PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگام اتصال هارد مادربردم خاموش میشه

dousti
01-07-2009, 17:22
با سلام خدمت تمامی دوستان من یک سیستم قدیمی دارم چند وقت پیش پاورم سوخت بعد از خرید پاور سیستم روشن میشد ولی سیستم بالا نمیومد دیدم چنتا از خازنهاش باد کرده عوضشون کردم بازم جواب نداد تا رفتم و یک مادر برد سی پی یو خریدم وقتی وصل کردم متوجه شدم مشکل از پاوری بوده که خریدم پاور رو عوض کردم
الان مادربرد قدیمی رو وقتی به یک پاور وصل میکنم سیستم روشن میشه وتمامی قطعات رو چک میکنه ولی وقتی برق هارد رو وصل میکنم فقط یک ثانیه سیستم روشن وخاموش میشه باتشکر از تمامی اساتید

Kianoosh
02-07-2009, 11:42
سلام

در مورد هارد تو بخش خودش می پرسیدی دوستان راحتترکمک می کردن شما روی یه سیستم دیگه این هارد رو اضافه کن یا یه هارد دیگه روی همین سیستم مستر قرار بده هارد رو شناسایی می کنه تو بایوس؟

dousti
03-07-2009, 20:09
با تشکر از جناب عالی بابت پاسخ به سوالم علت اینکه این سوال رو اینجا پرسیدم به خاطر این بود که من هارد روچک کرده بودم و فقط به مادر برد شک داشتم البته این رو هم بگم که وقتی که پاور رو با یک پاور 700 وات عوض کردم این مشکل پیش نیومد ولی وقتی همون پاور و هارد رو به یک مادر برد دیگه میزنم بدون مشکل کار میکنه

Kianoosh
03-07-2009, 20:31
با تشکر از جناب عالی بابت پاسخ به سوالم علت اینکه این سوال رو اینجا پرسیدم به خاطر این بود که من هارد روچک کرده بودم و فقط به مادر برد شک داشتم البته این رو هم بگم که وقتی که پاور رو با یک پاور 700 وات عوض کردم این مشکل پیش نیومد ولی وقتی همون پاور و هارد رو به یک مادر برد دیگه میزنم بدون مشکل کار میکنه

شما با همون پاور خودت تمام قطعات غیر ضروری رو کابلشون رو جدا کن اگه چیزی رو اور کردی دیفالت کن خود بایوس رو هم دیفالت کن جای کابل دیتا هارد روی مین رو عوض کن بعد ببین رفع میشه؟!اگه شد از پاور هست کاهش راندمان داشته هارد خوب تغذیه نمیشه و آسیب میبینه اگه نه و هارد دیگه با همین شرایط دیتکت میشه مشکل از هارده اون 700 وات ریل بوده؟ شما یه هارد دیگه رو روی این سیستم مستر بزار اینو بهش اضافه کن ببین مشکلی نداره؟این طوری که میگی ممکنه از مین هم باشه

dousti
03-07-2009, 21:13
دوست عزیز باز هم ممنون از پاسخگوییت همه این راهکارهایی رو که فرمودید من رفتم فقط امکانش هست که پاوری رو که بدون مشکل کار میکنه روبسوزونه چون ابتدا ی مشکل من همونطور که درپست اول کفتم از سوختن پاور شروع شد در ضمن بایک هارد دیگه هم تست کردم همون اتفاق افتاد در ضمن فقط کافیه که فقط کابل برق رووصل کنم حتی بدون اتصال به مین هم این اتفاق میوفته