PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع مـــباحــث مرتبـــط با دانشـــگاه آزاد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

avator20002000
13-07-2011, 11:03
سلام.
آیا میشه درس ریاضی مهندسی که با رشته تکنولوژی نرم افزار دادن و 2 واحدی هستش رو یک دانشجوی مهندسی نرم افزار که این درس براشون 3 واحدیه انتخاب کرد؟ برای ترم تابستان..
ممنون.
اقا فرشید تو تاپیک قبلیتون گفت نه نمیشه

t.sunami
13-07-2011, 12:09
سلام! بچه ها من این ترم برنامه سازی کامپیوتر داشتم که حذف کردم! حالا میخوام محاسبات عددی بردارم ولی این برنامه سازی پیش نیازشه! البته معالات هم هست که پاس شده! به نظرتون میتونم بدون برداشتن برنامه سازی محاسبات عددی رو بردارم؟؟؟

Golbarg01
13-07-2011, 14:45
سلام دوستان
در مورد دانشگاه آزاد تهران مرکز یه سری اطلاعات می خواستم
چطوره؟
از دوستان کسی دانشجوی اونجا هست؟لطفا راهنمایی کنید.
رشته زبان انگلیسی این دانشگاه چطوره؟
خوب هست؟خوبه برای تحصیل رفت اونجا و این رشته؟
پیشنهادش می کنید؟

paranoid_android
13-07-2011, 19:54
سلام! بچه ها من این ترم برنامه سازی کامپیوتر داشتم که حذف کردم! حالا میخوام محاسبات عددی بردارم ولی این برنامه سازی پیش نیازشه! البته معالات هم هست که پاس شده! به نظرتون میتونم بدون برداشتن برنامه سازی محاسبات عددی رو بردارم؟؟؟
بدون اون خیر، اما با هم میتونید بردارید و اگر احیانا دوباره برنامه سازی رو حدف کردین و یا افتادین و محاسبات عددی رو پاس کردین، محاسبات حذف نمیشه و پاس شده حساب میشه و میتونید ترم های دیگه برنامه سازی رو پاس کنید.

avator20002000
13-07-2011, 20:21
سلام دوستان
در مورد دانشگاه آزاد تهران مرکز یه سری اطلاعات می خواستم
چطوره؟
از دوستان کسی دانشجوی اونجا هست؟لطفا راهنمایی کنید.
رشته زبان انگلیسی این دانشگاه چطوره؟
خوب هست؟خوبه برای تحصیل رفت اونجا و این رشته؟
پیشنهادش می کنید؟
توی زبان تهران جنوب سرامد تر هستش

Hossein Adeli
13-07-2011, 23:36
بدون اون خیر، اما با هم میتونید بردارید و اگر احیانا دوباره برنامه سازی رو حدف کردین و یا افتادین و محاسبات عددی رو پاس کردین، محاسبات حذف نمیشه و پاس شده حساب میشه و میتونید ترم های دیگه برنامه سازی رو پاس کنید.

ترم اول من ریاضی پیش رو حذف کردم ترم دوم ریاضی پیش رو برنداشتم و ریاضی 1 رو فقط پاس کردم. حالا شما میگید این کار نمیشه و باید ریاضی پیش رو هم پاس میکردم؟

Life24
13-07-2011, 23:38
ترم اول من ریاضی پیش رو حذف کردم ترم دوم ریاضی پیش رو برنداشتم و ریاضی 1 رو فقط پاس کردم. حالا شما میگید این کار نمیشه و باید ریاضی پیش رو هم پاس میکردم؟

دروس پیش دانشگاهی مثل دروس دیگر و اصلی نیستند .

Hossein Adeli
13-07-2011, 23:41
دروس پیش دانشگاهی مثل دروس دیگر و اصلی نیستند .

یعنی برای من مشکلی پیش نمیاد که؟
چون ریاضی 1 رو پاس کردم ام پیش رو نه!

Life24
14-07-2011, 10:35
من فارسي عمومي را پاس كردم. دو ترم پيش
فارسي پيش رو نگرفتم و تا چند ترم ديگر نميگيرمش :20:

Golbarg01
14-07-2011, 23:13
دوستان کنکور پزشکی دانشگاه آزاد کی برگزار میشه؟

توزیع کارت کنکورش کی هست و به چه صورت؟
ممنون میشم پاسخ بدید.

avator20002000
15-07-2011, 09:04
۲۸ کارتا رو میدن ۳۱ هم امتحانه

{sahand}
16-07-2011, 15:30
والا تو دانشگاه ما (آزاد قزوین) کلا نیاز نیست دروس پیش پاس شه، یعنی فقط باید یه بار بگیرید. حالا چه پاس کنید چه بیفتید چه حذف کنید فرقی نمی کنه. استاد نامحترم ما هم ترم اول لطف کردند همه رو جز 1 نفر 7.5 دادند!
........................
ابراز همدردی می کنم با همه ی دانشجویان آزاد عزیز که این روزا نمره هاشون کم کم میاد و با نمره هایی بسی عجیب و جل الخالق روبرو می شن و دستشون به هیچ جا بند نیست. فقط براتون آرزو می کنم اگه قرار بیفتین درسای دو واحدی نظریتون رو بیفتین نه چهار واحد عملی اصلی با مواد مصرفی!!

prodoctornuke
17-07-2011, 02:10
اگر کسی وسط ترم اول ول کنه و بره و بعد از 1 سال بخواد بیاد انصراف بده .چجوری میشه؟ مشکلی که براش ایجاد نمیشه؟

farshidshd
17-07-2011, 10:27
اگر کسی وسط ترم اول ول کنه و بره و بعد از 1 سال بخواد بیاد انصراف بده .چجوری میشه؟ مشکلی که براش ایجاد نمیشه؟

هزینه ی ترم هایی که نبودی رو میگیرن

Liquid
18-07-2011, 17:07
سلام دوستان,
من ورودی 85 کارشناسی پاره وقت دانشگاه آزاد هستم و الان ترم 10 رو تموم کردم.
کلاً 3 بار مشروط شدم.
معدل کل بالای 12 هست.
نزدیک به 111 واحد پاس کردم.

سوال اصلی من در مورد سنوات تحصیلی بعد از پایان 12 ترم هست.
آیا پس از اتمام ترم 12 و باقی ماندن چند واحد بهم سنوات تحصیلی میدن؟ آیا در خدمت سربازی حتماً غیبت میخورم؟
چون شاید بخوام یک ترم رو مرخصی بگیرم و نتونم 12 ترم تموم کنم یا شاید همه درس ها رو تا پایان ترم 12 نتونم پاس کنم.

از طرفی هم اگر 1 ترم سنوات بدن و بشم 13 ترمه می توتم معافیت کفالت 59 سال پدرم رو بگیرم, کلاً خوب میشه اگه بتونم این 1 ترم رو اضافه بگیرم :31:

Life24
19-07-2011, 08:39
سلام دوستان,
من ورودی 85 کارشناسی پاره وقت دانشگاه آزاد هستم و الان ترم 10 رو تموم کردم.
کلاً 3 بار مشروط شدم.
معدل کل بالای 12 هست.
نزدیک به 111 واحد پاس کردم.

سوال اصلی من در مورد سنوات تحصیلی بعد از پایان 12 ترم هست.
آیا پس از اتمام ترم 12 و باقی ماندن چند واحد بهم سنوات تحصیلی میدن؟ آیا در خدمت سربازی حتماً غیبت میخورم؟
چون شاید بخوام یک ترم رو مرخصی بگیرم و نتونم 12 ترم تموم کنم یا شاید همه درس ها رو تا پایان ترم 12 نتونم پاس کنم.

از طرفی هم اگر 1 ترم سنوات بدن و بشم 13 ترمه می توتم معافیت کفالت 59 سال پدرم رو بگیرم, کلاً خوب میشه اگه بتونم این 1 ترم رو اضافه بگیرم :31:
حداکثرمدت مجاز تحصيل
ماده 28: حداکثر مدت مجاز تحصيل دانشجوي تمام وقت در دوره هاي کارداني و کارشناسي ناپيوسته 3 سال ، کارشناسي پيوسته 6 سال و کارشناسي ارشد پيوسته 5/8 سال است
تبصره 1 - دانشجوياني که علاوه بر دروس برنامه آموزشي مصوب ملزم به گذراندن تعدادي دروس جبراني و يا پيش نياز دانشگاهي باشند ، به ازاي هر 8 واحد درسي اضافي يک نيمسال به سقف سنوات مجاز تحصيل آنان اضافه مي گردد.
تبصره 2 - در صورتيکه دانشجو براي فراغت از تحصيل نياز به افزايش سقف سنوات داشته باشد، واحد دانشگاهي مي تواند با تصويب گروه مربوط ( در واحد هاي کوچک و مراکز دانشگاهي با تصويب شوراي آموزشي ) حداکثر مدت مجاز تحصيل دوره هاي کارشناسي و کارداني و کارشناسي ناپيوسته را يک نيمسال و دوره هاي کارشناسي ارشد پيوسته را دو نيمسال افزايش دهد. ( دوره تابستان به طول مدت نيمسال دوم افزوده مي گردد)
ماده 29 : دروس پيش نياز دانشگاهي : آن دسته از پذيرفته شدگان آزمون سراسري دانشگاه آزاد اسلامي در دوره هاي کارداني، کارشناسي و کارشناسي ارشد پيوسته در همه رشته هاي تحصيلي که نمره خام آنها در آزمون ورودي کمتر از 33/3 درصد باشد موظفند حسب نيازرشته ( حداکثر 2 درس عمومي و 2 درس ديگر) که از (حوزه معاونت آموزشي دانشگاه تعيين و ابلاغ گرديده ) به عنوان دروس (پيش نياز دانشگاهي ) علاوه بر دروس مندرج در برنامه مصوب بگذرانند.

Переклад не
19-07-2011, 11:13
بچه من قبلا پرسیدم اما اینبار به طور کامل میپرسم البته چون در موردش یکم اضطراب دارم
من تحلیل 1 رو متاسفانه افتادم(به دلایلی که نشد خوب بخونم)
الان میخوام ترم پاییز تحلیل 2 رو همراه با تحلیل یک بردارم به علاوه سازه های فولادی یک و تحلیل قابلیت اعتماد سازه ها
که همشون پیشنیازشون درسیه که نتونستم پاسش کنم
الان به این تبصره (تبصره/قانون/امکان و ...) میگن همنیاز .یعنی درسهارو همنیاز برداشتن همراه با پیشنیازشون که افتادیم
خب؟ اما الان میگم آیا امکانش هست که ترم پاییز بگن نه متاسفانه این امکان برداشته شده و شما نمیتونید همنیاز بردارید؟
این احتمال وجود داره که دبه کنن؟:41:
ممنون

farshidshd
19-07-2011, 11:16
بچه من قبلا پرسیدم اما اینبار به طور کامل میپرسم البته چون در موردش یکم اضطراب دارم
من تحلیل 1 رو متاسفانه افتادم(به دلایلی که نشد خوب بخونم)
الان میخوام ترم پاییز تحلیل 2 رو همراه با تحلیل یک بردارم به علاوه سازه های فولادی یک و تحلیل قابلیت اعتماد سازه ها
که همشون پیشنیازشون درسیه که نتونستم پاسش کنم
الان به این تبصره (تبصره/قانون/امکان و ...) میگن همنیاز .یعنی درسهارو همنیاز برداشتن همراه با پیشنیازشون که افتادیم
خب؟ اما الان میگم آیا امکانش هست که ترم پاییز بگن نه متاسفانه این امکان برداشته شده و شما نمیتونید همنیاز بردارید؟
این احتمال وجود داره که دبه کنن؟:41:
ممنون

نه دبه نمیکنن ، این قانون سراسریه و همه ی دانشگاه ها دارن ازش پیروی میکنن

خیالتون راحت

فقط اگه خدایی نکرده پیشنیاز رو بازم بیوفتین و بقیه رو قبول بشین ، همه ی درسا رو افتادین!

.

avator20002000
19-07-2011, 11:43
کارتای پزشکی رو سایته Azmoon.org هستش الان می تونین برین بگیرین

prodoctornuke
19-07-2011, 13:53
نمیشه کاریش کرد نداد؟
میشه با رئیس دانشگاه حرف زد؟
راهی داره؟

---------- Post added at 01:53 PM ---------- Previous post was at 01:53 PM ----------

نمیشه کاریش کرد نداد؟
میشه با رئیس دانشگاه حرف زد؟
راهی داره؟

Liquid
19-07-2011, 17:27
حداکثرمدت مجاز تحصيل
ماده 28: حداکثر مدت مجاز تحصيل دانشجوي تمام وقت در دوره هاي کارداني و کارشناسي ناپيوسته 3 سال ، کارشناسي پيوسته 6 سال و کارشناسي ارشد پيوسته 5/8 سال است
تبصره 1 - دانشجوياني که علاوه بر دروس برنامه آموزشي مصوب ملزم به گذراندن تعدادي دروس جبراني و يا پيش نياز دانشگاهي باشند ، به ازاي هر 8 واحد درسي اضافي يک نيمسال به سقف سنوات مجاز تحصيل آنان اضافه مي گردد.
تبصره 2 - در صورتيکه دانشجو براي فراغت از تحصيل نياز به افزايش سقف سنوات داشته باشد، واحد دانشگاهي مي تواند با تصويب گروه مربوط ( در واحد هاي کوچک و مراکز دانشگاهي با تصويب شوراي آموزشي ) حداکثر مدت مجاز تحصيل دوره هاي کارشناسي و کارداني و کارشناسي ناپيوسته را يک نيمسال و دوره هاي کارشناسي ارشد پيوسته را دو نيمسال افزايش دهد. ( دوره تابستان به طول مدت نيمسال دوم افزوده مي گردد)
ماده 29 : دروس پيش نياز دانشگاهي : آن دسته از پذيرفته شدگان آزمون سراسري دانشگاه آزاد اسلامي در دوره هاي کارداني، کارشناسي و کارشناسي ارشد پيوسته در همه رشته هاي تحصيلي که نمره خام آنها در آزمون ورودي کمتر از 33/3 درصد باشد موظفند حسب نيازرشته ( حداکثر 2 درس عمومي و 2 درس ديگر) که از (حوزه معاونت آموزشي دانشگاه تعيين و ابلاغ گرديده ) به عنوان دروس (پيش نياز دانشگاهي ) علاوه بر دروس مندرج در برنامه مصوب بگذرانند.

عزیز من این رو خونده بودم ولی باز هم دقیق متوجه نشدم که می تونم از ترم 13 خودم استفاده کنم یا نه بدون اینکه غیبت بخورم؟
خواستم ببنینم کسی خودش تجربه داشته در این زمینه؟

farshidshd
21-07-2011, 11:30
ظرفيت پذيرش و جزييات برگزاري آزمون پزشکي دانشگاه آزاد اسلامي

گروه آزمون و سنجش: رييس مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي از پذيرش 8 هزار و 360 داوطلب در آزمون سراسري رشته‌هاي علوم پزشكي دانشگاه آزاد خبر داد.

دكتر عبدالله سجادي جاغرق در گفت‌وگو با ايسنا، با اشاره به برگزاري آزمون سراسري رشته‌هاي علوم پزشكي دانشگاه آزاد اسلامي در صبح و بعد از ظهر روز جمعه 31 تير ماه در 76 حوزه امتحاني، گفت: آزمون رشته‌هاي مقطع دكتري حرفه‌اي در نوبت صبح و آزمون ساير رشته‌هاي در نوبت عصر جمعه برگزار مي‌شود.

دكتر سجادي با اشاره به ثبت‌نام 214 هزار و 975 داوطلب در آزمون رشته‌هاي علوم پزشكي دانشگاه آزاد، اظهار كرد: از اين تعداد 71 درصد داوطلبان را زنان تشكيل مي‌دهند.

وي در خصوص مهلت توزيع كارت كنكور علوم پزشكي دانشگاه آزاد، اظهار كرد: داوطلبان مي‌توانند تا نيم ساعت قبل از برگزاري آزمون از طريق سايت مركز آزمون دانشگاه آزاد به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) كارت ورود به جلسه آزمون را دريافت كنند.

رييس مركز آزمون دانشگاه آزاد با بيان اينكه بيشترين شركت كننده در اين آزمون از استان تهران است، خاطرنشان كرد: همچنين كمترين تعداد داوطلبان در كنكور علوم پزشكي دانشگاه آزاد از استان اصفهان است.

وي با بيان اينكه آزمون نوبت صبح رأس ساعت 8 و آزمون نوبت عصر رأس ساعت 16 شروع خواهد شد، اظهار كرد: داوطلبان بايد يك ساعت قبل از برگزاري آزمون، در محل حوزه امتحاني حاضر باشند، چرا كه 30 دقيقه قبل از شروع آزمون درهاي ورودي سالن برگزاري آزمون بسته شده و از ورود داوطلبان جلوگيري مي‌شود.

سجادي در خصوص نحوه برخورد با متخلفين، گفت: چنانچه هر نوع تقلب يا تخلف مانند پر کردن پاسخنامه داوطلب ديگر، نشستن بر روي صندلي فرد ديگر، همراه داشتن منابع و وسايل غير مجاز، صحبت کردن با ديگران، نگاه کردن به پاسخنامه داوطلب ديگر، عدم تطبيق عکس و امثال آن مشاهده شود و يا مواردي از اين قبيل در بررسي‌هاي بعد از برگزاري آزمون کشف شود، با متخلفين مطابق مقررات مربوط رفتار خواهد شد. وي افزود: همچنين متخلف برحسب نوع تخلف از يک تا چند دوره از شرکت در آزمون‌هاي دانشگاه آزاد اسلامي و يا ساير مؤسسات آموزش عالي محروم و در صورت لزوم تحت پيگرد قانوني نيز قرار مي‌گيرد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

King Of Iran
22-07-2011, 12:59
لطفا یکی جواب بده
life24 عزیز شما که از تبصره ها آگاه هستید میتونید جواب بدید؟

در دانشگاه آزاد میشه دو بار انصراف داد یا نه؟

من سال 88 از رشتم انصراف دادم و سال 89 یه بار دیگه کنکور آزاد دادم و وارد دانشگاه شدم
میخوام امسال دوباره انصراف بدم یه بار دیگه کنکور بدم کنکور 91

هدف سراسری نیست دانشگاه آزاده میخوام کنکور بدم برم یه دانشگاه آزاد یه رشته دیگه
میتونم دوباره انصراف بدم یا نه؟

پلیز یکی جواب بده

ممنوووووون

farshidshd
22-07-2011, 14:28
لطفا یکی جواب بده
life24 عزیز شما که از تبصره ها آگاه هستید میتونید جواب بدید؟

در دانشگاه آزاد میشه دو بار انصراف داد یا نه؟

من سال 88 از رشتم انصراف دادم و سال 89 یه بار دیگه کنکور آزاد دادم و وارد دانشگاه شدم
میخوام امسال دوباره انصراف بدم یه بار دیگه کنکور بدم کنکور 91

هدف سراسری نیست دانشگاه آزاده میخوام کنکور بدم برم یه دانشگاه آزاد یه رشته دیگه
میتونم دوباره انصراف بدم یا نه؟

پلیز یکی جواب بده

ممنوووووون

درصورت مشمول بودن اگر دوباره انصراف بدید باید برید خدمت و بعد از اتمام خدمت ادامه تحصیل بدید.
فرقی هم نمیکنه کدوم دانشگاه هستین یا میخواین برین! قانون نظام وظیفه هست...

موفق باشید

King Of Iran
22-07-2011, 14:40
درصورت مشمول بودن اگر دوباره انصراف بدید باید برید خدمت و بعد از اتمام خدمت ادامه تحصیل بدید.
فرقی هم نمیکنه کدوم دانشگاه هستین یا میخواین برین! قانون نظام وظیفه هست...

موفق باشید
ممنوووووووووون :40::40:
رسما بدبخت شدم :13:

هیچ راه دیگری نداره

اگه معافی بگیرم چی؟

با تشکر :40::40::40:

ehsan_
22-07-2011, 17:28
سلام
امروز صبح پزشکی امتحان دادم

نسبت به 89 یکم سخت تر بود و زیستش خیلی از سالهای قبل سخت تر
در واقع خیلی نزدیک به کنکور سراسری بود

البته از این که زیستش سخت بود راضیم چون همه نمی تونن 100 بزنن:31:

کسی دیگه امتحان داده ؟ چطور بود؟

Kratos 687
22-07-2011, 18:41
آقایون و خانوما

لطفا یکی بگه با این درصدا ترازم تو آزاد پزشکی چند میشه ؟ خیلی مممنون

لطفا سایت معرفی نکنید خودتون اینجا بگید مممنوننن :31:

ادبیات : 80
عربی : 80
دینی : 80
زبان : 40

ریاضی : 30
فیزیک : 40
شیمی : 80
زیست : 65

من میخوام ترازم 6250 بیاد تا انتخاب اول بین المللی قشم قبول شم آیا با این دصدا میشم ؟
ممنونننن

avator20002000
22-07-2011, 19:26
وای باید امشبو جشن بگیریم کنکور پزشکی هم تموم شدش!:26::26::26::26::26:
زیست از 89 به اینور خیلی سختش کردن.سخت کردن به نفع نیستش!
اگه اسون باشه یه نفر که خونده می زنه ولی نخونده باشه نمی زنه ولی اگر سخت باشه هیچ کدوم نمی زنن و حق اولی ضایع میشه!
منم اینجوری زدم:
زبان 100-95
فارسی 80
دینی 90
عربی 40
زیست 70
شیمی 80
فیزیک 40
ریاضی 10
به نظرتون ترازم چند می شه؟
باهاش ازمایشگاه تهرانو میارم؟

Demon_342
22-07-2011, 22:59
راستی نتایج آزاد ریاضی کی میاد ؟

steps
22-07-2011, 23:05
راستی نتایج آزاد ریاضی کی میاد ؟

نمیه دوم شهریور

Kratos 687
23-07-2011, 15:27
آقایون و خانوما

لطفا یکی بگه با این درصدا ترازم تو آزاد پزشکی چند میشه ؟ خیلی مممنون

لطفا سایت معرفی نکنید خودتون اینجا بگید مممنوننن :31:

ادبیات : 80
عربی : 80
دینی : 80
زبان : 40

ریاضی : 30
فیزیک : 40
شیمی : 80
زیست : 65

من میخوام ترازم 6250 بیاد تا انتخاب اول بین المللی قشم قبول شم آیا با این دصدا میشم ؟
ممنونننن

کسی نیست جواب منو بده ؟ خواهش

AB
23-07-2011, 16:39
کسی نیست جواب منو بده ؟ خواهش

تو سایت صد در صد دات نت زدم ۶۴۷۹ شد.قبولی رو از الان به طور قطع نمیشه گفت.چون هر سال ترازها مقداری کم و زیاد میشن.مثلا برای داروسازی تراز آخرین فرد قبول سال ۸۷ ,۶۷۳۵ بوده سال ۸۸ شده ۷۱۹۷ و سال ۸۹ شده ۶۹۷۲.

Meek
24-07-2011, 01:10
hazfiiiiiii

avator20002000
24-07-2011, 01:15
اره تقریبا ولی همیشه ترازا ثابت نمی مونه

mahdi bg
24-07-2011, 09:24
سلام
کسی سوالات پزشکی امسال رو نداره؟

avator20002000
24-07-2011, 12:22
سلام
کسی سوالات پزشکی امسال رو نداره؟
اگه تهرانی هفته دیگه 1600 تو انقلاب بری میفروشن

moonfairy
29-07-2011, 20:44
سلام
کسی میدونه واسه مرخصی گرفتن چقدر باید پول داد؟ ( چند درصد شهریه ثابت)

farshidshd
30-07-2011, 11:43
سلام

نصف شهریه ثابت رو باید بپردازین

zotso
30-07-2011, 14:57
RESHTE RIAZI CHE MAZIYATI DAR?

shk021051
30-07-2011, 23:18
من میرم سایت دانشگاه واسه گواهی اشتغال به تحصیل ارور میده میگه باید ثبت نام باشی! مگه نیستم:31:
حالا من گواهی می خوام برم حضوری بهم میده دفتر آموزش یا...؟

Benyamin100
31-07-2011, 15:58
نخیر کل شهریه ی ثابت رو می گیرن

Puneh.A
31-07-2011, 19:41
سلام
کسی می دونه شهریه هر ترم برای کارشناسی ناپیوسته نرم افزار کامپیوتر حدودأ چقدر میشه ؟:11:

manya-atashin
31-07-2011, 23:36
سلام دوستان
راستش خواستم يه مشورتي بكنم با شما ...

من ترم هفت مديريت دولتي دانشگاه آزاد رو تموم كردم
بعلت مسائلي كه پيش اومد ( عروسي آبجيم ، عروسي خودم ، چند عمل پي در پي پدرم )
نتونستم خوب كار كنم .
56 واحد پاس شده دارم
50 واحد حذف شده دارم
و متاسفانه 3 ترم هم مشروطي
ولي از اونجا كه مدير گروه آشنا هست ميتونم يكي از مشروطي هام رو درست كنم تا اخراج نشم از دانشگاه:41:

راستش نقاشي رو دوست دارم و وارد هستم و تو يه آموزشگاه كار ميكنم البته نه دائمي

يكي اينكه بنظرتون مديريت دولتي رو چيكار كنم؟ فك ميكنم ديگه نميتونم ادامه بدم و خودتون بهتر ميدونين
حدود 4 ميليون پول دادم تا اينجا .........

يه سوالم داشتم شايد اينجا جاش نباشه
من نقاشيم خوبه و تقديرنامه از سوئد دارم
خصوصا كار با آبرنگ و ...
آيا توصيه ميكنين برم رشته گرافيك؟
البته نقاشي ديجيتال تا حالا كار نكردم !
و يه جوري هست كه من بايد صد در صد يه جا شاغل بشم...با اين اوضاع خيلي نا اميدم ....:41:

همگي موفق باشين ...

farshidshd
01-08-2011, 11:33
برای مرخصی نصف شهریه ی ثابت رو میگیرن
من خودم چند ترم مرخصی گرفتم و نصف رو پرداختم
نه فقط من بلکه همه ی دانشجویان دانشگاه آزاد ، برای مرخصی باید نصف شهریه ثابت رو بپردازن
اگه از شما کامل گرفتن برید پیگیری کنید(اینم بگم که شاید از دانشجویانی که شرایط آیین نامه رو ندارن، کامل بگیرن )
البته هر دانشگاه شاید قانون مالی خاصی داشته باشه

فصل نهم
مرخصی تحصیلی
مدت مرخصی تحصیلی
ماده 48: دانشجو می تواند در هر یک از دوره های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ، حداکثر دو نیمسال و در دوره های کارشناسی پیوسته و کارشناسی ارشد پیوسته چهار نیمسال از مرخصی تحصیلی استفاده کند.
تبصره 1- استفاده از مرخصی تحصیلی در چند نیمسال متوالی بلامانع است. دانشجو موظف است برای نیمسال های مورد درخواست خود مطابق ماده 49 این آیین نامه تقاضای خود را به واحد دانشگاهی ذی ربط تسلیم نموده و موافقت لازم را برای مرخصی تحصیلی کسب کند.
تبصره 2- مدت مرخصی تحصیلی ( به استثنای مرخصی موضوع تبصره 3 ماده 3 و تبصره 2 و 3 ماده 49 و همچنین یک نیمسال مرخصی زایمان ) جزو حداکثر مدت مجاز تحصیل دانشجو در هر دوره محسوب می شود.
ماده 49: تقاضای مرخصی تحصیلی باید به صورت کتبی ، حداقل دو هفته قبل از شروع انتخاب واحد توسط دانشجو، به اداره اموزش واحد دانشگاهی ذی ربط تسلیم گردد. اداره آموزش موظف است پس از بررسی وضعیت تحصیلی دانشجو قبل از اتمام مهلت انتخاب واحد موافقت یا عدم موافقت با درخواست دانشجو را کتباً به وی ابلاغ کند.

تبصره 1- آموزش واحد، زمانی با درخواست مرخصی موافقت می نماید که دانشجو از نظر گذراندن بقیه دروس دوره ، دچار مشکل نگردد.
تبصره 2- دانشجویانی که به عنوان همسر یا فرزند ( به شرط نداشتن منع نظام وظیفه) یکی از اعضای هیات علمی که از فرصت مطالعاتی استفاده می کند ، کارکنان دولت یا یکی از دانشجویان بورسیه که به صورت همراه ، به خارج از کشور می روند می توانند با ارایه حکم ماموریت همسر و ولی به تشخیص و تایید شورای آموزشی واحد دانشگاهی علاوه بر استفاده از میزان مرخصی استحقاقی در طول دوره تحصیل، تا 4سال دیگر نیز از مرخصی تحصیلی بدون احتساب در سنوات بهره مند گردند.در این صورت باید نصف شهریه ثابت نیمسال های مرخصی برابر تعرفه آخرین نیمسالی که به تحصیل اشتغال داشته اند پرداخت نمایند.
تبصره 3- مرخصی های اجباری که واحد دانشگاهی به دلیل تشکیل نشدن کلاس یا عدم ارایه درس صادر می کند جزو سنوات تحصیلی دانشجو محسوب نمی شود و شهریه ای بابت آن دریافت نمی گردد.

سلام
کسی می دونه شهریه هر ترم برای کارشناسی ناپیوسته نرم افزار کامپیوتر حدودأ چقدر میشه ؟:11:
سلام
شهریه ثابت برای رشته های مهندسی از جمله کامپیوتر : 5212200 ریال
شهریه واحدهای نظری : 181500 ریال
شهریه واحدهای عملی - عمومی : 411400 ریال
شهریه واحدهای عملی - پایه : 405000 ریال
شهریه واحدهای عملی - اصلی : 619300
شهریه واحدهای عملی - تخصصی : 857900

همچنین هریک از پذیرفته شدگان باید مبلغ 550000 ریال بابت هزینه خدمات آموزشی ( جهت برگزاری مسابقات ورزشی، کارت دانشجویی و ... ) به حساب جاری واحد قبولی خود واریز نمایند
مبلغ 10000 ریال نیز باید بابت بیمه به شماره حسابی که از طرف دانشگاه اعلام میشود واریز میشود

البته ممکنه شهریه ثابت کمی افزایش پیدا کنه

موفق باشید

---------- Post added at 12:33 PM ---------- Previous post was at 12:28 PM ----------

سلام دوستان
راستش خواستم يه مشورتي بكنم با شما ...

من ترم هفت مديريت دولتي دانشگاه آزاد رو تموم كردم
بعلت مسائلي كه پيش اومد ( عروسي آبجيم ، عروسي خودم ، چند عمل پي در پي پدرم )
نتونستم خوب كار كنم .
56 واحد پاس شده دارم
50 واحد حذف شده دارم
و متاسفانه 3 ترم هم مشروطي
ولي از اونجا كه مدير گروه آشنا هست ميتونم يكي از مشروطي هام رو درست كنم تا اخراج نشم از دانشگاه:41:

راستش نقاشي رو دوست دارم و وارد هستم و تو يه آموزشگاه كار ميكنم البته نه دائمي

يكي اينكه بنظرتون مديريت دولتي رو چيكار كنم؟ فك ميكنم ديگه نميتونم ادامه بدم و خودتون بهتر ميدونين
حدود 4 ميليون پول دادم تا اينجا .........

يه سوالم داشتم شايد اينجا جاش نباشه
من نقاشيم خوبه و تقديرنامه از سوئد دارم
خصوصا كار با آبرنگ و ...
آيا توصيه ميكنين برم رشته گرافيك؟
البته نقاشي ديجيتال تا حالا كار نكردم !
و يه جوري هست كه من بايد صد در صد يه جا شاغل بشم...با اين اوضاع خيلي نا اميدم ....:41:

همگي موفق باشين ...

سلام
به نظر من که ادامه بدید ، و اگر این 4 میلیون براتون مهم نیست میتونید به علاقه ی خودتون بپردازید ( نقاشی )

اگه مشکلاتتون حل شده ، به نظر من همین رشته رو ادامه بدید

.

shk021051
01-08-2011, 18:17
من میرم سایت دانشگاه واسه گواهی اشتغال به تحصیل ارور میده میگه باید ثبت نام باشی! مگه نیستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا من گواهی می خوام برم حضوری بهم میده دفتر آموزش یا...؟ پس من چی؟؟:41:

Benyamin100
01-08-2011, 18:48
برای مرخصی نصف شهریه ی ثابت رو میگیرن
من خودم چند ترم مرخصی گرفتم و نصف رو پرداختم
نه فقط من بلکه همه ی دانشجویان دانشگاه آزاد ، برای مرخصی باید نصف شهریه ثابت رو بپردازن
اگه از شما کامل گرفتن برید پیگیری کنید(اینم بگم که شاید از دانشجویانی که شرایط آیین نامه رو ندارن، کامل بگیرن )
البته هر دانشگاه شاید قانون مالی خاصی داشته باشه

فصل نهم
مرخصی تحصیلی
مدت مرخصی تحصیلی
ماده 48: دانشجو می تواند در هر یک از دوره های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ، حداکثر دو نیمسال و در دوره های کارشناسی پیوسته و کارشناسی ارشد پیوسته چهار نیمسال از مرخصی تحصیلی استفاده کند.
تبصره 1- استفاده از مرخصی تحصیلی در چند نیمسال متوالی بلامانع است. دانشجو موظف است برای نیمسال های مورد درخواست خود مطابق ماده 49 این آیین نامه تقاضای خود را به واحد دانشگاهی ذی ربط تسلیم نموده و موافقت لازم را برای مرخصی تحصیلی کسب کند.
تبصره 2- مدت مرخصی تحصیلی ( به استثنای مرخصی موضوع تبصره 3 ماده 3 و تبصره 2 و 3 ماده 49 و همچنین یک نیمسال مرخصی زایمان ) جزو حداکثر مدت مجاز تحصیل دانشجو در هر دوره محسوب می شود.
ماده 49: تقاضای مرخصی تحصیلی باید به صورت کتبی ، حداقل دو هفته قبل از شروع انتخاب واحد توسط دانشجو، به اداره اموزش واحد دانشگاهی ذی ربط تسلیم گردد. اداره آموزش موظف است پس از بررسی وضعیت تحصیلی دانشجو قبل از اتمام مهلت انتخاب واحد موافقت یا عدم موافقت با درخواست دانشجو را کتباً به وی ابلاغ کند.

تبصره 1- آموزش واحد، زمانی با درخواست مرخصی موافقت می نماید که دانشجو از نظر گذراندن بقیه دروس دوره ، دچار مشکل نگردد.
تبصره 2- دانشجویانی که به عنوان همسر یا فرزند ( به شرط نداشتن منع نظام وظیفه) یکی از اعضای هیات علمی که از فرصت مطالعاتی استفاده می کند ، کارکنان دولت یا یکی از دانشجویان بورسیه که به صورت همراه ، به خارج از کشور می روند می توانند با ارایه حکم ماموریت همسر و ولی به تشخیص و تایید شورای آموزشی واحد دانشگاهی علاوه بر استفاده از میزان مرخصی استحقاقی در طول دوره تحصیل، تا 4سال دیگر نیز از مرخصی تحصیلی بدون احتساب در سنوات بهره مند گردند.در این صورت باید نصف شهریه ثابت نیمسال های مرخصی برابر تعرفه آخرین نیمسالی که به تحصیل اشتغال داشته اند پرداخت نمایند.
تبصره 3- مرخصی های اجباری که واحد دانشگاهی به دلیل تشکیل نشدن کلاس یا عدم ارایه درس صادر می کند جزو سنوات تحصیلی دانشجو محسوب نمی شود و شهریه ای بابت آن دریافت نمی گردد.

.

ممنون فرشید جان
آخه از من کل شهریه ثابت رو گرفتن :19:
یعنی سرم کلاه گذاشتن!!!؟:18: الان من می تونم بقیه ی هزینه رو پس بگیرم؟

farshidshd
01-08-2011, 19:17
پس من چی؟؟:41:

شما تشریف ببرید دانشگاه حضوری گواهی بگیرید

ممنون فرشید جان

دانشگاه آزاد مگه نم پس میده؟
برو امور مالی ازشون بپرس که برای مرخصی چقدر از شهریه ثابت رو میگیرین
ببین چی میگن

.

omnia.2008
03-08-2011, 10:17
دوستان یه سوال دارم اطفا جواب بدید
اگه من دانشگاه ازاد برم شهرستان دوباره بخوام برگردم تهران چه شرایطی باید داشته باشم مثل معدلو..... 10متون گرم

avator20002000
03-08-2011, 10:26
انتقالی منظورته دیگه؟
اینجا بپرس زودتر جواب بگیری:

ARASH BAHAL
03-08-2011, 11:21
ممنون فرشید جان

با سلام

تا اونجایی که من می دونم و دیدم باید کل شهریه ثابت پرداخت بشه!

نصف شهریه ثابت ماله وقتیه که ترم تابستون گرفتین!!

از این قوانین و تبصره هایی رو هم که بالا نوشتین اونجایی رو که دوست داشتین در آوردین!!!

بدون توجه به اینکه اون بندی که با رنگ قرمز نشون دادین تبصره هست!

دانشگاه آزادم دیگه سوپری که نیست هر چی دوس دارن بکنن پاچه طرف!

omnia.2008
03-08-2011, 11:40
اگه من دانشگاه ازاد برم شهرستان دوباره بخوام برگردم تهران چه شرایطی باید داشته باشم مثل معدلو..... 10متون گرم دوستان لطفا اینجا جواب بدید چون رفتم تو اتقالی هنوز کسی جوابمو نداده

Amirdb
03-08-2011, 14:36
سلام

با سلام

تا اونجایی که من می دونم و دیدم باید کل شهریه ثابت پرداخت بشه!

نصف شهریه ثابت ماله وقتیه که ترم تابستون گرفتین!!

از این قوانین و تبصره هایی رو هم که بالا نوشتین اونجایی رو که دوست داشتین در آوردین!!!

بدون توجه به اینکه اون بندی که با رنگ قرمز نشون دادین تبصره هست!

دانشگاه آزادم دیگه سوپری که نیست هر چی دوس دارن بکنن پاچه طرف!

منم نصف شهریه ثابت دادم واسه مرخصی :31:
ترم اول کل شهریه ثابت گرفتن!
ترم دوم رو نصف شهریه ثابت!

farhad1122
03-08-2011, 14:43
اگه من دانشگاه ازاد برم شهرستان دوباره بخوام برگردم تهران چه شرایطی باید داشته باشم مثل معدلو..... 10متون گرم دوستان لطفا اینجا جواب بدید چون رفتم تو اتقالی هنوز کسی جوابمو نداده
از یکی از دوستام که آزاد میره پرسیدم برا انتقالی چطوریه گفت باید یه ترم بخونی اگه معدلت بالا 16 باشه میتونی تقاضا انتقالی بدی به دانشگاهی که میخوای... دیگه باید ببینی اون دانشگاه که تقاضا دادی قبول میکنه یا نه... البته اینا رو دوستم گفت مطمئن نیستم درست گفته یا نه... خودت هم بیشتر تحقیق کنی بهتره...:11:

MASTERSELITE
03-08-2011, 20:09
دوستان با
ریاضی 50
فیزیک 92
ادبیات 80 به بالا
دینی 80 به بالا
عربی 70 به بالا
زبان 95 به بالا
شیمی 60 به بالا میشه مهندسی IT تهران جنوب یا نرم افزارش قبول شد ؟

avator20002000
03-08-2011, 23:13
دوستان با
ریاضی 50
فیزیک 92
ادبیات 80 به بالا
دینی 80 به بالا
عربی 70 به بالا
زبان 95 به بالا
شیمی 60 به بالا میشه مهندسی IT تهران جنوب یا نرم افزارش قبول شد ؟
اینجا بپرسید زود جواب بگیرید:

RezaPhoenix
05-08-2011, 15:02
سلام دوستان سه تا سوال داشتم

دانشگاه ازاد میشه ترم اولم مرخصی گرفت ؟(اخه بعضییا میگن ترم اول مرخصی نمیدن)

اگه ترم اول مرخصی گرفتی بعد ترم دوم (بهمن) نری ثبت نام و اواسطه اسفند بری انصراف بدی پول ازت میگیرن یا نه؟

و اخر اینکه دو ترم پشت سر هم میشه مرخصی گرفت؟ اخه از بعضیا شنیدم میشه

ممنون اگه زود جواب بدین چون خیلی برام حیاتیه:11:

Abbshangooli
05-08-2011, 16:33
سلام دوستان سه تا سوال داشتم

دانشگاه ازاد میشه ترم اولم مرخصی گرفت ؟(اخه بعضییا میگن ترم اول مرخصی نمیدن)

اگه ترم اول مرخصی گرفتی بعد ترم دوم (بهمن) نری ثبت نام و اواسطه اسفند بری انصراف بدی پول ازت میگیرن یا نه؟

و اخر اینکه دو ترم پشت سر هم میشه مرخصی گرفت؟ اخه از بعضیا شنیدم میشه

ممنون اگه زود جواب بدین چون خیلی برام حیاتیه:11:
1 . بله شدنش که میشه یکی از همکلاسی های من همین کارو کرد
2 . انصراف بله دانشگاه آزاد هزینه خواهد گرفت در ضمن شما که مرخصی میگیرین باز نصف شهریه ثابت رو می پردازین
3.تا اونجاییکه من میدونم نمیشه مگر با بند پ اونم در حد تیم ملی

من مهندسی پزشکی میخونم دانشگاه آزاد تبریز اینجا اینجوریه به منوال بالاست

موفق باشی

Abbshangooli
05-08-2011, 16:42
دوست عزیز انتقالی به دانشگاه آاد تهران ممنوع است اما به شرط ها و شروطه ها می شود به این معنا که تبصره هایی هست مثل اینکه برادرت خواهرت اونجا آزاد بخونن یا جانباز و شهید و یا موارد دیگه ...

یکی از دوستام تونست بگیره انتقالی به علوم تحقیقات چون خواهرش اونجا می خوند اما باقی تا اونجاییکه من میدونم خیر

---------- Post added at 05:42 PM ---------- Previous post was at 05:39 PM ----------

سلام
دوست عزیز حداکثر یکو 200 اما ثابتش پونصد و خورده ایه اما روال بین 900 1 تومن ولی خوب دقیقه دقیق نمیدونم میپرسم از دوستام میگم بهت

RezaPhoenix
05-08-2011, 16:43
1 . بله شدنش که میشه یکی از همکلاسی های من همین کارو کرد
2 . انصراف بله دانشگاه آزاد هزینه خواهد گرفت در ضمن شما که مرخصی میگیرین باز نصف شهریه ثابت رو می پردازین
3.تا اونجاییکه من میدونم نمیشه مگر با بند پ اونم در حد تیم ملی

من مهندسی پزشکی میخونم دانشگاه آزاد تبریز اینجا اینجوریه به منوال بالاست

موفق باشی

چقدر میگیرن؟

Abbshangooli
05-08-2011, 16:48
چقدر میگیرن؟
بسته به رشته داره تا شهریه ثابتش تخمین بخوره ؟

فرضا مهندسی پزشکی ثابتش 421000 تومن هست نصفش

یا معماری 6ششصدو خورده ای که نصفش رو مگیرن

omnia.2008
05-08-2011, 17:23
دوست عزیز انتقالی به دانشگاه آاد تهران ممنوع است اما به شرط ها و شروطه ها می شود به این معنا که تبصره هایی هست مثل اینکه برادرت خواهرت اونجا آزاد بخونن یا جانباز و شهید و یا موارد دیگه ...

یکی از دوستام تونست بگیره انتقالی به علوم تحقیقات چون خواهرش اونجا می خوند اما باقی تا اونجاییکه من میدونم خیر

---------- Post added at 05:42 PM ---------- Previous post was at 05:39 PM ----------

دوست عزیز حداکثر یکو 200 اما ثابتش پونصد و خورده ایه اما روال بین 900 1 تومن ولی خوب دقیقه دقیق نمیدونم میپرسم از دوستام میگم بهت
دوست عزیز ممنون ولی من شنیده بودم اگه دو ترم پشت هم معدلت بالای 17 بشه میتونیم بیایم یعنی درست نیست؟

elendil
05-08-2011, 17:32
یه سوال از بچه های ارشدمون :دی

دفترچه امسال رو که دیدم آی تی فقط قزوین داشت

کسی اطلاعات کاملتری از آی تی آزاد داره که جز قزوین جای دیگه هم بوده یا اصلا میگیره و در مقطع ارشد پذیرش دانشجو دارن ؟

+

شهریه ارشد کامپیوتر و مهندسی ها رو از کجا میشه پیدا کرد ؟ ( باز کسی اگه اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه :دی )

+

این یکی محض کنکجاویه : ))

واحد تحقیقات که دکترای عمران داره شهریه اش چجوریاس :دی ؟

RezaPhoenix
05-08-2011, 18:52
بسته به رشته داره تا شهریه ثابتش تخمین بخوره ؟

فرضا مهندسی پزشکی ثابتش 421000 تومن هست نصفش

یا معماری 6ششصدو خورده ای که نصفش رو مگیرن

نه منظورم انصراف چقدر میگیرن؟

golabi2
07-08-2011, 10:35
سلام
شرایط انتقالی گرفتن چیه!؟می خوام از کرمانشاه به واحد بیرجند انتقالی بگیرم!

farshidshd
07-08-2011, 11:22
سلام
شرایط انتقالی گرفتن چیه!؟می خوام از کرمانشاه به واحد بیرجند انتقالی بگیرم!

انتقال به دانشگاههاي گروه يك ممنوع است
وي با اشاره به ضوابط انتقال و ميهماني دانشجويان دانشگاه آزاد، گفت: انتقال و ميهماني به گروه يك جدول همطرازي يعني دانشگاههاي گروه يك از گروههاي دهگانه دانشگاه آزاد، به استثناي موارد خاص آيين‌نامه‌اي به طور مطلق ممنوع است.
وي با بيان اينكه انتقال دانشجويان در داخل هر يک از گروه‌هاي جدول همطرازي به استثناي گروه‌هاي يك و دو و به گروه‌هاي پايين‌تر جدول همطرازي با موافقت واحدهاي مبدا و مقصد امکان پذير است. همچنين انتقال يا ميهماني در داخل گروه 2جدول همطرازي با موافقت واحدهاي مبدا و مقصد و تاييد معاونت دانشجويي دانشگاه امکان پذير است.
وي افزود: همچنين انتقال از گروه‌هاي جدول همطرازي تا يک گروه بالاتر و ميهماني تا 2 گروه بالاتر به استثناي گروه يك و 2 با موافقت واحدهاي مبدا و مقصد امکانپذير است.
دكتر ظفرنوايي در خصوص ظرفيت انتقال واحدهاي دانشگاهي، گفت: انتقال از گروه 3 به گروه 2جدول همطرازي تا سقف ده درصد ظرفيت واحد مقصد و با موافقت واحدهاي مبدا و مقصد و تاييد معاونت دانشجويي دانشگاه مجاز است.

پيگيري درخواست انتقال از طريق اداره نقل و انتقالات واحد مبدا
وي با اشاره به نحوه درخواست و چگونگي بررسي اسناد و مدارک دانشجويان متقاضي نقل وانتقال، اظهار كرد: دانشجويان متقاضي بايد در زمان مقرر ضمن مراجعه به واحد مبدا نسبت به دريافت و تکميل فرم تقاضا و ارائه آن به بخش مربوطه براي بررسي و طرح در کميسيون نقل و انتقالات واحد اقدام كنند.
وي افزود: دانشجويان متقاضي نقل و انتقال بايد درخواست خود را از طريق اداره نقل و انتقالات در واحد مبدا پيگيري كنند.

جزييات شرايط خاص آيين‌نامه نقل و انتقال
معاون دانشجويي دانشگاه آزاد با اشاره به شرايط خاص آيين‌نامه نقل و انتقال، گفت: انتقال آن دسته از دانشجويان دختر که پس از ثبت‌نام در آزمون ورودي دانشگاه ازدواج دائم كرده‌اند، به محل زندگي همسر يا واحدي که رشته مربوطه در آن داير است بدون هيچ محدوديتي انجام مي‌شود و چنانچه قبل از ثبت‌نام در آزمون ورودي دانشگاه ازدواج دائم كرده باشند به هر يک از گروه‌هاي جدول همطرازي بلامانع است به استتناي گروه يك که در صورت احراز حداقل نمره آزمون آخرين فرد قبولي در واحد مقصد به گروه يك نيز امکان پذير است.
وي در عين حال تصريح كرد: البته انتقال دانشجويان مرد متاهل پس از بررسي تعداد متقاضيان و در صورت موافقت واحد مبدا به استثناي گروه‌هاي يك، 2 و مراکز استانها انجام مي‌شود.
وي در ادامه به شرايط نقل و انتقال دانشجوياني كه والدينشان فوت كرده است اشاره كرد و افزود: انتقال آن دسته از دانشجويان مجرد که پدر و مادر و يا هر دو را بعد از ثبت‌نام در آزمون ورودي دانشگاه از دست داده‌اند، بدون هيچ محدوديتي انجام مي‌شود.
وي افزود: در صورت فوت پدر يا مادر دانشجوي مجرد بعد از ثبت‌نام دانشجو در آزمون ورودي دانشگاه، دو ترم ميهماني به محل زندگي والدين امکان پذير است.
وي با بيان اينكه انتقال دانشجوي متاهل زن که در حين تحصيل متارکه يا همسرش فوت كرده باشد امكانپذير است، اظهار كرد: همچنين دانشجوي مجردي که به هر دليلي حکم سرپرستي يا قيم نامه از مراجع ذيصلاح مجتمع قضايي و دادگستري ارائه كند، امکان پذير است.

نحوه انتقال فرزندان خانواده‌هاي چند دانشجويي
وي با شاره به نحوه انتقال فرزندان خانواده‌هاي چند دانشجويي، تصريح كرد: در صورتي که در يک خانواده سه دانشجوي مجرد يا بيشتر همزمان در دانشگاه آزاد مشغول به تحصيل باشند، انتقال دو نفر يا بيشتر از آنان به محل اشتغال به تحصيل ساير عضو خانواده به استثناي گروه‌هاي يك و 2، امکان پذير است.
دكتر ظفرنوايي گفت: در صورتي که دو دانشجوي مجرد از يک خانواده همزمان در دانشگاه آزاد مشغول به تحصيل باشند، انتقال يکي از آنها به محل اشتغال به تحصيل سايرعضو خانواده در صورتي که نمره آزمون وي از نمره آزمون آخرين فرد پذيرفته شده در واحد مقصد بيشتر باشد، به هريک از گروه‌هاي جدول همطرازي به استثناي گروه‌هاي يك و 2، امکان پذير است، البته چنانچه شهر محل تحصيل ساير اعضاي خانواده فاقد رشته تحصيلي دانشجوي متقاضي انتقال باشد، دانشجو به يکي از شهرهاي همجوار منتقل مي‌شود.
وي در ادامه تصريح كرد: چنانچه کارمند دولت يا نيروهاي مسلح در حين خدمت در شهري در آزمون دانشگاه آزاد آن شهر پذيرفته شود در صورتي که محل خدمت وي پس از ثبت‌نام در آزمون ورودي دانشگاه به شهر ديگري منتقل شود با ارائه حکم انتقال از بالاترين مقام سازمان ذيربط مي‌تواند به دانشگاه شهر محل خدمت جديد خود منتقل شود.

شرايط انتقال دانشجويان شاهد و ايثارگر
وي در خصوص شرايط انتقال دانشجويان شاهد و ايثارگر، گفت: انتقال همسر و فرزندان شهيد و مفقودالاثر به کليه واحدهاي دانشگاهي پس از تاييد کمسيون ايثارگران سازمان مرکزي دانشگاه امكان پذيراست، بر اين اساس همسر و فرزندان شاهد و ايثارگران بايد ضمن مراجعه به اداره بنياد شهيد و امور ايثارگران استانها و شهرستان‌هاي محل تشکيل پرونده برابر دستورالعمل کميسيون ايثارگران نسبت به ارائه مدارک و تکميل فرم مربوطه اقدام كنند.

جزييات انتقال فرزندان اعضاي هيات علمي
معاون دانشجويي دانشگاه آزاد در ادامه با اشاره به شرايط انتقال فرزندان اعضاي هيات علمي، گفت: انتقال همسر و فرزندان هيات علمي رسمي و تمام وقت دانشگاه آزاد به هر يک از گروه‌هاي جدول همطرازي مطابق ضوابط تعيين شده امکان پذير است.
وي افزود: انتقال فرزندان اعضاي هيات علمي دانشگاه آزاد که در دانشگاه‌هاي دولتي پذيرفته شده‌اند در صورت برقراري تفاهم نامه و بر اساس بخشنامه مورد توافق امکان پذير است.
وي با بيان اينكه انتقال فرزندان اعضاي هيات علمي رسمي تمام وقت دانشگاه‌هاي دولتي که در هر يک از واحدهاي دانشگاه آزاد پذيرفته شوند در صورت برقراري تفاهم نامه و بر اساس بخشنامه مورد توافق به هريک از گروههاي جدول همطرازي امکان پذير است، اظهار كرد: همچنين انتقال فارغ التحصيلان ممتاز سما پس از قبولي در آزمون دانشگاه با تاييد مکتوب سازمان سما مبني بر داشتن شرايط لازم به هر يک از گروه‌هاي جدول همطرازي امکان پذير است.

شرايط انتقال فارغ التحصيلان ممتاز سما
وي با اشاره به شرايط انتقال فارغ التحصيلان ممتاز سما، تصريح كرد: اين دسته از ممتازين شامل نفر اول ميان همکلاسي‌هاي خود در سال آخر دبيرستان، عدم مردوديت و نداشتن درس تجديدي در طول مدت تحصيل در دبيرستان، كسب نمره بالاي 14 در تمام دروس در سال آخر دبيرستان و عدم كسب ميانگين كمتر از 16 در نمرات سال آخر تحصيل، مي‌شود.
وي با بيان اينكه اعطاي امتياز فوق با معرفي فارغ التحصيلان ممتاز از طرف واحد دانشگاهي و تاييد مراتب توسط رييس سما بايد توسط معاونت دانشجويي دانشگاه انجام شود، خاطرنشان كرد: رشته‌هاي دکتراي حرفه‌اي و دکتراي تخصصي از اين امر مستثني هستند.

نحوه انتقال بيماران خاص و معلولين
وي در خصوص شرايط انتقال بيماران خاص و معلولين، اظهار كرد: انتقال آن دسته از دانشجوياني که داراي نوعي بيماري از جمله ضايعات پيشرفته، معلوليت جسمي و يا بيماري روحي و غيره هستند و امکان ارائه خدمات درماني مورد نياز در شهر محل تحصيل فراهم نباشد پس از بررسي و تاييد پزشک معتمد واحد مبدا و دانشگاه علوم پزشكي شهرستان مربوطه و تکميل فرم مربوطه با موافقت کمسيون پزشکي سازمان مرکزي دانشگاه به هر يک از گروه‌هاي جدول همطرازي امکان پذير است.
دكتر ظفرنوايي در خاتمه گفت: دانشجويان متقاضي نقل و انتقال مطابق مدارک پزشکي يا معلوليت بايد درخواست خود را از طريق اداره نقل و انتقالات واحد مبداء پيگيري كنند.

"غیر از تهران، انتقالی و میهمان شدن در دانشگاه آزاد خیلی ساده است."
حسن احدی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره سیاست های دانشگاه آزاد اسلامی در نیمسال جدید تحصیلی در زمینه میهمان شدن دانشجویان در واحدهای مختلف این دانشگاه گفت: دانشجویانی که درخواست میهمانی می کنند سریعا می تواند با طی مراحل ضروری طبق آیین نامه ها اقدام به اخذ 11 واحد درسی در دانشگاهی کنند که درخواست میهمان شدن در آن را دارند و البته چند واحد نیز در واحد دانشگاهی محل قبولی شان اخذ کنند. وی افزود: غیر از تهران، انتقالی و میهمان شدن در دانشگاه آزاد خیلی ساده است. همه را نمی توانیم میهمان کنیم یا از یک واحد به واحد دیگر منتقل کنیم چون در این صورت واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد در تمام شهرستانها خالی می شوند اما برای انتقال از واحد دانشگاهی یک شهرستان به واحدهای مستقر در شهرستانهای دیگر خیلی سریع با نظر مساعد اقدام می کنیم.
معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: با انتقال دانشجو از شهرستان به تهران در صورتی که مشکل دانشجو محرز شده باشد موافقت می شود. با انتقال دانشجویانی نیز که نیمسال اول تحصیلی خود را در دانشگاه آزاد شروع کرده اند فقط در صورتی موافقت می شود که مشکل داشته باشند و مشکل محرز شده باشد.
احدی درذکر نمونه هایی گفت: به عنوان مثال اگر دانشجو تک فرزند باشد و والدینش درصورت تحصیل فرزندشان در شهری دیگر دچار اضطرار شوند و همچنین اگر دانشجو مبتلا به بیماری صرع یا افسردگی باشد با انتقالش در همان نیمسال اول تحصیلی موافقت می شود.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی از تفویض تمام اختیارات معاونت آموزشی در تمام زمینه ها به روسای مناطق و واحدهای دانشگاه آزاد خبر داد و به مهر گفت: در عمل دیگر معاون آموزشی دانشگاه عملا اختیاری به اندازه روسای واحدها هم ندارد.
حسن احدی ادامه داد: با تفویض اختیارات معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی به روسای واحدها و مناطق به سمتی رفتیم تا آرمان استقلال دانشگاهها در حوزه آموزشی در این دانشگاه تحقق حداکثری پیدا کند.
وی درباره کیفیت واگذاری اختیارات معاونت آموزشی دانشگاه آزاد به روسای مناطق و واحدهای این دانشگاه به مهر گفت: تقریبا تمام اختیارات معاون آموزشی را به طور کلی حذف کردیم و همه آنها طی بخشنامه ای به روسای مناطق و واحدها اعطا شد. از این پس معاون آموزشی دانشگاه فقط بر عملکرد مناطق و واحدها در امور مرتبط با مسائل آموزشی نظارت می کند.
معاون آموزشی دانشگاه آزاد با بیان اینکه اختیارات در تمام موارد را به واحدها و مناطق واگذار کردم گفت: دیگر مناطق و واحدها هستند که باید خودشان درخواست ها و امور دانشجویان را تسهیل کنند و معاونت آموزشی دانشگاه از این پس به عنوان یک مرکز سیاستگذاری ایفای نقش می کند. به اندازه ای اختیاراتم را واگذار کردم که خودم در عمل اختیاری به اندازه روسای واحدها هم ندارم.
وی تمرکز زدایی در ارائه خدمات را منجر به قطع رفت و آمد دانشجویان دانشگاه آزاد از شهرهای مختلف به تهران جهت دریافت خدمات آموزشی دانست وبه مهر گفت: به این ترتیب تعداد مراجعه کنندگان معاونت آموزشی از روزانه 400 نفر به حداقل خیلی کمی می رسد.
احدی در تشریح مزایای تفویض اختیارات معاونت آموزشی به واحدهای دانشگاهی گفت: رئیس و معاون آموزشی واحد بهتر از معاون آموزشی دانشگاه با وضعیت دانشجوی خود آشنایی دارد لذا بهتر می تواند درخواست دانشجو را تشخیص دهد و درباره آن تصمیم گیری کند.
معاون آموزشی دانشگاه آزاد افزود: هر قدر بیشتر غیرمتمرکز کار کنیم پیشرفتمان بیشتر خواهد بود. البته تفویض اختیارات به این معنا نیست که معاونت آموزشی دانشگاه به اعتراض دانشجویان نسبت به عملکرد واحدها و تصمیمات آنها رسیدگی نکند چرا که در سازمان مرکزی دانشگاه ناظر بر این هستیم که کارها به دقت انجام گیرد.

omnia.2008
07-08-2011, 13:26
ای خدا من چی کار کنم پس اگه یه وقت تهران قبول نشم خدا لنت کنه کسیو که سره ازمون وقتمو گرفت به البرزم نمیتونم برم؟ راه نداره اصلا:41:؟

RezaPhoenix
08-08-2011, 14:03
سلام

با تراز 5200 تا 5300 نرم افزار یا سخت افزار نجف اباد می ارم یا نه؟
با این توضیح که اولی(یعنی نرم افزار) انتخاب دوممه و دومی (سخت افزار) انتخاب سوممه

ممنون میشم اگه جوابمو بدین:11:

farshidshd
08-08-2011, 14:07
سلام

با تراز 5200 تا 5300 نرم افزار یا سخت افزار نجف اباد می ارم یا نه؟
با این توضیح که اولی(یعنی نرم افزار) انتخاب دوممه و دومی (سخت افزار) انتخاب سوممه

ممنون میشم اگه جوابمو بدین:11:

سلام

به احتمال فراوان میارید...

golabi2
08-08-2011, 18:30
دوستان تغییر رشته میشه داد تو دانشگاه آزاد؟مثلا از مهندسی الکترونیک به کامپیوتر

Life24
08-08-2011, 18:34
دوستان تغییر رشته میشه داد تو دانشگاه آزاد؟مثلا از مهندسی الکترونیک به کامپیوتر
كنكور مجحد.

golabi2
08-08-2011, 19:08
آخه من کنکور ناپیوسته شرکت کردم نتونستم رشته ای غیر از رشته خودم(الکترونیک) انتخاب کنم.

waterpolo
09-08-2011, 00:49
بچه ها با اين درصد ها تراز ازادم چنده تو رو خدا سريع جواب بديد
ادب 55
عرب 40
ديني 80
زبان 45
رياضي 25
فيزيك 90
شيمي 75

mh_rayaneh
09-08-2011, 13:01
ادب 55
عرب 40
ديني 80
زبان 45
رياضي 25
فيزيك 90
شيمي 75

تقریبا 6100 6200 .حالا یه ذره بالا پایین
البته زیاد روش حساب نکن
هیچی معلوم نیست

Mr Unknown
09-08-2011, 17:44
دوستان میشه اندیشه و آئین زندگی رو با هم برداشت؟
آئین هم درس اسلامی حساب میشه؟

ahriman323
09-08-2011, 21:48
دوستان هزینه معادلسازی که بضورت تا 10 واحد 1.5 برابر واحد نظري و بیشتر از 10 3 برابر هزینه نظري هست ضربدر تعداد واحدها هم میشه؟!
اخه من قبلا که به مسئول آموزش مراجعه کردم گفت 10 واحدت حدود 200 تومن میشه ولی الان برام معادلسازی کردن شده 218250 ریال
ارزشيابي مدارک : 218250 با این وجود ضربدر تعداد واحدها نکردن
من اون موقع حدود 25 واحد داشتم میخواستم معادلسازی کنم گفتن حدود یک میلیون و دویست میشه نکردم اگه اینجوری باشه که ضرب تعداد واحدها نمیکنن ضرر کردم!

farshidshd
10-08-2011, 11:38

خیر نمیشه با هم برداشت ، باید یکی از این درسها رو پاس کنی

دوستان هزینه معادلسازی که بضورت تا 10 واحد 1.5 برابر واحد نظري و بیشتر از 10 3 برابر هزینه نظري هست ضربدر تعداد واحدها هم میشه؟!
اخه من قبلا که به مسئول آموزش مراجعه کردم گفت 10 واحدت حدود 200 تومن میشه ولی الان برام معادلسازی کردن شده 218250 ریال
ارزشيابي مدارک : 218250 با این وجود ضربدر تعداد واحدها نکردن
من اون موقع حدود 25 واحد داشتم میخواستم معادلسازی کنم گفتن حدود یک میلیون و دویست میشه نکردم اگه اینجوری باشه که ضرب تعداد واحدها نمیکنن ضرر کردم!

فکر میکنم تعداد واحدا رو ضرب نمیکنن

Benyamin100
11-08-2011, 01:02
ادب 55
عرب 40
ديني 80
زبان 45
رياضي 25
فيزيك 90
شيمي 75

تقریبا 6100 6200 .حالا یه ذره بالا پایین
البته زیاد روش حساب نکن
هیچی معلوم نیست

نه اشتباه می کنی
بیشتر از اینا می شه
حدودا 6400 حالا یه ذره بالا تر یا پایین تر

omnia.2008
11-08-2011, 07:57
دوستان میشه تراز منم بگید؟
شیمی 80 فیزیک 70 دینی 80 زبان 55-6-7 عربی 20 ادبیات 60

س-م
11-08-2011, 09:54
بچه ها کسی کلید ازاد پزشکی رو داره؟

RezaPhoenix
11-08-2011, 11:22
سلام

میشه تو یه ترم فقط یه واحد برداشت؟

farshidshd
11-08-2011, 11:53
سلام

میشه تو یه ترم فقط یه واحد برداشت؟

سلام

بله میشه...
ولی ترم محسوب نمیشه

isbn
11-08-2011, 16:06
سلام دوستان حذف ماده 35 مفادش چی میشه ؟

barslona2006
12-08-2011, 01:01
سلام دوستان یه پسر عمه دارم که یک ترم رفته دانشگاه بعد الان 3 ترم نرفته بعد الان چند وقته پیش رفته دانشگاه
گفتن تو الان دانشجو معلقی یعنی یه جورایی اخراجی بعد این بشر ازشون نپرسیده که چقدر بدهی داره
یه سوال داشتم این الان 3 ترم نرفته باید پول سه ترم رو بده یا نه(در ضمن 350 بدهی قدیم داشت )
ممنون میشم راهنمایی کنید

alavi71
12-08-2011, 08:18

اگر پیش نیاز نباشه بله

farshidshd
12-08-2011, 12:36
سلام دوستان حذف ماده 35 مفادش چی میشه ؟

ماده 35 : غيبت موجه در جلسه امتحان هر درس و نيز غيبت غيرموجه تا 3 درس موجب حذف آن درس يا دروس مي شود.
تبصره 1 – غيبت غيرموجه در جلسه امتحان بيش از 3 درس به منزله نمره صفر در امتحان آن درس يا دروس خواهد بود.
تبصره 2 – تعيين غيبت موجه و غير موجه دانشجو به عهده شوراي آموزشي واحد دانشگاهي است.
تبصره 3 – در صورت استفاده از ماده 35 رعايت حداقل 12 واحد در نيمسال (موضوع ماده 19) لازم نيست.

ماده 19 : تعداد واحدهاي انتخابي دانشجوي تمام وقت در يک نيمسال تحصيلي نمي تواند از 12 واحد کمتر و از 20 واحد بيشتر باشد.
تبصره 1 – در نيمسال هايي که دانشجو به دليل رعايت پيش نياز ها يا عدم امکان ارائه درس توسط واحددانشگاهي تا پايان هفته حذف و اضافه کمتر از حد اقل واحد درسي مجاز را انتخاب نمايد بلامانع بوده لکن آن نيمسال جزو سنوات تحصيلي دانشجو محسوب مي گردد اما چنانچه ميانگين آن نيمسال کمتر از 12 گردد مشروطي به حساب نمي آيد و نمرات دروس آن نيمسال در ميانگين کل و نيمسالي دانشجو محاسبه مي شود.
تبصره 2 – در مواردي که دانشجو براي فراغت از تحصيل حداکثر 24 واحد درسي باقيمانده داشته باشد، حتي اگر در ترم قبل مشروط شده باشد با نظر گروه آموزشي واحد مي تواند تمام واحد هاي درسي باقيماده را ولو اينکه در بين آنها دروس پيشنياز وجود داشته باشد در يک نيمسال انتخاب و بگذراند.
تبصره 3 – چنانچه نيمسال دوم سال تحصيلي، نيمسال آخر تحصيل دانشجو باشد و 24 واحد درسي باقي مانده داشته باشد مي تواند با نظر گروه و رعايت تبصره 2 اين ماده آنها را در آن نيمسال و دوره تابستان بگذراند مشروط بر اينکه بيش از 7 واحد آن در دوره تابستان نباشد.
تبصره 4 – چنانچه در ترم آخر تحصيلي دانشجو فقط 24 واحد درسي باقيمانده داشته باشد واحددانشگاهي نتواند يک يا دو درس نظري آن را (حداکثر به تعداد 4 واحد) در نيمسال مزبور ارائه نمايد با نظر گروه و رعايت مقاد تبصره 2 اين ماده دانشجو مي تواند آن درس يا دروس را در نيمسال بعد يا دوره تابستان بصورت معرفي به استاد بگذراند.
تبصره 5 – دانشجويي که ميانگين نمرات نيمسال او 17 يا بيشتر باشد، مشروط بر اينکه تعداد واحدهايي که دانشجو انتخاب نموده و در امتحانات پايان ترم آنان شرکت و نمره اخذ کرده از حداقل تعيين شده در آن نظام آموزشي کمتر نباشد مي تواند در نيمسال بعد تا 24 واحد درسي انتخاب کند.

سلام دوستان یه پسر عمه دارم که یک ترم رفته دانشگاه بعد الان 3 ترم نرفته بعد الان چند وقته پیش رفته دانشگاه
گفتن تو الان دانشجو معلقی یعنی یه جورایی اخراجی بعد این بشر ازشون نپرسیده که چقدر بدهی داره
یه سوال داشتم این الان 3 ترم نرفته باید پول سه ترم رو بده یا نه(در ضمن 350 بدهی قدیم داشت )
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
برای هر ترم شهریه ثابت یا نصف شهریه ثابت رو میگیرن

اگر پیش نیاز نباشه بله

از بین گروه درسی مبانی نظری اسلام ، فقط میشه یک درس ( 2 واحد ) رو پاس کرد نمیشه دو درس رو پاس کنی

.

Life24
12-08-2011, 16:45
از بین گروه درسی مبانی نظری اسلام ، فقط میشه یک درس ( 2 واحد ) رو پاس کرد نمیشه دو درس رو پاس کنی

.
سلام
اين كدام ماده يا بخش نامه هست؟
من اطلاعي نداشتم.
يعني فقط يك درس از گروه اسلامي بايد پاس كنيم؟
كودوم درس ها هستند يعني؟

barslona2006
12-08-2011, 18:03
یعنی چقدر باید پول بده؟؟؟ طرف دانشگاه ازاده رشته کامپیوتر
در ظمن این پسر باباش مرده تعرفه ایی چیزی نیست به خاطر یتیم بودنش چیزی ازش نگیرند؟؟؟
ممنون

farshidshd
13-08-2011, 10:57
سلام
اين كدام ماده يا بخش نامه هست؟
من اطلاعي نداشتم.
يعني فقط يك درس از گروه اسلامي بايد پاس كنيم؟
كودوم درس ها هستند يعني؟
توی چارت درسی که بهتون میدن نوشته ( سیلابس )

گروه مبانی نظری اسلام : 1- اندیشه اسلامی1 ، 2-اندیشه اسلامی2 ، 3- انسان در اسلام ، 4- حقوق اجتماعی و سیاسی در اسلام ، 5- آئین اسلامی 6- هر درسی که دانشگاه خودش تشخیص میده

یعنی چقدر باید پول بده؟؟؟ طرف دانشگاه ازاده رشته کامپیوتر
در ظمن این پسر باباش مرده تعرفه ایی چیزی نیست به خاطر یتیم بودنش چیزی ازش نگیرند؟؟؟
ممنون

شهریه ی ثابت ترم های که نرفته رو باید ببینه چقدر بوده ( از دانشگاه بپرسید)

برای اینجور دانشجوها که بضاعت مالی هم ندارن ، تخفیف میدن ، باید به نامه از شورای محل یا هیئت امنای مسجد محل ، بگیره که ثابت کنن این بضاعت مالی نداره و ببره دانشگاه تا در موردش تصمصم بگیرن

.

Lj Wallace
13-08-2011, 17:33
بچه ها پس جواب این دانشگاه آزاد کی اعلام میشه؟

alavi71
13-08-2011, 17:52
بچه ها پس جواب این دانشگاه آزاد کی اعلام میشه؟

تقریبا نیمه اول شهریور ماه

t.sunami
15-08-2011, 21:09
یه سوال مهم! من این ترم 6 واحد حذف کردم! یعنی سر جلسه نرفتم ولی الان میبینم که برام زده غیبت غیرموجه و نمره رو هم برام زده صفر!!:18:

چکار کنم؟؟ قشنگ 4 نمره از معدل من کم شده!

mehrdad_joon
16-08-2011, 03:24
سلام
شنیدم معدل نهایی فارغ تحصیلی دانشگاه توی ضریبی مثل 1.4 یا 0.8 بستگی به دانشگاهی که مدرکتو گرفتی ضرب میشه؟
آیا این صحت داره؟
(دانشگاه آزاد مورده بحسه)!

farshidshd
16-08-2011, 11:59
یه سوال مهم! من این ترم 6 واحد حذف کردم! یعنی سر جلسه نرفتم ولی الان میبینم که برام زده غیبت غیرموجه و نمره رو هم برام زده صفر!!:18:

برو آموزش ببین چی شده، درستش میکنن

saeed_136915
17-08-2011, 18:46
سلام دوستان تو یه ترم چند واحد رو میشه به امتحانش نرفت و حذف کرد؟؟
اگه از اون تعداد بیشتر بشه صفر میشه؟؟

saeed_136915
17-08-2011, 20:24
یه سوال دیگه هم اینکه اگه یکی یه ترم مشروط بشه ولی ترم تابستان بعدش مشروط نشه ترم بعد از تابستان میتونه 20 واحد برداره؟؟

mostafa4670
18-08-2011, 00:18

سلام اصلا نگران نباش منم 5 واحد حذف کردم هفته گذشته خودشون درستش کردن . واسه من زده بود غیبت غیر موجه الان شده ماده تبصره (یه همچین چیزی):10:

farshidshd
18-08-2011, 12:46
سلام دوستان تو یه ترم چند واحد رو میشه به امتحانش نرفت و حذف کرد؟؟
اگه از اون تعداد بیشتر بشه صفر میشه؟؟
قبلا در این مورد صحبت کردیم

ماده 35 : غيبت موجه در جلسه امتحان هر درس و نيز غيبت غيرموجه تا 3 درس موجب حذف آن درس يا دروس مي شود.
تبصره 1 – غيبت غيرموجه در جلسه امتحان بيش از 3 درس به منزله نمره صفر در امتحان آن درس يا دروس خواهد بود.
تبصره 2 – تعيين غيبت موجه و غير موجه دانشجو به عهده شوراي آموزشي واحد دانشگاهي است.
تبصره 3 – در صورت استفاده از ماده 35 رعايت حداقل 12 واحد در نيمسال لازم نيست.

یه سوال دیگه هم اینکه اگه یکی یه ترم مشروط بشه ولی ترم تابستان بعدش مشروط نشه ترم بعد از تابستان میتونه 20 واحد برداره؟؟

خیر ، حداکثر 14 واحد میتونه برداره

F A R I D
18-08-2011, 14:13
دوستان من میخوام از دانشگاه آزاد انصراف بدم .میگن موقع انصراف یه مبلغی رو دریافت میکنن؟ ظاهرا برای دریافت این مبلغ یه فرمولی وجود داره که با این فرمول مبلغ دریافتی رو حساب مکنن.
کسی میدونه این فرمول چیه؟
ضمنا من بدهی ندارم.

Lj Wallace
18-08-2011, 15:38
بچه ها پزشکی خوندن تو آزاد ارزش داره؟
واسه ادامه تحصیل تو خارج چی؟

خواهش میکنم هرکس این پستو میبینه جواب بده

F A R I D
18-08-2011, 15:59

چرا نداشته باشه. اتفاقا تو آزاد پزشکیش برخلاف بقیه رشته هاش که قبولیش به نسبت راحته پزشکی آزاد خیلیم سخته.
من دیدم کسایی رو که پزشکی دولتی رو آوردن ولی آزاد قبول نشدن.
مخصوصا اگر بخوای دندانپزشکی بخونی.

Lj Wallace
18-08-2011, 19:23
چرا نداشته باشه. اتفاقا تو آزاد پزشکیش برخلاف بقیه رشته هاش که قبولیش به نسبت راحته پزشکی آزاد خیلیم سخته.
من دیدم کسایی رو که پزشکی دولتی رو آوردن ولی آزاد قبول نشدن.
مخصوصا اگر بخوای دندانپزشکی بخونی.

نه منظورم سختی یا آسونیه قبولیش نیست منظورم اینه که سطح مدرکش و... ارزش هزینه ی بالاشو داره یعنی عقلانی هست که ادم این هزینه رو بکنه؟
آخه من شنیدم مدارک پزشکی آزاد تو خارج کشور اصلا ارزش نداره یعنی معتبر نیست!!!

F A R I D
18-08-2011, 21:56
نه منظورم سختی یا آسونیه قبولیش نیست منظورم اینه که سطح مدرکش و... ارزش هزینه ی بالاشو داره یعنی عقلانی هست که ادم این هزینه رو بکنه؟
اصلا چنین چیزی نیست.آزاد از خیلی از دانشگاه های علوم پزشکی درجه 3 دولتی بهتره.

Life24
18-08-2011, 22:00
دوستان من میخوام از دانشگاه آزاد انصراف بدم .میگن موقع انصراف یه مبلغی رو دریافت میکنن؟ ظاهرا برای دریافت این مبلغ یه فرمولی وجود داره که با این فرمول مبلغ دریافتی رو حساب مکنن.
کسی میدونه این فرمول چیه؟
ضمنا من بدهی ندارم.
تو همين تاپيك فرمولش رو به صورت عكس من گذاشتم پارسال
گشتم نبود صفحات زياده :41:

t.sunami
19-08-2011, 12:49
برای فارق التحصیلی از دانشگاه ازاد باید فیش های پرداختی و برگه های تثبیت ثبت نام که مهر امور مالی رو داره داشته باشیم؟؟

کلا برای فارق التحصیلی چیا باید داشته باشیم؟؟

Diego
19-08-2011, 15:16
دوستان فوق دیپلم بنده زیادطول کشیده ویه سال هم سنوات گرفتم.ولی با این حال هنوز 20 واحدم مونده!
میتونم فعلاً برم سربازی و بعد از پایان سربازی اون 20 واحد رو پاس کنم؟

szh_1367
19-08-2011, 15:51

من در ضمینه پزشکی اطلاعاتی ندارم اما اگر میخواهی تحصیل رو خارج از کشور ادامه بدی همین الان تحقیق کن کجا میتوانی ادامه تحصیل بدی چون بعضی از دانشگاههای خارج از کشور مدرک دانشگاه ازاد رو قبول ندارند

چند سال درس میخونی به امید اینکه مثلا بری دانشگاه x در خارج از کشور بعد موقع ارسال مدارک تازه متوجه میشی اصلا مدرک دانشگاه ازاد رو قبول ندارند

F A R I D
19-08-2011, 21:09
تو همين تاپيك فرمولش رو به صورت عكس من گذاشتم پارسال
گشتم نبود صفحات زياده :41:

اتفاقا منم دیده بودمش ولی الان هرچی نگاه میکنم پیدا نمیکنم.
شما که خودت نوشتی نمیدونی چی نوشته بودی که سرچ کنی؟

avator20002000
20-08-2011, 01:06
ازاد خیلی از یه سری دانشگاه های دولتی بالاتره بستگی به مکانی که میگید داره.کجا با کجا؟!!
مدارک پزشکی شما از بهترین دانشگاه ایران هم بگیری تو کشورایی مثل المان و امریکا قبول ندارن(یعنی همینجوری اجازه کار نداری).چون هر کشوری نظام پزشکی خودشو داره باید یه سری دوره ها و امتحاناتو پاس کنین قبلش.

F A R I D
20-08-2011, 08:07
ازاد خیلی از یه سری دانشگاه های دولتی بالاتره بستگی به مکانی که میگید داره.کجا با کجا؟!!
مدارک پزشکی شما از بهترین دانشگاه ایران هم بگیری تو کشورایی مثل المان و امریکا قبول ندارن(یعنی همینجوری اجازه کار نداری).چون هر کشوری نظام پزشکی خودشو داره باید یه سری دوره ها و امتحاناتو پاس کنین قبلش.

پزشکی دانشگاه آزاد هرجا برید خیلی خوبه
شما قبول بشو.....!!!!!

Soalziad
20-08-2011, 08:45
دوستان فوق دیپلم بنده زیادطول کشیده ویه سال هم سنوات گرفتم.ولی با این حال هنوز 20 واحدم مونده!

چه رشته ای هستید و چند ترم گذشته؟ با احتساب یک سال سنوات یعنی الان باید ترم 8 باشید و یک ترم اضافه هم بگیرید و مجموعا 9 ترمه بشید؟

Life24
20-08-2011, 09:57
يك سوال:
6 ترم رو تامم كرديد
1 سال هم اضافه گرفتيد معافيت تحصيلي؟
بعد اين معافيت تحصيلي اضافه رو چطور گرفتيد؟
محض دانستن پرسيدم چون رفيقم هم همچين سوالي رو داشت. كه چطور سنوات اضافه ميشه

visual
20-08-2011, 15:40
سلام ...
من یه مدتی متوجه یه نکته ای شدم ...
من آز فیزیک 2 رو هنوز که دو سال رو گذروندم نگرفتم !!! میخواستم ببینم راهی هست که آز فیزیک 2 رو با آز مدار 1 با هم بگیرم ( آز فیزیک 2 پیشنیاز آز مدار 1 هستش ) !!!
یعنی اگه برم به مدیر گروه اصرار کنم قبول میکنه ؟ اگه کسی قبلا این کار رو کرده راهنماییم کنه . مرسی

Diego
20-08-2011, 21:03
يك سوال:
6 ترم رو تامم كرديد
1 سال هم اضافه گرفتيد معافيت تحصيلي؟
بعد اين معافيت تحصيلي اضافه رو چطور گرفتيد؟
محض دانستن پرسيدم چون رفيقم هم همچين سوالي رو داشت. كه چطور سنوات اضافه ميشه

بله 3 سال رو تموم کردم.بعد نامه از دانشگاه گرفتم و رفتم نظام وظیفه ی استان که جاتون خالی یه هزار نفری تو صف بودن واسه سنوات!

Life24
21-08-2011, 09:52
بله 3 سال رو تموم کردم.بعد نامه از دانشگاه گرفتم و رفتم نظام وظیفه ی استان که جاتون خالی یه هزار نفری تو صف بودن واسه سنوات!
فكر كنم به شرط تمام شدن تحصيل بهت معافيت يك ترم بدن.
بعد يعني شما 6 ترم تمام كرديد . رفتيد به امرو دانشجويي و گفتيد من هنوز واحد دارم و نامه بديد و اونها هم دادن؟
يا تصويب كميسون ميخاست؟
بعد نظام وظيفه مهرش كرد؟ همون موقع؟
يا اينها ميره براي بررسي تو دانشگاه و نظام وظيفه؟

King Of Iran
21-08-2011, 10:01
سلام
بخوام دوره کارشناسی را 3 ساله تمام کنم باید چه کار کنم؟
اگر هر سال ترم تابستونه بگیرم میتونم؟

میشه برای بگید باید چی کار کنم؟

Mahdi/s
21-08-2011, 10:15
سلام
بخوام دوره کارشناسی را 3 ساله تمام کنم باید چه کار کنم؟
اگر هر سال ترم تابستونه بگیرم میتونم؟

میشه برای بگید باید چی کار کنم؟ شد ان که میتونید...البته به رشتت هم بستگی داره..مهندسی ها تعداد واحدیی که باید پاس کنی بیشتره از مدیریت و سایر رشته ها است...البته مهندسی ها هم باز باهم متفاوت هست توی چارت رشتت نگاه کنی کامل برات زده....
ترم اول که دست یونی هست که چند واحد و چطوری بهت میده....
از ترم 2هم خوب بخونی و معدل بالای 17 بیاری میتونی 24 تا بگیری...تابستونم 6 تا....3ساله تمومه....البته به خودت...استاد...دانشگاه بستگی داره

farshidshd
21-08-2011, 10:55
سلام ...
من یه مدتی متوجه یه نکته ای شدم ...
من آز فیزیک 2 رو هنوز که دو سال رو گذروندم نگرفتم !!! میخواستم ببینم راهی هست که آز فیزیک 2 رو با آز مدار 1 با هم بگیرم ( آز فیزیک 2 پیشنیاز آز مدار 1 هستش ) !!!
یعنی اگه برم به مدیر گروه اصرار کنم قبول میکنه ؟ اگه کسی قبلا این کار رو کرده راهنماییم کنه . مرسی

سلام

باید پیشنیاز رو یه بار افتاده باشی تا بتونی این کار رو بکنی

البته اگه ترم آخر باشی ، بهت میدن

Diego
21-08-2011, 11:26
فكر كنم به شرط تمام شدن تحصيل بهت معافيت يك ترم بدن.
بعد يعني شما 6 ترم تمام كرديد . رفتيد به امرو دانشجويي و گفتيد من هنوز واحد دارم و نامه بديد و اونها هم دادن؟
يا تصويب كميسون ميخاست؟
بعد نظام وظيفه مهرش كرد؟ همون موقع؟
يا اينها ميره براي بررسي تو دانشگاه و نظام وظيفه؟

تصویبشون فرمالیته اس.به همه میدن.حتی تموم نکنی باز هم سنوات میدن.نظام وظیفه هم اگه نوبتت بشه 5 دقیقه بیشتر کار نداره.بررسی نمیخواد.یه نامه سریعاًواست پرینت میگرن و تموم

ExoMars
23-08-2011, 19:14
دوستان یه سوال عجیب دارم:دی
داستان اینترنت وایرلس چجوریه؟:دی
من امروز نیم ساعتی که استفاده کردم 2 گیگ دانلود کرد:دی
میخواستم بدونم مشکلی نیس؟من همیشه دانلود کنم گیر نمیدن؟:دی
آخه تو سایت اصلا نمیزارن
:دی

Soalziad
23-08-2011, 21:07
مدرک کاردانی (فوق دیپلم) چقدر طول میکشه که آماده بشه؟ به فرض اگر یک نفر ترم دو (یعنی بهمن) ترم آخرش باشه و 15 واحد داشته باشه,حالا اون 15 تا رو اواخر خرداد - اوایل تیر (یعنی زمان امتحانات دانشگاه آزاد) امتحان بده و مطمئن باشه که همه رو پاس کرده و دیگه واحدی نداره اونوقت چقدر طول میکشه تا مدرکش رو بدن؟

alavi71
23-08-2011, 21:44
دوستان یه سوال عجیب دارم:دی
داستان اینترنت وایرلس چجوریه؟:دی
من امروز نیم ساعتی که استفاده کردم 2 گیگ دانلود کرد:دی
میخواستم بدونم مشکلی نیس؟من همیشه دانلود کنم گیر نمیدن؟:دی
آخه تو سایت اصلا نمیزارن
:دی

اغلب دانش گاه ها دارن.و مشکلی نداره چون پولش رو یه جورایی ازتون گرفتن ....

farshidshd
24-08-2011, 11:22
مدرک کاردانی (فوق دیپلم) چقدر طول میکشه که آماده بشه؟ به فرض اگر یک نفر ترم دو (یعنی بهمن) ترم آخرش باشه و 15 واحد داشته باشه,حالا اون 15 تا رو اواخر خرداد - اوایل تیر (یعنی زمان امتحانات دانشگاه آزاد) امتحان بده و مطمئن باشه که همه رو پاس کرده و دیگه واحدی نداره اونوقت چقدر طول میکشه تا مدرکش رو بدن؟

اصل مدرک رو که بهتون نمیدن الان
یه مدرک موقت میدن تا مدرک اصلی آماده بشه

من خودم سال 86 فارغ التحصیل شدم هنوز اصل مدرک رو ندادن بهم ، با همون موقت الان مدرک کارشناسی رو هم
گرفتم

urcu
25-08-2011, 17:07
دوستان چه درس هایی را میشه معرفي به استاد گرفت؟!
7 واحد نمیشه؟!
من الان 27 واحد برام مونده 20 تا میخوام این ترم بگیرم 7 تا را هم ترم بعد معرف یبه استاد اگه بدن البته همه درسهام آزمایشگاه و کارگاه و تخصصی هست

alavi71
25-08-2011, 17:51
دوستان چه درس هایی را میشه معرفي به استاد گرفت؟!
7 واحد نمیشه؟!
من الان 27 واحد برام مونده 20 تا میخوام این ترم بگیرم 7 تا را هم ترم بعد معرف یبه استاد اگه بدن البته همه درسهام آزمایشگاه و کارگاه و تخصصی هست

درسهایی رو که با استاد پارتی دار گرفته باشی ....
زیاد نمیشه گرفت.

urcu
25-08-2011, 18:25
درسهایی رو که با استاد پارتی دار گرفته باشی ....
زیاد نمیشه گرفت.
درسی را نگرفتم تا حالا

pezhmantoop
25-08-2011, 18:47
پارتی بازی کنی میشه.
فقط یه کم واست آب می خوره
داییم قضیه اش شبیه تو بود.
دانشگاه ساری تونست

paranoid_android
26-08-2011, 09:40
سلام. بنده ترم قبل (یعنی قبل از تابستان) بدلیل مشکلی که برام پیش اومد نتونستم هیچکدوم از امتحانات رو برم و سر تمام امتحانات غیبت داشتم (18 واحد). از اونجایی که تا 3 درس غیبت، عیبت موجه جساب میشه و بیشتر از اون نمره صفر منظور میشه، الان 4 تا از درسا نمره ش صفر شده.. با نوجه به اینکه هیچ درسی رو سر جلسه نرفتم باید برای اون 4 تا درس دیگه گواهی پزشکی ببرم؟ یا اینکه میشه برای مرخصی تحصیلی افدام کرد تا حدف ترم کنم. تکلیف معدل ترم چی میشه؟ خیلی ممنون...

Life24
26-08-2011, 11:08
سلام. بنده ترم قبل (یعنی قبل از تابستان) بدلیل مشکلی که برام پیش اومد نتونستم هیچکدوم از امتحانات رو برم و سر تمام امتحانات غیبت داشتم (18 واحد). از اونجایی که تا 3 درس غیبت، عیبت موجه جساب میشه و بیشتر از اون نمره صفر منظور میشه، الان 4 تا از درسا نمره ش صفر شده.. با نوجه به اینکه هیچ درسی رو سر جلسه نرفتم باید برای اون 4 تا درس دیگه گواهی پزشکی ببرم؟ یا اینکه میشه برای مرخصی تحصیلی افدام کرد تا حدف ترم کنم. تکلیف معدل ترم چی میشه؟ خیلی ممنون...
ببين نميتونن برات حذف ترم كنن.
يك سر پيش معاونت دانشجويي برو يا يك سر پيش رئيس دانشگاه

paranoid_android
26-08-2011, 11:12
ببين نميتونن برات حذف ترم كنن.
يك سر پيش معاونت دانشجويي برو يا يك سر پيش رئيس دانشگاه
یعنی به دردسر افتادم؟:sad:
به نظرتون اونا چیکار میتونن بکنن؟

Life24
26-08-2011, 11:23
یعنی به دردسر افتادم؟:sad:
به نظرتون اونا چیکار میتونن بکنن؟
شما 18 واحد داشتي و نرفتي سر جلسه هيچ كدامش رو
طبق ماده 35
3 تاش خودكار بر اساس نظر شوراي آموزش دانشگاهتون كه تصميم بگيره ميتونه موجه حساب كنه
كه همه دانشگاه ها موجه حساب ميكنن سه تاش رو.
يعني شما 4 تا درس رو 0 براتون زدن طبق آئين نامه.
از نظر من راحت ترينش بري پيش معاونت آموزشي يا رئيس دانشگاه صحبت كني. تا حذف ترم كنن بره پي كارش راحت.
نه نترس چون گفتم بري پيش معاونت آموزشي يا رئيس دانشگاه فكر كردي دردسر داره؟
آخه كارشناس گروه و اين حرف ها بدتر آدم رو گيج ميكنن و كاري هم براي آدم نميكنن گفتم بري پيش اونا.‌ :11:
نگران نباش برادر :40:

alavi71
27-08-2011, 10:20
درسی را نگرفتم تا حالا

2درس که حداکثر 6 واحد بشود رو میشه گرفت ...

alavi71
27-08-2011, 10:42

مدرک اصل تنها زمانی داده میشود که 5 سال سابقه کار داشته باشید.
که این خودش مستلزم این هست که اگر پسر هستید سربازی بروید.
مدرک موقت رو میتونید بگیرید که معتبر هستش برای ارائه.

Reza Razor
27-08-2011, 10:50
من کارشناسی حسابداری بودم کاردانی گرفتم زدم بیرون ... الان بخوام یه رشته ی دیگه ادامه بدم که ربطی هم به حسابداری ناره مثلا آی تی اون مدرک و واحدهای پاس شدش بدردم میخوره ؟ شنیدم مثلا درسهای عمومی رو نیاز نیست دوباره بگذرونم ...

Lj Wallace
28-08-2011, 14:02
اینم اینجا گذاشتم تا این خبر تو تاپیک مربوطش باشه!

اعلام نتايج آزمون سراسري دانشگاه آزاد اسلامي تا 20 شهريورماه

گروه آزمون و سنجش : رئيس مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي از اعلام نتايج كنكور 90 دانشگاه آزاد تا 20 شهريورماه خبر داد.
به گزارش فارس، دکتر عبدالله سجادي جاغرق رئيس مركز آزمون دانشگاه آزاد با بيان اينكه نتايج كنكور 90 دانشگاه آزاد تا 20 شهريورماه اعلام مي‌شود، گفت: 660 هزار داوطلب در آزمون غيرپزشكي، 214 هزار و 975 داوطلب در گروه پزشكي و با احتساب 142 هزار داوطلب كارداني پيوسته بيش از يك ميليون داوطلب در آزمون‌هاي دانشگاه آزاد شركت كرده‌اند.
وي با بيان اينكه در كنكور غيرپزشكي به غير از رشته فني مهندسي كه درصد شركت‌كنندگان مرد بيشتر از شركت كنندگان خانم‌ است، افزود: در بقيه آزمون‌ها تعداد شركت‌كنندگان خانم بالاتر از شركت‌كنندگان آقا است.
دکتر سجادي جاغرق با اشاره به وجود 8 هزار و 67 رشته محل در آزمون سراسري غيرپزشكي دانشگاه آزاد، گفت: آزمون غيرپزشكي دانشگاه‌ آزاد در 236 حوزه امتحاني داخل كشور برگزار مي‌شود.
وي افزود: معماري با 28 هزار داوطلب خانم‌ و حقوق با 24 هزار داوطلب خانم محبوب‌ترين رشته‌ خانم‌ها و مهندسي عمران با 43 هزار داوطلب آقا و مهندسي مكانيك با 29 هزار داوطلب آقا محبوب‌ترين رشته‌هاي آقايان در كنكور 90 دانشگاه آزاد هستند.
رئيس مركز آزمون دانشگاه آزاد با بيان اينكه رشته‌هاي دانشگاه آزاد نسبت به سال قبل 15 درصد افزايش دارد، گفت: در گروه رياضي، فني و مهندسي بيشترين داوطلب با حدود 333 هزار داوطلب وجود دارد.
وي درباره آمار پذيرش دانشجو در كنكور امسال اين دانشگاه گفت: 350 تا 400 هزار داوطلب به طور قطع در كنكور سراسري غيرپزشكي دانشگاه آزاد پذيرش مي‌شوند.

alavi71
30-08-2011, 10:34
من کارشناسی حسابداری بودم کاردانی گرفتم زدم بیرون ... الان بخوام یه رشته ی دیگه ادامه بدم که ربطی هم به حسابداری ناره مثلا آی تی اون مدرک و واحدهای پاس شدش بدردم میخوره ؟ شنیدم مثلا درسهای عمومی رو نیاز نیست دوباره بگذرونم ...

بله برخی از واحد را قبول میکنند ازتون.
البته این بستگی به این داره که کدوم دانشگاه درس میخوندید و الان برای ادامه دادن به چه دانشگاهی بروید.

steps
31-08-2011, 00:59
رييس مركز آزمون دانشگاه آزاد اعلام کرد نتايج كنكور سراسري دانشگاه از ساعت 19 روز يكشنبه 13 شهريورماه قابل مشاهده است و از پذيرش 486 هزار و 56 داوطلب در اين آزمون خبر داد كه اسامي آنها از طريق سايت مركز آزمون به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اعلام مي‌شود.

hompoil
31-08-2011, 17:17
با تراز 5800 میشه مکانیک ازاد تبریز قبول شد؟؟

urcu
31-08-2011, 18:36
تمام دروس تئوری را حداکثر تا سقف 6 واحد می توان به عنوان معرفی به استاد اخذ نمود.
دروس عملی (پروژه، کارآموزی، آزمایشگاه) را نمی توان معرفی به استاد گرفتدوستان میتونم دروس منابع تغذيه سويچينگ و ميكروكنترلر وتكنيك پالس را بگذارم برای معرفی به استاد ؟
البته صحبت کردم که 7 واحد را با پر کردن فرم شاید بشه گرفت شاید هم صحبت کنم 22 یا24واحد بردارم(البته معدل 16.68 هست)

مشکل هم نیازی و پیش نیازی هم پیش میاد چون میخوام قبل از درس آزمایشگاهش را بگیرم-البته قبلا جای دیگه دانشجو بودم ولی این درسها را نگرفته بودم

27 واحدی که برام مونده اینها هستن:
الكترونيك صنعتي(3واحد)
تكنيك پالس(هم نیاز:مدار مجتمع خطي)(2واحد)
سيستمهاي تلويزيون(3واحد)
مدارمجتمع خطي(3واحد)
منابع تغذيه سويچينگ (هم نیاز:مدار مجتمع خطي) (3واحد) یا كارآفريني و پروژه(2واحد نظری- 1واحد عملی)
ميكروكنترلر(2واحد)
پروژه ساخت(2واحد)
آزمايشگاه ميكروپروسسورميكروكنترلر( پیش نیاز:ميكروپروسسر و ميكروكنترلر - که میکروپروسسر را پاس کردم)
كارگاه ماشينهاي الكتريكي ومدار فرمان
آزمايشگاه سيستمهاي مخابراتي
آزمايشگاه مدار مجتمع خطي(هم نیاز:مدار مجتمع خطي)
آزمايشگاه الكترونيك صنعتي (هم نیاز:الكترونيك صنعتي)
كارگاه تعميرات تلويزيون(هم نیاز:سيستمهاي تلويزيون)
آزمايشگاه تكنيك پالس(هم نیاز:تكنيك پالس)
كارگاه الكترونيك
كارگاه PLC (پیش نیاز:كارگاه ماشينهاي الكتريكي ومدار فرمان)

farshidshd
01-09-2011, 11:19
با تراز 5800 میشه مکانیک ازاد تبریز قبول شد؟؟

سخته ، خیلی سخته قبولیتون

Lj Wallace
01-09-2011, 23:30
من پست قبلیمو تصحیح می کنم

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از زمان دقیق اعلام نتایج کنکور سراسری پزشکی و غیرپزشکی دانشگاه آزاد خبر داد و گفت: نتایج دو کنکور سراسری پزشکی و غیرپزشکی سال 90 دانشگاه آزاد روز یکشنبه 13 شهریور اعلام می شود.
عبدالله سجادی جاغرق امروز سه شنبه 8 شهریورماه در نشست خبری با خبرنگاران، زمان دقیق اعلام نتایج کنکور سراسری دانشگاه آزاد اسلامی در رشته های پزشکی و غیرپزشکی را اعلام کرد.

وی افزود: داوطلبان می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی مرکز آزمون دانشگاه آزاد به نشانی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید با وارد کردن اطلاعات داوطلبی از نتایج خود مطلع شوند.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد یادآور شد: 48 هزار و 656 نفر در آزمون های سراسری دانشگاه آزاد در سال 90 پذیرفته شده اند.

وی تاکید کرد: نتایج آزمون های دانشگاه آزاد اسلامی در رشته های پزشکی و غیر پزشکی در سال 90 ساعت 19 روز یکشنبه 13 شهریور اعلام می شود.

t.sunami
03-09-2011, 14:39
کسی اطلاعاتی راجبه درس ترمودینامیک داره؟؟ من رشته برق هستم! یه ترمودینامیک داریم 2 واحدی میخواستم ببینم کسی داشته یه کمکی به ما کنه!

Mehran Malfoy
03-09-2011, 21:08
کسی اطلاعاتی راجبه درس ترمودینامیک داره؟؟ من رشته برق هستم! یه ترمودینامیک داریم 2 واحدی میخواستم ببینم کسی داشته یه کمکی به ما کنه!
اگر به این درس به صورت خیلی مقدماتی نگاه کنیم ، در واقع ترمودینامیک مربوط میشه به یکی از فصول درس فیزیک سال سوم دبیرستان که به کار و گرما مربوط بود . فکر می کنم یادتون باشه . فرآیندهای هم دما ، هم حجم و ... . در کل درس شیرین و زودفهمیه و چون برای شما درس 2 واحدیه به جاهای سختش هم فکر نکنم برسید و احتمالا فقط بهتون قوانین اول و دوم ترمودینامیک رو درس بدن و یا قسمت هایی از آنتروپی و معادلات گازهای کامل و معادلات حالت . در کل برای ما که رشته مون مهندسی شیمیه و 9 واحد ترمودینامیک داریم درس دوست داشتنییه . به شما هم پیشنهاد می کنم از دستش ندید ، فکر می کنم برای شما نمره بیار هم باشه . . .

hompoil
03-09-2011, 21:36
سلام با این درصدها میشه مکانیک ازاد تبریز قبول شد؟؟:31:
ادبیات:75
عربی:65
دینی:60
زبان:65
ریاضی:10
فیزیک:62
شیمی:40

Life24
03-09-2011, 22:25
سلام با این درصدها میشه مکانیک ازاد تبریز قبول شد؟؟:31:
ادبیات:75
عربی:65
دینی:60
زبان:65
ریاضی:10
فیزیک:62
شیمی:40
به نظرم آره . فردا خبرش بهمون بديد.:11:

steps
03-09-2011, 23:45
تجربه ثابت کرده همیشه نتیجه ها چند ساعت زودتر قابل مشاهده هست.
امیدوارم فردا همه خبر خوب بهشون برسه (من جمله بچه های p30 + خودم)

Lj Wallace
04-09-2011, 00:01
تجربه ثابت کرده همیشه نتیجه ها چند ساعت زودتر قابل مشاهده هست.

یعنی از حدود ساعت 3 بعد از ظهر امکانش هست تو سایت بزارن؟

steps
04-09-2011, 01:33
یعنی از حدود ساعت 3 بعد از ظهر امکانش هست تو سایت بزارن؟

احتمالا بشه.
سال قبل من خودم حدودای ساعت11 ظهر نتیج رو دیدم:31:

shah abas
04-09-2011, 08:26
نتایج اومده
من همون انتخاب اول یعنی مهندسي كامپيوتر-نرم افزار / واحد تهران شمال قبول شدم.

mehrdad00
04-09-2011, 09:09
دانشگاه ازاد تکمیل ظرفیت نداره؟
من برای it تهران جنوب 16 نفر با اخرین نفر فاصله دارم :((((...یعنی باید برم مشهد؟ :((

SIMON137
04-09-2011, 09:28
تهران شمال مکانیک داره ؟

آدرسش کجاست ؟

alavi71
04-09-2011, 09:29
نتایج دانشگاه ازاد اسلامی سال 90 زودتر از موعد اعلام شد

از طریق لینک زیر وارد شوید....

Life24
04-09-2011, 10:09
اگر ميخواهيد انصراف بديد و بريد دانشگاه جديد ثبت نام كنيد.

ممكنه جا بندازم چون دقيق يادم نيست اما تو هيمن حدوده.

1-مراجعه به كارشناس رشته دانشگاه سابق.و تكميل فرم انصرافي
2-چند تا امضا از همون كارشناس و مدير آموزش.
3-مراجعه به بايگاني و دادن 2 تا فرم به شما
3-همه جا دانشگاه شما از كتابخانه و آموزش گرفته تا پژوهش بايد برويد و امضا بگيريد.
بعد كه تكميل شد.امور دانشجويي ميبريد و امضا ميكنه و نامه لغو معافيت تحصيلي رو بهتون ميده.
بايگاني هم يك فرمي ميده به نام پيوست 8 كه ميگه شما مدارك و سفته گذاشتيد اينجا.
شما ميريد دانشگاه جديد. با اين فرم يك سري ثبت نام و كارها ميكنيد ميرسيد به امور دانشجويي .
نامه نظام وظيفه رو بهتون ميده.
فردا اول وقت همه رو ميبريد نظام وظيفه تا يك فرم بهتون بده.
فرم هم چيز خاصي نداره و ميگه از پارسال معافيت تحصيلي منظور شده و ثبت نام كنيد اين شخص ر.
نامه هم پيش سرهنگ بايد امضا كنيد.
بعد دانشگاه جديد ادامه ثبت نام رو انجام ميديد و شماره دانشجويي جديد و اينها رو بهتون ميده.
عكس و كپي و همه اينها هر چي داريد ببريد كه به كار مياد.

بعد كه تمام شد بايد سر فرصت بريد واحد قديم دانشگاهتون و نامه معادل سازي رو بگيريد . و تحويل دانشگاه جديد بدهيد يا خودشون بفرستند.
دقيق نگفتم چون واقعا كار زياد بوده و يادم نيست. اما در همين حدود هست.يكمي هم شلوغ هست . چون همزمان با ثبت نام ورودي هاي جديد هست و سرشون شلوغ هست.
با آروزي موفقيت براي دوستان.

ariajoker
04-09-2011, 10:13

3-همه جا دانشگاه شما از كتابخانه و آموزش گرفته تا پژوهش بايد برويد و امضا بگيريد.
بعد كه تكميل شد.امور دانشجويي ميبريد و امضا ميكنه و نامه لغو معافيت تحصيلي رو بهتون ميده.
شما ميريد دانشگاه جديد. با اين فرم يك سري ثبت نام و كارها ميكنيد ميرسيد به امور دانشجويي .
فرم هم چيز خاصي نداره و ميگه از پارسال معافيت تحصيلي منظور شده و ثبت نام كنيد اين شخص ر.
بعد دانشگاه جديد ادامه ثبت نام رو انجام ميديد و شماره دانشجويي جديد و اينها رو بهتون ميده.

بعد كه تمام شد بايد سر فرصت بريد واحد قديم دانشگاهتون و نامه معادل سازي رو بگيريد . و تحويل دانشگاه جديد بدهيد يا خودشون بفرستند.
دقيق نگفتم چون واقعا كار زياد بوده و يادم نيست. اما در همين حدود هست.يكمي هم شلوغ هست . چون همزمان با ثبت نام ورودي هاي جديد هست و سرشون شلوغ هست.
اگر کسی متولد سال 68 باشه و در حال حاضر در دانشگاه ازاد تحصیل کنه ولی مشمول خدمت باشه میتونه در دانشگاه جدید ثبت نام کنه ؟ یا نه اگر انصراف داد باید برای خدمت اعزام بشه ؟

RezaPhoenix
04-09-2011, 10:20
سلام یه سوال داشتم من تمام رشته هایی رو که انتخاب کرده بودم قبول شدم ولی وقتی رفتم نتیجه رو دیدم فقط رشته ی اولمو(نرم افزار تهران شمال) زده بود بقیه رو اصلا تایپم نکرده بود:31: می خواستم بدونم فقط می تونم رشته اولمو که قبول شدم برم یا بقیه رو هم اگه دلم خواست میتونم برم؟

Amirdb
04-09-2011, 10:21

آقا واقعا ممنونم ازتون خیلی توضیحات کامل و جامعی بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط چند تا جاش گیر کردم

این که فرمودید پیوست 8 رو میده که بگه من چک گذاشتم یعنی چکم که پیششونه(دانشگاه قدیم) میمونه؟؟ تا کی؟؟

باید به دانشگاه جدید هم چک وثیق بدم باز؟؟؟:19:

این نظام وظیفه رو متوجه نشدم....این که فرمودید نظام وظیفه محل یعنی کدوم محل؟؟شهر خودم یا شهر دانشگاه جدید؟؟

من دانشگاه قبلیم و دانشگاه جدید و محل سکونتم سه جای مختلفه :31:

حالا این نظام وظیفه که فرمودید نظام وظیفه کجاس؟

این کارشناس رشته که فرمودید کی هست؟مدیر گروه منظورتونه؟؟حتما باید اون باشه؟؟اگه رفتم و اون نبود بقیه کادر میتونند کار رو راه بندازند چون شندیم فقط یک روز در هفته هستش؟
چون میدونید که مسافت رفت و برگشت یه دو ساعتی و نیمی طول میکشه!

Life24
04-09-2011, 10:34
اگر کسی متولد سال 68 باشه و در حال حاضر در دانشگاه ازاد تحصیل کنه ولی مشمول خدمت باشه میتونه در دانشگاه جدید ثبت نام کنه ؟ یا نه اگر انصراف داد باید برای خدمت اعزام بشه ؟
ببين شما ترم چندمي؟
تا 4 ترم نظام وظيفه مشكل نداره. شما تا 4 ترم ميتونيد انصراف بدهيد و با موافقت نظام وظيفه برويد دانشگاه جديد ثبت نام كنيد.
فقط تا 2 ترم اول تصفيه حساب ميخواد فقط. بالاي دو ترم بايد امور مالي يك پول اضافه اي با توجه به فومول بديد.

Life24
04-09-2011, 10:44
آقا واقعا ممنونم ازتون خیلی توضیحات کامل و جامعی بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط چند تا جاش گیر کردم

این که فرمودید پیوست 8 رو میده که بگه من چک گذاشتم یعنی چکم که پیششونه(دانشگاه قدیم) میمونه؟؟ تا کی؟؟

باید به دانشگاه جدید هم چک وثیق بدم باز؟؟؟:19:

این نظام وظیفه رو متوجه نشدم....این که فرمودید نظام وظیفه محل یعنی کدوم محل؟؟شهر خودم یا شهر دانشگاه جدید؟؟

من دانشگاه قبلیم و دانشگاه جدید و محل سکونتم سه جای مختلفه :31:

حالا این نظام وظیفه که فرمودید نظام وظیفه کجاس؟

این کارشناس رشته که فرمودید کی هست؟مدیر گروه منظورتونه؟؟حتما باید اون باشه؟؟اگه رفتم و اون نبود بقیه کادر میتونند کار رو راه بندازند چون شندیم فقط یک روز در هفته هستش؟
چون میدونید که مسافت رفت و برگشت یه دو ساعتی و نیمی طول میکشه!

پيوست 8 رو ميده اينها اينجا محفوظ هست. و اين فرم ميشه جاي سفته
بعد دانشگاه جديد خودش از دانشگاه سابق نامه ميزنه و مداركت رو درخواست ميكنه.
راستي كارت دانشجويي هم ببريد بايد تحويل دانشگاه قديم بديد. هر چي فكر ميكنيد با تعداد كپي شده ببريد ضرر نداره.
مشخصه. كه . اصولا يكي بيشتر تو شهرستان ها اين كار نظام وظيفه رو انجام نميده. از دانشگاه هم بپرسيد حتي بهتون ميگن. اين مشكل نداره از امور دانشجويي بپرزسيد هر جا هستيد ادرس ميده.

نه كارشناس رشته. يك فردي هست كه گواهي اشتغال به تحصيل و ليست دروس اين كارها رو ميكنه اصلا ربطي به مدير گروه نداره .و تو اموزش هست و اصولا هميشه هستش. تو موقع ثبت نام هم كمتر كسي ميره مرخصي و هستند.

Amirdb
04-09-2011, 10:54
راستي كارت دانشجويي هم ببريد بايد تحويل دانشگاه قديم بديد. هر چي فكر ميكنيد با تعداد كپي شده ببريد ضرر نداره.
مشخصه. كه . اصولا يكي بيشتر تو شهرستان ها اين كار نظام وظيفه رو انجام نميده. از دانشگاه هم بپرسيد حتي بهتون ميگن. اين مشكل نداره از امور دانشجويي بپرزسيد هر جا هستيد ادرس ميده.

نه كارشناس رشته. يك فردي هست كه گواهي اشتغال به تحصيل و ليست دروس اين كارها رو ميكنه اصلا ربطي به مدير گروه نداره .و تو اموزش هست و اصولا هميشه هستش. تو موقع ثبت نام هم كمتر كسي ميره مرخصي و هستند.
ممنونم :11:
پس یعنی این پیوست 8 هم جای مدرک پیش و دیپلم رو میگیره و هم جای سفته درسته؟؟

بعد یادمه پارسال واسه ثبت نام هر اتاقی که میرفتیم کپی مدرک پیش و اینا رو میخواستند...حالا توی دانشگاه جدید موقع ثبت نام همین کپی پیوست 8 رو به هر اتاق بدم حله دیگه؟؟

ما که کارت دانشجویی ندادن بهمون :31:
پس یعنی همین فردا برم دنبالش تا به شلوغی ایام ثبت نام نخورم؟؟ (ثبت نام از 26 شهریوره):11:

ahzo
04-09-2011, 11:02
کسی میدونه شیمی کاربردی تهران شمال کلاساش کجا تشکیل میشه؟هنوز همون ظفر؟

mehrdad00
04-09-2011, 11:08

من که دانشگاه سراسری بودم تکلیفم چیه؟ از سراسری می خوام برم ازاد...باید چی کار کنم؟

Homayun Khan
04-09-2011, 11:09
با سلام
من دانشجوی دوره تمام وقت رشته علوم قضایی ترم دوم هستم رشته حقوق پاره وقت قبول شدم میخواستم بدونم مدرکش مثل تمام وقت معتبره؟
چون رشتم تمام وقته میتونم انصراف بدم بیام پاره وقت رو ثبت نام کنم؟ ( متولد نیمه دوم 69 هستم دو ترم خوندم)

Mehran Malfoy
04-09-2011, 11:11
سلام به همه .
کسی اطلاع نداره برق قدرت / تهران جنوب امسال ترازش چند بوده ؟

King Of Iran
04-09-2011, 11:15
با عرض سلام و تبریک به قبول شدگان

زبان خارجه و شیمی پیشنیاز خورده ام چه درس هایی ترم اول به من برای این دو درس میدهند؟

Life24
04-09-2011, 11:20
من که دانشگاه سراسری بودم تکلیفم چیه؟ از سراسری می خوام برم ازاد...باید چی کار کنم؟
شرمنده من تجربه اي ندارم. اما بريد كارشناس رشته همون كه فرم اول رو پر كنيد تا آخر زنجير وار ميريد و كارتون راه مخيافته :11:

---------- Post added at 12:18 PM ---------- Previous post was at 12:17 PM ----------

با عرض سلام و تبریک به قبول شدگان

زبان خارجه و شیمی پیشنیاز خورده ام چه درس هایی ترم اول به من برای این دو درس میدهند؟
بستگي به رشته تون داره.
با توجه به چارت رشته مشخص ميشه.
جديدا كه دانشگاه انتخاب واحد نميكنه و ميزاره خود دانشجو انتخاب واحد كنه

---------- Post added at 12:20 PM ---------- Previous post was at 12:18 PM ----------

ممنونم :11:
پس یعنی این پیوست 8 هم جای مدرک پیش و دیپلم رو میگیره و هم جای سفته درسته؟؟

بعد یادمه پارسال واسه ثبت نام هر اتاقی که میرفتیم کپی مدرک پیش و اینا رو میخواستند...حالا توی دانشگاه جدید موقع ثبت نام همین کپی پیوست 8 رو به هر اتاق بدم حله دیگه؟؟

ما که کارت دانشجویی ندادن بهمون :31:
پس یعنی همین فردا برم دنبالش تا به شلوغی ایام ثبت نام نخورم؟؟ (ثبت نام از 26 شهریوره):11:
آره
شما كپي رو داشته باش. مدارك هم ببر. ضرر نداره فوقش مدارك اضافه رو دانشگاه قديم وقتي به دانشگاه جديدي بفرسته همش رو پروندت ميمونه و شايد اضافه ها رو بهت دادن.
امسال ثبت نام دير تر شده ظاهرا.
دستورالعمل ثبت نامي ها با كنكورمجدد بايد بياد.
اما فكر كنم بشه انصراف داد و كارهاتون رو بكنيد/

Homayun Khan
04-09-2011, 11:34
جواب منم بدید دیگه

smallfrank
04-09-2011, 11:43
یه سوال

من میتونم یک سال مرخصی تحصیلی بگیرم و سال دیگه شرکت کنم ؟
باید چقدر هزینه کنم ؟

steps
04-09-2011, 11:56
یه سوال

من میتونم یک سال مرخصی تحصیلی بگیرم و سال دیگه شرکت کنم ؟
باید چقدر هزینه کنم ؟

برای هر ترم مرخصی باید نصف شهریه ثابت رو پرداخت کنید.
البته بطور اتوماتیک!!! شما تا یک سال تو دانشگاهی که قبول شدید میتونید ثبت نام کنید:31:

Neda007
04-09-2011, 11:57
سلام به همه
كسي ميدونه هزينه مهندسي پزشكي آزاد تبريز هر ترم چقدر ميشه؟

hp722
04-09-2011, 11:58
سه تا سوال

اول اینکه کسی میدونه برق_قدرت دانشگاه ابهر هزینه اش چقدره؟
دوم اینکه تا کی مهلت ثبت نامه؟
سوم اینکه برای ثبت نام باید برم دانشگاه ابهر؟و میخوام یه ترم مرخصی بگیرم و 2تا درس پیشم رو پاس کنم.برم دانشگاه و بگم و پول 1ترم رو بریزم کفایت میکنه؟
چهارم اینکه اگه ثبت نام نکنم چه اتفاقی میفته؟سال دیگه نمیتونم شرکت کنم؟چی میشه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

smallfrank
04-09-2011, 12:11
برای هر ترم مرخصی باید نصف شهریه ثابت رو پرداخت کنید.
البته بطور اتوماتیک!!! شما تا یک سال تو دانشگاهی که قبول شدید میتونید ثبت نام کنید:31:

ینی الان من توی دانشگاه فردوس مهندسی عمران قبول شدم
میتونم بمونم برای سال دیگه شرکت کنم بعدش اگه سال 91 قبول نشدم دوباره بیام همین فردوس ؟

steps
04-09-2011, 12:32
سه تا سوال

اول اینکه کسی میدونه برق_قدرت دانشگاه ابهر هزینه اش چقدره؟
دوم اینکه تا کی مهلت ثبت نامه؟
سوم اینکه برای ثبت نام باید برم دانشگاه ابهر؟و میخوام یه ترم مرخصی بگیرم و 2تا درس پیشم رو پاس کنم.برم دانشگاه و بگم و پول 1ترم رو بریزم کفایت میکنه؟
چهارم اینکه اگه ثبت نام نکنم چه اتفاقی میفته؟سال دیگه نمیتونم شرکت کنم؟چی میشه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

حداکثر 1 میلیون .بستگی به واحد هایی که بر میداری داره.
هنوز اعلام نشده اما احتمالا از 23 شهریور شروع بشه.
بله برای ثبت نام باید بری دانشگاه. تا اونجا که میدونم برای مرخصی گرفتن باید نصف شهریه ثابت رو پرداخت کرد که برای این کار نیازی به رفتن به دانشگاه نیست و شما تا یک سال دانشجو هستی.(بازم زنگ بزن به دانشگاه)
اگر ثبت نام نکنی هم هیچ اتفاقی رخ نمیده.
راستی منم ابهر قبول شدم که انتخاب دومم بود و بالجبار میرم

Neda007
04-09-2011, 12:51
سلام به همه
كسي ميدونه هزينه مهندسي پزشكي آزاد تبريز هر ترم چقدر ميشه؟
كسي نيست جواب بده ؟

RezaPhoenix
04-09-2011, 13:00
سلام یه سوال داشتم من تمام رشته هایی رو که انتخاب کرده بودم قبول شدم ولی وقتی رفتم نتیجه رو دیدم فقط رشته ی اولمو(نرم افزار تهران شمال) زده بود بقیه رو اصلا تایپم نکرده بود:31: می خواستم بدونم فقط می تونم رشته اولمو که قبول شدم برم یا بقیه رو هم اگه دلم خواست میتونم برم؟

یکیم جوابه مارو بده ممنونش میشم:11:

smallfrank
04-09-2011, 13:00
من رتبم با رتبه قبولی انتخاب اول دوتا فاصله داشت..
من شدم 34 آخرین نفر 32

اگه از این 32 نفر دوسه تا نرن ثبت نام کنن احتمال داره منو بپذیرن یا نه ؟

hp722
04-09-2011, 13:24
حداکثر 1 میلیون .بستگی به واحد هایی که بر میداری داره.
راستی منم ابهر قبول شدم که انتخاب دومم بود و بالجبار میرم

یه میلیون؟؟؟یه خبره؟؟؟دوست من الکترونیک میخونه تو ابهر (اونم از کرج میره) 700تومن میده.البته اونم نسبت به واحد ها.خب چجوری باید واحد ورداشت که هزینش هم معقول باشه؟

خوشحال میشم باهم باشیم:46:

Life24
04-09-2011, 13:26
یکیم جوابه مارو بده ممنونش میشم:11:
هر اوليتي كه زده در كارنامه همان مورد ميتوانيد برويد و ثبت نام كنيد.

cgm57
04-09-2011, 13:30
سلام
می خواستم بدونم شرایط تغییر رشته چیه؟

Eshghe_door
04-09-2011, 14:00
بچه ها من شماره داوطلبیم رو گم کردم!

چیکار کنم یکی کمکم کنه

حتی وقتی با اسم و مشخصاتم میرم بازم میزنه که همچین مشخصاتی وجود نداره!

کسی نمیدونه باید چیکار کنم؟

avator20002000
04-09-2011, 14:09

چیکار کنم یکی کمکم کنه

شما راحت می تونی با اسم خودتو فامیلیتو اسم پدرتونو با شماره شناسنامه بدون وارد کردن 00 اولش نتایجو ببینی!

steps
04-09-2011, 14:19
یه میلیون؟؟؟یه خبره؟؟؟دوست من الکترونیک میخونه تو ابهر (اونم از کرج میره) 700تومن میده.البته اونم نسبت به واحد ها.خب چجوری باید واحد ورداشت که هزینش هم معقول باشه؟

خوشحال میشم باهم باشیم:46:

من حداکثر رو گفتم میشه یک میلیون . شما اگه واحد تخصصی زیاد برداری هزینه میره بالا. اگه خوب واحد برداری همون حدود 700 میشه.
منم خوشحال میشم

Eshghe_door
04-09-2011, 14:24
شما راحت می تونی با اسم خودتو فامیلیتو اسم پدرتونو با شماره شناسنامه بدون وارد کردن 00 اولش نتایجو ببینی!

اولن که شماره شناسنامه ی من 00 نداره اولش

بعدشم وقتی با این مشخصات میرم میگه موجود نیس همچین مشخصاتی

farshidshd
04-09-2011, 14:28

چیکار کنم یکی کمکم کنه

با مرورگر اینترنت اکسپلورر یا اپرا تست کنید ، زبان سیستم روی EN باشه ، حروف امنیتی رو هر جوری که هستن واردکنید، یعنی اگه حروف بزرگ هستن ، بزرگ وارد کنید

.

Homayun Khan
04-09-2011, 14:55
با سلام
من دانشجوی دوره تمام وقت رشته علوم قضایی ترم دوم هستم رشته حقوق پاره وقت قبول شدم میخواستم بدونم مدرکش مثل تمام وقت معتبره؟
چون رشتم تمام وقته میتونم انصراف بدم بیام پاره وقت رو ثبت نام کنم؟ ( متولد نیمه دوم 69 هستم دو ترم خوندم)

یکیم جواب ما رو بده

smallfrank
04-09-2011, 14:56
من رتبم با رتبه قبولی انتخاب اول دوتا فاصله داشت..
من شدم 34 آخرین نفر 32

اگه از این 32 نفر دوسه تا نرن ثبت نام کنن احتمال داره منو بپذیرن یا نه ؟

کسی اطلاعی نداره ؟

MeMri
04-09-2011, 15:07
کسی اطلاعی نداره ؟

درست نمی دونم ولی فکر کنم چند روز دیگه دانشگاه آزاد برای تکمیل ظرفیت سایت رو باز کنه!ولی انگار شرطش این هست که شما جایی قبول نشده باشید !:20:

steps
04-09-2011, 15:07
یکیم جواب ما رو بده

از نظر مدرک زیاد تفاوت نداره و هردو رو دانشگاه ازاد هست ولی فکر کنم تو مدرک قید بشه پاره وقت که زیاد مهم نیست.
تنها فرق اصلی این هست که شما واحد های کمتری میتونی برداری

کسی اطلاعی نداره ؟

بستگی داره چه رشته ای باشه ولی شاید تو تکمیل ظرفیت قبول بشید(البته احتمالش زیاد نیست چون دانشگاه ازاد همیشه بیشتر از ظرفیتش مجاز اعلام میکنه)

smallfrank
04-09-2011, 15:17
ممنون از دوستان

یه سوال دیگه
چند ترم میتونیم مرخصی بگیریم ؟

farshidshd
04-09-2011, 15:22
ممنون از دوستان

یه سوال دیگه
چند ترم میتونیم مرخصی بگیریم ؟

هرچند ترمی که مرخصی میدن میتونی بگیری،معمولا تا 4 ترم هم میدن ولی نه پشت سر هم
دوترم پشت سر هم میدن

smallfrank
04-09-2011, 15:30
ممنون دوست عزیز

ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم
من الان انتخاب دوم قبول شدم
حالا میخام بمونم برای سال دیگه امتحان بدم
ولی نمیخام این قبولیه امسالو از دست بدم

حالا باید دو ترم مرخصی بگیرم یا میشه بدون مرخصی و ثبت نام سال دیگه برم امتحان بدمو اگه اونجایی که میخام قبول نشدم دوباره بیام همینجایی که امسال قبول شدم ثبت نام کنم ؟

ببخشد خیلی پیچیده شد....

Amirdb
04-09-2011, 15:38
ممنون دوست عزیز

ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم
من الان انتخاب دوم قبول شدم
حالا میخام بمونم برای سال دیگه امتحان بدم
ولی نمیخام این قبولیه امسالو از دست بدم

حالا باید دو ترم مرخصی بگیرم یا میشه بدون مرخصی و ثبت نام سال دیگه برم امتحان بدمو اگه اونجایی که میخام قبول نشدم دوباره بیام همینجایی که امسال قبول شدم ثبت نام کنم ؟

ببخشد خیلی پیچیده شد....

من سال گذشته دقیقا همین کاری رو کردم که میخواید انجام بدید.
دو ترم رو مرخصی گرفتم و نشستم واسه کنکور بخونم.
نامردا روز اول نگفتن و پول رو به راحتی گرفتن در حالی که وضعیتم رو گفته بودم!
ولی روزی که رفتم واسه ترم دوم مرخصی بگیرم مسئول مربوطه اشاره کرد که اگه ثبت نام هم نمیکردم و مرخصی هم نمیگرفتم و .... باز هم یه سال رشتت ذخیره بود.
الان هم یه رشته دیگه آوردم و دارم میرم پارسالی رو انصراف بدم یعنی پولی که دادم پرید.به همین راحتی.
این ها رو گفتم که الکی پولت رو ندی....البته بگم شاید واحد به واحد فرق داشته باشه ولی از دور و اطراف هم در مورد واحدهای دیگه هم که شنیدم همین بوده.
تنهای مزیتی که این کار داره گرفتن گواهی اشتغال به تحصیله واسه گواهینامه.همین!
حالا یه پرس و جو بکن بعد تصمیم بگیر.

smallfrank
04-09-2011, 16:28
خیلی ممنون دوست عزیز

حالا باید برای اطلاع دقیق زنگ بزنم دانشگاهی که قبول شدم ؟

Amirdb
04-09-2011, 16:50
خیلی ممنون دوست عزیز

حالا باید برای اطلاع دقیق زنگ بزنم دانشگاهی که قبول شدم ؟

مطمئن باش که اگه حضوری هم بری دانشگاه به احتمال زیاد میگن باید شهریه رو بدی!
یادمه پارسال به طرف شرایطمو گفتم که میخوام مرخصی بگیرم و واحد نگیرم و بشینم برای کنکور بخونم طرف هم هیچی نگفت ولی خیلی راحت گفت برو 400 تومن بریز به حساب!:13:

حالا یه کاری که میگم بکن....تماس بگیر یا حضوری برو و الکی بهشون بگو من پارسال این رشته و دانشگاه شما رو قبول شدم ولی ثبت نام نکردم امسال هم چیزی قبول نشدم ازشون بپرس میتونم حالا بیام ثبت نام کنم؟
میدونی که چی میگم؟
این جوری دیگه مطمئن میشی!

eshkene
04-09-2011, 17:07
میشه یکی از دوستان بگه به ترم یک رشته نرم افزار چه واحد هایی میدند واسه ترم 1
پیشم نخورده باشه
ممنون

Life24
04-09-2011, 18:12
میشه یکی از دوستان بگه به ترم یک رشته نرم افزار چه واحد هایی میدند واسه ترم 1
پیشم نخورده باشه
ممنون
مباني 4 واحد
از كامپيوتر 1 واحد
فيزيك 1 3 واحد
رياضي 1 3 واحد
زبان عمومي 3 واحد
كارگاه عمومي 1 واحد
5 واحد هم ديگه نميدانم چي بگم تا بگيري :31: فارسي بگيري بد نيست يا تربيت بدني چيزي

abbas_p
04-09-2011, 18:51
اکه کسی قبول نشده باشه چه پیغامی میده؟؟
من از هر دو روش میزنم میگه

یعنی قبول نشده طرف؟

avator20002000
04-09-2011, 18:53
یکیم جواب ما رو بده
اعتباری که با تمام وقت فرقی نداره.همه چیش مثل تمام وقته.

---------- Post added at 07:53 PM ---------- Previous post was at 07:53 PM ----------

اکه کسی قبول نشده باشه چه پیغامی میده؟؟
من از هر دو روش میزنم میگه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیعنی قبول نشده طرف؟
00 اول شناسنامتون رو وارد نکنید

abbas_p
04-09-2011, 19:01
اعتباری که با تمام وقت فرقی نداره.همه چیش مثل تمام وقته.

---------- Post added at 07:53 PM ---------- Previous post was at 07:53 PM ----------

00 اول شناسنامتون رو وارد نکنید
00 وجود نداره که وارد کنیم شماره شناسنامه همون کد ملی هستش و با 55 شروع میشه....

avator20002000
04-09-2011, 19:17
همه شناسنامه ها 00 اول نداره ولی اگه اونایی که داره نباید وارد کرد.
با مرورگرهای دیگه هم امتحان کنید

abbas_p
04-09-2011, 19:27
همه شناسنامه ها 00 اول نداره ولی اگه اونایی که داره نباید وارد کرد.
با مرورگرهای دیگه هم امتحان کنید

با مرورگرهای دیگه هم تست کردم فرقی نکرد!!:41:

RezaPhoenix
04-09-2011, 19:44
می خواستم بدونم کسی میدونه حداقل تراز برای نرم افزار یا سخت افزار نجف اباد امسال چقدره؟
اخه من ترازم 6072 شده انتخاب اولمم که نرم افزاره تهران شمال بوده رو اوردم ولی بقیه انتخابامو(نرم و سخت افزارو IT نجف اباد) اصلا ننوشته. خودمم بومیه اصفهانم

این یعنی بقیه انتخابارو نیاوردم؟

خواهشا اگه میشه کمک کنین

ممنون:11:

MeMri
04-09-2011, 20:02
با مرورگرهای دیگه هم تست کردم فرقی نکرد!!:41:

شما با 00 تست کردید؟

---------- Post added at 09:02 PM ---------- Previous post was at 09:00 PM ----------

می خواستم بدونم کسی میدونه حداقل تراز برای نرم افزار یا سخت افزار نجف اباد امسال چقدره؟
اخه من ترازم 6072 شده انتخاب اولمم که نرم افزاره تهران شمال بوده رو اوردم ولی بقیه انتخابامو(نرم و سخت افزارو IT نجف اباد) اصلا ننوشته. خودمم بومیه اصفهانم

این یعنی بقیه انتخابارو نیاوردم؟

خواهشا اگه میشه کمک کنین

ممنون:11:

درباره ی تراز اون رشته خبر ندارم ولی شما چون انتخاب اول قبول شدید بقیه انتخاب ها رو نشون نمی ده ،یعنی اگه شما انتخاب سوم قبول می شدید تا انتخاب سوم رو نشون می داد و بقیه رو نشون نمی داد!کلا دانشگاه آزاد این شکلیه!:20:

ali_q0000
04-09-2011, 20:04
تورو خدا بهم بگین باید چیکار کنم

من دانشگاه آزاد مهندسی کامپیوتر قبول شدم میخوام برم رشته عمران (( اشتباهات خودم توی انتخاب و ... رو میدونم ))...بهم کمک کنین چیکار باید کنم؟ چطوری؟
از شرایط تغییر رشته هم بهم بگین ..مثلا باید شرایط خاصی داشته باشه یا هزینه خاصی بدم...اگه میشه تمام راههای ممکن رو بگید (البته جز شرکت در کنکور سال بعد)
الان باید چیکار کنم واسه ثبت نام ترم یک؟؟؟؟؟؟؟
مرسی

steps
04-09-2011, 20:04
حذف شود...........

Saman-tci
04-09-2011, 20:15
من ریاضیات و کاربردهای رودهن قبول شدم .... با تراز 5400 من اصلاً نمیخواستم کنکور بدم ولی به اصرار دوستام شرکت کردم ... من سال 80 عمران یزد قبول شدم که نیمه کاره ول کردم و رفتم خدمت و ..............

حالا از دوستان میخوام راهنمایی کنن ببینم این رشته ریاضیات و کاربردها چه جور رشته ای هست ... ؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

ali_q0000
04-09-2011, 20:18

من دانشگاه آزاد مهندسی کامپیوتر قبول شدم میخوام برم رشته عمران (( اشتباهات خودم توی انتخاب و ... رو میدونم ))...بهم کمک کنین چیکار باید کنم؟ چطوری؟
از شرایط تغییر رشته هم بهم بگین ..مثلا باید شرایط خاصی داشته باشه یا هزینه خاصی بدم...اگه میشه تمام راههای ممکن رو بگید (البته جز شرکت در کنکور سال بعد)
مرسی

RezaPhoenix
04-09-2011, 20:56
---------- Post added at 09:02 PM ---------- Previous post was at 09:00 PM ----------

درباره ی تراز اون رشته خبر ندارم ولی شما چون انتخاب اول قبول شدید بقیه انتخاب ها رو نشون نمی ده ،یعنی اگه شما انتخاب سوم قبول می شدید تا انتخاب سوم رو نشون می داد و بقیه رو نشون نمی داد!کلا دانشگاه آزاد این شکلیه!:20:

حالا این یعنی اینکه اونارو تو انتخاب رشته نمیتونم انتخاب کنم اخه انتخابای 2 به بعدم تراز حد نصابش کمتر از ترازیه که اوردم یعنی تراز خودم از حد مجاز برای اون رشته ها بیشتر(6072)؟

MeMri
04-09-2011, 21:16

مرسی

جز این کاری که گفتید راهی نداره!مگه اینکه یکی رو داشته باشید که با پارتی بازی براتون کاری کنه!

---------- Post added at 10:16 PM ---------- Previous post was at 10:13 PM ----------

حالا این یعنی اینکه اونارو تو انتخاب رشته نمیتونم انتخاب کنم اخه انتخابای 2 به بعدم تراز حد نصابش کمتر از ترازیه که اوردم یعنی تراز خودم از حد مجاز برای اون رشته ها بیشتر(6072)؟

نه دوست عزیز!اینطوری نیست،دانشگاه آزاد اینطوریه که تراز شما اگه به انتخاب اول خورد شما رو قبول می کنه اگه قبول نشدید انتخاب بعدی و تا انتخاب های بعدی همین طور هست! :20:

hp722
04-09-2011, 21:18
دوستان میخواستم بدونم برق_قدرت چه درس هایی داره؟یعنی عمومی و تخصصی هاش چی هست؟

<<پس هنوز نگفتن کی باید ثبت نام کنیم؟؟>>

Amirdb
04-09-2011, 22:14

26 تا 31 شهریور

p_p_k
04-09-2011, 23:17
سلام. خوبين؟؟؟؟ بچه ها من يه رشتروتمام وقت فيروزاباد و پاره وقت مرودشت قبول شدم..... فيروز اباد با شيراز 2 ساعت و مرودشت نيم ساعت فاصله داره.... يعني اگه مرودشت باشم خونه و هزينه هاي اضافي رو نداره ولي فيروزاباد بايد خونه بگيرم....
جفت رشته هامم يكيه....

حالا ميخواستم بدونم تمام وقت و پاره وقت چه فرقي ميكنه؟؟؟/

پاره وقت مرودشت كه نزديكه برم بهتر نيست؟؟؟؟

mohandes e ekhraji
05-09-2011, 09:15
سلام دوستان ۱سوال داشتم خدمت شما!من بین این دورشته موندم کدوم رو ثبت نام کنم!مهندسی برق مرکز تهران(خود تهران)دانشگاه پیام نور(فراگیر) یا فیزیک مهندسی دانشگاه علوم و تحقیقات؟

avator20002000
05-09-2011, 09:44
سلام. خوبين؟؟؟؟ بچه ها من يه رشتروتمام وقت فيروزاباد و پاره وقت مرودشت قبول شدم..... فيروز اباد با شيراز 2 ساعت و مرودشت نيم ساعت فاصله داره.... يعني اگه مرودشت باشم خونه و هزينه هاي اضافي رو نداره ولي فيروزاباد بايد خونه بگيرم....
جفت رشته هامم يكيه....

پاره وقت رو برای کارمندا درست کردن اسمن که بتونن واحد کم بر دارن وگرنه هیچ فرقی با تمام وقت نداره جفتش یکیه

smallfrank
05-09-2011, 09:59
بچه ها به نظرتون کارشناسی عمران بهتره یا برق-قدرت یا الکترونیک ؟

Life24
05-09-2011, 11:09
بچه ها به نظرتون کارشناسی عمران بهتره یا برق-قدرت یا الکترونیک ؟
علاقه :20:

hermione
05-09-2011, 13:05
دوستان میخواستم بدونم برق_قدرت چه درس هایی داره؟یعنی عمومی و تخصصی هاش چی هست؟

این چارت درسی کارشناسی برق قدرت یکی از دوستان زحمتشو کشید .

ashi-khan
05-09-2011, 13:33
سلام دوستان

بچه ها شهریه ثابت برق الان چقدر شده!؟ دو سال پیش حدودا 420 تومن اینا بود فک کنم! الان 500 شده؟!
متغییرش چقدر شده!؟
فکر کنم 20 تا نظری برداره طرف 1تومن براش در بیاد! درسته؟

تکمیل ظرفیت جریانش چطوریاست عزیزان؟

avator20002000
05-09-2011, 15:23
بچه ها من میکروبیولوژی شرق تهران قبول شدم ولی ترازم 6100 از تهران شمال هم بالاتره.میشه برم تهران شمال ثبت نام به جاش؟راهی هستش؟

eman619rv
05-09-2011, 17:20
جفت رشته هامم يكيه....

پاره وقت فقط تعداد واحد های کمتری رو میشه برداشت! به نظرم شک نکن برو مرودشت چون جز دانشگاه های خوب و بزرگ استانه و همینکه نزدیکه به شیرازه و عملا میتونی تو شیراز زندگی کنی اما اگه خواستی بری فیرواباد باس بری اونجا زندگی کنی که خیلی سخت من خودم استهبان میخونم و چون زمان دانشگاه اونجا زندگی میکنم خیلی سخته مخارج هم خیلی میره بالا!!

Tarannom_
05-09-2011, 17:28
می خواستم بدونم هنوز میشه برای دانشگاه ازاد رزرو کرد؟ واحد تهران مرکز.
اگه جوابش مثبته، باید فقط شهریه ثابت رو بپردازیم؟ اگه بعد از رزرو چند ماه بعدش پشیمون شیم و بخوایم انصراف بدیم بازم باید هزینه ای بپردازیم؟

این درسته که میگن اسم قبول شده ها حتی بدون ثبت نام یا رزرو تا نیم ترم دوم تحصیلی باقی می مونه و الان به جای مهر میشه بریم بهمن هم ثبت نام کنیم؟

ممنون میشم جواب بدین.

MeMri
05-09-2011, 17:33
بچه ها من میکروبیولوژی شرق تهران قبول شدم ولی ترازم 6100 از تهران شمال هم بالاتره.میشه برم تهران شمال ثبت نام به جاش؟راهی هستش؟

جایی که تو کارنامه زده فقط می تونید ثبت نام کنید!مگه اینکه آشنا داشته باشید...!!!:20:

turokpooria
05-09-2011, 17:37
سلام بچه ها جوری میشه رتبه کل رو فهمید بین تمام شرکت کنندگان؟

Amirdb
05-09-2011, 19:42
می خواستم بدونم هنوز میشه برای دانشگاه ازاد رزرو کرد؟ واحد تهران مرکز.
اگه جوابش مثبته، باید فقط شهریه ثابت رو بپردازیم؟ اگه بعد از رزرو چند ماه بعدش پشیمون شیم و بخوایم انصراف بدیم بازم باید هزینه ای بپردازیم؟

این درسته که میگن اسم قبول شده ها حتی بدون ثبت نام یا رزرو تا نیم ترم دوم تحصیلی باقی می مونه و الان به جای مهر میشه بریم بهمن هم ثبت نام کنیم؟

ممنون میشم جواب بدین.

بستگی به واحدی که قبول شدین داره که واستون نگه داره یا نه....هر چند در دانشگاه آزاد چیز غیر ممکنی وجود نداره ولی تحقیق کنید در مورد اون واحدی که قبول شدید.
اگر هم نشد میتونید ثبت نام کنید و مرخصی بگیرید....برای مرخصی گرفتن هم نصف شهریه ثابت رو میگیرن!

غیر از چند نفر اول کشور مال بقیه رو نمیشه فهمید!

alavi71
05-09-2011, 21:50
کسی میدونه شیمی کاربردی تهران شمال کلاساش کجا تشکیل میشه؟هنوز همون ظفر؟

در همون دانشگاه قبولیتون هستش دیگه ..

---------- Post added at 10:50 PM ---------- Previous post was at 10:49 PM ----------

در دانشگاه ازاد فق امکان فهمیدن رتبه خودتون میان افراد شرکت کننده در اون رشته هست نه در کل رشته ها چون زیرگروههای متفاوتی دارند.

Tarannom_
05-09-2011, 22:28
بستگی به واحدی که قبول شدین داره که واستون نگه داره یا نه....هر چند در دانشگاه آزاد چیز غیر ممکنی وجود نداره ولی تحقیق کنید در مورد اون واحدی که قبول شدید.
اگر هم نشد میتونید ثبت نام کنید و مرخصی بگیرید....برای مرخصی گرفتن هم نصف شهریه ثابت رو میگیرن!

ممنون از جواب.
یعنی اگه من همون ترم اول بخوام مرخصی بگیرم باید هم کل هزینه ثبت نام + نصف شهریه ثابت رو بدم یا فقط نصف شهریه ثابت؟

حالا اگه یه ترم هم برم بشینم سر کلاس و بهمن انصراف بدم چقدر باید بپردازم؟ یه شهریه ثابت؟
آخه شنیدم باید شهریه ثابت ترم های باقی مونده رو پرداخت کرد.

Amirdb
05-09-2011, 22:33
ممنون از جواب.
یعنی اگه من همون ترم اول بخوام مرخصی بگیرم باید هم کل هزینه ثبت نام + نصف شهریه ثابت رو بدم یا فقط نصف شهریه ثابت؟

حالا اگه یه ترم هم برم بشینم سر کلاس و بهمن انصراف بدم چقدر باید بپردازم؟ یه شهریه ثابت؟
آخه شنیدم باید شهریه ثابت ترم های باقی مونده رو پرداخت کرد.

شما اگه بخواید ترم اول مرخصی بگیرید فقط نصف شهریه ثابت رو باید بدید.

اگر هم بخواید ترم اول سر کلاس بشینید باید هم کل شهریه ثابت رو بدید + هزینه هر واحدی که میگیرید.

اگر هم بهمن خواستید انصراف بدید هیچی دیگه ازتون نمیگیرند...اون مال ترم سه به بعد هست که برای انصراف هم پول میگیرند.

cgm57
05-09-2011, 23:16
سلام
من امسال رشته معدن واحد تهران جنوب قبول شدم می خواستم ببینم می تونم وسط سال تغییر رشته بدم؟؟ شرایطش چی هست؟

MrDevil
06-09-2011, 00:39
سلام.
اگه توی کارنامه آزمون سراسری ،نتیجه کلی آزمون رو نوشته باشه مردود ، میشه تو تکمیل ظرفیت شرکت کرد؟

MeMri
06-09-2011, 01:39
سلام.
اگه توی کارنامه آزمون سراسری ،نتیجه کلی آزمون رو نوشته باشه مردود ، میشه تو تکمیل ظرفیت شرکت کرد؟

نه،راهی نداره!کلا تکمیل ظرفیت احتمالش کم هست ولی اگه مردود بنویسه در کل شامل تکمیل ظرفیت هم نمی شید:20:

RezaPhoenix
06-09-2011, 12:31
من امروز زنگ زدم تهران شمال از خانمه پرسیدم می تونم مرخصی بگیریم گفت باید درخواست بدین شاید با درخواستتون
موافقت شد بعدش گفت مرخصیو به کسیایی میدن که مریض باشن یا عضو هییت علمی دانشگاه باشن به شما فکر نکنم بدن
تو خوده سایت دانشگاه هم که میری تو بخش ایین نامش نوشته مرخصی دو نیم سال پشت سر هم بلا مانع است

حالا به نظر شما باید چیکار کنم؟یعنی الکی میگفته؟من واقعا به این مرخصی احتیاج دارم چون می خوام سال بعد کنکور بدم

ممنون میشم اگه راهنماییم کنین:11:

alavi71
06-09-2011, 12:48
من امروز زنگ زدم تهران شمال از خانمه پرسیدم می تونم مرخصی بگیریم گفت باید درخواست بدین شاید با درخواستتون
موافقت شد بعدش گفت مرخصیو به کسیایی میدن که مریض باشن یا عضو هییت علمی دانشگاه باشن به شما فکر نکنم بدن
تو خوده سایت دانشگاه هم که میری تو بخش ایین نامش نوشته مرخصی دو نیم سال پشت سر هم بلا مانع است

حالا به نظر شما باید چیکار کنم؟یعنی الکی میگفته؟من واقعا به این مرخصی احتیاج دارم چون می خوام سال بعد کنکور بدم

ممنون میشم اگه راهنماییم کنین:11:

ببین دوست من مرخصی رو میدن فرقی نمیکند کی باشه.اصولا توی دانشگاه ازاد مسولانش زورشون میاد حرف بزنند.

دانشگاه ازاد فقط پول رو میشناسه شما برای مرخصی باید شهریه ثابتش رو بپردازید.

King Of Iran
06-09-2011, 13:41
با سلام

فردی که زبان خارجش در کنکور پیشنیاز خورده معمولا چه درسی میدهند برای این پیشنیاز؟

با سپاس

alavi71
06-09-2011, 14:44
با سلام

فردی که زبان خارجش در کنکور پیشنیاز خورده معمولا چه درسی میدهند برای این پیشنیاز؟

با سپاس

خود درس زبان خارجه عمومی رو ارائه میدهند.

Samba
06-09-2011, 14:51
سلام

اينم نتيجه آزمون ما :31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ghafas1718
06-09-2011, 15:33
1-باسلام من مهندسی نرم افزار قبول شدم ودرس های زبان خارجه وریاضی و فیزیک هرسه تا پیش نیاز خوردم آیا میتونم در ترم اول فقط همین واحدهای پیش نیاز رابردارم هرسه تادرس پیش نیاز درمجموع چند واحد میشودواگرنمیتونم بردارم ترم اول چه واحدهایی باید بردارم
2-من چند هفته بعدازکنکوردانشگاه آزاددفترچه سوال به همراه کلید راتهیه کردم وبطور دقیق درصد هایم راحساب کردم وقتی کارنامه آمد خیلی کمتر بود آیا میتونم اعتراض کنم آیا پاسخنامه رامانند سراسری نمایش می دهندواینکه آیا امسال دفترچه های دانشگاه آزاد کد بندی شده بود مانند سراسریA,B,C,D
3-من در انتخاب هفتم که خود دانشگاه انتخاب میکند قبول شدم ولی آخرین رتبه فرد قبول شده در انتخاب اولم 119بودورتبه من 121شدوفقط3تا اختلاف بودآیا میتونم در دانشگاه انتخاب اولم ثبت نام کنم

smallfrank
06-09-2011, 15:51
سلام

یه سوال داشتم

این رشته برق-قدرت یا مخابرات که میگن خیلی سخته ...حالا واقعا سخته ؟
نسبت به عمران چقدر سخت تره ؟

MeMri
06-09-2011, 16:02
سلام

یه سوال داشتم

اینطور که من می دونم تو رشته برق خیلی ریاضیات وسیعی داره که عمران اینطور نیست!

mohandes e ekhraji
06-09-2011, 16:04
سلام

یه سوال داشتم

عمران مثل طفل نو پا میمونه در برابره برق !برق کنترل که سخیف ترین رشته هست تو گرایش برق از عمران سال ها برابر سخت تر هست!برق یعنی قدرت تجزیهتحلیل,جسارت,ریاضی و فیزیک قوی,ذهن خلاق

fmpr
06-09-2011, 16:30
بچه ها کسی تونسته کارت آزاد رو بگیره !؟ من اطلاعات رو وارد میکنم میگم اشتباهه !!

کاردانی به کارشناسی :)

smallfrank
06-09-2011, 23:47
اساتید به نظرتون به لحاظ بازار کار
برق-قدرت بهتره یا مخابرات یا مهندسی عمران ؟

ariajoker
06-09-2011, 23:53
دوستان نمیدونستم سوالم رو کجا مطرح کنم پس اینجا میپرسم .
من ترم قبل استاتیک داشتم ولی به دلایلی حذف کردم . حالا این ترم تصمیم دارم که استاتیک رو با دینامیک همنیاز کنم . و اینکه این ترم کلا برنامه ی درسی سبکی دارم و به جز این دو ترس تنها درس سنگینی که میخوام بگیرم معادلات هست .
حالا به نظرتون این دو درس رو همنیاز کنم از نظر مطالعه و فهم دینامیک مشکلی پیدا نمیکنم ؟ چون ترم قبل کلا سر کلاس استاتیک نرفتم و چیزی از استاتیک نمیدونم . اما چون این ترم برنامه ی درسیم سبکه تصمیم گرفتم دینامیک بردارم . رشتم هم عمران هست .
اول تصمیم داشتم مقاومت 1 بردارم ولی برای مقاومت باید کاملا به استاتیک تسلط داشته باشی که درمورد دینامیک ظاهرا اینطوری نیست .
ممنون میشم راهنمایی کنین .

Mahdi/s
07-09-2011, 00:14
دوستان نمیدونستم سوالم رو کجا مطرح کنم پس اینجا میپرسم .
من ترم قبل استاتیک داشتم ولی به دلایلی حذف کردم . حالا این ترم تصمیم دارم که استاتیک رو با دینامیک همنیاز کنم . و اینکه این ترم کلا برنامه ی درسی سبکی دارم و به جز این دو ترس تنها درس سنگینی که میخوام بگیرم معادلات هست .
حالا به نظرتون این دو درس رو همنیاز کنم از نظر مطالعه و فهم دینامیک مشکلی پیدا نمیکنم ؟ چون ترم قبل کلا سر کلاس استاتیک نرفتم و چیزی از استاتیک نمیدونم . اما چون این ترم برنامه ی درسیم سبکه تصمیم گرفتم دینامیک بردارم . رشتم هم عمران هست .
اول تصمیم داشتم مقاومت 1 بردارم ولی برای مقاومت باید کاملا به استاتیک تسلط داشته باشی که درمورد دینامیک ظاهرا اینطوری نیست .
ممنون میشم راهنمایی کنین . سلام....نه مشکلی نداره.....خیالت راحت..سخت نگیر....باهم برشون دار انشاا.. با نمره بالا پاس شی.....همینطور هم که خودت گفتی استاتیک رو حسابی بخون چون حالا حالا ها باهاش کار داری....
البته فکر کنم سوالت رو جای خوبی نپرسیدی چون خودمم نمیدونستم کجا باید میپرسیدی جواب دادم....ببخشید از مدیر و ناظر اگه اشتباه بود جاش...
===================

برق-قدرت بهتره یا مخابرات یا مهندسی عمران ؟ ببین بازار کار یعنی چی.....بازار کار به خودت بستگی داری...کسایی هستن که تا ابتدایی خوندن و کلی پول درمیارن..کسایی هم هستن که دکترا دارن و بیکار..پس همش به خودت ربط داره..هرکدوم رو که علاقه داری و پارتی توش داری بخون..:20:

ghafas1718
07-09-2011, 08:55
1-باسلام من مهندسی نرم افزار قبول شدم ودرس های زبان خارجه وریاضی و فیزیک هرسه تا پیش نیاز خوردم آیا میتونم در ترم اول فقط همین واحدهای پیش نیاز رابردارم هرسه تادرس پیش نیاز درمجموع چند واحد میشودواگرنمیتونم بردارم ترم اول چه واحدهایی باید بردارم
2-من چند هفته بعدازکنکوردانشگاه آزاددفترچه سوال به همراه کلید راتهیه کردم وبطور دقیق درصد هایم راحساب کردم وقتی کارنامه آمد خیلی کمتر بود آیا میتونم اعتراض کنم آیا پاسخنامه رامانند سراسری نمایش می دهندواینکه آیا امسال دفترچه های دانشگاه آزاد کد بندی شده بود مانند سراسریA,B,C,D
3-من در انتخاب هفتم که خود دانشگاه انتخاب میکند قبول شدم ولی آخرین رتبه فرد قبول شده در انتخاب اولم 119بودورتبه من 121شدوفقط3تا اختلاف بودآیا میتونم در دانشگاه انتخاب اولم ثبت نام کنم

Life24
07-09-2011, 09:51
بايد چارت روبگيريد
اين پيش ناز ها برداريد با فيزيك 1 و رياضي 1 و اين درس ها . 20 واحد ميشن.
مورد سوم هم هر جا تو كارنامه زده بايد ثبت نام كنيد

amirreza.13
07-09-2011, 10:50
بچه ها من شهرسازی مشهد قبول شدم انتخاب اولم بود . تو کارنامه زده رتبه 13 و رتبه آخرین فرد قبول شده هم 118 !

حالا من میخوام بدونم من بین چه کسایی رتبه 13 شدم ؟
و اینکه چه طور ممکنه 118 نفر قبول بشن ! در صورتی که شاید ظرفیت 40 نفر باشه ! اگر میخواین بگین همیشه اضافه تر قبولی اعلام میکنن درسته ، ولی ما فرض میگیریم اصلا از این 118 نفر 68 نفر نرن واسه ثبت نام و 50 نفر برن در صورتی که ظرفیت 40 نفر هست ! اون وقت تکلیف چی میشه ؟

Life24
07-09-2011, 11:05
بچه ها من شهرسازی مشهد قبول شدم انتخاب اولم بود . تو کارنامه زده رتبه 13 و رتبه آخرین فرد قبول شده هم 118 !

حالا من میخوام بدونم من بین چه کسایی رتبه 13 شدم ؟
و اینکه چه طور ممکنه 118 نفر قبول بشن ! در صورتی که شاید ظرفیت 40 نفر باشه ! اگر میخواین بگین همیشه اضافه تر قبولی اعلام میکنن درسته ، ولی ما فرض میگیریم اصلا از این 118 نفر 68 نفر نرن واسه ثبت نام و 50 نفر برن در صورتی که ظرفیت 40 نفر هست ! اون وقت تکلیف چی میشه ؟
مي زنن
50-60 نفر ثبت نام نميكنن
تازه ظرفيت هست به اندازه بيشتر از اين حرفا.
مثلا 60 نفر ميگيرن ميشه راحت دو تا دونه كلاس. :20:

amirreza.13
07-09-2011, 11:14
مي زنن
50-60 نفر ثبت نام نميكنن
تازه ظرفيت هست به اندازه بيشتر از اين حرفا.
مثلا 60 نفر ميگيرن ميشه راحت دو تا دونه كلاس. :20:

مرسی . در مورد سوال اولم هم اطلاعاتی داری ؟

hompoil
07-09-2011, 12:23
من اولویت سوم یعنی برق مخابرات قبول قطعی شدم ولی اولویت اولم که مکانیک بود 20 تا رتبه کم اوردم احتمالش هست که مکانیک قبول شم؟؟

mohandes e ekhraji
07-09-2011, 13:03
برق-قدرت بهتره یا مخابرات یا مهندسی عمران ؟
البته که مخابرات!من خودم هم مخابرات میخوام برم!از ۱مشاور کاربلد بپرس

---------- Post added at 02:03 PM ---------- Previous post was at 01:58 PM ----------

سلام دوستان ۱سوال داشتم خدمت شما!من بین این دورشته موندم کدوم رو ثبت نام کنم!مهندسی برق مرکز تهران(خود تهران)دانشگاه پیام نور(فراگیر) یا فیزیک مهندسی دانشگاه علوم و تحقیقات؟
اقا کسی نیست کمک کنه؟برای من سختی مهم نیست اعتبار مدرک مهمه

o457
07-09-2011, 16:11
دوستان محترم من اشتباها انتخاب اول زده بودم فناوری اطلاعات مرکز رباط کریم و متاسفانه همین انتخاب اول هم قبول شدم. چون کارت پایان خدمت دارم و از طرفی هم سرکار میرم و رفتن به رباط کریم برام هم دوره و هم مشکله قصد ثبت نام ندارم. من دوست داشتم فن آوری اطلاعات تهران شمال قبول بشم. حالا میخوام بپرسم که آیا در سال های گذشته دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت میذاشته؟ حالا تهران شمال نه مثلا دماوند یا تهران مرکز یا نرم افزار رودهن. البته اینو هم بگم که من فوق دیپلم برق هستم و به خاطر مسائل کاری میخوام تغییر رشته بدم.

keyvanb1
07-09-2011, 16:23
سلام دوستان
من دانشگاه آزاد رشته مهندسي عمران شهر مهاباد قبول شدم.راستش فكرش رو نميكردم كه قبول بشم واسه همين يه چند تا واحد پيش دانشگاهيم كه مونده بود رو تصميم گرفتم تو آذر 90 پاس كنم(به خاطر يه سري مشكلات).اما حالا كه قبول شدم ميخوام برم دانشگاه ثبت نام بكنم.ولي مشكل واحدهام رو دارم.
تو دفترچه نوشته بود كه بايد تا پايان شهريور از پيش دانشگاهي گواهي قبولي گرفته باشي و بعد از اون براي ثبت نام به دانشگاه بري.
ولي من نميتونم تا اون موقع قبول بشم و گواهي بگيرم....
حالا يه سوال ازتون دارم.اونم اينكه من ميتونم به پذيرش دانشگاه مراجعه كنم و شهريه رو به حساب دانشگاه بريزم بعد يه ترم مرخصي بگيرم(يعني احتمالا تا بهمن ماه)و من تا اون موقع واحدام رو پاس كنم و گواهي قبولي پيش دانشگاهي رو به دانشگاه بدم بعد از اون كلاس هاي دانشگاه رو شروع كنم؟؟؟
چون از چند نفر كه همين مشكل رو داشتن پرسيدم ، اونا گفتن كه اين كار رو كردن.ولي از اون جايي كه من به بچه هاي انجمن اعتماد بيش تري دارم خواستم كه شما راهنماييم كنيد كه چيكار بايد بكنم.
دوستان آيا ميشه واقعا با اين شرايط من دانشگاه آزاد ثبت نام كرد؟
ممنون ميشم راهنمايم كنيد.....