PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کنــکور 89 ؛ مشاوره - برنامه ریزی - شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41

mazg
03-07-2010, 09:00
آقایون ،خانوما کلا خسته نباشید.......

online_amin
03-07-2010, 09:02
ولی بهت قول میدم 35 هزار نمیشی

آره, آخه بیشتر میشی :دی شوخی بود ها. انشاالله خیلی کمتر میشی.

کدوم کتاب ما مفهومی توضیح داده شده که مفهومی کنکور میگیرن ؟؟!! آیا سطح فیزیک و ریاضی کتاب های ما در کنکور اینقدر بالاست ؟؟ سوالات به این مشکلی در 85 دقیقه ؟!!

خیلی ها میگن شرایط برای همه یکسانه ولی منم میگم اگر ما میخوایم واقعاً در حد کتاب سنجش بشیم باید کنکور رو مثل سال های قبل و متوسط میگرفتن نه اینکه هرکی روحیه ی بهتری داره بتونه رتبه ی بهتری بگیره یا اینکه کسی با خرج کلی پول و کلاس کنکور به نسبت از یک فردی که به کتاب که منبع سوالات هست اکتفا کرده بهتر عمل کنه.

این حرف شما, دقیقا حرف منه! خداییش نه معلمها درست و حسابی درس میدن نه کتاب درست و حسابی توضیح داده. کتاب میاد 2 + 2 رو یاد میده, اون وقت انتگرال دوگانه Tanx رو ازت میخواد؟ این منطقیه؟ خداییش من مفهموم تابع رو به خاطر کنکور امسال فهمیدم. من همین دیروز فهمیدم از روی جدول مثلثاتی, چطوری میشه Tanو Cot یه زاویه رو به دست آورد. خداییش همین دیروز بود یا پریروز! شاید بگید من کم کاری کردم و... اما تو هیچ کلاسی به من در مورد اینا توضیح ندادن. من Sin و Cos و خیلی چیزای دیگه رو به زور, خودم تونستم بفهمم چیه. البته من شبانه میخوندم دبیرستان رو.

تو هر کلاسی که میرفتم معلم میگفت: خوب همانطور که میدونید تابع درجه 3 اینطوریه. بعد من با خودم میگفتم این یعنی اینکه همه بچه ها میدونن به جز من. از کجا باید بدونیم الله اعلم!

خوب, قبلا خوندید که فلان چیز چطوری به دست میاد. الان فقط یه مرور سریع میکنیم.... در حالیکه من اصلا چنین چیزی رو یادم نمیاد.

بی خیال, حرف برای گفتن خیلیه. شاید یه کتاب بشه.

اما در مورد زبان دیروز:

زبان عمومی: 98 درصد یا 100% ====> مطمئن نیستم.
زبان تخصصی: 88% ====> شاید بیشتر بشه, اما کمتر رو بعید میدونم.

چندتا سئوال آخرش از نظر من غیر استاندارد بودن.

اول فکر کردم عمومی ها رو خوب زدم, اما الان که نگاه میکنم میبینم گند زدم. شاید به 30 یا 40 برسن.

طرف تو عربی و ادبیات گیر داده بود: کدام تناسب ندارد, کدام گزینه درست نیست, عین الخطا و... یک اشتباه به خاطر همین مسخره بازی داشتم.

BioHazard
03-07-2010, 09:05
خیلی دلتون پره ها ، بابا دنیا 2 روزه ، حالا کم مونده به منه منطقه یکی بیان فحش بدید :دی
بزار یک چیزی بگم ، آدم تا نخواد نمیشه ، من درس رو مثال نمیزنم ، خود من دست خالی 4 تا مقاله به زبان انگلیسی نوشتم که 3 تاش ثبت شده و یکیشو به دلایلی نفرستادم واسه ثبت

شما معلمت خوب نبود ، رحمان رستگار هم همین وضعیت رو داشت. و یکی دیگه از بچه های توی آموزشگاه ما که اونم منطقه 3 بود و آزمونارو میمومد و تجربی بود. همه درساش 100 بود. ببین نمیگن کلا تقصیر خودته ، نه تقصیر آموزش و پرورش هم هست.

اگه توی کوه راهنما ، راه رو بهت نشون نداد ،خودت پیدا کن :46:

--------------------
من یکبار دبیر شیمیمون داشت واسه خودش چرت و پرت میگفت که سره کلاس بهش پریدم و حتی اخراجمم نکرد چون یکراست از علوی مینداختمش بیرون :دی

اگه میدید معلمتون اینجوریه باید بهش میپریدین ، فوقش این بود از کتابایی مثل گاج ، قلم چی ، رمزینه و... استفاده میکردید

مهسا.ش
03-07-2010, 09:13
من تجربیم کی دیگه اینجا تجربیه؟؟؟

omidrey
03-07-2010, 09:19
خود من دست خالی 4 تا مقاله به زبان انگلیسی نوشتم که 3 تاش ثبت شده و یکیشو به دلایلی نفرستادم واسه ثبت

یکی دیگه از بچه های توی آموزشگاه ما که اونم منطقه 3 بود و آزمونارو میمومد و تجربی بود. همه درساش 100 بود.

چه مقالاتی نوشتی ؟ موضوعشون چی هست ؟
سوال بعد اینکه چطور ممکنه یک نفر از منطقه 3 بیاد منطقه 1 کلاس کنکور یا آزمون بده ! انقد فاصله منطقه 3 با 1 کمه ؟

online_amin
03-07-2010, 09:19
حالا یه چیز جالب, این خیلی جالبه:

من شرط زندگی میبندم :دی که اگر به طراح سئوالات کنکور ریاضی, بیای بگی همین سئوالا رو تو 85 دقیقه حل کن. یعنی باید حل کنی و بنویسی نه اینکه چون گزینه رو میدونی سریع بگی کدوم گزینه. همینا رو بشین برای من حل کن. اصلا تو 85 نه, تو 100 دقیقه. به نظر شما میتونه؟ خداییش فکر میکنید میتونه؟ البته سئوالا رو یه نفر طراحی نکرده و کار چند نفره.

در هر حال اگر به یکی که استاد ریاضی هست بگی بیاد سئوالا رو بشینه و حل کنه, بعید میدونم بتونه تو اون فرصت کم حل کنه. حالا دیگه اگر خیلی خیلی استاد باشه, نهایتش اینه که طرف به زور میتونه تو همون 85 دقیقه به آخرین سئوال ریاضی برسه. غیر از اینه؟

اینا رو جو سئوال میگیره و سئوال فقط میدن ولی به تایم اصلا دقتی نمیکنن که آیا یک دانش آموز میتونه اینا رو تو همون مدت معین جواب بده یا نه؟

شده مثل معلم ریاضی 2 دبیرستان ما, که جو گرفته بودش و برای ریاضی 2 اون قدر سئوال آورده که اگر با سرعت نور مینوشتی نمیتونستی به آخرش برسی. یعنی معلمه رو جو گرفته بود که سئوال بده ولی به زمان امتحان اصلا دقتی نکرده بود و من که دیگه اون زمان آخر ریاضی بودم برای خودم, شدم 16 و بالاترین نمره بود :دی

کنکور باید دانش آموزان معمولی رو معیار قرار بده. طرف رفته 700 هزارتومان پول داده به یکی از این موسسه های آموزشی, تا تو کنکور قبول بشه. یعنی واقعا تو جامعه چقدر هستن که بتونن چنین پولی رو بدن؟ نامردیه.

سئوالات کنکور باید طوری باشه که آدم بدون نیاز به هیچ گونه کتاب تست, باید و باید بتونه به راحتی جواب بده. یعنی فقط با خوندن کتاب درسی چون ملاک کنکور کتاب درسی هست. اما کی میتونه و چه کسی چنین توانایی رو داره که فقط با خوندن کتاب درسی یه رتبه زیر 5000 بیاره؟

این هم لیست سئوالات کنکور زبان تخصصی که من اشتباه زدم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اونایی که با ستاره مشخص شدن, یعنی جواب ندادم. اونایی که ستاره ندارن, یعنی اینکه اشتباه جواب دادم.

omidrey
03-07-2010, 09:21
هیچکس ! اینجا منطقه ریاضیدانان جوان است !

shifter
03-07-2010, 09:21
اقا بيخيال شين..ديگه بريم تو كار رشته ها!!
من شنيدم دانشگاه اميركبير اخراي تير يه سري برنامه اشنايي با رشته ها گذاشته...!

elendil
03-07-2010, 09:24
کنکور باید دانش آموزان معمولی رو معیار قرار بده. طرف رفته 700 هزارتومان پول داده به یکی از این موسسه های آموزشی, تا تو کنکور قبول بشه. یعنی واقعا تو جامعه چقدر هستن که بتونن چنین پولی رو بدن؟ نامردیه.

سئوالات کنکور باید طوری باشه که آدم بدون نیاز به هیچ گونه کتاب تست, باید و باید بتونه به راحتی جواب بده. یعنی فقط با خوندن کتاب درسی چون ملاک کنکور کتاب درسی هست.

آقا باور کن هرکی قبول میشه معلم خوب/آموزشگاه خوب نرفته :دی نمونش دوسته خودم امیر 5 و خورده ای پول هدف دادش

هر چی معلم اسمی هم بگی داشت

بهمن جون خودمون / به ندرت مصلایی

عزی مشفق

فرهاد حامی ( نمیدونم این ماشالله کدوم گوری بود اول سال که کلاسارو به بهانه مالزی پیچوند آخرش رو نمیدونم چیکار کرد )

و در آخر اگه اشتباه نکنم ایاد فیلی ولی خوب نداده

در حقیقت کنکور آزمون دانسته ها نیستش

کنکور آزمون مدیریت استرس مدیریت زمان و بعد این دو مرحله اگه کسی موفق پشت سر بزارتشون آزمون دانسته های علمی بچه ها هستش =))))))))) :دی :دی

CSNH
03-07-2010, 09:25
خیلی دلتون پره ها ، بابا دنیا 2 روزه ، حالا کم مونده به منه منطقه یکی بیان فحش بدید :دی
بزار یک چیزی بگم ، آدم تا نخواد نمیشه ، من درس رو مثال نمیزنم ، خود من دست خالی 4 تا مقاله به زبان انگلیسی نوشتم که 3 تاش ثبت شده و یکیشو به دلایلی نفرستادم واسه ثبت

شما معلمت خوب نبود ، رحمان رستگار هم همین وضعیت رو داشت. و یکی دیگه از بچه های توی آموزشگاه ما که اونم منطقه 3 بود و آزمونارو میمومد و تجربی بود. همه درساش 100 بود. ببین نمیگن کلا تقصیر خودته ، نه تقصیر آموزش و پرورش هم هست.

اگه توی کوه راهنما ، راه رو بهت نشون نداد ،خودت پیدا کن :46:

دلم پر نیست! دبیرای رستگار هم بد نبودن! میگی نه ، برو دوباره لیست رتبه های قلمچی رو نگاه کن تا ببینی از همون شهری که رستگار ازش در اومد ، الان یه رتبه ی دیگه داره در میاد! حالا چه جوری میخوای منو راضی بکنی که از یه منطقه تو دو سال پشت سر هم دو تا نخبه در میان؟ کی گفته رستگار امکانات نداشت؟ جز اینه که خودش گفته؟ آخه جان من بگو کسی که کتاب کمک آموزشی نداشته باشه میتونه درساشو صد بزنه؟
شما منطقه یکی ها که گناهی ندارین! منم اگه اونجا بودم همینجوری درس میخوندم که شما میگی و اصلا به کسی کاری نداشتم! اینجا هم که هستم بیکار نیستم که! رتبم تو منطقه 3 خوبه! من واسه رتبه ی کشوری درس میخونم ، نه منطقه! ولی باز به شما ها نمیرسم! اما میگم اگه امکانات داشتیم که بهتر بود!

omidrey
03-07-2010, 09:28
اما کی میتونه و چه کسی چنین توانایی رو داره که فقط با خوندن کتاب درسی یه رتبه زیر 5000 بیاره؟

من با تو موافقم . ولی خداییش قبول نداری اگر کسی بیاد خود کتاب درسی را کامل بخونه و تمرین ها و مثال ها را حل کنه و تست های 10 سال قبل را بزنه رتبه زیر 5000 میآره؟
البته توجه کنید این بر میگرده به چگونه درس خوندن تو دبیرستان . طرف وقتی نمیدونه مشتق arctgx چی میشه , چط.ر میخواد بفهمه کتاب منظورش چیه یا برای تمرین راهکار بده ؟
در ضمن در تحصیل دانش آموز باید خلاق باشه و خودش سعی کنه ابتکار خرج کنه !
معلم ریاضی من بهمون میگفت شما اگر شبی 5 تا مساله ریاضی را خودتون حل کنید و مو شکافی کنید (یعنی نه اینکه 5 دقیقه دیدی نشد بری جواب را نگاه کنی بعد بگی آهان یاد گرفتم ) در طی زمان دیدتون وسیع میشه و میدونید با مسائل چه جوری دست و پنجه نرم کنید .
نمونش همین ریاضی امسال است . دیدید تا یکم سوالات را از استایل همیشگیش خارج کردن همه ریب زدن!
قبول داری؟

دوستی داشتم آقای همایی , سنجش آخر فیزیک را 92 زد و بعدش هم کار کرد تا به 100 برسه . تست نبود از زیر دستش رد بشه و حل نشه ! فکر میکنید فیزیک امسال چندتاش را زد ؟ همش 30 از 45 تا ! حالا غلط هم که بماند !
این نشون میده دیدش قوی نبوده !

online_amin
03-07-2010, 09:36
من با تو موافقم . ولی خداییش قبول نداری اگر کسی بیاد خود کتاب درسی را کامل بخونه و تمرین ها و مثال ها را حل کنه و تست های 10 سال قبل را بزنه رتبه زیر 5000 میآره؟
البته توجه کنید این بر میگرده به چگونه درس خوندن تو دبیرستان . طرف وقتی نمیدونه مشتق arctgx چی میشه , چط.ر میخواد بفهمه کتاب منظورش چیه یا برای تمرین راهکار بده ؟
در ضمن در تحصیل دانش آموز باید خلاق باشه و خودش سعی کنه ابتکار خرج کنه !
معلم ریاضی من بهمون میگفت شما اگر شبی 5 تا مساله ریاضی را خودتون حل کنید و مو شکافی کنید (یعنی نه اینکه 5 دقیقه دیدی نشد بری جواب را نگاه کنی بعد بگی آهان یاد گرفتم ) در طی زمان دیدتون وسیع میشه و میدونید با مسائل چه جوری دست و پنجه نرم کنید .
نمونش همین ریاضی امسال است . دیدید تا یکم سوالات را از استایل همیشگیش خارج کردن همه ریب زدن!
قبول داری؟

ای قربون آدم چیز فهم :دی

طرف وقتی مشتق arctan رو نمیدونه, تو دبیرستان هم بهش نگفتن, تو کتاب هم که معمولا خیلی خلاصه شده نوشتن, پس باید از کجا بره یاد بگیره؟

خداییش نمودار Tan رو من نمیسال دوم به بعد فهمیدم چطوریه. من از دبیرستان مفهموم مشتق رو خوب فهمیدم اون هم به خاطر این بود که معلم هر ثانیه یه بار میومد میگفت: مشتق برای شیب مماس خوبه, مشتق به ازای طول نقطه, برابرست با شیب خط مماس.

دیگه نمیدونم چی بگم.

درسته, من کم کاری رو از خودم هم میدونم. اما نمیگم همش تقصیر منه.

خیلی بعید میدونم. خیلی خیلی...!

omidrey
03-07-2010, 09:36
دلم پر نیست! دبیرای رستگار هم بد نبودن! میگی نه ، برو دوباره لیست رتبه های قلمچی رو نگاه کن تا ببینی از همون شهری که رستگار ازش در اومد ، الان یه رتبه ی دیگه داره در میاد! حالا چه جوری میخوای منو راضی بکنی که از یه منطقه تو دو سال پشت سر هم دو تا نخبه در میان؟ کی گفته رستگار امکانات نداشت؟ جز اینه که خودش گفته؟ آخه جان من بگو کسی که کتاب کمک آموزشی نداشته باشه میتونه درساشو صد بزنه؟
شما منطقه یکی ها که گناهی ندارین! منم اگه اونجا بودم همینجوری درس میخوندم که شما میگی و اصلا به کسی کاری نداشتم! اینجا هم که هستم بیکار نیستم که! رتبم تو منطقه 3 خوبه! من واسه رتبه ی کشوری درس میخونم ، نه منطقه! ولی باز به شما ها نمیرسم! اما میگم اگه امکانات داشتیم که بهتر بود!
بابا خودتون را با اینجور افراد مقایسه نکنید , رستگار نابغه بود اون معدل کتبیش هم 19 بود تو منطقه 3 ! من که منطقه 2 هستم چنین معدلی ندارم !
اونا استثنایی هستند و از هر 200 - 300 هزار تا یک نفر اونجوری است ! شما اگر 1/5 رستگار هم زحمت کشیدید ها باهاش رقابت کنید !
تلاش + هوش خوب = موفقیت

CSNH
03-07-2010, 09:38
دوستی داشتم آقای همایی , سنجش آخر فیزیک را 92 زد و بعدش هم کار کرد تا به 100 برسه . تست نبود از زیر دستش رد بشه و حل نشه ! فکر میکنید فیزیک امسال چندتاش را زد ؟ همش 30 از 45 تا ! حالا غلط هم که بماند !
این نشون میده دیدش قوی نبوده !

این نشون نمیده که دیدش قوی نبوده! نشون میده که دست طراحا خیلی قوی بوده! بابا انصافا حق بذار ، نا مردی طرح کرده بودن سوالا رو دیگه! نه؟ نا مردی نبود؟ گرچه میدونم ما به دید خلاق خیلی نیاز داریم ، ولی کنکور دید خلاق نمیخواد! دید رقابتی میخواد! قبل از رقابت همه تمرین میکنن و تمرین هستش که رتبه رو خوب میکنه!
هرچه خرخون تر ، بهتر!

omidrey
03-07-2010, 09:44
درسته, من کم کاری رو از خودم هم میدونم. اما نمیگم همش تقصیر منه.

تقصیره تو هم نیست . تقصیره آموزش پرورش هست که هر ابلهی را میاد میکنه معلم . اونم معلم کجا؟ دبیرستان !!!

---------- Post added at 10:44 AM ---------- Previous post was at 10:39 AM ----------

این نشون نمیده که دیدش قوی نبوده! نشون میده که دست طراحا خیلی قوی بوده! بابا انصافا حق بذار ، نا مردی طرح کرده بودن سوالا رو دیگه! نه؟ نا مردی نبود؟ گرچه میدونم ما به دید خلاق خیلی نیاز داریم ، ولی کنکور دید خلاق نمیخواد! دید رقابتی میخواد! قبل از رقابت همه تمرین میکنن و تمرین هستش که رتبه رو خوب میکنه!
هرچه خرخون تر ، بهتر!

درسته ولی تو این جور کنکور های رقابتی دید خلاق تر داشته باشی میتونی بیشتر مسائل را حل کنی به شرطی که علاوه بر دید خلاق درس هم خوب بلد باشی و با مفهوم های دقیق درسی انس گرفته باشی ! اونوقت هم سرعت عمل میاد , هم دقت میاد , هم آرامش میاد , هم اینکه میتونی خیلی خوب جلو بزنی از بقیه !
مثال میزنم . الان خیلی ها میرن کلاس زبان و مثلا بعد 3-4 سال برای خودشون یل میشن . چنین شخصی در جلسه کنکور دیگه ترسی از سوالات زبان نداره که ! هر چقد هم بپیچونن سوالات را دیگه زیر 80 نمیزنه ! این یعنی تسلط!
و کلید موفقیت در کنکور هم تسلط است!

مهسا.ش
03-07-2010, 09:48
هیچکس ! اینجا منطقه ریاضیدانان جوان است !
پس کسی نیست منو درک کنه!!!!!!:41:

omidrey
03-07-2010, 09:53
پس کسی نیست منو درک کنه!!!!!!:41:
:31: بگو رفیق !
هر چه میخواهد دل تنگت بگو
گوش میکنیم !
از مشاوره های من و همکارانم بهره ببرید !

---------- Post added at 10:53 AM ---------- Previous post was at 10:51 AM ----------

بچه ها من میخواهم برم !
سکان هدایت را به همکارانم CSNH, online_amin میسپارم !

CSNH
03-07-2010, 09:53
درسته ولی تو این جور کنکور های رقابتی دید خلاق تر داشته باشی میتونی بیشتر مسائل را حل کنی به شرطی که علاوه بر دید خلاق درس هم خوب بلد باشی و با مفهوم های دقیق درسی انس گرفته باشی ! اونوقت هم سرعت عمل میاد , هم دقت میاد , هم آرامش میاد , هم اینکه میتونی خیلی خوب جلو بزنی از بقیه !
مثال میزنم . الان خیلی ها میرن کلاس زبان و مثلا بعد 3-4 سال برای خودشون یل میشن . چنین شخصی در جلسه کنکور دیگه ترسی از سوالات زبان نداره که ! هر چقد هم بپیچونن سوالات را دیگه زیر 80 نمیزنه ! این یعنی تسلط!
و کلید موفقیت در کنکور هم تسلط است!

حرفات کاملا مورد تایید منه! منتها میگم با بیشتر کار کردن هم میشه اونجوری شد! مثلا من تو عمرم یه بار هم کلاس زبان نرفتم ، ولی زبانم به همون خوبیه که شما میگی. میگم این هم یکی از راههای موفقیته!

shifter
03-07-2010, 09:54
كنكور جوري نيست كه بگي نه حتما بايد كلاس رفت و كلي كتاب تست حل كرد تا رتبه اورد...!
اگه كسي فقط كتابا رو بخونه بدونه كلاس رفتن اما دقيق و كامل به نظر من حداكثر ميتونه 3 تا 4 هزار بياره!!
از 3 هزار پايين تر ديگه رقابت زيادتر ميشه و ديگه هركي نكته يا هاي بيشتري رو بدونه يا مفهومو خوب فهميده باشه درصدش بالاتر ميشه!

قبل از رقابت همه تمرین میکنن و تمرین هستش که رتبه رو خوب میکنه! دقيقا! و هركي preparation بهتري داشته باشه رتبه بهتري ميگيره!

omidrey
03-07-2010, 09:56
حرفات کاملا مورد تایید منه! منتها میگم با بیشتر کار کردن هم میشه اونجوری شد! مثلا من تو عمرم یه بار هم کلاس زبان نرفتم ، ولی زبانم به همون خوبیه که شما میگی. میگم این هم یکی از راههای موفقیته!
آفرین من هم میخواستم همینو بگم!
یک عده میان میگن ما ریاضی کلاس نرفتیم بلد نیستیم ! الان شما کلاس زبان نرفتی ولی خیلی تسلط داری!
بقیه دروس هم همینه .
هرچقدر بیشتر کار کنید بیشتر مسلط تر میشید و نتیجه اینکه در کنکور هم موفق میشید !

Facon_Archi
03-07-2010, 09:57
کسی هنر آزمون نداده؟:دی
سوالاش سخت بود؟
من الان دارم میبینم نسبت به پارسال سخت بود یه جورایی

مهسا.ش
03-07-2010, 09:59
:31: بگو رفیق !
هر چه میخواهد دل تنگت بگو
گوش میکنیم !
از مشاوره های من و همکارانم بهره ببرید !
فیزیکشو گند زدم...زیر 10 درصد:37: تو آزمونا قلمچی حداقل 50 رو می زدم.....یه سریشو که هرچی میخوندم نمیفهمیدم باید چیکار کنم .....بیشترشم که حل میکردم جوابش تو گزینه ها نبود!:37:

elendil
03-07-2010, 10:03
فیزیکشو گند زدم...زیر 10 درصد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تو آزمونا قلمچی حداقل 50 رو می زدم.....یه سریشو که هرچی میخوندم نمیفهمیدم باید چیکار کنم .....بیشترشم که حل میکردم جوابش تو گزینه ها نبود![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب بقیه درساتو چیکار کردی ؟ نا سلامتی زیست و شیمی برا شما مثه ریاضی فیزیکه ما میمونه :دی

bida
03-07-2010, 10:06
همه حرفایی که میگید درست ولی من یه چیزی هم بگم.
تو تاپیک کتابهای کمک درسی یکی از بچه ها اومد و یه سری کتاب از مجموعه کتابهای کوچک ریاضی معرفی کرد. همه ریختن سرش که اینا بدرد نمی خوره و تا وفتی گاج و رمزینه هستند کی میره اینا رو بخره. من همون موقع هم گفتم که کسی که پایه ضعیفی داره هنوز مفهوم یه مطلبو نگرفته نباید بره به سراغ کتابهایی که برایه کنکور نوشته شدن. باید زحمت بکشه و از پایه اون مطلب رو یاد بگیره. من حداقل تو ریاضی مطمئنم که کتابهای کمک درسی خیلی خوب و ارزون وجود داره که پرداخت قیمتش برایه اکثریت امکانپذیره. تو ریاضی رو من کاملا مطمئنم که کتابهایه موجود تو بازار کافی بودن. ولی انصافا کی اونا رو خوند. و خوب خوند و با خوندن چند صفحه چون دید داره وقت زیادی ازش میگیره و فرمول جادویی توش نیست بیخیالشون نشد. تو کنکور عدالت وجود نداره ولی باز هم به اصطلاح صفر و 100 نیست. سوالهایی هم داره که میشه با فهمیدن ریاضی و با کتابهای معمول کمک درشی هم اونا رو حل کرد.

باید واقع بین هم بود . 80 درصد شرکت کننده ها نمیتونند در بهترین حالت هم بیشتر از 30 تا سوال ریاضی رو جواب بدند. نهایت همینه پس نباید از توقع داشته باشیم که همه سوالها رو جواب بدیم. از یه نظر مزیت کنکور اینه. حداقل نمره نداره.

مهسا.ش
03-07-2010, 10:09
خب بقیه درساتو چیکار کردی ؟ نا سلامتی زیست و شیمی برا شما مثه ریاضی فیزیکه ما میمونه :دی
زیست 61 شیمی68

CSNH
03-07-2010, 10:09
فیزیکشو گند زدم...زیر 10 درصد:37: تو آزمونا قلمچی حداقل 50 رو می زدم.....یه سریشو که هرچی میخوندم نمیفهمیدم باید چیکار کنم .....بیشترشم که حل میکردم جوابش تو گزینه ها نبود!:37:

سلام!
راجع به فیزیکش فقط ، خدا رو شکر یه چیزی شنیدم ، میگن سخت بوده! دیشب میخواستم به دوست تجربیم زنگ بزنم نشد! ترازش تو قلمچی حدوده 6500 بود! آزمون زبان نیومده بود و این نشون میده که اونم زیاد خوب نداده! نگران نباشین! اگه شما اون بودین و شدین این، ببینین بقیه دیگه چی شدن! توکل بر خدا منتظر اعلام نتایج باشین! اگه فکر میکنین ممکنه واسه سال بعد بمونین ، و نمره کتبی پیش دانشگاهیتون خوبه ، از 3 ، 4 روز بعد دوباره درس خوندنو شروع کنین! ببخشید نمیتونم زیاد حرف بزنم ، چون دارم به صورت همزمان توی یه موسسه ی مخابراتی کار میکنم! موفقیت رو باید به دست آورد! ولی مسلما راهش غم و غصه خوردن نیست!

زیست و شیمی تونم که خوبه! دیگه غم نخورین! فقط ... زیست رو بهتر بود که بهتر میزدین! شایدم همه همینقدر اومده باشن پایین ، پس چون نمیدونم ابراز نظر نمیکنم!

setayesh_sh
03-07-2010, 10:13
سلام!
راجع به فیزیکش فقط ، خدا رو شکر یه چیزی شنیدم ، میگن سخت بوده! دیشب میخواستم به دوست تجربیم زنگ بزنم نشد! ترازش تو قلمچی حدوده 6500 بود! آزمون زبان نیومده بود و این نشون میده که اونم زیاد خوب نداده! نگران نباشین! اگه شما اون بودین و شدین این، ببینین بقیه دیگه چی شدن! توکل بر خدا منتظر اعلام نتایج باشین! اگه فکر میکنین ممکنه واسه سال بعد بمونین ، و نمره کتبی پیش دانشگاهیتون خوبه ، از 3 ، 4 روز بعد دوباره درس خوندنو شروع کنین! ببخشید نمیتونم زیاد حرف بزنم ، چون دارم به صورت همزمان توی یه موسسه ی مخابراتی کار میکنم! موفقیت رو باید به دست آورد! ولی مسلما راهش غم و غصه خوردن نیست!

زیست و شیمی تونم که خوبه! دیگه غم نخورین! فقط ... زیست رو بهتر بود که بهتر میزدین! شایدم همه همینقدر اومده باشن پایین ، پس چون نمیدونم ابراز نظر نمیکنم!

آخه واقعا به ریسکش نمی ارزه ادم یه سال دیگه باز هم بمونه چون اصلا معلوم نی سال بعد سخت تر از امسال بگیرن یا نه

metana
03-07-2010, 10:15
سلام. کسی میتونه بگه حدودا با این درصدا رتبم تو منطقه 2 چند میشه؟

ادبیات: 53
عربی: 31
دینی: 62
زبان: 80
ریاضی: 43
فیزیک: 48
شیمی: 28

خیلی ممنون.

didarfer
03-07-2010, 10:21
سلام دوستان کسی میدونه داروسازی تهران دانشگاه آزاد اگه درصدهای عمومی بالای 70 زیست و شیمی بالای 80 ریاضی فیزیک و زمین زیر 10 بزنیم میتونیم قبول بشیم یا نه؟؟؟؟

AEZ_Best
03-07-2010, 10:24
منم موافقتم ، یکی بیاد تصحیح کنه ما جرئت پیدا کنیم پاسخ نامه رو نگاه کنیم. ولی یادمه شما تصحیح کرده بودیا ، شیمی 85 و....:دی

من فقط اونایی که فکر میکردم خوب زدمو صحیح کردم که خوبم بود در حد انتظاراتم

مهماش مونده

آسانسور رتبه!(دین و زندگی)

دروس مادر (ریاضی فیزیک)

بنا بر این از تمام افرادی که ریاضی هستن تقاضا دارم که بیان و در صد بزارن
بخصوص

moraddad
nits
panizir

konkoor89
03-07-2010, 10:25
کسی هست که بچه ریاضی منطقه 2 باشه؟؟؟؟؟؟؟

CSNH
03-07-2010, 10:25
آخه واقعا به ریسکش نمی ارزه ادم یه سال دیگه باز هم بمونه چون اصلا معلوم نی سال بعد سخت تر از امسال بگیرن یا نه

سلام!
ببینید! من 3 سال مداوم درس خوندم! سال آخر دیگه از خیلی چیزام زدم تا بتونم رتبه ی خوب بیارم ، در تمام طول این مدت به اندازه ی 3 ، 4 هفته ی آخر شیوه های درست درس خوندن رو یاد نگرفتم! یعنی وقتی آدم یه بار کنکور میده و ایام قبل از کنکور رو تجربه میکنه ، چنان تاثیری درش داره که حد نداره! این تاثیرات میتونه کاری بکنه ، که اون بتونه خودشو ( با تلاش!) به آدم جدیدی تبدیل بکنه! پس اگه سال بعد هم سوالا سخت تر از سال قبلش بشه ، برای کسی که راهو خوب یاد گرفته زیاد فرقی نمی کنه!
برای مثال من یاد گرفتم ، به جای اینکه کلی کتاب کمک آموزشی کار بکنم ، سوالای آزمونایی که درشون شرکت میکنم رو چند بار تکرار بکنم! یعنی من اگه بتونم روی اشتباهات و نزده های خودم توی آزمونهای مبحثی در طول سال مسلط بشم ، میتونم ، حداقل(با دید خیلی منفی!) نصف سوالا رو توی آزمونای جامع و سرانجام کنکور حل بکنم! منتها بستگی به این داره که من بتونم عیب های خودمو ببینم و غرور خودمو بشکونم و بگم :
من اشکال دارم!
ببینم چی باعث میشه که من شب کنکور استرس(بیش از حد ، نه معمولی!) داشته باشم ، اونو رفع کنم! چرا نمیتونم فلان سوال رو حل کنم ، علتش رو بر طرف کنم! چرا سوالی رو غلط میزنم ، دیگه اون اشتباه رو نکنم!
خلاصه از نظر من:
درس خوندن یعنی رفع اشکال!

Ghorbat22
03-07-2010, 10:33

سلام خانومی :40:
منم تجربی هستم ...مثل شما ریاضی فیزیک داغون شد رفت ولی فیزیکم کمی بهتر از ریاضی شد :31:
شما که زیست و شیمیت خیلی خوبه درصدش ...حتما عمومی هاتم خوب دادی پس چرا نگرانی ؟؟
من خودم به چندتا از دوستامم که زنگ زدم اکثرا می گفتن ریاضی و فیزیک و ادبیات رو خراب کردیم ...
به قول دوستان سخت اگه باشه واسه همه سخته و ترازت پایین نمیاد تو درسای مورد نظر
خودتو ناراحت نکن ...ایشالا به همون اندازه ای که زحمت کشیدی جوابت رو می گیری و یک ماه دیگه با دیدن نتیجت شاد و خندون میشی حسااااااااابی
:11:

konkoor89
03-07-2010, 10:34
سلام کنکور ریاضی فنی چقدر سخت بود من انتظار 2 یا 3 هزار داشتم الان به 12 هزار فکر میکنم. :19:

MaaRyaaMi
03-07-2010, 10:38
سلام. کسی میتونه بگه حدودا با این درصدا رتبم تو منطقه 2 چند میشه؟

ادبیات: 53
عربی: 31
دینی: 62
زبان: 80
ریاضی: 43
فیزیک: 48
شیمی: 28

خیلی ممنون.

فکر میکنم حدودا 4000 بشه ....

didarfer
03-07-2010, 10:43
من رشته تجربی ام بچه ها جون وقتی سوالای عمومی را داشتم جواب می دادم به شدت هیجانی شدم و بعد هم استرس گرفتم خلاصه با اینکه میتونستم بالای 70جواب بدم از هول هلیم افتادم تو دیگ:41: الان هم فقط به آزاد فکر می کنم خواهشا هر کی در مورد تراز ها و درصد های آزاد اطلاعاتی داره بگه؟

konkoor89
03-07-2010, 10:44
پارسال 5000 ولی امسال 3000

مهسا.ش
03-07-2010, 10:44
سلام!

آخه من سال دوممه بمونم واسه سال سوم!!!!!نمی ارزه!!

CSNH
03-07-2010, 10:46
فکر میکنم حدودا 4000 بشه ....

نه بابا ، با این درصدا فکر کنم خیلی بهتر بشه! حداقل 2000 منطقه 2! شاید یه کم اونورتر!

konkoor89
03-07-2010, 10:50
کجایید ریاضی ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MaaRyaaMi
03-07-2010, 10:52
یک عدد سوال ، بین اینا کدومو انتخاب میکنی ؟

1- مهندسی نرم افزار تهران یا شهرستان
2- ادبیات انگلیسی ، دانشگاه علامه : کار توی وزارت خارجه یا سفارت

نه بابا ، با این درصدا فکر کنم خیلی بهتر بشه! حداقل 2000 منطقه 2! شاید یه کم اونورتر!

من با توجه به قبولی های سال گذشته میگم
فکر نمیکنم چون میانگیین درصداش خیلی نزدیک هم نیس
اگه میانگیین همه شون 40 50 بود که آره تا زیر 2000 هم می اورد

معلومه نرم افزار !!

---------- Post added at 10:52 AM ---------- Previous post was at 10:50 AM ----------

من الان سال سومه !
مث چی!! پشیمونم ... اصلا نمی ارزه به خدا.......

نمیدونم اوضاعت چه جوریه ولی اگه رشته خوب و قابل قبولی
قبول شدی! برو حتما .... جدی میگم ....

AB
03-07-2010, 10:53
منم تجربی هستم ...مثل شما ریاضی فیزیک داغون شد رفت ولی فیزیکم کمی بهتر از ریاضی شد :31:
شما که زیست و شیمیت خیلی خوبه درصدش ...حتما عمومی هاتم خوب دادی پس چرا نگرانی ؟؟
من خودم به چندتا از دوستامم که زنگ زدم اکثرا می گفتن ریاضی و فیزیک و ادبیات رو خراب کردیم ...
خودتو ناراحت نکن ...ایشالا به همون اندازه ای که زحمت کشیدی جوابت رو می گیری و یک ماه دیگه با دیدن نتیجت شاد و خندون میشی حسااااااااابی

منم تجربی هستم.خداییش فیزیک و ریاضی خیلی سخت بود.

امیدوارم حداقل امسال بتونم زیر 1000 بیارم.

بحث دیدم راجع به سهمیه ها بود گفتم منم نظرمو بگم.

اول این که من کلا با هر جور سهمیه ای به شدت مخالفم.اونایی که فک میکنن تو کلان شهرها خبری هست بگم که اگه بهترین معلم و بهترین جزوات رو داشته باشی ولی خودت تنبل کاری کنی به هیچی نمیرسی.

دوما اینجا هم تو اکثر آموزشگا ها کتاب هایی که همه میتونن بخرن و بخونن تدریس یا سوالاشون حل میشه.

سوما بعضی از کسایی که با سهمیه اومدن دانشگاه تو همون یکی دو ترم اول گیرپاچ میکنن.خیلی هم هنر کنن با معدل 11-12 تموم میکنن که به نظر من اگه دانشگاه نمیومدن خیلی بهتر بود.از همه بدتر جای یه نفر رو که شاید تواناییش بالاتر از اون بود ولی محل زندگیش با اون فرق میکنه رو میگیرن.

کلا ملاک باید توانایی فرد باشه نه چیز دیگه.

مهسا.ش
03-07-2010, 10:54
فکر نکنم به اندازه من فیزیکو خراب کرده باشن....عمومیا رو حدودای 50 زدم:41:

konkoor89
03-07-2010, 10:55
:2:من فیزیک 31 درصد ولی شیمی 60 در صد زدم ریاضی هم 20 درصد عمومی ها تقریبا متوسط

CSNH
03-07-2010, 10:56

برادر منم برای سال سوم موند! دندون پزشکی تهران میخواد! دیگه! بسته به علاقه ی طرفه! مثلن من که امسال اولین سالمه ، هر جور شده باید برم! و میرم ، چون فکر میکنم که توی هر رشته ای که بیافتم ، میتونم اونفدر ادامه بدم تا در اون به موفقیت برسم! راستیتش اینه که یه جا خوندم ، مسلمون نگاه نمیکنه چه کاری بهش محول شده ، نگاه میکنه ، چه جوری باید اون کارو به درستی انجام بده! اما انصافا شما راست میگی ، سه سال موندن خیلی خسته کننده میشه و واقعا عزم راسخ میخواد! جددن جدی! اما یادمون باشه که برای رسیدن به خواسته ها گاهی باید خیلی بیشتر از حد ممکن تلاش کرد! که کار راحتی نیست! اما من میگم که توی زندگی مراحل مهمتری هست که باید هر چه زودتر خودمونو واسش آماده کنیم و کنکور صرفا یه مرحله از زندگیه و نباید مدت زیادی پشتش درجا بزنیم! یه دختر خانمی توی آزمونای قلمچی شهرستان ما ترازش هفت هزار و خردی بود! 5 سال پشت کنکور مونده بود! دوباره کنکور داد و باز هم پزشکی قبول نشد! این نشون میده که باید احتمال اینو هم بذاریم که ممکنه : نتونیم و اون موقع افسوس میخوریم که چرا سال قبل نرفتم! پس اگه نمی خواید برای سال بعد بمونید ، پس غم نخورید و به فکر این باشید که در هر رشته ای که وارد شدید باید درش توی دانشگاهتون شاگرد اول باشید!
موفق باشید!

BioHazard
03-07-2010, 11:00
چه مقالاتی نوشتی ؟ موضوعشون چی هست ؟

Mrinfo - Reverse Code Engineering

PE-Infection--How-To-Inject-A-DLL

اینارو توی گوگل سرچ کن (به اسم Nightmare کار میکنم)

و یکی دیگه بود برای پروژه ی تحلیل توابع کتابخانه ای پایگاه داده اوراکل بود (بنا به دلایلی نمیتونم ثبتش بدم) و یکی هم درمورد یک نوع باگ توی یک سیستم تحت وب.

خود دانی!

خیلی سخته.اینور مهندسی نرم افزاره
اون ور هم کار تو وزارت خارجه هست و درس خوندن تو دانشگاه علامه تهران

ولی فک نکنم کسی که تو وزارت خارجه کار کنه درآمدش به پای یه مهندس کامپیوتر برسه

اینایی که توی وزارت خارجه یا سفارت کار میکنن بهشون بد نمیگزره :دی

معلومه نرم افزار !!

منم با این موافقم :دی
راستی اون گربه خودته ؟ گربس یا پلنگ :دی

CSNH
03-07-2010, 11:01
من با توجه به قبولی های سال گذشته میگم
فکر نمیکنم چون میانگیین درصداش خیلی نزدیک هم نیس
اگه میانگیین همه شون 40 50 بود که آره تا زیر 2000 هم می اورد

معلومه نرم افزار !!

---------- Post added at 10:52 AM ---------- Previous post was at 10:50 AM ----------

من الان سال سومه !
مث چی!! پشیمونم ... اصلا نمی ارزه به خدا.......

نمیدونم اوضاعت چه جوریه ولی اگه رشته خوب و قابل قبولی
قبول شدی! برو حتما .... جدی میگم ....

سلام!
با توجه به سال قبل اصلن نمیشه رتبه رو تخمین زد! چون امسال کنکور کاملا با سالای قبل فرق داشت!
باور کن ، امسال سال جابجایی رتبه های و جهش ها و سقوط ها ی عجیب نامگذاری میشه برای کنکور! میتونم قول بدم!
من که قبول میشم و هرچی قبول بشم میرم ، حتما! ممنون!(اگه مخاطبت من بودم!)

MaaRyaaMi
03-07-2010, 11:03
من یه سوال دارم !
اونائی که تهرانن شاید بدونن !

میخواستم بدونم تو خیابون ایران زمین ( شهرک غرب و اون طرفا ! ) چه واحدی از دانشگاه ازاد هست ؟
اسمش چیه؟؟؟؟

AB
03-07-2010, 11:06

اگه دور از حضور بدونی که تو دیگه همینی و ظرفیت هات بیشتر از این نیست بله یه سال موندن حماقت محضه.

ولی اگه مثل من خودت بدونی که لایق چیزی هستی ولی به خاطر بی عدالتی و نابرابری نمیتونی بهش برسی نباید خودتو ببازی.

یه دوستی داشتم که خودش میگفت من میدونم نمیتونم دکتر بشم و سال اول رفت رشته ای که از اول میگفت قبول شد و الان داره میخونه.

البته نباید تصویر غلطی از خودتون تو ذهنت داشته باشی.بعضی ها هستن که حتی نمیتونن علف 2 تا اسبو تقسیم کنن میگن من میخام دکتر بشم.البته اطرافیان و مشاور هم میتونن تو ترسیم تصویری از خودت بهت کمک کنن.

Mohammad_666
03-07-2010, 11:07
من یه سوال دارم !

میخواستم بدونم تو خیابون ایران زمین ( شهرک غرب و اون طرفا ! ) چه واحدی از دانشگاه ازاد هست ؟
اسمش چیه؟؟؟؟
تهران شمال هست اگه اشتباه نکنم.

konkoor89
03-07-2010, 11:07
امسال کنکور ریاضی سخت بود و در طی 30 سال گذشته بی سابقه بود و فقط آنهایی موفقند که شیمی را خوب زده باشند

MaaRyaaMi
03-07-2010, 11:09
ای ی ی بابا هر سال همین بساطه میگن کنکور امسال فرق داشت !

پارسالم همین طور بود ... سال قبلشم یادمه.... دلیلشم اینه چون هر کسی از دید خودش نگاه میکنه به قضیه

ولی اخرش همونی میشه که همه می دونیم (:

نه مخاطبم شما نبودی ... مگه سال دومی هستی؟

من مخاطبم مهسا بود (:

---------- Post added at 11:09 AM ---------- Previous post was at 11:07 AM ----------

تهران شمال که فکر کنم طرفای زعفرانیه باشه !!

در هر صورت ممنون

elendil
03-07-2010, 11:12
من یه سوال دارم !

اسمش چیه؟؟؟؟

البته با ایران زمین تا جایی که میدونم فاصلش زیاده :دی

تا جایی که من میدونم مرکز هستش و تا چند سال پیش کامپیوتر نرم افزار- سخت افزار اینا بودش اونجا حالا شاید چیزای دیگه هم باشه مطمئن نیستم

Mohammad_666
03-07-2010, 11:12
اونجایی که میگی من رفتم پارسال کارت گرفتم اما اسمش یادم نیست!

CSNH
03-07-2010, 11:13

پارسالم همین طور بود ... سال قبلشم یادمه.... دلیلشم اینه چون هر کسی از دید خودش نگاه میکنه به قضیه

من مخاطبم مهسا بود (:

نه! من سال اولیم!
ولی نتایج که اومد همه چی معلوم میشه! شاید من اشتباه میکنم!

BioHazard
03-07-2010, 11:19

من مخاطبم مهسا بود (:

در هر صورت ممنون

چند دلیل داره که شما اینو میگی یکی اینه که سال سوم هست که شرکت میکنید پس تجربتون از من یکی بیشتر هست

یکی از دوستام که ریاضیاتش خیلی خوبه و توی آزمونا زیر 60 70 نمیومد الان 40 زده. شیمی رو 0.5% زده (البته تقصیر خودش بود که یک ساعت و 45 دقیقه صرف ریاضی کرد)

konkoor89
03-07-2010, 11:24
ریاضی بسیار سخت فیزیک از اون سخت تر و شیمی بسیار آسون در حد هلو یا هویج یا گلابی عمومی ها ادبیات سخت بود ولی عربی و دینی راحت بودند

MaaRyaaMi
03-07-2010, 11:24
ببین شرایط کنکور با آزمون هم حتی فرق داره ... من تو آزمونا عربی رو به زور میزنم .... خیلی مسخره س ولی سر کنکور که میشه کاملا برعکسه !

به هر حال نتیجه ها بیاد مشخص میشه ... اونم نسبت به نفرات اول کنکور و درصداشون ... اگه اونا هم نسبت به اولی های سالای قبل ( مثلا پارسال ) بدتر بودن ! خوب مشخص میشه واقعا امسال یه جور دیگه بوده !

اون موقع من دیگه حرفی ندارم :دی

sourosh2006
03-07-2010, 11:29
اینم درصدهای من

ادبیات : 62
عربی : 56
دینی : 68
زبان : 50 !!!!
ریاضی : 47
فیزیک : 51
شیمی : 44

با این درصدها رتبم تو منطقه 2 چند میشه ؟؟؟

BioHazard
03-07-2010, 11:32
ببین شرایط کنکور با آزمون هم حتی فرق داره ... من تو آزمونا عربی رو به زور میزنم .... خیلی مسخره س ولی سر کنکور که میشه کاملا برعکسه !

به هر حال نتیجه ها بیاد مشخص میشه ... اونم نسبت به نفرات اول کنکور و درصداشون ... اگه اونا هم نسبت به اولی های سالای قبل ( مثلا پارسال ) بدتر بودن ! خوب مشخص میشه واقعا امسال یه جور دیگه بوده !

اون موقع من دیگه حرفی ندارم :دی

موافقتم وای میستیم تا مرداد :دی

راستی رتبه 999 هم 3 رقمی محسوب میشه ؟:دی

MaaRyaaMi
03-07-2010, 11:33
اینم درصدهای من

زیر 2000 میشه فکر کنم

dehtoday
03-07-2010, 12:05
مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی زمان توزیع کارت آزمون سراسری غیرپزشکی سال 89 دانشگاه آزاد اسلامی را از روز یکشنبه 13 تیرماه و به صورت اینترنتی اعلام کرد.
آزمون غیرپزشکی سال 89 دانشگاه آزاد اسلامی در روزهای پنجشنبه و جمعه 17 و 18 تیرماه در دو نوبت صبح و عصر برگزار می شود.

توزیع کارت این آزمون به صورت اینترنتی از طریق سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید از ساعت 11 صبح روز یکشنبه 13 تیرماه آغاز می شود و تا یک ساعت قبل از شروع آزمون ادامه خواهد داشت.

داوطلبان می توانند با وارد کردن شماره پرونده و کد رهگیری که در هنگام ثبت نام دریافت کرده اند، نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

اطلاعات فردی و آزمونی شخص داوطلب به همراه عکس وی در کارت ورود به جلسه درج شده است و داوطلبان در صورت وجود هر مشکلی در اطلاعات مندرج در کارت لازم است روزهای 13 تا 16 تیرماه صبح ها از ساعت 9 تا 13 و بعدازظهر از ساعت 14 تا 18 با مراجعه به باجه رفع نقص پیش بینی شده نسبت به اصلاح موارد مغایرت دار اقدام کنند.

داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به اطلاعیه 12 تیرماه که از طریق روزنامه آفرینش منتشر و به طور همزمان در پایگاه اطلاع رسانی مرکز آزمون به نشانی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قابل مشاهده است مراجعه کنند.

Masoud-Susa
03-07-2010, 12:07
اگه میدید معلمتون اینجوریه باید بهش میپریدین ، فوقش این بود از کتابایی مثل گاج ، قلم چی ، رمزینه و... استفاده میکردید
فکر کردی به همین راحتیه؟
فکر کردی نپریدیم؟ خود من 2-3 بار نزدیک بود درس شیمیم حذف بشه ...
چرا؟ چون اعتراض کردم به نحوه ی تدریس و کلی چیزای دیگه ی آقا !!!پیش کی؟ پیش شخص رئیس آموزش و پرورش...100 بار با بچه ها رفتیم آموزش پرورش ولی بند پ آقا خیلی کلفت تر از این حرفا بودش .
یه نمونه از افاضات جناب معلم بگم::::
جناب معلم سوال 4 گزینه ای شیمی سر امتحان نوبت اول داده جواب تو گزینه ها نبوده میگه که باید گزینه ی 5 رو خودتون اضافه می کردید به عنوان جواب...
اینی که گفتم فقط یه نمونه بود وگر نه این معلم تو خیلی چیز های دیگه هم در نوع خودشون استاد به تمام معنا بودن....
خدا شاهده سر کلاس ما به معلم ها درس میدادیم نه معلم ها به ما...

تقصیره تو هم نیست . تقصیره آموزش پرورش هست که هر ابلهی را میاد میکنه معلم . اونم معلم کجا؟ دبیرستان !!!
100% تایید میشه.(به حساب آموزش و پرورش هر مملکته که آینده ی اون مملکت رو رقم میزنه!)

یه چیز دیگه....
حالا رستگار رحمانی نابغه بود حرفی نیست ولی...
اون 2 نفری که دارن دوباره از جوانرود میان رتبه بشن چی؟؟؟؟شک ندارم امسال اون 2 تا هم زیر 20 میشن ...یعنی یک شهر کوچیک(در حد یه روستاس خدا شاهده) چند تا نابغه می تونه داشته باشه؟؟؟ اونم تو هر سال!
(اسم اون 2 نفر تو مجله آزمون قلم هست همیشه جزو 20 نفر اولن)
قبول کنید که تاثیر معلم خوب کم نیست.(چیزی که ما هیچ وقت تو عمرمون ولو برای یکبار هم تجربش نکردیم...)
(این هم به عنوان یکی از دلایل مهاجرت مردم از شهر های بدون امکانات به شهر بزرگی مثل تهرانه...)

در کل از ما که گذشت...

من با خودم و خدای خودم عهد می بندم که اگه دستم به جایی بند بشه نزارم کوچکترین حقی از بچه های منطقه 3 خورده بشه...
چرا که خودم زجر های زیادی رو تو این مدت 12 سال تحصیل کشیدم.

پ.ن:ببخشید که پر حرفی کردم آخه دلم پره...

lohrasbi
03-07-2010, 12:15
سلام. کسی هست که پیش دانشگاهی رو رفته باشه بعثت؟ میخوام دبیرای خوب بعثت رو بشناسم. ممنون.

MaaRyaaMi
03-07-2010, 12:29
بابا رستگار اولا 2 سال نشسته خونده !

بعدشم مگه قلمچی نبوده ؟

خوب اینم جز امکاناته!

بعضیا پول قلمچی رو هم ندارن بدن .........

من که اسم نابغه رو روش نمیزارم ....ولی شاید بعدا نابغه شد !

---------- Post added at 12:29 PM ---------- Previous post was at 12:27 PM ----------

موافقتم وای میستیم تا مرداد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی رتبه 999 هم 3 رقمی محسوب میشه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته من دیگه پی سی نمیام ولی یادم می مونهههههههه :دی

آره پس میخوای چند رقمی باشه :دی
کاش مال من بود :دی

omidrey
03-07-2010, 12:44
اینم درصدهای من

ببینم تو همون سروش گرگانی نیستی ! که جودوکار بود و میخواست IELTS از سنجش بگیره؟

---------- Post added at 01:43 PM ---------- Previous post was at 01:40 PM ----------

البته من دیگه پی سی نمیام ولی یادم می مونهههههههه :دی

آره پس میخوای چند رقمی باشه :دی
کاش مال من بود :دی
چرا نمی آیی ؟ اگر نباشی جات خالی میمونه !
راستی منو به خاطر شاخ بازی های اخیر ببخش و حلال کن . اینو جدی میگم چون حق الناس سنگینه . البته برای تو که شاخ بازی نکردم !

از بابت رتبه هم خیالت تخت , من یک کاری میکنم رتبه ات 3 رقمی بشه . بهت قول میدم !

---------- Post added at 01:44 PM ---------- Previous post was at 01:43 PM ----------

سلام. کسی هست که پیش دانشگاهی رو رفته باشه بعثت؟ میخوام دبیرای خوب بعثت رو بشناسم. ممنون.
ببینم تو اسمت علی نیست . که رتبت تو سنجش آخر شد 12310 ؟ علی لهراسبی میگما ؟

iman0007
03-07-2010, 12:45
سلام!
شرایط یکسان؟ به هیچ وجه! یادمه پدرم به من گفت وقتی کنکورشو تموم کرد ، پشت پاسخنامش نوشت:
منو با دانش آموزان دبیرستان البرز مقایسه نکنین! (پدرم رتبش تو کنکور خوب بوده!)
اونوقت اینا اومدن سهمیه بندی کردن، اونم چه سهمیه بندی ای! معلم ما توی کلاس درس میخوابید! دبیر دینی ما واسه خودش عشقکی حرف از سالکا و صوفیا میزد! کتاب چیه؟ دبیر زبان فارسیمون راجع به آفتابه ی فرانسه و فرهنگ ژاپن و اقتصاد روسیه حرف میزد ، ولی درس نمیداد! من و امثال من آخه چه کردیم که منطقه 3 ای هستیم! اومدن سهمیه بندی کردن و بعدش دبیرستان سمپاد باز کردن! نگفتن که آقا این دبیرستان سمپاد یعنی جدا کردن بچه های درسخون از تنبل و این کار موجب تنبل تر شدن اون بچه ها میشه! و نگفتن که ممکنه یکی مثل من حتی امتیاز دادن آزمون ورودی مدرسه سمپاد رو هم نداشته باشه! یعنی دو سال بعد از ورود من به دبیرستان ، اولین مدرسه سمپاد در 47 کیلومتری محل زندگیم تاسیس شد! منطقه 3 یعنی این! یعنی اینکه من دانش آموز باید برگردم به معلمم گیر بدم که آقا اینجا شما اشتباه رفتین ، اونجا اشتباست! جالبش میدونین کجاست ، اونجایی که توی پیش دانشگاهی ، کسی که به عنوان مشاور استخدام شده ، بیاد توی کلاستون و نتونه متن رو از رو بخونه و بعد موقع خوندن بگه که:
جواب سوال ریاضی اگه از یه خط بیشتر بشه ، بدونین یا شما یه نکته رو فراموش کردین و یا اینکه یه جا غلط رفتین!
یعنی این تا به حال یک بار هم دفترچه سوالات رو ندیده و اون موقع داره مشاوره میده! اون موقع برمیگردم بهش میگم یارو ، هیچکدومه سوالای ریاضی کمتر از یه خط حل نمیشه! بر میگرده میگه :
خفه شو! من از همون اول که دیدمت گفتم آدم شروری هستی!
در صورتی که همه بچه ها میدونن من به هیچکسی بی حرمتی نمیکنم! منم پا شدم رفتم بیرون!
منطقه 3 یعنی جایی که مدیر روز اعلام نتایج ترم اول برگرده بگه:
30 نفر توی فیزیک رد شدن! 34 نفر دیفرانسیل رو افتادن! بیست و خردی دانش آموز هندسه تحلیلی رو تر زدن و ....
اون موقع تو منطقه 1 و 2 مدیر های مدارس به بچه ها میگن که اگه زیر 6 هزار کشوری بیارین ، اخراجتون میکنم!
اون موقع میان بومی سازی میکنن! امتیاز دانشگاههای خوب رو میدن به دانش آموزان مناطق خوب و بچه های منطقه ی ضعیف رو توی منطقه ضعیف نگه میدارن!
یادش بخیر ، توی یه فیلمی یه کسی یه چیزه خیلی قشنگ گفت! مضمون جالبی داشت!
این بود:
پولدار ، پولدارتر میشه!
فقیر ، فقیر تر!

سلام دوست عزیز.درک می کنم چی میگی.
من تهرانیم.ولی به نظر تو این دلیل میشه که بهترین شرایط درس خوندن رو داشته باشم؟
من سه سال دبیرستان مدرسه ی دولتی بودم.می تونم با جرات بگم که مدرسه ای که من توش بودم بین دولتی هایی که تو تهران هستن جزو 10 تای اوله......مدرسمون توی هر پایه حدود 400 تا 500 تا دانش آموز داشت.هر کلاس 40 نفر.ولی فکر می کنی توی این سه سال چند تا معلم خوب داشتیم؟؟؟از نظر من تعدادشون به انگشتهای یه دست هم نمیرسه...
اصلن فکر کن همه ی معلم ها عالی بودن...فکر می کنی بین این 400 نفر چند نفر واقعن به فکر درس بودن؟چند نفر به فکر کنکور بودن؟مطمئن باش وقتی توی محیطی باشی که هیچ کس درس نمی خونه،محیطی که اکثر دانش آموزاش دنبال یه فرصت میگردن که کلاس رو بهم بریزن،محیطی که کمتر معلمی پیدا میشه که جرات کنه جلوی دانش آموزاش مقاومت کنه و بتونه کلاس رو کنترل کنه،تو هم با جماعت همراه میشی...

من توی این مدرسه وضعیت درسیم بد نبود...همیشه جزو 20 نفر اول بودم....وقتی خواستم برای پیش دانشگاهی توی یه مدرسه غیر انتفاعی ثبت نام کنم،اکثر مدرسه ها شهریه ی آنچنانی داشتن و من و خیلی دیگه از رفیق هام جرات نداشتیم بهشون نزدیک بشیم،خیلی دیگه از مدرسه ها هم آزمون ورودی داشتن.من اطلاعاتم در حد همون کتاب درسی و چیزهایی بود که معلم هامون بهمون گفته بودن.ولی نتونستم توی این آزمون های ورودی قبول بشم.آخر سر هم توی یه غیر انتفاعی معمولی اسم نوشتم.این مدرسه ی غیر انتفاعی اکثر معلم هاش خوب بودن،ولی باز دانش آموزاش...:41:.منم متاسفانه باهاشون همراه شدم...

میخوام بهت بگم که الان پشیمونم که به خانوادم فشار آوردم و توی غیر انتفاعی ثبت نام کردم.چون شاخ ترین نکته ای هم که معلم بهت میگه توی کتاب های قلمچی و گاج پیدا میشه...

حالا الان که تو گفتی کتاب کمک آموزشی اونجا پیدا نمیشه،من کمی تعجب کردم،چون یکی از معلم هامون که تو گاج کار میکنه،بهمون می گفت موسسه هایی مثل گاج و قلمچی باید هر سال تعدادی از کتاب هاشون رو توی منطاطقی که به کتاب دسترسی ندارن وقف کنن.مثل رستگار رحمانی که کتاب هاش رو اینجوری گیر آورده بود.با این حال این جوری که معلومه برای شما این اتفاق نیفتاده.ولی دلیل نمیشه که بقیه ی شهرستان های منطقه 2 و 3 هم اینجوری باشن.

از همه ی این ها بگذریم،آیا منطقه 2 و 3 برای دسترسی به کتاب های کمک آموزشی نمی تونن یه تریپ تهران بیان؟؟؟کافیه یه سر به انقلاب بزنن تا هر جور کتابی که می خوان بگیرن.حتمن نباید کتاب نو باشه که،می تونن با قیمت پایین تر هم بگیرن.مثلن دسته دوم چه عیبی داره؟؟؟

حالا یه مشکلی که تهران داره ولی منطقه 2 و 3 ندارن بگم؟شلوغی،ترافیک،آلودگی،ا عصاب خوردی...
من امسال روزی دو ساعت تو راه مدرسه تا خونه بودم.به نظرت وقتی میرسیدم خونه حوصله ی درس خوندن داشتم؟؟؟به نظرت پارسال بعد از اون ماجراهایی که توی خرداد اتفاق افتاد،کسی تو تهران حواسش به درس خوندن بود؟؟؟میدونی اون اتفاق ها باعث شد چندتا از رفیقهای من کنکورشون رو خراب کنن؟؟؟

هنوزم نظرت اینه تهران برای درس خوندن جای خوبیه؟؟؟نظر من به این سوال اینه:1.آره،ولی برای اونایی که مایه دارن.2.آره،ولی برای اونایی که اراده ی فولادی دارن و می تونن جلوی تحریک ها و وسوسه هایی که هر لحظه اینجا احساس میشه مقاومت کنن.(یادت باشه:اینجا تهرانه،یعنی شهری که هر چی که توش میبینی باعث تحریکه :31:).
موفق باشی...

bida
03-07-2010, 12:52
یه خوبی کنکور اینه که یه نمونه کوچک از جهان واقعی رو به ما نشون میده. جهانی که نه ما تو سریالهای تلویزیون میبینیم ، نه تو کتابهای راز موفقیت و آنتونی رابینز و ... و نه تو داستانهای عبرت آموز و روحیه بخش.

زندگی واقعی تو دنیایی که عدالت توش وجود نداره ، همیشه حق به حقدار نمی رسه. پشتکار و تلاش همیشه جواب نمیده. رقابت ها همیشه عادلانه نیست ، بعضیا که خوش شانسترن و به هر دلیلی امکانات بیشتری دارن موفق ترن.

و در نهایت اینکه یاد بگیریم چیزهایی رو که دوست نداریم و قادر به تغییرش نیستیم بپذیریم ، و تلاش کنیم که اونایی که فابل تغییر هستند رو بهبود ببخشیم و در عین حال بدونیم که توبعضی از شرایط موفقیت 50 یا 40 در صدی هم قابل تحسینه.

omidrey
03-07-2010, 12:55
من یک سوال دارم !
یعنی وضع مناطق 3 انقدر خرابه که حتی کتاب کمک آموزش هم پیدا نمیشه؟
من که منطقه 2( کرج ) هستم فوقالعاده است .حتی میتونم بگم از تهران هم هیچی کم نداریم ولی نمیدونم چرا میگید مناطق 2و3 اینجوری هستن که کتاب کمکی هم ندارن !

---------- Post added at 01:54 PM ---------- Previous post was at 01:52 PM ----------

یه خوبی کنکور اینه که یه نمونه کوچک از جهان واقعی رو به ما نشون میده. جهانی که نه ما تو سریالهای تلویزیون میبینیم ، نه تو کتابهای راز موفقیت و آنتونی رابینز و ... و نه تو داستانهای عبرت آموز و روحیه بخش.

زندگی واقعی تو دنیایی که عدالت توش وجود نداره ، همیشه حق به حقدار نمی رسه. پشتکار و تلاش همیشه جواب نمیده. رقابت ها همیشه عادلانه نیست ، بعضیا که خوش شانسترن و به هر دلیلی امکانات بیشتری دارن موفق ترن.

و در نهایت اینکه یاد بگیریم چیزهایی رو که دوست نداریم و قادر به تغییرش نیستیم بپذیریم ، و تلاش کنیم که اونایی که فابل تغییر هستند رو بهبود ببخشیم و در عین حال بدونیم که توبعضی از شرایط موفقیت 50 یا 40 در صدی هم قابل تحسینه.
احسنت و بارکالله!
کنکور یعنی یادگیری نظم !
کنکور یعنی یادگیری برنامه ریزی !
کنکور یعنی یاد بگیری چه جوری درس بخونی !
کنکور یعنی کوله باری از تجربه !
کنکور یعنی یک دریا خاطرات تلخ و شیرین!

---------- Post added at 01:55 PM ---------- Previous post was at 01:54 PM ----------

دوستان من میرم .
سکان هدایت این فروم رااین دفعه به ati_1991 می سپارم!

dehtoday
03-07-2010, 12:59
آقا ديدم بحث بحثه شيوه آموزشه گفتم حيفه منم تو كار نباشم ... :31:
منم منطقه 3 ام و تو يكي از محرومترين استانها ! ( و شايد محروم ترين!) ما هم يه معلم شيمي داشتيم ( من نميدونم چرا همه گير دادن به معلم شيمياي بدبخت !) البته نمونش زياده ولي خب الآن درصد فراواني شيمي زياده ! اين معلم شيميمون واسه امتحان سوال تستي مياورد بعد ميگفت بايد راه حلم بنويسيد و گرنه گزينه خالي هيچ نمره اي بهتون نميدم ...!!! بزار يه نمونه ديگه هم بگم يه معلم هندسه هم داشتيم ميرفت تو خونه تمريناي كتابو از روي منتشران مينوشت رو برگه اي مياورد سر كلاس حل ميكرد موقعي كه حل ميكرد يه برگ دستش بود فقط از روي اون كپي ميكرد :31: تازه يه زرنگم ( فقط يكي!) داشتيم معلممه وقتي سوالي رو بلد نبود ميگفت بچه ها كي بلده ميدونست اون بلده ميگفت آفرين بيا حلش كن ! آره! اينه درده ما ... ! :13:

faeze.t
03-07-2010, 13:11
ببینم تو همون سروش گرگانی نیستی ! که جودوکار بود و میخواست IELTS از سنجش بگیره؟

---------- Post added at 01:43 PM ---------- Previous post was at 01:40 PM ----------

چرا نمی آیی ؟ اگر نباشی جات خالی میمونه !
راستی منو به خاطر شاخ بازی های اخیر ببخش و حلال کن . اینو جدی میگم چون حق الناس سنگینه . البته برای تو که شاخ بازی نکردم !

از بابت رتبه هم خیالت تخت , من یک کاری میکنم رتبه ات 3 رقمی بشه . بهت قول میدم !

---------- Post added at 01:44 PM ---------- Previous post was at 01:43 PM ----------

ببینم تو اسمت علی نیست . که رتبت تو سنجش آخر شد 12310 ؟ علی لهراسبی میگما ؟

زیر 1000 هستی

AB
03-07-2010, 13:27

مست طلا بشه الهی!!!

منم دارم همینو میگم.بعضی ها به خاطر بعضی مسائل میتونن این آزمون رو پشت سر بزارن ولی خیلی هایی که سواد و شعور و توانایی بیشتری دارن به دلایلی نمیتونن موفق بشن.

منم منطقه 3 ام و تو يكي از محرومترين استانها ! ( و شايد محروم ترين!) ما هم يه معلم شيمي داشتيم ( من نميدونم چرا همه گير دادن به معلم شيمياي بدبخت !) البته نمونش زياده ولي خب الآن درصد فراواني شيمي زياده ! اين معلم شيميمون واسه امتحان سوال تستي مياورد بعد ميگفت بايد راه حلم بنويسيد و گرنه گزينه خالي هيچ نمره اي بهتون نميدم ...!!! بزار يه نمونه ديگه هم بگم يه معلم هندسه هم داشتيم ميرفت تو خونه تمريناي كتابو از روي منتشران مينوشت رو برگه اي مياورد سر كلاس حل ميكرد موقعي كه حل ميكرد يه برگ دستش بود فقط از روي اون كپي ميكرد :31: تازه يه زرنگم ( فقط يكي!) داشتيم معلممه وقتي سوالي رو بلد نبود ميگفت بچه ها كي بلده ميدونست اون بلده ميگفت آفرين بيا حلش كن ! آره! اينه درده ما ... ! :13:

خب بدتون نیاد تقصیر خودتونه.وقتی از معلم انتظاری ندارین اونم با اون حقوق چندرغازی که میگیره معلومه به فکر شما نخواهد بود.معلم زیست ما هم همین طوری بود اونقدر به مدیر اعتراض کردیم که اخراجش کرد.

متاسفانه تو خراب شده ای که هممون داریم توش ادای زندگی کردن درمیاریم حقت رو نمیدن بلکه خودت باید با زور بگیری.

shifter
03-07-2010, 13:27
تو اين فروم كسي سكان هدايت دستش نيست...!
همه به هم كمك ميكنن و همديگه رو راهنمايي ميكنن.:46:

Amir_oscar
03-07-2010, 13:31
همه به هم كمك ميكنن و همديگه رو راهنمايي ميكنن.:46:
با امضات مخالفم! همه که مثل هم نیستن...

CSNH
03-07-2010, 13:34
سلام دوست عزیز.درک می کنم چی میگی.
من تهرانیم.ولی به نظر تو این دلیل میشه که بهترین شرایط درس خوندن رو داشته باشم؟
من سه سال دبیرستان مدرسه ی دولتی بودم.می تونم با جرات بگم که مدرسه ای که من توش بودم بین دولتی هایی که تو تهران هستن جزو 10 تای اوله......مدرسمون توی هر پایه حدود 400 تا 500 تا دانش آموز داشت.هر کلاس 40 نفر.ولی فکر می کنی توی این سه سال چند تا معلم خوب داشتیم؟؟؟از نظر من تعدادشون به انگشتهای یه دست هم نمیرسه...
اصلن فکر کن همه ی معلم ها عالی بودن...فکر می کنی بین این 400 نفر چند نفر واقعن به فکر درس بودن؟چند نفر به فکر کنکور بودن؟مطمئن باش وقتی توی محیطی باشی که هیچ کس درس نمی خونه،محیطی که اکثر دانش آموزاش دنبال یه فرصت میگردن که کلاس رو بهم بریزن،محیطی که کمتر معلمی پیدا میشه که جرات کنه جلوی دانش آموزاش مقاومت کنه و بتونه کلاس رو کنترل کنه،تو هم با جماعت همراه میشی...

من توی این مدرسه وضعیت درسیم بد نبود...همیشه جزو 20 نفر اول بودم....وقتی خواستم برای پیش دانشگاهی توی یه مدرسه غیر انتفاعی ثبت نام کنم،اکثر مدرسه ها شهریه ی آنچنانی داشتن و من و خیلی دیگه از رفیق هام جرات نداشتیم بهشون نزدیک بشیم،خیلی دیگه از مدرسه ها هم آزمون ورودی داشتن.من اطلاعاتم در حد همون کتاب درسی و چیزهایی بود که معلم هامون بهمون گفته بودن.ولی نتونستم توی این آزمون های ورودی قبول بشم.آخر سر هم توی یه غیر انتفاعی معمولی اسم نوشتم.این مدرسه ی غیر انتفاعی اکثر معلم هاش خوب بودن،ولی باز دانش آموزاش...:41:.منم متاسفانه باهاشون همراه شدم...

میخوام بهت بگم که الان پشیمونم که به خانوادم فشار آوردم و توی غیر انتفاعی ثبت نام کردم.چون شاخ ترین نکته ای هم که معلم بهت میگه توی کتاب های قلمچی و گاج پیدا میشه...

حالا الان که تو گفتی کتاب کمک آموزشی اونجا پیدا نمیشه،من کمی تعجب کردم،چون یکی از معلم هامون که تو گاج کار میکنه،بهمون می گفت موسسه هایی مثل گاج و قلمچی باید هر سال تعدادی از کتاب هاشون رو توی منطاطقی که به کتاب دسترسی ندارن وقف کنن.مثل رستگار رحمانی که کتاب هاش رو اینجوری گیر آورده بود.با این حال این جوری که معلومه برای شما این اتفاق نیفتاده.ولی دلیل نمیشه که بقیه ی شهرستان های منطقه 2 و 3 هم اینجوری باشن.

از همه ی این ها بگذریم،آیا منطقه 2 و 3 برای دسترسی به کتاب های کمک آموزشی نمی تونن یه تریپ تهران بیان؟؟؟کافیه یه سر به انقلاب بزنن تا هر جور کتابی که می خوان بگیرن.حتمن نباید کتاب نو باشه که،می تونن با قیمت پایین تر هم بگیرن.مثلن دسته دوم چه عیبی داره؟؟؟

حالا یه مشکلی که تهران داره ولی منطقه 2 و 3 ندارن بگم؟شلوغی،ترافیک،آلودگی،ا عصاب خوردی...
من امسال روزی دو ساعت تو راه مدرسه تا خونه بودم.به نظرت وقتی میرسیدم خونه حوصله ی درس خوندن داشتم؟؟؟به نظرت پارسال بعد از اون ماجراهایی که توی خرداد اتفاق افتاد،کسی تو تهران حواسش به درس خوندن بود؟؟؟میدونی اون اتفاق ها باعث شد چندتا از رفیقهای من کنکورشون رو خراب کنن؟؟؟

هنوزم نظرت اینه تهران برای درس خوندن جای خوبیه؟؟؟نظر من به این سوال اینه:1.آره،ولی برای اونایی که مایه دارن.2.آره،ولی برای اونایی که اراده ی فولادی دارن و می تونن جلوی تحریک ها و وسوسه هایی که هر لحظه اینجا احساس میشه مقاومت کنن.(یادت باشه:اینجا تهرانه،یعنی شهری که هر چی که توش میبینی باعث تحریکه :31:).
موفق باشی...

سلام به شما دوست تهرانی و عزیز من:
شما همه ی اینا رو میگی ، اما بعضی چیزا رو نمیخوای باور کنی! من برای خرید کتاب مجبور بودم ، 95 کیلومتر با ماشین طی کنم ، چرا؟ چون شهر ما کتابفروشی نداشت! همش لوازم التحریر! راستی کی میگه اینجا کتاب پخش میشه؟ اگه میشد که بچه ها به قلمچی و گاج در مناطق 3 هجوم میبردن؟ اینو از خودت نپرسیدی که اگه این اتفاق میافتاد ، دیگه جامعه آماری گاج و قلمچی و ... توی منطقه 3 انقدر کم نمیشد؟ راجع به کلاسا میپرسی؟ کلاسای ما هم 40 نفره بود! از 4 تا لامپ مهتابی دوتاش کار میکرد! تخته سیاهمون شکسته بود! پنجره ها پرده نداشت و ما کور بودیم تو کلاس! شوفاژا خاموش! پنکه ها بی پره! این از وضعیت فیزیکی کلاس و مدرسه که دیگه بماند! راجع به معلما میگی؟ یادش بخیر ! یه بار به معلممون زنگ زدیم ، آقا کجایی؟ گفت: تو کوه سقف خونمو باد برده ، دارم میرم درستش کنم! بیچاره دلمون میسوخت دبیر ریاضیاتمون رو از خوابش بیدار کنیم! دبیر عربیمون درویش بود! همش واسه ما آیه میخوندو .... برادر من ، توی تهران شما حداقل معلم میخواد درس بده و دانش آموز نمیذاره! اینجا که نه دانش آموز میذاره ، نه معلم! میگی راحت تا مدرسه تو شلوغی طولانی میشد؟ نزدیکترین مدرسه ی من توی دبیرستان با من 1.5 کیلومتر فاصله داشت! تو پیش دانشگاهی این فاصله به 17 کیلومتر رسید! اونجا حداقل تاکسی گیر میاد! اینجا واسه یه تاکسی نیم ساعت کنار خیابون باید دست تکون بدی! Ok؟ دوستام برای رفتن کلاس خصوصی پیش یه دبیر خوب مجبور بودن ، 42 کیلومتر برن! اگه اونجا مشکل شیطنت بچه ها هست ، اینجا مشکل دیگه ای هست! اینجا بچه ها اصلا اجازه نمیدن که معلم بگه شما دارین شیطنت میکنین و اگه بقیه شیطنت میکنن ، خب به شما چه ربطی داشت؟ شما درس خودتو میخوندی! بچه های گروه علوم انسانی ما اونقدر خرابن که ما بهشون میگیم علوم حیوانی! باز هم حرفی هست! شما میگی از مشکلاتت! اما تا به منطقه 3 نیای درک نمیکنی! اونجا حداقل چیزی که شما دارین و ما نداریم ، خانواده ی پیگیره! که ما نداریم! پدر من در تمام طول دوران تحصیلم (12 سال) فقط نزدیک به 10 بار اومده به مدرسه من و مادرم که دیگه عمرن! بدبختی اینه که هر دو تحصیل کرده هم هستن! چی بگم جز اینکه با وجود این همه من نمیگم منطقه 3 منو در خودش حل کرد و نذاشت موفق شم! من در هر شرایطی هم که باشم موفق میشم ، چون یک انسانم! درست مثل شما! شما هم اگه بخواید میتونید! اما در کل راجع به حرفتون نسبت به رابطه ی مستقیم پولداری و رتبه من کاملا حرف شما رو تایید میکنم!
موفق باشید!

BioHazard
03-07-2010, 13:35
]دوستان من میرم .
یک سوال ، اینجا سکان هم داره ؟:دی من فکر کردم پیشرفت کردیم ، روی اتودرایو هست :دی

-----------------------------------

یعنی توی مناطق 3 حتی کتابخونه هم نیست که توش گاج پیدا بشه ؟ اصلا پیدا نشه ، بودجه خرید اینترنتی هم ندارید ؟ الان هم که با اداره پست قرار دارند و پول رو به پستچی میدید.

من خودم امسال بدون اینکه پول از پدر مادرم بگیرم ، نزدیک 400 تومن کتاب خریدم ، منی که توی منطقه 1 ام ، سعی میکنم مستقل باشم. شماها که دیگه با این تفاسیر گرگ بارون دیده اید.

------------

ولی باز من منطقه 3 نبودم و نمیدونم چطوریه وضعیت ولی فکر کنم یک گاج سفید هم دیگه توی دریا هم پیدا میشد.

ati_1991
03-07-2010, 13:46
چرا من؟ : ) واقعا من اینقدر لایق نیستم

همه به هم كمك ميكنن و همديگه رو راهنمايي ميكنن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنونم از حرف قشنگت : )
سعی می کنم اگه اطلاعاتی دارم در اختیار بچه ها قرار بدم، اینجا همه به کمک هم نیاز داریم

Amir_oscar
03-07-2010, 13:46
من خودم امسال بدون اینکه پول از پدر مادرم بگیرم ، نزدیک 400 تومن کتاب خریدم ، منی که توی منطقه 1 ام ، سعی میکنم مستقل باشم.
:24::24::24:

MaaRyaaMi
03-07-2010, 13:53
فکر کنم دارین پیاز داغشو زیاد می کنین دوستان !

یادمه موقع بومی سازی و اینا هم از این بحثا داشتیم ....

همه چیزم مربوط به کتاب و کلاس و ... نیس دلیل نمیشه هر کسی داشته باشه اینارو موفقه

من الان کلی کتاب دارم نمیدونم باهاشون چیکار کنم !! ((:

الان کوچیکترین مدرسه دنیا ! هم کلی مجهز شده .... نمیدونم دیدین یا نه؟ تو بوشهره فکر کنم ....

والا منم معلم خوب نداشتم ... و از همه شون ناراضیم ... مخصوصا دروس تخصصی م

ati_1991
03-07-2010, 13:57
درسته . واقعا هزینه ها زیاده، از خودتون شروع کنید. این کتاباتونو که دیگه به دردتون نمیخورند رو بفروشین.
به نفع هر دو طرفه (400 تومن بشه 200 تومن خوبه نه؟ تا اینکه گوشه خونه بمونه)

دوستاتون هم کتاب 1سال قدیمیتر زیاد تاثیری نداره. با دفترچه کنکور امسال تکمیل میشه تستاشون

FireShot
03-07-2010, 14:00
درسته . واقعا هزینه ها زیاده، از خودتون شروع کنید. این کتاباتونو که دیگه به دردتون نمیخورند رو بفروشین.

به کی بفروشیم من کسی رو پیدا نکردم وگر نه همرو میدم بره

farzaneh*f
03-07-2010, 14:01

ولی بذار من بگم من ابتدایی رو مدرسه ی دولتی خوندم تو یکی از ضعیف ترین مدارس دولتی اردبیل، حتی چهارم ابتدایی (سال طلایی کل دوران تحصیل من) افتادم سر کلاس ضعیف ترین معلم همون مدرسه ی ضعیف ولی خلاقیتی داشتم که امروز حسرت اون روزا رو می خورم هر چی دبیر بی سرو ته حرف می زد خودم می فهمیدم چی می خواد یادمون بده درسا رو از تو کتاب یاد می گرفتم همه ی زنگارم پای تخته بودم هر چی معلم درس می داد دوباره من به بچه ها توضیح می دادم و اون سال برای اولین بار هیچ کدوم از شاگردای اون دبیرمون توی هیچ درسی نیافتادن بعدشم که رفتم پنجم بدون حتی یه دونه کتاب غیر کتاب درسی نمونه دولتی قبول شدم (اگه می خوایی میزان ضعف مدرسه رو بفهمی کافیه بدونی که مدیر مدرسه اصلا آزمون سمپاد شرکت کنه) بعدشم رفتم نمونه دولتی معلمامون خوب بودن ما رو تشویق می کردم خوب درس بخونیم و خودشونم خوب درس می دادن ولی هنوز هیچ کدوم اون قدرا هم خوب نبودن! که بیان چیزی فراتر از کتاب درسی به ما یاد بدن کسی نکته ها و تله ها رو واسه من دیکته نمی کرد و اونجا من خودم از روی استنباط های شخصی خودم به قول خودم فرمول های میانبر کشف می کردم خلاقیتم هنوز پا بر جا بود ولی دیگه خودم سعی نمی کردم مطالب رو از روی کتاب یاد بگیرم چون این کارو دبیرا سر کلاس انجام می دادن و یواش یواش دیگه نمی تونستم ذهن دبیرو بخونم چون همه چیزو خودش واضح می گفت و من دیگه تلاشی واسه این کار انجام نمی دادم به هر حال راهنمایی گذشت و من فقط با سه تا کتاب 20آزمون ریاضی (مال سه سال) بدون کلاس و معلم خصوصی از سمپاد قبول شدم رفتم که دبیرستان دبیرامون عالی بودن دیگه با دبیرایی درس می خوندم که از اون سالی که من رفتم اونجا هر سال یه تک رقمی و کلی دو-سه رقمی تحویل دادن تو کنکور (من اولو شروع می کردم:شیما موسوی8، من دومو شروع می کردم:الناز عزیزیان 7 ،من سومو شروع می کرم:مینا شریفی 9،من پیشو شروع می کردم:ساحل شریفی6) اینجا همه ی دبیرا (حداقل تو دروس اختصاصی عربی و زبان) خیلی خوب درس دادن نکته هایی گفتن که خیلیاشونو تو هیچ کتابی ندیدم فرمولای پیچیده رو ساده کردن گفتن خیلیاشون نشستن مطالبو طبقه بندی کردن بهتر یاد بگیریم خیلیاشون اومدن در کنار اینکه هر مطلبی رو یاد می دن یه ترفندی هم برای به خاطرسپاری اون مطلب یادمون دادن و اینجا بود که دیگه اون نکته ها و فرمولای کوچولویی که خودم بعد از ساعت ها تلاش پیدا می کردم ارزششونو در برابر فرمولای مبتکرانه ای که در عرض چند دقیقه توسط دبیر توضیح داده می شد از دست دادن دیگه اینجا شد که سال به سال تلاش خلاقانه ی من از سال قبل کمتر شد تا اینکه پیش دانشگاهی به خودم اومدم و دیدم که باید تلاش کنم اما چه تلاشی؟ تلاش دیکته ای نه اون تلاشی که تو ابتدایی و راهنمایی داشتم، امسال من به ازای هر کتاب درسی عمومی دست کم دو و به ازای هر کتاب اختصای دست کم سه تا کتاب کمک درسی و تستی تهیه کردم و سر کلاس دبیرایی نشستم که پول هر یک جلسه ی کلاس خصوصی شون کمتر از 70-80 تومن نمی شه و آخرشم رفتم تا اولین سوال ریاضی رو دیدم که جواب نمیاد فوری جا زدم رفتم سر فیزیک در حالیکه اگه چهار سال پیش بود حتما جسورانه ادامه می دادم ولی همون طور که اشاره کردم رتبه های تک رقمی اردبیل هم سر کلاس همین دبیرا درس خوندن پس مشکل از کجاست؟ خب واضحه مشکل از منه که با بهتر شدن من سال قبل یه کتاب دیفرانسیل از کتاب مدرسه گرفتم که یه سوالو نگاه کنم اونجا اتفاقا دیدم کتاب مال شریفی هاست (سایه و ساحل-رتبه های 6 و 35 منطقه2 سال گذشته) که تقدیمش کردم به مدرسه ؛ می دونی اینو از کجا فهمیدم از حاشیه های کتاب اونا در مورد تک تک سوالای گاج جداگانه نظرات شونو نوشته بودن ( این طوری بود که مثلا=> "سایه:من فکر می کنم این سوال اشتباه داره چون..." و زیرش "ساحل: نه به نظر من مشکلی نداره ولی فکر می کنم بدونم تو کجا اشتباه کردی که این فکرو می کنی...") و واسه ی اکثر سوالا کنار جواب یه جواب کوتاهتر نوشته بودن و منتظر ننشسته بودن دبیر واسه شون حل کنه و نکته بگه اونا با وجود اینکه دبیرا کلی نکته یادشون می دادن هنوز خودشون رو ملزم به تلاش و تمرین خلاقیت کرده بودن و خودشون نکته در میاوردن از توی کتابا اما می دونین من بعد دیدن اون کتاب چی کار کردم؟ عوض اینکه یادم بیافته که منم باید در مورد سوالا یه همچین برخوردی داشته باشم و نحوه ی درس خوندن اونا رو یاد بگیرم بلافاصله رفتم کتابو از کتابخونه تا آخر سال امانت گرفتم-البته مدرسه اجازه ی همچین کاریو به پیش دانشگاهیا داده بود- تا بشینم نکته هایی هم که اونا پیدا کردن حفظ کنم شاید به دردم بخوره:41: و این طوری بود که اونا شدن تک رقمی و دو رقمی و من با وجود اینکه همه ی نکاتی رو که اونا تو گاج دیف شون نوشته بودنو می شه گفت خوب یاد گرفتم ولی ریاضی رو زدم 20 درصد یعنی حالا بقیه رم بذاریم کنار همون دیفرانسیلم نتونستم کامل جواب بدم ...همه ی اینا رو توی این پست طولانی نوشتم واسه تون که بگم اصلا مهم نیست که کجا هستیم مهم اینه که چقدر تلاش صحیح می کنیم من اینو از آنتونی رابینز یاد نگرفتم چیزیه که تو مراحل زندگی هر چند کوتاه خودم یاد گرفتم:20:

ati_1991
03-07-2010, 14:02
به کی بفروشیم من کسی رو پیدا نکردم وگر نه همرو میدم بره
تو همین فروم به کسایی که میان تاپیک کنکور 90 و اینا تو پروفایلشون پیغام بذار. استقبال میکنن.

تو مدرسه تون هم 1سال پایین تری ها هستن.

تو انقلاب هم شاید بتونی بفروشی

online_amin
03-07-2010, 14:04
اگر مشهدی برو جمعه بازار کتاب, به غرفه دارها بفروش.

اگر نیستی, برو انجمنهای پرشن تولز تو قسمت بازارچه, اون جا کتابهات رو به فروش بذار. پیدا میشن کسانی که بخرن. زیاد هستند.

MaaRyaaMi
03-07-2010, 14:06
اونائی که تهران هستن میتونن برن انقلاب بفروشن .... البته من میخواستم یه کتابخونه ای تو تهران پیدا کنم برم کتابا رو بدم اونجا ... هنوز پیددا نکردم ... ولی شایدم فروختم یه 100 تومنی گیرم بیاد !!

elendil
03-07-2010, 14:18
تو انقلاب هم شاید بتونی بفروشی

کاملا تایید میشه

به شخصه ( تجربه شخصی بوده نه از کس دیگه ای نقل قول کنم ) با یکی از دوستام رفته بودیم انقلاب

یه 3 4 تا کتاب نو بودش بهترین مغازه تو پاساژهای انقلاب با چونه زدن که آقا اصلا یه کلمه هم توش ننوشتم و تمیز چند صفحه بیشترش رو نخوندم و .... به زور نصف قیمت برمیداشتن :دی :دی

بعضیا بودن که کلا هر جور کتابی ( موضوع/مبحث کتابش رو یادم رفته ولی قیمتش یادمه ) قیمتش فک کنم 5 6 تومن بود میخواستن 1.700 یا حداکثر با مکاس فراوان 2 برداره :دی کلا اگه به سال پایینی ها بدین ثوابش هم بیشتره یه عمر هم دعاتون میکنه :دی :دی ( خدایی هیچی مثه دعای خیر نمیشه :دی )

MaaRyaaMi
03-07-2010, 14:26
همون 1700 هم خیلیه ... بهتر از اینه که حواله ش کنی سمت انباری خونه تون ....

من که دیگه دوروبرم کنکوری ندارم ! داشته باشم هم دیگه خورده به حذف کنکور و اینا!

معمولا یه سری مغازه های زیر زمینی!!! هستن اونا بهترن ... من رفته بودم اندیشه سازان بخرم خییلیا برای فروش اومده بودن ... اینقدر هم اونجا کتاب بود سرگیجه گرفتم :دی

---------- Post added at 02:26 PM ---------- Previous post was at 02:24 PM ----------

من 196 تا کتاب دارم اگههههه تا 2 تومن هم هر کدوم رو بخرن حدودا نزدیک یه 200 تومنی میشه :دی نه؟

nits
03-07-2010, 14:31
مثل اینکه ریاضی و فیزیک امسال برای هر دو رشته سخت بود . هم تجربی و هم ریاضی .
یکی از بچه های تجربی شهر ما که خیلی هم خرج کلاس و کنکور کرد و همه رو تنهایی میرفت و چند بار هم میرفت میگن بعد از جلسه داشت گریه میکرد . البته میره کلاس استفاده میکنه و میخونه. زرنگه .ولی مثل اینکه خراب کرد ... ولی از یک مرد بعید بود ... چقدر بی اراده و سست عنصر هستن این افراد ...

ریاضیات هر دو رشته سوالاتی بودن که ...

Masoud-Susa
03-07-2010, 14:31
گفتن تو دریا هم پیدا میشه(گاج سفید...) ولی چه کنیم که جایی که ما توش نشستیم کویر لم یزرعی بیش نیست...

گفتن از پدر و مادر پول نمیگیرن و با پول خودشون کتاب هاشون رو تهیه میکنن...ببخشید روزی چند ساعت کار می کردید؟ شغلتون چی بود؟ درآمد خوب بوده؟ چقدر فرصت کردید درس بخونید؟(وضعیت در آمد شهر های کوچیک هم که مشخصه!)

گفتن بیا اعتراض کن معلمت رو اخراج کنن...اعتراض کردیم نزیک بود خودمون اخراج بشیم و معلم ترفیع درجه...

گفتن ترافیک داریم و اعصاب خرابی یکی دو ساعته....شما چیزی از گرد و خاک های 30 برابر حد مجاز شنیدی یا نه؟از گرمای که مرغ رو بریون می کنه چیزی شنیدی یا نه؟ شنیدی 1 بار تهران گرد و خاک شد صداش تا سازمان ملل رفت یا نه؟ شنیدی اینجا 5 ساله گرد و خاکه ولی 1 نفر ککش نگزیده یا نه؟ و الی آخر....

از این گفتنی ها زیاده ... بچه های منطقه یک شک نکنید که هر چیزی که شما فکر می کنید براتون بده واسه ما 100 درجه بدترش رو هست...

پ.ن:شرمنده که یه خورده داره از بحث خارج میشه...ولی واقعیات منطقه 3 اینا هست.

elendil
03-07-2010, 14:35
همون 1700 هم خیلیه ... بهتر از اینه که حواله ش کنی سمت انباری خونه تون ....

من که دیگه دوروبرم کنکوری ندارم ! داشته باشم هم دیگه خورده به حذف کنکور و اینا!

معمولا یه سری مغازه های زیر زمینی!!! هستن اونا بهترن ... من رفته بودم اندیشه سازان بخرم خییلیا برای فروش اومده بودن ... اینقدر هم اونجا کتاب بود سرگیجه گرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 02:26 PM ---------- Previous post was at 02:24 PM ----------

من 196 تا کتاب دارم اگههههه تا 2 تومن هم هر کدوم رو بخرن حدودا نزدیک یه 200 تومنی میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نه؟

البته برای بچه های سال بعد اگه خوش شانس باشن بیان از این کتابا بخرن بعضا کتابایی گیرشون میاد که توش داوطلب قبلی نکات و تجربش رو نوشته که یه چیز فوق العاده محسوب میشه براش ولی خب باید بین اون همه کتاب دسته 2 3 4 ..... خوش شانس باشه که برای یه تست زن حرفه ای گیرش بیاد :دی :دی خوش به حالشون :دی من که همه کتابام رو از صفر شروع کردم =)))) :دی :دی

salar_aziz
03-07-2010, 14:44
آقا من که امروز سوختمااااااا
می دونید چی شد؟
مثه اینکه چون بابام طرفای جنگ خدمت می کرده :31: بهش یه کارتی به اسم کارت ایثارگری میدن.
حالا اون دوستانی که از این دنگ و فنگا خبر داره که چیه یه لطفی بکنه بگه که این کارت کاری می کنه واسه سهمیه سراسری یا نه؟
البته الان دیر نیست؟اگه بشه هم واسه سال دیگه؟

MRTZ HSV
03-07-2010, 14:44
کسی کرج نیست
من مبتکران فیزیک 2 و 1(اصلا پیدا نمیشه)
با یه ادبیات2 سبز گاج می خوام...فوری!!!(زورم میاد پول بدم نوشو بخرم)

MaaRyaaMi
03-07-2010, 14:48
آقا من که امروز سوختمااااااا
می دونید چی شد؟
مثه اینکه چون بابام طرفای جنگ خدمت می کرده :31: بهش یه کارتی به اسم کارت ایثارگری میدن.
حالا اون دوستانی که از این دنگ و فنگا خبر داره که چیه یه لطفی بکنه بگه که این کارت کاری می کنه واسه سهمیه سراسری یا نه؟
البته الان دیر نیست؟اگه بشه هم واسه سال دیگه؟

فکر کنم دیره باید همون موقع ثبت نام کنکور می رفتی سراغش

واسه سال دیگه بخوای کنکور بدی اره میشه

yenoghteyee
03-07-2010, 14:49
کنکور انسانی خیلی سخت بود. اقتصادش که افتضاح بود.
:41:
امید و آرزوهای ادم مثل حباب بر باد می‌رن. دوست ندارم دیگه زندگی کنم.

shifter
03-07-2010, 14:54
خبر فوري! :
عصر ايران: 5 تقلب در آزمون كنكور سراسري 89 تاكنون گزارش شده است...:27:

ابراهيم خدايي، معاون سازمان سنجش آموزش كشور با بيان اين‌كه تا كنون كمتر از 5 تقلب داوطلبان كنكور 89 به سازمان سنجش به صورت شفاهي و تلفني گزارش شده است، افزود: گزارش‌هاي ارايه شده از تقلب داوطلبان كنكور از سوي مسئولان حوزه‌هاي امتحاني گزارش شده است.

وي گفت: گزارش‌هاي تقلب داوطلبان كنكور 89 بايد به صورت كتبي به سازمان سنجش ارايه شود و پرونده داوطلباني كه تقلب كرده‌اند در كميته تخلف و تقلب كنكور 89 مورد بررسي قرار گيرد.

معاون سازمان سنجش آموزش كشور اظهار كرد: كنكور همچنان در كمال آرامش در حال برگزاري است و تا كنون هيچ گزارشي مبني بر بروز كوچكترين مشكل در برگزاري كنكور گزارش نشده است.

خدايي اظهار كرد: در كنكور امسال يك ميليون و 286 هزار و 813 داوطلب ثبت‌نام كرده‌اند كه از اين تعداد بيش از 55 درصد در دانشگاه‌هاي كشور پذيرش مي‌شوند.

اقا فردا تجمع جلو سازمان سنجش!
شعارها ا: توكلي توكلي--- كنكورمو پس بده!:31:

mashaheeer
03-07-2010, 15:12
اعلام نتایج ریاضی کیه حدودا؟

AEZ_Best
03-07-2010, 15:14
امسال کنکور ریاضی سخت بود و در طی 30 سال گذشته بی سابقه بود و فقط آنهایی موفقند که شیمی را خوب زده باشند

سلام
من که امیدوارم و اتفاقا فقط به خاطر همین فکر سر شیمی تونستم استرسم رو کنترلش کنم
منم میگفتم حالا کی میاد ریاضی فیزیک رو ول کنه بره شیمی!
البته منم فقط 35 دقیقهی خودشو روش گذاشتم
سعی کردم تو اختصاصیا از هیچ درسی وقت نذارم رو اونیکی

این بحث مناطقم به جایی نمیرسه دنبال نکنین
فقط اعصاب خورد کنه

هیچ تاثیری هم نمیذاره در آنده
ولی خواهشا بیین کنکوراتونو صحیح کنین بذارین

ati_1991
03-07-2010, 15:21
اعلام نتایج ریاضی کیه حدودا؟
کنکور 88 که 4 تیر بود
حدودا 10 مرداد رتبه ها اومد

moraddad
03-07-2010, 15:27
ولی خواهشا بیین کنکوراتونو صحیح کنین بذارین
آقا شما درصدات عالیه همون چندتایی که حساب کردی....غمت نباشه...منطقه سه هم فک کنم هستی دیگه حله...
حالا چون اصرار داری من درصدمو میگم روحیه بگیری!:31:(امروز پاسخ تشریحیشم که دیدم بازم درصدام کمتر شد نسبت به اونکه پریروز حساب کردم!:41:)
ریاضی38!!!
فیزیک 50!!!
شیمی 56!!!
ادب 84
عرب76
دین86
زبان94

AEZ_Best
03-07-2010, 15:34
آقا خیلی ممنون

پس یعنی ریاضی فیزیکش دیگه واقعا سخت بوده؟
یعنی من اگه 50 بالا اومدن دیگه کلامو پرت کنم؟
50 الان ولی فکر نکنم مثل 70 پارسال باشه!!!!!!!! (چه فکری؟)

شما ریاضی فیزیک 88 رو چند زدی؟
من به ترتیب 80 و 89 !!!
شاید از هرکدوم 10 تاشو قبلا دیده بودم که اونم بچه ها اومده بودن برای رفع اشکال

diako_lorddm
03-07-2010, 15:38
آقا شما درصدات عالیه همون چندتایی که حساب کردی....غمت نباشه...منطقه سه هم فک کنم هستی دیگه حله...
حالا چون اصرار داری من درصدمو میگم روحیه بگیری!:31:94
خب منم درصدامو میگم که همه تون روحیه بگیرید :
ریاضی12
فیزیک14
شیمی25
ادبیات48
دینی28
زبان52
عربی 0
حال کردی ؟!
به نظرتون شبانه دانشگاه کردستان چی میآرم ؟ فیزیک روزانه رو که فکر کنم بیارم/
(طبق چیزی که دوستان گفتن 25000 پارسال میشم . البته چون امسال سختتر بود شاید 22000 ! )

moraddad
03-07-2010, 15:42
خواهش میکنم.
من کلا تو اختصاصی زیاد صاحب نظر نیستم!:31:
ولی به نظرم ریاضی 50 و فیزیک 60 عالی باشه امسال!
(شایدم اشتباه کنم!)
رریاضی 88 رو 78 زدم.فیزیکشم 80 و خورده ای...دقیق یادم نیست.

GHOST RECON
03-07-2010, 15:50
در كل اگه ما اينجا انقدر پست بديم كه مودم مون بتركه كسي نمياد بگه چون كنكور سخت بوده يبار ديگه ميگيريم پس ولش كنيد ديگه تموم شد رفت به آينده و دانشگاه آزاد بنگريد هر چند ما پولمون نميرسه بريم دانشگاه آزاد ولي حداقل اگه يه چيز درست حسابي قبول بشيم ميگيم فلان رشته قبول شدم ولي خودم نرفتم (واسه كلاس گذاشتن تو فاميل و تقويت روحيه ي فردي خوبه)

farzaneh*f
03-07-2010, 15:52
خواهش میکنم.
(شایدم اشتباه کنم!)

اشتباه شد:31:

moraddad
03-07-2010, 15:59
چی اشتباه شد؟!

omidrey
03-07-2010, 16:01
خواهش میکنم.
(شایدم اشتباه کنم!)
صاحب نظر نیستی اینقد چوسی ناشتایی می آیی که 80 - 78 و ... زدی ؟
باهات شرط میبندم خالی میبندی در حد تیم ملی !!!

moraddad
03-07-2010, 16:05
صاحب نظر نیستی اینقد چوسی ناشتایی می آیی که 80 - 78 و ... زدی ؟
باهات شرط میبندم خالی میبندی در حد تیم ملی !!!
بیا برو عمو جون...اینجا کوچتون نیست...
معلوم نی چیکارش کردن بچه محلاش اومده اینجا ....
لا اله الا الله!

omidrey
03-07-2010, 16:07
زیر 1000 هستی
زیر 1000 نیستم ولی زیره 2000 هستم !

ati_1991
03-07-2010, 16:18
حالا چون اصرار داری من درصدمو میگم روحیه بگیری![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](امروز پاسخ تشریحیشم که دیدم بازم درصدام کمتر شد نسبت به اونکه پریروز حساب کردم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ریاضی38!!!
فیزیک 50!!!
شیمی 56!!!
ادب 84
عرب76
دین86
زبان94
خیلی عالیه آفرین. هدفت چیه؟ چی قبول شی؟

omidrey
03-07-2010, 16:19
سنجشو که قبول داری دیگه؟؟معادل کنکورش رو 73 زده بود!!

عالیه ! پس معلومه خیلی درسش خوبه! حتما امسال یک جای خوب قبول میشه!

John Cena723
03-07-2010, 16:22
دوستان برای رشته انسانی این درصدها چطوره؟
اقتصاد : 34
ادبیات تخصصی : 36
اجتماعی : 40
زبان انگلسی : 52
فلسفه و منطق : 68
ادبیات عمومی : 44
معارف : 52
روانشناسی : 50
عربی تخصصی : 36

Amir_oscar
03-07-2010, 16:26
حالا چون اصرار داری من درصدمو میگم روحیه بگیری!:31:(امروز پاسخ تشریحیشم که دیدم بازم درصدام کمتر شد نسبت به اونکه پریروز حساب کردم!:41:)
ریاضی38!!!
فیزیک 50!!!
شیمی 56!!!
ادب 84
عرب76
دین86
زبان94
پاسخ تشریحی ها رو از کجا اوردی؟!

behnamrizi
03-07-2010, 16:31
پاسخ تشريحي را فكر ميكنم بايد بخريد(احتمالا راه انديشه!)

Amir_oscar
03-07-2010, 16:33
پاسخ تشريحي را فكر ميكنم بايد بخريد(احتمالا راه انديشه!)
الآن چاپ کردن؟!

mashaheeer
03-07-2010, 16:46
خب منم درصدامو میگم که همه تون روحیه بگیرید :
ریاضی12
فیزیک14
شیمی25
ادبیات48
دینی28
زبان52
عربی 0
حال کردی ؟!
به نظرتون شبانه دانشگاه کردستان چی میآرم ؟ فیزیک روزانه رو که فکر کنم بیارم/
(طبق چیزی که دوستان گفتن 25000 پارسال میشم . البته چون امسال سختتر بود شاید 22000 ! )
:18::18: چی میییییییییییییییییییییییی ییگی؟!:18:
منم تقریبا همینجوری زدم با تفاوت اینکه عربی رو هم تقریبا متوسط زدم،کارنامه های پارسال رو که نیگا می کردم تو 30و40 هزار میشد...:sad:شمام با حرف های این دوستمون موافقید؟یعنی حدودا با این درصدها ممکنه رتبه 25 هزار بیاد؟یعنی میییییییییییییییشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lohrasbi
03-07-2010, 17:13
بابا دمتون گرم. راجب همه چی صحبت کردین فقط سوال من رو جواب ندادین.:13:

کسی دبیرای خوب بعثت رو میشناسه؟

hermione
03-07-2010, 17:18
با اینکه کسی بهم نگفت تو چطوریو کنکورت چی شد خودم شروع می کنم که من از 1 تیر پارسال به قول یکی مثل تراکتور خوندم ( سیر صعودیم خیلی عالی بود) تا آخر بهمن که بهترین ترازه کانونم توی بهمن 7500 بود ولی به دلایلی 3 ماه درس نخوندم و حالا هم بد ترین نتیجه ممکنو میگیرم
جالبه پارسال خودم یه تاپیک زدم که 5 عامل شکست و 5 عامل موفقیت خودتونو بگید
و توی یه تاپیک دیگه به یه نفر گفتم اگه از اول مهر بخونی سال دیگه توی تاپیک شکست خورده هایی خودم که از تیر خوندم ...

---------- Post added at 05:18 PM ---------- Previous post was at 05:14 PM ----------

فقط اینکه خیلی اعصابم خورده به 90 ها توصیم اینه که کنکور فقط از تیر خوندن نیست ادامش 1000 برابر مهمتره هیچ عاملی نباید متوقفتون کنه حتی 1 روز ، کنکور 5 ماهه آخرم بخونی ولی درست بخونی ( نه وسواس نه تنبلی ) موفق میشید .

moraddad
03-07-2010, 17:27
خیلی عالیه آفرین. هدفت چیه؟ چی قبول شی؟
مرسی.
عالی که نیست !:46:
نمیدونم...هیچ رشته ای رو نمیشناسم!
فک میکردم بعد کنکور بتونم حدود رتبمو تشخیص بدم و بعدش متناسب با اون تحقیق کنم درباره رشته ها.
ولی الان...:19:

پاسخ تشریحی ها رو از کجا اوردی؟!
راه اندیشه...1200 تومن کیوسک ها میفروشن.
نمیدونم چجوری انقدر سریع دادن بیرون!

بابا دمتون گرم. راجب همه چی صحبت کردین فقط سوال من رو جواب ندادین.:13:

کسی دبیرای خوب بعثت رو میشناسه؟
خوب شما الان تو هر دوتا پستت گفتی دبیرای خوب!
دیگه درباره چیشون میخوای بدونی؟!
فک کنم همونیه که تو تبلیغاش میگه به نفرات برتر ماشین میده!نه؟!
من یکی از رفیقام اونجا رفت امسال...خیلی وقته ازش خبر ندارم(زیاد حال نمیکنم باهاش!:31:).
اگه میخوای ازش بپرسم...

مهسا.ش
03-07-2010, 17:28
به نظرتون شیمی آسون بود؟

Ghorbat22
03-07-2010, 17:35
به نظرتون شیمی آسون بود؟

خوب بود تقریبا ...
65 درصد زدم من ...بقیه بچه ها هم راضی بودن کم و بیش ...نه که ریاضی فیزیک سخت بود این ساده تر جلوه می کرد :46:

parya220
03-07-2010, 17:35
پلیز یکی تخمین بزنه !فقط قلم چی نباشه!ممنون میشم!:35:

ادبیات 58
عربی 61
دین وزندگی 62
زبان 42
ریاضی 18
فیزیک 21
شیمی 42

منطقه 2_قم

-------
با این شاهکارا میشه چکار کرد؟:worried::sad:

مهسا.ش
03-07-2010, 17:43
خوب بود تقریبا ...
65 درصد زدم من ...بقیه بچه ها هم راضی بودن کم و بیش ...نه که ریاضی فیزیک سخت بود این ساده تر جلوه می کرد :46:
به نظر منم خوب بود....آخه یکی از دوستام میگفت سخت بود شک کردم نکنه با دقت سوالا نخوندم..

MaaRyaaMi
03-07-2010, 18:14
پلیز یکی تخمین بزنه !فقط قلم چی نباشه!ممنون میشم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ادبیات 58
عربی 61
دین وزندگی 62
زبان 42
ریاضی 18
فیزیک 21
شیمی 42

منطقه 2_قم

-------
با این شاهکارا میشه چکار کرد؟

فکر کنم حدودا 10 هزار تا 15 هزار

BossX
03-07-2010, 18:36
سلام
ما هم دیروز کنکور ریاضی رو دادیم
ولی راستش اصلا فکر نمی کردم اینقدر بعد کنکور سرم شلوغ بشه که نتونم بیام:31:
البته فکر نکنین در حال بیزینس یا کار مفیدی هستم همش الافی!
کنکور خارج هم مثل ایران بود البته برای من دینی و زبانش فکر میکنم آسونتر بود کلا فکر میکنم زبان خارج بر عکس پارسال آسونتر از داخل بود
ریاضیش هم وحشتناک! البته 3-4 اولش واقعا ساده بود منم اولش دلم سوخت گفتم مثل اینکه ریاضی ما رو آسون دادن ولی به دلم نشست چون از بچه ها شنیده بودم ماله داخل خیلی سخت بود ولی متاسفانه یا خوشبختانه بعدش اینقدر سخت شد که دلم به حال خودم سوخت!!!!
فیزیک از ریاضی بهتر بود شیمی هم از فیزیک و ریاضی بهتر بود در کل مثل مال ایران بود البته راستشو بخواید من یه نمه ماله اینجا رو آسونتر میدونم (فقط اینقد:-)
امیدوارم همه دوستان موفق باشن

MaaRyaaMi
03-07-2010, 18:42
مریم منطقه 3 منو میگین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من که منطقه یک هستم

سومین بارم بود ...

---------- Post added at 06:42 PM ---------- Previous post was at 06:39 PM ----------

راستش من با این رتبه ای که فکر کنم بیارم مهندسی کامپیوتر شریف امیرکبیر نمیارم .... یه رشته ی چرتی قبول میشم خلاصه!

ازاد هم نرم افزار قبول شم میرم ... ولی خیلی دلم میخواد بازم سال دیگه یه کنکور بدمممممم حتما بهتر میشم ((:

shifter
03-07-2010, 18:42
تیمسار (پیمان)رو می گی؟ آذرماه یه بار تو تاپیک دانلود موسیقی مچشو گرفتم گفتم برو به درست برس گفت خودمم از دست خودم گریه م می گیره بعدشم فکر کنم با من قهر کرد واسه همین من دیگه ازش خبری ندارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اتفاقا الان جناب تیمسار انلاین هستن و لی افتخار نمیدن بیان اینجا!!:31:

به نظرتون شیمی آسون بود؟
به نظر من متوسط رو با اسون بود!تنها فکر کنم شیمی سال پیش از امسال سخت تر بود!
حالا به نظر شما درک مطلب عربی چطور بود؟؟

farzaneh*f
03-07-2010, 18:46
در تایید صحبت های بالا.
اگه وقت کردید یه کم هم واسه کنکور ازاد بخونید!:31:

منم اتفاقا همین فکرو با خودم می کردم و اتفاقا از سر همینم نتیجه گرفتم که اگه بمونم واسه سال بعد هیچی نمی شم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (بگو چه ربطی داشت؟:31:)

MaaRyaaMi
03-07-2010, 18:47
عربی آسون بود هر چند من وقت کم اوردم و نرسیدم ...

behnamrizi
03-07-2010, 18:49
اگه فرض كنيد دوباره كنكور بديد چه اشتباهي را تكرار نميكنيد؟!

farzaneh*f
03-07-2010, 18:51

اتفاقا همین الان داشتم از درک مطلب عربی و سوتیام تو پروفایل سامان (مردد) می نوشتم خیلی آسون بود یعنی با توجه به اینکه هر سه سوال خطا رو خواسته بود و خطاها هم خیلی تابلو بودن من اولش پیدا کردم هر سه رو ولی نامردا تو دو تا سوال اول "عین الخطا" رو اول سوال نوشته بودن من ندیدم همش داشتم دنبال درسته از بین سه تا گزینه ی دیگه می گشتم که آخرشم به نتیجه نرسیدم و خالی گذاشتم شون...سوال آخرش به نظرم یه کم سخت تر بود من خودم متنشو نگاه نکردم با توجه به زمینه ی ذهنی که از درک مطلبای سالای قبل داشتم جوابو زدم خوشبختانه درست دراومد:31:

bnmnb
03-07-2010, 18:53
پلیز یکی تخمین بزنه !فقط قلم چی نباشه!ممنون میشم!:35:

ادبیات 58
عربی 61
دین وزندگی 62
زبان 42
ریاضی 18
فیزیک 21
شیمی 42

منطقه 2_قم

-------
با این شاهکارا میشه چکار کرد؟:worried::sad:
با توجه به سال 88
9000 تا 10000

MaaRyaaMi
03-07-2010, 18:55
[QUOTE][/QU اگه فرض كنيد دوباره كنكور بديد چه اشتباهي را تكرار نميكنيد؟!
OTE]

ریاضی خیلی میخونمممم

من واقعا تو ریاضی کم کاری کردم

چون همه درسام خوبه نسبتا
گیرم همیشه تو کنکور ریاضی بوده ... اونم بخاطر اینکه خوندنش حوصله مو سر می بره !

من تو حوزه که بودم خیلی دوستامووووووو دیدم واسه سومین بار اومده بودن کنکور بدن وقتی دیدمشون کلی خنده م گرفت ... سال اولی خیلی کم دیدم اکثرا پشت کنکوری بودن ...

به به آلمانم گل دومم زد :دی

farzaneh*f
03-07-2010, 18:56

من همه ی اشتباهاتی که داشتم تحت تاثیر جو حساس کنکور بوده و مطمئنم تا قیام قیامت هر چند بارم که کنکور مهم و جدی داشته باشم بازم همه رو تکرار می کنم همون طور که 7-8 سال تو قلم چی هر آزمون این اشکالات رو داشتم و برای آزمون بعد بازم تکرارشون می کردم :31:

Xx Hossein xX
03-07-2010, 19:12
اگه فرض كنيد دوباره كنكور بديد چه اشتباهي را تكرار نميكنيد؟!فقط ریاضی و عربی میخوندم ! این دوتا درسو هیچوقت درست حسابی نخوندم !

كارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون غيرپزشكي دانشگاه آزاد اسلامي در دو نوبت صبح و عصر روزهاي يكشنبه تا سه‌شنبه هفته آينده 10 الي 12 تيرماه توزيع مي‌شود.

به گزارش سرويس صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، ناصر اقبالي رييس مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي با اعلامي اين خبر گفت: جدول توزيع كارت، روزهاي سه شنبه پنجم و دوازدهم تيرماه در هفته نامه فرهيختگان و روزهاي پنج شنبه هفتم و يكشنبه دهم تيرماه در روزنامه آفرينش منتشر مي‌شود.

جدول توزيع كارت همچنين بر روي سايت اطلاع رساني مركز آزمون به آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قرار مي‌گيرد.

وي افزود: داوطلبان براي دريافت كارت ورود به جلسه خود بايد به واحد دانشگاهي انتخابي اول خود مراجعه كنند.

رييس مركز آزمون تاكيد كرد: كارت ورود به جلسه آزمون تنها به شخص داوطلب و در مقابل ارائه قبض رسيد پستي ارسال مدارك و شناسنامه عكس دار يا كارت شناسايي عكس دار تحويل داده مي‌شود.

وي با بيان ايكه در تهران هفت حوزه جهت توزيع كارت خواهران و 3 حوزه جهت توزيع كارت برادران در نظر گرفته شده است، اظهار داشت: داوطلبان بايد با توجه به حرف اول نام خانوادگي و و شماره شناسنامه و بر اساس نوبت‌هاي مندرج در جدول توزيع كارت نسبت به دريافت كارت ورود به جلسه خود اقدام كنند

MaaRyaaMi
03-07-2010, 19:18
چند بار خبر کارت رو میزارین ؟

فکر کنم کافیه !

Xx Hossein xX
03-07-2010, 19:21
چند بار خبر کارت رو میزارین ؟

فکر کنم کافیه !

من صفحه های قبلو ندیدم ! فکر کردم نفر اولم @! :31:

Amir_oscar
03-07-2010, 19:30
كارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون غيرپزشكي دانشگاه آزاد اسلامي در دو نوبت صبح و عصر روزهاي يكشنبه تا سه‌شنبه هفته آينده 10 الي 12 تيرماه توزيع مي‌شود.

به گزارش سرويس صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، ناصر اقبالي رييس مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي با اعلامي اين خبر گفت: جدول توزيع كارت، روزهاي سه شنبه پنجم و دوازدهم تيرماه در هفته نامه فرهيختگان و روزهاي پنج شنبه هفتم و يكشنبه دهم تيرماه در روزنامه آفرينش منتشر مي‌شود.

جدول توزيع كارت همچنين بر روي سايت اطلاع رساني مركز آزمون به آدرس کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قرار مي‌گيرد.

وي افزود: داوطلبان براي دريافت كارت ورود به جلسه خود بايد به واحد دانشگاهي انتخابي اول خود مراجعه كنند.

رييس مركز آزمون تاكيد كرد: كارت ورود به جلسه آزمون تنها به شخص داوطلب و در مقابل ارائه قبض رسيد پستي ارسال مدارك و شناسنامه عكس دار يا كارت شناسايي عكس دار تحويل داده مي‌شود.

وي با بيان ايكه در تهران هفت حوزه جهت توزيع كارت خواهران و 3 حوزه جهت توزيع كارت برادران در نظر گرفته شده است، اظهار داشت: داوطلبان بايد با توجه به حرف اول نام خانوادگي و و شماره شناسنامه و بر اساس نوبت‌هاي مندرج در جدول توزيع كارت نسبت به دريافت كارت ورود به جلسه خود اقدام كنند

این خبر رو از کجا اوردی دیگه؟! توزیع کارت که اینترنتیه:

moraddad
03-07-2010, 19:42
سه تا غلط عربیم تو 4 سوال اول درک مطلب بود!:31:

salar_aziz
03-07-2010, 20:00
فقط ریاضی و عربی میخوندم ! این دوتا درسو هیچوقت درست حسابی نخوندم !

جدول توزيع كارت همچنين بر روي سايت اطلاع رساني مركز آزمون به آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قرار مي‌گيرد.

کارتو از کجا باید دید؟
من azmoon.net رفتم ولی نبود!!!

ramin 69
03-07-2010, 20:02

اگر اونی رو میگه که پشت میلاد نوره تهران مرکز ، اما اگر اونی که بالاتر از میدون پونکه تهران شماله .

خبر فوري! :
عصر ايران: 5 تقلب در آزمون كنكور سراسري 89 تاكنون گزارش شده است...:27:

ابراهيم خدايي، معاون سازمان سنجش آموزش كشور با بيان اين‌كه تا كنون كمتر از 5 تقلب داوطلبان كنكور 89 به سازمان سنجش به صورت شفاهي و تلفني گزارش شده است، افزود: گزارش‌هاي ارايه شده از تقلب داوطلبان كنكور از سوي مسئولان حوزه‌هاي امتحاني گزارش شده است.

وي گفت: گزارش‌هاي تقلب داوطلبان كنكور 89 بايد به صورت كتبي به سازمان سنجش ارايه شود و پرونده داوطلباني كه تقلب كرده‌اند در كميته تخلف و تقلب كنكور 89 مورد بررسي قرار گيرد.

معاون سازمان سنجش آموزش كشور اظهار كرد: كنكور همچنان در كمال آرامش در حال برگزاري است و تا كنون هيچ گزارشي مبني بر بروز كوچكترين مشكل در برگزاري كنكور گزارش نشده است.

خدايي اظهار كرد: در كنكور امسال يك ميليون و 286 هزار و 813 داوطلب ثبت‌نام كرده‌اند كه از اين تعداد بيش از 55 درصد در دانشگاه‌هاي كشور پذيرش مي‌شوند.

اقا فردا تجمع جلو سازمان سنجش!
شعارها ا: توكلي توكلي--- كنكورمو پس بده!:31:

فکر کنم من 3 نفرشون و میشناسم. اگر احیانا دستگیرشون کردن:31: خبرتون میکنم.

sh_r_rad
03-07-2010, 20:20
کارتو از کجا باید دید؟
من azmoon.net رفتم ولی نبود!!!

از دوشنبه:

Masoud-Susa
03-07-2010, 20:27
از دوشنبه:

نه اخبار اعلام کرد که کارت آزمون آزاد از یکشنبه(یعنی فردا به صورت اینترنتی توزیع میشه) :11:

dehtoday
03-07-2010, 20:33
محمد حسین سرورالدین در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: امنیت و حفاظت آزمون امسال بهتر از سالهای گذشته بوده و تنها مشکلات نادری در حد چند مورد مانند برق رفتن در حوزه آزمون به ما گزارش شده است.
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از خروج 52 نفر از عوامل سازمان سنجش از قرنطینه کنکور خبر داد و گفت: در حال حاضر عوامل سازمان سنجش مشغول ارسال پاسخنامه ها از استانها به سازمان هستند که پس از اتمام این کار، تصحیح پاسخنامه ها آغاز می شود.

محمد حسین سرورالدین در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: امنیت و حفاظت آزمون امسال بهتر از سالهای گذشته بوده و تنها مشکلات نادری در حد چند مورد مانند برق رفتن در حوزه آزمون به ما گزارش شده است.

وی درباره آمار تقلب حین آزمون نیز اظهار داشت: تا کنون مورد خاصی گزارش نشده تنها تعداد انگشت شماری گزارش شده که باید برای تأیید نهایی تقلب مورد بررسی بیشتری قرار گیرد.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: در حال حاضر ارسال پاسخنامه ها از استانها به سازمان سنجش آغاز شده که پس از رسیدن به سازمان، کار تصحیح سئوالات به صورت ماشینی در قرنطینه شروع می شود.

سرورالدین گفت: در نهایت امیدواریم نتیجه آزمون برای 15 مرداد ماه مشخص شود. با مشخص شدن رتبه ها حدود یک هفته به داوطلبین فرصت داده می شود تا نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

وی با اشاره به ظرفیت دانشگاهها در سال تحصیلی آینده به مهر گفت: ظرفیت دانشگاههای ما امسال با کل داوطلبین برابری می کند و مانند گذشته نیست که داوطلب نگران قبولی یا عدم قبولی باشد به طوریکه در آزمون سراسری که پشت سر گذاشتیم 755 هزار نفر و در کنکور سراسری دانشگاه آزاد حدود 400 هزار نفر پذیرش می شوند.

mahdis_apex
03-07-2010, 20:42

خودمو درگیر رقابت و مقایسه های بی نتیجه نمیکنم.فقط سعی میکنم به بهترین سطح خودبرسم و روی همین فقط تمرکز کنم.به حرفهای حاشیه ایه خونواده و دوستامم اهمیت ندم.مهمتر از همه اینکه سر جلسه فقط به سوالا فکر کنم نه اینکه چی میشه و فلانی چی میگه.کارایی که خودم نکردمو از همینا ضربه خوردم:41:

MaaRyaaMi
03-07-2010, 20:47
مهدیس بازم کنکور دادی ؟؟؟؟

یا همون پارسال؟

تو حوزه ما هم تقلب شد ... مراقبمون خوابش می اومد اصلا حواسش نبود .... به منم 2 تا سوال فیزیک رسوندن که درست بود جوابشون :دی

Amir_oscar
03-07-2010, 20:50
تو حوزه ما هم تقلب شد ... مراقبمون خوابش می اومد اصلا حواسش نبود .... به منم 2 تا سوال فیزیک رسوندن که درست بود جوابشون :دی
یه ذره یواش تر بگو! الآن دکتر توکلی می شنوه!:31:

AmiIin
03-07-2010, 20:57
15 مرداد چه نتایجی اعلام میشه که میشه باش انتخاب رشته کرد ؟!!

new life
03-07-2010, 20:58
اگه فرض کنید دوباره کنکور بدید چه اشتباهی را تکرار نمی کنید ؟!
یه سری از اشتباهات دست خود مون نیست مثلا اینکه یه نفر از مسئولای حوزه خودش بزنه اب یه داوطلب و بریزه . حواسشو پرت کنه .... یکی از دلایلی که میگن کنکور عادلانه نیست همین شرایط محیطیه که برای همه یکی نیست
یا وقتی یکی از داوطلبای کنکور ساعتشو جوری تنظیم کنه که هر 5 دقیقه یکبار زنگ بزنه اعصاب همه ی بچه ها به هم بریزه
ای کاش کنکور مرحله ای بو د !!!!! که وقتی این اتفاقا برای بچه ها پیش میاد 1 سال یا دو سال ایا 3.......اززندگیشون به باد نره
واقعا میشه تلاشهای 13 14 سال از زندگی رو توی 4 ساعت خلاصه کرد؟!!!!
این اتقاقایی که تعریف کردم بخش کوچیکی از اتفاقایی بود که سر کنکور میوفته هزار تا عامل دیگه هم هست و دیدم که ..........

MaaRyaaMi
03-07-2010, 20:59
نتایج اولیه کنکور .... درصداتو میاد و رتبه و ... که باهاش انتخاب رشته کنین ... البته اگه مجاز شده باشین که همه میشن !

---------- Post added at 08:59 PM ---------- Previous post was at 08:58 PM ----------

کاش کنکور به جای این حذف شدن مسخره که مدام ازش میگن

سالی 2 یا 3 بار برگزار میشد ....
خیلی بهتر بود ....

AmiIin
03-07-2010, 21:00
اوقت نتایج نهایی چیه پس دیگه ؟!

new life
03-07-2010, 21:00
15 مرداد چه نتایجی اعلام میشه که میشه باش انتخاب رشته کرد ؟!!
رتبه های سراسری میاد دیگه .....
نتیجه ی نهایی شهریور میاد که نتیجه ی انتخاب رشته ی مرداد شماست

MaaRyaaMi
03-07-2010, 21:02
نتایج نهائی ؟!
خوب مشخصه دیگههههههه

معلوم میشه از بین 100 تا انتخابی که کردی کدوم قبول شدی اینا و خلاص!

mahdis_apex
03-07-2010, 21:03

یا همون پارسال؟

نه مریم جون امسال!!!
امسال دیگه م.شیمی رو عمرا تو انتخابام وارد کنم:31:
چه بدبختیی واسم درست کرده بود این م.شیمی پارسال
==========
تو حوزه ی ما که مراقبه هی میگفت بدین برین!!!!واسه چی نشستین:18:

AmiIin
03-07-2010, 21:05
کسی میدونه با 6-7 هزار (کنکوز زبان) مترجمی کجا میشه قبول شد ؟! (عمومی و تخصصی زبان رو عالی زدم اما عمومیا رو که هیچیم نخونده بودم افتضاح زدم .... .)

MaaRyaaMi
03-07-2010, 21:08
م.شیمی ! اخ اخ !

بهتر دادی نسبت به پارسال؟

امیدوارم هر چی دوست داری قبول بشی ....

farzaneh*f
03-07-2010, 21:11
نتایج اولیه کنکور .... درصداتو میاد و رتبه و ... که باهاش انتخاب رشته کنین ... البته اگه مجاز شده باشین که همه میشن !

---------- Post added at 08:59 PM ---------- Previous post was at 08:58 PM ----------

خیلی بهتر بود ....

اتفاقا سوال اول نظرخواهی اگه درست یادم مونده باشه در رابطه با همین بود...خیالت راحت باشه اگه این نسل خوش شانس (خودمونو می گم) کارش با کنکور تموم شه یه همچین امکاناتی هم حتما به وجود میاد:31:

MaaRyaaMi
03-07-2010, 21:13
مترجمی زبان آره قبولی .... من تو این یادگار ماندگار دیدم با همچین رتبه ای غیر انتفاعی تهران بود ...

شهرستان ها همینطور

AmiIin
03-07-2010, 21:15
یعنی بهتر از غیرانتفاعی نمیشه ؟
لیست دانشگاه هایی که مترجمی زبان دارند و رتبه ای که لازم هست براشون رو از کجا میشه فهمید ؟!

MaaRyaaMi
03-07-2010, 21:24
بهتر از غیر انتفاعی
میشه
روزانه
ولی شهرستان

مثلا دانشگاه شهید چمران اهواز!

فکر نکنم تهران بشه اورد ... البته من اطلاعاتم خیلی نیس در مورد زبان

new life
03-07-2010, 21:24
یعنی بهتر از غیرانتفاعی نمیشه ؟
لیست دانشگاه هایی که مترجمی زبان دارند و رتبه ای که لازم هست براشون رو از کجا میشه فهمید ؟!
دفترچه اتخاب رشته میاد موقع اعلام رتبه ها تمام دانشگاهها رو زده که زبان هم دارن
نه فکر کنم بتونی سراسری مترجمی قبول شی اگه اشتباه نکنم اراک مترجمی قبول شدن نزدیکای این رتبه
سازمان سنجش cd سامان رشته رو میده امسالم اونجا میتونی ببینی

AmiIin
03-07-2010, 21:27
اینجا کسی کنکور زبان آزاد داده ؟!
با 90% زبان/ 10% ادبیات/ عربی و دین و زندگی 0% میشه تراز 5200 اورد دیگه ؟ (با توجه به کارنامه های سالهای پیش حساب کردم با این درصدا حدودا 5300 میشه ترازم)

ramin 69
03-07-2010, 21:32

یا همون پارسال؟

تقلبی که گفته شده خیلی بزرگتر از رسوندن سوال ها سر کنکوره ، 5 موردی که گفتن بعد از تموم شدن کنکور بوده ...:46:

راستی به نظر شما کدوم مناسب تره ؟
1.آزاد علوم تحقیقات
2. سراسری بین المللی قزوین
3. غیر انتفاعی علم و فرهنگ

MaaRyaaMi
03-07-2010, 21:36
آزاد علوم تحقیقات به درد نمیخوره فقط اسم در کرده .... بچه ها بهش میگن علوم تفریحات

غیر انتفاعی هم که هیچ کلا

قزوین بین المللی خوبه ولی ازادش بهتره !!
!
من شنیدم بین المللی داغونه ... چند باری هم تی وی ایران نشون داد خیلی در شان یه دانشگاه بین المللی نبود!

*Ali*
03-07-2010, 21:40
تجربی ها شما چرا نظری نمیدید ؟ این دو احتمال داره یا خیلی ریلکس کنکور دادید یا گند زدید به اول و آخرش :31:
من که دیگه برام مهم نیست حتی پاسخ های تشریحی رو هم نرفتم بگیرم که درصدام رو حساب کنم

new life
03-07-2010, 21:42
آزاد علوم تحقیقات به درد نمیخوره فقط اسم در کرده .... بچه ها بهش میگن علوم تفریحات

!
من شنیدم بین المللی داغونه ... چند باری هم تی وی ایران نشون داد خیلی در شان یه دانشگاه بین المللی نبود!
علوم تحقیقات که استاداش استادای شریف هستن!!!
ازین اسما که رو دانشگاه سراسریشم گذاشتن مثلا به علم و صنعت میگن عشق و صنعت و .....

میشه بپرسم چرا غیرانتفاعی خوب نیست ؟؟

shifter
03-07-2010, 21:44
تقلبی که گفته شده خیلی بزرگتر از رسوندن سوال ها سر کنکوره ، 5 موردی که گفتن بعد از تموم شدن کنکور بوده ...:46:

راستی به نظر شما کدوم مناسب تره ؟
1.آزاد علوم تحقیقات
2. سراسری بین المللی قزوین
3. غیر انتفاعی علم و فرهنگ
110 درصد علوم تحقيقات!!

خیلی بهتر بود ....
تو نظرسنجي هم اين سواله بود!! خب چرا انجامش نميدن؟؟ فقط هر سال هي اين سوالو ميپرسن!:31:

اگه فرض کنید دوباره کنکور بدید چه اشتباهی را تکرار نمی کنید ؟!
1-پيوسته درس ميخونم!! اين به نظرم مهمترين چيزه!! ممنكه يكي 2 ماه عالي بخونه اما اگه 2 هفته ول كنه انگار هيچي نخونده...اتفاقي كه برايمن افتاد!
2- رياضي و فيزيكو بيشتر ميخونم و به خوب زدن عربيم مغرور نميشدم كه روزاي اخر اصلا نخونمش و تو كنكور كمتر ازحد انتظار بزنم!
3-بيخيال مشكلات شخصي تا بعد از كنكور ميشم!:31:

MaaRyaaMi
03-07-2010, 21:46
تو همه ی واحدای دانشگاه ازاد تهران استادای شریف و تهران و ... درس میدن !! چون پولشو میگیرن !!

آره ... من چند تا از دوستام میخونن علوم تحقیقات ...

این نظر منه ... من حتی دانشگاه هایی مثل خواجه نصیر و همین عشق و صنعتی هم میگی قبول ندارم و قبول شم هم نمیرم (مثل پارسال)

غیر انتفاعی هم جای خود دارد ....

آدم باید یه جا بره ! حداقل یکم احساس دانشجو بودن کنه !!! نه احساس یه بچه دبیرستانی!!!

sh_r_rad
03-07-2010, 21:48
...

3-شرمنده اینو نمیتونم بگم!!(در حقیقت بزرگترین لطمه ای که امسال خوردم همین مورد سوم بود!)

منم با این یکی موافقم:27::31:

MaaRyaaMi
03-07-2010, 21:48
اگه میخواین واحد ازاد از تهران انتخاب کنین ... فقط تهران جنوب که بزرگترین دانشکده فنی ایرانه ... بعدشم تهران مرکز و کرج

بقیه ترازشون به نسبت کمتره ...

sh_r_rad
03-07-2010, 21:52

بچه ها رو نا امید نکن . من میخوام م.پزشکی اونجا قبول شم که 4 تا استاداش توی امیرکبیر دکترای مهندسی پزشکی درس میدن. اینا نباشن پس کی خوبه؟
نمونه ای هست که حرفتو توجیه کنی؟

John Cena723
03-07-2010, 21:56
انتخاب آزاد که گذشته بهتره تو یه تاپیکی برای بچه های 90 گفته بشه اگر قراره چیزی درباره انتخاب رشته آزاد گفته بشه.

MaaRyaaMi
03-07-2010, 21:58
ببخشید شما با چی نا امید شدی؟!!!

نمونه الان از کجا بیارم که بگم بده ؟!!

گفتم دوستام اونجا درس میخونن ... یکی از استادای دیفرانسیلم هم اونجا تدریس میکرد

همین !

به هر صورت آزاد تهران خیلی بهتر از بعضی دانشگاه های شهرستان ها و صد البته غیر انتفاعیه !!

ramin 69
03-07-2010, 22:04
آقا یه خبر خوب براتون دارم.

همین الان از معلم گسستمون آمار کنکوریا رو گرفتم ، گفت بالای 70 درصد بچه های علامه و مدارس خوب تهران ریاضی و فیزیک و خراب کردن.
تاپ ترین بچه های این مدارس ریاضی و فیزیک بین 50 و 60 زدن
و فقط 10،11 نفر ریاضی و فیزیک رو 70 زدن و فقط 1 نفر از انرژی ریاضی 100 و فیزیک 96 زده ، البته این فقط آمار چند مدرسه خوب تهرانه.

ولی بازم گفت میانگین نسبت به پارسال مطمئنا خیلی پایین تره.

sh_r_rad
03-07-2010, 22:05
ببخشید شما با چی نا امید شدی؟!!!

نمونه الان از کجا بیارم که بگم بده ؟!!

گفتم دوستام اونجا درس میخونن ... یکی از استادای دیفرانسیلم هم اونجا تدریس میکرد

همین !

به هر صورت آزاد تهران خیلی بهتر از بعضی دانشگاه های شهرستان ها و صد البته غیر انتفاعیه !!
این شد . عزیزان من تا اول دبیرستان المپیاد ریاضی منطقه 3 اول بودم ولی خلاقیت کشی این نکته گویی ها و تمرین کم باعث شد که نمره ی امتحان نهایی ریاضیم 16 شه.----بگذریم ولی میخوام بگم :
«مهم نیست آزاد یا سراسری بخونید ؛ مهم اینه که با تمام وجود مطالب رو یاد بگیرید و مدام تمرین کنید»

omidrey
03-07-2010, 22:07
من حتی دانشگاه هایی مثل خواجه نصیر و همین عشق و صنعتی هم میگی قبول ندارم و قبول شم هم نمیرم (مثل پارسال)

غیر انتفاعی هم جای خود دارد ....

حالا تو قبول شو بعدش نرو !:D
بعدش تو چه جور پارسال عشق صنعت یا خواجه نصیر قبول شدی که امسال تونستی دوباره کنکور بدی؟ به منم یاد میدی؟

omidrey
03-07-2010, 22:14
میتونم حدس بزنم چی بوده !
این یکی در بین نوجوانان و بخصوص پسران مشترک هستش :)))

farzaneh*f
03-07-2010, 22:18
آقا یه خبر خوب براتون دارم.

همین الان از معلم گسستمون آمار کنکوریا رو گرفتم ، گفت بالای 70 درصد بچه های علامه و مدارس خوب تهران ریاضی و فیزیک و خراب کردن.
تاپ ترین بچه های این مدارس ریاضی و فیزیک بین 50 و 60 زدن
و فقط 10،11 نفر ریاضی و فیزیک رو 70 زدن و فقط 1 نفر از انرژی ریاضی 100 و فیزیک 96 زده ، البته این فقط آمار چند مدرسه خوب تهرانه.

ولی بازم گفت میانگین نسبت به پارسال مطمئنا خیلی پایین تره.

خدا کنه همین طوری باشه که می گی :42:

sh_r_rad
03-07-2010, 22:19

میتونم حدس بزنم چی بوده !
این یکی در بین نوجوانان و بخصوص پسران مشترک هستش :)))
آقا اینجا خانواده نشسته!

shabeashegha
03-07-2010, 22:44
سلام دوستان کسی میدونه داروسازی تهران دانشگاه آزاد اگه درصدهای عمومی بالای 70 زیست و شیمی بالای 80 ریاضی فیزیک و زمین زیر 10 بزنیم میتونیم قبول بشیم یا نه؟؟؟؟
سعی کن زیستت رو حتما 100 بزنی . فیزیک هم زدن درصد بالای 80 توی دانشگاه آزاد اصلا سخت نیست سعی کن بالاتر بزنی. داروسازی دانشگاه آزاد زمین شناسی نداره

shabeashegha
03-07-2010, 22:58
تجربی ها شما چرا نظری نمیدید ؟ این دو احتمال داره یا خیلی ریلکس کنکور دادید یا گند زدید به اول و آخرش :31:
من که دیگه برام مهم نیست حتی پاسخ های تشریحی رو هم نرفتم بگیرم که درصدام رو حساب کنم
ماشالا بچه های ریاضی اونقدر زیادن که هرچقدرم حرف بزنیم دیده نمیشیم . من که اونطوری که دوست داشتم نبود . یه طورایی گند زدم . هرچی خدا بخواد ایشالا همه به خواستشون برسن

مهسا.ش
03-07-2010, 23:03

به نظر من سخت...آخه من عربیم خوب نیست

nits
03-07-2010, 23:13
1-خودم رو با اعداد وارقام که چه درصدی بزنم قبول بشم و فلان کارنامه و.... مشغول نمیکنم

2-هی این کتاب و اون کتاب نمیکنم!!یه کتاب که خریدم تا آخر میخونمش.

3-شرمنده اینو نمیتونم بگم!!(در حقیقت بزرگترین لطمه ای که امسال خوردم همین مورد سوم بود!)

بچه ها این شماره 3 رو راست میگه .نمیشه گفت .این رو فقط من و امیر میدونیم .

وصله های بد هم به امیر نمیچسبه .خواهشا رعایت کنید

nits
03-07-2010, 23:23
نه عزیزم.خیالت راحت من عاشق نشدم!!اهل این سوسول بازیا هم نیستم!!

از عاشقی هم بدتر . نه امیر ؟ ولی چیز خوبیه . درسته امیر ؟ :31:

BossX
03-07-2010, 23:25
اوه .... اینجا (خارج کشور) من فکر میکردم خیلی خر تو خر بشه تازه میخواستم ماشین حساب ببرم!!!
ولی اینقدر مرتب بود همه چی اصلا آدم شاخ در می اورد یکی از دوستام می گفت رفتم گلام به روتون مظطراح ، 4-5 نفر محافظ باهاش رفتن (البته تا دم در رفتن)
در کل از دانش آموزا فکر نکنم کسی تقلب کرد

در کل تو کنکور تقلب به این صورت نیست که مثلا 1-2 تا سوال رو به هم بگن
تقلب جوری دیگری صورت میگیره
---------------------
در رابطه با مورد 3 که امیرخان گفتن:
من نمیدونم چرا اینجوریه ولی این همه آدم اومدن گفتن چی کار میکنیم چی کار نمیکنیم خود ایشون هم دو مورد گفت یکیش رو نگفت ولی نمیدونم چرا همه از جمله خود من فقط مورد 3 توجهشون رو جلب کرد؟! آیا با دونستن اون همه یه رقمی میشیم:31:

Mostafa NBA
03-07-2010, 23:50
دیگه به این بحث های کنکوری آلرژی پیدا کردم به خدا !

AEZ_Best
03-07-2010, 23:53
ریاضی38!!!
فیزیک 50!!!
شیمی 56!!!
ادب 84
عرب76
دین86
زبان94

سلام
گفتم بحث مناطق خاموشه دوباره داغش کنم!!!!!!

نفر 30 منطقه 3 مکانیک توی امیر کبیر یا تهران قبول نمیشه!

یدر ضمن یه نفر اینجا آمار درسخونای تهرون! رو داده بود
من سخته برام باورش ولی بازم خیلی خوشحالم کرد

در ضمن برای اینکه خیالم راحت بشه وبرم توی دپرسی!!!! علاوه بر اینکه فردا ریاضی فیزیکمو دوباره صحیح میکنم اونارو هم از نو میزنم ببینم سر جلسه من خراب نکرده باشم!!

در ضمن تایپیک کنکوریای پارسال و احینا اگه هست پیلارسال رو میدونین من چطور باید پید کنم؟؟ میخوام حال اون رو بعد کنکور بدونم.!!

در ضمن ما هم خیلی بیکاریما! ساعت 1 بامداده؟

BossX
03-07-2010, 23:56
سلام
گفتم بحث مناطق خاموشه دوباره داغش کنم!!!!!!

نفر 30 منطقه 3 مکانیک توی امیر کبیر یا تهران قبول نمیشه!

دیدی اشتباه داغ کردی؟!:31:
پارسال که 96 - 98 اگه اشتباه نکنم مکانیک تهران قبول بود 88 هم فکر کنم مکانیک امیرکبیر
امسالم همینه شایدم بیشتر

AEZ_Best
04-07-2010, 00:09
من دوستم از مهندسی امیر کبیر گفت.
هم کلاس بودیم. اون شد 133 منطقه و عمران و برق و مکانیک سه دانشگاه رو نیاورد
در ضمن
گفت من (یعنی خودش) اگه 70 هم میشدم نمیتونستم عمران امیر کبیر بشینم!
من خیلی تعجب کردم ولی منبعی به موثقی اون ندارم و بهش هم اطمینان دارم.

ولی من که خوشحال میشم اینجوری باشه که شما میگی!

omide qatar
04-07-2010, 00:19
بابا بچه ها چی میگین من دو سال پیش که خواهرم کنکور دادو شد 136 منطقه 3 برق ومکانیک امیر کبیرو قبول میشد ولی به خاطر علاقش رفت پلیمر

nits
04-07-2010, 00:20
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداوه .... اینجا (خارج کشور) من فکر میکردم خیلی خر تو خر بشه تازه میخواستم ماشین حساب ببرم!!!
ولی اینقدر مرتب بود همه چی اصلا آدم شاخ در می اورد یکی از دوستام می گفت رفتم گلام به روتون مظطراح ، 4-5 نفر محافظ باهاش رفتن (البته تا دم در رفتن)
در کل از دانش آموزا فکر نکنم کسی تقلب کرد

در کل تو کنکور تقلب به این صورت نیست که مثلا 1-2 تا سوال رو به هم بگن
تقلب جوری دیگری صورت میگیره
---------------------
در رابطه با مورد 3 که امیرخان گفتن:
من نمیدونم چرا اینجوریه ولی این همه آدم اومدن گفتن چی کار میکنیم چی کار نمیکنیم خود ایشون هم دو مورد گفت یکیش رو نگفت ولی نمیدونم چرا همه از جمله خود من فقط مورد 3 توجهشون رو جلب کرد؟! آیا با دونستن اون همه یه رقمی میشیم:31:

100% با دونستن اون رتبه یک رقمی میشیم ( یعنی میشه . امیر رو میگم ):31:
چیز خاصی هم نیست.

AEZ_Best
04-07-2010, 00:25
دارم مشکوک میشم!
اصلا نکنه شما دوتا که خارج هستین از این نظرم با ما فرق میکنین وسهمیتونم بیشتره تو صندلیا!!
حتما صندلی نو ها رو اول میدن شما!
بازم فردا من یه تحقیقی میکنم.

BossX
04-07-2010, 00:27
من دوستم از مهندسی امیر کبیر گفت.
هم کلاس بودیم. اون شد 133 منطقه و عمران و برق و مکانیک سه دانشگاه رو نیاورد
در ضمن
گفت من (یعنی خودش) اگه 70 هم میشدم نمیتونستم عمران امیر کبیر بشینم!
من خیلی تعجب کردم ولی منبعی به موثقی اون ندارم و بهش هم اطمینان دارم.

ولی من که خوشحال میشم اینجوری باشه که شما میگی!

نه ... اینجوری نیست
شما یه سر به تاپیک بانک درصد و کارنامه بزن
بین 95 -100 حداقل دوتا مکانیک تهران بودن
مکانیک امیرکبیر هم داشتیم
تازه امسال ممکنه بیشتر هم بشه

omide qatar
04-07-2010, 00:30
نه بابا فرقي نميكنه هممون منطقه 3 هستيم شما فك كنم اشتباه ميكنيد من مطمينم خواهر من با 136 برق امير كبيرو قبول بود كه من ميكفتم ديوانه اي نميري ولي اون علاقه نداشت
اصلا یه چیز دیگه من گفتم 2سال پیش رتبه 3 کنکورو داشتیم داداش اون 4سال قبل شده بود دویست و خورده ای الان امسال تموم شد فارغ التحصیل میدونید چی خوند؟؟
هوافضای امیر کبیرررررررررررررررررررررر ررررر

diako_lorddm
04-07-2010, 00:58
:18::18: چی میییییییییییییییییییییییی ییگی؟!:18:
منم تقریبا همینجوری زدم با تفاوت اینکه عربی رو هم تقریبا متوسط زدم،کارنامه های پارسال رو که نیگا می کردم تو 30و40 هزار میشد...:sad:شمام با حرف های این دوستمون موافقید؟یعنی حدودا با این درصدها ممکنه رتبه 25 هزار بیاد؟یعنی میییییییییییییییشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
100% بهتر از 24000 میآره اینو مطمئن باش

alphacino
04-07-2010, 03:07
متاسفانه اون پسرعموم كه گفته بودم مرگ مغزي شده امروز فوت كرد . فقط اين نصيحتو از من بشنويد كه به خدا كمربند ايمني بستن قرطي بازي نيست بلكه مرگ و زندگي ادمو تعيين ميكنه مخصوصا الان كه فصل مسافرته تو رو خدا به خاطر خودتونم كه شده اين هشدار منو جدي بگيريد.

درصدامو ببينيد و گريه كنيد و به همه نشون بديد و به اونايي كه كنكور دارند بگيد كه بابا اگه فقط دو هفته قبل از كنكور بخوايد تازه شروع كنيد عاقبت تو هم اين ميشه

ادبيات : 54 ----------- 14 درست 4غلط

ديني : 0 --------------سفيد

عربي : 19.2 ---------- 7 درست 6 غلط

زبان : 28 -------------- 9 درست 6 غلط

زمين : 10.6----------- 4 درست 4 غلط

زيست : 12---------- 16 درست 30 غلط

فيزيك : 5.5 ---------- 2 درست ا غلط

شيمي : 6.6 --------- 5 درست 8 غلط

رياضي : 0-------------- سفيد

ادبيات من فقط معني لغات و تاريخ ادبياتو خوندم و توي كنكور علاوه بر اينا 7 تا از 8 تا قرابتو درست زدم.( ا روز مطالعه )

ديني و رياضي و زيست و زمين اصلا نخوندم

عربي فقط قواعد سوم رو خوندم ( 1روز مطالعه )

زبان سوم و پيش 1 رو خونم ولي من هميشه درصد زبانم از 70 كمتر نبود و چون 37 دقيقه ادبيات و 35 عربي وقتمو گرفت با 3 دقيقه وقت فقط تونستم 15 تا سوال اولو جواب بدم و هول شدم و اگه 2 دقيقه ديگه وقت داشتم ريدينگا رو هم جواب ميدادم.( 7 روز مطالعه )

فيزيك تنها درسي بود كه من كامل خوندم حالا اين انصافه كه جزء پايين ترين درصدام بشه خدا لعنت كنه طراحاي فيزيك تجربيو ( 5 روز مطالعه )

شيمي فقط دومو خوندم ( 1روز مطالعه )

حالا به من بگيد اين درصدا با 15 روز مطالعه خوبه يا بده ؟

در ضمن من تعيين رشته نميكنم ميخوام تو كنور 90 رتبه زير 1000 بيارم ايا اين امكان پذيره براي من؟

اگه اره متعادلترين و ديرترين زمان شروع مطالعه براي كنكو 90 چه زمانيه؟

omide qatar
04-07-2010, 03:47
ببين alphacino
به نظر من که هیچ نگرانی نداره
اول از همه تسلیت میگم ایشالله غم اخرت باشه
ببین به نظر من والبته یکی از بچه ها هم گفتش باید پیوسته درس بخونی .می تونی از همین تابستون شروع کنی با روزی 3 ساعت یا 4 ساعت بقیا اش هم به تابستونت برس ببین مهم نیست چقدر درس می خونی فقط پیوسته و درست بخون همین
چیزی هم که من خودم نو کنکور امسال تجربه کردم مدیریت زمانه رو این حتما به خصوص الان که وقت بیشتری داری کار کن خیلی مهمه
بازم سوالی داشتی من در خدمتم
قثط هیچ وقت فاصله ننداز بین مطالعه ات چون حتی اگه 1 هفته مثلا نخونی باز انگار از اول داری شروع میکنی
موفق باشی

M . Sayid
04-07-2010, 08:25
دوستانی که مثل خودم زیاد با رشته ها و دانشگاه ها آشنا نیستن می تونن از این سایت استفاده کنن

dehtoday
04-07-2010, 08:31
آغاز قرنطينه دوم كنكور
معاون سازمان سنجش آموزش كشور گفت: قرنطينه دوم كنكور 89 آغاز شده و پاسخنامه داوطلبان كنكور در حال قرائت است.

ابراهيم خدايي، معاون سازمان سنجش آموزش كشور با بيان اين‌كه قرنطينه اول كنكور تمام شده است، افزود: در قرنطينه اول كنكور حدود 50 نفر حضور داشتند.

وي با بيان اين‌كه قرنطينه دوم كنكور كه قرنطينه قرائت پاسخنامه‌هاست از 5 شنبه آغاز شده است، گفت: در حال حاضر پاسخنامه‌هاي داوطلبان كنكور با تدابير امنيتي ويژه در حال ارسال به سازمان سنجش است.

معاون سازمان سنجش آموزش كشور با تأكيد بر اين‌كه كنكور 89 در كمال آرامش و بدون هيچ مشكلي برگزار شده است، اظهار كرد: در كنكور امسال يك ميليون و 286 هزار و 813 داوطلب ثبت‌نام كرده‌اند كه از اين تعداد بيش از 55 درصد در دانشگاه‌هاي كشور پذيرش مي‌شوند.

وي با بيان اين‌كه پاسخنامه‌هاي كنكوري‌ها 2 بار با دستگاه‌هاي علامت‌خوان تصحيح مي‌شود، افزود: در صورتي كه بين قرائت 2 پاسخنامه مغايرتي وجود داشته باشد پاسخنامه داوطلبان به صورت دستي نيز قرائت مي‌شود.

خدايي با اشاره به چينش متفاوت سؤالات كنكور، گفت: در كنكور 89 احتمال تقلب چشمي وجود نداشت و داوطلبان در آرامش كامل آزمون خود را دادند.

BossX
04-07-2010, 09:04
دوستانی که مثل خودم زیاد با رشته ها و دانشگاه ها آشنا نیستن می تونن از این سایت استفاده کنن

سلام
خیلی دستت درد نکنه از این کار
سایت گزینه دو هم هست که رشته ها رو خوب معرفی کرده
مثلا برای رشته ریاضی:

دوستان همایش امیرکبیر رو فراموش نکنید خیلی میتونه کمکتون کنه:

AB
04-07-2010, 09:34
تک رقمی نه ولی سه رقمی شاید
ولی دیگه اصلا مهم نیست.کنکور تموم شده وهنوز یک سال وقت دارم!!
ول کنید شما هم.چندان چیز مهمی نیست که بخوام اینجا بگم!!اما واقعا ضربه بدی ازش خوردم!!!

خب حتما چیز مهمی هست که بهت ضربه زده.نکنه مسئله زیستی بود؟!!!:31:

به نظرم بگی بهتره تا کسایی که اینجا رو میخونن انجامش ندن.:11:

MaaRyaaMi
04-07-2010, 09:44
وا !

یعنی شما ریاضی ها با رشته های دانشگاهی اشنا نیستین ؟!!

به نظر من بهتره با دانشجوها مشورت کنین ... البته اگه میخواین

saeedsamiri
04-07-2010, 09:55
سلام
با این درصدها در کنکور آزاد چه ترازی میارم.حدودا؟
ادبیات70
عربی 70
دینی90
زبان80
ریاضی5
فیزیک 20
شیمی 20

MaaRyaaMi
04-07-2010, 09:59
ادبیات70
عربی 70
دینی90
زبان80
ریاضی5
فیزیک 20
شیمی 20

حدودا 5500 تا 5700

SIMON137
04-07-2010, 09:59
یک سوال ، رتبه قابل خریدنه ؟ در یک جمعی بودیم با چند تا کنکوری ، بحث بود بینشون اون میگفت من رتبمو می فروشم اون یکی می گفت می خرم !!!

MaaRyaaMi
04-07-2010, 10:02
رتبه ؟

قربانت ! اگه خریدنیه بگو من میخرم ...

بچه ها کارت ازاد اومد ....

dehtoday
04-07-2010, 10:03
بچه ها ! كارتاي آزمون غير پزشكي دانشگاه آزاد اومد :

AB
04-07-2010, 10:08
یک سوال ، رتبه قابل خریدنه ؟ در یک جمعی بودیم با چند تا کنکوری ، بحث بود بینشون اون میگفت من رتبمو می فروشم اون یکی می گفت می خرم !!!

خب به دو چیز بستگی داره.

1-چقدر پول داشته باشی.:27:

2-پارتیت چقدر کلفت باشه.:27:

یاد یه آهنگ ترکی افتادم که میگه.

Shans Yok.Cepte Para Yok.Ev Araba Yok.Yok Allah Yok.

شانس ندارم.تو جیبم پول ندارم.خونه و ماشین ندارم.ندارم خدایا ندارم.:27:

Amir_oscar
04-07-2010, 10:21
کارت شما رو نشونن می ده؟ واسه ی من میگه اطلاعات غلطه! مطمئنم درسته!

rambo_1386
04-07-2010, 10:22
یه خبر مهم سوالات عمومی از 25 تا شده 20 تا و باید تو 60 دقیقه جواب بدیم!!! (حالا این خوبه یا بد!!!)
من افتادم بعد از ظهر لعنت به این شانس:2:
ویرایش: یعنی هر سوال عمومی میشه 5 % پس بین سه تا هم شک کردیم بزنیم خیلی خوبه!!!:31:

clickestan
04-07-2010, 10:26
کارت شما رو نشونن می ده؟ واسه ی من میگه اطلاعات غلطه! مطمئنم درسته!
من هر چی شماره پرونده و کد رهگیری رو میزنم ارور میده:
اطلاعات وارد شده جهت ورود به سیستم معتبر نمی باشد.
ده بار زدم
درستم میزنم !
فکر کنم سیستم قاطی کرده

یه خبر مهم سوالات عمومی از 25 تا شده 20 تا و باید تو 60 دقیقه جواب بدیم!!! (حالا این خوبه یا بد!!!)
اختصاصیا هم کم شده کلا شدن 100 تا سوال!!!!

من افتادم بعد از ظهر لعنت به این شانس
ربطی به شانس نداره که
گروه آژمایشیت و زیرمجموعه ات مال بعد از ظهره

John Cena723
04-07-2010, 10:26
هر سوال یه دقیقه . در صورتی خوبه که متن سوال و گزینه ها طولانی نباشه . معارف انسانی که هر گزینه خودش یه متن سوال بود و کلی طول میکشید فقط گزینه ها رو خوند.

mahdis_apex
04-07-2010, 10:31
سیستم شون قاطی کرده !!!واسه منم هی میگه:
اطلاعات وارد شده جهت ورود به سیستم معتبر نمی باشد

MaaRyaaMi
04-07-2010, 10:31
شما چه جوری کارت گرفتین ؟؟
واسه منم پیغام خطا میده

clickestan
04-07-2010, 10:33
هر سوال یه دقیقه . در صورتی خوبه که متن سوال و گزینه ها طولانی نباشه . معارف انسانی که هر گزینه خودش یه متن سوال بود و کلی طول میکشید فقط گزینه ها رو خوند.
شما سوالای سالهای قبل آراد رو تا حالا نگاه کردی؟!!!!!!!!

MaaRyaaMi
04-07-2010, 10:36
همون .... عمومی ها ازاد چرته بابا

من حداکثر نیم ساعت همه شون رو حل میکنم ....

جوااباش یه کلمه س فقط

rambo_1386
04-07-2010, 10:39
اختصاصیا هم کم شده کلا شدن 100 تا سوال!!!!
اختصاصیا که پارسال هم همینطور بود!:31: حالا نکته جالبش اینه واسه هر درس عمومی میانگین 20 دقیقه وقت داریم! کلا 80 دقیقه!

ربطی به شانس نداره که
گروه آژمایشیت و زیرمجموعه ات مال بعد از ظهره
آره میدونم ولی پارسال که اینجوری نبود پارسال یادمه مکانیک هم صبح بود ! نمیدونم اینا از کجا فهمیدن من مکانیک زدم!!!:31:

مال منم اینو میگه:
اطلاعات وارد شده جهت ورود به سیستم معتبر نمی باشد.

گندشون بزنن با این سیستمشون!!
پس بگو چرا دیگه نمیره من مال خودمو با فایرفاکس زدم اومد ! کارتش خیلی بزرگه گفتم حتما ایرادی داره حالا هرچقدر با ie میزنم نمیاد!!!

sh_r_rad
04-07-2010, 10:41
هر سوال عمومی میشه 5 % پس بین سه تا هم شک کردیم بزنیم خیلی خوبه!!!:31:
چه ربطی داره؛ بازم 3 تا غلط یکی رو میسوزونه.

mahdis_apex
04-07-2010, 10:46
شما ها همگی آن لاینید که!!!
کسی واسه آزاد نمیخونه؟
من که واقعا حالشو ندارم!!
از یه طرفم معماری تهران جنوب زدم 7000 به بالا میخواد!
یکی حدوده درصداشو میشه بگه؟

bax_021
04-07-2010, 10:48
من افتادم بعد از ظهر لعنت به این شانس:2:
ویرایش: یعنی هر سوال عمومی میشه 5 % پس بین سه تا هم شک کردیم بزنیم خیلی خوبه!!!:31:
دانشگاه آزاد رو می گید شما ؟؟؟
اگر آره منبعتون چیه ؟؟؟

MaaRyaaMi
04-07-2010, 10:49
7000 به بالا ...

ریاضی حدود 30 - فیزیک شیمی 70 اینا - عمومی ها هم بالای 70

من امروز یکمی ریاضی خوندم واسه ازاد :دی

فقط یه نگاهی رو خلاصه هائی که نوشتم میکنم و تستاشو میزنم ... همین

sh_r_rad
04-07-2010, 10:50
کسی واسه آزاد نمیخونه؟
معماری تهران جنوب 6700
3 سری تست آزاد بزن حله.(البته یکم)

clickestan
04-07-2010, 10:52
دانشگاه آزاد رو می گید شما ؟؟؟
اگر آره منبعتون چیه ؟؟؟
تو تاپیک اخبار زده:

پذيرش350هزارداوطلب در آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی/تاثير 15 درصدي سوابق تحصيلي در پذيرش داوطلبان در آزمون دانشگاه آزاد اسلامی
معاون اجرايي مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي با اشاره به برگزاري آزمون غير پزشكي در چهار نوبت طي روزهاي پنج شنبه و جمعه 17 و 18 تيرماه با رقابت بيش از730 هزار داوطلب در تهران و 218 حوزه امتحاني كشور و 7 حوزه امتحاني خارج از كشور از پذيرش 350 هزار نفر در آزمون پزشكي و غير پزشكي اين دانشگاه خبر داد.
به گزارش آنا، مهندس محمدرضا مهرادفر در نشست مطبوعاتي با اشاره به جدول زمان بندي برگزاري آزمون رشته‌هاي غير پزشكي دانشگاه آزاد، گفت: آزمون زير مجموعه‌هاي يك، دو، چهار، شش الي 9 مجموعه رياضي صبح روز پنج شنبه، آزمون زير مجموعه‌هاي سه، پنج، و10 مجموعه رياضي بعد از ظهر روز پنج شنبه 17 تيرماه، آزمون مجموعه‌هاي سه و چهار گروه علوم انساني صبح روز جمعه و آزمون مجموعه‌هاي دو علوم تجربي كشاورزي و دامپزشكي گروه پنج زبانهاي خارجه و گروه شش هنر عصر روز جمعه 18 تيرماه برگزار مي‌شود.

وي با اشاره به آغاز فرايند آزمون اظهاركرد: آزمون‌هاي نوبت صبح راس ساعت 8 و آزمونهاي نوبت عصر راس ساعت 16 آغاز مي‌شود و داوطلبان بايد توجه داشته باشند كه 30 دقيقه قبل از آغاز آزمون درب حوزه‌هاي امتحاني بسته و از ورود داوطلبان به حوزه جلوگيري مي‌شود.
وي با اشاره به رقابت داوطلبان آزمون غير پزشكي دانشگاه آزاد در7 هزار و 17 رشته محل به تعداد داوطلبان آزمون‌هاي 89 دانشگاه اشاره كرد و افزود: در آزمون رشته‌هاي غيرپزشكي از730 هزار داوطلب، آزمون پزشكي 200 هزار داوطلب و در آزمون كارداني پيوسته 210 هزار داوطلب شركت كرده‌اند كه در مجموع تعداد داوطلبان آزمون اين دانشگاه بيش از يك ميليون و 130 هزار نفر است.
معاون اجرايي مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي افزود: در آزمون غير پزشكي امسال نسبت زنان و مردان تقريبا به هم نزديك بوده و51 درصد داوطلبان را مردان تشكيل مي‌دهند در حالي كه در آزمون پزشكي تعداد داوطلبان زن با احتساب 72 درصد از مردان پيشي گرفته‌اند.
وي با بيان اينكه داوطلبان مجموعه رياضي با احتساب 48 درصد بيشترين تعداد داوطلبان را تشكيل مي‌دهند اظهاركرد: پس از گروه رياضي داوطلبان مجموعه علوم انساني با 35 درصد، علوم تجربي با 15 درصد و هنر با كمتر از 2 درصد داوطلبان آزمون را به خود اختصاص مي‌دهند.
مهرادفر درمورد بيشترين داوطلبان در رشته‌هاي آزمون گفت: رشته حقوق با بيش از60 هزار داوطلب و پس از آن رشته‌هاي مهندسي عمران و معماري با حدود 40 هزار داوطلب و در نهايت رشته‌هاي مهندسي برق، الكترونيك، حسابداري و مهندسي كامپيوتر – نرم افزار با 25 هزار متقاضي رده‌هاي بعدي را به خود اختصاص داده‌اند.
وي با اشاره به برگزاري آزمون گروه غير پزشكي در هفت كشور خارجي شامل امارات، انگلستان، آلمان، ژاپن، قطر، كويت و مالزي گفت: آزمون پزشكي دانشگاه فقط در داخل كشور اول مرداد ماه و آزمون كارداني پيوسته هشتم مرداد ماه برگزار مي‌شود.
وي با اشاره به ظرفيت پذيرش آزمون اظهاركرد: در آزمون سراسري امسال350 هزار داوطلب و درآزمون كارداني 150 هزار داوطلب پذيرفته مي‌شوند كه در مجموع تعداد پذيرفته شدگان آزمون 89 دانشگاه آزاد حدود 500 هزار نفر است.
مهرادفر از اعلام نتايج نهايي آزمون دانشگاه آزاد در نيمه دوم شهريور ماه خبر داد و در خصوص نحوه انتخاب رشته داوطلبان، گفت: داوطلبان علاوه بر انتخاب شش رشته تمام وقت و 4 رشته پاره وقت داراي انتخاب هفتم هستند كه دانشگاه در صورتي كه داوطلبي حدنصاب لازم در هيچ كدام از رشته‌هاي انتخابي را كسب نكند با توجه به گروه‌هاي انتخابي و استان محل اقامت انتخاب هفتم را انجام مي‌دهد.
وي در خصوص تعيين حوزه‌هاي امتحاني داوطلبان گفت: تعيين حوزه امتحاني ربطي به اولين انتخاب رشته محل داوطلب ندارد و داوطلب بر اساس محل سكونت حوزه امتحاني را انتخاب كرده است.
معاون اجرايي مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي با اشاره به تاثير 15 درصدي سوابق تحصيلي در آزمون امسال دانشگاه آزاد اظهار كرد:‌اين سوابق براي داوطلبان مشمول ديپلمه‌هاي 84 تا 88 لحاظ شده و بر اين اساس نحوه پذيرش با لحاظ 85 درصد نمره آزمون و 15 درصد سوابق تحصيلي انجام مي‌شود.
به گزارش ايسنا، مهراد فر در خصوص نحوه سوالات و تعداد دفترچه‌هاي آزمون گروه غير پزشكي دانشگاه آزاد، تصريح كرد: درآزمون غير پزشكي به داوطلبان كليه رشته‌ها به جز گروه‌ زبانهاي خارجي و هنر دو جلد دفترچه سوال تستي داده مي‌شود.
وي با اشاره به تعداد و مدت پاسخگويي به سوالات آزمون، گفت: داوطلبان بايد در مدت60 دقيقه به80 سوال دفترچه سوالات عمومي پاسخ دهند و داوطلبان مجموعه رياضي هم براي پاسخگويي به 100 سوال، 120 دقيقه، داوطلبان مجموعه‌هاي علوم تجربي و علوم انساني براي پاسخگويي به 100 سوال، 100 دقيقه و داوطلبان مجموعه هنر براي پاسخگويي به 90 سوال، 90 دقيقه مهلت دارند.
معاون اجرايي مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي افزود: داوطلبان مجموعه هنر كه يكي از رشته‌هاي ارتباط تصويري، نقاشي و يا طراحي صنعتي را در يكي از انتخاب‌هاي شش گانه غيرپزشكي و يا چهار گانه نظام پاره وقت انتخاب كرده‌اند، علاوه بر دفترچه شماره يك و دو بايد به دفترچه شماره سه سوالات تشريحي پاسخ دهند، بنابراين اين دسته از داوطلبان بايد وسايل ترسيم مورد نظر را مطابق مندرجات برگه راهنما به همراه داشته باشند تا در مدت90 دقيقه به سوالات تشريحي پاسخ دهند.
وي درادامه گفت: داوطلبان مجموعه زبانهاي خارجه تنها داراي يك دفترچه سوالات دروس عمومي مي‌باشند كه بايد در60 دقيقه به80 سوال پاسخ دهند.
مهرادفر با بيان اينكه براي داوطلباني كه يكي از اديان مسيحي، كليمي و زرتشتي و يكي از زبانهاي غير انگليسي شامل زبانهاي آلماني، اسپانيايي، ايتاليايي و يا روسي را در فرم ثبت نام انتخاب كرده‌اند، دفترچه عمومي جداگانه‌اي ارائه مي شود، اظهاركرد: اين دسته از داوطلبان بايد به80 سوال در60 دقيقه پاسخ دهند.

Amir_oscar
04-07-2010, 10:53
صفحه ی 1000 را افتتاح می نماییم! :31:

bax_021
04-07-2010, 10:53
کسی واسه آزاد نمیخونه؟
ریاضی 30-40
فیزیک و شیمی 70 به بالا
عمومی ها هم 70 به بالا
اینا حدودی هستند البته
شما معماری قزوین می زدید راحت تر بودید
تراز 6100
استاد های خوبی هم داره
البته من که کرجم قزوین رفتن راحت تره برام

مهسا.ش
04-07-2010, 10:56
می بینم همه آنید..
زیست غیر پزشکیو حدودا چند بزنم خوبه؟

clickestan
04-07-2010, 10:57
صفحه ی 1000 را افتتاح می نماییم!
خدا آخرت عاقبتمون رو بخیر کنه....
میگم سنت سوالا مثل سالای قبل حفظ میشه؟
یعنی ریاضی سخت و....
این هیئت امنای جدید نیومده باشن......

Dulcimer
04-07-2010, 10:59
زیست حداقل 60 باید بزنی

eblisandenzo
04-07-2010, 11:01
سلام بچه ها . خوشحالم که میبینم همه هستید و امیدوارم که کنکورتون رو خوب داده باشین . و صد البته رشته خوب ثبول بشین . من که کلا راضی نیستم از کنکورم اما خوب خوب بود . در ضمن من کارت آزاد رو گرفتم من الکترونک مرکز زدم . کسی نیست با هم هم کلاسی بشیم ؟

rambo_1386
04-07-2010, 11:03
آدرس حوزه هم تو خود کارت نوشته؟
__________________آره امیر جون نوشته

: داوطلبان بايد در مدت60 دقيقه به80 سوال دفترچه سوالات عمومي پاسخ دهند و داوطلبان مجموعه رياضي هم براي پاسخگويي به 100 سوال، 120 دقيقه، داوطلبان مجموعه‌هاي علوم تجربي و علوم انساني براي پاسخگويي به 100 سوال، 100 دقيقه و داوطلبان مجموعه هنر براي پاسخگويي به 90 سوال، 90 دقيقه مهلت دارند.
ویرایش: الان درست شد من مطئنم تقریبا یه ساعت پیش 80 دقیقه بود تازه درستش کردن:13:

MaaRyaaMi
04-07-2010, 11:04
اینو بخونین :

تعداد سوالات و .... همه چی رو نوشته

بچه ها گرفتین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ الان واسه من سایت باز نمیشه اصلا ((:

چه فایده منم افتادم صبح پنج شنبه :(

saeedsamiri
04-07-2010, 11:04
چرا مال من نمیاد؟

بچه های اصفهان اینجا کسی هست؟کارت گرفتید یا نه؟

Amir_oscar
04-07-2010, 11:05
آدرس حوزه هم تو خود کارت نوشته؟

ویرایش:کارتش چرا این قدر بزرگه؟؟؟خدا رو شکر من تو خود شهر افتادم!!
پس مس خواستی بیفتی شهر دیگه ای؟! :دی

mahdis_apex
04-07-2010, 11:07
تراز 6100

اونو پارسال قبولیدم
گفتم امسال تنوع بشه:31:

استاد های خوبی هم داره

ولی بچه های خوبی نداره!!!
یکی از همکلاسی هام دیف رو تو کلاس -0- میزد الان داره قزوین میخونه!!!:18:

sh_r_rad
04-07-2010, 11:07
اینم از پست شماره 1000

نشد دیگه اینجوری نمره منفی میگیری ترازت میاد پایین.:13: اون پست 10000 بود.

omidrey
04-07-2010, 11:08
ریاضی 30-40
فیزیک و شیمی 70 به بالا
عمومی ها هم 70 به بالا
اینا حدودی هستند البته
تراز 6100
استاد های خوبی هم داره
البته من که کرجم قزوین رفتن راحت تره برام
پسر کدام دبیرستان کرج درس میخونی؟
من دکتر معینی هستم !
کرج منطقه چند هستی؟

MaaRyaaMi
04-07-2010, 11:09
برای منممممممممم هنوز میگههههههههه درست نیسسسسسسسسسسس

اعصابمو خورد کرده ....

omidrey
04-07-2010, 11:10
Amirdb اولین رشته ات را چی زدی ؟ میتونم بدونم ؟

---------- Post added at 12:10 PM ---------- Previous post was at 12:09 PM ----------

برای منممممممممم هنوز میگههههههههه درست نیسسسسسسسسسسس

اعصابمو خورد کرده ....
برای منم همینطوره!
یکی دو ساعت صبر کنیم خوب میشه ! نه ؟

clickestan
04-07-2010, 11:10
کارتش چرا این قدر بزرگه؟؟
لامصبا فقط بلدن پول بگیرن:19:
یه برگه آچار حروم شد:21:
آخه من برای نصفه آچار برنامه ریزی کرده بودم:27:
نکته:من اصفهانی نیستم:18:

shabeashegha
04-07-2010, 11:11
می بینم همه آنید..
زیست غیر پزشکیو حدودا چند بزنم خوبه؟
بستگی چه رشته ای بخوای. زیستش فوق آسونه . میشه 100 زد سعی کن 100 بزنی ولی کلا بالای 95 خوبه 100 باشه خیلی خوبه

sh_r_rad
04-07-2010, 11:13
میگم سایتشون down شده همون دوشنبه که گفته بودم بریم بهتره

مهسا.ش
04-07-2010, 11:14
چرا مال من نمیاد؟

بچه های اصفهان اینجا کسی هست؟کارت گرفتید یا نه؟
من اصفهانیم....نه... نتونستم.....

clickestan
04-07-2010, 11:16
برای منم همینطوره!
یکی دو ساعت صبر کنیم خوب میشه ! نه ؟
اگه مثله پارسال میرفتیم حوزه کارت میگرفتیم فکر کنم تا الان دستمون بود:41:
اگه همینطوری بخوان تو صف کارت نگهمون دارن و تو صف هی اینجوری با هم حرف بزنیم فکر کنم تا شب باید صفحه 2000 رو افتتاح کنیم.

Amir_oscar
04-07-2010, 11:17
من کیلومتر 5 جاده تهرانم!

اینم از پست شماره 1000
10000!:31:

omidrey
04-07-2010, 11:20
اگه مثله پارسال میرفتیم حوزه کارت میگرفتیم فکر کنم تا الان دستمون بود:41:
اگه همینطوری بخوان تو صف کارت نگهمون دارن و تو صف هی اینجوری با هم حرف بزنیم فکر کنم تا شب باید صفحه 2000 رو افتتاح کنیم.
آره پسر ! حق با توست!

clickestan
04-07-2010, 11:20
راستی کسی میدونه امسال هم سنت سوالا حفظ میشه یا نه
یعنی ریاضی سخت و.....
ا
این تغییر و تحولاتی که توی کادرش پیش اومده باعث...............نشه

mahdis_apex
04-07-2010, 11:21
مال منم نمیومد ولی الان درست شد
بزارین یه چند ساعت دیگه برین

این کارته یا طومار؟
کله شجره نامه ی آدمو نوشتن که!!!
به مقنعه ام بزنمش تا پایینه پام میرسه:31:

Mostafa NBA
04-07-2010, 11:22
حدودا 5500 تا 5700

چی میگه حاج خانوم :دی

با این درصد ها بین 5700 تا 5900 میشه , شک نکن :10:

eblisandenzo
04-07-2010, 11:23

!

سلام . یه سوال ؟
کی گقته که علوم تحقیقات خوب نیست ؟
ببخشید میشه این دوستاتون که اونجا میخونن رو معرفی کنید بریم زیارتشون . البته نا گفته نمونه که خیلی از دانشجوهای اونجا جز مرفهین تهران هستن که با پول درس میخونن اما باز هم درس میخونن .
مثلا در رشته پلیمر در مقطع ارشد 4 رتبه از 20 رتبه اول برای علوم تحقیقات بود . بقیش هم بماند .
یا مثلا حقوق اسلامشهر کادر دانشگاه تهران رو داره . دکتر برادران دکتر کاتوزیان . .... خیلی از ارشدهای تهران که دانشجوی آزاد بودن توی اسلامشهر خوندن ....
در ضمن کسایی که تو دانشکده فنی باراجین قزوین هستن جز پولدارهای ایران هستن . مثلا همین امسال تو مسابقات رباتیک که تو نمایشگاه تهران بود یه روبات از فرانسه آوره بودن که رو هوش مصنوعیش کار کرده بودن البته نا گفته نماند قیمت خود ربات تو فرانسه 21000$ بود . پس باید هم از بین المللی شاختر باشه

مهسا.ش
04-07-2010, 11:24
بستگی چه رشته ای بخوای. زیستش فوق آسونه . میشه 100 زد سعی کن 100 بزنی ولی کلا بالای 95 خوبه 100 باشه خیلی خوبه
صنایع غذایی میخوام

MaaRyaaMi
04-07-2010, 11:24
معلوم نیس

چون امسال تاثیر معدل هم داریم

یه دفعه دیدی از دولتی هم سخت تر شد ((:

به هر حال یه نگاهی کنین تو این چند روز به درسا ... ضرر نداره