PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تماشای تلوزیون ...

lord_ashkan_z
02-07-2009, 11:23
اگر شما هم مثل من زیاد فیلم و سریال خارجی نگاه می کنید، دیدید که گوشی هایی بسیار ابتدایی در آمریکا و کشور های اروپایی تلوزیون را مثل آینه صاف می گیرند...

حالا می خوام ببنیم که با این وضع بسیار افتضاح broadcasting در ایران میشه یه تلوزیون را آدمانه روی گوشی ها غیر Tv ( مثل Mobile Tv ها) نگاه کرد؟
چون روی mobile tv ها که خیلی افتضاح هست ...

برنامه ای برای 5800 در این ضمینه هست؟

باتشکر ...

Shadow-Man
02-07-2009, 11:52
برنامه که هست ولی GPRS می خواد. در ضمن اینجا که جای در خواست نیست لطفا اینجا درخواست بدید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

lord_ashkan_z
02-07-2009, 16:33
برای این توی این تالار درخواست دادم چون فقط درخواست برنامه نیست...

میخوام بحث کنیم ببینم که اصلا کیفیت داره؟ یا نه؟ چرا؟ کی مسئول هست؟( و الی آخر...)

در ضمن منظورتون چی هست که gprs می خواد؟
در ضمن اگر بحث gprs باشه که همه ی گوشی ها داردند ...

Shadow-Man
02-07-2009, 19:29
من خودم زیاد اطلاعات ندارم ولی فکر میکنم شما به سه روش میتونی رو موبایلتون تلوزیون نگاه کنی:
1- آنالوگ
یعنی همینmobile tv ها که مکانیزمشون مثل تلوزیون معمولی هست. یه آنتن داره که امواج آنالوگ رو مثل آنت تلوزیون میگره و پخش میکنه در واقع همین تلوزیون های معمولی هستن ولی در سایز جیبی : دی
در واقع هیج مسئولی هم نداره یعنی شما به شخص خاصی نمی تونی شکایت کنی که چرا کیفیت پائینه
2- دیجیتال
که خودم هم نمی دونم چیه و با چه گوشی هایی میشه گرفت ولی اون اوایل که تازه mobile tv ها اومده بود رئیس صدا و سیما اخطار داد که پخش تلوزیون رو موبایل ها به صورت دیجیتال فقط و فقط در انحصار صدا و سیماست و هیچ کس نمیتونه این کار رو بکنه. نمی دونم به چه طریقی این کار انجام میشه و مکانیزمش چطوره
فکر میکنم کیفیتش بهتر باشه و مسئولش هم صدا سیما هست که فکر نمی کنم هیچ وقت این کار رو بکنه
3- gprs
تو دو روش اول شما تلوزیون های محلی رو گوشی می بینی یعنی همونی که با تلوزیون معمولی می بینی. ولی این مورد سوم کلا تو فاز دیگه ای سیر میکنه
با این روش شما یه نرم افزار نصب میکنی مثل این:

که البته اگه بگردی نرم افزار های زیادی پیدا میکنی ولی هیچ کدوم سر و صاحاب درست حسابی نداره و بعضی هاشون ممکنه کار نکنه (شاید به دلیل فی.لت.ر)
این نرم افزارها فقط قابلیت پخش شبکه ها و رادیو های اینترنتی رو دارن نه اونایی که با تلوزیون و ماهواره میبین (شاید بعضی از شبکه های ماهواره رو اینترنت هم پخش بشه) و این شبکه ها رو از طریق gprs دریافت میکنه. نظیر این نرم افزار ها برای کامپیوتر هم زیاده ولی سرعت اینترنت مناسبی میخواد نمیدونم تو موبایل سرحت gprs چطور باید باشه.

نتیجه گیری: یه دیش و ریسیور بگیر خیال خودتو راحت کن

همون طور که اولش گفتم من اطلاعات زیادی ندارم و چیازی که از وب گردی ها دستگیرم شده گفتم. شاید یکی پیدا بشه بگه اینا که گفتی اشتباهه یا روش دوم و سوم ( دیجیتال و gprs) در واقع یکی هست که بعید هم نیست

امیدارم کمک کرده باشه

lord_ashkan_z
03-07-2009, 17:35
من که منظورم دیدن کانال های ماهواره ای نبود ...

چون من دیدم که mobile tv ها که مثلا کارشون این هست چه کیفیت ب خودی دارند؛ چه برسه به گوشی هایی که کارشون این هم نیست ...

fouad-pes
03-07-2009, 18:09
حالا دیدن صدا و سیما توی تلویزیون چی هست که روی موبایل باشه!!

Shadow-Man
03-07-2009, 22:58
من که منظورم دیدن کانال های ماهواره ای نبود ...

چون من دیدم که mobile tv ها که مثلا کارشون این هست چه کیفیت ب خودی دارند؛ چه برسه به گوشی هایی که کارشون این هم نیست ...
این که mobile tv کیفیت ندارن فکر کنم به خاطر چینی بودنشون باشه و اینکه همون طور که گفتم آنالوگ میگیرن و باید آنتنشون رو خوب تنظیم کرد : دی
اون چیزی که تو تو سریال ها و فیلم های خارجی دیدی با gprs هست و اگه بتونی برنامه نصب کنی و gprs اذیت نکنه بتونی همون کیفیت رو می تونی همون کیفیت رو داشته باشی

به شدت موافقم
ولی همون طور که گفتم با gprs نمیشه شبکه های صدا و سیما رو دید مگه اینکه همت به خرج بدن و این شبکه ها رو از طریق اینترنت پخش کنن ولی حیف gprs که خرج همچین چیزی بکنیم.

در ضمن من یه چیزی رو یادم رفت بگم
حتما هم نباید gprs باشه هرجور که به اینترنت وصل شدی مهم نیست شما اگه تهران باشی راحت میتونی وایرلس مفتی گیر بیاری:8:
ولی اگه شخصا وایرلس گیر بیارم نمیشینم باهاش تلوزیون نگاه کنم (تو کافی شاپ بشینیم جومونگ نگاه کنیم : دی)

*M!L4D*
03-07-2009, 23:26
کلا با wifi ببینی بهتره تا GPRS

hassan_magic2000
03-07-2009, 23:57
کلا با wifi ببینی بهتره تا GPRS

اگه بخواد با gprs ببینه ماهی باید پول یه lcd 50 اینچ رو بده به ایرانسل :31:
خرجش خیلی زیاده
بهترین راه همون تی وی های دیجیتاله که ایرانم با این وضعیتش میدونی
هفته گذشته کل امیرکا دیجیتالی شد و آنالوگ به کل برداشته شد:8:
ولی اینجا تازه فهمیدیم دیجیتال چیه :27:

Shadow-Man
04-07-2009, 00:14
تو ایران که هفته پیش آنالوگ رو به تمام نقاط کشور رسوندن : دی

چیزی که مطمئن مسئولای ایران به جد دنبالشن دیجیتالی کردن نیست چون کیفیت اصلا براشون مهم نیست. براشون خود ارتباط مهمه. در واقع چیزی که واقعا براش تلاش میکنن کابلی کردنه تلوزیون یعنی مثل تلفون کابل تلوزیون بیاد در خونه ات دیگه آنت بالا پشت بوم نذاری.:18:
الان هم تا جایی که من می دونم تونستن مراکز استان ها رو به این روش به هم متصل کنن. این کار بیشتر به خاطر آینده بینیه در واقع پیش بینی حمله نظامی

yasmangola_love
04-07-2009, 02:17
سلام
اينم لينك دانلود

البته كرك نشده

lord_ashkan_z
04-07-2009, 12:21
تو ایران که هفته پیش آنالوگ رو به تمام نقاط کشور رسوندن : دی

چیزی که مطمئن مسئولای ایران به جد دنبالشن دیجیتالی کردن نیست چون کیفیت اصلا براشون مهم نیست. براشون خود ارتباط مهمه. در واقع چیزی که واقعا براش تلاش میکنن کابلی کردنه تلوزیون یعنی مثل تلفون کابل تلوزیون بیاد در خونه ات دیگه آنت بالا پشت بوم نذاری.:18:
الان هم تا جایی که من می دونم تونستن مراکز استان ها رو به این روش به هم متصل کنن. این کار بیشتر به خاطر آینده بینیه در واقع پیش بینی حمله نظامی

خوب، شما اشتباه می کنی ...

چون خود ارتباط هم براشون مهم نیست!

فقط می خوان بگن ما هم؛ آره ....

چون اگر همین شبکه های افتضاح هم نبود، غارنیشین های عصر حجر بهمون می خندیدند ...

در ضمن اگر ایم شبکه ها نمی بود دیگر نمی تونستند به هیچ وجه مردم را مجبور کنند که ماهواره نگاه نکنند. و اون وقت دیگه نمی تونستند روی خیل چیز ها سر پوش بزارند ...

یه سوالی:
منظور ا اینکه gprs می خواد اینکه که اینترنت می خواد، دیگه؟
چون من اولش فکر کردم اون gprs مکان یاب رو میگین ...!:31: گفتم چه عالی، مجانی بشینیم تلوزیون ببینیم... :27:

اگر یه چیزی باشه که تو کوه و دشت که آنتن صدا و سیما نیست، بشه تلوزیون(حالا هر چه قدر هم به درد نخور) رو گرفت، غنیمت هست ...!

این طور که شما می گید این نرم افزار مثل superInternet TV (برای کامپیوتر)هست...
این نرم افزار اینترنت بسیار پر سرعتی می خواد.
از اونجا که سرعت اینترنت با gprs در ایران در حد dial-up هست، فکر نکنم که این برنامه (Spb_TV) توی ایران جواب بده ...
مگر اینکه این نرم افزار مثل superInternet TV نباشه ...!؟...

Shadow-Man
04-07-2009, 13:19
چون خود ارتباط هم براشون مهم نیست!

چرا ارتباط مهم نیست؟
یه احتمال غیر ممکن وجود داره که به ایران حمله نظامی بشه حتی اگه نتونن تهران رو بگیرن می تونن با یه موشک یه ساختمون نقلی رو بیارن پائین اون موقع دیگه هیچ جای کشور تلویزیون نداره شاید بگی خب نداشته باشه مگه چیه میریم ماهواره نگاه میکنیم.
ولی نکته اینجاست که تلوزیون هر کشور چشم و گوش مردم اون کشور هست. در وضعیت جنگ ماهواره چشم و گوش منو شما نیست ما به تلوزیون خودمون احتیاج داریم تا اخبار مربوط به جنگ رو بشنویم. اگه تلوزون نداشته باشیم از هم متلاشی میشیم و دیگه هیچ اتحاد و همبستگی نمیتونه بین ما باشه.
ولی اگه تلوزون کابلی باشه. دیگه نمی تونن این ارتباط رو قطع کنن چون معلوم نیست این کابل از کجا و در چه عمق در زمین عبور کرده

چون اگر همین شبکه های افتضاح هم نبود، غارنیشین های عصر حجر بهمون می خندیدند ...[/
QUOTE]
چیزی که براشون اهمیت نداره همینه یعنی فکر میکنی الان خنده دار نیستیم؟ با این کیفیت و سرعت اینترنت، خارجی ها حق ندارن به ما بخندن؟ با این ماشینهایی که سوار میشیم؟ و با این قیمت ها، واقعا مضحک نیستیم؟ اگه مضحک بودن و نبودن ما براشون مهم بود این چیزا رو درست میکردن.

[QUOTE]در ضمن اگر ایم شبکه ها نمی بود دیگر نمی تونستند به هیچ وجه مردم را مجبور کنند که ماهواره نگاه نکنند. و اون وقت دیگه نمی تونستند روی خیل چیز ها سر پوش بزارند ...
مگه الان تونستن مردم رو مجبور کنن ماهواره نگاه نکنن؟ الان همه ماهوراه دارن من خیلی ها رو میشناسم که تلوزیون ایران رو نگاه نمیکنن.

یه سوالی:
منظور ا اینکه gprs می خواد اینکه که اینترنت می خواد، دیگه؟
چون من اولش فکر کردم اون gprs مکان یاب رو میگین ...! گفتم چه عالی، مجانی بشینیم تلوزیون ببینیم...

بله منظورم همون اینترنت بود حالا به هر روشی. همون طور که دوستمون گفت وایرلس خیلی بهتره چون هم سرعتش بیشتره و هم میشه مجانیشو گیر آورد

این طور که شما می گید این نرم افزار مثل superInternet TV (برای کامپیوتر)هست...
این نرم افزار اینترنت بسیار پر سرعتی می خواد.
از اونجا که سرعت اینترنت با gprs در ایران در حد dial-up هست، فکر نکنم که این برنامه (Spb_TV) توی ایران جواب بده ...
مگر اینکه این نرم افزار مثل superInternet TV نباشه ...!؟...

راستش نه می دونم gprs تو ایران چه سرعتی داره نه اینکه این برنامه ها چه سرعتی رو لازم دارن : دی

lord_ashkan_z
05-07-2009, 16:06
چرا ارتباط مهم نیست؟
یه احتمال غیر ممکن وجود داره که به ایران حمله نظامی بشه حتی اگه نتونن تهران رو بگیرن می تونن با یه موشک یه ساختمون نقلی رو بیارن پائین اون موقع دیگه هیچ جای کشور تلویزیون نداره شاید بگی خب نداشته باشه مگه چیه میریم ماهواره نگاه میکنیم.
ولی نکته اینجاست که تلوزیون هر کشور چشم و گوش مردم اون کشور هست. در وضعیت جنگ ماهواره چشم و گوش منو شما نیست ما به تلوزیون خودمون احتیاج داریم تا اخبار مربوط به جنگ رو بشنویم. اگه تلوزون نداشته باشیم از هم متلاشی میشیم و دیگه هیچ اتحاد و همبستگی نمیتونه بین ما باشه.
ولی اگه تلوزون کابلی باشه. دیگه نمی تونن این ارتباط رو قطع کنن چون معلوم نیست این کابل از کجا و در چه عمق در زمین عبور کرده

شما منظورم را اشتباه فهمیدید ...

حرف شما درست ولی اگر اوضاع همین طوری باقی بمونه، اگر جنگ هم بشه؛ میگن: ما آمریکا رو با خاک یکسان کردیم یا اینکه هاله ی نور کشور رو گرفته و از دشمن حفظ می کنه ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا هم که ارتباط رو دیدیم :
کسی که فقط تلوزیون ایران رو نگاه کنه، فکر می کنه که قضیه ی این شورش اینه که فقط دو، سه نفر دارند علنگ دولنگ بازی می کنند...

اصلا چرا بحث را سیاسی می کنی؟! ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من میگم که تلوزیون ایران ارزش این رو نداره که بشنی پای تلوزیون ببینی...!
ولی هر از گاهی که آدم بیرون هست و به کامپیوتر و یا یه چیز سرگرم کننده دسترسی نداره، خوبه ...
در غیر این صورت تا وقتی تلوزیون دمه دست هست آدم چرا با موبایل نگاه کنه؟!

djhamed70
16-07-2009, 06:09
چرا gprs?
وایرلس لن که بهتره اگه گوشی ساپورت کنه