PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع مـــباحــث مرتبـــط با دانشـــگاه آزاد

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

MaaRyaaMi
13-11-2008, 21:50
سلام دوستان شما می دونستید برای آزاد هم سال دیگه تاثیر می دن معدل دیپلم رو
برای رشته های معمولی زیاد مهم نیست اما من که می خوام دندانپزشکی تهران بزنم و معدلم هم مطمئنا از همه پایین تره خیلی تاثیر داره !!! خیلی !!

می شه راهنمایی کنید بگید با این وضع باید درصد هام رو چند بزنم

منتظرم ممم مرسی
سلام
اینکه درصدا بالا باشه خوب مهمه ! و اگه شما معدلتون پائین هم هست باید با درصد بالا جبران کنین هر چند 15 درصد ناچیزه ...(چون قبلا کنکور دادم میگم!)
بعدشم نمیشه درصد مشخصی رو تعیین کرد چون بستگی به سطح سوالا و جواب بقیه داوطلبا داره!
به نظرم بهتره به این مسائل حاشیه ای فکر نکنی و درستو بخونی:46:

راستی یه سوالی ؟ رقابت تو دارو سازی تهران شدید تره یا تو دندان ؟
فکر کنم دندون پزشکی !

Ship Storm
15-11-2008, 10:25
سلام دوستان سوالات کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی برای مقطع کاردانی به کارشناسی رشته نرم افزار کامپیوتر رو میخواستم کسی از دوستان داره؟

00990099
16-11-2008, 18:30
ـــــــلام .

میخواستم بپرسم که برای ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد ، چه زمانی و به کجا باید مراجعه کرد ؟

نحوه ثبت نام و هزینش چقدر هست ؟

درضمن من همینجوری میخوام برم کنکور بدم ، خودم قراره خارج از کشور درس بخونم :دی

میخواستم ببینم ایرادی نداره (ازنظر قانونی ) که من ثبت نام کنم برای کنکور آزاد ؟

یکی از بستگان ما هم میخواد شرکت کنه ، البته هنوز کلاس دوم دبیرستان هست و فقط میخواد خودش رو محک بزنه .

ضمنا من برای رشته ریاضی و اون دوستم برای رشته تجربی میخواد شرکت کنه .

ممنون میشم اگه راهنمایی کنین .

00990099
16-11-2008, 18:35
دانشگاه آزاد الان چقدر شهریه میگیره ؟

S0R3N4
16-11-2008, 19:05
دوستان
پزشکی چی؟
چقدر در میاد هر ترم؟

roohi_rsh
16-11-2008, 19:34
ای بابا رشتتون چی هست غار نشین جان

MaaRyaaMi
16-11-2008, 19:36
ـــــــلام .

میخواستم بپرسم که برای ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد ، چه زمانی و به کجا باید مراجعه کرد ؟

نحوه ثبت نام و هزینش چقدر هست ؟

درضمن من همینجوری میخوام برم کنکور بدم ، خودم قراره خارج از کشور درس بخونم :دی

میخواستم ببینم ایرادی نداره (ازنظر قانونی ) که من ثبت نام کنم برای کنکور آزاد ؟

یکی از بستگان ما هم میخواد شرکت کنه ، البته هنوز کلاس دوم دبیرستان هست و فقط میخواد خودش رو محک بزنه .

ضمنا من برای رشته ریاضی و اون دوستم برای رشته تجربی میخواد شرکت کنه .

ممنون میشم اگه راهنمایی کنین .
سلام
زمان ثبت نامشو که هنوز اعلام نکردن ولی معمولا بعد از ثبت نام سراسریه...دی ماه...
نه منع قانونی وجود نداره !
ثبت نامش اینترنتیه
هزینه ش هم زیاد نیس
پارسال که هزینه اون کارت اعتباری 12000تومن بود ... امسال هم قیمتا باید همین باشه

00990099
16-11-2008, 20:00
ای بابا رشتتون چی هست غار نشین جان

اگر منظورتون من هستم ، باید عرض کنم که من دانشگاه آزاد نمیخونم و نخواهم خوند . :40:

panther99
16-11-2008, 20:07
آقا من ترم سوم دانشگاه ازاد هستم . خدمت سربازي هم رفتم . ميخوام بدونم ميتونم امسال كنكور آزاد شركت كنم . ؟؟؟؟؟؟ و اگه رشته شهر رو قبول شدم ( به اميد خدا) ميتونم برم ثبت نام كنم؟؟؟؟
يه جواب 100% معتبر ميخوام . خدا خيرتون بده !!

roohi_rsh
16-11-2008, 20:13
خوب دیگه پس چی رو میخوای
این تاپیک مخصوص دانشگاه آزاد هست

MaaRyaaMi
17-11-2008, 22:17
کاردانیه دانشگاه آزاد خیلی بشه 600 میشه البته اگر زور بزنه
واقعا ؟!
پس فرقی با رشته های مهندسی نداره!
مفتم نمیارزه کاردانی ! اونم آزاد !

salarnight
17-11-2008, 22:17
یه سوال
هر ترمی چند ساله با این قیمت ها ؟
:دی

3 ماهه ؟

roohi_rsh
17-11-2008, 23:48
واقعا ؟!
پس فرقی با رشته های مهندسی نداره!
مفتم نمیارزه کاردانی ! اونم آزاد !

نخیر عزیزم اینطور نیست بستگی به واحده ها داره ما تو کاردانی 87 واحد میخونیم
اما در کارشناسی صدو خورده ای میخونند البته یک سری درسا مثل هم هست
اما ریزتر شده

1240
22-11-2008, 18:29
سلام
من به هر کی میگم میگه قبول شدم
یعنی میشه؟
تا حالا شده کسی قبول نشده باشه؟
یعنی طرفیت ها با شرکت کننده ها برابر شده؟

miladf
22-11-2008, 18:37
سلام
یعنی میشه؟

دوست عزیز . دانشگاه آزاد همون طور که از اسمش معلومه آزاده یعنی باید پول بدی که درس بخونی . حالا به نظر شما کی از پول بدش میاد‍؟؟؟

من یکی از دوستام 1 ساله پیش کنکور دانشگاه آزادو 5 دقیقه ای داد یعنی هیچی بلد نبود هموشو الکی زو و تو اولویت اولش قبول شد.
دانشگاه آزاد راه فرار کردن از خدمت سریازی اجباری!! خیلی هم راضی هستیم از این کار دانشگاه آزاد.

MaaRyaaMi
22-11-2008, 18:50
سلام
یعنی میشه؟

بله میشه
به هر حال دانشگاهی که اینقدر پول میگیره معلومه که همیشه ظرفیت داره واسه دانشجوی جدید...

Maxwell_1989
22-11-2008, 20:09
شما ها روز امتحان دانشگاه آزاد پول به حسابشون واریز می کنید؟نه عزیز من میرید آزمون می دید.یه آزمونی که سوالات سختی داره (مثلا ریاضیش توی گروه ریاضی).پس لطفا از این حرفهای تکراری که دانشگاه آزاد پولیه و ... اجتناب کنید.اتفاقا چون پولیه دانشجوهاش بیشتر قدر میدونن و بیشتر درس میخونن.یعنی شما واقعا عقیده دارید ظرفیت دانشگاه آزاد=تعداد داوطلبان؟ خنده داره.

من یکی از دوستام 1 ساله پیش کنکور دانشگاه آزادو 5 دقیقه ای داد یعنی هیچی بلد نبود هموشو الکی زو و تو اولویت اولش قبول شد.
آره خب اما انتخاب اولش چی بود؟این مهمه.

دانشگاه آزاد راه فرار کردن از خدمت سریازی اجباری!!
نه خیر.راه تحصیل کردن کسایی که یه کم از نظر درسی ضعیف تر از بچه های دولتی(روزانه و شبانه و نه غیرانتفاعی و پیام نور) هستن.

به هر حال دانشگاهی که اینقدر پول میگیره معلومه که همیشه ظرفیت داره واسه دانشجوی جدید...
شما الآن 100 میلیون هم بدی توی آزاد قبولت نمی کنن.بلکه باید آزمون بدی.خیلی هم خوب باید بدی تا یه رشته حسابیش رو قبول شی.

با تشکر

ehsan_p30world
22-11-2008, 20:40
دوست عزیز . دانشگاه آزاد همون طور که از اسمش معلومه آزاده یعنی باید پول بدی که درس بخونی . حالا به نظر شما کی از پول بدش میاد‍؟؟؟

دانشگاه آزاد راه فرار کردن از خدمت سریازی اجباری!! خیلی هم راضی هستیم از این کار دانشگاه آزاد.

در این که هدف اصلی دانشگاه آزاد کسب درآمد است شک نکنید البته علاوه بر فرار کردن از سربازی، تعدادی استادنما را هم مشغول به کار کرده که اگر در دانشگاه آزاد به عنوان استاد استخدام نمی‌شدند احتمالاً از بی‌سوادی و بی‌عرضگی جای دیگری امکان بدست آوردن کار برای‌شان نبود !

Hsnti
22-11-2008, 20:52
البته و صد البته که ما هم دانشجویان با عرضه و درسخوانی هستیم !!!!!!!!!!!!!!1

MaaRyaaMi
22-11-2008, 23:02
شما الآن 100 میلیون هم بدی توی آزاد قبولت نمی کنن.بلکه باید آزمون بدی.خیلی هم خوب باید بدی تا یه رشته حسابیش رو قبول شی.

بله کسی هم منکر این قضیه نشد ( منظورم آزمون دادن هست)
منظورم اینه اینقدر سطح سوالات پائینه که اکثریت میتونن جواب بدن و اتفاقا هم قبول میشن !

miladf
22-11-2008, 23:31
دوستان عزیز در کل من دانشجوی دانشگاه آزاد هستم و به نظر خودم دانشگاه آزاد خیلی دانشگاه خوبیه . اگه این کنکور ورود به دانشگاه آزادو برنمیداشت خیلی بهتر میشد . با این کارش هم کلاس دانشگاه آمده پایین هم دانش آموزان ترسی از قبول نشدن ندارن چون میدونن چه درس بخونن چه نخونن یه جایی هست به نام دانشگاه آزاد که اونجا بتونن درس بخونن مهم اینه که اسمش دانشگاست. اگه همون آزمون و همون قبول شدن همگی در آزمون بود خیلی بهتر می شد. بالاخره دانشگاه آزاد پولی دوستان عزیز باید پول بدی!!!.....

1240
22-11-2008, 23:43
دوستان عزیز در کل من دانشجوی دانشگاه آزاد هستم و به نظر خودم دانشگاه آزاد خیلی دانشگاه خوبیه . اگه این کنکور ورود به دانشگاه آزادو برنمیداشت خیلی بهتر میشد . با این کارش هم کلاس دانشگاه آمده پایین هم دانش آموزان ترسی از قبول نشدن ندارن چون میدونن چه درس بخونن چه نخونن یه جایی هست به نام دانشگاه آزاد که اونجا بتونن درس بخونن مهم اینه که اسمش دانشگاست. اگه همون آزمون و همون قبول شدن همگی در آزمون بود خیلی بهتر می شد. بالاخره دانشگاه آزاد پولی دوستان عزیز باید پول بدی!!!.....
خوش به حال شما میری داشنگاه
من پشت کنکور هستم
این قدر استرس دارم چون یک سال اخر هست و هیچ فرصتی ندارم
که بازده کاری رو ازم گرفته :41:

miladf
22-11-2008, 23:54
خوش به حال شما میری داشنگاه
من پشت کنکور هستم
این قدر استرس دارم چون یک سال اخر هست و هیچ فرصتی ندارم
که بازده کاری رو ازم گرفته :41:

دوست عزیز اصلاً جای نگرانی نیست همون طوری که گفتم یه جایی هست به نام دانشگاه آزاد !!! که فعلاً تو دانشگاه ما داره بدون کنکور با هر معدلی که باشی دانشجو میگیره !!! حالا نمیدونم دانشگاه آزادی هستی یا نه!! نگران نباش شما هم بالاخره دانشجو میشی ایشاالله کا دانشجو دانشگاه سراسری میشی اگه هم دانشجوی دانشگاه آزاد شدی از بس پول میدی دیگه از دانشجو بودنت بیزار میشی!! البته این موضوع برای بعضی از افراد جامعه ما صدق میکنه مثل خودم !!!!!....

Maxwell_1989
23-11-2008, 09:24
منظورم اینه اینقدر سطح سوالات پائینه که اکثریت میتونن جواب بدن و اتفاقا هم قبول میشن !
ببینید دوست عزیز،سطح سوالات مهم نیست.چون کنکور یه آزمون رقابتی هست و چه سوالات سخت باشه چه آسون برای همه یکسانه.پس آسون بودن سوالات نمی تونه راهی بری قبول شدن باشه.مگه میخواید امتحان نهایی بدید که آسون بودن سوالات منجر به قبولیتون بشه؟!

نکته دوم اینکه توی این تاپیک این قدر غرض ورزی نسبت به دانشگاه آزاد مشهود و تابلو شده که دیگه ارزش شرکت در بحثها رو نداره.ظاهرا دوستان فراموش کردن دارن تو یه محیط علمی و فرهنگی پست میذارن.همه ش توهین و تمسخر...

separate
24-11-2008, 20:19
اینطور که دوستان میگن بنده الان باید دانشجوی حقوق می بودم! همین رو بگم که بنده الان 2 ساله پشت کنکوریم یعنی قبل و بعد خدمت. از خدام بود که یه رشته ای تو دانشگاه آزاد قبول بشم( قبل از خدمت) ولی نشدم! پارسال هم (بعد خدمت) دوباره شرکت کردم و همه رو حقوق زدم(شهر های مختلف) ولی متاسفانه بازم قبول نشدم! و توی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد که همون انتخاب هفتم بود از تربیت بدنی قبول شدم با رتبه ی 30 هزار!

separate
24-11-2008, 20:31
اعلام زمان ثبت نام آزمونهای دانشگاه آزاد اسلامی

داوطلب گرامی: به اطلاع مي رساند کلیه ثبت نام های آزمونهای دانشگاه آزاد اسلامي بصورت الكترونيكي بر روي اين سايت انجام میگیرد. لطفا برای آگاهی از زمان آغاز ثبت نام آزمون هاي کارداني پيوسته-نيمسال دوم سال 87، دکتري تخصصي سال 88، کارشناسي ارشد سال 88 و آزمون سراسري سال 88 دانشگاه آزاد اسلامی، فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید. به محض مشخص شدن زمان آغاز ثبت نام هاي مذکور این زمان از طریق Email و SMS برای شما ارسال خواهد شد. توجه: اين امكانات براي آسايش و رفاه داوطلبان ثبت نام در سيستم پيش بيني شده ولي با توجه به امكان بروز اختلال در شبكه موبايل و اينترنت در زمان ثبت نام، امكان عدم دريافت SMS و Email از سوي كاربران وجود دارد. بنابراين:
مسئوليت اطلاع از زمان آغاز ثبت نام کلیه آزمونها از طريق رسانه هاي گروهي و سایت اینترنتی بر عهده داوطلبان بوده و دانشگاه آزاد اسلامي هيچگونه مسئوليتي در قبال عدم دريافت SMS و Email كاربران ندارد.

__________________________________________________ ________________________________

این هم ابتکار دانشگاه آزاد!

برای ثبت نام به این آدرس برید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ehsan_p30world
24-11-2008, 22:13
توی این تاپیک این قدر غرض ورزی نسبت به دانشگاه آزاد مشهود و تابلو شده که دیگه ارزش شرکت در بحثها رو نداره.ظاهرا دوستان فراموش کردن دارن تو یه محیط علمی و فرهنگی پست میذارن.همه ش توهین و تمسخر...

غرض ورزی،توهین،تمسخر ؟!!
مگر داریم اصول دین را انکار می‌کنیم که اینطور ناراحت شده‌ایی!؟

دانشگاه آزاد یک بنگاه تجاری است که هدف اصلی آن کسب درآمد با ارائه کمترین کیفیت آموزشی و رفاهی برای دانشجویانی است که به دلیل ظرفیت پایین و سهمیه‌ایی دانشگاه دولتی و فرار از سربازی مجبورند از خدمات آن استفاده کنند. (جالب است که در ایران سه نوع دانشگاه داریم : دولتی و غیردولتی و آزاد!)

rezaete
24-11-2008, 22:31
در این که هدف اصلی دانشگاه آزاد کسب درآمد است شک نکنید البته علاوه بر فرار کردن از سربازی، تعدادی استادنما را هم مشغول به کار کرده که اگر در دانشگاه آزاد به عنوان استاد استخدام نمی‌شدند احتمالاً از بی‌سوادی و بی‌عرضگی جای دیگری امکان بدست آوردن کار برای‌شان نبود !
خیلی جالبه ... تا اونجایی که ما میدونیم استادای دانشگاه های دولتی ، آزاد هم درس میدن . اگه اینجوره که یعنی دولتی ها هم ... . به جز این ، من کسایی رو میشناسم که هم لیسانس و هم فوق آزاد بودند و الان دارن توی دانشگاه چمران اهواز درس میدن ، ببخشید میشه این رو واسه من تحلیل کنین؟

miladf
24-11-2008, 22:40
تو دانشگاهی که من دارم درس میخونم اصلاً مشکل استاد و نحوه ی تدریس واقعاً نداریم . خیلی هم راضی هستم هم از استادای با سواد بالا و هم امکاناتو ... .ولی واقعاً دانشگاه آزاد پولیه. یعنی داداش من , دانشگاه آزاد با پول ساخته شده و با پول هم پیش میره ...

Maxwell_1989
25-11-2008, 03:01
غرض ورزی،توهین،تمسخر ؟!!
مگر داریم اصول دین را انکار می‌کنیم که اینطور ناراحت شده‌ایی!؟
نه خیر دارید حقیقت رو انکار می کنید.توی بحث علمی این سه تا چیزی که من ذکر کردم زشت ترین چیزها هستن.

دانشگاه آزاد یک بنگاه تجاری است که هدف اصلی آن کسب درآمد با ارائه کمترین کیفیت آموزشی و رفاهی برای دانشجویانی است که به دلیل ظرفیت پایین و سهمیه‌ایی دانشگاه دولتی و فرار از سربازی مجبورند از خدمات آن استفاده کنند. (جالب است که در ایران سه نوع دانشگاه داریم : دولتی و غیردولتی و آزاد!)
بازم همون که گفتم.همه دارن دنبال جملات قشنگ و علمی(!) میگردن تا به نوعی به دانشگاه آزاد توهین کنن.
ارئه کمترین کیفیت آموزش و رفاهی؟بهتره یه نگاهی به آمارهای وزارت علوم بندازید.مثلا دندانپزشکی خوراسگان نسبت به شهید بهشتی در سطح بالاتری قرار داره.(از این نوع،زیاد پیدا میشه)
ظرفیت پایین؟بله،شاگرد خوبا میرن دولتی،یه کم ضعیف ترا آزاد.
سهمیه‌ای؟این که دیگه اصلا ربطی نداره.
فرار از سربازی؟من که معافم چی؟دختر خانوما چی؟

ولی واقعاً دانشگاه آزاد پولیه. یعنی داداش من , دانشگاه آزاد با پول ساخته شده و با پول هم پیش میره ...
تایید میشه!/خب اینو که خواجه حافظ هم میدونه که!

sale2000
25-11-2008, 11:07
دیگه انقدرام انتقاد خوب نیست!نمیخوام اتهام وارد به دانشگاه ازاد رو لوث کنم ولی با این ظرفیتی که دانشگاه های دولتی دارن سراغمون به ازاد یا علمی کاربردی میرسه البته خدا کنه نرسه هرجا رفتیم همه از ازاد انتقاد میکنن!لابد یه دلیل داره دیگه در ضمن من زیاد دیدم که اغلب افرادی که ازاد میخونن فقط در تیپشون تغییر میبینی جالب اینکه بهترین رشته هم درس میخونه البته درس اونو میخونه!ولی همه که اینطور نیست مشکل دانشگاه ازاد شهریه فقط شهریه هستش پول بیار هر جا میخوای جات میدن!سوالاتش رو که میبینم فرق انچنانی نداره !ولی چطور میشه همه قبول میشن اینم اینده نگری مسولین دانشگاه ازاد رو میرسونه اون یه سه چهار نفری هم که رفتن بخونن از راه بدر میکنن!فقط طمع پول دارن البته من اطلاعی از سطح علمی دانش اموختگان و استادان ندارم.

miladf
25-11-2008, 11:29
تایید میشه!/خب اینو که خواجه حافظ هم میدونه که!

واقعاً هم همینه دیگه . باید پول بدی هم از امکاناتش استفاده کنی هم بتونی درس بخونی . اگه کسی هم دوست نداره خوب نره دانشگاه آزاد . به نظر من که کار خوبی کرده ! حداقل منو از خدمت رفتن فعلاً مرخص کرده .

zparsa
25-11-2008, 12:15
سلام

نمونه سوالات درس طراحی و پیاده سازی زبانهای برنامه سازی ترجمه جعفر نژاد قمی را می خواستم

با تشکر

MaaRyaaMi
25-11-2008, 13:18
ارئه کمترین کیفیت آموزش و رفاهی؟بهتره یه نگاهی به آمارهای وزارت علوم بندازید.مثلا دندانپزشکی خوراسگان نسبت به شهید بهشتی در سطح بالاتری قرار داره.(از این نوع،زیاد پیدا میشه)

شما فقط سعی دارن از دانشگاهتون دفاع کنین چون دارین آزاد میخونین ولی مثلا اگه الان دانشجوی شهید بهشتی بودین حتما میگفتین شهید بهشتی از همه دانشگاه ها سرتره !
می تونین چند نمونه از واحدایی که سطحشون از دانشگاه تهران یا شریف بالاتره رو برام مثال بزنین؟؟!!
بعدشم فقط من و بقیه نیستیم که این حرفا رو میزنیم
روزی هزار بار تلویزیون و روزنامه ها در مورد سطح علمی دانشگاهتون برنامه میریزن ، راهکار ارائه میدن !

miladf
25-11-2008, 13:56
شما فقط سعی دارن از دانشگاهتون دفاع کنین چون دارین آزاد میخونین ولی مثلا اگه الان دانشجوی شهید بهشتی بودین حتما میگفتین شهید بهشتی از همه دانشگاه ها سرتره !
می تونین چند نمونه از واحدایی که سطحشون از دانشگاه تهران یا شریف بالاتره رو برام مثال بزنین؟؟!!
روزی هزار بار تلویزیون و روزنامه ها در مورد سطح علمی دانشگاهتون برنامه میریزن ، راهکار ارائه میدن !

اصلا کسی تو این تایپیک نمیخواد از دانشگاهی که توش درس میخونه تعریف کنه . دانشگاهای بهتر از دانشگاهی که من دارم توش درس میخونم زیاده!!! من حرفم سره اینه که دانشگاه آزاد کار خوبی میکنه که هر کس تو کنکورش امتحان میده قبول میکنه!!

separate
25-11-2008, 14:08
این که تو دانشگاه آزاد نسبت به دانشگاه سراسری راحت تر میشه قبول شد درسته ولی اینم نباید فراموش کرد که قبول شدن از کنکور حتی در دانشگاه آزاد به این راحتی ها نیست در ثانی من داوطلب هایی با رتبه های خوب رو میشناسم که دانشگاه آزاد رو به سراسری ترجیح دادن.به نظر من دانشجو بودن یک رشته ای مثل حقوق تو دانشگاه آزاد خیلی بهتر از دانشجو شدن رشته ادبیات تو دانشگاه سراسریه

sale2000
25-11-2008, 14:56
همه از موضوع بحث خارج شدین شایدم موضوع نا مناسبی بوده!بهتر بود موضوع این باشه که:کی از دانشگاه ازاد بهتر انتقاد میکنه.

Reman
25-11-2008, 20:04

سلام... دانشگاه آزاد درسته مشکلاتی داره ولی به هیچ وجه این مشکلات علمی و امکاناتی نیست.بلکه بیشتر یه مشکلاته دیگری هست که ربطی به دانشجو نداره(سیاسی) بعضی ها با این دانشگاه مشکل دارن ....
چرا مشکلات یک دانشجوی دانشگاه سراسری اصلا گفته نمی شه؟ ولی مال آزاد این همه صدا میکنه؟

راستی وضعیت پیام نور و علمی کاربردی رو هم که دیدید که سطح استادان و امکانات 100% کمتر از ازاده.
ازاد تنها فرقی که با دولتی داره شهریه هست .
راستی من یه واقعیتی رو کشف کردم،اینکه دانشجوهای دانشگاه آزاد در بعضی رشته های سطح پایین ،چون توان علمی ندارن و نمی تونن ادامه بدن مرتب از دانشگاه ایراد میگیرن و بعضیا نظر این افراد رو شاخ می کنند.

rezaete
25-11-2008, 23:31

این که هر کسی که از دانشگاه خودش تعریف کنه که یه موضوعه طبیعیه ، این هم مشخصه که توی دانشگاه های ایران دانشگاه هایی مثل شریف یا تهران برتر هستن ، اما وقتی استاد های اونجا ، دارن توی آزاد هم درس میدن ، سطح علمی شون نمیگم یکیه اما دیگه اونقدر فاحش نیست که آزاد رو هیچ حساب کنیم . همین الان استاد معادلات دیفرانسیل من که آزاد اهواز میخونم ، با دوستم که توی امیرکبیر میخونه یکیه و همین دیشب داشتیم توی چت جزوه هامون رو با هم چک میکردیم ، حتی مثال ها هم مثل هم بود ...
فک میکنم دانشجو های دانشگاه های دولتی بهتره تعصبات نابجا رو بزارن کنار ... فردا روز ، مملکت و بازار کار کسی رو میخواد که درس خونده و کار بلده ، نه کسی که توی فلان دانشگاه درس خونده اما فرق پیچ و مهره رو نمیدونه .
در ضمن مثلا یکی مثل من به خاطر عشق به یه رشته میرن دانشگاه آزاد . من مکانیک ماشین های کشاورزی دانشگاه چمران در اومدم ولی علاقه ای که به مکانیک داشتم باعث شد برم دانشگاه آزاد ، اما رشته مورد علاقم رو بخونم ... به جز این ، به نظر شما بازار کار مکانیک سیالات با ماشین های کشاورزی یکیه ؟ پس دلیل انتخاب دانشگاه آزاد صرفا بخاطر ناتوانی تحصیلی نیست و سطح همه دانشگاه های دولتی هم از دانشگاه آزاد بالاتر نیست .

miladf
26-11-2008, 09:50
همه از موضوع بحث خارج شدین شایدم موضوع نا مناسبی بوده!بهتر بود موضوع این باشه که:کی از دانشگاه ازاد بهتر انتقاد میکنه.

بحث عوض شد . چرا کل کل میکنین . همشون بالاخره دارن تلاش می کنن تا مهندسان نخبه تربیت کنن!!!!

sale2000
26-11-2008, 10:44
سلام کسی خبر نداره 15% رو چگونه تاثیر میدن!ضریبش چنده جداگانه حساب میشه؟یا بسته به تراز حساب میکنن؟

Maxwell_1989
26-11-2008, 20:22
قرار نیست من بتونم همچین مثالی بزنم.اصلا نمی تونم بزنم.اما به طور مثال عرض کنم مواد دانشگاه آزاد مجلسی بعد از شریف بهترینه(استاداش هم پروازی از تهران هستن).از این نوع همونطور که گفتم خیلی زیاده.حالا شما بگید سطح دانشگاه آزاد پایینه و اون رو با ام آی تی و هاروارد و آکسفورد مقایسه کنید!

Mohamma:D
27-11-2008, 18:13
سلام
آقا من امروز خبردار شدم كه كسايي كه ديپلم فني دارند و فوق ديپلمشون رو هم گرفتن نميتونن توي كنكور كارداني به كارشناسي آزاد شركت كنند.
درسته؟
لطفاً جوابتون رو با دليل بگيد. ممنون

seyyedi
27-11-2008, 20:28
دوستان سلام
به نظر من یکی سطح دانشگاه آزاد پایینه
من دانشجو نیستم
ولی میگم آزاد پایینه
ببینید وقتی میگن سطح یه دانشگاه بالاست خیلی به اون امکانات و اساتیدش بستگی نداره
نمی گم نداره اما نه اینطوری که هی دارید با استاد پروازی بودن یا اینکه استاد دولتی توی آزاد هم درس میده می سنجید
سطح یک دانشگاه یه میزان خیلی زیادی به دانشجوها و کار علمی اونها و در کنارش کار علمی اساتید بستگی داره
وقتی دانشجوها توی یه سطح بالایی باشن بالطبع کارشون هم بهتره
مثلا شریف امکانات خوبی داره اما با خیلی از دانشگاه های خب دنیا فاصله داره
اما چرا برقش یکی از بهترینهاست؟
یا مثلا چرا کار عملی امیر کبیر ی ها خوبه چون کارگاههای خوبی دارن
خوب شما میتونید این رو توی آزاد ببینید؟
فکر نمی کنم زیاد بتونید ببینید
هست اما کم
کمتر از دولتی ها
و یک چیز دیگه که مثالی بگم
دوست من کامپیوترش خوبه و هر چی بهش اصرار کردم که بخون و آزاد نرو قبول نکرد
الان آزاد رفته پشیمون نیست ولی جای اون آزاد نیست
ورودی امساله و وقتی که جلسات اولش رو رفته بوده به استاد یه مسئله رو یاد آوری میکنه و استاد بهش میگه این چیزی که شما میگی مال ترم 5 شماست
حالا استاد تازه فهمیده خودش از این کمتر میدونه
3 ماه ازش سال نگذشته ازش پروژه میخوان و پروزه میخواد بفرسته برا انجمن نخبگان کشور توی هشتمین دوره شرکت کنه(این رو خودش میگفت و گردن خودش)
خوب این خودش خوبه نه این که استاد بهش چیزی یاد داده و بعد هم آزاد میاد
منکر اساتید خوب و دانشجوها خوب نمیشم
کسی رو هم میشناسم که معماری آزاد رو میخونه اما همه دانشجو های معماری دولتی اینجا رو میزاره تو جیبش و پروژه بعضیاشون رو هم گرفته انجام بده ولی همین آقا از آزاد بد میگه
یا یکی دوست دیگم الان رفته ولی پشیمون چون هیچ بار علمی نمی بینه
باز دانشگاه آزاد تا آزاد فرق میکنه
کلا میخوام بگم که اگه میگید دانشجوهای آزاد ضعیفترن پس سطح دانشگاه هم پایین میاد
دانشگاه آزاد از نظر امکاناتی بد نیست ولی خوب هم نیست
اما در مورد پذیرش دانشگاه آزاد
اینم خیلی معذرت میخوام بیخود شده
این عکس رو ببینین خودش گویای همه چیز هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sale2000
27-11-2008, 21:31
ایشون سند و مدرک اورد پس الان منتقدین یک هیچ جلو افتادن!الان موقعیت حساس شد گروه دوم چه سندی خواهند اورد؟!!!

MaaRyaaMi
27-11-2008, 21:41
فک میکنم دانشجو های دانشگاه های دولتی بهتره تعصبات نابجا رو بزارن کنار ...

من دانشجوی هیچ دانشگاهی نیستم چه دولتی چه آزاد ! کاملا بی طرف !!

فردا روز ، مملکت و بازار کار کسی رو میخواد که درس خونده و کار بلده ، نه کسی که توی فلان دانشگاه درس خونده اما فرق پیچ و مهره رو نمیدونه .

بله درسته ...
ولی من خیلی جاها دیدم که شرطشون برای کار دانشگاهه اول
میتونین یه نگاهی به شرایط استخدام در شرکت نفت بندازین متوجه میشین ...

در ضمن مثلا یکی مثل من به خاطر عشق به یه رشته میرن دانشگاه آزاد . من مکانیک ماشین های کشاورزی دانشگاه چمران در اومدم ولی علاقه ای که به مکانیک داشتم باعث شد برم دانشگاه آزاد ، اما رشته مورد علاقم رو بخونم ... به جز این ، به نظر شما بازار کار مکانیک سیالات با ماشین های کشاورزی یکیه ؟ پس دلیل انتخاب دانشگاه آزاد صرفا بخاطر ناتوانی تحصیلی نیست

خوب با این حرفتون موافقم
من خودم به شخصه اگه بتونم رشته مورد علاقه مو دانشگاه آزاد قبول بشم ولی نتونم اون رشته رو تو دانشگاه دولتی بیارم صد در صد میرم آزاد !
اینجا دیگه بحث علاقه س...

rezaete
27-11-2008, 23:38
ببخشید اقای سیدی ، اگر سطح دانشگاه آزاد پایینه ، پس چرا تیم mrl از دانشگاه آزاد قزوین ، بهترین تیم رباتیک دنیاست ؟؟؟ توی مسابقات جهانی ، تیم دانشگاه آزاد قزوین اول میشه ، توی کنکور کارشناسی ارشد ، دانشجوی دانشگاه آزاد اول میشه ، اینا یعنی چی ؟ یعنی سطح دانشگاه پایینه؟ یه نگاه به جشنواره های اختراعات و ابداعات بنداز ، روشن میشی ...
خانم مریمی ، من خودم اهوازیم ، میدونم چه کسایی توی شرکت نفت کار میکنن . یکی از هم کلاسی هام گفت که من همین الان کاردانی دارم، با پارتی رفتم توی شرکت نفت با حقوق 800 تومن، الان هم اومدم واسه لیسانس که حقوقم بالا بره . آزمون استخدامی و این حرفا واسه من و شماست ، تازه به قول یکی از بچه های همین انجمن ، شرکت نفت اون قدر هم جالب نیست که بخاطرش سر ودست بشکنن ف بر خلاف چیزی که توی مملکت عرف شده .

miladf
27-11-2008, 23:59
بحث کم کم داره به خوشونت گرفته میشه!!
بابا بیخیال اصلاً همشون خوبن همه ی دانشگاهای ایران عالی هستن چرا دعوا میکنین؟

من خودم اهوازیم ، میدونم چه کسایی توی شرکت نفت کار میکنن . یکی از هم کلاسی هام گفت که من همین الان کاردانی دارم، با پارتی رفتم توی شرکت نفت با حقوق 800 تومن، الان هم اومدم واسه لیسانس که حقوقم بالا بره

ببین عزیزم بستگی داره چی کار داره میکنه اونجا ؟ یعنی کارش چیه ؟

rezaete
28-11-2008, 00:15
اقاي سيدي الان اون كارنامه رو ديدم...عرض كنم كه يكي از دوستاي من،رتبش ٢برابر من شد،آقا الان دارن مكانيك چمران ميخونن،كارت معافيش هم توي جيبش،چرا؟چون پدرش رزمنده بود!
البته من از دانشگاهم راضيم و خدا رو شكر مي كنم و به اين حرفا نسبت به دانشگاه ذره اي اعتنا نمي كنم،چون هم به مكانيك علاقه دارم و هم توي فروم هاي تخصصي در اين مورد بحث كردم،جواب آخر اونا اين بود:موفقيت فرد به خودش بستگي داره نه دانشگاه.اگه خواستيد بگيد تا لينكشو بدم

miladf
28-11-2008, 00:18
گفته هایrezaete تایید میشه . دیگه دعوارو تموم کنید خواهشاً

rezaete
28-11-2008, 00:22
بله آقا ميلاد،حق با شماست.
اما وقتي خود نفت دانشگاه داره و با دانشجوهاش قرارداد داره كه ٢ برابر مدت تحصيل واسش كار كنن،ديگه بقيه دانشگاه در اولويت بعدي قرار ميگيرن

rezaete
28-11-2008, 00:29
ببخشيد آقا ميلاد،چون با گوشي پست ميدم الان پست شما رو ديدم.
اين هم يه مساله حل شده واسه دانشجوهاست كه الان اينجا پيش كشيدن...

H.Operator
28-11-2008, 00:34
اقاي سيدي الان اون كارنامه رو ديدم...عرض كنم كه يكي از دوستاي من،رتبش ٢برابر من شد،آقا الان دارن مكانيك چمران ميخونن،كارت معافيش هم توي جيبش،چرا؟چون پدرش رزمنده بود!
البته من از دانشگاهم راضيم و خدا رو شكر مي كنم و به اين حرفا نسبت به دانشگاه ذره اي اعتنا نمي كنم،چون هم به مكانيك علاقه دارم و هم توي فروم هاي تخصصي در اين مورد بحث كردم،جواب آخر اونا اين بود:موفقيت فرد به خودش بستگي داره نه دانشگاه.اگه خواستيد بگيد تا لينكشو بدم
كاملآ باهات موافقم چون منم الان دارم مهندسي شيمي دانشگاه آزاد مي خونم و پدرم در اومده از دست اين استادا از بس سختگيرن و يكي از دوستام كه دانشگاه سراسريه اومده بود با من سر كلاس ميگفت بابا فكر نمي كردم اينجوري باشه؟؟؟؟؟؟؟
راجب اون آزمون استخدامي هم كاملآ باهات موافقم براي مايي هست كه پارتي نداريم تا دلمون خوش شه آخه صد نفر مي خوان اونم پيماني از 3000 تا پس بقيه چي..........:19::13:

Reman
28-11-2008, 12:42
دوستان سلام
به نظر من یکی سطح دانشگاه آزاد پایینه
من دانشجو نیستم
ولی میگم آزاد پایینه
ببینید وقتی میگن سطح یه دانشگاه بالاست خیلی به اون امکانات و اساتیدش بستگی نداره
نمی گم نداره اما نه اینطوری که هی دارید با استاد پروازی بودن یا اینکه استاد دولتی توی آزاد هم درس میده می سنجید
سطح یک دانشگاه یه میزان خیلی زیادی به دانشجوها و کار علمی اونها و در کنارش کار علمی اساتید بستگی داره
وقتی دانشجوها توی یه سطح بالایی باشن بالطبع کارشون هم بهتره
مثلا شریف امکانات خوبی داره اما با خیلی از دانشگاه های خب دنیا فاصله داره
اما چرا برقش یکی از بهترینهاست؟
یا مثلا چرا کار عملی امیر کبیر ی ها خوبه چون کارگاههای خوبی دارن
خوب شما میتونید این رو توی آزاد ببینید؟
فکر نمی کنم زیاد بتونید ببینید
هست اما کم
کمتر از دولتی ها
و یک چیز دیگه که مثالی بگم
دوست من کامپیوترش خوبه و هر چی بهش اصرار کردم که بخون و آزاد نرو قبول نکرد
الان آزاد رفته پشیمون نیست ولی جای اون آزاد نیست
ورودی امساله و وقتی که جلسات اولش رو رفته بوده به استاد یه مسئله رو یاد آوری میکنه و استاد بهش میگه این چیزی که شما میگی مال ترم 5 شماست
حالا استاد تازه فهمیده خودش از این کمتر میدونه
3 ماه ازش سال نگذشته ازش پروژه میخوان و پروزه میخواد بفرسته برا انجمن نخبگان کشور توی هشتمین دوره شرکت کنه(این رو خودش میگفت و گردن خودش)
خوب این خودش خوبه نه این که استاد بهش چیزی یاد داده و بعد هم آزاد میاد
منکر اساتید خوب و دانشجوها خوب نمیشم
کسی رو هم میشناسم که معماری آزاد رو میخونه اما همه دانشجو های معماری دولتی اینجا رو میزاره تو جیبش و پروژه بعضیاشون رو هم گرفته انجام بده ولی همین آقا از آزاد بد میگه
یا یکی دوست دیگم الان رفته ولی پشیمون چون هیچ بار علمی نمی بینه
باز دانشگاه آزاد تا آزاد فرق میکنه
کلا میخوام بگم که اگه میگید دانشجوهای آزاد ضعیفترن پس سطح دانشگاه هم پایین میاد
دانشگاه آزاد از نظر امکاناتی بد نیست ولی خوب هم نیست
اما در مورد پذیرش دانشگاه آزاد
اینم خیلی معذرت میخوام بیخود شده
این عکس رو ببینین خودش گویای همه چیز هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست خوبم، درست نیست بگیم سطح دانشگاه آزاد کمتره!اگر بگیم سطح دانشگاه فلان شهر یا واحد کمتره بهتر نیست؟
یکی از دوستان هم اشاره کرد در بسیاری از مسابقات روبوتیک و سازه دانشگاه آزاد اوله چون ابتکار دانشجوهاس بالاست.ببینید درسته من قبول می کنم ، اگر میانگین سواد دانشجو ها ترم اول رو در کل دانشگاه های ازاد بگیریم کمتر از مشابه اون در سراسری هست(در رشته های مهندسی)ولی در ترم های 6،7،8 من شرط می بندم میانگین بگیریم این عدد بدست اومده بین دانشجوهای دانشگاه ازاد و دولتی یکی میاد.یعنی مطمئنم.
در مورد اون کارنامه ، شما اصلا توجه نکردید که اون فرد در کدوم انتخاب قبول شده! انتخاب هفتم و به نظر من این امکان نداره!اماری که من از قلم چی در اختیار دارم
نمره اخرین فرد قبولی انتخاب اول در 86 --------- 4966
نمره اخرین فرد قبولی انتخاب اول در 85 -----------5016
نمره اخرین فرد قبولی انتخاب غیر اولی 86--------5228
نمره اخرین فرد قبولی انتخاب غیر اولی 85-------5011
100% فهمیدید که این تراز با توجه به کمبود ظرفیت در 84 بیشتر هم میشه._من تراز ها رو تا سال 85 دارم)

با تشکر

faraz-hacker
28-11-2008, 14:44
من دانش آموز هستم و با این وضع فکر کنم آزادم برم ولی می خوام بدونید که آلمان مدرک دانشگاه آزاد را به رسمیت نمیشناسه به خاطر سطحش اگه قبول ندارید لطفا بعد از گوگل کردن بگید تا لینک بدم.ای خدا اگه تو المپیاد به اندازه 8 نفر بیشتر می خوندم الان مثل آدم می رفتم شریف!!!

n.s
28-11-2008, 16:11
سلام
آقا من امروز خبردار شدم كه كسايي كه ديپلم فني دارند و فوق ديپلمشون رو هم گرفتن نميتونن توي كنكور كارداني به كارشناسي آزاد شركت كنند.
درسته؟

شما از کجا این حرف رو شنیدین؟
پس اون وقت کیا میخوان شرکت کنن ؟
اونایی که نظری بودن و کاردانی قبول شدن ؟
دوست عزیز این که نمیشه !

rahgozare tanha
28-11-2008, 16:28
سلام
درسته؟

تا جایی که من می دونم مانعی نداره فقط بعد از قبولی باید یه سری درس پیش پاس کنن

Maxwell_1989
28-11-2008, 17:57
آلمان مدرک دانشگاه آزاد را به رسمیت نمیشناسه به خاطر سطحش اگه قبول ندارید لطفا بعد از گوگل کردن بگید تا لینک بدم
چرا دوست خوبم.مدرک واحدهای جامع رو که 11 تا هستن قبول داره.11 تایی که بین المللی هستن.مثل نجف آباد.

sale2000
28-11-2008, 19:08
دوستان عزیز اشکال اینجاست که تا معلم یه سوتی میده یه ساعت نظم کلاس رو میریزی به هم!معلم یه ذره سخت میگیره بابا مامان ناظم مدیر همه بسیج میشن که شما وقتتو واسه خوندن تلف نکنی!معلم میگه برو خودت بخون اشکالو بپرس میگی هم اشکال رو بگو هم بخندیم هم نمره بده به خاطر خدا اگرم اخرسر یه سه چهار واحد موند بگو معلم کینه داشت هزار تا فحش هم بگو پشت سرش اخه یه بار ضایع شدی! اینا همه تجربه شده همه تجربه کردن اوایل معلم میاد سر کلاس یه مزخرفاتی میگه اینا همینن که باید با طلا نوشت!خودمون تجربه کردیم همه تجربه کردن اشکال از پایه هست اگه از اول میخوندی!حالا دیگه اینقدر وکیل مدافع دانشگاهی که بدون مشکل میگه بیا بشین سر کلاس خوندی افتخارش مال من نخوندی به جهنم شهریه بده مدرک بگیر نمیشدی!همه عالم و ادم میدونن اونی که درس خون نیست!میره ازاد همین.

Reman
28-11-2008, 20:15
چه جالب اونی که رتبش میشه 2000 بعد میره ازاد! جل الخالق! به نظر شما درس نخونه!
خواب دیدی خیر باشه!!!

Mohamma:D
28-11-2008, 21:18
شما از کجا این حرف رو شنیدین؟
پس اون وقت کیا میخوان شرکت کنن ؟
اونایی که نظری بودن و کاردانی قبول شدن ؟
دوست عزیز این که نمیشه !

تا جایی که من می دونم مانعی نداره فقط بعد از قبولی باید یه سری درس پیش پاس کنن

شرمنده اينو يادم رفته بود كه بگم
من كارداني كنترل ابزار دقيق دارم حالا چه رشته اي رو ميتونم انتخاب كنم و شركت كنم
هركس ميدونه منو راهنمايي كنه
دوستان اگه دفترچه آزمونو داريد بريد يه نگاه بندازيد تا بتون بگم(كارداني به كارشناسي امسال)
صفحه 4 تذكر 2 رو بخونيد
دارندگان مدرك كارداني دانشگاه علمي كاربردي كه با ديپلم 3 ساله (بدون گذزاندن دوره پيش دانشگاهي )) وارد دوره كارداني شده اند ميتوانن نام يكي از رشته هاي متناجس با عنوان كارداني خود انتخاب كنند

miladf
28-11-2008, 21:45
دوستان عزیز اشکال اینجاست که تا معلم یه سوتی میده یه ساعت نظم کلاس رو میریزی به هم!معلم یه ذره سخت میگیره بابا مامان ناظم مدیر همه بسیج میشن که شما وقتتو واسه خوندن تلف نکنی!معلم میگه برو خودت بخون اشکالو بپرس میگی هم اشکال رو بگو هم بخندیم هم نمره بده به خاطر خدا اگرم اخرسر یه سه چهار واحد موند بگو معلم کینه داشت هزار تا فحش هم بگو پشت سرش اخه یه بار ضایع شدی! اینا همه تجربه شده همه تجربه کردن اوایل معلم میاد سر کلاس یه مزخرفاتی میگه اینا همینن که باید با طلا نوشت!خودمون تجربه کردیم همه تجربه کردن اشکال از پایه هست اگه از اول میخوندی!حالا دیگه اینقدر وکیل مدافع دانشگاهی که بدون مشکل میگه بیا بشین سر کلاس خوندی افتخارش مال من نخوندی به جهنم شهریه بده مدرک بگیر نمیشدی!همه عالم و ادم میدونن اونی که درس خون نیست!میره ازاد همین.

اشتباه به عرضتون رسوندن ! خیلی چیزارو باید در نظر داشت ! مثل این که مثلاً من بابام شهید شده یا جانبازی 60٪ باید توی یه دانشگاه خوب درس بخونم در صورتی که اسم همون دانشگاهو نمیتونم به فارسی بنویسم !!

فکر کنم حسابی مطلب واضح بود!!

sale2000
28-11-2008, 23:27
اشتباه به عرضتون رسوندن ! خیلی چیزارو باید در نظر داشت ! مثل این که مثلاً من بابام شهید شده یا جانبازی 60٪ باید توی یه دانشگاه خوب درس بخونم در صورتی که اسم همون دانشگاهو نمیتونم به فارسی بنویسم !!

فکر کنم حسابی مطلب واضح بود!!
نه اقا نه!مگه ما چندتا بچه شهید داریم!لابد 99.9%شرکت کننده ها متشکل از این مجموعه هستن!شما هم بچسب به 1.%!اره مگه شما فرقی با بقیه داری؟الان اولا قبولی عین اب خوردن شده!حتی دولتی!بهونه زیاده شما تلاشت رو بکن اگه یازده دوازده سال عزیز من نخوندی یه شب مونده کنکور!لای کتاب رو باز میکنی با اونی که شب و روزش شده کنکور برابر باشی این انصافه؟

چه جالب اونی که رتبش میشه 2000 بعد میره ازاد! جل الخالق! به نظر شما درس نخونه!
خواب دیدی خیر باشه!!!

دیدین بهترین رتبه ای که میاد ازاد به گفته دوستمون همون 2000 هست البته دروغ یا واقعیت با ایشون!این همون فرق بین ازاد و دولتیه.برادر مدافع شما خودت رتبت چنده!اگه با مقایسه باشه که دیگه همه باید قید ازاد رو بزنن!حالا شما ازاد درس میخونی این حرف رو میزنی.

rezaete
29-11-2008, 00:16
اقا يا خانم سال ٢٠٠٠،چند تا از رتبه هاي كنكور ٨٦ از جمله رتبه ٢ كنكور همكلاس من بودن و همه هم كنكور آزاد شركت كردن اما وقتي شرايط واسشون مهياست كه رايگان درس بخونن به نظرتون حاضر ميشن ترمي حداقل ٥٠٠ شهريه بدن؟؟
شما يا از روي بي اطلاعي پست دادي يا نفرت از آزاد يا تعصب به دولتي...
در مورد بار علمي هم توي صفحه هاي قبل بحث كرديم... در ضمن قرار شد اين بحث رو تموم كنيم،پست هاي قبلي رو بخوني بد نيست

Maxwell_1989
29-11-2008, 00:16
همه عالم و ادم میدونن اونی که درس خون نیست!میره ازاد همین.
از ادبیاتتون کاملا پیداست که دارید مغرضانه نظر میدید.

دیدین بهترین رتبه ای که میاد ازاد به گفته دوستمون همون 2000 هست
کی دوستمون همچین چیزی رو فرمودن؟ما که چیزی نمی بینیم!

rezaete
29-11-2008, 00:22
اقا يا خانم سال ٢٠٠٠،چند تا از رتبه هاي كنكور ٨٦ از جمله رتبه ٢ كنكور همكلاس من بودن و همه هم كنكور آزاد شركت كردن اما وقتي شرايط واسشون مهياست كه رايگان درس بخونن به نظرتون حاضر ميشن ترمي حداقل ٥٠٠ شهريه بدن؟؟
شما يا از روي بي اطلاعي پست دادي يا نفرت از آزاد يا تعصب به دولتي...
در مورد بار علمي هم توي صفحه هاي قبل بحث كرديم... در ضمن قرار شد اين بحث رو تموم كنيم،پست هاي قبلي رو بخوني بد نيست

Reman
29-11-2008, 02:29
بحث من اینکه چرا ما عوض اینکه بریم دو تا مقاله خوب و روز علمی دانلود کنیم میایم و 3 ساعت سر این مسائل بحث می کنیم؟

فکر کنم همه موضوعات روشن باشه...

ممنون

rezaete
29-11-2008, 08:01
بحث من اینکه چرا ما عوض اینکه بریم دو تا مقاله خوب و روز علمی دانلود کنیم میایم و 3 ساعت سر این مسائل بحث می کنیم؟

فکر کنم همه موضوعات روشن باشه...

ممنون

آن چه عیان است چه حاجت به بیان است ...
حالا هر جور که میخواین این جمله رو معنی کنید

MaaRyaaMi
29-11-2008, 11:13
ببخشید اقای سیدی ، اگر سطح دانشگاه آزاد پایینه ، پس چرا تیم mrl از دانشگاه آزاد قزوین ، بهترین تیم رباتیک دنیاست ؟؟؟ توی مسابقات جهانی ، تیم دانشگاه آزاد قزوین اول میشه ، توی کنکور کارشناسی ارشد ، دانشجوی دانشگاه آزاد اول میشه ، اینا یعنی چی ؟ یعنی سطح دانشگاه پایینه؟ یه نگاه به جشنواره های اختراعات و ابداعات بنداز ، روشن میشی ...
خانم مریمی ، من خودم اهوازیم ، میدونم چه کسایی توی شرکت نفت کار میکنن . یکی از هم کلاسی هام گفت که من همین الان کاردانی دارم، با پارتی رفتم توی شرکت نفت با حقوق 800 تومن، الان هم اومدم واسه لیسانس که حقوقم بالا بره . آزمون استخدامی و این حرفا واسه من و شماست ، تازه به قول یکی از بچه های همین انجمن ، شرکت نفت اون قدر هم جالب نیست که بخاطرش سر ودست بشکنن ف بر خلاف چیزی که توی مملکت عرف شده .

بله کسی هم منکر این قضیه نمیشه ...به هر حال تو هر دانشگاهی دانشجوی خوب و بد وجود داره که باعث همچین افتخاراتی میشه !
ولی من اصل حرفم یه چیز دیگه بود اینارو خودم میدونم ....!
من می دونم شما اهوازی هستین از اینجور آدما هم دروبرم زیاده تو شرکت نفت بدون اطلاع قبلی حرفی نزدم
در هر صورت موفق باشین هم شما هم جناب Maxwell_1989 :46:

sale2000
29-11-2008, 13:59
من قصد کل کل ندارم از اولم گفتم مقایسه رو بی خیال شما گوش ندادی.

soheilsmart
29-11-2008, 16:12
این پست رزرو میشه!
کلی حرف دارم در این مورد!

karin
29-11-2008, 20:08
بحث و گفتمان داشته باشید، دعوا و کل کل نه!

اگر توهینی در ادامه دیده بشه تاپیک قفل میشه

ممنون ;)

Maxwell_1989
29-11-2008, 20:33
توهینی در کار نبود.شما خودتون با این پست دارید بحث رو متشنج می کنید جناب یا سرکار karin.

rezaete
30-11-2008, 16:11
جناب ماكسول من هم فكر مي كنم داره به كل كل تبديل ميشه

M A T I N
30-11-2008, 16:55
هر کس تو هر رشته یا دانشگاهی که قبول شده باشه از همون دفاع میکنه و به نظرش بهترینه و قسمت بدش هم اینه که میخواد نظر خودش رو به بقیه هم به قبولونه ...

Reman
01-12-2008, 01:54
متین جان ، من و یا سایر دوستان دانشگاه آزادی نمی خواییم نظرمون رو به دیگران بقبولونیم بلکه ما فقط می خوایم جلوی افرادی که در این تاپیک میخوان نظرشون رو به دیگران بقبولونند وایستادیم...

من دیگه در این تاپیک پست نمی زنم... چون بازم میگم همه چی روشنه...

Maxwell_1989
01-12-2008, 17:54
پست قبلی(از رمان عزیز) به طرز فجیعی تایید میشه.

seyyedi
04-12-2008, 21:11
دوستان سلام
این رو بگم من دانشجوی هیچ دانشگاهی نیستم

رضا خان من با حرف شما موافقم ومنکر نمیشم موفقیت های دانشگاه آزاد واحد قزوین رو توی روباتیک
منکر این هم نمیشم که دانشجوهای خوب و موفقی توی آزاد تحصیل میکنن
اگه توجه کرده باشید من هم همین رو گفتم و مثال هم زدم
تنها چیزی که هست اینجا بحث تفکیک کلیت کیفیت دانشگاه آزاد و دولتی هست که به مثال نمونه آوردم و شرمنده که نمونه اسمی از دانشگاه آزاد نیاوردم
اما اینکه دانشگاه آزاد توی یه واحد و توی یه رشته موفق ترینه دلیل نمیشه
ولی باز در مورد همین تیم روباتیک قزوین که میگید توی جهان هم اول هستن که من این طور ندیدم و اگه لطف کنید بگید توی کدوم رنکینگ و مسابقه معتبر جهانی خارج ایران این عنوان کسب شده ممنون میشم
من زیاد در این مورد اطلاعات ندارم و تا بحال جز چند مورد که توی کشور اول و دوم شده ندیدم و این مقامها هم همه توی خود دانشگاه خودشون بوده
خوب کار میکنن دستشون هم درد نکنه
اما یه سوال این روباتهایی که میسازن کارشون چیه؟
این روباتها تا اونجایی که من میدونم بر اساس یه پایه و کار تعریف شده همیشگی ساخته میشن که مثل مسیر و امداد و از اینا
اینا توی مسابقات اول میشن که تا چندی پیش این رتبه ها در اختیار سهند و امیر کبیر اینا بود
خوب این درست
اما روباتیک و روبات فقط این چیزهای تعریف شده مسابقاتی نیست
یه نگاه بکنید ببینید چقدر روبات صنعتی اختراع میکنن و چقدر میسازن
آیا باز هم قزوین پیش قراوله؟
این رو من نمی دونم
ولی میدونم که طرح های مالک اشتر کاربردی تر و بیشتر هست
سطح و تعداد مقالات isi (که ایکاش معیار سنجش نمیشد) رو هم بررسی کنید
یه نگاه هم بیندازید که فارغ التحصیلان کدام دانشگاه به کجا میروند
ببینید من اگه گفتم که دولتی سطحش بالاتره(که در بعضی موارد هم پایین تره) به صورت کلی گفتم
مثلا حالا دانشگاه آزاد قزوین توی روباتیک بهترین،باشه قبول ولی آیا توی همه رشته هاش حد قابل قبول داره یا توی بقیه دیگه خوب نیست
اگه میگن تهران دانشگاه خوبیه چون توی بیشتر موارد و رشته ها در یه سطح خوب و بالاییه
اما یک چیز فکر نمی کنم دانشگاههای دولتی ما واحد های بین الملل اونورتر از خلیج داشته باشن که آزاد داره
اصلا گذشته از همه اینا و دانشگاه آزاد عالی
ولی همین دوست من وقتی امسال رفته داره میخونه و از جو کلاس که که فقط خودش و 4-5 تای دیگه از جمع 35-40 نفری(همین تعداد هم چیز خوبیه) میخونن و کلاس رو به قول خودش گند برداشته چی بگیم
باز هم من میگم دانشگاه آزاد واحد های خوب داره اما بیشترش سطح خوبی ندارن
همین معماری آزاد اینجا اگه دانشجو خودش تلاش کنه از دولتیش بهتره ولی اگه نکنه که هیچ

رزمندگان آزاد هم داره
اینجا دیگه یقه کی رو باید گرفت من نمی دونم

دوست خوبم، درست نیست بگیم سطح دانشگاه آزاد کمتره!اگر بگیم سطح دانشگاه فلان شهر یا واحد کمتره بهتر نیست؟
اینجوری که باید هر رشته و هر واحد رو براش مقایسه بزاری که وقتی که میخواد از قضیه تصاعد مخترع شطرنج هم بیشتر میشه

Maxwell_1989
05-12-2008, 00:03
ببینید من اگه گفتم که دولتی سطحش بالاتره(که در بعضی موارد هم پایین تره) به صورت کلی گفتم
ما هم منکر نیستیم.اصلا بحث این نیست.ما می گیم دانشگاه آزاد این طوری که میگن پولیه و درس نمی خونن و... نیست.ولی نگفتیم سطح دانشگاه آزاد از دانشگاه شریف هم بالاتره.

ولی همین دوست من وقتی امسال رفته داره میخونه و از جو کلاس که که فقط خودش و 4-5 تای دیگه از جمع 35-40 نفری(همین تعداد هم چیز خوبیه) میخونن و کلاس رو به قول خودش گند برداشته چی بگیم
پس برید دانشگاه صنعتی اصفهان و اصفهان(اونا که من میدونم و از نزدیک می بینم اینا هستن) هم یه سر بزنید ببینید چه افتضاحیه مگر توی معدودی از رشته ها مثل برق.

با تشکر

seyyedi
05-12-2008, 16:55
دوستان سلام

پس برید دانشگاه صنعتی اصفهان و اصفهان(اونا که من میدونم و از نزدیک می بینم اینا هستن) هم یه سر بزنید ببینید چه افتضاحیه مگر توی معدودی از رشته ها مثل برق.
اصفهان رو ای کمی میدونم در موردش
البته بر میگرده به 2 سال پیش
نقشه برداریش که خوب بود

rezaete
05-12-2008, 23:16
دوستان سلام

اصفهان رو ای کمی میدونم در موردش
البته بر میگرده به 2 سال پیش
نقشه برداریش که خوب بود
خوب دیدی حالا ؟ این هم شد مثل همون قضیه رباتیک قزوین ...

borham
09-12-2008, 11:17
با سلام
لطفاً نمونه سوالات و منابع آزمون دكتراي مكانيك را براي اينجانب ارسال فرمائيد

jamshidjap
10-12-2008, 10:43
اينم اضافه کنم که ثبت نام آزمون کارشناسي ار شد آزاد هفته آخر آذر شروع ميشه .

نادر1368
10-12-2008, 22:02
سلام!حال شما!
چرا من خیلیا رو میشناسم که ازاد قبول نشدن!البته الویتهام تاثیر داره ولی اینجورم نیست چشم بسته قبول شی.

Ship Storm
10-12-2008, 23:04
سلام دوستان
کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد کی میاد؟
ممنون

شاهزاده خانوم
11-12-2008, 00:28
25 و 26 اذر

نحو توزیع کارت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

attractive_girl
11-12-2008, 16:26
سلام.
مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار چند ترم؟و هر ترم چقدر در میاد؟در دانشگاه آزاد یکی از کلان شهر ها

استبداد
11-12-2008, 16:42
سلام.
مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار چند ترم؟و هر ترم چقدر در میاد؟در دانشگاه آزاد یکی از کلان شهر ها
تا اونجا که میدونم نرمالش باید 8 ترم باشه

استبداد
11-12-2008, 16:48
دانشگاه آزاد هم که هر سال کارای جدید میکنه

زمان ما که نه sms میدادن و نه e-mail !!

jamshidjap
11-12-2008, 16:49
سلام.

سلام

1. دوره کارشناسي 8 ترمه ( بعضيا 7 ترمه تموم ميکنن)

2. هر ترم 650الي 750

موفق باشيد

separate
11-12-2008, 19:43
زمان هیچ کی چنین کاری نمیکردن با این وضعیت آگاهی رسانی....!

attractive_girl
12-12-2008, 19:59
سلام.من میخوام انتخابات زیر رو برای دانشگاه آزاد بزنم.به نظرتون خوبه؟مهندسی هایی که عین همه در دانشگاه های مختلفه.به نظرتون حسابداری و مهندسی پزشکی خوبه؟ برای دختر کدوم گرایش سی پی خوبه؟
ممنون

مهندسی کامپیوتر-سخت افزار*
مهندسی کامپیوتر-نرم افزار*
مهندسی کامپیوتر-نرم افزار*
مهندسی کامپیوتر-سخت افزار
حسابداری
مهندسی پزشکی-بیوالکتریک

Maxwell_1989
13-12-2008, 07:43
وای!ستاره دارها حتما باید به عنوان انتخاب اول وارد بشن.(تذکر مهم!)
ضمنا حسابداری رو بالاتر از مهندسی پزشکی زدن اشتباهه.البته اگه بیشتر به حسابداری علاقه داشته باشید نه.
دیگه اینکه مهندسی پزشکی اصلا بازار کارش خوب نیست.ولی اگه شانسی یه کار خوب گیرتون بیاد حقوق خیلی خیلی خوبی داره.
نکته آخر:مهندسی نرم افزار از سخت افزار خیلی بهتره هم برای کار هم برای ادامه تحصیل.(تا اونجایی که من میدونم تحصیلات تکمیلی سخت افزار جز تو چند تا دانشگاه جای دیگه ای ارائه نمیشه)
سوالی بود در خدمتم.

rezaete
13-12-2008, 08:01
به جز چیزهایی که ماکسول جان گفت ، سعی کن پاره وقت ها رو هم انتخاب کنی ، با دوره تمام وقت هیچ فرقی نداره، فقط یه سری تسهیلات داره ، مثلا به جای 12 ترم ، میتونی دوره تحصیل رو بیشتر کش بدی(که البته واسه درسخونا مهم نیست) و یه سری مزایای دیگه که الان یادم نیست

jamshidjap
13-12-2008, 09:54
توي نظام پاره وقت حداکثر تعداد واحدهاي انتخابي 14 تا هستش .

MaaRyaaMi
13-12-2008, 10:22
وای!ستاره دارها حتما باید به عنوان انتخاب اول وارد بشن.(تذکر مهم!)

مهندسی پزشکی بازار کار خوبی نداره ! حداقلش اینه که از حسابداری بدتره !
گول اسمشو نخور که عنوان مهندسی داره...
بعدشم اینکه تو انتخاب رشته آزاد باید توجه کنی تراز رشته ها به هم نزدیک نباشه خیلی چون انتخابات بعدی میسوزه ...یکی از دوستام همین مشکل پارسال واسش پیش اومد

Maxwell_1989
13-12-2008, 23:49
پست های 3 و 4 و 5 تایید میشن.

seyyedi
14-12-2008, 20:11
دوستان سلام
دوستان دانشگاه آزادی
لطفا به سوال منم جواب بدین
میخوام ببینم آزاد چه واحدهاییش خوبه؟
چه رشته هاییش و کجا؟
پتروشیمی و پلیمرش کجا خوبه؟
نفت و گاز و مکانیک چی؟
آقا رضا مکانیک اهواز شما راضی هستی؟
چه رتبه ای میخواد؟
جناب ماکسول آزاد اصفهان چطوره و چه رشته های خوبی داره و چه رتبه ای میخواد؟
اینجا که رشته های خوب نداره
فقط یه شیمی گاز داره که اونم خود رشته خوبه نه وضعیت دانشگاه
راستی آزاد واحدی داره که هوافضا داشته باشه؟ دی:
خداییش 7 تا خیلی کمه مخصوصا این که قبل امتحان باید انتخاب کنی

khoosh
14-12-2008, 20:38
ایا کسی جدول توزیع کارت کاردانی به کارشناسی شهرستان های آزاد رو دیده ؟ من که هر بار سعی میکنم نمیتونم ببینم. گویا ایرادی داره . ایا کسی هست که مشکل منو داشته باشه؟ نمیدونین نحوه توزیع کارت در کرج چجوریه؟

Maxwell_1989
14-12-2008, 23:06
سلام به سیدی و بقیه دوستان

جناب ماکسول آزاد اصفهان چطوره و چه رشته های خوبی داره و چه رتبه ای میخواد؟
مکانیک جامدات خمینی شهر و نجف آباد(حدود 5800 تراز میخواد)
عمران نجف آباد(حداقل تراز 5700-5800)
برق نجف آباد(خصوصا الکترونیکش که میگن با دولتی برابری میکنه-حداقل تراز لازمش هم حدود 6200)
معماری خوراسگون(حداقل تراز لازم حدود 6500 هست)
البته برق خوراسگون از همه ش بهتره ها.دی:

راستی آزاد واحدی داره که هوافضا داشته باشه؟
بله،علوم تحقیقات تهران

خداییش 7 تا خیلی کمه مخصوصا این که قبل امتحان باید انتخاب کنی
تایید میشه.

با تشکر!

jamshidjap
14-12-2008, 23:52
بهترين واحد آزاد تهران جنوبه .

دانشکده فني و مهندسيش به شريف آزاد شهرت داره...

حتما سعي کن انتخابش کني .

salarnight
15-12-2008, 14:51
بهترين واحد آزاد تهران جنوبه .

اول تهران جنوب , علوم تحقیقات هم بعدش

mm00
15-12-2008, 15:13
اقا من میخوام ازاد شرکت کنم و میخوام دفترچه پاره وقتم بگیرم من خودم حدس میزنم چون امسال اصلا واسه کنکور نخوندم حدوده 4400 4500 ترازم بشه (در حال حاضر نرم افزار غیر انتفاعی) حالا برای انتخاب رشته میخوام ازاد تاکستان(نزدیک قزوینو بزنم) نظرتون چیه چه رشته هایی بزنم راحت تر در میاد؟

jamshidjap
15-12-2008, 16:27
دوست عزيز

بهتره با توجه به علايق خودت رشته هايي که دوست داري رو اينجا بگي ، تا از بين اونها ما راهمنماييت کنيم . چون ما نميدونيم شما چه رشته هايي رو دوست داريد ...

موفق باشيد...

hamid00009
18-12-2008, 09:44
اينم اضافه کنم که ثبت نام آزمون کارشناسي ار شد آزاد هفته آخر آذر شروع ميشه .
دوستان چرا هیچ خبری نیست کسی اطلاع نداره ؟؟؟؟؟؟

jamshidjap
18-12-2008, 10:17
آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال ۸۸ این دانشگاه در ۲۶ آذرماه خبر داد. سیدعبدالله سجادی جاغرق در گفت وگو با مهر افزود؛ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال ۸۸ در ۲۶ آذرماه آغاز می شود و جزئیات آن همراه با دفترچه راهنما در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. وی اضافه کرد؛ ثبت نام به صورت اینترنتی از طریق سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید انجام می شود.

farshidshd
18-12-2008, 12:40

farshidshd
18-12-2008, 12:46
این سرویس اس ام اس و ایمیل هم الکی بود
نه اس ام اس دادن نه ایمیل

Paradise_human
18-12-2008, 12:49
آزمون سراسریش کی ثبت نامش شروع میشه؟؟

farshidshd
18-12-2008, 13:05

منظورت از آزمون سراسری چیه؟

separate
18-12-2008, 13:08
این سرویس اس ام اس و ایمیل هم الکی بود
نه اس ام اس دادن نه ایمیل

هنوز که ثبت نام شروع نشده که بخوان ایمیل یا اس ام اس بفرستن!!

ثبت نام آزمون سراسری هفته پیش شروع شده فردا هم تموم میشه...دانشگاه آزاد هم احتمالا اواخر دی ماه

farshidshd
18-12-2008, 13:11
کسی واحد آیت الله آملی زده ؟ یا شناختی از این دانشگاه داره؟؟

MaaRyaaMi
18-12-2008, 16:57
اقا من میخوام ازاد شرکت کنم و میخوام دفترچه پاره وقتم بگیرم من خودم حدس میزنم چون امسال اصلا واسه کنکور نخوندم حدوده 4400 4500 ترازم بشه (در حال حاضر نرم افزار غیر انتفاعی) حالا برای انتخاب رشته میخوام ازاد تاکستان(نزدیک قزوینو بزنم) نظرتون چیه چه رشته هایی بزنم راحت تر در میاد؟

نه بابا نخونده هم 5500 اینا رو میاری!
خوب اگه ترازش کم باشه قبول میشی
ولی خوب معمولا اینجور جاها رو آسون میشه قبول شد...

hamid00009
18-12-2008, 17:13
آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال ۸۸ این دانشگاه در ۲۶ آذرماه خبر داد. سیدعبدالله سجادی جاغرق در گفت وگو با مهر افزود؛ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال ۸۸ در ۲۶ آذرماه آغاز می شود و جزئیات آن همراه با دفترچه راهنما در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. وی اضافه کرد؛ ثبت نام به صورت اینترنتی از طریق سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید انجام می شود.
دوست عزیز امروز 28 آذر هنوز ثبت نامی در کار نیست !!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

separate
18-12-2008, 18:07
احتمالا از شنبه شروع میشه

MaaRyaaMi
18-12-2008, 20:21
به همین خیال باش :27:

تایید میشه

:27: من امسال ( 87) هیچی نخونده بودم برای کنکور !
ترازم واسه ازد 5600 شد :21: اینقدر برام سوالا آسون بود که فکر کردم از این بهتر هم میشم
سال قبل ترش هم که سوم بودم و به طور آزمایشی دادم 5200 شدم ! پس کار سختی نیس :46:
حداقل واسه کسی که از نظر درسی متوسط باشه...

jamshidjap
18-12-2008, 22:12

اگه منظورت ارشد سراسريه که يک ماهه تموم شده !

mm00
19-12-2008, 11:22
دفترچه ازاد کی میاد؟

jamshidjap
19-12-2008, 12:01
ثبت نام کنکور ارشد آزاد به تاخير افتاده و نيمه دوم دي ماه آغاز ميشه !

separate
19-12-2008, 12:32
آخرای همین ماه

separate
19-12-2008, 12:35
:27: من امسال ( 87) هیچی نخونده بودم برای کنکور !
ترازم واسه ازد 5600 شد :21: اینقدر برام سوالا آسون بود که فکر کردم از این بهتر هم میشم
سال قبل ترش هم که سوم بودم و به طور آزمایشی دادم 5200 شدم ! پس کار سختی نیس :46:
حداقل واسه کسی که از نظر درسی متوسط باشه...

پس شما از الان قبولی تبریک :11: ولی همه که نمیتونن نخونده 5500 بیارن :46:

hamid00009
19-12-2008, 14:18
ثبت نام کنکور ارشد آزاد به تاخير افتاده و نيمه دوم دي ماه آغاز ميشه !
ممنون میشه منبع را ذکر کنی

jamshidjap
19-12-2008, 15:51
بفرماييد اينم منبع :

attractive_girl
19-12-2008, 16:24
پس شما از الان قبولی تبریک :11: ولی همه که نمیتونن نخونده 5500 بیارن :46:

منم نخونده تازه همین امسال که سومم تازه تموم شده بود ترازم 5350 شد.انتخاب اولم هم قبول شدم.تازه درس های پیش هم اصلا نخونده بودم.چون تازه رفتم پیش:46:

hamid00009
19-12-2008, 18:32
مهندس عبدا...سجادي جاغرق در گفتگو با ايسنا، از آغاز ثبت نام آزمون دكتراي تخصصي دانشگاه در نيمه اول دي ماه خبر داد و گفت: آزمون دكتراي تخصصي دانشگاه آزاد نيمه دوم بهمن ماه برگزار مي شود.وي از آغاز ثبت نام كنكور و آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه در نيمه دوم دي ماه به صورت اينترنتي خبر داد و افزود: آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه در ارديبهشت ماه برگزار مي شود.وي ايجاد رشته محل هاي جديد را علت تأخير در زمان ثبت نام آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي بيان كرد.وي با اشاره به پذيرش بدون آزمون فارغ التحصيلان ممتاز در دانشگاه آزاد اسلامي، اظهار داشت: ممتازان فارغ التحصيل مقطع كارشناسي بايد در زمان ثبت نام در آزمون كارشناسي ارشد، علاقه مندي خود را براي شركت در دوره كارشناسي ارشد بدون آزمون نيز اعلام كنند.رئيس مركز آزمون دانشگاه آزاد با اشاره به برگزاري آزمون سراسري دانشگاه آزاد در تيرماه خاطرنشان كرد: داوطلبان براي اطلاع از جزئيات و چگونگي ثبت نام و برگزاري آزمونهاي دانشگاه آزاد مي توانند به سايت مركز آزمون به نشاني[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مراجعه كنند.وي با اشاره به آغاز ثبت نام آزمون كارداني پيوسته دانشگاه در اواخر آذر ماه، گفت: آزمون كارداني پيوسته دانشگاه آزاد در اوايل بهمن ماه برگزار مي شود.وي افزود: اين آزمون ويژه فارغ التحصيلان هنرستانهاي نظام قديم، فني حرفه اي و كار و دانش نظام جديد آموزش متوسطه است.رئيس مركز آزمون دانشگاه آزاد با اشاره به برگزاري آزمون كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد در 29 آذر ماه در تهران و 186 حوزه امتحاني در سراسر كشور، تصريح كرد: بيش از 325 هزار داوطلب در دو نوبت صبح و عصر روز جمعه در اين آزمون با يكديگر رقابت مي كنند.وي در خصوص نحوه توزيع كارت داوطلبان، اظهار كرد: كارت داوطلبان طي روزهاي 25 و 26 آذر توزيع مي شود.سجادي با بيان اينكه كارت داوطلبان بر اساس حروف الفبا در سراسر كشور توزيع خواهد شد، تصريح كرد: چگونگي توزيع كارت متعاقباً اعلام مي شود.رئيس مركز آزمون دانشگاه آزاد در خاتمه از اعلام نتايج آزمون كارشناسي ناپيوسته در پايان دي ماه خبر داد

hamid00009
19-12-2008, 18:34
جاسبي:85 درصد داوطلبان ارشد پشت كنكور مي‌مانند

به گزارش خبرنگار اقتصادي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، دكتر عبدالله جاسبي ـ‌ رييس دانشگاه آزاد اسلامي ـ در اين كنگره با بيان اين كه براي توسعه همه جانبه بايد در تمامي حوزه‌ها سرمايه‌گذاري شود، اظهار كرد: همگان پذيرفته‌اند كه محور اصلي توسعه، توسعه نيروي انساني است و ساير توسعه‌ها از اين مسير عبور مي‌كنند و براي كسب مقام اول در خاورميانه بايد بيشترين سرمايه‌گذاري روي نيروي انساني و آموزش آن انجام شود.وي افزود: جمعيت دانشجوي كشور در زمان انقلاب، 165 هزار نفر بود كه طي 30 سال گذشته با دو برابر شدن جمعيت كشور انتظار مي‌رود كه اين رقم به 270 هزار نفر رسيده باشد، در حالي كه از مرز 3 ميليون نفر گذشته و با رويداد انقلابي در جمعيت دانشجويي كشور، داراي 150 هزار نفر دانشجوي كارشناسي ارشد و 18 هزار نفر دكتراي تخصصي هستيم.او خاطرنشان كرد: بدين ترتيب، به ازاي هر 100 هزار نفر جمعيت كشور، سه هزار و 500 نفر دانشجو در كشور وجود دارد، اما اين رقم در آمريكا و كانادا، حدود شش هزار و 500 نفر است (دو برابر ايران) و با وجود آنكه با كشورهاي پيشرفته فاصله زيادي داريم اما در منطقه از تمام كشورها پيش افتاده‌ايم.او در ادامه به بيان برخي اهداف مطرح شده در سند چشم‌انداز اشاره كرد كه دست يافتن به آن‌ها دور از انتظار و گاه نشدني است و در اين راستا گفت: در سند چشم‌انداز آمده كه تا سال 1404، 100 هزار دانشجوي خارجي در دانشگاه‌هاي ايران جذب شود كه منبع تامين ارز محسوب مي‌شوند، در حاليكه اگر دانشجويان افغانستان و عراق را كنار بگذاريم، ديگر دانشجوي خارجي در كشور نداريم و بدون ترديد مي‌گويم كه حتي 10 هزار نفر هم نمي‌توانيم جذب كنيم اما در كشورهاي منطقه نظير تركيه اين كار به سرعت انجام مي‌شود.وي گفت: تنگناي اصلي در اين بخش زبان است زيرا ما در شوراي عالي انقلاب فرهنگي تصويب كرديم كه تمامي دروس دانشگاهي بايد به زبان فارسي ارائه شود، اما حال مي‌گويم كه بايد تبصره‌اي بگذاريم و اجازه دهيم دانشجويان با زبان‌هاي زنده دنيا به جز فارسي هم در ايران تحصيل كنند. هر نوع تعصب حساب نشده را كنار گذاشته و از ديگر روش‌ها براي رسيدن به اهداف سند استفاده كنيم.او در ادامه به چالش‌ مهم پيش روي حذف كنكور يعني سيل عظيم داوطلبان تحصيلات تكميلي اشاره كرد و گفت: در حوزه ورود به دانشگاه‌ كه تا سال 90 مي‌توانيم كنكور را حذف كنيم، مشكل جديدي پيدا شده كه از هم‌اكنون بايد براي آن چاره‌جويي كرد و چالش اين است كه موج جمعيتي كه وارد آموزش عالي مي‌شوند از مرحله ورود گذشته و به مقاطع بالاتر تحصيلي رسيده است، به طوري كه سالانه چند درصد از داوطلبان متقاضي ورود به دانشگاه كم شده، اما اين رقم در مقاطع كارشناسي ناپيوسته، ارشد و دكترا با شتاب بسيار زيادي در حال افزايش است.به گفته او كاهش داوطلبان هنگام ورود به دانشگاه آزاد اسلامي حدود 80 هزار نفر و افزايش داوطلبان ورود به مقاطع تحصيلي بالاتر بيش از 200 هزار نفر است.وي ادامه داد: اگر كنكور سراسري دولت هم ملاك اين محاسبه باشد، بيش از 400 هزار نفر براي كارشناسي ارشد در كنكور شركت مي‌كنند، در حالي كه ظرفيت پذيرش تحصيلات تكميلي در دانشگاه‌هاي دولتي و آزاد 60 هزار نفر است و به همين دليل 85 درصد از داوطلبان كنكور تحصيلات تكميلي پشت ديوارهاي كنكور مي‌مانند كه حداقل 5 درصد آن‌ها به ساير كشورها مهاجرت مي‌كنند و اين زنگ خطري است كه آغاز شده و به صدا درآمده است.

attractive_girl
19-12-2008, 18:45
به نظر شما برای دختر سخت افزار بهتر یا نرم افزار؟از نظر شغل چی؟با دلیل.>ممنون

MaaRyaaMi
19-12-2008, 19:17

به نظر من که نرم افزار بهتره!
چون خودمم از برنامه نویسی اینا خوشم میاد میگم...

rezaete
19-12-2008, 19:28
به نظر من که نرم افزار بهتره!

در ضمن تحصیلات تکمیلی سخت افزار فقط در چند دانشگاه ارائه میشه . ناگفته پیداست که واسه ارشد سخت افزار باید بیشتر تلاش کنی

separate
19-12-2008, 19:39
جاسبي:85 درصد داوطلبان ارشد پشت كنكور مي‌مانند

به گزارش خبرنگار اقتصادي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا): اگر كنكور سراسري دولت هم ملاك اين محاسبه باشد، بيش از 400 هزار نفر براي كارشناسي ارشد در كنكور شركت مي‌كنند، در حالي كه ظرفيت پذيرش تحصيلات تكميلي در دانشگاه‌هاي دولتي و آزاد 60 هزار نفر است و به همين دليل 85 درصد از داوطلبان كنكور تحصيلات تكميلي پشت ديوارهاي كنكور مي‌مانند كه حداقل 5 درصد آن‌ها به ساير كشورها مهاجرت مي‌كنند و اين زنگ خطري است كه آغاز شده و به صدا درآمده است.

وای به حال ما ! که هر سالی که درس خوندیم گفتن این سالو درس بخونین دیگه راحت میشین...شکستن شاخ کنکور تازه اول هفت خان رستمه :27:

Maxwell_1989
20-12-2008, 01:19
خدایی به منم یه کمکی بکنید.نمیدونم 3 واحد برنامه نویسی برقو چه جوری پاس کنم.البته علاقه دارما ولی نمی فهممش.

jamshidjap
20-12-2008, 10:39
خدایی به منم یه کمکی بکنید.نمیدونم 3 واحد برنامه نویسی برقو چه جوری پاس کنم.البته علاقه دارما ولی نمی فهممش.

کتاب جعفرنژاد قمي رو بخون ، کاملاً آماده امتحان ميشي ...

من خودم اين درس رو 16 شدم ...

jamshidjap
20-12-2008, 10:53
خدا رحم کنه به ما کنکوري هاي ارشد ...

hamid00009
20-12-2008, 11:33
دوستان کسی از ارشد پیام نور خبر داره ؟؟
اصلا ارزش داره؟؟؟
مثل کارشناسی استاد نداره ؟؟؟

jamshidjap
20-12-2008, 11:44
دوست عزيز ببين ، پيام نور همش رشته هاي در پيتي داره و اصلاً نميشه روش حساب کرد . کلاسها اکثرا غير حضوري و بيشتر جنبه رفع اشکال داره و بايد به اين دانشگاه بگي پيام دور !

salarnight
20-12-2008, 21:33
نوشته شده توسط attractive_girl [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

%100 نرم افزار بهتره
سخت افزار هم از نظر شغلی محدودتره و هم از نظر دانشگاهی
البته اکثرا هم نرم افزار ور میدارن واسه همین رقابت سرش سنگینه مثه خودم : d

panizir
21-12-2008, 23:16
سلام.
من يه سوال داشتم. يكي كه داره كارشناسي ارشد مي خونه در كدوم حالت پول بيشتري مي ده؟؟ هزينه هر كدوم تقريبا چه قدر مي شه؟؟ (رشته mba)
آزاد --- غير انتفاعي مجازي --- شبانه

Maxwell_1989
22-12-2008, 00:12
فک کنم شبانه.فوقش دیگه مساوین آزاد و شبانه.

jamshidjap
22-12-2008, 10:37
بله شبانه و آزاد مثل هم هستن فکر کنم ترمي 1ميلييون و 300-400

panizir
22-12-2008, 11:47
غيرانتفاعي چي؟ اون چه قدر در مياد؟

separate
22-12-2008, 12:15
ماشاالله!

هزینه رشته ی حقوق و روانشناسی تو مقطع های مختلف تو دانشگاه آزاد و غیر انتفایی چقدره؟

dagon
23-12-2008, 02:45
آقا لینکتون پاک شده. لطفا اگر براتون مقدوره یا لینک رو آپدیت کنید یا لیست به ایمیل بنده بفرستید. با تشکر

moh3n.7@gmail.com

separate
23-12-2008, 18:23
این تاپیک مال 4 ماه پیشه...
بسته شد :دی

مکسول جان اگه لینکو داری آپ کن

separate
23-12-2008, 18:33
شروع ثبت نام آزمون كارداني پيوسته نیمسال دوم 87

Maxwell_1989
26-12-2008, 15:19
امکان آپ کردن متاسفانه برام وجود نداره.

separate
26-12-2008, 18:01
شهریه رشته های حقوق و روانشناسی تو مقطع های مختلف(از فوق دیپلم تا دکتری) در دانشگا های آزاد و غیر انتفایی چقدره؟

لیلا موسوی
28-12-2008, 11:35
سلام من حل مسائل معادلات جلد2 ترجمه بویس دیپرما رو لازم دارم .

ya30n
29-12-2008, 14:57
سلام دوستان
كتاب هايي كه براي رشته تجربي حذف شده
در كنكور امسال
چي هست؟!

يا حق (:

hamid00009
31-12-2008, 16:53
تاريخ ثبت نام و ظرفيت پذيرش آزمون کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي اعلام شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
گروه آزمون وسنجش : ثبت نام آزمون کارشناسي ارشد سال 88 دانشگاه آزاد اسلامي از26 دي ماه آغاز مي شود .به گزارش خبرنگار آفرينش ، ثبت نام آزمون کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي از 26 دي ماه آغاز و تا 7 بهمن ماه ادامه دارد. همچنين اين گزارش مي افزايد : فارغ التحصيلان ممتاز مقطع کارشناسي که به دليل اطلاع رساني نامناسب نتوانسته اند براي شرکت در آزمون کارشناسي ارشد بدون آزمون ثبت نام کنند مي توانند همزمان با ثبت نام آزمون کارشناسي ارشد امسال در دوره بدون آزمون شرکت کنند تا پس از بررسي سوابق تحصيلي آنها در صورت حائز شرايط بودن به دوره کارشناسي ارشد راه يابند. گفتني است، حدود 32 هزار نفر در آزمون کارشناسي ارشد امسال دانشگاه آزاد اسلامي پذيرفته مي شوند. بر اساس اين گزارش ، داوطلبان مي توانند براي ثبت نام پس از دريافت دفترچه راهنما و کارت اعتباري از مراکز پستي به سايت مرکز آزمون به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید کنند.

mohamad23
01-01-2009, 07:13
با اعلام شرايط ورود بدون آزمون به مقطع دكترا؛
ثبت‌نام آزمون دكتري دانشگاه آزاد از امروز آغاز شد
آزمون اول اسفند در164 رشته برگزار مي‌شود

ثبت‌نام با آزمون و بدون آزمون دكتري تخصصي دانشگاه آزاد اسلامي از امروز آغاز شده و تا 21 دي ماه ادامه دارد.
به گزارش سرويس صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، آزمون دكتراي تخصصي دانشگاه آزاد در روزهاي پنج شنبه اول و جمعه 2 اسفند ماه در 164 رشته برگزار مي‌شود و ظرفيت پذيرش دانشجو براي اين آزمون حدود 700 نفر پيش‌بيني شده است.
داوطلبان مي‌توانند پس از تهيه دفترچه راهنما به مبلغ 650 تومان و يك قطعه كارت اعتباري ثبت‌نام با آزمون به مبلغ 64 هزار تومان از دفاتر پستي، با مراجعه به پايگاه اينترنتي مركز آزمون به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ثبت‌نام كنند.
گفتني است، ‌دفترچه راهنماي دوره دكتري تخصصي بر روي پايگاه اطلاع رساني مركز آزمون به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قابل مشاهده بوده و داوطلبان در صورت تمايل مي‌توانند اطلاعات دفترچه را دريافت نموده و آن را مطالعه كنند.
لازم به ذكر است، فارغ التحصيلان ممتاز مقطع كارشناسي ارشد كه متقاضي ورود به دوره‌هاي دكتري تخصصي بدون آزمون هستند، مي‌توانند با تهيه دفترچه راهنما و كارت اعتباري مربوط به دوره دكتري تخصصي بدون آزمون به مبلغ 8 هزار تومان با مراجعه به پايگاه اينترنتي مركز آزمون به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ثبت‌نام كنند.
اين گزارش در رابطه با نحوه ثبت‌نام فارغ‌التحصيلان ممتاز مقطع كارشناسي ارشد براي ورود بدون آزمون به دوره دكتراي تخصصي، مي‌افزايد: متقاضيان مي‌توانند همزمان با ثبت‌نام آزمون براي اين دوره ثبت‌نام كنند.
دارا بودن حداقل معدل دوره كارشناسي ارشد 18 براي رشته‌هاي گروه علوم انساني و معدل 17 براي ساير رشته‌ها و همچنين دارا بودن حداقل نمره پايان‌نامه 5/18 از جمله شرايط ورود ممتازين فارغ‌التحصيل مقطع كارشناسي ارشد به دوره دكتراست
همچنين حداكثر سن براي ورود بدون آزمون به مقطع دكترا تا پايان شهريورماه بايد 30 سال باشد و متقاضيان اين دوره بايد حداكثر در سه دوره قبل در مقطع كارشناسي ارشد فارغ‌التحصيل شده‌ باشند يعني در واقع فارغ‌التحصيلان سالهاي 85، 86 و 87 مي‌توانند براي ورود بدون آزمون ثبت‌نام كنند و همچنين رشته ثبت‌نامي آنها بايد با رشته مقطع تحصيلي آنها متجانس نيز باشد.
در خاتمه شايان ذكر است، متقاضيان شركت در دوره دكتري تخصصي بدون آزمون بايد رشته‌اي متجانس و همنام با رشته فارغ التحصيلي دوره كارشناسي ارشد خود را انتخاب كنند.

lmira
02-01-2009, 11:01
لطفن راهنمایی کنید .(نمونه سوالات ادبیات پیش دانشگاهی یک)را از کجا پیدا کنم؟

AB
10-01-2009, 23:41
ثبت نام آزمون سراسری سال بعد کی شروع میشه یا تموم شده؟:19:

MORINIO
01-03-2009, 12:57
یکی یه راهنمایی بکنه منو
من می خوام هوا و فضا رو انتخاب کنم اما این اطرافیان می گن نمی تونی قبول شی و رشته خوبی نیست و اینا
دوستان هم می گن بریم الکترونیک
حالا این بین موندم

ببخشیدا ولی اون قسمت قرمز رو کاملا بیخود گفتن!!! هوا و فضا خیلی هم رشته خوبیه ولی فکر کنم تراز بالایی میخواد.

roohi_rsh
01-03-2009, 13:25
سلام
میگم اگر کسی سه ترم متوالی مشروط شده باشه و اخراج هم شده باشه باید چیکار کنه خواهش میکنم زودتر جواب بدید ممنون راستی دانشگاه آزاد و میگم جونه مادرتون جواب بدید راستی 31 واحد هم گذروندم واحد ساوه هم هست

farshidshd
01-03-2009, 17:41
سلام
میگم اگر کسی سه ترم متوالی مشروط شده باشه و اخراج هم شده باشه باید چیکار کنه خواهش میکنم زودتر جواب بدید ممنون راستی دانشگاه آزاد و میگم جونه مادرتون جواب بدید راستی 31 واحد هم گذروندم واحد ساوه هم هست

خب کاری نمیتونه بکنه اخراج شده دیگه
نمیتونه ادامه بده مگه اینکه با مدرک قبلیش بره فراگیر پیام نور
که بازم مطمئن نیستم شدنی باشه

حیف اون دانشگاه نبود که درس نخوند و اخراج شد؟؟
واقعا دانشگاه خوبیه

farshidshd
01-03-2009, 19:09
سلام
دوستان کسی سوالات دانشگاه آزاد مهندسی کامپیوتر نرم افزار 87 رو داره؟؟؟
ممنون میشم بذارید

بعد یه سوالم داشتم:
دانشگاه آزاد از پارسال تخصصی های نرم افزارش شده شبکه پایگاه و الگوریتم دیگه؟؟؟؟

راجعبه سوال دومتون باید بگم نه همون قبلیا هستن
سوال اولتون هم دارم میگردم تا بزرام واستون در اولین فرصت آپ میکنم واستون

roohi_rsh
01-03-2009, 20:34
خسته نباشی ناامیدم کردی بابا همین طوری دارم گریه میکنم یعنی هیچ راه حلی وجود نداره

mostafaeshghi
01-03-2009, 22:14
خسته نباشی ناامیدم کردی بابا همین طوری دارم گریه میکنم یعنی هیچ راه حلی وجود نداره

دوست عزیز ! طبق قوانین اینطوره! ولی دانشگاه ازاد خیلی ضابطه مند نیست و همچین دوست نداره دانشجوهاش را از دست بده ! شما تشریف ببرید دانشگاه اول با گروه آموزشی صحبت کنید نتیجه نمداد با رئیس دانشکده صحبت کنید نتیجه نداد با رئیس دانشگاه صحبت کنید. نتیحجه نداد با مرکز صحبت کنید! ببینید چه نتیجه ای میگیرید.

mohamad23
02-03-2009, 20:24
با فراهم شدن امكان انتخاب محل آزمون همزمان با ثبت‌نام؛
ثبت‌نام كنكور سراسري دانشگاه آزاد تا پنجشنبه ادامه دارد

ثبت‌نام كنكور سراسري دانشگاه آزاد اسلامي تا روز پنجشنبه 15 اسفند ماه ادامه دارد.
به گزارش سرويس صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، داوطلبان بايد براي ثبت‌نام ابتدا كارت اعتباري ثبت‌نام را از دفاتر پستي سراسر كشور تهيه و سپس براي ثبت‌نام به سايت مركز آزمون دانشگاه آزاد به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه كنند.
گفتني است، آزمون سراسري اين دانشگاه در رشته‌هاي غيرپزشكي طي روزهاي 11و 12 تيرماه 88 و آزمون رشته‌هاي گروه علوم پزشكي 26 تير ماه برگزار مي‌شود.
همچنين، همانند سال گذشته برخي از رشته شهرها كه داراي تعداد داوطلب قابل توجه بوده و ظرفيت آنها در انتخاب اول تكميل مي‌شود، به صورت ستاره دار در دفترچه راهنما درج شده است و لازم است داوطلبان اين رشته شهرها را در انتخاب اول خود انتخاب كنند.
لازم به ذكر است، در آزمون سراسري سال 88 هر داوطلب مي‌تواند در هنگام ثبت‌نام و بدون توجه به انتخاب رشته محل‌هاي خود، يكي از 209 حوزه امتحاني در آزمون غير پزشكي و 65 حوزه امتحاني در آزمون پزشكي را براي دريافت كارت و برگزاري آزمون انتخاب كند.
همچنين، در آزمون سراسري سال 88 دانشگاه آزاد اسلامي، سوابق تحصيلي داوطلبان در آزمون اعمال مي‌شود، بر اين اساس سوابق تحصيلي ديپلمه‌هاي نظام جديد آموزش متوسط سالهاي84 تا 87 كه امتحانات آنها به صورت سراسري برگزار شده است، ‌به ميزان 15 درصد در گزينش نهايي اعمال مي‌شود. بنابراين نمره كل نهايي اين دسته از داوطلبان بر اساس 85 درصد نمره آزمون و 15 درصد سوابق تحصيلي محاسبه مي‌شود.

Ship Storm
02-03-2009, 21:02
دوستان یکی از بچه ها یه دفترچه آزاد گرفته ولی پشیمون شده نمیخواد شرکت کنه اگه کسی میخواد شمارش رو بدم بره ازش بگیره خونشون تهرانه محدوده جنت آباد شمالی و تا 15 انگار وقت داره که ثبت نام کنه

Kasra 91
03-03-2009, 02:42
سلام
من پارسال تو کنکور ازمایشی که تو شهر لاهیجان دادم زیست شناسی سلولی مولکولی-میکروبیولوژی قبول شدم که میخوام اینو رزرو نگه دارم بخاطر اینکه شنیده بودم ازمایشگاه اینده ی خوبی داره
امسال که کنکور اصلیمه میخوام پزشکی بزنم که شاید بازم میگم شاید اگه شد یه جای بهتری قبول شم
حالا مشکل اینجاست که تو این قسمت های پزشکی هم اسم علوم ازمایشگاهی و دیدم که تو شهر هایی مثل بابل و تهران و ... هست
میخواستم ببینم این 2 تا یعنی سلولی میکروبیولوژی و علوم ازمایشگاهی چه فرقی باهم داره با اینکه شنیدم هردو ازمایشگاه هستن ؟
اگه توضیح بدین ممنون میشه  

timsar jackson
03-03-2009, 08:05
فکر نکنم بتونین رزرو نگه دارین...

Kasra 91
03-03-2009, 12:40
فکر نکنم بتونین رزرو نگه دارین...

از خود دانشگاه و یکی از دانشجو ها پرسیدم گفت که میشه

ABTIN 2afm
03-03-2009, 14:20
سسسسسسسسسسسسسسسلام به همه بچه های دانشگاه آزاد کرج:10:
دنبال یکی از دانشجویای رشته مکانیک ورودی 86 میگردم کسی هست که بتونه کمکم کنه؟

Kasra 91
03-03-2009, 16:49
کسی نمیدونه ؟

rosenegarin13
03-03-2009, 19:24
ببخشید یه سوال داشتم
واسه ثبت نام دانشگاه آزاد کد پیگیری 14 رقمی جدید نگرفتم همون کد سراسری رو زدم
مشکلی ایجاد میکنه؟؟باید چی کار کنم؟؟

Ship Storm
03-03-2009, 21:38
هر رشته ای که انتخاب میکنی سوالات همون رشته میاد
بله کاملا از دروس کاردانیت در کنکورت میاد هم عمومی ها و هم تخصصی ها

پس با این تفاسیر که من به دروس تخصصی نرم افزار آشنایی دارم اشتباه کردم انتخاب اولم رو زدم خمین؟ تهران میتونستم قبول بشم؟ یا کرج؟ یا شهریار؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Benygh
03-03-2009, 21:58
من حوزه رو نزدیک انتخاب کردم ...
اولی ستاره دار تهران بود فکر کنم ...
دومی رو هم زدم انگلستان :دی
چطوریاست این ؟!

البته آزمایشی ...

amir_68
04-03-2009, 00:46
با سلام.دوستان اونایی که سال دومی هستن کد نظام وظیفه را چی زدن؟

Kasra 91
04-03-2009, 01:18
یه نگاهی هم به این تاپیک بندازین لطفا

gladiator.shiraz
04-03-2009, 10:30
سلام
کسی جواب ما رو نداد .من میخام برم رشته عمران-عمران .رشته تجربی هم هستم ولی یکی از دوستان گفت نمیتونی بری ..ایاواقعیت داره ؟ مگه غیر پزشکی به دیپلم هم ربط داره؟

اگه میشه سریع جواب بدین گیر کردم به خدا.......

farshidshd
04-03-2009, 11:56
ببخشید یه سوال داشتم
واسه ثبت نام دانشگاه آزاد کد پیگیری 14 رقمی جدید نگرفتم همون کد سراسری رو زدم
مشکلی ایجاد میکنه؟؟باید چی کار کنم؟؟

منظور از کد پیگیری چیه؟؟ چندتا کد پیگیری داریم شما کدومشو میگین؟؟
به هرحال هر آزمونی با آزمون دیگه فرق داره و اگه شما ماله سراسریو وارد کردن خب مشکل داره

پس با این تفاسیر که من به دروس تخصصی نرم افزار آشنایی دارم اشتباه کردم انتخاب اولم رو زدم خمین؟ تهران میتونستم قبول بشم؟ یا کرج؟ یا شهریار؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همه جا میتونستی قبول شی
خواستن توانستن است
ولی خب تهران که خیلی خیلی مشکله
کرج هم همینطور ولی شهریار یه کم راحت تره
عیبی نداره دوست عزیز بعدا میتونی انتقالی بگیری

من حوزه رو نزدیک انتخاب کردم ...
اولی ستاره دار تهران بود فکر کنم ...
دومی رو هم زدم انگلستان :دی
چطوریاست این ؟!

البته آزمایشی ...

موفق باشی

سلام
کسی جواب ما رو نداد .من میخام برم رشته عمران-عمران .رشته تجربی هم هستم ولی یکی از دوستان گفت نمیتونی بری ..ایاواقعیت داره ؟ مگه غیر پزشکی به دیپلم هم ربط داره؟

اگه میشه سریع جواب بدین گیر کردم به خدا.......

اگه یه کم میگشتی حتما میدید که جواب دادیم
رشته تجربی منم شنیدم نمیتونی بری عمران - عمران
ولی دوتا زیر شاخه عمران رو میتونی بری
بازم از یه کار بلد بپرس

rosenegarin13
04-03-2009, 19:22
منظور از کد پیگیری چیه؟؟ چندتا کد پیگیری داریم شما کدومشو میگین؟؟
به هرحال هر آزمونی با آزمون دیگه فرق داره و اگه شما ماله سراسریو وارد کردن خب مشکل داره

پرسیدم ازشون گفتن همونو باید بزنی
همه دوستام هم همونو زدن
مرسی که جواب دادین

panther99
04-03-2009, 20:23
آقا مهلت ثبت نام تا کی هست ؟؟؟؟؟؟
تمدید نمیشه ؟؟؟؟؟؟

1240
04-03-2009, 21:08
آقا مهلت ثبت نام تا کی هست ؟؟؟؟؟؟
تمدید نمیشه ؟؟؟؟؟؟
15 اسفند
فکر نکنم یک بار شده:2:

ZAX
04-03-2009, 22:52
مکانیک انرژی چطوره؟
بچه های سال دومی کدوم کد نظام وظیفه رو بزنند؟ (دفترچه خدمت نگرفتم)

amir_68
04-03-2009, 23:08
مکانیک انرژی چطوره؟
بچه های سال دومی کدوم کد نظام وظیفه رو بزنند؟ (دفترچه خدمت نگرفتم)

منم همین سوالا پرسیده بودم که متاسفانه کسی تا حالا جواب نداده!

bleu2u4u
05-03-2009, 01:22
ما هم همین الان ثبت نام کردیم تموم شد
برای این هر کاری کردم نتونستم 14 رقمی رو بگیرم همون قبلی رو زدم
اولم رو زدم صنایع کرج
اول پاره وقت رو هم زدم مکانیک کرج
دوم پاره وقت رو هم زدم صنایع کرج

خدا کمک کنه هر کدوم رو قبول بشم با کله از اینجا تا کرج رو میدوم

1240
05-03-2009, 01:47
ما هم همین الان ثبت نام کردیم تموم شد
برای این هر کاری کردم نتونستم 14 رقمی رو بگیرم همون قبلی رو زدم
اولم رو زدم صنایع کرج
اول پاره وقت رو هم زدم مکانیک کرج
دوم پاره وقت رو هم زدم صنایع کرج

خدا کمک کنه هر کدوم رو قبول بشم با کله از اینجا تا کرج رو میدوم
امیدوارم قبول شی ما هم دعا کن سال اخر هستیم قبول شیم و گرنه باید بریم سربازی :41:

1240
05-03-2009, 02:56
مثل خودمی منم سال دومه
پارسال که ر.. به الَک ببینیم امسال چه کار میکنیم
گرفتاری من این هست که حس و حال خوندن ازم رفته خفن :41:

ZAX
05-03-2009, 12:50
تا من ثبت نام کردم تا شنبه تمدید شد !

maHsa akBarI
05-03-2009, 22:19
چه خوب من دوستم میخواست ثبت نام کنه گیرش نیومد دفترچهببخشید فیمت اصلیش چند بود ؟من چند تا قیمت مختف دیدم

MORINIO
06-03-2009, 20:54
دفترچه ببخشید فیمت اصلیش چند بود ؟

900 تومن....

mostafaeshghi
06-03-2009, 21:54
دوستان فقط بشتابید و ثبت نام کنید !

دیگه بعید میدونم دوباره تمدید کنند !

اگر هم سوالی هست بپرسید تا زود جواب بدیم مشکل حل بشه !

mohamad23
13-04-2009, 16:05
آموزش صرفه جویی در تجهیزات آزمایشگاهی در یک واحد دانشگاه آزاد

دوره های تخصصی صرفه جویی در مواد شیمیایی که سلامت دستگاههای آزمایشگاهی را تضمین می کند در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود. به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر آبرومند رئیس مجتمع آزمایشگاهی واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد گفت: افرادی که در آزمایشگاهها مشغول فعالیت هستند باید اطلاعات اولیه از نحوه کار در آزمایشگاه و تجهیزات موجود در آن را داشته باشند. البته در حال حاضر در سراسر کشور از این آموزشهای استاندارد برخوردار نیستیم.
وی ادامه داد: افزایش ضریب ایمنی در آزمایشگاهها برای کارمندان و دانشجویان، وجود اطلاعات کافی در صورت بروز حوادث و نحوه برخورد با آن و صرفه جویی در زمان انجام پروژه های دانشجویی به ارتقای جایگاه پژوهش در آزمایشگاههای دانشگاهها کمک می کند.

shk021051
13-04-2009, 16:39
بچه ها یه سوال می ارزه آزاد بری شیمی کاربردی
من امسال یه کلمه نخوندم بنظر شما در می آم !!

1240
13-04-2009, 16:56
بچه ها یه سوال می ارزه آزاد بری شیمی کاربردی
من امسال یه کلمه نخوندم بنظر شما در می آم !!
بله قول مییدم میاری
فقط اطراف شهر بزنید لطفا.
:40:

بچه ها ظرفیت پاره وقت ها بر چه اساسی هست؟

Alamate Soal
17-04-2009, 16:20
سلام کارت ورود به جلسه برای آزمون رشته ریاضی تمام وقت کی صادر میشه ؟

poria_mc
17-04-2009, 20:22
دوستان یه سوال: تراز یه رشته تو پاره وقت با تراز همون رشته تو تمام وقت چقدر تفاوت داره؟

MaaRyaaMi
17-04-2009, 20:34
سلام کارت ورود به جلسه برای آزمون رشته ریاضی تمام وقت کی صادر میشه ؟

تمام وقت و پاره وقت فرقی نمی کنه!

بعد از کنکور دولتی دیگه !

masoudtr
17-04-2009, 23:50
کسی از ماجرای افزایش 30 درصد شهریه چیزی میدونه؟

sinaminooi
18-04-2009, 09:30
سلام،

من میخوام کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد رو رشته ی برق-مخابرات امتحان بدم،منابعی که برای دروس عمومی معرفی کردین دو صفحه قبل رو دیدم، دروس اختصاصی رو از چه منبعی بخونم؟ مدرسان شریف کافی هست؟

ممنونم 

شاهزاده خانوم
19-04-2009, 00:18
با سلام
اگه معدل در مقطع کاردانی دانشگاه ازاد چند باشه میتونیم بدون کنکور وارد مقطع کارشناسی بشیم؟

سلام
معدلت حتما باید بالای 18 باشه

NASIM BAHAR
19-04-2009, 00:32
دوستان یه سوال: تراز یه رشته تو پاره وقت با تراز همون رشته تو تمام وقت چقدر تفاوت داره؟
تفاوتش زیاد نیست.حداکثر200_300 تا.........

تمام وقت و پاره وقت فرقی نمی کنه!
چرا یه کم فرق داره..(با اجازه اساتید:)).....پاره وقت میتونه بیشتر لفتش بده تا تمومش کنه:)بعدشم تو مدرکش مینویسن پاره وقت..........ولی کلا همشون با هم تو یه کلاسن

کسی از ماجرای افزایش 30 درصد شهریه چیزی میدونه؟
وای نگو تنم میلرزه........کی این خبرو داده؟؟؟؟؟؟؟جدیدا یا خبر قدیمیه؟یا شایعس؟

timsar jackson
19-04-2009, 08:31
چرا یه کم فرق داره..(با اجازه اساتید:)).....پاره وقت میتونه بیشتر لفتش بده تا تمومش کنه:)بعدشم تو مدرکش مینویسن پاره وقت..........ولی کلا همشون با هم تو یه کلاسن

بله درسته ولی فکر کنم منظور MaaRyaaMi این بود که زمان برگزاری کنکور پاره وقت و تمام وقت فرق نمیکنه.........

MaaRyaaMi
19-04-2009, 12:03

اونو که خودمم میدونم ! منظورم این نبود دوستمون در مورد تاریخ برگزاری پرسید گفتم فرقی نمی کنه !

ehsan6811
21-04-2009, 10:22
اقا دانشگاه ازاد کی اطلاعاتو برای اصلاح میزاره

farshidshd
21-04-2009, 22:10
اقا دانشگاه ازاد کی اطلاعاتو برای اصلاح میزاره

فکر نمیکنم دانشگاه آزاد این کار رو بکنه :13:

Alamate Soal
21-04-2009, 22:44
کسی نمیدونه کارت ورود به جلسه رو کی و از کجا باید تهیه کرد ؟

ehsan6811
21-04-2009, 22:47
فکر نمیکنم دانشگاه آزاد این کار رو بکنه :13:

من کد دانش اموزی اشتباه وارد کردم یعنی یه رقم کم وارد کردم چطوری میشه اصلاحش کرد

MaaRyaaMi
22-04-2009, 10:55
کسی نمیدونه کارت ورود به جلسه رو کی و از کجا باید تهیه کرد ؟

شما چه عجله ای داری!

الان نیس وقتش

تیر ماهه تو روزنامه میگن کجا باید بری کارت بگیری!!!

farshidshd
22-04-2009, 11:59
من کد دانش اموزی اشتباه وارد کردم یعنی یه رقم کم وارد کردم چطوری میشه اصلاحش کرد

نمیشه اصلاح کرد
زنگ بزن مرکز آزمون ببین چی میگن

Alamate Soal
23-04-2009, 20:43
من چیزهای غیر ضروری ثبت نام را وارد نکردم مانند کددانش آموزش و . . .

حالا چی میشه ؟

nafas
24-04-2009, 09:41
سلام

ببخشید اینطور که شنیدم امسال میشده تو شهر خودت برای یه دانشگاه دیگه امتحان داد
اخه سال های قبل نمیشد
باید میرفتی تو همون شهر که انتخاب اولت بوده

farshidshd
25-04-2009, 17:29
من چیزهای غیر ضروری ثبت نام را وارد نکردم مانند کددانش آموزش و . . .

حالا چی میشه ؟

هیچی مهم نیست

سلام

ببخشید اینطور که شنیدم امسال میشده تو شهر خودت برای یه دانشگاه دیگه امتحان داد
اخه سال های قبل نمیشد
باید میرفتی تو همون شهر که انتخاب اولت بوده

همیشه میشد
یه بخش بود واسه انتخاب محل امتحان ( کد حوزه محل امتحان )
کد هر شهری رو میزدی باید میرفتی اون شهر امتحان میدادی
اگه هم نمیزدی باید میرفتی محل انتخاب اولت...

nafas
25-04-2009, 23:12
نه فرشید اشتباه میکنی
من هزار نفرو سرغ دارم میرفتن همون جا
و از همون جا هم کارت ورود به جلسه می گرفتن

این که میگی غیر ممکن بوده
کسی تو سراغ داری تو شهر دیگه برای شهر دیگه امتحان داده باشه سال های قبل ؟

faraz-hacker
26-04-2009, 12:27
نه فرشید اشتباه میکنی

ولی از امسال میشد!!!!

farshidshd
26-04-2009, 19:56
نه فرشید اشتباه میکنی

بله
خوده من :46:

nafas
26-04-2009, 20:19
نه دروغ میگی ؟؟
یعنی ما سرکار بودین این همه سال
3 سال بخاطر خواهرم میرفتیم کازرون پژشکی امتحان میداد
ولی بخدا آدم بود میومد اونجا چادر میزدن و شب اونجا بودن

مگه میشه این همه آدم ندونه

فکر کنم از امسال شده فرشید
سال های قبل نبوده

farshidshd
26-04-2009, 20:37
دوست عزیز
بنده نمونه سوال خواستم و شما جزوه معرفی کردید:27:

خواهشا یکی دوتا نمونه سوال ساختمان داده و مدار منطقی بمن معرفی کنید

ممنون:11:

اون جزوه ها آخرش سوال هم داره ولی به هر حال بازم پیغام خصوصیتو بخون :11:

MaaRyaaMi
26-04-2009, 20:38
نه بابا سالای قبل نبوده
خود دوست من چون انتخاب اولش ساوه بود رفت ساوه امتحان داد !
از امسال (88) اینطوری نیس دیگه

farshidshd
26-04-2009, 20:52
من که پارسال کد حوزه امتحانیم رو زدم اهواز و انتخاب اولم آمل بود رفتم اهواز کارت گرفتم و امتحان دادم و یه شب هم اونجا موندم تا صبح کنکور

nafas
27-04-2009, 08:41
من که پارسال کد حوزه امتحانیم رو زدم اهواز و انتخاب اولم آمل بود رفتم اهواز کارت گرفتم و امتحان دادم و یه شب هم اونجا موندم تا صبح کنکور
:18::19::18::19::18::19::18:

ای خدااااااااا

حالا قبول شدی ؟؟

تو کارنامت چی نوشت ؟؟

aftabkhanom
27-04-2009, 16:03
سلام
شوهر من ترم پنجم رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد واحد تهران جنوبه که قبلا یک ترم مشروط شده
و این ترم از طریق اینترنت ثبت نام کرد ولی اصلا در کلاسها شرکت نکرد و اصلا برای ادامه ثبت نام و کارهای اداری دانشگاه نرفت
می خواستم بدونم شما می دونید چه وضعیتی پیش می یاد؟ دوباره مشروط می شه یا اخراچ؟؟

farshidshd
27-04-2009, 17:39
:18::19::18::19::18::19::18:

ای خدااااااااا

حالا قبول شدی ؟؟

تو کارنامت چی نوشت ؟؟

نه متاسفانه قبول نشدم امسال قبول شدم
منظورت چیه تو کارنامم چی نوشت؟

سلام
شوهر من ترم پنجم رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد واحد تهران جنوبه که قبلا یک ترم مشروط شده
و این ترم از طریق اینترنت ثبت نام کرد ولی اصلا در کلاسها شرکت نکرد و اصلا برای ادامه ثبت نام و کارهای اداری دانشگاه نرفت
می خواستم بدونم شما می دونید چه وضعیتی پیش می یاد؟ دوباره مشروط می شه یا اخراچ؟؟

نه دانشگاه آزاد از این کارا نمیکنه
اگه میخواد ادامه بده بهتره زودتر بره پیگیری کنه

nafas
27-04-2009, 19:11
نه متاسفانه قبول نشدم امسال قبول شدم
منظورت چیه تو کارنامم چی نوشت؟

ممکنه به خاطری که حوضه امتحانیت اشتباه بوده قبول نشدی
تیک اخرشو هم زده بودی ؟؟؟؟که خودشون انتخاب کنن

sana_gh
29-04-2009, 10:06
با سلام
ميشه يكي , دفترچه شماره 2 كارشناسي ارشد 87 رو براي دانلود بزاره
با تشكر

farshidshd
30-04-2009, 19:00
ممکنه به خاطری که حوضه امتحانیت اشتباه بوده قبول نشدی
تیک اخرشو هم زده بودی ؟؟؟؟که خودشون انتخاب کنن

نه فکر نکنم
نه تیک آخرشو نزدم چون معلوم نیست که خودشون کجا بندازن مارو ....:13:

nafas
30-04-2009, 19:22
نه تیک آخرشو نزدم چون معلوم نیست که خودشون کجا بندازن مارو ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب هر جايي بندازن ولي اجباري كه نيست بري ؟ كه اونجا هايي كه خودت زدي نياوردي ميتوني اوني بزني
خيلي خوبه
بهتره كه ندوني هيچ جا نمياري

farshidshd
01-05-2009, 15:16
خوب هر جايي بندازن ولي اجباري كه نيست بري ؟ كه اونجا هايي كه خودت زدي نياوردي ميتوني اوني بزني
خيلي خوبه
بهتره كه ندوني هيچ جا نمياري

نه اجباری نیست ولی مثلا من که آمل زندگی میکنم و مثلا واسم بزنن اهواز و بدونم که اهواز قبول شدم ولی نمیتونم برم خیلی سخته و نمیشه باهاش کنار اومد
پس همون بهتر که انتخاب دانشگاهو نزنم
هرچند الان طوری شده که انتخاب دانشگاه هون استانای همجوار میندازن

Marichka
17-05-2009, 14:11
سلام دوستان

لطفا در هر تاپیک فقط به مباحث همون تاپیک بپردازید و پستهای حاشیه ای مثل مقایسه دانشگاه ها و ... رو مطرح نفرمایید در انجمن.

پستهای غیر مرتبط پاک شدند.

ویرایش: لطفا کلیه مباحث مرتبط با دانشگاه آزاد رو هم در همین تاپیک مطرح و پیگیری بفرمایید.

موفق باشید :)

mahmoud123
19-05-2009, 14:56
سلام بچه ها

کسی از شما میدونه که شهریه ثابت دانشگاه ازاد در رشته برق , الکترونیک برای ورودیهای امسال چقدر هستش؟
و ترمی با 18 . 19 واحد حدودا چقدر میشه شهریه اش؟
ممنون

Reman
21-05-2009, 20:28
من با 20 واحد 19 واحد نظری 1 واحد عملی 580 هزار هزینه کردم.

nafas
21-06-2009, 12:28
ببخشید امسال امتحانش کیه هست ؟

سایت آزمون دات نت که بالا نمیاد

کی کارتشو باید بگیریم ؟

farshidshd
21-06-2009, 12:51
ببخشید امسال امتحانش کیه هست ؟

سایت آزمون دات نت که بالا نمیاد

کی کارتشو باید بگیریم ؟

آزمون چی؟؟ سایت هم که به این خوبی بالا میاد.

Diego
21-06-2009, 12:59
واسه کاردانی(دانشجوی پسر) اگر نتونی تو 6 ترم تمام واحد هارو پاس کنی,درسته که میگن یه ترم اضافه هم فرصت میدن؟یعنی 7 ترمه؟

1240
21-06-2009, 14:34
برادران عزیز
لطفا به من بگید دانشگاه ازاد سالی چند هزار دانشجو پذیر میکند؟
ممنون میشم

nafas
21-06-2009, 16:01
آزمون چی؟؟ سایت هم که به این خوبی بالا میاد.

آزمون کنکورش دیگه :31: واسه سال سوم و پیش دانشگاهی

بابا فرشید سایت

باز نمیشه

سایت اخبار دانشگاه آزاد:13:

mf.designing
21-06-2009, 16:12
دوستان کسی IT دانشگاه آزاد تبریز میخونه ؟ نظرش چیه ؟ آخه من میخوام پشت کنکور نمونم و برم دانشگاه

nafas
22-06-2009, 13:28
آها سایتش با اینترنت اکسپلورر باز میشه ولی با موزیلا فایر فوکس نمیشه

بابا انگار گفتم کی توزیع کارت هست کسی خبر نداره ؟

nafas
22-06-2009, 13:36
رقابت800 هزارداوطلب درکنکور دانشگاه آزاد/ آغاز توزیع کارت ازهفته آینده

بیش از 800 هزار نفر از داوطلبان آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی از روز پنج شنبه 11 تیرماه سال جاری رقابت خود را در گروه های غیرپزشکی آغاز می کنند. آزمونهای این گروه در روز جمعه 12 تیر ماه نیز ادامه خواهد داشت.
داوطلبان آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی در گروه علوم پزشکی نیز باید 26 تیرماه در حوزه های امتحانی سراسر کشور به رقابت بپردازند. آزمون سراسری رشته های غیر پزشکی در 209 حوزه امتحانی و آزمون رشته های گروه علوم پزشکی در 65 حوزه امتحانی سراسر کشور برگزار می شود.
نسبت دختران و پسران داوطلب کنکور دانشگاه آزاد
از تعداد کل داوطلبان شرکت در کنکور رشته های غیرپزشکی دانشگاه آزاد 430 هزار نفر یعنی معادل 54 درصد زن و 370 هزار نفر یعنی معادل 46 درصد مرد هستند. از تعداد کل کسانی که در آزمون رشته های پزشکی ثبت نام کرده اند 73 درصد زن و 27 درصد مرد هستند.
65 هزار نفر نیز علاوه بر رشته های گروه غیر پزشکی علاقه مندی خود را جهت شرکت در گزینش علمی نظام آموزشی پاره وقت اعلام کرده اند.
تفکیک شرکت داوطلبان در رشته های مختلف
از میان داوطلبان آزمون سراسری 294 هزار نفر معادل 37 درصد در مجموعه فنی و مهندسی، 98 هزار نفر معادل 12 درصد در مجموعه علوم تجربی و کشاورزی و دامپزشکی، 77 هزار نفر معادل 10 درصد در مجموعه علوم انسانی، 141 هزار نفر معادل 18 درصد در مجموعه 4 علوم انسانی، 17 هزار نفر معادل دو درصد در مجموعه زبانهای خارجه، 9 هزار نفر معادل یک درصد در مجموعه هنر و 164 هزار نفر معادل 20 درصد در مجموعه پزشکی شرکت کرده اند.
افزایش پنج درصدی پذیرش دانشجو
با توجه به افزایش پنج درصدی رشته شهرها در آزمون سراسری سال 88 دانشگاه آزاد، پذیرش دانشجو در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی نیز معادل پنج درصد افزایش خواهد یافت.
تاثیر 15 درصدی سوابق تحصیلی در کنکور سراسری سال 88 دانشگاه آزاد اسلامی
مطابق مصوبه جلسه 53 کمیته مطالبات و برنامه ریزی کنکور در آزمون سراسری 88 سوابق تحصیلی دیپلمه های نظام جدید آموزش متوسطه سالهای 84 الی 87 که امتحانات آنها به صورت سراسری برگزار شده است به میزان 15 درصد در گزینش نهایی اعمال خواهد شد و نمره کل نهایی این دسته از داوطلبان بر اساس 85 درصد نمره آزمون و 15 درصد نمره حاصل از سوابق تحصیلی محاسبه می شود.
زمان توزیع کارت آزمون
کارت آزمون رشته های غیر پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از روز یکشنبه هفتم تیر ماه تا روز سه شنبه نهم تیر ماه در حوزه های سراسر کشور و کارت آزمون رشته های پزشکی روزهای سه شنبه 23 و چهارشنبه 24 تیرماه توزیع خواهد شد.
زمان اعلام نتایج
نتایج آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی در رشته های پزشکی و غیرپزشکی نیمه اول شهریورماه سال 88 اعلام خواهد شد.

Benygh
22-06-2009, 14:00
چی شد ... کسی نگفت ! کارت رو باید از کجا بگیرم ؟! حوزه ؟!

mf.designing
22-06-2009, 15:56

فک کنم از واحد دانشگاهی (آزاد) شهرتون

MaaRyaaMi
22-06-2009, 16:36
سایت اخبارش هیچ جوره باز نمیشه !!!!!!!!!!

ببین فک کنم به انتخاب اولت نداره ...بر اساس فامیل و شناسنامه اینا هست که باید اونروز مراجعه کنین پارسال اینطور بود
ولی خب اخبار امروز گفت
برای کارت و اینا باید اون روزنامه شو ( فرهیختگان )بخرین یا به همین سایت اخبارش مراجعه کنین اونجا نوشته که باید کجا برین کارتتونو بگیرین
فک کنم از 5 شنبه یا جمعه همین هفته هم هست
معمولا بعد از کنکور دولتی کارتو توزیع میکنن دیگه

mf.designing
22-06-2009, 16:39
گفتم که کارت رو از دانشگاه آزاد شهرتون میگیرید ، در ضمن تو اخبار هم خواهد گفت + اینکه اون دفترچه ای رو هم که داری بخونی بد نیستش !

nafas
22-06-2009, 18:14
سایت اخبارش هیچ جوره باز نمیشه !!!!!!!!!!

ببین فک کنم به انتخاب اولت نداره ...بر اساس فامیل و شناسنامه اینا هست که باید اونروز مراجعه کنین پارسال اینطور بود
ولی خب اخبار امروز گفت
برای کارت و اینا باید اون روزنامه شو ( فرهیختگان )بخرین یا به همین سایت اخبارش مراجعه کنین اونجا نوشته که باید کجا برین کارتتونو بگیرین
فک کنم از 5 شنبه یا جمعه همین هفته هم هست
معمولا بعد از کنکور دولتی کارتو توزیع میکنن دیگه

چرا گفتم که با اینترنت اکسپلور باز میشه ولی انگار آپدیت نشده

درضمن این روزنامش تا بیاد شهر ما که تموم شده:31:

عجب بساطی داره این دانشگاه آزاد هم

بابا این سایتش درست بیودا امسال شانس ماهه :19:

nafas
22-06-2009, 18:23
گفتم که کارت رو از دانشگاه آزاد شهرتون میگیرید ، در ضمن تو اخبار هم خواهد گفت + اینکه اون دفترچه ای رو هم که داری بخونی بد نیستش !

تا بوده میرفتیم از دانشگاه جایی که انتخاب اول بود میگرفت حالا امسال شما مطمئنی بریم دانشگاه شهر خودمون ؟؟؟؟؟؟

شاید یکی تو شهر دانشگاه آزاد نباشه:41:

MaaRyaaMi
22-06-2009, 19:53
چرا گفتم که با اینترنت اکسپلور باز میشه ولی انگار آپدیت نشده

درضمن این روزنامش تا بیاد شهر ما که تموم شده:31:

عجب بساطی داره این دانشگاه آزاد هم

بابا این سایتش درست بیودا امسال شانس ماهه :19:

نه محمود جان باز نمیشهمن با اکسپلور هستم دیگهآره قبلا اینطوری نبود جدیدا اینطوری شده!

asroma08
22-06-2009, 23:59
اخبار از عصر تا حالا 20 بار اعلام کرد . مسئول دانشگاه ازاد هم گفت که نحوه ی گرفتن کارت و توضیحات بیشتر رو توی سایت ازمون.نت به زودی میزنیم
فقط اعلام کرد کارتها رو از شنبه میدن و رشته ی ریاضی روز 5شنبه هست و بقیه ی رشته ها هم جمعه

moz
23-06-2009, 10:15
سلام
من یک دانش آموز سال سوم دبیرستان هستم که در رشته ی کامپیوتر شاخه ی فنی مشغول به تحصیل هستم و امسال هم کنکور دارم
می خواستم بدونم که دفترچه ی کنکور دانشگاه آزاد کی میاد؟
از کجا باید تهیه کنمش؟؟
ممنون می شم کمکم کنید:11:

nafas
23-06-2009, 10:45
گروه آزمون وسنجش : معاون اجرايي مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي با تشريح جزييات نحوه توزيع کارت ورود به جلسه و جدول زمانبندي برگزاري آزمون ، گفت: حدود 300 هزار داوطلب درکنکور پذيرفته مي شوند.
به گزارش خبرنگار آفرينش ، مهندس مهرادفرد با اشاره به برگزاري آزمون سراسري سال 88 رشته هاي غيرپزشکي دانشگاه آزاد اسلامي طي روزهاي 11 و12 تيرماه در 209 حوزه امتحاني داخل و6 حوزه خارجي با رقابت 633 هزار داوطلب و آزمون گروه علوم پزشکي در 64 حوزه امتحاني با رقابت 164 هزار تن در26 تيرماه ، گفت: آزمون غيرپزشکي علاوه بر داخل کشور، در شش حوزه امتحاني خارج در کشورهاي امارات، کويت، قطر، ژاپن و انگلستان برگزار مي شود.
رقابت بيش از 800 هزار داوطلب در کنکور امسال
وي با اشاره به ثبت نام بيش از800 هزار داوطلب در6 هزار و551 رشته محل در آزمون سراسري ، اظهار کرد : تعداد داوطلبين نسبت به سال گذشته 5 درصد رشد داشته است که به همين ميزان نيزظرفيت پذيرش افزايش يافته است.
وي درخصوص ظرفيت پذيرش در کنکورامسال، گفت: حدود 300 هزار نفر در اين کنکور پذيرفته مي شوند.
پيشي گرفتن خانم ها در کنکور پزشکي
وي با بيان اينکه 54 درصد داوطلبان کنکورامسال را خانمها و46 درصد داوطلبين را مردان تشکيل داده اند ، تصريح کرد: از مجموع ثبت نام کنندگان 164 هزار نفر داوطلب شرکت در آزمون پزشکي و633 هزار نفر داوطلب آزمون گروه غير پزشکي بوده اند.
وي با اشاره به پيشي گرفتن خانم ها در آزمون پزشکي نسبت به مردان، گفت: 73 درصد از داوطلب گروه علوم پزشکي را خانم ها تشکيل داده اند.
اعلام جزييات نحوه توزيع کارت و رفع نقص
وي با اشاره به آغاز توزيع کارت ورود به جلسه کنکور از روز يکشنبه 7 تير ماه ، گفت: توزيع کارت داوطلبان تا نهم تير ماه طبق برنامه زماني مندرج در اطلاعيه مرکز آزمون توزيع مي شود. مهرادفر با بيان اين که روز دهم تيرماه براي متاخرين و رفع نقص کارت داوطلبان درنظرگرفته شده است : اطلاعيه توزيع کارت روز پنجشنبه چهارم تيرماه و روز شنبه ششم تيرماه در روزنامه فرهيختگان و آفرينش منتشر مي شود، همچنين در روز چهارشنبه سوم تير ماه جزئيات توزيع کارت بر روي پايگاه اطلاع رساني مرکزآزمون NET.AZMOON.WWW قابل مشاهده است.
توزيع کارت بر اساس حرف اول نام خانوادگي وشماره شناسنامه
وي با اشاره به توزيع کارت داوطلبان بر اساس حرف اول نام خانوادگي، شماره شناسنامه و طبق برنامه زماني اعلام شده، گفت: براي توزيع کارت ورود به جلسه در تهران چهار حوزه خواهران و سه حوزه برادران در نظر گرفته شده است.
وي افزود: همچنين همراه با کارت ورود به جلسه يک برگه راهنماي آزمون دراختيار داوطلبان قرار داده مي شود که لازم است داوطلبان مطالب اين برگه را مطالعه کنند.
معاون مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي با بيان اين که آدرس محل آزمون داوطلباني که شهر تهران را براي آزمون انتخاب کرده اند در کارت ورود به جلسه درج شده است، تصريح کرد: نشاني محل برگزاري آزمون ساير داوطلبين شهرستانهاي مختلف همراه با برگه راهنما در اختيار داوطلبين قرار مي گيرد.
حق شرکت هر داوطلب فقط در يک مجموعه امتحاني
وي افزود: داوطلباني که به منظور تغيير رشته شهرهاي انتخابي و حوزه امتحاني درآزمون غير پزشکي بيش از يک بار ثبت نام کرده اند در صورت يکسان بودن مجموعه امتحاني آخرين پرونده بر اساس زمان ثبت نام ملاک عمل قرار گرفته مي شود و ثبت نام هاي قبلي آنها در نظر گرفته نشده است، همچنين در صورتي که داوطلبي بيش از يک بار در مجموعه هاي امتحاني متفاوت ثبت نام کرده باشد، کارت ورود به جلسه براي کليه ثبت نامها صادر مي شود ، ولي داوطلب در يک مجموعه امتحاني امکان حق شرکت در آزمون را خواهد داشت. وي با اشاره به داوطلباني که علاوه بر ثبت نام در آزمون غير پزشکي براي شرکت در گزينش نظام پاره وقت کارت اعتباري مجدد تهيه کرده باشند، اظهار کرد: براي اين دسته از داوطلبان تنها يک کارت ورود به جلسه صادر شده که در آن نيز رشته محلهاي انتخابي فرد هم در نظام پاره وقت درج شده است.
همراه داشتن کارت اعتباري ثبت نام اينترنتي براي دريافت کارت الزاميست
مهراد فرد در عين حال تاکيد کرد: داوطلبان بايد براي دريافت کارت ورود به جلسه کارت ملي يا شناسنامه عکس دار و کارت اعتباري ثبت نام اينترنتي را به همراه داشته باشند .
وي با بيان اين که بر روي کارت ورود به جلسه اطلاعات مربوط به داوطلب شامل مشخصات فردي، دين، زبان، سهميه، تاريخ و نوبت برگزاري آزمون و همچنين رشته محلهاي انتخابي فرد درج شده است، تصريح کرد: چنانچه داوطلبان پس از دريافت ورود به جلسه مغايرتي در مندرجات آن از نظر مشخصات فردي ، دين و يا زبان مشاهده کرده باشند، بايد بلافاصله به باجه رفع نقص همان حوزه مراجعه و پس از دريافت فرم رفع نقص نسبت به تکميل آن اقدام کنند .
وي با اشاره به آن دسته از داوطلباني که سهميه هاي مشخصي تعيين کرده اند، گفت: از آنجايي که تاييديه رزمندگان و ايثارگران براي تعدادي از متقاضيان براي استفاده از اين سهميه تا زمان صدور کارت ورود به جلسه واصل نشده است، سهميه اين دسته از داوطلبان در کارت ورود به جلسه به صورت عادي درج شده است که اين افراد بايد طي يک هفته از زمان دريافت کارت با مراجعه به نهاد مربوطه علت عدم سهميه خود را پيگيري کنند .
معاون اجرايي مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي با اعلام جدول زمان بندي برگزاري آزمون ، گفت: آزمون زير مجموعه هاي يک ، دو، چهار، شش الي نه مجموعه يک دفترچه راهنما صبح روز پنجشنبه، آزمون زير مجموعه هاي سه ، پنج و ده دفترچه راهنما عصر روز پنجشنبه ، آزمون مجموعه هاي سه و چهار علوم انساني صبح روز جمعه و آزمون مجموعه هاي علوم تجربي و کشاورزي پنج زبان خارجه و هنر، عصر روز جمعه برگزار مي شود .
وي با بيان اين که در آزمون غير پزشکي به داوطلبان کليه مجموعه ها به جز زبانهاي خارجه و هنر به ترتيب دو جلد دفترچه سوال تستي دروس عمومي و دروس اختصاصي داده مي شود ، خاطر نشان کرد: داوطلبان بايد به کليه سوالات مندرج در اين دو دفترچه پاسخ دهند ، همچنين به داوطلبانان گروه هاي زبان خارجه تنها يک دفترچه سوالات عمومي و به داوطلبانان گروه هنر که يکي از رشته هاي ارتباط تصويري ، نقاشي و يا طراحي صنعتي را انتخاب کرده اند ، سه جلد دفترچه دروس عمومي، اختصاصي تستي و اختصاصي تشريحي داده مي شود .
وي افزود: ساير داوطلبانان مجموعه هنر تنها به دو جلد دفترچه عمومي و اختصاصي پاسخ مي دهند .
مهراد فر در خاتمه از اعلام نتايج در نيمه اول شهريور ماه خبر داد

1240
23-06-2009, 11:47
گروه آزمون وسنجش : معاون اجرايي مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي با تشريح جزييات نحوه توزيع کارت ورود به جلسه و جدول زمانبندي برگزاري آزمون ، گفت: حدود 300 هزار داوطلب درکنکور پذيرفته مي شوند.
به گزارش خبرنگار آفرينش ، مهندس مهرادفرد با اشاره به برگزاري آزمون سراسري سال 88 رشته هاي غيرپزشکي دانشگاه آزاد اسلامي طي روزهاي 11 و12 تيرماه در 209 حوزه امتحاني داخل و6 حوزه خارجي با رقابت 633 هزار داوطلب و آزمون گروه علوم پزشکي در 64 حوزه امتحاني با رقابت 164 هزار تن در26 تيرماه ، گفت: آزمون غيرپزشکي علاوه بر داخل کشور، در شش حوزه امتحاني خارج در کشورهاي امارات، کويت، قطر، ژاپن و انگلستان برگزار مي شود.
رقابت بيش از 800 هزار داوطلب در کنکور امسال
وي با اشاره به ثبت نام بيش از800 هزار داوطلب در6 هزار و551 رشته محل در آزمون سراسري ، اظهار کرد : تعداد داوطلبين نسبت به سال گذشته 5 درصد رشد داشته است که به همين ميزان نيزظرفيت پذيرش افزايش يافته است.
وي درخصوص ظرفيت پذيرش در کنکورامسال، گفت: حدود 300 هزار نفر در اين کنکور پذيرفته مي شوند.
پيشي گرفتن خانم ها در کنکور پزشکي
وي با بيان اينکه 54 درصد داوطلبان کنکورامسال را خانمها و46 درصد داوطلبين را مردان تشکيل داده اند ، تصريح کرد: از مجموع ثبت نام کنندگان 164 هزار نفر داوطلب شرکت در آزمون پزشکي و633 هزار نفر داوطلب آزمون گروه غير پزشکي بوده اند.
وي با اشاره به پيشي گرفتن خانم ها در آزمون پزشکي نسبت به مردان، گفت: 73 درصد از داوطلب گروه علوم پزشکي را خانم ها تشکيل داده اند.
اعلام جزييات نحوه توزيع کارت و رفع نقص
وي با اشاره به آغاز توزيع کارت ورود به جلسه کنکور از روز يکشنبه 7 تير ماه ، گفت: توزيع کارت داوطلبان تا نهم تير ماه طبق برنامه زماني مندرج در اطلاعيه مرکز آزمون توزيع مي شود. مهرادفر با بيان اين که روز دهم تيرماه براي متاخرين و رفع نقص کارت داوطلبان درنظرگرفته شده است : اطلاعيه توزيع کارت روز پنجشنبه چهارم تيرماه و روز شنبه ششم تيرماه در روزنامه فرهيختگان و آفرينش منتشر مي شود، همچنين در روز چهارشنبه سوم تير ماه جزئيات توزيع کارت بر روي پايگاه اطلاع رساني مرکزآزمون NET.AZMOON.WWW قابل مشاهده است.
توزيع کارت بر اساس حرف اول نام خانوادگي وشماره شناسنامه
وي با اشاره به توزيع کارت داوطلبان بر اساس حرف اول نام خانوادگي، شماره شناسنامه و طبق برنامه زماني اعلام شده، گفت: براي توزيع کارت ورود به جلسه در تهران چهار حوزه خواهران و سه حوزه برادران در نظر گرفته شده است.
وي افزود: همچنين همراه با کارت ورود به جلسه يک برگه راهنماي آزمون دراختيار داوطلبان قرار داده مي شود که لازم است داوطلبان مطالب اين برگه را مطالعه کنند.
معاون مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي با بيان اين که آدرس محل آزمون داوطلباني که شهر تهران را براي آزمون انتخاب کرده اند در کارت ورود به جلسه درج شده است، تصريح کرد: نشاني محل برگزاري آزمون ساير داوطلبين شهرستانهاي مختلف همراه با برگه راهنما در اختيار داوطلبين قرار مي گيرد.
حق شرکت هر داوطلب فقط در يک مجموعه امتحاني
وي افزود: داوطلباني که به منظور تغيير رشته شهرهاي انتخابي و حوزه امتحاني درآزمون غير پزشکي بيش از يک بار ثبت نام کرده اند در صورت يکسان بودن مجموعه امتحاني آخرين پرونده بر اساس زمان ثبت نام ملاک عمل قرار گرفته مي شود و ثبت نام هاي قبلي آنها در نظر گرفته نشده است، همچنين در صورتي که داوطلبي بيش از يک بار در مجموعه هاي امتحاني متفاوت ثبت نام کرده باشد، کارت ورود به جلسه براي کليه ثبت نامها صادر مي شود ، ولي داوطلب در يک مجموعه امتحاني امکان حق شرکت در آزمون را خواهد داشت. وي با اشاره به داوطلباني که علاوه بر ثبت نام در آزمون غير پزشکي براي شرکت در گزينش نظام پاره وقت کارت اعتباري مجدد تهيه کرده باشند، اظهار کرد: براي اين دسته از داوطلبان تنها يک کارت ورود به جلسه صادر شده که در آن نيز رشته محلهاي انتخابي فرد هم در نظام پاره وقت درج شده است.
همراه داشتن کارت اعتباري ثبت نام اينترنتي براي دريافت کارت الزاميست
مهراد فرد در عين حال تاکيد کرد: داوطلبان بايد براي دريافت کارت ورود به جلسه کارت ملي يا شناسنامه عکس دار و کارت اعتباري ثبت نام اينترنتي را به همراه داشته باشند .
وي با بيان اين که بر روي کارت ورود به جلسه اطلاعات مربوط به داوطلب شامل مشخصات فردي، دين، زبان، سهميه، تاريخ و نوبت برگزاري آزمون و همچنين رشته محلهاي انتخابي فرد درج شده است، تصريح کرد: چنانچه داوطلبان پس از دريافت ورود به جلسه مغايرتي در مندرجات آن از نظر مشخصات فردي ، دين و يا زبان مشاهده کرده باشند، بايد بلافاصله به باجه رفع نقص همان حوزه مراجعه و پس از دريافت فرم رفع نقص نسبت به تکميل آن اقدام کنند .
وي با اشاره به آن دسته از داوطلباني که سهميه هاي مشخصي تعيين کرده اند، گفت: از آنجايي که تاييديه رزمندگان و ايثارگران براي تعدادي از متقاضيان براي استفاده از اين سهميه تا زمان صدور کارت ورود به جلسه واصل نشده است، سهميه اين دسته از داوطلبان در کارت ورود به جلسه به صورت عادي درج شده است که اين افراد بايد طي يک هفته از زمان دريافت کارت با مراجعه به نهاد مربوطه علت عدم سهميه خود را پيگيري کنند .
معاون اجرايي مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي با اعلام جدول زمان بندي برگزاري آزمون ، گفت: آزمون زير مجموعه هاي يک ، دو، چهار، شش الي نه مجموعه يک دفترچه راهنما صبح روز پنجشنبه، آزمون زير مجموعه هاي سه ، پنج و ده دفترچه راهنما عصر روز پنجشنبه ، آزمون مجموعه هاي سه و چهار علوم انساني صبح روز جمعه و آزمون مجموعه هاي علوم تجربي و کشاورزي پنج زبان خارجه و هنر، عصر روز جمعه برگزار مي شود .
وي با بيان اين که در آزمون غير پزشکي به داوطلبان کليه مجموعه ها به جز زبانهاي خارجه و هنر به ترتيب دو جلد دفترچه سوال تستي دروس عمومي و دروس اختصاصي داده مي شود ، خاطر نشان کرد: داوطلبان بايد به کليه سوالات مندرج در اين دو دفترچه پاسخ دهند ، همچنين به داوطلبانان گروه هاي زبان خارجه تنها يک دفترچه سوالات عمومي و به داوطلبانان گروه هنر که يکي از رشته هاي ارتباط تصويري ، نقاشي و يا طراحي صنعتي را انتخاب کرده اند ، سه جلد دفترچه دروس عمومي، اختصاصي تستي و اختصاصي تشريحي داده مي شود .
وي افزود: ساير داوطلبانان مجموعه هنر تنها به دو جلد دفترچه عمومي و اختصاصي پاسخ مي دهند .
مهراد فر در خاتمه از اعلام نتايج در نيمه اول شهريور ماه خبر داد

چه ؟
مگر میشه؟
ازاد همش 300 هزار تا پذیرش داره؟ :2:
سراسری که بیش از 500 هزار تا داره میگیره
اشتباه نمیکنید؟

MaaRyaaMi
23-06-2009, 12:57
خب تعداد شرکت کننده ها کمتره از دولتی

1240
23-06-2009, 13:46
خب تعداد شرکت کننده ها کمتره از دولتی
خوب داداش
این ها گفتند ما تاره 200 هزار تا صندلی مازاد هم داریم
و پذیرش ما یک میلیون و چهار صد هزار نفره

که 800 تا 900 هزار تاش رو ازاد میگیره
که مروز شده 300 هزار تا

Diego
23-06-2009, 14:19
واسه کاردانی(دانشجوی پسر) اگر نتونی تو 6 ترم تمام واحد هارو پاس کنی,درسته که میگن یه ترم اضافه هم فرصت میدن؟یعنی 7 ترمه؟

کسی میتونه جواب بده؟

nafas
24-06-2009, 18:41
توجه توجه توجه

براتون فایل های دانشگاه آزاد رو آپ کردم چون سایتش داغونه

مقدمه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای تهران :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای شهرستان :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید* برای شهرستانی ها آددرس اینترنتی گذاشتن
نامردا سایش هم باز نمیشه
که بنده وردش کردم
با ورد 97-2003 زدم که کسی مشکل نداشته باشه

این مطلب حق کپی رایت داره : دی و مطلق به nafas می باشد : دی
با ذکر نام قابل کپی رایته : دی

برای شما دوستان گلم

مشکلی بود خبر بدین

یا حق

ADEL_r
25-06-2009, 11:49
دوستان‌ ، فقط تاريخ توضيع كارت آزمون سراسري دانشگاه آزاد اومده ؟‌ تاريخ برگزاري آزمون معلوم نيست ؟

1240
25-06-2009, 12:41
سراسری که پنچر شدیم
این سایت دانشگاه ازاد باز نمیشه که
کارت ها چه کنیم؟

rosenegarin13
25-06-2009, 12:57
سراسری که پنچر شدیم
این سایت دانشگاه ازاد باز نمیشه که
کارت ها چه کنیم؟

من این فایلو که مربوط به حوزه گرفتن کارته آپ کردم :

Hectorist
26-06-2009, 11:38
آقا این فایلی که آپ کردی چیه الان؟ مال تهران هست فقط؟
امسال هم باید بریم همون شهر انتخاب اول کنکور بدیم؟