PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع مـــباحــث مرتبـــط با دانشـــگاه آزاد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Karmenwet
06-09-2010, 09:32
درصدهامزبان وادبيات فارسي 6.7 شيمي 26.7 زبان عربي 26.7 بينش ديني 26.7 زبان خارجه 66.7 رياضيات 2.5 فيزيك مكانيك 1 جمع تراز نمرات دروس عمومي 4677 خیلی ممنون از راهنماییتون.میشه بازم در مورد رشته فناوری اطلاعات بیشتر توضیح بدید ؟بازم خیلی خیلی ممنون

فناوری اطلاعات در کارشناسی بیشتر بر شبکه های کامپیوتری تاکید می کنه. اما همه رشته ها در
کارشناسی ارشد تجزیه و تخصصی می شوند . فناوری اطلاعات در کارشناسی ارشد
به چند گرایش تقسیم می شود : . تجارت الکترونیک-مدیریت سیستم های اطلاعات-.امنیت اطلاعات-.شبکه های کامپیوتری-.فناوری اطلاعات.

در بین اینها امنیت اطلاعات و شبکه های کامپیوتری تراز بالایی رو در کارشناسی ارشد دارند .

امنیت اطلاعات در مورد -- و کرک و رمزنگاری داده ها هستش.
شبکه های کامپیوتری هم پیاده سازی و پیکربندی همان ISP هایی که اینترنت می دهند و هاست و سرویس های دیگر اینترنت مثل VOIP هستش.

البته همه موارد فناوری اطلاعات از طرف شرکت های بزرگی مثل سیسکو و ماکروسافت و کامپتیا و غیره
ازمون برگزار می کنند که مدرکشون معتبر تر از دانشگاه های ایران حتی سراسری تهران هستش.
و در تمام نقاط دنیا مدارکشون رو قبول دارند.
اگر مدرک مثلا CWNT شرکت سیسکو رو داشته باشید از دکتری فناوری اطلاعات ایران بالاتر هستش.
در هر کجای دنیا بروید شما رو به عنوان یک فوق تخصص و مدرس برجسته سیستم های سیسکو می دانند.

---------------------------

یه راهنمایی می کنم برای درس خواندن .

اگر واقعا می خواهید در سراسری بهترین رشته ها درس بخوانید حتی در سراسری تهران شما اگر تلاش مفید کنید
حتما قبول می شوید.

اول اراده هستش که باید داشته باشید . 2. به هیچ عنوان به حرف دیگران که می گویند چرا به دانشگاه ازاد که قبول
شدید نرفتید گوش نکنید کسی که خودش به چاه رفته حتما دیگری رو هم می خواهد به چاه ببرد.
3.اگر شروع به درس خواندن می کنید از همین امروز برنامه ریزی کنید تا 9 ماه اینده که کنکور دارید. در این 9 ماه به هیچ عنوان ذهن خودتون رو مشغول هیچ و پوچ نکنید و فقط به درس فکر کنید.
دیگر هم وقت خودتون رو صرف امدن به اینترنت و اس ام اس بازی و با دوستتون بروید بیرون نکنید چون کاملا
اثر منفی دارد. ( 9 ماه به فکر اینده خودتون باشید ). دوست و دیگری همه رفتنی هستند. الان من دوست های 8 ساله گذشته دانشگاهی رو اصلا یک بار هم ندیدم و اصلا خبری ازشون ندارم .

-----------------------------

اول سراسری رو مد نظر داشته باش .

سیستم سراسری به این شکل هستش که طراح به کتاب درسی اکتفا نمی کند.
سطح سوالات بالا هستش. هرکسی تمرین زیاد کنه می تواند سوالات رو حل کند.

درس ریاضیات حتما باید هر روز مطالعه شود. زبان نیز همین طور هستش هر روز باید مطالعه شود.
شیمی متن کتاب و تمرین ها بسیار مهم هستش.
هندسه پایه 6 سوال داده می شود که شما بهتره تمرین ها و مثال ها کتاب رو خوب یاد بگیرید. اگر
در همان سطح سوال داده شد حل کنید . وقت الکی رو این درس نگذارید.
فیزیک هم باید تست های سراسری کار کنید چون 50 درصد سوالات به صورت مفهومی اورده می شود و
طراح به متن کتاب اکتفا نمی کند.
دروس عمومی هم فقط باید تست کار کنید.
درس عربی رو هم باید روزانه مطالعه کنید و تست ها رو کار کنید و بعد از چند روز یک امتحان تستی از سوالات سراسری از خودتون بگیرید. در عربی متن کتاب و تمرین ها بسیار مهم هستش.

هر فصلی از درس ها رو که خوب مطالعه کردید و تست های اولیه رو زدید 4 روز بعدش یک امتحان تستی از
سوالات سراسری از خودتون بگیرید.

سیستم دانشگاه ازاد به کتاب درسی اکتفا می کند.

فقط متن و تمرین ها و مثال های کتاب رو به خوبی یاد بگیرید .
درس ریاضیات تست های 10 ساله پیش ازاد رو خوب یاد بگیرید درصد بالایی رو می زنید.
دفترچه های کنکور ازاد 10 ساله پیش رو بگیرید و تمام تست ها رو خوب کار کنید حتما
تراز بالایی رو خواهید اورد.

------------------------------

تلاش کنید حتما موفق می شوید .

Karmenwet
06-09-2010, 09:53
سلام.

آقایون خواهشن یکی کمک کنه.

یکی از دوستام دانشگاه آزاد قبول شده اما هنوز پیش دانشگاهیش را تموم نکرده. دی ماه پیش دانشگاهیش تموم میشه.

الان چطور باید ثبت نام کنه؟؟ واسه ثبت نام مدرک پیش دانشگاهی میخوان. این باید چیکار کنه؟

(رشتش ریاضیه مهندسی هم قبول شده)

به واحد دانشگاهی قبول شده بروید و از شما فکر کنم شهریه ثابت دریافت خواهد شد و یک ترم مرخصی برای
شما رد خواهد شد و ترم دوم می توانید ثبت نام کنید و به کلاس ها بروید.

loren
06-09-2010, 09:53
سلام

دوستان يكي هم جواب ما رو بده

ممنون

بله میشه فقط باید هزینه انصراف رو دوبار بدی !

John Cena723
06-09-2010, 09:58
نظر اساتید در مورد این رشته چیه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 879x32.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد رشتش اطلاع خاصی ندارم اما واحد کرج طبق رده بندی سایت ها بهترین واحد آزاد هستش و حتی از بعضی دانشگاههای سراسری مثل کاشانم تو رده بندی بالاتره.

loren
06-09-2010, 10:02
بهترین واحد ها به ترتیب : تهران جنوب
علوم تحقیقات
تهران مرکز
تهران شمال
کرج
قزوین !
کسی نگه کرج بهترینه ها ...

Karmenwet
06-09-2010, 10:06
سلام ، این مسئله دامن گیر یکی از دوستان من هم هست که من خودم چون تا حالا تو این خط و خطوط نبودم جوابشو نمی دونستم ممنون میشم لطفی کنید و جواب بدید!

اگر دی ماه پیش دانشگاهیتون رو تمام می کنید .
در دانشگاه ازاد به واحد قبول شده مربوطه بروید و بعد از واریز شهریه ثابت یک ترم مرخصی برای شما رد می شود
ترم دوم می توانید ثبت نام و به کلاس ها بروید.

اگر شهریورماه پیش دانشگاهی رو تمام کرده اید و مدرک پیش دانشگاهی صادر نشده مسئله ای ندارد یک مدرک
موقت از اموزش و پروش یا مدرسه مربوطه خودتان بگیرید و به واحد دانشگاهی مربوطه ببرید و همان ترم اول ثبت نام کنید.

در سراسری هم به همین منوال هستش تا 31 شهریور اگر تمام واحدهای پیش دانشگاهی اخذ شده باشد
یک مدرک موقت از اموزش و پرورش و یا مدرسه مربوطه دریافت و به واحد دانشگاهی ببرید.

-------------

siafu
06-09-2010, 10:22
واسه نقل و انتقال دانشگاه ازاد ایا رشته هم مهمه یعنی اگه فرضا ریاضی کاربردی باشم میتونم به مهندسی انتقالی بگیرم؟

واحد به واحد انتقالی بگیری؟؟
خیلی سخته... برای تهران که باید بیخیال بشی... رشته رو هم که تا اوجایی که میدونم ابدا نمیتونی تغییر بدی...

Karmenwet
06-09-2010, 10:22
چند نکته که فکر کنم باید همه توجه کنند و پاسخ سوال هاتون هستش :

پاره وقت و تمام وقت هیچ تفاوتی با هم ندارند. کلاس ها یکی برگزار می شود.

شبانه و روزانه سراسری هم همینطور هیچ تفاوتی با هم ندارند و فقط در شبانه شهریه گرفته می شود.

کلاس های شبانه و روزانه یکی برگزار می شود.

فقط در لیست استاد در کنارش می نویسند مثلا ورودی پاره وقت 89 یا ورودی شبانه 89 یا ورودی روزانه 89 یا ورودی تمام وقت 89 .

چه تمام وقت و چه پاره وقت در ترم اول اگر درس پیش نیاز کم داشته باشید تا 20 واحد رو هم می دهند.

اما اصولا 18 یا 19 واحد به تمامی ترم اولی ها داده می شود. و برای اونهایی که پیش نیاز زیاد دارند 16 واحد می دهند.

شما حتی پاره وقت هم باشید و در ترم های بعدی اگر معدلتان بالا باشد می توانید 24 واحد اخذ کنید.

+ ترم تابستان رو هم بروید می توانید 6 ترمه دانشگاه را تمام کنید .

-----------------------

Karmenwet
06-09-2010, 10:31
نوشته شده توسط hamidras
واسه نقل و انتقال دانشگاه ازاد ایا رشته هم مهمه یعنی اگه فرضا ریاضی کاربردی باشم میتونم به مهندسی انتقالی بگیرم؟.

در مورد انتقالی به سطح تهران مثل تهران مرکز یا غیره فقط باید کمی پارتی داشته باشید .

یه راه دیگر هم دارد :

اگر معدلتون بالا باشد مثلا 18 می توانید ترم بعد مهمان بگیرید و بعدش همینطور ترم بعدش مهمان بگیرید

اگر در واحد مثلا تهران مرکز مهمان هستید و معدلتون بالا مثلا 18 شده می توانید تقاضای انتقال بدهید

و در همان تهران مرکز بمانید در غیر اینصورت فقط پارتی .

در مورد تغییر رشته . بله می شود تغییر رشته داد اما نسبت به تراز سنجیده می شود

مثلا تراز 6000 شده اید می توانستید عمران تهران جنوب بروید اما با این تراز زدید ریاضیات کاربردی .

می توانید یک ترم بخوانید و معدلتون بالا باشد و ترم بعد به اموزش بروید و تقاضای تغییر رشته بدهید.

تمامی موارد بالایی که گفتم در سیستم دانشگاهی غیر انتفاعی نیز صدق می کند.

sanaz_German
06-09-2010, 10:44
نخیر اصلا نمیشه تغییر رشته داد.من خودم 1سال گیر بودم واسه تغییر رشته.هم ترازم بالا بود هم معدلم 19.37 بود هم پارتیه درست حسابی داشتم.
کلی چرخوندنم بعد از یه سال گفتن اصلا نمیشه به هیچ عنوان تغییر رشته داد باید مگه اینکه پدرومادرو همه ی کس و کارت فوت کرده باشن .....منم دوباره مجبور شدوم کنکور بدم.سراسری رو نمیدونم ولی آزاد امکان نداره

Karmenwet
06-09-2010, 10:50
سلام

دوستان يكي هم جواب ما رو بده

ممنون

ببینید شما اگر الان در دانشگاه B رفته اید سعی کنید در اونجا نمرات درس هاتون کمتر از 14 نباشد تا
به شما در دانشگاه C که در اینده خواهید رفت اشکال گرفته نشود . ( البته نمره 12 در اکثر دانشگاه ها برای معادل سازی
هستش اما سعی کنید شما از 14 کمتر نگیرید تا اموزش دانشگاه C در اینده حرفی برای گفتن نداشته باشد )
اگر تراز مورد نظر رو سال اینده برای دانشگاه C اورده باشید و با توجه به شرط بالا که گفتم می توانید به دانشگاه C بروید
اگر خواستند اذیت کنند بگویید وضعیت مالی خوبی ندارم . و شرایط بدی رو دارم. ( البته کم پیش می اید گیر بدهند اما
بعضی واحدها این کارمندها روی اعصاب ادم راه می روند ) .

---------- Post added at 11:50 AM ---------- Previous post was at 11:47 AM ----------

نخیر اصلا نمیشه تغییر رشته داد.من خودم 1سال گیر بودم واسه تغییر رشته.هم ترازم بالا بود هم معدلم 19.37 بود هم پارتیه درست حسابی داشتم.
کلی چرخوندنم بعد از یه سال گفتن اصلا نمیشه به هیچ عنوان تغییر رشته داد باید مگه اینکه پدرومادرو همه ی کس و کارت فوت کرده باشن .....منم دوباره مجبور شدوم کنکور بدم.سراسری رو نمیدونم ولی آزاد امکان نداره

وقتی در مورد چیزی اصلا اطلاعاتی نداری بهتره حرف نزنی .

تمامی حرف هایی که زدم در سیستم دانشگاه ازاد و غیر انتفاعی صدق می کند .

Greedy
06-09-2010, 10:52
سلام
برای ثبت نام تو دانشگاه ازاد باید چه مدارکی ببریم ؟ از کی ثبت نام شروع میشه ؟

sanaz_German
06-09-2010, 10:56
سیستم دانشگاه آزاذ خیلی حرفای دیگه هم زده.تو که نخواستی تا حالا تغییر رشته بدی.من بودم که 1سال وقتمو صرف تغییر رشته کردم آخرشم هیچی
همشم الکیه

Karmenwet
06-09-2010, 11:13
سلام
برای ثبت نام تو دانشگاه ازاد باید چه مدارکی ببریم ؟ از کی ثبت نام شروع میشه ؟

مدارک مورد نیاز رو سازمان مرکزی در سایت اعلام می کند .

اما اصولا چه برای سراسری چه برای ازاد

3 تا فتوکپی شناسنامه و 6 قطعه عکس و 2 کپی مدرک پیش دانشگاهی اصل یا موقت و خود شناسنامه و

کارت ملی و فتوکپی کارت ملی . مدرک دیپلم و ریزنمرات رو اکثر واحدها نمی خواهند.

در دانشگاه ازاد اگر مدرک موقت پیش دانشگاهی ببرید یک سفته از شما می گیرند تا در اینده مدرک اصل را بیاورید.

سعی کنید همه مدارک موردنیاز که اعلام می شود رو در قبل از رفتن فتوکپی بگیرید و با خودتون ببرید

تا کارهاتون سریعتر راه بیفتد.

سیستم دانشگاه آزاذ خیلی حرفای دیگه هم زده.تو که نخواستی تا حالا تغییر رشته بدی.من بودم که 1سال وقتمو صرف تغییر رشته کردم آخرشم هیچی
همشم الکیه

نمی دونم با چه زبونی باید به تو بگویم.

اگر بنده چیزی رو ندونم حرف نمی زنم و از دوستانی که دارم و مشاور هستند می پرسم و بعد عینا حرف اونها

رو بیان می کنم. این ها همه شدنی هستش .

در ضمن مشخصه معدل شما هم 19.73 نشده خالی هم نبند .

اگر پارتی درست و حسابی داشتی اصلا نمی خواست ازمون شرکت کنی همون ثبت نام می کردی و مستقیما

می رفتی به دانشگاه تهران مرکز .

sanaz_German
06-09-2010, 11:17
حالا انقد به اینا دروغ بگو و امیدوارشون کن تا.....
من هنوز اسمم تو تخته ی ساختمون B دانشگاه تهران مرکز شهرک غرب هست میتونی بری ببینی که تو رشته ی فیزیک 19.37 شدم.
مشاوراتم به درد خودت می خورن

hassan_magic2000
06-09-2010, 11:19
سلام دوستان
یه سوال خیلی مهم داشتم ( البته برای من مهمه )
میخواستم بدونم رشته ی علوم آزمایشگاهی اراک ثبت نامش کی شروع میشه ؟ هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم
اگه اون صفحه ای که زمانبندی ثبت نام رو داره برام بزارین خیلی ممنون میشم

ممنون

Karmenwet
06-09-2010, 11:24
حالا انقد به اینا دروغ بگو و امیدوارشون کن تا.....
من هنوز اسمم تو تخته ی ساختمون B دانشگاه تهران مرکز شهرک غرب هست میتونی بری ببینی که تو رشته ی فیزیک 19.37 شدم.
مشاوراتم به درد خودت می خورن

اولا حرف دهنتو بفهم . و درست حرف بزن.

در ثانی معلومه شما فعلا قراره ترم اولی باشید.

نه بابا 19.73 شدی . عجب نابغه ای هستی.

فکر کنم جای نیوتن رو می گیری.

MaaRyaaMi
06-09-2010, 11:35
من میدونم واسه آزاد
بایدکنکور بدی واسه تغییر رشته

Life24
06-09-2010, 11:37
همشم الکیه
داداش حالا کنکور ازاد دادی و تغیر رشته دادی؟
میخواستی یعنی بدون کنکور مجدد تغیر بدی درسته؟

shabeashegha
06-09-2010, 11:43
چند نکته که فکر کنم باید همه توجه کنند و پاسخ سوال هاتون هستش :

پاره وقت و تمام وقت هیچ تفاوتی با هم ندارند. کلاس ها یکی برگزار می شود.

شبانه و روزانه سراسری هم همینطور هیچ تفاوتی با هم ندارند و فقط در شبانه شهریه گرفته می شود.

کلاس های شبانه و روزانه یکی برگزار می شود.

فقط در لیست استاد در کنارش می نویسند مثلا ورودی پاره وقت 89 یا ورودی شبانه 89 یا ورودی روزانه 89 یا ورودی تمام وقت 89 .

چه تمام وقت و چه پاره وقت در ترم اول اگر درس پیش نیاز کم داشته باشید تا 20 واحد رو هم می دهند.

اما اصولا 18 یا 19 واحد به تمامی ترم اولی ها داده می شود. و برای اونهایی که پیش نیاز زیاد دارند 16 واحد می دهند.

شما حتی پاره وقت هم باشید و در ترم های بعدی اگر معدلتان بالا باشد می توانید 24 واحد اخذ کنید.

+ ترم تابستان رو هم بروید می توانید 6 ترمه دانشگاه را تمام کنید .

-----------------------
اگه منظور شما اینه که شبانه و روزانه سر یک کلاس کنار هم میشینن باید بگم زمان کلاساشون متفاوته اغلب شبانه ها هم از ترم بهمن کلاسشون شروع میشه

ramin 69
06-09-2010, 11:46
سلام

یه سوالی داشتم . اگر کسی عمران شهریار قبول شده باشه میتونه امسال بره ثبت نام تا سال بعد 2 ترم بخونه همزمان دوباره کنکور آزاد شرکت کنه ، اون وقت اگر تهران قبول شد بقیه عمران رو بیاد تهران بخونه ؟؟؟؟

loren
06-09-2010, 11:59
بله عزیزم میشه . فقط نمراتت باید بالا باشه که تطبیق بدن تهران

Karmenwet
06-09-2010, 12:12
اگه منظور شما اینه که شبانه و روزانه سر یک کلاس کنار هم میشینن باید بگم زمان کلاساشون متفاوته اغلب شبانه ها هم از ترم بهمن کلاسشون شروع میشه

وقتی اطلاعی نداری خواهشا ایراد نگیر.

اکثریت کلاس های شبانه و روزانه باهم هستند.

نوبت دوم در دانشگاه ها فرق می کند. برخی دانشگاه ها ثبت نام نوبت دوم هستند و برخی ثبت نام نوبت اول که همان

ترم مهرماه می باشد.

bax_021
06-09-2010, 12:13
من کارت ملی ندارم
تو ثبت نام به مشکل بر نخورم ؟؟ :23:

Karmenwet
06-09-2010, 12:16
سلام

یه سوالی داشتم . اگر کسی عمران شهریار قبول شده باشه میتونه امسال بره ثبت نام تا سال بعد 2 ترم بخونه همزمان دوباره کنکور آزاد شرکت کنه ، اون وقت اگر تهران قبول شد بقیه عمران رو بیاد تهران بخونه ؟؟؟؟

بله . کاملا امکان پذیر هستش . و هیچگونه ایرادی ندارد .

---------- Post added at 01:16 PM ---------- Previous post was at 01:14 PM ----------

من کارت ملی ندارم
تو ثبت نام به مشکل بر نخورم ؟؟ :23:

نه . اون همه هم گیر نمی دهند. می توانی بعد از دریافت کارت ملی ببری و پرونده رو تکمیل کنی .

bax_021
06-09-2010, 12:18
نه . اون همه هم گیر نمی دهند. می توانی بعد از دریافت کارت ملی ببری و پرونده رو تکمیل کنی .
مرسی
یه سوال دیگه
این مدرک پیش دانشگاهی اصلی و موقت جریانش چیه ؟؟
چی فرقی دارن ؟؟
موقت یعنی تا کی ؟؟
مرسی اگر جواب بدید :11:

t.sunami
06-09-2010, 12:24
دوستان این همه گفتین و گفتین و گفتین ولی یکی نیومد قشنگ مراحل لازم بعد اعلام نتایجو بگه.بابا اول اینارو بگین که همه از این گیروگور دربیان

frnsh
06-09-2010, 12:26
سلام دوستان،
من نرم افزار نجف آباد در اومدم (انتخاب اول) ، بعد بهم sms زده که برید تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) واسه فرم ثبت نام و اینا.
اما هرچی میرم داخل سایته، باز نمیشه.
سایت مشکل داره یا هنوز موقع ثبت نام نیست؟
مرسی

LiLiyaan
06-09-2010, 12:30
سلام

بله میشه
واحدهای گذرونده بالای 12 هم معادلسازی میشه.

jadoogar5422
06-09-2010, 12:31
بابا يکي به ما بگه براي ثبت نام چي کار کنيم؟تو سايت آزمون دات نت يه پيوسته که فقط دو صفحه است و فقط هم ميزان شهريه ها رو داره.نميدونم چرا ياد ضرب المثل "سالي که نکوست..." افتادم.

Karmenwet
06-09-2010, 12:32
مرسی
یه سوال دیگه
این مدرک پیش دانشگاهی اصلی و موقت جریانش چیه ؟؟
چی فرقی دارن ؟؟
موقت یعنی تا کی ؟؟
مرسی اگر جواب بدید :11:

مدرک اصل پیش دانشگاهی از طرف اموزش و پرورش منطقه خودتون صادر می شود که برای تایید

اتمام دوره پیش دانشگاهی هستش . که باید اموزش و پرورش منطقه مدرک پیش دانشگاهی اصل رو

برای تکمیل پرونده برای دریافت مدرک لیسانس یا کاردانی به دانشگاه مربوطه ارسال کند .

مدرک موقت رو به راحتی می توانید از مرکز پیش دانشگاهی که می خواندید دریافت و به واحد دانشگاهی ببرید

که تاییدی بر گذراندن تمامی واحدهای پیش دانشگاهی می باشد .

در دانشگاه ازاد یک سفته از شما خواهند گرفت تا در اینده اگر مدرک از سوی اموزش و پرورش منطقه ارسال نشد

خودتون مدرک اصل پیش دانشگاهی رو دریافت و برای تکمیل پرونده به دانشگاه ببرید .

اگر الان هم اصل مدرک رو نبردید حتما ترم اخر اصل مدرک رو ببرید و سفته رو هم از دانشگاه بگیرید.

البته مدرک لیسانس رو بعد از دریافت کارت پایان خدمت سربازی می دهند .

ramin 69
06-09-2010, 12:33
سلام دوستان،
من نرم افزار نجف آباد در اومدم (انتخاب اول) ، بعد بهم sms زده که برید تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) واسه فرم ثبت نام و اینا.
اما هرچی میرم داخل سایته، باز نمیشه.
سایت مشکل داره یا هنوز موقع ثبت نام نیست؟
مرسی

برای من باز میشه . ببین www رو حذف کنش ، احتمال زیاد باز میشه.
آدرس پایین رو بزن میاد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

bahador2009
06-09-2010, 12:34
اینا چه امیدی به خودشون دارند

آرمان هارواردی شدن دانشگاه آزاد؛ محدوديت‌ها و امكانات
در سال 1404 فاصله دانشگاه آزاد با هاروارد چقدر است؟

آفتاب- صدرا محقق: آیا آرمان هارواردی شدن دانشگاه آزاد در چشم‌انداز 1404 امری دست یافتنی است؟ چه امکاناتی چنین آرمانی را محقق می‌سازد؟ این آرمان با چه محدودیت‌هایی روبروست؟ این‌ها سوال‌هایی است که سلسله گزارش‌های آفتاب‌نیوز قراراست به آن‌ها پاسخ بدهد. بی‌تردید دانشجویان دانشگاه آزاد که همواره این مسأله را با خود و دوستان‌شان مطرح می‌کنند که ای کاش با امکانات آموزشی بهتری سرو کارداشتیم،‌ می‌توانند در تهیه و تنظیم این گزارش ما را یاری کنند.

اما تا این جای‌کار،‌ آن‌گونه که عبدالله جاسبی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرده است این دانشگاه می‌خواهد دردهه چهارم فعالیت خود و تا سال 1404 در زمره معتبرترین دانشگاه‌های جهان قرار بگیرد و سودای رقابت با دانشگاه‌های مطرحی نظیر کمبریج، آکسفورد، هاروارد، و MIT را در دستور کار خود داده است.

با این سخنان امیدوارکننده چه آن‌ 3 میلیون پانصد هزار نفری که تاکنون از این دانشگاه فارغ التحصیل شده‌اند و چه آن یک میلیون و سیصد هزار نفری که هم اکنون در حال تحصیل در این دانشگاه هستند بی میل نخواهند بود که با افتخار اعلام کنند از دانشگاهی در حد و اندازه های هاروادر و کمبریج فارغ‌التحصیل شده‌اند.

اما باید پذیرفت که سودای آکسفورد، هاروارد، کمبریج، و MIT که در حال حاضر فخر دانشگاه‌ها و فضاهای آموزشی جهان شمرده می‌شوند تنها با پشت دادن به کوهی استوار از سال‌ها تحقیق، تولید علم، تفکر، مدیریت، فعالیت بی وقفه و صرف هزینه و آزاداندیشی علمی میسراست.

"تفاوت سلف سرویس‌های دانشگاه هاروارد و دانشگاه آزاد" موضوع عکس‌هایی بود که از طریق ایمیل در اینترنت توسط کاربران رد‌و بدل می‌شد. دو عکس از سلف سرویس‌های این دو دانشگاه مطرح امریکایی و ایرانی. در عکس سلف سرویس دانشگاه هارواد، یک سالن مجلل با نورپردازی، تزئینات جانبی و طراحی داخلی منحصر به‌فرد و میز و صندلی شیک دیده می‌شد.

این دست از مبلمان در رستوران دانشجویی حتی در دانشگاه‌های تهران و شهید بهشتی نیز غیرقابل دسترس است. ولی در عکس نمونه ایرانی یک چاردیواری معمولی با سقف ترک و خورده و گچ ریخته شده و میز و صندلی‌های معمولی‌تر دیده می‌شد که دانشجویان در حال غذا خوردن در ظرف‌های یک بار مصرف و عده‌ای به حالت ایستاده. کنار هم گذاشتن طعنه‌آمیز همین دو عکس شاید به اندازه کافی گویای عمق فاصله و تفاوت این دو دانشگاه و راه دراز مسئولان ایرانی برای رساندن خود به رقیب امریکایی باشد.

با همه این‌ها با وجود تفاوت‌هایی چنین فاحش نمی‌توان گفت دانشگاه آزاد هیچ‌گاه نخواهد توانست خود را به رقیب امریکایی و دیگر رقیبان برساند، اما می‌توان این‌گونه گفت که اگر دانشگاه هاروارد در زمینه علمی جزو 5 دانشگاه اول دنیا است این موقعیت را زمانی به دست آورد که به عنوان امکاناتی نظیر کتابخانه، سلف‌سرویس، فضای آموزشی و امکانات سرگرمی و تفریحی برای دانشجویان و اساتید خود را نیز به همان میزان ارتقا داده است.

به نظر می‌رسد دانشگاه آزاد اسلامی ایران نیز به عنوان سومین دانشگاه پرجمعیت جهان که بر اساس برنامه چشم‌انداز استراتژیک خود می‌خواهد به عنوان بزرگ‌ترین مجتمع آموزش عالی جهان، در سال 1404 قرار بگیرد باید برای رساندن خود به سطح دانشگاه‌های مطرح و معتبر جهان از هم اکنون دست به کار شود و پی‌جوی رشد و ارتقای متوازن و همه جانبه باشد.

آنگونه که جاسبی اعلام کرده این دانشگاه در افق 1404 دارای 5 /2 میلیون دانشجو، 104 هزار عضو هیأت علمی و 20 هزار مقاله ISI در سال خواهد بود.

او رشد چشمگیر مقالات دانشگاه متبوع خود در ISI، کسب رتبه نخست مجله Ijest در خاورمیانه و کسب مستمر عناوین برتر مسابقات جهانی روبوکاپ و رقابت‌های معتبر علمی و پژوهشی بین‌المللی را از نشانه‌های بیانگر روند رو به رشد شاخص‌های علمی و پژوهشی این دانشگاه می‌داند. اما باید پذیرفت که با همه این آمارها و تفاسیر هنوز دانشگاه آزاد اسلامی راه دراز و پر زحمتی را برای رسیدن به آنچه مسئولانش هدف اعلام کرده‌اند دارد.

نباید فراموش کرد و بی‌تفاوت ماند که تعداد زیادی از 400 واحد آموزشی این دانشگاه که سودای رقابت با برترین دانشگاه‌های جهان را دارد، چه در تهران و دیگر شهرهای بزرگ و چه در شهرستان‌های کوچک از لحاظ فضای آموزشی مناسب، کتابخانه های مجهز، امکانات فنی و حتی اتاق استراحت اساتید و امکانات سرگرمی و تفریحی برای دانشجویان در وضعیت نامناسبی به‌سر می‌برند.

در کنار این مسائل باید به سیستم و متد آموزشی معیوب و غیر استاندارد (به گواه اکثر کارشناسان و خود اساتید دانشگاهی) که در حال اجرا در دانشگاه آزاد و دیگر دانشگاه‌های ایران است نیز اشاره کرد، سیستمی که بدون تردید عیوب و ایرادات آن راه را برای رسیدن به هدفی که عبدالله جاسبی به آن اشاره کرده است سد می‌کند.

به گفته جاسبی، در حال حاضر 400 واحد و مرکز دانشگاه آزاد اسلامی با 5 /1 میلیون دانشجو، 5 /3 میلیون فارغ‌التحصیل، 30 هزار عضو هیأت علمی، 33 هزار پرسنل، 600 مدرسه، 50 مرکز پژوهشی در فضایی حدود 20 میلیون متر مربع از لحاظ فضای آموزشی و رفاهی دانشگاه‌های دولتی را پشت سر گذاشته است.

به هر حال فضای آموزشی تحت اختیار این دانشگاه هم اکنون بالغ بر 14 میلیون متر مربع است و 34 هزار نفر را نیز به عنوان اعضای علمی خود دارد بدون شک این پتانسیل عظیم در صورت مدیریت علمی و روزآمد و داشتن یک برنامه منسجم و حساب شده خواهد توانست به اهداف گفته شده دسترسی یابد، هر چند نباید در این میان کم‌و کاستی‌های خارج از حیطه اختیار متولیان و مسئولان این دانشگاه را از نظر خارج کرد.

با این همه با نگاهی به آمارهای موجود دریچه‌هایی ازامید به منظور ارتقا و پیشرفت نمایان می‌شود؛ "هم اکنون دانشگاه آزاد اسلامی دارای 28 مرکز و پژوهشکده است. برخی از مراکز مهم تحقیقاتی آن عبارتند از: مرکز تحقیقات فیزیک پلاسما، مرکز عالی بین‌المللی تحقیقات بین‌رشته‌ای (CEIS)، مرکز مطالعات استراتژیک، مرکز تحقیقات گیاهان دارویی اردبیل، مرکز مطالعات و تحقیقات محیط زیست و انرژی (CEEVS)، مرکز تحقیقات باستان شناسی (واحد ابهر)، مرکز تحقیقات تهران پزشکی، مرکز تحقیقات شیر و فرآورده‌های آن (واحد کرج)، مجتمع آزمایشگاهی و مزارع تحقیقاتی (واحد بروجرد)، مرکز تحقیقات کشاورزی (واحد دامغان) مزارع آموزش تحقیقاتی و گلخانه‌ای (واحد جیرفت)، و مزارع آموزش و تحقیقاتی."

" طبق آخرین آمار دریافت شده از پایگاه Scopus، در پنج ماه اول سال 2009 دانشگاه آزاد با 1079 مقاله در سطح کشور موفق به کسب رتبه اول در تولید مقالات علمی شده است."

" به طور کلی توسط این دانشگاه تاکنون 1455 کتاب تالیف، 391 کتاب ترجمه، 3367 مقاله در نشریات ISI و 4982 مقاله در نشریات علمی، پژوهشی منتشر شده است."

در صورت برطرف شدن کاستی‌ها و ایرادات و استفاده مناسب از تجارب دیگر دانشگاه‌های معتبر جهان آن‌گاه می‌توان تا حدودی امیدوار بود که دانشگاه آزاد اسلامی ایران که شعار "آرمان ایرانی برای جهانی شدن" را بر تارک خود دارد در افق 1404 در عرصه جهانی حرف‌هایی برای گفتن داشته باشد.
آفتاب

Karmenwet
06-09-2010, 12:56
مدارک مورد نیاز برای تشکیل پرونده و ثبت نام در دانشگاه ازاد که هر ساله به شکل زیر هستش :

1. اصل شناسنامه عکس دار و دو نسخه فتوکپی . ( برای برادران 3 نسخه ) اگر توضیحات داشت از توضیحات نیز باید فتوکپی بگیرید.
2. اصل کارت ملی و 2 برگ فتوکپی از پشت و روی کارت
3. اصل گواهی اتمام دوره پیش دانشگاهی نظام جدید یا اصل گواهی موقت پایان تحصیلات دوره پیش دانشگاهی
عکس دار با امضاء متصدی امور دفتری و مهر و امضای مدیر مرکز پیش دانشگاهی محل تحصیل ( برادران 4 نسخه)
4. پذیرفته شدگانی که اصل مدرک پیش دانشگاهی خود را در اختیار ندارند می بایست طبق دستورالعمل سازمان مرکزی
دانشگاه ازاد اسلامی به همراه اصل گواهی اتمام دوره پیش دانشگاهی سفته ای به مبلغ 5/000/000 ریال بابت
تضمین ارائه مدرک یا پرداخت هزینه انصراف به دانشگاه تسلیم نمایند.
5. شش قطعه عکس 3x4 تمام رخ پشت نویسی شده ( برای مشمولین 12 قطعه ) .

در اخر هم در واحد دانشگاهی واریز مبلغ علی الحساب شهریه و واریز مبلغ هزینه های خدماتی و غیره هستش .

از ترم دوم خودتان انتخاب واحد می کنید. ترم اول رو مدیر گروه مربوطه انتخاب واحد خواهد کرد .

steps
06-09-2010, 12:58
مدرک اصل پیش دانشگاهی از طرف اموزش و پرورش منطقه خودتون صادر می شود که برای تایید

اتمام دوره پیش دانشگاهی هستش . که باید اموزش و پرورش منطقه مدرک پیش دانشگاهی اصل رو

برای تکمیل پرونده برای دریافت مدرک لیسانس یا کاردانی به دانشگاه مربوطه ارسال کند .

مدرک موقت رو به راحتی می توانید از مرکز پیش دانشگاهی که می خواندید دریافت و به واحد دانشگاهی ببرید

در دانشگاه ازاد یک سفته از شما خواهند گرفت تا در اینده اگر مدرک از سوی اموزش و پرورش منطقه ارسال نشد

اگر الان هم اصل مدرک رو نبردید حتما ترم اخر اصل مدرک رو ببرید و سفته رو هم از دانشگاه بگیرید.

من که از پیش دانشگاهیم درس فیزیک مونده امتحانش 27 شهریور هست برای قبت نام باید چی کار کنم؟
اگه خدایی نکرده فیزیک قبول نشم باید بی خیال دانشگاه بشم یا دانشگاه تا دی ماه وقت میده مدرک بیاری؟

Karmenwet
06-09-2010, 13:11
من که از پیش دانشگاهیم درس فیزیک مونده امتحانش 27 شهریور هست برای قبت نام باید چی کار کنم؟
اگه خدایی نکرده فیزیک قبول نشم باید بی خیال دانشگاه بشم یا دانشگاه تا دی ماه وقت میده مدرک بیاری؟

در همان روز ثبت نام بروید به واحد دانشگاهی مربوطه و در اونجا موضوع رو اطلاع بدهید . بعد از امتحان فیزیک و

قبولی در ان . مدرک موقت رو از مرکز پیش دانشگاهی بگیرید و برای تکمیل پرونده ببرید. البته سفته هم از شما

خواهند گرفت.

بله. دی ماه پیش دانشگاهی رو تمام کنید هیچگونه ایرادی ندارد. ترم دوم یعنی بهمن ماه ثبت نام می کنید.

اما باید شهریه ثابت ترم اول رو واریز کنید تا برای شما ترم اول مرخصی رد شود.

. . . .

shabeashegha
06-09-2010, 13:16
وقتی اطلاعی نداری خواهشا ایراد نگیر.

اکثریت کلاس های شبانه و روزانه باهم هستند.

نوبت دوم در دانشگاه ها فرق می کند. برخی دانشگاه ها ثبت نام نوبت دوم هستند و برخی ثبت نام نوبت اول که همان

ترم مهرماه می باشد.
ببخشید محض اطلاعتون میگم من دانشجوی رادیولوژی شبانه دانشگاه علوم پزشکی ایران بودم. لابد از این بابت اطلاع ندارم و ایرادم وارد نیست؟!!!!!!!!!!!!!!!!
هیچ کلاسی بجز تنظیم خانواده مشترک نیست . کلاس ها کاملا جدا برگزار میشه.خواستی کارت دانشجوییمو میذارم مطمئن شی

steps
06-09-2010, 13:42
یه سوال دیگه / اگه غیرانتفایی بخونم می تونم با ازاد تطبیق بدم ؟(مثلا یک رشته مدیریت غیرانتفایی بخونم برای رشته شهرسازی ازاد تطبیق کنم)

Karmenwet
06-09-2010, 13:47
ببخشید محض اطلاعتون میگم من دانشجوی رادیولوژی شبانه دانشگاه علوم پزشکی ایران بودم. لابد از این بابت اطلاع ندارم و ایرادم وارد نیست؟!!!!!!!!!!!!!!!!
هیچ کلاسی بجز تنظیم خانواده مشترک نیست . کلاس ها کاملا جدا برگزار میشه.خواستی کارت دانشجوییمو میذارم مطمئن شی

من خودم دیدم که دارم می گویم. فقط توی لیست استاد نوشته ورودی شبانه . ورودی روزانه فلان سال.

کلاس های مقاومت مصالح و ریاضی و یاتاقان رو در دانشگاه تهران حتی در ترم تابستان که چندساله پیش

ترم تابستان خواجه نصیر این درس ها در دانشگاه تهران ارائه می شد بودم روزانه و شبانه با هم بودند.

بعضی از دوستانم هم هستند که شبانه می خوانند اما می گویند هیچ کلاسی متفاوت برگزار نمی شه .

---------- Post added at 02:47 PM ---------- Previous post was at 02:43 PM ----------

یه سوال دیگه / اگه غیرانتفایی بخونم می تونم با ازاد تطبیق بدم ؟(مثلا یک رشته مدیریت غیرانتفایی بخونم برای رشته شهرسازی ازاد تطبیق کنم)

درس هایی که مشترک هستند و مرتبط با توجه به نظر اموزش دانشگاه معدل سازی می شوند.

حالا اگر درس هایی از مدیریت با شهرسازی مشترک باشند و تفاوتی نداشته باشند معادل سازی می شوند.

فقط باید نمره زیر 12 نباشد. البته سعی کنید زیر 14 نگیرید تا اموزش دانشگاه حرفی برای گفتن نداشته باشد.

ramin 69
06-09-2010, 13:56
من خودم دیدم که دارم می گویم. فقط توی لیست استاد نوشته ورودی شبانه . ورودی روزانه فلان سال.

کلاس های مقاومت مصالح و ریاضی و یاتاقان رو در دانشگاه تهران حتی در ترم تابستان که چندساله پیش

ترم تابستان خواجه نصیر این درس ها در دانشگاه تهران ارائه می شد بودم روزانه و شبانه با هم بودند.

بعضی از دوستانم هم هستند که شبانه می خوانند اما می گویند هیچ کلاسی متفاوت برگزار نمی شه .

حرف شما درسته ، من یکی از دوستام که برق شهید رجایی میخونه میگه توی همه کلاس هایی که داره شبانه و روزانه همه هستش .
اما shabeashegha (اگه اشتباه نکنم سینا عزیز) رشته تجربی هستش ، شاید تجربی ها یا دانشگاه علوم پزشکی تهران سیستمش فرق میکنه....

shabeashegha
06-09-2010, 14:00
حرف شما درسته ، من یکی از دوستام که برق شهید رجایی میخونه میگه توی همه کلاس هایی که داره شبانه و روزانه همه هستش .
اما shabeashegha (اگه اشتباه نکنم سینا عزیز) رشته تجربی هستش ، شاید تجربی ها یا دانشگاه علوم پزشکی تهران سیستمش فرق میکنه....
آره رامین جان . سینا هستم . فکر کنم حق با تو و اون دوستمون باشه . من رشتم تجربیه شاید برای همینه که سیستمش متفاوته . اینم بگم که من توی تجربی تا جایی که میدونم همه شبانه ها ترم بهمنی هستن . ولی ظاهرا توی ریاضی از مهر هم شروع میشه بعضی شبانه ها. شرمنده اگه حرفم عمومیت نداشت:10:

ariajoker
06-09-2010, 14:22
سپاس والله گاج برای انتخاب رشته ی دانشگاه ازاد یه دفترچه داده بود که حتی کلاس های پاره وقت با کلاس های تمام وقت مشترک هست .
در اخر گفته بود نظام پاره وقت نسبت به تمام وقت هیچ امتیاز منفی ندارد فقط کمی! شهریه ی ان بیشتر از تمام وقت است .
ولی توی خود دفترچه ی دانشگاه ازاد گفته که کلاس های تمام وقت در نوبت بعد از ظهر برگذار میشه .

دیگه فکرم به جایی قد نمیده .
به نظرتون ترم اول میتونم 20 واحد بردارم؟ و اینکه چقدر احتمال داره اکثر کلاس هام صبح باشه؟
دوستان ممنون میشم راهنمایی کنین .
پس صددرصده صددرصد من کلاس هام با تمام وقتا مشترکه؟

iranch
06-09-2010, 14:26
سلام.. رفیق من 2 ترم مشروط شدم و معدلش 8.50 هست.کارشناسی آزاد میخونه.هنوز بهش چیزی نگفتن که اخراجه.اما اگر قبل از اخراجی انصراف بده دانشجو انصرافی محسوب میشه یا اخراجی؟ شناس که اورده کنکور داده و اتفاقا قبول شده یک شهر دیگه
حالا میگه میتونه با این وضعیت انصراف بده و بره شهر جدید؟ اگر اخراجش کنن باز هم میتونه بره شهر جدید ثبت نام؟
میگن اگر انصراف بده مشکل نظام وظیفه و آموزشی بر نمیخوره اگر اخراج بشه چی؟

MORINIO
06-09-2010, 14:31

مدرک پیش دانشگاهی اصل چه مدت بعد از مدرک موقت صادر میشه ؟ من پارسال پیشو تموم کردم . الان مدرک اصل صادر شده که برم بگیرم؟

ممنون:11:

oghyanoos
06-09-2010, 14:32
دوستان عزیز، کسی میدونه زمان اعلام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد کی هست؟
من رتبم شده 43 ولی آخرین فرد قبولی 28 هست! احتمال داره قبول شم؟

farshidshd
06-09-2010, 14:35
سلام.. رفیق من 2 ترم مشروط شدم و معدلش 8.50 هست.کارشناسی آزاد میخونه.هنوز بهش چیزی نگفتن که اخراجه.اما اگر قبل از اخراجی انصراف بده دانشجو انصرافی محسوب میشه یا اخراجی؟ شناس که اورده کنکور داده و اتفاقا قبول شده یک شهر دیگه
حالا میگه میتونه با این وضعیت انصراف بده و بره شهر جدید؟ اگر اخراجش کنن باز هم میتونه بره شهر جدید ثبت نام؟
میگن اگر انصراف بده مشکل نظام وظیفه و آموزشی بر نمیخوره اگر اخراج بشه چی؟

اگه مشمول باشه در صورت انصراف باید بره خدمت ، همینطور هم در صورت اخراج

اگه هم دو ترم مشروط شده که خواه ناخواه نامه اخراجی رو میزنن

iranch
06-09-2010, 14:40
اگه مشمول باشه در صورت انصراف باید بره خدمت ، همینطور هم در صورت اخراج

اگه هم دو ترم مشروط شده که خواه ناخواه نامه اخراجی رو میزنن
سلام الان زنگ زد بهم گفت دانشگاه بوده و تو نامه انصراف براش زن یک ترم مشروط شده :18::18:
ترم دوم هیچ درسی رو پاس نکرده و یک درس رو امتحان داده اونم افتاده (التبه مشکل داشت و من در جریانشم)
امکان داره خود دانشگاه ترم دوم رو براش حذف ترم کرده؟ نه مشمول نبوده و 2 ترم خونده
نمیتونه الان انصراف داده بره دانشگاه جدید ثبت نام؟
میگم چرا این نمیتونه بره شهر جدید ثبت نام؟ من خودم 2 ترم خوندم و انصراف دادم و این ترم دارم میرم شهر جدید ثبت نام . چرا اون نمیتونه؟

farshidshd
06-09-2010, 14:48
سلام الان زنگ زد بهم گفت دانشگاه بوده و تو نامه انصراف براش زن یک ترم مشروط شده :18::18:
ترم دوم هیچ درسی رو پاس نکرده و یک درس رو امتحان داده اونم افتاده (التبه مشکل داشت و من در جریانشم)
امکان داره خود دانشگاه ترم دوم رو براش حذف ترم کرده؟ نه مشمول نبوده و 2 ترم خونده
نمیتونه الان انصراف داده بره دانشگاه جدید ثبت نام؟
میگم چرا این نمیتونه بره شهر جدید ثبت نام؟ من خودم 2 ترم خوندم و انصراف دادم و این ترم دارم میرم شهر جدید ثبت نام . چرا اون نمیتونه؟

اگه مشمول نیست که میتونه بره ثبت نام کنه ( با نامه انصرافی )

MaaRyaaMi
06-09-2010, 14:53
تکمیل ظرفیت ارشد
رو اخبار گفت
بعدا خود سایت آزمون اعلام میکنه

بعد از ثبت نام و ...

چیزی از کارشناسی نگفت

---------- Post added at 02:53 PM ---------- Previous post was at 02:52 PM ----------

مدرک پیش دانشگاهی اصل چه مدت بعد از مدرک موقت صادر میشه ؟ من پارسال پیشو تموم کردم . الان مدرک اصل صادر شده که برم بگیرم؟

ممنون

آره
میتونی بری بگیری
اصلِ اصل

pinky
06-09-2010, 14:54
من چند تا سوال داشتم ممنون میشم اگه جواب بدید :
۱.من الان ساختمون مرکزی دانشگاه آزاد بودم ۱ کی میگه انتقالی تو دانشگاه آزاد فقط ۱ ترم اونم به صورت مهمان ،۱ کی دیگه میگه انتقاله دائم هم داره .یعنی بعد ۱ ترم با شرایطی پزشکی کامل منتقل میشی تهران ،تازه اون ۱ ترم اولم میتونی از دانشگاهه مبدا مرخصی بگیری البته باید شهریه ثابت رو بدی .اینو هم بگام که مطمئن ام که شرایطی انتقاله پزشکیو دارم فاقد میخام بدونم اصلان تو دانشگاه آزاد انتقاله دائم داریم یا نه ؟
۲.من رتبم ۲۰۱ شده تو رشته نمایش و آخرین نفره قبولی ۲۰۰ برای واحد تهران مرکز ،یعنی یک دونه اختلاف ،اگر من برم تو انتخابه۲ خودم که تنکابون هست ثبت نام کنم دیگه اسمم برای تکمیل ظرفیته انتخابه اولم اعلام نمیشه ؟یعنی اگه دانشگاه ثبت نام کنم دیگه جزو داوطلبین که اسمشون ممکنه تو تکمیل ظرفیت بیاد قرار نمیگیرم؟یا که نه حساب میکنن و اگر تکمیل ظرفیت تهران قبول شم میزان اونجا انصراف بدم بیام تهران ؟

MaaRyaaMi
06-09-2010, 14:55
یه سوال

همون موقع باید پول رو بریزی حساب؟ شهریه ثابتو میگم

sanaz_German
06-09-2010, 14:55
داداش حالا کنکور ازاد دادی و تغیر رشته دادی؟
میخواستی یعنی بدون کنکور مجدد تغیر بدی درسته؟

.................بله

iranch
06-09-2010, 14:59
اگه مشمول نیست که میتونه بره ثبت نام کنه ( با نامه انصرافی )
سلام قول میدم سوال آخرم باشه-جریان یک ترم مشروطی چی هست؟ حذف ترم کرده خود دانشگاه براش؟ چون پاس نکرده چیزی و یک درس امتحان داده و افتاده؟ اخراجی هم باشه میتونه ثبت نام کنه؟

bahador2009
06-09-2010, 15:01
این پروسه ی انتقالی و تغییر رشته توی دانشگاه آزاد واقعا سخته حتی از سراسری هم سخت تره .دوستان اصلا به همچین امیدی نرن.

farshidshd
06-09-2010, 15:06
سلام قول میدم سوال آخرم باشه-جریان یک ترم مشروطی چی هست؟ حذف ترم کرده خود دانشگاه براش؟ چون پاس نکرده چیزی و یک درس امتحان داده و افتاده؟ اخراجی هم باشه میتونه ثبت نام کنه؟

حذف ترم نکرده چون فقط یک درس داشته ( 3 واحد ) یا کمتر ، ترم محسوب نمیشده

اگه اخراجی باشه و مشمول نباشه میتونه ثبت نام کنه ( البته اگه دولتی باشه نمیتونه )

iranch
06-09-2010, 15:09
حذف ترم نکرده چون فقط یک درس داشته ( 3 واحد ) یا کمتر ، ترم محسوب نمیشده

اگه اخراجی باشه و مشمول نباشه میتونه ثبت نام کنه ( البته اگه دولتی باشه نمیتونه )
سلام نه 13 واحد داشته فقط یک 4 واحدی شو رفته امتحان داده و افتاده

MaaRyaaMi
06-09-2010, 15:11
تغییر رشته تو دانشگاه ازاد کجاش سخته؟

یه کنکور میدی که فکر نکنم کنکور سختی هم باشه ! + 2 ترم درس خوندن تو رشته قبلی

البته اونائی که رتبه و تراز بالائی دارن میتونن

اخه یکی از دوستام سال اول ای تی تهران جنوب قبول شد ترازشم بالا بود فکر کنم تو اون مجموعه نفر 3 یا 4 شد

توی دانشگاه گفته بودن میتونه تغییر رشته بده اگه دوست داره مثلا برق بخونه یا نرم افزار ....

pinky
06-09-2010, 15:12
۱.من الان ساختمون مرکزی دانشگاه آزاد بودم ۱ کی میگه انتقالی تو دانشگاه آزاد فقط ۱ ترم اونم به صورت مهمان ،۱ کی دیگه میگه انتقاله دائم هم داره .یعنی بعد ۱ ترم با شرایطی پزشکی کامل منتقل میشی تهران ،تازه اون ۱ ترم اولم میتونی از دانشگاهه مبدا مرخصی بگیری البته باید شهریه ثابت رو بدی .اینو هم بگام که مطمئن ام که شرایطی انتقاله پزشکیو دارم فاقد میخام بدونم اصلان تو دانشگاه آزاد انتقاله دائم داریم یا نه ؟
۲.من رتبم ۲۰۱ شده تو رشته نمایش و آخرین نفره قبولی ۲۰۰ برای واحد تهران مرکز ،یعنی یک دونه اختلاف ،اگر من برم تو انتخابه۲ خودم که تنکابون هست ثبت نام کنم دیگه اسمم برای تکمیل ظرفیته انتخابه اولم اعلام نمیشه ؟یعنی اگه دانشگاه ثبت نام کنم دیگه جزو داوطلبین که اسمشون ممکنه تو تکمیل ظرفیت بیاد قرار نمیگیرم؟یا که نه حساب میکنن و اگر تکمیل ظرفیت تهران قبول شم میزان اونجا انصراف بدم بیام تهران ؟

کسی جوابه سوالی منو نمیده؟:13::19::19::19:

doost4
06-09-2010, 15:18
یه سوال

همون موقع باید پول رو بریزی حساب؟ شهریه ثابتو میگم

بله همون موقع . اکثر جاها هم 600 می گیرن . شاید امسال بیشتر شه .

آره
میتونی بری بگیری
اصلِ اصل

نه خیر نمیشه . شاید واسه دخترا بدن اما من پارسال که رفتم بگیرم گفتن سال دیگه یا با کارت دانشجویی بیا یا با برگ اعزام به خدمت . اصلا آماده نیست که بدن.

---------- Post added at 03:48 PM ---------- Previous post was at 03:46 PM ----------

بهترین واحد ها به ترتیب : تهران جنوب
علوم تحقیقات
تهران مرکز
تهران شمال
کرج
قزوین !
کسی نگه کرج بهترینه ها ...

معذرت می خوام اونوقت علوم و تحقیقات شیراز کجا رفت ؟ :13: بقیه مراکز کو ؟ منبعت چیه که الکی می گی ؟ :13:

MaaRyaaMi
06-09-2010, 15:20
پس واسه دخترا رو میدن .

600؟؟؟

شهریه ثابت جدید مگه اومده ؟

البته گفته بودن قراره ازاد دیگه افزایش شهریه نداشته باشه
حالا نمیدونم واقعا اینطوره یا نه
فکر کنم تو خبرا خوندم

pinky
06-09-2010, 15:21

تو رو خدا جواب بدین خیلی مهمه مساله مرگو زندگیه برم

MaaRyaaMi
06-09-2010, 15:28
تهران شمال هم نمیتونه تو بهترینا باشه

فقط جنوب علوم تحقیقات مرکزی

کرج قزوین

بقیه شهرا رو من اطلاع ندارم و نمیشناسم
ولی اینا شناخته تر هستن

---------- Post added at 03:28 PM ---------- Previous post was at 03:25 PM ----------

تو رو خدا جواب بدین خیلی مهمه مساله مرگو زندگیه برم

انتقال دائم که اره داریم

ولی خب همینجوری نمیشه

فامیل من از گرمسار پاشد اومد علوم تحقیقات تهران!! با اون ترازش ...:13:

بخاطر اینکه ازدواج کرده بود انتقالی گرفت

دختر البته ...

من متاسفانه چیزی نمیدونم

چرا زنگ نمیزنی مرکز اموزش ازمون

جوابتو میگیری حتما

doost4
06-09-2010, 15:30
پس واسه دخترا رو میدن .

600؟؟؟

فکر کنم تو خبرا خوندم

بله 600 . نگفتم شهریه ثابت 600 هست گفتم 600 می گیرن . لیست قیمت ها هم اومده افزایش چشمگیریم داشته . پارسال مال ما 380 بود امسال شده 421 .

pinky
06-09-2010, 15:31
الان مرکزی آزمون بودم بابا جوابه درست نمیدن که بابا ، هر کسی ۱ چیزی میگن ،غیره ازدواج باز هم ممکنه انتقاله دائم ؟

MaaRyaaMi
06-09-2010, 15:39
غیر ازدواج فکر کنم

مرگ پدر مادر هم باشه !!!!!! یعنی از دست دادن اعضای خانواده !!!

یادم رفته ولی سرچ کن تو نت

ی آئین نامه ای دارن در مورد این چیزاااااا

بله 600 . نگفتم شهریه ثابت 600 هست گفتم 600 می گیرن . لیست قیمت ها هم اومده افزایش چشمگیریم داشته . پارسال مال ما 380 بود امسال شده 421 .

600 واسه چه رشته ای؟؟

مهندسی؟!!
!

doost4
06-09-2010, 15:46
600 واسه چه رشته ای؟؟

مهندسی؟!!
!

آره دیگه . البته نصفش رو هم چک بدی قبول می کنن .

hassan_magic2000
06-09-2010, 15:48
جواب بدین تورو خدا
سلام دوستان
یه سوال خیلی مهم داشتم ( البته برای من مهمه )
میخواستم بدونم رشته ی علوم آزمایشگاهی اراک ثبت نامش کی شروع میشه ؟ هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم
اگه اون صفحه ای که زمانبندی ثبت نام رو داره برام بزارین خیلی ممنون میشم

ممنون

MaaRyaaMi
06-09-2010, 15:56
من متوجه نشدم
یعنی همون روزی که پا بشم برم اونجا باید پول بدم ؟

اخه هنوز نه انتخاب واحدی چیزی...

---------- Post added at 03:56 PM ---------- Previous post was at 03:54 PM ----------

ثبت نام از 20 شهریوره

هنوز خبری نیست

Karmenwet
06-09-2010, 16:18

ممنون:11:

بله مدرک اصلی صادر شده . شما به اموزش و پروش منطقه یا مرکز پیش دانشگاهی مراجعه کنید.

یک تعهد کتبی از شما خواهند گرفت و مدرک رو تحویل می دهند.

---------- Post added at 05:18 PM ---------- Previous post was at 05:16 PM ----------

پس واسه دخترا رو میدن .

600؟؟؟

فکر کنم تو خبرا خوندم

شهریه ثابت با متغیر فرق می کنه و از طرف سازمان مرکزی اعلام می شود.

مثلا شهریه ثابت 340 هزارتومان یا بیشتر برای رشته های فنی مهندسی مثل عمران و کامپیوتر در مقطع

کارشناسی هستش.

متغیر نسبت به واحد سنجیده می شود مثلا درس دو واحد عمومی 30 هزارتومان هستش. هر واحد عمومی 15

هزارتومان.

شهریه واحدهای دروس تخصصی و عملی عمومی و عملی تخصصی و عملی پایه و پایه هم هستش که خودشون

لیست شهریه ها رو می دهند.

mohammadirani
06-09-2010, 16:26
سلام

دانشگاه ازاد ثبت نام تاخیری نداره؟

من اشنام داره میره مسافرت از 18 تا 26

ایران نیست و نمیتونه ثبت نام کنه

بعدا میتونه بیاد ثبت نام کنه
100% میتونه یا ممکنه گیر بیفته تو کارش؟

amirkalak6
06-09-2010, 16:43
سلام
دوستان یه سوال:

این سهمیه ها که تو کنکور ارشد هست میگن باید 100 امتیاز داشته باشی چطوریه؟؟مثلا ترازه خودت بشه 5000 بااون سهمیه چقدر میشه؟؟

کسی نبود عزیزان..............

Karmenwet
06-09-2010, 16:43
سلام

دانشگاه ازاد ثبت نام تاخیری نداره؟

من اشنام داره میره مسافرت از 18 تا 26

ایران نیست و نمیتونه ثبت نام کنه

بعدا میتونه بیاد ثبت نام کنه
100% میتونه یا ممکنه گیر بیفته تو کارش؟

اصولا تا حذف و اضافه دانشگاه می توانند ثبت نام کنند. حالا باید با واحد دانشگاهی تماس بگیرید و

زمان ثبت نام با تاخیری رو بپرسید.

اگر 26 شهریورماه بر می گردد 27 شهریورماه برود ایرادی نداره بعد از این که برگشت به واحد دانشگاهی برود

و ثبت نام کند. بله 100 درصد .

اما کمی این کارمندها روی اعصابش راه خواهند رفت . برو این ساختمون و برو اون ساختمون.

. . . .

doost4
06-09-2010, 16:46
بله مدرک اصلی صادر شده . شما به اموزش و پروش منطقه یا مرکز پیش دانشگاهی مراجعه کنید.

یک تعهد کتبی از شما خواهند گرفت و مدرک رو تحویل می دهند.

شهریه ثابت با متغیر فرق می کنه و از طرف سازمان مرکزی اعلام می شود.

مثلا شهریه ثابت 340 هزارتومان یا بیشتر برای رشته های فنی مهندسی مثل عمران و کامپیوتر در مقطع

کارشناسی هستش.

متغیر نسبت به واحد سنجیده می شود مثلا درس دو واحد عمومی 30 هزارتومان هستش. هر واحد عمومی 15

هزارتومان.

شهریه واحدهای دروس تخصصی و عملی عمومی و عملی تخصصی و عملی پایه و پایه هم هستش که خودشون

لیست شهریه ها رو می دهند.

دوست عزیز اینی که می گید مال 100 سال پیش هست قیمت های جدید اعلام شده .

من متوجه نشدم
یعنی همون روزی که پا بشم برم اونجا باید پول بدم ؟

اخه هنوز نه انتخاب واحدی چیزی...

ثبت نام از 20 شهریوره

هنوز خبری نیست

آره دیگه همون اول پول بدی . میری یه پوشه بهت میدن اول هر موقع پول دادی بقیه مراحل انجام میشه .

Karmenwet
06-09-2010, 16:55
دوست عزیز اینی که می گید مال 100 سال پیش هست قیمت های جدید اعلام شده .

شهریه ثابت با مجموع شهریه متغیر و ثابت فرق می کنه.

سال گذشته فنی مهندسی مثل عمران و کامپیوتر و غیره 326 هزارتومان شهریه ثابت بوده.

بنده نگفتم برای تمامی رشته ها اول خوب توجه کن و بعد ایراد بگیر .

LiLiyaan
06-09-2010, 17:24
قیمت جدید واسه مهندسی برق کامپیوتر مکانیک و اینا
شهریه ثابت 358 تومن

من الان دید م تو سایت ازمون

---------- Post added at 06:24 PM ---------- Previous post was at 06:21 PM ----------

ثبت نام چه جوریه

تو سایت ازمون زده اول که میرین باید 55 تومن پول بدین

و هیچ پول دیگگه از تون نمیگیرن

شهریه رو باید چند روز بعد بدیم

؟//.

VahidDG2007
06-09-2010, 17:33
قیمت جدید واسه مهندسی برق کامپیوتر مکانیک و اینا
شهریه ثابت 358 تومن

من الان دید م تو سایت ازمون

---------- Post added at 06:24 PM ---------- Previous post was at 06:21 PM ----------

ثبت نام چه جوریه

تو سایت ازمون زده اول که میرین باید 55 تومن پول بدین

و هیچ پول دیگگه از تون نمیگیرن

شهریه رو باید چند روز بعد بدیم

؟//.

من پازسال که رفتم دقیقا شهریه و همونجا گرفتن یعنی جزئی از مراحل ثبت نامه

morteza_bayan
06-09-2010, 17:36
اقا این زمان ثبت نام که از 20 تا 25 نوشته کدوم روز باید بریم و دوم اینکه قبل از ثبت نام باید پول به حساب بریزیم یا همونجا هم میشه؟
ممنون

bahador2009
06-09-2010, 17:38
زمان دقیق ثبت نام رو توی سایت دانشگاهی که قبول شدی زده و اون از همه دقیقتره.

VahidDG2007
06-09-2010, 17:40
اقا این زمان ثبت نام که از 20 تا 25 نوشته کدوم روز باید بریم و دوم اینکه قبل از ثبت نام باید پول به حساب بریزیم یا همونجا هم میشه؟
ممنون

1.روزهای ثبت نام و در دانشگاه مربوطه میزنن که مهندسی ها فلان روز علوم پایه ها فلان روز و ....

2.همونجا گرفته میشه مراحل ثبت نام بطور مثال از 1 تا 12 است که در مرحله 3 یا 4 گرفته میشه

Amirdb
06-09-2010, 17:43
زمان دقیق ثبت نام رو توی سایت دانشگاهی که قبول شدی زده و اون از همه دقیقتره.
ننوشته که
ازاد مرودشت چیزی در مرود تاریخ ثبت نام فنی مهندسی ها ننوشته

bahador2009
06-09-2010, 17:45
میتونی تماس بگیری.

Amirdb
06-09-2010, 18:21
مثلا اگه ما مهندسی ها بریم روز علوم انسانی ثبت نام کنیم چی چی میشه؟(البته من فقط میخوام رزروش کنم)

ariajoker
06-09-2010, 18:31
سپاس والله گاج برای انتخاب رشته ی دانشگاه ازاد یه دفترچه داده بود که حتی کلاس های پاره وقت با کلاس های تمام وقت مشترک هست .
در اخر گفته بود نظام پاره وقت نسبت به تمام وقت هیچ امتیاز منفی ندارد فقط کمی! شهریه ی ان بیشتر از تمام وقت است .
ولی توی خود دفترچه ی دانشگاه ازاد گفته که کلاس های تمام وقت در نوبت بعد از ظهر برگذار میشه .

دیگه فکرم به جایی قد نمیده .
به نظرتون ترم اول میتونم 20 واحد بردارم؟ و اینکه چقدر احتمال داره اکثر کلاس هام صبح باشه؟

Life24
06-09-2010, 18:45
بله اما سوال هم بگیری داز واحد مورد نظرتون ضرر نداره.

LiLiyaan
06-09-2010, 18:54
چه جوری
به قول دوستمون
روز ثبت نام که نمیدونیم چند واحد داریم

یعنی باید 700 800 تومن پول برداریم ببریم اونجا؟

Life24
06-09-2010, 18:58
برای شهریه چک هم قبوله.

---------- Post added at 07:56 PM ---------- Previous post was at 07:55 PM ----------

چه جوری
به قول دوستمون
روز ثبت نام که نمیدونیم چند واحد داریم

یعنی باید 700 800 تومن پول برداریم ببریم اونجا؟
یک مقدار می برید
یک مقدار چک میدید
من پارسال رفیقم همش رو چک داد روز اول
بعدش واحد دادن معلوم میشه کم و زیادش
آخر ترم یا وسط یا هر وقت پول داشتی تصفیه میکنی :10:

---------- Post added at 07:58 PM ---------- Previous post was at 07:56 PM ----------

زمان ثبت نام رو تا آخرذ هفته دریک فایل پی دی اف برای همه واحد ها و ساعت و روز زده میشه کمی تامل کنید.

hamidras
06-09-2010, 19:04
اگه من رشته ای که پارسال قبول شدمو برم ثبت نام کنم.

بعد کنکور سال 90 آزادم شرکت کنم . اون رشته ای که میخوامو قبول شم میتونم انتقالی بگیرم دیگه.

درسته؟؟

John Cena723
06-09-2010, 19:05
میشه یکی لینک شهریه های دانشگاه آزاد بی زحمت بده؟

Amirdb
06-09-2010, 19:07
میشه یکی لینک شهریه های دانشگاه آزاد بی زحمت بده؟

bahador2009
06-09-2010, 19:08
خبر درباره شهریه دانشگاه آزاد سال ۸۹ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مسئولان دانشگاه آزاد در حالی از بررسی وضعیت شهریه این دانشگاه در نیمسال جدید تحصیلی در هیئت امناء دانشگاه آزاد خبر می دهند که وزیر علوم هر گونه تغییر در شهریه دانشجویان شهریه پرداز کشور در نیمسال جدید تحصیلی را منتفی دانست.
به گزارش خبرنگار مهر، کریم زارع معاون پارلمانی و عضو هیئت امناء دانشگاه آزاد اسلامی بدون آنکه حتی درباره احتمال افزایش یا بدون تغییر ماندن شهریه دانشجویان این دانشگاه در نیمسال جدید تحصیلی اعلام نظر کند، خبر از بررسی نرخ شهریه نیمسال جدید تحصیلی دانشگاه آزاد در هیئت امناء این دانشگاه داد و عنوان کرد نتیجه بررسی های هیئت امناء تا قبل از مهر ماه اعلام می شود.

اظهارات زارع مبنی بر تکاپوی هیئت امناء دانشگاه آزاد برای تعیین نرخ شهریه دانشجویان این دانشگاه در نیمسال جدید تحصیلی درحالیست که کامران دانشجو وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در جمع خبرنگاران در حاشیه مراسم افتتاح پروژه های عمرانی دانشگاه شهید بهشتی گفت: علی القاعده برای امسال هیچ شهریه ای نباید افزایش پیدا کند چون داریم به بحث هدفمند کردن یارانه ها وارد می شویم و و اگر قرار باشد شهریه ها تغییر پیدا کند، تغییر به سال تحصیلی آتی موکول می شود.
کامران دانشجو درباره آثار هدفمندسازی یارانه ها بر شهریه دانشجویان شهریه پرداز گفت: باید دید که هدفمند شدن یارانه چه اثری دارد. برای این کار یک تیم تعیین کرده ایم که این آثار را بررسی کند بنابراین امسال هیچ گونه افزایش شهریه ای حتی برای موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی که وزارت علوم قائل به افزایش شهریه آنها است نیز نداریم.
بعید نیست که توجه هیئت امناء دانشگاه آزاد اسلامی نیز در محاسبات و برآوردهای خود درباره نرخ شهریه این دانشگاه در نیمسال جدید تحصیلی معطوف به آثار اجرای هدفمندسازی یارانه ها باشد اما کریم زارع عضو هیئت امناء دانشگاه آزاد در گفتگو با مهر درباره تکلیف شهریه دانشجویان این دانشگاه در نیمسال جدید تحصیلی هیچ سخنی از شاخص های مدنظر هیئت امنا برای تعیین نرخ شهریه این دانشگاه به میان نیاورده و فقط می گوید تا قبل از مهر ماه نتیجه بررسی های هیئت امنا اعلام می شود.
در میان کارشناسان اقتصادی پیش بینی آثار تورمی در پی حذف یارانه ها نظری قابل اعتنا است. محمد هاشمی رئیس دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام چندی پیش در بررسی تأثیر هدفمندسازی یارانه ها بر شهریه دانشجویان در حالی که آثار تورمی حذف یارانه ها بر شهریه دانشگاهها را مانند آثار تورمی این بحث در اقشار جامعه امری گریز ناپذیر دانست خواستار تعریف پروژه ای مطالعاتی و آماری بر روی آثار حذف یارانه های انرژی بر میزان افزایش هزینه دانشگاهها و بالتبع آن افزایش شهریه دانشجویان شد.

VahidDG2007
06-09-2010, 19:15
مثلا اگه ما مهندسی ها بریم روز علوم انسانی ثبت نام کنیم چی چی میشه؟(البته من فقط میخوام رزروش کنم)

دانشگاه و کارای اداری کلا گیر زیاد میدن سعی کنید اینطوری نشه

اما زیاد مشکلی پیش نمیاد چون یه فردی اتفاقا مهندسی قبول شده بود روزی که برای ثبت نام علوم پایه ها بود

اومد و ثبت نامش و کرد.

Life24
06-09-2010, 19:32
اگه من رشته ای که پارسال قبول شدمو برم ثبت نام کنم.

بعد کنکور سال 90 آزادم شرکت کنم . اون رشته ای که میخوامو قبول شم میتونم انتقالی بگیرم دیگه.

درسته؟؟
مثل انتقالی هست اما انتقالی بهش نمیگن
میگن کنکور مجدد
نمره ها بالا 12 قابل انتقال
مشروطی ها منتقل نمیشه
و ... .

pouya_99999
06-09-2010, 20:33
موقغ ثبت نام باید دانشچو هم حضور داشته باشه ؟

MaaRyaaMi
06-09-2010, 20:40
خب معلومه باید باشه

تازه شاید پدر مادر هم بخوان ! :دی

pouya_99999
06-09-2010, 21:13
پدر و مادر هم باید باشن ؟

اینا مگه پول نمی خوان ؟ پول پیش بابائه دیگه فکر نکنم مادر باید باشه ؟ مگر مدرسه س ؟

Amirdb
06-09-2010, 21:32
پدر و مادر هم باید باشن ؟

اینا مگه پول نمی خوان ؟ پول پیش بابائه دیگه فکر نکنم مادر باید باشه ؟ مگر مدرسه س ؟

شوخی فرمودن ایشون
بابا رو میخوای ببری چی کار خوب پول رو از بابات بگیر وخودت برو ثبت نام
مواظب باش به وضعیت اون پسره تو ترانه مادری دچار نشی :31:

siafu
06-09-2010, 21:43
رفیقم زنگ زده میگه دفترچه کنکور رو داری؟! میگم آره. میگه میام ازت میگیرم میخوام انتخاب رشته مجدد کنم!!!!!!!!!!
میگم انتخاب رشته مجدد چیه دیگه؟ میگه ظرفیت های خالی پر بشه... :O :O :O
من هی بهش میگم دانشگاه آزاد همچین چیزی نداره! میگه داره!!
این رفیقم سره کاره دیگه؟ همچین چیزی که نیست؟

ALI_PITT
06-09-2010, 22:19
شایدم باشه

ALI_PITT
06-09-2010, 22:25
دوستانی که اینجاند یه سوال دارم
من واسه رشته اول 100 تا تراز کم اوردم
یعنی دیگه هیچ راهی نداره من بتونم رشته اولم رو برم:13:

fardinstar
06-09-2010, 22:26
دوستان ثبت نام دانشگاه آزاد امسال چرا اينطوري شده ؟ قبلا اين طور بود كه يه فايل پي دي اف ميذاشتن اسامي تمام واحدهاي دانشگاهي به همراه آدرس دانشگاه و موعد ثبت نام براي خود اون دانشگاه هم توش بود الان هيچ چيزي وجود نداره ! فقط نوشته ثبت نام از تاريخ 20 شهريور تا 25. قضيه چيه ؟
--------------
در ضمن اون خبر كه تو سايت آزمون.نت در مورد آدرس دانشگاه ها گذاشته هيچي توش نيست. مشكل از سايته يا از نرم افزاراي منه كه چيزي نميبينم ؟

Benyamin100
06-09-2010, 22:27
دوستت درست می گه
اون هایی که تراز بالایی دارند ولی قبول نشدند می تونند رشته محل جدیدی رو انتخاب کنند(مثل این که امسال اولین باره که دارند ای کار رو می کنند)

pouya_99999
06-09-2010, 22:36
خب چجوری باید این رشته محل جدیدو انتخاب کنیم ؟ بعد اینی که الان قبول شدیمو نمی تونیم بریم

fardinstar
06-09-2010, 22:42
خب چجوری باید این رشته محل جدیدو انتخاب کنیم ؟
بايد تا 21 شهريور صبر كنيم ببينيم قضيه اين انتخاب رشته چيه چون امسال اولين باره اينطور شده. 21 شهريور بريد تو سايت Azmoon.org ببينيد چه خبره اگه نفهميديد بيايد همين جا يكي توضيح ميده بهتون !
--------------
دوستان لطف كنيد علاوه بر اينكه جواب سوال پست قبلي من رو ميديد اين رو هم بگيد كه من كارت اعزام به خدمت بدون غيبت رو بايد همينجوري ببرم تحويل دانشگاه بدم يا بايد كار ديگه اي هم انجام بدم ؟

farzad02
06-09-2010, 22:45
دوستان ثبت نام دانشگاه آزاد امسال چرا اينطوري شده ؟ قبلا اين طور بود كه يه فايل پي دي اف ميذاشتن اسامي تمام واحدهاي دانشگاهي به همراه آدرس دانشگاه و موعد ثبت نام براي خود اون دانشگاه هم توش بود الان هيچ چيزي وجود نداره ! فقط نوشته ثبت نام از تاريخ 20 شهريور تا 25. قضيه چيه ؟
--------------
در ضمن اون خبر كه تو سايت آزمون.نت در مورد آدرس دانشگاه ها گذاشته هيچي توش نيست. مشكل از سايته يا از نرم افزاراي منه كه چيزي نميبينم ؟
شما زحمت بکش برو به سایت دانشگاهی که قبول شدی احتمالا میفهمی چه خبره و باید چیکار کنی

سایت دانشگاه ما که راهنما گذاشته برای ورودی های جدید

siafu
06-09-2010, 22:47
بايد تا 21 شهريور صبر كنيم ببينيم قضيه اين انتخاب رشته چيه چون امسال اولين باره اينطور شده. 21 شهريور بريد تو سايت Azmoon.org ببينيد چه خبره اگه نفهميديد بيايد همين جا يكي توضيح ميده بهتون !
--------------
دوستان لطف كنيد علاوه بر اينكه جواب سوال پست قبلي من رو ميديد اين رو هم بگيد كه من كارت اعزام به خدمت بدون غيبت رو بايد همينجوري ببرم تحويل دانشگاه بدم يا بايد كار ديگه اي هم انجام بدم ؟

مگه میشه؟! من روزنامه های آفرینش و فرهیختگان رو هر روز چک میکنم این اولین باره که همچین چیزی میشنوم

ALI_PITT
06-09-2010, 22:48
تکلیفه من چیه که رشته آخر رو در اومدم؟
می خوام رشته اول رو برم!

moonfairy
06-09-2010, 22:49
دوستانی که اینجاند یه سوال دارم
من واسه رشته اول 100 تا تراز کم اوردم
یعنی دیگه هیچ راهی نداره من بتونم رشته اولم رو برم:13:
اگه اختلاف رتبت کم باشه میتونی به تکمیل ظرفیت امیدوار باشی:20:

ALI_PITT
06-09-2010, 22:53
جواب منم بدید تورو خدا

---------- Post added at 10:53 PM ---------- Previous post was at 10:50 PM ----------

80 نفر
یعنی می شه؟

moonfairy
06-09-2010, 22:56
--------------
برای منم خالیه فکر کنم مشکل از سایته

pouya_99999
06-09-2010, 22:56
نه دیگه 80 نفر خیلی زیاده ... اگر 3 - 4 نفر باشه احتمالش هست .

fardinstar
06-09-2010, 22:58
مگه میشه؟! من روزنامه های آفرینش و فرهیختگان رو هر روز چک میکنم این اولین باره که همچین چیزی میشنوم
من متوجه منظور شما نميشم. چي مگه ميشه ؟ انتخاب رشته رو ميگيد ؟ اگه منظورتون انتخاب رشته هست بايد بگم انتخاب رشته اي كه ما داريم راجبش حرف ميزنيم براي همه ممكن نيست بعضي از كسايي كه تراز نزديك به تراز قبولي آوردن ولي نتونستن قبول شن يه شانس دوباره اي براشون قائل شدن و يه لينك كنار كارنامشون گذاشتن كه اون لينك از 21 تا 25 شهريور فعال ميشه و چون اين كار براي اولين بار صورت گرفته ما دقيقن نميدونيم وقتي اون لينك فعال ميشه دقيقا با چه چيزي مواجه خواهيم بود ممكنه چند تا دانشگاه براي شما پيشنهاد كنه كه مثلا شما ميتونيد اسم اين دانشگاه ها رو دوباره انتخاب كنيد و بين كسايي كه اين دانشگاه رو مثل شما دوباره انتخاب كردن دوباره نتيجه گيري بشه و براي تكميل ظرفيت اقدام بشه.
اگه كلي بخواهيم بگيم اين انتخاب رشته همون تكميل ظرفيت سالهاي قبله فقط با اين تفاوت كه سالهاي قبل خودشون تصميم ميگرفتن شما چه رشته اي ميتونيد قبول شيد اما امسال به نظر ميرسه ميخوان به داوطلبان اختيارات بيشتري بدن . دقيقا معلوم نيست چيه !

moonfairy
06-09-2010, 23:06
رفیقم زنگ زده میگه دفترچه کنکور رو داری؟! میگم آره. میگه میام ازت میگیرم میخوام انتخاب رشته مجدد کنم!!!!!!!!!!
میگم انتخاب رشته مجدد چیه دیگه؟ میگه ظرفیت های خالی پر بشه... :O :O :O
من هی بهش میگم دانشگاه آزاد همچین چیزی نداره! میگه داره!!
این رفیقم سره کاره دیگه؟ همچین چیزی که نیست؟
هستش!!! برای منم آخر کارنامم زده مجاز به انتخاب رشته / شهر جدید . 1 چیزی تو مایه های تکمیل ظرفیت

---------- Post added at 12:06 AM ---------- Previous post was at 12:03 AM ----------

اگه كلي بخواهيم بگيم اين انتخاب رشته همون تكميل ظرفيت سالهاي قبله فقط با اين تفاوت كه سالهاي قبل خودشون تصميم ميگرفتن شما چه رشته اي ميتونيد قبول شيد اما امسال به نظر ميرسه ميخوان به داوطلبان اختيارات بيشتري بدن . دقيقا معلوم نيست چيه !
حالا این رشته ی جدید و شهر جدید که مجاز به انتخابش شدیم متناسب با انتخاب اوله یا هرچیزی میتونه باشه؟؟؟؟؟؟

fardinstar
06-09-2010, 23:16
حالا این رشته ی جدید و شهر جدید که مجاز به انتخابش شدیم متناسب با انتخاب اوله یا هرچیزی میتونه باشه؟؟؟؟؟؟
اين همون چيزيه كه نميدونيم ! بايد صبر كنيم ببينيم چي ميشه ! فقط بايد بگم برنامه ريزي دانشگاه آزاد خيلي ضعيفه مثلا من عمران قبول شدم زمان ثبت نامش هم روز 20 و 21 شهريوره و زمان انتخاب رشته مجدد هم روز 21 شهريوره اگه من ثبت نام كنم و بعد از اين انتخاب رشته مجدد يه چيز ديگه قبول بشم چيكار بايد بكنم ؟ اين چيزا فقط تو ايران ديده ميشه.
-------------------------
دوستان سوال منم جواب بديد. من كارت اعزام به خدمت بدون غيبت دستمه روز ثبت نام همينطوري بايد ببرمش تحويل دانشگاه بدم قبلش كار ديگه اي لازم نيست ؟

IMAN SD
06-09-2010, 23:21
شهریه ثابت رشته IT
4216900:18:

pouya_99999
06-09-2010, 23:22
هستش!!! برای منم آخر کارنامم زده مجاز به انتخاب رشته / شهر جدید . 1 چیزی تو مایه های تکمیل ظرفیت

---------- Post added at 12:06 AM ---------- Previous post was at 12:03 AM ----------

فقط کسانی می تونن تو این طرح به اصطلاح تکمیل ظرفیت شرکت کنن که هیچ جا قبول نشدن و تو کارنامشون نوشته مجاز به انتخاب رشته/محل جدید ؟

morteza_bayan
06-09-2010, 23:26
اقا این سایت دانشگاه ازاد نیشابور که هیچ خبری ازش نیست من چیکار کنم؟

moonfairy
06-09-2010, 23:27
اين همون چيزيه كه نميدونيم ! بايد صبر كنيم ببينيم چي ميشه ! فقط بايد بگم برنامه ريزي دانشگاه آزاد خيلي ضعيفه مثلا من عمران قبول شدم زمان ثبت نامش هم روز 20 و 21 شهريوره و زمان انتخاب رشته مجدد هم روز 21 شهريوره اگه من ثبت نام كنم و بعد از اين انتخاب رشته مجدد يه چيز ديگه قبول بشم چيكار بايد بكنم ؟ اين چيزا فقط تو ايران ديده ميشه.

حتما 1 فکری واسه ی اینجاش کردن . منم همین شرایط دارم بهتره روز ثبت نام بپرسیم قضیش چیه

Tarannom_
06-09-2010, 23:29
بچه ها یکی از دوستای من ترازش شده 5615....صنایع پرند رو زده بود که با 40تا اختلاف تراز قبول نشد...الانم واسه این انتخاب رشته/شهر جدید مجاز شده...با این تراز می تونه چه رشته ای از مهندسیای تهران و اطرافش یا قزوین رو قبول شه؟

siafu
06-09-2010, 23:29
آخه چند سال هست انگار کلا دیگه تکمیل ظرفیت اعلام نمیشه!
فقط کسانی می تونن تو این طرح به اصطلاح تکمیل ظرفیت شرکت کنن که تو کارنامشون نوشته مجاز به انتخاب رشته/محل جدید؟

من خودم قبول شدم واسه دوستم میپرسم

moonfairy
06-09-2010, 23:30
فقط کسانی می تونن تو این طرح به اصطلاح تکمیل ظرفیت شرکت کنن که هیچ جا قبول نشدن و تو کارنامشون نوشته مجاز به انتخاب رشته/محل جدید ؟
بله باید اینو نوشته باشه

siafu
06-09-2010, 23:31
شهریه ثابت رشته IT

آره خیلی زیاده :دی دهنمون سرویسه! سیستم آنلاین ثبت نام دانشگاه قزوین رو دیدی؟ باحاله.

moonfairy
06-09-2010, 23:33
شهریه ثابت رشته IT
شهریه ثابت صنایع چنده؟؟

fardinstar
06-09-2010, 23:36
حتما 1 فکری واسه ی اینجاش کردن . منم همین شرایط دارم بهتره روز ثبت نام بپرسیم قضیش چیه
به نظر من هيچ فكري واسه اينجاش نكردن. 21 -25 شهريور شما تازه انتخاب رشته ميكني كه نتايجش حدود 30 مهر ماه مياد چون پارسال نتايج تكميل ظرفيت 29 مهر اومد. البته ممكنه بهتون بگن اگه قبول شديد ميتونيد انصراف بديد و بريد دانشگاهي كه قبول شديد دوباره ثبت نام كنيد ولي اين راه حل درستي نيست ! شايدم اينطوري نباشه نميدونم .
-------------------------------
آقا يكي جواب منو بده كارت اعزام به خدمت بدون غيبت رو همين جوري ببرم دانشگاه ؟ كار ديگه اي لازم نيست بكنم ؟

Tarannom_
06-09-2010, 23:36
بچه ها یکی از دوستای من ترازش شده 5615....صنایع پرند رو زده بود که با 40تا اختلاف تراز قبول نشد...الانم واسه این انتخاب رشته/شهر جدید مجاز شده...با این تراز می تونه چه رشته ای از مهندسیای تهران و اطرافش یا قزوین رو قبول شه؟

کسی جوابشو می دونه؟

siafu
06-09-2010, 23:41
به نظر من هيچ فكري واسه اينجاش نكردن. 21 -25 شهريور شما تازه انتخاب رشته ميكني كه نتايجش حدود 30 مهر ماه مياد

واسه همین میگم عجیبه!

IMAN SD
06-09-2010, 23:42
شهریه ثابت صنایع چنده؟؟
اونم همینه

siafu
06-09-2010, 23:42
. 21 -25 شهريور که تازه ثبت نام هست! 25 ام تازه ثبت نام تموم میشه و لیست اعلام میشه که کجاها خالی بونده (اگر کلا همچین وجود داشته باشه)
آخه مگه میشه تو کارنامه یه جیزی ببینی ولی مرکز آزمون هیچ توضیحی در موردش نداده باشه؟!؟!

frnsh
06-09-2010, 23:45
خب یعنی ثبت نام فقط بین 21 تا 25 امه؟
یکی از دوستام میگفت که هر روز نوبت چند حرف فامیلیه، چطوری باید بفهمیم که چه روزی مال ماست؟

moonfairy
06-09-2010, 23:47
-------------------------------
آقا يكي جواب منو بده كارت اعزام به خدمت بدون غيبت رو همين جوري ببرم دانشگاه ؟ كار ديگه اي لازم نيست بكنم ؟
نه کار دیگه ای لازم نیست

Lamanta
06-09-2010, 23:48
این مدرک دیپلم رو میدن بهمون ، توی شرط اول ثبت نام ما پسرا چیکار باید کنیم ؟

moonfairy
06-09-2010, 23:49
خب یعنی ثبت نام فقط بین 21 تا 25 امه؟
یکی از دوستام میگفت که هر روز نوبت چند حرف فامیلیه، چطوری باید بفهمیم که چه روزی مال ماست؟
احتمالا سایت هر دانشگاهی خودش اعلام میکنه

bax_021
06-09-2010, 23:59
شما زحمت بکش برو به سایت دانشگاهی که قبول شدی احتمالا میفهمی چه خبره و باید چیکار کنی

سایت دانشگاه ما که راهنما گذاشته برای ورودی های جدید
منم قزوین قبولیدم
فرم رو پر کردم
فردا هم مدارک رو جور می کنم
فقط یه چیزی
زده ثبت نام از 22 تا 25 ام
یعنی ترتیبی چیزی نداره ؟؟
هر روزی رفتم مشکل نداره ؟؟ :23:

fardinstar
07-09-2010, 00:00
. 21 -25 شهريور که تازه ثبت نام هست! 25 ام تازه ثبت نام تموم میشه و لیست اعلام میشه که کجاها خالی بونده (اگر کلا همچین وجود داشته باشه)
آخه مگه میشه تو کارنامه یه جیزی ببینی ولی مرکز آزمون هیچ توضیحی در موردش نداده باشه؟!؟!
درست متوجه شدين. 21-25 شهريور تازه انتخاب رشته مجدد ميكني كه نتايجش رو اواخر مهر ميدن اگه اون موقع قبول شدين و يه جاي ديگه در حال تحصيل بوديد بايد از اونجا انصراف بديد و بالافاصله براي ثبت نام جديد اقدام كنيد. اين يعني برنامه ريزي ضعيف. اينا ميتونن اوايل تير آزمون رو برگزار كنن اواسط مرداد نتايج رو بدن و اواسط شهريور هم نتايج تكميل ظرفيت رو بدن و اواخر شهريور ثبت نام رو شروع كنن ولي اينكارو نميكنن و اعصاب مردمو خورد ميكنن بدون هيچ گونه توضيحي !

Lamanta
07-09-2010, 00:05
توی همدان فقط شنبه و یک شنبه برای رشته های مهندسیه......
بقیه شهر ها هم اینجوریه ؟
شماها الان فرم رو از کجا گرفتین ؟

8. مداركي كه بر طبق مندرجات صف حه 6 دفترچه راهنماي آزمون سراسري 89 دانشگاه آزاد اسلامي بومي بودن پذيرفته شدگان رابه اثبات برساند.
این قضیش چیه ؟

siafu
07-09-2010, 00:36
هر واحد برنامه متفاوتی برای ثبت نام داره!
مثلا واحد قزوین باید اینترنتی مدارک رو کامل کنی و 22 تا 25 ام بری... دیگه فرقی نمیکنه 23 ام بری یا 24 ام!

ronaldinho_bs10
07-09-2010, 01:17
سلام
میخواستم بدونم ترازه 5200 واسه پزشکی و غیره پزشکی چه رشته ای میاره؟
واسه اصفهان

ممنون

caca_caca888
07-09-2010, 02:02
یک دوراهی سخت.
من
پاره وقت مکانیک تاکستان (یکی از شهر های قزوین)
مهندسی سخت افزار قزوین
قبول شدم.

مزیت های سخت افزار قزوین:
به من نزدیک تره، دانشگاهش خیلی معروف تر و بهتره.
بدیاش:رشتش به خوبی رشته اون نیست.

پاره وقت مکانیک جامدات تاکستان
مزیتاش: فقط رشتش بهتره
بدیاش:پاره وقته، دانشگاش به خوبی اون یکی نیست ، دورتره

اصلا دانشگاه آزاد قزوین یکی از بهترین دانشگاهای کشوره.

تا تاکستان 45 دقیقه راهه تا قزوین 20 دقیقه

حالا کودومش بهتره؟علاقه ملاثه رو هم ول کنید

doost4
07-09-2010, 02:26
یک دوراهی سخت.
من
مهندسی سخت افزار قزوین
قبول شدم.

من که میگم برو قزوین ! سخت افزار رشته خوبیه و دانشگاه قزوین هم تو این رشته قوی هست .

Bikolah
07-09-2010, 02:35
جایی هست که بشه توش شهریه ثابت رو دید؟

caca_caca888
07-09-2010, 03:02
من که میگم برو قزوین ! سخت افزار رشته خوبیه و دانشگاه قزوین هم تو این رشته قوی هست .
سخت افزار بهتره یا نرم افزار؟

abbasiuss
07-09-2010, 03:17

دوست من اين چه سئواليه كه ميپرسي؟يعني چي؟مثل اينكه بگيم بسكتبال بهتره يا فوتبال؟
اگه منظورت فرصت شغلي در ايرانه سخت افزار!

بريد دنبال علاقتون نريد دنبال حرفاي مردم كه ميگن اين بهتره يا اون بهتره ببينيد چي دوست داريد چي علاقه داريد!!زبونم مو در آورد انقدر اينو تكرار كردم:18:

caca_caca888
07-09-2010, 04:18
دوست من اين چه سئواليه كه ميپرسي؟يعني چي؟مثل اينكه بگيم بسكتبال بهتره يا فوتبال؟
اگه منظورت فرصت شغلي در ايرانه سخت افزار!

بريد دنبال علاقتون نريد دنبال حرفاي مردم كه ميگن اين بهتره يا اون بهتره ببينيد چي دوست داريد چي علاقه داريد!!زبونم مو در آورد انقدر اينو تكرار كردم:18:

راست میگی
ولی خوب معلومه که فوتبال بهتره.

abbasiuss
07-09-2010, 04:20
خب سليقه ي تو فوتبال رو انتخاب ميكنه و همون سليقست كه نرم افزار يا سخت افزارشو انتخاب ميكنه
موفق باشي جوون

caca_caca888
07-09-2010, 04:28
خب سليقه ي تو فوتبال رو انتخاب ميكنه و همون سليقست كه نرم افزار يا سخت افزارشو انتخاب ميكنه
موفق باشي جوون
سلیقه من و سلیقه اکثر مردم فوتبال رو انتخاب میکنه.
خودم اسم یه بسکتبالیستو نمیدونم ولی فوتبالیستا که...

ببین علاقه وقتی مطرحه که بدونی رشتت چیه.
من الان نمیدونم سخت افزار چی میخونن نرم افزار چی
نمیدونم مکانیک چیه عمران چی میخونه.
حالا چه علاقه ای? در ضمن من که نفر اول کنکور نیستم هرجا که خواستم برم.2 تا رشته جلومون گذاشتن میگن انتخاب کن.

من انتخاب پنجمم قبول شدم.یادمه همه میگفتن فقط رشته اول و دوم و هفتمه که قبول میشن

farzad02
07-09-2010, 04:38
یک دوراهی سخت.
من
مهندسی سخت افزار قزوین
قبول شدم.

اینو کسی که 4 سال قزوین خونده داره بهت میگه!!!!!!!!!
یک فرق مهم قزوین و تاکستان

تاکستان اگر خیلی دیگه تنبلی نکنی راحت 7 ترمه نه 8 ترمه تموم میکنی.
قزوین اگر خیلی باهوش و تاپ باشی و تمام درس رو فول بهترین حالتش 8 ترمس.یعنی یک واحد غفلت یک ترم پشیمانی:31: یک ترم اضافه میشه

اگر داری میای قزوین راحت از همین الان به خانواده و فامیل بگو قزوین یه سری قوانین داره.یکیش اینه که مهندسی تو 4 سال به کسی نمیدن :5: 5 ساله تموم میشه :27:

abbasiuss
07-09-2010, 04:50
سلیقه من و سلیقه اکثر مردم فوتبال رو انتخاب میکنه.
خودم اسم یه بسکتبالیستو نمیدونم ولی فوتبالیستا که...

ببین علاقه وقتی مطرحه که بدونی رشتت چیه.
من الان نمیدونم سخت افزار چی میخونن نرم افزار چی
نمیدونم مکانیک چیه عمران چی میخونه.
حالا چه علاقه ای? در ضمن من که نفر اول کنکور نیستم هرجا که خواستم برم.2 تا رشته جلومون گذاشتن میگن انتخاب کن.

من انتخاب پنجمم قبول شدم.یادمه همه میگفتن فقط رشته اول و دوم و هفتمه که قبول میشن

علاقه به رشتتو بايد توي 18-19 سال عمري كه از خدا گرفتي پيدا ميكردي!!اصلا دوست داشتي مهندس بشي دكتر بشي بازيگر بشي فوتباليست بشي نقاش بشي وكيل بشي موزيسين بشي!! كه رشته رياضي فيزيك اصلا بايد ميرفتي يا نه!!...البته اين غلط انتخاب كردن تقصير بچه ها نيست مقصر پدر و مادر ها هستن كه يك بعدي فكر ميكنن و جوانب رو در نظر نميگيرن و ميگن بچمون بايد بره دكتر بشه بره مهندس بشه! همين...نميدونن كه بابا مملكت كه فقط دكتر و مهندس نميخواد... خلبان ميخواد نانوا ميخواد قصاب ميخواد منشي صحنه ميخواد و.....پسر عمه ي من در زمان تحصيل خيلي اسكل ميزد و با يك سال تاخير كارداني كامپيوتر قبول شد اين بچه از 7-8 سالگي عشق كامپيوتر و كار باهاش بود و صبح تا شب باهاش ور ميرفت ...الان چه كارو باري پيدا كرده چه برو بيايي داره واسه خودش!!صرفا و صرفا به خاطر علاقش به رشتش چون اصلا دانش آموز خوبي نبود !!!...حالا هم كه دانشگاه قبول شدن راحت شده و اين سيستم آموزشي مزخرف طرف ميره تو رشته اي كه علاقه نداره و صرفا از دهن مردم شنيده ..به علت بي علاقگي و گشادي مفرط..زارت و زورت ميفته و .زوركي با نمره هاي زاگال درساشو پاس ميكنه و بعد 4 سال يك ليسانس كشكي بهش ميدنو مياد بيرون و همه به عنوان يك اسگل بهش مينگرن چرا؟؟چون چيزي كه زياده مهندس
در مورد فوتباليست هم تو اينطوري فكر ميكني من بر عكس تو!!!..برو ببين يك بازيكن حرفه اي nba چقدر ميگيره يك بازيكن حرفه اي ليگ جزيره چقدر ميگيره

ronaldinho_bs10
07-09-2010, 06:00
سلام
واسه اصفهان

ممنون

ممنون میشم جواب بدید!

*Necromancer
07-09-2010, 06:42
کسی اطلاعی از رشته ی مهندسی منابع طبیعی(صنایع چوب و کاغذ) داره؟

frnsh
07-09-2010, 06:53
سلام
واسه اصفهان

ممنون

شما کی میخواین کنکور بدین؟
میشه یه کم محدودتر کنین سوالتون رو؟ مثلا کدوم دانشگاه، بیشتر کدوم رشته ها؟

============

دوستان من رفتم تو سایت نجف آباد و خواستم واحد و کلاسها رو ببینم، ولی باید جنسیت انتخاب میکردم!:18:
یعنی واقعا کلاسها از امسال تفکیک شد؟؟؟

sanaz_German
07-09-2010, 07:26
میزان شهریه ثابت در دانشگاه آزاد از 118 هزار تومان در رشته های کاردانی تا 926 هزار تومان در رشته های دکترای حرفه ای متغیر است.
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام این مطلب ، میزان شهریه متغیر در هر واحد درسی برای یک نیمسال تحصیلی در تمامی رشته های غیرپزشکی ، پزشکی و نظام آموزشی پاره وقت در سال تحصیلی جدید را اعلام کرد.
هر واحد نظری 119900 ریال ، واحد عملی (آزمایشگاهی و کارگاهی) عمومی و لابراتوار زبان 283800 ریال ، واحد عملی (آزمایشگاهی و کارگاهی) پایه 377300 ریال ، واحد عملی (آزمایشگاه و کارگاهی) اصلی 489500 ریال ، واحد عملی (آزمایشگاهی و کارگاهی) تخصصی 602800 ریال ، واحد کلینیک (بالینی) دوره های کارشناسی و کاردانی 638000 ریال ، واحد کلینیک (بالینی) دکترای حرفه ای 796300 ریال ، واحد رساله دکترای حرفه ای رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و دامپزشکی 1365200 ریال و واحد رساله دکترای حرفه ای رشته داروسازی 1750500 ریال است.

Karmenwet
07-09-2010, 07:54
کسی اطلاعی از رشته ی مهندسی منابع طبیعی(صنایع چوب و کاغذ) داره؟

دوست خوبم نمی خواهم نا امیدتون کنم اما این رشته اینده شغلی در ایران ندارد .

اول خوب فکر کنید و بعد تصمیم بگیرید . هرجا بروید 280 هزارتومان به شما حقوق پیشنهاد داده خواهد شد .

اصولا فارغ التحصیلان رشته های کشاورزی و دامداری و هم خانواده هایشان از درامد ناله می کنند .

Karmenwet
07-09-2010, 08:21

هر دو رشته خوبی هستند . اما همه چیز بستگی به خودت داره .

نرم افزار در مورد برنامه نویسی کاربردی و سیستم بحث می شود .

سخت افزار همانطور که از نامش پیداست به سخت افزار کامپیوتر از قبیل مدارات الکتریکی به کار رفته در قطعات

سخت افزاری بحث خواهد شد . در کارشناسی ارشد رشته معماری کامپیوتر ادامه سخت افزار هستش .

در کارشناسی ارشد هر شخصی می تواند تغییر رشته بدهد و به رشته دیگری برود مثلا می توانید به رشته

مهندسی برق یا صنایع یا هر رشته دیگری که خواستید بروید .

----------------------

اگر فقط به چیزهایی که در دانشگاه به شما گفته می شود اکتفا کنید در اینده فقط یک مدرک توخالی

دریافت می کنید و به مشکل بر خواهید خورد .

بنده الان کسانی رو می شناسم که دانشگاه نرفتن اما در برنامه نویسی و امنیت داده ها و شبکه های کامپیوتری

استاد هستند .

و مدارک معتبر شرکت های بزرگی مثل سیسکو و ماکروسافت و کامپتیا و غیره رو دارند که مدارک این شرکت ها

معتبرتر از مدرک دانشگاهی ایران حتی سراسری تهران هستش .

اگر شخصی مثلا مدرک CWNT شرکت سیسکو رو داشته باشد در هر جای دنیا برود او را به عنوان یک

فوق تخصص و مدرس عالی در شبکه های کامپیوتری می شناسند و این مدرک بالاتر از حتی دکتری

فناوری اطلاعات ایران هستش .

siafu
07-09-2010, 09:09

علاقه!
اگه برات رشتت فرق نمیکنه بیا دانشگاه قزوین ! خیلی با تاکستان فرق میکنه!

superior
07-09-2010, 09:21

کاش یکی بود جواب اینهمه سوال رو میداد.

آخه من توی انتخاب اولم 4 نمره اختلاف دارم و یه نفر فاصله!!:19:

بعد منو توی انتخاب بعدیم قبول کرده و چیزی هم در مورد انتخاب جدید ننوشته! حالا یعنی ما دیگه به امید تکمیل ظرفیت نباشیم؟

چرا اینجوریه آخه؟

siamakdadashi
07-09-2010, 09:30
آقا من رفتم دانشگاه اون نامه رو که دادن مال نظام وظیفه بردم نشون دادم گفتن موقع ثبت نام میای یه نامه مینویسیم واسه نظام وظیفه ببری.
حالا اون نامه رو باید خودمون ببریم نظام وظیفه یا خودشون میفرستند؟

superior
07-09-2010, 09:36
آقا من رفتم دانشگاه اون نامه رو که دادن مال نظام وظیفه بردم نشون دادم گفتن موقع ثبت نام میای یه نامه مینویسیم واسه نظام وظیفه ببری.

خودشون میفرستند

moonfairy
07-09-2010, 09:43
کاش یکی بود جواب اینهمه سوال رو میداد.

آخه من توی انتخاب اولم 4 نمره اختلاف دارم و یه نفر فاصله!!:19:

بعد منو توی انتخاب بعدیم قبول کرده و چیزی هم در مورد انتخاب جدید ننوشته! حالا یعنی ما دیگه به امید تکمیل ظرفیت نباشیم؟

چرا اینجوریه آخه؟
نه دیگه تکمیل ظرفیت امسال با سال های قبل فرقش همینه قبلا همه میتونستن شرکت کنن ولی امسال کسایی که مجاز شدن. تازه شما که میگی تو انتخاب دومت قبول شدی پس دیگه نمیتونی

---------- Post added at 10:43 AM ---------- Previous post was at 10:40 AM ----------

من دانشگاهی که قبول شدم سایت نداره !!!!!! !! :18:
حالا این فرم هارو چجوری پر کنم؟؟؟

Bikolah
07-09-2010, 09:43
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری سال 1389تا پایان هفته جاری و قبل از عید فطر خبر داد و گفت: در این آزمون حدود 510 هزار نفر پذیرفته می شوند که در زمانهای مشخص برای ثبت نام به دانشگاههای محل پذیرش باید مراجعه کنند.
محمد حسین سرورالدین در گفتگو با مهر افزود: از میان تمامی شرکت کنندگان در آزمون سراسری تقریبا نزدیک به 510 هزار نفر پذیرش می شوند.

وی اظهارداشت: اگر این تعداد ظرفیت بیشتر از خروجی های امسال آموزش و پرورش است به این معنی است که اگر پشت کنکوریها نباشند با این تعداد ظرفیت مشکل جا برای قبولی داوطلبان نداریم.

حسین توکلی - معاون سازمان سنجش نیز پیش از این به مهر گفته بود: کارنامه نهایی آزمون سراسری نیمه دوم مهر ماه 1389 منتشر می شود.
وی همچنین از اعلام اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های نیمه متمرکز کنکور سراسری دهه اول مهرماه خبرداده بود.

همچنین بر اساس اعلام سازمان سنجش، در صورت درخواست دانشگاهها و موسسات آموزش عالی، تکمیل ظرفیت برای برخی از رشته های تحصیلی آزمون سراسری سال 1389 نیمه دوم مهر ماه اعلام می شود.

به گزارش مهر، کنکور سراسری سال 1389 با رقابت تعداد یک میلیون و 286 هزار و 813 شرکت کننده برگزار شد.

maryam77
07-09-2010, 10:00
صنایع آزاد سنندج چطوریه؟ خوبه؟به نظرتون شهریش با واحدهاش ترم اول چقدر میشه؟!

moonfairy
07-09-2010, 10:06
--------------
من از اینجا دیدم

ehsaaaan
07-09-2010, 10:20

باید خودت ببری 100%

من دیروز رفتم نظام وظیفه تهران مجوز ثبت نام دانشگاه جدید رو گرفتم(از دانشگاه قبلیم انصراف داده بودم):46:
شمام چون انصراف دادی باید خودت بری نظام وظیفه

---------- Post added at 10:20 AM ---------- Previous post was at 10:19 AM ----------

کسی می دونه امسال تراز آخرین نفر قبول شده ی آی تی تهران جنوب چقدر بوده؟

Karmenwet
07-09-2010, 10:25
من دانشگاهی که قبول شدم سایت نداره !!!!!! !! :18:
حالا این فرم هارو چجوری پر کنم؟؟

کدام واحد دانشگاهی قبول شدی که سایت نداره ؟

اکثر دانشگاه ها دیگر اینترنتی ثبت نام می کنند به جز ترم اول که حضوری هستش .

Karmenwet
07-09-2010, 10:32
صنایع آزاد سنندج چطوریه؟ خوبه؟به نظرتون شهریش با واحدهاش ترم اول چقدر میشه؟!

شهریه ثابت : 358770 تومان هستش .

شهریه متغیر نسبت به انتخاب واحدهای عمومی و تخصصی و عملی حساب می شود مثلا اگر امسال هر تک
واحد عمومی بشود 19000 تومان دو واحد عمومی می شود 38000 تومان . بهتره بروید و لیست جدید شهریه متغیر
رو از واحد دانشگاهی بگیرید و بعد حساب کنید .

Lamanta
07-09-2010, 10:45

بچه ها یک هم جواب منو بده....

siamakdadashi
07-09-2010, 11:04
باید خودت ببری 100%

من دیروز رفتم نظام وظیفه تهران مجوز ثبت نام دانشگاه جدید رو گرفتم(از دانشگاه قبلیم انصراف داده بودم):46:
شمام چون انصراف دادی باید خودت بری نظام وظیفه

---------- Post added at 10:20 AM ---------- Previous post was at 10:19 AM ----------

کسی می دونه امسال تراز آخرین نفر قبول شده ی آی تی تهران جنوب چقدر بوده؟
شما قبل از ثبت نام مجوز گرفتی؟ آخه به من گفتند میای ثبت نام بعد نامه میدیم میبری؟ چند ترم خونده بودی دانشگاه قبلی؟چقدر طول کشید مجوز گرفتنت؟

IMAN SD
07-09-2010, 11:06
جایی هست که بشه توش شهریه ثابت رو دید؟

siamakdadashi
07-09-2010, 11:06
راستی واسه مجوز گرفتن مدارک چی بردی نظام وظیفه؟

ehsaaaan
07-09-2010, 11:24
دو ترم درس خونده بودم.والا نظام وظیفه فوق العاده شلوغ بود.واقعا خدا بهم رحم کرد که کارم راه افتاد.مدارکی هم خواستن یکی اون نامه ی انصراف بود + کارنامه ی قبولی

H.E.S.A.M
07-09-2010, 11:56
سلام به همگی این خبر اول که تو azmoon .net گذاشتن یرای زمان مراجعه با این تیتر: آدرس و شماره تلفن تماس واحد هاي دانشگاهي در خصوص پذيرفته شدگان آزمون سراسري سال 1389.....
3 تا پیوست pdf داره که اولی و سومی میاد ولی دومی که ما میخوایم و تهران جنوب توش هست رو سفید میاره...!!!!
مشکل از منه یا همه همینطورین؟؟؟؟؟؟:20:

metallica is me
07-09-2010, 12:01
سلام ثبت نام برای ترم جدید از کی شروع میشه؟

Karmenwet
07-09-2010, 12:05
بچه ها یک هم جواب منو بده....

مدرک دیپلم و ریز نمرات رو از شما برای ثبت نام نمی خواهند .

فقط مدرک اصل پیش دانشگاهی یا مدرک موقت پیش دانشگاهی برای ثبت نام لازم هستش .

مدرک دیپلم و ریز نمرات رو می توانید به اخرین محل تحصیل خودتون بروید و در اونجا مدرک دیپلم و ریز نمرات

رو دریافت کنید.

siafu
07-09-2010, 12:12
راستی واسه مجوز گرفتن مدارک چی بردی نظام وظیفه؟
IT تهران جنوب با 400 تا کاهش به 6000 رسید!!!

Karmenwet
07-09-2010, 12:13
سلام ثبت نام برای ترم جدید از کی شروع میشه؟

شما طی روزهایی که گفته شده در سایت azmoon.net به واحد دانشگاهی خودتون مراجعه کنید
وقتی اونجا رفتید خودشون براتون راهنمای ثبت نام و میزان مبلغ علی الحساب شهریه رو برای
واریز به حساب خواهند داد و می گویند که بروید در فلان روز برای تشکیل پرونده مراجعه کنید .
که اون روز باید فیش های واریزی و مدارک ثبت نام که در دفترچه راهنمای ثبت نام هستش
رو ببرید و تشکیل پرونده بدهید .
انتخاب واحد هم احتملا بعد از تشکیل پرونده و در روز دیگری که از سوی مدیر گروهتون اعلام می شود خواهد بود .
البته برای دانشگاه ازاد اینگونه هستش .
سراسری خیلی سریع کار رو راه می اندازند و ثبت نام انجام می شود .

ehsaaaan
IT تهران جنوب با 400 تا کاهش به 6000 رسید!!!

عجب!میتونی بگی دقیقا چند بوده ترازش؟

siafu
سلام به همگی این خبر اول که تو azmoon .net گذاشتن یرای زمان مراجعه با این تیتر: آدرس و شماره تلفن تماس واحد هاي دانشگاهي در خصوص پذيرفته شدگان آزمون سراسري سال 1389.....
3 تا پیوست pdf داره که اولی و سومی میاد ولی دومی که ما میخوایم و تهران جنوب توش هست رو سفید میاره...!!!!
مشکل از منه یا همه همینطورین؟؟؟؟؟؟:20:

خوب برو تو سایت تهران جنوب

Dulcimer
07-09-2010, 12:17
..........

armin39
07-09-2010, 12:22
دوستان منم بين سخت افزار و نرم افزار دو دلم؛ ؛من سخت افزار قبول شدم؛ ؛راسته كه ميكن بازار كار خوبي نداره؟اينم بكم من تو كامبيوتر از خيلي ها جلو ترم؛ ؛نظرتون ؟

pouya_99999
07-09-2010, 12:28
دوستان منم بين سخت افزار و نرم افزار دو دلم؛ ؛من سخت افزار قبول شدم؛ ؛راسته كه ميكن بازار كار خوبي نداره؟اينم بكم من تو كامبيوتر از خيلي ها جلو ترم؛ ؛نظرتون ؟
بستگی داره کجا ها قبول شده باشی . هر کدوم که به محل زندگیتون نزدیک تره برید ار براتون فرق نمی کنه کدومو برید ..

H.A.M.E.D
07-09-2010, 12:32
دوستان اگه بخوایم از یه واحدی انصراف بدیم بریم یه واحد دیگه چی کار باید بکنیم؟

H.E.S.A.M
07-09-2010, 12:59
خوب برو تو سایت تهران جنوب

عزیزم تو سایتش رفتم هیچ تاریخ خاصی برای مراجعه یا اینجور چیزا نزده بود......:41:

LiLiyaan
07-09-2010, 13:07
چرا تو سایت ازمون زده

خب زنگ بزن تهران جنوبببب
بپرس دیگههههههه
کار سختیه؟؟؟؟

victoria1
07-09-2010, 13:15
سلام به دوستان عزیز من نیاز به دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد کارشناسی ارشد 89دارم . اگه ممکنه لینک دانلودشو برام بزارید :11:
مرسی

moonfairy
07-09-2010, 13:17
کدام واحد دانشگاهی قبول شدی که سایت نداره ؟

اکثر دانشگاه ها دیگر اینترنتی ثبت نام می کنند به جز ترم اول که حضوری هستش .
تهران غرب
1 سایت داره که بدون پسورد نمیشه رفت توش

pouya_99999
07-09-2010, 13:18
عزیزم تو سایتش رفتم هیچ تاریخ خاصی برای مراجعه یا اینجور چیزا نزده بود......:41:

دوست عزیز براتون تاریخ های ثبت نام تهران جنوب رو برات آپ کردم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

victoria1
07-09-2010, 13:24
سلام به دوستان عزیز من نیاز به دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد کارشناسی ارشد 89دارم . اگه ممکنه لینک دانلودشو برام بزارید :11:
مرسی

Amirdb
07-09-2010, 13:37
این که نوشته ثبت نام مهندسی ها از شنبه تا دوشنیه
مگه نمیخوان برای عید فطر 3 روز تعطیل کنند؟؟؟؟؟؟؟

H.E.S.A.M
07-09-2010, 13:40
دوست عزیز براتون تاریخ های ثبت نام تهران جنوب رو برات آپ کردم :

ممنون پویا جان..خیلی لطف کردی
liliyaan عزیز از شما هم متشکرم....:46::46:

caca_caca888
07-09-2010, 14:01
اینو کسی که 4 سال قزوین خونده داره بهت میگه!!!!!!!!!
یک فرق مهم قزوین و تاکستان

تاکستان اگر خیلی دیگه تنبلی نکنی راحت 7 ترمه نه 8 ترمه تموم میکنی.
قزوین اگر خیلی باهوش و تاپ باشی و تمام درس رو فول بهترین حالتش 8 ترمس.یعنی یک واحد غفلت یک ترم پشیمانی:31: یک ترم اضافه میشه

اگر داری میای قزوین راحت از همین الان به خانواده و فامیل بگو قزوین یه سری قوانین داره.یکیش اینه که مهندسی تو 4 سال به کسی نمیدن :5: 5 ساله تموم میشه :27:
من قزوینی ام
کلا یه سال فرقشه.خیلی مهم نیست.توجه دارید که تاکستان رشتم پاره وقت هست.
اصلا فرق پاره وقت با تمام وقت چیه؟
راستش هرچی فکر میکنم میبینم تاکستان یه جوریه : دی

علاقه به رشتتو بايد توي 18-19 سال عمري كه از خدا گرفتي پيدا ميكردي!!اصلا دوست داشتي مهندس بشي دكتر بشي بازيگر بشي فوتباليست بشي نقاش بشي وكيل بشي موزيسين بشي!! كه رشته رياضي فيزيك اصلا بايد ميرفتي يا نه!!...البته اين غلط انتخاب كردن تقصير بچه ها نيست مقصر پدر و مادر ها هستن كه يك بعدي فكر ميكنن و جوانب رو در نظر نميگيرن و ميگن بچمون بايد بره دكتر بشه بره مهندس بشه! همين...نميدونن كه بابا مملكت كه فقط دكتر و مهندس نميخواد... خلبان ميخواد نانوا ميخواد قصاب ميخواد منشي صحنه ميخواد و.....پسر عمه ي من در زمان تحصيل خيلي اسكل ميزد و با يك سال تاخير كارداني كامپيوتر قبول شد اين بچه از 7-8 سالگي عشق كامپيوتر و كار باهاش بود و صبح تا شب باهاش ور ميرفت ...الان چه كارو باري پيدا كرده چه برو بيايي داره واسه خودش!!صرفا و صرفا به خاطر علاقش به رشتش چون اصلا دانش آموز خوبي نبود !!!...حالا هم كه دانشگاه قبول شدن راحت شده و اين سيستم آموزشي مزخرف طرف ميره تو رشته اي كه علاقه نداره و صرفا از دهن مردم شنيده ..به علت بي علاقگي و گشادي مفرط..زارت و زورت ميفته و .زوركي با نمره هاي زاگال درساشو پاس ميكنه و بعد 4 سال يك ليسانس كشكي بهش ميدنو مياد بيرون و همه به عنوان يك اسگل بهش مينگرن چرا؟؟چون چيزي كه زياده مهندس
در مورد فوتباليست هم تو اينطوري فكر ميكني من بر عكس تو!!!..برو ببين يك بازيكن حرفه اي nba چقدر ميگيره يك بازيكن حرفه اي ليگ جزيره چقدر ميگيره
شما کلا از پایه بحث میکنی.
یه بار دیگه سوال منو ببین.
اینا درست. اما حالا چی کنم؟
من ممکنه به خیلی رشته ها علاقه داشته باشم. ولی خوب درس نخوندم.

هر دو رشته خوبی هستند . اما همه چیز بستگی به خودت داره .

نرم افزار در مورد برنامه نویسی کاربردی و سیستم بحث می شود .

سخت افزار همانطور که از نامش پیداست به سخت افزار کامپیوتر از قبیل مدارات الکتریکی به کار رفته در قطعات

سخت افزاری بحث خواهد شد . در کارشناسی ارشد رشته معماری کامپیوتر ادامه سخت افزار هستش .

در کارشناسی ارشد هر شخصی می تواند تغییر رشته بدهد و به رشته دیگری برود مثلا می توانید به رشته

مهندسی برق یا صنایع یا هر رشته دیگری که خواستید بروید .

----------------------

اگر فقط به چیزهایی که در دانشگاه به شما گفته می شود اکتفا کنید در اینده فقط یک مدرک توخالی

دریافت می کنید و به مشکل بر خواهید خورد .

بنده الان کسانی رو می شناسم که دانشگاه نرفتن اما در برنامه نویسی و امنیت داده ها و شبکه های کامپیوتری

استاد هستند .

و مدارک معتبر شرکت های بزرگی مثل سیسکو و ماکروسافت و کامپتیا و غیره رو دارند که مدارک این شرکت ها

معتبرتر از مدرک دانشگاهی ایران حتی سراسری تهران هستش .

اگر شخصی مثلا مدرک CWNT شرکت سیسکو رو داشته باشد در هر جای دنیا برود او را به عنوان یک

فوق تخصص و مدرس عالی در شبکه های کامپیوتری می شناسند و این مدرک بالاتر از حتی دکتری

فناوری اطلاعات ایران هستش .

فرق نرم افزار با سخت افزار رو میدونم . ولی میخوام بدونم رشتمون اصلا به نرم افزار ربطی نداره؟
چند درصد دروس مشترک دارن؟
اگه برم سخت افزار شاید برم بیرون کارآموزی

علاقه!
اگه برات رشتت فرق نمیکنه بیا دانشگاه قزوین ! خیلی با تاکستان فرق میکنه!

ایوللا منم همینو میگم.
یعنی مکانیک ارزششو نداره؟که دانشگاه خوبو با بد عوض کنم؟

از همگی به خاطر جوابای خوبشون ممنونم

یه سوالم هست.
یکی به من گفت برو بپرس که سخت افزار برای فوق نانو داره یا نه؟

maryam77
07-09-2010, 14:34
دوستان من ترازم 6104 شده و صنایع سنندج قبول شدم! چطوری میتونم انتقالی بگیرم به تهران؟ میشه اصلا؟!

LiLiyaan
07-09-2010, 14:46
نهه

سنندج رو برو

کنکور بده سال دیگه بیا تهران صنایع

elendil
07-09-2010, 14:49
دوستان یه سوال برام پیش اومده خیلی مهمه :دی

من که امسال با تراز 6900 عمران - عمران تهران جنوب قبول شدم و تراز آی تی هم امسال نزدیک 6000 بوده هیچ راهی نداره که بتونم به جای عمران برم آی تی :دی

اگه کسی میدونه کمک کنه :دی خیلی کمک لازمم :دی

maryam77
07-09-2010, 14:50
نهه

سنندج رو برو

کنکور بده سال دیگه بیا تهران صنایع

مرسی
می دونید امسال تراز صنایع تهران چند بوده؟!
الان قزوینم نمی تونم برم؟!

loren
07-09-2010, 15:01
تراز صنایع 6400 هست . هیچ راهی نداره بگید ترازم بالاست به صنایع قزوین میخورم ! برای هر رشته ای هر چند تراز پایین نفراتی قبول شدند یا رزرو اند !

LiLiyaan
07-09-2010, 15:02
نه نمیشه تغییر رشته داد و نه انتقالی

فقط میتونین 2 ترم بخونین

بعد سال بعد کنکور بدین
وقتی قبول شدین
ریزنمرات و ... به دانشگاه جدید منتقل میشه

صنایع تهران فکر کنم 6500 باشههه

همین حدوداس

خب الان قزوینی نمیتونی سنندج بری؟؟؟

الان دانشجو قزوینی؟ اخه ازاد قزوینم خیلی خوبهههه

loren
07-09-2010, 15:03
دوستان یه سوال برام پیش اومده خیلی مهمه :دی

من که امسال با تراز 6900 عمران - عمران تهران جنوب قبول شدم و تراز آی تی هم امسال نزدیک 6000 بوده هیچ راهی نداره که بتونم به جای عمران برم آی تی :دی

اگه کسی میدونه کمک کنه :دی خیلی کمک لازمم :دی

تو دانشگاه خودت میتونی عوض کنی . ولی تراز آی تی تهران جنوب پارسال 6400 بود

Mohandes_mansour
07-09-2010, 15:07
من آی تی واحد ماهشهر قبول شدم. تا کی فرصت ثبت نام وجود داره ؟؟من مسافرتم تا شنبه.باید برم ماهشهر ثبت نام کنم ؟ من هنوز مدارک پیش و دیپلمم رو از آموزش پرورش نگرفتم.منتظر نتایج نهایی سنجش هستم.یعنی تا شنبه میاد نتایج ؟آزاد رو میشه 31 شهریور ثبت نام کرد؟!!؟

LiLiyaan
07-09-2010, 15:19
ازاد که اره از خداشو ن باشه

نتایج سنجشم فردا میاد

ثبت نامم ازاد از شنبه س

و سنجشم از 22 شهریوره

maryam77
07-09-2010, 15:25
نه نمیشه تغییر رشته داد و نه انتقالی

فقط میتونین 2 ترم بخونین

بعد سال بعد کنکور بدین
وقتی قبول شدین
ریزنمرات و ... به دانشگاه جدید منتقل میشه

صنایع تهران فکر کنم 6500 باشههه

همین حدوداس

خب الان قزوینی نمیتونی سنندج بری؟؟؟

الان دانشجو قزوینی؟ اخه ازاد قزوینم خیلی خوبهههه

قزوین نیستم! سنندج قبول شدم می خواستم ببینم میشه همین الان انتقالی گرفت به تهران یا قزوین!ولی اینطور که شما و بقیه میگید به نظر میاد اصلا نمیشه...

LiLiyaan
07-09-2010, 15:34
نه نمیشه
واقعا

باید بری دانشگاه امسالو البته اگه میخوای بری

sanaz_German
07-09-2010, 15:36
یعنـــــــــــــــــــی چــــــــــــــــــــــــ ی؟!!!!
این یعنی چــــــــی؟!! متن خبر :اطلاعيه مركز آزمون در خصوص زمانبندي ، چگونگي مراجعه و ثبت نام پذيرفته شدگان آزمون سراسري سال 1389 به شرح ذيل مي باشد :
پيوست1 - ممتازين
پيوست2 - مقدمه ، ميزان شهريه و ساير اطلاعات

کودوم پیوست؟!! اون فایل PDF که اون آقاهه گفت یعنی چی؟!! کودوم PDF ؟ :23:
گیج شدم! :sad:

LiLiyaan
07-09-2010, 15:44
فایل پی دی اف بود
تا دیروز

از سایت حذف کردن

من دیروز خوندمش

sanaz_German
07-09-2010, 15:50
واااا!!!!
حالا من از کجا گیر بیارم؟!
چرا اینا اینجورین؟!

farshad_miki
07-09-2010, 16:54
واااا!!!!
چرا اینا اینجورین؟!

این دوتا بود اپلود کردم

H.E.S.A.M
07-09-2010, 17:55
واااا!!!!
چرا اینا اینجورین؟!

شما مال کجا رو میخواید یعنی مال کدوم دانشگاه؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ariajoker
07-09-2010, 18:06
این دوتا بود اپلود کردم

اقا بی زحمت لطف کن تاریخ ثبت نام رو هم لطف کن بذار .
این دو فایل که گذاشتی یکیش نفراته برتره اون یکی هم شهریه .

siafu
07-09-2010, 18:43
من قزوینی ام
کلا یه سال فرقشه.خیلی مهم نیست.توجه دارید که تاکستان رشتم پاره وقت هست.
اصلا فرق پاره وقت با تمام وقت چیه؟
راستش هرچی فکر میکنم میبینم تاکستان یه جوریه : دی

شما کلا از پایه بحث میکنی.
یه بار دیگه سوال منو ببین.
اینا درست. اما حالا چی کنم؟
من ممکنه به خیلی رشته ها علاقه داشته باشم. ولی خوب درس نخوندم.

فرق نرم افزار با سخت افزار رو میدونم . ولی میخوام بدونم رشتمون اصلا به نرم افزار ربطی نداره؟
چند درصد دروس مشترک دارن؟
اگه برم سخت افزار شاید برم بیرون کارآموزی

ایوللا منم همینو میگم.
یعنی مکانیک ارزششو نداره؟که دانشگاه خوبو با بد عوض کنم؟

از همگی به خاطر جوابای خوبشون ممنونم

یه سوالم هست.
یکی به من گفت برو بپرس که سخت افزار برای فوق نانو داره یا نه؟

به نظر من بیاد دانشگاه قزوین... چون سخت افزار هم از لحاظ کاری بد نیست...
دیگه خودت فرق دانشگاه قزوین با تاکستان رو میدونی دیگه؟!

siamakdadashi
07-09-2010, 19:07
دوستان یکم بی ربطه ولی میشه بفرمایئید :
1- من که رشته روانشناسی عمومی قبول شدم ( رشته محبوبم ) یک روانشناس چه فرقی با یک پزشک داره ؟ اونم دکتر میشه ؟(منظور دکتری مثل پزشکو دندانپزشک نه دکتر تاریخ ) .
2-فوق لیسانس روانشناسی معادل پزشک عمومی در پزشکی نمیشه؟چون با فوق لیسانس انگار میشه مطب باز کرد .
3- در بین دروس روانشناسی آیا دروس عملی مثل مراجعه به بیمارستان یا تیمارستان هست؟
4- واحد فارماکولوژی ( داروشناسی ) در رشته روانشناسی هست؟
ممنون میشم هر چقدر میدونید جواب بدید.

maryam77
07-09-2010, 19:12
روان شناس با روان پزشک فرق داره! روان شناس نمی تونه دارو تجویز کنه ولی روان پزشک می تونه!

Dulcimer
07-09-2010, 20:04
روانپزشک اول باید پزشکی بخونه بعد میتونه تخصص روانپزشکی بگیره
کلا از لحاظ کاری هم با هم تفاوت دارند روانشناسی بیشتر کارهای مشاوره ای انجام میدن

loren
07-09-2010, 20:10
چیزی نمیشه دیرتر برید برا ثبت نام . ترم ائلی ها انتخاب واحدهاشونو خحودشون نمیکنن که پر شده باشه یا ساعت هاشو همههنگ نشه کرد !

farid774
07-09-2010, 20:12
با سلام یه سوال دارم من علمی کاربردی مکانیک تعمیرات نیرو گاها قبول شدم ایا ارزش رفتن داره یا نه؟

و اینکه میشه کاردانی به کارشناسی در رشته طراحی جامدات ادامه بدم ؟ {ممنون}

shabeashegha
07-09-2010, 20:15
1- من که رشته روانشناسی عمومی قبول شدم ( رشته محبوبم ) یک روانشناس چه فرقی با یک پزشک داره ؟ اونم دکتر میشه ؟(منظور دکتری مثل پزشکو دندانپزشک نه دکتر تاریخ ) .
2-فوق لیسانس روانشناسی معادل پزشک عمومی در پزشکی نمیشه؟چون با فوق لیسانس انگار میشه مطب باز کرد .
3- در بین دروس روانشناسی آیا دروس عملی مثل مراجعه به بیمارستان یا تیمارستان هست؟
1) خیلی متفاوته.روانشناس مشاوره انجام میده و برای درمان موارد حاد که با مشاوره قابل حل نیست باید ارجاع بده به روانپزشک. روانپزشک کارش درمانیه و حق تجویز دارو/حق باز کردن مطب/کلینیک/ریاست تیمارستان رو داره . کلا کار روانشناس شناخت مسائل روانی داره که منشاشون روحیه نه جسمی(مثلا دانش آموزی که علاقه ای به درس نداره میتونه بهش کمک کنه یا مثلا زن و شوهری که با هم مشکل دارن به روانشناس میتونن مراجعه کنن)
2) نه اصلا این دو رشته ربطی به هم ندارن . راستش تا جایی که من اطلاع دارم فقط پزشک میتونه مطب بزنه (وچندتا رشته مرتبط به پزشکی مثل شنوایی سنجی و فیزیوتراپی)
3) اینو واقعا نمیدونم ولی بعیده کیس به شما عملی معرفی نشه ولی نه در حد بیمارستانی
4) قطعا نباید داشته باشه چون این رشته رشته وابسته به وزارت بهداشت نیست و کارشم درمان نیست فقط مشاوره است .

Dulcimer
07-09-2010, 20:52
راستی بچه ها کلاسا از کی شروع میشه ؟
اول مهر ؟ یکی بهم گفته بود دانشگاه آزاد 3 هفته طول میکشه تا کلاسا شروع بشه درسته ؟

Alireza SM
07-09-2010, 21:10
ببين ر.وانپزشك دوره پزشكي عمومي رو طي كرده و بعدشم يه چهارسال رزيدنت روانپزشكي بوده و بعد شده متخصص روانپزشكي . كليه خدمات درماني و بيمارستاني رو ميتونه مثل يه متخص ( قلب و داخلي و .... )‌انجام بده

جي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :18: ميدوني واسه خوندن فارماكولوژي چيا لازمه ؟ :19:
حتي اگه بخوان ياد بدن هم قبلش بايد يه 4-5 ترم انواع اقسام زيست شناسي و درس هاي مشابهش رو ياد بدن :27:

بستگي به اساتيد و دانشگاه داره و حتي اگه باشه هم فقط بازديد هاي ساده رو براي آشنايي با محيط هاي اونجور جاها انجام ميدين و اينطور نيست كه مثل پزشكا يا رزيدنتها يه بيمار رو بهت بسپارن و ....
وگرنه اصلا رشته روانشناسي ربطي به بيمارستان نداره

يك روانشناس هرچقدر هم تحصيل كنه حق تجويز دارو نداره چون براي تجويز دارو داشتن مهر و شماره نظام پزشكي لازمه
البته دكتر روانشناس ( مخصوصا اگه تحصيلات تكميلي خارج داشته باشه ) سطح علميش و جايگاه شغليش بسيار بالاتر و ممتاز تر از دكتر روانپزشك هست و خيلي جاها سطح تصميم گيريش گسترده تر هست و به روانپزشك ها هم مشاوره ميده

farshad_miki
07-09-2010, 21:56
اقا بی زحمت لطف کن تاریخ ثبت نام رو هم لطف کن بذار .
این دو فایل که گذاشتی یکیش نفراته برتره اون یکی هم شهریه .

iهمین دوتا بود !تو قسمت توضیحات تاریخ ثبت نام از 20 تا 25 هست

ariajoker
07-09-2010, 22:07
iهمین دوتا بود !تو قسمت توضیحات تاریخ ثبت نام از 20 تا 25 هست
بله ولی تاریخ ثبت نام بر اساس حروف الفبا و رشته هاس .
هر رشته یی روز خاص خودشو داره.
اینو از کجا باید بفهمیم؟

ehsaaaan
07-09-2010, 22:26
راستی بچه ها کلاسا از کی شروع میشه ؟
اول مهر ؟ یکی بهم گفته بود دانشگاه آزاد 3 هفته طول میکشه تا کلاسا شروع بشه درسته ؟

اگه اشتباه نکنم شما دامپزشکی گرمسار قبول شدین.:46:
من 2 ترم دانشگاه آزاد گرمسار درس خوندم و خدا رو شکر همین شنبه که فهمیدم آی تی پرند قبول شدم یکشنبه رفتم گرمسار انصراف دادم:10:

اولا تبریک میگم به جهنم خوش اومدی:27:

دوما درست بهت گفتن البته تاریخ شروع کلاسای هر دانشگاه فرق می کنه ولی گرمسار که تا 2 هفته ی اول کاملا تق و لقه:7:

Dulcimer
07-09-2010, 22:29
ممنون احسان جان
شما که قبلا کلی امیدوارم کرده بودی میگفتی بزن گرمسار حالا میگی جهنم ؟ :41:

ehsaaaan
07-09-2010, 22:43
ممنون احسان جان
شما که قبلا کلی امیدوارم کرده بودی میگفتی بزن گرمسار حالا میگی جهنم ؟ :41:
شوخی کردم چرا ناراحت میشییییی دوست من:10::40::11:
خداوکیلیش دانشگاه آزاد گرمسار اونم دانشکده ی دامپزشکیش دانشگاه خیلی خیلی خوبیه.

منظورم از جهنم خود شهر گرمسار بود.چون آب و هواش زیاد جالب نیست.تابستونا گرم گرم زمستونا هم سرد سرد.تازه شما که دامپزشکی هستی اکثر درساتون رو تو یه دهات نزدیک گرمسار می گذرونید نه خود گرمسار.خیالت راحت باشه انتخاب خوبی کردی گرمسار زدی( با توجه به اینکه دامپزشکی میخواستی):8:

Dulcimer
07-09-2010, 22:49
:8:
خدا رحم کنه بهم چی در انتظار منه :31:
نه ناراحت نشدم آخه میدونی چند روزه هر کیو میبینم میگه گرمساااااار ؟ :دی
وضعیت خونه چطوریه ؟
کدوم منطقه خوبه ؟ هم از لحاظ قیمت هم موقعیت ؟

ehsaaaan
07-09-2010, 22:59
وضعیت خونه چطوریه ؟
کدوم منطقه خوبه ؟ هم از لحاظ قیمت هم موقعیت ؟

حالا اشکش مونده:31:
والا قیمت نمی دونم ولی بهترین منطقش تختی هستش
ولی بهتره که نزدیکه دانشگاه خونه بگیری که هر موقع صبح کلاس داشتی راحت بیای سرویس دانشکده دامپزشکی که دقیقا جلوی دانشگاه وایمیسن رو سوار شی.

pouya_99999
07-09-2010, 23:16

دقیقا منم تا میگم رودهن قبول شدم میگن رودهـــــــــــــــــــــ ن ؟ :31::27::18:

Dulcimer
07-09-2010, 23:28
هی بابا سال اولی بدبخته دیگه همین که از خانوادت دور میشی یعنی عذاب
حالا فرقی نمیکنه کجا بری

steps
07-09-2010, 23:49
کسی دربار دانشگاه ازاد زنجان نظری نداره؟
رشته عمران_نقشه برداری .

shabeashegha
08-09-2010, 00:06
هی بابا سال اولی بدبخته دیگه همین که از خانوادت دور میشی یعنی عذاب
حالا فرقی نمیکنه کجا بری
اتفاقا جوون اگه از خانوادش دور باشه خیلی چیزا یاد میگیره . مثلا پس انداز کردن. سختی زندگی رو میچشه. آدمای جور واجور میبینه (توی خوابگاه) (البته این یه بعدش خوبه ولی بعد منفیم داره مثلا خیلیا بدعادت میشن مثلا سیگار یا چیزای دیگه جزئی از شخصیتشون میشه)

farshad_miki
08-09-2010, 00:15
بله ولی تاریخ ثبت نام بر اساس حروف الفبا و رشته هاس .
هر رشته یی روز خاص خودشو داره.
اینو از کجا باید بفهمیم؟

فک کنم تو همین تایپک خوندم دانشگاه اعلام میکنه! دقیق نمیدونم

Lady Negar
08-09-2010, 00:16
بله دانشگاه اطلاعیه میزنه

sanaz_German
08-09-2010, 01:10
شما مال کجا رو میخواید یعنی مال کدوم دانشگاه؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی حل شد یکم

فقط زمان ثبت نام رو می خوام . ( تهران مرکز)
مرکز هم که تو سایتش هیچی نمیزنه

mary83
08-09-2010, 01:40
یک دوراهی سخت.
من
مهندسی سخت افزار قزوین
قبول شدم.

سلام
من رشته ام برقه و ارشد می خونم :دی
حالا یه سوال از شما دارم رو چه حسابی می گی مکانیک رشته بهتریه از کامپیوتر ؟؟ فکر نمی کنی دلیلش علاقه شخصیه یا حرف مردم ؟؟ من کسی و می شناسم که الان شاکیه که چرا جامدات خوند بخاطر حرف مردم و کامپیوتر نحوند!! واقعا چه چیزی خوبی رشته رو تعیین می کنه درضمن اگه این رشته از اون بهتره باز چرا می پرسی ؟؟ مسلما ما نمی تونیم تو دوران دبیرستان بفهمیم توانایی هامون تو چه زمینه ای هست حتی علاقه و اینا بجز یه سری افراد خاص ای کاش قبلش با بجه های دانشگاه صحبت می کردی با ارشدها ببینی راجع به رشته شون چی فکر می کردن الان نظرشون چیه وضع کار چطوره (هرچند 4 سال دیگه با الان فرق داره حرفمو پس می گیرم ) کامپیوتر رشته خوبیه من فکر می کنم خیلی می شه تو این رشته پیشرقت کرد البته اگه علاقه باشه .. من خودم رشته ام برقه ولی دارم field امو عوض می کنم ..
اومدم اینجا یاد قدیما کردم یادش بخیر

pouya_99999
08-09-2010, 02:25
مرسی حل شد یکم

فقط زمان ثبت نام رو می خوام . ( تهران مرکز)
مرکز هم که تو سایتش هیچی نمیزنه

واستون تاریخ های ثبت نام تهران مرکز رو آپ کردم .

huti_421
08-09-2010, 03:20
کشیدن سیگار در محوطه‌ی دانشگاه حکم شرعیش چیه ؟ :دی

safoora55
08-09-2010, 06:37
سلام دوست عزيز قبوليتون رو بهتون تبريك ميگم
روانشناسي تفاوت هاي زيادي با پزشكي داره خصوصا روانشناسي عمومي كه مسايل گسترده ي زيادي مثل هوش،حافظه،انگيزش و هيجان،رشدو شخصيت رو در برميگيره
ولي به طور كلي در زمينه ي درمان بيماري هاي رواني چند سطح وجود داره بايد بدونيد درمان مشكلات رواني تا حد امكان بدون دارو انجام ميشه
مشاوره ي ساده كه برخي از دوستان اشاره كردن ممولا توسط كارشناسان رشته ي راهنمايي و مشاوره انجام ميگيره و در مواردي كه مشكل آنچناني وجود نداره
درمان اغلب مشكلات رواني توسط روانشناس باليني(يا هر گرايش روانشناسي با مدرك فوق و بالاتر)صورت ميگيره و ر مواردي كه نياز به دارو باشه ارجاع به روانپزشك داده ميشه
فوق ليسانس روانشناسي معادل پزشكي نيست ولي با مدرك فوق شما ميتونيد كارهاي درماني و كلينيكي انجام بديد يا ودتون اقدام به تاسيس كلينيك بكنيد
در سطح ليسانس كارورزي به اون معنا نداره ولي گرايش باليني در ارشد و دكترا بله كارورزي در بيمارستان رواني داره(اصطلاح تيمارستان منسوخ شده)
گرايش روانشناسي باليني دارو شناسي داروهاي روانگردان(همون اعصاب خودمون) داره ولي بيشتر بعد از فوق به بعد البته گرايش هاي ديگه هم آشن ايي با دارو پيدا مي كنن ولي الان در انجمن روانشناسي آمريكا بحثهايي هست كه اجازه ي تجويز دارو رو به PHd روانشناسي باليني بدن كه ممكنه در آينده ي نزديك شاهد چنين اتفاقي باشيم الان هم در دانشگاههاي مربوط به وزارت بهداشت چنين تمايلاتي هست

bahador2009
08-09-2010, 06:50
کشیدن سیگار در محوطه‌ی دانشگاه حکم شرعیش چیه ؟ :دی
شش بار اعدام به همراه جریمه ی نقدی :31:
شوخی کردم ولی خوب معلومه که نمیزارن.

robert
08-09-2010, 07:18
با سلام

مهندسی مکانیک تهران جنوب قبول شدم
اینم کارنامم

پس اومدی دانشگاه ما...!! تبریک..!! ولی از همین ترم اول پوستت کنده است...!!چون اساتید اکثرا مال علم و صنعت و خواجه نصیر هستند...

واقعا سخت میگیرن...

از دوستان هرکی درباره تهران جنوب TJ راهنمایی میخواد من در خدمتم... آخه دارم از اونجا فارغ التحصیل میشم..

bax_021
08-09-2010, 07:26

می شه برای قزوینم به من بگید ؟؟
تو سایت زده 22 ام تا 25 ام
دیگه تقسیم بندی نکرده
:11:

Mohandes_mansour
08-09-2010, 08:03
من مهندسی فناوری اطلاعات واحد ماهشهر امسال قبول شدم...خیلی دوست داشتم این رشته رو قبول شم:دی
به نظر شما من برم آی تی تمام وقت یا اینکه مهندسی برق الکترونیک(پاره وقت) ؟!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
خودم به شدت به آی تی علاقه دارم.
اما میگن بازار کار برای برق بیشتره...
نمیدونم چی رو برم.؟!

ariajoker
08-09-2010, 08:20

دوست عزیز ممنون میشم لطف کنی خوراسگان رو هم بذاری.

darklord_8
08-09-2010, 08:25
خودم به شدت به آی تی علاقه دارم.
اما میگن بازار کار برای برق بیشتره...
نمیدونم چی رو برم.؟!

دوست عزیز تبریک میگم
در حال حاضر تو ایران آی تی فرق چندانی با نرم افزار نداره. جز چند واحد بقیش یکیه
در مورد بازار برق هم الان نمیشه در مورد 4 سال آینده نظر داد. مخصوصا حالا که دیگه کارشناسی ارزشی نداره

farid774
08-09-2010, 08:49
یکی جواب بده لطفا
با سلام یه سوال دارم من علمی کاربردی مکانیک تعمیرات نیرو گاها قبول شدم ایا ارزش رفتن داره یا نه؟

و اینکه میشه کاردانی به کارشناسی در رشته طراحی جامدات ادامه بدم ؟ {ممنون}

IMAN SD
08-09-2010, 09:03
دیگه تقسیم بندی نکرده

تمامي رشته هاي مهندسي تو همون تاريخي كه شما گفتي بايد ثبت نام كنن.
در ضمن يه سري هم به سليت دانشگاه بزن امسال ثبت نام اينترنتي راه انداختن.

bax_021
08-09-2010, 09:54
تمامي رشته هاي مهندسي تو همون تاريخي كه شما گفتي بايد ثبت نام كنن.
در ضمن يه سري هم به سليت دانشگاه بزن امسال ثبت نام اينترنتي راه انداختن.
مرسی
آره می دونم
فرم رو هم پر کردم و چاپ کردم
مدارکم رو هم کامل می کنم یکشنبه می رم ثبت نام احتمالا :8:

siafu
08-09-2010, 10:08
مرسی
آره می دونم
فرم رو هم پر کردم و چاپ کردم
مدارکم رو هم کامل می کنم یکشنبه می رم ثبت نام احتمالا :8:

کدوم دانشکده هستی؟؟
منم همون روزا میام.
رو سایت دانشگاه نوشته :
4-اصل گواهينامه پايان دوره پيش دانشگاهی يا اصل مدرک ديپلم دوره متوسطه نظام قديم(در صورت نداشتن اصل مدرک، ارائه گواهی موقت)

یعنی من همون کارنامه های پیش دانشگاهی که گرفتم (نمیسال اول و دوم) رو ببرم کفایت میکنه؟ تاییدیه ای یا مدرک دیگه ای نمیخواد؟ به مدرسه نباید مراجعه کنم؟

bax_021
08-09-2010, 10:11
کدوم دانشکده هستی؟؟
منم همون روزا میام.
رو سایت دانشگاه نوشته :
4-اصل گواهينامه پايان دوره پيش دانشگاهی يا اصل مدرک ديپلم دوره متوسطه نظام قديم(در صورت نداشتن اصل مدرک، ارائه گواهی موقت)

یعنی من همون کارنامه های پیش دانشگاهی که گرفتم (نمیسال اول و دوم) رو ببرم کفایت میکنه؟ تاییدیه ای یا مدرک دیگه ای نمیخواد؟ به مدرسه نباید مراجعه کنم؟
معماری
اون کارنامه رو بده مدرسه امضا کنه شاید لازم شه
کارنامه ی ریز نمرات 3 سال رو هم همینطور
ولی این گواهی فرق می کنه
باید بری مدرسه بگیری

clickestan
08-09-2010, 10:13
دوستان مدارک لازم برای ثبت نام تو آزاد چیه؟

bax_021
08-09-2010, 10:18
دوستان مدارک لازم برای ثبت نام تو آزاد چیه؟
تو سایت دانشگاهی که قبول شدی زده
من قزوین قبول شدم
اینا رو می خواد :

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام ورودیهای جدید مقطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته :

1- اصل شناسنامه و کپی از تمامی صفحات ( 2 سری)
2- اصل کارت ملی و کپی پشت و رو ( 2 سری)
3- عکس 4 * 3 (6 قطعه)

clickestan
08-09-2010, 10:20
دوستان برای گرفتن مدارک از محل دبیرستان یا پیش دانشگاهی اولیا هم باید باشن؟
دوستم رفته گفتن برو با اولیات بیا :27:

bax_021
08-09-2010, 10:22
دوستان برای گرفتن مدارک از محل دبیرستان یا پیش دانشگاهی اولیا هم باید باشن؟
دوستم رفته گفتن برو با اولیات بیا :27:
نه نمی خواد
احتمالا اون دوستتون شهریه رو کامل نداده
یا چیزی رو افتاده

pouya_99999
08-09-2010, 10:58
دیگه تقسیم بندی نکرده

قزوین :

دوست عزیز ممنون میشم لطف کنی خمینی شهر رو هم بذاری.

خمینی شهر :

bax_021
08-09-2010, 11:06
قزوین :

خمینی شهر :

این که اشتباست
چون تو سایت اینو زده :
زمان بندی ثبت نام ورودی های جدید مقاطع کاردانی و کارشناسی از تاریخ 22 لغایت 25 شهریور ماه می باشد.
مرسی بازم

steps
08-09-2010, 11:07
قزوین :

خمینی شهر :

دوست عزیز برای دانشگاه زنجان رو هم میگی