PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : MSI || گفت و گو و تبادل نظر

TR4NC3
30-06-2009, 00:49
با سلام به دوستان این قسمت ...

از اين به بعد بحث در مورد لپ تاپهاي MSI رو تو اين تاپيك انجام بديم.

متاسفانه این برند برای دوستان زیاد شناخته شده نیست :41: ولی به نظر من نسبت به برند های دیگه مثل دل و سونی و .... با توجه به قیمتش بسیار با صرفه تره !!!

من دقیقا مدل زیر رو دارم و تا حالا باهاش هم مشکلی نداشتم :46:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

TR4NC3
30-06-2009, 12:10
من در پست های بعدی مدل های دیگه رو معرفی میکنم ....... سوالی هم داشتید بگید .

TR4NC3
30-06-2009, 12:16
GT729 تقریبا یک لپ تاپه همه کاره هست : هم از نظر ظاهر بسیار شیک طراحی شده و هم باداشتن کلید های برجسته مخصوص بازی میتواند نظر هر کسی را به خود جلب کند :20:

.................................................. .................................................. .............................

MSI has announced a new laptop GT729. It is an efficient solution, based, primarily, to gamers. Novelty has all the basic features of G-series gaming laptop: the metal case in the typical black and red design, the “crackdown” CPU Turbo Drive Engine, a special 3D-design cabinets for speakers and highlighted game keys W, A, S, D

TR4NC3
30-06-2009, 18:11
در این مدل چیزی که به آن اشاره شده باریک بودن و کم وزن بودن اون هست که برای کسانی که زیاد به صفر میرند یا .... بسیار کار آمد هست

.................................................. .................................................. ..............................

Ultracompact notebook MSI X-Slim X600, which should lead a series of X-Slim, has already been officially announced, but its specs were not disclosed. It was reported that it would be based on the platform CULV and its ability to surpass the MacBook Air.

HITLERWAR
08-07-2009, 20:49
چه عجب بالاخره منجي منم رسيد . . .

من حدود يه هفتست كه شديدا دارم راجع به لپ تاپ تحقيق مي كنم بودجه اي كه براي خريد در نظر گرفتم 1300000/1400000 هست جالبه كه بدوني اولين لپ تاپي كه ديدم همين MSI بود كه توضيح كاملشو ميدم ... لپ تاپ Dell و Hp و TOSHIBA رو به ترتيب بعدش ديدم ولي شديدا چشمم اين MSI رو گرفته مدلش اينه :

MSI-GX720 -|- CPU:Intel Core 2 Duo 2.26Mhz 3MB Cache P8400 -|- RAM:4GB DDR2 800Mhz -|- GPU: nVIDIA Geforce 9600GT DDR3 512 -|- Display:17" -|- H.D.D: 320GB -|- Accessories : Full (bluetooth&Cam&...) -|- Bag+ Mouse -|- Price:1,280,000 -|- 1 Year Gauranty From Matrix For NoteBook & Battery & Charger

نميدونم چيكار كنم خودم كه شديدا خواهانشم منتها چيزي كه هست اينه كه ... ايراداته اون لپ تاپايه ديگه رو ميدوونم چون برندها اي هستند كه در ايران شناخته شدن ولي تنها مشكلي كه براي MSI پيدا كردم اينه كه در ايران به اون صورت شناخته شده نيست پس مشكلاتش هم ناشناس مي مونن و همين منو دو دل كرده ... كانفيگش برام عاليه يك سال هم كه گارانتي داره قطعاتش هم كه هست پس از اين نظر خيالم راحته فقط ميمونه اسم برندش اولين كه اصل اين كمپاني تايوانيه ولي الان چيزي كه من پيدا كردم چينيه و اين هم جز يكي از مشكلاتيه كه باهاش دارم چون نميدونم چه چيزش چينيه مثلا DVD RW يا LCD يا ...

مي خواستم بدونم نظر شما چيه

در تاپيكهاي ديگه كه نظر خواسته بودم بيشتر بهم hp DV6 1125 پيشنهاد دادن لپ تاپ خوبيه ولي يكي از دوستان كه در تاپيكه ديگه از گارانتيش گله مند بود نظرمو عوض كرد و ديگه اينكه حالا كه تحريممون كرده چجوري مي خوان قطعاتشو پيدا كنن با همون قيمت قبل ... جدا از اين با كارت گرافيكشم آشنايي ندارم ATI و همينطور از اندازه LCD ايش راضي نيستم توشيبا A300 كه از نظر گارانتي مشكل نداره ولي اون دوتا مشكل ديگه ي hp رو داره ميمونه Dell Vostro 1510
Cache بالايي داره ولي گرافيكش از MSI پايين تره و جدا از اندازه كوچك LCD ظاهرش هم حال آدمو بهم ميزنه ...
لطف كنيد در اين زمينه منو راهنمايي كنيد ممنون ميشم
با تشكر
...

Pami
08-07-2009, 23:38
اسم برندش اولين كه اصل اين كمپاني تايوانيه ولي الان چيزي كه من پيدا كردم چينيه و اين هم جز يكي از مشكلاتيه كه باهاش دارم چون نميدونم چه چيزش چينيه مثلا DVD RW يا LCD يا ...

اكثر لپ تاپ ها حتي سوني آمريكايي با قطعات ساخت چين اسمبل ميشن ، حتي Siemens آلماني هم با قطعات چين ساخته ميشه پس نگراني وجود نخواهد داشت

soooot
09-07-2009, 08:00
سلام
حالا تو ایران نمایندگیی چیزی هم داره؟
یه لیست مشخصات و قیمت از لپ تاپ هاش تو ایران بزاری بد نیست ها

HITLERWAR
09-07-2009, 21:59
خب واسه یه بار هم که شده می خوام یه پست مفید بزنم :
معرفی MSI GX720 :

MSI-GX720 -|- CPU:Intel Core 2 Duo 2.26Mhz 3MB Cache P8400 -|- RAM:4GB DDR2 800Mhz -|- GPU: nVIDIA Geforce 9600GT DDR3 512 -|- Display:17" -|- H.D.D: 320GB -|- Accessories : Full (bluetooth&Cam&...) -|- Bag+ Mouse -|- Price:1,280,000 -|- 1 Year Gauranty From Matrix For NoteBook & Battery & Charger

اینم از عکساش ... باید توجه داشت که کلا اینطور که من فهمیدم سری G این برند همین شکلی البته اگه اشتباه نکنم ...:

HITLERWAR
09-07-2009, 22:55
خب دیگه خدارو شکر رسما ما رو تحریم کردن اصولا آدم حسابمون نمی کنن (منظور جز اعضاء) پستامونو تایید نمیکنن نمی دونم کجای پستم کلمه یا جمله ی ناجور داشت ...
در هرصورت ا همه ی اعضایی که تا الان اذیتشون کردم و در هر صورت پستامو خوندن خداحافظی می کنم انجمن خوبی دارید موفق باشیـــد . . .

iman30v
23-07-2009, 14:42
سلام.
من میخوام که لیپ تاپ MSI - U123 رو با قیمت 470 تومان بخرم.
مشخصاتش هم اینه:

CPU: Intel Atom 1.66
RAM: 1GB
Hard: 160GB
GRAPHIC: intel
MONITOR: 10 Inch

وزنش هم با باطری حدود یک کیلو گرم میشه.
ابعادش هم 23 * 18 * 3.3 است.

به نظر شما خوبه که بخرم؟
برند MSI تا بحال خوب جواب داده؟
کسی تا بحال این لپ تاپ رو داشتهتا بتونه بهم کمک کنه؟

(لازم بذکر است که من نمیخوام لپ تاپ مدل بالا بگیرم. فقط برای اجرای برنامه های معمولی میخوام! نه بازی!)

mohamad12345670
08-11-2009, 11:00
سلام.
من قيمت GX623 رو مي خواستم؟
آيا GX630 بهتره يا GX623 ؟

sajjadgameactor
08-11-2009, 15:11
بهترین لپتاپ msi چی هست؟

Pami
08-11-2009, 20:26
تاپیک مخصوص MSI رو داریم ، اونجا بحث کنید :

MSI Laptops || گفت و گو و تبادل نظر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

زودتر باید بسته میشد
با تشکر