PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کنــکور 89 ؛ مشاوره - برنامه ریزی - شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41

omidrey
04-07-2010, 11:27
مهندسی مکانیک-مکانیک در طراحی جامدات مرودشت!!(یکی نیست به من بگه انتخاب قحطی بود که زدی مرودشت!!:31:)
چه طور مگه؟
هیچی میخواستم ببینم که به چه رشته ای علاقمند هستی!
منم زدم برق!
کامپیوتر چرا نرفتی؟

rambo_1386
04-07-2010, 11:27
مهندسی مکانیک-مکانیک در طراحی جامدات مرودشت!!(انتخاب قحطی بود؟؟:31:)
چه طور مگه؟
امیر خیلی بدشانسی پسر:31: ای کاش میفتادی صبح که شب چهارشنبه نمیتونستی حذف اسپانیارو نگاه کنی:27:
تازه فهمیدم چقدر خوب شد افتاد عصر چون شبش با خیال راحت بازی نگاه میکنم!:5:

shabeashegha
04-07-2010, 11:30
امروز بدون استرس صبحانه خوردم، روی کاناپه روبروی تلویزیون نشستم و کانال ها را عوض کردم، یادم می آید دیروز این موقع ها چه حالی داشتم ، روی یک صندلی چوبی نشسته بودم مدادم روی دفترچه سووالات می چرخید حساب و کتاب می کردم به فکرم فشار می آوردم که فلان سووال کجای کتاب بود، از همه تجربه های آزمونهای رنگارنگی که دادم استفاده می کردم، روش تست زنی نوین و غیرنوین را بکار می گرفتم که هرطوری هست در کنکور قبول شوم.
اصلا دلم نمی خواهد که خودم را درآینه نگاه کنم چون پریشب از اضطراب سه تا تبخال زدم ، قیافه ام آنچنان به هم ریخته که حد ندارد ، پای چشمانم از بس بیخوابی کشیده ام گود افتاده ، شبیه معتادها شدم.
از دیروز تا حالا بیش از 500 بار جواب این سووال را داده ام که " کنکورت را چطور دادی ؟ " چه بگویم بابا ! اختصاصی هایش که سخت بود ، عمومی هایش که ای بد نبود ، دراین چند ساعت بعد از کنکور به کشف جدیدی نائل شدم. آن هم اینکه آنهایی که این سووال ها را می پرسند سه دسته اند.
دسته اول آنهایی که واقعا دلشان می خواهند که تو قبول شوی آن هم یک رشته خوب کسانی مانند پدر و مادر.
دسته دوم آنهایی هستند که اصلا خبر ندارند تو چند ماه اخیر را در شکنجه گاهی به نام دوران کنکور سپری کردی، آنها از صحبت های این و آن می فهمند که تو کنکور داشتی ، آن وقت از سر وظیفه می پرسند کنکور را چطور دادی و اصلا هم برایشان مهم نیست جواب تو چی هست.
دسته سوم کسانی هستند که دراعماق وجودشان نمی خواهند تو قبول شوی یا لااقل نمی خواهند رشته ای که قبول می شوی از پسر و دختر خودشان بالاتر باشد تا بتوانند به پز دادن دکتر مهندسی بچه خودشان ادامه بدهند این دسته از آدمها بلافاصله که جواب تو را بشنوند با گفتن " انشاءا... قبول می شی " به اندازه صد تا فحش بارت کرده اند.
بوی غذا می آید ، مادرم دارد برای ناهار قورمه سبزی درست می کند ، بعد از مدتها بوی غذا را می فهمم در چند ماه اخیرآنقدر سر سفره ناهار و شام کتاب دستم بوده اصلا نفهمیدم چه می خورم انگار دراین مدت کتابها و جزوه هایم مثل سالاد و ماست جزء سفره بوده اند .
آخ که چه حالی می دهد امروز عصر یک سینما بروم ، راستی فیلم روز چیست ؟ دموکراسی تو روز روشن ؟ طلا و مس ؟ دختران ؟ تسویه حساب ؟ نگاه کن در این مدت چقدر از همه چیز عقب مانده ام که حتی نمی دانم فیلمهایی که تازه به اکران درآمده کدام ها هستند . درعلم فیزیک به این عقب ماندگی می گویند : " موج دو پی فاز عقب است "
اوه نه ! امروز نمی توانم به سینما بروم حالا که دراین مدت نتوانسته ام فوتبال های جام جهانی را ببینم بگذاراین چند روز باقیمانده دلی از عزا در بیاورم ، کم دراین مدت افسوس خوردم که نتوانستم در مسابقه پیامکی شرکت کنم ! صبح به صبح موبایلم دینگ دینگ صدا می داد که " مشترک محترم به نظر شما نتیجه بازی تیم ایکس با تیم ایگرگ چه می شود ، برد تیم ایکس ، برد تیم ایگرگ ، مساوی ! " آن وقت من بیچاره که خیلی خیلی فوتبالی هم هستم فقط به ایکس و ایگرگ فکر می کردم که مشتق دوم آنها را چطور می شود گرفت ، آیا جذر ایکس را می شود با انتگرال ایگرگ برابر قرار داد ؟ و از این جور سوالات مزخرف !
حوصله رفتن به پارک و کتابخانه را ندارم آنقدر دراین مدت روی چمن فضای سبز پارک و صندلی های کتابخانه چمباتمه زدم و کتاب و جزوه هایم را از اول تا آخر خواندم آنقدر دراین مدت به بچه هایی که مثل خودم در پارک و کتابخانه نشسته بودند و درس می خواندند به چشم رقیب نگاه کردم که دیگر حالم دگرگون می شود اگر حتی یک سرکوتاه به پارک وکتابخانه محل بزنم درعوض دلم می خواهد یکی زنگ بزند مرا به تولد بچه اش یا مهمانی سالگرد ازدواج پدر و مادرش دعوت کند خلاصه یک جایی که مهمانی باشد. عقده ای شدم دراین چند ماه اخیر هر جا مهمانی رفتم به جای اینکه لذت ببرم همه اش حرص خوردم همه اش چشمم به این ساعت بود که عقربه هایش انگارپشت سرهم مسابقه دوی سرعت گذاشته بودند . خسته شدم آنقدر که سعی کردم بیشتر از حد مجاز در مهمانی ها ننشینم و زود برگردم خانه که با تمام شدن وقت استراحتم ، سر ساعت درس خواندن را شروع کنم . دلم می خواهد درمهمانی که می روم هیچ ساعتی روی دیوار نباشد.
آخ جون خربزه شیرین! دستت درد نکند مامان جان ! طفلک مادرم دیروز تمام مدت پشت در محل برگزاری آزمون نشسته بود و تسبیح می گرداند. اگر بگویم مادرم هم به اندازه من برای قبول شدنم در کنکور زحمت کشیده دروغ نگفته ام ، بیچاره وقتی فهمید سر جلسه آزمون صندلی ام زیر پنجره و نور شدید آفتاب بوده و چند بار نزدیک بوده از سردرد حالم بهم بخورد محکم به پایش می کوبید و گفت : مادرفدایت شود نمی شد جای صندلیت را عوض کنی ؟
پدرم هم همینطور ! اگر قبول نشوم که دیگر رویم نمی شود در چشمش نگاه کنم آنقدر که در یک سال اخیر پول کتاب تست و کلاس کنکور مرا داده اگر قبول نشوم که دیگر واویلاست . ولی او هیچ به رویش نمی آورد حتی چند روز پیش وقتی که یادم رفت روز پدر را به او تبریک بگویم به من گفت همینکه می بیند من سالم و پرتلاش دارم درسم را می خوانم برای او از هزار تبریک بهتر است .
درخانه ما هیچ کس نمی گوید که باید در کنکور قبول شوم . همه می گویند اگر قبول نشدی سال دیگر امتحان می دهی ، این جمله مثل سوهان روح و مته مغزم شده است چون می دانم ته دل همه شان این است که باید قبول شوم اما با دیدن برنامه های روان شناسانه تلویزیون یاد گرفته اند که به فرزند کنکوری باید دلگرمی بدهند ، نباید او درفشار باشد ، نباید ببیند خانواده اش بخاطر او استرس دارند . کاش خانواده ام اینقدر مهربان نبودند!
خلاصه اینکه امروز را که بدون استرس کنکور آغاز کرده ام روز خوبی است، برادرم می گوید: همه اینها خاطرات خوب زندگیت هستند روزهایی که درس می خواندی، تست می زدی، غصه کنکور را می خوردی ، روزهایی که تلویزیون نگاه نمی کردی ، کامپیوترت را تعطیل کرده بودی ، به مهمانی نمی آمدی یا خیلی زود برمی گشتی خانه ، خلاصه او می گوید : همه اینها خاطرات زندگیت را می سازد حتی اگر کنکور در رشته ای که می خواهی قبول نشوی یا مثلا مهندسی آبیاری گیاهان آبزی قبول شوی !
من که نمی فهمم این روزهای سخت و استرس زا که دلم می خواهد هرگز تکرار نشود چه خاطره خوبی برایم می سازد اما به هر حال برادر بزرگترم که دانشجو است حتما تجربه اش را دارد که می گوید.
با این حال من فکر می کنم اوضاعم زیاد بد نیست چون مثل بعضی از بچه های کنکور با آمبولانس از سر جلسه بیرون نرفتم ، بعد از جلسه گریه نکردم . شنیده ام ظرفیت پذیرش امسال به اندازه یا شاید بیشتر از داوطلبان کنکور است.
چه می دانم ، امید به خدا! امروز بعد از یک رقابت خیلی سخت علمی ته دلم می گویم که یک کنکوری خوشبختم.
برگرفته از سایت سیمرغ

MaaRyaaMi
04-07-2010, 11:30
با این درصد ها بین 5700 تا 5900 میشه , شک نکن

چه جوری اینقدر مطمئنی ؟!

در هر صورت زیر 6000 هس ... 6000 هم نمیاره ... سال اولم خودم همچین درصدائی داشتم

ببخشید میشه این دوستاتون که اونجا میخونن رو معرفی کنید بریم زیارتشون . البته نا گفته نمونه که خیلی از دانشجوهای اونجا جز مرفهین تهران هستن که با پول درس میخونن اما باز هم درس میخونن .

آره پیغام خصوصی بده تا چند تاشونو معرفی کنم برین زیارتشون کنین !!

میگم خوب بود اون موقع که ما تو تاپیکا در مورد خوبی یا بد دانشگاه ازاد صحبت می کردیم شما ها می اومدین همکاری می کردین !!

sh_r_rad
04-07-2010, 11:33
YES Spain Is The Winner Of World Cup
قهرمانی برزیل رو به rambo_1386 تبریک میگم.
ما که رفتیم .کارت نخواستیم!

omidrey
04-07-2010, 11:36
lاگر تراز 6400 بخوام چند باید بزنم تقریبا؟

Masoud-Susa
04-07-2010, 11:36
دوستان دیگه به هزاره رسیدیم در تاپیک کنکور 89 :37:

در اینجا می خوام از تمام عزیزانی که تو این یه سال لطف کردند و منو راهنمایی کردن تشکر کنم.

اگه کسی رو تو این یک سال اذیت کردم به بزرگواری خودش باید من رو ببخشه.

تو مکن بد گرچه من بد کرده ام***زانک این بد جمله با خود کرده ام...

دوستان اگه خوبی، بدی تو دورانی که با هم بودیم از من دیدید حلال بفرمایید.:11:

دوستانی که از درس خوندن ناامید شدید و فکر می کنید کنکور آخره خطه بدونید که:

شکست ما بايد پايه و بنيادي مستحکم براي پيروزي هاي آينده باشد...

در آخر آرزو می کنم تمام بچه های P30 به اون چیزی که واقعا شایسته اش هستن برسن و پله های ترقی رو 10 تا 10 تا طی کنن...(آخه یکی یکی خیلی کمه:31:)

لاجرم اینجا سخن کوتاه شد****ره رو و ره برنماند و راه شد:11:

steps
04-07-2010, 11:39
چرا ارور میده؟(با انواع مرورگر تست کردم نشد)
راستی کدوم دانشگاه رو می گید همه بچه مایه هستند؟(قزوین که نیست)
من خودم زدم قزوین هم تراز پایینی میخواست هم از کرج نزدیک هست البته خونه ما که بقل اتوبان هست و به ما خیلی بیشتر نزدیک هست.

omidrey
04-07-2010, 11:43
چرا ارور میده؟(با انواع مرورگر تست کردم نشد)
راستی کدوم دانشگاه رو می گید همه بچه مایه هستند؟(قزوین که نیست)
من خودم زدم قزوین هم تراز پایینی میخواست هم از کرج نزدیک هست البته خونه ما که بقل اتوبان هست و به ما خیلی بیشتر نزدیک هست.
کجای کرجی ؟ حصارک که کنار اتوبان است یا هشتگرد ؟

steps
04-07-2010, 11:45
کجای کرجی ؟ حصارک که کنار اتوبان است یا هشتگرد ؟

فاز4(مهرشهر)
طرفای درختی
راستی یکی تراز 6400 رو خواشته بود
این برای 6500 هست
ادبیات 80
عربی60
معراف67
زبان76
راضی47
فیزیک 76
شیمی 70

rambo_1386
04-07-2010, 11:46
ببین عمرا اسپانیا حذف بشه.اسپانیا قهرمانه!!

قهرمانی برزیل رو به rambo_1386 تبریک میگم.
ما که رفتیم .کارت نخواستیم!
دو حالت داره یا برزیل قهرمانه یا اسپانیا برزیل که قهرمان شد میمونه اسپانیا!!!!:27:
امیر جون جوجه رو آخر هفته میشمرن:31: spain0-germany "x"(x>=10 :27:
منم رفتم:46: عجب اشتباهی کردم همون سری اول چاپ نکردم!!!:13:
خدایا چی میشه سایت سازمان سنجش موقع انتخاب رشته -- بشه!!!:42:

omidrey
04-07-2010, 11:49
فاز4(مهرشهر)
طرفای درختی
راستی یکی تراز 6400 رو خواشته بود
این برای 6500 هست
ادبیات 80
عربی60
معراف67
زبان76
راضی47
فیزیک 76
شیمی 70
ای بابا , نزدیکی که ! من رجایی شهر هستم میدونی کجاست ؟ خیابان ششم ! تا دانشگاه کرج یک 10 دقیقه پیاده راه بیشتر نیست!:5:
از درختی چه خبر ؟ مجموعه زندگی چه میکنه ؟

majid.khaledi
04-07-2010, 11:59
اینجا هم که شده اسپم کده!!!

بابا کنکور تموم شده...برین تفریح و خوش گذرونی !!!اینجا میاین که چی بشه؟؟؟

اشتباه نکنید...تا چشم بهم بزنید تابستون رفته و باید برین سر کلاس دانشگاه

اشتباه خیلی از بچه های پارسال رو نکنید!1000 صفحه پست دادین !نمیدونم چی گفتین که اینقد شده

برین تاپیک کنکور 87 رو ببینید...کلی مطالب مفید داره!همش حدود 270 صفحه شده....

iman0007
04-07-2010, 12:01
آقا فک کنم سایتش درست شد....من و رفیقام الان راحت گرفتیم...

Amir_oscar
04-07-2010, 12:05
امروز بدون استرس صبحانه خوردم...
برگرفته از سایت سیمرغ

خوب اینو اولش می نوشتی که هی تو رو تصور نکنیم!:31:

bax_021
04-07-2010, 12:08
پسر کدام دبیرستان کرج درس میخونی؟
من دکتر معینی هستم !
کرج منطقه چند هستی؟
من دانش
منطقه 3

---------- Post added at 01:08 PM ---------- Previous post was at 01:06 PM ----------

اونو پارسال قبولیدم
گفتم امسال تنوع بشه:31:

ولی بچه های خوبی نداره!!!
یکی از همکلاسی هام دیف رو تو کلاس -0- میزد الان داره قزوین میخونه!!!:18:

خوب قزوین چی می خونده ؟؟؟
شما دوباری کنکور دادی واسه چی ؟؟؟

M . Sayid
04-07-2010, 12:14
کارت منم اومده 5 شنبه صبح حوزه امتحانی دانشگاه آزاد کرمانشاه
کی بود می گفت بزرگترین دانشگاه خاورمیانس
سال سوم که بودم اونجا امتحان دادم خیلی بزرگ بود از چندکیلومتر مونده به شهر دیواراش معلومه
مهندسی - پزشکی تبریز انتخاب اولمه

راستی چند درصد باید به هر درس جواب بدیم که مجبور نباشیم دوباره تو دانشگاه اونو بخونیم؟؟

سوال : این کارت به این بزرگی رو باید بگیریم دست یا خودمونو بهش وصل کنیم؟؟:31::31:

shabeashegha
04-07-2010, 12:17
صنایع غذایی میخوام
خوب صنایع غذایی نیازی به 100 زدن نداره تو اگه بتونی 80 هم بزنی خیلی خوبه ولی اگه یه دور زیست رو همین فرصت باقی مونده دوره کنی (دوره سریع) مطمئن باش 100 زدن زیست آزاد دور از ذهن نیست.هرسال یه شکل میدن شکلشم معمولا از سال دوم میدن اغلب همون سوال رو غلط میزنن بچه ها چون کمتر به شکل توجه میکنن

pooya_kh
04-07-2010, 12:17
آقا ايني كه همه گند زدن شكي نيست ... ! ولي آخه نامردا نيومدند يه درس رو سخت كنند هم رياضي هم فيزيك اسب بود ... ! "رياضي" حالا اين و بيخيال يه آدم گل بياد بهم بگه با اين درصدا پارسال چند ميشدم "نرم افزار تخمين" و امسال حدودا چند ميشم ! ادب 50 عربي94 ديني 70 زبان 73.33 رياضي 50 فيزيك 60 شيمي 70 مرسي ! از فروم توپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ پپپپتون

farzaneh*f
04-07-2010, 12:46
حدودا 5500 تا 5700

مطمئنی؟ من فکر می کنم بهتر می شه ها...من پارسال با میانگین 50 عمومی و 15 اختصاصی 5600 آوردم:46:

چی میگه حاج خانوم :دی

با این درصد ها بین 5700 تا 5900 میشه , شک نکن :10:

ولی من که می گم بالای 6000 می شه 100%:20:

shifter
04-07-2010, 13:01
محض اطلاع فرزانه و MaaRyaaMiمن سال پیش با این درصدا دقیقا تراز 5960 اوردم!!:31:
ادب=32
عرب=90
دین=80
زبان=90
ریاضی=5
فیزیک=41
شیمی=49

مهندسی مکانیک-مکانیک در طراحی جامدات مرودشت!!(یکی نیست به من بگه انتخاب قحطی بود که زدی مرودشت!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) امیر جون واقعا مگه قحطی بود؟؟:31:
میزدی شیراز باهم میرفتیم امتحان میدادیم...

BioHazard
04-07-2010, 13:16
آزاد این همه پول از مردم میگیره ، سرور درست حسابی نداره ، به خدا هزینه ای واسشون نداره، به دلیل ترافیک بالا سرور منفجر شده است.:دی

Haniiii
04-07-2010, 13:18
این کارت آزاد چرا انقدر بزرگه ؟! ... چرا هر چی اطلاعات رشته و ... رو زدن توش ؟!!!

---------- Post added at 02:18 PM ---------- Previous post was at 02:18 PM ----------

آزاد این همه پول از مردم میگیره ، سرور درست حسابی نداره ، به خدا هزینه ای واسشون نداره، به دلیل ترافیک بالا سرور منفجر شده است.:دی
واسه پرینت کارت نزدیک 1 دقیقه موندم تا اطلاعات بیاد !!!

omidrey
04-07-2010, 13:32
بچه ها .
این سایت دانشگاه آزاد دیروز نوشته بود مهلت پیگری سوابق تحصیلی تمام شده !
مگر باید پیگیری میکردیم ؟ یک وقت همه درس ها را -0- ندن ؟
معدل پارسال تاثیر نداشت که امسال داره؟
راستی به نظرتون سبک سوالات ممکنه امسال عوض بشه؟ به خاطر همین درگیری ها و رییس بازی های دانشگاه آزاد و مجلس شورای اسلامی میگم !

farzaneh*f
04-07-2010, 13:33
محض اطلاع فرزانه و MaaRyaaMiمن سال پیش با این درصدا دقیقا تراز 5960 اوردم!!:31:
ادب=32
عرب=90
دین=80
زبان=90
ریاضی=5
فیزیک=41
شیمی=49
امیر جون واقعا مگه قحطی بود؟؟:31:
میزدی شیراز باهم میرفتیم امتحان میدادیم...

وااااااااا اون همه اختلاف درصد داریم اون وقت فقط 300 تا اختلاف تراز؟؟؟:13:البته من ریاضی رو 10 زده بودم شاید اون نذاشته خیلی برم پایین:31:

---------- Post added at 02:33 PM ---------- Previous post was at 02:32 PM ----------

بچه ها .
این سایت دانشگاه آزاد دیروز نوشته بود مهلت پیگری سوابق تحصیلی تمام شده !
مگر باید پیگیری میکردیم ؟ یک وقت همه درس ها را -0- ندن ؟
معدل پارسال تاثیر نداشت که امسال داره؟
راستی به نظرتون سبک سوالات ممکنه امسال عوض بشه؟ به خاطر همین درگیری ها و رییس بازی های دانشگاه آزاد و مجلس شورای اسلامی میگم !

تا اینجا که همه چیش کاملا عوضش شده بعید نیست سبک سوالاشم عوض شه:5:

omidrey
04-07-2010, 13:36
وااااااااا اون همه اختلاف درصد داریم اون وقت فقط 300 تا اختلاف تراز؟؟؟:13:البته من ریاضی رو 10 زده بودم شاید اون نذاشته خیلی برم پایین:31:

---------- Post added at 02:33 PM ---------- Previous post was at 02:32 PM ----------

تو پارسال با معلومات سال سوم انقد نمره ات خوب شده بود ؟
پس دیگه امسال رو 7200 هستی!
راستی انتخاب اول کجا زدی؟

---------- Post added at 02:36 PM ---------- Previous post was at 02:35 PM ----------

مثلا چیش عوض شده ؟

pooya_kh
04-07-2010, 14:04
يه آدم گل بياد بهم بگه با اين درصدا پارسال چند ميشدم "نرم افزار تخمين" و امسال حدودا چند ميشم ! ادب 50 عربي94 ديني 70 زبان 73.33 رياضي 50 فيزيك 60 شيمي 70 مرسي ! جواب منو نميديد ؟!؟!

apollon
04-07-2010, 14:12
يه آدم گل بياد بهم بگه با اين درصدا پارسال چند ميشدم "نرم افزار تخمين" و امسال حدودا چند ميشم ! ادب 50 عربي94 ديني 70 زبان 73.33 رياضي 50 فيزيك 60 شيمي 70 مرسي ! جواب منو نميديد ؟!؟!
88 میشدی 1000 تا 1100 84 هم میشدی 1000 تا 1100 از اونجایی که کنکور امسال به نظر من سوالاش مثه این 2 تا سال بود(هم سختی 88 رو داشت هم محاسبات 84!!) باید زیر هزار شی

m.a_935267
04-07-2010, 14:44
سلام
من آزاد پزشكي نوشتم تا يه كم از جو رياضي در بيام
ميخوام 1 تا 10 بيارم اونجا.
رياضي و فيزيك رو 100 ميزنم . شيمي حول 90 .
ولي يكي بهم بگه واسه اين رتبه در پزشكي آزاد لازمه زيست و زمين رو چند بزنم ؟
ممنون ميشم اگه جواب بديد.

bax_021
04-07-2010, 15:05
اگه خواستی بگو کدوم شهر زدی تا کارنامه یکی از کسایی که پارسال اونجا قبول شدن رو برات بذارم!!!

شما می تونی کارنامه ی تراز 6100 ریاضی رو بذاری ؟؟
من معماری قروین زدم می خوام درصد های لازم رو ببینم
البته تقریبی می دونما
ممنوم می شم :11:

vahid-p
04-07-2010, 15:24
آزاد این همه پول از مردم میگیره ، سرور درست حسابی نداره ، به خدا هزینه ای واسشون نداره، به دلیل ترافیک بالا سرور منفجر شده است.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برا من هم همین ارور رو می داد. رفتم از فایرفکس راحت دو تا کارت رو چند دفعه گرفتم و هیچ مشکلی نداشت. فکر کنم با اینترنت اکسپلورر مشکل داره.

m.a_935267
04-07-2010, 15:26
آزاد زمین نداره!!
فیزیک رو میشه 100 زد ولی ریاضی رو 100 نمیشه زد چون از سراسری سخت تره!!
شیمی هم میشه بالا زد
زیست هم حتما باید بالا بزنی یعنی بالای 90.حداقل باید 90 بزنی!!
اگه خواستی بگو کدوم شهر زدی تا کارنامه یکی از کسایی که پارسال اونجا قبول شدن رو برات بذارم!!!

من همه رو مشهد زدم

sourosh2006
04-07-2010, 15:31
برق خواجه نصیر چه رتبه ای می خواد ؟ (منطقه 2 )

Dulcimer
04-07-2010, 15:35
تراز 6195 ریاضی

ادبیات 47 عربی 41 دینی 75زبان60 ریاضی18 فیزیک40 شیمی 23

تراز 6123

ادبیات 56 عربی 47 دینی 62 زبان23 ریاضی18 فیزیک 46 شیمی 58

shifter
04-07-2010, 15:35
برق خواجه نصیر چه رتبه ای می خواد ؟ (منطقه 2 )
دقيق نميدونم ولي فكر كنم بايد زير 2000 باشه...يكي از دوستام تو كنكور 87 يا 88 با رتبه 1400 اينو قبول شد!

sourosh2006
04-07-2010, 15:39
دقيق نميدونم ولي فكر كنم بايد زير 2000 باشه...يكي از دوستام تو كنكور 87 يا 88 با رتبه 1400 اينو قبول شد!

برق علم وصنعت چه رتبه ای میخواد ؟

shah abas
04-07-2010, 15:42
فعلا صفحه ۹۷۸ام.تا بیام برسم به ۱۰۰۶ این جواب دو تا از دوستان:

میدونستی این تصویری که گذاشتی دروغ هستش ( فضانورد )
پا گزاشتن اولین انسان های آمریکایی(آمریکایی بودند دیگه؟) در ماه با این که در عکس هاش خیلی تناقض داره ولی هنوز ثابت ثابت نشده دروغ بودنش.

اون موقع تو منطقه 1 و 2 مدیر های مدارس به بچه ها میگن که اگه زیر 6 هزار کشوری بیارین ، اخراجتون میکنم!
شما منطقه ۳ هستی این طور فکر می کنی. من که در مرکز یکی از استان های منطقه ۲ می خونم تو مدرسمون که یکی از بهترین مدارس غیر انتفاعی شهر است(یک کلاس ریاضی داشت) نمره ۱۱.۵ حسابان رو آوردم و یکی دیگه فقط قبل از اعتراض قبول شده با نمره ۸.۷۵ .جالب هست ما زرنگ ترین بودیم در کلاس و کلا در راهنمایی و دبیرستان:دی
دبیرامون هم خیلی بد نبودند ولی اشتباه درس می دادند. مثلا توتیا رو معلم ادبیاتمون گفته سرمه که اخر کتاب گفته نباید با سرمه اشتباه گرفته شود!
کلا درسته که وضع از ۳ به ۱ بهتر میشه ولی این که این طوری شما می گین زیر ۶ هزار نه! فوقیش کمی فرق کنه . تهران هم مدرسه داره تا مدرسه. جنوب شهر و شمال شهرش یکی نیست. خوب و خاصش یکی نیست و همه اعتراض دارند. کلا نمیشه در این دنیا اعتراض نداشت و عدالت کامل برقرار بشه(گرچه میشه عدالت بهتری باشه)

Masoud-Susa
04-07-2010, 15:43
این رو داشته باشید دوستان :31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بزار ترجمش کنم واستون :31:

پشت این اسکناس اینجوری نوشته:

السلام علیک یا سلطان ابراهیم یا امامزاده سلطان ابراهیم اول سلامتی پدر و مادرم دوم اینکه تربیت معلم سال اول یعنی سال 88 من و سارا قبول بشویم سال سوم متوسطه شاگرد اول شوم و معدل کتبی ام بالاتر از 18 باشد آرزوی پدر و مادرم را که دوست دارند پسر داشته باشند برآورده کن دعای کوثر را مستجاب کن خاله فخری و الهام و عمه اکرم را خوشبخت کن ازدواج کنند آرزوی محسن را بر آورده کن مادرم را شفا بده زندگی پدر و مادر بزرگم را سر و سامان بده به مصطفی کمک کن که دانشگاه هر رشته ایی که می‌خواهد قبول شود عاطفه فائزه و زینب در درس موفق باشند و در آینده کاره ایی شوند یا سلطان ابراهیم دعاهای دایی مالک -ابوذر -رسول سلطان مادر بزرگ و پدر بزرگهایم زیبا -حکمت -علی- کرامت- ولی -صالح -مژگان -شیما- لیلا- اکرم- فرخنده -رعنا- مرضیه -مریم- زهرا- بصیر- مرضیه- صدیقه-- ساهره -بهاره- سیمین -صدری- سمیه -سیما -شمایل -صفیه -خاور- مینا- عمه شاه گلی کسری- فروزان -معصومه -محسن- دایی صادق -هما- اکرم. . .

همه‌ش با پونصد تومن؟؟؟
البته اخلاص‌ش مهمه نه مبلغ:31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahdis_apex
04-07-2010, 15:49
برق علم وصنعت چه رتبه ای میخواد ؟

یکی از دوستام پارسال با 500 منطقه 2 قبولیدش!

serial90000
04-07-2010, 16:15
سلام ........ به وبلاگ من سر بزنید پشیمون نمیشید در مورد کنکور هم مطلب داره !!!!

omidrey
04-07-2010, 16:50
پشت این اسکناس اینجوری نوشته:
السلام علیک یا سلطان ابراهیم یا امامزاده سلطان ابراهیم اول سلامتی پدر و مادرم دوم اینکه تربیت معلم سال اول یعنی سال 88 من و سارا قبول بشویم سال سوم متوسطه شاگرد اول شوم و معدل کتبی ام بالاتر از 18 باشد آرزوی پدر و مادرم را که دوست دارند پسر داشته باشند برآورده کن دعای کوثر را مستجاب کن خاله فخری و الهام و عمه اکرم را خوشبخت کن ازدواج کنند آرزوی محسن را بر آورده کن مادرم را شفا بده زندگی پدر و مادر بزرگم را سر و سامان بده به مصطفی کمک کن که دانشگاه هر رشته ایی که می‌خواهد قبول شود عاطفه فائزه و زینب در درس موفق باشند و در آینده کاره ایی شوند یا سلطان ابراهیم دعاهای دایی مالک -ابوذر -رسول سلطان مادر بزرگ و پدر بزرگهایم زیبا -حکمت -علی- کرامت- ولی -صالح -مژگان -شیما- لیلا- اکرم- فرخنده -رعنا- مرضیه -مریم- زهرا- بصیر- مرضیه- صدیقه-- ساهره -بهاره- سیمین -صدری- سمیه -سیما -شمایل -صفیه -خاور- مینا- عمه شاه گلی کسری- فروزان -معصومه -محسن- دایی صادق -هما- اکرم. . .

همه‌ش با پونصد تومن؟؟؟
البته اخلاص‌ش مهمه نه مبلغ:31:

یارو عجب دختر دوستی بوده ! 79% اسم ها دختر هستش!:31:

M . Sayid
04-07-2010, 17:41
یارو عجب دختر دوستی بوده ! 79% اسم ها دختر هستش!:31:

طرف خودشم دختره ها
وگرنه نمی گفت آرزوی پسر داشتن بابا و مامانم رو برآورده کن!

farzaneh*f
04-07-2010, 17:48
تو پارسال با معلومات سال سوم انقد نمره ات خوب شده بود ؟
پس دیگه امسال رو 7200 هستی!
راستی انتخاب اول کجا زدی؟

---------- Post added at 02:36 PM ---------- Previous post was at 02:35 PM ----------

مثلا چیش عوض شده ؟

خوب شده بود؟؟؟ پایین ترین ترازه کلاس مونو آوردم بقیه همه شون 6000 به بالا بود:41:...پارسال برق اردبیل زده بودم امسال آی تی تهران زدم ولی شاید شرکت نکنم به جاش خودمو واسه پزشکی آماده می کنم که اونم اولشو پزشکی اردبیل زدم:41:

همه چیزش!!! امسال برای اولین بار سوابق تحصیلی رو تاثیر می دن و تعداد سوالا رو عوض کردن دیگه چیو باید عوض می کردن که نکردن؟

AEZ_Best
04-07-2010, 17:54
88 میشدی 1000 تا 1100 84 هم میشدی 1000 تا 1100 از اونجایی که کنکور امسال به نظر من سوالاش مثه این 2 تا سال بود(هم سختی 88 رو داشت هم محاسبات 84!!) باید زیر هزار شی

88 فیزیکش که خیلی آسون بود
ریاضیش هم که به سختی 85 نبود در کل زیاد سخت نبود یعنی برای من 87 از اون سختتر بود
شیمیش هم فقط کمی!! محاسباتش سنگین بود با یکی 2 مسئله سخت
عمومیاش هم که در کل در حد امسال بود

جدا از این

من ریاضیاتم رو صحیح کردم شد 60 درصد حالا چند تا بیشتر یا کمتر
الان من ناراحت :19:باشم یا خوشحال:8:؟
من میگفتم اگه مثل 88 باشه 80 میزنم!
تا الان که لبم گوشه اش داره میره تبخال بزنه!:41:

تا حالا من
ادب 62
عرب 94 یا 89
دین : صحیح نکردم
زبان: 84
ریاضی: 60
فیزیک : هنوز صحیح نکردم
شیمی: 83

فیزیک 60 باشه ان(شالله!) و دینی 55 حدودا چند کشوری میارم؟؟

مهسا.ش
04-07-2010, 17:54
مجموعه2- گروه «علوم تجربی و کشاورزی و دامپزشكي» : شامل 20 سؤال ریاضیات، 20 سؤال فیزیک، 20 سؤال شیمی، 20 سؤال زیست شناسی و 20 سؤال زمین شناسی می باشد. مدت پاسخگویی به مجموع 100 سؤال اختصاصی رشته های این مجموعه 100 دقیقه است.
سؤالات دروس عمومی کلیه رشته ها شامل 20 سؤال زبان و ادبیات فارسی، 20 سؤال زبان عربی، 20 سؤال بینش دینی و 20 سؤال زبان خارجه عمومی است و داوطلبان باید به این 80 سؤال در ردیفهای 1 الی 80 پاسخنامه جواب دهند. مدت پاسخگویی به 80 سؤال دروس عمومی 60 دقیقه است .

فقط 20 سوال زیست میاد!!!!!!!چرا همه سوالا 20؟؟ هرسال همینجور بوده؟؟

part gah
04-07-2010, 18:03
بچه ها من یه سوال دارم کسی کنکور ریاضی داده امسال.اگه خیلی خوب خونده منظورم روزی 10 ساعته میخوام بدونم از نظرش کنکور سخت بود یا نه ممنون میشم یکی جواب بده ؟

part gah
04-07-2010, 18:13
ok یا کنکور خیلی سخت بوده همتون تو شوک اید یا خیلی اسون که دیگه بیخیال اینجور سوالایید؟ :31:میخواید چها تا گزینه بدم؟:31:

---------- Post added at 07:13 PM ---------- Previous post was at 07:13 PM ----------

ok یا کنکور خیلی سخت بوده همتون تو شوک اید یا خیلی اسون که دیگه بیخیال اینجور سوالایید؟ :31:میخواید چهار تا گزینه بدم؟:31:

bahador2009
04-07-2010, 18:15
بچه ها من که اصلا جالب ندادم درصدام توی این حدوده فکر میکنید چند بیارم

ادبیات 55
عربی 20
دینی 56
زبان 56
ریاضی 20
فیزیک 30
شیمی 40

AEZ_Best
04-07-2010, 18:16
بچه ها من یه سوال دارم کسی کنکور ریاضی داده امسال.اگه خیلی خوب خونده منظورم روزی 10 ساعته میخوام بدونم از نظرش کنکور سخت بود یا نه ممنون میشم یکی جواب بده ؟

من تمامی شرایط شما رو دارم ولی نه کلا روزی 10 سعت یعنی من هیچروز 10 ساعت نتونستم . ولی از نظر خودم!! خوب خوندم خیلیم بلد بودم!!!!! ولی یا کنکوره سخت بود یا من به نسبتی که خوندم گند زدم رفت!

part gah
04-07-2010, 18:22
من این سوال و واسه برادرم پرسیدم .خیلی خوند یعنی اونقدر میخوند که من فقط موقع شام و نماز خوندن میدیدم که نمیخونه ولی گفت زیاد جالب نداده خیلی ناراحته چون رشته ی خودم هنر زیاد نمیتونم دلداریش بدم. فکر کنم تو حدودای رتبه 4 رقمی بیاره.رشته ی دلخواهش شیمیه به نظر تون قبول میشه؟؟؟؟؟؟؟؟:41:
من خودم 3 ماه خوندم روزی 8 ساعت رتبم شد 1600 دو انتخاب کردم .خراب کردم رفت! ولی بعدش قبول شدم.

bahador2009
04-07-2010, 18:22
منم روزی 5-6 ساعت میخوندم

مهسا.ش
04-07-2010, 18:24
من تمامی شرایط شما رو دارم ولی نه کلا روزی 10 سعت یعنی من هیچروز 10 ساعت نتونستم . ولی از نظر خودم!! خوب خوندم خیلیم بلد بودم!!!!! ولی یا کنکوره سخت بود یا من به نسبتی که خوندم گند زدم رفت!
بابا تو که درصدات خوبه.......

part gah
04-07-2010, 18:25

ادبیات 55
عربی 20
دینی 56
زبان 56
ریاضی 20
فیزیک 30
شیمی 40
درصدات اگه واسه رشته هنر بود .پیکاسو میشدی:31:واسه ریاضی خوبه دیگه نه!من فقط دو تا 40 درصد داشتم چند تا هم 20 درصد عربی و یه درس دیگه رو هم اصلا نزدم.کنکور دادما!!!!

bahador2009
04-07-2010, 18:31
درصدات اگه واسه رشته هنر بود .پیکاسو میشدی:31:واسه ریاضی خوبه دیگه نه!من فقط دو تا 40 درصد داشتم چند تا هم 20 درصد عربی و یه درس دیگه رو هم اصلا نزدم.کنکور دادما!!!!

نه بابا
پس کاش هنرم کنکورم میدادم.
ریاضیه امسال ریاضیش و ادبیاتش که خیلی سخت بود ولی فیزیکش بدک نبود و من اگه سر ریاضی دپرس نمیشدم بهتر می زدم.:41:

AEZ_Best
04-07-2010, 18:31
یه سوال بپرسم؟
مینگین وزنی برای رشته ریاضی چجوریه؟
نخندیدا!

بابا تو که درصدات خوبه.......

بابا من میخواستم امیر کبیر مکانیکی عمرانی چیزی بیارم
در ضمن خیلی تلاش کردم!!!!
هنوز نتیجه های کنکور پارسالمون نیومده بود من نشستم پشت کنکور! (حدود 16 - 17 تیر)

bahador2009
04-07-2010, 18:42
من که از عید به اینور حسابی خوندم ولی نمیدونم چرا اینجوری شد .
من فقط 5 ماه کلاس فیزیک رفتم و قلم چی میزدم.
آخر یکی نگفت فکر میکنین چند بیارم.

omidrey
04-07-2010, 18:48

ادبیات 55
عربی 20
دینی 56
زبان 56
ریاضی 20
فیزیک 30
شیمی 40
زیره 4000 استی!

---------- Post added at 07:48 PM ---------- Previous post was at 07:44 PM ----------

یه سوال بپرسم؟
نخندیدا!

هنوز نتیجه های کنکور پارسالمون نیومده بود من نشستم پشت کنکور! (حدود 16 - 17 تیر)
میانگین وزنی !

Σfixi/n=weighted mean

bahador2009
04-07-2010, 18:48
واقعا! یعنی میشه ؟

مهسا.ش
04-07-2010, 18:50
مثه من......:41:

omidrey
04-07-2010, 18:52

مثه من......:41:[/QUOTE]
غصه نخور . قبولی !

nits
طرف خودشم دختره ها
وگرنه نمی گفت آرزوی پسر داشتن بابا و مامانم رو برآورده کن!

بهتر کم کم تاپیک رو تبدیل کنیم : به ازدواج ،مشاوره ، برنامه ریزی و روشهای برتر زندگی :31:

bahador2009
بچه ها ازنظر شما سوالای ریاضی چطور بود.

omidrey
04-07-2010, 18:55
آقاجون یکی بیاد به من بگه امسال آزاد چه جوریه ؟
یعنی چی تعداد سوالات عوض شده ؟
چندتا سوال از هر درس میاد ؟
در ضمن من برای دانشگاه آزاد پیگیری سوابق تحصیلی نکردم . حالا چه اتفاقی می افته؟

---------- Post added at 07:54 PM ---------- Previous post was at 07:53 PM ----------

بچه ها ازنظر شما سوالای ریاضی چطور بود.
کدام دبیرستان درس میخونی؟
میرزا کوچک خان ؟

---------- Post added at 07:55 PM ---------- Previous post was at 07:54 PM ----------

بهتر کم کم تاپیک رو تبدیل کنیم : به ازدواج ،مشاوره ، برنامه ریزی و روشهای برتر زندگی :31:
شیطنت میکنی ها ناقلا!:31:

nits
04-07-2010, 18:56

از طرز حرف زدنت معلومه که فقط میخوای بری دانشگاه . .. . کم هستن افرادی که با عشق درس میخونن .

مکانیکی ، عمرانی ، چیزی بیاری ؟
نترس قبولی .

---------- Post added at 07:56 PM ---------- Previous post was at 07:55 PM ----------

---------- Post added at 07:54 PM ---------- Previous post was at 07:53 PM ----------

میرزا کوچک خان ؟

---------- Post added at 07:55 PM ---------- Previous post was at 07:54 PM ----------

شیطنت میکنی ها ناقلا!:31:

شیطون جلوی من دو زانو میشینه آلبالو :31:

bahador2009
04-07-2010, 18:58
ازنظر سوابق تحصیلی چون اولین ساله توی دانشگاه آزاد اجرا میشه زیاد تغییری ایجاد نمیکنه ولی تعداد سولات اختصاصیش نسبت به کنکور سراسری کمتره.

---------- Post added at 07:58 PM ---------- Previous post was at 07:56 PM ----------

میرزا کوچک خان ؟

!

من لاکانی میخوندم.

MaaRyaaMi
04-07-2010, 18:59
سوالات عمومی هم 20 تا شده ....

مهسا.ش
04-07-2010, 19:02
بابا اشتباه شد

نقل قول:
نوشته شده توسط مهسا.ش

این حرف AEZ_BEST

spiring water
04-07-2010, 19:02
سلام.
عزیزان کسی سوالات آزاد ریاضی 88 رو داره؟ (کنکور 88)
نمیدونم جای مناسبی سوالم رو گفتم یا نه؟!! ولی خواهشا اگه کسی داره سریعا link شو بذاره.
ممنون

Dolfin _Daria
04-07-2010, 19:04
سلام دوستان با رتبه حدود18 هزار تجربی فک میکنید بتونم دولتی جایی بیارم؟
ای کاش سنجش سوالارو نذاشته بود روسایتش حداقل تا اعلام نتایج یه کم از تابستون لذت میبردیم...!:41:

bahador2009
04-07-2010, 19:06
توی سایت گزینه 2 هست
gozineh2.ir

shabeashegha
04-07-2010, 19:18
مجموعه2- گروه «علوم تجربی و کشاورزی و دامپزشكي» : شامل 20 سؤال ریاضیات، 20 سؤال فیزیک، 20 سؤال شیمی، 20 سؤال زیست شناسی و 20 سؤال زمین شناسی می باشد. مدت پاسخگویی به مجموع 100 سؤال اختصاصی رشته های این مجموعه 100 دقیقه است.
سؤالات دروس عمومی کلیه رشته ها شامل 20 سؤال زبان و ادبیات فارسی، 20 سؤال زبان عربی، 20 سؤال بینش دینی و 20 سؤال زبان خارجه عمومی است و داوطلبان باید به این 80 سؤال در ردیفهای 1 الی 80 پاسخنامه جواب دهند. مدت پاسخگویی به 80 سؤال دروس عمومی 60 دقیقه است .

فقط 20 سوال زیست میاد!!!!!!!چرا همه سوالا 20؟؟ هرسال همینجور بوده؟؟
آره همیشه 20 تاست . امسال عمومیا 20 کم شده .

مهسا.ش
04-07-2010, 19:21
آره همیشه 20 تاست . امسال عمومیا 20 کم شده .

مگه سالای قبل چندتا بود؟؟؟

farzaneh*f
04-07-2010, 19:26
یه سوال بپرسم؟
نخندیدا!

....

در مورد درصد که می شه درصد هر درس ضربدر ضریبش تقسیم بر 38 (حواست هست که اختصاصیا ضریب 3 هم دارن دیگه:46:) تو کنکورم همین کارو با ترازت انجام می دن و تراز کل به دست میاد

اتفاقا توی تخمین رتبه ها هم از همین استفاده می کنن یعنی مثلا میان میانگین درصد ادبیات بچه هایی رو که بین 400 تا 500 آوردن حساب می کنن و همین کارو با درسای دیگ هم می کنن و این طوری به دست میاد که بچه هایی که این رتبه رو آوردن به طور متوسط هر درسو چقدر زدن و آخرش میان از همین درصد متوسطا یه میانگین واسه ی کل دروس پیدا می کنن که این میانگین کل درصدای متسوط اون بازه از رتبه رو نشون می ده و وقتی که شما درصداتو می رنی تو یه برنامه ی تخمین رتبه میانگین وزنیش حساب می شه و از روی همین میانگین مشخص می شه که تو کدوم بازه هستی و رتبه تخمین زده می شه واسه همینم هست که اینا تو بعضی موارد زیاد دقیق نیستن ؛این بیشتر مربوط به زمانی هست که درصدای شما نوسان زیادی داشته باشن و با وجود اینکه میانگین وزنی شون با میانگین اون بازه برابر باشه اما درصد تک تک درسا اختلاف فاحش با درصدای متوسط هر درس توی اون بازه داشته باشه

مهسا.ش
04-07-2010, 19:38
با چه رتبه ای میشه مدیریت دانشگاه تهران قبول شد؟

Abas1100
04-07-2010, 19:52
سلام دوستان با رتبه حدود18 هزار تجربی فک میکنید بتونم دولتی جایی بیارم؟
ای کاش سنجش سوالارو نذاشته بود روسایتش حداقل تا اعلام نتایج یه کم از تابستون لذت میبردیم...!:41:

سلام
باید قید یه شهر خوب مثل تهران یا مشهد رو بزنی

Ali-ch
04-07-2010, 19:54
ریاضی منطقه 1 با این درصدا میدونین چند میارم؟
ادب :55 :41:
عرب:55 :41:
معارف:55 :41:
زبان:70
ریاضی:42 :41:
فیزیک:55 :41:
شیمی:65 :41:
در ضمن اگه کسی میتونه یه کارنامه با تراز 6700 بذاره لطفا!!

nits
04-07-2010, 19:58

بالاخره بگو مکانیک میخوای یا عمران یا مدیریت دانشگاه تا ما اطلاعات لازم رو بدیم بهت ؟ :31:

---------- Post added at 08:58 PM ---------- Previous post was at 08:57 PM ----------

تو همون تهران قبولی . نگران نباش

Abas1100
04-07-2010, 19:58

سلام
باید زیر 200 بیاری 100 درصد

dehtoday
04-07-2010, 20:00
سلام ! آقا ما هر چي تو اينترنت گشتيم اين سوالاي آزاد (غير پزشكي) رو گير نياورديم ! اون سايت گزينه دو هم ماله آزاد توش نبود ! فقط تونستم آزمون دانشگاه آزاد سال 86 علوم پزشكي رو گير بيارم و گفتم شايد كسي اينجا باشه كه به دردش بخوره !

سوالات

پاسخنامه

:11:

omidrey
04-07-2010, 20:04
چون میانگینت تو رنج 56 هست همون زیره 1500 هستی!

---------- Post added at 09:04 PM ---------- Previous post was at 09:01 PM ----------

ازنظر سوابق تحصیلی چون اولین ساله توی دانشگاه آزاد اجرا میشه زیاد تغییری ایجاد نمیکنه ولی تعداد سولات اختصاصیش نسبت به کنکور سراسری کمتره.

---------- Post added at 07:58 PM ---------- Previous post was at 07:56 PM ----------

من لاکانی میخوندم.
ایول . پس بچه زرنگی هستی!
محرابی را میشناسی؟

HEGOR
04-07-2010, 20:05
دوستان کسی میدونه اگه کارت آزاد مشکل داشت تو تهران بتید کجا بریم؟خواهش میکنم بگین

Abas1100
04-07-2010, 20:06

---------- Post added at 09:04 PM ---------- Previous post was at 09:01 PM ----------

محرابی را میشناسی؟

ای ول چقد باهوشی من میگم زیر 1000 رو میاره

ای عزیز مسلمه که با این درصدا راحت زیر 200 رو میاره

omidrey
04-07-2010, 20:09
با رتبه ی 6000 میتونی مدیریت بازرگانی دانشگاه علامه طباطبایی تهران قبول شی!
چه نوع مدیریتی میخوای ؟
مدیریت بهترینش بازرگانی است و دولتی برای شما که خانومی خوب است! صنعتی زیاد مال نیست !

---------- Post added at 09:09 PM ---------- Previous post was at 09:06 PM ----------

دوست من فکر نکنما !
آقای پوردستمالچی میگفت اگر کسی میانگینش بالای 60 درصد باشه رتبه 3 رقمی میاره . اونم زیره 200 نه که , زیره 800-700 !
حالا من که مشاور تحصیلی نیستم , شاید هم زیره 200 باشه ! منطقه 1 هم هستش ها , منطقه 1 رقابتش سخت تر است!

omidrey
04-07-2010, 20:15

ضمنا میتونید به سایت زیر برید تا خودتون بزنید و باور کنید :

bax_021
04-07-2010, 20:15

محرابی را میشناسی؟
محرابی همون معلم شیمیه نیست ؟؟؟ :13:

omidrey
04-07-2010, 20:20
محرابی همون معلم شیمیه نیست ؟؟؟ :13:
چرا چرا ! تو میشناسیش؟
ما هم یک محرابی داشتیم معلم شیمی بود شاید همون معلمه شماست !
سیبیلو استش و یک جوری حرف میزنه ! عینک هم نمیزنه و جزوه داره!
همونه ؟
راستی امسال بچه های دانش چی کردن ؟

BossX
04-07-2010, 20:50
دوستان ببخشید وسط بحثتون میپرم ولی من تو این دو روز یهو یه سوال مثلا شیمی یاد میاد بعد به خودم میگم نکنه اینو برعکس زدی! یا نکنه اشتباه وارد کردی و اینجوری افکار خیلی اذیت میکنه البلته من همون 10 ثانیه اول از ذهنم پرتش میکنم بیرون ولی چون زیاد میاد داره آزارم میده ، میخواستم ببینم شما هم اینجوری میشید؟
آیا این احساس الکیه یا نه؟

Mr.Unco
04-07-2010, 20:51
یه ادم با معرفت بیاید و بگوید برای زدن درصدای زیر در کنکور آزاد کدام قسمت کتاب ها را بخوانم؟
و چه کار کنم که به این درصدا برسم
و چند سوال باید جواب بدهم تا به این درصدها برسم
فرض کنید از این 3 درس هیچ چیزی بلد نیستم
ریاضی:5 درصد
فیزیک:10 درصد
شیمی:20 درصد

MaaRyaaMi
04-07-2010, 20:59
یه ادم با معرفت بیاید و بگوید برای زدن درصدای زیر در کنکور آزاد کدام قسمت کتاب ها را بخوانم؟
و چه کار کنم که به این درصدا برسم
و چند سوال باید جواب بدهم تا به این درصدها برسم
فرض کنید از این 3 درس هیچ چیزی بلد نیستم
ریاضی:5 درصد
فیزیک:10 درصد
شیمی:20 درصد

ریاضی میتونی هندسه تحلیلی بخونی یا هندسه پایه

فیزیک هم فیزیک 1 یا فیزیک 2

شیمی هم شیمی پیش اول اسونه یا شیمی 2 مطالب حفظی ش

سوالای سالای دیگه هم حل کنی خوبه یعنی تکراری توش پیدا میشه

---------- Post added at 08:59 PM ---------- Previous post was at 08:55 PM ----------

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بچه های سال قبل با درصدای خیلی بهتر رتبه 600 700 اوردن ...

بین 1000 تا 1500 اینا میاره ...

dehtoday
04-07-2010, 20:59
دوستان ببخشید وسط بحثتون میپرم ولی من تو این دو روز یهو یه سوال مثلا شیمی یاد میاد بعد به خودم میگم نکنه اینو برعکس زدی! یا نکنه اشتباه وارد کردی و اینجوری افکار خیلی اذیت میکنه البلته من همون 10 ثانیه اول از ذهنم پرتش میکنم بیرون ولی چون زیاد میاد داره آزارم میده ، میخواستم ببینم شما هم اینجوری میشید؟

دقيقا منم اينجوريم ! اتفاقا مشكل منم تو همين درس شيميه ! يه سواله هي ميگم نكنه اون اشتباه وارد كرده باشم ! نكنه يه گزينه ديگه زده باشم و ... !!! :13:

panizir
04-07-2010, 21:01
سلام

زير 200؟؟؟؟؟؟
عمرا. زير 200 ميانگين درصدش بالاي 75 هست.

farzaneh*f
04-07-2010, 21:07
زير 200؟؟؟؟؟؟
عمرا. زير 200 ميانگين درصدش بالاي 75 هست.

هر چند من خودم زیاد به این امیدوار نیستم ولی شاید امسال یه کم فرق کنه وضعیت:20: اون پستی رو که نوشته بودن بچه های تاپ بهترین مدارس تهران اکثرا 50-60 زدن ریاضی فیزیک رو دیدی؟؟؟ البته خب با توجه به این که جدیدا بچه های شاخ بیشتر از شهرستانا هستن کمتر می شه با فقط نتایج بچه های یه سری از مدارس تهران قضاوت کرد ولی به هر حال خبر امیدوار کننده ای بود که نشون می داد واقعا یه طوریش بوده کنکور امسال:46:

panizir
04-07-2010, 21:09
یه سوال بپرسم؟
نخندیدا!

ضرايب يعني؟؟ ري:12 - فيز:9 - شيم:6 - اد:4 - عر:2- دين:3 - زب:2
براي رتبه هم فك كنم ميانگين حدود 80 زير 100 ميشه. اما اگه درسي كه سخته و همه پايين ميزنن رو كسي بالا يزنه ترازش يهو مياد بالا ميتونه با يكي دو درصد ميانگين پايينتر رتبش بهتر بشه.

farzaneh*f
04-07-2010, 21:12

منم وقتی می خواستم درصدامو دقیقا حساب کنم همش این طوری می شدم ولی دست آخر اومدم بدترین حالت هایی رو که یادم مونده در نظر گرفتم و درصدامو با اونا حساب کردم این طوری به احتمال زیاد درصدایی که مرداد قراره بیاد بزرگتر مساوی درصدایی می شن که من حساب کردم خب اون وقت من خیلی خوشحال می شم اون موقع:31:

---------- Post added at 10:12 PM ---------- Previous post was at 10:10 PM ----------

ضرايب يعني؟؟ ري:12 - فيز:9 - شيم:6 - اد:4 - عر:2- دين:3 - زب:2
براي رتبه هم فك كنم ميانگين حدود 80 زير 100 ميشه. اما اگه درسي كه سخته و همه پايين ميزنن رو كسي بالا يزنه ترازش يهو مياد بالا ميتونه با يكي دو درصد ميانگين پايينتر رتبش بهتر بشه.

احتمالا اگرم درسی رو همه خوب بزنن یکی بد بزنه میانگین حدود 100 زیر 80 می شه :31:(مث شیمی من:13:)

panizir
04-07-2010, 21:14
هر چند من خودم زیاد به این امیدوار نیستم ولی شاید امسال یه کم فرق کنه وضعیت:20: اون پستی رو که نوشته بودن بچه های تاپ بهترین مدارس تهران اکثرا 50-60 زدن ریاضی فیزیک رو دیدی؟؟؟ البته خب با توجه به این که جدیدا بچه های شاخ بیشتر از شهرستانا هستن کمتر می شه با فقط نتایج بچه های یه سری از مدارس تهران قضاوت کرد ولی به هر حال خبر امیدوار کننده ای بود که نشون می داد واقعا یه طوریش بوده کنکور امسال:46:

به نظر من بازم رتبه خوبا هموني كه بودن موندن. بايد ببينيم رتبه هاي برتر قلمچي چيكار كردن. هر سال همينجوريه يه درس يهو سخت ميشه. به نظرم فرق چنداني با قبل نكرده.

lohrasbi
04-07-2010, 21:30
انگاری سوالم رو بد پرسیدم و مبهم بوده! یه بار دیگه میگم!!!
بعثت برای هر درس شیش هفتا دبیر داره. میخوام بدونم کدوما بهترن؟ البته فقط دبیرای دروس اختصاصی ریاضی رو میخوام. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید. راستی ببخشید که همش میپرم وسط بحثتون!

HEGOR
04-07-2010, 21:41
انگاری سوالم رو بد پرسیدم و مبهم بوده! یه بار دیگه میگم!!!
بعثت برای هر درس شیش هفتا دبیر داره. میخوام بدونم کدوما بهترن؟ البته فقط دبیرای دروس اختصاصی ریاضی رو میخوام. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید. راستی ببخشید که همش میپرم وسط بحثتون!

استاد من بیات بود و گفت امسال فقط بعثت درس میده به نظر من بیات عالی هست(من قلم چی بودم)
بیات دیفرانسیل هست اقتصادی دبیر هندسه و کسسته هست اگه اونجا تدریس میکنه حتما برو سر کلاسش اونم عالی هست

---------- Post added at 09:41 PM ---------- Previous post was at 09:36 PM ----------

چطوری کارت آزادم رو رفع نقص کنم تو تهران ؟
هیچ آدرسی تو سایت نداره

lohrasbi
04-07-2010, 21:48
استاد من بیات بود و گفت امسال فقط بعثت درس میده به نظر من بیات عالی هست(من قلم چی بودم)
بیات دیفرانسیل هست اقتصادی دبیر هندسه و کسسته هست اگه اونجا تدریس میکنه حتما برو سر کلاسش اونم عالی هست

ممنون . دبیر هندسه تحلیلی خوب میشناسی؟ راستی راست میگن هندسه تحلیلی خیلی سخته؟ یه سوال دیگه! با توجه به این که تو کنکور فقط چهار تا تست از گسسته میاد، بهتر نیست کلا نخونم؟

shabeashegha
04-07-2010, 21:55
آخ آخ گفتی. منم دقیقا توی شیمی از جمعه تا الان هی اینطوری میشم . مدام با خودم میگم نکنه حواست نبوده یه گزینه رو غلط خوندی یا غلط وارد کردی یا مثلا توی ادبیات میگم مطمئنی 25 تا تست زدی؟نکنه یه صفحه رو جا انداختی؟آخه من ترتیب رو رعایت نکردم و نزدیک بود یه صفحه از درس عربی رو جا بندازم که خدارو شکر دیدمش. یا مثلا یهو با خودم میگم نکنه زیست اونقدر سخت بوده که حس کردی ساده است ولی منفی زدی. جرات حساب کردن درصدام رو هم ندارم :31:

shabeashegha
04-07-2010, 22:03
مگه سالای قبل چندتا بود؟؟؟
تا پارسال هر درس عمومی 25تا تست داشت و جمعا 100 تا تست عمومی بود امسال هر درس شده 20 تست و جمعا 80 تست عمومی یعنی 20 تا کم شده زمانشم البته یه رب کم شده

چه مدیریتی؟ من مدیریت خدمات درمانی دانشگاه تهران رو الان چک کردم اینا رتبه تقریبیشه: منطقه یک: 2833
منطقه دو: 3912 منطقه سه: 1628

AEZ_Best
04-07-2010, 22:42
از طرز حرف زدنت معلومه که فقط میخوای بری دانشگاه . .. . کم هستن افرادی که با عشق درس میخونن .

مکانیکی ، عمرانی ، چیزی بیاری ؟
نترس قبولی .

نه بابا
اتفاقا من از روی غلاقم درسارو میخوندم
میدونی چقدر هندسه خوندم الکی و سوال حل کردم در حالیکه اصلا نیازی نبود. فقط به خاطر ینکه هندسه رو دوست داشتم . دیفرانسیلم همینطور. البته بیشتر با نوشتن مهربان و مرادی حال میکردم.
بر عکس
آمارو من تو کنکورا نزدم
چرا؟ چون میخوندم و اصلا جالب نبود. همچنین آخرای فیزیک پیش روی مدلای اتمی و .... .
دینی که بماند! کلا از ازش بدم میومد بخصوص 3 و آخرای پیش2 . اراجیف اجباری!!
النم منظورم ان بود که بتونم یه چیزی بیارم توی یه دانشگاه خوب. وگرنه من خودم الان با این اطلاعاتم از عمرن فکر میکنم اصلا بهش علاقه ندارم! ولی ممکنه نظرم عوض شه.

این عکسه مال یه کارنامه نهاییه. من چجوری بید بفهمم این کدا پارسال چی بوده؟
من که دفترچشو ندارم! از سایت سنجش میتونم بگیرم؟ کجاش؟
این اخرین نفر و رتبه و .. یعنی چه؟
من از روی سایت هم خوندم ولی نفهمیدم!
در ضمن این مال منطقه 3 هست. رتبه منطقه هم 133
رتبه کشوری 2200
اگه شما هم از اینا دارین بذارین.
پارسالیا ایناشون! رو اینجا ها نذاشتن؟

farzaneh*f
04-07-2010, 22:53
به نظر من بازم رتبه خوبا هموني كه بودن موندن. بايد ببينيم رتبه هاي برتر قلمچي چيكار كردن. هر سال همينجوريه يه درس يهو سخت ميشه. به نظرم فرق چنداني با قبل نكرده.

گفتم که خودمم زیاد امیدوار نیستم ولی خب به هر حال اگه از اون تک رقمیا که بگذریم بین برای بقیه هر چی سطح بره پایین تر فاصله بیشتر می شه بین رتبه هایی که تو سالای مختلف می شه با یه سری درصد خاص آورد؛ مثلا با شاهکارایی که من خلق کردم سر کنکور سال 86 میاوردم 20 هزار، سال 87 میومد 16 هزار و سال88 می شد 13هزار اگه روند سخت تر شدن تو سالای گذشته کنکور، رو همون روال عادیش باشه احتمالا امسال بیارم 10-11هزار حالا مثلا یه ذره امسال بیشتر فرق کرده سطح سوالا شاید زیر10 هزار هم شدم که البته فکر نمی کنم چون در عوض ریاضی و فیزیک عمومی ها و اختصاصی ها ساده تر شده بود و به نظرم روند همونه یعنی به نظرم فاصله ی 88 تا 89 بیشتر از فاصله ی 87 با 88 نیست و فقط به اندازه ی همون آهنگ ثابتی که از 86 به این ور داره سخت تر می شه جلو رفته نه بیشتر از اون :20: در ضمن این سخت تر شدنه حتی در مورد برترها هم صدق می کنه ها ولی همون طور که گفتم میزانش خب کمتره مثلا سال 87 سجاد فولادی پایین ترین درصدش 84 بود ولی سال قبل مال معین فلاحتگر 73 بود (جالب اینجاست که مال هر دو تاشونم پایین ترین درس شون ادبیات بود) و همین طوری به طوری عمومی درصداش پایین تر بود نسبت به آقای فولادی

به نام خدا فرزانه .ف هستم کارشناس جام جهانی کنکور و مسادل خاورمیانه:31:

farzaneh*f
04-07-2010, 23:04
ممنون . دبیر هندسه تحلیلی خوب میشناسی؟ راستی راست میگن هندسه تحلیلی خیلی سخته؟ یه سوال دیگه! با توجه به این که تو کنکور فقط چهار تا تست از گسسته میاد، بهتر نیست کلا نخونم؟

اتفاقا به نظر من بعد " آمار" و "جبرواحتمال" تحلیلی آسون ترین درس ریاضی کنکوره ممکنه یه کم وقت گیر باشه ولی وقتی حل می کنی طوریه که معمولا به جواب درست می رسی تو همین کنکور خودمون اگه تحلیلی نداشتیم من نمی دونستم چه خاکی به سرم می ریختم:20:

گسسته 8 سوال داره شاید چون 4 تاش خیلی تابلو می شه (من خودم سال سومو که تموم کردم قبل اینکه اصلا کتاب گسسته تو عمرم دیده باشم سوالای سال 88 رو حل کردم 4 تا از گسسته هاشو حل کردم) اونا رو مثل آمار جزو سوالایی می ذارن که حتما باید زده بشه و منظورشون اون 4 تا سوالی هست که با اطلاعات پایه نمی شه زدشون البته من جایی نشنیدما:46:

ALt3rnA
04-07-2010, 23:16
بچه ها شما الان دیگه کول بار تجربه اید !
من جدیدا خیلی بی حس شدم کم درس میخونم
درسم میخونم زود خسته میشم
کسی میدونه چه مرگمه ؟ :دی

spiring water
04-07-2010, 23:51
توی سایت گزینه 2 هست
gozineh2.ir

panizir
04-07-2010, 23:57

به نظر من هم تحليلي جزء قسمتاي سخت رياضيه.
فرزانه جان گفتن 8 تا تست مياد. از همين الان هم هيچي رو كنار نذارين چون وقت كافي براي خوندن همه چيز حتي چند دور هم دارين به شرطي كه درست و با برنامه بخونين.

بچه ها شما الان دیگه کول بار تجربه اید !
من جدیدا خیلی بی حس شدم کم درس میخونم
درسم میخونم زود خسته میشم
کسی میدونه چه مرگمه ؟ :دی

يه كم زود نيست براي خسته شدن؟ من فكر كنم زود شروع كردين.حداقل ميزاشتين 2-3 هفته از نهايي ها بگذره بعد شروع ميكردين.
چند روز استراحت كنين دوباره ادامه بدين ، هنوز جايي نرسيدين كه بگين اگه 2-3 روز استراحت كنم خيلي عقب ميمونم.

spiring water
04-07-2010, 23:57
عزیزان من دانشجو هستم و امسال کنکور آزاد ثبت نام کردم.
میخوام تراز 5800 تا 5900 بیارم.
تورو خدا کمکم کنید.
(فیزیک و زبان رو خوندم)

panizir
05-07-2010, 00:08
عزیزان من دانشجو هستم و امسال کنکور آزاد ثبت نام کردم.
میخوام تراز 5800 تا 5900 بیارم.
تورو خدا کمکم کنید.
(فیزیک و زبان رو خوندم)

رياضي هستين؟

ALt3rnA
05-07-2010, 02:00
يه كم زود نيست براي خسته شدن؟ من فكر كنم زود شروع كردين.حداقل ميزاشتين 2-3 هفته از نهايي ها بگذره بعد شروع ميكردين.
چند روز استراحت كنين دوباره ادامه بدين ، هنوز جايي نرسيدين كه بگين اگه 2-3 روز استراحت كنم خيلي عقب ميمونم.
با نهایت احترام
یه بار دیگه هم عرض کردم خدمتتون من تازه سال دوم رو تموم کردم و میرم سوم . تابستونم دارم فقط ریاضی میخونم . البته الزاما المپیادی نیست ! هرچی که دوست دارم : دی
البته شما که کنکور رو دادی و الان تو فکر دانشگاه و شریف و این صحبتایی من حق میدم یادت نباشه :دی
من فعلا چون ارادت خاصی به جبر سال اول دارم یه هفته ای میشه که دارم از رو مبتکران میخونمش ! سوالاش البته یه جوریه :دی منظورم اینه که طراح جدا به نظرم سادیسم داشته !

بگذریم ! یکی بیاد به من بگه چجوری ساعت مطالعمو ببرم بالا ؟ برای رفع خستگی چکار کنم ؟

Majid_17_206
05-07-2010, 06:47
این عکسه مال یه کارنامه نهاییه. من چجوری بید بفهمم این کدا پارسال چی بوده؟
من که دفترچشو ندارم! از سایت سنجش میتونم بگیرم؟ کجاش؟
این اخرین نفر و رتبه و .. یعنی چه؟
من از روی سایت هم خوندم ولی نفهمیدم!
در ضمن این مال منطقه 3 هست. رتبه منطقه هم 133
رتبه کشوری 2200
اگه شما هم از اینا دارین بذارین.
پارسالیا ایناشون! رو اینجا ها نذاشتن؟
کد ها رو باید از روی دفترچه انتخاب رشته نگاه کنی..من فایل pdf دفترچه انتخاب رشته پارسال رو دارم اما حجمش زیاده و با دایل آپ نمیتونم آپلود کنم
برای هر رشته با توجه به انتخاب های بقیه و ضرایب دروس اون رشته و بومی گزینی و غیره یه رتبه ای به دست میاد
این طرف رشته های انتخابی خودش رو به ترتیب نوشته و کامپیوتر سنجش هم از همون بالا شروع کرده به خوندن تا این که دیده رتبه لازم برای قبولی توی رشته ی کد 1462 که میشه مهندسی پزشکی امیرکبیر رو به دست آورده و کامپیوتر سنجش بعد از 1462 رو دیگه چک نکرده و به خاطر همینه که میگن ترتیب توی انتخاب رشته مهمه
امیدوارم که منظورم رو گرفته باشی:11:

omidrey
05-07-2010, 07:27
اتفاقا به نظر من بعد " آمار" و "جبرواحتمال" تحلیلی آسون ترین درس ریاضی کنکوره ممکنه یه کم وقت گیر باشه ولی وقتی حل می کنی طوریه که معمولا به جواب درست می رسی تو همین کنکور خودمون اگه تحلیلی نداشتیم من نمی دونستم چه خاکی به سرم می ریختم:20:

گسسته 8 سوال داره شاید چون 4 تاش خیلی تابلو می شه (من خودم سال سومو که تموم کردم قبل اینکه اصلا کتاب گسسته تو عمرم دیده باشم سوالای سال 88 رو حل کردم 4 تا از گسسته هاشو حل کردم) اونا رو مثل آمار جزو سوالایی می ذارن که حتما باید زده بشه و منظورشون اون 4 تا سوالی هست که با اطلاعات پایه نمی شه زدشون البته من جایی نشنیدما:46:
آره حق با فرزانه خانم است!
هندسه تحلیلی را اگر بتونی تو همین تابستون ببندی کلی جلو میافتی! همه اش فرمول ها را باید حفظ کنی و با حل تمرین و تست مهارت خودت را برای استفاده از فرمول به خصوص در فصل مقاطع بالا ببری! هر 8 تست را راحت و بی دردسر میتونی بزنی!
گسسته هم که فصل 3-4 و قسمتی از نظریه اعداد تقریبا با جبر و احتمال سال سوم مکمل استش و میتونی یاد بگیری! گرف را که راحت میتونی را هوا بزنی و هر سال 1-2 تا تست میاد ازش!
درست میگم ؟:5:

pooya_kh
05-07-2010, 08:15
سلام اين درصداي منه :!ادب 50عربي 94ديني 68زبان 73رياضي 50فيزيك 60شيمي 70خواهشا بگيد امسال چند ميشم "كسايي كه آمار بچه هاي مختلف و دارن" تو رو خدا خيلي مهمه ! ميخوام 7-8 نفر بگن مرسي !!!ممنونم كه ما تازه واردا رو تحويل ميگيريددر ضمن من بايد بگم كه تا حالا ترازم تو قام چي زير 7200 نبوده و آخرين سنجش و شدم 782 كشور حالا به اين فلاكت افتادم !!!ميخوام بدونم بچه هاي ديگه مثه SABAYON - PANIZIR - AEZ چطور دادين !؟!؟

مهسا.ش
05-07-2010, 08:43
تا پارسال هر درس عمومی 25تا تست داشت و جمعا 100 تا تست عمومی بود امسال هر درس شده 20 تست و جمعا 80 تست عمومی یعنی 20 تا کم شده زمانشم البته یه رب کم شده

چه مدیریتی؟ من مدیریت خدمات درمانی دانشگاه تهران رو الان چک کردم اینا رتبه تقریبیشه: منطقه یک: 2833
منطقه دو: 3912 منطقه سه: 1628

مدیریت بازرگانی دانشگاه تهران......مدیریت خدمات درمانی رشته بیخودیه...

omidrey
05-07-2010, 08:49
درسته ! حق با تو هستش چون شاخ ها همیشه شاخ هستن !
قبول داری؟
تو همین مدرسه مثلا ! اونی که شاگرد اول است همیشه شاگرد اول میمونه حالا چه امتحان سخت باشه چه راحت! کنکور هم همینجوری هست دیگه!

مهسا.ش
05-07-2010, 08:50
سلام اين درصداي منه :!ادب 50عربي 94ديني 68زبان 73رياضي 50فيزيك 60شيمي 70خواهشا بگيد امسال چند ميشم "كسايي كه آمار بچه هاي مختلف و دارن" تو رو خدا خيلي مهمه ! ميخوام 7-8 نفر بگن مرسي !!!ممنونم كه ما تازه واردا رو تحويل ميگيريددر ضمن من بايد بگم كه تا حالا ترازم تو قام چي زير 7200 نبوده و آخرين سنجش و شدم 782 كشور حالا به اين فلاكت افتادم !!!ميخوام بدونم بچه هاي ديگه مثه SABAYON - PANIZIR - AEZ چطور دادين !؟!؟

منطقه چندی؟؟؟؟

omidrey
05-07-2010, 08:54
مدیریت بازرگانی دانشگاه تهران . من تو مرور آخر یکی از آزمون هام معادل کنکورم شد 5600-6000 به من گفتش که مدیریت بازرگانی دانشگاه تهران قبولم!
تو هم برو مدیریت بازرگانی با هم یک شرکت تجاری بزنیم و تجارت کنیم!!:46:

---------- Post added at 09:54 AM ---------- Previous post was at 09:51 AM ----------

بچه ها خر ریاضی دانشگاه آزاد شدم!!!
آزاد 88 صبح را 46 زدم!
میخوام تا 60 بیارمش بالا ! به نطرتون میشه !
الان حسابان و دیفرانسیل و تحلیلی و آمار را میزنم!
حیف شیمی من از همون دبیرستان ضعیف بود ! شیمی آزاد را 30 بزنم خوبه ؟ ضریب 1 هستش یا 6 ؟

Abas1100
05-07-2010, 08:57
دوستان کسی تخمین رتبه خوب سراغ ندارین

omidrey
05-07-2010, 08:58
دوستان کسی تخمین رتبه خوب سراغ ندارین

Abas1100
05-07-2010, 09:00
مدیریت بازرگانی دانشگاه تهران . من تو مرور آخر یکی از آزمون هام معادل کنکورم شد 5600-6000 به من گفتش که مدیریت بازرگانی دانشگاه تهران قبولم!
تو هم برو مدیریت بازرگانی با هم یک شرکت تجاری بزنیم و تجارت کنیم!!:46:

---------- Post added at 09:54 AM ---------- Previous post was at 09:51 AM ----------

آزاد 88 صبح را 46 زدم!
حیف شیمی من از همون دبیرستان ضعیف بود ! شیمی آزاد را 30 بزنم خوبه ؟ ضریب 1 هستش یا 6 ؟
فکر کنم انقد ریاضی آزاد سخت نباشه پس شما باید واسه یه رشته خوب باید ریاضی رو بالای 60 برنی

---------- Post added at 10:00 AM ---------- Previous post was at 09:59 AM ----------

ممنون ولی خرابه باز نمیشه

MaSoUd555
05-07-2010, 09:01
درسته ! حق با تو هستش چون شاخ ها همیشه شاخ هستن !
قبول داری؟
تو همین مدرسه مثلا ! اونی که شاگرد اول است همیشه شاگرد اول میمونه حالا چه امتحان سخت باشه چه راحت! کنکور هم همینجوری هست دیگه!

اینارو کی گفته؟؟؟:31:
تا سال سوم دبیرستان کسی تو ریاضی و فیزیک رو حرف ما حرف نمیزد!!!
اما فقط یه سال غفلت تو پیش دانشگاهی الان منو 3 سال پشت کنکور ...... نگه داشته

دیگه داره حالم بهم میخوره!!!البته به این خاطر میگم حس و حال درس خوندن ندارم!!!واقعا کتاب آدمو دیوونه میکنه

یه چیز دیگه هم این هست موقعیت با موقعیت فرق داره مخصوصا توی یه چیزی مثل کنکور که سرتاسر استرسه برای بعضی ها!!!

آزاد 88 صبح را 46 زدم!

تو ریاضیه آزاد درصد خوفیه!!!اما من تازه همین دیشب شروع کردم به خوندن:31:من امیدورام حجم عظیمی رو تموم کنم تو که فقط داری یه درس رو میخونی:31:

بمونم سال بعد؟؟؟دیگه زیادی ضایع میشم نه؟؟همینجوری انگشت نما فامیل شدم:41:
دارم میرم جزو پیشکسوتا

omidrey
05-07-2010, 09:08
اینارو کی گفته؟؟؟:31:
تا سال سوم دبیرستان کسی تو ریاضی و فیزیک رو حرف ما حرف نمیزد!!!
اما فقط یه سال غفلت تو پیش دانشگاهی الان منو 3 سال پشت کنکور ...... نگه داشته

دیگه داره حالم بهم میخوره!!!البته به این خاطر میگم حس و حال درس خوندن ندارم!!!واقعا کتاب آدمو دیوونه میکنه

یه چیز دیگه هم این هست موقعیت با موقعیت فرق داره مخصوصا توی یه چیزی مثل کنکور که سرتاسر استرسه برای بعضی ها!!!

تو ریاضیه آزاد درصد خوفیه!!!اما من تازه همین دیشب شروع کردم به خوندن:31:من امیدورام حجم عظیمی رو تموم کنم تو که فقط داری یه درس رو میخونی:31:

بمونم سال بعد؟؟؟دیگه زیادی ضایع میشم نه؟؟همینجوری انگشت نما فامیل شدم:41:
دارم میرم جزو پیشکسوتا

نمیدونمم چی بگم. آره بعضی ها هم هستن عین تو که دبیرستان درسشون عالیه ولی پشت کنکور گند مزنن .
من که میگم برو امسال دیگه!
هر چی فاصله بی افتد از درس زده خواهی شد !

pooya_kh
05-07-2010, 09:13
منطقه چندی؟؟؟؟

من منطقه 1 هستم ! رياضي

MaSoUd555
05-07-2010, 09:14
نمیدونمم چی بگم. آره بعضی ها هم هستن عین تو که دبیرستان درسشون عالیه ولی پشت کنکور گند مزنن .
من که میگم برو امسال دیگه!
هر چی فاصله بی افتد از درس زده خواهی شد !

خیلی وقته دیگه از درس زده شدم

آره دیگه منتظرم سازمان سنجش بیاد زنگ بزنه شما کشتی مارو بیا برو تو:20:

چی بگم والا!!!اما به همتون میگم سعی کنید همون سال اول راهی دانشگاه شید چون سالهای بعدش خیلی سختتره چون اراده ی فولادی میخواد مخصوصا حالا که از بچه ها و جو درس دوری

lohrasbi
05-07-2010, 09:23
گسسته هم که فصل 3-4 و قسمتی از نظریه اعداد تقریبا با جبر و احتمال سال سوم مکمل استش و میتونی یاد بگیری! گرف را که راحت میتونی را هوا بزنی و هر سال 1-2 تا تست میاد ازش!
درست میگم ؟:5:
پس چرا میگن که تو کنکور امسال سوال های گسسته غیر قابل حل بوده؟؟؟

Hossein Adeli
05-07-2010, 09:26
من تو ساعات مختلف روز چند بار خواستم کارت ورود به جلسه رو بگیرم اما میگه:

به دليل ترافيک بالاي سايت مشاهده کارت امکان پذير نمي باشد، لطفا بعدا مراجعه نماييد.

یه وقت این بعدا اینها نشه بعد کنکور!!!

حالا چی کار باید کرد؟ کسی همچین مشکلی رو داره؟

دوستان مشکل حل شد. جالب اینکه اصلا به ترافیک ربطی نداشت!!! :18:
شماره پرونده در کارت اعتباری 7 رقمی در بالا سمت چپ است اما شما باید 5 رقم راست اون رو وارد کنید یعنی درست همون کدی که موقع ثبت نام در زیر کد رهگیری گرفتین! اگه این کار رو نکنین و 100 سال هم صبر کنین که ترافیک سایت بیاد پایین کارتون به جایی نخواهد رسید چون اصلا به ترافیک ربطی نداره که اینا مینویسن ترافیک بالاست. اگه مرورگرتون هم firefox باشه چه بهتر...:10:
پس :

شماره پرونده 5 رقمی است نه 7 رقمی

lohrasbi
05-07-2010, 09:29
راستی یادم رفت بگم من میخوام پیش رو غیر حضوری {با آموزشگاه} بخونم. برای دو درس گسسته و تحلیلی بیشتر از بقیه نگرانم. یعنی میترسم از رو کتابها بخونم و نفهمم. البته تعریف از خود نباشه امتحان نهاییم رو خیلی خوب دادم (مثلا حسابان بیست شدم) .

حالا با توجه به اینا میشه دو تا کتاب خفن واسه گسسته و تحلیلی معرفی کنید که برای من جواب بده.

MaSoUd555
05-07-2010, 09:32
شماره پرونده 5 رقمی است نه 7 رقمی

شماره پرونده من که دیشب باهاش کارت رو نگاه کردم 6 رقمه!!!:31::46:

اگر ندارید برای گرفتن شماره پرونده و کد رهگیری همون موقع اقدام کنید

بالای اونجا که باید مشخصات رو وارد کنید نوشته اگه شماره رهگیری را ندارید ازین راه اقدام نمایید!!!

Sabayon
05-07-2010, 09:36

سلام دوست عزيز
درصداتون كه خوبه ... چه فلاكتي؟ من فكر ميكنم سه رقمي منطقه 1 بشيد ... ترازتون هم تو قلم چي خيلي خوب بوده و اين يعني كنكور بره همه سخت بود. من خودم درصدهام رو حساب نكردم چون خيلي يادم نيست. مخصوصا عمومي ها. اما درصد هام از چيزايي كه قبل جلسه فكر ميكردم كمتر ميشه.
اميدتون به خدا باشه ...

omidrey
05-07-2010, 09:54
سلام دوست عزيز
درصداتون كه خوبه ... چه فلاكتي؟ من فكر ميكنم سه رقمي منطقه 1 بشيد ... ترازتون هم تو قلم چي خيلي خوب بوده و اين يعني كنكور بره همه سخت بود. من خودم درصدهام رو حساب نكردم چون خيلي يادم نيست. مخصوصا عمومي ها. اما درصد هام از چيزايي كه قبل جلسه فكر ميكردم كمتر ميشه.
اميدتون به خدا باشه ...
یک ایدیوم انگلیسی داریم که میگه : to eat humble pie!
حالا این دوستمون هم داره هامبل پای میخوره!!!!:31: یعنی شکست نفسی میکنه و تواضع را پیش گرفته!!

---------- Post added at 10:54 AM ---------- Previous post was at 10:53 AM ----------

بزن میزنه . خیالت راحت !

Amir_oscar
05-07-2010, 10:08
سلام
یه موضوعی فکرم رو خیلی مشغول کرده:
مدیریت دانشگاه تهران بهتره یا مهندسی های غرب کشور؟!

farzaneh*f
05-07-2010, 10:33

درسته من خودم امسال از 8 تا فقط 5 تاشو زدم که اونم 3 تاش غ دراومد :31: در حالی که مثلا مال 86 رو 7 تا زدم همه شم بود حالا تو که نمی دونی سال 90 چه طوری قراره بیاد اگه یه وقت آسون بیاد اونایی که بلدن می زنن و اونایی که نخوندن فاصله شون بیشر می شه با بقیه چون یه سری سوال آسون رو ازدست می دن این حذف کردنا مال بعد از عیده هنوز وقت دارین بشینین تابستونو هر چی رو که فکر میکنین سخته براتون و بعدا نمی تونین یاد بگیرین خوب تمرین کنین:20: در ضمن اگه قرار باشه مث امسال کل مباحث سخت باشه بهتر اینه که از همه ی درسا سر دربیارین تا بتونین از هر کدوم یکی دو تا آسوناشو انتخابی بزنین چون نمی تونن همه ی سوالای یه درسو سخت بدن اونوقت شما اگه مثلا دیف خونده باشی آسوناشو می زنی بقیه ش می مونه از درسای دیگه هم که بلد نیستی تا آسونای اونا رم بزنی و از اونایی که سوالای تابلو هر درس رو زدن عقب میافتی حتی اگه سطحت از اونا بالاتر باشه بذار از تجربه ی خودم تو کنکور 89 برات بگم: ما 2-3 تا ریاضی پایه داشتیم که با یه نگاه یا یه محاسبه ی مختصر می شد زدشون همین طور 3-4 تا دیف و 3-4 تا تحلیلی سوال نسبتا ساده داشتیم 5-6 تا سوال هلو هم تو جبر و آمار داشتیم یکی دو تا تو هم گسسته یعنی من بعد کنکور حساب کردم دیدم می شد تو کمتر از 1 ساعت 17 تا سوال یعنی 30 درصد ریاضی بزنم و تازه 20 دقیق هم وقت اضافه بیارم ولی تو کنکور همه ش به خودم می گفتم لااقل باید 33 تا (60 درصد سولا رو بزنم تا درصدم حتما بالای 50 باشه) نتیجه هم این شد که نه تنها وقت اضافی نیاوردم بلکه 15 دقیقه از وقت شیمی رم دادم به ریاضی و با این وجود فقط 28-9 تا ریاضی تونستم بزنم که اونم سوالای سختی که به زور حل شون کرده بودم (همونایی که وقتمم الکی گذاشتم روشون) اکثرا غلط در اومدن درصدم شد 21 در حالی که اگه همون آسونا رو می زدم هم درصدم 30 بود و هم وقت شده بود تا شیمی رو که آسون بود خوب بزنم...در کل با این مثال می خواستم اهمیت و تاثیر سوالای آسونو (مخصوصا تو کنکورای سخت) بهت نشون بدم که اگه بخوایی کتاب یا مبحثی رو حذف کنی سوالای آسون اون مبحثم (که تو کنکورای سخت خیلی به درد می خورن) از دست می دی پس سعی کن درسای سختو حتی اگه نتونستی عالی بخونی لااقل در حد متوسط بخونی طوری که سوالای آسون شو حتما بتونی جواب بدی:46:

panizir
05-07-2010, 10:35
با نهایت احترام
یه بار دیگه هم عرض کردم خدمتتون من تازه سال دوم رو تموم کردم و میرم سوم . تابستونم دارم فقط ریاضی میخونم . البته الزاما المپیادی نیست ! هرچی که دوست دارم : دی
البته شما که کنکور رو دادی و الان تو فکر دانشگاه و شریف و این صحبتایی من حق میدم یادت نباشه :دی
من فعلا چون ارادت خاصی به جبر سال اول دارم یه هفته ای میشه که دارم از رو مبتکران میخونمش ! سوالاش البته یه جوریه :دی منظورم اینه که طراح جدا به نظرم سادیسم داشته !

بگذریم ! یکی بیاد به من بگه چجوری ساعت مطالعمو ببرم بالا ؟ برای رفع خستگی چکار کنم ؟

من بازم عذر ميخوام كه اشتباه كردم.
به نظرم هدفدار بخونين بهتره. يا از همين الان براي كنكور يا براي المپياد.

سلام اين درصداي منه :!ادب 50عربي 94ديني 68زبان 73رياضي 50فيزيك 60شيمي 70خواهشا بگيد امسال چند ميشم "كسايي كه آمار بچه هاي مختلف و دارن" تو رو خدا خيلي مهمه ! ميخوام 7-8 نفر بگن مرسي !!!ممنونم كه ما تازه واردا رو تحويل ميگيريددر ضمن من بايد بگم كه تا حالا ترازم تو قام
چي زير 7200 نبوده و آخرين سنجش و شدم 782 كشور حالا به اين فلاكت افتادم !!!ميخوام بدونم بچه هاي ديگه مثه SABAYON - PANIZIR - AEZ چطور دادين !؟!؟

من از تخمين رتبه و اين چيزا چيزي نميدونم. درصد هم نگرفتم. اما به احتمال خوبي همه درصدام از شما پايينتره. ترازام هم كه از شما پايين تر بوده. بهتره از بچه هاي تراز بالا بپرسين.

m.a_935267
05-07-2010, 10:36
سلام
به نظر شما با اين درصد ها امسال رتبه منطقه 3 چند ميشه ؟
رشته رياضي:

ادبيات : 64
عربي : 49
ديني : 85
زبان : 36
رياضي : 32
فيزيك : 54
شيمي : 55

رشته زبان:

ادبيات : 62
عربي : 30
ديني : 68
زبان عمومي: 58
زبان تخصصي : 36
ممنون ميشم

shifter
05-07-2010, 10:42
سلام
یه موضوعی فکرم رو خیلی مشغول کرده:
مدیریت دانشگاه تهران بهتره یا مهندسی های غرب کشور؟!
امير جون نظر من اينه كه مهندسي بهتره!!
اما من اكثر دوستان و اشناهام ليسانس مهندسي خوندن و بعد براي فوق ليسانس مديريت خوندن...! البته جالبه بيشترشون هم بعدش با مدرك مديريتشون كار گير اوردن!!

مهسا.ش
05-07-2010, 11:12
من منطقه 1 هستم ! رياضي

منطقه1: 1500

shabeashegha
05-07-2010, 11:35
مدیریت بازرگانی فقط حدود رتبه منطقه 2رو دارم . رتبش: 4140
میانه تراز کانون: 6093
فکر کنم کشوریش حدودا 8000 میشه

omidrey
05-07-2010, 11:39
مدیریت بازرگانی فقط حدود رتبه منطقه 2رو دارم . رتبش: 4140
میانه تراز کانون: 6093
فکر کنم کشوریش حدودا 8000 میشه
ولی کلا اگر بخوایم حساب کنیم میبینیم که مدیریت ها رشته های جالبی برای بچه های ریاضی نیست !
این همه تو دبیرستان ریاضی فیزیک خوندیم آخرش بریم با انسانی ها هم پیاله شیم!!!:31:
البته انسانی ها هم دل دارنا ولی منظورم اینه که بهتره تا جایی که تونستیم بریم رشته های مهندسی!

mahdis_apex
05-07-2010, 11:43
وای بچه ها یکی یه کمک کوچولو به من بکنه...
الان یادم اومد که سر آزمون زبان زیر پاسخ نامه م رو امضا نکردم!!!
یعنی کلا اون پایینو پر نکردم:41:
چی میشه؟؟؟کسی میدونه الان باید چیکار کنم؟
به سنجش بزنگم؟شمارش چنده؟

omidrey
05-07-2010, 11:51
نه مهم نیست !
اون ماله اینکه بفهمن تو حاضری یا غایب!
حالا که پر کردی گذینه ها را میفهمن حاضر بودی دیگه !

dehtoday
05-07-2010, 11:53

فكر نكنم زياد مشكل خاصي باشه ! يك ميليون و خورده اي تو كنكور شركت ميكنن همه كه اون پايينو پر نمي

كنن !!! :20:

steps
05-07-2010, 12:01
تراز شهرسازیدانشگاه قزوین سال قبل اخرین نفر 4297 fهست .
به نظر شما امسال حداکثر چقدر میشه؟
من این درصدام هست
دینی:50
ادبیات:30
زبان:16
عربی:10
ریاضی:0
فیزیک 10
شیمی:30

البته اینا حداقل هست

mahdis_apex
05-07-2010, 12:08
رفتم واسه محکم کاری یه سوالم از این سیستم پاسخگویی سنجش بپرسم.
طرف قاطیه!!!
واسش فارسی نوشتم همه چی رو
هی ارور میده که فارسی بنویس!!!:19:

bax_021
05-07-2010, 12:10
من این درصدام هست
دینی:50
ادبیات:30
زبان:16
عربی:10
ریاضی:0
فیزیک 10
شیمی:30

البته اینا حداقل هست
4300 خیلی راحت قبول می شید
ریاضی رو ولی 10 درصدی بزنی خوبه
امسال فوقش بشه 4400

mahdis_apex
05-07-2010, 12:14

من فک میکنم حداکثر ۲۰۰ تا بره بالا. البته اگه بره.
توی ۳ سال اخیر که توی چندتا رشته/شهر که من زیر نظر داشتم اینطوری بود.
ولی باز اینا احتماله.دقیق نمیشه پیش بینی کرد.

BossX
05-07-2010, 12:18
چند سوال:
1-برای این که ببینم پارسال آزاد رو چی کار کردم ، چه اطلاعاتی باید داشته باشم؟شماره داوطلبی و اینا رو باید داشته باشیم؟
2-برای آزاد کدوم کنکورا رو بزنیم بهتره؟ خارج کشور هم برنیم؟ 88 داخل رو از کجا گیر بیاریم؟
3-مکانیک تهران جنوب تراز چند میخواد؟
متشکر

mahdis_apex
05-07-2010, 12:27
چند سوال:
1-برای این که ببینم پارسال آزاد رو چی کار کردم ، چه اطلاعاتی باید داشته باشم؟شماره داوطلبی و اینا رو باید داشته باشیم؟
2-برای آزاد کدوم کنکورا رو بزنیم بهتره؟ خارج کشور هم برنیم؟ 88 داخل رو از کجا گیر بیاریم؟
3-مکانیک تهران جنوب تراز چند میخواد؟
متشکر

1-boro
azmoon.com ba shomare shenasname o name pedar o esme khodet mi2ni bebini karnamato
2-farghi nemikone,dakhelo kharejesh,azad azade dge,man 88 dakhel ro kharidam,daftachasho rahe andishe chap karde
3-fek mikonam 6900,vali motmaen nistam:31:

Mr Unknown
05-07-2010, 12:54
با این درصدا آزاد 6000 میشه آورد؟
ادبیات:75
معارف:80
عربی:50
زبان:95
ریاضی:10
فیزیک:55
شیمی:55

spiring water
05-07-2010, 13:06
رياضي هستين؟
آره
آزمون 85 رو زدم.
درصد هام: فیزیک 75 و زبان 73
بقیه رو نخوندم. چی کار کنم؟؟؟
درصدای درسای دیگم باید چه طور باشه تا تراز 5900 بیارم؟؟؟؟
خواهشا کمکم کنید!

dehtoday
05-07-2010, 13:09
از دوستان كي آزمون غير پزشكي آزاد سال هاي گذشته رو داره ؟ :11:

nits
05-07-2010, 13:14
برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور آزاد باید کدوم سایت بریم ؟؟؟

توجه : فکر نکنید من دانشگاه آزاد شرکت کردما. من رو بکشی هم آزاد نمیرم . برای یکی از آشنایان میخوام

mehdi_7070
05-07-2010, 13:15
برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور آزاد باید کدوم سایت بریم ؟؟؟

توجه : فکر نکنید من دانشگاه آزاد شرکت کردما. من رو بکشی هم آزاد نمیرم .

azmoon.org

nits
05-07-2010, 13:19
مرسی . دستت درد نکنه. در ضمن مهدی جون من هیچ مرگم نیست :31: فقط میخواستم بدونم که میشه تو هر دوتا کنکور سراسری شرکت کرد یا نه ؟

sh_r_rad
05-07-2010, 13:43

یه چیزی در حدود 6500 فکر کنم.

BossX
05-07-2010, 13:43
سلام
من اطلاعاتم در رابطه با دانشگاه آزاد کمه برای همین یه سوال دیگه هم برام پیش اومد:
من رشته 1-2-3 رو رشته هایی انتخاب کردم که بهشون علاقه ای ندارم ولی از 3 بعد رشته های مورد علاقه ام رو انتخاب کردم میخواستم ببینم آیا در صورت پذیرفته شدن می تونم برم تو اونا؟!
آخه شنیدم میگن فقط انتخاب اول مهمه!

m.a_935267
05-07-2010, 13:49
سلام
به نظر شما با اين درصد ها امسال رتبه منطقه 3 چند ميشه ؟
رشته رياضي:

رشته زبان:

ممنون ميشم

كسي نيست جوابمو بده؟

AEZ_Best
05-07-2010, 13:53
راستی یادم رفت بگم من میخوام پیش رو غیر حضوری {با آموزشگاه} بخونم. برای دو درس گسسته و تحلیلی بیشتر از بقیه نگرانم. یعنی میترسم از رو کتابها بخونم و نفهمم. البته تعریف از خود نباشه امتحان نهاییم رو خیلی خوب دادم (مثلا حسابان بیست شدم) .

حالا با توجه به اینا میشه دو تا کتاب خفن واسه گسسته و تحلیلی معرفی کنید که برای من جواب بده.

سلام
فکر نکنم اینج جاش باشه ولی:
من گسسته رمزینه رو پیشنهاد میکنم. خیلی خوب توضیح داده. به نظر من فقط باید کمی زمینه داشته باشی 0»هم:کمی). کاملا مفهومیه. حتما یاد میگیری حتما هم تو کنکور میزنی
اونایی که نزدن بیشتر وقت کم آوردن چون امسال خیلی وقت گیر بوده و هیچکی هم (لا اقل من!!) انتظار نداشته.
تحلیلی هم من گاج سبز و سفید رو کامل خوندم. خیلی خوب جواب داد
کانون تحلیلی رو زوج درس کرده.من ترم اول تحلیلی رو با گاج سبز تموم کردم و بعد نوروز هم توی 2هفته کل
گاج سفید رو زدم (روزی 2 - 3 ساعت).
شید گسسته سخت باشه (که نیست بلکه مفهومی باید بخونی و تمرینای کتاب درسی رو هم با مثالاش یادت نره) ولی تحلیلی آسونه اما فرار.
من خودم 2-3 باری گاج سبز رو زدم.

bax_021
05-07-2010, 13:57
حداقل 6000
حتما بالاتر از 6000 هم می شید

---------- Post added at 02:57 PM ---------- Previous post was at 02:55 PM ----------

رشته زبان:

ممنون ميشم
تو ریاضی زیر 2000
با توجه با این که منطقه 3 هستین بیشتر نزدیک به 1000
در مورد زبان من اطلاعی ندارم

omidrey
05-07-2010, 13:58
كسي نيست جوابمو بده؟
زیره 1100 هستی!

AEZ_Best
05-07-2010, 13:59

من
ادب 62
عرب 90 یا 94
دینی صحیح نکردم
زبان 84
ریاضی 55 تا 65 حالا 60
فیزیک صحیح نکردم
شیمی 84
تراز کانونمم از 5100 (اخری) بوده تا 7600
کلا عمیمومیا رو حداکثر 6200 و اختصاصیا رو 7500 به بالا میشدم اگه سر جلسه خوب مینشستم
نقطه قوتمم ریاضیات بودش
الان همه چی بر عکس شده فکر کنم!!!!!

آخرین سنجش که نه یکی مونده به آخری هم شدم 1500 کشوری حدودا
که بازم عمومیا زدنم زمین

pooya_kh
05-07-2010, 14:04

فقط OTN عاليه ! به همه سفارش ميكنم !مخصوصا گسسته - تحليلي - فيزيك ! OTN شاهكاره !

panizir
05-07-2010, 14:06
سلام
من اطلاعاتم در رابطه با دانشگاه آزاد کمه برای همین یه سوال دیگه هم برام پیش اومد:
من رشته 1-2-3 رو رشته هایی انتخاب کردم که بهشون علاقه ای ندارم ولی از 3 بعد رشته های مورد علاقه ام رو انتخاب کردم میخواستم ببینم آیا در صورت پذیرفته شدن می تونم برم تو اونا؟!
آخه شنیدم میگن فقط انتخاب اول مهمه!

خيلي خيلي اشتباه كردين.
آزاد فقط انتخاب اول و دوم حداكثر مهمه. انتخاب 3 به بعد اگه رشته هاي بالا زده باشين احتمال قبوليتون صفره. آخه نحوه انتخاب اينجوريه كه اول به انتخابهاي اول همه نگاه ميكنن. بالاترين نمره ها قبول ميشن. بعد اگه رشته اي تو انتخاب اول پر نشده بود ميرن انتخاب دومها رو نگاه ميكنن و ...

آره
آزمون 85 رو زدم.
درصد هام: فیزیک 75 و زبان 73
بقیه رو نخوندم. چی کار کنم؟؟؟
درصدای درسای دیگم باید چه طور باشه تا تراز 5900 بیارم؟؟؟؟
خواهشا کمکم کنید!

يكي از دوستان يه فايل گذاشته بود 5910 درصداش اين بود:
اد:67 عرب: 78 دين:62 زب:46 ري:16 فيز :78 شيم:57
اينم يكي ديگه: اد:48 عرب: 70 ديني:52 زبان:56 ريا:22 فيز:11 شيم:25
من كسي پيدا نكردم فيزيك و زبانش بالا باشه.

AEZ_Best
05-07-2010, 14:11
با نهایت احترام

شما گردشتو برو درساتم بخون. خودتو سر کتاب الاف نکن. کم کم بر میگردی به حالت قبلت.
مختصر و مفید بخون
برای شما که میری سوم و سپادیم فکر کنم هستی راحت میتونی زیر 100 کشوری بیاری. مهم اینه که درست و پیوسته بخونی

هر چی رو که بیشتر دوست داری یا خیلی ضعیفی بخون
یه جوراییم خودتو برای حسابان آماده کن. سعی کن کاملا مفهومی یاد بگیریش. حسابان خیلی با ریاضی 2 فرق داره و من نمیدونستم و خیلی ضربه خوردم.

ساعت مطلعه هم اگه با انگیزه و علاقه بخونی خودش میره بالا.

جبر و احتمال مبتکرانم توپه و لی آدم زودی یادش میره (برای من که اینطوری بود) ولی من کلشو توی 2 هفته تابستون پارسال خوندم و اولین کتابی بود که برای کنکور تموم کردم. یادش به خیر!!!

من كسي پيدا نكردم فيزيك و زبانش بالا باشه.
پس شما هم باید بیاریش پایین!!!!!!!!

در ضمن من که اصلا فکر نمی کنم بشه کنکور امسال رو با توجه به درصدای پارسال تخمین زد
چون سطح سوالا خیلی فرق کرده

BossX
05-07-2010, 14:18
خيلي خيلي اشتباه كردين.
آزاد فقط انتخاب اول و دوم حداكثر مهمه. انتخاب 3 به بعد اگه رشته هاي بالا زده باشين احتمال قبوليتون صفره. آخه نحوه انتخاب اينجوريه كه اول به انتخابهاي اول همه نگاه ميكنن. بالاترين نمره ها قبول ميشن. بعد اگه رشته اي تو انتخاب اول پر نشده بود ميرن انتخاب دومها رو نگاه ميكنن و ...

.

یعنی من اگه انتخاب اولم رو قبول شدم دیگه نمی تونم مثلا انتخاب چهارم رو برم؟!

pooya_kh
05-07-2010, 14:20
من
ادب 62
عرب 90 یا 94
دینی صحیح نکردم
زبان 84
ریاضی 55 تا 65 حالا 60
فیزیک صحیح نکردم
شیمی 84
تراز کانونمم از 5100 (اخری) بوده تا 7600
کلا عمیمومیا رو حداکثر 6200 و اختصاصیا رو 7500 به بالا میشدم اگه سر جلسه خوب مینشستم
نقطه قوتمم ریاضیات بودش
الان همه چی بر عکس شده فکر کنم!!!!!

آخرین سنجش که نه یکی مونده به آخری هم شدم 1500 کشوری حدودا
که بازم عمومیا زدنم زمین

درصدات كه خيلي توپه اگه فيزيك - ديني هم معقول زده باشي زير 500 ي قول ميدم !البته بگم من شبه قبل از كنكور اصلا نخوابيدم جوابشم گرفتم ! البته دست خودم نبود !فقط بيايد همگي دعا كنيم همه حقشون رو بگيرند !

panizir
05-07-2010, 14:25
پس شما هم باید بیاریش پایین!!!!!!!!

در ضمن من که اصلا فکر نمی کنم بشه کنکور امسال رو با توجه به درصدای پارسال تخمین زد
چون سطح سوالا خیلی فرق کرده

نه منظورم اين نبود كه. گفتم چند نمونه بذارم يه كم خودشون بالا پايينش كنن بالاخره يه چيزي ذستشون مياد.
با جمله دومتون اصلا موافق نيستم. هنوز اونايي كه خوب ميدادن هميشه ، خوب دادن. فقط روند بهتر شدن رتبه ها با درصداي مشابه سال گذشته مثل هر سال وجود داره.

---------- Post added at 02:25 PM ---------- Previous post was at 02:22 PM ----------

یعنی من اگه انتخاب اولم رو قبول شدم دیگه نمی تونم مثلا انتخاب چهارم رو برم؟!

اصلا وضعيت انتخاباي بعديو مشخص نمي كنن. مثلا اگه انتخاب اول قبوي بشين تو كارنامتون انتخاب اولو نوشته قبول بقيه خونه ها هم خاليه.
اما ممكنه تو تكميل ظرفيت شانس قبوليتون بالاتر باشه.چون هر سال براي يه تعدادي از رشته ها تكميل ظرفيت هم دارن.

AEZ_Best
05-07-2010, 14:28
نه منظورم اين نبود كه. گفتم چند نمونه بذارم يه كم خودشون بالا پايينش كنن بالاخره يه چيزي ذستشون مياد.
با جمله دومتون اصلا موافق نيستم. هنوز اونايي كه خوب ميدادن هميشه ، خوب دادن. فقط روند بهتر شدن رتبه ها با درصداي مشابه سال گذشته مثل هر سال وجود داره.

شوخی کردم!!! معلومه که هرچی بیشتر باشه بهتره!!!!!

در مورد دومی خودمم هنوز گیجم!!!

درصدات كه خيلي توپه اگه فيزيك - ديني هم معقول زده باشي زير 500 ي قول ميدم !البته بگم من شبه قبل از كنكور اصلا نخوابيدم جوابشم گرفتم ! البته دست خودم نبود !فقط بيايد همگي دعا كنيم همه حقشون رو بگيرند !

منم دعا میکنم
بعد زیر 500 در چه منطقه ای؟ منطقه 3 هستم!
من شب کنکور خوب خوابیدم. 4 -5 شب تمرین کردم!!!
در صد معقول منظو.رتون چنده؟

new life
05-07-2010, 14:30
ببخشید ازاد وسراری پارسال با هم تکمیل ظرفیت رو برداشتن
تا اونجا که من یادم میاد پارسال ازاد یه سر رشته کاردانی بعد از اعلام نتایج گفت که بیان همین طوری ثبت نام کنن با وجود اینکه من با کسایی که قبول شدن صحبت کردم گفتن یه سری رشته ها حتی توی علوم تحقیقات کمتر از حد نصاب ظرفیت دانشجو گرفته بود

dehtoday
05-07-2010, 14:41
سلام ! ديدم بعضي از دوستان ميخواستن رتبه قبولي بعضي رشته ها رو تو گروه زبان بدونن منم تصميم گرفتم رتبه هاي

قبولي تهران و شهرستان سال 87 رو واستون بزارم !!!

دانلود كنيد

لينك غير مستقيم !!!

در ضمن فرمت فايل درون ‌زيپ xls است كه توسط برنامه Excel خوانده مي شود .

اينم بگم درست و اشتباه بودن اينا دست من نيست و منم اينا رو از جايي گرفتم ! :31:

apollon
05-07-2010, 14:41

تا 4000 حدودا!

شما خواب دیدی احتمالا! تو هیچ نرم افزاری و هیچ منطقی زیر 200 نمیشه ولی زیره 1500 میشه به نظر من

من یه بار دیگه هم گفتم :88 میشدی 1000 تا 1100 84 هم میشدی 1000 تا 1100 از اونجایی که کنکور امسال به نظر من سوالاش مثه این 2 تا سال بود(هم سختی 88 رو داشت هم محاسبات 84!!) باید زیر هزار شی

Mr.Unco
05-07-2010, 14:45
این سوال را برای یکی از دوستانم می پرسم.
لطفا بگویید ترازش چه قدر می شود.
ادبیات:35/دینی 70/عربی:55/زبان 50
ریاضی:0/فیزیک:2/شیمی:12
تراز 5300 میتواند بیاورد؟
متشکرم

bax_021
05-07-2010, 14:54
متشکرم
احتمال زیاد بشه
ولی اگه 2-3 تا ریاضی بتونه جواب بده و یه درصدی بگیره که صفر نباشه بهتره

lohrasbi
05-07-2010, 15:05
درسته من خودم امسال از 8 تا فقط 5 تاشو زدم که اونم 3 تاش غ دراومد :31: در حالی که مثلا مال 86 رو 7 تا زدم همه شم بود حالا تو که نمی دونی سال 90 چه طوری قراره بیاد اگه یه وقت آسون بیاد اونایی که بلدن می زنن و اونایی که نخوندن فاصله شون بیشر می شه با بقیه چون یه سری سوال آسون رو ازدست می دن این حذف کردنا مال بعد از عیده هنوز وقت دارین بشینین تابستونو هر چی رو که فکر میکنین سخته براتون و بعدا نمی تونین یاد بگیرین خوب تمرین کنین:20: در ضمن اگه قرار باشه مث امسال کل مباحث سخت باشه بهتر اینه که از همه ی درسا سر دربیارین تا بتونین از هر کدوم یکی دو تا آسوناشو انتخابی بزنین چون نمی تونن همه ی سوالای یه درسو سخت بدن اونوقت شما اگه مثلا دیف خونده باشی آسوناشو می زنی بقیه ش می مونه از درسای دیگه هم که بلد نیستی تا آسونای اونا رم بزنی و از اونایی که سوالای تابلو هر درس رو زدن عقب میافتی حتی اگه سطحت از اونا بالاتر باشه بذار از تجربه ی خودم تو کنکور 89 برات بگم: ما 2-3 تا ریاضی پایه داشتیم که با یه نگاه یا یه محاسبه ی مختصر می شد زدشون همین طور 3-4 تا دیف و 3-4 تا تحلیلی سوال نسبتا ساده داشتیم 5-6 تا سوال هلو هم تو جبر و آمار داشتیم یکی دو تا تو هم گسسته یعنی من بعد کنکور حساب کردم دیدم می شد تو کمتر از 1 ساعت 17 تا سوال یعنی 30 درصد ریاضی بزنم و تازه 20 دقیق هم وقت اضافه بیارم ولی تو کنکور همه ش به خودم می گفتم لااقل باید 33 تا (60 درصد سولا رو بزنم تا درصدم حتما بالای 50 باشه) نتیجه هم این شد که نه تنها وقت اضافی نیاوردم بلکه 15 دقیقه از وقت شیمی رم دادم به ریاضی و با این وجود فقط 28-9 تا ریاضی تونستم بزنم که اونم سوالای سختی که به زور حل شون کرده بودم (همونایی که وقتمم الکی گذاشتم روشون) اکثرا غلط در اومدن درصدم شد 21 در حالی که اگه همون آسونا رو می زدم هم درصدم 30 بود و هم وقت شده بود تا شیمی رو که آسون بود خوب بزنم...در کل با این مثال می خواستم اهمیت و تاثیر سوالای آسونو (مخصوصا تو کنکورای سخت) بهت نشون بدم که اگه بخوایی کتاب یا مبحثی رو حذف کنی سوالای آسون اون مبحثم (که تو کنکورای سخت خیلی به درد می خورن) از دست می دی پس سعی کن درسای سختو حتی اگه نتونستی عالی بخونی لااقل در حد متوسط بخونی طوری که سوالای آسون شو حتما بتونی جواب بدی:46:
تشکر رو کافی ندونستم. راهنمایی بزرگی بهم کردین . ممنون.

far2009
05-07-2010, 15:08

چطوری تمرین کردید ؟

lohrasbi
05-07-2010, 15:14
فقط OTN عاليه ! به همه سفارش ميكنم !مخصوصا گسسته - تحليلي - فيزيك ! OTN شاهكاره !
OTN یه انتشاراته؟!!! تاحالا نشنیده بودم!

Amir_oscar
05-07-2010, 15:28
شورای گسترش آموزش عالی با تاسیس 40 رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی موافقت کرد.
شورای گسترش آموزش عالی با تاسیس رشته های کارشناسی زیست شناسی سلولی مولکولی در دانشگاه رازی، زیست شناسی در دانشگاه بیرجند، زیست شناسی گرایش های علوم جانوری، گیاهی و دریا در مجتمع آموزش عالی گنبد کاووس، زیست شناسی علوم گیاهی در دانشگاه شهرکرد، زیست شناسی علوم جانوری در دانشگاه مازندران، ریاضی محض در دانشگاه صنعتی جندی شاپور، ریاضی محض در دانشگاه مراغه، مهندسی کامپیوتر نرم افزار در مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی بناب، مهندسی فناوری اطلاعات در دانشگاه صنعتی کرمانشاه، مهندسی نرم افزار در دانشگاه لرستان، مهندسی فناوری اطلاعات در دانشگاه صنعتی بیرجند، ریاضی کاربردی و مهندسی مکانیک در مجتمع آموزش عالی بهبهان موافقت کرد.
همچنین با صدور مجوز از سوی شورای گسترش رشته های آموزش زبان انگلیسی و علوم کامپیوتر در مرکز آموزش عالی کازرون، زبان و ادبیات فارسی ویژه دانشجویان غیر ایرانی در جامعه المصطفی العالمیه، فیزیک در مجتمع آموزش عالی جهرم، زبان و ادبیات فارسی مجتمع آموزش عالی نیشابور، مهندسی برق مخابرات در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، مهندسی عمران در دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی، مهندسی کشاورزی علوم باغبانی در دانشگاه صنعتی شاهرود و مهندسی کشاورزی زراعت و اصلاح نباتات به صورت شبانه و مهندسی نرم افزار در دانشگاه خلیج فارس در مقطع کارشناسی راه اندازی می شود.
شورای گسترش آموزش عالی همچنین با راه اندازی رشته های جفرافیا و برنامه ریزی شهری در دانشگاه شهید باهنر کرمان، مهندسی منابع طبیعی و محیط زیست در مجتمع آموزش عالی ایرانشهر، مهندسی کشاورزی علوم و صنایع غذایی و زبان و ادبیات فارسی در مجتمع آموزش عالی جهرم، شیمی کاربردی و شیمی گرایش فناوری اطلاعات در دانشگاه شهید بهشتی، جغرافیا و برنامه ریزی شهری در دانشگاه محقق اردبیلی، مهندسی عمران در آموزشکده فنی خوی، بیوتکنولوژی کشاورزی در دانشگاه صنعتی اصفهان، زیست شناسی علوم گیاهی، مهندسی نرم افزار و مهندسی صنایع گرایش برنامه ریزی و تحلیل سیستمها در دانشگاه علوم پایه دامغان ، مهندسی کشاورزی علوم دامی دردانشگاه سمنان و کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی عمران و مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر در آموزشکده فنی قاین موافقت کرده است.

Amir_oscar
05-07-2010, 15:35
بچه ها شما کنکور آزاد شرکت میکنید؟
من هرچه فکرش میکنم تو کتم نمیره برم دانشگاه آزاد!
مغرور نیستم اما میدونم قبول که بشم وسوسه میشم که برم آزاد!
من که شرکت نمی کنم! آخه اگر هم قبول بشم نمی رم! از بین فیزیک خرم آباد و مهندسی مکانیک ساخت و تولید تهران مرکزی، فیزیک خرم آباد رو ترجیح می دم!!!

dehtoday
05-07-2010, 15:48
معاون سازمان سنجش در پاسخ به اظهارات برخی مبنی بر بالا بودن سطح دشواری سئوالات کنکور امسال گفت: سئوالات به طور میانگین برای داوطلبان متوسط طراحی شده است.
حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره سطح دشواری سئوالات آزمون سراسری 89 گفت: سئوالات آزمون در تمامی گروههای آزمایشی از همان کتبی که به عنوان منابع طرح سئوال مطرح و در پیک سنجش اعلام شده بود طراحی شد.
وی در پاسخ به برخی اظهارات درخصوص مشکل بودن کنکور امسال به خصوص گروه علوم تجربی گفت: سطح دشواری سئوالات به گونه ای است که ممکن است سئوالی برای برخی داوطلبان آسان و برای برخی دیگر دشوار باشد اما در نهایت طراحان سئوال، سئولات را با برای داوطلبان دارای سطح معلومات متوسط طراحی می کنند.

Dolfin _Daria
05-07-2010, 16:39
سلام
باید قید یه شهر خوب مثل تهران یا مشهد رو بزنی

باشه عیب نداره یعنی میشه بااین رتبه بتونم دولتی توی اصفهان یا کاشان وهمون اطراف قبول بشم؟
آخه میخوام بدونم از همین الان دوباره شروع کنم واسه کنکور 90 درس بخونم یا نه؟

spiring water
05-07-2010, 16:41
متشکرم

واسه آزاده یا سراسری؟

pooya_kh
05-07-2010, 16:46
شوخی کردم!!! معلومه که هرچی بیشتر باشه بهتره!!!!!

در مورد دومی خودمم هنوز گیجم!!!

منم دعا میکنم
بعد زیر 500 در چه منطقه ای؟ منطقه 3 هستم!
در صد معقول منظو.رتون چنده؟

منظورم اينه كه عجيب غريب نباشه مثلا فيزيك 55 - 65 | ديني 60 - 70 منظورم منطقه 1 بود !!!

GHOST RECON
05-07-2010, 16:49
معاون سازمان سنجش در پاسخ به اظهارات برخی مبنی بر بالا بودن سطح دشواری سئوالات کنکور امسال گفت: سئوالات به طور میانگین برای داوطلبان متوسط طراحی شده است.
حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره سطح دشواری سئوالات آزمون سراسری 89 گفت: سئوالات آزمون در تمامی گروههای آزمایشی از همان کتبی که به عنوان منابع طرح سئوال مطرح و در پیک سنجش اعلام شده بود طراحی شد.
وی در پاسخ به برخی اظهارات درخصوص مشکل بودن کنکور امسال به خصوص گروه علوم تجربی گفت: سطح دشواری سئوالات به گونه ای است که ممکن است سئوالی برای برخی داوطلبان آسان و برای برخی دیگر دشوار باشد اما در نهایت طراحان سئوال، سئولات را با برای داوطلبان دارای سطح معلومات متوسط طراحی می کنند.
آره خوب منم از همون كتب منابع يه جوري سوال طرح ميكنم كه باباي معاون سنجش هم نتونه جواب بده

pooya_kh
05-07-2010, 16:51
OTN یه انتشاراته؟!!! تاحالا نشنیده بودم!

آره ماله انرژي اتمي هست !

shabeashegha
05-07-2010, 16:51
بچه ها شما کنکور آزاد شرکت میکنید؟
من هرچه فکرش میکنم تو کتم نمیره برم دانشگاه آزاد!
مغرور نیستم اما میدونم قبول که بشم وسوسه میشم که برم آزاد!

من که شرکت نمی کنم! آخه اگر هم قبول بشم نمی رم! از بین فیزیک خرم آباد و مهندسی مکانیک ساخت و تولید تهران مرکزی، فیزیک خرم آباد رو ترجیح می دم!!!
امیرین (یعنی دو امیر:31:) برین کنکور آزادم بدین شما که پولشو دادین ضرر نداره. آدم از فردای خودش خبر نداره. من پارسال انتخابای خودمو محدود کردم وقتی نتایج اومد آرزو میکردم کاش زمان به عقب برمیگشت تا انتخابامو درست انجام بدم . هنوز نتایج کنکور دولتی نیومده. برین 3-4ساعت با سوالای آبکی آزاد تجدید روحیه کنید . قبول شدین هم دیگه دست خودتونه برین یا نرین کسی که مجبورتون نمیکنه .

کاش منبع خبرتم میذاشتی. ولی قابل توجه مهسا خانم و بقیه بچه ها بخصوص تجربی ها . سوالات امسال سخت بوده این یعنی اینکه هیچی معلوم نیست (نتایجو میگم)

FireShot
05-07-2010, 16:59
میخواستم ببینم این کتابهای سنجش آخر گاج رو میشه تو انقلاب فروخت؟؟ کی میخره آخه مونده رو دستم !!!

omidrey
05-07-2010, 17:08
میخواستم ببینم این کتابهای سنجش آخر گاج رو میشه تو انقلاب فروخت؟؟ کی میخره آخه مونده رو دستم !!!
خدا هر چی بلا است رو سر گاج بیاره!
**** لاتری باز کرده انقد از مردم پول گرفته ها کارش رسیده که آزمون بزرگ میزنه و بنز جایزه میده !!!!
با اون کتاب های چرت و مزخرفش که همش دانش آموز ها رو گول میزنه و با قیمت های هنگفت کتاب های بیخودش را به خورد مردم(دانش آموزان) میده !
از من به شما نصیحت که دیگه گاج نخرید . از ما و شما که گذشت . سال پایینی ها گوش کنند و نخرن !
نخرن اینجا دو تا معنی داره : !1) خر نشن 2) خرید نکنند

nits
05-07-2010, 17:09
به قول کاظم قلم چی سوالات اگه از حد معمول دشوار باشه بیشتر بچه های زرنگ لطمه میخورن . نه اینکه میخوان به همشون جواب بدن به خاطر همین سیستمشون میریزه بهم. مثلا اگه 4-4-3 باشه سیستمشون یهو میشه 0-0-0 :31:

FireShot
05-07-2010, 17:14
**** لاتری باز کرده انقد از مردم پول گرفته ها کارش رسیده که آزمون بزرگ میزنه و بنز جایزه میده !!!!
با اون کتاب های چرت و مزخرفش که همش دانش آموز ها رو گول میزنه و با قیمت های هنگفت کتاب های بیخودش را به خورد مردم(دانش آموزان) میده !
از من به شما نصیحت که دیگه گاج نخرید . از ما و شما که گذشت . سال پایینی ها گوش کنند و نخرن !

حالا شما چرا هر چی مشکل داری سره این گاج خالی کردی :دی
گفتم میخرن یا نه دیگه چرا بد بختو فوش میدی.
من که از کتاباش راضی بودم بد نبود دیگه بقیه رو نمیدونم !!

nits
05-07-2010, 17:17

بیچاره بچه ها . بیچاره خانواده ها . بابا اینا قبل از اینکه فکر من و شما باشن فکر اون جیبشون هستن . این گاج که فقط گروه مافیاست .کل خانواده اش رو جمع کرده اونجا. ابوالفضل و محمد و احمد و .... :2:
اون قلم چی هم که مداد رنگی باز کرده . کتابهای سبز - قرمز - آبی - بنفش - زرد - خاکستری - سفید و ... فردا هم میزنه پلنگ صورتی ... :2:
قیمت پدر و مادرشون رو میزارن رو کتابها :2:.
کتابهای فیزیک گاج رو که باز کنی ( نمیدونم فیزیک پایه جامع - تست) داخل یکیشون نوشته : فاطمه فاطمه است . نمیدونم تقدیم به ساحت مقدس امام زمان .
یکی نیست به اینها بگی اخه امام رضا آخه راضیه شما 8000 تومن بزاری رو اون کتاب . یه کتاب زپرتی زدن نوشته 12000 تومن .

من که راضی نیستم . شما چی بچه ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کلا :2:

omidrey
05-07-2010, 17:20
حالا شما چرا هر چی مشکل داری سره این گاج خالی کردی :دی
گفتم میخرن یا نه دیگه چرا بد بختو فوش میدی.
من که از کتاباش راضی بودم بد نبود دیگه بقیه رو نمیدونم !!
خداییش راست میگم دیگه !
من را بچهها گفتن هی برو سبز بخر ادبیات 100 میزنی!!!
رفتم خریدم , دیدم خوندنش فقط 2 سال طول میکشه! آخه من خیلی وسواس مطالعاتی دارم , هر 10 صفحه را حدودا 1.5 میخونم ! فک نکنی خنگما , دیگه هر چی نکته و پاورقی و تمرین و مثال است را یاد میگیرم !
آره این جور شد رفتیم ادبیات ها رو خریدیم و آخرش هم همون ادبیاتم که بود که بود و هیچ ارتقا پیدا نکردم !
دیفرانسیلش که هیچ ! شرو ور محضه!
فقط انتشارات کانون فرهنگی آموزش
با برنامه درس بخوانید , پیشرفت کنید

m.a_935267
05-07-2010, 17:23
سلام

شما منو كه نا اميد كرديد

پارسال بااين درصد ها 500 منطقه 3 آوردن:
ادبيات:62
عربي : 26
ديني: 74
زبان:54

رياضي:28
فيزيك:48
شيمي:68

اون وقت منو با اين درصدها ميگين 1000 منطقه 3؟

آقا يكي هست درست بگه وضع من خوبه يا واسه سال ديگه بخونم

farzaneh*f
05-07-2010, 17:24
خداییش راست میگم دیگه !
رفتم خریدم , دیدم خوندنش فقط 2 سال طول میکشه! آخه من خیلی وسواس مطالعاتی دارم , هر 10 صفحه را حدودا 1.5 میخونم ! فک نکنی خنگما , دیگه هر چی نکته و پاورقی و تمرین و مثال است را یاد میگیرم !
آره این جور شد رفتیم ادبیات ها رو خریدیم و آخرش هم همون ادبیاتم که بود که بود و هیچ ارتقا پیدا نکردم !

من بدبخت که هر چی کشیدم از قلم چی کشیدم:2:

Abas1100
05-07-2010, 17:27
دوستان من دنبال یه تخمین رتبه خوب می گردم کسی سراغ داره

---------- Post added at 06:27 PM ---------- Previous post was at 06:25 PM ----------

سلام

شما منو كه نا اميد كرديد

اگه دقت کنی سه درس مهم درصدت کمه ریاضی عربی زبان
اینا بی تاثیر نیستند

omidrey
05-07-2010, 17:29
سلام

شما منو كه نا اميد كرديد

از کدوم شهر یا روستا هستی؟

---------- Post added at 06:29 PM ---------- Previous post was at 06:27 PM ----------

آخه میدونی تو جزو استعداد های درخشانی و باید کتاب های خودت را مصرف کنی!
کتاب های خودتم خوشخوان و اتمی و ... است!
قوته خواهرم؟

Abas1100
05-07-2010, 17:31
خداییش راست میگم دیگه !

من انتشارات قلم چی رو هرگز قبول ندارم
فقط انتشارات انرژی اتمی و گاج

ولی آزمونای قلم چی بد نیست با برترین های ایران رقابت می کنی بده ها

dehtoday
05-07-2010, 17:32
کاش منبع خبرتم میذاشتی

خبرگزاري مهر منبعشه !

m.a_935267
05-07-2010, 17:32
از کدوم شهر یا روستا هستی؟[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 06:29 PM ---------- Previous post was at 06:27 PM ----------

من از سرخس - خراسان رضوي ام

online_amin
05-07-2010, 17:41
کتابهای انتشاراتی های مختلف, برای هر نفر یه جوره. ممکنه برای یکی Match باشه و از اون کتاب خوشش بیاد و فکر کنه همه کتابهای اون انتشاراتی اینجوری خوبه. یا بالعکس. نمیشه همه کتابهای انتشاراتی های مختلف رو رد کرد. اگر از یه کتاب خوشتون نیومد احتمال داره که یکی دیگه ذهنش با اون کتاب مچ هست و از اون خوشش میاد.

Abas1100
05-07-2010, 17:44
کتابهای انتشاراتی های مختلف, برای هر نفر یه جوره. ممکنه برای یکی Match باشه و از اون کتاب خوشش بیاد و فکر کنه همه کتابهای اون انتشاراتی اینجوری خوبه. یا بالعکس. نمیشه همه کتابهای انتشاراتی های مختلف رو رد کرد. اگر از یه کتاب خوشتون نیومد احتمال داره که یکی دیگه ذهنش با اون کتاب مچ هست و از اون خوشش میاد.

در کل اول کتاب درسی مهمه که اکثر داوطلبان اونو کنار میزارن

lohrasbi
05-07-2010, 17:52
ببخشید زیاد حرف میزنم! اگه کتاب هایی رو که معرفی کردین وقت بزارم و خوب بخونم، لازم هست آموزشگاه هم برم؟ (البته فقط برای دروس اختصاصی).

omidrey
05-07-2010, 18:01
من از سرخس - خراسان رضوي ام
خوب عالیه درصدات . از چنین جایی چنین درصد هایی خیلی خوبه!
حتما موفق میشی و رتبه ات زیره 1000 است تو منطقه 3! چی میخوای بخونی دوست من ؟

---------- Post added at 07:01 PM ---------- Previous post was at 06:58 PM ----------

ببخشید زیاد حرف میزنم! اگه کتاب هایی رو که معرفی کردین وقت بزارم و خوب بخونم، لازم هست آموزشگاه هم برم؟ (البته فقط برای دروس اختصاصی).
کلاس کنکور را فراموش نکن !!!
ولی یک کلاسی برو که بهت روش های تست زنی یاد بده که بتونی سرعتی عمل کنی . نه اینکه عین مدرسه بیاد تست ها را از راه تشریحی حل کنه و یک تخته سیاه 2 در 3 متر را پر کنه !
okay ؟

m.a_935267
05-07-2010, 18:05

okay ؟

من كامپيوتر تهران ميخواستم
ولي اگه رتبم خوب نشد ميرم مشهد

با اين حرفت موافق نيستم كه ميگي : از چنین جایی چنین درصد هایی خیلی خوبه!

اينو ببين نظرت عوض شه :

omidrey
05-07-2010, 18:07
من كامپيوتر تهران ميخواستم
ولي اگه رتبم خوب نشد ميرم مشهد
تهران نمیشه . چون تهران میدونم از منطقه 2 باید زیره 500 بیاری تا بری تو .
ولی فردوسی مشهد برو حال کن !
تو رنکینگ جهانی فردوسی مشهد بعد از تهران است, هیچی هم از تهران کم نداره!

Abas1100
05-07-2010, 18:07
سلام
من فقط کتاب درسی تکیه گاه اصلیم بود ضرر نکردم
کتاب کمک آموزشی زیادی داشتم ولی کتاب درسی خیلی سره

omidrey
05-07-2010, 18:18
سلام
من فقط کتاب درسی تکیه گاه اصلیم بود ضرر نکردم
کتاب کمک آموزشی زیادی داشتم ولی کتاب درسی خیلی سره

کنکور 89 را چه طور دادی ؟

omidrey
05-07-2010, 18:24
بچه ها تعداد صفحات به 2 به توان 10 (10^2) رسیده ها!

shabeashegha
05-07-2010, 18:49
من که میگم بده یکی از بچه های سال بعد. یه مغازه داری هست توی خیابون 12 فروردین پاساژ 12 فروردین طبقه زیر زمین به اسم علائی توی پاساژ بپرسی راهنماییت میکنن ولی به قیمت کاغذ پاره ازت میخره نری اونجا فحشم بدی:46: فکر کنم 10 یا 20 درصد قیمت روی جلد میخره اونم به شرط تمیزی!

shabeashegha
05-07-2010, 18:59
راستی بچه ها سایت زیر رو دیدن؟

fardinstar
05-07-2010, 19:05
مهمترين چيزي كه يه كنكوري كم تجربه نبايد تجربه بكنه اينه كه تجربه ديگران رو تكرار نكنه ! مخصوصا تجاربي كه منجر به نتيجه نگرفتن شدن.
من خودم چند تا از مهمترين تجربه هاي خودم رو براي كنكوري هاي 90 ميذارم اميدوارم مفيد باشه : (البته اگه قابل بدونين )‌:
1- صد در صد بايد آزمون هاي آزمايشي شركت كنين ترجيحا قلم چي باشه خيلي بهتره !
2- از همون روز اول به جاي اين كه شروع كنين درس خوندن چند هفته رو اختصاص بدين به برنامه ريزي و دقيق ترين و جزئي ترين برنامه اي رو كه ممكنه براي خودتون بنويسيد و سعي كنين برنامتون بيشترين قابليت انعطاف رو داشته باشه.
3- در انتخاب كتاب خيلي دقت كنين ولي وسواس به خرج ندين يك كتاب رو انتخاب كنين و همون رو تا آخر بخونين ولي دقت كنين كه اون كتاب همون بهترين كتاب موجود در بازار باشه. مثلا من خودم كتاب ديني همگامان رو نداشتم و خيلي هم تعريفشو شنيده بودم ولي نتونستم تو شهرمون گير بيارم خلاصه اين كتاب رو نخوندم و به جاش گاج رو خودنم ولي نتونستم نتيجه خوبي بگيرم شايد بگين به كتاب مربوط نيست كه نتيج نگرفتم ولي بايد اين رو بدونيد كه اگه شما بخوايد با گاج تو كنكور موفق بشين بايد دوسه بار اين كتاب رو به دقت بخونين ولي با همگامان همون يه بار خوندن كافيه در ضمن دقت كنين كه نبايد نزديكاي كنكور اگه ديدين يه كتاب بهتري مثلا براي ديني به بازار اومده نبايد كتابتون رو عوض كنين همون كتابي رو كه از اول خوندين اون رو مرور كنين.
4- برنامه ريزي كه ميكنيد به هيچ عنوان مبحثي نباشه و فقط ساعتي برنامه ريزي كنيد.
5- تمام درس ها رو با هم بخونين هيچ درسي رو كنار نذاريد حتي اگه باهوش ترين آدميزاد تاريخ زمين باشين آسونترين درس رو هم كنار نذاريد ! من خودم ميانگين كلماتي كه در دقيقه ميتونم بخونم واقعا براي هر كسي دست يافتني نيست ولي وقتي ديني رو گذاشتم براي دو سه هفته ي باقيمونده به كنكور استرس + خيلي چيزاي ديگه ! نذاشتن حتي بتونم يك درس از دين و زندگي رو بخونم.

بقيه تجاربم رو بعد كنكور آزاد ميگم بهتون (البته اگه احتياج داشته باشين). كنكورياي تجربي يادتون باشه حتما بعد از كنكور پزشكي آزاد به پست هاي من نگاه كنن بهترين روش براي خوندن زيست و بالا بردن درصد زيست شناسي تا سقف 100 % رو به صورت PDF آماده ميكنم و رو سايت ميذارم برين حالشو ببرين. امكان نداره اگه با روشي كه من ميگم بهتون زيست شناسي رو دو بار بخونين ولي 100 % نزنين ! من خودم با اين روش تو كنكور حدود 75 % زدم ولي به جان مادرم من همسال دوم دبيرستان هم سال سوم دبيرستان و هم پيش دانشگاهي درس زيست شناسي رو نتونستم خرداد ماه پاس كنم و همشو در شهريور به ترتيب با نمرات 10.25 ، 10.75 و 7.5 تونستم پاس كنم و قبول شم. در ضمن درصد زيست رو در حالي به اين حد رسوندم كه : 1- نميدونستم سلول يعني چي ! 2- فقط يك بار خوندم و مرور نكردم 3- با توجه به اينكه در همه درسها (همشون به جز زبان ) ضعيف بودم و حتي تو مدرسه هم در همه درسها مشكل داشتم و با اين شرايط ميخواستم خودمو برسونم به سطح سوالاي كنكور و درصداي لازم براي قبولي در پزشكي اون هم بدون كلاسهاي كنكوري ، مجبور بودم براي رياضي و فيزيك كه دروس زمان بر هستن وقت زيادي رو صرف كنم تا خودم بتونم ياد بگيرم و براي زيست و شيمي وقت بسيار كمي رو اختصاص ميدادم. خلاصه اينكه بهترين روش موجود در بازاره !‌:31:

BossX
05-07-2010, 19:08
من نمیدونم شما چرا اینقدر بدون دلیل حرف الکی میزنید؟
شما نتونستید نتیجه بگیرید باید اینجوری به گاج حمله کنید و در رابطه اش بد بگید!
من خودم سنجش آخر گاج + ادبیاتش رو داشتم شاهکار بود ... از کانون که خیلی بهتر بود
در ضمن شما یه سال کنکور شرکت کردین دلیلی نداره اینقدر اعتماد به نفسون بره بالا که بگی هر کی بخره خر شده!!

آخه میدونی تو جزو استعداد های درخشانی و باید کتاب های خودت را مصرف کنی!
کتاب های خودتم خوشخوان و اتمی و ... است!
قوته خواهرم؟
واقعا ادب ، از نوشته های این یوزر پیداست!
دوست عزیز اگر قرار باشه به کسی این حرفو بزنی باید به خودت بگی که نتونستی با کتابای گاج بسازی!
برای همه این حرفایی که بدون دلیل میزنی و قصد تخریب داری ، باید جواب پس بدی . پس مواظب خودت باش

===================
من یکی از دوستام میگفت برای آزاد خلاصه فرمول ها وحشتناک جواب میده!
کسی خلاصه ای چیزی از فرمولای فیزیک داره؟

mehdi_7070
05-07-2010, 19:13
کسی خلاصه ای چیزی از فرمولای فیزیک داره؟

omide qatar
05-07-2010, 19:38
]دوستان من به شخصه از كتابتي كاج شيمي و فيزيك استفاده كردم كاملا راضي ام تازه كاج ديني وادبيات و زبانم كه تو عمومي
عالين باز من به قولا ترجيح ميدم به كانون
كتاباي كانون بد نيست ولي نه اونقدرم خوبببببببب

pooya_kh
05-07-2010, 20:19
آقا ما يعني من و بچه هاي مدرسه تو مدرسه ي دانش منطقه 3 تهران هستيم احتمالا بايد بشناسيد. كل مدرسه از اين كتابا استفاده مي كردند و همه هم راضي هستيم ! ديف --- ماشاالله رضوي |گسسته ---- OTN شيمي ---- رمزينه " مولفش معلممون بود ! " |تحليلي ---- OTN فيزيك ----- گاج - OTN ديني ---- آيات OTN ادب ----- OTNعربي --- فقط كنكور "30كنكور گاج" |زبان --- شبقره "كياسالار"

Parnyan
05-07-2010, 20:41
سلام

یه سوال خیلی خیلی مهم !؛ مرگ زندگیم بهش .....

مکانیک گیلان یا تهران یا فیزیک امیر کبیریا علم و صنعت یا خواجه نصیر طوسی:( :41: حدودا چه درصدایی ؛( برا اختصاصی میخواد )

اصلا با ریاضی ۳۰ درصد میشه تو تهران هیچ رشته ای قبول شد ؟!

lohrasbi
05-07-2010, 20:56

---------- Post added at 07:01 PM ---------- Previous post was at 06:58 PM ----------

کلاس کنکور را فراموش نکن !!!
ولی یک کلاسی برو که بهت روش های تست زنی یاد بده که بتونی سرعتی عمل کنی . نه اینکه عین مدرسه بیاد تست ها را از راه تشریحی حل کنه و یک تخته سیاه 2 در 3 متر را پر کنه !
okay ؟
همچین آموزشگاهی میشناسی؟ بعثت تو کلاس های تکدرسش فقط کتاب رو درس میده.

mahdis_apex
05-07-2010, 21:13
مگه نباید دیپلم تجربی داشته باشی؟

omidrey
05-07-2010, 21:14
همچین آموزشگاهی میشناسی؟ بعثت تو کلاس های تکدرسش فقط کتاب رو درس میده.
تهران که از این آموزشگاه ها فراوونه!
تو همین گوگل سرچ کن چنین جاهایی را پیدا میکنی! حتی تضمینی میگن اگر نتیجه نگرفتی پولت را پس میدیم!

mahdis_apex
05-07-2010, 21:47
حتما باید دیپلمشو داشته باشی
اون نظام قدیم بود!

omide qatar
05-07-2010, 21:52
omidreye azizzzz
من فک نمیکنم بد حرف زده باشه
اصلا دارین بحث میکنین شماهاااااااااااااا
هر کی با یه کتاب میتونه خودشو اماده کنه فرق میکنه خب پس بحث نداره
حیف نیست اینجوری با هم حرف میزنیدددددددددد
بابا خوش باشین بی خیال

Marichka
05-07-2010, 22:00
سلام

مــوقــتــا قــفــل شــد!!

Marichka
06-07-2010, 20:16
سلام

تاپیک باز میشه تا پایان کنکور دانشگاه آزاد ...

لطفا در ارسال پست دقت بیشتری داشته باشید.

مهسا.ش
06-07-2010, 20:22
پس کجایین؟؟؟؟

---------- Post added at 09:22 PM ---------- Previous post was at 09:19 PM ----------

سلام

یعنی فقط تا جمعه بازه؟؟چه بد!!!!!

BossX
06-07-2010, 20:36
دوستان اینجا همه تونستید کارت آزاد رو بگیرید؟
من هر کاری میکنم نمیشه! میگه شما وجود نداری!:41:

مهسا.ش
06-07-2010, 20:40
نه دو هفته دیگه باید باز باشه.آزاد پزشکی یکم مرداده
البته فکر کنم منظورشون بعد کنکور آزاد ریاضی بود:13::13:

تجربیا آدم نیستن!!!!

---------- Post added at 09:40 PM ---------- Previous post was at 09:39 PM ----------

دوستان اینجا همه تونستید کارت آزاد رو بگیرید؟
من هر کاری میکنم نمیشه! میگه شما وجود نداری!:41:
من که تونستم...مطمئنی اشتباه وارد نمیکنی؟؟

مهسا.ش
06-07-2010, 20:50
منم رفتم تو پروفایل خانم مدیر!! گفتم اگه بخواید این هفته ببندینش توهین بزرگی به بچه های تجربیه!
حالا ببینیم ترتیب اثر میدن یا نه!

شما تجربین؟؟

mahdis_apex
06-07-2010, 20:54
آخیییییییییییییییش باز شد بالاخره:دی
یه چندتا نفس عمییییییییییق:دی
==========
راستی دوستان منبع خبر تغییر تعداد سوالات آزاد چی بود؟؟؟

مهسا.ش
06-07-2010, 20:59
آخیییییییییییییییش باز شد بالاخره:دی
یه چندتا نفس عمییییییییییق:دی
==========
راستی دوستان منبع خبر تغییر تعداد سوالات آزاد چی بود؟؟؟

AmiIin
06-07-2010, 21:11
دوستان سلام !

لطفا فایل زیر رو دانلود کنید : (توضیح اینکه این فایل رتبه های قبولی کنکور زبان 87 دانشگاه های سراسر کشور هسش.)

به نظرتون این درسته ؟! :
برای مثال طبق این فایل با رتبه ی 9000 میشه زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه شهید بهشتی تهران قبول شد !!
آیا این درسته ؟!؟ (اصلا این رتبه ی کل و رتبه ی 1/2/3/4/5 چیه ؟!!)

راسی من موقع ازمون این کارتی که رو صندلی بود رو نکندم بیارم . ایا مشکلی ایجاد میشه ؟ باید کار خاصی بکنم الان ؟!

dehtoday
06-07-2010, 21:19
سلام

خب شما كه اين همه گذاشتين تا موقع انتخاب رشته هم بزاريدش نه سيخ بسوزه نه كباب !!! :31: اسم تاپيك كنكور 89 هست خب كنكور كه هنوز تموم نشده ! تا موقع اعلام نتايج نهايي فعلا اسمش كنكور 89 است ! :20:

---------- Post added at 11:19 PM ---------- Previous post was at 11:16 PM ----------

دوستان سلام !

لطفا فایل زیر رو دانلود کنید : (توضیح اینکه این فایل رتبه های قبولی کنکور زبان 87 دانشگاه های سراسر کشور هسش.)

به نظرتون این درسته ؟! :
برای مثال طبق این فایل با رتبه ی 9000 میشه زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه شهید بهشتی تهران قبول شد !!
آیا این درسته ؟!؟ (اصلا این رتبه ی کل و رتبه ی 1/2/3/4/5 چیه ؟!!)

اين همون فايل من نيست كه تو چند صفحه قبل گذاشتمش ؟!! :31: رفتيد يه جاي ديگه آپلودش كردين زدينش به

نام خودتون !!! لااقل ميزاشتي يه مدت ازش بگذره !!! :31:

AmiIin
06-07-2010, 21:28
خب شما كه اين همه گذاشتين تا موقع انتخاب رشته هم بزاريدش نه سيخ بسوزه نه كباب !!! :31: اسم تاپيك كنكور 89 هست خب كنكور كه هنوز تموم نشده ! تا موقع اعلام نتايج نهايي فعلا اسمش كنكور 89 است ! :20:

---------- Post added at 11:19 PM ---------- Previous post was at 11:16 PM ----------

اين همون فايل من نيست كه تو چند صفحه قبل گذاشتمش ؟!! :31: رفتيد يه جاي ديگه آپلودش كردين زدينش به

نام خودتون !!! لااقل ميزاشتي يه مدت ازش بگذره !!! :31:

اولا که من اول سوالمو از خودتون پرسیدم که انگار نه انگار/ جوابی ندادین !
دوما که خودتون گفتید از جای دیگه گرفتید .
سوما من نگفتم این فایل از منه .

حالا اگه دلتون میخواد بگید این فایلو از کجا اوردید و چرا اینجوریه ؟!

Amir_oscar
06-07-2010, 21:34
بچه ها این طور که معلومه تا یکی دو روز دیگه تاپیک به طور کامل متلاشی خواهد شد! برای با هم بودن تا سالیان سال(!) با این گروه در ارتباط باشین:

dehtoday
06-07-2010, 21:41
اولا که من اول سوالمو از خودتون پرسیدم که انگار نه انگار/ جوابی ندادین !
دوما که خودتون گفتید از جای دیگه گرفتید .
سوما من نگفتم این فایل از منه .

حالا اگه دلتون میخواد بگید این فایلو از کجا اوردید و چرا اینجوریه ؟!

اولا من نديدم كه اينطوري سوالي از من پرسيده باشيد !
دوما فقط قصد شوخي بود و تا دلتون بخواد بريد تو فروم به اسم خودتون بزنيدش !!! (اين شامل مورد سومم ميشه :31:)
سوما من اگه دقت كرده باشيد تو چند صفحه قبلم گفتم كه اين فايل مال من نيست و عواقب هرگونه استفاده نابجا با استفاده كننده از اين فايل است !!! ( مگه قيلتر ش...ه :31:)

بعدشم اينكه من قبولي هاي ديگر رشته ها رو دارم و اگه دوستان خواستن ميتونم آپلود كنم بزارم !

shabeashegha
06-07-2010, 21:49
بچه ها بریم توی پروفایل مدیرا ازشون خواهش کنیم که تا انتخاب رشته تاپیک رو نبندن ما هم خودمون جلوی اسپم رو میگیرم و پستای بی مورد نمیدیم . من فکر میکنم از کنکور مهمتر انتخاب رشته است . ما هم هممون به همفکری هم دیگه احتیاج داریم توی انتخاب رشته . واقعا هم وقتی اسم تاپیک کنکور 89 هست مگه انتخاب رشته جزی از این کنکور نیست که به حساب نمیاد؟
اگه موافقین توی یه حمله گاز انبری بریم سراغشون؟:31:

pooyahacker
06-07-2010, 22:00
روح دیکتاتوری رو قشنگ میشه تو این فروم مشاهده کرد ... تا وقتی بهت احتیاج دارن چیزی نمیگن ، بعد که بچه ها یه کم میخوان در مورد استرسها و دغدغه هاشون با هم حرف بزنن تاپیک قفل میشه ! چرا چون این 4 صفحه بار اضافه رو سرور داره ! مملکته داریم ؟

dehtoday
06-07-2010, 22:05
روح دیکتاتوری رو قشنگ میشه تو این فروم مشاهده کرد ... تا وقتی بهت احتیاج دارن چیزی نمیگن ، بعد که بچه ها یه کم میخوان در مورد استرسها و دغدغه هاشون با هم حرف بزنن تاپیک قفل میشه ! چرا چون این 4 صفحه بار اضافه رو سرور داره ! مملکته داریم ؟

آقا ببينم ميتوني اين net. رو هم ف.ي.ل.ت.ر كني ؟!!

farzaneh*f
06-07-2010, 22:12

همه ی سعی تو بکن ببین می تونی کاری کنی که علاوه بر قفل شدن مجدد این تاپیک فرومم بفرستی رو هوا :13:

BossX
06-07-2010, 22:42
بعدشم اينكه من قبولي هاي ديگر رشته ها رو دارم و اگه دوستان خواستن ميتونم آپلود كنم بزارم !

نیکی و پرسش؟!
ریاضیش رو سریع بذار تا دیر نشده :27:

dehtoday
06-07-2010, 22:57
نیکی و پرسش؟!
ریاضیش رو سریع بذار تا دیر نشده :27:

بيا ! اينم فقط به خاطر شما ... :31:

لينك دانلود غير مستقيم ...

قبولي هاي تهران و شهرستان رشته رياضي سال 87

فرمت فايل درون زيپ xls هست كه با برنامه Excel خوانده مي شود .

بازم تاكيد مي كنم درستي و نادرستيشم دست من نيست و منم اينا رو از جايي گرفتم !

اگه رشته هاي ديگم خواستيد در خدمتم ! :11:

eshghe abi
06-07-2010, 23:15
سلام :31:
من که سومم هنوز پیش نخوندم ! از دروس دوم و سوم هم چیزی نرسیدم مطالعه کنم زیاد :31: (کمتر از 25 درصد دروس دوم :31: )
پس طبیعتا اطلاعاتی ندارم برم آزاد اطلاعاتمو محک بزنم...از طرفی امسال (تابستون و دوره ی پیش) قراره تو آزمونای آزمایشی هم شرکت کنم ... پس با محیط و تست زدن و آزمون دادن و ... به اندازه کافی آشنا میشم :31: 10 تومن واس ثبت نام دادم که فدای سرم :31: به نظرتون فایده ای داره برم شرکت کنم تو آزمون آزاد با اینکه سومم و هیچیم نخوندم؟:31: یعنی برم نیم ساعت هر چی بلدم میزنم دو سه ساعت میشینم خودمو باد میزنم :31: از اینا گذشته با اینکه آزمون اصلیم نیس نمدونم چرا استرس دارم :31:
بیخیالش بشم به نظرتون؟:31:

shabeashegha
06-07-2010, 23:15

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلينك دانلود غير مستقيم ...

قبولي هاي تهران و شهرستان رشته رياضي سال 87

فرمت فايل درون زيپ xls هست كه با برنامه Excel خوانده مي شود .

بازم تاكيد مي كنم درستي و نادرستيشم دست من نيست و منم اينا رو از جايي گرفتم !

اگه رشته هاي ديگم خواستيد در خدمتم ! :11:
اگه زحمتت نیست تجربیم بذار:11:

dehtoday
06-07-2010, 23:22
اگه زحمتت نیست تجربیم بذار:11:

چـــــشـــــم آقا سيناي عزيز ! بفرما ...

هر چي اون بالا گفتم تو اينم صدق ميكنه ! :31:

panizir
07-07-2010, 00:11
سلام :31:
من که سومم هنوز پیش نخوندم ! از دروس دوم و سوم هم چیزی نرسیدم مطالعه کنم زیاد :31: (کمتر از 25 درصد دروس دوم :31: )
پس طبیعتا اطلاعاتی ندارم برم آزاد اطلاعاتمو محک بزنم...از طرفی امسال (تابستون و دوره ی پیش) قراره تو آزمونای آزمایشی هم شرکت کنم ... پس با محیط و تست زدن و آزمون دادن و ... به اندازه کافی آشنا میشم :31: 10 تومن واس ثبت نام دادم که فدای سرم :31: به نظرتون فایده ای داره برم شرکت کنم تو آزمون آزاد با اینکه سومم و هیچیم نخوندم؟:31: یعنی برم نیم ساعت هر چی بلدم میزنم دو سه ساعت میشینم خودمو باد میزنم :31: از اینا گذشته با اینکه آزمون اصلیم نیس نمدونم چرا استرس دارم :31:
بیخیالش بشم به نظرتون؟:31:
كلا سال سوم كسي خونده نميره سر جلسه. تست زدن هم كه آشنايي نميخواد! بعد هم چون شما با همون سوما سنجيده ميشي همه مثل هم هستين.
به نظر من كه بدين. محك خوبيه.

AmiIin
07-07-2010, 00:59
محض رضای خدا یه نفر بگه نمره رو تو کنکور آزاد چطور حساب میکنن ..... .

BossX
07-07-2010, 06:59

دستت طلا
این رتبه های کل منظور رتبه کشوری هست؟ گفتی مال 87 ه؟
رتبه 1 رو زده زبان و ادبیات فارسی!

moraddad
07-07-2010, 08:20
كلا سال سوم كسي خونده نميره سر جلسه. تست زدن هم كه آشنايي نميخواد! بعد هم چون شما با همون سوما سنجيده ميشي همه مثل هم هستين.
چی شد؟!من نفهمیدم!
یعنی ما که پارسال آزمایشی دادیم با همه اونایی که امتحان دادن سنجیده نشدیم؟!
فقط خودمون بودیم؟!

eshghe abi
07-07-2010, 08:33

چی شد؟!من نفهمیدم!
فقط خودمون بودیم؟!

منم تو همین موندم :31: سوالات پیش رو که میاد... نتایج هم که چرا دیگه آزمون آزاده دیگه...پیش هم با ما حساب میشن دیگه ... :31: یعنی کارنامه سوما جداس؟ :31: آخه من به اندازه همون سومی ها هم فعلا اطلاعات ندارم :31: واس همین میگم ارزش نداره :31:
===
آقا این جا چطوریاس زیر پستا مینویسه تشکر شده این پست اما دکمه تشکر نداره؟ :18:

shifter
07-07-2010, 09:40
چی شد؟!من نفهمیدم!
فقط خودمون بودیم؟!
نه ...همون سال هم همه سنجيده شدن!!
فكر كنم پانيذ جنبه معنوي قضيه [ همون امتحان دادن و...] رو در نظر گرفته!!:31:

panizir
07-07-2010, 10:01
چی شد؟!من نفهمیدم!
فقط خودمون بودیم؟!

خوب من فكر مكردم با خودمون فقط سنجيده شديم!
گويا اشتباه ميكرد.:31:
پس به ما كه ميگفتن فلان رشته قبول شديم از ظرفيت اون رشته براي پارساليا كم شده بود؟ يعني ما جاي 1 نفرو گرفته بوديم؟

farzaneh*f
07-07-2010, 10:21
خوب من فكر مكردم با خودمون فقط سنجيده شديم!
گويا اشتباه ميكرد.:31:
پس به ما كه ميگفتن فلان رشته قبول شديم از ظرفيت اون رشته براي پارساليا كم شده بود؟ يعني ما جاي 1 نفرو گرفته بوديم؟

نه واسه همینه همیشه قبولی های آزاد بیشتر از ظرفیت اعلام می شه دقت کردی تو قبولی های قلم چی مثلا می نویسه ظرفیت رشته 50 تعداد قبولی های کانون مثلا 57

Amir_oscar
07-07-2010, 10:27
محض رضای خدا یه نفر بگه نمره رو تو کنکور آزاد چطور حساب میکنن ..... .
خب فرمول مشخصی که نداره! بستی به سختس سوال و مقایسه درصد ها با بقیه ی شرکت کننده ها داره!

مهسا.ش
07-07-2010, 10:45
از بچه های تجربی کسی میدونه ضریب زمین واسه صنایع غذایی آزاد چنده؟؟؟