PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع مـــباحــث مرتبـــط با دانشـــگاه آزاد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

babak_gww
17-09-2011, 16:50
سلام.
میخواستم بدونم برای ثبت نام توی دانشگاه چه مدارکی لازمه ؟؟؟
مهندسی شیمی علوم و تحقیقات فارس.
از چیا باید کپی بگیرم ؟؟
چه کارایی باید بکنم ؟

ممنون میشم کمک کنید .

12 قطعه عکس ( در صورت معافیت ، 6 قطعه)

3 برگ فتوکپی از شناسنامه ( تمام صفحات ، 3 سری ) + اصل
3 برگ فتوکپی از کارت ملی + اصل
3 برگ فتوکپی از مدرک دیپلم و ریز نمرات + اصل مدارک
3 برگ فتوکپی از مدرک موقت پیش دانشگاهی + اصل مدارک ( اگه اصل مدرک رو دارین ، اصل مدرک و تصویرش را ببرید)
فرمهایی که بهتون میدن رو تکمیل میکنید و تحویل میدین
چک یا سفته ، در صورت نداشتن اصل مدرک پیش

mh_rayaneh
17-09-2011, 17:16
سلام.یه سوال
من دارم میذرم پرند ثبت ام کنم.اما چون اصل پیش دانشگاهیمو ندلرم باید سفته بدم
کی میتونم اصل مدرک پیشو بگیرم؟
اگه خاستم سال دیگه بیام تهران درس بخونم (تعویض دانشگاه به هر دلیلی)و اصل مدرک پیشو نداشتم.میدن اون سفته هررو؟یا باید اون پولم بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

*hasti*
17-09-2011, 18:10
اخه یکی از دوستام میگفت که طرف تجدیدی داشته ولی دانشگاه ثبتنامش کرده
مرسی
امیدوارم فردا مشکلم حل بشه با پول

steps
17-09-2011, 18:19
12 قطعه عکس ( در صورت معافیت ، 6 قطعه)

3 برگ فتوکپی از شناسنامه ( تمام صفحات ، 3 سری ) + اصل
3 برگ فتوکپی از کارت ملی + اصل
3 برگ فتوکپی از مدرک دیپلم و ریز نمرات + اصل مدارک
3 برگ فتوکپی از مدرک موقت پیش دانشگاهی + اصل مدارک ( اگه اصل مدرک رو دارین ، اصل مدرک و تصویرش را ببرید)
فرمهایی که بهتون میدن رو تکمیل میکنید و تحویل میدین
چک یا سفته ، در صورت نداشتن اصل مدرک پیش

من مدارک قسمتی که قرمز کردم رو ندارم
چون تو راهنما نوشته یا گواهی دیپلم یا گواهی پیش.
فردا برم مشکلی پیش نمیاد؟

Homayun Khan
17-09-2011, 18:27
من سال قبل قبول شدم دو ترم رفتم بعد کنکور دادم آزاد قبول شدم ولی موقعی که انصراف دادم پرونده رو دستم ندادن گفتن ما خودمون دانشگاه جدید میفرستیم حالا میخوام بدونم اگه عکس نبرم (چون توی پرونده دانشگاه قبلیم 12 قطعه عکس دارم) منو ثبت نام میکنن؟
با تشکر

mohandes e ekhraji
17-09-2011, 18:38
اقا ما که از خیر دانشگاه ازاد گذشتیم!امروزم ثبت نام نرفتم فردا میرم پیام نور

alavi71
17-09-2011, 18:59
من امروز رفتم دانشکده فنی تهران جنوب برا ثبت نام. یک پوشه دادن توش یک تعدادی فرم و ایناس یک برگه هم روش دادن نوشته زمان مراجعه 28 ام. بعد گفتن برو همون 28 ام بیا! زده بودن امروزه که برنامه چیه؟ رشتم هم سخت افزار

شاید برای اینکه سرشون شلوغ بوده خواست از ترافیک کم بشه وگرنه باید از امروز اسم نویسی کنن. !!!!!

---------- Post added at 07:56 PM ---------- Previous post was at 07:56 PM ----------

دوستان کسی میدونه تکمیل ظرفیت ازاد کی هست؟واسه یکی از دوستام که نگرانه میپرسم.

حدود 10 مهر

---------- Post added at 07:57 PM ---------- Previous post was at 07:56 PM ----------

من سال قبل قبول شدم دو ترم رفتم بعد کنکور دادم آزاد قبول شدم ولی موقعی که انصراف دادم پرونده رو دستم ندادن گفتن ما خودمون دانشگاه جدید میفرستیم حالا میخوام بدونم اگه عکس نبرم (چون توی پرونده دانشگاه قبلیم 12 قطعه عکس دارم) منو ثبت نام میکنن؟
با تشکر

بجز دانشگاه روزانه انصراف برای شرکت در رشته دیگه لازم نیست.
ولی شما باید ابتدا ثبت نام کنید و تا ارسال پرونده شما کمی زمان میبره تا به دست دانشگاه مقصد برسد ....

---------- Post added at 07:59 PM ---------- Previous post was at 07:57 PM ----------

سلام.یه سوال
اگه خاستم سال دیگه بیام تهران درس بخونم (تعویض دانشگاه به هر دلیلی)و اصل مدرک پیشو نداشتم.میدن اون سفته هررو؟یا باید اون پولم بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اصل مدرک رو اگر نداشته باشید سفته میگیرند.
برای اینکه تا دو سال اینده تحویل بدید اصل رو ....
نه مشکلی پیش نمیاد ....

MeMri
17-09-2011, 19:38
دوستان من امروز دانشگاه پرند ثبت نام کردم،هزینه رو باید اینترنتی پرداخت کنم ولی شماره دانشجویی و شماره شناسنامه رو می زنم وارد قسمت کاربری نمی شه،الان چی کار کنم؟:11:

babak_gww
17-09-2011, 19:47
سلام.یه سوال

حداکثر سال وقت داری مدرکت رو بگیری ، بستگی به آموزش و پرورش منطقت داره

مورد دوم رو دقیق اطلاع ندارم ، اما اونطوری که شنیدم ، مثل اینکه پول رو میگیرن
مگه اینکه انصراف بدی

اخه یکی از دوستام میگفت که طرف تجدیدی داشته ولی دانشگاه ثبتنامش کرده
مرسی
امیدوارم فردا مشکلم حل بشه با پول
اگه قبول کردن ، همینجا اطلاع بدین

mohsen_rkh
17-09-2011, 19:48
سلام.
شهریه ثابت مهندسی نرم افزار تو سال 89 چقدر بوده دقیقا؟؟
اگر شهریه اش مثل بقیه ی مهندسی ها بوده باشه (که چون در دفترچه امسال اینطور هست قاعدتاً پارسال هم باید اینطور بوده باشه) 4216850 ریال بوده.

babak_gww
17-09-2011, 19:58
من مدارک قسمتی که قرمز کردم رو ندارم
چون تو راهنما نوشته یا گواهی دیپلم یا گواهی پیش.
فردا برم مشکلی پیش نمیاد؟

داداشی شما 4 تا برگه باید بگیری از دبیرستانت

1- کارنامه 3 سال دبیرستان
2- کارنامه پیش دانشگاهی
3- گواهی 3 سال دبیرستان
4- گواهی موقت پیش دانشگاهی

باید از هر کدوم 3 تا فتو بگیری و ببری ... حله؟

با تشکر

دوست عزیز ، عکس رو که برای قشنگی نمیگیرن ازت!!!!!!!!
اون عکسهارو که دادی میخوای بمونه؟
یسری رفته وظیفه عمومی ، یکی اش رو پروندت ، یکیش رو برای کارت دانشجوئی و خیلی چیزای دیگه

باید عکس ببری

Greedy
17-09-2011, 19:59
دوستان من امروز دانشگاه پرند ثبت نام کردم،هزینه رو باید اینترنتی پرداخت کنم ولی شماره دانشجویی و شماره شناسنامه رو می زنم وارد قسمت کاربری نمی شه،الان چی کار کنم؟:11:
یعنی اینکه مجاز به ثبت نام نیستی و باید بری سربازی :دی ( ای بگم خدا چیکارت کنه دو روز ما رو از کار و زندگی انداختی :دی )
از شوخی بگذریم
احتمالا یکی دو روز طول میکشه تا بتونی لاگین کنی میخوای مطمئن شی یه زنگ بزن دانشگات اینم شمارش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

babak_gww
17-09-2011, 20:03
دوستان من امروز دانشگاه پرند ثبت نام کردم،هزینه رو باید اینترنتی پرداخت کنم ولی شماره دانشجویی و شماره شناسنامه رو می زنم وارد قسمت کاربری نمی شه،الان چی کار کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان کار نمیکنه
بعد از بردن مدارک و ثبت نام و.... شماره دانشجوئی بهت میدن + پسورد
بعد برمیگردی خونه ، وارد سایت میشی ، و یه فرم اینترنتی هستش ، که تکمیل میکنی و تمام ( بعضی واحدها خودشون تکمیل میکنن بعضیا نه! )

MeMri
17-09-2011, 20:14
یعنی اینکه مجاز به ثبت نام نیستی و باید بری سربازی :دی ( ای بگم خدا چیکارت کنه دو روز ما رو از کار و زندگی انداختی :دی )
از شوخی بگذریم
احتمالا یکی دو روز طول میکشه تا بتونی لاگین کنی میخوای مطمئن شی یه زنگ بزن دانشگات اینم شمارش:

ای بابا :31: به دل گرفتی داداش چرا؟:10::31: آخه باید شهریه رو پرداخت کنم 48 ساعت هم زمان داره:41:

---------- Post added at 09:14 PM ---------- Previous post was at 09:13 PM ----------

الان کار نمیکنه
بعد از بردن مدارک و ثبت نام و.... شماره دانشجوئی بهت میدن + پسورد
بعد برمیگردی خونه ، وارد سایت میشی ، و یه فرم اینترنتی هستش ، که تکمیل میکنی و تمام ( بعضی واحدها خودشون تکمیل میکنن بعضیا نه! )

ثبت نام کردم ،همه اینا رو هم دارم ولی نمیره ... :13:

*hasti*
17-09-2011, 21:07
فقط حضوری باید 60 تومن بدیم؟

شهریه ثابت و اینا همش اینترنتیه؟

شهریه ثابت ما 394 تومنه

musketeer
18-09-2011, 10:16
آقا یک جوونمردی به من بگه این فیش رسید پستی تاییدیه ارزش تحصیلی چیه! من چیو باید پست کنم یعنی؟

ghazaleh366
18-09-2011, 10:29
آقا یک جوونمردی به من بگه این فیش رسید پستی تاییدیه ارزش تحصیلی چیه! من چیو باید پست کنم یعنی؟
دوست عزیز اولا که مبارکه ...:5: دوما شما تشریف میبرین اداره پست و یه نامه به آدرس آموزش و پرورش منطقه ای که اونجا مدرک پیش دانشگاهی گرفتین با این محتوا که از شون تقاضای تاییدیه ی ارزش تحصیلی دارید پست می کنید... فیش یا برگه ی رسیدی که پست به شما میده به واحد دانشگاهی مربوطه ارائه می کنید. البته ممکن هم هست که خود اداره ی پست فرم مخصوصی واسه تاییدیه داشته باشه که پر کنید و پست کنید.
موفق باشد:11:

*hasti*
18-09-2011, 11:11
دوستان لطفا بگن اگه ترم پائیز دانشگاه نریم

ترم بهمن خودمون میتونیم انتخاب رشته کنیم؟ چه جوریه

میشه یه کاری کرد از بقیه عقب نیوفتاد

البته من رو تابستونم حساب کردم با توجه به اینکه دانشگاه ما تابستونا اختصاصی واحد میده

steps
18-09-2011, 11:48
همه جا تایید تحصیلی میخواد؟
از هرجا که بخوای میشه میشه مدارک رو ارسال کرد یا باید شهر خودمون باشیم

musketeer
18-09-2011, 12:27
دوست عزیز اولا که مبارکه ...:5: دوما شما تشریف میبرین اداره پست و یه نامه به آدرس آموزش و پرورش منطقه ای که اونجا مدرک پیش دانشگاهی گرفتین با این محتوا که از شون تقاضای تاییدیه ی ارزش تحصیلی دارید پست می کنید... فیش یا برگه ی رسیدی که پست به شما میده به واحد دانشگاهی مربوطه ارائه می کنید. البته ممکن هم هست که خود اداره ی پست فرم مخصوصی واسه تاییدیه داشته باشه که پر کنید و پست کنید.
موفق باشد:11:
مرسی رفتم انجام دادم همینجوری بود (خود پست فرم داشت) :11:

همه جا تایید تحصیلی میخواد؟
از هرجا که بخوای میشه میشه مدارک رو ارسال کرد یا باید شهر خودمون باشیم

از همه جا میشه فکر کنم. من دبیرستانم کرج بوده امروز از تهران انجام دادم

Amirdb
18-09-2011, 13:11
سلام دوستان

من الان دانشگاهی که قبول شدم یه شهر دیگست...!
سوالم اینه که میتونم واحدهای تخصصی رو دانشگاه خودمون بگذرونم (چون جنوب کشور ، رشته ما رو ،فقط همین دانشگاه داره) و بعد واحدهای عمومی رو بیام تابستون ها شهر خودمون بگیرم و پاس کنم؟
حالا یکی دو تا هم عمومی توی دانشگاه خودمون پاس میکنم و سر جمع هر تابستون 6 واحد رو بیام دانشگاه شهر خودم!
چنین چیزی که میگم امکانش هست؟

ممنونم!

MeMri
18-09-2011, 13:24
سلام دوستان

سوالم اینه که میتونم واحدهای تخصصی رو دانشگاه خودمون بگذرونم (چون جنوب کشور ، رشته ما رو ،فقط همین دانشگاه داره) و بعد واحدهای عمومی رو بیام تابستون ها شهر خودمون بگیرم و پاس کنم؟
حالا یکی دو تا هم عمومی توی دانشگاه خودمون پاس میکنم و سر جمع هر تابستون 6 واحد رو بیام دانشگاه شهر خودم!

ممنونم!

خیلی گنگ توضیح دادی:31: شما می تونید ترم اول رو که خوندین انتقالی بگیرید به شهر خودتون ولی اینطوری نیست که درس های عمومی رو یه جا بخونید درس های اختصاصی رو یه جای دیگه

BMW.M3_E46
18-09-2011, 13:35
امسال دارم تغییر رشته میدم
الان دارم برگه انصراف رو پر می کنم بعدش چه جوری تطبیق واحد برای رشته جدید باید داد؟؟
ممنون

babak_gww
18-09-2011, 13:36
سلام دوستان

ممنونم!

بله میشه ، اگه هر 2 دانشگاه ( هم دانشگاه خودتون و هم مبداء) موافقت کنن ،

میتونین ترم تابستونی رو به عنوان دانشجوی مهمان تو اون دانشگاه مد نظرتون واحد بگیرین. و پاس کنین

Amirdb
18-09-2011, 13:37
بله میشه ، اگه هر 2 دانشگاه ( هم دانشگاه خودتون و هم مبداء) موافقت کنن ،

میتونین ترم تابستونی رو به عنوان دانشجوی مهمان تو اون دانشگاه مد نظرتون واحد بگیرین. و پاس کنین

ممنون!
یعنی هر 6 سال میتونم تابستون رو مهمان باشم یا فقط یه بار؟
رشته ما 6 سالست!

*hasti*
18-09-2011, 13:43
یکییییییییییی جواب سوال صفحه قبل منو بده
جواب تازه واردا رو نمیدین

alavi71
18-09-2011, 14:10
امسال دارم تغییر رشته میدم
الان دارم برگه انصراف رو پر می کنم بعدش چه جوری تطبیق واحد برای رشته جدید باید داد؟؟
ممنون

برگه انصراف فقط برای دانشگاه روزانه هست و سایر ین نیازی به انصزاف ندارند.
برای واحد ها تون هم بستگی داره که الان چه دانشگاهی باشید و بخواهید به چه دانشگاهی بروید.....

BMW.M3_E46
18-09-2011, 15:31
برگه انصراف فقط برای دانشگاه روزانه هست و سایر ین نیازی به انصزاف ندارند.
برای واحد ها تون هم بستگی داره که الان چه دانشگاهی باشید و بخواهید به چه دانشگاهی بروید.....

از آزاد به آزاد میخوام برم!!سراسری که نیستم!

Greedy
18-09-2011, 18:44
من فردا میخوام برم ثبت نام
گواهی تاییدیه حتما باید باشه ؟ اصلا چی هست ؟ مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی مگه کافی نیست ؟ تو خود اطلاعیه دانشگاه ازاد اصلا اسمی از گواهی تاییدیه نیوردن ؟
من میخوام فردا خودم با یکی از دوستام برم چون گواهی موقت دارم باید 500 هزار تومن چک بدیم باید قبلش به بابام بگم بکشه :دی در وجه کی باید زد ؟ خالی بذاریم مشکلی نیست ؟

skhammari
18-09-2011, 20:44
من فردا میخوام برم ثبت نام
گواهی تاییدیه حتما باید باشه ؟ اصلا چی هست ؟ مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی مگه کافی نیست ؟ تو خود اطلاعیه دانشگاه ازاد اصلا اسمی از گواهی تاییدیه نیوردن ؟
من میخوام فردا خودم با یکی از دوستام برم چون گواهی موقت دارم باید 500 هزار تومن چک بدیم باید قبلش به بابام بگم بکشه :دی در وجه کی باید زد ؟ خالی بذاریم مشکلی نیست ؟

سلام
من دیروز رفتم آزاد مشهد ثبت نام کردم
توی خود دانشگاه هم پست بود هم بانک ، برای تاییدیه تحصیلی 3 یا 4 مرحله از کارهام که گذشت خودشون گفتن برو قسمت پست و تاییدیه تحصیلی بگیر ، اونجا هم رفتم 7500 تومن دادم دو تا پاکت و یه فرم بهم داد ، فرمو با دوتا پاکت تکمیل کردم و با یه کپی مدرک پیش دانشگاهی گذاشتم جلوش خودش بقیه کارهاشو انجام داد
در مورد چک هم که میگفتن برو بانک یه سفته بگیر ؛ نیازی به کشیدن چک نیست ، 1500 میدی بانک بهت سفته میدن ، توشو پر میکنی و میدی دانشگاه
تمام .:20:

behnambazi
18-09-2011, 20:45
دوستان دانشگاه برای من انتخاب واحد کرده ورودی 90 هستم
حالا یه سوال 3تا امتحانت پایان طرم من افتاده یه روز این عادیه ؟؟؟مشکلی نداره نمیشه یه روز 3 تا

Greedy
18-09-2011, 20:59
سلام
من دیروز رفتم آزاد مشهد ثبت نام کردم
توی خود دانشگاه هم پست بود هم بانک ، برای تاییدیه تحصیلی 3 یا 4 مرحله از کارهام که گذشت خودشون گفتن برو قسمت پست و تاییدیه تحصیلی بگیر ، اونجا هم رفتم 7500 تومن دادم دو تا پاکت و یه فرم بهم داد ، فرمو با دوتا پاکت تکمیل کردم و با یه کپی مدرک پیش دانشگاهی گذاشتم جلوش خودش بقیه کارهاشو انجام داد
در مورد چک هم که میگفتن برو بانک یه سفته بگیر ؛ نیازی به کشیدن چک نیست ، 1500 میدی بانک بهت سفته میدن ، توشو پر میکنی و میدی دانشگاه
تمام .:20:

سلام عزیز ممنون از جوابت
خودشون زده بودن چک هم میتونیم بدیم
حالا فردا با دوستم میرم ببینم چیه خدا کنه باز نگن چیزی کم و کسر اوردی

mohsen_rkh
18-09-2011, 22:18
دوستان دانشگاه برای من انتخاب واحد کرده ورودی 90 هستم
حالا یه سوال 3تا امتحانت پایان طرم من افتاده یه روز این عادیه ؟؟؟مشکلی نداره نمیشه یه روز 3 تا
خیر مشکلی نداره، فقط کار مطالعه تون سخت میشه. وقتی دانشگاه براتون انتخاب کرده، تنها کاری که میتونید بکنید پاس کردنشونه.

steps
18-09-2011, 22:31
من امروز گواهی دیپلم رو از پروندم دراوردن و گرفتم ولی تاریخ صدورش 88 هست مشکلی پیش نمیاد؟

چون روش نوشته فقط 6ماه اعتبار داره

Meek
19-09-2011, 08:20
چند روز دیگه انتخاب واحد دارم.
ترم یکی هستم.
شیمی پیش نیاز خوردم.
ولی سایت یونی در لیست درس هایی که ارائه شدی برای این درس چیزی نیست.

میگید چی کار کنم؟
ممکنه این ترم ارائه نشه اصلا؟

جوابم را بدید لطفا

alavi71
19-09-2011, 08:44
از آزاد به آزاد میخوام برم!!سراسری که نیستم!

منهم گفتم برای سراسری روزانه باید انصراف داد ....
در غیر اینصورت نیازی نیست و مشکلی پیش نمیاد.
برای واحد ها هم معمولا تعداد کمیشون رو قبول میکنند.

---------- Post added at 09:44 AM ---------- Previous post was at 09:42 AM ----------

ترم یکی هستم.
شیمی پیش نیاز خوردم.

میگید چی کار کنم؟

جوابم را بدید لطفا

معمولا درسهای پر متقاضی رو براشون برنامه میزارند.شاید در زمان حذف و اضافه بتونید بگیرید.
البته این با تصمیم دانشگاه هستش.....

MeMri
19-09-2011, 12:07
من امروز گواهی دیپلم رو از پروندم دراوردن و گرفتم ولی تاریخ صدورش 88 هست مشکلی پیش نمیاد؟

چون روش نوشته فقط 6ماه اعتبار داره

از ما که گواهی دیپلم رو نخواستند فقط گواهی پیش دانشگاهی رو خواستند که اونم تاریخش 20 روزی از 6 ماه فرصتش گذشته ولی گیر ندادن:27:

---------- Post added at 01:07 PM ---------- Previous post was at 01:05 PM ----------

سلام عزیز ممنون از جوابت
خودشون زده بودن چک هم میتونیم بدیم
حالا فردا با دوستم میرم ببینم چیه خدا کنه باز نگن چیزی کم و کسر اوردی

داداش شما ثبت نام کردی؟

mohsen_rkh
19-09-2011, 13:26
ترم یکی هستم.
شیمی پیش نیاز خوردم.

میگید چی کار کنم؟

جوابم را بدید لطفا
مشکلی نیست، اگر ارائه بشه دانشگاه براتون برمیداره اگر هم ارائه نشد مشکلی نیست، ترم های آتی پاس خواهید کرد به هر حال مشکلی برای سایر دروس پیش نمیاره.

gigabyte2052
19-09-2011, 15:00
سلام دوستان من خیلی امسال دامپزشکی دکترای حرفه ای گرمسار قبول شدم بنظرتون این رشته خوبه برم ثبت نام کنم یا بشینم واسه ساله بعد؟ تو رو خدا جواب بدید درامدش خوبه؟ نظرتون راجع به این رشته چیه؟

Amirdb
19-09-2011, 15:23
سلام
ما از همون ترم اول انتخاب واحد رو دادن دست خودمون!
11 واحد تخصصی رو میشه توی ترم 1 برداشت که 9 واحدش به روز و ساعتی که میخوام بخوره!

یعنی سرجمع 9 واحد رو فعلا باید قطعا بگیرم....
حالا میگید عمومی ها رو چه قدر بگیرم؟
20 واحد رو پر کنم؟
از بین عمومی ها این ها به روز و ساعتم میخوره....سنگین نیست؟
انقلاب اسلامی،تفسیر موضوعی قران،تنظیم خانواده،فارسی،زبان خارجه!
کلا میشه 11 واحد...با اون 9 واحد میشه 20 واحد...
بگیرم این طوری؟

+

یه چیزی که هست رشته ما 6 سالست یعنی الان اگه 11 واحد عمومی بگیرم فکر کنم کل عمومی ها 24 واحد باشه(درست میگم؟؟)....13 واحد میمونه و تا ترم دو و سه رو هم اینا رو میگیرم...یعنی عملا ترم های بالاتر فقط درس تخصصی پاس میکنم...حالا این بده یا خوبه؟

+

بعد یه مورد دیگه....الان من تو سایت که میبینم بعضی درسا ظرفیتشون صفر شده...بعضی دیگش هم مونده یه چیزایی...ممکنه به روز ما صفر بشه؟!

+
مورد آخر هم اینه که الان که نگاه کردم 6 تا از درسا..... هر کدوم دوتا توی سه روز امتحانش برگزار میشه!
روزی دو تا امتحان!
میشه باهاش کنار اومد؟

فقط هم همین ساعت رو داره!

ممنونم

toraj
19-09-2011, 15:25
نو دانشگاه آزاد اگر ترم 1 رو 15 واحد بدن و 12 تا شو پاس کنی ولی معدلت زیر 12 بیاد مشروط حساب میشه ؟؟؟

*hasti*
19-09-2011, 16:47
...............

Life24
19-09-2011, 17:10
نو دانشگاه آزاد اگر ترم 1 رو 15 واحد بدن و 12 تا شو پاس کنی ولی معدلت زیر 12 بیاد مشروط حساب میشه ؟؟؟
معدل زير 12 مشروط.

---------- Post added at 06:10 PM ---------- Previous post was at 06:10 PM ----------

چرا هیچکس جواب نمیده؟؟؟؟
پرسیدم دانشگاه ازاد ترم بهمن بریم میزاره خودمون انتخاب رشته کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
که عقب نیوفتیم از بچه های دیگه
انتخاب واحد منظورتونه؟

Greedy
19-09-2011, 17:37
از ما که گواهی دیپلم رو نخواستند فقط گواهی پیش دانشگاهی رو خواستند که اونم تاریخش 20 روزی از 6 ماه فرصتش گذشته ولی گیر ندادن:27:

---------- Post added at 01:07 PM ---------- Previous post was at 01:05 PM ----------

داداش شما ثبت نام کردی؟

الان اومدم پدرم در اومد از صبح ساعت 11 اونجا ول معطلیم مگه کار انجام میدن همش ملتو میدوونن کار به جایی رسیده میخوایم بریم برگه بگیریم میاد بهمون میگه برگه تموم شد برو از پایین برامون بگیر بیار !!! نوبره والا
مملکت گل و بلبل به این میگن !
اول که رفتیم اصلا نمیدونستیم چی به چیه رفتیم دستور ثبت نام گرفتیم کلی برگه مرگه داشت دیدیم اصلا زده قبلش باید کل پول بریزیم که برای نرم افزار و عمران و مکانیک و دو سه رشته دیگه 806 هزار تومن بود من تو همین تاپیک از چند تا بچه ها پرسیدم همشون گفتن اول 60-70 تومن میدی بعد میای خونه اینترنتی پول میریزی که اینطور نبود که منم 100 هزار تومن بیشتر نبرده بودم پس باید فردا هم برم گفتم بذار بقیه کارا رو کنم اقلا رفتیم تاییدیه تحصیلی گرفتم خودشون پست داشتن 12000 تومن گرفتن ! رفتیم برای وضعیت مشمولین و پیگیریش دوسه اتاق رفتیم اخر سرم گفتن باید بری پلیس +10 ساعت یک ظهر دقیقا اونجا بودم دقیقا 4 ساعت اونجا معطل شدیم فقط سه تا زن گذاشتن اونجا فرت و فرت هم پامیشن میرن ساعت یک شماره گرفتیم 116 بودیم اون موقع شماره 57 کارشو داشتن رسیدگی میکردن بعد گفتیم بریم حالا نوبت نمیشه رفتیم بیرون و یه چیزی با دوستمون خوردیم ساعت 2 اومدیم گفتیم الان نوبتمون شده دیگه دیدیم تازه شده شماره 67 !!!!!!!!! بعد سه تاشون پاشدن رفتن ناهار کوفت ( ببخشید بخورن :دی ) نیم ساعت نهار بعد دو نفرشون نماز میخوندن نماز جعفر طیار اینقدر طول نمیکشید :27: پاشید کار ملتو انجام بدید اخر سر ساعت 4.45 نوبتم شد و ساعت 5 گرفتیم برگه رو دیگه بقیشو وقت نشد دیگه فردا
فردا هم باید 806 تومن به حسابشون واریز شه فیش و ازش یه کپی بگیرم و ببرم اونجا با یه سفته و دیگه بقیه چیزا تکمیله
داغون شدیم خدایی
خلاصه برای بقیه که ثبت نام نکردن یه سری چیزایی که تو مدارک مورد نیاز ننوشته بودن ولی لازمه رو میگم قبلش بگیرید نرید اونجا مثه من ول معطل شید
قبلش از کارنامتون پرینت بگیرید داشته باشید
تاییدیه تحصیلی هم بگیرید از نزدیکترین پست چون اونجا گرونتر میگیرن یه چیزی هم واسه خودشون برمیدارن
کل پولم ببرید با خودتون اینترنتی اینا نیست
پلیس +10 هم قبلش ردیف کنید برید و برگه معافیت تحصیلی رو بگیرید

*hasti*
19-09-2011, 18:21
بلهههه منظورم انتخاب واحد بوددددد

steps
19-09-2011, 18:56
من فردا میرم ثبت نام خدا کنه زود تموم بشه.
مدارکم همه چیز کامل هست فقط عکس 2 نوع هست که از هرکدوم 6تا هست.
راستی منم باید برم Police+10 ؟
عجب گیری افتادیما .
فردا با خودم 800 پول ببرم خوبه؟

Life24
19-09-2011, 20:13
خوب انتخاب واحد ميكنيد مثل همه.
مشكلبي نداره

samijavid
19-09-2011, 20:20
اینجا تهران مرکز برق نداریم ؟

Greedy
19-09-2011, 20:21
من فردا میرم ثبت نام خدا کنه زود تموم بشه.
مدارکم همه چیز کامل هست فقط عکس 2 نوع هست که از هرکدوم 6تا هست.
راستی منم باید برم Police+10 ؟
عجب گیری افتادیما .
فردا با خودم 800 پول ببرم خوبه؟

همه باید برید پلیس +10 فقط شانس بیارید خلوت باشه و سریع کارتو انجام بدن
مهندسی گرایش کامپیوتر مکانیک عمران و کشاورزی و ... همه 806 هزار تومن شما 30 تومن هم اضافه ببر واسه کارای دیگه مثلا تاییدیه تحصیلی و پلیس -11 :دی

*hasti*
19-09-2011, 20:22
..............................

*hasti*
19-09-2011, 20:23
................

Amirdb
19-09-2011, 20:25
سلام
11 واحد تخصصی رو میشه توی ترم 1 برداشت که 9 واحدش به روز و ساعتی که میخوام بخوره!

20 واحد رو پر کنم؟
بگیرم این طوری؟

+

یه چیزی که هست رشته ما 6 سالست یعنی الان اگه 11 واحد عمومی بگیرم فکر کنم کل عمومی ها 24 واحد باشه(درست میگم؟؟)....13 واحد میمونه و تا ترم دو و سه رو هم اینا رو میگیرم...یعنی عملا ترم های بالاتر فقط درس تخصصی پاس میکنم...حالا این بده یا خوبه؟

+

بعد یه مورد دیگه....الان من تو سایت که میبینم بعضی درسا ظرفیتشون صفر شده...بعضی دیگش هم مونده یه چیزایی...ممکنه به روز ما صفر بشه؟!

+
مورد آخر هم اینه که الان که نگاه کردم 6 تا از درسا..... هر کدوم دوتا توی سه روز امتحانش برگزار میشه!
روزی دو تا امتحان!
میشه باهاش کنار اومد؟

ممنونم

mamnun misham doostan in ro ham javab bedin :11:

gigabyte2052
19-09-2011, 20:36
سلام دوستان من خیلی امسال دامپزشکی دکترای حرفه ای گرمسار قبول شدم بنظرتون این رشته خوبه برم ثبت نام کنم یا بشینم واسه ساله بعد؟ تو رو خدا جواب بدید درامدش خوبه؟ نظرتون راجع به این رشته چیه؟

wayoo
19-09-2011, 22:30
من امروز رفتم تهران جنوب ثبت نام کردم.بهم چند تا برگه دادن (مشخصات و برگه واحد ها) رفتم تو سایت با کد دانشجویی وارد پرونده شدم که انتخاب واحد کنم کلاس ها
پر شده:18::18::18:مگه میشه؟؟؟؟؟رشتم سخت افزاره. ساعت 3 که تو دانشگاه بودم
یکی که نفت قبول شده بود همون موقع رفته بود کافی نت دیده بود کلاساش پر شده!!!!!!!!!!!!!!!!!
تازه پرداخت شهریش فقط زده از طریق بانک ملت تو سایت ( در حالی که جاهای دیگه
زده باکارت های عضو شتاب به جز یه سری بانک های دولتی.ما هم ملت حساب نداریم.
.یکی کمک کنه دارم خل میشم:18:

mohsen_rkh
19-09-2011, 23:30
سلام

20 واحد رو پر کنم؟
بگیرم این طوری؟

+

+

+
روزی دو تا امتحان!
میشه باهاش کنار اومد؟

ممنونم
روش درست انتخاب دروس عمومی در کنار دروس اختصاصی این هست که هر ترم، 1 یا 2 درس عمومی انتخاب کنید در کنار دروس اختصاصی تون. اما اگر همه شو الان پاس کنید، این ترم معدلتون خوب میشه و در عوض ترم های آتی، هیچ درس عمومی ای برای ارتقای معدل نخواهید داشت و فقط باید واحد های اختصاصی بردارید که این کاملاً به ضرر شماست، پس به هیچ وجه توصیه نمیشه. دروس عمومی در هر ترم، آنزیم فعال کننده ی شما برای درس خوندن هستن!
در مورد ظرفیت کلاس ها هم که باید خدمتتون عرض کنم همونطور که میدونید انتخاب واحد بر اساس سال ورود به دانشگاه هست، ابتدا ورودی های 85 و 86 بعد ورودی 87، بعد 88، بعد 89 و بعد شما. بنابراین ترم اول فقط اگر بتونید کلاس بردارید کلی خدا رو باید شکر کنید اینکه ساعتش چی باشه و ... رو کلاً باید بی خیال بشید؛ البته در بعضی از دانشگاه ها تعداد کلاس های ارائه شده اون قدر زیاد هست که دستتون برای انتخاب باز تر باشه.
در مورد سؤال آخرتون هم که باید سوخت و ساخت! :27:

چرا هیچکس جواب نمیده؟؟؟؟
پرسیدم دانشگاه ازاد ترم بهمن بریم میزاره خودمون انتخاب رشته کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
که عقب نیوفتیم از بچه های دیگه

نه منظورم این بود من که این ترم پائیز نرم دانشگاه

ترم بعد برم بهمن

میزارن خودم انتخاب واحد کنم یا نه

بعد به من پیشنیاز ریاضی خورده من ریاضی 32 زدم
میشه حذفش کرد یه جورایی

خیر، در حالت عادی شما هر ترمی تشریف ببرید دانشگاه، ترم اولتون محسوب میشه و خودشون براتون انتخاب واحد می کنن مگر اینکه شرایطی مثل دوست عزیزمون (نقل قول بالا) براتون پیش بیاد. ضمناً حتی اگر انتخاب واحد رو به خودتون هم بسپرن، دستتون اون قدر باز نیست، چون خیلی از دروس ترم اولتون پیش نیاز دروس ترم های آینده هست.

شما سؤالتون رو فکر می کنم اینجا بپرسید بهتر نتیجه می گیرید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دوستان صاحب نظر بهتر میتونن کمکتون کنن؛ اما از نظر من که رشته ی بسیار خوبی هست، درآمدش هم کاملاً بستگی به خودتون داره. میتونید درآمد بسیار بالایی از این رشته داشته باشید. به طور کلی رشته ی عالی ای هست.

من امروز رفتم تهران جنوب ثبت نام کردم.بهم چند تا برگه دادن (مشخصات و برگه واحد ها) رفتم تو سایت با کد دانشجویی وارد پرونده شدم که انتخاب واحد کنم کلاس ها
پر شده:18::18::18:مگه میشه؟؟؟؟؟رشتم سخت افزاره. ساعت 3 که تو دانشگاه بودم
یکی که نفت قبول شده بود همون موقع رفته بود کافی نت دیده بود کلاساش پر شده!!!!!!!!!!!!!!!!!
تازه پرداخت شهریش فقط زده از طریق بانک ملت تو سایت ( در حالی که جاهای دیگه
زده باکارت های عضو شتاب به جز یه سری بانک های دولتی.ما هم ملت حساب نداریم.
.یکی کمک کنه دارم خل میشم:18:
اون برگه ی واحد ها که می فرمایید مگه همون برگه انتخاب واحدتون نیست؟ پس دیگه چه انتخاب واحدی؟ مگه خودشون براتون انتخاب واحد نکردن؟ (یا نمی کنن؟)
در مورد اینکه تو سایت نوشته "از طریق بانک ملّت" یعنی "از طریق دروازه (Gateway) پرداخت بانک ملّت" و با کلیه ی کارت های عضو شتاب قابل پرداخت هست.

MeMri
20-09-2011, 00:20
دوستان این دانشگاه ما ازمون تاییدیه تحصیلی نخواست !:13: ولی یه باجه بود برای تاییدیه تحصیلی تو قسمت ثبت نام!کسی هم ازم تاییدیه از اینجور چیزا نخواست !در ضمن گواهی موقت پیش دانشگاهیم رو هم آموزش و پرورش مهر زدم!لازم هست برم تاییدیه بگیرم؟

mohsen_rkh
20-09-2011, 00:31
دوستان این دانشگاه ما ازمون تاییدیه تحصیلی نخواست !:13: ولی یه باجه بود برای تاییدیه تحصیلی تو قسمت ثبت نام!کسی هم ازم تاییدیه از اینجور چیزا نخواست !در ضمن گواهی موقت پیش دانشگاهیم رو هم آموزش و پرورش مهر زدم!لازم هست برم تاییدیه بگیرم؟
موقع ثبت نام از منم نخواستن! الان هم که حدود 1 سال از تحصیلم گذشته و چیزی نشده! ولی فکر می کنم مشکل برام به وجود میاره؛ به محض اینکه ترم جدید شروع بشه میریم پیگیر میشم. چون تو سایت دانشگاهمون نوشته بود "دانشجویانی که اصل مدرک پیش دانشگاهی را تا کنون ارائه نداده اند مجاز به ثبت نام در نیمسال اول سال تحصیلی 91-90 نمیباشند (به جز ورودی های 89)"
شما خودت برو آموزش دانشکده تون قضیه رو جویا شو.

MeMri
20-09-2011, 00:38
موقع ثبت نام از منم نخواستن! الان هم که حدود 1 سال از تحصیلم گذشته و چیزی نشده! ولی فکر می کنم مشکل برام به وجود میاره؛ به محض اینکه ترم جدید شروع بشه میریم پیگیر میشم. چون تو سایت دانشگاهمون نوشته بود "دانشجویانی که اصل مدرک پیش دانشگاهی را تا کنون ارائه نداده اند مجاز به ثبت نام در نیمسال اول سال تحصیلی 91-90 نمیباشند (به جز ورودی های 89)"
شما خودت برو آموزش دانشکده تون قضیه رو جویا شو.

خب اصل مدرک با تاییدیه ماجراش فرق می کنه،اصل مدرک رو باید ظرف حداکثر 2 سال تحویل داد،من می خوام بدونم این تاییدیه به چه دردی می خوره:19:

samijavid
20-09-2011, 00:58
سامی منم تهران مرکز برق قبول شدم ولی ترم بهمنی میشم بخاطر پیشم

یعنی هنوز امتحانای پیش رو ندادید ؟

mohsen_rkh
20-09-2011, 01:14
خب اصل مدرک با تاییدیه ماجراش فرق می کنه،اصل مدرک رو باید ظرف حداکثر 2 سال تحویل داد،من می خوام بدونم این تاییدیه به چه دردی می خوره:19:
منم همون تأییدیه رو عرض کردم نگرفتن. بحث اصل مدرک پیش رو جدا مطرح کردم.
تأییدیه در واقع یک مهر تأیید هست بر مدرک تحصیلی شما، چون حالت استعلام داره.

MASTERSELITE
20-09-2011, 10:24
دوستان منم it تهران جنوب قبول شدم و ثبت نام کردم. یه برگه هم دادن که نوشته فقط مجاز به انتخاب این واحد ها هستید. بعد سامانه دانشگاه هم گلستان و ... نیست و خیلی داغونه :D یکی میشه محبت بگه الان دقیقا باید چی کار کنیم . یا اگه خودش تهران جنوبه ، چند تا عکس بزاره که دقیقا باید چه مراحلی رو طی کنیم ؟

*hasti*
20-09-2011, 11:43
.................

samijavid
20-09-2011, 13:58
سامی من بخاطر یه درس موندم واسه ترم بهمن

بی انصافیه نه؟

درسمم نهایی بود کاریش نمیشه کرد اگه داخلی بود با پول میشد

حالا شما رفتی دانشکده؟؟؟؟ من احتمالا 30 شهریور برم یا 31
البته میدونم قبول نمیکنن این ترمو خودمم بکشم اون وسط

ولی خب میرم اعلام وجود کنم که حداقلش میگه برو ترم بعد بیا :((

مگه شهریور امتحان ندادی ؟
من پنجشنبه ثبت نام کردم تموم شد بهم ۱۹ واحد دادن
موفق باشی

*hasti*
20-09-2011, 15:49
سامی اونا واست انتخاب واحد کردن؟ که 19 واحد گرفتی؟ سال اولت بود کنکور دادی؟
چیا گرفتی؟

چه درسی پیش نیاز خوردی؟

من ریاضی پیشنیاز خوردم ولی 30 زدم

مشکل واسم پیش اومد امتحانم بخاطر 2 نمره افتادم کاریشم نمیشه کرد :(

Greedy
20-09-2011, 16:27
بالاخره ما هم زایشگاهی شدیم :دی ثبت نام کردن تو ازاد مثه گذر از هفت خوان رستمه

MeMri
20-09-2011, 18:48
بالاخره ما هم زایشگاهی شدیم :دی ثبت نام کردن تو ازاد مثه گذر از هفت خوان رستمه

عزیز شما پلیس +10 هم رفتی ؟ دفترچه اعزام فرستاده بودی؟ (نزنی مارو دوباره:31:)

depot
20-09-2011, 19:15
من دانشگاه رودسر کاردانی رشته امور اداری قبول شدم ! الان باید چی کار کنم تو رو خدا ما تو فامیل با سواد نداریم یکی به ما بدبخت کمک کنه !!!

Greedy
20-09-2011, 19:35
عزیز شما پلیس +10 هم رفتی ؟ دفترچه اعزام فرستاده بودی؟ (نزنی مارو دوباره:31:)

:دی اره رفتم تو پست قبلیم کامل توضیح دادم :

دفترچه هم نفرستاده بودم من کی تو رو زدم میگی دوباره ؟:دی

mohsen_rkh
20-09-2011, 20:24
من دانشگاه رودسر کاردانی رشته امور اداری قبول شدم ! الان باید چی کار کنم تو رو خدا ما تو فامیل با سواد نداریم یکی به ما بدبخت کمک کنه !!!
شما مدارک لازم: شناسنامه، کارت شناسایی ملی، 6 قطعه عکس (در برخی دانشگاه ها 12 قطعه از شما میخوان)، گواهی موقت پیش دانشگاهی، مبلغ 5 میلیون ریال سفته (ممکنه مبغلش متفاوت باشه) و حداقل2 سری کپی از تمام صفحات شناسنامه، کارت شناسایی ملی و گواهی موقت رو همراه خودتون ببرید دانشگاهی که قبول شدید و اونجا ثبت نام کنید.

MeMri
20-09-2011, 20:29
:دی اره رفتم تو پست قبلیم کامل توضیح دادم :

دفترچه هم نفرستاده بودم من کی تو رو زدم میگی دوباره ؟:دی

خب خدا رو شکر:10:

دفعه پیش خشن بودی :31:

Greedy
20-09-2011, 20:57
خب خدا رو شکر:10:

دفعه پیش خشن بودی :31:

شکلک :دی میزنم که جدی تلقی نشه دفعه پیشم اخر پست زده بودم که مهندس :دی

samijavid
20-09-2011, 21:17
سامی اونا واست انتخاب واحد کردن؟ که 19 واحد گرفتی؟ سال اولت بود کنکور دادی؟
چیا گرفتی؟

چه درسی پیش نیاز خوردی؟

من ریاضی پیشنیاز خوردم ولی 30 زدم

مشکل واسم پیش اومد امتحانم بخاطر 2 نمره افتادم کاریشم نمیشه کرد :(

اونا یه برگه دادن توش ۸ تا درس بود ۱۹ واحد بعد از طریق سایت انتخاب واحد کردم ۱۸ واحد ورداشتم چون یه واحدش به روزام نمیخورد
من پیشنیاز نداشتم
کدوم درست رو افتادی ؟

PLAΨMID
20-09-2011, 23:20
سلام دوستان . . .
کسی تراز پزشکی آزاد (خصوصا نجف آباد) رو نداره ؟؟؟
یا درصد هایی که مربوط به سال های اخیر باشه ؟؟؟
با تشکر . . . .

manya-atashin
20-09-2011, 23:33
چه مداركي ببرم واسه ثبت نام ؟ فردا فرصت هست اصلا؟

mohandes e ekhraji
20-09-2011, 23:42
اقا ۱سوال فوری که دوست صمیی من توش مونده!دوستان با اجازتون ما که از خیر ازاد گذشتیم!ولی دوست من رفت ثبت نام کرد!ایشون خیلی وسواسه!لطفاً هرکس میدونه کمک کنه:دوست من میگه رفتم دانشگاه ثبت نام که کردم ۱برگه به من دادن ۱سری تیک زدن که این واحد هارو بردار!بعد مثل اینکه گفته بودن بهش برو تو سایت شهریه ثابت رو بریز تا بتونی انتخاب واحد کنی!اینم رفته شهریه ثابت رو ریخته انتخاب واحد هم کرده!اما میخواد بدونه چون کل پول رو نریخته هنوز کامل ثبت نام نشده یا شده؟اخه میگه ۱قسمت داره تو سایت قسمت انتخاب واحد که نوشته ثبت نام نهایی که اون هنوز خاکستری هست و ابی نشده که بشه روش کلیک کرد(کلاً منم خودم نفهمیدم این ۱تیکه چی داره میگه)اما میگفت مثل اینکه ۱ قسمت داره تو قسمت اموزش سایت که برنامه هفتگیه!میگه وقتی انتخاب کرده واحد ها اومده بعد بالاش نوشته چاپ برگه واحدگیری اینم پرینت گرفته!اما عکسش رو هنوز نزده بودن اون قسمت بالای برگه واحد گیری!میگه وقتی رو لینک ثبت عکس دانشجو رو میزنه صفحه رفرش میشه و هیچ اتفاقی نمیافته!میگه حالا یعنی ثبت نامه اصلاً؟چرا عکس نزدن براش؟یکشنبه که دانشگاه کلاس داره چی ببره راهش بدن؟این بنده خدا پدر من و همه دوستان و اشناهارو دراورده انقدر سوال میکنه!:31:هرکس میدونه لطفاً جواب بده مارو از شر این بابا راحت کنه!کل شهرو پر کرده با این سوال هاش!!:31:

mohsen_rkh
21-09-2011, 00:18
چه مداركي ببرم واسه ثبت نام ؟ فردا فرصت هست اصلا؟
شناسنامه، کارت شناسایی ملی، 6 قطعه عکس (در برخی دانشگاه ها 12 قطعه از شما میخوان)، گواهی موقت پیش دانشگاهی، مبلغ 5 میلیون ریال سفته (ممکنه مبغلش متفاوت باشه) و حداقل2 سری کپی از تمام صفحات شناسنامه، کارت شناسایی ملی و گواهی موقت

اقا ۱سوال فوری که دوست صمیی من توش مونده!دوستان با اجازتون ما که از خیر ازاد گذشتیم!ولی دوست من رفت ثبت نام کرد!ایشون خیلی وسواسه!لطفاً هرکس میدونه کمک کنه:دوست من میگه رفتم دانشگاه ثبت نام که کردم ۱برگه به من دادن ۱سری تیک زدن که این واحد هارو بردار!بعد مثل اینکه گفته بودن بهش برو تو سایت شهریه ثابت رو بریز تا بتونی انتخاب واحد کنی!اینم رفته شهریه ثابت رو ریخته انتخاب واحد هم کرده!اما میخواد بدونه چون کل پول رو نریخته هنوز کامل ثبت نام نشده یا شده؟اخه میگه ۱قسمت داره تو سایت قسمت انتخاب واحد که نوشته ثبت نام نهایی که اون هنوز خاکستری هست و ابی نشده که بشه روش کلیک کرد(کلاً منم خودم نفهمیدم این ۱تیکه چی داره میگه)اما میگفت مثل اینکه ۱ قسمت داره تو قسمت اموزش سایت که برنامه هفتگیه!میگه وقتی انتخاب کرده واحد ها اومده بعد بالاش نوشته چاپ برگه واحدگیری اینم پرینت گرفته!اما عکسش رو هنوز نزده بودن اون قسمت بالای برگه واحد گیری!میگه وقتی رو لینک ثبت عکس دانشجو رو میزنه صفحه رفرش میشه و هیچ اتفاقی نمیافته!میگه حالا یعنی ثبت نامه اصلاً؟چرا عکس نزدن براش؟یکشنبه که دانشگاه کلاس داره چی ببره راهش بدن؟این بنده خدا پدر من و همه دوستان و اشناهارو دراورده انقدر سوال میکنه!:31:هرکس میدونه لطفاً جواب بده مارو از شر این بابا راحت کنه!کل شهرو پر کرده با این سوال هاش!!:31:
ایشون ثبت نامشون کامل شده و تا آخر ترم (قبل از امتحانات ترم) فرصت دارن مابقی شهریه رو واریز بفرماین. ثبت نهایی هم اصلاً مهم نیست، بعد از پایان مدت انتخاب واحد و پایان فرجه ی حذف و اضافه، دروس ثبت نهایی تلقی میشن؛ از این بابت هیچ نگرانی ای وجود نداره، خیالشون کاملاً راحت باشه. عکس هم مشکلی در روند ثبت نامشون به وجود نمیاره. (اما میتونن از طریق آموزش دانشکده عکس رو پیگیری کنن). در مورد "ثبت عکس دانشجو" هم باید بگم که این یک bug هست در سیستم ثبت نام دانشگاه آزاد و این لینک کلاً خرابه . استفاده ای نداره. یکشنبه هم که ایشون تشریف میبرن دانشگاه (که کلاس هم عمراً تشکیل نمیشه! :46: ) برگه انتخاب واحدشون رو ببرن. (نسخه ای که از آموزش دانشکده گرفتن)

Greedy
21-09-2011, 08:40
قبولی در کنکور دانشگاه آزاد با 4 درصد صفر و منفی!/ واکنش مرکز آزمون

تب و تاب پذیرفته شدگان در آزمونهای مختلف دانشگاههای دولتی و غیر دولتی همچنان ادامه دارد، یک عده خوشحال از قبول شدن و یک عده ناراحت از قبول نشدن حتی با آنهمه درس خواندن در این میان هستند داوطلبانی که بدون هیچ زحمتی در دانشگاه پذیرفته می شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، تب و تاب ثبت نام پذیرفته شدگان کنکورهای مختلف دانشگاههای دولتی و غیر دولتی در روزهای اوج خود قرار دارد، برخی دانشگاهها کلاسهای درسی خود را از امروز آغاز کرده اند و سایر دانشگاهها هم در حال ثبت نام دانشجویان جدید الورودشان هستند.
نتایج دو کنکور سراسری پزشکی وغیرپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی نیز طی هفته های گذشته اعلام و ثبت نام پذیرفته شدگان آنها هم از روز گذشته آغاز شد است.

پذیرفته شدگان این کنکور دارای درصدهای متفاوتی در قبولی یا عدم قبولی خود هستند یک عده با درس خواندن و زحمت کشیدن در انتخاب خود پذیرفته شدند و یک عده دیگر هم با درس نخواندن و کسب درصدهای صفر و حتی منفی توانستند در انتخاب نخست خود وارد دانشگاه شوند.

در تصویری که مشاهده می شود، یک داوطلب با کسب 2 درصد منفی در 2 درس و 2 درصد صفر توانسته در انتخاب نخست خود و در یکی از واحدهای طراز بالای دانشگاه آزاد پذیرفته شود.

عبدالله سجادی جاغرق – رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار درباره علت پایین بودن درصدهای قبول شدگان در کنکور آزاد گفت: اول اینکه کنکور یک فرایند رقابتی است و به این صورت نیست که اگر کسی نمره 10 گرفت قبول و با نمره زیر 10 مردود شود، این آزمون یک مسابقه برای همه است تا امتیاز به دست آورند پس نمرات
منفی و مثبت ارقام کمی هستند که فقط موقعیت داوطلب را میان رقبا تعیین می کند.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد بر این باور است که قبولی این گروه از داوطلبان بستگی به نوع رشته و رقبای آن دارد و اگر کسی با این درصدها پذیرفته می شود حتماً میان رقبای خود در آن رشته یک سری برتریهایی هم دارد.

سجادی جاغرق در بخش دیگر ارائه دلائل برای قبولی برخی داوطلبان با درصدهای پایین عملی در آزمون پزشکی و غیر پزشکی، به همان قیفی اشاره کرد که برای پذیرش داوطلب در دانشگاهها عده ای آن را مثال می زنند.

وی گفت: سالها می گفتند دانشگاههای ما مثل قیف است و الان دارد همان قیف درست می شود؛ اگر کیفیت آموزش، نظام امتحانات و سنجش در دانشگاهها دقیق باشد که این اتفاق در حال وقوع است، به هر حال واقعه خوبی است، چون هر شخصی با هر علاقه ای که دارد می تواند وارد دانشگاه شود.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد تاکید کرد: هر داوطلب با هر نمره ای که در کنکور کسب می کند وارد دانشگاه شود و از آن طرف هنگام دانش آموختگی ست که باید به او سخت گرفت و این یعنی همان قیفی که همه جریانش را می دانیم.

وی بر این باور است که ممکن است همین داوطلبان بعد از وارد شدن به دانشگاه انگیزه کافی برای ادامه تحصیل پیدا کنند.

---
خبر از مهرنیوز پاک شد از کش گوگل در اوردمش :دی

mohandes e ekhraji
21-09-2011, 08:57
قبولی در کنکور دانشگاه آزاد با 4 درصد صفر و منفی!/ واکنش مرکز آزمون

تب و تاب پذیرفته شدگان در آزمونهای مختلف دانشگاههای دولتی و غیر دولتی همچنان ادامه دارد، یک عده خوشحال از قبول شدن و یک عده ناراحت از قبول نشدن حتی با آنهمه درس خواندن در این میان هستند داوطلبانی که بدون هیچ زحمتی در دانشگاه پذیرفته می شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، تب و تاب ثبت نام پذیرفته شدگان کنکورهای مختلف دانشگاههای دولتی و غیر دولتی در روزهای اوج خود قرار دارد، برخی دانشگاهها کلاسهای درسی خود را از امروز آغاز کرده اند و سایر دانشگاهها هم در حال ثبت نام دانشجویان جدید الورودشان هستند.
نتایج دو کنکور سراسری پزشکی وغیرپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی نیز طی هفته های گذشته اعلام و ثبت نام پذیرفته شدگان آنها هم از روز گذشته آغاز شد است.

پذیرفته شدگان این کنکور دارای درصدهای متفاوتی در قبولی یا عدم قبولی خود هستند یک عده با درس خواندن و زحمت کشیدن در انتخاب خود پذیرفته شدند و یک عده دیگر هم با درس نخواندن و کسب درصدهای صفر و حتی منفی توانستند در انتخاب نخست خود وارد دانشگاه شوند.

در تصویری که مشاهده می شود، یک داوطلب با کسب 2 درصد منفی در 2 درس و 2 درصد صفر توانسته در انتخاب نخست خود و در یکی از واحدهای طراز بالای دانشگاه آزاد پذیرفته شود.

عبدالله سجادی جاغرق – رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار درباره علت پایین بودن درصدهای قبول شدگان در کنکور آزاد گفت: اول اینکه کنکور یک فرایند رقابتی است و به این صورت نیست که اگر کسی نمره 10 گرفت قبول و با نمره زیر 10 مردود شود، این آزمون یک مسابقه برای همه است تا امتیاز به دست آورند پس نمرات
منفی و مثبت ارقام کمی هستند که فقط موقعیت داوطلب را میان رقبا تعیین می کند.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد بر این باور است که قبولی این گروه از داوطلبان بستگی به نوع رشته و رقبای آن دارد و اگر کسی با این درصدها پذیرفته می شود حتماً میان رقبای خود در آن رشته یک سری برتریهایی هم دارد.

سجادی جاغرق در بخش دیگر ارائه دلائل برای قبولی برخی داوطلبان با درصدهای پایین عملی در آزمون پزشکی و غیر پزشکی، به همان قیفی اشاره کرد که برای پذیرش داوطلب در دانشگاهها عده ای آن را مثال می زنند.

وی گفت: سالها می گفتند دانشگاههای ما مثل قیف است و الان دارد همان قیف درست می شود؛ اگر کیفیت آموزش، نظام امتحانات و سنجش در دانشگاهها دقیق باشد که این اتفاق در حال وقوع است، به هر حال واقعه خوبی است، چون هر شخصی با هر علاقه ای که دارد می تواند وارد دانشگاه شود.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد تاکید کرد: هر داوطلب با هر نمره ای که در کنکور کسب می کند وارد دانشگاه شود و از آن طرف هنگام دانش آموختگی ست که باید به او سخت گرفت و این یعنی همان قیفی که همه جریانش را می دانیم.

وی بر این باور است که ممکن است همین داوطلبان بعد از وارد شدن به دانشگاه انگیزه کافی برای ادامه تحصیل پیدا کنند.

---
خبر از مهرنیوز پاک شد از کش گوگل در اوردمش :دی
به شدت تکذیب میشه!فامیل ما امسال ازاد انسانی با ۲ تا درصد بالای ۲۰ و منفی نداشتن و درصد های بالای ۱۰ فقط ۴۰۰ تا ترازش از این کارنامه ساختگی بیشتر بوده!:27:این یا دروغه :21:یا شاید راسته!:18::18::18:

Greedy
21-09-2011, 09:01
به شدت تکذیب میشه!فامیل ما امسال ازاد انسانی با ۲ تا درصد بالای ۲۰ و منفی نداشتن و درصد های بالای ۱۰ فقط ۴۰۰ تا ترازش از این کارنامه ساختگی بیشتر بوده!:27:این یا دروغه :21:یا شاید راسته!:18::18::18:

راست بودنش که راسته خود مسئولای ازاد هم واکنش نشون دادن ولی خوب از هر چند هزار تا یکی اینطوری شانسی قبول میشه بعدشم این انسانیه

Greedy
21-09-2011, 11:09
بروبچه ها کسایی که ثبت نام کردید برای شما هم فردا کلاس توجیهی گذاشتن با والدین برید ؟ :دی
ضروری که نیست رفتنش ؟

MeMri
21-09-2011, 11:22
بروبچه ها کسایی که ثبت نام کردید برای شما هم فردا کلاس توجیهی گذاشتن با والدین برید ؟ :دی
ضروری که نیست رفتنش ؟

برای ما (دانشگاه پرند) 6 مهر گذاشتند :31: نگفتند که مادر و پدر هم باید باشند:31:

Greedy
21-09-2011, 11:28
برای ما (دانشگاه پرند) 6 مهر گذاشتند :31: نگفتند که مادر و پدر هم باید باشند:31:

چی هست اصلا ؟ چیو میخوان توجیه کنن ؟ :دی رودهن همچین نزدیک نیست بخوام برم اونجا ببینم اهمیت نداشته بعد برای پیش دانشگاهی هم قبلش همچین برنامه ای گذاشته بودن رفتم یهشت چرت و پرت میگفتن و از افتخارات کنکوریشون میگفتن :دی

MeMri
21-09-2011, 11:34
چی هست اصلا ؟ چیو میخوان توجیه کنن ؟ :دی رودهن همچین نزدیک نیست بخوام برم اونجا ببینم اهمیت نداشته بعد برای پیش دانشگاهی هم قبلش همچین برنامه ای گذاشته بودن رفتم یهشت چرت و پرت میگفتن و از افتخارات کنکوریشون میگفتن :دی

اینم در همون حد هست :31: چرت و پرت می گن و دانشگاه و استادهاش رو معرفی می کنند:27:

Greedy
21-09-2011, 11:36
اینم در همون حد هست :31: چرت و پرت می گن و دانشگاه و استادهاش رو معرفی می کنند:27:

خوب ممنون از اینکه بیشتر پشیمونم کردی از رفتن :دی

wayoo
21-09-2011, 12:00
من انتخاب واحد کردم تهران جنوب 18 واحد برداشتم. یه برگه دوشنبه بهم دادنزده جلسه معارفه 12 مهر یعنی قبل از اون کلاسای ورودی های 90 برگذار نمیشه؟
اون برگه انتخاب واحدی که دادن به جز اون ها که پیش نیار هستند میتونیم به جاش درسای دیگه ورداریم (من که این کارو کردم)
2 تا از کلاسای 1 واحدی که تو اون برگه خودش زده واسه ترم اول هنوز وقتی میری تو انتخاب واحد میگه کلاسی یافت نشد!
ولی وقتی میری تو مشاهده کلاس ها نشون میده همش هم پره!!!
کسی میدونه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:

MASTERSELITE
21-09-2011, 13:31
منم همینطور. تهران جنوب هستم ولی از کی دانشگاه باز میشه ؟ از کی باید بریم ؟ من هنوز انتخاب واحد نکردم و پیشنیاز هم ندارم ولی دانشگاه خودش یه برگه داد مثل دوستمون در بالا و گفت باید از اینا انتخاب کنی. اول مهلتش تا کی هست و ثانیه میشه از بین همونا همه رو بر نداشت؟ مثلا تنظیم خانواده و ... رو بر نداشت ؟
و اینکه انتخاب واحد به چه صورت هست ؟ اگه یکی از دوستان لطف کنه و بگه تا ابد ممنونش میشم ( البته کامل و دقیق بگه ) TNX

MASTERSELITE
21-09-2011, 13:40
دوستان اینا رو اگه جواب بدین ممنون میشم و اینکه چه درسی رو با کدوم استاد برداریم . از اونایی که تهران جنوب بودن به شدت تقاضای همکاری میشه :D

mohsen_rkh
21-09-2011, 13:46
من انتخاب واحد کردم تهران جنوب 18 واحد برداشتم. یه برگه دوشنبه بهم دادنزده جلسه معارفه 12 مهر یعنی قبل از اون کلاسای ورودی های 90 برگذار نمیشه؟
اون برگه انتخاب واحدی که دادن به جز اون ها که پیش نیار هستند میتونیم به جاش درسای دیگه ورداریم (من که این کارو کردم)
2 تا از کلاسای 1 واحدی که تو اون برگه خودش زده واسه ترم اول هنوز وقتی میری تو انتخاب واحد میگه کلاسی یافت نشد!
ولی وقتی میری تو مشاهده کلاس ها نشون میده همش هم پره!!!
کسی میدونه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:
1. جلسه معارفه ارتباطی با کلاس ها نداره.
2. دلیل پیغام "کلاسی یافت نشد" هم خودتون گفتید، چون پره این پیام ظاهر میشه احتمالاً.

mohsen_rkh
21-09-2011, 14:00
منم همینطور. تهران جنوب هستم ولی از کی دانشگاه باز میشه ؟ از کی باید بریم ؟ من هنوز انتخاب واحد نکردم و پیشنیاز هم ندارم ولی دانشگاه خودش یه برگه داد مثل دوستمون در بالا و گفت باید از اینا انتخاب کنی. اول مهلتش تا کی هست و ثانیه میشه از بین همونا همه رو بر نداشت؟ مثلا تنظیم خانواده و ... رو بر نداشت ؟
و اینکه انتخاب واحد به چه صورت هست ؟ اگه یکی از دوستان لطف کنه و بگه تا ابد ممنونش میشم ( البته کامل و دقیق بگه ) TNX
اینکه دانشگاه از کی باز میشه رو نمیشه زمان خاصی گفت چون مثل مدرسه و دبیرستان کلاس ها با هم هماهنگ نیستن و برگزاری یه کلاس منوط به حضور استاد و حضور تعدادی از دانشجویان هست. به طور کلی 3 مهر شروع کلاس های دانشگاهست اما بحث تشکیل شدنشون جداست و نمیشه برگزار شدن یا نشدن یه کلاس رو به بقیه تعمیم داد. مهلت انتخاب واحد هم کاملاً دست دانشگاه شماست، پس به سایت دانشگاه مراجعه کنید (همچنین میتونید از گزینه زمان بندی ثبت نام در بخش کاربری خودتون استفاده کنید)؛ اما بهتره هر چه سریع تر انتخاب واحد کنید، فرصت رو هدر ندید. بله میشه همونارو برنداشت ولی اگر از همین ترم اول سر ناسازگاری با چارتتون بذارید بعداً به مشکل برمیخورید. ضمن اینکه دروسی که پیش نیاز ترم های آینده هست، حتماً باید بردارید.
انتخاب واحد هم که وارد بخش کاربری خودتون در سایت دانشگاهتون میشید و گزینه ی انتخاب واحد رو میزنید و از لیست دروس ارائه شده دروسی که میخواید انتخاب کنید رو تیک میزنید و ثبت دروس میزنید؛ یا اینکه مشخصه درس رو یادداَشت می کنید و در قسمت انتخاب واحد در فیلد مربوطه وارد می کنه و دکمه ثبت رو فشار میدید.

MASTERSELITE
21-09-2011, 16:43
متشکر . این جدولی هست که به ما دادن ( روند نما ) با توجه به این ها بهترین انتخاب واحد از نظر شما چیه ؟ ترم اولیم مونده تا راه بیفتیم :D

ممنون میشم راهنمایی کنید. انتخاب واحد رو هم زده تا 90 / 07 / 06

جلسه توجیهی هم همونطور که دوستان گفتن 12 ام هست. البته قبلش یه اردو گزاشتن که تراکت ش رو دیدم.

متشکر میشم اگه دوستان پیشنهاداتشون رو برای انتخاب واحد و نظراتشون رو بگن. با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BMW.M3_E46
21-09-2011, 17:43
اقا رفتیم ثبت نام کردیم فقط یه مشکلی دیدم پارسال رشتم مهندسی نوشته بود امسال ننوشته!!!
باید بهشون بگم درست کنن؟؟؟چون تو دفترچه دانشگاه آزاد مهندسی شو نوشته بود

omnia.2008
21-09-2011, 19:37
***********حذف شود**************

mohsen_rkh
21-09-2011, 20:11
متشکر . این جدولی هست که به ما دادن ( روند نما ) با توجه به این ها بهترین انتخاب واحد از نظر شما چیه ؟ ترم اولیم مونده تا راه بیفتیم :D

ممنون میشم راهنمایی کنید. انتخاب واحد رو هم زده تا 90 / 07 / 06

جلسه توجیهی هم همونطور که دوستان گفتن 12 ام هست. البته قبلش یه اردو گزاشتن که تراکت ش رو دیدم.

متشکر میشم اگه دوستان پیشنهاداتشون رو برای انتخاب واحد و نظراتشون رو بگن. با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما که هم چارت رشته تون رو دارید هم لیست دروسی که ملزم به انتخابشون هستید؛ پس دیگه چه اطلاعاتی می خواید؟!

Greedy
21-09-2011, 20:17
به ه ه ه ه چطورید شما؟
امروز اردوی دانشگام بود چقد خوب بودا(شهید بهشتی)شوخی کردم حوصله نداشتم برم همون روز بهم گفتن یکشنبه کلاس شرو میشه دیگه .....خوب ولش .....بگو ببینم خودتون چطورید؟
میبینم همه رو فرمیدو حال میکنید ایول بروبکس پی سی امسال ترکوندیدا :46:

---------- Post added at 07:37 PM ---------- Previous post was at 07:33 PM ----------

راستی ...نه پس الکی....من رفتم شهید بهشتی ثبت نام کردم فقط 16 واحد بهم دادن نامردا .....راستی ریاضیم 50....خوردهای زدم بازم پیش نیاز خوردم ای چی بگم ...فدا سرم....ولی چرا 16 تا؟!!!کمه؟

زیاد درس خوندی امروزا میزون نیستی:27:

MASTERSELITE
21-09-2011, 20:39
خوب دوستان گفتن عمومی ها رو برندارید و تنظیم رو هم خودم نمیخوام بردارم.

mohsen_rkh
21-09-2011, 20:52
خوب دوستان گفتن عمومی ها رو برندارید و تنظیم رو هم خودم نمیخوام بردارم.
شما همیشه باید چارت رو در اولویت قرار بدید؛ وقتی که نتونستید با چارت هماهنگ باشید باید در فکر راه دیگه ای باشید.

BMW.M3_E46
21-09-2011, 21:03
اقا رفتیم ثبت نام کردیم فقط یه مشکلی دیدم پارسال رشتم مهندسی نوشته بود امسال ننوشته!!!
باید بهشون بگم درست کنن؟؟؟چون تو دفترچه دانشگاه آزاد مهندسی شو نوشته بود

اینایی که امسال مهندسی ثبت نام کردن اول رشته نوشه : مهندسی .......... ؟

MeMri
21-09-2011, 21:40
اینایی که امسال مهندسی ثبت نام کردن اول رشته نوشه : مهندسی .......... ؟

برای من (دانشگاه پرند) زده مهندسی فناوری اطلاعات:27:

BMW.M3_E46
21-09-2011, 21:47
برای من (دانشگاه پرند) زده مهندسی فناوری اطلاعات:27:
عجب مال منو فقط نوشته فناوری اطلاعات:41:
حالا میشه درست بشه؟!

mohmrg
21-09-2011, 21:51
دوستان تهران جنوبی

حواستون هست که کلاس هارو کجا برمیدارید ؟

شک و صن و فن و رو حواستون باشه ها ....جای دور ورندارید

mohsen_rkh
21-09-2011, 21:52
عجب مال منو فقط نوشته فناوری اطلاعات:41:
حالا میشه درست بشه؟! آره عزیز، درست میشه. درست کردنش که کاری نداره براشون.

omnia.2008
21-09-2011, 22:21
زیاد درس خوندی امروزا میزون نیستی:27:
نه میدونی چی شد ..........اشتباه تو اینجا پیام دادم اخه من تو همه صفحه ها با هم میرم یه لحظه اشتباه اینجا اون پیامو دادم:31::31::31::31::31::31:....در کل شرمندم:41::46:

steps
21-09-2011, 22:53
من چون برای ثبت نام عکس کم برده بودم.
همون اول که عکس می گیرن اسکن می گیرن فکر کردم عکس رو میگیرن و پس نمیدن یک عکس که برای چند سال قبل بود رو دادم ازش اسکن گرفتن و عکس رو پس دادن .

حالا که برگه انتخاب واحد رو گرفتم فهمیدم اون عکس رو برای چی میخواستند . عکس شبیه هرکسی هست جز خودم .
راهی هست اصلاح کنمش؟

mohsen_rkh
21-09-2011, 23:34
من چون برای ثبت نام عکس کم برده بودم.
همون اول که عکس می گیرن اسکن می گیرن فکر کردم عکس رو میگیرن و پس نمیدن یک عکس که برای چند سال قبل بود رو دادم ازش اسکن گرفتن و عکس رو پس دادن .

حالا که برگه انتخاب واحد رو گرفتم فهمیدم اون عکس رو برای چی میخواستند . عکس شبیه هرکسی هست جز خودم .
راهی هست اصلاح کنمش؟
شما تشریف ببرید آموزش دانشکده تون. با یه کم دردسر حل میشه مشکلتون.

*Necromancer
22-09-2011, 06:46
اونجا که رفته بودم صحبت کنم یارو گفت 550 تومن برای شهریه ثابت پول بریزین
بعد اومدم تو ایرنت نوشته بدهی مالی 280 تومن
الان من همین 280 تومنو بدم یا 550 تومن؟ ینی اونی که تو دانشگا بوده الکی گفته 550؟
بعد یه سوال: برا واریز اینترنتی باید به ریال مبلغو وارد کنم یا به تومن؟ (ممکنه ده برابر بیشتر یا 10 برابر کمتر واریز بشه:27:)

BMW.M3_E46
22-09-2011, 13:04
دوستان برای انتخاب واحد اگه قطعی نکنی درسایی که انتخاب کردی اگه پر بشه نمیشه تایید قطعی کرد؟!
یا رزروی اگرم ظرفیت پر شد!؟

ahriman323
22-09-2011, 13:32
دوستان برای انتخاب واحد اگه قطعی نکنی درسایی که انتخاب کردی اگه پر بشه نمیشه تایید قطعی کرد؟!

ثبت نهایی نیاز نیست!
اگه بخوای حذف و اضافه هم انجام بعدی نباید ثبت نهایی بکنی!

BMW.M3_E46
22-09-2011, 13:45
ثبت نهایی نیاز نیست!
اگه بخوای حذف و اضافه هم انجام بعدی نباید ثبت نهایی بکنی!

چون مدیر گروه گفتن یک شنبه میاد یکی از کارشناسا گفت فعلا ای 3 درس انتخاب کن بعدیا رو یک شنبه بپرس
پس رزرو باشه انتخاب قطعی نیازی نیست درسته!؟

mohsen_rkh
22-09-2011, 14:02
الان من همین 280 تومنو بدم یا 550 تومن؟ ینی اونی که تو دانشگا بوده الکی گفته 550؟
بعد یه سوال: برا واریز اینترنتی باید به ریال مبلغو وارد کنم یا به تومن؟ (ممکنه ده برابر بیشتر یا 10 برابر کمتر واریز بشه:27:)
مگه شهریه ثابت رو قبلاً واریز نکردید؟ اگر قبلاً واریز کردید، این مبلغ (280 تومان) شهریه دروس شماست.

چون مدیر گروه گفتن یک شنبه میاد یکی از کارشناسا گفت فعلا ای 3 درس انتخاب کن بعدیا رو یک شنبه بپرس
پس رزرو باشه انتخاب قطعی نیازی نیست درسته!؟

نیازی به ثبت نهایی نیست؛ بعد از حذف و اضافه خود به خود ثبت نهایی تلقی میشه.

BMW.M3_E46
22-09-2011, 14:24
مرسی اقا محسن
راستی رفتم برای اینکه بنویسن مهندسی گفتن از تهران اومده ما نمی تونیم تغییرش بدیم!!
چاره ای نیست دیگه!!

mohsen_rkh
22-09-2011, 14:56
مرسی اقا محسن
راستی رفتم برای اینکه بنویسن مهندسی گفتن از تهران اومده ما نمی تونیم تغییرش بدیم!!
چاره ای نیست دیگه!!
مشکلی نیست؛ نرم افزار دانشگاه آزاد زود به زود آپدیت میشه (معمولاً هر سال آپدیت میشه)؛ احتمالاً تو آپدیت بعدی درست میشه. اصلاً جای نگرانی نیست؛ فقط اسمه.

XENON24
22-09-2011, 16:07
دوستان تهران جنوبی

حواستون هست که کلاس هارو کجا برمیدارید ؟

شک و صن و فن و رو حواستون باشه ها ....جای دور ورندارید
سلام!
منم تهران جنوب هستم ...حسابداری
دانشکده درسهام هم یا 55 یا 33 هستش
فقط مجبور شدم فارسی پیش رو (اد) بردارم!
الانم امتحانش با ریاضی پیش افتاده یه روز!:41:

Greedy
22-09-2011, 17:54
یه سوال در حد تیم ملی فوتبال ایران و گوام :دی
اقا ما یکشنبه که میخوایم بریم چی ببریم ؟ دفتر 40 برگ کافیه ؟ کتاب داره اصلا یا فقط باید بنویسیم ؟ :دی

mohsen_rkh
22-09-2011, 18:13
یه سوال در حد تیم ملی فوتبال ایران و گوام :دی
اقا ما یکشنبه که میخوایم بریم چی ببریم ؟ دفتر 40 برگ کافیه ؟ کتاب داره اصلا یا فقط باید بنویسیم ؟ :دی
فقط چند برگه کاغذ (به هر صورتی که باشه؛ اعم از کلاسور، دفتر و ...) برای یادداشت مطالب یا دروسی که بهتون درس داده میشه + خودکار. برگه انتخاب واحد هم حتماً ببرید.
برای پیدا کردن شماره کلاس هاتون هم به برد دانشکده تون مراجعه کنید.

BMW.M3_E46
22-09-2011, 22:52
مشکلی نیست؛ نرم افزار دانشگاه آزاد زود به زود آپدیت میشه (معمولاً هر سال آپدیت میشه)؛ احتمالاً تو آپدیت بعدی درست میشه. اصلاً جای نگرانی نیست؛ فقط اسمه.

حالا اگه سایت درستم نشد نشد!!!
فقط از کارت دانشجویی میترسم ننویسن!!

skhammari
23-09-2011, 00:00
برگه انتخاب واحد هم حتماً ببرید.
واسه ی چی ؟

mohsen_rkh
23-09-2011, 02:39
حالا اگه سایت درستم نشد نشد!!!
فقط از کارت دانشجویی میترسم ننویسن!!
رو کارت حتماً باید درست بنویسن؛ چون مدرک معتبری هست.

واسه ی چی ؟
واسه اینکه تو دانشگاه راتون بدن! :31:

mohandes e ekhraji
23-09-2011, 09:37
۱سوال خیلی فنی و کلی!برای دانشجویان ترم اولی که رشته ریاضی محض یا فیزیک یا برق و مکانیک و.... میخونن که نیاز به پایه بسیار قوی ریاضی فیزیک داره و اکثراً هم بچه ها لنگ میزنن یا پیش نیاز ریاضی پیش یا فیزیک پیش میخورن چه کتاب هایی واقعاً مناسبه یک دانشجو هست که بتونه ترم ۱ ریاضی ۱ و فیزیک ۱ با پیش نیاز هاش که فیزیک و ریاضی پیش هست به راحتی رد کنه و پایه ای بشه برای درس های تخصصی ترم های بعد!(من سوالم کلی بود تو چند تاپیک مطرح میکنم!اگر کار اشتباهیه به بزرگی خودتون ببخشید):11:

MASTERSELITE
23-09-2011, 12:26
یه سوال فوری : من امروز انتخاب واحد میکنم ، " زبان خارجه 1 - ریاضی عمومی 1 و فارسی رو نمیتونم بردارم. میگه کلاسی برای شما یافت نشد ... !! چی کار کنم ؟ دارم سکتــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ه میزنم. ..

احتمالا پر شدن ؟ اگر اینطور باشه باید چی کار کنم ؟

mohandes e ekhraji
23-09-2011, 12:58
یه سوال فوری : من امروز انتخاب واحد میکنم ، " زبان خارجه 1 - ریاضی عمومی 1 و فارسی رو نمیتونم بردارم. میگه کلاسی برای شما یافت نشد ... !! چی کار کنم ؟ دارم سکتــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ه میزنم. ..

ظرفیت پره دیگه!۱شنبه برو اموزش خودشون راهنماییت میکنن!سر خود انتخاب واحد نکن

avannn
23-09-2011, 13:17
من آزاد کرج ثبت نام کردم

یه برگه دادن روش نوشته جلسه معارفه ۱۱ مهر،یعنی‌ تا ۱۱ مهر کلاس شروع نمیشن؟

wayoo
23-09-2011, 13:53
آقا این شک آدرس کجاست ؟ صن که اگه اشتب نکنم زیر پل چوبی باید باشه.تربیت بدنی واسم زده 81 این دیگه کجاست
زورشون میاد مثل آدم بنویسن ؟شک فن صن من قن ون....:13:.
من یکشنبه کلاس دارم یعنی باید برم آخه همه جا یه جلسه قبلش میذارن که واسه من زده معارفه 12 مهر..
بعد اینکه کارت دانشجویی کارت غذا و ... رو کی میدن جلسه اول.

The master
23-09-2011, 13:56
سلام
منم تهران جنوب برق قدرت ثبت نام کردم!
کلاساش چرا اینقدر پراکندست؟
برای من یه برگه داده بود که اختصاصی هاش فقط راضی 1 و فیزیک 1 بود و سه تا هم عمومی و گفته بود فقط اینا رو باید انتخاب کنی؟
الان من کامپیوتر برنداشتم؟مشکلی نیست؟

یه سوال درباره محل برگزاری کلاس ها:
شکوه:نوشته انقلاب رو به روی لاله زار این دم استگاه دروازه دولت متروست؟ brt هم داره؟
دانشکده ادبیاتش به کدوم یکی نزدیکه؟مترو یا brt؟

دانشکده صنایع چی؟

سر کلاس های ریاضی 1 و فیزیک1 همه ترم اولی هستند دیگه؟

فیزیک1 رو چی درس میدن؟هالیدی هست؟

آقا این شک آدرس کجاست ؟ صن که اگه اشتب نکنم زیر پل چوبی باید باشه.تربیت بدنی واسم زده 81 این دیگه کجاست
زورشون میاد مثل آدم بنویسن ؟شک فن صن من قن ون....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من یکشنبه کلاس دارم یعنی باید برم آخه همه جا یه جلسه قبلش میذارن که واسه من زده معارفه 12 مهر..
بعد اینکه کارت دانشجویی کارت غذا و ... رو کی میدن جلسه اول. اینا رو توی مشاهده کلاس ها نوشته :مشاهده مراکز آموزشی تهران جنوب اونجا ببین!

XENON24
23-09-2011, 14:49
زورشون میاد مثل آدم بنویسن ؟شک فن صن من قن ون....:13:.

سلام
داداش شما چی قبول شدی؟رشتت چیه؟؟؟؟
من حسابداری تهران جنوب قبول شدم...به ما همین 12 مهر رو هم نگفتن!

mohsen_rkh
23-09-2011, 15:34

از لیست دروس ارائه شده، ظرفیت ها رو چک کنید، اگر 0 هست کاری از دستتون برنمیاد.

من آزاد کرج ثبت نام کردم

جلسه معارفه هیچ ارتباطی به شروع کلاس ها نداره. کاملاً جداست.

کارت دانشجویی موقت رو معمولاً بعد از 1 ماه میدن. خیلی از دوستای من تو بعضی دانشگاه ها هستند که با وجود این که ترم 3 هستند هنوز کارت دانشجویی نگرفتد.
کارت غذا هم کسی به شما نمیده چون کاملاً از روال آموزشی و دانشگاه جداست؛ خودتون باید با در دست داشتن برگه انتخاب واحد تشریف ببرید امور تغذیه و تقاضای صدور کارت بدید و مبلغی رو پرداخت کنید که کارتتون رو شارژ کنن. (صدور کارت غذا چند دقیقه بیشتر زمان نمی بره؛ چون کارت های غذا آماده هست و مسئول مربوطه تنها کاری که می کنه اینه که کارت رو به اسم شما ثبت کنه و مبلغی رو که پرداخت می کنید در حساب کارتتون اعمال کنه.)

سر کلاس های ریاضی 1 و فیزیک1 همه ترم اولی هستند دیگه؟

خیر. دانشجوهای ترم های دیگه هم در صورتی که این درس ها رو پاس نکرده باشن میتونن این کلاس ها رو انتخاب و شرکت کنن.

فیزیک1 رو چی درس میدن؟هالیدی هست؟

بنابر تصمیم استاد مربوطه هست ولی اکثریت قریب به اتفاق هالیدی درس میدن.

دوستان عزیز توجه داشته باشید که تا زمانی که کارت دانشجویی شما صادر نشده، برگه ی انتخاب واحد شما هویت شماست. پس همیشه همراهتون باشه.

mohmrg
23-09-2011, 15:38
من که انتخاب واحد کردم 4-5 روز پیش و ... ثبت نهایی هم کردم هر روز هم میدیدم ... هر وقت رفتم میددیم هست اون چیزایی که انتخاب کردم ولی الان ...

الان میرم مینویسه
براي شما ركوردي در ثبت نام اين دانشكده تعريف نشده است به خدمات كامپيوتري دانشكده مراجعه فرماييد

چی میگه این ؟ دارم دیوونه میشم :41:

برای انتخاب واحد هم میگه
دربازيابي اطلاعات از سرور خطا رخ داده است

Extreme-Forces
23-09-2011, 15:46
من که انتخاب واحد کردم 4-5 روز پیش و ... ثبت نهایی هم کردم هر روز هم میدیدم ... هر وقت رفتم میددیم هست اون چیزایی که انتخاب کردم ولی الان ...

الان میرم مینویسه
براي شما ركوردي در ثبت نام اين دانشكده تعريف نشده است به خدمات كامپيوتري دانشكده مراجعه فرماييد

برای انتخاب واحد هم میگه
مشكلتون كجاست؟ ميخوايد انتخاب واحدتون رو ببينيد؟

mohmrg
23-09-2011, 15:51
مشكلتون كجاست؟ ميخوايد انتخاب واحدتون رو ببينيد؟

بله 3-4 روز پیش انتخاب واحد کردم(دوشنبه) سه شبنه هم دیدم هست ..... ولی الان دوباره سرزدم اون ارور رو میده رکوردی نیست .....

یعنی چی آخه.... دارم میمیمرم...:41:

Extreme-Forces
23-09-2011, 15:56
بله 4-5 روز پیش انتخاب واحد کردم(دوشنبه) سه شبنه هم دیدم هست ..... ولی الان دوباره سرزدم اون ارور رو میده رکوردی نیست .....

یعنی چی آخه.... دارم میمیمرم...:41:
اگه كسي ديگه از بچه هاي دانشكدتون رو ميشناسيد ازش بپرسيد اين مشكل رو داره يا نه.
براي ما اگه از اين اتفاق ها بيفته براي اكثر بچه ها ميفته. اونم فكر كنم به دليل يه سري تغيير توي سايت باشه كه اعمال ميكنن. ولي اگه درست نشد اخرين و بهترين راهش مراجعه به خود دانشكده هست. قسمت اموزش.

دوست عزيز همين الان منم چك كردم. من صنايع تهران جنوب ميخونم . براي منم همين پيغام رو ميده. مثل اينكه براي همه همين باشه. نگران نباش

XENON24
23-09-2011, 16:20

الان میرم مینویسه

برای انتخاب واحد هم میگه

چه جالب!!!!
برای منم امروز صبح که رفتم انتخاب واحدم رو تو سایت ببینم همین اخطار رو داد!!!!!!!!!:18:

ولی صفحه رو بستم و دوباره وارد سایت شدم درست شد!!!!:8:

حالا چی قبول شدی؟؟؟؟

MASTERSELITE
23-09-2011, 16:46
چه جالب!!!!
برای منم امروز صبح که رفتم انتخاب واحدم رو تو سایت ببینم همین اخطار رو داد!!!!!!!!!:18:

ولی صفحه رو بستم و دوباره وارد سایت شدم درست شد!!!!:8:

حالا چی قبول شدی؟؟؟؟
دقیقا. شما یه بار logout بشین بعد دوباره وارد بشین درست میشه.

از لیست دروس ارائه شده، ظرفیت ها رو چک کنید، اگر 0 هست کاری از دستتون برنمیاد.
متشکر از اطلاعات غلط تتون ! از صبح با 30 40 نفر از دانشجو ها و و دوست و آشنا تماس گرفتم ، تو 90 درصد موارد اونها هم چنین تجربه ای داشتن ( مریض بودن یا فوت اقوام یا ... و نرسیدن به انتخاب واحد )
مراحل کار هم بدین صورت شد که به مسئول آموزش گروه it مراجعه کنم و ودرخواست باز کردن فایلم و اضافه کردن واحد رو بدم.

hp722
23-09-2011, 16:56
دوستان کمک!!!

من آزاد ابهر درومدم ولی میخوام رشته ام رو عوض کنم و یچیز دیگه بخونم.امکانش هست با دانشگاه صحبت کنم و بذارن اینکارو بکنم؟

این رشته ای که میخوام انتخاب چهارمم بوده ولی من انتخاب اول درومدم

حالا میخوام اونو بخونم

میشه عوض کنم؟

من ورودی بهمن ماه هستم

خواهشا اگه کسی اطلاع داره راهنمایی کنه ممنون میشم

:10:

The master
23-09-2011, 17:20
سلام
منم تهران جنوب برق قدرت ثبت نام کردم!
کلاساش چرا اینقدر پراکندست؟
برای من یه برگه داده بود که اختصاصی هاش فقط راضی 1 و فیزیک 1 بود و سه تا هم عمومی و گفته بود فقط اینا رو باید انتخاب کنی؟
الان من کامپیوتر برنداشتم؟مشکلی نیست؟

یه سوال درباره محل برگزاری کلاس ها:
شکوه:نوشته انقلاب رو به روی لاله زار این دم استگاه دروازه دولت متروست؟ brt هم داره؟
دانشکده ادبیاتش به کدوم یکی نزدیکه؟مترو یا brt؟

دانشکده صنایع چی؟
اینا کسی جوابی نداره؟

Extreme-Forces
23-09-2011, 17:36
اینا کسی جوابی نداره؟
اون برگه اي كه دادن پيشنهاد براي انتخاب واحد هست كه بهتره از روي همون هم انتخاب كنيد. ولي ميتونيد چيز ديگه اي هم برداريد. معمولا رياضي 1 و فيزيك 1 و 3 تا درس عمومي پيشنهاد ميدن ( فارسي - زبان - يكي از دروس معارف)
كلا حواستون به درس هاي پيش نياز مثل رياضي 1 باشه كه برداريد و پاس كنيد كه ترم هاي بعدي بتونيد درس هاي وابسته رو بگيريد.
شكوه با مترو ميشه رفت و فكر كنم همون دروازه دولت باشه . خروجيش رو دقيق يادم نيست ولي وقتي بيرون ميايد 50 متر جلوتر از خروجي 1 كوچه هست كه سرش هم تابلو داره نوشته شكوه. ته كوچه يه ساختمون خسته هست بهش ميگن شكوه:31: در مورد brt هم نميدونم.
دانشكده ادبيات هم نميدونم.

دانشكده صنايع به نظرم بهترين راهش مترو دروازه شميران هست.( اونايي كه از غرب ميان) خروجي مسجد فخر اباد

استگاه ميدان امام حسين هم براي اونايي كه از شرق ميان. BRT هم از غرب پل چوبي و از شرق همون امام حسين خوبه.

smallfrank
23-09-2011, 18:24
ببخشید یه سوال

معمولا کلاسا بعد از حذف واضافه شروع میشه درسته ؟
با چند روز تاخیر ؟
تو سایت خود دانشگاه که تاریخ شروع کلاسا نوشته نشده....

mohmrg
23-09-2011, 18:45
ممنون دوستان :40:

درست شد ...داشتم سکته میکردم ...به خاطر اینکه یادم اومد من قرار بود پنجشنبه برم سایت ببیینم درست شده یا نه چون یه بار چهارشنبه رفتم دیدم همینطوریه فکر کردم هنوز از خرابه ...این بود که داشتم سکته میکردم....

من قدرت تهران جنوبم ....
چرا سایت ننوشته تاریخ شروع کلاس هارو ؟؟؟؟؟ حسش نیست یک شنبه پاشیم بریم ببینیم شروع شده یا نه :31:

The master
23-09-2011, 18:53
من قدرت تهران جنوبم ....
چرا سایت ننوشته تاریخ شروع کلاس هارو ؟؟؟؟؟ حسش نیست یک شنبه پاشیم بریم ببینیم شروع شده یا نه

پس با هم هستیم! منم قدرتم جنوبم!:31:

خوب مگه با توجه به انتخاب واحد نیست؟اولین روز که تو هفته کلاس داری برو دیگه!

steps
23-09-2011, 18:54
سلام.
دوستان دانشگاه ازاد به فرزندان رزمنده ها یا جانبازان تخفیف نمیده؟(اگه میده چقدر هست و شرایطش چی هست)
راستی معارفه دانشگاه ما 11 مهر هست ولی باید از یک شنبه برم سرکلاس و شروع به کار کنم .
به خاطر 200 تا تراز از کرج رفتم ابهر (حدود 200 کیلومتر ).
یکی یک مردونگی کنه شرایط انتقالی پزشکی رو بگه تو تاپیک خودش پرسیدم ولی جواب ندادن

Extreme-Forces
23-09-2011, 19:25
ببخشید یه سوال

معمولا کلاسا بعد از حذف واضافه شروع میشه درسته ؟
با چند روز تاخیر ؟
تو سایت خود دانشگاه که تاریخ شروع کلاسا نوشته نشده....
كلاس هاي ما كه از 26 شروع شده ولي من 1 روز رفتم كلا 4 نفر بوديم. اولاش تعداد كمه تو كلاس ها. قبل حذف و اضافه هم كلاس هست و معمولا اگه 11 12 نفر باشن استاد درس ميده(بازم به تعداد كل بستگي داره) ولي اونايي كه خوب و بد استاد براشون مهمه كلاس ها رو ميرن ، كه اگه لازم شد تو حذف و اضافه حذف كنن يا چيزي اضافه كنن.
دانشكده ما ديگه از 5 ام فكر كنم همه بيان. بعد حذف واضافه هم ديگه كلاس ها تكميله و ميرن براي تيم ملي.:11:

---------- Post added at 08:25 PM ---------- Previous post was at 08:21 PM ----------

سلام.
دوستان دانشگاه ازاد به فرزندان رزمنده ها یا جانبازان تخفیف نمیده؟(اگه میده چقدر هست و شرایطش چی هست)
راستی معارفه دانشگاه ما 11 مهر هست ولی باید از یک شنبه برم سرکلاس و شروع به کار کنم .
به خاطر 200 تا تراز از کرج رفتم ابهر (حدود 200 کیلومتر ).
یکی یک مردونگی کنه شرایط انتقالی پزشکی رو بگه تو تاپیک خودش پرسیدم ولی جواب ندادن
من خودم تخفيف دو دانشجو ميگيرم. ولي براي تخفيف كه رفته بودم پرسيدم به رزمنده ها هم تخفيف ميدن؟؟ بهم جواب داد كه اره ولي از دو دانشجو تخفيفش كمتره(يعني بهم گفتن كه كمتر از 10% تخفيف ميدن). شرايطش هم تو خود دانشكده اطلاعيه ميزنن بعدا.
از انتقالي چيزي نميدونم :11:
شروع كلاس ها رو هم همون اول مهر حساب كنيد با 2 3 روز لقي

mohsen_rkh
23-09-2011, 20:32
متشکر از اطلاعات غلط تتون ! از صبح با 30 40 نفر از دانشجو ها و و دوست و آشنا تماس گرفتم ، تو 90 درصد موارد اونها هم چنین تجربه ای داشتن ( مریض بودن یا فوت اقوام یا ... و نرسیدن به انتخاب واحد )
مراحل کار هم بدین صورت شد که به مسئول آموزش گروه it مراجعه کنم و ودرخواست باز کردن فایلم و اضافه کردن واحد رو بدم.
خوب این چیزی که می فرمایید ارتباطش با چیزی که من گفتم چیه؟ شما خودتون در زمانی غیر از زمان انتخاب واحد وارد سایت شدید اون وقت انتظار دارید دیگران از این جریان مطلع باشن؟! وقتی کسی اینجا سؤالی در مورد انتخاب واحد می پرسه یعنی اینکه در زمان انتخاب واحدش هست؛ اینکه در زمانی غیر از زمان انتخاب واحد سؤال رو بپرسه بعد دیگران رو مقصر بدونه یعنی دیگران مقصر هستند؟! بهتره قبل از اینکه سراغ انتخاب واحد برید و یا اینکه از مشکلاتش گله کنید، نگاهی به زمان انتخاب واحدتون بندازید!

MASTERSELITE
23-09-2011, 21:10
دوست عزیز من تو زمان انتخاب واحد رفتم تو سایت !!! جهت توجه اینکه تا 06 / 07 هم سایت بازه برای انتخاب واحد. پس این شما هستید که دقت نکردید به صحبت بنده. از perper ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم بابت جوابشون تشکر میکنم.

===

دوستان چند سوال :
1- تو حذف و اضافه ، دانشجو ها کلاس ها رو عوض میکنند و استاد ها رو ؟ یعنی به فرض یکی فارسی برداشته روز 2 شنبه ، بعد حذف میکنه میره 3 شنبه فرضا ؟ منظورم اینه میشه اونجا روز ها و ... اساتید رو عوض کرد ؟
2- این تخفیفق رزمنده ، همون کارت ایثار هست ؟
Tnx

manya-atashin
23-09-2011, 21:19
حذف و اضافه
ظرفيت ها ميره بالا
ميتوني اون درسايي كه نتونستي برداري رو برداري !
فك كنم اينم ميشه كه يه درسو برداري
و تو يه بازه زماني ديگه همونو انتخاب كني
اگه ظرفيت پر نشده باشه ...
البته من چهار سال پيش كه آزاد بودم
يه درس با يه استاد داشتم
بعد باهاش هماهنگ كردم
يه روز ديگه ميرفتم سر كلاس !
ميتوني به استاد بگي
حله !

من 18 واحد برداشتم ترم اول
يه دو واحدي ديگه بردارم تو حذف و اضافه ديگه
همه چي خوبه ...........

hp722
23-09-2011, 21:23
دوستان کمک!!!

من آزاد ابهر درومدم ولی میخوام رشته ام رو عوض کنم و یچیز دیگه بخونم.امکانش هست با دانشگاه صحبت کنم و بذارن اینکارو بکنم؟

حالا میخوام اونو بخونم

میشه عوض کنم؟

من ورودی بهمن ماه هستم

کسی نبود جواب مارو بده؟

*hasti*
23-09-2011, 21:35
سامی کلاساتون از کی شروع میشه؟!!
من پنج شنبه رفتم دانشگاهمووووووووووون
داشتن جمع میکردن دیگهههه
بهمنی شدم

mohsen_rkh
23-09-2011, 21:42
دوست عزیز من تو زمان انتخاب واحد رفتم تو سایت !!! جهت توجه اینکه تا 06 / 07 هم سایت بازه برای انتخاب واحد. پس این شما هستید که دقت نکردید به صحبت بنده.
اینکه شما می فرمایید افزودن ظرفیت بنا به درخواست دانشجو هست؛ پس هیچ ارتباطی به روال عادی نداره.

Extreme-Forces
23-09-2011, 22:02
دوستان چند سوال :
1- تو حذف و اضافه ، دانشجو ها کلاس ها رو عوض میکنند و استاد ها رو ؟ یعنی به فرض یکی فارسی برداشته روز 2 شنبه ، بعد حذف میکنه میره 3 شنبه فرضا ؟ منظورم اینه میشه اونجا روز ها و ... اساتید رو عوض کرد ؟
2- این تخفیفق رزمنده ، همون کارت ایثار هست ؟
Tnx

من شرايط واحد خودمون رو ميگم. (تهران جنوب، اخه مثلا واحد قزوين يه سري قانون هاش فرق ميكنه يا واحد هاي ديگه )

تو حذف و اضافه امكان تغيير كلاس وجود نداره. اگر درسي رو حذف كنيد و ثبت نهايي بشه ، ديگه نمي تونيد اون درس رو برداريد ( اشتباهي كه ترم اول كردم و نمي دونستم) يعني كلا حذف ميشه. كلا حذف و اضافه فقط ميتوني كلاست رو حذف كني يا درس جديد بگيري. امكان تغيير استاد و كلاس نداره

تخفيف رزمنده هم بله با كارت ايثار هست كه مداركتون رو ميديد مسئولش و بعد رسيدگي تو يه شورايي تخفيف رو صادر ميكنن.:11:

Mr Unknown
23-09-2011, 22:08
من آزاد کرج ثبت نام کردم

شما رشتت چیه؟
کلاسا ک از سوم شروع میشن:دی

MASTERSELITE
23-09-2011, 22:10
من شرايط واحد خودمون رو ميگم. (تهران جنوب، اخه مثلا واحد قزوين يه سري قانون هاش فرق ميكنه يا واحد هاي ديگه )

تو حذف و اضافه امكان تغيير كلاس وجود نداره. اگر درسي رو حذف كنيد و ثبت نهايي بشه ، ديگه نمي تونيد اون درس رو برداريد ( اشتباهي كه ترم اول كردم و نمي دونستم) يعني كلا حذف ميشه. كلا حذف و اضافه فقط ميتوني كلاست رو حذف كني يا درس جديد بگيري. امكان تغيير استاد و كلاس نداره

تخفيف رزمنده هم بله با كارت ايثار هست كه مداركتون رو ميديد مسئولش و بعد رسيدگي تو يه شورايي تخفيف رو صادر ميكنن.:11:
من هم IT تهران جنوب هستم خوب هم دانشگاهی هستیم :10:
متشکر از راهنماییتون

Extreme-Forces
23-09-2011, 22:23
دوستان کمک!!!

حالا میخوام اونو بخونم

میشه عوض کنم؟

من ورودی بهمن ماه هستم

موقع ثبت نام كنكور ازاد درمورد عوض كردن رشته و دانشگاه و اين چيزا تو دفترچه نوشته و تا اونجايي كه يادمه قيد كردن كه اين امكان وجود نداره..
بهترين راه مطمئن شدن اينه كه با دانشگاه تماس بگيري از خودشون بپرسي:11:

Masоud
24-09-2011, 01:05
سلام دوستان

یکی از دوستان ما هم پیام نور قبول شده و هم آزاد.

تا دیروز میگفت میخوام برم پیام نور ولی از دیروز نظرش عوش شده و میخواد بده آزاد.

حالا سؤال اینجاس که اگه بره ثبت نامش میکنن با وجود اینکه مهلت ثبت نام تا 31 کم بوده یا نه ؟

خیلی ضروریه لطفا" جواب بدید یه خونواده رو از نگرانی نجات بدید :31:

موفق باشید :40:

MeMri
24-09-2011, 01:39
سلام دوستان

حالا سؤال اینجاس که اگه بره ثبت نامش میکنن با وجود اینکه مهلت ثبت نام تا 31 کم بوده یا نه ؟

تو دانشگاه آزاد همه چیز امکان پذیر هست:31:

MrDevil
24-09-2011, 02:37
سلام دوستان

سلام.
سال دیگه هم بره ثبت نام میکنن.:27:

*Necromancer
24-09-2011, 09:09
بعد یه سوال: برا واریز اینترنتی باید به ریال مبلغو وارد کنم یا به تومن؟ (ممکنه ده برابر بیشتر یا 10 برابر کمتر واریز بشه)
مگه شهریه ثابت رو قبلاً واریز نکردید؟ اگر قبلاً واریز کردید، این مبلغ (280 تومان) شهریه دروس شماست.
.
من اصلا شهریه ای تا حالا واریز نکردم، دروس رو هم هنوز انتخاب نکردم
(آخه پریروز که کارت عابر نداشتم دیروز و امروزم که تعطیل بود بانک. خلاصه هنوز پول ندادم که انتخاب واحد کنم. خوشبختانه کلاسا از 7 ام شرو می شه :د ی)

D.R.F
24-09-2011, 13:51
سلام دوستان منم داوطلب ازاد هستم
مسخواستم بدونم انتقالی داره

hosein29
24-09-2011, 13:54
salam man ye soal dashtam ke

farshidshd
24-09-2011, 16:40
سلام دوستان منم داوطلب ازاد هستم
مسخواستم بدونم انتقالی داره

سلام بله داره

salam man ye soal dashtam ke

اولا لطفا فارسی تایپ کنید
ثانیا چرا سوالتون کامل نیست؟؟
؟

M E S S I
24-09-2011, 16:56
سلام بله داره

اولا لطفا فارسی تایپ کنید
ثانیا چرا سوالتون کامل نیست؟؟
؟
چون ایشون تازه اومدن وفکر کنم شما یا یه کسی یا چیزی باید اول تایید کنه:31:،به خاطر همین اول اینو گفته اگه تایید شد بعدش سوالشو بپرسه...
اگه الان جواب شما رو بده 2 ساعت دیگه تایید میشه...:41:

wayoo
24-09-2011, 17:12
فردا واقعا باید بریم دانشگاه ( ورودی 90 سخت افزار تهران جنوب هستم)
1 هفته می ریم دانشگاه بعدش معارفه می خوان بذارن 12 مهر بگن خوش آمدید!
چه قدر هم بد N تا دانشکده تو N تا جا باید بری . 18 واحد برداشتم تو 4 تا دانشکده مسخرس:13:
عاقبت خیلی کم درس خوندن و بازی کردن میشه همین دیگه . اگه نمیخوندیم می رفتیم علی آباد کتول تو آب و هوای خوب
هی از این ور شهر به اون ور شهر ...تهران نمیرفتیم:13::31:(بین این 2 تا شکلک چیزی نبود بذارم.)

wayoo
24-09-2011, 18:13
راستی کسی میتونه به من کمک کنه؟
من یه درس 4 واحدی برداشتم به نام "مبانی کامپیوتر و برنامه سازی" و تو اون جدول انتخاب واحد زده( با فلش نقطه چین) که یه
درس 1 واحدی به نام"آز کامپیوتر" که همنیاز اون مبانی کامپیوتر هست.ولی کلاساش پر شده .
حالا چی کار کنم ؟ یعنی اون مبانی کامپیوتر رو هم نمیتونم بردارم .
نیازمند یاری شما ...

MeMri
24-09-2011, 19:44
(آخه پریروز که کارت عابر نداشتم دیروز و امروزم که تعطیل بود بانک. خلاصه هنوز پول ندادم که انتخاب واحد کنم. خوشبختانه کلاسا از 7 ام شرو می شه :د ی)

ما که ترم 1 بودیم گفتند اگه تا 48 ساعت پرداخت نکنید ثبت نامتون لغو می شه :18:

Life24
24-09-2011, 20:28
راستی کسی میتونه به من کمک کنه؟
من یه درس 4 واحدی برداشتم به نام "مبانی کامپیوتر و برنامه سازی" و تو اون جدول انتخاب واحد زده( با فلش نقطه چین) که یه
درس 1 واحدی به نام"آز کامپیوتر" که همنیاز اون مبانی کامپیوتر هست.ولی کلاساش پر شده .
حالا چی کار کنم ؟ یعنی اون مبانی کامپیوتر رو هم نمیتونم بردارم .
نیازمند یاری شما ...
بگو برات باز ميكنن.

Soalziad
24-09-2011, 22:18
با سلام. منظور از واحدهای موثر چیه؟ ببینید من الان کارنامه ام این وضعیت رو داره :

تعداد کل واحد قبولی : 60
جمع کل واحد های موثر : 64

کلا هم همون 60 واحد رو پاس کردم. پس منظور از موثر:64 چیه؟
با تشکر

Life24
24-09-2011, 22:20
با سلام. منظور از واحدهای موثر چیه؟ ببینید من الان کارنامه ام این وضعیت رو داره :

با تشکر
حذفيات نداشتي 4 واحد؟

Soalziad
24-09-2011, 22:28
حذفيات نداشتي 4 واحد؟

بالای 20 واحد حذفی داشتم تا الان (البته به ناچار به خاطر کارم)
چطور؟

Extreme-Forces
25-09-2011, 00:04
بالای 20 واحد حذفی داشتم تا الان (البته به ناچار به خاطر کارم)
چطور؟
احیانا درسی افتاده ندارید؟

milad...
25-09-2011, 00:07
سلام
دانشگاه آزاد امسال در مقطع کارشناسی پیوسته تکمیل ظرفیت داره؟؟؟:37:

Soalziad
25-09-2011, 08:56
احیانا درسی افتاده ندارید؟

درس افتاده هم دارم ولی همچنان متوجه دروس موثر نمیشم.

Life24
25-09-2011, 10:50
درس افتاده هم دارم ولی همچنان متوجه دروس موثر نمیشم.

این سیستم موثر و غیر موثر رو ولش کن
خیلی غلط داره
مال من که اصلا تغیرات رو اعمال نکرده

mohsen_rkh
25-09-2011, 11:14
خوب با این حساب اون مبلغ باید شهریه ثابتتون باشه. رشته تون چیه؟ اگر مهندسی هست این شهریه اصلاً طبیعی نیست.

با تشکر
شما احتمالاً 4 واحد رو 2 بار افتادید، بار دوم که افتادید با استفاده از ماده 41 نمره ی درسی که افتادید تو معدل تأثیر داده نمیشه و بنابراین 4 واحد غیر مؤثر خواهید داشت.

Greedy
25-09-2011, 14:41
ثبت نام میکنیم میان میگن از یکشنبه کلاسا شروع میشه حالا امروز از نارمک پاشدیم رفتیم رودهن اولش که میبینیم بساط عزاداری به راهه و طبل و زنجیر و ... بعد میپرسیم میبینیم شهیدای گمنام اوردن با هزار بدبختی از سیل جمعیت رد میشیم و میرسیم به کلاس نیم ساعت میشینیم بقیه هم میان ولی از استاد خبری نیست میریم ازشون میپرسیم میگه امروز کلاس تشکیل نمیشه به همین راحتی دوباره برگشتیم :دی

milad...
25-09-2011, 14:50
سلام
دانشگاه آزاد امسال در مقطع کارشناسی پیوسته تکمیل ظرفیت داره؟؟؟:37:
کسی جواب مارو نمیده؟
بابا مردیم از استرس!!

MeMri
25-09-2011, 14:51
ثبت نام میکنیم میان میگن از یکشنبه کلاسا شروع میشه حالا امروز از نارمک پاشدیم رفتیم رودهن اولش که میبینیم بساط عزاداری به راهه و طبل و زنجیر و ... بعد میپرسیم میبینیم شهیدای گمنام اوردن با هزار بدبختی از سیل جمعیت رد میشیم و میرسیم به کلاس نیم ساعت میشینیم بقیه هم میان ولی از استاد خبری نیست میریم ازشون میپرسیم میگه امروز کلاس تشکیل نمیشه به همین راحتی دوباره برگشتیم :دی

هفته اول تق و لق ِ دیگه :31:

Soalziad
26-09-2011, 12:14
دوستان من این رو قبلا هم پرسیدم که معدل تابستون در معدل کل هم تاثیر داره یا نه که دوستان گفتن داره. اما حالا معدل تابستون من مشخص شده ولی معدل کلم تغییری نکرده. البته یکی از درس ها هنوز نمرش نیومده. بالاخره معدل تابستون در معدل کل حساب میشه یا نه؟ یعنی یکی اگر معدلش 13 باشه و تابستون معدلش بشه 18,یکدفعه چند نمره معدلش میاد بالا؟ این قضیه کمی مشکوک هست. به نظر من که حساب نمیشه. چون اینطوری پس همه میان یک درس 2 یا 3 واحدی رو تابستون آخر بر میدارن و همون درس رو میگیرن 20,بعد معدل تابستونشون میشه 20 و معدلشون یک دفعه به شکل عجیبی میاد بالا. پس منطقی نیست که حساب بشه ولی به هر حال اگر میشه دقیق به من بگید لطفا.

alialma
26-09-2011, 12:27
دوستان من این رو قبلا هم پرسیدم که معدل تابستون در معدل کل هم تاثیر داره یا نه که دوستان گفتن داره. اما حالا معدل تابستون من مشخص شده ولی معدل کلم تغییری نکرده. البته یکی از درس ها هنوز نمرش نیومده. بالاخره معدل تابستون در معدل کل حساب میشه یا نه؟ یعنی یکی اگر معدلش 13 باشه و تابستون معدلش بشه 18,یکدفعه چند نمره معدلش میاد بالا؟ این قضیه کمی مشکوک هست. به نظر من که حساب نمیشه. چون اینطوری پس همه میان یک درس 2 یا 3 واحدی رو تابستون آخر بر میدارن و همون درس رو میگیرن 20,بعد معدل تابستونشون میشه 20 و معدلشون یک دفعه به شکل عجیبی میاد بالا. پس منطقی نیست که حساب بشه ولی به هر حال اگر میشه دقیق به من بگید لطفا.
دوست عزیز شما یه اشتباهی میکنی که فکر میکنی معدل کل ها باهم جمع میشه و تقسیم بر تعداد!
نه شما اگه تابستون 3واحد بردارید و 20بشید برای معدل کل نمره این 3واحد + نمره واحدهای ترم قبل جمع میشه بعد معدل کل تون معلوم میشه(تقسیم بر تعداد واحد و ...) نا اینکه ترم 1 معدل 20باشه ترم 2 معدل 10باشه بعد معدل کل بشه 15!!!!:18:
یه خبر هم که فکر کنم شما اطلاع ندارید یعنی خیلی از ترم یکیا نمیدونن و شاید با شنیدنش خوشحال بشید:دی
کلیه دانشجویان کارشناسی پیوسته و ناپیوسته که کلیه دروس خود را گذارانده اند می توانند در صورت تمایل برای بالا بردن میانگین کل نمرات در دوره کاردانی و کارشناسی ناپیوسته 14واحد و کاشناسی پیوسته حداکثر تا سقف 20واحد از درسهای نظری که نمره کمتر از 12 اخذ کرده اند در یک نیمسال تکرار نمایند!
من ترم 1 این خبر شنیدم خیلی خوشحال شدم:31:

manya-atashin
26-09-2011, 12:33
کلیه دانشجویان کارشناسی پیوسته و ناپیوسته که کلیه دروس خود را گذارانده اند می توانند در صورت تمایل برای بالا بردن میانگین کل نمرات در دوره کاردانی و کارشناسی ناپیوسته 14واحد و کاشناسی پیوسته حداکثر تا سقف 20واحد از درسهای نظری که نمره کمتر از 12 اخذ کرده اند در یک نیمسال تکرار نمایند!
من ترم 1 این خبر شنیدم خیلی خوشحال شدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يعني ترم بعد اون درسي يا درسايي كه زير 12 شديم
رو برداريم ؟!
مگه تو انتخاب واحد ميشه چنين چيزي ؟
فقط ترم اول يا تمام ترم ها ؟
يا تمام ترم ها حداكثر 20 واحد ؟
ميشه خبر كاملش رو قرار بدي
چهار سال پيش كه از اين خبرا نبيد

alialma
26-09-2011, 12:55
يعني ترم بعد اون درسي يا درسايي كه زير 12 شديم
رو برداريم ؟!
مگه تو انتخاب واحد ميشه چنين چيزي ؟
فقط ترم اول يا تمام ترم ها ؟
يا تمام ترم ها حداكثر 20 واحد ؟
ميشه خبر كاملش رو قرار بدي
چهار سال پيش كه از اين خبرا نبيد
این یکی از بندهای دانشگاه آزاده که کامل قرادادم!
وقتی که فارغ التحصیل شدید یعنی کلیه دروس خودتون پاس کردید و آماده گرفتن مدرک شدید حتما یه درسای نظری هست که نمرتون کمتر از 12 شده مثلا ریاضی 1 شدید 11 یا ریاضی2 شدید 10 میتونید برای بالابردن معدل یه ترم اضافه برید دانشگاه و درسایی که کمتر از 12شدید بردارید دوباره پاسشون کنید تا فقط معدلتون بره بالا:10:
نمیدونم توضیح کامل بود یا نه!
کلا این یه امتیاز واسه بالا بردنه معدل تو دانشگاه آزاده همین ==>1ترم اضافه برای افزایش معدل==>نتایج: بالا رفتن معدل دانشجو + خالی شدن جیب دانشجو در زمان فارغ التحصیلی:دی

manya-atashin
26-09-2011, 12:59
آها ... زمان فارغ التحصيلي !

ممنون

Soalziad
26-09-2011, 13:29
درس پروژه رو اگر ترم یکی مونده به آخر بگیریم که مشکلی نیست؟ یعنی حکم نشده که ترم آخر؟ من برداشتم این ترم ولی ترم آخرم نیست. ایرادی که نداره؟ با تشکر.

RezaPhoenix
26-09-2011, 16:05
سلام سه تا سوال حیاتی داشتم من ترم 1 نرم افزار تهران شمالم میخواستم بدونم اگه هیچ کدوم از کلاسامو نرم مشروط میشم یا از دانشگاه اخراج میشم؟

بعد یه نفر چند بار می تونه مشروط بشه

و اخر اینکه کسی که ترم 1 مشروط شده می تونه ترم بعد مرخصی بگیره؟

ممنون میشم اگه جوابمو بدین:11:

Life24
26-09-2011, 19:45
سلام سه تا سوال حیاتی داشتم من ترم 1 نرم افزار تهران شمالم میخواستم بدونم اگه هیچ کدوم از کلاسامو نرم مشروط میشم یا از دانشگاه اخراج میشم؟

بعد یه نفر چند بار می تونه مشروط بشه

و اخر اینکه کسی که ترم 1 مشروط شده می تونه ترم بعد مرخصی بگیره؟

ممنون میشم اگه جوابمو بدین:11:
مرخصي ربطي به مشروطي ندارد.
اگر نميخواهيد برويد دانشگاه مرخصي بگيريد.
احتمالا حذف ميشيد به خاطر غيبت زياد.)

د انشجوي مشروط
ماده 46 : دانشجويان دوره هاي کارداني و کارشناسي ناپيوسته که در دو نيمسال اعم از متوالي يا متناوب و دانشجويان دوره هاي کارشناسي و کارشناسي ارشد پيوسته که در سه نميسال متوالي يا چهار نيمسال متناوب مشروط شوند ( ميانگين نمرات نيمسالي آنها کمتر از 12 باشد ) اخراجي تلقي مي گردند .
تبصره 1 - به دانشجويانيکه براي اولين بار مشمول ماده 46 مي گردند در صورتيکه ميانگين کل نمرات آنها حداقل 10 باشد يک بار ارفاق مي گردد تاتحصيل نمايند.
تبصره 2 - به دانشجويان مشمول تبصره يک اين ماده که در ترم ارفاقي و نيمسال هاي بعد از آن مجددا مشروط شوند به شرط اينکه، هم ميانگين ترمي و هم ميانگين کل ( هر دو ) 11 و بالاتر گردد مجوز ادامه تحصيل از طرف معاونت آموزشي واحد دانشگاهي داده شود .
تبصره 3 - چنانچه دانشجويان مقاطع کارشناسي پيوسته و کارداني (پيوسته ، ناپيوسته و طرح آموزش معلمان ) 60 واحد درسي را ( بدون احتساب دروس وصاياي حضرت امام ( ره ) ، آشنايي با قرآن کريم ، پيشنياز دانشگاهي و دروس جبراني ) گذرانده و در شرف اخراجي قطعي قرار گرفته باشند در صورت داشتن ميانگين کل 10 و يا بالاتر مي توانند تا مقطع دوره کارداني ادامه تحصيل دهند.
تبصره 4 - هنگامي ميانگين ترمي و ميانگين کل دانشجو 10 و يا بالاتر ( ترمي 10 و کل 10) باشد چنانچه حداکثر 14 واحد درسي باقيمانده داشته باشد حوزه معاونت آموزشي واحد مي تواند فرصت ادامه تحصيل را تا پايان دوره مربوط به اينگونه افراد بدهد .
تذکر - در صورتيکه با استفاده از تبصره هاي ماده 46 آيين نامه آموزشي و يا بدلايل ديگر نياز به افزايش سقف سنوات باشد با در خواست کتبي ذينفع ، دانشجو را به سيستم پاره وقت منتقل نمايند ( ولو اينکه اين سيستم در واحد وجود نداشته باشد

RezaPhoenix
26-09-2011, 20:19
مرخصي ربطي به مشروطي ندارد.
اگر نميخواهيد برويد دانشگاه مرخصي بگيريد.
احتمالا حذف ميشيد به خاطر غيبت زياد.)
حذف میشم یعنی چی یعنی اخراج میشم یا نه اگه حذف بشم چی میشه؟
اتفاقا خواستم مرخصی بگیرم ولی گفتن ترم 1 نمیدن

Life24
26-09-2011, 21:19
:13: مطمئني مرخصي نميدن؟
والا من اين حالت رو نديدم تا حالا دقيق نميدانم.
اما اصلاو اگر تا 3 تا درس نري سر جلسه حذف ميشه و معدل گيري نميشه
بيشتر از 3 تا 0 رد ميشه.
حالا اگر از روز اول نري فكر كنم حذف ترم بكنن.
نه اخراجي نداره ترم اول كه.

بهرتين كار اين هست يك سر بري دانشگاه هم در مورد مرخصي بپرسي هم در مورد اين جريان.
به ما هم بگي و اطلاعات ما هم افزايش پيدا كنه :31:

STON-COLD
26-09-2011, 21:53
اتفاقا خواستم مرخصی بگیرم ولی گفتن ترم 1 نمیدن هیچ مشکلی نداره میتونی بجز 3 تا درس بقیه رو گواهی پزشک بگیری از اون تاریخ تا این تاریخ مرده بودی :31:
خودم این کارو کردم اونم ترم 2 بعد از امتحانات هم رفتم امتحانات و گواهی رو دادم و براشون هم عادی بود خودش گفته بود برو گواهی پزشک بگیر:27:

Soalziad
26-09-2011, 22:13
در دانشگاه آزاد سر جلسه که نری (حتی اگر 20 واحد هم باشه) غیبت رد میکنن و صفر نمیدن. من خودم تجربه کردم. مگر اینکه دانشگاه ها فرق داشته باشن.

Amirdb
26-09-2011, 22:30
سلام

اقا من 8 صبح انتخاب واحد دارم :31:

الان سایت باز نمیشه....این مشکل یعنی واسه همه هست؟!

باز نشه چی کار باید کرد؟! :31:

دانشگاه هم که یه شهر دیگست!:31:
+

از دوستان ممنون میشم چک کنید این آدرس واستون باز میشه یا نه:

ممنونم

---------- Post added at 11:30 PM ---------- Previous post was at 11:28 PM ----------

اون مسئولی که گفته ترم یکی مرخصی نمیده چرت گفته!
من پارسال هم ترم یک و هم ترم دو رو مرخصی گرفتم!
بهترین کار همونه که دوستمون گفتند...مرخصی بگیرید!

Soalziad
26-09-2011, 22:43
خیر. باز نمیشود. شما چه دانشگاهی میری؟

Amirdb
26-09-2011, 22:55
خیر. باز نمیشود. شما چه دانشگاهی میری؟
ممنون!
آزاد کازرون!

یعنی 8 صبح باز میشه؟!:31:

mohsen_rkh
27-09-2011, 01:51
ترم 1 مرخصی میدن.

سلام

اقا من 8 صبح انتخاب واحد دارم :31:

باز نشه چی کار باید کرد؟! :31:

دانشگاه هم که یه شهر دیگست!:31:
+

ممنونم
سلام. این آدرسی که دادید الان چک کردم باز میشه. اگر هم صبح باز نشد، مشکلی نداره؛ اگر برای بقیه هم باز نشد که هر موقع باز شد انتخاب واحد می کنید و اگر مشکل برای شخص شما بود تشریف می برید با استفاده از اینترنت یه جای دیگه (مثل کافی نت) انتخاب واحد می فرمایید. در بدترین حالت اینه که تشریف می برید دانشگاه و به صورت حضوری انتخاب واحد می کنید؛ پس در حال نگران نباشید.

*Necromancer
27-09-2011, 08:49
این کارت بانکی ما اماده شد (حیلی بانک معطلم کرد سر این) شهریه رو دادم حالا نوشته برای انتخاب واحد در زمان تعیین شده مراجعه کنید :13: (کلاسا که خودشون گفتن از شنبه یکشنبه شرو می شه)
غلط نکنم زمان انتخاب رشته تموم شده :13:
از اونجاییکه نرم افزار سایت دانشگاه آزاد تو همه ی واحدا یکیه میخوام بدونم این پیام یعنی زمانش تموم شده یا هنوز زمانش نرسیده؟

---------- Post added at 08:49 AM ---------- Previous post was at 08:47 AM ----------

اقا من 8 صبح انتخاب واحد دارم

باز نشه چی کار باید کرد؟!

دانشگاه هم که یه شهر دیگست!
+

الان سایتش برا من بالا اومد

Life24
27-09-2011, 10:01
این کارت بانکی ما اماده شد (حیلی بانک معطلم کرد سر این) شهریه رو دادم حالا نوشته برای انتخاب واحد در زمان تعیین شده مراجعه کنید :13: (کلاسا که خودشون گفتن از شنبه یکشنبه شرو می شه)
از اونجاییکه نرم افزار سایت دانشگاه آزاد تو همه ی واحدا یکیه میخوام بدونم این پیام یعنی زمانش تموم شده یا هنوز زمانش نرسیده؟

---------- Post added at 08:49 AM ---------- Previous post was at 08:47 AM ----------

الان سایتش برا من بالا اومد

از منو زمان بندی ثبت نام تاریخ های باز شدن سایت رو ببین

*Necromancer
27-09-2011, 10:14
از منو زمان بندی ثبت نام تاریخ های باز شدن سایت رو ببین

آخه اونجا نوشته تا سه شنبه هفته پیش بود که اونم چون کارت بانکی نداشتم نشد که بشه :13:
نکته اینجاست که همون روز هم واسه ثبت نام رفته بودیم. یعنی اصلا وقت نداشتیم کار خاصی بکنیم تو نصف روز

Greedy
27-09-2011, 11:08
این هفته اول اصلا کلاس ها تشکیل میشه ؟ یکشنبه که رفتیم بیخودی برگشتیم

mohsen_rkh
27-09-2011, 12:22
فرقی نمی کنه مهلتش تموم شده باشه یا هنوز نرسیده باشه؛ در هر 2 حالت این پیغام میاد. از منوی امور آموزشی گزینه ی زمان بندی ثبت نام رو انتخاب کنید. انتخاب رشته هم نه! انتخاب واحد :46:

آخه اونجا نوشته تا سه شنبه هفته پیش بود که اونم چون کارت بانکی نداشتم نشد که بشه :13:
نکته اینجاست که همون روز هم واسه ثبت نام رفته بودیم. یعنی اصلا وقت نداشتیم کار خاصی بکنیم تو نصف روز
با این حساب زمان انتخاب واحد شما تموم شده! خوب میتونستید از کارت بانکی یکی از دوستان یا آشنایان استفاده کنید.

این هفته اول اصلا کلاس ها تشکیل میشه ؟ یکشنبه که رفتیم بیخودی برگشتیم
اصلاً قاعده ی کلی برای این قضیه وجود نداره! میتونید هر روز کلاس ها رو تشریف ببرید و اگر تشکیل نشد برگردید و یا اینکه ریسک تشکیل شدنش رو تقبل کنید و نرید.

Amirdb
27-09-2011, 12:43
سلام....من صبح انتخاب واحد کردم....الان که اومدم دیدم یکی از درس های تخصصی رو نگرفتم....حالا یا صبح نبوده و الان اضافه شده یا من ندیدم....در هر حال ظرفیتش صفر شده....دقیقا همون روز و ساعت همون درسی که نگرفتم یه دونه عمومی گرفتم....امکانش هست توی حذف و اضافه به اون درسه ظرفیت بدن و من اون عمومیه رو حذف کنم و به جاش اون تخصصی رو بگیرم؟؟

همچین چیزی ممکنه؟

بعد از حذف و اضافه اگه برم آموزش دانشگاه میتونم حذفش کنم؟.....شنیدم اگه بخوام بعد حذف و اضافه درسی رو حذف کنم دیگه پولش رو بهم بر نمیگردونند درسته؟!

ممنونم!

*Necromancer
27-09-2011, 12:45
با این حساب زمان انتخاب واحد شما تموم شده! خوب میتونستید از کارت بانکی یکی از دوستان یا آشنایان استفاده کنید.
ممنون بابت راهنمایی
حالا که اینجوری شد این ترمو مرخصی بگیرم یا برم حضوری انتخاب واحد؟

Life24
27-09-2011, 13:22
سلام....من صبح انتخاب واحد کردم....الان که اومدم دیدم یکی از درس های تخصصی رو نگرفتم....حالا یا صبح نبوده و الان اضافه شده یا من ندیدم....در هر حال ظرفیتش صفر شده....دقیقا همون روز و ساعت همون درسی که نگرفتم یه دونه عمومی گرفتم....امکانش هست توی حذف و اضافه به اون درسه ظرفیت بدن و من اون عمومیه رو حذف کنم و به جاش اون تخصصی رو بگیرم؟؟

همچین چیزی ممکنه؟

بعد از حذف و اضافه اگه برم آموزش دانشگاه میتونم حذفش کنم؟.....شنیدم اگه بخوام بعد حذف و اضافه درسی رو حذف کنم دیگه پولش رو بهم بر نمیگردونند درسته؟!

ممنونم!
آره ميشه تو حذف و اضافه بگيريد.
بستگي داره درس چقدر ظرفيت داره. آيا جا داره براي حذف و اضافه بيشتر كنن يا نه؟
بيشتر بستگي به تامل واحد با دانشجو داره

matlabdoni
27-09-2011, 14:15
لطفا دوستانی که میرند دانشگاه ازاد پاسخ بدند:
دوستان دانشگاه ازاد رشته نرم افزار شهریه اش چقدره؟؟؟؟؟منظورم هر ترمی چقدر باید پرداخت کرد؟؟؟؟

و من شنیدم که با انتخاب واحد کمتری میشه هزینه کمتری داد!!!راسته؟؟؟؟

میشه یکمی در مورد انتخاب واحد توضیح بدید....من چیزی بلد نیستم.
مثلا هر ترمی چند واحده؟؟؟؟؟؟ایا می تونم هر چند تا واحدی که دلم خواست بگیرم که برام هزینه اش کمتر باشه؟؟؟مثلا 3 تا؟؟؟؟
خواهشا پاسخ منو بدید و راهنماییم کنید

Life24
27-09-2011, 14:20
لطفا دوستانی که میرند دانشگاه ازاد پاسخ بدند:
دوستان دانشگاه ازاد رشته نرم افزار شهریه اش چقدره؟؟؟؟؟منظورم هر ترمی چقدر باید پرداخت کرد؟؟؟؟

و من شنیدم که با انتخاب واحد کمتری میشه هزینه کمتری داد!!!راسته؟؟؟؟

میشه یکمی در مورد انتخاب واحد توضیح بدید....من چیزی بلد نیستم.
مثلا هر ترمی چند واحده؟؟؟؟؟؟ایا می تونم هر چند تا واحدی که دلم خواست بگیرم که برام هزینه اش کمتر باشه؟؟؟مثلا 3 تا؟؟؟؟
خواهشا پاسخ منو بدید و راهنماییم کنید

شهريه ثابت مهندسي نرم افزار اگر اشتباه نكنم 390 هست امسال.
اره هر چي كمتر بگيري شهريه كم تر ميشه اما خوب ترم هات طولاني تر ميشه و بايد شهريه ثابت رو پرداخت كني و فرقي به حال نداره شايد هم ضرر باشه .
390 ثابت + متغير هر چي بگيري.

ماده 19 : تعداد واحد هاي انتخابي دانشجوي تمام وقت در يک نيمسال تحصيي نمي تواند از 12 واحد کمتر و از 20 واحد بيشتر باشد
تبصره 1 -در نيمسال هايي که دانشجو به دليل رعايت پيش نياز ها يا عدم امکان ارائه درس توسط واحد دانشگاهي تا پايان هفته حذف و اضافه موضوع ماده 36 کمتر از حد اقل واحد درسي مجاز را انتخاب نمايد بلامانع بوده لکن آن نيمسال جزو سنوات تحصيلي دانشجو محسوب مي گردد اما چنانچه ميانگين آن نيمسال کمتر از 12 گردد مشروطي به حساب نمي آيد نمرات دروس آن نيمسال در ميانگين کل و نيمسالي دانشجو محاسبه مي شود .
تبصره 2 - در مواردي که دانشجو براي فراغت از تحصيل حداکثر 24 واحد درسي باقيمانده داشته باشد ، حتي اگر در ترم قبل مشروط شده باشد با نظر گروه آموزشي واحد مي تواند تمام واحد هاي درسي باقيماده را ولو اينکه در بين آنها دروس پيشنياز وجود داشته باشد در يک نيمسا ل انتخاب و بگذراند.
تبصره 3 - چنانچه نيمسال دوم سال تحصيلي ، نيمسال آخر تحصيل دانشجو باشد و 24 واحد درسي باقي مانده داشته باشد مي تواند با نظر گروه و رعايت تبصره 2 اين ماده آنها را در آن نيمسال و دوره تابستان بگذراند مشروط بر اينکه بيش از 7 واحد آن در دوره تابستان نباشد.
تبصره 4 - چنانچه در ترم آخر تحصيلي دانشجو فقط 24 واحد درسي باقيمانده داشته باشد واحد دانشگاهي نتواند يک يا دو درس نظري آن را ( حداکثر به تعداد 4 واحد ) در نيمسال مزبور ارائه نمايد با نظر گروه و رعايت مقاد تبصره 2 اين ماده دانشجو مي تواند آن درس يا دروس را در نيمسال بعد يا دوره تابستان بصورت معرفي به استاد بگذراند.
تبصره 5 - دانشجويي که ميانگين نمرات نيمسال او 17 يا بيشتر باشد، مشروط بر اينکه تعداد واحد هايي که دانشجو انتخاب نموده و در امتحانات پايان ترم آنان شرکت و نمره اخذ کرده از حداقل تعيين شده در آن نظام آموزشي کمتر نباشد مي تواند در نيمسال بعد تا 24 واحد درسي انتخاب کند.

mohsen_rkh
27-09-2011, 14:22
ممنون بابت راهنمایی
حالا که اینجوری شد این ترمو مرخصی بگیرم یا برم حضوری انتخاب واحد؟
شما میتونید از ثبت نام با تأخیر استفاده کنید؛ البته حتماً یک بار به آموزش دانشکده تون مراجعه کنید و موضوع رو باهاشون در میان بذارید. به هر حال همه چی دست اوناست و در نتیجه بهترین راه رو اونا میتونن بهتون پیشنهاد کنن.

Mahsa.so
27-09-2011, 17:14
فكر كنم آذر اينا،ولي مي گن زياد اميد وار كننده نيست!!!!!!!

mohsen_rkh
27-09-2011, 21:10
من 1 واحد آزمایشگاه شیمی عمومی برداشتم که منتظرم سر کلاسش برم و با استادش صحبت کنم که اجازه بده ساعت قبلی شو شرکت کنم و اگه اجازه نده میخوام تو موعد حذف و اضافه حذف کنم. اما یکی از دوستام میگه که اگر شهریه متغیر رو پرداخت نکرده باشم، فایلم در زمان حذف و اضافه باز نمیشه. آیا همچین قانونی وجود داره؟

Life24
27-09-2011, 21:26
من 1 واحد آزمایشگاه شیمی عمومی برداشتم که منتظرم سر کلاسش برم و با استادش صحبت کنم که اجازه بده ساعت قبلی شو شرکت کنم و اگه اجازه نده میخوام تو موعد حذف و اضافه حذف کنم. اما یکی از دوستام میگه که اگر شهریه متغیر رو پرداخت نکرده باشم، فایلم در زمان حذف و اضافه باز نمیشه. آیا همچین قانونی وجود داره؟
بستگي به امور مالي داره .
كه باز كنند يا نه.
هر روز هم عشقي يك تصميمي ميگرن.
اوايل ميگفتند فقط شهريه ثابت كافيه.
بعد شد نميدونم چند درصد شهريه متغير ور بايد بديد.
كلا معلوم نيست :13:

mohsen_rkh
27-09-2011, 22:17
بستگي به امور مالي داره .
كه باز كنند يا نه.
هر روز هم عشقي يك تصميمي ميگرن.
اوايل ميگفتند فقط شهريه ثابت كافيه.
بعد شد نميدونم چند درصد شهريه متغير ور بايد بديد.
كلا معلوم نيست :13:
من فردا کلاسی که گفتم رو دارم؛ فعلاً هم سایت بازه. میترسم تا فردا بعد کلاس حذف نکنم و بعدش نشه حذف کنم! پیشنهاد شما چیه؟

Mahsa.so
27-09-2011, 22:56
نه،آزاد انديمشك كنكور نداره

Amirdb
28-09-2011, 09:14
سلام
موقع حذف و اضافه برای حذف دروس سقف واحد خاصی هست یا هر چه قدر بخوایم میشه؟!

من الان چارت نگرفتم از دانشگاه.....بین درسا ، دو تا از درساش رو که برداشتم مطمئن نیستم باید میگرفتمش یا نه....الان محض احتیاط گرفتمش تا نپره و هفته دیگه که میرم دانشگاه اگه مشکلی داشت توی حذف و اضافه حذفش کنم.....مشکلی از نظر تعداد واحد که نیست درسته؟

+

بعد این کلاسایی که مثلا زده 8 تا 10 ....شنیدم میزنن 2 ساعت ولی 1.5 ساعت بیشتر نیس درسته؟!
چون برنامه یکی از روزام این طوره....8 تا 10....10 تا 12 .....12 تا 14.....به کلاسا میرسم در کل؟....خستگیش رو بی خیال به کلاسا میرسم؟!

ممنونم

mh_rayaneh
28-09-2011, 10:42
سلام من دانشگاه پرند ثبت نام کردم
روز ثبت نام گفتن برو از سایت پولو بریز
بعدش برو قسمت انتخاب واحد خود دانشگاه برات میزنه.دیشب مبلغی که گفتن رو پرداخت کردم
حالا هر چی میرم انتخاب واحد.میگه در زمان تعیین شده وارد شوید
تو قسمت برنامه هفتگی هم چیزی نیست
من چیکار کنم؟

Life24
28-09-2011, 10:54
بعدش برو قسمت انتخاب واحد خود دانشگاه برات میزنه.دیشب مبلغی که گفتن رو پرداخت کردم
من چیکار کنم؟
تو زمان بندي ثبت نام برو اونجا ساعت و روز رو زده

---------- Post added at 12:54 PM ---------- Previous post was at 12:53 PM ----------

سلام
موقع حذف و اضافه برای حذف دروس سقف واحد خاصی هست یا هر چه قدر بخوایم میشه؟!

من الان چارت نگرفتم از دانشگاه.....بین درسا ، دو تا از درساش رو که برداشتم مطمئن نیستم باید میگرفتمش یا نه....الان محض احتیاط گرفتمش تا نپره و هفته دیگه که میرم دانشگاه اگه مشکلی داشت توی حذف و اضافه حذفش کنم.....مشکلی از نظر تعداد واحد که نیست درسته؟

+

بعد این کلاسایی که مثلا زده 8 تا 10 ....شنیدم میزنن 2 ساعت ولی 1.5 ساعت بیشتر نیس درسته؟!
چون برنامه یکی از روزام این طوره....8 تا 10....10 تا 12 .....12 تا 14.....به کلاسا میرسم در کل؟....خستگیش رو بی خیال به کلاسا میرسم؟!

ممنونم
بعضي دانشگاه ها در حذف و اضافه محدوديت اعمال ميكنند.

يك سره كلاس گرفتند كمي سخته.
اگر خونه گرفتيد يا همون جا زندگي ميكنيد و نزديك هستيد . چه اجباري پشت هم بگيريد؟

MeMri
28-09-2011, 12:00
من چیکار کنم؟

منم پرندم دیگه:31: بعد از اینکه پول و ریختی 1 یا 2روز طول می کشه برنامه هفتگی بیاد:46:

King Of Iran
28-09-2011, 18:37
با درود و احترام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دروس پیش نیاز به چه دروسی اطلاق میشود؟
دوستمان شیمی را پیش نیاز خورده و شیمی پیش دانشگاهی را انتخاب واحد کرده
منبع درسی همان کتاب پیش دانشگاهی است؟

این دروس چگونه تدریس میشود؟

با سپاس فراوان

Mahdi/s
28-09-2011, 19:16
دروس پیش نیاز به چه دروسی اطلاق میشود؟ دروسی که توی کنکور زیر 33 درصد میزنید رو دوباره باید توی دانشگاه پاس کنید که بهش میگن پیش....مثلا فیزیک پیش....فیزیک 1....فیزیک 2.....البته رشته با رشه فرق داره...مثلا رشته ایی مثل عمران شیمی اصلا توش مهم نیست...

منبع درسی همان کتاب پیش دانشگاهی است؟ نه کتاب رو استاد معرفی میکنه اما مطالب همونه

این دروس چگونه تدریس میشود؟ بستگی به استاد داره...یا کامل تدریس میکنه یا فصل هایی رو حذف میکنه

Life24
29-09-2011, 09:13
اعلام نتايج آزمون کارشناسی ناپیوسته سال
1390

Soalziad
29-09-2011, 10:57
سلام
این کارنامه من هست :

و حالا این سه کارنامه که برای سه نفر دیگه هست رو هم پیدا کردم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآیا این معنیش اینه که (در انتخاب اول) تهران جنوب با 6307,رودهن با 5024 و تهران شرق با 4810 امکان قبولی هست؟ درسته؟ حالا که من در حدود 500 تا 600 تا تراز بیشتر از رودهن و شرق اوردم ولی چون انتخاب های دوم و سوم زدم قبول نشدم دیگه کاری نمیتونم بکنم؟ چون حدود 60 تا دونه تراز میخوام تا برسه به اونها. 60 تا تراز یعنی حتی یک تست هم نمیشه. یعنی شاید 0.25 یک تست باشه. آیا تکمیل ظرفیت دارن؟ اینکه میگن سال دیگه کنکور برگزار نمیشه قضیه اش چیه؟ اونوقت چطور دانشجو میگیرن؟ به فرض اگر یکی بخواد بره تهران جنوب؟ یک سوال دیگه هم داشتم. اگر همه درصدهای من همین ها باشه که زدم,فقط سه درس برنامه نویسی-مدار-دروس تخصصی رو هر کدوم رو 25% میزدم تراز کلم حدودا چقدر میشد؟ آیا به تهران جنوب میرسید؟ آیا بهمن هم مجدد کنکور میگیرن؟ با تشکر از لطف شما

*Necromancer
29-09-2011, 12:27
میگم چجوری می شه 10 ساعت در روز تو دانشگاه زنده موند؟ :41:

bahador2009
29-09-2011, 16:21
دانشگاه آزاد تهران جنوب حوابگاه دلره ؟

alphacino
29-09-2011, 18:14
دانشگاه آزاد تهران جنوب حوابگاه دلره ؟

دانشکده فنی - مهندسیش که داره

bahador2009
29-09-2011, 19:33
نمیدونی چه جوریه چه قد میگیرن ؟

Homayun Khan
29-09-2011, 21:17
با سلام
دو تا سوال دارم
1-ورودی های جدید (ترم اولیها) هم میتونن خودشون حذف و اضافه کنند؟
2-اگر ظرفیت باقی مانده درسی صفر باشه دیگه نمیتونیم اون درس رو توی حذف و اضافه انتخاب کنیم؟
با تشکر

BMW.M3_E46
29-09-2011, 21:17
این حذف و اضافه درس ریاضی 1 رو میخوام حذف کنم با یه استاد دیگه بردارم!!
فکر می کنین جاها خالی بشه؟!که بتونم بردارم؟یا نمیشه!؟

MrDevil
29-09-2011, 21:58
نمیدونی چه جوریه چه قد میگیرن ؟
دانشگاه ما داره 120 هزار تومان بقیه جاها هم باید همین حدود ها باشه.

Life24
29-09-2011, 22:08
این حذف و اضافه درس ریاضی 1 رو میخوام حذف کنم با یه استاد دیگه بردارم!!
فکر می کنین جاها خالی بشه؟!که بتونم بردارم؟یا نمیشه!؟
هيچ چيز معلوم نيست.
من پيشنهاد ميكنم برنامه رو زياد تغير نديد.
هر كاري كنيد آشنا به استاد ها و دانشگاه نيستيد.
هر كس هم يك چيز و نظري ميده

---------- Post added at 12:08 AM ---------- Previous post was at 12:03 AM ----------

با سلام
دو تا سوال دارم
1-ورودی های جدید (ترم اولیها) هم میتونن خودشون حذف و اضافه کنند؟
2-اگر ظرفیت باقی مانده درسی صفر باشه دیگه نمیتونیم اون درس رو توی حذف و اضافه انتخاب کنیم؟
با تشکر
بستگي به دانشگاه داره و اختيار با اونهعاست.
نه 0 باشه راهي نداره

farshidshd
30-09-2011, 10:46
تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اعلام شد ...:::

.

Soalziad
30-09-2011, 11:26
تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اعلام شد ...:::

.

کارشناسی ناپیوسته هم تکمیل ظرفیت داره؟
با تشکر

farshidshd
30-09-2011, 12:57
با تشکر

بله احتمالا داره ، همین روزا اعلام میشه

*Necromancer
30-09-2011, 18:52
ببخشید یه سوال نوب: کتاب درسی لازم داریم؟ (مثل قالب دبیرستان منظورمه :دی)

mohsen_rkh
30-09-2011, 19:16
ببخشید یه سوال نوب: کتاب درسی لازم داریم؟ (مثل قالب دبیرستان منظورمه :دی)
خیر. اگر کتابی لازم باشه تهیه کنید استاد بهتون معرفی می کنه در غیر این صورت از جزوه ی که استاد بهتون میده استفاده می کنید.

alavi71
30-09-2011, 21:46
با تشکر

بله حدود یکهفته بعد از ارشد جوابهاش میاد ....

behexen
30-09-2011, 22:29
من دیپلم فنی برق دارم
میتونم داشنگاه سما بدون کنکور کاردانی کامپیوتر ثبت نام کنم ؟

babak_gww
01-10-2011, 09:07
بچه ها یه مشکلی پیش اوده ... داداش من مهندسی معماری کارشناسی اورده ... دانشگاه واحد ما تو کارنامه زده که 124 نفر رو پذیر میکنه ، و داداش من رتبه 118 بوده ...

همرو ثبت نام کردن اما حالا فقط 50 نفر رو اجازه دادن واحد بگیره و بره سر کلاس ، میگن ظرفیت نداریم ، بقیه برای بهمن برن سر کلاس !!!! همچین چیزی میشه؟ چیکار باید کرد؟ نمیشه اعتراض کرد؟ اخه این چه وضعضه از اون طرف 1 سال پشت کنکور موند ، ار این طرفم یک ترم عقب میوفته!!

آخه داداش من متولد 70 هستش و مشمول سربازی هم هست

Mahiar0
01-10-2011, 09:52
تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد اسمم میزنم اصلا میگه چنین کارنامه ای وجود نداره؟
کارشناسی ارشد
یعنی چیزی قبول نشدم یا اگر کسی قبول هم نشه میگه نشدید یا پیغام میده کارنامه ای وجود ندارد؟
نمره کلم 4600بوده
که حد نصاب زده 4000

szh_1367
01-10-2011, 10:16
بچه ها یه مشکلی پیش اوده ... داداش من مهندسی معماری کارشناسی اورده ... دانشگاه واحد ما تو کارنامه زده که 124 نفر رو پذیر میکنه ، و داداش من رتبه 118 بوده ...

همرو ثبت نام کردن اما حالا فقط 50 نفر رو اجازه دادن واحد بگیره و بره سر کلاس ، میگن ظرفیت نداریم ، بقیه برای بهمن برن سر کلاس !!!! همچین چیزی میشه؟ چیکار باید کرد؟ نمیشه اعتراض کرد؟ اخه این چه وضعضه از اون طرف 1 سال پشت کنکور موند ، ار این طرفم یک ترم عقب میوفته!!

بله امکان داره که بعضی از افراد رو به دلیل تکمیل شدن ظرفیت به ترم بعد ارجاع بدهند

داداش شما اگر ثبت نام کرده باشه دیگه مشکل سربازی نداره چون از دانشگاه میتواند نامه بگیرد

تنها راهی که من میدونم بیشتر از همه جواب میده اینکه تشریف ببره دانشگاه و دانشجوهای این ترم رو پیدا کنه اگر کسی خواست ترم بهمن بیاد سر کلاس با هم جاشون رو تعویض کنند البته باید بعد از پیدا کردن دانشجو با اموزش هماهنگ کنید

farshidshd
01-10-2011, 10:18
کارشناسی ارشد
یعنی چیزی قبول نشدم یا اگر کسی قبول هم نشه میگه نشدید یا پیغام میده کارنامه ای وجود ندارد؟
نمره کلم 4600بوده
که حد نصاب زده 4000
واسه من و چندتا از دوستان هم همینو میزنه ، نمیدونم چرا؟ حتما قبول نشدیم

alavi71
01-10-2011, 10:57

اگر دانشگاه میگه بهمن برند سر کلاس مشکل سربازی نداری چون موجه دانشگاه هست.
ولی اگر بخواهد سال دیگه بخوند بله مشمول میشود.
ولی در دانشگاه ازاد اگر تقاضا برای ارائه دروس زیاد باشه اصولا در زمان حذف و اضافه واحدهای جدید هم ارائه میشه ....

Mahiar0
01-10-2011, 12:33
کارشناسی ارشد
نمره کلم 4600بوده
که حد نصاب زده 4000

حیف که 3تا درس اشتباه کردم بازیم گرفت رفتم الکی زدم و منفی شد نمیزدم حداقل یک جایی قبول میشدیم

تکمیل ظرفیت معمولا چندبرابر ظرفیت میشه؟

این پیغامه اخه خیلی ناجوره حداقل میزد قبول نشدید نه اینکه کارنامه ای با این مشخصات یافت نشد

farshidshd
01-10-2011, 12:48
حیف که 3تا درس اشتباه کردم بازیم گرفت رفتم الکی زدم و منفی شد نمیزدم حداقل یک جایی قبول میشدیم

تکمیل ظرفیت معمولا چندبرابر ظرفیت میشه؟

این پیغامه اخه خیلی ناجوره حداقل میزد قبول نشدید نه اینکه کارنامه ای با این مشخصات یافت نشد

فکر کنم نصف بیشتر تعداد اولیه رو دوباره میگیرن،

maghzae-motefaker
01-10-2011, 12:48
سلام بچه ها
من امسال علوم تحقیقات متالوژی قبول شدم ولی ترازم 6400 شد
میتونم تغییر رشته بدم به پلیمر؟
مدیر گروه پلیمر از آشناهامه.بازم به معدل بالا تیاز دارم؟؟؟
کلا با داشتن پارتی کاره راحتیه؟

hamidkashani
01-10-2011, 19:30
آقا من تکمیل ظرفیت ارشد برام زده قبولی در انتخاب دانشگاه واحد کاشان...رشته من مهندسی مکانیکه ، حالا من دفترچه رو که نگاه می کنم کاشان اصلا مکانیک ارشد نداره،
کسی میتونه راهنماییم کنه؟

Life24
01-10-2011, 19:35
آقا من تکمیل ظرفیت ارشد برام زده قبولی در انتخاب دانشگاه واحد کاشان...رشته من مهندسی مکانیکه ، حالا من دفترچه رو که نگاه می کنم کاشان اصلا مکانیک ارشد نداره،
کسی میتونه راهنماییم کنه؟
احتمالا سال اولش هست كه تشكيل داده اين رشته رو.

---------- Post added at 09:35 PM ---------- Previous post was at 09:35 PM ----------

من شنيدم اونهايي كه قبول نشدند ديگه كارنامه شون رو تو ديتابيس قرار نميدهدن.

MeMri
01-10-2011, 20:48
سلام بچه ها

بـــــــــــلـــــــــــه ،پارتی کارت رو راه می ندازه در حد بنز:27::31:

alavi71
01-10-2011, 20:49
سلام بچه ها

تغییر رشته در صورتی که ترازتون برسد و جزو موارد انتخابی در موقع انتخاب رشته یعنی همون لیست اولیه موقع ثبت نامتون باشه امکانش هست.
البته باز هم باید از دانشگاه سوال کنید ....

omid.pari
01-10-2011, 22:40
سلام دوستان
دوستان من خدمتم تازگیا تموم شده. کارت پایان خدمتم رو هم که حداقل سه ماه دیگه میدن. الان فرایند مدرک گرفتن من چه جوری میشه؟ میشه توضیح بدین
ممنون

Mahiar0
02-10-2011, 10:22
.

---------- Post added at 09:35 PM ---------- Previous post was at 09:35 PM ----------

من شنيدم اونهايي كه قبول نشدند ديگه كارنامه شون رو تو ديتابيس قرار نميدهدن.

حیف شد
حداقل میزند که ببینیم چقدری ظرفیت زیاد کرده بودند

Life24
02-10-2011, 12:46
حیف شد
حداقل میزند که ببینیم چقدری ظرفیت زیاد کرده بودند
امسال تكميل ظرفيت زياد گرفته بودن . نه زياد ها اما نسبت به سال هاي قبل بيشتر بود.
چون واحد هاي علو و تحقياقت فعال شده و اون ها فقط دكترا و ارشد هستند و ارشد گرفته بودند گرايش هاي كامپيوتر رو/

manya-atashin
02-10-2011, 13:59
سلام دوستان دو تا سوال داشتم ازتون خاله من رشته مديريت دولتي با 134 واحد فارغ التحصيل شد 12 واحد ديگه هم خوند ولي مشروط شد سال 81 هم اين اتفاق افتاده الان ميتونه از اون روشي كه دوستمون گفت استفاده كنه؟ حداكثر 20 واحد نظري كه زير 12 شده نمره ها برداره تا معدلش بره بالا؟ معدل ترم آخر شده بود 11/75 يعني واسه 25 صدم مشروط شد و الان با 134 واحدي كه پاس كرده ميگن فوق ديپلم شاغل هم هست البته ..... الان چيكار كنه به نظرتون ؟؟؟؟؟؟ سوال دوم اينكه من مديريت دولتي امسال قبول شدم الان 19 واحد هم برداشتم چهار سال پيش من مهندسي كشاورزي بودم همين دانشگاه آزاد دو سه ترم خوندم و انصراف دادم الان درسايي كه اون سال قبول شدم رو نميشه تطبيق زد تا من دوباره نخونم ؟؟؟ ممنون

alavi71
02-10-2011, 17:27
سلام دوستان
دوستان من خدمتم تازگیا تموم شده. کارت پایان خدمتم رو هم که حداقل سه ماه دیگه میدن. الان فرایند مدرک گرفتن من چه جوری میشه؟ میشه توضیح بدین
ممنون

خب اگر مدرک پیش رو دارید میتونید تو کنکور شرکت کنید اگر دیپلم یا چیز دیگه هستش میتونید که دروس باقی مونده را پاس کنید البته در مدرسه بزرگسالان .....

saeed_136915
02-10-2011, 18:43
سلام دوستان من میخواستم بدونم برای اینکه بشه یه ترم 23 واحد برداشت معدل کل باید بالای 17 باشه یا معدل ترم قبل؟؟

Life24
02-10-2011, 18:45
سلام دوستان من میخواستم بدونم برای اینکه بشه یه ترم 23 واحد برداشت معدل کل باید بالای 17 باشه یا معدل ترم قبل؟؟
معدل ترم قبلش.

Soalziad
02-10-2011, 19:24
معدل ترم قبلش.

اگر ترم آخر باشیم چطور؟ کاردانی ترم آخر؟ درسته که 24 واحد میدن؟
اگر به فرض ترم قبلش معدلش حتی شده باشه 11.5 (یعنی مشروط),ترم بعدش که ترم آخر هست 24 واحد رو میدن دیگه؟ یعنی مشروطی در ترم آخر که تاثیر نداره؟ ممنون

Life24
02-10-2011, 19:30
اگر ترم آخر باشیم چطور؟ کاردانی ترم آخر؟ درسته که 24 واحد میدن؟
اگر به فرض ترم قبلش معدلش حتی شده باشه 11.5 (یعنی مشروط),ترم بعدش که ترم آخر هست 24 واحد رو میدن دیگه؟ یعنی مشروطی در ترم آخر که تاثیر نداره؟ ممنون
تبصره 2 - در مواردي که دانشجو براي فراغت از تحصيل حداکثر 24 واحد درسي باقيمانده داشته باشد ، حتي اگر در ترم قبل مشروط شده باشد با نظر گروه آموزشي واحد مي تواند تمام واحد هاي درسي باقيماده را ولو اينکه در بين آنها دروس پيشنياز وجود داشته باشد در يک نيمسا ل انتخاب و بگذراند.

omid.pari
02-10-2011, 22:15
خب اگر مدرک پیش رو دارید میتونید تو کنکور شرکت کنید اگر دیپلم یا چیز دیگه هستش میتونید که دروس باقی مونده را پاس کنید البته در مدرسه بزرگسالان .....

بابا لیسانس رو گرفتم از دانشگاه آزاد
الان خدمتم رو تموم کردم میخوام ببینم اصل مدرک رو چه جوری باید بگیرم؟
یعنی کارت پایان خدمت میخواد؟ چون که طول میکشه کارتم بیاد.

MeMri
02-10-2011, 22:45
بابا لیسانس رو گرفتم از دانشگاه آزاد
الان خدمتم رو تموم کردم میخوام ببینم اصل مدرک رو چه جوری باید بگیرم؟
یعنی کارت پایان خدمت میخواد؟ چون که طول میکشه کارتم بیاد.

بله اصل مدرک رو فقط در صورت داشتن کارت پایان خدمت و ارائه اون به دانشگاه بهتون تحویل می دهند:46: