PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع مـــباحــث مرتبـــط با دانشـــگاه آزاد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Greedy
02-03-2011, 16:01
برو تو سایت گاج قسمت انتخاب رشته دانشگاه ازاد ولی به خاطر اینکه گرایشارو برداشتن مثلا" به جای مهندسی عمران سازه اب خاک و... نوشتن همون مهندسی عمران که به نظرم زیاد به درد نخوره تراز ولی فلم چی نرم افزار داره 3 تومنه میتونی بگیری کارنامه سالای قبل بچه هایی که توش در اومدن هست خیلی باحاله منم دارم:10:

من پارسال دفترچشو قلم چی یا گاج فکر کنم داده بهمون امسال زیاد فرقی نکرده که ؟

A100000000000000A
02-03-2011, 16:09
بچه ها کنکور کاردانی کی هستش؟
دفترچش کی میاد؟

Homayun Khan
02-03-2011, 16:51
محل تولد من شهر اهواز است ولی سه سال دبیرستان و پیش دانشگاهیو کرج گذروندم الان هم کرج زندگی میکنم حالا میخواستم بدونم برای انتخاب رشته پاره وقت استان بومی من کدام استان محسوب میشه؟
البرز؟
تهران؟
خوزستان؟

Hamid Reza
02-03-2011, 20:15
محل تولد من شهر اهواز است ولی سه سال دبیرستان و پیش دانشگاهیو کرج گذروندم الان هم کرج زندگی میکنم حالا میخواستم بدونم برای انتخاب رشته پاره وقت استان بومی من کدام استان محسوب میشه؟
البرز؟
تهران؟
خوزستان؟

سلام

البرز و خوزستان
از جفتش ميتونيد انتخاب كنيد

تهران رو نميتونيد چون البرز الان يه استان مستقل شده

با تشكر:11:

sativash
02-03-2011, 20:19
نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه ازاد رو کسی نداره؟

hp722
02-03-2011, 20:20
باسلام

دوستان من اطلاعاتم رو غلط زدم.یعنی محل تولدم رو اشتباه وارد کردم و از اون جایی که زمان ویرایش نداره کنکور آزاد،هم دوستان اینجا،هم خود سایت آزاد بهم این جواب رو دادن:

جهت اصلاح اطلاعات مذکور می توانید در زمان توزیع کارت به باجه رفع نقص واقع در حوزه امتحانی مربوطه مراجعه نموده و اقدام به اصلاح اطلاعات خود نمایید

حالا سوال من اینه:

منظور اینه که زمان توزیع کارت ورود به جلسه بنده برم کافی نت و کارت ورودم رو با همون اطلاعات غلط چاپ بکنم و بعد برم باجه رفع نقص واقع در حوزه امتحانی و اطلاعاتم رو درست بکنم و بازم برم کافی نت و دوباره کارتم رو چاپ کنم؟دوباره که نمیشه چاپ کرد میشه؟.البته حوزه امتحانی که الان مشخص نیست.به حتم اون موقع مشخص میشه درسته؟ یا اینکه همون اول برم رفع نقص و اطلاعاتم رو درست کنم و بعد اقدام به چاپ کردن کارت ورود به جلسم بکنم؟(کی مشخص میشه حوزه امتحانی کجاست که برم باجه رفع نقص؟قبل از زمان توزیع کارت ورود به جلسه؟)

دوستان خیلی ممنونم.خواهشا جواب سوالام رو کامل بدید تا من مجاب بشم

جیگرتونو:10::11::31::20:

sh_r_rad
02-03-2011, 22:07
باسلام

دوستان من اطلاعاتم رو غلط زدم.یعنی محل تولدم رو اشتباه وارد کردم و از اون جایی که زمان ویرایش نداره کنکور آزاد،هم دوستان اینجا،هم خود سایت آزاد بهم این جواب رو دادن:

جهت اصلاح اطلاعات مذکور می توانید در زمان توزیع کارت به باجه رفع نقص واقع در حوزه امتحانی مربوطه مراجعه نموده و اقدام به اصلاح اطلاعات خود نمایید

حالا سوال من اینه:

منظور اینه که زمان توزیع کارت ورود به جلسه بنده برم کافی نت و کارت ورودم رو با همون اطلاعات غلط چاپ بکنم و بعد برم باجه رفع نقص واقع در حوزه امتحانی و اطلاعاتم رو درست بکنم و بازم برم کافی نت و دوباره کارتم رو چاپ کنم؟دوباره که نمیشه چاپ کرد میشه؟.البته حوزه امتحانی که الان مشخص نیست.به حتم اون موقع مشخص میشه درسته؟ یا اینکه همون اول برم رفع نقص و اطلاعاتم رو درست کنم و بعد اقدام به چاپ کردن کارت ورود به جلسم بکنم؟(کی مشخص میشه حوزه امتحانی کجاست که برم باجه رفع نقص؟قبل از زمان توزیع کارت ورود به جلسه؟)

دوستان خیلی ممنونم.خواهشا جواب سوالام رو کامل بدید تا من مجاب بشم

جیگرتونو:10::11::31::20:
سال پیش من اشتباهی زدم مسیحی. بعد با کارتم رفتم رفع نقص تصحیح کرد و یه پرینت داد که سر جلسه ببرم.البته سر جلسه لازم نشد
همین...شب خوش

senaps
02-03-2011, 22:30
اقا،شهریه ی نرم افزار چقده؟!
برا کاردانی میخوام!!
میانگین منظورمه!!

sativash
02-03-2011, 23:52
ببخشید من دانشگاه آزاد درس میخونم میخوام تغییر رشته بدم الان ثبت نام کردم تنها کد نظام وظیفه که به شرایطم میخورد 7 بود که انتخابش کردم.بعدش سیستم بطور خودکار سال اخذ دیپلم رو برام زد 89 ولی من 88 سال سوم رو تمام کردم.این اشتباه عواقب بدی داره یا خیلی مهم نیست؟

steps
03-03-2011, 02:55
بین رباط کریم و قزوین کدوم بهتر هست؟(من ساکن کرج هستم)
از نظر سطح دانشگاه میدونم باراجین تو ایران یکی از بهترین هاست از نظر راحتی مسیر میگم.

Homayun Khan
03-03-2011, 09:59
بین رباط کریم و قزوین کدوم بهتر هست؟(من ساکن کرج هستم)
از نظر سطح دانشگاه میدونم باراجین تو ایران یکی از بهترین هاست از نظر راحتی مسیر میگم.
سلام
من هم ساکن کرج هستم به عنوان یه دوست بهت میگم رباط کریم نزن قزوین خیلی بهتره به خاطر راهش بهت میگم هم از نظر دانشگاه بهتره هم از نظر راهش چه رشته ای میخوای بزنی؟(من مجموعه 3 انسانی شرکت میکنم)

A100000000000000A
03-03-2011, 14:27
توروخدا جواب بدید :41:
کنکور کاردانی سال 90 کی دفترچش میاد؟
برای فنی و حرفه ای ها

avator20002000
03-03-2011, 14:43
بچه ها اگه به کسی انتقالی از دانشگاهی که شهرستان قبول شده بخوان بدن به تهران اونوقت خودشون می گن کدوم دانشگاه بری یا خودمون انتخاب می کنیم؟؟

hp722
03-03-2011, 16:15
سال پیش من اشتباهی زدم مسیحی. بعد با کارتم رفتم رفع نقص تصحیح کرد و یه پرینت داد که سر جلسه ببرم.البته سر جلسه لازم نشد
همین...شب خوش

دوست عزیز منظورت اینه که من برم کارتم رو با اطلاعات غلط پرینت بگیرم بعد برم رفع نقص؟بعدش اونا دوباره یه کارت با اطلاعات درست میدن؟
همزمان با توزیع کارت محل آزمون هم مشخص میشه که من بخوام برم باجه ی رفع نقص؟

باتشکر:10:

sativash
03-03-2011, 18:48
ببخشید من دانشگاه آزاد درس میخونم میخوام تغییر رشته بدم الان ثبت نام کردم تنها کد نظام وظیفه که به شرایطم میخورد 7 بود که انتخابش کردم.بعدش سیستم بطور خودکار سال اخذ دیپلم رو برام زد 89 ولی من 88 سال سوم رو تمام کردم.این اشتباه عواقب بدی داره یا خیلی مهم نیست؟

کمک لطفا یکی راهنمایی کنه

---------- Post added at 08:48 PM ---------- Previous post was at 08:45 PM ----------

ببخشید شاید سوالم بی ربط به تاپیک باشه ولی میخواتم بدونم در حال حاضر توی کشور کدوم رشته بازار کار بهتری داره؟یعنی استخدامی بیشتر داره؟مهندسی شیمی یا مهندسی صنایع؟

Homayun Khan
03-03-2011, 20:53
بچه ها دیپلم من ترمی واحدی (نیمسالی) است و سال اخذ آن 88 میباشد توی دفترچه دانشگاه آزاد نوشته شده این افراد مشمول قانون سوابق تحصیلی نیستند و میتوانند همانند دیپلمه های 83 و قبل از آن ثبت نام کنند یعنی اگه سوابق تحصیلیو تایید کنم نمراتم تاثیر داده میشه؟(خودم هم میخوام تاثیر داده نشه چون نمرات خوبی ندارم) هنگام ثبت نام کدام گزینه را انتخاب کنم دیپلمه سال 84 و بعد از آن یا دیپلمه سال 83 و قبل از آن؟زود جواب بدید

sh_r_rad
04-03-2011, 14:49
دوست عزیز منظورت اینه که من برم کارتم رو با اطلاعات غلط پرینت بگیرم بعد برم رفع نقص؟بعدش اونا دوباره یه کارت با اطلاعات درست میدن؟
همزمان با توزیع کارت محل آزمون هم مشخص میشه که من بخوام برم باجه ی رفع نقص؟

شما گه رفتی رفع نقص خودشون میگن

ahriman323
04-03-2011, 19:01
دوستان میشه همزمان با خدمت توی دانشگاه آزاد درس خوند؟!
برادرم الان خدمته فوق دیپلم الکترونیک هست

A100000000000000A
04-03-2011, 20:28
توروخدا جواب بدید :41:
کنکور کاردانی سال 90 کی دفترچش میاد؟
برای فنی و حرفه ای ها
خوده دانشگاه آزاد هم جواب نمیده
کسی خبر نداره؟:41:

avator20002000
04-03-2011, 23:08
شما اگه بدونید پارسال کی اومده پس امسالم همون حدودا میاد.

Homayun Khan
05-03-2011, 11:12
بچه ها دیپلم من ترمی واحدی (نیمسالی) است و سال اخذ آن 88 میباشد توی دفترچه دانشگاه آزاد نوشته شده این افراد مشمول قانون سوابق تحصیلی نیستند و میتوانند همانند دیپلمه های 83 و قبل از آن ثبت نام کنند یعنی اگه سوابق تحصیلیو تایید کنم نمراتم تاثیر داده میشه؟(خودم هم میخوام تاثیر داده نشه چون نمرات خوبی ندارم) هنگام ثبت نام کدام گزینه را انتخاب کنم دیپلمه سال 84 و بعد از آن یا دیپلمه سال 83 و قبل از آن؟زود جواب بدید
کسی نیست جواب بده؟

farshidshd
05-03-2011, 20:52
دوستان میشه همزمان با خدمت توی دانشگاه آزاد درس خوند؟!
برادرم الان خدمته فوق دیپلم الکترونیک هست

خیر

خوده دانشگاه آزاد هم جواب نمیده
کسی خبر نداره؟:41:

دانشگاه آزاد که کاردانی بدون کنکور همه ی شهرا میگیره
چرا دنبال کنکور هستین

معمولا اواخر خرداد ماه ثبت نام کنکورش هست

maziarb
05-03-2011, 21:31
سلام لطفاً مقایسه ای بین دانشگاه آزاد نجف آباد و مبارکه اصفهان برای رشته it بدین(من میخوام نجف آباد رو نزنم فقط واسه اینکه میگن سطه استاداش بالاست مثله تهران جنوبه (راهنمایی:سطح من طوری هستش که از تهران وحشت دارم)، ممنون ، بعدش من نمیدونم دیگه چی انتخاب کنم! نرم افزار که علاقه ندارم، بزنم سخت افزار؟ صنایع چطوره؟(ریاضیش کمتره؟) مکانیک چطور؟ آخرین انتخابم هم میخوام زبان بزنم! لطفاً هر کمکی ازتون برمیاد به این بنده ی حقیر بگین هر پیشنهادی دارین دریغ نکنید؛

avator20002000
05-03-2011, 23:12
شما فقط می تونید در یک گروه ازمایشی با پزشکی شرکت کنید.نمیشه هم زبان بزنید هم ریاضی. شما سعی کن نمراتتو ببری بالا ببین کدوم استادای نمره بده ای هستن انتخاب کن که اونور پشت سد کنکور ای تی ارشد نمونی که خوفه.

AB
06-03-2011, 17:29
کسایی که الان مشغول تحصیلن(دانشگاه سراسری مقطع لیسانس)باید چه کدی رو برای وضعیت نظام وظیفه بزنن؟

Amir M.ohAma.D
07-03-2011, 03:27
سلام
دوستان یه بنده خدایی یه سوال ازم کرد که مطمئن نبودم که جوابشو بدم .ممنون میشم راهنمایی کنید
سوالش این بود که:
ایا میشه هر 4تاشو ثبت نام کرد؟یعنی هم پزشکی هم غیر پزشکی هم پاره وقت و هم غیر پزشکیو پاره وقت
سوالش در مورده غیره پزشکیو پاره وقت که توام باهمن بود که چه فرقی با غیر پزشکیو پاره وقته جدا میکنه؟
یعنی میشه 2تا انتخاب اول برایه غیر پزشکی و 2 تا انتخاب اول برایه پاره وقت؟(با احتسابه غیر پزشکی و پاره وقته جدا)

pouya_99999
07-03-2011, 16:31
سلام دوستان دانشگاه آزاد هفته اول اردیبهشت هم ثبت نام داره دیگه درسته ؟

چون برادر من اطلاعات دیپلمشو درست کرد گفتن برو اردیبهشت ثبت نام کن .. حالا واقعا تو اردیبهشت سیستمشون آپدیت میشه ؟

Greedy
07-03-2011, 18:21
سلام
دوستان بین مهندسی نرم افزار دماوند و رودهن کدوم بهتره ؟ ترازاشونم یکین تقریبا
یه راهنمایی کنید

faded
07-03-2011, 20:03
شما فقط می تونید در یک گروه ازمایشی با پزشکی شرکت کنید.نمیشه هم زبان بزنید هم ریاضی. شما سعی کن نمراتتو ببری بالا ببین کدوم استادای نمره بده ای هستن انتخاب کن که اونور پشت سد کنکور ای تی ارشد نمونی که خوفه.
یعنی مثل سراسری نیست که هم بشه رشته اصلی رو انتخاب کرد هم زبان؟ ربان برای خودش گروه جداییه؟

swamp
07-03-2011, 20:04
کسایی که الان مشغول تحصیلن(دانشگاه سراسری مقطع لیسانس)باید چه کدی رو برای وضعیت نظام وظیفه بزنن؟
هیچ کدی تعریف نشده در نتیجه این افراد گویا نمیتونن کنکور بدن یعنی در مرحله ثبت نام دانشگاه به مشکل نظام وظیفه میخورند!
چون خود دانشگاه آزاد در شرایط اختصاصیش مورد اول ذکر کرده گواهی اشتغال به تحصیل مشمولان 1370 به قبل مورد قبول واقع نمیشود
حالا اگر دوستان جوابی دیگر دارن بدن چون این سوال برای خودم هم هست!

smallfrank
07-03-2011, 20:08
سلام یه سوال داشتم درباره ثبت نام آزاد

برای انتخاب رشته , رشته هایی که انتخاب میکنیم باید تو یک مجموعه باشه یا تو یک زیر مجموعه ؟

ممنون میشم جواب بدین...

pouya_99999
07-03-2011, 20:42
سلام یه سوال داشتم درباره ثبت نام آزاد

برای انتخاب رشته , رشته هایی که انتخاب میکنیم باید تو یک مجموعه باشه یا تو یک زیر مجموعه ؟

ممنون میشم جواب بدین...
یک مجموعه .. مثلا از گروه ریاضی می تونید هر رشته ای رو انتخاب کنید ..

hello2010
07-03-2011, 20:56
اقا تورو خدا یکی بیاد جواب منو بده...من موندم که ای تی پرند بزنم یا ای تی دماوند...به نظرتون کدوم خوبه (از همه نظر ) ...گیر کردم ...یکی میگه پرند بزن یکی میگه دماوند...خلاصه اینکه کمک کنین ....به نظرتون کدوم خوبه؟

hello2010
07-03-2011, 20:59
اقا تورو خدا یکی بیاد جواب منو بده...من موندم که ای تی پرند بزنم یا ای تی دماوند...به نظرتون کدوم خوبه (از همه نظر ) ...گیر کردم ...یکی میگه پرند بزن یکی میگه دماوند...خلاصه اینکه کمک کنین ....به نظرتون کدوم خوبه؟:41:

hello2010
07-03-2011, 21:08
agha be nazaretun IT parand khube ya It damavand?

Homayun Khan
07-03-2011, 21:48
اقا تورو خدا یکی بیاد جواب منو بده...من موندم که ای تی پرند بزنم یا ای تی دماوند...به نظرتون کدوم خوبه (از همه نظر ) ...گیر کردم ...یکی میگه پرند بزن یکی میگه دماوند...خلاصه اینکه کمک کنین ....به نظرتون کدوم خوبه؟:41:
سلام دوست عزیز
ببین شما اگه تهران زندگی میکنید دماوند نزن (زمستوناش خیلی سرده) همون پرند بزن چون هم نزدیکتره هم ترازش بهتره (تراز آخرین فرد قبولی پرند it 5274) ولی اگه میخوای دانشگاهت بزرگتر باشه دماوند بزن ولی من باشم پرند میزنم هیچ فرقی هم با هم ندارند:46:

pouya_99999
07-03-2011, 22:19
اقا تورو خدا یکی بیاد جواب منو بده...من موندم که ای تی پرند بزنم یا ای تی دماوند...به نظرتون کدوم خوبه (از همه نظر ) ...گیر کردم ...یکی میگه پرند بزن یکی میگه دماوند...خلاصه اینکه کمک کنین ....به نظرتون کدوم خوبه؟

سلام

اگه شرق تهران هستین دماوند بزنین اگه غرب هستین پرند .. البته پرند یه چند سالی هستش ای تی داره ولی دماوند سال اولشه .

Homayun Khan
07-03-2011, 22:31
سلام

اگه شرق تهران هستین دماوند بزنین اگه غرب هستین پرند .. البته پرند یه چند سالی هستش ای تی داره ولی دماوند سال اولشه .
بله ایشون درست میگن دماوند سال اوله که اومده

hello2010
08-03-2011, 00:01
az nazare sathe elmii o amuzeshii chetor?

petr-cech
08-03-2011, 01:04
سلام دوستان

من الان سوم دبیرستان هستم
برای ثبت نام قسمت " وضعیت خدمت وظیفه "‌ رو چی بزنم ؟

faded
08-03-2011, 12:17
یعنی مثل سراسری نیست که هم بشه رشته اصلی رو انتخاب کرد هم زبان؟ ربان برای خودش گروه جداییه؟
لطفا یکی کمک کنه

AB
08-03-2011, 12:47

هیچ کدی تعریف نشده در نتیجه این افراد گویا نمیتونن کنکور بدن یعنی در مرحله ثبت نام دانشگاه به مشکل نظام وظیفه میخورند!
چون خود دانشگاه آزاد در شرایط اختصاصیش مورد اول ذکر کرده گواهی اشتغال به تحصیل مشمولان 1370 به قبل مورد قبول واقع نمیشود
حالا اگر دوستان جوابی دیگر دارن بدن چون این سوال برای خودم هم هست!

فکر نکنم اینطوری باشه.آخه نظام وظیفه میگه که من مشکلی ندارم.

تو بند اول گفته در صورتی که گواهی متفرقه یا داوطلب آزاد باشه مورد قبول نیست.یعنی اگه دیپلمی به غیر از نظام جدید یا قدیم یا پیش دانشگاهی داشته باشی نمیتونی شرکت کنی.

دوستان لطفا راهنمایی کنین.2-3 روز بیشتر نمونده.:19:

avator20002000
08-03-2011, 14:00
لطفا یکی کمک کنه
بله زبان تو ازاد گروه جدایی هست

iilliya
08-03-2011, 16:35
سلام یه سوال داشتم من متولد 7/69 هستم سال و ترم 4 عمران دانشگاه آزاد حالا اومدم دوباره کنکور بدم توی جدول شرایط نظام وظیفه کدوم رو باید بزنم پرسیدم از پیش دانگاهی که بودم گفتم دیگه نمی تونم کنکور بدم مگر این که انصراف بدم ؟
راهی داره من بتونم آزاد ثبت نام کنم ؟
دولتی ثبت نام کردمبرای اون یکی از موارد نوشته بود برای کسای که متولد 69 هستن و الان دارن کارشناسی میخونن

fmps
08-03-2011, 23:23
سلام
این پاره وقت چطوره؟
یعنی پاره وقت و تمام وقت ثبت نامش جداست یا چطور؟

Greedy
09-03-2011, 11:08
سلام
اقا این کد سوابق تحصیلی چیه باید وارد کنیم ؟
وضعیت خدمت وظیفه باید چی بزنیم ؟ عنوان دیپلم هم همون رشتس دیگه ؟
:دی

ifu
09-03-2011, 12:06
سلام

من دیپلم تجربی دارم و دارم پیش میخونم و همچنین دارم به صورت آزاد دیلپم کار و دانش می گیرم که تا آخر تابستون مدرکم رو میگیرم.

میخواستم بدونم امتحان کنکور کاردانی دانشگاه آزاد کی برگزار میشه و آیا پیوسته و ناپیوسته داره؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند.

farshidshd
09-03-2011, 17:33
سلام یه سوال داشتم من متولد 7/69 هستم سال و ترم 4 عمران دانشگاه آزاد حالا اومدم دوباره کنکور بدم توی جدول شرایط نظام وظیفه کدوم رو باید بزنم پرسیدم از پیش دانگاهی که بودم گفتم دیگه نمی تونم کنکور بدم مگر این که انصراف بدم ؟
راهی داره من بتونم آزاد ثبت نام کنم ؟
دولتی ثبت نام کردمبرای اون یکی از موارد نوشته بود برای کسای که متولد 69 هستن و الان دارن کارشناسی میخونن

برای ثبت نام کنکور میتونی ثبت نام کنی ، ولی قبول شدی باید انصراف بدی که در صورت انصراف ، مشمول هستی.

---------- Post added at 05:33 PM ---------- Previous post was at 05:30 PM ----------

سلام

من دیپلم تجربی دارم و دارم پیش میخونم و همچنین دارم به صورت آزاد دیلپم کار و دانش می گیرم که تا آخر تابستون مدرکم رو میگیرم.

میخواستم بدونم امتحان کنکور کاردانی دانشگاه آزاد کی برگزار میشه و آیا پیوسته و ناپیوسته داره؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sativash
09-03-2011, 23:20
سلام خدمت همه

من دانشگاه آزاد درس میخونم موردی مشابه بعضی موارد پستهای قبلی دارم.یعنی ترم دوم هستم ترم 3 رو کنکور میدم میرم جای دیگه.

من از یک نفر که توی نظام وظیفه کار میکرد میگفت دانشگاه آزاد کشکه حتی تا 5 سال پشت سر هم میتونی کنکور بدی هیچ ربطی هم به خدمت نداره ولی کنکور سراسری اینطور نیست.من خودم خیلی ها رو میشناسم کنکور دادن و بدون هیچ مشکلی رفتن ثبت نام کردن دانشگاه آزاد هیچی هم بشون نگفتن تازه از خداشون هم بوده.

ifu
10-03-2011, 10:43
چرا دنبال کنکور هستین

سلام

دانشگاه آزاد بدون کنکور کاردانی میگیره؟ چطوری باید رفت و ثبت نام کرد؟

درضمن این قضیه کنکورش چیه؟

ممنون

HITB0Y
10-03-2011, 14:40
سلام دوستان
سخت افزار بهتره یا نرم افزار؟
از همه لحاظ
مهلت ثبت نام تمدید نشد؟

vahid-p
10-03-2011, 16:59
مهلت ثبت نام تمدید نشد؟
تا چهارشنبه 25 اسفند تمدید شد.

Amir M.ohAma.D
10-03-2011, 17:22
دوستان میشه هر 4تاشو ثبت نام کرد؟
یعنی هم پزشکی هم پاره وقت هم غیر پزشکی و هم غیر پزشکیو پاره وقت
یعنی 3 تا 11 تومنی یدونه 16 تومنی

این رفیقه ما همشو ثبت نام کرده الان میترسه تخلف براش حساب کنن حذفش کنن
خودش اول میگفت یا باید غیر پزشکیو پاره وقتو جدا جدا ثبت نام کنم یا باهمو جفتشو باهم نمیشه ولی من بهش گفتم بکن میشه
چه جوریاس؟

hello2010
10-03-2011, 20:10
با عرض سلام و خسته نباشید،
سوال من این بود که ایا کسی با دیپلم تجربی نظام قدیم می تواند امسال کنکور دانشگاه آزاد رشته زبان شرکت کند؟
لطفا پاسخ دهید (faghat ko khater gayan jan)

hello2010
10-03-2011, 20:12
با عرض سلام و خسته نباشید،
سوال من این بود که ایا کسی بادیپلم تجربی نظام قدیم می تواند امسال کنکور دانشگاه آزاد رشته زبان شرکت کند؟
لطفا پاسخ دهید

Amir M.ohAma.D
10-03-2011, 21:21
دوستان میشه هر 4تاشو ثبت نام کرد؟
یعنی هم پزشکی هم پاره وقت هم غیر پزشکی و هم غیر پزشکیو پاره وقت
یعنی 3 تا 11 تومنی یدونه 16 تومنی

این رفیقه ما همشو ثبت نام کرده الان میترسه تخلف براش حساب کنن حذفش کنن
خودش اول میگفت یا باید غیر پزشکیو پاره وقتو جدا جدا ثبت نام کنم یا باهمو جفتشو باهم نمیشه ولی من بهش گفتم بکن میشه
چه جوریاس؟

من این بنده خدارو اشتباه راهنمایی کردم
الان یه پاره وقتو غیر پزشکی اضافه ثبت نام کرده یعنی 2تا پاره وقتو 2 تا غیر پزشکی
الان باید چیکار کرد؟چه جوری باید 2تا از اونارو حذف کرد؟

MrDevil
10-03-2011, 21:35
من این بنده خدارو اشتباه راهنمایی کردم
الان یه پاره وقتو غیر پزشکی اضافه ثبت نام کرده یعنی 2تا پاره وقتو 2 تا غیر پزشکی
الان باید چیکار کرد؟چه جوری باید 2تا از اونارو حذف کرد؟
تو همایش انتخاب رشته قلم چی میگفت هر دفعه که ثبت نام کنی ثبت نام قبلی از بین میره.

Amir M.ohAma.D
10-03-2011, 21:50
یعنی چی؟
الان این بنده خدا وقتی مشخصاته هر کارتشو که میزنه کده پیگیریو ایناشو بهش میده
4 تا کده پرونده و رهگیری داره

MrDevil
10-03-2011, 22:46
یعنی چی؟
الان این بنده خدا وقتی مشخصاته هر کارتشو که میزنه کده پیگیریو ایناشو بهش میده
4 تا کده پرونده و رهگیری داره
اونجوری که من فهمیدم فقط کد رهگیری آخری معتبره و 3 تای اول حذف شدن.اگه میخواین مطمعن بشید به شماره هایی که دادن زنگ بزنید.

Amir M.ohAma.D
10-03-2011, 22:52
امکان داره کلا از ازمون حذف کنن؟

ifu
11-03-2011, 00:37
چرا دنبال کنکور هستین

سلام

ممنون

Amir M.ohAma.D
11-03-2011, 00:53
دوستان کسی از اینکه اضافه ثبت نام کرده باشه یکی چیزی نمیدونه؟چیکار باید کرد؟
به گفته من یه بنده خدایی یه غیر پزشکیو پاره وقت اضافه ثبت نام کرده یعنی از هر کدوم 2 تا با یه پزشکی که کلا 5 تا میشه...
خواهش میکنم کمک کنید

farshidshd
11-03-2011, 10:47
سلام

ممنون

سلام

باید ببینید کدوم دانشگاه ها ثبت نام میکنن ، برید و فرم بگیرید و ثبت نام کنید .

کنکور هم سالی یک بار برگزار میکنه .

ifu
11-03-2011, 12:06
سلام

باید ببینید کدوم دانشگاه ها ثبت نام میکنن ، برید و فرم بگیرید و ثبت نام کنید .

کنکور هم سالی یک بار برگزار میکنه .

سلام

ممنونم از شما :11:

این کنکوری که برای کاردانی ها برگزار میشه چه زمانی است؟
و یه سوال هم در مورد بدون کنکور:
آیا برای ثبت نام در دانشگاه مدرک دیپلم کار و دانش حتما باید داشت و با با دیپلم تجربی هم میشه وارد دانشگاه شد؟
در ضمن من چطوری بفهمم کدوم دانشگاه ثبت نام میکنه و برم فرم بگیرم؟ :41:

Amir M.ohAma.D
11-03-2011, 12:46
دوستان کسی از اینکه اضافه ثبت نام کرده باشه یکی چیزی نمیدونه؟چیکار باید کرد؟
به گفته من یه بنده خدایی یه غیر پزشکیو پاره وقت اضافه ثبت نام کرده یعنی از هر کدوم 2 تا با یه پزشکی که کلا 5 تا میشه...
خواهش میکنم کمک کنید
کسی نمیدونه؟

avator20002000
11-03-2011, 13:31
مثل اینکه دانشگاه ازاد گفته بود هم در نظر نمی گیره هیچ کدومو هم برخورد می کنه فکر کنم تو صفحه های اول رو مطالعه کنید تو دفترچه نوشته

Amir M.ohAma.D
11-03-2011, 16:18
من امروز با شماره هایه پشت دفترچه تماس گرفتم...
یه مرده برداشت گفت:پزشکیو غیر پزشکی و پاره وقت توام باهم میمونه و غیر پزشکی و پاره وقت جدا حذف میشه
میخواستم بدونم میشه رو حرفش حساب کرد؟نرم اونجا؟کسی ادرسی چیزی از مرکز ازمون داره؟

Memonex
12-03-2011, 09:59
با سلام.

دوستان لطف کنند در صورتی که امکان داره اخباری از تشکیل شدن کلاس هاشون در این هفته اعلام کنند. به هر حال این هفته آخر اسفند هست و تقریبا در اکثر دانشگاه ها طبق روال هر سال کلاس ها هفته آخر اسفند نباید تشکیل بشه ! و به عبارتی دانشگاه فقط برای کارهای اداری باز هست.

شخصا از همه دوستانی که امروز و روزهای بعد رفتن دانشگاه تقاضا دارم در این مورد اطلاع رسانی کنند.

با تشکر و سپاس از همگی...

Life24
12-03-2011, 10:23
با سلام.

دوستان لطف کنند در صورتی که امکان داره اخباری از تشکیل شدن کلاس هاشون در این هفته اعلام کنند. به هر حال این هفته آخر اسفند هست و تقریبا در اکثر دانشگاه ها طبق روال هر سال کلاس ها هفته آخر اسفند نباید تشکیل بشه ! و به عبارتی دانشگاه فقط برای کارهای اداری باز هست.

شخصا از همه دوستانی که امروز و روزهای بعد رفتن دانشگاه تقاضا دارم در این مورد اطلاع رسانی کنند.

با تشکر و سپاس از همگی...
نه هفته آخر خبری نیست

avator20002000
12-03-2011, 12:03
بچه ها یه سوال داشتم.کسی اگه بخواد بره تازه الان ثبت نام کنه دانشگاه نخواد این ترمو بره باید از کی بره؟

Facon_Archi
14-03-2011, 20:15
کسی ثبت نام کرده باشه میتونه رشته ای که انتخاب کرده رو عوض کنه؟
یا دوباره ثبت نام کنه؟با یه رشته ی دیگه؟

solo8
14-03-2011, 20:51
سلام

واسه پر کردن دفترچه یه چند تا سوال دارم:

قبل از سوال ها : دوستام میگن ببر کافی نت برات انجام بده و خودت نمیتونی و یه فوت و فن هایی داره که اونا بلدن!نظرتون چیه؟خودم میتونم؟

اگه آره لطفا بگید واسه اینا چی پر کنم؟

بند 32- مجموعه امتحانی

بند 35- حوزه امتحانی

با تشکر...

elendil
14-03-2011, 20:58
بچه ها یه سوال داشتم.کسی اگه بخواد بره تازه الان ثبت نام کنه دانشگاه نخواد این ترمو بره باید از کی بره؟

نیم سال بعدی :دی

avator20002000
14-03-2011, 21:37
نیم سال بعدی یعنی کی؟چه ماهی؟

maziarb
15-03-2011, 12:44
نیم سال بعدی یعنی کی؟چه ماهی؟
نمیسال اول از مهر شروع میشه و دوم از بهمن

دوستان اگه کسی مرخصی تحصیلی گرفته باشه ، بهش گواهی اشتغال بتحصیل میدن؟
شک داشتم!

benyamin 100
15-03-2011, 13:04
نمیسال اول از مهر شروع میشه و دوم از بهمن

دوستان اگه کسی مرخصی تحصیلی گرفته باشه ، بهش گواهی اشتغال بتحصیل میدن؟
شک داشتم!
بله می دن
من برا گواهی نامه گرفتم

avator20002000
15-03-2011, 13:11
یعنی اگه کسی خواست این مهر بره رشته ای که پارسال قبول شده میشه؟

maziarb
15-03-2011, 13:53
آره میشه اما میره به حساب مرخصی و دیگه 2 بارمرخصی تمام شده، و شهریه ثابت دوترم رو هم باید بدهید

shabeashegha
15-03-2011, 23:49
من امروز با شماره هایه پشت دفترچه تماس گرفتم...
یه مرده برداشت گفت:پزشکیو غیر پزشکی و پاره وقت توام باهم میمونه و غیر پزشکی و پاره وقت جدا حذف میشه
میخواستم بدونم میشه رو حرفش حساب کرد؟نرم اونجا؟کسی ادرسی چیزی از مرکز ازمون داره؟
مرکز آزمون توی پاسداران بود اگه درست یادم مونده باشه بوستان 7 ولی درست مطمئن نیستم بوستان 7 بود یا جای دیگه . رفتی پاسداران بپرسی همه بلدن

سلام

واسه پر کردن دفترچه یه چند تا سوال دارم:

قبل از سوال ها : دوستام میگن ببر کافی نت برات انجام بده و خودت نمیتونی و یه فوت و فن هایی داره که اونا بلدن!نظرتون چیه؟خودم میتونم؟

اگه آره لطفا بگید واسه اینا چی پر کنم؟

بند 32- مجموعه امتحانی

بند 35- حوزه امتحانی

با تشکر...
فوت و فن؟!
شما دفترچه رو بخونی همه چی دستت میاد خیلیم طول نمیکشه نیاز نیست همه دفترچه رو بخونی نهایتا 10صفحه مهمه بقیش جدول و آدرس و .... است که به همش نیاز نیست.
کافی نت ها معمولا دفترچه رو اصلا نخوندن همینطوری ثبت نام میکنن دلشون هم برای کسی نسوخته دنبال پول شمان پس اگه اشتباهی بکنن دودش فقط به چشم شما میره و اونا عمرا حتی یه ذره ناراحت بشن . علاوه بر این یادمه پارسال توی سایتش سمت راست لینک گذاشته بود مثلا مجموعه امتحانی رو نشون میداد کدهاشو. یا کدهای حوزه امتحانی رو نشون میداد کد نظام وظیفه و خلاصه همه چی بود عملا میشد کار رو خود داوطلب انجام بده

ifu
16-03-2011, 11:05
کسی نمیدونه کاردانی دانشگاه آزاد چطوریه؟ کنکورش بدون کنکورش؟
این دانشگاه ازاد یه بخش مشاوره نداره؟

elendil
16-03-2011, 11:21
مرکز آزمون توی پاسداران بود اگه درست یادم مونده باشه بوستان 7 ولی درست مطمئن نیستم بوستان 7 بود یا جای دیگه . رفتی پاسداران بپرسی همه بلدن

بهستان 7ام بود داش سینا :دی جای خوبی هم هستش :دی ایشالله کارتون بیفته بهش =))

Life24
16-03-2011, 14:43
ثبت‌نام در کنکور سراسری دانشگاه آزاد اسلامی تا پایان امروز
آنا: مهلت ثبت‌نام در کنکور سراسری دانشگاه آزاد اسلامی که تا امروز ۲۵ اسفند تمدید شده بود، ساعت 24 امشب پایان می پذیرد.
به گزارش خبرنگار دانشگاه آنا، از آنجایی که مهلت ثبت نام در آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی چهارشنبه ۲۵ اسفندماه به پایان می رسد، داوطلبانی که تا کنون موفق به ثبت نام در این آزمون نشده اند تا پایان امروز مهلت دارند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
داوطلبان می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
آزمون شماره یک (رشته های غیرپزشکی) روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۶ و ۱۷ تیرماه ۹۰ و آزمون شماره دو (رشته های پزشکی) دانشگاه آزاد اسلامی روزجمعه ۳۱ تیرماه ۹۰ برگزار می شود.
**مهلت مجدد ثبت‌نام برای داوطلبان فاقد سوابق تحصیلی
با توجه به اتمام مهلت ثبت‌نام كنكور سراسری ۹۰ دانشگاه آزاد اسلامی تا امروز چهارشنبه، داوطلبانی كه موفق به دریافت سوابق تحصیلی نشده‌اند، می‌توانند در هفته اول اردیبهشت‌ماه ثبت‌نام كنند.
داوطلبان آزمون سراسری سال ۱۳۹۰ دانشگاه آزاد اسلامی كه در یكی از سال‌های ۱۳۸۴، ۱۳۸۵، ۱۳۸۶، ۱۳۸۷، ۱۳۸۸ یا ۱۳۸۹ دیپلم خود را اخذ كرده‌اند و تاكنون نتوانسته‌اند اطلاعات دانش‌آموزی خود را مشاهده كنند باید تا ۲۵ اسفندماه به اداره آموزش و پرورش مراجعه كنند.
دیپلمه‌های سال ۱۳۸۳ یا قبل از آن نیازی به دریافت سوابق تحصیلی ندارند، دیپلمه‌های ۸۴ به بعد در صورتی كه از طریق هیچ‌یك از روش‌های جست‌وجو نتوانستند اطلاعات دانش‌آموزی خود را مشاهده كنند، باید حداكثر تا ۲۵ اسفندماه همراه با مدرك دیپلم متوسطه، كارنامه فارغ‌التحصیلی، كارت ملی و شناسنامه و یك نسخه كپی آنها به اداره آموزش و پرورش محل اخذ مدرك دیپلم و در صورت عدم امكان، به نزدیك‌ترین اداره محل سكونت یا كار خود مراجعه كنند و هفته اول اردیبهشت ماه برای ثبت‌نام به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] azmoon. org مراجعه كنند.
در صورت عدم مراجعه داوطلب و عدم تحویل مدارك مذكور حداكثر تا روز چهارشنبه ۲۵ اسفندماه، وزارت آموزش و پرورش هیچ‌گونه مسوولیتی در قبال عدم ثبت‌نام در آزمون سراسری سال ۹۰ ندارد.
سوابق تحصیلی برای دیپلمه‌های نظام جدید آموزش متوسطه سال‌های ۱۳۸۴ به بعد كه امتحانات آنان به‌صورت كتبی و نهایی كشوری برگزار شده است تا میزان ۲۵ درصد در گزینش نهایی آنان اعمال خواهد شد.
با توجه به برگزاری آزمون سراسری رشته‌های غیرپزشكی دانشگاه آزاد اسلامی در روزهای ۱۶ و ۱۷ تیرماه ، داوطلبان پس از نهایی شدن ثبت‌نام كد رهگیری و شماره پرونده دریافت می‌كنند و حفظ كد رهگیری و شماره پرونده برای دریافت كارت ورود به جلسه آزمون و آگاهی از نتایج پذیرش و سایر خدمات ضروری است. /120/ع

Masоud
16-03-2011, 23:51
سلام دوستان

یک سؤال داشتم :

در پروسه ثبت نام دانشگاه آزاد میشه اطلاعات رو بعد از یک مدت ویرایش کرد ؟ (مثل سراسری که در تاریخ 25 بهمن ویرایش اطلاعات رو آزاد کردند تا کسی مشکل داشته بره ویرایش کنه)

به این دلیل این سؤال رو پرسیدم چون فرصت نشد برم کد رهگیری رو واسه بسیجی فعال بگیرم.

گفتم شاید بشه مثل سراسری بعد از یک مدت اطلاعات رو ویرایش کرد و کد رهگیری رو وارد.

موفق باشید :40:

keyvanb1
17-03-2011, 15:02
سلام دوستان.من ديروز دانسگاه آزد رشته پزشكي و غير پزشكي ثبت نام كردم.البته تو غير پزشكي با اين كه رشته خورم تجربي هست،رشته هاي رشته رياضي رو انتخاب كردم(چون واقعا جذاب ترن)...تو رشته هاي غير پزشكي اولويت اولم مهندسي عمران دانشگاه آزاد مهاباد رو انتخاب كردم.تراز سال هاي اخير اين رشته و دانشگاه رو هم كه ديدم بين 4000 تا 4200 بود كه يكم آسون به نظر مياد.بنابراين يكم اميدوار شدم كه قبول شم.تو رشته هاي پزشكي هم اولويت اولم رو علوم آزمايشگاهي دانشگاه آزاد بابل انتخاب كردم كه تراز سال هاي اخير اون هم بين 4100 تا 4800 بوده.كه به اينم اميدوارم.ولي يه مشكلي هست.اونم اين كه واقعا خيلي كم درس خوندم.خيلي از دوستام رو ديدم كه با اين كه هيچي درس نخونده بودن تو دانشگاه آزاد يه رشته خوب و يه شهر خوب قبول شدن.مثلا يكي از دوستام هيچي سر آزمون تست نزده بود ولي مهندسي نرم افزار دانشگاه شيراز آورد.خيلي ها هم ميگن كه آزاد قبول شدن آسونه.واسه همين يكم اميدوارم كه همين سال اول يه رشته قبول بشم و ديگه پشت كنكور نمونم.حالا يه سوال ازتون دارم.واقعا ميتونم با توجه به رشته و شهرهايي كه انتخاب كردم به قبوليم تو آزاد اميدوار باشم؟
ممنون ميشم جواب بديد........

keyvanb1
17-03-2011, 16:14
يكي نبود بدونه.....؟

iceweek
17-03-2011, 16:50
خیلی اسونه(البته از پزشکی و دندون پزشکی اطلاعی ندارم).یه خاطره تعریف کنم برات مربوط به سوالته
طرف مهندسی مواد نجف اباد قبول شده بود.گفت اومدم سرجلسه 4تا فارسی 4تا عربی و....زدم و کیکومو خوردمو زودترم اومدم بیرون.گفتم مارا چه به درس خوندن و دانشگاه اومدن.تا نتیجه ها را زدن دیدم ااا.قبول شدم !!!!:18: :42:
بله اینجوریه.

M . Sayid
17-03-2011, 17:01
با این ترازهای ورودیی که نوشتی احتمال قبولی زیـــــــــــــــــــــــ ـاد !!

ولی اینکه درس نمی خونی احتمالا پیش نیاز بخوری زیـــــــــــــــــــــــ ـــــــبـــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــا !!!

keyvanb1
18-03-2011, 10:38
سلام دوستان.من ديروز دانسگاه آزد رشته پزشكي و غير پزشكي ثبت نام كردم.البته تو غير پزشكي با اين كه رشته خورم تجربي هست،رشته هاي رشته رياضي رو انتخاب كردم(چون واقعا جذاب ترن)...تو رشته هاي غير پزشكي اولويت اولم مهندسي عمران دانشگاه آزاد مهاباد رو انتخاب كردم.تراز سال هاي اخير اين رشته و دانشگاه رو هم كه ديدم بين 4000 تا 4200 بود كه يكم آسون به نظر مياد.بنابراين يكم اميدوار شدم كه قبول شم.تو رشته هاي پزشكي هم اولويت اولم رو علوم آزمايشگاهي دانشگاه آزاد بابل انتخاب كردم كه تراز سال هاي اخير اون هم بين 4100 تا 4800 بوده.كه به اينم اميدوارم.ولي يه مشكلي هست.اونم اين كه واقعا خيلي كم درس خوندم.خيلي از دوستام رو ديدم كه با اين كه هيچي درس نخونده بودن تو دانشگاه آزاد يه رشته خوب و يه شهر خوب قبول شدن.مثلا يكي از دوستام هيچي سر آزمون تست نزده بود ولي مهندسي نرم افزار دانشگاه شيراز آورد.خيلي ها هم ميگن كه آزاد قبول شدن آسونه.واسه همين يكم اميدوارم كه همين سال اول يه رشته قبول بشم و ديگه پشت كنكور نمونم.حالا يه سوال ازتون دارم.واقعا ميتونم با توجه به رشته و شهرهايي كه انتخاب كردم به قبوليم تو آزاد اميدوار باشم؟
ممنون ميشم جواب بديد........

Ship Storm
18-03-2011, 15:01
من کنکور چند سال قبل شرکت کردم و قبول هم شدم
جالبه بدونید رشته ریاضی شرکت کردم در صورتی که در وصرتی که هیچ سررشته ای در این زمینه نداشتم چون رشته دبیرستان فنی حرفه ای کامپیوتر بودم و اون زمان کاردانی کامپیوتر داشتم
نه شیمی بلد بودم و نه فیزیک نه ادبیات و نه معارف فقط اون زمان یه ویژگی داشت که برگه سوالات همه شبیه هم بود و میشد تقلب کنی ما هم 4 تا از رو دست این زدیم و 4 تا از رو دست اون و خلاصه ترازمون 6200 شد فقط تنها اشتباهی که کردم رو حساب اینکه قبول نمیشیم و چیزی از فیزیک وشیمی و ریاضی و کلا دروس رشته ریاضی فیزیک سر در نمیاریم انتخاب اول رو زدم شهر خمین و تو اون داشنگاه رتبه 7 شدم
فکر میکنم کرج میزدم قبول بودم :31:

Reza31001
18-03-2011, 15:14
با توجه به انتخابات بالای 95% قبولی!
فقط محض احتیاط برای اینکه اون چند درصد حالت رو نگیره سعی کن بعضی از قسمت ها رو بخونی طوری که مثلا سر جلسه دور و بر 40 تا سوال رو جواب بدی و البته مطمئن باشی بالای 30 تاش درسته (فکر کنم تجربی ها بالای 200 تا سوال دارند تو کنکور آزاد)

starpars
18-03-2011, 15:39
آره كنكور تجربي اونم دانشگاه آزاد حداقل توي رشته هاي غير پزشكي ميشه گفت تقريبا آسونه مثلا يه سوال اومده بود سياره زهره چندمين سياره منظومه شمسيه!!!

Pessimist
18-03-2011, 19:21
قبول شدن تو دانشگاه آزاد خیلی راحته چون همش پولیه وقتی پولی باشه اونا از خداشونه که داوطلبان بیشتری قبول بشن!

aref16
18-03-2011, 19:30
بالام جان قبول شدن توی ازاد سخت نیست ؛ با توجه به درصدهات قبول میشی ( احتمال خیلی زیاد)
:11:

piroooz
18-03-2011, 19:32
مهم اون کیک و ساندیس هست که میخوری:31:
منم حرف بقیه دوستان را تایید میکنم ....
سطح سوالات نسبت به سراسری بسیار مبتدی هست و همچنین ظرفیت هم که مشخصه

starpars
18-03-2011, 19:48
همينطوري...
نكته اول : بودجه دانشگاه آزاد از شهريه پرداختي دانشجوها تامين ميشه در واقع عده اي از جوانان دور هم جمع شدن پولشون رو روي هم گذاشتن تجهيزات و لوازم درسخوندن رو فراهم كردن و دارن درس ميخونن در اين حالت هر كس كه وارد گروه بشه چون با خودش خرجش رو هم مياره جا برا همه هست و رقابت براي وارد شدن تقريبا وجود نداره و درستش هم همين هست برعكس دانشگاه دولتي كه بودجه و هزينه تحصيل افراد از بيت المال تامين ميشه و در واقع كسي كه در دانشگاه آزاد درس ميخونه هم هزينه خودشو داره پرداخت ميكنه و هم مقداري از هزينه فردي كه در دانشگاه دولتي هست رو پرداخت ميكنه.

نكته دوم : رقابت اصلي بايد در توان علمي و دانش باشه و مثل دانشگاه دولتي رقابت نبايد بر سر ورود به دانشگاه باشه بنابراين مديريت دانشگاه آزاد و حتي دولتي ها بايد در اين زمينه تلاششون رو بيشتر كنن و به سمت افزايش كيفيت و امكانات آموزشي برن

نكته سوم : دانشگاه بايد جايي براي تحصيل علم باشه نه جايي براي تحصيل شغل كه در كشور صرفا تحصيل شغل افراد رو به سمت دانشگاهها ميبره و اين پديده به شدت كيفيت آموزشي رو پايين مياره و البته پديده زشت مدرك گرايي رو رواج ميده اگر دانشگاه در درجه اول محل تحصيل علم باشه هر كس و ناكسي پاي خودشو داخل دانشگاه نميزاره اونوقت كلاس ها و مطالب جدي گرفته ميشه كلاس ها بيخودي تعطيل نميشه جامعه مولفين هم حساب كار دستشون مياد كه هر چيزي رو به صورت كپي وار به كتاب تبديل نميكنن و كيفيت آموزشي هم افزايش ميكنه و دانش افراد بروز ميشه.

ساش
18-03-2011, 20:23
قبولی تو رشته های تاپ دانشگاه آزاد کار چندان آسانی نیست

iceweek
18-03-2011, 20:34
و در واقع كسي كه در دانشگاه آزاد درس ميخونه هم هزينه خودشو داره پرداخت ميكنه و هم مقداري از هزينه فردي كه در دانشگاه دولتي هست رو پرداخت ميكنه.
اینطور نیست.شهریه دانشجوها مستقیم میره تهران حساب خود دانشگاه ازاد(چون میدونید همه دانشگاه ازاد ها درواقع واحد عهای مختلفن و در واقع یه دانشگاه هست.)بعد واحد های مختلف دانشگاه ازاد یه قسمتی ازون پولو تحویل میگیرن.و فکر نکنم پولی به حساب دولت واریز بشه.و بازم فکر کنم دولت بعضی مواد غذایی برای ناهار دانشجو ها را هم با نرخ کم به دانشگاه بده(رو این اخری شک دارم)

Ship Storm
18-03-2011, 20:54
تو مقطع کاردانی که خیلی جالب بود
یکی از آشنایان واحد شبستر قبول شده بود بعد خیلی دور بود اومد رفت واحد اسلامشهر با مسئولین صحبت کرد گفت من اونجا قبول شدم دوره نمیتونم برم و 4 تا دلیل الکی آورد و مسئولین گفتند برو شهریه رو بریز و بیا همینجا
الان ترم آخر کاردانی هست :31:

starpars
18-03-2011, 23:35
اینطور نیست.شهریه دانشجوها مستقیم میره تهران حساب خود دانشگاه ازاد(چون میدونید همه دانشگاه ازاد ها درواقع واحد عهای مختلفن و در واقع یه دانشگاه هست.)بعد واحد های مختلف دانشگاه ازاد یه قسمتی ازون پولو تحویل میگیرن.و فکر نکنم پولی به حساب دولت واریز بشه.و بازم فکر کنم دولت بعضی مواد غذایی برای ناهار دانشجو ها را هم با نرخ کم به دانشگاه بده(رو این اخری شک دارم)
مظورم ماليات بود يك دانشجوي دانشگاه آزاد 2 بار ماليات ميپردازه يكي به طور معمول تو زندگي كه بابت چيزايي كه ميخره و... و يه بار هم وقتي اين دانشجو به دانشگاه آزاد پول ميده اين پول ميره توي حساب دانشگاه كه باز دولت از اون مقداري رو تحت عنوان ماليات ميكنه و اين 2 ماليات ميره در درآمد هاي دولت و خرج دانشگاههاي دولتي ميشه در مورد غذا هم كه اكثر دانشگاهها غذاشون جالب نيست و با توجه به ضرر و زياني كه درآينده براي بدن ايجاد ميكنه 300 تومن هم نميارزه (يه بشقاب برنج تايلندي و يه تيكه كوبيده 20 سانتي فكر ميكني بهاي تمام شدش چقدر ميشه)
يه استاد داشتيم زخم معده داشت ميگفت بعد از چند ترم كه تو خوابگاه بوديم و غذاي دانشگاه ميخورديم معدم زخم شد

music6808
19-03-2011, 00:16
من سال سوم دبیرستان کنکور آزاد دادم رشته اولم قبول شدم!! پرستاری دانشگاه اهواز!

keyvanb1
19-03-2011, 00:43
من سال سوم دبیرستان کنکور آزاد دادم رشته اولم قبول شدم!! پرستاری دانشگاه اهواز!

دوست عزيز شما چقدر درس خونده بودي واسه آزاد؟ترازت چقدر بود؟چون من خيلي كم خوندم تاحالا...

t.sunami
19-03-2011, 12:31
سلام! بچه ها قبولی توی دانشگاه ازاد اگرچه اسونه ولی درس خوندن توش اصلا اسون نیست.

من خودم دانشگاه ازاد اراک درس میخونم.خیلی از دوستام که بروبچ تجربی بودن و امدن رشته مارو انتخاب کردن قبول شدن. ولی الان که ترم دوم هستیم همگی بریدن! تازه هنوز وارد دروس تخصصی نشدیم.

از الان فکر درسا رو بکنین و همینجوری روی حساب اینکه یه رشته مهندسی بزنین و بخونین انتخاب رشته نکنین! توان خودتونو در نظر بگیرید و اگه تجربی هستین رشته های خودتونو بزنین.از ما گفتن.

من ا... توفیق:31:

keyvanb1
19-03-2011, 17:45
سلام! بچه ها قبولی توی دانشگاه ازاد اگرچه اسونه ولی درس خوندن توش اصلا اسون نیست.

من خودم دانشگاه ازاد اراک درس میخونم.خیلی از دوستام که بروبچ تجربی بودن و امدن رشته مارو انتخاب کردن قبول شدن. ولی الان که ترم دوم هستیم همگی بریدن! تازه هنوز وارد دروس تخصصی نشدیم.

از الان فکر درسا رو بکنین و همینجوری روی حساب اینکه یه رشته مهندسی بزنین و بخونین انتخاب رشته نکنین! توان خودتونو در نظر بگیرید و اگه تجربی هستین رشته های خودتونو بزنین.از ما گفتن.

ببين دوست من تا يه حدي حرفت رو قبول دارم.ولي مشكل من اينه كه نميخوام يه سال ديگه پشت كنكور بمونم(چون ميدونم از استرس ديوونه ميشم) و اطمينان دارم اگه دانشگاه قبول شم با تمام وجودم درسام رو خواهم خوند.چون اصلا آدم راحت طلبي نيستم.فقط همون طور كه گفتم قبولي تو عمران اونم سال اول برام خيلي مهمه...

t.sunami
19-03-2011, 21:04
ببين دوست من تا يه حدي حرفت رو قبول دارم.ولي مشكل من اينه كه نميخوام يه سال ديگه پشت كنكور بمونم(چون ميدونم از استرس ديوونه ميشم) و اطمينان دارم اگه دانشگاه قبول شم با تمام وجودم درسام رو خواهم خوند.چون اصلا آدم راحت طلبي نيستم.فقط همون طور كه گفتم قبولي تو عمران اونم سال اول برام خيلي مهمه...

ان شا ا... قبولی! ولی اگه قرار به قبولی توی سال اول بود چرا از رشته های خودتون انتخاب نکردی؟؟ ببین اگه امدی رشته بچه های ریاضی باید 2 برابر ریاضیا زحمت بکشی.چون معمولا بچه های تجربی فیزیک و ریاضیشون از بچه های ریاضی ضعیف تره!

البته به واحد دانشگاهیتونم بستگی داره.یه وقت میبینی دانشگاهتون اینقدر سخت میگیره که پوست دانشجو کنده میشه و هرچقدر هم دانشجو اماده باشه بازم کم میاره و یه وقتم میبینی که اینقدر ولنگ و بازه دانشگاه که هیچیم نخونی 7 ترمه تموم میکنی!

music6808
20-03-2011, 19:21
دوست عزيز شما چقدر درس خونده بودي واسه آزاد؟ترازت چقدر بود؟چون من خيلي كم خوندم تاحالا...

راستش رو بخواید این جریان مال 5 سال پیش هست.. تراز رو یادم نیست... ولی همچین آمادگی هم نداشتم... درس های پیش رو که اصلا نخونده بودم ....

baloteli
20-03-2011, 19:39
آيا واقعا قبولي در دانشگاه آزاد ساده است؟
خیلی ساده حتی از سادگی آب خوردن هم سادتر
اما چه فایده با مدرکش کار ما....ده

---------- Post added at 07:39 PM ---------- Previous post was at 07:38 PM ----------

الان دولتیاشم بیکارن

Lady Negar
20-03-2011, 20:33
خیلی ساده حتی از سادگی آب خوردن هم سادتر
اما چه فایده با مدرکش کار ما....ده

---------- Post added at 07:39 PM ---------- Previous post was at 07:38 PM ----------

الان دولتیاشم بیکارن
اگه هم حرفتونو قبول كنيم كه قبولي اسونه
خوب اين آسوني واسه همه هست!!نه واسه يكي دو نفر...
پس وقتي يه چيزي واسه همه آسون باشه...دوباره سخت ميشه(چي گفتم:31:)
چون مسابقه هست...
مثل اينه كه دوي از اينجا تا سركوچه رو بگي آسون..خوب آره اسونه...اما چون واسه همه آسونه
بازم سخته كه از همه ي اونا كه واسشون اسونه ببري..(آقا فهميدين چي گفتم؟)
و مسئله نسبي بودن و توي كنكور تراز مطرح ميشه!
مسلما يه جايي رقابت بيشتره مثل تهران،شيراز،نجف آباد،قزوين و يه جاهايي
رقابت كمتره يا اصلا رقابت نيست!!خوب البته ترجيح ميدم نام نبرم!

Hessam_7800gtx
20-03-2011, 20:39
هر چه قدر هم که ساده باشه شما هیچوقت دست کم نگیرش کلا هیچ امتحانی رو تو زندگیت دستکم نگیر که به مشکل میخوری

sativash
29-03-2011, 17:15
سلام

میخواستم بدونم اگر کسی توی انتخاب رشته ی دانشگاه آزاد فقط یک اولویت پر کنه شانس قبولیش بیشتر میشه یا نه هیچ ربطی نداره؟!!

Lady Negar
29-03-2011, 21:22
سلام

میخواستم بدونم اگر کسی توی انتخاب رشته ی دانشگاه آزاد فقط یک اولویت پر کنه شانس قبولیش بیشتر میشه یا نه هیچ ربطی نداره؟!!
نه دوست خوبم هیچ ربطی نداره
البته کلا سیستم انتخاب رشته دانشگاه
آزاد به این صورت هست که شانس قبولی
شما به ترتیب از بالا به پایین نزول پیدا میکنه
واسه همینه که همه ی مشاورهای انتخاب رشته
اصرار دارن انتخاب اول زیاد ایده آلیست نباشه!/

sativash
29-03-2011, 23:23
نه دوست خوبم هیچ ربطی نداره
البته کلا سیستم انتخاب رشته دانشگاه
آزاد به این صورت هست که شانس قبولی
شما به ترتیب از بالا به پایین نزول پیدا میکنه
واسه همینه که همه ی مشاورهای انتخاب رشته
اصرار دارن انتخاب اول زیاد ایده آلیست نباشه!/

اونوقت مثل سراسری هم سهمیه منطقه ای رو هم تاثیر میدن؟اگه میدن چه به چه شکلی؟

shabeashegha
30-03-2011, 16:59
اونوقت مثل سراسری هم سهمیه منطقه ای رو هم تاثیر میدن؟اگه میدن چه به چه شکلی؟
نخیر توی دانشگاه آزاد سهمیه منطقه وجود نداره
ولی من شنیدم سهمیه بومی هست . به این صورت که اگه شما بومی اون شهر باشین شانس قبولیتون بیشتره

hamid mardanian
31-03-2011, 00:49
دانشگاه آزاد بدون کنکور هم دانشجو میگیره البته کاردانی.اونم ورودی بهمن ماه محسوب میشی

wolfman_741
03-04-2011, 08:10
دفترچه دانشگاه آزاد برای فنی حرفه ای کی میادش ؟؟ یا مهلتش به پایان رسیده ؟

Memonex
03-04-2011, 10:24
دوستان از وضعیت تشکیل شدن کلاس های دانشگاه در شهرهای مختلف کسی خبر داره؟ واقعا خیلی بد شد که 13ام شنبه افتاد اگه اواسط هفته بود باز میشد یجوری تا هفته بعد کلاس نرفت.

mohandes e ekhraji
03-04-2011, 13:46
سلام دوستان من ۱پشت کنکوریم که ۲سال از درس دور بودم حالا امسال کنکور ثبت نام کردم!میخواستم بدونم برای این مدت کم تاکنکور برای رشته ریاضی چه کتابهایی باید بخونم کمک اموزشی و چه برنامه ای داشته باشم!ممنون میشم اگه زود جوابمو بدید!میخوام از همین امروز فردا شروع کنم:41:

ho0rezam
03-04-2011, 21:54
سلام دوستان من ۱پشت کنکوریم که ۲سال از درس دور بودم حالا امسال کنکور ثبت نام کردم!میخواستم بدونم برای این مدت کم تاکنکور برای رشته ریاضی چه کتابهایی باید بخونم کمک اموزشی و چه برنامه ای داشته باشم!ممنون میشم اگه زود جوابمو بدید!میخوام از همین امروز فردا شروع کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام.
والا واسه دانشگاه آزاد ، توو این مدت بهتره عمومی بخونید حداقل بتونید عمومی رو بالا بزنید....عربی و انگلیسی و فارسی به نظر بنده

pouya_99999
11-04-2011, 15:19
یه سوال داشتم اینکه ثبت نام کنکور آزاد امسال اول اردیبهشت هم میشه ؟ چون مرکز آزمون بمن گفت اول اردیبهشت دوباره میشه ثبت نام کرد . پارسالم اینطوری بود ؟

Life24
11-04-2011, 21:51
این واحد ما این تابستون میگه ترم تابستون برگزار نمیشه فقط ترم آخری ها
چطوری هست معرفی بهمون میده برای دانشگاه دیگر؟
یا معرفی هم نمیخواد بده؟ کسی خبر دقیق نداره؟

Life24
13-04-2011, 17:20

راست میگه
شاید روودش اسان باشه
اما خروجش به این راحتی نیست
انشالله قبول میشی و خواهی دید

Pami
13-04-2011, 17:50
ورود به دانشگاه آزاد راحته ، حتی واحدهای شهر تهران ، ولی خب ، اوایل شروع دوران تحصیل بخصوص ترم های 1 و 2 شرایط دانشگاه برای دانشجویی که تا الان دبیرستان بوده سخته ، من و دوستان خودم همگی ترم 1 مشروط شدیم و شرایط برامون سخت بود ولی از ترم 4 به بعد روی غلطک میفته و کمی همت کنین واحد ها به راحتی پاس میشه

farshidshd
14-04-2011, 11:10
یه سوال داشتم اینکه ثبت نام کنکور آزاد امسال اول اردیبهشت هم میشه ؟ چون مرکز آزمون بمن گفت اول اردیبهشت دوباره میشه ثبت نام کرد . پارسالم اینطوری بود ؟

ثبت نام چه مقطعی؟

کارشناسی ناپیوسته مهر 90 ثبت نام میکنن
کاردانی پیوسته هم تیر 90 ثبت نام میکنن

این واحد ما این تابستون میگه ترم تابستون برگزار نمیشه فقط ترم آخری ها
چطوری هست معرفی بهمون میده برای دانشگاه دیگر؟
یا معرفی هم نمیخواد بده؟ کسی خبر دقیق نداره؟

دانشگاه شما رو شما خودتون بهتر باید بدونید، کسی اطلاع از دانشگاه شما نداره، هر دانشگاه سیاست خودشو داره ، لی به شما که ترم آخرین ، مطمئنا یا واحد میدن یا معرفی نامه میدن برای مهمانی.

sativash
14-04-2011, 11:16
خسته نباشید

یه سوال داشتم اونم اینکه کسی که با کنکور سراسری آزاد به آزاد تغییر رشته میده و توی کنکور پیشنیاز میخوره موقع تطبیق واحد میگن دوباره باید پیشنیاز پاس کنه یا نه؟چه زیر 12 چه بالای 12.

Life24
14-04-2011, 19:08
ثبت نام چه مقطعی؟

کارشناسی ناپیوسته مهر 90 ثبت نام میکنن
کاردانی پیوسته هم تیر 90 ثبت نام میکنن

دانشگاه شما رو شما خودتون بهتر باید بدونید، کسی اطلاع از دانشگاه شما نداره، هر دانشگاه سیاست خودشو داره ، لی به شما که ترم آخرین ، مطمئنا یا واحد میدن یا معرفی نامه میدن برای مهمانی.
نه من ترم اخر نیستم زده به ترم اخری ها ارائه میدیم امسال تابستان
بقیه نه
میگم حالا که خودشون چیزی ارائه نمیدن . معرفی برای مهمانی هم میدن؟ از لحاظ آئین نامه ای چی؟ موظف هستند ترم تابستان ارائه بدن؟ یا بزار مهمان بشیم؟

seven_turka
16-04-2011, 09:46
ایا این حرف صحت داره ؟

در صورتی که تعداد واحدهای انتخابی ترم کمتر از 12 واحد باشه،معدل زیر 12 مشروطی محسوب نمیشه ولی ترم جزو سنوات به حساب میاد(ترم جزو حداکثر مدتی که میتونید مشغول تحصیل باشید به حساب میاد)

Golbarg01
16-04-2011, 17:10
سلام دوستان
یه سوال فوری داشتم.

کسی که دانشجوی دانشگاه آزاد هست می تونه در کنکور امسال دانشگاه آزاد هم شرکت کنه؟
ثبت نام هم کرده در کنکور
مشکلی نیست؟

sativash
16-04-2011, 17:13
خسته نباشید

یه سوال داشتم اونم اینکه کسی که با کنکور سراسری آزاد به آزاد تغییر رشته میده و توی کنکور پیشنیاز میخوره موقع تطبیق واحد میگن دوباره باید پیشنیاز پاس کنه یا نه؟چه زیر 12 چه بالای 12.

کسی نیست؟!!؟؟؟؟؟!!؟!!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟:13 :

Life24
16-04-2011, 18:04
سلام دوستان
یه سوال فوری داشتم.

کسی که دانشجوی دانشگاه آزاد هست می تونه در کنکور امسال دانشگاه آزاد هم شرکت کنه؟
ثبت نام هم کرده در کنکور
مشکلی نیست؟
سلاتم
دانشجو ازاد هست کنکورمیخواد بده برای رشته یا دانشگاه دیگه؟

---------- Post added at 07:04 PM ---------- Previous post was at 07:01 PM ----------

ایا این حرف صحت داره ؟

در صورتی که تعداد واحدهای انتخابی ترم کمتر از 12 واحد باشه،معدل زیر 12 مشروطی محسوب نمیشه ولی ترم جزو سنوات به حساب میاد(ترم جزو حداکثر مدتی که میتونید مشغول تحصیل باشید به حساب میاد)
اگر اشتباه نکنم ترم که جزو سنوات محسوب میشه به هر حال.

Golbarg01
16-04-2011, 18:12
سلاتم
دانشجو ازاد هست کنکورمیخواد بده برای رشته یا دانشگاه دیگه؟

منظورتون از رشته و دانشگاه دیگه چیه؟

مگه شرایطش چیه؟
بیشتر توضیح میدین؟

رشته الانش گیاه پزشکیه می خواد یه دانشگاه دیگه بره زبان , مشکلی نیست؟

Golbarg01
17-04-2011, 03:04
منظورتون از رشته و دانشگاه دیگه چیه؟

مگه شرایطش چیه؟
بیشتر توضیح میدین؟

رشته الانش گیاه پزشکیه می خواد یه دانشگاه دیگه بره زبان , مشکلی نیست؟

ضمن تکرار پست بالا

اگر الان طرف از رشته خودش استعفا بده چی؟
می تونه در کنکور شرکت کنه مساله سربازی و مشمولی براش پیش نمیاد؟
امسال سال دومی هست که کنکور خواهد داد یعنی در 19 سالگی

maziarb
17-04-2011, 04:07
ضمن تکرار پست بالا
اگر الان طرف از رشته خودش استعفا بده چی؟
می تونه در کنکور شرکت کنه مساله سربازی و مشمولی براش پیش نمیاد؟
امسال سال دومی هست که کنکور خواهد داد یعنی در 19 سالگی

نه عزیز باید شرکت کنه و اگه قبول شد اونوقت بره انصراف بده، اما اگه الان انصراف بده فقط 4ماه وقت داره و بعدش مشمول غایب(اضافه خدمت) بحساب میاد!
الان مشموله که از معافیت تحصیلی استفاده میکنه و دانشجوی فارغ التحصیل 6ماه و اخراجی یا انصرافی 4ماه فرصت داره خودش رو به نظام وظیفه معرفی کنه

Golbarg01
17-04-2011, 13:10
نه عزیز باید شرکت کنه و اگه قبول شد اونوقت بره انصراف بده، اما اگه الان انصراف بده فقط 4ماه وقت داره و بعدش مشمول غایب(اضافه خدمت) بحساب میاد!
الان مشموله که از معافیت تحصیلی استفاده میکنه و دانشجوی فارغ التحصیل 6ماه و اخراجی یا انصرافی 4ماه فرصت داره خودش رو به نظام وظیفه معرفی کنه

خوب اگر 4 ماه گذشته باشه و دانشگاه قبول بشه می تونه دانشگاه ثبت نام کنه یا امکانش نیست؟
یعنی نمیشه اون چند وقت غایب بودنش رو ببخشن تا بره دانشگاه؟

Life24
17-04-2011, 13:43
خوب اگر 4 ماه گذشته باشه و دانشگاه قبول بشه می تونه دانشگاه ثبت نام کنه یا امکانش نیست؟
یعنی نمیشه اون چند وقت غایب بودنش رو ببخشن تا بره دانشگاه؟
من خودم شخصا انصارف دادم و پس فرداش رفتم دنبال ثبت نام .
به یک هفته هم نکشید.

Golbarg01
17-04-2011, 13:54
من خودم شخصا انصارف دادم و پس فرداش رفتم دنبال ثبت نام .
به یک هفته هم نکشید.

یعنی انصراف دادین و برای کنکور ثبت نام کردین یا وقتی قبول شدین رفتین ثبت نام کردین؟

این دوستمون الان انصراف داده تا موقع ثبت نام فکر کنم بیشتر از 4 ماه بشه اون موقع می تونه ثبت نام کنه یا مشکل مشمولیت پیدا می کنه؟

Life24
17-04-2011, 14:11
یعنی انصراف دادین و برای کنکور ثبت نام کردین یا وقتی قبول شدین رفتین ثبت نام کردین؟

این دوستمون الان انصراف داده تا موقع ثبت نام فکر کنم بیشتر از 4 ماه بشه اون موقع می تونه ثبت نام کنه یا مشکل مشمولیت پیدا می کنه؟
وقتی نتایج بومد دیدیم قبول شدیم
گفتند ثبت نام مثلا شنبه هست
ما هفته قبلش سه شنبه چهار شنبه بود که رفتیم انصراف دادیم.
نباید انصراف میدادن
اگر اشتباه نکنم یک فرمی هست که میشه انصارف رو پس گرفت.

Golbarg01
18-04-2011, 03:05
یه نفر الان ترمه دومه
منتها نرفته برای انتخاب واحد
حالا فرضا فرصت انتخاب واحد تموم شده باشه چی میشه؟
اخراجی میشه یا باید بره این ترم رو مرخصی بگیره؟
یا اگر بخواد انصراف بده باید پول این ترم رو که انتخاب واحدشم نکرده باز پرداخت کنه ؟

مثلا اگر امسال دوباره کنکور آزاد بده بعد قبول بشه و بخواد از رشته فعلی انصراف بده اونوقت برای انصراف باید تسویه کنه و پول بده؟راهی نیست پول نده؟
اگه الان اصلا نره دانشگاهش بعد تابستون بره واسه انصراف که بعدش ثبت نام کنه در رشته جدید مشکلی پیش نمیاد؟
یا پول این ترم رو باید همین الان بده؟

---------- Post added at 04:05 AM ---------- Previous post was at 04:02 AM ----------

راستی اگر کسی دانشجوی آزاد باشه و امسال کنکور سراسری هم شرکت کنه و یه رشته و دانشگاه دولتی قبول بشه می تونه تابستون از آزاد انصراف بده و بره در دانشگاه دولتی که قبول شده ثبت نام کنه؟

maziarb
18-04-2011, 03:23
یه نفر الان ترمه دومه
اخراجی میشه یا باید بره این ترم رو مرخصی بگیره؟ باید بره بگه واسش مرخصی رد کنن(اگه مدت زیادی بگذره انصرافی محسوب میشه واگه بیشتر هم بگذره بازگشتش رو قبول نمیکنن)، شهریه ثابت ترم رو هم باید بده وقتی مرخصی هستش

مثلا اگر امسال دوباره کنکور آزاد بده بعد قبول بشه و بخواد از رشته فعلی انصراف بده اونوقت برای انصراف باید تسویه کنه و پول بده؟راهی نیست پول نده؟ تا 2ترم برای انصراف پولی ازتون نمیگیرن، بیشتر هم باشه تحت شرایطی که دقیق نمیدنم نمیگیرن

راستی اگر کسی دانشجوی آزاد باشه و امسال کنکور سراسری هم شرکت کنه و یه رشته و دانشگاه دولتی قبول بشه می تونه تابستون از آزاد انصراف بده و بره در دانشگاه دولتی که قبول شده ثبت نام کنه؟بله فقط حواستون به وضعیت معافی تحصیلی باشه در آخر پیشنهاد میکنم آیین نامه کلی دانشگاه آزاد رو بخونید، تا سوالات آیندتون هم حل باشه :11:

Life24
18-04-2011, 08:52
یه نفر الان ترمه دومه
اخراجی میشه یا باید بره این ترم رو مرخصی بگیره؟
یا اگر بخواد انصراف بده باید پول این ترم رو که انتخاب واحدشم نکرده باز پرداخت کنه ؟

مثلا اگر امسال دوباره کنکور آزاد بده بعد قبول بشه و بخواد از رشته فعلی انصراف بده اونوقت برای انصراف باید تسویه کنه و پول بده؟راهی نیست پول نده؟
اگه الان اصلا نره دانشگاهش بعد تابستون بره واسه انصراف که بعدش ثبت نام کنه در رشته جدید مشکلی پیش نمیاد؟
یا پول این ترم رو باید همین الان بده؟

---------- Post added at 04:05 AM ---------- Previous post was at 04:02 AM ----------

راستی اگر کسی دانشجوی آزاد باشه و امسال کنکور سراسری هم شرکت کنه و یه رشته و دانشگاه دولتی قبول بشه می تونه تابستون از آزاد انصراف بده و بره در دانشگاه دولتی که قبول شده ثبت نام کنه؟

بلاخره یا براش مرخصی رد میکنن یا انتخاب واحدی چیزی براش انجام میدن
به نظرم سریع بروید تکلیف رو مشخص کنید.

پول هم باید تسویه حساب این 2 ترم رو کامل انجام بده.
نه راهی نیست پول نده. باید تصفیه حساب کنه با امور مالی.
باید بره تکلیف رو مشخص کنه تا معافیت تحصیلی اش رد بشه.
هر چی هست بروید و مشخص کنید وضعیت رو. همین جوری ول نکنید.

Homayun Khan
18-04-2011, 13:12
دوستان من هم دانشجوی دانشگاه آزاد ترم دوم هستم کنکور آزاد ثبت نام کردم. ترم دوم نرفتم (اقدامی هم برای مرخصی انجام ندادم) ولی شهریه ثابت رو به حساب ریختم یعنی اگه تا شهریور ماه دانشگاه نرم که موقع نتایج کنکور هست برای انصراف به مشکلی برمیخورم؟؟؟
(از معافیت تحصیلی استفاده میکنم و متولد بهمن 1369 هستم)

Homayun Khan
18-04-2011, 14:50
دوستان من هم دانشجوی دانشگاه آزاد ترم دوم هستم کنکور آزاد ثبت نام کردم. ترم دوم نرفتم (اقدامی هم برای مرخصی انجام ندادم) ولی شهریه ثابت رو به حساب ریختم یعنی اگه تا شهریور ماه دانشگاه نرم که موقع نتایج کنکور هست برای انصراف به مشکلی برمیخورم؟؟؟
کسی نیست جواب بده؟

Life24
18-04-2011, 18:46
شما که شهریه ثابت رو ریخیتد به حساب. مشکلی نیست.
خوب برید تعین و تکلیف کنید تا مشکل بر نخورید . :11: که برای معافیت تحصیلی مشکلی پیش نیاد.

Homayun Khan
18-04-2011, 20:26
شما که شهریه ثابت رو ریخیتد به حساب. مشکلی نیست.
خوب برید تعین و تکلیف کنید تا مشکل بر نخورید . :11: که برای معافیت تحصیلی مشکلی پیش نیاد.
حالا اگه دانشگاه نرم مشکلی پیش بیاد؟ چون دانشگاهم خیلی دوره:19:

Life24
18-04-2011, 20:56
حالا اگه دانشگاه نرم مشکلی پیش بیاد؟ چون دانشگاهم خیلی دوره:19:
بله عزیز
شما باید یک سر زحمت بکشی بری دانشگاه و تعین تکلیف کنی
باید معافیت تحصیلی رد بشه نمیشه همین طور ول کرد.

Homayun Khan
18-04-2011, 21:36
بله عزیز
شما باید یک سر زحمت بکشی بری دانشگاه و تعین تکلیف کنی
باید معافیت تحصیلی رد بشه نمیشه همین طور ول کرد.
راستی یه چیزی الان که رفتم دانشگاه نگن دیگه دیر شده شما خودتون الان مراجعه کردید مشکلی پیش نیومد؟:40:

Life24
19-04-2011, 07:38
راستی یه چیزی الان که رفتم دانشگاه نگن دیگه دیر شده شما خودتون الان مراجعه کردید مشکلی پیش نیومد؟:40:
ما انصراف رو چند روز قبل از ثبت نام دادیم
و ترم دوم رو ثبت نام کرده بودیم . و وضعیت معلوم بود که دانشجو هستیم
اما شما ترم دوم رو ول کردید به امان خدا
باید بروید تعین تکلیف کنید که معافیت تحصیلی رد بشه .

shayan1992m
21-04-2011, 20:26
سلام دوستان
من دانشجوی ترم 1 دانشگاه آزاد بودم و از رشتم رضایت نداشتم و ترم بعد انتخاب واحد نکردم و انصراف هم ندادم!
تو سایت هم زده 350 تومان بدهکارم! نمیدونم مرخصی اجباری دادن یا ...!!!!
من هم کنکور آزاد و هم سراسری شرکت کردم! و متولد نیمه دوم 70 هستم
از لحاظ خدمت مشکلی پیش نمیاد؟ خدمتم میافته تا بعد از کنکور؟
خیلی استرس دارم که یه وقت نشه کارت کنکور صادر نکنن این همه درس میخونم!!!
اگر این کارو کنن خیلی نامرده و نشنیدم واسه کسی از این کارا کنن!!! خوب فوقش خدمتم رو تمدید میکنم نه؟
استرس دارم به هر حال ممنون میشم کمکم کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsaaaan
22-04-2011, 21:22
سلام دوستان
من دانشجوی ترم 1 دانشگاه آزاد بودم و از رشتم رضایت نداشتم و ترم بعد انتخاب واحد نکردم و انصراف هم ندادم!
تو سایت هم زده 350 تومان بدهکارم! نمیدونم مرخصی اجباری دادن یا ...!!!!
من هم کنکور آزاد و هم سراسری شرکت کردم! و متولد نیمه دوم 70 هستم
از لحاظ خدمت مشکلی پیش نمیاد؟ خدمتم میافته تا بعد از کنکور؟
خیلی استرس دارم که یه وقت نشه کارت کنکور صادر نکنن این همه درس میخونم!!!
اگر این کارو کنن خیلی نامرده و نشنیدم واسه کسی از این کارا کنن!!! خوب فوقش خدمتم رو تمدید میکنم نه؟
استرس دارم به هر حال ممنون میشم کمکم کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوست عزیز
اولا که خیالت راحت باشه شما نباید الان انصراف میدادی چون دانشجو بعد از انصراف حداکثر 4 ماه وقت داره خودشو به نظام وظیفه معرفی کنه و شما اگه انصراف داده بودی اون وقت به مشکل بر میخوردی
اون 350000 تومان هم شهریه ی ثابت ترم 2 هست دیگه،ان شالله شهریور که نتایج اومد اگه شما قبول شده بودی موقع انصراف و تسویه حساب ازت می گیرن
الانم باید بری دانشگاه و درخواست مرخصی رو برای ترم 2 بدی.

Kratos 687
23-04-2011, 09:51
سلام من تو اسفند تو آزمون دانشگاه آزاد ثبت نام کردم
ولی بعدا فهمدیم انتخابام درست نبوده
مثلا اولین انتخابم ترازش 5500 هستش دومی 6000
من تو این فرصتی که دادن میتونم دوباره ثیت نام کنم با انتخابای جدید ؟
ممنونز

Kratos 687
23-04-2011, 10:02
کسی نیست جواب بده ؟

Life24
23-04-2011, 10:23
مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي اعلام كرد كه آن دسته از داوطلباني كه در اسفندماه گذشته موفق به ثبت نام در آزمون سراسري اين دانشگاه نشده اند مي توانند از امروز شنبه سوم ارديبهشت ماه 1390 نسبت به ثبت نام خود اقدام كنند.
به گزارش آنا، آن دسته از داوطلبان آزمون هاي غيرپزشكي و علوم پزشكي سال 90 كه به دليل نداشتن سابقه تحصيلي، موفق به ثبت نام در اين آزمون نشده اند؛ مي توانند از ساعت 10 صبح روز شنبه، سوم ارديبهشت ماه، با مراجعه به پايگاه اينترنتي مركز آزمون به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراحل ثبت نام خود را به انجام برسانند.
فروش اينترنتي كارت اعتباري ثبت نام براي داوطلباني كه در اسفندماه موفق به تهيه كارت اعتباري نشده اند نيز از طريق همين پايگاه اينترنتي صورت مي گيرد و دفترچه راهنماي آزمون نيز در طول مدت ثبت نام بر روي اين پايگاه اطلاع رساني قابل مشاهده و دريافت است.
مهلت ثبت نام مجدد در آزمون سراسري رشته هاي غيرپزشكي و علوم پزشكي دانشگاه آزاد تا پايان روز پنج شنبه، هشتم ارديبهشت ماه ادامه خواهد داشت.
ثبت نام داوطلبان آزمون سراسري سال 1390 دانشگاه آزاد اسلامي در اسفندماه 1389 انجام گرفت كه به دليل تقاضاي داوطلبان و وجود مشكلاتي همچون در اختيار نداشتن سوابق تحصيلي برخي از آنها، مهلت دوباره اي براي ثبت نام متقاضيان درنظر گرفته شده است.

Greedy
24-04-2011, 09:24
سلام
یه سوال داشتم :
من پارسال کنکور ازاد شرکت کردم مهندسی نرم افزار دماوند قبول شدم ولی نرفتم
امسال دوباره شرکت کردم انتخاب اول زدم مهندسی نرم افزار رودهن .ترازی حدود 4900 لازم داره
من چون دیگه اصلا از بعد کنکور پارسال لای کتابا رو باز نکردم :دی الان در چه حد باید بخونم بتونم این تراز بگیرم ؟
در ضمن کارنامه نهایی من اینه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با همین نمرات مثلا چقدر تراز میگیرم ؟ در کل میخواستم یه راهنمایی کنید تا چه حدی بخونم که بتونم قبول شم ؟ چون من همش پای اینترنتم و این اینترنت معتادمون کرده و نمیذاره درس بخونیم مگر نه سراسری قبول میشدم حالا باید برای قبول شدن تو ازاد هم دلهره داشته باشیم
مرسی

keyvanb1
26-04-2011, 17:52
ورود به دانشگاه آزاد راحته ، حتی واحدهای شهر تهران ، ولی خب ، اوایل شروع دوران تحصیل بخصوص ترم های 1 و 2 شرایط دانشگاه برای دانشجویی که تا الان دبیرستان بوده سخته ، من و دوستان خودم همگی ترم 1 مشروط شدیم و شرایط برامون سخت بود ولی از ترم 4 به بعد روی غلطک میفته و کمی همت کنین واحد ها به راحتی پاس میشه

دوست عزيز شما چه رشته اي يوديد و تراز كل شما چقدر بود؟كدوم شهر بودي؟درصد رشته هايي كه زده بودي يادت هست؟

Life24
27-04-2011, 10:30
مهلت ثبت نام در آزمونهای غیرپزشکی و علوم پزشکی دانشگاه آزاد برای آن دسته از داوطلبان که به دلیل عدم وجود سابقه تحصیلی موفق به ثبت نام در این آزمون نشده اند، تا ساعت 24 فردا پنجشنبه 8 اردیبهشت ماه ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی فردا پنجشنبه 8 اردیبهشت را آخرین مهلت ثبت نام برای جاماندگان از کنکور پزشکی و غیر پزشکی این دانشگاه اعلام کرد.

فروش اینترنتی کارت اعتباری ثبت نام جهت متقاضیانی که در اسفندماه 89 موفق به تهیه کارت اعتباری نشده اند، از طریق پایگاه اینترنتی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ، امکانپذیر خواهد بود.
دفترچه راهنمای آزمون سراسری در طول مدت ثبت نام بر روی این پایگاه قابل مشاهده و دریافت است.

به گزارش مهر، آزمون شماره یک (رشته های غیرپزشکی) روزهای پنجشنبه و جمعه 16 و 17 تیرماه 90 و آزمون شماره دو (رشته های پزشکی) دانشگاه آزاد روز جمعه 31 تیرماه 90 برگزارخواهد شد.

steps
27-04-2011, 10:40
کسی سوالات ریاضی سال 89 صبح وبعد از ظهر رو داره؟(همراه کلیدش)

Arsenal-4ever
28-04-2011, 13:41
حــذف شــود______

Sajad91
28-04-2011, 16:35
شهریه ثابت رشته های فنی به طور میانگین 360000 تومان هستش.واحد ها هم جدا حساب میشه واحد های پایه حدود 15000 ت واحد های تخصصی حدود 90000 ت واحد های عملی حدود 40000 ت

keyvanb1
28-04-2011, 17:27
سلام
یه سوال داشتم :
امسال دوباره شرکت کردم انتخاب اول زدم مهندسی نرم افزار رودهن .ترازی حدود 4900 لازم داره
من چون دیگه اصلا از بعد کنکور پارسال لای کتابا رو باز نکردم :دی الان در چه حد باید بخونم بتونم این تراز بگیرم ؟

با همین نمرات مثلا چقدر تراز میگیرم ؟ در کل میخواستم یه راهنمایی کنید تا چه حدی بخونم که بتونم قبول شم ؟ چون من همش پای اینترنتم و این اینترنت معتادمون کرده و نمیذاره درس بخونیم مگر نه سراسری قبول میشدم حالا باید برای قبول شدن تو ازاد هم دلهره داشته باشیم
مرسی

دوست عزيز منم مثل تو هستم.نمرات كارنامم خوبه ولي اصلا واسه كنكور نخوندم.من خودم نتربي هستم سال اولم دارم كنوكر ميدم اولويت اولم مهندسي عمران مهاباد زدم ترازش 4000 بوده.واقعا اگه فقط زبان انگليسي بتونم 50 درصد بزنم ميشه 4000 آورد؟

maghzae-motefaker
29-04-2011, 11:55
دوست عزيز منم مثل تو هستم.نمرات كارنامم خوبه ولي اصلا واسه كنكور نخوندم.من خودم نتربي هستم سال اولم دارم كنوكر ميدم اولويت اولم مهندسي عمران مهاباد زدم ترازش 4000 بوده.واقعا اگه فقط زبان انگليسي بتونم 50 درصد بزنم ميشه 4000 آورد؟
هر جفتتون اشتباه خیلی خیلی بزرگی کردید.
میدونستید 47% شرکت کنندگان درس ریاضی رو 0 و زیر 0 میزنن؟؟
شما فقط کافیه هر درس اختصاصی رو 10 درصد و هر درس عمومی رو 50 درصد بزنید.ترازتون بالای 5000 میشه

من خودم معدل سومم 14 بود.برای کنکور 3 ماه آخر روزی 2-3 ساعت خوندم
رتبه سراسریم شد 23 هزار.تراز آزادم شد 6300
فوق العاده آسونه

---------- Post added at 08:25 PM ---------- Previous post was at 08:23 PM ----------

سلام
یه سوال داشتم :

مرسی
شما اگر درستون افت نکرده باشه.
کمه کم باید 6500 رو بیار.ببین کی گفتم

سازمان امید دهی با پشت کنکوریها :11:

Greedy
30-04-2011, 10:49

اره بابا تو اصلا نری سر جلسه هم بالاتر از 4000 میشی :27:

هر جفتتون اشتباه خیلی خیلی بزرگی کردید.
میدونستید 47% شرکت کنندگان درس ریاضی رو 0 و زیر 0 میزنن؟؟
شما فقط کافیه هر درس اختصاصی رو 10 درصد و هر درس عمومی رو 50 درصد بزنید.ترازتون بالای 5000 میشه

من خودم معدل سومم 14 بود.برای کنکور 3 ماه آخر روزی 2-3 ساعت خوندم
رتبه سراسریم شد 23 هزار.تراز آزادم شد 6300
فوق العاده آسونه

---------- Post added at 08:25 PM ---------- Previous post was at 08:23 PM ----------

شما اگر درستون افت نکرده باشه.
کمه کم باید 6500 رو بیار.ببین کی گفتم

سازمان امید دهی با پشت کنکوریها :11:

افت که کرده من از پارسال هیچی دیگه نخوندم زیاد یادم نمونده البته 3-4 روزه شروع کردم به درس خوندن روزی یکی دو ساعت رودهن هم خوبه رفیقام هم همون جا بودن زدم انتخاب اول
من پارسال که شرکت کردم ازاد 5500 شدم دماوند قبول شدم نرفتم
6500 که خیلی زیاده :دی اگه میتونستم بیارم این ترازو که سراسری میخوندم قبول میشدم این اینترنت نمیذاره درس بخونیم که
تراز 5000 هم بیارم بسه برای قبول شدن :دی

Soalziad
30-04-2011, 15:52
لطفا پاک شود. در جای اشتباهی زدم.

alliniran
01-05-2011, 17:16
سلام دوستان یه سوال
من الان دانشجوی مهندسی نرم افزار دانشگاه ازاد هستم الان مقطع تحصیلی من کارشناسی است یا مهندسی؟
و چه مقاطع تحصیلی غیر از کارشناسی و کاردانی در دانشگاه ازاد هست؟
ممنون
خواهشا جواب بدید

Life24
01-05-2011, 21:14
سلام دوستان یه سوال
من الان دانشجوی مهندسی نرم افزار دانشگاه ازاد هستم الان مقطع تحصیلی من کارشناسی است یا مهندسی؟
ممنون
خواهشا جواب بدید
کارشناسی.
کاردانی
کارشناسی
کارشناسی ارشد
دکترا

hp722
02-05-2011, 07:38
سلام به همه دوستان و خسته نباشید
من ممکنه پیش دانشگاهیم رو نتونم تا شهریور تموم کنم از طرفی میخوام کنکور بدم.میخواستم بدونم اگه تو آزاد رشته ای که میخوام، دربیام باید چیکار کنم؟من رشته هایی که زدم برق قدرت و برق الکترونیک و عمران و مهندسی کامپیوتره(نرم افزار).میشه 1ترم مرخصی گرفت؟باید شهریه ثابت رو بدم؟چقد باید بدم؟اصلا کلا هزینه ی این رشته ها تو آزاد چقدره؟یا میتونم برم سر کلاس ها به شرط اینکه تا دی مدرک پیشم رو بدم؟کارشناسی زدم نه کاردانی
قضیه ش چیه؟

ممنون میشم کمکم کنید

منتظرم

farshidshd
02-05-2011, 11:41
سلام دوستان یه سوال
ممنون
خواهشا جواب بدید

مهندسی هست

سلام به همه دوستان و خسته نباشید
من ممکنه پیش دانشگاهیم رو نتونم تا شهریور تموم کنم از طرفی میخوام کنکور بدم.میخواستم بدونم اگه تو آزاد رشته ای که میخوام، دربیام باید چیکار کنم؟من رشته هایی که زدم برق قدرت و برق الکترونیک و عمران و مهندسی کامپیوتره(نرم افزار).میشه 1ترم مرخصی گرفت؟باید شهریه ثابت رو بدم؟چقد باید بدم؟اصلا کلا هزینه ی این رشته ها تو آزاد چقدره؟یا میتونم برم سر کلاس ها به شرط اینکه تا دی مدرک پیشم رو بدم؟کارشناسی زدم نه کاردانی
قضیه ش چیه؟

ممنون میشم کمکم کنید

منتظرم

بدون مدارک ثبت نام نمیکنن ، برای گرفتن مرخصی هم باید ثبت نام کنید و نصف شهریه ثابت رو پرداخت کنید

دانشگاه آزاد تا یک سال بدون ثبت نام ، جا رو برای اونایی که قبول شدن و ثبت نام نکردن ، رزرو میکنه

.

alliniran
02-05-2011, 12:03
ببخشید دوستان من گیج شدم الان مقطع تحصیلی من میشه مهندسی (به قول جناب فرشید عزیز) یا میشه کارشناسی (به قول جناب لایف 24 عزیز) ؟
ببینید من الان میخوام یه فرم خیلی مهم برای کار را پر کنم و وقتی تو سایت ثبت نامش وضعیت تحصیلی را دانشجو انتخاب میکنم
سه تا چیز باز میشه
1.رشته تحصیلی
2.گرایش
3.مقطع تحصیلی
رشتمم مهندسی(لیسانس) نرمافزار دانشگاه ازاد هست
خواهشا کمک کنید

hp722
02-05-2011, 17:24
مهندسی هست

بدون مدارک ثبت نام نمیکنن ، برای گرفتن مرخصی هم باید ثبت نام کنید و نصف شهریه ثابت رو پرداخت کنید

دانشگاه آزاد تا یک سال بدون ثبت نام ، جا رو برای اونایی که قبول شدن و ثبت نام نکردن ، رزرو میکنه

.

عزیزم ممنونم ولی یچیزی رو متوجه نشدم.شما میگید بدون مدرک ثبت نام نمیکنن و برای مرخصی هم باید ثبت نام کرد و از طرفی میگید دانشگاه آزاد یک سال بدون ثبت نام جا رزرو میکنه.خب اتوماتیک این رزرو میشه؟و اینکه باید همین شهریه ثابت که شما میگید رو پرداخت کنم یا رایگان اینکارو میکنه؟

tnx

alliniran
02-05-2011, 19:53
عزیزم ممنونم ولی یچیزی رو متوجه نشدم.شما میگید بدون مدرک ثبت نام نمیکنن و برای مرخصی هم باید ثبت نام کرد و از طرفی میگید دانشگاه آزاد یک سال بدون ثبت نام جا رزرو میکنه.خب اتوماتیک این رزرو میشه؟و اینکه باید همین شهریه ثابت که شما میگید رو پرداخت کنم یا رایگان اینکارو میکنه؟

tnx

سلام
من پارسال کنکور قبول شدم و نمیخواستم از مهر برم رفتم دانشگاه گفتم میخوام از بهمن بیام گفت خوب از بهمن بیا!
گفتم الان نباید رزرو کنم گفت نه اینقدر جای خالی داریم برو هروقت خاصی بیا !
فقط بهمن شهریه ثابت ترم قبل را تمام و کمال ازم گرفتند

ehsaaaan
02-05-2011, 22:55
ببخشید دوستان من گیج شدم الان مقطع تحصیلی من میشه مهندسی (به قول جناب فرشید عزیز) یا میشه کارشناسی (به قول جناب لایف 24 عزیز) ؟
ببینید من الان میخوام یه فرم خیلی مهم برای کار را پر کنم و وقتی تو سایت ثبت نامش وضعیت تحصیلی را دانشجو انتخاب میکنم
سه تا چیز باز میشه
1.رشته تحصیلی
2.گرایش
3.مقطع تحصیلی
رشتمم مهندسی(لیسانس) نرمافزار دانشگاه ازاد هست
خواهشا کمک کنید

اصلا مقطعی با نام مهندسی نداریم،مقاطع تحصیلی رو Life24 عزیز چند تا پست بالاتر گفتند
1.رشته ی تحصیلی :مهندسی کامپیوتر
2.گرایش:نرم افزار
3.مقطع:کارشناسی

farshidshd
03-05-2011, 09:56

tnx

اصلا مقطعی با نام مهندسی نداریم،مقاطع تحصیلی رو Life24 عزیز چند تا پست بالاتر گفتند
1.رشته ی تحصیلی :مهندسی کامپیوتر
2.گرایش:نرم افزار
3.مقطع:کارشناسی

البته یه اصلاحی کنم
رشته تحصیلی : کامپیوتر
گرایش : مهندسی نرم افزار ( اگه تکنولوژی هست باید بنویسید مهندسی تکنولوژی نرم افزار )
مقطع: کارشناسی

----------------------------------------

alliniran
03-05-2011, 11:22
از جناب فرشید و احسان و لایف 24 تشکر ویژه میشه

Greedy
03-05-2011, 11:48
بچه ها این سوالات کنکور سه سال اخیر ازاد رو کسی با جواب تشریحی میدونه از کجا باید گیر بیاریم؟

omnia.2008
05-05-2011, 17:07
سلام بچه ها خوبید؟
منو یادتونه؟
من همونم که اخرین کارنمومو وقتی اینجا گذاشتم که قلمچی بو ترازم 7200 بود دیگه از اون موقع گفتم نمیام واسه درس فک کنم بهمن بود یادتونه؟
اون موقع رشتم تجربی بود ولی تغییر رشته دادم رفتم ریاضی بعدش یه اتفاقی برام افتاد که تا الان با اون تراز های خوبم خداحافظی کردم داغون شدم تا الان برام دعا کنید نمیدونم چی کت کنم دارم میخونم برای عمران تهران جنوب ترازش 6500 هست میترسم نتونم بگید چی کنم نسبت به اون موقع ها واقعا ضعیف شدم کمک کنید خواهششششششششششششششششش میکنم

avator20002000
05-05-2011, 19:46
دوست عزیز من .منم سال اولم همین کار شما رو کردم.من درسم تو رشته خودم تجربی خیلی عالی بود ولی چون به مهندسی علاقه مند بودم رشتمو ول کردم برای ریاضی اومدم درس بخونم.اتفاقا رشته ای تی هم قبول شدم ولی اراک نه تهران جنوب.الانم دوباره دارم کنکور میدم ولی تجربی .البته شرایطم خیلی با شما تفاوت داره.ولی به عنوان یک برادر کوچیک می تونم بهت بگم سعی کن فقط هر جور شده امیدتو از دست ندی .

senator215
07-05-2011, 21:33
سلام دوستان یک سوال داشتم

من الان کاردانی به کارشناسی دارم میخونم . ترم اول هستم ( ورودی بهمن 89 ) میخوام انصراف بدم آیا باید هزینه انصراف بپردازم ؟ خیلی جاها گفتن زیر 2 ترم نیاز نیست . آیا این قانون برای کاردانی به کارشناسی ها ( که 5 ترم هستند ) هم صادقه ؟

BMW.M3_E46
08-05-2011, 11:03
2 تا سوال داشتم

1-تاثیر معدل کنکور که میگن 25% هست مال دانشگاه دولتی رو دیدم (ریاضی- فیزیک) 3 تا زیر مجموعه داشت
ولی دانشگاه آزاد رو پیدا نکردم

2-سوالای دانشگاه آزاد که با سالای قبل فرقی که نکرده؟

maghzae-motefaker
08-05-2011, 23:01
یه پند از من که 2 بار کنکور دادم.
اگر هدفت آزاده.10 دوره از سوالای کنکور آزادو بزن.مطمئن باش 1 ساعت زودتر از امتحان میای بیرون.چون همه ی گزینه ها رو حفظی.
مطمئنا 50 درصد سوالا تکراری هست

Homayun Khan
09-05-2011, 11:45
اگر هدفت آزاده.10 دوره از سوالای کنکور آزادو بزن.مطمئن باش 1 ساعت زودتر از امتحان میای بیرون.چون همه ی گزینه ها رو حفظی.
من که هدفم آزاده با این حرفت بهم امید دادی
راستی یه چیزی در دانشگاه آزاد دروس عمومی مهم ترند یا اختصاصی؟

BMW.M3_E46
09-05-2011, 14:25

اگه کتابی رو سراغ داری معرفی کن که 10 دوره رو داشته باشه ممنونت میشیم

Greedy
09-05-2011, 14:26
بچه ها این سوالات کنکور سه سال اخیر ازاد رو کسی با جواب تشریحی میدونه از کجا باید گیر بیاریم؟
کسی نبود ؟ :دی

omnia.2008
09-05-2011, 14:46
خیلی 9کرم :31::31::31::11:

Homayun Khan
09-05-2011, 15:49
کسی نبود ؟ :دی
سنجش آخر گاج یا کتاب زرد کانون
اگه مایه داری سنجش آخر رو بگیر پاسخ های تشریحی که داره خیلی خوبه

Greedy
09-05-2011, 17:24

سنجش آخر گاج یا کتاب زرد کانون
اگه مایه داری سنجش آخر رو بگیر پاسخ های تشریحی که داره خیلی خوبه

فقط ازادو میخواما قیمیتش چند هست حالا ؟ :دی

jekob
09-05-2011, 17:50
سلام دوستان من ازاد عمران قزوین رو زدم تاحالا شهرشم نرفتم به نظرتون دانشگاش خوبه ؟ تا تهران چه قدر میشه رفت و برگشت ؟

ترازش 5800 بود سهمیه بسیجم دارم ! میشه در اومد؟

Homayun Khan
09-05-2011, 18:06
فقط ازادو میخواما قیمیتش چند هست حالا ؟ :دی
دو جلده جلد اول سوالات کنکور با پاسخنامه کلیدی و جلد دوم فقط پاسخنامه تشریحی که با هم دور و بر 20000 تومان در میاد 9 دوره کنکور دانشگاه آزاد ازسالهای 85 تا 89 و 11 دوره کنکور دانشگاه سراسری از سالهای 84 تا 89 داخلش هست رشته شما چیه؟

Greedy
09-05-2011, 18:20
دو جلده جلد اول سوالات کنکور با پاسخنامه کلیدی و جلد دوم فقط پاسخنامه تشریحی که با هم دور و بر 20000 تومان در میاد 9 دوره کنکور دانشگاه آزاد ازسالهای 85 تا 89 و 11 دوره کنکور دانشگاه سراسری از سالهای 84 تا 89 داخلش هست رشته شما چیه؟

این پستو بخون من تراز حدود 4900 میخوام ارزش داره خدایی 20 هزار تومن خرج کنم ؟ :31:

omnia.2008
09-05-2011, 20:02
سلام دوستان من ازاد عمران قزوین رو زدم تاحالا شهرشم نرفتم به نظرتون دانشگاش خوبه ؟ تا تهران چه قدر میشه رفت و برگشت ؟

ترازش 5800 بود سهمیه بسیجم دارم ! میشه در اومد؟ داداش دانشگاه قزوین ازادش اگه اونی باشه که من میدونم رتبه برتر امکانات کشور خیلی باحاله خدایش تهه امکانات در مورد شهرشم که یه شهر دانشجویی خوبه:46: برا منم دعا کن عمران تهران زدم البته رشتم تجربی بود یهو امدم سمت علاقم دعا کن 9کرتم

Homayun Khan
09-05-2011, 20:03

این پستو بخون من تراز حدود 4900 میخوام ارزش داره خدایی 20 هزار تومن خرج کنم ؟ :31:
شما قبلا به من نگفتی اگه میخوای تراز 4900 بیاری اصلا نیازی به این کتاب نیست انتشارات راه اندیشه کنکور های آزاد سال قبل رو تکی میفروشه (هر کنکوری 1000 تومان) کتابفروشی ها سوال کنی دارن
اصلا به نظر من این تراز خوندن نمیخواد من به خاطر این اون کتاب رو بهت پیشنهاد دادم چون رشته ای که من زدم تراز 6500 میخواد
نمرات کتبی سال سوم شما خیلی بالاست به خاطر همین تاثیر خوب میذاره من بهت میگم حتما قبولی

Greedy
09-05-2011, 20:06
شما قبلا به من نگفتی اگه میخوای تراز 4900 بیاری اصلا نیازی به این کتاب نیست انتشارات راه اندیشه کنکور های آزاد سال قبل رو تکی میفروشه (هر کنکوری 1000 تومان) کتابفروشی ها سوال کنی دارن
اصلا به نظر من این تراز خوندن نمیخواد من به خاطر این اون کتاب رو بهت پیشنهاد دادم چون رشته ای که من زدم تراز 6500 میخواد
نمرات کتبی سال سوم شما خیلی بالاست به خاطر همین تاثیر خوب میذاره من بهت میگم حتما قبولی

ممنون از راهنماییات عزیز :46::40:

jekob
09-05-2011, 23:14
داداش دانشگاه قزوین ازادش اگه اونی باشه که من میدونم رتبه برتر امکانات کشور خیلی باحاله خدایش تهه امکانات در مورد شهرشم که یه شهر دانشجویی خوبه:46: برا منم دعا کن عمران تهران زدم البته رشتم تجربی بود یهو امدم سمت علاقم دعا کن 9کرتم
سلام . جیگرتو تو که درست خیلی خوب بود حتما" در میای داداش فقط قدر همین وقتا رم بدون منم همون قزوین باراجین رو زدم که میگی . ازاد که سهله سراسریم به گریه میندازیم تا دیگه دور و برمون پیدا نشن ( روحیه رو حال کردی):10::15:

saeed258s
11-05-2011, 10:34
با دروود
دوستان،آیا مرکز اینترنت دانشگاه های آزاد،بنا بر اساسنامه آنها،جزو وظیفه دانشگاه برای ارائه خدمات می باشد و یا آنکه امکانی افزون تر بر وظیفه و برای آسانی بیشتر دانشجویان می باشد؟

ifu
11-05-2011, 13:00
سلام

1 - کسی از این دوستان نمیدونه دفترچه فنی و حرفه ای دانشگاه آزاد کی میاد؟
2 - اگر قبول بشیم تو آزمونش تا کی وقت داریم که مدرک دیپلم رو بهشون بدیم؟
3 - این قضیه دانشکده های سما یا همچین چیزی چیه؟ کسی در این باره اطلاعی داره؟

ممنون

omnia.2008
12-05-2011, 08:36
دوستان راهنمایی کنید من تراز 6500 میخوام درسم بد نیست البته تجربی بودم ترازم توی قلمچی تجربی 7200 بود ولی یه مدتی از عید به بعد مشکل برام پیش امد نتونستم درست بخونم حالا هم تصمیم گرفتم برم عمران تهران جنوب 6500 میخواد میگید چی کار کنم خوهشا؟

behnam_tr
12-05-2011, 13:12
سلام...
من میخوام امتحان کاردانی به کارشناسی بدم...
ثبت نام کیه؟از کجا میتونم بفهمم که هر واحد چه رشته هایی داره؟اگه دفترچه واسه دانلود باشه ممنون میشم

mortezaon
12-05-2011, 19:07
سلام...
من میخوام امتحان کاردانی به کارشناسی بدم...
ثبت نام کیه؟از کجا میتونم بفهمم که هر واحد چه رشته هایی داره؟اگه دفترچه واسه دانلود باشه ممنون میشم
از طریق سایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید می تونید ثبت نام کنید و شماره تلفن همراه را بذلرید موقع ثبت نام واسه شما از طرف سایت دانشگاه آزاد اس ام اس میاد

.

avator20002000
13-05-2011, 20:33
کارت ها رو کی میدن بچه ها؟تاریخ ازمون کارشناسی کیه؟

DJ_EBI
13-05-2011, 21:25
سلام

1 - کسی از این دوستان نمیدونه دفترچه فنی و حرفه ای دانشگاه آزاد کی میاد؟
2 - اگر قبول بشیم تو آزمونش تا کی وقت داریم که مدرک دیپلم رو بهشون بدیم؟
3 - این قضیه دانشکده های سما یا همچین چیزی چیه؟ کسی در این باره اطلاعی داره؟

ممنون

27اردیبهشت
2- موقع ثبت نام حتما باید تحویل در غیر اینصورت ثبت نام نمی کنن (در صورتی که پارتی داشته باشید شاید بشه کاریش کرد )
3- یک سری آموزشکدها هستن زیر نظر واحدهای دانشگاه آزاد که دانشجو میپذیرن (اکثرا بدون کنکور در صورت داشتن پایان خدمت ) که به صورت تک جنسیتی هستند (البته دانشگاه ما اینجوری نیست !) مدرکش هم همون دانشگاه آزاده

موفق باشید

Life24
14-05-2011, 18:18
در دانشگاه آزاد مسئول سایت دانشگاه یا همون انفورماتیک رو کی منصوب میکنه؟
یعنی این بخش سایت و انفورماتیک زیر نظر کدام حوزه هست>؟ آموزش؟ پژوهش؟ دانشجویی؟

ifu
14-05-2011, 20:04
27اردیبهشت
2- موقع ثبت نام حتما باید تحویل در غیر اینصورت ثبت نام نمی کنن (در صورتی که پارتی داشته باشید شاید بشه کاریش کرد )
3- یک سری آموزشکدها هستن زیر نظر واحدهای دانشگاه آزاد که دانشجو میپذیرن (اکثرا بدون کنکور در صورت داشتن پایان خدمت ) که به صورت تک جنسیتی هستند (البته دانشگاه ما اینجوری نیست !) مدرکش هم همون دانشگاه آزاده

موفق باشید

سلام

ممنون دوست عزیز :10: :11:

1- ok
2- نمیشه یک ماهی دیرتر داد؟! :31: شاید من تا مثلا آبان گرفتن دیپلمم طول بکشه! :13:
3 - بدون کارت پایان خدمت نمیشه؟ چطوری باید اطلاعات بیشتر در این مورد کسب کرد یا رفت ثبت نام کرد؟

DJ_EBI
14-05-2011, 21:27
سلام

ممنون دوست عزیز :10: :11:

1- ok
2- نمیشه یک ماهی دیرتر داد؟! :31: شاید من تا مثلا آبان گرفتن دیپلمم طول بکشه! :13:
3 - بدون کارت پایان خدمت نمیشه؟ چطوری باید اطلاعات بیشتر در این مورد کسب کرد یا رفت ثبت نام کرد؟

نمیدونم دوست عزیز ولی من سر همین جریان 2 ترم نتونستم برم مجبور شدم 2 ترم مرخصی گرفتم ( دانشگاه آزاد واحد قزوین)

چرا نمیشه؟:31: در صورتی که دفترچه بگیرید و تو ازمون شرکت کنید و قبول شید می تونید برید بدون کنکور در صورتی هست که پایان خدمت داشته باشید دانشگاه ما اکثرا نیمه دوم بدون کنکور تو بعضی رشته ها می گیره

ifu
15-05-2011, 12:40
نمیدونم دوست عزیز ولی من سر همین جریان 2 ترم نتونستم برم مجبور شدم 2 ترم مرخصی گرفتم ( دانشگاه آزاد واحد قزوین)

چرا نمیشه؟:31: در صورتی که دفترچه بگیرید و تو ازمون شرکت کنید و قبول شید می تونید برید بدون کنکور در صورتی هست که پایان خدمت داشته باشید دانشگاه ما اکثرا نیمه دوم بدون کنکور تو بعضی رشته ها می گیره

- پس سعی کنم تا اون موقع طول نکشه! :41:

- باید یه دفترچه جداگانه برای این سما گرفت؟! کلا ثبت نامش چطوریه؟

من کلا به فلسفه این آموزشکده های سماء پی نبردم! فرق اینا با رفتن به دانشگاه های معمولی چیه؟ مدرکش که فرقی نداره؟

ممنون :11:

DJ_EBI
15-05-2011, 20:55
- پس سعی کنم تا اون موقع طول نکشه! :41:

- باید یه دفترچه جداگانه برای این سما گرفت؟! کلا ثبت نامش چطوریه؟

من کلا به فلسفه این آموزشکده های سماء پی نبردم! فرق اینا با رفتن به دانشگاه های معمولی چیه؟ مدرکش که فرقی نداره؟

ممنون :11:

نه دوست عزیز لازم نیست دفترچه جدا گرفت بشه دفترچه ازاد رو که بگیری یه سری الویت داره که مربوط میشه به دانشکده های سما - فرقش هم که گفتم تو پست قبلیم -مختلط نیست

نه مدرکش همون دانشگاه ازاده
توصیه می کنم امثال حتما دفترچه دولتی هم بگیرید چون به شدت ظرفیت زیاد شده :27:

ifu
16-05-2011, 10:54
نه دوست عزیز لازم نیست دفترچه جدا گرفت بشه دفترچه ازاد رو که بگیری یه سری الویت داره که مربوط میشه به دانشکده های سما - فرقش هم که گفتم تو پست قبلیم -مختلط نیست

نه مدرکش همون دانشگاه ازاده
توصیه می کنم امثال حتما دفترچه دولتی هم بگیرید چون به شدت ظرفیت زیاد شده :27:

ممنون DJ_EBI جان بابت راهنمایی ات :11: :10:

الان خواستم برم سایت سنجش و دفترچه رو دانلود کردم و دیدم شرایط سربازی ام هیچ کدوم از شرایطی که نوشته نیست الان من نمی تونم ثبت نام کنم؟!! :18:

متولد 69 هستم و الان دارم پیش دانشگاهی می خونم و تا پایان شهریور هم دیپلم کار و دانش کامپیوترم رو می گیرم.

به خود سایتشون هم نامه ارسال کردم ولی جوابی ندادند!! :41: ممنون میشم کمک کنید :40:

ifu
16-05-2011, 10:59
براساس اعلام رسمي سازمان وظيفه عمومي نيروي انتظامي داوطلبان مرد لازم است يكي از شرايط مشروحه ذيل را دارا باشند:
كد 1) داوطلبان داراي كارت پايان خدمت.
كد 2) داوطلبان داراي كارت معافيت كفالت ، پزشكي و موارد خاص.
كد 3) داوطلبان داراي كارت معافيت موقت در مد ت اعتبار آن.
كد 4) پرسنل شاغل رسمي در نيروها ي نظامي و انتظامي جمهوري اسلامي ايران با ارائه گواهي موافقت از يگا ن مربوط.
كد 5) فارغ التحصيلان و دانش آموزان سال آخر شاخ ه فني و حرفه اي و شاخه كاردانش متولد سال 1371 و بعد از آن.
تبصره : افراد مشمول بند 5 لازم است در تاريخي كه توسط سازمان وظيفه عمومي نيروي انتظامي اعلام م ي گردد، نسبت به معرفي و اعزام به خدمت اقدام
نمايند. بديهي است در صور ت پذيرفته شدن در آزمون در هر مرحله اي از خدم ت وظيفه، ترخيص خواهند شد. در غير اين صورت غايب محسوب شده
و پذير ش آنها در آزمو ن سال 1390 ملغي مي گردد.
كد 6) متولدين سال 1354 و قبل از آن. اين قبيل مشمولان بايد پس از اعلام قبولي و در زمان ثبت نام، كارت معافيت دائم (معافيت رهبري) را ارائه نمايند.
1370 به بعد) كه به صورت حضوري گواهينامه پايان تحصيلات دوره متوسطه خود را در يكي از /7/1) كد 7) داوطلبان متولد نيمه دوم سال 1370
رشته هاي شاخه فني و حرف ه اي و يا شاخه كاردانش اخذ نمود ه اند، با اخذ برگ اعزام به خدمت بدون مهر غيبت كه تاريخ اعزام آنان در نيم ه دوم سال
1390 خواهد بود.
كد 8) فارغ التحصيلان ديپلم شاغل به خدمت در نيروهاي نظامي و انتظامي در هر مرحله از خدمت وظيفه كه باشند، به شرط نداشتن غيبت قبل از اعزام
به خدمت و نداشتن سابقه تحصيل در مقطع بالاتر از ديپلم.
تبصره: برگه هاي اعزام به خدمت بايد فاقد غيبت بوده و مهلت قانوني اعزام با تاريخ شروع به خدمت منطبق باش د . بديهي است مشمولاني كه با غيبت
اعزام شده باشند، در صورت قبولي ترخيص نخواهند شد و قبولي ايشان ملغي است.
كد 9) طلا ب علوم ديني داراي م ع افيت تحصيلي، به شرطي كه مركز م ديريت حوزه هاي علميه و يا شوراي مديريت حوزه علميه خراسا ن ت أييد نمايد كه
با همان معافيت تحصيلي حوز ه ، « طلبه قادر است ضمن اينكه در حوزه به تحصيل اشتغال دارد به موازات آن در دوره كارداني نيز تحصيل نماي د »
اشتغال به تحصيل وي در دوره كارداني پيوسته آموزشكده هاي فني و حرف هاي و يا مؤسسات آموزش عالي غيردولتي- غيرانتفاعي بلامانع است. بديهي
است در هر موقع حوزه علميه معافيت تحصيلي طلبه را خاتمه يافته اعلام نماي د ، مشمول ديگر نم يتواند به عنوان دانشجو از معافيت تحصيلي استفاده
كند و بايد خود را به سازمان وظيفه عمومي محل معرفي نمايد.
تبصره: افراد مشمول بند 9 قبل از ثب ت نام در آزمون بايد موافقتنامه مذكور را از مركز مديريت حوزه هاي علميه و شوراي مديريت حوزه علميه خراسا ن
دريافت دارند و هنگام قبولي در دوره كارداني به آموزشكده فني و حرف هاي ارائه نمايند.
كد 10 ) متعهدين خدمت در وزارتخانه ها و سازما ن ها كه پس از انجا م تعهد خدمت معاف مي باشند، در صورت ارائه موافقت نامه از بالاترين مقام وزارت يا
سازمان متبوع . بديهي است با شروع تحصيل، تعهد آنان قطع شده و پس از اتمام تحصيلات بايد بقيه تعهدات خ ود را در وزارتخان ه و يا سازما ن متبوع
به اتمام برسانند.

من کدوم رو باید انتخاب کنم؟

Life24
16-05-2011, 19:36

??????????

ifu
19-05-2011, 12:26
این دو تا گزینه در دانشگاه آزاد رو چطور باید پر کنم؟
24 - معدل كتبي ديپلم يا آخرين وضعيت تحصيلي :
25 - نظام آموزشي متوسطه :

من الان دارم پیش میخونم و تا شهریور دیپلم کار و دانشم رو به صورت آزاد میگیرم.

کسی جواب این سوال رو نمی دونه؟ :18:

clickestan
19-05-2011, 15:05
یه سوال از تو خود دانشگاه دارم:
جریان این حذف اظطراری چیه؟
به صورت اینترنتی هست یا حضوری؟

farshidshd
20-05-2011, 14:29
این دو تا گزینه در دانشگاه آزاد رو چطور باید پر کنم؟
24 - معدل كتبي ديپلم يا آخرين وضعيت تحصيلي :
25 - نظام آموزشي متوسطه :

من الان دارم پیش میخونم و تا شهریور دیپلم کار و دانشم رو به صورت آزاد میگیرم.

کسی جواب این سوال رو نمی دونه؟ :18:

باید معدل دیپلم رو بنویسی ، اگه هنوز معدل رو نمیدونی ، معدل کل رو تا الان ، بنویس

یه سوال از تو خود دانشگاه دارم:
جریان این حذف اظطراری چیه؟
به صورت اینترنتی هست یا حضوری؟

اگه بعد از زمان حذف و اضافه ، بخوای درسی رو حذف کنی ، یه زمانی رو میزارن برای حذف اضطراری که هم دستی میشه انجام داد هم اینترنتی از طریق سایت دانشگاه

farshidshd
20-05-2011, 14:41

همه ی مسئول ها رو رئیس تعیین میکنه
سایت هم زیر نظر امور پژوهشی و دانشجویی هست ( یا بهتره بگم فناوری اطلاعات )

ifu
20-05-2011, 22:48
باید معدل دیپلم رو بنویسی ، اگه هنوز معدل رو نمیدونی ، معدل کل رو تا الان ، بنویس

من دیپلم تطبیقی هستم و هنوز دیپلمم رو نگرفتم که تطبیق بزنمش . میگم نمیشه یه معدل الکی بزنم و بعدا براشون توضیح بدم که من دیپلم تطبیقی هستم؟
- یا اینکه معدل کتبی دیپلم تجربی ام رو بزنم؟ اون موقع فکر نکنند از بچه های نظری هستم و اصلا برگه ام رو تصحیح نکنند؟!!
به نظر شما کدومش بهتره؟

راستی این دانشگاه آزاد یه مرکزی چیزی نداره برم مستقیم اونجا و از خودشون بپرسم؟

Homayun Khan
21-05-2011, 10:40
سلام به بچه های کنکوری یه سوال داشتم
برای بدست آوردن درصد بالا در کنکور آزاد در درس ادبیات عمومی اگر فقط تست های سالهای گذشته رو بخونم کفایت میکنه؟
کلا من هر وقت میخوام این درس رو بخونم سردرد میگیرم!

farshidshd
21-05-2011, 10:45
من دیپلم تطبیقی هستم و هنوز دیپلمم رو نگرفتم که تطبیق بزنمش . میگم نمیشه یه معدل الکی بزنم و بعدا براشون توضیح بدم که من دیپلم تطبیقی هستم؟
- یا اینکه معدل کتبی دیپلم تجربی ام رو بزنم؟ اون موقع فکر نکنند از بچه های نظری هستم و اصلا برگه ام رو تصحیح نکنند؟!!
به نظر شما کدومش بهتره؟

راستی این دانشگاه آزاد یه مرکزی چیزی نداره برم مستقیم اونجا و از خودشون بپرسم؟

در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکل و یا سوال می توانید با شماره تلفن های مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی تماس حاصل نمایید:

22581322 021
22581327 021
22574333 021
22574050 021
22573131 021

Homayun Khan
21-05-2011, 12:45
کسی نیست جواب ما رو بده؟

ifu
21-05-2011, 14:04
در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکل و یا سوال می توانید با شماره تلفن های مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی تماس حاصل نمایید:

22581322 021
22581327 021
22574333 021
22574050 021
22573131 021

زنگ زدم ازشون پرسیدم! نمی دونم این چه کارشناسی که گذاشتند مردم رو راهنمایی کنه!! اطلاعاتش از من کمتر بود!! :31:
میگه برو نظام وظیفه بپرس میگم پرسیدم میگن مشکلی نیست و گفتند از شما هم سوال کنم میگه نه برو نظام وظیفه!! :31:

خلاصه همینطوری پر میکنیم دیگه چاره ای نیست!

moonfairy
21-05-2011, 15:34
سلام به بچه های کنکوری یه سوال داشتم
برای بدست آوردن درصد بالا در کنکور آزاد در درس ادبیات عمومی اگر فقط تست های سالهای گذشته رو بخونم کفایت میکنه؟
کلا من هر وقت میخوام این درس رو بخونم سردرد میگیرم!
نه شاید اینجوری فقط 30 % بزنی تازه اگه شانس بیاری

Gamexland
21-05-2011, 23:35
درود
چند سئوال
1-دوستان در قوانین اخلاقی دانشگاه آزاد استفاده از کراوات تخلف حساب میشه؟
2-برای شکایت از استاد یا مسئولین دانشگاه باید دقیقا به کجا مراجعه کرد؟(شکایت قانونی)
3-قوانین دانشگاه آزاد مثل اخلاقی،انظباطی و تحصیلی را از کجا میشه مطالعه کرد؟

hp722
22-05-2011, 14:17
سلام
دوستان میخواستم بدونم اگه یه نفر مثلا تو رشته ریاضی هیچ کدوم از درسای تخصصیش رو نزنه و صفر بذاره بمونه بهتره یا شانسی بزنه؟اگه هیچی نزنه که میشه صفر و اگه شانسی بزنه ممکنه + بشه یا - دیگه بستگی به شانسه.حالا کدومش درسته؟

بعد با این وضعیت که اگه مثلا صفر بذاره و عمومیرم تا اندازه ای بزنه دانشگاه درمیاد؟مثلا خودش تهران میشینه و دانشگاه شهرستان رو زده.درمیاد؟رشته های مهندسی؟منظورم همون دانشگاه آزاده

بابا دوستم مچلم کرده خواهشا یکی جواب بده این دست از سر ما برداره

مرسی

منتظرم

avator20002000
23-05-2011, 13:04
1234 بزنه از بالا بیاد پایین هی
چون اینجوری اگه یکیش درست دربیاد بقیه رو خنثی می کنه .البته بستگی داره!بگو این 238 روز رو بخونه دیگه!
ما هم می خونیم شما هم بخونید!:31:

---------- Post added at 02:04 PM ---------- Previous post was at 02:04 PM ----------

راستی هنوز نگفتن کارتارو کی میدن اینترنتی هست یا دستی؟

MeMri
23-05-2011, 16:47
سلام
دوستان میخواستم بدونم اگه یه نفر مثلا تو رشته ریاضی هیچ کدوم از درسای تخصصیش رو نزنه و صفر بذاره بمونه بهتره یا شانسی بزنه؟اگه هیچی نزنه که میشه صفر و اگه شانسی بزنه ممکنه + بشه یا - دیگه بستگی به شانسه.حالا کدومش درسته؟

بعد با این وضعیت که اگه مثلا صفر بذاره و عمومیرم تا اندازه ای بزنه دانشگاه درمیاد؟مثلا خودش تهران میشینه و دانشگاه شهرستان رو زده.درمیاد؟رشته های مهندسی؟منظورم همون دانشگاه آزاده

بابا دوستم مچلم کرده خواهشا یکی جواب بده این دست از سر ما برداره

مرسی

منتظرم

تخصصی که صفر نمی زنه می تونه 5 سوال رو راحت جواب بده ولی شما ببین چه ترازی رو انتخاب کرده تا بیشتر کمکت کنم:11:

omnia.2008
23-05-2011, 20:47
تخصصی که صفر نمی زنه می تونه 5 سوال رو راحت جواب بده ولی شما ببین چه ترازی رو انتخاب کرده تا بیشتر کمکت کنم:11:
اقا ببخشید مبحث کمک شد به منم یه کمکی کن من تو عمومی تقریبا مشکلی ندارم و شیمی هم همینطوری فیزیکم دارم حل میکنم میمونه ریاضی چون رشتم تجربی بود ولی یهو هدفمو عوض کردم ازاد ریاضی مجبور شدم برم ترازم تو تجربی که فبل از عید قلمچی میرفتم 7200 بود یه مدتی بهم ریختم ولی الان خدا رو شکر من عمران تهران جنوب رو زدم تراز 6500 چه جوری بزنم؟

avator20002000
23-05-2011, 21:42
بچه ها کسی میدونه تراز قبولی میکروبیولوژی شرق تهران چنده...خیلی برام ضروریه
اگه 4800 اینا باشه من راحت قبولم اگه تو تخصصی هام زمین و زیست و شیمی رو بزنم
تو عمومی هام هم دینی فارسی و زبان رو؟

t.sunami
23-05-2011, 21:48
بچه ها کسی میدونه تراز قبولی میکروبیولوژی شرق تهران چنده...خیلی برام ضروریه
اگه 4800 اینا باشه من راحت قبولم اگه تو تخصصی هام زمین و زیست و شیمی رو بزنم
تو عمومی هام هم دینی فارسی و زبان رو؟

مگه اراک نمیخواستی بیای؟؟:31:

avator20002000
23-05-2011, 21:53
مگه اراک نمیخواستی بیای؟؟:31:
به من نیومده برم اونجا...قضیش طولانیه ولش کن!:41:
دعا کن تهران یکی از این انتخاب های اولمو قبول شم!!:20:دعام کنی حتمانا!!!:11::11::11::11:

hp722
24-05-2011, 18:04

ببخشیدا منم وضعیتی مثل همین رفیقم دارم.باهم داریم میخونیم.کلا تخصصی رو بیخیال شدیم
چجوری راحت 5تا سوال رو میزنه؟ما نه شیمی چیزی بلدیم نه ریاضی نه فیزیک.حتی 1دونه هم نمیتونیم بزنیم.عمومی رو هم نمیتونیم بالا بزنیم.همون بزور 10 یا 15.البته من زبان رو 80 میزنم
تراز 4500 یا 5000.اینجوری.چون مثلا دانشگاه ابهر برق قدرت 4500 میخواد

منتظر کمکم باارزشتم عزیزم:10:

avator20002000
24-05-2011, 20:07
سلام بچه ها بالاخره می تونید تراز دانشگاه ازادتون رو تخمین بزنید احتمالیش رو برید به این ادرس درصداتونو بزنید ببینید چنده ترازتون
دقیق نیست ولی بهتر از هیچیه!
کد:

Masоud
24-05-2011, 20:14
سلام دوستان گل گلاب

برای IT تهران شمال حداقل درصد ها باید چند باشه و همچنین تراز ؟

البته بدون سهمیه بسیج (15 ماهه که بسیج فعالم ولی کد رهگیری ندادن بهمون بخاطر تموم شدن سهمیه ها) :41:

موفق باشید :40:

MeMri
25-05-2011, 01:45
ببخشیدا منم وضعیتی مثل همین رفیقم دارم.باهم داریم میخونیم.کلا تخصصی رو بیخیال شدیم
چجوری راحت 5تا سوال رو میزنه؟ما نه شیمی چیزی بلدیم نه ریاضی نه فیزیک.حتی 1دونه هم نمیتونیم بزنیم.عمومی رو هم نمیتونیم بالا بزنیم.همون بزور 10 یا 15.البته من زبان رو 80 میزنم
تراز 4500 یا 5000.اینجوری.چون مثلا دانشگاه ابهر برق قدرت 4500 میخواد

منتظر کمکم باارزشتم عزیزم:10:

سلام دوست عزیز:11:

شما اگه درسای اختصاصی رو مثل فیزیک و شیمی رو نزنی خیلی ضرر می کنی چون واقعا موثر هستند.درسای عمومی هم 10 یا 15 درصد خیلی کمه و 80 زدن زبان هم خیلی خوب ولی در کل تراز شما به 4500 می رسه ولی متاسفانه ماکسمیم 4500 می تونه باشه و به 5000 رسیدن درس های اختصاصی در حد 30 یا عمومی بالا 50 رو می طلبه!یه نکته هم که می تونم بگم واسه دانشگاه آزاد اینه که هیچ وقت آخرین نفر قبول شده رو ملاک قرار ندید سعی کنید تراز 100 تا بیشتر از نفر آخر حساب کنید

اقا ببخشید مبحث کمک شد به منم یه کمکی کن من تو عمومی تقریبا مشکلی ندارم و شیمی هم همینطوری فیزیکم دارم حل میکنم میمونه ریاضی چون رشتم تجربی بود ولی یهو هدفمو عوض کردم ازاد ریاضی مجبور شدم برم ترازم تو تجربی که فبل از عید قلمچی میرفتم 7200 بود یه مدتی بهم ریختم ولی الان خدا رو شکر من عمران تهران جنوب رو زدم تراز 6500 چه جوری بزنم؟

سلام دوستان گل گلاب

برای IT تهران شمال حداقل درصد ها باید چند باشه و همچنین تراز ؟

البته بدون سهمیه بسیج (15 ماهه که بسیج فعالم ولی کد رهگیری ندادن بهمون بخاطر تموم شدن سهمیه ها)

موفق باشید

سلام دوست عزیز

والا اینطور که من پارسال دیدم تراز آی تی حدود 6400 بود که خب یه درصد بالا رو می طلبه که در واقع درصد ریاضی می تونه خیلی موثر باشه تو قبول شدنتون به جز ریاضی همه رو باید بالای 65 بزنید و ریاضی هم بین 25 تا 30 درصد می تونه تو این رشته شما رو قبول کنه:11:

تو رشته عمران شیمی ضریب 2 داره و اگه 100 بزنید می تونه خیلی کمکتون کنه

سلام بچه ها بالاخره می تونید تراز دانشگاه ازادتون رو تخمین بزنید احتمالیش رو برید به این ادرس درصداتونو بزنید ببینید چنده ترازتون
کد:

با تشکر از شما بابت معرفی این سایت ولی این سایت رو من به هیچ عنوان توصیه نمی کنم!چون من درصدهای پارسال خودم و چند تا از دوستانم رو وارد کردم که یه تراز با اختلاف خیلی زیاد در حدود 700 تا 1000 تا به من تحویل داد.خودتون رو مشغول این سایت ها نکنید و تو این یه ماه از لحاظ درسی تقویت کنید:11:

با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان:40:

avator20002000
25-05-2011, 09:38
بله دوست من می دونم مقداری اشتباه داره ولی بهتر از این که بچه ها هی بگردن دنبال این جور چیزا.با ارزوی موفقیت!

Greedy
25-05-2011, 11:10
این سایته که اصلا 10 درصدم به واقعیت نزدیک نیست نتیجش :دی

faded
26-05-2011, 22:21
در مورد تاریخ امتحان های دانشگاه آزاد سال گذشته کنکور تخصصی زبان صبح بود یا عصر؟ حدودا چه تاریخی؟ لطفا کمک کنید خیلی مهمه.
خواهش میکنم یکی جواب بده خیلی مهمه

MrDevil
26-05-2011, 22:41
کد:
سلام.
من تراز 89 خودم رو وارد کردم نزدیک 100 واحد کمتر نشون داد.

hp722
27-05-2011, 10:55
دوستان کی باید بریم کارت ورود به جلسمون رو از سایت پرینت بگیریم؟
درضمن من محل تولدم رو اشتباه زدم.بهم گفتن باید زمان توزیع کارت برم محل آزمون و باجه ی رفع نقض.باید کارتم رو پرینت بگیرم و بعد برم این باجه یا قبلش؟از کجا بفهمم محل آزمون کجاست؟

Homayun Khan
27-05-2011, 12:19
یه سوال هم من در این مورد داشتم
در باجه رفع نقص انتخاب اول و دوم رو میشه عوض کرد؟

avator20002000
27-05-2011, 12:54
به اختمال زیاد نمیشه جاشو عوض کرد مگر پارتی چیزی داشته باشی

hp722
29-05-2011, 12:36
دوستان کی باید بریم کارت ورود به جلسمون رو از سایت پرینت بگیریم؟
درضمن من محل تولدم رو اشتباه زدم.بهم گفتن باید زمان توزیع کارت برم محل آزمون و باجه ی رفع نقض.باید کارتم رو پرینت بگیرم و بعد برم این باجه یا قبلش؟از کجا بفهمم محل آزمون کجاست؟

کسی نبود جواب مارو بده؟

MeMri
29-05-2011, 16:20
کسی نبود جواب مارو بده؟

تقریبا 3 یا 4 روز قبل از آزمون روی سایت می یاد که باید پرینت بگیرید!باجه رفع نقص هم تو محل خود امتحانتون هست که تو برگه ورود به جلسه ذکر می شه !:11:

ifu
29-05-2011, 19:15
سلام

اگه دانشگاه آزاد (کاردانی) قبول بشیم و تا شهریور نتونیم دیپلم بگیریم میشه یه ترم مرخصی گرفت یا نه؟

farshidshd
30-05-2011, 10:31
سلام

اگه دانشگاه آزاد (کاردانی) قبول بشیم و تا شهریور نتونیم دیپلم بگیریم میشه یه ترم مرخصی گرفت یا نه؟
سلام

بله میتونید مرخصی بگیرید، ولی برای مرخصی گرفتن باید ثبت نام کنید و نصف شهریه ثابت رو بدید
برای ثبت نام هم آخرین مدرک تحصیلی رو میخوان
البته شاید ازت یه تعهد بگیرن که تا فلان تاریخ براشون ببری!

دانشگاه آزاد هچی نشد نداره

faded
30-05-2011, 11:30
کسی نمیدونه پارسال کنکور زبان تخصصی کی بوده؟ صبح یا عصر؟

maziarb
04-06-2011, 23:57
دوستان نمره درسای پیش تو معدل تاثیر داره؟من یه جا شنیدم که تاثیر نداره چون جز چارت اصلی درسای رشته نیست
بعد با وامهای بلند مدت و کوتاه مدت فقط میشه شهریه رو پرداخت کرد؟یعنی پول نقد نمیدن؟:دی

نمرات پیش هم تاثیر داره، همونها هم معدل من رو پایین اوردن

avator20002000
07-06-2011, 18:32
بچه ها اینجا رو با چی باید پر کنیم؟

shk021051
12-06-2011, 00:05
اگه مشروط بشی یه ترم بعد بخوای رشتت رو عوض کنی نمیشه؟؟من می خوام دوباره کنکور آزاد بدم:46:

shir_farhad
12-06-2011, 00:24
کسی میدونه بابت تدریس توی دانشگاه آزاد ساعتی چند میدن؟

Greedy
12-06-2011, 08:30
نمرات پیش هم تاثیر داره، همونها هم معدل من رو پایین اوردن

نمرات پیش دانشگاهی تاثیر ندارن نمرات نهایی سال سوم تاثیر دارن 25 درصد

mad-defy
12-06-2011, 08:37
با سلام به دوستان
من قبل از شروع امتحانات کل شهریه مهریه رو داده بودم و حسابم صفر بود. الان که رفتم چک لیست بگیرم واسه ورود به جلسه میبینم نوشته: به خاطر تغییر برنامه آموزشی 71300 تومان بدهی :O
کسی به این موضوع برخورده؟

Homayun Khan
12-06-2011, 09:23
اگه مشروط بشی یه ترم بعد بخوای رشتت رو عوض کنی نمیشه؟؟من می خوام دوباره کنکور آزاد بدم:46:
منم مشروط شدم میخوام کنکور آزاد بدم از دوستان کسی میدونه بیاد به ما جواب بده

Homayun Khan
13-06-2011, 08:14
کسی نبود جواب بده؟

avator20002000
13-06-2011, 10:58
شما زنگ بزنید مرکز جواب بهتری می گیرید

farshidshd
13-06-2011, 11:56
منم مشروط شدم میخوام کنکور آزاد بدم از دوستان کسی میدونه بیاد به ما جواب بده

کسی نبود جواب بده؟

مشکلی نداره ، میتونید دوباره کنکور بدید

Mahgoon
13-06-2011, 16:46
مهندسی برق تهران مرکز اخرین ترازی که قبول شده چند بوده ؟؟ حدودا البته
بعد الان ترمی چنده شهریه ش؟

Homayun Khan
14-06-2011, 18:25
با سلام
میخواستم بدونم در حوزه رفع نقص کنکور دانشگاه آزاد امکانش هست انتخاب اولمو حذف کنم و بعد انتخاب دوممو بیارم اول؟
(دو تا رشته شهر بیشتر نزدم)