PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع مـــباحــث مرتبـــط با دانشـــگاه آزاد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

aminnobakht
08-09-2010, 11:11
دوست عزیز برای دانشگاه زنجان رو هم میگی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
3 تا فایل گذاشته هر 3 تا رو بگیر توی یکیش هست بالاخره:31::20::5:

pouya_99999
08-09-2010, 11:19
دوست عزیز برای دانشگاه زنجان رو هم میگی

تو این آدرسی که دوستمون داده دانلود کنید و ببینید . الان دوباره گذاشتن . تا چند ساعت پیش نبود .

siamakdadashi
08-09-2010, 11:37
سلام دوست عزيز قبوليتون رو بهتون تبريك ميگم
روانشناسي تفاوت هاي زيادي با پزشكي داره خصوصا روانشناسي عمومي كه مسايل گسترده ي زيادي مثل هوش،حافظه،انگيزش و هيجان،رشدو شخصيت رو در برميگيره
ولي به طور كلي در زمينه ي درمان بيماري هاي رواني چند سطح وجود داره بايد بدونيد درمان مشكلات رواني تا حد امكان بدون دارو انجام ميشه
مشاوره ي ساده كه برخي از دوستان اشاره كردن ممولا توسط كارشناسان رشته ي راهنمايي و مشاوره انجام ميگيره و در مواردي كه مشكل آنچناني وجود نداره
درمان اغلب مشكلات رواني توسط روانشناس باليني(يا هر گرايش روانشناسي با مدرك فوق و بالاتر)صورت ميگيره و ر مواردي كه نياز به دارو باشه ارجاع به روانپزشك داده ميشه
فوق ليسانس روانشناسي معادل پزشكي نيست ولي با مدرك فوق شما ميتونيد كارهاي درماني و كلينيكي انجام بديد يا ودتون اقدام به تاسيس كلينيك بكنيد
در سطح ليسانس كارورزي به اون معنا نداره ولي گرايش باليني در ارشد و دكترا بله كارورزي در بيمارستان رواني داره(اصطلاح تيمارستان منسوخ شده)
گرايش روانشناسي باليني دارو شناسي داروهاي روانگردان(همون اعصاب خودمون) داره ولي بيشتر بعد از فوق به بعد البته گرايش هاي ديگه هم آشن ايي با دارو پيدا مي كنن ولي الان در انجمن روانشناسي آمريكا بحثهايي هست كه اجازه ي تجويز دارو رو به PHd روانشناسي باليني بدن كه ممكنه در آينده ي نزديك شاهد چنين اتفاقي باشيم الان هم در دانشگاههاي مربوط به وزارت بهداشت چنين تمايلاتي هست
دوست عزیز اطلاعاتتون فوق العاده بود.منم همینو میخواستم بگم که روانشناس مشاوره هم میده ولی مشاور روانشناسی نمیکنه.پس اون دوستانی که روانشناسی رو فقط به مشاوره محدود کردن بدونن که اولین قدم در درمان افسردگی به روش شناخت درمانی و توسط روانشناسان صورت میگیرد.
یکی هم اینکه من منظورمو نتونستم برسونم انگار.منظورم این نیست که فوق لیسانس روانشناسی همون پزشکیه.میگم یعنی همونطور که تو پزشکی دکترای پزشکی میتونه مطب باز کنه توی روانشناسی هم فوق لیسانس روانشناسی میتونه مجوز مطب بگیره.
حالا اگه یه فوق لیسانس یا دکترای روانشناسی بیاد بطور پنهانی به مریضاش که از اطرافیانش باشن دارو تجویز کنه (نه تو دفترچه بلکه اسمشو بنویسه بده رو کاغذ ) جرمی مرتکب شده؟
چون آینده ی من اینطوری خواهد شد!:31:.الانشم فامیلامون به جای دکتر رفتن میان من براشون دارو مینویسم خدارو شکر همشونم خوب شدن.

loren
08-09-2010, 11:39
بچه ها کسی معادل سازی داشته تاحالا ؟؟؟

siafu
08-09-2010, 12:05
معماری
اون کارنامه رو بده مدرسه امضا کنه شاید لازم شه
کارنامه ی ریز نمرات 3 سال رو هم همینطور
ولی این گواهی فرق می کنه
باید بری مدرسه بگیری

کدوم گواهی؟!

خوب ما 22 تا 23 ام میریم که هم حرف سایت انجام بشه و هم حرف دوستمون

bax_021
08-09-2010, 12:07
کدوم گواهی؟!

خوب ما 22 تا 23 ام میریم که هم حرف سایت انجام بشه و هم حرف دوستمون
مگه مدارک لازم رو نخوندید ؟؟
منظورم شماره ی چهاره :
مدارک مورد نیاز برای ثبت نام ورودیهای جدید مقطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته :

1- اصل شناسنامه و کپی از تمامی صفحات ( 2 سری)
2- اصل کارت ملی و کپی پشت و رو ( 2 سری)
3- عکس 4 * 3 (6 قطعه)
4-اصل گواهينامه پايان دوره پيش دانشگاهی يا اصل مدرک ديپلم دوره متوسطه نظام قديم(در صورت نداشتن اصل مدرک، ارائه گواهی موقت)

ehsaaaan
08-09-2010, 12:22
کدوم گواهی؟!

میری مدرستون پیش دفتر دار ازش گواهی موقت اتمام پیش دانشگاهی رو می گیری 2 سال بعد هم اصل مدرکت حاضر میشه

t.sunami
08-09-2010, 12:43
تو این آدرسی که دوستمون داده دانلود کنید و ببینید . الان دوباره گذاشتن . تا چند ساعت پیش نبود .

از دوستمون ممنونم.فقط نمیدونم چرا وقتی من این صفحه رو باز میکنم کامپیوترم هنگ میکن:31:ه.دوستان اگه میشه لطف کنن و مال دانشگاه اراک رو هم بگن..

pouya_99999
08-09-2010, 12:57
از دوستمون ممنونم.فقط نمیدونم چرا وقتی من این صفحه رو باز میکنم کامپیوترم هنگ میکن:31:ه.دوستان اگه میشه لطف کنن و مال دانشگاه اراک رو هم بگن..

اراک

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

siafu
08-09-2010, 13:42
میری مدرستون پیش دفتر دار ازش گواهی موقت اتمام پیش دانشگاهی رو می گیری 2 سال بعد هم اصل مدرکت حاضر میشه
ما که کارنامه پیش رو داریم... گواهی موقت دیگه چیه؟
معذریت میخوام لطف می کنید توضیح کامل و جامع بدید
من برای ثبت نام دقیقا باید برم مدرسه چی کنم

MORINIO
08-09-2010, 13:50

میگم حالا که شنبه تعطیل شده .. بازم شنبه ثبت نام انجام میشه ؟ !

LiLiyaan
08-09-2010, 14:02
زنگ بزنین دانشگاه بپرسین

pooyahacker
08-09-2010, 14:06
سلام
کسی اطلاعاتی از کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد داره ؟؟
پسر دایی من شرکت کرده ولی وقتی اسم و مشخصاتش رو میزنه مینویسه چنین فردی وجود ندارد !!
شماره تلفن ها رو هم که زنگ میزنیم همش اشغال هست ! کسی جوابگو نیست اصلا .... !
چی کار باید کرد ؟؟

Karmenwet
08-09-2010, 14:09
فعلا که چیزی معلوم نیست . اگر فردا عید فطر باشه . شنبه دیگه تعطیل نیست .

t.sunami
08-09-2010, 14:13
سلام دوستان!امکان داره به کسی به دلیل ناتوانیش انتقالی بدن؟؟مشکل داره!

Amirdb
08-09-2010, 14:15
فعلا که چیزی معلوم نیست . اگر فردا عید فطر باشه . شنبه دیگه تعطیل نیست .
مگه میشه ماه 28 روز باشه :27:
فردا به هیچ وجه عید نیست.ایشالا که جمعه عید باشه ومشکلی واسه ثبت نام پیش نیاد

Karmenwet
08-09-2010, 14:31
سلام دوستان!امکان داره به کسی به دلیل ناتوانیش انتقالی بدن؟؟مشکل داره!

چه ناتوانی ؟ منظورت چیه ؟

---------- Post added at 03:31 PM ---------- Previous post was at 03:27 PM ----------

مگه میشه ماه 28 روز باشه :27:
فردا به هیچ وجه عید نیست.ایشالا که جمعه عید باشه ومشکلی واسه ثبت نام پیش نیاد

اگر تقویم ما هم میلادی بود اونوقت حرف شما درسته .

اما تقویم قمری هستش. همه چیز رو هواست . تقویم قمری بی درو پیکر هستش.

siamakdadashi
08-09-2010, 14:32
آقا من دروس هشت ترمه رشته روانشناسی عمومی دانشگاه آزاد رو میخوام مال چند سال اخیر باشه فرقی نداره.خیلی فوریه.یکی لینکی فایلی چیزی بده لطفا.بسیار اورژانسی

shabeashegha
08-09-2010, 14:39
دوست عزیز اطلاعاتتون فوق العاده بود.منم همینو میخواستم بگم که روانشناس مشاوره هم میده ولی مشاور روانشناسی نمیکنه.پس اون دوستانی که روانشناسی رو فقط به مشاوره محدود کردن بدونن که اولین قدم در درمان افسردگی به روش شناخت درمانی و توسط روانشناسان صورت میگیرد.
یکی هم اینکه من منظورمو نتونستم برسونم انگار.منظورم این نیست که فوق لیسانس روانشناسی همون پزشکیه.میگم یعنی همونطور که تو پزشکی دکترای پزشکی میتونه مطب باز کنه توی روانشناسی هم فوق لیسانس روانشناسی میتونه مجوز مطب بگیره.
حالا اگه یه فوق لیسانس یا دکترای روانشناسی بیاد بطور پنهانی به مریضاش که از اطرافیانش باشن دارو تجویز کنه (نه تو دفترچه بلکه اسمشو بنویسه بده رو کاغذ ) جرمی مرتکب شده؟
چون آینده ی من اینطوری خواهد شد!:31:.الانشم فامیلامون به جای دکتر رفتن میان من براشون دارو مینویسم خدارو شکر همشونم خوب شدن.
:18::18::18::18:
ببخشید اینو میپرسم مگه شما الان مدرک تحصیلیتون چیه؟؟؟؟؟ شما به داروها آشنایی دارین؟چطوری میتونین تشخیص بدین بیماری طرف چیه؟فوووووق العاده کار خطرناکی دارین انجام میدین. آموکسی سیلین که همه مردم باهاش آشنایی دارن مصرف بدون تجویز دکترش توی دراز مدت کلیه ها رو از کار میندازه!! استامینوفن که بعید میدونم تا به حال کسی ازش استفاده نکرده باشه عوارض جانبیش وحشتناکه یکیش اینه که باعث یه سری فعل و انفعالات میشه که توی افراد مسن ممکنه باعث خونریزی داخلی بشه!!!
این دو نمونه رو مثال زدم چون میدونم همه باهاش آشنایی دارن مطمئن باشید 1بار اتفاقی بیوفته حتی فامیل آدمم باشه به آدم رحم نمیکنه. اگه علاقه به تجویز دارو و درمان دارین بهتر نیست رشته مناسبتری رو انتخاب کنین؟
وزارت بهداشت بشدت در مورد این جور اتفاقا حساسه و حتی میتونه طرف رو دادگاهی کنه.

farid55
08-09-2010, 14:47
آقا من دروس هشت ترمه رشته روانشناسی عمومی دانشگاه آزاد رو میخوام مال چند سال اخیر باشه فرقی نداره.خیلی فوریه.یکی لینکی فایلی چیزی بده لطفا.بسیار اورژانسی

بفرما

pooyahacker
08-09-2010, 15:15
سلام
کسی اطلاعاتی از کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد داره ؟؟
پسر دایی من شرکت کرده ولی وقتی اسم و مشخصاتش رو میزنه مینویسه چنین فردی وجود ندارد !!
شماره تلفن ها رو هم که زنگ میزنیم همش اشغال هست ! کسی جوابگو نیست اصلا .... !
چی کار باید کرد ؟؟

کسی چنین مشکلی نداشته ؟؟

Karmenwet
08-09-2010, 15:27
کسی چنین مشکلی نداشته ؟؟

من همین الان برای یکی از دوستانم که ارشد ازاد شرکت کرده رو چک کردم سیستمشون مشکلی نداشت.
هم از طریق مشخصات فردی و هم از طریق مشخصات داوطلبی هر دوشون می امدند.

در نوشتن حروف حتما دقت کنید. اول با هر دو طریق یعنی مشخصات فردی و مشخصات داوطلبی
دوباره چک کن اگر درست نشد . باید با واحد پاسخگویی تماس بگیرید.

واحد پاسخگویی هم طبق معمول همیشگی تلفن ها رو خودشون اشغال می کنند تا به کسی جواب ندهند.

ehsaaaan
08-09-2010, 15:40
ما که کارنامه پیش رو داریم... گواهی موقت دیگه چیه؟
معذریت میخوام لطف می کنید توضیح کامل و جامع بدید
من برای ثبت نام دقیقا باید برم مدرسه چی کنم

:11:خواهش می کنم شما باید بری مدرستون گواهی موقت پیش دانشگاهی رو بگیری!همین!

اون کارنامه ی نمرات که فقط جهت اطلاع شما هست و هیچ ارزشی نداره!!

pooyahacker
08-09-2010, 16:22
من همین الان برای یکی از دوستانم که ارشد ازاد شرکت کرده رو چک کردم سیستمشون مشکلی نداشت.
هم از طریق مشخصات فردی و هم از طریق مشخصات داوطلبی هر دوشون می امدند.

در نوشتن حروف حتما دقت کنید. اول با هر دو طریق یعنی مشخصات فردی و مشخصات داوطلبی
دوباره چک کن اگر درست نشد . باید با واحد پاسخگویی تماس بگیرید.

واحد پاسخگویی هم طبق معمول همیشگی تلفن ها رو خودشون اشغال می کنند تا به کسی جواب ندهند.

همه جوره چک شده ولی بازم میگه چنین فردی وجود ندارد !
واحد پاسخگویی رو هم که خودتون گفتید ...!

شما نمیدونید کجا باید رفت پیگیری کرد ؟

Karmenwet
08-09-2010, 16:51
همه جوره چک شده ولی بازم میگه چنین فردی وجود ندارد !
واحد پاسخگویی رو هم که خودتون گفتید ...!

شما نمیدونید کجا باید رفت پیگیری کرد ؟

جاهای دیگری مثل مرکز ازمون که توی سازمان مرکزی هستش که در پاسداران هستش جواب درستی نمی دهند.
فردا هم که پنجشنبه هستش و مراکز اداری در سطح شهر تهران متاسفانه تعطیل هستش پس جواب نمی دهند.

پس باید منتظر بمانید . شنبه اگر تعطیل نبود دوباره تماس گیرید به احتمال زیاد تلفن ها رو خودشون اشغال کردند و حتما
باز می کنند. زیاد نگران نباشید . از این اتفاقات زیاد می افته . و به امید خدا مشکلتون حل می شود.

loren
08-09-2010, 17:11
یه برچسبی هست که میگن از میز بکنید اگه اونو داشته باشید هنوز خوبه . دلیل اینه که شما تو آزمون حضور داشتی

Life24
08-09-2010, 18:26
در صورتی که جمعه 19 شهریور عید فطر باشد
دانشگاه آزاد اسلامی شنبه 20 شهریور ماه تعطیل است
دانشگاه آزاد اسلامی با صدور اطلاعیه ای ضمن تبریک عید سعید فطر اعلام کرد: در صورتی که جمعه 19 شهریور ماه مصادف با عید سعید فطر باشد، کلیه فعالیت های واحدهای دانشگاهی، مراکز آموزشی و سازمان مرکزی این دانشگاه شنبه 20 شهریور ماه تعطیل است.

siamakdadashi
08-09-2010, 18:39
ببخشید اینو میپرسم مگه شما الان مدرک تحصیلیتون چیه؟؟؟؟؟ شما به داروها آشنایی دارین؟چطوری میتونین تشخیص بدین بیماری طرف چیه؟فوووووق العاده کار خطرناکی دارین انجام میدین. آموکسی سیلین که همه مردم باهاش آشنایی دارن مصرف بدون تجویز دکترش توی دراز مدت کلیه ها رو از کار میندازه!! استامینوفن که بعید میدونم تا به حال کسی ازش استفاده نکرده باشه عوارض جانبیش وحشتناکه یکیش اینه که باعث یه سری فعل و انفعالات میشه که توی افراد مسن ممکنه باعث خونریزی داخلی بشه!!!
این دو نمونه رو مثال زدم چون میدونم همه باهاش آشنایی دارن مطمئن باشید 1بار اتفاقی بیوفته حتی فامیل آدمم باشه به آدم رحم نمیکنه. اگه علاقه به تجویز دارو و درمان دارین بهتر نیست رشته مناسبتری رو انتخاب کنین؟
من 7 ساله خودم دارم فارماکولوژی میخونمو درباره گیاهان دارویی اطلاعات جمع میکنم.حتی یه بار یه آمپول ضد سرطان گیاهی (پودرشو ) ساخته بودم.به علوم پزشکی تبریز گفتم گفتند بیار واسه آزمایش ولی من ترسیدم نبردم.
تعریف نشه ولی قدرت تشخیص بالایی دارم.در صورت نیاز هم در مورد دارو با چند تا پزشک عمومی و جراح دندانپزشک که از دوستانم هستند مشورت میکنم تا کار بسیار خطرناکی که فرمودید نباشه.
پارسال هم به رئیس دانشگاه قبلیمون درخواست پیگیری یه پروژه ساخت ترکیب ضد سرطان رو داده بودم که به دلیل ضعف اون دانشگاه درست و حسابی پیگیری نشد.

siamakdadashi
08-09-2010, 18:49
بفرما

خیلی ممنون .زحمت کشیدید ولی من دروس جدول بندی شده میخوام مانند دروس پیام نور مال ترم اول ترم دوم و ... جدا گانه مشخص شده باشه.

---------- Post added at 07:49 PM ---------- Previous post was at 07:46 PM ----------

در ضمن دارو خانه آشنا زیاد دارم میفرستم اونجا.مثلا نمیگم 10 تا استامینوفن بخور.میگم مثلا قرص سیتیریزن 20 رو برو از داروخانه بگیر اونا میگن چند ساعت یه بار باید مصرف بشه.

Lamanta
08-09-2010, 18:50
در صورتی که جمعه 19 شهریور عید فطر باشد
دانشگاه آزاد اسلامی شنبه 20 شهریور ماه تعطیل است
دانشگاه آزاد اسلامی با صدور اطلاعیه ای ضمن تبریک عید سعید فطر اعلام کرد: در صورتی که جمعه 19 شهریور ماه مصادف با عید سعید فطر باشد، کلیه فعالیت های واحدهای دانشگاهی، مراکز آموزشی و سازمان مرکزی این دانشگاه شنبه 20 شهریور ماه تعطیل است.

اگه اینجوری بشه توی دانشگاه همدان که فقط شنبه و یک شنبه برای ثبت نامه رشته های مهندسیه اون موقع چی میشه ؟
اگه شنبه عید باشه 2 روز ثبت نام رشته های مهندسی به فنا میره که !
چی میشه به نظر شما ؟

t.sunami
08-09-2010, 19:30
چه ناتوانی ؟ منظورت چیه ؟

---------- Post added at 03:31 PM ---------- Previous post was at 03:27 PM ----------

اگر تقویم ما هم میلادی بود اونوقت حرف شما درسته .

اما تقویم قمری هستش. همه چیز رو هواست . تقویم قمری بی درو پیکر هستش.

منظورم اینه که قدش کوتاست.ممکنه به این خاطر بزارن شهر خودش بره دانشگاه؟؟

Life24
08-09-2010, 19:33
اگه اینجوری بشه توی دانشگاه همدان که فقط شنبه و یک شنبه برای ثبت نامه رشته های مهندسیه اون موقع چی میشه ؟
اگه شنبه عید باشه 2 روز ثبت نام رشته های مهندسی به فنا میره که !
چی میشه به نظر شما ؟
وقت میزارن خیالت تخت

M i L @ D
08-09-2010, 19:35
دوستان میشه یکی معنی این رو بگه :

رتبه در انتخاب = 3

یعنی چی ؟

نه ، کلا این یعنی چی :

siafu
08-09-2010, 19:53
یعنی تو اونهایی که این رشته/شهر رو به عنوان انتخاب اول زدن و قبول شدن که 104 نفر هستن تو 3 ام دشدی.

hamidras
08-09-2010, 20:44
آقا از پیام کور میشه به ازاد انتقالی به صورت کنکور مجدد گرفت؟ که تطبیق واحد کنن؟

Life24
08-09-2010, 21:17
آقا از پیام کور میشه به ازاد انتقالی به صورت کنکور مجدد گرفت؟ که تطبیق واحد کنن؟
این رفیقمون تا اخرش ظاهرا رفته این کار رو

rotbe 1
08-09-2010, 21:51
آقا كسي امسال پزشكي قبول نشده؟ كارنامه بزاره ببينيم؟:20:
حداقل اگه كسي از تراز رشته هاي پزشكي خبر داره مارو از بي خبري در بياره!
:19:

Karmenwet
08-09-2010, 22:13
منظورم اینه که قدش کوتاست.ممکنه به این خاطر بزارن شهر خودش بره دانشگاه؟؟

نه . با قد کوتاه نمی شه که . قدهای 155 و 153 و کمتر رو توی دانشگاه های شهرستان هستند .

اما انتقال از شهرستان به شهرستان راحت هستش .

. . . .

. . . .

loren
08-09-2010, 22:28
بچه ها بیاید بگید اونایی که آزاد میرن سراسری رو چی قبولیدن بگید لطفا !!!!!!

faeze.t
08-09-2010, 23:33
مهندسی شیمی علوم تحقیقات تهران بهتره یا فزیک دانشگاه الزهرا؟ لطف کنید جواب بدید

H.E.S.A.M
08-09-2010, 23:40
من تو سراسری مهندسی برق کنترل غیرانتفاعی البرز قزوین قبول شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو آزادم مهندسی برق قدرت تهران جنوب.......به نظر شما کدوم بهتره ؟
البته خودم دلم به سمت دانشگاه آزاد میره......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بگید نظراتونو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bax_021
08-09-2010, 23:40
به کدوم رشته علاقه دارید ؟؟
الزهرا شنیدم جوش سنگینه ولی دانشگاه خوبیه
فقطم دختران
علوم تحقیقات هم که واقعا خوبه

Mr Unknown
08-09-2010, 23:46
دوستان دانشگاه كرج چجورياس؟
نرم افزارشو قبوليدم

moonfairy
09-09-2010, 00:16
علوم آزمایشگاهی ایران

---------- Post added at 01:16 AM ---------- Previous post was at 01:14 AM ----------

آقا كسي امسال پزشكي قبول نشده؟ كارنامه بزاره ببينيم؟:20:
حداقل اگه كسي از تراز رشته هاي پزشكي خبر داره مارو از بي خبري در بياره!
:19:
پزشکی کجارو میخوای؟؟

John Cena723
09-09-2010, 00:24

فکر کنم بازار کار مهندسی شیمی به نسبت فیزیک یه چیز دیگه باشه . بعدشم الزهرا فقط بانوانه و باید دید افسردگی نمیگیرید یا نه :31:

alphacino
09-09-2010, 00:29
يكي از دوستام ادبيات انگليسي رودهن قبول شده ازبين 37 نفر

ايا ميشه الان فهميد چند نفر از اين 37 نفر دخترند چند نفر پسر؟

H.E.S.A.M
09-09-2010, 00:38
بچه ها یه سوال وقتی تو غیرانتفاعی بخونی تو مدرکش میزنن که غیرانتفاعیه؟؟؟؟؟؟

برای یکی از دوستامم میپرسم : کاردانیشم میزنن که غیرانتفاعیه؟؟؟؟؟؟؟

یه سوال دیگه برای یکی از دوستامه...
ایشون یه دختره سراسریش رو کاردانی معماری غیرانتفاعیه آبا قزوین قبولیده
آزادشم کاردانی معماری دماوند
کدوم بهتره بره؟؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mr Unknown
09-09-2010, 00:42
دوستان موقع ثبت نام شهريه ثابتو ميگيرن يا كلشو؟
بعد اگر به فرض يه مقداريشو بگيرن برا بقيش بايد چك بديم؟

nanola
09-09-2010, 00:50
دندانپزشکی آزاد یا پزشکی سراسری مسئله اینست.لطفا یکی راهنمایی کنه.

nanola
09-09-2010, 00:51

safoora55
09-09-2010, 01:48
من 7 ساله خودم دارم فارماکولوژی میخونمو درباره گیاهان دارویی اطلاعات جمع میکنم.حتی یه بار یه آمپول ضد سرطان گیاهی (پودرشو ) ساخته بودم.به علوم پزشکی تبریز گفتم گفتند بیار واسه آزمایش ولی من ترسیدم نبردم.
تعریف نشه ولی قدرت تشخیص بالایی دارم.در صورت نیاز هم در مورد دارو با چند تا پزشک عمومی و جراح دندانپزشک که از دوستانم هستند مشورت میکنم تا کار بسیار خطرناکی که فرمودید نباشه.
پارسال هم به رئیس دانشگاه قبلیمون درخواست پیگیری یه پروژه ساخت ترکیب ضد سرطان رو داده بودم که به دلیل ضعف اون دانشگاه درست و حسابی پیگیری نشد.
حالا شما چرا اون رشته رو ول کردی اومدی روانشناسی بخونی؟ خیلی تعجب کردم!!!
در مورد تجویز دارو کلا مبنای کار روان شناسان بر اینه که حتی الامکان بدون دارو سلامتی فرد بهش برگرده این یکی از تفاوتهای مهم یک روانشناس بالینی و روانپزشک هست

safoora55
09-09-2010, 01:57
قطعا مهندسی شیمی
اگر عنوان های دانشگاهها رو برداریم باید بگیم بازار کار برای یک مهندس شیمی بیشتر فراهمه تا یک لیسانس فیزیک البته در صورتی که پیدا کردن کار برای شما مهم باشه هرچند ممکنه توی بعضی از محیط ها کار برای یک مهندس شیمی خانم کمی سخت باشه
در مورد فیزیک درسته که دانشگاهش خوبه ولی کسی که فیزیک میخونه برای این که کار مناسبی پیدا کنه باید تا دکترا ادامه تحصیل بده چون حتی با فوق هم کار چندانی پیدا نمی کنی گذشته از اون که شنیدم ولی مطمئن نیستم که کسانی توی مقاطع بالای فیزیک تحصیل می کنن به خاطر تح*ریم هست*ه ای برای گرفتن ویزای خیلی از کشورها مشکل دارن(البته فقط شنیدم ولی اینکه راست هست یا نه؟ نمیدونم)

H.E.S.A.M
09-09-2010, 02:09

کدوم بهتره بره؟؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H.E.S.A.M
09-09-2010, 02:17
من تو سراسری مهندسی برق کنترل غیرانتفاعی البرز قزوین قبول شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته خودم دلم به سمت دانشگاه آزاد میره......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بگید نظراتونو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*Necromancer
09-09-2010, 05:22
سوال: پیش نیاز که تو کارنامه بود یعنی چی؟
توی بعضی قسمت های جدول جلوی پیش نیاز ستاره زده بود

دوست خوبم نمی خواهم نا امیدتون کنم اما این رشته اینده شغلی در ایران ندارد .

اول خوب فکر کنید و بعد تصمیم بگیرید . هرجا بروید 280 هزارتومان به شما حقوق پیشنهاد داده خواهد شد .

اصولا فارغ التحصیلان رشته های کشاورزی و دامداری و هم خانواده هایشان از درامد ناله می کنند .

اگه اینجوریه چرا اینقد پذیرش دانشجوش بالاست؟:13:

Bikolah
09-09-2010, 08:28
سلام
این کارنامه ی منه. میخواستم ببینم با این تراز و درصدا توی انتخاب رشته جدید واسه پاره وقت رشته آی تی جایی اطراف تهران قبول میشم.

سوال بعدی اینکه جواب این انتخاب رشته جدید کی میاد.
اصلا دانشگاه آزاد حرفی درباره این انتخاب رشته زده؟

Life24
09-09-2010, 08:38
دوستان موقع ثبت نام شهريه ثابتو ميگيرن يا كلشو؟
بعد اگر به فرض يه مقداريشو بگيرن برا بقيش بايد چك بديم؟
چک میشه
پول هم میشه
باهاتون راه میان
چون فوقش 2 ماه عد میخوان پول رو بگیرن

Karmenwet
09-09-2010, 08:38

---------------------------

پیش نیاز دروسی هستند که در دانشگاه غیرانتفاعی و دانشگاه ازاد باید دروسی مثل ریاضی پیش یا فیزیک پیش
یا زبان پیش یا عربی پیش یا شیمی پیش یا حتی در دانشگاه ازاد فارسی پیش هم هستش رو نسبت به رشته تون
در کنار درس در کارنامه ستاره زده رو انتخاب واحد کنید و در دانشگاه موظف به گذراندن هستید.
همه این درس ها 2 واحدی هستند هر وقت خواستید می توانید انتخاب واحد کنید .

ببینید اینکه گفتم 280 هزارتومان می دهند این هنوز بهترین حالتش هستش که طرف شانس بیاره
همین رو پیشنهاد بدهند.
در بعضی جاها 220 هزارتومان رو به زور می دهند .

بله . دانشگاه ازاد و یا هر دانشگاهی ظرفیت پر می شود اما عده ای فقط برای خوش گذرانی
و عمر خودشون رو تلف کنند می ایند . شما فعلا ندید پس حرف بنده رو درک نمی کنید .

الان دانشگاه ازاد کلاس های کاردانی هم پر می شود . دلیل فقط برای خوش گذرانی کوتاه مدت
و اینکه شخصی بگوید من هم دارم می روم دانشگاه .
و به دانشگاه می روند تا یکی رو پیدا می کنند تا لیلی و مجنون بازی در اوردند و در اخر هم مشرط بشوند.

بعضی دختر خانوم ها یه مدرک پیام نور دارند یه مدرک ازاد همینطور فقط مدرک توخالی و بی ارزش می گیرند.

Life24
09-09-2010, 08:39

یعنی ای نرو زیر 33 درصد زدید.
و باید پیش اون درس رو بگذرونید.
یک درس 2 واحدی می باشد.
و مثل بقیه درس ها سر کلاس میرید و وامتحان میدید.

oranoos_92
09-09-2010, 08:55
دوستان کسی میدونه دانشگاه آزاد الان ترمی چند واسه مهندسی برق در میاد؟
یکی از دوستان آزاد برق تو شهرش قبول شده و دولتی شبانه لرستان برق میخواد ببینه کدوم هزینش کمتره براش با توجه به اینکه شهرش اصفهان هست

robert
09-09-2010, 08:56

بابا این صد بار....

غیر انتفاعی اصلا دانشگاه نیست...!!:18:

بسیاری از شرکتها و موسسات درست و حسابی و دولتی برای استخدام رزومه فارغ التحصیلان غیر انتفاعی رو اصلا نگاه هم نمیکنند..!! فقط دولتی و آزاد... البته حق هم دارن...

بذار بره همون دماوند... والله شرف داره به یه موسسه که حساب و کتاب نداره... حداقل اسمش دانشگاه آزاد دماوند هست... دانشگاه خیلی خوبی هم هست..

دلت درست میره...!!:31:

بیا همین تهران جنوب که شاخ دانشگاه آزاد هست... من یکی دو ترم دیگه از این دانشگاه فارغ التحصیل میشم... والله از نظر سطح علمی چیزی از سراسری کم نداره ...

برق تهران جنوب واقعا عالیه...و البته پدر آدم رو هم در میارن...

اصلا معروفه که تهران جنوب جای دانشجویانی هست که رشته های خوب سراسری رو به یکی دوتا اشتباه از دست دادن...

تو دانشگاه ما همه بلا استثنا دولتی قبول شده بودن ولی رشته های آزاد به رشته دولتی ارجحیت داشت.. بنابراین اومدن آزاد...

سوالی درباره تهران جنوب TJ داری از من بپرس... :46:

Karmenwet
09-09-2010, 08:57

اگر رشته شما پزشکی سراسری هستش و از نظر مسافت مشکلی نیست 100 درصد به هزارتای ازاد می خورد.

Life24
09-09-2010, 09:06
یکی از دوستان آزاد برق تو شهرش قبول شده و دولتی شبانه لرستان برق میخواد ببینه کدوم هزینش کمتره براش با توجه به اینکه شهرش اصفهان هست
آزاد برق باید حدود 700-800 پاهاش در بیاد.

Mr Unknown
09-09-2010, 09:21
دوستان دانشگاه كرج چجورياس؟
نرم افزارشو قبوليدم

كسي نظري نداره؟
نسبت به روزانه كاشان نرم افزار چطوره؟

Karmenwet
09-09-2010, 09:47
كسي نظري نداره؟
نسبت به روزانه كاشان نرم افزار چطوره؟

100 درصد روزانه کاشان عالی هستش . از دست نده .

Karmenwet
09-09-2010, 09:55
نوشته شده توسط H.E.S.A.M

کدوم بهتره بره؟؟؟؟؟؟

کنکور کاردانی به کارشناسی سخت هستش و فقط کسی قبول می شود که مداوم
بخواند و تلاش کند. اگر این طوری تلاش کند برای کارشناسی. بهتره بره غیرانتفاعی .
اگر دختر هستش که چرا وقتش رو الکی برای درس خوندن هدر می ده بره دنبال زندگیش.
مدرک گرفتن به درد کسی نمی خوره.

غیرانتفاعی این رو بدونید از ازاد سرتره.

bax_021
09-09-2010, 10:03
کنکور کاردانی به کارشناسی سخت هستش و فقط کسی قبول می شود که مداوم
بخواند و تلاش کند. اگر این طوری تلاش کند برای کارشناسی. بهتره بره غیرانتفاعی .
اگر دختر هستش که چرا وقتش رو الکی برای درس خوندن هدر می ده بره دنبال زندگیش.
مدرک گرفتن به درد کسی نمی خوره.

غیرانتفاعی این رو بدونید از ازاد سرتره.
این چه حرفیه ؟؟؟ :18:
کی اینو می گه ؟؟؟
غیر انتفاعی اصلا مدرکش جلوی آزاد هیچه
موسسه است بیشتر
آزاد های خوب سگشم به غیر انتفاعی میارزه
واحد های بدشم باز بهتر از غیر انتفاعیه
لطفا اطلاعات غلط ندید

Karmenwet
09-09-2010, 11:04
این چه حرفیه ؟؟؟ :18:
کی اینو می گه ؟؟؟
غیر انتفاعی اصلا مدرکش جلوی آزاد هیچه
موسسه است بیشتر
آزاد های خوب سگشم به غیر انتفاعی میارزه
واحد های بدشم باز بهتر از غیر انتفاعیه
لطفا اطلاعات غلط ندید

شما غیر انتفاعی تهران و قم و اصفهان رو با ازاد یکی می دونی.
در ضمن شما اطلاعات غلط می دهی . چون در ازاد می خونی می خواهی دفاع کنی.
سگ غیرانتفاعی به دانشگاه های جاسبی می خوره.

Life24
09-09-2010, 11:09
این طورنیس تبرادر
اصلا کار به دفاع ندارم من
اما دانشگاه های آزاد بالاتر از غیرانتفاعی هستش.

ehsaaaan
09-09-2010, 11:17
به نظر منم اکثر واحد های دانشگاه آزاد اصلا با غیر انتفاعی ها قابل مقایسه نیستند و دانشگاه آزاد خیلی سر تر هستش:20:

bax_021
09-09-2010, 11:25
این حرفت فقط از روی کم بودن اطلاعاته
دوستان هم حرف منو تایید کردند
اصلا مدرک و دانشگاه های آزاد کجا و غیر انتفاعی کجا

Life24
09-09-2010, 11:35
مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی تغییر کرد
به دنبال مصوبه دولت مبنی بر افزایش ایام تعطیلات رسمی به مناسبت عید سعید فطر،ثبت نام از پذیرفته شدگان آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی که بنابر اعلام قبلی می بایستی از روز شنبه 20 شهریور ماه آغاز می شد،با یک روز تاخیر به روز یکشنبه 21 شهریور ماه موکول گردید و تا پایان وقت اداری روز شنبه 27 شهریورماه ادامه خواهد یافت.
به گزارش آنا به نقل از روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی، ثبت نام از پذیرفته شدگان واحدهای دانشگاهی مستقر در استان خوزستان،استثنائا از روز دوشنبه 22 شهریور آغاز و تا پایان وقت اداری روز یکشنبه 28 شهریور ادامه می یابد.
بر اساس این گزارش پذیرفته شدگان گرامی می توانند در مهلت های مذکور با توجه به جزئیات مندرج در اطلاعیه قبلی مرکز آزمون جهت ثبت نام به واحدهای پذیرفته شده مراجعه فرمایند.
در پایان این گزارش آمده است مصاحبه داوطلبان مقطع دکتری تخصصی رشته مدیریت خدمات بهداشتی،زبان و ادبیات فرانسه و زبانشناسی همگانی که مقرر شده بود در روز شنبه 20 شهریور برگزار گردد به روز سه شنبه 23 شهریور در ساعت و مکان اعلام شده قبلی انجام خواهد شد.

H.M.D
09-09-2010, 11:52
آقا این نتایج کنکور ارشد آزاد که دادن واقعا قابل اطمینانه؟
من رشته صنایع شرکت کرده بودم. از پنج تا درس، درصد سه تا از درسهام شده صفر!!!
در حالیکه من هرچی تست بود زدم، حتی یه دونه هم جا ننداختم!! آخه چطوری ممکنه صفر بشه! منفی ممکنه بشه، ولی صفر غیر ممکنه!

در ضمن زبان من رو زده بود بیست درصد! من زبان ارشد سراسری به اون سختی رو 58 درصد زدم، آخه چطور ممکنه این یکی رو فقط 20 درصد زده باشم!!

sabok sangin
09-09-2010, 12:20
سلام دوستان...
من يه درس پيش 2 مونده امروز زنگ زدم دانشگاه ميگه بايد مرخصي بگيري
واقعا راهي نيست که بشه از ترم مهر رفت؟
مثلا ميشه تعهد نامه داد؟
ممنون ميشم اگه راهنماييم کنيد

Life24
09-09-2010, 12:21
سلام دوستان...
مثلا ميشه تعهد نامه داد؟
نه باید پاس شده باشه

DJ POLESTAR
09-09-2010, 12:24
من رشتم نرم افزار کامپیوتر هستش:
درسهایی که دوتا هستن یعنی کلاسی هستن هم کارگاهی و یعنی واحد جداگانه دارن میشه یکیشون رو ورداشت و یک واحدش که همون کارگاه درس هست به ترم بعدی گذاشت؟

loren
09-09-2010, 12:29
آقا یعنی کل ثبت نام ها یه روز می افته عقب ؟؟؟ من که دوشنبه بودیم میشم سه شنبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

steps
09-09-2010, 12:32
سلام دوستان...
مثلا ميشه تعهد نامه داد؟

منم همین مشکل رو دارم دیروز مدرسه بودم و قضیه رو گفتم مدرسه هم گفت یه تعهد میدی که تا فلان تاریخ گواهی بیاری که مدرک پیش گرفتی .حالا من بازم یک شنبه زنگ میزنم دانشگاه سوال می کنم

Life24
09-09-2010, 12:42
من رشتم نرم افزار کامپیوتر هستش:
درسهایی که دوتا هستن یعنی کلاسی هستن هم کارگاهی و یعنی واحد جداگانه دارن میشه یکیشون رو ورداشت و یک واحدش که همون کارگاه درس هست به ترم بعدی گذاشت؟
مثلا چه درسی؟

siamakdadashi
09-09-2010, 12:48
راستی تطبیق واحد اگه رشته ها ربطی به هم نداشته باشن دروس عمومی بالای 12 باشه نمره هات اونارو تطبیق میدن.

LiLiyaan
09-09-2010, 12:51
منم همین مشکل رو دارم دیروز مدرسه بودم و قضیه رو گفتم مدرسه هم گفت یه تعهد میدی که تا فلان تاریخ گواهی بیاری که مدرک پیش گرفتی .حالا من بازم یک شنبه زنگ میزنم دانشگاه سوال می کنم

امتحانای پیش دانشگاهی یعنی ثبت نام نکردین؟؟؟

واسه جبرانی شهریور؟؟؟

منم فامیلمون مثل شماس امتحاناش تا 29 شهریور تموم میشه تازه

steps
09-09-2010, 13:08
امتحانای پیش دانشگاهی یعنی ثبت نام نکردین؟؟؟

واسه جبرانی شهریور؟؟؟

منم فامیلمون مثل شماس امتحاناش تا 29 شهریور تموم میشه تازه

من پیش امتحاناشو ثبت نام کردم(فیزیک 25 شهریور)
مشکل فقط دیر اومدن جواب هست

LiLiyaan
09-09-2010, 13:17
اره

امسال دیره همه چی

تقصیر تو که نیست تقصیر مدرسه هاس امسال دیر برگزار کردن

برو دانشگاه بگو
امتحان دادم جوابش دیر میاد

این فامیلمون هم همینجوریه

مونده چیکار کنه

armin39
09-09-2010, 13:20
دوستان اكه غير انتفاعي بخونم ميشه سال بعد همون رشته تو ازاد تطبيقي بزنم؟

LiLiyaan
09-09-2010, 13:25
بله میتونین

تطبیق بدین

H.E.S.A.M
09-09-2010, 14:15
بابا این صد بار....

غیر انتفاعی اصلا دانشگاه نیست...!!:18:

بسیاری از شرکتها و موسسات درست و حسابی و دولتی برای استخدام رزومه فارغ التحصیلان غیر انتفاعی رو اصلا نگاه هم نمیکنند..!! فقط دولتی و آزاد... البته حق هم دارن...

بذار بره همون دماوند... والله شرف داره به یه موسسه که حساب و کتاب نداره... حداقل اسمش دانشگاه آزاد دماوند هست... دانشگاه خیلی خوبی هم هست..

دلت درست میره...!!:31:

بیا همین تهران جنوب که شاخ دانشگاه آزاد هست... من یکی دو ترم دیگه از این دانشگاه فارغ التحصیل میشم... والله از نظر سطح علمی چیزی از سراسری کم نداره ...

برق تهران جنوب واقعا عالیه...و البته پدر آدم رو هم در میارن...

اصلا معروفه که تهران جنوب جای دانشجویانی هست که رشته های خوب سراسری رو به یکی دوتا اشتباه از دست دادن...

تو دانشگاه ما همه بلا استثنا دولتی قبول شده بودن ولی رشته های آزاد به رشته دولتی ارجحیت داشت.. بنابراین اومدن آزاد...

سوالی درباره تهران جنوب TJ داری از من بپرس... :46:
داداش دمت گرم دستت درد نکنه ما که تهران جنوبی شدیم پس ایشالا اونجا میبینمت....

Karmenwet
09-09-2010, 14:19
این حرفت فقط از روی کم بودن اطلاعاته
دوستان هم حرف منو تایید کردند
اصلا مدرک و دانشگاه های آزاد کجا و غیر انتفاعی کجا

من نه دانشگاه ازاد درس خوندم نه غیرانتفاعی. روزانه سراسری تهران خوندم. قصد دفاع ندارم.

نمی دونم تو اصلا معنی غیرانتفاعی رو می دونی تو غیر انتفاعی تهران
مثل علم و فرهنگ رو با علوم تحقیقات یکی می دونی. این دیگه واقعا خنده داره.:27:
تراز غیرانتفاعی رو نگاه کن و بعد بیا برای من ایراد بگیرو چرندگویی کن.
5000 توی دانشگاه ازاد هستش. این دیگه نهایت افتضاح هستش.

تو مدرک ازادت رو بگیر و برو بچسبونی هر روز یه نگاهی کن :27:

mehran_pqqp
09-09-2010, 14:24
سلام
بچه ها من شیمی کاربردی کرج پاره وقت قبول شدم ، می خواستم بپرسم کسی می دونه شهریش تقریبا ترمی چقدر میشه؟

H.E.S.A.M
09-09-2010, 14:26
من نه دانشگاه ازاد درس خوندم نه غیرانتفاعی. روزانه سراسری تهران خوندم. قصد دفاع ندارم.

نمی دونم تو اصلا معنی غیرانتفاعی رو می دونی تو غیر انتفاعی تهران
مثل علم و فرهنگ رو با علوم تحقیقات یکی می دونی. این دیگه واقعا خنده داره.:27:
تراز غیرانتفاعی رو نگاه کن و بعد بیا برای من ایراد بگیرو چرندگویی کن.
5000 توی دانشگاه ازاد هستش. این دیگه نهایت افتضاح هستش.

تو مدرک ازادت رو بگیر و برو بچسبونی هر روز یه نگاهی کن :27:

بله غیرانتفاعی علم و فرهنگ و یا غیرانتفاعی های مشهد و اصفهان خوب هستند اما شما نمیتونی آزاد تهران جنوب علوم تحقیقات و قزوین رو با دیگر واحد های آزاد مقایسه کنی....
به نظر من غیرانتفاعی علم و فرهنگ شاید سطحش از تهران جنوب و علوم تحقیقات و قزوین بیشتر باشه اما بعد از اون شک نکن که این واحدهای آزاد که گفتم بهتره...........
1)علم و فرهنگ
2)تهران جنوب ، علوم تحقیقات ، قزوین ، تهران مرکز ، نجفآباد ...
3) غیرانتفاعی های دیگه و برخی واحد های آزاد
4)بقیه......:46:

mehran_pqqp
09-09-2010, 14:28
بچه ها الان صحبت کردن در مورد این که این دانشگاه خوبه اون بده و .... فقط باعث دلزدگی بعضی از دوستان میشه
بخدا تو ایران فرقی نمی کنه کجا درس بخونی هر جا باشی می تونی با تلاش خودت بهترین نتیجه رو بگیری ولی خوب مسلما بعضی از دانشگاهها امکانات بهتری دارن ولی میشه با تلاش بیشتر خیلی از این مسائل رو برطرف کرد
نفر اول کنکور ارشد IT امسال ، کارشناسی رو تو یکی از غیر انتفاعی های متوسط کشور خونده بود

H.E.S.A.M
09-09-2010, 14:31
سلام
بچه ها من شیمی کاربردی کرج پاره وقت قبول شدم ، می خواستم بپرسم کسی می دونه شهریش تقریبا ترمی چقدر میشه؟

بیا داداش برو صفحه دوم این فایل.........

mehran_pqqp
09-09-2010, 14:32
ویرایش................

siafu
09-09-2010, 15:19
بله غیرانتفاعی علم و فرهنگ و یا غیرانتفاعی های مشهد و اصفهان خوب هستند اما شما نمیتونی آزاد تهران جنوب علوم تحقیقات و قزوین رو با دیگر واحد های آزاد مقایسه کنی....
به نظر من غیرانتفاعی علم و فرهنگ شاید سطحش از تهران جنوب و علوم تحقیقات و قزوین بیشتر باشه اما بعد از اون شک نکن که این واحدهای آزاد که گفتم بهتره...........
1)علم و فرهنگ
2)تهران جنوب ، علوم تحقیقات ، قزوین ، تهران مرکز ، نجفآباد ...
4)بقیه......:46:

سلام به نظر بنده هم این واحدهای آزاد بهترن، اون دوستمون که نظر دیگه ای داشت کافیه یه سر به سایت هر دو دانشگاه بزنه
بطور مثال سایت آزاد قزوین
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و علم فرهنگ
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید (اگه اشتباه نکرده باشم)
با یک نیم نگاه کوچیک به سوابق و موفقیت ها و از همه مهمتر فضای آموزشی میشه به تفاوت این 2 تا پی برد
البته قبول دارم... در برخی رشته ها قبول شدن آزاد حتی در واحدهای خوب خیلی آسونتره که خوب اون مربوط میشه به اینکه کنکور غیرانتفاعی با کنکور سراسری یکی هست... و خیلی ها آزاد اصلا شرکت نمیکنن

1)تهران جنوب ، علوم تحقیقات ، قزوین ، تهران مرکز ، نجفآباد ...
2)علم و فرهنگ

H.E.S.A.M
09-09-2010, 15:59
سلام به نظر بنده هم این واحدهای آزاد بهترن، اون دوستمون که نظر دیگه ای داشت کافیه یه سر به سایت هر دو دانشگاه بزنه
با یک نیم نگاه کوچیک به سوابق و موفقیت ها و از همه مهمتر فضای آموزشی میشه به تفاوت این 2 تا پی برد
البته قبول دارم... در برخی رشته ها قبول شدن آزاد حتی در واحدهای خوب خیلی آسونتره که خوب اون مربوط میشه به اینکه کنکور غیرانتفاعی با کنکور سراسری یکی هست... و خیلی ها آزاد اصلا شرکت نمیکنن

2)علم و فرهنگ

کاملا تایید میشه....

من که خودم امسال میرم تهران جنوب...
مرسی از نظر همه.....:10:

اینم سایت تهران جنوب

loren
09-09-2010, 16:08
تهران شمال البته ! نمیدونم چرا هر جهنمی رو میگن جزء دانشگاه آزادای تاپ دانشگاه مارو نمیگن ! انگار هر چی بچه سوسول نانازیه اینجاست

H.E.S.A.M
09-09-2010, 16:10
تهران شمال البته ! نمیدونم چرا هر جهنمی رو میگن جزء دانشگاه آزادای تاپ دانشگاه مارو نمیگن ! انگار هر چی بچه سوسول نانازیه اینجاست

ببخشید خب.....
بله تهران شمال هم هست.....

safoora55
09-09-2010, 16:24
از نظر هزینه فکر نکنم آزاد بیشتر در بیاد با توجه به این که شهر خودش هست دیگه هزینه ی مکان و رفت و آمد رو نداره

safoora55
09-09-2010, 16:30
آقا این نتایج کنکور ارشد آزاد که دادن واقعا قابل اطمینانه؟
من رشته صنایع شرکت کرده بودم. از پنج تا درس، درصد سه تا از درسهام شده صفر!!!
در حالیکه من هرچی تست بود زدم، حتی یه دونه هم جا ننداختم!! آخه چطوری ممکنه صفر بشه! منفی ممکنه بشه، ولی صفر غیر ممکنه!

در ضمن زبان من رو زده بود بیست درصد! من زبان ارشد سراسری به اون سختی رو 58 درصد زدم، آخه چطور ممکنه این یکی رو فقط 20 درصد زده باشم!!
از این معجزه ها ارشد زیاد میبینی
حتی حاضر نیستن کلید اعلام کنن
من یکی از درسهام رو بدترین حالت 10% میاوردم ولی منفی دو شدم

Karmenwet
09-09-2010, 16:35

2)علم و فرهنگ

من گفتم که . خدارو شکر ازاد و غیرانتفاعی درس نخوندم . دفاع هم نمی کنم.
اما برحسب شناخت کاملی که دارم می گویم.
اول تراز رو نگاه کن و بعد ایراد بگیر.
درسته محیط دانشگاهش کوچیکه اما از اعتبار زیادی برخورداره. هیچوقت دانشگاه ازاد نمی تونه
به پای سراسری برسه. هیئت علمی در سراسری غربال می شوند. فیلترهای زیادی رو
می گذرونند تا در دانشگاه سراسری تدریس کنند اما در دانشگاه ازاد الان خودشون دکتری بیرون
می دهند و خودشون هم در دانشگاهشون استخدام می کنند. این دیگه افتضاحه.:27:
شما جهاد دانشگاهی رو با تهران جنوب ، علوم تحقیقات ، قزوین ، تهران مرکز ، نجف آباد یکی می دونی.:18:
قبلا اسمش جهاد دانشگاهی بود . الان اسمش رو خراب کردند و گذاشتند علم و فرهنگ .

در ضمن اونطور که دیدم فعلا قراره ترم اولی بشی. با این اوصاف شما دارید از حرف های
من ایراد می گیرید. من خودم متعجبم. اول خودت راه رو طی کن و بعد.

H.E.S.A.M
09-09-2010, 17:00
درسته محیط دانشگاهش کوچیکه اما از اعتبار زیادی برخورداره. هیچوقت دانشگاه ازاد نمی تونه
می گذرونند تا در دانشگاه سراسری تدریس کنند اما در دانشگاه ازاد الان خودشون دکتری بیرون
شما جهاد دانشگاهی رو با تهران جنوب ، علوم تحقیقات ، قزوین ، تهران مرکز ، نجف آباد یکی می دونی.:18:

در ضمن اونطور که دیدم فعلا قراره ترم اولی بشی. با این اوصاف شما دارید از حرف های

کاملا رد میشه......:31::27:

نه بابا شوخی میکنم نظر شما محترمه بالاخره هرکی یه نظری داره دیگه.....

siafu
09-09-2010, 17:23

دوست عزیز منم نظرم رو گفتم... طبق نظرم هم انتخاب رشته کردم و ثبت نام میکنم.
من هم میدونم رئیس دانشکدمون کیه و هم یسری از استادها رو میشناسم که اینو گفتم.

هرکسی نظرش محترمه

siafu
09-09-2010, 17:35
هیچی :دی . ...

mehran_pqqp
09-09-2010, 17:54
سلام
ببخشید دوباره پیغام میدم ، من با بد شانسی تمام به جای تهران مرکزی ( اگه 50 تا ترازم بالاتر بود قبول میشدم) ، شیمی کاربردی کرج قبول شدم
می خواستم بپرسم تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد چطوریه؟ یعنی خودمون دوباره تو یه تاریخی باید بریم تو سایت دانشگاه آزاد و برای تکمیل ظرفیت ثبت نام کنیم؟ اگر کسی در مورد تکمیل ظرفیت اطلاعاتی داره ممنون میشم در اختیار ما هم قرار بده

siafu
09-09-2010, 18:13
- اصل شناسنامه و کپی از تمامی صفحات ( 2 سری)
2- اصل کارت ملی و کپی پشت و رو ( 2 سری)
3- عکس 4 * 3 (6 قطعه)
4-اصل گواهينامه پايان دوره پيش دانشگاهی يا اصل مدرک ديپلم دوره متوسطه نظام قديم(در صورت نداشتن اصل مدرک، ارائه گواهی موقت)

تو سایت دانشگاه ما گفته این مدارک لازمه... من امروز رفتم گواهی موقت رو گرفتم و رفتم آموزش پرورش مهر کردم... حالا تو اون تاپیک صحبت از تاییدیه تحصیلی هست... اون دیگه چیه؟ چیزه دیگه ای نیازه؟

Bikolah
09-09-2010, 18:14
سلام
این کارنامه ی منه. میخواستم ببینم با این تراز و درصدا توی انتخاب رشته جدید واسه پاره وقت رشته آی تی جایی اطراف تهران قبول میشم.

سوال بعدی اینکه جواب این انتخاب رشته جدید کی میاد.
اصلا دانشگاه آزاد حرفی درباره این انتخاب رشته زده؟
این پستم خیلی طول کشید تایید شه.
لطفا کمک کنید.:19:

mehran_pqqp
09-09-2010, 18:36
این پستم خیلی طول کشید تایید شه.
لطفا کمک کنید.:19:
منظورت از انتخاب رشته جدید چیه؟

siafu
09-09-2010, 19:25
پایین کارنامه شما زده مجاز به انتخار رشته جدید؟!؟!؟
دانشگاه آزاد تا الان 1 کلمه هم توضیحی در این باره نداده

LiLiyaan
09-09-2010, 19:28
این جدیده امسال

زنگ بزن واحد اموزش

sabok sangin
09-09-2010, 19:44
-

تو سایت دانشگاه ما گفته این مدارک لازمه... من امروز رفتم گواهی موقت رو گرفتم و رفتم آموزش پرورش مهر کردم... حالا تو اون تاپیک صحبت از تاییدیه تحصیلی هست... اون دیگه چیه؟ چیزه دیگه ای نیازه؟

مگه درس از پيش داري؟

Kratos 687
09-09-2010, 22:27
نامردا !
یه سوالمو درست جواب بدین
یکی تون یه چیزی می گه یکی تون یه چیز دیگه !

من سال سومم به صورت آزمایشی شرکت کردم ! امکان رزرو دارم ؟میتونم با پرداخت شهریه ثابت تا سال دیگه نگهش دارم !؟ یا نه ؟
لطفا جواب بدین
سندی بخش نامه ای چیزی دارین لینکشو بزاریم خواهش

siafu
09-09-2010, 23:05
نه دیگه تموم شده. گفتم که رفتم گواهی موقت رو هم گرفتم

DJ POLESTAR
09-09-2010, 23:19
مثلا چه درسی؟
مثلا مبانی الکترونیک و کارگاه مبانی الکترونیک!

bax_021
09-09-2010, 23:31
نه دیگه تموم شده. گفتم که رفتم گواهی موقت رو هم گرفتم
گواهی موقت رو هم که می گیریم باید ببریم آموزش پرورش مهر کنه ؟؟

Amirdb
09-09-2010, 23:40
دوستان من هرکار میکنم دانشگاه آزاد مرودشت سایتش برام باز نمیشه.میشه یکی یه چک کنه ببینه براش باز میشه یا نه؟
اگه باز شد اگه خبری منوط بر ثبت نام ورودی های جدید بود لطف کنید بذارید.شرمنده ببخشید سایت برام باز نمیشه :11:
این آدرسشه:

siafu
09-09-2010, 23:42
گواهی موقت رو هم که می گیریم باید ببریم آموزش پرورش مهر کنه ؟؟

برای ما که اینطور بود

---------- Post added at 08:12 PM ---------- Previous post was at 08:12 PM ----------

دوستان من هرکار میکنم دانشگاه آزاد مرودشت سایتش برام باز نمیشه.میشه یکی یه چک کنه ببینه براش باز میشه یا نه؟
اگه باز شد اگه خبری منوط بر ثبت نام ورودی های جدید بود لطف کنید بذارید.شرمنده ببخشید سایت برام باز نمیشه :11:
این آدرسشه:

خرابه باز نمیشه

MrDevil
09-09-2010, 23:46
این آدرسشه:

منم نتونستم بازش کنم.خرابه

Mr Unknown
10-09-2010, 00:09
من گواهی موقت پیش دانشگاهی رو دارم.همین کافیه یا باید برم اصلشم بگیرم؟
یعد دیپلمم هم موقته.اینم باید برم اصلشو بگیرم؟

siafu
10-09-2010, 00:54
منم قاطی کردم... من رفتم مدرسه یه پرونده دادن گواهی موقت پیش و دیپلم بعد رفتم آموزش پرورش امضاش کردن... بسه دیگه؟

armin39
10-09-2010, 09:09
دوستان اكه 2 نفر از يك خانواده ازاد بخونند تخفيف خاصي نداره؟اكه داره جند درصد؟كلا كسي ليست تخفيف ها رو داره؟

tak2750
10-09-2010, 09:14
سلام
من چند تا سوال در باره شهریه داشتم
شهریه ثابت امسال 800 تومنه و با اخذ واحد شهریه ترم اول حدودا 1/5 ملیون میشه.
ایا باید همه شهریه رو نقد پرداخت کرد؟
نمیشه به دانشگاه چک داد؟
مبلغ چک تا چقدر میتونه باشه؟
ایا واسه ارشد وام هم وجود داره؟
مبلغ وام حدودا چقدره؟
لطفا جواب بدید
با تشکر

Tenacious
10-09-2010, 10:06
دوستان اكه 2 نفر از يك خانواده ازاد بخونند تخفيف خاصي نداره؟اكه داره جند درصد؟كلا كسي ليست تخفيف ها رو داره؟

داره.
بین 10 الی 15 درصد. بستگی به وضع مالی دانشگاهتون داره!

BMW.M3_E46
10-09-2010, 10:09
برای ثبت نام هرروزی مال چند رشتست؟یا نه میشه تا 27 هرروزی که بری ثبت نام میکنن!

Tenacious
10-09-2010, 10:15
سلام
نمیشه به دانشگاه چک داد؟
مبلغ وام حدودا چقدره؟
لطفا جواب بدید
با تشکر

ترم اول هستی؟ اگر ترم اول باشی یه مقدار سخت می شه این کارو کرد، ولی اگر با مسئول مالی صحبت کنی . بتونی مخشو بزنی راه داره.
از ترم دوم به بعد شما می تونی با یه سری کلک های خاص شهریه رو تا روز امتحان واریز نکنی! چک بدی که کلی منت رو سر دانشگاه گذاشتی!

بله برای ارشد وام وجود داره، من خودم استفاده کردم، یکسال پیش فارغ التحصیل شدم، تازه نوبت رسیده بازپرداخت کنم، البته اگر دکترا قبول بشم میره تا بعد از دکترا که تسویه کنم! :25:
ترمی 50 درصد از کل شهریه رو وام می دن

safoora55
10-09-2010, 10:28
سلام
نمیشه به دانشگاه چک داد؟
مبلغ وام حدودا چقدره؟
لطفا جواب بدید
با تشکر
یکی ار دوستان من دوسال قبل علوم تحقیقات ارشد قبول شده بود همون ترم اول وام گرفت شهریه اش یک و دویست بود که یک تومن وام دادن تا سه ترم هرترم یک تومن وام میدادن به هرکسی هم درخواست میداد تعلق می گرفت بازپرداخت هم بعد از پایان تحصیلات
ممکنه هر دانشگاهی با توجه به بودجه اش مقدار وامش فرق کنه
امسال یکی دیگه از دوستام اونجا قبول شده ازش می پرسم ببینم وضعیت شهریه شون چطوره؟

t.sunami
10-09-2010, 10:32
منم قاطی کردم... من رفتم مدرسه یه پرونده دادن گواهی موقت پیش و دیپلم بعد رفتم آموزش پرورش امضاش کردن... بسه دیگه؟

والا منم گیج شدم.توی گواهی موقت سال سوم و پیش دانشگاهی زده که این مدرک نیازی به مهر و امضا از طرف اموزش و پرورش ندارد.جالا من نمیدونم شما ها چطوری رفتین امضا گرفتین.
درضمن تا اونجا که من میدونم دیگه سفته نمیگیرن.به من گفتن برو 4تا کپی از مدارک پیش و دیپلمت بگیر و برابر اصل کن وردار بیار +3تا کپی از شناسنامه و به همراه اصلش +3تا کپی پشت و رو از کارت ملی و اصلش + ؟عکس(من رفتم عکس گرفتم گفتم12 تا.بسه دیگه؟؟)

درضمن هیچ پولی از اولش نمیگیرن.وقتی که شما برگه واحدها رو میدنن(در واقع در این موقع ثبت نام در اینجا قطعیه) سر فرصت (فرداش یا پس فرداش )برین واسه ریختن پول:31:..
تمامی مراحل همین هاست.تا انجایی که من میدونم.

درضمن برخلاف دسته بندی هایی که دانشگاه های ازاد کردن برای ثبت نام شما هر وقت برین ثبت نامتون میکنن.
راستی توی این اطلاعیه ثبت نام واسه بچه های برق اراک زده دوشنبه بعد ازظهر ولی من یه دوست توی کادریهای دانشگاه دارم گفت هر کی هر وقت بیاد قدمش روی چشم:27::10:
اطلاعیه:بچه های اراک ثبت نام در شهرک دانشگاهی انجام میشه.(فلق(

چیزه دیگه ای نبود؟؟چیزی جا نموند؟:27:

Tenacious
10-09-2010, 10:49
یکی ار دوستان من دوسال قبل علوم تحقیقات ارشد قبول شده بود همون ترم اول وام گرفت شهریه اش یک و دویست بود که یک تومن وام دادن تا سه ترم هرترم یک تومن وام میدادن به هرکسی هم درخواست میداد تعلق می گرفت بازپرداخت هم بعد از پایان تحصیلات
امسال یکی دیگه از دوستام اونجا قبول شده ازش می پرسم ببینم وضعیت شهریه شون چطوره؟

من هم همین uni فوق گرفتم. 50 درصد شهریه وام می دن. وضع مالی دانشگاهشم حرف نداره.
البته من پارسال فارغ التحصیل شدم، از وضعیت امسال بی خبرم.

Life24
10-09-2010, 10:52
درسته
بستگی به دانشگاه و امور مالی اون داره
یکی میگه چک قبوله
یکی میگه یک مقدار نقد
و ...
همش بستگی به امور مالی داره که با دانشجو چقدر راه بیاد

Tenacious
10-09-2010, 10:57
درسته
بستگی به دانشگاه و امور مالی اون داره
یکی میگه چک قبوله
یکی میگه یک مقدار نقد
و ...
همش بستگی به امور مالی داره که با دانشجو چقدر راه بیاد

تو امور مالی دانشگاه آزاد همه چیز بستگی به توانایی دانشجو در مخ زدن داره و بس!

mehran_pqqp
10-09-2010, 11:05
من گواهی موقت پیش دانشگاهی رو دارم.همین کافیه یا باید برم اصلشم بگیرم؟
یعد دیپلمم هم موقته.اینم باید برم اصلشو بگیرم؟
اصل دیپلم رو که نمیدن ، باید کارت پایان خدمت داشته باشی
با همون موقت ها ثبت نام می کنن

Tenacious
10-09-2010, 12:04

فکرشو کن از خانوم ها هم پایان خدمت بخوان!!!:34:

Mr Unknown
10-09-2010, 13:41
آخه تو مدارک اینا رو نوشتن
فتوکپی و اصل دیپلم کامل متوسطه نظام قدیم ، اصل و فتوکپی مدرک پیش دانشگاهی یا گواهی اتمام دوره پیش دانشگاهی برای داوطلبان نظام جدید متوسطه (2عدد)
.
که من هم دیپلمم و هم پیش دانشگاهیم موقته
الان برم اصل دیپلمم نمیدن بهم؟

ehsan_manu
10-09-2010, 14:37
سلام
من 18 نفر مونده تا بتونم مکانیک دانشگاه آزاد قبول شم
می خواستم ببینم تکمیل ظرفیت میذارن؟
چه جوریه تکمیله آزاد؟
من الان باید جی کنم
انتخاب دومم که عمران بوده قبول شدم ولی مکانیک می خوام چی کار باید بکنم؟
سریع جواب بدین ممنون میشم
چون چیزی به ثبت نام نمونده
یه تاپیک زدم در همین مورد کسی جواب نداد
ممنون میشم کمک کنین

morteza_bayan
10-09-2010, 16:56
سلام این سایت دانشگاه ازاد نیشابور که هیچی اعلام نکرده پس من میتونم فردا برم برای ثبت نام؟

DrXoX
10-09-2010, 17:10
آخه تو مدارک اینا رو نوشتن
فتوکپی و اصل دیپلم کامل متوسطه نظام قدیم ، اصل و فتوکپی مدرک پیش دانشگاهی یا گواهی اتمام دوره پیش دانشگاهی برای داوطلبان نظام جدید متوسطه (2عدد)
.
که من هم دیپلمم و هم پیش دانشگاهیم موقته
الان برم اصل دیپلمم نمیدن بهم؟
ثبت نام می کنن مشکلی نداره
همون طوری که دوستمون هم گفت برای گرفتن اصل مدارک برای پسرها کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم لازمه
موقعی که رفتی ثبت نام اگر موردی پیش اومد میگی که اصلش رو با کارت پایان خدمت میدن البته خودشون میدونن اینارو
با خیال راحت برو ثبت نام کن همون موقت ها کفایت می کنه

---------- Post added at 06:10 PM ---------- Previous post was at 06:09 PM ----------

سلام این سایت دانشگاه ازاد نیشابور که هیچی اعلام نکرده پس من میتونم فردا برم برای ثبت نام؟
تو سایت دانشگاه آزاد روزهای ثبت نام تمام واحدهای دانشگاهی رو به صورت pdf قرار داده

Lord Farshad
10-09-2010, 17:15
دوستان ممنون میشم اگر من رو در این تاپیک کمک کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sabok sangin
10-09-2010, 17:46
بچه ها کمک کنید
25ام امتحان فیزیک 2 دارم
واسه ثبت نام مدرک پیش و چی کنم

hamidras
10-09-2010, 18:13
اقا این مجاز به انتخاب شهر / رشته جدید چیه ؟

Mr Unknown
10-09-2010, 18:58
دوستان من که برگه اعزامم اومده و تاریخش اسفندماهه وقتی ثبت نام کردم این برگه دیگه ارزشی نداره؟

DrXoX
10-09-2010, 19:40
دوستان من که برگه اعزامم اومده و تاریخش اسفندماهه وقتی ثبت نام کردم این برگه دیگه ارزشی نداره؟
نه دیگه ارزشی نداره ، از خود دانشگاه یه نامه می فرستن به نظام وظیفه برات معافیت تحصیلی رد میشه

اقا این مجاز به انتخاب شهر / رشته جدید چیه ؟

کجا نوشته این مورد رو؟ یه عکس می گیری ازش

Tenacious
10-09-2010, 19:41

نه دیگه
شما بعد از اینکه فارغ التحصیل شدی، یک بار دیگه اقدام می کنی و دفترچه پست میکنی.

shabeashegha
10-09-2010, 20:10
سراسری: دکترای دامپزشکی شهرکرد
آزاد: دکترای داروسازی تهران
آزاد رومیریم

frnsh
10-09-2010, 21:14

سلام

سراسری: مهندسی معدن یزد
آزاد: مهندسی کامپیوتر نرم افزار نجف آباد

bax_021
10-09-2010, 21:24
آزاد : معماری قزوین :8:
سراسری : عمران مراغه :13:
می رم آزاد :5:

hamidras
10-09-2010, 21:33
کجا نوشته این مورد رو؟ یه عکس می گیری ازش

حس عکس ندارم:دی

تو کارنامم زده:

نتيجه كلي آزمون: مردود - مجاز به انتخاب رشته/محل جديد

یه لینکم زیرش هست که میره اینجا:

rambo_1386
10-09-2010, 21:44
مثل اینکه ثبت نام از قبول شدن خیلی سخت تره الان از شدت استرس نمیدونم چیکار کنم!!!:31:چند روز پیش که خبر ثبت نام اینترنتی قزوین خوندم خیالم راحت شد از این 10 روز نهایت استفاده رو می برم بیخودی از مسافرتم نمیزنم!:31: وقتی دیدم فقط چاپ فرم ها اینترنتی شده اعصابم خرد شد!:2:(تازه اینم درست حسابی چاپ نمیشه!)اینجا سرعت اینترنتم داغونه به خاطر همین زیاد نمیتونم سایتهارو بگردم تو سایت azmoon.net زمان بندی ثبت نام دانلود کردم ولی داخل فایل خبری از زمانبندی نیست فقط شهریه ها + مدارک ثبت نام نوشته ! :13:زمانبندی ثبت نام باید از کدوم سایت دانلود کنم اینجا چند نفر از دوستان نوشته بودن نیازی به سایت دانشگاه های قبولی نیست و زمانبندی ثبت نام تو سایت اصلی دانشگاه آزاد موجوده میشه بگید تو کدوم سایته؟ دوستانی که فایل زمانبندی دارن میشه بگن ثبت نام مکانیک جامدات چه روزیه؟؟؟ تو سایت قزوین نوشته زمان بندی ثبت نام ورودی های جدید از 21 تا 25 شهریور ! نکنه منظورش اینه همه ی ورودی ها جدید هر وقت خواستن واسه ثبت نام به دانشگاه مراجعه کنن اگه اینجوری باشه که دانشگاه از ترافیک تهران هم شلوغ تر میشه!!!:31:
دوستانی که ازفرم ثبت نام دانشگاه آزد قزوین پرینت گرفتید میشه بگید فرمتون چند صفحه شد ؟؟؟من تو سه صفحه چاپ کردم که
نام و نام خانودگی: امضا: تاریخ:
سطر اول صفحه دوم چاپ شده که هیچ ربطی به صفحه دوم نداره و به احتمال زیاد باید پایین صفحه اول چاپ می شد هرکاری هم میکنم نمیتونم درستش کنم نمیدونم مشکل از تنظیمات پرینترم یا واسه همه اینجوریه دوستانی که ثبت نام کردن خواهشا یه کمکی بکنید.

rambo_1386
10-09-2010, 21:51
آزاد : معماری قزوین :8:
سراسری : عمران مراغه :13:
می رم آزاد :5:
دوست عزیز شما از فرم ثبت نام پرینت گرفتی مشکلی که تو پست بالا گفتم نداری؟ از زمانبندی ثبت نام دانشگاه خبر داری ؟ در مورد مکانیک قزوین اطلاع نداری زمانبندی ثبت نامش چه روزی؟؟؟

moo3a
10-09-2010, 22:02
آقا من پس فردا باید برم دانشگاه آزاد انصراف بدم تا بتونم سراسری که قبول شدم ثبت نام کنم. به نظرتون حالا که سرشون با ثبت نام جدیدها شلوغه، کار انصراف و نظام وظیفه و... ما رو راه میندازن؟ بدبختی اینه که طبق زمان‏بندی دانشگاه جدیده، باید انصرافم رو همون یکشنبه، توی یک روز بگریم تا بتونم دوشنبه دانشگاه بعدی ثبت نام کنم

frnsh
10-09-2010, 22:29
مثل اینکه ثبت نام از قبول شدن خیلی سخت تره الان از شدت استرس نمیدونم چیکار کنم!!!:31:

شدیدا تایید میشه!
من که وقتی میرم تو سایت نجف آباد، میگه برین بانک و فیش بانکی شهریه رو بیارین، ولی جای دیگه ی همین سایت، نوشته با فیش قبول نمیکنیم، فقط از طریق اینترنت!
یکشنبه زنگ میزنم ببینم جریان چیه! فکر کنم شما هم همینکارو بکنین بهتره! :20:

moonfairy
10-09-2010, 23:11
سلام کسی زمان بندی ثبت نام دانشگاه تهران غرب داره؟؟؟

DrXoX
10-09-2010, 23:12
مثل اینکه ثبت نام از قبول شدن خیلی سخت تره الان از شدت استرس نمیدونم چیکار کنم!!!:31:چند روز پیش که خبر ثبت نام اینترنتی قزوین خوندم خیالم راحت شد از این 10 روز نهایت استفاده رو می برم بیخودی از مسافرتم نمیزنم!:31: وقتی دیدم فقط چاپ فرم ها اینترنتی شده اعصابم خرد شد!:2:(تازه اینم درست حسابی چاپ نمیشه!)اینجا سرعت اینترنتم داغونه به خاطر همین زیاد نمیتونم سایتهارو بگردم تو سایت azmoon.net زمان بندی ثبت نام دانلود کردم ولی داخل فایل خبری از زمانبندی نیست فقط شهریه ها + مدارک ثبت نام نوشته ! :13:زمانبندی ثبت نام باید از کدوم سایت دانلود کنم اینجا چند نفر از دوستان نوشته بودن نیازی به سایت دانشگاه های قبولی نیست و زمانبندی ثبت نام تو سایت اصلی دانشگاه آزاد موجوده میشه بگید تو کدوم سایته؟ دوستانی که فایل زمانبندی دارن میشه بگن ثبت نام مکانیک جامدات چه روزیه؟؟؟ تو سایت قزوین نوشته زمان بندی ثبت نام ورودی های جدید از 21 تا 25 شهریور ! نکنه منظورش اینه همه ی ورودی ها جدید هر وقت خواستن واسه ثبت نام به دانشگاه مراجعه کنن اگه اینجوری باشه که دانشگاه از ترافیک تهران هم شلوغ تر میشه!!!:31:
دوستانی که ازفرم ثبت نام دانشگاه آزد قزوین پرینت گرفتید میشه بگید فرمتون چند صفحه شد ؟؟؟من تو سه صفحه چاپ کردم که
نام و نام خانودگی: امضا: تاریخ:
سطر اول صفحه دوم چاپ شده که هیچ ربطی به صفحه دوم نداره و به احتمال زیاد باید پایین صفحه اول چاپ می شد هرکاری هم میکنم نمیتونم درستش کنم نمیدونم مشکل از تنظیمات پرینترم یا واسه همه اینجوریه دوستانی که ثبت نام کردن خواهشا یه کمکی بکنید.

سلام کسی زمان بندی ثبت نام دانشگاه تهران غرب داره؟؟؟

زمانبندی ثبت نام تمامی دانشگاهها البته قبل از این که شنبه تعطیل بشه
یعنی اونایی که شنبه هستش میفته یکشنبه

مثلا:

bax_021
10-09-2010, 23:27
دوست عزیز شما از فرم ثبت نام پرینت گرفتی مشکلی که تو پست بالا گفتم نداری؟ از زمانبندی ثبت نام دانشگاه خبر داری ؟ در مورد مکانیک قزوین اطلاع نداری زمانبندی ثبت نامش چه روزی؟؟؟
این دوستمون زده پست پایین من
ولی یکشنبه من زنگ می زنم
شما هم بزن
مشکل چاپ هم نداشتم
3 صفحه شد
پایین هر صفحه هم امضا و اینا می خواد

moonfairy
10-09-2010, 23:32
زمانبندی ثبت نام تمامی دانشگاهها البته قبل از این که شنبه تعطیل بشه
یعنی اونایی که شنبه هستش میفته یکشنبه

مثلا:

من هرکاری میکنم توی پیوست فقط 1 صفحه ی سفید میاد برام :41:

ehsan_manu
10-09-2010, 23:36
سلام
من 18 نفر مونده تا بتونم مکانیک دانشگاه آزاد قبول شم
می خواستم ببینم تکمیل ظرفیت میذارن؟
چه جوریه تکمیله آزاد؟
من الان باید جی کنم
انتخاب دومم که عمران بوده قبول شدم ولی مکانیک می خوام چی کار باید بکنم؟
سریع جواب بدین ممنون میشم
چون چیزی به ثبت نام نمونده
یه تاپیک زدم در همین مورد کسی جواب نداد
ممنون میشم کمک کنین

آقا یکیم جواب ما رو بده
ممنون میشم
:40::11:

bax_021
10-09-2010, 23:40
من هرکاری میکنم توی پیوست فقط 1 صفحه ی سفید میاد برام :41:
شما مرورگرت چیه ؟؟
احتمالا مشکل داره
شایدم adobe reader ندارید
یکی از این دو تا

---------- Post added at 12:40 AM ---------- Previous post was at 12:38 AM ----------

آقا یکیم جواب ما رو بده
ممنون میشم
من که جوابتو دادم تو اون تاپیک دوست عزیز
دانشگاه آزاد قزوین به تکمیل ظرفیت نمی رسه

moonfairy
10-09-2010, 23:40
آقا یکیم جواب ما رو بده
ممنون میشم
امسال برای تکمیل ظرفیت اگه مجاز شده باشید توی کارنامه زده مجاز به انتخاب رشته/شهر جدید

hamidras
10-09-2010, 23:44
اقا من پارسال ازاد طبس نفت قبول شدم.

میخوام برم.

باید چی کار کنم هنوز واسه ثبت نام وقت هست؟

پول چقد باید پیاده شد:دی

خوابگاهی چیزی داره؟

سال بعد میتونم کنکور بدم بیام تهران؟

(متولد مرداد70)

moonfairy
10-09-2010, 23:45
شما مرورگرت چیه ؟؟
احتمالا مشکل داره
شایدم adobe reader ندارید
یکی از این دو تا

مشکل از اون نیست آخه پیوست 1 باز میشه اما 2 و 3 فقط 1 صفحه ی سفیده

ehsan_manu
10-09-2010, 23:46
امسال برای تکمیل ظرفیت اگه مجاز شده باشید توی کارنامه زده مجاز به انتخاب رشته/شهر جدید

نخیر عزیز اونایی که کلا هیچی قبول نشن اونو مینویسه
من عمران انتخاب دوم قبول شدم واسه این ننوشته
اوکی؟

Abbshangooli
10-09-2010, 23:48
عزیزان به نظر شما :

مهندسی پزشکی آزاد تبریز چجوریاست ؟؟؟
مهندسی کامپیوتر غیرانتفاعی نبی اکرم تبریز هم قبولیدم اما کدومو برم نمدونم ؟؟؟

moonfairy
10-09-2010, 23:54
کسی در مورد نتایج بین المللی چیزی نمیدونه؟

ehsan_manu
10-09-2010, 23:57
عزیزان به نظر شما :

مهندسی پزشکی آزاد تبریز چجوریاست ؟؟؟
مهندسی کامپیوتر غیرانتفاعی نبی اکرم تبریز هم قبولیدم اما کدومو برم نمدونم ؟؟؟

مهندسی پزشکی از کامپیوتر خیلی سر تره
آزادم درسته هزینش کمی بالاتره ولی با کیفیت تر از غیر انتفاعیه
موفق باشی دوست عزیز

---------- Post added at 12:57 AM ---------- Previous post was at 12:55 AM ----------

کسی در مورد نتایج بین المللی چیزی نمیدونه؟
فکر کنم مهر ماه میاد نه؟

t.sunami
11-09-2010, 00:40
سلام من رفتم مدرسمون مدارکمو بگیرم.مدیرمون از بچه ها میپرسید چی قبول شدید همه میگفتن برق اراک برق اصفهان عمران تهران ار من پرسید من یه چیزی تحویلش دادم کف کرد(خالی بستم.البته ارومیه قبول شدم ولی خالی بدی بستم و یه جای دیگه ای گفتم) اونم گفت اسم و رشته و شهر و رتتثو بنویس که منم با پررویی تمام همه رو غلط گفتم:31:.حالا واسه چی میخوان اینا؟؟گندش در نیاد ابروم بره>
2تا عکس هم بهشون دادم .الان مثل چی پشیمونم.:41:حالا چی میشه؟؟گندش درمیاد؟چکار کنم؟ترو خدا کمک کنید:19:

---------- Post added at 02:40 AM ---------- Previous post was at 02:37 AM ----------

سلام من رفتم مدرسمون مدارکمو بگیرم.مدیرمون از بچه ها میپرسید چی قبول شدید همه میگفتن برق اراک برق اصفهان عمران تهران ار من پرسید من یه چیزی تحویلش دادم کف کرد(خالی بستم.البته ارومیه قبول شدم ولی خالی بدی بستم و یه جای دیگه ای گفتم) اونم گفت اسم و رشته و شهر و رتتثو بنویس که منم با پررویی تمام همه رو غلط گفتم:31:.حالا واسه چی میخوان اینا؟؟گندش در نیاد ابروم بره>
2تا عکس هم بهشون دادم .الان مثل چی پشیمونم.:41:حالا چی میشه؟؟گندش درمیاد؟چکار کنم؟ترو خدا کمک کنید:19:

frnsh
11-09-2010, 04:29
به احتمال زیاد پرسیده واسه اینکه اسمتونو بزنن تو پانل مدرسه واسه سال بعدیا! عکس هم واسه همین خواستن احتمالا.

حالا خوبه کارنامه قبولیتو نخواستن! آخه از ما میخوان! دوشنبه که برم مدرسه، باید حتما پرینتشونو (هم آزاد، هم سراسری) رو ببرم تا مدرکمو بدن.

اگه مدرکی ازت نخواستن که خیالت راحته، به نظرم بپرس ببین از بقیه خواستن یا نه.

safoora55
11-09-2010, 06:36
دانشجویان ترم اول دانشگاه آزاد:

درس اول رو همگی باهم تکرار کنید

بابا آب داااادد دیگه شعار ما نیست
بابا پول داااد بابا پول داااد

Mr Unknown
11-09-2010, 07:11
دیقا چه مدارکی رو باید از مدرسه گرفت؟
من گواهی موقت دیپلم و پیش رو دارم.هیمنا کافیه یا باید چیز دیگه ای رو هم از مدرسه بگیرم؟

armin39
11-09-2010, 07:39
دوستان ازاد براي بازنشسته بودن بدر 10 درصد تخفيف ميده؟درسته؟

t.sunami
11-09-2010, 09:05
به احتمال زیاد پرسیده واسه اینکه اسمتونو بزنن تو پانل مدرسه واسه سال بعدیا! عکس هم واسه همین خواستن احتمالا.

حالا خوبه کارنامه قبولیتو نخواستن! آخه از ما میخوان! دوشنبه که برم مدرسه، باید حتما پرینتشونو (هم آزاد، هم سراسری) رو ببرم تا مدرکمو بدن.

اگه مدرکی ازت نخواستن که خیالت راحته، به نظرم بپرس ببین از بقیه خواستن یا نه.

نه چیزی ازم نخواستن.فقط شنیدم میخوان لیست رو بفرستن اموزش و پرورش.واسه چی؟؟از کسی هم چیزی نخواستن.یعنی مشکلی نیست؟؟

ehsaaaan
11-09-2010, 09:50
دوستان ازاد براي بازنشسته بودن بدر 10 درصد تخفيف ميده؟درسته؟

درسته!البته فقط 10 % تخفیف برای شهریه ی متغیر

armin39
11-09-2010, 10:09
بس اين تخفيف براي اينكه 2 نفر از 1 خانواده ميرن ازاد هم فقط شامل شهريه متغير ميشه؟

siafu
11-09-2010, 10:34
حالا این تخفیف چند درصد هست؟

M3lody
11-09-2010, 11:12
سلام
من امسال تهران آزاد کامپیوتر قبول شدم و دولتی هم شهرستان کامپیوتر
چون تهرانم میخوام برم ازاد
ولی چیزی ذهنم مشغول کرده
من سال اول و دوم بخاطر مشکلات خانوادگی و بیماری نشد کنکور بدم و امسال سال سوممه
حالا شک دارم برم یا بزارم چهارمین بار کنکور بدم دانشگاه تهران روزانه قبول شم
ارزش داره به نظر شما؟ یا به فکر ارشد دولتی باشم

armin39
11-09-2010, 11:29
15 درصدي هست؛ ؛

shabeashegha
11-09-2010, 11:50
بچه ها توی فایل پی دی افی که سایت آزاد گذاشته توی مدارک لازم برای ثبت نام بند 7 اینو نوشته:
مدارکی که بر طبق مندرجات صفحه 6دفترچه راهنمای آزمون سراسری 89 دانشگاه آزاد اسلامی بومی بودن پذیرفته شدگان را به اثبات برساند
این یعنی چی؟چه مدرکی میخوان؟من اولش فکر میکردم همین دیپلم و پیشدانشگاهی کافیه ولی الان به شک افتادم کسی میتونه راهنماییم کنه؟

safoora55
11-09-2010, 12:24
بچه ها توی فایل پی دی افی که سایت آزاد گذاشته توی مدارک لازم برای ثبت نام بند 7 اینو نوشته:
مدارکی که بر طبق مندرجات صفحه 6دفترچه راهنمای آزمون سراسری 89 دانشگاه آزاد اسلامی بومی بودن پذیرفته شدگان را به اثبات برساند
این یعنی چی؟چه مدرکی میخوان؟من اولش فکر میکردم همین دیپلم و پیشدانشگاهی کافیه ولی الان به شک افتادم کسی میتونه راهنماییم کنه؟
احتمالا همون دیپلم کافیه ولی برای بومی بودن سه آخر دبیرستان رو هر کجا خونده باشی بومی محسوب میشی
ولی فکر نکنم زیاد مهم باشه ولی کسانی که از شهرستان میرن هر چی کپی و مدرک دارن با خودشون ببرن ضرر نداره

---------- Post added at 01:24 PM ---------- Previous post was at 01:23 PM ----------

همون مندرجات صفحه 6 رو نگاه کن احتمالا نوشته چی لازم داره

bax_021
11-09-2010, 12:25
سلام
من امسال تهران آزاد کامپیوتر قبول شدم و دولتی هم شهرستان کامپیوتر
چون تهرانم میخوام برم ازاد
ولی چیزی ذهنم مشغول کرده
من سال اول و دوم بخاطر مشکلات خانوادگی و بیماری نشد کنکور بدم و امسال سال سوممه
حالا شک دارم برم یا بزارم چهارمین بار کنکور بدم دانشگاه تهران روزانه قبول شم
ارزش داره به نظر شما؟ یا به فکر ارشد دولتی باشم
به نظر من 1 سال هم ارزش نداره
چه برسه به 4 سال
دیگه امسال برو حتما

safoora55
11-09-2010, 12:25
نه چیزی ازم نخواستن.فقط شنیدم میخوان لیست رو بفرستن اموزش و پرورش.واسه چی؟؟از کسی هم چیزی نخواستن.یعنی مشکلی نیست؟؟
خوب برای این که امتیاز مدرسه شون بالا بره این کار رو می کنن

Life24
11-09-2010, 12:37
تا پارسال آزاد این همه مرودی نداشت
یک سری هم مردود کرده اما یهشون یک مهلت انتخاب رشته دوباره داده
مثلا کارنامه بوده در همین تاپیک گذاشتیم
یک رشته 20 تا گرفته.
اول ما اشتباه کردیم و فکر کردیم در کل 20 نفر اون رشته رو زده بودن.
اما فهمیدم این طور نبوده.
به طور مثال کسانی که از حداقل تراز کمتر بودن یا منفی داشتن در برخی درصد ها.
اون ها رو مردود کرده .
واضح تر بگم.
مثلا یک رشته 200 نفر ثبت نامی داشته. اما فقط 20 نفر گرفته. چون باقی حداقل تراز نیوردن و برخی شو منفی زدن.
اما سال های پیش تا 50 نفر ظرفیتش رو از بالاترین تراز برمیداشت.
پارسال یک رشته 200 نفر داوطلب گرفته بعد امسال 20 نفر؟ !
اگر بگیم کاهش شرکت کننده دیگه 100 نفر نه 50 نفر ثبت نام کردن نسبت به پارسال نه از 200 به 20 !!!!
لطفا اگر ناقص یا اشتباه گفتم دوستان نوشته من رو تصحیح کنند.

Mr Unknown
11-09-2010, 12:44
دیقا چه مدارکی رو باید از مدرسه گرفت؟
من گواهی موقت دیپلم و پیش رو دارم.هیمنا کافیه یا باید چیز دیگه ای رو هم از مدرسه بگیرم؟
کسی نمیدونه؟:20:

vatan2009
11-09-2010, 12:49
خواهشا کمک
من پیش دانشگاهی نرفتم ولی شنیدم کپی مدرک هم قبول میکنن و میگند تا دوسال دیگه باید حتما مدرک اصلی را بیاری جعل کپی هم که....
دلیل اصلیم هم اینه که مشمول هستم حالا اگه اینکارو کنم معافی تحصیلی میگرم یا نه؟؟ و اصولا اون کپی را نمیگه برو جایی تایید کن؟؟
متولد اردیبهشت 70 هم هستم و همونطوری که گفتم مهمه معافی تحصیلی بگیرم بقیه چیزها اهمیتی نداره
خواهشا یه کمکی بکنید

setayesh_sh
11-09-2010, 12:52
بچه ها کلاسای پاره وقت با تمام وقت یه رشته یکی میشه؟

setayesh_sh
11-09-2010, 12:59
اولا کل پروندتو از پیش بگیر
بعدش گواهی نامه پایان تحصیلات متوسه و پیش دانشگاهی هر دوشو باید بگیری
ریز نمرات دوره پیش و سال سومم باید ببری فک کنم

shabeashegha
11-09-2010, 12:59
تا پارسال آزاد این همه مرودی نداشت
یک سری هم مردود کرده اما یهشون یک مهلت انتخاب رشته دوباره داده
مثلا کارنامه بوده در همین تاپیک گذاشتیم
یک رشته 20 تا گرفته.
اول ما اشتباه کردیم و فکر کردیم در کل 20 نفر اون رشته رو زده بودن.
اما فهمیدم این طور نبوده.
به طور مثال کسانی که از حداقل تراز کمتر بودن یا منفی داشتن در برخی درصد ها.
اون ها رو مردود کرده .
واضح تر بگم.
مثلا یک رشته 200 نفر ثبت نامی داشته. اما فقط 20 نفر گرفته. چون باقی حداقل تراز نیوردن و برخی شو منفی زدن.
اما سال های پیش تا 50 نفر ظرفیتش رو از بالاترین تراز برمیداشت.
پارسال یک رشته 200 نفر داوطلب گرفته بعد امسال 20 نفر؟ !
اگر بگیم کاهش شرکت کننده دیگه 100 نفر نه 50 نفر ثبت نام کردن نسبت به پارسال نه از 200 به 20 !!!!
لطفا اگر ناقص یا اشتباه گفتم دوستان نوشته من رو تصحیح کنند.
دقیقا حدس منم همینه . بعضی رشته ها ظرفیتش هنوز پر نشده یعنی حتی اگه همه قبولیاشم برن ثبت نام کنن بازم جا داره دلیلشم اینه که بقیه حد نصاب تراز اختصاصی رو نیاوردن.

siamakdadashi
11-09-2010, 13:07
واقعا؟یعنی همه ی واحدهای دانشگاه آزاد 10 درصد تخفیف رو میدن؟من تبریز هستم.تخفیف میدن کارت بازنشستگی بابامو ببرم؟

Life24
11-09-2010, 13:09
واقعا؟یعنی همه ی واحدهای دانشگاه آزاد 10 درصد تخفیف رو میدن؟من تبریز هستم.تخفیف میدن کارت بازنشستگی بابامو ببرم؟
اولین بار هست من می شنوم.
شاید بازنشستگی ارگان های خاصی رو میگن

---------- Post added at 02:09 PM ---------- Previous post was at 02:08 PM ----------

یادم نی
ولی فکر کنم همین هست که میبری اموزش و پروش

eman619rv
11-09-2010, 13:12
تو رو خدا یکی کمک کنه

siamakdadashi
11-09-2010, 13:13
آقا اینجا نوشته که به رتبه های 1 تا 30 آزمون سراسری دانشگاه آزاد 100 درصد تخفیف شهریه میدن.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حالا ما از کجا رتبه مونو بدونیم؟آخه تو کارنامه نوشته رتبه داوطلب : 22 .حالا این رتبه کل منه؟چیه؟تو رو خدا بگین.

Life24
11-09-2010, 13:23
آقا اینجا نوشته که به رتبه های 1 تا 30 آزمون سراسری دانشگاه آزاد 100 درصد تخفیف شهریه میدن.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حالا ما از کجا رتبه مونو بدونیم؟آخه تو کارنامه نوشته رتبه داوطلب : 22 .حالا این رتبه کل منه؟چیه؟تو رو خدا بگین.
رتبه یک تا سی کل
این رتبه 22 مال اون رشته مخصوص شماست.

Life24
11-09-2010, 13:29
دقیقا حدس منم همینه . بعضی رشته ها ظرفیتش هنوز پر نشده یعنی حتی اگه همه قبولیاشم برن ثبت نام کنن بازم جا داره دلیلشم اینه که بقیه حد نصاب تراز اختصاصی رو نیاوردن.
آره
اما سال های پیش این چنین نبود.
مثلا از تراز 5000 یک رشته شروع میکرد میامد تا ظرفیتش مثلا 100 تا می گرفت میشد 4400.
ولی امسال تراز 4700 این وسط میی بینین مردود شده! :19:
اما امسال ملاک پر کردن صندلی هاشون نبوده.

siamakdadashi
11-09-2010, 13:42
رتبه یک تا سی کل
این رتبه 22 مال اون رشته مخصوص شماست.
خوب من رتبه کلمو از کجا بدونم؟کارناممو میذارم نگاه کنید:

hamidras
11-09-2010, 13:43

میخوام برم.

پول چقد باید پیاده شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میشه چک برای ابان و اذر و اینا داد؟

خوابگاهی چیزی داره؟

(متولد مرداد70)

moonfairy
11-09-2010, 13:44
بچه ها اون پی دی اف زمان بندی ثبت نام برای من باز نمیشه کسی میتونه لطف کنه برای رشته های فنی تهران غرب ببینه چه روزیه؟؟

shabeashegha
11-09-2010, 13:45
آره
اما سال های پیش این چنین نبود.
مثلا از تراز 5000 یک رشته شروع میکرد میامد تا ظرفیتش مثلا 100 تا می گرفت میشد 4400.
ولی امسال تراز 4700 این وسط میی بینین مردود شده! :19:
اما امسال ملاک پر کردن صندلی هاشون نبوده.
دقیقا حق با شماست . دوحالت داره یا اینکه امسال حدنصاب تراز اختصاصی رو بردن بالا که خیلیا باوجود آوردن تراز قبولی پارسال مردود شدن یا اساسا امسال شرکت کننده ها ضعیف بودن (قویترها کمتر آزاد شرکت کردن) که این اتفاق افتاده . ولی در کل شرط اولیه ی قبولی آوردن حد نصاب مورد نظر دانشگاهست بعدا رتبه داوطلب

Life24
11-09-2010, 13:49
دقیقا حق با شماست . دوحالت داره یا اینکه امسال حدنصاب تراز اختصاصی رو بردن بالا که خیلیا باوجود آوردن تراز قبولی پارسال مردود شدن یا اساسا امسال شرکت کننده ها ضعیف بودن (قویترها کمتر آزاد شرکت کردن) که این اتفاق افتاده . ولی در کل شرط اولیه ی قبولی آوردن حد نصاب مورد نظر دانشگاهست بعدا رتبه داوطلب
میشه گفت قبولی رو مشکل تر کردن.

ehsaaaan
11-09-2010, 13:51

بله تخفیف میدن.10%شهریه ی متغیر!شما موقع ثبت نام که باید شهریه ی ثابت + 55000 رو کامل بریزی به حساب دانشگاه. وقتی انتخاب واحدت تموم شد و شهریه ی متغیرت معلوم شد اون مدرکی که نشون میده بابات بازنشسته هستش رو میبری به معاونت دانشجویی نشون میدی یک فرم هم پر میکنی.تا آخر ترم تو حسابت 10% تخفیف شهریه ی متغیر رو منظور می کنند

Life24
11-09-2010, 13:59
بله تخفیف میدن.10%شهریه ی متغیر!شما موقع ثبت نام که باید شهریه ی ثابت + 55000 رو کامل بریزی به حساب دانشگاه. وقتی انتخاب واحدت تموم شد و شهریه ی متغیرت معلوم شد اون مدرکی که نشون میده بابات بازنشسته هستش رو میبری به معاونت دانشجویی نشون میدی یک فرم هم پر میکنی.تا آخر ترم تو حسابت 10% تخفیف شهریه ی متغیر رو منظور می کنند
جدی میگی :18:
هر بازنشستگی؟ خوب زودتر می گفتید. :2:

---------- Post added at 02:57 PM ---------- Previous post was at 02:55 PM ----------

موارد تخفیف شهریه :
ماده 2: تخفیف شهریه کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی
کلیه کارکنان تمام وقت و بازنشستگان دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان مدارس آزاد اسلامی ،همسر و فرزندان تحت تکفل آنان که در یکی از واحدها یا مراکز آموزشی دانشگاه به تحصیل اشتغال دارند مشمول این بند از تخفیف می شوند.
ماده 3: تخفیف شهریه دانشجویان ممتاز علمی
دانشجویان رتبه اول ، دوم و سوم هر رشته ورودی هر سال که از نظر اخلاق ، رفتار و رعایت شئونات دانشجویی از آنان رضایت کامل حاصل باشد و حداقل معدل قید شده در بخشنامه را دارا باشند به شرط آنکه توانایی پرداخت شهریه را نداشته باشند .
ماده 4: تخفیف شهریه نفرات برتر آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی در سطح کشور.
نفرات برتر آزمون سراسری کل کشور که اسامی آنان توسط مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به واحد دانشگاهی اعلام می گردد.
ماده 5: تخفیف شهریه دانشجویان ممتاز ورزشی
دانشجویانی که در طول مدت تحصیل در مسابقات ورزشی منطقه ای و سراسری دانشگاه آزاد اسلامی ،مسابقات کشوری وتورنمت های بین المللی به مدال دست می یابند مشمول این بند می شوند .
ماده 6: تخفیف شهریه دانشجویان قاری و حافظ قرآن کریم
دانشجویانی که در رشته ی حفظ وترجمه و قرائت یا جشنوارهای قرآن وعترت داخلی وخارجی حایزرتبه می شوند.
ماده 7: تخفیف شهریه نفرات برتر مسابقات فرهنگی ، هنری
دانشجویانی که در مسابقات فرهنگی ، هنری در سطح منطقه ای وکشوری دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کرده ومقام کسب نموده اند .
ماده 8: تخفیف شهریه دانشجویان عضو باشگاه پژوهشگران جوان
دانشجویان عضو باشگاه پژوهشگران جوان با توجه به عضویت دائم و مستمر در باشگاه و میزان فعالیت در هر سال تحصیلی برای یک بار و قرائت مقاله در همایش ها ، چاپ مقاله در همایش های و مجلات معتبر ، ارائه طرح های تحقیقاتی مفید ، ترجمه و تألیف و گرد آوری کتاب و رتبه اول مسابقات علمی و جشنواره های رسمی.
ماده 9: تخفیف شهریه دانشجویان دارای عناوین علمی
نخبگان علمی که در مسابقات آسیایی و جهانی رتبه های اول تا سوم را کسب کنند .
ماده 10: تخفیف شهریه دانشجویان فعال عضو انجمن های علمی
دانشجویانی که شرایط ارائه یا چاپ مقاله در همایش ها و مجلات معتبر و ترجمه و تألیف و گردآوری کتاب را در طول دوران تحصیل داشته باشند .
ماده 11: تخفیف شهریه دانشجویان مبتلا به بیماریهای خاص
دانشجویان مبتلا به بیماریهای صعب العلاج مانند : سرطان ، دیابت ، ام اس و بیماریهای (کلیه ، کبد ،‌قلب ...) تالاسمی ، دیالیزی و .....با ارائه گواهی و تأیید آن مبنی بر بیماری دانشجو از بنیاد امور بیماریهای خاص .
ماده 12: تخفیف شهریه خانواده هایی که همزمان بیش ازیک دانشجوی مجرد در دانشگاه آزاد دارند .
دانشجویانی که به غیر از خود یک دانشجوی شاغل به تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی دارند و توان پرداخت شهریه را به صورت کامل ندارند پس ازتأیید کمیته تخفیفات در صورتی که دانشجو مشروط نباشد می توانند از این تخفیف استفاده نمایند منظور از دانشجوی شاغل به تحصیل همسردانشجو ، پدر ومادر و فرزندان مجرد خانواده می باشد .

---------- Post added at 02:59 PM ---------- Previous post was at 02:57 PM ----------

میخوام برم.

پول چقد باید پیاده شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میشه چک برای ابان و اذر و اینا داد؟

خوابگاهی چیزی داره؟

(متولد مرداد70)
والا نمیدونم مورد اول رو.
چک هم بستگی به امور مالی داره.خیلی ها قبول میکنن.
آره میشه اومد تهران و واحد ها رو معادل سازی کرد بدون هزینه.
میشی دانشجو جدید با نمره های بالا 12 پارسال و سوابق هم منتقل نمیشه

---------- Post added at 02:59 PM ---------- Previous post was at 02:59 PM ----------

خوب من رتبه کلمو از کجا بدونم؟کارناممو میذارم نگاه کنید:
نیستی داداش
اونی که رتبه 1 تا 30 کل میشه
مطمئن باش تراز هاش بالا 100 و 90 درصده :31:

vatan2009
11-09-2010, 14:01
من قبول شدم برای یه رشته در دانشگاه ازاد (همین الان قبول شدم و باید برم ثبت نام اما مشکلاتی تا بهمن دارم) میتونم ترم بهمن برم و ثبت نام کنم؟؟

Life24
11-09-2010, 14:05
من قبول شدم برای یه رشته در دانشگاه ازاد (همین الان قبول شدم و باید برم ثبت نام اما مشکلاتی تا بهمن دارم) میتونم ترم بهمن برم و ثبت نام کنم؟؟
چطور همین الان قبول شدی عزیز؟ :13:

siamakdadashi
11-09-2010, 14:36
بچه ها شهریه متغیر رو کی واریز میکنند؟آخه ترم اول که واحدها رو خودشون میدن.تا کی فرص میدن واسه واریز شهریه ثابت؟

superior
11-09-2010, 14:57
میگم این انتخاب رشته جدید رو برای کسانی هم که مردود نشده اند زده؟ کسی هست؟

loren
11-09-2010, 15:19
بچه ها یه سوال !
الآن ما که میریم ثبت نام باید کی شهریه رو پرداخت کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

superior
11-09-2010, 16:01
بچه ها یه سوال !
الآن ما که میریم ثبت نام باید کی شهریه رو پرداخت کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما الان (هم زمان با ثبت نام )شهریه ثابت رو (نقدی) + حق بیمه + سهم صندوق رفاهی دانشجویان + سفته یا چک برای آوردن اصل مدرک پیش دانشگاهی رو میدی و بعد از انتخاب واحد تا آخر ترم وقت داری شهریه متغیر رو پرداخت کنی ( قسطی)

javady
11-09-2010, 16:56
سلام
دوستان عزیز عیدتون مبارک

من میخوام برای آزمون آذر ماه 89 دانشگاه آزاد کاردانی به کارشناسی رشته حسابداری شرکت کنم

کسی میدونه تراز چقدر تو اطراف تهران؟ کجا رو بزنم؟ اولویت انتخاب شنیدم تو دانشگاه آزاد خیلی مهمه کسی میتونه کمکم کنه؟

Amirdb
11-09-2010, 17:21
سلام من فردا صبح میخوام برم دنبال کارای ثبت نام دانشگاه (رزرو)
باید برم از مدرسه چی بگیرم؟ (نگید خودشون میدند کاریت نباشه)
چه مدارکی بگیرم؟
یکی از رفیقام میگفت وقتی مدارک رو گرفتی باید بری آموزش پرورش مهرش کنی.کلا چند بار باید درگیر کاغذ بازی ها تو اداره باشم؟
بعد باید بری محضر(نمیدونم املاش درسته یا نه!).خوب این محضر واسه چیه؟کلا چه قدر کارم طول میکشه؟الان برم مدرسه مدرکم آمادست یا باید صبر کنم آماده بشه؟

این سوالم از همه بالایی ها مهم تره:
توی سایت آزمون نوشته بود ثبت نام مهندسی های دانشگاه ما از شنبه تا دوشنبه.حالا با توجه به تعطیلی شنبه امکان اینکه مهندسی ها رو تا سه شنبه ثبت نام کنند هست یا نه؟
آخه من تا بخوام مدارک رو بگیرم و ببرم آموزش پرورش و محضر یه روز طول میکشه.دانشگاهم که مرودشته که تا شیراز 60 کیلومتر فاصله داره چه طور این همه جریان تو دو روز انجام بدم الله اعلم:41:

ممنون میشم یه راهنمایی کنید:11:

Life24
11-09-2010, 17:28
چه مدارکی بگیرم؟
یکی از رفیقام میگفت وقتی مدارک رو گرفتی باید بری آموزش پرورش مهرش کنی.کلا چند بار باید درگیر کاغذ بازی ها تو اداره باشم؟
بعد باید بری محضر(نمیدونم املاش درسته یا نه!).خوب این محضر واسه چیه؟کلا چه قدر کارم طول میکشه؟الان برم مدرسه مدرکم آمادست یا باید صبر کنم آماده بشه؟

توی سایت آزمون نوشته بود ثبت نام مهندسی های دانشگاه ما از شنبه تا دوشنبه.حالا با توجه به تعطیلی شنبه امکان اینکه مهندسی ها رو تا سه شنبه ثبت نام کنند هست یا نه؟
آخه من تا بخوام مدارک رو بگیرم و ببرم آموزش پرورش و محضر یه روز طول میکشه.دانشگاهم که مرودشته که تا شیراز 60 کیلومتر فاصله داره چه طور این همه جریان تو دو روز انجام بدم الله اعلم:41:

مدرسه برگه گواهی موقت بهت میده
میری اموزش و پروش 4 تا امضا می زنی میری و مدارک رو برمیداری میری دانشگاه
شنبه یا دو شنبه
حالا یک روز میره اون ور تر . حتما!
والا سوال دوم رو من نرفتم و نشنیدم.
مدرکت که اماده نیست میگه سال دیگه بیا. مدرک موفقت فعلا بهت میده برای همین سفته یا چک 500 تومنی برای ببری به دانشگاه بدی.
کار اصلی صبت نام تو خود دانشگاه هست.
همون یک روز کارت میشه.
فوقش یک روز نشد. باقی کار رو فردا انجام میدی.
مرد مومن حداقل 4 سال باید این 60-70 کیلومتر رو بری و بیای. از حالا باید پز انرژی باشی :20:
حالا مرودشتی یا علوم و تحقیقات؟ چی قبول شدی؟ حالا متولد 70 هستی یا 71؟ نیمه اول یا دوم؟ این سوال هام همین طوری بود :13:

t.sunami
11-09-2010, 17:28
چه مدارکی بگیرم؟

سلام.والا به لا لازم نیست ببری اموزش و پرورش.من از یکی از اشناهام که کارمند ازاده پرسیدم گفت 4تا کپی از گواهی موقت بگیر ببر محضر اسناد رسمی برابر اصل کن + کپی از شناسنامه و کارت ملی وخلاص.حالا دیگه نمیدونم.هرجور خودت میدونی.شاید دانشگاه ما با شما فرق داره.:21:

Amirdb
11-09-2010, 17:48
حالا مرودشتی یا علوم و تحقیقات؟ چی قبول شدی؟ حالا متولد 70 هستی یا 71؟ نیمه اول یا دوم؟ این سوال هام همین طوری بود

ممنون.مرودشت آوردم مکانیک.نیمه اول 71.فقط میخوام رزروش کنم

hamidras
11-09-2010, 17:52

خود به خود رزرو میشه ها .

چون من پارسال طبس قبول شدم امروز زنگ زدم گفتم میخوام بیام .

یارو گفت قدمت رو چشم بیا هیچ مشکلی نداره:دی

---------- Post added at 06:52 PM ---------- Previous post was at 06:51 PM ----------

حالا خودتم یه زنگ بزن مطمئن شو.

Life24
11-09-2010, 18:15
میخواهی رزرو کنی
بعد سال دیگه بری دولتی یا نیوردی همین رو بری؟

Amirdb
11-09-2010, 18:23
میخواهی رزرو کنی
بعد سال دیگه بری دولتی یا نیوردی همین رو بری؟
دقیقا
ممکنه وسط سال از پشت کنکوری دلزده بشم واز ترم دوم برم

---------- Post added at 07:23 PM ---------- Previous post was at 07:20 PM ----------

خود به خود رزرو میشه ها .

چون من پارسال طبس قبول شدم امروز زنگ زدم گفتم میخوام بیام .

یارو گفت قدمت رو چشم بیا هیچ مشکلی نداره:دی

---------- Post added at 06:52 PM ---------- Previous post was at 06:51 PM ----------

حالا خودتم یه زنگ بزن مطمئن شو.

عجب
ولی فک کنم باید شما هم شهریه این دو ترمی که نرفتی رو بدی.همون میشه دیگه :31:

Life24
11-09-2010, 18:35
دقیقا
ممکنه وسط سال از پشت کنکوری دلزده بشم واز ترم دوم برم

---------- Post added at 07:23 PM ---------- Previous post was at 07:20 PM ----------

عجب
ولی فک کنم باید شما هم شهریه این دو ترمی که نرفتی رو بدی.همون میشه دیگه :31:
اینم حرف جالبی بود فکرش رو نکرده بودم.:46:

Mr Unknown
11-09-2010, 19:49
دوستان برای ثبت نام احتیاج به تائیدیه تحصیلی هست که باید از پست بگیریم؟تو مدارک که چیزی ننوشته

hheadshoter
11-09-2010, 19:53
سلام من هرچی گشتم اطلاعات دقیقی درباره زمان بندی ثبت نام ازاد پیدا نکردم !! من نرم افزار رودهن قبول شدم !! چه روزی باید برای ثبت نام به دانشگاه مراجعه کنم؟؟؟

siafu
11-09-2010, 20:06
چه مدارکی بگیرم؟

دیگه محضر نداره

DrXoX
11-09-2010, 20:45
دوستان برای ثبت نام احتیاج به تائیدیه تحصیلی هست که باید از پست بگیریم؟تو مدارک که چیزی ننوشته
تائیدیه تحصیلی رو باید بری پست بفرستی ، البته بعد از این که رفتی دانشگاه
برای فارغ التحصیلی لازمه
یعنی شما میری دانشگاه ترم آخر که بودی میری پست و تائیدیه تحصیلی رو می فرستی
الان لازم نیست

ariajoker
11-09-2010, 22:18
سلام دوستان من گواهی موقت پایان پیش دانشگاهی رو دارم .
حالا اول باید ببرم اموزش پرورش مهرش کنم ؟
یا ببرم محضر ؟
یا همونو ببرم دانشگاه ؟
ممنون میشم راهنمایی کنین.
پ.ن : پایین گواهی موقت نوشته برای داخل کشور نیازی به تایید اموزش و پرورش نداره .

ehsan_manu
11-09-2010, 23:09
آقا این رزرو قضیش چی بود که دوستان گفتن؟

Amirdb
11-09-2010, 23:20
آقا این رزرو قضیش چی بود که دوستان گفتن؟
اگه دوست داری یه سال دیگه برای کنکور بمونی ولی اون رشته که قبول شدی از دست ندی همه مدارک ثبت نام رو میبری دانشگاه و پول شهریه ثابت رو میدی و میگی میخوای رزرو کنی.همین

vatan2009
12-09-2010, 00:45
چطور همین الان قبول شدی عزیز؟ :13:
یعنی زده قبول قطعی

fardinstar
12-09-2010, 01:11
دوستان من كپي شناسنامه رو يادم رفت حاضر كنم. خودم ميخوام الان اسكن كپي كنم ولي نميدونم كپي از تمام صفحات شناسنامه دقيقا چطوريه ! يعني نميدونم به چه شكلي پرينت كنم . لطفا يكي توضيح بده چطور بايد كپي بگيرم. مثلا بگيد كه از هر 6 صفحه شناسنامه بايد كپي بگيرم؟ يا اينكه دو صفحه اول و دو صفحه دوم بايد روي يك طرف A4 كپي كنم و دو صفحه سوم رو پشت A4 ؟ يا ... ؟ لطفا سريع جوابمو بديد البته اگه الان كسي بيدار باشه !

sanaz_German
12-09-2010, 01:29
دوستان من كپي شناسنامه رو يادم رفت حاضر كنم. خودم ميخوام الان اسكن كپي كنم ولي نميدونم كپي از تمام صفحات شناسنامه دقيقا چطوريه ! يعني نميدونم به چه شكلي پرينت كنم . لطفا يكي توضيح بده چطور بايد كپي بگيرم. مثلا بگيد كه از هر 6 صفحه شناسنامه بايد كپي بگيرم؟ يا اينكه دو صفحه اول و دو صفحه دوم بايد روي يك طرف A4 كپي كنم و دو صفحه سوم رو پشت A4 ؟ يا ... ؟ لطفا سريع جوابمو بديد البته اگه الان كسي بيدار باشه !

آره دیگه از همه ی همش باید کپی کنی. هر کودوم رو برگه ی جداگونه. نه پشت و رو

Lord Farshad
12-09-2010, 01:30
درود

ببین من تو کار کپی بودم؛ روی A5 میتونی بگیری، حالا دوست داری روی A4 بگیر. اما اصلش همون A5 هست اما اینطوری هم مشکلی نداره.

ببین صفحه اول باید بیافته روی یک برگ؛ منظور از صفحه اول هم همون دو برگ اول (جای اثر انگشت و ... + اسم و اینا :دی) بعدش قسمت ازدواج صفحه دوم :دی به حساب میاد که هر کدوم از اینها (صفحات) باید جداگونه روی یک صفحه باشه پس طبیعتا ما 3 صفحه داریم دیگه کلا. یک رو هم کپی بگیر.

شاد و پیروز باشید

Lord Farshad
12-09-2010, 01:38
راستی یه سوال، یکی از دوستان اشاره کرده بود؛ حالا دوستانی که فردا میرند برای ثبت نام یا الان مطمئن هستند هم میتونند بگند؛
ما ورودی های جدید برای ثبت نام باید کل شهریه رو نقدا موقع ثبت نام پرداخت کنیم یا شهریه ثابت رو؟؟؟ یکی از دوستان مثل اینکه گفته بود فقط شهریه ثابت رو.

s2010
12-09-2010, 01:44
سلام دوستان من گواهی موقت پایان پیش دانشگاهی رو دارم .
حالا اول باید ببرم اموزش پرورش مهرش کنم ؟
یا ببرم محضر ؟
یا همونو ببرم دانشگاه ؟
ممنون میشم راهنمایی کنین.
پ.ن : پایین گواهی موقت نوشته برای داخل کشور نیازی به تایید اموزش و پرورش نداره .گواهی روهمراه 12عکس +کپی شناسنامه +کپی کارت ملی+

---------- Post added at 02:44 AM ---------- Previous post was at 02:42 AM ----------

راستی یه سوال، یکی از دوستان اشاره کرده بود؛ حالا دوستانی که فردا میرند برای ثبت نام یا الان مطمئن هستند هم میتونند بگند؛
ما ورودی های جدید برای ثبت نام باید کل شهریه رو نقدا موقع ثبت نام پرداخت کنیم یا شهریه ثابت رو؟؟؟ یکی از دوستان مثل اینکه گفته بود فقط شهریه ثابت رو.
به من که گفتن بایدکامل بپردازی

fardinstar
12-09-2010, 01:48
بستگي به واحد دانشگاهي داره. بعضي شهرها شهريه كامل رو حساب ميكنن بعد شما بايد يه مقدار نقد بريزي به حسابشون بقيه رو تا آخر ترم ميتوني چك بدي بعضي شهرها شهريه ثابت رو بايد همون اول بريزي به حسابشون و بقيه شهريه رو ميتوني چك بدي باز هم تا آخر ترم بعضي جاهاي ديگه هم تمام شهريه رو ميخوان ازتون. كلا مورد سوم خيلي نادره و اكثر واحدهاي دانشگاهي شهريه ثابت رو حين ثبت نام ميگيرن بقيه رو تا آخر ترم !

sanaz_German
12-09-2010, 01:49
داستان از این قراره که :
فردا که میریم ثبت نام ...میگن مدارکتون رو لطف کنید بدید.یکم ورق بازی داره. بعدش میگن حالا اون 55 تومن رو برید بریزید به حساب
رسید رو که آوردی دانشگاه یه برگه ی انتخاب واحد موقت میده بهت میگه شهریه ثابت با این واحدات (شهریه متغیر ) واسه ی شماست که ترم اولید. برید بریزید به حساب همون دانشگاه
دوباره رسیده اینو که آوردید میرید پیشه مدیر گروه رشتتون تا برگه ی واحداتون رو ( اون اصلیشو ) بهتون بده
بعد میرید خونه ....

n*7
12-09-2010, 02:18
یرای انتخاب رشته/ محل جدید زده 21 تا 25 شهریور بیاین سایت ولی هیچ خبری نیست چه جوریه این؟

ali17
12-09-2010, 02:45
سلام من دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز قبول شدم:31:

caca_caca888
12-09-2010, 05:35
سلام

شهریه ثابت و هزینه هر ترم سخت افزار قزوین حدودا چقدره؟
همین ها در رابطه با پاره وقت مکانیک تاکستان چطور؟

Life24
12-09-2010, 07:41
بچه ها هم رفتن ثبت نام اینجا خلوت شده :دی

Xx Hossein xX
12-09-2010, 08:12
سلام ...

من امروز رفتم برای ثبت نام این " پیرینت معرفینامه عکسدار یا کد رهگیری " چیه ؟!
نوشته برید سایت enroll.azad.ac.ir قسمت ورودی های جدید !

من میرم توی سایت ولی همچین چیزی وجود نداره !

کمک کنید ....

----------
هیچ مدرکی نگرفتن ! فقط 14 صفحه فرم دادن که 29 شهریور براشون ببریم .

H.E.S.A.M
12-09-2010, 09:19
سلام
بابا امروز رفتم تهران جنوب یه پوشه دادن گفتن برین پر کنید 29 شهریور بیاین........
ولی باید پر کنیما 10 یا 20 صفحست.......:20:

morteza_bayan
12-09-2010, 10:03
اقا من امروز برای ثبت نام رفتم و همه ی کاغذ بازیهاشو انجام دادم بعد بهم یک برگه ی تایید ثبت نام دادن و بهم گفتن برو شهریه ثابت رو بریز ولی بعد از اینکه شهریه ثابت رو ریختم هیچکس برای انتخاب واحد جوابمو نداد و درضمن توی یک برگه روی تابلوی اعلانات نوشته بود انتخاب واحد 7 مهر وشروع کلاسها 10 مهر
حالا من چیکار کنم؟
ایا من که ترم اولمه هم باید 7 مهر برم؟

Hossein Adeli
12-09-2010, 12:11
سلام من دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز قبول شدم:31:باید چه مدارکی رو ببرم واسه ثبت نام؟راستی من هنوز مدرک پیش دانشگاهیم رو نگرفتم!!چون یه درسم مونده مشکلی که پیش نمیاد واسه ثبت نام؟؟؟؟(امتحانم هم 28.06.89 هست که صددرصد قبول میشم)دست شما درد نکنه:11:

من هم مثل شما هستم و امروز رفتم برای ثبت نام اونها هم گفتند تا گواهی موقت رو نیاری خبری از ثبت نام نیست!!! :2::2::2:
باید به فکر ثبت نام با تخیر باشیم تا شاید مهر بتونیم بریم

سایر دوستانی که مدرک موقت پیش رو ندارند چی کار کردند؟

hamidras
12-09-2010, 12:12
تکمیل ظرفیت تهرانیا پاره وقتو کجا میتونن بزنن؟

مرکزی و سمنان و قزوین میشه؟

caca_caca888
12-09-2010, 12:13
گواهی موقت چیه؟

Life24
12-09-2010, 12:14
گواهی موقت چیه؟
درود
ظاهرا مدرک پیش دانشگاهی هستش
چون اصلش یک سال دیگه میاد
بهتون موقت میدن(مدرسه)

steps
12-09-2010, 12:15
من هم مثل شما هستم و امروز رفتم برای ثبت نام اونها هم گفتند تا گواهی موقت رو نیاری خبری از ثبت نام نیست!!! :2::2::2:

نپرسیدی تا کی وقت داریم برای ثبت نام؟
از صبح زنگ می زنم دانشگاه ازاد زنجان ولی آشغاله !!!!
من بد بخت که مدرک پیشم رو اخرای شهریور می گیرم چه غلطی باید بکنم؟
کسی هست که هنوز از پیشش درس داشته باشه ولی ثبت نام کرده باشه؟

clickestan
12-09-2010, 12:18
من هم مثل شما هستم و امروز رفتم برای ثبت نام اونها هم گفتند تا گواهی موقت رو نیاری خبری از ثبت نام نیست!!!
من الان رفتم گواهی موقت رو از مدرسه گرفتم کاری دیگه ای لازم نیست باش انجام بدم؟

یکی بطور کامل مدارک لازم و کارایی که باید با مدارک انجام بدیم رو مینویسه
یعنی خودش با طی کردن این مراحل تونسته باشه با موفقیت تو دانشگاه آزاد ثبت نام کرده باشه!

rajer
12-09-2010, 12:20
باید به فکر ثبت نام با تخیر باشیم تا شاید مهر بتونیم بریم

سایر دوستانی که مدرک موقت پیش رو ندارند چی کار کردند؟
شما تهران مرکزی ؟ رفتی ثبت نام میکردن یا برگه میدادن میگفتن 29 شهریور بیا ؟؟

Hossein Adeli
12-09-2010, 12:20
نپرسیدی تا کی وقت داریم برای ثبت نام؟
از صبح زنگ می زنم دانشگاه ازاد زنجان ولی آشغاله !!!!
من بد بخت که مدرک پیشم رو اخرای شهریور می گیرم چه غلطی باید بکنم؟
کسی هست که هنوز از پیشش درس داشته باشه ولی ثبت نام کرده باشه؟

ثبت نام برای ما عمرانی ها 22 و 23 است اما گفتند اون الکیه و تا 27 فرصت است اما فکر کنم ثبت نام با تاخیر هم هست شاید تا اون موقع گواهی رو بتونیم بگیریم

شما تهران مرکزی ؟ رفتی ثبت نام میکردن یا برگه میدادن میگفتن 29 شهریور بیا ؟؟
نه من عمران سازه تبریز هستم.

steps
12-09-2010, 12:25
من الان رفتم گواهی موقت رو از مدرسه گرفتم کاری دیگه ای لازم نیست باش انجام بدم؟

یکی بطور کامل مدارک لازم و کارایی که باید با مدارک انجام بدیم رو مینویسه
یعنی خودش با طی کردن این مراحل تونسته باشه با موفقیت تو دانشگاه آزاد ثبت نام کرده باشه!

دوست عزیز من از پیشم درس فیزیک2 مونده که امتحانش 25 شهریور هست که تا قبول نشم(7 بگیرم تک میزنم) به من گواهی
نمی دن

Hossein Adeli
12-09-2010, 12:30
دوست عزیز من از پیشم درس فیزیک2 مونده که امتحانش 25 شهریور هست که تا قبول نشم(7 بگیرم تک میزنم) به من گواهی
نمی دن

غیر ممکن است مدرک موقت رو قبل از قبولی بدن!
فقط باید بریم آموزش پرورش یا مدرسه و التماس کنیم !!!!!!!.........ورقه امتحانی ما رو زودتر اصلاح کنند و مدرک رو تا 27 بدن :19::41:

hheadshoter
12-09-2010, 13:07
من رفتم رودهن امروز واسه ثبت نام ولی چون مدرک پیش رو نبرده بودم نتونستم ثبت نام کنم

ronaldinho_bs10
12-09-2010, 13:14
سلام من متالوژی نجف آباد (اصفهان) قبول شدم . در ضمن پارسال عمران-خاک بوشهر رو اوردم .
پرسیدم گفتن واسه عمران میتونی بیای و ترم 2 اینا میتونی با گواهی پزشکی برگردی .
ولی اصفهان عمران-خاک نداره .
به نظره شما من چیکار کنم . میشه از عمران خاک برم عمران یا آب یا سازه ؟
یا اصلا همون متالوژی رو برم .

ممنون

Lamanta
12-09-2010, 14:29
من ثبت نام کردم ، تاریخ کلاس ها هم فردا باید برم بگیرم ؛ کلاس ها از کی شروع میشه ؟

cgm57
12-09-2010, 14:33
سلام می خواستم بدون زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد کی هست؟

ehsan_manu
12-09-2010, 14:48
اگه دوست داری یه سال دیگه برای کنکور بمونی ولی اون رشته که قبول شدی از دست ندی همه مدارک ثبت نام رو میبری دانشگاه و پول شهریه ثابت رو میدی و میگی میخوای رزرو کنی.همین

یعنی پول مفت بدیم
من که از این پولا ندارم
شما داری؟

---------- Post added at 03:48 PM ---------- Previous post was at 03:45 PM ----------

سلام می خواستم بدون زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد کی هست؟

آره آقا قربون دستتون این سوالو هر کی میدونه بجوابه
من که دارم میمیرم از استرس
20 تا مونده تا مکانیک قبول شم:37:
امیدی هس به نظرتون؟
ما ها تکمیلیا باید چی کار کنیم؟
ممنون میشم کمک کنین

steps
12-09-2010, 15:50
بالاخره گرفت.
از صبح زنگ میزدم دانشگاه اما نمی گرفت اما بالاخره گرفت کلا با طرف 3 کلمه حرف زدم و قطع کرد.
پرسیدم ثبت نام عمران-نقشه برداری تا کی هست / گفت تا فردا
منم گفتم یه مشکل هست اونم اینه که من از پیش 1 درس دارم و امتحانش 25 هست من باید چی کار کنم / گفت هروقت گرفتی بیا .
تا اومدم سوال بعدی رو بپرسم قطع کرد.
خدا به داد برسه باید تو اون دانشگاه 4 سال درس خوند

hamijoon
12-09-2010, 15:56
نه نگران نباش . به خاطر اينه كه اين روزا سرشون شلوغه . وگرنه بعدش جا بيوفتي همشون باهات رفيق ميشن

Abbshangooli
12-09-2010, 16:02
سلام عزیزان

بالاخره ماهم ثبت نام کردیم. حالا میخواستم از بچه های پیشکسوت بخوام که راهنمایی بفرماین موارد تخفیف شهریه تا آخر

تحصیل ، چه از طریق وام و بازنشتگی و... و چه از راههای دیگه رو ، بیبینیم چه کنیم تا کاهش بدیم ( خواهشآ تمامی موارد ذکر

شود ) ؟؟؟

ممنون