PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع مـــباحــث مرتبـــط با دانشـــگاه آزاد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Amirdb
07-01-2010, 22:11
شاید این سوال زود باشه ولی ذهنم رو مشغول کرده...
1- کنکور آزاد سهمیه بومی هم داره؟
2- میگم میشه انتخاب اولم رو یه شهر بزنم ولی تو شهر خودم امتحان بدم؟یعنی انتخاب اولم رو بزنم رشته x بعد نام حوزه رو شهر خودمون بزنم؟؟چون رشته شهری که مد نظرم هست تا شهر خودمون فاصله زیادی داره

ساش
08-01-2010, 09:44
شاید این سوال زود باشه ولی ذهنم رو مشغول کرده...
1- کنکور آزاد سهمیه بومی هم داره؟
2- میگم میشه انتخاب اولم رو یه شهر بزنم ولی تو شهر خودم امتحان بدم؟یعنی انتخاب اولم رو بزنم رشته x بعد نام حوزه رو شهر خودمون بزنم؟؟چون رشته شهری که مد نظرم هست تا شهر خودمون فاصله زیادی داره

سهمیه بومی برای بعضی از رشته ها و اغلب برای خواهران
ولی امسال رو بومی کردن خیلی کار کردن نمی دونم چی بشه

بله می تونی دانشگاه یه شهر دیگه رابزنی و تو شهر خودت امتحان بدی
امسال که اینطوری بود

vatan2009
11-01-2010, 11:52
سلام من نمیتونم تا شهریور 89 مدرک پیش دانشگاهی بگیرم و یک درس دیپلم را افتادم که خرداد باید امتحان بدم تا قبول شم (خرداد 89) حالا میتونم اگه در دانشگاه آزاد قبول شدم یه ترم مرخصی بگیرم تا مدرک پیش دانشگاهی را بگیرم؟؟؟؟
با تشکر

armin_software
11-01-2010, 14:02
سلام من نمیتونم تا شهریور 89 مدرک پیش دانشگاهی بگیرم و یک درس دیپلم را افتادم که خرداد باید امتحان بدم تا قبول شم (خرداد 89) حالا میتونم اگه در دانشگاه آزاد قبول شدم یه ترم مرخصی بگیرم تا مدرک پیش دانشگاهی را بگیرم؟؟؟؟
یعنی دی به به بد دانشگاه؟!
منظورت اینه؟

vatan2009
11-01-2010, 17:34
یعنی دی به به بد دانشگاه؟!
منظورت اینه؟
یعنی میتونم بدون مدرک پیش دانشگاهی اگه قبول شدم ثبت نام کنم و یه نیم ترم مرخصی بگیرم از دانشگاه(مرخصی بگیرم تا برم پیش دانشگاهی رو بگیرم)؟؟
با تشکر

Hossein Adeli
11-01-2010, 19:20
یعنی میتونم بدون مدرک پیش دانشگاهی اگه قبول شدم ثبت نام کنم و یه نیم ترم مرخصی بگیرم از دانشگاه(مرخصی بگیرم تا برم پیش دانشگاهی رو بگیرم)؟؟
با تشکر

دوستان همین سوال رو من هم دارم اگه میشه جواب بدین! :10:

farshidshd
12-01-2010, 12:39
با تشکر

قبلا که ترم اول مرخصی نمیدادن
حالا رو نمیدونم

البته توی دانشگاه آزاد هیچ چیزی نشد نداره

armin_software
12-01-2010, 14:10
حالا رو نمیدونم

میشه بیشتر توضیح بدی؟!

vatan2009
12-01-2010, 14:13
حالا رو نمیدونم

اصلا میتونم بدون مدرک پیش در دانشگاه ثبت نام کنم؟؟؟(در کنکور نه ها در دانشگاه اگه قبول شدم)

asroma08
12-01-2010, 20:36
اصلا میتونم بدون مدرک پیش در دانشگاه ثبت نام کنم؟؟؟(در کنکور نه ها در دانشگاه اگه قبول شدم)
پارسال که حتما باید مدرک پیش دانشگاهی موقع ثبت نام ارائه میشد . حالا برای کسایی که نداشتن نمیدونم چه برنامه ای داشتن

zerosector
13-01-2010, 13:24
سلام
اين نتيجه كنكور كارداني به كارشناسي كي مياد؟؟؟

MORINIO
13-01-2010, 14:45
سلام
اين نتيجه كنكور كارداني به كارشناسي كي مياد؟؟؟

به زودی!

تا هفته دیگه حتما میاد...

farshidshd
13-01-2010, 19:43
پذيرش دانشجوي بدون آزمو ن در چند واحداز دانشگاه هاي آزاد اسلامي کشور

گروه آزمون وسنجش :واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي با هدف بالا بردن سطح علمي در نيمسال دوم سال تحصيلي 89-88 بدون کنکور در مقاطع مختلف دانشجو مي پذيرند.
به گزارش "ايسکانيوز" از گرمسار، دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرمسار در نيمسال دوم سالتحصيلي 89-88در مقطع کارداني پپوسته و ناپيوسته دانشجو مي پذيرد.
به گفته دکتر عليرضا لادن مقدم معاون آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرمسار اين واحد دانشگاهي در 19 رشته تحصيلي شامل : نرم افزار کامپيوتر ، سخت افزار کامپيوتر ، برق قدرت ، برق الکترونيک ، برق مخابرات ، برق الکتروتکنيک ابراز دقيق ، تکنولوژي توليدات گياهي ، تکنولوژي توليدات دامي ، آموزش و پرورش ابتدايي ، حسابداري ، آموزش زبان انگليسي ، آمار ، دامپزشکي ، الکترونيک ، الکتروتکنيک ، نقشه کشي عمومي ، امور زراعي و باغي ، کامپيوتر و امور دامي دانشجو مي پذيرد.
ضمنا آموزشکده سما» دانشگاه آزاد اسلامي نيز در رشته هاي الکترونيک ، الکتروتکنيک ، کامپيوتر ، حسابداري و تربيت بدني نيز دانشجو مي پذيرد.
علاقه مندان مي توانند حداکثر تا تاريخ بيستم بهمن ماه جهت ثبت نام به واحد دانشگاهي مراجعه و يا با شماره تلفنهاي12-4225009 -0232 داخلي 204 تماس حاصل کنند.
مهندس محمد نريماني راد رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد هريس هم اعلام کرد: دانشگاه آزاد اسلامي واحد هريس براي نيمسال دوم سالتحصيلي 89-88 بدون کنکور دانشجو مي پذيرد.
مهندس محمد نريماني راد گفت: اين واحد دانشگاهي از کارکنان ادارات و دانش آموزاني که داراي مدرک پيش دانشگاهي و ديپلم قديم يا هنرستان و فني و حرفه اي و کاردانش مي باشند در رشته هاي کارداني ناپيوسته: 1-کامپيوتر2-الکترونيک 3-حسابداري 4-تکنولوژي توليدات دامي 5-آموزش ابتدائي 6-امور بانکي و در رشته هاي کارداني پيوسته: 1-کامپيوتر 2-الکترونيک 3-الکتروتکنيک 4-حسابداري 5-ساختمان، دانشجو پذيرش مي کند.
وي در خاتمه افزود: علاقه مندان و متقاضيان جهت کسب اطلاعات بيشتر به وب سايت دانشگاه آزاد اسلامي واحد هريس به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه و يا با شماره تلفنهاي 17-6124914-0432 تماس حاصل کنند.

منبع::آفرینش

AB
13-01-2010, 22:01
پس ثبت نام آزمون سراسری دانشگاه آزاد کی شروع میشه؟همیشه که اواسط آذر شروع میشد.

کسی خبر داره؟

ehsaaaan
15-01-2010, 07:11
پس ثبت نام آزمون سراسری دانشگاه آزاد کی شروع میشه؟همیشه که اواسط آذر شروع میشد.

کسی خبر داره؟

اگه میخوای بدونی دقیقا کی ثبت نام شروع میشه.به لینک زیر برو و فرم رو پر کن.هر موقع ثبت نام شروع شد واست SMS میکنن و ایمیل میزنن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دو صفحه ی قبل پاسخ سوالتون رو می تونستین پیدا کنید!

AB
15-01-2010, 19:15
دو صفحه ی قبل پاسخ سوالتون رو می تونستین پیدا کنید!

دو صفحه قبل نوشته که پارسال بهمن ماه بود.میخاستم بدونم الان کی هست نه سال پیش.پارسال بهمن بود

ولی پیارسال آذر بود.

ehsaaaan
16-01-2010, 12:09
دو صفحه قبل نوشته که پارسال بهمن ماه بود.میخاستم بدونم الان کی هست نه سال پیش.پارسال بهمن بود

ولی پیارسال آذر بود.

خب الان که هیشکی دقیقا نمی تونه بگه کی شروع میشه!
تنها راهش برای اینکه بفهمی ثبت نام دقیقا از کی شروع پر کردن فرم لینکی بود که برات گذاشتم که چند روز قبل از ثبت نام تاریخ دقیق ثبت نام رو واست SMS می کنن.

123arash
18-01-2010, 15:30
با سلام به دوستان محترم.من میخوام کارشناسی دانشگاه ازاد ثبت نام کنم.زمان ثبت نام و خرید دفترچه کی هست؟به نظر شما بسیج فعال تو قبولی موثر هست؟س÷اسگزارم.

ساش
18-01-2010, 16:07
با سلام به دوستان محترم.من میخوام کارشناسی دانشگاه ازاد ثبت نام کنم.زمان ثبت نام و خرید دفترچه کی هست؟به نظر شما بسیج فعال تو قبولی موثر هست؟س÷اسگزارم.

بسیجی فعال یعنی شما باید 100 امتیاز داشته باشی
بله که هست

Life24
19-01-2010, 23:17
کسی میتونه دفترچه دانشگاه ازاد 1387 و 88 رو بزاره؟ کارشناسی
لازم هست نممنون

Life24
20-01-2010, 10:46
کسی میتونه دفترچه دانشگاه ازاد 1387 و 88 رو بزاره؟ کارشناسی
لازم هست نممنون
:41::41::41::41::41:

Diego
20-01-2010, 11:57
امروز ورقه ی منو به خاطر 3 ثانیه تاخیر! مراقب نگرفت و دنبالش رفتم و تو قسمت امتحانات گذاشتم رو میزش و از ما اصرار و از ایشون انکار....کلی هم تهدید کرد که صورت جلسه میکنم و از این حرفا و گفتن که بررسی میکنیم و خلاصه اینکه جواب درستی ندادن و بنده رو هم به بیرون هدایت کردن!

احتمالش هست که واقعاً قبول نکنن؟یا سرکاری بوده؟ من شنیدم اگه دانشجو مشکلی داشته باشه موقع صورت جلسه حتماً باید ازش امضا بگیرن و جلسه تشکیل بدن.درسته؟

به نظر شما من از کجا پیگی کنم؟

farshidshd
20-01-2010, 12:50
امروز ورقه ی منو به خاطر 3 ثانیه تاخیر! مراقب نگرفت و دنبالش رفتم و تو قسمت امتحانات گذاشتم رو میزش و از ما اصرار و از ایشون انکار....کلی هم تهدید کرد که صورت جلسه میکنم و از این حرفا و گفتن که بررسی میکنیم و خلاصه اینکه جواب درستی ندادن و بنده رو هم به بیرون هدایت کردن!

احتمالش هست که واقعاً قبول نکنن؟یا سرکاری بوده؟ من شنیدم اگه دانشجو مشکلی داشته باشه موقع صورت جلسه حتماً باید ازش امضا بگیرن و جلسه تشکیل بدن.درسته؟

اگه دانشگاه آزادی که خیالت راحت هیچ کاری نمیکنن

مسول امتحانات از من تقلب گرفته گفت بهم بی خیال ادامه بده :27:

Diego
20-01-2010, 15:31
اگه دانشگاه آزادی که خیالت راحت هیچ کاری نمیکنن

مسول امتحانات از من تقلب گرفته گفت بهم بی خیال ادامه بده :27:

اره ،ازاد هستم.ولی با من خیلی بد برخورد کردن.
امکانش هست که برگه من رو تحویل استاد ندن؟

malaki_mall
20-01-2010, 15:54

اگه تخلف داشته باشی باید مدرکش ضمیمه پرونده ات تو بایگانی بشه، در غیر اینصورت فاقد اعتبار و قابل پیگیری هستش، من خودم تجربه دارم. :21:

DrXoX
21-01-2010, 00:07
سلام
دوستان معلوم نشد ثبت نام کنکور آزاد (کارشناسی 89) کی شروع میشه؟
این دانشگاه آزاد چرا اینقدر اطلاع رسانیش ضعیفه یه سایت درست و حسابی هم که ماشا... نداره

clickestan
21-01-2010, 12:17
سلام
دوستان معلوم نشد ثبت نام کنکور آزاد (کارشناسی 89) کی شروع میشه؟
این دانشگاه آزاد چرا اینقدر اطلاع رسانیش ضعیفه یه سایت درست و حسابی هم که ماشا... نداره
والا میگن این تاخیرا به خاطر یه تغیر کلیه که میخوان تو دفترچه ها بدن حالا شایعه شده که میگن انتخاب رشتش میخواد مثل دولتی بشه که خیلی عالی میشه البته در حد شایعس

Life24
21-01-2010, 23:59
برای انصراف از دانشگاه ازاد چقدر باید پول داد؟
یک ترم بیشتر نخوندیم.
چه قانون هایی! برای انصراف هم باید پول بدی.
شهریه ثابت؟

Life24
22-01-2010, 00:22
انتقالی چقدر هزینه داره؟

Kasra 91
22-01-2010, 00:36
کارت ورود به جلسه منو بخاطر دست دادن با یکی از دخترا بیرون دانشگاه نگهبانمون که همه ی دانشجو یان لاهیجان میشناسن گرفت چهار شنبه گرفت هرکاری کردم نداد گفت برو شنبه بیا

برای اولین بارم بود

کارتو از تو سایت هم بخاطر 5 تومن بدهی نمیتونم چاپ کنم

اگه هم برم دنبال کارت هی میگه اون دختره کی بود نمیخوام پای اون باز بشه

بنظرتون برم کارتو بگیرم یا برم دفتر دانشکده بگم از بهم کارت بدین ؟ اولین بار از خود دفتر از ارشیو برام پرینت کردن

اون کارتم دستش باشه چیکار میتونه بکنه ؟

Life24
22-01-2010, 00:40
کارت ورود به جلسه منو بخاطر دست دادن با یکی از دخترا بیرون دانشگاه نگهبانمون که همه ی دانشجو یان لاهیجان میشناسن گرفت چهار شنبه گرفت هرکاری کردم نداد گفت برو شنبه بیا

برای اولین بارم بود

بنظرتون برم کارتو بگیرم یا برم دفتر دانشکده بگم از بهم کارت بدین ؟ اولین بار از خود دفتر از ارشیو برام پرینت کردن

چه گیر مسخره ای :41:

Life24
22-01-2010, 00:43
یک ترم بیشتر نخوندیم.
شهریه ثابت؟

هزینه انتقالی چطوری هست؟

Diego
22-01-2010, 02:15

برای اولین بارم بود

از کارت اعتباری بانکی خودت 5 تومن به حساب دانشگاه بریز و خودت پرینت بگیر کارتتو.

Life24
22-01-2010, 11:02
هزینه انتقالی چطوری هست؟

sajad
22-01-2010, 11:20
براي انصراف بايد پول ترم رو داد . انتقالي هزينه چنداني نداره .البته اگر بتونيد موافقت ها رو كسب كنيد

Kasra 91
22-01-2010, 12:21
از کارت اعتباری بانکی خودت 5 تومن به حساب دانشگاه بریز و خودت پرینت بگیر کارتتو.

میخوام بدونم اون کارت دستش باشه چیکار میتونه بکنه ؟ بعد یجایی بخاطر اینکه کارتم دستشه کارم گیر نکنه ؟

Diego
22-01-2010, 12:43
میخوام بدونم اون کارت دستش باشه چیکار میتونه بکنه ؟ بعد یجایی بخاطر اینکه کارتم دستشه کارم گیر نکنه ؟

اون کارت که ارزش نداره.
ولی بستگی داره طرف چه جور ادمی باشه.زیاد پی گیر قضیه نشو.چون قضیه گنده میشه.اگه خیلی ادم پیله ای باشه به حراست گزارش میده.اونها هم کاری نمیکنن فعلا،تو پرونده وارد میکنن بعداً ممکنه مشکل ساز بشه.ولی خودتو نگران نکن.
ولی خیلی بی احتیاطی کردی.

Life24
22-01-2010, 12:44
اصلا به حراست چه
نمیدادی کارت رو
رو به حراست ندید بابا
ناظم دبیرستان که نیست

Kasra 91
22-01-2010, 12:47
اون کارت که ارزش نداره.
ولی بستگی داره طرف چه جور ادمی باشه.زیاد پی گیر قضیه نشو.چون قضیه گنده میشه.اگه خیلی ادم پیله ای باشه به حراست گزارش میده.اونها هم کاری نمیکنن فعلا،تو پرونده وارد میکنن بعداً ممکنه مشکل ساز بشه.ولی خودتو نگران نکن.
ولی خیلی بی احتیاطی کردی.

3تا دیگه امتحان دارم ممکنه ازم کارتو بخوان؟

بنظرتون فردا بدونه اینکه به نگهبانه بگم برم یه کارت دیگه از دفتر دانشکده بگیرم؟

اخه من چیکار کنم بیرون دانشگاه دست دادم چه ربطی به این داره اخه ؟

aria_electric_fars
22-01-2010, 14:30
سلام
من سوالي داشتم در مورد تغيير رشته و تطبيق واحد

من الان كارداني به كارشناسي رشته برق - شبكه انتقال و توزيع قبول شدم مي خواستم بدونم اگر من 2 ترم بخونم و سال ديگه برق - قدرت توي همون دانشگاه قبول بشم مي تونم تغيير رشته بدم و اين دو ترمي كه خوندم تطبيق واحد بدم؟؟؟ اگر مي شه تغيير رشته داد چه واحدهايي تطبيق داده مي شه كه من ديگه الاف نشم دوباره

با تشكر
باي

Diego
22-01-2010, 17:34
3تا دیگه امتحان دارم ممکنه ازم کارتو بخوان؟

بنظرتون فردا بدونه اینکه به نگهبانه بگم برم یه کارت دیگه از دفتر دانشکده بگیرم؟

اخه من چیکار کنم بیرون دانشگاه دست دادم چه ربطی به این داره اخه ؟

بستگی به خودشون داره.ممکنه بخوان ،ممکنه نخوان.واسه ما که بگیر نگیر داره.ولی اگه بخوان و همرات نباشه بد از بد تر میشه.
همونکه خودت از سایت دانشگاه بگیری بهتره.به کسی مراجعه نکن.

Life24
22-01-2010, 18:37
یک ترم بیشتر نخوندیم.
شهریه ثابت؟

هزینه انتقالی چطوری هست؟
برای ترم یک و دو فقط تصفیه حساب نیاز است(برای انصراف)

aria_electric_fars
24-01-2010, 14:49
سلام دوستان
لطفا به من بگيد كه دفترچه كارشناسي پيوسته دانشگاه آزاد كي مياد؟؟؟
اگر دقيق مشخص نيست بگيد كه حدودا كي مياد

با تشكر
باي

Hossein Adeli
24-01-2010, 21:56
یه موردی بود که چند نفر دنبال جوابش بودن
سوال: اگه یکی نتونه تا شهریور 89 مدرک پیش دانشگاهیش رو بگیره و در دانشگاه آزاد قبول بشه میتونه بره دانشگاه ثبت نام کنه یا نه؟
جواب: بله میتونه بره ثبت نام کنه و یک ترم مرخصی بگیره و واحدهاش رو پاس کنه ولی باید تعهد بده که مدرک رو بیاره اگه نیاره اون شهریه ثابتی رو که داده برای ترم اول دیگه از بین میره.
بودن کسانی که سال سوم تو دانشگاه آزاد قبول شدن ولی چون هنوز پیش رو نخونده بودن رفتن دانشگاه ثبت نام کردن و مرخصی گرفتن و سال دیگه مدرک پیش رو دادن.

حالا اگه کسی نظر دیگه ای هم داره بگه. البته تو سراسری نمیشه و این فقط برای آزاد است.

zerosector
28-01-2010, 14:27
من دانشگاه آزاد قبول شدم ولي چقدر اين شهريه گرونه اين جوري باشه كه نميشه نامردا

ninjavb
29-01-2010, 12:10
دفترچه کارشناسی ناپیوسته فقط یه بار تو سال میاد؟
با تشکر

farshidshd
29-01-2010, 15:26
دفترچه کارشناسی ناپیوسته فقط یه بار تو سال میاد؟
با تشکر

همه کنکور ها فقط یک بار در سال هست

Diego
29-01-2010, 15:26
دفترچه کاردانی به کارشناسی رو کی باید بگیریم؟

ahriman323
29-01-2010, 15:42
تو داشگاه آزاد میشه کسی که قبول شده یه ترم اسمشو رزرو کنه یعنی مرخصی نگیره

eli_i
30-01-2010, 02:47
تراز علوم تحقیقات تهران پایین تره یا تهران مرکز یا شمال یا جنوب؟ معمولا قبولی تو کدوم راحت تره؟ رشتم زبانه و واسه ارشد

eli_i
30-01-2010, 03:05
دوستانی که کنکور آزاد شرکت کردن (ترجیحا ارشد) تراز علوم تحقیقات تهران پایین تره یا تهران مرکز یا شمال یا جنوب؟ تو کدوم شانس قبولی بیشتره؟
شدیدا و در کمترین زمان ممکن به این اطلاعات نیاز دارم.

Diego
30-01-2010, 10:59
واسه کاردانی،دوترم مشروطی پشت سر هم و معدل کل بین 11 تا 12، باید نامه ادامه تحصیل بگیری؟ از کجا؟

farid55
31-01-2010, 21:31
سلام.سوال:من در مقطع کارشناسی ناپیوسته،یک ترم درس خوندم و یک ترم هم مرخصی گرفتم.سوال من اینه که چون من در آزمون امسال در شهر خودم قبول شدم،میخوام انصراف بدم از واحد قبلی.آیا الان باید پول زور:grrr:بابت انصراف به اینا بدم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

farshidshd
02-02-2010, 14:34
سلام.سوال:من در مقطع کارشناسی ناپیوسته،یک ترم درس خوندم و یک ترم هم مرخصی گرفتم.سوال من اینه که چون من در آزمون امسال در شهر خودم قبول شدم،میخوام انصراف بدم از واحد قبلی.آیا الان باید پول زور:grrr:بابت انصراف به اینا بدم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

بله باید پول زور بدین

البته به عنوان خسارتی که به خاطر انصراف به دانشگاه میزنین!!

AB
02-02-2010, 15:20
گروه جامعه: رئيس مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي از آغاز ثبت‌نام كنكور سال 1389 دانشگاه از اواخر بهمن خبر داد.

عبدالله سجادي‌جاغرق، در گفتگو با ايسنا، گفت: كنكور دانشگاه آزاد اسلامي اواسط تير 1389 برگزار مي‌شود.
وي همچنين درخصوص نحوه تاثير سوابق تحصيلي داوطلبان كنكور در نحوه پذيرش، افزود: با تصويب كارگروه كنكور از امسال و براي نخستين بار، سوابق تحصيلي داوطلبان تا 15 درصد در پذيرش كنكور دانشگاه آزاد اعمال خواهد شد.
سجادي با بيان اين‌ كه در سال گذشته معدل و سوابق تحصيلي در آزمون‌هاي دانشگاه آزاد تاثير نداشت و لحاظ نمي‌شد، در بيان دليل آن نيز گفت: ممكن بود معدل‌هاي خوداظهاري حق داوطلبان را تضييع كند.رئيس مركز آزمون دانشگاه آزاد با اشاره به افزايش ظرفيت كنكور 89 دانشگاه نيز خاطرنشان كرد: متناسب با ايجاد رشته‌هاي جديد، افزايش ظرفيت پذيرش نيز خواهيم داشت.
وي همچنين با اشاره به پايان مهلت ثبت‌نام آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد در ساعت 24 روز پنجشنبه 15 بهمن، گفت: داوطلبان بايد در مهلت اعلامي و با مراجعه به دفاتر پستي و تهيه دفترچه راهنما و كارت اعتباري، از طريق سايت مركز آزمون به نشانی azmoon.org نسبت به ثبت‌نام خود اقدام كنند.
آزمون كارشناسي ارشد سال 89 دانشگاه آزاد اسلامي طي روزهاي 23 تا 25 ارديبهشت‌ماه به طور همزمان در سراسر كشور برگزار مي‌شود.

روزنامه جام جم

Fxsignal
03-02-2010, 14:40
من یه سوال در مورد دانشگاه داشتم خیلی مهمه واسه یکی از دوستام میخواهم )
طبق قانون جدید کسی میدونه اگر یه نفر مثلا درس اصول 1 و اصول 2 که اصول 1 پیش نیاز اصول 2 است در یک ترم با هم بگیره ؟ آیا دو درس حذف میشه یا نمیشه ؟
و همچنین ریاضی پیش و مثلا ریاضی 1 رو باهم بگیره ؟! کسی دقیق میدونه ایا اگر هر 2 تا با هم در یک ترم بگیره و هردو پاس کنه آیا حذف میشه یا نه ؟
ضمنا کسی فایل مربوط به این جور قوانین رو داره بزاره !

Diego
03-02-2010, 16:42
طبق قانون جدید کسی میدونه اگر یه نفر مثلا درس اصول 1 و اصول 2 که اصول 1 پیش نیاز اصول 2 است در یک ترم با هم بگیره ؟ آیا دو درس حذف میشه یا نمیشه ؟
و همچنین ریاضی پیش و مثلا ریاضی 1 رو باهم بگیره ؟! کسی دقیق میدونه ایا اگر هر 2 تا با هم در یک ترم بگیره و هردو پاس کنه آیا حذف میشه یا نه ؟

تا جایی که من اطلاع دارم نمیشه پیش نیاز یک درس رو با خود درس برداشت.مگه قانون جدیدی در این مورد اومده؟
اون قانون قبلی ،اگه یه بار یه درس پیش نیاز رو می افتادی میتونستی ترم بعد با درس مربوطه بر داری.

piishii
03-02-2010, 17:10
سلام
برداشتن درسی که پیش نیازش رعایت نشده هنگام انتخاب واحد توسط سیستم اخطار داده میشه یا نمیشه بطور خودکار برداشت اما برفرض که شما با تمام این اخطار ها درس رو برداشتی اما یهو میبینی که وسط ترم درست حذف میشه .
اگه هم شانس بیاری اینکار صورت نگیره موقع فارغ التحصیل شدن همه ی این واحد های پاس شده بررسی میشه و شما ممکن جریمه بخوری و در حال شدید مجبور بشی دوباره پاس کنی !
برای همین سری که درد نمیکنه رو کسی نمیره دستمال ببنده .
دانشگاه خیلی قوانین نانوشته داره که شما باید با اطلاعات جانبی کسب کنی
نظیر برداشتن دوبار درس وصایای امام اون رو از حالت مجانی بودن در حال دوم خارج میکنه ! بله موقع انتخاب واحد پولی گرفته نمیشه اما موقع فارغ شدن میگن فلان قدر برو پول بریز !

Fxsignal
03-02-2010, 19:43
مثلا اگر اون درس پیش باشه چی ؟
مثلا ریاضی پیش و ریاضی 1
2- یکی از دوستام تغییر رشته داده ! در رشته قبلیش پیش فارسی نخورده بوده و رفته درس 3 واحدی فارسی رو گرفته در رشته جدید پیش فارسی خورده حالا معادل سازی میخواهد بکنه آیا پیش فارسی هم باید پاس کنه یا برداشته میشه /

Diego
03-02-2010, 20:16
مثلا اگر اون درس پیش باشه چی ؟
مثلا ریاضی پیش و ریاضی 1
/

نمیشه با هم برداشت.چون باز هم ریاضی پیش،پیش نیاز ریاضی 1 هستش.
مگه اینکه یه بار قبلاً ریاضی پیش رو افتاده باشه.اینطوری تو ترم جدید میتون دوتا درسوباهم برداره.منتها اگه ریاضی پیش رو پاس نکنه ولی ریاضی 1 رو پاس کنه،ریاضی 1 اش حذف میشه.

Fxsignal
04-02-2010, 12:05
یه سوال دیگه ؟ اگر یه ترم مجبور باشه پیش رو با در های دگه بگیره
مثلا در پیش / پیشنیاز درس 1 و کتاب 1 و دفتر 1 است !
اگر بخواهد پیش رو این ترم بگیره پس نمیتونه 3 تا درس 3 واحدی بگیره و اصلا یه ترم عقب میفته !
و اگر بخواهد با هم بگیره که این کافات ها رو داره ؟
به نظر شما چه کنه این فرد ؟ بگیره پیش رو یا نگیره ؟ یا همش رو با هم بگیره ؟

p3yman_xl
04-02-2010, 17:41
سلام دوستان ..
من به خاطر مشکلی که با پرداخت شهریه داشتم (کارت لعنتی!) نتوستم در زمان مقرر انتخاب واحد کنم... الان هم تمام ظرفیتها پر شده..
میخوام ببینم حالا پی میشه؟
(مدیر گروهمون نبودش ... چند تا دیگه از بچه ها هم بهشون واحد نرسیده بود.. نامه نوشتیم براش.. حالا دوباره شنبه میخوام برم ببینم چی میشه..)

Diego
04-02-2010, 18:28
یه سوال دیگه ؟ اگر یه ترم مجبور باشه پیش رو با در های دگه بگیره
مثلا در پیش / پیشنیاز درس 1 و کتاب 1 و دفتر 1 است !
اگر بخواهد پیش رو این ترم بگیره پس نمیتونه 3 تا درس 3 واحدی بگیره و اصلا یه ترم عقب میفته !
و اگر بخواهد با هم بگیره که این کافات ها رو داره ؟
به نظر شما چه کنه این فرد ؟ بگیره پیش رو یا نگیره ؟ یا همش رو با هم بگیره ؟
ببخشید،ولی منظورتون رو متوجه نمیشم.

سلام دوستان ..
من به خاطر مشکلی که با پرداخت شهریه داشتم (کارت لعنتی!) نتوستم در زمان مقرر انتخاب واحد کنم... الان هم تمام ظرفیتها پر شده..
میخوام ببینم حالا پی میشه؟
(مدیر گروهمون نبودش ... چند تا دیگه از بچه ها هم بهشون واحد نرسیده بود.. نامه نوشتیم براش.. حالا دوباره شنبه میخوام برم ببینم چی میشه..)

روز تکرار واحد اینترنتی دوباره یه چک کن،چون بعضی ها پشیمون میشن و واحدهاشون رو عوض میکنن.
اگه نشد روز حذف و اضافه حضوراً برو پیش مدیر گروه.

alireza-sabz
05-02-2010, 12:40
سلام به همه ی دوستان
کسی کلیه ی ترازهای دانشگاه آزاد سال 88 و 86 و 85 رو داره ؟
با توجه به اینکه دفترچه کنکور آزاد تا چند روز دیگه میاد به نظرم بهتر است که بحث در مورد ترازهای رشته ی دانشگاهی بیشتر بشه ....

Fxsignal
06-02-2010, 12:01
ببخشید،ولی منظورتون رو متوجه نمیشم
واضح تر میگم !
ریاضی پیش پیشنیاز 3 درس اقتصاد خرد و مبانی 1 و امار 1 است !
من ترم پیش اون رو نگرفتم و این ترم مجبورم بگیرم و اون 3 درس رو هم مجبورا بگیرم چون اگر نگیرم 1 ترم عقب میافتم !
حالا اگر ریاضی پیش و اون 9 واحد دیگه رو با هم بگیرم ایا 9 واحد من حذف میشه ؟ و برای اینکه نشه چه کنم

omid-p30
06-02-2010, 13:46
سلام.

من دانشکده زبان تهران مرکز درس میخونم. ارشد هستم و چون لیسانسم رو از سراسری گرفتم این ترم درس کامپیوتر رو هم گفتند باید بگذرونی.

میخوام بدونم نمره کامپیوتر تو معدل و در نتیجه مشروطی تاثیر داره یا نه ؟

ممنون.

MORINIO
06-02-2010, 14:21
سلام به همه ی دوستان
کسی کلیه ی ترازهای دانشگاه آزاد سال 88 و 86 و 85 رو داره ؟
با توجه به اینکه دفترچه کنکور آزاد تا چند روز دیگه میاد به نظرم بهتر است که بحث در مورد ترازهای رشته ی دانشگاهی بیشتر بشه ....

این فکر میکنم به دردت بخوره :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farshidshd
06-02-2010, 16:07
سلام.

من دانشکده زبان تهران مرکز درس میخونم. ارشد هستم و چون لیسانسم رو از سراسری گرفتم این ترم درس کامپیوتر رو هم گفتند باید بگذرونی.

میخوام بدونم نمره کامپیوتر تو معدل و در نتیجه مشروطی تاثیر داره یا نه ؟

ممنون.

بله 100% موثره

omid-p30
06-02-2010, 16:15
بله 100% موثره

پس مشروط نمیشم چون بدون اون معدلم 13/75 میشه. ممنون.

فقط چون ازیکی شنیدم دروس وصیت نامه و قرآن رو هم چون در لیسانس سراسری نگذروندیم باید در ارشد آزاد بگذرونیم ولی در معدل تاثیری ندارند گفتم کامپیوتر هم شاید مثل اونها باشه. درسته ؟ اون درس ها هم تاثیر رو معدل دارند ؟ البته این دو تا رو ترم دیگه باید بردارم.

Diego
06-02-2010, 16:24
واضح تر میگم !
ریاضی پیش پیشنیاز 3 درس اقتصاد خرد و مبانی 1 و امار 1 است !
من ترم پیش اون رو نگرفتم و این ترم مجبورم بگیرم و اون 3 درس رو هم مجبورا بگیرم چون اگر نگیرم 1 ترم عقب میافتم !
حالا اگر ریاضی پیش و اون 9 واحد دیگه رو با هم بگیرم ایا 9 واحد من حذف میشه ؟ و برای اینکه نشه چه کنم

اگه این ترم ریاضی پیش رو با 9 واحد دیگه بردارید،دانشگاه بعداً اون 9 واحد شما رو حساب نمیکنه! :41:این ترم اول باید ریاضی پیش رو بگذرونید،ترم بعد درسهای مرتبط با این رو :11:

blooming
06-02-2010, 16:30
تا جايي كه من ميدونم
به غير از فراگير پيام نور ، دانشگاههاي مجازي هم هستند كه كنكور ندارند
مثلا صنعتي شريف يا سهند تبريز يا شيراز يا ...
كه براي دانشگاههاي برتره
اگه كنكور در نيومدي ميتوني بري دانشگاهه آزمون مخصوص رو بدي و جتما بايد يه كامپيوتر توپ داشته باشي
لازم نيست بري سر كلاسا هر جاي دنيا ميتوني آنلاين بشي و بري تو كلاس
مدركش از مدرك معمولي كم نداره ولي هنوز جا باز نكرده.
فكر ميكنم خارج از كشور هم خيليا اينجور بخونن
با اين حال لطفا در مورد مجازي اگر بيشتر ميدونيد به من خبر بديد حتما :41:

Fxsignal
06-02-2010, 23:24
اگه این ترم ریاضی پیش رو با 9 واحد دیگه بردارید،دانشگاه بعداً اون 9 واحد شما رو حساب نمیکنه! این ترم اول باید ریاضی پیش رو بگذرونید،ترم بعد درسهای مرتبط با این رو

همین رو بعضی از دوستان میگن ولی دوست خودم در رشته برق ریاضی پیش و ریاضی 1 رو با هم گرفت در ترم دوم و مشکلی هم پیدا نکرد /
آخه درس پیش دانشگاهی هست ! ریاضی پیش دانشگاهی ؟

---------- Post added at 11:24 PM ---------- Previous post was at 11:19 PM ----------

حالا اگر بگیرم ! و بعد حذفش گنند 9 واحد دیگه رو ! پایان ترم 8 بهم میگنند حدف شد ؟ و باید بعدش چه کنم ! یه بار دیگه پاس کنم ؟؟

Kasra 91
07-02-2010, 09:17
اعتراض ورقه از تو سایت دانشگاه لاهیجان هم میشه ؟

Diego
07-02-2010, 12:21
همین رو بعضی از دوستان میگن ولی دوست خودم در رشته برق ریاضی پیش و ریاضی 1 رو با هم گرفت در ترم دوم و مشکلی هم پیدا نکرد /
آخه درس پیش دانشگاهی هست ! ریاضی پیش دانشگاهی ؟

---------- Post added at 11:24 PM ---------- Previous post was at 11:19 PM ----------

حالا اگر بگیرم ! و بعد حذفش گنند 9 واحد دیگه رو ! پایان ترم 8 بهم میگنند حدف شد ؟ و باید بعدش چه کنم ! یه بار دیگه پاس کنم ؟؟

متاسفانه تا زمان فارغ التحصیلی شما بهتون اطلاع نمیدن.(یعنی اصلا رسیدگی نمیکنن*.بعداً موقع فارغ التحصیلی میگن 9 واحد شما مشکل داره و حذف میشه و باید دوباره بردارید.

Mohandes_mansour
07-02-2010, 12:50
تراز رشته مکانیک و متالوژی اهواز چقدر باید باشه ؟

omid-p30
07-02-2010, 19:13
بله 100% موثره

من که رفتم دانشکده گفتند تاثیری نداره. الکی خوشحال شدم. مشروط شدیم رفت.

farshidshd
08-02-2010, 00:22
من که رفتم دانشکده گفتند تاثیری نداره. الکی خوشحال شدم. مشروط شدیم رفت.

شاید تبصره دیگه ای زدن...!!!

alireza-sabz
09-02-2010, 14:14
تراز رشته مکانیک و متالوژی اهواز چقدر باید باشه ؟

نمره ترازسال 88

نمره‌ترازسال 87

نمره ترازسال 86

نمره تراز سال 85

انتخاب

اول

انتخاب

دوم‌به بعد
انتخاب

اول

انتخاب

دوم‌به‌بعد
انتخاب

اول

انتخاب

دوم‌به‌بعد
انتخاب

اول

انتخاب

دوم‌به‌بعد
1

اهواز

4837
5327

4751

5697

5747

5001

farid55
10-02-2010, 14:49
رشته روانشناسی،که زیر گروه انسانیه،میانگین ترازش چیه؟روانشناسا دکترن؟دکترا روانشناسن!؟نه جدی به روانشناس دکتر میگن؟

mm00
11-02-2010, 21:33
دفترچه کنکور ازاد اومده؟ هرسال بهمن میومد.... کسی خبر داره؟ مرسی!
کنکوری که در تابستان 89 برگزار میشه ....

alireza-sabz
11-02-2010, 22:50
دفترچه کنکور ازاد اومده؟ هرسال بهمن میومد.... کسی خبر داره؟ مرسی!
کنکوری که در تابستان 89 برگزار میشه ....
خیر هنوز نیومده ... معمولا تو این چند سال با کمی تاخیر میاد امسال این تاخیر بیشتر شده !!
دلیلش هم ثبت نام کارشناسی ارشد هست و تمدید های مکرر دانشگاه آزاد . به هر حال هر ثبت نامی کارشناس ارشد 28000 تومن پول میرزه تو جیب دانشگاه آزاد !! باید هم تمدید کنند

.:HAMED:.
12-02-2010, 18:11
حالا وقتشو نمیدونی کی دفترچه ها رو میدن؟

PaeeiZeh
12-02-2010, 19:10
تا اخر هفته ی دیگه میاد

Mohandes_mansour
13-02-2010, 13:48
بچه ها یه کمکمی نیاز دارم و برام خیلی حیاتی هست
من میخوام برای انتحاب رشته آراد انتخاب اول رو مهندسی فناوری اطلاعات ماهشهر بزنم که ترازش حدودا 4300 هست.
دومیش هم کاردانی بزنم که اگه قبول نشدم قبول شم!
من الان پیش دانشگاهی هستم یک سال از مدرسه عقب افتادم حالا پیش که هستم نامه نظام وظیف برام اومده که 18/9/1389 اعزام میشم.
باید همین آزاد قبول شم حداقل...
من باید چطوری انتخاب رشته کنم که ریسکی نکنم ؟
بی خیال مهندسی شم ؟ فقط کاردانی ؟
یا اول مهندسی آی تی و انتخاب دوم کاردانی که ترازش کمتره نهایتش تو انتخاب دوم و سوم 1000 تا بهش اضافه میشه که 40000 تا میشن!
ترازهای قلم چیم 5000 تا 5300 هست.

Life24
13-02-2010, 14:02
من میخوام برای انتحاب رشته آراد انتخاب اول رو مهندسی فناوری اطلاعات ماهشهر بزنم که ترازش حدودا 4300 هست.
من الان پیش دانشگاهی هستم یک سال از مدرسه عقب افتادم حالا پیش که هستم نامه نظام وظیف برام اومده که 18/9/1389 اعزام میشم.
یا اول مهندسی آی تی و انتخاب دوم کاردانی که ترازش کمتره نهایتش تو انتخاب دوم و سوم 1000 تا بهش اضافه میشه که 40000 تا میشن!
کاردانی نمیخواد بزنی
مهندسی بزن قبولی
دانشگاه ماهشهر هم مدیریت بسیاز خوبی داره
موفق باشید

Diego
13-02-2010, 14:17
دفترچه کاردانی به کارشناسی کی میاد؟

payam
13-02-2010, 15:25
دفترچه کاردانی به کارشناسی کی میاد؟

دولتي ؟
اگه اشتباه نكنم ارديبهشت ؛ خرداد
كه اول مرداد هم كنكورش برگزار ميشه . اول شهريور نتايج اوليه ؛ آخر شهريور نتايج نهايي .

آزاد هم آبان ماه ، كه آذر ماه امتحانش هست .

payam
13-02-2010, 15:29

سلام .

فناوري اطلاعاتي كه ميخواي بزني 4300 هستش ؟ اين كه خيلي پايينه ! 100% مياري اصن شكي درش نيست...
دانشگاه آزادو انقدر ها هم سخت نگير...:31:

Life24
13-02-2010, 15:53
فقط یک دانشگکاه درست و حسابی بزن
که اعصابت خورد نشه

ehsaaaan
13-02-2010, 18:35

شما اگه هفته ایی یک ساعت هم درس بخونی!!می تونی تو آزمون دانشگاه آزاد تراز 4300 رو بیاری!!!
به نظر من همون مهندسی IT ماهشهر رو بزن.ایشالا 100% قبولی.

HOJ-JAT
13-02-2010, 18:47
میخوام برای انتحاب رشته آراد انتخاب اول رو مهندسی فناوری اطلاعات ماهشهر بزنم که ترازش حدودا 4300 هست
من پارسال ترازم 6300 بود اینا درصدام
ادب60
عرب10
دین50
زبان80
ریاض منفی1.7 خخخ
فیزیک60
شیمی50

ehsaaaan
13-02-2010, 19:08
ادب60
عرب10
دین50
زبان80
ریاض منفی1.7 خخخ
فیزیک60
شیمی50

عجیبه:13:
به نظرم شما ترازت رو درست نگفتی چون تراز 6300 با درصدهایی که گفتی نمیخونه!!

من تراز کل 6221 رو با درصد های زیر آوردم:

Mohandes_mansour
14-02-2010, 10:49
سلام .

فناوري اطلاعاتي كه ميخواي بزني 4300 هستش ؟ اين كه خيلي پايينه ! 100% مياري اصن شكي درش نيست...
دانشگاه آزادو انقدر ها هم سخت نگير...:31:

مهندسی فناوری اطلاعات ماهشهر : نمره آخرین فرد قبول شده در انخاب اول 88 : 4242 انتخاب دوم به بعد : 5333
نمره آخرین فرد قبول شده در انتخاب اول 87 : 4029 انتخاب دوم به بعد : 5210
ظرفیت : 100

رو چه درس هایی بیشتر سرمایه گذاری کنم ؟! من از تو عمومی ها زبان درصدم 70 به بالا هست. معارف 40-50
ادبیات 50-60 عربی 5-10 دصد!
اختصاصی ریاضی 15-20 درصد،فیزیک 15-30 درصد اما شیمی خیلی داغون هستم.
منفی میزنم حتی!
خیلی هنر کنم 20 درصد میزنم...شیمی پیش 2 رو با مبتکران کار می کنم(چون تا به حال کتاب تست برای شیمی نخریده بودم!!:31:)
به نظر شما شیمی و عربی رو تو این فرصت 3-4 ماه میتونم ارتقا بدم ؟:41:

alireza-sabz
14-02-2010, 11:37
مهندسی فناوری اطلاعات ماهشهر : نمره آخرین فرد قبول شده در انخاب اول 88 : 4242 انتخاب دوم به بعد : 5333
نمره آخرین فرد قبول شده در انتخاب اول 87 : 4029 انتخاب دوم به بعد : 5210
ظرفیت : 100

رو چه درس هایی بیشتر سرمایه گذاری کنم ؟! من از تو عمومی ها زبان درصدم 70 به بالا هست. معارف 40-50
ادبیات 50-60 عربی 5-10 دصد!
اختصاصی ریاضی 15-20 درصد،فیزیک 15-30 درصد اما شیمی خیلی داغون هستم.
منفی میزنم حتی!
خیلی هنر کنم 20 درصد میزنم...شیمی پیش 2 رو با مبتکران کار می کنم(چون تا به حال کتاب تست برای شیمی نخریده بودم!!:31:)
به نظر شما شیمی و عربی رو تو این فرصت 3-4 ماه میتونم ارتقا بدم ؟:41:
نظر من اینه که تو این چند ماه روی مباحث حفظی شیمی کار کنی و اعتماد به نفست رو بالاتر ببری . اما برای بالابردن عربی بهتره کتاب تست مصطفی خاکبازان انتشارات otn رو بگیری. شیمی هم مبتکران برای درصدای بالا هم به درد میخوره . ببهترین کتاب تست شیمیه

Life24
14-02-2010, 13:40
تا میتوانید دانشگاه ازاد نروید
چون پول می دهید و میبینی کارت رو انجام نمیدن
بعد مثل من هر روز باید باهاشون درگیر باشی

حداقل دولتی میگی پول نمیدم
زورت هم نمیگیره

ehsaaaan
14-02-2010, 14:11
تا میتوانید دانشگاه ازاد نروید
چون پول می دهید و میبینی کارت رو انجام نمیدن
بعد مثل من هر روز باید باهاشون درگیر باشی

حداقل دولتی میگی پول نمیدم
زورت هم نمیگیره

آقا شما با همه دعوا داری !!(منظورم شاتل و تاپیک های دیگر است که خودت می دونی)

این جوری که نمیشه زندگی کرد.

اگه میخوای تو زندگیت موفق و آسوده خاطر باشی باید طرز فکرت رو عوض کنی و اینقدر درگیری ایجاد نکنی(اینو دوستانه گفتم):10:

خب بدیهیه کسی که دانشگاه دولتی خوب قبول بشه دیگه دانشگاه آزاد نمیره!نیازی به پست دادن نبود!!!

14-02-2010, 14:34
از ثبت نام دانشگاه آزاد چه خبر؟
دفترچه ها کی میاد؟

payam
14-02-2010, 15:22
مثل اينكه گفتن هفته ي آخر بهمن ماه مياد !
يه كم ديگه صبر كنيد مياد...

Life24
14-02-2010, 18:18
آقا شما با همه دعوا داری !!(منظورم شاتل و تاپیک های دیگر است که خودت می دونی)

این جوری که نمیشه زندگی کرد.

اگه میخوای تو زندگیت موفق و آسوده خاطر باشی باید طرز فکرت رو عوض کنی و اینقدر درگیری ایجاد نکنی(اینو دوستانه گفتم):10:

خب بدیهیه کسی که دانشگاه دولتی خوب قبول بشه دیگه دانشگاه آزاد نمیره!نیازی به پست دادن نبود!!!
با درود
نه همون شاتلی که می فرمائید سیستم خیلی خوبی پیاده کرده
شما فرض کن اگر ادارات این سیتسم رو داشتند میدونی ما چقدر جلو بودیم؟
اعتراضاتی داشتم که حل شد

ولی این دانشگاه آزاد رو جدی گفتم
اون هایی که رفتند می دانند.
پول رو می شماری و بهشون میدی
ولی امان از وقتی که یک کار داشته باشی. روزگارت رو سیاه میکنن
اگر هم بفهمند که بی عرضه هستی دیگه هیچ

به بالا دستی هم میخواهی اعتراض کنی؟ میشه معاون و رئیس دانشگاه
یعنی برمیگردی نقطه اول

این رو هم پس از من داشته باشید

بدترين درد بي تفاوتي در برابر مشکلات است.

ehsaaaan
14-02-2010, 18:36
با درود

بدترين درد بي تفاوتي در برابر مشکلات است.

سلام از بندست:10:
من خودم دانشجوی دانشگاه آزاد هستم

منظورم مدیریت مشکلات با توجه به شرایط بود و این که آدم چجوری با مشکلاتش کنار بیاد و صبر و حوصله داشته باشه.نه اینکه خدای نکرده بی تفاوت باشه

من خودم تو دانشگاه برای اینکه کارم راه بیفته هر چقدر مسئولین دانشگاه می پیچوندند و کارم رو انجام نمی دادند و یا جواب الکی می دادند و بد برخورد می کردند من باز هم خوب و با احترام باهاشون برخورد می کردم و کارم رو پیگیری می کردم تا بالاخره کارم راه بیفته.چون میدونم شرایط دانشگاه آزادی که توش هستم همین جوریه!(نه اینکه باهاشون بحث کنم واعتراض کنم و درگیر بشم چون اصلا فایده نداره)

Diego
14-02-2010, 18:50
با درود
ولی این دانشگاه آزاد رو جدی گفتم
اون هایی که رفتند می دانند.
پول رو می شماری و بهشون میدی
ولی امان از وقتی که یک کار داشته باشی. روزگارت رو سیاه میکنن
اگر هم بفهمند که بی عرضه هستی دیگه هیچ

به بالا دستی هم میخواهی اعتراض کنی؟ میشه معاون و رئیس دانشگاه
یعنی برمیگردی نقطه اول

این رو هم پس از من داشته باشید

این حرف، درست ترین حرفی بود که توی زندگیم شنیده ام.
راست میگه،هم باید پول بدی هم توهین بشنوی،از دربان دم در گرفته تا استاد و آبدارچی....

14-02-2010, 19:46
اصلا هم حرف درستی نیست
من مثال نقض هستم برای گفته شما
دانشگاه آزاد ما خیلی هم عالیه.آدمو خجالت هم میدن اصلا
این حرفا رو عمو محمود راه انداخته که یواش یواش کسی سراغ دانشگاه آزاد رو نگیره تا ورشکست بشه و این از بدبختیشه
هر چند که دانشگاه آزاد بیشترین دانشجو رو داره
فرهنگش هم بالاست. مثل سراسری نیست که دانشجوهاش از پشت کوه اومده باشن

Life24
14-02-2010, 20:45
اصلا هم حرف درستی نیست
این حرفا رو عمو محمود راه انداخته که یواش یواش کسی سراغ دانشگاه آزاد رو نگیره تا ورشکست بشه و این از بدبختیشه
اتفاقا بدبختی این هست که به قول شما همه بچه ها شهری هستند و فرفهنگشون بالاست
در نتیجه یعنی بی عرضه هستند
اگر عرضه داشتن یک اعتراض می کردند
شما بهترین دانشگاه ازاد که کرج و تهران و علوم و تحقیقات و قزوین باشه برو وضعشون رو ببین
فقط ساختمان زدن و بس
سیستم اموزشی و مدیریتی 0 هست
حالا حساب واحد های دیگه رو خودت بکن
همون پشت کوه ها که امدن پول نمیدن اعتراض هم میکنن

Life24
14-02-2010, 20:50
سلام از بندست:10:
من خودم دانشجوی دانشگاه آزاد هستم

منظورم مدیریت مشکلات با توجه به شرایط بود و این که آدم چجوری با مشکلاتش کنار بیاد و صبر و حوصله داشته باشه.نه اینکه خدای نکرده بی تفاوت باشه

من خودم تو دانشگاه برای اینکه کارم راه بیفته هر چقدر مسئولین دانشگاه می پیچوندند و کارم رو انجام نمی دادند و یا جواب الکی می دادند و بد برخورد می کردند من باز هم خوب و با احترام باهاشون برخورد می کردم و کارم رو پیگیری می کردم تا بالاخره کارم راه بیفته.چون میدونم شرایط دانشگاه آزادی که توش هستم همین جوریه!(نه اینکه باهاشون بحث کنم واعتراض کنم و درگیر بشم چون اصلا فایده نداره)

مشکل بی عرضه بودن دانشجو هست و بس
این که وضع همین جوری هست که حرف درستی نیست
یک روزی باید تغیر پیدا کنه

کارمند دانشگاه ازاد یک گواهی برو ازش بگیر
انگار داره مجانی برات کار میکنه

طرف مدیر یک بخش میشه که اصلا ربطی به تحصیلش نداره
مسئول وظیفه داره پاسخ بده
صرفا چون دانشگاه ازاد هست باید از کار در بروند؟
چون می دونن از دانشجو ازادی بخاری بلند نمیشه اونها هم کار نمیکنند و به شعار بسنده میکنند.

ما با مشکلات کنار نمیام اونها باید با ما کنار بیایند.

payam
15-02-2010, 00:19
اتفاقا بدبختی این هست که به قول شما همه بچه ها شهری هستند و فرفهنگشون بالاست
در نتیجه یعنی بی عرضه هستند
اگر عرضه داشتن یک اعتراض می کردند
شما بهترین دانشگاه ازاد که کرج و تهران و علوم و تحقیقات و قزوین باشه برو وضعشون رو ببین
فقط ساختمان زدن و بس
سیستم اموزشی و مدیریتی 0 هست
حالا حساب واحد های دیگه رو خودت بکن
همون پشت کوه ها که امدن پول نمیدن اعتراض هم میکنن

سلام .
من نميدونم شما دانشجوي كدوم واحد هستين ، اما واسه شخص من كه كرج درس ميخونم بايد بگم كه سيستم اداري,دانشجويي,مديريتي,است د ها همه و همه خوب هستن . برخورد بد من نديدم !
سطح علمي استاد ها به شدت بالا ؛ سطح علاقه به تحصيل دانشجو بالا ، سطح سيستم هاي آموزشي بالا...
اين بي انصافي هستش كه انقدر از دانشگاه آزاد بد بگيم به خاطر اينكه داريم بهش پول زيادي ميديم .
به نظرم اونايي كه گلايه از واحد هاي شهرستاني دانشگاه آزاد دارن ، خوب ميتونستن نرن ! كسي به زور مجبورشون نكرده بود . ميتونستن همت كنن دولتي قبول بشن ! يا يه واحد خوب آزاد...

الان دوستاي ديگه دارن يواش يواش از بالا تا پايين دولت رو ميشورن :31: خودتون خربزه خوردين ؛ پاي لرزش هم بشينيد ديگه . . . مثل خود من ;)

NAZISM
15-02-2010, 00:22
میتونم بپرسم شما دانشگاه امام علی درس میخونید یا سما کرج؟
چون من هر جفتشو دیدم زمان خودم واقعا افتضاح بودن البته افتضاحی سماکرج به شدت بالا بود
چه کودتاهایی میشد داخلش

Life24
15-02-2010, 00:58
سلام .
من نميدونم شما دانشجوي كدوم واحد هستين ، اما واسه شخص من كه كرج درس ميخونم بايد بگم كه سيستم اداري,دانشجويي,مديريتي,است د ها همه و همه خوب هستن . برخورد بد من نديدم !
سطح علمي استاد ها به شدت بالا ؛ سطح علاقه به تحصيل دانشجو بالا ، سطح سيستم هاي آموزشي بالا...
اين بي انصافي هستش كه انقدر از دانشگاه آزاد بد بگيم به خاطر اينكه داريم بهش پول زيادي ميديم .
به نظرم اونايي كه گلايه از واحد هاي شهرستاني دانشگاه آزاد دارن ، خوب ميتونستن نرن ! كسي به زور مجبورشون نكرده بود . ميتونستن همت كنن دولتي قبول بشن ! يا يه واحد خوب آزاد...

الان دوستاي ديگه دارن يواش يواش از بالا تا پايين دولت رو ميشورن :31: خودتون خربزه خوردين ؛ پاي لرزش هم بشينيد ديگه . . . مثل خود من ;)
بفرما این هم پاسخ دادن دوست ما!
واقعا من چی بگم؟
بیشتر درس می خوندی میامدی واحد آزاد بهتر؟
جالب بود حرفتون

payam
15-02-2010, 01:27
میتونم بپرسم شما دانشگاه امام علی درس میخونید یا سما کرج؟
چون من هر جفتشو دیدم زمان خودم واقعا افتضاح بودن البته افتضاحی سماکرج به شدت بالا بود
چه کودتاهایی میشد داخلش

سما فك كنم واسه كارداني يه سري رشته هاي خاصه . من همون مجتمع امير المومنين درس ميخونم . سما كه منم قبول دارم ؛ سطحش پايينه آره ! اما سطح علمي دانشگاه كرج خداييش بالاس آدم از حق نگذره !:20:

بفرما این هم پاسخ دادن دوست ما!
واقعا من چی بگم؟
بیشتر درس می خوندی میامدی واحد آزاد بهتر؟
جالب بود حرفتون
خوب آره ! به نظر من اوني كه مثلا رفته كارداني ، شهرستان فلان آباد داره درس ميخونه ، و مدام از بدي هاي دانشگاه آزاد ميگه ؛ خوب ميتونست بره دولتي بخونه ! بد ميگم ؟

attractive_girl
15-02-2010, 01:44
اينم تراز هاي من بوده :

ولي كنكور آزاد با سراسري زمين تا آسمون فرقشه.....!

موفق باشين[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alireza-sabz
15-02-2010, 14:30
اصلا هم حرف درستی نیست
منم نظرم همینه . دانشگاه آزاد علی رغم تبلیغاتی که علیه ش میشه از خیلی از دانشگاههای دولتی سرتره . یارو 3 میلیون پول پیشدانشگاهی رو میده حاضر نیست ترمی 500 تومن پول آزاد بده میگه کمر و میشکنه !!!

ramin 69
15-02-2010, 15:41
دوستان حالا که به انتخاب رشته دانشگاه آزاد خیلی نزدیک شدیم ، کارنامه های پارسالتون رو بزارید یه حدودی بیاد دستمون.

این کارنامه پارسال من:
موقعی که سوم بودما...پست کنکوری نیستم:31:)

mostafaeshghi
15-02-2010, 15:57
بنده هم نظر دوستان را تایید میکنم از این بابت که دانشگاه ازاد خیلی جاها بهتر از دانشگاه دولتیه ؟!

بله راست میگید اگر بی عرضه باشید پولتونو که میخورند هیچ هیچ کاری هم نجام نمیدند ولی این حساب دانشگاه آزاد نیست حساب همه جا و هر اداره و .... است. دیگه دانشگاه دولتی که پول نمیدی دیگه هیچی کارت تمومه.

من هم میگم دانشگاه آزاد واجدهاش خیلی با هم فرق دارند پس نرید دوقوزآباد درس بخونید بعد کل مجموعه داشنگاه ازاد را ببرید زیر سوال.
شکر خدا من هر کاری داشتم به سرعت مشکلم را حل کردند. و سطح دانشگاه هم خیلی بالاست.

Life24
15-02-2010, 16:39
سلام .

داداش من عزیز من
دانشجو در واحد شهرستان مثلا 800 تومن پول میده
شما در کرج هم 800 تومن پول میدی
ولی تو تقسیم منابع مشکل هست
وگرنه همه به مساوات از امکانات بهرمند بودند

alireza-sabz
15-02-2010, 18:47
داداش من عزیز من
دانشجو در واحد شهرستان مثلا 800 تومن پول میده
شما در کرج هم 800 تومن پول میدی
ولی تو تقسیم منابع مشکل هست
وگرنه همه به مساوات از امکانات بهرمند بودند
تا جایی که من میدونم حداکثر قیمت بهترین رشته آزاد ترمی تو کارشناسی 600 تومن هست .

Life24
15-02-2010, 19:38
تا جایی که من میدونم حداکثر قیمت بهترین رشته آزاد ترمی تو کارشناسی 600 تومن هست .
یک 360 حداقل شهریه ثابت
18 تا نظری هم بگیری
260 تومن
2 تا عملی هم
120
میشه 740

payam
15-02-2010, 23:05

یک 360 حداقل شهریه ثابت
18 تا نظری هم بگیری
260 تومن
2 تا عملی هم
120
میشه 740

آقاي دانيال درست ميگه . يه ترمي هم كه عملي ها تعدادشون زياد بشه ديگه شهريه زياد ميره بالا...

ولي شهريه ي كارشناسي ناپيوسته ها خيلي بيشتره ! حدود 450 تومن شهريه ثابت دارن فقط !!!

shifter
16-02-2010, 10:10
خب اينم كارنامه امسال ما...مسخره نكنين ديگه:31: خب نخونده بودم:31:وضش قراره امسال بتركونم:31:
درصد رياضيات هم به علت طوفاني بودن و احتمال شوكه شدن شما محو گرديده است...فقط براي سلامتي شما!

يه چند تا سوال هم داشتم در مورد انتخاب رشته دانشگاه ازاد...
تو دانشگاه ازاد هم مثل سراسري بومي گزيني هست؟
دانشگاه هاي تهران مركز و شمال و جنوب:31: نسبت به علوم تحقيقات كه هم بهترينه چه وضعي دارن؟ اينا هم به خوبي علوم تحقيقات هستن؟

Diego
16-02-2010, 12:09
من الان ترم 6 کاردانی پیوسته هستم(ماشالا :31:) منتها درسم 7 ترمه تموم میشه.یعنی ترم پائیز بعدی رو که بردارم ترم 7 منه.میخوام این تابستون و ترم 7 رو تو شهر خودم مهمون بشم.
منتهای مراتب رفتم دانشگاه شهر خودمون ولی اونا گفتن ما کاردانی ناپیوسته داریم! و اطلاعاتی در مورد مهمان شدن نداشتن.
میخواستم بدونم آیا امکانش هست که بتونم اینجا مهمون بشم یا نه؟

clickestan
16-02-2010, 14:49
ثبت نام دانشگاه آزاد کی شروع میشه؟

payam
16-02-2010, 15:58
من الان ترم 6 کاردانی پیوسته هستم(ماشالا :31:) منتها درسم 7 ترمه تموم میشه.یعنی ترم پائیز بعدی رو که بردارم ترم 7 منه.میخوام این تابستون و ترم 7 رو تو شهر خودم مهمون بشم.
منتهای مراتب رفتم دانشگاه شهر خودمون ولی اونا گفتن ما کاردانی ناپیوسته داریم! و اطلاعاتی در مورد مهمان شدن نداشتن.
میخواستم بدونم آیا امکانش هست که بتونم اینجا مهمون بشم یا نه؟

سلام . اين كه به نظر زياد مهم نمياد ! كارداني پيوسته و ناپيوسته فقط توي چند تا درس مشترك نيستن ؛ وگرنه 95% درس ها مشترك هستش . اين يعني چي كه ما پيوسته داريم ناپيوسته نداريم !!
شما اگه درس هايي كه ميخواي برداري‌ ( كه حتما هم اختصاصي ها هستن ) اگر توي دانشگاه شهر خودتون ارائه بشه ، بايد به صورت مهمان پذيرفته بشي . التبه واسه اين جور مهماني و انتقالي ها يه كم آشنا بازي هم لازمه...

يه چند تا سوال هم داشتم در مورد انتخاب رشته دانشگاه ازاد...
تو دانشگاه ازاد هم مثل سراسري بومي گزيني هست؟
دانشگاه هاي تهران مركز و شمال و جنوب[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نسبت به علوم تحقيقات كه هم بهترينه چه وضعي دارن؟ اينا هم به خوبي علوم تحقيقات هستن؟

آره توي دانشگاه آزاد هم اين بومي بازي رسم هستش ، مثل سراسري ! مثلا %60 ظرفيت رو به بومي هاي استان ميدن . يا توي يك سري مقاطع ، دختر ها فقط ميتونن استان محل سكونت خودشون رو انتخاب كنن كه بومي اونجا هم باشن ! يعني يه علامت دايره به اين شكل ● دارن اون سري شهر ها .
بعدش هم كه خوب تهران جنوب و تهران شمال هر دو جاهاي خيلي خوبي هستن ! سطحشون خيلي بالاس ، وضعشون هم خوبه !

Diego
16-02-2010, 17:53
سلام . اين كه به نظر زياد مهم نمياد ! كارداني پيوسته و ناپيوسته فقط توي چند تا درس مشترك نيستن ؛ وگرنه 95% درس ها مشترك هستش . اين يعني چي كه ما پيوسته داريم ناپيوسته نداريم !!
شما اگه درس هايي كه ميخواي برداري‌ ( كه حتما هم اختصاصي ها هستن ) اگر توي دانشگاه شهر خودتون ارائه بشه ، بايد به صورت مهمان پذيرفته بشي . التبه واسه اين جور مهماني و انتقالي ها يه كم آشنا بازي هم لازمه...

خدا از دهنت بشنوه.:11::40:

من اگه بخوام برای پائیز آینده مهمان بشم به نظرت از کی اقدام کنم؟

آشنای اساسی دارم (در حد مقامات بالای دانشگاه) منتها در دانشگاه مبدآ (دانشگاهی که الان اونجا تحصیل میکنم.)

مراحلش چیه؟
ممنون.:11:

16-02-2010, 18:01
با عرض سلام

آقاي دانيال درست ميگه . يه ترمي هم كه عملي ها تعدادشون زياد بشه ديگه شهريه زياد ميره بالا...

ولي شهريه ي كارشناسي ناپيوسته ها خيلي بيشتره ! حدود 450 تومن شهريه ثابت دارن فقط !!!

یک 360 حداقل شهریه ثابت
18 تا نظری هم بگیری
260 تومن
2 تا عملی هم
120
میشه 740
و...

اوندسته از رفقا که دانشگاه آزاد رو انتخاب کردن اینم باید بدونن که نمیشه رو علم قیمت گذاشت(البته خودتونم میدونین)
بحث ابراز شهریه ها جهت آشنایی سایر رفقا خیلی هم خوبه
اما درکل علم قیمت نداره.ارزشش بالاتر از این حرفاست

Life24
18-02-2010, 13:08
آغاز ثبت نام آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی از سوم اسفند
معاون اجرایی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت:نام نویسی داوطلبان آزمون سراسری رشته های پزشکی و غیرپزشکی این دانشگاه برای سال تحصیلی آینده از دوشنبه3اسفند آغاز می شود.
محمدرضا مهراد فر افزود: این ثبت نام تا "15اسفند" ادامه خواهد داشت و متقاضیان می توانند با خرید دفترچه راهنمای ثبت نام و کارت اعتباری از مراکز پستی سراسر کشور با مراجعه به پایگاه مرکز آزمون به نشانی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید به صورت اینترنتی ثبت نام کنند.
وی تصریح کرد: داوطلبان رشته های پزشکی و پاره وقت برای4 "رشته محل" و داوطلبان رشته های غیر پزشکی برای6 "رشته محل" می توانند ثبت نام کنند.
معاون مرکز آزمون ادانشگاه آزاد اسلامی گفت: آزمون رشته های غیرپزشکی17و18 تیر و آزمون رشته های پزشکی "اول مرداد" سال آینده برگزار خواهد شد.
در آزمون سراسری 88 این دانشگاه در رشته های غیرپزشکی حدود640هزار داوطلب و در رشته پزشکی162هزار و857 نفر شرکت داشتند.

Life24
18-02-2010, 13:58
اگر اشتباه نکنم پاهر وقت غیر پزشکی جای 4 تا رشته میتوانند 6 رشته بزنند.

hheadshoter
19-02-2010, 17:11
سلام !! میخواستم بدونم به غیر از علوم تحقیقات تهران چه دانشگاه هایی رشته ی هوا فضا دارن؟؟؟ اگه میشه تراز هاشون رو هم بذارید !!
ممنون

HOJ-JAT
19-02-2010, 18:03
تراز من سال سوم دبیرستان که ازمایشی امتحان دادم ..متاسفانه سال پیش دانشگاهیم باز نمیشه...

clickestan
19-02-2010, 18:14
دوستان اگه پاره وقت و تمام وقت رو انتخاب کنیم بعد اگه دو تاش رو قبول شدیم میشه یکیش رو انتخاب کرد و رفت یا محدودیتی وجود داره؟
مثلا تمام وقت قبول شی پاره وقت نتونی بری و....
دفترچه ترازهای سال قبل رو از کجا میتونم بخرم؟
سایت مبتکران گذاشته ولی بخوای پا کامپیوتر بخونی چشت در میاد

Life24
19-02-2010, 18:19
دوستان اگه پاره وقت و تمام وقت رو انتخاب کنیم بعد اگه دو تاش رو قبول شدیم میشه یکیش رو انتخاب کرد و رفت یا محدودیتی وجود داره؟
مثلا تمام وقت قبول شی پاره وقت نتونی بری و....
دفترچه ترازهای سال قبل رو از کجا میتونم بخرم؟
سایت مبتکران گذاشته ولی بخوای پا کامپیوتر بخونی چشت در میاد
من هر دو تا شو شرکت کردم
هر کدام عشق شما میکشد بروید. :31:

payam
19-02-2010, 18:20
سلام !! میخواستم بدونم به غیر از علوم تحقیقات تهران چه دانشگاه هایی رشته ی هوا فضا دارن؟؟؟ اگه میشه تراز هاشون رو هم بذارید !!
ممنون

سلام .
ببينيد اين سايت شايد كمكتون كنه !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قسمت : رشته شهرهای دایر دانشگاه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] eshteha/sim_input.asp)

فك كنم ترازش هم بالاي 6500 هستش ، تا 7 هم ميره

دانشگاه صنعتي مالک اشتر وابسته به وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح - شاهين شهر اصفهان هم اين رشته رو دارن .

ehsaaaan
19-02-2010, 18:56
ادب60
عرب10
دین50
زبان80
ریاض منفی1.7 خخخ
فیزیک60
شیمی50

تراز من سال سوم دبیرستان که ازمایشی امتحان دادم ..متاسفانه سال پیش دانشگاهیم باز نمیشه...

الکی نگو متاسفانه باز نمیشه!!! مرد باش بگو خالی بستم 6300 شدم!!!

شما کار خیلی بدی کردی که تو درصدایی که گذاشتی اطلاعات غلط دادی و ترازتو الکی گفتی.
چون شاید یکی بیاد اون درصد هایی که شما گذاشتی رو ببینه و فکر کنه با اون درصدا میشه تراز 6300 اورد و انگیزه ی درس خوندنش کمتر بشه و تلاششو کمتر کنه.
ازت خواهش می کنم تا مطمئن نیستی در مورد موضوعی پست نده چون من اکثر پستاتو خوندم(در کل P30world) متاسفانه در چندین پستت اطلاعات غلط دادی!!
نگو به تو ربطی نداره چون منم یکی از کاربران p30world هستم و واسم مهمه که همه ی دوستانی که اینجا هستیم به هم اطلاعات درست بدیم و به هم کمک کنیم:10:

iranch
19-02-2010, 22:13
در دانشگاه ازاد پس ار چند ترم مشروطی اخراج می کنند؟
معدل مشروطی زیر 10 باشد سه ترم بعد اخراج می کنند؟
یا 4 ترم زیر 12 اخراج میکنند؟
واسه لیساسنس

ehsaaaan
19-02-2010, 22:17
در دانشگاه ازاد پس ار چند ترم مشروطی اخراج می کنند؟
معدل مشروطی زیر 10 باشد سه ترم بعد اخراج می کنند؟
یا 4 ترم زیر 12 اخراج میکنند؟

تو دانشگاه آزاد واحدی که من توش درس میخونم اینجوریه:

معدل زیر 12 یعنی مشروط

3 ترم پشت سر هم مشروط 100% اخراج

3 ترم غیر پشت سر هم مشروط رو یک ترم دیگه هم از سازمان مرکزی فرصت می گیرن و اگر برای بار چهارم کسی مشروط بشه حتما اخراج میشه

iranch
20-02-2010, 00:07
بعد ربطی به معدل نداره دیگه؟

Diego
20-02-2010, 00:23
بعد ربطی به معدل نداره دیگه؟

چرا.3 ترم اگه معدل کل بالای 12 باشه اخراج نمیشی.

123arash
20-02-2010, 16:22
سلام به دوستان.لطفا كمكم كنيد.من ميخوام دانشگاه ازاد شركت كنم ولي دوستانم ميگن كه ثبت نام اذر ماه بوده و تمام شده.مگر هر سال بهمن شروع نميشد و اسفند تمام ميشد.منظورم كارشناسي دانشگاه ازاد هست.لطفا جواب قطعي بديد.ممنونم

sourena
20-02-2010, 16:27
كارشناسي كه خــــلي وقت پيش بود!

2 هفته پيش براي ارشد هم ثبت نام كردند تموم شد :31:

bida
20-02-2010, 16:44
ثبت نام آزاد سوم اسفند شروع می شه
خیالت راحت هنوز شروع نشده

ehsaaaan
20-02-2010, 17:20
كارشناسي كه خــــلي وقت پيش بود!

:31:

کارشناسی ناپیوسته خیلی وقت پیش بود.

سلام به دوستان.لطفا كمكم كنيد.من ميخوام دانشگاه ازاد شركت كنم ولي دوستانم ميگن كه ثبت نام اذر ماه بوده و تمام شده.مگر هر سال بهمن شروع نميشد و اسفند تمام ميشد.منظورم كارشناسي دانشگاه ازاد هست.لطفا جواب قطعي بديد.ممنونم

ثبت نام آزمون سراسری دانشگاه آزاد از دوشنبه ی همین هفته یعنی سوم اسفند تازه شروع میشه:10:

HOJ-JAT
20-02-2010, 17:52
الکی نگو متاسفانه باز نمیشه!!! مرد باش بگو خالی بستم 6300 شدم!!!

شما کار خیلی بدی کردی که تو درصدایی که گذاشتی اطلاعات غلط دادی و ترازتو الکی گفتی.
چون شاید یکی بیاد اون درصد هایی که شما گذاشتی رو ببینه و فکر کنه با اون درصدا میشه تراز 6300 اورد و انگیزه ی درس خوندنش کمتر بشه و تلاششو کمتر کنه.
ازت خواهش می کنم تا مطمئن نیستی در مورد موضوعی پست نده چون من اکثر پستاتو خوندم(در کل P30world) متاسفانه در چندین پستت اطلاعات غلط دادی!!
نگو به تو ربطی نداره چون منم یکی از کاربران p30world هستم و واسم مهمه که همه ی دوستانی که اینجا هستیم به هم اطلاعات درست بدیم و به هم کمک کنیم:10:
یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اون کارنامه ازمایشی سوم دبیرستانه..
پیش دانشگاهی کدشو گم کردم باز نمیشه....

ehsaaaan
20-02-2010, 17:59
یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اون کارنامه ازمایشی سوم دبیرستانه..
پیش دانشگاهی کدشو گم کردم باز نمیشه....

واضحه دوست عزیز خودتو به اون راه نزن:27:

میدونم اون کارنامه ایی که گذاشتی کارنامه ی آزمون سال 87 بود

شما گفتی(بهتر بگم خالی بستی) با درصد منفی ریاضی و درصد 10 در عربی در آزمون سال 88 تراز کلت شده 6300 منظورم اون بود

یعنی چی گم کردم؟؟؟یعنی شماره شناسنامتو گم کردی؟؟؟:31:

123arash
20-02-2010, 18:15
ثبت نام آزاد سوم اسفند شروع می شه
خیالت راحت هنوز شروع نشده

خيلي از شما دوستان ممنونم.راستي اگه به فرض مثال من دولتي قبول نشم تنها اميدم همين ازاده وگرنه ميرم سربازي.حالا قبولي تو ازاد اسانتر هست نسبت به دولتي يا سخت تره و اينكه سهميه بسيج فعال تاثير داره.ممنونم

ehsaaaan
20-02-2010, 18:17
خيلي از شما دوستان ممنونم.راستي اگه به فرض مثال من دولتي قبول نشم تنها اميدم همين ازاده وگرنه ميرم سربازي.حالا قبولي تو ازاد اسانتر هست نسبت به دولتي يا سخت تره و اينكه سهميه بسيج فعال تاثير داره.ممنونم

خواهش می کنم:11:

بستگی به انتخابی که می کنی داره ولی در کل قبولی در آزاد نسبت به دولتی آسانتره.

اگر امتیاز شما 100 و بالاتر باشد می تونید از سهمیه بسیج فعال استفاده کنید

HOJ-JAT
20-02-2010, 18:18
یعنی چی گم کردم؟؟؟یعنی شماره شناسنامتو گم کردی؟؟؟:دی
لطفا ادب را رعایت کنید ....
با اسم و فایل پیدا نمیکنه...

123arash
20-02-2010, 18:24
خواهش می کنم:11:

بستگی به انتخابی که می کنی داره ولی در کل قبولی در آزاد نسبت به دولتی آسانتره.

اگر امتیاز شما 100 و بالاتر باشد می تونید از سهمیه بسیج فعال استفاده کنید

خيلي متشكرم كه سريع جوابمو داديد.اگر قبول شدم ميخوام فقط شهر خودم ايلام درس بخونم.مشكلي از اين بابت وجود نداره؟ميتونم شهر ايلام رو انتخاب كنم و محدوديتي نيست؟

ehsaaaan
20-02-2010, 18:25
لطفا ادب را راعیت کنید ....
با اسم و فایل پیدا نمیکنه...

لطفا الکی جو سازی نکنید و بحث رو به حاشیه نکشونید

من شرط ادب رو رسم کلامم با شما قرار دادم:20:

اگر میخواستم شرط ادب رو رعایت نکنم هیچوقت اینجوری صحبت نمی کردم

اینو که همه می دونن با اسم و فامیل کارنامه رو نمیشه دید:20:

شما با دانستن نام و نام خانوادگی و نام پدر و شماره ی شناسنامه خیلی راحت می توانید کارنامه ی آزمون 88 دانشگاه آزاد رو ببینید

دوباره میگم شما خیلی کار اشتباهی کردی که پست زیر رو دادی و درصداتو و ترازتو دروغ گفتی:20:

ادب60
عرب10
دین50
زبان80
ریاض منفی1.7 خخخ
فیزیک60
شیمی50

ehsaaaan
20-02-2010, 18:36
خيلي متشكرم كه سريع جوابمو داديد.اگر قبول شدم ميخوام فقط شهر خودم ايلام درس بخونم.مشكلي از اين بابت وجود نداره؟ميتونم شهر ايلام رو انتخاب كنم و محدوديتي نيست؟

خواهش میکنم ایشالا که قبول میشی:46:
نه هیچ مشکلی نداره:11:

20-02-2010, 19:22
خخخ
حجت خان تو نمیری یا گروه مجردها سر میزنی یا با این حسین ارتباط داری
به غیر از این دو مقوله هیچ احدی از خخخخ استفاده نمیکنه:دی

clickestan
20-02-2010, 21:19
چند تا سوال دارم اگه چواب بدید شرمنده کردید:

دفترچه ترازهای پارسال رو از کجا میشه خرید؟(میخوام بخرم یعنی برای دانلود نمیخوام)

بین مکانیکا اولویت با کدومه جامدات یا سیالات یا.....
در کل یه سری رشته خوب چی پیشنهاد میکنید
مهندسی پزشکی شهریه اش بالاست یا در حد مهندسی های دیگه هستش؟

20-02-2010, 22:05
والا ما نمی خواییم کسی شرمنده بشه .به سوالت پاسخ نمیدیم:5:

Life24
20-02-2010, 22:10

دفترچه ترازهای پارسال رو از کجا میشه خرید؟(میخوام بخرم یعنی برای دانلود نمیخوام)

تا پارسال رایگان بود
امسال ما دیگه ندیدیم!

Mehran Malfoy
21-02-2010, 08:32

اگه توی آزمون های قلم چی شرکت می کنی که خودشون بهت دفترچه ی ترازها رو که بر اساس آزمون آزاد 88 هست رو میدن . مکانیک سیالات بازار کارش نسبت به جامدات خیلی بیشتره . من اصلا بهت مهندسی پزشکی رو پیشنهاد نمیکنم . چون آوردن ترازش خیلی سخته ( مخصوصا علوم و تحقیقاتش ) شهریه اش هم بالاتر هست ولی نه خیلی . در کل رشته ایه که هنوز تو ایران خوب جانیفتاده ...

HOJ-JAT
21-02-2010, 10:09
به نظر من خیلی خوبه مخصوصا گرایش بیو الکترونیک ش

iranch
21-02-2010, 19:18
تو دانشگاه آزاد واحدی که من توش درس میخونم اینجوریه:

معدل زیر 12 یعنی مشروط

3 ترم پشت سر هم مشروط 100% اخراج

3 ترم غیر پشت سر هم مشروط رو یک ترم دیگه هم از سازمان مرکزی فرصت می گیرن و اگر برای بار چهارم کسی مشروط بشه حتما اخراج میشه

بعد ربطی به معدل نداره؟
یکی میگفت معدل زیر 10 بشه نمیدونم چی میشه و فلان باید بکنی

یعنی معدلت 4 هم باشه تفاوتی نداره؟ فقط همان مشروطی به حساب میاید؟

ghahremanimehdi
21-02-2010, 19:26
در حال حاضر هزینه ی کارشناسی ارشد( رشته ی فنی )دانشگاه ازاد درمجموع حدودا چقدر درمیاد ؟ (دانشگاه ازاد تهران یا کرج)

S h o o K a
21-02-2010, 22:26
سلام دوستان

قیمت دفترچه آزاد با کارت اعتباری تمام وقت و پاره وقت چقدر میشه ؟

در ضمن کسی ترازهای مربوط به رشته ی نرم افزار واحدهای تهران رو داره ؟

may.e
22-02-2010, 00:37

من 86 سراسری 5200 ریاضی شدم که تو تهران مهندسی چیز خوبی قبول نمی شدم اما آزاد مهندسی پزشکی-بیو الکتریک علوم تحقیقات!!!!
در کل آزاد به نظر من هم خیییییییییییییییییییلی راحتره هم خییییییییییییییییلی بهتر قبول میشه آدم.
انشاالله قبول میشی

new life
22-02-2010, 09:35
سلام دوستان

قیمت دفترچه آزاد با کارت اعتباری تمام وقت و پاره وقت چقدر میشه ؟

در ضمن کسی ترازهای مربوط به رشته ی نرم افزار واحدهای تهران رو داره ؟

اینا ماله ازاد 88 e
نرم افزار تهران مرکز : 5957
تهران جنوب : 5957
تهران شمال : 5957
کرج : 5837

farshidshd
22-02-2010, 11:34
در حال حاضر هزینه ی کارشناسی ارشد( رشته ی فنی )دانشگاه ازاد درمجموع حدودا چقدر درمیاد ؟ (دانشگاه ازاد تهران یا کرج)

ترمی 1 میلیون به بالا.

payamf1
22-02-2010, 14:02
لطفا اگه میشه در مورد دانشگاه آزاد واحد انگلیس هم توضیح بدید که توی دفترچه هست...
ممنون میشم...
من میخام نرم افزار بخونم...

payam
22-02-2010, 15:03
سلام .

اين مسئله ترم هاي پيش هم روي برد دانشكده زياد ديده ميشد..!

اما مهم ترين چيز شايد هزينه ي تحصيل باشه :

شهريه سالانه مقطع كارشناسي رشته‌هاي مهندسي كامپيوتر (نرم افزار) 5100 پوند، مهندسي كامپيوتر (سخت افزار) 5100 پوند،‌ مهندسي معماري 5100 پوند، مهندسي فناوري اطلاعات 5100 پوند و مديريت بازرگاني 4700 پوند و مقطع كارشناسي ارشد رشته‌هاي مهندسي كامپيوتر (نرم افزار) 6200 پوند، مهندسي كامپيوتر (هوش مصنوعي) 6200 پوند، مهندسي كامپيوتر (معماري كامپيوتر) 6600 پوند و فلسفه (علم، اسلام، غرب) 5950 پوند است.

هزينه ي اقامت شامل پوشاك ، مسكن ، رفت و آمد و . . . 650 پوند در ماه . وديعه و هزينه ي 6 ماه اول اقامت هم 2800 پوند...

هزينه ها بالاست !! :31:

و همينطور نمره ي زبان :

دارا بودن حداقل نمره 580 در آزمون TOEFL و 5/6 در آزمون IELTS جهت پذيرش دوره‌هاي كارشناسي ارشد و دكتراي تخصصي و حداقل نمره 550 در آزمون TOEFL و 6 در آزمون IELTS جهت پذيرش در دوره كارشناسي ضروري است.

و همينطور معدل بالاي 14

+

اطلاعيه هاي زير :
پذیرش دوره کارشناسی به کارشناسی ارشد 2010 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پذیرش دوره کاردانی به کارشناسی و کارشناسی ارشد 2010 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و بعد هم ميتونيد با مراجعه به سايت دانشگاه آزاد اسلامي واحد آكسفورد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فرم درخواست رو تكميل كنيد .

iranch
22-02-2010, 20:46
بعد ربطی به معدل نداره؟
یکی میگفت معدل زیر 10 بشه نمیدونم چی میشه و فلان باید بکنی

یعنی معدلت 4 هم باشه تفاوتی نداره؟ فقط همان مشروطی به حساب میاید؟

اخه میگن معدل زیر 10 باشه نمیدونم سریع اخراج میشید
راسته؟

farshidshd
22-02-2010, 22:20
معدل زیر 10 به عنوان مشروط علمی محسوب میشه و اگه ادامه پیدا کنه با نظر مسولین تصمیم گیری می کنن

Fxsignal
22-02-2010, 23:03
معدل 3 ترم مشروطی اگر زیر 10 باشه مشروط علمی هستی و اگر 1 ترم دیگه مشروط بشه اخراجش میکنند !

shifter
23-02-2010, 10:26
من نفهميدم بالاخره بومي گزيني اين دانشگاه ازاد چجوريه.؟ مثل همون 80 درصد به 20 درصد سراسريه؟
همون استان بومي كه تو سراسري هستيم تو ازاد هم همونه.؟

farshidshd
23-02-2010, 11:46
من نفهميدم بالاخره بومي گزيني اين دانشگاه ازاد چجوريه.؟ مثل همون 80 درصد به 20 درصد سراسريه؟
همون استان بومي كه تو سراسري هستيم تو ازاد هم همونه.؟

نه فرق داره. ظاهرا دانشگاه آزاد بومی گزینی بیشتری داره

saniii
23-02-2010, 12:32
کسی میدونه ثبت نام دانشگاه آزاد کی شروع میشه؟

MORINIO
23-02-2010, 13:38
کسی میدونه ثبت نام دانشگاه آزاد کی شروع میشه؟

اگه منظورت آزمون سراسری 89 هستش که از دیروز شروع شده و تا 15 ام ادامه داره...

ساش
23-02-2010, 15:21
دوستان این ثبت نام امکان داره چند روز تمدید بشه ؟؟؟؟

Mehran Malfoy
23-02-2010, 15:28
سلام . کسی میدونه تراز رشته ی پلیمر / صنایع پلیمر / علوم و تحقیقات سال پیش چقدر بوده ؟

fardinstar
23-02-2010, 21:20
دانشكاه ازاد براي رشته بزشكي هم بومي كزيني داره ؟

iranch
23-02-2010, 21:31
معدل زیر 10 به عنوان مشروط علمی محسوب میشه و اگه ادامه پیدا کنه با نظر مسولین تصمیم گیری می کنن

تا چند ترم؟

sinasalar2007
23-02-2010, 21:34
کسانی که دنبال تراز دانشگاه ازاد هستن می تونن به این سایت مراجعه کنن ( تراز های مربوط به رشته های پاره وقت و تمام وقت دانشگاه ازاد از سال 85 تا 88 )

farshidshd
23-02-2010, 21:34
دوستان این ثبت نام امکان داره چند روز تمدید بشه ؟؟؟؟

بله تمدید میشه

دانشكاه ازاد براي رشته بزشكي هم بومي كزيني داره ؟

بله داره

iranch
23-02-2010, 21:46
اقا کمک کنید
اخر معدل سه ترم مشورطی یا معدل اخر ترم مشروطی؟
من نفهمیدم راستش
تا سه ترم متوالی؟
---------- Post added at 11:46 PM ---------- Previous post was at 11:46 PM ----------

بعد اگر اخراج شدی دیگه نمیشه کنکور بدی
چون باید بری سربازی نه؟

23-02-2010, 22:12
بچه ها ثبت نوم کردم انگلیس و امارات هم زدم چی میشه حالا؟؟؟

farid55
23-02-2010, 22:45
میشه یکی بزرگواری کنه و بگه که بازار کار و آینده حسابداری بهتره یا مدیریت بازرگانی؟من موندم
تشکر وِیژه

iranch
23-02-2010, 23:37
بگید خیالم رو راخت کنید

payam
24-02-2010, 00:46
تا چند ترم؟

اقا کمک کنید
اخر معدل سه ترم مشورطی یا معدل اخر ترم مشروطی؟
من نفهمیدم راستش
تا سه ترم متوالی؟
---------- Post added at 11:46 PM ---------- Previous post was at 11:46 PM ----------

بعد اگر اخراج شدی دیگه نمیشه کنکور بدی
چون باید بری سربازی نه؟

بگید خیالم رو راخت کنید

سلام .

ببينيد اگر معدل شما پايين 10 باشه ، خوب مشروط هستيد ! يعني ترم آينده اجازه داريد حداكثر 14 واحد انتخاب كنيد .

حالا اگر ترم متوالي معدلتون پايين 10 باشه ، اين يعني مشروط علمي ! بايد تعهد بديد...

اگر يك ترم متوالي ديگه هم مشروط بشيد ؛ دانشگاه حق داره كه شمارو اخراج كنه ! ( بستگي به سف و سختي دانشگاه داره ممكنه باهاتون راه هم بيان )

همين...

payam
24-02-2010, 00:52
بچه ها ثبت نوم کردم انگلیس و امارات هم زدم چی میشه حالا؟؟؟

خوب به سلامتي . حالا قراره چيزي بشه ؟ :31: هيچي خوب مثل انتخاب هاي ديگتون...امكان داره قبول بشيد ، كه در اون صورت هزينه ي تحصيلتون خيلي بالاس .

موفق باشي انشاا...

میشه یکی بزرگواری کنه و بگه که بازار کار و آینده حسابداری بهتره یا مدیریت بازرگانی؟من موندم
تشکر وِیژه

سلام .
حسابداري بازار كار خوبي داره ؛ اما به نظر من نحايتا همون حساب دار باقي خواهي موند...حالا شايد ارتقاء درجه هم بگيريد .
اما مديريت بازرگاني ، يعني يك مديريت اجرايي،يعني يك مشاور،يعني مشاور مديريت،يعني كارهاي بزرگ پژوهشي،يعني با يك پشت كار خوب‌ و يك سر و گردن بالا بودن از بقيه ، رسيدن به يك سطح ايده عال !
و در كل به نظر من يه مدير نقش بسزايي در سود و ضرر يك شركت داره ! كارايي يك مدير بازرگاني خيلي بيشتره...

اين نظر شخصي منه .

new life
24-02-2010, 10:31
مدیریت بازرگانی این طور که شما توصیف کردی هم نیست من میشناسم یک نفرو مدیریت بازرگانی علامه که الان کار ان چنانی به اون صورت نداره !!!!!!! یه کار معمولی اسمش مدیریت بازرگانی درست ولی قرار نیست همه مدیر بشن !!!
ولی اگر شما بتونی حسابرسی بخونی درامد خیلی خوبی داره . نه حسابدار ی

saniii
24-02-2010, 11:13
کسی می دونه ثبت نام کنکور از کی شروع میشه؟

fardinstar
24-02-2010, 11:27
بله داره
ببخشيد من كمي گيج شدم. يعني الان من رشته پزشكي استان بومي خودم با وجود اينكه ترازش خيلي بالاتر از پزشكي هاي شهرهاي ديگه هست ، راحت تر ميتونم قبول بشم ؟؟

payam
24-02-2010, 11:40
مدیریت بازرگانی این طور که شما توصیف کردی هم نیست من میشناسم یک نفرو مدیریت بازرگانی علامه که الان کار ان چنانی به اون صورت نداره !!!!!!! یه کار معمولی اسمش مدیریت بازرگانی درست ولی قرار نیست همه مدیر بشن !!!
ولی اگر شما بتونی حسابرسی بخونی درامد خیلی خوبی داره . نه حسابدار ی

بله خوب هر دكتري هم قرار نيست رئيس جمهور بشه ؛ و هر مهندسي صنايعي وزير :31:
بستگي به خود فرد داره...

fardinstar
24-02-2010, 12:08
ميشه 1 كد رهگيري بسيجي فعال رو همزمان براي آزمون پزشكي و غيرپزشكي آزاد استفاده كرد ؟؟ يعني با 1 كد رهگيري دو تا آزمون شركت كرد ؟

اين سايت St.sanjesh.org هم كه كار نميكنه كه !!!

farshidshd
24-02-2010, 15:18
ببخشيد من كمي گيج شدم. يعني الان من رشته پزشكي استان بومي خودم با وجود اينكه ترازش خيلي بالاتر از پزشكي هاي شهرهاي ديگه هست ، راحت تر ميتونم قبول بشم ؟؟

خیر. بستگی به تراز دانشگاه ها داره

24-02-2010, 15:24
کسی می دونه ثبت نام کنکور از کی شروع میشه؟
از پریروز شروع شده

Life24
24-02-2010, 16:02
دوستان ما یکسال یک دانشگاه دیگه در ازاد درس میخونیم
حالا بخواهیم کنکور بدیم باز
و بریم یک واحد دیگه و درسه ا هم معادل سازی بشه
باید وضعیت نظام وظیفه رو در دفترچه چی بزنیم؟
بعد که رفتی دانشگاه جدید معافیت تحصیلی که دانشگاه قبل فرتساده چی میشه؟

dehtoday
24-02-2010, 16:28
سلام به همه

من ميخوام واسه دانشگاه آزاد از بين اين دو رشته يكي رو به عنوان انتخاب اول بزنم و موندم كدومو بزنم حالا ميشه كمكم كنيد :
1 - مهندسي نفت (اميديه) 2 - مهندسي شيمي -پالايش و پتروشيمي و گاز (دزفول)

به نظرتون كدوم بهتره كه بزنم هم از لحاظ بازار كار و هم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

راستي اصلا گرفتن اينجور رشته ها تو دانشگاه آزاد مدركش واسه جايي معتبره يا نه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif و اينكه اصولا چقدر

اين رشته ها مدركش تو دانشگاه دولتي با آزاد فرق داره ؟

با تشكر - منتظرم

ehsaaaan
24-02-2010, 16:36
دوستان ما یکسال یک دانشگاه دیگه در ازاد درس میخونیم
حالا بخواهیم کنکور بدیم باز
و بریم یک واحد دیگه و درسه ا هم معادل سازی بشه
باید وضعیت نظام وظیفه رو در دفترچه چی بزنیم؟
بعد که رفتی دانشگاه جدید معافیت تحصیلی که دانشگاه قبل فرتساده چی میشه؟

شما اگر متولد 70 باشی و الان دانشجوی دانشگاه آزاد باشی و بخوای سال 89 کنکور آزاد رو بدی هیچ مشکلی نداری.باید وضیعیت 8 رو بزنی.اگه قبول شدی ازین واحدی که توش هستی انصراف می دی و بلافاصله میری اونجا ثبت نام میکنی.دانشگاه قبلی به نظام وظیفه اطلاع میده که انصراف دادی.دانشگاه جدید هم اطلاع میده ثبت نام کردی و چون فاصله ی بین این 2 تا خیلی کمتر از 6 ماه هست هیچ مشکلی پیش میاد.

اما اگر متولد 69 و پایین تر باشی باید موقع ثبت نام از نظام وظیفه نامه داشته باشی که غیبت نداشتی.

---------- Post added at 04:36 PM ---------- Previous post was at 04:33 PM ----------

اين سايت St.sanjesh.org هم كه كار نميكنه كه !!!

منم میخواستم ثبت نام کنم نشد که 14 رقمی اطلاعات دانش آموزی رو بگیرم.

st.sanjesh.org در حال حاضر غیر قابل دسترسی است.و ارور HTTP 403 Forbidden می دهد.

Life24
24-02-2010, 16:47
شما اگر متولد 70 باشی و الان دانشجوی دانشگاه آزاد باشی و بخوای سال 89 کنکور آزاد رو بدی هیچ مشکلی نداری.باید وضیعیت 8 رو بزنی.اگه قبول شدی ازین واحدی که توش هستی انصراف می دی و بلافاصله میری اونجا ثبت نام میکنی.دانشگاه قبلی به نظام وظیفه اطلاع میده که انصراف دادی.دانشگاه جدید هم اطلاع میده ثبت نام کردی و چون فاصله ی بین این 2 تا خیلی کمتر از 6 ماه هست هیچ مشکلی پیش میاد.

اما اگر متولد 69 و پایین تر باشی باید موقع ثبت نام از نظام وظیفه نامه داشته باشی که غیبت نداشتی.

---------- Post added at 04:36 PM ---------- Previous post was at 04:33 PM ----------

منم میخواستم ثبت نام کنم نشد که 14 رقمی اطلاعات دانش آموزی رو بگیرم.

st.sanjesh.org در حال حاضر غیر قابل دسترسی است.و ارور HTTP 403 Forbidden می دهد.
69 نیمه اول
ولی من اون یکسال رو پشت کنکور بودم
پیش رو تمام نکرده بودم و درس داشتم
یعنی وقتی درس تمام شد رفتم پشتش دانشگاه

نه غیبت ندارم
بعد باید کجا رفت واسه نامه؟ بعد دانشگاه قدیم معافیت رو کنسل میکنه؟
کاغذ غیبت نداشته رو میبری واحد جدید؟

بعد شما میگی باید انصارف داد تکلیف واحد های گذرانده چی؟

S h o o K a
24-02-2010, 17:22
کسی ترازا رو نداره واسه نرم افزار و برق تهران و اطرافش؟؟؟؟؟؟؟

S h o o K a
24-02-2010, 17:48
سوالی داشتم
نرم افزار کدوم واحدای تهران بهتره ؟

ehsaaaan
24-02-2010, 18:02
69 نیمه اول
ولی من اون یکسال رو پشت کنکور بودم
پیش رو تمام نکرده بودم و درس داشتم
یعنی وقتی درس تمام شد رفتم پشتش دانشگاه

نه غیبت ندارم
بعد باید کجا رفت واسه نامه؟ بعد دانشگاه قدیم معافیت رو کنسل میکنه؟
کاغذ غیبت نداشته رو میبری واحد جدید؟

بعد شما میگی باید انصارف داد تکلیف واحد های گذرانده چی؟

شما برای اینکه مطمئن شی از مسئول نظام وظیفه ی دانشگاهتون بپرسی بهتره.:20:

تا جایی که من می دونم:

بله. به نظام وظیفه اطلاع میده که انصراف دادی و حداکثر تا 6 ماه بعد باید خودتو به نظام وظیفه معرفی کنی ولی چون میری واحد جدید ثبت نام می کنی نیازی نیست.
بله باید ببری واحد جدید.اگه تهران باشی نظام وظیفه که میدان سپاه هستش.
ربطی به انصراف نداره.شما لیست نمره های واحدهایی که گذروندی رو از دانشگاه میگیری دیگه.اونایی که بالای 12 باشند و شرایط معادل سازی رو داشته باشند در دانشگاه جدید بعد ازینکه ثبت نام کردی باید ببری پیش کارشناس گروه و کار معادلسازی پیگیری کنی.

Life24
24-02-2010, 18:05
شما برای اینکه مطمئن شی از مسئول نظام وظیفه ی دانشگاهتون بپرسی بهتره.:20:

تا جایی که من می دونم:

بله. به نظام وظیفه اطلاع میده که انصراف دادی و حداکثر تا 6 ماه بعد باید خودتو به نظام وظیفه معرفی کنی ولی چون میری واحد جدید ثبت نام می کنی نیازی نیست.
بله باید ببری واحد جدید.اگه تهران باشی نظام وظیفه که میدان سپاه هستش.
ربطی به انصراف نداره.شما لیست نمره های واحدهایی که گذروندی رو از دانشگاه میگیری دیگه.اونایی که بالای 12 باشند و شرایط معادل سازی رو داشته باشند در دانشگاه جدید بعد ازینکه ثبت نام کردی باید ببری پیش کارشناس گروه و کار معادلسازی پیگیری کنی.
خوب داداش
ابلان میری سایت ثبت نام کنی
میگه وضعیت نظام وظیفه کدش رو بزن
ما نمیدونیم چی بزنیم

ehsaaaan
24-02-2010, 18:12
خوب داداش
ابلان میری سایت ثبت نام کنی
میگه وضعیت نظام وظیفه کدش رو بزن
ما نمیدونیم چی بزنیم

راستش دقیقا نمی دونم

به نظرم 8 رو بزن:10:چون این یه ذره به شرایطی که داری میخوره ولی بقیه کدها اصلا ربطی به شرایط تو نداره.

DJ POLESTAR
24-02-2010, 18:18
سلام
بچه ها فرق بین دانشگاه آزاد با دانشگاه آزاد سما تو چیه؟
چقدر در مدرک هاشون فرق میکنه (از نظر معتبر بودن)؟
و اینکه من الان دانشگاه آزاد سردرود هستم و میخوام انصراف بدم بیام آزاد سما تبریز، آیا ارزشش رو داره؟؟؟

ehsaaaan
24-02-2010, 18:25
سلام
بچه ها فرق بین دانشگاه آزاد با دانشگاه آزاد سما تو چیه؟
چقدر در مدرک هاشون فرق میکنه (از نظر معتبر بودن)؟
و اینکه من الان دانشگاه آزاد سردرود هستم و میخوام انصراف بدم بیام آزاد سما تبریز، آیا ارزشش رو داره؟؟؟

سلام دوست من:10:

به نظرم این کار رو نکن خیلی از واحدهای سما واقعا درپیت هستن.

سما دانشگاه نیست آموزشکده ی فنی حرفه ای هستش که زیر نظر دانشگاه آزاده.مثلا سما مشهد زیر نظر دانشگاه آزاد مشهد هستش.

واحدهای سما فقط مدرک کاردانی پیوسته می دن و بدون کنکور هم ثبت نام می کنند

به نظرم اصلا ارزش نداره این کار رو بکنی

nightboyh
24-02-2010, 19:39
سلام دوستان من متولد 70 هستم الانم دانشجوی دانشگاه غیر انتفاعی هستم یه ترم رفتم ترم دوم رو مرخصی گرفتم دانشگاه ازاد امتحان بدم حالا خواستم ببینم اگه ازاد قبول شم مشکله نظام وظیفه پیش نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به خوده دانشگاه ازادم زنگ زدم گفتن چون ترم 1 هستی مشکلی نیستش

ehsaaaan
24-02-2010, 19:45
سلام دوستان من متولد 70 هستم الانم دانشجوی دانشگاه غیر انتفاعی هستم یه ترم رفتم ترم دوم رو مرخصی گرفتم دانشگاه ازاد امتحان بدم حالا خواستم ببینم اگه ازاد قبول شم مشکله نظام وظیفه پیش نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به خوده دانشگاه ازادم زنگ زدم گفتن چون ترم 1 هستی مشکلی نیستش

هیچ مشکلی پیش نمیاد و ان شا الله اگر قبول شدید موقع ثبت نام در دانشگاه آزاد نیازی به ارایه ی مدرکی از نظام وظیفه ندارید

Life24
24-02-2010, 19:53
شماره ای که زنگ زدی میدی به ما
DJ POLESTAR
24-02-2010, 20:19
سلام دوست من:10:

به نظرم این کار رو نکن خیلی از واحدهای سما واقعا درپیت هستن.

سما دانشگاه نیست آموزشکده ی فنی حرفه ای هستش که زیر نظر دانشگاه آزاده.مثلا سما مشهد زیر نظر دانشگاه آزاد مشهد هستش.

واحدهای سما فقط مدرک کاردانی پیوسته می دن و بدون کنکور هم ثبت نام می کنند

به نظرم اصلا ارزش نداره این کار رو بکنی
ممنون از راهنماییتون
اما من به یکی از جواب سوال هام نرسیدم؟
"چقدر در مدرک هاشون فرق میکنه (از نظر معتبر بودن)؟"

ehsaaaan
24-02-2010, 20:51
ممنون از راهنماییتون
اما من به یکی از جواب سوال هام نرسیدم؟
"چقدر در مدرک هاشون فرق میکنه (از نظر معتبر بودن)؟"

والا طبق قانون از نظر معتبر بودن هیچ فرقی نمی کنه!و مدرک کاردانی که میده با تمام دانشگاه های دولتی و غیر انتفاعی و آزاد ارزشش برابره.

ولی خب یه خرده کلاس پایینه!!:46:

nightboyh
24-02-2010, 20:54
شماره ای که زنگ زدی میدی به ما

Life24
24-02-2010, 23:34
شماره های تو خود دفترچه دیگه 22581327
همش مشغوله

dehtoday
24-02-2010, 23:42
اين آدرس پيگيري اطلاعات دانش آموزيه :

Mohandes_mansour
25-02-2010, 11:43
من میخوام مکانیک شوشتر رو پاره وقت انخاب اول بزنم برای تمام وقا هم آی تی ماهشهر!
میشه اینطور ؟!
مکانیک سیالات یا جامدات پاره وقت بهتره یا آیتی تمام وقت ؟

Life24
25-02-2010, 12:38
اقا من سوال کردم این رو جواب دادن

در صورت قبولی در سال جاری و انصراف از رشته قبلی خود مشمول خدمت میشوید در صورت موافقت حوزه نظام وظیفه میتوانید در ازمون فعلی شرکت کنیدیعنی چی؟موافقت نظام وظیفه جدیده؟
میگم بعد انصراف میدی مشکل معادل سازی نداره؟
بعد دو ترم درس خوندی وقتی انصارف میدی فقط باید همون دو ترم را تصفیه حساب کنیم دیگه درسته؟

---------- Post added at 02:38 PM ---------- Previous post was at 02:35 PM ----------

یکی ما رو خر فهم کنه تو رو خدا

vatan2009
25-02-2010, 13:59
عکس ثبت نام باید سیاه سفید باشه یا رنگی؟؟؟
و چجوری میتونم ترم بهمنی بشم؟؟؟

MaaRyaaMi
25-02-2010, 14:53
عکس ثبت نام باید سیاه سفید باشه یا رنگی؟؟؟
و چجوری میتونم ترم بهمنی بشم؟؟؟

فرقی نمی کنه
فقط عکس باید واضح باشه

sepehr_x50
25-02-2010, 15:04
سلام.

یکی از دوستان قصد داره اینجا لیسانس ش رو بگیره - بعد واسه ادامه تحصیل به خارج از کشور بره.

میخواستم ببینم فرقی میکنه که تا لیسانس دانشگاه آزاد بخونه یا سراسری؟!

ممنون

Life24
25-02-2010, 16:48
اقا یعنی یکی این کار رو تا حال انکرده مثل ما بدبخت؟

---------- Post added at 06:48 PM ---------- Previous post was at 06:48 PM ----------

عجب روزگاری شده دیگه کسی به کسیس کمک هم نمیکنه

ehsaaaan
25-02-2010, 16:59
میگم بعد انصراف میدی مشکل معادل سازی نداره؟
بعد دو ترم درس خوندی وقتی انصارف میدی فقط باید همون دو ترم را تصفیه حساب کنیم دیگه درسته؟

یکی ما رو خر فهم کنه تو رو خدا

خر فهم چیه دور از جونت!!!:46:

انصراف هیچ ربطی به معادلسازی ندارد

شما هر وقت که بخوای می تونی ریز نمرات خودت رو از دانشگاه بگیری چه قبل از انصراف چه بعد از انصراف.

درس هایی که بالای 12 باشند در دانشگاه جدید معادلسازی می شوند.(در صورتی که بیش از 10 سال از گذراندن دروس نگذشته باشد)

نکته: درس های کارگاهی قابل معادلسازی نیست(مثل کارگاه عمومی)،پروژه و کارموزی هم قابل معادلسازی نیست.چند تا درس دیگر هم هستند که قابل معادلسازی نیستند.

Life24
25-02-2010, 17:35
خر فهم چیه دور از جونت!!!:46:

انصراف هیچ ربطی به معادلسازی ندارد

شما هر وقت که بخوای می تونی ریز نمرات خودت رو از دانشگاه بگیری چه قبل از انصراف چه بعد از انصراف.

درس هایی که بالای 12 باشند در دانشگاه جدید معادلسازی می شوند.(در صورتی که بیش از 10 سال از گذراندن دروس نگذشته باشد)

نکته: درس های کارگاهی قابل معادلسازی نیست(مثل کارگاه عمومی)،پروژه و کارموزی هم قابل معادلسازی نیست.چند تا درس دیگر هم هستند که قابل معادلسازی نیستند.
بعد جریان نظام وظیفه چی داداش
این یارو جواب داده موافقت نظام وظیفه

ehsaaaan
25-02-2010, 17:48
بعد جریان نظام وظیفه چی داداش
این یارو جواب داده موافقت نظام وظیفه

بابا هیچی نیست داداش نگران نباش:46:
خیالت راحت باشه.

یه نامه است از طرف دانشگاه می بری نظام وظیفه(مسئول نظام وظیفه ی دانشگاه دقیقا میگه کجا ببری)مهر و امضا میشه این یعنی موافقت نظام وظیفه.همین:10:

اصل اینه که غیبت نداشته باشی که گفتی نداری

و مهمتر از همه اینه که بتونی جایی که میخوای رو قبول شی

الکی فکرتو در گیر این چیزا نکن
شما ثبت نام بکن آزمون رو

با آرامش خیال درست رو بخون!!!:10::46::11::8:
اون موقع(موقع انصراف) خدا بزرگه!!

sepehr_x50
25-02-2010, 17:52
سلام.

یکی از دوستان قصد داره اینجا لیسانس ش رو بگیره - بعد واسه ادامه تحصیل به خارج از کشور بره.

میخواستم ببینم فرقی میکنه که تا لیسانس دانشگاه آزاد بخونه یا سراسری؟!

ممنون

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید...

MaaRyaaMi
25-02-2010, 18:25
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید...
کجا میخواد بره ؟ آخه بستگی داره
اگه دانشگاه های امریکا باشه
نه
چون دانشگاه های دولتی مثل شریف و تهران براشون شناخته شده س
نه ازاد
کشورای دیگه رو اطلاعی ندارم به اونصورت
ولی اگه بخواد بورسیه بگیره خوب مشکله
بعد هم فقط به دولتی و ازاد بودنش نیس
معدل بالا زبان عالی ترجیحا مقاله و این حرفا هم خیلی کمک میکنه!:46:

rambo_1386
25-02-2010, 21:34
دوستان من از دانشگاه های تهران سر در نمیارم خودم کرجم ولی میخوام تهران انتخاب کنم به نظرتون کرج بزنم یا تهران؟
حالا میشه یکی لطف کنه برای رشته های مهندسی مکانیک ، برق ،عمران و نفت بهترین واحد دانشگاه آزاد استان تهران کدومه؟ تهران جنوب ، تهران شمال ، پرند و.......

Mohandes_mansour
25-02-2010, 23:26
سلا اساتید.
منیه سوال برام به وجود اومد.

نظر شا چیه برای انتخاب مکانیک سیالات شوشتر " پارو وقت " انتخاب کنم و مهندسی برق الکترونیک ماهشهر(پاره وقت)
مکانیک جامدات دزفول 4 مهندسی فناوری اطلاعات.

من به ریاضی و فیزیک علاقه دارم و ترازم تو کانون جدیدا 5300 میشم... تمام پاره وقتها ترازشون دور 4200 تا 4700 هستن!
تمام وقت هم مکانیک سیالات اهواز...

دومی مهندسی فناوری اطلاعات ماهشهر (تمام وقت)
سومی مکانیک جامدات شوشتر
چهارم متاوژی-سزامیک تهران علوم تحقیقات * که بایدلنتخاب اول باشه جاش چیزدیگه انتخابکنم تو همین تراز.
انتخاب 5 و 6 هم برای محکم کاری کاردانی میزنم!!!

7 هم تیک بزنم؟!دی

چون مشکل سربازی دارم و ه سال عقب موندم امسال پش دانشگاهی میخونم و تا دی 89 فرصت دارم دانشگاه قبول شم.

چیدمان رشته انتخابیم خوبه ؟
پاره وقت با تمام وقت مدرکش کم اعتبار تره ؟

Life24
26-02-2010, 11:24
سلا اساتید.
منیه سوال برام به وجود اومد.

نظر شا چیه برای انتخاب مکانیک سیالات شوشتر " پارو وقت " انتخاب کنم و مهندسی برق الکترونیک ماهشهر(پاره وقت)
مکانیک جامدات دزفول 4 مهندسی فناوری اطلاعات.

من به ریاضی و فیزیک علاقه دارم و ترازم تو کانون جدیدا 5300 میشم... تمام پاره وقتها ترازشون دور 4200 تا 4700 هستن!
تمام وقت هم مکانیک سیالات اهواز...

دومی مهندسی فناوری اطلاعات ماهشهر (تمام وقت)
سومی مکانیک جامدات شوشتر
چهارم متاوژی-سزامیک تهران علوم تحقیقات * که بایدلنتخاب اول باشه جاش چیزدیگه انتخابکنم تو همین تراز.
انتخاب 5 و 6 هم برای محکم کاری کاردانی میزنم!!!

7 هم تیک بزنم؟!دی

چون مشکل سربازی دارم و ه سال عقب موندم امسال پش دانشگاهی میخونم و تا دی 89 فرصت دارم دانشگاه قبول شم.

چیدمان رشته انتخابیم خوبه ؟
پاره وقت با تمام وقت مدرکش کم اعتبار تره ؟
مدرک پاره وقت و تمام وقت یکی هست
سر یک کلاس میشینید
کپی هم
فقط اخرین ترم یک ازمون جامع باید در دانشگاه بدید(خود دانشگاه میگیره)
شما چون یکسال عقب هستی و امسال باید بری دانشگاه
اپره وقت هم حتما بزن
برو دانشگاه سال دیگه بشین دوباره کنکور بده :31: تازه ظرفیت ها رو هم سال دیگه بالاتر هم میبرن تازه

MaaRyaaMi
26-02-2010, 12:16
دوستان من از دانشگاه های تهران سر در نمیارم خودم کرجم ولی میخوام تهران انتخاب کنم به نظرتون کرج بزنم یا تهران؟
حالا میشه یکی لطف کنه برای رشته های مهندسی مکانیک ، برق ،عمران و نفت بهترین واحد دانشگاه آزاد استان تهران کدومه؟ تهران جنوب ، تهران شمال ، پرند و.......

بهترین و بزرگترین دانشکده فنی آزاد
تهران جنوبه
خوب کرج هم خوبه دانشگاه آزادش تا اونجا که میدونم
در کنارش تهران مرکزم خوبه

ولی خب انتخاب اولت میخوای تهران باشه
پرند برای آی تی فک کنم خوبه چون ی تهران جنوبی رو دیدم که خیلی اصرار داشت آی تی پرند منتقل بشه!

DJ POLESTAR
26-02-2010, 12:36
بچه ها فرق بین : کاردانی پیوسته با کاردانی ناپیوسته تو چیه؟

Diego
26-02-2010, 12:42

کاردانی پیوسته: بعد از دیپلم،بدون کنکور جذب دانشگاه بشی(در مقطع فوق دیپلم)
کاردانی ناپیوسته: بعد از دیپلم، با شرکت در کنکور و قبولی در مقطع کاردانی،وارد دانشگاه بشی.:11:

payam
26-02-2010, 14:10

کاردانی پیوسته: بعد از دیپلم،بدون کنکور جذب دانشگاه بشی(در مقطع فوق دیپلم)
کاردانی ناپیوسته: بعد از دیپلم، با شرکت در کنکور و قبولی در مقطع کاردانی،وارد دانشگاه بشی.:11:
البته توي يه تعريف ديگه ؛

كارداني پيوسته : اون دسته از كساني كه مقطع پيش دانشگاهي رو نگذرونده ، و فني بوده اند !
كارداني ناپيوسته : آون دسته از كساني كه مقطع پيش دانشگاهي رو گذرونده ، و نظري بوده اند !

فرقي هم به حالشون نداره ؛‌اما توي كارشناسي كه بيان ، اونايي كه پيوسته خوندن يه 6 واحدي بيشتر از ناپيوسته ها بايد پاسس كنند .

اين بود قضيه :31:

payam
26-02-2010, 14:17
ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد...

سلام سپهر جان .
مريمي درست گفت ، اگر آزاد بخونه واسه امريكا رفتن يه كم به مشكل بر ميخوره .
حالا ايشون اگر آزاد بخونن ؛ با معدل بالا فارغ التحصيل بشن ، با نمره ي IELTS خوب ، ميتونن پذيرش بگيرن ، مثلا سوئد فنلاند و اين جور كشور ها . جديدا كه دانشگاه آزاد واحد انگليس هم راه افتاده...
اما اگر ميخوان بورسيه بشن خوب يكي از دوستان ما از دانشگاه دولتي مدرك رو گرفت ، با معدل بالا . يعني جزء 5 دانشجوي برتر رشتش بود و واسه انگليس مدرك فرستاد ، قبولش كردن !
كلا بخوايم حساب كنيم ؛ آره فرق داره !

دوستان من از دانشگاه هاي تهران سر در نميارم خودم کرجم ولي ميخوام تهران انتخاب کنم به نظرتون کرج بزنم يا تهران؟
حالا ميشه يکي لطف کنه براي رشته هاي مهندسي مکانيک ، برق ،عمران و نفت بهترين واحد دانشگاه آزاد استان تهران کدومه؟ تهران جنوب ، تهران شمال ، پرند و.......
سلام . شما كرجي چرا ميخواي بري تهران ، خوب اين كه معلومه دانشگاه هاي آزاد تهران شايد يه كمي از واحد كرج بالاتر باشن ؛ اما اين بالاتر بودن اونقدر هم زياد نيست طوري كه كرج خيلي رشته هاي يه سر و گردن از تهران بالاترن . همون استادايي كه اونجا درس ميدن ؛ كرج هم هستن ! دانشگاه كرج رو دست كم نگير خيلي جاي خوبيه . از طرفي رفت و امدت به تهران واقها خستت ميكنه .
تهران جنوب و علوم تحقيقات بهترين ها هستن از اين حيث .

بهترین و بزرگترین دانشکده فنی آزاد
تهران جنوبه
خوب کرج هم خوبه دانشگاه آزادش تا اونجا که میدونم
در کنارش تهران مرکزم خوبه

ولی خب انتخاب اولت میخوای تهران باشه
پرند برای آی تی فک کنم خوبه چون ی تهران جنوبی رو دیدم که خیلی اصرار داشت آی تی پرند منتقل بشه!

البته فكر كنم دانشگاه آزاد كرج بزرگترين واحد دانشگاهي ازاد ، و دومين رتبه ي علمي كشور باشه . بعضا هم شنيدم كه بزرگترين واحد دانشگاهي در خاور ميانه هستش ؛ البته منبع درستي پيدا نكردم واسه اين گفته .

hassan_magic2000
26-02-2010, 14:22
سلام دوستان

میخوام یه سوال بکنم میدونم ابتدایی هستش ولی خودم به شک افتادم

من امسال اراک قبول شدم و الان میخوام یه جای دیگه بزنم

مثل سراسری نیست که اگه یه جا قبول شدی سال بعدش نمیتونی کنکور بدی ؟

اگه قبول بشم و نرم هم که اشکالی نداره ؟

ممنون

payam
26-02-2010, 14:25
سلام دوستان

میخوام یه سوال بکنم میدونم ابتدایی هستش ولی خودم به شک افتادم

من امسال اراک قبول شدم و الان میخوام یه جای دیگه بزنم

مثل سراسری نیست که اگه یه جا قبول شدی سال بعدش نمیتونی کنکور بدی ؟

اگه قبول بشم و نرم هم که اشکالی نداره ؟

ممنون

سلام :)
آزاد اراك قبول شديد ؟
نه اصلا هم اشكالي نداره...
دولتي اگر قبول بشي و نري ؛ 2 سالي محروميت از كنكور داره از قرار...
اما ازاد نه !

Life24
26-02-2010, 17:53
خیالت راحت باشه.

یه نامه است از طرف دانشگاه می بری نظام وظیفه(مسئول نظام وظیفه ی دانشگاه دقیقا میگه کجا ببری)مهر و امضا میشه این یعنی موافقت نظام وظیفه.همین:10:

شما ثبت نام بکن آزمون رو

مخلصم
داداش شما این ها رو انجام دادی؟
رفتی دانشگاه هبت نامه داده و انجام دادی؟

ronaldinho_bs10
26-02-2010, 19:24
سلام !
این علامتایه دایره و ستاره و مثلثو اینا که تو دفترچه جلویه رشته ها زده جریانش چیه !؟؟!
ممنون!

ویرایش:
حل شد ! تو دفترچه دیدم صفحه 10 و 11 ! :31: :46:

vatan2009
26-02-2010, 22:29
سلام من بین مهندسی مکانیک در حرارت و سیالات و مهندسی مکانیک ساخت و تولید موندم کدوم بهتره ???
اصلا چه فرقی دارند و به چه چیزی میپردازند؟؟؟

steps
27-02-2010, 00:13
کسی از داشنگاه قشم رشته پزشکی اطلاعاتی نداره؟

Life24
27-02-2010, 00:46
سلام من بین مهندسی مکانیک در حرارت و سیالات و مهندسی مکانیک ساخت و تولید موندم کدوم بهتره ???

rambo_1386
27-02-2010, 01:10
آشنایی با رشته های مختلف:

steps
27-02-2010, 02:12
دوستان سلام
من از بعد از عید می خوام درس خوندن رو شروع کنم که به نظر خودم دیر هست اما به خاطر کارم نمی تونم زودتر شروع کنم اما من رشتم تجربی هست و زیر شاخه هاش اصلا جالب نیست (دامپزشکی و کشاورزی و...)فقط شیمی برام جالب هست(البته توی غیر پزشکی) می خوام بدونم من اگه بخوام رشته شهر سازی و انواع مدیریت مثل بانکداری و... قبول بشم باید کدوم درس ها رو بخونم در ضمن ریاضی و فیزیکم ضعیف هست اگه ممکنه درس هایی که باید نمرکز کنم رو برای هر رشته بگید .

vatan2009
27-02-2010, 10:01
چجوری میشه ترم بهمنی شد؟؟؟
مثلا اگه دانشگاه ازاد قبول شدم میتونم برم بگم من میخوام از ترم بهمن بیام یا نه؟؟؟

SandBanJo0nam
27-02-2010, 10:31
مثلا اگه دانشگاه ازاد قبول شدم میتونم برم بگم من میخوام از ترم بهمن بیام یا نه؟؟؟

آره عزيز. ميري ثبت نام و ترم اول رو مرخصي ميگيري. بايد شهريه ثابت بپردازي . ولي متغير نه

Diego
27-02-2010, 10:55

یه ترم باید شهریه بریزی و مرخصی بگیری

steps
27-02-2010, 14:11
دوستان سلام
من از بعد از عید می خوام درس خوندن رو شروع کنم که به نظر خودم دیر هست اما به خاطر کارم نمی تونم زودتر شروع کنم اما من رشتم تجربی هست و زیر شاخه هاش اصلا جالب نیست (دامپزشکی و کشاورزی و...)فقط شیمی برام جالب هست(البته توی غیر پزشکی) می خوام بدونم من اگه بخوام رشته شهر سازی و انواع مدیریت مثل بانکداری و... قبول بشم باید کدوم درس ها رو بخونم در ضمن ریاضی و فیزیکم ضعیف هست اگه ممکنه درس هایی که باید نمرکز کنم رو برای هر رشته بگید .

یکی به من help کنه ممنون میشم

Life24
27-02-2010, 16:20
خیالت راحت باشه.

شما ثبت نام بکن آزمون رو

پرسیدم گفتند مشکلی نیست
به قول شما اگر غیبت نداشته باشی برای نظام وظیفه
فقط پرسدیم چه کدی رو بزنم
که جواب بدن خدمت شما دوستان هم میدن

MaaRyaaMi
27-02-2010, 17:43
دوستان سلام

شما اصلا دفترچه رو گرفتین؟!!

رشته ت تجربیه که خوب حالا این مهم نیس
ولی میگی میخوای بری شهرسازی و مدیریت و ....

دوست عزیز شما فقط میتونی از یک مجموعه انتخاب رشته کنی

شهرسازی مربوط به مجموعه رشته ی ریاضیه
مدیریت و ... مربوط به مجموعه رشته ی انسانیه

نمیتونی اینطوری انتخاب کنی

فقط باید از یک مجموعه انتخاب رشته کرد!

و اینکه در آخر دفترچه رو حتما بگیرین
نگاه کنین صفحات 20 و 21
اونجا نوشته که برای فلان رشته ها چه درسائی چه ضرایبی دارن و خوب هر چی ضریب بیشتره یعنی اون درس باید بیشتر خونده بشه ....

vatan2009
27-02-2010, 19:00
یه ترم باید شهریه بریزی و مرخصی بگیری
من مدرک پیش دانشگاهی ندارم به نظرتون از خرداد 89 تا بهمن 89 میتونم مدرک بگیرم؟؟؟
و برای اینکه ترم یک را مرخصی بگیرم باید مدرک پیش دانشگاهی ارائه کنم؟؟؟

alireza-sabz
27-02-2010, 19:20
من مدرک پیش دانشگاهی ندارم به نظرتون از خرداد 89 تا بهمن 89 میتونم مدرک بگیرم؟؟؟
نه میتونی بگی مدارکم نقص داره و از دانشگاه یه ترم مرخصی بگیری . بعد میتونی تو بهمن بری بگی دوباره مرخصی میخوام تا خرداد ... تا دو سال میشه اینکار رو کرد .
بعضی از دوستان من سال سوم کنکور آزمایش دادن و یه رشته / شهر خوب قبول شدن . تا سال بعد همین کا رو کردند . سال بعد رفتند و مدرک پیش دانشگاهیشون رو دادن و رفتن دانشگاه به همین راحتی .
البته این فقط برای دانشگاه آزاده !!!

naderloosaeed
27-02-2010, 19:31
با سلام کسی نمی دونه واسه کنکور کارشناسی کامپیوتر چه درسهایی می آد؟

MaaRyaaMi
27-02-2010, 19:56

نه میتونی بگی مدارکم نقص داره و از دانشگاه یه ترم مرخصی بگیری . بعد میتونی تو بهمن بری بگی دوباره مرخصی میخوام تا خرداد ... تا دو سال میشه اینکار رو کرد .
بعضی از دوستان من سال سوم کنکور آزمایش دادن و یه رشته / شهر خوب قبول شدن . تا سال بعد همین کا رو کردند . سال بعد رفتند و مدرک پیش دانشگاهیشون رو دادن و رفتن دانشگاه به همین راحتی .
البته این فقط برای دانشگاه آزاده !!!

بله
باید یه سفته به ازای هر مدرکی که ناقص دارین بزارین

steps
28-02-2010, 00:44
شما اصلا دفترچه رو گرفتین؟!!

رشته ت تجربیه که خوب حالا این مهم نیس
ولی میگی میخوای بری شهرسازی و مدیریت و ....

دوست عزیز شما فقط میتونی از یک مجموعه انتخاب رشته کنی

شهرسازی مربوط به مجموعه رشته ی ریاضیه
مدیریت و ... مربوط به مجموعه رشته ی انسانیه

نمیتونی اینطوری انتخاب کنی

فقط باید از یک مجموعه انتخاب رشته کرد!

و اینکه در آخر دفترچه رو حتما بگیرین
نگاه کنین صفحات 20 و 21
اونجا نوشته که برای فلان رشته ها چه درسائی چه ضرایبی دارن و خوب هر چی ضریب بیشتره یعنی اون درس باید بیشتر خونده بشه ....

بله دفترچه 2تا هم گرفتم یکی پزشکی و دیگری غیر پزشکی
پس با این تفاسیر اون کاری که میخوام انجام بدم نمیشه.
به نظرشما من رو کدوم تمرکز کنم؟ ریاضی و فیزیک ضعیف هستم واصلا تست هاش رو نمی زنم.

123arash
28-02-2010, 07:18
با سلام به عزيزان.
من ديروز رفتم دفترچه دانشگاه بگيرم گفتن تمام شده ميترسم از دستم بره.به نظر شما چكار كنم ايا ميشه خريد اينترنتي دفترچه كرد از سايت دانشگاه ازاد.؟
ايا امروز دفترچه براشون اومده؟
لطفا كمك.

new life
28-02-2010, 09:34
سلام . ببخشید میشه درباره دانشگاه رودهن :31: یه مقدار راهنمایی کنید به نظر شما دانشگاه خوبیه ؟
دانشگاه قزوین هم همینطور ؟
به نظر شما اگر از تهران بخوای بزنی کدوم منطقی تره ؟؟؟
کمک لطفا :45:

vatan2009
28-02-2010, 10:30
بله
باید یه سفته به ازای هر مدرکی که ناقص دارین بزارین
و هر ترمی که مرخصی بگیرم چقدر باید پول بدم؟؟؟

clickestan
28-02-2010, 11:03
[QUOTE]مدیریت و ... مربوط به مجموعه رشته ی انسانیه[/QUOTE
مدیریت از هر سه رشته ورودی داره:27:

alhadi
28-02-2010, 11:37
و هر ترمی که مرخصی بگیرم چقدر باید پول بدم؟؟؟

دوست عزیز شهریه ثابت هر ترمو باید پرداخت کنی.

MaaRyaaMi
28-02-2010, 12:02
[QUOTE]مدیریت و ... مربوط به مجموعه رشته ی انسانیه[/QUOTE
مدیریت از هر سه رشته ورودی داره:27:

خواهشا تا چیزی رو نمیدونین اظهار فضل نکنین :27:

توی دانشگاه آزاد اینطور نیس یعنی من که میخوام از مجموعه ریاضی انتخاب کنم نمی تونم مدیریت بزنم چون مدیریت واسه انسانی ه و من باید از یک مجموعه انتخاب رشته کنم !!!

لطفا به تاپیک توجه کنین اینجا مباحث مربوط به دانشگاه ازاد هست!!

توی دانشگاه دولتی بر خلافه اینه ....

سلام . ببخشید میشه درباره دانشگاه رودهن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه مقدار راهنمایی کنید به نظر شما دانشگاه خوبیه ؟
دانشگاه قزوین هم همینطور ؟
به نظر شما اگر از تهران بخوای بزنی کدوم منطقی تره ؟؟؟
کمک لطفا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه امکانشو داری دانشگاه ازاد قزوین بزن

اون بهتره

من ديروز رفتم دفترچه دانشگاه بگيرم گفتن تمام شده ميترسم از دستم بره.به نظر شما چكار كنم ايا ميشه خريد اينترنتي دفترچه كرد از سايت دانشگاه ازاد.؟
ايا امروز دفترچه براشون اومده؟
لطفا كمك.

مگه میشه؟ از جاهای دیگه هم بپرسین
فکر نمی کنم خرید اینترنتی وجود داشته باشه اصلا برای آزاد....

بله دفترچه 2تا هم گرفتم یکی پزشکی و دیگری غیر پزشکی
پس با این تفاسیر اون کاری که میخوام انجام بدم نمیشه.
به نظرشما من رو کدوم تمرکز کنم؟ ریاضی و فیزیک ضعیف هستم واصلا تست هاش رو نمی زنم.

2 تا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یک دفترچه بیشتر نیس
که روش نوشته غیر پزشکی و پزشکی:46:

خوب من که نباید به شما بگم چی انتخاب کنین :31:
ببینین هر کدوم انتخاب کنی باید درسای مربوط به اونو بخونی

مثلا اگه شهرسازی بزنی
باید ریاضی و فیزیک و شیمی و ... بخونی که ضریب ریاضی فیزی ک 4 هست !

اگه بخوای مدیریت بری... باز هم ریاضیات ضریب 4 داره ... در ضمن دروس فلسفه و منطق و روانشناسی و اینا هم باید بخونی!!

شما که رشته ت تجربیه بهتره یا از ریاضی انتخاب کنی یا همون تجربی
باور کن دانشگاه ازاد خیلی سخت نیس اگه تستای این چند سال رو بخونی توی همین 3 4 ماه قبول میشی:46: