PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع مـــباحــث مرتبـــط با دانشـــگاه آزاد

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

rosenegarin13
26-06-2009, 11:41
آقا این فایلی که آپ کردی چیه الان؟ مال تهران هست فقط؟
امسال هم باید بریم همون شهر انتخاب اول کنکور بدیم؟

بله ماله تهرانه
حوزه های توزیع کارت خواهران و برادران

Hectorist
26-06-2009, 11:49
سئوال دوم رو جواب ندادید ! اون مهمتره هااا ! باید بریم دوباره همون شهری که انتخاب اولمونه کنکور بدیم؟

1240
26-06-2009, 12:48
داداش شما چطوری میری تو سایت ازمون؟

rosenegarin13
26-06-2009, 18:09
داداش شما چطوری میری تو سایت ازمون؟

من همینطوری رفتم....با اینترنت اکسپلورر
دیگه نمیدونم ویروسی شد کام یا نه
مهم نبود برام
به زودی عوض میشه چون!

farshidshd
26-06-2009, 20:45
تاريخ نتايج اوليه ونهايي و ظرفيت پذيرش در کنکور سراسري 88 اعلام شد

گروه آزمون وسنجش : سي و نهمين دوره آزمون سراسري دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي کشور با رقابت بيش از يک ميليون و 392 هزار داوطلب در 5 گروه آزمايشي از صبح روز پنجشنبه چهارم تير ماه به صورت همزمان در394 شهر داخل و 17 حوزه خارج از کشور آغاز شده و تا امروز شنبه با برگزاري آزمون گروه آزمايشي علوم انساني ادامه خواهد داشت.
به گزارش ايسنا، دکتر عبدالرسول پورعباس، رييس سازمان سنجش با تاکيد بر برگزاري کنکور 88 در امنيت و نظم کامل، اظهار کرد: نتايج اوليه کنکور در هفته اول مرداد ماه اعلام مي شود که طي آن علاوه بر مجاز شدن 250 هزار نفر در دوره هاي روزانه ، کليه متقاضيان دانشگاههاي غيرانتفاعي و پيام نور نيز مجاز به انتخاب رشته مي شوند.
وي افزود: نتايج نهايي کنکور با پذيرش 600 هزار داوطلب نيمه دوم شهريور ماه اعلام مي شود، به عبارت ديگر امسال از هر 2 داوطلب کنکور يک نفر پذيرفته خواهد شد.
رييس سازمان سنجش همچنين پيش از اين با اشاره به روال طراحي سوالات کنکور، تاکيد کرده بود که طراحان سوال براي جامعه و حتي خود ما ناشناس هستند و هيچ کس طراحان سوالات کنکور سراسري را نمي شناسد.
وي در خصوص تدابير انديشيده شده جهت جلوگيري از تقلب در آزمون، تصريح کرد: پاسخنامه و دفترچه کنکور شخصي سازي شده است و همه پاسخنامه ها با چيدمان هاي مختلف است و در واقع اکان تقلب در کنکور امسال وجود ندارد. وي افزود: سال آينده پاسخ نامه و دفترچه هاي کنکور به صورت دفترچه شخصي سازي شده درون يک پاکت پلمپ شده قرار مي گيرد و چيدمان سوال ها با هم متفاوت است.
وزير علوم:
احتمال لو رفتن سوالات کنکور، "صفر" است
همچنين دکتر محمد مهدي زاهدي وزير علوم، تحقيقات و فناوري در گفت وگو با ايسنا، با تضمين امنيت کنکور 88 به داوطلبان اطمينان خاطر داد که با توجه به تمهيدات امنيتي پيش بيني شده، کنکور 88 بدون هيچ مشکل و مساله اي برگزار مي شود و احتمال لو رفتن سوالات، "صفر مطلق" است.
وي با اشاره به همکاري و تلاش سازمانها و نهادهاي مختلف در فرايند برگزاري ايمن کنکور، اظهار کرد: در تامين امنيت کنکور وزارتخانه هاي اطلاعات، کشور، راه و ترابري و ارتباطات و فناوري اطلاعات به ويژه بخش پست، سازمان هواپيمايي کشور و نيروي انتظامي همکاري داشته اند. در عين حال از سازمان بازرسي کل کشور هم خواسته ايم که در زمينه صحت و سلامت سوالات در تمامي مراحل طراحي، گزينش و چاپ نظارت داشته باشند.
معاون اول رييس جمهور:
پيشي گرفتن ظرفيتهاي دانشگاهي از تعداد داوطلبان
به گزارش ايسنا، دکتر پرويز داوودي معاون اول رييس جمهور نيز روز گذشته در حاشيه بازديد از حوزه برگزاري کنکور در دانشگاه شهيد بهشتي، از پيشي گرفتن ظرفيتهاي دانشگاهي از تعداد داوطلبان و بررسيهايي براي ايجاد شهرک هاي دانشجويي در کشور خبر داد.
وي ادامه داد: ظرفيت پذيرش دانشجو در دانشگاههاي کشور به يک ميليون و 500 هزار نفر رسيده، اين درحاليست که تعداد داوطلبين يک ميليون 300 هزار نفر است، در واقع تعداد داوطلبان بيش از ظرفيت پذيرش است.
رييس کمسيون آموزش مجلس:
مکانيزم جديد ارسال مستقيم سوالات به حوزه امتحاني درصد امنيتي را مضاعف کرده است
بر پايه همين گزارش، دکتر علي عباسپور رييس کمسيون آموزش و تحقيقات مجلس در حاشيه بازديد از محل قرنطينه کنکور، با بيان اينکه دقت بسيار بالايي در تهيه، چاپ و ارسال سوالات تدارک ديده شده است، اظهار کرد: امسال براي نخستين بار سوالات در حوزه امتحاني باز مي شود و به عبارتي سوالات مستقيما از قرنطينه به سر جلسه امتحان ارسال مي شود و اين کار جديدي است که ضريب اطمينان را بالا مي برد. وي خطاب به داوطلبان خاطر نشان کرد: شايعات موجود در زمينه سوالات در سالهاي گذشته اساس و پايه نداشته است و مکانيزم جديد ارسال مستقيم سوالات به حوزه امتحاني درصد امنيتي را مضاعف کرده است و بايد ذکر شود که هيچ کس خبر ندارد که سوال طراحي شده در کنکور چيست . رييس سازمان سنجش آموزش کشور با بيان اينکه نتايج اوليه کنکور در هفته اول مرداد ماه اعلام مي شود، گفت: علاوه بر مجاز شدن 250 هزار نفر در دوره هاي روزانه، کليه متقاضيان دانشگاههاي غيرانتفاعي و پيام نور نيز مجاز به انتخاب رشته مي شود.
به گزارش ايسنا دکتر عبدالرسول پورعباس در حاشيه بازديد از حوزه برگزاري کنکور 88 ، با اشاره به انتشار سوالات کنکور در کليه گروه هاي آزمايشي، 5 دقيقه بعد از برگزاري آزمون ها، گفت: کليد سوالات آزمون نيز دو ساعت بعد از برگزاري بر روي سايت سازمان سنجش قرار مي گيرد.
وي با بيان اينکه نتايج نهايي نيمه دوم شهريور ماه اعلام مي شود، گفت: امسال در مجموع از طريق آزمون سراسري حدود 600 هزار نفر پذيرفته مي شوند ولي در مجموع آموزش عالي کشور ظرفيت بالاتر از يک ميليون و200 هزار نفر است که اين رقم از تعداد متقاضيان هم بيشتر مي باشد.
250 هزار نفر در دوره روزانه مجاز به انتخاب رشته مي شوند
وي با بيان اينکه پس از اعلام نتايج اوليه، مجازين مي تواند حداکثر تا 15 روز انتخاب رشته الکترونيکي را انجام دهند، اظهار کرد: در دوره روزانه حدود250 هزار نفر مجاز به انتخاب رشته الکترونيکي مي شوند.

1240
27-06-2009, 13:36
ما که به لطف دوستان در این سایت جدول رو دریافت کردیم
این مردم باید چی کار کنن؟ وقتی سایتش تروجان داره؟
چرا بر طرفش نمیکنن؟

ADEL_r
27-06-2009, 13:55
بچه ها كسي كه شهرستان زندگي ميكنه ولي انتخاب اولش تهرانه بايد بره تهران امتحان بده ؟

asroma08
27-06-2009, 13:56
بچه ها كسي كه شهرستان زندگي ميكنه ولي انتخاب اولش تهرانه بايد بره تهران امتحان بده ؟
بستگی داره که شما کد حوزه امتحانی رو چی زده باشی

ما که به لطف دوستان در این سایت جدول رو دریافت کردیم
این مردم باید چی کار کنن؟ وقتی سایتش تروجان داره؟
چرا بر طرفش نمیکنن؟
واقعا جای تاسفه ! فردا یه گروه باید برن و کارتشونو بگیرن اما اطلاع ندارن ! من خودم به 7-8نفر از دوستان گفتم

1240
27-06-2009, 13:59
بستگی داره که شما کد حوزه امتحانی رو چی زده باشی

واقعا جای تاسفه ! فردا یه گروه باید برن و کارتشونو بگیرن اما اطلاع ندارن ! من خودم به 7-8نفر از دوستان گفتم
من هم همین رو دارم میگم
:13:

ADEL_r
27-06-2009, 15:06
پس كسايي كه براي كنكور آزاد امسال ثبت نام كردند و انتخاب اولشون تهرانه ، لازم نيست حتما بيان تهران امتحان بدن ؟

در واقع ميشه گفت حوضه اي كه امتحان دادن رو خودشون مشخص ميكنن ديگه ؟

asroma08
27-06-2009, 15:27
پس كسايي كه براي كنكور آزاد امسال ثبت نام كردند و انتخاب اولشون تهرانه ، لازم نيست حتما بيان تهران امتحان بدن ؟

در واقع ميشه گفت حوضه اي كه امتحان دادن رو خودشون مشخص ميكنن ديگه ؟
گفتم که امسال داشنگاه ازاد یه پارت جدا اضافه کرده بود و هرکس هرجایی دلش میخواست حوزه رو انتخاب میکرد . دست خود طرف بود

Hectorist
27-06-2009, 15:38
خب الان یعنی چی؟ یعنی اگر من تو اون پارت میزدم شهر خودم رو ، الان باید برم از همین شهر خودم کارت رو بگیرم ؟ بعد یعنی الان باید اطلاعات تحویل کارت شهر خودم رو بخونم؟

asroma08
27-06-2009, 15:46
خب الان یعنی چی؟ یعنی اگر من تو اون پارت میزدم شهر خودم رو ، الان باید برم از همین شهر خودم کارت رو بگیرم ؟ بعد یعنی الان باید اطلاعات تحویل کارت شهر خودم رو بخونم؟
حوزه ی امتحانی شما که انتخاب کردی کجاست ؟ همون جا باید بری

farshidshd
27-06-2009, 16:08
زمان توزيع کارت آزمون دانشگاه آزاد اسلامي سال 1388

توزيع كارت داوطلبان آزمون سراسري دانشگاه آزاد اسلامي ازهفتم تيرماه و رقابت بيش از 800 هزار داوطلب در كنكور امسال

معاون اجرايي مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي از توزيع كارت داوطلبان آزمون سراسري دانشگاه آزاد اسلامي از هفتم تيرماه خبر داد و گفت : در آزمون سال 88 بيش از 800 هزار داوطلب با هم به رقابت مي پردازند که از اين تعداد حدود 300 هزار نفر پذيرفته مي شوند.

به گزارش خبرنگار آنا، مهندس محمدرضا مهراد فر در نشستي خبري با تشريح جزييات نحوه توزيع كارت ورود به جلسه و جدول زمانبندي برگزاري آزمون، گفت: آزمون سراسري سال 88 رشته‌هاي غيرپزشكي دانشگاه آزاد اسلامي طي روزهاي 11 و12 تير ماه در 209 حوزه امتحاني داخل و 6 حوزه خارجي با رقابت 633 هزار داوطلب و آزمون گروه علوم پزشكي در 64 حوزه امتحاني با رقابت 164 هزار تن در 26 تيرماه برگزار مي شود. وي گفت: آزمون غير پزشكي علاوه بر داخل كشور، در شش حوزه امتحاني خارج در كشورهاي امارات، كويت، قطر، ژاپن و انگلستان برگزار مي‌شود.

مهرادفر با اشاره به ثبت‌نام بيش از 800 هزار داوطلب در6 هزار و551 رشته محل در آزمون سراسري، اظهار كرد: تعداد داوطلبين نسبت به سال گذشته 5 درصد رشد داشته است كه به همين ميزان نيز ظرفيت پذيرش افزايش يافته است. وي در خصوص ظرفيت پذيرش در كنكور امسال، گفت: حدود 300 هزار نفر در اين كنكور پذيرفته مي‌شوند.

معاون اجرايي مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي با بيان اينكه 54 درصد داوطلبان كنكور امسال را خانم‏ها و 46 درصد داوطلبين را مردان تشكيل داده‌اند، تصريح كرد: از مجموع ثبت‌نام كنندگان 164 هزار نفر داوطلب شركت در آزمون پزشكي و 633 هزار نفر داوطلب آزمون گروه غير پزشكي بوده‌اند. وي با اشاره به پيشي‌ گرفتن خانم‌ها در آزمون پزشكي نسبت به مردان، گفت: 73 درصد از داوطلب گروه علوم پزشكي را خانم‌ها تشكيل داده‌اند.

وي با اشاره به آغاز توزيع كارت ورود به جلسه كنكور از روز يكشنبه 7 تير ماه، گفت: توزيع كارت داوطلبان تا نهم تير ماه طبق برنامه زماني مندرج در اطلاعيه مركز آزمون توزيع مي‌شود. مهرادفر با بيان اين كه روز دهم تير ماه براي متاخرين و رفع نقص كارت داوطلبان درنظرگرفته شده است: اطلاعيه توزيع كارت روز پنجشنبه چهارم تيرماه و روز شنبه ششم تيرماه در روزنامه‌ فرهيختگان و آفرينش منتشر مي‌شود، همچنين در روز چهارشنبه سوم تير ماه جزئيات توزيع كارت بر روي پايگاه اطلاع‌رساني مركز آزمون
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قابل مشاهده است.

معاون اجرايي مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي با اشاره به توزيع كارت داوطلبان بر اساس حرف اول نام خانوادگي، شماره شناسنامه و طبق برنامه زماني اعلام شده، گفت: براي توزيع كارت ورود به جلسه در تهران چهار حوزه خواهران و سه حوزه برادران در نظر گرفته شده است.

وي افزود: همچنين همراه با كارت ورود به جلسه يك برگه راهنماي آزمون در اختيار داوطلبان قرار داده مي‌شود كه لازم است داوطلبان مطالب اين برگه را مطالعه كنند. معاون مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي با بيان اين كه آدرس محل آزمون داوطلباني كه شهر تهران را براي آزمون انتخاب كرده‌اند در كارت ورود به جلسه درج شده است، تصريح كرد: نشاني محل برگزاري آزمون ساير داوطلبين شهرستانهاي مختلف همراه با برگه راهنما در اختيار داوطلبين قرار مي‌گيرد.

وي افزود: داوطلباني كه به منظور تغيير رشته شهرهاي انتخابي و حوزه امتحاني در آزمون غير پزشكي بيش از يك بار ثبت‌نام كرده‌اند در صورت يكسان بودن مجموعه امتحاني آخرين پرونده‌ بر اساس زمان ثبت‌نام ملاك عمل قرار گرفته مي‌شود و ثبت‌نام هاي قبلي آنها در نظر گرفته نشده است، همچنين در صورتي كه داوطلبي بيش از يك بار در مجموعه‌هاي امتحاني متفاوت ثبت‌نام كرده باشد، كارت ورود به جلسه براي كليه ثبت‌نامها صادر مي‌شود ، ولي داوطلب در يك مجموعه امتحاني امكان حق شركت در آزمون را خواهد داشت.

وي با اشاره به داوطلباني كه علاوه بر ثبت‌نام در آزمون غير پزشكي براي شركت در گزينش نظام پاره وقت كارت اعتباري مجدد تهيه كرده باشند، اظهار كرد: براي اين دسته از داوطلبان تنها يك كارت ورود به جلسه صادر شده كه در آن نيز رشته محلهاي انتخابي فرد هم در نظام پاره وقت درج شده است.

مهراد فردر عين حال تاكيد كرد: داوطلبان بايد براي دريافت كارت ورود به جلسه كارت ملي يا شناسنامه عكس‌دار و كارت اعتباري ثبت‌نام اينترنتي را به همراه داشته باشند . وي با بيان اين كه بر روي كارت ورود به جلسه اطلاعات مربوط به داوطلب شامل مشخصات فردي، دين، زبان، سهميه، تاريخ و نوبت برگزاري آزمون و همچنين رشته محلهاي انتخابي فرد درج شده است، تصريح كرد: چنانچه داوطلبان پس از دريافت ورود به جلسه مغايرتي در مندرجات آن از نظر مشخصات فردي ، دين و يا زبان مشاهده كرده باشند، بايد بلافاصله به باجه رفع نقص همان حوزه مراجعه و پس از دريافت فرم رفع نقص نسبت به تكميل آن اقدام كنند .

وي با اشاره به آن دسته از داوطلباني كه سهميه‌هاي مشخصي تعيين كرده‌اند، گفت: از آنجايي كه تاييديه رزمندگان و ايثارگران براي تعدادي از متقاضيان براي استفاده از اين سهميه تا زمان صدور كارت ورود به جلسه واصل نشده است، سهميه اين دسته از داوطلبان در كارت ورود به جلسه به صورت عادي درج شده است كه اين افراد بايد طي يك هفته از زمان دريافت كارت با مراجعه به نهاد مربوطه علت عدم سهميه خود را پيگيري كنند.

معاون اجرايي مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي با اعلام جدول زمان بندي برگزاري آزمون ، گفت: آزمون زير مجموعه‌هاي يك، دو، چهار، شش الي نه مجموعه يك دفترچه راهنما صبح روز پنجشنبه، آزمون زير مجموعه‌هاي سه ، پنج و ده دفترچه راهنما عصر روز پنجشنبه ، آزمون مجموعه‌هاي سه و چهار علوم انساني صبح روز جمعه و آزمون مجموعه‌هاي علوم تجربي و كشاورزي پنج زبان خارجه و هنر، عصر روز جمعه برگزار مي‌شود.

وي با بيان اين كه در آزمون غير پزشكي به داوطلبان كليه مجموعه‌ها به جز زبانهاي خارجه و هنر به ترتيب دو جلد دفترچه سوال تستي دروس عمومي و دروس اختصاصي داده مي‌شود ، خاطر نشان كرد: داوطلبان بايد به كليه سوالات مندرج در اين دو دفترچه پاسخ دهند ، همچنين به داوطلبانان گروه‌هاي زبان خارجه تنها يك دفترچه سوالات عمومي و به داوطلبانان گروه هنر كه يكي از رشته‌هاي ارتباط تصويري ، نقاشي و يا طراحي صنعتي را انتخاب كرده‌اند ، سه جلد دفترچه دروس عمومي، اختصاصي تستي و اختصاصي تشريحي داده مي‌شود.

وي افزود: ساير داوطلبانان مجموعه هنر تنها به دو جلد دفترچه عمومي و اختصاصي پاسخ مي‌دهند. مهراد فر در خاتمه از اعلام نتايج در نيمه اول شهريور ماه خبر داد.

منبع::: تبیان

mohsen_blid
27-06-2009, 16:34
بچه ها این دفترچه فنی ازاد کی میاد؟؟؟؟

nedaii
27-06-2009, 16:45
سلام
ایا من که مهندس کامپیوترم میتونم رشته شما قبول شم
شما برای قبولی تو ارشد مدیریت چه منابعی خوندید؟
ممنون

farshidshd
27-06-2009, 17:07
بچه ها این دفترچه فنی ازاد کی میاد؟؟؟؟

فعلا خبری نیست
منتظر باش و صبر داشته باش

Benygh
27-06-2009, 19:01
سلام
من اون کارتی که 10 هزار تومان قیمت داشت و یوزر نیم و پسورد داشت رو گم کردم .. ولی ثبت نام کرده بودم و اون برگه ی کد رهگیری رو دارم ...
به نظر شما میتونم کارت بگیرم یا نه ؟!

Ship Storm
27-06-2009, 20:05
خوب شد سر زدم اینجا نمیدونستم کارت ها رو کی باید بریم بگیریم
من افتادم روز 3 شنبه صبح باید برم کارتم رو بگیرم
ممنونم از محمود عزیز (nafas) که این لیست ها رو قرار دادن ولی یک نکته هست که باید بگم بهت محمود جان :31: شما که زحمت آپلود فایل رو کشیدی و لطف کردی وقت گذاشتی حداقل Zip میکردیش که حجمش نره بالا الان یک نمونه از فایلهات رو اگه Zip میکردی قریب به 20 برابر کم حجم تر میشد و به 40 کیلوبایت میرسید :31: و دانلودش برای کاربرایی که Dialup هم بدن ساده تر میشد :31:
باز هم ممنون:40::11:

shahrzad20
27-06-2009, 20:21
سلام: برادر من شماره شناسنامش همون کد ملیشه یعنی با 00 شروع می شه و فامیلش اولش س هست جز کدوم میشه؟اگر کمک کنید ممنون می شم

payam
27-06-2009, 21:08
سلام . بچه های رشته ی ادبیات کی باید کارت رو بگیرن ؟ زمان توضیع کارت کی هستش واسه اینا ؟ و آزمون کی ؟

یه نفر یه اطلاعاتی میده به ما ؟!

مرسی

ویرایش : فهمیدم ؛ ممنون :)

بازم ویرایش ؛ یعنی 7 تیر باید بره دانشگاه آزاد مربوطه و کارت رو بگیره ؟!
چی بود یک سری گفتن اینترنتیه ؟
یه بابایی از ما خواسته بهش خبر دقیق بدیم کلا گیجمون کردن بابا . . .یکی خواهشا منو روشن کنه .

Ship Storm
27-06-2009, 21:47
مگه رشته ای هستش؟
زده غیر پزشکی و بر اساس حرف اول نام خانوادگی کارت ها رو توزیع میکنند و رشته من هم نرم افزار کامپیوتر هستش
البته من حوزم رو کرج انتخاب کردم که اونجا امتحان بدم زده روز 3شنبه 8 صبح برم کارت رو بگیرم

nafas
27-06-2009, 22:34
خوب شد سر زدم اینجا نمیدونستم کارت ها رو کی باید بریم بگیریم
من افتادم روز 3 شنبه صبح باید برم کارتم رو بگیرم
ممنونم از محمود عزیز (nafas) که این لیست ها رو قرار دادن ولی یک نکته هست که باید بگم بهت محمود جان :31: شما که زحمت آپلود فایل رو کشیدی و لطف کردی وقت گذاشتی حداقل Zip میکردیش که حجمش نره بالا الان یک نمونه از فایلهات رو اگه Zip میکردی قریب به 20 برابر کم حجم تر میشد و به 40 کیلوبایت میرسید :31: و دانلودش برای کاربرایی که Dialup هم بدن ساده تر میشد :31:
باز هم ممنون:40::11:

سلام حامد چند دلیل داشت
1- شاید بضیا ماله تهران رو بخواستن و بعضیا فقط ماله شهرستان ها رو بگیرن
2- وقت کم که داشتم میخواستم برم مسافرت و الان برگشتم
3-و سعی کردم که حجم بالای یک مگ نشه که دیال آپ هم بکشه : دی
4- هرچی باشه بهتره سایت تروجانی دانشگاه آزاد:27:
5- من مخصلتم:11:

Ship Storm
27-06-2009, 22:40
سلام حامد چند دلیل داشت
1- شاید بضیا ماله تهران رو بخواستن و بعضیا فقط ماله شهرستان ها رو بگیرن
2- وقت کم که داشتم میخواستم برم مسافرت و الان برگشتم
3-و سعی کردم که حجم بالای یک مگ نشه که دیال آپ هم بکشه : دی
4- هرچی باشه بهتره سایت تروجانی دانشگاه آزاد:27:
5- من مخصلتم:11:

:31: خواستم ادامه ندم ولی بزار بدم :31: حق بروبچ انیشتن خورده میشه :31:
خوب محمود جون تک تک آپلود میکردی من که نگفتم همرو با هم بزن آپلود کن:31:
ولی به هر حال کارت حرف نداشت و خیلی مفید بود
ممنون :31:

payam
27-06-2009, 23:29
راستی ؛ این سایت آزمون رو آنتی ویروس من تروجانی تشخیص داد ؛ اما من بازش کردم . مشکل پیش نمیاره ؟!

*TaBaSoM*
28-06-2009, 10:53
سلام
من اون کارتی که 10 هزار تومان قیمت داشت و یوزر نیم و پسورد داشت رو گم کردم .. ولی ثبت نام کرده بودم و اون برگه ی کد رهگیری رو دارم ...
به نظر شما میتونم کارت بگیرم یا نه ؟!

سلام
من امروز رفتم و با کارت ملی و شناسنامه و بدون اون برگه ی اعتباری ثبت نام اینترنتی کارت رو بهم دادند.
مشکلی برای شما پیش نمیاد...

frnsh
29-06-2009, 09:37
سلام دوستان
میگم گرفتن کارت از طریق اینترنت نشد آخر؟

nafas
29-06-2009, 10:19
سلام دوستان<br />
میگم گرفتن کارت از طریق اینترنت نشد آخر؟<br />
<br />
نخیر
باید خودتون برین جایی که اینتخاب اولتون هست

امسال آزاد نداره اینترنتی

شاید سال دیگه :13:

attractive_girl
29-06-2009, 10:27
خیلی مسخرس برای سراسری از نت کارت گرفتیم برای آزاد باید بریم حوزه..../;

rosenegarin13
29-06-2009, 11:19
بچه ها حوزه ی شما انتخاب اولتونه؟؟؟
واسه من نیست....

separate
29-06-2009, 11:45
سلام
سایت آزمون که بستست منم اصلا خبر نداشتم الان دیدم کارتا توزیع میشه!

اگه کسی میتونه لطفا کمک کنه بگه کارتمو کی میتونم بگیرم! نام خانوادگی:ع شماره شناسنامه:274....

rosenegarin13
29-06-2009, 11:52
اگه کسی میتونه لطفا کمک کنه بگه کارتمو کی میتونم بگیرم! نام خانوادگی:ع شماره شناسنامه:274....

به !!!سلام
حرف ع واسه صبح و عصر یکشنبه 7 تیر بوده....
نمیدونم اونایی که دیر اقدام کردن فکر کنم دهم باید برن حوزه...فکر کنم...دوستان منبع دقیق دارن بگن ...
حوزه کارت شما:
دانشکده تربیت معلم مرکز بهار تهران جنوب
آدرس:خیابان انقلاب-بعد از میدان فردوسی-خیابان بهار جنوبی
تلفن:88309713

Greedy
29-06-2009, 11:53
سلام علیکم :دی
بچه ها صفحات قبل و نگاه نکردم نمیدونم سوالم هست یا نه ولی به بد مشکلی خوردم :

من اون اطلاعاتی که اخر ثبت نام تو سایت ازمون نشون میده مثه کد رهگیری و اطلاعات وارد شده و ... رو عکسشو سیو کردم ولی چند وقت پیش عکسو اشتباهی پاک کردم حالا کد رهگیری رو ندارم بدبختی سایت ازمون .نت هم الان باز نمیشه برم بازبابی کنم حالا چیکار کنم میخوام کارتو بگیرم ؟ باید زنگ بزنم بهشون ؟

separate
29-06-2009, 11:59
به !!!سلام
حرف ع واسه صبح و عصر یکشنبه 7 تیر بوده....
نمیدونم اونایی که دیر اقدام کردن فکر کنم دهم باید برن حوزه...فکر کنم...دوستان منبع دقیق دارن بگن ...
حوزه کارت شما:
دانشکده تربیت معلم مرکز بهار تهران جنوب
آدرس:خیابان انقلاب-بعد از میدان فردوسی-خیابان بهار جنوبی
تلفن:88309713

من انتخاب اولم ارومیه هست.حوزه رو هم ارومیه زدم حالا باس برم تهران؟!! شماره شناسنامه کامل:2740245343 :31:
دوباره یه نگاهی بنداز شاید درست دربیاد پیلیز!

nafas
29-06-2009, 12:01
روز چهارشنبه برای موخرین هست

درضمن برو این پست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

براساس دانشگاه انتخابیت ببین کی باید بری کارت ب
یری

بعضیا همون روز یکشنبه همه حروف الفبایی میدادن بعضیا تا 3 شنبه

و چهارشنبه برای موخرین

nafas
29-06-2009, 12:03

من اون اطلاعاتی که اخر ثبت نام تو سایت ازمون نشون میده مثه کد رهگیری و اطلاعات وارد شده و ... رو عکسشو سیو کردم ولی چند وقت پیش عکسو اشتباهی پاک کردم حالا کد رهگیری رو ندارم بدبختی سایت ازمون .نت هم الان باز نمیشه برم بازبابی کنم حالا چیکار کنم میخوام کارتو بگیرم ؟ باید زنگ بزنم بهشون ؟

نه برای کارت گرفتن برو به حوزه انتخابیت

و شناسنامه و کارت اینترنتی که خریدی و باهاش ثبت نام کردی همون زررده اونو میخواد
برای اطلاعات بیشتر هم برو به پست بالایی که آددرس دادم

موفق باشی:11:

rosenegarin13
29-06-2009, 12:03
من انتخاب اولم ارومیه هست.حوزه رو هم ارومیه زدم حالا باس برم تهران؟!! شماره شناسنامه کامل:2740245343 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
دوباره یه نگاهی بنداز شاید درست دربیاد پیلیز!

ای وای من فکر کردم تهرانید شما
ببخشید
حوزه ی شما:

دوشنبه 8 تیر 88
عصر: ساعت 14 تا 19
ارومیه : خیابان شهید بهشتی، ساختمان‌ مرکزی‌ دانشگاه‌آزاد اسلامی. 3440094

Greedy
29-06-2009, 12:10

ممنون عزیز
من این فایلو گرفتم :

طبق این جدول اول فامیلی من ر هست باید دیروز میگرفتم کارتمو همین الان دوستم زنگ زد که گفت میتونی چهارشنبه بری کارتتو بگیری
یا حتما باید برم حوزه ای که باید پنج شنبه کنکور بدم؟ حوزه کنکور راهش طولانیه ولی همین حوزه گرفتن کارت که تو این جدوله برای حرف ر امام حسین هست که نزدیک خونمونه
اخر چیکار کنم چقدر حوزه تو حوزه شد :دی

separate
29-06-2009, 12:11

من این فایلارو باز کردم ولی قروقاطی بود چیزی خونده نمیشد

Greedy
29-06-2009, 12:13
من این فایلارو باز کردم ولی قروقاطی بود چیزی خونده نمیشد
من خودم همین الان دانلود کردم مشکلی نداره

rosenegarin13
29-06-2009, 12:14
سوالی که من صفحه ی قبل پرسیدم رو میشه لطف کنید بررسی کنید
میترسم اشکالی پیش بیاد
آخه مگه نباید انتخاب اول حوزه باشه؟؟؟

separate
29-06-2009, 12:23
الان مشکل حل شد دیگه seperate???
بله دیگه فردا باس برم کارتو از دانشگا بگیرم. کار بیخودیم هس چون هیچی نخوندم!:31: سربازیو عشقه:10::31:

aref10
29-06-2009, 12:25
سلام به همه...
دوستان برای مهندسی صنایع دانشگاه آزاد تهران جنوب چه درصدهایی می خواد برای قبولی؟(حدودا)

nafas
29-06-2009, 12:41
بچه ها حوزه ی شما انتخاب اولتونه؟؟؟
واسه من نیست....
ببین ممکنه حوزه امتحانیت شلوغ بوده و افتاده باشی یه جای دیگه توی همون شهر

من خواهرم پارسال توی یکی از مدارس بود

اگه تهرانی هم که حتما شلوغه دیگه

بازم اگه احساس خطر میکنی از بچه های تهران میپرسم میگم بهت

sepehr_x50
29-06-2009, 12:54
آزاد میخوام. نه سراسری ......

Greedy
29-06-2009, 13:07
ممنون عزیز
من این فایلو گرفتم :

طبق این جدول اول فامیلی من ر هست باید دیروز میگرفتم کارتمو همین الان دوستم زنگ زد که گفت میتونی چهارشنبه بری کارتتو بگیری
یا حتما باید برم حوزه ای که باید پنج شنبه کنکور بدم؟ حوزه کنکور راهش طولانیه ولی همین حوزه گرفتن کارت که تو این جدوله برای حرف ر امام حسین هست که نزدیک خونمونه
nafas خانم / اقا :دی جواب این سوال و بده بی زحمت

.:HAMED:.
29-06-2009, 13:10
یادتون باشه یه روز قبلش برید یه نیگاهی به حوزه امتحانی تون بندازید

nafas
29-06-2009, 13:12
ممنون عزیز
من این فایلو گرفتم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدطبق این جدول اول فامیلی من ر هست باید دیروز میگرفتم کارتمو همین الان دوستم زنگ زد که گفت میتونی چهارشنبه بری کارتتو بگیری

من درست متوجه سوالت نیستم
اینتخاب اولت مگه کجا بوده ؟

و حوزه امتحانیت رو که توی فرم ثبت نام زدی کجا زدی ؟

shahrzad20
29-06-2009, 13:15
nafas خانم / اقا :دی جواب این سوال و بده بی زحمت

باید 4شنبه برین کارتتون رو همون حوزه ای که مشخص شده بگیرین مکان امتحان هم مشخصه زیر کارت هست جای دیگه نمی تونین امتحان بدین

Greedy
29-06-2009, 13:25
اینتخاب اولت مگه کجا بوده ؟و حوزه امتحانیت رو که توی فرم ثبت نام زدی کجا زدی ؟

ادرس دقیقشو یادم نیست چون با یکی از دوستام حوزه رو یه جا زدیم با هم میریم اون ادرس میدونه حوالی میدان ازادیه

باید 4شنبه برین کارتتون رو همون حوزه ای که مشخص شده بگیرین مکان امتحان هم مشخصه زیر کارت هست جای دیگه نمی تونین امتحان بدین

اهان همین ادرسی که تو عکس زیر هست دیگه ؟بعد که رفتم کارت از این جا گرفتم تو کارت ادرس جایی که باید برم و زدن ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahrzad20
29-06-2009, 13:30

برای گرفتن کارت شناسنامه و کارت ملی کافیه چیز دیگه نمی خوان ادرس حوزه امتحانی پایین کارت هست من امروز کارتمو گرفتم

juventuss
29-06-2009, 13:38
من اخر نفهمیدم چی شد ! راهنمایی کنین !

مگه نباید کارت رو از نت بگیریم ؟؟ اگه نه . پس از کجا باید بگیریم ؟؟

Greedy
29-06-2009, 13:43
من اخر نفهمیدم چی شد ! راهنمایی کنین !

مگه نباید کارت رو از نت بگیریم ؟؟ اگه نه . پس از کجا باید بگیریم ؟؟
لیلی زن بود یا مرد ؟:دی

نه بابا کشور ما هنوز اونقدر پیشرفته نشده اینترنتی کارت بگیریم
این پستو بخون همه چی دستت میاد

asroma08
29-06-2009, 13:52
این جدولی که طبق حروف الفبا هست همش الکیه ! امروز هرکی میرفت از (الف) تا (ی ) کارتشو میدادن .

nafas
29-06-2009, 14:02
نه بعضی از دانشگاه ها همه روز به همه حروف میدن

ولی اونایی که داوطلب زیاد دارن نه

29-06-2009, 15:30
یادمه یکی میگفت طرف برگه پاسخنامه کنکور آزاد رو خالی داده بود از مهندسی عمران تبریز که شهر خودش بوده قبول شده
منم باورم نشد
نظر شما چیه؟

Mohandes_mansour
29-06-2009, 15:37
سلام...
دوستان کسی میدونه که کارت ورود به جلسه و امتحان سراسری آزاد رشته ریاضی چه تاریخی هست!؟!؟:31:
آخه من دفترچه ی آزاد+اون کارت اعتباری+پرینت(کلا همه چیزش) گم کردم!!:41:
همین طوری با شناسنامه کارت ورود به جلسه میدن ؟ اینترنتی نیست مثل دولتی ؟

تاپیک دیگه ای ندیدم در مورد دانشگاه زاد سراسری 88 !

من تا حالا کنکور امتحان ندادم«همون شهری رو که انتخاب کردم برای انتخاب رشته باید " کارت " بگیرم دیگه ؟

ممنون.

pedramch
29-06-2009, 15:41
ته دیگش هم خوردن!!!
کجایی عمو؟:27:
شوخی کردم
دیروز-امروز-فردا
بستگی به اولین حرف نام خانوادگیت داره..
اگه هم از تاریخت گذشته میتونی 4 شنبه بگیری!
--

nafas
29-06-2009, 15:49
در تاپیک زیر به سوالات پاسخ داده شده

nafas
29-06-2009, 15:51
یادمه یکی میگفت طرف برگه پاسخنامه کنکور آزاد رو خالی داده بود از مهندسی عمران تبریز که شهر خودش بوده قبول شده
منم باورم نشد
نظر شما چیه؟
دوست عزیز من بعضیا شهرا میدونم کخ فقط بری ثبت نام کنی و اسمت تو پاسخ نامه بخوره و خالی هم بدی قبولی مثله شهر خودمون (برازجان - مکانیک )
ولی تبریز یه شهر پر جمعیت و رشته عمران پر طرفدار رو بعید میدونم
مخصوصا اونم که خالی باشه
ولی اگه به 20 % سوالا هم پاسخ داده باشه بازم یه چیزی

nimax3d
29-06-2009, 15:54
منم باورم نشد
نظر شما چیه؟

بعضی شهرا اصلا پر نمیشه یعنی اگه خالی هم بدی قبولی :20:

29-06-2009, 15:55
پس من اگه 20 درصد جواب بدم حله؟

nafas
29-06-2009, 16:00
چی انتخاب کردی ؟

ولی آره اگه رشته سختی نزده باشی حله

nedaii
29-06-2009, 16:06
چقدر تحویل گرفتین :25:

Mohandes_mansour
دوستان کسی میدونه که کارت ورود به جلسه و امتحان سراسری آزاد رشته ریاضی چه تاریخی هست!؟!؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
آخه من دفترچه ی آزاد+اون کارت اعتباری+پرینت(کلا همه چیزش) گم کردم!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

من تا حالا کنکور امتحان ندادم«همون شهری رو که انتخاب کردم برای انتخاب رشته باید " کارت " بگیرم دیگه ؟

نه بابا
مهندسی پزشکی از شهر خودمون
مهندسی عمران از شهر خودم
مهندسی معماری از شهر خودم و از اطراف و یکی دو شهرستان دیگه
زدم

Mohandes_mansour
29-06-2009, 16:09
بچه ها باید فردا برم همون داشنگاهی که انتخاب رشته کردم برای حوزه امتحانی،کارت بگیرم یا محل سکونت کارت میدن ؟!؟!؟ :دی
من یه شهر دیگه انتخاب مردم«باید برم از داشنگاه آزاد اونجا کارتم رو بگیرم ؟؟

دوستان کسی میدونه که کارت ورود به جلسه و امتحان سراسری آزاد رشته ریاضی چه تاریخی هست!؟!؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
آخه من دفترچه ی آزاد+اون کارت اعتباری+پرینت(کلا همه چیزش) گم کردم!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

از دیروز دادن کارتها شروع شده و یه شناسنامه میبری کارتتو میگیری
در ضمن باید بدونی که حروف اول فامیلیت چه روزی کارتشو میدن
مثلا تو شهر ما امروز از حرف ر تا ش بود
چهار شنبه هم فکر کنم برا تاخیر کنندگاه کارت خواهند داد
در کل هم باید خودت شخصا از دوستات و کسی که بهش اطمینان داری بپرسی تا خوب راهنماییت کنه
دوستان تکمیلش میکنن

nafas
نه بابا
مهندسی پزشکی از شهر خودمون
مهندسی عمران از شهر خودم
مهندسی معماری از شهر خودم و از اطراف و یکی دو شهرستان دیگه
زدم
بابا شهرت کجاس ؟ :13:

ولی احتمال داره قبول شی
اگه اولی نشدی سومی رو میشی
نگران نباش

:10:

29-06-2009, 16:11
لعنتی
نمیتونم وارد سایتش بشم
ببین اگه تونستی وارد شو
اونجا همه چیزو نوشتن

29-06-2009, 16:12
بابا شهرت کجاس ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

ولی احتمال داره قبول شی
اگه اولی نشدی سومی رو میشی
نگران نباش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif
شهر تبریز
تو که اهل اونورا نیستی؟
ولی هستیا

1240
29-06-2009, 16:18
دوست عزیز من بعضیا شهرا میدونم کخ فقط بری ثبت نام کنی و اسمت تو پاسخ نامه بخوره و خالی هم بدی قبولی مثله شهر خودمون (برازجان - مکانیک )
ولی تبریز یه شهر پر جمعیت و رشته عمران پر طرفدار رو بعید میدونم
مخصوصا اونم که خالی باشه
ولی اگه به 20 % سوالا هم پاسخ داده باشه بازم یه چیزی
حق با این دوستمون هست.
رشته هایی مثل عمران نفت برق مکانیک این چیزها هنوز رقابت بین شون هست
البته من 90 درصد رو می شناسم
درسشون خوب هست و سراسری هم میرن
اما ازاد هم انتخاب کردن
که اون ها 100 درصد سراسری میرن
این روزها طرف درس متوسط رو به پائین باشه سراسری پیام نور و غیرانتفاعی
متوسط به بالا روزانه و شبانه
دیگه هر چی بهتر درس باشه رشته بهتر

ولی این که پاسخ نامه رو خالی بدی یا کم بزنی عمران مرکز شهر بیاری
فکر نکنم این طور باشه
اما شهرستان عمران این ها میشه خوب اورد
نمونه نقدش پسر عمه خودم
ما بوق هستیم
اون از ما بوق تر
دیگه شما حسابش کنید
عمران میخونه :27:

seyyedi
29-06-2009, 16:18
دوستان سلام

وست عزیز من بعضیا شهرا میدونم کخ فقط بری ثبت نام کنی و اسمت تو پاسخ نامه بخوره و خالی هم بدی قبولی مثله شهر خودمون (برازجان - مکانیک )
به به
من دومی رو همین مکانیک زدم
راستی همشهری نمی دونی واسه عالیشهر کارتش رو کی میدن
من هیچی خبر ندارم
اگه به حروف اول نام خانوادگی میدن، میدونی "ه" و "ش" رو کی میدن؟؟
اصلا جایی هست که اعلام کنن ما بفهمیم؟
علی علی

Mohandes_mansour
29-06-2009, 16:22
از دیروز دادن کارتها شروع شده و یه شناسنامه میبری کارتتو میگیری
در ضمن باید بدونی که حروف اول فامیلیت چه روزی کارتشو میدن
مثلا تو شهر ما امروز از حرف ر تا ش بود
چهار شنبه هم فکر کنم برا تاخیر کنندگاه کارت خواهند داد
در کل هم باید خودت شخصا از دوستات و کسی که بهش اطمینان داری بپرسی تا خوب راهنماییت کنه
دوستان تکمیلش میکنن

من اول فامیلم "ش" هست!! حالا اهوازم و من حوزه امتحانیم رو ماهشهر انتخاب کردم،پس امشب برم ماهشهر از دانشگاه آزاد اونجا برای غیز پزشکی کارت بگیرم ؟؟؟؟

امتحان کی هست ؟!؟!؟ برای ریاضی

29-06-2009, 16:28
من اول فامیلم "ش" هست!! حالا اهوازم و من حوزه امتحانیم رو ماهشهر انتخاب کردم،پس امشب برم ماهشهر از دانشگاه آزاد اونجا برای غیز پزشکی کارت بگیرم ؟؟؟؟

ریاضی روز پنج شنبه هستش
صبح و عصر
اما در مورد سوال اول نمیدونم

Mohandes_mansour
29-06-2009, 16:30
پس یکی هم در مورد سوال اولم جواب بده !!!!

aref10
29-06-2009, 16:42
سلام به همه...
دوستان برای مهندسی صنایع دانشگاه آزاد تهران جنوب چه درصدهایی می خواد برای قبولی؟(حدودا)

بابا سوال ما رو هم جواب بدین...

1240
29-06-2009, 16:53
دوستان مهندسی کامپیوتر نرم افزار تقاضا زیاد داره؟
در بین دوستان و اشنایان زیاد تقاضا داشته؟
یا سال های پیش تقاضا خیلی بوده؟

noia
29-06-2009, 17:07
سلام،
آزمون بعدازظهر، ساعت 4 شروع می‌شه؟
من شک‌کردم، ‌توی کارتم که چیزی ننوشته. کسی چیزی می‌دونه؟
ممنون/.

nafas
29-06-2009, 17:15
دوستان سلام

به به
من دومی رو همین مکانیک زدم
راستی همشهری نمی دونی واسه عالیشهر کارتش رو کی میدن
من هیچی خبر ندارم
اگه به حروف اول نام خانوادگی میدن، میدونی "ه" و "ش" رو کی میدن؟؟
اصلا جایی هست که اعلام کنن ما بفهمیم؟
علی علی
ای بابا دارن میدن کارتا رو

برو پست 921 همین تاپیک بخون تا بفهمی اگه فامیلت ه باشه میتونی فردا بگیری و ش رو امروز فکر کنم دادن

که میتونی 4شنبه بری بگیری
برو اینجا رو بخون خودت میفهمی اول دانلود کن

سایت خود دانشگاه آزاد هم هست

azmoon.net

nafas
29-06-2009, 17:36

منصور من که گفتم برو اینجا ببین
ماهشهر حرف ش باید امروز صبح میرفتی میگرفتی

حالا که نتونستی باید 4 شنبه بری بگیری

a-r-i-y-a-n-a
29-06-2009, 17:42
سلام،
آزمون بعدازظهر، ساعت 4 شروع می‌شه؟
من شک‌کردم، ‌توی کارتم که چیزی ننوشته. کسی چیزی می‌دونه؟
ممنون/.

بله
شما انتخاب اولت چی هست؟ تا مشخص بشه عصره یا صبح
کارت چیزی نمی نویسه

asroma08
29-06-2009, 17:43
بابا سوال ما رو هم جواب بدین...
بستگی داره کدوم رو زده باشی . اگه تحلیل سیستم ها زده باشی ترازی در حدود 6000تا6200 میخواد
اگه تولید صنعتی یا تکنولوژِی زده باشی راحت تره و 400-300 تایی پایین تره

a-r-i-y-a-n-a
29-06-2009, 17:47
دوستان مهندسی کامپیوتر نرم افزار تقاضا زیاد داره؟
در بین دوستان و اشنایان زیاد تقاضا داشته؟
یا سال های پیش تقاضا خیلی بوده؟

بستگی داره کجا باشه ... ولی خب معمولا اره زیاد میزنن قبول شدنشم سخت نیس

ریاضیا 11
ولی در مورد صبح یا عصر باید ببینی انتخاب اولت چیه

آژمون ریاضی زیر مجموعه های 1 2 4 6 7 8 9 صبح 5 شنبه
آزمون ریاضی زیر مجموعه 3 5 10 هم عصر برگزار میشه

بایدتو دفترچه ازاد ببینی کدوم زیر مجموعه هستی...

چرا همه میگن کارت اینترنتیه !! بابا کارت ازاد رو باید برین بگیرین!

1240
29-06-2009, 17:54
بعد از اعلام نتایج ازاد
چند هفته بعدش
رو در و دیوار اعلامیه زده بیائین
بدون کنکور
هنوز یادمه مرکز شهر پر اعلامیه شده بود:31:

Mohandes_mansour
29-06-2009, 18:07
آقا من ورد چه 2003 و چه 2007 ندارم!! یعنی ویندوز تازه عوض کردم و 3 تا سی دی آفیس دارم که همشون لج کردن نصب نمیشسن!!!
یکی بیاد برام اینو تبدیل به PDF کنه !!

برای " شهرستان ها " رو میخواستم.....
این لینک اصلی که باید تبدیل بشه به PDF : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یادتون نره!

1240
29-06-2009, 18:09
آقا من ورد چه 2003 و چه 2007 ندارم!! یعنی ویندوز تازه عوض کردم و 3 تا سی دی آفیس دارم که همشون لج کردن نصب نمیشسن!!!

یادتون نره!
مشخصات بدید تا بهت بگم

sinasalar2007
29-06-2009, 19:26

این لینک اصلی که باید تبدیل بشه به PDF : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یادتون نره!

مهندس هر زمان خواستی میتونی بری کارت بگیری ، این که میگن بر اساس حروف الفبا و ... هست فقط برای تهران و این جور جاهاست :27:
فقط شما به یه کارت ملی نیاز داری ( امیدوارم اینو گم نکرده باشی :31: ) از من فقط کارت ملی رو خواستند تا ببینم از تو چی میخوان :46:
تو دفتر چه هم تو صفحه ی 16 در "تذکر مهم 1 " در رابطه با همین کد رهگیری و ... هم توضیح داده شده

nafas
29-06-2009, 22:11
بچه ها اگه کسی اون کارتی که رمز و اینا توش بوده گم کرده باشه راهی هست که بتونه پیداش کنه ؟

rosenegarin13
29-06-2009, 22:19
بچه ها اگه کسی اون کارتی که رمز و اینا توش بوده گم کرده باشه راهی هست که بتونه پیداش کنه ؟

فکر نکنم...ولی زیاد گیر نمیدنا!!!
من تهران بودم رفتم گرفتم فقط همون کارت ملیمو دیدن

nafas
29-06-2009, 23:08
فکر نکنم...ولی زیاد گیر نمیدنا!!!
من تهران بودم رفتم گرفتم فقط همون کارت ملیمو دیدن __________________
نمه عزیز گارتو گرفتم
ولی برا دیدن نتیجه میخوامش
مگه با کد رهگیری و ..... میشه ؟

asroma08
29-06-2009, 23:12
نمه عزیز گارتو گرفتم
برای دیدن نتیجه طبق پارسال 2راه هست . یکی شماره داوطلبی +ش شناسنامه و دوم مشخصات فردی + ش شناسنامه

Kasra 91
29-06-2009, 23:44
تراز میکروبیولوژی سلولی مولکولی لاهیجان و تهران چنده ؟

اگه یکی از اینا رو قبول شدم میشه با میکروبیولوژی سلولی مولکولی رشت که تو انتخابام هست عوض کنم؟

اگه یکی هم اطلاعاتی از اینده این شغل داره میتونه بگه که در اینده میشه از طریق این رشته رفت پزشکی؟ چطوری؟؟؟

ALI_1373
30-06-2009, 06:59
سلام دوستان

میخواستم بدونم کسی میدونه شهریه ی رشته ی مهندسی صنایع دانشگاه ازاد چنده؟ خصوصا گرایش تولید صنعتی .

تکنولوژی صنعتی رو شنیدم 800 و خرده ای هست . میخواستم بدونم تولید صنعتی گرون تره یا ارزون تر؟

Ehsan PCbase
30-06-2009, 10:19
سلام
کارت شرکت در جلسه ازمون ازاد رو کجا باید گرفت ؟ سایت azmoon.net هم زده شده
امروز اخرین مهلته ؟ :11:

bnmnb
30-06-2009, 10:49
سلام
نه امروز آخرین مهلت نیست فردا هم هست.البته برای افرادی که تاخیر داشتن.
ولی مکانش رو نمی دونم.
البته در روزنامه ی فرهیختگان زده.

mohsen_blid
30-06-2009, 10:58
سلام
کارت شرکت در جلسه ازمون ازاد رو کجا باید گرفت ؟ سایت azmoon.net هم زده شده
امروز اخرین مهلته ؟ :11:
انتخاب اولت کجاست ؟
اگر باراجین است باید بری باراجین

1240
30-06-2009, 11:49
این خل وضع ها نزدن تو کارت ساعت چند هست ازمون

MORINIO
30-06-2009, 12:42
راستی این آدرس پستی و اثر انگشت و این چیزا رو باید پر کنیم یا نه؟

Ehsan PCbase
30-06-2009, 12:42
سلام
نه امروز آخرین مهلت نیست فردا هم هست.البته برای افرادی که تاخیر داشتن.
ولی مکانش رو نمی دونم.
البته در روزنامه ی فرهیختگان زده.
روزنامه ی فرهیختگان کجا بود ... فقط بعضی دکه ها این روزنامه رو می یارن :5:

انتخاب اولت کجاست ؟
اگر باراجین است باید بری باراجین
یادم نیس ... فکر کنم تاکستان زدم ... حالا باید برم تاکستان ؟ :18:

این خل وضع ها نزدن تو کارت ساعت چند هست ازمون
بابا سنجش خیلی کارش درسته ... اینا هیچیشون معلوم نیست . کلاً رو هوان :13:

MORINIO
30-06-2009, 12:43
یادم نیس ... فکر کنم تاکستان زدم ... حالا باید برم تاکستان ؟

نه کاری به انتخاب اول نداره .... اونجایی که حوزه امتحانی رو زدی باید بری کارت بگیری!

mm00
30-06-2009, 13:36
من گرفتم برای سومین بار شرکت کنم
ساعت ازمونم زده پنجشنبه ساعت 11 :31:
ادرس پستیو پر کنید نتیجه دمه خونه هم میاد

swamp
30-06-2009, 13:43
من داداشم تولید صنعتی تهران جنوب داره می خونه و حدودا ترمی 500 تومن داره میده

ALI_1373
30-06-2009, 14:29
خیلی ممنون دوست عزیز

یه سوال

داداشتون ترم چنده ؟ چند واحد ورداشته؟
یعنی پول شهریه ثابت با واحداش شده 500 تومن؟

Kasra 91
30-06-2009, 16:30
کسی نبود؟

میشه امید داشت ازاد امسال مثل پارسال اسون باشه؟؟؟

sinasalar2007
30-06-2009, 16:40
نمه عزیز گارتو گرفتم

تو دفتر چه ی دانشگاه ازاد صفحه ی 16 در "تذکر مهم 1 " در رابطه با همین کد رهگیری و ... هم توضیح داده شده

aaaammmm87
30-06-2009, 17:14
سلام
موقع ثبت نام دانشگاه ازاد نمیدونم کجا رو انتخاب کردم ( حوزه ثبت نامی) حالا باید چطروی بفهمم تا کارتم رو بگیرم ؟

a-r-i-y-a-n-a
30-06-2009, 17:40
یعنی نمی دونی کدوم شهر زدی؟!!!!!!

خب اینجوری نمیتونی کارتو بگیری...

farshidshd
30-06-2009, 17:42
پرینت هم نگرفتی ؟؟

a-r-i-y-a-n-a
30-06-2009, 17:45
هر سال ورودی های جدید شهریه شون زیاد میشه

خب شما برادرتون ورودیه چه سالیه؟ 87 ؟

a-r-i-y-a-n-a
30-06-2009, 17:47
کسی نبود؟

میشه امید داشت ازاد امسال مثل پارسال اسون باشه؟؟؟

چرا ادغام شد تاپیک؟

آزاد خب اره اسونه من الان دارم میخونم فقط سوالای سال پیشو اگه یه دور نگاه کنی میتونی جواب بدی چون اکثرا تکراری هستن و نکته ی خاصی ندارن

a-r-i-y-a-n-a
30-06-2009, 17:50
من گرفتم برای سومین بار شرکت کنم
ساعت ازمونم زده پنجشنبه ساعت 11 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
ادرس پستیو پر کنید نتیجه دمه خونه هم میاد

نه نمیاد! نتایج فقط از طریق سایت...

ما که شرکت کردیم واسمون نیومده واسه شما اومده؟

farshidshd
30-06-2009, 17:53
بستگی به تعداد واحدهایی داره که میگیره و اینکه عملی باشه یا کارگاهی باشه یا تئوری

بالای 800 در نظر بگیر

Ehsan PCbase
30-06-2009, 18:45
میگن کاردانی غیرانتفاعی همه قبول میشن ... اگر من قبول میشم خب ازاد رو بیخیال :20:

aaaammmm87
30-06-2009, 19:52
یعنی نمی دونی کدوم شهر زدی؟!!!!!!

خب اینجوری نمیتونی کارتو بگیری...

پرینت هم نگرفتی ؟؟
سلام :11:
اها واسه پسر عموم ثبت نام کردم حتی عکس هم نداشت (یه عکس از تو کامپیوتر که فیلترش کردم هیچی معلوم نبود رو فرستادم ) ( ساعت 11 شب) اخرین مهلت ثبت نامی بهم زنگ زد واسش ثبت نام کردم ! حالا اخرین مهلت توزیع کارت تا کی هستش ؟ همچنین تاریخ امتحان ؟

swamp
30-06-2009, 20:10
ورودی 85 ترم 6 هم تموم شده
والا من که تا حالا ندیدم بالاتر از 500تومن بده برای یه ترم
شاید بقیه می خوان یه کمکی به دانشگاه بکنن زیادتر میدن الله اعلم

amir_rahmani
30-06-2009, 20:18
بله همون 500 تومان هستش ممکنه یه خورده بیشتر بگیرند ولی شما همون حدود در نظر بگیرید...

paranoid_android
30-06-2009, 20:20
جالبه! من که ورودی 84 هستم و رشتم کامپیوتره هم بطور متوسط هر ترم 500 تومن شهریم میشه. حالا برای رشته ای مثل صنایع که گمان میکنم واحدهای عملیش از کامپیوتر بیشتره و ورودی جدید هم هست شهریه 500 تومان!!! بعید میدونم! اصولا نباید کمتر از 700 باشه.

30-06-2009, 22:26
آقا بابای منم دانشگاه آزاد حقوق میخونه، عسکشو یه طرز فجیهی بد زدن تو پورتاله چی چی نمیدونم
چطوری اون عکسه رو درستش کنیم؟
البته بابام که کنکوری نیس . لیسانس میخونه مثلا

ALI_1373
01-07-2009, 00:00
به نظرم دوستانی که میگن شهریه 500 تومنه چون ورودی های چند سال پیش هستن اینو میگن .
الان فکر کنم حسابداری از 500 تومن بیشتر بشه.

Ship Storm
01-07-2009, 08:59
آقا بابای منم دانشگاه آزاد حقوق میخونه، عسکشو یه طرز فجیهی بد زدن تو پورتاله چی چی نمیدونم
چطوری اون عکسه رو درستش کنیم؟
البته بابام که کنکوری نیس . لیسانس میخونه مثلا

فکر کنم باید از طریق دانشگاه خودشون اقدام کنه برای تعویض عکس

mm00
01-07-2009, 09:29
نه نمیاد! نتایج فقط از طریق سایت...

ما که شرکت کردیم واسمون نیومده واسه شما اومده؟

اره 2 سال پیش اومد! پارسال نیومد:دی احتمالا امسال میاد:31:

01-07-2009, 09:40
دوستان فردا امتحانه
حالا توصیه آخری چیزی ندارین؟

nafas
01-07-2009, 09:55
توصیه این با خیال راحت برین امتحان بدین 90 درصدتون قبول میشین

01-07-2009, 10:42
من دوساعته تو این کارت و برگه همراهشو میگردم اما ساعت شروع امتحانو ندیدم
صبح پنجشنبه رشته ریاضی ساعت چند امتحان خواهد داد؟؟

nafas
راستی اهل کجایی؟

a-r-i-y-a-n-a
01-07-2009, 10:43
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif
اها واسه پسر عموم ثبت نام کردم حتی عکس هم نداشت (یه عکس از تو کامپیوتر که فیلترش کردم هیچی معلوم نبود رو فرستادم ) ( ساعت 11 شب) اخرین مهلت ثبت نامی بهم زنگ زد واسش ثبت نام کردم ! حالا اخرین مهلت توزیع کارت تا کی هستش ؟ همچنین تاریخ امتحان ؟

آخه کجا زده ؟ کدوم شهر؟ چون باید از اونجا بگیره اگه اینجوریه که نمیتونه کارت بگیره
مهلتشم تا ساعت 8 امشبه
تاریخ امتحان هم 11 12 هست
اول باید بره کارتشو بگیره!

توصیه این با خیال راحت برین امتحان بدین 90 درصدتون قبول میشین

توصیه اینکه فقط وفقط بشینین سوالای سال پیشو نگاه کنین و جواباشو بخونین
چون همش تکراریه
واسه فیزیک هم فرمول حفظ کنین فقط : دی

عربی هم مبحث صرف رو یه نگاه بندازین چون همش از فعل و اسم و اعرابها سوال میاد!!

a-r-i-y-a-n-a
01-07-2009, 10:44

صبح ساعت 8 شروع میشه دیگه تو برگه همراه نوشته!

راستی اهل کجایی؟
اهله شیرازه : دی

nafas
01-07-2009, 10:56

راستی اهل کجایی؟

بله ساعت 8

ساعت چند دور میبندن ؟

اهله بوشهر -->برازجان

a-r-i-y-a-n-a
01-07-2009, 11:00
اهله بوشهر -->برازجان
!

شما یه نیم ساعت قبلش اونجا باش دیگه...

01-07-2009, 11:02

بله ساعت 8

ساعت چند دور میبندن ؟

اهله بوشهر -->برازجان

زنده باشین
من اصلا ساعت ماعت پیدا نکردم تو دفتر چه
فقط نوشته حداقل دوساعت قبل از شروع در محل باشین

ساعت چند دور میبندن ؟
اینو دیگه نفهمیدم

Greedy
01-07-2009, 11:13
رفتیم کارت گرفتیم کجا افتادیم
خودشون گفته بودن که هر جایی که انتخاب اولتو زده باشی همونجا هم امتحان میدی ولی الان یه جا زدن که اصلا نمیدونم کجاست

Gune Baxan
01-07-2009, 11:43
امتحان عصر ساعت چند شروع میشه؟

روی کارت فقط نوشته "عصر"

hamidras
01-07-2009, 11:55

روی کارت فقط نوشته "عصر"

تو خبرگذاری مهر زده 4 شروع میشه.

poria_mc
01-07-2009, 11:55

روی کارت فقط نوشته "عصر"
4 بعد از ظهر! واسه منم عصر زده!

mm00
01-07-2009, 12:08
ماله صبح 8 صبحه؟

poria_mc
01-07-2009, 12:16
ماله صبح 8 صبحه؟
همش توی برگه ای بود که همراه با کارت داده بودن! تو اون نوشته بود!
--------------------------
دوستان کسی میدونه یه رشته تو تمام وقت/ترازش چقدر با همون رشته تو پاره وقت فرق میکنه؟

mm00
01-07-2009, 12:32
همش توی برگه ای بود که همراه با کارت داده بودن! تو اون نوشته بود!
--------------------------
دوستان کسی میدونه یه رشته تو تمام وقت/ترازش چقدر با همون رشته تو پاره وقت فرق میکنه؟

حالا شما نگفتی 8 صبحه یا نه! ولی اینو بگم به چشم دیدم تراز تو پاره وقت خیلی فرق داره و تقریبا 100% قبولی

poria_mc
01-07-2009, 12:46
قابل ذکر است که آزمون های نوبت صبح راس ساعت 8 صبح و آزمون های نوبت عصر راس ساعت 16 شروع خواهد شد!
عین جمله تو برگه رو واست نقل قول کردم!

shahrzad20
01-07-2009, 13:09
بچه ها سایتی می شناسین نمونه سوالها مال سالهای قبل رو داشته باشه

shk021051
01-07-2009, 13:18
بچه ها من کجا باید کارتو بگیرم ؟ از چه جایی پست ؟
لطفا راهنمایی کنید

1240
01-07-2009, 13:46
دوستان
جریان پاره وقت چی هست؟
بر چه اساس پذیرش میکنن؟ و چقدر معلوم نیست؟

mm00
01-07-2009, 14:32
دوستان
جریان پاره وقت چی هست؟
بر چه اساس پذیرش میکنن؟ و چقدر معلوم نیست؟

من از رو تجربم میگم پاره وقت تقریبا 90% بومی میگیره یک سری رشته های خاص داره و میشه گقت 100% قبوله فرد تو اون رشته بر اساس همون کنکور روزانه معمولی دیگه:31: چقدرم نه معلوم نیست!!!

بچه ها من کجا باید کارتو بگیرم ؟ از چه جایی پست ؟
لطفا راهنمایی کنید

چرا الان! صبح ازمونم میتونی بگیری شانس اوردی ازاد خوب راه میاد
توی Azmoon.org محل صدور کارت رو ببین

frnsh
01-07-2009, 16:31
سلام دوستان
منم فردا 8 کنکور ریاضی دارم. میخوام ببینم زمانش تا کی هست دقیقا؟

mm00
01-07-2009, 16:47
سلام دوستان

تا 10:30 اینا نهایت 11

01-07-2009, 17:41
سلام دوستان

فقط یادت باشه(خودمم) دو ساعت قبلش اونجا باش

Greedy
01-07-2009, 17:48
بچه ها این که میگن یه ساعت قبل از کنکور باشید سر جلسه الکیه یا حتما باید باشیم ؟
تو امتحان نهایی امسال هم میگفتن نیم ساعت قبل باشید ولی من که به محض شروع اونجا بودم

frnsh
01-07-2009, 18:14
فقط یادت باشه(خودمم) دو ساعت قبلش اونجا باش

اما توی یه برگه که همراه کارتم بهم دادن نوشته بود که 1 ساعت قبلش اونجا باشین. ربع ساعت قبل از زمان امتحان هم در رو میبندن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بچه ها این که میگن یه ساعت قبل از کنکور باشید سر جلسه الکیه یا حتما باید باشیم ؟
تو امتحان نهایی امسال هم میگفتن نیم ساعت قبل باشید ولی من که به محض شروع اونجا بودم

منم همینطور! من دقیقا موقعی میرسیدم که میخواستن بگن شروع کنید!!! ترجیح میدادم تا دقیقه نود توی خونه بخونم تا اینکه توی مدرسه قبل از امتحان با بچه ها بیکار بچرخیم!

Reman
01-07-2009, 18:30
کنکور با امتحان نهایی فرق می کنه و با هیچ کسم شوخی ندارن!

Greedy
01-07-2009, 18:44
منم همینطور! من دقیقا موقعی میرسیدم که میخواستن بگن شروع کنید!!! ترجیح میدادم تا دقیقه نود توی خونه بخونم تا اینکه توی مدرسه قبل از امتحان با بچه ها بیکار بچرخیم!

بدبختی هیچکس از رفیقا و اشناها هم نیست اقلا بشینی تو این یه ساعت با هم بچرخیم یه ساعت قبلش بری باید عین این .... :دی بشینی یه گوشه تا کتکور شروع شه

کنکور با امتحان نهایی فرق می کنه و با هیچ کسم شوخی ندارن!

من که با همه شوخی دارم :دی

1240
01-07-2009, 19:00
سراسری من ساعت 10 بلند شدم به خدا

Ship Storm
01-07-2009, 19:00
دوستان من کاردانی نرم افزار دارم و شرکت کردم و فردا امتحان دارم ولی خو هیچی از این درس های ریاضی و فیزیک و شیمی بلد نیستم فکر کنم باید از روش شیر یا خط استفاده کنم برای جواب دادن به سوالات :31: :دی

Greedy
01-07-2009, 19:06
سراسری من ساعت 10 بلند شدم به خدا

خوب تو دیگه بیش از حد باهاش شوخی کردی :لول

1240
01-07-2009, 19:06
من از رو تجربم میگم پاره وقت تقریبا 90% بومی میگیره یک سری رشته های خاص داره و میشه گقت 100% قبوله فرد تو اون رشته بر اساس همون کنکور روزانه معمولی دیگه:31: چقدرم نه معلوم نیست!!!

چرا الان! صبح ازمونم میتونی بگیری شانس اوردی ازاد خوب راه میاد
توی Azmoon.org محل صدور کارت رو ببین
مطمئنی پاره وقت همه قبول میشن؟ :10:
من کامپیوتر شیراز زدم پاره وقت اولی
یعنی 100 درصد میارم
خودم هم شیراز هستم(ولی بچه خوزستنا هستیم هاااا :27:)

1240
01-07-2009, 19:09
خوب تو دیگه بیش از حد باهاش شوخی کردی :لول
همه چند تا مداد میبرن و خانواده و این ها می رسونتشون :31:
ما ماشین روشن می کنیم
خیلی ریکس نوار رو می زاریم و می ریم :10:

frnsh
01-07-2009, 19:11
بدبختی هیچکس از رفیقا و اشناها هم نیست اقلا بشینی تو این یه ساعت با هم بچرخیم یه ساعت قبلش بری باید عین این .... :دی بشینی یه گوشه تا کتکور شروع شه

دقیقا! خیلی بده! تازه اکثرا هم غریبن! تازه غیر از مداد و ساعت و اینا هم چیز دیگه ای نداری که حوصلت سر نره! دیوارها رو میشماریم! :21:

Greedy
01-07-2009, 19:15
همه چند تا مداد میبرن و خانواده و این ها می رسونتشون

پیام این ایه چی بود ؟ :دی

خیلی ریکس نوار رو می زاریم و می ریم

نوار ؟! ژیان دارید ؟ :لول

دقیقا! خیلی بده! تازه اکثرا هم غریبن! تازه غیر از مداد و ساعت و اینا هم چیز دیگه ای نداری که حوصلت سر نره! دیوارها رو میشماریم!

مگه موبایل نمیشه برد ؟

1240
01-07-2009, 19:17
پیام این ایه چی بود ؟ :دی

نوار ؟! ژیان دارید ؟ :لول

مگه موبایل نمیشه برد ؟
1-متوجه نشدم
2- آر دی بابا :31:
3- نه فکر کنم

nafas
01-07-2009, 19:21
وای نه فردا توی سالنی که امتحان میدم 750 نفر هستن و توی اون دانشگاه نزدیک 1000 نفر

سر قضا این همه آدم کجا بوده : دی

حالا خدا کنه یه جا بیاریم : دی

سال سومما ولی به نظرم یه جا قبول شم
هیچی هم نخوندم فقط دینی دوم و زبان پیشو خوندم ....
ولی اختصاصی داغونممممممم

mm00
01-07-2009, 19:45
دوستان من کاردانی نرم افزار دارم و شرکت کردم و فردا امتحان دارم ولی خو هیچی از این درس های ریاضی و فیزیک و شیمی بلد نیستم فکر کنم باید از روش شیر یا خط استفاده کنم برای جواب دادن به سوالات :31: :دی
منم دارم کاردانی میخونم گفتیم امسالم در قرعه کشی ازاد شرکت کنیم شاید اسمم در بیاد:31:

مطمئنی پاره وقت همه قبول میشن؟ :10:
من کامپیوتر شیراز زدم پاره وقت اولی
یعنی 100 درصد میارم
خودم هم شیراز هستم(ولی بچه خوزستنا هستیم هاااا :27:)

ببین پاره وقت بومی خیلی میگیره تقریبا 90 درصد منم تا حالا کسیو ندیدم بگه پاره وقتم قبول نشدم!
منم خودم چون امسال هیچی نخوندم چون دارم کاردانی میخونم پاره وقتم زدم مکانیک که دوستام پارسال حتی اونایی که کاملا تعطیل بودن قبول شدن
پس با این اوصاف پاره وقت خیلی شانس زیاده مخصوصا واسه بومی ها چون خودم دیدم که چه کسایی! مکانیک پاره وقت قبول شدن:18:
بعد از یک استادمون پرسیدم گفت بزن پاره وقت در میاد شک نکن:31:
شما فقط برای اینکه مشکلی پیش نیاد اسمت رو بنویس بعد بیا بیرون:31:

nafas
01-07-2009, 20:03
آقا پشت کارت رو میخواد پر کنیم ؟

اثر انگشت میخواد ؟

1240
01-07-2009, 20:11
آقا پشت کارت رو میخواد پر کنیم ؟

اثر انگشت میخواد ؟
نه ازاد گیر و داد نداره خدا رو شکر

1240
01-07-2009, 20:12
منم دارم کاردانی میخونم گفتیم امسالم در قرعه کشی ازاد شرکت کنیم شاید اسمم در بیاد:31:

ببین پاره وقت بومی خیلی میگیره تقریبا 90 درصد منم تا حالا کسیو ندیدم بگه پاره وقتم قبول نشدم!
منم خودم چون امسال هیچی نخوندم چون دارم کاردانی میخونم پاره وقتم زدم مکانیک که دوستام پارسال حتی اونایی که کاملا تعطیل بودن قبول شدن
پس با این اوصاف پاره وقت خیلی شانس زیاده مخصوصا واسه بومی ها چون خودم دیدم که چه کسایی! مکانیک پاره وقت قبول شدن:18:
بعد از یک استادمون پرسیدم گفت بزن پاره وقت در میاد شک نکن:31:
شما فقط برای اینکه مشکلی پیش نیاد اسمت رو بنویس بعد بیا بیرون:31:
خدا کنه این جوری که شما میگی باشه

خوشحالمون کردی امدیوارم خدا خوشحالت کنه :11::40::11:

Ship Storm
01-07-2009, 20:21

انشالله که همه کسانی که به این روش متوسل شدندقبول بشن از جمله خودم :31: البته قبول هم بشم معلوم نیست برم چون من 72 واحد کاردانی رو پاس کردم بخوام تطبیق بزنم فکر نکنم بیشترا ز 30 تاش رو تطبیق بزنن :دی

1240
01-07-2009, 20:23
انشالله که همه کسانی که به این روش متوسل شدندقبول بشن از جمله خودم :31: البته قبول هم بشم معلوم نیست برم چون من 72 واحد کاردانی رو پاس کردم بخوام تطبیق بزنم فکر نکنم بیشترا ز 30 تاش رو تطبیق بزنن :دی
شما امسال چی زدی؟

iman0007
01-07-2009, 20:32
فردا آزمون نوبت صبح ساعت چند شروع میشه؟

shahrzad20
01-07-2009, 20:35
ساعت 8. بچه ها کسی نمونه سوالات قبلو سراغ نداره هر چی می گردم نیست رشته انسانی

poria_mc
01-07-2009, 20:48
دوستان راسته میگن اگه کسی یه درسی رو تو آزاد نزنه مردود علمی میشه؟

nafas
01-07-2009, 20:57
یه چیزی هست

مثلا اگه درصدت به اون حد نرسه بهت پیش نیاز میخوره

و باید اون درس رو توی دانشگاه بگیری و پاس کنی

panizir
01-07-2009, 21:10
یه سوال!
اگه بخوام IT مشهد قبول بشم باید درصدام چه حدودایی باشن؟؟

Ship Storm
01-07-2009, 21:13
شما امسال چی زدی؟

من کاردانی نرم افزار دارم و همون نرم افزار رو میتونستم بزنم و کلا از این رشته خوشم میاد فقط و علاقه دارم بهش :8:

frnsh
01-07-2009, 21:15
مگه موبایل نمیشه برد ؟

نه. اگه ببرین میگیرن. حالا نمیدونم برگشتنی پس میدن یا نه. من که به جاش کارت تلفن میبرم! :27:

mohammad_1ta
01-07-2009, 21:22
اگر رشتت ریاضی باشه، درس های دینی، عربی، شیمی رو صفر هم بزنی تو دانشگاه بهت پیشنیاز نمیخوره :20:

poria_mc
01-07-2009, 21:29
آهان از اون لحاظ!
پیش نیاز که خوبه دوست دارم!
راستی تو کنکور سال قبل یکی جلو من بود یه درس رو که بلد نبود 4 تا 1 زد بعد 4 تا 2 بعدش 4 تا 3 بعدشم 4 تا 4 و.... بعد که ازش پرسیدم گفت این روش واسه درسهاییه که بلد نیستی یا درصدت صفر میشه یا 20 و خورده ای! کسی چیزی راجع بهش شنیده؟

mohammad_1ta
01-07-2009, 21:52
آهان از اون لحاظ!
پیش نیاز که خوبه دوست دارم!
راستی تو کنکور سال قبل یکی جلو من بود یه درس رو که بلد نبود 4 تا 1 زد بعد 4 تا 2 بعدش 4 تا 3 بعدشم 4 تا 4 و.... بعد که ازش پرسیدم گفت این روش واسه درسهاییه که بلد نیستی یا درصدت صفر میشه یا 20 و خورده ای! کسی چیزی راجع بهش شنیده؟

فکر نکنم همچین چیزی وجود داشته باشه..!
اگه بخوای یه درس رو سفید بگذاری، هیچ مشکلی پیش نمیاد...
دوستم پارسال زبانش رو سفید گذاشت، وقتی که تو دانشگاه قبول شد اون درس رو به راحتی پاس کرد. :46:

Ship Storm
01-07-2009, 22:02
خوب دوستان روش نوینی نیومده چون من هیچی از کنکور فردا سر در نمیارم اصلا نه شیمی بلدم نه ریاضی و نه فیزیک و خلاصه کلام اصلا رشته من این نبوده و این درس ها برامون جدیده
این روشی که ایشون گفتن فکر کنم خیلی خوب باشه 4 تا الف و بعد 4 تا ب و بعد 4 تا ج و در اخر 4 تا د رو بزنیم فکر کنم درصد خوبی بشه به نصبت اینکه بخوایم خالی بزاریم جای سوالات رو کسب کرد

poria_mc
01-07-2009, 22:10
نه. اگه ببرین میگیرن. حالا نمیدونم برگشتنی پس میدن یا نه. من که به جاش کارت تلفن میبرم! :27:
همونطور که دوستان گفتن آزاد گیر بازار نیست ببری بعدش بهت پس میدن! منتها خودت ببر بهشون بده!

mohammad_1ta
01-07-2009, 22:15
همونطور که دوستان گفتن آزاد گیر بازار نیست ببری بعدش بهت پس میدن! منتها خودت ببر بهشون بده!

دوست داری موبایلت رو دو دستی تقدیمشون کنی؟ :20:

MORINIO
01-07-2009, 22:16
10 صفحه آخرو خوندم ولی نفهمیدم باید پشت کارتو پر کنم یا نه!!! : دی

mohammad_1ta
01-07-2009, 22:22
پر کردنش ضرری نداره :46:
من هر سال پر کردم

poria_mc
01-07-2009, 22:23
پر کن! کار از محکم کاری عیب نمیکنه!:31:
ولی با توجه به اینکه اینا دو دستی دارن دنبال دانشجو میگردن به این چیزا گیر نمیدن!:31:

salieri
02-07-2009, 10:10
من کلا میمیرم واسه کنکور آزاد
پارسال که آزمایشی بودم ترازم شد 5700 (ریاضی و فیزیک همشو شانسی زدم)

راستی من امروز نوبت عصرم زیاد تعجب نکنید چرا تو نتم :دی

poria_mc
02-07-2009, 10:15
ریاضی رو با چه روشی شانسی زدی بگو ما هم بزنیم!:31:

mohammad_1ta
02-07-2009, 10:28
الان از کنکور میام :31:
تر زدم رفت :21:

poria_mc
02-07-2009, 10:31
الان از کنکور میام :31:
تر زدم رفت :21:
سخت بود؟
پاره وقت رو که قبول میشی؟

mohammad_1ta
02-07-2009, 10:51
مهم نیست قبول بشم یا نشم.. :46:
من الان دانشگاه شهریار میرم، امسال هم کنکور شرکت کردم همینطوری زدم تهران شمال که نزدیک تره که شاید قبول بشم...:27:

عمومی هاش آسون بود (با اینکه 1 سال نخونده بودم، بیشترش رو جواب دادم)
اختصاصی هم از نظر من آسون بود ولی من خیلی کم زدم... آخه هیچی از فرمول هارو نخونده بودم.

1240
02-07-2009, 11:00
از آزاد میایم
خداوند کمک کند.

Mohandes_mansour
02-07-2009, 11:02
به نظر من عمومی خیلی آسون بودن...ولی من عربی گند زدم از عمومیا..بباقی عمومیا خیلی خوب بود.
اختصاصی ریاضیش خوب بود اولاش! بعد یهو سخت شد!!:دی
آخراش دیگه همش از پیش بود که ما نخونده بودیم(کنکور آزمایشی بودیم!)
در کل خوب بود.

mm00
02-07-2009, 11:06
خوب بود به نظره خودم پاره وقت 100% در میاد:31:

ADEL_r
02-07-2009, 11:12
سوالاي دانشگاه آزاد و پاسخ هاش روي كدوم سايت قرار ميگيرن ؟

poria_mc
02-07-2009, 11:18
خوب بود به نظره خودم پاره وقت 100% در میاد:31:
تو دو صفحه قبل گفتی همینجوری 90 درصد در میای حالا رفتی فقط عمومی زدی معلومه 100 درصد در میای دیگه!:31:

02-07-2009, 11:27
سام علیک برو بچه های آزادی
ایول به تریپ خودمون که گل کاشتیم
آقا ادبیات 90
عربی 40
ریاضیات 80
فیزیکات 90
شیمی 80
زبون انگلیش 100
معارف 90
بازم ایول به خودم
بحمدالله توانستیم بترکانیم
البته درصدا رو باتوجه به شناسی که از طرز زدن تست داشتم ابراز نموده و موجبات را فراهم کردم

mohammad_1ta
02-07-2009, 11:36
ریاضی 80 بزنی که ترازت میره رو 8 هزار :18::31:

salieri
02-07-2009, 11:36
سوالای نوبت صبح روی نت نیومده؟؟؟
میخوام ببینم سوالاش چه مدلی بوده و بیشتر از کدوم مبحث بوده

salieri
02-07-2009, 11:39
ریاضی 80 بزنی که ترازت میره رو 8 هزار :18::31:

با این تراز بهترین رشته تو بهترین دانشگاه آزادو میشه قبول شد

mohammad_1ta
02-07-2009, 11:43
من رتبه گفتم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

اگه 30 هم ریاضی بزنی، قبولی...

farshidshd
02-07-2009, 12:17
اصلا نزنی هم قبولی

frnsh
02-07-2009, 12:28

نبردم آخر! اما میدونی مشکل چی بود؟ :19: تلفن کارتیش خراب بود!
اما خب! دیر از سر جلسه اومدم (11 و ربع) و دنبالم اومده بودن از نیم ساعت قبلش!

دوست داری موبایلت رو دو دستی تقدیمشون کنی؟ :20:

تایید میشه!

به نظر من عمومی خیلی آسون بودن...ولی من عربی گند زدم از عمومیا..بباقی عمومیا خیلی خوب بود.
اختصاصی ریاضیش خوب بود اولاش! بعد یهو سخت شد!!:دی
آخراش دیگه همش از پیش بود که ما نخونده بودیم(کنکور آزمایشی بودیم!)
در کل خوب بود.

منم آزمایشی هستم!
من عمومی ها رو خیلی خوب زدم. ریاضی ها رو فکر کنم کلا 4 تا تست زدم! البته درست بودن فکر کنم. فیزیک رو متوسر زدم. شیمی هم خوب زدم.

sajjadgameactor
02-07-2009, 12:28
نه بابا منفی هم بزنی قبولی

Ship Storm
02-07-2009, 12:40
آقا منم هیچی بلد نبودم زدم قروقاطی مراقبه هم دمش گرم جون بود هیچی نمیگفت و هوامون رو اساسی داشت فکر کنم علوم تحقیقات قبول میشدم ولی حیف که اولین انتخاب رو زدم خمین که تراز پارسالش 4000 بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hectorist
02-07-2009, 13:34
آقا کنکور عصر ساعت 4 هست؟ ننوشته تو این کاغدای ما ! ( فردا رو میگم البته )

mm00
02-07-2009, 13:40
تو دو صفحه قبل گفتی همینجوری 90 درصد در میای حالا رفتی فقط عمومی زدی معلومه 100 درصد در میای دیگه!:31:
:د ی حالا اینا احتمالاته مهم نتیجس:31:

نه بابا منفی هم بزنی قبولی
اره خو!

Ship Storm
02-07-2009, 13:45
دوستان من کپی برابر بقلیم زدم چون خیلی متفکرانه داشت به سوالات جواب میداد :31: الآن انگار میگن سوالات دو گروه بوده الف و ب این صحت داره ؟؟؟؟ :دی
اگه اینطوری باشه فکر کنم از اخر اول بشم :31:
ولی خوب بازم دمم گرم حضور پرشوری در جمع جوانان جویای نام داشتم : دی

02-07-2009, 14:02
حوصله کنین اینارو بخونین

ما ته سالن بودیم .در آزمایشگاه مکانیک خاک به سالن (به طرف ما ) باز میشد .هی میرفتن و میومدن
میرفتن داخل صبحانه کوفت میکردن(کادر دانشگاه)
آقا اینا نگو پنجره هارو تو آزمایشگاهه باز کردن وقتی که یکیشون کوفت کرده بود داشت میومد بیرون ، در رو که وا کرد باد از اون پنجره های باز وزید تو سالن و همه پاسخ نامه ها رفتن عقب سالن
ما هم زود دویدیم تا پاسخنامه هامونو نره دست یکی دیگه.مال یکی هم گم شد.
بعد این ماجرا یکیشون هم اومد آب بخوره از یخچال عمومیها که دیدین.بعد که شیر رو باز کرد آب تف شد تو پاسخنامه پسره بغل یخچاله
اونقد خندیدیم که نپرسو نگو
بعدش هم مراقب اصلی که کار تها رو جمع میکرد ، پاش خورد به لیوان یکبار مصرف یکی از داوطلبان . لیوانه با صدای دارامپ درومپ پرت شد وسط سالن
خیلی جالب بود

mm00
02-07-2009, 14:33
حوصله کنین اینارو بخونین

ما ته سالن بودیم .در آزمایشگاه مکانیک خاک به سالن (به طرف ما ) باز میشد .هی میرفتن و میومدن
میرفتن داخل صبحانه کوفت میکردن(کادر دانشگاه)
آقا اینا نگو پنجره هارو تو آزمایشگاهه باز کردن وقتی که یکیشون کوفت کرده بود داشت میومد بیرون ، در رو که وا کرد باد از اون پنجره های باز وزید تو سالن و همه پاسخ نامه ها رفتن عقب سالن
ما هم زود دویدیم تا پاسخنامه هامونو نره دست یکی دیگه.مال یکی هم گم شد.
بعد این ماجرا یکیشون هم اومد آب بخوره از یخچال عمومیها که دیدین.بعد که شیر رو باز کرد آب تف شد تو پاسخنامه پسره بغل یخچاله
اونقد خندیدیم که نپرسو نگو
بعدش هم مراقب اصلی که کار تها رو جمع میکرد ، پاش خورد به لیوان یکبار مصرف یکی از داوطلبان . لیوانه با صدای دارامپ درومپ پرت شد وسط سالن
خیلی جالب بود
مطمینی انوجا دانشگاه ازاد بوده؟ اینطوری که میگی بیشتر شبیه مهد کودک دولتی بوده

دوستان من کپی برابر بقلیم زدم چون خیلی متفکرانه داشت به سوالات جواب میداد :31: الآن انگار میگن سوالات دو گروه بوده الف و ب این صحت داره ؟؟؟؟ :دی
اگه اینطوری باشه فکر کنم از اخر اول بشم :31:
ولی خوب بازم دمم گرم حضور پرشوری در جمع جوانان جویای نام داشتم : دی

اره فرق داره پس چرا مراقبا عینه بوق میشینن
مراقبان اجرای بنده ب:31:

mf.designing
02-07-2009, 14:38
دوستان آیا آزاد هم مثه سراسری جوابها رو رو وب میزاره ؟

Greedy
02-07-2009, 15:12
عمومیاش بد نبود ولی اختصاصیاش به جز 10 تاش بقیشو نزدم :لول چندتاش ماله پیش دانشگاهی بود که هنوز نرفتیم از دوم و اول هم که یادم نبود سومش هم سخت بود :دی

mf.designing
02-07-2009, 15:17
دوستان من برعکس سراسری اینطوری زدم :
ادبیات : 80%
عربی : 70 %
دینی : 95 %
زبان : 60 %
ریاضی : 20%
فیزیک : 50%
شیمی : 80%
(البته، همه رو حدود رو گفتم)
انتخاب اولم هم IT تبریز بود

mohammad_1ta
02-07-2009, 15:46
دوستان من برعکس سراسری اینطوری زدم :
ادبیات : 80%
عربی : 70 %
دینی : 95 %
زبان : 60 %
ریاضی : 20%
فیزیک : 50%
شیمی : 80%
(البته، همه رو حدود رو گفتم)
انتخاب اولم هم IT تبریز بود
شک نکن که قبولی :46: :31:

آقا کنکور عصر ساعت 4 هست؟ ننوشته تو این کاغدای ما ! ( فردا رو میگم البته )

بله تو این برگه ما نوشته منظور از عصر، 16 هست :20:

حوصله کنین اینارو بخونین

جالب بود :31:

امروزم اون کسی که داشت پشت بلندگو حرف میزد، هی سوتی میداد، ما مردیم از خنده :27:

mohammad_1ta
02-07-2009, 16:05
اشتباه شد...

1240
02-07-2009, 16:18
زمان اعلام نتایج کنکور آزاد
رئیس دانشگاه آزاد از اعلام نتایج کنکور این دانشگاه در نیمه دوم شهریور ماه خبر داد و گفت: از تعداد شرکت کنندگان در کنکور پزشکی و غیرپزشکی دانشگاه آزاد 300 هزار نفر در سال تحصیلی آینده پذیرش می شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالله جاسبی صبح پنجشنبه در حاشیه بازدید از حوزه امتحانی کنکور دانشگاه آزاد اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: امسال برای نخستین بار پس از 26 سال هر داوطلب بدون توجه به اینکه چه دانشگاه و رشته ای را به عنوان انتخاب اول تعیین کرده است، می تواند در شهر خودش امتحان بدهد.

رئیس دانشگاه آزاد افزود: مجموعه شرکت کنندگان در سه آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی بیش از یک میلیون نفر هستند که از این تعداد 635 هزار نفر در آزمون غیر پزشکی، 165 هزار نفر در آزمون علوم پزشکی و بیش از 200 هزار نفر در آزمون کاردانی پیوسته شرکت می کنند.

وی اضافه کرد: از تعداد کل شرکت کنندگان در کنکور دانشگاه آزاد بیش از 400 هزار نفر پذیرش می شوند که بیش از 100 هزار نفر در رشته های کاردانی پیوسته و 300 هزار نفر نیز در رشته های پزشکی و غیرپزشکی پذیرفته می شوند.

1240
02-07-2009, 16:19
این ها هم مردم رو دارن بازی میدن و مسخره میکنن
جاسبی میگه 300 هزار تا بیشتر پذیرش نداریم امسال
800 هزار تا هم شرکت کننده داشتیم.

بعد از اون ور وزیر علوم میگه 200 هزار تا هم خالی داریم صندلی

اگر ازاد 300 هزار تا بگیره
سراسری هم 600 هزار تا
450 هزار نفر قبول نمی شم هیچ جا.

Sajad2006
02-07-2009, 16:26
عمومیش خیلی آسون بود.
تو اختصاصی هم فقط ریاضی سخت بود.
همه رو دوروبر 80 زدم.
فقط زبان 100 و ریاضی 50.
عمران مرکز قبول میشم.

Ship Storm
02-07-2009, 16:42
اره فرق داره پس چرا مراقبا عینه بوق میشینن
مراقبان اجرای بنده ب:31:

آقا خدا کنه فقط اون دو نفری که من از روشون زدم مثل من باشن :31:
این نامردا چرا نگفتن سوالات متفاوته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه من چندین سال از کنکور بدور بودم نمیدونستم این جریانات رو , اون قدیم ندیما از رو هم میزدیم مشکلی هم نبود :31:

1240
02-07-2009, 16:50
این نامردا چرا نگفتن سوالات متفاوته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه من چندین سال از کنکور بدور بودم نمیدونستم این جریانات رو , اون قدیم ندیما از رو هم میزدیم مشکلی هم نبود :31:
سوالات به هیچ وجه متفاوت نبود
من 2 نفر رو دقیق همه چیزشون رو چک کردم

یک سوال هم فرق نداشت
نه سوال و نه جواب هیچی

منتها از اونجا که ما تو موارد تقلب شانس نداریم طرفی که پیش ما بود
فله ای میزد و وضعش از من خراب تر بود :8:
باز هم خدا را شاکر هستیم.

Greedy
02-07-2009, 18:04
بچه ها زبانش چند درصدش ماله پیش دانشگاهی بود ؟ من اکثرشو بلد نبودم

khar2khar
02-07-2009, 18:46
سلام وخسته نباشید به تمام دوستان

ادبیات : 80
زبان : 85
دینی : 80
عربی : 40
فیزیک : 50
ریاضی : 10
شیمی : 60
+
سهمیه بسیجی فعال

عمران تهران جنوب قبول میشم

ممنون میشم اگر نظر بدید

Greedy
02-07-2009, 18:53
سهمیه بسیجی فعال

asroma08
02-07-2009, 19:06
این ها هم مردم رو دارن بازی میدن و مسخره میکنن
جاسبی میگه 300 هزار تا بیشتر پذیرش نداریم امسال
800 هزار تا هم شرکت کننده داشتیم.

بعد از اون ور وزیر علوم میگه 200 هزار تا هم خالی داریم صندلی

اگر ازاد 300 هزار تا بگیره
سراسری هم 600 هزار تا
450 هزار نفر قبول نمی شم هیچ جا.
دانشگاه ازاد ظرفیت ثابت رو اعلام کرده نه تعداد قبولی ! مثلآ شاید 40% داوطلبان رشته ی ریاضی ازمایشی بودند و حتی اگه قبول هم بشند حساب نیست . 300هزارتایی که میگیرند از نفراتی هستند که اجازه ی ورود به دانشگاه دارند

1240
02-07-2009, 19:16
دانشگاه ازاد ظرفیت ثابت رو اعلام کرده نه تعداد قبولی ! مثلآ شاید 40% داوطلبان رشته ی ریاضی ازمایشی بودند و حتی اگه قبول هم بشند حساب نیست . 300هزارتایی که میگیرند از نفراتی هستند که اجازه ی ورود به دانشگاه دارند
خوب داداش
300 هزار تا میگیرن
یعنی 500 هزار تای این ها که کنکور دادن ازمایشی بودن یا حق رودو ندارن؟
چون با این اماری که دادن باید ازاد از تعداد داوطلب ها بیشتر بگیره
میشه موضوع رو باز کنید با سپاس :11:

shahrzad20
02-07-2009, 19:17
سلام وخسته نباشید به تمام دوستان

ادبیات : 80
زبان : 85
دینی : 80
عربی : 40
فیزیک : 50
ریاضی : 10
شیمی : 60
+
سهمیه بسیجی فعال

عمران تهران جنوب قبول میشم

ممنون میشم اگر نظر بدید

خوش به حالت سهمیه داری معلومه قبولی

Ship Storm
02-07-2009, 19:22
سوالات به هیچ وجه متفاوت نبود
من 2 نفر رو دقیق همه چیزشون رو چک کردم

یک سوال هم فرق نداشت
نه سوال و نه جواب هیچی

منتها از اونجا که ما تو موارد تقلب شانس نداریم طرفی که پیش ما بود
فله ای میزد و وضعش از من خراب تر بود :8:
باز هم خدا را شاکر هستیم.

راست میگی خدائی
منم همین رو میگم اخه اگه سوالات قرار بود متفاورت باشه دفترچه ها باید به اسم طرف صادر میشد ولی اینطر نبود ما خودمون با مداد اسممون رو مینوشتیم روش :31:
ایول خدا کنه همین که میگی باشه هرچند من اگه قبول هم بشم معلوم نیست برم چون 72 واحد از رشته نرم افزار رو تو کاردانی پاس کردم اگه تطبیق بزنن نهایت 30 تاش رو بزنن بقیش میپره انالله 1 مرداد بریم کنکور دولتی کاردانی به کارشناسی رو بدیم ببینیم خدا چی میخواد
ممنون :11:

bahador2009
02-07-2009, 19:23
اختصاصیش تغریبا سخت بود . زبانشم خیلی سخخت تر.

poria_mc
02-07-2009, 19:27
مال منم تموم شد ریاضیش مثل همیشه سخت بود ولی فیزیک و شیمی آسون بود
عمومی هم که در حد گلابی بود مخصوصا زبانش!:31:
چجوری میگی زبان سخت بود؟Reading ش هم مال کتاب سوم بود!

bahador2009
02-07-2009, 19:31
مال منم تموم شد ریاضیش مثل همیشه سخت بود ولی فیزیک و شیمی آسون بود
عمومی هم که در حد گلابی بود مخصوصا زبانش!:31:
چجوری میگی زبان سخت بود؟Reading ش هم مال کتاب سوم بود!
نمیدونم شاید چون نخونده بودم:46:
البته ریاضیش خیلی سخت بود ، امیدوارم که سال دیگه که ما قراره اصلیه رو بدیم این شکلی نباشه :46:

Ship Storm
02-07-2009, 19:34
این دوستمون که با سهمیه بسیج فعال زدند میشه بگید این سهمیه بسیج فعال چقدر و چند درصد رو نتیجه شما تاثیر داره؟

poria_mc
02-07-2009, 19:39
این دوستمون که با سهمیه بسیج فعال زدند میشه بگید این سهمیه بسیج فعال چقدر و چند درصد رو نتیجه شما تاثیر داره؟
فکر کنم سهمیه بسیج فعال حدود 1000 تا 1500 تا تراز اضافه میکنه!

Ship Storm
02-07-2009, 19:42

چند سال سابقه میخواد که بتونی از این سهمیه استفاده کنی؟

farshidshd
02-07-2009, 19:43

100 درصد قبوله

تو هم قبول شو بیا هم دانشگاه بشیم!!

bahador2009
02-07-2009, 19:43
ow.................
:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::1 8::18::18::18:

poria_mc
02-07-2009, 19:44
چند سال سابقه میخواد که بتونی از این سهمیه استفاده کنی؟
حدود دو سال!

rosenegarin13
02-07-2009, 19:53
آزمون آزاد هم تموم شد
البته زبانش یه سوتی داشتا!!!

poria_mc
02-07-2009, 20:00
آزمون آزاد هم تموم شد
البته زبانش یه سوتی داشتا!!!
سوتیش چی بود؟

asroma08
02-07-2009, 20:01
خوب داداش
300 هزار تا میگیرن
یعنی 500 هزار تای این ها که کنکور دادن ازمایشی بودن یا حق رودو ندارن؟
چون با این اماری که دادن باید ازاد از تعداد داوطلب ها بیشتر بگیره
میشه موضوع رو باز کنید با سپاس :11:
امار دقیق ازمایشی ها رو نمی دونم اما توی حوزه ی ما که نصفی ازمایشی بود . در ضمن خیلی ها هم فقط ازاد شرکت میکنند که شرکت کرده باشند چون یا سراسری قبول میشن یا توان پرداخت هزینه ندارند و یا ازاد براشون افت کلاس داره و میخوان دوباره بخونن . اگه میبینی نوشته 300هزارتا میگیره تقریا میشه گفت تعداد کسایی هم که واقعا ازاد رو جدی میگیرن شاید همون 300هزار باشه و بقیه یا نمیتونن برن ازاد یا نمیخوان

mahdi7610
02-07-2009, 20:02
چی شد حامد ؟ :31:

زپرتی زدی و اومدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خسته نباشی :8:

bahador2009
02-07-2009, 20:05
امار دقیق ازمایشی ها رو نمی دونم اما توی حوزه ی ما که نصفی ازمایشی
توی حوزه ی ما هم دور و ور 50% آزمایشی بودن.

1240
02-07-2009, 20:08
چقدر تفاوت قائل میشن بین مردم :19:

1240
02-07-2009, 20:09
امار دقیق ازمایشی ها رو نمی دونم اما توی حوزه ی ما که نصفی ازمایشی بود . در ضمن خیلی ها هم فقط ازاد شرکت میکنند که شرکت کرده باشند چون یا سراسری قبول میشن یا توان پرداخت هزینه ندارند و یا ازاد براشون افت کلاس داره و میخوان دوباره بخونن . اگه میبینی نوشته 300هزارتا میگیره تقریا میشه گفت تعداد کسایی هم که واقعا ازاد رو جدی میگیرن شاید همون 300هزار باشه و بقیه یا نمیتونن برن ازاد یا نمیخوان
پس 600 هزار تا سراسری 300 هزار تا ازاد
میشه 900 هزار تا
چطوری یک میلیون و نیم ظرفیت سازی کردن پس
این رو وزیر علوم و ... همه تائید کردن :8:

Greedy
02-07-2009, 20:09
چه قدر مردم به این بسیجی ها ارادت دارن :لول

asroma08
02-07-2009, 20:10
پس 600 هزار تا سراسری 300 هزار تا ازاد
میشه 900 هزار تا
چطوری یک میلیون و نیم ظرفیت سازی کردن پس
این رو وزیر علوم و ... همه تائید کردن :8:
اینو دیگه نمیدونم . شاید توی جمع کردن اشتباه کردن :27: فقط اگه نگرانی از قبول شدن داری مطمئن باش ازاد رو قبولی چون در بدترین حالت پاره وقت رو میشه اورد

Ship Storm
02-07-2009, 20:14
حدود دو سال!

2سال عادی یا فعال :دی

1240
02-07-2009, 20:17
فکر کنم 2 سال هر 5 شنبه باید بری مرکزشون هر جا هست
خوب این وقتی که میزاری اونجا
بشین خونه 2 کلام بیشتر بخونید
نیازی به این سهمیه ها نیست :20:
افتخارش هم بیشتره :10:

poria_mc
02-07-2009, 20:25
از اون سوال ها بود ها! مثل ریاضی آزاد نکته داشت!:31:

حرفت یکم بوی سیاسی میداد ولی خیلی باهاش حال کردم منطقیه!

rosenegarin13
02-07-2009, 20:26
سوتیش چی بود؟

effect اسمه !!! بهش s داده بود که به جای فعله سوم شخص استفاده کنیم!!!

Ship Storm
02-07-2009, 20:28
چی شد حامد ؟ :31:

زپرتی زدی و اومدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خسته نباشی :8:

ها
سلام مهدی جون :31: بزار برات تعریف کنم یکم طولانیه ولی خوب گوش بده تا بدونی جریا چی شد :31:
رفتم سر جلسه دیدم عجب مراقب باحالیه حدود 24 سالش بود ولی توپ , اول بار یه گ کوچیک باهاش زدم دیدم ادم باحالیه خلاصه تا اخر سر هوام رو خیلی داشت اساسی تقل کردم(یکی این مراقب باحالی بود یکی یه دختره سر آزمون جامع بود که تقلب میکردیم هیچی نمیگفت :دی)
مهدی سوالات رو که دادن همینطوری یه 20 دقیقه ای داشتم نگاه میکردم یه 4 تا از ادبیات زدم و رسیدم به معارف خیلی خوب زدم درصورتی که اصلا معارف ها رو من نمیدونستم موضوعش چیه چون مثل اینکه کتاب ها شده دین و زندگی و ویرایش های جدیدش هم اومده و عوض شده زبیخ :31: خلاصه نبودی ببینی دیدم اینطوری که نمیشه همش 4 تا ادبیات زدم 4 تا زبان و عربی هم که هیچ :دی دیدم این بقلیم عجب متفکرانه داره سوالات رومیزنه یه نگاه بهش کردم دیدم انگار برای خودش مخیه :31: دقیقا کپی برابر اون تست ها رو زدم بطوری که فکر کنم از 100 تا عمومی 94 تاش رو زدم و رسید به دروس تخصصی دیگه مناینجا هیچی بلد نبودم چون هیچ کدوم از این دروس رو نخونده تو دوران تحصیل :31: داشت ریاضیات رو میزد منم از روش داشتم میزدم لامصب ها کولر رو روشن کردن این به مراقبه گفت کولر بدجوری من رو اذیت میکنه خلاصه رفت ته کلاس نشست :دی منم که همش 20 تا ریاضی رو ا رو این زده بودم 80 تا یگه سوال تخصصی مونده بود :31: چکار کنم و چکار نکنم با مراقبه خیلی دیگه رفیق شده بودیم علنا خودش میرفت دم در وامیستاد و به من اشاره میکرد راحت باش کسی نیست و گه گاهی هم اشاره میکرد کسی داره میاد :دی بلاخره دید که من هیچی دیگه نمیتونم بزنم گفت پاشو برو ته کلاس :31: رفتم ته کلاس ولی یه میز جلوی اون پسره خالی بود و دیگه نشد از رو دست اون بنیسم همینطوری داشتم نگا میکردم دیدم ینبغلیم عجب خرخونیه ساعت خونشون رو ورداشته آورده داره تایم میزنه ببینه چقدر زمان میکشه سوالات رو جواب بده و شدید داشت رو مسائل فکر میکرد و فرمول مینوشت و جواب میگرفت یه 23 تایی رو هم از رو اون زدم ولی نمیذاشت ببینیم میترسید که یکوقت کسی بهش گیر بده :دی خلاصه وقت امتحان تموم شد زنه اومد داشت برگه ها رو جمع میکرد همینطوری چشم خورد به پاسخنامه همون پسر خر خونه 3 تا تست دیگه رو هم دیدم و زدم سریع زنه میگفت بده به من پاسخنامه رو گفتم خانوم اجازه بده اینها کمرنگ پر شده بزارید پرنگش کنم هی میگفت بده به من عزیزم :31: :دی خلاصه 45 تا تخصصی تونستیم تقلب کنیم و فکر کنم 94 تایی هم عمومی زدیم این وسط
دیگه الله اعلم که قبول میشیم یا نه
انتخاب اولم خمین بود که تراز پارسالش پایین ترین تراز تو رشته مهندسی نرم افزار بوده
بعدش که تموم شد ه پسره گفتم دمت گرم خیلی حال دادی گفت انتخاب اولت کجا بود گفتم خمین گفت 100 درصد شک نکن که قبولی گفتم چطور گفت اگه کرج رو هم میزدی با این درصدی که تو زدی قبول میشدی :31: خلاصه اینجا یکم حالم گرفته د از اینکه چرا کرج رو اول نزدم البته نمیشد فکر اینجا رو کرد که یه نفر خر خون بغل دستت بیوفته و مراقبه هم آدم گیری نباشه
به هر حال ما در این قرعه کشی بزرگ شرکت کردیم یادته دیشب چی گفتم بهت مهدی گفتم وقتی قبول شدم کارنامم رو میارم نشونت میدم بعد برو بشین بگو کنکور الکی نیست باید بشینی درس بخونی :31: : دی :31:

Ship Storm
02-07-2009, 20:36

از اون سوال ها بود ها! مثل ریاضی آزاد نکته داشت!:31:

هرپنجشنبه چیه برادر :31: 2 سال 1 بار هم نرفتیم:دی , این دوستم تو یکی از این پایگاه هاست مسئول نمیدونم کجاشه برای من از سال 83 سابقه زده و فکر کنم 2 سال عادی زده تا 85 و از 85 تا 88 رو فعال زده خلاصه خودم خبر ندارم چکار کرده اینو میدونم که یه سوابقی دارم انگاری باید برم پیشش ببینم چی به چیه چون الان گفتید 1500 تا تراز میاره بالا بسی شور و اشتیاق در ما افتاد فراوان :31: ولی میخوام برای کنکور کاردانی به کارشناسی برم ببینم میشه سهمیه ای جور کرد چون ماشالله من خیلی درس خونم :31:
تو دوران دانشگاه که میرفتیم از اول ترم تا اخر ترم هیچی نمیخوندیم دقیقا 2 روز مونده به امتحانات لای جزوه رو باز میکردیم و میگفتیم بسم الله :دی و با کلی مباحث جدید روبرو میشیدم حالا جزوه چی 120 صفحه 2 روز وقت داری بخونی ولی خوب میخوندیم اون دو روز رو نمره خیلی خوبی م میگرفتیم 18 میشدیم و نکته جالب تر اینکه وقتی از سر جلسه میومدیم بیرون همه چی یادمون میرفت :31:

khar2khar
02-07-2009, 20:40
باتشکر از همه دوستان که نظر دادن مخصوصا 1240 البته فکر کنم اونیکه هر پنج شنبه میره ............

بگذریم در ضمن این سهمیه حدود 700 تا میبره بالا

mer30

poria_mc
02-07-2009, 20:44
باتشکر از همه دوستان که نظر دادن مخصوصا 1240 البته فکر کنم اونیکه هر پنج شنبه میره ............

بگذریم در ضمن این سهمیه حدود 700 تا میبره بالا

mer30
خیلی بیشتر از این حرفهاست اینهارو میگن که کسی صداش در نیاد!

m007007
02-07-2009, 20:47
effect اسمه !!! بهش s داده بود که به جای فعله سوم شخص استفاده کنیم!!!

اره نزدیک بود گولم بزنن:31:
راستی کلیدش نیومده؟؟

mahdi7610
02-07-2009, 20:48
ها
سلام مهدی جون :31: بزار برات تعریف کنم یکم طولانیه ولی خوب گوش بده تا بدونی جریا چی شد :31:
رفتم سر جلسه دیدم عجب مراقب باحالیه حدود 24 سالش بود ولی توپ , اول بار یه گ کوچیک باهاش زدم دیدم ادم باحالیه خلاصه تا اخر سر هوام رو خیلی داشت اساسی تقل کردم(یکی این مراقب باحالی بود یکی یه دختره سر آزمون جامع بود که تقلب میکردیم هیچی نمیگفت :دی)
مهدی سوالات رو که دادن همینطوری یه 20 دقیقه ای داشتم نگاه میکردم یه 4 تا از ادبیات زدم و رسیدم به معارف خیلی خوب زدم درصورتی که اصلا معارف ها رو من نمیدونستم موضوعش چیه چون مثل اینکه کتاب ها شده دین و زندگی و ویرایش های جدیدش هم اومده و عوض شده زبیخ :31: خلاصه نبودی ببینی دیدم اینطوری که نمیشه همش 4 تا ادبیات زدم 4 تا زبان و عربی هم که هیچ :دی دیدم این بقلیم عجب متفکرانه داره سوالات رومیزنه یه نگاه بهش کردم دیدم انگار برای خودش مخیه :31: دقیقا کپی برابر اون تست ها رو زدم بطوری که فکر کنم از 100 تا عمومی 94 تاش رو زدم و رسید به دروس تخصصی دیگه مناینجا هیچی بلد نبودم چون هیچ کدوم از این دروس رو نخونده تو دوران تحصیل :31: داشت ریاضیات رو میزد منم از روش داشتم میزدم لامصب ها کولر رو روشن کردن این به مراقبه گفت کولر بدجوری من رو اذیت میکنه خلاصه رفت ته کلاس نشست :دی منم که همش 20 تا ریاضی رو ا رو این زده بودم 80 تا یگه سوال تخصصی مونده بود :31: چکار کنم و چکار نکنم با مراقبه خیلی دیگه رفیق شده بودیم علنا خودش میرفت دم در وامیستاد و به من اشاره میکرد راحت باش کسی نیست و گه گاهی هم اشاره میکرد کسی داره میاد :دی بلاخره دید که من هیچی دیگه نمیتونم بزنم گفت پاشو برو ته کلاس :31: رفتم ته کلاس ولی یه میز جلوی اون پسره خالی بود و دیگه نشد از رو دست اون بنیسم همینطوری داشتم نگا میکردم دیدم ینبغلیم عجب خرخونیه ساعت خونشون رو ورداشته آورده داره تایم میزنه ببینه چقدر زمان میکشه سوالات رو جواب بده و شدید داشت رو مسائل فکر میکرد و فرمول مینوشت و جواب میگرفت یه 23 تایی رو هم از رو اون زدم ولی نمیذاشت ببینیم میترسید که یکوقت کسی بهش گیر بده :دی خلاصه وقت امتحان تموم شد زنه اومد داشت برگه ها رو جمع میکرد همینطوری چشم خورد به پاسخنامه همون پسر خر خونه 3 تا تست دیگه رو هم دیدم و زدم سریع زنه میگفت بده به من پاسخنامه رو گفتم خانوم اجازه بده اینها کمرنگ پر شده بزارید پرنگش کنم هی میگفت بده به من عزیزم :31: :دی خلاصه 45 تا تخصصی تونستیم تقلب کنیم و فکر کنم 94 تایی هم عمومی زدیم این وسط
دیگه الله اعلم که قبول میشیم یا نه
انتخاب اولم خمین بود که تراز پارسالش پایین ترین تراز تو رشته مهندسی نرم افزار بوده
بعدش که تموم شد ه پسره گفتم دمت گرم خیلی حال دادی گفت انتخاب اولت کجا بود گفتم خمین گفت 100 درصد شک نکن که قبولی گفتم چطور گفت اگه کرج رو هم میزدی با این درصدی که تو زدی قبول میشدی :31: خلاصه اینجا یکم حالم گرفته د از اینکه چرا کرج رو اول نزدم البته نمیشد فکر اینجا رو کرد که یه نفر خر خون بغل دستت بیوفته و مراقبه هم آدم گیری نباشه
به هر حال ما در این قرعه کشی بزرگ شرکت کردیم یادته دیشب چی گفتم بهت مهدی گفتم وقتی قبول شدم کارنامم رو میارم نشونت میدم بعد برو بشین بگو کنکور الکی نیست باید بشینی درس بخونی :31: : دی :31:
خسته نباشی

کلا تونستم تجسم کنم :31:

عجب کنکوری بوده :18:

ADEL_r
02-07-2009, 20:54
بچه ها واقعا اين دوتا از سوالات فيزيك امروز اين بودن ؟

" جسمي به جرم 3 كيلوگرم در ارتفاع 12 متري سطح زمين قرار دارد ، اگر جسم رها شود انرژي جنبشي آن در هنگام رسيدن به سطح زمين چقدر است ؟ "‌

" جسمي با سرعت اوليه 20 متر در ثانيه در شرايط خلا به بالا پرتاب ميشود . چند ثانيه بعد سرعت جسم به 5 متر روبه پايين ميرسد ؟ "

پسر عموم گفته اين دوتا سوال امروز ( پنجشنبه ، صبح - رشته رياضي ) سوال فيزيك بودن !

يعني كسايي كه ادعاشون ميشه فيزيك رو بالاي 70-80 ميزنن اينجور سوال ها رو جواب دادن !؟