PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع مـــباحــث مرتبـــط با دانشـــگاه آزاد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

ساش
27-08-2010, 12:50
دستت درد نکنه.تراز این شده 5281؟؟؟؟؟؟؟؟اونوقت تراز من میشه چند؟
ادبیات 50
بینش دینی 45
زبان 45
عربی 15
روانشناسی 55
علوم اجتماعی حداقل 3
فلسفه صفر
ریاضیات حداقل 3
اقتصاد بین 10 تا 20
تاریخ جغرافی هم فکر نکنم منفی باشه.
منم روانشناسی عمومی تبریز زدم.پارسال 5137 بود ترازش.
انتخاب دوم هم راهنمایی و مشاوره زدم که اونم 3700 بود ترازش(البته در انتخاب اول اون تراز بود ) .

به این ترتیب قبولی شما رو شاخه
برو این یه ماه را هر کاری می تونی بکن که باید بری تبریز

siamakdadashi
27-08-2010, 12:52
به این ترتیب قبولی شما رو شاخه
برو این یه ماه را هر کاری می تونی بکن که باید بری تبریز
خوب تبریزم دیگه!شهر خودمو زدم

doost4
27-08-2010, 12:54
ببین ادبیاتت خیلی پایین بوده، ادبیات بالاترین ضریب رو تو عمومی ها داره... ادبیات پارسال هم یادمه آسون بود و از اونجایی که نمرات تراز میشه... اگر از میانگین خیلی پایین تر زده باشی خیلی ترازت رو پایین میکشه... میفهمی چی میگم؟

خب پس اینو چی میگی ؟ اینم مال 2 سال پیش خودمه با اینکه ادبیات بالا زدم بازم پایین شده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shabeashegha
27-08-2010, 12:56
ادبیات 50
بینش دینی 45
زبان 45
عربی 15
روانشناسی 55
علوم اجتماعی حداقل 3
فلسفه صفر
ریاضیات حداقل 3
اقتصاد بین 10 تا 20
انتخاب دوم هم راهنمایی و مشاوره زدم که اونم 3700 بود ترازش(البته در انتخاب اول اون تراز بود ) .
پس میتونی پیشاپیش به همه شیرینی بدی:31:من که آمادم:27:
فکر کنم بر اساس کارنامه ای که گذاشتم ترازت احتمالا باید بین 5600تا 5900شه!

ساش
27-08-2010, 13:05
خوب تبریزم دیگه!شهر خودمو زدم

عجب سوتی
ندیدم خودت تبریزی

siamakdadashi
27-08-2010, 13:05
خوب پس بیاین تبریز شیرینی همه تون بروی چشم.ولی اگه قبول نشم دونه دونه میام شهراتون دمار از روزگارتون در میارما:31:.
قطعا قبولم؟حتی اگه درسایی رو که اون خانم منفی زده بود رو صفر زده باشم؟؟؟و بالای صفر نزده باشم؟
اگه بیاین تبریز و قبول بشم به خدا قسم به همه تون شیرینی میدم.

siafu
27-08-2010, 13:07
خب پس اینو چی میگی ؟ اینم مال 2 سال پیش خودمه با اینکه ادبیات بالا زدم بازم پایین شده :

چه میدونم! شاید 2 سال پیش سختی آسونی درس ها فرق میکرده! شما که دیدی تو کارنامه هایی که گذاشته بودم
adabiat 35
arabi 58
dini 68
zaban 70
taraze omoomi 5850
با 35 درصد ادبیات ترازش این شده...

siamakdadashi
27-08-2010, 13:10
فکر کنم بر اساس کارنامه ای که گذاشتم ترازت احتمالا باید بین 5600تا 5900شه!

اونوقت رتبم چند میشه؟
البته اون کلاسی که من دانشگاه آزاد تبریز امتحان دادم داوطلبایی که بودن احتمالا 90 درصدشون از من پایینتر باشن.چون همشون فقط در حال تقلب بودن و کل پاسخنامه رو پر کرده بون!و این یعنی نمره منفی!
یکی هم از رو دست من داشت مینوشت که با داد و بیداد هر چی مراقب بود رو ریختم سرش!
خیلی بد هست آم چهار ماه شب نخوابه و بیاد دروس رشته ای غیر از رشته خودش رو مال 3 سال رو یکجا بخونه ( رشتم ریاضی بود دانشجوی ترم 4 آمارم ) و یکی دیگه با مفت خوری بیاد باهاش برابر بشه یا حتی جلو بزنه.

siafu
27-08-2010, 13:15
میگم سوال 116 کنکور ریاضی دانشگاه آزاد صبح توی دفترچه عربشاهی گزینه 1 و 2 رو باهم اشتباهی زده؟؟ درسته؟
همون سواله که گفته بود میانگین این چقدر از این بیشتره...

shabeashegha
27-08-2010, 13:17
اونوقت رتبم چند میشه؟
البته اون کلاسی که من دانشگاه آزاد تبریز امتحان دادم داوطلبایی که بودن احتمالا 90 درصدشون از من پایینتر باشن.چون همشون فقط در حال تقلب بودن و کل پاسخنامه رو پر کرده بون!و این یعنی نمره منفی!
یکی هم از رو دست من داشت مینوشت که با داد و بیداد هر چی مراقب بود رو ریختم سرش!
خیلی بد هست آم چهار ماه شب نخوابه و بیاد دروس رشته ای غیر از رشته خودش رو مال 3 سال رو یکجا بخونه ( رشتم ریاضی بود دانشجوی ترم 4 آمارم ) و یکی دیگه با مفت خوری بیاد باهاش برابر بشه یا حتی جلو بزنه.
راستش رتبتو نمیشه قطعی گفت ولی معمولا رشته های انسانی اغلب داوطلباش خیلی ضعیفن حالا شما که رشتت ریاضی بوده قطعا از خیلیاشون جلوتری. حتی اگه شما اون درسایی که این خانم منفی زده باشه رو نزده باشه (صفر درصد) بازم ترازت بالاتر از این خانم میشه پس بازم قبولی . البته توی دانشگاه آزاد بجز 3نفر اول (توی کل زیر مجموعه) رتبه های دیگه اهمیتی نداره از طرف خود دانشگاه آزادم اعلام نمیشه که مثلا توی کل 400هزار نفری که شرکت کردن شما چندم شدی

doost4
27-08-2010, 13:22
چه میدونم! شاید 2 سال پیش سختی آسونی درس ها فرق میکرده! شما که دیدی تو کارنامه هایی که گذاشته بودم
adabiat 35
arabi 58
dini 68
zaban 70
taraze omoomi 5850
با 35 درصد ادبیات ترازش این شده...

عجب اوضاعی داریما ! :13:

siafu
27-08-2010, 13:34
میگم سوال 116 کنکور ریاضی دانشگاه آزاد صبح توی دفترچه عربشاهی گزینه 1 و 2 رو باهم اشتباهی زده؟؟ درسته؟

منظورم گزینه توی پاسخنامه هستا

siamakdadashi
27-08-2010, 13:38
راستش رتبتو نمیشه قطعی گفت ولی معمولا رشته های انسانی اغلب داوطلباش خیلی ضعیفن حالا شما که رشتت ریاضی بوده قطعا از خیلیاشون جلوتری. حتی اگه شما اون درسایی که این خانم منفی زده باشه رو نزده باشه (صفر درصد) بازم ترازت بالاتر از این خانم میشه پس بازم قبولی . البته توی دانشگاه آزاد بجز 3نفر اول (توی کل زیر مجموعه) رتبه های دیگه اهمیتی نداره از طرف خود دانشگاه آزادم اعلام نمیشه که مثلا توی کل 400هزار نفری که شرکت کردن شما چندم شدی
پس انشالله قبولم.اون کارنامه مال چه سالی بود؟ تراز اهواز از تبریز بالاتره؟

Abbshangooli
27-08-2010, 14:21
دوستان

از شرایط گرفتن وام شهریه در عمل باخبرین ؟؟؟ مثلا همون موقع ثبت نام بریم امور دانشجویی رو خفت کنیم یا برای ترم دوم اینکار و کنیم ؟؟؟

doost4
27-08-2010, 14:54
دوستان

از شرایط گرفتن وام شهریه در عمل باخبرین ؟؟؟ مثلا همون موقع ثبت نام بریم امور دانشجویی رو خفت کنیم یا برای ترم دوم اینکار و کنیم ؟؟؟

نه . از ترم 2 می تونید از صندوق رفاه استفاده کنید

hamidras
27-08-2010, 14:58
ترم 1 واسه ثبت نام حدودا چقد میخوان؟

IntelCentrino
27-08-2010, 15:51
وامی به عنوان "کمک هزینه تحصیلی" هم وجود داره؟

Abbshangooli
27-08-2010, 16:06
نه . از ترم 2 می تونید از صندوق رفاه استفاده کنید

دوست عزیز میدونی چجوری میشه گرفت منظورم در عمل نه روی کاغذ ؟؟؟

چون من به شدت نیاز خواهم داشت میخوام حتما به هر نحوی بگیرم .

مرسی

fardinstar
27-08-2010, 16:13
داداش عکسایی که گذاشتی نمیاد
تو این سایته آپلود کن:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ehsaaaan
27-08-2010, 16:14

مرسی

دو نوع وام داریم:کوتاه مدت و بلند مدت

وام بلند مدت رو هر دانشجو فقط یک بار میتونه در دورانه تحصیلش بگیره و مبلغش هم 500.000 تومانه.به ضامن هم نیاز داره.اولین قسطش هم 2 سال بعد از فارغ تحصیلی تازه شروع میشه.

وام کوتاه مدت اینجوری هستش که شما شهریه ی ثابت رو پرداخت می کنی و شهریه ی متغیر رو برات قسط بندی می کنند.

برای گرفتن وام هم باید به صندوق رفاه دانشجوئی مراجعه کنید.

Abbshangooli
27-08-2010, 16:29
مرسی

به همه وامو میدن یا ؟؟؟؟؟؟

پس این قضیه برای کاردانی 600000 تومن و برای کارشناسی 1200000 تومن ؟؟؟

مبلغش که خیلی کمه

shabeashegha
27-08-2010, 16:43
پس انشالله قبولم.اون کارنامه مال چه سالی بود؟ تراز اهواز از تبریز بالاتره؟
ایشالا قبولی.اون کارنامه مال سال 88هست. راستش درست نمیدونم . اگه کسی پیدا شه که دفترچه ترازای قلم چی رشته ادبیات رو داشته باشه میتونه بهت بگه تراز کدومش بالاتره

fardinstar
27-08-2010, 17:00

ببينيد دوست من بعضي درسها هستن كه به نظر اهميت چنداني ندارن چون همه بالا ميزنن ! ولي برعكس دقيقا همين درسها هستن كه با اهميت هستن. براي مثال تو گروه تجربي پزشكي اينكه رياضي رو 20 درصد بزنين يا 30 درصد بزنين خيلي با هم تفاوتي ندارن چون مثلا اگه تعداد كسايي كه رياضي رو 20 زدن 10 نفر باشه ، تعداد افرادي كه 30 درصد ميزنن حدود 50 60 نفر خواهد بود. اين تعداد تفاوت خيلي مهم نيست و تراز اختصاصي شخصي كه رياضي رو 30 زده حدود 50-200 بيشتر از كسي خواهد بود كه رياضي رو 20 زده !

اما درسي مثل زيست رو كه همه بالا ميزنن و اكثر افرادي كه قبول ميشن اين درس رو 100 ميزنن نميشه جدي نگرفت ! براي مثال اگه تعداد اشخاصي كه زيست رو 90 زدن 10 نفر باشه تعداد كسايي كه زيست رو 100 ميزنن حدود 10000 نفر خواهد بود ! در ضمن زيست شناسي در آزاد ضريب 8 داره ! اگه بخوايم ترازها رو مقايسه كنيم تراز كسي كه زيست رو 100 زده حدود 400-600 بيشتر از كسايي خواهد بود كه زيست رو 90 زدن ! اينجاست كه يه درس اهميت خودشو نشون ميده !
-------------------------------------------
خوب حالا برسيم به كارنامه شما : همون مثال هايي كه براي گروه تجربي زدم براي گروه رياضي هم ميشه زد. در گروه رياضي بين دروس عمومي ادبيات و ديني دروس حياتي هستن يعني اگه اين درسها رو خوب نزني ترازت فوق العاده افت ميكنه ( مثل همون مثال زيست ) اما اگه اين درسها رو بالا بزني تازه آماده ميشي براي جنگ اصلي ! بعد از اين كه شما ادبيات و ديني رو بالا زدين ، دروس تاثيرگذار (يعني عربي و زبان ) مشخص ميكنن كه كي بايد قبول بشه !
-------------------------------------------
براي بهتر جا افتادن مطلب به اين دو كارنامه دقت كنيد. (فقط به تراز اختصاصي توجه كنيد ببينيد 4 درصد زيست يا به عبارتي يك سوال ملخ يا كرم خاكي چه ميكنه !).

siafu
27-08-2010, 17:30
سوال 116 کنکور ریاضی (صبح) توی پاسخنامه دفترچه عربشاهی گزینه 1 و 2 رو باهم اشتباهی زده؟؟ درسته؟
یکی از بچه که دفترچه عربشاهی داره لطف کنه چک کنه خود تو پاسخ نامه 1 رو در آورده ها ولی بالاش زده گزینه 2!! چون تو ریاضی واسه من یک تستم خیلی مهمه لطفا اینو چک کنید

Life24
27-08-2010, 17:41
حداقل شهریه ثابت باشه
چک هم قبوله
یک عده چک میدن بعد موقع امتحان ها میرن تصفیه
مثلا 500 تومن میدن
بعد 2 هفته بعد انتخاب واحد ترم بعد هم هست 350 باید بدن
بعد سنگین میشه براشون حواستون باشه:31:

doost4
27-08-2010, 17:53

معمولا 600 میگیرن اول ترم اما خیلی جاها هم نمیگیرن . اگه هم جایی نگیره شهریه ثابت رو حتما باید بپردازید حدود 350 واسه مهندسی . میتونید یه بخشیش رو بپردازید بقیش رو سفته بذارید بستگی به دانشگاه داره.

وامی به عنوان "کمک هزینه تحصیلی" هم وجود داره؟

بله وجود داره حتی اگر دانشجوی ممتاز باشید تا 100 درصد شهریه رو به صورت وام بهتون میدن و بعد از فراغت می پردازید

مرسی

گرفتن وام تو دانشگاه آزاد کار بسیار راحتی هست اصلا اذیت نمیشی فقط کافیه مدارکت کامل باشه باشه و فرمای مربوطه رو پر کنی. من به شخصه تمام کسایی که تو دانشگاهمون خواستن وام بگیرن دیدم بدون هیچ مشکلی وام گرفتن. منابعشون محدوده اما خب متقاضی وام هم کمه بنابراین به همه وام میرسه . جای نگرانی نیست .

sha2ow
27-08-2010, 17:59
اون وام کوتاه مدت که وام نیست.نصف شهریه اونم فقط متغیر را یه مدت بهت مهلت میدن که بعدا تصویه کنی.بد نیست ولی اسم وام روش نذاری بهتره.دانشگاه ما که به همه میده.بیشتر دانشگاه ها هم تقریبا به همه میدند.بستگی به میزان بدبخت بودن دانشگاه داره.

گرفتن وام بلند مدت به یکی از آرزوهای من تبدیل شده که تا حالا بهش نرسیدم.نمیدونم چرا هروقت من میرم میگند تموم شد.واما لولو برد.

Abbshangooli
27-08-2010, 21:20
خوب این وام بلند مدّت مبلغ همینه که گفته شده ، این کجامو نو می گیره آخه !!!

راهی نیست برای بیشتر شدنش ؟؟؟

مرسی

Ooorang
27-08-2010, 21:35
سلام
میشه لینک دفترچه دانشگاه آزاد رو بهم بدین؟
ممنون

ehsaaaan
27-08-2010, 22:45
خوب این وام بلند مدّت مبلغ همینه که گفته شده ، این کجامو نو می گیره آخه !!!

راهی نیست برای بیشتر شدنش ؟؟؟

مرسی

بله همینه!تازه گرفتن وام بلند مدت کار حضرت فیله!با توجه به بودجه که کمه تقریبا از هر 5 دانشجو یه نفر میتونه وام بلند مدت بگیره!!

Benyamin100
28-08-2010, 00:17
سلام کسی خبر نداره نتیجه ی دانشگاه آزاد کی میاد؟

Life24
28-08-2010, 08:12
سلام کسی خبر نداره نتیجه ی دانشگاه آزاد کی میاد؟
14 - 15 شهریور

MeMri
28-08-2010, 10:40
با سلام!یه سوال داشتم از دوستان عزیز!من احتمالا تو دانشگاه آزاد قبول می شم ولی درس دیفرانسیل رو هنوز قبول نشدم تو پیش دانشگاهی که امتحانش تو شهریور هست!این مسئله مشکلی رو واسه ثبت نام تو دانشگاه آزاد به وجود نمی یاره؟

Life24
28-08-2010, 11:25
با سلام!یه سوال داشتم از دوستان عزیز!من احتمالا تو دانشگاه آزاد قبول می شم ولی درس دیفرانسیل رو هنوز قبول نشدم تو پیش دانشگاهی که امتحانش تو شهریور هست!این مسئله مشکلی رو واسه ثبت نام تو دانشگاه آزاد به وجود نمی یاره؟
خیر امید به پروردگار مشکلی نیست.

siamakdadashi
28-08-2010, 12:06
14 - 15 شهریور
دانیال جان از کجا میگی 14-15 ؟ من زنگ زدم گفتند دهم به بعد ( فکر نکنم تا 15 طول بکشه )

bax_021
28-08-2010, 12:16
دانیال جان از کجا میگی 14-15 ؟ من زنگ زدم گفتند دهم به بعد ( فکر نکنم تا 15 طول بکشه )
فکر می کنم تا آخر این هفته میاد نتایج
چون خودشون گفتند زودتر میدند امسال

siamakdadashi
28-08-2010, 14:08
انشالله زودتر بدند نتایج رو ما هم از این استرس رها بشیم.

fardinstar
28-08-2010, 14:29
انشالله زودتر بدند نتایج رو ما هم از این استرس رها بشیم.
سلام. روانشناسي باليني كه تو رشته تجربي هست با روانشناسي گروه علوم انساني فرق ميكنه ؟ من خودم تو انتخاب رشته سراسريم بعد از رشته هاي مورد علاقم روانشناسي باليني زدم !

doost4
28-08-2010, 16:25

نه اما شهریور حتما باید پاسش کنی چون مدرک دیپلم اجباریه . اگه نکردی باید شهریه ثابت مهر رو بدی ترم بهمن که پاس کردی بیای ثبت نام

flower nature2
28-08-2010, 16:36
دروووووووووووود
با این شرایط یکی به من بگه به ثبت نام دانشگاه آزاد میرسم یا حیر؟
17 شهریور امتحان شیمی تجدیدی دارم و جوابش 24 شهریور میاد

هر سال ثبت نام دانشگاه آزاد تا چه زمانی هست؟
با این وضع به ثبت نام میرسم یا خیر؟

doost4
28-08-2010, 17:17
دروووووووووووود
با این شرایط یکی به من بگه به ثبت نام دانشگاه آزاد میرسم یا حیر؟
17 شهریور امتحان شیمی تجدیدی دارم و جوابش 24 شهریور میاد

هر سال ثبت نام دانشگاه آزاد تا چه زمانی هست؟
با این وضع به ثبت نام میرسم یا خیر؟

اگه پاسش کنی آره . به مهلت ثبت نام که شاید نرسی ولی آزاد همیشه وقتی ثبت ناما تموم شد 2-3 روز میذاره واسه اونایی که نتونستن ثبت نام کنن که میتونی بری و ثبت نام کنی :20:

MOHSEN_A1371
28-08-2010, 17:22
پاک بشه این پست

doost4
28-08-2010, 17:38
مگه ثبت نام دانشگاه آزاد چند روز بعد اعلام نتایجه؟
همون روز که نتیجه بیاد باید فردا بریم ثبت نام؟

معمولا 2 روز بعدش هست . خود دانشگا اطلاعیه میده

siamakdadashi
28-08-2010, 17:41
سلام. روانشناسي باليني كه تو رشته تجربي هست با روانشناسي گروه علوم انساني فرق ميكنه ؟ من خودم تو انتخاب رشته سراسريم بعد از رشته هاي مورد علاقم روانشناسي باليني زدم !
سلامنه اصلا هیچ فرقی باهم ندارند.فقط تجربی نمیتوه گرایش های دیگه مثل روانشناسی عمومی رو انتخاب کنه و فقط باید بالینی رو انتخاب کنه

Life24
28-08-2010, 18:41
معمولا 2 روز بعدش هست . خود دانشگا اطلاعیه میده
فکر کنم از 20-22 شهریوره

siafu
28-08-2010, 21:46
ثبت‌نام در کنکور؛ منوط به دریافت کد رهگیری از آموزش و پرورش

آموزش > عالی - گروه اجتماعی:
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام تغییر در نحوه ثبت‌نام کنکور سراسری گفت: ثبت‌نام داوطلبان در کنکور سراسری سال آینده منوط به دریافت کد رهگیری از وزارت آموزش و پرورش است.
محمدحسین سرورالدین، با بیان اینکه لحاظ سوابق تحصیلی در کنکور امسال امکانپذیر نیست، اظهار کرد: طی هماهنگی‌ای که میان وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و علوم شده است، از سال آینده هر داوطلب برای ثبت‌نام در کنکور ابتدا باید برای دریافت کد رهگیری به آموزش و پرورش مراجعه کند.

وی با بیان اینکه درصورت تکمیل سوابق تحصیلی، داوطلبان از آموزش و پرورش کد رهگیری برای ثبت‌نام در کنکور دریافت می‌کنند، اظهار کرد: بر این اساس مهلتی برای داوطلبان برای دریافت این کد در نظر گرفته می‌شود تا امکان ثبت‌نام برای همه آنان وجود داشته باشد ولی درصورتی‌که داوطلبی کد رهگیری نداشته باشد نمی‌تواند ثبت‌نام کند.

سازمان سنجش در زمان ثبت‌نام داوطلبان کنکور اعلام کرده بود که امسال نمرات دروس را به جای معدل در کنکور به‌میزان 15 درصد محاسبه خواهد کرد و حتی دروس تاثیرگذار در کنکور نیز اعلام شده بود اما در نهایت معدل به‌جای این دروس محاسبه شد.
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: اعمال 15 درصد معدل به جای نمرات دروس در کنکور سراسری امسال را یک تخلف می‌دانیم به‌دلیل اینکه از قبل اعمال 15 درصد نمرات و ضریب آنها در دفترچه کنکور به داوطلبان اعلام شده بود.

علی عباسپور تهرانی فرد افزود: همیشه بین وزارت علوم و آموزش و پرورش درخصوص تأثیر 15 درصد نمرات دروس اختلاف وجود داشته و وزارت علوم عنوان می‌کرده که آموزش و پرورش فایل نمرات دروس دانش‌آموزان را به‌طور کامل به سازمان سنجش ارائه نمی‌دهد.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: از این‌رو آموزش و پرورش باید بتواند ظرف چند ماه آینده نسبت به ارتقای سیستم خود برای جمع‌آوری نمرات دروس دبیرستان داوطلبان کنکور اقدام کند تا چنین مشکلی برای کنکور سال آینده به‌وجود نیاید. اما بعد از برگزاری کنکور رئیس سازمان سنجش از جایگزین شدن معدل به جای نمرات دروس دبیرستان در کنکور خبر داده و علت این امر را قصور آموزش و پرورش در اعلام نمرات تمامی داوطلبان کنکور به سازمان متبوعش خوانده بود.

پس از آن معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با تکذیب این اظهارات، گفت: وزارت آموزش و پرورش در زمان تعیین شده تمام سوابق تحصیلی داوطلبانی را که در آموزش و پرورش دارای سابقه تحصیلی بودند در اختیار سازمان سنجش قرار داده است.

سحرخیز خاطرنشان کرد: پیشنهاد ما به سازمان سنجش و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی این است که ثبت‌نام داوطلبان کنکور از طریق وزارت آموزش و پرورش صورت گیرد و تنها آزمون را این نهادها برگزار کنند، چرا که اطلاعات داوطلبان واقعی آزمون در وزارت آموزش و پرورش وجود دارد و آنها برای ثبت‌نام داوطلبان باید اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان را از آموزش و پرورش دریافت کنند.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در پی اظهار معاون وزیر آموزش و پرورش مبنی بر قصور سازمان سنجش در عدم‌لحاظ سوابق تحصیلی در پذیرش داوطلبان کنکور 89، گفته بود: به‌رغم پروسه یک ماهه که به داوطلبان و سازمان آموزش و پرورش داده شده بود و قرار بود که وزارت آموزش و پرورش تا پایان خرداد ماه فایل نهایی آنها را به ما ارائه دهد ولی وقتی فایل به سازمان ارسال شد اطلاعات بیش از 120هزار داوطلب اعلام نشده بود و اطلاعات برخی دیگر نیز کامل نبود؛

به عبارتی وزارت آموزش و پرورش عنوان کرده بود که اطلاعات این دسته از داوطلبان موجود نیست و برای تعدادی دیگر نیز به جای ارائه نمرات 10درس، نمرات 2یا 8 درس را ارسال کرده بودند. سرورالدین گفت: بنابراین سازمان سنجش وقتی که سابقه کامل داوطلبان را نداشته باشد چگونه می‌تواند سوابق تحصیلی را برای کلیه کنکوری‌ها لحاظ کند؟این سخنان در نهایت به این نتیجه رسید که ثبت‌نام داوطلبان در کنکور سراسری سال آینده منوط به دریافت کد رهگیری از وزارت آموزش و پرورش شود.

hamidras
28-08-2010, 22:25
جواب کنکور دانشگاه ازاد از 10 ام میاد:دی

حدسی همینجوری رو هوا میگم:دی

hamidras
28-08-2010, 22:34
................................

Life24
28-08-2010, 22:36
جواب کنکور دانشگاه ازاد از 10 ام میاد:دی
برادر این تقویم آموزشی ورودی ها قدیم هست.
ورودی جدید اصلا انتخاب واحد نداره.

hamidras
28-08-2010, 22:39
ثبت نام که داره.

وقتی تقویم آموزشی اعلام میشه واسه همس دیگه فرق داره مگه؟

doost4
28-08-2010, 22:52
عزیزم ثبت نام مال ترم بالایی هاست . مال همه نیست

hamidras
28-08-2010, 22:55
نمیدونستم ببخشید اشتباه شد:دی

siafu
28-08-2010, 22:59
"رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در پی اظهار معاون وزیر آموزش و پرورش مبنی بر قصور سازمان سنجش در عدم‌لحاظ سوابق تحصیلی در پذیرش داوطلبان کنکور 89، گفته بود: به‌رغم پروسه یک ماهه که به داوطلبان و سازمان آموزش و پرورش داده شده بود و قرار بود که وزارت آموزش و پرورش تا پایان خرداد ماه فایل نهایی آنها را به ما ارائه دهد ولی وقتی فایل به سازمان ارسال شد اطلاعات بیش از 120هزار داوطلب اعلام نشده بود و اطلاعات برخی دیگر نیز کامل نبود؛"

پس دانشگاه آزاد اینا چجوری میخوان تاثیر بدن؟؟

bax_021
28-08-2010, 23:41
"رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در پی اظهار معاون وزیر آموزش و پرورش مبنی بر قصور سازمان سنجش در عدم‌لحاظ سوابق تحصیلی در پذیرش داوطلبان کنکور 89، گفته بود: به‌رغم پروسه یک ماهه که به داوطلبان و سازمان آموزش و پرورش داده شده بود و قرار بود که وزارت آموزش و پرورش تا پایان خرداد ماه فایل نهایی آنها را به ما ارائه دهد ولی وقتی فایل به سازمان ارسال شد اطلاعات بیش از 120هزار داوطلب اعلام نشده بود و اطلاعات برخی دیگر نیز کامل نبود؛"

پس دانشگاه آزاد اینا چجوری میخوان تاثیر بدن؟؟
خوب اینی که این گفته یعنی تاثیر نمی دن دیگه
ولی انگار زیر لفظی می خوان تا بگن "تاثیر نمی دیم" :31:

siamakdadashi
29-08-2010, 10:00
ادبیات 50
بینش دینی 45
زبان 45
عربی 15
روانشناسی 55
علوم اجتماعی حداقل 3
فلسفه صفر
ریاضیات حداقل 3
اقتصاد بین 10 تا 20
دوستان من انتخاب دومم راهنمایی و مشاوره زدم که تراز پارسالش تبریز 3700 بود.چقدر احتمال داره مشاوره قبول بشم؟تو انتخاب اول پر نمیشه مشاوره؟ چه فرقی با روانشناسی داره؟ و کسی برنامه هشت ترمه روانشناسی یا مشاوره دانشگاه آزاد رو داره؟میخوام بدونم درس کمک های اولیه و دارو شناسی دارن این رشته هایی که زدم؟

siafu
29-08-2010, 10:00
خوب اینی که این گفته یعنی تاثیر نمی دن دیگه
ولی انگار زیر لفظی می خوان تا بگن "تاثیر نمی دیم" :31:

والله ما که نفهمیدیم آخر چی شد

vatan2009
29-08-2010, 11:52
سلام اگه ممکنه یکی مراحل ثبت نام در دانشگاه ازاد را بگه و همچنین مدارک مورد نیاز را
و اگه ترم بهمن قبول شیم کی باید بریم برای ثبت نام؟؟

moonfairy
29-08-2010, 11:56
والله ما که نفهمیدیم آخر چی شد

تاثیر نمیدن :31:

siafu
29-08-2010, 12:31
آزاد رو میگی؟
از کجا فهمیدی؟
سراسری 15 درصد معدل چی؟ اونو تاثیر میدن؟

Abbshangooli
29-08-2010, 13:40
دوستان یه سوال :

من خدمتم ماه پیش تموم شد ام کارتم رو گفتن تا 1 / 7 / 89 میاد ، حالا با این اوصاف به نظر شما در صورت قبولی ، برای ثبت نام

چه کنم ؟؟؟ از نظام وظیفه نامه بگیرم یا با نشون دادن برگه ی تصفیه مثلآ بگم 2 / 3 هفته دیگه میارم یا ... ؟؟؟

حقیقتش نمی خوام تا حد امکان ریخت این نظام وظیفه رو ببینم :2:

vatan2009
29-08-2010, 14:26
سلام اگه ممکنه یکی مراحل ثبت نام در دانشگاه ازاد را بگه و همچنین مدارک مورد نیاز را
یعنی هیچکس تا حالا دانشگاه ازاد نرفته؟؟

doost4
29-08-2010, 16:44

سلام . مراحل :
1- دریافت فرم ثبت نام
2- مراجعه به میز 1 :31: و اخذ شماره دانشجویی
3 - واریز پول
4 - تکمیل فرمهای مربوطه (هزار سال طول میکشه)
5- مراجعه برای انتخاب واحد

مدارک :
اصل و 2 سری کامل از صفحات شناسنامه
اصل و 2 سری کپی کارت ملی
12 قطعه عکس
اصل و کپی مدرک نظام وظیفه (برادران مشمول) یا اصل و کپی کارت پایان خدمت
قبض پستی مربوط به درخواست ارزش تحصیلی (همونجا پست میات بهتون میدن)
اصل و 2 سری کپی مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی پیوسته

hamidras
29-08-2010, 17:06

این چیه دیگه!! ندارم همچین چیزی

vatan2009
29-08-2010, 17:30
سلام . مراحل :
1- دریافت فرم ثبت نام
2- مراجعه به میز 1 :31: و اخذ شماره دانشجویی
3 - واریز پول
4 - تکمیل فرمهای مربوطه (هزار سال طول میکشه)
5- مراجعه برای انتخاب واحد

مدارک :
اصل و 2 سری کامل از صفحات شناسنامه
اصل و 2 سری کپی کارت ملی
12 قطعه عکس
قبض پستی مربوط به درخواست ارزش تحصیلی (همونجا پست میات بهتون میدن)
اصل و 2 سری کپی مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی پیوسته
بعد کارت دانشجویی صادر میکنند؟؟اگه اره چند روزه صادر میشه ؟؟
و بعد از مراحل ثبت نام رسید و یا... به ما نمیدند به عنوان دانشجو ؟؟
راستی ممنون که جواب دادی دمت گرم
------------
یه سوال خارج از بحث از دوستان کسی میدونه مدرک پیش دانشگاهی اینترنتی یا.. هست یا خیر بصورت دستی هست و در هیچ سامانه ای ثبت نشده؟؟

doost4
29-08-2010, 17:36
این چیه دیگه!! ندارم همچین چیزی

مگه شما مشولی ؟

بعد کارت دانشجویی صادر میکنند؟؟اگه اره چند روزه صادر میشه ؟؟
و بعد از مراحل ثبت نام رسید و یا... به ما نمیدند به عنوان دانشجو ؟؟
راستی ممنون که جواب دادی دمت گرم
------------
یه سوال خارج از بحث از دوستان کسی میدونه مدرک پیش دانشگاهی اینترنتی یا.. هست یا خیر بصورت دستی هست و در هیچ سامانه ای ثبت نشده؟؟

آره همون موقع یه کارت موقت صادر میشه براتون 3-4 ماه بعدم کارت اصلی . کارت خودش مدرک مستدلی بر دانشجو بودنته دیگه .
2- منظورتو متوجه نشدم

fardinstar
29-08-2010, 17:39
ما رو باش به چي دلمونو خوش كرديم ! دانشگاهي كه خودشو يكي از بزرگترين دانشگاههاي بين المللي جهان ميدونه هنوز نميتونه اعلام كنه نتايج بزرگترين آزمونش دقيقا چه روزي اعلام ميشه !

iranch
29-08-2010, 17:51
سلام یک سوال داشتم بعد از اعلام نتایج من که یک سال درس خوندم و میخوام برم دانشگاه جدید چه کاری باید انجام بدم؟ انصراف؟ لطفا کامل بگید که نخواد چند بار از دانشگاه قدیم به جدید برم دستتون درد نکنه

siamakdadashi
29-08-2010, 18:25
سلام یک سوال داشتم بعد از اعلام نتایج من که یک سال درس خوندم و میخوام برم دانشگاه جدید چه کاری باید انجام بدم؟ انصراف؟ لطفا کامل بگید که نخواد چند بار از دانشگاه قدیم به جدید برم دستتون درد نکنه
منم 2 سال خوندم لطفا توضیح بدید.انصراف که باید بدیم.بقیه ماجرا رو دوستانی که میدونن بگن.باید بریم نظام وظیفه؟

vatan2009
29-08-2010, 20:18
جناب doost4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ممنون شرمنده کردید :11::40:
اخرین سوال من دوستانی که قبول میشند برای ترم بهمن (بهش میگند تکمیل ظرفیت؟؟؟؟؟) کی باید برای ثبت نام برند؟؟
ممنون

moonfairy
29-08-2010, 20:25
آزاد رو میگی؟
از کجا فهمیدی؟
سراسری 15 درصد معدل چی؟ اونو تاثیر میدن؟
inja bahs sare daneshgah azade
khob tabloe azad azin kara nemikone ama sarsari fek konam tasir bedan

farshidshd
29-08-2010, 23:57
inja bahs sare daneshgah azade
khob tabloe azad azin kara nemikone ama sarsari fek konam tasir bedan

لطفا به قوانین احترام بزارین و فارسی تایپ کنید...

متشکرم

doost4
30-08-2010, 04:43
ما رو باش به چي دلمونو خوش كرديم ! دانشگاهي كه خودشو يكي از بزرگترين دانشگاههاي بين المللي جهان ميدونه هنوز نميتونه اعلام كنه نتايج بزرگترين آزمونش دقيقا چه روزي اعلام ميشه !

:13::13:

منم 2 سال خوندم لطفا توضیح بدید.انصراف که باید بدیم.بقیه ماجرا رو دوستانی که میدونن بگن.باید بریم نظام وظیفه؟

آره باید از دانشگاه سابق انصراف بدی . شمایی که 2 سال خوندی فکر میکنم امسال مشکل نظام وظیفه داری. متولد چند هستی ؟

جناب doost4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ممنون شرمنده کردید :11::40:
اخرین سوال من دوستانی که قبول میشند برای ترم بهمن (بهش میگند تکمیل ظرفیت؟؟؟؟؟) کی باید برای ثبت نام برند؟؟
ممنون

خواهش می کنم امیدوارم کمک کرده باشم . نه ترم بهمن لزوما تکمیل ظرفیت نیست . اگر توی تکمیل ظرفیت قبول شید که آره ثبت نام همون بهمن هست . اما اگه یه دانشگاهی قبول شدید که ترم بهمن میگیره مثل مهدسی برق الکترونیک سمنان شبانه ، اون دیگه بستگی به دانشگاه داره اما به طور معمول همون مهر ثبت نام انجام میشه انتخاب واحد میمونه واسه بهمن . اینم بگم بعضی دانشگاها هم همون بهمن ثبت نام می کنن . اگه آزاد باشه که همون بهمن هست.

siamakdadashi
30-08-2010, 08:15
[QUOTE=doost4;5340122]:13::13:

آره باید از دانشگاه سابق انصراف بدی . شمایی که 2 سال خوندی فکر میکنم امسال مشکل نظام وظیفه داری. متولد چند هستی ؟

QUOTE]
متولد نیمه دوم 1368 . یعنی چی مشکل نظام وظیفه دارم؟خودشون گفتند بیش از 4 ترم نگذشته باشه مشکلی نیست.من بخش نامه رو پرینت کردم از سایت ناجا بردم نظام وظیفه تبریز.دانشگاه فعلیم پیام نور هم گفت مشکلی نیست.دانشگاه آزادم زنگ زدم گفتند مشکلی نیست واحداتو تطبیق میدی.توی دفترچه هم وشته مثل کاردانی پیوسته ها که دو سال خوندن باید اگه مشمول بودن توی 4 سال کارشناسی پیوسته رو تموم کنند.

Life24
30-08-2010, 08:32

QUOTE]
متولد نیمه دوم 1368 . یعنی چی مشکل نظام وظیفه دارم؟خودشون گفتند بیش از 4 ترم نگذشته باشه مشکلی نیست.من بخش نامه رو پرینت کردم از سایت ناجا بردم نظام وظیفه تبریز.دانشگاه فعلیم پیام نور هم گفت مشکلی نیست.دانشگاه آزادم زنگ زدم گفتند مشکلی نیست واحداتو تطبیق میدی.توی دفترچه هم وشته مثل کاردانی پیوسته ها که دو سال خوندن باید اگه مشمول بودن توی 4 سال کارشناسی پیوسته رو تموم کنند.
اینها رو نمیدانم
اما تا اینجا میدونم
من متولد 67 هم دیدم داره دانشگاه درس میخونه امسال میره سال دوم یک سال هم یک جا دیگه بوده
چطوری؟
پیوسته خونده
یعنی یک سال پشت کنکور مونده
یک سال تو دبیرستان درجا زده
یک سال یک دانشگاه ازاد دیگه بوده و کنکور داده اومده دانشگاه جدید
میبینی همش پیوسته هست برای همین به مشکل نظام وظیفه بر نخوره
این محض اطلاع گکفتم
منظورم این هست به تاریخ تولد زیاد نیست به این هست که پیوسته خونده باشه و مشکل نظام وظیفه نداشته باشه

ساش
30-08-2010, 09:40

QUOTE]

منم دقیقا شرایط شما را دارم

من کلا سه بار کنکور دادم ولی سال دوم دانشکاه ثبت نام کردم و اینم که سومی بود منتظر جوابیم
و نمی دونم امسال چجوری ثبت نام کنم

نظام وظیفه ی تهران به منم گفت مشکلی نیست
البته اون موقعه الان نمی دونم
توکل به خدا

siafu
30-08-2010, 09:59
امروز هشتم هست... روز شما آغاز شده

siamakdadashi
30-08-2010, 10:48
اینم قوانین نظام وظیفه واسه امسال.

pouya_99999
30-08-2010, 12:14
جوابا کی میاد ؟ مردیم

siafu
30-08-2010, 12:22
همین روزا! حساب کتاب نداره که! یهو دیدی گفتن دهم میاد بعد شبش که فرداشب باشه نتایج رو دیدی!!؟!؟!

siamakdadashi
30-08-2010, 12:53
یعنی امروز نتایج میاد؟قوانین نظام وظیفه رو خوندین؟من که دو سال خوندم مشکلی ندارم؟

siafu
30-08-2010, 13:18
فکر نکنم! گفتم همین روزا نه که امروز

siamakdadashi
30-08-2010, 13:26
حالا اینجا گفتند بیش از دو سال سپری نشده باشه.منم بیش از دو سال نیستم دو سالم.ولی از طرف دیگه انگار مجلس تصویب کرده کارشناسی پیوسته معافیت تحصیلیش شده 5 سال به جای 6 سال.از طرف دیگه سردار زاده کمند گفتند بیش از 2 سال نباشه میتونه.اینطوری میشه 6 سال.توی دفترچه آزاد هم نوشته اونایی که کاردانی پیوسته خوندن دو سال باید 4 ساله تموم کنند کارشناسی رو یعنی اینم میشه 6 سال.پس مصوبه مجلس چی میشه؟البته نظام وظیفه آذر ماه هنگام ثبت نام کنکور 89 گفته و مجلس مرداد ماه سال پیش تصویب کرده.حالا تکلیف چیه؟حرف کدومو باید گوش کنیم؟من که مخلص سردار زاده کمندم!(به حرف ایشون باشه هیچ مشکلی نداریم پارسال نظام وظیفه تبریز هم بهم گفت مشکلی نیست )

siafu
30-08-2010, 13:26
در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین صورت گرفت ؛تکمیل فرم های ثبت نام ورودی های جدید به صورت اینترنتی
امسال پیش بینی می شود حدود 4 الی 5 هزار دانشجوی ورودی جدید در همه مقاطع تحصیلی در زمان ثبت نام به دانشگاه آزاد اسلامی قزوین مراجعه کنند .

دعا کنید منم جزو این 5 هزار نفر باشم و انتخاب اولم رو قبول بشم

bax_021
30-08-2010, 13:32
در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین صورت گرفت ؛تکمیل فرم های ثبت نام ورودی های جدید به صورت اینترنتی
امسال پیش بینی می شود حدود 4 الی 5 هزار دانشجوی ورودی جدید در همه مقاطع تحصیلی در زمان ثبت نام به دانشگاه آزاد اسلامی قزوین مراجعه کنند .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددعا کنید منم جزو این 5 هزار نفر باشم و انتخاب اولم رو قبول بشم
منم می خــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــوام :19:
من دانشگــــــــــــــــــــ ــــــــــــــاه آزاد قزوین می خوام
کی میاد این ؟؟
مردیم بابا

siamakdadashi
30-08-2010, 13:49
یه خبر خوش و جدید: الان زنگ زدم مرکز وظیفه عمومی تهران گفتم 4 ترم خوندم میخوام برم آزاد کارشناسی بخونم باز و انگار مجلس تصویب کرده کمتر شده.گفتند نه اصلا هیچ مشکلی نداری.میتونی بری بخونی کارشناسی باشه.البته خودش پرسید چند ترم خوندی و چه مقطعی.گفت کمتر هم نشده معافیت تحصیلی.هیچ موردی نداره.

---------- Post added at 02:49 PM ---------- Previous post was at 02:48 PM ----------

خدایا شکرت.خدا به حق حضرت علی و شب های قدر دل همه ما کنکوریها رو شاد کنه.قبولی دانشگاه آزاد رو هم میدیدیم عالی میشد.

steps
30-08-2010, 13:52

دعا کنید منم جزو این 5 هزار نفر باشم و انتخاب اولم رو قبول بشم

اقا منم از اینا میخوام .
خدا کنه منم قبول بشم :46:

siafu
30-08-2010, 14:22
چه جالب! 3 تا کرجی میخوان برن قزوین درس بخونن! چی بشه!
ای خدااااااااااااااااااااااا ا! مردیم اینقدر فکر و خیال کردیم

rotbe 1
30-08-2010, 16:33
شرایط آزاد و سراسری باهم فرق میکنه. شما درصدای کنکور آزادتو بگو من حدودا بهت میگم قبولی یا نه چون خیلی از دوستام پزشکی قم شرکت کردن پارسال و قبول شدن
دوست عزیز shabeashegha من درصدامو می گم ولی اگه بازم رتبه های سراسری دوستاتو بگی ممنونت می شم چون خیلی برام مهمه.
ادبیات و دینی و زبان 70 به بالا
عربی 50 به بالا
زیست 90
شیمی 70 به بالا
ریاضی و فیزیک 50 به بالا
دوستان دیگه هم نظرشونو بگن ممنون میشم.

Life24
30-08-2010, 17:06

این مال کارشناسی ارشد هستش
اولش گفته.
کارشناسی ها هم باید رشته و مقطع بالاتر پذیرفته بشن؟
حالا ما همون رشته دانشگاه ازاد هستیم اما یک شهر دیگه میخواهیم برمی جریان چیه؟ و همون مقطع./

ehsaaaan
30-08-2010, 17:49
اولش گفته.
حالا ما همون رشته دانشگاه ازاد هستیم اما یک شهر دیگه میخواهیم برمی جریان چیه؟ و همون مقطع./

سلام دانیال جون

خیالت راحت باشه!

مقطع پایین تر نمیشه!ولی همون مقطع هیچ اشکالی نداره:10:

siamakdadashi
30-08-2010, 19:41
مال ارشده ولی مال کارشناسی هم عین اینه.اصلا اینا رو بیخیال با خود مرکز وظیفه عمومی تهران من حرف زدم.گفتند اصلا هیچ مشکلی نیست.

mani_2004_2006
30-08-2010, 19:54
دوستان نتایج آزمون های پزشکی و غیر پزشکی اومد ؟ کی میاد ؟

siafu
30-08-2010, 20:04
نه بابا....

shabeashegha
30-08-2010, 20:20
دوست عزیز shabeashegha من درصدامو می گم ولی اگه بازم رتبه های سراسری دوستاتو بگی ممنونت می شم چون خیلی برام مهمه.
عربی 50 به بالا
زیست 90
شیمی 70 به بالا
ریاضی و فیزیک 50 به بالا

راستش اونقدر از زمان پست شما میگذره که یادم نمیاد شما فرموده بودین پزشکی کجا آزمون دادین ولی بر اساس پزشکی قم بخوایم بگیریم شما با این درصدا قبولی هرچند زیست رو هر سال اگه کسی 100 نمیزد قبول نمیشد ولی امسال سبک سوالای زیست تاحدودی مفهومی بود.
رتبه دوستام که پزشکی و دندون و داروی آزاد رو قبول شدن:
دندون: 254(منطقه 1)
پزشکی تهران: 2234 (منطقه 1)
پزشکی قم: 6000 (منطقه 1)
داروی تهران: 2000 (منطقه 1)
پزشکی قم: 7400 (منطقه 2)
پزشکی تهران: 3400(منطقه 1)
ولی بازم من میگم نمیشه بر اساس رتبه سراسری نظر داد. مهم درصداست که من با این درصدا بنظرم پزشکی قم رو میاری (به احتمال 80 درصد به بالا)

farshidshd
30-08-2010, 21:20
اولش گفته.

متوجه نمیشم منظورتونو . ممکنه بیشتر توضیح بدین؟

ممنون

Life24
30-08-2010, 21:25

ممنون

طبق تصویر گفتن اگر یکی زیر 4 ترم درس خونده باشه و بخواد انصراف بده و بره کنکور بده دوباره یک جای دیگه بره
میگه در صورتی که رشته بهتر و مقطع بالا تر پذیرفته بشه میتونه بره
اما من همون رشته و همون مقطع فقط شهرم داره عوض میشه و همون دانشگاه ازاد
از اینکه وقتتون گذاشتید ممنون

siamakdadashi
30-08-2010, 21:56

ممنون
ببینید یا باید همسطح رشته خودتون باشه مثلا کارشناسی هستین کارشناسی قبول شین اگه هم کاردانی بودین یا کاردانی یا بالاتر که میشه کارشناسی.

moonfairy
30-08-2010, 23:08
.
عربی 50 به بالا
زیست 90
شیمی 70 به بالا
ریاضی و فیزیک 50 به بالا

برو از حالا شیرینی بگیر:31: قبولی!!!

ZARABAN21
30-08-2010, 23:44
بابا تورا خدا برای ما هم دعا کنید که من هم قبول بشم.
ان شاالله که همه p30 world ها قبولند

ساش
31-08-2010, 12:40
عربی 50 به بالا
زیست 90
شیمی 70 به بالا
ریاضی و فیزیک 50 به بالا

اگر قم زده باشی قبولی
اگر اون ریاضی را 50 به بالا زده باشی

timsar jackson
31-08-2010, 17:11
احتمالش هست امشب نتایج بیاد؟

Life24
31-08-2010, 17:13
صبح ها میاد همسه

timsar jackson
31-08-2010, 17:19
صبح ها میاد همسه

یعنی فردا صبح احتمال اومدنش هست؟

far2009
31-08-2010, 17:20
اصلا . چون امشب شب قدر هست !

ساش
31-08-2010, 17:45
یعنی فردا صبح احتمال اومدنش هست؟

فکرکنم دیگه افتاد اون هفته
این هفته خبری نباشه
چون معمولا 2 یا 3 روز قبلش اعلام می کنن کی نتایج می یاد

timsar jackson
31-08-2010, 17:49
فکرکنم دیگه افتاد اون هفته
این هفته خبری نباشه
چون معمولا 2 یا 3 روز قبلش اعلام می کنن کی نتایج می یاد

ای بابا چه مسخره بازی در آوردن اینا دیگه...یه نتیجه دادن چه قدر کار داره..

---------- Post added at 06:49 PM ---------- Previous post was at 06:47 PM ----------

اینا نتایج ارشد آزاد رو کی میخوان بدن؟؟

siafu
31-08-2010, 18:52
من تو خبرهای پارسال چک کردم دیدم روز قبلش اعلام میکن که نتایج فردا میاد ولی فعلا که اعلام نشده

Life24
31-08-2010, 18:55
ای بابا چه مسخره بازی در آوردن اینا دیگه...یه نتیجه دادن چه قدر کار داره..

---------- Post added at 06:49 PM ---------- Previous post was at 06:47 PM ----------

اینا نتایج ارشد آزاد رو کی میخوان بدن؟؟
کار داره
چون اینها یک سره اعلام نتیجه باید بکنن
اما سراسری اول تراز و رتبه میده

تازه یک هفته دیر تر از سراسری بودش
همون 14فکر کنم بدن

John Cena723
31-08-2010, 19:14
به هیچ وجه همینطوری نتایج رو اعلام نمی کنند و همیشه 1،2 روز قبلش تو اخبار و سایت ها اعلام می کنند .

clickestan
31-08-2010, 20:00
نتایج قبل از سراسری میاد دیگه؟

Lord Farshad
31-08-2010, 20:08
درود

فعلا که هیچ خبری از نتایج هیچ کدوم نیست، ولی قاعدتا آزاد باید قبل از سراسری بیاد نتایجش.

Life24
31-08-2010, 20:24
بلی:11::11:

bax_021
31-08-2010, 20:38
اشتباه شد
مال 88 بود :31:

timsar jackson
31-08-2010, 20:40
روز سه‌شنبه 10 شهريور ماه

سه شنبه که امروز بود که نهمه...دهم فرداس

bax_021
31-08-2010, 20:41
سه شنبه که امروز بود که نهمه...دهم فرداس
به نظر منم الکی گذاشتن اینو
حالا باید ببینیم
خدا کنه بیاد :8:

AmiIin
31-08-2010, 20:41
این که ماله پارساله !
گذاشتین که چی ؟!

bax_021
31-08-2010, 20:44
این که ماله پارساله !
گذاشتین که چی ؟!
ببخشید
اینقدر تو کف خبرم که به تاریخا نگاه نمی کنم
سر کاریم به خدا

shabeashegha
31-08-2010, 20:45
بچه ها اگه درست یادم باشه پارسال اول نتایج ارشد آزاد اومد بعد کارشناسی آزاد تا الانم که خبری از ارشد آزاد نیست!

Life24
31-08-2010, 20:46
راست میگه مال سال 88 هست

moonfairy
31-08-2010, 20:59
من حدس می زنم شنبه بدن
اگه می خواستن فردا بدن امروز خبرش میومد روی سایت پارسالم اینجوری بود.

ehsaaaan
01-09-2010, 14:18
من همین الان زنگ زدم به این شماره 22581322 (مرکز آزمون) پرسیدم نتایج کنکور آزاد( کارشناسی) کی میاد؟گفت ان شا الله اوایل هفته ی آینده:20:

Benyamin100
01-09-2010, 14:20
شاید این جمعه بیاید شاید...:41:

ساش
01-09-2010, 14:25
من همین الان زنگ زدم به این شماره 22581322 (مرکز آزمون) پرسیدم نتایج کنکور آزاد( کارشناسی) کی میاد؟گفت ان شا الله اوایل هفته ی آینده:20:

یعنی چی ؟؟
تازه کارشناسی؟؟؟
منظورش نتایج کاردانی به کارشناسی هست ؟؟؟؟

پس نتایج ما چی می شه ؟؟؟؟

clickestan
01-09-2010, 14:31
دوستان من میگویم بیایید همه با هم در یک امر شریف بسیج شیم و به شماره زیر زنگ بزنیم بپرسیم نتایج کی میاد:
22581322
نگذارید اون تلفنچی تلفنش رو بزاره زمینا :21:
من خودم از همین الان شروع میکنم:27:
لطفا اطلاع رسانی کنید
تا خسته بشن دقیق تو سایتشون بزنن نتیجه کی میاد

بالاخره جواب میده

Life24
01-09-2010, 14:35
دوستان من میگویم بیایید همه با هم در یک امر شریف بسیج شیم و به شماره زیر زنگ بزنیم بپرسیم نتایج کی میاد:
22581322
لطفا اطلاع رسانی کنید

بالاخره جواب میده
این طوری نیست.
فردا که 5 شنبه هست اعلام میکنن شنبه صبح

clickestan
01-09-2010, 14:40
حالا سایت اطلاع رسانیشون چیه؟
سایت اعلام نتایجشون چیه؟

Life24
01-09-2010, 14:45
حالا سایت اطلاع رسانیشون چیه؟
سایت اعلام نتایجشون چیه؟

ehsaaaan
01-09-2010, 14:52
یعنی چی ؟؟
تازه کارشناسی؟؟؟
منظورش نتایج کاردانی به کارشناسی هست ؟؟؟؟

پس نتایج ما چی می شه ؟؟؟؟

منظورم از کارشناسی که اینجا نوشتم همون کنکور غیر پزشکی و پزشکی هستش دیگه(کارشناسی پیوسته)

نوشتم کارشناسی که با کارشناسی ارشد اشتباه نشه!!

ali_slovak
01-09-2010, 15:18
22581322
لطفا اطلاع رسانی کنید

بالاخره جواب میده

حالا شما آویزون اون اپراتور بدبخت بشو. فکر میکنی میترسه زودتر جواب رو روی سایت میزاره؟

واقعا کنه :41:

ساش
01-09-2010, 15:35
منظورم از کارشناسی که اینجا نوشتم همون کنکور غیر پزشکی و پزشکی هستش دیگه(کارشناسی پیوسته)

نوشتم کارشناسی که با کارشناسی ارشد اشتباه نشه!!

آها

آخه بعضی رشته های پزشکی و دام پزشکی دکترای پیوسته هستند

اوکی ممنون

ehsaaaan
01-09-2010, 16:13
آها

آخه بعضی رشته های پزشکی و دام پزشکی دکترای پیوسته هستند

اوکی ممنون

بله شما درست میگی:46:
منظور منم همون بود!!:11:

MOHSEN_A1371
02-09-2010, 01:40
این پست پاک بشه

safoora55
02-09-2010, 09:21
واحدهای دانشگاه آزاد توی قوانین ثبت نام باهم کمی فرق دارن واحدهای تهران خیلی سختگیرانه تر عمل میکنن مثلا اگر مدرکت حاضر نبود حتما باید چک و سفته بدی ولی جاهای دیگه ممکنه کمتر گیر بدن
یه چیز دیگه هم اینکه راجع به قوانین خیلی باید هشیار باشید هر مسئولی یه چیزی میگه اگر ندونید ممکنه یه جاهایی سرتون کلاه بره
دوست من ارشد قبول شده بود میخواست سال بعد سراسری شرکت کنه وقتی از قوانین انصراف پرسید اول گفته خوب میتونی انصراف بدی بعد که ثبت نام کرده بود گفته بودن در صورت انصراف باید نصف هزینه ی شهریه ثابت رو بدی بعد که پیگیری کرده بود گفته بودن اگر یک ترم بخونی بعد انصراف بدی دیگه هزینه ی اضافی نمی خواد بدی یا در مورد دروس جبرانی با این که از یک رشته ای رفته بود رشته ی زیر گروه اصلی می خواستن به زور بهش یک ترم جبرانی بدن کلی پیگیری کرد که بابا من همه ی درس های جبرانی رو کارشناسی گذروندم تا بالاخره از خر شیطون پیاده شدن وگرنه یک ترم اضافه +شهریه ی خدادتومنی رو گردنش میومد
البته اون دوستم علوم تحقیقات بود ولی جاهای دیگه این قدر چوب لای چرخ دانشجو نمی ذارن

Life24
02-09-2010, 09:41
واحدهای دانشگاه آزاد توی قوانین ثبت نام باهم کمی فرق دارن واحدهای تهران خیلی سختگیرانه تر عمل میکنن مثلا اگر مدرکت حاضر نبود حتما باید چک و سفته بدی ولی جاهای دیگه ممکنه کمتر گیر بدن
یه چیز دیگه هم اینکه راجع به قوانین خیلی باید هشیار باشید هر مسئولی یه چیزی میگه اگر ندونید ممکنه یه جاهایی سرتون کلاه بره
دوست من ارشد قبول شده بود میخواست سال بعد سراسری شرکت کنه وقتی از قوانین انصراف پرسید اول گفته خوب میتونی انصراف بدی بعد که ثبت نام کرده بود گفته بودن در صورت انصراف باید نصف هزینه ی شهریه ثابت رو بدی بعد که پیگیری کرده بود گفته بودن اگر یک ترم بخونی بعد انصراف بدی دیگه هزینه ی اضافی نمی خواد بدی یا در مورد دروس جبرانی با این که از یک رشته ای رفته بود رشته ی زیر گروه اصلی می خواستن به زور بهش یک ترم جبرانی بدن کلی پیگیری کرد که بابا من همه ی درس های جبرانی رو کارشناسی گذروندم تا بالاخره از خر شیطون پیاده شدن وگرنه یک ترم اضافه +شهریه ی خدادتومنی رو گردنش میومد
البته اون دوستم علوم تحقیقات بود ولی جاهای دیگه این قدر چوب لای چرخ دانشجو نمی ذارن
درسته
کارشناسی هم بالای دو ترم باید نصف شهریه ثابت های باقی مونده رو بدن.

loren
02-09-2010, 11:34
سلام دوستان . کسی میدونه واسه جابه جایی از تهران شمال به تهران مرکز باید چه کار کنم ؟؟؟؟ خیلی مهمه برام
اگر کسی را پیدا کنم باید چکار کنیم ؟؟؟؟

siamakdadashi
02-09-2010, 12:35
دارم این مرکز آزمون رو میگیرم همش اشغاله.دعا کنید گیره ببینیم کی میاد این نتایج.

bahador2009
02-09-2010, 13:24
طبق گزارش اخبار ساعت 14 نتایج کنکور سراسری دانشگاه آزاد پس فردا شنبه از ساعت 16 ظهر در سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قرار خواهد گرفت.

clickestan
02-09-2010, 13:25
خبر فوری خبر فوری
همین الان اخبار ساعت 2 شبکه 1 اعلام کرد
اعلام نتایج آزمون آزاد کارشناسی(لیسانس)
شنبه ساعت 4 بعد از ظهر

LiLiyaan
02-09-2010, 13:25
..............

doost4
02-09-2010, 13:29
سلام . سیزدهم ساعت 4 بعد از ظهر نتایج میات !! خودتونو آماده کنید ! :27:

---------- Post added at 01:59 PM ---------- Previous post was at 01:56 PM ----------

طبق گزارش اخبار ساعت 14 نتایج کنکور سراسری دانشگاه آزاد فردا شنبه از ساعت 12 ظهر در سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قرار خواهد گرفت.

فردا که جمعست :18::18:

bahador2009
02-09-2010, 13:39

---------- Post added at 01:59 PM ---------- Previous post was at 01:56 PM ----------

ببخشید اشتباه شد.

nitro
02-09-2010, 13:43
دوب دوب
دوب دوب
دوب دوب

siafu
02-09-2010, 13:50
یا خدا! از استرس دارم میمیرم

ساش
02-09-2010, 13:56
خبر فوری خبر فوری
همین الان اخبار ساعت 2 شبکه 1 اعلام کرد
اعلام نتایج آزمون آزاد کارشناسی(لیسانس)
شنبه ساعت 4 بعد از ظهر

اوههههههههههه
استرسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس سسسسسس

siamakdadashi
02-09-2010, 14:00
وای شنبه ساعت 5 باید دندانپزشک باشم.یکم زودتر بذارن کاش برسم به هر دو.دندون درد رو تحمل میکنم ولی صبر واسه نتایج رو نه.خدایا توکل بر خودت

oghyanoos
02-09-2010, 14:04
دوستان کسی میدونه هزینه 1 ترم ارشد رشته های علوم انسانی چقدر میشه؟

clickestan
02-09-2010, 14:04
وای شنبه ساعت 5 باید دندانپزشک باشم.یکم زودتر بذارن کاش برسم به هر دو.دندون درد رو تحمل میکنم ولی صبر واسه نتایج رو نه.خدایا توکل بر خودت
چه جالب من شنبه صبح ساعت 12 باید دندان پزشک باشم!!
میترسم نتایج رو چند ساعت زودتر بزارن ما جا بمونیم!

LiLiyaan
02-09-2010, 14:27
.................

bax_021
02-09-2010, 14:34
واااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااای :19:
دارم می میرم
2 روز و نیم ساعت مونده
کاش می شد الان بخوابم اون موقع پاشم
من قبول نشم راحت ترم که زنده نباشم
همگی دعا کنید
منم دعا می کنم همه ی بچه های پی سی به هر چی می خوان قبول شن
بقیه هم برای من دعا کنید
استرس کچلم کرده :9:

hamidras
02-09-2010, 14:37
من که عین خیالم نیست:دی

ول کنید شما هم استرس نداره که یا قبولید یا نه:دی

farshidshd
02-09-2010, 15:39
نتایج آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد عصر شنبه و نتایج آزمون کارشناسی ارشد این روز دوشنبه روی سایت مرکز آزمون به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قرار می گیرد .

معاون اجرایی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی سال89رشته های پزشکی و غیر پزشکی دانشگاه آزاد ، عصر شنبه 13 شهریور از طریق سایت مرکز آزمون به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خبر داد .

مهردادفر تصریح کرد : قبول شدگان 20 تا 25 شهریور فرصت دارند با مراجعه به واحد های دانشگاهی پذیرفته شده نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

معاون اجرایی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از شركت 800 هزار داوطلب در این آزمون خبر داد و افزود :در نهایت بیش از 500 هزار نفر در واحدهای مختلف دانشگاه آزاد پذیرفته شدند.

معاون اجرایی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی همچنین زمان انتشار نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد این دانشگاه را عصر دوشنبه 15 شهریور از طریق سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اعلام كرد .

.

doost4
02-09-2010, 15:48
چه جالب من شنبه صبح ساعت 12 باید دندان پزشک باشم!!
میترسم نتایج رو چند ساعت زودتر بزارن ما جا بمونیم!

نه آزاد هیچ وقت زود تر نمیات . گفتن 4 ، راس ساعت 4 میات که به علت تراکم ترافیک باز نمیشه ! :31: بنابراین باید 5 برید:31:

dehtoday
02-09-2010, 15:54
اعلام اسامی نفرات برتر کنکور دانشگاه آزاد
مهرادفر معاون اجرائی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در مجموعه ریاضی و فنی مهندسی نفر اول: فریبرز صالحی مهندسی برق- الکترونیک تهران مرکزی، نفر دوم: اشکان اسمعیلی مهندسی برق - مخابرات تهران جنوب و نفر سوم: حسین مطلبی حسین آبادی فیزیک مهندسی- پلاسما علوم و تحقیقات اعلام شد.
در مجموعه علوم تجربی، کشاورزی و دامپزشکی نفر اول: علی آزادی خواه، دامپزشکی- دکترای حرفه ای علوم و تحقیقات، نفر دوم: یلدا الهیان فر زیست شناسی سلولی و مولکولی- ژنتیک پزشکی تهران ونفر سوم: عاطفه رباب پور درخشان، رشته دامپزشکی - دکترای حرفه ای علوم و تحقیقات به عنوان سه نفر برتر معرفی شدند.
درمجموعه 3 علوم انسانی نفر اول: تهمینه السادات مدنی حقوق نجف آباد نفر دوم: زهره تیموری حقوق تهران مرکزی و نفر سوم: نگین سادات مژگانی زبان و ادبیات فارسی تهران شمال معرفی شدند .
درمجموعه 4 علوم انسانی زهرا قیومی بیدهندی روانشناسی بالینی پزشکی تهران، نفر دوم: الهه لطفعلی زاده مهرآبادی مدیریت بیمه تهران جنوب و نفر سوم:مریم محمدی علوم اقتصادی- اقتصاد صنعتی تهران مرکزی اعلام شد .
در مجموعه علوم پزشکی دو نفر با توجه به نمره کل آنها به طور مشترک نفر اول شدند که اسامی آنها بدین شرح است مرضیه صادقی کوغری و پگاه خالو که هردو پزشکی- دکترای حرفه ای پزشکی تهران پذیرفته شدند و نفردوم: علی افشاری راد پزشکی- دکترای حرفه ای پزشکی تهران و نفر سوم: بیتا فراتی کاشانی پزشکی- دکتری حرفه ای پزشکی تهران به عنوان دونفر برتر بعدی این مجموعه انتخاب شدند.

clickestan
02-09-2010, 16:05
نه آزاد هیچ وقت زود تر نمیات . گفتن 4 ، راس ساعت 4 میات که به علت تراکم ترافیک باز نمیشه ! بنابراین باید 5 برید
عجیبه!
ولی من یادمه پارسال گفته بودن10 صبح
من ساعت 12 شب روز قبلش نتیجمو دیدم!!!!!!!!!!!!!!!!1

Amirdb
02-09-2010, 16:12
نه آزاد هیچ وقت زود تر نمیات . گفتن 4 ، راس ساعت 4 میات که به علت تراکم ترافیک باز نمیشه ! :31: بنابراین باید 5 برید:31:
پارسال گفتن 10 صبح من 7 صبح کارنامه رو گرفتم :31:تاپکیش هم همون ساعت 7 صبح زده شد
این آدرسشه:

فکر کنم امسال باید از ساعت 12 منتظرش باشیم :31:

LiLiyaan
02-09-2010, 16:13
.................

fardinstar
02-09-2010, 17:16
کاش می شد الان بخوابم اون موقع پاشم
من قبول نشم راحت ترم که زنده نباشم
اتفاقا من دقيقا همين كارو ميكنم البته نه انقدر طولاني !! سريال فرار از زندان رو همون روز كنكور آزاد ميتونستم شروع كنم نگاه كنم ولي اين كار رو نكردم. برنامه ريزي كردم كه از 1 شهريور تا روز اعلام نتايج روزا از ساعت 7 صبح بخوابم 7 بعد از ظهر بيدار شم و از ساعت 9 بعد از ظهر فرار از زندان رو نگاه كنم تا 7 صبح ! اين طوري دو تا اتفاق ميافته يكيش اينه كه چون شما وقت براي فكر كردن نداريد استرسي هم نخواهيد داشت دوم اين كه روزا زودتر ميگذرن يعني شما از خواب پا ميشي ميبيني چيزي نمونده دو روز به تاريخ اضافه شه ! به اين ميگن انتخاب طبيعي ! اگه اين كارو نميكردم با توجه به اينكه خودمو ميشناسم روز اعلام نتايج قبل از اينكه سايت Azmoon.com بالا بياد من مرده بودم !
----------------------------------------------------------------------
اقدامات لازم براي اينكه اولين كسي باشيد كه نتيجتون رو از سايت آزاد ميبينيد ! :

1) اينترنت به مقدار لازم ! اگه اينترنتون دايال آپ باشه يه كارت 10 ساعتي خريداري كنيد و اگه از اي دي اس ال استفاده ميكنيد مطمئن شويد كه اشتراكتون از شانس بدتون درست روز اعلام نتايج تموم نشه (براي من پارسال اين اتفاق افتاد )‌ !

2) جديد ترين نرم افزار موزيلا فايرفاكس ! + آخرين ورژن گوگل كروم ! ( گزينه اولمون بايدفايرفاكس باشه چون در ادامه خواهم گفت كه يك پلاگين با ارزش ميشه روش نصب كرد ! )

3) نصب پلاگين Reload Every از لينك زير براي فايرفاكس .

4) ايجاد دو تا Tab در فايرفاكس با لينك هاي زير :

5) از روي پنل كشويي سمت راست دكمه Refresh در فايرفاكس يكي از گزينه ها رو به طور دلخواه انتخاب كنيد تا صفحه به طور خودكار هر 30 ثانيه يا هر 1 دقيقه يا ... يك بار Refresh بشه !

6) آماده كردن شماره داوطلبي و شماره پرونده و كد رهگيري و ... در يك فايل Txt و ذخيره آن در دسكتاپ براي دسترسي سريع و آسان !

7) دراز كشيدن كنار كامپيوتر و چشم دوختن به مانيتور براي ديدن آخرين تغييرات !

shabeashegha
02-09-2010, 17:36
اتفاقا من دقيقا همين كارو ميكنم البته نه انقدر طولاني !! سريال فرار از زندان رو همون روز كنكور آزاد ميتونستم شروع كنم نگاه كنم ولي اين كار رو نكردم. برنامه ريزي كردم كه از 1 شهريور تا روز اعلام نتايج روزا از ساعت 7 صبح بخوابم 7 بعد از ظهر بيدار شم و از ساعت 9 بعد از ظهر فرار از زندان رو نگاه كنم تا 7 صبح ! اين طوري دو تا اتفاق ميافته يكيش اينه كه چون شما وقت براي فكر كردن نداريد استرسي هم نخواهيد داشت دوم اين كه روزا زودتر ميگذرن يعني شما از خواب پا ميشي ميبيني چيزي نمونده دو روز به تاريخ اضافه شه ! به اين ميگن انتخاب طبيعي ! اگه اين كارو نميكردم با توجه به اينكه خودمو ميشناسم روز اعلام نتايج قبل از اينكه سايت Azmoon.com بالا بياد من مرده بودم !
----------------------------------------------------------------------

1) اينترنت به مقدار لازم ! اگه اينترنتون دايال آپ باشه يه كارت 10 ساعتي خريداري كنيد و اگه از اي دي اس ال استفاده ميكنيد مطمئن شويد كه اشتراكتون از شانس بدتون درست روز اعلام نتايج تموم نشه (براي من پارسال اين اتفاق افتاد )‌ !

2) جديد ترين نرم افزار موزيلا فايرفاكس ! + آخرين ورژن گوگل كروم ! ( گزينه اولمون بايدفايرفاكس باشه چون در ادامه خواهم گفت كه يك پلاگين با ارزش ميشه روش نصب كرد ! )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید4) ايجاد دو تا Tab در فايرفاكس با لينك هاي زير :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید5) از روي پنل كشويي سمت راست دكمه Refresh در فايرفاكس يكي از گزينه ها رو به طور دلخواه انتخاب كنيد تا صفحه به طور خودكار هر 30 ثانيه يا هر 1 دقيقه يا ... يك بار Refresh بشه !

6) آماده كردن شماره داوطلبي و شماره پرونده و كد رهگيري و ... در يك فايل Txt و ذخيره آن در دسكتاپ براي دسترسي سريع و آسان !

داخل پرانتز این انتخاب طبیعی ربطی به انتخاب طبیعی داروین نداره:31:

hamidras
02-09-2010, 17:42
آقا از این کارا نکنید سایت داون میشه:دی

timsar jackson
02-09-2010, 17:57
حالا احتمال داره جمعه شب بیاد؟

clickestan
02-09-2010, 18:01
حالا احتمال داره جمعه شب بیاد؟
والا من پارسال 12 شب روز قبلش گرفتم
به طور دقیقتر 1 دقیق بامداد همون روز!!!!
پس احتمالش هست

clickestan
02-09-2010, 18:07

کد:

4) ايجاد دو تا Tab در فايرفاكس با لينك هاي زير :
کد:

کد:

5) از روي پنل كشويي سمت راست دكمه Refresh در فايرفاكس يكي از گزينه ها رو به طور دلخواه انتخاب كنيد تا صفحه به طور خودكار هر 30 ثانيه يا هر 1 دقيقه يا ... يك بار Refresh بشه !

آقا ما شخصا کفمون برید!!!!
شما با این اطلاعات و تجربیات باید بدون کنکور راهتون میدادن دانشگاه!
به بند یک اینم اضافه کن:
در صورت تعطیل بودن مغازه ها برای خرید کارت اینترنت از اینترنت هوشمند استفاده کنید:
برای تهرانیها:9092302660

Mohandes_mansour
02-09-2010, 18:08
من استرس دارم برای شنبه که چطور کارناه بگیرم:دی
فقط شماره داوظلبی میخواد ؟؟

AmiIin
02-09-2010, 18:12

این که باز نمیشه !
اینم زدن ترکوندن ؟!

IMAN SD
02-09-2010, 18:19
این که باز نمیشه !
اینم زدن ترکوندن ؟!

كاملا تاييد ميشه:13:

---------- Post added at 07:19 PM ---------- Previous post was at 07:16 PM ----------

اعلام اسامی نفرات برتر کنکور دانشگاه آزاد
مهرادفر معاون اجرائی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در مجموعه ریاضی و فنی مهندسی نفر اول: فریبرز صالحی مهندسی برق- الکترونیک تهران مرکزی، نفر دوم: اشکان اسمعیلی مهندسی برق - مخابرات تهران جنوب و نفر سوم: حسین مطلبی حسین آبادی فیزیک مهندسی- پلاسما علوم و تحقیقات اعلام شد.

اهههههه حيف!
پس اسم من كو؟:41:

doost4
02-09-2010, 18:26
پارسال گفتن 10 صبح من 7 صبح کارنامه رو گرفتم :31:تاپکیش هم همون ساعت 7 صبح زده شد
این آدرسشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفکر کنم امسال باید از ساعت 12 منتظرش باشیم :31:

عجیبه!
ولی من یادمه پارسال گفته بودن10 صبح
من ساعت 12 شب روز قبلش نتیجمو دیدم!!!!!!!!!!!!!!!!1

آره منم از 5 صبح نشسته بودم همون صبح که میگی اومد اما خیلی ها نمی تونستن ببینن . ساعت 10 که افرنت ترکید ! در جمع 12 اینا بود من دیدم :31:

بله درسته . راس ساعت 4 . افرانت پارسالم راس 10 گذاشت . البته خیلی ها نمیتونستن ببینن می گفت اشتباهه قشنگ یادمه . من ظهر دیدم نتیجمواینم تو تاپیک اونور گفتم :21:

آقا از این کارا نکنید سایت داون میشه:دی

از این کارا هم نکنیم سرور به خودی خود داون میشه :31:

من استرس دارم برای شنبه که چطور کارناه بگیرم:دی
فقط شماره داوظلبی میخواد ؟؟

:31:
نه با مشخصات فردیم میشه .

fmps
02-09-2010, 19:00

بالاخره ساعت 4 هست یا 14؟

Mohammad_666
02-09-2010, 19:25
ساعت 4 زمانشه

raminrad
02-09-2010, 20:33
با سلام

من موندم که این یارو اشکان اسمعیلی دیگه چه جور آدمیه آخه وقتی سراسری رو پوکوندی دیگه دست از سر آزاد بردار برادر

با تشکر

LiLiyaan
02-09-2010, 20:51
............

IMAN SD
02-09-2010, 20:58
راستی دانشگاه آزاد هم برای ترم اولی ها اردو داره ؟!!!
از الان فكر اردويي؟:31:
بابا دمت گرم:11:

hamidras
02-09-2010, 21:03
ای یاد البرز بخیر سال اولیا رو قبل شروع سال تحصیلی میبرد اردو یه شب و 2 روز یادش بخیر:41:

آزادم همچین چیزیه؟:18:

shadow666
02-09-2010, 23:37
نتیجه ارشد بالاخره کی میاد؟ سیزدهم یا پونزدهم؟

dehtoday
02-09-2010, 23:40
نتیجه ارشد بالاخره کی میاد؟ سیزدهم یا پونزدهم؟

پونزدهم !!!

safoora55
03-09-2010, 02:53
خودشون رو کشتن تا بگن کی نتیجه میاد ما رو بگو واقعا دل به همچین دانشگاهی خوش کردیم
ولی بازهم وقتی پای مقایسه با سراسری پیش میاد میگم آقای جاس*بی دمت گرم برادر:46:

LiLiyaan
03-09-2010, 11:54
...............

Life24
03-09-2010, 12:00
فکر اردو نیستم . میخواستم بدونم داره یا نه اصلا؟
دوستانم که دولتی قبول شده بودن میگفتن داشتن اردو...و اجباری بود و مسخره .
نه اجبار نیست

Mohammad_666
03-09-2010, 12:08
لینک رسمی خبر از خبرآنلاین:

VahidDG2007
03-09-2010, 12:22

من که پارسال هم پامو اونجا گذاشتم یه برگه دادن که برای اردو برادران فلان جا برن خواهران فلان جا :31:

(دانشگاه آزاد مشهد)

Life24
03-09-2010, 12:31
لینک رسمی خبر از خبرآنلاین:

میگم نتایج رو همیشه azmoon.com اعلام میکنه
الان کل خبرگزاری ها زدن azmoon.org :31:
حالا یا سنت شکنی میشه .org اعلام میکنه نتایج رو
یا همه اشتباه اعلام کردن که دومی محتمل تره :31:

ramin 69
03-09-2010, 12:43
من که پارسال هم پامو اونجا گذاشتم یه برگه دادن که برای اردو برادران فلان جا برن خواهران فلان جا :31:

(دانشگاه آزاد مشهد)

اتفاقا توی علوم تحقیقات دختر و پسر با هم تو یه اتوبوس رفتن اردو ....:31: یادم نیست کجا رفتن البته ، فک کنم 80 تومن هم گرفتن ....

armin_punisher6
03-09-2010, 12:51
سلام دوستان من دانشجوی کاردانی رشته ساختمان واحد چالوس هستم و از هنرستان فنی و حرفه ای رفتم.میخواستم بپرسم منی که ورودی 87 ام کلا چند واحد دارم.این قانون که میگن ترم آخر میتونی تا 24 واحد برداری اگه یکی 25 واحد داشته باشه چی؟

Rainy eye
03-09-2010, 12:54
میگم نتایج رو همیشه azmoon.com اعلام میکنه
الان کل خبرگزاری ها زدن azmoon.org [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
حالا یا سنت شکنی میشه .org اعلام میکنه نتایج رو
یا همه اشتباه اعلام کردن که دومی محتمل تره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif '

هیچ فرقی ندارن!!!!!!!!!!!!!!خون خودتو کثیف نکن!!!!!:27:
طبق تجربه 4 ساله میگم!!!!!azmoon.org میزنه ولی!!!!!:31:

پ.ن:به نظرتون امروز نتایج میاد؟!!؟:19:

siamakdadashi
03-09-2010, 13:17
فعلا که هیچ کدوم از سایتهای آزاد خبری از نتایج نیست.بابا وقتی نفرات برر رو اعلام کردن یعنی نتایج امادست.دیگه چرا نمیذارن رو سایت الله اعلم.
اگه مال سازمان سنجش بود بله من میگفتم امروز حتما میاد.سنجش وقتی بگه شنبه عصر جمعه روز نتایج رو میذاره ولی آزاد رو نمیدونم.

Rainy eye
03-09-2010, 13:21
فعلا که هیچ کدوم از سایتهای آزاد خبری از نتایج نیست.بابا وقتی نفرات برر رو اعلام کردن یعنی نتایج امادست.دیگه چرا نمیذارن رو سایت الله اعلم.
اگه مال سازمان سنجش بود بله من میگفتم امروز حتما میاد.سنجش وقتی بگه شنبه عصر جمعه روز نتایج رو میذاره ولی آزاد رو نمیدونم.

مگه نفرات برترو اعلام کردن؟!!؟!
اگه آزاده دوروز بعد ازروزی که گفته نتایجو نزاره شانس آوردیم!!!

bax_021
03-09-2010, 13:52
مگه نفرات برترو اعلام کردن؟!!؟!
اگه آزاده دوروز بعد ازروزی که گفته نتایجو نزاره شانس آوردیم!!!
دیروز اعلام شد نفرات برتر
اتفاقا آزاد همیشه و هر سال همه ی نتایج رو سر ساعتی که از قبل گفته اعلام می کنه
گاهی وقت ها هم زودتر

doost4
03-09-2010, 14:27
'

هیچ فرقی ندارن!!!!!!!!!!!!!!خون خودتو کثیف نکن!!!!!:27:
طبق تجربه 4 ساله میگم!!!!!azmoon.org میزنه ولی!!!!!:31:

پ.ن:به نظرتون امروز نتایج میاد؟!!؟:19:

:18::18::18::18::18::18:
طبق تجربه 3 ساله منم azmoon.com میات . :18:

Rainy eye
03-09-2010, 14:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
طبق تجربه 3 ساله منم azmoon.com میات . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif

به جون خودم جفتش یکییهههههههههههههههههه!!!!:1 9:
من تا حالا 8 تا کنکور آزاد دادم!!!!پزشکی و غیر پزشکی!!!!!:18::31:همش رفتم تو سایت azmoon.orgاونجا لینک داده !!!!
که اون لینکه میشهazmoon.com!!!!!:27:

clickestan
03-09-2010, 17:36
من تا حالا 8 تا کنکور آزاد دادم!!

طبق تجربه 3 ساله منم
مشالله شما ها چقدر تجربه دارید؟
سربازی رو چکار کردید؟

MaaRyaaMi
03-09-2010, 17:38
((:

دختره

سربازی نداره !!

doost4
03-09-2010, 17:45
((:

دختره

سربازی نداره !!

من که دختر نیستم . تازه سال دیگه هم می تونم بدم بشه تجربه 4 ساله :27:

bnmnb
03-09-2010, 17:50
آره سراسری اجباریه ولی می ری می گی من نمی تونم بیام می گن اشکال نداره
ولی دانشگاه آزاد بعضی جاها دارن بعضی جاها ندارن

MaaRyaaMi
03-09-2010, 17:52
من که دختر نیستم . تازه سال دیگه هم می تونم بدم بشه تجربه 4 ساله :27:

آقا !
با شما نبودم

منظورم rainy eye بود

دوست داشتی تجربه ش ک
اونا که ضرر نمی کنن

doost4
03-09-2010, 18:29
آقا !
با شما نبودم

منظورم rainy eye بود

دوست داشتی تجربه ش ک
اونا که ضرر نمی کنن

خانــــوم .
با هم نقل قول کرده بود .

Amirdb
03-09-2010, 19:13
یعنی میشه نتایج زودتر از ساعت 12 بیاد؟؟؟:41:

ramin 69
03-09-2010, 19:16
یعنی میشه نتایج زودتر از ساعت 12 بیاد؟؟؟:41:

دعا کن همون 12 نه 1 ، 2 بیاد ، به فردا کشیده نشه ...
امشب رو میگی دیگه ؟:31: یا فردا ؟

Amirdb
03-09-2010, 19:22
دعا کن همون 12 نه 1 ، 2 بیاد ، به فردا کشیده نشه ...
امشب رو میگی دیگه ؟:31: یا فردا ؟
نه منظورم زودتر از 12ظهر بود :31:
ولی عجب چیزی میشه تا قبل از سحر نتایج بیاد :5:

blackboy_siasia
03-09-2010, 19:28
من حالم خوب نیست زیاد
کی میاد پس :((

Mohandes_mansour
03-09-2010, 19:39
شنبه 13 شهریور بعد از ظهر اخبار گفت که نتایج اعلام میشه!!!
فک کنم امشب بیاد یا صبح!

MaaRyaaMi
03-09-2010, 19:43
نه همون از صبح ساعت 9 10 به بعد باید منتظر باشین....

behnam_roli
03-09-2010, 19:44
امشب که اصلا فردا صبح هم احتمالش خیلی کمه

به نظر من اگه زود بدن 1 و 2 ظهر میزارن نتایجو

clickestan
03-09-2010, 19:58
حالا مگه امشب خوابمون میبره!؟

Amirdb
03-09-2010, 19:58
یه وقت نحسی 13 نگیرتمون نتایج رو خراب کنه :31::31:
فردا سیزدهمه

clickestan
03-09-2010, 20:02
یه وقت نحسی 13 نگیرتمون نتایج رو خراب کنه
فردا سیزدهمه
مگه فروردین ماه به درش نکردی؟ :27:

دوستان هیچ راهی نیست بشه نتایجو زودتر دید
یکی از دوستام میگه با هیلتر شکن برید و سایت آی پی شما رو ماله یه کشور دیگه تشخیص بده ممکنه زودتر لینک نتایج رو ببینید!
ما که هیلتر شکن نداریم هر کی داره یه تست کنه
همچنین میگفت کش مرورگرتون رو پاک کنید (چون بعضی مرورگرا برای اینکه صفحه سریع تر بیاد بالا از موارد قبلی بازدید کمک میگیرن که ممکنه لینکه آپدیت شده رو تشخیص ندن و نیاره بالا)

AmiIin
03-09-2010, 20:04
یه وقت نحسی 13 نگیرتمون نتایج رو خراب کنه :31::31:
فردا سیزدهمه

اگه به نحسیش اعتقاد داری شک نکن که میگیره ....... .

clickestan
03-09-2010, 20:05
به به چشمم روشن
میبینم که بالاخره نتایج نیومده!

t.sunami
03-09-2010, 20:06
میگم تاثیر سوابق تحصیلیمون چقدر توی نتایج تاثیر داره؟؟ممکنه کاری کنه که اصلا قبول نشیم؟من سوابقم خرابه ولی ترک کردم:27:

MaaRyaaMi
03-09-2010, 20:07
مگه فروردین ماه به درش نکردی؟ :27:

دوستان هیچ راهی نیست بشه نتایجو زودتر دید
یکی از دوستام میگه با هیلتر شکن برید و سایت آی پی شما رو ماله یه کشور دیگه تشخیص بده ممکنه زودتر لینک نتایج رو ببینید!
ما که هیلتر شکن نداریم هر کی داره یه تست کنه
همچنین میگفت کش مرورگرتون رو پاک کنید (چون بعضی مرورگرا برای اینکه صفحه سریع تر بیاد بالا از موارد قبلی بازدید کمک میگیرن که ممکنه لینکه آپدیت شده رو تشخیص ندن و نیاره بالا)

یعنی چی؟؟؟!

bahador2009
03-09-2010, 20:09
یعنی چی؟؟؟!
هیچ چی بابا وارد حاشیه نشید. :46:

clickestan
03-09-2010, 20:10
یعنی چی؟؟؟!
والا خودمم نفهمیدم چی گفت
اگه شما فهمیدید به منم بگین!

به به چشمم روشن
میبینم که بالاخره نتایج نیومده!
یعنی هیچ کس شوکه نشد؟ :21:

ramin 69
03-09-2010, 20:17
والا خودمم نفهمیدم چی گفت
اگه شما فهمیدید به منم بگین!

اگر با عوض کردن آیپی و پاک کردن کش وراه های دیگه زودتر میشد دید من خبرتون میکنم ...:46:

t.sunami
03-09-2010, 20:23
ما رو هم ادم حساب کنین

Lord Farshad
03-09-2010, 20:28
منم اسپم بدم :دی

:46:

آقا من و دوستم نشستیم چشم براه؛ عجب وضعیه ها. آدم نمیتونه خودشو سرگرم کنه؛ یعنی هر کاری بکنی حال نمیده. این مسخره ها که نتایج آمادس چرا نمیذارند رو سایت. فیلم در آوردند ها :41:

---------- Post added at 09:28 PM ---------- Previous post was at 09:27 PM ----------

کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 13 (12 کاربران و 1 مهمان)
persianfarshad, ali_saeedi, bandary, clickestan, dirty_coat, Dulcimer, John Cena723, loren, musketeer, ramin 69, raminrad

:دی

bahador2009
03-09-2010, 20:30
نتایج که حاضره ولی این دانشگاه آزادیا احتمالا میخوان زمان شناسی رو به سنجش یاد بدن.

Hossein Adeli
03-09-2010, 20:34
امسال اولین سالیه که دانشگاه آزاد میخواد معدل رو تاثیر بده برای همین دقیق نمیشه گفت چطوری می خوان حساب کنن (حالا اگه تاثیر بدن!)
اون طوری که من قبلا حساب کرده بودم اگر معدل شما 12 باشه و میانگین درصداتون 50 باشه و یکی دیگه معدلش 18 و میانگین درصداش 45 باشه تراز کل شما و اون برابر خواهد بود به دلیل 15 درصد تاثیر معدل.
پس 6 نمره کمتره باعث کاهش 5 درصدی میانگین درصدها میشه

MaaRyaaMi
03-09-2010, 20:36

این هم تاپیک نتایج آزاد

واسه پارسال هست .

Lord Farshad
03-09-2010, 20:41
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 11 (11 کاربران و 0 مهمان)
persianfarshad, bahador2009, bandary, clickestan, Dulcimer, ehsaaaan, John Cena723, MaaRyaaMi, Mohammad_666, raminrad

:دی چی میخواید از جون این تاپیک :دی

نتایج که حاضره ولی این دانشگاه آزادیا احتمالا میخوان زمان شناسی رو به سنجش یاد بدن.

من فکر نمیکنم اینا معدل رو امسال تاثیر داده باشند برای آزاد.

moonfairy
03-09-2010, 20:48
امسال اولین سالیه که دانشگاه آزاد میخواد معدل رو تاثیر بده برای همین دقیق نمیشه گفت چطوری می خوان حساب کنن (حالا اگه تاثیر بدن!)
اون طوری که من قبلا حساب کرده بودم اگر معدل شما 12 باشه و میانگین درصداتون 50 باشه و یکی دیگه معدلش 18 و میانگین درصداش 45 باشه تراز کل شما و اون برابر خواهد بود به دلیل 15 درصد تاثیر معدل.
پس 6 نمره کمتره باعث کاهش 5 درصدی میانگین درصدها میشه
میشه بگین من که دیپلمم ریاضیه اما پزشکی هم شرکت کردم معدلم چجوری حساب میشه؟؟؟؟

nightboyh
03-09-2010, 20:59
خلاصه هیشکی نفهمید این معدل چی شدا تاثیر دادن ندادن ؟؟ [:31:

---------- Post added at 08:59 PM ---------- Previous post was at 08:57 PM ----------

من زدم پی30 پرند 4800 چقد میره بالا به نظرتون؟

Haniiii
03-09-2010, 21:02
نتایج کی میاد ؟! چه ساعتی ؟!

کدوم سایت ؟!
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ؟

Lord Farshad
03-09-2010, 21:02
خلاصه هیشکی نفهمید این معدل چی شدا تاثیر دادن ندادن ؟؟ [:31:

---------- Post added at 08:59 PM ---------- Previous post was at 08:57 PM ----------

من زدم پی30 پرند 4800 چقد میره بالا به نظرتون؟

من که میگم تاثیر ندادند. حیف شد من روی این معدل 18 ام حساب باز کرده بودما :13:

نتایج کی میاد ؟! چه ساعتی ؟!

کدوم سایت ؟!
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ؟

ساعتش که معلوم نیست. من از الان در حال رفرش کردنم. ولی سایتش همینazmoon.com هست.

nightboyh
03-09-2010, 21:04
من که میگم تاثیر ندادند. حیف شد من روی این معدل 18 ام حساب باز کرده بودما :13:
منم رو معدل 12 ام:31::31:

doost4
03-09-2010, 21:10
منم رو معدل 12 ام:31::31:

منم رو 13 :31:
میگم وقتی اومد عنوان تاپیک چی باشه ؟ یه نظری بدین که هرکی تاپیکو زد عنوانش نظر همه باشه . موافقید ؟

---------- Post added at 09:40 PM ---------- Previous post was at 09:36 PM ----------

راستی قزوین ثبت نامش اینترنتی شده . کارشون واقعا ایول داره !

در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین تکمیل فرم های ثبت نام ورودی های جدید ( پذیرفته شدگان سال 1389 این دانشگاه ) به صورت اینترنتی امکان پذیر شد .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، مرتضوی مدیر آموزش این دانشگاه در این خصوص گفت : برای رفاه حال دانشجویان ورودی جدید ، تکمیل فرم های ثبت نام ورودی های جدید فقط به صورت اینترنتی و از طریق وب سایت دانشگاه امکان پذیر می باشد .
مدیر آموزش دانشگاه آزاد اسلامی قزوین افزود : در سال های گذشته تکمیل فرم های ثبت نام برای ورودی های جدید به صورت دستی صورت می گرفت که این امر باعث اتلاف وقت دانشجویان و کارکنان در هنگام ثبت نام می شد . اما امسال با تلاش های انجام شده، دانشجویان ورودی های جدید می بایست قبل از ثبت نام حضوری با مراجعه به سایت اینترنتی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به نشانی qiau.ac.ir قسمت اطلاع رسانی تحصیلی با پر کردن فرم های مربوطه ، از آن ها پرینت گرفته و در زمان بندی اعلام شده توسط دانشگاه با همراه داشتن فرم های تکمیلی برای ثبت نام به دانشگاه مراجعه کنند .
وی تصریح کرد : با انجام این روند توسط دانشجویان ، سرعت در روند ثبت نام و انتقال دقیق اطلاعات را به سیستم جامع دانشگاه آزاد اسلامی قزوین شاهد خواهیم بود.
مرتضوی یادآور شد : امسال پیش بینی می شود حدود 4 الی 5 هزار دانشجوی ورودی جدید در همه مقاطع تحصیلی در زمان ثبت نام به دانشگاه آزاد اسلامی قزوین مراجعه کنند .
وی اضافه کرد : دانشجویان ورودی سال های گذشته می توانند از تاریخ 6 لغایت 14 شهریور طبق زمان بندی اعلام شده هم چون سال های گذشته ثبت نام خود را از طریق اینترنتی انجام دهند .

Lord Farshad
03-09-2010, 21:15
این پیشنهاد من. اگر بخواید خودم میزنمش :دی

اشک ها و لبخند ها (اعلام نتایج دانشگاه آزاد)

moonfairy
03-09-2010, 21:19
من از الان در حال رفرش کردنم. ولی سایتش همینazmoon.com هست.
امشب نمیاد خیالتون راحت

AmiIin
03-09-2010, 21:21
اشک ها و لبخند ها (اعلام نتایج دانشگاه آزاد)نتایج آزاد که دیگه اشک ریختن نداره .
آزاد یعنی شادی یعنی خوشحالی ..... :27:

امشب نمیاد خیالتون راحت

از کجا اینقدر مطمئنی شما ؟!

moonfairy
03-09-2010, 21:22
این پیشنهاد من. اگر بخواید خودم میزنمش :دی

اشک ها و لبخند ها (اعلام نتایج دانشگاه آزاد)
آره خوبه من موافقم:31:

bahador2009
03-09-2010, 21:23
من اینو میگم:
آزادترین نتایج دنیا اعلام شد

bax_021
03-09-2010, 21:25
منم رو 13 :31:
میگم وقتی اومد عنوان تاپیک چی باشه ؟ یه نظری بدین که هرکی تاپیکو زد عنوانش نظر همه باشه . موافقید ؟

---------- Post added at 09:40 PM ---------- Previous post was at 09:36 PM ----------

راستی قزوین ثبت نامش اینترنتی شده . کارشون واقعا ایول داره !

در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین تکمیل فرم های ثبت نام ورودی های جدید ( پذیرفته شدگان سال 1389 این دانشگاه ) به صورت اینترنتی امکان پذیر شد .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، مرتضوی مدیر آموزش این دانشگاه در این خصوص گفت : برای رفاه حال دانشجویان ورودی جدید ، تکمیل فرم های ثبت نام ورودی های جدید فقط به صورت اینترنتی و از طریق وب سایت دانشگاه امکان پذیر می باشد .
مدیر آموزش دانشگاه آزاد اسلامی قزوین افزود : در سال های گذشته تکمیل فرم های ثبت نام برای ورودی های جدید به صورت دستی صورت می گرفت که این امر باعث اتلاف وقت دانشجویان و کارکنان در هنگام ثبت نام می شد . اما امسال با تلاش های انجام شده، دانشجویان ورودی های جدید می بایست قبل از ثبت نام حضوری با مراجعه به سایت اینترنتی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به نشانی qiau.ac.ir قسمت اطلاع رسانی تحصیلی با پر کردن فرم های مربوطه ، از آن ها پرینت گرفته و در زمان بندی اعلام شده توسط دانشگاه با همراه داشتن فرم های تکمیلی برای ثبت نام به دانشگاه مراجعه کنند .
وی تصریح کرد : با انجام این روند توسط دانشجویان ، سرعت در روند ثبت نام و انتقال دقیق اطلاعات را به سیستم جامع دانشگاه آزاد اسلامی قزوین شاهد خواهیم بود.
مرتضوی یادآور شد : امسال پیش بینی می شود حدود 4 الی 5 هزار دانشجوی ورودی جدید در همه مقاطع تحصیلی در زمان ثبت نام به دانشگاه آزاد اسلامی قزوین مراجعه کنند .
وی اضافه کرد : دانشجویان ورودی سال های گذشته می توانند از تاریخ 6 لغایت 14 شهریور طبق زمان بندی اعلام شده هم چون سال های گذشته ثبت نام خود را از طریق اینترنتی انجام دهند .

ثبت نام که اینترنتی نیست
قسمت قرمز رو بخونید
فقط فرم رو اینترنتی می دن
فرم رو میگیری از اینترنت
پر می کنی
بعد مرجعه حضوری می کنی به دانشگاه
ولی بازم خوبه
من دارم می میرم دیگه
خدا کنه قبول شم

moonfairy
03-09-2010, 21:28

اگه گفته بودن فردا صبح میدن امشب میزاشتن رو سایت اما چون گفتن ساعت 4 بعید میدونم تا فردا ساعت 11 بیاد

Lord Farshad
03-09-2010, 21:29
نتایج آزاد که دیگه اشک ریختن نداره .
آزاد یعنی شادی یعنی خوشحالی ..... :27:

اون پارادوکسشه :دی شایدم دیدی باعث اشک شد.

آره خوبه من موافقم:31:

من که دائم در حال رفرشم. اگر دوستان موافق باشند؛ این تاپیکشو بزنم که بریم اونجا کارنامه هامون رو بذاریم.

doost4
03-09-2010, 21:33
ثبت نام که اینترنتی نیست
قسمت قرمز رو بخونید
فقط فرم رو اینترنتی می دن
فرم رو میگیری از اینترنت
پر می کنی
بعد مرجعه حضوری می کنی به دانشگاه
ولی بازم خوبه
من دارم می میرم دیگه
خدا کنه قبول شم

دوست عزیز تمام بدبختی ثبت نام همون پر کردن فرمها هست . وقتی اینترنتی هست یعنی عملا کارتون انجام شده. این حرفمو فقط بچه هایی که ثبت نام کردن تا حالا می فهمن .

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 10:01 PM ----------

اون پارادوکسشه :دی شایدم دیدی باعث اشک شد.

من که دائم در حال رفرشم. اگر دوستان موافق باشند؛ این تاپیکشو بزنم که بریم اونجا کارنامه هامون رو بذاریم.

آره بزن که وقتی اومد ملت هول نکنن سریع تاپیک بزنن :31: اگه اومد مارو هم خبر کن . رفرش کن هی :31: آفرین :31: ما هستیم امشبو :31:

bax_021
03-09-2010, 21:34
دیگه چرا یه تاپیکه دیگه ؟؟
اینجا "تاپیک جامع مباحث مرتبط با دانشگاه آزاد" ه
دیگه تاپیک دیگه ای لازم نیست که
همینجا هر کاری می شه کرد

Lord Farshad
03-09-2010, 21:44
درود

دیگه چرا یه تاپیکه دیگه ؟؟
اینجا "تاپیک جامع مباحث مرتبط با دانشگاه آزاد" ه
دیگه تاپیک دیگه ای لازم نیست که
همینجا هر کاری می شه کرد

ببین مثل تاپیک پارسال میشه که بچه ها لینکشو گذاشتند. فکر کنم امسال هم حداقل 40 صفحه ای بره جلو. خب اون موقع مایی که میخوایم کارنامه بذاریم و در مورد رفتن یا نرفتن و همه چیز این اعلام نتایج صحبت کنیم, فکر نمیکنم خوب باشه که بخوایم حداقل 40 ، 50 صفحه ای بذاریم روی این تاپیک. میتونیم یه تاپیک مثل سال پیش داشته باشیم و آخر سر هم بسته بشه که همه ی مباحث جمع و جور و یک جا و در دسترس باشه.

Dulcimer
03-09-2010, 21:48
من که دیگه دست و پام شل شده
بابا این چه وضعشههههههههه :18:
من از الان میدونم اینم مثل سراسری گند زدم :27:دیگه نا امید شدم والله

shabeashegha
03-09-2010, 22:09
میشه بگین من که دیپلمم ریاضیه اما پزشکی هم شرکت کردم معدلم چجوری حساب میشه؟؟؟؟
تا جايي كه ميدونم برای شما معدل حساب نمیشه .بازم اگه اشتباه میکنم دوستان بگن من خوشحال میشم:46:

Hossein Adeli
03-09-2010, 22:16
آدرس مستقیمی که قراره نتایج در اون اعلام بشه:

بر اساس شماره شناسنامه و شماره داوطلبی

فعلا کار نمیکنه :13:

Mr Unknown
03-09-2010, 22:23
بر اساس شماره شناسنامه و شماره داوطلبی
این شماره داوطلبی رو از کجا باید بیاریم؟
الان من که ندارم باید چیکار کنم؟:19:

Lord Farshad
03-09-2010, 22:26
آقا نتایجو زدند ؟

ramin 69
03-09-2010, 22:31
آقا نتایجو زدند ؟

داداش دیگه قرار نشد شایعه بندازی ها !!! همه ضربان قلبشون زیادی زیاده ....:31:

من الان با ip چند تا کشور و حتی ip غیرقابل شناسایی:31: امتحان کردم هیچ جوره نمیاد ....

avator20002000
سلام بچه ها خسته نباشید .خدا کنه همتون قبول بشید!!!
من یه سوالی داشتم من رشتم تجربی هست رفتم امسال ولی ریاضی شرکت کردم زدم نرم افزار تهران جنوب فکر کنم قبول هم میشم
خواستم ببینم رشتش می ارزه؟چه جوریاس سخته؟می تونم بعد از یه مدت دانشگامو عوض کنم برم تهران شمال؟بازار کارشم اگه کسی می دونه بگه؟
راجبه رشتشم همه ی مباحث رو خوندم ولی درست نگفتن همش پیچوندن نمونش هم سامان رشته که اصلا به درد نمی خوره!
بازم تشکر از همه!

Hossein Adeli
الان من که ندارم باید چیکار کنم؟
یه لینک دیگه هم میزارن با نام مشخصات فردی شما باید از اون استفاده کنی

شماره داوطلبی هم رو صندلی و رو کارت ورود به جلسه بود!

raminrad
03-09-2010, 22:33
کدام لینک؟

John Cena723
03-09-2010, 22:33
آقا نتایجو زدند ؟

داداش نکن اینطوری ، قلبمون ریخت :19:

Lord Farshad
03-09-2010, 22:36
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 16 (16 کاربران و 0 مهمان)
persianfarshad, AmiIin, avator20002000, Dulcimer, John Cena723, maryam77, Mohammad_666, moonfairy, Mr Unknown, MrDevil, pouya_99999, ramin 69, raminrad, Sadeq_ME, skull_avatar

داداش دیگه قرار نشد شایعه بندازی ها !!! همه ضربان قلبشون زیادی زیاده ....:31:

من الان با ip چند تا کشور و حتی ip غیرقابل شناسایی:31: امتحان کردم هیچ جوره نمیاد ....

شایعه کجا بود :دی . من از بس هی مچل شدم از این رفرش کردن سایتش و مثل تو با هزارتا آی پی رفتن! خواستم بپرسم :دی فقط بی هوا :21: اون علامت سواله رو سفید زدم :دی.

داداش نکن اینطوری ، قلبمون ریخت :19:

مخلصیم عزیز. انشالله تو این تاپیک جدیده خبر قبولیتو بشنویم. :10:
البت شیرینی یادت نره ها :دی

------------------------
آقا یه یک ساعت دیگه این تاپیک اشک ها و لبخند ها ( نتایج دانشگاه آزاد ) رو تو بخش انتخاب رشته میزنم. دوستان نتایج اومد, کارنامه ها و بحث رو اونجا ادامه بدیم.

avator20002000
03-09-2010, 22:37
ip سایتو کی داره؟از کجا میشه گیرش اورد؟من دانشگاه فامیلمونو می خواستم برم توش نمی رفت ip سایتشو زدم رفت توش خیلی هم باحال بود.حالا نمی دونم واسه این سایتم اینجوریه؟

raminrad
03-09-2010, 22:38
دیگه قرار نشد این جوری برین رو اعصابمون:41:

armin_punisher6
03-09-2010, 22:39
سلام دوستان من دانشجوی کاردانی رشته ساختمان واحد چالوس هستم و از هنرستان فنی و حرفه ای رفتم.میخواستم بپرسم منی که ورودی 87 ام کلا چند واحد دارم.این قانون که میگن ترم آخر میتونی تا 24 واحد برداری اگه یکی 25 واحد داشته باشه چی؟
کسی نیست جواب منو بده؟

moonfairy
03-09-2010, 22:39
الان من که ندارم باید چیکار کنم؟:19:

با شماره شناسنامه میشه دید حتما نباید شماره داوطلبی باشه که

Mohammad_666
03-09-2010, 22:40
دیگه قرار نشد این جوری برین رو اعصابمون
رامین رشته تو تجربیه درسته؟