PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع مـــباحــث مرتبـــط با دانشـــگاه آزاد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39

liverpolis
30-01-2013, 18:17
من در سایت آزمون برای کارشناسی پیوسته چهار رشته رو انتخاب کردم ،حالا باید صبر کنم تا نتایجش مشخص شه ؟ معلوم نیست چندم نتایج رو می دن ؟آخه الان که دیگه وسط های بهمن هستیم،مشکلی یه وقت پیش نیاد واسم

*Necromancer
31-01-2013, 02:19
من این ترم بیشتر از 11 تا واحد نشد بردارم
بقیه درسای ارائه شده به برنامم نمیخورن
چیکار میشه کرد؟ باید حتما به 12 برسه؟

mahla jan
31-01-2013, 16:05
من این ترم بیشتر از 11 تا واحد نشد بردارم
بقیه درسای ارائه شده به برنامم نمیخورن
چیکار میشه کرد؟ باید حتما به 12 برسه؟
راضی باشین من که 7 واحد برداشتم:دی البته تو حذف و اضافه درستش می کنم .ببینین شما الان یه درس 1 واحدی دیگه یا 2 واحدی بردارین ولی کلاساشو شرکت نکنین و اخر ترم حذف امتحانی بکنین.اینجوری دیگه کاری ندارن اما الان حتما باید 12 واحد رو بردارین

V.Valizadeh9
31-01-2013, 16:30
سلام دوستان
من این ترم مشروط شدم!
ترم بعدی حداکثر 14 واحد بهم میدن درسته ؟
در ضمن من ریاضی 1 و فیزیک 1 رو افتادم، به نظرتون میتونم اونا رو برندارم و این ترم ریاضی 2 و فیزیک 2 بردارم و در ترم های آینده فیزیک 1 و ریاضی 1 رو بردارم؟؟
راستی اگه معدلم بالای 17 باشه میتونم ترم بعدی میتونم 24 واحد بردارم و این که شاگرد الف میشم یا نه ؟
ممنون میشم راهنمایی کنین
مرسی

iyannahi
31-01-2013, 17:13
دوستان آِا میشه یه درسی که پیشنیازش یه درس دیگه هست رو باهم برداشت؟
مثلا مهندسی سیستم رو با اصول مدیریت بصورت همزمان برداشت؟

avator20002000
31-01-2013, 19:17
سلام دوستان
من این ترم مشروط شدم!
ترم بعدی حداکثر 14 واحد بهم میدن درسته ؟
در ضمن من ریاضی 1 و فیزیک 1 رو افتادم، به نظرتون میتونم اونا رو برندارم و این ترم ریاضی 2 و فیزیک 2 بردارم و در ترم های آینده فیزیک 1 و ریاضی 1 رو بردارم؟؟
راستی اگه معدلم بالای 17 باشه میتونم ترم بعدی میتونم 24 واحد بردارم و این که شاگرد الف میشم یا نه ؟
ممنون میشم راهنمایی کنین
مرسی

ریاضی2 و فیزیک 2 پیشنیازشون ریاضی1 و فیزیک 1 تا پاس نشه براتون تو انتخاب واحد باز نمیشه.
بله معدل بالای 17 می تونه 24 واحد برداره.البته بعضی درس ها مثل وصایا هم هستن که جزو سقف دروس حساب نمیشه می تونید اون ها رو هم بدون در نظر گرفتن سقف واحد اخذشون کنید.

EHSANRF
31-01-2013, 21:00
من این ترم با معدل 10.2 مشروط شدم. ترم اولم بود
معادلات دیفرانسیل، آمار و احتمالات مهندسی، زبان ماشین و اسمبلی رو افتادم.
حالا بنظرتون 14 واحد رو چی بگیرم!؟
رشتم هم کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر هست

V.Valizadeh9
31-01-2013, 21:08
ریاضی2 و فیزیک 2 پیشنیازشون ریاضی1 و فیزیک 1 تا پاس نشه براتون تو انتخاب واحد باز نمیشه.
بله معدل بالای 17 می تونه 24 واحد برداره.البته بعضی درس ها مثل وصایا هم هستن که جزو سقف دروس حساب نمیشه می تونید اون ها رو هم بدون در نظر گرفتن سقف واحد اخذشون کنید.
ممنون
اما چطور یکی از دوستام که ترم آخر IT هست و همین ترم با من سر جلسه فیزیک 1 اومد و امتحان داد؟!؟!
در مورد دروسی که توی سقف واحد حساب نمیشن میشه بیشتر توضیح بدین ؟
چون مشروط شدم 14 تا بیشتر ندارم و میخوام بیشتر بردارم اگه شد ...
مثلا وصایای امام که گفتین، حتما باید تا پایان دوره کارشناسی پاسش کنم یا نه؟
کلا این درسا به چه دردی میخورن ؟
مرسی که وقت گذاشتین و جوابمو دادین

smallfrank
31-01-2013, 21:08
دوستان این نتایج کارشناسی پیوسته آزاد بدون کنکور کی میاد
اواسط بهمنیم دیگه
انتخاب واحدمون شروع شده از دانشگاه فعلیم

iilliya
01-02-2013, 13:04
ممنون
اما چطور یکی از دوستام که ترم آخر IT هست و همین ترم با من سر جلسه فیزیک 1 اومد و امتحان داد؟!؟!
در مورد دروسی که توی سقف واحد حساب نمیشن میشه بیشتر توضیح بدین ؟
چون مشروط شدم 14 تا بیشتر ندارم و میخوام بیشتر بردارم اگه شد ...
مثلا وصایای امام که گفتین، حتما باید تا پایان دوره کارشناسی پاسش کنم یا نه؟
کلا این درسا به چه دردی میخورن ؟
مرسی که وقت گذاشتین و جوابمو دادین

بسته به دانشگاه و آموزش درسته پیش نیازه ولی اگه 1 بار بیفتی یا امتحانش رو ندی پیش نیازش برداشته میشه بعضی میگن میشه هم نیاز ولی خوب تو لیست دروست ببین هست یا نیست:n09:

یک سری درس حتمی باید پاس شه وصایا هم همین
یه سری درس اختیاریه مثلا 4 واحد اختیاری باید پاس کنی بعد تو لیست دروست 20 واحد اختیاری هست 4 تاشو انتخاب کن
اون که جساب نمیشه مثل یه دوستایه من ترم قبل 25 واحد درس داشت که 1 وحد اضافش همین وصایا بود :n02:

saeed_136915
01-02-2013, 14:01
سلام دوستان
میخواستم بدونم میشه بعضی از درس ها رو پیش نیازشون رو به صورت هم نیاز گذروند؟؟ مثلا من 4 تا آزمایشگاهم مونده که هر کدوم پیش نیاز اون یکی هست مثلا میشه من که ترم آخر هستم همشون رو توی یه ترم بردارم؟؟ اگه نمیشه من باید چیکار کنم؟؟ هر ترم یه واحد آزمایشگاه بردارم :n30: ؟؟؟

ziba12
01-02-2013, 17:41
سلام دوستان
میخواستم بدونم میشه بعضی از درس ها رو پیش نیازشون رو به صورت هم نیاز گذروند؟؟ مثلا من 4 تا آزمایشگاهم مونده که هر کدوم پیش نیاز اون یکی هست مثلا میشه من که ترم آخر هستم همشون رو توی یه ترم بردارم؟؟ اگه نمیشه من باید چیکار کنم؟؟ هر ترم یه واحد آزمایشگاه بردارم :n30: ؟؟؟

بله دوست عزیزم همشون رو میشه با هم برداشت . منتها فقط با هم و توی یک ترم

من این کار رو کردم ترم قبل . :n12:

Xeoc
02-02-2013, 03:58
سلام
من اگه درسی رو که قبلا یک بار افتادم رو دوباره بیوفتم ، نمرش تو معدل اثر میکنه ؟ (با توجه به اینکه قبلا یک بار افتادم)
(دانشجوی کارشناسی ناپیوسته هستم)

timsar jackson
02-02-2013, 08:31
توی دانشگاه آزاد اگه انتخاب واحد نکنی چند وقت بعد عدم مراجعه میزنن و اخراج میکنن؟

Life24
03-02-2013, 10:22
سلام
جریان این معرفی به استاد چیه؟
چند واحدش میشه گرفت؟ شهریه باید چقدر داد؟
دروس باید تئوری باشه یا عملی هم میشه؟
شرایبط خاصی داره؟

Canis
03-02-2013, 12:14
سلام دوستان !
یه سوال فوری , من دانشجو کارشناسی هستم میخوام انصراف بدم ( از رشتم راضی نیستم ) برم به کاردانی بدون ازمون ( این ترم بهمن ) .
میخواستم بدونم مشکلی نیست ؟ کاردانی بدون ازمون هم ثبت نام کردم !
فقط باید انصراف بدم برم دانشگاه جدید برا ثبت نام ؟

smallfrank
03-02-2013, 13:18
سلام دوستان !
یه سوال فوری , من دانشجو کارشناسی هستم میخوام انصراف بدم ( از رشتم راضی نیستم ) برم به کاردانی بدون ازمون ( این ترم بهمن ) .
میخواستم بدونم مشکلی نیست ؟ کاردانی بدون ازمون هم ثبت نام کردم !
فقط باید انصراف بدم برم دانشگاه جدید برا ثبت نام ؟

فک نکنم بشه
چون نمیشه از مقطع بالاتر بیاین مقطع پایینتر باز هم از مسئول نظام وظیفه دانشگاه مقصد سوال کنید به من که اینطوری گفتن

========================================

این نتایج کاشناسی پیوسته بدون کنکور که نیومد امروز چرا ؟
گفته بودن 15 ام که

ziba12
03-02-2013, 13:59
سلام

دوستان تو تابستون در دانشگاه ازاد حداکثر میشه چند واحد برداشت ؟ همه درس ها رو میشه برداشت یا فقط دروس عمومی ارائه میشن ؟:n13:

Xeoc
03-02-2013, 15:45
سلام
جریان این معرفی به استاد چیه؟
چند واحدش میشه گرفت؟ شهریه باید چقدر داد؟
دروس باید تئوری باشه یا عملی هم میشه؟
شرایبط خاصی داره؟

اگه تا 6 واحد داشته باشید معرفی به استاد میگیرد.
نصف شهریه ثابت یک ترم + شهریه واحدها
بعد از انتخاب واحد استاد رو ملاقات می کنید و قضیه معرفی به استاد رو مطرح می کنید.
جزوه ای که از استاد گرفتید رو می خونید( بدون نیاز به حضور در کلاس) و هر موقع آمادگی داشتید امتحان میدید.
تئوری یا عملی رو نمی دونم از گروه بپرسید.
در مورد تاریخ برگزاری امتحان هم باید بگم که دانشگاه ما امتحانات معرفی به استاد رو ، دهم بیستم و سی ام هر ماه برگزار می کرد و ما می تونستیم در این سه روز از ماه امتحان بدیم.
بازم همه اینا رو از گروه بپرسید بهتون راهنمایی بهتری میدن.
ویرایش: اینم بگم که که مراحل انتخاب واحد در دانشگاه انجام میشه نه به صورت اینترنتی...

سلام

دوستان تو تابستون در دانشگاه ازاد حداکثر میشه چند واحد برداشت ؟ همه درس ها رو میشه برداشت یا فقط دروس عمومی ارائه میشن ؟:n13:
حداکثر 6 واحد . ترم آخر 7 واحد.
دانشگاه با دانشگاه فرق می کنه باید از گروه بپرسید.

ali_phd71
03-02-2013, 17:35
سلام دوستان
یکی از رفقا ترم قبل ریاضی پیش رو افتاده بار اولش هم بوده ریاضی پیش میگرفته الان این ترم میخواد ریاضی 1 رو بگیره ولی ریاضی پیش رو نگیره ..میتونه همچین کاری کنه؟

Xeoc
03-02-2013, 23:19
سلام دوستان
یکی از رفقا ترم قبل ریاضی پیش رو افتاده بار اولش هم بوده ریاضی پیش میگرفته الان این ترم میخواد ریاضی 1 رو بگیره ولی ریاضی پیش رو نگیره ..میتونه همچین کاری کنه؟

ریاضی پیش ، پیشنیاز ریاضی یکه؟
باید درسی که پشنیاز ریاضی 1 هست رو پاس کرده باشه وگرنه نباید ریاضی 1 رو بر داره.

XFACTOR
04-02-2013, 00:38
می تونه برداره چون درس پیشنیاز رو افتاده! ولی اینکه بشه حالا درس اصلی رو برداشت و بعدا یعنی ترمای بعدی رو مطمئن نسیتم بشه یا نه ولی از مدیرگروه بپرسین بهتون میگه! ولی فکر کنم بشه!

Canis
04-02-2013, 00:48
دوستان این ترم به علت پاره ای مشکلات 4تا از امتحانام رو حذف کردم ( حذف ماده 35 ) امتحان اخر رو زدن غیبت غیر موجه و صفر دادن !
حالا برای پاک کردن صفر یا موجه کردن درس باید چی کار کنم ؟

alavi71
04-02-2013, 10:01
دوستان این ترم به علت پاره ای مشکلات 4تا از امتحانام رو حذف کردم ( حذف ماده 35 ) امتحان اخر رو زدن غیبت غیر موجه و صفر دادن !
حالا برای پاک کردن صفر یا موجه کردن درس باید چی کار کنم ؟

سلام
برای موجه کردن اون نیاز به گواهی پزشکی معتبر هست.اونهم در برخی موارد فقط بستری بودن فرد در بیمارستان رو قبول میکنند.
با یکی از مسولین صحبت کنید ببینید چه پیشنهادی بهتون میدهند ....
البته منظورتون اگر حذف قبل از شروع امتحانات بوده که نمیشه نمره صفر داده باشند.چون اصلا اسمتون توی لیست امتحان نبوده ...

Xeoc
04-02-2013, 10:55
می تونه برداره چون درس پیشنیاز رو افتاده! ولی اینکه بشه حالا درس اصلی رو برداشت و بعدا یعنی ترمای بعدی رو مطمئن نسیتم بشه یا نه ولی از مدیرگروه بپرسین بهتون میگه! ولی فکر کنم بشه!

خیر نمی تونه . تنها درصورتی می تونه که درس پیشنیاز رو هم همراش در همون ترم برداره ؛ وگرنه نباید درس وابسته رو برداره....

DJ_EBI
04-02-2013, 19:06
سلام

تو مقطع کاردانی یه ترمو کلا نری چه اتفاقی میفته؟ اول ترمم ثبت نام کرده باشی کلا هیچ کدوم از امتحانارو نری

rz21
04-02-2013, 23:12
سلام.من ریاضی عمومی یک رو افتادم.حالا یک سوال
من میتونم استاتیکی که پیش نیازش ریاضی عمومی یک هست رو همزمان با ریاضی عمومی یک بردارم؟یعنی هم ریاضی عمومی یک که افتادمو بردارم و هم استاتیک؟

smallfrank
04-02-2013, 23:35
ای بابا

یعنی اینا نمیتونن یه اطلاع رسانی درست بکنن بگن کی نتایج کارشناسی پیوسته بدون آزمون میاد؟

همه جاها زده نیمه بهمن
نیمه بهمن هم رد شده

تیتر سایت صالیش هم اینه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نشریه بین المللی IJEST واحد علوم و تحقیقات به عنوان برترین نشریه جهانی علوم محیط زیست شناخته شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rz21
04-02-2013, 23:42
ای بابا

یعنی اینا نمیتونن یه اطلاع رسانی درست بکنن بگن کی نتایج کارشناسی پیوسته بدون آزمون میاد؟

همه جاها زده نیمه بهمن
نیمه بهمن هم رد شده

تیتر سایت صالیش هم اینه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نشریه بین المللی IJEST واحد علوم و تحقیقات به عنوان برترین نشریه جهانی علوم محیط زیست شناخته شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رفیق یکی از دوستای منم مثل شما پیگیره!خیالت راحت همتون قبول میشید!فقط مطمئنم که توی همین هفته باید بیاد.همه ی دانشگاه ها حذف و اضافشون داره تموم میشه!:دی

smallfrank
05-02-2013, 00:19
رفیق یکی از دوستای منم مثل شما پیگیره!خیالت راحت همتون قبول میشید!فقط مطمئنم که توی همین هفته باید بیاد.همه ی دانشگاه ها حذف و اضافشون داره تموم میشه!:دی

سلام
چه میکنی ؟ چطوری

انتخاب واحد دانشگاه فعلیم چهارشنبه تموم میشه:دی

الان معلق موندم بین دو دانشگاه

timsar jackson
05-02-2013, 06:42
سلام

تو مقطع کاردانی یه ترمو کلا نری چه اتفاقی میفته؟ اول ترمم ثبت نام کرده باشی کلا هیچ کدوم از امتحانارو نری

من تو مقطع کارشناسی یه ترم رو ثبت نام کردم و لی نرفتم...3 تا از امتحانام که خود به خود خودش درسش حذف شد بقیش رو صفر شدم و مشروط شدم! ترم بعد بدون مشکل رفتم دانشگاه فقط 14 واحد بهم دادن. در کل تا وقتی پول بدی میتونی بری دانشگاه:n02:

alavi71
05-02-2013, 11:31
سلام.من ریاضی عمومی یک رو افتادم.حالا یک سوال
من میتونم استاتیکی که پیش نیازش ریاضی عمومی یک هست رو همزمان با ریاضی عمومی یک بردارم؟یعنی هم ریاضی عمومی یک که افتادمو بردارم و هم استاتیک؟

سلام-بله هر دو را با هم بردارید به صورت همنیاز میشوند و مشکلی نیست ...

rz21
05-02-2013, 11:35
سلام-بله هر دو را با هم بردارید به صورت همنیاز میشوند و مشکلی نیست ...

یعنی اگه اینجوریه ریاضی 2 هم میتونم بردارم!!!؟؟؟؟
به دادم رسیدید.ممنون.
کی میتونه اینا رو با هم پاس کنه؟:دی

alavi71
05-02-2013, 11:40
یعنی اگه اینجوریه ریاضی 2 هم میتونم بردارم!!!؟؟؟؟
به دادم رسیدید.ممنون.
کی میتونه اینا رو با هم پاس کنه؟:دی

بله مشکلی نیست ...
اگر میدونید پاس کردنشون سخت هست هر دو رو برندارید.که مشروطی در راه خواهد بود :n02:
ببینید کدوم بیشتر نیاز هست یعنی پیشنیاز درسهای مهمتون هست اون رو پاس کنید.

Переклад не
05-02-2013, 12:03
من معدلم 17و30 شده.الف شدم؟

smallfrank
05-02-2013, 14:39
عزیزان

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این قسمتش انصرافش برای همه واحدها صدق میکنه ؟
من 1 ماه پیش از واحد خودم سوال کردم
گفت شهریه ثابت ترمهای باقی مانده رو بدی ولی اینجا نوشته یک و نیم برابر شهریه ثابت که میشه 600 :n13:

faraz-hacker
05-02-2013, 16:03
بابا پدر ما رو درآوردن
من تو آزمون کارشناسی پیوسته بدون کنکور واحد رودهن زدم دیدم خبری از اعلام نتایج نشد رفتم دانشگاه یه جا گقتن اسمت نیست یجا گفتن مرکز آزمون به ما هنوز هیچی اغلام نکرده و جالبه که هیچ کدوم نمیدونستن که اعلام نتیجه به صورت سراسری هست یا نه؟
در کل کسی میدونه کی نتایج کارشناسی پیوسته بدون آزمون میاد؟:n03:
از اونور ثبت نام واحدی که دارم توش درس می خونم از طرفی دیگه هم هنوز نمیدونم که اگه الان که سال 4 هستم انصراف بدم میتونم بیام اینور یا نه!!
خدایا یا منو بکش یا این مملکت رو یه سر و سامانی بده!

timsar jackson
05-02-2013, 18:53
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزیزان

این قسمتش انصرافش برای همه واحدها صدق میکنه ؟
من 1 ماه پیش از واحد خودم سوال کردم
گفت شهریه ثابت ترمهای باقی مانده رو بدی ولی اینجا نوشته یک و نیم برابر شهریه ثابت که میشه 600 :n13:

من 2 روز پیش انصراف دادم که همون یک و نیم برابر شهریه ثابت رو گرفتن.

smallfrank
05-02-2013, 23:13
بابا پدر ما رو درآوردن
من تو آزمون کارشناسی پیوسته بدون کنکور واحد رودهن زدم دیدم خبری از اعلام نتایج نشد رفتم دانشگاه یه جا گقتن اسمت نیست یجا گفتن مرکز آزمون به ما هنوز هیچی اغلام نکرده و جالبه که هیچ کدوم نمیدونستن که اعلام نتیجه به صورت سراسری هست یا نه؟
در کل کسی میدونه کی نتایج کارشناسی پیوسته بدون آزمون میاد؟:n03:
از اونور ثبت نام واحدی که دارم توش درس می خونم از طرفی دیگه هم هنوز نمیدونم که اگه الان که سال 4 هستم انصراف بدم میتونم بیام اینور یا نه!!
خدایا یا منو بکش یا این مملکت رو یه سر و سامانی بده!

سلام
منم مثل شمام
میخوام انصراف بدم
ازینطرف انتخاب واحد دانشگاه فعلیم داره تموم میشه
اینام هیچی از نتایج نمیگن

موندم چیکار کنم؟
شماره مرکز آزمونو میگیرم میگه اشتباس

mortezaon
06-02-2013, 08:49
با سلام
کسی می دونه ثبت نام رشته های کارشناسی با آزمون دانشگاه آزاد کی شروع میشه؟

alavi71
06-02-2013, 10:13
با سلام

سلام
در حال ثبتنام هست
ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1392 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alavi71
06-02-2013, 10:15
من معدلم 17و30 شده.الف شدم؟

سلام
بله-میتونید برای ترم اینده 24 واحد بردارید ...
و اگر معدل کل کارشناسیتون هم بالای 17 باشه واسه ارشد تضمین شده هست ...

rz21
06-02-2013, 10:43
بله مشکلی نیست ...
اگر میدونید پاس کردنشون سخت هست هر دو رو برندارید.که مشروطی در راه خواهد بود :n02:
ببینید کدوم بیشتر نیاز هست یعنی پیشنیاز درسهای مهمتون هست اون رو پاس کنید.

راستی مثلا من اگه ریاضی عمومی یک و استاتیک رو بردارم (ریاضی عمومی 1 برای بار دوم)اگر ریاضی عمومی 1 رو بیفتم استاتیکم قبول بشم بی فایدس؟؟؟

ziba12
06-02-2013, 22:37
دوستان تو رو خدا تو رو خدا یکی جواب بده . :n28::n30:

من ترم 6 هستم . (از شانس بد روزگار ) حال همه درس های دوره کاردانیم تموم شده . و همه رو پاس کردم به غیر از یک درس . دانشگاه ازاد هم بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته

شرکت کردم .

اگه فقط یک درس از کاردانی مونده باشه ( و ان درس رو معرفی به استاد بزنم هفته دوم اسفند امتحانشو بدم ) ایا دانشگاه ازاد منو برای کارشناسی ناپیوسته ثبت نام میکنه ؟:n30:

alone_boy
06-02-2013, 23:30
فردا جواب بدون کنکور میاد
منبع : اخبار شبانگاهی..

smallfrank
07-02-2013, 00:03
فردا جواب بدون کنکور میاد
منبع : اخبار شبانگاهی..

کارشناسی پیوسته؟
نگفت چه ساعتی؟

پ.ن : الان نتایج رو سایته azmoon.com

منم قبول شدم خدایا شکرت:n20:

ziba12
07-02-2013, 09:32

من ترم 6 هستم . (از شانس بد روزگار ) حال همه درس های دوره کاردانیم تموم شده . و همه رو پاس کردم به غیر از یک درس . دانشگاه ازاد هم بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته

شرکت کردم .

اگه فقط یک درس از کاردانی مونده باشه ( و ان درس رو معرفی به استاد بزنم هفته دوم اسفند امتحانشو بدم ) ایا دانشگاه ازاد منو برای کارشناسی ناپیوسته ثبت نام میکنه ؟:n30:

:n30::n28:
:n28:

alone_boy
07-02-2013, 10:55
عمران/نقشه برداری سنندج قبول شدم:n20:

ولی معلوم نیست برم.معمولا شهریه این رشته چقدره؟

smallfrank
07-02-2013, 11:29
من الان عمرانم
شهریه ثابت بستگی به خود واحد داره

متغیر هم 18 واحد 400 در میاد

کلا 800 به طور میانگین هر ترم

ziba12
07-02-2013, 11:57

شرکت کردم .

:n04::n30::n29::n28:

mortezaon
07-02-2013, 12:46
سلام
در حال ثبتنام هست
ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1392 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام رفیق منظورم ثبت نام آزمون کارشناسی با کنکور هست

SuB
07-02-2013, 18:43
سلام

در مورد پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد آزاد سوال داشتم. حتماً باید فارغ التحصیل دانشگاه آزاد باشی یا مهم نیست؟

alone_boy
07-02-2013, 19:17
من الان عمرانم

شهریه متغیر چی هست؟
یه توضیح کلی میدید در موردش؟

timsar jackson
07-02-2013, 19:35
سلام رفیق منظورم ثبت نام آزمون کارشناسی با کنکور هست

شما باید کنکور سراسری که سنجش برگزار میکنه رو ثبت نام کنین کنکور آزاد با کنکور سراسری سنجش ادغام شده...کنکور سراسری هم ثبت نامش تمام شده اما یه ثبت نام مجدد هم از 30 بهمن تا 3 اسفند شروع میشه که شما میتونین اون موقع ثبت نام کنین.

Йeda
07-02-2013, 19:49
من الان عمرانم

:n04: شما آزاد میخونید؟؟؟
ما فیزیولوژی ورزشیم حدود 1.200 شهریه میدیم انتظار داشتم عمران
شهریه ش خیلی بیشتر باشه!!!!!

alavi71
07-02-2013, 19:55
شهریه متغیر چی هست؟

سلام
شهریه ثات در یک رشته برای ورودی های مختلف متفاوت هست و هر سال بیشتر میشه ...
شهریه متغیر هم همون شهریه واحد های درسی محسوب میشود

alavi71
07-02-2013, 20:04
با سلام

سلام
ثبتنام جداگانه دیگر برای با ازمونها وجود ندارد.
و باید در سایت سنجش همراه با سراسری ثبت نام میکردید
در اوایل اسفند ثبتنام مجدد هست در اون موقع اقدام کنید.
موفق باشید

smallfrank
07-02-2013, 20:29
شهریه متغیر چی هست؟

شهریه منغیر متغیره بستگی به واحدهایی که برمیداری داره

مثلا دروس 2 واحدی برای من 25 تومنه اکثرش
3 واحدی ها 75 و دروس عملی بیشتر

smallfrank
07-02-2013, 20:30
:n04: شما آزاد میخونید؟؟؟
ما فیزیولوژی ورزشیم حدود 1.200 شهریه میدیم انتظار داشتم عمران
شهریه ش خیلی بیشتر باشه!!!!!

من کارشناسی پیوسته هستم

شما احتمالا ناپیوسته میخونید

alone_boy
07-02-2013, 23:42
شهریه منغیر متغیره بستگی به واحدهایی که برمیداری داره

مثلا دروس 2 واحدی برای من 25 تومنه اکثرش
3 واحدی ها 75 و دروس عملی بیشتر
یعنی بجز 700-800 تومنی که میدیم باید به ازای هر واحدی که برمیداریم هم پول بدیم؟
خیلی گرون میفته که!

smallfrank
07-02-2013, 23:52
یعنی بجز 700-800 تومنی که میدیم باید به ازای هر واحدی که برمیداریم هم پول بدیم؟
خیلی گرون میفته که!

نه دیگه همون 700 800 تومن میشه شهریه ثابت + شهریه متغیر

Йeda
08-02-2013, 01:28
من کارشناسی پیوسته هستم

شما احتمالا ناپیوسته میخونید

نه ماهم پیوسته ایــــم
فک کنم اشتبا شده
(منظورم از 1.200 میلیونه):n13:

ziba12
08-02-2013, 10:37
دوستان دانشگاه ازادی یکی از اون با معرفت هاتون جواب بدین

ورودی های کارشناسی که میان برای ترم بهمن ثبت نام کنن . میتونن 3 هفته بعد از شروع کلاس ها هم ثبت نام کنن ؟ ایا ثبت نامشون میکنن ؟

smallfrank
08-02-2013, 10:58
دوستان دانشگاه ازادی یکی از اون با معرفت هاتون جواب بدین

ورودی های کارشناسی که میان برای ترم بهمن ثبت نام کنن . میتونن 3 هفته بعد از شروع کلاس ها هم ثبت نام کنن ؟ ایا ثبت نامشون میکنن ؟

تو سایتش نوشته تاریخ ثبت نام 24 و 25 بهمن ماهه

نه ماهم پیوسته ایــــم
فک کنم اشتبا شده
(منظورم از 1.200 میلیونه):n13:

شاید دروس عملی زیاد دارین

=========================================

دوستان انصراف دادن چقدر طول میکشه ؟ مدارکی نمیخواد ؟
تو یه روز تموم میشه کاراش ؟

Йeda
08-02-2013, 11:16
تو سایتش نوشته تاریخ ثبت نام 24 و 25 بهمن ماهه

شاید دروس عملی زیاد دارین

=========================================

خوب اگه آزاد باشی که غرامت نداره...
باید تصویه حساب کنی و یه سری کار توی بخش آموزش دانشگاه و
یه فرم بهتون میدن که همه بخشای دانشگاه (مثلا: مسِؤل آزمایشگاه و..)
باید امضا کنند و اگر همه مسؤلین گرام تشریف داشته باشن
بله یه روزه باید تموم بشه ولی انصراف خودم بیشتر طول کشید..
البته فرمهای دیگه هم هست ولی این فرمه خیلی وقتتو بیشتر میگیره...

timsar jackson
08-02-2013, 12:25

اگه همه مسئولین باشن و اول صبح بری یه روزه تمومه...فقط یه وقتی برو مدیر گروهتون باشه چون اول باید بری پیش اون بعد بقیه کارا رو بکنی...مدرکی هم نمیخواد فقط حتما کارت دانشجوییت رو ببر که تحویل بدی اگه تحویل ندی مدارکت رو نمیدن..

saeed_136915
08-02-2013, 15:55
سلام دوستان کسی میدونه اعتراض به نمرات توی دانشگاه آزاد چجوریه؟؟ من یه بار اعتراض دادم ولی میخوام دوباره اعتراض بدم باید چیکار کنم. از سایت نمیشه

Йeda
08-02-2013, 16:06
سلام دوستان کسی میدونه اعتراض به نمرات توی دانشگاه آزاد چجوریه؟؟ من یه بار اعتراض دادم ولی میخوام دوباره اعتراض بدم باید چیکار کنم. از سایت نمیشه

سلام
من فکر میکنم باید با مدیر گروهتون و استاد مربوطه صحبت کنی
ما که اینجوری اعتراض نمره میدیم :n13:

مهسا1
08-02-2013, 22:08
من معدل این ترمم زیر 12 هستش به خاطر اینکه 6 واحد حذف کردم ولی نمره هاش صفر رد کردن فعلا می خواستم بدونم روز انتخاب واحد می تونم بیشتر از 14 واحد بردارم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Йeda
08-02-2013, 22:46
من معدل این ترمم زیر 12 هستش به خاطر اینکه 6 واحد حذف کردم ولی نمره هاش صفر رد کردن فعلا می خواستم بدونم روز انتخاب واحد می تونم بیشتر از 14 واحد بردارم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
فک کنم اول باید با مدیر گروهتون صحبت کنی تا اون 6 واحدتو که اشتباهی 0 دادند رو درست کنند
بعد که معدلت درست شد میتونی بیشتر از 14 واحد برداری :n13:

smallfrank
08-02-2013, 22:50
دوستان یه سوال

با توجه به اینکه ترم شدوع شده

من الان بخوام انصراف بدم باید علاوه بر هزینه انصراف , شهریه ثابت این ترم رو هم بدم

Йeda
08-02-2013, 23:02
دوستان یه سوال

با توجه به اینکه ترم شدوع شده

من الان بخوام انصراف بدم باید علاوه بر هزینه انصراف , شهریه ثابت این ترم رو هم بدم

آره به گمونم:n13:
ولی از من میشنوی اصلا انصراف نده ما که پشیمونیم:n14:
مگه عمران چشه؟؟؟

smallfrank
09-02-2013, 01:28
آره به گمونم:n13:
ولی از من میشنوی اصلا انصراف نده ما که پشیمونیم:n14:
مگه عمران چشه؟؟؟

هم علاقه ندارم
هم یه شهر درب و داغونه که به اونجام هیچ علاقه ای ندارم
کلا یکسال از سخت ترین روزهارو اونجا گذروندم

Sent from my Desire HD using Tapatalk 2

Йeda
09-02-2013, 11:13
هم علاقه ندارم
هم یه شهر درب و داغونه که به اونجام هیچ علاقه ای ندارم
کلا یکسال از سخت ترین روزهارو اونجا گذروندم

Sent from my Desire HD using Tapatalk 2

منم دقیقا تو شرایط شما از مکانیک انصراف دادم
شما میتونین حدافل تو این رشته فوق دیپلم بگیرید
بع انصراف بدین البته خودتون میدونید من فقط میخواستم
راهنماییتون کنم که اشتباه منو تکرار نکنید وگرنه خودتون تصمیم میگیرید
و از شهرتون هم میشه انتقالی گرفت ..
واقعا حیفه..اگه میشد میگفتم رشتتونو با من عوض کنید..:n01:

smallfrank
09-02-2013, 14:02
منم دقیقا تو شرایط شما از مکانیک انصراف دادم
شما میتونین حدافل تو این رشته فوق دیپلم بگیرید
بع انصراف بدین البته خودتون میدونید من فقط میخواستم
راهنماییتون کنم که اشتباه منو تکرار نکنید وگرنه خودتون تصمیم میگیرید
و از شهرتون هم میشه انتقالی گرفت ..
واقعا حیفه..اگه میشد میگفتم رشتتونو با من عوض کنید..:n01:

من دیپلم تجربی هستم

کلا اشتباه کردم اومدم عمران که همش ریاضیه

chubin009
10-02-2013, 14:09
سلام
کسی میدونه شهریه ثابت و متغیر ازاد تو رشته فناوری اطلاعات و یا نرم افزار در مقطع کارشناسی ارشد چقدره ؟

sargis
10-02-2013, 15:43
من پذیرفته شده کاردانی به کارشناسی بدون کنکور هستم که نتایجش تازه اعلام شده ، اگر ثبت نام نکنم دیگه نیازی به انصراف و اینها نیست؟ بعدا مشکلی پیش نمیاد؟

alavi71
10-02-2013, 17:19
من پذیرفته شده کاردانی به کارشناسی بدون کنکور هستم که نتایجش تازه اعلام شده ، اگر ثبت نام نکنم دیگه نیازی به انصراف و اینها نیست؟ بعدا مشکلی پیش نمیاد؟

منظورتون رو درست متوجه نشدم.
انصراف برای چی؟

alavi71
10-02-2013, 17:20
سلام
کسی میدونه شهریه ثابت و متغیر ازاد تو رشته فناوری اطلاعات و یا نرم افزار در مقطع کارشناسی ارشد چقدره ؟

شهریه ثابت رو که بر اساس ورودی ها اندکی متفاوت هیست.باید اطلاعیه داشنگاه در مورد نرخ شهریه رو ببینید
شهریه متغیر هم بسته به تعداد واحد ها و عملی بودن انها متفاوت است

sargis
11-02-2013, 11:17
منظورتون رو درست متوجه نشدم.
انصراف برای چی؟

منظورم اینه که اگه نخوام برم نیازی نیست اطلاع بدم به دانشگاه ؟ همین که اقدام به ثبت نام نکنم خودش کنسل میشه و سال دیگه هم میتونم شرکت کنم ؟

torpedo
11-02-2013, 14:20
سلامتو آیین نامه دانشگاه آزاد نوشته زیر منظور این عبارات اینه که در هر ترم بیشتر از سه درس غیبت غیرموجه صفر محسوب میشه یا در کل سالهای دانشگاه فقط سه درس میشه غیبت داشت؟ممنون میشوم اگر پاسخ بدید.

غیبت در جلسه امتحان (ماده 35). غیبت موجه در جلسه امتحان هر درس و نیز غیبت غیر موجه تا ۳ درس موجب حذف آن درس یا دروس می شود.غيبت غيرموجه در جلسه امتحان بيش از 3 درس به منزله نمره صفر در امتحان آن درس يا دروس خواهد بود.

smallfrank
11-02-2013, 14:24
سلامتو آیین نامه دانشگاه آزاد نوشته منظور این عبارات اینه که در هر ترم بیشتر از سه درس غیبت غیرموجه صفر محسوب میشه یا در کل سالهای دانشگاه فقط سه درس میشه غیبت داشت؟ممنون میشوم اگر پاسخ بدید.

خیر

هر ترم تا 3 درس میتونین نرین سر جلسه

alavi71
11-02-2013, 14:40
منظورم اینه که اگه نخوام برم نیازی نیست اطلاع بدم به دانشگاه ؟ همین که اقدام به ثبت نام نکنم خودش کنسل میشه و سال دیگه هم میتونم شرکت کنم ؟

بله مشکلی نیست.ثبتنام یا عدم ثبتام در ازاد محرومیت ندارد.
حتی شما سال دیگه هم میتونید بیاید به رشته قبولی امسال.

faraz-hacker
11-02-2013, 19:59
دوستان من همونطور که میدونید فردا ثبت نام ازاد هست منم سال 4 رم دانشگاه هستم می خواستم از اینجایی که هستم انصراف بدم و در واحدی دیگه ثبت نام کنم حالا به نظرتون می تونم اول ثبت نام کنم و بعد از دانشگاه قبلیم انصراف بدم؟به مشکل نظام وظیفه نمیخورم؟

smallfrank
11-02-2013, 22:39
دوستان من همونطور که میدونید فردا ثبت نام ازاد هست منم سال 4 رم دانشگاه هستم می خواستم از اینجایی که هستم انصراف بدم و در واحدی دیگه ثبت نام کنم حالا به نظرتون می تونم اول ثبت نام کنم و بعد از دانشگاه قبلیم انصراف بدم؟به مشکل نظام وظیفه نمیخورم؟

من میخوام دقیقا همین کارو بکنم

فک کنم نمیتونید
چون یه برگه پیش دانشگاهی میخواد که فک کنم دست دانشگاه
من از واحد فعلیم سوال کردم گفتن تا 15 روز اگه پشیمون شدی بیا انصرافتو پس بگیر

فقط یه نکته توجه کن
برای اینکه هزینه انصراف بت نخوره از دانشگاه مقصد نامه بگیر ببر دانشگاه مبدا
تا ازت پولی نگیره البته اگه هردو آزاده

alavi71
11-02-2013, 23:01

سلام
متاسفانه امسال تناقض بین دفترچه و قوانین جدید نظام وظیفه بود.
توصیه میکنم از دفاتر پلیس+10 یا نظام وظیف هسوال کنید
موفق باشید

optis2005
12-02-2013, 11:17
دوستان من مدار1 رو افتادم ولی منطقی رو پاس شدم..حالا با توجه به اینکه اینا همنیاز همن می تونم بزارم مدار1 رو برای ترم بعد یا باید این ترم بردارم؟

liverpolis
12-02-2013, 19:08
هنوز تاریخ دقیقی واسه ثبت نام مشخص نشده ؟ امروز خبرگذاری مهر اعلام کرد از هفته ی آینده ثبت نام شروع می شه

smallfrank
12-02-2013, 21:02
هنوز تاریخ دقیقی واسه ثبت نام مشخص نشده ؟ امروز خبرگذاری مهر اعلام کرد از هفته ی آینده ثبت نام شروع می شه

ثبت نام چی ؟ کارشناسی که امروز و فردا بوده

liverpolis
12-02-2013, 21:24
پس این چی می گه ؟

اعلام زمان ثبت نام پذیرفته شدگان بدون آزمون دانشگاه آزاد

مرکز آزمون دانشگاه آزاد اعلام کرد: پذیرفته شدگان کارشناسی پیوسته و ناپیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی می توانند هفته آینده برای ثبت نام مراجعه کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، روابط عمومی مرکز آزمون اعلام کرد: نتایج پذیرش بدون آزمون کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی در تاریخ 19/11/1391 اعلام شد تا داوطلبان بتوانند از وضعیت تحصیلی خود مطلع شوند.
اگر داوطلبی در ارزشیابی بدون آزمون کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی پذیرفته شده و علاقه مند به انتخاب میان دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاههای دیگر است، می تواند تا زمان اعلام نتایج این دانشگاهها منتظر بماند.
پـذیرفته شدگان در صورت مراجعه نکردن در زمان مـقرر می توانند تا اعلام نتایج سازمان سنجش صبر و در صورت انتخاب دانشگاه آزاد اسلامی، برای ادامه تحصیل هفته آینده به واحدهای موردنظر مراجعه کنند.
هدف مرکز آزمون ایجاد آسایش برای خانواده هاست از این رو درخصوص زمان ثبت نام در واحدهای دانشگاهی مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته برای متأخرین هیچگونه مشکلی وجود ندارد و در صورت لزوم برای متقاضیان تمدید خواهد شد.

smallfrank
12-02-2013, 21:35
پس این چی می گه ؟

اعلام زمان ثبت نام پذیرفته شدگان بدون آزمون دانشگاه آزاد

مرکز آزمون دانشگاه آزاد اعلام کرد: پذیرفته شدگان کارشناسی پیوسته و ناپیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی می توانند هفته آینده برای ثبت نام مراجعه کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، روابط عمومی مرکز آزمون اعلام کرد: نتایج پذیرش بدون آزمون کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی در تاریخ 19/11/1391 اعلام شد تا داوطلبان بتوانند از وضعیت تحصیلی خود مطلع شوند.
اگر داوطلبی در ارزشیابی بدون آزمون کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی پذیرفته شده و علاقه مند به انتخاب میان دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاههای دیگر است، می تواند تا زمان اعلام نتایج این دانشگاهها منتظر بماند.
پـذیرفته شدگان در صورت مراجعه نکردن در زمان مـقرر می توانند تا اعلام نتایج سازمان سنجش صبر و در صورت انتخاب دانشگاه آزاد اسلامی، برای ادامه تحصیل هفته آینده به واحدهای موردنظر مراجعه کنند.
هدف مرکز آزمون ایجاد آسایش برای خانواده هاست از این رو درخصوص زمان ثبت نام در واحدهای دانشگاهی مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته برای متأخرین هیچگونه مشکلی وجود ندارد و در صورت لزوم برای متقاضیان تمدید خواهد شد.

همون 19 ام خبر اومد که 24 و 25 ثبت نامه
منم دیروز رفتم واحد ثبت نام شروع شده بود
شما فردا برای ثبت نام تشریف ببرید

liverpolis
12-02-2013, 22:26
پس اینی که گفتن مشکلی وجود نداره الکیه ؟! من راهم دوره نمی تونم فردا خودم رو برسونم:n03:

alavi71
14-02-2013, 21:02
دوستان من مدار1 رو افتادم ولی منطقی رو پاس شدم..حالا با توجه به اینکه اینا همنیاز همن می تونم بزارم مدار1 رو برای ترم بعد یا باید این ترم بردارم؟

سلام
مشکلی نداره که ترم بعد بردارید.
ولی اگرپیشنیاز باشه بریا دروس دیگر خیر.
به این نکته هم توجه کنید که اگر برای درسهای بعد پیشنیاز درسهای مهم هست بعدا شاید نتونید واحد اصلی زیاد بردارید
موفق باشید

torpedo
15-02-2013, 00:11
سلام.دوست من میخواد ارشد آزاد که آزمونش سال ۹۲ هست شرکت کنه اگه قبول بشه میتونه سال بعدش یعنی سال ۹۳ بره ثبت نام کنه (یعنی یکسال بعد از زمان ثبت نام اصلی) ؟

farshidshd
15-02-2013, 12:11
سلام.دوست من میخواد ارشد آزاد که آزمونش سال ۹۲ هست شرکت کنه اگه قبول بشه میتونه سال بعدش یعنی سال ۹۳ بره ثبت نام کنه (یعنی یکسال بعد از زمان ثبت نام اصلی) ؟

بله
منتهی این یک سال ( دو ترم ) که نرفته براش مرخصی محسوب میشه و باید شهریه دو ترم رو بده

alone_boy
15-02-2013, 14:40
سلام
من مهر ماه رفتم یه رشته ثبت نام کردم و وقتی میخواستم انتخاب واحد کنم مسئولای دانشگاه گفتن کلاساتون به حد نصاب نرسیده و باید انصراف بدی.از اونجا انصراف دادم و رفته یه دانشگاه دیگه و تو اون دانشگاه به اختیار خودم انصراف دادم
حالا این کارشناسی بی کنکور رو قبول شدم و رفتم که ثبت نام کنم ولی نظام وظیفه گیر داد که دو بار انصراف دادی و حق شرکت در کنکور و رفتن به دانشگاه رو نداری.هر چی گفتم انصراف اولم اجباری بوده قبول نکردن
حالا باید چیکار کنم؟.اون انصراف اولم دست خودم نبود!

p30v
16-02-2013, 13:21
سلاممن مهر ماه رفتم یه رشته ثبت نام کردم و وقتی میخواستم انتخاب واحد کنم مسئولای دانشگاه گفتن کلاساتون به حد نصاب نرسیده و باید انصراف بدی.از اونجا انصراف دادم و رفته یه دانشگاه دیگه و تو اون دانشگاه به اختیار خودم انصراف دادمحالا این کارشناسی بی کنکور رو قبول شدم و رفتم که ثبت نام کنم ولی نظام وظیفه گیر داد که دو بار انصراف دادی و حق شرکت در کنکور و رفتن به دانشگاه رو نداری.هر چی گفتم انصراف اولم اجباری بوده قبول نکردنحالا باید چیکار کنم؟.اون انصراف اولم دست خودم نبود!ohمن واقعا متاسفم این نظام وظیفه ام عجب معضلی شده ها شما آقایون باید خیلی مواظب باشین در رابطه با این قضیه من صرفا ابراز همدردی کردم وگرنه هیچ گونه اطلاعی ندارم .خودم یه 2-3 باری انصراف دادم ولی خو ما که .....

SaMsUnG
16-02-2013, 14:12
سلام دوستان 2 تا سوال دارم :

1- نهایتا تا چند ترم به آدم سنوات میدن ؟ (سربازی نرفتم)

2- من اگه بتونم 20 واحد این ترمم را پاس کنم برام 13 واحد میمونه که میتونم 6 واحد هم تابستان بگیرم که کلا 7 واحد برای معرفی به استاد باقی میمونه ولی الان همه میگند تا 6 واحد بیشتر نمیشه معرفی به استاد کرد تکلیف من با اون یک واحده باقیمونده چیه؟ من نمیخوام برای 1 واحد یک ترم دیگه سرکلاس برم

alavi71
17-02-2013, 12:54
سلام دوستان 2 تا سوال دارم :

1- نهایتا تا چند ترم به آدم سنوات میدن ؟ (سربازی نرفتم)

2- من اگه بتونم 20 واحد این ترمم را پاس کنم برام 13 واحد میمونه که میتونم 6 واحد هم تابستان بگیرم که کلا 7 واحد برای معرفی به استاد باقی میمونه ولی الان همه میگند تا 6 واحد بیشتر نمیشه معرفی به استاد کرد تکلیف من با اون یک واحده باقیمونده چیه؟ من نمیخوام برای 1 واحد یک ترم دیگه سرکلاس برم
سلام
اگر درس عمومی دارید میتونید طرح ضیافت تابستون هم شرکت کنید.مشکل حل میشه ...
واینکه به دانشجویان ترم اخر میتونن 24 واحد بردارند.
موفق باشید

SaMsUnG
17-02-2013, 13:41
سلام
اگر درس عمومی دارید میتونید طرح ضیافت تابستون هم شرکت کنید.مشکل حل میشه ...
واینکه به دانشجویان ترم اخر میتونن 24 واحد بردارند.
موفق باشید
دوست عزیز من نمیدونستم که میشه 24 واحد برداشت یعنی میدونستما ولی فکر میکردم به خاطر موقعی هستش که فقط 24 واحد داریم ولی الان که من 33 واحد کلا برام مونده چیکار کنم؟
به فرض اینکه 24 را هم گرفتم ولی نتونستم همشو پاس کنم اونوقت چه اتفاقی می افته؟
الان دیگه برای گرفتن 24 واحد دیر شده؟

smallfrank
18-02-2013, 09:32
سلام دوستان

من رشتم IT ــه

یه درس تخصصی 3 واحدی با دو درس (زبان و فیزیک) پیش تداخل داره

به نظرتون پیش ها رو بردارم یا اینو ؟:n02:

alavi71
18-02-2013, 17:53
سلام دوستان

من رشتم IT ــه

یه درس تخصصی 3 واحدی با دو درس (زبان و فیزیک) پیش تداخل داره

به نظرتون پیش ها رو بردارم یا اینو ؟:n02:

سلام اگر نامه تداخل ساعات کلاسی برای یکی از اساتید ببرید مشکلی نیست

Alireza2S
18-02-2013, 18:01
دوستان من ٩١ تو كنكور ازاد مهندسي متالورژي قبول شدم الان هم ترمه دو هستم

ميخوام تو كنكور سال ديگه شركت كنم.هم ازاد هم سراسري.
امروز رفتم تو سايت سنجش ثبت نام كردم ولي حرفي از ازاد زده نشده بود. چه جورياست. راهنمايي ميكنيد
اصلا امسال كه سراسري و ازاد يكي شده انتخاب رشته ي ازاد چه جوري ميشه؟

smallfrank
18-02-2013, 23:02
سلام اگر نامه تداخل ساعات کلاسی برای یکی از اساتید ببرید مشکلی نیست

که مثلا نرم سر کلاسش برام غیبت نزنه ؟:n29:

بابا ما همینجوری میریم کلاس آخر ترم دست به دعاییم وای به اینکه نریم سر کلاس:n02:

alavi71
19-02-2013, 09:21
که مثلا نرم سر کلاسش برام غیبت نزنه ؟:n29:

بابا ما همینجوری میریم کلاس آخر ترم دست به دعاییم وای به اینکه نریم سر کلاس:n02:

شما باید برید پیش مسول اموزش و یک نامه تاایده بگیرید و برای استاد ببرید.

optis2005
23-02-2013, 11:10
دوستان میشه آزمایشگاههایی که پیش نیاز همن رو ترم آخر همه رو برداشت با هم؟

ariajoker
28-02-2013, 15:03
اینکه میخوان امتحانات رو یکماه زودتر برگزار کنن صحت داره ؟

samira_akhavi
28-02-2013, 15:46
بله متاسفانه یکی دیگه میخواد رئیس جمهور بشه دهن ما رو آسفالت کردن !!! هی جبرانی میزارن ... ما هم کلاسامون فشرده هست اصلا نمیتونیم جبرانی ها رو بریم و عقب میمونیم ... پنج شنبه ها رو هم تعطیل کردن اینجا ... ینی اصن یه وضی ها !!!

manya-atashin
28-02-2013, 15:53
واسه ما هم دارن فوق العاده میزارن ... تاریخ امتحانا بوده 28 خرداد
الان شده 3 خردادبصورت فشرده !

alone_boy
01-03-2013, 00:34
سلام
میشه بپرسم درس 3 واحدی برنامه نویسی چه ربطی به عمران/نقشه برداری داره؟
ترم اول باید برش دارم...

payam
01-03-2013, 02:07
دوستان میشه آزمایشگاههایی که پیش نیاز همن رو ترم آخر همه رو برداشت با هم؟

بله

شما هر دانشگاهی که باشی ، ترم آخر که باشید ، کلیه ی قوانین پیش نیاز و هم نیاز بی تاثیر میشن .

اینکه میخوان امتحانات رو یکماه زودتر برگزار کنن صحت داره ؟

بله متاسفانه یکی دیگه میخواد رئیس جمهور بشه دهن ما رو آسفالت کردن !!! هی جبرانی میزارن ... ما هم کلاسامون فشرده هست اصلا نمیتونیم جبرانی ها رو بریم و عقب میمونیم ... پنج شنبه ها رو هم تعطیل کردن اینجا ... ینی اصن یه وضی ها !!!

واسه ما هم دارن فوق العاده میزارن ... تاریخ امتحانا بوده 28 خرداد
الان شده 3 خردادبصورت فشرده !

مثل اینکه کلیه ی نقاط کشور رو شامل نشده این قضیه . .

خیلی ها هنوز در حد یه شایعه میدونن ! چون خیلی جاها اجرا نشده . تاریخ امتحان خیلی ها هنوز همون اواخر خرداد و اوایل تیر ماه هستش .

سلام
میشه بپرسم درس 3 واحدی برنامه نویسی چه ربطی به عمران/نقشه برداری داره؟
ترم اول باید برش دارم...

ربطه خاصی نداره ، یه برنامه نویسی C ساده بهتون تدریس میشه و کلا چیز زیادی یاد نمیگیرین .

manya-atashin
01-03-2013, 12:59
جالبه !

من از خود مدیر گروه سوال کردم گفت اومده اول خرداد ...
یعنی فقط اردیبهشت رو باید بریم دانشگاه ... !

farshidshd
01-03-2013, 13:44
.
دوستانی که تاریخ امتحاناتشون افتاده قبل از انتخابات ، لطفا" نام واحد دانشگاهی خودتون رو از طریق لینک زیر برام بفرستن :::

ارسال نام واحد دانشگاهی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشکر

ariajoker
01-03-2013, 13:44
جالبه !

من از خود مدیر گروه سوال کردم گفت اومده اول خرداد ...
یعنی فقط اردیبهشت رو باید بریم دانشگاه ... !
من از خوده مدیر گروه سوال کردم اصلا خبر نداشت از این برنامه گفت چیزی به ما نگفتن .
شما توی برنامه ی امتحانیت زمان امتحانا تغییر کرده یا نه ؟

Йeda
01-03-2013, 13:53
سلام دوستــــــــان
من یه سوال دارم
تو دانشگاه ما میگن که از 5 فروردین به خاطر انتخابات باید بریم دانشگاه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کســــی خبر نداره که این خبر واقعیت داره یا نه؟
ما که تا 13 ام نیستیـــــــــم اگه جدی باشه که بـــــــــــدبختیم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

arashbi2
01-03-2013, 14:28
من دانشگاه ازاد لاهیجان میرم تاریخ امتحانا امده اول خرداد تا اخر خرداد هم تموم میشه سر جمع 7 - 8 جلسه کلاس داریم

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

manya-atashin
01-03-2013, 16:47
من از خوده مدیر گروه سوال کردم اصلا خبر نداشت از این برنامه گفت چیزی به ما نگفتن .
شما توی برنامه ی امتحانیت زمان امتحانا تغییر کرده یا نه ؟

سلام
نه تو برنامه تغيير نكرده ولي مديرگروه كه بگه يعني حتما ميشه ...

در ضمن يادم مياد دو ترم قبل هم گفتن امتحانا بخاطر گرمي هوا و اينا ده روز زودتر برگزار ميشه
تا روز آخر هم تو برنامه تغيير نكرد ولي امتحانا رو ده روز زودتر برگزار كردن !

من كه از خدامه زودتر تموم بشه اين ترم
ولي هي دارن جبراني ميزارن ما هم پنج شنبه ها تعطيل هستيم و اصلا وضع بدي شده
از اون طرف تاريخ امتحانا يه جوري هست كه پشت سر هم امتحان داريم و اصلا وقت استراحت نداريم
آمار دو - اقتصاد كلان - تحقيق در عمليات - زبان تخصصي - و ... يعني خيلي سخت شده اين ترم !

SNOW PATROL
01-03-2013, 17:01
تو دانشگاه ما هم شایعه شده ولی هنور تایید نشده اگه اینجور بشه بدبختم این ترم ٢٤ واحد برداشتم !!! نابود میشم

tapatalk

manya-atashin
01-03-2013, 17:35
من سه ترم پشت سر هم معدل بالاي 18 شدم ولي 20 تا به بالا برنداشتم ...

نامردا ده هزار تومن هم تخفيف ندادن واسه شهريه ...

فقط دلمون رو خوش كردن گفتن مدارك بيارين تو باشگاه پژوهشگران دانشگاه آزاد ثبت نام كنيم شما رو ...

سايتش اينقدر بي در و پيكر هست ده بار ثبت نام كردم باز كه ميرم وارد بشم ميگه چنين مشخصاتي موجود نميباشد !!!

دلمون رو به چي خوش كنيم؟!!!

دوستان اگه معدل ما چه جوري باشه ميتونيم بدون كنكور بريم دانشگاه ملي ؟ واسه رشته مديريت
اصلا چنين چيزي ميشه ؟؟؟
يا فقط ميتونيم همون كارشناسي ارشد آزاد رو بدون كنكور بريم ؟؟؟:n30:

alavi71
01-03-2013, 23:22
من سه ترم پشت سر هم معدل بالاي 18 شدم ولي 20 تا به بالا برنداشتم ...

نامردا ده هزار تومن هم تخفيف ندادن واسه شهريه ...

فقط دلمون رو خوش كردن گفتن مدارك بيارين تو باشگاه پژوهشگران دانشگاه آزاد ثبت نام كنيم شما رو ...

سايتش اينقدر بي در و پيكر هست ده بار ثبت نام كردم باز كه ميرم وارد بشم ميگه چنين مشخصاتي موجود نميباشد !!!

دلمون رو به چي خوش كنيم؟!!!

دوستان اگه معدل ما چه جوري باشه ميتونيم بدون كنكور بريم دانشگاه ملي ؟ واسه رشته مديريت
اصلا چنين چيزي ميشه ؟؟؟
يا فقط ميتونيم همون كارشناسي ارشد آزاد رو بدون كنكور بريم ؟؟؟:n30:

سلام
حتما برای تخفیف به معاونت دانشجویی مراجعه.فرم تکمیل کنید.
ارشد خود دانشگاه ازاد برخی رشته های تاپ بدون کنکور دارد...
دانشگاه دولتی هم داشنجویان ممتاز بدون کنکور پذیرفته میشوند.
موفق باشید

p30v
02-03-2013, 16:09
دوستان اگه کسی اطلاعاتش کامله لطفا کمکم کنه.من13 واحد برداشتم(دانشگاه ازاد)سه تا درس دو واحدی(یعنی 6 واحد)رو می خوام کلاساشو اصلا نرم و حذف بشم.2 تا سوال:اولا من اگه اصلا سر کلاس نرم ایا می تونم ترم بعد درسایی که اینا پیش نیازشون بودنا بردارم اخهاینو ببینین:(ماده 23آئين نامه:در صورتيكه دانشجوازيك ياچنددرس پيشنيازنمره قبولي كسب ننمايدويا برابر مقررات دركلاسهاي درس يا دروس پيشنياز شركت نموده اما سر انجام آنها راحذف نمايدمي تواند با نظر مديرگروه، آن درس يا دروس را با درس يا دروس وابسته دريكي از نيمسالهاي بعد انتخاب نمايد.به عنوان مثال درصورتي كه درس رياضي1را اخذ نموده ودرس راحذف يا افتاده مي تواند در ترم بعدي درس رياضي1ورياضي2رادر ترم بعدانتخاب كند درصورت عدم رعايت ماده 23آموزش مجاز به حذف درس مي باشد.)دوما:ایا حذف ترم و مشروط نمی شم اگه 3تا درس و حذف کنم؟فقط 7 واحد پاس بشم؟ 

manya-atashin
02-03-2013, 17:45
دوستان یکی از بچه ها این ترم جدید انتخاب واحد نکرده اصلا و میخواد مرخصی بگیره
باید کجا بره و چیکار کنه واسه مرخصی تحصیلی ؟!!

manya-atashin
02-03-2013, 17:54
یه سوال هم داشتم در مورد ترم تابستونی !
تا حالا بر نداشتم
اگه بخوام بردارم سقفش که تا 6 تا هست ... 6 واحد
ولی معدل رو اگه کم بگیرم مثلا زبونم لال زیر 12 بگیرم و مشروط بشم
ترم اصلی رو باید 14 واحد بردارم ؟!!!

این سوال خیلی ذهنم رو مشغول کرده ... آخه ترم تابستون باید درس بردارم
و متاسفانه درسای عمومی مزخرفی همیشه تشکیل میشه که اساتید گرام طوری سوال طرح میکنن انگار میخوان دانشجو رو بندازن !!!
حالا اگه معدل زیر 12 و مشروط بشه طرف
تکلیف ترم بعدی و انتخاب واحد چی میشه ؟؟؟

مرسی

payam
03-03-2013, 17:01
دوستان اگه کسی اطلاعاتش کامله لطفا کمکم کنه.من13 واحد برداشتم(دانشگاه ازاد)سه تا درس دو واحدی(یعنی 6 واحد)رو می خوام کلاساشو اصلا نرم و حذف بشم.2 تا سوال:اولا من اگه اصلا سر کلاس نرم ایا می تونم ترم بعد درسایی که اینا پیش نیازشون بودنا بردارم اخهاینو ببینین:(ماده 23آئين نامه:در صورتيكه دانشجوازيك ياچنددرس پيشنيازنمره قبولي كسب ننمايدويا برابر مقررات دركلاسهاي درس يا دروس پيشنياز شركت نموده اما سر انجام آنها راحذف نمايدمي تواند با نظر مديرگروه، آن درس يا دروس را با درس يا دروس وابسته دريكي از نيمسالهاي بعد انتخاب نمايد.به عنوان مثال درصورتي كه درس رياضي1را اخذ نموده ودرس راحذف يا افتاده مي تواند در ترم بعدي درس رياضي1ورياضي2رادر ترم بعدانتخاب كند درصورت عدم رعايت ماده 23آموزش مجاز به حذف درس مي باشد.)دوما:ایا حذف ترم و مشروط نمی شم اگه 3تا درس و حذف کنم؟فقط 7 واحد پاس بشم؟

سلام .

این قضیه که درسی رو حذف کنی و ترم بعد بتونی با درس پیشنیاز برداری ، کاملا بسته به دانشگاهتونه !

یه سری دانشگاه ها سخت گیری میکنن ، و یه سری نه !

با مدیر گروهتون صحبت کن و بهش قضیه رو بگو ایشون راهنماییت میکنه .

در مورد سوال دوم ، بله حذف ترم میشی شما ، اما واحد ها محاسبه میشن .

یعنی در شرایطی که شما حذف ترم بشید ، مثلا اگر 7 واحد رو پاس کنید ، واستون محاسبه میشه و در معدل کل هم تاثیر میذاره .

و حتی اگه معدلتون زیر 12 هم بشه ، مشروط به حساب نمیاین ( چون ترم محسوب نشده ! )

میره انتشارات یه سری فرم هست ، میگیره . شهریه ثابت رو به حساب میریزه و مرخصی رد میشه .
کلا مراحل زیاد سختی نداره .

یه سوال هم داشتم در مورد ترم تابستونی !
تا حالا بر نداشتم
اگه بخوام بردارم سقفش که تا 6 تا هست ... 6 واحد
ولی معدل رو اگه کم بگیرم مثلا زبونم لال زیر 12 بگیرم و مشروط بشم
ترم اصلی رو باید 14 واحد بردارم ؟!!!

این سوال خیلی ذهنم رو مشغول کرده ... آخه ترم تابستون باید درس بردارم
و متاسفانه درسای عمومی مزخرفی همیشه تشکیل میشه که اساتید گرام طوری سوال طرح میکنن انگار میخوان دانشجو رو بندازن !!!
حالا اگه معدل زیر 12 و مشروط بشه طرف
تکلیف ترم بعدی و انتخاب واحد چی میشه ؟؟؟

مرسی

ترم تابستون ترم حساب نمیشه و مشروطی هم نداره .

Йeda
03-03-2013, 19:54
سلـــــــام دوستان
دانشگاه ما کلا کم داغون بود همین انتخاباتو کم داشت
ما امتحان هامون سر جاشه ولی باید از 5 عید بریم دانشگاه!!!!
یعنی ستــــــــمه
تازه 5شنبه ها برامون اختصاصی گذاشتند بعد دوباره به خاطر برنامه ریزی های
فوق العادشون ، برامون کلی هم فوق العاده گذاشتند ...
جالب تر از همه ارایه دادنشونه! که من کلا عمومی نتونستم بر دارم
یعنی ترک تحصیل از درس خوندن تو دانشگاه ما خیلی بهتره!:n14::n28::n15:

alavi71
03-03-2013, 21:54

سلام
باید به مسئول اموزش مراجعه کند...

alavi71
03-03-2013, 21:54
سلـــــــام دوستان
دانشگاه ما کلا کم داغون بود همین انتخاباتو کم داشت
ما امتحان هامون سر جاشه ولی باید از 5 عید بریم دانشگاه!!!!
یعنی ستــــــــمه
تازه 5شنبه ها برامون اختصاصی گذاشتند بعد دوباره به خاطر برنامه ریزی های
فوق العادشون ، برامون کلی هم فوق العاده گذاشتند ...
جالب تر از همه ارایه دادنشونه! که من کلا عمومی نتونستم بر دارم
یعنی ترک تحصیل از درس خوندن تو دانشگاه ما خیلی بهتره!:n14::n28::n15:

سلام
تاریخ امتحانات همه داشنگاهها تغییر میکند.
ولی احتمالا هنوز سایت را بروز رسانی نکرده اند...

SaMsUnG
04-03-2013, 15:47
دوستان من درباره ی طرح ضیافت تابستان پرسیدم مسئولش گفت که اصلا معلوم نیس اجرا بشه و یه بار برای اساتید اجرا میشه یه بار برای دانشجوها
پارسال از شانس بد ما برای دانشجویان بوده
و در ضمن گفت اینجوری نیس که هر درس عمومی که دلت خواست بگیری و درسها را از قبل خودشون مشخص میکنند

XENON24
05-03-2013, 12:49
روزهای تعطیل دانشگاه آزاد در تعطیلات نوروز و زمان اتمام امتحانات 92

سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، روزهای تعطیی واحدها در روزهای پایانی سال را اعلام کرد.

پرتال دانشگاهی به نقل از گزارش خبرنگار مهر، بر اساس اعلام دانشگاه آزاد اسلامی، سازمان مرکزی و واحدهای این دانشگاه تا روزهای پایانی اسفندماه در محل کار حاضر می شوند.

دانشجویان هم طبق اعلام واحدهای خود و سازمان مرکزی ملزم هستند تا روزهای پایانی ماه جاری در کلاسهای درس حاضر شوند.

دانشگاه آزاد اسلامی از روز شنبه 17 فروردین ماه 92 فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

به علت برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در 24 خرداد 92، واحدهای دانشگاه آزاد موظف شدند تمام امتحانات پایان ترم را تا 22 خردادماه برگزار کنند.

alavi71
06-03-2013, 11:27
دوستان من درباره ی طرح ضیافت تابستان پرسیدم مسئولش گفت که اصلا معلوم نیس اجرا بشه و یه بار برای اساتید اجرا میشه یه بار برای دانشجوها
پارسال از شانس بد ما برای دانشجویان بوده
و در ضمن گفت اینجوری نیس که هر درس عمومی که دلت خواست بگیری و درسها را از قبل خودشون مشخص میکنند

سلام
اغلب انجام میشود.اگر در واحد شما برگذار نشد میتوانید میهمان داشنگاه دیگر شوید.خوابگاه هم بگیرید....
بله دروس رو مشخص میکنند.برای طرح ضیافت

manya-atashin
06-03-2013, 15:27
دوستان امتحانات ما رسما تو سايت اومد اوايل خرداد ماه...... آخرين امتحان 22 خرداد

chekmate
06-03-2013, 16:10

سلام. دو حالت داره اگه استاد غيبت رد كنه اونوقت حذف ماده 31 ميشين و نمي تونين بعدا پيشنياز همنياز كنين. ولي اگه حذف كلاسي نشين و فقط غيبت امتحان براتون رد شه اونوقت ميشه حذف ماده 35. ومي تونين از ماده 23 استفاده كرده و پيشنياز همنياز كنين.
در مورد سوال دوم:حذف ترم نميشين ولي اگه مشروط بشين، مشروطي محسوب ميشه.

SaMsUnG
06-03-2013, 16:34
سلام
اغلب انجام میشود.اگر در واحد شما برگذار نشد میتوانید میهمان داشنگاه دیگر شوید.خوابگاه هم بگیرید....
بله دروس رو مشخص میکنند.برای طرح ضیافت

دوست عزیز من میخوام ببینم از کی باید بیوفتم دنبال اینکار؟
چه شرایطی داره؟
بعدشم مثلا من درس تاریخ اسلام و بینش 2 برام باقیمونده که باید حتمن بگیرم آیا همه واحدها یکجور درس عمومی ارائه مدن یا فرق دره؟ یعنی اگه برای طرح ضیافت یکجا انقلاب و تاریخ صدر اسلام ارائه دادن همه جا همینحوره؟

یه چیز دیگه من میتونم دروس اصلیم را تابستون تو واحد خودمون بگیرم(6واحد) و 4 واحد عمومی باقیمونده را با این طرح تو یه واحد دیگه بگیرم یا حتما باید هر 10 واحد را با همون واحدی که میهمان شدیم بگیریم؟

alavi71
07-03-2013, 11:45
دوست عزیز من میخوام ببینم از کی باید بیوفتم دنبال اینکار؟
چه شرایطی داره؟
بعدشم مثلا من درس تاریخ اسلام و بینش 2 برام باقیمونده که باید حتمن بگیرم آیا همه واحدها یکجور درس عمومی ارائه مدن یا فرق دره؟ یعنی اگه برای طرح ضیافت یکجا انقلاب و تاریخ صدر اسلام ارائه دادن همه جا همینحوره؟

یه چیز دیگه من میتونم دروس اصلیم را تابستون تو واحد خودمون بگیرم(6واحد) و 4 واحد عمومی باقیمونده را با این طرح تو یه واحد دیگه بگیرم یا حتما باید هر 10 واحد را با همون واحدی که میهمان شدیم بگیریم؟

میتونید از مسئول اموزش بپرسید که چه دروسی سال قبل و سالهای گذشته ارائه شده .
اگر در واحد شما طرح ضیافت اجرا نشود مشکلی نیست که طرح و ترم تابستان در دو دانشگاه مختلف باشند.
دروس طرح ضیافت اغلب یکسان هست و تفاوت نداره .خب خیلی هم محدود نیست دروس چند درس هست شما باید انتخاب کنید

liverpolis
09-03-2013, 01:09
در صورتی که ساعت امتحان تداخل داشته باشه باید چیکار کرد؟ مثلا اگه دو تا امتحان داشته باشم که هر کودوم 60 دقیقه وقت دارن ،و من تونستم امتحان اول رو تو 45 دقیقه تموم کنم آیا برای امتحان دوم هم شصت دقیقه وقت خواهم داشت ؟ یا اینکه فقط پانزده دقیقه ؟:n28:

alone_boy
09-03-2013, 10:10
سلام
شورای آموزشی دانشگاه ما تصمیم گرفته برای ورودیهای بهمن که دیر ثبت نام کردن این ترم کلاس تشکیل نده و بهشون مرخصی بدون شهریه و سنوات بده
سوالم اینه که این بدون سنوات یعنی چی و توی نامه نظام وظیفه نوشته حداکثر مدت تحصیل 5 سال میباشد،آیا این ترم هم جزوش محسوب میشه؟!

chekmate
09-03-2013, 17:39
سلام
شورای آموزشی دانشگاه ما تصمیم گرفته برای ورودیهای بهمن که دیر ثبت نام کردن این ترم کلاس تشکیل نده و بهشون مرخصی بدون شهریه و سنوات بده
سوالم اینه که این بدون سنوات یعنی چی و توی نامه نظام وظیفه نوشته حداکثر مدت تحصیل 5 سال میباشد،آیا این ترم هم جزوش محسوب میشه؟!
سلام.
بدون احتساب سنوات يعني اينكه اين ترم جزء سنوات مجاز محسوب نميشه، و سنوات مجاز تون همون 5 سال هستش.

r93
09-03-2013, 18:26
سلام از دانشگاه آزادیا یه سوال دارم .خواهشن اگه اطلاعاتی دارید دریغ نکنید.
من ورودی 90 در رشته کارشناسی مکانیک هستم.ترم 2 درس ریاضی 2 رو افتادم یعنی استاد انداختم!!! الان که ترم 4 هستم درس ریاضی مهندسی رو گرفتم اما ریاضی 2 رو نگرفتم ولی درس معادلات که پیش نیاز بعدی درس ریاضی مهندسیه رو با نمره عالی پاس کردم. حالا به نظر شما میان درس ریاضی مهندسی من رو حذف می کنند؟
ممنون:n28:

Йeda
09-03-2013, 18:44
در صورتی که ساعت امتحان تداخل داشته باشه باید چیکار کرد؟ مثلا اگه دو تا امتحان داشته باشم که هر کودوم 60 دقیقه وقت دارن ،و من تونستم امتحان اول رو تو 45 دقیقه تموم کنم آیا برای امتحان دوم هم شصت دقیقه وقت خواهم داشت ؟ یا اینکه فقط پانزده دقیقه ؟:n28:

سلام
نه دوستِ عــزیز
مثلا تو دانشگاه ما ، اونایی که دو امتحان در یک روز دارند رو در یک کلاس جمع میکنند و وقتِ کافی برایِ هر
امتحان رو در اختیارشون میذارند..
نگران نباشید..

ولی حتما از آموزشتون سوال کنید..

r93
09-03-2013, 21:30
من ورودی 90 در رشته کارشناسی مکانیک هستم.ترم 2 درس ریاضی 2 رو افتادم یعنی استاد انداختم!!! الان که ترم 4 هستم درس ریاضی مهندسی رو گرفتم اما ریاضی 2 رو نگرفتم ولی درس معادلات که پیش نیاز بعدی درس ریاضی مهندسیه رو با نمره عالی پاس کردم. حالا به نظر شما میان درس ریاضی مهندسی من رو حذف می کنند؟

کسی اطلاعی نداره؟:n27:

alavi71
09-03-2013, 22:02
سلام
اگر پیشنیاز رو رعایت نکردی باید حذف بشه توی سیستم.یا مدیر گروه حذغ کنه
مگر اینکه مدیر گروه پیشنیاز رو حذف کنه ...
یا اینکه سختگیری نکنه
ولی توصیه میکنم حتما پاسش کنید که به مشکل نخوردی ...

alavi71
09-03-2013, 22:03
سلام

سلام
بعید هست همچین اقدامی بکنه.
مگر اینکه تعداد ورودی ها کم باشه
که باز با ریزشی های ترمهای قبل اغلب تشکیل میشه...
ولی اگر ثبتنام کنند مشکلی نیست ...
طول تحصیل هم میگن ولی بیشتر هم مشکلی پیش نمیاد ...
موفق باشی

alone_boy
09-03-2013, 22:50
سلام
بعید هست همچین اقدامی بکنه.
مگر اینکه تعداد ورودی ها کم باشه
که باز با ریزشی های ترمهای قبل اغلب تشکیل میشه...
ولی اگر ثبتنام کنند مشکلی نیست ...
طول تحصیل هم میگن ولی بیشتر هم مشکلی پیش نمیاد ...
موفق باشی
معاون دانشکده گفت که 25-26 نفر هستن که کلاس تشکیل نمیشه براشون...
ثبت نام هم کردم و حتی یوزر و پسورد هم بهم دادن ولی انتخاب واحد انجام نمیدن برام

alavi71
09-03-2013, 22:56
معاون دانشکده گفت که 25-26 نفر هستن که کلاس تشکیل نمیشه براشون...
ثبت نام هم کردم و حتی یوزر و پسورد هم بهم دادن ولی انتخاب واحد انجام نمیدن برام

زیر 20 نفر کلاس تشکیل نمیشه قانونا
که اونهم اگر هزینش رو بپذیرن تشکیل میشه.تازه خب یکسری هم مردودی های قبلی هستند مه اضافه میشه ..
شما برید پیش رییس دانشگاه ویک نامه بنویسید همتون امضا کنید ...
باید تشکیل بشه ...

r93
09-03-2013, 23:16
سلام
اگر پیشنیاز رو رعایت نکردی باید حذف بشه توی سیستم.یا مدیر گروه حذغ کنه
مگر اینکه مدیر گروه پیشنیاز رو حذف کنه ...
یا اینکه سختگیری نکنه
ولی توصیه میکنم حتما پاسش کنید که به مشکل نخوردی ...
ممنون روشن جواب ندادی آخه من یکی از پپیشنازهاشو پاس کردم اما فقط یکیش رو افتادم یعنی به خاطر یکی از پیشنیازها میان درس رو حذف می کنند؟
به نظر شما الان امکانش هست که مدیر گروه واسم درس پیشنیاز رو بگیره؟
ممنون از شما

alavi71
10-03-2013, 14:12
ممنون روشن جواب ندادی آخه من یکی از پپیشنازهاشو پاس کردم اما فقط یکیش رو افتادم یعنی به خاطر یکی از پیشنیازها میان درس رو حذف می کنند؟
به نظر شما الان امکانش هست که مدیر گروه واسم درس پیشنیاز رو بگیره؟
ممنون از شما

عرض کردم
همه این خالاتی که گفتم بستگی داره به مدیر گروهتون..
فرمودید ریاضی 2 پیشنیاز ریاضی مهندسی بوده ؟و شما پاسش نکردید؟

r93
10-03-2013, 16:24
عرض کردم
همه این خالاتی که گفتم بستگی داره به مدیر گروهتون..
فرمودید ریاضی 2 پیشنیاز ریاضی مهندسی بوده ؟و شما پاسش نکردید؟

تو چک لیست ورودیا 90 نوشتن که ریاضی 2 و معادلات دیفرانسیل
یش نیاز ریاضی مهندسی هستند من معادلات پاس کردم اما ریاضی 2 پاس نکردم حالا این ترم ریاضی مهندسی دارم ولی ریاضی 2 ندارم به نظرتون حذف می کنند؟:n27:

alavi71
10-03-2013, 21:00
تو چک لیست ورودیا 90 نوشتن که ریاضی 2 و معادلات دیفرانسیل
یش نیاز ریاضی مهندسی هستند من معادلات پاس کردم اما ریاضی 2 پاس نکردم حالا این ترم ریاضی مهندسی دارم ولی ریاضی 2 ندارم به نظرتون حذف می کنند؟:n27:

اگر که شما اوندرس رو رفته باشید در طول ترم و بعد حذف کنید و یا پاس نشه -
برای شما این درس مشکلی نداره از بابت پیشنیاز و میتونید درسهای بعد مثل همین ریاضی مهندسی رو بگیرید البته به شرط اینکه ریاضی 2 را هم گرفته باشید.
تقریبا حالت همنیاز پیدا میکنه.
الان که شما این درس رو نگرفتید باید تا الان حذف میشد از شد...
البته اگر مدیر گروه پیگیر و یا سخت گیر نباشه مشکلی پیش نمیاد
موفق باشید

r93
11-03-2013, 04:50
اگر که شما اوندرس رو رفته باشید در طول ترم و بعد حذف کنید و یا پاس نشه -
برای شما این درس مشکلی نداره از بابت پیشنیاز و میتونید درسهای بعد مثل همین ریاضی مهندسی رو بگیرید البته به شرط اینکه ریاضی 2 را هم گرفته باشید.
تقریبا حالت همنیاز پیدا میکنه.
الان که شما این درس رو نگرفتید باید تا الان حذف میشد از شد...
البته اگر مدیر گروه پیگیر و یا سخت گیر نباشه مشکلی پیش نمیاد
موفق باشید
ممنون آره فکر کنم حذفش کنند.من تقریبا جوابش رو می دونستم شکم به این بود که یکی از پیشنیازهارو پاس کردم شاید حذف نشه

alone_boy
13-03-2013, 19:37
سلام
من تازه دیروز ثبت نامم رو تکمیل کردم(بدون آزمون - عمران)
الان انتخاب واحد کردم ولی اصلا نمیدونم که چند جلسه از کلاسها تشکیل شدن یا اصلا تشکیل نشدن و استاد چه منابعی رو معرفی کرده
چیکار باید بکنم؟
یه سوال دیگه هم اینکه فیزیک هالیدی چند تالیف داره و چقدر با هم فرق دارن؟

alavi71
13-03-2013, 23:28
سلام
من تازه دیروز ثبت نامم رو تکمیل کردم(بدون آزمون - عمران)
الان انتخاب واحد کردم ولی اصلا نمیدونم که چند جلسه از کلاسها تشکیل شدن یا اصلا تشکیل نشدن و استاد چه منابعی رو معرفی کرده
چیکار باید بکنم؟
یه سوال دیگه هم اینکه فیزیک هالیدی چند تالیف داره و چقدر با هم فرق دارن؟

سلام
کلاسها که مدت زیادی هست تشکیل شده ...
البته شما چون تازه ثبتنام کردی مشکل غیبت ندارید فقط با استید صحبت کنید
هالیدی جلد یک بیشتر هست برای فیزیک یک
ویراشش روهم استاد میگه مثلا ویرایش 9

موفق باشی د

alone_boy
13-03-2013, 23:41
سلام
کلاسها که مدت زیادی هست تشکیل شده ...
البته شما چون تازه ثبتنام کردی مشکل غیبت ندارید فقط با استید صحبت کنید
هالیدی جلد یک بیشتر هست برای فیزیک یک
ویراشش روهم استاد میگه مثلا ویرایش 9

موفق باشی د
الان با توجه به اینکه ترم بخاطر انتخابات و اینا زود تموم میشه دغدغه اصلیم فیزیک یکه که اکثرا میگن جا میمونی و نمیتونی بخونیش!
خواستم بدونم واقعا زیاد جا موندم و نمیرسم که درست و حسابی درسا رو بخونم؟!

alavi71
14-03-2013, 22:28
الان با توجه به اینکه ترم بخاطر انتخابات و اینا زود تموم میشه دغدغه اصلیم فیزیک یکه که اکثرا میگن جا میمونی و نمیتونی بخونیش!
خواستم بدونم واقعا زیاد جا موندم و نمیرسم که درست و حسابی درسا رو بخونم؟!

مباحث اولیه اون ساده هست .
نگران نباشید ....
و اغلب هم دروس سال سوم هست...
با کمی تلاش در نوروز میتونید جبران کنید ...

pedram_sad
19-03-2013, 10:45
دوستان لیست شهر هایی که داشنگاه ازاد برای رشته هنر های تجسمی داشته باشن رو از کجا میتونم گیر بیارم
ممنون میشم اخه فوری هست

یک سوال هم داشتم این خبر که میگن شهریه دانشگاه ازاد برای کسانی که پدرشون جانباز هست تو مقطع کارشناسی رایگان شده صحت داره یا شایعست ؟

farshidshd
19-03-2013, 12:13
دوستان لیست شهر هایی که داشنگاه ازاد برای رشته هنر های تجسمی داشته باشن رو از کجا میتونم گیر بیارم
ممنون میشم اخه فوری هست

یک سوال هم داشتم این خبر که میگن شهریه دانشگاه ازاد برای کسانی که پدرشون جانباز هست تو مقطع کارشناسی رایگان شده صحت داره یا شایعست ؟

به به آقا پدرام ! از اینورا !

توی دفترچه های آزاد نگاه کنی پیدا می کنی : ( نگفتی ارشد یا کارشناسی )
دفترچه ارشد آزاد 92 ::

دفترچه کارشناسی ناپیوسته 90 :

یا می تونی از طریق سایتهای هر واحد ، ببینی این رشته رو داره یا نه

در مورد شهریه هم بله ، برای فرزندان شهید ، جانبازان بالای 25درصد و آزادگان تحصیل در تمام مقاطع دانشگاه آزاد و همه ی دانشگاه های شهریه بگیر ، رایگان هست...

البته بند و تبصره هایی هم داره
مثلا اگه در یه ترم مشروط بشی ، ترم بعدش باید نصف شهریه رو خودت بدی و اگه بازم مشروط بشی ، یعنی دو ترم پشت سر هم ، باید کل شهریه رو خودت بدی

موفق باشی آقا پدرام ...

pedram_sad
19-03-2013, 12:37
به به آقا پدرام ! از اینورا !

توی دفترچه های آزاد نگاه کنی پیدا می کنی : ( نگفتی ارشد یا کارشناسی )
دفترچه ارشد آزاد 92 ::

دفترچه کارشناسی ناپیوسته 90 :

یا می تونی از طریق سایتهای هر واحد ، ببینی این رشته رو داره یا نه

در مورد شهریه هم بله ، برای فرزندان شهید ، جانبازان بالای 25درصد و آزادگان تحصیل در تمام مقاطع دانشگاه آزاد و همه ی دانشگاه های شهریه بگیر ، رایگان هست...

البته بند و تبصره هایی هم داره
مثلا اگه در یه ترم مشروط بشی ، ترم بعدش باید نصف شهریه رو خودت بدی و اگه بازم مشروط بشی ، یعنی دو ترم پشت سر هم ، باید کل شهریه رو خودت بدی

موفق باشی آقا پدرام ...
به به مدیر اموزش عالی :n02:

برای کاردانی میخوام
رشته هم دقیقا اینه

[FONT=tahoma][SIZE=2][FONT=Tahoma]هنرهاي تجسمي ـ نقاشي

تو این دفترچه ها ندیدم دقیقا نوشته باشه کدوم شهر ها کدوم رشته ها رو دارن

من از این لینک استفاده کردم

این نتایج رو داد
این به روز هست دیگه ؟
یعنی کلیه دانشگاه های ازادی که این رشته ها رو دارن همینهاست که این سرچ کرده ؟

farshidshd
19-03-2013, 12:43
به به مدیر اموزش عالی :n02:

برای کاردانی میخوام
رشته هم دقیقا اینه

هنرهاي تجسمي ـ نقاشي

تو این دفترچه ها ندیدم دقیقا نوشته باشه کدوم شهر ها کدوم رشته ها رو دارن

من از این لینک استفاده کردم

این نتایج رو داد
این به روز هست دیگه ؟
یعنی کلیه دانشگاه های ازادی که این رشته ها رو دارن همینهاست که این سرچ کرده ؟

بله این سایت هم به روز هست،
توی این دفترچه هم از صفحه 54 می تونی ببینی : ( کاردانی آزاد 90 )

faded
26-03-2013, 16:07
امتحانات دانشگاه ازاد که افتاده جلو معمولا از کی برای فرجه ها میرن؟ یا امسال اصلا فرجه ایی نیست؟

Йeda
26-03-2013, 23:01
امتحانات دانشگاه ازاد که افتاده جلو معمولا از کی برای فرجه ها میرن؟ یا امسال اصلا فرجه ایی نیست؟

سلــام

تو دانشگاهـِ ما که اســاتیدِ گراممون میگن تا بیســـتم اردیبهشــــت باید بریم سرِ کلاس و احتمالا فرجه ها شرو میشه..

جالبه که هنوز تاریخ امتحانای مارو آپ نکردن ... و معدل ترم پیشم همین پیش پای شما آپ شـــد ...:n15:

ولی باز از اساتیدتون و آموزش سوال کنیــد...
:n16:

manya-atashin
27-03-2013, 18:44
تا بیستم بریم که عالیه !
اساتید ما فکر کنم تا 25 اردی بهشت ما رو بکشونن سر کلاس ...

اولین امتحان هم 4 خرداد شروع میشه !

alirecoba2
28-03-2013, 16:28
دوستان پزشکی آزاد که به سازمان سنجش محول نشده کی ثبت نامش هست؟

hamed m2m
05-04-2013, 22:46
سلام
هر جایی رو گشتم تا پاسخ این پرسش رو کامل پیدا کنم,نشد متاسفانه
چه رشته هایی بدون کنکور هستند؟و آیا شرایط خاصی باید داشته باشیم نسبت به این رشته ها یا نه
ممنون میشم کامل و واضح توضیح بدین
:n26:

Переклад не
06-04-2013, 13:02
آیا تمامی دانشگاهها تا یه ماهه دیگه تعطیل میشن به خاطر انتخابات؟

farshidshd
06-04-2013, 14:23
آیا تمامی دانشگاهها تا یه ماهه دیگه تعطیل میشن به خاطر انتخابات؟

طبق بخش نامه وزارت علوم ، بله ، باید تا قبل از انتخابات همه ی امتحانات تموم شده باشه

alavi71
06-04-2013, 15:49
سلام
هر جایی رو گشتم تا پاسخ این پرسش رو کامل پیدا کنم,نشد متاسفانه
چه رشته هایی بدون کنکور هستند؟و آیا شرایط خاصی باید داشته باشیم نسبت به این رشته ها یا نه
ممنون میشم کامل و واضح توضیح بدین
:n26:
سلام

رشته های دانشگاه ازاد بجز رشته های پرطرفدار اون
و رشته های کم تقاضا در کنکور سراسری شامل پیام نور و غ انتفاعی بدون ازمون هستند ...
لیست رشته های اون رو میتونید در وبلاگم ببینید ...
موفق باشید

Переклад не
06-04-2013, 16:03
:n04: با این همه درس چیکارکنیم حالا
آخه قضیش با انتخابات چیه؟

alavi71
06-04-2013, 16:10
دوستان پزشکی آزاد که به سازمان سنجش محول نشده کی ثبت نامش هست؟

سلام
ثبتام ازاد و سراسری امسال یکی بود .
ویک ازمون باید بدید ..

hamed m2m
06-04-2013, 19:31
سلام
دوستان لطفا سایت معرفی نکنید.خیلی پیچوندن مطالب رو
یکی حوصله کنه توضیح بده بیزحمت
که رشته های بدون کنکور کدومان؟
محلت ثبتنامش تا کی هست یا تموم شده تاریخش
فقط پیام نور و غیر انتفاعی رشته های بدون آزمون دارن؟یا دانشگاه آزاد هم هست؟
مرسی

pcgamer
07-04-2013, 03:52
سلام
مرسی

تو سایت موقعی که داشتم کنکور ارشد شرکت می کردم برای ثبت نام بدون کنکور هم لینک جدا داشت وقتی روش کلیک کردم شرایط خاص خودشو داره شما باید دانشجو ممتاز رشته خودتون باشید مثل اینکه معدل شرط داشت ببخشید درست یادم نیست و ی شرط دیگه هم این بود که شما باید بلافاصله بعد اینکه فارغ تحصیل تو رشته خودتون می شید سریع اقدام کنید برای بدون کنکور اگه یک سال فاصله بیوفته نمی تونید شرکت کنید . یعنی مثلا بلافاصله از مقطع کارشناسی برید تو کارشناسی ارشد.ی همچین چیزی من یادمه . دانشگاه ازاد هم بدون کنکور داره ولی نمی دونم چه رشته هایی. زمان ثبت نامشون گمونم تموم شده بازم اگه دوستان تونستن اطلاعات کاملتری بدن من در همین حد بیشتر نمی دونستم.

hamed m2m
07-04-2013, 17:43
تو سایت موقعی که داشتم کنکور ارشد شرکت می کردم برای ثبت نام بدون کنکور هم لینک جدا داشت وقتی روش کلیک کردم شرایط خاص خودشو داره شما باید دانشجو ممتاز رشته خودتون باشید مثل اینکه معدل شرط داشت ببخشید درست یادم نیست و ی شرط دیگه هم این بود که شما باید بلافاصله بعد اینکه فارغ تحصیل تو رشته خودتون می شید سریع اقدام کنید برای بدون کنکور اگه یک سال فاصله بیوفته نمی تونید شرکت کنید . یعنی مثلا بلافاصله از مقطع کارشناسی برید تو کارشناسی ارشد.ی همچین چیزی من یادمه . دانشگاه ازاد هم بدون کنکور داره ولی نمی دونم چه رشته هایی. زمان ثبت نامشون گمونم تموم شده بازم اگه دوستان تونستن اطلاعات کاملتری بدن من در همین حد بیشتر نمی دونستم.
مرسی دوست عزیز.ممنون که وقت گذاشتی
اما یه جواب کامل تر میخوام
رشته های بدون کنکور شامل کدوم رشته ها میشه؟وآیا محلت ثبت نامش تمام شده؟کسانی که سال اول دانشگاشون هست میتونن بدون کنکور واردشدن؟
ممنون

alavi71
07-04-2013, 17:54
سلام
مرسی
دوست عزیز حجم رشته ها زیاد هست ..
من توضیح دادم که چه رشته هایی حذف شدند .
شما برای ورودی مهر باید ثبتنام کنید که فعلا اطلاعیه ندادند.
و اگر هم دانشجو هستید به شرط نداشتن مشکل نظام وظیفه با انصراف میتونید تغییر بدهید
موفق باشید

megax
12-04-2013, 19:19
سلام دوستان / من ورودی 90 در رشته کارشناسی مهندسی شیمی هستم. الان که ترم 4 هستم درس مکانیک سیالات یک رو گرفتم اما همنیازش که استاتیک هست رو نگرفتم میخواستم بدونم درسم حذف میشه یا میتونم امتحان بدم ؟

farshidshd
13-04-2013, 14:14
سلام دوستان / من ورودی 90 در رشته کارشناسی مهندسی شیمی هستم. الان که ترم 4 هستم درس مکانیک سیالات یک رو گرفتم اما همنیازش که استاتیک هست رو نگرفتم میخواستم بدونم درسم حذف میشه یا میتونم امتحان بدم ؟

سلام
نه مشکلی پیش نمیاد

faded
15-04-2013, 18:25
همان طور که می دانیم و قبلا هم در همین جا درباره اش سوال کردم جلو افتادن تاریخ امتحانات هست
امروز یکی از استاد ها که زیاد هم حرفش معتبر نیست میگفت امتحانات رو میگذارن از 2 تیر !! سه هفته فرجه میدن
به نظرتون این حرف درسته؟؟
کسی اطلاع موثقی داره؟؟
از دانشگاه های دیگه چی؟ اونها تاریخ امتحاناتشون رو عوض کردن؟

king_darkness
16-04-2013, 13:28
دانشگاه ما که از 4 خرداد شروع میشه تا 22 خرداد (آزاد قزوین)

farshidshd
16-04-2013, 14:10
همان طور که می دانیم و قبلا هم در همین جا درباره اش سوال کردم جلو افتادن تاریخ امتحانات هست
امروز یکی از استاد ها که زیاد هم حرفش معتبر نیست میگفت امتحانات رو میگذارن از 2 تیر !! سه هفته فرجه میدن
به نظرتون این حرف درسته؟؟
کسی اطلاع موثقی داره؟؟
از دانشگاه های دیگه چی؟ اونها تاریخ امتحاناتشون رو عوض کردن؟

جدول تغییر تاریخ امتحانات نیمسال دوم 92-91 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای دانشگاه های آزاد ، همشون تا قبل از انتخابات امتحانا تموم می شن

optis2005
18-04-2013, 11:46
دوستان بعد از اینکه با درخواست مهمان موافقت شد میشه انصراف دادو تو همون دانشگاه موند؟

farshidshd
18-04-2013, 13:16
دوستان بعد از اینکه با درخواست مهمان موافقت شد میشه انصراف دادو تو همون دانشگاه موند؟

خیر...
تمام نمره هاتون رو باز باید همون مقصد تایید کنه و ثبت کنه

در ضمن پرونده و کل مدارکتون مقصد می مونه ، شهریه ثابت رو باید به دانشگاه مقصد بدین و ...

viera
20-04-2013, 11:21
سلام
ترم تابستان هم مشروطی داره ؟ یعنی اگه تابستان معدلت زیر 12 بشه مشروط حساب میشی ؟
سوال بعدیم اینه که معدل زیر 12 با زیر 10 چه تفاوتی با هم دارن و توی انتخاب واحد برای ترم بعد چه تاثیری میزارن ؟

ممنون

farshidshd
20-04-2013, 13:02
سلام
ترم تابستان هم مشروطی داره ؟ یعنی اگه تابستان معدلت زیر 12 بشه مشروط حساب میشی ؟
سوال بعدیم اینه که معدل زیر 12 با زیر 10 چه تفاوتی با هم دارن و توی انتخاب واحد برای ترم بعد چه تاثیری میزارن ؟

ممنون

سلام
خیر ترم تابستان مشروطی نداره

معدل زیر 12 مشروطی هست و ترم بعدش فقط 14 واحد می تونید بردارید...
معدل زیر 10 مشروط علمی هست و باز هم ترم بعدش 14 واحد می تونید بردارید...

viera
22-04-2013, 00:36
سلام
خیر ترم تابستان مشروطی نداره

معدل زیر 12 مشروطی هست و ترم بعدش فقط 14 واحد می تونید بردارید...
معدل زیر 10 مشروط علمی هست و باز هم ترم بعدش 14 واحد می تونید بردارید...

تا اونجایی که من خبر دارم با مشروطی 14 واحد میدن و علاوه بر این چهارده تا میشه وصایا و تفسیر رو هم برداشت که بشه 15 تا . درسته؟

farshidshd
22-04-2013, 13:22
تا اونجایی که من خبر دارم با مشروطی 14 واحد میدن و علاوه بر این چهارده تا میشه وصایا و تفسیر رو هم برداشت که بشه 15 تا . درسته؟

بله منظورم همون 14 واحد بود که اشتباه تایپ شده بود

manya-atashin
22-04-2013, 17:12
سلام به همگی
امروز گیر یه استاده عقده ای افتادم !
راستش بغل دستیم هر حرف میزد و منم کنارش بودم و سر تکون میدادم !
استاد هم یه بار یه سوال کرد که چی گفتم منم سرمو انداختم پایین یعنی متوجه نشدم دیگه ...

دیگه هم حرفی نزدم و توجه کردم بهش
بعد آخر حضور غیاب یه علامت گزاشت گفت 20 هم بشی بهت 10 رد میکنم هر کسی رو هم خواستی برو برگه تو نشون بده و فلان !!!
منم میخواستم بگم اگه جرئتشو داری بکن این کارو
ولی تمام دروس تخصصی رو با همین داریم و گفتم فعلا چیزی نگم بهتره
با توجه به اینکه چند ترم معدل الف هم شدم
بنظرتون اگه چنین کاری کرد چیکار کنم؟ میشه کاری کرد؟ به هیچ وجه نگین برم پیشش خواهش و التماس
چون اولا کاری نکردم
ثانیا اینقدر عقده ای هست که ... !

farshidshd
23-04-2013, 11:16
سلام به همگی
امروز گیر یه استاده عقده ای افتادم !
راستش بغل دستیم هر حرف میزد و منم کنارش بودم و سر تکون میدادم !
استاد هم یه بار یه سوال کرد که چی گفتم منم سرمو انداختم پایین یعنی متوجه نشدم دیگه ...

دیگه هم حرفی نزدم و توجه کردم بهش
بعد آخر حضور غیاب یه علامت گزاشت گفت 20 هم بشی بهت 10 رد میکنم هر کسی رو هم خواستی برو برگه تو نشون بده و فلان !!!
منم میخواستم بگم اگه جرئتشو داری بکن این کارو
ولی تمام دروس تخصصی رو با همین داریم و گفتم فعلا چیزی نگم بهتره
با توجه به اینکه چند ترم معدل الف هم شدم
بنظرتون اگه چنین کاری کرد چیکار کنم؟ میشه کاری کرد؟ به هیچ وجه نگین برم پیشش خواهش و التماس
چون اولا کاری نکردم
ثانیا اینقدر عقده ای هست که ... !

نگران نباش
هیچ استادی نمی تونه نمره رو از اون چیزی که داخل برگه امتحان شدی ، کمتر بده
دانشگاه صاحب داره و این حرفای اساتید معمولا برای ترسوندن بقیه ی بچه ها هست

نگران نباش

manya-atashin
23-04-2013, 11:25
ممنونم ...

حالا یه چیزی بگم در مورد همین حرفی که زدین

راستش یکی از دوستای من اونم خیلی درسش خوبه و معدل الف میشه همیشه
یه درس داشت با یه استاد که قبلا آبدارچی همین دانشگاه بوده الان استاد شده ( خود استاد هم اینو همیشه میگه !!!)

بعد همه میدونن استادی هست که دانشجوها رو دوست داره اذیت کنه !

این دوستم اولین درسی بود که از 100 واحد که پاس کرده بود اونم با نمرات بالای 16 اینو 7 شد !!!

یعنی گریه میکرد زار زار !

دیگه گفتن برو اعتراض کن یه استاد دیگه برگه رو صحیح میکنه !
رفت واسه اعتراضی مدیر گروه بهش گفت ( خودم اونجا بودم )
به جایی نمیرسی !!!
چون این استاد رو همه میشناسن و کسی نمیاد همکار خودش رو زیر سوال ببره !!!
دیگه گفت به هر حال من قسم میخورم اگه برگه رو یکی دیگه صحیح کنه بالای 17 میشم ...
الان از اون جریان و اون اعتراضی چند ماه میگذره و همون 7 که شده بود تغییر نکرد !!!

حتی با خود استاد هم صحبت کرد قبل از اعتراضی
استاد گفت آره آره تو رو یادمه 2 شدی بهت 7 دادم !!!!!!!!!!

یعنی محال ممکن هست ... راستی از اون کلاس 60 نفره 50 نفر رو انداخت این استاد !

بنظرتون اگه گیر چنین اساتید محترمی افتادیم تو طول تحصیل چیکار کنیم؟
با توجه به اینکه با اعتراض و اینا به جایی نخواهیم رسید ! طوری که معلومه !

esfhost
23-04-2013, 13:22
ممنونم ...

حالا یه چیزی بگم در مورد همین حرفی که زدین

راستش یکی از دوستای من اونم خیلی درسش خوبه و معدل الف میشه همیشه
یه درس داشت با یه استاد که قبلا آبدارچی همین دانشگاه بوده الان استاد شده ( خود استاد هم اینو همیشه میگه !!!)

بعد همه میدونن استادی هست که دانشجوها رو دوست داره اذیت کنه !

این دوستم اولین درسی بود که از 100 واحد که پاس کرده بود اونم با نمرات بالای 16 اینو 7 شد !!!

یعنی گریه میکرد زار زار !

دیگه گفتن برو اعتراض کن یه استاد دیگه برگه رو صحیح میکنه !
رفت واسه اعتراضی مدیر گروه بهش گفت ( خودم اونجا بودم )
به جایی نمیرسی !!!
چون این استاد رو همه میشناسن و کسی نمیاد همکار خودش رو زیر سوال ببره !!!
دیگه گفت به هر حال من قسم میخورم اگه برگه رو یکی دیگه صحیح کنه بالای 17 میشم ...
الان از اون جریان و اون اعتراضی چند ماه میگذره و همون 7 که شده بود تغییر نکرد !!!

حتی با خود استاد هم صحبت کرد قبل از اعتراضی
استاد گفت آره آره تو رو یادمه 2 شدی بهت 7 دادم !!!!!!!!!!

باش قهر میکنیم خودش حساب دستش میاد

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Greedy
23-04-2013, 13:34

حذف کن درسو و سر امتحانش نرو
من 3 ترم 51 واحد پاس کردم همه درسا هم با نمره های بالای 17 به جز یکی که استاد عقده ای بود داد 12 که اونم دنبالش نرفتم واسه صحبت باهاش
ولی همون ترم اول هم یه استادی دیگه داشتیم که دیگه عقده رو رد کرده بود و هی میگفت میندازم و به استادای دیگه هم میگم پاستون نکنه :n08:( فکر میکرد ترم اولیم حالیمون نمیشه مثه خودش )
خلاصه رفتیم با معاونت اموزشی و اینا صحبت کردیم گفتیم این استاد اینطوریه و توهین میکنه و فلانه گفت نامه بنویسید شکایت کنید گفتم که این نامه نگاری ها هیچ جا تاثیر نداشته که بخواد اینجا تاثیر داشته باشه که اونم گفت سر امتحانش نرید حذف میشه درسش اقلا نمره پایین داد اینطوری دیگه تو معدل تاثیر نداره

manya-atashin
23-04-2013, 13:37
ممنون از شما

ولی یه چیزی بگم که به فکر فرو برید ...

کلا چند تا از درسای تخصصی رو دادن به همین استاد
از ترم اول که ما رفتیم دانشگاه تا الان هم فقط همین بوده و به استاد دیگه ای ندادن !!!

:n27:

یعنی بخوایم نخوایم مجبوریم برداریم باهاش !

Greedy
23-04-2013, 13:45
ممنون از شما

ولی یه چیزی بگم که به فکر فرو برید ...

کلا چند تا از درسای تخصصی رو دادن به همین استاد
از ترم اول که ما رفتیم دانشگاه تا الان هم فقط همین بوده و به استاد دیگه ای ندادن !!!

:n27:

یعنی بخوایم نخوایم مجبوریم برداریم باهاش !

کدوم دانشگاه ازاد مگه میرید ؟
یعنی اینقدر کمبود استاد هست که واسه اکثر درسای تخصصی همین یک استاد هست و تا چند ترم پشت سر هم ، باز هم همین استاد هست و استاد دیگه ای اضافه نمیشه ؟!!
من اگر ببینم درسی رو مجبور نیستم حتما ترم جاری بردارم و استادش هم بشناسم که خوب نیست صبر میکنم ترم جدید اساتید دیگه ای هستن که اون درس و ارائه بدن

manya-atashin
23-04-2013, 13:57
دانشگاه آزاد زاهدان !
استاد اینجا ریخته
ولی متاسفانه فقط یه عده خاص میتونن تدریس کنن

استاد موسي اسماعیل زایی - استاد علي رضا سرگلزایی

این دو استاد تمام درس های تخصصی رو دارن و همیشه هم همینا بودن
یه چیزی بگم شاید خندتون بگیره
زمانی که مادر من هم این دانشگاه میرفته این دو استاد بودن !!!

یعنی دو استاد عقده ای به معنای واقعی کلمه
و متاسفانه هر چی به آموزش و گروه هم میگیم ....انگار نه انگار

البته آقای نجاری رییس آموزش دانشگاه آزاد زاهدان سکته مغزی کرد چند روز قبل !
به خدا اینجا خیلی اذیت میکنن دانشجوها رو ...

یکی از دوستان من وقتی تو سایت رفت نمره درسشو ببینه دید واسش زدن به علت تقلب 25 صدم !
کنار خودم نشسته بود موقع امتحان
خودم تو همین تاپیک سوال کردم چیکار کنه و دوستان گفت
بازرسی دانشگاه آزاد شکایت کنین
که متاسفانه بازرسی هم اصلا جوابی نداد
جالب نیست؟ سر امتحان اصلا بلندش نکردن
اصلا صورت جلسه نکردن کاری نکردن
بعد تو سایت زدن تقلب و 25 صدم !

وقتی رفت پیش همین آقای نجاری رییس آموزش گفت دیگه کار از کار گذشته !

بخاطر همین میترسم
بخاطر اینکه استاد بهم گفت اگه 20 بشی بهت 10 میدم واقعا این کارشو بکنه !!!

اینجا سیستان و بلوچستان هست
ولی 100 درصد اساتید سیستانی هستن!!!!

Greedy
23-04-2013, 14:08
دانشگاه آزاد زاهدان !
استاد اینجا ریخته
ولی متاسفانه فقط یه عده خاص میتونن تدریس کنن

استاد اسماعیل زایی - استاد سرگلزایی

این دو استاد تمام درس های تخصصی رو دارن و همیشه هم همینا بودن
یه چیزی بگم شاید خندتون بگیره
زمانی که مادر من هم این دانشگاه میرفته این دو استاد بودن !!!

یعنی دو استاد عقده ای به معنای واقعی کلمه
و متاسفانه هر چی به آموزش و گروه هم میگیم ....انگار نه انگار

البته آقای نجاری رییس آموزش دانشگاه آزاد زاهدان سکته مغزی کرد چند روز قبل !
به خدا اینجا خیلی اذیت میکنن دانشجوها رو ...

یکی از دوستان من وقتی تو سایت رفت نمره درسشو ببینه دید واسش زدن به علت تقلب 25 صدم !
کنار خودم نشسته بود موقع امتحان
خودم تو همین تاپیک سوال کردم چیکار کنه و دوستان گفت
بازرسی دانشگاه آزاد شکایت کنین
که متاسفانه بازرسی هم اصلا جوابی نداد
جالب نیست؟ سر امتحان اصلا بلندش نکردن
اصلا صورت جلسه نکردن کاری نکردن
بعد تو سایت زدن تقلب و 25 صدم !

وقتی رفت پیش همین آقای نجاری رییس آموزش گفت دیگه کار از کار گذشته !

بخاطر همین میترسم
بخاطر اینکه استاد بهم گفت اگه 20 بشی بهت 10 میدم واقعا این کارشو بکنه !!!

اینجا سیستان و بلوچستان هست
ولی 100 درصد اساتید سیستانی هستن!!!!

با این توصیفاتی که کردی وضع دانشگاتون خراب نیست،بلکه افتضاحه و چاره ای هم نداری
حالا نمیشه اینجا زیاد صحبت کرد ولی تو ایران کلا رسیدگی و این مسائل وجود نداره و کلا همه چی گل و بلبله
اگر استاد دیگه ای بود که ترم بعد ارائه بده خوب حذف میکردی واسه ترم بعد میخوندی دوباره اون واحد رو ولی وقتی ترم های پشت سر هم همش یه استاد هست این کار فایده ای نداره و همون بهتره امتحانو بدی به این امید که تهدیدش الکی باشه
البته یه مسئله دیگه هم هست که اگر بدونی این استاده حافظه بلند مدت خوبی نداره و سه چهار ماه دیگه مسئله رو فراموش میکنه این ترم امتحان ندی و بذاری واسه ترم جدید که از مهر شروع میشه تا اون موقع یادش بره
کلا راه زیادی پیش رو نداری
یا شانس یا اقبال :دی:n23:

manya-atashin
23-04-2013, 14:14
متاسفانه کاش تو این کشور قانون اعمال میشد ... برای همه البته!
وگرنه برای یه گروه بدبخت بیچاره همیشه به خوبی اعمال میشه ...

بازرسی دانشگاه آزاد ! فقط یه اسمه به خدا ... :n29:

Don ESi
27-04-2013, 10:02
سلام دوستان
من ترم 12 هستم و هنوز چند واحدی دارم
چند ترم میشه تو دانشگاه آزاد موند
و از نظر سربازی چطور؟
مرسی

Armin.Computer
27-04-2013, 11:37
سلام دوستان
یک سوال داشتم
جریان این دانشگاه بدون کنکور چیه؟

manya-atashin
27-04-2013, 11:42
یه سری رشته ها هست ( همه رشته ها نه ) که در یک سری دانشگاه های مخصوص ( همه دانشگاه ها نه ) بدون کنکور بر اساس معدل دانشجو میگیرن ...

Armin.Computer
27-04-2013, 13:21
یه سری رشته ها هست ( همه رشته ها نه ) که در یک سری دانشگاه های مخصوص ( همه دانشگاه ها نه ) بدون کنکور بر اساس معدل دانشجو میگیرن ...
پس آزمون دانشگاه آزاد رو کی ثبت نام می کنند؟

alavi71
27-04-2013, 16:04
پس آزمون دانشگاه آزاد رو کی ثبت نام می کنند؟

سلام
ازاد فقط رشته های داری ازمون اون با کنکور یمکی هست و ازمون جداگانه ندارد.
بدون ازمون هم قبل از هر ترم اطلاعیه ثبتنام میدهند ..
موفق باشید

alavi71
27-04-2013, 16:07
سلام دوستان
من ترم 12 هستم و هنوز چند واحدی دارم
چند ترم میشه تو دانشگاه آزاد موند
و از نظر سربازی چطور؟
مرسی
سلام
از نظر قانونی که 10 ترم هست
البته اگر مرخصی هم گرفته باشید به اون اضافه میشه ...
دانشگاه باید معافیت تحصیلی شما رو صادر بکند.
شما باید یک سر به پلیس +10 بزنید و پیگری کنید برای سربازی و غیبتتون ...

hassanshaikhi
27-04-2013, 16:41
10 ترم برای ورودی های جدید هست. ورودی های قدیم 12 ترم هست. در صورت توافق کمیسیون موارد خاص دانشگاه و نظام وظیفه 1 ترم دیگه هم میتونید بخونید. بهتره تا ترم تموم نشده درخواست بدید وگرنه ترم بعد نمیتونبد انتخاب واحد کنید .

Armin.Computer
27-04-2013, 22:57
سلام
ازاد فقط رشته های داری ازمون اون با کنکور یمکی هست و ازمون جداگانه ندارد.
بدون ازمون هم قبل از هر ترم اطلاعیه ثبتنام میدهند ..
موفق باشید
برای ثبت نام در فوق دیپلم بدون آزمون دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی الزامی است؟
رشتم ریاضی فیزیک است

MASTER OC 7
28-04-2013, 01:14
دوستان برای ورود به دانشگاه به صورت تکمیل ظرفیتی شرایط خاصی وجود داره ؟ :n16:

از نام نویسی کنکور شهریور جا موندم :n03:

Life24
28-04-2013, 10:34
سلام
تو دانشگاه آزاد مگه به ورودی های یک سال در هر ترم به 3 نفر بالاترین معدل ها تخفیف نمیدن ؟ اتوماتیک

Armin.Computer
28-04-2013, 11:07
رشتم ریاضی فیزیک است
کسی نیست جواب بده؟

alavi71
28-04-2013, 12:48
رشتم ریاضی فیزیک است

سلام
برای مقطع فوق دیپلم اگر رشته های (سما) مخصوص فنی و هنرستانی ها شرکت کنید با بدون دیپلم هم میشود.مثلا میتونید عمران کاردانی در بنویسید.
ولی عمران پیوسته کارشناسی باید مدرک پیش داشته باشید
برای رشته های نظری در کل نیاز به مدرک پیش هست ...

alavi71
28-04-2013, 12:49
سلام
تو دانشگاه آزاد مگه به ورودی های یک سال در هر ترم به 3 نفر بالاترین معدل ها تخفیف نمیدن ؟ اتوماتیک

سلام
به دانشجویان ممتاز و معدلهای بالا تخفیف میدهند البته میزان تخفیف خیلی نیست ...
و باید به امور دانشجویی مراجعه کنید و فرم مربوطه را پر کنید ....
موفق باشید

manya-atashin
28-04-2013, 13:10
سلام
موفق باشید

شرمنده ولي كوفت هم نميدن ! ( عذر ميخوام بازم! )

چون سه ترم متوالي معدل بالاي 19 شدم و 1 ريال هم تخفيف ندادن ...

باشگاه پژوهشگران جوان معرفي ميخواستيم بكنن ما رو
كه اونم سايتشون گفتن خرابه و ... :n27:

كلا دوران دانشجويي خيلي ....! چي بگم !

Armin.Computer
28-04-2013, 13:12
سلام
برای مقطع فوق دیپلم اگر رشته های (سما) مخصوص فنی و هنرستانی ها شرکت کنید با بدون دیپلم هم میشود.مثلا میتونید عمران کاردانی در بنویسید.
ولی عمران پیوسته کارشناسی باید مدرک پیش داشته باشید
برای رشته های نظری در کل نیاز به مدرک پیش هست ...
پس من بخوام برم می تونم با دیپلمم ثبت نام کنم
درسته دیگه؟

Life24
28-04-2013, 18:01
سلام
موفق باشید
آخه پارسال ما هیچی نگفتیم و اصلا خبر یاز تخفیف نداشتیم. اما خودشون تخفیف منظور کردن
حالا فهمیدم یک بخری هست گفتم این سری از دستم نره :n02:

alavi71
30-04-2013, 22:42
شرمنده ولي كوفت هم نميدن ! ( عذر ميخوام بازم! )

چون سه ترم متوالي معدل بالاي 19 شدم و 1 ريال هم تخفيف ندادن ...

باشگاه پژوهشگران جوان معرفي ميخواستيم بكنن ما رو
كه اونم سايتشون گفتن خرابه و ... :n27:

كلا دوران دانشجويي خيلي ....! چي بگم !

سلام
باید به معاونت دانشجویی مراجعه کنید ...
تا تخفیف برای شما در نظر گرفته شود ...
حتما پیگیری کنید .درصد تخفیفیش فکر میکنم حدود 10 درصد کل شهریه باشد ...
موفق باشید.

alavi71
30-04-2013, 22:42
پس من بخوام برم می تونم با دیپلمم ثبت نام کنم
درسته دیگه؟

سلام بله مشکلی نیست برای رشته های کاردانی غیر نظری ..

alavi71
30-04-2013, 22:43
آخه پارسال ما هیچی نگفتیم و اصلا خبر یاز تخفیف نداشتیم. اما خودشون تخفیف منظور کردن
حالا فهمیدم یک بخری هست گفتم این سری از دستم نره :n02:

سلام
بله پیگیر باشید از طریق معاونت اموزشی و از تخفیف استفاده کنید
موفق باشید

S2 SeLeNa S2
01-05-2013, 02:34
بچه ها حالا که کنکور سراسری و آزاد یکی شده و سوالات آزاد همیشه آسونتر بوده نسبت به سراسری الان چجوری حساب میشه؟ بما که رسید وا رسید:n04:

alavi71
02-05-2013, 14:45
بچه ها حالا که کنکور سراسری و آزاد یکی شده و سوالات آزاد همیشه آسونتر بوده نسبت به سراسری الان چجوری حساب میشه؟ بما که رسید وا رسید:n04:

سلام
هیچ تفاوتی نیست که شما در یک ازمون سخت نمره کمی بگیرید یا اینکه
در ازمون ساده تر نمره بهتر
پس تفاوتی نداره با سال قبل.
نگران نباشید.تلاشتون رو بکنید شما حتما به نتیجه خواهید رسید ...
موفق باشید

manya-atashin
02-05-2013, 14:57
سوالات آزاد همیشه آسونتر بوده نسبت به سراسری

صد در صد مخالفم ...
موقع ما که اینجوری نبود و سوالات آزاد فوق العاده سخت تر بود

manya-atashin
02-05-2013, 14:59
سلام
باید به معاونت دانشجویی مراجعه کنید ...
تا تخفیف برای شما در نظر گرفته شود ...
حتما پیگیری کنید .درصد تخفیفیش فکر میکنم حدود 10 درصد کل شهریه باشد ...
موفق باشید.

بنده هر سه ترم این کار رو کردم و وقتی ندادن اینو عرض کردم!

alavi71
02-05-2013, 15:08
بنده هر سه ترم این کار رو کردم و وقتی ندادن اینو عرض کردم!

ممکن نیست همچین چیزی.چون طبق قانون هست و همیشه در اول ترم باید یک فرم پر کنید و نوع تخفیف (دو دانشجوی دانشگاه ازاد باشند از یم خانواده تخفیف داره-دانشجوی ممتاز-و ....)
و برای همه اعمال میشود.
شاید شما در موقع مقرر اقدام نکردید
مطمئن باشید که تخفیف برای شما هست ...

موفق باشید

manya-atashin
02-05-2013, 21:23
دوست عزیز

دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان
بنده بلافاصله هر سه ترم اقدام کردم ...

اون فرم مربوطه هم که میگید پر کردم ولی هیچ تخفیفی تعلق نگرفت ...
معدل هم عرض کردم بالای 19 هر سه ترم

تنها یه لیست زدن تو برد دانشگاه که فلانی برو باشگاه پزوهشگران جوان خودتو معرفی کن !
اونجا هم چون سایت مربوطه یعنی bpj.ir همیشه خراب بود ........ دیگه کلا هیچی به هیچی

حتی واسه تخفیف رفتم اعتراض کردم گفتم 10 درصد میخواین بدین اونم اینجوری هر ترم بهونه و ... میارین
گفتن قانون همین هست !!!

Armin.Computer
03-05-2013, 01:14
سلام بله مشکلی نیست برای رشته های کاردانی غیر نظری ..
سلام
فکر کنم نشه ها آخه تو سایت ها چیزه دیگه ای می گفتن
من دیپلم ریاضی دارم و درس های پیش دانشگاهی رو کامل پاس نکردم
الان از دیپلمم 2-3 سال گذشته
مشکل سربازی هم ندارم
یعنی می تونم برم کاردانی کامپیوتر؟

elendil
03-05-2013, 02:28
آزاد تهران جنوب تا 26ام کلاسا ادامه داره - از 28ام تا 21 خرداد هم امتحاناته

بقیه آزادا وضعشون چجوره ؟؟

Greedy
03-05-2013, 08:54

رودهنم تا 31 کلاسا هست(البته هفته اخر کسی نمیره) دیگه از یک تا 22 خردادم امتحانا

wooooow
03-05-2013, 21:41
دوستان یه سوال فنی

شهریه ثابت دانشگاه آزاد واسه مقطع ارشد تو گرایش قدرت چقدره ؟؟

آماری از هزینه هر ترم ارشد واسه رشته برق دارید ؟؟

farshidshd
04-05-2013, 11:08
دوستان یه سوال فنی

شهریه ثابت دانشگاه آزاد واسه مقطع ارشد تو گرایش قدرت چقدره ؟؟

آماری از هزینه هر ترم ارشد واسه رشته برق دارید ؟؟

شهريه ثابت:
10729900
نظري:
691500
عملي عمومي:
934900
عملي تخصصي:
934900
عملي كلينيكي:
0

هزینه سرویس :
.........

بيمه :
..........

عملي پايه:
934900
عملي اصلي:
934900

شهریه ثابت ممکنه هر ترم تغییر کنه

alavi71
04-05-2013, 16:10
سلام
فکر کنم نشه ها آخه تو سایت ها چیزه دیگه ای می گفتن
من دیپلم ریاضی دارم و درس های پیش دانشگاهی رو کامل پاس نکردم
الان از دیپلمم 2-3 سال گذشته
مشکل سربازی هم ندارم
یعنی می تونم برم کاردانی کامپیوتر؟

بینید رشته ایی نظری باید مدرک پیش رو داشته باشید ولی رشته های فنی در ازاد سما گفته میشه رو با دیپلم میشه وارد شد ...
یعنی شما با دانشجویان فنی در یک کلاس هستید.
مشکلی نیست.
برای ثبتنام میتونید اقدام کنید .
موفق باشید

alavi71
04-05-2013, 16:14

چون امتحانات تقریبا از دوم شروع میشود
فرصت چند روزه برای مطالعه هم قرار میدهند .
و تقریبا همه دانشگاهها تا حدودو 24 هستند ..

Йeda
04-05-2013, 18:48
سلام

یه سوال؟
من شنیدم امسال ترم تابستانی ارایه نمی دند...آیا جایی اعلام کرده؟

و آیا همه دانشگاهها اینطور شده امسال؟

کسی نشنیده اینو؟

با تشکــــر

Greedy
04-05-2013, 18:57
سلام

یه سوال؟

کسی نشنیده اینو؟

با تشکــــر

سلام
واسه ما که ارائه میده

alavi71
04-05-2013, 20:32
سلام

یه سوال؟

کسی نشنیده اینو؟

با تشکــــر

سلام
ترم تابستان واحد ها مطابق قبل هست..
ولی اینکه چه دروسی در ان ارائه شود مشخص نیست ...

Armin.Computer
04-05-2013, 23:14
بینید رشته ایی نظری باید مدرک پیش رو داشته باشید ولی رشته های فنی در ازاد سما گفته میشه رو با دیپلم میشه وارد شد ...
نمیشه فوق دیپلم واسه سما نرم برم واسه دانشگاه ازاد؟
یا تمام کاردانی های کامپیوتر باید تو سما برن؟

alavi71
05-05-2013, 12:32
نمیشه فوق دیپلم واسه سما نرم برم واسه دانشگاه ازاد؟
یا تمام کاردانی های کامپیوتر باید تو سما برن؟

دانشگاه ازاد محسوب میشه ولی به دانکده فنی ها سما گفته میشود ...
کاردانی ها اگر با مدرک دیپلم باشه سما
و اگر با مدرک پیش باشه با رشته های نظری همگروه خواهید بود ...

Armin.Computer
05-05-2013, 22:22
دانشگاه ازاد محسوب میشه ولی به دانکده فنی ها سما گفته میشود ...
کاردانی ها اگر با مدرک دیپلم باشه سما
و اگر با مدرک پیش باشه با رشته های نظری همگروه خواهید بود ...
اعتبار سما در حد دانشگاه ازاده؟

alavi71
06-05-2013, 18:04
اعتبار سما در حد دانشگاه ازاده؟

بله معتبر هست ...

میتونید تماس بگیرید راهنماییتون کنم .خیلی مردد هستید برای رفتن ...
0935-974-9790 علوی

Life24
06-05-2013, 18:04
سلام
ببخشید هزینه مرخصی چنده؟ کارشناسی پیوسته

alavi71
06-05-2013, 18:07
سلام
ببخشید هزینه مرخصی چنده؟ کارشناسی پیوسته

شهریه ثابت رو باید پرداخت کنید ...

softday
07-05-2013, 01:36
سلام دانشگاه ازاد رودهن ( عمران یا معماری ) بدون کنکور هست ؟ من الان اگه سراسری جایی قبول نشم میتونم برم ؟

elendil
07-05-2013, 02:01
چون امتحانات تقریبا از دوم شروع میشود
فرصت چند روزه برای مطالعه هم قرار میدهند .
و تقریبا همه دانشگاهها تا حدودو 24 هستند ..

عزیزم امتحان کجا از دوم شروع میشه !؟

فرصت چند روزه ؟؟ کــــــــــــــــامــــــ ــــــــان

والا ماها تا 26ام سر کلاسیم 27ام جمعه کلاس جبرانی برا روزای 4شنبس و شنبه 28ام هم دقیقا اولین روز امتحانیه ک خودمم فولاد2 دارم اون روز :)

خیلی از دوستامم ک بررسی کردم همین بود وضعیتشون

alavi71
07-05-2013, 13:09
سلام دانشگاه ازاد رودهن ( عمران یا معماری ) بدون کنکور هست ؟ من الان اگه سراسری جایی قبول نشم میتونم برم ؟

سلام
در واحد رودهن رو نمیدونم.
ولی به طور کلی رشتهای پر طرفدار مثل معماری با کنکور هست .عمران بدون کنکور ...

Amirdb
08-05-2013, 00:06
سلام دوستان من یه کم توی عمومی ها عقب هستم هنوز کلی واحد مونده... حالا برای گرفتن درس عمومی توی ترم تابستون توی دانشگاه شهر دیگه ای غیر از دانشگاه خودمون (مهمان) باید نصف شهریه ثابت رشته خودم رو بدم؟
چون دانشگاهی که بخوام تابستون بگیرم رشته خودمون رو نداره ....من هم میخوام عمومی بگیرم پس مبنا رو بر نصف شهریه ثابت چه رشته ای میذارند؟
شنیدم وقتی که اون دانشگاه رشته شما رو نداشته باشه مبنا بالاترین شهریه ثابت اون دانشگاست درسته؟ممنون

alavi71
08-05-2013, 11:01
سلام دوستان من یه کم توی عمومی ها عقب هستم هنوز کلی واحد مونده... حالا برای گرفتن درس عمومی توی ترم تابستون توی دانشگاه شهر دیگه ای غیر از دانشگاه خودمون (مهمان) باید نصف شهریه ثابت رشته خودم رو بدم؟
چون دانشگاهی که بخوام تابستون بگیرم رشته خودمون رو نداره ....من هم میخوام عمومی بگیرم پس مبنا رو بر نصف شهریه ثابت چه رشته ای میذارند؟
شنیدم وقتی که اون دانشگاه رشته شما رو نداشته باشه مبنا بالاترین شهریه ثابت اون دانشگاست درسته؟ممنون

سلام
شما در ره شهری ترم تابستانی بگیرید باید نصف شهریه ثابت تون رو + هزینه واحد ها رو پرداخت کنید ...
هزینه واحد ها بر مبنای دانشگاه مقصد شما است ...
البته اگر میخواهید عمومی بگیرید میتونید طرح ضیافت شرکت کنید که هزینه پرداخت نکنید
موفق باشید

Amirdb
08-05-2013, 19:17
سلام
شما در ره شهری ترم تابستانی بگیرید باید نصف شهریه ثابت تون رو + هزینه واحد ها رو پرداخت کنید ...
هزینه واحد ها بر مبنای دانشگاه مقصد شما است ...
البته اگر میخواهید عمومی بگیرید میتونید طرح ضیافت شرکت کنید که هزینه پرداخت نکنید
موفق باشید
ممنون
طرح ضیافت چیه؟ درموردش یه کم توضیح میدین؟

alavi71
08-05-2013, 19:59
ممنون
طرح ضیافت چیه؟ درموردش یه کم توضیح میدین؟

طرح ضیافت در طول ماه رمضان در دانگاه برگزار میشه و یکسری کلاس میرید.و 15 روز کلاس میروید ...
و در انتها یک ازمون میگیرند. 2 درس عمومی رو میشه بگیرید ...
قبل از شروع طرح باید ثبت نام کنید ....

SaMsUnG
15-05-2013, 11:41
دوست عزیز خواهشا اگر امکان دارد به سوالات من به طور کامل پاسخ دهید
ممنون

1من رشته ی عمران هستم (کارشناسی ناپیوسته ولی از ریاضی فیزیک) بعد من طبق محاسبه ای که دانشگاه کرده به غیر از این ترم 12 واحد دیگه دارم که باید پاس کنم تا فارغ التحصیل بشم که شامل 4 واحد عمومی ، 2 واحد پروژه (2 درس) و 6 واحد تخصصی هستش، حالا من میخواستم 6 واحد را تابستان بگیرم و 6 واحد دیگر را معرفی به استاد کنم ولی مشکلی که برایم پیش آمده این است که شنیده ام برای اینکه بعدا بتوانم در نظام مهندسی مشغول به فعالیت شوم بایستی دو درس دیگر که اضافه شده اند را پاس کنم (البته یکی از این دو درس قطعی است و دیگری 100 درصد نیست!!) حالا مشکل من اینه که اگر این 4 واحد اضافه شود بایستی یک ترم کامل دیگر بگیرم یا اینکه طرح ضیافت شرکت کنم
الف-1- دانشگاهمان میگوید که احتمال دارد طرح ضیافت اجرا نشود، اگر نشود میتونام برای تابستان جای دیگری میهمان شوم و آنجا ضیافت را بگیرم تا بتوانم 16 واحد را کلا پاس کنم؟
الف-2- اگر دانشگاهمان طرح ضیافت را اجرا کند یکی از دو درسی را که باید جدیدا پاس کنم (جزو 4 واحد اضافه شده) ارائه نمیکند اونوقت تکلیف من چه میباشد آن 2 واحد باقیمانده را چه کنم؟

2- اگر کلا نتوانم طرح ضیافت شرکت کنم دو حالت دارم یا اینکه 12 واحد را معمول تابستان پاس کنم و 4 واحد را که فقط برای نظام مهندسی قطعی هستش بذارم برای بعد فارغ التحصیلی و آن موقع پیگیزی کنم ولی میترسم که بعد از فارغ التحصیلی آن واحدها را نظام مهندسی بخواهد و اونوقت نمیدانم تکلیفم چیست آیا دانشگاه باید بگیرم پاس کنم یا خود نظام مهندسی ارائه میدهد؟ (این مورد را آیا شما اطلاع دارید؟)

3- من دو ترم واحد گرفتم ولی به علت مشغله کاری سرکلاسها حاضر نشدم و با اینکه اساتید برای امتحان مرا حذف نکرده بودند ولی سر جلسه ی هیچکدام از امتحانها حاضر نشدم بعدا متوجه شدم این ترمها را برایم " مشروط " زده اند با اینکه من اصلا امتحانی نداده ام و معدلی ندارم در رابطه با آن ترمها، خود آموزش میگوید که بعدها در مدرک اصلی این ترمها به عنوان مشروطی نخواهد بود آیا همچین چیزی صحت دارد؟

4- اگر دانشنامه ی موقت که بعد از پایان مقطع کاردانی میدهند گم شده باشد تکلیف چیست؟ یعنی برای گرفتن مدرک اصلی کاردانی که پیش نیاز آن تحویل همین مدرک موقت (دانشنامه) هستش چه باید کرد؟

5- و سوال آخر اینکه آیا من ترم آخر محسوب میشوم یا خیر (12 واحد تاستان برایم باقیمانده باشد) یعنی تابستان هم جزو ترم اصلس محسوب میشود؟
خودم فکر کردم که اگر بتوانم 20 واحد این ترمم را تبدیل به 24 واحد کنم(به سختی) دیگر هیچ مشکلی از بابت 8 واحد + 4 واحد اضافه شده برای تابستان نخواهم داشت

alavi71
16-05-2013, 12:21
ممنون

1من رشته ی عمران هستم (کارشناسی ناپیوسته ولی از ریاضی فیزیک) بعد من طبق محاسبه ای که دانشگاه کرده به غیر از این ترم 12 واحد دیگه دارم که باید پاس کنم تا فارغ التحصیل بشم که شامل 4 واحد عمومی ، 2 واحد پروژه (2 درس) و 6 واحد تخصصی هستش، حالا من میخواستم 6 واحد را تابستان بگیرم و 6 واحد دیگر را معرفی به استاد کنم ولی مشکلی که برایم پیش آمده این است که شنیده ام برای اینکه بعدا بتوانم در نظام مهندسی مشغول به فعالیت شوم بایستی دو درس دیگر که اضافه شده اند را پاس کنم (البته یکی از این دو درس قطعی است و دیگری 100 درصد نیست!!) حالا مشکل من اینه که اگر این 4 واحد اضافه شود بایستی یک ترم کامل دیگر بگیرم یا اینکه طرح ضیافت شرکت کنم
الف-1- دانشگاهمان میگوید که احتمال دارد طرح ضیافت اجرا نشود، اگر نشود میتونام برای تابستان جای دیگری میهمان شوم و آنجا ضیافت را بگیرم تا بتوانم 16 واحد را کلا پاس کنم؟
الف-2- اگر دانشگاهمان طرح ضیافت را اجرا کند یکی از دو درسی را که باید جدیدا پاس کنم (جزو 4 واحد اضافه شده) ارائه نمیکند اونوقت تکلیف من چه میباشد آن 2 واحد باقیمانده را چه کنم؟

2- اگر کلا نتوانم طرح ضیافت شرکت کنم دو حالت دارم یا اینکه 12 واحد را معمول تابستان پاس کنم و 4 واحد را که فقط برای نظام مهندسی قطعی هستش بذارم برای بعد فارغ التحصیلی و آن موقع پیگیزی کنم ولی میترسم که بعد از فارغ التحصیلی آن واحدها را نظام مهندسی بخواهد و اونوقت نمیدانم تکلیفم چیست آیا دانشگاه باید بگیرم پاس کنم یا خود نظام مهندسی ارائه میدهد؟ (این مورد را آیا شما اطلاع دارید؟)

3- من دو ترم واحد گرفتم ولی به علت مشغله کاری سرکلاسها حاضر نشدم و با اینکه اساتید برای امتحان مرا حذف نکرده بودند ولی سر جلسه ی هیچکدام از امتحانها حاضر نشدم بعدا متوجه شدم این ترمها را برایم " مشروط " زده اند با اینکه من اصلا امتحانی نداده ام و معدلی ندارم در رابطه با آن ترمها، خود آموزش میگوید که بعدها در مدرک اصلی این ترمها به عنوان مشروطی نخواهد بود آیا همچین چیزی صحت دارد؟

4- اگر دانشنامه ی موقت که بعد از پایان مقطع کاردانی میدهند گم شده باشد تکلیف چیست؟ یعنی برای گرفتن مدرک اصلی کاردانی که پیش نیاز آن تحویل همین مدرک موقت (دانشنامه) هستش چه باید کرد؟

5- و سوال آخر اینکه آیا من ترم آخر محسوب میشوم یا خیر (12 واحد تاستان برایم باقیمانده باشد) یعنی تابستان هم جزو ترم اصلس محسوب میشود؟
خودم فکر کردم که اگر بتوانم 20 واحد این ترمم را تبدیل به 24 واحد کنم(به سختی) دیگر هیچ مشکلی از بابت 8 واحد + 4 واحد اضافه شده برای تابستان نخواهم داشت

سلام
معرفی به استاد یک درس هست ان ه مبه شرط نداشتن دروس دیگر و یا درس عملی دیگر ...پس نمیتونید 6 واحد معرفی استاد گبیرید.
همونجوری که خودتونم گفتید ترم تابستان +طرح ضیافت رو میتونید شرکت کنید ...
در صورتی که در سی از شما باقی بموند حتی یک درس باید در ترم بعد اون درس رو بگیرید ...
البته ترم اخر میتونید 24 واحد بگیرید و درسهاتون رو پاس کنید...
برای گرفتن مدرک باید به دانشگاه و امور دانشجویی فارق التحصیلان مراجعه کنید ...
شما اگر ترم اخر باشید میتونید 24 واحد رو بگیرید بدون توجه به معدل ...
موفق باشید

Йeda
16-05-2013, 13:29
سلام

من این ترم یک درس دو واحدی عمومی برداشتم ولی متاسفانه نتونستم سر هیچ کدوم از کلاس هاش برم و کلا غایب بودم و

حالا می خوام ببینم که اگر سر جلسه امتحانش هم نرم من رو حذف می کنند؟( من خودم دوست دارم حذف بشم :n02: )

و آیا ممکن هست که حذفم نکنند و نمره -0- برام توو کارنامه بذارن؟ ( وایی )

با تشکـــــر

SaMsUnG
16-05-2013, 13:48
سلام
من این ترم یک درس دو واحدی عمومی برداشتم ولی متاسفانه نتونستم سر هیچ کدوم از کلاس هاش برم و کلا غایب بودم و
حالا می خوام ببینم که اگر سر جلسه امتحانش هم نرم من رو حذف می کنند؟( من خودم دوست دارم حذف بشم :n02: )
با تشکـــــر

دوست عزیز اتفاقا باید سرجلسه امتحان نرید تا درستون حذف بشه البته ممکنه خود استاد :n26: هم زودتر شما را به خاطر عدم حضور در کلاس حذف کرده باشه:n09:

chekmate
16-05-2013, 15:53
ممنون

سلام.
در مورد سوال2 و 5 : تابستان، ترم محسوب نميشه و سقف 6 واحدي هم داره(البته اگه فقط 7 واحد باقيمانده باشه ميشه تا 7 واحد هم گرفت).
3: شما تا 3 درس رو اگه سرجلسه حاضر نشيد، حذف ماده 35 ميشه و توي معدل تاثير نداره، بيش از 3 درس اگه غيبت كنيد صفر محسوب ميشه و توي معدل هم به حساب مياد. معمولا دانشجويان در اين گونه موارد يك گواهي پزشكي با تاييد پزشك معتمد دانشگاه ارائه ميدن و ترم رو حذف پزشكي ميكنن.
يه مورد هم درمورد معرفي به استاد بگم اينكه اگه حداكثر دو درس نظري به ارزش حداكثر 4 واحد باقيمانده باشه ميشه بصورت معرفي به استاد گرفت. البته تبصره هايي هم داره:
دروس عملي - نظري رو هم به شرط اينكه يه بار گرفته باشي و افتاده باشي و يا امتحان نداده باشي ولي از قسمت عملي نمره داشته باشي ميشه معرفي به استاد گرفت.
همچنين كميسيون موارد خاص مجوز تا 6 واحد(حداكثر 3درس) رو برا معرفي به استاد ميده.

chekmate
16-05-2013, 15:55
سلام

با تشکـــــر
تا 3 درس رو اگه سر جلسه نريد حذف ميشه. بيش از 3 درس غيبت، صفر رد ميشه.

alavi71
17-05-2013, 08:12
سلام

با تشکـــــر

سلام
اگر استاد درس شما را حذف نکرده باشد .شما سر جلسه نروید خود به خود درس حذف میشود و نمره ای نخواهید داشت.
توی کارت ورود به جلسه چک کنید درستون هست یا خیر ..
موفق باشید

P.30.MAN
18-05-2013, 08:07
سلام.
میخواستم بدونم اگه سر جلسه امتحان نرم(ماده 35) ترم بعد میتونم درسهایی که اون درس پیش نیازشون هست رو بردارم؟؟

alavi71
18-05-2013, 11:25
سلام.
میخواستم بدونم اگه سر جلسه امتحان نرم(ماده 35) ترم بعد میتونم درسهایی که اون درس پیش نیازشون هست رو بردارم؟؟

سلام
بله میتونید ...

chekmate
18-05-2013, 16:54
سلام.
بله، به شرطي كه اون درسي كه سر جلسه نرفين رو هم بردارين. يعني پيشنياز تبديل به همنياز ميشه.