PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع مـــباحــث مرتبـــط با دانشـــگاه آزاد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39

HOJ-JAT
19-10-2014, 20:51
سلام
من ارشد نرم کرمان قبولیدم البته علوم تحقیقاتش حالا میخوام انتقالی بگیرم ب یکی از شهرستان های استان کرمان محل سکونتم میخواستم ببینم ایا انتقالی میدن؟؟ واصلا کار خوبی هست ؟؟ یعنی مدرکش بعدا فرق نمیکنه؟؟؟

mohsen_gh1991
19-10-2014, 22:16
سلام
من ارشد نرم کرمان قبولیدم البته علوم تحقیقاتش حالا میخوام انتقالی بگیرم ب یکی از شهرستان های استان کرمان محل سکونتم میخواستم ببینم ایا انتقالی میدن؟؟ واصلا کار خوبی هست ؟؟ یعنی مدرکش بعدا فرق نمیکنه؟؟؟
شما برو تو سایت azmoon.net قسمت سامانه جابجایی دانشجویان. اونجا میتونی ثبت نام کنی

ariajoker
19-10-2014, 23:41
دوستان ایا مدیر گروه دسترسی و این قدرت رو داره که پیش نیاز یک درس که تاکنون اخذ نشده رو درصورتی که دانشجو ترم اخر نباشه و اون پیش نیاز رو هم تا کنون اخذ نکرده باشه صورت همنیاز دربیاره ؟
بطور مثال بنده درس پروژه بتن دارم و این درس سه درس پیش نیاز داره دوتاش رو پاس کردم ولی یکیش رو تاکنون نگرفتم و ترم دیگه برنامه درام پروژه بنن رو هم بگیرم . درصورتی ممکنه که اون درس رو برام صورت همنیاز دربیاره .
به مدیر گروه گفتم گفت همچین چیزی امکان نداره . گفتم تو نمیخای یا امکانش نیست گفت نظر من مهم نیست امکانش نیست .
درصورتی که خبر دارم در همین دانشگاه مدیر گروه های دیگه این کارو رو برای دانشجو انجام دادن .
حالا پیشنهادتون چیه ؟ برم پیش رییس دانشگاه موضوع رو مطرح کنم ؟

HOJ-JAT
20-10-2014, 10:23
شما برو تو سایت azmoon.net قسمت سامانه جابجایی دانشجویان. اونجا میتونی ثبت نام کنی
من الان دوهفته رقتم کلاس اگر اونا قبول کنن باید از الان برم یا ترم بعد؟؟

Rossin
20-10-2014, 16:48
دوستان ایا مدیر گروه دسترسی و این قدرت رو داره که پیش نیاز یک درس که تاکنون اخذ نشده رو درصورتی که دانشجو ترم اخر نباشه و اون پیش نیاز رو هم تا کنون اخذ نکرده باشه صورت همنیاز دربیاره ؟
بطور مثال بنده درس پروژه بتن دارم و این درس سه درس پیش نیاز داره دوتاش رو پاس کردم ولی یکیش رو تاکنون نگرفتم و ترم دیگه برنامه درام پروژه بنن رو هم بگیرم . درصورتی ممکنه که اون درس رو برام صورت همنیاز دربیاره .
به مدیر گروه گفتم گفت همچین چیزی امکان نداره . گفتم تو نمیخای یا امکانش نیست گفت نظر من مهم نیست امکانش نیست .
درصورتی که خبر دارم در همین دانشگاه مدیر گروه های دیگه این کارو رو برای دانشجو انجام دادن .
حالا پیشنهادتون چیه ؟ برم پیش رییس دانشگاه موضوع رو مطرح کنم ؟

دروس پیش نیاز چیزی نیست که مدیر گروه بتونه توش تغییری ایجاد کنه توی در چارت اموزشی ثبت شده شما میتونید اون دروس رو بصورت هم نیاز با هم انتخاب کنید،
یعنی پروژه بتن رو به همراه پیش نیازش ترم دیگه همنیاز کنید.این کارو اموزش براتون انجام میده
البته این در صورتی امکان داره که شما ترم اخر باشید یا یکبار درس پروژه بتن رو برداشته باشید و حذف و یا افتاده باشیدش

این کار ربطی به مدیر دانشگاه نداره و اون هم شما رو ارجاع میده به مدیر اموزش و مدیر گروه!
چیزی دیگه ام که هست اینکه همنیاز کردن درسا سخته چون مواردی رو توی درس اصلی میگن که شما باید اون رو توی پیشنیاز گذرونده باشید تا براتون ابهامی پیش نیاد.

شاید اگر معدلتون بالا باشه براتون این کار انجام بدن اگر هم نشد بنظرم عجله نکنید اینجوری ترمتون سنگین میشه و پاس کردنش سخت تر

Rossin
20-10-2014, 16:50
من الان دوهفته رقتم کلاس اگر اونا قبول کنن باید از الان برم یا ترم بعد؟؟
مهلت ثبتنام مهمانی و انتقالی ترم مهر تموم شده و دیگه شمارو برای این ترم پذیرش نمیکند
اگر الان ثبتنام کنید میره برای ترم بهمن
این دیگه دست اونجا و دانشگاه خودتون نیست چون از مرکز اصلی تایید میشه.

ariajoker
20-10-2014, 21:22
دروس پیش نیاز چیزی نیست که مدیر گروه بتونه توش تغییری ایجاد کنه توی در چارت اموزشی ثبت شده شما میتونید اون دروس رو بصورت هم نیاز با هم انتخاب کنید،
یعنی پروژه بتن رو به همراه پیش نیازش ترم دیگه همنیاز کنید.این کارو اموزش براتون انجام میده
البته این در صورتی امکان داره که شما ترم اخر باشید یا یکبار درس پروژه بتن رو برداشته باشید و حذف و یا افتاده باشیدش

این کار ربطی به مدیر دانشگاه نداره و اون هم شما رو ارجاع میده به مدیر اموزش و مدیر گروه!
چیزی دیگه ام که هست اینکه همنیاز کردن درسا سخته چون مواردی رو توی درس اصلی میگن که شما باید اون رو توی پیشنیاز گذرونده باشید تا براتون ابهامی پیش نیاد.

شاید اگر معدلتون بالا باشه براتون این کار انجام بدن اگر هم نشد بنظرم عجله نکنید اینجوری ترمتون سنگین میشه و پاس کردنش سخت تر
اتفاقا اصلا ترمم سنگین نیست ترم اینده . پیش نیاز دروس پروزه سازه های بتن ارمه 2 و تحلیل سازه های 2 و مهندسی پی هستش . من بین همه ی این دروس فقط درس پی رو نگذروندم و ترم دیگه میخوام بردارمش .
ولی درس پروژه رو هم میخوام بردارم درصورتی که یکی از پیش نیازهاش که درس پی هست رو تا حالا نگرفتم .
اما در رابطه با همنیاز کردن هم میدونم مدیر گروه یکی دیگه از رشته ها همین کار رو برای دانشجوش در همین دانشگاه انجام داده .

حالا شما پیشنهادتون چیه ؟ به کجا مراجعه کنم ؟ چطور رضایتشون رو جلب کنم ؟

sdfssdfs
20-10-2014, 21:50
اتفاقا اصلا ترمم سنگین نیست ترم اینده . پیش نیاز دروس پروزه سازه های بتن ارمه 2 و تحلیل سازه های 2 و مهندسی پی هستش . من بین همه ی این دروس فقط درس پی رو نگذروندم و ترم دیگه میخوام بردارمش .
ولی درس پروژه رو هم میخوام بردارم درصورتی که یکی از پیش نیازهاش که درس پی هست رو تا حالا نگرفتم .
اما در رابطه با همنیاز کردن هم میدونم مدیر گروه یکی دیگه از رشته ها همین کار رو برای دانشجوش در همین دانشگاه انجام داده .

شما کدوم دانشگاهی ؟

Rossin
20-10-2014, 23:05

ببینید اگر نگاهی به چارت اموزشیتون انداخته باشید بعضی از دروس هم نیاز هم هستند یعنی میشه اینارو باهم گرفت بعضی پیشنیاز هم هستند و فقط در صورتی که قبلا گفتم میشه اونارو اخذ کرد.
همه چی بستگی به مدیر اموزش و مدیر گروهتون داره،شاید اگر این کارو کنن بقیه دانشجوها شاکی بشند که چرا برای اون ها امکان پذیر نبود!
زمان حذف و اضافتون تموم شده؟اگر جا داریید ورش دارید بعد وسط ترم حذفش کنید تا ترم دیگه بتونید با اون درس پروژه برش دارید.
باید ببینید اون دانشجو چه شرایطی داشته که مدیر گروه براش این کارو کرده،
والا نمیدونم چی بگید که انجام بدن چون مدیر گروه و مدیر اموزش حرف حرف خودشه و بنوعی به قول خودش طبق قانون عمل میکنه ولی برید پیش مدیر گروهتون اگه اون راضی بشه حل میشه.
بعدش فکر کنم مسئول اموزش باید براتون این کارو انجام بده تا موقع انتخاب واحد با اخطار مواجه نشید.

sarhang10
23-10-2014, 14:16
سلام به همه،
یه سوال داشتم :
روز اول که برای ثبت نام مراجعه میکنیم چقد باید پول بدیم؟منظورم این که میشه کارهای اداری رو انجام داد و اون مبلغ 95هزار تومن بیمه و... رو داد و یک روزه دیگه یرای کارهای مالی مراجعه کرد؟
اصن میخوام بدونم روز ثبت نام ترتیب کاری چیه،حتما باید همون روز اول چک رو بدی،یا نه مثلن فرداش میشه برای کارهای مالی اقدام کنی؟

Rossin
23-10-2014, 18:04
سلام به همه،
یه سوال داشتم :
روز اول که برای ثبت نام مراجعه میکنیم چقد باید پول بدیم؟منظورم این که میشه کارهای اداری رو انجام داد و اون مبلغ 95هزار تومن بیمه و... رو داد و یک روزه دیگه یرای کارهای مالی مراجعه کرد؟
اصن میخوام بدونم روز ثبت نام ترتیب کاری چیه،حتما باید همون روز اول چک رو بدی،یا نه مثلن فرداش میشه برای کارهای مالی اقدام کنی؟

سلام
روز اول ثبتنام باید یه مبلغی رو از شهریه ثابت بریزید تا براتون انتخاب واحد کنند و بعد از انتخاب واحد شهریه متغییر رو بریزید.
من روز اول کارای اداریمو کردم فرداش رفتم یکمی از شهریه ثابتو ریختم،(شهریه ثابت 650 تومن بود من 400 ریختم)
باقیشو وقتی انتخاب واحد کردن برام تا قبل از امتحانای ترم اول یعنی تاقبل از گرفتن کارت ورود به جلسه ریختم.
اگر میخوایید چک بدید که باید بعد از کارهای اداری برید قسمت مالی کارتون رو انجام بدین .
حد اقل یک سوم از شهریه ثابت رو باید بریزید فکر کنم.

از زمان ثبتنامم چند سال گذشته من روند خودمو گفتم ولی شاید دوستان این ترم ثبتنام کردند و با خبر باشند

HOJ-JAT
26-10-2014, 23:36
سلام این انتقالی ارشدا که توی azmoon.net هست
میشه ثبت نام کرد ولی نرفت؟؟ یا اگر قبول کردن حتما باید بری؟

smock-74
27-10-2014, 17:26
میشه یه ترم تو ازاد شهر خودم بخونم بعدش انتقالی برا پیام نور شهر خودم ادامه تحصیل بدم؟
پسرم، دلیلش هم مالیه

After4Ever
27-10-2014, 21:33
سلام این انتقالی ارشدا که توی azmoon.net هست
میشه ثبت نام کرد ولی نرفت؟؟ یا اگر قبول کردن حتما باید بری؟

کلا از انتقالی یکبار میشه در هر مقطع استفاده کرد

After4Ever
27-10-2014, 21:34
میشه یه ترم تو ازاد شهر خودم بخونم بعدش انتقالی برا پیام نور شهر خودم ادامه تحصیل بدم؟
پسرم، دلیلش هم مالیه

نمیشه متاستفانه

HOJ-JAT
28-10-2014, 10:21
سلام بورسیه دانشگاه ازاد مقطع دکتری را چجوری میدن شرایطش رو خوندم...ایا به دانشگاهی که ارشد گرقتی هم بستگی داره؟؟؟

samir.1234
29-10-2014, 13:06
دوستان پانزدهمين دوره تجليل از پژوهشگران و فناوران برتر كشور بزودي شروع ميشه
بعد سايت دانشگاه ما زده كه اعضاي هيئت علمي رزومه و كارهاشون رو ارسال كنند !

دانشجويان نميتونن ؟؟؟

بعد سوال بعدي اينكه نميشه بصورت مستقيم ارسال كنيم نه از طرف دانشگاه؟
تشكر

alavi71
04-11-2014, 14:09
دوستان پانزدهمين دوره تجليل از پژوهشگران و فناوران برتر كشور بزودي شروع ميشه
بعد سايت دانشگاه ما زده كه اعضاي هيئت علمي رزومه و كارهاشون رو ارسال كنند !

دانشجويان نميتونن ؟؟؟

بعد سوال بعدي اينكه نميشه بصورت مستقيم ارسال كنيم نه از طرف دانشگاه؟
تشكر

تجلیسل برای مدال اوران و افراد دارای ثبت اختراع هست ....
شما برای همکاری با دانشگاه باید به باشگاه فرهنگی داشنگاه مراجعه کنید ...

stealer
04-11-2014, 15:32
دوستان من معافیت تحصیلیمو از پلیس +10 گرفتم
ولی هنوز به دانشگاه تحویل ندادم
میخواستم بدونم مشکلی نداره؟
شنبه میخوام بدم

alavi71
05-11-2014, 21:37
شنبه میخوام بدم

برای ثبت نهاای ثبتام شما برگه معافیت تحصیلی باید باشه.تا استعام بدون مشکل تحصیلتون به دانشگاه صادر بشه

alavi71
05-11-2014, 21:42
شنبه میخوام بدم

برای ثبت نهای ثبتام شما برگه معافیت تحصیلی باید باشه.تا استعام بدون مشکل تحصیلتون به دانشگاه صادر بشه

amirharry
08-11-2014, 22:54
دوستان اینجا کسی برای تحصیل خارج از کشور اقدام کرده؟؟ من بیچاره شدم تا بتونم مدارک لازم رو بگیرم ولی نمی تونم حالیشون کنم که چه می خوام. مثلا تعداد واحدهایی که مونده تا پاس کنم یا اطلاعات کلی در مورد رشتم (مهندسی صنایع) که چند واحده و مدت دوره چقدره. تنها چیزی که تونستم بگیرم ریز نمراتم بوده. می خواستم بدونم دانشگاه آزاد مرجعی نداره که در مورد رشته هاش همچین اطلاعاتی داشته باشه؟ کسی تا حالا اقدامی مشابه من نکرده؟

این مدارکیه که یکی از دانشگاه های اتریش برای مدیریت زنجیره تامین می خواد

Documents required for all programs (as PDF files, max. size: 2 MB each upload):

In the event that you have already completed your relevant first degree program: Degree certificate
(Applicants who will finish their Bachelor's programs after the application deadline but before the start of the Master's program are welcome to apply as well.)
Official transcripts of all courses passed within the relevant first degree program, including grades, weekly hours and/or ECTS credits or credits. Please also read this important information ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])!
Information provided by your university about the legally required duration of the program and the number of ECTS credits or credits or weekly hours required for the completion of the program (e.g. Diploma Supplement or confirmation issued by your university, WU students are not required to provide this information). Please also read this important information ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])!
Official curriculum of the relevant Bachelor's program (WU students are not required to submit the curriculum)
Official confirmation indicating all courses you still have to pass for completion of the program. The confirmation has to indicate the weekly hours and/or ECTS credits or credits required for each course (WU students are not required to submit this confirmation)
Proof of adequate competence in English: list of accepted proofs ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])(Please note: There are different requirements for some programs!)
Passport (only the page with your personal information)
In case of change of name after completion of the first degree program: the document proofing this change (e.g. marriage certificate)

Additionally required for the MSc in Supply Chain Management:

Proof of further skills and knowledge: certificates or letters of recommendation about skills and knowledge in production/transport/logistics and management information systems/geoinformatics and mathematics/statistics acquired in addition to the qualifications included under "Prerequisites" (in the online application tool)
Proof of aptitude: valid GMAT or an equivalent standard test or letters of recommendation written by a course teacher, an advisor or supervisor of an academic thesis, or the educational institution at which the course or courses were attended or the academic thesis was written, detailing your achievement potential

Please note that the information about

the legally required duration of your program (minimum duration)
the number of ECTS credits or credits or weekly hours required for the completion of the program (= overall workload)
the workload of each course/module you have already passed (indicated on your transcript either in ECTS credits or credits or weekly hours) and the grades obtained
the courses/modules you still have to pass for completion of the program, including the workload of each course (indicated either in ECTS credits or credits or weekly hours)
in case of modules: information about the courses contained within each module (Please see explanatory remarks below!)

is indispensable for the evaluation of your program.

The evaluation of your program is NOT possible if

the unit for the overall workload of your program and for the workload of each course is not the same
i.e. If your university documents the overall weekly hours required for completion of the program (= overall workload), also the weekly hours for each single course have to be documented in your transcript.
If your university documents the overall ECTS credits required for completion of the program but for each single course only the weekly hours are indicated (instead of the ECTS credits), evaluation is not possible!
only module-titles, but not the individual course-titles within each module are provided
not all information indicated above is given
the above listed information is only given by yourself (within the application form or an uploaded statement) but not documented within an uploaded official document (stamped and signed by your university)

If ECTS credits/credits/weekly hours are only indicated for modules, but not for the individual courses contained within the modules, please note:
An entire module may only be considered for the fulfilment of the minimum admission requirements if each individual course within the module can clearly be assigned to the relevant field of study. This means that a module containing both relevant and non-relevant courses cannot be considered. Providing us with official information about the ECTS credits/credits/weekly hours of each individual course would therefore be beneficial for your application. In this case each individual relevant course can be considered.

*Necromancer
15-11-2014, 18:46
آقا من شهرویر به صورت بدون آزمون کارشناسی قبول شدم و او نزمان نمی تونستم واسه ترم مهر ثبت نام کنم چون یکی از درسام نمرش نیومده بود، پرس و جو کردم گفتن می تونی واسه ترم بهمن ثبت نام کنی، میخوام بدونم این ثبت نام ترم بهمن چه زمانیه؟ چه شرایطی داره؟ باید شهریه ثابت ترم قبل رو پرداخت کنم؟ کسی تجربه داشته؟

الان تو سایت سازمان سنجش یه خبرایی نوشته شده در مورد ثبت نام بدون آزمون برای مراکز غیر دولتی، این به من مربوط می شه؟ (دوباره باید شرکت کنم برای بدون آزمون؟):
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HOJ-JAT
15-11-2014, 19:28
آقا من شهرویر به صورت بدون آزمون کارشناسی قبول شدم و او نزمان نمی تونستم واسه ترم مهر ثبت نام کنم چون یکی از درسام نمرش نیومده بود، پرس و جو کردم گفتن می تونی واسه ترم بهمن ثبت نام کنی، میخوام بدونم این ثبت نام ترم بهمن چه زمانیه؟ چه شرایطی داره؟ باید شهریه ثابت ترم قبل رو پرداخت کنم؟ کسی تجربه داشته؟

الان تو سایت سازمان سنجش یه خبرایی نوشته شده در مورد ثبت نام بدون آزمون برای مراکز غیر دولتی، این به من مربوط می شه؟ (دوباره باید شرکت کنم برای بدون آزمون؟):
در مورد یونی ازاد شما از فردا تا اسفتد هر زمانی بری ثبت نامت میکنن ولی شهریه ثابت این ترم رو ازت میگیرن..

sarhang10
17-11-2014, 10:12

اگه در مورد آزاد داری صحبت میکنی،هیچ ربطی به سازمان سنجش نداره
در مواقعی که بدون آزمون برای مهرماه قبول میشی،باید حتما بری و اگه نری اون رشته ای که قبول شدی سوخته*
اما اگر با آزمون جایی قبول شدی،میتونی بهمن ماه هم برای ثبت نام بری؛منتها نبمی از شهریه ثابت ترم مهر ماه رو که نرفتی باید بدی:sq_11:*

*در مورد اول اگه بخوای بهمن بری دانشگاه باید در بدون آزمون دوباره شرکت کتی که همین الآن هم این سامانه باز هست و میتونی ثبت نام کنی:
←[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
*در مورد دوم هم اگه بخوای پول اضافه ندی باید تکمیل ظرفیت شرکت کنی،که اون سامانه هم بازه ولی زودتر بری بهتره چون معلوم نیست تا کی بازه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اما اون لینک سنجشی که دادی مربوط یه غیرانتقاعی ها و پیام نور صرفا بر اساس سوابق تحصیلی است.
موفق باشی!

*Necromancer
17-11-2014, 15:50
اگه در مورد آزاد داری صحبت میکنی،هیچ ربطی به سازمان سنجش نداره
در مواقعی که بدون آزمون برای مهرماه قبول میشی،باید حتما بری و اگه نری اون رشته ای که قبول شدی سوخته*
اما اگر با آزمون جایی قبول شدی،میتونی بهمن ماه هم برای ثبت نام بری؛منتها نبمی از شهریه ثابت ترم مهر ماه رو که نرفتی باید بدی:sq_11:*

*در مورد اول اگه بخوای بهمن بری دانشگاه باید در بدون آزمون دوباره شرکت کتی که همین الآن هم این سامانه باز هست و میتونی ثبت نام کنی:
←[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
*در مورد دوم هم اگه بخوای پول اضافه ندی باید تکمیل ظرفیت شرکت کنی،که اون سامانه هم بازه ولی زودتر بری بهتره چون معلوم نیست تا کی بازه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اما اون لینک سنجشی که دادی مربوط یه غیرانتقاعی ها و پیام نور صرفا بر اساس سوابق تحصیلی است.
موفق باشی!
سلام
ممنون
آره من مورد اولی هستم
من الان از طریق سایت مرکز آزمون برای نیمسال دوم ثبت نام کردم
توی اخبار نوشته بود که ثبت نام برای نیمسال دوم تا آذر ادامه داره
و نتایجش هم دی ماه میاد.
امیدوارم دیگه مشکلی وجود نداشته باشه و شهریه اضافه هم لازم نشه بدم.

حالا این با آزمون و بدون آزمون در اعتبار مدرکی که می دن تاثیر داره؟ البته من فکر می کنم بدون آزمون حتی بهتر هم هست چون من معدلم بالا بوده.

بعد یه سوال دیگه: این تکمیل ظرفیته که الان ثبت نامش هست مال اونایی هست که تازه دیپلم گرفتن و کنکور دادن؟

hp722
19-11-2014, 16:27
دوستان کسانی که کارشناسی میخونن میتونن مدرک معادل کاردانی بگیرن برای سرکار رفتن؟ اگه آره چند واحد باید پاس شده باشه؟

50R005H
21-11-2014, 13:43
آره میشه. باید 70 واحد پاس کرده باشی معدلت هم بالای 12 باشه.

Rossin
24-11-2014, 18:49
سلام
دوستان لطفا وضعیت مالیتون رو چک کنید از سامانه ببینید براتون بدهی منظور شده یا نه!
انگار علاوه بر اون 15 % شهریه که زیاد شده برای من و دوستام در واحد واحد های دیگه مبلغ دروس آزمایشگاه به طور چشم گیری نزدیک به 400 هزارتومن افزایش پیدا کرده!

HOJ-JAT
29-11-2014, 10:23
سلام کسی میدونه شماره تلقن سنجش و پذیرش چند هست؟؟؟ این ۲۳۵۳۳۰ میگه اشتباه هست..

Rossin
30-11-2014, 11:26
قابل توجه دانشجویان گرامی

دانشجویان گرامی جهت نقل و انتقالات نیمسال دوم از تاریخ 93/09/15 الی 93/09/30 با ورود به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ثبت نام نموده و با توجه به مورد درخواست نسبت به اسکن مدارک مربوطه اقدام نمایند.

sedaghat3
30-11-2014, 15:37
سلامامیخوام ارشد نرم افزار کنکور شرکت کنم. اما از هزینه های ارشد ازاد در رشتم هیچ اطلاعی ندارم لطفا راهنمایی کنید هر ترم چقدر میشه؟ چند ترم طول میکشه؟اگه کسی از دانشگاه خوراسگان یا نجف اباد هست لطفا بگه باچه رتبه ای قبول شده

Rossin
30-11-2014, 16:00
سلامامیخوام ارشد نرم افزار کنکور شرکت کنم. اما از هزینه های ارشد ازاد در رشتم هیچ اطلاعی ندارم لطفا راهنمایی کنید هر ترم چقدر میشه؟ چند ترم طول میکشه؟اگه کسی از دانشگاه خوراسگان یا نجف اباد هست لطفا بگه باچه رتبه ای قبول شده

سلام لطفا سوال خودتون رو توی این تاپیک مطرح ✔ تاپیک جامع مباحث مرتبط با کارشــناســی ارشـــد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hassanshaikhi
30-11-2014, 22:27
حذف شود.....

Rhodes
01-12-2014, 13:20
دوستان من يه سوالي داشتم اينه كه رفتم به مديد گروه گفتم كه درس انقلاب پاس كنم يا دفاع مقدس كه گفت از اين دو تا يكي رو بايد پاس كني ! منم دفاع رو پاس كردم.بعد از سرپرست معارف پرسيدم گفت انقلاب احباري و دفاع اختياري بوده !!
حالا واقعا اختياري بوده و من بايد از اول انقلاب هم پاس كنم ؟

Sent from my iPad using Tapatalk

*Necromancer
01-12-2014, 21:44
من میخوام مدرک موقت فارغ التحصیلی بگیرم اما کارت دانشجویی و کارت اتوماسیون ندارم! یعنی فکر کنم صادر نکردن برام... مشکلی پیش میاد؟
چقدر طول می کشه تا بعد از اینکه مدرک موقت گرفتم، مدرک اصلی رو بهم بدن؟

Iranian boy10
03-12-2014, 16:56
سلام
کسی میدونه دانشگاه آزاد چند جلسه غیبت درس رو حذف میکنه ؟ الان من 5،6 جلسه نرفتم هنوز حذف نکردن ! راسته که دانشگاه آزاد خیلی سخت شده و اکثرا سخت میگیرن و جلسه میزارن تا دانشجو بیفته و دوباره درس رو برداره؟ :n03:

Rossin
03-12-2014, 17:51
سلام
کسی میدونه دانشگاه آزاد چند جلسه غیبت درس رو حذف میکنه ؟ الان من 5،6 جلسه نرفتم هنوز حذف نکردن ! راسته که دانشگاه آزاد خیلی سخت شده و اکثرا سخت میگیرن و جلسه میزارن تا دانشجو بیفته و دوباره درس رو برداره؟ :n03:

میگن که اگر 3 جلسه توی هر دانشگاهی غیبت کنی از درس حذف میشی اما با وجود غیبت های زیادی که داشتم تا حالا حذفم نکردن!
از طرفی بستگی به استاد داره،اگه استادی سر کلاسش حضور غیاب نمیکنه و میگه برام مهم پس حذفی در کار نیست،بهتره که با استادتون صحبت کنید و بگید غیبتتون موجه بود تا حذفتون نکنه.
جای نگرانی نداره.
جلسه ای هم در کار نیست.تمام سخت گیری های دانشگاه به رئیس مرکز برمیگرده

من میخوام مدرک موقت فارغ التحصیلی بگیرم اما کارت دانشجویی و کارت اتوماسیون ندارم! یعنی فکر کنم صادر نکردن برام... مشکلی پیش میاد؟
چقدر طول می کشه تا بعد از اینکه مدرک موقت گرفتم، مدرک اصلی رو بهم بدن؟

نخیر مشکلی پیش نمیاد اگر به مسئول دانشجویی بگید خودش ردیف میکنه براتون.
مدرک اصلی 2 3 سال بعد اماده میشه! من الان 3 ساله کاردانیو تموم کردم هنوز مدرک اصلی رو ندادن برای کارشناسیمم تازه دان مدرک اصلی ورودی 89 رو میدن!!!

دوستان من يه سوالي داشتم اينه كه رفتم به مديد گروه گفتم كه درس انقلاب پاس كنم يا دفاع مقدس كه گفت از اين دو تا يكي رو بايد پاس كني ! منم دفاع رو پاس كردم.بعد از سرپرست معارف پرسيدم گفت انقلاب احباري و دفاع اختياري بوده !!
حالا واقعا اختياري بوده و من بايد از اول انقلاب هم پاس كنم ؟

ببنید شما باید توی هر ترم یکی از دروش معارف رو پاس کنید این اجباریه
منم انقلاب اسلامی رو پاس کردم دیگه نیازی به دفاع مقدس نبود
ولی اگر ترم های دیگه درس معارفی نداشتین که پاس کنید دفاع رو بگیرید. بلاخره که باید درسی از معارف پاس کنید حالا اول اخرش فرق نداره
دروس عمومی رو اغلب بچه ها توش بمشکل میخورن برای انتخاب ولی موضوع نگران کننده ای نیست.

انديشه 1 و 2 و انقلاب اسلامي و اخلاق اسلامي و تاريخ تحليلي صدر اسلام و تاريخ فرهنگ و تمدن و دفاع مقدس
هر ترم باید یکی از اینارو پاس کنید و ترتیبش مهم نیست

Rhodes
03-12-2014, 18:23
ببنید شما باید توی هر ترم یکی از دروش معارف رو پاس کنید این اجباریه
منم انقلاب اسلامی رو پاس کردم دیگه نیازی به دفاع مقدس نبود
ولی اگر ترم های دیگه درس معارفی نداشتین که پاس کنید دفاع رو بگیرید. بلاخره که باید درسی از معارف پاس کنید حالا اول اخرش فرق نداره
دروس عمومی رو اغلب بچه ها توش بمشکل میخورن برای انتخاب ولی موضوع نگران کننده ای نیست.

انديشه 1 و 2 و انقلاب اسلامي و اخلاق اسلامي و تاريخ تحليلي صدر اسلام و تاريخ فرهنگ و تمدن و دفاع مقدس
هر ترم باید یکی از اینارو پاس کنید و ترتیبش مهم نیست

شما مطمئنید ؟
چون که به ما گفتن که بین تاریخ تحلیلی صدر اسلام و تاریخ فرهنگ و تمدن فقط یکی رو پاس کنید کافیه.
برای همین پرسیدم که بین دفاع مقدس و انقلاب هم هم این طوری هست یا خیر !

Rossin
03-12-2014, 18:38
شما مطمئنید ؟
چون که به ما گفتن که بین تاریخ تحلیلی صدر اسلام و تاریخ فرهنگ و تمدن فقط یکی رو پاس کنید کافیه.
برای همین پرسیدم که بین دفاع مقدس و انقلاب هم هم این طوری هست یا خیر !

من ترم پیش تاریخ تحیلی صدر اسلام پاس کردم و این ترم چون چیزی از درسا نمونده بود باید یه عمومی انتخاب میکردم فرهنگ و تمدن انتخاب کردم
رفتم امور دانشجویی برام انتخاب واحد کرد و گفت مشکلی نیست.
اگر امور دانشجویی گفته موردی نداره پس حتما نداره دیگه!

بهتره این قضیه رو روشن کنید با مدیر گروهتون من هم حتما پیگیر هستم تا شکم بر طرف بشه.

*Necromancer
04-12-2014, 01:51
مدرک اصلی 2 3 سال بعد اماده میشه! من الان 3 ساله کاردانیو تموم کردم هنوز مدرک اصلی رو ندادن برای کارشناسیمم تازه دان مدرک اصلی ورودی 89 رو میدن!!!
:n04: سه سال؟
من الان می خوام برای مقطع بالاتر همون شعبه ثبت نام کنم، توی شرایط ثبت نام نوشته بودن که اگه مدرک کاردانی رو ندارید می تونید همون گواهی موقت رو به همراه یک میلیون سفته ارائه کنید و تعهد بدید که ظرف یکماه مدرک اصلی رو تحویل دانشگاه بدید! خب با این حساب که نمیشه بعد از ثبت نام سفته رو پس گرفت.
شما خودت چیکار کردی؟

hp722
04-12-2014, 15:58
دوستان معرفی به استاد چه شرایطی داره؟تو چه ترمی میشه اینکارو کرد؟چند واحد میشه اینکارو کرد؟ برمیداری و سر کلاسش نمیری؟ 20واحد برداشته باشی ام میتونی اینکارو بکنی؟ تابستون ام میشه؟

Rossin
04-12-2014, 19:07
:n04: سه سال؟
من الان می خوام برای مقطع بالاتر همون شعبه ثبت نام کنم، توی شرایط ثبت نام نوشته بودن که اگه مدرک کاردانی رو ندارید می تونید همون گواهی موقت رو به همراه یک میلیون سفته ارائه کنید و تعهد بدید که ظرف یکماه مدرک اصلی رو تحویل دانشگاه بدید! خب با این حساب که نمیشه بعد از ثبت نام سفته رو پس گرفت.
شما خودت چیکار کردی؟

منم برای کارشناسیم سفته یک میلیونی دادم و بعد براشون گواهی موقت بردم
اونا میدونن که مدرک اصلی به این زودی اماده نمیشه کاریم با سفته ندارن یعنی بهتون گیر نمیدن سر فارغ التحصیلی چون همه دانشجوهایی که بعد از کاردانی بلافاصله اومدن کارشناسی این مشکل رو دارن.
یکی از دوستام برای کارش مدرک اصلی کاردانی رو میخواست انقد پیله شد به دانشگاه که خارج از نوبت براش صادر کردن ولی به من برای ثبتنام گواهی دادن الانم برای ارشد بهم گواهی موقت میدن چون مدرک اصلی در کار نیست

اگر همون شعبه میخواید ثبتنام کنید چون مدارکتون از قبل توی دانشگاه هست به مشکل نمیخورید.

Rossin
04-12-2014, 19:15
دوستان معرفی به استاد چه شرایطی داره؟تو چه ترمی میشه اینکارو کرد؟چند واحد میشه اینکارو کرد؟ برمیداری و سر کلاسش نمیری؟ 20واحد برداشته باشی ام میتونی اینکارو بکنی؟ تابستون ام میشه؟

در مورد معرفی به استاد در آیین نامه اموزشی اینجوری نوشته :
ماده 20 : چنانچه دانشجو در يک نيمسال يا دوره تابستان براي فراغت از تحصيل حد اکثر دو درس نظري به ارزش حد اکثر 4 واحد باقيمانده داشته باشد مي تواند براي يکبار خارج از تفويم دانشگاهي انتخاب واحد نموده و در فرصتي که از طرف گروه آموزشي مربوط تعيين مي شود درس يا دروس مزبور را از طريق معرفي به استاد حداکثر در همان نيمسال يا آن دوره تابستاني بگذراند

اینجوری که اینجا گفته فقط برای ترم اخر معرفی به استاد میدن

sara9000
10-12-2014, 19:45
سلام
بچه ها در مورد حذف اضطراری سوال دارم مثلا در سایت نوشته حذف اضطراری / غیبت 4/16 منظورش چیه چون تو سایت که رفته بودم یه عددی داده بود

و چند سوال :n17:

1 چند تا درس را میتوانم در یک ترم یا همین ترمی که هستیم حذف کنیم ؟
2 در مقطع کاردانی چند بار میشود حذف اضطراری کرد ؟
3 درسی را که حذف میکنیم آیا شهریه آن هم حذف میشود یا خیر ؟
4 ممکنه اون دانشگاهی که هستیم قبول نکنه ؟ اگر قبول نکرد حذف کنیم چکار باید کرد ؟
5 تا چه زمان میشود از حذف اضطراری استفاده کرد منظورم تا چه تاریخی است
مرسی

Rossin
10-12-2014, 23:47
سلام
بچه ها در مورد حذف اضطراری سوال دارم مثلا در سایت نوشته حذف اضطراری / غیبت 4/16 منظورش چیه چون تو سایت که رفته بودم یه عددی داده بود

و چند سوال :n17:

1 چند تا درس را میتوانم در یک ترم یا همین ترمی که هستیم حذف کنیم ؟
2 در مقطع کاردانی چند بار میشود حذف اضطراری کرد ؟
3 درسی را که حذف میکنیم آیا شهریه آن هم حذف میشود یا خیر ؟
4 ممکنه اون دانشگاهی که هستیم قبول نکنه ؟ اگر قبول نکرد حذف کنیم چکار باید کرد ؟
5 تا چه زمان میشود از حذف اضطراری استفاده کرد منظورم تا چه تاریخی است
مرسی

سلام

ماده 37 : دانشجو مي تواند تا 5 هفته قبل از پايان نيمسال تحصيلي فقط يکي از درسهاي نظري يا عملي يا عملي - نظري خود را حذف کند مشروط باينکه واحد هاي درسي باقي مانده وي از حداقل مجاز ( دوره اي 12 واحد - پاره وقت 10 واحد ، آموزش معلمان 8 واحد ) کمتر نشود.
حذف کليه واحد هاي انتخابي در يک نيمسال
ماده 38 : حذف کليه واحد هاي انتخابي در يک نيمسال تنها در صورتي مجاز است که دانشجو به تشخيص شوراي آموزشي واحد دانشگاهي ذيربط قادر به ادامه تحصيل در آن نيمسال نباشد در اين حال نيمسال مزبور بعنوان مرخصي تحصيلي محسوب مي گردد.
تبصره 1 - چنانچه به دلايلي شوراي آموزشي واحد بموقع تشکيل نشود و اينکار موجب لطمه به دانشجو گردد نظر معاونت آموزشي واحد، ملاک عمل خواهد بود.
تبصره 2 - چنانچه با استقاده از مواد 31 - 32 و 35 موجب حذف کليه درسهاي يک نيمسال گردد آن نيمسال جزو مرخصي با احتساب در سنوات محسوب مي گردد.
تبصره 3 - استفاده از مفاد ماده 38 و تبصره 2 آن موجب بازپرداخت شهريه هاي ثابت و متغير نخواهد شد.

در مورد اون عدد اطلاعاتی ندارم

تبصره شماره 31 32 35 هم در ایین نامه موجود نیست!!!

mehrabooni
11-12-2014, 08:28
سلام دوستان
یکی از دوستانم خراسان شمال ساکن هستن،ترم سه کاردانی تربیت بدنی سما
میخواستم بدونم شرایط انتقالی در دانشگاه ازاد چطوره،اگه میشه راهنمایی کنید؟قوانین سما برای انتقال دانشجو چیه؟به کدوم شهر ها راحت انتقالی میدن

ایشون قصد دارن در یکی از دانشگاه آزاد های شمال کشور یا مشهد یا تهران ادامه تحصیل بدن

میشه بگین کدوم دانشگاه ازاد(واحد سما)امکانات بیشتری واسه رشته ی تربیت بدنی داره

Sent from my iPhone using Tapatalk

sara9000
11-12-2014, 12:55
سلام
ببخشید سوالم را جای دیگری بایستی طرح بکردم در مورد علمی کاربردی بود
لطفا مدیران حذف کنند ممنون

Rossin
11-12-2014, 17:38
سلام دوستان
یکی از دوستانم خراسان شمال ساکن هستن،ترم سه کاردانی تربیت بدنی سما
میخواستم بدونم شرایط انتقالی در دانشگاه ازاد چطوره،اگه میشه راهنمایی کنید؟قوانین سما برای انتقال دانشجو چیه؟به کدوم شهر ها راحت انتقالی میدن

ایشون قصد دارن در یکی از دانشگاه آزاد های شمال کشور یا مشهد یا تهران ادامه تحصیل بدن

میشه بگین کدوم دانشگاه ازاد(واحد سما)امکانات بیشتری واسه رشته ی تربیت بدنی داره

سلام
من الان 3 ترمه که مهمان شدم از تهران به شمال
مهمانی یا انتقالی یه سری شرایط داره و از طریق سامانه نقل و انتقالات دانشگاه ازاد باید ثبتنام کنید.
چند تا پست قبلتر اسم سایت و تاریخ ثبتنام رو گفتم.

اگر شرایطش رو نداشتن میتونن از ماده 7 که جدول همترازی دانشگاه ها است استفاده کنند.
یعنی به دانشگاهی هم تراز دانشگاه خودشون و یا پایین تر مهمان شن یا انتقالی بگیرن
احتمال اینکه خود تهران پذیرش بشن کم هست چون تراز دانشگاهای تهران بالاتره و اطراف تهران پذیرش میشن مثل اسلام شهر رودهن ری و ...

برای مشهدم همین طوره ولی باید بازهم شهرشون رو از داخل جدول همترازی با شهرهایی که میخوان چک کنند.

در مورد امکانات دانشگاه ها اطلاعاتی ندارم.

توی سایت موقع ثبت نام یه سری مدارک میخوان و یه سری توضیحات
مدارک باید متانسب با ماده ای که انتخاب میکنند باشه .
توی همون سایت ایین نامه بصورت فایل پی دی اف موجوده لطفا مطالعه کنید.

ALI . R
11-12-2014, 17:54
حذف شود.............

mehrabooni
11-12-2014, 21:56
تراز دانشگاه ازاد های ایران کجا نوشته شده و واسه سما توی کدوم سایت نوشتن

منظور از دانشگاه های هم تراز چیه دوست گلم

تراز رو بر چه مبنایی تعیین میکنن و چه کاربردی داره

mehrabooni
12-12-2014, 11:14
الان دوست بنده از دانشگاه ازاد بجنورد که ترم سه کاردانی سما هست به کدوم شهر ها میتونه انتقالی بگیره

از این جدول هم ترازی هیچ چیزیو متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدید

mehrabooni
12-12-2014, 11:20

سما که ازمون نداره !! دوست بنده بدون ازمون رفته دانشگاه ازاد دیگه !! یعنی نمیتونه انتقالی بگیره

Rossin
12-12-2014, 11:59
سما که ازمون نداره !! دوست بنده بدون ازمون رفته دانشگاه ازاد دیگه !! یعنی نمیتونه انتقالی بگیره

جدول همترازی جدولی هست که درجه و اعتبار دانشگاه هارو باهم مقایسه میکنه.
دوستتون بدون ازمون بودن!!

اگر اجازه بدین من بعد از این تعطیلات از یکی از دوستام که مدیر گروه رشته ای توی واحد سما هست بپرسم و بهتون خبر بدم چون ایشون الان جایی هستن و امکان تماس ندارند.
یکشنبه شب بهتون میگم دقیقا باید چه کار کنند اگر امکانش هست.

mehrabooni
12-12-2014, 12:45
اره دیگه بدون ازمون بوده با دیپلم تجربی تربیت بدنی میخونه رفیقم

باشه عزیز منتظرتون هستم

تا اون موقع میشه بیشتر راجع به جدول همترازی توضیح بدید که مثلا از دانشگاه ازاد بجنورد به کدوم دانشگاه ها انتقالی میدن

Rossin
15-12-2014, 12:29
اره دیگه بدون ازمون بوده با دیپلم تجربی تربیت بدنی میخونه رفیقم

باشه عزیز منتظرتون هستم

تا اون موقع میشه بیشتر راجع به جدول همترازی توضیح بدید که مثلا از دانشگاه ازاد بجنورد به کدوم دانشگاه ها انتقالی میدن

سلام
دوست گرامی دانشجوبان بدون کنکور چون حق انتخاب شهر محل تحصیلشون رو دارن نمیتونن مهمان و انتقالی بگیرند!
اینو امروز از مسئول نقل و انتقالات دانشگاه ازاد پرسیدم که مسئول دانشگاه سما هم هست.

جدول همترازی : جدولی است که واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به درجه و میانگین نمرات آزمون ورودی دوره های تحصیلی و دوری ازمرکز(تهران) وبدی آب و هوا به ده گروه طبقه بندی شده و براساس این جدول و ضوابطی که در آئین نامه آورده شده است انتقال و میهمانی دانشجویان حائزشرایط انجام می گردد.
جدول همترازی
1-1): انتقال یا میهمانی به گروه1جدول همترازی یعنی واحدهای دانشگاهی مستقر در شهر تهران ممنوع است .
2-1): انتقال یا میهمانی از گروه 3 به گروه 2 جدول همترازی تا حداقل سقف ده درصد ظرفیت پذیرش واحد با موافقت واحدهای دانشگاهی مبداء و مقصد مجاز است و انتقال یا میهمانی بیش از سقف مذکور باموافقت معاونت دانشجویی سازمان مرکزی.
1-3):انتقال یا میهمانی درداخل واحدهای یک گروه(گروه های هم سطح)با موافقت دانشگاه آزاد اسلامی امکانپذیر است.(به استثنای گروه 1و2)
4-1):انتقال یامیهمانی درداخل گروه2جدول همترازی باموافقت معاونت دانشجویی سازمان مرکزی امکانپذیر است.
5-1):انتقال یامیهمانی ازگروههای بالای جدول همترازی به گروههای پائین جدول همترازی امکانپذیر است.
6-1):انتقال از گروه های پائین جدول همترازی تایک گروه بالاترجدول همترازی صرفاً با موافقت واحد های مبداء و مقصد امکانپذیر است.(به استثنای گروه 1و2)
7-1): انتقال بیش از یک گروه بالاتر و میهمانی بیش از دو گروه بالاتر در جدول همترازی چنانچه در داخل استان باشد با موافقت رئیس منطقه و چنانچه خارج از استان باشد با موافقت معاونت دانشجوئی سازمان مرکزی امکانپذیر است . (به استثنای گروه 1و2)
8-1): میهمان در جدول همترازی از گروه های پائین تا دو گروه بالاتر صرفاً با موافقت واحد های مبداء و مقصد امکانپذیر است. (به استثنای گروه 1و2)

دانلود جدول همترازی
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%B2%DB%8C.pdf)

mehrabooni
15-12-2014, 17:09
من کاردانیمو که از سما بگیرم،واسه کارشناسی توی کدوم دانشگاه ها میتونم ثبتنام کنم؟

برای کارشناسی میتونم دانشگاه ازاده هر شهری که دلم خواست ثبتنام کنم ؟

آیا میتونم واسه کنکور دولتی هم شرکت کنم،کارشناسی رو در دانشگاه دولتی ادامه بدم؟

pouyasony
15-12-2014, 17:13
من کاردانیمو که از سما بگیرم،واسه کارشناسی توی کدوم دانشگاه ها میتونم ثبتنام کنم؟

برای کارشناسی میتونم دانشگاه ازاده هر شهری که دلم خواست ثبتنام کنم ؟

آیا میتونم واسه کنکور دولتی هم شرکت کنم،کارشناسی رو در دانشگاه دولتی ادامه بدم؟

اره عزیز هر دانشگاهی تو هر شهری بخوای میتونی ادامه بدی

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

mehrabooni
15-12-2014, 22:15
دولتی هم کنکور داره
تاریخش کی هست
ایا با مدرک سما میشه واسه دولتی هم شرکت کرد

Rossin
15-12-2014, 22:54
دولتی هم کنکور داره
تاریخش کی هست
ایا با مدرک سما میشه واسه دولتی هم شرکت کرد

ازمون کاردانی به کارشناسی 11 دی ماه دفترچه اش میاد.

بله شما با هر مدرک کاردانی میتونید در ازمون کاردای به کارشناسی ثبتنام کنید

mehrabooni
16-12-2014, 00:47
ازمون کاردانی به کارشناسی 11 دی ماه دفترچه اش میاد.

بله شما با هر مدرک کاردانی میتونید در ازمون کاردای به کارشناسی ثبتنام کنیدکدوم دانشگاهه دولتی امکانات بیشتری واسه تربیت بدنی داره

کدوم شهر دانشگاه ازادش امکانات بیشتری برای رشته تربیت بدنی داره

چطوری بهترین انتخاب رو داشته باشم

Rossin
16-12-2014, 15:11
کدوم دانشگاهه دولتی امکانات بیشتری واسه تربیت بدنی داره

کدوم شهر دانشگاه ازادش امکانات بیشتری برای رشته تربیت بدنی داره

چطوری بهترین انتخاب رو داشته باشم

من سر رشته ای توی تربیت بدنی ندارم از دوستانمم که تربیت بدنی خوندن تهران خوندن شما از این جهت که شما به مشهد نزدیک ترید بهتره در مورد دانشگاه های اونجا پرسوجویی داشته باشید.

مراکز انتخاب رشته ای که توی شهرتون هست مثل قلمچی و علوی و ... مینونن کمکتون کنن مشاور های خوبی دارند.

mehrabooni
16-12-2014, 15:17
تربیت بدنی توی دانشگاه ازاد مشهد که اصلا بدرد نمیخوره چون خارج از شهره
کلاس ها گلبهار تشکیل میشن

میشه از دوستانتون تحقیق کنید که توی ایران کدوم واحد دانشگاه ازاد امکانات بیشتری واسه رشته تربیت بدنی داره

Dim0
16-12-2014, 18:53
سلام
یکی از دوستان بنده حدودا ۱/۵ سال از گرفتن مدرک کارشناسیش باقی مونده(دانشگاه ازاد میخونه)، در حال حاضر قصد داره برای ارزیابی سطح کارشناسی ارشد(جو حاکم بر این مقطع) و با هدف ازمایش کردن خودش و دانسته هاش در کنکور کارشناسی ارشد آزاد ثبت نام کنه(که تا ۳۰ اذر مهلت هست).از من پرسید که مشکلی نداره با توجه به اینکه قصدش فقط کسب تجربه هست و محک زدن معلوماتش در این ازمون ثبت نام کنه؟اشکالی نداره؟ خودم تقریبا مطمئنم که ثبت نام و شرکت در ازمون ایرادی نباید داشته باشه ولی گفتم بیام در اینجا هم مطرح کنم که خیالم راحت بشه.

Rossin
16-12-2014, 19:45
تربیت بدنی توی دانشگاه ازاد مشهد که اصلا بدرد نمیخوره چون خارج از شهره
کلاس ها گلبهار تشکیل میشن

میشه از دوستانتون تحقیق کنید که توی ایران کدوم واحد دانشگاه ازاد امکانات بیشتری واسه رشته تربیت بدنی داره

تهرانم دوستانم خارج از شهر دانشگاهشون بود.
راستش آشنایی در این مورد ندارم که اطلاع داشته باشه چون رشته ام فنی مهندسیه
شاید با سرچ توی نت چیزایی دستگیرتون بشه.

سلام
یکی از دوستان بنده حدودا ۱/۵ سال از گرفتن مدرک کارشناسیش باقی مونده(دانشگاه ازاد میخونه)، در حال حاضر قصد داره برای ارزیابی سطح کارشناسی ارشد(جو حاکم بر این مقطع) و با هدف ازمایش کردن خودش و دانسته هاش در کنکور کارشناسی ارشد آزاد ثبت نام کنه(که تا ۳۰ اذر مهلت هست).از من پرسید که مشکلی نداره با توجه به اینکه قصدش فقط کسب تجربه هست و محک زدن معلوماتش در این ازمون ثبت نام کنه؟اشکالی نداره؟تقریبا مطمئنم که ثبت نام و شرکت در ازمون ایرادی نباید داشته باشه ولی گفتم بیام در اینجا هم مطرح کنم که خیالم راحت بشه.

سلام
خیر مانعی نداره
خیلی برای ارزیابی برای ایشون زود نیست؟

Homayun Khan
17-12-2014, 20:13
سلام
یه سؤال دارم
من این ترم 10 واحد برداشتم (پاره وقت هستم) برای ترم بعد 12 واحدم مونده که تموم بشه این ترم میتونم یه درس 2 واحدی رو امتحان ندم؟ یعنی 8 واحد پاس کنم برای ترم آخرم 14 واحد میمونه امکانش هست؟

ΩΩΩ
18-12-2014, 00:45
ثبت نام کنکور فوق لیسانس آزاد کی هستش؟
رشته بدون کنکور هم داره؟

Rossin
18-12-2014, 19:55
رشته بدون کنکور هم داره؟

سلام لطفا سوالتون رو اینجا بپرسید : ✔ تاپیک جامع مباحث مرتبط با کارشــناســی ارشـــد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

samir.1234
19-12-2014, 10:57
رشته بدون کنکور هم داره؟

خب برادر يه زحمتي بكش سايت آزمون رو باز كن !
يكي دو هفته هست ثبت نام شروع شده و تا 30 ام يعني دو روز ديگه ادامه داره !!!

Homayun Khan
23-12-2014, 17:44
سلام
یه سؤال دارم
من این ترم 10 واحد برداشتم (پاره وقت هستم) برای ترم بعد 12 واحدم مونده که تموم بشه این ترم میتونم یه درس 2 واحدی رو امتحان ندم؟ یعنی 8 واحد پاس کنم برای ترم آخرم 14 واحد میمونه امکانش هست؟

کسی نمیدونه؟

paranoid_android
23-12-2014, 20:54
سلام.
این سوال رو از طرف یکی از دوستان می پرسم. ایشون در حال حاضر دانشجوی ترم دوم کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی هستن و 2 ترم دیگه یعنی تا بهمن سال 94 فارغ التحصیل میشن. ایشون میخوان تو کنکور ارشد آزاد سال 94 شرکت کنن که خرداد ماه برگزار میشه. در صورت قبولی، میتونن بجای مهر ماه 94، بهمن ماه 94 یعنی 1 ترم دیگه برای ثبت نام مراجعه کنن یا اینکه ممکنه در صورت تاخیر در ثبت نام، قبولی ایشون ملغی بشه؟ در صورت توافق دانشگاه باید نرم اول رو مرخصی بگیرن؟ اصلا دانشگاه با توجه به تموم نشدن درسشون به ایشون اجازه میده که مرخصی بگیره؟ چون تا بهمن 94 دانشگاه قبلیشون هیچ مدرک موقتی مبتی بر فارغ التحصیل شدنشون صادر نخواهد کرد. البته تا جایی که بنده از سال های گذشته اطلاع دارم امکانش وجود داره، ولی با توجه به اینکه درس ایشون 1 ترم بعد از تاریخ ثبت نام ارشد تموم میشه، مردد هستم. کسی تحت این شرایط دانشگاه آزاد برای ارشد ثبت نام کرده؟

paranoid_android
25-12-2014, 13:07
سلام.
این سوال رو از طرف یکی از دوستان می پرسم. ایشون در حال حاضر دانشجوی ترم دوم کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی هستن و 2 ترم دیگه یعنی تا بهمن سال 94 فارغ التحصیل میشن. ایشون میخوان تو کنکور ارشد آزاد سال 94 شرکت کنن که خرداد ماه برگزار میشه. در صورت قبولی، میتونن بجای مهر ماه 94، بهمن ماه 94 یعنی 1 ترم دیگه برای ثبت نام مراجعه کنن یا اینکه ممکنه در صورت تاخیر در ثبت نام، قبولی ایشون ملغی بشه؟ در صورت توافق دانشگاه باید نرم اول رو مرخصی بگیرن؟ اصلا دانشگاه با توجه به تموم نشدن درسشون به ایشون اجازه میده که مرخصی بگیره؟ چون تا بهمن 94 دانشگاه قبلیشون هیچ مدرک موقتی مبتی بر فارغ التحصیل شدنشون صادر نخواهد کرد. البته تا جایی که بنده از سال های گذشته اطلاع دارم امکانش وجود داره، ولی با توجه به اینکه درس ایشون 1 ترم بعد از تاریخ ثبت نام ارشد تموم میشه، مردد هستم. کسی تحت این شرایط دانشگاه آزاد برای ارشد ثبت نام کرده؟

هیشکی اطلاعاتی در این مورد نداره آیا؟:n03:

Rossin
25-12-2014, 18:29
هیشکی اطلاعاتی در این مورد نداره آیا؟:n03:

سلام
گفتین بهمن 94 درسشون تموم میشه خوب چرا همون سال دیگه برای کنکور شرکت نکنن؟
دانشگاه فعلی باید برای ثبتنام به ایشون گواهی موقت پایان تحصیلی بدن ولی چون درسشون تموم نشده ثبتنام نمیشن اگر هم بخوان مرخصی بگیرند باید شهریه ثابت یک ترم رو بدن که این خودش ضرره.
منظقیش این هست که سال دیگه بهمن ماه شرکت کنند. شاید اگر امسالم شرکت کنند درصد قبولیشون پایین باشه چون برخی موارد امتحانی رو پاس نکرده باشند هنوز!
فکر نکنم راهی باشه چون ایشون هنوز 2 ترم دیگه دانشجو هستند.اگر یک ترم بود میشد دانشجوی رزروی بشن ولی الان فکر نکنم امکانش باشه

Armin.Computer
27-12-2014, 17:14
سلام دوستان
یه سوال داشتم
در حال حاضر درس های که در دانشگاه آزاد تدریس میشه در دانشگاه های دنیا هم تدریس میشه
مثلا درس هایی که یک مهندس نرم افزار در دانشگاه آزاد می خونه یک مهندس نرم افزار در خارج هم می خونه
با تشکر

Rossin
28-12-2014, 00:56
سلام دوستان
یه سوال داشتم
در حال حاضر درس های که در دانشگاه آزاد تدریس میشه در دانشگاه های دنیا هم تدریس میشه
مثلا درس هایی که یک مهندس نرم افزار در دانشگاه آزاد می خونه یک مهندس نرم افزار در خارج هم می خونه
با تشکر

سلام
یعضی از درسامون رو من توی کورس های دانشگاه های خارجی دیدم ولی قطعا چیزی که ما میخونیم از نوع تدریس گرفته تا کتاب و ... با اونا فرق داره.
نرم افزار رشته ایه که خیلی بعضی از استاتید روی متد اصلی دنیا اموزش نمیدن (البته این به رتبه دانشگاه و استاد خیلی بستگی داره)یعنی میاد استاد زبانی رو تدریس میکنه که الان منسوخ شده ولی برای درس های جدید مثل هوش مصنوعی مباحث ویژه و مهندسی نرم افزار و طراحی الگوریتم کتابا و سر فصل ها بروز تره با دنیا .
خیلی نمیشه روش حساب کرد که حتما بقیه دانشجوهای خارجی هم همین هارو میخونن شاید عنوان درس یکی باشه ولی سر فصل ها و کتاب نه
مثلا برای درس بانک اطلاعاتی استادی SQL تدریس میکنه یکی دیگه اوراکل
نکته دیگه نحوه تدریس توی ایران بیشتر همه درسا بصورت کتبیه و استاد زمان زیادی برای کار علمی نمیذاره.بعضی از مباحث هم بیهوده است و کاربردی برای ما نداره بقول استاد بانک اطلاعاتی که میگفت این مباحث عمرا توی کار به درد بخوره و بنوعی دانشجو اذیت کنه!

Armin.Computer
28-12-2014, 01:01
سلام
یعضی از درسامون رو من توی کورس های دانشگاه های خارجی دیدم ولی قطعا چیزی که ما میخونیم از نوع تدریس گرفته تا کتاب و ... با اونا فرق داره.
نرم افزار رشته ایه که خیلی بعضی از استاتید روی متد اصلی دنیا اموزش نمیدن (البته این به رتبه دانشگاه و استاد خیلی بستگی داره)یعنی میاد استاد زبانی رو تدریس میکنه که الان منسوخ شده ولی برای درس های جدید مثل هوش مصنوعی مباحث ویژه و مهندسی نرم افزار و طراحی الگوریتم کتابا و سر فصل ها بروز تره با دنیا .
خیلی نمیشه روش حساب کرد که حتما بقیه دانشجوهای خارجی هم همین هارو میخونن شاید عنوان درس یکی باشه ولی سر فصل ها و کتاب نه
مثلا برای درس بانک اطلاعاتی استادی SQL تدریس میکنه یکی دیگه اوراکل
نکته دیگه نحوه تدریس توی ایران بیشتر همه درسا بصورت کتبیه و استاد زمان زیادی برای کار علمی نمیذاره.بعضی از مباحث هم بیهوده است و کاربردی برای ما نداره بقول استاد بانک اطلاعاتی که میگفت این مباحث عمرا توی کار به درد بخوره و بنوعی دانشجو اذیت کنه!

ممنون از شما
دقیقا همینه
من خودم خیلی وقته که کامپیوتر رو یاد میگیرم و اصلا کاری با دانشگاه ندارم
شبکه رو خودم یاد میگیرم تا برنامه نویسی
ولی می خواستم اطلاعاتی در مورد سطح دانشگاه ایران با دانشگاه خارج از کشور داشته باشم که اگر در جمعی بحثی شد چیزی بلد باشم
از کجا می تونم ببینم دانشگاه های های دیگه چه درس هایی می خونن؟
نه فقط در رشته ی نرم افزار در رشته های دیگه ای مثل فناوری اطلاعات

Rossin
28-12-2014, 01:39
ممنون از شما
دقیقا همینه
من خودم خیلی وقته که کامپیوتر رو یاد میگیرم و اصلا کاری با دانشگاه ندارم
شبکه رو خودم یاد میگیرم تا برنامه نویسی
ولی می خواستم اطلاعاتی در مورد سطح دانشگاه ایران با دانشگاه خارج از کشور داشته باشم که اگر در جمعی بحثی شد چیزی بلد باشم
از کجا می تونم ببینم دانشگاه های های دیگه چه درس هایی می خونن؟
نه فقط در رشته ی نرم افزار در رشته های دیگه ای مثل فناوری اطلاعات

کار شما درسته چون توی دانشگاه چیزی یادمون نمیدن
فکر کنم با سر زدن به سایت دانشگاه های بزرگ دنیا چیزی بتونین پیدا کنید
این سایت هم در زمینه اموزش و درسا کمکتون میکنه :

ali.vd
31-12-2014, 11:10
سلام دوستان
یه سوال دارم
من پاره وقت میخونم و این ترم 10 واحد (حداقل واحد) برداشتم اگه فقط 8 واحد امتحان بدم یعنی یه درس 2 واحدی رو سر جلسه امتحان نرم حذف میشه؟ آخه یه جا دیدم اگه حداقل واحد برداری باید همشو پاس کنی این درسته؟

*Necromancer
03-01-2015, 10:01
ثبت نام مقطع کارشناسی برای نیمسال دوم از چه روزی شروع می شه؟

MOHAMMAD2010
10-01-2015, 13:28
کسی میدونه تو مقطع کارشناسی ارشد اگه یه درس رو بیفتیم مثلا با 11.5 بعد ترم بعد برش داریم و مثلا 15 بشیم توی معدل کل هر دو تا نمره حساب میشن یا فقط نمره پاسی ؟
خیلی فوریه اگه کسی میدونه حتما بگه :n03:

mehrabooni
10-01-2015, 18:18
یک دانشجوی کاردانی سما که ترم سه هست،چند ترم میتونه مرخصی بگیره که نفرستنش خدمت،بعد از مرخصی تا چند ترم میتونه درسشو طول بده

paranoid_android
10-01-2015, 19:07
تا جایی که بنده اطلاع دارم دانشجوی دوره کاردانی فقط 1 ترم و دانشجوی کارشناسی پیوسته تا 2 ترم میتونه مرخصی بگیره. در ضمن این 1 ترم جزو مدت معافیت تحصیلیتون محاسبه میشه.

mehrabooni
10-01-2015, 22:05
پس مرخصی نگیرم بهتره

hp722
13-01-2015, 10:33
دوستان چطور معدل یک ترم محاسبه میشه؟

Atghia
13-01-2015, 11:22
دوستان چطور معدل یک ترم محاسبه میشه؟

اگر دانشگاه با دانشگاه فرق نداشته باشه...فکر کنم اینجوریه که:
نمره هردرس ضربدر تعداد واحدش+ بقیه دروس هم به همین ترتیب در نهایت مجموع اینها تقسیم بر تعداد کل واحدهایی که اون ترم گرفتید:n01:

sevendl
14-01-2015, 22:02
سلام
یه سوال داشتم من درس فیزیک 1 رو فردا قراره امتحان بدم زیاد احتمال نمیدم قبول بشم میخوساتم بدونم حذف کردنش بهتره یا برم سر جلسه شاید تونستم؟

یه سوال دیگه این که میگن معدل زیر 12 شه ترمو مشروط میشی یعنی چی؟چه محدودیتی ایجاد میشه؟باید ترمو از اول خوند؟

fire-man
14-01-2015, 22:17
سلام دوستان
من یک درس رو ترم تابستون افتادم این ترم اگه دوباره بیوفتم حذف میشه یا اینکه ترم تابستون فرق داره با بقیه ترما؟؟؟
سپاسگذارم

Rossin
14-01-2015, 23:19
سلام
یه سوال داشتم من درس فیزیک 1 رو فردا قراره امتحان بدم زیاد احتمال نمیدم قبول بشم میخوساتم بدونم حذف کردنش بهتره یا برم سر جلسه شاید تونستم؟

یه سوال دیگه این که میگن معدل زیر 12 شه ترمو مشروط میشی یعنی چی؟چه محدودیتی ایجاد میشه؟باید ترمو از اول خوند؟

ببینید حذف کردن درس بیشتر به خودتون بستگی داره،درس های 3رو واحدی رو اگر بیوفتین توی معدل تاثیر داره و اگر معدل بقیه درسا پایین باشه احتمال مشروطی هست برای همین اکثرن شک داشته باشن حذف میکنن.

من دیرو ز یه درس 2 واحدی رو حذف کردم یعنی نرفتم امتحان بدم که اشتباه کردم و امتحانش اسون بود!
به استادتون توجه کنید و بعد تصمیم بگیرید.تجربه میگه اینو.

مشروط میشید یعنی ترم دیگه بیشتر از 14 واحد نمیتونید انتخاب کنید.

Rossin
14-01-2015, 23:31
سلام دوستان
من یک درس رو ترم تابستون افتادم این ترم اگه دوباره بیوفتم حذف میشه یا اینکه ترم تابستون فرق داره با بقیه ترما؟؟؟
سپاسگذارم

سلام طبق ایین نامه اموزشی :
تبصره 2- برای هر درس در طول دوران تحصیل حداکثر یک نمره مردودی ثبت و در محاسبه میانگین نمرات تأثیر داده می شود وچنانچه دانشجو چند بار در یک درس مردود گردد نمره مردودی دفعه دوم و به بعد پس از ثبت بلااثر بوده و حذف می گردد و در تعیین میانگین نیمسالی و کل محاسبه نمی شود.

ترم تابستونی هم مثل سایر ترم ها محاسبه میشه البته تا جایی که من میدونم.

sevendl
17-01-2015, 11:34
سلام
من فیزیک 1 رو حذف کردم.حالا میخواستم ببینم میشه ترم بعد فیزیک 1 و 2 رو با هم برداشت؟منظورم از نظر سختی درس هست یعنی وقت میشه به هر دو رسید و پاس کرد؟

و ایم که مثلا اگه فیزیک 1 و 2 رو هم نیاز کنم یه فیزیک ازمایشگاه 1 هم هست تو ترم بعد که پیش نیازش فیزیک 1 هست میشه اونم برداشت؟

مرسی

Rossin
17-01-2015, 13:37
سلام
من فیزیک 1 رو حذف کردم.حالا میخواستم ببینم میشه ترم بعد فیزیک 1 و 2 رو با هم برداشت؟منظورم از نظر سختی درس هست یعنی وقت میشه به هر دو رسید و پاس کرد؟

و ایم که مثلا اگه فیزیک 1 و 2 رو هم نیاز کنم یه فیزیک ازمایشگاه 1 هم هست تو ترم بعد که پیش نیازش فیزیک 1 هست میشه اونم برداشت؟

مرسی

سلام
مباحث فیزیک 2 باید دنباله فیزیک1 باشه یعنی اول باید 1 رو بخونید اینجوری براتون سخت میشه مگراینکه قبلا فیزیک 1 رو افتاده باشید که یه پیش زمینه ای داشته باشید ازش شاید اسون تر بشه.
فیزیک 1 رو 2 نمیشه همنیاز بشن چون فیزیک 1 خودش پیشنیازی داره موقع انتخاب واحد بهتون ارور میده که پیشنیازشو انتخاب کنید.
اگر پیش نیازشو فیزیکارو باهم بگیرید ترم دیگه ترم پر از فیزیک و سنگینی دارید اگر امکانش براتون هست فیزیک 2 رو بذارید ترم بعدش یا توی تابستون که 12 واحد میدن انتخاب کنید.
نظر من اینه چون خودم گرفتار درس های دنباله هم توی یک ترم شدم.

Captain_America
17-01-2015, 15:04
سلام. دوستان محل برگزاری امتحانات پایان ترم ارشد واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد کجاست؟ آیا فقط در تهران برگزار میشه یا دانشجویان شهرستانی میتونند در شهرستان خودشون امتحان بدن؟

optis2005
17-01-2015, 15:11
دوستان من بعد از این ترم 26 واحدم میمونه که شامل دو تا تربیت..دو تا عمومی.یک کاراگاه و چهارتا ازمایشگاه و پروژه چهار تا هم سه واحدیه
حالا چون ترم اخر نمیشم بهم 24تا نمیدن..به نظرتون ممکنه بتونم 20تا بردارم بعد 6تا دیگه رو معرفی به استاد بگیرم؟ فقط تو این 20تا دو تا اسلامی و تربیت 1و2 و چند تا ازمایشگاه پیش نیاز هست که اصولا نمیتونم با هم بردارم
ممنون

aref232
17-01-2015, 18:31
سلام، این چند هفته امتحان ها ما سنگ کلیه گرفتیم ، گواهی پزشک ببرم ترم رو برام حذف میکنن ؟ یکی از دوستان میگفت دکتر دانشگاه آزاد هم باید معاینت بکنه برای حذف ترم :n27:

میخوام اگر حذف کردند به مدت تحصیلیم اضافه نشه.

*Necromancer
18-01-2015, 14:52
ثبت نام ورودی های جدید کارشناسی چه موقع قراره شروع بشه؟

Rossin
18-01-2015, 15:59
ثبت نام ورودی های جدید کارشناسی چه موقع قراره شروع بشه؟

هنوز که اعلام نتایچ نیامده
احتمالا مثل پارسال 9/11 میاد و از اون تاریخ میتونید برای ثبتنام برید.

همین ترم قبل برای ثبتنام یکی از دوستام که کاردانی هست رفتم هنوز اعلام نتایج نشده بود.
بهمون گفتن شما پرینت تایید نهایی ثبتنام که اسم دانشگاه ما توش هستو بیارو ثبتنام کن! اصلا لازم نبود تا اعلام نتایج صبر کنه. فکر کنم این سیستم توی شهرستانا انجام بشه چون تهران که اینجوری نبود!

HGH 878
19-01-2015, 01:00
سلام ببخشید یه سوال داشتم خواهشا جواب بدین.
من رشته برق قدرت ترم 5 هستم .
میخواستم مهمان بگیرم و بقیه واحد هام (حدود 60 واحد) رو توی یه دانشگاه آزاد دیگه بگذرونم.
میخواستم بدونم نمراتی که تو دانشگاه مقصد میگیرم به پای دانشگاه مبدا حساب میشه یا نه ؟؟

Rossin
19-01-2015, 14:53
سلام ببخشید یه سوال داشتم خواهشا جواب بدین.
من رشته برق قدرت ترم 5 هستم .
میخواستم مهمان بگیرم و بقیه واحد هام (حدود 60 واحد) رو توی یه دانشگاه آزاد دیگه بگذرونم.
میخواستم بدونم نمراتی که تو دانشگاه مقصد میگیرم به پای دانشگاه مبدا حساب میشه یا نه ؟؟

سلام
من مهمان شدم الان ترم سوم مهمانیم توی دانشگاه مقصده.
تا ترم های پیش که ثبتنام ها برای مهمانی اینترنتی نبود اخر هر ترم من لیست نمراتمو میبردم مبدا که تهران باشه و توی کارنامه ام ثبت میشد ولی این دو ترم اخر فعلا نمرات توی کارنامه همین دانشگاه ثبت شده ودر پایان ترم مهمانیم لیست نمرات رو برای دانشگاه مبدا ارسال میکنن و در کارنامه کل ثبت میشه.
چون وقتی مهمانیم مدرک از دانشگاه مبدای خودمون صادر میشه برای همین هرچی نمره اینجا بگیریم میره تو کارنامه کل دانشگاه اصلیمون!

Rossin
19-01-2015, 15:00
دوستانی که موقع انتخاب واحدشون هست یه سوالی دارم ازتون :

من مبلغ بدهکاریم توی فرم شهریه 0 ریاله ولی برای انتخاب واحد که وارد میشم زده مبلغ 200هزارتومان بدهکار هستید!!
اینو برای همه دانشجویان زده و بقولی میگن مبلغ شهریه خاص است!
نشنیده بودم همچین چیزی تا به حال و اینکه این مبلغ توی بدهکاریم ثبت نشده نمیدونم اگر پرداخت بشه ثبت میشه یا و این پول کاملا بی دلیل و زوره بنوعی
میخواستم ببینم برای شماهم اینجوری هست یا نه
چون اگر مبلغی باشه که قراره اضافه بشه همه دانشگاه ها مثل ترم قبل که شهریه اضافه شد اعمالش میکنند و نه دانشگاه ما فقط و برای کل رشته ها!!

آموزشیم در کار نیست که جواب بده دانشگاهم خارج از شهره نمیشه رفت و پرسید

احتمالی که خودم میدم اینکه این مبلغ رو به عنوان پیش شهریه ترم برای انتخاب واحد میگیرن که همه یه پولی داده باشن و انتخاب واحد کنن و جیب دانشگاه بی نسیبو خالی نمونه!

اگر نظری در این مورد دارید یا برای خودتونم پیش اومده بگید لطفا
ممنون:n40:

*Necromancer
20-01-2015, 06:53
هنوز که اعلام نتایچ نیامده
احتمالا مثل پارسال 9/11 میاد و از اون تاریخ میتونید برای ثبتنام برید.

همین ترم قبل برای ثبتنام یکی از دوستام که کاردانی هست رفتم هنوز اعلام نتایج نشده بود.
بهمون گفتن شما پرینت تایید نهایی ثبتنام که اسم دانشگاه ما توش هستو بیارو ثبتنام کن! اصلا لازم نبود تا اعلام نتایج صبر کنه. فکر کنم این سیستم توی شهرستانا انجام بشه چون تهران که اینجوری نبود!
ممنون
اگه با همون پرینت اولیه بشه خوبه ولی من فکر کنم مجبورم تا زمان اعلام نتایج صبر کنم چون ترم پیش طبقه اول یکی از دانشکده ها رو کلا برای مراحل ثبت نام اختصاص داده بودن ولی الان فکر نکنم هنوز بساطش رو برپا برپا کرده باشن

albertxx
20-01-2015, 10:40
دوستان یه سوال فنی

این امکان وجود داره که واحد های دانشگاهی تخلف کنن و شما بتونید به واحد مرکزی تهران شکایت کنید ؟؟
گرفتن شهریه ؟؟

دانشگاه واحدی که دارم توش درس میخونم مشکل مالی پیدا کرده (( به دلیل داشتن پرسنل اضافه ))
بعدش تو سایت دانشگاه اعلام کردن علاوه بر ترمهای قبل و دانشگاه های دیگه که باید نصف کل شهریه پرداخت بشه
5 روز بعد انتخاب واحد دانشجو باید کل هزینه ترم رو تصفیه کنه و یا به زور قسط بندی کنه

در حالی که من هم تو دانشگاه قبلیم که آزاد بود و هم این دانشگاه تا ترم های قبل فقط نصف کل شهریه ترم رو میدادم و نصفش میموند واسه آخر ترم
ولی الان به دلیل مشکل مالی دارن کل شهریه رو همون اول میگیرن
خواستم ببینم این تخلف محسوب میشه و میشه کاری کرد ؟؟

واقعا خیلی سخته و پول زوره !! :n23:

aref232
20-01-2015, 12:06
دوستان یه سوال فنی

این امکان وجود داره که واحد های دانشگاهی تخلف کنن و شما بتونید به واحد مرکزی تهران شکایت کنید ؟؟
گرفتن شهریه ؟؟

دانشگاه واحدی که دارم توش درس میخونم مشکل مالی پیدا کرده (( به دلیل داشتن پرسنل اضافه ))
بعدش تو سایت دانشگاه اعلام کردن علاوه بر ترمهای قبل و دانشگاه های دیگه که باید نصف کل شهریه پرداخت بشه
5 روز بعد انتخاب واحد دانشجو باید کل هزینه ترم رو تصفیه کنه و یا به زور قسط بندی کنه

در حالی که من هم تو دانشگاه قبلیم که آزاد بود و هم این دانشگاه تا ترم های قبل فقط نصف کل شهریه ترم رو میدادم و نصفش میموند واسه آخر ترم

فکر نکنم فقط واحد شما اینجوری باشه، مشهد دانشجو ها دارن شکایت مینویسن مثل اینکه همجا اینطوری کردن.

Rossin
20-01-2015, 12:45
دوستان یه سوال فنی

گرفتن شهریه ؟؟

دانشگاه ماهم همین سیستم رو این ترم داره پیاده میکنه گفتن اگه میخواید شهریه رو کامل ندید بیاید نامه بگیرید و چک بدین!!
پول زوره
من که جز همون 200تومن پول زوری که دارن برای انتخاب واحد میگیرن پول دیگه ای نمیدم
حالا تمام رشته ها داریم شکایت مینویسیم ببینیم به کجا میرسه:n24:

stealer
20-01-2015, 16:04
اقا من دانشگاه نجف اباد میرم
امتحان درس زمین شناسی رو شرکت نکردم(تنها امتحانی بوده که شرکت نکردم) حالا باید حذف شده باشه ولی جلوی نمره زده صفر و دلیلشم زده غیبت در امتحان
میخواستم بدونم الان حذف شده درس یا این صفر توی معدل اعمال میشه؟
تا حالا اینجوری حذف نکردم اصلاعی ندارم

XENON24
20-01-2015, 16:42
اقا من دانشگاه نجف اباد میرم
امتحان درس زمین شناسی رو شرکت نکردم(تنها امتحانی بوده که شرکت نکردم) حالا باید حذف شده باشه ولی جلوی نمره زده صفر و دلیلشم زده غیبت در امتحان
میخواستم بدونم الان حذف شده درس یا این صفر توی معدل اعمال میشه؟
تا حالا اینجوری حذف نکردم اصلاعی ندارم

خودشون درستش می کنند ...میزنن حذف ماده 35 -موجه تاثیری هم تو معدل نداره
دانشگاه ما که اینجوریه

aref232
20-01-2015, 21:59
خدا لعنت کنه اینارو ، حالا شهریه ورودی 90 480 تومنه ، این جدیدا 700 تومن باید پول بدن آخه این چه حرکتی بود!

*Necromancer
21-01-2015, 16:33
دیروز توی ر وابط عمومی سازمان سنجش یه چیز عجیبی دیدم، نوشته بود ثبت نام کارشناسی بدون آزمون دوباره داره انجام می شه! یعنی چی؟

دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت: ثبت نام براي رشته هاي بدون آزمون مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته از امروز سه شنبه مورخ 30/10/93 ساعت 14:00 آغاز شد. علوي فاضل افزود: داوطلبان مي توانند با مراجعه به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نسبت به انتخاب يك رشته/محل اقدام كنند. معاون سنجش و پذيرش گفت: داوطلبان مي توانند پس از ثبت نام اينترنتي، 48 ساعت بعد به واحدهاي مربوطه مراجعه و نسبت به ثبت نام خود در واحد اقدام كنند. وي درخصوص رشته هاي كارداني خاطرنشان كرد: ثبت نام براي رشته هاي كارداني پيوسته و ناپيوسته همچنان ادامه دارد و ايندسته از متقاضيان نيز مي توانند با ثبت نام يك رشته/محل در سايت و به فاصله 48 ساعت بعد به واحد مراجعه كنند. وي در پايان گفت: نتايج ثبت نام داوطلباني كه در مرحله قبلي مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته شركت كرده اند، در همين بهمن ماه سال جاري اعلام خواهد شد

الان هم توی سایت دیدم دوباره ثبت نام هارو از اول دارن انجام می دن در حالیکه هنوز اعلام نتایج نشده!
اینکه نشد ما تا وسط بهمن سماق بمکیم بعد اینا بعد از 48 ساعت ثبت نام بکنن.

mehrabooni
21-01-2015, 17:04
دیروز توی ر وابط عمومی سازمان سنجش یه چیز عجیبی دیدم، نوشته بود ثبت نام کارشناسی بدون آزمون دوباره داره انجام می شه! یعنی چی؟

الان هم توی سایت دیدم دوباره ثبت نام هارو از اول دارن انجام می دن در حالیکه هنوز اعلام نتایج نشده!

مگه چی میشه گرامی

*Necromancer
21-01-2015, 20:02
مگه چی میشه گرامی

سلام
چند تا ایراد به این مسئله وارده، ما اواخر دی منتظر اعلام نتایج بودیم و حالا بجای اعلام نتیجه، ثبت نامی که مهلتش چند هفته پیش تموم شده بود رو دوباره شروع کردن، خب این یک نوع بی نظمی برای بدست آوردن پول بیشتره، خوشبختانه فکر می کنم لازم نیست ما دوباره ثبت نام بکنیم، اما بهر حال اینکه این ثبت نامی های جدید حتی بدون رسیدن نتایجشون قادرن صاف بیان برن تو دانشگاه صورت خوشی نداره!

King PDA
23-01-2015, 10:43
سلام دوستان
من الان میخوام ترم 13 رو شروع کنم :n26::n33:+( آیکن شدیدا خجالتـــــــــــــ)

تو انتخاب واحدم میزنه که مینوسه : شما وارد ترم 13 شدین و انتخاب واحد نیمتونین بکنین چون از 12 ترم بیشتر شده

البته من معافیت سربازی گرفتم و مشکل سربازی ندارم
میخواستم ببینم مشکلی واسم داره و واقعا نیمتونم ادامه تحصیل بدم ؟ البته یه ترم هم انتخاب نمیکنم یعنی فکر نکنم به اونجا بکشه و با معرفی به استاد تموم بشه :n33:

sevendl
23-01-2015, 13:07
سلام
ببخشید چند تا سوال داشتم در مورد انتخاب واحد ترم دوم :

1.باید پولی پرداخت بشه قبل انتخاب واحد یا بعدشه؟یعنی 6 بهمن که انتخاب واحد هست قبلش باید پولی واریز کنم؟حالا ثابت یا واحد هاش.
2.برا مشکلاتی که داشتم من ریاضی 1 رو مردود شدم و فیزیک 1 رو حذف کردم حالا میخوام ایم دو تارو باز بگیرم و 2 هارو بزارم واسه ترم بعد حالا سوالم اینه که مثلا فیزیک ازمایشگاه 1 که پیش نیازش فیزیک 1 هست رو میشه تو این ترم با فیزیک 1 بردارم؟(ترم اول ازمایشگاه نداشتم)
3.میخواستم کلا یه راهنمایی در مورد انتخاب واحد بکنید که چیجوری هستش؟مثلا از کجا بدونم که درسو باید 3 ساعت بردارم یکی 1 ساعت.یعنی درسی که 3 واحد هست باید 2 تا باشه؟

HOJ-JAT
23-01-2015, 23:02
1.باید پولی پرداخت بشه قبل انتخاب واحد یا بعدشه؟یعنی 6 بهمن که انتخاب واحد هست قبلش باید پولی واریز کنم؟حالا ثابت یا واحد هاش.
قبل از اینکه انتخاب واحد کنی باید شهریه ثابت همون قدری رو که نوشته پرداخت کنی تا سایتت باز بشه اگه نپردازی منو انتخاب واحد نمیاد

2.برا مشکلاتی که داشتم من ریاضی 1 رو مردود شدم و فیزیک 1 رو حذف کردم حالا میخوام ایم دو تارو باز بگیرم و 2 هارو بزارم واسه ترم بعد حالا سوالم اینه که مثلا فیزیک ازمایشگاه 1 که پیش نیازش فیزیک 1 هست رو میشه تو این ترم با فیزیک 1 بردارم؟(ترم اول ازمایشگاه نداشتم)
بستگی ب مدیر گروه داره اگر اون اجازه بده میتونی در حالت عادی فک نکنم خودت بتونی

3.میخواستم کلا یه راهنمایی در مورد انتخاب واحد بکنید که چیجوری هستش؟مثلا از کجا بدونم که درسو باید 3 ساعت بردارم یکی 1 ساعت.یعنی درسی که 3 واحد هست باید 2 تا باشه؟
شما درس برمیدارید ...یعنی فیزیک ۱ برمیداری حالا این درس دو ساعت کلاسی در هفته هست
اصلا ب تعداد ساعت و... نگاه نکن فقط درس بردار خود سیستم برات حساب میکنه
قبل از انتخاب واحد اسم دروسی را که میخوای برداری لیست کن ..فقط همین... کاری هم ب هیجی نداشته باش

sevendl
23-01-2015, 23:13
قبل از اینکه انتخاب واحد کنی باید شهریه ثابت همون قدری رو که نوشته پرداخت کنی تا سایتت باز بشه اگه نپردازی منو انتخاب واحد نمیاد

بستگی ب مدیر گروه داره اگر اون اجازه بده میتونی در حالت عادی فک نکنم خودت بتونی

شما درس برمیدارید ...یعنی فیزیک ۱ برمیداری حالا این درس دو ساعت کلاسی در هفته هست
اصلا ب تعداد ساعت و... نگاه نکن فقط درس بردار خود سیستم برات حساب میکنه
قبل از انتخاب واحد اسم دروسی را که میخوای برداری لیست کن ..فقط همین... کاری هم ب هیجی نداشته باش

ممنون
فقط شهریه ثابت کجا نوشته که پرداخت کنم؟

*Necromancer
23-01-2015, 23:41
سلام
ببخشید چند تا سوال داشتم در مورد انتخاب واحد ترم دوم :

سلام

1. اره یه مبلغ علی الحساب باید بریزی که بسته به مطقع و سال ورودی متفاوته و توی خود سایت دانشگاهت اطلاعیه شو زدن و مبلغشو اعلام کردن.
اون رو که بریزی می تونی واجد بگیری اما عوض کردن واحد ها رو اجازه نداری مگه اینکه کامل تسویه حساب کنی.

2. فکر نکنم بشه همزمان برداشت

3. تعداد واحد های در توی حدول انتخاب واحد نوشته شده، ساعت شروع کلاس و اتمام کلاس هم همین طور. باید از روز قبل بری تو لیست دروس ارائه شده و تمام درس هاتو نگاه کنی و اونایی که میخوای کدش رو یادداشت کنی تا وقتی که انتخاب واحد شروع شد سریع قبل از اینکه ضرفیت ها تکمیل بشه کد هارو وارد کنی، اگه ساعت کلاس ها تداخل داشته باشه سایت اجازه نمی ده ک برداری.

Rhodes
24-01-2015, 05:11
دوستان من ترم اخر هستم ولي بيشتر از 24 واحد برام مونده.(دو واحد كاراموزي دارم و 24 واحد)
الان من ميتونم تربيت يك و دو يا انقلاب و اخلاق رو با همديگه در يك ترم بگيرم؟
به نظر شما پروژه رو اين ترم بگيرم يا بزارم براي تابستون همراه كاراموزي ؟
سوال ديگه م اينه كه ايا توي تابستون درس تربيت ارائه ميشه؟
ممنونم.

Rossin
24-01-2015, 17:25
دوستان من ترم اخر هستم ولي بيشتر از 24 واحد برام مونده.(دو واحد كاراموزي دارم و 24 واحد)
الان من ميتونم تربيت يك و دو يا انقلاب و اخلاق رو با همديگه در يك ترم بگيرم؟
به نظر شما پروژه رو اين ترم بگيرم يا بزارم براي تابستون همراه كاراموزي ؟
سوال ديگه م اينه كه ايا توي تابستون درس تربيت ارائه ميشه؟
ممنونم.

سلام
شرایط من هم شبیه شماست برای این ترم
اگر شما دروس دیگه ای جز همین عمومی ها نداشته باشید میتونید انتخاب کنید
پروژه کاراموزی رو مگر نباید باهم انتخاب کنیم؟؟ چرا جدا جدا انتخاب کردین شما؟ امروز اموزش بهم گفت باید باهم انتخاب بشن.
خودم گذاشتم تابستون با خیال راحت بهش رسیدگی کنم تقریبا همه این کارو کردیم
اینکه تابستون تربیت بدنی ارائه بشه یا نه مربوط به دانشگاه خودتونه و چیز عمومی نیست.

sarhang10
24-01-2015, 19:15
سلام دوستان
یه چندتا سوال داشتم:
1. دانشگاه تهران غرب بهتره یا تهران مرکز؟(اصن بین دانشگاه آزاد های تهران کدوما خوب ترن)
2.مهندسی کامپیوتر،سخت افزار بهتره یا نرم افزار یا فرق اونچنانی نداره؟
3.شهریه ورودی بهمن ماه با شهریه ورودی مهر یکسان دیگه؟
دمتون گرم

HOJ-JAT
24-01-2015, 20:24
من اگر بعد از ریخن ثابت برای انتخاب واحد انصراف بدم پولم رو میدن؟؟
قبل از حذف اضافه

Rossin
24-01-2015, 21:26
سلام دوستان
یه چندتا سوال داشتم:
1. دانشگاه تهران غرب بهتره یا تهران مرکز؟(اصن بین دانشگاه آزاد های تهران کدوما خوب ترن)
2.مهندسی کامپیوتر،سخت افزار بهتره یا نرم افزار یا فرق اونچنانی نداره؟
3.شهریه ورودی بهمن ماه با شهریه ورودی مهر یکسان دیگه؟
دمتون گرم

ین دانشگاه های ازاد بنظرم تهران شمال و تهران غرب بهترن اما تهران شمال بهتره و البته تراز بالایی برای قبولی میخواد.
سخت افزار همون جور که از اسمش معلومه بیشتر شامل الکترونیک و مدار و اینجور چیزاست اما خب جندتا درس مشترک با نرم افزار داره،نرم افزارم که فوکوسش روی برنامه نویسی و اینجور چیزاست.خوب و بد بودنش بستگی به خودتون و علاقتون داره و کاری که قراره انجام بدین! هر کدومش علاقمندان به خودش رو داره
شهریه ها همیشه یکسانه ولی طبق سال ورودی شهریه ثابت فرق میکنه.

stealer
24-01-2015, 22:04
سلام
دوستان این برنامه ترمی دانشگاه نجف ابادو از کجا میتونم دانلود کنم؟
متاسفانه گمش کردم و شدید بهش احتیاج دارم
مهندسی عمران نجف اباد

Rossin
25-01-2015, 00:08
سلام
دوستان این برنامه ترمی دانشگاه نجف ابادو از کجا میتونم دانلود کنم؟
متاسفانه گمش کردم و شدید بهش احتیاج دارم
مهندسی عمران نجف اباد

سلام
ببینید همینه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sevendl
25-01-2015, 09:55
سلام
انتخاب واحد گفتند تو سایت از 6 تا 8 بهمن ولی تو سامانه دانشجویی تو حساب کاربری خودم قسما برنامه زمانی انتخاب واحد زده 8 بهمن ساعت 2 تا 3:30 یعنی من ششم نمیتونم انتخاب واحد کنم؟زمان هر کس فرق میکنه؟خوب اینطوری تو اون 2 روز پر نمیشه؟

rz21
25-01-2015, 12:34
سلام..یکی از دوستان توی دانشگاه آباده هست..تمام وقت می خونه.. میخ واد انصراف بده و بیاد شیراز ثبت نام بدون کنکور بکنه..اما رشته ی حقوق که ایشون باشن، توی شیراز پاره وقت داره..میتونه بیاد؟درس هایی که قبلا پاس شده چی میشه؟

hp722
25-01-2015, 17:10
دوستان ترم تابستان حداکثر 10 واحد میدن؟ قرار نیست یک ترم کامل حساب بشه و 15 واحد بشه برداشت؟
یجا نوشته بود 12 واحد ام میشه برداشت برای کسایی که معدل بالای 17 دارن.نیم سال دوم باید معدلت بالا باشه تا بشه 12واحد تابستون برداشت؟ پس اون موقع معیار معدل برای نیمسال بعد از تابستان که نمیسال اول میشه معدل تابستان هست یا همون معدل نیمسال دوم که بخوایم 24واحد برداریم؟

اگر تابستانی 20واحد داشته باشی و 10واحد برداری و 6واحدام معرفی به استاد برداری چون ترم آخرته بهت اون 4واحد رو میدن؟

Rossin
25-01-2015, 19:19
سلام
انتخاب واحد گفتند تو سایت از 6 تا 8 بهمن ولی تو سامانه دانشجویی تو حساب کاربری خودم قسما برنامه زمانی انتخاب واحد زده 8 بهمن ساعت 2 تا 3:30 یعنی من ششم نمیتونم انتخاب واحد کنم؟زمان هر کس فرق میکنه؟خوب اینطوری تو اون 2 روز پر نمیشه؟

این تاریخی که اعلام کردن یعنی از 6 تا 8 بهمن هر گروه رشته ها و ورودی ها در یکی از این روزها انتخاب واحد میکنند.
تمام دانشگاه ها همین سیستم رو دارند که سایت سنگین نشه و انتخاب واحد بدون ایراد باشه.
شما زودتر از تاریخ مجاز به انتخاب واحد نیستید و دروس تخصصی شماهم ظرفیتش پر نمیشه. شاید برای دروس عمومی بعضی استادا تکمیل شن ولی جوری نیست که شما کلا نتونید انتخاب واحد کنید.جای نگرانی نیست.

Rossin
25-01-2015, 19:28
دوستان ترم تابستان حداکثر 10 واحد میدن؟ قرار نیست یک ترم کامل حساب بشه و 15 واحد بشه برداشت؟
یجا نوشته بود 12 واحد ام میشه برداشت برای کسایی که معدل بالای 17 دارن.نیم سال دوم باید معدلت بالا باشه تا بشه 12واحد تابستون برداشت؟ پس اون موقع معیار معدل برای نیمسال بعد از تابستان که نمیسال اول میشه معدل تابستان هست یا همون معدل نیمسال دوم که بخوایم 24واحد برداریم؟

اگر تابستانی 20واحد داشته باشی و 10واحد برداری و 6واحدام معرفی به استاد برداری چون ترم آخرته بهت اون 4واحد رو میدن؟

ما برای این تابستون درگیر همین سوالات هستیم و اموزش گفت بخشنامه جدید امده که اگر دانشگاهی رشته ای رو بیشتر از 2 سال ارائه بده میتونه تابستون یک ترم کامل واحد بده در غیر اینصورت 6 تا 10 واحد.
شماهم اگر میتونید این رو از دانشگاه خودتون جویا بشید تا ببینم چقدر صحت داره.

تابستون ترم محسوب نمیشه که معدلش بخواد بری ترم بعدی معیار قرار بگیره.

معرفی به استاد رو زمانی میدن که شما کلا تمام واحد هاتو انتخاب کرده باشی پاس شده باشی اما برای فارغ التحصیلی لنگ چند واحد ارائه نشده با افتاده باشی.چرا اینو میگم!چون من این ترم با پروژه و کاراموزی 26 واحد دارم خواستم 24 واحد بگیرم 2 واحد هم معرفی به استاد اما قبول نکردن گفتن این ترم 20 واحد بر دار و تابستون 6 واحد پروژه کار اموزی و اگر چیزی باقی موند معرفی به استاد!

hp722
25-01-2015, 20:29
ما برای این تابستون درگیر همین سوالات هستیم و اموزش گفت بخشنامه جدید امده که اگر دانشگاهی رشته ای رو بیشتر از 2 سال ارائه بده میتونه تابستون یک ترم کامل واحد بده در غیر اینصورت 6 تا 10 واحد.
شماهم اگر میتونید این رو از دانشگاه خودتون جویا بشید تا ببینم چقدر صحت داره.

تابستون ترم محسوب نمیشه که معدلش بخواد بری ترم بعدی معیار قرار بگیره.

معرفی به استاد رو زمانی میدن که شما کلا تمام واحد هاتو انتخاب کرده باشی پاس شده باشی اما برای فارغ التحصیلی لنگ چند واحد ارائه نشده با افتاده باشی.چرا اینو میگم!چون من این ترم با پروژه و کاراموزی 26 واحد دارم خواستم 24 واحد بگیرم 2 واحد هم معرفی به استاد اما قبول نکردن گفتن این ترم 20 واحد بر دار و تابستون 6 واحد پروژه کار اموزی و اگر چیزی باقی موند معرفی به استاد!

اونو از دانشگاه میپرسم ببینم این قضیه تابستون چیه.معذلی شده و یه نفر جواب درست نمیده.حتی توی دانشگام درست درمون نمیدونن

این معرفی به استاد رو از دوستان پرسیدم و گفتن اگر ترم آخر باشی 6 واحد بهت معرفی به استاد میدن تا درست تموم بشه اونم فقط ترم آخر.یعنی اینجوری که مثلا همون ترم تابستون کلا 20واحد دارم و 10واحد برمیدارم و 6 واحد ام معرفی به استاد.اینجوری میشه 16 واحد.میخوام بدونم برای 4 واحد آدمو نگه میدارن برای مهرماه یا نه اون 4 واحد رو هم تابستون میدن تا تموم بشه؟

Rossin
25-01-2015, 20:42
اونو از دانشگاه میپرسم ببینم این قضیه تابستون چیه.معذلی شده و یه نفر جواب درست نمیده.حتی توی دانشگام درست درمون نمیدونن

این معرفی به استاد رو از دوستان پرسیدم و گفتن اگر ترم آخر باشی 6 واحد بهت معرفی به استاد میدن تا درست تموم بشه اونم فقط ترم آخر.یعنی اینجوری که مثلا همون ترم تابستون کلا 20واحد دارم و 10واحد برمیدارم و 6 واحد ام معرفی به استاد.اینجوری میشه 16 واحد.میخوام بدونم برای 4 واحد آدمو نگه میدارن برای مهرماه یا نه اون 4 واحد رو هم تابستون میدن تا تموم بشه؟

اگه اینجوری باشه که خوبه منم لنگ اون 2 واحد 4 واحد نمیشم.
دانشگاه ماهم جواب درست نمیده و با کلی پرسو جو فهمیدم اینو.
لطفا پرسیدید خبر بدین تا منم تکلیفم روشن شه.
ممنونم

hp722
25-01-2015, 20:51
اگه اینجوری باشه که خوبه منم لنگ اون 2 واحد 4 واحد نمیشم.
دانشگاه ماهم جواب درست نمیده و با کلی پرسو جو فهمیدم اینو.
لطفا پرسیدید خبر بدین تا منم تکلیفم روشن شه.
ممنونم

من تابستون سال بعد باید تموم کنم و لنگ این سوالاتم و کسی ام درست پاسخگو نیست.انگار خودشونم دقیق نمیدونن.شما از مدیر گروه پرسیدی یا قسمت آموزش؟

hp722
25-01-2015, 21:09
در ارتباط با ترم تابستان این مطلب رو پیدا کردم:

به گزارش خبرگزاری مهر، بر اساس اعلام دانشگاه آزاد، این دوره برای دانشجویان کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری برگزار می شود. حسین غریبی در این باره، گفت: مدت زمان ترم تابستانی بدون احتساب زمان ثبت نام، امتحانات و اعلام نمرات امتحانی هشت هفته است و تقویم تحصیلی تمام ترم های تحصیلی دو هفته قبل از شروع ثبت نام ترم اول، توسط دفتر مطالعات و برنامه ریزی آموزشی به واحد های دانشگاهی ابلاغ خواهد شد. به گفته وی، تعداد مجاز واحد های درسی قابل ارائه در دوره تابستان برای دوره های کاردانی و کارشناسی حداکثر 10 واحد و برای دوره کارشناسی ارشد تا شش واحد و دکتری تا چهار واحد است که مشروطی در ترم تابستان جزء تعداد مشروطی های تحصیلی به شمار نمی آید.
غریبی با اشاره به یک تبصره در این زمینه، اظهار داشت: دانشجویان دوره کاردانی و کارشناسی با اخذ 12 واحد درسی در دوره تابستان دانش آموخته می شوند همچنین دانشجویان دارای معدل بالاتر از 17، می توانند در این دوره تا 12 واحد درسی اخذ کنند. وی همچنین تاکید کرد که در ترم تابستانی بر خلاف سال های پیشین واحد های تخصصی هم ارائه می شود.

در ارتباط با معرفی به استاد هم این مطلب رو دیدم:

با توجه به مفاد ماده ۲۰ آئین نامه آموزشی و بخشنامه های مربوطه در خصوص اخذ دروس به صورت معرفی به استاد به اطلاع می رساند دروس معرفی به استاد شامل دروسی می باشد که : ۱- درس واحد نظری باشد و یا چنانچه واحد عملی دارد قبلا دانشجو از قسمت عملی درس نمره قبولی اخذ نموده باشد.
۲- دروس معرفی به استاد مشمول دروسی می شود که آن درس پیش نیاز هیچ درس دیگری براساس سرفصل دروس دروس نباشد به استثناء ماده ۲۳ آئین نامه آموزشی.
۳- دروس پیش نیاز دانشگاهی مانند ریاضی پیش نیاز، ریاضی پیش دانشگاهی ،... و دروس جبرانی باید در نیمسال های اول یا دوم تحصیلی اخذ و گذرانده شود و امکان اخذ آنها به صورت معرفی به استاد وجود ندارد
۴- حداکثر سقف واحد دروس معرفی به استاد با اخذ مجوز از کمیسیون موارد خاص واحد ( ۶ واحد نظری ) می باشد.
۵- لازم است دانشجویان گرامی به نحوی برنامه ریزی نمایند که در پایان تحصیلات با مشکل خاصی به لحاظ اخذ درس معرفی به استاد نداشته باشند.

سعید999
26-01-2015, 16:11
سلام
من دانشجوی ترم یک ارشد علوم تحقیقاتم ، به دلیل مشکلی که برام پیش اومده دو تا از امتحانامو ندادم که حذف ماده 8 زده شده اما برای امتحان سومم که فردا برگزار میشه نگرانم. میخواستم بدونم صرفا با بردن گواهی پزشکی ترم حذف میشه؟ و اینکه اگر در جلسه امتحان فردا حاضر بشم و به احتمال زیاد زیر 14 و در نتیجه مشروط بشم آیا بهتره به دنبال حذف ترم باشم یا حضور در جلسه به هر قیمتی؟
ممنون

*Necromancer
26-01-2015, 18:21
من به یه مورد عجیبی بر خوردم! من نیسمال اول نرفته بودم برای ثبت نام، ولی الان که برای نمسال دوم میخوام برم، می بینم که مشخصات من از نیمسال قبل تا الان توی سایت هست!
حتی یه شماره دانشجویی جدید هم دارم:
ولی مدارک مورد نیاز برای ثبت نام رو هنوز نبردم
کسی می تونه در این مورد چیزی بهم بگه؟

این ثبت نام اینترنتی اصلا چی هست؟ به جای مراجعه حضوریه؟

skymagic
27-01-2015, 16:39
سلام من ترم 1 کاردانی هستم . دانشگاه ازاد . بععد 1 ترم تصمیم گرفتم انصراف بدم و به سربازی برم .
حالا یه مشکل دارم . اینکه میگن زمانی که بخوای انصراف بدی باید هزینه خیلی زیادی بپردازی یا باید شهریه ترم های بعدی رو بدی . فعلا من اصلا برای ترم بعد هیچ پولی واریز نکردم
چطوری انصراف بدم که پول ندم ؟؟؟؟ لطفا زود جواب بدید. خیلی واجبه

Life24
27-01-2015, 18:18
سلام من ترم 1 کاردانی هستم . دانشگاه ازاد . بععد 1 ترم تصمیم گرفتم انصراف بدم و به سربازی برم .
حالا یه مشکل دارم . اینکه میگن زمانی که بخوای انصراف بدی باید هزینه خیلی زیادی بپردازی یا باید شهریه ترم های بعدی رو بدی . فعلا من اصلا برای ترم بعد هیچ پولی واریز نکردم
چطوری انصراف بدم که پول ندم ؟؟؟؟ لطفا زود جواب بدید. خیلی واجبه

ترم 1 فکر نکنم پول لنصرا بخواد. از امرو مالی بپرس
راستی به نظرم کاردانی رو بگیر و بعد برو سربازی ارزشش دارد

sevendl
28-01-2015, 08:45
سلام
من یه بار شنیدم که تو دانشگاه ازاد اگر مثلا ریاضی 1 رو مردود شده باشی و تو ترم بعد ریاضی 1 رو همراه ریاضی 2 بگیری اگر ریاضی 1 رو دوباره مردود شی ریاضی 2 قبول شی،حساب میشه و ریاضی 1 رو میتونی بعدا پاس کنی.همچین چیزی هست؟

چون یکی به من گفت میشه حتی اصلا ریاضی 1 رو بزاری بعدا و الان میتونی ریاضی 2 فقط بگیری.میشه؟

Life24
28-01-2015, 08:58
سلام
من یه بار شنیدم که تو دانشگاه ازاد اگر مثلا ریاضی 1 رو مردود شده باشی و تو ترم بعد ریاضی 1 رو همراه ریاضی 2 بگیری اگر ریاضی 1 رو دوباره مردود شی ریاضی 2 قبول شی،حساب میشه و ریاضی 1 رو میتونی بعدا پاس کنی.همچین چیزی هست؟

چون یکی به من گفت میشه حتی اصلا ریاضی 1 رو بزاری بعدا و الان میتونی ریاضی 2 فقط بگیری.میشه؟

چند سال پیش مجددا من شنیدم قانون عوض شد..

sevendl
28-01-2015, 09:13
چند سال پیش مجددا من شنیدم قانون عوض شد..

یعنی الان دیگه تا 1 پاس نشه اگه 2 هم پاس شه قبول نیست؟

skymagic
28-01-2015, 16:28
داداش پرسیدم میگه بای 1 تومن بدی تا انصراف بتونی بدی .
حالا میخوام اخراج بشم .ولی میگن راهی نیست که اخراج بشی . چون ترم 1 هستم .
چطوری میشه اخراج بشی ؟؟؟؟؟؟؟؟

Life24
28-01-2015, 18:40
داداش پرسیدم میگه بای 1 تومن بدی تا انصراف بتونی بدی .
حالا میخوام اخراج بشم .ولی میگن راهی نیست که اخراج بشی . چون ترم 1 هستم .
چطوری میشه اخراج بشی ؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
چطور حساب کرده؟
مگر شما شهریه ثابت تون چند هست؟ (فقط ثابت)
ظاهرا قانون عوض شده، قدیم قبل از یکسال نیاز به پرداخت هزینه انصرافی نبود. اما الان این طور که بخشنامه اخر اومده 1.5 برابر شهریه ثابت

موارد معافیت دانشجو از پرداخت هزینه ی انصراف :طبق بخشنامه شماره 38/335342 مورخ 4/10/91 در خصوص هزینه انصراف از تحصیل، دانشجویان کلیه مقاطع بابت هزینه انصراف از تحصیل، بایستی معادل یک و نیم برابر شهریه ثابت یک نیمسال تحصیلی را طبق تعرفه روز پرداخت نمایند.تبصره یک: دانشجویان اخراجی با توجه به اینکه اخراج در حکم جریمه آنان تلقی می گردد از پرداخت هزینه انصراف معاف می باشند. بدیهی است شهریه ثابت و متغیر نیمسالی که در آن اخراج گردیده بایستی دریافت گردد.تبصره دو: دانشجوی شاغل به تحصیل در یکی از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی که از طریق آزمون سراسری در همان واحد یا واحد دیگری پذیرفته شود از هزینه انصراف معاف خواهد بود.

Life24
28-01-2015, 18:42
یعنی الان دیگه تا 1 پاس نشه اگه 2 هم پاس شه قبول نیست؟

عزیز شرمنده قانون عوض شده و من یادم نیست درست

اینها رو باید کارشناس رشته و مدیر گروه به طور کامل و دقیق به دانشجویان اطلاع رسانی کنند.. اما کارمندان دانشگاه آزاد اصلا این کاره نیستند. من خودم چندین بار به شدت باهاشون دعوام شده
همین 2 روز پیش دوباره باهاشون درگیر شدم.. من نمیدم چرا حقوق میگیرن؟ اینها که زورشون میاد کار کنن
اگر نمیتونن برن کنار. چرا زور به دانشجو میگه؟

Amirdb
28-01-2015, 19:13
سلام
یه سری دروس هستن به نام "معرفی به استاد"
منظور چیه؟
یعنی میشه سر کلاس نرفت آخر فقط فقط رفت سر جلسه؟
من سه تا عمومی دارم دیگه حوصله سر کلاس رفتنشو ندارم

sarhang10
28-01-2015, 19:39
آقا سلام
یه سوال فوری
بچه های ورودی 93 یا یه کسی که از نحوه پرداخت شهریه اطلاع داره؛ آیا روز اول ثبت نام ترم اول ، همه ی شهریه (ثابت+واحدها)رو کارت کشیدن؟؟؟؟؟
یعنی چک
یا این که یه قسمتی رو کارت بکشی و بقیه رو بعدا پرداخت کنی در ترم 1 امکان نداره؟

danial13
28-01-2015, 19:51
سلام دوستان
چارت درس ها رو برای انتخاب واحد از کجا بگیرم؟

danial13
28-01-2015, 19:53
آقا سلام
یه سوال فوری
بچه های ورودی 93 یا یه کسی که از نحوه پرداخت شهریه اطلاع داره؛ آیا روز اول ثبت نام ترم اول ، همه ی شهریه (ثابت+واحدها)رو کارت کشیدن؟؟؟؟؟
یعنی چک
یا این که یه قسمتی رو کارت بکشی و بقیه رو بعدا پرداخت کنی در ترم 1 امکان نداره؟

شهریه ثابت رو همون اول موقع ثبت نام باید پرداخت کنید

sarhang10
28-01-2015, 20:56
شهریه ثابت رو همون اول موقع ثبت نام باید پرداخت کنید
پس شهریه ثابت رو پرداخت میکنی
شهریه واحد ها رو کی باید پرداخت کرد؟

albertxx
28-01-2015, 21:09
پس شهریه ثابت رو پرداخت میکنی
شهریه واحد ها رو کی باید پرداخت کرد؟

شهریه ثابت رو پرداخت میکنی

شهریه واحد ها یا همون شهریه متغییر رو
مقداریش رو روز انتخاب واحد میدید (( حدود 200 تومان - بستگی به دانشگاه داره ))

بقیه رو هم آخر ترم !!

albertxx
28-01-2015, 21:11
سلام دوستان
چارت درس ها رو برای انتخاب واحد از کجا بگیرم؟

تو خود گروه از کارشناس همون رشته !
چون از اینترنت بگیرید فرق داره

اکثر دانشگاه ها واحد های مختلفی میدن (( مخصوصا تو واحد های اختیاری ))
بعضیا هم دروس ترمشون باهم فرق داره (( مثلا یه دانشگاه یه درس رو ترم 1 ارائه داده یکی ترم 4 ))

albertxx
28-01-2015, 21:13
سلام
یه سری دروس هستن به نام "معرفی به استاد"
منظور چیه؟
یعنی میشه سر کلاس نرفت آخر فقط فقط رفت سر جلسه؟
من سه تا عمومی دارم دیگه حوصله سر کلاس رفتنشو ندارم

معرفی به استاد که همینجوری نمیدن !! :n02:

درصورتی که فارغ التحصیل دارید میشید و فقط 6 واحد دارید میتونید اون 6 واجد رو ترم دیگه برندارید و معرفی به استاد بردارد
البته نباید واحد دیگه ای داشته باشید

مثلا واسه کارشناسی باید 160 واحد بگذرونید و 134 واحد رو گذروندید
و شما همین ترم 20 واحد برداشتید و 6 واحد میمونه

اون 6 تا رو ترم بعدی میتونید معرفی به استاد بگیرید ! و سر کلاس نرید و فقط امتحان بدید

danial13
28-01-2015, 22:46
تو خود گروه از کارشناس همون رشته !
چون از اینترنت بگیرید فرق داره

اکثر دانشگاه ها واحد های مختلفی میدن (( مخصوصا تو واحد های اختیاری ))
بعضیا هم دروس ترمشون باهم فرق داره (( مثلا یه دانشگاه یه درس رو ترم 1 ارائه داده یکی ترم 4 ))
ممنون عزیز
من دانشگاه ازاد مشهد میرم. فردا کارشناس رشته دانشگاه هست؟
جمعه اخرین روز انتخاب واحده اگه فردا نبود چیکار کنم؟
انتشارات دانشگاه نداره؟

sevendl
28-01-2015, 22:59
سلام
انتخاب واحدو کردم هر چند ته دیگش بم رسید.نمیدونید بر چه معیاری زمان بندی میکنند انتخاب واحدو که من که گفتند 14 راس 14 رفتم استاد خوبا همه پر بود!خوب اینطوری که حق کشی میشه!

راستی قبل انتخاب واحد که یه شهریه که گفتندو ریختم بعد انتخاب واحد الان زده بدهکار و برنامه هفتگی رو نشون نمیده اشکالی داره؟تا کی وقت هست که باقیشو بریزم.
الان راهی نیست برنامه هفتگی رو دید من الان یادم نیست چه ساعتایی برداشتم!:n02:

albertxx
29-01-2015, 02:43
ممنون عزیز
من دانشگاه ازاد مشهد میرم. فردا کارشناس رشته دانشگاه هست؟
جمعه اخرین روز انتخاب واحده اگه فردا نبود چیکار کنم؟
انتشارات دانشگاه نداره؟

مگه جمعه انتخاب واحد داریم ؟؟
مطمعا هستی شما ؟؟

دانشگاه ما که پنجشنبه و جمعه آموزش و کل سیستم آموزشی تعطیله !!

مثلا انتخاب واحد از شنبه تا 4 شنبه هست !
پنجشنبه و جمعه تعطیل و کسی انتخاب واحد نمیکنه و از دوباره از شنبه گروه بعدی شروع میشه !

حالا شما برو دانشگاه باید باشن !
چون تا اونجایی که خبر دارم کارشناس هر رشته روز انتخاب واحد همون رشته باید دانشگاه باشه !!
چون خیلی مشکلات انتخاب واحدی پیش میاد و کارشناس باید حلش کنه !! (( به خاطر همین اینجا پنجشنبه و جمعه انتخاب واحد انجام نمیشه - چون کارشناس نیست ))

سلام
انتخاب واحدو کردم هر چند ته دیگش بم رسید.نمیدونید بر چه معیاری زمان بندی میکنند انتخاب واحدو که من که گفتند 14 راس 14 رفتم استاد خوبا همه پر بود!خوب اینطوری که حق کشی میشه!

راستی قبل انتخاب واحد که یه شهریه که گفتندو ریختم بعد انتخاب واحد الان زده بدهکار و برنامه هفتگی رو نشون نمیده اشکالی داره؟تا کی وقت هست که باقیشو بریزم.
الان راهی نیست برنامه هفتگی رو دید من الان یادم نیست چه ساعتایی برداشتم!:n02:

اینکه کلاس های خوب پر میشه از مشکلات دانشگاه هست و مدریت گروه رشته !!
اینجا مشکلی نیست چون اگه ظرفیت یه کلاس 30 نفر باشه واسه گروه اول 10 نفر باز میکنن و روز بعد وقتی گروه دوم شروع شد 10 تا دیگه اضافه میکنن و در نهایت گروه سوم !
اینجوری گروه اول که شروع میکنن نمیتونن کلاس رو پر کنن !!

دانشگاه هایی هم که دانشجو تو همه رشته ها زیاد دارن با گرایش مختلف (( تو برق مثلا الکترونیک - قدرت - کنترل و .... ))
واسه هر گرایش یه کلاس جدا ارائه میشه و اینطوری موقع انتخاب واحد کلاس گروه قدرت تو گروه الکترونیک نمایش داده نمیشه و فقط بچه های همون گروه بر میدارن !
دانشگاه ما هم یه موقع مثل شما بود !
ولی الان گروه های انتخاب واحد رو جدا کردن و هرکس واسه خودشو برمیداره !!
کلاس ها هم تقریبا پر نمیشه !

---

بقیه شهریه رو هم باید تا آخر ترم بریزید (( البته بستگی به دانشگاه داره ))

---

برنامه رو هم تو لیست دروس ارائه شده برید شاید یادتون اومد

اگه نشد زمان حذف اضافه تو بخش انتخاب واحد درس هایی که انتخاب کردید نشون داده میشه !! :n02:

سپید موی
29-01-2015, 12:07
سلام دوستان واقعا میدونم ممکنه سوالم تکراری باشه و بهش جوابی داده نشه ولی خواهشا نیاز مبرمی به کمک دارم
من ترم 5 کارشناسی عمران آزاد هستم بدون کنکور ثبت نام کردم دانشگاه و قبول هم شدم (حسابداری ازاد کارشناسی پیوسته)
چند روز پیش انصراف دادم حالا برای کار های امور مشمولین به مشکل بر خوردم
سوال من اینه اگه معافیت تحصیلی برام صادر بشه ادامه ی همون پنج سال عمران هست یا برای رشته ی جدیدم (کارشناسی پیوسته حسابداری ) سنوات جدید صادر میشه ( پنج ساله)
به طور کلی سوالم اینه که برای خوندن حسابداری 3 سال وقت دارم یا مثل حالت معمولی 5 سال؟
خواهش میکنم جواب بدین پلیس+10 جواب ادمو نمیدن میگن نمیدونیم نظام وظیفه هم کمیسویونه مسئولش دیگه اصلا جواب نمیده خواهش میکنم کمک کنید دوستان
:n40::n16::n35::n03:

albertxx
29-01-2015, 14:02
سلام دوستان واقعا میدونم ممکنه سوالم تکراری باشه و بهش جوابی داده نشه ولی خواهشا نیاز مبرمی به کمک دارم
من ترم 5 کارشناسی عمران آزاد هستم بدون کنکور ثبت نام کردم دانشگاه و قبول هم شدم (حسابداری ازاد کارشناسی پیوسته)
سوال من اینه اگه معافیت تحصیلی برام صادر بشه ادامه ی همون پنج سال عمران هست یا برای رشته ی جدیدم (کارشناسی پیوسته حسابداری ) سنوات جدید صادر میشه ( پنج ساله)
به طور کلی سوالم اینه که برای خوندن حسابداری 3 سال وقت دارم یا مثل حالت معمولی 5 سال؟
خواهش میکنم جواب بدین پلیس+10 جواب ادمو نمیدن میگن نمیدونیم نظام وظیفه هم کمیسویونه مسئولش دیگه اصلا جواب نمیده خواهش میکنم کمک کنید دوستان

اینجا فکر کنم بهتر جواب بگیرید

XENON24
29-01-2015, 17:57
سلام دوستان
یه سوال من الان 20 واحد برداشتم می خوام 7 واحدش رو تو حذف و اضافه ، حذف کنم و 2 واحد اضافه کنم ؟میشه؟محدودیت حذف نداریم؟؟ممنون میشم جواب بدین

Life24
29-01-2015, 17:59

معافیت تحصیلی دانشجویان انصرافیمعافیت تحصیلی دانشجویان انصرافی در صورتی که تا یک سال پس از تاریخ انصراف، در مقطع یا رشته دانشگاه جدید یا یک حوزه علمیه پذیرفته شوند، در طول مدت تحصیل در مقاطع دانشگاهی (از دیپلم تا دکترای تخصصی) مشروط به اینکه انصراف، در مدت سنوات مجاز صورت گرفته باشد، فقط یک بار قابل تمدید است که در این صورت، مدت تحصیل قبلی جزو سنوات تحصیلی جدید محسوب نخواهد شد.بر این اساس، ترخیص کارکنان وظیفه بدون غیبت اولیه در حین خدمت که بیش از یک سال از تاریخ فراغت آنان از مقطع قبلی سپری شده باشد نیز جهت ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی و بالاتر به جز در زمان های اضطراری و جنگ بلامانع است.
- See more at: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ].nAZVutix.dpu f

XENON24
30-01-2015, 14:16
سلام دوستان
یه سوال من الان 20 واحد برداشتم می خوام 7 واحدش رو تو حذف و اضافه ، حذف کنم و 2 واحد اضافه کنم ؟میشه؟محدودیت حذف نداریم؟؟ممنون میشم جواب بدین

کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟//

razi3020
30-01-2015, 23:47
دوستان ببخشید سوالم احتمالا تکراریه :n03: من 30 واحد از درس هام مونده تا تموم شه و معدلمم هم به الف نرسیده میتونم این ترم 24 واحد بردارم و 6 واحد بمونه برا تابستون؟

Life24
31-01-2015, 19:53
دوستان ببخشید سوالم احتمالا تکراریه :n03: من 30 واحد از درس هام مونده تا تموم شه و معدلمم هم به الف نرسیده میتونم این ترم 24 واحد بردارم و 6 واحد بمونه برا تابستون؟

فکر نمیکنم بشه

Life24
31-01-2015, 19:55
کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟//
بعید میدانم محدودیت باشد

paranoid_android
31-01-2015, 20:27

متاسفانه خیر. 24 واحد رو ترم آخر به شرطی میتونید اخذ کنید که هیچ واحدی بعد از اون باقی نمانده باشه، چه برای تابستان و چه برای معرفی به استاد. با این شرایط، شما بیشتر از 20 واحد نمیتونید اخذ کنید و 10 واحد دیگه باقی میمونه که بازم توی تابستون نمیتونید تمومش کنید. گمان میکنم یک ترم دیگه هم مهمان دانشگاه باشید.

razi3020
31-01-2015, 23:41
دوست عزیز مرسی از پاسختون 22 واحد اینترم برداشتم با وصایا و قران که جز سقف واحد نیستن موند 8 تا این 8 تا رو چی کنم معرفی به استاد میشه
:n13::n13:

Life24
31-01-2015, 23:46
دوست عزیز مرسی از پاسختون 22 واحد اینترم برداشتم با وصایا و قران که جز سقف واحد نیستن موند 8 تا این 8 تا رو چی کنم معرفی به استاد میشه
:n13::n13:

این طور که یادم هست معرفی به استاد 6 واحد میدن
8 رو تابستان بردارید

sevendl
01-02-2015, 20:43
سلام
من هنوز شهریه واحد ها رو پرداخت نکردم میخوساتم بدونم اگه تو حذف و اضافه یه درسو حذف کنم پولش از اون مبلغ بدهی کم میکنه یا دیگه برنمیگرده؟

PLAΨMID
02-02-2015, 03:36
سلام
من هنوز شهریه واحد ها رو پرداخت نکردم میخوساتم بدونم اگه تو حذف و اضافه یه درسو حذف کنم پولش از اون مبلغ بدهی کم میکنه یا دیگه برنمیگرده؟
از بدهی کم میکنه

sadeghbb
02-02-2015, 23:25
سلام
دوستان بنده الان معدلم 12.70 هست ... سه ترم هم مشروط شدم در نهایت یک ترم اضافه خوردم ...ترم آخری هستم ... با 14 واحدی که موندم بیشتر آزمایشگاه هست ...
چطور میتونم معدلم رو به 14 برسونم بنظر شما ؟!
آیا راهی هست ؟!
کارشناسی هستم ...
ارادتمند

sadeghbb
03-02-2015, 00:51
کسی شرایط رو اصلاع نداشت ... و اینکه با این شرایط شدنی هست یا نه ؟!

HOJ-JAT
05-02-2015, 13:47
سلام من ارشدم جابجایی زدم ی واخد دیگه باهام موافقت شد الان ی سوال من هنوز نمرات ترم پیشم ثبت نشده است اگر از واحد قبلیم انصراف بدم سایتم بسته میشه؟؟ استادا میتونن نمره بدن بهم؟؟

Life24
05-02-2015, 19:21
سلام من ارشدم جابجایی زدم ی واخد دیگه باهام موافقت شد الان ی سوال من هنوز نمرات ترم پیشم ثبت نشده است اگر از واحد قبلیم انصراف بدم سایتم بسته میشه؟؟ استادا میتونن نمره بدن بهم؟؟

سلام
با معافیت تحصیلی درس میخونید؟ یعنی سربازی رفتید یا خیر؟

HOJ-JAT
05-02-2015, 19:35
با معافبت...چطور مگه؟

Life24
05-02-2015, 19:53
با معافبت...چطور مگه؟

بعد از نصرافی نمرات ثبت میشود در سایت و مشکل نداره اما اصل قضیه برگه نظام وظیفه برای مشمولان است
یعنی شما باید برگه ابطال نظام وظیفه رو بگیرید و تحویل پلیس +10 بدهید تا مجوز برای تحصیل جدید رو بگیرید.
این برگه آخرین مرحله است.

HOJ-JAT
06-02-2015, 00:00
بعد از نصرافی نمرات ثبت میشود در سایت و مشکل نداره اما اصل قضیه برگه نظام وظیفه برای مشمولان است
یعنی شما باید برگه ابطال نظام وظیفه رو بگیرید و تحویل پلیس +10 بدهید تا مجوز برای تحصیل جدید رو بگیرید.
این برگه آخرین مرحله است.
پس این بند چی میگه؟

۴- شرایط تغییر رشته و انتقال دانشجو به چه صورتی است؟تغییر رشته تحصیلی یا انتقال دانشجویان از یک دانشگاه به دانشگاه دیگر در صورتی امکان پذیر است که از معافیت صادر شده ی اولیه بیش از ۴ نیمسال نگذشته باشد.
بنابر این سنوات مجاز تحصیل( معافیت تحصیلی) این دسته از پذیرفته شدگان که در رشته و مرکز جدید ثبت نام می نمایند از همان معافیت صادره در سال پذیرش اولیه در رشته قبلی مورد محاسبه قرار می گیرد

Life24
06-02-2015, 09:11
پس این بند چی میگه؟
درخواست جابجایی ، انتقال حساب نمیشه
ثبت نام جدید و تشکیل پرونده جدید هست. پس باید انصراف داد از دانشگاه قبل.

Rossin
06-02-2015, 23:38
سلام
کسی بوده که پروژه رو ترم 3 و کار اموزی رو ترم 4 یعنی ترم اخرش بر داره یا برعکس؟
من الان ترم اخرم ولی چون 26 واحد دارم درسم تموم با پروژه کار اموزی،اموزش میگه ترم اخر حساب نمیشم و مجبور شدم این ترم 20 واجد بر دارم و تابستون 6 واحد پروژه کار اموزی چون 52 واحد پاس کردمو زیر 60 واحده!

مدیر اموزش میگه میشه بگیرمو 6واحدو معرفی به استاد کنم کارشناس اموزش میگه نمیشه و باید 20 واحد بر دارم فقط!

PLAΨMID
07-02-2015, 16:32
سلام
کسی بوده که پروژه رو ترم 3 و کار اموزی رو ترم 4 یعنی ترم اخرش بر داره یا برعکس؟
من الان ترم اخرم ولی چون 26 واحد دارم درسم تموم با پروژه کار اموزی،اموزش میگه ترم اخر حساب نمیشم و مجبور شدم این ترم 20 واجد بر دارم و تابستون 6 واحد پروژه کار اموزی چون 52 واحد پاس کردمو زیر 60 واحده!

مدیر اموزش میگه میشه بگیرمو 6واحدو معرفی به استاد کنم کارشناس اموزش میگه نمیشه و باید 20 واحد بر دارم فقط!
قانونا نباید بشه چون ترم آخر 24 واحد به شرط تمام شدن میشه گرفت و معرفی به استاد هم در واقع گرفتن درس محسوب میشه . . .
ولی دانشگاه آزاد قوانین مسخره خودشو داره .

Iranian boy10
09-02-2015, 05:28
سلام
ترم تابستان چند واحد میشه برداشت ؟ بعضییا میگن14واحد!

Life24
09-02-2015, 15:55
سلام
ترم تابستان چند واحد میشه برداشت ؟ بعضییا میگن14واحد!

دانشگاه ازاد 3 ترمه شده و ترم تابستان زیاد واحد میدن و گرفتن تابستان اختیاری است اما اطلاعات دقیق بیرون نیامده

sevendl
10-02-2015, 15:31
تو برنامه زمانی انتخاب واحد اخرش زده زمان ازاد ساعت هفت شب تا هفت صبح اون چیه؟

رضا جنگنده
11-02-2015, 13:51
سلام
آقا یه سوال داشتم.
بعد انتخاب واحد، تو زمان حذه و اضافه، اگه یه درسی رو حذف کنم شهریش بهم بر میگرده؟
آخه من می خوام کلا برنامم رو تغییر بدم...

Life24
11-02-2015, 16:05
سلام
آقا یه سوال داشتم.
بعد انتخاب واحد، تو زمان حذه و اضافه، اگه یه درسی رو حذف کنم شهریش بهم بر میگرده؟
آخه من می خوام کلا برنامم رو تغییر بدم...

در زمان حذف و اضافه مشکلی نیست

MOHAMMAD2010
13-02-2015, 12:44
نمره درس وصایای امام تو مقطع ارشد تو معدل ترم و کل حساب میشه ؟
من الان تو سایت نگاه کردم هم تو معدل کلم تاثیر داده شده هم تو معدل ترمم ! ولی یکی میگفت حساب نمیشه !
سیستم که اشتباه نمیکنه !

HOJ-JAT
13-02-2015, 19:49
نمره درس وصایای امام تو مقطع ارشد تو معدل ترم و کل حساب میشه ؟
من الان تو سایت نگاه کردم هم تو معدل کلم تاثیر داده شده هم تو معدل ترمم ! ولی یکی میگفت حساب نمیشه !
سیستم که اشتباه نمیکنه !
کلا درس جبرانی حساب نمیشه!

MOHAMMAD2010
13-02-2015, 20:43
کلا درس جبرانی حساب نمیشه!

خب همین دیگه واسه ما حساب شده ! هم تو معدل ترم هم تو معدل کل !
درسته من درس جبرانی ترم پیش 5 واحد پاس کردم نه تو معدل ترم حساب شدن ، نه تو معدل کل ! ولی این حساب شده !

HOJ-JAT
13-02-2015, 21:03
معمولا این درس دو جور اراعه میشه یکی برای کارشناسی ها یکی برای ارشدا مطمعنی اون گروه ارشدا داشتی؟

MOHAMMAD2010
14-02-2015, 12:17
معمولا این درس دو جور اراعه میشه یکی برای کارشناسی ها یکی برای ارشدا مطمعنی اون گروه ارشدا داشتی؟

نه تو دانشگاه ما دو گروه برای کارشناسی و ارشد ها نبود ! کلا همه میتونستن بردارن
سر کلاسمون هم نصف ارشد بودن نصف کارشناسی !

MOHAMMAD2010
14-02-2015, 12:18
----------------

danial13
15-02-2015, 18:57
سلام دوستان
برای حذف و اضافه پیغام میده که تیک مالی انتخاب واحد انجام نشده.
چیکار باید بکنم؟نمیتونم حذف و اضافه انجام بدم.

Rossin
15-02-2015, 19:41
سلام دوستان
برای حذف و اضافه پیغام میده که تیک مالی انتخاب واحد انجام نشده.
چیکار باید بکنم؟نمیتونم حذف و اضافه انجام بدم.

شهریه ثابت رو پرداخت کردین؟
وقتی بدهی داشته باشید یا شهریه ثابتو نداده باشید این پیغام رو میده

hp722
15-02-2015, 20:43
سلام

دوستان برای ارشد بدون کنکور داره؟

برای حسابداری تقریبا چقدر میشه هر ترم؟

کلا چند واحده و هر ترم چند واحد میشه برداشت؟

MOHAMMAD2010
15-02-2015, 21:12
برای حسابداری تقریبا چقدر میشه هر ترم؟

کلا چند واحده و هر ترم چند واحد میشه برداشت؟
حدود ترمی 2 تومن
حدودا 32-38 واحد
ترمی هم معمولا 10-14 واحد برمیدارن

HGH 878
23-02-2015, 00:59
سلام میشه درمورد درس پروژه دوره کارشناسی یکم توضیح بدین؟

arash-king
23-02-2015, 17:21
بحثی که الان چندوقته تو دانشگاه‌ها مطرحه ، تعداد واحدهای درسی برای تابستونه
خیلیا میگن چون تابستون یه ترم کامل شده ، تا 20 واحد ارائه میدن
ولی من توی آئین نامه دانشگاه آزاد خوندم حداکثر 6 واحد (برای کارشناسی) ارائه میدن
کدوم درسته ؟؟

Rossin
23-02-2015, 19:40
بحثی که الان چندوقته تو دانشگاه‌ها مطرحه ، تعداد واحدهای درسی برای تابستونه
خیلیا میگن چون تابستون یه ترم کامل شده ، تا 20 واحد ارائه میدن
ولی من توی آئین نامه دانشگاه آزاد خوندم حداکثر 6 واحد (برای کارشناسی) ارائه میدن
کدوم درسته ؟؟

سلام
20 واحد که نمیدن ولی گفتن ایین نامه جدید امده که اگر رشته ای بیش از دوسال در یه واحدی ارائه میشه تا 16 واحد بدن در غیر اینصورت 10 واحد میدن.
الان این واحدی که من هستم 10 واحد میده برای رشته من
ولی چیزی در مورد 20 واحد نشندیم

sevendl
26-02-2015, 23:14
سلام
یه سوال داشتم که ثبت نام افراد غیر ایرانی (فارسی بلد باشه) که ایران هم زندگی نمیکنند ولی بخوان به ایران بیان و فرض که مشکل اقامتو و اینا نداشته باشن، تو دانشگاه ازاد تحصیل کنند چجوری هست؟

مثلا به دینشون ربط داره؟
تو واحد های خاصی ثبت نام میکنند؟

مثلا رشته های بدون کنکور ازاد برای اونها ازمون خاصی داره؟

Rossin
27-02-2015, 00:41
سلام
یه سوال داشتم که ثبت نام افراد غیر ایرانی (فارسی بلد باشه) که ایران هم زندگی نمیکنند ولی بخوان به ایران بیان و فرض که مشکل اقامتو و اینا نداشته باشن، تو دانشگاه ازاد تحصیل کنند چجوری هست؟

مثلا به دینشون ربط داره؟
تو واحد های خاصی ثبت نام میکنند؟

مثلا رشته های بدون کنکور ازاد برای اونها ازمون خاصی داره؟

سلام
شرایط و ضوابط اتباع خارجی در دفترچه امسال هست.
از این لینک دانلود کنید و از صفحه 10 بخونید.

sevendl
27-02-2015, 11:49
سلام
شرایط و ضوابط اتباع خارجی در دفترچه امسال هست.
از این لینک دانلود کنید و از صفحه 10 بخونید.

ممنون فقط من دو مورد رو اینجا میپرسم اگر در جریان هستید لطفا راهنمایی کنید.

یه قسمت زده تو شرایط عمومی البته " اعتقاد و التزام عملی به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوري اسلامی ایران( ملاك،وضع کنونی داوطلب در هنگام ثبتنام است).
یعنی باید مسلمان باشند؟
اینطور که من متوجه شدم به جز مسئله اقامت و شرط معدل بالای 12 سه سال متوسطه دیگه فرقی با ما نمیکنند درسته؟شرایط عمومی که برای همه هست.

Rossin
27-02-2015, 14:15
ممنون فقط من دو مورد رو اینجا میپرسم اگر در جریان هستید لطفا راهنمایی کنید.

یه قسمت زده تو شرایط عمومی البته " اعتقاد و التزام عملی به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوري اسلامی ایران( ملاك،وضع کنونی داوطلب در هنگام ثبتنام است).
یعنی باید مسلمان باشند؟
اینطور که من متوجه شدم به جز مسئله اقامت و شرط معدل بالای 12 سه سال متوسطه دیگه فرقی با ما نمیکنند درسته؟شرایط عمومی که برای همه هست.

ادیان تصریح شده در قانون اساسی فقط اسلام نیست،مسحیت و یهودیت هم هست همه ادیان به جز بهاییت البته.

بله توجه کتید توی دفترچه جز همون موارد صفحه 10 چیز خاصی ننوشته

hamid-p71
27-02-2015, 17:02
سلام
در دانشگاه آزاد تا سه درس را میتونیم امتحان ندیم درسته <حذف > ؟ حذف اضطراری هم جزء این 3 درس حساب میشه یا نه یعنی میشه 4 تا درس را حذف کرد ؟

یک سوال دیگه کسی که ترم 6 نرم افزار هست <ورودی 91> میتونه انتقال رشته مثلا به زبان خارجه بده ؟ سنوات جدید بهش تعلق میگیره یا خیر ؟ 40 واحد هم قبول شده

sevendl
01-03-2015, 20:06
راستی ببخشد تو شرتیط اختصاصی که گفته شده مدرک اتمام پیش دانشگاهیی باید داشته باشند برا ثبت نام میخواستم ببینم برای اتباع خارجی هم همونه یا باید حتما پیش دانشگاهیشون از مدارس اینجا باشه؟

"R E Z A"
08-03-2015, 16:15
سلام .

برای یه ترم مرخصی گرفتن ، نصف شهریه ثابت رو باید پرداخت کنیم یا کاملش رو ؟

Rossin
08-03-2015, 19:06
سلام .

برای یه ترم مرخصی گرفتن ، نصف شهریه ثابت رو باید پرداخت کنیم یا کاملش رو ؟

سلام بله اگر قوانین عوض نشده باشه باید نصف شریه ثابت رو داد.من یک سال و نیم پیش نصف شهریه ثابتمو دادم فقط

hesam_a_r
06-04-2015, 20:52
نگران نباش درخواست شورا بده با توجه به تعداد کم واحد بعدم مشکل نظام وظیفه نداری اگر معدل کلم بالای 11 باشه آموزش موافقت میکنه -یا یه (با مشورت مدیر آموزش)یه انصراف بده یه هفته ای پس بگیر کاملا قانونی ولی بذار اخرین گزینه

Mehran
07-04-2015, 19:44
دوستان سلام

امروز رفته بودم دانشگاه برای انجام کارهای فارغ التحصیلی، رفتم پیش مدیر گروه
که فرم رو امضا کنه گفت قانونی اومده که طبق اون نمره ی افـتاده ی ورودی های
90،91 و افرادی که الان دانشجو هستن، از معدل کل شون حذف میشه ظاهرا این
قانون اسفند گذشته "تصویب شده" ولی هنوز ابلاغ نشده طبق چیزی که تو سایت
به من نشون داد برای همه ی دانشگاه ها از جمله آزاد الزامی هست.
انگار هنوز دستورالعملش ابلاغ نشده اما تصویب شده این قانون. مدیر آموزش هم
تایید کرد و گفت ما هم منتظر ابلاغ دستورالعملش هستیم.

کسی از جزئیاتش اطلاعی داره؟!

با تشکر مهران...

farshidshd
10-04-2015, 15:23
دوستان سلام

امروز رفته بودم دانشگاه برای انجام کارهای فارغ التحصیلی، رفتم پیش مدیر گروه
که فرم رو امضا کنه گفت قانونی اومده که طبق اون نمره ی افـتاده ی ورودی های
90،91 و افرادی که الان دانشجو هستن، از معدل کل شون حذف میشه ظاهرا این
قانون اسفند گذشته "تصویب شده" ولی هنوز ابلاغ نشده طبق چیزی که تو سایت
به من نشون داد برای همه ی دانشگاه ها از جمله آزاد الزامی هست.
انگار هنوز دستورالعملش ابلاغ نشده اما تصویب شده این قانون. مدیر آموزش هم
تایید کرد و گفت ما هم منتظر ابلاغ دستورالعملش هستیم.

کسی از جزئیاتش اطلاعی داره؟!

با تشکر مهران...

سلام
حوب شد دیگه. معدل کل میره بالا...:n26:

hp722
13-04-2015, 11:32
سلام دوستان

رشته داروسازی تو دانشگاه آزاد شهرستان حداکثر رتبه ای که میخواد چنده؟ و اینکه شهریه داروسازی دانشگاه آزاد چقدره؟

ممنون

MeMri
02-05-2015, 16:54
دوستان سلام،

میخواستم ببینم ملاک تاریخ فارغ التحصیلی که تو مدرک بنده میخوره چی هست ؟ بعضی ها میگن تاریخ دفاع ، چون من دفاعم تیر هست و هنوز یه ترم دیگه درس دارم .:n35:

Dim0
07-05-2015, 15:07
سلام دوستان
کسی اطلاع داره افرادی که در کارشناسی پیوسته"بدون آزمون" دانشگاه ازاد ثبت نام میکنن،کی و چه زمانی باید برای ثبت نام قطعی به واحد مربوطه مراجعه کنن؟ یه سری شنیدم میگن ۴۸ ساعت بعد از ثبت نام اینترنتی و با داشتن پرینت ثبت نام و انتخاب رشته مورد نظر میتونن به دانشکده مراجعه کنن ولی یه عده هم میگن اوایل شهریور باید برای ثبت نام نهایی برن؟ اگه دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی کنن خیلی ممنون میشم.

Dim0
08-05-2015, 19:02
سلام دوستان
کسی اطلاع داره افرادی که در کارشناسی پیوسته"بدون آزمون" دانشگاه ازاد ثبت نام میکنن،کی و چه زمانی باید برای ثبت نام قطعی به واحد مربوطه مراجعه کنن؟ یه سری شنیدم میگن ۴۸ ساعت بعد از ثبت نام اینترنتی و با داشتن پرینت ثبت نام و انتخاب رشته مورد نظر میتونن به دانشکده مراجعه کنن ولی یه عده هم میگن اوایل شهریور باید برای ثبت نام نهایی برن؟ اگه دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی کنن خیلی ممنون میشم.

کسی اطلاع نداره؟

Rossin
08-05-2015, 21:25
سلام دوستان

سلام

ببینید توی مرداد ماه احتمالا نتیجه ثبتنام بدون ازمون میاد و شما بعد از اون میتونید برید دانشگاه ثبتنام کنید
زودتر از اون موقع که اعلام بشه فکر نکم ثبتنام کنن مگر برای کاردانی و واحد های شهرستان که دانشجو کم دارند.

Armin.Computer
12-05-2015, 12:01
سلام دوستان
یه سوال داشتم
آیا درس هایی که ما در رشته ای می خونیم در تمام دانشگاه های دنیا یکی هستن؟؟؟؟؟
با تشکر

Greedy
16-05-2015, 18:33
سلام
کسی معرفی به استاد داشته تا حالا ؟ میخواستم بدونم به چه صورتیه ؟ فقط پول اون واحد باید داد شهریه ثابت هم اضافه میشه ؟ باید صبر کنیم همه نمرات بیاد بعد معرفی به استاد گرفت یا قبلش هم میشه ؟
این ترم ، ترم اخرمه همه رو پاس کنم تمومه ولی یه درس 3 واحدی دارم که استادش نرمال نیست بعید هم نیست بندازه حوصله هم ندارم چند روز وقت بذارم بخونم بعد بریم امتحانش ما رو بندازه :دی میخوام معرفی به استاد بگیرم .

181289289
19-05-2015, 13:57
سلام دوستان....
من ترم گذشته دانشجوی واحد تهران غرب بودم ولی توی تکمیل ظرفیت رفتم تهران جنوب........درس ریاضی بنده در دانشگاه قبلی پاس نشد و توی این دانشگاه من ریاضی رو با استاتیک که پیش نیازش ریاضی هست هم نیاز کردم.....ایا مشکلی پیش میاد؟درس حذف میشه؟

sara322537
21-05-2015, 12:20
سلام بچه ها ازتون خواهش میکنم راهنماییم کنید...الان چند روزه سر این موضوع استرس دارم و 2بارم زیر سرم رفتم...

من مهرماه پارسال ارشد علوم تحقیقات قبول شدم(کارشناسیم از دانشگاه سراسری بود)وقتی رفتم سرکلاسا و سیستم دانشگاه و دیدم واقعا پشیمون شدمو تصمیم گرفتم واسه کنکور سراسری بخونم...تا شروع کردم به خوندن تصادف نسبتا بدی با موتور کردم و یک ماه بعدش که امتحانا شروع شد نتونستم تو امتحانات شرکت کنم...به خاطر همین رفتم با مدیر اموزش صحبت کردمو گفت برگه های بیمارستانمو ببرن تا واسم حذف کنه تا نمره صفر رد نشه...منم برگه هارو بردمو کارمو درست کردو واسم انتخاب واحد کرد...اما وقتی ترم جدید شروع شد من کلا سر کلاسا دیگه نرفتم...الان که اخر ترم خیلی استرس دارم میترسم اخراجم کنن من باید چیکار کنم؟؟؟

Rossin
22-05-2015, 11:41
سلام دوستان....
من ترم گذشته دانشجوی واحد تهران غرب بودم ولی توی تکمیل ظرفیت رفتم تهران جنوب........درس ریاضی بنده در دانشگاه قبلی پاس نشد و توی این دانشگاه من ریاضی رو با استاتیک که پیش نیازش ریاضی هست هم نیاز کردم.....ایا مشکلی پیش میاد؟درس حذف میشه؟

سلام
درصورتی میتونید همنیاز کنید که درس پیشنیاز رو ترم قبل یا حذف کرده باشید یا افتاده باشید.
اموزش ببینه حذف میکنه

Rossin
22-05-2015, 11:51
سلام بچه ها ازتون خواهش میکنم راهنماییم کنید...الان چند روزه سر این موضوع استرس دارم و 2بارم زیر سرم رفتم...

من مهرماه پارسال ارشد علوم تحقیقات قبول شدم(کارشناسیم از دانشگاه سراسری بود)وقتی رفتم سرکلاسا و سیستم دانشگاه و دیدم واقعا پشیمون شدمو تصمیم گرفتم واسه کنکور سراسری بخونم...تا شروع کردم به خوندن تصادف نسبتا بدی با موتور کردم و یک ماه بعدش که امتحانا شروع شد نتونستم تو امتحانات شرکت کنم...به خاطر همین رفتم با مدیر اموزش صحبت کردمو گفت برگه های بیمارستانمو ببرن تا واسم حذف کنه تا نمره صفر رد نشه...منم برگه هارو بردمو کارمو درست کردو واسم انتخاب واحد کرد...اما وقتی ترم جدید شروع شد من کلا سر کلاسا دیگه نرفتم...الان که اخر ترم خیلی استرس دارم میترسم اخراجم کنن من باید چیکار کنم؟؟؟

الان شما همون علوم تحقیقات هستین هنوز؟

ترم اول رو کلا سر کلاس نرفتین امتحانم ندادین؟ ترم دوم چی؟ بازهم انتخاب واحد کردین و سر کلاس نرفتین؟:n27: خب چه کاره ایه ؟
براتون غیبت رد میکنن و فکر کنم اگر مجدد بخواید برید سر کلاسا باید اول شورا تایید کنه بعد شهریه های عقب افتاده رو بدین بعد برید از ترم اول بشینید سر کلاس!

کاره جالبی نیست شما که دوست ندارید علوم تحقیقات بخونید کلا برید انصراق بدین و بخونید دولتی یا غیر انتفاهی قبول شید!

181289289
23-05-2015, 08:44

ترم اول رو کلا سر کلاس نرفتین امتحانم ندادین؟ ترم دوم چی؟ بازهم انتخاب واحد کردین و سر کلاس نرفتین؟:n27: خب چه کاره ایه ؟
براتون غیبت رد میکنن و فکر کنم اگر مجدد بخواید برید سر کلاسا باید اول شورا تایید کنه بعد شهریه های عقب افتاده رو بدین بعد برید از ترم اول بشینید سر کلاس!

کاره جالبی نیست شما که دوست ندارید علوم تحقیقات بخونید کلا برید انصراق بدین و بخونید دولتی یا غیر انتفاهی قبول شید![/QUOTE]

درود بر شما......
صرفا جهت اطلاع عرض میکنم.دانشگاه ازاد واحد علوم و تحقیقات دانشگاهی معتبر است.
بنده دوستی داشتم که رتبه 2 کنکور دکترا رو به دست اوردند و دانشگاه تهران و علوم و تحقیقات پذیرفته شدند.با تحقیقاتی که به عمل اوردند نهایتا دانشگاه علوم و تحقیقات رو برای ادامه تحصیل در رشته مورد نظرشون انتخاب کردند... .
سطح کیفی دانشگاه های تهران جنوب و علوم و تحقیقات بسیار بالاست و اساتید بزرگی در اونها تدریس میکنند.یکی از همین اساتید اعتقاد داشتند که اساتید دانشگاه های دولتی که در این دو دانشگاه تدریس میکنند اوقات بهتر کاریشون رو به این دو دانشگاه تخصیص میدن چون از لحاظ مالی هم یک مقدار متفاوت هست....
این رو هم درنظر بگیرید که اگر بر فرض محال در کنکور در دانشگاه مورد نظرتون پذیرفته نشدید چه خواهید کرد؟به عقیده بنده میتونید از مرخصی استفاده کنید....
وقت بخیر...

181289289
23-05-2015, 08:45

کاره جالبی نیست شما که دوست ندارید علوم تحقیقات بخونید کلا برید انصراق بدین و بخونید دولتی یا غیر انتفاهی قبول شید![/QUOTE]

درود بر شما......
صرفا جهت اطلاع عرض میکنم.دانشگاه ازاد واحد علوم و تحقیقات دانشگاهی معتبر است.
بنده دوستی داشتم که رتبه 2 کنکور دکترا رو به دست اوردند و دانشگاه تهران و علوم و تحقیقات پذیرفته شدند.با تحقیقاتی که به عمل اوردند نهایتا دانشگاه علوم و تحقیقات رو برای ادامه تحصیل در رشته مورد نظرشون انتخاب کردند... .
سطح کیفی دانشگاه های تهران جنوب و علوم و تحقیقات بسیار بالاست و اساتید بزرگی در اونها تدریس میکنند.یکی از همین اساتید اعتقاد داشتند که اساتید دانشگاه های دولتی که در این دو دانشگاه تدریس میکنند اوقات بهتر کاریشون رو به این دو دانشگاه تخصیص میدن چون از لحاظ مالی هم یک مقدار متفاوت هست....
این رو هم درنظر بگیرید که اگر بر فرض محال در کنکور در دانشگاه مورد نظرتون پذیرفته نشدید چه خواهید کرد؟به عقیده بنده میتونید از مرخصی استفاده کنید....
وقت بخیر...

pars207
24-05-2015, 16:54
سلام دوستان
میخواستم بدونم سیستم انتشار دفترچه سوالات آزمون دانشگاه آزاد به چه صورته؟مگر پس از آزمون نباید منتشرش کنه چرا اصلا لینک دانلود دفترچه هاش نیست و فقط بعضی سایتها گذاشتن برا فروش نه نماد اعتماد هم که ندارند، اصلا این سایتها از کجا اوردن سوالاها را!!؟؟؟:n35:

Rossin
24-05-2015, 18:40
سلام دوستان
میخواستم بدونم سیستم انتشار دفترچه سوالات آزمون دانشگاه آزاد به چه صورته؟مگر پس از آزمون نباید منتشرش کنه چرا اصلا لینک دانلود دفترچه هاش نیست و فقط بعضی سایتها گذاشتن برا فروش نه نماد اعتماد هم که ندارند، اصلا این سایتها از کجا اوردن سوالاها را!!؟؟؟:n35:

سلام

سایت سنجش که همیشه اعلام میکنه کلید سوالات رو اما من توی ازمون ندیدم که کلید سوالی مطرح شده باشه توی لینک های سایت هم چیزی نیست این مورد.

pars207
24-05-2015, 18:49
سلام

سایت سنجش که همیشه اعلام میکنه کلید سوالات رو اما من توی ازمون ندیدم که کلید سوالی مطرح شده باشه توی لینک های سایت هم چیزی نیست این مورد.
منم همینو موندم اینا از کجا اوردن یک نمونه:
Bwin-help.ir

نمیدونم اگه پرداخت کنم سوالی در کاره اصلا یا نه!

Rossin
24-05-2015, 19:31
منم همینو موندم اینا از کجا اوردن یک نمونه:
Bwin-help.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نمیدونم اگه پرداخت کنم سوالی در کاره اصلا یا نه!

لینکی که دادین خیلی کلیه و اغلب سوالات ازمون استخدامیه.
این لینک سوالات کنکورش آزادش کجاست؟؟

pars207
24-05-2015, 19:42
لینکی که دادین خیلی کلیه و اغلب سوالات ازمون استخدامیه.
این لینک سوالات کنکورش آزادش کجاست؟؟
اینجاست:

Amin_0913
24-05-2015, 20:28
یلام
دوستان شهریه برای دوره کارشناسی نرم افزار ترمی چقدر میشه حدودا؟
شیهریه ثابتش چقدره؟شهریه متغییرش چقدر میشه‍؟

Rossin
24-05-2015, 20:49
یلام
دوستان شهریه برای دوره کارشناسی نرم افزار ترمی چقدر میشه حدودا؟
شیهریه ثابتش چقدره؟شهریه متغییرش چقدر میشه‍؟

سلام

شهریه ثابت از پارسال بهمن ماه 15% افزایش پیدا کرده یعنی الان برای شما که میشید ورودی 94 چیزی حدود 800 تومن.
شهریه متغیر هم بستگی به واحد هایی که اخذ میکنید و عمومی و عملی و تئوری بودنشون محاسبه میشه.
اگر طبق چارت هر ترم واحد انتخاب کنید یعنی 18 19 واحد شاید در حدود ترمی یک میلیون صد ،یک میلیون دویست بشه.

اینجاست:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خب این که کلید سوالات نیست!

این بانک سوالات رو شما میتونید از کتاب های بانک سوال تهیه کنید که 5 تا کنکور توش هست!
انقلابم ریخته دفترچه کپی شده سوالات به همین قیمت!

pars207
24-05-2015, 20:55
سلام

خب این که کلید سوالات نیست!

این بانک سوالات رو شما میتونید از کتاب های بانک سوال تهیه کنید که 5 تا کنکور توش هست!
انقلابم ریخته دفترچه کپی شده سوالات به همین قیمت!

دارم کتاب تا سال 92 هستن
وقت ندارم برم بیرون اخر هفته کنکوره

Rossin
24-05-2015, 22:43
دارم کتاب تا سال 92 هستن
وقت ندارم برم بیرون اخر هفته کنکوره

بنظر میرسه سایت معتبره
سایت هایی که شاپرک دارن میشه رد گرفت محصولی رو که خریدین
جای نگرانی نداره

pars207
24-05-2015, 23:14
بنظر میرسه سایت معتبره
سایت هایی که شاپرک دارن میشه رد گرفت محصولی رو که خریدین
جای نگرانی نداره
والا درگاه بانکی هم نداره چه برسه به شاپرک!
درگاه پارس پال داره که با یه فتوکپی کارت ملی و کارت بانک راحت میشه پارس پال گرفت[emoji52]

M0RTEZA_R
25-05-2015, 11:31
من فوق دیپلم زبانم الان بخوام مدیریت کارشناسی بخونم چقد طول میکشه لیسانس مدیریت بگیرم؟یعنی پیش نیاز داره؟

بچه ها تهران شمال چجوریه؟

Rossin
25-05-2015, 18:14
من فوق دیپلم زبانم الان بخوام مدیریت کارشناسی بخونم چقد طول میکشه لیسانس مدیریت بگیرم؟یعنی پیش نیاز داره؟

بچه ها تهران شمال چجوریه؟

سلام

کاردانی به کارشناسی 4ترمه یعنی 2 سال

بدون کنکورم که هست دیگه راحته ثبتنام میکنید و بعد از اعلام نتایج میرید ثبتنام

پیشنیاز که ترم اول چند واحد به عنوان پیشنیاز در نظر گرفتن برای دانشجویان غیر مرتبط که اون هارو باید اخذ کنید.

تهران شمال که خیلی خوبه هم استاداش هم همه چیش ولی نمیدونم بدون کنکور پذیرش داره یا نه و یا شرط معدلش چه جوریه.

Rossin
25-05-2015, 18:21
والا درگاه بانکی هم نداره چه برسه به شاپرک!
درگاه پارس پال داره که با یه فتوکپی کارت ملی و کارت بانک راحت میشه پارس پال گرفت[emoji52]

درسته شاپرک نداره!

نمیتونید برید کتابشو بخرید؟ تا سال 93 رو داره

pedram-007
25-05-2015, 19:25
سلام دوستان
این تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد چیه داستانش؟
ممنون

DJ POLESTAR
26-05-2015, 10:41
کسی میدونه آزاد واحد تبریز بدون آزمون ثبت نام میکنه؟
و اینکه من کاردانی پیوسته نرم افزار کامپیوتر دارم بعدش رفتم خدمت تموم کردم الان دوباره میخوام بخونم ولی نه نرم افزار و نه رشته های فنی دیگه! میخوام مترجمی یا آموزش زبان انگلیسی بخونم ولی تو پورتال رسمی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نفهمیدم جریان از چه قراره یعنی مگه ناپیوسته همونی نیست که از دیپلم میخونی لیسانس میگیری خب پس کاردانی ناپیوسته چه صیغه ای هست؟
الان منی که مدرک کاردانی پیوسته دارم کدوم رو برای تغییر رشته انتخاب باید بکنم؟

migmig3000
27-05-2015, 02:35
دوستان یه سوال
کسی که دانشجوی کارشناسی پیوسته باشه و نصف واحدهاش رو گذرونده باشه میتونه مدرک معدل کاردانی بگیره و انصراف بده؟ شرایطش سخته؟
ممنون

Rossin
27-05-2015, 13:28
دوستان یه سوال
کسی که دانشجوی کارشناسی پیوسته باشه و نصف واحدهاش رو گذرونده باشه میتونه مدرک معدل کاردانی بگیره و انصراف بده؟ شرایطش سخته؟
ممنون

طبق آیین نامه دانشگاه ازاد :

ب ) به آن دسته از مقتضياتي كه حداقل 85 واحد درسي را در يكي از مقاطع كارشناسي ارشد پيوسته و كارشناسي گذرانده اند، مدرك كارداني در رشته مربوط اعطاء خواهد شد.

ج ) با آن دسته از مقتضياتي كه حداقل 70 واحد درسي را در يكي از مقاطع كارشناسي ارشد پيوسته و كارشناسي پيوسته گذرانده اند، مدرك كارداني عمومي اعطاء خواهد شد.

بند (ب) تبصره 3 : متقاضياني كه در دوره كارشناسي يا كارشناسي ارشد پيوسته تحصيل نموده اند و نمي توانند در دوره هاي مزبور ادامه تحصيل دهند، و يا مايل به ادامه تحصيل نباشند، با رعايت تبصره 3 مي توانند از مقطع كارداني فارغ التحصيل گردند.

تبصره 3 : دانشجويان ورودي سال تحصيلي 76 – 77 به بعد كه به لحاظ مشروط شدن بيش از حد نصاب، از ادامه تحصيل در دوره كارشناسي محروم مي شود، در صورتي كه واحدهاي درسي مقطع تحصيلي پايين تر رشته مربوط را تا سقف مجاز، با موفقيت گذرانده باشد، و ميانگين كل نمرات آنها در اين واحدها كمتر از 12 نباشد، مي توانند با رعايت ساير مقررات مربوط، مدرك مرسوم مقطع تحصيلي پايين تر را در آن رشته تحصيلي دريافت نمايند. در صورتيكه رشته تحصيلي دانشجو در مقطع تحصيلي پايين تر وجود داشته باشد، مي توانند با نظر گروه آموزشي مربوط به يكي از رشته هاي نزديك به رشته تحصيلي خود، در مقطع تحصيلي پايين تر با موافقت سازمان مركزي دانشگاه تغيير رشته دهد و پس از تطبيق واحدها با رشته جديد و گذراندن واحدهاي كمبود و رعايت ديگر مقررات در آن رشته ، فارغ التحصيل شوند. بديهي است تطبيق واحدها و تعيين دروس كمبود، بر عهده گروه آموزشي رشته جديد است.

Rossin
27-05-2015, 13:35
کسی میدونه آزاد واحد تبریز بدون آزمون ثبت نام میکنه؟
و اینکه من کاردانی پیوسته نرم افزار کامپیوتر دارم بعدش رفتم خدمت تموم کردم الان دوباره میخوام بخونم ولی نه نرم افزار و نه رشته های فنی دیگه! میخوام مترجمی یا آموزش زبان انگلیسی بخونم ولی تو پورتال رسمی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نفهمیدم جریان از چه قراره یعنی مگه ناپیوسته همونی نیست که از دیپلم میخونی لیسانس میگیری خب پس کاردانی ناپیوسته چه صیغه ای هست؟
الان منی که مدرک کاردانی پیوسته دارم کدوم رو برای تغییر رشته انتخاب باید بکنم؟

سلام

کاردانی پیوسته شامل دانش آموختگانی است که بدون گذراندن دوره پیش دانشگاهی وارد دوره کاردانی شده باشند. کاردانی ناپیوسته شامل دانش آموختگانی که پس از گذراندن دوره پیش دانشگاهی وارد دوره کاردانی شده باشند.

شما الان اگر بخواهید کاردانی به کارشناسی شرکت کنید و یک رشته دیگه تا جایی که میدونم باید طبق مدرک کاردانی یعنی اگر ناپیوسته هستید ناپیوسته یا اگر پیوسته هستید پیوسته انتخاب کنید

برای تغییر رشته هم مشکلی نیست،یکی بود توی کلاسمون که کاردانی خیاطی داشت و الان داره کارشناسی نرم افزار میخونه!!! کاملا بی ربط!

ArashMiniStar
27-05-2015, 16:04
سلام

کاردانی پیوسته شامل دانش آموختگانی است که بدون گذراندن دوره پیش دانشگاهی وارد دوره کاردانی شده باشند. کاردانی ناپیوسته شامل دانش آموختگانی که پس از گذراندن دوره پیش دانشگاهی وارد دوره کاردانی شده باشند.

شما الان اگر بخواهید کاردانی به کارشناسی شرکت کنید و یک رشته دیگه تا جایی که میدونم باید طبق مدرک کاردانی یعنی اگر ناپیوسته هستید ناپیوسته یا اگر پیوسته هستید پیوسته انتخاب کنید

برای تغییر رشته هم مشکلی نیست،یکی بود توی کلاسمون که کاردانی خیاطی داشت و الان داره کارشناسی نرم افزار میخونه!!! کاملا بی ربط!
اقا خوب تفاوت کاردانی پیوسته با ناپیوسته و کارشناسی پیوسته با نا پیوسته چیه باز:|(در مورد تعداد واحد هایی ک باید بخونی و اعتبار مدارک!؟)
بعد ایا راسته هر دانشگاهی ک کاردانی بری همونجا برای کارشناسی همه واحداتو قبول میکنن؟ یعنی جایی دیگع بری کامل تطبیق نمیدن نه؟ بعد ی چیزی
بدون پیش دانشگاهی وارد کاردانی بشی بهتره یا با مدرک پیش؟ دقیقا نمیفهمم چی فرقشونه پس دو تا کاردانی میرن :|

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

Rossin
27-05-2015, 19:54
اقا خوب تفاوت کاردانی پیوسته با ناپیوسته و کارشناسی پیوسته با نا پیوسته چیه باز:|(در مورد تعداد واحد هایی ک باید بخونی و اعتبار مدارک!؟)
بعد ایا راسته هر دانشگاهی ک کاردانی بری همونجا برای کارشناسی همه واحداتو قبول میکنن؟ یعنی جایی دیگع بری کامل تطبیق نمیدن نه؟ بعد ی چیزی
بدون پیش دانشگاهی وارد کاردانی بشی بهتره یا با مدرک پیش؟ دقیقا نمیفهمم چی فرقشونه پس دو تا کاردانی میرن :|

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

کارشناسی پیوسته که طول دوره آن، معمولاً چهار سال بوده و برای شروع به تحصیل در آن، نیاز به تکمیل دوره پیش دانشگاهی و پذیرش از طریق قبولی در آزمون سراسری است. پذیرش دانشجو دردانشگاه‌های سراسری، آزاد، پیام نور و غیرانتفاعی انجام می‌گیرد.

کارشناسی ناپیوسته که طول دوره آن، معمولاً دو سال بوده و برای شروع به تحصیل در آن، نیاز به تکمیل دوره کاردانی و شرکت در آزمون ورودی کاردانی به کارشناسی است.

یعنی چی منظورتون که کاردانی هرجا باشی کارشناسی همه واحد هارو قبول میکنن؟؟وقتی شما توی ثبتنامش شرکت کنید دیگه نیازی به تطبیق نیست!

فرق نداره با پیش برید کاردانی یا با دیپلم.وقتی با دیپلم برید ترم اول چند واحد به عنوان جبرانی پاس میکنید
اگر با کاردانی پیوسته برید کارشناسی پیوسته باید 6 واحد جبرانی بگذرونید و برای ناپیوسته 12 واحد (طبق چیزی که در چارت اموزشی من نوشته برای رشته نرم افزار)

در مورد تعداد واحد بگم که برای پیوسته 82 واحد و برای ناپیوسته 76 واحد میگذرونید در کارشناسی
اعتبار مدارکشون مثل همه و هر دو معتبر هستند.

sara322537
29-05-2015, 13:02
سلام بچه ها ازتون خواهش میکنم اگه اطلاعاتی درمورد شرایط اخراج دانشجوی کارشناسی ارشد دارین بگید...استرس منو ازپا دراورده

Life24
29-05-2015, 13:41
سلام بچه ها ازتون خواهش میکنم اگه اطلاعاتی درمورد شرایط اخراج دانشجوی کارشناسی ارشد دارین بگید...استرس منو ازپا دراورده

سلام
اخراج به چه دلیلی بوده؟>

pedram-007
29-05-2015, 13:53
سلام دوستان، برای سراسری یه فرم تایید معدل وجود داره که وقتی میخوای در ارشد ثبت نام کنی برای دانشگاه ثانویه لازمه!
برای ازاد باید چیکار کرد؟

sara322537
29-05-2015, 16:33
هنوز اخراج نشدم ولی ترسش باهام هست ازتون خواهش میکنم اگه اطلاعی درمورد قوانین دانشگاه ازاد دارید راهنماییم کنید چون فقط اینجارو میشناسم که میتونم مشکلمو مطرح کنم...

من مهرماه پارسال ارشد علوم تحقیقات قبول شدم(کارشناسیم از دانشگاه سراسری بود)وقتی رفتم سرکلاسا و سیستم دانشگاه و دیدم واقعا پشیمون شدمو تصمیم گرفتم واسه کنکور سراسری بخونم...تا شروع کردم به خوندن تصادف نسبتا بدی با موتور کردم و یک ماه بعدش که امتحانا شروع شد نتونستم تو امتحانات شرکت کنم...به خاطر همین رفتم با مدیر اموزش صحبت کردمو گفت برگه های بیمارستانمو ببرن تا واسم حذف کنه تا نمره صفر رد نشه...منم برگه هارو بردمو کارمو درست کردو واسم انتخاب واحد کرد...اما وقتی ترم جدید شروع شد من کلا سر کلاسا دیگه نرفتم...الان که اخر ترم خیلی استرس دارم میترسم اخراجم کنن من باید چیکار کنم؟؟؟

sara322537
29-05-2015, 16:34
هنوز اخراج نشدم ولی ترسش باهام هست ازتون خواهش میکنم اگه اطلاعی درمورد قوانین دانشگاه ازاد دارید راهنماییم کنید چون فقط اینجارو میشناسم که میتونم مشکلمو مطرح کنم...

من مهرماه پارسال ارشد علوم تحقیقات قبول شدم(کارشناسیم از دانشگاه سراسری بود)وقتی رفتم سرکلاسا و سیستم دانشگاه و دیدم واقعا پشیمون شدمو تصمیم گرفتم واسه کنکور سراسری بخونم...تا شروع کردم به خوندن تصادف نسبتا بدی با موتور کردم و یک ماه بعدش که امتحانا شروع شد نتونستم تو امتحانات شرکت کنم...به خاطر همین رفتم با مدیر اموزش صحبت کردمو گفت برگه های بیمارستانمو ببرن تا واسم حذف کنه تا نمره صفر رد نشه...منم برگه هارو بردمو کارمو درست کردو واسم انتخاب واحد کرد...اما وقتی ترم جدید شروع شد من کلا سر کلاسا دیگه نرفتم...الان که اخر ترم خیلی استرس دارم میترسم اخراجم کنن من باید چیکار کنم؟؟؟

Rossin
29-05-2015, 20:53

طبق ایین نامه اموزشی :

ماده 38: حذف کلیه واحد های انتخابی در یک نیمسال تنها در صورتی مجاز است که دانشجو به تشخیص شورای آموزشی واحد دانشگاهی ذی ربط قادر به ادامه تحصیل در آن نیمسال نباشد در این حال نیمسال مزبور به عنوان مرخصی تحصیلی محسوب می گردد.تبصره 2-چنانچه استفاده از مواد 31-32و35 موجب حذف کلیه درس های یک نیمسال گردد آن نیمسال جزو مرخصی با احتساب در سنوات محسوب می گردد.

ماده 31: غیبت غیر موجه: دانشجو در بیش از سه شانزدهم ساعات هر یک از دروس نظری،عملی یا نظری-عملی ، کارآموزی و کارورزی تا حد سه درس در طول نیمسال موجب حذف آن درس خواهد شد ولی برای بیش از سه درس نمره صفر در آن درس یا دروس منظور می گردد.
اده 32: غیبت موجه : دانشجو در بیش از سه شانزدهم ساعات هر یک از دروس نظری،عملی یا نظری-عملی ، کارآموزی و کارورزی در طول نیمسال موجب حذف آن درس می شود..تبصره 1- در صورت استفاده از ماده 31و32 رعایت حداقل واحد(حسب نظام آموزشی )در نیمسال لازم نیست.اما نیمسال مزبور به عنوان نیمسال کامل جزو سنوات تحصیل دانشجو محسوب می گردد و چنانچه میانگین نمرات امتحانی دانشجو در این نیمسال کمتر از 12 باشد بر اساس ماده 45 این آیین نامه مشروط به حساب می آید.ماده 35: غیبت موجه در جلسه امتحان هر درس و نیز غیبت غیر موجه تا 3 درس موجب حذف آن درس یا دروس می شود.

NOR-1
29-05-2015, 21:22
سلام دوستان ‌
من الان کاردانی کار های عمومی ساختمان تو موسسه غیر انتفایی تو قزوین میخونم و ایشالله قراره بهمن فارق التحصیل شم
میخواستم بدونم دانشگاه ازاد تو تهران یا جای نزدیک کارشناسی ناپیوسته تکنولوژی عمران-عمران داره یا نه و این که نیاز به آزمون ورودی داره یا خیر ممنون

paranoid_android
29-05-2015, 22:45
سلام دوستان ‌
من الان کاردانی کار های عمومی ساختمان تو موسسه غیر انتفایی تو قزوین میخونم و ایشالله قراره بهمن فارق التحصیل شم
میخواستم بدونم دانشگاه ازاد تو تهران یا جای نزدیک کارشناسی ناپیوسته تکنولوژی عمران-عمران داره یا نه و این که نیاز به آزمون ورودی داره یا خیر ممنون

آزاد تهران - شرق و تهران -جنوب می دونم که کارشناسی ناپیوسته مهندسی اجرایی عمران رو بدون آزمون دارن.. باز خودتون دفترچه رو ببینید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

NOR-1
30-05-2015, 23:22
مرسی از پاسخت دوست عزیز چیزی در مورد موسسه های غیر انتفاعی تو تهران نمیدونین؟

sara322537
31-05-2015, 12:20
سلام بچه ها من رفتم با اموزش صحبت کردم گفت گواهی پزشکی بیارم من الان دنبال ی درمانگاه یا پزشکیم که گواهی بده خواهش میکنم اگه میشناسین معرفی کنید

danial13
02-06-2015, 13:26
سلام دوستان
من ازاد مشهدم
کارت ورود به جلسه رو که میخوام بگیرم پیغام میده "ارزشیابی دانشجو کامل انجام نشده است"
یعنی چی؟ چیکار باید بکنم

stealer
03-06-2015, 11:57
سلام دوستان
من ازاد مشهدم
کارت ورود به جلسه رو که میخوام بگیرم پیغام میده "ارزشیابی دانشجو کامل انجام نشده است"
یعنی چی؟ چیکار باید بکنم

شما باید بری قسمت ارزشیابی اساتید رو کامل کنید
توی سامانتون هست

optis2005
03-06-2015, 14:40
دوستان من 12 واحدم مونده واسه تابستون..حالا میخوام این ترم یه درس سه واحدی رو حذف کنم...حالابا توجه به اینکه 15 واحدم میمونه و توشون درسهاس پیش نیازم هست..دانشگاه اجازه میده بدون توجه به اونا 12تا تابستون وردارم و یه سه واحدی معرفی به استاد؟

mehrabooni
05-06-2015, 00:32
ثبتنام تربیت بدنی بدون آزمون دانشگاه آزاد تهران مرکزی چه تاریخی شروع میشه دوستان
راجع به دانشکده تربیت بدنی این دانشگاه کجا میتونم اطلاعات کاملی دریافت کنم