PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع مـــباحــث مرتبـــط با دانشـــگاه آزاد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

ghafas1718
07-09-2011, 16:36
آیا امسال دفترچه های سوالات دانشگاه آزاد کدبندشده بودمانند سراسری

hp722
07-09-2011, 16:55
حالا که من 2تا از درسای پیشم مونده و مدارکم کامل نیست باید چی رو ببرم دانشگاه واسه ثبت نام؟
چون همونطور که مطلع هستید باید پول 1ترم رو بریزم تا جامو نگه دارن تا دی که مدرک پیشم رو بگیرم و برم واسه ثبت نام

keyvanb1
07-09-2011, 17:09
كسي نبود؟.........

MeMri
07-09-2011, 17:16
دوستان محترم من اشتباها انتخاب اول زده بودم فناوری اطلاعات مرکز رباط کریم و متاسفانه همین انتخاب اول هم قبول شدم. چون کارت پایان خدمت دارم و از طرفی هم سرکار میرم و رفتن به رباط کریم برام هم دوره و هم مشکله قصد ثبت نام ندارم. من دوست داشتم فن آوری اطلاعات تهران شمال قبول بشم. حالا میخوام بپرسم که آیا در سال های گذشته دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت میذاشته؟ حالا تهران شمال نه مثلا دماوند یا تهران مرکز یا نرم افزار رودهن. البته اینو هم بگم که من فوق دیپلم برق هستم و به خاطر مسائل کاری میخوام تغییر رشته بدم.

شما شامل تکمیل ظرفیت نمی شید،چون رشته دیگه ای رو قبول شدی :20:

---------- Post added at 06:16 PM ---------- Previous post was at 06:14 PM ----------

حالا که من 2تا از درسای پیشم مونده و مدارکم کامل نیست باید چی رو ببرم دانشگاه واسه ثبت نام؟
چون همونطور که مطلع هستید باید پول 1ترم رو بریزم تا جامو نگه دارن تا دی که مدرک پیشم رو بگیرم و برم واسه ثبت نام

بله،باید پول ترم 1 رو بریزید و در واقع مرخصی بگیرید و بهشون بگید که مدرک پیش دانشگاهی رو دی می یارم!فکر کنم سفته و چک هم ازتون بگیرند!

MeMri
07-09-2011, 17:19
تو تاپیک دانشگاه آزاد جواب این سوال رو دادم،لطفا در تاپیک خودش هر سوال رو مطرح کنید!

جواب سوالتون :

بله،باید پول ترم 1 رو بریزید و در واقع مرخصی بگیرید و بهشون بگید که مدرک پیش دانشگاهی رو دی می یارم!فکر کنم سفته و چک هم ازتون بگیرند!

reza_3722
07-09-2011, 17:20
بله میتونید
یعنی آیین نامه یی اگه نگاه کنید میگن قانونی نیست، اما اینکار رو همه جا انجام میدن
در ضمن من دو ترم مهاباد عمران خوندم، دانشگاه بزرگی داره، هیات علمی تقریبا خوبی هم داره
موفق باشید :10:

1navid
07-09-2011, 17:21
به احتمال قوی میشه باید شهریه ثابت رو بدی تا رزرو بشی اصولا هرکی قبول می شه یک ترم رزرو هست ولی یه سر دانشگاه بزن تا موردی توش نباشه

o457
07-09-2011, 19:39
چرا شامل تکمیل ظرفیت نمیشم؟ یکی از دوستان من همین مسئله براش اتفاق افتاده بود و چون مشکل سربازی نداشت نرف ثبت نام کنه و تکمیل ظرفیت زد همون جایی که دوست داشت و قوبل شد. البته من میخوام بزنم فناوری اطلاعات تهران شمال. و اگه اولویت دوم داشت بزنم نرم افزار رودهن کاری هم ندارم که چقدر پذیرش داره فقط میخوام قبول بشم تا بتون کارشناسی آی تی بگیرم. البته من فوق دیپلم برق هستم.

avator20002000
07-09-2011, 19:40
آیا امسال دفترچه های سوالات دانشگاه آزاد کدبندشده بودمانند سراسری

بله!...........

manya-atashin
07-09-2011, 21:10
خب انتخاب اولم
مديريت دولتي قبول شدم ...
28 و 9 و 30 انتخاب واحد هست
بايد بريم دانشگاه آزاد ؟
چه مداركي ببريم ؟

MeMri
07-09-2011, 21:17
خب انتخاب اولم
مديريت دولتي قبول شدم ...
28 و 9 و 30 انتخاب واحد هست
بايد بريم دانشگاه آزاد ؟
چه مداركي ببريم ؟

در تاریخ 90/6/23 (سه شنبه) دانشگاه آزاد شرایط برای ثبت نام رو اعلام می کته:20:

manya-atashin
07-09-2011, 21:29
تشكر ... ولي من 20 دارم ميرم دبي
تا 27 - 28
چيكار كنم ؟!!!

MeMri
07-09-2011, 21:38
تشكر ... ولي من 20 دارم ميرم دبي
تا 27 - 28
چيكار كنم ؟!!!

معمولا یه هفته فرصت برای ثبت نام هست،شما طوری تنظیم کنید که مشکلی براتون پیش نیاد!

maghzae-motefaker
08-09-2011, 01:03
سلام
چنتا سوال دارم
١-ثبت نام دانشگاه علوم تحقيقات از كي تا كي هست؟؟
٢-من با تراز٦٤٠٠ متالوژي علوم تحقيقات قبول شدمميتونم تكميل ظرفيت پليمر علوم تحقيقات شركن كنم؟؟ كلان راهي هست برم پليمر؟؟
٣-تكميل ظرفيت كي هست؟؟ كلاساش از كي شروع ميشه؟؟
ممنون

MeMri
08-09-2011, 01:13
سلام
چنتا سوال دارم
١-ثبت نام دانشگاه علوم تحقيقات از كي تا كي هست؟؟
٢-من با تراز٦٤٠٠ متالوژي علوم تحقيقات قبول شدمميتونم تكميل ظرفيت پليمر علوم تحقيقات شركن كنم؟؟ كلان راهي هست برم پليمر؟؟
٣-تكميل ظرفيت كي هست؟؟ كلاساش از كي شروع ميشه؟؟
ممنون

سلام،

1-جواب سوالتون که مشابه بود رو چند پست قبل دادم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2-وقتی یه رشته رو قبول شدید امکان تکمیل ظرفیت برای سایر رشته ها رو ندارید

3-دانشگاه آزاد اعلام می کنه زمان تکمیل ظرفیت رو!کلاس ها هم معمولا از هفته دوم مهر شروع می شه!

sahand_loietive
08-09-2011, 08:55
سلام
من تاریخ اعزامم 2-3 ماه دیگست
امسال قبول نشدم تجربی
ولی پارسال آزاد ریاضی الکترونیک اوردم

می تونم با 2 ترم مرخصی(یا یک همچین چیزی) همون رشته ای که پارسال قبول شدم رو برم ؟

خیلی فوری هست اوضاعم به هم ریخته

prodoctornuke
08-09-2011, 10:51
دوستان پزشکی و غیر پزشکی هر دو اعلام شده

alavi71
08-09-2011, 10:54
سلام
من تاریخ اعزامم 2-3 ماه دیگست
امسال قبول نشدم تجربی
ولی پارسال آزاد ریاضی الکترونیک اوردم

می تونم با 2 ترم مرخصی(یا یک همچین چیزی) همون رشته ای که پارسال قبول شدم رو برم ؟

خیلی فوری هست اوضاعم به هم ریخته

این بستگی دارد به اینکه شما پارسال ازاد ثبت نام کردید یا خیر.
در بخری موارد هم بدون ثبت نام میتونید زاد پارسالتون رو برید
از خود دانشگاه سوال کنید بهتر هست.
البته باید شهریه ثابتش رو بدید.

alavi71
08-09-2011, 10:59
دوستان پزشکی و غیر پزشکی هر دو اعلام شده

از 13 اعلام شده دوست من.....

sahand_loietive
08-09-2011, 11:53
این بستگی دارد به اینکه شما پارسال ازاد ثبت نام کردید یا خیر.
در بخری موارد هم بدون ثبت نام میتونید زاد پارسالتون رو برید
از خود دانشگاه سوال کنید بهتر هست.
البته باید شهریه ثابتش رو بدید.

نه داداش ثبت نام نکردم
برای پرداخت شهریه مشکلی ندارم
در چه موارد می تونم امسال ثبت نام کنم ؟
کلا می خوام نرم سربازی تا کنکور بدی و از معافیت تحصیلیش استفاده کنم

ahzo
08-09-2011, 12:07
آقا ثبت نام آزاد امسال اینترنتی یا حضوری آخه سایت دانشگاه آزاد واحد تهران شمال برنامه ثبت نام حضوری هم داده و هم یه چیزایی در مورد ثبت نام اینترنتی نوشته حالا چه جوریاست؟

Hamid Hamid
08-09-2011, 12:15
آقا ثبت نام آزاد امسال اینترنتی یا حضوری آخه سایت دانشگاه آزاد واحد تهران شمال برنامه ثبت نام حضوری هم داده و هم یه چیزایی در مورد ثبت نام اینترنتی نوشته حالا چه جوریاست؟

سلام دوست عزيز.

تاريخ 23 شهريور دانشگاه آزاد شرايط و نحوه ي ثبت نام رو اعلام ميكنه :20:

smallfrank
08-09-2011, 13:13
دوستان

برای انصراف باید هزینه ای پرداخت کرد یا نه ؟

smallfrank
08-09-2011, 13:30
حذف شود................

o457
08-09-2011, 13:42
من پرسیده بودم که انتخاب اولم که به اشتباه مرکز رباط کریم رشته آی تی انتخاب شده بود، قبول شدم. اما چون دوست داشتم تهران شمال رشته آی تی و یا رودهن نرم افزار قبول بشم و از طرفی هم مشکل سربازی ندارم و فوق دیپلم الگترتکنیک هستم و سر کار هم میرم و رباط کریم هم دوره و هم رفتن به رباط کریم برای من مشکله، نمیخوام برم ثبت نام کنم و میخوام منتظر تکمیل ظرفیت بشم. پاسخ داده بودید که نمیتونید در تکمیل ظرفیت رشته دیگری انتخاب کنید.
حالا میخوام بپرسم که منظورتون اینه که من در تکمیل ظرفیت فقط باید دانشگاه هایی رو انتخاب کنم که رشته آی تی دارن نه دانشگاه هایی که رشته نرم افزار دارن؟ و دوم اینکه اگه من الان ثبت نام نکنم و در ترم بعد تکمیل ظرفیت قبول نشدم و یا اصلا تکمیل ظرفیت نذارن میتونم برم همین رباط کریم ثبت نام کنم یا اینکه اسمم حذف میشه؟ البته من شنیدم که میشه چون شهریه ثابت ترم اول + شهریه ثابت ترم دوم + شهریه متغیر ترم دوم ازت میگیرن و به راحتی ثبت نامت میکنن. آیا این حرف با توجه به در دست ساخت بودن ساختمان جدید مرکز رباط کریم درسته؟

mohandes e ekhraji
08-09-2011, 14:45
من پرسیده بودم که انتخاب اولم که به اشتباه مرکز رباط کریم رشته آی تی انتخاب شده بود، قبول شدم. اما چون دوست داشتم تهران شمال رشته آی تی و یا رودهن نرم افزار قبول بشم و از طرفی هم مشکل سربازی ندارم و فوق دیپلم الگترتکنیک هستم و سر کار هم میرم و رباط کریم هم دوره و هم رفتن به رباط کریم برای من مشکله، نمیخوام برم ثبت نام کنم و میخوام منتظر تکمیل ظرفیت بشم. پاسخ داده بودید که نمیتونید در تکمیل ظرفیت رشته دیگری انتخاب کنید.
حالا میخوام بپرسم که منظورتون اینه که من در تکمیل ظرفیت فقط باید دانشگاه هایی رو انتخاب کنم که رشته آی تی دارن نه دانشگاه هایی که رشته نرم افزار دارن؟ و دوم اینکه اگه من الان ثبت نام نکنم و در ترم بعد تکمیل ظرفیت قبول نشدم و یا اصلا تکمیل ظرفیت نذارن میتونم برم همین رباط کریم ثبت نام کنم یا اینکه اسمم حذف میشه؟ البته من شنیدم که میشه چون شهریه ثابت ترم اول + شهریه ثابت ترم دوم + شهریه متغیر ترم دوم ازت میگیرن و به راحتی ثبت نامت میکنن. آیا این حرف با توجه به در دست ساخت بودن ساختمان جدید مرکز رباط کریم درسته؟
اقا رباط کریم نری بهتره!هرکس رفته فرار کرده!واقعاً جدّی گفتم

Amirdb
08-09-2011, 14:54
دوستان

برای انصراف باید هزینه ای پرداخت کرد یا نه ؟

بستگی داره چه ترمی انصراف بدین!
تا قبل از ترم دوم هزینه ای دریافت نمیکنند ولی بعد از ترم دو هزینه رو طبق فرمولی که داره باید بپردازید.

alavi71
08-09-2011, 16:04
نه داداش ثبت نام نکردم
برای پرداخت شهریه مشکلی ندارم
در چه موارد می تونم امسال ثبت نام کنم ؟
کلا می خوام نرم سربازی تا کنکور بدی و از معافیت تحصیلیش استفاده کنم

شما متولد چ هسالی هستید؟

شما در کل یکبار میتونید از معافیت تحصیلی استفاده کنید.

اگر میخواید سال دیگه کنکور بدهید اگر امسال میتونید دانشگاه پیام نور قبول شوید میتوانید با گرفتن مرخصی از دانشگاه برای سال بعد بخونید.

avator20002000
08-09-2011, 16:50
بالاخره برای تحویل مدارک باید حضوری برید.

o457
08-09-2011, 17:04
ممنون که پاسخ دادید، اما من دوتا سوا پرسیده بودم یکی بابت تکمیل ظرفیت و اون یکی بابت ثبت نام در ترم بعد. در ضمن توضیح بده که چرا نرم؟ خیلی ممنون.

o457
08-09-2011, 19:27
دوست عزیز خواهشا سریعتر جواب بدین. من فوق دیپلم برق هستم و به خاطر مسائل کاری و علاقه ام مجبور هستم رشته آی تی بخونم اگه دانشگاه خوبی نیست و خیلی اذیت میکنن، نرم ثبت نام کنم و منتظر تکمیل ظرفیت بمونم و در ضمن گفته بودم که من به طور اشتباه رباط کریم قبول شدم. اما اینو هم بگم اگه تکمیل ظرفیت تهران شمال یا دماوند قبول نشم میام همین رباط کریم یا فوقش میذارم برای سال بعد. خلاصه به طور شفاف و دقیق دلایل خودتونو عنوان کنید.
با تشکر

mohandes e ekhraji
08-09-2011, 20:09
دوست عزیز خواهشا سریعتر جواب بدین. من فوق دیپلم برق هستم و به خاطر مسائل کاری و علاقه ام مجبور هستم رشته آی تی بخونم اگه دانشگاه خوبی نیست و خیلی اذیت میکنن، نرم ثبت نام کنم و منتظر تکمیل ظرفیت بمونم و در ضمن گفته بودم که من به طور اشتباه رباط کریم قبول شدم. اما اینو هم بگم اگه تکمیل ظرفیت تهران شمال یا دماوند قبول نشم میام همین رباط کریم یا فوقش میذارم برای سال بعد. خلاصه به طور شفاف و دقیق دلایل خودتونو عنوان کنید.
با تشکر
اذیت یعنی چی؟کی اذیت میکنه؟ببین دوست من سوای ادمایی که میان اونجا انقدر دوری راه و کمبود امکانات اذیتت میکنه ه دیگه به فکر اذیت استاد ها یا بچه ها نمی افتی!ضمن اینکه دانشجوهاش زیاد جالب نیستن

Переклад не
08-09-2011, 20:21
راستی قضیه اذیت رو شنیدم
والا من تا ساعت 12 صبر کردم تا ثبت نام شروع شه . 12 شد ما اومدیم تا ثبت نام کنیم انقد طول کشید سایتو بالا بیاره و بره تو انتخاب واحد که که دیگه قیدشو زدم ( ساعت 1 و نیم ) رفتم خوابیم فردا ساعت 8 دوباره رفتم دیدم همه درسا در عرض چند ساعت پر شدن
حالا این وسط تکلیف ما چیه خدا میداند
اون از ظرفیت سایتشون اونم از ظرفیت درسا

sahand_loietive
08-09-2011, 20:44
شما متولد چ هسالی هستید؟

شما در کل یکبار میتونید از معافیت تحصیلی استفاده کنید.

اگر میخواید سال دیگه کنکور بدهید اگر امسال میتونید دانشگاه پیام نور قبول شوید میتوانید با گرفتن مرخصی از دانشگاه برای سال بعد بخونید.

من متولد آبان 70 هستم
یکبار؟
یعنی مثلا نمی تونم برم پیام نور یا آزاد بعد کنکور شرکت کنم اگه قبول شدم انصراف بدم برم رشته جدید که قبول شدم ؟

البته من می تونم در خواست معافیت پزشکی بدم(برای چشمم) ولی تا نتیجش بیاد از موعد اعزام من گذشته و غیبت می خورم و بد بختی

alavi71
08-09-2011, 20:49
من متولد آبان 70 هستم
یکبار؟
یعنی مثلا نمی تونم برم پیام نور یا آزاد بعد کنکور شرکت کنم اگه قبول شدم انصراف بدم برم رشته جدید که قبول شدم ؟

البته من می تونم در خواست معافیت پزشکی بدم(برای چشمم) ولی تا نتیجش بیاد از موعد اعزام من گذشته و غیبت می خورم و بد بختی

اگر شما به دانشگاه بروید امسال دیگر مشکل اعزام ندارید.
ومیتونید سال دیگه مجدد در کنکور شرکت کنید.اگر در رشته روزانه قبول نشده باشید.

hp722
08-09-2011, 22:53
[

بله،باید پول ترم 1 رو بریزید و در واقع مرخصی بگیرید و بهشون بگید که مدرک پیش دانشگاهی رو دی می یارم!فکر کنم سفته و چک هم ازتون بگیرند![/QUOTE]

عزیزم حالا باید شهریه ثابت رو بریزم؟همون 350؟یا نصف شهریه ثابت؟یا نکنه 700تومن؟آخه با انتخاب واحد میشه 700تومن؟

بعد آخه مدرک چی ببرم؟دست خالی پاشم برم؟دیپلم رو نبرم؟فقط پول و چک و سفته؟

prodoctornuke
09-09-2011, 11:59
ثبت نام ورودی های جدید تا چه روزی هست؟ پزشکی نجفاباد

Life24
09-09-2011, 12:46
مي زنن
50-60 نفر ثبت نام نميكنن
تازه ظرفيت هست به اندازه بيشتر از اين حرفا.
مثلا 60 نفر ميگيرن ميشه راحت دو تا دونه كلاس. :20:
دقيق نميدانم ببخشيد

mohandes e ekhraji
09-09-2011, 15:53
ثبت نام ورودی های جدید تا چه روزی هست؟ پزشکی نجفاباد
۳۱ شهریور:10:

hasti rs
09-09-2011, 20:27
سلام دوستان ..
کسی هست که رشته ی مهندسی پزشکی آورده باشه و بخواد از مشهد به شاهرود بره ؟؟؟
یه دوستی میخوان جابه جا کنن و بیان مشهد اگه کسی هست لطفا" اطلاع بده ..

manya-atashin
09-09-2011, 22:54
شهريه مديريت دولتي چه جوريه آزاد ؟
و اينكه واسه انتخاب رشته
سايتي هست من بر طبق همون جلو برم ؟؟؟
انتخاب رشته كرده باشه منم همونا رو هر ترم وارد كنم؟

Hamid Hamid
09-09-2011, 23:06
شهريه مديريت دولتي چه جوريه آزاد ؟
و اينكه واسه انتخاب رشته
سايتي هست من بر طبق همون جلو برم ؟؟؟
انتخاب رشته كرده باشه منم همونا رو هر ترم وارد كنم؟

يكي از آشناهاي ما مديريت ميخونه ... ترم قبل فكر كنم حدود 17 واحد برداشته بود كه شهريش شدش 480 هزار تومن.

+

در مورد اون سوالتون هم انتخاب رشته همش بستگي به خودتون و توانتون داره. ممكنه شما بتوني و مثلا ترمي 20 واحد يا بيشتر پاس كني و شايد نتوني و ترمي 14-15 واحد پاس كني. پس اينجا الگويي كمكتون نميكنه كه مثلا حتما شما در ترم 3 ...18 واحد و فلان دروس رو انتخاب كنيد.

اما خب براي بهتر انتخاب كردن يه نگاه به چارت درسي هم بندازيد كمكتون ميكنه ( اينكه چه درسايي رو بايد برداريد كه پيش نياز درس هاي ديگس و اينكه خودتون صلاح ميدونيد ابتدا چه دروسي رو پاس كنيد و ... )

كلا يه سري مسائل خيلي واضح هست مثلا اينكه ميگن دروس عمومي رو ترمي 4-5 واحد برداريد تا تا آخر دوره ي درسي بتونيد با استفاده از اون ها معدلتون رو بالا نكه داريد ( كم نباشه و زياد هم نباشه كه ديگه ترم هاي آخر همه تخصصي باشه)

موفق باشيد دوست عزيز

MeMri
10-09-2011, 00:22
ممنون که تا حدودی به سوال های من جواب دادین. اما فکر کنم که من یک چیز دیگه ای هم پرسیده بودم و متاسفانه یا پریده و یا تائید نشده. اما به هر حال من دوباره عنوان میکنم. پاسخ داده بودید که در تکمیل ظرفیت شما نمیتونید رشته دیگری انتخاب کنید، منظورتون از این حرف چیه؟ یعنی اینکه اگه من موقع ثبت نام زده بودم چندتا دانشگاه با رشته فناوری اطلاعات و در ادامه یا در بین آنها هم چند دانشگاه با رشته نرم افزار انتخاب کرده بودم، الان که رشته فناوری اطلاعات مرکز رباط کریم قبول شدم در تکمیل ظرفیت نمیتونم رشته نرم افزار و انتخاب کنم و حتما باید دانشگاه هایی انتخاب کنم که رشته فن آوری اطلاعات دارن مثل تهران شمال یا دماوند، درسته؟
و دوم اینکه من یک چیز عجیب دیگه ای شنیدم، یکی میگفت که چون تو الان در مرکز رباط کریم قبول شدی دیگه هرگز نمیتونی در تکمیل ظرفیت شرکت کنی چه برسه به اینکه بخوای دماوند یا تهران شمال را انتخاب کنی! البته به نظر من این گفته کاملا چرته چون چندین نفر از دوستان من که راه دور بودند به راحتی با تکمیل ظرفیت به نزدکترین جا و یا دانشگاه مورد علاقه شون منتقل شدن. هم آزاد و هم سراسری غیرانتفاعی، هم در مقطع کاردانی پیوسته و هم در کنکور کاردانی به کارشناسی و هم کارشناسی نا پیوسته خلاصه کنم که در هر مقطع و هر دانشگاه و هر کنکوری و اگر هم این حرف درست باشد من که اصلا توجه نمیکنم و اگر خدا زد پشت سر مسولین واحدهای دانشگاهی که من میخوام و تکمیل ظرفیت اعلام کردن حتما حتما شرکت میکنم و اگر هم به لطف خدا قبول شدم 100% میرم ثبت نام میکنم.
حالا دوستان جواب و نظر شما چیه؟ خیلی خیلی ممنون میشم که پاسخ شفاف و واضح بدهید

شما شامل تکمیل ظرفیت نمی شید،چون رشته دیگه ای رو قبول شدی

واقعا آدم ادب شما رو می بینه متحیر می مونه :20: امثال شما رو نباید جوابشون رو داد که اینطوری بعدا جواب ندهند،واقعا متاسفم...

hasti rs
10-09-2011, 07:21
سلام دوستان ..
کسی هست که رشته ی مهندسی پزشکی آورده باشه و بخواد از مشهد به شاهرود بره ؟؟؟
یه دوستی میخوان جابه جا کنن و بیان مشهد اگه کسی هست لطفا" اطلاع بده ..
بچه ها لطفا" اگه کسی هست اطلاع بده ..
ممنون ..

ghafas1718
10-09-2011, 09:52
سلام دانشگاه آزادرباط کریم بهتراست یادانشگاه آزادنور مازندران ازهمه لحاظ کدوم بهتره؟

Tarannom_
10-09-2011, 16:50
برای ثبت نام دانشگاه باید فرم هایی که تو فایل های پیوست دادن رو پرینت بگیریم و قبل از ثبت نام پر شده تحویلشون بدیم یا همونجا این فرم ها رو بهمون میدن تا پر کنیم؟

sahand_loietive
10-09-2011, 19:59
اگر شما به دانشگاه بروید امسال دیگر مشکل اعزام ندارید.
ومیتونید سال دیگه مجدد در کنکور شرکت کنید.اگر در رشته روزانه قبول نشده باشید.

من آخر متوجه نشدم
گفته میشه فقط یکبار می تونم از معافیت تحصیلی استفاده کنم
اگه مثلا برم دانشگاه آزاد بعد 2-3 ماه دیگه زمان اعزام به خدمتم رسید قبلش معافیت تحصیلی بگیرم اونو استفاده کردم
بعد برای کنکور 91 انصراف بدم و مثلا قبول بشم نمی تونم برم دانشگاه
چون قبلا یبار معافیت تحصیلی رو استفاده کردم
؟؟

MeMri
10-09-2011, 22:25
برای ثبت نام دانشگاه باید فرم هایی که تو فایل های پیوست دادن رو پرینت بگیریم و قبل از ثبت نام پر شده تحویلشون بدیم یا همونجا این فرم ها رو بهمون میدن تا پر کنیم؟

تو دانشگاه بهتون فرم رو می دهند که پر کنید:20:

Mr Unknown
11-09-2011, 08:19
دوستان من گسسنه و ریاضی1 رو افتادم:دی
الان میتنونم این دوتا + ساختمان داده بردارم که پیشنیاز همن؟

alavi71
11-09-2011, 10:55
دوستان من گسسنه و ریاضی1 رو افتادم:دی
الان میتنونم این دوتا + ساختمان داده بردارم که پیشنیاز همن؟

امکانش هست ولی اگریکیشون پاس نشود اون یکی هم خودبخود حذف میشود.

wayoo
11-09-2011, 11:38
این دانشگاه آزاد رو چه جوری باید ثبت نام کنیم .از کیه تا کی 22 تا 28 ؟ قبلش باید اینترنتی ثبت نام کنیم؟
من تهران جنوب کامپیوتر قبول شدم می رم تو سایتش هیچی نزده واسه راهنمای ثبت نام! راهش دور واسم (بلوار آهنگه؟!!)
می تونم منتقل کنم تهران مرکز یا ارزش نداره میگن تهران جنوب بهتره.

hp722
11-09-2011, 15:16
من دانشگاه ابهر درومدم.برق قدرت.دانشگاش چطوره؟برق قدرت خیلی سخته؟

و اینکه میخواستم بدونم ثبت نام از کی تا کی هست؟

و دست آخر میخوام بدونم میشه رشته ای که انتخاب کردم رو عوض کنم؟

EssiRam
11-09-2011, 18:19
سلام دوستان.
راستش من حسابداري دانشگاه آزاد (واحد تهران-غرب )قبول شدم.ميخواستم انتقالي بگيرم و بيام دانشگاه تهران جنوب با همين رشته.
امكان داره همچين چيزي؟يعني به همين راحتي انتقالي ميدن؟:13:

elendil
11-09-2011, 18:47
سلام دوستان.
راستش من حسابداري دانشگاه آزاد (واحد تهران-غرب )قبول شدم.ميخواستم انتقالي بگيرم و بيام دانشگاه تهران جنوب با همين رشته.
امكان داره همچين چيزي؟يعني به همين راحتي انتقالي ميدن؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانشکده حسابداریمون جای خوبیه : )) شریعتی و قلهک =)) بعد اسمشو گذاشتن تهران جنوب !!

ولی نه دوست عزیز کلا به این راحتیا نمیشه :دی پ پ پ :دی

---------- Post added at 07:47 PM ---------- Previous post was at 07:44 PM ----------

این دانشگاه آزاد رو چه جوری باید ثبت نام کنیم .از کیه تا کی 22 تا 28 ؟ قبلش باید اینترنتی ثبت نام کنیم؟
من تهران جنوب کامپیوتر قبول شدم می رم تو سایتش هیچی نزده واسه راهنمای ثبت نام! راهش دور واسم (بلوار آهنگه؟!!)
می تونم منتقل کنم تهران مرکز یا ارزش نداره میگن تهران جنوب بهتره.

به اون یکی دوستمون هم گفتم به این راحتیا نمیشه

ولی استاد خوب داره کسایی مثه شاه پریان - منشی - سلاجقه - کارگرنژاد ولی برا اینکه با اینا بتونی کلاس بگیری باید درس بخونی معدلت بالا شه بتونی از ترم 2 با بهترین استادای گروه کامپیوترمون درس برداری

باز امسال داره وضع انجمن کامپیوترمون بهتر میشه

+

بلوار آهنگ نیست خیابون ده حقی هست :دی

کلا دوره : )) مسیر مزخرفی هم داره :دی

avator20002000
11-09-2011, 18:54
سلام دوستان.
امكان داره همچين چيزي؟يعني به همين راحتي انتقالي ميدن؟:13:
منم همین سوالو چند روز پیش رفتم از مرکز ازاد پرسیدم ولی گفتن نمی شه ولی همنطور که دوستمون گفتن فقط پ!

EssiRam
11-09-2011, 19:01
دانشکده حسابداریمون جای خوبیه : )) شریعتی و قلهک =)) بعد اسمشو گذاشتن تهران جنوب !!

ولی نه دوست عزیز کلا به این راحتیا نمیشه :دی پ پ پ

ميدونم به همين راحتيا نميشه.
حالا سختش چجوريه؟
بايد برم 1 ترم تو دانشگاه تهران غرب بخونم بعدا انتقالي بگيرم؟

elendil
11-09-2011, 19:21
بستگی داره :دی پول خرج میکنی :دی؟ پارتی داری :دی ؟

1ترم که بله

البته توی سراسری بچه هامون که هیئت علمی داشتن ترم اول هم نخوندن ولی انتقال داده شدن

کلا توی انتقالی ما وضع مشخص 100% نداریم که بتونیم بگیم آره پروسه شما اینه و 100% جواب میده

من خودم توی سراسری خیلی دنبالش بودم توی آزاد هم تقریباهمینطور واقعا دوندگی میخواد و سخته خیلی سخته

steps
11-09-2011, 19:31
خدا به داد برسه .
وقتی سایت دانشگاه اشتباه میکنه وای به حال خود دانشگاه.
دستور عمل ثبت نام ارشد با کنکور سراسری یکی هست من هر دو رو گرفتم و هردوش یکی هست و هردو برای ارشد هست

t.sunami
11-09-2011, 20:57

فکر نکنم دیگه اینطوری باشه! یعنی اگه شما واحد پیش نیازو بیفتین اون یکی رو براتون نگه میدارن تا پیش نیازو قبول بشین! البته واسه قبولی توی پیش نیازه هم فقط گویا یه ترم فرصت دارین! مطمئن نیستم.

hompoil
11-09-2011, 21:23
تکمیل ظرفیت ازاد کی میاد؟ من انتخاب سومم قبولی قطعی هستم میتونم اولویت اول قبول شم؟ 25 رتبه فاصله دارم

vatan2009
11-09-2011, 21:39
قیمت شهریه ثابت و متغییر برای دانشجویان جدید(کارشناسی) فرقی کرده؟( چقدر اضافه شده نسبت با سال گذشته؟)

mh_rayaneh
11-09-2011, 22:55
سلام بچه ها 2تا سوال دارم
من ازاد پاره وقت عمران پرند قبول شدم.چطوری میتونم بیام تهران درس بخونم؟
مکانیک اسلامشهر قبول شدم.چطوری میتونم بیام تهران درس بخونم؟
حالا اگه نشد بیام تهران.و سال دیگه کنکور دادم مشکلی پیش نمیاد برای تطبیق.چون عمران پاره وقته؟
اگه سراسری قبول شدم این واحدهایی که تو دانشگاه ازاد گذروندمو تطبیق میدن؟

توروخدا جواب بدید همشو

King Of Iran
11-09-2011, 23:16
با سلام

درس زبان عمومی را بایستگی همگی پاس کنند؟

فردی که این درس را پیشنیاز خورده با فردی که پیشنیاز نخورده هر دو بایستی این درس را ترم اول پاس کنند؟

زبان را پیشنیاز خورده ام در کنکور / علاوه بر زبان عمومی چه درسی را بایستی در ترم اول پاس کنم؟

با سپاس فراوان

avator20002000
11-09-2011, 23:24
با سلام

درس زبان عمومی را بایستگی همگی پاس کنند؟

فردی که این درس را پیشنیاز خورده با فردی که پیشنیاز نخورده هر دو بایستی این درس را ترم اول پاس کنند؟

زبان را پیشنیاز خورده ام در کنکور / علاوه بر زبان عمومی چه درسی را بایستی در ترم اول پاس کنم؟

با سپاس فراوان
ُسلام نه همه زبان عمومی نمی خونن فقط کسایی که پیش خوردن.عموما ترم اول رو درس های اسونو میدن بستگی به رشتتونم داره.رشته چی انتخاب کردید؟

avator20002000
11-09-2011, 23:29
سلام بچه ها 2تا سوال دارم
من ازاد پاره وقت عمران پرند قبول شدم.چطوری میتونم بیام تهران درس بخونم؟
مکانیک اسلامشهر قبول شدم.چطوری میتونم بیام تهران درس بخونم؟
حالا اگه نشد بیام تهران.و سال دیگه کنکور دادم مشکلی پیش نمیاد برای تطبیق.چون عمران پاره وقته؟
اگه سراسری قبول شدم این واحدهایی که تو دانشگاه ازاد گذروندمو تطبیق میدن؟

توروخدا جواب بدید همشو
ترم اول که بهتون بدون پ اصلا انتقالی نمی دن ولی ترم یک رو تموم کردید می تونید انتقالی بگیرید با توجه به شرایطتون از یکی از روش ها مثل :کفالت و هیئت علمی و .....
همه چی به دانشگاه قبولی بعدیتون داره دانشگاه های تاپ ازاد سخت می گیرن برای تطبیق.

szh_1367
11-09-2011, 23:57
دوستان دانشگاه ازاد برای ترم بهمن هم ازمون برگذار میکنه ؟ ( کاردانی به کارشناسی )

King Of Iran
12-09-2011, 00:09
ُسلام نه همه زبان عمومی نمی خونن فقط کسایی که پیش خوردن.عموما ترم اول رو درس های اسونو میدن بستگی به رشتتونم داره.رشته چی انتخاب کردید؟

با سپاس فراوان :11:
زیست شناسی سلولی مولکولی :20:
چند واحده زبان عمومی؟:11:

با تشکر

avator20002000
12-09-2011, 00:35
با سپاس فراوان :11:
زیست شناسی سلولی مولکولی :20:
چند واحده زبان عمومی؟:11:

با تشکر
زبان عمومی 2 واحد بودش فکر کنم.
اینام درسایی که ترم اول بهتون می دن :
زیست جانوری/فیزیک و ریاضی و شیمی عمومی/آزمایشگاه زیست جانوری/آزمایشگاه شیمی عمومی 1/آزمایشگاه فیزیک پایه 1

black metal 2007
12-09-2011, 00:38
سلام من دانشگاه علوم تحقیقات قبول شدم .دانشگاه خوبی هستش یا ازین در پیتاست؟مدرکش معتبره؟

avator20002000
12-09-2011, 00:43
سلام من دانشگاه علوم تحقیقات قبول شدم .دانشگاه خوبی هستش یا ازین در پیتاست؟مدرکش معتبره؟
دانشگاه علوم تحقیقات درپیته!!!!؟:18:
جز 10 تا از تاپ ترین دانشگاه های ازاده داره با دانشگاه های خوب سراسری رقابت می کنه اونوقت می گید اونجا در پیته؟:19:
شما برو همین دانشگاه ازاد علوم تحقیقاتو پشیمون نمی شی.مدرکم انقدرا مهم نیستش از ازاده یا سراسری .معدل با حرفه ای بودنتون توی کارتون بیشتر مهمه!

*Necromancer
12-09-2011, 08:49
هنر کلاساش از چندم شرو می شه؟

Bobby Sands
12-09-2011, 10:22
دوستان كسي ميدونه ميشه به دانشگاه ازاد كرج انتقالي گرفت يا نه؟
من داداشم مكانيك بيرجند قبول شده.ميخواستم بدونم ميشه براش انتقالي بگيريم به كرج يا قزوين ؟
راستي خواهرم هم ارشد علوم تحقيقاته. ميشه از اين مورد استفاده كرد و براي داداشم انتقالي به كرج گرفت؟
ممنون ميشم از دوستاني كه تجربه اي تو اين زمينه دارن منو راهنمايي كنن.

M E S S I
12-09-2011, 10:41
زمان آغاز کلاس‌های دانشگاه آزاد اعلام شد

آفتاب: معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی از بازگشایی تمام کلاس‌های درس این دانشگاه در روز یکشنبه 3 مهرماه خبر داد و اضافه کرد: نظارت 250 عضو هیئت علمی به عنوان ارزیاب وضعیت کیفی و کمی دانشگاه آزاد همزمان با بازگشایی کلاس‌ها از اول مهرماه آغاز می‌شود.

حسن احدی گفت: بیش از یک میلیون دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی در تمام مقاطع تحصیلی از روز یکشنبه سوم مهرماه در کلاس‌های درس خود حاضر می‌شوند.

وی همچنین از آغاز به کار هیئت‌های نظارت و ارزیابی در دانشگاه آزاد همزمان با شروع سال تحصیلی خبر داد و اضافه کرد: حدود 250 عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد که دوره‌های نظارت و ارزیابی را به منظور نظارت بر روند کمی و کیفی دانشگاه‌ها گذرانده‌اند، با شروع سال تحصیلی فعالیت خود را آغاز می‌کنند.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه وظیفه این اعضا بالا بردن وضعیت کیفی دانشگاه آزاد است، خاطرنشان کرد: اعضای هیئت علمی که در این هیئت حضور دارند از مهرماه سال جاری بر وضعیت آموزشی واحدهای دانشگاه آزاد نظارت خواهند داشت که این امر به منظور بالا بردن وضعیت کیفی دانشگاه صورت خواهد گرفت.

به گفته معاون آموزشی دانشگاه آزاد حضور و غیاب استادان و دانشجویان در کلاس‌های درس، بررسی نحوه و کیفیت تدریس استادان و ارزیابی کیفیت محتوای درسی کلاس‌ها، مهمترین وظایف ارزیابان در تمام واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی است.

احدی با اشاره به روند نظارتی ارزیاب‌ها در دانشگاه آزاد، تاکید کرد: هیئت‌های نظارت و ارزیابی پس از اتمام هر چهار یا پنج جلسه درسی و ظرف یک مدت محدود در هر ترم، کلاس‌های درسی را ارزیابی می‌کنند.

وی گفت: با فعال شدن این هیئت، اعضای هیئت علمی واحدها به جای کارمندان بر امور کیفی و آموزشی دانشگاه آزاد نظارت دارند.

avator20002000
12-09-2011, 10:49
دوستان كسي ميدونه ميشه به دانشگاه ازاد كرج انتقالي گرفت يا نه؟
من داداشم مكانيك بيرجند قبول شده.ميخواستم بدونم ميشه براش انتقالي بگيريم به كرج يا قزوين ؟
راستي خواهرم هم ارشد علوم تحقيقاته. ميشه از اين مورد استفاده كرد و براي داداشم انتقالي به كرج گرفت؟
ممنون ميشم از دوستاني كه تجربه اي تو اين زمينه دارن منو راهنمايي كنن.
تاپیک مربوط به انتقالی:

ترم اول که انتقالی نمی دن باید یه ترم دانشگاهی که قبول شده بره بعد با توجه به شرایط از یکی از گزینه هایی که دانشگاه ازاد براش گزاشته انتخاب کنه که کفالت گزینه ی خیلی خوبیه برای انتقالی!
موفق باشی

Bobby Sands
12-09-2011, 11:31
تاپیک مربوط به انتقالی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدترم اول که انتقالی نمی دن باید یه ترم دانشگاهی که قبول شده بره بعد با توجه به شرایط از یکی از گزینه هایی که دانشگاه ازاد براش گزاشته انتخاب کنه که کفالت گزینه ی خیلی خوبیه برای انتقالی!
موفق باشی
ممنون از راهنماييتون ولي فكر نميكنم تو شرايط انتقال دانشگاه ازاد اصلا واسه كفالت شرايطي وجود داشته باشه.

avator20002000
12-09-2011, 12:15
ممنون از راهنماييتون ولي فكر نميكنم تو شرايط انتقال دانشگاه ازاد اصلا واسه كفالت شرايطي وجود داشته باشه.
من خودم پارسال 24 ساعته جلوی مرکز دانشگاه ازاد تو پاسداران بودم.کفالت یکی از شرایط هستش .که از دادگاه باید کفالت رو گرفتش.

mohandes e ekhraji
12-09-2011, 12:27
فیزیک مهندسی جز مهندسی ها حساب میشه شهریه اش یا علوم پایه؟کلاً چنده شهریه مهندسی یا علوم پایه ازاد؟:13:

Mr Unknown
12-09-2011, 12:44
الان یعنی ریاضی پیش نیاز گسسته س و گسسته پیش نیاز ساختمان داده مشکلی نداره؟
با هم همنیاز میشن؟

avator20002000
12-09-2011, 12:45
فیزیک مهندسی جز مهندسی ها حساب میشه شهریه اش یا علوم پایه؟کلاً چنده شهریه مهندسی یا علوم پایه ازاد؟:13:
جز مهندسی هاست ولی همون حدودی علوم پایست.شهریه ترمی حدود 800 در میاد ازمایشگاه هم 60 تومن درمیاد بعضی ازمایشگاه هاشم 2 واحده.

ehsan_j70
12-09-2011, 12:59
دوستان من مهندسي صنايع دانشگاه ازاد و هم پيام نور توي خود شيراز قبول شدم

اگه كسي تو اين دانشگاه ها درس ميخونه بگه اولا چه جور دانشگاهي هستند و كدومشون بهتره

و اين كه هزينه هر ترم ازاد و پيام نور چقدره

MER30

Bobby Sands
12-09-2011, 13:20
من خودم پارسال 24 ساعته جلوی مرکز دانشگاه ازاد تو پاسداران بودم.کفالت یکی از شرایط هستش .که از دادگاه باید کفالت رو گرفتش.
آخه من اين فايل آئين نامه انتقالات دانشجويان دانشگاه ازاد رو دانلود كردم .در مورد انتقالي از طرق كفالت تو هيچ كدوم از بندهاش چيزي ذكر نشده!
نميدونم شايد اين آئين نامه عوض شده ، كفالت هم بهش اضافه كردن اما ايني كه من دارم فقط ازدواج و فوت داره. اينم آدرس فايلشه.

در اين مورد كفالت كه گفتين ميشه يه آدرسي چيزي بهم بدين يا بيشتر راهنماييم كننين ممنون ميشم.:11:

avator20002000
12-09-2011, 13:29
این لینک:

اینم متنش که مربوط به کفالت میشه:
ماده 2 - ازدواج، فوت:
ازدواج:

2-1) انتقال آن دسته از دانشجویان دختر که پس از ثبت نام در آزمون ورودی دانشگاه ازدواج دائم نموده اند؛ به محل زندگی همسر یا واحدی که رشته در آن دایر است بدون هیچ محدودیتی انجام می شود و چنانچه قبل از ثبت نام در آزمون ورودی دانشگاه ازدواج دائم نموده اند نیز به هریک از گروه های جدول همطرازی بلامانع است به استثنای گروه 1 که در صورت احراز حداقل نمره آزمون آخرین فرد قبولی در واحد مقصد به گروه 1 نیز امکان پذیر است.
2-2) انتقال دانشجوبان مرد متاهل پس از بررسی تعداد متقاضیان و در صورت موافقت واحد مبدا به استثنای گروه های 1 و 2 و مراکز استانها انجام می شود.

فوت

2-3) انتقال آن دسته از دانشجویان مجرد که پدر و مادر (هر دو) خود را بعد از ثبت نام در آزمون ورودی دانشگاه از دست داده اند، بدون هیچ محدودیتی انجام پذیر است.
2-4) در صورت فوت پدر یا مادر دانشجوی مجرد بعد از ثبت نام دانشجو در آزمون ورودی دانشگاه، دو ترم میهمانی به محل زندگی والدین امکان پذیر است.
2-5) انتقال دانشجوی متاهل (زن) که در حین تحصیل متارکه، یا همسرش فوت نموده باشد و همچنین دانشجوی مجردی که به هر دلیل، حکم سرپرستی، قیم نامه یا کفالت نامه از مراجع ذیصلاح (مجتمع قضایی و دادگستری) ارائه نماید، امکان پذیر است.

mh_rayaneh
12-09-2011, 15:04
سلام.
اگه سال دیگه سراسری قبول بشم این واحدهایی که تو دانشگاه ازاد گذروندمو تطبیق میدن؟

Amir M.ohAma.D
12-09-2011, 15:34
سلام
من میخوام یه ترم بخونم مرخصی بگیرم باز کنکور بدم امسالم دارو قبول نشدم
حالا اینارو قبول شدم:زمین شناسی تهران شمال.بهداشت حرفه ای کاردانی تهران پزشکی.زیست شناسی علوم جانوری اسلام شهر و زمین شناسی پیام نور لواسانات
حالا به نظرتون منکه میخوام یه ترم بخونم مرخصی بگیرم باز کنکور بدم کدوم رشترو ثبت نام کنم؟

avator20002000
12-09-2011, 16:18
سلام
من میخوام یه ترم بخونم مرخصی بگیرم باز کنکور بدم امسالم دارو قبول نشدم
حالا اینارو قبول شدم:زمین شناسی تهران شمال.بهداشت حرفه ای کاردانی تهران پزشکی.زیست شناسی علوم جانوری اسلام شهر و زمین شناسی پیام نور لواسانات
حالا به نظرتون منکه میخوام یه ترم بخونم مرخصی بگیرم باز کنکور بدم کدوم رشترو ثبت نام کنم؟
زمین توشون یکمی بهتره ولی اینرو هم در نظر بگیرید که موقع انصراف از دانشگاه باید کل پول تمام تحصیلو بدید!

Amir M.ohAma.D
12-09-2011, 16:22
زمین توشون یکمی بهتره ولی اینرو هم در نظر بگیرید که موقع انصراف از دانشگاه باید کل پول تمام تحصیلو بدید!
یعنی باید کل هزینه ای که از اول تا کارشناسی داره را بدم؟پیام نورم اینطوریه؟برای این کار شما کدومو پیشنهاد میکنید؟

avator20002000
12-09-2011, 16:23
سلام.
اگه سال دیگه سراسری قبول بشم این واحدهایی که تو دانشگاه ازاد گذروندمو تطبیق میدن؟
همه چی به دانشگاه مقصد مربوطه ازاد به ازاد هم هستن دانشگاه هایی که خیلی سخت قبول می کنن.

avator20002000
12-09-2011, 16:34
یعنی باید کل هزینه ای که از اول تا کارشناسی داره را بدم؟پیام نورم اینطوریه؟برای این کار شما کدومو پیشنهاد میکنید؟
شما تراز امسالتون با دارو چه مقدار فاصله داشت؟به نظرم اگه بیشتر از 1000-1500 اختلافه نمی ارزه بشینید یه سال برای دارو چون تجربی رشته هاشو می دونید که بعضی هاش اصلا بازار کار ندارن .پیام نورو باید از بچه های پیام نور بپرسید اونو نمی دونم.
این رشته هایی که قبول شدید هم علوم پایه هستن وضعیت کار خوبی ندارن.پیام نور که اصلا بهش فکرم نکنید چون اصلا انگار نه انگار دانشگاهه مخصوصا اینکه بخواین علوم پایه توشون بخونید.زمین و زیستم که بازار کار تعطیله .از لحاظ رتبه ای هم حساب کنید بهداشت بعد از پیراپزشکی ها هستش یعنی قبل از اینکه به رشته کشاورزی برسید!
اگه دختر هستید و نمی خوایید یه سال بشینید یا زمین یا همین بهداشتو برید نسبت به بقیه بهتره.
وگرنه یه سال بشینید می تونید نتیجه ی خیلی بهتری بگیرید.حداقلش اینه می تونید دوباره اینا رو قبول شید به عنوان انتخابای دوم و ....

black metal 2007
12-09-2011, 16:36
پس به نظرت علوم تحقیقات بهتر از دانشگاه بندرعباسه؟

avator20002000
12-09-2011, 16:37
پس به نظرت علوم تحقیقات بهتر از دانشگاه بندرعباسه؟
ببین دوست عزیز شما هر چه قدرم بخوای علوم تحقیقاتو کم حساب کنی از دانشگاهی که گفتی خیلی خیلی برای تو بهتره چرا؟
چون تو شهرتی و هزاران چیز دیگه که خودت بهتر باید اینو بدونی...

Amir M.ohAma.D
12-09-2011, 16:41
شما تراز امسالتون با دارو چه مقدار فاصله داشت؟به نظرم اگه بیشتر از 1000-1500 اختلافه نمی ارزه بشینید یه سال برای دارو چون تجربی رشته هاشو می دونید که بعضی هاش اصلا بازار کار ندارن .پیام نورو باید از بچه های پیام نور بپرسید اونو نمی دونم.
این رشته هایی که قبول شدید هم علوم پایه هستن وضعیت کار خوبی ندارن.پیام نور که اصلا بهش فکرم نکنید چون اصلا انگار نه انگار دانشگاهه مخصوصا اینکه بخواین علوم پایه توشون بخونید.زمین و زیستم که بازار کار تعطیله .از لحاظ رتبه ای هم حساب کنید بهداشت بعد از پیراپزشکی ها هستش یعنی قبل از اینکه به رشته کشاورزی برسید!
اگه دختر هستید و نمی خوایید یه سال بشینید یا زمین یا همین بهداشتو برید نسبت به بقیه بهتره.
وگرنه یه سال بشینید می تونید نتیجه ی خیلی بهتری بگیرید.حداقلش اینه می تونید دوباره اینا رو قبول شید به عنوان انتخابای دوم و ....
امسال سال دوم بود کنکور دادم اصلا نخونده بودم.یعنی لایه کتابو باز نکرده بودم برادرم فوت کرده بود ترازم شد 5300 .سال اول هم یه ماه مونده به کنکور خوندم دامپزشکی کرج قبول شده بودم.فکر میکنم امسال جدی بگیرم بتونم دارو را بیارم.
ولی اگه قرار باشه کل هزینرو بدم حدود چه قدر باید موقع انصراف بدم؟اگه ترمی 700 باشه.به نظرتون ارزششو داره؟

avator20002000
12-09-2011, 16:46
امسال سال دوم بود کنکور دادم اصلا نخونده بودم.یعنی لایه کتابو باز نکرده بودم برادرم فوت کرده بود ترازم شد 5300 .سال اول هم یه ماه مونده به کنکور خوندم دامپزشکی کرج قبول شده بودم.فکر میکنم امسال جدی بگیرم بتونم دارو را بیارم.
ولی اگه قرار باشه کل هزینرو بدم حدود چه قدر باید موقع انصراف بدم؟اگه ترمی 700 باشه.به نظرتون ارزششو داره؟
تسلیت می گم بهتون...
شما که دامپزشکی قبول شدی چرا اونو نمی رید دام هم رشته ی خوبیه ها؟خوب شما اگه دام قبول شدی اگه بشینی پاش چون می تونی حتما 100% قبولی!اونجوری 5600 در می اد که فکر نکنم زیاد باشه.اگه فکر می کنی پولش زیاد مهم نیستش پس ثبت نام کن ترم دو رو مرخصی بگیر که بتونی بخونی.

Amir M.ohAma.D
12-09-2011, 16:48
تسلیت می گم بهتون...
شما که دامپزشکی قبول شدی چرا اونو نمی رید دام هم رشته ی خوبیه ها؟خوب شما اگه دام قبول شدی اگه بشینی پاش چون می تونی حتما 100% قبولی!اونجوری 5600 در می اد که فکر نکنم زیاد باشه.اگه فکر می کنی پولش زیاد مهم نیستش پس ثبت نام کن ترم دو رو مرخصی بگیر که بتونی بخونی.
ممنون
دامپزشکیو پارسال(کنکور89)قبول شده بودم.هنوز میتونم ثبت نام کنم؟

avator20002000
12-09-2011, 16:52
ممنون
دامپزشکیو پارسال(کنکور89)قبول شده بودم.هنوز میتونم ثبت نام کنم؟
چرا که نه ؟!!حتما از الان اقدام کنید ولی باید دلایلی بیارین که قبولتون کنن.

Benyamin100
12-09-2011, 17:11

کاربر فعال آموزش عالی :31:
بهتره درباره ی چیزی که نمی دونی اظهاره نظر نکنی :13:
چون بعد از انصراف باید هزینه ی 2 ترم رو بدن نه کل تحصیلو :46:

szh_1367
12-09-2011, 17:54
دوستان دانشگاه ازاد برای ترم بهمن هم ازمون برگذار میکنه ؟ ( کاردانی به کارشناسی )
..............

black metal 2007
12-09-2011, 18:52
شهریه دانشگاه علوم تحقیقات مهندسیهاش چقدره؟

gozine2
12-09-2011, 19:02
توروخدا کمکم کنید
از اینا کدوم بهتره؟
پیام نور زیست جانوری تهران
ازاد شهرستان زیست جانوری

black metal 2007
12-09-2011, 19:05
ازاد که خوبه اونو برو.
کسی نمی دونه شهریه مهندسی پلیمر دانشگاه ازادو؟

gozine2
12-09-2011, 19:07
میشه بگی چرا اون بهتر از پیامنوره؟

black metal 2007
12-09-2011, 19:08
میری سر کلاس یه چیزی یاد میگیری.پیام نور کلاس اموزشی نداره.

gozine2
12-09-2011, 19:09
یعنی پیام نور کلاس نداره؟پس چه جوری یاد بگیریم درسارو؟

black metal 2007
12-09-2011, 19:11
رفع اشکال داره اونم نمی زارن.خودت می خونی یاد میگیری.کسی شهریه دانشگاه ازاد پلیمرو نمی دونه؟

graphmax
12-09-2011, 19:39
برای هر ترم دانشگاه آزاد واحد اسلامشهر رشته مهندسی عمران با احتساب واحدهای عملی به طور میانگین چقدر باید هزینه کنم ؟؟؟؟ :20:?????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ????????????????

graphmax
12-09-2011, 19:49
یه سواله حیاتی ...
مهندسی عمران دانشگاه آزاد اسلامشهر یا مدریت صنعتی دانشگاه غیر انتفاعی امام رضا مشهد
اینم در نظر بگیرید که توی مشهد مشکل اسکان ندارم و حتی شرایط انتقالی به علم و فرهنگ تهران برام فراهمه ؟؟؟؟؟
خواهشا جواب بدین

graphmax
12-09-2011, 19:54
کسی در مورد دانشگاه آزاد واحد اسلامشهر اطلاعی داره در مورد اساتید و سطح علمی دانشجوهاش ؟

Hamid Hamid
12-09-2011, 20:23
زبان عمومی 2 واحد بودش فکر کنم

سلام ... عزيز جان زبان عمومي تو دانشگاه آزاد 3 واحده ... من ترم 4 يعني دقيقا سال قبل همين وقت با 19/5 پاسش كردم :20:.

+

دوستان اطلاعيه آزاد فردا ميادش؟

Soalziad
12-09-2011, 20:54
با سلام. معدل ترم تابستان تو معدل کل حساب میشه؟ یعنی به فرض اگر معدل کل من تا این لحظه 13.5 بوده باشه (در مجموع چندین ترم) و در تابستان معدلم 18 شده باشه,معدل کلم یک دفعه 2,3 نمره میاد بالا؟ اگر اینطوری باشه که خیلی عجیب و عالیه و اینطوری همه باید معدلشون بالای 18 باشه. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

mohandes e ekhraji
12-09-2011, 21:02
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خبر فوری برای ازادی ها!!!!روزنامه افرینش راهنمای ثبت نام دانشگاه ازاد را اعلام کرده

mohmrg
12-09-2011, 21:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خبر فوری برای ازادی ها!!!!روزنامه افرینش راهنمای ثبت نام دانشگاه ازاد را اعلام کرده

چرا وقتی کلیک میکنی یه عکس کوچیک از خبر میاد ؟:27:
چه جوری با فونت 1 بخونیم ؟ :31:

Amirdb
12-09-2011, 21:47
گوشه سمت راست صفحه pdf صفحه 9 رو دانلود کنید!

mohandes e ekhraji
12-09-2011, 22:19
کنار صفحه صفحه ۹ رو دانلود کنید

Hamid Hamid
12-09-2011, 22:40
دوستان يه سوال داشتم.

تو اين اطلاعيه ي آزاد كه توي آفرينش چاپ شده ...

قيمت واحد ها و دروس رو نوشته. خب براي درس زبان كه قطعا تمام واحد ها "نظري" هستند. اما يه مساله اي ... قيمت رو نوشته حدود 18 هزار تومن. مي خواستم ببينم اين 18 تومن براي هر واحد هست يا براي كل يه درس؟! مثلا اگه زبان عمومي 3 واحد باشه هزينش درمياد حدود 54 هزار؟! يا اينكه كلا نوشته يك درس نظري 18 هزار؟

ممنون

mohandes e ekhraji
12-09-2011, 22:55
دوستان يه سوال داشتم.

قيمت واحد ها و دروس رو نوشته. خب براي درس زبان كه قطعا تمام واحد ها "نظري" هستند. اما يه مساله اي ... قيمت رو نوشته حدود 18 هزار تومن. مي خواستم ببينم اين 18 تومن براي هر واحد هست يا براي كل يه درس؟! مثلا اگه زبان عمومي 3 واحد باشه هزينش درمياد حدود 54 هزار؟! يا اينكه كلا نوشته يك درس نظري 18 هزار؟

ممنون
داداش هر واحد ۱۸تومان

Amirdb
12-09-2011, 23:09
گفته که پذیرفته شدگان طبق زمان بندی اعلام شده در این اطلاعیه به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه نمایند!

ولی هیچ جای اطلاعیه ننوشته که هر گروه آزمایشی، چه روزی بره ثبت نام؟!

پارسال مشخص بود مثلا ریاضی ها یه روز تجربی ها .....!

MrDevil
12-09-2011, 23:13
سلام.
کسی که از معافیت تحصیلی استفاده میکنه و در دانشگاه آزاد تحصیل می کنه ، میتونه تو کنکور آزاد شرکت کنه و جای دیگه قبول بشه؟

mohmrg
12-09-2011, 23:39
دوستان يه سوال داشتم.

ممنون

فنی مهندسی رو که حساب کنی 28 واحد تخصصی داریم هر کدوم هم 88 هزار تومن ...دیگه حساب کن چی میشه...
واحد.

*Necromancer
13-09-2011, 00:44
من کاردانی گرافیک قبول شدم
برای کاردانی ها همیشه راه برای دادن ازمون کاردانی به کارشناسی هست؟

MeMri
13-09-2011, 01:29
سلام.
کسی که از معافیت تحصیلی استفاده میکنه و در دانشگاه آزاد تحصیل می کنه ، میتونه تو کنکور آزاد شرکت کنه و جای دیگه قبول بشه؟

برای بار سوم کنکور دادن مشکلی ندارید ولی بیشتر خیر!:20:

---------- Post added at 02:29 AM ---------- Previous post was at 02:28 AM ----------

بله ،کنکور کاردانی به کارشناسی هست :20:

mohandes e ekhraji
13-09-2011, 08:31
گفته که پذیرفته شدگان طبق زمان بندی اعلام شده در این اطلاعیه به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه نمایند!

ولی هیچ جای اطلاعیه ننوشته که هر گروه آزمایشی، چه روزی بره ثبت نام؟!

پارسال مشخص بود مثلا ریاضی ها یه روز تجربی ها .....!
امروز سایت دانشگاهی که قبول شدی کامل زمان مراجعه رو توضیح میده

فنی مهندسی رو که حساب کنی 28 واحد تخصصی داریم هر کدوم هم 88 هزار تومن ...دیگه حساب کن چی میشه...
واحد.
عزیز من ترم اول ۱۸ یا ۱۹واحد بهت میدن همش هم نظری!من از دانشجو های دانشگاه خودم پرسیدم!نگران نباش زیاد نمیشه

alavi71
13-09-2011, 08:38

بله امکانش هست و اگر در دانشگاه ازاد نیز به صورت کاردانی هم باشد میتونید در اونجا نیز ازمون بدهید

---------- Post added at 09:38 AM ---------- Previous post was at 09:38 AM ----------

سلام.

بله مشکلی نیست.

mohandes e ekhraji
13-09-2011, 08:41
شهریه دانشگاه علوم تحقیقات مهندسیهاش چقدره؟
گیری دادی به تحقیقات!مگه اونجا قبول شدی?تقریباً ترمی ۸۷۰ هزار تومان

میری سر کلاس یه چیزی یاد میگیری.پیام نور کلاس اموزشی نداره.
اقا شایعه نکن!من خودم شنبه پیام نور بودم دانشجوهاش میگن کلاس داره اما استاد یار هم داره استاد هم هست

یعنی پیام نور کلاس نداره؟پس چه جوری یاد بگیریم درسارو؟
اقا یا خانم محترم کلاس داره از ۳روز تا ۵روز!اما شما رو همون ۳روز در هفته حساب کن

رفع اشکال داره اونم نمی زارن.خودت می خونی یاد میگیری.کسی شهریه دانشگاه ازاد پلیمرو نمی دونه؟
پلیمر ترمی ۸۷۰ هزار تومان تقریباً

elendil
13-09-2011, 09:18
گیری دادی به تحقیقات!مگه اونجا قبول شدی?تقریباً ترمی ۸۷۰ هزار تومان

دوست عزیز شما منور کردی تاپیک و با اطلاعاتت : ))

آزاد از 660 670 شروع میشه به نسبت واحدهایی که عملی-پروژه بیشتر میشه طی ترم های مختلف بر میدارین میره بالاتر

از اون اول 870 نیست!!!!!!!

STON-COLD
13-09-2011, 09:48
کسی در مورد دانشگاه آزاد واحد اسلامشهر اطلاعی داره در مورد اساتید و سطح علمی دانشجوهاش ؟
یکی از مزخرف ترین واحد های دانشگاه ازاده
بیشتر برای پیچوندن درس خوبه نه برای درس خوندن
من الان ترم تابستان مهمان گرفتم هنوز استاد جواب ایمیل رو نداده (بعد 1 ماه)
نه مدیر گروه معلومه کی میاد نه استاد در کل...!:13:

---------- Post added at 10:48 AM ---------- Previous post was at 10:45 AM ----------

توروخدا کمکم کنید
از اینا کدوم بهتره؟
پیام نور زیست جانوری تهران
ازاد شهرستان زیست جانوری

به نظر من هیچ کدوم رو نرو! بخون سال بعد رشته ی بهتر قبول بشی
ولی اگر خودت ساکن تهرانی تهران رو بری بهتره.

ExoMars
13-09-2011, 09:49
دوستان کسی در مورد واحد کرج اطلاعی داره؟دانشگاه خوبیه؟کلا چجوریاس؟

mohandes e ekhraji
13-09-2011, 09:53

آزاد از 660 670 شروع میشه به نسبت واحدهایی که عملی-پروژه بیشتر میشه طی ترم های مختلف بر میدارین میره بالاتر

عزیز دلم شما برو اول اطلاعیه ازاد رو بخون بعد شهریه مهندسی شهریه ثابت + ۱۸ یا ۱۹ واحد نظری رو جمع بزن بعد اگر کمتر از ۸۵۰ شد هرچی خواستی به من بگو!از کجا ۶۷۰ اوردی؟اینم اطلاعیه:

mohandes e ekhraji
13-09-2011, 10:02

تو جدول زده: ۴۶۳۸۶۰ شهریه ثابت مهندسی کلیه گرایش ها!۶۰۰۰۰تومات هم هزینه خدمات اموزشی+۱۰۰۰تومان+واحدها که تازه اگر ۱۸تا واحد نظری باشه در ۱۷۵۵۰ تومان ضرب کنی کلاً با هم میشه۸۴۰۰۰۰ تومان!تازه بدون تربیت بدنی که واحد عملی هست حساب کردم!اونوقت شما چرا بیخودی میخوای ادم رو ببری زیر سوال؟که چی مثلاً؟

elendil
13-09-2011, 10:11
دیدم.

من خودم عمران اینجا جنوب هم در حال تحصیلم : ))

670 رو40 50تومن بیشتر کن چون افزایش ثابت بوده + 2 3تومن برا هر واحد برای متغیر نزدیک 100تومن میشه در هرصورت ترم اول عمران کامپیوتر ... به 870 نمیرسه

شما واحد کجا مشغول تحصیلی ؟!

---------- Post added at 11:11 AM ---------- Previous post was at 11:10 AM ----------

تو جدول زده: ۴۶۳۸۶۰ شهریه ثابت مهندسی کلیه گرایش ها!۶۰۰۰۰تومات هم هزینه خدمات اموزشی+۱۰۰۰تومان+واحدها که تازه اگر ۱۸تا واحد نظری باشه در ۱۷۵۵۰ تومان ضرب کنی کلاً با هم میشه۸۴۰۰۰۰ تومان!تازه بدون تربیت بدنی که واحد عملی هست حساب کردم!اونوقت شما چرا بیخودی میخوای ادم رو ببری زیر سوال؟که چی مثلاً؟

دقت نمیکنی همین میشه =))

همه مهندسیا اونجا نیست یه سری دیگه 390 ثابتش : ))

mohandes e ekhraji
13-09-2011, 10:19
دیدم.

من خودم عمران اینجا جنوب هم در حال تحصیلم : ))

670 رو40 50تومن بیشتر کن چون افزایش ثابت بوده + 2 3تومن برا هر واحد برای متغیر نزدیک 100تومن میشه در هرصورت ترم اول عمران کامپیوتر ... به 870 نمیرسه

شما واحد کجا مشغول تحصیلی ؟!

---------- Post added at 11:11 AM ---------- Previous post was at 11:10 AM ----------

دقت نمیکنی همین میشه =))

همه مهندسیا اونجا نیست یه سری دیگه 390 ثابتش : ))
دوست عزیز مگه اون اقا نگفت پلیمر چقدر میشه؟مگه پلیمر و عمران و نفت رو نمیبینی با ای تی و پزشکی و.... زده ۴۶۳۸۶۰؟؟؟اقا شما ورودی ۹۰ که نیستی هزینه هات با ۹۰ یکی باشه!!خوبه عمرانی هم که گفتی بازم شهریه اش با پلیمر یکی هست بهونه نداری!!!من ۸۷ تهران میخوندم به دلایلی اخراج شدم ۸۹ رودهن نرم افزار قبول شدم که ۱ترم رفتم انصراف دادم

Hamid Hamid
13-09-2011, 10:25
دوستان با فونت كوچكتر و رنگ مشكي بنويسيد لطفا چشمامون درد گرفت.

پولشم دانشگاه آزاد ميگيره حالا 100 تومن بالا يا پايين ... شما هم بحث نكنيد و ناراحت بشيد.

+

يه سوال :

واسه زبان انگليسي ... اين ترمي چقدر ميشه؟ حالا با 17-18 تا واحد ؟

ممنون :11:

elendil
13-09-2011, 10:32
دوست عزیز مگه اون اقا نگفت پلیمر چقدر میشه؟مگه پلیمر و عمران و نفت رو نمیبینی با ای تی و پزشکی و.... زده ۴۶۳۸۶۰؟؟؟اقا شما ورودی ۹۰ که نیستی هزینه هات با ۹۰ یکی باشه!!خوبه عمرانی هم که گفتی بازم شهریه اش با پلیمر یکی هست بهونه نداری!!!من ۸۷ تهران میخوندم به دلایلی اخراج شدم ۸۹ رودهن نرم افزار قبول شدم که ۱ترم رفتم انصراف دادم

دقت نمیکنی که : ))))))

عمران نقشه برداریه نه عمران - عمران

کدوم واحد تهران ؟

mohandes e ekhraji
13-09-2011, 10:37
دوستان با فونت كوچكتر و رنگ مشكي بنويسيد لطفا چشمامون درد گرفت.

پولشم دانشگاه آزاد ميگيره حالا 100 تومن بالا يا پايين ... شما هم بحث نكنيد و ناراحت بشيد.

+

يه سوال :

واسه زبان انگليسي ... اين ترمي چقدر ميشه؟ حالا با 17-18 تا واحد ؟

ممنون :11:
۲۲۳۸۷۰ شهریه ثابت+ ۱۸تا واحد ۱۷۵۵۰ + ۶۱۰۰۰تومان میشه ۶۰۰۷۷۰

---------- Post added at 11:37 AM ---------- Previous post was at 11:34 AM ----------

دقت نمیکنی که : ))))))

عمران نقشه برداریه نه عمران - عمران

کدوم واحد تهران ؟
شما دقت نمیکنی!چون اون اقا مهندسی پلیمر رو خواست که اونم تو گروه مهندسی عمران نقشه برداری و ای تی و پزشکی و.... هست!چی کدوم واحد؟متوجه نشدم

elendil
13-09-2011, 10:50
شما دقت نمیکنی!چون اون اقا مهندسی پلیمر رو خواست که اونم تو گروه مهندسی عمران نقشه برداری و ای تی و پزشکی و.... هست!چی کدوم واحد؟متوجه نشدم

گفتی تهران بودی پرسیدم کدوم واحد از تهرانا؟

mohandes e ekhraji
13-09-2011, 10:52
گفتی تهران بودی پرسیدم کدوم واحد از تهرانا؟

دانشگاه تهراااان!!!!نه ازاد:31:

ehsan_j70
13-09-2011, 12:51
دوستان من مهندسي صنايع دانشگاه ازاد و هم پيام نور توي خود شيراز قبول شدم

اگه كسي تو اين دانشگاه ها درس ميخونه بگه اولا چه جور دانشگاهي هستند و كدومشون بهتره

و اين كه هزينه هر ترم ازاد و پيام نور چقدره

MER30

دوستان ميخوام برم واسه ثبت نام
خواهشن يكي كمك كنه ديگه:18:

Mr Unknown
13-09-2011, 13:22
الان یعنی ریاضی پیش نیاز گسسته س و گسسته پیش نیاز ساختمان داده مشکلی نداره؟
با هم همنیاز میشن؟
دوستان کسی نمیدونه؟:(
ریاضی و گسسته رو افتادم میتونم الان این دوتا رو با ساختمان داده بردارم؟:((

Lord007
13-09-2011, 13:44
یکی از بچه ها تو سراسری کاردانی نرم فزار ایوانکی قبول شده و از طرفی همین رشته منتها کارشناسیشو رودهن قبول شده. کل هزینه های سراسری براش در میاد ترمی 500 ولی برای آزاد ترمی 1.2 میلیون میشه خرجش.
به نظر شما کدومو بره بهتره؟
چقد باید واسه کنکور کاردانی به کارشناسی بخونه؟اصلا میارزه آدم کارشناسی رو ول کنه بره کاردانی بعدش دوباره کنکور بده؟قبولیش سخت نیست؟

e.s.e.t
13-09-2011, 13:55
سلام
دوستان من مديريت بازرگاني دانشگاه ازاد اسلامشهر قبول شدم
ولي هنوز 2 واحد از پيش دانشگاهي پاس نكردم (رياضي2 و عربي 2)
ميخواستم بدونم كه اگر من 1 ترم مرخضي بگيرم ايا تو دي ماه از اين 2 درس امتحاني گرفته ميشه يا فقط عربي1 و رياضي 1
(پيش دانشگاهي) رو امتحان ميگيرند
و اين كه ايا براي رزرو جا يا گرفتن مرخصي بايد تمام شهريه ثابت كه 618000 هست رو يك جا بپردازم يا اينكه ميشه بصورت اقساط
پرداخت كرد
و اين كه ايا براي خانواده ايثارگران تخفيفي در شهريه در نظر ميگيرن يا نه
با تشكر

elendil
13-09-2011, 14:26
دانشگاه تهراااان!!!!نه ازاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوشم میاد آدم های با شخصیت و متشخص مثه خودم و خودت اول دانشگاه تهران بودن : )) بعد رفتن آزاد =)) :دی مایه افتخار آزاد که میگن همین ماهاییم دیگه :دی

Greedy
13-09-2011, 14:49
خوشم میاد آدم های با شخصیت و متشخص مثه خودم و خودت اول دانشگاه تهران بودن : )) بعد رفتن آزاد =)) :دی مایه افتخار آزاد که میگن همین ماهاییم دیگه :دی
بابا بانو فخرالزمان :دی
---------------------

elendil
13-09-2011, 15:10
بابا بانو فخرالزمان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
---------------------

حامد جون :دی این پستت در زمره اسپم قرار داشت : ))

pooria_k2
13-09-2011, 15:10
سلام
معماری شیراز البته آزاد حدودا ترمی چقدر در میاد؟

Greedy
13-09-2011, 15:24
حامد جون :دی این پستت در زمره اسپم قرار داشت : ))

بلی ممنون از اطلاع رسانی دقیق و به موقع شما :دی

--------------
من نرم افزار رودهن قبول شدم
عموما برای نرم افزار ترم اول چند واحد برمیدارند ؟
( این پست از زمره اسپمیان خارج شد :دی)

Lord007
13-09-2011, 15:44
یکی از بچه ها تو سراسری کاردانی نرم فزار ایوانکی قبول شده و از طرفی همین رشته منتها کارشناسیشو رودهن قبول شده. کل هزینه های سراسری براش در میاد ترمی 500 ولی برای آزاد ترمی 1.2 میلیون میشه خرجش.
به نظر شما کدومو بره بهتره؟
چقد باید واسه کنکور کاردانی به کارشناسی بخونه؟اصلا میارزه آدم کارشناسی رو ول کنه بره کاردانی بعدش دوباره کنکور بده؟قبولیش سخت نیست؟
آقا اینو یه لطفی بکنید سریع جواب بدید.بچه میخواد بره ثبت نام نمی دونه چیکار کنه...

e.s.e.t
13-09-2011, 17:30
سلام
دوستان من مديريت بازرگاني دانشگاه ازاد اسلامشهر قبول شدم
ولي هنوز 2 واحد از پيش دانشگاهي پاس نكردم (رياضي2 و عربي 2)
ميخواستم بدونم كه اگر من 1 ترم مرخضي بگيرم ايا تو دي ماه از اين 2 درس امتحاني گرفته ميشه يا فقط عربي1 و رياضي 1
(پيش دانشگاهي) رو امتحان ميگيرند
و اين كه ايا براي رزرو جا يا گرفتن مرخصي بايد تمام شهريه ثابت كه 618000 هست رو يك جا بپردازم يا اينكه ميشه بصورت اقساط
پرداخت كرد
و اين كه ايا براي خانواده ايثارگران تخفيفي در شهريه در نظر ميگيرن يا نه
با تشكر

كسي نظري نداره؟

ehsan_j70
13-09-2011, 18:21
مردم اينقدر پست زدم!!!!!!1:19:

هزينه هر ترم مهندسي صنايع تو دانشگاه ازاد چقدر ميشه؟:13:

Greedy
13-09-2011, 18:25
اینجا فقط سوال پرسیده میشه جواب نداره :دی
تا فردا صبر کنیم که شرایط میگن تا بعد ببینیم چی میشه

Life24
13-09-2011, 18:30

داداش دقيق نميشه گفت
يك شهريه ثابت داريد كه ظاهرا امسال چيزي نميره روش
و يك شهريه متغير
كه بستگي به ازمايشگاه و نظري و ا علمي و تخصصي و اين مسائل داره

mohandes e ekhraji
13-09-2011, 18:36

براساس جدول امسال ۳۹۴۶۵۰ +۶۱۰۰۰+۱۸×۱۷۵۵۰

Lord Farshad
13-09-2011, 19:12
درود.

کسی از دوستان اگر در مورد خمینی شهر یا مهندسی برق-کنترل سوالی داره, بگه در خدمتیم :دی

ehsan_j70
13-09-2011, 19:20
براساس جدول امسال ۳۹۴۶۵۰ +۶۱۰۰۰+۱۸×۱۷۵۵۰

يعني همين ترم اول 800 تومن ميشه!!!!!!:18:

به من گفتن زير 600 تومن هست:41:

ميشه يه نگاه ديگه هم بكني اخه تو اين هفته ميخوام برم ثبت نام:31:

Lord Farshad
13-09-2011, 19:30

درود.

بستگی به رشته ات داره ولی اگر مهندسی هستی روی 600 و اینا حساب نکن. من که برق ورودی 89 ام بسته به درسایی که بر میدارم کف اش میشه 700 خوشبینانه ببینی. تازه ترم 1 از ما 55 تومن هزینه کارت که از همه میگیرند رو گرفتند؛ 800 هم شده بود فکر کنم واسه 19 تایی که دادند (تربیت1 و کارگاه عمومی که از درسای گرون هست رو هم داده بودند بهمون). حالا هزینه های متفرقه بماند.

mohamad ....
13-09-2011, 19:42
اطلا عاتی در باره دانشگاه ازاد پرند می خواستم مثل امکانات و جو و اساتید و یک برسی کامل دانشگاه و ایا دانشگاه خوبی یا نه؟ من امسال نرم افزار پرند و مکانیک پیام نور تهران قبول شدم کدو برم بهتره؟

mohandes e ekhraji
13-09-2011, 20:02

درود.

بستگی به رشته ات داره ولی اگر مهندسی هستی روی 600 و اینا حساب نکن. من که برق ورودی 89 ام بسته به درسایی که بر میدارم کف اش میشه 700 خوشبینانه ببینی. تازه ترم 1 از ما 55 تومن هزینه کارت که از همه میگیرند رو گرفتند؛ 800 هم شده بود فکر کنم واسه 19 تایی که دادند (تربیت1 و کارگاه عمومی که از درسای گرون هست رو هم داده بودند بهمون). حالا هزینه های متفرقه بماند.
اقایون خانم ها!به پیر به پیغمبر به خدا قیمت ها امسال افزایش داشته!اقا شما حرف تو جدول رو قبول نداری؟اصلاً خودت برو سایت روابط عمومی مرکز ازمون دانلود کن دفتچه راهنمارو: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

elendil
13-09-2011, 20:35
اقایون خانم ها!به پیر به پیغمبر به خدا قیمت ها امسال افزایش داشته!اقا شما حرف تو جدول رو قبول نداری؟اصلاً خودت برو سایت روابط عمومی مرکز ازمون دانلود کن دفتچه راهنمارو: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تایید میشه افزایشش هم چشمگیر بوده واقعا !!!

Lord Farshad
13-09-2011, 22:36
درود

آقای محترم نیازی به قسم پیر و پیغمبر نیست؛ ایشون روی 600 گفتند؛ بنده هم همون اول گفتم واسه ما ورودی 89 ها اینطور بود و اینقدر شد ؛ فکر نمیکنم انقدر تحلیل حرفام سخت بوده باشه که بخوام واسه حرفای همراستای شما قسم پیر و پیغمبر بیاد !
همیشه افزایش قیمت هست تو هر سال نسبت به ورودیای قبل؛ امسال که از قبل هم پیش بینی میشد این افزایش فوق العاده بدتر باشه.

برای اینکه بدونید هر ترم هم چقدر میتونه متفاوت باشه؛ این انتخاب واحد ترم 3 بنده (البته ترمودینامیک چون گیرم نیومد توی حذف و اضافه میگیرمش.)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا دیگه خدا به داد ورودی های جدید برسه با این قیمت هایی که تو سایت زدند !

Amirdb
13-09-2011, 22:50
سلام دوستان!

برای ورودی ها جدید:

انتخاب واحد همون روز ثبت نامه یا چند روز بعد؟(چند روز بعد)

انتخاب واحد رو باید هرکی خودش انجام بده یا دانشگاه انجام میده ترم اول؟

میشه جوری تنظیم کرد سه روز اول هفته بیفته یا سخته همه چیز جور باشه؟

نسبت دروس عمومی به اختصاصی چه طوره توی ترم یک؟

برای ترم اول در کل سقف واحدی که ارائه میشه چه قدره؟حداقلش چه قدره؟

اون روز و ساعتی که میخوایم معمولا گیرمون میاد یا نه؟(ترم اول)

همش رو برای ورودی های جدید در نظر بگیرید!
چون تا حدودی برای ورودی ها بالاتر رو میدونم!

ببخشید زیاد شد....ممنونم از پاسخی که میدین!:11:

Lord Farshad
13-09-2011, 23:02
سلام دوستان!

برای ورودی ها جدید:

انتخاب واحد همون روز ثبت نامه یا چند روز بعد؟(چند روز بعد)

انتخاب واحد رو باید هرکی خودش انجام بده یا دانشگاه انجام میده ترم اول؟

میشه جوری تنظیم کرد سه روز اول هفته بیفته یا سخته همه چیز جور باشه؟

نسبت دروس عمومی به اختصاصی چه طوره توی ترم یک؟

برای ترم اول در کل سقف واحدی که ارائه میشه چه قدره؟حداقلش چه قدره؟

اون روز و ساعتی که میخوایم معمولا گیرمون میاد یا نه؟(ترم اول)

همش رو برای ورودی های جدید در نظر بگیرید!
چون تا حدودی برای ورودی ها بالاتر رو میدونم!

ببخشید زیاد شد....ممنونم از پاسخی که میدین!:11:

درود. برای ما که اینطوری بود؛ قانون هم 99 درصد (تقریبا همه جا) همینه: انتخاب واحد ترم اول دست خود دانشگاه هست و دانشجوی ترم 1 هم حق حذف و اضافه نداره ؛ پس خیالت رو راحت کنم؛ اصلا نه روی روز و نه روی چیز دیگه ای حساب نکن.
ما روزی که ثبت نام کردیم بهمون رمز و اینا رو دادند و چند روز بعدش رفتیم دیدیم. راسیاتش انتخاب واحد دانشگاه ما جوریه که همین الانش هم سخت هست که بگی فلان روز و فلان ساعت میخوام! البته من این ترم خداییش خوب شد برنامه ام. دانشگاه ما برای ماها که فقط ریاضی پیش خورده بودیم؛ 19 واحد داد که زبان فارسی و زبان انگلیسی و تفسیر قرآن و تربیت بدنیش عمومی بود. این شد 9 واحد. ریاضی پیش و ریاضی 1 و فیزیک 1 و نقشه کشی صنعتی و کارگاه عمومی رو هم همون ترم اول به ما برقیا (کنترل) دادند (طبق چارت) که سر جمع شد 19 واحد.

فکر نمیکنم چیزی رو از قلم انداخته باشم از پرسش هات.

شاد و پیروز باشی

Amirdb
13-09-2011, 23:29
ممنونم از وقتی که گذاشتید!:11:

+

این سوال جا موند!
با توجه به اینکه امسال نسبت به سال قبل دیرتر ثبت نام شروع میشه و تموم میشه (تا 31 شهریور ثبت نامه) کلاس ها به نظرتون کی شروع میشه؟
قاعدتا دیر تر باید شروع بشه دیگه درسته؟

elendil
13-09-2011, 23:43
قاعدتا بعد بعد حذف و اضافه شروع میشه

Lord Farshad
13-09-2011, 23:48

+

این سوال جا موند!
با توجه به اینکه امسال نسبت به سال قبل دیرتر ثبت نام شروع میشه و تموم میشه (تا 31 شهریور ثبت نامه) کلاس ها به نظرتون کی شروع میشه؟

درود

کلاس های ما ( مثلا سراسری اصفهان هم همینطوره ) از شنبه 26 ام شروع میشه. شروع از همون 26 ام هست؛ حالا که واسه ثبت نام این ترم عقب افتاده؛ احتمالا اگر نتونند تا شنبه بهتون انتخاب واحد بدند ( الان چهارشنبه شده آخه) شما رو میگند اون چند روز اول غیبتا طوری نیست و هر موقع هر دانشگاهی اوکی کرد میگه برید سر کلاس اگرم بخواد بهتون حال بده :دی میگه بعد حذف اضافه. البته حذف و اضافه ما 7 ام هست و شاید ورودی جدیدامون رو نگند بعد اون بیاید و زود بکشونندشون دانشگاه :دی

mohandes e ekhraji
14-09-2011, 08:49

+

این سوال جا موند!
دوست من طبق اعلام رسمی خود دانشگاه ازاد کلاس ها ۳مهر اغاز میشه!تو سایت افرینش هم هست!

*Necromancer
14-09-2011, 09:45
راستش امسال وضعیتم زیاد مناسب دانشگاه رفتن نیست
من یادمه وقتی سوم دبیرستان بودیم می شد کنکور داد و نتیجه ی کنکور رو ذخیره کرد برای سال آینده(بعد از گرفتن مدرک پیش دانشگاهی)
میخوام بدونم کلا" این قضیه صحت داره؟ الان که من مدرک پیش دانشگاهی مو دارم بازم می تونم نتیجه ی کنکور آزاد رو نگه دارم برای سال آینده؟
(یعنی کلا این رشته ای که قبول شدم نرم و سال آینده بدون کنکور ثبت نام کنم :13: )

mohandes e ekhraji
14-09-2011, 09:58
من یادمه وقتی سوم دبیرستان بودیم می شد کنکور داد و نتیجه ی کنکور رو ذخیره کرد برای سال آینده(بعد از گرفتن مدرک پیش دانشگاهی)
میخوام بدونم کلا" این قضیه صحت داره؟ الان که من مدرک پیش دانشگاهی مو دارم بازم می تونم نتیجه ی کنکور آزاد رو نگه دارم برای سال آینده؟
دانشگاه ازاد وقتی سال سوم یا پیش کنکور دادی معمولاً تا ۲سال بعد هم اگه زنگ بزنی بگی من قبول شده بودم حالا میخوام بیام قبول میکنند!سال سوم که خود ازمایی هست رزرو در کار نیست فقط میری اونجا بهت میگن شما پیش بیار ما ثبت نامت میکنیم!البته این شدیداً به دانشگاه یا رشته محل تحصیل بستگی داره!هرچی درپیت تر باشه راحت تر هست

Greedy
14-09-2011, 10:03
شرایط ثبت نام اعلام نشده هنوز ؟

Lord Farshad
14-09-2011, 10:18

درود.

منم چیزی که دیدم رو بهت بگم؛ اینه که فکر میکنم دیگه خود آزمایی ها دیگه پذیرش نشه (اینو درست نمیدونم) ولی دوست من سال پیش زمین شناسی دانشگاه اصفهان قبول شد و معماری اردستان. رفت زمین شناسی ولی الان که زنگ زده بهشون؛ میگه تا این یکسال رو رزرف هستی؛ میتونی الان بیای فقط باید شهریه ثایت این دو ترم که نبودی رو بدی.

ضمنا به نظر من اگر میخوای نگه داری که سال آینده همین رو یا یه چیزی در همین حد رو بری؛ اگر اینی که دوست داری رو یه جای خوب قبول شدی ؛ همین امسال برو. ارزشی نیست بخوای یکسال عمرت رو هدر بدی مگر اینکه فکرهای دیگه ای توی سرت باشه.

mohandes e ekhraji
14-09-2011, 10:24
شرایط ثبت نام اعلام نشده هنوز ؟
pubr-azmoon.com

*Necromancer
14-09-2011, 10:44
دانشگاه ازاد وقتی سال سوم یا پیش کنکور دادی معمولاً تا ۲سال بعد هم اگه زنگ بزنی بگی من قبول شده بودم حالا میخوام بیام قبول میکنند!سال سوم که خود ازمایی هست رزرو در کار نیست فقط میری اونجا بهت میگن شما پیش بیار ما ثبت نامت میکنیم!البته این شدیداً به دانشگاه یا رشته محل تحصیل بستگی داره!هرچی درپیت تر باشه راحت تر هست

منم چیزی که دیدم رو بهت بگم؛ اینه که فکر میکنم دیگه خود آزمایی ها دیگه پذیرش نشه (اینو درست نمیدونم) ولی دوست من سال پیش زمین شناسی دانشگاه اصفهان قبول شد و معماری اردستان. رفت زمین شناسی ولی الان که زنگ زده بهشون؛ میگه تا این یکسال رو رزرف هستی؛ میتونی الان بیای فقط باید شهریه ثایت این دو ترم که نبودی رو بدی.

ممنون خیالم راحت شد

ضمنا به نظر من اگر میخوای نگه داری که سال آینده همین رو یا یه چیزی در همین حد رو بری؛ اگر اینی که دوست داری رو یه جای خوب قبول شدی ؛ همین امسال برو. ارزشی نیست بخوای یکسال عمرت رو هدر بدی مگر اینکه فکرهای دیگه ای توی سرت باشه.
خب از ترم دیگه شاید بشه برم

Greedy
14-09-2011, 11:06
مدارك لازم براي ثبت نام :
۱ - اصل ديپلم كامل متوسطه يا اصل گواهي قبولي پايان
تحصيلات نظام قديم متوسطه و يا اصل گواهي اتمام دوره پيش
دانشگاهي نظام جديد متوسطه ، به همراه تصوير آنها .
تذكر ۱ : چنانچه پذيرفته شده اصل مدرك تحصيلي خود را در
اختيار نداشته باشد ولي تصوير آن يا گواهي معتبر پايان دوره را ارائه
كند، بايد متعهد گردد اصل مدرك را حداكثر ظرف مدت ۲ سال (چك يا سفته به مبلغ پنج ميليون ريال) مي باشد.
تذكر ۲ : فارغ التحصيلان مشمول دوره كارداني كه با مدرك مذكور در
دوره كارشناسي پذيرفته شده اند ضمن ارائه گواهي دوره كارداني و ريز نمرات
آن بايد برگ لغو معا فيت تحصيلي خود را در اين دوره ارائه نمايند. چنانچه
اين افراد در مدتي بيش از مدت مجاز اين دوره ( ۳ سال تحصيل) تحصيل
نموده اند بايد تصوير مجوز افزايش سنوات خود را بدون ذكر غيبت كه توسط
وظيفه عمومي صادر شده براي ثبت نام ارائه كنند.
۲ - اصل شناسنامه عكس دار و دو برگ تصوير از تمام صفحات
آن (اصل شناسنامه صرفاً براي تطبيق خواهد بود.)
۳ - اصل و يك برگ فتوكپي كارت ملي (اصل كارت صرفاً براي
طبيق خواهد بود).
۳ تمام رخ كه اخيراً تهيه و مشخصات ´ ۴ - شش قطعه عكس ۴
پذيرفته شده در پشت آنها نوشته شده باشد.(براي مشمولين ۱۲ قطعه).
۵ - اصل و دو برگ تصوير مدرك مشخص كننده وضعيت
خدمت وظيفه عمومي پذيرفت هشدگان مرد بر طبق مفاد مندرج در
پيوست شماره ( ۲ ) صف حه ۱۴۶ دفترچه راهنماي آزمون سراسري سال
.« شرايط خدمت وظ يفه عمومي » ۹۰ دانشگاه آزاد اسلامي تحت عنوان
۶ - تكميل و ارائه فرم درخواست ثبت نام، فرمهاي مربوط به
تعهدات و ساير فرمهايي كه از طرف واحد يا مركز دانشگاهي در
اختيار هر يك از پذيرفت هشدگان متقاضي ثبت نام قرار خواهد گرفت.
۷ - مداركي كه بر طبق مندرجات صف حه ۶ دفترچه راهنماي
آزمون سراسري ۹۰ دا نشگاه آزاد اسلامي بومي بودن پذيرفته شدگان را
به اثبات برساند.
۸ - مشمولان ديپلمه اي كه با استفاده از تعهدات خدمتي
وزارتخان هها و سازمانهاي دولتي از خدمت دوره ضرورت معاف
مي باشند و معافيت آنان پس از انجام تعهد مقرر صادر م يگردد بايد
موافقت نامه رسمي از وزارت خانه يا سازمان متبوع (چنانچه لطمه اي به
انجام تعهدات وارد نشود) را ارائه دهند.

----------
در مورد این نکاتی که بولد کردم چند تا سوال دارم :
من که کارت ملی هنوز ندارم چیکار کنم ؟ اکثر جاها یا شناسنامه میخوان یا کارت ملی یکی از اینا باشه حله اینجا باید حتما هر دو باشه ؟
اصل و دو برگ تصوير مدرك مشخص كننده وضعيت
خدمت وظيفه عمومي چی هست اصلا ؟ از کجا باید بگیریم ؟

مدرک بومي بودن پذيرفته شدگان چی هست ؟ سند خونه و قبض اب و اینا ؟ :دی
-----
در ضمن تو این راهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان نوشته : پذيرفته شدگان همه رشت هها و همچنين ذخير ههاي گروه
۹۰ / ۶ /۳ ۹۰ لغايت پنجشنبه ۱ / ۶ / پزشكي ، بايد شخصاً از تاريخ شنبه ۲۶
طبق زمانبندي اعلام شده در اين اطلاعيه به واحد يا مركز دانشگاهي
مربو طه مراج عه نمايند.

بعد برای چند دانشگاه مثه پرند و اینا زمان دقیق هم اعلام کردن :

ولی مثلا برای رودهن نیست پس میتونیم هر روز که بخوایم از 26 تا 31 بریم دیگه ؟
سوال اخر : وقتی رفتیم دانشگاه ثبت نام کردیم باید قبلش پول واریز بکنیم یا بعد ثبت نام ؟

pouya_99999
14-09-2011, 12:21
تو اون لیسته اون دانشگاهایی که نیستش می تونن از 26 ام به بعد برن واسه ثبت نام ؟

ExoMars
14-09-2011, 15:51
دوستان کسی در مورد واحد کرج اطلاعی داره؟دانشگاه خوبیه؟کلا چجوریاس؟
کسی نظری نداره؟

Homayun Khan
14-09-2011, 16:02
کسی نظری نداره؟

من در یه جمله میتونم بگم حرف نداره از هر نظری که بگی عالیه حالا چی قبول شدی؟

blackops
14-09-2011, 16:55
سلام
من موندم نرم افزار خلیج فارس شبانه برم

یا مهندس شیمی آزاد البته چون تو بوشهرم میگم شاید برای گاز عسلویه و.... بهتر باشه نظر دوستان چیه

wayoo
14-09-2011, 20:10
این تهران جنوب فلان:angry:.... تو سایتش نه مدارک لازم رو زده نه حساب بانکی زده نه مهلت ثبت نام . ولی تهران مرکز زده!
رفتمPUBR-AZMOON فایل راهنما رو دانلود کردم زده واسه مراجعه رشته های فنی 26 ام شنبه برادران(یعنی روز های دیگه نمیشه؟!) مراجعه کنند
گواهی پایان پیش دانشگاهی و متوسطه دارم ولی بالاش زده موقت مهم نیست ؟ مدرسه همینو داد.
ولی موندم پول(60 تومن رو که زده) کجا بریزم کسی میدونه؟ لطفا کمک کنید راستی قیمت هر نیمسال
رشته های مهندسی حدود 400 ؟

Hamid Hamid
14-09-2011, 22:09
این تهران جنوب فلان:angry:.... تو سایتش نه مدارک لازم رو زده نه حساب بانکی زده نه مهلت ثبت نام . ولی تهران مرکز زده!
رفتمPUBR-AZMOON فایل راهنما رو دانلود کردم زده واسه مراجعه رشته های فنی 26 ام شنبه برادران(یعنی روز های دیگه نمیشه؟!) مراجعه کنند
گواهی پایان پیش دانشگاهی و متوسطه دارم ولی بالاش زده موقت مهم نیست ؟ مدرسه همینو داد.
ولی موندم پول(60 تومن رو که زده) کجا بریزم کسی میدونه؟ لطفا کمک کنید راستی قیمت هر نیمسال
رشته های مهندسی حدود 400 ؟

سلام عزيز جان.

اين 60 تومن رو بايد بريزي به شماره حساب امور اداري اون دانشگاهت.

مثلا من كه تهران مركزي و مترجمي زبان هستم به اين شماره ريختم : 644093/13

شما هم بري اونجا نوشته شماره حسابشون رو.

+

گواهي تحصيليت هم اگه موقت باشه ميري اونجا بجاش بايد 500 تومن سفته ميدي كه بعدا مدرك اصليت رو ببري.

+

بعد حواست باشه فرم ها رو منزل پر كني كه الاف نشي.

اين مداركي هم كه هست رو كپي هاش رو همه رو 2-3 بار بگير كه هي نخواي بري كپي بگيري.

من امروز ثبت نام كردم سوالي داشتي بپرس عزيز :20:

MrDevil
14-09-2011, 23:07
سلام.
1-دانشگاه پرند شهریه علی الحساب رو اعلام کرده ولی چیزی از 60 هزار تومان ننوشته.باید 60 هزار تومان رو بریزم؟؟
2-از مدرسه پرسیدم گفت ما دستور داریم اصل مدرک پیش دانشگاهی رو به کسی ندیم، فقط با پایان خدمت میشه یا نامه از دانشگاه و اینکه گفت با گواهی موقت کارتون راه میفته. حالا باز باید 500 تومان سفته بدیم؟

MeMri
14-09-2011, 23:11
سلام.
1-دانشگاه پرند شهریه علی الحساب رو اعلام کرده ولی چیزی از 60 هزار تومان ننوشته.باید 60 هزار تومان رو بریزم؟؟
2-از مدرسه پرسیدم گفت ما دستور داریم اصل مدرک پیش دانشگاهی رو به کسی ندیم، فقط با پایان خدمت میشه یا نامه از دانشگاه و اینکه گفت با گواهی موقت کارتون راه میفته. حالا باز باید 500 تومان سفته بدیم؟

گواهی موقت + تاییدیه آموزش و پرورش !

بله،باید سفته رو بدید تا هر وقت که اصل مدرک رو بردید 500 تومان سفته رو برمی گردوند بهتون:46:

mohmrg
14-09-2011, 23:19
سلام عزيز جان.

اين 60 تومن رو بايد بريزي به شماره حساب امور اداري اون دانشگاهت.

مثلا من كه تهران مركزي و مترجمي زبان هستم به اين شماره ريختم : 644093/13

شما هم بري اونجا نوشته شماره حسابشون رو.

+

گواهي تحصيليت هم اگه موقت باشه ميري اونجا بجاش بايد 500 تومن سفته ميدي كه بعدا مدرك اصليت رو ببري.

+

بعد حواست باشه فرم ها رو منزل پر كني كه الاف نشي.

اين مداركي هم كه هست رو كپي هاش رو همه رو 2-3 بار بگير كه هي نخواي بري كپي بگيري.

من امروز ثبت نام كردم سوالي داشتي بپرس عزيز :20:

میدونم سخته و برای شما وقت گیره ولی دوست عزیز میتونین شما یه توضیح کامل بدین ؟

اول صبح از خواب بیدار شدین بعدش رفتین ...
کلا در دانشگاه چه کارهایی انجام دادین و اولین کار ها چی بود و کل فرایند ثبت نام رو بگین ....

قربون دستت بگو که یه عده ای که میخوان برن راحت بشن بفهمن باید چیکار کنن.
دستت درد نکنه.:11:

---------- Post added at 12:19 AM ---------- Previous post was at 12:18 AM ----------

گواهی موقت + تاییدیه آموزش و پرورش !

بله،باید سفته رو بدید تا هر وقت که اصل مدرک رو بردید 500 تومان سفته رو برمی گردوند بهتون:46:

تاییده اموزش و پروش ؟
اون چه برگه ایست ؟ تاییده چی هست ؟ چی نوشته ؟
منظور شما تایید شده گواهی موقت توسط اموزش پرورش هست ؟ یا ...

MeMri
14-09-2011, 23:47

کلا در دانشگاه چه کارهایی انجام دادین و اولین کار ها چی بود و کل فرایند ثبت نام رو بگین ....

---------- Post added at 12:19 AM ---------- Previous post was at 12:18 AM ----------

تاییده اموزش و پروش ؟
اون چه برگه ایست ؟ تاییده چی هست ؟ چی نوشته ؟
منظور شما تایید شده گواهی موقت توسط اموزش پرورش هست ؟ یا ...

برگه ای نیست،پایین گواهی موقت شما باید مهر بخوره!آموزش و پرورش می گه که احتیاجی نیست ولی دانشگاه سر اون مهرها گیر می ده:19:

mohandes e ekhraji
14-09-2011, 23:54
دوست من گواهی موقت از پارسال گرفت از مدرسش اما نرفت دانشگاه حالا امسال معافیتش هم گرفته میخواد بره دانشگاه باید چیکار کنه؟گواهی موقت لازمه اصلاً وقتی معافیت گرفته?

MeMri
15-09-2011, 00:22
دوست من گواهی موقت از پارسال گرفت از مدرسش اما نرفت دانشگاه حالا امسال معافیتش هم گرفته میخواد بره دانشگاه باید چیکار کنه؟گواهی موقت لازمه اصلاً وقتی معافیت گرفته?

اگه منظورتون معافیت سربازی هست که می تونه پیش دانشگاهی بره و اصل مدرکش رو بگیره و ببره برای دانشگاه!:20:

Hamid Hamid
15-09-2011, 00:29

.

هيچي دوست عزيز.

صبح كه رفتم فرم ها رو نداشتم و رفتم كپي كردم بعد پر كردم فرم ها رو و رفتم مرحله ي 1 جايي كه مدارك رو تخويل ميگرفتن. كپي هاي شناسنامه و كارت ملي و كارت پايان خدمت و قبض تاييد پست و كپي هاش و فيش 60 تومن و اون فرم ها.

مرحله 2 هم اون 60 تومن رو چك ميكردند و بايد پشتش نام و نام خانوادگي مينوشتي و شماره دانشجويي رو ميگرفتي. مرحله ي 3 هم اسمت رو از كامپيوتر درمياورد و مشخصاتت رو مينوشت : دين و نحوه ي قبولي (آزاد يا غيره ). قسمت بعد يه كسي بود كه يه يوزر نيم و پسوورد داد به من كه گفت واسه رفتن به سايت و انتخاب نهايي هستش.

محله ي 5 رفتم انتخاب رشته كه ميديدن پيشنياز داري و وضعيتت چجوري و با توجه به اون واحد ميدادن بهت.

مرحله ي بعد هم يه سري اطلاعات بود كه دادن بهم روي برگه : كي بريم ثبت نام ( از اينترنت )‌و ...

MeMri
15-09-2011, 00:34
هيچي دوست عزيز.

صبح كه رفتم فرم ها رو نداشتم و رفتم كپي كردم بعد پر كردم فرم ها رو و رفتم مرحله ي 1 جايي كه مدارك رو تخويل ميگرفتن. كپي هاي شناسنامه و كارت ملي و كارت پايان خدمت و قبض تاييد پست و كپي هاش و فيش 60 تومن و اون فرم ها.

مرحله 2 هم اون 60 تومن رو چك ميكردند و بايد پشتش نام و نام خانوادگي مينوشتي و شماره دانشجويي رو ميگرفتي. مرحله ي 3 هم اسمت رو از كامپيوتر درمياورد و مشخصاتت رو مينوشت : دين و نحوه ي قبولي (آزاد يا غيره ). قسمت بعد يه كسي بود كه يه يوزر نيم و پسوورد داد به من كه گفت واسه رفتن به سايت و انتخاب نهايي هستش.

محله ي 5 رفتم انتخاب رشته كه ميديدن پيشنياز داري و وضعيتت چجوري و با توجه به اون واحد ميدادن بهت.

مرحله ي بعد هم يه سري اطلاعات بود كه دادن بهم روي برگه : كي بريم ثبت نام ( از اينترنت )‌و ...

من یه سوال داشتم :31: الان من که متولد 71 هستم و احتیاج به دفترچه ندارم باید تو فرم بخش نظام وظیفه کدوم گزینه رو بزنم؟:11:

King Of Iran
15-09-2011, 00:41

با عرض سلام خدمت دوست گرامی/

در خصوص قبض تایید پست توضیخ می فرمایید؟/

ایا بخش پستی در دانشگاه حضور ندارند؟/

با تشکر از شما/

Hamid Hamid
15-09-2011, 00:56
با عرض سلام خدمت دوست گرامی/

در خصوص قبض تایید پست توضیخ می فرمایید؟/

ایا بخش پستی در دانشگاه حضور ندارند؟/

با تشکر از شما/

سلام عزيز جان.

نه بخش پست تو دانشگاه وجود نداره. خودتون ميريد به نزديك ترين مركز پست بعدش اونجا 2 تا پاكت ميدن بهتون يكي بزرگ و يكي كوچيك رو جفتش منطقه ي آموزش و پرورشي كه مدرك گرفتيد رو مينويسيد. رو يكيش اسم و شماره ي خودتون آدرس منزل رو و روي يكي ديگه ادرس دانشگاه رو(‌اين ها فرستنده ها و گيرنده ها بودش / تو پست نمونه هاش رو به ديوار زدن براي راهنمايي ). يه فرم هم هست كه پر ميكنيد و تحويل ميديدد بعد همونجا فيش تاييديه رو ميدن بهتون و ميبريد دانشگاه ( فكر كنم اگه كپي هم ازش بگيري خوب باشه )

من یه سوال داشتم الان من که متولد 71 هستم و احتیاج به دفترچه ندارم باید تو فرم بخش نظام وظیفه کدوم گزینه رو بزنم؟نميدونم دوست عزيز ولي فكر كنم خود دانشگاه برگه ي معافيت سربازي رو كه دليلش تحصيلي هست رو ميفرسته واسه نظام وظيفه. شما نياز نيست اقدامي كنيد خود دانشگاه فكر مكينم نامه ميزنه به نظام وظيفه.

King Of Iran
15-09-2011, 01:05
سلام عزيز جان.

نه بخش پست تو دانشگاه وجود نداره. خودتون ميريد به نزديك ترين مركز پست بعدش اونجا 2 تا پاكت ميدن بهتون يكي بزرگ و يكي كوچيك رو جفتش منطقه ي آموزش و پرورشي كه مدرك گرفتيد رو مينويسيد. رو يكيش اسم و شماره ي خودتون آدرس منزل رو و روي يكي ديگه ادرس دانشگاه رو(‌اين ها فرستنده ها و گيرنده ها بودش / تو پست نمونه هاش رو به ديوار زدن براي راهنمايي ). يه فرم هم هست كه پر ميكنيد و تحويل ميديدد بعد همونجا فيش تاييديه رو ميدن بهتون و ميبريد دانشگاه ( فكر كنم اگه كپي هم ازش بگيري خوب باشه )

نميدونم دوست عزيز ولي فكر كنم خود دانشگاه برگه ي معافيت سربازي رو كه دليلش تحصيلي هست رو ميفرسته واسه نظام وظيفه. شما نياز نيست اقدامي كنيد خود دانشگاه فكر مكينم نامه ميزنه به نظام وظيفه.

با تشکر از پاسخ خوب شما/
چه مدارکی را بایستی به پست تحویل بدهم؟/
اصل مدرک یا کپی یا آن؟/

مگر نباید مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی را همگی یکجا به دانشگاه تحویل دهم؟/

زمان ما این طور بود سال 88 که در دانشگاه یه اتاق دفتر پستی زمان ثبت نام حضور داشت و فقط کپی مدارک را تحویل میگرفت و یک رسید پستی میداد و اصل مدارک را جای دیگری تحویل داده میشد/

الان تغییر کرده برای دوستم؟/

مزاحم اوقات شریفتان شدم/

Hamid Hamid
15-09-2011, 01:11
با تشکر از پاسخ خوب شما/
چه مدارکی را بایستی به پست تحویل بدهم؟/
اصل مدرک یا کپی یا آن؟/

مگر نباید مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی را همگی یکجا به دانشگاه تحویل دهم؟/

زمان ما این طور بود سال 88 که در دانشگاه یه اتاق دفتر پستی زمان ثبت نام حضور داشت و فقط کپی مدارک را تحویل میگرفت و یک رسید پستی میداد و اصل مدارک را جای دیگری تحویل داده میشد/

الان تغییر کرده برای دوستم؟/

مزاحم اوقات شریفتان شدم/

هيچ مدركي رو شما به پست نميديد( دقيقا همين كه خودتون گفتيد) فقط يه كپي لازم هست + 8500 تومن پول. فقط مشخصات مدرك ( پيش يا ديپلم ) رو مينويسيد توي اون فرم ... اصلا اصل مدرك رو پست نميكنيد ...‌( يا موقتش رو ) چون بايد تحويل دانشگاه بديد.

الان بايد رفت پست و تو خود دانشگاه اين كار و نميكنن ( براي من كه اينجوري بود / تهران مركز)

موفق باشي عزيز جان :11:

mohmrg
15-09-2011, 01:33
خیلی ممنون دوست عزیز

پس من فردا برم پست و کپی مدارک رو بدم با 8500 پول بعد اونها هم به من رسید بدن
برم دانشگاه و 60 تومن بریزم و ادامه کاغذ بازی توی دانشگاهه ... ؟
چه مسخره بازیه ها.

باز هم تشکر بابت توضیح.

Greedy
15-09-2011, 10:15
كند، بايد متعهد گردد اصل مدرك را حداكثر ظرف مدت ۲ سال (چك يا سفته به مبلغ پنج ميليون ريال) مي باشد.
طبيق خواهد بود).
به اثبات برساند.

----------
من که کارت ملی هنوز ندارم چیکار کنم ؟ اکثر جاها یا شناسنامه میخوان یا کارت ملی یکی از اینا باشه حله اینجا باید حتما هر دو باشه ؟

-----
در ضمن تو این راهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان نوشته : پذيرفته شدگان همه رشت هها و همچنين ذخير ههاي گروه
مربو طه مراج عه نمايند.

سوال اخر : وقتی رفتیم دانشگاه ثبت نام کردیم باید قبلش پول واریز بکنیم یا بعد ثبت نام ؟

کسی نبود جواب ما رو بده ؟

Hamid Hamid
15-09-2011, 10:31
طبيق خواهد بود).
به اثبات برساند.

----------

-----
مربو طه مراج عه نمايند.

سلام دوست عزيز.

سوال اولت كه بايد جفتش رو داشته باشي وگرنه گير ميدن. اگه كارت ملي هم نداري بايد ميرفتي اون برگه اي رو. ميگرفتي كه بهت ميدن تا زمان تحويل كارت اصلي.

سوال دومت : اگه امسال تازه كنكور دادي خود دانشگاه كارت رو با نظام وظيفه درست ميكنه و نيازي به اقدامي از ظرف خودت نيستش.

سوال سوت : بومي بودنت رو هم مدرك خاصي نمي خوادش ... من كه ثبت نام كردم چيزي ازم نخواستن مثل قبض آب و برق يا نميدونم اجاره نامه و اين چيزا ...

چهارم : رودهن رو هم اگه زمانش رو همون 26 تا 31 زده(‌به گفته ي خودت / من اطلاع ندارم )‌ سعي كن همون روز اول 8 صبح با تمام مدارك اونجا باشي. ( واسه تهران مركز كه از 22 شهريور بودش ! )

سوال آخر : فقط اون 60 تومني كه براي خدمات اداري ! هست رو بايد واريز كني بعد كه 6-7 مرحله واسه ثبت نام رو گذروندي آخرش يه يوزرنيم و پسوورد بهت ميدن و باقي كار رو از اينترنت و با كارت و رمز دوم انجام ميدي.

موفق باشيد

Greedy
15-09-2011, 10:52
سلام دوست عزيز.

سوال اولت كه بايد جفتش رو داشته باشي وگرنه گير ميدن. اگه كارت ملي هم نداري بايد ميرفتي اون برگه اي رو. ميگرفتي كه بهت ميدن تا زمان تحويل كارت اصلي.

سوال دومت : اگه امسال تازه كنكور دادي خود دانشگاه كارت رو با نظام وظيفه درست ميكنه و نيازي به اقدامي از ظرف خودت نيستش.

سوال سوت : بومي بودنت رو هم مدرك خاصي نمي خوادش ... من كه ثبت نام كردم چيزي ازم نخواستن مثل قبض آب و برق يا نميدونم اجاره نامه و اين چيزا ...

چهارم : رودهن رو هم اگه زمانش رو همون 26 تا 31 زده(‌به گفته ي خودت / من اطلاع ندارم )‌ سعي كن همون روز اول 8 صبح با تمام مدارك اونجا باشي. ( واسه تهران مركز كه از 22 شهريور بودش ! )

سوال آخر : فقط اون 60 تومني كه براي خدمات اداري ! هست رو بايد واريز كني بعد كه 6-7 مرحله واسه ثبت نام رو گذروندي آخرش يه يوزرنيم و پسوورد بهت ميدن و باقي كار رو از اينترنت و با كارت و رمز دوم انجام ميدي.

موفق باشيد
سلام عزیز ممنون از جوابت
کارت ملی که ندارم پس باید برم ثبت احوال درخواست بدم بهم برگه میدن ؟
امسال سال دومه پارسالم شرکت کردم متولد مهر 70 هستم حالا چطور؟
رودهن هم زمان خاصی براش نزدن منم که فعلا مدارکم کامل نیست شمارشون زده بهشون زنگ بزنم بپرسم جواب میدن ؟

Hamid Hamid
15-09-2011, 11:13
سلام عزیز ممنون از جوابت
رودهن هم زمان خاصی براش نزدن منم که فعلا مدارکم کامل نیست شمارشون زده بهشون زنگ بزنم بپرسم جواب میدن ؟

پس پاشو زودتر برو دنبالش ... البته امروز پنج شنبس و ديگه نميرسي ... شنبه صبح زود برو حالا نميدونم همون موقع بهت بدن يا نه اما هرچه زودتر برو.

+

والا تا اونجايي كه من ميدونم همه ي پسرا ميتونن 2 بار كنكور بدن ... برو دانشگاه باز اونجا كامل بهت ميگن.

+

يه تماس هم بگير با رودهن ... در مورد كارت ملي هم سوال بپرس اصلا شايد گفتن حالا اونو بعدا بيار ( اينا همه جاشون با هم فرق داره ... يكي گير ميده ... يكي بيخياله ! يكي 2 تا كپي مي خواد ... يكي اصلا كپي رو نمي خواد ! : دي )

MeMri
15-09-2011, 11:58
سلام عزیز ممنون از جوابت

شما چون متولد نیمه دوم 70 هستید باید دفترچه ارسال می کردید و اگه اینکار رو نکردید دانشگاه شما رو ثبت نام نمی کنه :20:

Greedy
15-09-2011, 12:03
شما چون متولد نیمه دوم 70 هستید باید دفترچه ارسال می کردید و اگه اینکار رو نکردید دانشگاه شما رو ثبت نام نمی کنه :20:
ای بابا الان باید چیکار کنم پس ؟
----------
الان زنگ زدم واحد رودهن گفتم که تاریخ مشخصی داره برای ثبت نرم افزار گفت نه هر کدوم ا این 5 روز مشکلی نیست
گفتم من کارت ملی ندارم حتما لازمه گفت اره دیگه گفتم بیشتر جاها شناسنامه هم بدی کافیه گفت شماره ملی داری گفتم کارت ملی ندارم دیگه گفت باید باشه بعدش گفت معافی داری گفتم نه گفت برای سربازی میخوان شماره ملی
اخر نفهمیدم کارت ملی میخوان یا شماره ملی
خوب من شماره ملی دارم دیگه خودشون تو ثبت نام زدن

MeMri
15-09-2011, 14:00
----------
الان زنگ زدم واحد رودهن گفتم که تاریخ مشخصی داره برای ثبت نرم افزار گفت نه هر کدوم ا این 5 روز مشکلی نیست
گفتم من کارت ملی ندارم حتما لازمه گفت اره دیگه گفتم بیشتر جاها شناسنامه هم بدی کافیه گفت شماره ملی داری گفتم کارت ملی ندارم دیگه گفت باید باشه بعدش گفت معافی داری گفتم نه گفت برای سربازی میخوان شماره ملی

متاسفانه باید خودتون رو به نظام وظیفه معرفی کنید ! مهلت ارسال دفترچه شما تا 89/10/18 بوده وطبق قانون نظام وظیفه شما الان غیبت خوردید و حق ثبت نام ندارید!:13:

mohandes e ekhraji
15-09-2011, 14:16
سلام دوستان برای ثبت نام دانشگاه ازاد فقط اصل مدرک پیش لازمه دیگه؟یا اصل مدرک دیپلم هم میخواد؟تو اطلاعیه که نوشته بود یا نه و!قضیه چیه؟یکی توضیح بده!با تش:11:کر

MeMri
15-09-2011, 14:27
سلام دوستان برای ثبت نام دانشگاه ازاد فقط اصل مدرک پیش لازمه دیگه؟یا اصل مدرک دیپلم هم میخواد؟تو اطلاعیه که نوشته بود یا نه و!قضیه چیه؟یکی توضیح بده!با تش:11:کر

طبق گفته دانشگاه آزاد این ها احتیاج هست :

- اصل ديپلم كامل متوسطه يا اصل گواهي قبولي پايان

mohandes e ekhraji
15-09-2011, 14:43
طبق گفته دانشگاه آزاد این ها احتیاج هست :
خوب این یعنی چی؟یعنی پیش دانشگاهی باشه فقط حله؟

Hamid Hamid
15-09-2011, 14:48
خوب این یعنی چی؟یعنی پیش دانشگاهی باشه فقط حله؟

بله.

ديروز ميگفتن يا ديپلم باشه و يا پيش ... البته ميگفتن پيش بهتره.

steps
15-09-2011, 15:24
بله.

پس با این اوصاف من گواهی موقت پیش رو ببرم کافیه یا برم گواهی موقت دیپلم رو هم بگیرم؟

عکس من باید 6 تا بدم یا 12 تا؟(سربازی نرفتم)
همه دانشگاه ها تایید تحصیلی پستی میخوان یا فقط بعضی از مراکز میخواد؟

e.s.e.t
15-09-2011, 15:31
سلام
من يه سوال دارم ممنون ميشم جواب بدين
من دانشگاه ازاد اسلامشهر قبول شدم ولي هنوز 2 واحد از پيش دانشگاهي دارم
حالا ميخوام بدونم كه من الان بايد برم 1 ترم مرخصي بگيرم يا لازم نيست بعد از پاس كردن واحد هام ميتونم برم ثبت نام كنم
ممنون

MeMri
15-09-2011, 15:35
پس با این اوصاف من گواهی موقت پیش رو ببرم کافیه یا برم گواهی موقت دیپلم رو هم بگیرم؟

بستگی به دانشگاه داره ،بعضی ها گیر میدن و می خوان و بعضی ها هم نمی خوان:31: ولی پیش دانشگاهی کافیه
12 تا عکس باید باشه(برای ارسال معافیت تحصیلی)
همه دانشگاه ها تایید تحصیلی رو نمی خواهند!مثلا دانشگاه پرند از ما خواست که مهر کنیم که دیگه احتیاجی به تایید تحصیلی از پست نباشه:20:

steps
سلام
من يه سوال دارم ممنون ميشم جواب بدين
من دانشگاه ازاد اسلامشهر قبول شدم ولي هنوز 2 واحد از پيش دانشگاهي دارم
حالا ميخوام بدونم كه من الان بايد برم 1 ترم مرخصي بگيرم يا لازم نيست بعد از پاس كردن واحد هام ميتونم برم ثبت نام كنم
ممنون

سال قبل من پرسیدم گفتن تا یک سال شما رزرور هستی. اما باز هم شما بهتر زنگ بزنید و از دانشگاه سول کنید

Greedy
متاسفانه باید خودتون رو به نظام وظیفه معرفی کنید ! مهلت ارسال دفترچه شما تا 89/10/18 بوده وطبق قانون نظام وظیفه شما الان غیبت خوردید و حق ثبت نام ندارید!:13:

عجب بدبختی شده یه دانشگاه میخوایم بریما ادم پشیمون میکنن :13:
حالا من برم نظام وظیفه برگه میدن بتونم ثبت نام کنم /

بله.

عزیز از کجا بفهمیم مدرک موقت یا اصل ؟ من برای دیپلم که رفتم مدرسه پرونده دادن بهم کل کارنامه ها و مدارک ابتدایی و دبستان و دبیرستان توش بود پیش دانشگاهی هم چند ماه پیش زنگ زدن گفتن عکس بیار مدرک میخوای بفرستیم اموزش پرورش رفتیم یه برگه دادن بهم گفت دانشگاه قبول شدی اینو ببر

Homayun Khan
15-09-2011, 15:40
من سال قبل دانشجو شدم برای دانشگاه قبلیم تاییدیه تحصیلی گرفتم الان هم که دوباره کنکور دادم آزاد قبول شدم باز هم باید تاییدیه تحصیلی بگیرم؟

MeMri
15-09-2011, 15:42
عجب بدبختی شده یه دانشگاه میخوایم بریما ادم پشیمون میکنن :13:
حالا من برم نظام وظیفه برگه میدن بتونم ثبت نام کنم /

عزیز از کجا بفهمیم مدرک موقت یا اصل ؟ من برای دیپلم که رفتم مدرسه پرونده دادن بهم کل کارنامه ها و مدارک ابتدایی و دبستان و دبیرستان توش بود پیش دانشگاهی هم چند ماه پیش زنگ زدن گفتن عکس بیار مدرک میخوای بفرستیم اموزش پرورش رفتیم یه برگه دادن بهم گفت دانشگاه قبول شدی اینو ببر

فکر نکنم برگه بهتون بدهند چون مهلت ارسال دفترچتون پارسال بوده نه امسال!:13:

اونی که بهتون دادند مدارک قبلتون بوده و اصل مدرک رو با نامه از دانشگاه یا کارت پایان خدمت بهتون تحویل می دهند!

Greedy
15-09-2011, 15:52
فکر نکنم برگه بهتون بدهند چون مهلت ارسال دفترچتون پارسال بوده نه امسال!:13:

اونی که بهتون دادند مدارک قبلتون بوده و اصل مدرک رو با نامه از دانشگاه یا کارت پایان خدمت بهتون تحویل می دهند!
اینجور که شما میگی پس باید قید دانشگاه رو بزنم دیگه :دی
دیگه بعید بدونم اینطوریام باشه من اصلا خبرم نداشتم مگه اصلا وقتی مهلت سربازیت بشه برگه نمیاد دم خونه ؟
حالا ببینیم چه خاکی باید بریزیم سرمون
مملکت درست کردن واسه ما

MeMri
15-09-2011, 16:03
اینجور که شما میگی پس باید قید دانشگاه رو بزنم دیگه :دی
دیگه بعید بدونم اینطوریام باشه من اصلا خبرم نداشتم مگه اصلا وقتی مهلت سربازیت بشه برگه نمیاد دم خونه ؟
حالا ببینیم چه خاکی باید بریزیم سرمون
مملکت درست کردن واسه ما

متاسفانه همینطوری هست که گفتم:13: دوست بنده نیمه دوم 69 بود دفترچه نفرستاده بود ،دانشگاه ثبت نامش نکرد و رفت خدمت مـــقــــدس سربازی!

قراره از امسال برای کسایی که تاریخ اعزامشون نزدیکه اخطاریه ارسال کنند!

mohandes e ekhraji
15-09-2011, 16:04

داداش گواهی موقت برا کسیه که مشمول هست!فکر میکنم باید ببری اموزش پرورش تایید کنه بعد ببری دانشگاه که تازه اونجام ازت سفته میگیرن!۱۲ عکس چون مشمولی!من که این شرایط رو پرسیدم برا اینه که رفیقم معافیت داره

ExoMars
15-09-2011, 17:07
من در یه جمله میتونم بگم حرف نداره از هر نظری که بگی عالیه حالا چی قبول شدی؟
ممنون
نرم افزار

mohandes e ekhraji
15-09-2011, 18:48
دوستان شنبه برای ثبت نام کل شهریه رو میگیرن یا شهریه ثابت +۶۱۰۰۰ باید بدیم؟

MeMri
15-09-2011, 18:52

کل شهریه !:20:

mohandes e ekhraji
15-09-2011, 18:55
اقا ما که نداریم چی؟من دارم کار میکنم خیلی زور بزنم 350 بتونم شنبه بدم!یعنی ثبت نام نمیکنن؟

p3yman_xl
15-09-2011, 18:57
اقا ما که نداریم چی؟من دارم کار میکنم خیلی زور بزنم 350 بتونم شنبه بدم!یعنی ثبت نام نمیکنن؟
سیستم کامپیوتری دانشگاه آزاد طوریه که شما اگه 10 تا تک تومنی هم بدهکار باشی ثبت نام نمیشی! (تجربه شخصی)

mohandes e ekhraji
15-09-2011, 19:03
سیستم کامپیوتری دانشگاه آزاد طوریه که شما اگه 10 تا تک تومنی هم بدهکار باشی ثبت نام نمیشی! (تجربه شخصی)
یعنی ثبت نامم نمیکنن؟یعنی این همه زحمت کشک؟به همین راحتی؟یعنی به همین سادگی کوتاه بیام؟خیی نامردیه اینجوری

Greedy
15-09-2011, 19:05
کل شهریه !:20:

دمت گرم عزیز به همه روحیه میدی تو این تاپیک و امیدوارشون میکنی :دی

Life24
15-09-2011, 19:10
اصلاو بستگي به دانشگاه داره.
اما شهريه ثابت رو ببريد قبول ميكنند. بگيد همراهمون نيست الان.
اول و اخر بايد تصفيه كنيد نميدانم چرا ميگن 600 تومن بريزيد !!!:13:

MeMri
15-09-2011, 20:02
دمت گرم عزیز به همه روحیه میدی تو این تاپیک و امیدوارشون میکنی :دی

:31: آخه دروغ بگم که فردا رفتند برای ثبت نام بهم فحش بدن؟:31:

XENON24
15-09-2011, 20:17
سلام!
آقا یه سوال !
من تهران جنوب قبول شدم دیروز رفتم دانشگاه گفتن شنبه بیا پوشه! بگیر ..این قضیه پوشه چیه؟؟؟؟بعد رفتم سایت دانشگاه تاریخ ثبت نام رشته ما رو زده دوشنبه!بالاخره شنبه ثبت نامه یا دوشنبه؟؟؟؟؟؟؟

EssiRam
15-09-2011, 21:28
شرايط انتقالي دانشگاه آزاد چيه؟

mohsen_rkh
15-09-2011, 21:49
جدول های زیر نرخ شهریه برای دانشجویان ورودی جدید دانشگاه‌ آزاد اسلامی هست که خدمتتون ارائه می کنم:

( برای مشاهده کردن عکس ها به صورت واضح، روی Resize کلیک کنید. )

شهریه ثابت مقطع کارشناسی:

شهریه متغیر مقطع کارشناسی:

شهریه ثابت مقطع کاردانی:

شهریه متغیر مقطع کاردانی:

elendil
16-09-2011, 10:52
سلام!
آقا یه سوال !
من تهران جنوب قبول شدم دیروز رفتم دانشگاه گفتن شنبه بیا پوشه! بگیر ..این قضیه پوشه چیه؟؟؟؟بعد رفتم سایت دانشگاه تاریخ ثبت نام رشته ما رو زده دوشنبه!بالاخره شنبه ثبت نامه یا دوشنبه؟؟؟؟؟؟؟

یه پوشه بهت میدن 10 12تا فرم توشه :دی پرشون میکنی پا میشی میری آموزش شنبه اول صب از خانوم مقدم میپرسی گروه کامپیوتر کجاس بهت میگه بری تو باجش بشینی تا نوبتت شه :دی بعد ثبت نام میکننت :دی

mohmrg
16-09-2011, 11:38
ثبت نام میکنن چقدر پول میگرین ؟

بعضی از دوستان 7-8 صفحه قبل گفتن 60000 تومن رو میگیرن بقیه ش یعنی کل شهریه رو باید اینترنتی واریز کنی

شنبه از کجا جور کنم این پول رو اگه قرار باشه دستی بریزیم :31:

elendil
16-09-2011, 13:59
برات رکورد تشکیل میدن ترم 1هم 750 800 حداقل هستش برا مهندسیا

بعد که رکورد باز کردن میری توی اکانتت اونجا پرداخت اینترنتی شهریه داره میری از طریق نت کل شهریه رو پرداخت میکنی

MASTERSELITE
16-09-2011, 17:32
دوستان من الان 4 صفحه گواهی موقت برای پیش دانشگاهی و دوره متوسطه رو + ریز نمرات با مهر و امضای آموزش و پرورش دارم :20:
+ 12 قطعه عکس و 2 سری کپی رنگی از همون گواهی و 4 سری کپی از تمام صفحات کارت ملی و شناسنامه. و اصلاشون. متولد 72 هستم. چند سوال ؟

نظم وظیفه رو باید کاری کنم ( متولد 72 ) ؟
شنبه که برم همین مدارک ok هست ؟ و ترتیب مراجعه چه جوریه ؟ آزاد تهران جنوب رشته it قبول شدم .
تو سایت دانشگاه ازاد نوشته با در دست داشتن معرفینامه اینترنتی این دیگه چیه ؟
پروسه ثبت نام چه قدر طول میکشه ؟ مرسی اگه جواب بدین چون فردا ثبت نامه :D
و اینکه از رسالت چه جوری برم اونجا و چه جوری برگردم رسالت :D

mohsen_rkh
16-09-2011, 18:12
دوستان من الان 4 صفحه گواهی موقت برای پیش دانشگاهی و دوره متوسطه رو + ریز نمرات با مهر و امضای آموزش و پرورش دارم :20:
+ 12 قطعه عکس و 2 سری کپی رنگی از همون گواهی و 4 سری کپی از تمام صفحات کارت ملی و شناسنامه. و اصلاشون. متولد 72 هستم. چند سوال ؟

نظام وظیفه رو باید کاری کنم ( متولد 72 ) ؟
شنبه که برم همین مدارک ok هست ؟ و ترتیب مراجعه چه جوریه ؟ آزاد تهران جنوب رشته it قبول شدم .
تو سایت دانشگاه ازاد نوشته با در دست داشتن معرفینامه اینترنتی این دیگه چیه ؟
پروسه ثبت نام چه قدر طول میکشه ؟ مرسی اگه جواب بدین چون فردا ثبت نامه :D
و اینکه از رسالت چه جوری برم اونجا و چه جوری برگردم رسالت :D
یه 40-30 سری دیگه هم کپی بگیر! :دی
مدارک ظاهراً کامله.
در مورد نظام وظیفه هم نیاز به کار خاصی نیست.
ترتیب مراحل هم بسته به دانشگاه هست که اگر به دانشجو احترام بذارن کوتاه تر و سریع تر انجامش میدن.
معرفی نامه اینترنتی با توجه به اسمش همون پیش ثبت نام هست که باید در سایت دانشگاهی که قبول شدید انجام بدید و ازش پرینت بگیرید.
پروسه ثبت نام هم کاملاً بسته به دانشگاه هست. بعضی دانشگاه ها از صبح تا ظهر طولش میدن بعضی ها هم (مثل دانشگاه خودم) حداکثر 1.5 ساعت طول می کشه.
در مورد سؤال آخرتون هم متأسفانه اطلاعی ندارم.

*hasti*
16-09-2011, 19:13
..............

mac_world
16-09-2011, 19:14
سلام
یه سوال داشتم منبع درس استاتیک برای رشته برق چه کتابی هست؟

wayoo
16-09-2011, 19:31
من فردا می خوام برم ثبت نام.:8:فنی تهران جنوب.
از گواهی موقت ( پیش و متوسطه) چندا کپی می خواد من از هر کدوم یه کپی سیاه سفید دارم مهم نیست؟ چندتا عکس ببرم؟ 60 تومن رو نریختم میشه فردا بریزم؟ تا کی میتونم ثبت نام کنم؟ثبت نام اینترنتی هم کردم.
میشه یه راهنمایی کنید .از میدون انقلاب چه جوری میشه رفت تهران جنوب
مثل رسالت که خطی داره انقلاب یا ولیعصر نداره؟ اخه این هم شد جا ته دنیاس:41:! کاش مثل پرند و قزوین
تو میدونای شهر سرویس داشت. ببینم گواهیم موقته سفته 500 تومنی باید ببرم؟!

ehsan_j70
16-09-2011, 20:10
دوستان من كنكور مهندسي صنايع اوردم ولي هيچي از اين رشته نميدونم

يكي از دوستان ميگفت تو واحد هاي عملي: جوش كاري ,ريخته گري ,نقشه كشي, ازمايشگاه مباني برق و... وجود داره

اخه اينا كه هر كدوم مال يه رشته هستش

دوستاني كه اطلاع دارن بگن واقعا همين جوريه؟

alavi71
16-09-2011, 21:02
من فردا می خوام برم ثبت نام.:8:فنی تهران جنوب.
از گواهی موقت ( پیش و متوسطه) چندا کپی می خواد من از هر کدوم یه کپی سیاه سفید دارم مهم نیست؟ چندتا عکس ببرم؟ 60 تومن رو نریختم میشه فردا بریزم؟ تا کی میتونم ثبت نام کنم؟ثبت نام اینترنتی هم کردم.
میشه یه راهنمایی کنید .از میدون انقلاب چه جوری میشه رفت تهران جنوب
مثل رسالت که خطی داره انقلاب یا ولیعصر نداره؟ اخه این هم شد جا ته دنیاس:41:! کاش مثل پرند و قزوین
تو میدونای شهر سرویس داشت. ببینم گواهیم موقته سفته 500 تومنی باید ببرم؟!

6 قطعه عکس
اصل گواهی + کپی لازم هستش
و اگر موقت هست بله باید سفته بزاری برای اینکه اصل رو بیارید....

ثبت نام تا31 هستش

alavi71
16-09-2011, 21:15
دوستان من كنكور مهندسي صنايع اوردم ولي هيچي از اين رشته نميدونم

يكي از دوستان ميگفت تو واحد هاي عملي: جوش كاري ,ريخته گري ,نقشه كشي, ازمايشگاه مباني برق و... وجود داره

اخه اينا كه هر كدوم مال يه رشته هستش

دوستاني كه اطلاع دارن بگن واقعا همين جوريه؟

درسها مرتبط ان به شرح زیر هستند.

استاتیک و مقاومت مصالح روش‌های تولید ۱و۲ طراحی و ایجاد واحدهای صنعتی آزمایشگاه اندازه‌گیری دقیق تحقیق در عملیات ۱ تئوری احتمال و کاربردهای آن آمار مهندسی ارزیابی کار و زمان و زمان سنجی برنامه‌ریزی و کنترل موجودی ۱و۲ برنامه‌ریزی تولید برنامه‌ریزی و کنترل پروژه اقتصاد خرد اقتصاد کلان اقتصاد مهندسی اقتصادسنجی و برنامه ريزي اقتصادي اصول شبیه‌سازی کنترل کیفیت كنترل كيفيت آماري طرح سیستم‌های اطلاعاتی و كنترل مديريت مدیریت کیفیت تحليل سیستم‌ها مدیریت استراتژیک مدیریت طرح‌های توسعه مدیریت تکنولوژی طراحی قالب و جیگ و فیکسچر برنامه ریزی CNC برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات برنامه ریزی حمل و نقل تكنولوژي (علم) مواد‍‍ اصول حسابداري و هزينه يابي نقشه كشي صنعتي1و2 مباني مهندسي برق آزمايشگاه مباني مهندسي برق زبان تخصصي كاربرد كامپيوتر در مهندسي صنايع مديريت مالي تحليل و طراحي سيستم هاي ايمني ايمني و بهداشت صنعتي پيش بيني و آناليز سري هاي زماني سيستم هاي كنترل اصول مديريت و تئوري سازمان كارگاه تراشكاري-فرزكاري-جوشكاري-ريختگري درس‌های مشترک دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد: تحقیق در عملیات ۲ برنامه‌ریزی وکنترل تولید۲ روشهای تولید پیشرفته رگرسیون تئوری صف درس‌های دورهٔ کارشناسی ارشد( این درس‌ها و درس‌های مشترک در دانشگاه‌های مختلف در سطح ایران به صورت‌های گوناگونی ممکن است ارائه شوند.): مجموعه‌های فازی طراحی آزمایشها تحلیل تصمیم گیری پایایی مدیریت پروژه طراحی برای ساخت برنامه‌ریزی زنجیره عرضه برنامه‌ریزی پویا برنامه‌ریزی حطی پیشرفته برنامه‌ریزی عدد صحیح الگوریتم‌های فرا-ابتکاری برنامه‌ریزی غیرخطی سیستم‌های صف سمینار کارشناسی ارشد پروژه کارشناسی ارشد اقتصاد مهندسی پیشرفته آمار مهندسی پیشرفته طراحی سیستم‌های صنعتی بهینه‌سازی ترکیبی مباحث منتخب کامپیوتر و مدیریت داده‌ها تئوری فازی مهندسی کیفیت

*hasti*
16-09-2011, 21:33
توروخدا جوابمو بدین

mohmrg
16-09-2011, 22:08
برای ازاد تهران جنوب از کجا باید ثبت نام اینترنتی بکنم ؟

PBAT
16-09-2011, 23:52
دوستان كسي در مورد رشته مهندسي متالورژي ومواد اطلاعات داره؟رشته بدردبخوري هست؟

alavi71
17-09-2011, 09:08
برای ازاد تهران جنوب از کجا باید ثبت نام اینترنتی بکنم ؟

از طریق سایتش .....

---------- Post added at 10:07 AM ---------- Previous post was at 10:05 AM ----------

سلام من تهران مرکز قبول شدم مهندسی
چرا هیچی تو سایتمون نیس واسه ثبت نام
بعد من مدرک پیش ندارم
یعنی مریض بودم نتونستم امتحان بدم 2 تا درسارو
بعد الان چیکار کنم پشت کنکوری هم بودم
یکی میگفت دوستش قبول شده بعد اصن مدرک پیش نداشته تجدیدی داشته خلاصه دانشگاه رفته قبولش کردن و سفته و چک گرفتن ازش
به نظرتون میشه کاری کرد؟
خیلی عقب می مونم اینجوری

ببینید اگر مدرک پیش رو تحویل ندهید ازتون سفته 500 تومنی میگیرند برای ضمانت که تا 2 سال دیگه اصلش رو بیارید.
در مورد اینکه درس باقی مونده دارید منهم شنیدم که ثبت نام میکنند.برای کسب اطلاع دقیق تر به دانشگاه مربوط مراجعه کنید .........

---------- Post added at 10:08 AM ---------- Previous post was at 10:07 AM ----------

دوستان كسي در مورد رشته مهندسي متالورژي ومواد اطلاعات داره؟رشته بدردبخوري هست؟

در مورد رشته میتونید توی اینترنت معرفی رشته اش رو بخونید.
ولی مهمترین عامل در موفقیتتون علاقه هستش .....

babak_gww
17-09-2011, 10:11
شما چون متولد نیمه دوم 70 هستید باید دفترچه ارسال می کردید و اگه اینکار رو نکردید دانشگاه شما رو ثبت نام نمی کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این حرف کاملا اشتباهه
متولدین نیمه دوم 70 ، چه دفترچه پست کرده و چه نکرده باشن ... میتونن در سال تحصیلی 91 - 90 برن دانشگاه ، مشروط به اینکه تا 31 شهریور 90 پیش دانشگاهی رو اخد کرده باشن

----------

شما میتونید ثبت نام کنید ، مشکلی نیست ... فقط حواستون باشه که شما رو ترم دوم ( بهمن ) نندازن ( به دلیل ازدیاد دانشجو) بگید که مشمول هستین و حتما باید مهر برید سر کلاس

متاسفانه باید خودتون رو به نظام وظیفه معرفی کنید ! مهلت ارسال دفترچه شما تا 89/10/18 بوده وطبق قانون نظام وظیفه شما الان غیبت خوردید و حق ثبت نام ندارید![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لازم به ارسال دفترچه نیست! میتونن ثبت نام کنن

Greedy
17-09-2011, 10:44
این حرف کاملا اشتباهه
متولدین نیمه دوم 70 ، چه دفترچه پست کرده و چه نکرده باشن ... میتونن در سال تحصیلی 91 - 90 برن دانشگاه ، مشروط به اینکه تا 31 شهریور 90 پیش دانشگاهی رو اخد کرده باشن

شما میتونید ثبت نام کنید ، مشکلی نیست ... فقط حواستون باشه که شما رو ترم دوم ( بهمن ) نندازن ( به دلیل ازدیاد دانشجو) بگید که مشمول هستین و حتما باید مهر برید سر کلاس

لازم به ارسال دفترچه نیست! میتونن ثبت نام کنن

خدا خیرت بده :دی
من از پنج شنبه که این قضیه رو شنیدم اعصابم خرده امروز صبح میخواستم برم پلیس +10 داداشم گفت خودم میرم دیروز که یکی از دوستام دیدم سراسری قبول شده پارسال ، بهش گفتم گفت همچین چیزی نیست اصلا برو ثبت نام میکننت حتما
واقعا ممنون عزیز

*hasti*
17-09-2011, 10:54
من خیلی میترسم من مریض بودم نتونستم
امتحانای پیشمو بدم
توروخدا یعنی تهران مرکز قبول میکنه؟
کسی تهران مرکز نمیخونه مهندسی؟
خیلی استرس دارم

Greedy
17-09-2011, 10:59
:31: آخه دروغ بگم که فردا رفتند برای ثبت نام بهم فحش بدن؟:31:

دروغ نه ولی خوب اینقدر با اطمینان صحبت میکنی اخرش یه ذره امیدواری به طرف بده عزیزجان اقلا بگو حالا شاید اینطور نباشه از پنج شنبه دلمون هری ریختی پایین :دی

-------------------
تو سایتشون هم زدن :
ضوابط ثبت نام در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي اعلام شد

بر اساس ضوابط ثبت نام فارغ التحصيلان ديپلم و پيش دانشگاهي در دانشگاه ها متولدين سال 72 به شرط اخذ ديپلم و پيش دانشگاهي به صورت حضوري و يا غيرحضوري، متولدين سال 71 به شرط اخذ ديپلم و پيش دانشگاهي به صورت حضوري، متولدين نيمه دوم سال 71 در صورت اخذ ديپلم يا پيش دانشگاهي به صورت حضوري يا غيرحضوري و متولدين نيمه دوم سال 1370 به شرط اخذ ديپلم و پيش دانشگاهي به صورت حضوري مجاز به ادامه تحصيل مي باشند.

------
بازم ممنون از babak_gww عزیز

babak_gww
17-09-2011, 11:25
بازم ممنون از babak_gww عزیز

خواهش میکنم ، امیدوارم موفق باشی

من خیلی میترسم من مریض بودم نتونستم
امتحانای پیشمو بدم
توروخدا یعنی تهران مرکز قبول میکنه؟
کسی تهران مرکز نمیخونه مهندسی؟
خیلی استرس دارم

اگه شهریور امتحان دادین که هیچ ... اما اگه شهریور رو هم از دست دادین ، تشریف میبرین دانشگاه و موضوع رو میگین ... و دانشگاه هم 1 ترم به شما مرخصی میده تا بتونین درسهای پیش تون رو پاس کنین ... و بهمن میرین سر کلاس

در مورد این 1 ترم مرخصی هم بگم که ... بعضی واحدها شهریه ثابت میگیرن ( حدودا 460 تومن ) ، و بعضی واحدها نه

امیدوارم موفق باشین

*hasti*
17-09-2011, 11:29
وای خدا نمیخوام به بهمن بکشه
میخوام همین مهر برم دانشگاه
چرا بعضی واحدا قبول میکنن اگه تجدیدی داشته باشی بعضیا نه
اخه چرا اینجوریههههه

alavi71
17-09-2011, 11:31
خواهش میکنم ، امیدوارم موفق باشی

اگه شهریور امتحان دادین که هیچ ... اما اگه شهریور رو هم از دست دادین ، تشریف میبرین دانشگاه و موضوع رو میگین ... و دانشگاه هم 1 ترم به شما مرخصی میده تا بتونین درسهای پیش تون رو پاس کنین ... و بهمن میرین سر کلاس

در مورد این 1 ترم مرخصی هم بگم که ... بعضی واحدها شهریه ثابت میگیرن ( حدودا 460 تومن ) ، و بعضی واحدها نه

امیدوارم موفق باشین

دانشگاه ازاد برای هر نوع مرخصی هزینه شهریه ثابت اون رو رو میگیرد .....
ودانشگاهی نیست که شهریه ثابت رو نگیرد ....

MrDevil
17-09-2011, 12:17
سلام.
شهریه ثابت مهندسی نرم افزار تو سال 89 چقدر بوده دقیقا؟؟

musketeer
17-09-2011, 13:15
من امروز رفتم دانشکده فنی تهران جنوب برا ثبت نام. یک پوشه دادن توش یک تعدادی فرم و ایناس یک برگه هم روش دادن نوشته زمان مراجعه 28 ام. بعد گفتن برو همون 28 ام بیا! زده بودن امروزه که برنامه چیه؟ رشتم هم سخت افزار

س-م
17-09-2011, 13:27
دوستان کسی میدونه تکمیل ظرفیت ازاد کی هست؟واسه یکی از دوستام که نگرانه میپرسم.

*Necromancer
17-09-2011, 13:51
اسامی پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت برای هنر جدا از نتیجه ی کنکور تجربی میاد؟ (سراسری دولتی)
چون من هم تجربی دادم و هم هنر وکارنامه، قبولی ای برای هنر نداشتم

mohsen_rkh
17-09-2011, 14:51
اسامی پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت برای هنر جدا از نتیجه ی کنکور تجربی میاد؟ (سراسری دولتی)
چون من هم تجربی دادم و هم هنر وکارنامه، قبولی ای برای هنر نداشتم
اینجا تاپیک مربوط به دانشگاه آزاد هست؛ سؤالتون رو در این تاپیک مطرح کنید به جواب میرسید:

◄◄ تاپیــک جــامــع مـــباحــث مرتبـــط با دانشـــگاه های سراسری►►

babak_gww
17-09-2011, 15:17
وای خدا نمیخوام به بهمن بکشه
میخوام همین مهر برم دانشگاه
چرا بعضی واحدا قبول میکنن اگه تجدیدی داشته باشی بعضیا نه
اخه چرا اینجوریههههه

من واحدی رو ندیدم که با تجدیدی کنار بیاد ،
اگه تا 31 شهریور از مقط پیش دانشگاهی فارغ التحصیل نشین امکان نداره برای ترم مهر ثبت نامتون کنن ( دقت کنید که تاریخ صدور مدرک اهمیتی نداره، چیزی که مهمه اینه که تا 31 شهریور واحد افتاده باقی نمونده باشه )

در هر حال ، یه سر به واحد خودتون بزنید ، اونا بهتر راهنمائیتون میکنن

دانشگاه ازاد برای هر نوع مرخصی هزینه شهریه ثابت اون رو رو میگیرد .....
ودانشگاهی نیست که شهریه ثابت رو نگیرد ....

در صورتی که بخوان نمیگیرن! و من بارها شاهد این جریان بودم... بستگی به مسئول مالی مربوطه داره

اما 90 درصد میگیرن...

سلام.
شهریه ثابت مهندسی نرم افزار تو سال 89 چقدر بوده دقیقا؟؟

دقیقنشو نمیدونم... حدودا 410 تومن

من امروز رفتم دانشکده فنی تهران جنوب برا ثبت نام. یک پوشه دادن توش یک تعدادی فرم و ایناس یک برگه هم روش دادن نوشته زمان مراجعه 28 ام. بعد گفتن برو همون 28 ام بیا! زده بودن امروزه که برنامه چیه؟ رشتم هم سخت افزار

خب دیگه هر واحد دانشگاهی و هر رشته ای قوانین خودشو داره ... شما همون 28 برو

Rhodes
17-09-2011, 16:06
سلام.
میخواستم بدونم برای ثبت نام توی دانشگاه چه مدارکی لازمه ؟؟؟
مهندسی شیمی علوم و تحقیقات فارس.
از چیا باید کپی بگیرم ؟؟
چه کارایی باید بکنم ؟

ممنون میشم کمک کنید .