PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کنــکور 89 ؛ مشاوره - برنامه ریزی - شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41]

dehtoday
07-07-2010, 10:51
دستت طلا
این رتبه های کل منظور رتبه کشوری هست؟ گفتی مال 87 ه؟
رتبه 1 رو زده زبان و ادبیات فارسی!

آره منظورش رتبه كشوريه ! ماله 87 هم هست !
در مورد اين دومي هم من گفتم اينش ديگه دست من نيست و منم اينا رو از جايي گفتم !!!

Farshid72
07-07-2010, 11:27
بچه ها اگه من قبول شم می تونم برم ؟؟؟ یا اینکه یه سال رو مرخصی بگیرم ؟؟؟

AmiIin
07-07-2010, 11:39
خب فرمول مشخصی که نداره! بستی به سختس سوال و مقایسه درصد ها با بقیه ی شرکت کننده ها داره!

نه عزیز من ! منظور من اینه که اگه ما بشینیم درصدی که واسه هر درس اوردیم رو ضربدر ضریبش بکنیم (جدا از رتبه و ترازو اینا) آیا این ملاک درستی واسه بالا یا پایین تر شدن تراز هست یا نه ؟ (مثلا دو تا کارنامه از سال های قبل رو انتخاب کنیم و این کارو باشون انجام بدیم بدون در نظر گرفت تراز) :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان شما این عکس که سمت راستش نمونه ی کارنامه ی داوطلبان سال 88 زبان ازاد هست رو ببینید . ما میام کارنامه ی اول که ترازش 6500 ه رو با همون روشی که بالا گفتم (ضرب درصد هر درس در ضریبش و جمع بستن عددها) یه عدد کلی ازش درمیاریم که اینجا میشه : (توضیح اینکه در زبان ازاد ضریب زبان 4 /ادبیات 3/ دین و زندگی 2 و عربی 1 هستش.) عدد 712 و همین طور کارنامه های دیگه رو حساب میکنیم تا بفهمیم کدوم ترازش بالاتر میشه کدوم پایین تر .(دقت داشته باشید که این روش بدست اوردن تراز نیست بلکه بالاتر یا پایین تر بودن رتبه هایی که بعدا تبدیل به تراز میشن هسش.)
حالا من میخوام بدونم این روش درست هست یا نه و اگه اینجوری نیست پس چه شکلیه ؟

omidrey
07-07-2010, 11:46
О, человек , Вы просто хотел бросить меня за пределами этого форума , Вы не логично , Я оставляю вам
До свидания

omidrey

ehsan_manu
07-07-2010, 14:30
تاپیک بسته بشه ما همدیگرو کجا پیدا کنیم
دلم براتون تنگ میشه:11::11:

Masoud-Susa
07-07-2010, 14:44
تاپیک بسته بشه ما همدیگرو کجا پیدا کنیم
دلم براتون تنگ میشه:11::11:
گروه ورودی های 89

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

dehtoday
07-07-2010, 14:52
رئیس سازمان سنجش با رد هرگونه مشکل درباره لو رفتن و فروش سؤال در کنکور 89گفت: تخلف از نوع فروش سوالات نداشتیم اما با مشکلات اندکی در زمینه برگزاری کنکور مواجه شدیم که می‌توان به حضور یک خواهر دوقلو در کنکور امسال به جای خواهرش اشاره کرد.محمدحسین سرورالدین افزود: به طور کلی با اعمال شیوه شخصی سازی در کنکور امسال و براساس اعلام مسؤولان وزارت اطلاعات که در برگزاری کنکور همکاری کردند، سال جاری تنها 5 درصد مسائل و مشکلاتی که هر سال در برگزاری کنکور پیش می‌آمد رخ داد.وی اظهار داشت: موارد مشکل‌زایی که در کنکور سال جاری به وجود آمد، انگشت‌شمار بود که با تمام آنها برخورد شد. رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره جزئیات بیشتر مسائل پیش آمده در کنکور 89 گفت: این مشکلات به هیچ عنوان در حد سوال لو رفتن و فروختن سوال نبوده اما سوءاستفاده‌های جزئی اتفاق افتاده که جلوی آنها گرفته شده است مانند اینکه کسی به جای دیگری در جلسه کنکور حاضر شده‌بود. به عنوان مثال یک خواهر دوقلو در کنکور امسال به جای خواهرش که داوطلب بود در جلسه حضور پیدا کرد که با وی برخورد شد. وی اظهار داشت: همچنین جاسازی گوشی موبایل در بدن داوطلب مشاهده شد که باز هم مسؤولان متوجه این تخلف شدند. سرورالدین با اشاره به زمان آغاز به کار نرم‌افزار تقلب‌یاب کنکور به مهر گفت: نرم‌افزار تقلب‌یاب همزمان با اصلاح پاسخنامه‌ها کار خود را آغاز می‌کند، این نرم‌افزار با مشاهده پاسخنامه‌هایی که 70درصد و بالاتر مشابه هستند، تقلب را شناسایی می‌کند .

shifter
07-07-2010, 15:07
ر. وی اظهار داشت: همچنین جاسازی گوشی موبایل در بدن داوطلب مشاهده شد که باز هم مسؤولان متوجه این تخلف شدند .
بابا بيخيال!!:18:
حالا چطوري متوجه شدن؟ اين مهمه!:31:

MORINIO
07-07-2010, 15:20
بابا بيخيال!!:18:
حالا چطوري متوجه شدن؟ اين مهمه!:31:

بابا اینا تو حوزه ما یه جوری بازرسی بدنی میکردن که . . . استغفرا... :31:

nits
07-07-2010, 15:24
واسه ما اصلا کاری نداشتن چون میدونستن بچه های ما از این کارهای خلاف نمیکنن . بچه های مودب و منظم و درس خون ...

bida
07-07-2010, 15:56
یه سوال خارج از موضوع:

من الان با فی*ل*تر شکن اومدم. برام انجمن فیل * تر شده :18: کس دیگه ای این مشکلو نداره؟

shabeashegha
07-07-2010, 16:03
بابا اینا رویه خاصی توی بررسی که نداشتن . به من گیر داده بود میگفت کورنومتر میخوای چکار؟(آخه من عادت کرده بودم سر آزمونای قلمچی از کرنومتر استفاده میکردم) بعد سر آزمون پشت سریم از ماشین حساب جیغ جیغیا همراش اورده بود کسیم کاری به کارش نداشت! تازه بعد از کنکور به پسره میگم ماشین حساب واسه چی اوردی؟میگه مهندسی نیست که ! بهش گفتم خسته نباشی:31:

---------- Post added at 06:03 PM ---------- Previous post was at 06:01 PM ----------

یه سوال خارج از موضوع:

من الان با فی*ل*تر شکن اومدم. برام انجمن فیل * تر شده :18: کس دیگه ای این مشکلو نداره؟
اگه به جای .com از ir . استفاده کنی راحت باز میشه و فی.لتر نیست. یعنی توی آدرسی که به فیل.تر ش.کن دادی به جای این دوتارو عوض کن دیگه نیازی به فی.ل. تر شکن نیست

BossX
07-07-2010, 16:06
بابا اینا رویه خاصی توی بررسی که نداشتن . به من گیر داده بود میگفت کورنومتر میخوای چکار؟(آخه من عادت کرده بودم سر آزمونای قلمچی از کرنومتر استفاده میکردم) بعد سر آزمون پشت سریم از ماشین حساب جیغ جیغیا همراش اورده بود کسیم کاری به کارش نداشت! تازه بعد از کنکور به پسره میگم ماشین حساب واسه چی اوردی؟میگه مهندسی نیست که ! بهش گفتم خسته نباشی:31:

جدی؟کسی بهش چیزی نگفت؟!
منم میخواستم این کار رو بکنم یعنی ماشین حساب ببرم کسی گفت چرا بگم مگه اشکال داره ولی دیدم یه کم نامردیه و به ریسکش نمی ارزه واسه همین نبردم
البته خوب شد نبردم چون خیلی مراقبای ما مراقب بودن! نذاشتن یکی از بچه ها آب میوه بیاره سر جلسه!:27:

rambo_1386
07-07-2010, 16:08
یه سوال خارج از موضوع:

برای منم p30world.com فیلتره ولی p30world.net مشکلی نداره الان هم بدون فیلتر شکن اومدم...

AmiIin
07-07-2010, 16:09
نه عزیز من ! منظور من اینه که اگه ما بشینیم درصدی که واسه هر درس اوردیم رو ضربدر ضریبش بکنیم (جدا از رتبه و ترازو اینا) آیا این ملاک درستی واسه بالا یا پایین تر شدن تراز هست یا نه ؟ (مثلا دو تا کارنامه از سال های قبل رو انتخاب کنیم و این کارو باشون انجام بدیم بدون در نظر گرفت تراز) :

الان شما این عکس که سمت راستش نمونه ی کارنامه ی داوطلبان سال 88 زبان ازاد هست رو ببینید . ما میام کارنامه ی اول که ترازش 6500 ه رو با همون روشی که بالا گفتم (ضرب درصد هر درس در ضریبش و جمع بستن عددها) یه عدد کلی ازش درمیاریم که اینجا میشه : (توضیح اینکه در زبان ازاد ضریب زبان 4 /ادبیات 3/ دین و زندگی 2 و عربی 1 هستش.) عدد 712 و همین طور کارنامه های دیگه رو حساب میکنیم تا بفهمیم کدوم ترازش بالاتر میشه کدوم پایین تر .(دقت داشته باشید که این روش بدست اوردن تراز نیست بلکه بالاتر یا پایین تر بودن رتبه هایی که بعدا تبدیل به تراز میشن هسش.)
حالا من میخوام بدونم این روش درست هست یا نه و اگه اینجوری نیست پس چه شکلیه ؟

بابا چرا تو این فروم هر سوالو باید چند بار پرسید تا جواب داده بشه ؟؟!
یعنی جواب دادن به سوالای من اینقدر سخت و دشواره ؟!
یعنی کسی نمیدونه روش بالا درسته یا نه ؟؟!

farzaneh*f
07-07-2010, 16:16
بابا چرا تو این فروم هر سوالو باید چند بار پرسید تا جواب داده بشه ؟؟!
یعنی جواب دادن به سوالای من اینقدر سخت و دشواره ؟!
یعنی کسی نمیدونه روش بالا درسته یا نه ؟؟!

آخه خب سوالای سخت می پرسی دیگه:31: ببین این به دردت می خوره؟

AmiIin
07-07-2010, 16:28
آخه خب سوالای سخت می پرسی دیگه:31: ببین این به دردت می خوره

والا به خدا سوال من خیلی هم اسونه ...... .
من میگم مثلا یکی ادبیاتشو زده 7 میایم اینو ضربدر ضریبش (که در کنکور زبان 3 هست) میکنیم و همین طور درسای دیگه رو . بعد الان اینجا 4 تا عدد بدست میاد . یکی از ادبیات یکی از دین و زندگی یکی از زبان و یکی هم از عربی که با هم جمع میکنیم همرو و یه عدد بدست میاد . حالا عددی که اولین تراز زبان تو جدول صفحه ی پیش (6500) با این روش ازش درمیاد عدد 712 هست و عدی که از تراز بعدی )6270( درمیاد عدد 687 هست . منطقی نیست ؟!

farzaneh*f
07-07-2010, 16:41
والا به خدا سوال من خیلی هم اسونه ...... .
من میگم مثلا یکی ادبیاتشو زده 7 میایم اینو ضربدر ضریبش (که در کنکور زبان 3 هست) میکنیم و همین طور درسای دیگه رو . بعد الان اینجا 4 تا عدد بدست میاد . یکی از ادبیات یکی از دین و زندگی یکی از زبان و یکی هم از عربی که با هم جمع میکنیم همرو و یه عدد بدست میاد . حالا عددی که اولین تراز زبان تو جدول صفحه ی پیش (6500) با این روش ازش درمیاد عدد 712 هست و عدی که از تراز بعدی )6270( درمیاد عدد 687 هست . منطقی نیست ؟!

خب به درصد نیست آخه به ترازه شما فقط در صورتی می تونی به درصد اکتفا کنی که تو یه بازه میانگین درصدای بچه های مختلف تو اون درس گرفته باشه و نمره ی نرمال واسه ی هر درس به دست بیاد:20: اون پستی رو که گذاشته بودم خوندی؟ اینا به فصل هشتم آمارومدل سازی که حذف شده مربوط می شه :46:

ali kaka
07-07-2010, 16:50
دوستان اگه تراز 6000 براي رياضي بخواي بايد حدودا چه درصدهايي زد؟

AmiIin
07-07-2010, 16:51
خب به درصد نیست آخه به ترازه شما فقط در صورتی می تونی به درصد اکتفا کنی که تو یه بازه میانگین درصدای بچه های مختلف تو اون درس گرفته باشه و نمره ی نرمال واسه ی هر درس به دست بیاد:20: اون پستی رو که گذاشته بودم خوندی؟ اینا به فصل هشتم آمارومدل سازی که حذف شده مربوط می شه :46:

میدونم . بله خوندم .
من دارم میگم این درصدا این ترازا رو به وجود اورده .
اگه به همین روش همه ی کارنامه های اون جدولو حساب کنیم میبینیم که هر کدوم عدد بالاتری ازش به دست میاد تراز بالاتری هم داره . (خب امتحان کنید ببینید این طور هست یا نیست !)
در هر صورت ممنون از پاسخت ...... .

shabeashegha
07-07-2010, 17:15
جدی؟کسی بهش چیزی نگفت؟!
منم میخواستم این کار رو بکنم یعنی ماشین حساب ببرم کسی گفت چرا بگم مگه اشکال داره ولی دیدم یه کم نامردیه و به ریسکش نمی ارزه واسه همین نبردم
البته خوب شد نبردم چون خیلی مراقبای ما مراقب بودن! نذاشتن یکی از بچه ها آب میوه بیاره سر جلسه!:27:
نه بابا اونقدر صدای این ماشین حسابش رو اعصاب بقیه بود که بقیه مدام نچ نچ میکردن شاید طرف متوجه شه ولی مگه متوجه میشد بازم خدارو شکر طرف 1ساعت بیشتر تست اختصاصی نزد بعد خوابید:31: بچه ها منتظر بودن مراقب کاری کنه اونم که سیب زمینی:27:
باور کن خودمم سر جلسه با خودم گفتم میدونستم مراقبمون این طوریه میوردم

nits
07-07-2010, 17:29
آره جون خودت!!
حتما سر دسته این بچه های مودب و منظم هم خودت بودی:27::27:

چیه ؟ شک داری ؟

واسه من که سایت ف ی ل ت ر نیست . من اصلا با ف ی ل ت ر مشکلی ندارم . چون با v-p-n میام :5:

میگم تاپیک کنکور نود رو کسی نمیخواد بزنه ؟

farzaneh*f
07-07-2010, 17:31
میدونم . بله خوندم .
من دارم میگم این درصدا این ترازا رو به وجود اورده .
اگه به همین روش همه ی کارنامه های اون جدولو حساب کنیم میبینیم که هر کدوم عدد بالاتری ازش به دست میاد تراز بالاتری هم داره . (خب امتحان کنید ببینید این طور هست یا نیست !)
در هر صورت ممنون از پاسخت ...... .

تصادفی چند تاش اون طوری شده من خودم پارسال حساب کردم میانگین درصد مسعود بهزادی نسب (رتبه2 ریاضی) از معین فلاحتگر(رتبه 1 ریاضی) این مثال معروفش بود نمونه های خیلی زیادی دیدم که با میانگین درصد بالاتر رتبه و تراز بدتر به دست آوردن البته آزاد و نمی دونم واسه سراسری رو گفتم:20:

Haniiii
07-07-2010, 17:32
چیه ؟ شک داری ؟

واسه من که سایت ف ی ل ت ر نیست . من اصلا با ف ی ل ت ر مشکلی ندارم . چون با v-p-n میام :5:

میگم تاپیک کنکور نود رو کسی نمیخواد بزنه ؟
تاپیکش زده شد ولی احتمالا مدیر مخفی کردش تاپیک رو ! ... یا حذف !

farzaneh*f
07-07-2010, 17:32
نه بابا اونقدر صدای این ماشین حسابش رو اعصاب بقیه بود که بقیه مدام نچ نچ میکردن شاید طرف متوجه شه ولی مگه متوجه میشد بازم خدارو شکر طرف 1ساعت بیشتر تست اختصاصی نزد بعد خوابید:31: بچه ها منتظر بودن مراقب کاری کنه اونم که سیب زمینی:27:

خب ماشین حساب اونو ازش امانت می گرفتی :31:

nits
07-07-2010, 17:34

چرا ماشین حساب آخه ؟ اصلا ماشین حساب احتیاج نیست .عددهایی که تو کنکور میدن که همشون رند و ساده شدنی هستن .

AmiIin
07-07-2010, 17:35
تصادفی چند تاش اون طوری شده من خودم پارسال حساب کردم میانگین درصد مسعود بهزادی نسب (رتبه2 ریاضی) از معین فلاحتگر(رتبه 1 ریاضی) این مثال معروفش بود نمونه های خیلی زیادی دیدم که با میانگین درصد بالاتر رتبه و تراز بدتر به دست آوردن البته آزاد و نمی دونم واسه سراسری رو گفتم:20:

این به این خاطره که تو کنکور سراسری 15% رتبه به معدل کتبی نهایی سال سوم بستگی داره اما آزاد تازه از امسال این سیستمو اعمال میکنه و پارسال همچین چیزی نداشت ...... . (پس حرفتون در مورد کارنام های ازاد پارسال صدق نمیکنه.)

bax_021
07-07-2010, 17:38
چرا ماشین حساب آخه ؟ اصلا ماشین حساب احتیاج نیست .عددهایی که تو کنکور میدن که همشون رند و ساده شدنی هستن .
مخصوصا کنکور امسال
اعداد واقعا رند بودن :31:
من یه جا سوتی دادم یه عدد با 9 رقم اعشار رو داشتم ضرب تقسیم می کردم
هنوز هم نمی دونم چطوری به اون عدد رسیدم

moraddad
07-07-2010, 17:44
بچه ها یکی تعداد سوالای آزادو درس به درس میگه؟غیر پزشکی.
چند تا عمومی،چند تا اختصاصی،چند دقیقه وقت؟
یه حساب کتابی بکنیم قبلش...
ممنون!

shabeashegha
07-07-2010, 17:50
خب ماشین حساب اونو ازش امانت می گرفتی :31:
اتفاقا همین سیب زمینی (ببخشید مراقب) اولش اتمام حجت کرد که داوطلب کنکور باید چیزای مورد نیازش رو همراش اورده باشه پس بخواید چیزی بگیرین از هم دیگه صحبت کنین یا به برگه همدیگه نگاه کنین پاسخنامتون رو مهر میکنم:20:

محمد امین امسال چندانم رند نبودا. البته قبول دارم بهتر از اعداد شیمی پارسال بود ولی در کل ماشین حساب بود شاید الان 10_20 درصدی توی هر کدوم از درسا بیشتر میزدم (منظورم فیزیک و ریاضی و شیمیه البته)

مهسا.ش
07-07-2010, 17:50
ممنون!

shabeashegha
07-07-2010, 17:52
ممنون!
سؤالات دروس عمومی کلیه رشته ها شامل 20 سؤال زبان و ادبیات فارسی، 20 سؤال زبان عربی، 20 سؤال بینش دینی و 20 سؤال زبان خارجه عمومی است و داوطلبان باید به این 80 سؤال در ردیفهای 1 الی 80 پاسخنامه جواب دهند. مدت پاسخگویی به 80 سؤال دروس عمومی 60 دقیقه است .

مجموعه 1 - گروه «ریاضی و فنی مهندسی» : شامل 40 سؤال ریاضیات، 35 سؤال فیزیک مکانیک و 25 سؤال شیمی می باشد. مدت پاسخگویی به مجموع 100 سؤال اختصاصی این مجموعه 120 دقیقه است.

Xx Hossein xX
07-07-2010, 18:28
سلام ....

بچه های اهل فن یه تخمینی بزنن با این درصدا ترازم تقریبن چند میشه :

ادبیات : 50%
عربی:50%
دینی : 75 %
زبان : 60% - 75%
ریاضی : 10%
فیزیک : 75%
شیمی : 60 %

+ 1000 تا سهمیه ! :21:

bax_021
07-07-2010, 18:44
سلام ....

بچه های اهل فن یه تخمینی بزنن با این درصدا ترازم تقریبن چند میشه :

ادبیات : 50%
عربی:50%
دینی : 75 %
زبان : 60% - 75%
ریاضی : 10%
فیزیک : 75%
شیمی : 60 %

+ 1000 تا سهمیه ! :21:
یه چیزی بین 5900 تا 6200
البته بدون سهمیه گفتما
:11:

Xx Hossein xX
07-07-2010, 19:01
یه چیزی بین 5900 تا 6200
البته بدون سهمیه گفتما
یعنی 6900 تا 7200 !

نرم افزار تهران جنوب قبولم دیگه ؟!

تو دفتر چه ی قلمچ نوشته ، نمره ی آخرین فرد قبول در انتخاب اول سال 88 ، 5957 !

elendil
07-07-2010, 19:10
یعنی 6900 تا 7200 !

نرم افزار تهران جنوب قبولم دیگه ؟!

تو دفتر چه ی قلمچ نوشته ، نمره ی آخرین فرد قبول در انتخاب اول سال 88 ، 5957 !

شما با این تراز مکانیک جامدات علوم تفریحات که تاپ ترین تراز ها رو میگیره یا حتی معماری هم قبولی نرم افزار که دیگه جای خود داره

ولی کلا به تراز های پارسال اعتنا نکن اگه هم میکنی برای امسال برای محکم کاری 300 -400 تا روشون بیار تا مطمئن باشی که 100% هر اتفاق عجیب غریبی هم که توی اون رشته بیفته قبول میشی

fkBabak
07-07-2010, 19:50
سلام یه سوال داشتم
من توی لیست قبولی های رشته زبان که یکی از دوستان گذاشت دیدم که چند تا از قبولی ها توی رشته های مهندسی (مثل صنایع) بودن . اصلا چنین چیزی ممکنه؟ یعنی میشه کسی که کنکور زبان داده توی انتخاب رشته از مهندسیا انتخاب کنه؟

sarinagasemi
07-07-2010, 21:09
دوستان سلام
می خواستم بدونم بهترین درصد زیست و تو این فروم کی داشته؟

dehtoday
07-07-2010, 21:09
سلام یه سوال داشتم
من توی لیست قبولی های رشته زبان که یکی از دوستان گذاشت دیدم که چند تا از قبولی ها توی رشته های مهندسی (مثل صنایع) بودن . اصلا چنین چیزی ممکنه؟ یعنی میشه کسی که کنکور زبان داده توی انتخاب رشته از مهندسیا انتخاب کنه؟

دوست عزيز همون طور كه قبلا هم گفتم اين فايلها از جايي جمع آوري شده و هيچگونه تضميني در درستي يا نادرستي اطلاعات موجود در آن نيست ! در مورد اين سوالتم بايد بگم كه بله احتمالا اشتباه شده !!!

BossX
07-07-2010, 21:22
بچه ها بزنید VOA داره درباره کنکور حرف میزنه:31:

pooyahacker
07-07-2010, 21:23
بچه ها موضوع امشب برنامه ی رو خط VOA در مورد کنکور هست , نگاه کنید ....

---------------------------

چه باحال BossX با هم گفتیم : دی

shabeashegha
07-07-2010, 21:27
دوستان سلام
سلام .
منظور شما از بهترین درصد چیه؟توی کنکور 89؟کنکورای آزمایشی؟
کلا هدف از پرسیدن این سوال چیه؟:31:

farzaneh*f
07-07-2010, 21:28
بچه ها بزنید VOA داره درباره کنکور حرف میزنه:31:

چه ربطی داره به اونا؟؟؟ حالا از چی کنکور دارن می گن ؟؟؟ بگیا حتما مردم از ف...لی:31:

Masoud-Susa
07-07-2010, 21:43
حالا فردا حتما باید بریم کنکوره آزاد رو بدیم؟ نمیشه نریم...ما که با معلومات رفتیم کنکور چیزی که خواستیم نشد ...وای به حال الان که هیچ چیزی هم نخوندیم.
به نظرتون با تراز 5000 میشه رشته پرورش هش پایی چیزی قبول شد ؟؟؟:31:

AB
07-07-2010, 22:09
دوستان سلام

اگه پزشکی میخایی که باید زیست 100 درصد بزنی.اون یکی ها هم (به غیر از ریاضی) همشون باید بالای 80-85 باشه.من پارسال زیستم 100 بود ولی فقط به خاطر این که فیزیکم حدود 60 بود قبول نشدم.(عربی 70-ادبیات 74-دینی 84-زبان 94-ریاضی 16-شیمی 90)

sarinagasemi
07-07-2010, 22:54
سلام .
منظور شما از بهترین درصد چیه؟توی کنکور 89؟کنکورای آزمایشی؟
کلا هدف از پرسیدن این سوال چیه؟:31:
منظورم اینه که تو کنکور 89 چه کسی بهترین درصد زیستو اینجا داشته؟
هدفم از پرسیدن این سوال اینه که میخوام راهنمایی بگیرم.:10:

---------- Post added at 11:54 PM ---------- Previous post was at 11:52 PM ----------

اگه پزشکی میخایی که باید زیست 100 درصد بزنی.اون یکی ها هم (به غیر از ریاضی) همشون باید بالای 80-85 باشه.من پارسال زیستم 100 بود ولی فقط به خاطر این که فیزیکم حدود 60 بود قبول نشدم.(عربی 70-ادبیات 74-دینی 84-زبان 94-ریاضی 16-شیمی 90)
شما واقعا با این درصدا پزشکی نیاوردی!!!:18:

AB
07-07-2010, 23:50
شما واقعا با این درصدا پزشکی نیاوردی!!!:18:

دوست عزیز اگه درصدات کلا کمتر از 85 باشه و سهمیه نداشته باشی قبول شدن خیلی سخته.

پارسال یکی رو میشناسم که با سهمیه با تراز حدود 5600(یا شاید 5800.دقیق یادم نیست)پزشکی تبریز قبول شد ولی من با این درصدا.....:19::19::19:

shabeashegha
07-07-2010, 23:56
منظورم اینه که تو کنکور 89 چه کسی بهترین درصد زیستو اینجا داشته؟
هدفم از پرسیدن این سوال اینه که میخوام راهنمایی بگیرم.:10:

بعید میدونم توی بچه های تجربی کسی درصداشو حساب کرده باشه اینجا. ولی اگه مایل باشی و سوالی داری حتما مطرح کن من و بقیه بچه های تجربی سعی میکنیم به اندازه وسعمون کمکت کنیم:31: اگرم میخوای واسه سال دیگه درصد بالایی بزنی فردین (fardinstar) یه سری میگفت میتونه راهنمایی های خوبی بکنه

BossX
08-07-2010, 00:34
چه ربطی داره به اونا؟؟؟ حالا از چی کنکور دارن می گن ؟؟؟ بگیا حتما مردم از ف...لی:31:
سلام
چیز خاصی نبود...
تو برنامه روی خط کنکور رو مطرح کردن که آیا باهاش موافقین یا نه ؟! یه عده از ایران که معلوم بود کیا هستن زنگ زدن و گفتن تو ایران بهترین سیستم آموزش برقراره!(البته اینی که گفتم خلاصه خلاصه+برداشت شخصی خودم بود)
-----------------------------
راستی بچه ها این سوالای کنکور رو یکی از وبلاگ ها پیش بینی کرده بود ولی هیچ کدوم نیومد:
ادبیات:
1- در واژه‏ی نامنحوس “خس و خاشاک” چه نوع آرایه ی ادبی به کار رفته است؟
1) تجاهل العارف
2) اسلوب مبارزه
3) تشخیص
4) آرایه‏ی ادبی به کار نرفته، آرایه‏ی بی ادبی به کار رفته

2- منظور وزیر شعار از شعار “نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران!” چیست؟
1) هم غزه! هم لبنان! جانم فدای ایران!
2) هم غزه! نه لبنان! جانم فدای ایران!
3) نه غزه! هم لبنان! جانم فدای ایران!
4) هم گزینه ی 1! هم گزینه ی 2! جانم فدای گزینه ی 3!

3- شکل صحیح واژه‏ی زیر کدام است؟
1) ددمناشم
2) ددمنیشنای من
3) ددمنیشه
4) ددمشایی

4- کدامیک از کلمات زیر از نظر وزن با کلمات دیگر ناهماهنگ است؟
1) احمد جنتی
2) کاظم صدیقی
3) امامی کاشانی
4) احمد خاتمی

ادبیات معاصر:

1- روز قیام ساندیس چه روزی است؟
1) 9 دی 88
2) 14 خرداد 89
3) 22 بهمن 88
4) هر سه مورد صحیح است

2- در مناظره ی تاریخی 13 خرداد، احمدی نژاد چه کرد؟
1) عکس امام را پاره کرد
2) انگشت در بینی اش کرد
3) زیپ شلوارش را بالا کشید
4) خودش را خیس کرد

3- چرا مجلس را به توپ بستند؟ عکس العمل مجلس چه بود؟
1) زیرا مجلس دستور رهبر را نادیده گرفت – توپشان را سوراخ کرد
2) زیرا مجلس کارش را بدرستی انجام می‏داد – کارش را به نادرستی انجام داد
3) زیرا در مجلس حرف بد زده بودند – دیگر حرف بد نزدند
4) زیرا روس ها در مجلس بودند و آنها مجهز به توپ و تانک بودند – مطهری علت شکست خود را نداشتن توپ و تانک دانست.

4- سران فتنه را نام ببرید.
1) علی لاریجانی – صادق لاریجانی – محمود احمدی نژاد
2) احمد جنتی – احمد خاتمی – محمد امامی کاشانی
3) مصباح یزدی – علی خامنه ای – مجتبی خامنه ای
4) نوری زاده – سازگارا – چالنگی

5- سلسله ی جمهوری اسلامی (سپاهیان) به دست چه کسانی سقوط کرد؟
1) وبلاگنویسان
2) بالاترینیان
3) نوری زاده و سازگارا
4) بدست خودشان

فیزیک مکانیک:
1- در روز قدس، یک بسیجی به ارتفاع 2m، باتومی را به قطر 8cm بالای سرش می‏چرخاند و خیابان ولیعصر را 4 بار به سمت بالا و سه بار به سمت پایین با سرعت 4m/s می‏دود. به ترتیب الف) کار مفید بسیجی در این روز چقدر بوده؟ ب) بسیجی در این روز چند ساندیس مصرف کرده؟ ج) با فرض صفر بودن جرمِ سرِ بسیجی، او به چند نفر از دوستانش اشتباهاً حمله کرده؟

1) صفر، 50 ،10
2) صفر، 75، 25
3) 100-، 60، 30
4) 100-، 140، 45

2- یک وانت نیروی انتظامی با سرعت متوسط 10m/s از روی شخصی عبور کرده و بازمی‏گردد و دوباره و سه باره عبور می‏کند. با صرف نظر از اصطکاک، جریان باد و فریاد معترضین: به ترتیب الف) شتاب خودرو، ب) میزان جراحت شخص، ج) میزان خشم حکومت و د) حکم قضایی را صادر کنید.

1) 22m/s2، داغون، خیلی، شش ماه حبس تعزیری
2) 45m/s2، له شده، شدید، قصاص نفس
3) 21.5m/s2، نصف شده، قرمز، سنگسار
4) 57m/s2، بدجوری داغون، ددمناشه، تیرباران

3- فردی در روز عاشورا از بالای پل، به اندازه ‏ی 20 متر به پایین رها می‏شود. با فرض اینکه این فرد توسط عوامل لباس شخصی به پایین پرت نشده باشد، کار چه کسی می‏تواند باشد؟

1) خبرنگار بی.بی.سی
2) آرش حجازی
3) جریان باد
4) مامور شهرداری

(ما که بن شدیم رفت!!!! البته جنبه طنز اینکار مد نظر بوده ولی فکر نکنم p30world این براش مهم باشه)

bax_021
08-07-2010, 07:43
دوست عزیز اگه درصدات کلا کمتر از 85 باشه و سهمیه نداشته باشی قبول شدن خیلی سخته.

پارسال یکی رو میشناسم که با سهمیه با تراز حدود 5600(یا شاید 5800.دقیق یادم نیست)پزشکی تبریز قبول شد ولی من با این درصدا.....:19::19::19:
شما تجربیا چقدر بدبختید
با اون درصد ها قبول نشدن یعنی این که برو خودتو بکش :10:

---------- Post added at 08:43 AM ---------- Previous post was at 08:40 AM ----------

حالا فردا حتما باید بریم کنکوره آزاد رو بدیم؟ نمیشه نریم...ما که با معلومات رفتیم کنکور چیزی که خواستیم نشد ...وای به حال الان که هیچ چیزی هم نخوندیم.
به نظرتون با تراز 5000 میشه رشته پرورش هش پایی چیزی قبول شد ؟؟؟:31:
شما اگر با معلومات سراسری بری تراز خیلی خوبی میاری
قابل مقایسه نیست سوال هاشون
نخوندی هم اشکال نداره
پشم نیست که 1 هفته ای بپره از مغزت که :8:

behnam_roli
08-07-2010, 07:45
الان بیشتر بچه ها دارن کنکور آزاد میدن

احتمالا الان عمومی ها رو تموم کردن و نیم ساعت وقت اضافی آوردن!

منم بعد از ظهرم

bax_021
08-07-2010, 07:53
الان بیشتر بچه ها دارن کنکور آزاد میدن

احتمالا الان عمومی ها رو تموم کردن و نیم ساعت وقت اضافی آوردن!

منم بعد از ظهرم
خیلی ها بعد از ظهر هستند
انگار بیشتر آزمایشی ها رو انداختن صبح

BossX
08-07-2010, 08:41
این صبح یا بعد از ظهر رو چه حسابیه؟!
اصلا رو حساب است یا نه همین جوری برای تنوع به عده صبح میرن یه عده بعدازظهر؟

bax_021
08-07-2010, 08:43
این صبح یا بعد از ظهر رو چه حسابیه؟!
اصلا رو حساب است یا نه همین جوری برای تنوع به عده صبح میرن یه عده بعدازظهر؟
حساب خاصی که نداره
ولی انگار جا نداشتن که همه رو یک جا بگیرن
کلا آزاد کم توش حساب کتاب می شه
تا چند سال پیش کسی که شهرستان می زد باید می رفت هم کارتشو اونجا می گرفت هم امتحانش رو اونجا می داد
فکر کتید 1 تفر مثلا تو شمال پاشه بره اهواز
اونم 2 بار
زیاد جدی نگیر :31:

AB
08-07-2010, 09:01
شما تجربیا چقدر بدبختید
با اون درصد ها قبول نشدن یعنی این که برو خودتو بکش :10:

متاسفانه دانشگاه آزاد سهمیه هاش خیلی خیلی زیاده.اگه سهمیه نداشته باشی باید درصدات همه حول و حوش 100 باشن وگرنه نمیزارن پزشکی رو حتی تو خواب ببینی.:27:

bax_021
08-07-2010, 09:14
بابا چرا اطلاعات غلط میدی دست مردم!
بر اساس اون زیر مجموعه های رشته های مختلفه!یعنی اون 8 تا زیر مجموعه
بر اساس اون 8 تا زیر مجموعه هست.یعنی کسی که انتخاب اولش رو میزنه معماری باید صبح بره امتحان بده
یا مثلا اونی که انتخاب اولش رو زده مکانیک عصر امتحان میده.بستگی داره چی رو انتخاب اولت زده باشی!
شما داری اطلاعات غلط می دی دوست من
من انتخاب اول و دومم معماری بوده
ظهر هم امتحان دارم
پس ربطی نداره

---------- Post added at 10:14 AM ---------- Previous post was at 10:13 AM ----------

متاسفانه دانشگاه آزاد سهمیه هاش خیلی خیلی زیاده.اگه سهمیه نداشته باشی باید درصدات همه حول و حوش 100 باشن وگرنه نمیزارن پزشکی رو حتی تو خواب ببینی.:27:
پس چرا تو ریاضی اینطوری نیست ؟؟؟

steps
08-07-2010, 09:50
زیرگروه 10 و 4و5 بعد از ظهر هست بقیه صبح (البته درست یادم نیست ولی همچین قاعده ای داشت)
منم زیر گروه 10 هستم ازمونم بعد از ظهر هست

bax_021
08-07-2010, 09:57
والا من معماری رو همین جوری گفتم!ولی بستگی داره چی رو انتخاب اول زده باشی
امروز که میری رو دفترچه نوشته که چه رشته هایی الان دارن این امتحان رو میدن!پارسال که اینجوری بود!
این هایی هم که صبح رفتن حتما دیدن که رو دفترچه اسم رشته هایی که این امتحان رو هم زمان برگزار می کنند نوشته!!
هرکی هرکی که نیست که بخوان هر کی رو دسو دارن صبح هر کی رو عصر!
بستگی به انتخاب اول داره!
امورز ظهر معلوم میشه که اطلاعات غلط میده دست مردم!
منم از یکی از دوستم شنیده بودم
من همیشه سعی می کنم بهترین جواب رو بدم
شرمنده این دفعه اشتباه شد :10:
من قصد بدی نداشتم که شما اینطوری می گی
کسی اینجا معماری قزوین زده ؟؟؟

shabeashegha
08-07-2010, 10:20
شما تجربیا چقدر بدبختید
شما کمی مودبانه تر صحبت کنی بهتر نیست؟:13:

مهسا.ش
08-07-2010, 10:22
بعید میدونم توی بچه های تجربی کسی درصداشو حساب کرده باشه اینجا. ولی اگه مایل باشی و سوالی داری حتما مطرح کن من و بقیه بچه های تجربی سعی میکنیم به اندازه وسعمون کمکت کنیم:31: اگرم میخوای واسه سال دیگه درصد بالایی بزنی فردین (fardinstar) یه سری میگفت میتونه راهنمایی های خوبی بکنه

من حساب کردم...61 درصد:37:

bax_021
08-07-2010, 10:34
شما کمی مودبانه تر صحبت کنی بهتر نیست؟:13:
:45:
من چرا هر چی می گم یه جور دیگه می شه
ببخشید
من از همه ی تجربی ها معذرت می خوام
من به شوخی گفتم
منظورم این بود که با این درصد ها تو ریاضی می شه به راحتی جای خوبی قبول شد
بازم شرمندم
حالا کسی معماری قزوین نزده ؟؟

steps
08-07-2010, 10:42
:45:
من چرا هر چی می گم یه جور دیگه می شه
ببخشید
من از همه ی تجربی ها معذرت می خوام
من به شوخی گفتم
منظورم این بود که با این درصد ها تو ریاضی می شه به راحتی جای خوبی قبول شد
بازم شرمندم
حالا کسی معماری قزوین نزده ؟؟

من شهرسازی قزوین زدم .:31:

من فقط دارم دعا میکنم که بقل دستیم زبانش خوب باشه حداقل 20% بزنم .
ریاضی رو هم بی خیال شدم:2:
راستی من هم تجربی هستم و همشهری باید از من حضوری معذرت بخوای

bax_021
08-07-2010, 10:49
من شهرسازی قزوین زدم .:31:

من فقط دارم دعا میکنم که بقل دستیم زبانش خوب باشه حداقل 20% بزنم .
ریاضی رو هم بی خیال شدم:2:
راستی من هم تجربی هستم و همشهری باید از من حضوری معذرت بخوای
یعنی وضع زبانت اینقدر خرابه ؟؟؟
تراز شهرسازی چقدره ؟؟؟
ای بابا
چشم :10:

Xx Hossein xX
08-07-2010, 10:52
من از سر جلسه ی آزاد اومدم !!!!!!

ریاضیش خیلی سختر از سالای پیش بود ، با افتخار اعلام میکنم ریاضی 0 % زدم !

ولی فیزیک و شیمی بالای 80 % خیلی سبک بود و بیشتر سوالا تکراری ...

میانگین عمومی هم حدوده 60 % - 65 % هستش !

میگم این علوم تحقیقات عجب دانشگاهی هستا ! خیلی امکانات داره ! خوشم اومد

bax_021
08-07-2010, 10:53
من از سر جلسه ی آزاد اومدم !!!!!!

ریاضیش خیلی سختر از سالای پیش بود ، با افتخار اعلام میکنم ریاضی 0 % زدم !

ولی فیزیک و شیمی بالای 80 % خیلی سبک بود و بیشتر سوالا تکراری ...

میانگین عمومی هم حدوده 60 % - 65 % هستش !
ریاضیت خوبه شما ؟؟؟
خوندی ریاضی ؟؟؟
بلد بودی و نتونستی ؟؟؟
یعنی نمی شه 20-25 درصد زد ؟؟؟

steps
08-07-2010, 10:57
یعنی وضع زبانت اینقدر خرابه ؟؟؟
تراز شهرسازی چقدره ؟؟؟
ای بابا
چشم :10:

تراز شهرسازی سال قبل 4200 بود . امسال نمی دونم چقدر هست؟

دوستانی که از ازمون برگشتن سوال های ادبیات در چه وضعیتی بود؟

omide qatar
08-07-2010, 10:59
باز كه ايران زودتر امتحان داد دوستاي ما فردا امتحان دارن
راستي راسته ميكن اختصاصياي ازاد از سراسري سختره؟؟بعيد ميدونم ولي

behnam_roli
08-07-2010, 11:02
راستي راسته ميكن اختصاصياي ازاد از سراسري سختره؟؟بعيد ميدونم ولي

ریاضی آزاد سخت تره ولی فیزیک و شیمیش بینهایت آسون تره

omide qatar
08-07-2010, 11:07
راستي دوستان نتيجه هاي كنكور تا 8 مرداد نمياد كه؟؟
اخه من قراراه بيام ايران برم تهران اردوي مدرسه اس بعد 8 مرداد بر ميكرديم نميدونم همش ميترسم نتايج بياد من نباشم
يكي از دوستام ميكفت 10 به بعد ولي مطمين نبود

Xx Hossein xX
08-07-2010, 11:22
ریاضیت خوبه شما ؟؟؟
خوندی ریاضی ؟؟؟
بلد بودی و نتونستی ؟؟؟
یعنی نمی شه 20-25 درصد زد ؟؟؟

نه ، اصلا ولی امتحانات سالای قبلو حداقل 10 % میزدم . نمیدونم این چرا اینطوری بود .

اینجاست که سهمیه بسیجی فعال به درد میخوره ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما امتحان دادی ؟! چند زدی حدودی ؟!

Masoud-Susa
08-07-2010, 11:26
سلام منم تازه از آزمون برگشتم خونه.
سوالات خیلی مسخره بودن:2:...فکر کنم زبان و ادبیات و دینی 100 زدم(از بس کشکی بود خب:31:) ...
در عوض اختصاصی هام داغون بودند ریاضی 5 تا زدم.فیزیک 10 تا و شیمی 15 تا...
دانشگاه آزاد داشت رسما می گفت بفرمایید دانشگاه...(مخصوصا با اون سوالای که جوابش همه موارد میشد :31:)
گذشته از این ها امیدی هست؟؟؟(1)الکترونیک یا (2)شیمی قبول شم؟

MORINIO
08-07-2010, 11:28
خدا این کنکور دانشگاه آزادو از ما نگیره ! :8:

خیلی فاز میده ! البته منهای ریاضیش :دی

pooyaabi
08-07-2010, 11:39
سلام دوستان
مي خواستم اگه كسي مي تونه لينك دانلود يادگار ماندگار 88 رو بذاره
ممنون ميشم

Haniiii
08-07-2010, 11:51
امروز آزاد دادم ! :31:

الان میفهمم رمز قبولی در رشته های تاپ تو آزاد اینه که فقط ریاضی بخونی ! ...

بقیه سوالاش مسخره ... نخونی هم نصفش رو میزنی !

Farshid72
08-07-2010, 11:51
بچه ها بچه ها سرتون تو چاه:31:
من ساعت 4 امتحان دارم.باید 3 برم اونجا دانشگاه آزاد تو دانشکده علوم انسانی خدا کنه کولر داشته باشه.
بچه هایی که صبح امتحان دادن کیا ساله سوم بودن ؟؟؟

shabeashegha
08-07-2010, 11:54
راستي دوستان نتيجه هاي كنكور تا 8 مرداد نمياد كه؟؟
اخه من قراراه بيام ايران برم تهران اردوي مدرسه اس بعد 8 مرداد بر ميكرديم نميدونم همش ميترسم نتايج بياد من نباشم
يكي از دوستام ميكفت 10 به بعد ولي مطمين نبود
اخبار گفت 10 روز اول مرداد ماه که 8 مرداد هم جزوشه:31: خوب بیا تهران نتیجه کنکورتو ببین خدا اینترنتو واسه همین آفرید:46:

Farshid72
08-07-2010, 11:54
امروز آزاد دادم ! :31:

الان میفهمم رمز قبولی در رشته های تاپ تو آزاد اینه که فقط ریاضی بخونی ! ...

بقیه سوالاش مسخره ... نخونی هم نصفش رو میزنی !
ریاضی رو خوب زدی ؟؟؟؟؟
اون تیکه شرکت برای خودآزمایی رو زده بودی ؟؟؟
انتخاب اولت چی بود ؟؟؟

Mr Unknown
08-07-2010, 12:00
ریاضی کلا 4 تا زدم
فیزیک20 تا
شیمی 10 تا
با فرض درست بودن همه و عمومی های بالای60 و عربی40 میشه امید داشت 6000 بیارم؟:31:
.
اینجا دختر و پسر با هم بودیم.2/3 پسرا اومده بودن با دخترا حرف بزنن:31:

panizir
08-07-2010, 12:03
بچه ها كسي ميدونه عمران صبحه يا عصر؟

behnam_roli
08-07-2010, 12:04
اینجا دختر و پسر با هم بودیم.2/3 پسرا اومده بودن با دخترا حرف بزنن

مردم چقد شانش دارن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Farshid72
08-07-2010, 12:05
ریاضی کلا 4 تا زدم
فیزیک20 تا
شیمی 10 تا
با فرض درست بودن همه و عمومی های بالای60 و عربی40 میشه امید داشت 6000 بیارم؟:31:
.
اینجا دختر و پسر با هم بودیم.2/3 پسرا اومده بودن با دخترا حرف بزنن:31:
تو واسه چی رفته بودی ؟؟؟ امتحان یا حرف زدن ؟؟؟

steps
08-07-2010, 12:07
بچه ها كسي ميدونه عمران صبحه يا عصر؟

عصره
چون زیر گروه 10 هست

Amir_oscar
08-07-2010, 12:07
یعنی این قد آسون بوده؟
الآن دو دل شدم که برم!!
ولی اصلا حسش نیست!
سلام
من همین الآن تصمیم گرفتم برم آزمون بدم!:31: به نظرم تو هم برو! بریم یک کم به عمومی هاش بخندیم!:31:

Haniiii
08-07-2010, 12:08
ریاضی رو خوب زدی ؟؟؟؟؟
اون تیکه شرکت برای خودآزمایی رو زده بودی ؟؟؟
انتخاب اولت چی بود ؟؟؟

نه ... 10 تا زدم ! ...
بله
انتخاب جالبی نکردم ... چون برای خودآزمایی بود !

Eshghe_door
08-07-2010, 12:10
بچه ها عصر يعني ساعت چند؟

Amir_oscar
08-07-2010, 12:13
میگم مگه تو کیلومتر 5 جاده تهران نبودی؟
الآن تصمیم گرفتی بری آزمون بدی؟مطمئنی میرسی:31:
من الآن با خیال راحت میرم استخر!شاید هم بلند شدم رفتم آزمون بدم!دانشگاه آزاده دیگه!!:31:
از این طرف 5 کیلومتر، نه از اون طرف!:31:

azimzade
08-07-2010, 12:21
بچه ها كسي ميدونه عمران صبحه يا عصر؟ من شنیده بودم برق و عمران صبحه!شایدم اشتباه میکنم

Farshid72
08-07-2010, 12:45
میگم مگه تو کیلومتر 5 جاده تهران نبودی؟
الآن تصمیم گرفتی بری آزمون بدی؟مطمئنی میرسی:31:
من الآن با خیال راحت میرم استخر!شاید هم بلند شدم رفتم آزمون بدم!دانشگاه آزاده دیگه!!:31:

سلام
من همین الآن تصمیم گرفتم برم آزمون بدم!:31: به نظرم تو هم برو! بریم یک کم به عمومی هاش بخندیم!:31:

از این طرف 5 کیلومتر، نه از اون طرف!:31:
یعنی دانشگاه آزاد دیگه اینقد آزاده ؟؟؟؟؟:31::31::31::31::31:

Amir_oscar
08-07-2010, 12:59
بچه ها عصر يعني ساعت چند؟
ساعت 4 شروع می شه! به قول خودشون نیم ساعت قبل در رو می بندن و یک ساعت قبله بسته شدن در باید اون جا بود! ولی همون 3.30 هم برسیم فکر نکنم مشکلی باشه!:31:

pedramch
08-07-2010, 13:03
دوستان گرامی داوطلبان محترم!
ما هم کنکور آزاد رو برای دومین بار عنایت فرمودیم!
پارسال که آزمایشی بود ترازم 5400 شد....
امسال هم که دیگه کلی خونده بودم واسه سراسری:دی
فکر کنم ترازم نزدیک 7000 بشه!
خیلی آسون بود....خیلی!
همه ی عمومی هارو توی 24 دقیقه جواب دادم:دی
ریاضی هم نصفشو جواب دادم یعنی 20 تا
فیزیک هم 28 تا زدم
شیمی هم 21ی:دی
به امید موفقیت همه شما دوستای گلم!

راستی نتایج کنکور سراسری بین 10 تا 15 مرداد میاد؟!
دیر یا زود نداره؟:دی

ممنون/:5:

frnsh
08-07-2010, 13:09
سلام به همگی!
یک سال کنار هم بودیم، با هم استرس گرفتیم، با هم عذاب وجدان نخوندن گرفتیم، حالا هم با هم کنکور دادیم!
امیدوارم همگی موفق بشیم و همگی با هم بریم دانشگاه و رشته ای که دوست داریمو بخونیم.

البته کمک به سال بعدیا یادتون نره! : دی

AmiIin
08-07-2010, 13:19
دوستان چرا از زبان آزاد نمیگید ؟!
چطور بود نسبت به سراسری ؟ Reading & cloze test ش چطور بود ؟ چنتا سوال از گرامر داشت ؟

panizir
08-07-2010, 13:22
دوستان چرا از زبان آزاد نمیگید ؟!
چطور بود نسبت به سراسری ؟ Reading & cloze test ش چطور بود ؟ چنتا سوال از گرامر داشت ؟

1 ريدينگ نسبتا آسون داشت. كلوز تستش هم خوب بود. كلا عمومياش آسون بود.با سراسري قابل مقايسه نبود.
دقيقا نميدونم چند تا ميشد.

nafas
08-07-2010, 13:50
ريدينگ نسبتا آسون داشت. كلوز تستش هم خوب بود. كلا عمومياش آسون بود.با سراسري قابل مقايسه نبود.
دقيقا نميدونم چند تا ميشد.

زباش خیلی آسون بود

من دینی و زبان رو 100 زدم

ادبیات و عربی هم بالای 85 زدم

ولی اختصاصی حال نداشتم بزنم

AmiIin
08-07-2010, 14:02
به نظرتون من تو این یه روز باقیمونده واسه اینکه دینی و عربی و ادبیات رو بالای 50 بزنم کاری میتونم بکنم ؟ اگه آره چکار ؟

iman0007
08-07-2010, 15:34
به نظرتون من تو این یه روز باقیمونده واسه اینکه دینی و عربی و ادبیات رو بالای 50 بزنم کاری میتونم بکنم ؟ اگه آره چکار ؟

سلام دوست من.اگه از هر کدوم از این دوتا درس یه پیش زمینه ای دارید،تست های سال پیش رو بزنید...واقعن حیفه عربی و دینیش رو از دست بدی...

AmiIin
08-07-2010, 15:46
سلام دوست من.اگه از هر کدوم از این دوتا درس یه پیش زمینه ای دارید،تست های سال پیش رو بزنید...واقعن حیفه عربی و دینیش رو از دست بدی...

سلام سالار !
همین الان کنکور آزاد ریاضی 88 عمومیا رو زدم . درصدام شد این :
ادبیات : 50
عربی : 25
معارف : 70
زبان: 96
من یه ص هم عمومی نخوندم . اصلا فکرشم نمیکردم اینقدر دری وری و اسون باشه سوالاش ..... .

ممنون .

Life24
08-07-2010, 16:19
ساعت 4 شروع می شه! به قول خودشون نیم ساعت قبل در رو می بندن و یک ساعت قبله بسته شدن در باید اون جا بود! ولی همون 3.30 هم برسیم فکر نکنم مشکلی باشه!:31:
نه این طور هم نیست

mashaheeer
08-07-2010, 16:55
به نظرم ریاضی آزاد مدل سراسری سال های پیش بود...

panizir
08-07-2010, 16:57
نه این طور هم نیست

راست ميگن اين طوريام نيست. صبح حوزه ي ما تا 7:50 - 8 هنوز داشتن ميومدن

shabeashegha
08-07-2010, 17:04
بچه هایی که دوست دارن تاپیک تا بعد از انتخاب رشته باز بمونه یه سر به پروفایل مدیر تاپیک (که لینکش پاینه بزنن) و درخواستشون رو بگن . وگرنه فردا تاپیک بسته میشه:41:

Amir_oscar
08-07-2010, 17:14
بچه هایی که دوست دارن تاپیک تا بعد از انتخاب رشته باز بمونه یه سر به پروفایل مدیر تاپیک (که لینکش پاینه بزنن) و درخواستشون رو بگن . وگرنه فردا تاپیک بسته میشه:41:

امیدوارم بسته نشه ولی اگه بسته هم بشه، خب تاپیک انتخاب رشته و.. هم که هستن که!

fmps
08-07-2010, 17:16
سلام
به نظرتون با این درصدا چه ترازی به دست می یارم
ادبیات عربی دینی 75%
زبان 90%(شاید هم 100%)
ریاضی 10% فیزیک 30% شیمی 50%
و اینکه جواب های تشریحی رو میزارن نت؟کی؟

Mahmood_N
08-07-2010, 17:22
سلام بچه ها ! ، امیدوارم کنکور رو موفقیت آمیز به پایان رسونده باشید !! ، من امسال سر فیزیک بدجوری وقت کم آوردم ! ، 20 درصد بیشتر نزدم ...
به نظرتون با این درصدها توی منطقه ی 2 چه رتبه ای میشه آورد :

ادبیات : 60
عربی : 20
دین و زندگی : 75
زبان : 75
ریاضی : 40
فیزیک : 20
شیمی : 71

ریاضی چند تا غلط مسخره داشتم ! ( مخصوصا اون سئوال بزرگترین مقسوم علیه مشترک که تعداد اعداد دو رقمی رو زدم 89 !! ، 10 رو حساب نکردم ! ، این سئوال واقعا داشت گریم رو در می آورد :19: ) ، این ریاضی لعنتی همیشه بعد از آزمون اعصاب آدم رو می ریزه به هم !!

اینطور که معلوم بود امسال خیلیها فیزیک و ریاضی رو خراب کردن !! ، پیش شماها چطور بود ؟ ، تا الآن هرچی درصد دیدم ، فیزیک و ریاضیش مخصوصا فیزیکش پاین بوده ...
فکر کنم کار درستی کردم که اول رفتم سراغ شیمی و بعد اومدم سر فیزیک ، انگار فیزیکش زیاد گیر داشته ...

این کنکور آزاد هم واقعا چرته !! ، عمومیاش که مفته ! دین و زندگی و زبان مطمئنا 100 یا بالای 95 می زنم ، شیمی هم سر سئوال آخر مراقب ازم گرفت وگرنه صد می زدم !! ، خیلی آسونه انصافا ، فقط باز سر فیزیک وقت کم آوردم و یک صفحش رو نزدم !! ( فیزیک رو تا نصفه زدم و رفتم سراغ شیمی !! )
فقط ریاضیش کمی سخته ، باقی درسهاش واقعا آسونه ...
درصدهای احتمالی آزاد :

ادبیات : 80 - 90
عربی : 70 - 90
دین و زندگی : 95 - 100
زبان : 95 - 100
ریاضی : 60 - 70
فیزیک : 40 - 50
شیمی : 90 - 95

کسی که فقط ریاضی رو تسلط کافی روی همه ی مبحثهاش داشته باشه راحت میتونه توی کشور جزء 10 تای اول باشه !!

امیدوارم همتون هرجایی دوست دارید قبول بشید ، دعا کنید میانگین فیزیک و ریاضی بیاد پایین !!! :21:

موفق باشید ...

dehtoday
08-07-2010, 17:45
سلام دوستان
مي خواستم اگه كسي مي تونه لينك دانلود يادگار ماندگار 88 رو بذاره
ممنون ميشم

سلام يادگار 88 كه فعلا لينكش موجود نيست ! ولي خب من لينك دانلود يادگار ماندگار 86 و 87 رو ميزارم شايد

بعضي دوستان باشن كه بخوان استفاده كنن !!!

دانلود يادگار ماندگار 86

دانلود يادگار ماندگار 87

omidrey
08-07-2010, 17:51
سلام بچه ها ! ، امیدوارم کنکور رو موفقیت آمیز به پایان رسونده باشید !! ، من امسال سر فیزیک بدجوری وقت کم آوردم ! ، 20 درصد بیشتر نزدم ...
به نظرتون با این درصدها توی منطقه ی 2 چه رتبه ای میشه آورد :

ادبیات : 60
عربی : 20
دین و زندگی : 75
زبان : 75
ریاضی : 40
فیزیک : 20
شیمی : 71

ریاضی چند تا غلط مسخره داشتم ! ( مخصوصا اون سئوال بزرگترین مقسوم علیه مشترک که تعداد اعداد دو رقمی رو زدم 89 !! ، 10 رو حساب نکردم ! ، این سئوال واقعا داشت گریم رو در می آورد :19: ) ، این ریاضی لعنتی همیشه بعد از آزمون اعصاب آدم رو می ریزه به هم !!

اینطور که معلوم بود امسال خیلیها فیزیک و ریاضی رو خراب کردن !! ، پیش شماها چطور بود ؟ ، تا الآن هرچی درصد دیدم ، فیزیک و ریاضیش مخصوصا فیزیکش پاین بوده ...
فکر کنم کار درستی کردم که اول رفتم سراغ شیمی و بعد اومدم سر فیزیک ، انگار فیزیکش زیاد گیر داشته ...

این کنکور آزاد هم واقعا چرته !! ، عمومیاش که مفته ! دین و زندگی و زبان مطمئنا 100 یا بالای 95 می زنم ، شیمی هم سر سئوال آخر مراقب ازم گرفت وگرنه صد می زدم !! ، خیلی آسونه انصافا ، فقط باز سر فیزیک وقت کم آوردم و یک صفحش رو نزدم !! ( فیزیک رو تا نصفه زدم و رفتم سراغ شیمی !! )
فقط ریاضیش کمی سخته ، باقی درسهاش واقعا آسونه ...
درصدهای احتمالی آزاد :

ادبیات : 80 - 90
عربی : 70 - 90
دین و زندگی : 95 - 100
زبان : 95 - 100
ریاضی : 60 - 70
فیزیک : 40 - 50
شیمی : 90 - 95

کسی که فقط ریاضی رو تسلط کافی روی همه ی مبحثهاش داشته باشه راحت میتونه توی کشور جزء 10 تای اول باشه !!

امیدوارم همتون هرجایی دوست دارید قبول بشید ، دعا کنید میانگین فیزیک و ریاضی بیاد پایین !!! :21:

موفق باشید ...

پسر تو یک نابغه ای و مغز متفکری!
بهت تبریک میگم!

Mahmood_N
08-07-2010, 17:53
پسر تو یک نابغه ای و مغز متفکری!
بهت تبریک میگم!
اون که درست !! :46: ، حالا منظورت چی بود ؟!! :5:

omidrey
08-07-2010, 18:15
اون که درست !! :46: ، حالا منظورت چی بود ؟!! :5:
از تعاریفت معلومه بچه ی زرنگ و درسخونی هستی!
به خاطر این گفتم!

shifter
08-07-2010, 18:18
واقعا دانشگاه ازاد...!:13:
به نظرتون با اين درصدا تراز 6100 ياا 6200 ميارم؟
ادب=50
عربي=90
ديني=90
زبان=90
فيزيك=60
شيمي=70
رياضي=5!:31:

Masoud-Susa
08-07-2010, 18:19
بالاخره با زور خانواده بلند شدیم رفتیم امتحان رو دادیم!
من 20 ساعت مونده به آخر امتحان بلند شدم اومدم
دینی و زبانش واقعا کشک بود!
ادبیات وعربی هم تقریبا آسون بود
تو حوزه ما 5 دقیقه دیر شروع کردن نامردا
ریاضی رو نمیدونم اونایی که زدم درست باشه یا نه!فیزیک وشیمی هم به نظرم آسون طرح شده بود
در کل سبک سوالاتش مثل سالای قبل بود!یعنی عمومی آسون و فیزیک وشیمی نسبتا آسون.وریاضی هم سخت!
در کل نتیجه هر چی باشه مهم نیست من که امسال آزاد رو نمیرم!
مگه آزمونتون چند ساعت بود که 20 ساعت مونده به آزمون پا شدی؟:18::31:

Mahmood_N
08-07-2010, 18:20
از تعاریفت معلومه بچه ی زرنگ و درسخونی هستی!
به خاطر این گفتم!
ممنون ، فکر کردم داری شوخی میکنی ! ، البته اونجوریام نیست ، بچه های اینجا یکی از یکی بهترن ! ، ما آخرای لیست هستیم ... ! ، فکر کنم چند تا رتبه ی زیر 500 یا حتی 2 رقمی هم اینجا داشته باشیم ...

واقعا دانشگاه ازاد...!
به نظرتون با اين درصدا تراز 6100 ياا 6200 ميارم؟
ادب=50
عربي=90
ديني=90
زبان=90
فيزيك=60
شيمي=70
رياضي=5!
اگه ریاضی رو حدود 30 می رسوندی حتما بالای 6500 می شدی ، البته باز درصدهات خوبه و فکر کنم بالای 6200 یا 6300 بشی ، البته هر جا قبول بشی ریاضی رو احتمالا پیش می خوری !!

shifter
08-07-2010, 18:21
دانشگاه ازاد هر سال بدتر از پارسال....!
كيفيت سوالا رو چيزي نميگم چون همه در جريانيد اما جالبيش اينجا بود كه سوالهاي زبان من كج چاپ شده بود!:19:
با زاويه 30 درجه!!

Amir_oscar
08-07-2010, 18:22
ممنون ، فکر کردم داری شوخی میکنی ! ، البته اونجوریام نیست ، بچه های اینجا یکی از یکی بهترن ! ، ما آخرای لیست هستیم ... ! ، فکر کنم چند تا رتبه ی زیر 500 یا حتی 2 رقمی هم اینجا داشته باشیم ...
من رو یادت رفت! من یک رقمی ام!:31:

مهسا.ش
08-07-2010, 18:25
بچه ها من فردا عصر کنکور دارم به نظرتون چیزی بخونم؟؟؟از 5شنبه هفته پیش هیچی نخوندم!!

BossX
08-07-2010, 18:28
مهسا.ش شما هم خارجکی هستید؟ کجا؟
اگه اینقدر نگن ریاضی آزاد سخته ریاضی آزاد سخته مطمئنا بچه ها بیشتر میزنن !

Mr.Unco
08-07-2010, 18:33
ما که غیر پزشکی را مردود می شویم
سوال از کسانی که امروز فیزیک وشیمی را بالای 60 زده اند
مثل arashbankarm
از الآن تا کنکور آزاد رشته تجربی که 2 هفته دیگر برگزار می شود به چه شکل می توانم فیزیک وشیمی بالای 70 بزنم؟
فرض کنید سواد من در این دو درس در حد 20 درصد می باشد
من به کمک شما نیاز دارم

مهسا.ش
08-07-2010, 18:43
مهسا.ش شما هم خارجکی هستید؟ کجا؟

نه بابا من اصفهانم!!!! فردا عصر آزاد تجربی دارم!!!

farzaneh*f
08-07-2010, 18:44
می گم این آزادم مث سراسری جوابا رو نمی ذاره رو سایتش؟؟؟ آخه ما مردیم از استرس:31::31::31:

Mahmood_N
08-07-2010, 18:49
بچه ها من فردا عصر کنکور دارم به نظرتون چیزی بخونم؟؟؟از 5شنبه هفته پیش هیچی نخوندم!!
به نظر من نخونی بهتره ، اگه امتحان برات مهم باشه ممکنه فقط استرست رو زیاد کنه !! ، ولی از من می شنوی سعی کن قسمتهایی مثل لغتهای ادبیات یا تاریخ ادبیات رو نگاه کنی !!! ، شاید یکیش فردا اومد ... !

سخت که نیست ، چرته !! ، مثلا یه انتگرال داده بود که وسطش چهار - پنج تا جزء صحیح انداخته بود ، دو سه دقیقه ای وقت آدم رو می گیره ! ، یا یه حد داده بود که با هیچی حل نمیشد ! ( هم ارزی و هوپیتال و تغییر متغیر و ... ، که البته به احتمال 90 درصد جوابش با هم ارزیه ! :2: ) ...

مهسا.ش
08-07-2010, 18:58
به نظر من نخونی بهتره ، اگه امتحان برات مهم باشه ممکنه فقط استرست رو زیاد کنه !! ، ولی از من می شنوی سعی کن قسمتهایی مثل لغتهای ادبیات یا تاریخ ادبیات رو نگاه کنی !!! ، شاید یکیش فردا اومد ... !

برام مهمه!!!واای نمی دونم چرا یهو استرس گرفتم..

omidrey
08-07-2010, 19:03

سخت که نیست ، چرته !! ، مثلا یه انتگرال داده بود که وسطش چهار - پنج تا جزء صحیح انداخته بود ، دو سه دقیقه ای وقت آدم رو می گیره ! ، یا یه حد داده بود که با هیچی حل نمیشد ! ( هم ارزی و هوپیتال و تغییر متغیر و ... ، که البته به احتمال 90 درصد جوابش با هم ارزیه ! :2: ) ...
آره محمود جون !
من خودم از مدعیان علم ریاضی هستم , حداقل تو مدرسه مون کسی رو دست من تو ریاضی نیست! حالا تعریف از خود نباشد ولی احتمال میدم حدودا 50-60 درصد ریاضی آزاد امروز زدم!
به نظر من هم سوالات ریاضی آزاد وقتگیر هستند تا سخت ! مثلا میاد چند تا از روابط مثلثاتی خرکی را مخلوط میکنه , خوب معلومه کسی که مثلثات را مسلط باشه میتونه حل کنه ولی خیلی از وقتش گرفته میشه!
همچین چیزی در مورد هندسه و گسسته اش هم صادقه!
تو هم با من هم عقیده ای دوست من ؟

Mahmood_N
08-07-2010, 19:03
برام مهمه!!!واای نمی دونم چرا یهو استرس گرفتم..
اصلا استرس نداشته باش ، استرس فقط درصدهات رو میاره پایین ، باور میکنی من روز قبل از کنکور سراسری برای چند ساعت اصلا یادم نبود که فرداش امتحان دارم !؟ ، سعی کن به چیزهای دیگه فکر کنی ، برو با دوستات ( یا با خانواده ) بیرون بگرد ، سعی کن تنها نباشی ، چشم به هم بزنی فردا میاد و امتحان رو خیلی خوب میدی و تموم میشه ، به این فکر کن که آزاد خیلی آسونه و مطمئنا قبول میشی ، فکر نکنی دارم الکی روحیه میدم ، خودم همچین وضعی داشتم ، فقط سر جلسه وقتی یارو اومد در گوشم گفت که وقت داره تموم میشه و من فیزیک زیاد نزده بودم یه خورده استرس گرفتم که اگه اون یارو نمی گفت ، من هم بی خیال کارم رو می کردم شاید توی همون چند دقیقه تعداد بیشتری سئوال رو می زدم ...

به هر حال ، موفق باشی ...

آره محمود جون !
من خودم از مدعیان علم ریاضی هستم , حداقل تو مدرسه مون کسی رو دست من تو ریاضی نیست! حالا تعریف از خود نباشد ولی احتمال میدم حدودا 50-60 درصد ریاضی آزاد امروز زدم!
به نظر من هم سوالات ریاضی آزاد وقتگیر هستند تا سخت ! مثلا میاد چند تا از روابط مثلثاتی خرکی را مخلوط میکنه , خوب معلومه کسی که مثلثات را مسلط باشه میتونه حل کنه ولی خیلی از وقتش گرفته میشه!
همچین چیزی در مورد هندسه و گسسته اش هم صادقه!
تو هم با من هم عقیده ای دوست من ؟
بله ، هم عقیده ام !! :5:

shabeashegha
08-07-2010, 19:04
با همون اطلاعات کنکور دولتی میتونی رشته صنایع غذایی (درست میگم؟) قبول شی. نگران چیزی نباش فقط سر آزمون هر سوال رو با دقت بخون من خودم سر بی دقتی گزینه غلط رو انتخاب میکنم . که توی این یه هفته کمی تمرین دقت کردم فقط . چیزی نخوندم

مهسا.ش
08-07-2010, 19:12
اصلا استرس نداشته باش ، استرس فقط درصدهات رو میاره پایین ، باور میکنی من روز قبل از کنکور سراسری برای چند ساعت اصلا یادم نبود که فرداش امتحان دارم !؟ ، سعی کن به چیزهای دیگه فکر کنی ، برو با دوستات ( یا با خانواده ) بیرون بگرد ، سعی کن تنها نباشی ، چشم به هم بزنی فردا میاد و امتحان رو خیلی خوب میدی و تموم میشه ، به این فکر کن که آزاد خیلی آسونه و مطمئنا قبول میشی ، فکر نکنی دارم الکی روحیه میدم ، خودم همچین وضعی داشتم ، فقط سر جلسه وقتی یارو اومد در گوشم گفت که وقت داره تموم میهشه و من فیزیک زیاد نزده بودم یه خورده استرس گرفتم که اگه اون یارو نمی گفت ، من هم بی خیال کارم رو می کردم شاید توی همون چند دقیقه تعداد بیشتری سئوال رو می زدم ...

به هر حال ، موفق باشی ...

آخه تو این هفته چیزی نخوندم....حس می کنم همه رو یادم رفته...واسه همین استرس گرفتم....صنایع غذایی تراز خیلی خوبی می خواد!!!!!

---------- Post added at 08:12 PM ---------- Previous post was at 08:10 PM ----------

با همون اطلاعات کنکور دولتی میتونی رشته صنایع غذایی (درست میگم؟) قبول شی. نگران چیزی نباش فقط سر آزمون هر سوال رو با دقت بخون من خودم سر بی دقتی گزینه غلط رو انتخاب میکنم . که توی این یه هفته کمی تمرین دقت کردم فقط . چیزی نخوندم

انتخاب اولتو چی زدی؟؟؟

Mahmood_N
08-07-2010, 19:16
آخه تو این هفته چیزی نخوندم....حس می کنم همه رو یادم رفته...واسه همین استرس گرفتم....صنایع غذایی تراز خیلی خوبی می خواد!!!!!

نگران نباش ، سئوالات رو که ببینی همه چی یادت میاد ، تا سئوالات آزاد رو نبینی نمی تونی تصور کنی که چقدر آسونه !!

موفق باشی ...

shabeashegha
08-07-2010, 19:18

---------- Post added at 08:12 PM ---------- Previous post was at 08:10 PM ----------

انتخاب اولتو چی زدی؟؟؟
مگه تراز کانونش چنده؟
من دکترای دامپزشکی علوم تحقیقات تهران رو انتخاب کردم . فکر کنم تراز معادل کانونش 6200 هست

مهسا.ش
08-07-2010, 19:31
مگه تراز کانونش چنده؟
من دکترای دامپزشکی علوم تحقیقات تهران رو انتخاب کردم . فکر کنم تراز معادل کانونش 6200 هست

نوشته آخرین فرد قبولی ترازش 6800 بوده !!!!

shifter
08-07-2010, 19:44
مثل arashbankarm
از الآن تا کنکور آزاد رشته تجربی که 2 هفته دیگر برگزار می شود به چه شکل می توانم فیزیک وشیمی بالای 70 بزنم؟
من به کمک شما نیاز دارم
رفيق من خودم تو فيزيك سطح علميم در حد 20 30 درصد تو سراسري بود كه تو ازاد 60 زدم!!:31:
ميخوام تفاوت اين دو تا رو بدوني...
به نظر من ازاد سالهاي 86 87 88 رو وردار سوالاشونو نگا كن...اينجوري تيپ سوالاش دستت مياد و راحت تر ميتوني مباحث رو براي خوندن انتخاب كني!
براي خوندن هم زياد لازم نيست مثل تست هاي سراسري تست بزني! روي كتاب ها رو هم بخوني با فرمولا و كافيه!:46:

behnam_roli
08-07-2010, 19:53
الان از سر جلسه رسیدم!

ادبیات یه ذره از سالای پیشش سخت تر بود(آخه گفتم دستمو بزارم زیر چونم بدون فشار آوردن به خودم بزنم که نشد و یه کوچولو فکر کردم واین خیلی زجر آور بود!!)

عربی آسون بود دینی هم آسون بود یدونه سوال داده بودن: بدن بعد از چند سال تجدید میشه؟!! که غلط زدم

زبان هم 2-3 تا نزدم یکی دوتا هم شک دار زدم

ریاضیش خیلی سخت نبود 25 تا زدم فیزیک آسون بود یدونه نزدم

شیمی هم آسون بود همه رو زدم...سوال داده بودن تعداد گروههای جدول تناوبی چند تاست؟!!

mojtaba-design
08-07-2010, 19:59
سلام , میشه بگید اگر من در آزمون قلمچی یکی از درس ها رو پیش انتخاب کنم باید درس های دیگه رو هم پیش انتخاب کنم, (من سال سوم رو تموم کردم والان واسه برنامه تابستان قلمچی مخونم) .
یعنی بین دوم و پیش باید یکی رو کلا انتخاب کرد یا هر درس رو میشه بین پیش و دوم انتخاب کرد مثلا :
آیا مجازم که دیفرانسیل رو انتخاب کنم با فیزیک ۲ .

MORINIO
08-07-2010, 20:02
ریاضی آزاد اگه کمتر از چند درصد بزنی پیش نیاز میخوره ؟ !

Amir_oscar
08-07-2010, 20:04
سلام , میشه بگید اگر من در آزمون قلمچی یکی از درس ها رو پیش انتخاب کنم باید درس های دیگه رو هم پیش انتخاب کنم, (من سال سوم رو تموم کردم والان واسه برنامه تابستان قلمچی مخونم) .
یعنی بین دوم و پیش باید یکی رو کلا انتخاب کرد یا هر درس رو میشه بین پیش و دوم انتخاب کرد مثلا :
آیا مجازم که دیفرانسیل رو انتخاب کنم با فیزیک ۲ .
آره می تونی.

mojtaba-design
08-07-2010, 20:08
۱۰۰٪ مطمینی

AmiRreZA_RAcEr
08-07-2010, 20:12
مثل arashbankarm
من به کمک شما نیاز دارم

آقا من فیزیکو خیلی راحت بالای 70 زدم ...
فیزیک 3 از همش مهمتره
بشین فقط و فقط فرمولاشو حفظ کن
بعد ترم اول پیش دانشگاهی
بعد فصل 3 و 4 ترم دو
بعد هم بقیش
--------
شیمیم من خودم استاد شیمی بودم ولی گند زدم ! کلا شیمی رو من یه جور دیگه باهاش حال میکنم و همیشه میرم تو یه جاهاییش زوم میکنم که به دردم توی کنکور نمیخوره .... نمیتونم راهنمایی کنم

Amir_oscar
08-07-2010, 20:13
۱۰۰٪ مطمینی
آره! مطمئنم.

AmiRreZA_RAcEr
08-07-2010, 20:13
ریاضی آزاد اگه کمتر از چند درصد بزنی پیش نیاز میخوره ؟ !

فکر کنم 30
واسه همینه که اینقدر سخت میگیرن دیگه ، میخوان پول بره تو جیبشون

shabeashegha
08-07-2010, 20:24
نوشته آخرین فرد قبولی ترازش 6800 بوده !!!!
خوب اون تراز خود دانشگاه آزاده . توی مجله آزمون نوشته 700 تا ازش کم کنین میشه تراز کانون . پس تراز کانونش 6100 هست نگران نباش. اوردن این تراز کار سختی نیست

---------- Post added at 10:24 PM ---------- Previous post was at 10:21 PM ----------

الان از سر جلسه رسیدم!

ادبیات یه ذره از سالای پیشش سخت تر بود(آخه گفتم دستمو بزارم زیر چونم بدون فشار آوردن به خودم بزنم که نشد و یه کوچولو فکر کردم واین خیلی زجر آور بود!!)

عربی آسون بود دینی هم آسون بود یدونه سوال داده بودن: بدن بعد از چند سال تجدید میشه؟!! که غلط زدم

زبان هم 2-3 تا نزدم یکی دوتا هم شک دار زدم

ریاضیش خیلی سخت نبود 25 تا زدم فیزیک آسون بود یدونه نزدم

شیمی هم آسون بود همه رو زدم...سوال داده بودن تعداد گروههای جدول تناوبی چند تاست؟!!
حالا جوابش چند سال میشد؟؟؟

faeze.t
08-07-2010, 20:27
سلام من الان رسیدم
آزاد داشتم . عربی رو 100 زدم دینی و ادبیات بالای 85 90 . زبان 50
فیزیک 2 تا رو نرسیدم بزنم بقیه رو درست زدم . شیمی هم 2 تا نزدم ریاضی هم کم زدم ولی درست
تراز 6400 می یارم؟

behnam_roli
08-07-2010, 20:30

هفت سال...

دینی 2 صفحه 52 خط ششم

faeze.t
08-07-2010, 20:41
گاهی گمان نمی کنی ولی می شود
گاهی نمی شود ؛ نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدایی و گدایی بخت نیست
گاهی تمام شهر گدای تو می شود
کنکور 89 تموم شد خسته نباشید

bax_021
08-07-2010, 20:45
من خوب دادم
عمومی ها میانگین 60
ریاضی 25-30
فیزیک و شیمی 70-80
فکر کنکم 6100 بتونم بشم
درسته ؟؟؟

faeze.t
08-07-2010, 20:47
من خوب دادم
عمومی ها میانگین 60
ریاضی 25-30
فیزیک و شیمی 70-80
فکر کنکم 6100 بتونم بشم
درسته ؟؟؟

صد در صد می یاری

omidrey
08-07-2010, 20:47
سلام من الان رسیدم
آزاد داشتم . عربی رو 100 زدم دینی و ادبیات بالای 85 90 . زبان 50
فیزیک 2 تا رو نرسیدم بزنم بقیه رو درست زدم . شیمی هم 2 تا نزدم ریاضی هم کم زدم ولی درست
تراز 6400 می یارم؟
بابا تو واقعا نابغه هستی! مغز متفکری تو! ایولا داره کارت!
6400 کجا بود ! تو ترازت بالای 8000 است!
بهت قول میدم تو رشته انتخابیت جز 3 نفر اولی!
همه درس ها را بالای 85 زدی اونوقت 6400 میخوای! تو ترازت گفتم 8000 میشه! بهت قول میدم !
سراسری هم همینطوی زدی؟

bax_021
08-07-2010, 20:52
صد در صد می یاری
مرسی :11:
بالاخره تموم شد :8:
به همه ی بچه های ریاضی تبریک می گم که این 1 سال سخت و واقعا اعصاب خورد کن رو تموم کردیم :5:
برای بچه های تجربی هم دعا می کنم :42:
دیگه به هیچی فکر نکنید
فقط به 3 ما عشق و صفا و محبتی که در پیشه توجه کنید:7:
خیلی خوشحالم :26:

faeze.t
08-07-2010, 20:59
بابا تو واقعا نابغه هستی! مغز متفکری تو! ایولا داره کارت!
6400 کجا بود ! تو ترازت بالای 8000 است!
بهت قول میدم تو رشته انتخابیت جز 3 نفر اولی!
همه درس ها را بالای 85 زدی اونوقت 6400 میخوای! تو ترازت گفتم 8000 میشه! بهت قول میدم !
سراسری هم همینطوی زدی؟

ریاضی فزیک سراسری اعصابم رو خورد کرد ولی بقیه اش بد نبود

انتخاب اولم مهندسی شیمی علوم تحقیقات
اگه نیاوردم چی ؟:20::20:

behnam_roli
08-07-2010, 21:11
من خوب دادم
عمومی ها میانگین 60
ریاضی 25-30
فیزیک و شیمی 70-80
فکر کنکم 6100 بتونم بشم
درسته ؟؟؟

من پارسال با عمومی میانگین 60 ریاضی 24 - فیزیک 67 شیمی 56 6482 شدم!

6600 این حدودا میشی حتما

sinasalar2007
08-07-2010, 21:17
مثل arashbankarm
من به کمک شما نیاز دارم

منم فیزیک و شیمیم رو خوب زدم . برای فیزیک بشین فقط و فقط فرمولا رو حفظ کن ! فرمولایی هم که فکر میکنی حفظ کردنشون سخته بهت اطمینان میدم نمیان ( مثل فرمولای اخر فصل 5 فیزیک 3 یا فرمولای ماه و اره) فرمولا هم فقط فرمولای کتاب باشه ها نری یه وقت فرمولای تستی و ... رو حفظ کنی . مثال و نمونه هم لازم نیست حل کنی فقط کافیه بفهمی در فرمول k=1/2mv^2 مقدار m بر حسب کیلوگرم هست و v بر حسب متر بر ثانیه هست و... ( مثالم چه قدر چرت بود ! )
شیمی رو هم باید خوند ! ولی در سطح روخونی کتاب ! تست های شیمیش نسبت به سراسری اسونتره ولی خوب باید درس رو فهمیده باشی سوال فرمولی و ... هم در حد 3-4 تا میاد که الان وقت خوندنش نیست ، با سواد 20 درصد سراسری میتونی شیمی ازاد رو 40 اینا بزنی ( به شرطی که کل کتاب شیمی ها رو خونده باشیا ! )

fmps
08-07-2010, 21:19
سلام
به نظرتون با این درصدا چه ترازی به دست می یارم
ادبیات عربی دینی 75%
زبان 90%(شاید هم 100%)
ریاضی 10% فیزیک 30% شیمی 50%
و اینکه جواب های تشریحی رو میزارن نت؟کی؟
مال منو نگفتینا!!!!!!!!!!!!!!:13:

moraddad
08-07-2010, 21:22
آخه گفتم دستمو بزارم زیر چونم بدون فشار آوردن به خودم بزنم که نشد و یه کوچولو فکر کردم واین خیلی زجر آور بود!!)
راست میگی!
منم اولش اومدم تریپ وردارم ،لم دادم رو صندلی...
بعد پاشدم خودمو جمع کردم!:31:
ببینم نوروز آرایش چی بود؟! مجاز مگه نباید باشه؟! استعاره بود مثلا؟!
تو عربی هم سر اون سواله که نوشته بود عین الخطا،بابو پنجره معنی کرده بود زدم زیر خنده،بغلیام شاکی شدن!

farzaneh*f
08-07-2010, 21:24
خوب اون تراز خود دانشگاه آزاده . توی مجله آزمون نوشته 700 تا ازش کم کنین میشه تراز کانون . پس تراز کانونش 6100 هست نگران نباش. اوردن این تراز کار سختی نیست

---------- Post added at 10:24 PM ---------- Previous post was at 10:21 PM ----------

7 سال :5: این چرا تو سوالای ما نبود یعنی فرق داشتن سوالامون؟؟؟

behnam_roli
08-07-2010, 21:37
ببینم نوروز آرایش چی بود؟! مجاز مگه نباید باشه؟! استعاره بود مثلا؟!

مجاز؟ وسه چی؟

من استعاره زدم ولی نفهمیدم چرا زدم:دی

کلا آرایه ای نداشت!!

moraddad
08-07-2010, 21:44
میشه بگی نوروز مجاز از عید نوروز!
یا نوروز استعاره عید نوروز!
یا تلمیح به عید نوروز....:31:
همون...فک کنم اصن نداشت...:31:

iman0007
08-07-2010, 21:49
میشه بگی نوروز مجاز از عید نوروز!
یا نوروز استعاره عید نوروز!
یا تلمیح به عید نوروز....:31:
همون...فک کنم اصن نداشت...:31:

پسر تو ادبیات ما (صبح) دو تا غلط املایی تو صورت سوال داشت...:31:

seyyedi
08-07-2010, 21:54
دوستان سلام
چه خبر از بر و بچ کنکوری
ببینم عین بچه های پی سی ترکوندن یا نه؟

یه درخواست دارم
من هر چی گشتم اثری از یادگار ماندگار 88 توی نت نیست
اگه کسی داره یه لطفی کنه بزاره اینجا کارش دارم

علی علی

farzaneh*f
08-07-2010, 21:57
فکر کنم 30
واسه همینه که اینقدر سخت میگیرن دیگه ، میخوان پول بره تو جیبشون

نه 20 من تقریبا مطمئنم :46:

---------- Post added at 10:57 PM ---------- Previous post was at 10:55 PM ----------

دوستان سلام
چه خبر از بر و بچ کنکوری
ببینم عین بچه های پی سی ترکوندن یا نه؟

یه درخواست دارم
من هر چی گشتم اثری از یادگار ماندگار 88 توی نت نیست
اگه کسی داره یه لطفی کنه بزاره اینجا کارش دارم

علی علی

بعد از اعلام نتایج کنکور 89 میاد :46:

steps
08-07-2010, 22:03
منم هر دو کنکور هامو دادم .
دیگه با این تاپیک خداحافظی میکنم تا شهریور که نتیجه ازاد بیاد البته اگه دولتی مجاز بشم مزاحمتون میشم
من کنکور ازادم رو لب مرز دادم هرچی بی خیال تر بشم بهتر هست
دوستان خدانگهدار
امیدارم هرکس هررشته و هرجایی که دوست داره قبول بشه
اصلا یادم نبود کنکور پزشکی مونده:d

Farshid72
08-07-2010, 22:18
بچه ها شما برای اوقات فراغتتون چه کارایی در نظر گرفتید؟؟
من که هرچی فکر می کنم هیچی به ذهنم نمیرسه.همون کارایی که موقع کنکور انجام میدم الآن هم انجام میدم!
بگید چه کارا می خواید بکنید شاید ما هم استفاده کردیم!
سنا.جکوزی.بیلیارد.بیرون رفتن با بچه ها.پارک.کافی شاپ.شهربازی.گردش.هاکی.بدن سازی.پینگ پونگ گاهی اوقاتم می ریم فوتبال البته بیشتر وقتا میریم فوتسال.
شما ها چیکار می کنید ؟؟؟؟

panizir
08-07-2010, 22:28
سنا.جکوزی.بیلیارد.بیرون رفتن با بچه ها.پارک.کافی شاپ.شهربازی.گردش.هاکی.بدن سازی.پینگ پونگ گاهی اوقاتم می ریم فوتبال البته بیشتر وقتا میریم فوتسال.

با بقيه وقتتون چيكار ميكنيد؟:31:

ramin 69
08-07-2010, 22:34
این آزادم واقعا ترکونده با این سوالاش... تو عربی باب رو نوشته پنجره .. وایی چقدر اینا باهالن....
ریاضیش هم که طبق معمول چرت دادن بودن ، خدا پدر بنیان گذار این روش عدد گذاری رو بیامرزه ....

راستی مراقبا توی علوم تحقیقات دانشجویایی همون جا بودن ، از یکیشون دو سه تا سوال زبان که شک داشتم پرسیدم جوابشون رو بهم گفت ...:31:

چرا اینجا فیل طر شده ؟!!

iman0007
08-07-2010, 22:42
با اینا موافقم +رمان +فیلم ،مهمتر از همه.......................>خوااااااااب...
ببینم این هاکی که نوشتی چه جوریاس؟؟؟تهرانی؟اگه حال میده ما هم بریم...

ببخشید اینجا کسی اون برنامه ی دانشگاه امیرکبیر رو برای معرفی رشته ها داره؟؟؟؟؟؟

omidrey
08-07-2010, 22:53
steps نرو , بازم به ما سر بزن ! ایمیل خودم را برات گذاشتم تو لیست پیامت!
هر دفعه یک ایملی به ما بزن و یادی از ما بگیر , حتما جواب میدم!
خانم فتحی و امیر جون شما هم یادی از ما بکنید !
از bossx , moraddad , amir_oscarعذر میخوام که خیلی بچه بازی کردم براشون و شاخ بازی در آوردم !
omid qatar برات آرزوی موفقیت میکنم , انشالله برگردی وطن !
ati_1991 هم حلالم کن و اگر چیزی زشتی از من دیدی من را ببخش!
iman0007 و sh_r_rad و ramin 69 و panizir شما را هیچ وقت فراموش نمیکنم و شما هم من را فراموش نکنید!
مهسا.ش برات دعا میکنم که پزشکی قبول شی و به هر چی که دوست داری برسی!
maryamii انشالله امسال قبول شی و دیگه پشت کنکور نمونی!
nits عزیز بچه ی زرنگی است , p30world به او مدیون است . حداقل این فروم!
محمود گل و درسخون از گیلان بچه درسخون و مغز ریاضی . امید وارم هر جا هستی موفق باشی!
farshid72 عزیز تو هم برات آرزو موفقیت میکنم . انشالله تابستون خوش بگذره و هر تفریحی که خواستی را انجام بدی و لذت ببری!

Near , far , wherever you are , I wish you success and happiness and love!

از دوستانی که اسمشون را نبردم شرمنده ام ! چون یادم نیومد!
خیلی ناراحتم بچه ها!
در آخر از مدیر انجمن سپاسگذارم که ما را تحمل کردند و با حمایت های ایشون تاپیک را به 1046 صفحه تا الان رسوندیم!

اگر بار گران بودیم که رفتیم , اگر نامهربان بودیم که رفتیم!:37:

دوستدار همه شما, :11:
امید . ر:3:

faeze.t
08-07-2010, 23:17
Zendegi mesle piyanost .dokmehaye siyah baraye ghamha va dokmehaye sefid baraye shadiha .ama zamani mitavan ahange zibaee navakht ke dokme haye sefid o siyah ra ba ham feshar dahi

Farshid72
09-07-2010, 09:53
Zendegi mesle piyanost .dokmehaye siyah baraye ghamha va dokmehaye sefid baraye shadiha .ama zamani mitavan ahange zibaee navakht ke dokme haye sefid o siyah ra ba ham feshar dahi

اولافارسی بنویسید.
دوما بدون دکمه های سیاهم می شه آهنگ باحال ساخت.آخه معمولا دکمه کناریش همون صدارو داره.:31::31::31::31:

farzaneh*f
09-07-2010, 09:56

ببخشید اینجا کسی اون برنامه ی دانشگاه امیرکبیر رو برای معرفی رشته ها داره؟؟؟؟؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچقدر خشنگ شده سایت جدیدشون...ندیده بودم:31:

راستی اگه رفتین گذاشتن فیلم اینا بگیرین ما رم بی نصیب نذارین ;)

Farshid72
09-07-2010, 10:04

هاکی همینه که چوب می گیری دستت بعد مثل فوتبال بازی می کنین.البته ما به سبکه آمریکایی بازی نمی کنیم که دعوا شه.:31:
من همه رشته هارو ننوشتم گفتم الان باور نمی کنین.من قبلا تنیس می رفتم یعنی چند جلسه رفتم چون ساعت 3 بود نرفتم(خر طب می کنه تو اون گرما):31:
بچه ها اسکیت هم حال می ده مخصوصا هاکی با کفش اسکیتی.
هیچ وقت سراغ هندبال نرید البته یه چیزایشم خوبه ها مثلا دوستام که تو تیم هندبال بودن می گفتن با دخترا تمرین کردن(فکرشو کن پسره بخواد دفاع کنه دختره میره تو بغلش):31:ولی جدی جدی اصلا رشته خوبی نیست عوارضش بیشتر از فوایدشه.:31:

dehtoday
09-07-2010, 10:06
سلام بچه ها ! Marichka جوابمونو تو پروفايلش داده :

سلام

دوستانی که نگران انتخاب رشته هستن؛

برای انتخاب رشته زیرشاخه ی اختصاصی وجود داره و بر طبق قوانین بخش آموزش عالی باید هر کاربری برای درخواست مورد نظرش تاپیک جداگانه با محتوای مناسب در اون زیرشاخه ایجاد کنه و درخواستش رو پیگیری کنه.

ممنونم

----------------------

مثه اينكه تلويحا گفته ميبندمش !!!! حالا شايدم منظورش اين نباشه ! :13:

shifter
09-07-2010, 10:21
بچه ها شما برای اوقات فراغتتون چه کارایی در نظر گرفتید؟؟
من که هرچی فکر می کنم هیچی به ذهنم نمیرسه.همون کارایی که موقع کنکور انجام میدم الآن هم انجام میدم!
بگید چه کارا می خواید بکنید شاید ما هم استفاده کردیم!
من: استخر..تنيس..فوتسال...رانندگ !!:31: ...با برو بكس بيرون رفتن..كلاس اسپانيايي رفتن!:31:...و دلهره و اضطراب داشتن براي نتايج!:41:
امير پايه باشي يه روز بريم كارتينگ!!:8:

shabeashegha
09-07-2010, 10:34
سلام بچه ها ! Marichka جوابمونو تو پروفايلش داده :

سلام

دوستانی که نگران انتخاب رشته هستن؛

برای انتخاب رشته زیرشاخه ی اختصاصی وجود داره و بر طبق قوانین بخش آموزش عالی باید هر کاربری برای درخواست مورد نظرش تاپیک جداگانه با محتوای مناسب در اون زیرشاخه ایجاد کنه و درخواستش رو پیگیری کنه.

ممنونم

----------------------

مثه اينكه تلويحا گفته ميبندمش !!!! حالا شايدم منظورش اين نباشه ! :13:
آره ظاهرا مصممه که ببنده . راستی بچه ها آدرس تاپیک انتخاب رشته چیه ؟ من هر چی گشتم چیزی نبود یا من پیدا نکردم . این تاپیک رو بستن همه میریم اونجارو 1000 صفحه ای میکنیم:27:

behnam_roli
09-07-2010, 10:43
اوه اوه بچه مایه دارا رو...:دی

هاکی تنیس کارتینگ...:دی

ما میریم سر کوچه با بچه ها ایستک میخوریم!!

BossX
09-07-2010, 11:00

می بینی چقدر مایه دار اینجا ریخته؟!
من تاحالا هاکی رو فقط تو تلویزیون دیدم!:31:
کارتینگ هم تو فیلم چپ دست دیدم:13:
در کل هرچی تفریح رایگان باشه ما هستیم البته اگه چیزی هم بدن (بجز ساندیس) بهتر هم هست:21:
==========
از بچه ها کیا امیرکبیر رو هستن؟
از 21 ام شروع میشه
من خودم میام

Amir_oscar
09-07-2010, 13:08
آره ظاهرا مصممه که ببنده . راستی بچه ها آدرس تاپیک انتخاب رشته چیه ؟ من هر چی گشتم چیزی نبود یا من پیدا نکردم . این تاپیک رو بستن همه میریم اونجارو 1000 صفحه ای میکنیم:27:
قسمت بالای صفخه ی آموزش عالی یه زیرمجموعه داره که نوشته انتخاب رشته و دانشگاه.
من توش تاپیک انتخاب رشته کنکور 89 رو زدم و به نظرم از همین حالا کوچ بکنیم اونجا!!!:31: آدرسش:

Mr Unknown
09-07-2010, 13:34
سلام دوستان
با این درصدا می تونم ۶۰۰۰ بیارم؟
ادبیات۷۰
معارف۷۰
عربی۴۰
زبان۹۵
ریاضی۱۰
فیزیک۵۵
شیمی۲۵

panizir
09-07-2010, 14:42
بچه هايي كه درصد گرفتن برين اينجا درصداتونو بذارين يه عده ديگه هم اومدن گذاشتن تا ببينيم كلا چه جوريا بوده:

elendil
09-07-2010, 15:40
بنا بر کنکور دیروز

تمامی دروس غیر ریاضی بین 80 الی 100 درصد ریاضی هم نزدیک 50 درصد !!!!! فک کنم بتونم 6600 اینطورا بیارم

Farshid72
09-07-2010, 16:53
حالا اینا که خوبه!من تا همین امروز که نمیدونستم کارتینگ چیه از آرش پرسیدم که بهم گفت:31::31:

می بینی چقدر مایه دار اینجا ریخته؟!
من تاحالا هاکی رو فقط تو تلویزیون دیدم!:31:
کارتینگ هم تو فیلم چپ دست دیدم:13:
در کل هرچی تفریح رایگان باشه ما هستیم البته اگه چیزی هم بدن (بجز ساندیس) بهتر هم هست:21:
==========
از 21 ام شروع میشه
من خودم میام

بابا بچه مایه دار کجا بود شما ها هم دلتون خوشه ها.
این دوستمون گفت چه ورزشایی می رید منم گفتم اینارو می رم.همین.
__________________________________________________ ___________________________
امضا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dehtoday
09-07-2010, 18:03
لينك دانلود دفترچه انتخاب رشته سال 87 ... گفتم شايد كسي نيازش باشه ... :46:

پ.ن : دامنه net. هم قيلتر شد ! حالا فقط ir. مونده ... !!! :13:

farzaneh*f
09-07-2010, 18:11

چه جالب من مال 87 رو نداشتم دستت درد نکنه:20:

ولی من با کام اومداما:46:

:31:

sh_r_rad
09-07-2010, 18:19
از 21 ام شروع میشه
من خودم میام

منم میام
از روز اولش میرم اگه خوب بود تا آخرش هستم. راستی دیروز شبکه 3 زیر نویس کرد که همه برن.
عکسمم عوض کردم . این خودِ خودمم.

AmiIin
09-07-2010, 18:23

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپ.ن : دامنه net. هم قيلتر شد ! حالا فقط ir. مونده ... !!! :13:
دفترچه زبان 88 ش رو نداری امین جان ؟

shabeashegha
09-07-2010, 18:28
ما اومدیم:31: و اما یه گزارش کلی از آزمون . ادبیات خیلی ساده بود یه سوال رو شک داشتم نزدم (زده بود ناصر خسرو مال چه قرنیه خودم شک داشتم قرن 8 میشه یا نه دیگه نزدم) عربی همه رو زدم (منفیشو نمیدونم) دین و زندگی یه آیه داشت میگفت خدا توی این آیه به پیامبر چه دستوری داده. شک داشتم نزدم/ زبان یه سوال ریدینگ نزدم یه سوالم از لغت.
بقیه درسارو زدم فقط ریاضی یه سوال هندسه داشت ترجیح دادم نزنم . کلا راحت بود فقط نمیدونم چرا بعد از آزمون دلم واسه کنکور دولتی آشوبه . شما هم بعد از کنکور آزاد این حسو داشتین؟ (آخه توی کنکور دولتی خیلی نزده دارم شاید دلیل دلشورم واسه همینه:13:)

AmiIin
09-07-2010, 18:40
ما اومدیم:31: و اما یه گزارش کلی از آزمون . ادبیات خیلی ساده بود یه سوال رو شک داشتم نزدم (زده بود ناصر خسرو مال چه قرنیه خودم شک داشتم قرن 8 میشه یا نه دیگه نزدم) عربی همه رو زدم (منفیشو نمیدونم) دین و زندگی یه آیه داشت میگفت خدا توی این آیه به پیامبر چه دستوری داده. شک داشتم نزدم/ زبان یه سوال ریدینگ نزدم یه سوالم از لغت.
بقیه درسارو زدم فقط ریاضی یه سوال هندسه داشت ترجیح دادم نزنم . کلا راحت بود فقط نمیدونم چرا بعد از آزمون دلم واسه کنکور دولتی آشوبه . شما هم بعد از کنکور آزاد این حسو داشتین؟ (آخه توی کنکور دولتی خیلی نزده دارم شاید دلیل دلشورم واسه همینه:13:)

رشتت چی بود شما ؟
ریدینگ زبانت در مورد tax نبود ؟

shabeashegha
09-07-2010, 18:44
رشتت چی بود شما ؟
ریدینگ زبانت در مورد tax نبود ؟
رشتم دکتری دامپزشکی
آره دقیقا . من اون سوالش که معنی یه لغتشو میخواست رو نزدم. خودم حدسم این بود که معنیش مالیات بر فروش بود که گزینه 3 بشه ولی نزدم

مهسا.ش
09-07-2010, 18:45
منم تازه اومدم خونه....منوچهر دامغانی قرن چنده؟؟؟؟

AmiIin
09-07-2010, 18:47
رشتم دکتری دامپزشکی
آره دقیقا . من اون سوالش که معنی یه لغتشو میخواست رو نزدم. خودم حدسم این بود که معنیش مالیات بر فروش بود که گزینه 3 بشه ولی نزدم

گزینه ی 3 اون بود که اخرش Certain good داشت ؟!
من اینو زدم ...... .

shabeashegha
09-07-2010, 18:47
منم تازه اومدم خونه....منوچهر دامغانی قرن چنده؟؟؟؟
قرن 5. تستا چطور بود؟

AmiIin
09-07-2010, 18:49
تستا چطور بود؟

انصافا خیلی اسون بود .
البته زبانش متوسط بود ... .

shabeashegha
09-07-2010, 18:51
گزینه ی 3 اون بود که اخرش Certain good داشت ؟!
من اینو زدم ...... .
نه منظورم اون گزینش بود که shop داشت (حافظه رو!) ولی احتمالا تو درست زدی چون به این گزینه ای هم مشکوک بودم خدارو شکر نزدم

---------- Post added at 08:51 PM ---------- Previous post was at 08:49 PM ----------

انصافا خیلی اسون بود .
البته زبانش متوسط بود ... .
بعد از آزمون آزاد دلشورت واسه کنکور دولتی بیشتر نشده؟ من نمیدونم چرا دلشورم بیشتر شده

AmiIin
09-07-2010, 18:52
نه منظورم اون گزینش بود که shop داشت (حافظه رو!) ولی احتمالا تو درست زدی چون به این گزینه ای هم مشکوک بودم خدارو شکر نزدم

آهان !
والا اینو منم خیلی شک داشتم اما چون به نیت 100 رفته بودم لحظه اخر این سوالم زدم .
اون سوال باران هوا رو سرد گردانید و ماضی استمراری کدومه و اون اب کجا دانست جوابش کدوما میشد ؟

بعد از آزمون آزاد دلشورت واسه کنکور دولتی بیشتر نشده؟ من نمیدونم چرا دلشورم بیشتر شده[/QUOTE]

چرا یکم .... . فک میکنم طبیعی باشه .

مهسا.ش
09-07-2010, 18:53
قرن 5. تستا چطور بود؟

خوب بود...زبانشو خوب ندادم....

AmiIin
09-07-2010, 18:56
کسی اینجا هست که مطمئن باشه زبانشو 100 زده ؟

حالا این Certain Goods معنی دقیقش چی میشد ؟ کسی میدونه ؟

shabeashegha
09-07-2010, 19:03
آهان !
والا اینو منم خیلی شک داشتم اما چون به نیت 100 رفته بودم لحظه اخر این سوالم زدم .
اون سوال باران هوا رو سرد گردانید و ماضی استمراری کدومه و اون اب کجا دانست جوابش کدوما میشد ؟

بعد از آزمون آزاد دلشورت واسه کنکور دولتی بیشتر نشده؟ من نمیدونم چرا دلشورم بیشتر شده

چرا یکم .... . فک میکنم طبیعی باشه .[/QUOTE]
من اینو زدم: باران هوارا سردگردانید> مفعول مسند
ماضی استمراری : داشتم میرفتم
آب کجا دانست: اهمیت آب (که خدایش الان یکم به شک افتادم شاید جواب منطقی ترش اون گزینه که راجبه خلقت بود میشد)

AmiIin
09-07-2010, 19:04
من اینو زدم: باران هوارا سردگردانید> مفعول مسند
ماضی استمراری : داشتم میرفتم
آب کجا دانست: اهمیت آب (که خدایش الان یکم به شک افتادم شاید جواب منطقی ترش اون گزینه که راجبه خلقت بود میشد)
منم اولیو مثه شما زدم .
دومیو زدم میرفتم .
سومیو جان داشتن آب . (البته اینا رو مطمئن نیستم.)

مهسا.ش
09-07-2010, 19:05
عمومیا رو به جز دین و زندگی خوب ندادم حدود 60 زدم اما اختصاصیا رو 80 به بالا زدم میدونم صنایع غذایی نمیارم....

زیست اون سوال که گفته بود مرحله اولو دومه فتوسنتز چی میشد؟؟؟

Amir_oscar
09-07-2010, 19:10

اینم دفترچه سال 88:

shabeashegha
09-07-2010, 19:11
عمومیا رو به جز دین و زندگی خوب ندادم حدود 60 زدم اما اختصاصیا رو 80 به بالا زدم میدونم صنایع غذایی نمیارم....

زیست اون سوال که گفته بود مرحله اولو دومه فتوسنتز چی میشد؟؟؟
بنظر من که میاری . اختصاصیا مهمه که میگی بالای 80 زدی. زمین رو چطور زدی؟
میشه ATP , NADPH

مهسا.ش
09-07-2010, 19:14
بنظر من که میاری . اختصاصیا مهمه که میگی بالای 80 زدی. زمین رو چطور زدی؟
میشه ATP , NADPH

زمینو 0 زدم فتوسنتز همون چرخه کالوین نیست؟؟؟؟؟

shabeashegha
09-07-2010, 19:27
زمینو 0 زدم فتوسنتز همون چرخه کالوین نیست؟؟؟؟؟
من برداشتم از سوال این بود که مرحله 1و2 مراحل نوری فتوسنتز منظورش بود .کالوین مرحله 3 فتوسنتز (یعنی تثبیت دی اکسید کربن میشه)شایدم حق با شما باشه باید دید بقیه بچه ها چی زدن

مهسا.ش
09-07-2010, 19:32
من برداشتم از سوال این بود که مرحله 1و2 مراحل نوری فتوسنتز منظورش بود .کالوین مرحله 3 فتوسنتز (یعنی تثبیت دی اکسید کربن میشه)شایدم حق با شما باشه باید دید بقیه بچه ها چی زدن

من که این سوالو نزدم....یه سوال دیگه هم نزدم همون که گفته بود پذیرنده غشا....کدوم میشد؟؟؟

shabeashegha
09-07-2010, 19:35
من که این سوالو نزدم....یه سوال دیگه هم نزدم همون که گفته بود پذیرنده غشا....کدوم میشد؟؟؟
پروتیین . من یه سوال رو مثل همیشه غلط زدم ولی آخر سر 40 دقیقه وقت اضافه اوردم نشستم زیست و شیمی و زمین رو از اول زدم:31: متوجه شدم این سوال رو اشتباه خوندم . همین که گفته بود پروکاریوتها چندتا RNA پلی مراز دارن واسه ساخت RNA؟ من پروکاریوت رو یو کاریوت خونده بودم و 4تارو زده بودم که خدارو شکر متوجهش شدم:8:

AmiIin
09-07-2010, 19:40
اون سوالی که تو زبان پرسیده بود مردم همیشه از چیزهای ........ به عنوان دارو استفاده میکنند چی زدید شما ؟

2تا از گزینه هاش رو یادمه که یکیش Natural بود اون یکی هم Artificial ..... .

shabeashegha
09-07-2010, 19:43
اون سوالی که تو زبان پرسیده بود مردم همیشه از چیزهای ........ به عنوان دارو استفاده میکنند چی زدید شما ؟

2تا از گزینه هاش رو یادمه که یکیش Natural بود اون یکی هم Artificial ..... .
جالبه که هر دو گزینشم میشد درست باشه ولی من Natural رو زدم که بنظرم اشتباه کردم و Artificial توی جامعه ما منطقی تره

AmiIin
09-07-2010, 19:45
جالبه که هر دو گزینشم میشد درست باشه ولی من Natural رو زدم که بنظرم اشتباه کردم و Artificial توی جامعه ما منطقی تره

اخه Always اول جمله غلط بود .
منم زدم Natural .
واقعا بعضی سوالای ازاد غیراستانداره و اساسا ایراد داره ..... .

shabeashegha
09-07-2010, 19:49
اخه Always اول جمله غلط بود .
منم زدم Natural .
واقعا بعضی سوالای ازاد غیراستانداره و اساسا ایراد داره ..... .
کاملا باهات موافقم بخصوص توی تستای لغت زبان بعضی وقتها چندتا گزینه کاملا توی جمله معنی درستی میدن . مهم نیست دیگه فکرتو مشغولش نکن ایشالا رشته مورد علاقتو توی دولتی قبول میشی و نیازی به دانشگاه آزاد نمیشه

ehsan_manu
09-07-2010, 21:05
بچه ها سوالا با کلیدای آزادو از کجا باید بگیرم؟

AmiIin
09-07-2010, 21:12
بچه ها سوالا با کلیدای آزادو از کجا باید بگیرم؟

یکی از بچه ها چند ص قبل گفت :" سوال و جواب کنکور آزاد جزوات علمشاهی تا چند روز دیگه احتمالا میاد تو کتابفروشی ها و روزنامه فروشی ها ..... ."

masih eia
09-07-2010, 21:36
نه بابا من اصفهانم!!!! فردا عصر آزاد تجربی دارم!!!
oدرود بر بچه های اصفهان مطمپنم امسال اکثر تک رقمیها از اصفهانند.:10::10::10:

Dulcimer
09-07-2010, 23:35
لطفا یکی بگه با این درصدا چه ترازی میارم ؟

ادب 75
عربی 60
دینی 60-70
زبان 50-60

ریاضی 15
فیزیک 20
شیمی 40-50
زیست 70-85
زمین 70-80

مهسا.ش
10-07-2010, 12:26
وای کی حالشو داره واسه آزاد پزشکی بخونه!!!!!! من که انتخاب اولمو زدم مامایی....:20:

مهسا.ش
10-07-2010, 12:38
مامایی بعد از ظهره دیگه آره؟؟
میخوای سوالات عمومیش رو بهت بفروشم:31::31:
آخه سوالات عمومی صبح و بعد از ظهر یکیه!فقط اختصاصیشون فرق میکنه(پارسال که این طور بوده!)
دانشگاه آزاده دیگه!

بعد از ظهره؟؟؟وای چه بد! من ظهرا خوابم میگیره!!! اگه یادت بمونه که خیلی خوب میشه.....

M . Sayid
10-07-2010, 21:48
ریخ انتشار :17/4/1389 - 13:55:0
حميدرضا حاج بابايي:
دروس پیش‌دانشگاهى سال آینده به صورت نهایى برگزار مى ‌شود
*وزیر آموزش وپرورش: دانش‌آموزان پیش‌دانشگاهی ملزم به رعایت قوانین مدرسه مبنی بر حضور در کلاس‌های درس هستند، چرا که حداقل 15 درصد از نمرات آنها در کنکور لحاظ خواهد شد
وزیر آموزش وپرورش با بیان این که از سال تحصیلی آینده تمام دروس پیش‌دانشگاهی با تصویب شورای عالی آموزش و پرورش به صورت نهایی می شود، گفت: از سال تحصیلی آینده حداقل 30 درصد از نمرات دوره پیش‌دانشگاهی در کنکور تاثیر گذار هستند لذا درصددیم تا دروس پیش‌دانشگاهی به صورت نهایی برگزار شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ، حمیدرضا حاج بابایی افزود: دانش‌آموزان پیش‌دانشگاهی ملزم به رعایت قوانین مدرسه مبنی بر حضور در کلاس‌های درس هستند، چرا که حداقل 15 درصد از نمرات آنها در کنکور لحاظ خواهد شد.
وی با بیان اینکه مدارس متوسطه موظف هستند دانش‌آموزان دوره پیش دانشگاهی را ثبت نام کنند، اظهار داشت: هم اکنون مدارس پیش دانشگاهی باید با تغییر تابلوی مدرسه خود آن را به مقطع متوسطه تغییر بدهند و اگر مدرسه‌ای در ثبت‌نام دانش‌آموزان پیش‌دانشگاهی در دبیرستان‌ها کوتاهی کند با آنها برخود می‌شود.
وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: در سال تحصیلی جدید تعداد مدارس هوشمند در حد قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند به طوری که در هر استان و در هر منطقه سه مدرسه علاوه بر مدارس موجود فعلی هوشمند‌سازی می‌شود.
به گفته وی هدف اصلی از توسعه مدارس هوشمند استفاده دانش‌آموزان از امکانات اینترنتی برای تولید محتوا و شرکت در تدریس است.

shabeashegha
10-07-2010, 21:52

ادب 75
عربی 60
دینی 60-70
زبان 50-60

ریاضی 15
فیزیک 20
شیمی 40-50
زیست 70-85
زمین 70-80
نمیشه نظر دقیقی داد ولی بنظرم حدودا 6400 تا 6600 بازم میگم اصلا نمیشه نظر قطعی داد بستگی به رشته و شهر انتخابیت هم داره

AB
10-07-2010, 23:00

ادب 75
عربی 60
دینی 60-70
زبان 50-60

ریاضی 15
فیزیک 20
شیمی 40-50
زیست 70-85
زمین 70-80

دقیق نمیشه گفت.خودت با درصدهای زیر مقایسه کن و ببین حدودا چند میشه.ولی فکر نکنم کمتر از 6200-6400 بشه.

ادبیات 73.4

عربی 78.7

دینی 84

زبان 89.4

ریاضی 16.7

فیزیک 63.4

شیمی 75

زیست 100

زمین 53.4

جمع تراز نمرات دروس عمومی 7103

نمره کل 7489

AmiIin
11-07-2010, 01:34
ریخ انتشار :17/4/1389 - 13:55:0
حميدرضا حاج بابايي:
دروس پیش‌دانشگاهى سال آینده به صورت نهایى برگزار مى ‌شود
*وزیر آموزش وپرورش: دانش‌آموزان پیش‌دانشگاهی ملزم به رعایت قوانین مدرسه مبنی بر حضور در کلاس‌های درس هستند، چرا که حداقل 15 درصد از نمرات آنها در کنکور لحاظ خواهد شد
وزیر آموزش وپرورش با بیان این که از سال تحصیلی آینده تمام دروس پیش‌دانشگاهی با تصویب شورای عالی آموزش و پرورش به صورت نهایی می شود، گفت: از سال تحصیلی آینده حداقل 30 درصد از نمرات دوره پیش‌دانشگاهی در کنکور تاثیر گذار هستند لذا درصددیم تا دروس پیش‌دانشگاهی به صورت نهایی برگزار شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ، حمیدرضا حاج بابایی افزود: دانش‌آموزان پیش‌دانشگاهی ملزم به رعایت قوانین مدرسه مبنی بر حضور در کلاس‌های درس هستند، چرا که حداقل 15 درصد از نمرات آنها در کنکور لحاظ خواهد شد.
وی با بیان اینکه مدارس متوسطه موظف هستند دانش‌آموزان دوره پیش دانشگاهی را ثبت نام کنند، اظهار داشت: هم اکنون مدارس پیش دانشگاهی باید با تغییر تابلوی مدرسه خود آن را به مقطع متوسطه تغییر بدهند و اگر مدرسه‌ای در ثبت‌نام دانش‌آموزان پیش‌دانشگاهی در دبیرستان‌ها کوتاهی کند با آنها برخود می‌شود.
وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: در سال تحصیلی جدید تعداد مدارس هوشمند در حد قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند به طوری که در هر استان و در هر منطقه سه مدرسه علاوه بر مدارس موجود فعلی هوشمند‌سازی می‌شود.
به گفته وی هدف اصلی از توسعه مدارس هوشمند استفاده دانش‌آموزان از امکانات اینترنتی برای تولید محتوا و شرکت در تدریس است.

از ما که گذشت .
خدا بهشون رحم کنه ...... .

Mr.Unco
11-07-2010, 09:25
تاپیک کنکور 90 افتتاح شد:

behnam_roli
11-07-2010, 09:48
به اونایی که دنبال سوالا و جوابای دانشگاه آزادن بگم که جزوات علمشاهی اومده

میتونن از روزنامه فروشی ها بگیرن

قیمت: 1500 تومن!!!

AmiIin
11-07-2010, 12:32
به اونایی که دنبال سوالا و جوابای دانشگاه آزادن بگم که جزوات علمشاهی اومده

میتونن از روزنامه فروشی ها بگیرن

قیمت: 1500 تومن!!!

همه ی روزنامه فروشی ها دارن ؟!
تو شهرستان ها هم پخش شده ؟ (شماره ای چیزی از موسسش نداری ؟)

behnam_roli
11-07-2010, 12:40

والا من نزدیک ترین روزنامه فروشی طرف خونمون رفتم داشت...

شهرستانا رو هم نمیدونم... شماره هم پشتش نوشته: 22221616- 66421542

مهسا.ش
11-07-2010, 12:47

برو تو سایتش شاید نوشته باشه که اومده یا نه....

raheandishe.com

moraddad
11-07-2010, 23:00
بهنام اون نوروز چی بود آخر آرایه اش؟!:31:

shifter
11-07-2010, 23:03
وسط بازی به چه چیزایی که فکر نمیکنی سامان!!:31:

steps
12-07-2010, 01:01

مگه ایهام نبودش؟
معلم ما که گفته بود ایهام
ادیت: العان که فکر کردم دیم اسم من بهنام نیست/ اصلا نمی دونم چرا امشب اینجوری شدم/مرگ بر هاوارد

raminrad
12-07-2010, 02:16
با سلام خدمت همه ی دوستان امیدوارم که خسته نباشید

سال واقعا سختی گذشت با تمام شب بی خوابی ها روزانه خواندن 12 تا 14 ساعت درس از 12 تیر 88 و ...
برای من که واقعا بد گذشت ولی باز هم خدا را شکر که گذشت
شب کنکور سراسری باز هم تقریبا نخوابیدم ساعت 12.30 خوبم برد نمیدونم چرا 3.30 از خواب پریدم و از 3.45 تا 4.30 خوابیدم
روز کنکور یه کولر 2 تکه 24000 هزار گذاشته بودن بالای سرم و یخ زدم 3 بار دستشویی رفتم و 3 باز جام رو عوض کردم موقع فکر کردن به سوال ها دستهام رو ها می کردم تا گرم شن لعنت خدا به استان خوزستان که هر چی می کشیم از دست خوزستانه
برای همین چند روزی حال مطلب گذاشتن رو نداشتم به جز یه کامنت کوتاه ولی خوب باز هم بد نبود درصد های من توی کنکور سراسری این طور شد:
ادبیات 60
عربی 60-64
دینی 82 برای دینی تمام کتاب ها و تمام آیه ها رو به طور کامل حفظ کرده بودم و اواخر کتاب هام داشت ازبین می رفت ! و توی سنجش هم جامع 3 94 درصد زدم و توی گاج 100 و 1 کشور شدم!
زبان 64 توی جامع 3 58 درصد و توی گاج 100 درصد و 1 کشور!
ریاضی 40 برای ریاضی تمام کتب درصی رو خردم به علاوه گاج سفید مهندس مومنی دیفرانسیل و گاج سبز گسسته و برای تحلیلی گاج سبز و مبتکران نونهالی
فیزیک 35 برای فیزیک کتاب درصی رو جویدم و پاره پوره کردم و کتاب گاج سفید فیزیک پیش دانشگاهی تمام تست هاش رو دو بار و بعضی ها رو سه بار که کتاب فیزیکش به 4 نیم تقسیم شد به علاوه ی نکات کتاب کانون و برای پایه فیزیک سفید گاج رو تمام تست ها اعم از سنجش و گزینه 2 و ... رو تماما حل کردم و کتاب فیزیک تخته سیاه و کانون رو خوندم واقعا به فیزیکم خیلی امید داشتم و به نظرم فیزیک سخت اومد آخه خودم سراسری پارسال رو با تقریبا 4/3 وقت 60% زدم
شیمی 50 سه سوال رو واقعا حیفم اومد که غلط زدم مخصوصا سوال اول که راجع به جهش بزرگ Mg بود که لعنتی جملش ابهام داره

فیزیک نشر دریافت نوشته که نسبت به سال های قبل سطح بالاتری داشته و 43 سوال محاسباتی بوده و علاوه به سختی وقت هم کم بوده و آزمون سوال ساده نداشته !!!
خوب با این اوضاع رفتم دانشگاه آزاد امتحان دادم البته می خواستم نرم اما خوب وجدانم اجازه نداد
این هم درصد های دانشگاه آزادم

ادبیات 80
عربی 93
دینی 93
ریاضی 20
فیزیک 100 واقعا دوست داشتم 100 بزنم تا تلافی سراسری رو در بیارم
شیمی 90.7

حالا 3 تا سوال دارم
1-آیا درصد فیزیک من به خاطر معلوماتم کم شده یا واقعا سخت بوده ؟
2- آیا سراسری مهندسی شیمی اصفهان شیراز یا مشهد می تونم قبول بشم ؟
3-آیا توی آزاد مهندسی مکانیک سیالات تهران جنوب قبول میشم ؟ ترازم حدودا چقدر میشه؟
4-راستی بچه ها آزاد دفترچه ها توی نوبت عصر چینش سوالاتش فرق داشت چون الآن راه اندیشه مسلا سوال 2 ش سوال 11 من بود چون توی حوزه ی ما همین طوری گتره ای دفترچه می دادن
با تشکر

Mahmood_N
12-07-2010, 03:02
مرگ بر هاوارد ؟؟؟؟
باز طرفدارای اسپانیا این رو می گفتن میشد درک کرد ولی ... !!!

behnam_roli
12-07-2010, 07:48

زده گزینه 1و3 تشبیه و تلمیح [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](118).gif

البته بعد از ده خط توضیح دادن نوشته طراحی تست اشکال دارد! خودشونم نفهمیدن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](193).gif

مجاز هم اصلا تو گزینه ها نبود:27:

shifter
12-07-2010, 08:27
زده گزینه 1و3 تشبیه و تلمیح [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته بعد از ده خط توضیح دادن نوشته طراحی تست اشکال دارد! خودشونم نفهمیدن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بيا اولين تستو غلط زديم!!:31:
خدا اخر عاقبتمونو به خير كنه...

moraddad
12-07-2010, 08:47
وسط بازی به چه چیزایی که فکر نمیکنی سامان!!:31:
نه آخه گفت دفترچه رو گرفته یهو یادم افتاد!:31:

زده گزینه 1و3 تشبیه و تلمیح [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](118).gif

البته بعد از ده خط توضیح دادن نوشته طراحی تست اشکال دارد! خودشونم نفهمیدن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](193).gif

ببین چیزی در مورد استعاره ننوشته؟!
اصلا راه نداره استعاره باشه؟!:31:

behnam_roli
12-07-2010, 09:15
بيا اولين تستو غلط زديم!!:31:
خدا اخر عاقبتمونو به خير كنه...

منم غلط زدم:( کلا عمومیا گند شد

ببین چیزی در مورد استعاره ننوشته؟!
اصلا راه نداره استعاره باشه؟!:31:

نه! هیچ رقمه راه نداره:31:

آخییییی میخواستی عمومیا رو کلا صد بزنی ولی نشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](76).gif

اشکال نداره ادبیات میشه 93 بقیش صد میشه:31:

مگه ایهام نبودش؟
معلم ما که گفته بود ایهام

ای بابا :31: یه نظریه جدید دیگه هم به وجود اومد

الان دقیقا بین 4 تا گزینه شک وجود داره :31:

shifter
12-07-2010, 09:30
الان دقیقا بین 4 تا گزینه شک وجود داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و طرح چنين تستي فقط از عهده طراحان دانشگاه ازاد برمياد!:31:
ولي استعاره بودا ...:41:
اخه تشبيه به چي چي ؟؟تلميح به چي چي ؟؟

steps
12-07-2010, 10:14
معلم ما گفت نوروز ایهام داره که میشه
روز جدید و جشن عید
اگر اشتباه میگم بگید

farzaneh*f
12-07-2010, 16:03
معلم ما گفت نوروز ایهام داره که میشه
روز جدید و جشن عید
اگر اشتباه میگم بگید

به مام همینو گفتن البته من اون تستو ندیدم چیه سوالش ولی نورزو از سر کلاس یادمه:20:

Mr Unknown
13-07-2010, 11:23
سلام دوستان
با این درصدا می تونم ۶۰۰۰ بیارم؟
ادبیات۷۰
معارف۷۰
عربی۴۰
زبان۹۵
ریاضی۱۰
فیزیک۵۵
شیمی۲۵

کسی نظری نداره؟:31:

shifter
13-07-2010, 11:26
کسی نظری نداره؟:31:
6000 مياري داداش!:46:

mashaheeer
13-07-2010, 12:56
با حداکثر چه رتبه ای میشه رشته های علوم پایه روزانه و شبانه رو قبول شد؟
به طور خاص تر علوم کامپیوتر
پیشاپیش ممنون

reyhaneh_1370
13-07-2010, 17:24
با حداکثر چه رتبه ای میشه رشته های علوم پایه روزانه و شبانه رو قبول شد؟
به طور خاص تر علوم کامپیوتر
پیشاپیش ممنون
علوم پایه تو شهر تهران فک کنم تا 8000 بشه.علوم کامپیوتر شریف که تا 1500 اینا حداکثر میگیره.واسه دانشگاه تهران هم تا 3000 اینا.امیرکبر و دقیق نمیدونم ولی حتما اگه واسه دانشگاه تهران تا 3000 اینه باشه واسه اونم تا 5000 یا 6000 ای باشه:31:

pcsoft_02
13-07-2010, 18:07

---------- Post added at 07:07 PM ---------- Previous post was at 07:05 PM ----------

نظرتون درباره این وبلاگ چیست

Mahmood_N
13-07-2010, 20:14
یک خبر ... !!
من زیر پاسخنامه ی کنکور سراسری رو پر نکرده بودم ! ، کمی نگران شدم که مبادا پاسخنامه تصحیح نشه ! ، در سایت سنجش در قسمت پرسش و پاسخ این موضوع رو مطرح کردم و جواب اومد که مشکلی نداره ، اگر شما هم همچین وضعیتی داشتیبد نگران نباشید ...

موفق باشید ...

behnam_roli
13-07-2010, 20:20
یک خبر ... !!
من زیر پاسخنامه ی کنکور سراسری رو پر نکرده بودم ! ، کمی نگران شدم که مبادا پاسخنامه تصحیح نشه ! ، در سایت سنجش در قسمت پرسش و پاسخ این موضوع رو مطرح کردم و جواب اومد که مشکلی نداره ، اگر شما هم همچین وضعیتی داشتیبد نگران نباشید ...

موفق باشید ...

من که همین الان فهمیدم زیرش همچین چیزی وجود داشته!:31:

mashaheeer
13-07-2010, 20:27
علوم پایه تو شهر تهران فک کنم تا 8000 بشه.علوم کامپیوتر شریف که تا 1500 اینا حداکثر میگیره.واسه دانشگاه تهران هم تا 3000 اینا.امیرکبر و دقیق نمیدونم ولی حتما اگه واسه دانشگاه تهران تا 3000 اینه باشه واسه اونم تا 5000 یا 6000 ای باشه:31:
:27::27:آقا بی خیال تهران :41::37:
ماله بقیه شهرها ،مثلا ،گلستان،مازندران،شهرکرد،د امغان و...

Marichka
14-07-2010, 00:09
سلام دوستان

برای همه ی دوستانی که امسال کنکور داشتن آرزوی موفقیت دارم.

با توجه به برگزار شدن کنکورهای سراسری و آزاد سال 89 بنده این تاپیک رو قفل می کنم و دوستانی که در سال 90 کنکور خواهند داشت از تاپیک ◄◄ کــنــکــور 90 ؛ مشاوره ، برنامه ریزی ، شیوه های برتر►► ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می تونن استفاده کنن.

شادمان و سرفراز باشید :20: