PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : iPhone 3GS | تاپيك مباحث و مسائل مربوط به آيفون 3جي اس

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7

saman65
30-06-2009, 04:08
سلام
خوبین؟:31:
میدونم یه تاپیک داشت ولی خب اون تاپیک تا الان فقط اخبارش بود...
اینجا رو زدم تا از نزدیک بیشتر با آیفون 3GS آشنا بشیم و سوال بود بپرسیم و همینا:31:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اول از همه جواب یه سوال تکراری که 1 ساله همه دارن میپرسن رو بدم!
آیفونی یه تو سایت اپل زده 200$ قراردادی هستش و تا 2 سال باید ماهی 30$ بدی به ATT.هیچ راهی هم واسه دک کردنش نیست!

قضیه ترک برداشتن هم چرته!
قضیه داغ کردن هم تقریبا چرته!فقط موقه شارژ اگه باهاش بازی هم بکنی گرم میشه.همین

خب مشخصاتش:

ریویو GSM Arena :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تغییراتش نسبت به 3G

ویدیو از فیلم برداری 3GS:

ویدیو از پکش:

این هم ریویو از سینا جان ELVIS PRESLEY

از جعبش شروع میکنم.بسیار فشرده.جم و جور و محکم .نسبت به قبل ۲۰ درصد کوچیک تر شده.بدون اینکه چیزی از توش کم شده باشه.
توشم شارژر دو تکه.کابل یو اس بی های اسپید (سرعت انتقال دیتاش بین ۵-۸ مگابایت هست) و داکیومنشن و یه سوزن برای در اودن سیم ترای و

و هدفون استریو.(هر جور حساب میکنم کیفیتش از مال تری جیم پایینه.صداش یکمی تو دماغیه و باسش کمتره.:41:
اما عوضش ریموتش عالی و بدون هیچ مشکلی کار میکنه.دکمه ی کم و زیادش خوبه.و دکمه ی وسطش که برای عوض کردن اهنگه خیلی بهتر و کارامد تر از قبل شده.میکروفونش عالی . یک تیکه هم بهش اضافه شده برای کنترل بلندی و کوتاهی سیم ها)

قبل از اینکه برم سر سرعت و ... میرم سراغ صفحه ش که واقعا تعجب اور بود برام.

اولا از لحاظ رنگ بندی اگر عکسای مقایسه ای رو دیده باشید روشن تر و زرد تر شده.(البته من همون غلیظ تری جی رو ترجیح میدادم) و به همین خاطر انگار کیفیتش رفته بالاتر.یه جور دیگه شده صفحش.برق خاصی داره. و رنگا رو طبیعی تر از قبل نشون میده.تو فیلم دیدن خیلی بهتر از تری جیه و تراکم پیکسل کمشو پوشش میده.:8:

اما میدونیم که تو تری جی اس یه لایه به رویه صفحه اضافه شده برای کم شدن اثر انگشت و پاک شدن راحت ترش.
این موندن اثر انگشت رو ال سی دی تری جی اس واقعا میرفت رو اعصاب ادم.مخصوصا موقع فیلم دیدن.
ولی الان.اولا که اثر انگشت کمتر روش میمونه و دوما به راحتی فقط با یه بار کشیدن دستمال روش پاک میشه.در حالی که تو ورژن قبل باید میسابیدیش که پاک بشه.

حرکت انگشت روش هم روان تر شده که فکر کنم به خاطر همین لایس.

یکمی احساس میکنم تاچش حساس تر شده.حالا نمیدونم به خاطر سی پیو و... شه یا خود تاچ.

سنسور شتاب سنج هم سریعتر از تری جی عکس العمل نشون میده .سنسورای دیگه ش هم که در قسمت سمت راست بالای گوشیه نسبت به قبل مخفی تره و باید کلی زور بزنی زیر نور تا پیداشون کنی.قابل توجه علی ریسر

در کل من از ۲۰ بهش ۱۹ میدم

قدرت و سرعت:

واقعا که تبلیغاتی که اپل براش کرده همش راسته.

سرعت دو برابر به معنای واقعی قابل لمسه.چه تو باز کردن برنامه ها چه تو بازی ها و در کل همه جا.
تری جی تو ۴۰-۵۰ ثانیه روشن میشد.حالا این تو ۱۵-۲۰ ثانیه.
تری جی تو ۱۵ ثانیه ریسپرینگ میشدد این تو ۷-۸ ثانیه.
تو ایپاد ۲۱۰۰ تا اهنگ دارم .تو ۲-۳ ثانیه باز میکنه.

در کل بگم شده گوشی ۲ ثانیه ای.یعنی برنامه های سیستمیشو تو حداکثر دو ثانیه باز میکنه.

در مورد رمشم که بالاخره ما یه گوشی گرفتیم که مشکل رم نداشته باشه.رمی که در دسترسه در حالت عادی ۱۴۰ مگه اما با بستن برنامه های باز تا ۱۶۹ هم ازاد میشه.
در مقایسه با حداکثر ۴۰ مگابایت در تری جی.....:18:

سافاری گوشی با این تغیرات سخت افزاری دسته کمی از مال کامپیوتر نداره.سرعت لود پیجهاش فوق العاده.به راحتی میتونی تو صفحه scroll کنی.(تو تری جی صفحه شطرنجی میشد و ۱-۲ ثانیه طول میکشید تا اوکی بشه)
توی تری جی به دلیل همون مشکل رمش نمیتونستم سه تا new tab بیشتر باز کنم. و اگه میشد ۴ تا یا کرش میکرد یا صفحه های قبلی پاک میشد و وقتی میرفتم توش از اول ریلود میشد.
تو این به هیچ عنوان محدودیتی ندارم.تا ۸ رو بدون مشکل باز میکنه.:8::8:

کلاینت یوتیوبشم به خوبی کار میکنه و سریعتر شده و خوشبختانه تواین دوران فیلترینگ به راحتی دورشون میزنه.

مپش هم که چی بود و حالا با این قطب نما چی شده.نمیشه ازش ایراد گرفت.تو ۵ ثانیه موقعیت تقریبی رو بدست میاره و تو ۳۰ ثانیه با کمترین خطا پیدات میکنه.

در مورد صدای اسپیکرش بگم که تعجب اور بود.
واقعا خوب شده.هم از لحاظ بلندی هم از لحاظ کیفیت و تو بازی و ... هم که دیگه کولاک میکنه.در کل یه کمی از ۹۵ ضعیف تره.

اما دوربین.جهش خوبی داشته.عکساش راضی کنندس ولی عالی نیست.
اما عوضش فیلم برداریش خیلی خوبه. تمیز و شفاف و روان.(البته باید منتظر برنامه های فیلم برداری hd و ... براش بود که دیگه بترکونه)

یه چند نمونه عکس گرفتم.

n95

iPhone

تو حالت ماکرو

از لحاظ رنگ بندی غلظت رنگ ایفون نزدیکتر به واقعیه.مال ۹۵ یکمی بی بخاره.
خوبیش اینه همه چیزش اتوماتیکه.اتو فوکوس اتو وایت بالانس اتو .....:31:

تری جی اس علاوه بر تغیرات سخت افزاری یه سری ویزگی های نرم افزاری مخصوص خودش داره.

مثلا یک منو در ستینگ اومده.به اسم accessiblity

برای کمک به افراد کم بینا .تو اسکرین ششات تغیراتش معلوم نشد.
شامل گزینه های زیره:

voice over که شما دست رو هر جایی بذاری براتو میگه.یا متن ها...

zoom :تو همه جا زم میکنه .تو منو ها و ....و برای غعال کردنش باید سه انگشتتونو بذارید رو صفحه و دابل تپ کنید.

white on black : که کنتراست صفحه رو زیاد میکنه .

ویژگی دیگه voice control هست.
دکمه ی هومو چند ثانیه بگیرید.و بعد دستوری که میخواید رو بدید.
مثلا میتونی بگی شماره ی فلانی رو بگیر. یا بگی ۱۱۲۳۴۵۶۷۸۹ رو برام بگیر.(این یه موردش نمیدونم چشه.فقط یه بار تونستم ازش استفاده کنم.باید با لهجه ی خوب بگی)
یا میتونی بگی اهنگ فلان رو بذار یا از فلان خواننده اهنگ بذار.یا بگی اهنگای شبیه اینو برام پیدا کن و پلی لیست بساز اشون
(با استفاده از genius گوشی که اهنگای مشابه همو کد میکنه تا در موقع نیاز استفاده بشه ازش)

یا یه قابلیت خوبش برا من اینه که بین این اهنگایی که دارم اسمی اینی که داره پخش میشه رو یادم میره از گوشی میپرسم که چی داری پخش میکنی.

این قابلیتش تو جای ساکت تا ۹۹ درصد قابل اطمینانه و کار میکنه خوب(به جز شماره گیری تک تک که باید تلفظت خوب باشه بقیه رو با یه بار میگیره)

تو محیط شلوغ هم تا ۵۰ درصد قابل اطمینانه.

راجع به باتری هم الان نمیشه نظر داد. ولی تا الان که عالی جواب داده برا من.دیروز عصرکه فول شارژ کردم با کلی کار کردنو .... کم کم ۵- ۶ ساعت وای فای روشن بود امروز نصف شده بود.

در مورد گرما و منفجر شدنو ... بگم که هنوز منفجر نشده. گرم شدنشم طبیعی و مثل تری جی بود.و موقع بازی کردن گرم شد.

در کل ایفون 3gs ایفونی به مراتب متفاوت تر از بقیه ی ایفون هاس.سرعت قدرت و کارایی بالا در همون شکل و قیافه (که چه خوب شد قیافش عوض نشد) و اندازه. و به نظر من اپدیت بهش میارزه.

به نظر من داره.اصلا قابل مقایسه با تری جی نیست.تو همه ی کارا روانه و بدون مشکل.
الان جیل کردم.sbs نصبه.با کلی تاگلش.وینتر بورد با کلی تم.با یه .... دیگه.تفاوتی تو سرعتش نمیبینم.۱۵۰ مگم رم ازاده.
سافاریشم که من خیلی استفاده میکنم عالیه.اگه امتیاز مال کامپیوتر ۱۰۰ باشه این ۸۵ هست.
باتریشم خوبه.
صفحشم که منو کشته.

متاسفانه یا خوشبختانه دلیوری هم حل شد.(مشکلی نبود ولی یه بهانه ی دیگه از حسودان تنگ نظر :21: و عنودان بدگهر :27: گرفته شد):31::31::31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سيستم عاملش. اين خودش شامل موارد زيره.
سادگي.
راحتي استفاده.
جذابيت و زيبايي بالا كه به ضيچ عنوان ادم خسته نميكنه.
قدرت و رواني بالاي سيستم عامل.
نرمافزار ها و بازيهاي بسيار خوب وبسيار بسيار زياد.
پلير بسيار قويش(ايپاد)
مرورگر بسيار بسيار راحت و سريع و كارامد. سافاري. (مثلا اين پستام با اون دادم)
و....

طراحيه بسيار جذاب و سادش

صفحه نمايش بزرگ با كيفيت بالا و تاچ قويش.

باتري نسبتا خوب

و صد البته اينكه توليد اپل شركتي كه از همه نظر با بقيه فرق داره. ....

باتری:

باتری در تری جی اس ۱۰۰ میل قویتر شده.

تو این چند روزه این نتیجه ها رو بدست اوردم.
شارژ شدن باتری از ۰ تا ۱۰۰ بین دو تا دو نیم ساعت طول میکشه با شارژر.
با کامپیوتر دقیق تست نکردم ولی حدود سه تا سه و نیمو باید طول بکشه.

افزایش قدرت باتری در ایپاد به وضوح مشخصه.مخصوصا تو فیلم دیدن.مثلا من نیم ساعت فیلم دیدم (هنوز تو کف کیفیتشم.فیلمای با کیفیت پایین ترو بهتر از تری جی نشون میده چه برسه به با کیفیتاش) حدود ۶ درصد از باتری کم شد.یا هر نیم ساعت اهنگ حدود ۳-۵ درصد از باتری رو کم میکنه.

تو کار با وایفای هم این تغییر مشاهده میشه ولی نه ۳ ساعت بیشتر.ممکنه یک ساعت بیشتر شده باشه ظرفیت کار با وای فای.

تو مکالمه هم قشنگ مشخصه.مثلا کی یه من زنگ زد یه نیم ساعتی حرف زد.حدود ۷-۸ درصد از باتری کم شد.

ولی....

تو بازی به مراتب بیشتر از تری جی باتری مصرف میکنه.مثلا من یه ساعت بازی کردم (البته بازی نبود لامصب اخر گرافیک بود) حدود ۳۰ درصد باتریم خالی شد. و داشت کم کم گرماش زیاد میشد.(منم ترسیدم گوشیو پرت کردم اون طرف و خودمم سنگر گرفتم.:31::31: )

اما در کل بگم باتری بهتر شده ولی نه خیلی زیاد.مگه تک تک برنامه ها رو تست کنید تا متوجه بشید و گرنه انچنان تفاوت فاحشی پیدا نمیکنید.
برای من که یک روز بیشتر دوام نیاورد.:31:

اما نکته ای که اگه رعایت کنید باعث طول عمر بیشتر باتری میشه اینه و قتی بازی یا کار سنگینی میکنید که گرم میشه یه چند دقیقه بهش استراحت بدید تا خنک بشه.چون هر چی گرمتر بشه مصرف باتری بی خود و بی جهت بالا میره.

یه سری باگ های چرت تو ورژن سه تو تری جی اس پیدا کردم .مثلا اگه گوشی دو ساعت رو استند بای باشه و بزنیش شارژ یا کسی بهت اس ام اس بده صدایی که میده خراب میشه.مثلا بگم فضایی میشه.تو تری جی ورژن ۳.۰ کمتر این اتفاق میوفتاد ولی این کمتر اتفاق میوفته درست کار کنه.
اما بعد اینکه از خواب پا شد درست میشه.

یک مشکل خیلی خیلی بد و اعصاب خوردکن تو بخش ایپاد تو تری جی اس ورژن سه وجود داره:19::19::19::19::19:.(به دلیل مسایل امنیتی فعلا نمیشه گفتش)
تا هفته ی دیگه و با اومدن اپدیت جدید ۳.۱ نتیجه رو میگم

چیزی که متوجه شدم جدیدا اینه که سرعت انتقال فایل با کابل دو برابر شده.
اون اول من تخمین زدم حدودا ۸ مگ باشه.
اما امروز که دقیق تر تست کردم و یه فایلو با ایفون باکس از رو هارد ریختم رو گوشی با سرعت بین ۹ تا ۱۵ مگابایت در ثانیه :5::5:انتقال میداد.:18::18::18:

کف کرده بودم.
در حالی که تو تری جی این سرعت نهایتش به ۶ مگ میرسید.

با یه فایل 200 مگی تست کردم.

با ssh ( سرعتش بین ۳۰۰-۴۰۰ کیلوبایت یود) حدود ۱۰ دقیقه طول میکشه.

با وای فای و ساختن وب سرور (مثلا با air sharing یا ifile ) حدود ۴ دقیقه.

و با کابل (با ایفون باکس) حدود 20 ثانیه طول کشید....:5:

یکی از مشکلاتی که من به شخصه داشتم این بود که نصب نرم افزار های ipa فقط از طریق ایتونز امکان پذیر بود.یعنی میخواستی برنامه نصب کنید باید حتما از کامپیوتر استفاده میکردید .
اگرم مخیواستید از اپ استور خود گوشی برنامه های رایگان دانلود کنید با مشکل فیلترینگ برخورد میکردید و...

چند روز پیش یک برنامه به اسم appcake ریلیز شد.
با این برنامه شما میتونید کارای زیر رو انجام بدید.

نصب برنامه های ipa
نصب برنامه های deb (که قبلا خیلی دنگو فنگ داشت و باید میرفتی از تو ترمینال دستور نصبشو میدادی و...)
یه مرورگر داره خود برنامه که میتونید مستقیم از تو خود برنامه به سایتها برید.مستقیم از تو خود برنامه دانلو کنید .
و...

تنها کاری که لازمه بکنید برنامه ها مورد نظرتون رو بریزید تو ادرسهvar/mobile/media/appcake/upload
همین.و از تو برنامه برید روی فایل مورد نظرتون واینستال کنید.
سرعتشم خیلی بالاس.
مثلا من یه بازی ۲۰۰ مگی رو تو یه دقیقه و نیم نصب کرد.

ELVIS PRESLEY
30-06-2009, 08:19
رسيد سامان؟

s-a-l-i-m
30-06-2009, 08:24
مبارکه سامان جان..............اینشالله به پای هم پیر شید..............دی
راستی یکجا دیگه اپ کن چون در بیشتر isp ها یا 100 در صد اون ها ----- کردنyoutube رو.........دمت گرم

saman65
30-06-2009, 08:35
رسيد سامان؟

آره:31:

مبارکه سامان جان..............اینشالله به پای هم پیر شید..............دی
راستی یکجا دیگه اپ کن چون در بیشتر isp ها یا 100 در صد اون ها ----- کردنyoutube رو.........دمت گرم

چشم

corey
30-06-2009, 09:40
سامان مبارک باشه
انشالله آیفون 3gr بخری( r=race) !!!!!:دی

alex_pk
30-06-2009, 09:45
مبارکه
حالا بیا یذره از امکاناتش بگو :31:
همه که امکانات فضا نوردی ندارن!

S@nti@go_s&k
30-06-2009, 11:03
ایول

سامان مبارکه

در مورد سرعتش بگو و دوربینش

مرسی

S@nti@go_s&k
30-06-2009, 11:25
ایول

REVIEW

الان تازه دیدم : د ی

زدی رو دست GSMARENA

saman65
30-06-2009, 11:37
اینم یه ویدیو از برنامه هایی که بهش اضافه شده مثل فیلم برداری و ....

ببخشید اگه کیفیت نداره.یه نفری گرفتم دیگه.اونم با N70 : دی

و اینم اینترنتش.البته با شبکه 3G وصلم نه وایرلسش.با وایرلسش هم وصل شدم سرعتش خیلی بهتر بود...

فردا هم فیلم میگیرم با چند تا عکس بینین...

s-a-l-i-m
30-06-2009, 11:38
راستی منتظر فیلم هایه بعدی هستیم.........زود تند سریع اپ کنش.
راستی 2 الی 3 تا عکس در شب و روز و ... بگیر ببینیم چطوره.

saman65
30-06-2009, 12:03
راستی منتظر فیلم هایه بعدی هستیم.........زود تند سریع اپ کنش.
راستی 2 الی 3 تا عکس در شب و روز و ... بگیر ببینیم چطوره.

شب آخه از چی بگیرم بدون فلش. دی

s-a-l-i-m
30-06-2009, 12:12
شب آخه از چی بگیرم بدون فلش. دی
گفتم اسم شب رو بیارم دلش نسوزه:31:

saman65
01-07-2009, 10:22
خب اینم یه ویدیو و یه عکس از آیفون
اگه سرعتتو خوبه حتما دانلود کنین.آخه آنلاین کیفیت رو کم کرده.فیلم برداری HD رو میخوره:31:.کیفیت صدا رو توجه کنید:31:
امروز خودم تو PC نگاه کردم دیدم صدای نفس کشیدن و آدامس جویدن(به خدا عمدی صدا در نیاوردما:27:) هم میاد اونم با چه کیفیتی...

ویدیو رو هم فول اسکرین کنین که ببینین هیچی از HD کم نداره:31:

اینم یه عکس که تعریف نمیکنم.ببینید:31:

سابز اصلی

alex_pk
01-07-2009, 11:00
عکسه حجمش زیاد بود گفتم ضمیمه کنم یه نمای کوچیکی هم دیده بشه...:31:
ممنون.

ali racer
01-07-2009, 11:22
سلام مبارکه

سامان چطوره کلا ؟ این قدر اپل تبلیغ میکنه نسبت به آیفون های دیگه سرعتش رفته بالاتر ؟؟

عکس فول سایز دیم بدک نبود یاد ان73 مرحوم افتادم

تاچ فوکوسش چطوره ؟؟

saman65
01-07-2009, 11:27
سلام مبارکه

سامان چطوره کلا ؟ این قدر اپل تبلیغ میکنه نسبت به آیفون های دیگه سرعتش رفته بالاتر ؟؟

عکس فول سایز دیم بدک نبود یاد ان73 مرحوم افتادم

تاچ فوکوسش چطوره ؟؟

ممنونم.سرعتش که روشنش که میکنی تو 20 ثانیه تقریبا میاد بالا

منوهاش هم مثلا میخوای بری تو Setting تقریبا 5/0 ثانیه طول میکشه.دوربین 1 ثانیه...
تاچ فوکوسش هم جالبه دی

ویدیو رو هم حتما ببین...

S@nti@go_s&k
01-07-2009, 11:35
سلام

اینم REVIEW

GSMARENA

حالشو ببر

ELVIS PRESLEY
01-07-2009, 11:37
ویدعو رو دیدم.
کیفیتش خوب بود.ولی سر گیجه گرفتیم.
اخه مرد حسابی اینجوری فیلمبرداری رو تست میکنن؟؟؟
با هاورکرافت داشتی حرکت میکردی که انقدر میلرزیدی؟

باید منتظر برنامه های 3rd party باشیم .احتمالا فیلمبرداری با رزولیشن های بالاتر و کیفیتهای بهتر هم به وجود بیاد.

ali racer
01-07-2009, 11:37
توام تنبلی ها !! با ان70 فیلم میگری میزاری تو سایت
بعدا مینویسی
بیاین اینم رویو !!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
ویدو چیه بابا عکس بزار ازش

البته من که واسه خودم نمیگم من که عمرا از این محصولات الکی اپل بخرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
ولی بخاطر میثم(الکس ) میگم که آیفون دلشو برده !!
(باور ندارین برین نگاه کنین تو کدام تاپیک اینقدر الکس فعال بوده و پست داده و...) توجه تاپیک های جنگ و دعوا را در نظر نگیرید!!!

راستی سامان تاچ فوکوسش محدودیت نداره ؟ گوشه تصویر هم بخوبی فوکوس میکنه ؟
البته اگه خواستی امتحان بکنی تو حالت ماکرو (نمی دونم تو ایفون اسم چیه) عکس بگیر اون جوری کاملا معلومه که چطوریه اوضاعش

یادم رفت اینو بگم(سامان تو این تیکه رو نخون)
فکر میکنم اپل 2..3 تا دیگه گوشی تولید کنه
اینقدر تجربه پیدا کرده که ارزش داشته باشه بری سراغ گوشی هاش !

saman65
01-07-2009, 11:41
ویدعو رو دیدم.
کیفیتش خوب بود.ولی سر گیجه گرفتیم.
اخه مرد حسابی اینجوری فیلمبرداری رو تست میکنن؟؟؟
با هاورکرافت داشتی حرکت میکردی که انقدر میلرزیدی؟

باید منتظر برنامه های 3rd party باشیم .احتمالا فیلمبرداری با رزولیشن های بالاتر و کیفیتهای بهتر هم به وجود بیاد.

آره.سوار دوچرخه بودم:31:

چشم علی جان.حتما:40:

ELVIS PRESLEY
01-07-2009, 11:41
علی راست میگه.
با اومدن استیو جابز یه خبرایی شده.

چون یه جا خوندم که گفته بود منتظر یه سورپرایز در اگوست باشید.
حالا چه خبره خدا میدونه.

corey
01-07-2009, 11:45
ممنون سامان
سامان این دیگه چه جور فیلم برداری کردنه
برو ببین gsmarena فیلم برداری چجوری تست میکنه ...
انگار گوشی میزاره رو پایه و خیلی آروم میچرخونتش

عکسش هم بد نیست ولی خب کسی که آیفون میخره هیچ وقت نباید روی دوربین حساب کنه

feryshad
01-07-2009, 12:10
اینم یه ویدیو از برنامه هایی که بهش اضافه شده مثل فیلم برداری و ....

ببخشید اگه کیفیت نداره.یه نفری گرفتم دیگه.اونم با N70 : دی

و اینم اینترنتش.البته با شبکه 3G وصلم نه وایرلسش.با وایرلسش هم وصل شدم سرعتش خیلی بهتر بود...

فردا هم فیلم میگیرم با چند تا عکس بینین...
مرسی آقا سامان
ویدئو ها رو دارم دانلود میکنم ولی اگه میشه از این فیلم دومیه Youtube رو بدارین چون باعث میشه لینک فی لتر بشه :-|

s-a-l-i-m
02-07-2009, 11:07
فکر نکنم اپل بخواد یک گوشی جدید بزنه که با ایفون فرق داشته باشه چون اینطوری خریدارانش رو گیج می کنه و باعث میشه من دلسرد بشم...........دی

hamed_bijari
02-07-2009, 13:52
به نظر من با اومدن سیستم عامل Android دیگه جایی برای Apple و بقیه گوشیها نیست
من خودم طرفدار Iphone هستم ولی این واقعیت رو باید پذیرفت که سیستم عاملهای متن باز کم کم دارن قد علم میکنن...!

eAmin
02-07-2009, 17:13
به نظر من با اومدن سیستم عامل Android دیگه جایی برای Apple و بقیه گوشیها نیست
من خودم طرفدار Iphone هستم ولی این واقعیت رو باید پذیرفت که سیستم عاملهای متن باز کم کم دارن قد علم میکنن...!
120% مخالفم!
درسته که سیستم عاملهای متن باز دارن کم کم جای خودشون رو باز می کنن، ولی سیستم عامل Apple واقعا یه چیز دیگه هست.
ولی Android گوگل هنوز خیلی جای کار داره تا به Apple برسه، بدون تعصب می گم این یه واقعیته! امکاناتی توی این سیستم عامل هست که واقعا تا حالا توی هیچ سیستم عامل موبایلی دیده نشده و از طرفی این سیستم عامل مختص گوشی iPhone هست و Apple با خیال راحت می تونه بدون اینکه نگران گوشی های دیگه باشه فقط بفکر گوشی خودش باشه و این سیاست باعث شده تا دست اپل توی توسعه این OS باز بمونه و همین امر این OS رو یک سیستم عامل سبک، کم حجم و تک کرده!
این OS با انعطاف زیادی که در خیلی راحت تونسته تا یه محیط Multi Touch بی رقیب رو برای کاربران خودش بوجود بیاره!

دلایل خیلی زیادی وجود داره که شاید حتی بنده هم به ذهنم نرسه!

poria_mc
02-07-2009, 19:57
120% مخالفم!
درسته که سیستم عاملهای متن باز دارن کم کم جای خودشون رو باز می کنن، ولی سیستم عامل Apple واقعا یه چیز دیگه هست.
ولی Android گوگل هنوز خیلی جای کار داره تا به Apple برسه، بدون تعصب می گم این یه واقعیته! امکاناتی توی این سیستم عامل هست که واقعا تا حالا توی هیچ سیستم عامل موبایلی دیده نشده و از طرفی این سیستم عامل مختص گوشی iPhone هست و Apple با خیال راحت می تونه بدون اینکه نگران گوشی های دیگه باشه فقط بفکر گوشی خودش باشه و این سیاست باعث شده تا دست اپل توی توسعه این OS باز بمونه و همین امر این OS رو یک سیستم عامل سبک، کم حجم و تک کرده!
این OS با انعطاف زیادی که در خیلی راحت تونسته تا یه محیط Multi Touch بی رقیب رو برای کاربران خودش بوجود بیاره!

دلایل خیلی زیادی وجود داره که شاید حتی بنده هم به ذهنم نرسه!
تایید میشود!
من با G1 کار کردم واقعا خسته کننده اس!

s-a-l-i-m
02-07-2009, 23:04
من الان هر ..... رو که می بینم میگه می خوام اپل بخرم ولی حیف که گرونه...................دی
باز هم بعضی ها میگن این .....ها رو باید پذیرفت.........من سگ در صد موافقخ { با لحن فیلم دل داده }

ویرایش توسط مدیر:
لطفا در هنگام ارسال پست از الفاظ مناسب استفاده کنید.

hamed_bijari
03-07-2009, 01:08
من الان هر ..... رو که می بینم میگه می خوام اپل بخرم ولی حیف که گرونه...................دی

موافقم
یکی از دوستای خودم که حتی بلد نیست با سونی اریکسون کار کنه میخواد آیفون بخره !!!
ببین آخه خدا پولو به کیا میده...!
من خودم چند وقته تو کف آیفونم ،ولی خیلی گرونه :41:

R@R#M@N
03-07-2009, 13:59
سامان کوچولو مبارکت باشه :دی
داداش مووی رو فیلمو ... رو بذار کنار چندتا عکس و ایمیج و پیکچر و ... بذار (انگلیسی گفتم شاید متوجه بشی :دی:دی)

ELVIS PRESLEY
03-07-2009, 14:54
خب هکر ها اعلام که بالاخره انلاک شد و بزودی برنامه شونو میدن بیرون.

Bs_panzer
04-07-2009, 17:12
موافقم
یکی از دوستای خودم که حتی بلد نیست با سونی اریکسون کار کنه میخواد آیفون بخره !!!
ببین آخه خدا پولو به کیا میده...!
من خودم چند وقته تو کف آیفونم ،ولی خیلی گرونه :41:

دوست عزیز شما می تونی آیپاد بخری

250 تومن 8 گیگ
300 تومن 16 گیگ

فقط دوربین نداره وگرنه هر کاری که با آیفون میشه کرد با اونم میشه :10:

saman65
05-07-2009, 12:08
ذو فیلم جدید که با 3GS گرفتم.اولی رو حتما دانلود کنین: دی:31:

اینم چند تا عکس

اون پسره عکس من نیستا.دوستمه.: دی

GiggleClub
05-07-2009, 12:58
واای این عکس که فاجعست
درختا رو نیگا عین آبرنگ!

چرا این شکلیه؟

hamed_bijari
05-07-2009, 18:12
واای این عکس که فاجعست
درختا رو نیگا عین آبرنگ!

چرا این شکلیه؟

خوب مگه بده ؟
برات عکس هنریم میگیره...! :27:

hamed_bijari
05-07-2009, 18:20
من اون شب در عکسو :31::5: sorry، عکس در شب رو دوست دارم...!
آقا اگه آیفون یه دوربین درست و حسابی بذاره رو گوشیش فکر نکنم به کسی بر بخوره:13: ،دوستان به شما ها برمیخوره احیانا !؟ :20:

s-a-l-i-m
06-07-2009, 07:34
دوست عزیز شما می تونی آیپاد بخری

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید250 تومن 8 گیگ
300 تومن 16 گیگ

فقط دوربین نداره وگرنه هر کاری که با آیفون میشه کرد با اونم میشه :10:
من هم اول تو همین فکر بودم اما گوشی یک حال دیگه ای داره تا اینکه بخوای ipod touch بگیری.:31:

من اون شب در عکسو :31::5: sorry، عکس در شب رو دوست دارم...!
آقا اگه آیفون یه دوربین درست و حسابی بذاره رو گوشیش فکر نکنم به کسی بر بخوره:13: ،دوستان به شما ها برمیخوره احیانا !؟ :20:

بله...باعث خز شدن میشه که همین الان با درست کردن بلوتوث خودش این کار رو کرد.
....................
راستی سامان تو فقط از هوا فیلم گرفتی؟؟؟ چون من از اولی فقط 1 مین دیدم و بستمش.........اصلش پایین بود.....دی

hamed_bijari
06-07-2009, 13:04
من هم اول تو همین فکر بودم اما گوشی یک حال دیگه ای داره تا اینکه بخوای ipod touch بگیری.:31:
موافقم ،300 تومن بدی ipod touch بگیری !؟
خوب دندون رو جیگر میذاری همونقدر دیگه جمع میکنی 3G کارکرده تمیز پیدا میکنی یه عمر زندگی میکنی :31:

منظورت اینه که بلوتوث گوشی رو خز میکنه !!!؟
چه ربطی داره :18: (گوشی وقتی خز میشه که تو دست همه باشه ،مثل K750 و N70)
مطمئن باش تا وقتی تو ایران همین قیمت باشه هیچ وقت خز نمیشه ،حالا چه apple رو iphone دوربین 5 مگا پیکسلی بذاره چه نذاره...

alex_pk
06-07-2009, 14:04
نه منظور این نیست که بلوتوث گوشی رو خز میکنه ولی اگه گوشی بعضی امکانات رو نداشته باشه خیلی بهتره.
چرا؟
اینجوری خیلی ها میگن چون فلان امکانات رو نداره این کوشی پس نمیگیریم پس در نیتیجه کمتر
خواهان پیدا میکنه و در نتیجه دیر تر خز میشه!(شایدم اصلا نشه)مثلا خوب الان بلوتوث نیازه هر گوشی و 90 درصد کسانی که قصد خرید موبایل رو دارن اگه گوشی مورد نظر بلوتوث نداشته باشه کلا منصرف میشن از خریدش!
همچنین است حکایت دوربین.

ELVIS PRESLEY
06-07-2009, 16:05
بلوتوث در ورژن سه تقریبا حل شده.

hamed_bijari
06-07-2009, 19:26
من نمیدونم چرا تو ایران ملت بیشتر دنبال گوشی ای هستن که به قول معروف جواد/خز نشه...!
مگه تو امریکا اکثرا iphone و blackberry ندارن ،ولی هیشکی به این چیزا فکر نمیکنه
اگه یه گوشی خوبه خوب چی میشه همه داشته باشن
آدم باید از چیزی که داره لذت ببره ،نه اینکه ببینه بقیه اگه مثل اون دارن دیگه سراغش نره...

saman65
07-07-2009, 07:33

....................
راستی سامان تو فقط از هوا فیلم گرفتی؟؟؟ چون من از اولی فقط 1 مین دیدم و بستمش.........اصلش پایین بود.....دی

ا؟اون 1 مین دومش قشنگ بود : دی

منم قبلا بلوتوس و فیلم برداری واسم مهم بودن.ولی اینجا 1 سال گوشی بلوتوس دار دستم بود شاید 5.6 بار از بلوتوسش استفاده کردم.اونم واسه خودم فایل میفرستادم:27:
در کل اینجا واقعا استفاده از بلوتوس انقده کمه که نبودش حس نمیشه

s-a-l-i-m
07-07-2009, 07:45
من هم دقیقا منظورم هموی بود که alex گفت..........
من خودم از جمله کسایی هستم که ایفون 2g رو نگرفتم گفتم نه بلوتوث داره نه دوربین و وقتی 9 ماه پیش هم خواستم 3g بگیرم در اخرین لحظه پشیمون شدم و یک چیزه دیگه گرفتم.............ولی اگر بلوتوث داشت هیچ وقت پشیمون نمیشدم.....

من نمیدونم چرا تو ایران ملت بیشتر دنبال گوشی ای هستن که به قول معروف جواد/خز نشه...!
مگه تو امریکا اکثرا iphone و blackberry ندارن ،ولی هیشکی به این چیزا فکر نمیکنه
اگه یه گوشی خوبه خوب چی میشه همه داشته باشن
آدم باید از چیزی که داره لذت ببره ،نه اینکه ببینه بقیه اگه مثل اون دارن دیگه سراغش نره...

تو حرفت درسته ولی تو ایران بیشتر مردم کور کورانه خرید می کنند و من از کسی که نتونه از گوشیش حداکثر استفاده رو بکنه اعصابم خورد میشه .....مثلا من وقتی n73 خریده بود 2 سال پیش.......یکی از فامیلامون هم خرید که هیچی بارش نبود و هر روز 3 بار زنگ میزد به من...........خب معلومه من هم کفری میشم و رفتم فروختمش........
کلا تو ایران ملت گوشی رو واسه کلاسش می خرند که با گذاشتن بلوتوث ایفون هم تا کمی دیگر همین طوری میشه.........{ خدا نکنه دوربینش از 3 بالا تر بره که دیگه از خز هم میگذره }

metal gear
07-07-2009, 11:12
salam

sorry farsi naneveshtam chon font nadaram

agha in 3gs too iran oomade??

key miad biad chande?

GiggleClub
07-07-2009, 11:25
اومدنش که اره اومده ولی خیلی گرونه
۱۶گیگش الان ۱۰۰۰-۱۳۰۰ و ۳۲گیگ ۱۴۰۰-۱۶۰۰

باید صبر کرد تا اولن آنلاک فکتوری بیاد و بعد قیمت زیر ۱۰۰۰

s-a-l-i-m
07-07-2009, 11:26
تو ایران شاید امده باشه و قیمتش هم معمولا باید از 900 شروع شه تا بالا...........چون این گوشی واقعا از قیمت هایه بالایی بر خوردارهست .........
هر کی خواست بگه من بهش شماره بدم به به احتمال زیاد می تونه 900 بخره { اگر تمام نکرده باشه } فکر کنم 16 گیگ هم باشه.

metal gear
07-07-2009, 14:35
salam

agha ma mikham age 900 bashe!!!

mishe adres bedi beman?

ye soal dige

man ta jaee ke fahmidam farghe koli va asliye in iphone3g va 3gs faghat dar 2 chize!!!

oonam aval dar doorbin ke oon 2 va oon yeki 3 mgp hast va dovomin chiz dar inke soratesh afzayesh yafte....

vali bahiyeye emkant mesle COMPASS gps ya voice memo ya....hame tooye 3gs betore pishfarz gozashte shode vali tamame in emkanatdar systeme jadide OS3 ham oomade ke agar kasi 3g dashte bashe mitoone hamaro mesle 3gs dasht bashe...dorost

rasti bacheha vaghean GPS ke dar iphone 3g hast dar iran kar mikone va dango fang nadare??

yani naghsheye tehran ba joziatesh hast? va inke masalan bezanim restourante BOOF..vaghean hamaro neshoon mide rahat?

rasti yeki az bachehae inja goft ke ye farghe dige ha daran kebazihaeeke gharare baraye 3gs biad rooye 3g digens nemishe!! in harf doroste??

chon man ala too site iphone khoondam ke banasb OS3 ke rooye 3gs ham vojood dae mitoonid iphone 2g va 3g ro update konid vaaz nasle jadide barname ha va baziha ke gharare biad barkhordar shin...!!!

s-a-l-i-m
07-07-2009, 15:18
برنامه ها که برای هر دو یکی هست اما بعضی از بازی { حدس میزنیم } بیاد که روی 3g و 2g کار نکند چونکه گرافیک 3gs قوی تر هست ......و اینکه 3gs بلوتوث و قطب نمای داخلی و ..............
نقشه که ایران باید اون رو درست کنه و در اختیار اون ها قرار بده که همچین کاری نکرده ولی من شنیدم که خوب کار می کنه و الان بیشتر بچه ها از نقشه افلاین استفاده می کنند که اموزشش تو سایت ها زیاده.......سرعت گوشی هم که سامان جان گفت خیلی بیشتر هست از 3g ....
درسته که 3g و ... رو میشه اپدیت کرد اما نمیشه از تمام قابلیت ها استفاده کرد مثل بلوتوث و فرمان صوتی { امکان داره کار کنه که فکر نمی کنم } و فکر نکنم بشه فیلم هم گرفت و قطب نما و ....
شماره رو بعد از گرفتن واست می فرستم.

ELVIS PRESLEY
07-07-2009, 17:58
مشکل نقشه ای نداره.
گوگل نقشه ی ایرانم اضافه کرده.
البته فرق نقشه ی گوگل با اونی که خودت بسازی اینه که گول اسم کوچه ها و بن بستا رو نداره که تو افلاین هست.

ninja3000sh
07-07-2009, 20:30
قیمت 16gb این گوشی امروز تو مجتمع پایتخت 1.250 تومن بود.

S@nti@go_s&k
14-07-2009, 13:31
سیلام

32 گیگ 1480000

16 گیگ 1280000

گوشی شاپ

saman65
14-07-2009, 13:48
سیلام

32 گیگ 1480000

16 گیگ 1280000

گوشی شاپ

ای کوفتشون بشه.من که 200 بیشتر پام آب نخورد:31:

R@R#M@N
14-07-2009, 14:38
اینجا ایران است

S@nti@go_s&k
14-07-2009, 14:41
یعنی شهری که

R@R#M@N
14-07-2009, 15:21
اشتباه کردی! اون تهران بود :دی !!
اینجا تهرانه یعنی شهری که هر چی که توش میبینی باعث تحریکه .... (یادش بخیر عجب آهنگ خوفی بود :دی)
منظورم این بود
اینجا ایرانه . یه گربه ی 7 هزار ساله که زندست تا وقتی که نقت خام داره ..... ( این خوف تره :دی)

ELVIS PRESLEY
14-07-2009, 18:12
اگه کسی واقعا بخواد کسی رو میشناسم که ۱۶ گیگ فعلا داره.
۸۹۰ تومن.
۳۲ هم میرسه براش بعدا.

saman65
15-07-2009, 03:55
از امروز رسما اینترنتم رو قطع کردم و الان با نت آیفون اومدم : دی

اینم سرعتش
شب دانلودم بیشتره ولی آپلودم خیلی کمه.روز برعکسه:31:

R@R#M@N
15-07-2009, 14:49
به به !! شبکه های اینترنتی موبایل اونجا 2 مگابیت سرعت دارن
اینجا چی ؟؟ ADSL اش به زور 512 میدن =))

saman65
16-07-2009, 11:55
به به !! شبکه های اینترنتی موبایل اونجا 2 مگابیت سرعت دارن
اینجا چی ؟؟ ADSL اش به زور 512 میدن =))

2 مگابایت سرعت دانلوده:31:یعنی سرعت اینترنت بالا 10 مگابایته

مثلا همون DASL 2 مگابایت ایران سرعت دانلودش 250 کیلوبایت بیشتر نیست

4870x2
16-07-2009, 15:28
مي گم هنوز براي اين چيپ گرافيكي جديد iphone 3gs بازي نيوده؟
شايد اولين بازيش پورت شده كرايسيس pc براي اين گوشي باشه:دی

s-a-l-i-m
17-07-2009, 13:23
2 مگابایت سرعت دانلوده:31:یعنی سرعت اینترنت بالا 10 مگابایته

با این حرف 2 گناه کردی
1= حرف رو منحرف کردی
2= باز ما رو تو کف انداختی:27:

R@R#M@N
24-07-2009, 13:05
2 مگابایت سرعت دانلودهیعنی سرعت اینترنت بالا 10 مگابایته

اها الان که دقت کردم دیدم تنظیمات speedtest رو گذاشتی رو مگابایت
ایول !!
راستی اگه تو اونجا 200 بخری میتونی بیاری ایران ؟؟ کار میکنه ؟ باید آنلاک بشه ؟؟

R@R#M@N
25-07-2009, 14:43
سامان کجایی ؟؟؟
جواب بده !!

poria_mc
25-07-2009, 15:02
راستی اگه تو اونجا 200 بخری میتونی بیاری ایران ؟؟ کار میکنه ؟ باید آنلاک بشه ؟؟

اشکالی داره من به جای سامان جواب بدم؟ میشه و باید آنلاک کنی تا کار کنه اما کسی که تو آمریکا اقامت داره هیچوقت به خاطر یه همچین کاری کارت اعتباریش رو بد نام نمیکنه!

Bs_panzer
25-07-2009, 17:13
نه منظور این نیست که بلوتوث گوشی رو خز میکنه ولی اگه گوشی بعضی امکانات رو نداشته باشه خیلی بهتره.
چرا؟
اینجوری خیلی ها میگن چون فلان امکانات رو نداره این کوشی پس نمیگیریم پس در نیتیجه کمتر
خواهان پیدا میکنه و در نتیجه دیر تر خز میشه!(شایدم اصلا نشه)مثلا خوب الان بلوتوث نیازه هر گوشی و 90 درصد کسانی که قصد خرید موبایل رو دارن اگه گوشی مورد نظر بلوتوث نداشته باشه کلا منصرف میشن از خریدش!
همچنین است حکایت دوربین.

واقعا برای شما متاسفم که این طور فکر می کنید :13:
یعنی شما دوست ندارید هموطن هات پیشرفت کنن ؟
تا نیاز نباشه هیچ پیشرفتی نمیشه
به قوله دوستمون همه تو آمریکا یا آیفون دارن / یا بلک بری / یا پالم / یا 5800 !
کسی نباید اینا رو بخره ؟ چون خزن ؟ :18:

poria_mc
25-07-2009, 18:06
واقعا برای شما متاسفم که این طور فکر می کنید
دوست من برای خیلی ها مهمه که گوشیشون تک باشه و خز نباشه! برای خیلی ها هم مهم نیست! این مورد سلیقه ایه!

saman65
26-07-2009, 03:53
سامان کجایی ؟؟؟
جواب بده !!

آره.الان روش آنلاکش هم اومده.منم کم کم تو فکر آنلاک کردنشم.البته 1 سال وقت دارم : دی

BioHazard
26-07-2009, 09:06
انگاری باید برم بخرم 150 تومن خیلی خوبه ، سرم سوت کشید ،حتی از مدل قبلیش بهتره(قبلی 800 تومن هست) ، البته برای من.

فقط یک سوال اینم نمیشه با اینترنت آپدیتش کرد؟؟
یک سوال دیگه ، قیمتش واقعا 150 تومن هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ با همین مشخصات ؟؟؟؟
-------------
ویرایش میکنیم که پست الکی ندیم ، آقا گفتند چینیش 150 تومن هست توی بازار ، کسی نسخه چینیشو داره؟

saman65
26-07-2009, 13:53
انگاری باید برم بخرم 150 تومن خیلی خوبه ، سرم سوت کشید ،حتی از مدل قبلیش بهتره(قبلی 800 تومن هست) ، البته برای من.

فقط یک سوال اینم نمیشه با اینترنت آپدیتش کرد؟؟
یک سوال دیگه ، قیمتش واقعا 150 تومن هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ با همین مشخصات ؟؟؟؟
-------------
ویرایش میکنیم که پست الکی ندیم ، آقا گفتند چینیش 150 تومن هست توی بازار ، کسی نسخه چینیشو داره؟

اینجا عزیز کلوپ آیفون 3GS ه.نه گوشیهای چینی!

BioHazard
26-07-2009, 14:20
اینجا عزیز کلوپ آیفون 3GS ه.نه گوشیهای چینی!

عزیز میدونم ، اینم تحت لایسنس iPhone هست ، اکثر گوشی های ایرانی ساخت چین هست. اینم iPhone 3GS هست.
یک سرچ کردم ، فقط تنها تفاوتی که داشت(جدا از کیفیت محصول) ، نداشتن پشتیبانی تلفنی بود

Ogtay
26-07-2009, 19:08
عزیز میدونم ، اینم تحت لایسنس iPhone هست ، اکثر گوشی های ایرانی ساخت چین هست. اینم iPhone 3GS هست.
یک سرچ کردم ، فقط تنها تفاوتی که داشت(جدا از کیفیت محصول) ، نداشتن پشتیبانی تلفنی بود

میشه بیشتر توضیح بدین؟
3GS الان 1300000 قیمتشه ایران.

R@R#M@N
26-07-2009, 21:26
این گوشی ها آشغال بتمام معنان
چی ؟؟ فقط پشتیبانی نداره =)) !! جایی نگو میخندن برات
یعنی دوربینش 3.15 هست با 32 گیگ حافظه + 256 مگ رم + سی پی یو کورتکس 600 مگاهرتزی + صفحه مولتی تاچ =)) ؟؟
بیخیال بابا خیلی ساده این

BioHazard
27-07-2009, 08:28
بیان عزیز ، بشین به این بخند :46:

بله iPhone 3GS اصل به قول خودشون 1،450،000 تومان هست
:10:

lord69
27-07-2009, 11:02
سلامببخشید می خواستم بدونم این قضیه داغ کردن باتری این گوشی چجوریاس؟گوشی اون وقت آسیب میبینه؟دیگه این که اگه بخوام از آمریکا بیارم lock بگیرم یا unlock؟آخه یکی 200$ میشه اون یکی 600$؟می ارزه ادم این قدر بیشتر بده؟ممنون

saman65
27-07-2009, 11:51
والا مال من که یه بار یه کم داغ کرد.اونم در حال شارژ داشتم بازی میکردم.در حالت عادی اصلا داغ نمیکنه.
شما عزیز اگه Lock رو بگیری که یعنی همون 199$ باید ماهی 30$ هم بدی Att.اونم تا 2 سال
اگه آنلاک گیر آوردی بگیر...

smart00boy
27-07-2009, 12:46
خدایا کی میشه ما هم یکم وضمون خوب شه (((عجب سرعت اینترنتی)))

راستی سامان اونجا آنلاک فکتوریش هم پیدا میشه؟ با چه قیمتی؟

lord69
27-07-2009, 16:36
سامان جان ممنون بابت پاسختون

lord69
27-07-2009, 17:16
ممنون آقا سامانفقط اگه ممکنه کمی هم راجع به عمر باتریش بگید.چون یک جا خوندم که علی رغم وعده اپل در بهبود عملکرد باتری در عوض خیلی زود (مثلا 1 صبح تا عصر با کار معمولی)باتری خالی میشه.درسته؟

ELVIS PRESLEY
28-07-2009, 08:19
تا اونجایی که من میدونم حدود ۱۵۰ میلی امپر بر ظرفیت باتری اضافه شده.
سی پیو و گرافیک جدید هم مصرفشون نصف مال مدل قدیمیس.پس مشکل باتری نداره.حتی تری جی هم نداره.
البته بسته به نوع استفادت داره.اگه نو ر صفحه رو ببری اخر و هی بری تو اینترنتو بازی کنی و ...۱۰ ساعتم دوام نمیاره....
مثلا این مال تری جی خودمه...

lord69
28-07-2009, 10:09
ممنون دوست عزیز.اطلاعات خیلی خوبی بود.

saman65
28-07-2009, 12:27
خدایا کی میشه ما هم یکم وضمون خوب شه (((عجب سرعت اینترنتی)))

راستی سامان اونجا آنلاک فکتوریش هم پیدا میشه؟ با چه قیمتی؟

این رو نمیدونم والا:31:آنلاکش که تو سایت ها هست...ولی آنلاک فکتوری رو نمیدونم.

ممنون آقا سامان فقط اگه ممکنه کمی هم راجع به عمر باتریش بگید.چون یک جا خوندم که علی رغم وعده اپل در بهبود عملکرد باتری در عوض خیلی زود (مثلا 1 صبح تا عصر با کار معمولی)باتری خالی میشه.درسته؟

باطریش با استفاده معمولی تقریبا 1 روز و نیم فکر کنم دووم میاره (اخه استفاده معمولی نداشتم که بدونم: دی) - ولی با استفاده زیاد تقریبا یه روز

این عکسیه که با برنامه Battery status گرفتم.

smart00boy
29-07-2009, 09:17
آقا سامان مگه مال شما 3gs نیست؟

تا اون جایی که من میدونم باتری این گوشی تا بیش از 30 ساعت آهنگ و بیش از 10 ساعت ویدیو رو میتونه پخش کنه ولی تو این اطلاعاتی که شما گذاشتی همون اطلاعات 3g هست؟!؟!؟!

saman65
30-07-2009, 08:43
آقا سامان مگه مال شما 3gs نیست؟

تا اون جایی که من میدونم باتری این گوشی تا بیش از 30 ساعت آهنگ و بیش از 10 ساعت ویدیو رو میتونه پخش کنه ولی تو این اطلاعاتی که شما گذاشتی همون اطلاعات 3g هست؟!؟!؟!

از 3G اطلاعی ندارم.اینم عکسی که از Usage گرفتم

$*BEHNAM*$
30-07-2009, 20:33
سلام

منم میخوام کم کم به جمع آیفون دارها بپیوندم و لی چند تا سوال قبل از خرید داشتم که اگه ممکنه جواب بدین :

1-الان مدل آنلاک فکتوری (3gs) توی ایران پیدا میشه ؟ تویه دبی چی ؟

2-آنلاک فکتوری بگیرم بهتره یا اینکه لاک شده بگیرم خودم آنلاکش کنم ؟

3-قیمت این دو نوع چنده ؟

GiggleClub
30-07-2009, 22:13
بله پیدا میشه
بهتره آنلاک بگیری که راحت تر باشی

قیمت آنلاک ۱۶گیگ تقریبن ۱۲۰۰

$*BEHNAM*$
31-07-2009, 09:30
توی دبی هم همین قیمت میشه؟

GiggleClub
31-07-2009, 10:07
تو دبی گویا دور و بر یه تومنه

اگه قراره بگیری توصیه میکنم دو هفته دیگه صبر کن

saman65
31-07-2009, 13:51
تو دبی گویا دور و بر یه تومنه

اگه قراره بگیری توصیه میکنم دو هفته دیگه صبر کن

دو هفته دیگه چه خبره:31:

$*BEHNAM*$
31-07-2009, 19:40
این برنامه ibluetooth روی این گوشی کار میکنه ؟

با این برنامه میشه فایل هم دریافت کرد؟

GiggleClub
01-08-2009, 08:23
دو هفته دیگه چه خبره:31:
از هفته دیگه تو ۸۰ کشور از جمله امارات هم آیفون رسما فروخته میشه
و مطمینا قیمتا کاهش میکنه :46:

این برنامه ibluetooth روی این گوشی کار میکنه ؟

با این برنامه میشه فایل هم دریافت کرد؟

بله فرقی نداره سیستم عامل همه آیفون ها دقیقن یکیه

mac_world
01-08-2009, 10:13
سلام دوستان من تازه htc گرفتم و پشیمونم و میخوام در آینده 3gs بگیرم فکر میکنید کی قیمتش کم میشه مثلا 900 منظورم 16 گیگشه

GiggleClub
01-08-2009, 10:29
۹۰۰ به زودی
تا ۲ هفته دیگه ۹۰۰ تومن گیر میاد
همین الانم بچه هایی که خودشون ۲-۳ تا دونه میارن ۹۰۰ تومن میفروشن

$*BEHNAM*$
01-08-2009, 20:44
3gs مثل n97 قابلیت تشخیص دست خط رو داره؟
اگه داره ، فارسی رو هم تشخیص میده ؟

smart00boy
02-08-2009, 19:40
تا اون جایی که من میدونم نه نداره.....

واسه چی میخوای مگه کیبوردش بده ؟ مطمئن باش بهش نیازی بهش پیدا نمی کنی

کیبوردش فارسی رو ساپورت میکنه (به طرز خفنی)

mac_world
02-08-2009, 19:50
شما هم بدونین
این همه میگن htc وفلان هیچی نیست آشغال آشغاله به غیر از بیزینس من ها کسی نباید ppc بگیره مزخرفه دوستم 3gs داره الان هم دستمه رعتش ازویندوز xp بیشتره خیلی خداست خیلللللللللییییییییییی

$*BEHNAM*$
02-08-2009, 20:15
تا اون جایی که من میدونم نه نداره.....

واسه چی میخوای مگه کیبوردش بده ؟ مطمئن باش بهش نیازی بهش پیدا نمی کنی

واسه کاره خاصی نمیخواستم . همین طوری ، برایه اینکه اطلاعات عمومیم بیشتر بشه . ممنون

GiggleClub
02-08-2009, 20:30
قابلیت HandWriting فقط برای زبان چینی داره:

S@nti@go_s&k
02-08-2009, 23:01
فقط چینی مطمینیییییییییی چرااا؟

آره سامان ؟

saman65
03-08-2009, 04:10
فقط چینی مطمینیییییییییی چرااا؟

آره سامان ؟

یحتمل:31:

اس ام اسش که تغییر نکرده.حتما 3G داران بهتر میدونن

GiggleClub
03-08-2009, 08:37
اره فقط چینی
چون بدبختا ۲۰۰۰ تایی حرف دارن جا نمیشه که
مجبور شدن اینجوری کنن

سامان تو هم برای تست برو General > international > Keyboard زبان چینی رو روشن کن
۲تا هست یکی Handwriting یکی هم معمولی

saman65
03-08-2009, 10:07
اره فقط چینی
چون بدبختا ۲۰۰۰ تایی حرف دارن جا نمیشه که
مجبور شدن اینجوری کنن

سامان تو هم برای تست برو General > international > Keyboard زبان چینی رو روشن کن
۲تا هست یکی Handwriting یکی هم معمولی

:31:

GiggleClub
03-08-2009, 10:47
هاها
سامان با دیکشنری EN to Chinese اشتباه گرفتی :دی

S@nti@go_s&k
03-08-2009, 10:49
:دی :دی...........

saman65
03-08-2009, 12:00
هاها
سامان با دیکشنری EN to Chinese اشتباه گرفتی :دی

:31:

میگم قضیه آی بلوتوس چیه؟انگار رو بعضی گوشی ها جواب نمیده نه؟واسه من هی ارور میده

فعلا که لازمش ندارما
ولی سال دیگه خواستم بیام اونجا میخاوم اگه کسی گفت گوشیت بلوتوس نداره بیه فایل بفرستم واسش بکنم تو چشش:27::31::31:

:دی :دی...........

داداش سامسونگ و بیخیال بیا آیفونی شو:31:میدونم دلت پاشه:31:

S@nti@go_s&k
03-08-2009, 12:02
نه جون داش سامان سفارش دادم واسم OMNIA HD بیارن

:دی

البته 3GS گوشی خوفیه ولی سامسونگ ایتس مای لایف:دی

saman65
03-08-2009, 12:07
نه جون داش سامان سفارش دادم واسم OMNIA HD بیارن

:دی

البته 3GS گوشی خوفیه ولی سامسونگ ایتس مای لایف:دی

مبارکت باشه ولی گول خوردی:31:
اچ دی جز یه دوربین چی داره؟:31:
سیمبیان تاچ تا بخواد بشه سیستم عامل طول میکشه:13::31:
یه بار ترمیناتور و اسیسین کرید و نید فور اسپید بازی میکردی دوربین یادت میرفت:31:

_________

راستی GiGGleClub جان الان با هندفری اس ای آهنگ گوشیدم(آهنگ شاباش شاباش :31:).چه باسی داشت:18:

در حد مگاباس اس ای:31:
یه ذره شفافیت کم شد ولی ایول داشت.باس یه هندفری سونی توپ واسش بگیرم :8:

S@nti@go_s&k
03-08-2009, 12:16
آره آخه سامان جان من اصلا اهل بازیو برنامه نیستم تاحالا هم اکثر گوشیهام مثه U900_600_700 جاوا بوده

الان یه PPC دارم اونم خاموش کردم انداختم اونور یه C260 گرفتم دستم

راستی این قطب نماش با اینترنت یا تو ایرانم جواب میده بدون GPRS

saman65
03-08-2009, 12:21
آره آخه سامان جان من اصلا اهل بازیو برنامه نیستم تاحالا هم اکثر گوشیهام مثه U900_600_700 جاوا بوده

الان یه PPC دارم اونم خاموش کردم انداختم اونور یه C260 گرفتم دستم

فکر نکنم کاری به اینترنتش داشته باشه.نیدونم یعنی:31:

GiggleClub
03-08-2009, 12:42
میگم قضیه آی بلوتوس چیه؟انگار رو بعضی گوشی ها جواب نمیده نه؟واسه من هی ارور میده

آره فعلن که اینجوریه
نمیدونم چرا ورژن جدید رو نمیده بیرون!
ولی غصه نخور ورژن جدید میاد آخرش (با امکانات توپ)

راستی GiGGleClub جان الان با هندفری اس ای آهنگ گوشیدم(آهنگ شاباش شاباش ).چه باسی داشت

آره منم یه هتدزفری Creative بود بچه ها داشتن خیلی توپ بود
خود اپلم یا هدزفری داره جدا میفروشه فکر کنم چیز خوبی باشه تو که اونجایی یه دونه بخر:

نه هیچ ربطی به اینترنت نداره

i8910 هم اگه آندرویید بود خیلی خوب بود ولی سیمبین تاچ :2:

S@nti@go_s&k
03-08-2009, 12:49

پس چه جوری کار میکنه ؟

در ضمن 8910 جاوا هم باشه سالاره

saman65
03-08-2009, 12:52
پس چه جوری کار میکنه ؟

در ضمن 8910 جاوا هم باشه سالاره

کاش همون جاوا بود دی

جز دوربین چی داره این گوشت کوب:5:(از جنس سامسونگ:31:)

آره فعلن که اینجوریه
نمیدونم چرا ورژن جدید رو نمیده بیرون!
ولی غصه نخور ورژن جدید میاد آخرش (با امکانات توپ)

آره منم یه هتدزفری Creative بود بچه ها داشتن خیلی توپ بود
خود اپلم یا هدزفری داره جدا میفروشه فکر کنم چیز خوبی باشه تو که اونجایی یه دونه بخر:

i8910 هم اگه آندرویید بود خیلی خوب بود ولی سیمبین تاچ :2:

آره.خیلی مشتن.ولی گرونن.اولی 70.این که من لینک دادم 99.قیمش یه تری جی:31:

ایشالا وضعم خوب شد یه چند تا چیز درست حسابی میخرم مثل Snapture Flash و fm transmitter و ...:31:

S@nti@go_s&k
03-08-2009, 13:03
همون دوربینش کم چیزی نیست

از اون دوربین زاقارت آیفون بهتره :دی

کیفیت تصویرشم که خدا برکت بده زده رو دست آیفون

دیگه بقیه چیزاشم بیا کلوپش حالشو ببر به راه راست هدایت شو :دی

saman65
03-08-2009, 13:19
همون دوربینش کم چیزی نیست

از اون دوربین زاقارت آیفون بهتره :دی

کیفیت تصویرشم که خدا برکت بده زده رو دست آیفون

دیگه بقیه چیزاشم بیا کلوپش حالشو ببر به راه راست هدایت شو :دی

دوربین گوشی واسه مواقع ضروریه...واسه مسافرت و عروسی و فلان که آدم با گوشی نمیگیره.دوربین میبره ...

خدا fz28 رو زنده نگه داره:31:

واسه ضروریات :31:که 3.2 کافیه.فیلم برداری هم که ماشالا 3GS فیلم میگیره که hd رو میزاره تو جیبش.

کیفیش تصویر هم که نگو جایی میخندن بهت:31:عمرا ال سی دی و کیفیت تصویر رو دست آیفون باشه و بیاد:31:(با اون رزولوشن تازه شده یه چیزایی در حد آیفون)

S@nti@go_s&k
03-08-2009, 13:22
کیفیش تصویر هم که نگو جایی میخندن بهت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]عمورا ال سی دی و کیفیت تصویر رو دست آیفون باشه و بیاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نیازی به گفتم من نیست همه میدونن 8910 ترکونده

بعدش اون دوربین به اون گوندگی خیلی جیغه تو خیابون دستت بگیری بهت میخندن

حداقل گوشیرو میکنی تو جیبت :دی

فیلم برداری هم اغراق نکن :دی

3gs باید با n82 کل بندازه نه با ابرقدرتها و بزرگانی چون hd :دی

saman65
03-08-2009, 13:28
نیازی به گفتم من نیست همه میدونن 8910 ترکونده

بعدش اون دوربین به اون گوندگی خیلی جیغه تو خیابون دستت بگیری بهت میخندن

حداقل گوشیرو میکنی تو جیبت :دی

فیلم برداری هم اغراق نکن :دی

3gs باید با n82 کل بندازه نه با ابرقدرتها و بزرگانی چون hd :دی

همه یعنی کسایی که نافشون رو با سامسونگ بریدن نه:31:
از فروشش معلومه:31:
3GS فقط تو 3 روز دو 3 تا کشور 1 میلیون فروخت:27::31:

اتفاقا این ته کلاسه.این و دستت بگیری به هر دختری بگی بیا باهام عکس بنداز نه نمیگه:27:

بعدشم واسه خیابون که گفتم.3.2 کافیه.نمیخوای که پوستر چاپ کنی:31:
اغراق نمیکنم.فیلمش چند صفحه قیل هست.ببین

S@nti@go_s&k
03-08-2009, 13:33
نه سامسونگیا نه من 2 تا گوشیو باهم ندیدم اما فیلماشو دیدم ربطی به سامسونگیا نداره

بله آیفون بخاطر اینکه امکاناتی که اپراتورهای اونجا در اختیار میدن زیاده

در ضمن صبر کن به طور کامل فروش 8910 شروع شه میام همینجا آمار فروششو میزارم :دی

اونی که کلاس داره bmw m6 نه آیفون 3gs:دی

saman65
03-08-2009, 13:37
نه سامسونگیا نه من 2 تا گوشیو باهم ندیدم اما فیلماشو دیدم ربطی به سامسونگیا نداره

بله آیفون بخاطر اینکه امکاناتی که اپراتورهای اونجا در اختیار میدن زیاده

در ضمن صبر کن به طور کامل فروش 8910 شروع شه میام همینجا آمار فروششو میزارم :دی

اونی که کلاس داره bmw m6 نه آیفون 3gs:دی

کاملش دیگه چه جوریه.تو اروپا و ایران که شروع شده.بعد یه ماه فکر نکنم هنوز هم 1 میلیون شده:31:

کم آوردی بحث و کشیدی به ماشین:31:
BMW:2:.
Audi Q7:40::31:

S@nti@go_s&k
03-08-2009, 13:43
آخه سامان جان اگر 3 میلیون فروش داشت بخاطر این بود که همه اونایی که عشق آیفون بودن رفتن مثه ندیدپدیداهمون روز اول خریدن:دی

وگرنه فک نکنی 1 هفته 3 میلیون فروش داشته حالا باید تو هفته 6 میلیون بفروشه

بعدشم میگی آیفون کلاس داره میگم کلاسش کجا بوده مگه چیه که کلاس داشته باشه هر کسی اون چیزیرو که دوست داره باهاش کلاس میزاره

حالا میخاد آیودی باشه میخاد پیکان جوانان گوجه ای باشه :دی

منظور از فروش هم فروش کلی بود همین ایرانش هنوز عرضه نشده تو همین فروم 100000 نفر منتظرن بیاد برن بخرن

همونایی که میگن 8910 گوشی نیست هم تو کفشن :دی

saman65
03-08-2009, 13:55
آخه سامان جان اگر 3 میلیون فروش داشت بخاطر این بود که همه اونایی که عشق آیفون بودن رفتن مثه ندیدپدیداهمون روز اول خریدن:دی

وگرنه فک نکنی 1 هفته 3 میلیون فروش داشته حالا باید تو هفته 6 میلیون بفروشه

بعدشم میگی آیفون کلاس داره میگم کلاسش کجا بوده مگه چیه که کلاس داشته باشه هر کسی اون چیزیرو که دوست داره باهاش کلاس میزاره

حالا میخاد آیودی باشه میخاد پیکان جوانان گوجه ای باشه :دی

منظور از فروش هم فروش کلی بود همین ایرانش هنوز عرضه نشده تو همین فروم 100000 نفر منتظرن بیاد برن بخرن

همونایی که میگن 8910 گوشی نیست هم تو کفشن :دی

من کلاس رو واسه دوربینه گفتم نه آیفون:31:

برم بخوابم بقیه کل کل واسه فردا:31:

sogol6561
04-08-2009, 10:42
دوربین گوشی واسه مواقع ضروریه...واسه مسافرت و عروسی و فلان که آدم با گوشی نمیگیره.دوربین میبره ...

خدا fz28 رو زنده نگه داره:31:

واسه ضروریات :31:که 3.2 کافیه.فیلم برداری هم که ماشالا 3GS فیلم میگیره که hd رو میزاره تو جیبش.

کیفیش تصویر هم که نگو جایی میخندن بهت:31:عمرا ال سی دی و کیفیت تصویر رو دست آیفون باشه و بیاد:31:(با اون رزولوشن تازه شده یه چیزایی در حد آیفون)
:27::27::27::27::27::27::27::27:.
دوست عزیز آیفون تو دوربین نمیتونه با n82 و n95 8gb رقابت کنه.
حالا شما میایی میگی hd رو گذاشته تو جیبش.:27::27::27:.
در ضمن کی حوصله داره دوربین به اون کت و کلفتی رو با خودش حمل کنه.مگه ما خبرنگاریم یا میخواهیم از تام کروز عکس برداریم که دوربین حرفه ای حمل کنیم.
شما به فروش بالای 3gs نگاه نکن شما ببین کدوم سیستم عامل فروش بالایی داره.
مک یا سیمبین؟؟ فعلا که سیمبین اوله.:40:
در ضمن خرید سیستم مک تو ایران به هیچ وجه ارزش نداره.:2:

poria_mc
04-08-2009, 10:59
در ضمن کی حوصله داره دوربین به اون کت و کلفتی رو با خودش حمل کنه.مگه ما خبرنگاریم یا میخواهیم از تام کروز عکس برداریم که دوربین حرفه ای حمل کنیم.
دوست عزیز اگه درست میخوندی سامان خان نگفتن دوربین آیفون HD رو گذاشته تو جیبش! ایشون کلی گفتن!
در ضمن کسی که به عکاسی علاقه داشته باشه و حرفه ای عکاسی کنه هیچوقت سمت موبایل نمیره! حالا چه 2 مگاپیکسل باشه چه 32 مگاپیکسل! مطمئن باش دوربین هر چقدر هم که کلفت و سنگین باشه رو ترجیح میده!

مک یا سیمبین؟؟ فعلا که سیمبین اوله.
در ضمن خرید سیستم مک تو ایران به هیچ وجه ارزش نداره.
این رو دوستانه میگم!
واقعا برای این طرز فکر شما و اکثر ایرانیهایی که میگن مک تو ایران بدرد نمیخوره متاسفم!
برای اینکه مطمئنم نه با مک کار کردید نه تاحالا کسی رو دیدید که باهاش کار کنه!!

saman65
04-08-2009, 11:17
ویرایش.ممنونم پوریا جان بابت پستت.آره داداش.1 ساعت با مک کار نکردن بعد میگن...

سیمبیان:27:
به کسی بگو سیمبیان خوبه که نداشتتش.هنوز هنگ کردنهای N95 و E90 ام یادم نرفته...

در ضمن خرید سیستم مک تو ایران به هیچ وجه ارزش نداره.:2:

هر هر. چند تا جک با مزه گفتی:31:

دوربین 5MP رو میخوای با 3.2 مقایسه کنین؟

مثل اینکه اون خنده جلو حرفام رو ندیدی.شما تو بحث نیستی چرا نظر میدی:20:.من و سانتیاگو جان یه کل دوستانه و فان کردیم.نه علمی و دقیق...
در مئرد عکاسی هم من مثل شما نیستم و نمیخوام تو خیابون موبایلم رو در بیارم و به عالم و آدم بگم بیاین ببینین 8 مگاپیکسله و صداش انقده بلنده:27:

من میخوام دو تا عکس تو مسافرت و مهمونی بگیرم که اونم میخوام عکسهای درس حسابی باشه نه آبرنگی...

جک سال:31:

سیمبیان تاچی که 6 ماه بیشتر نیست اومده و چند صد تا برنامه درس حسابی بیشتر واسش نیست رو داری با مکی که تو سرعت.راحتی نصب و اسفاده برنامه و بازی(بیشتر از 50 هزارتا) اونم تو این مدت کم مقایسه میکنی؟
بعدشم سیمبیان اگه فروشش بالاست به خاطر اینه که شونصدتا گوشی از این سیستم عامل استفاده میکنن...
نه مثل مک که فقط یه آیفون دارتش

شما هم اگه میبینی فروش آیفون بالاست بدون که مهمترین دلیلش سیستم عاملش و رابط کاربریشه:46:
چون نه کسی به خاطر دوربین میاد آیفون بگیره نه سر کوچه کل گذاشتن سر بلندی صدا:27:

بعدشم چه ربطی با ایران و فلان جا داره که میگین ارزش نداره؟میشه شما ربطش رو بگین؟

بدون اطلاعات لطفا دیگه نظر ندین.برین همون تاپیک گوش کوب اچ دی حالش و ببرین:31:

poria_mc
04-08-2009, 11:54
1.5 میلیون بار از اپ استور دانلود شده!! همین عمق فاجعه رو نشون میده!:31:
خودتون قضاوت کنید!

سامان جون کم کم دارم به اون قضیه دست و گربه و گوشت ایمان میارم!

ELVIS PRESLEY
04-08-2009, 12:37
1.5 میلیون بار از اپ استور دانلود شده!! همین عمق فاجعه رو نشون میده!:31:
خودتون قضاوت کنید!

دادش توهین نکن.:31::31:
یکو نیم میلیون چیه؟؟؟؟؟؟؟

یکونیم میلیارد !!!!!!!!!!!!!!!!! بار.:27::27:

poria_mc
04-08-2009, 13:51
دادش توهین نکن.:31::31:
یکو نیم میلیون چیه؟؟؟؟؟؟؟

یکونیم میلیارد !!!!!!!!!!!!!!!!! بار.:27::27:
منظورم میلیون دلار بود! که میشه همون میلیارد تومن!:31:
بله شما درست میفرمایید! 1.5 میلیارد!

sogol6561
04-08-2009, 14:29

سیمبیان:27:
به کسی بگو سیمبیان خوبه که نداشتتش.هنوز هنگ کردنهای N95 و E90 ام یادم نرفته...

هر هر. چند تا جک با مزه گفتی:31:

دوربین 5MP رو میخوای با 3.2 مقایسه کنین؟

مثل اینکه اون خنده جلو حرفام رو ندیدی.شما تو بحث نیستی چرا نظر میدی:20:.من و سانتیاگو جان یه کل دوستانه و فان کردیم.نه علمی و دقیق...
در مئرد عکاسی هم من مثل شما نیستم و نمیخوام تو خیابون موبایلم رو در بیارم و به عالم و آدم بگم بیاین ببینین 8 مگاپیکسله و صداش انقده بلنده:27:

من میخوام دو تا عکس تو مسافرت و مهمونی بگیرم که اونم میخوام عکسهای درس حسابی باشه نه آبرنگی...

جک سال:31:

سیمبیان تاچی که 6 ماه بیشتر نیست اومده و چند صد تا برنامه درس حسابی بیشتر واسش نیست رو داری با مکی که تو سرعت.راحتی نصب و اسفاده برنامه و بازی(بیشتر از 50 هزارتا) اونم تو این مدت کم مقایسه میکنی؟
بعدشم سیمبیان اگه فروشش بالاست به خاطر اینه که شونصدتا گوشی از این سیستم عامل استفاده میکنن...
نه مثل مک که فقط یه آیفون دارتش

شما هم اگه میبینی فروش آیفون بالاست بدون که مهمترین دلیلش سیستم عاملش و رابط کاربریشه:46:
چون نه کسی به خاطر دوربین میاد آیفون بگیره نه سر کوچه کل گذاشتن سر بلندی صدا:27:

بعدشم چه ربطی با ایران و فلان جا داره که میگین ارزش نداره؟میشه شما ربطش رو بگین؟

بدون اطلاعات لطفا دیگه نظر ندین.برین همون تاپیک گوش کوب اچ دی حالش و ببرین:31:
شما لزومی نیست کلوپ اصلی یه گوشی رو محل فان و شوخی در نظر بگیری.بهتره این گونه شوخی ها رو از طریق پیخام خصوصی با همدیگر رد و بدل کنید.و به قوانین سایت هم احترام بذاری.:20:
در مورد عکس هم اگه گفته های شما درسته پس چرا رقابت بین شرکتهای گوشی ساز داره بین بالا بردن پیکسلاژ دوربین و لنز دوربین گوشی و گذاشتن فلاش های قوی مثل زنون تنگاتنگ میشه؟؟؟؟ الان شرکتها میخوان گوشی بدن بیرون با دوربین 20 مگاپیکسلی شما میایی میگی تو خیابون در بیارم بگم فلان و بهمان .شما با دوربین 3.2 مگاپیکسلی آیفونت حال کن.:27:(دوربینی که 4 سال پیش روی گوشیهای سیمبین گذاشته شده).دوست عزیز خواهشا یه ذره پخته تر حرف بزن.
گوشی که تازه هنوز بلوتوسش رو فعال کرده و باید حتما برنامه itunes رو داشته باشی:2: تا موزیک و ویدیو و ... بهش بریزی و .... به نظر من برتری وجود نداره.خدا برکت بده به سیمبین که با یک usb و یا بلوتوث کارت رو سریع راه میدازه و مثل آیفون هم دنگ و فنگ نداره.:2:
یه گوشی که بهش 1.200 الی 1.400 تومن پول میدی باید به همه چیزش بنازه نه اینکه فقط بگی چون تاچ و اینترفیس خوبی داره پس هر چقدر هم گرون داد حقشه.:2:
تو کشورهایی مثل امریکا سیستم عامل پالم هم هست خوب بدرد مردم اونجا میخوره و تو ایران طرفدار نداره همین آندرویید هم اگه یه نگاه بندازی میبینی که گارانتیهای معتبر این سیستم عاملو گارانتی نمیکنند.پس لزومی نداره فکر کنی چون تو آمریکا و ... فروش آیفون خوب بوده پس بهترین سیستم عاملو داره.

poria_mc
04-08-2009, 14:45
باید حتما برنامه itunes رو داشته باشی

مثل آیفون هم دنگ و فنگ نداره.

فقط بگی چون تاچ و اینترفیس خوبی داره
اینها همه عواقب کارنکردن با مک و آیفونه!

در مورد عکس هم اگه گفته های شما درسته پس چرا رقابت بین شرکتهای گوشی ساز داره بین بالا بردن پیکسلاژ دوربین و لنز دوربین گوشی و گذاشتن فلاش های قوی مثل زنون تنگاتنگ میشه؟؟؟؟ الان شرکتها میخوان گوشی بدن بیرون با دوربین 20 مگاپیکسلی شما میایی میگی تو خیابون در بیارم بگم فلان و بهمان .شما با دوربین 3.2 مگاپیکسلی آیفونت حال کن.
همه این شرکت ها این کارها رو میکنن که فروش گوشیشون رو ببرن بالا(کافیه ببینی کدوم گوشی به رکورد فروش در روز اول آیفون 3GS رسیده بعد بیای اینجا بحث رو ادامه میدیم!) با اینهمه امکاناتی که تو گوشیهاشون میزارن باز هم نمیتونن به آیفون نزدیک بشن!

همین آندرویید هم اگه یه نگاه بندازی میبینی که گارانتیهای معتبر این سیستم عاملو گارانتی نمیکنند

کی شرکت های گارانتی تو ایران به سود مشتری عمل کردن که این دومین بارش باشه؟ الان خیلی ها تو همین کشور خودمون از سیستم عامل های متن باز استقبال میکنن!

پس لزومی نداره فکر کنی چون تو آمریکا و ... فروش آیفون خوب بوده پس بهترین سیستم عاملو داره.
درسته لزومی نداره به خاطر این دلیل بگیم مک بهتره! به دلایل کلی میگیم مک بهتره!:31:

kamran987456
04-08-2009, 19:21
قيمت جهاني 3gs الان چنده؟
و تو تر كيه با اين قيمت فروخته ميشه يا نه؟
بعد اگه از اونجا خريداري بشه بايد چيكار كرد تا تو ايران كار كنه؟
چون هيچي از اين گوشي نميدونم
(انلاك-jail break-...........)

saman65
04-08-2009, 20:27
مرسی پوریا جان

شما لزومی نیست کلوپ اصلی یه گوشی رو محل فان و شوخی در نظر بگیری.بهتره این گونه شوخی ها رو از طریق پیخام خصوصی با همدیگر رد و بدل کنید.و به قوانین سایت هم احترام بذاری.:20:
خانوم نا محترم.به شما هیچ ربطی نداره که ما تو این کلوپ چیکار میکنیم چیکار نمیکنیم!نه مدیری نه هم همکار!
شما بهتره قوانین رو 2باره بخونین که اگه کسی سعی داشته باشه جو فروم رو به هم بزنه و ....
100 تا پست دادی که اونم 50 تاش سوال این بوده که من میخوام اون گوش کوب رو بخرم:27:

در مورد عکس هم اگه گفته های شما درسته پس چرا رقابت بین شرکتهای گوشی ساز داره بین بالا بردن پیکسلاژ دوربین و لنز دوربین گوشی و گذاشتن فلاش های قوی مثل زنون تنگاتنگ میشه؟؟؟؟ الان شرکتها میخوان گوشی بدن بیرون با دوربین 20 مگاپیکسلی شما میایی میگی تو خیابون در بیارم بگم فلان و بهمان .شما با دوربین 3.2 مگاپیکسلی آیفونت حال کن.:27:(دوربینی که 4 سال پیش روی گوشیهای سیمبین گذاشته شده).دوست عزیز خواهشا یه ذره پخته تر حرف بزن.

جواب این پستتون رو دادم! من مثل شما و دوستانت یا هرکس دیگه نیستم که بخوام یه گوشی بگیرم برم بگم گوشی من 8 مگاپیکسله.چراغ قوه هم داره:31:
اپل هم میتونه مثل خیلی شرکت های دیگه مثل اچ تی سی دوربین بخره و بزاره رو گوشیش!

شما هم لازم نیست به من بگین چند ساله که 3.2 اومده.خودم اولین 3.2 مگاپیکسلی(K800 ) رو داشتم اونم زمانی که تو کل شیراز هنوز یه دونه نیاورده بودن

بعد 4 سال تازه یه گوشی زدن که ال سی دیش میتونه با آیفون رقابت کنه میگه ...:27:

کسی که آیفون میخره دنبال دوربین گوشی نیست.من دست شرکت اپل رو میبوسم که دوربین بیشتر از این نذاشته رو گوشی که 4 تا ادم مثل شما که از یه گوشی فقط دوربینش رو میفهمین بیان آیفون بخرن.

طراحیش هم که 100 تا گوشی بعد آیفون اومد یکی هم نتونست به ظرافت و قشنگی آیفون بشه!

سیستم عاملش رو هم اگه میفروخن مطمئن باش همین سامسونگ رو همه گوشی هاش مک میزاشت و نمیرفت سیمبیان رو از بزرگترین رقیبش گدایی کنه و پول بریزه تو جیب رقیبش!

گوشی که تازه هنوز بلوتوسش رو فعال کرده

بلوتوسش از اول بوده و اگه واسه سند غیر فغال بوده به خاطر شعور اپل و احترامیه که شرکت اپل به قانون کپی رایت داره

و باید حتما برنامه itunes رو داشته باشی:2: تا موزیک و ویدیو و ... بهش بریزی و .... به نظر من برتری وجود نداره.خدا برکت بده به سیمبین که با یک usb و یا بلوتوث کارت رو سریع راه میدازه و مثل آیفون هم دنگ و فنگ نداره.:2:

دنگ و فنگ؟یه بار گفتم بی اطلاعات حرف نزن.سینک کردن یه آهنگ 1 دقیقه بیشتر طول نمیکشه!

یه گوشی که بهش 1.200 الی 1.400 تومن پول میدی باید به همه چیزش بنازه نه اینکه فقط بگی چون تاچ و اینترفیس خوبی داره پس هر چقدر هم گرون داد حقشه
من این گوشی رو یه جورایی مجانی گرفتم! اینکه اونجا 1.200 تومنه به شرکت اپل ربطی نداره

ولی 2 برابر که هیچ.3 برابر اون گوش کوب هم می ارزه.آیفون هم به همه چیش مینازه.سیستم عامل.طراحی.ال سی دیش.مولتی تاچ بودنش.سرعتش.اینرفیسش.گرافی ش و ...

تو کشورهایی مثل امریکا سیستم عامل پالم هم هست خوب بدرد مردم اونجا میخوره و تو ایران طرفدار نداره همین آندرویید هم اگه یه نگاه بندازی میبینی که گارانتیهای معتبر این سیستم عاملو گارانتی نمیکنند.پس لزومی نداره فکر کنی چون تو آمریکا و ... فروش آیفون خوب بوده پس بهترین سیستم عاملو داره

در مورد کشورهایی مثل آمریکا هم من خودم اینجام میدونم چی به درد میخوره چی نه!
لازم نیس شما بگین

یه بارم پرسیدم منظور شما از به درد خوردن چیه؟البته لازم نیست جواب بدین.ممنون هم میشم دیگه اینجا پست ندین که دارین جو تاپیک رو به هم میزنین و مجبور میشم گزارش بده

کسی بیاد انتقاد درست کنه ما هم جوابش رو میدیم ولی بدون اطلاعات و چشم بسته حرف زدن فقط جو تاپیک رو به هم میزنه

قيمت جهاني 3gs الان چنده؟
و تو تر كيه با اين قيمت فروخته ميشه يا نه؟
بعد اگه از اونجا خريداري بشه بايد چيكار كرد تا تو ايران كار كنه؟
چون هيچي از اين گوشي نميدونم

ترکیه رو نمیدونم.تو آمریکا آنلاکش دور و بر 900 دلاره.البته 16 گیگ

هیچی عزیز.باید اگه انلاک فکتوری باشه که هیچ.اگه لاک باشه آنلاکش میکنی که خواستی آموزشش رو هم میزاریم

mamad6280
04-08-2009, 21:37
متاسفانه یه مشکلی که برای بچه های آیفون دار تو این انجمن یا انجمن های مشابه غیر تخصصی به وجود میاد پست هاییه که اکثرا افرادی که اطلاعات کافی و تجربه کار با گوشی ندارن میان و میدن

همه میدونیم که از شروع معرفی آیفون تا حالا همین سامسونگ بالای 20 تا گوشی داد بیرون به عنوان رقیب آیفون

ولی این کجا و آنها کجا

البته منکر ویژگی های مثبت اونها نیستیم ولی یک سری تفاوت ها اساسیه و کار ریشه ای تر از اونه که با چند تا ایمپروو بشه گفت خوب حالا اینم شده رقیب آیفون

اسم اپل خودش به تنهایی برای خیلی ها معنی خاصی داره

وقتی لوگوی اپل میاد پشت یه محصول یعنی یک محصول ویژه و خاص

من درک میکنم که افرادی که تا حالا محصولات اپل نداشتن یا کار نکردن براشون غیر قابل لمسه که چطور یه گوشی با دوربین 2 یا 3 و صدای کم و به قول شما نداشتن بلوتوث و اینقدر گرون ، میتونه اینقدر محبوب باشه

اتفاقا ارزش کار اپل همینجاس

از دوستان آیفون هم میخوام خیلی به این پستها توجه نکنن و به حساب بی اطلاعی بذارن و از کنارش رد بشن چون انجمن ما میشه یه چیز مثل خودشون که فقط توش کل صدا و عکسه

من نمیدونم یه انسان طبیعی در روز چند تا دونه عکس میخواد بگیره .....

و البته چون به اندازه کافی جواب برای این بحث ها ارائه شده دیگه لزومی نداره کشش بدیم

ما به دین خود و اونا هم به دین خود :46:

kamran987456
04-08-2009, 23:13
ترکیه رو نمیدونم.تو آمریکا آنلاکش دور و بر 900 دلاره.البته 16 گیگ

هیچی عزیز.باید اگه انلاک فکتوری باشه که هیچ.اگه لاک باشه آنلاکش میکنی که خواستی آموزشش رو هم میزاریم
پس قضيه 199$ چيه توسايتش زده؟

saman65
04-08-2009, 23:18
ممنون محمد جان
سر كلاس ام پست قشنگت رو خوندم گفتم يه پست هم با 3GS بدم: دييي
اون ١٩٩ دلار قراردادي هستش كه بايد تا ٢ سال ماهى ٣٠ دلار بدي AT&T ولي در عوضش بهت اينترنت ميدن

amir_70
05-08-2009, 11:53
سلام به همه برو بچ apple :31:

آقا چند صفحه پیش رو خوندم دوستان داشتن 3gs رو با samsung hd و مک رو با سیمبین مقایسه میکردن

آقا کلی خندیدیم
من خودم pocket pc دارم (xperia ) ولی حیف شد باید یه ایفونشو میگرفتم حتی 3g و 2g هم 100 تا مثل این گوشی های سیمبین و ویندوز موبایل میارزه

میان چی کار میکنن نمیتونن درون گوشی رو درست کنن میان دوربین 8 مگاپیکسلی میزارن
دمت گرم apple
این سرعت گوشیت منو کشته
اون اینترفیس باحالت
اون صفحه ی مالتی تاچت
دوستان والا حیفه که اصلآ اینو با گوشی های دیگه مقایسه کنی
ما رو باش رفتیم ویندوز موبایل گرفتیم
cpu 10000 GHZ هم بزاری روشون بازم هنگ میکنن(البته بازم winmo در مقابل symbian غولیه واسه خودش)

آقا مک یه چیز دیگست
think different

$*BEHNAM*$
06-08-2009, 10:07
یه سوال دیگه برایه من پیش اومده

چه طوری میشه تشخیص داد آیفون آنلاک فکتوریه یا اینکه فروشنده خودش آنلاکش کرده؟

GiggleClub
06-08-2009, 14:18
از رو Part Number گوشی
زیر جعبه زده میشه

$*BEHNAM*$
06-08-2009, 16:34
یه کم بیشتر توضیح میدی چه طوری؟مثل همین نوکیا و گوشی های دیگه که شماره روی جعبه با شماره توی گوشی باید یکی باشه؟

smart00boy
07-08-2009, 19:50
بچه ها من هم در این مورد مشکل دارم...

1-چجوری بفهمم که آنلاک فکتوری هست؟

2-آیا جیلبریک باشه بهتره یا نه خودم با آیتونز اکتیوش کنم و بعد جیلبریک کنم؟

3-آیا راهی هست بفهمم جیلبریک شده یا نه..

در کل فکر کنم اگه یه توضیحاتی در مورد نکاتی که باید موقع خرید آیفون به آنها توجه داشت بگید خیلی مفید باشه (ظاهرا" مشکل تعداد زیادی از بچه هاست)

poria_mc
07-08-2009, 22:39
یه کم بیشتر توضیح میدی چه طوری؟مثل همین نوکیا و گوشی های دیگه که شماره روی جعبه با شماره توی گوشی باید یکی باشه؟
خیر! پارت نامبری که رو جعبه هستش رو تو سایت اپل وارد میکنی بهت میگه آنلاکه یا لاک! قبل از خرید هم میتونی یه لیست از پارت نامبر های آنلاک رو با خودت ببری اونجا جلوی فروشنده چک کنی!

$*BEHNAM*$
08-08-2009, 14:01
این لیست پارت نامبر ها رو از کجا میتونم گیر بیارم؟
درضمن هنوز که آنلاک فکتوری توی کشورها خلیج فارس ریلیز نشده؟

poria_mc
08-08-2009, 14:12
این لیست پارت نامبر ها رو از کجا میتونم گیر بیارم؟
درضمن هنوز که آنلاک فکتوری توی کشورها خلیج فارس ریلیز نشده؟
عرض کردم خدمتتون تو خود سایت اپل!
فکر نکنم!

Vamp!r3
11-08-2009, 00:54
مثل اينكه 8 گيگشم توليد شده...

Sadeq_ME
11-08-2009, 11:34
یه سوال از دوستان آیفون دار داشتم چون میدونم شما منصفانه قضاوت می‌کنید:31::
به نظر شما رفتن از سیستم عامل ویندوز موبایل به سیمبین پیشرفت هست یا پسرفت؟
مثلا omnia به omnia HD

ELVIS PRESLEY
11-08-2009, 12:44
از بعضی جنبه ها پیشرفته از بعضی هم پس رفت.
بستگی به کاربرد خودت داره.
ولی کلا ویندوز موبایل به خاطر سابقه ای که داره از سیمبین تاچ قوی تر و پر بارتره.

saman65
11-08-2009, 14:23
یه سوال از دوستان آیفون دار داشتم چون میدونم شما منصفانه قضاوت می‌کنید:31::
به نظر شما رفتن از سیستم عامل ویندوز موبایل به سیمبین پیشرفت هست یا پسرفت؟
مثلا omnia به omnia HD

سیمبیان تاچ یه سیستم عامل جدیدیه و چند سالی طول میکشه جا بیفته.برنامه واسش بیاد.مشکلات احتمالیش درست شه و ...من خودم بین سیستم عامل ها اینجور رایی میدم
مک
وین موب
بی سیستم عامل(پلتفرم جاوای اس ای نه سامسونگ)
سیمبیان
آندرویید:31:

GiggleClub
11-08-2009, 16:00
سامان چرا آندروید رو آخر گذاشتی؟
من باهاش کار نکردم ولی باید چیز خوبی باشه

s-a-l-i-m
11-08-2009, 18:20
اندروید خیلی محیطش باحاله و فکر کنم اگر کمی بهش برسند می تونه رقیب خوبی برای مک بشه چون روی تاچ پروی خودم یک بچی ریختم که ببینم چطوریه و دیدم که خوبه ولی چون پچ اولیه بود برای همین مشکلات داشت...........از ویندوز بهتر بود..

saman65
11-08-2009, 21:25
سامان چرا آندروید رو آخر گذاشتی؟
من باهاش کار نکردم ولی باید چیز خوبی باشه
اخه تا حالا باش كار نكردمD:

Sadeq_ME
11-08-2009, 21:25
:18:چرا اول جاوا بعد سیمبین؟

sm.khalili
12-08-2009, 01:22
فوری!!!

سلام. من راستش خالم فردا داره میره دبی به سرم زد بگم یه iphone برام بیاره فقط چند تا سوال (ببخشید شاید قبلا جواب داده شده باشه ولی وقت نداشتم همه رو بخونم خلاصه شرمنده)

1.قیمت iphone 3gs 16 gig اونجا چنده؟ ایران چی؟
2.تو مرورگر اینترنتش با سایتای فارسی مشکلی نداره؟
3.تقلبی هم داره؟ ساخت کجاست؟ چینیشم هست؟
4.بلوتوسش مثل بقیه گوشیا کار میده؟
5.مدلای دیگش مثل 3g یا 3gs 32gig فرق عمده ای با این دارند؟
6.چرا توسایت ایفون قیمتا اینقدر پایینه؟؟؟

دستتون درد نکنه

GiggleClub
12-08-2009, 09:55
۱- تو دبی نمیدونم اینجا ۹۵۰ - ۱۰۰۰
۲- خیر هیچ مشکلی نداره
۳- پشتش زده Designed by apple in california assembled in china
۴- باید نرم افزار نصب کنی
۵- 3GS که ۱۶ و ۳۲ش فرقی نداره ولی خیلی سرعتش از 3G بالاست و دوربین بهتری داره و...
۶- چون باید علاوه بر گوشی با اپراتور طرف قرارداد اپل هم قرارداد ببندی

saman65
12-08-2009, 10:29
:18:چرا اول جاوا بعد سیمبین؟

عزیزم نظر ها سلیقه ایه دیگه..نه علمی....آخه دل خوشی از سیمبیان و سرعت پایین و هنگ کردنش ندارم...

free_touch
13-08-2009, 12:59
دوستان میشه لینک پارت نامبراشو تو سایت اپل رو بزنید.

یک سوال متفرقه: واسه 3g شو کسی داره ؟

مرسی.

sasan1364
15-08-2009, 02:18
سلام
جریان JailBreak کردن آیفون چیه و اینکه آیا مثل هک کردن سیسیتم عامل سیمبین است یا خیر که اگر جواب مثبت باشه فکر می کنم زیاد جالب نباشه چون با هک کردن سیستم عامل در واقع سیستم امنیتی سیستم عامل گوشی از بین میره و کلا سیسیتم عامل گوشی دچار مشکل میشه . اگر دوستان لطف کنن یک توضیحی در این رابطه بدهند خیلی ممنون میشم
با تشکر

saman65
15-08-2009, 11:37
سلام
جریان JailBreak کردن آیفون چیه و اینکه آیا مثل هک کردن سیسیتم عامل سیمبین است یا خیر که اگر جواب مثبت باشه فکر می کنم زیاد جالب نباشه چون با هک کردن سیستم عامل در واقع سیستم امنیتی سیستم عامل گوشی از بین میره و کلا سیسیتم عامل گوشی دچار مشکل میشه . اگر دوستان لطف کنن یک توضیحی در این رابطه بدهند خیلی ممنون میشم
با تشکر

نه عزیز.جیل کردن فقط باعث میشه بتونی برنامه های کرک شده و بعضی برنامه هایی که تو اپل استور نیست نیست رو نصب کنی و حالش و ببری

$*BEHNAM*$
15-08-2009, 16:14
این لینک پارت نامبرها رو کسی نمیدونه؟منم منتظرم.سایتشو گشتم اما چیزی پیدا نکردم.

آنلاک فکتوری کی ریلیز میشه؟

ELVIS PRESLEY
15-08-2009, 16:23
صفحه ش فرق کرده
اسم کشورا و اوپراتورا رو زده و گفته که کی لاکه کی انلاک ولی پارت نامبر زده.
ولی اینو پیدا کردم....

خوابی برادر؟؟
خیلی وقته اومده.
قیمت امروز ۱۶ گیگ مشکی انلاک ۹۳۰-۹۵۰
۳۲گیگ بین ۱۱۰۰-۱۱۵۰

ELVIS PRESLEY
15-08-2009, 16:32
وضعیت ایفون در ایتالیا
ایفونای ایتالیایی دو تا خاصیت دارن.یکی اینکه انلاکن و مثل اینکه اخر پارت نامبرشون نوشته /ta ویکی دیگه اینکه شارژرشون دو شاخه ی معمولیه و دیگه نیازی به تبدیلو ... ندارید.

saman65
16-08-2009, 03:59
جاتون خالی امروز رفتم با یکی از دوستام کوبیده زدم. منم جواد بازی در آوردم و دعوتش هم کردم:31:(زیاد این چیزا حالیشون نیست.معمولا جدا جدا حساب میکنن : دی).یعنی اون یه جورایی دعوتم کرده بود.رفتیم به شهر دیگه ولی خب دیگه.رستوران ایرانی بود گفتم من حساب کنم.2 دست کوبیده 22$:19::31:

(هی میگین 8 مگاپیکسل.نمیدونم 12.مگه میخواین باهاش پوستر چاپ کنین.ببینین 3.2 ه آیفونم چه هلو عکس گرفته:31:

طرف 10 کیلو سماغ رو برنج و کوبیدش خالی کرد:27:

Hamid..God
17-08-2009, 09:49
راستی برو بچ آخرین قیمت ایفونارو دیروز از الاعدین گرفتم
2 جی که دیگه آدم نیست
3جی 610.000 واسه 16 گیگش
3 جی اس 1.000.000 واسه 32 گیگش

sasan1364
17-08-2009, 14:46
سلام
این پارت نامبر رو رو گوشی نمی زنند آخه اگه فقط رو جعبه بزنند امکان اینکه سرمون کلاه بره زیاده البته من دقیقا نمیدونم که چجوری روی جعبه این رو می زنند ولی فکر می کنم که دو حالت رو جعبه می تونن بزنن یکی به صورت برچسب که به راحتی می تونه توسط فروشنده گذاشته و یا عوض شه ( ایرانیا در این کار استادند مثل برچسب فنلاند که رو گوشی های ساخت چین نوکیا می زنن ) یکی هم اینکه روی جعبه هک شده باشه که در این حالت هم می تونن کل جعبه رو عوض کنن و یه جعبه دیگه برای گوشی بزارن ( یعنی گوشی رو خودشون آنلاک کنند و یه جعبه قلابی آنلاک فکتوری برای گوشی بذارن ) می خواستم ببینم نظر شما در این مورد چیه
با تشکر

mehdi_360
17-08-2009, 16:04
این قیمتهای بدون گارانتی دیگه؟؟
به نظرتون 3جی اس قیمتش تا چقد میاد پایین و چقد طول میکشه

s-a-l-i-m
17-08-2009, 20:27
2 جی که دیگه آدم نیست
3جی 610.000 واسه 16 گیگش
جدی انقدر 3g ارزان شده ؟؟؟؟؟

S@nti@go_s&k
17-08-2009, 20:40
قیمت 3 جی اس 32 گیگش خوبه اما 3 جی هنوز گرونه

saman65
18-08-2009, 09:05
2 جی که دیگه آدم نیست
3جی 610.000 واسه 16 گیگش

انگار سر آوردن:31:

همکلاسیم اینجا 16 گیگش رو گرفته 650$.آنلاک!نمیدونم ولی آنلاک فکتوری یه نه!

این قیمتهای بدون گارانتی دیگه؟؟
به نظرتون 3جی اس قیمتش تا چقد میاد پایین و چقد طول میکشه

به نظر من 700 کمتر نمیشه....اونم به ندرت:31:

$*BEHNAM*$
18-08-2009, 12:34
آنلاک فکتوری الان تو تهران پیدا میشه ؟از کجا بخرم؟

قیمت 8 - 16 - 32 چنده؟

برای فهمیدن آنلاک بودن همین پارت نامبرهایی که صفحه قبل هستش درسته یا بازم هست؟

اینجا معمولا کدوم سری پارت نامبر پیدا میشه؟سری دبی و امارات و اینا ...

من احتمالا همین فردا یا پس فردا برم بخرم . اگه ممکنه یه راهنمایی کامل بکنین که موقع خرید به چه چیزهایی باید توجه کنم تا بهم قالب نکنن .

ELVIS PRESLEY
18-08-2009, 15:18
بله.
اتفاقا بر عکس قدیم الان بیشتر انلاک هست تا لاکش.انلاک هم برای فروشنده اوردنش راحتتره هم برای خریدار.

اکثرا ایتالیا و جمهوری چک هستند.۱۶ رو رفیقم ۹۵۰ قیمت کرده بود
۳۲ هم ۱۱۰۰

اقا جان خیال خودتو راحت کن.همونجا ببین طرف کامپیوتر داره؟ گوشی وصل کن کامی اگه اوکی باشه سیم کارتو بذاری توش حله...
بیشتر وایسی بهتره ...من خودم وایسادم برای اواخر شهریور....
راهنمایی نداره.
چک کن خط و خش نداشته باشه و وسایلش کامل باشه.کابلو شارژرو هدفون
بعد اگه طرف بهت گفت برات اپدیت و جیلو ... بکنم ندید بهشا....چون ۴۰-۵۰ تومن میکنه تو پاچت.خودت با اموزشای سایتا میتونی راهش بندازی..

$*BEHNAM*$
18-08-2009, 15:53
دستت درد نکنه.

اگه تا آخر شهریور یا مهر صبر کنم قیمت 16 گیگ به 650 - 700 میرسه؟

ELVIS PRESLEY
18-08-2009, 16:08
قیمت واقعی ۱۶ گیگ همونطور که صفحه ی قبل گفتم ۶۰۰ تومنه.اما وقتی میارن ایران این مغازه دارا میخوان روش ۲۰۰ تومن سود کنن.
نه دیگه تا این حد نمیاذ پایین.فوقش ۱۰۰-۱۵۰
یعنی بشه۸۰۰

sasan1364
18-08-2009, 21:30
سریعترین روش تشخیص گوشی iphone آنلاک فکتوری
اگر وقتی Pincode سیم کارتتان فعال است آن را درون یک گوشی آنلاک فکتوری قرار دهید پس از روشن کردن گوشی و وارد کردن Pincode گوشی شما آنتن دارد ولی اگر گوشی سافت آنلاک باشد آنتن نمی دهد این کار سریعترین روش تشخیص گوشی آنلاک فکتوری است .
اطلاعات مربوط به جعبه و گوشی را با هم چک کنید . به قسمت Setting_General_About بروید و شماره Model را با مشخصات روی جعبه تطابق دهید در ضمن برای یافتن مکان های عرضه آنلاک فکتوری به این سایت سر بزنید support.apple.com/kb/ht1937
منبع : جیبی

ELVIS PRESLEY
19-08-2009, 08:08
خب وقتی گوشی اکتیو نیست چه کار کنیم؟؟؟؟
وقتی گوشی رو از تو جعبه در میاری باید وصلش کنی به ایتونز تا اون چک کنه ببینه وضعیت گوشیت چه طوره.بعد اگه اوکی بود سیم کارت بندازی راه میوفته...

kdlh64
19-08-2009, 09:13
سلام دوستان آقا جريان اين داغ كردن بيش از حد 3gs چيه؟ دوستاني كه خريدن تاحالا به اين مورد برخورد كردن؟ عكس‌هايي كه روي سايت‌ها از گوشي‌هاي داغ شده گذاشتن رو ديدن؟ مدل‌هايي كه سفيد رنگن بعد از داغ شدن رنگ پشتشون تغيير كرده و يه حاله بنفش افتاده روش. اگه واقعاً در اين حد باشه كه افتضاح مي شه. اين همه پول بدي بدم به خاطر همچنين مشكل مسخره‌اي تو ذوقت بخوره :(
مي‌شه اساتيد راهنمايي كنن؟ آخه منم مي‌خوام بخرممممممم :((
بعد اگه مي‌شه لطف كنين شماره تلفن بهترين و متمئن‌ترين فروشگاهي كه مي‌فروشه رو بدين. آخه م ناز شهرستان هستم. ممنون مي‌شم. فعلاً باي :)

sasan1364
19-08-2009, 18:28
وقتی گوشی رو از تو جعبه در میاری باید وصلش کنی به ایتونز تا اون چک کنه ببینه وضعیت گوشیت چه طوره.بعد اگه اوکی بود سیم کارت بندازی راه میوفته...[/quote]

1.منظورت اینه اگر گوشی آنلاک فکتوری نباشه و خود فروشنده اونو آنلاک کرده باشه وقتی وصلش می کنی به ایتونز اکتیوز نمیشه
2.این گوشی بدون سیم کارت کار می کنه چون بیشتر فروشنده ها تمام گوشی هاشونو تست میکنن خوب اگه اکتیو نباشه چجوری گوشی رو تست می کنن :20:

saman65
19-08-2009, 18:46
سلام دوستان آقا جريان اين داغ كردن بيش از حد 3gs چيه؟ دوستاني كه خريدن تاحالا به اين مورد برخورد كردن؟ عكس‌هايي كه روي سايت‌ها از گوشي‌هاي داغ شده گذاشتن رو ديدن؟ مدل‌هايي كه سفيد رنگن بعد از داغ شدن رنگ پشتشون تغيير كرده و يه حاله بنفش افتاده روش. اگه واقعاً در اين حد باشه كه افتضاح مي شه. اين همه پول بدي بدم به خاطر همچنين مشكل مسخره‌اي تو ذوقت بخوره :(
مي‌شه اساتيد راهنمايي كنن؟ آخه منم مي‌خوام بخرممممممم :((
بعد اگه مي‌شه لطف كنين شماره تلفن بهترين و متمئن‌ترين فروشگاهي كه مي‌فروشه رو بدين. آخه م ناز شهرستان هستم. ممنون مي‌شم. فعلاً باي :)

واسه من تو این 1 ماه و نیم یه بار داغ شد.اونم داشت شارژ میشد همزمان بازی میکردم.ولی نه در اون حد شدید...

شما هم رنگ مشکیش رو بگیر که اگه یه وقت داغ شد(که فکر نکنم بشه)رنگ گوشیت تغییر نکنه.
ولی در کل اگه موقع شارژ کردن بازی نکنی هیچوقت داغ شدن رو تحربه نمیکنی :10:

sasan1364
19-08-2009, 18:58

لینک سایت ها رو بده ما هم ببینیم....... اگه این جوری باشه کل گوشی چینی ها رو هم می خوابونه :18:

ELVIS PRESLEY
19-08-2009, 19:41
وقتی گوشی رو از تو جعبه در میاری باید وصلش کنی به ایتونز تا اون چک کنه ببینه وضعیت گوشیت چه طوره.بعد اگه اوکی بود سیم کارت بندازی راه میوفته...

1.منظورت اینه اگر گوشی آنلاک فکتوری نباشه و خود فروشنده اونو آنلاک کرده باشه وقتی وصلش می کنی به ایتونز اکتیوز نمیشه
2.این گوشی بدون سیم کارت کار می کنه چون بیشتر فروشنده ها تمام گوشی هاشونو تست میکنن خوب اگه اکتیو نباشه چجوری گوشی رو تست می کنن :20:[/QUOTE]

شما میری گوشی میخری پلمب میخری یا گوشیه باز؟؟؟؟؟؟
خب میری در بسته میخری.
وقتی هم گوشی رو روشن میکنی فقط به منوی تماس اظطراری دسترسی داری.
حتی تو منوی اصلی هم نمیره.باید سیم کارت بندازی توش وصلش کنی به ایتونز تا برات چک کنه.اگه انلاک بود گوشیت بهت تبریک میگه و انتن میاد.اگرم نبود که میگه برو سیم کارتی که ساپورت میشه بنداز توش.

زیاد رو حرف این سایتا حساب نکنید.
گرم شدن میشه. ولی داغ و... نه.

هر مشکلیم هست رو رنگ سفید میگن.وقتی تری جی اومد گفتن سفیدش ترک میخوره.حالا اینو میگن صورتی میشه.تازه .تو کل اینترنت من فقط یه ایفونو دیدم که گفتن اینطوری شده.که خود این صحت مطلبو زیر سوال میبره.

AmiIin
19-08-2009, 19:45
دوستان سلام !

قیمت آیفون 3GS در بهترین حالت چنده الان ؟

saman65
20-08-2009, 03:55
دوستان سلام !

قیمت آیفون 3GS در بهترین حالت چنده الان ؟

یه چند تا صفحه قبل رو میخوندی دوستان گفته بودن:20:

m.behnam
20-08-2009, 10:35
سلام
دوستان صفحات قبل رو هم خوندم حالا یک سوال برام پیش اومد
کی 3GS 16GB به صورت قانونی وارد کشور میشه؟؟؟
و چند هم آنلاکش تو ایرون در مییاد؟؟
TANX

GiggleClub
20-08-2009, 14:56
قانونی که هیچوقت وارد ایران نمیشه!
در حال حاضر هم قیمت آنلاک فکتوری 3GS :
۱۶ آنلاک: ۹۵۰ تومن
۳۲ آنلاک: ۱۰۵۰ تومن

این قیمتا تقریبن پایینترین قیمتایین که من دیدم وگرنه ۱۶ رو تا ۱۲۰۰ هم میدن

m.behnam
20-08-2009, 15:10
قانونی که هیچوقت وارد ایران نمیشه!
در حال حاضر هم قیمت آنلاک فکتوری 3GS :
۱۶ آنلاک: ۹۵۰ تومن
۳۲ آنلاک: ۱۰۵۰ تومن

این قیمتا تقریبن پایینترین قیمتایین که من دیدم وگرنه ۱۶ رو تا ۱۲۰۰ هم میدن

پس من که تو شهرستانم (یزد) برای 16GB باید حدود 1 ملیونی پول بدم ؟؟!!!

kdlh64
20-08-2009, 15:45
سلام دوستان.
آقا این لینک های سایت هایی که دیدم در مورد داغ شدن 3gs

آقایون شماره مغازه ندادینا! ممنون می شم همکاری کنید :)

GiggleClub
20-08-2009, 19:50
پس من که تو شهرستانم (یزد) برای 16GB باید حدود 1 ملیونی پول بدم ؟؟!!!

من خودم تو اردکانم و اوضاع یزد هم خیلی خوب میدونم
آیفون نسبتن کم گیر میاد و قیمتش خیلی بالاست
یه جا بچه ها قیمت کرده بود یارو گفته میارم واست ۱۳۰۰ :18:

باید بری تهران

poria_mc
20-08-2009, 22:08
الان تو تهران دقیقا چند گیر میاد؟

GiggleClub
21-08-2009, 07:16
صفحه قبل گفتم بگردی ۱۶ آنلاک رو تا ۹۵۰ میتونی پیدا کنی

m.behnam
21-08-2009, 15:42
من خودم تو اردکانم و اوضاع یزد هم خیلی خوب میدونم
آیفون نسبتن کم گیر میاد و قیمتش خیلی بالاست
یه جا بچه ها قیمت کرده بود یارو گفته میارم واست ۱۳۰۰ :18:

باید بری تهران

سلام
راستی هم استانی :31: پاساژ شهاب رفتی مگن خیلی گف داره و همچی توش خوب گیر مییاد انجا هیچ امیدی هست 1 ملیون گیر بیاد.
TANX

GiggleClub
21-08-2009, 21:11
اتفاقا پریروز رفتم
3G یافت شد ولی 3GS ندیدم

ولی خیلی پاساژ توپیه

Maziar_69
22-08-2009, 18:56
سلام دوستان.
یه سوال دیشتم:

این مشکل دلیوری ندادن اس ام اس ها با برنامه حل میشه یا نه؟
ممنون.

S@nti@go_s&k
23-08-2009, 17:28
فروش 50 میلیون آیفون تاسال 2011

بر اساس گزارش Toni Sacconaghi، از تحلیلگران کمپانی تحقیقاتی Bernstein Research- اپل تا سال 2011 میلادی 50 میلیون گوشی آیفون را به فروش خواهد رساند. این تحلیلگر، با ذکر سه عامل حیاتی برای کمپانی اپل، بر این پیش بینی مهر تأیید می‌زند. این سع عامل عبارتند از : رشد فراگیر بازار گوشی‌های هوشمند، پیوستن چندین کمپانی اپراتور جدید به بازارهای فعلی آیفون و فروش آیفون در چین.

به گفته وی، درصورتی که اپل با اپراتور آمریکایی Verizon Wireless وارد مذاکره و معامله شود، تا سال 2011 می‌تواند 11 میلیون گوشی آیفون را در بازارجهانی به فروش برساند. ضمن اینکه در صورت صحت و رسمیت یافتن اخبار مربوط به شراکت این کمپانی با China Unicom، فروش این محصول اپل در سال جاری به 2 میلیون و 900 هزار دستگاه خواهد رسید.

saman65
23-08-2009, 18:26
سلام دوستان.
یه سوال دیشتم:

ممنون.

فکر نکنم....

ELVIS PRESLEY
23-08-2009, 18:31
سلام دوستان.
یه سوال دیشتم:

ممنون.

والا ما ۶-۷ ماه داشتیم.نشد حتی ۱ دونه اس ام اس بدم ولی نرسه.سیستم مسیجینگ ایفون از قدرت خوبی برخورداره اگه حس کنه احتمال این هست که نرسه به دست طرف خودش ارورو میده.
وقتی پیامکی میفرستین و حبابش سبز میشه به احتمال ۹۹ درصد رسیده دست طرف.
اگه سفید موند یعنی نرسیده.

Maziar_69
23-08-2009, 18:52
ممنون.

راستش من میخوام اواخر شهریور یا اوایل مهر بخرم.
تا حالا هم نه با آیفون کار کردم نه با مک آشنا هستم.
اما همه ی اطرافیان بلا استثنا میگن فوق العادست.

این تاپیکم از اول خوندم دیدم همه ازش تعریف میکنن.
تاپیک های مقایسه ی مک با ویندوز هم دیدم تو بیشتر موارد مک بهتره.
فقط این که مولتی تسکینگ نداره یه کم اذیت میکنه.

اون نموداری که GSMArena برای موزیک پلیر گوشی گذاشته دیدم کفم برید ....
حتی یه ذره هم کج و کوله نیست...

قیمتش تا آخر شهریور چقدر تغییر میکنه؟
تا 850 میاد مدل 16 گیگ؟

ممنون.

mamad6280
23-08-2009, 19:30
شاید
الان قیمت آنلاک تو ایتالیا ظاهرا همین 850 تومنه
خیلی به کاهش قیمت اساسی امیدی نیست
وقتی الات 3G که یک سال از ورودش میگذره داره 700 تا 800 فروس میره دیگه مدل جدید هم بعد یک سال فوقش بشه 800
کلا انتظار در مورد آیفون خیلی توجیه نداره فرقش نهایتا 100 تومنه

saman65
23-08-2009, 22:04
ممنون.

راستش من میخوام اواخر شهریور یا اوایل مهر بخرم.
تا حالا هم نه با آیفون کار کردم نه با مک آشنا هستم.
اما همه ی اطرافیان بلا استثنا میگن فوق العادست.

این تاپیکم از اول خوندم دیدم همه ازش تعریف میکنن.
تاپیک های مقایسه ی مک با ویندوز هم دیدم تو بیشتر موارد مک بهتره.
فقط این که مولتی تسکینگ نداره یه کم اذیت میکنه.

اون نموداری که GSMArena برای موزیک پلیر گوشی گذاشته دیدم کفم برید ....
حتی یه ذره هم کج و کوله نیست...

قیمتش تا آخر شهریور چقدر تغییر میکنه؟
تا 850 میاد مدل 16 گیگ؟

ممنون.

مولتی تسکش بد هم نیست...مثلا موزیک که میگوشی نمیشه دیگه بازی کنی.وب گردی و کارای دیگه میشه:31:

Maziar_69
24-08-2009, 00:13
موزیک و بازی که خوب جور در نمیاد. :دی
اونوقت صدای بازی رو از دست میدیم.

اما خوب مثلا موزیک با ویرایش آفیس یا خوندن PDF شاید جور دربیاد. :دی

GiggleClub
24-08-2009, 11:45
در ضمن موزیک و بازی هم امکانش هست و بستگی به تصمیم سازنده بازی داره
مثالش هم بازی Rolando که میتونی وسط بازی آهنگ هم گوش کرد

smart00boy
26-08-2009, 13:25
والا ما ۶-۷ ماه داشتیم.نشد حتی ۱ دونه اس ام اس بدم ولی نرسه.سیستم مسیجینگ ایفون از قدرت خوبی برخورداره اگه حس کنه احتمال این هست که نرسه به دست طرف خودش ارورو میده.
وقتی پیامکی میفرستین و حبابش سبز میشه به احتمال ۹۹ درصد رسیده دست طرف.
اگه سفید موند یعنی نرسیده.

خب پس چرا میگن دیلایوری نداره این که داره کار همون رو به نحو قشنگتری انجام میده...

موزیک و بازی که خوب جور در نمیاد. :دی
اونوقت صدای بازی رو از دست میدیم.

اما خوب مثلا موزیک با ویرایش آفیس یا خوندن PDF شاید جور دربیاد. :دی

کی گفته جور در نمیاد من موقع بازی ماشین بدون آهنگ بهم زیادی حال نمیده (البته در مورد بقیه بازی ها من هم با شما هم عقیدم)

GiggleClub
26-08-2009, 14:30
تو ورژن ۳ قابلیتی برای developerها وجود داره که میتوننید تو بازی یا برنامشون به لایبری آیتونز دسترسی داشته باشن
و Gameloft هم یه بازی ماشین داره میسازه که تا ۲۰ روز دیگه میاد و از این قابلیت استفاده کرده به این صورت که وسط بازی میتونی وارد منوش بشی و لیست playlistها و خواننده ها میاد و آهنگتو میذاری و شروع میکنی به رانندگی (فابل توجه smart boy)

shervin_bamaze
26-08-2009, 19:22
salam dostan man iphon 3gs daram bezodi ye post misazam por az barname ha va bazihaye iphon hamon tor matalebi dar moredeshon vaghean goshi mahiye

saman65
26-08-2009, 19:38
salam dostan man iphon 3gs daram bezodi ye post misazam por az barname ha va bazihaye iphon hamon tor matalebi dar moredeshon vaghean goshi mahiye

مبارک باشه دوست عزیز.فقط اگه میشه فارسی تایپ کنین که پست های فینگلیش پاک میشه:10:

homi49
30-08-2009, 11:14
سلام دوستان من ميخوام يه iphone بگيرم البته قبلش ميخواستم ويندوز موبايل بگيرم ولي بلاخره iphone رو انتخاب كردم :دي
ميخواستم ببينم اخرين قيمتش تو ايران و استراليا چنده؟ يكي از فاميلامون اذر ماه از استراليا مياد( چقدر دير !!‌:دي ) بگم برام بياره يا از همينجا بگيرم؟ تفاوت قيمت خيليه؟ و اينكه تا 2 ماه ديگه اپل گوشي ديگه اي نميده بيرون؟
مثه اينكه بايد انلاك فكتوري بگيرم؟ درسته؟
پيش پيش ممنون بابت راهنماييتون!‌: دي

homi49
30-08-2009, 12:06
اها راستي يه سواله ضايع بپرسم ؟‌ :دي
ميشه باهاسش sms فارسي داد و گرفت ديگه ؟‌

ELVIS PRESLEY
30-08-2009, 12:29
اها راستي يه سواله ضايع بپرسم ؟‌ :دي
ميشه باهاسش sms فارسي داد و گرفت ديگه ؟‌

دیگه ازون حرفا بود.
یکی از دلایل محبوبیت ایفون داشتن تعداد بسیار زیادی برنامه هست.
از این نظرم ایرانیا عقب نیستند.
فارسی کننده ی کامل گوشی تقویم های خوب دیکشنری و ... های خوب براش هست.

در ثانی به صورت پیشفرض گوشی عربی رو با گچپژ ساپورت میکنه و نیازی به نصب برنامه هم نیست.

shahab_f
30-08-2009, 12:31
دوستان امکان این هست که گوشی رو به صورت locked از خارج بیاریم بعد یجوری unlock اش کنیم؟:31:

homi49
30-08-2009, 12:39
مرسي. منم كه گفتم ضايست :31:

سلام دوستان من ميخوام يه iphone بگيرم البته قبلش ميخواستم ويندوز موبايل بگيرم ولي بلاخره iphone رو انتخاب كردم :دي
ميخواستم ببينم اخرين قيمتش تو ايران و استراليا چنده؟ يكي از فاميلامون اذر ماه از استراليا مياد( چقدر دير !!‌:دي ) بگم برام بياره يا از همينجا بگيرم؟ تفاوت قيمت خيليه؟ و اينكه تا 2 ماه ديگه اپل گوشي ديگه اي نميده بيرون؟

راجه به اينم دوستان نظر بدن ممنون ميشم :46:

GiggleClub
30-08-2009, 13:39
الان آیفون 3GS 16G تقریبن 950 تومنه
استرالیا خبر ندارم
تا آذرماه احتمالن قیمت تو ایرانم خوب بشه دیگه صرف نمیکنه از اونور بیاری حالا باز اونجا قیمت کن ببین چه جوریاست
گوشی جدید هم خبری نیست تا اونموقع

اپل سالی یه بار گوشی میده
اول تابستون هرسال

دوستان امکان این هست که گوشی رو به صورت locked از خارج بیاریم بعد یجوری unlock اش کنیم؟

بله میشه مشکلی نیست

Reventon
30-08-2009, 21:52
از دوستانی که این گوشی رو دارن خواهشن منو راهنمایی کنن
با روزی 100 sms و 1.5 ساعت صحبت این گوشی بالای 2 روز دوارم میاره؟ و تو صحبت های طولانی داغ نمیشه؟ و اینکه بالاخره delivery میده یا نه؟
ممنون

shahab_f
30-08-2009, 22:47
بله میشه مشکلی نیست
اگه اینجوره یعنی مثلا با نزدیک 200 دلار هم میشه صاحب 3GS شد !؟؟
حالا کو کسی که بخواد بره اونور آب و برگرده:41:

ali racer
30-08-2009, 23:35
اگه اینجوره یعنی مثلا با نزدیک 200 دلار هم میشه صاحب 3GS شد !؟؟
حالا کو کسی که بخواد بره اونور آب و برگرده:41:
200 دلار رو با قرداد بهت ميدن
قرارداد رو هم حساب كني با توجه به قسط هاي مختلفش
بيشتر از قيمت آنلاك فكتوري اش در مياد

saman65
31-08-2009, 00:48
با روزی 100 sms و 1.5 ساعت صحبت این گوشی بالای 2 روز دوارم میاره؟ و تو صحبت های طولانی داغ نمیشه؟ و اینکه بالاخره delivery میده یا نه؟
ممنون

من کلش تو این 2 ماه با گوشی 10 تا اس ام اس و 2 ساعت هم بیشتر حرف نزدم.نمیدونم.شرمنده:31:

ELVIS PRESLEY
31-08-2009, 08:32

البته علی ناقص زیاده.
میری میگی گوشیم دزدیدن یا گم شده یا .... و قردادتو کنسل میکنی.
تا اونجای که خبر دارم ۳۰۰ یا ۴۰۰ دلار بابت کنسل قرداد میگیرن ازت و تموم میشه.یه گوشی ۵۰۰ دلاری لاک داری بدون سیم کارت.
میری انلاکش میکنی و ...

ELVIS PRESLEY
31-08-2009, 08:34
ممنون

به زودی نتیجه ی باتریشو میگم بهت.

ولی در کل اگه شارژت فول باشه میتونی تا ۱۱ ساعت مکالمه کنی.

ELVIS PRESLEY
31-08-2009, 08:47
خب بالاخره مام اپدیت کردیم به تری جی اس.
در یک کلمه فوق العاده و قابل مقایسه با تری جی نیست....

از جعبش شروع میکنم.بسیار فشرده.جم و جور و محکم .نسبت به قبل ۲۰ درصد کوچیک تر شده.بدون اینکه چیزی از توش کم شده باشه.
توشم شارژر دو تکه.کابل یو اس بی های اسپید (سرعت انتقال دیتاش بین ۵-۸ مگابایت هست) و داکیومنشن و یه سوزن برای در اودن سیم ترای و

و هدفون استریو.(هر جور حساب میکنم کیفیتش از مال تری جیم پایینه.صداش یکمی تو دماغیه و باسش کمتره.:41:
اما عوضش ریموتش عالی و بدون هیچ مشکلی کار میکنه.دکمه ی کم و زیادش خوبه.و دکمه ی وسطش که برای عوض کردن اهنگه خیلی بهتر و کارامد تر از قبل شده.میکروفونش عالی . یک تیکه هم بهش اضافه شده برای کنترل بلندی و کوتاهی سیم ها)

ELVIS PRESLEY
31-08-2009, 08:57

اولا از لحاظ رنگ بندی اگر عکسای مقایسه ای رو دیده باشید روشن تر و زرد تر شده.(البته من همون غلیظ تری جی رو ترجیح میدادم) و به همین خاطر انگار کیفیتش رفته بالاتر.یه جور دیگه شده صفحش.برق خاصی داره. و رنگا رو طبیعی تر از قبل نشون میده.تو فیلم دیدن خیلی بهتر از تری جیه و تراکم پیکسل کمشو پوشش میده.:8:

اما میدونیم که تو تری جی اس یه لایه به رویه صفحه اضافه شده برای کم شدن اثر انگشت و پاک شدن راحت ترش.
این موندن اثر انگشت رو ال سی دی تری جی اس واقعا میرفت رو اعصاب ادم.مخصوصا موقع فیلم دیدن.
ولی الان.اولا که اثر انگشت کمتر روش میمونه و دوما به راحتی فقط با یه بار کشیدن دستمال روش پاک میشه.در حالی که تو ورژن قبل باید میسابیدیش که پاک بشه.

یکمی احساس میکنم تاچش حساس تر شده.حالا نمیدونم به خاطر سی پیو و... شه یا خود تاچ.

سنسور شتاب سنج هم سریعتر از تری جی عکس العمل نشون میده .سنسورای دیگه ش هم که در قسمت سمت راست بالای گوشیه نسبت به قبل مخفی تره و باید کلی زور بزنی زیر نور تا پیداشون کنی.قابل توجه علی ریسر

در کل من از ۲۰ بهش ۱۹ میدم.

ELVIS PRESLEY
31-08-2009, 09:15
واقعا که تبلیغاتی که اپل براش کرده همش راسته.

سرعت دو برابر به معنای واقعی قابل لمسه.چه تو باز کردن برنامه ها چه تو بازی ها و در کل همه جا.
تری جی تو ۴۰-۵۰ ثانیه روشن میشد.حالا این تو ۱۵-۲۰ ثانیه.
تری جی تو ۱۵ ثانیه ریسپرینگ میشدد این تو ۷-۸ ثانیه.
تو ایپاد ۲۱۰۰ تا اهنگ دارم .تو ۲-۳ ثانیه باز میکنه.

در کل بگم شده گوشی ۲ ثانیه ای.یعنی برنامه های سیستمیشو تو حداکثر دو ثانیه باز میکنه.

در مورد رمشم که بالاخره ما یه گوشی گرفتیم که مشکل رم نداشته باشه.رمی که در دسترسه در حالت عادی ۱۴۰ مگه اما با بستن برنامه های باز تا ۱۶۹ هم ازاد میشه.
در مقایسه با حداکثر ۴۰ مگابایت در تری جی.....:18:

سافاری گوشی با این تغیرات سخت افزاری دسته کمی از مال کامپیوتر نداره.سرعت لود پیجهاش فوق العاده.به راحتی میتونی تو صفحه scroll کنی.(تو تری جی صفحه شطرنجی میشد و ۱-۲ ثانیه طول میکشید تا اوکی بشه)
توی تری جی به دلیل همون مشکل رمش نمیتونستم سه تا new tab بیشتر باز کنم. و اگه میشد ۴ تا یا کرش میکرد یا صفحه های قبلی پاک میشد و وقتی میرفتم توش از اول ریلود میشد.
تو این به هیچ عنوان محدودیتی ندارم.تا ۸ رو بدون مشکل باز میکنه.:8::8:

کلاینت یوتیوبشم به خوبی کار میکنه و سریعتر شده و خوشبختانه تواین دوران فیلترینگ به راحتی دورشون میزنه.

مپش هم که چی بود و حالا با این قطب نما چی شده.نمیشه ازش ایراد گرفت.تو ۵ ثانیه موقعیت تقریبی رو بدست میاره و تو ۳۰ ثانیه با کمترین خطا پیدات میکنه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ELVIS PRESLEY
31-08-2009, 09:37
در مورد صدای اسپیکرش بگم که تعجب اور بود.
واقعا خوب شده.هم از لحاظ بلندی هم از لحاظ کیفیت و تو بازی و ... هم که دیگه کولاک میکنه.در کل یه کمی از ۹۵ ضعیف تره.

اما دوربین.جهش خوبی داشته.عکساش راضی کنندس ولی عالی نیست.
اما عوضش فیلم برداریش خیلی خوبه. تمیز و شفاف و روان.(البته باید منتظر برنامه های فیلم برداری hd و ... براش بود که دیگه بترکونه)

یه چند نمونه عکس گرفتم.

n95

iPhone

تو حالت ماکرو

از لحاظ رنگ بندی غلظت رنگ ایفون نزدیکتر به واقعیه.مال ۹۵ یکمی بی بخاره.
خوبیش اینه همه چیزش اتوماتیکه.اتو فوکوس اتو وایت بالانس اتو .....:31:

ELVIS PRESLEY
31-08-2009, 09:57
تری جی اس علاوه بر تغیرات سخت افزاری یه سری ویزگی های نرم افزاری مخصوص خودش داره.

مثلا یک منو در ستینگ اومده.به اسم accessiblity

برای کمک به افراد کم بینا .تو اسکرین ششات تغیراتش معلوم نشد.
شامل گزینه های زیره:

voice over که شما دست رو هر جایی بذاری براتو میگه.یا متن ها...

zoom :تو همه جا زم میکنه .تو منو ها و ....و برای غعال کردنش باید سه انگشتتونو بذارید رو صفحه و دابل تپ کنید.

white on black : که کنتراست صفحه رو زیاد میکنه .

ویژگی دیگه voice control هست.
دکمه ی هومو چند ثانیه بگیرید.و بعد دستوری که میخواید رو بدید.
مثلا میتونی بگی شماره ی فلانی رو بگیر. یا بگی ۱۱۲۳۴۵۶۷۸۹ رو برام بگیر.(این یه موردش نمیدونم چشه.فقط یه بار تونستم ازش استفاده کنم.باید با لهجه ی خوب بگی)
یا میتونی بگی اهنگ فلان رو بذار یا از فلان خواننده اهنگ بذار.یا بگی اهنگای شبیه اینو برام پیدا کن و پلی لیست بساز اشون
(با استفاده از genius گوشی که اهنگای مشابه همو کد میکنه تا در موقع نیاز استفاده بشه ازش)

یا یه قابلیت خوبش برا من اینه که بین این اهنگایی که دارم اسمی اینی که داره پخش میشه رو یادم میره از گوشی میپرسم که چی داری پخش میکنی.

این قابلیتش تو جای ساکت تا ۹۹ درصد قابل اطمینانه و کار میکنه خوب(به جز شماره گیری تک تک که باید تلفظت خوب باشه بقیه رو با یه بار میگیره)

تو محیط شلوغ هم تا ۵۰ درصد قابل اطمینانه.

راجع به باتری هم الان نمیشه نظر داد. ولی تا الان که عالی جواب داده برا من.دیروز عصرکه فول شارژ کردم با کلی کار کردنو .... کم کم ۵- ۶ ساعت وای فای روشن بود امروز نصف شده بود.

در مورد گرما و منفجر شدنو ... بگم که هنوز منفجر نشده. گرم شدنشم طبیعی و مثل تری جی بود.و موقع بازی کردن گرم شد.

در کل ایفون 3gs ایفونی به مراتب متفاوت تر از بقیه ی ایفون هاس.سرعت قدرت و کارایی بالا در همون شکل و قیافه (که چه خوب شد قیافش عوض نشد) و اندازه. و به نظر من اپدیت بهش میارزه.
:11:

homi49
31-08-2009, 10:41
براي استفاده از مپ و قطب نماش بايد انلاين باشي؟

ELVIS PRESLEY
31-08-2009, 10:46
نه.من نقشه ها رو ریختم توش و به صورت افلاین کار میکنه.

m.behnam
31-08-2009, 10:56
سلام
ELVIS عزیز حالا چند خریدی با این همه تعریف ؟؟؟
TANX

GiggleClub
31-08-2009, 11:32
سینا جان مرسی
عالی بود

خیلی منم میخوام بگیرم ولی هنوز دودلم که آیا ارزش داره ۵۰۰ تومن پول بذاری رو 3G و 3GS رو بگیری!!؟
دستمال تمیز کننده تو جعبه نیست؟
قطب نماش دقتش چطوره؟
دقیق شمال رو جنوب رو میگه؟
بدون حرکت

ELVIS PRESLEY
31-08-2009, 11:54
سلام
ELVIS عزیز حالا چند خریدی با این همه تعریف ؟؟؟
TANX

کسی برام اورده.هنوز باش حساب نکردم.

سینا جان مرسی
عالی بود

خیلی منم میخوام بگیرم ولی هنوز دودلم که آیا ارزش داره ۵۰۰ تومن پول بذاری رو 3G و 3GS رو بگیری!!؟
دستمال تمیز کننده تو جعبه نیست؟
قطب نماش دقتش چطوره؟
دقیق شمال رو جنوب رو میگه؟
بدون حرکت

چاکرم.:40:نه .نیازیم نداره.ولی من وقتی تری جی رو فروختم دستمالشو نگه داشتم.:27::27::31:

خوبه.سربع.دقتشم خوبه.تو مپ یکمی اینور طر نشون میده.
نمیدونم.باید یه قطب نما گیر بیارم.تست کنم.ولی همونجور که گفتم تو مپ جهتو نشون میده یکمی کج ه.

به نظر من داره.اصلا قابل مقایسه با تری جی نیست.تو همه ی کارا روانه و بدون مشکل.
الان جیل کردم.sbs نصبه.با کلی تاگلش.وینتر بورد با کلی تم.با یه .... دیگه.تفاوتی تو سرعتش نمیبینم.۱۵۰ مگم رم ازاده.
سافاریشم که من خیلی استفاده میکنم عالیه.اگه امتیاز مال کامپیوتر ۱۰۰ باشه این ۸۵ هست.
باتریشم خوبه.
صفحشم که منو کشته.

ali racer
31-08-2009, 12:39
البته علی ناقص زیاده.
میری میگی گوشیم دزدیدن یا گم شده یا .... و قردادتو کنسل میکنی.
تا اونجای که خبر دارم ۳۰۰ یا ۴۰۰ دلار بابت کنسل قرداد میگیرن ازت و تموم میشه.یه گوشی ۵۰۰ دلاری لاک داری بدون سیم کارت.
میری انلاکش میکنی و ...
آخه با منطق من جور در نمياد كه اگه بخواي قرداد رو كنسل كني كمتر پول بدي
وقتي قرار داد ميبندي پول گوشي + پول استفاده از خدمات رو مي پردازي
حالا فرضا بگي گوشيم تركيده:31:
ميان قرداد رو بررسي ميكنن پول خدامات رو بي خيال ميشن ولي باقي پول گوشي رو ازت ميگيرن
يعني مابه تفاوت پول آنلاك فكتوري رو
والا اگه اينطوري بود يارو چرا ميرفت 950 دلار پولآنلاك بده
ميرفت يه كانترت ميبست بعد يه ماهه گوشيش رو دزد ميبرد :31::31:
400 دلار هم ميزد جيب !

در کل من از ۲۰ بهش ۱۹ میدم.
مباركه
چقدر فروختي تري جي رو ؟
اگه ميدونستم واسه يكي از دوستام حتما ميخريدمش ازت
ضمنا سانسور بايد معلوم باشه :31: ببين يكي از ايرادات گوشي ات همينه
نوشتي كلي بايد زور بزني تا پيداشون كني ولي بعضي از گوشي ها هستن
از 2 كيلومتري هم سنسور هاشون معلومه :31: والبته از آيفون خيلي بهترن

s-a-l-i-m
31-08-2009, 14:57
راستی سینا کی خریدی ؟؟؟؟؟؟؟
32g گرفتی ؟؟؟
مشکی ؟؟؟
از کجا؟؟؟
و اخرش هم چند؟؟؟
......
مبارکت باشه.....

GiggleClub
31-08-2009, 15:12
راستی سینا کی خریدی ؟؟؟؟؟؟؟
32g گرفتی ؟؟؟
مشکی ؟؟؟
از کجا؟؟؟
و اخرش هم چند؟؟؟
......
مبارکت باشه.....

اگه ایرادی نداره من جواب میدم :31:

دیروز ظهر حوالی ساعت ۳-۴
آره ۳۲ گیگ مشکی

مخلصیم :20:

$*BEHNAM*$
31-08-2009, 17:23
مبارکت باشه . ان شا ا... به پای هم پیر بشین :دی

حالا نگفتی چند خریدی؟
منم منتظرم قیمت کمی بیاد پایین بعد بگیر ، ولی دیگه صبر داره تموم میشه . شیطون میگه همین الان برو بگیر .

قیمت امروز 16 و 32 چنده ؟

saman65
01-09-2009, 00:18
به.مبارکه......................
ایول ریویو و مقایسه با تری جی:31:

ای دمت گرم.مال من یه بار فعال شد خودم رو کشتم نتونستم غیرفعالش کنم.ریست کردم تنظیماتش رو:18::31:

آخه با منطق من جور در نمياد كه اگه بخواي قرداد رو كنسل كني كمتر پول بدي
وقتي قرار داد ميبندي پول گوشي + پول استفاده از خدمات رو مي پردازي
حالا فرضا بگي گوشيم تركيده:31:
ميان قرداد رو بررسي ميكنن پول خدامات رو بي خيال ميشن ولي باقي پول گوشي رو ازت ميگيرن
يعني مابه تفاوت پول آنلاك فكتوري رو
والا اگه اينطوري بود يارو چرا ميرفت 950 دلار پولآنلاك بده
ميرفت يه كانترت ميبست بعد يه ماهه گوشيش رو دزد ميبرد :31::31:
400 دلار هم ميزد جيب !

راه واسه دور زدنش هست علی.من 7.8 ماه پیش میتونستم تری جی رو 550$ بخرم.اون موقع فکر کنم آنلاکش 800 اینا بود.دوست هم خونه ایم 2 تا گرفته بود قراردادی واسه خودش و دوست دخترش بعد میخواست قرارداد رو کنسل کنه واسه همین ارزون پاش افتاده بود و میتونست واسه من هم بگیره.

ali racer
01-09-2009, 05:01
به.مبارکه......................
ایول ریویو و مقایسه با تری جی:31:

ای دمت گرم.مال من یه بار فعال شد خودم رو کشتم نتونستم غیرفعالش کنم.ریست کردم تنظیماتش رو:18::31:

راه واسه دور زدنش هست علی.من 7.8 ماه پیش میتونستم تری جی رو 550$ بخرم.اون موقع فکر کنم آنلاکش 800 اینا بود.دوست هم خونه ایم 2 تا گرفته بود قراردادی واسه خودش و دوست دخترش بعد میخواست قرارداد رو کنسل کنه واسه همین ارزون پاش افتاده بود و میتونست واسه من هم بگیره.
راهش چيه
بيشتر توضيح ميدين ؟

ELVIS PRESLEY
01-09-2009, 09:45
متاسفانه یا خوشبختانه دلیوری هم حل شد.(مشکلی نبود ولی یه بهانه ی دیگه از حسودان تنگ نظر :21: و عنودان بدگهر :27: گرفته شد):31::31::31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saman65
01-09-2009, 10:01
راهش چيه
بيشتر توضيح ميدين ؟

نمیدونم اونا چیکار کرده بودن.حالا دوستم اومد میگم ازشون بپرسه شاید من هم کنسلش کردم قراردادم رو...

ا؟:31:من سالی 10 تا اس ام اس هم نمیدم.اونا هم میرسه.نیگاش نکرده بودم

shahab_f
01-09-2009, 23:21
یعنی نمیشه یه نفر یه سفر بره یه کشوری و قراردادیش رو بخره ؟ خب اونوقت که میشه پول اپراتور ماهانش رو پرداخت نکرد ، یا به همین سادگی ها نیست؟

S@nti@go_s&k
01-09-2009, 23:28
باید آدرس خونتو بدی تو قرار داد اگر اونجا خونه داری برو بگیر:دی

homi49
02-09-2009, 10:30
ميتوني يه سفر زيارتيه يه روزه بري امريكا يه خونه اجاره كني بري گوشيو بگيري فلنگو ببندي بياي :دي

s-a-l-i-m
02-09-2009, 11:24
ميتوني يه سفر زيارتيه يه روزه بري امريكا يه خونه اجاره كني بري گوشيو بگيري فلنگو ببندي بياي :دي
این از اون حرف ها بودا............باید تو اونجا زندگی کنی یا کارتی چیزی مثل دانشجویی یا اقامت.....داشته باشی.
اونها دیگه انقدر ساده نیستند.

homi49
02-09-2009, 11:38
این از اون حرف ها بودا............باید تو اونجا زندگی کنی یا کارتی چیزی مثل دانشجویی یا اقامت.....داشته باشی.
اونها دیگه انقدر ساده نیستند.

جدي گرفتي ؟ :31: شوخي كردم بابا :31:

lord69
02-09-2009, 12:20
کسی از دوستان invisibleshield رو برای آیفون گرفته؟چطوره؟آخه توی آمازون انن قدر از سختی نصبش گفتن که آدم می ترسه بخرهممنون

sepadl71
02-09-2009, 17:08
آیا قیمت های آیفون پایین اومده ؟
چون من اونور اب آشنا دارم ، برام پست میکنه ، می خواستم ببینم اگه 200 دلا و 300 دلار میتونم بخرم ، سفارش بدم
این لینک رو مطالعه کنید :

shahab_f
02-09-2009, 18:10
آیا قیمت های آیفون پایین اومده ؟
چون من اونور اب آشنا دارم ، برام پست میکنه ، می خواستم ببینم اگه 200 دلا و 300 دلار میتونم بخرم ، سفارش بدم
این لینک رو مطالعه کنید :

200 و 300 دلار با قرار داد اپراتوره ،دو صفحه ی قبل به این ور رو مرور کنین پاسخ سوالاتتون رو میگیرین

RAMINET
02-09-2009, 21:47
دوستان من حدود 680 پول دارم بین omnia hd و آیفون 3g گیر کردم؟
بدون تعصب و جانب گیری به من بگین به نظرتون کدوم رو بگیرم؟
یه سوال هم داشتم؟ از چیه آیفون خوشتون اومده که طرفداریش رو میکنین؟
ممنون

ELVIS PRESLEY
02-09-2009, 22:24
همون امنيا رو بگير.
در زمان بودن 3gs ادم نبايد فكر 3g رو بكنه به هيچ عنوان.
تري جي اسم كه الان بالاي يه تومنه. پس بهترين گزينه امنياس.  

ELVIS PRESLEY
02-09-2009, 22:32
من به شخصه به ترتيب به خاطر ايناش ازش خوشم اومده.

سيستم عاملش. اين خودش شامل موارد زيره.
سادگي.
راحتي استفاده.
جذابيت و زيبايي بالا كه به ضيچ عنوان ادم خسته نميكنه.
قدرت و رواني بالاي سيستم عامل.
نرمافزار ها و بازيهاي بسيار خوب وبسيار بسيار زياد.
پلير بسيار قويش(ايپاد)
مرورگر بسيار بسيار راحت و سريع و كارامد. سافاري. (مثلا اين پستام با اون دادم)
و....

طراحيه بسيار جذاب و سادش

صفحه نمايش بزرگ با كيفيت بالا و تاچ قويش.

باتري نسبتا خوب

و صد البته اينكه توليد اپل شركتي كه از همه نظر با بقيه فرق داره. ....

sasan1364
03-09-2009, 01:25
سلام
دوستان بحث رجیستر کردن گوشی چی میشه مثلا اگه آیفونو از اونور بیاری چجوری باید رجیسترش کنی تو ایران
با تشکر

ELVIS PRESLEY
03-09-2009, 07:45
فعلا که سایت همراه اخر خوابیده.یعنی فعلا هیچی به هیچی.

اگه دید قیمتش تو بزار کم شده به خاطر اینه ریجستر نشدن و فقط با ایرانسل کار میکننن.
البته بینشون ریجستر هم گیر میاد.

ELVIS PRESLEY
03-09-2009, 10:17
باتری در تری جی اس ۱۰۰ میل قویتر شده.

تو این چند روزه این نتیجه ها رو بدست اوردم.
شارژ شدن باتری از ۰ تا ۱۰۰ بین دو تا دو نیم ساعت طول میکشه با شارژر.
با کامپیوتر دقیق تست نکردم ولی حدود سه تا سه و نیمو باید طول بکشه.

افزایش قدرت باتری در ایپاد به وضوح مشخصه.مخصوصا تو فیلم دیدن.مثلا من نیم ساعت فیلم دیدم (هنوز تو کف کیفیتشم.فیلمای با کیفیت پایین ترو بهتر از تری جی نشون میده چه برسه به با کیفیتاش) حدود ۶ درصد از باتری کم شد.یا هر نیم ساعت اهنگ حدود ۳-۵ درصد از باتری رو کم میکنه.

تو کار با وایفای هم این تغییر مشاهده میشه ولی نه ۳ ساعت بیشتر.ممکنه یک ساعت بیشتر شده باشه ظرفیت کار با وای فای.

تو مکالمه هم قشنگ مشخصه.مثلا کی یه من زنگ زد یه نیم ساعتی حرف زد.حدود ۷-۸ درصد از باتری کم شد.

ولی....

تو بازی به مراتب بیشتر از تری جی باتری مصرف میکنه.مثلا من یه ساعت بازی کردم (البته بازی نبود لامصب اخر گرافیک بود) حدود ۳۰ درصد باتریم خالی شد. و داشت کم کم گرماش زیاد میشد.(منم ترسیدم گوشیو پرت کردم اون طرف و خودمم سنگر گرفتم.:31::31: )

اما در کل بگم باتری بهتر شده ولی نه خیلی زیاد.مگه تک تک برنامه ها رو تست کنید تا متوجه بشید و گرنه انچنان تفاوت فاحشی پیدا نمیکنید.
برای من که یک روز بیشتر دوام نیاورد.:31:

اما نکته ای که اگه رعایت کنید باعث طول عمر بیشتر باتری میشه اینه و قتی بازی یا کار سنگینی میکنید که گرم میشه یه چند دقیقه بهش استراحت بدید تا خنک بشه.چون هر چی گرمتر بشه مصرف باتری بی خود و بی جهت بالا میره.

یه سری باگ های چرت تو ورژن سه تو تری جی اس پیدا کردم .مثلا اگه گوشی دو ساعت رو استند بای باشه و بزنیش شارژ یا کسی بهت اس ام اس بده صدایی که میده خراب میشه.مثلا بگم فضایی میشه.تو تری جی ورژن ۳.۰ کمتر این اتفاق میوفتاد ولی این کمتر اتفاق میوفته درست کار کنه.
اما بعد اینکه از خواب پا شد درست میشه.

یک مشکل خیلی خیلی بد و اعصاب خوردکن تو بخش ایپاد تو تری جی اس ورژن سه وجود داره:19::19::19::19::19:.(به دلیل مسایل امنیتی فعلا نمیشه گفتش)
تا هفته ی دیگه و با اومدن اپدیت جدید ۳.۱ نتیجه رو میگم.

rozy_1500
03-09-2009, 13:15
سلام دوستان
اگه میشه قیمت دقیق 3gs 16gb black رو بدید
و این که یه مقایسه و عکس از تفاوت های ظاهری و بدنه این دو گوشی بذارین

راستی مشکل شکسته شدن بی مورد بدنه 3g تو 3gs حل شده ؟

GiggleClub
03-09-2009, 15:04
از پارسال تا حالا همین چندتا عکس تو نت پخش شده همه میگن سفیدا مشکل دارن!

saman65
04-09-2009, 09:45
تا هفته ی دیگه و با اومدن اپدیت جدید ۳.۱ نتیجه رو میگم.

ا.من که چیزی نفهمیدم.:31:شاید چون تری جی نداشتم.شاید هم از خل بودنمه:27:

ELVIS PRESLEY
04-09-2009, 11:26
اخه تو هي از ايپادش استفاده ميكني كه متوجه شي ؟؟ :d
اره مشكل در مقايسه با تري جيه. و گرنه همينجوري متوجه نميشي.

GiggleClub
04-09-2009, 15:00
حالا چیه مشکل کنجکاو شدم؟
pm کن :دی

poria_mc
04-09-2009, 15:05
آخرین قیمتش رو کسی داره؟

eAmin
04-09-2009, 15:15
حالا چیه مشکل کنجکاو شدم؟
pm کن :دی
سلام به همه رفقا.