PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كدوم گوشيه ال جي مناسبه منه؟

S0R3N4
01-07-2009, 19:27
سلام دوستان
خسته نباشيد
كلا حال كردم اين دفعه LG بخرم!برام مهم نيست كه چي ميگن بقيه!ولي نيمدونم كدوم بهتره!واسم اينا مهمه:

-اول از همه تاچ باشه
-زيبايي و با كلاسيش
-دوربين عكس و فيلم برداري خوب (خصوصا فيلم برداري)
-كيفيت نمايش تصاوير(چند مليون رنگ)
-صدا-(هدفون مهم تره تا باندش)
-قيمت(اگه از 500-600 بيشتر نباشه خيلي بهتره)اگه هست بگيد باز

حالا كدوم؟اين ويوو تي ها چه جورين؟

4870x2
01-07-2009, 19:36
خوب خيلي سخته
من به ترتيب مي گم خودت قضاوت كن ببين كدوم بهتره
شما سه تا انتخاب ميتوني داشته باشه
1- LG GC900 Viewty Smart
2- LG KM900 Arena
3- LG GD900 Crystal

-اول از همه تاچ باشه
:دی
الان همه گوشي هاي الجي تاچ هستن

-زيبايي و با كلاسيش
اين به سليقه هستش من نظر نميدم ولي ويوتي اسمارت خيلي زيباست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر سه تا 16 ميليون هستن

امپراطور گوشي ها
LG GC900 Viewty Smart
اطلاعات به قلم Michael Ropy
دوربین دیجیتال 8.0 مگاپیکسل با لنز اشنايدر كروزناخ و با قابلیت اتوفوکس و فوکس دستی و تاچ فوکس و فلاش PLED و قابلیت تشخیص چند چهره اي (تا سه چهره) و تشخیص لبخند و پلک، پانوراما، جئو تگینگ، لرزش گیر، عکاسی هوشمند (هماهنگی خودکار و هوشمندانه دوربین با محیط)، تاچ شات، بیوتی شات، آرت شات، برست مود و عکاسی مسلسل (مستمر) و به همراه ISO 1600 و قابلیت ضبط ویدیو با وضوح WVGA با رزلوشون 480×720 پیکسل در 30 فریم در ثانیه و وضوح QVGA در 120 فریم در ثانیه به صورت سلو موشن و تایم-لیپس و دوربین دوم از نوع VGA برای مکالمه تصویری

صدا-(هدفون مهم تره تا باندش)
خوب مشخصا LG KM900 Arena به خاطر سري موزيك بودنش سرتر هستش

almgti_79
01-07-2009, 19:46
خوب خيلي سخته
من به ترتيب مي گم خودت قضاوت كن ببين كدوم بهتره
شما سه تا انتخاب ميتوني داشته باشه
1- LG GC900 Viewty Smart
2- LG KM900 Arena
3- LG GD900 Crystal

:دی
الان همه گوشي هاي الجي تاچ هستن

اين به سليقه هستش من نظر نميدم ولي ويوتي اسمارت خيلي زيباست

هر سه تا 16 ميليون هستن

امپراطور گوشي ها
LG GC900 Viewty Smart
اطلاعات به قلم Michael Ropy
دوربین دیجیتال 8.0 مگاپیکسل با لنز اشنايدر كروزناخ و با قابلیت اتوفوکس و فوکس دستی و تاچ فوکس و فلاش PLED و قابلیت تشخیص چند چهره اي (تا سه چهره) و تشخیص لبخند و پلک، پانوراما، جئو تگینگ، لرزش گیر، عکاسی هوشمند (هماهنگی خودکار و هوشمندانه دوربین با محیط)، تاچ شات، بیوتی شات، آرت شات، برست مود و عکاسی مسلسل (مستمر) و به همراه ISO 1600 و قابلیت ضبط ویدیو با وضوح WVGA با رزلوشون 480×720 پیکسل در 30 فریم در ثانیه و وضوح QVGA در 120 فریم در ثانیه به صورت سلو موشن و تایم-لیپس و دوربین دوم از نوع VGA برای مکالمه تصویری

خوب مشخصا LG KM900 Arena به خاطر سري موزيك بودنش سرتر هستش

حالا كدام موردي كه معرفي كردي در ايران هست؟؟؟:31:

almgti_79
01-07-2009, 19:55
سلام دوستان
خسته نباشيد
كلا حال كردم اين دفعه LG بخرم!برام مهم نيست كه چي ميگن بقيه!ولي نيمدونم كدوم بهتره!واسم اينا مهمه:

-اول از همه تاچ باشه
-زيبايي و با كلاسيش

اين ويوتي اي كه در ايران هست (KE990) زياد انتظارات شما را برآورده نميكند، توي گوشي هايي كه در ايران از شركت الجي هست رنوآر (KC910) از همه بهتره و در حدود 410هزارتومان هست.

4870x2
01-07-2009, 19:58
حالا كدام موردي كه معرفي كردي در ايران هست؟؟؟
هيچكدوم
ولي تا ماه ديگه سر در ميارن به ايران

almgti_79
01-07-2009, 19:58
سلام دوستان
خسته نباشيد

-اول از همه تاچ باشه
-زيبايي و با كلاسيش

اين ويوتي اي كه در ايران هست (KE990) زياد انتظارات شما را برآورده نميكند، توي گوشي هايي كه در ايران از شركت الجي هست رنوآر (KC910) از همه بهتره و در حدود 410هزارتومان هست. البته فقط صفحه نمايش اين گوشي 256هزار رنگ هست.

S0R3N4
01-07-2009, 20:04
هيچكدوم

بياد قيمتش چنده؟
از 500-550 بيشتره؟

almgti_79
01-07-2009, 20:04
هيچكدوم

البته بدون گارانتي؛ وگرنه تا كامتل اين رنوآرهاي باقيمانده در شركتش را به خورد مردم نده، هيچكدوم از اين گوشي ها را با گارانتي به بازار نميفرسته....

S0R3N4
01-07-2009, 20:05
اين ويوتي اي كه در ايران هست (KE990) زياد انتظارات شما را برآورده نميكند، توي گوشي هايي كه در ايران از شركت الجي هست رنوآر (KC910) از همه بهتره و در حدود 410هزارتومان هست.

ميشه مثل دوست قبليمون توضيحاتي بديد؟:46:
آخه از گوشي هاي ال جي اطلاعي ندارم...

almgti_79
01-07-2009, 20:10
بياد قيمتش چنده؟
از 500-550 بيشتره؟

قيمت ويوتي دو (GC900) حدود 550$ هست كه اگر با گارانتي كامتل بياد احتمالا 700هزارتومان ميفروشند!!!

S0R3N4
01-07-2009, 20:17
چقدر طول ميكشه كه قيمت ها بياد پايين؟

almgti_79
01-07-2009, 20:41
ميشه مثل دوست قبليمون توضيحاتي بديد؟:46:
آخه از گوشي هاي ال جي اطلاعي ندارم...

چشم،

اول از همه اينو بدونيد كه بهترين آنتن دهي، مربوط به گوشي هاي الجي ست... (اينو از سابقه ي استفاده هايي كه از پنج نوع گوشي الجي كه داشتم با گوشي هاي بقيه ي خانواده و دوستانم مقايسه كردم ميگم)

من خودم الان هم ويوتي(KE990) دارم و هم سكرت(KF755)؛ مشخصات هريك:

ويوتي (KE990):

1- صفحه تاچ با سايز 3 اينچ و 240*400 پيكسل؛
2- دوربين 5 مگاپيكسل با لنز اشنايدر و داراي اتوفوكاس، فوكاس دستي، تثبيت كننده ي تصوير (كه كاراييش فوق العاده است)، درپوش لنز، فلش از نوع استروب كه ميزان نوردهي آن از فلش هاي زنون كمتره ولي از فلش هاي LED بيشتره؛ (تاچ فوكاس نيست)، داراي ISO800، فيلمبرداري با كيفيت (DVD (640 *480 with 30fps و با سرعت 120فريم بر ثانيه در حالت (QVGA (320*240؛كه بيت ريت فيلمبرداريش حدود 3مگ برثانيه است
3- داراي حافظه داخلي 100مگ كه 12 مگ برنامه هاي و موزيك هاي خودشه؛
4- بلوتوث نسخه 1.2 كه تابحال طي تست هايي كه گرفتم تونستم فايلهاي 80 مگابايتي را روي گوشيم دريافت كنم.
5- ماكزيمم حافظه ي خارجي قابل ساپورت 2گيگ از نوع MicroSD ولي من خودم با كارت 8 گيگ و 4 گيگ هم تست كردم و الان كارت 8 گيگ روش دارم؛ ولي بايد حداكثر فضاي روي مموريتون اگر بيش از 2گيگ فضا داره، 1.9 گيگ باشه وگرنه نميتونيد توسط خود گوشي روي مموريتون چيزي بريزيد ولي فايل منيجرش ميتونه كل 8 گيگ را ببينه و ازش استفاده كنه؛
6- صداي توي هدفون عالي ولي شايد بلندي صداش براتون راضي كننده نباشه و همينطور داراي 7 درجه تنظيم صدا.
7- قابليت پخش فايلهاي avi با كدك divx و xvid، من خودم فيلم IronMan نسخه ي axxo كه بهترين نسخه ي تبديلي DVD هست را با سايز 700 مگ روي گوشي تست كردم و كامل و روان بدون هيچگونه مكثي نشون ميده.

سكرت (KF755):

+++++ چون اين گوشي فول تاچ نيست و فقط در 5 حالت ميشه از تاچش استفاده كرد و چون شما گوشي فول تاچ ميخواهيد من توضيحي در مورد اين گوشي نميدم.

رنوآر (KC910):

1-صفحه تاچ با مشخصات ويوتي؛
2- دوربين اين گوشي از نوع اشنايدره كه 8 مگاپيكسلي هست و تمام امكانات ويوتي را داره بعلاوه ي تشخيص چهره، تاچ فوكاس، فلش زنون، داراي Geo Tagging، تشخيص لبخند؛كيفيت فيلمش با اينكه هم سايز ويوتيه ولي از ويوتي بالاتره و وضوحش بيشتره.
3- داراي Wifi و بلوتوث نسخه 2 و GPS؛
4- حافظه داخلي 160 مگ و ساپورت كارت حافظه تا 16 گيگ از نوع MicroSD
5- كيفيت صدا عالي با 20 درجه تنظيم صدا؛
6- داراي Accelerometer sensor براي چرخش خودكار صفحه (ويوتي نداره)؛

almgti_79
01-07-2009, 20:56
چقدر طول ميكشه كه قيمت ها بياد پايين؟

راستي KM900 قيمتش حدودا 400$ هست.

والا اين كامتلي كه ما ديديم الان كه يك سال و نيمه گوشي رنوآر توي بازار آمده هنوز قيمتش را زياد پايين نياورده!!!

الان توي بازار جهاني حدود 310 دلاره ولي توي ايران 410 هزارتومان است.

اين ويوتي 2 (GC900) كه بياد توي بازار، چون گوشي فوق العاده اي است از هر نظر، فكر نكنم تا دو سال زير 700 هزارتومان بدهد!!!

راستي يك نكته، گوشي هاي الجي فقط برنامه هاي جاوا را اجرا ميكنند و تا جاييكه ميدونم اگر برنامه هم بالاي سه مگابايت باشه اجرا نميكنه؛

البته گوشي هاي جديدش را كه هنوز به ايران نيامده است را نميدانم...

ولي من خودم هنوز برنامه ي جاوا بجز نقشه تهران بالاتر از سه مگابايت نديدم!!!

S0R3N4
01-07-2009, 21:49
دوست دارم اون ويوتي رو بخرم كه گفتين نيومده هنوز!حيف قيمتش بالاست!البته تا 1 هفته پيش قيمت برام مهم نبود حتي 1.5 مليبون!اما مشكل پيش اومده برام!گوشيم هم اينقدر دلمو زده ديگه بيرونش نميبرم!n95!ببينم چي ميشه!تا ماه ديگه صبر ميكنم اميدوارم مشكلم حل شه...

ممنونم بابت توضيحات مفيدتون
خيلي گلين شما...

Michael Ropy
02-07-2009, 12:10
خود رنوار هم خیلی عالیه (چون شما فیلمبرداری براتون خیلی مهمه). نمی قضیه چیه که دوربین ویوتی اسمارت یه مقدار از رنوار ضعیفتره و فیلمبرداریش هم با فرمت 3GP هستش!!!! ولی در عوض اینترفیس خیلی بهتری داره.

S0R3N4
02-07-2009, 23:05
پس رنوار فيلم برداري بهتري نسب به ويوتي اسمارت داره؟
منظور از اينترفيس چيه؟

Michael Ropy
03-07-2009, 09:36
پس رنوار فيلم برداري بهتري نسب به ويوتي اسمارت داره؟
منظور از اينترفيس چيه؟

درکل، تابه حال که رنوار دوربین بهتری داشته باید ببینیم با فیرمور های بعدی چطور میشه، اینترفیس هم همون رابط کاربری هست که ماله ویوتی اسمارت عالیه. اینجا یه سری عکس ازش هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولی من خودم ویوتی اسمارت رو بیشتر دوست دارم! از خیلی از چیزهاش نمی تونم بگذرم!