PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع مـــباحــث مرتبـــط با دانشـــگاه آزاد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

ehsann69
03-09-2009, 15:24
سلام به همه ی دوستان
من رشته ی تجربی هستم و شیرازی ام
امسال پزشکی کازرون و مهندسی مکانیک جامدات مرودشت قبول شدم
اگه کسی اطلاعاتی در مورد نحوه ی قبولی و درصدها و تراز و ...... میخواد در خدمتیم
shining_shadow_2000@yahoo.com

پوریا
03-09-2009, 17:09
سلام
من ورودي پارسال و متولد 67 هستم و دوباره امسال شركت كردم و قبول شدم (آزاد)
وقتي مي خواستم براي كنكور ثبت نام كنم رفتم نظام وظيفه و اونا گفتن مشكلي نداره
ميتوني شركت كني حتي از دانشگاه خودمون پرسيدم گفتن ميتوني شركت كني
و اگر قبول شدي از اينجا انصراف ميدي و اونجايي كه قبول شدي ثبت نام ميكني!
حالا رفتم دانشگاهي كه قبول شدم ميگن بايد منتظر قوانين ثبت نام باشيم معلوم نيست شما رو ثبت نام كنيم!
اينو بخش نظام وظيفه دانشگاه گفت. حالا تكليف من چيه؟

m-narvan
03-09-2009, 18:26
سلام
بچه ها من یه سوالی داشتم خواهش میکنم اگه میتونین جواب بدین.ممنون میشم.
کسی هست که صنایع تهران جنوب داده باشه؟یکی از دوستام ترازش 60-70 تا پایین تره ممکنه تکمیل ظرفیت قبول شه؟
خودشون اعلام میکنن یا خودش باید بره دنبالش؟نهایتا تا کی اعلام میشه و از چه طریقی؟
و بعد اینکه دوستم شنیده پارسال خیلی بیشتر از ظرفیت اعلام کردن و خیلیا چون کلاسا پر شده موندن برای امسال و واسه همین دیگه امسال تکمیل ظرفیت ندارن.کسی میدونه این خبر درست هست یا نه؟

farhad_realmadrid
03-09-2009, 18:40
سلام
من ورودي پارسال و متولد 67 هستم و دوباره امسال شركت كردم و قبول شدم (آزاد)
وقتي مي خواستم براي كنكور ثبت نام كنم رفتم نظام وظيفه و اونا گفتن مشكلي نداره
ميتوني شركت كني حتي از دانشگاه خودمون پرسيدم گفتن ميتوني شركت كني
و اگر قبول شدي از اينجا انصراف ميدي و اونجايي كه قبول شدي ثبت نام ميكني!
حالا رفتم دانشگاهي كه قبول شدم ميگن بايد منتظر قوانين ثبت نام باشيم معلوم نيست شما رو ثبت نام كنيم!
اينو بخش نظام وظيفه دانشگاه گفت. حالا تكليف من چيه؟

دوست من شما جز دسته مشمول هستین !! شما چطوری کنکور دادین؟

m-narvan انتظاری از تکمیل ظرفیت نداشته باشین اصلا اعلام نمیکنن بلکه باید برین خود دانشگاه که میخوای بری.
آخرهای شهریور برو یه سری بزن.

attractive_girl
03-09-2009, 19:09
سپاس و ستایش دانشگاه آزاد را ، که ترکش موجب بی مدرکی است و به کلاس اندرش مزید در به دری ، هر ترمی که آغاز می شود موجب پرداخت زر است و چون به پایان رسد مایه ضرر ، پس در هر سال دو ترم موجود و بر هر ترمی شهریه ای واجب ..... از جیب و جان که بر آید ...... کز عهده خرجش به در آید
:31:

پوریا
03-09-2009, 19:28
دوست من شما جز دسته مشمول هستین !! شما چطوری کنکور دادین؟

به اين دليل كه تو سايت نظام وظيفه هست!

6-مشمولان دانشجوي ورودي سال 86 به بعد كه با اخذ معافيت تحصيلي در دانشگاه هستند و از زمان ثبت نام كمتر از 4 نيمسال را سپري كرده اند در صورت شركت در آزمون و قبولي در رشته يا دانشگاه بهتر مجاز هستند كه از رشته يا دانشگاه قبلي انصراف داده و در رشته يا دانشگاه جديد تحصيل خود را ادامه دهند.

S E V E N
03-09-2009, 20:28
سپاس و ستایش دانشگاه آزاد را ، که ترکش موجب بی مدرکی است و به کلاس اندرش مزید در به دری ، هر ترمی که آغاز می شود موجب پرداخت زر است و چون به پایان رسد مایه ضرر ، پس در هر سال دو ترم موجود و بر هر ترمی شهریه ای واجب ..... از جیب و جان که بر آید ...... کز عهده خرجش به در آید
:31:

:31::31:

خیلی باحال بود.

راستی دوستان یک سوال :

کجا میشه لیست رشته هایی که بعدا اضافه شدن رو بدست آورد ؟ من عمران بوئین زهرا قبول شدم ولی تو

دفترچه انتخاب رشته و حتی تو سایت دانشگاهش همچین رشته ای وجود خارجی نداره ؟؟؟:31:

mehdiaga
03-09-2009, 21:56
کسی هست در مورد اعمال سهمیه چیزی بدونه .
من تو انتخاب دوم خودم قبول قطعی و بدون اعمال سهمیه قبول شدم . آیا میتونم سال بعد از سهمیه استفاده کنم.

khar2khar
03-09-2009, 22:16
خدمت تمام دوستانی که دنبال تکمیل ظرفیت هستن باید بگم که این کار برای تمام افرادی در انتخاب دوم به بعد خودشون قبول قطعی
شدن کاملا منتفی اما اگر فردی هست که تک اتخاب کرده باشه وتو کارنامش براش مردود زده باشن وترازشم نزدیک باشه به اخرین فرد قبول شده مثل بنده که یه تک انتخاب کرده بودم اونم عمران تهران جنوب وترازم هم نزدیک هست وبا توجه به اینکه افرادی که این رشترو انتخاب میکنن اکثرا سراسری قبول میشن احتمال زیاد هست ومن با اطمینان اینو می گم و اگر کسی هست که شرایطی شبیه من داشته باشه نا امید نباشه البته ترازه من 6670 اخرین فرد قبول 6730 جالب نیست با 6670 مردود بشی

javat00
03-09-2009, 23:17
اقا کسی در مورددد دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی ساختمان فنی مهندسی چیزی میدونه ؟ امکاناتش یا ...

doost4
04-09-2009, 00:51
2 تصویر زیر رو با هم مقایسه کنید !!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تصویر اول مال زمانیه که من واسه خودآزمایی امتحان دادم و تصویر دوم مال امسال .
نکته عجیب اینه که با اینکه درصدام امسال خیلی بهتر از پارسال هست ولی ترازم فقط 200 تا جابجا شده !!!!!
به نظر شما دلیلش چی میتونه باشه ؟ امکان داره اشتباهی رخ داده باشه ؟

doost4
04-09-2009, 01:27
نميدونم اين سوال خيلي ضايع است يا نه؟؟؟!!! ولي من هيچي در مورد دانشگاه نميدونم ميخوام بدونم واسه گرفتن خوابگاه تو دانشگاه آزاد قزوين بايد چيكار كرد؟ هزينه جداگانه اي داره يا به افراد خاصي خوابگاه ميدن؟ يه سوال ديگه هم داشتم كسي خبر داره دانشگاه قزوين واسه كرج سرويس داره يا نه؟ تشكر

ببین دوست من دانشگاه قزوین یکی از بهترین دانشگاههای ایرانه (نه فقط تو آزاد بلکه توی کل دانشگاههای ایران)چه از لحاظ امکانات و چه از نظر استادا که من شنیدم خیلیاشون از علم و صنعت هستن. در زمینه رباتیک و کامپیوتر هم سطحش خیلی بالاست. در ضمن سرویس هم داره. به نظر من برو

asroma08
04-09-2009, 03:11
2
نکته عجیب اینه که با اینکه درصدام امسال خیلی بهتر از پارسال هست ولی ترازم فقط 200 تا جابجا شده !!!!!

بنظرم مشکلی نداره . شما سال قبل 7.5 درصد ریاضی بیشتر زدی ! ریاضی توی ازاد عجیب ترازو جابجا میکنه ! هر 1 تستش !
در ضمن زبان و ادبیات رو هم سال پیش بیشتر زده بودی

rambo_1386
04-09-2009, 04:18
ببین دوست من دانشگاه قزوین یکی از بهترین دانشگاههای ایرانه (نه فقط تو آزاد بلکه توی کل دانشگاههای ایران)چه از لحاظ امکانات و چه از نظر استادا که من شنیدم خیلیاشون از علم و صنعت هستن. در زمینه رباتیک و کامپیوتر هم سطحش خیلی بالاست. در ضمن سرویس هم داره. به نظر من برو
تشكر به خاطر جواب :11:
دوباره دو دل شدم چيكار كنم:19: واقعيتش با يه مشاور در اين مورد صحبت كردم گفت اگه مطمئني سال بعد ميخوني واسه سال بعد بخون ولي در غير اينصورت برو آخرش من چيكار كنم؟؟؟حرف مشاورو گوش كنم يا نه؟؟؟:19:

ehsann69
04-09-2009, 10:18
با سلام
کاربر عزیز AmirDB خواسته بود که درصد هامو براش بگم ولی با توجه به اینکه عضو جدید هستم و پیغام خصوصی نمی تونم بفرستم و ایشون ID شو هم ننوشته مجبور شدم اینجا بنویسم امیدوارم که ببینه

آزمون پزشکی 88

ادبیات78.7
عربی 89.4
دینی 84
زبان 78.7
ریاضی 33.4
فیزیک 93.4
شیمی85
زیست 100

امیر خان من اولویت اولم پزشکی کازرون بوده که قبول شدم تراز من 7349 بوده و تراز آخرین فرد قبول شده 7217 بوده تراز دروس عمومی ام 6683 بوده و تراز دروس اختصاصی ام 7682 بوده که البته از حد نصاب بیشتر بوده چون حد نصاب دروس اختصاصی 6200 بوده یعنی اگه امسال تراز درس های اختصاصی ات از 6200 کمتر میشد مردود میشدی امسال کازرون 90 نفر گرفته بود که من با این ترازها نفر 66 بودم این در حالیه که پارسال 150 تا گرفته بود و تراز آخرین نفر هم 7019 بود پس می بینی که دانشگاه آزاد کاراش قابل پیش بینی نیس یه نکته دیگه هم باید بهت بگم که حواست باشه علت اصلی قبولی من زیست بود اگه درسی رو 100 بزنی ضریب ویژه میگیری که خیلی تو قبولیت موثره

کارنامه آزمون غیر پزشکی رو هم خواسته بودی که با توجه به اینکه من رشته ی تجربی هستم در صدهای اختصاصی ام به طور معمول پایینتره
چون شما دانش آموز ریاضی هستی میتونی بالاتر از منم بزنی

آزمون غیر پزشکی 88

ادبیات 86.7
عربی 94.7
دینی 70
زبان 78.4
ریاضی 2.5
فیزیک مکانیک 78
شیمی 89.4

من اولویت اولم مکانیک شیراز بوده که قبول نشدم چون تراز ورود مکانیک 6447 بوده ولی من 6380 شدم به عبارتی مکانیک امسال 269 نفر گرفته که من 300 شدم
اما اولویت دومم که مکانیک مرودشت بوده قبول شدم چون تراز ورودیش 6336 بوده و 30 نفر هم گرفته که من نفر 15 بودم

امیدوارم تونسته باشم بهت کمک کنم اگه کمکی در مورد نحوه ی درس خوندن و معرفی معلم و .... خواستی در خدمتیم

A.M.E
04-09-2009, 10:20
دوست عزیز منم با نظر مشاور موافقم اما اینم بدون که پشت کنکور موندن یه ریسکه حالا شما باید به خودت نگاه کنی که میتونی بشینیا همه ی درسای پارسالا دوباره بخونی یا نه؟

ehsann69
04-09-2009, 10:48
راستی اگه کتاب کمک درسی زیست خوب خواستی حتما بگو بهت معرفی کنم

shahrzad20
04-09-2009, 11:24
تشكر به خاطر جواب :11:
دوباره دو دل شدم چيكار كنم:19: واقعيتش با يه مشاور در اين مورد صحبت كردم گفت اگه مطمئني سال بعد ميخوني واسه سال بعد بخون ولي در غير اينصورت برو آخرش من چيكار كنم؟؟؟حرف مشاورو گوش كنم يا نه؟؟؟:19:

خوب مشاورت راست می گه اگه حوصله خوندن نداری آدم خرخونی نیستی همینو برو

shabeashegha
04-09-2009, 11:57
خدمت تمام دوستانی که دنبال تکمیل ظرفیت هستن باید بگم که این کار برای تمام افرادی در انتخاب دوم به بعد خودشون قبول قطعی
شدن کاملا منتفی اما اگر فردی هست که تک اتخاب کرده باشه وتو کارنامش براش مردود زده باشن وترازشم نزدیک باشه به اخرین فرد قبول شده مثل بنده که یه تک انتخاب کرده بودم اونم عمران تهران جنوب وترازم هم نزدیک هست وبا توجه به اینکه افرادی که این رشترو انتخاب میکنن اکثرا سراسری قبول میشن احتمال زیاد هست ومن با اطمینان اینو می گم و اگر کسی هست که شرایطی شبیه من داشته باشه نا امید نباشه البته ترازه من 6670 اخرین فرد قبول 6730 جالب نیست با 6670 مردود بشی

منم عینا همین شرایطو دارم یعنی تک انتخابیم و 64 تا تراز با آخرین قبولی فاصله دارم . حالا چطوری میتونم متوجه شم که تکمیل ظرفیت قبول میشم یا نه نتایج تکمیل ظرفیت خود به خود میاد یا خودم باید برم مراجعه کنم دانشگاه؟(شرمنده میدونم سوالم تکراریه ولی بنظر میاد شما اطلاعاتتون کاملتره نسبت به بقیه بچه ها):11:

ehsann69
04-09-2009, 12:18
منم عینا همین شرایطو دارم یعنی تک انتخابیم و 64 تا تراز با آخرین قبولی فاصله دارم . حالا چطوری میتونم متوجه شم که تکمیل ظرفیت قبول میشم یا نه نتایج تکمیل ظرفیت خود به خود میاد یا خودم باید برم مراجعه کنم دانشگاه؟(شرمنده میدونم سوالم تکراریه ولی بنظر میاد شما اطلاعاتتون کاملتره نسبت به بقیه بچه ها):11:
ببین شما باید حضوری بری دانشگاه تا مسئولین دانشگاه بهت بگن با توجه به قبولی های پارسال تا تراز چن شانس داره تو تکمیل ظرفیت قبول شه راستی چیزی به عنوان تکمیل ظرفیت آزمون سراسری دانشگاه آزاد پارسال که اعلام نشد امسالم نمیشه البته تا اونجا که یادمه کارشناسی ارشد داره ولی اون اصلیه نداره بخاطره همین شخصا باید بری دانشگاه و فک میکنم یه پولی هم باید بریزی به حساب دانشگاه تا تو شانس ذخیره ها شرکتت بدن
راستی تو قسمت پایینی سایت azmoon.com
نوشته آرشیو اعلام نتایج که اگه روش کلیک کنی آرشیو اعلام نتایج آزمون های 87 رو هم میبینی
که متاسفانه چیزی به اسم نتیجه تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی نیست و فقط یه دونه هست اونم ماله نا پیوستس به خاطره همینم حتما برو دانشگاه
در ضمن تو تکمیل ظرفیت خیلی پارتی بازی میشه :13:

attractive_girl
04-09-2009, 12:25
بچه ها کسی خبر داره که میگن اگه انتخاب اول رو قبول شده باشی بقیه انتخابات هم قبولی ؟ مثلا میتونی بری یه رشته ی پایین تر؟

ehsann69
04-09-2009, 12:42
بچه ها کسی خبر داره که میگن اگه انتخاب اول رو قبول شده باشی بقیه انتخابات هم قبولی ؟ مثلا میتونی بری یه رشته ی پایین تر؟
آره درسته مثلا اگه مهندسی مکانیک قبول شی میتونی بری مهندسی نفت یا مثلا پتروشیمی بخونی یکی از بچه ها همچینکاری کرده بود ولی فک نکنم غیر از اون هیچ آدم .... همچین کاری بکنه:41:

amirmon
04-09-2009, 12:46
به اين دليل كه تو سايت نظام وظيفه هست!

6-مشمولان دانشجوي ورودي سال 86 به بعد كه با اخذ معافيت تحصيلي در دانشگاه هستند و از زمان ثبت نام كمتر از 4 نيمسال را سپري كرده اند در صورت شركت در آزمون و قبولي در رشته يا دانشگاه بهتر مجاز هستند كه از رشته يا دانشگاه قبلي انصراف داده و در رشته يا دانشگاه جديد تحصيل خود را ادامه دهند.

تو رو خدا قانون رو ببینید و بخندید...
قبولی در شهر یا دانشگاه بهتر!!! حالا از کجا معلوم می شه کدوم شهر بهتره؟ مثلا شاید یکی خونش اصفهان باشه ولی تهران مکانیک قبول شه حالا اگه سال دیگه اصفهان مکانیک قبول بشه نمی تونه بره چون مثلا تهران از اصفهان بهتره؟؟!!!! کی گفته بهتره؟کی تشخیص می ده؟ مثلا اگه بهتر نباشه نمی تونه تغییر دانشگاه بده؟!!!!

.:HAMED:.
04-09-2009, 13:02
حالا ثبت نام کی هستش؟
چطوری ثبت نام خواهیم کرد؟

attractive_girl
04-09-2009, 13:10
آره درسته مثلا اگه مهندسی مکانیک قبول شی میتونی بری مهندسی نفت یا مثلا پتروشیمی بخونی یکی از بچه ها همچینکاری کرده بود ولی فک نکنم غیر از اون هیچ آدم .... همچین کاری بکنه:41:

بعد چه جوری باید بری بگی یه انتخاب دیگم رو میخوام برم؟ کجا باید بریم؟

نسکافه
04-09-2009, 13:24
سلام تراز اخرین نفر پذیرفته شده در رشته دندان پزشکی چند؟

Pouria001
04-09-2009, 13:52
حالا ثبت نام کی هستش؟
اطلاعات ثبت نام میتونی اینجا ببینی:

virangar666
04-09-2009, 13:53
سلام خدمت همه سروران
سوالی داشتم در باره تخفیف های دانشگاه آزاد.
من تو اون دانشگاهی که امتحان دادم .همون رشته اول رو آوردم و رتبه 1 شدم.رشته علوم اقتصادي-اقتصادپول وبانكداري / سنندج .با نمره کل 7394-میخواستم ببینم دانشگاه آزاد تخفیفی برا من قائل میشه یا نه؟؟
ممنون

S E V E N
04-09-2009, 14:34
2 تصویر زیر رو با هم مقایسه کنید !!

منم درصدام نسبت به پارسال خیلی بهتره ولی فقط 400 تا تفاوت داشته.دلیلش فکر کنم اعمال 15 درصد از

سوم دبیرستان هست.

اقا کسی در مورددد دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی ساختمان فنی مهندسی چیزی میدونه ؟ امکاناتش یا ...

بالاتر از میدان پونک بلوار امام حسن ( ع ) - نوساز ، بزرگ ، شیک ، باحال.اگه تهرانی و قبول شدی توصیه میکنم حتما بری.

Amirdb
04-09-2009, 14:41
راستی اگه کتاب کمک درسی زیست خوب خواستی حتما بگو بهت معرفی کنم

ممنون که راهنمایی کردید.و به تک تک پرسش های من پاسخ دادید.
خواستم این رو براتون پیغام خصوصی بفرستم.ولی گفتم که چه عیبی داره دیگران هم از کارهایی که شما کردید استفاده کنند.
اگه لطف کنید در مورد خوندن درس زیست برای من که هنوز کتاب رو باز نکردم رو بگید.
و این که در کل چه کتاب هایی خوندید.
اگه لطف کنید توی تاپیک زیر بگید ممنون میشم.چون ممکنه مسئولین بیان و پاکش کنند.
(تاپیک کنکور 89)
......
در مورد پیغام خصوصی کافیه که روی اسم من کلیک کنی بعد نوشته که فرستادن پیام خصوصی بعدش هم دیگه خودتون متوجه میشید.
ممنون متشکر

shahrzad20
04-09-2009, 14:45
حالا ثبت نام کی هستش؟

21ثبت نامها شروع می شه سایتش که زده فرهیختگانم ویژه نامه داد تا 26 هم تموم می شه

پوریا
04-09-2009, 14:46
تو رو خدا قانون رو ببینید و بخندید...
قبولی در شهر یا دانشگاه بهتر!!! حالا از کجا معلوم می شه کدوم شهر بهتره؟ مثلا شاید یکی خونش اصفهان باشه ولی تهران مکانیک قبول شه حالا اگه سال دیگه اصفهان مکانیک قبول بشه نمی تونه بره چون مثلا تهران از اصفهان بهتره؟؟!!!! کی گفته بهتره؟کی تشخیص می ده؟ مثلا اگه بهتر نباشه نمی تونه تغییر دانشگاه بده؟!!!!

اي كاش مشكل اين بود! مشكل اينجاست كه اين قانون وقتي اومد كه موقع ثبت نام كنكور بود! گفتن هر كسي
اين شرايط رو داشته باشه مي تونه كنكور شركت كنه! حالا كه من شركت كردم و قبول شدم دانشگاه ميگه شما
بايد از ما مي پرسيديد نه از نظام وظيفه!!!!
پس اگر اينطوريه اين قانون دانشگاه چيه؟
ماده 52
تبصره2 -دانشجوياني که از طريق شرکت در آزمون مجدد پذيرفته مي شوند بشرط اينکه مشکل نظام وظيفه نداشته باشنددروس آنان برابر ماده 67 آيين نامه آموزشي و بند ها و تبصره هاي آن معادلسازي مي گردد و موظف به پرداخت هزينه انصراف به واحد مبدا برابر آخرين تعرفه دانشگاه و هزينه معادلسازي به واحد مقصد مي باشند .

حالا نظام وظيفه ميگه شما مشكلي نداريد! ولي دانشگاه ميگه نه شما مشكل نظام وظيفه داريد!!!!

.German.
04-09-2009, 18:13
رنجبر: دانشگاه آزاد با تصویب هیئت موسس وقف شده است

خرم آباد - خبرگزاری مهر: رئیس منطقه پنج دانشگاه آزاد کشور گفت: دانشگاه آزاد با تصویب هیئت موسس وقف شده است. به گزارش خبرنگار مهر در خرم آباد، علی محمد رنجبر پیش از ظهر جمعه در مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی در تاریخ چهارم شهریور ماه سال جاری با تصویب هئیت موسس به صورت وقف شرعی عام در آمده است.
وی ادامه داد: سرمایه کنونی دانشگاه آزاد اسلامی در کشور در حال حاضر 40 هزار میلیارد تومان معادل 40 میلیارد دلار است.
رئیس منطقه پنج دانشگاه آزاد اسلامی کشور در ادامه این جلسه به بیان ویژگی های دانشگاه آزاد پرداخت و اظهار داشت: دانشگاه آزاد طی 27 سالی که از تاسیس آن می گذرد، دو میلیون و 500 هزار نفر فارغ التحصیل داشته است و هم اکنون یک میلیون و 500 هزار نفر دانشجو و 35 هزار نفر عضو هئیت علمی دارد.
رنجبر ادامه داد: این دانشگاه در حال حاضر 357 واحد آموزشی در داخل کشور و در کشورهایی همچون انگلستان، امارات، لبنان، تانزانیا و ارمنستان مرکز دانشگاهی دارد.
وی خاطرنشان کرد: این دانشگاه تا کنون موفق به ساخت 15 میلیون متر مربع واحد آموزشی و 600 مدرسه راهنمایی، دبیرستان و آموزشکده شده است.
رئیس منطقه پنج دانشگاه آزاد اسلامی کشور افزود: دانشگاه آزاد اسلامی تاکنون در کشور 10 بیمارستان مشغول بکار احداث کرده و هم اکنون 10 بیمارستان در دست ساخت نیز دارد.

.German.
04-09-2009, 18:15
کنکور ارشد دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت دارد/ اعلام اسامی پس از ثبت نام

معاون اجرایی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امسال نیز تکمیل ظرفیت خواهد داشت که به زودی اسامی پذیرفته شدگان اعلام می شود. محمد رضا مهرادفر در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام مطلب گفت: بدیهی است که تا پایان مهلت ثبت نام و مشخص شدن ظرفیت های پر شده نمی توان درباره نوع و شهر رشته های تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی اظهارنظر کرد.
وی افزود: پیش بینی می شود در آینده ای نزدیک اسامی پذیرش شده در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شود.
کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی 17 تا 19 اردیبهشت ماه با رقابت 385 هزار داوطلب برگزار شد. آمار شرکت کنندگان در آزمون کارشناسی ارشد 88 دانشگاه آزاد نسبت به سال گذشته 21 درصد افزایش داشت. نتایج این کنکور روز گذشته اعلام شد.
60 درصد شرکت کنندگان را مردان و 40 درصد را زنان تشکیل می دادند که از میان 60 درصد شرکت کنندگان در گروه علوم انسانی، 20 درصد در گروه فنی و مهندسی و 20 درصد بقیه نیز به ترتیب در گروه علوم پایه کشاورزی، هنر و پزشکی به رقابت پرداختند.
در حال حاضر 121 واحد دانشگاه آزاد اسلامی مجری دوره های کارشناسی ارشد هستند و 252 رشته در این واحدها ارائه می شود. در مجموع یک هزار و 128 رشته - محل در دوره کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد وجود دارد که این تعداد نسبت به سال گذشته 20 درصد افزایش داشته است.

Life24
04-09-2009, 18:28

:18: شوخی نکن
جدی؟ :18:
اگر بشه که خیلی عالیه
جون من اطلاعات بدهید
از کی بپرسیم؟

04-09-2009, 21:31
21ثبت نامها شروع می شه سایتش که زده فرهیختگانم ویژه نامه داد تا 26 هم تموم می شه

کدوم سایته؟

asroma08
04-09-2009, 21:33
کدوم سایته؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شما اگه مهندسی قبول شدی باید 21-22 بری حتمآ . اگه دیرتر بری یعنی نخواستی ثبت نام کنی
باز برو و چک کن

ehsann69
05-09-2009, 07:20

ببین من 2 تا چیز شنیدم
یکی اینکه اگه دانشگاه مرکز استان یه رشته خوب مثلا پزشکی یا مهندسی مکانیک قبول شی میتونی رشته های پایین تر اونو هم بری چه تو مرکز استان چه تو شهر های اطراف
یکی دیگه اینکه اگه یه رشته خوب تو مرکز استان قبول شی میتونی همون رشته رو تو شهرهای اطراف بخونی
مثلا مکانیک شیراز بیاری ولی بری مرودشت درس بخونی
برای مراجعه هم فک کنم باید بری پیش مسئولان دانشگاهی که قبول شدی
البته پارتی خیلی مهمه :20:

attractive_girl
05-09-2009, 07:44

ولی من دیدم هر چند روز ماله یه گروهه.مثلا نجف آباد شنبه و یکشنبه اس که به عبارتی میشه 21 و 22 شهریور وقت ثبت نامشه

girl69
05-09-2009, 08:01
کسی می دونه ثبت نام علوم پایه اسلامشهر کی هست؟

alihacker2008
05-09-2009, 08:03
این نجف اباد مال کدوم استانه :دی

attractive_girl
05-09-2009, 08:31

ماله شهر اصفهان
فکر کنم یکی از شهر های اطرافش باشه که تقریبا 70 کیلومتری هست

Life24
05-09-2009, 08:53

اگر معلم جغرافیا و تاریخت مثل ما یک سال مهربان و یک سال خشمگین بود
همه این ها را مثل من بلد می بودی :20:

alihacker2008
05-09-2009, 09:03
اگر معلم جغرافیا و تاریخت مثل ما یک سال مهربان و یک سال خشمگین بود
همه این ها را مثل من بلد می بودی :20:

من یادم نمیاد سحری چی خوردم تو منو داری یاد 7سال پیش میندازی:27::31:

Mehran Malfoy
05-09-2009, 10:50
یه خبر فوری ...:31:
امسال دانشگاه تهران جنوب دیگه انقدر دانشجوی صنایع گرفته ، دیگه خودشون هم فهمیدن تو دانشگاه جا نمیشن ، رفتن براشون یه دانشکده ی جدا زدن توی میدون شهدا . البته همون دانشکده ی علوم انسانی هاست .
در ضمن قابل توجه بچه های تهران جنوب ، که ترم اول هم توی یکی از دانشکده های تهران جنوب که توی خیابون انقلاب هست کلاس ها تشکیل میشه ...

Pouria001
05-09-2009, 10:56
من یادم نمیاد سحری چی خوردم تو منو داری یاد 7سال پیش میندازی:27::31:
شرمنده تو بحثتون دخالت میکنم ها ولی یعنی شما یادت نمیاد ما سال دوم و سوم دبیرستانم تاریخ جغرافی داشتیم؟7 سال دیگه چرا؟:8:

shk021051
05-09-2009, 11:12
سلام
بچه ها من شیمی کاربردی یه شهرستان دیگه زدم یعنی انتخاب اولم بود قبول شدم به نظر شما میصرفه برم یا
سال بعد ریاضی شرکت کنم یا همین تجربی (رشته خودم) که تو شهرستان خودم در بیام نمی دونم چرا از اول هم تو همین نزدیکی ها نزدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsann69
05-09-2009, 11:25
سلام
بچه ها من شیمی کاربردی یه شهرستان دیگه زدم یعنی انتخاب اولم بود قبول شدم به نظر شما میصرفه برم یا
سال بعد ریاضی شرکت کنم یا همین تجربی (رشته خودم) که تو شهرستان خودم در بیام نمی دونم چرا از اول هم تو همین نزدیکی ها نزدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شیمی کاربردی زیاد رشته جالبی نیست
یکی از بچه ها داره میره اصلا راضی نیس
حالا خود دانی

Soor_e_Sraphil
05-09-2009, 12:15
سلام دوستان. من IT شبستر قبول شدم ( call me a brain master ) ولی متاسفانه توی این دو سال اخیر فقط تونستم تعداد اندکی از دروس پیش دانشگاهی رو پاس کنم (زبان و زیست و ادبیات) و برای گرفتن مدرک پیش دانشگاهی باید الباقی رو پاس کنم. از اون جایی که دانشگاه آزاد موقع ثبت نام مدرک پیش رو هم می خواد، می خواستم بدون نمی شه حالا یه جوری -( ماده ای، تبصره ای، چیزی...)- رفت و ثبت نام کرد. مثلا یه ترم مرخصی بگیرم و برم تو این یه ترم مدرک پیشمو بگیرم؟

shahrzad20
05-09-2009, 12:16
ولی من دیدم هر چند روز ماله یه گروهه.مثلا نجف آباد شنبه و یکشنبه اس که به عبارتی میشه 21 و 22 شهریور وقت ثبت نامشه

من نجف ابادو دیگه نگاه نکردم کلی همه رو نوشته هر کی باید زحمت بکشه بره ببینه روزش کیه؟6تا عکس 4*3 کپی و عسل شناسنامه و کارت ملی و اصل دیپلم اگر کپی باشه باید سفته500.000تومانی بدین که تا 2 سال مدرکو می یارین برای این بار اول هم 50 هزار تومان اضافه می گیرن 4000ریال هم هزینه بیمه دانشجویی

mehdiaga
05-09-2009, 12:39
دوستان من مهندسی برق الکترئنیک بناب قبول شدم . کارنامه رو که نگاه کردم دیدم سطحش بالاست . نمره آخرین فرد پذیرفته شده 5450 است . حالا برم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

miladng
05-09-2009, 12:54
من 2تا از درس های پیش دانشگاهی رو پاس نکردم .امتحانات من از 22 تا 28 شهریور هستش.

با این حال منو ثبت نام می کنن ........................؟

اگر رفتم دانشگاه و درسام رو پاس نکرده بودم چی می شه...........؟

Judy Abott
05-09-2009, 13:34
سلام دوستان

من امسال شرکت کردم و هیچ کدوم از انتخابام رو قبول نشدم ولی موقع ثبت نام انتخاب 7 دانشگاه هم زدم
الان انتخابام رو قبول نشدم ولی کنار انتخاب 7 یه ستاره برام زده و تراز رو نوشته ولی رشته ننوشته
آیا چیزی قبول شدم ؟

MORINIO
05-09-2009, 14:13
دوستان من مهندسی برق الکترئنیک بناب قبول شدم . کارنامه رو که نگاه کردم دیدم سطحش بالاست . نمره آخرین فرد پذیرفته شده 5450 است . حالا برم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

رشته خیلی خوبیه ... به نظر من اگه به این رشته علاقه داری برو!

Mehran Malfoy
05-09-2009, 17:02
سلام دوستان

من امسال شرکت کردم و هیچ کدوم از انتخابام رو قبول نشدم ولی موقع ثبت نام انتخاب 7 دانشگاه هم زدم
الان انتخابام رو قبول نشدم ولی کنار انتخاب 7 یه ستاره برام زده و تراز رو نوشته ولی رشته ننوشته
آیا چیزی قبول شدم ؟
مطمئنا اگه رشته ای رو قبول شده بودی ( مثلا رشته ی شماره ی 7 رو ) توی کادر شماره ی 7 در انتهای کادر در قسمت توضیحات می نوشت قبول . و همچنین در پایین کارنامه جلوی قسمت " نتیجه ی کلی آزمون " می نوشت : قبول قطعی در انتخاب هفتم . پس با این تفاسیر احتمالا قبول نشدی ...:41:

Life24
05-09-2009, 17:52
من 2تا از درس های پیش دانشگاهی رو پاس نکردم .امتحانات من از 22 تا 28 شهریور هستش.

با این حال منو ثبت نام می کنن ........................؟

اگر رفتم دانشگاه و درسام رو پاس نکرده بودم چی می شه...........؟

اگر قبول نشوید
میتونید فکر کنم ذخیره کنید برای بهمن

Soor_e_Sraphil
05-09-2009, 18:13
كسي نيس مارو راهنمايي كنه؟
ضمنا يادم رفت بگم: من از همون اولش غير حضوري رفتم پيش دانشگاهي.

shahrzad20
05-09-2009, 19:26
كسي نيس مارو راهنمايي كنه؟
ضمنا يادم رفت بگم: من از همون اولش غير حضوري رفتم پيش دانشگاهي.

می تونی ثبت نام کنی تو روزنامه یک چیزی نوشته بود در این مورد سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید پیداش می کنی

Life24
05-09-2009, 21:02
این جریان تغیر دانشگاه به انتخاب بعد در صورتکی که تراز زیری کمتر باشه
صحت داره؟
مطمئنید؟

alihacker2008
05-09-2009, 21:11
شرمنده تو بحثتون دخالت میکنم ها ولی یعنی شما یادت نمیاد ما سال دوم و سوم دبیرستانم تاریخ جغرافی داشتیم؟7 سال دیگه چرا؟:8:
توجه نکردی گفتم یادم نمیاد سحری چی خوردیم تازه ما سوم فقط تاریخ داشتیم شمارو نمیدونم انسانی هستین؟:20:

Pouria001
05-09-2009, 21:47
توجه نکردی گفتم یادم نمیاد سحری چی خوردیم تازه ما سوم فقط تاریخ داشتیم شمارو نمیدونم انسانی هستین؟:20:
نه منظورم این بود که دوم جغرافی و سوم تاریخ داشتیم.منم تجربی بودم.در هر حال موفق باشی.:20:

alisahaf70
06-09-2009, 04:42
راستش بعید می دونم بتونی باز کنی منم برای سراسری دنبالش بودم پیدا نکردم خوب مشخصات رو با مرورگر از تو سایت سیو کن

Judy Abott
06-09-2009, 10:29
ممکن هست من تو ذخیره ها باشم؟

ترازم با آخرین نفر 800 فاصله دارِ

نمی خوام برم ولیییییییی
دائی بنده به زور می خواد امروز بریم دانشگاه ثبت نامم کنه که جز ذخیره شده ها باشم

ehsann69
06-09-2009, 11:35
این جریان تغیر دانشگاه به انتخاب بعد در صورتکی که تراز زیری کمتر باشه
صحت داره؟
مطمئنید؟
چن بار بگم بابا ؟؟؟
آره صحت داره....من با چشمای خودم دیدم :18:

darklord_8
06-09-2009, 12:38
سلام دوستان برای ثبت نام کجا باید برم؟ ثبت نام پاره وقت با تمام وقت فرقی میکنه؟ سایت خودشون چیزی پیدا نکردم
ممنون

javat00
06-09-2009, 12:55
بابا ثبت نام دانشگاه آزاد که 21 شروع میشه..چرا الان میرید برا ثبت نام....!

MaaRyaaMi
06-09-2009, 13:32
مگه تو بهمن هم تکمیل ظرفیت داره؟؟؟!!!!

MaaRyaaMi
06-09-2009, 13:52
معاون مركز آزمون دانشگاه آزاد با تشريح جزييات ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان كنكور دانشگاه آزاد در سال 88، گفت: با توجه به مقررات آموزشي دانشگاه، جابجايي دانشجويان ممنوع و غير مجاز است.

مهندس مهرادفر در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، با اشاره به زمان و نحوه مراجعه پذيرفته شدگان و ذخيره‌ها براي ثبت نام، گفت: پذيرفته‌شدگان همه رشته‌ها و همچنين ذخيره‌هاي گروه پزشكي، بايد شخصا از شنبه 21 شهريور تا پنجشنبه 26 شهريور طبق زمانبندي اعلام شده به واحد يا مركز دانشگاهي مربوطه مراجعه كنند.

زمان ثبت نام پذيرفته‌شدگان و ذخيره‌ها

وي افزود: اعلام شدگان ذخيره بايد در روزهاي تعيين شده، به واحدهاي دانشگاهي مراجعه و آمادگي خود را كتبا طبق فرم مخصوص و در قبال دريافت رسيد از مسئولين مربوطه، براي ثبت‌نام اعلام كنند، سپس در صبح روز پنج شنبه 26 شهريور 88 به واحدهاي دانشگاهي مربوطه مراجعه كنند تا در صورت عدم تكميل ظرفيت با پذيرفته اصلي و وجود ظرفيت باقي مانده، با رعايت حق تقدم ذخيره تا حد تكميل ظرفيت مصوب از آنان ثبت‌نام به عمل آيد.

نحوه پذيرش براي رشته‌هاي دكتراي حرفه‌اي

وي با بيان اينكه پذيرش براي رشته‌هاي دكتراي حرفه‌اي داروسازي و دندانپزشكي براي دو نيمسال اعلام شده است، گفت: برخي از پذيرفته شدگان اين رشته‌ها بر اساس رتبه از بهمن ماه سال جاري مشغول به تحصيل خواهند شد.

مهرادفر ادامه داد: دانشجويان غيرمشمول وظيفه عمومي كه به منظور انتقال، تغيير رشته و يا تغيير مقطع در آزمون مجدد شركت نموده و پذيرفته شده‌اند، بايد ضمن مراجعه به واحد اوليه و ارائه اين اطلاعيه كه نام آنان در آن درج شده است، درخواست تسويه حساب نموده و پس از پرداخت هزينه‌هاي مربوط مدارك تحصيلي خود را دريافت و جهت ثبت نام به واحد مقصد مراجعه كنند.

جابجايي دانشجويان ممنوع و غير مجاز است

وي با بيان اينكه با توجه به مقررات آموزشي دانشگاه، جابجايي دانشجويان ممنوع و غير مجاز است، گفت: دانشجويان رشته‌هاي علوم پزشكي با تكميل فرم مربوطه، متعهد مي‌شوند پس از گذراندن دروس علوم پايه، به هر واحدي كه دانشگاه با توجه به امكانات خود از نظر آموزشي و بيمارستاني براي ادامه تحصيل آنان تعيين و اعلام مي‌كند منتقل شده و ادامه تحصيل دهند و حق هيچگونه اعتراضي در اين مورد نداشته باشند.

به گفته وي از پذيرفته شدگان رشته‌هاي علوم پزشكي، ‌هنر، معماري، زبانهاي خارجه و الهيات و معارف اسلامي علاوه بر گزينش صلاحيتهاي عمومي، گزينش اخلاقي جداگانه‌اي نيز به عمل خواهد آمد. همچنين

پذيرفته‌شدگان رشته‌هاي كارشناسي تربيت بدني و علوم ورزشي ملزم به اخذ گواهي از پزشك صلاحيت دار و مورد تاييد محل دانشگاهي مربوطه مبني بر اينكه قادرند در رشته تربيت بدني تحصيل كنند، مي‌باشند. در غير اين صورت قبولي آنان منتفي تلقي مي‌شود.

نحوه ثبت‌نام از اتباع خارجي

معاون مركز آزمون در ادامه تصريح كرد: با توجه به اعلام اداره كل امور اتباع و مهاجرين خارجي وزارت كشور، مجوز ثبت‌نام اتباع خارجي مقيم متعاقب انجام تشريفات قانوني و بررسي صلاحيت‌هاي امنيتي و اقامتي اتباع مزبور و اعلام رسمي آن توسط دبيرخانه شوراي هماهنگي اجرايي اتباع بيگانه خواهد بود و تا قبل از آن پذيرش اين افراد به صورت موقت مي‌باشد.

وي با بيان اينكه پذيرفته شدگان علمي رشته موسيقي بايد جهت انجام آزمون عملي و مصاحبه فرهنگي روزهاي شنبه 4 مهر 88 (خواهران) و دوشنبه 6 مهر (برادران) به دانشكده هنر و معماري واحد تهران مركزي مراجعه كنند، گفت: بديهي است نتيجه قطعي پذيرش دعوت شدگان به آزمون عملي متعاقبا اعلام مي‌شود.

زمان شروع كلاسهاي درس

وي با بيان اينكه شروع كلاسهاي درس هر واحد يا مركز دانشگاهي با توجه به امكانات آموزشي در مهرماه يا بهمن ماه سال جاري و زمان تشكيل كلاس در صبح يا عصر يا هر دو قت خواهد بود، گفت: از ثبت نام پذيرفته شدگاني كه مراعات ضوابط و شئونات اسلامي را در پوشش، ظاهر، اخلاق و رفتار خود ننمايند، خودداري خواهد شد.

ميزان شهريه علي الحساب پذيرفته شدگان

وي با بيان اينكه شهريه كليه ثبت‌نام شدگان آزمون سراسري سال 88 بر اساس مصوبه پنجاهمين اجلاس هيات امنا دانشگاه آزاد تعيين شده است، اظهار كرد: اين شهريه به صورت علي الحساب بوده و از دو بخش شهريه ثابت و متغير تشكيل شده كه در هر نيمسال تحصيلي از دانشجويان دريافت مي‌شود.

به گفته وي، هزينه خدمات آموزشي و بيمه دانشجويي از ديگر مبالغي است كه از دانشجو همزمان با ثبت‌نام اخذ مي‌شود، با اين حال هنگام ثبت‌نام به غير از وجوه فوق پذيرفته شدگان و ذخيره‌ها ملزم به پرداخت وجوه ديگري نخواهند بود. دريافت هرگونه وجه غير از آنچه مطرح شد، ممنوع و خلاف مقررات مي‌باشد و چنانچه از پذيرفته شدگان چنين درخواستي شود، مي‌توانند موضوع را با سازمان مركزي دانشگاه آزاد، دفتر بازرسي و رسيدگي به شكايات تلفن شماره 22581786 در ميان بگذارند.

وي ادامه داد: واحدهاي دانشگاهي به منظور تامين هزينه‌هاي ثابت و سرمايه‌اي خود در مقطع «دكتري حرفه‌اي» رشته‌هاي پزشكي، داروسازي، دندانپزشكي و دامپزشكي، مي‌توانند به هنگام ثبت‌نام، علاوه بر دريافت شهريه ثابت و متغير نيمسال اول، شهريه ثابت سه نيمسال متوالي ديگر را كه مربوط به دوره علوم پايه رشته‌هاي مزبور مي‌باشد، يكجا مطالبه و در صورت دريافت به حساب شهريه نيمسال‌هاي آينده دانشجو منظور كنند.

مدارك لازم براي ثبت نام

به گفته وي، اصل ديپلم كامل متوسطه يا اصل گواهي قبولي پايان تحصيلات نظام قديم متوسطه و يا اصل گواهي اتمام دوره پيش دانشگاهي نظام جديد متوسطه، اصل شناسنامه عكس دار و دو برگ تصوير از تمام صفحات آن،‌ اصل و يك برگ فتوكپي كارت مالي،‌ 6 قطعه عكس، اصل و دو برگ تصوير مدرك مشخص كننده وضعيت خدمت وظيفه عمومي برخي از مدارك لازم براي ثبت‌نام است.

نرخ شهريه‌هاي جديد

شهريه علي الحساب متغير هر واحد درسي براي يك نيمسال تحصيلي در كليه رشته‌هاي كارداني ناپيوسته (غير از گروه پزشكي) در سال تحصيلي 89-88:

- واحد نظري: 135 هزار و 900 ريال

- واحد عملي (آزمايشگاهي و كارگاهي) عمومي و لابراتوار زبان: 321 هزار و 700 ريال

- واحد عملي (ازمايشگاهي و كارگاهي) پايه: 427 هزار و 800 ريال

- واحد عملي (آزمايشگاهي و كارگاهي) اصلي: 555 هزار ريال

- واحد عملي (آزمايشگاهي و كارگاهي) تخصصي: 683 هزار و 500 ريال

شهريه علي الحساب متغير هر واحد درسي براي يك نيمسال تحصيلي در كليه رشته‌هاي غير پزشكي (به جز كارداني)، پزشكي و نظام آموزشي پاره وقت:

- واحد نظري: 145 هزار ريال

- واحد عملي (آزمايشگاهي و كارگاهي) عمومي و لابراتوار زبان: 343 هزار و 400 ريال

- واحد عملي (آزمايشگاهي و كارگاهي) پايه: 456 هزار و 500 ريال

- واحد عملي (آزمايشگاهي و كارگاهي) اصلي: 592 هزار و 200 ريال

- واحد عملي (آزمايشگاهي و كارگاهي) تخصصي: 729 هزار و 300 ريال

- واحد كلينيكي (باليني) دوره‌هاي كارشناسي و كارداني: 771 هزار و 900 ريال

- واحد كلينيكي (باليني) دكتري حرفه‌اي: يك ميليون و 53 هزار و 100 ريال

- واحد رساله دكتري حرفه‌آي رشته‌هاي پزشكي، دندانپزشكي و دامپزشكي: يك ميليون و 805 هزار و 500 ريال

- واحد رساله دكتري حرفه‌اي رشته داروسازي: دو ميليون و 315 هزار ريال

در خاتمه شايان ذكر است كه هزينه تحصيل در واحدهاي خارج از كشور به صورت ارزي دريافت مي‌شود و متقاضيان تحصيل در اين واحدها ‌بايد قبل از اعزام منبع تامين هزينه تحصيل در خارج از كشور را به دانشگاه آزاد اسلامي اعلام و به تاييد آن برسانند.

amirmon
06-09-2009, 14:40
زمان شروع كلاسهاي درس

وي با بيان اينكه شروع كلاسهاي درس هر واحد يا مركز دانشگاهي با توجه به امكانات آموزشي در مهرماه يا بهمن ماه سال جاري و زمان تشكيل كلاس در صبح يا عصر يا هر دو قت خواهد بود، گفت: از ثبت نام پذيرفته شدگاني كه مراعات ضوابط و شئونات اسلامي را در پوشش، ظاهر، اخلاق و رفتار خود ننمايند، خودداري خواهد شد.

من نمی دونم کدوم یالقوزی واسه دانشگاه آزاد قانون وضع می کنه!!!!!

بچه ها همه حواستون باشه موقع ثبت نام یه وقت شلوغ نکنید ها اگه شلوغ کنید مثل دبستان گوشتون رو می گیرن میندازن بیرون و دیگه شما رو ثبت نام نمی کنن بعد یا باید برید سربازی یا بمونید واسه سال دیگه!!!!!

به خدا آدم شاخ در میاره از بعضی از این قوانین دانشگاه آزاد و نحوه بیانشون!!!:18:

Life24
06-09-2009, 14:53
امروز رفتیم دانشگاه
چون هم پاره وقت اوردم و هم تمام وقثت
گفتم یک چرخی بزنیم از بیکاری در بیاییم
هم یک نگاهی بندازیم

رو دانشگاه اولی درب ورودی زده بود
پسرها با تی شرت نیان تو:18:

یعنی تا این حد؟

Life24
06-09-2009, 14:54
برای ترم اولی ها پول رو باید بریزیم حساب یا نقدی میگیرن؟

MaaRyaaMi
06-09-2009, 15:15
امروز رفتیم دانشگاه
هم یک نگاهی بندازیم

پسرها با تی شرت نیان تو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یعنی تا این حد؟

البته همه اینجوری نیستن

ولی خب اینقدرها هم ازاد نیس!!

Life24
06-09-2009, 15:16
البته همه اینجوری نیستن

ولی خب اینقدرها هم ازاد نیس!!

اسم ازاد بد در رفته
سراسری که از همه لحاظ ازاد تره :2:

shahrzad20
06-09-2009, 16:08
سلام دوستان برای ثبت نام کجا باید برم؟ ثبت نام پاره وقت با تمام وقت فرقی میکنه؟ سایت خودشون چیزی پیدا نکردم
ممنون

پاره وقت تمام وقت نداره روزش یکیه بعدا کلاسها هم یکیه .

MaaRyaaMi
06-09-2009, 16:31
اینکه جز ذخیره ها هستی یا نه باید زنگ بزنی دانشگاه واحد آموزشش

majid_potter7
06-09-2009, 16:46
پاره وقت تمام وقت نداره روزش یکیه بعدا کلاسها هم یکیه .
آره مثل دانشگاه دولتی که شبانه و روزانه نداره...

attractive_girl
06-09-2009, 17:20
میگم ثبت نام اون روزایی که هست از چه ساعت هاییه؟ تا کی؟

MaaRyaaMi
06-09-2009, 17:59
تو سایتش که چیزی ننوشته
خب زنگ بزن واحد دانشگاه مورد نظرت ازشون بپرس دیگه!

Life24
06-09-2009, 18:42

??//:20::13:

.German.
06-09-2009, 18:45
اعزام دانشجویان دانشگاه آزاد بندرعباس به دانشگاه پلی تکنیک تورینو ایتالیا

بندرعباس - خبرگزاری مهر: رئیس دانشگاه آزاد بندرعباس از اعزام تعدادی از دانشجویان دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا به دانشگاه پلی تکنیک تورینو در ایتالیا برای ادامه تحصیل خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر در بندرعباس، شهریار مشیری ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: بر اساس تفاهمنامه بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس و دانشگاه پلی تکنیک تورینو ایتالیا برای همکاری های علمی و آموزشی دوجانبه دانشجویان دانشگاه آزاد واحد بندرعباس برای ادامه تحصیل به این دانشگاه اعزام خواهند شد.
مشیری با اشاره به اعتبار و جایگاه خوب دانشگاه پلی تکنیک تورینو در بین دانشگاه های دنیا خاطرنشان کرد: این تفاهمنامه زمینه ساز تعامل علمی و انتقال تجربیات این دو مرکز علمی با یکدیگر و بهره گیری از آخرین دستاوردهای تئوریک و عملی است.
وی با اشاره به اینکه دانشگاه پلی تکنیک تورینو تمامی زیر رشته های گروه فنی و مهندسی را داراست، بیان کرد: رشته های معماری، عمران، محیط زیست، کامپیوتر، الکترونیک، شیمی، صنایع، ریاضیات، فیزیک و مکانیک از جمله رشته های تحصیلی دانشگاه پلی تکنیک تورینو ایتالیا است.

Soor_e_Sraphil
06-09-2009, 20:55
می تونی ثبت نام کنی تو روزنامه یک چیزی نوشته بود در این مورد سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید پیداش می کنی
شرمنده ولي اگه بتونين لينك مستقيمشو بديد ممنون مي شم چون هر چي گشتم پيدا نكردم...

MaaRyaaMi
06-09-2009, 21:09
لام دوستان. من IT شبستر قبول شدم ( call me a brain master ) ولی متاسفانه توی این دو سال اخیر فقط تونستم تعداد اندکی از دروس پیش دانشگاهی رو پاس کنم (زبان و زیست و ادبیات) و برای گرفتن مدرک پیش دانشگاهی باید الباقی رو پاس کنم. از اون جایی که دانشگاه آزاد موقع ثبت نام مدرک پیش رو هم می خواد، می خواستم بدون نمی شه حالا یه جوری -( ماده ای، تبصره ای، چیزی...)- رفت و ثبت نام کرد. مثلا یه ترم مرخصی بگیرم و برم تو این یه ترم مدرک پیشمو بگیرم؟

ببین بستگی به دانشگاه داره
ولی فکر نمی کنم اینقدر سختگیر باشن
اصلا احتیاجی به مرخصی نیست!!
اینقدر قضیه واسه خودت پیچیده نکن
منم غیرحضوری بودم اونجا که میرفتم امتحان بدم آدم بوده سال 3 دانشگاهش بود از ازاد تازه اومده بود مدرک پیششو بگیره :دی

Life24
06-09-2009, 21:29
این دانشگاه علوم و تحقیقات ها چقدر سخت میگیرن
ول

عجیب هست والا

Life24
06-09-2009, 21:29

Life24
06-09-2009, 21:30
امروز رفتیم دانشگاه
هم یک نگاهی بندازیم

پسرها با تی شرت نیان تو:18:

یعنی تا این حد؟
دلم پر هست از این قضیه

میگم حالا یکی به زور به خواد با تی شرت بره چی؟ :13:

shabeashegha
06-09-2009, 22:03
این دانشگاه علوم و تحقیقات ها چقدر سخت میگیرن
ول

عجیب هست والا

سخت گیری این دانشگاه علوم تحقیقات فقط به همین بحث تی شرت محدود میشه یا مورد دیگه ای هم اتفاق افتاده؟ آخه میدونید من امسال نام خانوادگیم تغییر کرده ولی دیپلمم با نام خانوادگی سابق هست. بنظرتون فرصت میشه واسه تغییر مشخصات دیپلمم کاری کنم یا اینکه دانشگاه به این جور چیزا گیر نمیده؟

Life24
06-09-2009, 22:16
سخت گیری این دانشگاه علوم تحقیقات فقط به همین بحث تی شرت محدود میشه یا مورد دیگه ای هم اتفاق افتاده؟ آخه میدونید من امسال نام خانوادگیم تغییر کرده ولی دیپلمم با نام خانوادگی سابق هست. بنظرتون فرصت میشه واسه تغییر مشخصات دیپلمم کاری کنم یا اینکه دانشگاه به این جور چیزا گیر نمیده؟

نه
این تحقیقات گیر به تی شرت نداد

اون دانشگاه گیر داد
چقدر زورم گرفت :13:
دبیرستان گیر نمیداد این گیر میده
مسخره بازی
سراسری چرا گیر نمیدن؟

این علوم و تحقیقات واسه سطح علمی و این چیزهاش بالا هست :8:
کلاس کاری
مثل سراسری هست فضاش :27:

armin_software
06-09-2009, 22:45
من دفترچه امسال رو می خوام 88
گم کردم!
به صورت pdf یا هر چیزی

attractive_girl
06-09-2009, 23:02
میگم حالا یکی به زور به خواد با تی شرت بره چی؟ :13:

نه دیگه اگه بخواین با تی شرت بیاین دانشگاه ما هم با تاپ میایم:31:

اتفاقا خوب کاری میکنن میخوان یه درصدی عدالتو اجرا کنن که بفهمین دخترا زیر مانتو مقنعه چی میکشن:13:

poria_mc
06-09-2009, 23:12
نه دیگه اگه بخواین با تی شرت بیاین دانشگاه ما هم با تاپ میایم
فکر میکنی پسرا بدشون میاد؟:31:

dsa dsa
07-09-2009, 00:17
آقا كسي مي دونه چه جوريه ميشه از دانشگاه آزاد انتقالي براي شهري ديگه بگيري ؟؟

Maziar_69
07-09-2009, 00:30
:27::31::46:
-------------------------------------------------
ولی من تا حالا این تی شرتو نمیدونستم
بقیه دانشگاه آزادا که این جوری نیستن فقط همینه : دی

فقط همین نیستا. :دی
اینم ببینین:

asroma08
07-09-2009, 01:43
توی دانشگاه ازاد قانون و تبصره ای درباره گزینش جنسیتی هست؟
مثلا رشته هایی که زن و مرد با هم میگیره به چه شکلیه ؟ یکی به من گفت با توجه به نوع رشته نهایتا 50-50 هست !درسته ؟

m007007
07-09-2009, 01:52
دوستان فرق پاره وقت و تمام وقت چیه؟

Amirlike2
07-09-2009, 05:06
تنها فرقی که داره اینه که تو پاره وقت میتونی کارشناسیتو تو زمان بیشتری بگیری
مثلا تمام وقت 4سال ولی پاره وقت 8سال

Life24
07-09-2009, 09:37
دوستان فرق پاره وقت و تمام وقت چیه؟

من کلی تحقیقات کردم
هیچ فرقی نمیکنه

Life24
07-09-2009, 09:38

اتفاقا خوب کاری میکنن میخوان یه درصدی عدالتو اجرا کنن که بفهمین دخترا زیر مانتو مقنعه چی میکشن:13:

حیف شد یادم رفت عکس بگیرم :41:

این توهین به من هست
یعنی میگه تو با این سن و سالت
که میای دانشجو
هنوز نمیتونی در مورد بلاس و نوعش تصمیم بگیری

در اصل میگه تو نمی فهمی
من باید تصمیم بگیرم که چی بپوشی :2:

Life24
07-09-2009, 09:39

در مورد مانتو و غیره هم خود خانواده هم کم مقصر نیستند
شما بچه کوچک ببین
چطوری روسری سرش کشیدن :27:

در ضمن در مورد تاپ هم فکر نکنم حراست و غیره مشکل داشته باشند :20:

Life24
07-09-2009, 09:57
دانشگاه ازاد همه شماره اش مشغوله
عجبا
شماره ای چیزی کسی نداره؟

Life24
07-09-2009, 10:07
مسخره کردن همش مشغوله

Life24
07-09-2009, 10:48
این شماره ها خراب هست
سرکار گذاشتن ملت رو
مگر میشه این همه مشغول

armin_software
07-09-2009, 10:51
گم کردم!
به صورت pdf یا هر چیزی
یکی جواب بده ممنون میشیم!

armin_software
07-09-2009, 10:53
تراز معماری معمولا چه قدره؟!
اصلا تراز ها رو میشه از کجا گیر اورد؟

shahrzad20
07-09-2009, 11:05
حیف شد یادم رفت عکس بگیرم :41:

این توهین به من هست
یعنی میگه تو با این سن و سالت
که میای دانشجو
هنوز نمیتونی در مورد بلاس و نوعش تصمیم بگیری

در اصل میگه تو نمی فهمی
من باید تصمیم بگیرم که چی بپوشی :2:

من با این حرف شما موافق نیستم اینجا دانشگاست مهمونی یا خیابون نیست یه میل شخصی باشه بالاخره هر محسط کاری یا تحصیلی در هر جای دنیا یک سری قوانین داره و باید این قوانین رو اجرا کرد ربطی به سن نداره جالبه بدونی عمه من در امریکا در شرکت معروفی هم کار می کنه ولی کفشی که می پوشین باید بسته باشه این قانونه همه هم باید اجرا کنن

Mehran Malfoy
07-09-2009, 11:06
میتونی بری دفترچه ی تراز کانون قلم چی رو پیدا کنی که توش تراز آخرین فرد قبول شده در هر رشته / شهر رو نوشته . البته اون واسه ساله 87 . ترازهای امسال هنوز بطور کلی چاپ نشده . مگر اینکه اینجا کسی معماری قبول شده باشه بیاد بهت بگه .
حالا واسه چه شهری رو می خوای ؟

Mehran Malfoy
07-09-2009, 11:12
من با این حرف شما موافق نیستم اینجا دانشگاست مهمونی یا خیابون نیست یه میل شخصی باشه بالاخره هر محسط کاری یا تحصیلی در هر جای دنیا یک سری قوانین داره و باید این قوانین رو اجرا کرد ربطی به سن نداره جالبه بدونی عمه من در امریکا در شرکت معروفی هم کار می کنه ولی کفشی که می پوشین باید بسته باشه این قانونه همه هم باید اجرا کنن
کاملا تایید میشه . همین قانون هاست که باعث نظم دادن به محیط آموزشی میشه . و نظم هم نتیجه ای نداره جز بالا رفتن سطح دانشگاه . .. :31: بهتره جوری رفتار نکنیم که هر دانشجوی دانشگاه سراسری اومد ، یه پوزخند به خودمون و دانشگاهمون بزنه و بره . یه کم کلاس کار رو حفظ کنید بابا ... حالا تی شرت نپوشیم آسمون که به زمین نمیاد ... انقدر پیراهن های شیک تو بازار ریخته که نگو ... در ضمن این چیزها ربطی به ایران و غیرایران نداره ... همین ژاپن که اینقدر ازش تعریف میشه ، حتی تو بعضی از دانشگاهاش همه باید لباس فرم ( همون روپوش خودمون ) بپوشن . شما حاضری که به عنوان یه دانشجو تو خیابون با روپوش راه می رفتی ؟!؟! پس همین وضعیت الان رو قدر بدونید:20:

MaaRyaaMi
07-09-2009, 11:31
بابا چه خبره ! پشت سر هم پست ندین !

معماری کجا رو میخوای؟

در ضمن نتایج تازه اعلام شده
ترازها هم فرق کرده تا حدودی
دفترچه کنکور هم فک نمیکنم باشه
یعنی من سرچ کردم چیزی ندیدم!
حالا اگه دنبال چیز خاصی میگردی بگو من از دفترچه نگاه میکنم!

Life24
07-09-2009, 11:36

آستین پیراهن ربطی به این حرف ها ندارد

Life24
07-09-2009, 11:36
به نظر شما اسان تریت راه تماس با دانشگاه ازاد چی هست؟
با توجه هب این که همه خطوط اشغال هست و سوال داریم

Mehran Malfoy
07-09-2009, 11:41
به نظر شما اسان تریت راه تماس با دانشگاه ازاد چی هست؟
با توجه هب این که همه خطوط اشغال هست و سوال داریم
معمولا تو روزهایی که خودشون میدونن همه می خوان بهشون زنگ بزنن ، خودشون تمام خطوط رو اشغال می کنن .( خدا خیرشون نده ) . به نظرم میتونی بری تو سایت دانشگاه ، شاید اون سوالی که داری تو قسمت پرسش های متداول که معمولا تو هر سایتی هست ، پیدا بشه . یا شاید هم اصلا جواب سوالت رو تو همین توضیحات سایت پیدا کنی ؟ حالا سوالت ازشون چی هست ؟؟

Life24
07-09-2009, 11:42
معمولا تو روزهایی که خودشون میدونن همه می خوان بهشون زنگ بزنن ، خودشون تمام خطوط رو اشغال می کنن .( خدا خیرشون نده ) . به نظرم میتونی بری تو سایت دانشگاه ، شاید اون سوالی که داری تو قسمت پرسش های متداول که معمولا تو هر سایتی هست ، پیدا بشه . یا شاید هم اصلا جواب سوالت رو تو همین توضیحات سایت پیدا کنی ؟ حالا سوالت ازشون چی هست ؟؟

جابجایی دانشگاه از انتخاب دوم به انتخاب سوم
همان رشته
اما رتبه کمتری داره انتخاب سوم

اره مسخره کردن
اشغالش کردن :41:

Mehran Malfoy
07-09-2009, 11:51
من راجع به این قضیه تو همین تاپیک خوندم که امکانش هست اگه یه انتخاب رو قبول شی ( و تراز انتخاب بعدیت کمتر باشه ) میتونی بری تو اون انتخاب بعدیت ثبت نام کنی . حالا نمیدونم درسته یا نه . میتونم بپرسم انتخاب دوم و سومت چیه ؟ شاید تونستم راضیت کنم همون انتخاب دومت رو بری...:31::31:

Life24
07-09-2009, 12:22
من راجع به این قضیه تو همین تاپیک خوندم که امکانش هست اگه یه انتخاب رو قبول شی ( و تراز انتخاب بعدیت کمتر باشه ) میتونی بری تو اون انتخاب بعدیت ثبت نام کنی . حالا نمیدونم درسته یا نه . میتونم بپرسم انتخاب دوم و سومت چیه ؟ شاید تونستم راضیت کنم همون انتخاب دومت رو بری...:31::31:

دو تا همون رشته هست :41:

فقط اون راه نزدیک تر و این چیزها بهتره

mhdfhd
07-09-2009, 12:45
دوستان كسي ميدونه نتيجه "درخواست بررسي مجدد" آزاد رو بعد از چند روز ميدن و يا با كد رهگيري كه بعد از ارسال درخواست از طريق سايت مربوطه گرفتيم چطور ميشه پيگيري كرد؟

07-09-2009, 12:48
جابه جایی پذیرفته شدگاه ممنوع و خلاف قانون میباشد

Life24
07-09-2009, 13:08
جابه جایی پذیرفته شدگاه ممنوع و خلاف قانون میباشد

:41: جدی؟ :41:

shahrzad20
07-09-2009, 13:09
آستین پیراهن ربطی به این حرف ها ندارد

حالا ربط داره یا نه قانون بسیارم قانون خوبیه ما سال 82 می رفتیم این قانونها نبود و بچه با وضع افتضاحی می یومدن پسرا با دمپایی و صندل و پاچه شلوار کوتاه یکبار دوستمو بردم شهید بهشتی می ره گفت اینجا دانشگاست؟

Life24
07-09-2009, 13:12
حالا ربط داره یا نه قانون بسیارم قانون خوبیه ما سال 82 می رفتیم این قانونها نبود و بچه با وضع افتضاحی می یومدن پسرا با دمپایی و صندل و پاچه شلوار کوتاه یکبار دوستمو بردم شهید بهشتی می ره گفت اینجا دانشگاست؟

اقا تی شرت ربطی به این حرف شما نداره
اگر لباس های ناجور باشه
و دکمه ها باز بشه
قبول
اما تو گرما که تی شرت که چیزی نیست :13:

poria_mc
07-09-2009, 13:13
پسرا با دمپایی و صندل و پاچه شلوار کوتاه
این چیزهایی که گفتی مگه مشکلی داره؟
تیپ هر کس به سلیقه و شخصیت طرف بستگی داره! به زور که نمیشه همه رو باشخصیت و با سلیقه جلوه داد!

Life24
07-09-2009, 13:16
این چیزهایی که گفتی مگه مشکلی داره؟
تیپ هر کس به سلیقه و شخصیت طرف بستگی داره! به زور که نمیشه همه رو باشخصیت و با سلیقه جلوه داد!

متاسفانه این طور افراد هستند
که سرویس دختر و پسر را جدا میکنند
که کلی الافی باید نصیب دانشجو ها بشه

این یک نمونه بود

انسان دچار قدرت اختیار هست

تو امریکا و اروپا هم کسی لخت نمیاد بیرون
اما محدودیت هم ایجاد نمیکنن

shifter
07-09-2009, 13:26
امسال اخرين تراز قبول شده معماري شيراز 6015 بوده!:46:

shahrzad20
07-09-2009, 13:45
متاسفانه این طور افراد هستند
که سرویس دختر و پسر را جدا میکنند
که کلی الافی باید نصیب دانشجو ها بشه

این یک نمونه بود

انسان دچار قدرت اختیار هست

تو امریکا و اروپا هم کسی لخت نمیاد بیرون
اما محدودیت هم ایجاد نمیکنن

منظورتون از افراد منم؟من بیخود کنم محدودیت این مدلی بزارم شمام از من ناراحت نشو این قانونو من نزاشتم ندیدم هم کسی با تی شرت نره ولی من از نظم خوشم می یاد

javat00
07-09-2009, 13:57
برو بچس حالا حالا ها باید منتظر نتایج این سراسری مسخره باشیم....

07-09-2009, 14:06
:41: جدی؟ :41:

تو پی دی اف اینجا نوشته شده:

mhdfhd
07-09-2009, 14:08
دوستان كسي ميدونه ؟

poria_mc
07-09-2009, 14:10
برو بچس حالا حالا ها باید منتظر نتایج این سراسری مسخره باشیم....
جواب سراسری 4شنبه میاد!

mhdfhd
07-09-2009, 14:18
دوستان كسي ميدونه نتيجه "درخواست بررسي مجدد" آزاد رو بعد از چند روز ميدن و يا با كد رهگيري كه بعد از ارسال درخواست از طريق سايت مربوطه گرفتيم چطور ميشه پيگيري كرد؟

دوستان كسي ميدونه ؟

MaaRyaaMi
07-09-2009, 14:18

حتما تو این چند روز میدن

اون پائین که نوشته شماره داوطلبی و نوع آزمون مشخصاتو وارد کن حتما جوابت میاد

mhdfhd
07-09-2009, 14:22

حتما تو این چند روز میدن

اون پائین که نوشته شماره داوطلبی و نوع آزمون مشخصاتو وارد کن حتما جوابت میاد

الآن 6 روزه كه وارد كرده ام ولي نميدونم چه موقع و چطور جواب رو ميدن.
شما يا كس ديگه هيچ جوابي گرفته؟

MaaRyaaMi
07-09-2009, 14:35
من که سوالی نکردم که جوابی بگیرم
حالا سوالت چی بوده ؟
مربوط به کارنامه ؟

Mehran Malfoy
07-09-2009, 14:59
آقایون و خانوم های محترم ، امروز یه بنده خدایی که فارغ التحصیل دانشگاه تهران جنوب بود اومد به من گفت که قبل از ثبت نام حتما برید یه حساب جام بانک ملت واسه خودتون باز کنید . چون تمامی پرداخت ها باید اینترنتی باشه . میگفت هر سال ترم اولی ها میان دستشون 5 - 6 تا فیشه بانکیه ، تو دانشگاه هم ازشون قبول نمی کنن ، ما هم هی بهشون می خندیم . :31:
من گفتم بیام اینجا بهتون این نکته رو بگم بلکه فردا که میریم دانشگاه این ترم بالایی ها بهمون نخندند ...:20::27:

momkhbpsp
07-09-2009, 15:14
کسی اینجا شیمی پالایش تهران مرکز نزده بود؟
میخوام ببینم ترازش امسال چنده شده؟
و اینکه دانشگاه آززاد اصلا تکمیل ظرفیت داره چون رفیقم قبول نشده انتخاب اول میخواد ببینه میتونه تو تکمیل قبول بشه

Life24
07-09-2009, 15:39
آقایون و خانوم های محترم ، امروز یه بنده خدایی که فارغ التحصیل دانشگاه تهران جنوب بود اومد به من گفت که قبل از ثبت نام حتما برید یه حساب جام بانک ملت واسه خودتون باز کنید . چون تمامی پرداخت ها باید اینترنتی باشه . میگفت هر سال ترم اولی ها میان دستشون 5 - 6 تا فیشه بانکیه ، تو دانشگاه هم ازشون قبول نمی کنن ، ما هم هی بهشون می خندیم . :31:
من گفتم بیام اینجا بهتون این نکته رو بگم بلکه فردا که میریم دانشگاه این ترم بالایی ها بهمون نخندند ...:20::27:

دانشگاهیی که قرار من بروم میگن باید ملی باز کنی :31:

MaaRyaaMi
07-09-2009, 15:50
کسی اینجا شیمی پالایش تهران مرکز نزده بود؟
میخوام ببینم ترازش امسال چنده شده؟
و اینکه دانشگاه آززاد اصلا تکمیل ظرفیت داره چون رفیقم قبول نشده انتخاب اول میخواد ببینه میتونه تو تکمیل قبول بشه

فک کنم این رشته پسر میگیره
اصولا اینجور رشته ها که پسر فقط مییگرن ترازشون پائینه
یعنی حدود نزدیکای 5000 5500!
چون پارسال یادمه یکی از بچه های همینجا قبول شده بود

دانشگاه ازاد واسه کارشناسی تکمیل ظرفیت اعلام نکرده ! این 1000 بار:دی

شما باید زنگ بزنی واحد اموزش اون دانشگاه تا بفهمی تو لیستشون هستی یا نه
ثبت نامشون هم 26 شهریور (ذخیره ها)

mehdiaga
07-09-2009, 16:03
میدونید نمره کل یا تراز آخرین نفری که تو مهندسی مکانیک ساخت و تولید تهران مرکزی چقدر بوده و نسبت به سال قبل چقدر افزایش یافته؟

Mehran Malfoy
07-09-2009, 16:07
البته شایان ذکر است که رشته ی مهندسی شیمی / صنایع پالایش ، سهمیه ی جنسیتی نداره . یعنی فقط مخصوص آقایون نیست . واسه خانوم ها هم پذیرش داره ...

javat00
07-09-2009, 16:15
جواب سراسری 4شنبه میاد!

از کجا میدونی؟

ehsaaaan
07-09-2009, 16:36
میخواستم بدونم واسه ثبت نام دانشگاه آزاد اگه گواهی موقت پیش دانشگاهی رو ارایه کنی باز باید سفته یا چک هم بدی؟؟؟؟!!!

MaaRyaaMi
07-09-2009, 16:38
البته شایان ذکر است که رشته ی مهندسی شیمی / صنایع پالایش ، سهمیه ی جنسیتی نداره . یعنی فقط مخصوص آقایون نیست . واسه خانوم ها هم پذیرش داره ...

مهندسی شیمی گرایش پالایش تهران مرکز فقط مرد میگیره

oranoos_92
07-09-2009, 17:02
سلام بچه ها یه سئوال دارم
من ترم آخر نرم افزار هستم کارشناسی ناپوسته
کلا باید 12 واحد جبرانی پاس کنم (
6 تا پاس کردم
6 تا دیگه هست که دو تاش با هم تداخل پیدا میکنه این ترم ( دو تا سه واحدی)

میخوام ببینم میشه به جای 12 واحد -13 واحد جبرانی پاس کنم؟ یعتی به جای یه سه واحدی-دو تا درس 2 واحدی بگیرم
مشکلی برام بوجود نمیاد؟

سپاس

Life24
07-09-2009, 18:40
بچه ها
متولیدین نیمه اول 69 که پیش رو حضوری خوانند
باید پیگیر مشمولی بشوند؟
یا برای ثبت نام دانشگاه لازم نیست؟
دفترچه رو خودنم خواستم مطمئن بشم

بعد 6 تا عکس و مدرک اتمام پیش از مدرسه
کارت ملی و شناسنامه و کپی هاش
همین؟

nardos
07-09-2009, 20:25
سلام دوستان من ازاد و رشته اتاق عمل که تاز ه امسال کارشناسی شده و قبول شدم خواستم ببینم کسی از این رشته اطلاعاتی داره؟ ایا کسی در دانشگاه آزاد واحد تهران پزشکی در خیابان شریعتی تحصیل می کنه؟

saharnaz1
07-09-2009, 20:40
الآن 6 روزه كه وارد كرده ام ولي نميدونم چه موقع و چطور جواب رو ميدن.
شما يا كس ديگه هيچ جوابي گرفته؟
وقتي درخواست بررسي مجددو بدين پايين گفته تا زمان دريافت پاسخ از طريق پست كد رهگيريو نگه دارين!:18: يعني ميخان با پست دونه دونه بدن در خونه ها?!:31: چون ادرس پستي دقيقم ميگيره

SAEIDDERAZ
07-09-2009, 21:17
یعنی کی میاد؟؟؟!!!

اگه کسی می دونه یه خبری بده....

Life24
07-09-2009, 22:12
بچه ها
باید پیگیر مشمولی بشوند؟

همین؟

??????????????????

virangar666
08-09-2009, 00:36
سلام خدمت همه سروران
من تو اون دانشگاهی که امتحان دادم .همون رشته اول رو آوردم و رتبه 1 شدم.رشته علوم اقتصادي-اقتصادپول وبانكداري / سنندج .با نمره کل 7394-میخواستم ببینم دانشگاه آزاد تخفیفی برا من قائل میشه یا نه؟؟
ممنون

alitake
08-09-2009, 09:06
سلام بچه ها جون مادرتون اگه کسی می دونه راهنمایی کنه0تراز آزادم شد 6300 رتبم 1200انتخاب اولم مکانیک تهران مرکز بود که آخرین نفر ترازش بود 6750 رتبشم 800 بود یعنی اختلاف تراز من با اون 450 اختلاف رتبمم 400 به نظرتون برم تو لیست رزرف یا انتخاب هفتمم که یزد افتادمو برم یعنی اگه ریسک کنم به نظرتون با این اختلاف رتبه تهران مرکز قبول می شم؟(انتخاب دومم هم اختلاف ترازم 300 و اختلاف رتبم 100 که دماوند انتخاب کرده بودم)

DJ POLESTAR
08-09-2009, 11:54
بچه ها نتیجه کنکور کاردانی ناپیوسته رو کی میدن؟؟؟

ramin 69
08-09-2009, 12:42
امکانش هست که رتبه ی کل کنکور دانشگاه آزادو فهمید؟

mo_re1212
08-09-2009, 12:46
بچه ها
باید پیگیر مشمولی بشوند؟

همین؟
اینها سوالهای منم هست اگه میشه جواب بدین...:19:

Life24
08-09-2009, 13:33
اینها سوالهای منم هست اگه میشه جواب بدین...:19:

در دفترچه ازاد pdf زده
70 ها که نمیخواد
69
68
67
این ها هم اگر حضوری پیش را اتمام کردند لازم نیست. :10:

metallica is me
08-09-2009, 13:47
یه سوال من دانشگاه تهران مرکز قبول شدم نمیدونم کی باید ثبت نام کنم میشه یه توضیحی بدین ممنون

Life24
08-09-2009, 13:51
یه سوال من دانشگاه تهران مرکز قبول شدم نمیدونم کی باید ثبت نام کنم میشه یه توضیحی بدین ممنون

MaaRyaaMi
08-09-2009, 16:23
سلام خدمت همه سروران
ممنون نمیدونم تاحالا ندیدم تخفیف بخوره اونم رتبه اولی
حالا شاید ترم اول یه تخفیفی بهت بدن
البته من یکی از دوستام میگفت اگه رتبه خوب باشی میتونی تغییر رشته بدی تو اون دانشگاه
ولی اگه همه ترمایی که پاس میکنی اول باشی و معدلت بالا تخفیف میخوره بهت تو شهریه :دی

سلام بچه ها جون مادرتون اگه کسی می دونه راهنمایی کنه0تراز آزادم شد 6300 رتبم 1200انتخاب اولم مکانیک تهران مرکز بود که آخرین نفر ترازش بود 6750 رتبشم 800 بود یعنی اختلاف تراز من با اون 450 اختلاف رتبمم 400 به نظرتون برم تو لیست رزرف یا انتخاب هفتمم که یزد افتادمو برم یعنی اگه ریسک کنم به نظرتون با این اختلاف رتبه تهران مرکز قبول می شم؟(انتخاب دومم هم اختلاف ترازم 300 و اختلاف رتبم 100 که دماوند انتخاب کرده بودم)فک نمیکنم تو لیست باشی اونم مکانیک تهران مرکز!
ربطی به رتبه نداره
تراز مهمه
400 تا زیاده اونم واسه همچین رشته ای

DJ POLESTAR
08-09-2009, 16:27
بچه ها نتیجه کنکور کاردانی ناپیوسته رو کی میدن؟؟؟
تیک تیک تیک...
کسی نیست سوال ما رو بجوابه>

metallica is me
08-09-2009, 16:32
من دیدم تخفیف کسی بخوره به ان صوت که اگه معدل هر ترمت بالای 18 باشه شهریه لازم نیست بدی فامیلمون اینجوری بود

MaaRyaaMi
08-09-2009, 16:53
نه اونجوری نیس که شهریه نده !
مثلا حدود 150 اینا بهش تخفیف میخوره

behnam_roli
08-09-2009, 17:02
یکی از فامیلای ما هم یادم نیست چیکار کرده بود فک کنم یه جاییش اول شده بود...دقیقا نمیدونم کجا 30% تخفیف گرفته بود

MaaRyaaMi
09-09-2009, 09:44
معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص تاثیر بومی گزینی کنکور سراسری در ظرفیت دانشگاه آزاد گفت: درصورت بومی گزینی کامل رشته ها نیز ظرفیت دانشگاه آزاد خالی نمی ماند.

دکتر سیدحسن یحیوی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: با توجه به تعداد زیاد داوطلبان و درخواست برای تحصیل دانشگاهها درصورت بومی گزینی کامل رشته ها نیز ظرفیت دانشگاه آزاد خالی نمی ماند.

وی اضافه کرد: ظرفیت گروه علوم پزشکی دانشگاه آزاد به صورت درصدی که مورد تایید وزارت بهداشت باشد تغییر می کند و بر همین اساس به دلیل افزایش ظرفیت سال گذشته طبعاً ظرفیت سال جاری تعدیل شده است.

یحیوی یادآور شد: بر اساس ظرفیتی که اعلام شده سالانه 600 تا 700 نفر ظرفیت پذیرش رشته پزشکی در مقطع دکتری حرفه ای تعیین شده که امسال نیز حدوداً همین میزان است.

منبع:خبرگزاری مهر

armin_software
09-09-2009, 12:08
گم کردم!
به صورت pdf یا هر چیزی

DJ POLESTAR
09-09-2009, 12:10
ای بابا!!!!!!!!!
مثل اینکه اینجا میاید کلاس بزارید که به دانشگاه آزاد میرید! نه! هیشکی نمیدونه نتیجه کارادانی ناپیوسته رو کی میدن؟

MaaRyaaMi
09-09-2009, 12:31
!!
من هیچ خبری فعلا پیدا نکردم برای اعلام نتایج کاردانی ناپیوسته

در ضمن اگه منظورتون من و چند نفری هست که پست میدیم باید بگم ما هیچ کدوم دانشجوی ازاد نیستیم!! کلاس گذاشتن هم نداره...

Life24
09-09-2009, 13:16
میگم این گواهی اصل اتمام پیش رو چرا همین الان نیمدن؟
گفت 1 سال دیگر بیا ! برای اصل!
برای همه این طوریه؟

MaaRyaaMi
09-09-2009, 13:42
!!!!!!!! یه سال دیگه چه خبره مگه اصل و فرع داره

خب اصلشو بی خیال یه چیزی بگی فعلا ببر دانشگاه گیر نمیدن بابا

:/

fardinstar
09-09-2009, 14:07
دوستان يه نگاه به كارنامه ي من بندازين. به نظر شما چرا تراز من پايينه ؟؟ يه تست طرح كردم‌ جواب بدين :
1-درصدام در حد تراز بالاتر نبودن
2-معدلم تاثير منفي داشته ( معدلم 12 بود )
3-تاثير بومي گزيني بوده.
4- هر سه مورد.

armin_software
09-09-2009, 14:09
تراز معماری سواد کوه چنده؟

iilliya
09-09-2009, 14:09
سلام به همه
یه پرسش یکی از دوستای من می خواد انصراف بده از رشته ای که داره میخونه بره یه رشته ی دیگه یه دانشگاه دیگه زنگ زده به کارشناس رشتش ببینه چیکار باید بکنه طرف گفته باید با پدرت بیای یا بری زن بگیری!!!
بعد زنگ زد به اون دانشگاه طرف گفته نه با پدر چیکار داریم مگه مهد کودکه حالا یکی بیاد بگه مهد کودکه یا نیست خیلی فوریه

Mehran Malfoy
09-09-2009, 14:54
میگم این گواهی اصل اتمام پیش رو چرا همین الان نیمدن؟
گفت 1 سال دیگر بیا ! برای اصل!
برای همه این طوریه؟
تمام مدارس همین جوریه . واسه هر نفر 2 تا گواهی صادر میشه .یکی گواهی دیپلم ، یکی هم گواهی پیش دانشگاهی . گواهی پیش دانشگاهی که کلا همینه ( اصلی یا غیر اصلی نداره ) ولی گواهی اصلی دیپلمت فکر نکنم حلا حالا ها بیاد ( شاید از یک سال هم بیشتر بشه ) باید وایسن تا آموزش و پرورش صادر کنه .
در ضمن همین 2 تا برای ثبت نام تو دانشگاه کافیه .

MaaRyaaMi
09-09-2009, 14:59
ای بابا !

یعنی الان من برم مدرسه گواهی دیپلم بخوام باید یه سال صبر کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فک نکنم اینطوری باشه خیلی از دوستای من که رفتن ثبت نام کردن چند هفته قبلش رفتن از مدرسه گرفتن

Mehran Malfoy
09-09-2009, 15:06
ای بابا !

فک نکنم اینطوری باشه خیلی از دوستای من که رفتن ثبت نام کردن چند هفته قبلش رفتن از مدرسه گرفتن
خودت داری میگی (( گواهی )) دیپلم ، این گواهی رو هر وقت که بری واست صادر می کنن و ازت یه تعهد می گیرن که واست این گواهی رو صادر کردن . ولی اصل دیپلم یه برگه ی گلاسه است که رنگی هم هست و معدل کتبی و معدل کل 3 سال توش درج شده و مهر آموزش و پرورش هم روش خورده و خیلی طول میکشه تا صادر شه . معمولا یه سال ، شاید هم بیشتر ...:31:

momkhbpsp
09-09-2009, 15:07

دانشگاه ازاد واسه کارشناسی تکمیل ظرفیت اعلام نکرده ! این 1000 بار:دی

شما باید زنگ بزنی واحد اموزش اون دانشگاه تا بفهمی تو لیستشون هستی یا نه
ثبت نامشون هم 26 شهریور (ذخیره ها)

بله
اون پارسالی هم خوده بنده بودم
پارسال چون رشته جدید بود ترازش 4200 بود من 5600 شدم و قبول الانم دارم میخونم ترم 3 هم کمکم شروع میشه
اما میخواستم تراز جدیدش رو بدونم
حالا من رفیقم عمران راه تهران مرکز زده ترازش شده 5200 تراز رشته هم شده 5600 امیدی واسه قبولی تو تکمیل ظرفیت اگه اعلام بشه هست یا بیاد کاردانی عمران تهران مرکز

iilliya
09-09-2009, 15:09
کسی جواب من رو نمی دونه؟

Life24
09-09-2009, 16:11
خودت داری میگی (( گواهی )) دیپلم ، این گواهی رو هر وقت که بری واست صادر می کنن و ازت یه تعهد می گیرن که واست این گواهی رو صادر کردن . ولی اصل دیپلم یه برگه ی گلاسه است که رنگی هم هست و معدل کتبی و معدل کل 3 سال توش درج شده و مهر آموزش و پرورش هم روش خورده و خیلی طول میکشه تا صادر شه . معمولا یه سال ، شاید هم بیشتر ...:31:

پس چرا چک می گیرن؟
چه ربطی به دانشجو داره؟

راستی خوب یکی تو موقت اشتباهی تو کارنامه اش پیش بیاد
بعد 1 سال بفهمه
هر چی خونده با این حساب کشک میشه :20:

SAEIDDERAZ
09-09-2009, 18:57
تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ناپیوسته سال 87 دانشگاه آزاد????!!!!!!!!!!!!!!!!!

farshidshd
09-09-2009, 21:52
تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ناپیوسته سال 87 دانشگاه آزاد????!!!!!!!!!!!!!!!!!

یک بار تو بخش تکمیل ظرفیت پرسیدی
منتظر باش تا دوستان جوابتو بدن

تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته 87 معلوم نیس بیاد یا نه
اگه بیاد باید تا 26 شهریور بیاد

SAEIDDERAZ
09-09-2009, 22:14
:41:به خدا سراپا استرسم آخه اگه تکمیل ظرفیت قبول نشم انتخاب 4رومم کرمانه باید برم اونجاااااااااااا....):

Life24
09-09-2009, 22:46
:41:به خدا سراپا استرسم آخه اگه تکمیل ظرفیت قبول نشم انتخاب 4رومم کرمانه باید برم اونجاااااااااااا....):

محل سکونت شما کجا هست دوست عزیز؟ :46:

Life24
09-09-2009, 22:46
پس چرا چک می گیرن؟
چه ربطی به دانشجو داره؟

راستی خوب یکی تو موقت اشتباهی تو کارنامه اش پیش بیاد
بعد 1 سال بفهمه
هر چی خونده با این حساب کشک میشه :20:

?????????:13:

bokhari_90
09-09-2009, 22:48
سلام
یعنی توی پاره وقت میشه ترم اول و دوم را بدون هیچ مشکلی مرخصی گرفت؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین
اینم id منه
اگه راهنماییم کنین ممنون
mamad.story2009@yahoo.com
اگه برام میل بزنین ممنون میشم
توی یاهو هم off بذارین باز هم ممنون میشم

shifter
09-09-2009, 23:35
سوال حیاتی بچه ها!
من میتونم برم ازاد ثبت نام کنم و یه ترم هم برم و بعدش ول کنم برم برای سال بعدبخونم؟

prance666
10-09-2009, 00:06
سلام دوستان من دانشگاه آزاد رشته حسابداری تهران شمال قبول شدم میخاستم بدونم شهریش چقدر میشه
ممنون میشم

m007007
10-09-2009, 02:22
سلام
دوستان در مورد شهریه ثابت و ... مهندسی نفت(مرودشت) کسی چیزی میدونه؟(برای کسی میپرسم)

girl69
10-09-2009, 06:18
سلام دوستان من دانشگاه آزاد رشته حسابداری تهران شمال قبول شدم میخاستم بدونم شهریش چقدر میشه
ممنون میشم
1347200 ریال

Amirlike2
10-09-2009, 08:04
میگم اگه برای ثبتنام مدرک پیش دانشگاهی رو نبریم ثبت نام نمی کنن؟
چجوریاست؟
مشکلی پیش نمیاد؟
آخه تو خود سایت دانشگاه آزاد نوشته مدارک لازم: اصل گواهی دیپلم یا گواهی پیش یا اصل گواهی دیپلم نظام قدیم.
آخه بین همشون نوشته یا, یعنی یکیشو ببریم کافیه؟
مثل اصل دیپلم؟

Amirlike2
10-09-2009, 08:06
مهندسی نفت شهریه ثابتش 380000 تومان

MaaRyaaMi
10-09-2009, 08:45
چجوریاست؟
مشکلی پیش نمیاد؟
آخه تو خود سایت دانشگاه آزاد نوشته مدارک لازم: اصل گواهی دیپلم یا گواهی پیش یا اصل گواهی دیپلم نظام قدیم.
مثل اصل دیپلم؟

خیلی اجبار نیس که حتما همشون با هم باشن شما هرچی داری ببر ثبت نام میکنن
در این مورد سختگیر نیستن

سوال حیاتی بچه ها!
من میتونم برم ازاد ثبت نام کنم و یه ترم هم برم و بعدش ول کنم برم برای سال بعدبخونم؟
منظورت از ول کردن چیه؟
یعنی مرخص بگیری؟
خب میتونی ترم اول بری
ترم دوم مرخصی بگیری که باد شهریه ثابت رو بدیا
بعدشم واسه کنکور داادن سال بعد مشکلی نیس

Alamate Soal
10-09-2009, 09:12
بچه ها براي دانشگاه آزاد ميشه دو ترم مرخصي گرقت ؟ براي كسي كه مرخصي گرفته معافيت از خدمت ميدن ؟

shifter
10-09-2009, 09:55
خیلی اجبار نیس که حتما همشون با هم باشن شما هرچی داری ببر ثبت نام میکنن
در این مورد سختگیر نیستن

منظورت از ول کردن چیه؟
یعنی مرخص بگیری؟
خب میتونی ترم اول بری
ترم دوم مرخصی بگیری که باد شهریه ثابت رو بدیا
بعدشم واسه کنکور داادن سال بعد مشکلی نیس

مرسي!
هر ترمي مگه چند ماه هست؟

MaaRyaaMi
10-09-2009, 10:06
هر ترمی حدودا 4 ماه و ...

sepid12ir
10-09-2009, 10:57
سوال حیاتی بچه ها!
بله میتونید... ولی حتما از دانشگاه بپرسید... قانونی هست که میگه بعد از انصراف از دانشگاه آزاد باید پول چهارسال را بدی، ولی فکر میکنم برای سال دومی ها به بالاست...حتما بپرسید اگه اینکار را خواستید بکنید...

ممنون میشم
اینجا نوشته:

چجوریاست؟
مشکلی پیش نمیاد؟
مثل اصل دیپلم؟

شما فقط باید یکی از مدارک را ببری...اصل گواهی نظام قدیم که اصلا برا شما نیست... اصل گواهی دیپلم هم فک نمیکنم آماده باشه...شما گواهی پیش را ببر

prance666
10-09-2009, 11:40
اینجا هزینه ثابت رو نوشته میخام بدونم با متغییراش چقدری میشه

SAEIDDERAZ
10-09-2009, 12:07
محل سکونت شما کجا هست دوست عزیز؟ :46:

تهران..... انتخاب اولم قزوین دوم رودهن سوم چالوس خود دانشگاه آزاد زد برام شهر بابک کرمان
ترازمم شد 6270 حدودا:41:

MaaRyaaMi
10-09-2009, 12:25
ینجا هزینه ثابت رو نوشته میخام بدونم با متغییراش چقدری میشه

اخه بستگی داره به تعداد واحدا
و درساش
چون اگه نگاه کنی واسه هر درسی حالا اصلی باشه یا پایه یا تخصصی ... یه قیمتی زده

من اطلاعی ندارم ولی فک کنم حدود 500 اینا بشه شایدم یکم بیشتر

saeed.rg
10-09-2009, 12:30
دوستان مي خواستم بدونم مهندسي صنايع برنامه ريزي و تحليل سيستم ها حدودا ترمي چند در مياد؟

armin_software
10-09-2009, 13:55
سلام
من سال دیگه کنکور دارم تراز معماری سواد کوه چند بوده امسال؟

shahrzad20
10-09-2009, 14:28
ای بابا !

یک سوالی دارم مگه شما پیش دانشگاهی نخوندین که می خوایین ثبت نام کنین؟اگر پیشتون تموم شده از اونموقع تا حالا دیپلمتون حاضره بری بهت می دن هر مدرکی که نداشته باشین یک سفته 500 تومنی ازتون می گیرن 2سال وقت می دن مدرکو بیاری سفته رو پس می دن

payman1991
10-09-2009, 14:39
سلام بچه ها
من رشته اولم برق الکترونیک نجف آباد بود که 120نفر با آخرین فرد قبولی فاصله داشتم
رشته دومم مکانیک خمینی شهر بود که 14 نفر اختلاف داشتم
و انتخاب سومما که فیزیک جامدات بود قبول شدم،واسه مکانیک همه که نمیرند آزاد؟؟؟؟یه سری جا خالی میمونه،می خواستم ببینم برای اینکه یه جوری مکانیکا بیارم باید چیکار کنم؟باید برم دانشگاه در خواست رزوی بدم؟چه قدر احتمالش هست که بیارم؟آیا میشه واسه هر دو تا در خواست داد؟
با توجه به اینکه ثبت نامش فقط شنبه و یک شنبه هست،کی نتیجه در خواستا معلوم میشه؟آیا برای ترم مهر میشه؟
چه مدارکی لازم برای اینکه درخواست بدی؟
اگر بعد از 2 ترم یعنی سال دیگه دولتی جایی اوردم و خواستم برم،آیا باید کل شهریه را بدم؟آیا میشه دروسیا که پاس کردم تطبیق بدم؟

superior
10-09-2009, 14:48
دانشگاه آزاد گناباد کسی نبود؟

amir_dre
10-09-2009, 14:56
من علمی کاربردی نرم افزار کامپیوتر رودهن قبول شدم دروس عمومی و اختصاصیش چی هست؟؟میشه اطلاعات کاملی در موردش بدین
راستی هر نیمسال تحصیلی چند ترمه؟؟چندماهه؟

fardinstar
10-09-2009, 15:41
دوستان از تكميل ظرفيت دانشگاه آزاد چه خبر ؟؟؟ 21 شهريور ثبت نام شروع ميشه . برم به عوامل دانشگاه چي بگم ؟؟ بايد منتظر بمونم ببينم چند نفر ثبت نام ميكنن ؟؟؟

ramin 69
10-09-2009, 21:16
کسی اینجا نست که لیزر اپتیکه علوم تحقیقات قبول شده باشه؟

poria_mc
10-09-2009, 21:44
دوستان لیست ذخیره ها چطوری اعلام میشه؟ باید بریم واحد دانشگاهی؟

shahrzad20
10-09-2009, 23:59
دوستان لیست ذخیره ها چطوری اعلام میشه؟ باید بریم واحد دانشگاهی؟

روز ذخیره ها 26 شهریور. بچه ها به سایت و تلفن اکتفا نکنید اگه فکر می کنید جز ذخیره ها هستین یا در تکمیل ظرفیت امیدی هست حتما به واحد دانشگاهی و مرکز دانشگاه آزاد در پاسداران سر بزنید

Amirlike2
11-09-2009, 01:54
بچه ها من با آخرین فرد قبولی تو رشته مهندسی نفت علوم تحقیقات تهران 70 نفر فاصله دارم حدود 170 نفرم گرفته
فکر می کنین من جز ذخیره ها باشم خیلی ناراحتم.
مهندسی مکانیک دماوند حدود 205 نفر گرفته من با آخرین فرد قبول 12 نفر فاصله دارم فکر میکنین جز ذخیره های این باشم؟
برای ذخیره باید چیکار کرد یعنی باید کاری انجام بدم تا جز ذخیره ها باشم؟
به خود دانشگاه باید مراجعه کرد یا مرکز آزمون؟

salarnight
11-09-2009, 11:22
آقا واسه ثبت نام تهران مرکزی رشته های مهندسیش کجا باید بریم ؟ همون دانشکده فنی مهندسیش ؟

shahrzad20
11-09-2009, 11:45
آقا واسه ثبت نام تهران مرکزی رشته های مهندسیش کجا باید بریم ؟ همون دانشکده فنی مهندسیش ؟

اگر به سایت زیر برین همه اطلاعاتو می بینید مکان ثبت نام مکان ذخیره ها و .....

payman1991
11-09-2009, 11:47
یه سئوالی که خیلی داره اذیتم میکنه اینه که مثلا برق نجف آباد کلا 100تا قدرت 100تا مخابرات 50تا الکترونیک میگیره ولی آخرین فرد قبولی رتبش 283 بوده یا مثلا مکانیک ساخت و تولید خمینی شهر 50تا میگیره ولی آخرین فرد 90 بوده،قضیه اینا چیه؟

سئوالات قبلیا هم کسی جواب نداد

سلام بچه ها
من رشته اولم برق الکترونیک نجف آباد بود که 120نفر با آخرین فرد قبولی فاصله داشتم
رشته دومم مکانیک خمینی شهر بود که 14 نفر اختلاف داشتم
و انتخاب سومما که فیزیک جامدات بود قبول شدم،واسه مکانیک همه که نمیرند آزاد؟؟؟؟یه سری جا خالی میمونه،می خواستم ببینم برای اینکه یه جوری مکانیکا بیارم باید چیکار کنم؟باید برم دانشگاه در خواست رزوی بدم؟چه قدر احتمالش هست که بیارم؟آیا میشه واسه هر دو تا در خواست داد؟
با توجه به اینکه ثبت نامش فقط شنبه و یک شنبه هست،کی نتیجه در خواستا معلوم میشه؟آیا برای ترم مهر میشه؟
چه مدارکی لازم برای اینکه درخواست بدی؟
اگر بعد از 2 ترم یعنی سال دیگه دولتی جایی اوردم و خواستم برم،آیا باید کل شهریه را بدم؟آیا میشه دروسیا که پاس کردم تطبیق بدم؟

MaaRyaaMi
11-09-2009, 12:03
خب طرفیتی که تو دفترچه می نویسه الکیه !! همیشه بیشتر هم میگیره

خب در مورد اون رشته ها که میگی... باید بری دانشگاه اینجوری نمیشه قضاوت کرد باید حتما بری دانشگاه بهشون بگی چه جوریه اینا اگه بشه میزارن تو لیست ذخیره ها ... 26 شهریور ثبت نام ذخیره هاس!

بعد 2 ترم نه اشکالی نداره .. خیلی ها هستن هم ازاد میخونن هم دولتی شرکت می کنن ... من شنیده بودم اگه درخواست انصراف بدی بدون اینکه دولتی مثلا قبول شده باشی اینا شهریه کل همه ترما رو ازت میگیرن ...

دروس پاس شده ... هم بستگی به دانشگاهت داره چون من خودمم یه مدت درگیر این بودم دانشگاه های خیلی خوب اینکارو نمیکنن (پرسیدم گفتن نه تطبیق نمیدن )
ولی خب یکی رو می شناسم سال اول تهران جنوب میخوند بعد سال دوم قم قبول شد دروسش رو تطبیق واحد دادن !

Paradise_human
11-09-2009, 12:59
آقایون قضیه ی تکمیل ظرفیت چیه و باید چه کار کرد ؟؟
برای یکی از دوستام میخوام !
و یک سوال هم در رابطه با خودم داشتم :
گفتن برای ثبت نام اصل دیپلم یا گواهیشو بیارید.
من گواهیشو دارم ولی اصلشو ندارم .
مدرسمون هم رفتم گفتن که اصلش دست ما نیست دست نظام وظیفه است .
من اگه گواهی رو بهشون بدم باید 500 تومن هم صفته پیششون بزارم که براشون تا 2 سال آینده اصلشو میارم.
کسی میدونه چطور باید اصلشو از نظام وظیفه بگیریم ؟
ممنون.

mehdi_08
11-09-2009, 14:48
این تکمیل طرفیت کی میاد
من انتخاب سوم عمران خر اباد قبول شدم
انتخاب دومم عمران کرمانشاه بود ترازش 5700
تراز خودم هم 5340
امیدی هست که کرمانشاه بیارم
چون فردا باید برم ثبت نام خرم اباد اگه تو تکمیل طرفیت کرمانشاه آوردم اونقت شهریه ای رو که ریختم حساب دانشگاه خرم اباد چی می شه

arash520
11-09-2009, 15:02
این سوال من هم هست

این تکمیل طرفیت کی میاد

arash520
11-09-2009, 15:03
کسی خبر نداره تکمیل طرفیت کی میاد

amir_68
11-09-2009, 16:14
دوستان منظور از مدرکه مشخص کننده نظام وظیفه چیه؟اگه میشه کمی توضیح بدین.

transfer
11-09-2009, 16:42
سالار خر نشو بيا برو همون امير كبير!:5:

Life24
11-09-2009, 17:18
دوستان منظور از مدرکه مشخص کننده نظام وظیفه چیه؟اگه میشه کمی توضیح بدین.

شما پسیش رو حضوری تمام کردید؟
اگر اره مدرک نظام وظیفه نمیخواد :8::10:

hassan_magic2000
11-09-2009, 17:42
دوستان حتما باید روزی که مشخص کردن بریم یا اگه دیر هم بکنیم مشکلی نداره ؟!

shahrzad20
11-09-2009, 18:08
دوستان حتما باید روزی که مشخص کردن بریم یا اگه دیر هم بکنیم مشکلی نداره ؟!

به موقع بری بهتره 26 ثبت نامت می کنن فقط ممکنه جریمه بخوره

HoshMaN
11-09-2009, 20:46
با سلام
بنده در آزمون دانشگاه آزاد رشته عمران دانشگاه آزاد نجف آباد قبول شده ام.
لطفا اگر اطلاع دارید بگویید شهریه ترم اول چقدر است؟
زیرا من در دانشگاه دولتی تبریز هم رشته کاردانی عمران را قبول شده ام. اما بدلیل اینکه محل سکونت ما به نجف آباد نزدیک تر است و همینطور لیسانس است. تصمیم دارم در صورت سنگین نبودن شهریه دانشگاه آزاد همین دانشگاه آزاد رو برم.
از دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارند خواهشمندم بگن تقریبا شهریه چقدر در میاد؟
و بفرمایید بهتره کدوما برم؟

salarnight
11-09-2009, 20:55
سالار خر نشو بيا برو همون امير كبير![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو نفست از جا گرم بلند میشه :دی مهندسی داریم تا مهندسی !

amir_68
11-09-2009, 21:29
شما پسیش رو حضوری تمام کردید؟
اگر اره مدرک نظام وظیفه نمیخواد :8::10:
بله.پیش را حضوری تموم کردم.

Paradise_human
11-09-2009, 21:48
و یک سوال هم در رابطه با خودم داشتم :
گفتن برای ثبت نام اصل دیپلم یا گواهیشو بیارید.
من گواهیشو دارم ولی اصلشو ندارم .
مدرسمون هم رفتم گفتن که اصلش دست ما نیست دست نظام وظیفه است .
من اگه گواهی رو بهشون بدم باید 500 تومن هم صفته پیششون بزارم که براشون تا 2 سال آینده اصلشو میارم.
کسی میدونه چطور باید اصلشو از نظام وظیفه بگیریم ؟
ممنون.
کسی نتونست کمک کنه ؟

kermooo
11-09-2009, 23:12
سلام به همه دوستان ممنون میشم کمکم کنید؟
من میخوام بدونم دانشگاه آزاد یا غیرانتفاعی هست که بدون آزمون در رشته کاردانی حسابداری ثبت نام کنه؟
البته بنده پیش دانشگاهی تجربی هستم و دارای کارت پایان خدمت امکان دارد
آیا دانشگاه آزاد برای مقطع کاردانی برای ماها که رشته نظری هستیم آزمونی جداگانه دارد؟چه زمانی؟(کاردنی پیوسته آزاد را میدونم که برای دیپلمه هاب رشته های فنی و کاردانش و هنر هست ((اما من برای رشته نظری را میخوام))

دوستانی که تجربه دارند لطف کنند زودتر جوابمو بدهند ضروریه
با آرزوی موفقیت برای همه جوانان کشور

deadboy
12-09-2009, 01:03
سلام دوستان.من رفیقم هم عمران گرایش سازه دولتی روزانه داانشگاه ملایر اورده هم عمران گرایش راه تهران مرکزی.حالا با توجه که خونش هم توی آزادی (نیایش غربی) هست و فکر نکنم زیاد تا تهران مرکزی راهی باشه،مونده چیکار کنه؟در ضمن شهریه هم براش مهم نیست.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

superior
12-09-2009, 01:27
سوال فوری!

من برای آزاد مشهد جلوی انتخابم هیچی ننوشته! یعنی توی انتخاب دوم قبول شدم و توی مشهد نشدم! :19:

حتی ننوشته ذخیره! :18:

البته درصد هام به نظرم خوبه . شیمی 60 . فیزیک 70 و ریاضی 7 ( :31:) و ....:5:

حالا میگن که ذخیره ها باید پنجشنبه برن و ببین چی میشه!

من هم میتونم برم؟ امکان داره منم قبول بشم؟

هر کی هر چی میدونه بیاد تو که دیگه قاطی کردم!

:7::3::32::34::22::7:

Amirlike2
12-09-2009, 07:01
بچه ها من با آخرین فرد قبولی تو رشته مهندسی نفت علوم تحقیقات تهران 70 نفر فاصله دارم حدود 170 نفرم گرفته
فکر می کنین من جز ذخیره ها باشم خیلی ناراحتم.
مهندسی مکانیک دماوند حدود 205 نفر گرفته من با آخرین فرد قبول 12 نفر فاصله دارم فکر میکنین جز ذخیره های این باشم؟
برای ذخیره باید چیکار کرد یعنی باید کاری انجام بدم تا جز ذخیره ها باشم؟
به خود دانشگاه باید مراجعه کرد یا مرکز آزمون؟

بابا یکی به این سوالا جواب بده.

اگه امروز برای ثبت نام نرم اشکالی نداره؟

Amir@net
12-09-2009, 08:56
سلام به همه من میخواستم ببینم تو ذخیره ها یا تکمیل ظرفیت هستم یا نه ؟
من انتخاب اولم IT پرند بیست نفر فاصله دارم انتخاب خودشونم یزد قبول شدم چیکار باید بکنم ؟

Mehran Malfoy
12-09-2009, 09:34
اگه امروز برای ثبت نام نرم اشکالی نداره؟
دانشگاه تهران جنوب که امروز ( شنبه ) و فردا رو واسه تحویل پرونده مشخص کرده ... بعدش هم براساس حرف اول فامیلی 4 -5 روز رو واسه ثبت نام واسه آقایون در نظر گرفته ...

mo_re1212
12-09-2009, 10:28
من رودهن قبول شدم .تو فایلی که از azmoon.net دانلود کردم نوشته رشته ریاضی دوشنبه باید برن ... حلا من باید حتما دوشنبه برم یا یه روز قبل و بعدم هم میتونم برم؟

deadboy
12-09-2009, 11:35
دانشگاه تهران جنوب که امروز ( شنبه ) و فردا رو واسه تحویل پرونده مشخص کرده ... بعدش هم براساس حرف اول فامیلی 4 -5 روز رو واسه ثبت نام واسه آقایون در نظر گرفته ...
به خدا این حرفا همش کشکه. من پسر عمم پارسال تهران جنوب قبول شد،10 روز بعد از شروع ترم رفت ثبت نام کرد:31:.مشکلی نیست.اما چون مملکت حساب کتاب نداره یه تماس بگیرید تا خیالتون راحت بشه.بگید مسافرتم،میخوام ببینم میشه چند روز دیگه بیام یا نه؟

deadboy
12-09-2009, 11:45
من رودهن قبول شدم .تو فایلی که از azmoon.net دانلود کردم نوشته رشته ریاضی دوشنبه باید برن ... حلا من باید حتما دوشنبه برم یا یه روز قبل و بعدم هم میتونم برم؟
به علت افزایش درخواست بازم میگم که،به خدا این حرفا همش کشکه. من پسر عمم پارسال تهران جنوب قبول شد،10 روز بعد از شروع ترم رفت ثبت نام کرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مشکلی نیست.اما چون مملکت حساب کتاب نداره یه تماس بگیرید تا خیالتون راحت بشه.بگید مسافرتم،میخوام ببینم میشه چند روز دیگه بیام یا نه؟

ecogol
12-09-2009, 11:51
سلام
کسی می دونه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد کی اعلام می شه؟

kermooo
12-09-2009, 11:58
سلام به همه دوستان ممنون میشم کمکم کنید؟
من میخوام بدونم دانشگاه آزاد یا غیرانتفاعی هست که بدون آزمون در رشته کاردانی حسابداری ثبت نام کنه؟
البته بنده پیش دانشگاهی تجربی هستم و دارای کارت پایان خدمت امکان دارد
آیا دانشگاه آزاد برای مقطع کاردانی برای ماها که رشته نظری هستیم آزمونی جداگانه دارد؟چه زمانی؟(کاردنی پیوسته آزاد را میدونم که برای دیپلمه هاب رشته های فنی و کاردانش و هنر هست ((اما من برای رشته نظری را میخوام))

دوستانی که تجربه دارند لطف کنند زودتر جوابمو بدهند ضروریه
با آرزوی موفقیت برای همه جوانان کشور

کسی نیست در راه خدا کمک کنه؟

darklord_8
12-09-2009, 13:19
دوستان چند تا سوال
شهریه آزاد برای رشته مترجمی زبان حدودا چقدره؟
بعدم اینکه پاره وقتش با تمام وقت چه فرقایی میکنه؟
ممنون

shahrzad20
12-09-2009, 13:23
به علت افزایش درخواست بازم میگم که،به خدا این حرفا همش کشکه. من پسر عمم پارسال تهران جنوب قبول شد،10 روز بعد از شروع ترم رفت ثبت نام کرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مشکلی نیست.اما چون مملکت حساب کتاب نداره یه تماس بگیرید تا خیالتون راحت بشه.بگید مسافرتم،میخوام ببینم میشه چند روز دیگه بیام یا نه؟

من امروز رودهن ثبت نام کردم روز خودتون باید برین مدرک پیش هم یادتون نره که بدون پیش ثبت نام بی ثبت نام مدارکی که کی خوان: کارنامه قبولی-3تا کپی از تمام صفحات شناسنامه 2 تا کپی از پیش 3تا کپی از دیپلم اینها رو داشته باش کمتر بدویی

shahrzad20
12-09-2009, 13:26
دوستان چند تا سوال
شهریه آزاد برای رشته مترجمی زبان حدودا چقدره؟
بعدم اینکه پاره وقتش با تمام وقت چه فرقایی میکنه؟
ممنون

شهریه دقیق 200/255/5 ریال

darklord_8
12-09-2009, 13:49
ببخشید ولی متوجه نشدم 200 هزار تومن یا 555؟

shahrzad20
12-09-2009, 14:16
پانصد هزار و خورده ای هست عین دفترچه براتون نوشتم

mo_re1212
12-09-2009, 14:25
من امروز رودهن ثبت نام کردم روز خودتون باید برین مدرک پیش هم یادتون نره که بدون پیش ثبت نام بی ثبت نام مدارکی که کی خوان: کارنامه قبولی-3تا کپی از تمام صفحات شناسنامه 2 تا کپی از پیش 3تا کپی از دیپلم اینها رو داشته باش کمتر بدویی

شما رشتتون انسانی بود که امروز رفتین ؟ شهریه رو چطوری دادین ؟

deadboy
12-09-2009, 14:44
سلام دوستان.من رفیقم هم عمران گرایش سازه دولتی روزانه داانشگاه ملایر اورده هم عمران گرایش راه تهران مرکزی.حالا با توجه که خونش هم توی آزادی (نیایش غربی) هست و فکر نکنم زیاد تا تهران مرکزی راهی باشه،مونده چیکار کنه؟در ضمن شهریه هم براش مهم نیست.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

کسی نبود یه جواب به من بده؟من که پسر خوبیم.جواب شما رو میدم.تو رو به خدا بگید.بزارید منم یه کلاسی برای این رفیقمون بزاریم.

ramin 69
12-09-2009, 15:40
من جای اون بودم تهران مرکز میرفتم

S E V E N
12-09-2009, 16:27
سلام دوستان

ببخشید این تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد که تو سایتش ( سمت راست پایین ) زده چجوریه ؟

فقط باید از بین اون 6 تایی که انتخاب کردیم باشه یا میتونیم رشته دیگه ای رو هم بزنیم ؟:23:

لطفا راهنمایی کنید.

ممنون :11:

shahrzad20
12-09-2009, 16:30
شما رشتتون انسانی بود که امروز رفتین ؟ شهریه رو چطوری دادین ؟

بله انسانی بودم مدارک رو که دادیم ایتخاب واحد کردن یک برگه دادن شهریه ها توش هست بانک ملی هم بغلش بود رفتیم ریختیم به حساب

MaaRyaaMi
12-09-2009, 16:47
سلام دوستان

ببخشید این تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد که تو سایتش ( سمت راست پایین ) زده چجوریه ؟

فقط باید از بین اون 6 تایی که انتخاب کردیم باشه یا میتونیم رشته دیگه ای رو هم بزنیم ؟:23:

لطفا راهنمایی کنید.

ممنون :11:

ببخشید کجا زده ؟؟
کدوم سایت؟!
واسه کارشناسی میگین؟

amir_dre
12-09-2009, 16:57
من علمی کاربردی نرم افزار کامپیوتر رودهن قبول شدم دروس عمومی و اختصاصیش چی هست؟؟میشه اطلاعات کاملی در موردش بدین
راستی هر نیمسال تحصیلی چند ترمه؟؟چندماهه؟
کسی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:41::41::41::41::41:

MaaRyaaMi
12-09-2009, 17:18
کسی نبود یه جواب به من بده؟من که پسر خوبیم.جواب شما رو میدم.تو رو به خدا بگید.بزارید منم یه کلاسی برای این رفیقمون بزاریم.

عمران تهران مرکز :46:

Life24
12-09-2009, 18:10
دانشگاهی که ما هسیتیم بیش از 85 درصدش پسر هستند :31:
10-15 رشته داره
فقط 4 تاش دختر میگیره :31:

Life24
12-09-2009, 18:32
میگن کپی 2 تا
4 تا لازم شد

darklord_8
12-09-2009, 18:32