PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کنــکور 89 ؛ مشاوره - برنامه ریزی - شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

vahid0801
01-08-2009, 00:25
دوستان عزیز.
شما تو ازمونای قلم چی شرکت میکنید؟چطورن؟قیمتاش چطوره؟از ابان به بعد شرکت کنیم را داره؟

mohsensoft
01-08-2009, 00:39
دوستان عزیز.
شما تو ازمونای قلم چی شرکت میکنید؟چطورن؟قیمتاش چطوره؟از ابان به بعد شرکت کنیم را داره؟
از هر وقتی بخوای میتونی شرکت کنی
آزموناش هم فعلا که بهترین آزمونه تو ایران(البته به نظر من)
اما اگه میخوای سوالات تخصصی در مورد قلم چی بپرسی و جواب بگیری توی انجمن آموزش عالی یه تاپیک مخصوص واسه قلم چی هست

roham_06
01-08-2009, 11:00
به نظر منم قلم چي از همشون بهتره هم از نظر كارنامه هم از نظر برنامه ... سوالاش هم بد نيست!

vahid0801
01-08-2009, 11:17
منظورم از ابان این بود که از اون موقع چطور سوال و از بخشای کتاب میدن.
یعنی از کجا شروع میکنن؟قیمتاش چطوره؟چندتا ازمون جامع داره؟

ممنون

mazg
01-08-2009, 11:55
منظورم از ابان این بود که از اون موقع چطور سوال و از بخشای کتاب میدن.
یعنی از کجا شروع میکنن؟قیمتاش چطوره؟چندتا ازمون جامع داره؟

ممنون

سلام.شما خیلی راحت میتونی بری یه نمایندگی کانون و برنامش رو مجانی بگیری.
ولی در جوابت باید بگم که از آزمون 8 آبان اگه بیای حدود 200 تومان پولشه و اون آزمون 25% دروس پیش1 و 15%دروس پایه و 15%عربی رو امتحان میگیره.و تا دی دروس پیش 1 تموم میشه و 75%پایه و عربی هم تموم میشه.
3تا هم آزمون جامع داره.

dirty_coat
01-08-2009, 11:57
ولی در جوابت باید بگم که از آزمون 8 آبان اگه بیای حدود 200 تومان پولشه و اون آزمون 25% دروس پیش1 و 15%دروس پایه و 15%عربی رو امتحان میگیره.و تا دی دروس پیش 1 تموم میشه و 75%پایه و عربی هم تموم میشه.
3تا هم آزمون جامع داره.
به نظرم دوستمون از 24 مهر بیاد بهتره چون اگه از وسط کار بیای که حال نمیده:27:

mazg
01-08-2009, 12:27
به نظرم دوستمون از 24 مهر بیاد بهتره چون اگه از وسط کار بیای که حال نمیده:27:
دقیقا منم با شما موافقم.البته از تابستون هم بیاد خیلی بهتره.
ولی به طور کل باید به یاد داشت که آزمون دادن 1 شرط لازم است ولی کافی نیست.

mazg
01-08-2009, 20:46
بابا چرا باز اینجا سوت و کوره؟
بهمن خان تو هم دیگه نمیای که؟

Parnyan
01-08-2009, 21:20
بابا چرا باز اینجا سوت و کوره؟

bezarin man az sooto ...dar biaram inja ro !!!!
.
.
.
.
.
. bacheha inja javabe soal adamam midiiin ?!

mazg
01-08-2009, 21:25
bezarin man az sooto ...dar biaram inja ro !!!!
.
.
.
.
.
. bacheha inja javabe soal adamam midiiin ?!

سلام.
خوب اینجا برای اینه که جواب همو بدیمو به هم کمک کنیم دیگه.:46:

dirty_coat
01-08-2009, 21:39
جناب parnyan شما خودتو معرفی کن تا ببینیم

Parnyan
01-08-2009, 21:58
سلام.
خوب اینجا برای اینه که جواب همو بدیمو به هم کمک کنیم دیگه.:46:

dare hal mishe

sharmande
.
.
.
.

Parnyan
01-08-2009, 22:01
جناب parnyan شما خودتو معرفی کن تا ببینیم

gir dadinaaaa

khob shoma chi doos dary bedooni beporsin migam behetoon

:41:chi begam khob ?!

Antonio Andolini
01-08-2009, 22:05
سلام!
چه خوب یه کم خلوت شد این جا! : دی... آخرین باری که اومدم یه دوجین آدم داشتن تاپیک رو می دیدند!
یه سوالی داشتم! .. من توی دوم دبیرستان از طرف مدرسه به صورت مفتی توی آزمون های قلم چی شرکت می کردم... ولی چون ازش خیلی خوشم نیومد یه چندتا امتحان دادم و دیگه نرفتم .. می خواستم بدونم سوالای قلم چی توی همون حد هستند؟

mazg
01-08-2009, 22:07
سلام!
چه خوب یه کم خلوت شد این جا! : دی... آخرین باری که اومدم یه دوجین آدم داشتن تاپیک رو می دیدند!
یه سوالی داشتم! .. من توی دوم دبیرستان از طرف مدرسه به صورت مفتی توی آزمون های قلم چی شرکت می کردم... ولی چون ازش خیلی خوشم نیومد یه چندتا امتحان دادم و دیگه نرفتم .. می خواستم بدونم سوالای قلم چی توی همون حد هستند؟
سلام.
نه بابا قلم چی تو پیش خیلی خیلی بهتر کار میکنه.

vahid0801
01-08-2009, 23:46
3تا هم آزمون جامع داره.

این ازمونا با برنامه خود شخص تداخل پیدا نمکینه؟وقت طرف رو نمیگیره؟اونوقت چیزایی که تو ازمونای اول یاد میگیریم واسه ازمونای دیگه یادمون نمیره؟یا بخشای اول هم تو ازمونای بعد هستن؟

ممنون میشیم جوابی بدبد

vahid0801
01-08-2009, 23:55
راستی این کتابا که اینجا معرفی شدن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه خودشون رو بگیریم بهتر نیست؟

dirty_coat
02-08-2009, 10:20
کسی کتابی میشناسه برای ریاضی تجربی که فقط تستهای تالیفی و سخت رو نوشته باشه؟

siafu
02-08-2009, 11:33
آقا این جزوات گزینه 2 تست هاش خیلی سخته یا من خیلی ضعیفم هنوز؟

IranianTools
02-08-2009, 11:45
دوستان من یک سوال برام پیش اومده .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منی که معاف هستم از خدمت، معدلم در قبولی تاثیری نداره ؟ عکس مال دفترچه امسال است .

mazg
02-08-2009, 12:46
این ازمونا با برنامه خود شخص تداخل پیدا نمکینه؟وقت طرف رو نمیگیره؟اونوقت چیزایی که تو ازمونای اول یاد میگیریم واسه ازمونای دیگه یادمون نمیره؟یا بخشای اول هم تو ازمونای بعد هستن؟

ممنون میشیم جوابی بدبد

سلام.
اینکه آزمونها با برنامه شخص تداخل پیدا نمیکنه یا نه بستگی به برنامه شخص داره،ولی مثلا وقتی از اول مهر دروس پیش 1 رو کمکم امتحان میگیره خب ایناره همه میخونن و با برنامه کسی تداخل پیدا نمیکنه.بیشتر تداخل توی پایس که اونم به نظر من با قلم چی پیش بری خیلی خوبه.
1 سوال دیگه شما این بود که وقت ادم رو میگیره یا نه؟آخه پسر خوب اگه آزمون وقت آدم رو نگیره به چه دردی میخوره.میگیره خوبم میگیره.
درمورد سوالهای بعدیت باید بگم که به نظر من نقطه قوت قلمچی برنامشه که 1 حالت پوست پیازی داره یعنی هی کمکم جلو میره بعدش تا اونجایی که جلو رفته دوباره از اول ازمون میگیره.به همینصورت پیش میره.

من فکر میکنم که اگه برنامه قلمچی رو بگیری خیلی از سوالات و مشکلاتت حل میشه.

dirty_coat
02-08-2009, 13:31
کسی کتابی میشناسه برای ریاضی تجربی که فقط تستهای تالیفی و سخت رو نوشته باشه؟
باز که هیچکی جواب مارو نمیده:19:

mazg
02-08-2009, 14:42
راستی این کتابا که اینجا معرفی شدن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه خودشون رو بگیریم بهتر نیست؟

سلام.یعنی چی خودشونو بگبریم بهتر نیست؟
اگه منظورت اون یه ذره ایه که واسه نمونه لطف کردن گذاشتن،خب واسه اینه که یکم بفهمین کتابش چجوریاست.وگرنه باید بخریشون دیگه.

mazg
02-08-2009, 14:49
باز که هیچکی جواب مارو نمیده:19:
سلام.من رشتم ریاضیه ،ولی اونطوری که از یکی پرسیدم گفت که اون کتابی که تو میخوای که فقط تالیفی باشه وسخت گیرنمیاد،و سخترین کتاب موجود رایضی تجربی کتاب مبتکران هست.

1پیشنهاد بهت میکنم:
چون میدونم خیلی با استعدادی و به رتبه های پایین فکر میکنی بهت پیشنهاد میکنم که ریاضی رو در حد کسی که رشتش ریاضیه بخون یعنی اینکه فول فول بخون(بجز اونایی که کلا حذفند و با چیز دیگه ای مرتبط نیستند) .کتاب های خوب درسهای ریاضی (رشته ریاضی)هم: خوشخوان و رمزینه و مبتکران هست.

moraddad
02-08-2009, 14:49
آقا سلام...
میبینم که سخت مشغولید...
برا آزمون جمعه نخونین بذارین تراز بیاد پایین:31:
من که عقب موندم از برنامه اساسی:13:
برنامه مدرسمون از مهر با قلم یکی میشه...
اینا رو گفتم که اگه جمعه ترازم 5000 شد نخندین بهم:31:

mazg
02-08-2009, 14:59
آقا سلام...
میبینم که سخت مشغولید...
برا آزمون جمعه نخونین بذارین تراز بیاد پایین:31:
من که عقب موندم از برنامه اساسی:13:
برنامه مدرسمون از مهر با قلم یکی میشه...
اینا رو گفتم که اگه جمعه ترازم 5000 شد نخندین بهم:31:

سلام.من که اصلا این دو هفته ای رو نخوندم.چون این جمعه مسافرتم و نمیتونم آزمون بدم الکی الکی 2 هفته درس نخوندم.

dirty_coat
02-08-2009, 16:14
سلام.من رشتم ریاضیه ،ولی اونطوری که از یکی پرسیدم گفت که اون کتابی که تو میخوای که فقط تالیفی باشه وسخت گیرنمیاد،و سخترین کتاب موجود رایضی تجربی کتاب مبتکران هست.

1پیشنهاد بهت میکنم:
چون میدونم خیلی با استعدادی و به رتبه های پایین فکر میکنی بهت پیشنهاد میکنم که ریاضی رو در حد کسی که رشتش ریاضیه بخون یعنی اینکه فول فول بخون(بجز اونایی که کلا حذفند و با چیز دیگه ای مرتبط نیستند) .کتاب های خوب درسهای ریاضی (رشته ریاضی)هم: خوشخوان و رمزینه و مبتکران هست.
منظورت دقیقا چیه؟

mazg
02-08-2009, 17:55
منظورت دقیقا چیه؟

سلام.منظورم دقیقا اینه که اگه میخوای رتبه عالی بیاری باید ریاضی رو مثل کسی که میخواد رشه ریاضی امتحان بده بخونی بجز اون درسایی که ندارین مثل جبر و گسسته و...

dirty_coat
02-08-2009, 19:39
سلام.منظورم دقیقا اینه که اگه میخوای رتبه عالی بیاری باید ریاضی رو مثل کسی که میخواد رشه ریاضی امتحان بده بخونی بجز اون درسایی که ندارین مثل جبر و گسسته و...
خوب میشه سرفصل های حسابان 3 و پیش رو بگی؟

mazg
02-08-2009, 19:55
خوب میشه سرفصل های حسابان 3 و پیش رو بگی؟

حسابان:1:توابع 2:حد 3:مشتق 4:کاربرد مشتق(1) 5:کاربرد مشتق(2) 6:انتگرال

دیفرانسیل:1:دستگاه اعداد 2:دنباله ها و سری 3:حدو پیوستگی 4:مشتق(1) 5:مشتق(2) 6:انتگرال

بقیه رو هم اگه خواستی بگو بزارم.

frnsh
02-08-2009, 20:18
خواهش میکنم
قابلی نداشت
ولی در مورد این رقابت با خودت زیاد موافق نیستم
ببین
یه سری کارا هست که در حد حرف قشنگه
ولی عمل کردن بهش خیلی سخته
خب بالاخره مثل اینکه قانع شدی بری آزمون
امیدوارم موفق باشی
فقط سعی کن تا جایی که میتونی واسه خودت انگیزه درست کنی
مهم ترینش هم با آزمون درست میشه

من فکر نمیکنم مشکلی با انگیزه داشته باشم. چون اینقدر برای انجام برنامه م ذوق دارم! :31:
راستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من سر آزمون شرکت کردن یا نه، سر یه موضوع مشکل داشم و اونم اینکه یه دلیل منطقی میخوام واسه آزمون. اگه بگین انگیزه، فکر میکنم دارم. اگه بگین رقابت، هم اینجا رقابت هست، هم تو جمع دوستام، هم با خودم، و مهمتر از همه با داداشم که هر روز سر اینکه کی بیشتر درس خوند، رقابت داریم!!! سر اینکه آزمون واسه آزمایش و ایناس، من که بعد از خوندن هر درس، بعد از تست و تحلیل تستهاش با جوابهاش، یه تست هم واسه درصدم توی اون درس از خودم میگیرم. در مورد رتبه و تراز هم، فعلا همه رو میرسونم بالای 50، بعد هم 75.
اگه مشکلی نیست میشه دلایل دیگه واسه آزمون رو هم بهم بگین؟
خیلی ممنون میشم

میدونم سر همتون رو درد اوردم، اما خداییش دلیل منطقی میخوام چون آزمون خیلی وقت میگیره و هم اینکه مجبورم به خاطرش برنامه ای رو که اینهمه براش انگیزه و ذوق دارم رو به هم بریزم.

یه روش خیلی عالی برای اینکه بشه ذهن هر روز رو درسی کرد اینه که هر روز (هر ساعتی که بیدار شدین) درست بعد از 10 دقیقه، یه درس رو شروع کنین به خوندن. چند وقتیه دارم با این روش میرم جلو و هیچ روزی بیکار نبودم. خیلی کارساز بوده. اینکه میگم هر ساعتی بیدار شدید، منظورم همون 8 ساعت خوابه و باید سروحال باشین.

کلا جزوات و آزمونهای گزینه 2 خیلی سخته. زیادی سطح بالا میگیرن که کنکور آسون بشه.

کاملا تایید میشه. خواهرم وقتی کنکور داشت (رشته ریاضی) ادبیات رشته ادبیاتی ها رو خوند و درصدش خیلی رفت بالا!!!

mazg
02-08-2009, 21:05
سلام.
فرنوش جان باید بهتون بگم که هرکس وقتی 1 کاری (مثل آزمون دادن) رو انجام میده که در خودش احساس نیاز پیدا کنه ولی خیلی ها که همینجوری ثبت نام میکنن از احساس نیاز دیگران(در واقع تجربه دیگران) استفاده میکنن.

در ضمن باید بهت بگم که اگه تو با دلیل دیگران یه کاری رو انجام بدی(مثلث ثبت نام تو آزمون) هیچوقت تو اون کار موفق نمیشی ،به نظر من هروقت خودت به دلیلش رسیدی ثبت نام کن.

dirty_coat
02-08-2009, 21:27
سلام.
فرنوش جان باید بهتون بگم که هرکس وقتی 1 کاری (مثل آزمون دادن) رو انجام میده که در خودش احساس نیاز پیدا کنه ولی خیلی ها که همینجوری ثبت نام میکنن از احساس نیاز دیگران(در واقع تجربه دیگران) استفاده میکنن.

در ضمن باید بهت بگم که اگه تو با دلیل دیگران یه کاری رو انجام بدی(مثلث ثبت نام تو آزمون) هیچوقت تو اون کار موفق نمیشی ،به نظر من هروقت خودت به دلیلش رسیدی ثبت نام کن.
با این اصلا موافق نیستم چون تا بخواد به دلیلش برسه خیلی دیره

mazg
02-08-2009, 21:36
با این اصلا موافق نیستم چون تا بخواد به دلیلش برسه خیلی دیره

عزیز من ،دقیقا رمز موفقیت انسان های ممتاز اینه که به موقع به دلیل انجام کاراشون پی میبرن.

mazg
02-08-2009, 21:38
dirty coat اصولا شما چیزی به عنوان تشکر بلد نیستی نه؟

dirty_coat
02-08-2009, 21:39
عزیز من ،دقیقا رمز موفقیت انسان های ممتاز اینه که به موقع به دلیل انجام کاراشون پی میبرن.
رمز موفقیت یک انسان استفاده از تجربه های دیگرانه

dirty_coat
02-08-2009, 21:41
dirty coat اصولا شما چیزی به عنوان تشکر بلد نیستی نه؟
چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mazg
02-08-2009, 21:50

عزیز من حرف من و شما 1کیه ولی نحوه گفتنش فرق میکنه. چون به نظر من 2 راه برای پیدا کردن دلیل وجود داره :
1.تجربه افراد موفق (که نباید بطور صرف ملاک قرار بگیره و باید خود آدم روش فکر کنه )
2.تفکر خود آدم.

در باره تشکر هم ،آقا من صفحه پیش اینهمه جوابتو دادم دریغ از 1 تشکر .

dirty_coat
02-08-2009, 21:53
عزیز من حرف من و شما 1کیه ولی نحوه گفتنش فرق میکنه. چون به نظر من 2 راه برای پیدا کردن دلیل وجود داره :
1.تجربه افراد موفق (که نباید بطور صرف ملاک قرار بگیره و باید خود آدم روش فکر کنه )
2.تفکر خود آدم.

در باره تشکر هم ،آقا من صفحه پیش اینهمه جوابتو دادم دریغ از 1 تشکر .
به خدا من نمی دونستم با این تشکر ها شما حال میکنین یا نه مثل bnmnb از همه تشکر میکردم واقعا معذرت میخوام

dirty_coat
02-08-2009, 21:53
راستی این عکسها مال کیه؟

mazg
02-08-2009, 22:04
به خدا من نمی دونستم با این تشکر ها شما حال میکنین یا نه مثل bnmnb از همه تشکر میکردم واقعا معذرت میخوام

داداش من بحث حال کردن اصلا مطرح نیست. بحث سر اینه که آدم فکر میکنه از مطلبی که نوشته مخاطب خوشش نیومده و احساس بدی به آدم دست میده.
بی خیال..
این عکس محمد علی ابطحی معاون پارلمانی دولت اصلاحات و از فعالین سیاسی هست که در انتخابات دهم از آقای کروبی حمایت کردن و بعد از انتخابات توی درگیریها ایشون رو گرفتن.
عکس اول مال قبل از زندانشه (حدود 40 روز پیش) و عکس دوم برای دیروزه که دادگاهش در کمال آزادی برگزار شد و ایشون همینجوری الکی الکی تو زندان لاغر شدن و الان شما تو تلویزیون اعترافاشونو میبینید.

John Doe
02-08-2009, 22:45

تستای گزینه 2 بس غیر استانداردانه سخته:31:

dirty_coat
02-08-2009, 22:47
تست های گزینه ی 2 رو از کجا میشه گیر اورد؟

John Doe
02-08-2009, 22:52
تست های گزینه ی 2 رو از کجا میشه گیر اورد؟

شرکت تو ازموناش.یه زمانی بعد ازمون میذاشت رو سایتش حالا رو نمیدونم.البته واسه تجربی از سخت بودن سوالاش مطمئن نیستم.

dirty_coat
02-08-2009, 22:53
شرکت تو ازموناش.یه زمانی بعد ازمون میذاشت رو سایتش حالا رو نمیدونم.البته واسه تجربی از سخت بودن سوالاش مطمئن نیستم.
شما میدونی چه کتابایی سوالات خیلی خیلی سخت داره؟

John Doe
02-08-2009, 23:19
شما میدونی چه کتابایی سوالات خیلی خیلی سخت داره؟

خیلی خیلی سخت که المپیاد میشه:31:
اما سخت تو ریاضیا انرژی اتمی هست.البته فیزیک که مشترکه تقریبا میتونی کتاباشو بگیری.به خصوص فیزیک 3 ریاضیش سوالای خوبی داره.میتنی همونو بگیری فصل اولشو که تو تجربی نیس(ترمودینامیک) نزنی.

dirty_coat
03-08-2009, 00:35
خیلی خیلی سخت که المپیاد میشه:31:
اما سخت تو ریاضیا انرژی اتمی هست.البته فیزیک که مشترکه تقریبا میتونی کتاباشو بگیری.به خصوص فیزیک 3 ریاضیش سوالای خوبی داره.میتنی همونو بگیری فصل اولشو که تو تجربی نیس(ترمودینامیک) نزنی.
انرژی اتمی برای رشته ی تجربی ریاضیات داره؟

danrah
03-08-2009, 01:22
سخت میخای رمزینه و خوشخوانو هم نگاه کن. مخصوصا دیف رمزینه که خیلی سخته.

John Doe
03-08-2009, 01:50
انرژی اتمی برای رشته ی تجربی ریاضیات داره؟

نمیدونم.فکر نکنم.

سخت میخای رمزینه و خوشخوانو هم نگاه کن. مخصوصا دیف رمزینه که خیلی سخته.
ایشون تجروبین.ولی خوشخوان تایید میشه

dirty_coat
03-08-2009, 11:09
بچه ها اگه من ریاضی سومتونو با پیشتون رو بخونم دیگه حله حله؟

mehdi_7070
03-08-2009, 11:25
بچه ها اگه من ریاضی سومتونو با پیشتون رو بخونم دیگه حله حله؟

فکر نکنم حسابان با ریاضی 3 تفاوت زیادی داشته باشه.

اگه مباحث ریاضی خودتون را بنویسید، اون موقع بهتر می‌شه راهنمایی کرد:46:

dirty_coat
03-08-2009, 11:30
ریاضی 3 :
1 بازه و تابع
2 حد و پیوستگی
3 مشتق
4 کاربرد مشتق
ریاضی پیش:
1 امار و احتمال
2 دستگاه معادله های خطی
3 توابع نمایی و لگاریتمی
4 قواعد مشتقگیری
5 کاربرد های مشتق
6 مقاطع مخروطی
7 انتگرال

attractive_girl
03-08-2009, 11:34
تستای گزینه 2 بس غیر استانداردانه سخته:31:

آره بابا من این طرح مرور آخرشو که شرکت کرده بودم پدرم درومد...حتی دروس عمومیشم داغون بود:13:
ولی نکاتش خیلی باحاله.به خصوص فرمول ها و نکات دیفرانسیل و فیزیکش:46:

mehdi_7070
03-08-2009, 12:32
ریاضی 3 :
1 بازه و تابع
2 حد و پیوستگی
3 مشتق
4 کاربرد مشتق
ریاضی پیش:
1 امار و احتمال
2 دستگاه معادله های خطی
3 توابع نمایی و لگاریتمی
4 قواعد مشتقگیری
5 کاربرد های مشتق
6 مقاطع مخروطی
7 انتگرال

ریاضی 3 و موارد 4,5,7 ریاضی پیش را توی "حسابان" و "حساب دیفرانسیل و انتگرال" پیدا خواهی کرد. البته حسابان می‌شه گفت به صورت مقدماتی بحث کرده. درباره حد و مشتق و انتگرال مفصل خواستید بخونید، باید کتاب "حساب دیفرانسیل و انتگرال" را بخونی. کتاب‌های کمک آموزشی موجود هم یا از پایه این موارد را توضیح داده یا پایه‌ی مورد نیاز تقریبا همون ریاضی 3 می‌شه احتمالا! من فکر می‌کنم می‌تونی مستقیم بری سراغ دیف!

دستگاه معادلات خطی و مقاطع مخروطی از مباحث هندسه تحلیلی و جبر خطی هست. البته لازم نیست سراغ این کتاب بروید. فکر کنم به اندازه‌ی کافی خودتون خونده باشید. "مقاطع مخروطی" از مباحث قدیمی رشته تجربی هست. گمونم یه زمانی بچه‌های تجربی می‌خوندند و ریاضی‌ها نه!!
لگاریتم را که ریاضی 2 بود و دیگه فصل مجزایی در پیش‌دانشگاهی نداره. فقط توی فصل انتگرال مختصرا ln معرفی شده.
احتمال به صورت مقدماتی در کتاب ریاضی2 و جبرواحتمال سال سوم بحث شده که فکر کنم در همین حد کافی باشه. اما در کتاب ریاضیات گسسته مجددا فصل مجزایی به احتمال اختصاص داره که مفصل‌تر بحث شده (به جز احتمال در فضاهای پیوسته، بقیه‌ی مباحث توضیح داده می‌شه)

mazg
03-08-2009, 12:48
سلام.
آقا بهمن به نظر من شما از کسایی که پارسال تو تجربی رتبه خوب آوردن بپرسی به جواب خیلی بهتری میرسی.
اونایی که رتبه خوب آوردن تو این سایت من فقط only4you_mehr رو میدونم ،که حدود 50 آورده.

siafu
03-08-2009, 17:31
آره بابا من این طرح مرور آخرشو که شرکت کرده بودم پدرم درومد...حتی دروس عمومیشم داغون بود:13:
ولی نکاتش خیلی باحاله.به خصوص فرمول ها و نکات دیفرانسیل و فیزیکش:46:

سخت بودن که بد نیست این باعث میشه قویتر بشی... ولی درستش اینه که مطابق سراسری باشه.
به گفته خودشون مطابق سراسری هست

John Doe
03-08-2009, 18:19
سخت بودن که بد نیست این باعث میشه قویتر بشی... ولی درستش اینه که مطابق سراسری باشه.

گفته خودشون اشتباهه:31:

reza-atom
03-08-2009, 18:55
اگه مشکلی نیست میشه دلایل دیگه واسه آزمون رو هم بهم بگین؟
خیلی ممنون میشم

خب دلايل ديگه اي كه ميشه بهشون اشاره كرد : حاضر شدن سر جلسه ي آزمون و بخصوص وقف دادن خود با جو آزمون دادن ... و يكي ديگه هم كه آزمون ساعت 8 صبحهه ولي اگه از خودت آزمون بگيري هيچ موقع 7 يا 7:30 بيدار نميشي!! :wac: ولي اونجا مجبوري ...:19:

چي گفتم؟؟؟؟!!!:worried:

یه روش خیلی عالی برای اینکه بشه ذهن هر روز رو درسی کرد اینه که هر روز (هر ساعتی که بیدار شدین) درست بعد از 10 دقیقه، یه درس رو شروع کنین به خوندن. چند وقتیه دارم با این روش میرم جلو و هیچ روزی بیکار نبودم. خیلی کارساز بوده. اینکه میگم هر ساعتی بیدار شدید، منظورم همون 8 ساعت خوابه و باید سروحال باشین.

يعني صبحونه هم نخوريم ؟ :goatee:
راستي نميدونم چرا من خودمو بتركونم بيشتر از 6 ساعت نميتونم درس بخونم ! صبحها كه اصلا درس نميخونم بعد از ظهر هم از 3 - 4 شروع ميكنم !!! به نظر شما چيكار كنم؟؟ راستي شب تا 3 بيدارم!

کلا جزوات و آزمونهای گزینه 2 خیلی سخته. زیادی سطح بالا میگیرن که کنکور آسون بشه.

آره.من هم موافقم اصلا آزموناش هيچ ارزشي نداره:2:

کاملا تایید میشه. خواهرم وقتی کنکور داشت (رشته ریاضی) ادبیات رشته ادبیاتی ها رو خوند و درصدش خیلی رفت بالا!!!

اين ديگه چه مدلشه ؟ ما همون درس خودمونم به زور ميخونيم ! :blink:

hermione
03-08-2009, 19:41
:worried:

راستي نميدونم چرا من خودمو بتركونم بيشتر از 6 ساعت نميتونم درس بخونم ! صبحها كه اصلا درس نميخونم بعد از ظهر هم از 3 - 4 شروع ميكنم !!! به نظر شما چيكار كنم؟؟ راستي شب تا 3 بيدارم!

:2:

! :blink:

6 ساعت بسه دیگه بیشتر جنازش به کنکور میرسه :27:

Amirdb
03-08-2009, 19:43
سلام به همه
من تازه اومدم تو این فروم
چند سوال میپرسم ممنون میشم کسی کمکم کنه
1-کسی میتونه فهرست فصل های کتاب حساب دیفرانسیل انتگرال پیش ریاضی رو برا من بذاره؟
2-کسی اطلاع داره که کتاب کلاس درس حساب دیفرانسیل وانتگرال جلد دوم تالیف مهندس مهربان چاپ شده یا نه؟ اگه نشده پس کی میاد؟
3-آیا تا حالا شما از انتشاراتی از طریق پست کتاب خریداری کردید یا نه؟چند روز طول میشکه تا به دستتون برسه؟
آخه من از رمزینه 2 تا کتاب خریداری کردم وپول ریختم حساب وگفتند که 24 ساعته می فرستند ولی الآن 3 روزه که نیومده؟3روز
می ترسم پولم هپلی هپول بشه.

Amirdb
03-08-2009, 19:50
سلام به همه
1-کسی میتونه فهرست فصل های کتاب حساب دیفرانسیل انتگرال پیش ریاضی رو برا من بذاره؟
2-کسی اطلاع داره که کتاب کلاس درس حساب دیفرانسیل وانتگرال جلد دوم تالیف مهندس مهربان چاپ شده یا نه؟ اگه نشده پس کی میاد؟
3-آیا تا حالا شما از انتشاراتی از طریق پست کتاب خریداری کردید یا نه؟چند روز طول میشکه تا به دستتون برسه؟
آخه من از رمزینه 2 تا کتاب خریداری کردم وپول ریختم حساب وگفتند که 24 ساعته می فرستند ولی الآن 3 روزه که نیومده؟3روز

dirty_coat
03-08-2009, 21:12
سلام به همه
چرا چند بار پست میدی؟:41:

mazg
03-08-2009, 21:45
سلام به همه

سلام.خوش اومدی به اینجا.
1.من تو این لینک نوشتم.

2.جلد دومش چاپ شده،ولی جلد 3 تا آخرین روزها که من خبرشو داشتم چاپ نشده بود.
3.من خریدم اونم گفته بود 24 ساعته ولی 5 روزه اومد ببین اگه سایتش قسمت پیگیری سفارشات داره ،1 نگاه بزن .
4.در ضمن دادن 2 پست مشابه خلاف قوانین هست.

siafu
03-08-2009, 22:12
دوستان من برای دین و زندگی کتاب دین زندگی سفید گاج رو گرفتم که همونجور که میخواستم بود (درسنامه کامل که بشه به عنوان یک منبع اصلی کنار خود کتاب ازش استفاده کرد + تست کامل)
از همین بابت زبان و ادبیات فارسی سفید رو هم گرفتم ولی نکته اینجاست که کتاب فقط تسته! حتی بدون پاسخنامه...؟!؟
کتاب مکمل نیاز داره ؟ اسم کتاب های مکملش چیه؟!

attractive_girl
03-08-2009, 22:25

درسته ولی تا چه حد قوی بشی؟؟این مهمه
و اینکه قوی شدنت به دردت بخوره یا نه و باعث افسردگی و دلزدگیت نشه:46:

attractive_girl
03-08-2009, 22:27
دوستان من برای دین و زندگی کتاب دین زندگی سفید گاج رو گرفتم که همونجور که میخواستم بود (درسنامه کامل که بشه به عنوان یک منبع اصلی کنار خود کتاب ازش استفاده کرد + تست کامل)
از همین بابت زبان و ادبیات فارسی سفید رو هم گرفتم ولی نکته اینجاست که کتاب فقط تسته! حتی بدون پاسخنامه...؟!؟

کتاب های ادبیات گاج که سبزن کتاب آموزشی خوبیه.به خصوص پیش دانشگاهیش:46:

dirty_coat
03-08-2009, 22:43
کتابهای ادبیات زرف اندیشان هم خوبه

mazg
03-08-2009, 22:50
سلام.
کتاب مکمل که نه ولی آموزشش کتاب سبز گاجه.
در ضمن به نظر من برای زبان فارسی کتاب همگامان(وابسطه به قلمچی)رو حتما بخونین.

dirty_coat
03-08-2009, 22:53
مگه چه جوریه؟

attractive_girl
03-08-2009, 22:55
راستی بچه ها کتاب های 7 کنکور قلم چی که سوالات دانشگاه های سراسری و آزاد 7 سال کنکوره خیلی خیلی خوبه.البته از بعد عید و نزدیکای کنکور اینجور کتاب ها و تست هایی رو باید بزنین.

siafu
03-08-2009, 22:59
یعنی من باید سبز گاج رو علاوه بر این سفیدش برای همه سالها رو بخرم؟؟؟
پس چرا دین و زندگی رو اینجوری نکردن؟

siafu
03-08-2009, 23:01

mazg
03-08-2009, 23:01
مگه چه جوریه؟
راستش به نظر من کتاب فوق العاده ایه و چند تا از دوستان که رتبه های خوبی آورده بودن به من پیشنهاد کردن این کتابه و من با اینکه از درس زبان فارسی خیلی بدم میاد ولی واقعا خوب توضیح داده.کلا به نظر من کتاب خوب زبان فارسی خیلی خیلی کمه.

mazg
03-08-2009, 23:07

نه اگه به آموزش نیاز نداری نخر.
در مورد سوال دومت هم من در مقامی نیستم که جواب بدم ولی میتونی به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بری و اعتراض کنی.:5:

dirty_coat
03-08-2009, 23:07
راستش به نظر من کتاب فوق العاده ایه و چند تا از دوستان که رتبه های خوبی آورده بودن به من پیشنهاد کردن این کتابه و من با اینکه از درس زبان فارسی خیلی بدم میاد ولی واقعا خوب توضیح داده.کلا به نظر من کتاب خوب زبان فارسی خیلی خیلی کمه.
کتاب سبز گاج رو دیدی اونم بد نیست

sub2er0
03-08-2009, 23:12
منم کنکوری هستم b-)

این هم اولین پستمه اینجا چه هدفی رو دنبال میکنه ؟؟ :D:D

mazg
03-08-2009, 23:16
کتاب سبز گاج رو دیدی اونم بد نیست

آره کتابشو دارم.ممنون از راهنماییت،ولی به نظر من مثل خیلی چیزها کتاب هم امری سلیقه ایه.

خواستم 1 تذکر به دوستان بدم ،اگه 1 بررسی رو سوالای زبان فارسی کنکور امسال کنید متوجه میشید که با سالهای قبل کاملا فرق کرده و دیگه اون ساختار کلیشه ای رو نداره.به همین خاطر به نظر من باید حتی زبان فارسی رو هم مفهومی خوند حالا از رو هر کتابی.

dirty_coat
03-08-2009, 23:19
آره کتابشو دارم.ممنون از راهنماییت،ولی به نظر من مثل خیلی چیزها کتاب هم امری سلیقه ایه.

خواستم 1 تذکر به دوستان بدم ،اگه 1 بررسی رو سوالای زبان فارسی کنکور امسال کنید متوجه میشید که با سالهای قبل کاملا فرق کرده و دیگه اون ساختار کلیشه ای رو نداره.به همین خاطر به نظر من باید حتی زبان فارسی رو هم مفهومی خوند حالا از رو هر کتابی.
مگه سوالها رو چه جوری دادند؟

mazg
03-08-2009, 23:26

اول بگم که همه اینها برداشت من از سوالها بوده و ممکنه غلط باشه.مثلا یکی از فرقایی که داشت تو این بود که شما سالهای قبل برای تشخیص چند جزیی بودن جمله همون چند تا فعل که تو کتاب بود رو حفظ میکردید کافی بود ولی امسال طوری داده بودن که باید روح جمله رو میفهمیدی و یا تعداد واج که تا بحال سوال دادنش کم نظیر بوده ،این نشون میده که باید هم مفهومی خوند و هم تمرین زیاد کرد.

John Doe
03-08-2009, 23:38

یه جوری دادن که من از 5 تا غلط ادبیاتم 4 تاش زبان فارسی بود

dirty_coat
03-08-2009, 23:41
یه جوری دادن که من از 5 تا غلط ادبیاتم 4 تاش زبان فارسی بود
میشه یکم توضیح بدی؟

mazg
03-08-2009, 23:49
بچه ها میگم چون اینجا فروم کنکوریهاست خواستم 1 درخواست از بچه ها داشته باشم.درخواستم 1 دعاست... ازتون میخوام که برای کسی که 1 روزی نفر اول کنکور و المپیاد کشور شد و داشت تو آکسفورد ادامه تحصیل میداد(همکلاسی دکطر کردان بود) دعا کنید.،دعا کنید تا هر چه زودتر آزاد شه.
برای محمد رضا جلاییپور دعا کنید.

dirty_coat
03-08-2009, 23:52
بچه ها میگم چون اینجا فروم کنکوریهاست خواستم 1 درخواست از بچه ها داشته باشم.درخواستم 1 دعاست... ازتون میخوام که برای کسی که 1 روزی نفر اول کنکور و المپیاد کشور شد و داشت تو آکسفورد ادامه تحصیل میداد(همکلاسی دکطر کردان بود) دعا کنید.،دعا کنید تا هر چه زودتر آزاد شه.
برای محمد رضا جلاییپور دعا کنید.
کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mazg
04-08-2009, 00:01
کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محمدرضا جلاییپور فرزند حمید رضا جلاییپور (از فعالین سیاسی) هست که مسئول و سخنگو موج سوم بودند و بعد از انتخابات دستگیر شدن.

dirty_coat
04-08-2009, 00:03
محمدرضا جلاییپور فرزند حمید رضا جلاییپور (از فعالین سیاسی) هست که مسئول و سخنگو موج سوم بودند و بعد از انتخابات دستگیر شدن.
نمیخوام تو کارت فضولی کنم ولی سیاست تو رو جایی قبول نمیکنه به جای این سرگرمی جالب درستو بخون:41:

John Doe
04-08-2009, 00:16
میشه یکم توضیح بدی؟

3 تا از غلطام غلط شمارشی بود.شمارش تعداد واج وتکواژ و ....که این سوالارو هر چی هم مهارت کسی داشته باشه خیلی شانس میخواد درست زدنش.چون بالاخره یکی از دستت در میره

کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما کجا زندگی میکنی هیچکیو نمیشناسی کلا؟؟

dirty_coat
04-08-2009, 00:18
3 تا از غلطام غلط شمارشی بود.شمارش تعداد واج وتکواژ و ....که این سوالارو هر چی هم تبحر کسی داشته باشه خیلی شانس میخواد درست زدنش.چون بالاخره یکی از دستت در میره
خوب این سوالها که هر سال میاد پس چی جدید بوده؟

John Doe
04-08-2009, 00:24
خوب این سوالها که هر سال میاد پس چی جدید بوده؟

هر سال انقدر زیاد نبوده.بعدشم امسال مثلا گفته بود تعداد واج های گزاره ی این مله چنده.که هیچوقت شمارش واج نبود .بعدش باز پیدا کردن گزارش هم یه مشکل دیگه بود.یا تو تجربی بود تعداد کواژ کدوم از بقیه کمتره.که 4 تا گزینرو 2 ساعت باید تکواژاشو میشمردی

dirty_coat
04-08-2009, 00:26
3 تا از غلطام غلط شمارشی بود.شمارش تعداد واج وتکواژ و ....که این سوالارو هر چی هم مهارت کسی داشته باشه خیلی شانس میخواد درست زدنش.چون بالاخره یکی از دستت در میره

شما کجا زندگی میکنی هیچکیو نمیشناسی کلا؟؟
من تازه اومدم ایران

hermione
04-08-2009, 10:53
شما ها کاری به جز پست دادن اینجا ندارید ؟:31:وقت کردید یه ذره هم درس بخونید :13:( شوخی کردم ) اگه مدیرا تاپیکو در روز 1 ساعت بازش می کردن رتبه های بچه های این تاپیک نصف میشد ...!!!

farshad_miki
04-08-2009, 11:17
منهم به جمع اخراجی های 89 اضافه شدم....

راستی کنکور ازمایشی قلم چی میرین یا گزینه 2؟

siafu
04-08-2009, 11:37
منهم به جمع اخراجی های 89 اضافه شدم....

راستی کنکور ازمایشی قلم چی میرین یا گزینه 2؟

من گزینه 2 هستم!

///

دوستان من تو ادبیات و زبان فارسی مشکل دارم ... یه کتاب میخوام که جامع این هارو درس داده باشه... (معنی کامل ابیات،...)
مثل کتاب دین و زندگی کنکور گاج که من گرفتم و خوبه... ولی همونطور که گفتم زبان و ادبیات فارسی سفید کنکور گاج رو هم گرفتم که ناقصه و فقط تست بدون پاسخ داره... فکر کنم به خاطر حجم زیاد تیکه تیکه کردنش. حالا تیکه های بقیش نمیدونم اسمش چیه؟ یا هر کتاب دیگه که اینو کامل کنه... چی کنم؟؟

---
کتاب های گاج سری جدید قدیم که ندارن ؟

John Doe
04-08-2009, 11:59
من گزینه 2 هستم!

///

دوستان من تو ادبیات و زبان فارسی مشکل دارم ... یه کتاب میخوام که جامع این هارو درس داده باشه... (معنی کامل ابیات،...)
مثل کتاب دین و زندگی کنکور گاج که من گرفتم و خوبه... ولی همونطور که گفتم زبان و ادبیات فارسی سفید کنکور گاج رو هم گرفتم که ناقصه و فقط تست بدون پاسخ داره... فکر کنم به خاطر حجم زیاد تیکه تیکه کردنش. حالا تیکه های بقیش نمیدونم اسمش چیه؟ یا هر کتاب دیگه که اینو کامل کنه... چی کنم؟؟

---

کتاباس سبز گاج میشه مکملش.کلک معلم هم همون کارو میکنه.
کتابای گاج هم تا پارسال که قدیم جدید نداشتن
چقدر زود ادبیات شروع کردی؟

Rainy eye
04-08-2009, 12:14
در ضمن به نظر من برای زبان فارسی کتاب همگامان(وابسطه به قلمچی)رو حتما بخونین.

سلام
به نظر من بهترین کتابا واسه ادبیات وزبان فارسی کلک معلم و گاج سبزه...البته من تجربمو میگم چون کتابای مختلفیو خوندم
به نظرم بهتریناش همیناس!!!!!!
گاج سبز واسه اونایی که سطح ادبیاتشون خیلی پایینه هم خوبه...

siafu
04-08-2009, 12:16
کتاباس سبز گاج میشه مکملش.کلک معلم هم همون کارو میکنه.
کتابای گاج هم تا پارسال که قدیم جدید نداشتن
چقدر زود ادبیات شروع کردی؟

بر خلاف تفکری که اکثریت دارن درس هایی مثل ادبیات که فرار هستند رو باید زود شروع کرد که تا کنکور بشه با دوره کردن تو ذهن ثابتشون کرد.
در ضمن من پیش زمینه خوب و قوی ندارم و کلا چون تو این سه سال درس خوب نخوندم باید تو تابستون توی تمام درس ها عقب موندگیم رو جبران کنم.

hermione
04-08-2009, 13:06
واقعاَ شما ها میرسید درس های عمومی رو هم بخونید ؟؟؟

دوستان راهنمایی کنن من خودمو دارم بیچاره میکنم درس های اختصاصی روی برنامه پیش نمیره چه کارکنم ( از همینجا می خوام john doe عزیز راهنماییم کنن )
من طبق برنامه کانون پیش میرم فقط تعداد درس هایی که میاد 15 درسه که حداقل برای هر آزمون هر درس باید حداقل باید 10 ساعت براش وقت گذاشت یعنی هفته ای 75 ساعت چه کار کنم دارم دیوونه میشم ..

تا چند سال پیش گاج سبز ادبیات مولفش ساجدی بود که حالا مولفش شده محمدی و ساجدی هم رفته انتشارات کلک معلم برای خودش درست کرده ...

dirty_coat
04-08-2009, 13:36
بچه ها کسی میدونه فیزیکهای اندیشه سازان گیر میاد یا نه؟

attractive_girl
04-08-2009, 13:40

اگه گیر نمیاد میتونی از کتابخونه ها بگیری
یا جمعه بازار کتاب:46:

dirty_coat
04-08-2009, 13:42
اگه گیر نمیاد میتونی از کتابخونه ها بگیری
یا جمعه بازار کتاب:46:
جمعه بازار کتاب کجاست؟

John Doe
04-08-2009, 13:44

دوستان راهنمایی کنن من خودمو دارم بیچاره میکنم درس های اختصاصی روی برنامه پیش نمیره چه کارکنم ( از همینجا می خوام john doe عزیز راهنماییم کنن )
من طبق برنامه کانون پیش میرم فقط تعداد درس هایی که میاد 15 درسه که حداقل برای هر آزمون هر درس باید حداقل باید 10 ساعت براش وقت گذاشت یعنی هفته ای 75 ساعت چه کار کنم دارم دیوونه میشم ..

تا چند سال پیش گاج سبز ادبیات مولفش ساجدی بود که حالا مولفش شده محمدی و ساجدی هم رفته انتشارات کلک معلم برای خودش درست کرده ...

چه خبره هفته ای 75 ساعت؟؟؟مگه برنامش چه جوریه امسال؟ پارسال تو تابستون که برنامش خیلی سبک بود.شاید تو وسواسی طول میکشه هر درس.

dirty_coat
04-08-2009, 13:49

...
برنامه ی تابستونو نمی خواد جدی و وسواسی بخونی فقط از روی کتاب روزنامه وار برو وگرنه داغون میشی از مهر انگیزه ی خوندن نداری

reza-atom
04-08-2009, 13:57

خب عزيز من شما بايد پاسخنامشو جدا بخري يه سر به فروشگاه گاج.آي آر بزن!

برنامه ی تابستونو نمی خواد جدی و وسواسی بخونی فقط از روی کتاب روزنامه وار برو وگرنه داغون میشی از مهر انگیزه ی خوندن نداری

منظور شما دروس عموميه ؟

خب نه ! :21: همون عربي و زبان انگليسي به نظر من كافيه!

من پیش زمینه خوب و قوی ندارم و کلا چون تو این سه سال درس خوب نخوندم باید تو تابستون توی تمام درس ها عقب موندگیم رو جبران کنم.

دقيقا همينطوره !:27:

سلام
به نظر من بهترین کتابا واسه ادبیات وزبان فارسی کلک معلم و گاج سبزه...البته من تجربمو میگم چون کتابای مختلفیو خوندم
به نظرم بهتریناش همیناس!!!!!!
گاج سبز واسه اونایی که سطح ادبیاتشون خیلی پایینه هم خوبه...

من ادبياتم خوبه ! ميخوام ببينم كلك معلم كه ميگين همشو بايد گرفت ؟ چون هر كدوم جدا جدان ! لطفا راهنمايي كنين كدوم كتاباشو بايد بگيرم ؟:40:

Rainy eye
04-08-2009, 14:18
من ادبياتم خوبه ! ميخوام ببينم كلك معلم كه ميگين همشو بايد گرفت ؟ چون هر كدوم جدا جدان ! لطفا راهنمايي كنين كدوم كتاباشو بايد بگيرم ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

خوب 3 تا پایه رو بگیر اگه میخوای کامل باشه!!!!!!

saeed_h1369
04-08-2009, 14:49
من ادبياتم خوبه ! ميخوام ببينم كلك معلم كه ميگين همشو بايد گرفت ؟ چون هر كدوم جدا جدان ! لطفا راهنمايي كنين كدوم كتاباشو بايد بگيرم ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همرو بگیر وبخون من از ادبیات 30 درصد شروع کردم کنکورمو 87 زدم تازه به این سختیم بود

attractive_girl
04-08-2009, 14:59
[SIZE=2]:

من ادبياتم خوبه ! ميخوام ببينم كلك معلم كه ميگين همشو بايد گرفت ؟ چون هر كدوم جدا جدان ! لطفا راهنمايي كنين كدوم كتاباشو بايد بگيرم ؟:40:

به نظر من املاهاش خیلی مفید بودن.املای زبان فارسیش.ولی قرابت معناهاش زیاد به درد نمیخوره

roham_06
04-08-2009, 15:25
به نظر من املاهاش خیلی مفید بودن.املای زبان فارسیش.ولی قرابت معناهاش زیاد به درد نمیخوره
قرابت معنايي واسه انرژي اتمي رو بگير! نشر الگو! خيلي خووووووفه

roham_06
04-08-2009, 15:28
دست دومش رو ميتوني گير بياري!
اگه تهراني اينحت هم دسته دو داره هم كپي!
ميدان انقلاب! خيابون 12 فروردين! پاساژ كتاب 12 فروردين!
آقاي اعلايي

hermione
04-08-2009, 17:21
یه سوال دارم :
از اونجایی که این اندیشه سازان 60 تا کتاب فیزیک داره یه نفر دقیقاَ به من بگه اون کتابیش که آموزش سال دوم رو داره وخیلی هم ازش تعریف می کنن( همونی که دیگه چاپ نمیشه ) اسم دقیقش چیه ؟ 1و2 با هم هست یا نه ؟ اسم دقیق مولفش هم بگید لطفاَ
امیدوارم که ناراحت نشید ولی هرکس میخواد جواب بده لطفاَ دقیق بگه من تا حالا از 10 نفر پرسیدم بدتر گیج شدم .

dirty_coat
04-08-2009, 19:48
یه سوال دارم :
از اونجایی که این اندیشه سازان 60 تا کتاب فیزیک داره یه نفر دقیقاَ به من بگه اون کتابیش که آموزش سال دوم رو داره وخیلی هم ازش تعریف می کنن( همونی که دیگه چاپ نمیشه ) اسم دقیقش چیه ؟ 1و2 با هم هست یا نه ؟ اسم دقیق مولفش هم بگید لطفاَ
امیدوارم که ناراحت نشید ولی هرکس میخواد جواب بده لطفاَ دقیق بگه من تا حالا از 10 نفر پرسیدم بدتر گیج شدم .
کی گفته اندیشه سازان 60 تا کتاب فیزیک داره؟

frnsh
04-08-2009, 20:13
سلام.

ممنون از نظرتون و اینکه بگم من از اوناییم که یه روش داره و شک زیادی هم توش نداره. اما میبینه خیلیها میرن آزمون، حالا مونده تو شک که بره یا نه. اگه بره مجبوره برنامه ش رو عوض کنه. نمیخوام تا وسط راه برم و ببینم اشتباه کردم.
راستش هنوز یه دلیل قانع کننده واسه آزمون پیدا نکردم.

موافقم. وقتی کسی دلیل منطقی برای کاری که میکنه نداره، یا داره اشتباه میکنه، یا تقلید میکنه. فکر نمیکنم همچین کسی پیشرفت کنه، چون توی سختی حتما از خودش میپرسه واسه چی دارم این کارو میکنم؟ بعدم چون دلیلی نداره، نا امید میشه.

با اینم موافقم. خوبه که آدم از تجربه ها استفاده کنه، اما تا حدی که مطمئنه اونا به دردش میخورن و پسرفتش نمیدن. ممکنه هر کاری روی هرکسی سازگار باشه.

خب دلايل ديگه اي كه ميشه بهشون اشاره كرد : حاضر شدن سر جلسه ي آزمون و بخصوص وقف دادن خود با جو آزمون دادن ... و يكي ديگه هم كه آزمون ساعت 8 صبحهه ولي اگه از خودت آزمون بگيري هيچ موقع 7 يا 7:30 بيدار نميشي!! :wac: ولي اونجا مجبوري ...:19:
چي گفتم؟؟؟؟!!!:worried:

خب در مورد سحرخیزی: من سحرخیز نیستم! اما 8 ساعت بیشتر نمیخوابم.
در مورد حاضر شدن سر جلسه و آشنایی با جو: اگه منظورتون امتحان کردن بودن توی اون اوضاع استرس و اینا و تمرین کردنشه، فکر کنم سر جلسه آزاد آزمایشی امتحانش کردم! فکر میکنم برای من کافیه.
مورد دیگه ای هست؟ اگه بگین ممنون میشم.

چرا صبحونه میخورین آخرش! اما اول که بیدار شدین، یه چای میخورین، بعد یه ذره درس میخونین تا فکرتون درسی بشه، بعدش صبحونه رو به عنوان استراحت میخورین.

اين ديگه چه مدلشه ؟ ما همون درس خودمونم به زور ميخونيم ! :blink:

تایید میشه! خواهرم خیلی به درس علاقه داره آخه! وقت زیادی میاره!

اول بگم که همه اینها برداشت من از سوالها بوده و ممکنه غلط باشه.مثلا یکی از فرقایی که داشت تو این بود که شما سالهای قبل برای تشخیص چند جزیی بودن جمله همون چند تا فعل که تو کتاب بود رو حفظ میکردید کافی بود ولی امسال طوری داده بودن که باید روح جمله رو میفهمیدی و یا تعداد واج که تا بحال سوال دادنش کم نظیر بوده ،این نشون میده که باید هم مفهومی خوند و هم تمرین زیاد کرد.

من نمیدونم شما چطوری درس میخونین، اما من که تستهاشو دیدم، متوجه فرقش نشدم. تا حالا فعل حفظ نکردم. توی تستهاش ساختارشون رو میبینم.

hermione
04-08-2009, 20:30
کی گفته اندیشه سازان 60 تا کتاب فیزیک داره؟

من هر چی فکر می کنم دلیل این ارسال این پستتون رو نمی فهمم........( چرا حالا فهمیدم : زیادی بیکاری !!!!!نمی دونم شما کجای ایران زندگی می کنید ولی هرجا هستی بدون اینو بهش عدد کثرت میگن :27::27: ) یه سری به بازار بزن میبینی حداقل 4 تا کتاب قدیمی داره به علاوه این محمودزاده !!!!! اصلا من نمی دونم چرا دارم توضیح میدم ( یکیو می خوام به من توضیح بده )

از دوستان عزیز خواهش می کنم یکی برای من روشن کنه این کتاب اندیشه سازان آموزش فیزیک 2 مولفش کیه و کتابش چه مشخصاتی داره تقریباَ دارم به جنون میرسم

mazg
04-08-2009, 20:40
شما ها کاری به جز پست دادن اینجا ندارید ؟:31:وقت کردید یه ذره هم درس بخونید :13:( شوخی کردم ) اگه مدیرا تاپیکو در روز 1 ساعت بازش می کردن رتبه های بچه های این تاپیک نصف میشد ...!!!

سلام.
ما 1 مدت اینجا پست میدادیم شما درس میخوندین ،حال ما درس میخونیم شما پست بدین.:46:
نه جدی من خودمم احساس کردم خیلی زیاد میام اینجا ،البته چون نمیخواستم این 2 هفته ای درس بخونم زیاد میومدم.
ولی جدی نمیخوام تا آزمون بعدی بیام.
خداحافظ تا 30 مرداد.

frnsh
04-08-2009, 20:40
فیزیک 2 مبتکران که هنوز نیومده! من رفتم بخرم، گفتن هفته ی دیگه میاد.

hermione
04-08-2009, 20:52

اگه منظورت من بوده باید بگم این کتابی که من می خوام اندیشه سازانه نه مبتکرانه یعنی عمرش وصال به رسیدن به مبتکران رو نداد آخرین چاپش 83 بوده بقیه مشخصاتش هم خواهش می کنم دوستان بگن ( یعنی بین 400000 کاربر یکی نمیدونه ؟؟؟؟؟؟) البته به این راحتی ها هم گیر نمیاد

dirty_coat
04-08-2009, 22:03
سلام.
ما 1 مدت اینجا پست میدادیم شما درس میخوندین ،حال ما درس میخونیم شما پست بدین.:46:
نه جدی من خودمم احساس کردم خیلی زیاد میام اینجا ،البته چون نمیخواستم این 2 هفته ای درس بخونم زیاد میومدم.
ولی جدی نمیخوام تا آزمون بعدی بیام.
خداحافظ تا 30 مرداد.
کجا بابا چرا اینقدر به خودتون سخت میگیرین ادم هم میتونه درس بخونه و هم تفریح کنه

dirty_coat
04-08-2009, 22:08
من هر چی فکر می کنم دلیل این ارسال این پستتون رو نمی فهمم........( چرا حالا فهمیدم : زیادی بیکاری !!!!!نمی دونم شما کجای ایران زندگی می کنید ولی هرجا هستی بدون اینو بهش عدد کثرت میگن :27::27: ) یه سری به بازار بزن میبینی حداقل 4 تا کتاب قدیمی داره به علاوه این محمودزاده !!!!! اصلا من نمی دونم چرا دارم توضیح میدم ( یکیو می خوام به من توضیح بده )

از دوستان عزیز خواهش می کنم یکی برای من روشن کنه این کتاب اندیشه سازان آموزش فیزیک 2 مولفش کیه و کتابش چه مشخصاتی داره تقریباَ دارم به جنون میرسم
ببین من هر کجای ایران هستم که هستم فقط اینو بدون که این زبان فارسی که ازش دم میزنی زبان مادری من نیست زبان دومم هست و هر وقت خواستی زیادی دربارم بدونی پستهایی که از اول تو این تاپیک دادم رو برو بخون

siafu
04-08-2009, 22:24

بیخیال بابا! آهسته و پیوسته!

Antonio Andolini
04-08-2009, 22:43
سلام!
پیش2؟ یا فیزیک سال دوم دبیرستان؟

saeed_h1369
04-08-2009, 22:48
اگه منظورت من بوده باید بگم این کتابی که من می خوام اندیشه سازانه نه مبتکرانه یعنی عمرش وصال به رسیدن به مبتکران رو نداد آخرین چاپش 83 بوده بقیه مشخصاتش هم خواهش می کنم دوستان بگن ( یعنی بین 400000 کاربر یکی نمیدونه ؟؟؟؟؟؟) البته به این راحتی ها هم گیر نمیاد
اگه فیزیک 2 میخواید مواظب باشید محمود زاده رو نخرید چون خیلی مسخرس اما اون یکی که ماله کمان دارو زاهدی و ایناس اگه گیرتون بیاد که عالیه

alisahaf70
05-08-2009, 10:11
من پارسال کنکور دادم بهترین کتاب تست فیزیک حتی از اندیشه سازان و مبتکران هم بهتر فکوره نگاش کنید عاشقش می شید کل سوالای کنکور ها رو داره البته نه مثل بقیه پشت سر هم که بتونید از حفط هم سوال بعد رو جواب بدید تیپ بندیش ریزه و سوال تکراری نگذاشته پشت سر هم سه قسمته یادگیری دوره ی 1 دوره ی2 داره که سوال های تکراری رو تو اینا پخش کرده که هم همه ی سوال ها رو داشته باشه هم سوال ها پشت سر هم تکراری نباشد روحیه ی کاذب بده بعد سوال های تالیفیش هم که دیگه نگو خود سوال های کنکوره معرکه ترین کتابه

dirty_coat
05-08-2009, 10:14
من پارسال کنکور دادم بهترین کتاب تست فیزیک حتی از اندیشه سازان و مبتکران هم بهتر فکوره نگاش کنید عاشقش می شید کل سوالای کنکور ها رو داره البته نه مثل بقیه پشت سر هم که بتونید از حفط هم سوال بعد رو جواب بدید تیپ بندیش ریزه و سوال تکراری نگذاشته پشت سر هم سه قسمته یادگیری دوره ی 1 دوره ی2 داره که سوال های تکراری رو تو اینا پخش کرده که هم همه ی سوال ها رو داشته باشه هم سوال ها پشت سر هم تکراری نباشد روحیه ی کاذب بده بعد سوال های تالیفیش هم که دیگه نگو خود سوال های کنکوره معرکه ترین کتابه
فیزیک رو چند زدی؟:21:

siafu
05-08-2009, 11:31
آقا من آخر نفهمیدم! دوستان میگن واسه ادبیات گاج باید سبزش رو بخری که درسنامه داشته باشه! در صورتی که من سفید دین و زندگیش رو گرفتم که درسنامه کامل و تست کامل (دوم-سوم-پیش) رو داره به قیمت فکر کنم 8500 تومن درحالی که اگر بخوام به همین چیزای این کتاب در درس ادبیات و زبان فارسی برسم باید 40-50 هزار تومن کتاب گاج بخرم (گاج سبز 2 سبز 3 سبز پیش + پاسخنامه)
من واقعا گیج شدم

کتاب دین و زندگی کنکور (سفید) گاج=درسنامه ی کامل تمامی پایه های کنکور + تست کامل طبقه بندی شده + پاسخ کامل = 8500
کتاب زبان و ادبیات فارسی کنکور (سفید) گاج= فقط تست طبقه بندی شده!=7500

منطقی بنظر نمیاد

tim20020
05-08-2009, 11:32

توضيح:
انتشارات انديشه سازان طي تصميمي براي تعليق كليه فعاليت هايش امتياز نشر كتابها را به مبتكران داده است.
كتاب فيزيك دو مبتكران ( همون قبلي انديشه سازان ) كه دوجلد داشت به تاليف دكتر محتشم از سال 83 چاپ نميشود.
مبتكران يك فيزيك دو بزرگ دارد ( يك جلدي ) فكر كنم براي رياضي ها كه البته تجربي ها هم مي توانند استفاده كنند.

farshad_miki
05-08-2009, 11:56
آقا من آخر نفهمیدم! دوستان میگن واسه ادبیات گاج باید سبزش رو بخری که درسنامه داشته باشه! در صورتی که من سفید دین و زندگیش رو گرفتم که درسنامه کامل و تست کامل (دوم-سوم-پیش) رو داره به قیمت فکر کنم 8500 تومن درحالی که اگر بخوام به همین چیزای این کتاب در درس ادبیات و زبان فارسی برسم باید 40-50 هزار تومن کتاب گاج بخرم (گاج سبز 2 سبز 3 سبز پیش + پاسخنامه)
من واقعا گیج شدم

کتاب دین و زندگی کنکور (سفید) گاج=درسنامه ی کامل تمامی پایه های کنکور + تست کامل طبقه بندی شده + پاسخ کامل = 8500

منطقی بنظر نمیاد

کتاب زبان و ادبیات فارسی پیش دانشگاهی مشترک همه رشته ها(گاج سبز هم درستامه تست و پاسخنامه داره)=7500
کتاب ادبیات 3 (گاج سبز)=6500
کتاب ادبیات 2(گاج سبز)=7000

:10:

reza-atom
05-08-2009, 12:16
من واقعا گیج شدم

منطقی بنظر نمیاد

شما فقط ميخواين ادبيات بخونين؟و دين و زندگي؟به نظر من خودتونو درگير اين كتاب اون كتاب نكنين!مگه معلم نداشتين؟
چرا از رو كتاب درسي نمي خونين و بعد تستاشو بزنين!همونطور كه قبلا هم گفتم گاج پاسخنامش جدا هست! يه سر به بخش ميكرو طبقه بندي سايت گاج بزنين!

reza-atom
05-08-2009, 12:20
راستي من آموزش شيمي ٢ مبتكران (انديشه سازان) رو ميخواستم ولي هنوز پيدا نكردم البته سايت ها واسه فروش دارن!خيلي نايابه!

dirty_coat
05-08-2009, 12:32
راستي من آموزش شيمي ٢ مبتكران (انديشه سازان) رو ميخواستم ولي هنوز پيدا نكردم البته سايت ها واسه فروش دارن!خيلي نايابه!
اگه میخوای بگو برات بگیرم توی شهر ما که زیاده

reza-atom
05-08-2009, 13:15
اگه میخوای بگو برات بگیرم توی شهر ما که زیاده

نه مرسي از اينترنت سفارش دادم . راستي تو اينترنت قيمتش 6 و خورده ايه ! شما نميدوني قيمت واقعيش چنده ؟!:10:

mehdi_7070
05-08-2009, 13:17

مبتکران که داره چاپ می‌کنه. خیلی بعید می‌دونم نایاب شده باشه. من توی لیست کتاب‌های چاپ‌شده‌ی تیرماه مبتکران هم دیدم:20:

من واقعا گیج شدم

یه سری مزخرفات قبلا من برای ادبیات نوشته بودم! بخون شاید مفید باشه، امیدوارم باعث گمراه‌تر شدن شما نشوم :)

reza-atom
05-08-2009, 13:24
مي خواستم نظرتون رو درباره ي كتابهاي انرژي اتمي (آموزشش) بدونم!:18:

dirty_coat
05-08-2009, 13:27
مبتکران که داره چاپ می‌کنه. خیلی بعید می‌دونم نایاب شده باشه. من توی لیست کتاب‌های چاپ‌شده‌ی تیرماه مبتکران هم دیدم:20:

یه سری مزخرفات قبلا من برای ادبیات نوشته بودم! بخون شاید مفید باشه، امیدوارم باعث گمراه‌تر شدن شما نشوم :)
از کجا لیست کتابهای چاپ شده ی مبتکران رو دیدی؟

reza-atom
05-08-2009, 13:27
راستي يه كتاب تست واسه جبر و احتمال لازم دارم فقط جبر و احتمال چون من هنوز پيش رو نگذروندم و رياضيات گسسته رو نخوندم!كسي سراغ داره؟؟؟؟؟؟

mehdi_7070
05-08-2009, 13:52
از کجا لیست کتابهای چاپ شده ی مبتکران رو دیدی؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلیست کتاب های انتشارات مبتکران به صورت فایل ورد

reza-atom
05-08-2009, 13:55
نگفتين نظرتون راجع به «انژي اتمي» چيه؟؟؟؟؟

mehdi_7070
05-08-2009, 13:59
نگفتين نظرتون راجع به «انژي اتمي» چيه؟؟؟؟؟
الان دوباره مدیر من را دعوا می‌کنه:31:
◄◄ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی ►► ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fnmtebyan
05-08-2009, 15:13
سلام بچه ها حالتون خوبه؟
با درسا چیکار میکنید؟
راستی یادتون هست که یک ماه ونیم از تابستون گذشته؟(برای اونایی که هنوز شروع نکردن و فقط حرف میزنن)
اول از همه اینو بگم که من بعد 1 ماه اومدم اینجا واقعا منحرف شده.مثلا یکی میاد کتاب میپرسه اون یکی میاد فقط برای این که یه چیز گفته باشه یه پست نصف خطی میده که خداوکیلی هیچ نیازی نیست.
---------------------------

siafu
05-08-2009, 17:18

تو کدوم صفحه؟

siafu
05-08-2009, 17:19
شما فقط ميخواين ادبيات بخونين؟و دين و زندگي؟به نظر من خودتونو درگير اين كتاب اون كتاب نكنين!مگه معلم نداشتين؟
چرا از رو كتاب درسي نمي خونين و بعد تستاشو بزنين!همونطور كه قبلا هم گفتم گاج پاسخنامش جدا هست! يه سر به بخش ميكرو طبقه بندي سايت گاج بزنين!

من معنی های شعر رو به طور کامل ندارم... موضوع اینه و تو درس ادبیات هم مشکل زیاد دارم. از رو کتاب که میخونم ولی بازده بالایی نداشته برام.
درس های دیگه مشکلی ندارم از لحاظ منابع آموزشی و تست.

mehdi_7070
05-08-2009, 17:22
تو کدوم صفحه؟
ادبیات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک بقیه‌ی درس‌ها را هم اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])گذاشتم.

alisahaf70
05-08-2009, 17:36
فیزیک رو چند زدی؟:21:
من 88 بودم
بالا ترین درصدم تو اختصاصی ها فیزیک بود 70
راستی حواستون به معدل باشه که مثل من بدبخت نشید رتبمو 2 برابر کرد 2100 درصدام در حد 1200 بود
توکل به خدا کنید موفق باشید

alisahaf70
05-08-2009, 17:37
مي خواستم نظرتون رو درباره ي كتابهاي انرژي اتمي (آموزشش) بدونم!:18:

من هندسه پایش رو داشتم به نظرم بهترین بود

dirty_coat
05-08-2009, 18:03
کسی میدونه که کسایی که معدل شاملشون نمیشه چه فرقی با اونایی که شرط معدل دارند ؟
من که نفهمیدم

mehdi_7070
05-08-2009, 18:11
من که نفهمیدم

فکر کنم فقط درصدی که توی کنکور کسب می‌کنند ملاک خواهد بود. ولی بقیه 15٪ هم نمره امتحان نهایی سال سوم درس تاثیر داره.

siafu
05-08-2009, 19:17
من 88 بودم
بالا ترین درصدم تو اختصاصی ها فیزیک بود 70
راستی حواستون به معدل باشه که مثل من بدبخت نشید رتبمو 2 برابر کرد 2100 درصدام در حد 1200 بود
توکل به خدا کنید موفق باشید

آقا منو نترسون من معدلم خیلی پایینه.
شما اشتباه میکنی تمامی مشاورها میگن تاثیرش خیلی کمتر از این حرفاست

timsar jackson
05-08-2009, 19:35
منم برگشتم

یکی از کنکوریای 88 اگه میشه در مورد تاثیر معدل بگه که کم بود یا زیاد؟

alisahaf70
06-08-2009, 07:35
من معدلم 15.97 بود در صدام از نفر 1450 بالا تر بود ففط اون معدلش 19 بود اختصاصي هام در حد 500 بود ولي عمومي هام خراب بود كه مي اوردم رو 1300 در كل اره تاثيرش كمه من با معدلم جام بالاي 10 هزار بود ولي با كنكور شدم2100 در ضمن رقابت امسال خيلي شديد بود با يك سوال 100 تا جابه جا مي شدي ذهنتون رو مشغول اينا نكنيدبه خدا توكل كنيد و درس ها رو خوب بخونيد شك نكنيد موفق مي شويد با هر معدلي من خيلي از دوستام با معدل بالاي 19.5 بالاي 10 هزار شدند حرف اخرو كنكور مي زنه
يا حق

Navid_Boy
06-08-2009, 07:53
راستش دقیق نمی شه گفت ولی من هم در کل فکر می کنم تاثیرش چندان محسوس نبود.نگران اون موضوع نباش.

dirty_coat
06-08-2009, 08:18
من میخوام بدونم رو چه معیاری کسایی که شرط معدل ندارند با کسایی که شرط معدل دارند مقایسه میشن؟
مثلا دو نفر که درصدهای مشابهی دارند ولی یکی معدلش 20 و شرط معدل داره و دیگری معدلش 12 و شرط معدل نداره کدوم رتبش بهتر میشه؟

mehdi_7070
06-08-2009, 08:29
من میخوام بدونم رو چه معیاری کسایی که شرط معدل ندارند با کسایی که شرط معدل دارند مقایسه میشن؟
مثلا دو نفر که درصدهای مشابهی دارند ولی یکی معدلش 20 و شرط معدل داره و دیگری معدلش 12 و شرط معدل نداره کدوم رتبش بهتر میشه؟

توی کارنامه‌ها نوشته:
تذکر مهم :* تاثير 15 درصدي معدل کتبي ديپلم فقط براي داوطلباني که سال هاي 84 ، 85 ، 86 و 87 در رشته هاي رياضي فيزيک ، علوم تجربي ، علوم انساني و علوم و معارف اسلامي ديپلم خود را در مدارس تابع آموزش و پرورش جمهوري اسلامي ايران اخذ نموده باشند اعمال شده است

رتبه‌ی اون دو نفر هیچ فرقی با هم نداره :)

dirty_coat
06-08-2009, 09:54
توی کارنامه‌ها نوشته:
تذکر مهم :* تاثير 15 درصدي معدل کتبي ديپلم فقط براي داوطلباني که سال هاي 84 ، 85 ، 86 و 87 در رشته هاي رياضي فيزيک ، علوم تجربي ، علوم انساني و علوم و معارف اسلامي ديپلم خود را در مدارس تابع آموزش و پرورش جمهوري اسلامي ايران اخذ نموده باشند اعمال شده است

رتبه‌ی اون دو نفر هیچ فرقی با هم نداره :)
شما کاملا مطمینی؟

alisahaf70
06-08-2009, 10:21
شما کاملا مطمینی؟

کاملا درسته

timsar jackson
06-08-2009, 11:59
راستی فکر کنم بهمن بود که واسه یه کتاب تست خوب ریاضی تجربی پرسیده بود کتاب سبز داره یه همچین کتابی با تستای تالیفی

چاپ میکنه که گفتن نیمه اول مرداد میاد هنوز خبری نیست ولی مطمئنا تا قبل از مهر میاد..

dirty_coat
06-08-2009, 12:46
کسی لیست کتابهای ریاضی که تستهای تالیفی داره رو داره؟ ( رشتم تجربی )

nafas
06-08-2009, 13:21
سلام اصلا حوصله قلم چی رو ندارم : دی

خدا نه فردا هم تموم شه

راستی کسی جزوه امار گزینه 2 داره ؟!

راستی درمورد کتاب کمک اموزشی اینجا بحث کنین

siafu
06-08-2009, 13:43
سلام اصلا حوصله قلم چی رو ندارم : دی

خدا نه فردا هم تموم شه

راستی کسی جزوه امار گزینه 2 داره ؟!

راستی درمورد کتاب کمک اموزشی اینجا بحث کنین

آره من دارم

siafu
06-08-2009, 13:53
نمیشه کاری کرد که شرط معدلی برای آدم اعمال نشه؟؟

mehdi_7070
06-08-2009, 14:22
نمیشه کاری کرد که شرط معدلی برای آدم اعمال نشه؟؟

بعید می‌دونم، چون نمرات را از آموزش و پرورش می‌گیرند:46:

reza-atom
06-08-2009, 16:00
Nafas خان ، فردا كه قلمچي نيست بلكه ٢٣ مرداده ! مگه واسه تجربيا فرق داره؟

dirty_coat
06-08-2009, 16:40
Nafas خان ، فردا كه قلمچي نيست بلكه ٢٣ مرداده ! مگه واسه تجربيا فرق داره؟
کی گفته فردا امتحان نیست؟:18:
16 مرداد
30 مرداد
باز درس نخوندی بهونه میاری:27:

bijibuji
06-08-2009, 17:02
من یه نرم افزار می خوام که درصدها رو بش بدی و ترازتو حساب کنه....

dirty_coat
06-08-2009, 17:05
من یه نرم افزار می خوام که درصدها رو بش بدی و ترازتو حساب کنه....
رو چه حسابی میخواد ترازتو بده؟:18:

siafu
06-08-2009, 17:49
بعید می‌دونم، چون نمرات را از آموزش و پرورش می‌گیرند:46:

خوب نگیرن دیگه!
میخوان چیکار :دی

amirmon
06-08-2009, 17:49
من که نفهمیدم

تا اونجا که من می دونم خیلی تاثیر داره.... من کسایی رو دیدم که که درصدهاشون مثل رتبه 1200 -1300 بوده ولی به خاطر اینکه معدلشون تاثیر داده نشده رتبشون بالای 2000 اومده!!!

البته در مورد کسایی که معدلشون پایینه نمی دونم چقدر می تونه تاثیرگذار باشه.

dirty_coat
06-08-2009, 18:09
تا اونجا که من می دونم خیلی تاثیر داره.... من کسایی رو دیدم که که درصدهاشون مثل رتبه 1200 -1300 بوده ولی به خاطر اینکه معدلشون تاثیر داده نشده رتبشون بالای 2000 اومده!!!

البته در مورد کسایی که معدلشون پایینه نمی دونم چقدر می تونه تاثیرگذار باشه.
من گفتم اونایی که معدل شاملشون نمیشه :31:

B L A S T E R
06-08-2009, 18:26
سلام بچه ها !
میگم روزی 3 ساعت خوندن کافیه؟یا کمه؟!

amirmon
06-08-2009, 18:45

خوب مثالی که من زدم هم همون مورد بود دیگه!!:5:

reza-atom
06-08-2009, 19:43
سلام بچه ها !

بستگي داره چه انتظاري از خودت داري اگه انتظارت واسه رتبه هاي متوسطه كافيه البته بازم بستگي به گذشته ي درسي داره!

------- راستي بهمن خان مال رياضيا ٢٣ مرداده منم اشاره كردم -------

MaaRyaaMi
06-08-2009, 19:48
سلام بچه ها !

خودت چی فکر میکنی پسر ؟!!

یکمی ببر بالا .... مثلا روزی 5 6 ساعت

یه دفعه نبری روی 15 ساعت :دی چون بعدا زود خسته میشی

farshad_miki
06-08-2009, 19:54

زیاد نگران نباش:8:

حداکثر 500 رتبه فرق میکنه.اونم در شرایطی که معدلت 10 باشه

برای اونایی که هم معدل شامل نمیشه اثر نداره
مثلا کسی که معدلش 10 باشه و تستارو 100% بزنه=90% حسابه
ولی برای دد که معدل اثر نداره و تستارو 100% بزنه=100% حسابه

Amirdb
06-08-2009, 19:57
با سلامی دوباره به همه
تشکر از جناب mazg بابت جواب به سوال بنده

میگم مگه کتاب کلاس درس دیفرانسیل رمزینه جلد 3 هم داره؟یعنی مطالب توی جلد 2 تموم نشده؟
اگه کسی هم جلد دوم کتاب کلاس دیفرانسیل رمزینه رو دیده لطف کنه بگه که چطوره؟مثل جلد یک خوب توضیح داده یانه؟

یه نظر شما من واسه ریاضی 2 چی بخونم منظورم اینه که یه کتاب خوبی مثل کتاب کلاس درس دیفراسیل که نویسنده خوب توضیح داده باشه رو چی معرفی می کنید به خصوص توی بخش ماتریس ها ودستگاه معادلات که حالم به هم میخوره.

یه سوال دیگه من روزی بین 6 تا 7ساعت درس می خونم ولی باز هم از خودم راضی نیستم به نظر شما اگه تا بعد از عید برسه به روزی 12 ساعت می تونم رتبه زیر 5000 امیدی دشته باشم یا نه؟اصلا رتبه 5000 واسه ریاضی خوبه یا نه؟

اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

dirty_coat
06-08-2009, 21:03
سلام بچه ها !
بستگی به پایت و استعدادت داره اگه پایت خوبه و استعدادت هم همینطور 3 ساعت زیادت هم هست

MaaRyaaMi
06-08-2009, 21:33
با سلامی دوباره به همه

میگم مگه کتاب کلاس درس دیفرانسیل رمزینه جلد 3 هم داره؟یعنی مطالب توی جلد 2 تموم نشده؟
اگه کسی هم جلد دوم کتاب کلاس دیفرانسیل رمزینه رو دیده لطف کنه بگه که چطوره؟مثل جلد یک خوب توضیح داده یانه؟

یه نظر شما من واسه ریاضی 2 چی بخونم منظورم اینه که یه کتاب خوبی مثل کتاب کلاس درس دیفراسیل که نویسنده خوب توضیح داده باشه رو چی معرفی می کنید به خصوص توی بخش ماتریس ها ودستگاه معادلات که حالم به هم میخوره.

یه سوال دیگه من روزی بین 6 تا 7ساعت درس می خونم ولی باز هم از خودم راضی نیستم به نظر شما اگه تا بعد از عید برسه به روزی 12 ساعت می تونم رتبه زیر 5000 امیدی دشته باشم یا نه؟اصلا رتبه 5000 واسه ریاضی خوبه یا نه؟

جلد 2 رمزینه اومده مگه؟
البته جای این بحث تو تاپیک معرفی کتابه ...

ریاضی 2 مبتکران خوبه به نظرم

چرا از خودتون ناراضی هستین؟؟ چطور به این نتایجه رسیدین؟ آزمون دادین؟؟

چرا 5000 ؟؟؟ 5000 میشه باهاش قبول شد ولی اگه رشته خاصی مد نظرت هست یا دانشگاه خاصی ( مثل شریف و تهران و ... :31:) خب بهتره هدفتو تغییر بدی! به بهتر همیشه فکر کن!

موفق باشی

dirty_coat
06-08-2009, 21:36
با سلامی دوباره به همه

البته که زیر 5000 میاری فقط یک سوال:
ایا ازمون میدی؟

AEZ_Best
06-08-2009, 22:12

سلا م اتفاقا کتابخونه ی محله مون انتشارات مبتکرانش رو داره چاپ 84

مال منم اندیش سازانه چاپ 83
جز جلدش (رنگش یه جورایی آبیه!) دیگه تقریبا هیچ فرقی ندارن

Golrokh-bh
06-08-2009, 22:13
سلام دوستان

سال گذشته رئیس سازمان سنجش بحثی رو مطرح کرد مبنی بر اینکه چهل درصد ظرفیت دانشگاه ها ( اعم از روزانه ، شبانه و ...) به بسیجیان اختصاص پیدا کنه که با مخالفتهای شدید مردم این طرح لغو شد.

امروز توی یکی از سایت ها خوندم که امکانش خیلی زیاده که این طرح این بار در کنکور 89 اجرا بشه.

می خواستم بدونم که آیا شما خبر موثقی در این باره دارید و چقدر امکانش هست که این اتفاق بیفته؟!!

راستش از وقتی که این خبر رو خوندم در مورد ادامه ی راه خیلی مردد و تا حدی دلسرد شدم!

AEZ_Best
06-08-2009, 22:15
یه سوال دارم :

آقای تیمسار جکسون عکسشو گذاشتن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی هم خوبه

1 و 2 هم با هم هست

روشم عکس فیلو قو و دریاچه
پشتشم سالوادور دالی رو فکر کنم توضیح داده

dirty_coat
06-08-2009, 22:16
آقای تیمسار جکسون عکسشو گذاشتن

خیلی هم خوبه

1 و 2 هم با هم هست

روشم عکس فیلو قو و دریاچه
پشتشم سالوادور دالی رو فکر کنم توضیح داده
سایتی نمیشناسین این کتابو بفروشه؟

fnmtebyan
06-08-2009, 22:26
سلام بچه ها من یه شیوه رو دارم برای ازمون هی کانون به کار میگیرم به نظر خودم خوبه.میخواستم نظر شما رو بدونم.
نظرتون چیه:
من درسهایی رو که نمیرسم به بودجه بندی ها ول میکنم و بیخیال میشم و میام سر جلسه:
امتحان که شروع شد درسهایی رو که به بودجه بندی رسیدم رو میزنم وبعدش میام سراغ اونایی که به بودجه بندی نریسیدم.حالا سعی میکنم به سوالها جواب بدم.یعنی از اطلاعات قبلی(نه اطلاعات صرفا قبل امتحان).حالا دو حالت پیش میاد یا میتونم جواب بدم یا نه!!
اونهایی رو که بلدم که خیلی خوبه چون از اطلاعات قبلی استفاده کردم,اون هایی رو هم که نتونستم حل کنم,روش فکر میکنم و بعدا که خواستم اون درس رو بخونم,در حین درس خوندن میگم "ا پسر نگاه کن از این مبحث که داری میخونی چه سوالایی میتونن بدن"(چون قبلا سوال هاشو دیدم!)اونوقته که تو تست ها و سوال ها رو قبل از این که درسشو بخونی بلدی.
-------------------------
این سیستم من بود.
فوایدش:
1-استفاده مناسب از حافظه بلند مدت.
2-عدم درس خوندن برای ازمون های قلمچی بلکه درس خوندن برای کنکور.
3-تاثیر شدیدی در درس خوندن و یادگیری میزاره.
مضراتش:
1-ریسک بالا
2-ایجاد استرس
3-تنبل کننده ی داوطلب!
------------------------
نظر شما؟

dirty_coat
06-08-2009, 22:31
سلام بچه ها من یه شیوه رو دارم برای ازمون هی کانون به کار میگیرم به نظر خودم خوبه.میخواستم نظر شما رو بدونم.
نظرتون چیه:
امتحان که شروع شد درسهایی رو که به بودجه بندی رسیدم رو میزنم وبعدش میام سراغ اونایی که به بودجه بندی نریسیدم.حالا سعی میکنم به سوالها جواب بدم.یعنی از اطلاعات قبلی(نه اطلاعات صرفا قبل امتحان).حالا دو حالت پیش میاد یا میتونم جواب بدم یا نه!!
اونهایی رو که بلدم که خیلی خوبه چون از اطلاعات قبلی استفاده کردم,اون هایی رو هم که نتونستم حل کنم,روش فکر میکنم و بعدا که خواستم اون درس رو بخونم,در حین درس خوندن میگم "ا پسر نگاه کن از این مبحث که داری میخونی چه سوالایی میتونن بدن"(چون قبلا سوال هاشو دیدم!)اونوقته که تو تست ها و سوال ها رو قبل از این که درسشو بخونی بلدی.
این سیستم من بود.
فوایدش:
مضراتش:
1-ریسک بالا
2-ایجاد استرس
3-تنبل کننده ی داوطلب!
------------------------
نظر شما؟
به نظر من که بد نیست فقط سوالهایی که شک داری نزن چون اگه بخوای ارزیابی کنی ممکن فراموشش کنی

amirmon
07-08-2009, 01:22
نظرتون چیه:
این سیستم من بود.
فوایدش:
مضراتش:
1-ریسک بالا
2-ایجاد استرس
3-تنبل کننده ی داوطلب!
------------------------
نظر شما؟

سلام
روش شما خوبه ولی فقط تا آخر تابستون!!!!

از آزمون های مهر نباید اصلا این اتفاق بیفته که به بودجه بندی نرسی و باید تمام تلاشت رو بکنی....

amirmon
07-08-2009, 01:24
با سلامی دوباره به همه

اگه با همین ساعت مطالعه که پیش می ری ادامه بدی حتما زیر 5000 میاری حالا با هر استعدادی که داشته باشی...
البته رتبه 5000 رتبه چندان خوبی واسه ریاضی نیست ولی زیر 2000 خوب می شه گفت بدک نیست

موفق باشید

dirty_coat
07-08-2009, 10:52
بچه ها این کانون با این سوالهای سادش چیو میخواد ثابت کنه؟

beh,p
07-08-2009, 11:04

میخواهد ثابت کنه که کنکور هم همین سولات ساده است

dirty_coat
07-08-2009, 11:07
میخواهد ثابت کنه که کنکور هم همین سولات ساده است
به نظر من اگه سوالها سخت نباشه ادم تنبل میشه:41:

hermione
07-08-2009, 11:08

شما کاری به این کاراش نداشته باش ولی اگه میخوای شما یه چیزیو ثابت کنی توی فکر یه سایت برای آپلود کارنامه باش :27::27: (البته منظور خاصی نداشتم :13:)

dirty_coat
07-08-2009, 11:10
شما کاری به این کاراش نداشته باش ولی اگه میخوای شما یه چیزیو ثابت کنی توی فکر یه سایت برای آپلود کارنامه باش :27::27: (البته منظور خاصی نداشتم :13:)
من کارنامه ی سراسری رو برات اپلود میکنم ............. :27:

timsar jackson
07-08-2009, 11:10
شما کاری به این کاراش نداشته باش ولی اگه میخوای شما یه چیزیو ثابت کنی توی فکر یه سایت برای آپلود کارنامه باش

dirty_coat
07-08-2009, 11:12
جناب timsar jackson ازمون چه جور بود؟
راضی بودی؟

timsar jackson
07-08-2009, 11:17
جناب timsar jackson ازمون چه جور بود؟
راضی بودی؟

من از مهر ثبت نام میکنم.فعلا دارم پایمو قوی میکنم...

dirty_coat
07-08-2009, 11:20
من از مهر ثبت نام میکنم.فعلا دارم پایمو قوی میکنم...
خیال کردم ثبت نام کردی :31:
یک توصیه ای بهت میکنم که برنامش رو بگیر از فردا 24 مهر رو شروع کن 3 یا 4 تا ازمون جلو میفتی :27:

timsar jackson
07-08-2009, 11:22
خیال کردم ثبت نام کردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یک توصیه ای بهت میکنم که برنامش رو بگیر از فردا 24 مهر رو شروع کن 3 یا 4 تا ازمون جلو میفتی

ممنون از توصیتون ولی من فعلا تا آخر شهریور برنامه ی خودمو دارم باید فقط پایه رو کار کنم قوی شم چون خیلی ضعبفم..

dirty_coat
07-08-2009, 11:25
راستی یک بار دیگه ام پرسیدم کسی جواب نداد سایتی نمیشناسی کتاب فیزیک 1 و 2 مبتکران رو ازش بخرم؟

timsar jackson
07-08-2009, 11:27
راستی یک بار دیگه ام پرسیدم کسی جواب نداد سایتی نمیشناسی کتاب فیزیک 1 و 2 مبتکران رو ازش بخرم؟

فکر نکنم تو هیچ سایتی باشه

ولی اگه بخوای شماره ی یک نفر روبهت میدم زنگ بزن واست پست میکنه البته شماره الان دم دستم نیست باید بگردم پیداش کنم...

dirty_coat
07-08-2009, 11:29
فکر نکنم تو هیچ سایتی باشه

ولی اگه بخوای شماره ی یک نفر روبهت میدم زنگ بزن واست پست میکنه البته شماره الان دم دستم نیست باید بگردم پیداش کنم...
کجایی هست ؟ خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنی

reza-atom
07-08-2009, 11:32

"سايت آدينه بوك"
Ψ Adinebook.ir Ψ
توي منوي جستجوي سايت بنويس : فيزيك مبتكران

timsar jackson
07-08-2009, 11:35
"سايت آدينه بوك"
Ψ Adinebook.ir Ψ
توي منوي جستجوي سايت بنويس : فيزيك مبتكران این سایت نداره...

کجایی هست ؟ خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنی تهرانه هر کتابی بخوای پست میکنه این سری که رفتم تهران ازش کتاب گرفتم کارتشو داد که شمارش روش بود گفت هر کتابی

خواستی زنگ بزن پست میکنم.......

شرمنده الان هر چی میگردم کارتشو پیدا نمیکنم:41: بازم میگردم پیداش کردم خبر میدم...

dirty_coat
07-08-2009, 11:36
"سايت آدينه بوك"
Ψ Adinebook.ir Ψ
توي منوي جستجوي سايت بنويس : فيزيك مبتكران
کتاب رو موجود نداره سایت دیگه ای نیست؟:19:

timsar jackson
07-08-2009, 11:38
کتاب رو موجود نداره سایت دیگه ای نیست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر نکنم من خیلی تو سایتا دنبالش گشتم نبود......

dirty_coat
07-08-2009, 11:38
این سایت نداره...

تهرانه هر کتابی بخوای پست میکنه این سری که رفتم تهران ازش کتاب گرفتم کارتشو داد که شمارش روش بود گفت هر کتابی

شرمنده الان هر چی میگردم کارتشو پیدا نمیکنم:41: بازم میگردم پیداش کردم خبر میدم...
مگه کتاب رو برات مهر نزده؟

timsar jackson
07-08-2009, 11:41

نه اتفاقا الان رفتم نگاه کردم دیدم مهر نزده....

reza-atom
07-08-2009, 11:49
کتاب رو موجود نداره سایت دیگه ای نیست؟:19:

يه سر به سايت زير بزن:
Ψ pedrambook.ir Ψ
همچنين ميتوني به سايت خود مبتكران بري

timsar jackson
07-08-2009, 11:53
يه سر به سايت زير بزن:
Ψ pedrambook.ir Ψ
همچنين ميتوني به سايت خود مبتكران بري

این سایت هم نداره...

فکر نکنم خود مبتکران داشته باشه این کتاب دیگه چاپ نمیشه اینایی هم که تو بازار هست یا دست دومن یا کپین

dirty_coat
07-08-2009, 12:07
این سایت نداره...

تهرانه هر کتابی بخوای پست میکنه این سری که رفتم تهران ازش کتاب گرفتم کارتشو داد که شمارش روش بود گفت هر کتابی

timsar jackson
07-08-2009, 12:09

تو صفحه ی قبل جواب دادم

dirty_coat
07-08-2009, 12:14
تو صفحه ی قبل جواب دادم

معذرت این اینترنتم قطع شد و خیال کردم نفرستاده حالا اگه شمارشو پیدا کردی یک ندایی بده:10:

timsar jackson
07-08-2009, 12:16
معذرت این اینترنتم قطع شد و خیال کردم نفرستاده حالا اگه شمارشو پیدا کردی یک ندایی بده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خواهش...

چشم حتما میگردم اگه پیدا شد میگم...

hermione
07-08-2009, 13:55
کارنامه ها اومد :
اینم کارنامه من فقط نخندید عربی نخونده بودم ولی در کل بهتر از قبل شد:

mahsa1469
07-08-2009, 14:00
بچه ها عربی امروز سخت بود؟؟؟

mohsensoft
07-08-2009, 14:02
جناب dirty_coat
میشه کارنامتو بذاری؟
اینجور که به نظر میاد باید خیلی شاخ باشه
ممنون

hermione
07-08-2009, 14:13
جناب dirty_coat
میشه کارنامتو بذاری؟
اینجور که به نظر میاد باید خیلی شاخ باشه
ممنون

طبق آخرین نطقشون گفتن : من فقط کارنامه سراسریمو میزارم ..
این سوالاش خیلی آسونه من فقط و فقط المپیادی می خوام .:27::27:

آخه یکی نیست بگه تراز که دیگه ربطی به آسونی و سختی نداره ...

ایشون یه قصدو بیشتردنبال نمی کنن اونم روحیه دادن به بقیه داوطلباس!!!!

mohsensoft
07-08-2009, 14:24
طبق آخرین نطقشون گفتن : من فقط کارنامه سراسریمو میزارم ..
این سوالاش خیلی آسونه من فقط و فقط المپیادی می خوام .

آخه یکی نیست بگه تراز که دیگه ربطی به آسونی و سختی نداره ...

ایشون یه قصدو بیشتردنبال نمی کنن اونم روحیه دادن به بقیه داوطلباس!!!!
آخه من هر وقت اومدم اینجا ایشون داشتن سوالات قلم چی رو با خاک کف کوچه مقایسه میکردن!!!
خیلی دوست دارم ببینم کارنامه ی این دوستمونو
البته بهتره خودش باشه و این صحبت ها رو که میکنیم از خودش دفاع کنه :دی

frnsh
07-08-2009, 15:02
سلام!
پیش2؟ یا فیزیک سال دوم دبیرستان؟

فیزیک دوم دبیرستان (رشته ریاضی)

نظرتون چیه:
این سیستم من بود.
فوایدش:
مضراتش:
1-ریسک بالا
2-ایجاد استرس
3-تنبل کننده ی داوطلب!
------------------------
نظر شما؟

به نظرم خوبه. یه چیزی توی مایه های روش خودمه. یکی از تفاوتهاش اینه که من هر 10 تا تست که میزنم (چه بلدم و چه نه) همه رو با جوابهاشون آنالیز میکنم. اونایی که بلدم که هیچی. در مورد اونایی که بلد نیستم، مطلبش رو توی کتاب یا دفتر میخونم. اگه نفهمیدم میرم سر کتاب کمکی.

به نظر من اگه سوالها سخت نباشه ادم تنبل میشه:41:

تایید میشه!
شما اگه سخت میخوای برو گزینه 2. اون عمدا خیلی سخت میگیره که تو کنکور راحت باشین. به نظرم شما که سطحتون بالاس برین اونجا بهتره.

دوستان من یه سوال برام پیش اومد. اینکه چه موقع کتاب کمک درسی رو شروع کنم بهتره؟
من طبق برنامه م که دارم پیش میرم، کتاب رو ول نمیکنم. اما دیدم که کتاب کمکی ها خیلی بهتر توضیح داده و از مطالبی که زیاد لاز نیست، صرف نظر کرده.
ممنون :11:

reza-atom
07-08-2009, 15:08
راستي همه ي شما تجربي اين؟ چون رياضيا ٢٣ مرداد آزمون دارن!
و يه سوال ديگه :
شما تا حالا نگاهي به كتاب فيزيك ١ (آينه ها و عدسي) انداختين ؟! چون طفلكي خيلي مظلوم واقع شده!!!
]من خودم تا حالا درشو باز نكردم![ به نظر شما چه موقعي مناسبه واسه اين درس؟

B L A S T E R
07-08-2009, 15:13
سلام بچه ها !
میگم تو برنامه ریزی خاصی دارید؟
یعنی تو برنامتون نوشتید این روز هفته از این ساعت تا این ساعت مثلا فیزیک بخونم ؟!
اگه دارید به منم بدید من لنگ یه برنامه ریزه درست و حسابیم:دی

reza-atom
07-08-2009, 15:19
دوستان من یه سوال برام پیش اومد. اینکه چه موقع کتاب کمک درسی رو شروع کنم بهتره؟
من طبق برنامه م که دارم پیش میرم، کتاب رو ول نمیکنم. اما دیدم که کتاب کمکی ها خیلی بهتر توضیح داده و از مطالبی که زیاد لاز نیست، صرف نظر کرده.
ممنون :11:

به نظر من كه اين كتاب درسي رو اصلا نخون !٢زار مطلب مفيد نداره !اگه از يه كتاب كمكي خوب استفاده كني عاليه! من خودم فقط درس شيمي رو از رو كتاب ميخونم بقيه درسا رو فقط از كمكي ! تستا رو هم خيلي خوب ميزنم! اين همه كتاب درسي خونديم به كجا رسيديم؟ فقط روحيه آدمو بهم ميزنه!

moraddad
07-08-2009, 15:20
:18:
دادیم رفت امروز...!
شما مگه برنامه آزمونو نداری؟!

reza-atom
07-08-2009, 15:28
سلام بچه ها !
یعنی تو برنامتون نوشتید این روز هفته از این ساعت تا این ساعت مثلا فیزیک بخونم ؟!

قبلا هم گفتم كسي نميتون براي يه كس ديگه برنامه بريزه چون تواناي ها و گذشته تحصيلي متفاوته!
اما به شما چندتا توصيه دارم:
برنامه ي راهبردي رو واسه يه هفته تنظيم كن ! اين مزيتش اينه كه تو يه هفته همه ي دروس رو تحت نظر داري!
ساعت خاصي رو براش در نظر نگير بلكه ميزان پيشروي شما در برنامه مهمه! سعي كه همه ي درسها رو تو يه هفته بياري! و اونا رو قسمت بندي كني هر قسمت كه تموم شد خط بزن! اينا همش رو توي يه جدول تنظيم كن!
يادت نره جا واسه نفس كشيدن هم باشه! مثل برنامه ي من نشه كه اجرا نشد و نرسيدم تمومش كنم!!!

moraddad
07-08-2009, 15:31
اینم کارنامه من

بازم همون جمله کلیشه ای:
پایه ضعیفه!:13:
اه...
اگه از پارسال عین آدم خونده بودم...
ولی اشکال نداره...
اوضاع اینجوری نمیمونه!:5:

reza-atom
07-08-2009, 15:32
من تو كانون نيستم ولي برنامشو از پارسال واسه تابستون دارم و ديدم نوشته ٢٣ مرداد حتما برنامش تغيير كرد!

hermione
07-08-2009, 15:33
:18:
دادیم رفت امروز...!
شما مگه برنامه آزمونو نداری؟!

شما ترازتون چند شد؟
راستی چرا هیچکس کارنامشو نمیزاره؟
از تجربه دارای کنکور پارسال یکی کارنامه منو آنالیز کنه ممنون میشم ( صفحه قبل گذاشتم)

moraddad
07-08-2009, 15:42
شما ترازتون چند شد؟
از تجربه دارای کنکور پارسال یکی کارنامه منو آنالیز کنه ممنون میشم ( صفحه قبل گذاشتم)

من که گذاشتم...
از تجربه دارای پارسال نیستم:31:؛ ولی به نظرم خیلی عالی و طبیعی(متعادل) زدی جز عربی!
خیلی خوبه:11:

Amirdb
07-08-2009, 15:56
البته که زیر 5000 میاری فقط یک سوال:
ایا ازمون میدی؟

آره آزمون میدم قلم چی ولی نمی دونم چه طوره که عمومی ها رو که نمی خونم بالای 70 می زنم ولی اختصاصی ها رو که در حال جویدن کتاب ها وخوندنشون هستم رو خراب می کنم حدود 30 درصد می زنم غیر از آمار وشیمی
ترازم هم خیلی افتضاح اومد حدود 5000

حالا من چی کار کنم که هر آزمون از آزمون بعد بهتر بشم

ضمنا قید هندسه 1 و 2رو واسه کنکور زدم چون توی دبیرستان شب امتحانی بودم و فقط خوندم که پاسشون کنم.

راهکاری؟
پیشنهادی؟
نحوه ی خوندنشون؟

MaaRyaaMi
07-08-2009, 16:12
کتاب درسی رو حتما بخونین ! حتی اگه خیلی چرت باشه ... بخصوص تمرین ها و مسائل کتاب درسی !

roham_06
07-08-2009, 16:44
و يه سوال ديگه :
شما تا حالا نگاهي به كتاب فيزيك ١ (آينه ها و عدسي) انداختين ؟! چون طفلكي خيلي مظلوم واقع شده!!!

فيزيك 1 ...2 فصل آخر هم آسونه و هم مهم! به نظر من همين تابستون بخوونش و فرموا رو خلاصه نويسي كن!
اگه بتوني انديشهيازان رو پيدا كني كه عاليه!

dirty_coat
07-08-2009, 16:48
سوالهای ازمون گزینه ی 2 گیر نمیاد؟

roham_06
07-08-2009, 16:50
سلام بچه ها !
سلام!
اين روشي بود كه من ميخوندم!
به نظر من خوبيش اينه كه آخر روزت ازاده

این روش میگه که ما در ابتدای روز انرژی بیشتری داریم ولی زیاد به هدر میره!

در یخچاال میریم الکی!! به دوستمون زنگ میزنیم!!!! اینترنت میایم!!! با مادرمون در مورد موضوعات الکی بحث میکنیم و…….. در حالی که هنوز برنامه درسیمون باقی مونده و این یعنی ظلم به خودمون و آیندمون!

شاید بگی خوب اینها نوعی استراحته!!!!! ولی اگه توی طول روز استراحتا کم بشه و زود تر برنامه اجرا بشه! از اون ور به تایم گنده تری میتونیم یه استراحتی بکنیم که به چشم بیاد! اما در حالت اول نه تنها استراحته به چشم نمیاد بلکه درس خوندن هم به چشک نمیاد و تو اضطراب تمام برنامه رو داری…مثلا داری شام میخوری ولی هنوز استرس داری که 3ساعت مونده 10 ساعت تموم شه!

برات مثالی میزنم!

2 دانش آموز یکی من و یکی تو میخوایم درس بخونیم و باید 10 ساعت بخونیم:

من ساعت 6 صبح بیدار میشم ساعت 6.30 استارت خودم رو میزنم:

6.30 تا 8

8.15 تا 9.45

10 تا 11.30

11.45 تا 13.15

ناهار + استراحت

13.45 تا 15.15

15.30 تا 17

17.15 تا 18.15

و اما تو ( البته تو که اینجوری نیستی)

تو ساعت 7 صبح با غر غر های مادرت از خواب بیدار میشی

به زور ار ساعت 8 شروع میکنی

8-9

9.30-10.30

10.45 تا 11.45

12.30 تا 13.30

14-15

15.15 تا 16.15

16.30 تا 17.30

18 تا 19

19.45 تا 20.45

21 تا 22

فرق بین من و تو چیه؟؟؟؟؟؟

من ساعت 18.15 ….10 ساعتم پر شده … از اون موقع تا خواب حاااااااااااااااال میکنم ولی تو حتی موقع شام هم استرس اتمام برنامه رو داری!

من ار 18.15 به بعد میتونم برم با دوستام پارک و سینما! ولی تو ساعت 18و15 هنوز 3 ساعت برنامه درسی داری!
البته باز هم میگم هر کسی روش خودش رو داره

البته اين روش بود برنامه ريزي به نظر من هماهنگ باشيد با قلم چي يا سنجش بهتره!

موفق باشيد

hermione
07-08-2009, 16:53
فيزيك 1 ...2 فصل آخر هم آسونه و هم مهم! به نظر من همين تابستون بخوونش و فرموا رو خلاصه نويسي كن!
اگه بتوني انديشهيازان رو پيدا كني كه عاليه!

من خودم مبتکران محمودزاده هم فیزیک 2 خوندم و هم فیزیک 3 و تست انرژی اتمی کار میکنم ( میانگین درصد فیزیکم تو کانون 80 درصده ) به نظرتون اندیشه رو هم بگیرم ؟؟؟

dirty_coat
07-08-2009, 16:57
سلام!

در یخچاال میریم الکی!! به دوستمون زنگ میزنیم!!!! اینترنت میایم!!! با مادرمون در مورد موضوعات الکی بحث میکنیم و…….. در حالی که هنوز برنامه درسیمون باقی مونده و این یعنی ظلم به خودمون و آیندمون!

شاید بگی خوب اینها نوعی استراحته!!!!! ولی اگه توی طول روز استراحتا کم بشه و زود تر برنامه اجرا بشه! از اون ور به تایم گنده تری میتونیم یه استراحتی بکنیم که به چشم بیاد! اما در حالت اول نه تنها استراحته به چشم نمیاد بلکه درس خوندن هم به چشک نمیاد و تو اضطراب تمام برنامه رو داری…مثلا داری شام میخوری ولی هنوز استرس داری که 3ساعت مونده 10 ساعت تموم شه!

برات مثالی میزنم!

6.30 تا 8

8.15 تا 9.45

10 تا 11.30

11.45 تا 13.15

ناهار + استراحت

13.45 تا 15.15

15.30 تا 17

17.15 تا 18.15

8-9

9.30-10.30

10.45 تا 11.45

12.30 تا 13.30

14-15

15.15 تا 16.15

16.30 تا 17.30

18 تا 19

19.45 تا 20.45

21 تا 22

فرق بین من و تو چیه؟؟؟؟؟؟

من ساعت 18.15 ….10 ساعتم پر شده … از اون موقع تا خواب حاااااااااااااااال میکنم ولی تو حتی موقع شام هم استرس اتمام برنامه رو داری!

من ار 18.15 به بعد میتونم برم با دوستام پارک و سینما! ولی تو ساعت 18و15 هنوز 3 ساعت برنامه درسی داری!
البته باز هم میگم هر کسی روش خودش رو داره

البته اين روش بود برنامه ريزي به نظر من هماهنگ باشيد با قلم چي يا سنجش بهتره!

موفق باشيد
خوب اگه مبحث حال و تفریح رو ملاک قرار بدیم من نظر دیگه ای دارم:
8-9
10-11
12-1
2-3
5-6
7-8
9-10
11-12
حالا ما 8 ساعت خوندیم و خیلی هم استراحت کردیم و فرصت برای خیلی کار ها هم گذاشتیم از جمله:
اینترنت و بازی با یخچال و ...............:31:
و اما دوست گلم این بازه های 1:30 به 15 خیلی وحشتناکه چون بازدهی مغز پایین میاد

hermione
07-08-2009, 17:18
خوب اگه مبحث حال و تفریح رو ملاک قرار بدیم من نظر دیگه ای دارم:
8-9
10-11
12-1
2-3
5-6
7-8
9-10
11-12
حالا ما 8 ساعت خوندیم و خیلی هم استراحت کردیم و فرصت برای خیلی کار ها هم گذاشتیم از جمله:
اینترنت و بازی با یخچال و ...............:31:
و اما دوست گلم این بازه های 1:30 به 15 خیلی وحشتناکه چون بازدهی مغز پایین میاد

به سلامتی انگار از پرده در اومدی !!!!:31:
چه خبر از سوالای المپیادی به نظر من نرو دنبال چنین کتابایی چون به قول خودت :

به نظرم این کتابها فایده ای نداره به خاطر اینکه کنکور رو یک چیز بزرگ نشون میدهند( پست 360 همین تاپیک)

روز جمعه ای بیکار بودیم یه کار برای خودمون درست کردیم راستی تو چقدر ضد و نقیض پست میدی !!!!
آخه مرد حسابی فقط یه ایرانی میتونه کنایه ایو که توی این جمله بهت زدم بفهمه ( از عمد اینکارو کردم :27:)

شما کاری به این کاراش نداشته باش ولی اگه شما میخوای یه چیزیو ثابت کنی باید دنبال سایت برای آپلود کارنامه باشی

ولی انگار شما بهتر زبون مادریمو بلدی!!!!

البته یه کم هم زبانتو تقویت کنی بد نیست اوه البته یادم اومد شما توی فرانسه انگلیسی یادتون ندادن ؟؟؟؟:27::27:
اشکال نداره میتونی سوالاتتو از توی تاپیکش بپرسی !!!!!
و یه سری پست دیگه که شما سر بهش بزنید بدک نیست .
این پست دادم برای آشنایی بیشتر با این شخص شخیص.
از مدیران خواهش می کنم خواهش می کنم این پست پاک نکنن چون این کاربر توی 500 پست همرو سر کار گذاشته و یک قصدو بیشتر دنبال نمی کنه ..

dirty_coat
07-08-2009, 17:35
به سلامتی انگار از پرده در اومدی !!!!:31:

( پست 360 همین تاپیک)

روز جمعه ای بیکار بودیم یه کار برای خودمون درست کردیم راستی تو چقدر ضد و نقیض پست میدی !!!!
آخه مرد حسابی فقط یه ایرانی میتونه کنایه ایو که توی این جمله بهت زدم بفهمه ( از عمد اینکارو کردم :27:)

البته یه کم هم زبانتو تقویت کنی بد نیست اوه البته یادم اومد شما توی فرانسه انگلیسی یادتون ندادن ؟؟؟؟:27::27:
از مدیران خواهش می کنم خواهش می کنم این پست پاک نکنن چون این کاربر توی 500 پست همرو سر کار گذاشته و یک قصدو بیشتر دنبال نمی کنه ..
من دنبال این نیستم که چیزی رو به فردی مثل تو ثابت کنم اینو بفهم :41:

timsar jackson
07-08-2009, 17:53
به سلامتی انگار از پرده در اومدی !!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

( پست 360 همین تاپیک)

آخه مرد حسابی فقط یه ایرانی میتونه کنایه ایو که توی این جمله بهت زدم بفهمه ( از عمد اینکارو کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته یه کم هم زبانتو تقویت کنی بد نیست اوه البته یادم اومد شما توی فرانسه انگلیسی یادتون ندادن ؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از مدیران خواهش می کنم خواهش می کنم این پست پاک نکنن چون این کاربر توی 500 پست همرو سر کار گذاشته و یک قصدو بیشتر دنبال نمی کنه

من دنبال این نیستم که چیزی رو به فردی مثل تو ثابت کنم اینو بفهم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بچه ها بی خیال کل کل و این حرفا شین.. نزارین تاپیک منحرف بشه...

reza-atom
07-08-2009, 17:54
سلام!

برات مثالی میزنم!

6.30 تا 8

8.15 تا 9.45

10 تا 11.30

11.45 تا 13.15

ناهار + استراحت

13.45 تا 15.15

15.30 تا 17

17.15 تا 18.15

8-9

9.30-10.30

10.45 تا 11.45

12.30 تا 13.30

14-15

15.15 تا 16.15

16.30 تا 17.30

18 تا 19

19.45 تا 20.45

21 تا 22

فرق بین من و تو چیه؟؟؟؟؟

اينه كه شما خر خون تري :27:

dirty_coat
07-08-2009, 18:33
بچه ها بی خیال کل کل و این حرفا شین.. نزارین تاپیک منحرف بشه...
خیالت از طرف من راحت

roham_06
07-08-2009, 20:12
من خودم مبتکران محمودزاده هم فیزیک 2 خوندم و هم فیزیک 3 و تست انرژی اتمی کار میکنم ( میانگین درصد فیزیکم تو کانون 80 درصده ) به نظرتون اندیشه رو هم بگیرم ؟؟؟

نه با همينا حال ميكني نه! چون به نظر ن اكثر راهكار ها و فرمول هايي كه كتابا ارائه ميدن مشابه هستن!

timsar jackson
07-08-2009, 20:32
نه با همينا حال ميكني نه! چون به نظر ن اكثر راهكار ها و فرمول هايي كه كتابا ارائه ميدن مشابه هستن!

راست میگه اگه با همینا راحتی و یاد میگیری که کتاب تست اضافی نخر..

پ.ن:این تشویق ها که تو محل سکونتت نوشتی جالبه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

frnsh
07-08-2009, 20:49
و يه سوال ديگه :

من که ریاضی ام.
در مورد فیزیک 1 هم بگم که دو فصل آخرش خیلی مهمه. بقیه رو نخوندی هم نخوندی. همین 2 فصل بسه و خیلی هم آسونه. چندتا فرمولشو حفظ کنی بسه. فکر کنم 4 تا تست کنکور هم از همین 2 فصله.

به نظر من كه اين كتاب درسي رو اصلا نخون !٢زار مطلب مفيد نداره !اگه از يه كتاب كمكي خوب استفاده كني عاليه! من خودم فقط درس شيمي رو از رو كتاب ميخونم بقيه درسا رو فقط از كمكي ! تستا رو هم خيلي خوب ميزنم! اين همه كتاب درسي خونديم به كجا رسيديم؟ فقط روحيه آدمو بهم ميزنه!

کتاب درسی رو حتما بخونین ! حتی اگه خیلی چرت باشه ... بخصوص تمرین ها و مسائل کتاب درسی !

مرسی از نظرتون.
من میخوام با برنامه م کتابهای درسی رو حداکثر تا آخر تابستون تموم کنم (با تمرین تستشون و اینا) بعد دیگه برم سر کمکی ها و کتاب رو بیخیال شم. خوبه یا بد؟

mohsensoft
07-08-2009, 20:56
دوستان واسه تابستون برین تو کار اختصاصی
الان تو عمومی ها عربی بخونین و یه کمی هم زبان(اگه زبانتون خوب نیست)
اگه کسی توی تابستون اختصاصی هاشو خوب کار کنه باعث بالا رفتن درصداش و ترازش توی پاییز میشه و این هم یعنی ایجاد انگیزه
البته عمومی توی کنکور فوق العاده تاثیر داره اما اگه کسی تابستونش رو با عمومی ها بگذرونه سر خودشو کلاه گذاشته !!!

amirmon
07-08-2009, 21:32
شما ترازتون چند شد؟

سلام

البته ببخشید که خیلی رک و راست می گم....

اشتباه بزرگی کردی که عربی رو نخوندی . با عربی باید مثل یه درس اختصاصی رفتار کنی یعنی باید مثل فیزیک و ریاضی واسش وقت بزاری..

زیان 2و3 متوسط رو به پایین کار کردی باید خیلی بهتر بشه.

حسابان رو خوب زدی آفرین . مثل اینکه تقریبا آسون بوده چون ترازش با این درصد زیر 7000 شده.
هندسه 1و2 باید برسونی بالای 60 -70 تو آزمون های بعد....

فیزیک و آمار و شیمی رو هم خیلی خوب زدی آفرین...

در کل ترازت نسبتا خوب هستش و نا در حد خیلی خوب یا عالی... یعنی اگه انتظار رتبه خوب داری باید خیلی بهتر کار کنی....

موفق باشید

reza-atom
07-08-2009, 22:17
من که ریاضی ام.
در مورد فیزیک 1 هم بگم که دو فصل آخرش خیلی مهمه. بقیه رو نخوندی هم نخوندی. همین 2 فصل بسه و خیلی هم آسونه. چندتا فرمولشو حفظ کنی بسه. فکر کنم 4 تا تست کنکور هم از همین 2 فصله.

مرسی از نظرتون.
من میخوام با برنامه م کتابهای درسی رو حداکثر تا آخر تابستون تموم کنم (با تمرین تستشون و اینا) بعد دیگه برم سر کمکی ها و کتاب رو بیخیال شم. خوبه یا بد؟

در مورد نظر اول بايد بگم آينه ها خيلي مباحث پيچيده تري دارن كه بشه با حفظ كردن ٤ تا فرمول تستاشو زد!

و اما در مورد دوم البته ببخشيد ولي كار مزخرفيه!!
شما يعني تنها كتاب درسيو بخونين تستا رو ميتونين براحتي بزنين ؟؟
پس واقعا نابغه اين!

sinasalar2007
08-08-2009, 11:41
یه سوال :

یه بخش هایی تو کتاب ها هستن مثل بیشتر بدانید تو شیمی یا فناوری و کاربرد داخل فیزیک و ... اینا تو کنکور میان ؟ البته میدونم تو حذفیات کنکور نیست ولی چیزای بیخودی هستن !! ارزشش رو داره بشینیم بخونیمشون ؟

AEZ_Best
08-08-2009, 12:03
سایتی نمیشناسین این کتابو بفروشه؟

نه متاسفانهولي تقريبا همه كتابخونه هايي كه من ديدم دارن

dirty_coat
08-08-2009, 12:04
یه سوال :

یه بخش هایی تو کتاب ها هستن مثل بیشتر بدانید تو شیمی یا فناوری و کاربرد داخل فیزیک و ... اینا تو کنکور میان ؟ البته میدونم تو حذفیات کنکور نیست ولی چیزای بیخودی هستن !! ارزشش رو داره بشینیم بخونیمشون ؟
من پرسیدم هیچکدوم نمیان

reza-atom
08-08-2009, 13:29
یه سوال :

شما خود درسو بخون اينا پيشكشت!
اگه به مقدمه ي كتاب ها مراجعه ميكردي اين سوالو نمي پرسيدي!

fakhtee
08-08-2009, 14:03
ميشه بگيد براي قبولي تو كنكور از چه سالي روزي چند ساعت درس خوندين؟

Alamate Soal
08-08-2009, 14:12
من كم خوندم ولي زياد تست آموزشي زدم .
از پارسال خيلي روزها كم تمرين كردم و خيلي روزها زياد
ولي متوسط حساب كنم روزانه بالاي 2 ساعت ميشه

space20
08-08-2009, 14:19
من اصلا اون اولا ساعتی نمیخوندم
یه سری درسا رو واسه ی یه روزم برمیداشتم هرجوری بود توی اون روز میخوندم البته گاهی هم به همش نمیرسیدم ولی هیچ روزی برنامه سنگین بر نمیداشتم که بهم فشار بیاد متعادل اما همیشه
آره تست هم خیلی میزدم یعنی سعی میکردم هرچیزی که لازمه از جزوه بفهمم سر کلاس بفهمم روی بعضی درسا یه مروری روی جزوه داشتم و بیشتر تست البته اینو من بیشتر روی درسای تخصصی(رشته ریاضی)اجرا میکردم

space20
08-08-2009, 14:25
ولی به نظرم بد نیست تفریحی بخونید حتما یه سری مرتبط با درسه که معمولا میگن اونا رو بخونید
اول کتاب مبتکران شیمی یه توضیحاتی راجع به اونا داده و چند تایی هم ذکر کرده که بخونید
اگه تست بزنی میفهمی کدوما مهمه

space20
08-08-2009, 14:37
آره آزمون میدم قلم چی ولی نمی دونم چه طوره که عمومی ها رو که نمی خونم بالای 70 می زنم ولی اختصاصی ها رو که در حال جویدن کتاب ها وخوندنشون هستم رو خراب می کنم حدود 30 درصد می زنم غیر از آمار وشیمی
ترازم هم خیلی افتضاح اومد حدود 5000

حالا من چی کار کنم که هر آزمون از آزمون بعد بهتر بشم

ضمنا قید هندسه 1 و 2رو واسه کنکور زدم چون توی دبیرستان شب امتحانی بودم و فقط خوندم که پاسشون کنم.

راهکاری؟
پیشنهادی؟
نحوه ی خوندنشون؟
من به شخصه تاکید میکنم حتما حتما هندسه رو بخونید چون هندسه رو خیلیا نمیزنن و زدنش حقیقتا کمکه اما درواقع نباید بخاطر هندسه درسایی رو که همه میزنن شما نتونی بزنی درواقع به موازات پیش ببر هر دورو
پارسال هرکی به من میرسید میگفت هندسه نخون اما من اصلا گوش ندادم یه بار درست کتاب هندسه و نکاتو اینا رو خوندم دیگه طی سال خیلی وقت واسش نذاشتم و فقط ب تست یه مروری میکردم همیشه هم بین درسام درصد خوبی رو داشت
من که به شخصه از اون اول عشق هندسه بودم :31:
به نظرم خوبه اگه یه نکاه به تمرینای کتاب مخصوصا هندسه 2(سال سوم) بندازی و نتایج تمرینا رو بنویسی
چند تا کتاب تست هم بزنی مدلش دستت میاد گاج سفید به نظرم بد نبود اندیشه سازان چاپ قدیم هم تمریناش یه کم قدیمی و بعضی وقتا سخت و وقتگیره اما بد نیست نتایج یه سری از تمرینا رو بدونی
موفق باشید

roham_06
08-08-2009, 14:52
من به شخصه تاکید میکنم حتما حتما هندسه رو بخونید چون هندسه رو خیلیا نمیزنن و زدنش حقیقتا کمکه اما درواقع نباید بخاطر هندسه درسایی رو که همه میزنن شما نتونی بزنی درواقع به موازات پیش ببر هر دورو
پارسال هرکی به من میرسید میگفت هندسه نخون اما من اصلا گوش ندادم یه بار درست کتاب هندسه و نکاتو اینا رو خوندم دیگه طی سال خیلی وقت واسش نذاشتم و فقط ب تست یه مروری میکردم همیشه هم بین درسام درصد خوبی رو داشت
به نظرم خوبه اگه یه نکاه به تمرینای کتاب مخصوصا هندسه 2(سال سوم) بندازی و نتایج تمرینا رو بنویسی
چند تا کتاب تست هم بزنی مدلش دستت میاد گاج سفید به نظرم بد نبود اندیشه سازان چاپ قدیم هم تمریناش یه کم قدیمی و بعضی وقتا سخت و وقتگیره اما بد نیست نتایج یه سری از تمرینا رو بدونی
موفق باشید

سعي كنيد درس خيلي ضعيف نداشته باشيد! مثلا من ادبياتم خيلي ضعيف بود تو كنكور هم 37 زدم! ولي عربي و رياضي و فيزيك رو 70! بقيه هم 65 اينا! ولي همين ادبيات كلي رتبه ام رو آورد بالا! خيلي آورد بالا خيلي

reza-atom
08-08-2009, 15:56
موفق باشید

ولي خدايي هندسه خيلي سخته (حداقل واسه من) !! :41:
من اوايل از هندسه متنفر بودم ولي الان كه دارم از پايه ي پايه :18: ميخونم يذره به خودم اميدوار شدم. الان با كتاب رمزينه هندسه 1 رو ميرم جلو و مطالبش با كتاب درسي زمين تا آسمون فرق داره!!! :19: موندم اين همه رابطه و قضيه ي سخت از كجا اومده كه تو كتاب نيست.... خلاصه با هر بدبختي داريم ميخونيم!!!!

راستي سوالات كنكور هندسه پايه و هندسه تحليلي به چه كسري از سوالات رياضيات رو تقريبا تشكيل ميده ؟