PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع مـــباحــث مرتبـــط با دانشـــگاه آزاد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39

senaps
11-07-2012, 10:49
سلام رفقا...
شهریه‌ی ازاد برای دانشگاه های مختلفش فرق میکنه؟؟؟؟
کاردانی دارم من، بخوام کارشناسی نرم افزار تو یه دانشگاه نسبتا خوب و با اعتبار بخونم، چقد باید هزینه بشه؟!!! کسی اطلاع داره؟ بعد ترمی چند میشه؟؟؟؟
میشه مثلا قسط بندی کنیم و بدیم بهشون شهریه رو یا باید برا هر ترم کامل پرداخت بشه؟

*Necromancer
11-07-2012, 16:41
ثبت نام ترم بعد کی شرو می شه؟ منظورم ترم تابستون نیست، منظورم مهر به بعده
اگه نخوایم ترم تابستون برداریم لازم نیست کاری بکنیم؟

alavi71
14-07-2012, 10:42
سلامچ
اطلاعیه های ثبت نام ترم با توجه به ورودی سالها ونوع دانشگاه کمی متفاوت است
در موعد ان به خود سایت دانشگاه مراجعه کنید....
ترم تابستان همبا نظر فرد هست و لازم نیست کاری بکنید...

lordfarid
15-07-2012, 10:06
یه سوال مهم دارم اگه کسی میدونه تورو خدا جواب بده

من که دیپلمم 83 است و 25 % نمره ی مثبت از نمره ی کتبی نهایی تو کنکور دانشگاه آزادم لحاظ نمیشه . یعنی باید از دانش آموزان 84 به بعد درصد بالاتری بگیرم تا همون ترازو بگیرم ؟؟؟؟

saeed258s
15-07-2012, 23:31
با دروود
در دانشگاه ما ترم تابستان تنها 2 درس تخصصی ارائه شده است که هیچکدام مناسب من نیست!آیا مکان مهمانی گرفتن با توجه به اساسنامه های داخلی دانشگاه آزاد می باشد یا خیر؟

noora.mandegar
16-07-2012, 12:30
هر کی شنیده یا جایی خونده که میشه انتخاب اول دانشگاه ازاد رو عوض کرد ، نره حوزه همچین درخواستی بکنه.دوست من رفته بود واسه همینکار گفته بودن یه سری به همین اسم فقط اون انتخابتو که میخوای عوض کنی حذف میکنن از سیستم.یعنی چیزی جایگزین رشته قبلی نمیکنن.حتی تو خود مرکز ازمون ازاد تهران.از ما گفتن بود:46:

softday
16-07-2012, 17:11
اقا من كنكور ازمايشي پزشكي ازاد پنجشنبه دارم بعد زير كارت ورود به جلسه نوشته بايد يا كارت ملي يا شناسنامه عكس دار باشه .بعد من شناسنامم عكس نداره ,,يعني نميزارن برم تو .من ازمايش ميرم هاااا؟

Mahdi/s
16-07-2012, 17:51
ســـلام...
نه مشكلي نداره شما همون كارت ملي همرات باشه كفايت ميكنه...
===
زياد نگران اين چيزا نباش...معمولا مينويسن اما كسي نميبيني ولي حتما همراهت باشه.

omid-p30
16-07-2012, 18:21
سلام.

دوستان در ارشد واحد تهران مرکز، برای افزایش سنوات حداکثر تا چند ترم میشه اقدام کرد ؟ فقط ترم 7 رو میدند یا یه ترم دیگه هم به عنوان ترم 8 میشه گرفت ؟

ممنون.

softday
16-07-2012, 19:26
كارت ملي ندارم.شناسنامه بدون عكس هست ,پس مشكلي نيست دديگه؟

Mahdi/s
16-07-2012, 19:48
[QUOTE]كارت ملي ندارم.شناسنامه بدون عكس هست ,پس مشكلي نيست دديگه؟ [/QUOTEپس شناسنامت رو ببر.......اگه يه كارت شناسايي هم پيدا كردي كه هم عكس داشته باشه هم اسم فاميل ببري خوبه...ولي دركل نگران نباش.

mahla jan
18-07-2012, 12:11
سلام بروبچ.من فکر می کردم پزشکی قشم ستاره داره الان دیدم نه بابا کجا ستاره داره.حالا می تونم انتخاب رشتمو درست کنم و پز قشمو بزنم انتخاب دومم؟
یکی می گفت امسال می شه اینکارو کرد کسی چیزی نمی دونه؟

noora.mandegar
18-07-2012, 18:11
سلام بروبچ.من فکر می کردم پزشکی قشم ستاره داره الان دیدم نه بابا کجا ستاره داره.حالا می تونم انتخاب رشتمو درست کنم و پز قشمو بزنم انتخاب دومم؟

هر کی شنیده یا جایی خونده که میشه انتخاب اول دانشگاه ازاد رو عوض کرد ، نره حوزه همچین درخواستی بکنه.دوست من رفته بود واسه همینکار گفته بودن یه سری به همین اسم فقط اون انتخابتو که میخوای عوض کنی حذف میکنن از سیستم.یعنی چیزی جایگزین رشته قبلی نمیکنن.حتی تو خود مرکز ازمون ازاد تهران.از ما گفتن بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الکی هم گفته بودن مهلت تا صبح 4شنبه امروزه.اما هیچ چی رو عوض نکردن .شما مطمئن باشین

Geronimo_AD
18-07-2012, 19:20
بچه ها ... سوالات و جوابای کنکور آزاد رو برای تصحیحش از کجا میشه گیر آورد؟؟؟ مثلا برای کنکور پزشکی فردا کی و چجوری سوالا و کلیدها میاد؟؟؟؟؟؟:23:

شهرزا
18-07-2012, 19:35
سلام
کسی میدونه کنکور دانشگاه ازاد رشته ی فنی و حرفهای کی برگزار میشه؟

hooooooman
19-07-2012, 15:52
اگه منظورت کنکور کاردانی پیوسته هست
فردا صبح برگزار میشه
ساعت 8 صبح

docomid
20-07-2012, 01:59
بچه ها ... سوالات و جوابای کنکور آزاد رو برای تصحیحش از کجا میشه گیر آورد؟؟؟ مثلا برای کنکور پزشکی فردا کی و چجوری سوالا و کلیدها میاد؟؟؟؟؟؟:23:

سايت كانون مي ذاره (قلم چي ) احيانا چند روز آينده و شايدم يه خرده ديرتر ولي تا آخر هفته بعد احتمال قوي ميذاره
kanoon.ir

omid-p30
20-07-2012, 07:58
سلام.

دوستان در ارشد واحد تهران مرکز، برای افزایش سنوات حداکثر تا چند ترم میشه اقدام کرد ؟ فقط ترم 7 رو میدند یا یه ترم دیگه هم به عنوان ترم 8 میشه گرفت ؟

ممنون.

آقا کسی نمیدونست ؟

avator20002000
21-07-2012, 03:58
انتخاب هفتم رو از امسال می شه خودتون انتخاب کنید

sepehr_11
21-07-2012, 10:42
دوستان دانشگاه آزاد مث اینکه یه قانون جدید گذاشته این متنشه:
(((تذکر 2 : دانشجویان مشمول انصرافی یا اخراجی اعم از اینکه تحصیل آنها منجر به دریافت مدرک مقطع پایین تر شده باشد یا نشده باشد ، در صورت شرکت در آزمون و قبولی مجدد در آن مجاز به ثبت نام نمی باشند. همچنین هیچ دانشجوی مشمولی با استفاده از معافیت تحصیلی دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی ( اعم از دانشگاه آزاد اسلامی یا دیگر مؤسسات دولتی یا غیر دولتی ) مجاز به شرکت مجدد در آزمون دانشگاه ، به منظور انتقال ، تغییر رشته و گرایش و تغییر مقطع نمی باشد.)))
من ترم 2 مهندسی عمران آزاد کرج هستم امسال دوباره کنکور آزاد شرکت کردم تا مکانیک علوم تحقیقات قبول بشم
با این اوصاف چون منم از معافیت تحصیلی دانشگاه آزاد استفاده می کنم در صورت قبولی باید چیکار کنم؟؟
یعنی میشه ثبت نام کرد؟؟؟؟
(ببخشید اینقد طولانی شد)

manya-atashin
27-07-2012, 15:47
سلام ميخوام تيري در تاريكي بزنم ببينم چي ميشه

واسه گرفتن تخفيف دانشجويي
بايد چه مداركي رو كپي بگيرم ببرم ؟!!

معدل ترم اول : 18/30
معدل ترم دوم : 18/20

راستي
من ترم قبل 20 واحد برداشتم
ميخواستم 23 واحد بردارم
تو سيستم گفت شما مجاز به انتخاب واحد بيشتر نيستيد !!! اين معدل الف كشكه ؟! يا دوغ ؟!

Greedy
27-07-2012, 15:55
سلام ميخوام تيري در تاريكي بزنم ببينم چي ميشه

واسه گرفتن تخفيف دانشجويي
بايد چه مداركي رو كپي بگيرم ببرم ؟!!

معدل ترم اول : 18/30
معدل ترم دوم : 18/20

راستي
من ترم قبل 20 واحد برداشتم
ميخواستم 23 واحد بردارم
تو سيستم گفت شما مجاز به انتخاب واحد بيشتر نيستيد !!! اين معدل الف كشكه ؟! يا دوغ ؟!

عزیز دو سه بار این سوال کردی منم جواب دادم :دی
منم اون ترم 18 شدم این ترمم 17.5 قبلا گفتم اگرم همه چی جور شه و تخفیفی هم در کار باشه فقط ده درصد شهریه ثابت میشه که حدود 40 تومن میشه تازه اونم اگر بشه شما باید وقتی نمره هات نهایی شد بری پیش مسئول نمرات بگی که رتبت چند شده اگر جز 3 تا اول بودی شاید تخفیف بدن همون ده درصدو
برای انتخاب واحد بیشتر هم باید دستی بری پیش مدیر گروه

به عبارتی معدل بالا کلا کشکه فقط واسه خودت خوبه که حال میکنی نمره بالا میگیری و پزشم میدی :دی

manya-atashin
27-07-2012, 16:06
يعني خاك بر سر دانشگاه آزاد
و خاك بر سر دانشجو كردم
كه فقط زر زيادي ميزنن از انتقالي و تخفيف دانشجويي و ...........

مرسي

Greedy
27-07-2012, 19:25
يعني خاك بر سر دانشگاه آزاد

و خاك بر سر دانشجو كردم
كه فقط زر زيادي ميزنن از انتقالي و تخفيف دانشجويي و ...........

مرسي

صد رحمت به جاسبی
این یارو دانشجو اومد گفت 20 درصد شهریه رو کم میکنیم دو ترم پشت سر هم بالای 17 بشی انتقالی میگیری
15 درصد گرونتر شد انتقالی هم کلی تبصره و چرت و پرت سر راهش گذاشتن که همه بیخیال میشن معدل بالای 17 مگه الکیه تو دانشگاه از هر صد نفر یک نفر میتونه

sepehr_11
27-07-2012, 19:52
الان چه تسهیلاتی نسبت به زمان جاسبی داریم؟؟؟؟

mohandes e ekhraji
01-08-2012, 04:53
سلام دوستان!نماز و روزه هاتون قبول!یک سوال داشتم!دو تا از دوستان من با ۲۳ سال سن و دانشجوی ترم ۵ مهندسی تصمیم جالبی گرفتن و پا توی یه کفش کردن که میخوان امسال دوباره کنکور بدن و دانشگاه سراسری تهران قبول بشن!البته یکی از دو نفر قصد شرکت در رشته تجربی برای رشته های پزشکی و دیگری دوباره میخوان ریاضی شرکت کنن و قصد دارن مهندسی کامپیوتر یا فناوری اطلاعات قبول بشن!آیا با توجه به این که از سال ۸۹ تا الان خیلی چیزها تغییر کردن این دو نفر میتونن موفق باشن؟به نظر شما کار کدام یک راحت تره؟راستی هردو ساکن تهران و سهمیه منطقه یک حساب میشن!قصد درس خوندن از مهرماه رو دارن!اصلاً باید از کی شروع کنن و چه کارهایی لازمه انجام بدن؟یه توضیحی بدین ممنون میشم

Ssarshar
01-08-2012, 23:23
دوستان انتخاب های دوم تا هفتم در کنکور آزاد چقدر میتونه تاثیر داشته باشه ؟

یعنی اگر ترازمون به انتخاب اول نرسه و بالفرض به انتخاب دوم برسه ، انتخاب دوم رو میشه برداشت یا خیر ؟

sepehr_11
02-08-2012, 11:58
(((تذکر 2 : دانشجویان مشمول انصرافی یا اخراجی اعم از اینکه تحصیل آنها منجر به دریافت مدرک مقطع پایین تر شده باشد یا نشده باشد ، در صورت شرکت در آزمون و قبولی مجدد در آن مجاز به ثبت نام نمی باشند. همچنین هیچ دانشجوی مشمولی با استفاده از معافیت تحصیلی دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی ( اعم از دانشگاه آزاد اسلامی یا دیگر مؤسسات دولتی یا غیر دولتی ) مجاز به شرکت مجدد در آزمون دانشگاه ، به منظور انتقال ، تغییر رشته و گرایش و تغییر مقطع نمی باشد.)))
من ترم 2 مهندسی عمران آزاد کرج هستم امسال دوباره کنکور آزاد شرکت کردم تا مکانیک علوم تحقیقات قبول بشم
با این اوصاف چون منم از معافیت تحصیلی دانشگاه آزاد استفاده می کنم در صورت قبولی باید چیکار کنم؟؟
دوستان کسی نتونس راهنمایی کنه؟

sepehr_11
02-08-2012, 18:35
دوستان انتخاب های دوم تا هفتم در کنکور آزاد چقدر میتونه تاثیر داشته باشه ؟

یعنی اگر ترازمون به انتخاب اول نرسه و بالفرض به انتخاب دوم برسه ، انتخاب دوم رو میشه برداشت یا خیر ؟
انتخاب دوم معمولا ترازش بین 500 تا 1000 بالاتر از انتخاب اوله
انتخاب های بعدی هم معمولا 300 تا نسبت به قبلیشون فرق میکنند اگه منظورتون از برداشتن حذف انتخاب دومه نه نمیشه

Ssarshar
02-08-2012, 18:57
انتخاب دوم معمولا ترازش بین 500 تا 1000 بالاتر از انتخاب اوله
انتخاب های بعدی هم معمولا 300 تا نسبت به قبلیشون فرق میکنند اگه منظورتون از برداشتن حذف انتخاب دومه نه نمیشه

ممنون از جوابت اما من متوجه نشدم دقیقا منظورتون از بالاتر بودن تراز چیه ؟
بفرض انتخاب اول 5000 میخواد و انتخاب دوم 4100 ... و تراز 4300 بدست اومده اونوقت احتمال قبولی در انتخاب دوم وجود داره ؟

sepehr_11
03-08-2012, 22:35
وقتی کد یک رشته و شهر خاص (مثلا مکانیک دماوند) رو تو اولین انتخابت قرار بدی اگه ترازش بشه حدود 4500 وقتی بره تو انتخاب دوم مترازش میره حدود 5700
یعنی شما باید ترازی بیشتر یا مساوی 5700 بیاری تا قبول بشی در صورتی که زمانی که همین رو تو انتخاب اول قرار میدادی با تراز 4500 هم قبول میشدی.
به خاطر همینه که میگن انخاب اول (تو دانشگاه آزاد) مهم ترین انتخابه
ولی باید طوری انتخاب رشته کرد که انتخاب دوم ترازش پایینتر از انتخاب اول بیاد تا در صورت نرسیدن تراز به انتخاب اول تو انتخاب های بعد قبول شد.
مثلا همین مثال خودتون :اگر انتخاب اول تراز 5000 بخواد انتخاب دوم 4100 و شما تراز 4300 بدست بیاری شما تو انتخاب دومت قبولی.

آناهيت
04-08-2012, 09:24
ميشه لطف كنيد به من بگيد با اين درصدا من حدودا چه ترازي واسه آزاد ميارم. انتخاب اولم دندون تهران بوده. ادبيات 90 عربي 85 معارف80 زبان 85 رياضي 35 فيزيك و زيست و شيمي 85. ممنون ميشم. آخه من حس ميكنم رياضي رو خيلي خراب كردم. اونجا وقت كم آوردم. به نظرتون من دندون قبول ميشم؟؟:45:

golijon
04-08-2012, 22:05
نتایج دانشگاه آزاد کی اعلام می شه؟

mahla jan
06-08-2012, 12:57
می گم دانشگاه ازاد تکمیل ظرفیتم داره؟من ازاد بین ال قشمو می خوام اون ظرفیتش یعنی تکمیل می شه ؟

alavi71
06-08-2012, 21:55
نتایج دانشگاه آزاد کی اعلام می شه؟

نیمه دوم شهریور

alavi71
06-08-2012, 21:56
ميشه لطف كنيد به من بگيد با اين درصدا من حدودا چه ترازي واسه آزاد ميارم. انتخاب اولم دندون تهران بوده. ادبيات 90 عربي 85 معارف80 زبان 85 رياضي 35 فيزيك و زيست و شيمي 85. ممنون ميشم. آخه من حس ميكنم رياضي رو خيلي خراب كردم. اونجا وقت كم آوردم. به نظرتون من دندون قبول ميشم؟؟:45:

سلام
حدود 7200-7400
انشا الله قبول میشید ....
موفق باشید

آناهيت
07-08-2012, 18:38
ممنون. يه سوال ديگه: اگه يه نفر با صد يا دويست تا اختلاف تراز از يه رشته اي جا بمونه ميتونه بره مركز آزمون و درخواست بده كه اگه جاي خالي داشتن اونو بفرستن؟ منظورم اينه كه به هر دليلي براي تكميل ظرفيت شركتش ندن. مثلا به خاطر اينكه انتخاب دوم داشته نره براي تكميل ظرفيت انتخاب اولش. ميشه درخواست داد؟ امكانش هست كه قبول كنن؟ چون معمولا خيلي جاي خالي باقي ميمونه.

alavi71
08-08-2012, 14:20
ممنون. يه سوال ديگه: اگه يه نفر با صد يا دويست تا اختلاف تراز از يه رشته اي جا بمونه ميتونه بره مركز آزمون و درخواست بده كه اگه جاي خالي داشتن اونو بفرستن؟ منظورم اينه كه به هر دليلي براي تكميل ظرفيت شركتش ندن. مثلا به خاطر اينكه انتخاب دوم داشته نره براي تكميل ظرفيت انتخاب اولش. ميشه درخواست داد؟ امكانش هست كه قبول كنن؟ چون معمولا خيلي جاي خالي باقي ميمونه.

ببینید.بستگی داره به اینکه با این 200 تا اختلاف تراز چند نفر جلوی فرد باشه ...
و این هم دانشگاه تایین میکنه تا چه رتبه ای برای تکمیل ظرفیت بیاد
شما نگران نباشید.من پارسال قبولی دندان تهران دیدم درصدهاش از شما خیلی کمتر بود
موفق باشید..

آناهيت
09-08-2012, 10:18
ممنون. يه كم اميدوار شدم!!! اگه براتون امكان داشت درصداي اون شخص رو بهم بديد. اگرم دقيق نبود مهم نيست. حدودي هم باشه كافيه. يه سوال ديگه هم دارم: شرايط براي يه ترم مرخصي توو دانشگاه سراسري چيه؟؟ با چه بهانه اي ميشه مرخصي گرفت يه ترم؟

sepehr_11
09-08-2012, 16:35

کسی اطلاعی نداره؟

alavi71
09-08-2012, 22:45
ممنون. يه كم اميدوار شدم!!! اگه براتون امكان داشت درصداي اون شخص رو بهم بديد. اگرم دقيق نبود مهم نيست. حدودي هم باشه كافيه. يه سوال ديگه هم دارم: شرايط براي يه ترم مرخصي توو دانشگاه سراسري چيه؟؟ با چه بهانه اي ميشه مرخصي گرفت يه ترم؟

از درصد های شما پایین تر بود.اگر لازم دارید باید بگردم پیداش کنم.
مرخصی دلیل خاصی نمیخواد مثلا بگید برای شرکت در کنکور سالاینده ...
موافقت میشه ....

آناهيت
11-08-2012, 16:32
مرسي. اگه براتون سخت نيست درصداشو بفرستيد. اگه زحمتتون نميشه. يه لطف ديگه هم بكنيد: بهم بگيد كه براي مهر قبول شده بود يا تكميل ظرفيت؟ يه سوال ديگه هم دارم:( به خدا اين آخريشه!!!) من انتخاب دوم هم دارم واسه ازاد. علوم ازمايشگاه تهران زدم. اگه مثلا تراز دندون رو نيارم ديگه نميتونم تكميل ظرفيتشو شركت كنم؟ يعني ديگه هيچ راهي برام نميمونه؟؟ ممنون

alavi71
11-08-2012, 22:28
مرسي. اگه براتون سخت نيست درصداشو بفرستيد. اگه زحمتتون نميشه. يه لطف ديگه هم بكنيد: بهم بگيد كه براي مهر قبول شده بود يا تكميل ظرفيت؟ يه سوال ديگه هم دارم:( به خدا اين آخريشه!!!) من انتخاب دوم هم دارم واسه ازاد. علوم ازمايشگاه تهران زدم. اگه مثلا تراز دندون رو نيارم ديگه نميتونم تكميل ظرفيتشو شركت كنم؟ يعني ديگه هيچ راهي برام نميمونه؟؟ ممنون

salam
باید کارنامشو بگردم پیدا کنم- چشم ....
خود مهر بود ....
ببینید واسه تکمیل ظرفیت شانس کم میشه چون همینجوری ازاد بیشتر از ظرفیت اعلام میکنه چون خیلی ها نمیروند ....
ولی اونش رو باید دید که چقدر کمتر هست ترازش خیلی نزدیک هست یا دور؟
اگر نزدیک باشه میتونید در تکمیل ظرفیتش هم شرکت کنید.
ولی شانس قبولی در انتخاب دومتون اگر اولی رو قبول نشید خیلی سخت خواهد بود ...
موردی نیست اگر سوالی بود بتونم کمک کنم در خدمتم ....

موفق باشید

آناهيت
12-08-2012, 10:34
ممنون از راهنمايي تون. :20:

آناهيت
15-08-2012, 10:35
salam.tunestid un kanamaro peyda konid?bebakhshid ke gir midam. akhe kheyli stress daram. negaranam. baram peydash mikonin lotfan?mamnun.:42:

m.prodigy
15-08-2012, 11:06
سلام
یکی از دوستان من (پسر)داره یکی از رشته های پیراپزشکی(روزانه) میخوانه و ترم 3 هست.الان میخواد اگه میشد (که نمیشه)بره یه رشته از آزاد بخونه و این رشته رو هم ادامه بده.
حالا اگه از این رشته انصراف بده که بره یک رشته توی دانشگاه ازاد بخونه :
1- ایا مقدور هست؟اگه هست شرایطش چه طوریه؟
2-ایا یکسال محروم میشه؟از شرکت در ازمون دانشگاه ازاد؟
3-ایا باید بره سربازی؟

m.beh
15-08-2012, 11:36
من فقط می دونم یه قانون هست که هم زمان نمی تونی هم تو آزاد هم تو سراسری بخونی. البت من کیسی رو می شناسم که در سال هاید دور این کارو کرده و تونسته قاچاقی دوتارو با هم بخونه ولی اصلا شرایطشو نمی دونم.
این دوستتون می تونه یه ترم مرخصی از دانشگاه بگیره بشینه کنکور بخونه. اگر قبول شد از سراسری انصراف بده و بره اون یکی. برعکسش که خیلی شده. حالا این وریشم حتما می شه. ولی هم زمان نمی تونه دانشجوی دو جا باشه.
سربازیم نمی دونم. فکر نکنم تا موقعی که دانشجو باشه گیر بدند که.

vahid_crab708
16-08-2012, 05:38
هیچ کجا مثل دانشگاه آزاد کاشان راحت نیست (البته بعضی رشته هاش)

p_p_k
17-08-2012, 12:05
سلام. بچه ها اگه کسی هیچ تستیرو نزنه ترازش چند میشه؟؟:31:

alavi71
17-08-2012, 13:26
سلام. بچه ها اگه کسی هیچ تستیرو نزنه ترازش چند میشه؟؟:31:

سلام
تراز در هر ازمون متفاوت هست. وچیزه صابتی نیست ....
بسته به نوع ازمون وسختی سوالالت متفائت هست

8811
18-08-2012, 14:29
سلام بر همگی. مشکل بزرگی برام پیش اومده و از دوستان حرفه ای یه راهنمایی اساسی میخوام ،چون در آستانه یک آبروریزی بزرگم. و اما شرایطم:
بنده کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد هستم و الان هم ترم سه هستم وهرسه ترم رو متوالی مشروط شدم. معدل کلم زیر ده و مشکل نظام وظیفه هم دارم.با کارشناس گروه که صحبت کردم گفت اگه بتونی این تابستون معدل کلت رو به 11 برسونی میتونیم یه کاری بکنیم واست.(یعنی من واسه این کار باید یه درس سخت رو 17 بگبرم که تقریبا غیر ممکنه).
ایا منو اخراج میکنن یا نه؟ خواهش میکنم اگه اطلاعی دارین راهنماییم کنین.
میگن اخر سر میفرستنت سازمان مرکزی یه نامه بگیری و یک ترم بهت فرصت میدن، حالا من که خدمت سربازی هم دارم به من هم فرصت میدن یا نه؟
لطفا کمک کنید............

CRIS Joon CR7
18-08-2012, 14:31
جواب کنکور سراسری آزاد اعلام شده؟ (کارشناسی)
اگه نیومده چه زمانی اعلام میشه؟

masoud heydari
18-08-2012, 15:44

سلام
فعلا اعلام نشده قراره 17 شهریور بدن ولی امکان داره چند روز به زمان مقرر مونده جوابارو بدن

alavi71
20-08-2012, 18:17

کنکور ازاد پارسال 12 شهریور اعلام شد
سراسری هم 17 شهریور
موفق باشید

eblisandenzo
20-08-2012, 18:20
دوستان امکان تغییر رشته در دانشگاه آزاد هست!
یعنی کسی که ترم 4 از یه رشته رو میخونه رشتش و تغییر بده به یه رشته دیگه توی همون دانشگاه ! ؟؟

8811
21-08-2012, 11:06
امکان تغییر رشته یعنی تو باید از این رشته فعلی انصراف بدی که یه مبلغی رو هم ازت میگیرن بابت جریمه(فکر کنم اگه فقط تا یک سال خونده باشی جریمت نکنن).در ضمن اگه خدمت هم داشته باشی کمی دردسر سازه ،حالا چون جزئیات اونو بلد نیستم راهنماییت نمیکنم
برا رشته جدید هم باید دوباره کنکور شرکت کنی(نمیدونم این رشته های بدون کنکور هنوز هستن یا نه که اگر هم باشن باز هم فکر کنم اونجا مشکل خدمت داشته باشی)

حالا اگه امکان داره یکی هم به این سوال ما جواب بده که بد جوری حالمو گرفته

سلام بر همگی. مشکل بزرگی برام پیش اومده و از دوستان حرفه ای یه راهنمایی اساسی میخوام ،چون در آستانه یک آبروریزی بزرگم. و اما شرایطم:
بنده کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد هستم و الان هم ترم سه هستم وهرسه ترم رو متوالی مشروط شدم. معدل کلم زیر ده و مشکل نظام وظیفه هم دارم.با کارشناس گروه که صحبت کردم گفت اگه بتونی این تابستون معدل کلت رو به 11 برسونی میتونیم یه کاری بکنیم واست.(یعنی من واسه این کار باید یه درس سخت رو 17 بگبرم که تقریبا غیر ممکنه).
میگن اخر سر میفرستنت سازمان مرکزی یه نامه بگیری و یک ترم بهت فرصت میدن، حالا من که خدمت سربازی هم دارم به من هم فرصت میدن یا نه؟

eblisandenzo
21-08-2012, 12:48

سببین این چیزی رو که میگی زیاد دیدم ! 3 ترم مشروطی معمولا کاری نمیکنن بستگی به واحد داره ! اما مشروطی 4 رو اذیت میکنن و اخراج هم میکنن!
پس از لحاظ اخراجی ترم 3 نگران نباش! اخراج نمشی !
درمورد معدل هم بشین بخون و سعیتو بکن ! با استادات م صحبت کن ! با استادای داغون کلاس برندار !

kratos vs gods
22-08-2012, 15:18
یه سوال اینکه من ترم 6 دانشگاه ازادم پیوسته ایا میتونم برای ترم 7 که مهر 1391 باشه وام بلند مدت بگیرم لطفا جواب بدهید؟
چون میگفتند یک ترم برای ترم بعد میتونی وام بگیری و در ضمن مقدارش چقدره؟

mahdi202030
23-08-2012, 17:24
سلام
یه سوال حیاتی دارم
من پارسال ارشد آزاد شهرستان قبول شدم اما به دلیل مشکلات مالی ترم اولو مرخصی گرفتم و شهریه ثابتو دادم نشستم واسه سراسری خوندم و الان سراسری قبول میشم حالا میخوام برم آزادو انصراف بدم و مدارکمو بگیرم میگن ما ترم دوم رو هم واست مرخصی رد کردیم و تا شهریه ثابت ترم دوم رو هم ندی(ینی 1 میلیون) مدارکتو بت نمیدیم در صورتیکه علوم تحقیقات تهران میگه نباید ازت دیگه پولی بگیرن!!!
حالا من چیکار کنم؟؟؟

masoud heydari
23-08-2012, 21:39
سلام
یه سوال حیاتی دارم
من پارسال ارشد آزاد شهرستان قبول شدم اما به دلیل مشکلات مالی ترم اولو مرخصی گرفتم و شهریه ثابتو دادم نشستم واسه سراسری خوندم و الان سراسری قبول میشم حالا میخوام برم آزادو انصراف بدم و مدارکمو بگیرم میگن ما ترم دوم رو هم واست مرخصی رد کردیم و تا شهریه ثابت ترم دوم رو هم ندی(ینی 1 میلیون) مدارکتو بت نمیدیم در صورتیکه علوم تحقیقات تهران میگه نباید ازت دیگه پولی بگیرن!!!
حالا من چیکار کنم؟؟؟

شما با این شماره ی دانشگاه آزاد تماس بگیرید و مشکلتونو بگید:
235330 (021) 12 خط

Mr_100_dolari
23-08-2012, 22:12
دوستان یه چیزی برام عجیب بود چرا زمان کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد و سراسری تو یه روز بودش ؟ (هیچ سالی این جوری نبودش)

و امسال کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد غیر از شهریور ماه توی دی ماه برای ورودی بهمن دیگه آزمون نداره امسال؟ هر سال داشت ها ؟

ما که به کنکور شهریور نمیرسیم خدا کنه دی هم آزمون بزاره

Alfredo
23-08-2012, 22:52
سلام دوستان

من شنيدم ديپلمه هاي كارودانش ميتونند بدون مدرك پيش دانشگاهي در بعضي از رشته هاي دانشگاه آزاد، كارداني بخونند...

توي اينترنت هم ديدم بعضي از دانشگاه ها (درشهرستان) بدون كنكور، براي كارداني دانشجو ميپذيرند...

خوب حالا با اين اوصاف، چطوري ميتونم دانشگاهي رو پيدا كنم تا بتونم توش ثبتنام كنم؟

پيك سنجش بگيرم؟

kratos vs gods
24-08-2012, 14:02
یه سوال اینکه من ترم 6 دانشگاه ازادم پیوسته ایا میتونم برای ترم 7 که مهر 1391 باشه وام بلند مدت بگیرم لطفا جواب بدهید؟
چون میگفتند یک ترم برای ترم بعد میتونی وام بگیری و در ضمن مقدارش چقدره؟

hooooooman
24-08-2012, 15:05
نتایج کنکور کاردانی پیوسته کی میاد ؟

ali_phd71
24-08-2012, 15:30
سلام دوستان
ترم 2 رو گند زدم بهش رفت:41:فقط 10 واحد پاس کردم با معدل16.5خواستم بدونم واس ترم 3 ک چند روز دیگه انتخاب واحدشه محدودیت دارم؟یعنی میتونم 24 واحد بگیرم؟
دوترم قبلی همش درس حذف کردم الان خیلی عقبم ولی میخوام جبران کنم ی سوال داشتم.مثلاریاضی2پیش نیازش ریاضی 1 هست ایگه من یه ترم ریاضی1رو بگیرم و حذفش کنم میتونم ترم بعدی هردو رو باهم بگیرم؟
چون یکی از بچه ها شیمی الی گرفته بود و حذفش کرده بود ولی ترم بعد ازش رو گرفت.
ممنون میشم کمک کنید

eshkene
25-08-2012, 17:23
کسی میدونه چطوری از دانشگاه آزاد انصراف میدن
ممنون مرسی راهنماییم کنید

alavi71
25-08-2012, 22:12
کسی میدونه چطوری از دانشگاه آزاد انصراف میدن
ممنون مرسی راهنماییم کنید

سلام دوست من به امور اموزشی واحدتون مراجعه کنید.
فقط مطمئن باشید که در صورت انصراف مشمول خدمت سربازی (اگر مرد هستید ) نباشید .....

پیروز باشید

Mahdi/s
25-08-2012, 22:20
سلام دوستان
ترم 2 رو گند زدم بهش رفت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فقط 10 واحد پاس کردم با معدل16.5خواستم بدونم واس ترم 3 ک چند روز دیگه انتخاب واحدشه محدودیت دارم؟یعنی میتونم 24 واحد بگیرم؟ســلام.....نه متاسفانه 24 واحد براي معدل بالاي 17 هست...نهايتا"20 واحد ميتوني برداري.

دوترم قبلی همش درس حذف کردم الان خیلی عقبم ولی میخوام جبران کنم ی سوال داشتم.مثلاریاضی2پیش نیازش ریاضی 1 هست ایگه من یه ترم ریاضی1رو بگیرم و حذفش کنم میتونم ترم بعدی هردو رو باهم بگیرم؟
چون یکی از بچه ها شیمی الی گرفته بود و حذفش کرده بود ولی ترم بعد ازش رو گرفت.
ممنون میشم کمک کنید دروس همنيازي به برنامه ريزي خود دانشگاهتون برميگرده كه درسي كه پيش نياز درس ديگه اس رو ميشه همنياز كرد يا نه..از توي چارت هم ميتوني ببيني....اما زماني كه شما درسي كه پيش نياز درس ديگه هست رو افتاده باشيد يا حذف كرده باشيد ميتوني ترم بعد اش همنياز كني....

sansa
26-08-2012, 21:09
دوستان یه چیزی برام عجیب بود چرا زمان کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد و سراسری تو یه روز بودش ؟ (هیچ سالی این جوری نبودش)

و امسال کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد غیر از شهریور ماه توی دی ماه برای ورودی بهمن دیگه آزمون نداره امسال؟ هر سال داشت ها ؟

ما که به کنکور شهریور نمیرسیم خدا کنه دی هم آزمون بزاره

منم همین مشکل رو دارم کسی میدونه اا بهمن ماه هم ورودی میگیره ؟

hamid_diablo
27-08-2012, 19:24
سلام

من دانشجوی پیام نورم .رشته مهندسی نرم افزار

تا الان 85 واحد پاس کردم و میخوام از پیام نور به خاطر مسئله ای که برام پیش اومد انصراف بدم.اونجا بهم مدرک کاردانی میدن

میخواستم بپرسم میتونم برای کارشناسی بیام آزاد؟

در ضمن تقریبا نزدیک 70 واحدم نمره هام پائین 12 خست.امکان داره تطبیق بخوره یا اینکه باید دوباره پاسشون کنم؟

sadeghbb
27-08-2012, 22:09
دوستان من الان ترم 3 رشته شیمی گاز هستم...
امسال باز کنکور دادم برا تغییر رشته !

میتونم معادل سازی کنم اون درس هایی رو که تو این دانشگاه پاس کردم رو دانشگاه جدید ؟!

الان زدم نرم افزار...

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید...

alavi71
27-08-2012, 22:21
دوستان من الان ترم 3 رشته شیمی گاز هستم...
امسال باز کنکور دادم برا تغییر رشته !

میتونم معادل سازی کنم اون درس هایی رو که تو این دانشگاه پاس کردم رو دانشگاه جدید ؟!

الان زدم نرم افزار...

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید...

سلام دوست من

اگر محتواي آموزشي دروس گذرانده شده، حداقل 80 درصد با محتواي دروس مشابه در رشته جديد مطابقت داشته باشد. ونمره های هر یک از دروس کمتر از 12 نباشد این امکان هست

موفق باشید

masoud93
29-08-2012, 21:44
سلام.
من کاردانی میخونم ، 3 ترم مشروط شدم (دانشگاه ازاد)
الان منو اخراج میکنن یا نه ؟
برم کدوم قسمت دانشگاه در این مورد باهاشون صحبت کنم ؟

Royce
30-08-2012, 00:09
سلام

دوستان کسی میدونه کاردانی رشته کامپیوتر حدودا ترمی چقدر در میاد ؟

emzamani
01-09-2012, 10:33
با سلام واقعا ممنون ميشم بگين چطور ميشه كنكور ازاد داروسازي قبول شد چه منابعي رو استفاده كنيم و اينكه سطح كدوم درسها با سراسري فرق داره مثلا شنيدم عمومي ها سخت تره و اختصاصي ها راحت تر؟
من ليسانس صنايع هستم و به هزاران دليل مي خام حتما داروسازي بخونم با توجه به اينكه متاهلم و خيلي فرصت مثل كنكوري ها ندارم فكر مي كنم ازاد راحت تر بتونم قبول شم امسال سراسري شركت كردم با وجود اينكه درصدهام خوب بود ولي رتبم اصلا خوب نبود از فكر سراسري كلا اومدم بيرون چون فرصت كلاس رفتن ندارم به خصوص براي رياضي و فيزيك مي دونم ازاد هم خيلي سخته قبول شدنش ولي با شرايط من تو خونه راحتتر ميشه براي ازاد خوند خواهش ميكنم راهنمايي كنيد امسال ميانگين عمومي هاي سراسري 60 بود و زيست هم 50 زدم شيمي هم 40

masoud heydari
02-09-2012, 15:50
با سلام واقعا ممنون ميشم بگين چطور ميشه كنكور ازاد داروسازي قبول شد چه منابعي رو استفاده كنيم و اينكه سطح كدوم درسها با سراسري فرق داره مثلا شنيدم عمومي ها سخت تره و اختصاصي ها راحت تر؟
من ليسانس صنايع هستم و به هزاران دليل مي خام حتما داروسازي بخونم با توجه به اينكه متاهلم و خيلي فرصت مثل كنكوري ها ندارم فكر مي كنم ازاد راحت تر بتونم قبول شم امسال سراسري شركت كردم با وجود اينكه درصدهام خوب بود ولي رتبم اصلا خوب نبود از فكر سراسري كلا اومدم بيرون چون فرصت كلاس رفتن ندارم به خصوص براي رياضي و فيزيك مي دونم ازاد هم خيلي سخته قبول شدنش ولي با شرايط من تو خونه راحتتر ميشه براي ازاد خوند خواهش ميكنم راهنمايي كنيد امسال ميانگين عمومي هاي سراسري 60 بود و زيست هم 50 زدم شيمي هم 40
اونطور که فکر میکنید در اومد در آزاد در رشته دارو سازی ساده نیست طبق آمار سال 90 آخرین فرد قبول شده در داروسازی تراز 7049 داشته و اگه حداقل بخوای تراز 7100 بیاری باید درصد دروست مثل این درصدا باشه:
ادبیات 80
عربی 80
معارف 93.4
زبان 61.7
ریاضی 63.4
فیزیک 86.7
زیست 65.8
شیمی 68
و شما برای انتخاب دانشگاه فقط یک انتخاب دارید و اونم علوم دارویی تهران و این یک انتخاب کار شمارو کمی سخت میکنه

شما اگه کتاب هارو کامل بخونی امکان قبولی دارید و کنکور چند سال اخیر رو بعد عید شروع به جواب دادن بکنید
و در کنکور آزاد درس ریاضی سخت تر از سراسری هست و بقیه درس ها ساده ترند

bixbox
02-09-2012, 15:58
هزینه انصراف دانشگاه ازاد کارشناسی پیوسته چقدره؟؟؟؟؟

MeMri
02-09-2012, 18:39
سلام.

دانشگاه آزاد کسی رو اخراج نمی کنه :31: کدوم بخش رو یادم نیست اما با بخش آموزش صحبت کنید ، میگن برید با بخش فلان صحبت کنید (‌در واقع تعهد بدید که دیگه مشروط نمی شید)

MeMri
02-09-2012, 18:41
سلام.

دانشگاه آزاد کسی رو اخراج نمی کنه :31: کدوم بخش رو یادم نیست اما با بخش آموزش صحبت کنید ، میگن برید با بخش فلان صحبت کنید (‌در واقع تعهد بدید که دیگه مشروط نمی شید)

gozine2
02-09-2012, 23:23
جواب کنکور ازاد کارشناسی ها با پزشکی کی میاد؟

masoud heydari
03-09-2012, 09:59
جواب کنکور ازاد کارشناسی ها با پزشکی کی میاد؟
اونطور که گفتن 17 شهریور
اما امکان داره یکی دوروز زودتر هم بدن

optis2005
03-09-2012, 20:25
دوستان من معادلات رو ترم قبل افتادم
این ترم میتونم بدون اینکه بردارمش مدار1 که همنیازشه بردارم؟

zeux
04-09-2012, 03:08
سلام دوستان. رشته ی مهندسی شیمی میخونم الان ترم سوم - اغاز مهر ماه - هستم میخواستم به مکانیک تغییر رشته بدم و گویا حتما باید دوباره کنکور بدم . سال قبل کنکور شرکت نکردم الان مجبورم 2 ترم دیگه بخونم تا وقت کنکور برسه . اما واحد هام با مکانیک یکی نیست - برای تطبیق واحد - نمیدونم این دو ترم چه درسهایی بردارم. میخواستم بدونم اگه رشته ی شیمی رو ادامه بدم و در کارشناسی ارشد کنکور مکانیک شرکت کنم کار عقلانه ی یا نه ؟ راه دیگه ی پیشنهاد میدین؟

MILAD MGH
04-09-2012, 09:19
سلام
من الان انتخاب واحد دارم ولی چون ترم پیش مشروط شدم (یکی از نمره ها هنوز نیومده بود) نمیتونم بیشتر از 14واحد بردارم.
ولی نمره زبان از ترم پیش تازه اومده و اگه بره تو کارنامه معدلم رو میاره بالا.

حالا باید چیکار کنم؟
منتظر باشم تا نمره بره تو کارنامه و توی حذف و اضافه بقیه واحد ها روبردارم؟

Mahdi/s
04-09-2012, 13:41
ســلام...

دوستان من معادلات رو ترم قبل افتادم
این ترم میتونم بدون اینکه بردارمش مدار1 که همنیازشه بردارم؟ مدار رو ميتونيد برداريد....بدون برداشتم معادلات....فقط يه نكته ميمونه كه برميگرده به برنامه ريزي مدير گروهتون...بعضي از دانشگاه ها تا 2ترم به شما اجازه ميدن كه درس پايه رو برنداري و پيش نيازاش رو برداري....يعني شما اين ترم معادلات رو پاس نكني....مدار رو برداري و پاس كني....ترم بعد حتما بايد معادلات رو برداري و پاسش كني...اگه نكني مدار ات هم حذف ميشه....دانشگاه ما اينطوريه اما شنيدم واحد هاي ديگه به اين صورت نيست..بايد از آموزش بپرسي.....

برای تطبیق واحد - نمیدونم این دو ترم چه درسهایی بردارم. میخواستم بدونم اگه رشته ی شیمی رو ادامه بدم و در کارشناسی ارشد کنکور مکانیک شرکت کنم کار عقلانه ی یا نه ؟ راه دیگه ی پیشنهاد میدین؟ اگر ميخواييد شيمي رو تا دو ترم ادامه بديد....چارت درسي مكانيك هم بگيريد با چارت درسي خودتون مقايسه كنيد....من زياد با درس هاي شيمي آشنايي ندارم....اما تمامي مهندسي ها تا 2سال اول شامل دروس پايه ميشه....شما ميتونيد رياضي 1و2.رو برداريد....اگر استاتيك داريد برداريد....نميدونم معادلات يا محاسبات هم داريد يا نه...مكانيك داره....اگر داريد ميتونيد برداريد...زبان عمومي ميتونيد برداريد....فقط بايد حواستون باشه نمراتتون بالاي 12 بشه تا تطبيق بدن...

حالا باید چیکار کنم؟
منتظر باشم تا نمره بره تو کارنامه و توی حذف و اضافه بقیه واحد ها روبردارم؟ متاسفانه كاري نميتونيد بكنيد تا صبر كنيد نمرتون بياد..و چون شما تنها نيستيد دوستان ديگه هم اين مشكل شما رو دارن توي دانشگاه بهتون سخت نميگيرن حتي اگه بعد از حذف و اضافه هم بشه مسئول آموزش براتون واحد برميداره....اما نگران نباش تا قبل حذف و اضافه نمرتون مياد..

zeux
04-09-2012, 14:42
اگر ميخواييد شيمي رو تا دو ترم ادامه بديد....چارت درسي مكانيك هم بگيريد با چارت درسي خودتون مقايسه كنيد....من زياد با درس هاي شيمي آشنايي ندارم....اما تمامي مهندسي ها تا 2سال اول شامل دروس پايه ميشه....شما ميتونيد رياضي 1و2.رو برداريد....اگر استاتيك داريد برداريد....نميدونم معادلات يا محاسبات هم داريد يا نه...مكانيك داره....اگر داريد ميتونيد برداريد...زبان عمومي ميتونيد برداريد....فقط بايد حواستون باشه نمراتتون بالاي 12 بشه تا تطبيق بدن...

با تشکر. همه درسهای که مشترک هستن طی دو ترم پاس کردم الان فقط معادلات دیفرانسیل و محاسبات عددی مونده. استاتیک و مکانیک سیالات 1 و 2 هم داریم اما سر فصلهاش با مکانیک فرق داره با کارشناس گروه مکانیک صحبت کردم، هیچ درسی نمونده که پاس بکنم دیگه :| :( الان همه ی واحدهای که پاس کردم بیشترشون زیر 12 هستن :( بدبخت شدم رفت!
میخواستم ببینم میتونم برای کارشناسی ارشد مکانیک شرکت بکنم ؟آیا میشه ؟ شما راه حلی دارین برای من ؟

Memonex
04-09-2012, 17:28
با سلام خدمت دوستان عزیز،

من ترم پیش (خرداد) ترم آخر بودم و حالا همه نمرات این ترم مثل پروِژه و کارآموزی هم چندروز پیش اومد. حالا میخواستم بعد از تسویه شهریه و صندوق رفاه برا فارغ التحصیلی اقدام کنم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کرد، پیش کی برم و چه مراحلی رو باید طی کنیم. ضمنا مشکل سربازی ندارم چون معافیت هست و موقع ثبت نام به دانشگاه داده بودم.

لطفا یکی از دوستان که ترجیحا خودش تجربش رو داشته کامل از اول توضیح بده که من از روی اون برم جلو که یه وقت وسطش مشکل اداری آدم گیر نکنه یا تاخیر تو گرفتن گواهی و اصل مدرک بوجود نیاد. البته فکر میکنم هر دانشگاهی فرق میکنه ولی به هر حال میتونه راهنمای خوبی باشه.

ممنون...

pouyasony
04-09-2012, 18:09
این جواب کنکور کاردانی پیوسته کی میاد؟

Extreme-Forces
05-09-2012, 00:11
سلام.
دوستان كسي كه داره كارشناسي پيوسته ميخونه , قانوني چيزي هست كه وسط راه بتونه درس رو ول كنه ولي بهش مدرك كارداني بدن؟

avator20002000
06-09-2012, 02:07
جواب کنکور ازاد فردا(البته امروز چون شب بود نوشتم فردا)میادش به گفته ی اخبار شبکه ی دو
اینجا هم واسه نوشته یه چیزایی :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر سایت بالا نیومد از این استفاده کنید هر سال جواب داده:
78.109.199.222

نتایج صبح ساعت 11 گفته شده میاد ولی همیشه حداقل یه ساعت جلوتر تو سایته:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این قسمت هم برای کسی که می خواد لحظه ای از خبر با اطلاع بشه بدون چک کردن سایت(ماله پولداراس!:31:)

Greedy
06-09-2012, 08:52
جواب کنکور ازاد فردا(البته امروز چون شب بود نوشتم فردا)میادش به گفته ی اخبار شبکه ی دو
اینجا هم واسه نوشته یه چیزایی :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر سایت بالا نیومد از این استفاده کنید هر سال جواب داده:
78.109.199.222

نتایج صبح ساعت 11 گفته شده میاد ولی همیشه حداقل یه ساعت جلوتر تو سایته:

این قسمت هم برای کسی که می خواد لحظه ای از خبر با اطلاع بشه بدون چک کردن سایت(ماله پولداراس!:31:)

چطوری عزیز ؟
یادش بخیر پارسال منتظر نتایج بودیم
امسالم شرکت کردی شما ؟

ehsan_
06-09-2012, 09:19
سلام
نتایج دانشگاه ازاد اومد روی سایت
azmoon.com

p_p_k
06-09-2012, 11:03
سلام. بچه ها پاره وقت و تمام وقت چه فرقی میکنن با هم؟؟؟؟؟/

من یه رشترو هم پاره وقت قبول شدم و هم تمام وقت... ولی پاره وقته تا محل سکونتم نیم ساعت راهه ولی اون یکی نه.... حالا میخوام بدونم چه فرقی میکنن با هم که برم پاره وقت یا تمام وقت؟؟؟

بچه ها مدرکشون از نظر ارزش فرقی دارن؟؟؟؟

nahal93
06-09-2012, 12:23
منم قبول شدمــــ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پزشکی قشم!

ehsan_
06-09-2012, 13:17
منم قبول شدمــــ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پزشکی قشم!
پزشکی قشم انتخاب اولت بود؟
نمره کلت چند شده؟

hooooooman
06-09-2012, 13:21
دوستان نتایج کاردانی پیوسته کی میاد ؟؟؟؟؟

docomid
06-09-2012, 15:00
سلام دوستان من شماره داوطلبيم رو گم كردم با استفاده از راه دوم هم اصلا هيچ كارنامه اي باز نميشه و دكوريه به نظرتون راهي هست واسه ي بدست آوردن شماره ي داوطلبيم ؟ :13:

j2df
06-09-2012, 15:03
دوستان یه سوال من 3 ترم مجبور شدم حذف کنم
اخرش چی میشه؟
از هرکی پرسیدم جواب درستی نداد بهم

nahal93
06-09-2012, 15:34
پزشکی قشم انتخاب اولت بود؟
نمره کلت چند شده؟

آره انتخاب اول! تراز 6800 . میترسیدم جای دیگه بزنم نرسه .

mahsa a
06-09-2012, 18:33
بچه ها کسی میدونه سی دی پروژه ی کارشناسی رو که باید تحویل کتابخانه دانشگاه بدیم برای فارغ التحصیلی، مدیر گروه هم میتونه امضا کنه یا نه ؟

p_p_k
06-09-2012, 21:17

من یه رشترو هم پاره وقت قبول شدم و هم تمام وقت... ولی پاره وقته تا محل سکونتم نیم ساعت راهه ولی اون یکی نه.... حالا میخوام بدونم چه فرقی میکنن با هم که برم پاره وقت یا تمام وقت؟؟؟

بچه ها مدرکشون از نظر ارزش فرقی دارن؟؟؟؟

:40::10::31:

Mahdi/s
06-09-2012, 23:27
ســـلام.....

سلام.
دوستان كسي كه داره كارشناسي پيوسته ميخونه , قانوني چيزي هست كه وسط راه بتونه درس رو ول كنه ولي بهش مدرك كارداني بدن؟ قانون خاصي نداره.....شما اگه دروس كارداني رو پاس كرده باشي...به هردليلي نخواي ادامه بدي مدرك معادل رو ميدن....فقط به اين شرط كه شما دروس اصلي كارداني رو تمام و كمال پاس كرده باشي..بهترينش اينه كه سري به آموزش بزني و از دروست مطمئن بشي..ببيني چيزي كم و كسر نداري..بعد اقدام كن...

بچه ها مدرکشون از نظر ارزش فرقی دارن؟؟؟؟نه هيچ فرقي در ارزش مدرك و غيره نداره با اين فرق كه پاره وقت ميتوني بيشتر دانشگاه بموني.دقيق نميدونم ولي فكر ميكنم تمام وقت مثلا شما بايد توي 8 سال تموم كني...پاره وقت بيشتره شايد 10سال.....سالهاش رو نميدونم ولي مطمئنم پاره وقت زمان بيشتري ميتوني بزاري ..

Mahsa.so
07-09-2012, 00:39
كسي در مورد شيمي دارويي مي دونه؟؟ مي شه بعدش رفت دارو؟؟

eshghe abi
07-09-2012, 06:31
سلام.
خب تا نتایج سراسری بیاد بریم تو کار آزاد :31:
سه سوال داشتم که سومی مهمتره ، ممنون میشم کسانی که میدونن جواب بدن.

اول اینکه مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد از کی و تا کی هست؟

دوما اینکه این رتبه ی ما و رتبه آخرین فرد قبول شده که مینویسن جلوی هر رشته شهر تو آزمون آزاد رتبه ی ما تو چیه؟یعنی این عدد نشون دهنده رتبه ما بین چه جامعه آماری هست؟

سوم اینکه خیلیا برای آزمون آزاد ثبت نام میکنن و از بینشون خیلیا میرن سراسری که قبول شدن و در نتیجه برای ثبت نام تو آزاد نمیان و خب احتمالا جای زیادی خالی بشه.درسته؟ اگه فرق رتبه ما با آخرین رتبه قبولی زیاد نباشه و به خاطر همین اختلاف تو انتخاب دوم قبول بشیم میتونیم بریم جای خالی کسانی که نرفتن تو انتخاب اول ما رو پر کنیم؟این تکمیل ظرفیت که میگن همینه؟شرایط خاصی داره؟کی شروع میشه؟این موردی که توضیح دادم امکانش هست برای کسی که تو انتخاب دوم قبول شده (منظورم از قبول شده اینه که الان اسم من برای انتخاب دوم ثبت شده و میخوام برم جای خالی نفرات توی انتخاب اولو پر کنم، آخه مثل اینکه یه حالتی هست که اگه هیچکدومو قبول نشیم تو یه مهلتی میشه دوباره انتخاب رشته کرد)؟چه راهی پیشنهاد میدید؟

مرسی.

p30v
07-09-2012, 09:46

اخرین تراز قبولی تو پزشکی قشم چند بود؟

lordfarid
07-09-2012, 10:41
6200 آخرین ترازه . 128 نفر قبول شدن ولی کلا 50 نفر میگیرن .
البته مثلا 6600 رتبه 35 هست شما حساب کن فوقش تا 6500 یا 6400 50 نفر قبولی قطعی تموم میشن . بقیش قبولی ذخیره ان . که اگه از 50 نفر اولی نیومدن از اونا ثبت نام میکنن که اگه باز از این 128 نفر نیومدن میره برای تکمیل ظرفیت که فکر نکنم برسه .

قبولی دخیره ها هم برن ثبت نام میکنن فقط تعهد میگیرن اگه 50 نفر قطعی همشون اومدن ثبت نام کردن، ثبت نام شما از بین میره . اگه نیومدنم که هیچی برو حالشو ببر

فکر نکنم ولی از 50 تای اول همشون برن .فوقش 20 نفر بیشتر نمیرن . همه میگن وایسم برای جای نزدیک تر. قشم ماشالا هم دوره هم با گرمای جهنم فاصله ی زیادی نداره .

kratos vs gods
07-09-2012, 11:15
قضیه اینکه برای ترم اول و اخر وام بلند مدت نمیدن چیه من ترم 7 هستم میتونم وام بگیرم؟

ehsan_
07-09-2012, 11:18

اونهایی که انتخاب دومشون بوده زده تراز آخرین نفر قبول شده 7098 ! توی کارنامه شما تراز اخرین نفر قبول شده رو چند زده؟

lordfarid
07-09-2012, 11:21
6200 عزیزم قشم آخرین نفر قبولیه تو کارنامه زده
من که میگم این 7000 به بالا ها نمیان قشم ی

Ssarshar
07-09-2012, 12:59
یه سوال فوری داشتم

سلام دوستان ، من فقط ده نفر زیر حد نصاب قبولی دانشگاه آزاد ( اولویت اولم ) هستم ، آیا میتونم رزرو کنم و امیدوار باشم در صورت عدم تکمیل ظرفیت اون اولویت من رو هم قبول کنن ؟

ممنون

ehsan_
07-09-2012, 17:09
یه سوال فوری داشتم

سلام دوستان ، من فقط ده نفر زیر حد نصاب قبولی دانشگاه آزاد ( اولویت اولم ) هستم ، آیا میتونم رزرو کنم و امیدوار باشم در صورت عدم تکمیل ظرفیت اون اولویت من رو هم قبول کنن ؟

ممنون

اول بگم اینی که می گم حتما جواب درست نیست ولی:
تا اونجا که می دونم اون نفراتی که به عنوان قبولی اعلام می شن خودشون جزء تکمیل ظزفیت هستن
مثلا پزشکی نجف آباد زده توی دفترجه پذیرش 70 نفر ولی توی کارنامه 195 نفر رو قبول کردن که فکر می کنم حدود 3 برابر ظرفیت اعلام قبول کردن و حتما همه 195 اعلام شده قبول حتمی نیستن

شما هم مثلا اگه رتبت شده مثلا شده 205 اگه چیزی که گفتم درست باشه دیگه جزء ذخیره ها نیستید

ehsan_
07-09-2012, 17:13
6200 عزیزم قشم آخرین نفر قبولیه تو کارنامه زده
من که میگم این 7000 به بالا ها نمیان قشم ی
اینکه می گی مال پارساله یا امسال؟
مثلا دوست من انتخاب دومم قشم بوده ترازشم 6600 هست ولی قبول نشده و زده اخرین نفر قبول شده ترازش 7098 ! بین الملل قشم

p30v
07-09-2012, 17:38
ترم یک رو به هیچ وجه نمی شه خودمون واحد برداریم؟
می شه برای 2 ترم اول همه عمومیا رو برداریم ؟
از ازاد به دولتی هیچ رقمه تطبیق واحد نمی دن؟

lordfarid
07-09-2012, 19:33
مثلا دوست من انتخاب دومم قشم بوده ترازشم 6600 هست ولی قبول نشده و زده اخرین نفر قبول شده ترازش 7098 ! بین الملل قشم

برای انتخاب دوم 7000 میخواد . برای انتخاب اول تا 128 تا با ذخیره ها 6200 . اما اینا قبول نمیشن . 50 نفر میگیره . که تا 6500 قبولی قطعی شدن . و بقیه ذخیره هستند . اگه نیان از قطعی ها میره برای ذخیره ها و خیلی از قطعیا نمیان شاید 10 20 تا قطعیا برن . برا همین خیلی از ذخیره ها قبولی قطعی میشن تو تکمیل ظرفیت .
و یک سری دیگه ذخیره هم تو دی ماه قبول میشن . اگه کلا تو ذخیره هم نیست دوستت ممکنه تو دی زنگ بزنن برای کیش بخوانش .

eshghe abi
07-09-2012, 21:24
سلام.
خب تا نتایج سراسری بیاد بریم تو کار آزاد :31:
سه سوال داشتم که سومی مهمتره ، ممنون میشم کسانی که میدونن جواب بدن.

اول اینکه مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد از کی و تا کی هست؟

دوما اینکه این رتبه ی ما و رتبه آخرین فرد قبول شده که مینویسن جلوی هر رشته شهر تو آزمون آزاد رتبه ی ما تو چیه؟یعنی این عدد نشون دهنده رتبه ما بین چه جامعه آماری هست؟

سوم اینکه خیلیا برای آزمون آزاد ثبت نام میکنن و از بینشون خیلیا میرن سراسری که قبول شدن و در نتیجه برای ثبت نام تو آزاد نمیان و خب احتمالا جای زیادی خالی بشه.درسته؟ اگه فرق رتبه ما با آخرین رتبه قبولی زیاد نباشه و به خاطر همین اختلاف تو انتخاب دوم قبول بشیم میتونیم بریم جای خالی کسانی که نرفتن تو انتخاب اول ما رو پر کنیم؟این تکمیل ظرفیت که میگن همینه؟شرایط خاصی داره؟کی شروع میشه؟این موردی که توضیح دادم امکانش هست برای کسی که تو انتخاب دوم قبول شده (منظورم از قبول شده اینه که الان اسم من برای انتخاب دوم ثبت شده و میخوام برم جای خالی نفرات توی انتخاب اولو پر کنم، آخه مثل اینکه یه حالتی هست که اگه هیچکدومو قبول نشیم تو یه مهلتی میشه دوباره انتخاب رشته کرد)؟چه راهی پیشنهاد میدید؟

مرسی.

کسی نبود؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آناهيت
08-09-2012, 10:49
سلام. اول اينكه احتمالا ثبت نام آزاد همزمان با سراسريه. يعني 25 تا 30 شهريور. هر رتبه اي كه مينويسن مربوط به همون رشته ميشه. يعني بين كسايي كه براي اون رشته امتحان دادن. تكميل ظرفيت ازاد رو خود مركز آزمون اعلام ميكنه. نياز به اقدامي نيست. خودشون 10 مهر روي سايت ميذارن اسم كسايي رو كه براي تكميل ظرفيت قبول شدن. اگر اونايي كه الان قبول شدن نرن براي ثبت نام جاشون خالي ميشه براي اونايي كه قبول نشدن. ربطي هم به انتخاب دوم نداره. خودشون براي انتخاب اول شركتت ميدن. بايد فقط منتظر باشي و دعا كني.
من راجع به انتخاب رشته مجدد شنيده بودم كه وسط سال تحصيلي گذشته انجام شد. ولي فكر نمكينم دوباره بشه انتخاب رشته كرد. راستي تكميل ظرفيتم تا حدودا 50 نفر اختلاف رو ميشه اميدوار بود. البته بازم به رشته بستگي داره. هر روز سايت آزاد رو چك كن. همه ي خبرا اونجاست. موفق باشي.

eshghe abi
08-09-2012, 11:00
سلام. اول اينكه احتمالا ثبت نام آزاد همزمان با سراسريه. يعني 25 تا 30 شهريور. هر رتبه اي كه مينويسن مربوط به همون رشته ميشه. يعني بين كسايي كه براي اون رشته امتحان دادن. تكميل ظرفيت ازاد رو خود مركز آزمون اعلام ميكنه. نياز به اقدامي نيست. خودشون 10 مهر روي سايت ميذارن اسم كسايي رو كه براي تكميل ظرفيت قبول شدن. اگر اونايي كه الان قبول شدن نرن براي ثبت نام جاشون خالي ميشه براي اونايي كه قبول نشدن. ربطي هم به انتخاب دوم نداره. خودشون براي انتخاب اول شركتت ميدن. بايد فقط منتظر باشي و دعا كني.
من راجع به انتخاب رشته مجدد شنيده بودم كه وسط سال تحصيلي گذشته انجام شد. ولي فكر نمكينم دوباره بشه انتخاب رشته كرد. راستي تكميل ظرفيتم تا حدودا 50 نفر اختلاف رو ميشه اميدوار بود. البته بازم به رشته بستگي داره. هر روز سايت آزاد رو چك كن. همه ي خبرا اونجاست. موفق باشي.
سلام.
رشته یا رشته شهر؟
درست متوجه نشدم ، الان آخرین رتبه قبولی مکانیک آزاد مشهد 449 یعنی 449 نفر قبول شدن؟: دی
خب ده مهر که دیگه کلاسا شروع شده و باید ثبت نام کرده باشیم، ما چجوری تکلیفمونو بدونیم اگه تو تکمیل ظرفیت قبول نشدیم که کلا دانشگاه میپره؟یعنی نباید ثبت نام کنیم تا مثلا ده مهر به امید تکمیل ظرفیت؟یا اینکه تو اولویت دوم آزاد یا مثلا دانشگاه های سراسری ثبت نام میکنیم اگه قبول شدیم منتقل میشیم اولویت اول آزاد؟

راستی شرایط مهمان شدن یا انتقالی یا ... برای پسرا تو آزاد سخته واسه شهر خودم (مشهد)؟
مهمان شدن با انتقالی چه فرقی داره؟مهمان شدن محدودیت داره که چند ترم باشه؟

ممنون از پاسختون

nahal93
08-09-2012, 13:06
كسي در مورد شيمي دارويي مي دونه؟؟ مي شه بعدش رفت دارو؟؟

اگه منظورتون داروسازیه که نمیشه همچین چیزی.یعنی واسه فوق لیسانس من نشنیدم بشه دارو خوند.ولی مثل اینکه میشه برای تخصص داروسازی شرکت کرد و امتحان داد (با سایر دانشجوهای دارو)

nahal93
08-09-2012, 13:08

امسال هم 6200 بوده. احتمالا نیمه دوم از کیش بهش اطلاع میدن.البته من تا اینجا میدونم که پارسال به 6800 به بالا sms دادن واسه قبولی.شاید امسال پایینتر بیاد

eshghe abi
09-09-2012, 04:04
سلام.
رشته یا رشته شهر؟
درست متوجه نشدم ، الان آخرین رتبه قبولی مکانیک آزاد مشهد 449 یعنی 449 نفر قبول شدن؟: دی
خب ده مهر که دیگه کلاسا شروع شده و باید ثبت نام کرده باشیم، ما چجوری تکلیفمونو بدونیم اگه تو تکمیل ظرفیت قبول نشدیم که کلا دانشگاه میپره؟یعنی نباید ثبت نام کنیم تا مثلا ده مهر به امید تکمیل ظرفیت؟یا اینکه تو اولویت دوم آزاد یا مثلا دانشگاه های سراسری ثبت نام میکنیم اگه قبول شدیم منتقل میشیم اولویت اول آزاد؟

راستی شرایط مهمان شدن یا انتقالی یا ... برای پسرا تو آزاد سخته واسه شهر خودم (مشهد)؟

ممنون از پاسختون

کسی نیست؟ :31:

hooooooman
09-09-2012, 10:36
دوستان برای ثبت نام دانشگاه آزاد چند روز وقت داریم
امروز نتایچ کاردانی پیوسته اومد
منم قبول شدم
الان باید چی کار کنم ؟؟؟

nahal93
09-09-2012, 13:03
سلام.
رشته یا رشته شهر؟

ممنون از پاسختون

سلام . اگر آخرین رتبه قبولی مکانیک مشهد 449 بوده پس 449 نفر قبول شدن البته میدونین که ظرفیت مکانیک 50 نفره پس از نفر 50 به بعد احتمالا ذخیره هستن و قطعی نیستن .

شما اگه الان توی سراسری رشته دیگه ای قبول شدی و خواستی بری مانعی برای تکمیل ظرفیت نیست.

رشته ای رو که فعلا قبول شدی ، شروع میکنی و برای تکمیل ظرفیت هم شرکت میکنی بعدش اگه تا مهر ماه اسمت اعلام شد واسه تکمیل میتونی بری ثبت نام .

البته آزاد رو مطمئن نیستم که بشه اینکارو کرد تا الان که گفته شده فقط مردودین حق شرکت در تکمیل دارن .

ولی دوست من پارسال آزاد دامپزشکی گرمسار میخوند که اسفند ماه پزشکی یه جا دیگه قبول شد(بهش اس ام اس زده بودن)

فرق مهمان با انتقالی اینه که خب وقتی انتقالی میگیری واسه همیشه میری همون شهری که انتخاب کردی دیگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مهمان محدوده و قانونیش 2 ترمه(بجز تابستون) ولی بیشتر هم میشه . اگه موافقت شورا باشه تا آخر می تونی مهمون باشی!

آخر هم اینکه اگه یه پارتی کلفت داشته باشی هیچ چیزی واسه آزاد سخت نیست!

POUYOL
09-09-2012, 17:26
سلام

من حدودا دو سال که در بخش اموزش عالی این سایت فعالیت میکنم ولی چند ماه است که به خاطر کنکور ریاضی 91 نتونستم بیام تو سایت و بعد کنکور هم زیاد وقت نکردم.خوشحالم که دوباره در خدمت دوستان هستم.نتایج دولتی هم که پس فردا میاد ولی خدارو شکر دیروز نتایج دانشگاه ازاد اومد و من هم خوشبختانه قبول شدم.هرچند دانشگاه ازاد نجف اباد بهترین دانشگاه ازاد استان اصفهانه و جزو بهترین دانشگاه های ازاد کشوره و استادای خیلی خوبی (بعضی هاشون استادای دانشکده فنی مهندسی صنعتی اصفهانن) داره ولی دوست دارم دولتی قبول شم .اگه اصفهان هم قبول نشم مهم نیست ،به هرحال دانشگاه دولتی یه چیز دیگه است و به ازاد باید ترجیح داد.در کنکور زبان هم رتبه ام شد 1400 منطقه 1 شد و به احتمال زیاد دانشگاه اصفهان مترجمی قبول می شدم ولی هرکی رسید گفت مهندسی خیلی بهتره.امیدوارم پشیمون نشم.

کارنامه ام رو میزارم شاید به درد داوطلبان 92 بخوره.از شما هم میخوام کارنامه تون در صورت تمایل قرار بدید چون به درد داوطلبان سال بعد میخوره.مثلا بدونند با چه درصد هایی چه ترازی میشه اورد.

مهندسی عمران /واحد نجف اباد

سهمیه عادی

زبان وادبيات فارسي 78.4

زبان عربي

100

بينش ديني
80

زبان خارجه
100

رياضيات
45.9

فيزيك مكانيك
73.4

شيمي

60

نمره کل ( تراز ) 7081

رتبه 24

رتبه اخرین نفر قبول شده 181

تراز اخرین نفر قبول شده 6380

lil0
09-09-2012, 19:18
چقدر بد كه من اين دانشگاه آزاد رو دست كم گرفتم

بعده كنكور اصلا فكر نميكردم رتبم 5000 بشه...اصن نميخواستم برم امتحانشو بدم آزاد رو....اون يه هفته ي مونده به آزاد كه هيچي نخوندم هيچ.........سره آزمون هم خيلي بي حوصله به سوالا جواب ميدادم
آخرش هم 20 دقيقه زود تر پا شدم اومدم بيرون...

با اينكه انتخاب اول قبول شدم ولي حـــــــــيف.....

meshkiposh2200
10-09-2012, 00:11
دوستان برای ثبت نام دانشگاه آزاد چند روز وقت داریم
امروز نتایچ کاردانی پیوسته اومد
منم قبول شدم
الان باید چی کار کنم ؟؟؟

دوستان سلام.من نیز سوالات بالا را دارم و اینکه کسی میدونه معنیه اینها چیه توی کارنامه
نمره کل:5308
رتبه اخرین نفر انتخاب اول 74
نمره اخرین نفر انتخاب اول 3451

eshghe abi
10-09-2012, 01:04
سلام . اگر آخرین رتبه قبولی مکانیک مشهد 449 بوده پس 449 نفر قبول شدن البته میدونین که ظرفیت مکانیک 50 نفره پس از نفر 50 به بعد احتمالا ذخیره هستن و قطعی نیستن .

شما اگه الان توی سراسری رشته دیگه ای قبول شدی و خواستی بری مانعی برای تکمیل ظرفیت نیست.

رشته ای رو که فعلا قبول شدی ، شروع میکنی و برای تکمیل ظرفیت هم شرکت میکنی بعدش اگه تا مهر ماه اسمت اعلام شد واسه تکمیل میتونی بری ثبت نام .

البته آزاد رو مطمئن نیستم که بشه اینکارو کرد تا الان که گفته شده فقط مردودین حق شرکت در تکمیل دارن .

ولی دوست من پارسال آزاد دامپزشکی گرمسار میخوند که اسفند ماه پزشکی یه جا دیگه قبول شد(بهش اس ام اس زده بودن)

فرق مهمان با انتقالی اینه که خب وقتی انتقالی میگیری واسه همیشه میری همون شهری که انتخاب کردی دیگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مهمان محدوده و قانونیش 2 ترمه(بجز تابستون) ولی بیشتر هم میشه . اگه موافقت شورا باشه تا آخر می تونی مهمون باشی!

آخر هم اینکه اگه یه پارتی کلفت داشته باشی هیچ چیزی واسه آزاد سخت نیست!

خب این طوری که الان مثلا اگه 50 نفر از اینا برن نفر 51 هم که اسمش قبول در اومده بعد به امید آزاد ، سراسری های بد رو مثلا غیرانتفاعی یا ... رو ول کنه بعد میره آزاد ثبت نامش نمیکنن؟مگه تعهدی نیست وقتی اسمشو زده قبول ثبت نام شه؟:31: یعنی من به همین انتخاب دوم هم امید نداشته باشم؟:31:
همین رشته ای که آزاد قبول شدم هم میتونم سراسری برم دیگه؟منظورتون کلا سراسری بود دیگه؟خب بعد باید انصرف بدیم بریم آزاد ثبت نام؟واسه نظام وظیفه مشکل پیش نمیاد برای مشمولین؟
این تکمیل ظرفیت رو باید وقتی اعلام شد ثبت نام کرد برای بررسی یا خودشون اتومات شرکتمون میدن؟
لازم نیست در کنار سراسری که ثبت نام کردیم انتخاب دوم آزادو هم ثبت نام کنیم تا تکمیل ظرفیت شرکت داده بشیم؟همون سراسری کافیه؟
این جوری که اونی که 50 تا با انتخاب اول فاصله داره نمیره اونی که مردود شده میره :31:
پارتی نداشته باشیم مهمانی سخته؟:31:

eshghe abi
10-09-2012, 01:09
دوستان سلام.من نیز سوالات بالا را دارم و اینکه کسی میدونه معنیه اینها چیه توی کارنامه
نمره کل:5308
رتبه اخرین نفر انتخاب اول 74
نمره اخرین نفر انتخاب اول 3451

چند پست بالاتر nahal93 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در جواب من گفتند:

اگر آخرین رتبه قبولی مکانیک مشهد 449 بوده پس 449 نفر قبول شدن البته میدونین که ظرفیت مکانیک 50 نفره پس از نفر 50 به بعد احتمالا ذخیره هستن و قطعی نیستن .
در مورد ثبت نام ارجاعتون میدم به خبرش تو ایسنا:

پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۰:۰۹
نقل قول:

رييس مركز آزمون دانشگاه آزاد از آغاز ثبت‌نام پذيرفته شدگان اين آزمون از 25 شهريور ماه خبر داد و افزود: داوطلبان مي‌توانند تا 30 شهريور براي ثبت‌نام به واحدهاي دانشگاهي محل پذيرش خود مراجعه كنند.

pmmcdvd
10-09-2012, 07:13
سلام دوستان
برای آزاد شما می تونین برین تو ؟
هنوز کامل نشده؟
من که واسه یکی از بچه هارو که بهم داد بزنم نمیره و میگه چنین کارنامه ای با این مشخصات موجود نیست
البته شماره داوطلبیش رو گم کرده و از مشخصات فردی میرم
نمیره که نمیره

آناهيت
10-09-2012, 10:15
سلام.بله. يعني الان449 نفرميتونن برن براي مهر ثبت نام كنن. 10 مهر وقتيتكميل ظرفيت اعلام كنن ميري ثبت نام ميكني ولي از بهمن ميري سر كلاس. ميشه نيمه دوم. يعني اون موقع كه اين 449 نفر دارن ترم دوم رو شروع ميكنن شما ترم اول رو شروع ميكني. هرجا قبول شدي ثبت نام كن تا تكميل ظرفيت بياد. اگر تكميل ظرفيت قبول شدي ميري از اون رشته اي كه ثبت نام كرده بودي انصراف ميدي و براي اون رشته اي كه تكميل ظرفيت قبول شدي ثبت نام ميكني. مهمان شدن موقته ولي انتقالي دائمه. مثلا مهمان ميشي براي 2 سال. يعني 4 ترم. يعني بعد از 4 ترم بايد برگردي دانشگاه خودت. من تا 2 سال مهمان رو خودم ديدم. ولي نميدونم سقفش دقيقا چقدره. امسال انتقالي ازاد خيلي راحت شده. شرايطش توي سايت آزاد هست. راحت ميشه بهانه جور كرد براي انتقالي. با يه كم دوندگي و استقامت(!!!) انتقالي ميدن. موفق باشي.

arash-king
10-09-2012, 12:09
سلام دوستان
کسی هست تو دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب درس بخونه ؟؟
من مترجمی زبان قبول شدم اونجا

faded
10-09-2012, 13:16
در مورد ثبت نام چه کار باید کرد؟

eshghe abi
11-09-2012, 08:44
سلام.بله. يعني الان449 نفرميتونن برن براي مهر ثبت نام كنن. 10 مهر وقتيتكميل ظرفيت اعلام كنن ميري ثبت نام ميكني ولي از بهمن ميري سر كلاس. ميشه نيمه دوم. يعني اون موقع كه اين 449 نفر دارن ترم دوم رو شروع ميكنن شما ترم اول رو شروع ميكني. هرجا قبول شدي ثبت نام كن تا تكميل ظرفيت بياد. اگر تكميل ظرفيت قبول شدي ميري از اون رشته اي كه ثبت نام كرده بودي انصراف ميدي و براي اون رشته اي كه تكميل ظرفيت قبول شدي ثبت نام ميكني. مهمان شدن موقته ولي انتقالي دائمه. مثلا مهمان ميشي براي 2 سال. يعني 4 ترم. يعني بعد از 4 ترم بايد برگردي دانشگاه خودت. من تا 2 سال مهمان رو خودم ديدم. ولي نميدونم سقفش دقيقا چقدره. امسال انتقالي ازاد خيلي راحت شده. شرايطش توي سايت آزاد هست. راحت ميشه بهانه جور كرد براي انتقالي. با يه كم دوندگي و استقامت(!!!) انتقالي ميدن. موفق باشي.

خب یعنی فقط همون سراسری رو ثبت نام کنم کافیه و قبل تکمیل ظرفیت لازم نیست علاوه بر سراسری توی اولویت دوم آزاد هم ثبت نام کنم؟به عبارت دیگه لازم نیست موقع تکمیل طرفیت حتما دانشجوی آزاد باشیم؟

این انتقالی برای مکانیک مشهد که کم طرفدار نداره هم راحت جور میشه؟این طور که همه مشهدیا میان :31: کجای سایت آزاده؟من این خبرو یافتم:
جزئیات انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد به محل زندگی/ شرایط مهمانی دختران

که نوشته:

تبصره 5:
این بخشنامه فقط یکبار برای متقاضیانی که تقاضای خود را از تاریخ پانزدهم تیر سال 1391 تسلیم کنند قابل بررسی است و شامل دانشجویان جدید الورود در مهر 1391 و بعد از آن نمی‌شود.

یعنی این قوانین راحت فکر کنم شامل حال ما نمیشه درسته؟:41:

خیلی ممنون.:11:

آناهيت
11-09-2012, 10:34
سلام. جواب سوال اولت : هر كدوم از رشته هارو كه ترجيح ميدي بخوني ثبت نام كن. ببين كدومو دوست داري. اوني كه سراسري قبول شدي يا انتخاب دوم ازاد. چون ممكنه تكميل ظرفيت قبول نشي. به اونجاشم فكركن كه شايد تكميل ظرفيت قبول نشي. اصلا لازم نيست دانشجوي آزاد باشي. چه جوري ميخواي جفتشو ثبت نام كني. آزاد ترم اول شهريه ي 2 ترم اول رو ميگيره ازت بعد ميزنه و تكميل ظرفيت قبول ميشي و اونجا ام بايد شهريه 2 ترم رو بدي. حيفه. ريسك نكن.
اين تبصره اي كه يافتي من اصلا منظورشو نفهميدم. چه جوري 15 تير 91 تقاضا بدن؟ اون موقع كه بچه ها اصلا كنكور آزاد رو ندادن. وقتي نتايج نيومده چه جوري تقاضا بدن؟!!! مسخره نيست يه كم؟ خب شما كه نميتوني سر كلاس نرفته انتقالي بگيري. بايد يكي دو ترم بري بهد درخواست بدي. در واقع دو ترم. ببين الان تو ورودي امسال هستي مثلا. بايد دو ترم بري تير سال بعد درخواست بدي براي انتقالي. يعني بايد يه سال غربت رو تحمل كني ديگه!!! چاره اي نيست.
اميدوارم تونسته باشم جواب سوالتو بدم. موفق باشي.

eshghe abi
11-09-2012, 11:00
سلام. جواب سوال اولت : هر كدوم از رشته هارو كه ترجيح ميدي بخوني ثبت نام كن. ببين كدومو دوست داري. اوني كه سراسري قبول شدي يا انتخاب دوم ازاد. چون ممكنه تكميل ظرفيت قبول نشي. به اونجاشم فكركن كه شايد تكميل ظرفيت قبول نشي. اصلا لازم نيست دانشجوي آزاد باشي. چه جوري ميخواي جفتشو ثبت نام كني. آزاد ترم اول شهريه ي 2 ترم اول رو ميگيره ازت بعد ميزنه و تكميل ظرفيت قبول ميشي و اونجا ام بايد شهريه 2 ترم رو بدي. حيفه. ريسك نكن.
اين تبصره اي كه يافتي من اصلا منظورشو نفهميدم. چه جوري 15 تير 91 تقاضا بدن؟ اون موقع كه بچه ها اصلا كنكور آزاد رو ندادن. وقتي نتايج نيومده چه جوري تقاضا بدن؟!!! مسخره نيست يه كم؟ خب شما كه نميتوني سر كلاس نرفته انتقالي بگيري. بايد يكي دو ترم بري بهد درخواست بدي. در واقع دو ترم. ببين الان تو ورودي امسال هستي مثلا. بايد دو ترم بري تير سال بعد درخواست بدي براي انتقالي. يعني بايد يه سال غربت رو تحمل كني ديگه!!! چاره اي نيست.
اميدوارم تونسته باشم جواب سوالتو بدم. موفق باشي.

نه خب اگه لازم نیس که دو جا ثبت نام نمیکنم گفتم بعد آزاد گیر نده باید ثبت نام میکردی تا بتونی تکمیل ظرفیت شرکت کنی :31:
ئه کاش میشد ، یه سال هم سخته : دی ولی بازم بهتر از هیچه.
آره خب ولی تهش نوشته:

شامل دانشجویان جدید الورود در مهر 1391 و بعد از آن نمی‌شود.
یعنی برای ما جدیدالورودا نگفته ، برای ورودی های سال های قبل گفته 15 تير 91 و برای ماها دیگه اجرا نمیشه :41: یعنی برداشتنش مثل اینکه :41: البته این طور که من از اون لینک خبری فهمیدم.اشتباهه؟چون مستقیم گفته "شامل دانشجویان جدید الورود در مهر 1391 و بعد از آن نمی‌شود."
تو سایت دانشگاه آزادم نفهمیدم کجاش نوشته.

ممنونم :11:

آناهيت
12-09-2012, 11:04
من همين چند هفته قبل توي سايت آزاد ديدم كه نوشته بود : آسان شدن انتقالي براي دانشجويان. الان كه يه قسمت سايت كار نميكنه كلا. جاهاي ديگه رو هم ديدم اما نبود. احتمالا برداشتن از روي سايت. نگران نباش. اينارو چك كن:
azmoon.net azmoon.com azmoon.org بالا خره يه چيزي اينجاها ميابي. براي انتقالي ميتوني بهانه ي تك فرزند بودن بياري(اگه هستي) يا تك والدي بودن يا شرايط خانوادگي يا مشكل مالي. يه بهانه بيار. حتما ميشه. اميدوارم بشه.:46:

ali_phd71
12-09-2012, 11:32
سلام
یکی از دوستام مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار دانشگاه ازاد خمینی شهر قبول شده میخواد بدونه شهریه هر ترمش چقدر در میاد؟
ممنون میشم اگه کسی میتونه کمک کنه

amir 777
12-09-2012, 12:51
دوستان قانون رزرو هنوز هست.؟

mohandes e ekhraji
12-09-2012, 15:20
سلام یکی از دوستانم دانشجوی دانشگاه آزاد تهران جنوب هستش و دو ترم متوالی مشروط شده...آیا اگر این ترم مشروط بشه اخراج میشه؟!چطور انتخاب واحد کنه که خطر مشروطی نداشته باشه....??

NEDAA65
12-09-2012, 15:54
سلام کسی میدونه تو ازاد چند ترم میشه مرخصی گرفت ؟ بعدش که تعداد مرخصی هات تمام شد از دانشگاه اخراج میشی یا میتونی ادامه بدی؟

brad pitt
12-09-2012, 16:24
سلام
ببخشید من 2 تا سوال داشتم :

ارشد آزاد اقتصاد شیراز قبول شدم

1. اگر کسی ترم اول رو مرخصی بگیره و ترم دوم رو بعد بیاد انصراف بده سال بعدش باز میتونه ارشد آزاد امتحان بده ؟

2.اگر کسی 1 یا 2 ترم مرخصی بگیره میتونه مشمول قانون رتبه اول ها بشه ؟(کلا چه کارشناسی چه ارشد )

ممنون ازتون

arash-king
12-09-2012, 20:22
دوستان من یه درس پیش دانشگاهی را افتادم و شهریور هم رفتم امتحان دادم ولی نمیدونم قبول بشم یا نه ! اگه قبول نشم یعنی دانشگاه بی دانشگاه ! حالا که من دانشگاه آزاد تهران جنوب قبول شدم واسه مهرماه میتونم ثبت نام کنم ؟؟؟؟ کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

NEDAA65
12-09-2012, 21:01
دوستان من یه درس پیش دانشگاهی را افتادم و شهریور هم رفتم امتحان دادم ولی نمیدونم قبول بشم یا نه ! اگه قبول نشم یعنی دانشگاه بی دانشگاه ! حالا که من دانشگاه آزاد تهران جنوب قبول شدم واسه مهرماه میتونم ثبت نام کنم ؟؟؟؟ کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

ایشاا...... که قبول میشوی ولی ترم مهر مرخصی میگیری اون وقت از بهمن میری سر کلاس یعنی یه ترم عقب میفتی
چی قبول شدی؟دلم خونه از این تهران جنوب

arash-king
12-09-2012, 21:06
ایشاا...... که قبول میشوی ولی ترم مهر مرخصی میگیری اون وقت از بهمن میری سر کلاس یعنی یه ترم عقب میفتی
چی قبول شدی؟دلم خونه از این تهران جنوب

ممنون .... مترجمی زبان :31: شما هم اونجایی ؟؟؟

NEDAA65
12-09-2012, 21:16
کدوم دانشگاه هستی؟

arash-king
12-09-2012, 22:11
کدوم دانشگاه هستی؟

منظورتون دانشکده اس ؟؟؟ اگه بشه که اون درس را قبول بشم ایشالا میام دانشکده زبان فارسی و زبان های خارجه که فکر کنم توی میدان فلسطین هست

alavi71
12-09-2012, 22:15

سلام
طبق دفترچه باید تا اون تاریخ مدرک پیش رو بگیرید
ولی اگر نداشتید با واحد مربوط صحبت کنید.
در دانشگاه ازاد شاید این امکان مثلا مرخصی بشود گرفت
موفق باشید

rko4all
13-09-2012, 00:06
سلام دوستان وقتی کارنامه آزادم رو دیدم کلی حال کردم رتبه 156 شدم و مهندسی برق قدرت تهران جنوب قبول شدم ولی متوجه یک ستاره پیش نیاز درکنار درس ریاضی شدم. میشه توضیح بدید این چی هست ؟ خیلی نگرانم کرده.

alavi71
13-09-2012, 15:06
سلام دوستان وقتی کارنامه آزادم رو دیدم کلی حال کردم رتبه 156 شدم و مهندسی برق قدرت تهران جنوب قبول شدم ولی متوجه یک ستاره پیش نیاز درکنار درس ریاضی شدم. میشه توضیح بدید این چی هست ؟ خیلی نگرانم کرده.

سلام
این پیشنیاز یعنی باید اون درس رو در ترم یک بگذرانید
چون که درصدتون در اون درس کم بوده ...
شما در ترم یک درس ریاضی را باید پاس کنید
لطف بفرمایید در مورد سوال در تاپیک مربوط سوال ایجاد کنید.
و از ایجاد تاپیک جداگانه خوداری نمایید

موفق باشید

lordfarid
14-09-2012, 11:25
از پذيرفته شدگان رشته هاي علوم پزشكي، هنر، معماري، زبانهاي
خار جه و الهيات و معارف اسلامي علاوه بر گزينش صلاحيتهاي عمومي، گزينش
اخلاقي جداگانه اي نيز به عمل خواهد آمد.

اینو کسی تجربه داره ؟ چیزخاصی میپرسن ؟؟؟؟

faded
14-09-2012, 13:02
کسی رفته واحدی که قبول شده ثبت نام کنه؟
من هر چی سایت های دانشگاه ازاد رو میگردم از ثبت نام چیزی نمی بینم

lordfarid
14-09-2012, 13:45
یکی جواب منو میدههههههه ؟ فردا میرم ثبت نام . چه چیزی ازم میپرسن ؟

Alfredo
14-09-2012, 15:59
هرچند اينجا از هر ده نفر يك نفر به جوابشون ميرسن، ولي من هم شانسمو امتحان ميكنم!

ثبت نام كارداني بدون كنكور كي انجام ميشه؟؟؟

يكي جواب بده لطفا!!!

elguaje7
14-09-2012, 16:30
بچه ها یه سوال مهم:

شبانه با روزانه از نظر مدرک فرقی داره؟
کلا چه فرقی با هم دارن؟
به جز شهریه و هزینه های بالاتر و نداشتن خوابگاه برای شبانه
رتبم بد نبود ولی نمیدونم چرا بدشانسی آوردم شبانه قبول شدم.حالا هم نمیدونم برم یا نه.
شبانه سخت افزار فردوسی قبول شدم :(

brad pitt
14-09-2012, 18:55
اگر موردی با هزینه ها نداری برو

هیچ فرقی ندارند

amir 777
15-09-2012, 08:42
چرا کسی جواب نمیده میگ من امسال ازاد ازمایشی دادم اوردم میشه رزرو کرد

manya-atashin
15-09-2012, 11:53
دوستان معدل الف ها كه دو ترم پشت سر هم الف شدن براي تخفيف شهريه چه مداركي رو بايد به امور مالي تحويل بدن؟

يادم رفته ترم قبل چي تحويل دادم !

بلكه خدا خواست اين ترم مث ترم قبل ما رو دك نكردن !!!

manya-atashin
15-09-2012, 11:56
یکی جواب منو میدههههههه ؟ فردا میرم ثبت نام . چه چیزی ازم میپرسن ؟

چي ميپرسن ! هيچي ...
ده تا كاغذ ميدن تا پر كني ......

ثبت نام كارداني بدون كنكور كي انجام ميشه؟؟؟

چرا کسی جواب نمیده میگ من امسال ازاد ازمایشی دادم اوردم میشه رزرو کرد

والله 5 سال پيش ميشد ! الان رو نميدونم
آزاد قبولي هميشه :دي
كارشناسي ارشدش سخته ...
سال ديگه هم امتحان بدي صد در صد قبولي ...

ولي اون زمان فك كنم اينجوري بود كه اگه رزرو ميكرديم ديگه حق نداشتيم سال بعد شركت كنيم !

manya-atashin
15-09-2012, 12:05
دوستان معدل الف ها كه دو ترم پشت سر هم الف شدن براي تخفيف شهريه چه مداركي رو بايد به امور مالي تحويل بدن؟

يادم رفته ترم قبل چي تحويل دادم !

بلكه خدا خواست اين ترم مث ترم قبل ما رو دك نكردن !!!

Memonex
15-09-2012, 14:27
سلام به دوستان عزیز،

یکی از آشناها ترم آخرش رو تموم کرده و حالا میخواد مدرک بگیره ولی معدلش زیاد جالب نیست. میخواست ببینه الان امکانش هست بعضی درسها رو که کم نمره آورده ترمیمی بگیره و مثلا تو یه هفته بعدش ازش امتحان بگیرن تا معدل کلش رو بهتر کنه؟

یه راهنمایی هم خودم میخواستم اگه ممکنه مراحل فارغ التحصیلی رو تو دانشگاه آزاد کامل برام توضیح بدین چند صفحه پیش سوال کردم کسی جواب نداد. منم ترم آخرم رو تموم کردم ولی نمیدونم برای اینکه اون گواهی موقت و بعدش اصل مدرک رو از اداره فارغ التحصیلان بگیرم از کجا شروع کنم و چه مراحلی باید طی بشه که سریع به نتیجه برسیم.

ممنون...

arash-king
15-09-2012, 15:36
دوستان من سال سوم را تموم کردم و ریز نمرات 3 سال دبیرستان را گرفتم . الان پیش دانشگاهی هم تموم کردم ولی چون یه درس را افتادم و شهریور هم امتحان دادم فعلا نتیجشو ندیدم و نمیدونم قبول شدم یا نه
اگه قبول شده باشم مدرک پیش دانشگاهی را میگیرم و اگه مردود شده باشم نمیگیرم . اگه نتونم مدرکو بگیرم میشه با اون ریز نمرات 3 سال اول و دوم و سوم دبیرستان توی دانشگاهی که قبول شدم ثبت نام کنم ؟

manya-atashin
15-09-2012, 16:32
یکی از آشناها ترم آخرش رو تموم کرده و حالا میخواد مدرک بگیره ولی معدلش زیاد جالب نیست. میخواست ببینه الان امکانش هست بعضی درسها رو که کم نمره آورده ترمیمی بگیره و مثلا تو یه هفته بعدش ازش امتحان بگیرن تا معدل کلش رو بهتر کنه؟

كلا دانشگاه آزاد حالا ما ميگيم بخاطر پولي كه گيرش بياد اين قانون رو داره ! كه درس هايي كه زير 12 يا 11 اگه اشتباه نكنم باشه
وقتي ديگه كلا تموم كرد دانشگاه رو
ميتونه يه ترم برداره اينارو ... ولي يه تعداد معين و مشخص شده اي داره ...

اينكه يه هفته بعد امتحان بگيرن رو من تازه ميشنوم !
باز دوستان بيان راهنمايي كنن بهتره
چون فكر كنم بايد كل ترم رو بمونه تو دانشگاه
يه هفته بعد !!! نشنيدم والله !

یه راهنمایی هم خودم میخواستم اگه ممکنه مراحل فارغ التحصیلی رو تو دانشگاه آزاد کامل برام توضیح بدین چند صفحه پیش سوال کردم کسی جواب نداد. منم ترم آخرم رو تموم کردم ولی نمیدونم برای اینکه اون گواهی موقت و بعدش اصل مدرک رو از اداره فارغ التحصیلان بگیرم از کجا شروع کنم و چه مراحلی باید طی بشه که سریع به نتیجه برسیم.

راستش من 5 سال پيش انصراف دادم
برگه هايي كه بهمون دادن مث برگه هاي فارغ التحصيلي بود كه بايد امضاها رو ميگرفتيم
خب دونه دونه پيش برين و امضاها رو جمع كنين ديگه ! عجله دارين؟ :دي

يه تايمي برين كه همه باشن مثلا آخر وقتا نرين .........

من واسه انصرافيم سه روز طول كشيد امضا گرفتن !

manya-atashin
15-09-2012, 16:34
دوستان من سال سوم را تموم کردم و ریز نمرات 3 سال دبیرستان را گرفتم . الان پیش دانشگاهی هم تموم کردم ولی چون یه درس را افتادم و شهریور هم امتحان دادم فعلا نتیجشو ندیدم و نمیدونم قبول شدم یا نه
اگه قبول شده باشم مدرک پیش دانشگاهی را میگیرم و اگه مردود شده باشم نمیگیرم . اگه نتونم مدرکو بگیرم میشه با اون ریز نمرات 3 سال اول و دوم و سوم دبیرستان توی دانشگاهی که قبول شدم ثبت نام کنم ؟

وقتي ميريم ثبت نام كنيم دانشگاه

يا اصل ديپلم رو بايد بدين يا پيش دانشگاهي
نيازي نيست هر دو رو بدين بهشون
( فقط ديپلم رو بدين )

اصل رو هم اگه نداشتين
يه كپي برابر اصل بگيرين ...

arash-king
15-09-2012, 18:05
وقتي ميريم ثبت نام كنيم دانشگاه

يا اصل ديپلم رو بايد بدين يا پيش دانشگاهي
نيازي نيست هر دو رو بدين بهشون
( فقط ديپلم رو بدين )

اصل رو هم اگه نداشتين
يه كپي برابر اصل بگيرين ...

الان رفتم سایت دانشگاه نوشته بود یا باید دیپلم نظام قدیم را بدیم یا مدرک پیش دانشگاهی .....چیزی راجع به دیپلم نظام جدید ننوشته بود
توی راهنمایی ثبت نام اینو نوشته ...... دقیق بخون
پذیرفته شدگانی که دارای یکی از شرایط زیر باشند حق ثبت نام ندارند :
الف ) پذیرفته شدگان دانش آموز مشغول به تحصیل ( که تا پایان شهریور ماه سال جاری موفق به اتمام دوره پیش دانشگاهی نشده اند و فاقد گواهی قبولی مربوط هستند )

من دیفرانسیل را افتاده بودم و رفتم و شهریور امتحان دادم ولی شک دارم قبول بشم یا نه ..... اگه قبول نشم مدرک پیش دانشگاهی را بهم نمیدن و نمیتونم ثبت نام کنم ...... درسته ؟؟؟

manya-atashin
15-09-2012, 18:40
درسته ... چون ديپلم ما نظام قديم بود ديگه گير نميدادن ...

بخاطر يه درس كه خيلي زوره !
شهرستان ها كه خيلي راحت يه پولي ميدن و درست ميشه !!!
حالا شايد تهران سخت گيري ميكنن
ولي ديپلم كه نميخواي بگيري اينقدر گير بدن واسه يه درس؟
آشنايي چيزي ؟
پيش دانشگاهيه نا سلامتي !
ما پيش دانشگاهي اصلا نميرفتيم مدرسه ... آخر هم وقت امتحان كه ميشد جزوه باز بود !

برو صحبت كن بگو اينجوريه شرايط ... ولي اميدوارم قبول شده باشي ...

واسه ديپلم كه يادم مياد
تك ماده ميزديم يه درس رو
درس ديگه رو هم اعتراضي ميزديم !
نمره ميدادن ...

پيش دانشگاهي ديگه نبايد اينجوري سخت گيري كنن ...

آره اگه نظام جديد شرايطش اينه
بايد حتما مدرك پيش رو بگيري ... پس كوتاه نيا

nimamir
15-09-2012, 19:10
من 4 سال پیش انصرلف دادم مدرکم هنوز تو دانشگاه قبلی مونده فردام باید دانشگاه جدید ثبت نام کنم مدرک پیش دانشگاهی ندارم کپی برار با اصل قبوله؟ بعدشم مترجمی زبان انگلیسی رودهن بهتره یا فرانسه تهران مرکز به نظر شما

danijon_2006
15-09-2012, 19:16
من آزاد مرودشت قبول شدم(باستان شناسی) و پیام نور شیراز(مدیریت جهانگردی)به نظر دوستان کدومش بهتره؟هم از نظر دانشگاه هم از نظر رشته

Muhammad110
15-09-2012, 19:27
سلام

مهندسی برق کنترل آزاد تهران جنوب چطوره؟؟

*Necromancer
15-09-2012, 19:32
آزاد کلاساش از کی شروع می شه؟
سراسری که الان شرو شده من به شک افتادم

Hossein_128
15-09-2012, 19:33
برای رشته های گروه انسانی(به غیر از حقوق، حسابداری و مدریت) دانشگاه آزاد بهتره یا پیام نور؟
میترسم بعداً مدرک آزاد دردسر بشه!

nimamir
15-09-2012, 19:45
من آزاد مرودشت قبول شدم(باستان شناسی) و پیام نور شیراز(مدیریت جهانگردی)به نظر دوستان کدومش بهتره؟هم از نظر دانشگاه هم از نظر رشته

مدیریت جهانگردی شک نکن کلی هم پول توشه هر چند دانشگاه آزاد بهتره ولی رشته باستان شناسی بدرد نمیخوره

danijon_2006
15-09-2012, 19:48
مدیریت جهانگردی شک نکن کلی هم پول توشه هر چند دانشگاه آزاد بهتره ولی رشته باستان شناسی بدرد نمیخوره

با توجه به اینکه عربی یا فرانسه و آلمانی اصلا بلد نیستم بازم پیشنهاد میکنین؟ریاضیمم ضعیف هست مقداری

nimamir
15-09-2012, 19:52
من عمران میخوندم انصرلف دادم الان میخوام زبان بخونم 70 واحد پاس کردم بیشترم عمومی واحدهای عمومی رو میشه تطبیق بدم که دیگه نخونم یا نه؟

nimamir
15-09-2012, 19:55
با توجه به اینکه عربی یا فرانسه و آلمانی اصلا بلد نیستم بازم پیشنهاد میکنین؟ریاضیمم ضعیف هست مقداری

ریاضی که می خونید خیلی ابتداییه من یکی از فامیل هام می خوند برای خارج رفتن اقدام کرد رفت اتریش رشته ای که هر جای دنیا بخوای بری به کارت میاد واسه همین گفتم چون رشته بین المللیه بازار کارشم زیاده ، ولی حتما باید تو زبان استعداد داشته باشی اگه فکر میکنی نمی تونی زبان یاد بگیری و فقط مدرک برات مهمه برو باستان شناسی فکر کنم درسهاشم فقط حفظیه

danijon_2006
15-09-2012, 20:09
من تو دبیرستان انسانی خوندم.ریاضیمم هرسال با 10 یا 11 پاس میکردم.از نظر زبان مشکلی ندارم اگه واقعا تو دانشگاه کار بشه.بازم ممنون بابت راهنمایی.فقط دغدغه ی من همین پیام نور بودنش هست میترسم اونطور که باید و شاید کار نکنن و آدم توش بمونه

mohsenjxj
15-09-2012, 21:20
سلام دوستان ثبت نام قبولی های دانشگاه آزاد در مقطع ارشد از کی و چطوری شروع میشه؟ لطفا بصورت کامل راهنمایی کنید:11:

mohsenjxj
15-09-2012, 21:21
سلام دوستان ثبت نام قبولی های دانشگاه آزاد در مقطع ارشد از کی و چطوری شروع میشه؟ لطفا بصورت کامل راهنمایی کنید

ahriman323
16-09-2012, 18:20
من مدرکم کاردانی ام را از دانشگاه ازاد هنوز نگرفتم به عدم رعایت پیشنیازی پرونده ام رفته کمیسیون و گفته اند چهارشنبه از کمیسیون میاد میخواستم بدونم میتونمبرای کاردانی به کارشناسی دولتی یا علمی کاربردی به جای مدرک کاردانی چک بدم از طرفی دیگه هم دانشگاه هم 600تومن بدهکارم میخواستم ببینم میتونم 2سال دیگه که کارشناسی مدرکم را بگیرم کاردانی ام را ببرم؟

saeid223
16-09-2012, 20:01
دیگه به رتبه های برتر آزمون کارشناسی ارشد تسهیلات نمیدن؟

brad pitt
16-09-2012, 20:17
سلام دوستان ثبت نام قبولی های دانشگاه آزاد در مقطع ارشد از کی و چطوری شروع میشه؟ لطفا بصورت کامل راهنمایی کنید

سلام

1 تا 3 مهر ثبت نام هست

برای ثبت نام هم باید تشریف ببرید دانشگاه

alavi71
16-09-2012, 21:49
دیگه به رتبه های برتر آزمون کارشناسی ارشد تسهیلات نمیدن؟

سلام لطف کنید در تاپیک مربوط پست بزنید
◄◄ تاپیک جامع مباحث مرتبط با کارشــناســی ارشـــد! ►► ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeid223
16-09-2012, 22:55
سلام لطف کنید در تاپیک مربوط پست بزنید
◄◄ تاپیک جامع مباحث مرتبط با کارشــناســی ارشـــد! ►► ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عزیزم منظورم رتبه های برتز کنکور دانشگاه ازاد در مقطع کارشناسی ارشد بود
اینجا مگه تایپک دانشگاه آزاد نیست؟

Hossein_128
17-09-2012, 10:45
تو تاپیک پیام نور هم پرسیدم:

من "برنامه ریزی شهری" دانشگاه آزاد و پیام نور قبول شدم.

آزاد اگر بخوام برم میترسم با این رشته، مدرک آزاد بعداً دردسر بشه

پیام نور هم که میگن اکثر دروسش خودخوان هست و پاس کردنشون خیلی مشکله

حالا نمیدونم قید دانشگاه آزاد رو بزنم یا نه؟ فردا ثبت نام علوم پایه آزاد هست

میترسم آزاد رو از دست بدم بعداً پشیمون بشم

خواهشاً کمکم کنید، بدجور بین دوراهی گیر کردم :19:

camry
17-09-2012, 11:48
سلام دوستان من ترم ترم 1 دانشگاه آزادم ولی چند تا سوال داشتم راجع به انتخاب واحد :

اول اینکه آیا قانونی وجود داره که بگه مثلا شما هر ترمی فقط 2 عمومی و 4 تخصصی میتونین بردارین و بیشتر نمیشه ؟

دوما این باقی مونده که توی انتخاب واحد نوشته چیه ؟ یعنی حتما باید توی ترم بعد ادامهی واحد ها رو بدیم ؟
( مثلا ریاضی عمومی 3 واحد / تعداد واحد باقی مانده 12 تا )

و در آخر واسه ترم اول که تازه 15 واحد خوبه ؟ چون میگن زیاد نگیرین خسته میشین نظرتون چیه ؟

alavi71
17-09-2012, 11:54
تو تاپیک پیام نور هم پرسیدم:

من "برنامه ریزی شهری" دانشگاه آزاد و پیام نور قبول شدم.

آزاد اگر بخوام برم میترسم با این رشته، مدرک آزاد بعداً دردسر بشه

پیام نور هم که میگن اکثر دروسش خودخوان هست و پاس کردنشون خیلی مشکله

حالا نمیدونم قید دانشگاه آزاد رو بزنم یا نه؟ فردا ثبت نام علوم پایه آزاد هست

میترسم آزاد رو از دست بدم بعداً پشیمون بشم

خواهشاً کمکم کنید، بدجور بین دوراهی گیر کردم :19:

سلام
از لحاظ مدرک در یک سطح هستند و مورد قبول
به توجه به علاقه انتخاب کنید.
با توجه به سطح علمی دانشگاه.
بلی پیام نور بیشتر کتاب محور هست و باید خودتان بخوانید ولی ازاد کلاس داره

موفق باشید

brad pitt
17-09-2012, 13:12
دوست عزیز آزاد برو

پیام نور بعدا با سره کار رفتن مشکل داری

دانشگاه آزاد بخصوص مراکز استان در سطح سراسریه از لحاظ اعتبار

t.sunami
17-09-2012, 13:19
تاریخ ثبت نام دانشگاه ازاد واسه کارشناسی کی هست؟؟

brad pitt
17-09-2012, 15:39
شروع شده ثبت نام کارشناسی
البته بستگی به دانشگاتون هم داره

سینا 2012
17-09-2012, 18:30
سلام من دانشگاه ازاد مکانیک قبول شدم ایا سال بعدی کنکور ازاد بدم عمران قبول بشم دانشگاه واحدایی رو که خوندم قبول میکنه برای عمران من سال اولم هسته و امسال وارد دانشگاه ازاد میشم

Hossein_128
17-09-2012, 19:59
الان دانشگاه آزاد انتخاب رشته مجدد گذاشته

وقتی وارد میشی و استان و محل دانشگاهی رو انتخاب میکنی همه رشته ها رو نمایش نمیده و فقط چندتا رو نشون میده

میخواستم بپرسم این رشته هایی که نشون میده با توجه به رتبه ی دانشجو هست؟

مثلا من الان گروه انسانی کنکور دادم میتونم رشته مهندسی هم انتخاب کنم؟

چون تو این چندتا رشته ای که نشون میده رشته های مهندسی هم هست

ممنون میشم.......

brad pitt
17-09-2012, 21:41
سلام من دانشگاه ازاد مکانیک قبول شدم ایا سال بعدی کنکور ازاد بدم عمران قبول بشم دانشگاه واحدایی رو که خوندم قبول میکنه برای عمران من سال اولم هسته و امسال وارد دانشگاه ازاد میشم

دروس عمومی رو بله
همچنین دروس تخصصی که مشترک با عمران هست

کارشناسیتونو مکانیک بگیرید برای ارشد برید عمران

arash-king
18-09-2012, 12:00
سلام به همه
دوستان شرایط انتقالی گرفتنو میخواستم

سینا 2012
18-09-2012, 18:18
سلام دوستان یکی از دوستام غیر انتفایی عمرامن میخواد بخونه ولی میگه میخوام بیام ازاد عمران بخونم.میخواستم ببینم میشه امسال عمران غیر انتفایی رو بخونه بعد سال بعدی دانشگاه ازاد امتحان بده بیاد عمران و ایا واحدایی رو که در غیر انتفایی میخونه دانشگاه ازاد قبول میکنه؟در ضمن متولد 73 هسته مشکلی پیش نمیاد براش؟:40:

farshidshd
19-09-2012, 10:46
سلام به همه
دوستان شرایط انتقالی گرفتنو میخواستم

سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

rz21
19-09-2012, 13:43
سلام یک سوال مهم داشتم.من الان عمران علوم و تحقیقات فارس قبول شدم رشتم تجربی بود!!!حالا میخوام دو ترم برم بعدش کنکور ازاد پزشکی سال دیگه شرکت کنم مشکلی داره؟یا باید انصراف بدم و بعد شرکت کنم؟؟؟آخه اگه بشه میخوام بین الملل برم و پزشکی بخونم.بین الملل با پول میشه راضیشون کرد رفت داخل؟

Mr_100_dolari
20-09-2012, 00:53
با سلام

دوستان کسی اطلاع نداره این کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد که سال های گذشته توی دی ماه برگزار میشد و پذیرشش بهمن ماه بود الان دیگه برگزار نمیشه ؟

brad pitt
20-09-2012, 10:10
سلام یک سوال مهم داشتم.من الان عمران علوم و تحقیقات فارس قبول شدم رشتم تجربی بود!!!حالا میخوام دو ترم برم بعدش کنکور ازاد پزشکی سال دیگه شرکت کنم مشکلی داره؟یا باید انصراف بدم و بعد شرکت کنم؟؟؟آخه اگه بشه میخوام بین الملل برم و پزشکی بخونم.بین الملل با پول میشه راضیشون کرد رفت داخل؟

سلام . هیچ موردی نداره
شما میتونی اصلا نری و بخونی و سال بعد بری آزاد پزشکی یا کلا میتونی این 2 ترم رو بری و بعد انصراف بدی و بری آزاد پزشکی
به نظرم شما 1 ترم برو . 1 ترم مرخصی بگیر و برا آزاد پزشکی بخون اگه اونو قبول شدی که میری پزشکی اگر هم نه میای عمرانو ادامه میدی

rz21
21-09-2012, 10:31
یک سوال ضروری .من اولین بارمه میخوام انتخاب واحد کنم،یک درس هایی هست به اسم پیش دانشگاهی این ها چیه؟باید بگیرم دوباره؟
مثلا ادبیان پیش دانشگاهی اگر این رو نگیرم نمیتونم ادبیات عمومی رو بگیرم؟کمکم کنید...

Mahdi/s
21-09-2012, 10:38
یک سوال ضروری .من اولین بارمه میخوام انتخاب واحد کنم،یک درس هایی هست به اسم پیش دانشگاهی این ها چیه؟باید بگیرم دوباره؟
مثلا ادبیان پیش دانشگاهی اگر این رو نگیرم نمیتونم ادبیات عمومی رو بگیرم؟کمکم کنید...
ســـلام.....قبولت مبارك....
ترم اول خود دانشگاه واحد ميده و شما نميتونيد انتخاب واحد كنيد....اما دروس پيش..دروسي هست كه شما توي كنكور درصد كمي زدي........ فكر ميكنم اگه زير 33% باشه پيش ميخوره يعني شما توي دانشگاه دوباره بايد پاس كني....و بايد اول پيش ها رو برداري و بعد باقي دروس رو....

elguaje7
21-09-2012, 10:42
سلام به همه
کسایی که تجربه دارن بیان بگن روز اول دانشگاه چجوریه؟
چی باید با خودمون ببریم؟
کلا روز اول چجووووووووریاست؟
من استرس دارم :دی

rz21
21-09-2012, 10:43
ترم اول خود دانشگاه واحد ميده و شما نميتونيد انتخاب واحد كنيد....اما دروس پيش..دروسي هست كه شما توي كنكور درصد كمي زدي........ فكر ميكنم اگه زير 33% باشه پيش ميخوره يعني شما توي دانشگاه دوباره بايد پاس كني....و بايد اول پيش ها رو برداري و بعد باقي دروس رو....
نمیشه هم زمان برداشت این دروس رو؟مثلا ریاضی پیش با ریاضی عمومی!؟اگر یکی از پیش ها پر باشه چی؟
به ما که چیزی نگفتند که خودشون برام انتخاب کنند.خودم توی سایت که میرم راحت میتونم انتخاب کنم.امروز هم اخرین فرصت اینترنتی هست.یعنی شما میگی صبر کنم تا فردا بهشون زنگ بزنم؟
میشه رفت یک درس از نیمسال هشتم برداشت که نیازی به پیش نیاز نداره؟مثلا انقلاب اسلامی

Hossein_128
21-09-2012, 11:49
اگه توی انتخاب رشته مجدد دانشگاه آزاد قبول نشیم(یا پشیمون بشیم)، میشه برگشت به رشته-محل قبلی که توی کنکور آزاد قبول شدیم؟؟

دوستان خواهشاً جواب بدید، تا فردا بیشتر وقت ندارم

ویرایش:

راستی آزاد قبول شدم ولی هنوز ثبت نام نکردم. میشه اول مهر برم؟

manya-atashin
21-09-2012, 12:08

اون واسه قديم بود درصد كم ميزدن بايد پيش رو بر ميداشتن
الان دروس پيش اجباري شده ! بايد بردارن ...

سلام به همه
کسایی که تجربه دارن بیان بگن روز اول دانشگاه چجوریه؟
چی باید با خودمون ببریم؟
کلا روز اول چجووووووووریاست؟
من استرس دارم

يكي دو هفته اول كه هيچ خبري نيست !
دانشجوهاي جديد ميان ولي قديمي ها هنوز خوابن :دي
اساتيد هم به ندرت ميان

يه بار بري بياي عادت ميكني
مث دبستان ميمونه
يكي مياد كنارت سر صحبت رو باز ميكنه ميفهمي هم ترمي هستين :دي

نمیشه هم زمان برداشت این دروس رو؟مثلا ریاضی پیش با ریاضی عمومی!؟اگر یکی از پیش ها پر باشه چی؟
به ما که چیزی نگفتند که خودشون برام انتخاب کنند.خودم توی سایت که میرم راحت میتونم انتخاب کنم.امروز هم اخرین فرصت اینترنتی هست.یعنی شما میگی صبر کنم تا فردا بهشون زنگ بزنم؟
میشه رفت یک درس از نیمسال هشتم برداشت که نیازی به پیش نیاز نداره؟مثلا انقلاب اسلامی

نميشه درسي رو برداشت كه رعايت پيش نياز نشده باشه
يعني شما نميتوني فارسي عمومي رو برداري
در حالي كه فارسي پيش رو پاس نكردي ! بايد حتما پاس كني
البته در شرايط خاص ميشه هم فارسي پيش رو برداشت هم فارسي عمومي رو
يعني پيش نياز و هم نياز با هم !
شرايط خاص البته !

بله شما ميتوني درس ترم آخر رو ترم اول برداري البته در صورتي كه نيازي به پيش نياز نداشته باشه
ولي سعي كن درست پيش بري و به ترتيب
چون اينا مشخص ميكنن واسه ترم اول اين دروس هست و تاريخ امتحان و ساعتش رو طوري تنظيم ميكنن كه تداخل پيدا نكنه

مثلا من ترم قبل يه درس از ترم 5 برداشتم يه درس از ترم 8 يه درس هم از ترم 7

بعد همين نا مرتب جلو رفتن باعث شد 9 واحد يعني 3 درس رو تو يه روز امتحان بدم و خيلي هم سخت شد واسم ... داشتم ميمردم از سر درد !!!

درست انتخاب واحد كن كه پشيمون نشي :دي

حالا چه عجله اي هست كه زود عمومي رو برداري
خب پيش ها رو بردار تا دستت باز بشه ... واسه ترم هاي بعدي

اگه توی انتخاب رشته مجدد دانشگاه آزاد قبول نشیم(یا پشیمون بشیم)، میشه برگشت به رشته-محل قبلی که توی کنکور آزاد قبول شدیم؟؟

دوستان خواهشاً جواب بدید، تا فردا بیشتر وقت ندارم

سوال به اين حساسي رو اينجا ميپرسن؟
اونم تو اين فرصت كم !
بعيد ميدونم بتوني برگردي دوباره
بخاطر همين سريع تماس بگير و بپرس ازشون

بعد پشيمون نشي ...

در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکل و یا سوال می توانید با مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با شماره تلفن 235330 (12 خط) تماس حاصل نمایید.

rz21
21-09-2012, 12:13
یعنی حتما باید پیش دانشگاهی رو برداشت؟؟؟چه شرایطی شرایط خاص هست؟
توی برگ راهنمای انتخاب رشته که نیمسال ها رو برات نوشته اصلا اسمی از پیش نبرده.کلاس ها کی شروع میشه؟

به نظر شما تجربه دار ها همه ی دروس رو توی روز های کم مثلا در 2 روز برداری بهتره یا دروس رو در 5 روز؟

Hossein_128
21-09-2012, 12:20
سوال به اين حساسي رو اينجا ميپرسن؟
اونم تو اين فرصت كم !
بعيد ميدونم بتوني برگردي دوباره
بخاطر همين سريع تماس بگير و بپرس ازشون
بعد پشيمون نشي ...
در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکل و یا سوال می توانید با مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با شماره تلفن 235330 (12 خط) تماس حاصل نمایید.
ممنون

قرار بود امروز سایت گلستان(پیام نور) مدارک ثبت نام رو بزنه. منتظر اونم که اگه نشد بعد برم آزاد

بعضی از بچه ها گفتن ترم یکی ها مهر هم میتونن آزاد ثبت نام کنن

اون شماره هم امتحان کردم، داخلی میخواد

manya-atashin
21-09-2012, 13:11
یعنی حتما باید پیش دانشگاهی رو برداشت؟؟؟چه شرایطی شرایط خاص هست؟
توی برگ راهنمای انتخاب رشته که نیمسال ها رو برات نوشته اصلا اسمی از پیش نبرده.کلاس ها کی شروع میشه؟

به نظر شما تجربه دار ها همه ی دروس رو توی روز های کم مثلا در 2 روز برداری بهتره یا دروس رو در 5 روز؟

بله ... بايد بردارين
شرايط خاص مثلا دوستم ترم قبل حسابداري مقدماتي رو با حسابداري 1 برداشت
مقدماتي پيش نياز يك هست
ولي چي شد كه تونست برداره ؟!
چون ترم قبلش مقدماتي رو افتاده بود !
پيش نياز هم نياز ميگن ....

برگه رو بي خيال ... بايد پيش ها رو بردارين
فقط بخاطر اينكه دانشگاه آزاد پولكي هست !

دروس رو هم نگاه به خودتون كنيد
من مثلا سعي ميكنم پشت سر هم بردارم
كه اوقات بيكاري م بيشتر باشه
مثلا يه كلاس كه تموم شد ميرم تو كلاس بعدي !

البته همه اينها بستگي به اين داره كه كدي كه واسه دروس ميدن خوب باشه
بعضي وقتا خوبه بعضي وقتا روز جمعه ميدن
خيلي بد .......

ممنون

قرار بود امروز سایت گلستان(پیام نور) مدارک ثبت نام رو بزنه. منتظر اونم که اگه نشد بعد برم آزاد

بعضی از بچه ها گفتن ترم یکی ها مهر هم میتونن آزاد ثبت نام کنن

اون شماره هم امتحان کردم، داخلی میخواد

يه داخلي الكي ميزدي خب !
البته امروز كه تعطيله ...

واسه مهر هم
اگه دير ثبت نام كني
شايد بخوري به ترم بهمن !

rz21
21-09-2012, 13:13
بله ... بايد بردارين
شرايط خاص مثلا دوستم ترم قبل حسابداري مقدماتي رو با حسابداري 1 برداشت
مقدماتي پيش نياز يك هست
ولي چي شد كه تونست برداره ؟!
چون ترم قبلش مقدماتي رو افتاده بود !
پيش نياز هم نياز ميگن ....

برگه رو بي خيال ... بايد پيش ها رو بردارين
فقط بخاطر اينكه دانشگاه آزاد پولكي هست !

دروس رو هم نگاه به خودتون كنيد
من مثلا سعي ميكنم پشت سر هم بردارم
كه اوقات بيكاري م بيشتر باشه
مثلا يه كلاس كه تموم شد ميرم تو كلاس بعدي !

البته همه اينها بستگي به اين داره كه كدي كه واسه دروس ميدن خوب باشه
بعضي وقتا خوبه بعضي وقتا روز جمعه ميدن
خيلي بد .......

خوب من الان پیش دانشگاهی ها رو برداشتم + 2 تا درس دیگه شده 10 واحد!!!8 تای دیگه رو چی کار کنم؟همش عمومی بردارم؟؟تنها راهم همینه.
کلاس ها کی شروع میشه؟

Hossein_128
21-09-2012, 13:37
ببخشید یه سوال دیگه

دروسی که توی گرایش های مختلف یک رشته یکی هستن، کلاسشون هم یکیه و باهم برگزار میشه؟

ali-07
21-09-2012, 13:46
دوستان عزیز دانشجویان گرامی :دی
یه کمکی به من بکنید
من الان با درس های پیشم 15 واحد انتخاب کردم و لی درس تخصصیم که مبانی ف ا هست هر سه تا کلاسش پره و نمیتونم انتخابش کنم الان من باید چیکار کنم آخه؟

Hossein_128
21-09-2012, 21:09
کلاسهای آزاد معمولاً از چندم مهر شروع میشه؟

من تازه فردا میخوام برم ثبت نام!

rz21
21-09-2012, 21:28
از فردا شروع نمیشه مگه؟من کی برم سر کلاس!با هر بدبختی شد 17 تا واحد گرفتم.3 روز در هفته
پیش دانشگاهی هم اونایی رو که زیر 30 درصد زدم گرفتم چون که توی کارنامه دانشگاه ازاد کنار اون ها فقط ستاره پیش نیاز زده بود.

manya-atashin
21-09-2012, 22:27
دوستان عزیز دانشجویان گرامی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه کمکی به من بکنید
من الان با درس های پیشم 15 واحد انتخاب کردم و لی درس تخصصیم که مبانی ف ا هست هر سه تا کلاسش پره و نمیتونم انتخابش کنم الان من باید چیکار کنم آخه؟

شما بايد صبر كني تو حذف و اضافه بتوني اين درس رو برداري
شرط حذف و اضافه هم اينه كه اول شهريه رو كامل واريز كنين تا سايت واستون باز بشه !
البته ما اينجوري هستيم ها !
شايد جاهاي ديگه شهرهاي ديگه قانون خاص خودش رو داشته باشه و بدون ريختن شهريه دانشجو بتونه
تو حذف و اضافه شركت كنه ...

کلاسهای آزاد معمولاً از چندم مهر شروع میشه؟

من تازه فردا میخوام برم ثبت نام!

امسال كه اخبار گفت از 28 شهريور ! :دي
حالا نه كه ما هم رفتيم !
معمولا هفته اول مهر هيشكي نميره
از هفته دوم ديگه شروع ميشه كلاسا

از فردا شروع نمیشه مگه؟من کی برم سر کلاس!با هر بدبختی شد 17 تا واحد گرفتم.3 روز در هفته
پیش دانشگاهی هم اونایی رو که زیر 30 درصد زدم گرفتم چون که توی کارنامه دانشگاه ازاد کنار اون ها فقط ستاره پیش نیاز زده بود.

دوست عزيز شما به اون ستاره زدن ها كار نداشته باش !!!
منم ترمي كه ميخواستم ثبت نام كنم بالاي 60 زده بودم بعضي دروس رو
ولي بايد پيش دانشگاهي رو برميداشتم !
اصلا وقتي سايت باز ميشه و قسمت دروس ارائه شده كه مخصوص مثلا رشته مهندسي عمران هست ميرين
زده باشه رياضي پيش..... بايد اينو بردارين
وگرنه رياضي عمومي رو نميتونين بردارين !
بازم از مدير گروه سوال كن
ولي اين قانون كه درصد زياد زده باشي ديگه نيازي نيست پيش رو برداري خيلي وقته كنسل شده !

manya-atashin
21-09-2012, 22:33
زمانبندي انتخاب واحد

شنبه 91/6/18 وروديهاي سال 1386 و ماقبل كليه رشته ها و مقاطع تحصيلي يكشنبه 91/6/19 وروديهاي سال 1387 كليه رشته ها و مقاطع تحصيلي دوشنبه 91/6/20 وروديهاي سال 1388 كليه رشته ها و مقاطع تحصيلي سه شنبه 91/6/21 وروديهاي سال 1389 كليه رشته ها و مقاطع تحصيلي چهارشنبه 91/6/22 وروديهاي سال 1390 كليه رشته ها و مقاطع تحصيلي پنج شنبه 91/6/23 كليه رشته ها و مقاطع تحصيلي

انتخاب واحد دانشجويان جديدالورود 91/6/25 لغايت 91/6/30 شروع كلاسها 91/6/28
حذف واضافه شنبه 91/7/15 دانشكده فني و مهندسي يكشنبه 91/7/16 دانشكده علوم انساني دوشنبه 91/7/17 دانشكده تربيت معلم - تحصيلات تكميلي سه شنبه 91/7/18 دانشكده علوم پايه - علوم پزشكي چهارشنبه 91/7/19 كليه وروديها و رشته ها و مقاطع تحصيلي

حذف اضطراري 91/9/20 لغايت 91/9/23 پايان كلاسها 91/10/13 امتحانات 91/10/17 لغايت 91/11/5 بجز ايام تعطيل

manya-atashin
21-09-2012, 22:38
بچه ها مثلا اين زمان بندي انتخاب واحد دانشگاه ماست ...

مبينين ؟ ورودي هاي سال 86 مثلا 5 روز زودتر از ورودي هاي سال 90 انتخاب رشته ميكنن !
خب خيلي واسشون خوبه چرا ؟
چون تمام دروس خاليه و سقف كلاس پر نيست و هر چي دوست داشتن ميتونن بردارن !

هر چي سال بگذره و ترم بالاتر برين راحت تر ميشين تو انتخاب واحد !

اگه مثل ورودي هاي 90 شانس نداشتين و سقف كلاس ها اكثرا پر بود و كد جديد ارائه نشد
بايد صبر كنين تا حذف و اضافه !

تاريخش رو ميبينين؟

اون موقع ميتونين كلاس بردارين دوباره !
يا اوني كه نميخواين رو حذف كنين !

ترم تابستون هم ميتونين 6 واحد بردارين !
ولي خيلي فشرده هست
دروس مسخره اي هم ارائه ميشه مث فارسي عمومي - نهج البلاغه و ... كه فايده نداره آدم پول بده

اگه مث منم معدل الف بشين ( معدل 17 به بالا ) ترم بعدش ميتونين 24 واحد بردارين :دي
البته من اين كارو نكردم
چون با همين 20 واحد صبح تا شب تو دانشگاه هستم
ديگه وقتي 24 تا بشه واويلا !!!

كم كم ياد ميگيرين همه چيزو .....

manya-atashin
21-09-2012, 23:01
كلا به اين چيزا عادت ميكنين !!!

امروز رفتم دروس رو يه نگاهي بندازم

ميبينم مثلا من درس حسابداري رو با استاد كريمي برداشتم
الان همون درس شده با استاد پيري ... !

يا مثلا يه درس مديريت با استاد خادم برداشتم
كلا حذف شده !!!
و بيست واحدم شده 18 واحد !!!

چرا ؟!

سياست دانشگاه ...

چون برم شهريه رو كامل واريز كنم تو حذف و اضافه يه درس دو واحدي بردارم بشه 20 واحد !

يعني مسخره بازي نيست ؟؟؟

ali-07
21-09-2012, 23:02
دوست عزیز منظورت از شهریه ،شهریه ثابته دیگه؟
آخه من همه درسامو غیر همین درس تخصصیم انتخاب قطعی کردم ولی هنوز نهایی نشدن و هنوز هم نمیدونم شهریه متغیرم چقدره که بخام واریز کنم
حالا یه سوال من فردا کلاس دارم! تا وقتی که تایید نهایی نکردم به عنوان داشنجو کلاس محسوب نمیشم؟یعنی نمیتونم برم سر کلاس؟
یه سوال دیگه ،اگه تو حذف و اضافه هم کلاسا بازم پر بودن ،اونوقت چیکار کنم؟

manya-atashin
21-09-2012, 23:31
نخير ! منظورم كل شهريه هست !

نهايي هم كه نكني دوست عزيز خود دانشگاه از مهلت نهايي كردن شما بگذره اتومات همه رو نهايي ميكنه ...
اگه تاييد نهايي نكني هم دانشجو حساب ميشي
اصلا تاييد نهايي چيز مهمي نيست
مهم قطعي كردن دروس هست !
تاييد نهايي براي وقتي هست كه بخواي شهريه رو ببيني چقدر شده !

در ضمن اينجا ايرانه ها :دي
شما فردا كه بري سر كلاس يه ورق ميدن دستت اسمت رو بنويسي روش ! البته اگه استاد اومده باشه !!

تا يكي دو هفته شايدم تا يك ماه
ليست كامپيوتري اسامي دانشجوها آماده نميشه !!!

وقتي حذف و اضافه تموم ميشه اون وقت ليست ميگيرن اساتيد !
اين روزا فقط رو كاغذ مينويسين اسمتون رو ....

اگه تو حذف و اضافه پر بود ... معلومه ديگه !
همون تعداد واحدي كه تونستي برداري رو بايد برداري !!!

ولي اگه مدير گروه خوبي داشته باشي ميتوني باهاش صحبت كني يه نامه ميده بهت
ميري قسمت كامپيوتر
كد كلاسي كه ميخواي رو هم ميدي بهش تا وارد سيستم بكننت .......

تو حذف و اضافه خيلي اتفاق ها ميفته :دي

eshghe abi
22-09-2012, 01:38
............................

farshidshd
22-09-2012, 09:49
یه سوال ، برای آزاد اگه قبول شیم و نریم تا جایی که یادمه محرومیتی چیزی نداشت ، تو تکمیل ظرفیت هم همین طوره؟یعنی اگه قبول بشیم و نریم مشکلی نداره؟
اگه یکی از انتخابامون برای احتیاط همونی باشه که تو نتایج اصلی قبول شدیم (قبل تکمیل ظرفیت) چی؟یعنی این که دوبار انتخاب کردیم و نرفتیم هم مشکل نداره؟

اگه بار اول قبول شدین دوباره نمیتونین تکمیل ظرفیت شرکت کنید. اگه در هر مرحله قبول بشید و نرید ، هیچ محرومیتی ندارید

Hossein_128
22-09-2012, 14:23
اگه یکی از انتخابامون برای احتیاط همونی باشه که تو نتایج اصلی قبول شدیم (قبل تکمیل ظرفیت) چی؟یعنی این که دوبار انتخاب کردیم و نرفتیم هم مشکل نداره؟
منم یه همچنین سوالی رو از خود azmoon.org پرسیدم که :

اگه توی انتخاب رشته مجدد دانشگاه ازاد قبول نشیم(یا پشیمون بشیم)، میشه برگشت به رشته-محل قبلی که توی کنکور قبول شدیم؟؟

جواب دادن:
قبولی قبلیتان محفوظ خواهد ماند

کد سوال: ei26640
واحد پاسخگويي به سوالات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

manya-atashin
22-09-2012, 14:29
دوستاني كه رفتن از روز اول بگن ؟
كسي اومده بود ؟
استاد ها كه فكر نكنم !

alavi71
22-09-2012, 18:39
دوستاني كه رفتن از روز اول بگن ؟
كسي اومده بود ؟
استاد ها كه فكر نكنم !

بستگی با دانشگاه ها داره.
برخی ها شروع میکنند از همون اوایل برخی ها هم تا بعد از حذف و اضافه تازه شروع میشود.
به سایت دانشگاهی برای تاریخ شروع کلاس ها رجوع کنید
موفق باشید

ali-07
23-09-2012, 00:09
بله من امروز مث این پسرای خوب رفتم سر کلاس چقدرهم استاده حرف مفت زد ضایعش کردم چند بار فکر کنم دردسر بشه بعدا برام :دی
کلاسای فردا هم تشکلی میشه حداقل برا ما که میشه
(دوستان عزیزم اینجا یه انجمن تخصصیه جای کل کل و دعوا که نیست!اگر حرفی باهم دارین لطفا توی پ.خ باهم درمیون بذارین که تاپیک از مسیر خودش خارج نشه !)
ممنون :11:

rz21
23-09-2012, 18:05
من امروز رفتم و هیچ خبری نبود!گفتم من کی بیام؟گفت برو هفته دیگه بعد از حذف و اضافه!حالا موندم فردا برم یا نه!

manya-atashin
24-09-2012, 18:28
نه ديگه بعد از حذف و اضافه برو .........

omid-p30
25-09-2012, 08:53
سلام.

من ارشد تهران مرکز هستم.

6 ترمم تموم هست.

تا چند ترم میتونم افزایش سنوات بدم ؟

پرسیدم گفتم قاعده خاصی نداره.

معمولا تا چند تا میدند ؟

تا 8 رو میدند ؟

ممنون.

23292329
25-09-2012, 10:19
با سلام- من در مرحله انتخاب رشته مجدد كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد مي باشم. در عنوان برخي از دانشگاه ها كلمه پرديس ذكر شده است مانند پرديس علوم و تحقيقات قزوين. مي خواستم بدانم آيا اين نوع دانشگاهها نسبت به دانشگاههايي كه عنوان پرديس ندارند تفاوت دارد يا خير

farshidshd
25-09-2012, 10:31
با سلام- من در مرحله انتخاب رشته مجدد كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد مي باشم. در عنوان برخي از دانشگاه ها كلمه پرديس ذكر شده است مانند پرديس علوم و تحقيقات قزوين. مي خواستم بدانم آيا اين نوع دانشگاهها نسبت به دانشگاههايي كه عنوان پرديس ندارند تفاوت دارد يا خير

سلام
خیر هیچ نوع تفاوتی بین اونها نیست

aftab_azad20
25-09-2012, 11:03
سلام دوستان دانشگاه آزاد هایی که پسوند بین المللی دارند مثل کیش و قشم درسها به جه صورت ارائه میشه یه وقت زبان انگلیسی نباشه:31:
به نظرتون واسه ارشد آزاد تو مرحله تکمیل ظرفیت با این نمره او رشته نرم افزار امید قبولی هست5111
تو کدوم شهر ها احتمال قبولی بیشتره

237
واحد علوم و تحقيقات كرمان
زن و مرد

593
پرديس علوم و تحقيقات همدان
زن و مرد

236
واحد علوم و تحقيقات آذربايجان شرقي
زن و مرد

632
پرديس علوم و تحقيقات بوشهر
زن و مرد

617
پرديس علوم و تحقيقات خراسان رضوي
زن و مرد

619
مركزبين المللي كيش
زن و مرد

624
پرديس علوم و تحقيقات يزد
زن و مرد

628
پرديس علوم و تحقيقات قزوين
زن و مرد

623
پرديس علوم و تحقيقات ساوه
زن و مرد

596
پرديس علوم و تحقيقات مركزي
زن و مرد

649
پرديس علوم و تحقيقات كهگيلويه و بويراحمد
زن و مرد

562
پرديس علوم و تحقيقات آذربايجان غربي
زن و مرد

415
واحد علوم و تحقيقات فارس
زن و مرد

613
پرديس علوم و تحقيقات گيلان
زن و مرد

594
واحد علوم و تحقيقات كرمانشاه
زن و مرد

615
پرديس علوم و تحقيقات كردستان
زن و مرد

618
پرديس علوم و تحقيقات هرمزگان
زن و مرد

614
پرديس علوم و تحقيقات بروجرد
زن و مرد

622
پرديس علوم و تحقيقات سمنان
زن و مرد

652
پرديس علوم و تحقيقات خمين
زن و مرد

597
مركز آموزش بين المللي قشم
زن و مرد

658
پرديس علوم و تحقيقات خراسان جنوبي
زن و مرد

651
پرديس علوم و تحقيقات لرستان
زن و مرد

661
واحد علوم و تحقيقات آيت الله آملي
زن و مرد

156
واحد بابل
زن و مرد

105
واحد يزد
زن و مرد

179
واحد ميبد
زن و مرد

221
واحد بافت
زن و مرد

660
پرديس علوم و تحقيقات شاهرود
زن و مرد

637
واحد علوم و تحقيقات سيرجان
زن و مرد

568
واحد علوم و تحقيقات اصفهان
زن و مرد

626
پرديس علوم و تحقيقات زنجان
زن و مرد

625
پرديس علوم و تحقيقات دماوند
زن و مرد

629
پرديس علوم و تحقيقات مازندران
زن و مرد

630
پرديس علوم و تحقيقات سيستان و بلوچستان
زن و مرد

627
پرديس علوم و تحقيقات اردبيل
زن و مرد

638
پرديس علوم و تحقيقات البرز
زن و مرد

639
پرديس علوم و تحقيقات ايلام
زن و مرد

299
واحد بوئين زهرا
زن و مرد

391
واحد گرمي
زن و مرد

231
واحد لبنان
زن و مرد

persian0
25-09-2012, 12:26
سلام
من دیپلم ریاضی دارم(پیش دانشگاهی هنوز نخوندم)
تازه از خدمت اومدم و میخوام لیسانس بگیرم:دی
میخواستم بدونم میتونم برم کاردانی بخونم و همزمان پیش دانشگاهی هم برم و بعد از دریافت پیش دانشگاهی کنکور بدم و تغییر رشته بدم به مهندسی و دروس را تطبیق بدم؟
مرسی:دی

تق تق تق
25-09-2012, 12:51
ghabool shodan to danesh gahe azadam sakhte dar zemn inam begam dige fargh nemikone che danesh gahi dars bekhonid

saeed_136915
25-09-2012, 20:44
سلام دوستان من این ترم درس پروژه برداشتم کسی میدونه باید چیکار کنم؟؟

Mahdi/s
25-09-2012, 22:17
سلام دوستان من این ترم درس پروژه برداشتم کسی میدونه باید چیکار کنم؟؟ بايد پاس كنيد..:31:خوب بيشتر توضيح ميدادي..چه رشته ايي هستي...پروژه ات براي چه درسي هست....استاد چي خواسته ازت...

saeed_136915
25-09-2012, 22:35
بايد پاس كنيد..:31:خوب بيشتر توضيح ميدادي..چه رشته ايي هستي...پروژه ات براي چه درسي هست....استاد چي خواسته ازت...

آها ببخشید :31:
من ترم 7 کامپیوتر - سخت افزار هستم. دانشگاه آزاد تبریز
پروژه واسه درس نیست، درس پروژه برداشتم.
منظورم اینه که باید برم استاد رو ببینم و استاد بهم یه پروژه بده که برم روش کار کنم؟؟ هیچی توی سایت نزده درباره این موضوع

omid-p30
26-09-2012, 08:58
سلام.

من ارشد تهران مرکز هستم.

6 ترمم تموم هست.

تا چند ترم میتونم افزایش سنوات بدم ؟

پرسیدم گفتم قاعده خاصی نداره.

معمولا تا چند تا میدند ؟

تا 8 رو میدند ؟

ممنون.

دوستان کسی نمیدونه ؟

farshidshd
26-09-2012, 11:08
دوستان کسی نمیدونه ؟

درسته
ارشد قاعده خاصی نداره
ولی من شنیدم تا 5 تا رو میدن حالا شما میفرمایید تا 6 رو هم رفتید!

omid-p30
26-09-2012, 11:13
درسته
ارشد قاعده خاصی نداره
ولی من شنیدم تا 5 تا رو میدن حالا شما میفرمایید تا 6 رو هم رفتید!

ممنون.

6 ترم که میشه سه سال، یعنی خود مدت زمان قانونیش

از 7 به بعد میشه افزایش سنوات

esisuzuki
26-09-2012, 13:23
من یه سوال دارم من رشتم مکانیک ازاد هست
توی درس هایی که باید انتخاب کنم معدلات دیفرانسیل و ترمودینامیک هست ولی چون ترمو هم نیازش معدلات هست من میتونم معادلات بردارم و ترمو بر ندارم ؟ یا باید هردو رو بردارم ؟

brad pitt
27-09-2012, 11:39
سلام
خیلی فوری هست

ثبت نام دانشگاه آزاد کارشناسی و کارشناسی ارشد تا 6 مهر تمدید شده

1.خواستم بدونم مثلا من 10 مهر برای ثبت نام برم آیا موردی پیش میاد ؟

2. اگر ثبت نام کنم و انصراف بدم چند روز بعدش . چه میزان از مبلغ رو بهم برمیگردونند ؟
مثلا شهریه ثابت 1میلیون

برا ارشد

ممنون وسپاسگزار
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ويرايش پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جواب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جواب بصورت نقل قول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

eshghe abi
27-09-2012, 22:54
.................................

pouyasony
28-09-2012, 00:36
سلام دوستان من الان رفتم تو سایت ازمون دیدم نوشته ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته .این الان یعنی چی؟چه کسایی میتونن ثبت نام کنن؟منی که قبلا تو ازمونش شرکت نکردم میتونم ثبت نام کنم؟واسه ثبت نامش کارت پایان خدمت میخواد؟یکیم اینکه دانشگاه ازاد مگه کاردانی ناپیوسته داره؟تا اونجایی که من اطلاع داشتم یه کاردانی پیوسته داشت یدونه ام سراسری پزشکی و غیر پزشکی.
توروخدا زود بهم جواب بدید خیلی ضروریه.

شاهزاده خانوم
28-09-2012, 02:51
آها ببخشید :31:
من ترم 7 کامپیوتر - سخت افزار هستم. دانشگاه آزاد تبریز
پروژه واسه درس نیست، درس پروژه برداشتم.
منظورم اینه که باید برم استاد رو ببینم و استاد بهم یه پروژه بده که برم روش کار کنم؟؟ هیچی توی سایت نزده درباره این موضوع

بله باید با استاد هماهنگ شین میتونین خودتون هم موضوع هایی رو انتخاب کنین به استاد پیشنهاد بدین که اگه قبول کنه به نسبت تسلط بیشتری رو موضوع داری
برای پروزه هم ی ترم و نیم وقت دارین یعنی تا اردیبهشت

شاهزاده خانوم
28-09-2012, 02:52
من یه سوال دارم من رشتم مکانیک ازاد هست
توی درس هایی که باید انتخاب کنم معدلات دیفرانسیل و ترمودینامیک هست ولی چون ترمو هم نیازش معدلات هست من میتونم معادلات بردارم و ترمو بر ندارم ؟ یا باید هردو رو بردارم ؟

هم نیاز ها رو باید با هم بردارین

شاهزاده خانوم
28-09-2012, 03:13
سلام
خیلی فوری هست

ثبت نام دانشگاه آزاد کارشناسی و کارشناسی ارشد تا 6 مهر تمدید شده

1.خواستم بدونم مثلا من 10 مهر برای ثبت نام برم آیا موردی پیش میاد ؟

2. اگر ثبت نام کنم و انصراف بدم چند روز بعدش . چه میزان از مبلغ رو بهم برمیگردونند ؟
مثلا شهریه ثابت 1میلیون

برا ارشد

ممنون وسپاسگزار
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ويرايش پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جواب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جواب بصورت نقل قول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
1.نخیر. الان منت میکشن واسه ثبت نام
2.چند روز مشکلی نیست ولی اگه ترم و بری دیگه باید بیخیال پولت بشی

eshghe abi
28-09-2012, 14:50
یه سوال لطفا کسانی که میدونن بگن ، تو تکمیل ظرفیت آزاد میخوام انتخاب اولمو دوباره بزنم که قبول نشدم (دومو زدم) اما تو لیست نیست و وقتی کد رشتشو میزنم قبول نمیکنه.الان یعنی انتخاب اولم همه ثبت نام کردن و پر شده؟
اگه الکی یه چیزی انتخاب کنم انتخاب اولم که تو لیست نیست رو هم باز بررسی میکنن؟
چکار باید بکنم یعنی هیچ راهی برای بررسی مجدد انتخاب اولم نیست ، نه؟

کسی نبود؟:31:

manya-atashin
28-09-2012, 15:24
دوستان كسي نگفت واسه تخفيف شهريه ( معدل الف ) چه مداركي رو ببرم ؟؟؟

يه سوال ديگه اينكه من يه درس 3 واحدي برداشته بودم اين ترم
تا بعد از اينكه مهلت انتخاب واحد تموم بشه هم تو قسمت دروس ارائه شده بود
70 نفر هم برداشته بودن غير از من !

الان غيب شده !!! ميترسم كه كلا اين سه واحد حذف بشه
اگه بشه كه بايد تو حذف و اضافه بيام پول بريزم و يه سه واحدي بردارم
ولي واقعا اينجوري ميشه بنظرتون؟؟؟

اگه آره
خب اون استاد مريض بوده كد داده؟؟؟ حتي مهلت انتخاب واحد هم تموم شد ولي اسمش بود !
يعني كلك هست واسه اينكه برن پول بريزن واسه حذف و اضافه؟؟؟ چقدر اين دانشگاه آزاد گشنه ست !!!

Mahdi/s
28-09-2012, 22:52

يه سوال ديگه اينكه من يه درس 3 واحدي برداشته بودم اين ترم
تا بعد از اينكه مهلت انتخاب واحد تموم بشه هم تو قسمت دروس ارائه شده بود
70 نفر هم برداشته بودن غير از من !

الان غيب شده !!! ميترسم كه كلا اين سه واحد حذف بشه
اگه بشه كه بايد تو حذف و اضافه بيام پول بريزم و يه سه واحدي بردارم
ولي واقعا اينجوري ميشه بنظرتون؟؟؟

اگه آره
خب اون استاد مريض بوده كد داده؟؟؟ حتي مهلت انتخاب واحد هم تموم شد ولي اسمش بود !
يعني كلك هست واسه اينكه برن پول بريزن واسه حذف و اضافه؟؟؟ چقدر اين دانشگاه آزاد گشنه ست !!! سوال اولت رو كه متاسفانه نميدونم....اما فكر ميكنم پرينت كارنامه رو ببري كفايت ميكنه.....با كارت دانشجويي ...اما خوب بايد بپرسي...
در مورد سوال دوم متاسفانه از اين كارها زياد ميكنن...درس ارائه ميكنن با يه استاد عالي بعد از انتخاب واحد يا حتي حذف و اضافه ميبيني جاش رو بايه استاد به درد نخور عوض كردن..چرا چون همه بيان درس رو بردارن اينا پول بگيرن......
براي شما هم 3 حالت داره..يا همون استاده......اميدوارم همينطوري باشه......يا اون استاد از دانشگاهتون رفته دنبال استاد ميگرن......يا كلا كنسله ديگه....

شاهزاده خانوم
29-09-2012, 08:02

پرینت شهریه رو میبری

برای شاگرد ممتازی هم پرینت و میبری اموزش تایید که کرد میبری پیش رییس دانشکده اونم امضا رو میزنه بعد کارنامه رو میبری مالی

شاهزاده خانوم
29-09-2012, 08:06
یه سوال داشتم تاییدیه تحصیلی هم شوما داشتید؟دیپلم یا پیش داشنگاهی را تاییدیه خواستند؟

والا دوست من از من که نخواستند فقط ی مدرک موقت دیپلم رو خواستند با ریز نمراتم

ehsan_
29-09-2012, 14:31
کسی می دونه نتایج تکمیل ظرفیت کی اعلام میشه؟

M A S 0 U D
29-09-2012, 19:28
سلام دوستان
من ورودی جدید ارشد هستم
این شماره شناسه چیه؟
وارد قسمت سامانه آموزشی میشم که شهریه رو پرداخت کنم شماره دانشجویی و شماره شناسه میخواد
شماره دانشجویی رو موقع ثبت نام حضوری بهمون دادن ولی شماره شناسه رو ندارم
چکار کنم؟
فوریه امشب باید اینترنتی شهریه رو بپردازم و فردا برم واسه انتخاب واحد ترم اول