PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع مـــباحــث مرتبـــط با دانشـــگاه آزاد

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

1240
02-07-2009, 20:55
باتشکر از همه دوستان که نظر دادن مخصوصا 1240 البته فکر کنم اونیکه هر پنج شنبه میره ............

بگذریم در ضمن این سهمیه حدود 700 تا میبره بالا

mer30
نه رفیق
من دوستم می رفت
و گفت تو هم بیا
جریان رو گفت

هر کس هم عقیده ای داره
ما روحیاتمون با این چیزها جور در نمیاد
اصلا سراغش هم نرفتیم.

شما خوش باش :20:

swamp
02-07-2009, 20:58
رسما به بیکارهای جامعه پیوستیم دیگه تموم شد بعد از چندسال اولین تابستونیه که دارم معنیه راحتی رو می فهمم

mm00
02-07-2009, 21:04
یعنی اینقدر سهمیه تو ازاد تاثیر داره فکر نکنم دیگه 1500 تا بشه!؟ اینطور که سفید تحویل بدی میشه 5500 که!:18:
عجب!! من بکشم 4200 بیشتر نمیشه تو این 3 سال که نشد:دی

Ship Storm
02-07-2009, 21:07
خسته نباشی

کلا تونستم تجسم کنم :31:

عجب کنکوری بوده :18:

سلامت باشی مهدی جون :31:
آخرت کنکور بود :دی
ولی یه چیزی هم هست من تو دسال کاردانی اکتیو بودم و هنوز هم چندین نوع از اثراتش پابرجا مونده اگه بزنه کادانی به کارشناسی رو قبول شم که خیلی خوب میه ولی اگه همین کارشناسی پیوسته رو قبول بشم ببینم چقدر واحدهام رو تطبیق میزنن اگه بصرف بود میرم و تو این چند سال دوباره شروع میکنم روند اکتیو دایرکتوری رو پیاده کردن :دی:31:

mohammad_1ta
02-07-2009, 21:09
بچه ها واقعا اين دوتا از سوالات فيزيك امروز اين بودن ؟

" جسمي به جرم 3 كيلوگرم در ارتفاع 12 متري سطح زمين قرار دارد ، اگر جسم رها شود انرژي جنبشي آن در هنگام رسيدن به سطح زمين چقدر است ؟ "‌

" جسمي با سرعت اوليه 20 متر در ثانيه در شرايط خلا به بالا پرتاب ميشود . چند ثانيه بعد سرعت جسم به 5 متر روبه پايين ميرسد ؟ "

پسر عموم گفته اين دوتا سوال امروز ( پنجشنبه ، صبح - رشته رياضي ) سوال فيزيك بودن !

يعني كسايي كه ادعاشون ميشه فيزيك رو بالاي 70-80 ميزنن اينجور سوال ها رو جواب دادن !؟

آره این 2 تا بود...
من 2 تاش رو جواب دادم... دمشون گرم :31::21:

بازم از این سوالای خیلی آسون داشت...
مثلاً تو دینی گفته بود داداش موسی کی هست؟

تو عربی هم قسمت معنی کلمش یکیش خیلی تابلو بود!

shahrzad20
02-07-2009, 21:48
پس 600 هزار تا سراسری 300 هزار تا ازاد
میشه 900 هزار تا
چطوری یک میلیون و نیم ظرفیت سازی کردن پس
این رو وزیر علوم و ... همه تائید کردن :8:

پیام نور و علمی کاربردی هم هست تو روزنامه خوندم همش با هم منظورشونه

poria_mc
02-07-2009, 21:56
پیام نور و علمی کاربردی هم هست تو روزنامه خوندم همش با هم منظورشونه
غیرانتفاعی هم از قلم افتاد!

1240
02-07-2009, 22:14
غیرانتفاعی هم از قلم افتاد!
خوب این ها میگن
پیام نور غیر انتفاعی و این هعا همش که مال سراسری هس ت600 هزار تا

frnsh
02-07-2009, 22:32
حوصله کنین اینارو بخونین

ما ته سالن بودیم .در آزمایشگاه مکانیک خاک به سالن (به طرف ما ) باز میشد .هی میرفتن و میومدن
میرفتن داخل صبحانه کوفت میکردن(کادر دانشگاه)
آقا اینا نگو پنجره هارو تو آزمایشگاهه باز کردن وقتی که یکیشون کوفت کرده بود داشت میومد بیرون ، در رو که وا کرد باد از اون پنجره های باز وزید تو سالن و همه پاسخ نامه ها رفتن عقب سالن
ما هم زود دویدیم تا پاسخنامه هامونو نره دست یکی دیگه.مال یکی هم گم شد.
بعد این ماجرا یکیشون هم اومد آب بخوره از یخچال عمومیها که دیدین.بعد که شیر رو باز کرد آب تف شد تو پاسخنامه پسره بغل یخچاله
اونقد خندیدیم که نپرسو نگو
بعدش هم مراقب اصلی که کار تها رو جمع میکرد ، پاش خورد به لیوان یکبار مصرف یکی از داوطلبان . لیوانه با صدای دارامپ درومپ پرت شد وسط سالن
خیلی جالب بود

خیلی جالب بود! مطمئنی دانشگاه بوده؟

مطمینی انوجا دانشگاه ازاد بوده؟ اینطوری که میگی بیشتر شبیه مهد کودک دولتی بوده

خیلی تایید میشه! :27:

آره این 2 تا بود...
من 2 تاش رو جواب دادم... دمشون گرم :31::21:

بازم از این سوالای خیلی آسون داشت...
مثلاً تو دینی گفته بود داداش موسی کی هست؟

تو عربی هم قسمت معنی کلمش یکیش خیلی تابلو بود!

من این دو تا رو جواب ندادم. (خب آزمایشی بودم دیگه!)
بقیه حرفتون کاملا تایید میشه! من سر این سوال دینیه خندم گرفته بود سر امتحان!!

حالا که دوستان شرح امتحانشون رو گفتن، منم میگم مختصری!
اولا که وقتی رفتم تو دانشگاه (دولت آباد اصفهان!) کل دانشگاه 3 تا ساختمون بیش نبود! تعدادم اینقدر کم بود که فکر کنم کل دخترا 30 نفر و کل پسرها 40 نفر بودن!
بعدم که میخواستیم بریم تو نمیدونین این دخترا چیا اورده بودن! یکیشون که یه کم چاغ بود یه پلاستیک بزرگ پر از بیسکوییت و شکلات و دو تا هم شیشه آب اورده بود!:18:
اون اولش هم که نشستیم (توی راهرو) و بیکار بودیم اینا اینقدر اومدن و رفتن که قشنگ انگار رو اعصاب قدم میزدن! بچه ها هم دیر میومدن. یکیشون که 8 ربع کم رسید! نمیدونم چطور راهش دادن!
بعد وسطهای امتحان از توی یکی از کلاسها کناری صدای رادیو فردا بلند میومد! من اینطوری: :18:! خیلی خنده دار بود. بعد از 5 دقیقه تازه یادشون افتاد قطعش کنن!
بعدم بغل دستیم کفشهاشو در اورد و چهارزانو نشست روی صندلی!!!!! (فرض کن!):18: خیلی خنده دار بود و روحیه هم میداد!!! :31:
من دقیقا 9 عمومی ها رو تموم کردم. بعد دفترچه اختصاصی ها زیر صندلیم بود. منم عمومی رو گذاشتم و اختصاصی رو برداشتم! تا ساعت 9 و ربع دو صفحه رو رفته بودم جلو که مراقب اومد و گفت چرا اختصاصی برداشتی؟ :18: باید صبر کنی بگن! (خداییش نمیدونستم باید صیر کنم بگن!!!) بعد اومدم دوباره جابجا کنم که یارو از توی بلندگو گفت اختصاصی بردارین! حداقلش 15 دقیقه حفظ کردم!!! :21:

راستی یه سوال!: اینکه پشت بلندگو هی میگفت مراقبها نمیدونم کار اول رو انجام بدین. بعد 2 و .... این چه کاری بود که من نفهمیدم؟ فقط تمرکز به هم میریخت!

MORINIO
02-07-2009, 23:26
بعدم که میخواستیم بریم تو نمیدونین این دخترا چیا اورده بودن! یکیشون که یه کم چاغ بود یه پلاستیک بزرگ پر از بیسکوییت و شکلات و دو تا هم شیشه آب اورده بود!

واقعا بعضیا نمیدونم میان کنکور بدن یا میان اردو!؟! : دی

من که موقع کنکور هیچ چیز از گلوم پایین نمیره!

راستی من نرسیدم صفحات قبل رو بخونم.. این سوتی گوینده که ساعت 10 و ربع گفت وقت تمومه(!) واسه شما هم اتفاق افتاد؟؟؟ اینقدر فاز داد این سوتی که تا یه ربع کل سالن رو هوا بود! :27:

MORINIO
02-07-2009, 23:50
میگم حالا تا کی باید تو خماری بمونیم نتایج کی میاد؟؟؟

1240
03-07-2009, 00:06
بابا من امروز سر همین اعصابم خورد شده
میگن نیمه دوم شهریور

امروز 11 هست
از 15 هم شروع کنن تصحیح
700 هزار نفر هم باشن
20 روز بیشتر طول می کشه؟

معلوم نیست چی کار میکنن :10:

swamp
03-07-2009, 00:06
اواسط شهریور میاد

shahrzad20
03-07-2009, 10:33
خوب این ها میگن
پیام نور غیر انتفاعی و این هعا همش که مال سراسری هس ت600 هزار تا

پیام نور فراگیر هم داره اونم ظرفیتش جداست .

من الان امتحان دادم اومدم سوالاش از اسونیه یک جوریه آدم همش فکر می کنه داره غلط می زنه من قبلا دانشجو آزاد بودم 3 سال خوندم انصراف دادم:2: خیلی آسونتر شده

1240
03-07-2009, 11:05
پیام نور فراگیر هم داره اونم ظرفیتش جداست .

من الان امتحان دادم اومدم سوالاش از اسونیه یک جوریه آدم همش فکر می کنه داره غلط می زنه من قبلا دانشجو آزاد بودم 3 سال خوندم انصراف دادم:2: خیلی آسونتر شده
خوب فراگیر مگر چند هزار تا میگیره؟

.:HAMED:.
03-07-2009, 12:15
خوب فراگیر مگر چند هزار تا میگیره؟

قربونه دستتون داخل پارانتزه تاپیک آزاد این فراگیر هم توضیح بدین
فراگیر چیه؟

mahdi7610
03-07-2009, 12:25
قربونه دستتون داخل پارانتزه تاپیک آزاد این فراگیر هم توضیح بدین
فراگیر چیه؟

فراگیر اینه که شما میرید دانشگاه پیام نور و یک رشته را که جزء ازمونهای فراگیر هست را انتخاب می کنید و بعد درسهای ترم اول اون رشته را به شما میدن و شما اونا را میخونید و بعد میرید و امتحان میدید و باید حداقل معدلی که شرط قبولی توی اون رشته هست را بیارید .

بعدش دانشجوی پیام نور میشید و مثل بقیه میرید دانشگاه و درس می خونید . اما شهریه شما با پیام نوری ها فرق می کنه . یعنی یک مقدار زیاد هستش . چون اونی که پیام نور میخونه از طریق سراسری وارد دانشگاه شده .

موفق باشی :)

frnsh
03-07-2009, 21:09
واقعا بعضیا نمیدونم میان کنکور بدن یا میان اردو!؟! : دی

من که موقع کنکور هیچ چیز از گلوم پایین نمیره!

راستی من نرسیدم صفحات قبل رو بخونم.. این سوتی گوینده که ساعت 10 و ربع گفت وقت تمومه(!) واسه شما هم اتفاق افتاد؟؟؟ اینقدر فاز داد این سوتی که تا یه ربع کل سالن رو هوا بود! :27:

اولا تایید میشه!
دوما توی کنکور من گوینده اصلا سوتی نداد! مگر اینکه اون صدای رادیو فردا از خودش بوده باشه!!! :27:

بابا من امروز سر همین اعصابم خورد شده
میگن نیمه دوم شهریور

امروز 11 هست
از 15 هم شروع کنن تصحیح
700 هزار نفر هم باشن
20 روز بیشتر طول می کشه؟

معلوم نیست چی کار میکنن :10:

میگم حالا غیر از اعلام رشته و قبولی و اینا، درصدها رو توی اینترنت نمیزنن؟

hassan_magic2000
03-07-2009, 22:09
اولا تایید میشه!
دوما توی کنکور من گوینده اصلا سوتی نداد! مگر اینکه اون صدای رادیو فردا از خودش بوده باشه!!! :27:

میگم حالا غیر از اعلام رشته و قبولی و اینا، درصدها رو توی اینترنت نمیزنن؟

چرا هم درصدها هم کجا قبول شدی و هم .....

Hectorist
03-07-2009, 22:16
یعنی سوتی بگم از حوزه ی امتحانی که من رفتم کنکور دادم ، حال کنین !
ما نشستیم به کنکوریدن ، دیدین که مراقباشون همین چلغوزای دانشجو هستن که تیریپ پاچه خواری برداشتن و میان مراقب میشن که ، ها؟ بعد اونی که به ما دفترچه ها رو میداد یکی از همینا بود! همچین با اعتماد به نفس بود و هی به همه می گفت ساکت باشید ، مگه نمی بینید کنکوره؟ بعد آورد دفترچه های ما رو گذاشت ، ما مارس موندیم ! حالا چی؟ کندذهن بی خاصیت برداشته بود دفترچه های تخصصی رو آورده بود ! هی ما می گفتیم آقا اینا از 101 شروع میشه سئوالاش ، روش نوشته دفترچه ی دوم ! هی این می گفت ساکت باشین ! مام شروع کردیم به جوابیدن ، نیم ساعت بعد ، اومد گفت دفترچه ها جا به جا شده ، اومد بگیره که همه اعصابشون خورد شد ، خودشم خیطّ ُ خُنُک ! هه هه ! فقط گند زدن به وقت ما این وسط.

frnsh
03-07-2009, 22:51
چرا هم درصدها هم کجا قبول شدی و هم .....

نه. منظورم اینه که خیلی زودتر بزنن. آخه شنیدم درصدهای سراسری رو بعد از 3 روز زدن تو اینترنت!

a-r-i-y-a-n-a
03-07-2009, 23:00
درصدای سراسری؟!!
کو ؟ چرا ما ندیدیم؟

خانومی نتایج اولیه یا همون درصدای دولتی نیمه اول مرداد میاد

آزاد هم جوابش نیمه دوم شهریور میاد با درصداش!

frnsh
03-07-2009, 23:12
درصدای سراسری؟!!
کو ؟ چرا ما ندیدیم؟

خانومی نتایج اولیه یا همون درصدای دولتی نیمه اول مرداد میاد

آزاد هم جوابش نیمه دوم شهریور میاد با درصداش!

فقط در حد شنیدن بود. مطمئن نیستم.
در هر صورت ممنون

دیگه کسی از دوستان خبری نداره؟

tim20020
03-07-2009, 23:48
[/quote]من الان امتحان دادم اومدم سوالاش از اسونیه یک جوریه آدم همش فکر می کنه داره غلط می زنه من قبلا دانشجو آزاد بودم 3 سال خوندم انصراف دادم:2: خیلی آسونتر شده[/quote]

چرا انصراف دادي؟
:18:

hassan_magic2000
04-07-2009, 00:03
دوستان کنکور امروز تجربی بد نبود
ولی پزشکی 2 هفته دیگست
خیلی بده
اخه باید دو هفته معذب باشی D:

bnmnb
04-07-2009, 00:32
حالا که بحث داغه من هم سوتی حوزه خودمون رو می گم
آخر سر که امتحان کلا تموم شد اولا که تقریبا 5 دقیقه ای می گفتن امتحان تموم شده ولی کسی نمیومد بگیره ما هم کار خودمون رو کردیم بعدش گفتن دیگه بسه و سوالها رو بگذارید کنار صندلیتون و فرم نظرخواهی رو پر کنید.ما هم شروع کردیم به پر کردن بعد یارو داد زد کو سوالاتون ما هم شکه شده بودیم پس کو سوالا ؟؟همین کنار صندلی گذاشته بودیم که.
بعد فهمیدیم یارو که داشته آشغال ها رو جمع می کرده تند تند این سوالها رو هم می انداخته تو پلاستیک آشغالا!!!
آخرشم که کل مراقبها کلشون رو کردن تو پلاستیک و شروع کردن به در آوردن سوالا.

Ship Storm
04-07-2009, 08:27
آخر سر که امتحان کلا تموم شد اولا که تقریبا 5 دقیقه ای می گفتن امتحان تموم شده ولی کسی نمیومد بگیره ما هم کار خودمون رو کردیم بعدش گفتن دیگه بسه و سوالها رو بگذارید کنار صندلیتون و فرم نظرخواهی رو پر کنید.ما هم شروع کردیم به پر کردن بعد یارو داد زد کو سوالاتون ما هم شکه شده بودیم پس کو سوالا ؟؟همین کنار صندلی گذاشته بودیم که.
بعد فهمیدیم یارو که داشته آشغال ها رو جمع می کرده تند تند این سوالها رو هم می انداخته تو پلاستیک آشغالا!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با حال بود
واسه ما خیلی جالب بود مراقبه یه پسر جونه بود خیلی هم باحال بود میرفت دم در وامیستاد آمار میداد که کسی میاد یا نه ما هم با خیال راحت تقلب میکردیم :31: خدائی مراقب دیده بودم که بزاره تقلب کنیم ولی نه دیگه به این باحالی که بره امار بده کسی میاد یا نه :دی

mahdi7610
04-07-2009, 08:37

خیلی باهال بود

به قول فردوسی پور فقط توی ایران این اتفاقات می افته :31:

a-r-i-y-a-n-a
04-07-2009, 10:04
در مورد سواالا و جوابا باید بگم که
تو نت که خبری نیس !
ولی روزنامه فروشی ها میارن چون مامانم الان رفته بود بیرون اومد گفت یارو گفته فردا میاریم : دی

shahrzad20
04-07-2009, 12:48
من الان امتحان دادم اومدم سوالاش از اسونیه یک جوریه آدم همش فکر می کنه داره غلط می زنه من قبلا دانشجو آزاد بودم 3 سال خوندم انصراف دادم:2: خیلی آسونتر شده[/quote]

چرا انصراف دادي؟
:18:[/QUOTE]

می خواستم از ایران برم ریز نمراتمو می خواستم جو گیر هم شده بودم سایتهای اینجوری هم نبود آدم بیاد از 2نفر سوال کنه هیچ کس هم بهم نگفت اینکار رو نکن برگشتم 1سال شده بود گفتن بعد 1 سال پس نمی گیرم چند مدت پیش باز رفتم ئنبالش گفتن قانون عوض شده مال دخترا رو بعد 1 سال هم پس می گیریم این قانون مال الانه زمان شما نبود آخرم رفتم پیش رییس واحئ خودمون گفت خانوم دلیلش شهریست اگه الان شما رو قبول کنن باید طبق اونموقع شهریه بگیرن و شهریه ها زیاد شده به نفع دانشگاه نیست انصراف رو پس بگیریم برو کنکور بده الان دیگه همه قبول می شن

behnam_roli
04-07-2009, 14:57
همه خاطره میگن منم بگم:

پنج شنبه بعد از کلی دردسر رفتیم حوزه رو پیدا کردیم وقتی رفتیم پشت سریم شروع کرد به التماس که من هفت سال پیش کنکور دادم تروخدا برسون منم دلم براش سوخت و ورقمو براش آزاد گذاشتم تا ببینه اونم نامردی نکرد ورقه منو عینا کپی کرد بعد امتحان کلی خرکیف شده بود هی تشکر میکرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آزادم آسون بود من همه رو زدم فکر میکرد من خیلی خرخونم. طرف همه شهرای پرت و پلا زده بود و تازه اصلا هم به قبول شدن تو اینا امیدوار نبود بعد امتحان پشیمون بود که چرا شهرای بهتر نزده! خلاصه تهش شماره مارو گرفت گفت قبول شم یه شیرینی توپ داری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از نکات جالب بعد امتحان این بود که بابام اصلا یادش رفت که منو بیاد ببره منم که اون طرفا اصلا آشنا نبودم همونجا یه دربست گرفتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امير موسر
04-07-2009, 16:48
سلام ! اقا این شهریه ثابت برای ترم تابستون همه داشنگاه ها نصف میشه !!؟ الان این اطلاعیه سایت دانشگاه ما برای ترم تابستونه : به اطلاع آن دسته از دانشجویان گرامی که قصد دارند در ترم تابستان 88- 87 انتخاب واحد نمایند، می رساند لازم است قبل از انتخاب واحد ابتدا شهریه ثابت و شهریه متغیر 2 واحد نظری را به همراه مانده بدهکاری گذشته پرداخت نمایند تا امکان دسترسی به سایت ثبت نام میسر گردد.

بعد یه سوال دیگه مقطع کاردانی الان 7 ترمست دیگه !؟ یعنی همون 6 ترم + یه ترمی که سازمان نظام وظیفه گذاشته ! درسته !؟

mohammad_1ta
04-07-2009, 16:51
بله شهریه تابستان نصف میشه :)

sinasalar2007
04-07-2009, 16:59
این جا کسی ترازهای دانشگاه ازاد رو داره ؟؟

امير موسر
04-07-2009, 17:00
اون 7 ترم چی !؟

04-07-2009, 18:55
ها
سلام مهدی جون :31: بزار برات تعریف کنم یکم طولانیه ولی خوب گوش بده تا بدونی جریا چی شد :31:
رفتم سر جلسه دیدم عجب مراقب باحالیه حدود 24 سالش بود ولی توپ , اول بار یه گ کوچیک باهاش زدم دیدم ادم باحالیه خلاصه تا اخر سر هوام رو خیلی داشت اساسی تقل کردم(یکی این مراقب باحالی بود یکی یه دختره سر آزمون جامع بود که تقلب میکردیم هیچی نمیگفت :دی)
مهدی سوالات رو که دادن همینطوری یه 20 دقیقه ای داشتم نگاه میکردم یه 4 تا از ادبیات زدم و رسیدم به معارف خیلی خوب زدم درصورتی که اصلا معارف ها رو من نمیدونستم موضوعش چیه چون مثل اینکه کتاب ها شده دین و زندگی و ویرایش های جدیدش هم اومده و عوض شده زبیخ :31: خلاصه نبودی ببینی دیدم اینطوری که نمیشه همش 4 تا ادبیات زدم 4 تا زبان و عربی هم که هیچ :دی دیدم این بقلیم عجب متفکرانه داره سوالات رومیزنه یه نگاه بهش کردم دیدم انگار برای خودش مخیه :31: دقیقا کپی برابر اون تست ها رو زدم بطوری که فکر کنم از 100 تا عمومی 94 تاش رو زدم و رسید به دروس تخصصی دیگه مناینجا هیچی بلد نبودم چون هیچ کدوم از این دروس رو نخونده تو دوران تحصیل :31: داشت ریاضیات رو میزد منم از روش داشتم میزدم لامصب ها کولر رو روشن کردن این به مراقبه گفت کولر بدجوری من رو اذیت میکنه خلاصه رفت ته کلاس نشست :دی منم که همش 20 تا ریاضی رو ا رو این زده بودم 80 تا یگه سوال تخصصی مونده بود :31: چکار کنم و چکار نکنم با مراقبه خیلی دیگه رفیق شده بودیم علنا خودش میرفت دم در وامیستاد و به من اشاره میکرد راحت باش کسی نیست و گه گاهی هم اشاره میکرد کسی داره میاد :دی بلاخره دید که من هیچی دیگه نمیتونم بزنم گفت پاشو برو ته کلاس :31: رفتم ته کلاس ولی یه میز جلوی اون پسره خالی بود و دیگه نشد از رو دست اون بنیسم همینطوری داشتم نگا میکردم دیدم ینبغلیم عجب خرخونیه ساعت خونشون رو ورداشته آورده داره تایم میزنه ببینه چقدر زمان میکشه سوالات رو جواب بده و شدید داشت رو مسائل فکر میکرد و فرمول مینوشت و جواب میگرفت یه 23 تایی رو هم از رو اون زدم ولی نمیذاشت ببینیم میترسید که یکوقت کسی بهش گیر بده :دی خلاصه وقت امتحان تموم شد زنه اومد داشت برگه ها رو جمع میکرد همینطوری چشم خورد به پاسخنامه همون پسر خر خونه 3 تا تست دیگه رو هم دیدم و زدم سریع زنه میگفت بده به من پاسخنامه رو گفتم خانوم اجازه بده اینها کمرنگ پر شده بزارید پرنگش کنم هی میگفت بده به من عزیزم :31: :دی خلاصه 45 تا تخصصی تونستیم تقلب کنیم و فکر کنم 94 تایی هم عمومی زدیم این وسط
دیگه الله اعلم که قبول میشیم یا نه
انتخاب اولم خمین بود که تراز پارسالش پایین ترین تراز تو رشته مهندسی نرم افزار بوده
بعدش که تموم شد ه پسره گفتم دمت گرم خیلی حال دادی گفت انتخاب اولت کجا بود گفتم خمین گفت 100 درصد شک نکن که قبولی گفتم چطور گفت اگه کرج رو هم میزدی با این درصدی که تو زدی قبول میشدی :31: خلاصه اینجا یکم حالم گرفته د از اینکه چرا کرج رو اول نزدم البته نمیشد فکر اینجا رو کرد که یه نفر خر خون بغل دستت بیوفته و مراقبه هم آدم گیری نباشه
به هر حال ما در این قرعه کشی بزرگ شرکت کردیم یادته دیشب چی گفتم بهت مهدی گفتم وقتی قبول شدم کارنامم رو میارم نشونت میدم بعد برو بشین بگو کنکور الکی نیست باید بشینی درس بخونی :31: : دی :31:
قراره فردا بشه آقا مهندس

Ship Storm
04-07-2009, 20:07
قراره فردا بشه آقا مهندس

بههه پس چی فکر کردی :31: فکر کردی همه استادانه میشن مهندس :دی بیدار شو صبح شده :31:
البته قبول هم بشم فکر نکنم برم چون من 72 واحد تا کاردانی روپاس کردم برم آزاد نهای 30 تاش رو تطبیق بزنن که نمیزنن پس همون هبتر کهکاردانی هب کارشناسی خودمون رو قبول بشیم که حداقل هم سالات کنکورش رو بلدیم و هم رشته خودمونه , این کنکوری که دادم همینطوری بود چون اصلا سوالات رشته من نبود که بتونم جواب بدم وی با اینکه رشته من نبود معارف رو فکر کنم 80 درصدزده باشم :31:

rabeemh1
04-07-2009, 20:50
دوستان من، حاوی اطلاعات مهمی در مورد کنکور ارشد آزاد امسال میباشم، لطفن با من تماس حاصل فرماییدف کلید و سوالاتف تراز قبولی و...
rabeemh@yahoo.com

04-07-2009, 20:54
................

04-07-2009, 20:54
بههه پس چی فکر کردی :31: فکر کردی همه استادانه میشن مهندس :دی بیدار شو صبح شده :31:
البته قبول هم بشم فکر نکنم برم چون من 72 واحد تا کاردانی روپاس کردم برم آزاد نهای 30 تاش رو تطبیق بزنن که نمیزنن پس همون هبتر کهکاردانی هب کارشناسی خودمون رو قبول بشیم که حداقل هم سالات کنکورش رو بلدیم و هم رشته خودمونه , این کنکوری که دادم همینطوری بود چون اصلا سوالات رشته من نبود که بتونم جواب بدم وی با اینکه رشته من نبود معارف رو فکر کنم 80 درصدزده باشم :31:
بیخیال
همین دکترا هم از یکی میزنیم دیگه:خخخ
البته شما به فکر ارایه تحقیق و مباحثات و این چیزا برای گرفتن مدرک دکترا نباش
تمومی کافی نت ها در خدمتن
موفق باشی

امضارو بخون

amir_dre
05-07-2009, 17:27
سلام من رشتم تجربیه و تو ازاد ریاضی شرکت کردم و انتخاب اولم رو زدم آی تی پرند
با این درصد هایی که من زدم ترازم حدودا چند میشه؟
ادبیات 40
عربی 35
دینی 50
زبان 75
ریاضی 0
فیزیک 15
شیمی 50

mohsen_blid
05-07-2009, 18:00
دوستان ثبت نام فنی آزاد کی هست؟

Xo0oX
05-07-2009, 23:28
کسی می دونه چرا سایت دانشگاه ازاد ثبت نام نمی تونه انجام بده؟

من سه چهار روزه الاف کرده اصلا ثبت نام نمیشه. با سرعت 512 هم رفتم باز نمیشه.

کسی می دونه این سایت خراب بشه الهی چشه؟:13:

farshidshd
06-07-2009, 09:58

فعلا چیزی نگفتن
احتمالا تو مهر یا آبان ماه هست...
البته اگه تصمیم گرفته باشن که سنت شکنی کنن و واسه ترم مهر هم ثبت نام کنن که دفترچه ها باید همین روزا اعلام بشه

Xo0oX
06-07-2009, 10:42
یعنی کسی تا الان مشکل ثبت نام کنکور ازاد کاردانی پیوسته 88 نداشته؟؟؟؟؟؟؟

ما از هر کی می پرسیم که می گن نمیشه!
اصلا کسی تو این سایت می خواد ثبت نام کنه؟؟؟؟؟؟؟

iammahdi
06-07-2009, 18:20
شروع شده ها ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

frnsh
06-07-2009, 19:45
سلام دوستان
میگم نتایج کنکور آزاد ریاضی دقیقا کی میاد؟ توی اینترنت هم میاد؟ آزمایشی ها هم تعیین رشته دارن (با اینکه نمیتونن برن)؟
ممنون

shahrzad20
06-07-2009, 19:55
سلام دوستان
میگم نتایج کنکور آزاد ریاضی دقیقا کی میاد؟ توی اینترنت هم میاد؟ آزمایشی ها هم تعیین رشته دارن (با اینکه نمیتونن برن)؟
ممنون

جوابهاش در این سایت می یاد

تعیین رشته که تو آزاد قبلا تعیین رشته رو کردن اگر منظورتون اینه که بزنن قبول شده یا نه بله می زنن

mo_re1212
06-07-2009, 20:59
سلام.
کسی میدونه برای آزاد نرم افزار رودهن چه در صد هایی میخواد ؟؟
ریاضی 8%
فیزیک 25%
عربی 0
دینی 60
ادبیات 25
شیمی 35
زبان 80
اینا در صد های منه قبول میشم یا نه؟

mohsen_blid
06-07-2009, 21:55
شروع شده ها ...

این که مال کاردانی است

farshidshd
07-07-2009, 18:35
سلام.
کسی میدونه برای آزاد نرم افزار رودهن چه در صد هایی میخواد ؟؟
ریاضی 8%
فیزیک 25%
عربی 0
دینی 60
ادبیات 25
شیمی 35
زبان 80
اینا در صد های منه قبول میشم یا نه؟

درصدا خیلی پایینه...........:41:

amir_dre
07-07-2009, 21:03
ادبیات 40
عربی 35
دینی 50
زبان 75
ریاضی 0
فیزیک 15
شیمی 50
آقا یکی جواب ما رو هم بده بی زحمت

mo_re1212
07-07-2009, 21:49
درصدا خیلی پایینه...........:41:

با اینها در صد ها کجا قبول میشم.....دومین انتخاب و زدم نرم افزار دماوند .سوم و چهارم هم زدم صنایع فیروز کوه 5 کاردانی نرم رودهن 6 کاردانی نرم پرند. اینا چی اینام قبول نمیشم؟؟ :19:

1240
07-07-2009, 21:59
با اینها در صد ها کجا قبول میشم.....دومین انتخاب و زدم نرم افزار دماوند .سوم و چهارم هم زدم صنایع فیروز کوه 5 کاردانی نرم رودهن 6 کاردانی نرم پرند. اینا چی اینام قبول نمیشم؟؟ :19:
به نظر من تا 4 انتخاب اول 100 درصد هست

mf.designing
07-07-2009, 22:02
دوستان از اونجایی که با قانون جدید من نمیتونم پشت کنکور باشم و باید برم آزاد ، کسی شهریه رشته مهندسی IT (تبریز) رو میدونه ؟

NiLGo0n
07-07-2009, 22:11
با اینها در صد ها کجا قبول میشم.....دومین انتخاب و زدم نرم افزار دماوند .سوم و چهارم هم زدم صنایع فیروز کوه 5 کاردانی نرم رودهن 6 کاردانی نرم پرند. اینا چی اینام قبول نمیشم؟؟

سلام
قبول میشین حتمن
پارسال دوست من با این درصدها قبول شد
ادبیات 57
عربی 40
معارف 66
زبان 36
ریاضی 2
فیزیک 36
شیمی 13
ترازش هم شد 5436
اخرین فرد قبولی هم 5225 بود
اگه بخواین میتونم کارنامشو بدم

Senator_Offline
07-07-2009, 23:13
کلید سوالات ازمون رشته غیر پزشکی پنج شنبه صبح اومده؟

amir_dre
08-07-2009, 09:08
ادبیات 45
عربی 35
دینی 50
زبان 75
ریاضی 0
فیزیک 15
شیمی 50
کسی نبووووود

shifter
08-07-2009, 09:19
دوستان من با اين درصدا به نظرتون ترازم به 5900تا6000 ميرسه؟
ادبيات=50درصد
عربي و ديني و زبان=بالاي 90درصد
رياضي =در حد 10 درصدو شايدم كمتر...!:D
فيزيك و شيمي=40 تا45 ددرصد

1240
08-07-2009, 09:45
سلام
قبول میشین حتمن
پارسال دوست من با این درصدها قبول شد
ادبیات 57
عربی 40
معارف 66
زبان 36
ریاضی 2
فیزیک 36
شیمی 13
ترازش هم شد 5436
اخرین فرد قبولی هم 5225 بود
اگه بخواین میتونم کارنامشو بدم
رشته اول رو قبول میشن یا بعدی رو گفتید؟
فکر کنم اول صنایع زدن

farshidshd
08-07-2009, 10:49
کسی نبووووود

میتونی انتخاب اولت قبول شی

NiLGo0n
08-07-2009, 11:41
رشته اول رو قبول میشن یا بعدی رو گفتید؟
فکر کنم اول صنایع زدن

نه
نوشته بودن انتخاب اولشون نرم افزار رودهن هست
که قبولن 100 درصد :10:

amir-shakh
09-07-2009, 09:13
سلام دوستان کسی در جریان هست که کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد سال 88 کی؟ و دفترچه هاش کی میاد؟

a1000a
09-07-2009, 09:31
اگه رشتت فنی و حرفه ای هستش
اومده
و تا 20 مهلت ثبت نامه
اگه فنی و حرفه ای باشی

DrXoX
11-07-2009, 12:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاریخ و محل توزیع کارت ورود به جلسه آزمون پزشکی سال 1388 به صورت PDF

دانلود فایل:

ngrm
11-07-2009, 12:45

Kash mojazate badi dasht tooye ghanoon bivafaii:19::19::19::19:

11-07-2009, 15:13
چرا اونگیلیس نوشتی (خلافه قانونه فارسی رو تو پوشش انگلیسی بیان کنی)
دوستان این نتایج غیر پزشکی رو کی اعلام میکنن؟

amir-shakh
11-07-2009, 15:21
اگه رشتت فنی و حرفه ای هستش
اومده
و تا 20 مهلت ثبت نامه
اگه فنی و حرفه ای باشی

عزیزم اول بخون مطلب و بعد جواب بده...
من میگم کنکور کاردانی به کارشناسی این دفترچه که اومده مال ورود به دانشگاه در مقطع کاردانی

NiLGo0n
11-07-2009, 15:32
نیمه دوم شهریور نتایج آزاد میاد

پارسال 11 شهریور اومد...

swamp
11-07-2009, 18:46
چرا اونگیلیس نوشتی (خلافه قانونه فارسی رو تو پوشش انگلیسی بیان کنی)
دوستان این نتایج غیر پزشکی رو کی اعلام میکنن؟
اواسط شهریور

farshidshd
11-07-2009, 21:16
مهلت ثبت نام آزمون کارداني پيوسته دانشگاه آزاد اسلامي تمديد شد

گروه آزمون وسنجش : مهلت ثبت نام آزمون کارداني پيوسته سال 88 دانشگاه آزاد اسلامي تا ساعت 24 روز چهارشنبه 24 تيرماه تمديد شد.
به گزارش خبرنگار آفرينش به نقل ازمرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي، ثبت نام آزمون کارداني پيوسته دانشگاه آزاد اسلامي که از صبح دوشنبه 8 تيرماه از طريق پايگاه اينترنتي به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید آغاز شده بود تا ساعت 24 روز چهارشنبه 24 تيرماه تمديد شد.
زمان و نحوه توزيع کارت آزمون کارداني پيوسته دانشگاه آزاد اسلامي متعاقبا از طريق سايت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي اعلام خواهد شد.
اين آزمون روز جمعه 23 مرداد ماه برگزار مي شود.

منبع:: آفرینش

farshidshd
11-07-2009, 21:18
تاريخ توزيع کارت و جزئيات برگزاري آزمون کارشناسي ناپيوسته سال88 اعلام شد

گروه آزمون وسنجش : معاون سازمان سنجش آموزش کشور با تشريح جزئيات کنکور کارداني به کارشناسي سال 1388 گفت: اين آزمون صبح و بعدازظهر اول مرداد ماه با رقابت بيش از 440 هزار داوطلب در سراسر کشور برگزار مي شود.
حسين توکلي در گفتگو با خبرنگار آفرينش افزود: در آزمون کارداني به کارشناسي ناپيوسته سال 1388 تعداد 441 هزار و 523 نفر ثبت نام کردند که از اين تعداد 188 هزار و 582 نفر زن و 252 هزار و 941 نفر مرد هستند.
وي اظهار داشت: اين آزمون در 69 کد رشته امتحاني و مراکز استانها به جز (استان مازندران که در شهرستانهاي بابلسر و بابل برگزار مي شود) برگزار خواهد شد.
معاون سازمان سنجش گفت: 18 کد رشته امتحاني اين آزمون با تعداد 236 هزار و 677 داوطلب صبح اول مرداد ماه و آزمون 51 کد رشته امتحاني ديگر با تعداد 204 هزار و 836 داوطلب در عصر پنجشنبه اول مرداد برگزار مي شود.
زمان توزيع کارت کنکور کارداني به کارشناسي
وي افزود: کارت ورود به جلسه آزمون نيز به صورت اينترنتي در روز دوشنبه 29 تا 30 تير ماه در اختيار داوطلبان قرار مي گيرد.
توکلي با بيان اينکه جزئيات آزمون نيز 22 تير ماه منتشر مي شود اظهار داشت: محل برگزاري آزمون براي هر داوطلب در کارتهاي ورود به جلسه درج شده است.
نحوه رفع نقص کارت کنکور کارداني به کارشناسي
وي با اشاره به نحوه رفع نقص از کارت اين آزمون به مهر گفت: در هر شهرستان دو باجه براي رفع نقص در نظر گرفته شده است و داوطلباني که هر يک از مشخصات شناسنامه اي آنها با کارت ورود به جلسه متفاوت است مي توانند با مراجعه به سايت سازمان سنجش اين موارد را اصلاح کنند.
معاون سازمان سنجش اضافه کرد: در صورتي که اطلاعات در رابطه با کد رشته امتحاني، جنس، زبان خارجي و پاسخگويي به معارف باشد داوطلبان بايد براي رفع نقص به نماينده هاي سازمان در باجه هاي رفع نقص که محل آنها در اطلاعيه روز 22 تير ماه منتشر مي شود، مراجعه کنند.
معاون سازمان سنجش درباره نحوه شرکت در آزمون گفت: دربهاي آزمون صبح از ساعت 7 و بعدازظهر از ساعت 30.14 بسته مي شود.
وي افزود: براي شرکت در آزمون داوطلبان بايد از به همراه داشتن کيف دستي، کتاب، جزوه، پيجر و تلفن همراه خودداري کنند در غير اين صورت با فرد متخلف برابر قانون رفتار مي شود. توکلي درباره به همراه داشتن ماشين حساب در اين آزمون گفت: آوردن ماشين حساب تنها در صورت داشتن مارکهايي که توسط سازمان سنجش اعلام مي شود، مجاز است.

منبع:: آفرینش

farshidshd
11-07-2009, 21:20
تاريخ ، محل توزيع کارت و زمان برگزاري آزمون رشته هاي پزشکي دانشگاه آزاد اسلا مي 1388

گروه آزمون وسنجش : تاريخ ، محل توزيع کارت و زمان برگزاري آزمون رشته هاي پزشکي دانشگاه آزاد اسلا مي 1388 در «آفرينش» امروزاعلا م شد. به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلا مي، کارت ورود به جلسه آزمون رشته هاي پزشکي در نوبت هاي صبح و عصر روزهاي سه شنبه و چهارشنبه 23 و 24 تيرماه سال جاري طبق برنامه زماني مندرج درصفحات 9 و 11 اين روزنامه توزيع مي شود. روز پنجشنبه 25 تيرماه نيز اختصاص به توزيع کارت متاخرين خواهد داشت.

آفرینش

farshidshd
13-07-2009, 20:20
جزئیات کنکور پزشکی آزاد / توزیع کارت کنکورپزشکی دانشگاه آزاد از فردا/ 73درصد کنکوریها دخترند

کارت ورود به جلسه آزمون رشته های پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی صبح و بعدازظهر روزهای سه شنبه و چهارشنبه 23 و 24 تیر ماه سال جاری توزیع می شود و داوطلبینی که موفق به دریافت کارت نشوند روز پنجشنبه 25 تیرماه می توانند نسبت به دریافت کارت اقدام کنند. به گزارش خبرنگار مهر، از میان داوطلبان آزمون سراسری دانشگاه آزاد 164 هزار نفر معادل 20 درصد در مجموعه پزشکی شرکت کرده اند که از این تعداد 73 درصد زن و 27 درصد مرد هستند. زمان توزیع کارت نوبت صبح از ساعت 8 تا 13 و نوبت بعدازظهر از ساعت 14 تا 19 است و داوطلبان باید برای دریافت کارت اصل برگ اعتباری ثبت نام اینترنتی و شناسنامه و یا کارت شناسایی معتبر عکس دار را به همرا داشته باشند. داوطلبان علاوه بر دریافت کارت ورود به جلسه خود یک برگ راهنمای آزمون نیز دریافت می کنند که لازم است مندرجات کارت را با دقت مطالعه کنند. داوطلبان باید توجه کنند که عکس روی کارت ورود به جلسه به وسیله رایانه چاپ شده و نسخه های دیگر آن در اختیار حوزه های آزمون جهت کنترل قرار داده شده است. زمان آزمون هر داوطلب در کارت ورود به جلسه وی با درج کلمه صبح و عصر مشخص شده است. آزمون صبح رأس ساعت 8 و آزمون عصر رأس ساعت 16 خواهد بود لذا داوطلبان باید یک ساعت قبل از شروع آزمون در محل حوزه امتحانی حضور داشته باشند. چنانچه داوطلبی پس از دریافت کارت ورود به جلسه مغایریتی در مندرجات آن از نظر مشخصات فردی، دین و زبان خارجه ملاحظه کرد لازم است بلافاصله به باجه رفع نقص نسبت به تکمیل آن اقدام کنند و فرم تکمیل شده را تحویل باجه رفع نقص دهند. بیش از 800 هزار نفر از داوطلبان آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی روز پنج شنبه 11 تیرماه سال جاری به رقابت با یکدیگر در گروه های غیرپزشکی پرداختند. داوطلبان آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی در گروه علوم پزشکی نیز باید 26 تیرماه در حوزه های امتحانی سراسر کشور به رقابت با یکدیگر بپردازند. آزمون سراسری رشته های غیر پزشکی در 209 حوزه امتحانی برگزار شد و آزمون رشته های گروه علوم پزشکی در 65 حوزه امتحانی سراسر کشور برگزار می شود.

منبع::: پیک سنجش

shifter
14-07-2009, 19:21
من شنیدم که از این 165 هزار نفر فقط 7 هزار نفر قبول میشن.......!؟!
درسته؟

mf.designing
14-07-2009, 19:24
دوستان این سهمیه 1 از 3 برا دخترا واسه آزاد هم هست ؟ همون سهمیه بندیه جنسی رو میگم

15-07-2009, 07:36
دوستان این اعلام نتایج غیر پزشکی کی هست؟

farshidshd
15-07-2009, 10:01
من شنیدم که از این 165 هزار نفر فقط 7 هزار نفر قبول میشن.......!؟!
درسته؟

نه
90 درصد پذیرفته میشن

دوستان این سهمیه 1 از 3 برا دخترا واسه آزاد هم هست ؟ همون سهمیه بندیه جنسی رو میگم

نه نیست
البته به قول خودشون

دوستان این اعلام نتایج غیر پزشکی کی هست؟

تازه امتحان دادی
یه کم صبر کن
تو مرداد ماه میاد نتایج نهایی نیمه دوم شهریور میاد

15-07-2009, 10:25
تازه امتحان دادی
یه کم صبر کن
تو مرداد ماه میاد نتایج نهایی نیمه دوم شهریور میاد
میگم بدونیم چند روز مونده که لحظات خوشمون تموم شه
خواستم برنامه ریزی کنم:خخخ

شاهزاده خانوم
22-07-2009, 23:30
اخرای شهریور میاد

yonsen
23-07-2009, 06:00
سلام

زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی کی هست
دفترچه کارشناسی ناپیوسته 87 را برای دانلود می خام (سایت دامشگاه آزاد کار نمیکنه)

dirty_coat
23-07-2009, 23:24
کسی میدونه سلولی ملکولی رو کدوم دانشگاه ازادها داره؟

nafas
26-07-2009, 17:48
رييس دانشگاه آزاد اسلامي خبر داد:
تسهيلات دانشگاه براي ادامه تحصيل نخبگان در مقاطع بالاتر

رييس دانشگاه آزاد اسلامي با اشاره به اين كه دانشگاه تسهيلاتي را براي ادامه تحصيل نخبگان در مقاطع تحصيلي بالاتر در نظر گرفته است، گفت: ارائه امکانات، تجهيزات و فضاي مناسب براي پژوهش، مقاله و تحقيق از ديگر موارد حمايتي از نخبگان و پژوهشگران در دانشگاه آزاد اسلامي است.
به گزارش خبرنگار «علمي» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، دكتر عبدالله جاسبي كه در مراسم تجليل از افتخارآفرينان و مدال آوران مسابقات جهاني ربوکاپ اتريش 2009 در محل واحد علوم و تحقيقات سخن مي‌گفت، افزود: درخشش دانشگاه آزاد اسلامي واحد قزوين در مسابقات جهاني اتريش به دليل تلاش ها و زحماتي است که از سوي دانشجويان، استادان و مديريت واحد صورت گرفته است.
رييس دانشگاه آزاد اسلامي در ادامه تصريح كرد: در شرايطي كه تيم‌هاي خارجي تجهيزات مدرن و بيشتري را به ميدان مي‌آورند، اگر شما به همين طريق بدون استفاده از تجهيزات مدرن پيش برويد مسلما عقب مي‌مانيد، لذا توصيه مي‌كنم كه در حوزه تجهيزات به آخرين امكانات و تجهيزات دسترسي پيدا كنيد، ما نيز در اين زمينه كمك خواهيم كرد، لذا براي تجهيزات اهميت قائل شده و به تامين آنها توجه داشته باشيد.
وي با تاكيد بر اين كه مرکز تحقيقات ربوکاپ دانشگاه آزاد اسلامي در حوزه تجهيزات، بايد به آخرين دستاوردها و تجهيزات مدرن دست يابد و براي اين مساله اهميت ويژه اي قائل شود، تاکيد کرد: امتيازات تيم ربوکاپ دانشگاه آزاد اسلامي تنها منحصر به مدال ها و نشان ها نيست و امتيازاتي که نسبت به ساير دانشگاه‌هاي داخل و خارج کشور کسب شده نيز بايد ذکر شود و اين افتخارات اطلاع رساني شود.
دكتر جاسبي با اشاره به درخواست دانشجويان برگزيده مسابقات جهاني ربوكاپ در خصوص ادامه تحصيل در مقطع تحصيلات تكميلي، خاطر نشان كرد: در خواست شما به حق است و با وجود آن كه محدوديت‌هايي در اين خصوص وجود دارد، اما همين جا از معاونت پژوهشي دانشگاه و باشگاه پژوهشگران جوان مي خواهم كه اين مساله را به صورت جدي مورد توجه قرار داده و در چارچوب ضوابط، امکان ادامه تحصيل اين عزيزان در مقاطع تحصيلي بالاتر را فراهم كنند.
رييس دانشگاه آزاد اسلامي همچنين در حاشيه اين مراسم در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالي مبني بر اين كه چند درصد هزينه‌هاي ساخت رباتهايي را كه ساخته مي‌شوند، دانشگاه تقبل مي‌كند و چند درصد از خود دانشجويان است، پاسخ داد: ربات‌هايي كه تهيه مي‌شود با توجه به اين كه بخشي از آنها را خودشان مي‌سازند، هزينه چندان زيادي را متحمل نمي‌شوند و دانشگاه آزاد اسلامي براي تهيه و حمل و نقل آنها در داخل و خارج نيز هزينه‌هايي را تقبل مي‌كند.
جاسبي با اشاره به موفقيت‌هاي چشمگير دانشگاه آزاد اسلامي قزوين در عرصه مسابقات داخلي و بين‌المللي ربوكاپ خاطر نشان كرد: بسياري از واحدهاي دانشگاهي اين استعداد را دارند، نه اين كه فقط دانشگاه آزاد اسلامي قزوين داشته باشد، اما اين مساله حاكي از اين است كه واحدهاي ديگر به اين ميزان تلاش نكردند و اگر اين تلاش صورت بگيرد، همان استعدادها بروز يافته و واحدها تشويق مي‌شوند و در سالهاي آتي با تعداد تيم‌هاي بيشتري در مسابقات جهاني شركت مي‌كنيم.
وي در خصوص تحصيلات تكميلي اين دسته از دانشجويان كه مقام در مسابقات مي‌آورند، خاطر نشان كرد: براي تحصيلات تكميلي ضوابط و مقرراتي وجود دارد كه بايد رعايت شود.

farshidshd
26-07-2009, 19:37
سلام

زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی کی هست
دفترچه کارشناسی ناپیوسته 87 را برای دانلود می خام (سایت دامشگاه آزاد کار نمیکنه)

اگه واسه مهر ماه بخوان خب همین روزا باید دفترچه بیاد ولی فکر نمیکنم واسه مهر بخوان...

واسه بهمن ماه هم آبان ماه دفترچه ها میاد....

راهنمای پذیرفته شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد سال 87 به همراه اسامی تکمیل ظرفیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خوده دفترچه رو هم دارم میگردم
پیداش کردم میزارم واست

26-07-2009, 19:42
میگم آزاد مرحله دوم که نداره؟

farshidshd
26-07-2009, 19:52
میگم آزاد مرحله دوم که نداره؟

اگه منظورت از مرحله دوم همون نیمسال دوم هست
خب پارسال که هم نیمسال مهر داشت هم بهمن

امسال معلوم نیست هنوز

نیمسال بهمن که هست مطمئنا

26-07-2009, 19:58
اگه منظورت از مرحله دوم همون نیمسال دوم هست
خب پارسال که هم نیمسال مهر داشت هم بهمن

امسال معلوم نیست هنوز

نیمسال بهمن که هست مطمئنا

:18:نه بابا منظورم مثل مرحله دوم دانشگاه سراسری هستش(که بعد از اعلام نتایج هستش)
منظور شما چی بود؟

farshidshd
26-07-2009, 20:26
:18:نه بابا منظورم مثل مرحله دوم دانشگاه سراسری هستش(که بعد از اعلام نتایج هستش)
منظور شما چی بود؟

منظورت تکمیل ظرفیت هست ؟؟؟
خب اعلام کردن که تکمیل ظرفیت داریم
ولی هنوز اسامی رو ندادن
احتمالا تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی سال 87 اواخر شهریور اعلام میشه...

یه سال تکمیل ظرفیت داره یه سال هم نداره
بستگی به خودشون داره

26-07-2009, 21:48
ای بابا من کنکور امسالو میگم .کسایی که پیشدانشگاهی بودن و کنکور دادن و الان منتظر نتایجشونن حالا کنکور سراری که دو مرحله است اما آزاد چطور؟
من 19 سالمه کارشناسی مارشناسی نمیدونم فقط کنکوری که من دادمو مد نظرم هستش
امید واردم منظورم واضح باشه دیگه اینبار
قربونت

dirty_coat
26-07-2009, 23:32
کسی میدونه سلولی ملکولی رو کدوم دانشگاه ازادها داره؟
چرا هیچکی جواب نمیده؟

shahrzad20
27-07-2009, 15:15
چرا هیچکی جواب نمیده؟

آزاد یک مرحلست انتخاب رشته رو قبلا کردین دیگه مرحله بعد نداره

MORINIO
27-07-2009, 15:30
تکمیل ظرفیت هم داره؟

yonsen
30-07-2009, 09:44
خوده دفترچه رو هم دارم میگردم
پیداش کردم میزارم واست

پس چی شد
لطفا

sinath
31-07-2009, 11:45
جاسبی: 20 سال است كه در زمينه كناره‌گيري بنده صحبت‌ مي‌شود

به گزارش ايسنا، دكتر عبدالله جاسبي در جمع خبرنگاران در خصوص كناره‌گيري از مديريت دانشگاه آزاد، خاطرنشان كرد: حدود 20 سال است كه در زمينه كناره‌گيري بنده صحبت‌هايي وجود دارد البته بگذاريد اين صحبت‌ها ادامه داشته باشد ما هميشه آماده خدمتگزاري هستيم.
وي با اشاره به حذف آزمون‌ دوره‌هاي كارداني، گفت: با توجه به اين كه مطابق با قانون مجلس عملا حذف آزمون دوره‌هاي كارداني تصويب و قابل اجراست، ولي براي پذيرش پسران مشكلاتي در زمينه نظام وظيفه وجود دارد كه بايد هماهنگي‌هاي لازم ميان وزارتخانه‌هاي ذي‌ربط و فرماندهي نيروهاي مسلح به عمل آيد در صورتي كه اين اقدام انجام شود براي پذيرش دانشجو در دوره‌هاي كارداني نياز به آزمون نيست.
رييس دانشگاه آزاد اسلامي با اشاره به ضوابط پذيرش فار‌غ‌التحصيلان كشورهاي آسيايي و همسايه براي جذب اعضاي هيات‌هاي علمي، خاطرنشان كرد: دانشگاه به همه كساني كه تمايل داشته باشند براي تكميل تحصيلات به داخل و يا خارج اقدام كند كمك مي‌كند اما دانشگاه آنها بايد معتبر و رشته‌ي تحصيلي آنها مورد نياز ما باشد.

darklord_8
31-07-2009, 22:44
درصد دانشگاه آزاد رو اینجا میشه بزاریم؟
اگه بزارم کسی هست حدود تراز بگه؟

Reman
01-08-2009, 00:21
تراز در دانشگاه آزاد مربوط به همون رشته در همون دانشگاه هست پس نمیشه تراز رو پیش بینی کرد.
مثلا ممکنه کسی با درصد هایی ترازش در برق تهران بشه 6600 ولی در مشهد بشه 7600!

salarnight
01-08-2009, 10:01
نتایج کی میاد ؟
حدودا یا دقیقا

mf.designing
01-08-2009, 10:05
کسی اطلاعاتی داره در مورد IT دانشگاه آزاد تبریز؟
من با درصدهای :
ادبیات : 65
عربی : 52
دینی :62
زبان : 46
ریاضی : 18
فیزیک : 24
شیمی : 32
+ تاثیر 15 درصدی معدل (که ماله من افتضاحه !)
میتونم قبول بشم ؟

Life24
01-08-2009, 11:59
کسی اطلاعاتی داره در مورد IT دانشگاه آزاد تبریز؟
من با درصدهای :
ادبیات : 65
عربی : 52
دینی :62
زبان : 46
ریاضی : 18
فیزیک : 24
شیمی : 32
+ تاثیر 15 درصدی معدل (که ماله من افتضاحه !)
میتونم قبول بشم ؟
بلی......:11:

pcgod
01-08-2009, 13:05
دوست من شما قبولی،همین درصدها کافیه.

کسی میدونه برای تراز بالای 6200 ریاضی باید چند زده باشیم؟

asroma08
01-08-2009, 14:08
دوست من شما قبولی،همین درصدها کافیه.

کسی میدونه برای تراز بالای 6200 ریاضی باید چند زده باشیم؟
عمومی ها بین 70-80
اختصاصی به جز ریاضی بالای 60
ریاضی هم نزدیکه 20
اگه ریاضی خیلی کم زدی باید فیزیک و شیمی بری نزدیک 80

DrXoX
01-08-2009, 15:21
نتایج کی میاد ؟
حدودا یا دقیقا

نیمه دوم مرداد (حدودا)

poria_mc
01-08-2009, 15:52
نیمه دوم مرداد (حدودا)
نیمه اول شهریور میاد!

Life24
01-08-2009, 21:24
نتایج ازاد هم اماده هست.
اما نمیدن تا سراسری همه کارهاش رو بکنه.
چه کاری هست خوب بدید دیگه

Alamate Soal
03-08-2009, 12:46
بچه ها من نياز شديد به دفترچه ازمون سراسري دانشگاه آزاد دارم . كسي ميتونه برام آپلودش كنه ؟ سايتش باز نميشكه كه بتونم دانلود كم .

اطلاعاتي در مورد رزرو كردن پس از قبول در آزمون لازم دارم .

03-08-2009, 15:20
ها حتما آزمایشی دادی؟

dampayi
08-08-2009, 10:19
سلام دوستان خوب و مهربووون
الان قبل از اینکه جوابای آزاد بیاد من می تونم انتخاب اولمو عوض کنم؟!!!
راهی داره؟
حضوری برم اونجا آویزون شم؟!

MaaRyaaMi
08-08-2009, 10:42
فک نمی کنم بشه
اینجوری خوش به حال بقیه میشه:دی

ولی من یه دوستی دارم تهران جنوب کامپیوتر میخونه بعد رتبه ش شده بود 7 می گفت چون تراز خوبی داشته و رتبه خوب میتونه تغییر رشته بده و یه رشته دیگه ای همونجا بخونه...

mm00
08-08-2009, 22:02
اووپس! چه خاکی ! 3 صفحه رفته عقب!
دوستان بومی که میگن در ازاد به صورت استانی هست؟
درسته که میگن پاره وقت فقط بومی میگیره؟
کسی اگر پاره وقت هست یک ذره توضیح بده!

Amirlike2
08-08-2009, 23:51
منم فکر نکنم بتونی تغییر رشته بدی

MehranVB
09-08-2009, 08:23
الان نمیتونی، ولی توی آزاد تغییر رشته دادن خیلی از سراسری راحت تره. وقتی وارد دانشگاه شدی خیلی راحت (با کمی هزینه!) میتونی این کار رو انجام بدی (البته باید توی دانشگاه خودت یا یه دانشگاه پائینتر تغییر رشته بدی، اگه بالاتر باشه هم با به قول خودت آویزون شدن احتمال داره قبول کنن...)

amir_dre
09-08-2009, 18:00
کسی میدونه شهریه آزاد رشته It (پرند) چقدره؟
من شنیدم نمیشه از شهرستان انتقالی گرفت برای تهران درسته؟

abbot
09-08-2009, 21:22
amir_dre جان سلام
انتقالی را فقط به افرادی که پدر یا مادر حیئت علمی باشند می دهند وبرای انتقال باید نمره ی اخرین فرد قول شده در ان رشته و در ان دانشگاه را اورده باشد.
ولی هر کسی می تواند 2 ترم مهمان شود.(البته اگر ترم اول باشید نمی شود.)

mm00
10-08-2009, 21:24
دوستان کسی میدونه دقیق نتایج کی میاد:(؟

asroma08
11-08-2009, 00:12
دوستان کسی میدونه دقیق نتایج کی میاد:(؟
از 15 شهریور زودتر نمیاد اما باید تا 20 ام بیاد دیگه چون ثبت نامش هم چند روز وقت لازم داره
پارسال 11 ام انگار اومد

Alamate Soal
11-08-2009, 00:18
بچه ها كسايي كه از كنكور دانشگاه آزاد قبول شدند ولي بجاي ثبت نام ، جاي خودشون رو رزرو كردند دانشگاه آزاد براشون معافيت تحصيلي صادر ميكنه ؟

MORINIO
11-08-2009, 10:08
دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت هم داره یا نه؟

farshidshd
11-08-2009, 11:09

حدودا ترمی 900 تومن به بالا

بچه ها كسايي كه از كنكور دانشگاه آزاد قبول شدند ولي بجاي ثبت نام ، جاي خودشون رو رزرو كردند دانشگاه آزاد براشون معافيت تحصيلي صادر ميكنه ؟

بله معافیت تحصیلی صادر میکنه

دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت هم داره یا نه؟

بعضی مواقع داره بعضی مواقع نداره

Reman
11-08-2009, 11:19

اگر فرض کنیم شما 15 واحد درس 3 واحد وردارید و 2 واحد عملی و 1 دونه عمومی 2 واحده.حدود 330 یا 350 تومان شهریه متغیر میشه که با 300 تومن شهریه ثابت میشه 650 تومن.
البته این شهریه برق هست . فکر نکنم کامپیوتر زیاد فرق کنه.

farshidshd
11-08-2009, 11:25
من کارشناسی مهندسی نرم افزار هستم ترم اول 850 تومن شهریه دادم و فقط 4 واحد عملی داشتم

مطمئنا ترم های بعد به بالای 900 میرسه

Reman
11-08-2009, 12:22
فرشید جان کلا واحد های عملی کامپیوتر چند تاست؟
من الان داشتم سیلابس رشتمو می خوندم کلا 15 تا آز و عملی(کارگاه ، تربیت بدنی و...) داریم.
تقریبا واسه هر ترم 2 تا میرسه.

amir_dre
12-08-2009, 07:28
من کارشناسی مهندسی نرم افزار هستم ترم اول 850 تومن شهریه دادم و فقط 4 واحد عملی داشتم

مطمئنا ترم های بعد به بالای 900 میرسه
پس خیلی بالائه که
من از دوستم پرسیدم داداشش مکانیک اصفهان میره گفت 500
گفت تازه آی تی آزمایشگاش کمتره کمتر از این میشه
پس سرکارمون گذاشته:41:
2:پس اگه از پرند بخوام بیام تهران فقز باید دوباره کنکور بدم؟بعد تطبق واحد میزنن؟
مرسی

abbot
12-08-2009, 10:10
amir_dre جان سلام
در رابطه با شهریه که گفتی در همه ی دانشگاه ی که هست باید یک شهریه ثابت باشد چون ان را سازمان کل تعیین میکند نه خود دانشکاه . و اگر دانشگاهی زیاد تر از حد تعیین شده بگیرد می توان ان را به سازمان کل گفت .
farshidshd جان ببینم منظور شما از کارشناسی مهدنسی چیه ؟چون کارشناسی ومهندسی هر دو به معنی لیسانس است .و من برادر خودم مهندسی سخت افزار می خونه ولی تا به حال شهریه اش بالا 600 نرفته . farshidshd جان شهریه شما باید بالا هم میشد چون میگید 4 واحد عملی داشته اید و قیمت واحد های عملی بیشتره از واحد های نظری .
در مورد سوال دوم برای انتقال بله باید دوباره کنکور بدهید و درس های که بالای 12 باشند را معادل سازی میکنند .
اگه سوالی بود هستیم..

MaaRyaaMi
12-08-2009, 11:50
2:پس اگه از پرند بخوام بیام تهران فقز باید دوباره کنکور بدم؟بعد تطبق واحد میزنن؟
مرسی

تطبیق واحد واسه آزاد به آزاد؟ آره میشه
ولی دولتی نه دانشگاه های خوب اینکارو نمی کنن

farshidshd
12-08-2009, 12:01
فرشید جان کلا واحد های عملی کامپیوتر چند تاست؟
من الان داشتم سیلابس رشتمو می خوندم کلا 15 تا آز و عملی(کارگاه ، تربیت بدنی و...) داریم.
تقریبا واسه هر ترم 2 تا میرسه.

20 واحد باید جبرانی بگذزونم
8 واحد دروس پایه
13 واحد دروس عمومی
20 واحد دردوس اصلی
21 واحد تخصصی اجباری
و 12 واحد تخصصی اختیاری باید پاس کنم

farshidshd جان ببینم منظور شما از کارشناسی مهدنسی چیه ؟چون کارشناسی ومهندسی هر دو به معنی لیسانس است .farshidshd جان شهریه شما باید بالا هم میشد چون میگید 4 واحد عملی داشته اید و قیمت واحد های عملی بیشتره از واحد های نظری .

اسم رشته ی تحصیلی من مهندسی تکنولوژی نرم افزار هست

و مقطع تحصیلی کارشناسی ناپیوسته هست

khar2khar
12-08-2009, 14:32
سلام خسته نباشید خدمت تمام عزیزان

اگر کسی دراین فروم هست که دسترسی داره و میتونه یه نمونه از کارنامه های دانشگاه ازاد رو اسکن کنه یا لینکش و بذاره البته برای کنکور سراسری که اگر برای سال پیش باشه ترازشم حدود 6000 باشه که خیلی عالی میشه

mer30

MORINIO
12-08-2009, 15:35
عمران و مکانیک نجف آباد شهریش حدودا چنده؟

asroma08
12-08-2009, 15:43
عمران و مکانیک نجف آباد شهریش حدودا چنده؟
بستگی به واحدهایی که میگیری داره اما از 600 کمتر و از 800 تومن بیشتر نمیشه . البته معماری رو دقیقا میدونم که بالای 1 میلیون هست .
من خودم عمران زدم . خدا کنه ازاد مثه سراسری ضدحال نزنه :19:

farshidshd
13-08-2009, 11:43
سلام خسته نباشید خدمت تمام عزیزان

اگر کسی دراین فروم هست که دسترسی داره و میتونه یه نمونه از کارنامه های دانشگاه ازاد رو اسکن کنه یا لینکش و بذاره البته برای کنکور سراسری که اگر برای سال پیش باشه ترازشم حدود 6000 باشه که خیلی عالی میشه

mer30

تراز دانشگاه آزاد سال 85 به همراه محل قبولی برخی داوطلبان::::::::::

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mm00
13-08-2009, 11:57
کسی میتونه تراز پاره وقت هارم بزاره:31:

MaaRyaaMi
13-08-2009, 20:09
بچه ها شهریه ثابت ورودی های 87 چند بوده واسه رشته های فنی مهندسی؟!

mohsen_blid
14-08-2009, 11:05
دوستان یک سوال مهم و خیلی ضروری
کارت امتحانات فنی دانشگاه ازاد رو کی میدن و از کجا باید تهیه اش کنیم؟؟؟؟

farshidshd
14-08-2009, 11:56
بچه ها شهریه ثابت ورودی های 87 چند بوده واسه رشته های فنی مهندسی؟!

پاسخ سوال شما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان یک سوال مهم و خیلی ضروری
کارت امتحانات فنی دانشگاه ازاد رو کی میدن و از کجا باید تهیه اش کنیم؟؟؟؟

منظورت از امتحانات فنی چیه؟

mohsen_blid
14-08-2009, 15:34
همین بچه هایی که برای کنکور داشنگاه ازاد میخونن
منظورم بچه هایی که مدرک فنی گرفتند

Hossein Adeli
14-08-2009, 23:49
دوستان در مورد درصدها و تراز لازم برای قبولی در کنکور آزاد چیزی سراغ دارین؟ (تمام رشته شهر ها)
مخصوصا برای آذربایجان شرقی

PNC
15-08-2009, 13:58
بچه ها دانشگاه آزاد رشته کاردانی کامپیوتر حدودا ترمی چقدر میشه ؟

mohsen_blid
15-08-2009, 15:00
کسی نیست جواب منو بده

mm00
15-08-2009, 15:35

400-450
.........

sinaminooi
15-08-2009, 21:55
سلام

1-
برای امتحان کاردانی به کارشناسی رشته الکترونیک دانشگاه آزاد چه مدل ماشین حسابی میشه سر جلسه برد؟
مارکشو میشه لطف کنن دوستان بگن. آنلاین منبعی هست ببینم؟

2-
در رشته الکترونیک سوال از مدار منطقی و ماشین الکتریکی هم داده میشه؟

3-
از معارف و اندیشه اسلامی از هر دوتاش سوال میاد؟

4-
مدرسان شریف آیا کتابی برای زبان تخصصی برق-الکترونیک داره؟
من زبانم بد نیست، فکر میکنین نمونه سوالات سالهای قبلو بزنم کافیه؟

مزسی

farshidshd
16-08-2009, 11:28
سلام

1-
برای امتحان کاردانی به کارشناسی رشته الکترونیک دانشگاه آزاد چه مدل ماشین حسابی میشه سر جلسه برد؟
مارکشو میشه لطف کنن دوستان بگن. آنلاین منبعی هست ببینم؟

2-
در رشته الکترونیک سوال از مدار منطقی و ماشین الکتریکی هم داده میشه؟

3-
از معارف و اندیشه اسلامی از هر دوتاش سوال میاد؟

4-
مدرسان شریف آیا کتابی برای زبان تخصصی برق-الکترونیک داره؟
من زبانم بد نیست، فکر میکنین نمونه سوالات سالهای قبلو بزنم کافیه؟

مزسی

سلام

1-مدل ماشین حسابش تو دفترچه ثبت نامش نوشته تقریبا همون ماشین حسابای سراسری هست

2-بله

3-از یکیش سوال میاد به احنمال زیاد از معارف میاد

4-بله داره
تقریبا" کافیه

Amirdb
16-08-2009, 12:13
من رشته ریاضی هستم.میخوام توی کنکور 89 پزشکی کازرون شرکت کنم.
کسی هست کمکم که که:
تراز چند می خواد؟
با ترازی که می گید باید چه درصد هایی بزنم؟
به خصوص زیست درصد چند میخواد؟

khar2khar
17-08-2009, 08:30
من امسال دانشگاه ازاد شرکت کردم وبعد از امتحان درصدامو از رو پاسخنامه چک کردم به نظر شما من با این درصدا ترازم چند
می شه.....

ادبیات : 77

عربی : 62

دینی : 82

زبان : 70

ریاضی : 5

فیزیک : 60

شیمی : 68

منتظر نظر تمامی دوستان هستم از جمله مدیران این بخش

mer30

asroma08
17-08-2009, 13:59
من امسال دانشگاه ازاد شرکت کردم وبعد از امتحان درصدامو از رو پاسخنامه چک کردم به نظر شما من با این درصدا ترازم چند
می شه.....

ادبیات : 77

عربی : 62

دینی : 82

زبان : 70

ریاضی : 5

فیزیک : 60

شیمی : 68

منتظر نظر تمامی دوستان هستم از جمله مدیران این بخش

mer30
بالای 6000 که حتما هست . شاید 6100 تا 6200 بشه

khar2khar
17-08-2009, 20:39
من که خودم فکر می کنم بین 6300 تا 6400 بشه

ممنون از نظر دوستمون

همچنان منتظر بقیه نظر ها

Bahar Narenj
17-08-2009, 21:43
بین 6300 تا 6500

asroma08
18-08-2009, 01:42
من که خودم فکر می کنم بین 6300 تا 6400 بشه

ممنون از نظر دوستمون

همچنان منتظر بقیه نظر ها
من به ترتیب
85
90
75
70
--
0
82
86
زدم . از چند تا پرسیدم بین 6300 تا 6500 بهم گفتند . رو همین حساب گفتم شما شاید 100-200 تا کمتری بشی
به هر حال امیدوارم که اگه مثه من سراسری رو خراب کردی , ازاد حتمآ رشته ی مورد علاقت قبول بشی :11:

mm00
18-08-2009, 21:24
دوستان من 13 14 شهریور ثبت نام دارم اگر نتیجه ازاد بعد از اون باید و من ثبت نام کرده باشم میتونم شهریه پس بگیرم ؟! ایا راهی هست:((( این چه وضعه اخه!!! تداخل چرا باید داشته باشه این داشنگاه ازاد خیلی داره کش میده !!:|:|

DrXoX
18-08-2009, 21:51

400-450
.........

بیشتره برادر! غیر انتفاعی ترمی 300-350 هستش آزاد تقریبا دو برابر

mm00
18-08-2009, 21:55
بیشتره برادر! غیر انتفاعی ترمی 300-350 هستش آزاد تقریبا دو برابر[/QU
دوسته من ازاد میره کاردانی نرم افزار 450 میده
[QUOTE]دوستان من 13 14 شهریور ثبت نام دارم اگر نتیجه ازاد بعد از اون باید و من ثبت نام کرده باشم میتونم شهریه پس بگیرم ؟! ایا راهی هست:((( این چه وضعه اخه!!! تداخل چرا باید داشته باشه این داشنگاه ازاد خیلی داره کش میده !!:|:|
کسی نمیدونه؟:((:|
راستی 13 سهریور زود نیست واسه ثبت نام غیرانتفاعی؟!!!

salarnight
19-08-2009, 09:55
salam
nataieje azad daghighan kei miad ?
dar zemn man nemitoonam farsi type konam
mamnoon

farshidshd
19-08-2009, 11:39
salam
nataieje azad daghighan kei miad ?
dar zemn man nemitoonam farsi type konam
mamnoon

سعی کنید فارسی تایپ کنید...

نیمه دوم شهریور ماه احتمالا میاد

amir_dre
21-08-2009, 05:51
منابع دروس عمومی و تخصصی که در دانشگاه آزاد در رشته آی تی تدریس میشه با منابع سراسری یکی هست؟
همچنین اگه میشه لینک منابع دروس پایه آی تی آزاد رو به صورت PDF بزارین

21-08-2009, 10:00
شهریه رشته مهندسی پزشکی تو دانشگاه آزاد چقدره؟

PNC
21-08-2009, 11:19
بیشتره برادر! غیر انتفاعی ترمی 300-350 هستش آزاد تقریبا دو برابر
برادر میخوام کاردانی بگیرم نمیخوام دکترا بگیرم که :31:
دیگه خیلی باشه 500 تومن ترمی
:8:

MaaRyaaMi
21-08-2009, 11:19
فک کنم حدود 800 اینا بشه تازه ثابت هم که نیس هرسال بیشتر میشه
آخه شهریه کدوم مهندسی تو ازاد کم بوده :دی

DrXoX
21-08-2009, 23:29
برادر میخوام کاردانی بگیرم نمیخوام دکترا بگیرم که :31:
دیگه خیلی باشه 500 تومن ترمی
:8:

دکترا هم می گیری عجله نکن
ولی در مورد آزاد بعید می دونم یک ترم 20 واحد ، کمتر از 550 -600 در بیاد چون من کاردانی نرم افزار غیر انتفاعی خوندم (جوونی کجایی که یادت بخیر) یه ترم 20 واحد ، حدود 350 -380 می شد حالا آزاد هم شهریه ثابتش بیشتره و هم دروسش گرون تره و هر طوری هم حساب کنی ترمی حداقل 600 در میاد.
مگر این که اروزن شده باشه!!!!!!

shahrzad20
22-08-2009, 13:07
چقدر جوابها رو دیر می ده ما سال 82 کنکور ازاد دادیم خیلی زوندتر جوابها می یومد .اونموقع آزاد می رفتیم ترمی کلا 240-250 در می یومد البته رشته من مدیریت بود

mm00
22-08-2009, 13:28
چقدر جوابها رو دیر می ده ما سال 82 کنکور ازاد دادیم خیلی زوندتر جوابها می یومد .اونموقع آزاد می رفتیم ترمی کلا 240-250 در می یومد البته رشته من مدیریت بود

اره والا نمیدونم میخوان اپولو رو بفرستن فضا؟
من الان اگر اینا زودتر از 13 شهریور نتیجه رو ندند تداخل با ثبت نامم تو دانشگام میخوره:|:|:|

attractive_girl
22-08-2009, 15:07
میگم پارسال که جواب آزاد رو از سراسری دادن بعد ثبت نام و اینا چه جوری بوده؟
ثبت نام دانشگاه آزاد و سراسری یکی بوده ؟

MaaRyaaMi
22-08-2009, 15:16
منظورت از ثبت نام و اینا رو متوجه نشدم کامل
ثبت نامش بستگی داره به دانشگاهش
چون خودشون اعلام میکنن چه روزی ثبت نام کنین و ...
ولی اعلام نتایج هر دوشون به فاصله ی 3 4 روزه
پارسال 11 یا 12 شهریور ازاد اعلام شد سراسری هم 15 بود فک میکنم

omid888
22-08-2009, 15:35
خواهش میکنم کمکم کنید . من دانشگاه آزاد (پاره وقت )دانشجو هستم . من مشمول نظام وظیفه هستم . من ترم اول و دوم (سال اول87-88) دانشگاه را مرخصی تحصیلی گرفتم و شنیده ام تا 4 ترم مرخصی میدهند بنا بر دلایلی امسال نیز نمیتوانم دانشگاه بروم . و نیز شنیده ام که 4 ترم مرخصی را نمیتوانم پشت سر هم بگیرم آیا این درست است یا خیر ؟ یعنی من میتوانم یک یا دو ترم دیگر در ادامه 2 ترم مرخصی قبلیم مرخصی تحصیلی بگیرم یا خیر ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.

attractive_girl
22-08-2009, 15:38
7 خوان فارغ‌التحصیلی از دانشگاه آزاد

فارغ‌التحصیلی آن هم پس از امتحانات نفسگیر پایان ترم یا شركت در جلسه دفاع در برابر استادانی كه در بسیاری موارد به جای دانشجو به یكدیگر نمره می‌دهند، یك روی سكه است و دوندگی‌های پس از آن و چانه‌زنی بر سر بدهكار بودن یا نبودن به دانشگاه یك روی دیگر. روند فارغ‌التحصیلی از دانشگاه آزاد آنقدر دانشجویان را خسته می‌كند كه برخی از آن به بدترین دوران عمرشان یاد می‌كنند.

بخشنامه‌های نابهنگام

مدتی است افزایش تعداد واحدهای درسی در برخی رشته‌های دانشگاه آزاد، آن هم در نیمسال آخر تحصیلی منجر به سردرگمی دانشجویانی شده كه برای فارغ‌التحصیلی برنامه‌ریزی كرده‌اند، عده‌ای بعد از پایان واحدها قصد دارند به سربازی بروند، بعضی‌ها می‌خواهند ازدواج كنند، برخی در پی فرصت شغلی مناسب هستند و گروهی هم همه چیز را برای خروج از كشور مهیا كرده‌اند، اما یكباره صدور بخشنامه‌ای جدیدكه اعلام می‌كند دانشجویان مجبورند 20 واحد دیگر را بگذرانند، نه تنها همه برنامه‌های آنها را نقش بر آب می‌كند كه بار مالی 5/1 میلیون تومانی هم به خانواده‌هایشان تحمیل می‌كند.

به گزارش خبرنگار جام‌جم، جمعی از دانشجویان كارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد بتازگی خبر داده‌اند كه با وجود گذراندن تمام واحدهای تعیین شده كه تعداد آن در ابتدای ورود به دانشگاه 70‌واحد بود، طی بخشنامه جدید دانشگاه آزاد اسلامی مجبور به گذراندن 20 واحد دیگر هستند كه در این‌صورت تحصیل آنان بیش از یك ترم دیگر ادامه خواهد داشت.

یكی از دانشجویان كارشناسی ناپیوسته كامپیوتر در واحد ایذه دراین‌باره می‌گوید: ورودی سال85 هستم كه باید تاكنون فارغ‌التحصیل می‌شدم، اما به‌دلیل بیماری یك ترم از مرخصی تحصیلی استفاده كردم، حالا بخشنامه‌ای صادر شده كه باید 20 واحد دیگر را بگذرانم. جواب مدیر گروه این است كه اشتباه كرده‌ام و مرا ببخشید، در حالی كه تاسف او هیچ‌دردی را از من دوا نمی‌كند.

براساس این خبر، بخشنامه افزایش تعداد واحد‌های درسی مربوط به دانشجویان ورودی سال 87 است كه به ازای آن عنوان كارشناسی كامپیوتر به مهندسی تغییر می‌كند در حالی كه برای دانشجویان ورودی قبل از 87 به رغم اجبار در گذراندن 20 واحد اضافی این تغییر در عنوان رشته صورت نمی‌گیرد.

دانشجویان واحد ایذه می‌گویند، این بی‌نظمی ناشی از سلیقه شخصی مدیر گروه است و بسیاری از واحد‌های دیگر دانشگاه با این بخشنامه مشكلی ندارند.به نظر می‌رسد ضعف اهرم‌های نظارتی دانشگاه آزاد در برخی شهرستان‌ها در چگونگی اجرای بخشنامه‌های ارسال شده دلیل سردرگمی دانشجویان است.

میزان بدهی، یك سكه 25 تومانی

تعدد واحدهای دانشگاه آزاد از یك سو و متفرق‌بودن ساختمان‌ها از سوی دیگر عاملی در تشتت كاری این دانشگاه و البته فارغ‌التحصیلان است چون روند امضا گرفتن دانشجویان از مراكز و بخش‌های مختلف گاهی هفته‌های متوالی طول می‌كشد و آنها ناچارند برای گرفتن یك امضا از این سو به آن سوی شهر بروند.

یكی از فارغ‌التحصیلان كارشناسی ارشد دانشگاه آزاد درباره مشكلات خود می‌گوید: فهرستی از بخش‌های مختلف دانشگاه را دستمان می‌دهند كه باید تایید كنند ما به آن بخش‌ها بدهكار نیستیم. در این فهرست حتی اسامی بخش‌هایی دیده‌می‌شود كه در دوران تحصیل حق ورود به آنجا را هم نداشتیم، نمونه‌اش سایت دانشگاه است. این نشان می‌دهد مسوولان دانشگاه با یكدیگر هماهنگ نیستند.

علاوه بر بروكراسی شدید حاكم بر روند فارغ‌التحصیلی دانشجویان، حرف‌های دیگری هم دارند.یكی از آنها می‌گوید: «بعداز آن همه دوندگی، امور مالی مدعی بود 25 تومان بدهكارم و خنده‌دار است كه باید 25 تومان به حساب بانكی دانشگاه واریز می‌كردم.»

دیگری اضافه می‌كند: «البته این دلیل شفافیت مالی دانشگاه نیست، چون در زمان فارغ‌التحصیلی من گفته شد 500 هزار تومان بدهكارم و تا این مبلغ را نپردازم، نمی‌توانم فارغ‌التحصیل شوم، در حالی كه با ارائه اسناد و مدارك معلوم شد حتی 35 هزار تومان هم از دانشگاه طلبكارم كه براحتی گفتند اشتباه شده، اما هیچ وقت طلبم را ندادند.»

به گفته برخی دانشجویان، ساختار اداری مالی این دانشگاه آنقدر ضعیف است كه اگر یكی از فیش‌ها گم شود، كارمندان نمی‌توانند به او كمكی كنند.

مدرك شما كپك زده است

یكی از فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد كه دوره كارشناسی را سال 76 و كارشناسی ارشد را سال 78 به پایان رسانده، چندی پیش برای دریافت ریزنمرات خود به یكی از ساختمان‌های اداری این دانشگاه مراجعه كرد و دریافت كه در بخش بایگانی قسمتی از پرونده‌ها به دلیل وجود رطوبت و احتمالا آبگرفتگی كپك زده است، وی می‌گوید: «بخشی از نمرات پرونده تحصیلی‌ام قابل خواندن نبود. بعد از كلی زحمت در دوباره‌خوانی نمرات، مسوول مربوط گفت به جای گذراندن 137 واحد در دوره كارشناسی یك واحد كم دارم و تعداد واحد‌های من 136 واحد است و اگر نتوانم ثابت كنم همه واحد‌ها را پاس كرده‌ام، باید تابستان یك واحد را بگذرانم! تصور كنید پس از 12 سال و بعد از فارغ‌التحصیلی در دوره كارشناسی ارشد باید سر كلاس لیسانس می‌نشستم! سرانجام ثابت كردم اشتباه از واردكننده تعداد واحدها به كامپیوتر بوده وبه جای درس 3‌واحدی، 2 واحد ثبت كرده است.»

لطفا زودتر تسویه كنید

«لطفا زودتر با دانشگاه تسویه كنید، چون ممكن است تمام مدارك شما به جای دیگری منتقل شود كه دیگر نتوانید پیدا كنید»! این جمله یكی از كاركنان امور فارغ‌التحصیلان دانشگاه به یك فارغ‌التحصیل است كه نشان می‌دهد پراكندگی مكانی و نقل و انتقالات مداوم چه دشواری‌هایی می‌تواند برای دانش‌آموختگان ایجاد كند.

این شتاب در حالی افراد را به تعیین تكلیف سریع فرا می‌خواند كه برای فارغ‌التحصیلی قوانین دائم در حال تغییر است. یك بار فرمت پایان‌نامه باید با ورد‌2007 گاهی هم 2003 ارائه شود و تعداد نسخه‌ها یك‌بار 5 و بار دیگر 7 جلد است.

دانشگاه آزاد با بیش از 5/1 میلیون دانشجوی در حال تحصیل، 5/2 میلیون دانش‌آموخته 30 هزار پرسنل و 24 هزار استاد و سرانجام 350 واحد دانشگاهی ناچار به اصلاح ساختار اداری و مالی است. افزایش ظرفیت دانشگاه‌های دولتی و كاهش تعداد داوطلبان ورود به دانشگاه آزاد در سال جاری نشان می‌دهد كه فضای رقابت بین دانشگاه آزاد و دولتی جدی‌تر شده و اگر دانشگاه آزاد انجام برخی اصلاحات را مدنظر قرار ندهد، در این رقابت جا‌خواهد ماند

attractive_girl
22-08-2009, 15:40
منظورت از ثبت نام و اینا رو متوجه نشدم کامل
ثبت نامش بستگی داره به دانشگاهش
چون خودشون اعلام میکنن چه روزی ثبت نام کنین و ...
ولی اعلام نتایج هر دوشون به فاصله ی 3 4 روزه
پارسال 11 یا 12 شهریور ازاد اعلام شد سراسری هم 15 بود فک میکنم

آخه من دیدم تو یکی از سایت ها نوشته بود که 5 شهریور جواب آزاد رو دادن بعد گفتم اگه اینقدر فاصله بین جواب آزاد و سراسری باشه ثبت نام چجوریه.
ممنون

MaaRyaaMi
22-08-2009, 15:52
نه عزیزم اگه بری خود سایت اعلام نتایج دانشگاه ازاد میبینی که نتیجه کارشناسی رو همون 12 یا 11 دادن (یادم نیس یکی از اینا بود:دی)

خواهش میکنم کمکم کنید . من دانشگاه آزاد (پاره وقت )دانشجو هستم . من مشمول نظام وظیفه هستم . من ترم اول و دوم (سال اول87-88) دانشگاه را مرخصی تحصیلی گرفتم و شنیده ام تا 4 ترم مرخصی میدهند بنا بر دلایلی امسال نیز نمیتوانم دانشگاه بروم . و نیز شنیده ام که 4 ترم مرخصی را نمیتوانم پشت سر هم بگیرم آیا این درست است یا خیر ؟ یعنی من میتوانم یک یا دو ترم دیگر در ادامه 2 ترم مرخصی قبلیم مرخصی تحصیلی بگیرم یا خیر ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.

ولی من قبلا شنیده بودم فقط 2 ترم میشه مرخصی گرفت
:/

.German.
23-08-2009, 16:46
رييس دانشگاه آزاد در جمع کارکنان سازمان مرکزي:
ارتقاي کيفيت پژوهشي و آموزشي، کارايي و افزايش رضايتمندي مردم از اولويتهاست

رييس دانشگاه آزاد اسلامي تاکيد کرد: ارتقاي کيفيت پژوهشي و آموزشي، کارايي و افزايش رضايتمندي مردم از اولويت‌هاي اصلي دانشگاه آزاد اسلامي است.
به گزارش سرويس صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، دکتر عبدالله جاسبي امروز در جمع کارکنان و مديران سازمان مرکزي با بيان اين مطلب، خاطر نشان ساخت: تمام کارکنان، استادان و پرسنل دانشگاه آزاد بايد در ارتقاي سطح کيفي اين دانشگاه بيش از پيش تلاش كنند.
وي با تبريک فرا رسيدن ماه مبارک رمضان تصريح کرد: درک صحيح از ماه رمضان و شب‌هاي پرفيض قدر زمينه به دست آوردن مواهب و برکات الهي و آمرزش گناهان را فراهم مي سازد.
جاسبي افزود: با طراحي برنامه‌هاي پوياي ديني و اخلاقي در دانشگاه‌ها و بسط و تسري مولفه‌ها و پيوندهاي عرفاني ايام پرعظمت و ليالي گرانقدر ماه مبارک رمضان، محيطي سرشار از نشاط و معنويت ايجاد مي شود.
دکتر جاسبي با اشاره به کسب عنوان قهرماني تيم دانشگاه آزاد اسلامي در مسابقات قهرماني جهاني شوتوکان در کشور ژاپن که با کسب هشت مدال طلا، شش نقره و هشت برنز همراه بود آن را موفقيتي براي دانشگاه آزاد و ايران دانست.
وي افزود: دانشگاه آزاد اسلامي در اين مسابقات به عنوان هيات رئيسه فدراسيون جهاني کاراته انتخاب شد.
جاسبي افزود: با اعلام نتايج آزمون هاي سراسري تحصيلات تکميلي و کارداني پيوسته، درصد مراجعه کنندگان به سازمان مرکزي و واحدهاي دانشگاهي افزايش مي‌يابند که بايد با برخورد مناسب با آنها و پاسخ کامل به سوالاتشان افزايش رضايتمندي مردم را در اولويت قرار دهيم.
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي تصريح کرد: ارتقا کيفيت دانشگاه بايد همراه با سرمايه گذاري در بودجه‌هاي پژوهشي، علوم فنآوري‌هاي نو و باشگاه پژوهشگران جوان صورت بگيرد تا سال جاري سال توام با موفقيت در حوزه پژوهش و کيفيت باشد.

farshidshd
23-08-2009, 17:02
یه خبری شنیدم مبنی بر اینکه جاسبی رو بر کنار کردن
پس همش شایعه بود...

omid888
24-08-2009, 10:43

Life24
24-08-2009, 12:20
سال 86
16 شهرویور دادن

87
111 شهریور

farshidshd
24-08-2009, 12:28

نه نمیتونین 4 ترم پشت سر هم مرخصی بگیرین
2 ترم مرخصی گرفتین 1 ترم باید برین دانشگاه دوباره میتونین 2 ترم مرخصی بگیرین

سال 86
16 شهرویور دادن

87
111 شهریور

منظورتون رو دقیقتر میگین؟؟
منظورتون چیه؟

Life24
24-08-2009, 14:11
نه نمیتونین 4 ترم پشت سر هم مرخصی بگیرین
2 ترم مرخصی گرفتین 1 ترم باید برین دانشگاه دوباره میتونین 2 ترم مرخصی بگیرین

منظورتون رو دقیقتر میگین؟؟
منظورتون چیه؟
نتایج منظورم هست

سال 86 -16 شهرویر دادن
87 - 11 شهریور دادن

88 - ؟ شهریور دادن

mm00
24-08-2009, 16:31
نتایج منظورم هست

سال 86 -16 شهرویر دادن
87 - 11 شهریور دادن

88 - ؟ شهریور دادن

سال های پیش هم گفته بودن نیمه 2 شهریور 11 ام دادند؟! کسی یادش هست؟
خدا کنه امسال هم 11 ام بدن:((
اگر با ثبت نام من تداخل پیدا کنه چه خاکی بریزم تو سرم:((:31:

24-08-2009, 16:46
کدوم ثبت نامت؟

MaaRyaaMi
24-08-2009, 17:37
هفته ی دیگه نتایج میاد 100 %

mm00
24-08-2009, 19:24
کدوم ثبت نامت؟
ثبت نام داشنگاهی که الان هستم!

هفته ی دیگه نتایج میاد 100 %

از کجا فهمیدی؟:دی

MaaRyaaMi
24-08-2009, 19:27
از جای خاصی نفهمیدم

ولی احتمال میدم میاد

Life24
24-08-2009, 21:04
از جای خاصی نفهمیدم

ولی احتمال میدم میاد
گفتم اگر مطمئن هستی که خوبه :31:

MaaRyaaMi
24-08-2009, 21:57
خواهشا این بحث رو ادامه ندین دیگه!

+

در هر صورت نتایج میاد چه هفته دیگه و چه هفته های بعدش!

Life24
24-08-2009, 22:09
خواهشا این بحث رو ادامه ندین دیگه!

+

در هر صورت نتایج میاد چه هفته دیگه و چه هفته های بعدش!
حالا چرا عصبانی شدید.:2:
چشم.

Mohamma:D
25-08-2009, 12:28
سلام
بچه ها كسي اينجا ميدونه كه نتايج تكميل ظرفيت كارداني به كارشناسي آزاد كي مياد؟؟؟؟؟؟

omid888
25-08-2009, 18:06
میشه لطفا یک نفر راهی یا روشی یا قانون نانوشته ای به من بگه که بتونم در ادامه دو ترم مرخصی تحصیلی قبلیم یک یا دو ترم دیگه مرخصی بگیرم
آخه دانشگاه آزاد قانون نانوشته زیاد داره اگه من یک ترم نرم و دوباره مراجعه کنم غیبتم را مرخصی رد میکنن یا نه؟ تو رو به خدا یکی راهنماییم کنه

DrXoX
25-08-2009, 19:42
تازه دارن سایتشون رو درست می کنن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدعجب پیشرفتی

به احتمال 90% هفته دیگه جواب ها میاد .

MORINIO
25-08-2009, 21:22
این همون سایتی بود که قبل از آزمون تروجان و از این جور چیزا گرفته بود؟

ولی سایت اعلام نتایج azmoon.com هست!

.German.
25-08-2009, 22:53
با صدور اطلاعیه ای؛ دانشگاه آزاد اظهارات متهمان حوادث اخیر درباره این دانشگاه را تکذیب کرد

دانشگاه آزاد اسلامی در پی اظهارات 2 تن از متهمان چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده حوادث اخیر تهران با صدور اطلاعیه ای اظهارات آنان در خصوص دانشگاه آزاد اسلامی را تکذیب و اعلام کرد از اموال و سرمایه دانشگاه آزاد اسلامی له یا علیه کاندیدایی هزینه نشده است. به گزارش خبرگزاری مهر، در متن اطلاعیه دانشگاه آزاد اسلامی آمده است:
1- دانشگاه آزاد اسلامی همانطور که بارها در قالب اطلاعیه ها ، مصاحبه های ریاست دانشگاه ، بخشنامه های صادره و اجلاس شورای مرکزی دانشگاه که با حضور کلیه مسئولان دانشگاه، روسای واحدهای دانشگاهی و مراکز آموزشی از سراسر کشور برگزار شد، تاکید نموده، در انتخابات ریاست جمهوری از هیچ کاندیدایی حمایت نکرده است، اما بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری و در جهت حضور حداکثری و مشارکت فراگیر مردم در انتخابات، هر یک از 4 کاندیدا و طرفدارانشان با رعایت قوانین و ضوابط توانستند، در دانشگاه آزاد اسلامی حضور پیدا کرده و سخنرانی نمایند.
2- از اموال و سرمایه دانشگاه آزاد اسلامی له یا علیه کاندیدایی هزینه نشده است.
3- اظهارات 2 تن از متهمان چهارمین دادگاه رسیدگی به اتهامات پرونده اغتشاشات اخیر تهران در خصوص دانشگاه آزاد اسلامی تکذیب می گردد.

.German.
25-08-2009, 22:55
فرهاد دانشجو در گفتگو با مهر: ریاست دانشگاه آزاد را قبول نمی‌کنم/ کاش استعفایم پذیرفته می‌شد

رئیس دانشگاه تربیت مدرس ضمن تکذیب فعالیت خود به عنوان رئیس دانشگاه آزاد در آینده ای نزدیک گفت: تا کنون با من صحبتی در این زمینه نشده و اگر هم پیشنهاد بدهند من آن را نخواهم پذیرفت. فرهاد دانشجو در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: من رئیس دانشگاه تربیت مدرس هستم که در حال حاضر یکی از دانشگاههای برتر کشور است و اگر هم قرار باشد خدمتی بکنم ترجیح می دهم در همین دانشگاه ادامه کار بدهم.
وی افزود: به دانشگاه آزاد اسلامی هم به عنوان یک نهاد دانشگاهی علاقه مند بوده و امیدوارم که پیشرفت بیشتری داشته باشد اما تمایلی به ریاست بر این دانشگاه ندارم و در صورت پیشنهاد این سمت را نخواهم پذیرفت.
فرهاد دانشجو به مهر گفت: با توجه به شرایط جسمانی و بیماری پدر و مادرم ترجیح می دهم که با استعفای من از ریاست دانشگاه تربیت مدرس هم موافقت شود تا بیشتر به امور آنها رسیدگی کنم.
وی درباره احتمال فعالیت به عنوان معاون و یا مشاور در وزارت علوم گفت: تا کنون در این باره صحبتی انجام نشده است.
برخی سایتها و منابع خبری روز گذشته از حضور فرهاد دانشجو در دانشگاه آزاد به جای عبدالله جاسبی خبر داده بودند.

DrXoX
25-08-2009, 23:23
این همون سایتی بود که قبل از آزمون تروجان و از این جور چیزا گرفته بود؟

ولی سایت اعلام نتایج azmoon.com هست!

بله سایت اعلام نتایج .com هستش ولی اخبارش .net بود که تازه دارن می سازنش ( دوباره می سازمت وطن و...)

dampayi
26-08-2009, 11:25
من یادم 2سال پیش که رفتیم نتایج دوستمو ببینیم هم سراسری (قبولیش) و هم آزاد با هم اومده بود!
امسالم همین جوریه؟
هم زمانه؟

dampayi
26-08-2009, 11:29
ولی احتمال میدم میاد
احتمال میدی 100 در صد؟:دی

آخه دانشگاه آزاد قانون نانوشته زیاد داره اگه من یک ترم نرم و دوباره مراجعه کنم غیبتم را مرخصی رد میکنن یا نه؟ تو رو به خدا یکی راهنماییم کنه

به ما گفتن با پول تو آزاد هر کاری بخوای می تونی بکنی حالا نمی دونم چی جوری!

Shahin_Turk
26-08-2009, 11:30
کسي از شهريه رشته برق الکترونيک دانشگاه آزاد اسلامي تبريز خبري داره؟

pooyaabi
26-08-2009, 14:00
کسي از شهريه رشته برق الکترونيک دانشگاه آزاد اسلامي تبريز خبري داره؟
راستش من خیلی در مورد الکترونیک نجف آباد تحقیق کردم اکثرا میکن با حدود 650 هزار شروع میشه کم کم میره بالا تا ترم اخر نهایتا رو 850 - 900 هزار هست ( البته همه میگن به تعداد واحد که میگیری بستگی داره ، ولی عادیش این طوریه)

Amirdb
26-08-2009, 17:04
میگم توی دانشگاه آزاد هم ایا بومی سازی اعمال میشه یا نه؟
مثلا اگه من انتخاب اولم رو بزنم فلان رشته توی تهران در حالی که شیراز زندگی می کنم و یه نفر دیگه هم که تهران زندگی می کنه همون رشته رو واسه انتخاب اولش بزنه.
حالا شانس قبولی من بیشتره یا اون؟
...........
یه سوال دیگه توی دانشگاه ازاد معدل کتبی سوم لحاظ میشه؟من امسال که توی آزمون آزمایشی دانشگاه آزاد شرکت کردم وقتی توی اینترنت فرم ثبت نام رو پر کردم نوشته بود معدل کتبی آخرین سال تحصیلی.میشه یه معدل بالاتر نوشت یا
اون ها میان از آمزش وپرورش میگیرن.یکی از دوستام معدلش رو بالتر نوشته بود آیا شانس قبولیش م یشترشده؟

mm00
26-08-2009, 17:10
میگم توی دانشگاه آزاد هم ایا بومی سازی اعمال میشه یا نه؟
مثلا اگه من انتخاب اولم رو بزنم فلان رشته توی تهران در حالی که شیراز زندگی می کنم و یه نفر دیگه هم که تهران زندگی می کنه همون رشته رو واسه انتخاب اولش بزنه.
حالا شانس قبولی من بیشتره یا اون؟
...........
یه سوال دیگه توی دانشگاه ازاد معدل کتبی سوم لحاظ میشه؟من امسال که توی آزمون آزمایشی دانشگاه آزاد شرکت کردم وقتی توی اینترنت فرم ثبت نام رو پر کردم نوشته بود معدل کتبی آخرین سال تحصیلی.میشه یه معدل بالاتر نوشت یا
اون ها میان از آمزش وپرورش میگیرن.یکی از دوستام معدلش رو بالتر نوشته بود آیا شانس قبولیش م یشترشده؟

بومی اره
امسال اولین سال محاسبه نمره های امتحان نهای تو کنکوره

Life24
26-08-2009, 17:52
سایت اعلام نتایج دانشگاه آزاد از دسترس خارج شد.

MaaRyaaMi
26-08-2009, 18:02

:دی
موقع ثبت نام یه کد رهگیری دانش آموزی وارد شده اون خودش اطلاعات و معدل و اینا رو داره

دوست شما فک کرده خیلی زرنگه:دی

behnam_roli
27-08-2009, 07:36
نتایج فردا اعلام میشه.

با چه منبعی شما صحبت میکنید؟

27-08-2009, 10:11
نتایج فردا اعلام میشه.
میگم چه زود نیمه دوم شهریور شد
دوستان میگن که سال قبل هم گفتن نیمه دوم ولی 11 ام دادن
حالا نتایج کنکور سراسری دانشگاه آزاد کی اعلام میشه؟

poria_mc
27-08-2009, 10:59
سایتش که دوباره باز شد! فقط یخورده رنگ و لعاب سایتشون رو عوض کردن!:31:

Life24
27-08-2009, 11:03
کاش روزنامه میدادن
بهتر از اینترنت بود

اینترنت راستش ادم یک جوری میشه

روزنامه اگر در نیای یا رشته مورد علاقه ات قبول نشی

تو خیابون راحت قدم میزنی و به بدبختی هات فکر میکنی
اما خونه چی

poria_mc
27-08-2009, 11:06
اما خونه چی
خوب بلند میشی میری تو خیابون قدم میزنی به بدبختی هات فکر میکنی!

Life24
27-08-2009, 11:34
بی خود دلمون رو صابون نزنیم
بعد از 10 شهریور میاد.

mehran_s87
27-08-2009, 13:47
سلام به همه ی دوستان .
خیلی عذر می خوام مزاحم انتظار کشیدنتون شدم .:31:
می خواستم ببینم کسی راجع به رشته ی طراحی فرآیندهای صنایع نفت / تهران جنوب ، اطلاعاتی داره .
ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید .:11:

Life24
27-08-2009, 17:59
اقا امروز گفتید میاد
دیدید نیومد:41:

s-a-l-i-m
27-08-2009, 18:02
الان کارنامه کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد امده؟؟؟؟؟؟؟

MaaRyaaMi
27-08-2009, 20:47
سلام به همه ی دوستان .
خیلی عذر می خوام مزاحم انتظار کشیدنتون شدم .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
می خواستم ببینم کسی راجع به رشته ی طراحی فرآیندهای صنایع نفت / تهران جنوب ، اطلاعاتی داره .
ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید

چه اطلاعاتی میخوای؟!!

منم انتخاب اولم همین رشته/دانشگاهه

27-08-2009, 21:19
دوستان تو این سایت که اصلا هیچ خبری از آزمون کنکور نیست که!!!!
پس اعلام نتایجشون کیه؟

MaaRyaaMi
27-08-2009, 21:48
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوستان تو این سایت که اصلا هیچ خبری از آزمون کنکور نیست که!!!!
پس اعلام نتایجشون کیه؟

یعنی چی نیس؟ خب اعلام نتایج ازاد تو همین سایته

نتایج کارشناسی هنوز اعلام نشده !

mm00
27-08-2009, 21:48
دوستان تو این سایت که اصلا هیچ خبری از آزمون کنکور نیست که!!!!
پس اعلام نتایجشون کیه؟

اینا هرسال میزارن لحظه اخر و هیچ خبری هم نمیدن یهوو میبینی اومد:دی

27-08-2009, 22:34
یعنی چی نیس؟ خب اعلام نتایج ازاد تو همین سایته

نتایج کارشناسی هنوز اعلام نشده !

اینا هرسال میزارن لحظه اخر و هیچ خبری هم نمیدن یهوو میبینی اومد
آره من منظورم کنکور سراسری دانشگاه آزاد هستش
این کارشناسی مارشناسی هم رفته رو نخ ما

Life24
28-08-2009, 11:12
این ها خداوکیلی مردم رو مسخره نکردن؟
مگر چند تا داوطلب دارن
الان نزدیک به دو ماه هست ملت رو الاف کردن.

انگار دارن چی کار میکنن
گندشو در اوردن دیگه

mehran_s87
28-08-2009, 11:26
چه اطلاعاتی میخوای؟!!

منم انتخاب اولم همین رشته/دانشگاهه
آخه معلممون میگفت کسایی که این رشته رو میزنن باید برن کار دولتی پیدا کنن ( که عمرا پیدا بشه ) و گرنه هیچ شرکت خصوصی نیست که این رشته به دردش بخوره . در ضمن می خواستم ببینم میزان تقاضا براش زیاده یا نه . و برای قبولی باید چه ترازی بیاریم .
ممنون میشم بجوابید .:11:

28-08-2009, 12:39
عجب مدیریت گندی دارن ها

Life24
28-08-2009, 13:15
عجب مدیریت گندی دارن ها
اره بابا

بزار اصلا یک جریان رو برات تعریف کنم

روزی که ازاد کنکور داشتیم

رفتیم محل
دیدیم چند تا کوچه هست و به همه گفتم دانشگاه بیائید با این ادرس

و کدام ساختمان رو مشخص نکرده بودن
مثلا ساختمان فنی مهندسی

چون مکشل اینجا بود که ساختمان های دیگه محل های دیگه تو اون شهرک بودن

بعد در رو 7:30 باز کردن

یعنی یک بدبختی اگر اشتباه ایستاده بود باید قید کنکور رو میزد
به هیچ وجه نمی تونست ساختمان های دیگه رو پیدا کنه.

=========
حالا هم اعلام نتایج رو داشته باشید.
سراسری که بالای یک میلیون داوطلب داشت چند هفته پیش دیدید که نتایج رو زد تو سایت
بعد یک هفته انتخاب رشته
اطلاعات رو بر میدارن برای انتخاب رشته

حالا 10-15 روز دیگه باز میریزن اطلاعات رو روی سایت.

حالا اینها یک هفته بعد از سراسری ازمون گرفتن
یک سره هم میخوان اعلام کنن

چقدر معطل میکنن ملت رو.:2:

28-08-2009, 14:21
اصلا کلا این دانشگاه مشکل داره
برا دوستان فروم بعد آزمون کنکور تعریف کردم که چه بلایی به سرمون اومد
از خیس شدن پاسخنامه داوطلب توسط ناظر یا باد بردن همه پاسخ نامه ها به انتهای سالن و هزار مرض دیگه ای که روز آزمون به سرمون اومد
در آخر هم پای رئیس جلسه خورد به لیوان یکبار مصرف یکی از داوطلبا که با صدای دارامب و دورومب رفت انتهای سالن و همه اح اوخ و پف کردن

Life24
28-08-2009, 16:34
دوستان عزیز»:
خبر دارم 100 درصد معتبر .

نتایج روز 4 شنبه می آد. که تو تقویم میشه 14 شهریور.

Life24
28-08-2009, 16:35
اصلا کلا این دانشگاه مشکل داره
برا دوستان فروم بعد آزمون کنکور تعریف کردم که چه بلایی به سرمون اومد
از خیس شدن پاسخنامه داوطلب توسط ناظر یا باد بردن همه پاسخ نامه ها به انتهای سالن و هزار مرض دیگه ای که روز آزمون به سرمون اومد
در آخر هم پای رئیس جلسه خورد به لیوان یکبار مصرف یکی از داوطلبا که با صدای دارامب و دورومب رفت انتهای سالن و همه اح اوخ و پف کردن
البته زیاد هم نمیشه حرف زد
و گرنه میگن میخواستی درس بخونی بری دولتی :20:

در مجموع اشکلاتی دارد ولی راضی کننده است.و قشر عظیمی از مردم رو برده دانشگاه و درس خوانند.

خیلی ها بعد از دانشگاه توانستند بروند سر کار
خیلی شوهر کنند:31:

در کل خوب هست.:11:

mm00
28-08-2009, 16:58
دوستان عزیز»:
خبر دارم 100 درصد معتبر .

نتایج روز 4 شنبه می آد. که تو تقویم میشه 14 شهریور.

امروز 6 ام هستا
چهارشنبه میشه 11 ام!
حالا منبعت گفته 14 ام یا 4 شنبه !

MaaRyaaMi
29-08-2009, 11:25
آخه معلممون میگفت کسایی که این رشته رو میزنن باید برن کار دولتی پیدا کنن ( که عمرا پیدا بشه ) و گرنه هیچ شرکت خصوصی نیست که این رشته به دردش بخوره . در ضمن می خواستم ببینم میزان تقاضا براش زیاده یا نه . و برای قبولی باید چه ترازی بیاریم .
ممنون میشم بجوابید معلمتون هیچ اطلاعاتی نداشته ! چون استادای رشته مهندسی شیمی هم تاکیدشون رو این رشته هست ....
این رشته مثل سایر مهندسی های شیمی نیس و اتفاقا کارش بیشتر مدیریت هست و همه جا براش کار پیدا میشه
یعنی این گرایش + گاز و پتروشیمی و پالایش در مقابل سایر گرایشهای مهندسی شیمی بازار کارشون خیلی خوبه ولی خوب گاز و پتروشیمی و .... آره به درد کار دولتی میخورن و مناطق جنوبی ایران واسه استخراج ... ولی این گرایش نه جاهای دیگه هم کاربرد داره ! نگران بازار کارش نباش...

میزان تقاضا برای بازار کار یا دانشگاه ؟

اگه دانشگاه منظورته توی دفترچه زده 100 تا ولی طبق اخرین اطلاعاتم تهران جنوب پارسال حدود 200 تایی گرفته :دی
و ترازش هم خیلی زیاد بالا نیس یعنی من تا اونجا که یادمه سال 86 آخرین نفر 5700 بود ... پارسال چون این رشته دختر هم می گرفت شد 6200
امسال هم باید حدود 6000 اینا باشه:دی ! البته یه حدسه !
ایشالا جفتمون قبول میشیم :دی

ramin 69
29-08-2009, 13:53
سلام
میخواستم بدونم کسی اینجا در مورد شهریه ی رشته ی مهندسی لیزر اپتیک دانشگاه علوم تحقیقات اطالاعی داره؟ و اینکه چجور رشته اییه

seyyedi
29-08-2009, 14:46
دوستان سلام

معلمتون هیچ اطلاعاتی نداشته !
تایید میشه

ممنون میشم بجوابید .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببینید توی رشته های مرتبط با نفت و پتروشمی بهترین جاها واسه کار همون کار دولتی هست
اگه خصوصی هم باشه باز کارش پیمانکاری واسه دولت
نشنیدی میگن یکی از بهترین جاها واسه کار شرکت نفته
بنده همی میگم خیلی نگران کارش نباش

سلام
میخواستم بدونم کسی اینجا در مورد شهریه ی رشته ی مهندسی لیزر اپتیک دانشگاه علوم تحقیقات اطالاعی داره؟ و اینکه چجور رشته اییه
تا اونجایی که من میدونم این رشته بازار کار خوبی نداره
همین

mf.designing
29-08-2009, 14:52
دوستان این ماجرای عوض شدن درصدها چیه ؟!!
آخه من چند نفر از دوستان رو دیدم که مثلا میگفت که به خدا زبان رو نزدم بعد امتحان واسم 40% نشون داده و یا بلعکس !!! امکان داره ؟!

Life24
30-08-2009, 09:22
آخه من چند نفر از دوستان رو دیدم که مثلا میگفت که به خدا زبان رو نزدم بعد امتحان واسم 40% نشون داده و یا بلعکس !!! امکان داره ؟!
فکر نکنم این قدر دیگه شیر تو شیر باشد

دوستان 4 شنبه نتایج میاد :31:

30-08-2009, 10:27

شما کدوم ناحیه و مدرسه بودی؟(پیش دانشگاهی)

Life24
30-08-2009, 10:40
نتایج کنکور سراسری دانشگاه آزاد ساعت 10 سه شنبه اعلام می‌شود
معاون اجرایی مرکز آزمون دانشگاه آزاد از زمان اعلام نتیجه کنکور سراسری این دانشگاه خبر داد و گفت: نتایج کنکور سراسری دانشگاه آزاد سه شنبه 10 شهریور ماه در ساعت 10 صبح از طریق سایت اینترنتی مرکز آزمون این دانشگاه منتشر می شود.

محمد رضا مهراد فر در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: داوطلبان شرکت کننده در این آزمون می توانند با مراجعه به سایت مرکز آزمون به نشانی آزمون. کام از نتیجه نهایی پذیرش اطلاع یابند.

وی افزود: از میان تعداد شرکت کنندگان در کنکور پزشکی و غیرپزشکی دانشگاه آزاد 300 هزار نفر در سال تحصیلی آینده پذیرش می شوند.

مهرادفر در ادامه به مهر گفت: 635 هزار نفر در آزمون غیر پزشکی و 165 هزار نفر در آزمون علوم پزشکی دانشگاه آزاد شرکت کردند.

کنکور غیر پزشکی دانشگاه آزاد در روزهای پنجشنبه و جمعه 11 و 12 تیرماه و آزمون پزشکی این دانشگاه نیز در جمعه 26 تیرماه برگزار شد.

Life24
30-08-2009, 10:41
حال کردید گفتم کی میاد.
منبع موثق هست؟

attractive_girl
30-08-2009, 10:52
یعنی کلا از 800 هزارتا 300 هزارتا قبول میشن؟/

Life24
30-08-2009, 11:07

این موضوع رو من قبل از عید هم گفتم
کسی اصلا اعتنایی نکرد و می گفتند شایعه سازی نکنید.
البته تعدادی میرن دانشگاه دولتی و تعدادی ازماشی و تعدادی میمونن برای سال اینده
لی خوب باز هم اون تعداد نمیشه! :2:

PNC
30-08-2009, 11:09
بله یادمه فردای کنکور سراسری دانشگاه آزاد جاسبی اومد گفتش که امسال 300 هزار نفر پذیرش میشن:13:
فکر کنم دانشگاه آزاد هم میخواد یه جورایی جلوی هرکی از راه میرسه بره دانشگاه رو بگیره :31:

mm00
30-08-2009, 11:13

من که فکر کنم فقط در حد شایع هست! من خودم به چشم دیدم رشته 100 نفری 200 نفر گرفته!!!
راستی دانیال لینک منبعت رو هم میدادی دیگه همه شک ها از بین میرفتا!
ویرایش:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید منبع

MaaRyaaMi
30-08-2009, 11:15
منبع خبر ؟؟؟؟؟؟

Life24
30-08-2009, 11:17
من که فکر کنم فقط در حد شایع هست! من خودم به چشم دیدم رشته 100 نفری 200 نفر گرفته!!!

نه بحث رو سیاسی نمیخواهم بکنم
اما نظر من این هست که پشت پرده اختلافاتی وجود دارد
همان طور که میدانید وزیر علوم دولت نهم و خود احمدی نزاد گفت دانشگاه مازاد!!!!

و بعد از تعین وزیر علوم جدید اساسنامه دانشگاه ازاد میرود در شورای عالی انقلاب فرهنگی
اون وقت اصلاح خواهد شد

سپس رئیس جدید معرفی میکنند . و جسابی رای نخواهد اورد
پس منتظر تغیر جاسبی باشید

و دانشگاه ازاد یک جور هایی داره محدود میشه

Life24
30-08-2009, 11:18
منبع خبر ؟؟؟؟؟؟

مال نتایج؟ خبرگزاری مهر.

من منبع موثق بهم گفت 4 شنبه 11 هم
الان شده 3 شنبه 10 ام

که میشه همین فردا شب ساعت 12 شب به عد.
همیشه حداقل 5-6 ساعت زودتر میدن نتایج رو
سراسری امسال هم این طوری بود.

asroma08
30-08-2009, 16:01
من تا یاد دارم دانشگاه ازاد همیشه ظرفیتش رو نزدیکه 300 هزار اعلام کرده و امسال هم همین طور بوده
تعداد قبولی با ظرفیت فرق داره ها...!
شاید تعداد قبولی ها نزدیک 600-700 هزار تا باشه اما 200-300 هزار نفر از قبولی ها به دانشگاه نمیرند تا ظرفیت همون 300 هزار تا باشه . شاید نصف قبولی ها به دلایل مختلف مثه ( قبولی در دانشگاه سراسری - ازمایشی شرکت کردن - هزینه ی بالا و نرفتن به ازاد و ... ) به دانشگاه نرن

30-08-2009, 16:03
پس اون قضیه آقا امسال ظرفیت ها بیشتر شده و برا هر داوطلب احتمال قبولی 60 در صده چی شد؟؟

mehdiaga
30-08-2009, 16:36
آقا آقا یه خبر خوش ....
تاریخ اعلام نتایج رشته های غیر پزشکی و پزشکی دانشگاه آزاد اعلام شد ......
تاریخ 88/6/10 همین سه شنبه:8:

sarina1364
30-08-2009, 16:37
سلام به همه من سارینا هستم و جدیدالورود
میشه منو از سردرگمی دربیارین من چه کار کنم کدام دانشگاه بهتره

MaaRyaaMi
30-08-2009, 21:28
من تا یاد دارم دانشگاه ازاد همیشه ظرفیتش رو نزدیکه 300 هزار اعلام کرده و امسال هم همین طور بوده
تعداد قبولی با ظرفیت فرق داره ها...!
شاید تعداد قبولی ها نزدیک 600-700 هزار تا باشه اما 200-300 هزار نفر از قبولی ها به دانشگاه نمیرند تا ظرفیت همون 300 هزار تا باشه . شاید نصف قبولی ها به دلایل مختلف مثه ( قبولی در دانشگاه سراسری - ازمایشی شرکت کردن - هزینه ی بالا و نرفتن به ازاد و ... ) به دانشگاه نرن

آره موافقم
تازه خیلی از بچه های سوم کنکور ازاد آزمایشی شرکت می کنن ولی نمی تونن برن
ظرفیت ها فرقی نکرده بود امسال فقط کافیه دفترچه امسال و با پارسال مقایسه کنی فرقی نکرده

لام به همه من سارینا هستم و جدیدالورود

سلام ! خوش اومدی

منظورت چیه ؟ کدوم دانشگاه مد نظرت هست؟

mm00
30-08-2009, 21:29
اینو فکر کنم واسه سال دیگه پرسیدی؟:31:

این همه منتظر این خبر بودم حالا زیاد خوشحال نیستم

عجب!!

.German.
30-08-2009, 23:06
نحوه اعتراض داوطلبان کنکور‌ آزاد به نتایج اعلام شد

نحوه اعتراض داوطلبان کنکور‌ سراسری دانشگاه آزاد اسلامی به نتایج نهایی این آزمون از طریق مرکز آزمون این دانشگاه اعلام شد. به گزارش خبرگزاری مهر، داوطلبان کنکور سراسری دانشگاه آزاد اسلامی در گروههای پزشکی و غیر پزشکی می توانند از ساعت 10 صبح روز سه شنبه هفته جاری با مراجعه به سایت اعلام نتایج مرکز آزمون به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کارنامه های خود را مشاهده کنند.
داوطلبان می توانند هرگونه اعتراض احتمالی نسبت به نتیجه آزمون خود را از طریق پایگاه اینترنتی مرکز آزمون به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ارسال و کد رهگیری جهت پیگیری اعتراض خود را دریافت کنند.
از میان تعداد شرکت کنندگان کنکور پزشکی و غیرپزشکی دانشگاه آزاد 300 هزار نفر در سال تحصیلی آینده پذیرش می شوند.

635 هزار نفر در آزمون غیر پزشکی و 165 هزار نفر در آزمون علوم پزشکی دانشگاه آزاد شرکت کردند.
کنکور غیر پزشکی دانشگاه آزاد در روزهای پنجشنبه و جمعه 11 و 12 تیرماه و آزمون پزشکی این دانشگاه نیز در جمعه 26 تیرماه برگزار شد.

.German.
30-08-2009, 23:10
نتایج کنکور سراسری دانشگاه آزاد ساعت 10 سه شنبه اعلام می‌شود

معاون اجرایی مرکز آزمون دانشگاه آزاد از زمان اعلام نتیجه کنکور سراسری این دانشگاه خبر داد و گفت: نتایج کنکور سراسری دانشگاه آزاد سه شنبه 10 شهریور ماه در ساعت 10 صبح از طریق سایت اینترنتی مرکز آزمون این دانشگاه منتشر می شود. محمد رضا مهراد فر در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: داوطلبان شرکت کننده در این آزمون می توانند با مراجعه به سایت مرکز آزمون به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از نتیجه نهایی پذیرش اطلاع یابند.
وی افزود: از میان تعداد شرکت کنندگان در کنکور پزشکی و غیرپزشکی دانشگاه آزاد 300 هزار نفر در سال تحصیلی آینده پذیرش می شوند.
مهرادفر در ادامه به مهر گفت: 635 هزار نفر در آزمون غیر پزشکی و 165 هزار نفر در آزمون علوم پزشکی دانشگاه آزاد شرکت کردند.

30-08-2009, 23:12

دانشگاه آزاد دیگه :دی
من که نفهمیدم تو چی گفتی:19:

Mehran Malfoy
31-08-2009, 07:18
سلام خدمت همه ی اساتید گرامی .:31: ممنون میشم اگه به سوال منه تازه وارد هم جواب بدید :
من انتخاب اولم رو مهندسی شیمی / طراحی فرآیندهای صنایع نفت / تهران جنوب زدم . فرض بر اینکه ظرفیت پذیرشش 150 تا باشه ، و رتبه ی من شده 160 و انتخاب اول قبول نشدم ولی انتخاب دومم رو که مهندسی نفت / علوم و تحقیقات هست رو قبول شدم . از طرف دیگه مثلا 50 نفر از قبول شدگان رشته ی انتخاب اولم بنا به هر دلیلی ثبت نام نمیکنن ( یا میرن سراسری یا آزمایشی بودن یا ... ) . حالا میخواستم ببینم اینجا اسم من توی لیست ذخیره های رشته ی انتخاب اولم هستش ؟ یا نه چون تو انتخاب دومم قبول شدم باید حتما اونو برم .

میدونم سوالم یه کم پیچیده بود ، ولی ممنون میشم سریعا پاسخ بدید .:20:

همین الان که داشتم این مطلبو می نوشتم هم کانال 6 اعلام کرد فردا نتایج رو میگن .... :18::41:

shifter
31-08-2009, 11:04
اي واي!!! :41:
بچه ها من فردا امتحان رانندگي دارم...!!:13::41:
بايد از صبح ساعت 7 برم و ميگن كه تا 12 يا شايد يك ظهر حتي طول بكشه...!!!:18::18:
نتايج صبح مياد يا...؟ :41:

خدا كنه صبح نياد...!:31:

Life24
31-08-2009, 11:08
اي واي!!! :41:
بچه ها من فردا امتحان رانندگي دارم...!!:13::41:
بايد از صبح ساعت 7 برم و ميگن كه تا 12 يا شايد يك ظهر حتي طول بكشه...!!!:18::18:
نتايج صبح مياد يا...؟ :41:

خدا كنه صبح نياد...!:31:

تجربه نشان داده است هر ساعتی می گویند چنند ساعت قبل می آروند روی سایت.
برای تست و ... .

مثلا سنجش امسال گفت فلان روز یعنی از 12 شب به بعد میشد.
اما ساعت 6 تا 6:30 روی سایت رفت نتایج

ممکن هست عصر یا شب یا اوایل صبح بیاد.

shifter
31-08-2009, 12:49
تجربه نشان داده است هر ساعتی می گویند چنند ساعت قبل می آروند روی سایت.
برای تست و ... .

مثلا سنجش امسال گفت فلان روز یعنی از 12 شب به بعد میشد.
اما ساعت 6 تا 6:30 روی سایت رفت نتایج

ممکن هست عصر یا شب یا اوایل صبح بیاد.

اره! خدا كنه اينم همين شب يا فردا صبح زود بياد...! :20:
بچه ها پايه هستن كه دوباره يه گروپ درست كنيم و ...؟:31::31::31:

attractive_girl
31-08-2009, 12:58
اره! خدا كنه اينم همين شب يا فردا صبح زود بياد...! :20:
بچه ها پايه هستن كه دوباره يه گروپ درست كنيم و ...؟:31::31::31:

'گروه چی؟'

alisahaf70
31-08-2009, 13:04
گفته 10 صبح

wnba
31-08-2009, 13:14
بچه ها این ÷تروشیمی شیرازو خیلیا زدن؟

mf.designing
31-08-2009, 13:29
سایت الان زده ، 10 شهریور ساعت 10 صبح ، پس نتیجه میگیریم که ساعت 12 شب یا 8 صبح نتیجه ها میاد ! :دی

sarina1364
31-08-2009, 13:38
سلام بچه ها
من هنوز یه سوال دارم من کاردانی ام را در آموزشکده فنی و حرفه ای روزانه گذراندم به نظرتون اگه کارشناسی پیوسته آزاد قبول بشم تطبیق واحد می دن(رشته کامپیوترم)

farshidshd
31-08-2009, 13:57
سلام بچه ها
من هنوز یه سوال دارم من کاردانی ام را در آموزشکده فنی و حرفه ای روزانه گذراندم به نظرتون اگه کارشناسی پیوسته آزاد قبول بشم تطبیق واحد می دن(رشته کامپیوترم)

دقیقا مثل من هستی

20 واحد جبرانی باید بگذرونی ...

یعنی به ما ها 20 واحد بیشتر میدن

MORINIO
31-08-2009, 14:02
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 7 (7 کاربران و 0 مهمان)

همه آزادیا ریختن تو تاپیک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]