PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کنــکور 89 ؛ مشاوره - برنامه ریزی - شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41

farzaneh*f
30-06-2010, 13:29
آخرش اون 0 زیادی اول شماره ی دانش آموزی رو ویرایش بکنیم توی سایت سنجش؟ ضرر که نداره!

واسه ویرایش اطلاعات که تا 12 اش وقت هست من فقط اون اطلاعاتی رو که باید تا امروز ویرایش می شدن چک کردم بعضی اطلاعات بعدا خود به خود درست می شن (مثلا اگه یادتون باشه موقع اعلام نمرات کتبی شماره سریال شناسنامه یه عده رو تغییر داده بودن ولی بعد بدون اینکه کار خاصی کنیم درست شد) واسه همینم من خودم از الان ذهنمو واسه اونا مشغول نمی کنم

moraddad
30-06-2010, 13:34
بچه ها اولین کاری که بعد از کنکور میکنید چیه؟
یعنی بعد از این که کنکور دادید و از جلسه اومدید بیرون چی کار میکنید؟؟

منم بگم...منم بگم:
1-میرم حموم(خیلی کثیفم...1ماهی میشه وقت نکردم برم!):31:
2-با ویلچر میرم تو پارک میشینم پهلو پیریا تا دوران نقاهتم سپری شه...
3-سریال میبینم.

Amir_oscar
30-06-2010, 13:43
بچه ها اولین کاری که بعد از کنکور میکنید چیه؟
یعنی بعد از این که کنکور دادید و از جلسه اومدید بیرون چی کار میکنید؟؟
می رو خونمون. چون ظهره و هوا گرمه!:31:

farzaneh*f
30-06-2010, 13:47
اولین کارم اینه که ناهار می خورم بر می گردم همون حوزه واسه کنکور هنر بعدشم که برگردم می رم سایت سنجش واسه جواب و درصدامووووووووووووووووووو ووووووو (امیدوارم بعدش خوشحال باشم)

new life
30-06-2010, 13:48
سلام میشه سوال زبان منو جواب بدید تویی تاپیک رفع اشکال
خیلی ممنون
دیگه سوال نمی پرسم قول میدم ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.................................................. ..........................................
بهترین کار بعد از کنکور اینکه کتاب هندسه رو به هشت قسمت مساوی تقسیم کنیم بندازیم دور
حرکات موزون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shabeashegha
30-06-2010, 13:58
من تازه از شنبه شروع می کنم به زیست خوندن واسه پزشکی آزاد (و البته به احتمال 99 درصدم باید برم سر کار :46:) از 1 مرداد به بعد رسما آزاد می شم که تا آخر تابستون می شه حدود 61 روز وقت واسه ی اون 61 روزم فکر کنم 40-50 تایی بشه اسم رمانایی که لیست شون کردم تا بعد کنکور بخونم (حتما همه رو می خونم :31:) در کل فکر می کنم تابستون وقت کم بیارم واسه همه ی کارایی که می خوام بکنم:20:
یعنی میانگین روزی یه رمان باید تموم کنی تا بتونی همشونو توی 61روز بخونی . من رمان دوست دارم ولی متاسفانه تابحال بجز یکی دوتا حس میکنم بقیشون الکی وقتمو حروم کردن...

farzaneh*f
30-06-2010, 14:16
یعنی میانگین روزی یه رمان باید تموم کنی تا بتونی همشونو توی 61روز بخونی . من رمان دوست دارم ولی متاسفانه تابحال بجز یکی دوتا حس میکنم بقیشون الکی وقتمو حروم کردن...

آره دیگه واسه همینم می گم تابستون قراره وقت کم بیارم...البته من سابقه شو دارم که رمانو 1روزه بخونم هری پاتر6 بود که یه روز از دوستم گرفتم آوردم خونه از وقتی رسیدم نشستم به خوندن از جام بلند نشدم اصلا (حتی واسه نهار و شام) فردا صبح ساعت 6 تمومش کردم وقتی بردمش مدرسه بدم به دوستم همشون این طوری بودن:18: ولی خب دیگه زنگ اول به وسط نرسید که حالم به هم خورد زنگ زدن بابام اومد دنبالم بعد تا برسیم خونه همش دعوام کرد که مگه من نگفتم روزی بیشتر از 1 ساعت وقت نمی ذاری واسه خوندن این کتابا (البته نکته ی ظریف این خاطره اینجاست که 17 ساعت پشت سر هم تونستم بشینم هری پاتر بخونم ولی نتونستم نیم ساعت سر کلاس دووم بیارم این شدت علاقه به درس و مدرسه! رو هم به نوعی نشون می ده)

من اهمیتی نمی دم که رمان چقدر وقتمو بگیره هر چی باشه از خیلی کارای دیگه مفید تره همین که هیچ ضرری نداره خودش کلی فایدس!!!

Amir_oscar
30-06-2010, 14:17
آقا اینو بهنام خان توی صحبت هاش توی پروفایل سامان گذاشته بود: (گذاشتم روحتون شاد بشه:31:)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

behnamrizi
30-06-2010, 14:27
ببينم ميتونيد تا قبل كنكور اين تاپيك را به هزار صفحه برسونين؟!

farzaneh*f
30-06-2010, 14:30
هزار قشنگ نیست من 999 دوست دارم (کاش رتبمم همین بیاد)

Haniiii
30-06-2010, 14:44
ببينم ميتونيد تا قبل كنكور اين تاپيك را به هزار صفحه برسونين؟!
تا قبل از کنکور تجربی میرسه !!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Amir_oscar
30-06-2010, 14:46
دکتر توکلی با بيان اينكه نتايج اوليه كنكور به صورت كارنامه دهه اول مرداد ماه از طريق سايت سازمان سنجش اعلام مي‌شود، از اعلام نتايج نهايي كنكور در نيمه دوم شهريور ماه خبر داد.

انتشار دفترچه سوالات گروه‌هاي آزمايشي پس از آزمون
دكتر حسين توكلي معاون سازمان سنجش در رابطه با زمان انتشار دفترچه سوالات كنكور، گفت: پس از برگزاري آزمون هر گروه آزمايشي سوالات آن آزمون از طريق سايت سازمان سنجش آموزش كشور منتشر مي‌شود.

منبع:

معاون سازمان سنجش آموزش كشور با اعلام مهلت دريافت پرينت و رفع نقص كارت ورود به جلسه آزمون، گفت: تا كنون بيش از 85 درصد از داوطلبان، كارت ورود به جلسه آزمون را پرينت گرفته‌اند.
دكتر حسين توكلي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اشاره به مهلت توزيع و رفع نقص كارت ورود به جلسه آزمون، اظهاركرد: به منظور ارائه تسهيلات بيشتر داوطلبان گروه آزمايشي علوم رياضي و هنر كه فردا آزمون دارند تا امشب ساعت 24 مي‌توانند نسب به پرينت كارت ورود به جلسه اقدام كنند، همچنين اين دسته از داوطلبان مي‌توانند در صورت نياز براي رفع نقص اطلاعات مندرج كارت تا پايان وقت امروز به باجه‌هاي رفع نقص مستقر مراجعه كنند.
وي افزود: داوطلبان گروه آزمايشي علوم تجربي و هنر نيز كه روز جمعه آزمون دارند مي‌توانند تا ساعت 24 فردا شب و داوطلبان گروه آزمايشي علوم انساني كه روز شنبه امتحان دارند مي‌توانند تا روز جمعه11 تيرماه نسبت به دريافت كارت ورود به جلسه اقدام و در صورت نقص در كارت آزمون تا ساعت‌هاي اعلام شده به باجه‌هاي رفع نقص مراجعه كنند.
معاون سازمان سنجش با بيان اينكه در ابتداي جلسه آزمون ميان داوطلبان هر يك از گروه‌هاي آزمايشي يك فرم نظرخواهي حاوي 12 سوال توزيع مي‌شود، اظهاركرد: داوطلبان بايد اين فرم نظرخواهي را دقيق مطالعه و نسبت به پاسخگويي آن برخلاف سال گذشته در همان فرم اقدام كنند.
وي افزود: سازمان با توجه به نظرات آنها براي ساير برنامه‌هاي اجرايي برنامه ريزي لازم را انجام مي‌دهد بنابراين پاسخ آنها تاثير بسيار خوبي در اجراي هرچه بهتر آزمون دارد.

منبع:

معاون اجرايي مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي با اشاره به برگزاري آزمون غير پزشكي 89 دانشگاه آزاد در روزهاي 17 و 18 تيرماه، آغاز توزيع كارت ورود به جلسه آزمون را از روز يكشنبه هفته آينده (13تير ماه) خبر داد.
مهندس محمد رضا مهرادفر در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اشاره به آغاز توزيع اينترنتي كارت ورود به جلسه آزمون از صبح روز يكشنبه 13 تير ماه، گفت: داوطلبان مي‌توانند براي دريافت كارت خود تا قبل از برگزاري آزمون به سايت مركز آزمون به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه كنند.
وي با اشاره به نحوه پرينت از كارت ورود به جلسه آزمون، اظهاركرد: داوطلبان اين آزمون مي‌توانند با وارد كردن شماره پرونده و كد رهگيري كه در هنگام ثبت‌نام دريافت كرده‌اند، نسبت به مشاهده و تهيه پرينت كارت ورود به جلسه خود اقدام كنند.
مهرادفر درمورد نحوه رفع نقص كارت آزمون، تصريح كرد: اطلاعات فردي و آزموني شخص داوطلب به همراه عكس وي در كارت ورود به جلسه درج شده است و داوطلبان در صورت وجود هر مشكلي در اطلاعات مندرج در كارت لازم است تا در روزهاي يكشنبه 13 تا 16 تير ماه صبح‌ها از ساعت 9 الي 13 و بعد از ظهرها از ساعت 14 الي 18 با مراجعه به باجه رفع نقص پيش بيني شده، نسبت به اصلاح موارد مغايرت اقدام كنند.
وي افزود: داوطلبان بايد براي كسب اطلاعات بيشتر به اطلاعيه‌10 و 12 تيرماه كه از طريق روزنامه آفرينش منتشر و به طور همزمان در پايگاه اطلاع رساني مركز آزمون به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قابل مشاهده است، مراجعه كنند.

منبع:

پ.ن: من که شاید کنکور آزاد رو ندم...

farzaneh*f
30-06-2010, 15:04
....
منبع:

پ.ن: من که شاید کنکور آزاد رو ندم...

منم می خواستم دربرم از زیر این یکی دیگه ولی همه چی بستگی به فردا داره اگه خوب بدم فقط پزشکیشو می دم و گرنه ریاضیشم مجبورم بدم (البته خدا نکنه :20:)

shah abas
30-06-2010, 15:21
تو این برنامه هاتون راهنمایی کنکوری های ۹۰ نبود ها! یادآوری می کنم.

Haniiii
30-06-2010, 15:25
:D

به نکته مهمی اشاره کردی !!! ...

فقط یادتون نره به جنس کاغذ دفترچه سوالا توجه کامل کنید ! .. اگر هم تونستید یه صفحش رو پاره کنید و با خودتون بیارین تا نوعش رو شناسایی کنیم !!!

farzaneh*f
30-06-2010, 15:26

اگه خواستی من افتخار می دم کمکت کنم (مخصوصا که قراره 1 کشور بیارم و حتما به دردتون می خوره حرفام) ولی به نظرم سعی کن مسیری رو برو که قلبت بهت نشون می ده ...این بزرگترین تجربه ای هست که امسال به دست آوردم :20:

BioHazard
30-06-2010, 16:11

هستیم در خدمتتون.

:D

به نکته مهمی اشاره کردی !!! ...

فقط یادتون نره به جنس کاغذ دفترچه سوالا توجه کامل کنید ! .. اگر هم تونستید یه صفحش رو پاره کنید و با خودتون بیارین تا نوعش رو شناسایی کنیم !!!

ببین پست شد ، فردا میرسه دم در خونتون :دی

اگه خواستی من افتخار می دم کمکت کنم (مخصوصا که قراره 1 کشور بیارم و حتما به دردتون می خوره حرفام) ولی به نظرم سعی کن مسیری رو برو که قلبت بهت نشون می ده ...این بزرگترین تجربه ای هست که امسال به دست آوردم :20:

WoW!!!!!!

farzaneh*f
30-06-2010, 16:31
هستیم در خدمتتون.

ببین پست شد ، فردا میرسه دم در خونتون :دی

WoW!!!!!!

یعنی این قدر مسخره بود دستاورد یک سال از زندگی من؟؟؟:31:

BioHazard
30-06-2010, 16:58
یعنی این قدر مسخره بود دستاورد یک سال از زندگی من؟؟؟:31:

نه همچین قصدی نداشتم بخدا ،حرفت قشنگ بود خوب. ببخشید ، تسلیم :دی

hamidak
30-06-2010, 17:01
جای همتون خالی امروز رفتیم شاه گلی خودکشی کردیم . اونقد والیبال و بشقاب پرنده بازی کردیم و دویدیم که الان جنازم ، نمی دونم چم شده تا دیروز استرس اینا خبری نبود ییهو دلم قیلی ویلی می ره :31: . بگذریم .
امیدوارم همه خوش گذرونده باشن این یه سال رو . :31:

بازم ممنونhamidak
فقط اینو بگم فک کنم یه سو تفاهم کوچیک پیش اومده من امید نیستم دخترم
اسممو گذاشتم امید قطر آخه امسال قطر همه امیدشون تو کنکور منم (حالا نگی چه مغرور!من اعتماد به نفسم فقط یه خورده زیاده ولی جدی میم همه امید دارن تو سهمیه رتبه خیلی خوب بیارم و برم شریف)
به هر حال بابت راهنمایی هات ممنون قرابت معنایی هم گاج سفید رو دارم یه خورده خوندم یه چیزایی فهمیدم
فقط دوستان دعا کنید من خوب بدمممممممممم شریف قبول شم
راستیییییییییی می خواستم بگم ما خارج کشور ریاضی ها هم جمعه داریم دیگه شما ریاضیای ایران لطفا 5شنبه همه بیاین به ما روحیه بدیددددددددددد
شدیدا محتاجیمااااااااااااااااا بی معرفت نشیداااااااااا
ایشالله همتون 5شنبه خوب بدینو هر کی هرچی میخواد و قبول شووووووووو

دوستان استرس نداشته باشين همتون قبولين

خواهش می کنم این حرفا چیه .
از ته دل آرزو می کنم به چیزی که لایقشی و یه سال براش زحمت کشیدی برسی :20::10:

farzaneh*f
30-06-2010, 17:14
نه همچین قصدی نداشتم بخدا ،حرفت قشنگ بود خوب. ببخشید ، تسلیم :دی

اولش فکر کردم منظورت اینه: " زحمت کشیدی!" چون وقتی اینو به یکی از بچه ها گفتم همین جوابو داد سوء تفاهم شد شما ببخشید:20:

farzaneh*f
30-06-2010, 17:25
جای همتون خالی امروز رفتیم شاه گلی خودکشی کردیم . اونقد والیبال و بشقاب پرنده بازی کردیم و دویدیم که الان جنازم ، نمی دونم چم شده تا دیروز استرس اینا خبری نبود ییهو دلم قیلی ویلی می ره :31: . بگذریم .
امیدوارم همه خوش گذرونده باشن این یه سال رو . :31:

کار منو باش تو رو خدا مردم رفتن خوش گذروندن برگشتن اون وقت من تازه می گم بذار هوا یه ذره دیگه خنک تر شه برم بیرون!!!:13:

caca_caca888
30-06-2010, 17:30
سلام
من اصلا به امسال اميدي ندارم.
و تو اين چند ماه پاياني هيچي درس نخوندم.
ميخواستم بگم كه من تصميم دارم يك روز بعد از كنكور دانشگاه آزاد بشينم بكوب درس بخونمشايدم برم كتابخونه

الانم نه استرسي دارم نه هيچي.چون از خيلي وقت پيش اين تصميمو گرفته بودم...

hamidak
30-06-2010, 17:31
کار منو باش تو رو خدا مردم رفتن خوش گذروندن برگشتن اون وقت من تازه می گم بذار هوا یه ذره دیگه خنک تر شه برم بیرون!!!:13:
:31:
آخه جات خالی صبح زود رفتیم هوا هم خنک بود تقریبا یواش یواش گرم شد .
بیخیال

بچه ها این آهنگا خیلی باحالن ، آرامشن ( از آلبوم افسانه های هیروشیما ) :

اکید و شدید توصیه می کنم گوش کردنشون رو خیلی ملایم و قشنگن :46:
اگه کسی با اینا هم استرس پیدا می کنه دیگه ... :31: نمی دونم چی بگم والله :31:

farzaneh*f
30-06-2010, 17:39
سلام
ميخواستم بگم كه من تصميم دارم يك روز بعد از كنكور دانشگاه آزاد بشينم بكوب درس بخونمشايدم برم كتابخونه

از کجا می دونی؟؟؟نمی خوام امید الکی به تو یا خودم بدم ولی میگم ما باید فردا جدی جدی و با تمام انرژی کنکورمونو بدیم وقتی که واقعا فرصت امسال تموم شد و به چیزی که می خواییم نرسیدیم بشینیم واسه سال بعد اما هنوز فرصت واسه کنکور 89 باقی هست تا آخرین دقیقه های کنکور (حداقل تا ساعت 12 فردا ظهر) وقت هست چون هر 1 سوال می تونه همه چیزو عوض کنه...مهم چیزایی نیست که تو این چند ماه پایانی خوندیم مهم اندوخته هایی هست که تو این 12 سال جمع کردیم

farzaneh*f
30-06-2010, 17:47
بیخیال

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداکید و شدید توصیه می کنم گوش کردنشون رو خیلی ملایم و قشنگن :46:

راستی تو گفتی رفتی کجا؟؟؟ فکر کنم تبریز هستین شما آره؟؟؟!!!

fm992
30-06-2010, 17:58
بیخیال

اکید و شدید توصیه می کنم گوش کردنشون رو خیلی ملایم و قشنگن :46:

خیلی قشنگ بودن. دستت درد نکنه. مخصوصا The Thunder & Forest و Morning in Madrid عالی بودن ! :31::11:

CSNH
30-06-2010, 18:14
سلام!

گفتم امروز که یه کم به مغزمون استراحت میدیم ، منم بیام یه سر بزنم!

ولی انصافا :

چه خوشی بگذره فردا!!!!

من که خیلی خوشحالم!

همه چی آماده ست و (اگه هم نباشه من دوست دارم اینجور تصور کنم!) یه خرده استرس ته قلبم داره گیز گیز میکنه! توکل کردم بر خدا ، میرم که موفق شم! یه نیم ساعت باید جدولایی که قبلن مشخص کردمو نگاه بندازم و یه چیزایی رو هم حفظ بکنم ( همینطوری عشقکی!) ..... تــــــــــــــــــــــــ ــــــا ساعت 10.5 ، 11 هم بخوابمو و بعدشم به اولین مرحله زندگیم غلبه کنم! هممون این کارو میکنیم! هرکی الان به خودش بگه موفق از خیلی آدمای افسرده جلو میفته! فقط باید 5 ، 6 بار به خودت بگی ( نه تو دلت!) :

من موفقم!!!
اون موقع اگه باورش بکنی ..... تو موفقی!

خب .... بینندگان محترم ، براتون لحظات خوشی آرزومندم! امیدوارم به اون چیزی که میخواین برسین! میرسین!

من هم یه بار در مضیق این ناامیدی بس فتاده بودم که ناگه از مصاحب خویش پرسیدم : آیا میشود؟
گفت : چرت و پرت نگو بابا ! مسلما میشه!

میشه!

موفق باشین!

Haniiii
30-06-2010, 18:24
لینک مستقیم این ... ها !!

sepehr_x50
30-06-2010, 18:41
لینک مستقیم این ... ها !!

با عرض پوزش , امکان دانلود فایل وجود ندارد
برای دانلود این فایل اشتراک ابزار Trainbit را تهیه نمایید!!!

hamidak
30-06-2010, 18:43
راستی تو گفتی رفتی کجا؟؟؟ فکر کنم تبریز هستین شما آره؟؟؟!!!
بله ساکن تبریزم ، رفته بودیم جای همه خالی شاه گلی . چه خوشی گذشت :31:

hamidak
30-06-2010, 18:53
بچه ها من دیگه یواش یواش می رم حاضر شم وسایلو جم و جور کنم . برای همه ریاضی های فردا و هنری ها آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم هر چی در توانتونه اجرا کنید ، امیدوارم غول پنبه ای کنکور رو سالم نذارید .

فقط باید بدونی که : می تونی

و

می تونم

به امید دیدار همه با لب خندون :20::46:

Haniiii
30-06-2010, 19:03
با عرض پوزش , امکان دانلود فایل وجود ندارد
برای دانلود این فایل اشتراک ابزار Trainbit را تهیه نمایید!!!

باید عضو parsaspcace باشین ! ... تا بتونین دانلود کنین !! ... لینک rapidbaz هم میتونم بدم ؟! ... اونجا عضو هستین ؟!

fm992
30-06-2010, 19:03
من دارم کم کم میرم. برم یه کم دیگه درس بخونم. بعد برم واسه خودم خوراکی اینا بخرم!!! (سر جلسه باید یه دو کیلویی چیزی بخورم!!!)
خلاصه که... زیاد مهم نیست فردا برام! ولی...... به موقع ش (ایشالله بعد از کنکور!!)، می گم که: من موفقم!!

بچه ها جان برا همتون آرزوی موفقیت دارم در هر چیزی که براتون مهمه! شاید فردا شاید روزهای دیگه! :11:

payamf1
30-06-2010, 19:04
امروز رفتم تراش خریدم و پاک کن و مداد :دی :دی

unlife
30-06-2010, 19:04
خب من الان احساس مسئولیت کردم.بزار یه چند تا نکته به این کنکوری های 90 بگم.
اول: درس هر روز رو همون روز بخونید.به هیچ وجه درسی که خوندید واسه جلسه ی بعد نزارید.
دوم:دنبال صدجور کتاب نباشید.همین روزا یه لیست از کتابایی که فکر میکنید خوبند بنویسید.(یه تاپیک داریم واسه این مسئله) فقط همونا رو بخرید و کار کنید.اینکه یه کتاب رو چند بار بخونید و کار کنید خیلی بهتر از اینه که چند تا کتاب رو نصفه نیمه بخونید.اکثر کتابا شکل هم اند.حرص کتاب رو نزنید.الان لیستتون رو بنویسید(حتا برای پیش دو و یا پایه) و با همونا کار کنید.
سوم:مهم نیست اگه دروس اختصاصی رو بعد عید تموم کنید ولی دروس عمومی رو حتمن ِ حتمن قبل عید تموم کنید.تو طول تعطیلات عید دوره کنید و از بعد عید تا خرداد هرچند روز یک بار یه آزمون عمومی از خودتون بگیرید.
اینو من با درصدای بالای 80 عموی دارم بهتون میگم.این کار بهتون اعتماد به نفس میده.و گذشته از اون باور کنید درصدای بالای عمومی یه نقطه ی قوت خوبه که کمک میکنه درصدای اختصاصی تونم بهتر کنید.
چهارم: آزمونا رو برای کسب رتبه نخونید.نزارید شب قبل آزمون فکر تراز و رتبه سراغتون بیاد.آزمون بدید که عملکردتون رو توی اون بازه ی زمانی بسنجید.به جای توجه به رتبه و مقایسه خودتون با دیگران درصدا و رتبه هاتون رو بعد هر آزمون آنالیز کنید.اشکالات کارتون رو پیدا کنید و حتا رتبه و درصدتون رو مقایسه کنید و ببینید داوطلبای این دوره که رقیبای شما محسوب میشن تو کدوم درسا قوی ترند و تو کدوم درسا ضعیف اند.و اینطوری برید سراغ درسایی که بقیه توش مشکل دارن.این کمکتون میکنه تو کنکور سراسری تراز بالایی بیارید.
از آزمونا درس بگیرید.مهم نیست کدوم آزمونو میدید.مهم اینه که مدیریت آزمون رو یاد بگیرید.و تلاش کنید بی دقتی تون رو به حداقل برسونید.
پنجم: نسبت به خیلی از حرفا کر باشید.اصلن اهمیت ندید.اگه مدیر یا مشاورتون به خاطر رتبه مواخذه تون میکنه اهمیت ندید.کار خودتونو بکنید.اگه اونا هم مقایسه تون کردن توجه نکنید.تو این یکسال خودتون رو با خودتون مقایسه کنید فقط.
ششم: هی نپرسید من باید چند ساعت درس بخونم تا فیلان رشته قبول بشم؟ یا رتبه ی x رقمی بیارم؟ تو یکی از مقاله های اندیشه سازان قدیم نوشته بود اینکه بپرسی باید چنذ ساعت درس بخونم تا موفق بشم مثل اینه که بپرسی من باید چند تا شوت بزنم تا فوتبالیست بشم.
ببینید چند ساعت براتون کافیه.ساعت مطالعه واسه هرکس فرق میکنه.نتایج هم فرق میکنه.مثال میزنم.عید امسال یکی از بچه ها بطور میانگین 14 ساعت در روز درس میخوند.من بطور میانگین 7 ساعت درس می خوندم.تو اولین آزمون بعد از عید تراز من 400 تا بیشتر از تراز اون بود.
یکی ممکنه با روزی 3 ساعت در روز درسا رو یاد بگیره و یکی با روزی 6 ساعت.این به خیلی چیزا مربوط میشه.از هوش و توان ذهنی گرفته تا پایه درسی و ...
خودتون واسه خودتون ساعت تعیین کنید.فقط چیزی که مسلمه اینه که روزای تعطیل باید بیشتر درس بخونید چون وقت بیشتری دارید.

fm992
30-06-2010, 19:07
امروز رفتم تراش خریدم و پاک کن و مداد :دی :دی

e راس میگی! من تراش ندارم! بیخیال! فردا دو تا مداد می برم. یه نصفه پاک کن هم دارم.... و ساعت هم نمی برم! من عادت ندارم سر آزمونا به ساعت نگاه کنم!

شما همه ساعت می برید؟؟

HEGOR
30-06-2010, 19:10
فردا این موقع پرونده 1 سال زحمت ما چه خوب جه بد بسته میشه ولی امیدوارم تمام بچه ها فردا هر چه زحمت کیشدن نتیجه عالی ببینن
موفق باشین

---------- Post added at 07:10 PM ---------- Previous post was at 07:08 PM ----------

یک ماه دیگه امیدوارم همه خوشحال باشیم

Tarannom_
30-06-2010, 19:15
من که هیچ جای نت هنری پیدا نکردم اما در هر صورت فردا کنکور هنر دارم...اگه فکر می کنید به اندازه ی کافی تلاش کردید، مطمئن باشید خدا هم تنهاتون نمیذاره و موفق میشید:46:

CSNH
30-06-2010, 19:19
e راس میگی! من تراش ندارم! بیخیال! فردا دو تا مداد می برم. یه نصفه پاک کن هم دارم.... و ساعت هم نمی برم! من عادت ندارم سر آزمونا به ساعت نگاه کنم!

شما همه ساعت می برید؟؟

سلام

اصولتا!

چی خرید؟

مگه میخوای بری پیک نیک؟

من که یه سر رفتم تا حوزه ، پارتی داشتم (پارتی که نمیشه گفت: به خاطر قدرت بالا در برقراری ارتباط!) ، رفتم داخل سالن و اگه شماره کارتمو هم میداشتم ، میتونستم برم صندلیمو هم ببینم!

خلاصه موفق باشین!

pedramch
30-06-2010, 19:26
خوب...یک سال و شایدم بیشتر زحمت تموم شد!
امیدوارم لذتشو ببرید با قبولی در دانشگاه و رشته مورد علاقتون!
برای همه آرزوی موفقیت از صمیم قلب دارم...
بچه ها...من استرس ندارم یا بهتر بگم استرسم خیلی کمه!
میدونید چرا؟
1-لحظه ها و نتایج موفق و درخشانمو به خاطر میارم نه گه گداری کم گذاشتنامو!
2-از کنکور نمیترسم...چون یکسال برای جنگ باهاش تلاش کردم و فردا پیروز واقعی من خواهم بود نه این غول پوشالی!
3-مطمئنم فردا بهترین آزمون عمرمو میدم...یعنی باید اینطوری باشه...چون من میخوام!
4-و خدایی که در همین نزدیکی است....

اینارو به خاطر داشته باشید!
خیلی کمکتون میکنه...
موفق باشید...
امیدوارم همتونو توی تاپیک انتخاب رشته ببینم!

ممنون/:5:

MoBn
30-06-2010, 19:36
سلام به همه دوستان کنکور 1389 امیدوارم همه کنکورتون رو خوب بگذرونین دیگه این روزای آخر درس رو بزارین کنار استراحت کنین ! رو تغذیتون توجه کنین ! بعضی اوقات چیزایی که فکرشو نمیکنین پیش میاد ! مثلا شب بد بخوابین گردن درد بگیرین یا تغذیه نا سالم باعث مسمومیت غذایی بشه ! خیلی مواظب باشین ! انشا الله همه قبولین :46:

BioHazard
30-06-2010, 19:37
یکسال گذشت ، با همه خوبی هاش و بدیهاش ، روزهای خوش و بد ، کتک خوردن و تشویق شدن ، روزایی که خودمونو میکشتیم که ترازمون بره بالای 8000 (توی علوی) یا بره بالای 6000 (توی قلم چی) ، جزوه مینوشتیم یا کپی میکردیم و خلاصه 1 سال زحمت هایی که از یک ساعت شروع شد و به 12 ساعت ختم شد.

بچه ها یکسال بکوب خوندیم که بتونیم توی کنکور مسخره رتبه ی خوب بیاریم و میاریم. باعث افتخارمه که با بچه های قوی مثل شما دست و پنجه نرم میکنم.

از ته دل برای همه آرزوی موفقیت میکنم

Best Wishes and luck
Pouya (BioHazard) - Black-0ut Frenzy Team

Rainy eye
30-06-2010, 19:43
مگه چیه ؟ توی دانشگاها تریپ دانشجویی پا میشن میرن. چه پسر چه دختر. ما هم توی موسسه زبان گروهی میرفتیم

چیزی نیست داداش...میگم اینجا قرار نزارین!!!!:دی خوبیت نداره،تاپیک نفله میشه!!!
اگه گفتم واسه اینه که مثه پارسال بحث به اموری از قبیل زایمان و... که از حیطه این تاپیکه خارجه،کشیده نشه!!!:دی
اینقد مزخرف می گفتن که خیلی از کاربرای انجمنای دیگه هم میومدن ببینن چه خبره تو این تاپیک که 50 تا کاربر انلاین داره!!!!!:27:هرکس هم که میومد یه اظهار نظر میکرد!!!و اینگونه شد که هم کاسه کوزه ها سر من بدبخت شکست...:2:
.................................................. .................................................. ........................................
یه توصیه در مورد انگشت زدن :با خودتو حتماً دستمال +آب ببرین که انگشتتونو پاک کنین!!!!:27:
البته چپ دستا مشکلی ندارن...ولی اگه پاکش کنن خیلی بهتره!!!!یه لحظه انگشت بره رو پاسخنامه دیگه تمومه...
وگرنه تاآخر آزمون باید سبابتونو رو هوا نگه دارین...سرعت نوشتن کند میشه...وقت کم میارین...استرس میگیرین ...آخر سرم هول میشین بالاخره انگشتتونو میزارین رو پاسخنامه همه چی خراب میشه!!!!:31:

AB
30-06-2010, 19:54
سلام

اگه منظورت پزشکی آزاد هست که حدود 20 روز وقت داری و اگه مثل من تا حالا هیچی نخوندی راحت تو این 20 روز میتونی همه درسا رو جمع و جور کنی.

بله ساکن تبریزم ، رفته بودیم جای همه خالی شاه گلی . چه خوشی گذشت :31:

خوش به حالت.خونه ما نزدیک شاه گلی هست ولی باورت میشه بیشتر از یه ساله که نرفتم.:19:

steps
30-06-2010, 20:08
جون من یکی بگه معدل دیپلم همون معدل کل هست؟

M . Sayid
30-06-2010, 20:10
باعث افتخارمه که با بچه های قوی مثل شما دست و پنجه نرم میکنم.

Best Wishes and luck
Pouya (BioHazard) - Black-0ut Frenzy Team

ما ها با هم همرزمیم و تو یه سنگریم

اون شعرو من برداشتم فردا قبل از شروع واسه بچه ها بخونم البته با اجازه

من پارسال زبان شرکت کردم خداییش خیلی اذیت شدم هوا گرم بود هنوز خستگی کنکور ریاضی تو تنم بود انگار تو زندان بودم

من بعد از کنکور
ورزش میکنم چون چاق شدم اساسی...
ازنمایشگاه کتاب حدود 18تا کتاب سفارش دادم همونجوری تو کارتن گذاشتمشون میرم سروقتشون
حداقل 1 عمل جراحی باید انجام بدم
فصل 4 به بعد لاست رو هم نگاه میکنم

دوستان دیگه غمزده نباشید
لا تحزن ان الله معنا
اشکالات قواعدیش رو ببخشید

AB
30-06-2010, 20:12
جون من یکی بگه معدل دیپلم همون معدل کل هست؟

تا جایی که من میدونم یعنی معدل دوره دبیرستان.(حداقل من که اینطوری وارد کردم.)

Rainy eye
30-06-2010, 20:27
یه چندتا توصیه دیگه یادم اومد:دی البته از خودم درنمیارما ،طبق بلاهایی که سر خودم و دوستام اومده دارم اینارو میگم!!!

شب قبل از کنکور شام نخورین آگه خواستین شام بخورید حتماً سبک باشه،واسه تقویت کردن خودتون پلو خورشت نخورید!!!:دی نون +ماست بهترین انتخابه!!!!نخندینا!!!جدی میگم چون ماست خواب آوره، دستگاه گوارش رو یه جورایی شستشو میده،احتمال بالا آورن سر جلسه کنکورو کاهش میده،صبح که از خواب بلند بشین واسه صبونه خوردن حالت تهوع ندارین!!!!
واسه صوب لطفاً شیر و تخم مرغ نخورین!!!!اثرات بدی داره!!!!:27:یکی از دوستان مامانش یه صبحانه مفصل به خوردش داده بود دیگه نتونست کنکور زبان بده!!!
از خواب بلند شدین دوش آب یخ بگیرین،هم خوابتون میپره هم آرامش پیدا میکنین
10 دیقه قبل از خارج شدن از منزل چای یا قهوه بخورین که وخت داشته باشین قبل از رفتن یه دستشویی برید!!!
خانومای محترم آرایش نکنید لطفاً موهاتونم تا جای ممکن(:دی) زیر مقنعه بپوشونین که موقع آزمون باهاش درگیر نباشین!!!
مثلاً اگه زیر کولر نشستین موهاتون رو هوا نباشه...آرایشم همینطور ،اگه یه لحظه حواست نباشه دستتو بکشی به صورتت ،بزاری رو پاسخنامه یه موقع هفت رنگ نشه پاسخ نامه!!!
اگه دیدین جاتون بده نگین بیخیال همش چندساعته!!!!نماینده سازمان سنجش اونجا هست مستقیم به خودش بگین،نه به مراقبا میپیچونن!!!
سعی کنید از همین الان برید تو رختخواب که حداکثر تا ساعت2 خوابتون ببره!!!!
آب+شکلات حتماً ببرین ، هر یک ساعت یه بار حتماً آب بخورین که رو ضریب هوشی تاثیر داره،وقتی که استرس میگیرین قند خونتون میوفته ،بعدشم خوابتون میگیره!!!!
از پوشیدن شلوار جین خودداری کنین لطفا!!!! :دی بهترین انتخاب شلوار کتونه،کفشم اگه صندل باشه بهتره،هم راحت در میاد هم وقتی درش میارین بقیه خفه نمیشن!!!
امیدوارم که همگی موفق باشین...:27:

Tarannom_
30-06-2010, 20:28
ویرایش:یه لحظه جو گیر شدم و گفتم میخوام زبان تخصصی بالای 80 بزنم.که غیر ممکنه این کار.رستکار رحمانی پارسال زبان تخصصیشو 40 زد و شد نفر اول زبان:18::18:

من خیلی از درصد زبانش تعجب می کنم...نفر 10 منطقه 2 زبان رو می شناسم و تنها با یه تفاوت جزئی در درصد یک درس عمومی، ولی با تخصصی %70 ، شد نفر 22 کشور!!!
عمومی تو زبان خیلی تاثیر داره...من خودمم 3 ترم مترجمی خوندم و زبانمو 50 زدم...اما عمومیام نسبتا پایین بود و سراسری قبول نشدم.

new life
30-06-2010, 20:41
دوباره طولانی ترین شب سال فرارسید
می خواستم بگم اگر خوابتون نبرد امشب اصلا نترسید خیلی ها مثل شما خوابشون نمی بره
اصلا هم ربطی به فردا نداره منظورم اینکه مطمئننا روی کنکور فردای شما تاثیر نداره نگران نباشید
فردا هم اگه کسی سر جلسه حالش بد شد توجه نکنید اصلا
سعی کنید زود هم برید جاتون رو پیدا کنید که اگر بد بود بتونید به مراقب بگید جاتونو عوض کنه . اگر هم عوض نکرد اصلا مهم نیست
فقط کافیه به خودتوت تلقین کنید که هر چقدر هم شرایط سخت باشه مهم نیست همش 4 ساعته . جات بد بود فدای سرت !
موفقیت هم همش به قبول شدن توی یه دانشگاه خوب محدود نمیشه من خودم دیدم افرادی رو که ازاد خوندن خیلی موفق تر از دانشجوی سراسری بودن
موفق باشید (:

steps
30-06-2010, 20:48
من که فردا ظهر باید کنکور بدم پس با خیال راحت شام میخورم.
راستی چرا انقدر بچه های تجربی کم هستند ؟
بیاید شلوغ کنید ما هم خیرسرمون جمعه کنکور داریم

قاهر - Gahir
30-06-2010, 20:49
من كه رفتم لالا ...

ان شالا همتون موفق شيد ...

تا فردا خدا به همراهتون ... :دي...

shabeashegha
30-06-2010, 20:51
بچه های ریاضی و هنر (اگه اشتباه نکرده باشم فردا کنکور هنر هم هست) برای همتون از صمیم قلب آرزوی بهترین اتفاقات رو دارم . بچه ها به تک تکتون احساس دین میکنم به خاطر سوالاتی که بهم جواب دادین به خاطر چیزایی که بلد نبودم و یادم دادین . واقعا سال خوبی بود هرچند الان نقطه پایان نیستیم ولی شاید واسه شما امشب شبی باشه که فردا کنکور تموم میشه و وارد فاز جدید دانشجویی میشین. حتما دعاتون میکنم .دعام کنین:10:

Cleeev
30-06-2010, 21:19
بدویید رادیو پس فردا امشب موضوعش دانشگاه آزاده... یکم بخندید... فرشید منافیه...

فایلای پخش زنده :

radiopasfarda.4shared.com

B L A S T E R
30-06-2010, 21:21
بچه ها من یه چیزی یادم اومد
دستمال کاغذی با خودتون ببرید.حتما.حتما
من سر یکی از آزمونای سنجش جلو کولر بودم و خودتون میدونید چه بلایی سر بینی میاره بس که کشیدم بالا!! از سر درد داشتم میمردم و خوب نتونستم سوالات اختصاصی رو ببینم.این طوری اعصاب بغل دستیتون هم خورد میشه.
ممکنه شما هم فردا جلو کولر بیفتید.

پس دستمال کاغذی فراموش نشه.
جایی که ازمون ما برگزار میشه پنکه هم نداره چه برسه کولر :دی

nafas
30-06-2010, 21:29
جایی که ازمون ما برگزار میشه پنکه هم نداره چه برسه کولر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هوا خنکه منم اونجا بودم نمیخواستم

من اینجا رو نمیگی
تو دل گرمای 52 درجه کولر کنار آدم نباشه به ....... میرم

shah abas
30-06-2010, 21:31
تو یکی از برنامه های مشاوره یکی از مشاورها:) می گفت:
نفر ۹ ام(فکر کنم) کدو رشته(یادم نیست)‌ جاش خیلی بد افتاده بود.جلو خورشید که درست می زد رو صورت طرف. اونم جاشو عوض نکردند مجبور شده اون یکی دفترچه رو ورداره بگیره جلوی صورتش.۴ ساعت تمام(فکر کنم). رتبش هم شده این.
(عجب روحیه دادنی بود:دی‌)

azimzade
30-06-2010, 21:35
چقد اینجا سوت و کور شد!!!!!!!!!
بچه ها من کنکوریه نودم.فعلا روزی 6 ساعت میخونم کم نیس؟(الان 500 نفر میریزن نصیحت میکنن:31:)

Cleeev
30-06-2010, 21:36
تو یکی از برنامه های مشاوره یکی از مشاورها:) می گفت:
نفر ۹ ام(فکر کنم) کدو رشته(یادم نیست)‌ جاش خیلی بد افتاده بود.جلو خورشید که درست می زد رو صورت طرف. اونم جاشو عوض نکردند مجبور شده اون یکی دفترچه رو ورداره بگیره جلوی صورتش.۴ ساعت تمام(فکر کنم). رتبش هم شده این.
(عجب روحیه دادنی بود:دی‌)

این اصلاً وضعیت جالبی نیست و بهتره اگه چنین چیزی پیش اومد به شدت اعتراض کنید شاید صندلیا رو کمی جا بجا کردن یا گذاشتن جای یکی از غایبا بشینید...

در کل هر چی پیش اومد خونسردیو حفظ کنید... کنکور هیچ گ*هی نیست...

shah abas
30-06-2010, 21:44
بچه ها من کنکوریه نودم.فعلا روزی 6 ساعت میخونم کم نیس؟(الان 500 نفر میریزن نصیحت میکنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به شخصه تا اینجا که اکثرا خوانان!(خواننده ی) این جور تاپیک ها و نوشته ها و ... بودم همه متفق القول(درسته؟) بودند که مدت زمان خوندن هر کسی به نسبت خودش متفاوته. کیفیت و کمیت رو باید در درس خوندن با هم در نظر گرفت(کیفیت کمی بیشتر). و این که به نیازهای دیگر هم توجه بشه. چون مدت مطالعه زیاد برای یک فرد به نسبت خودش باعث دلسردی و کم شدن مدت زمان بعد از مدتی می شود.

4umbaz
30-06-2010, 21:54
یادش بخیر 2 سال پیش همچین موقعی بود... .........داشتم بازی المان ترکیه رو میدیدم....:31:

REGISTERED-USER
30-06-2010, 23:05
شنیدم فردا کنکوره ! اینقدر درگیر کار و ماموریت ها و پروژه ها هستم که یادم رفته کنکور چی بود!!! :دی

امیدوارم همتون موفق باشید ... ابدا ناراحت نشید که شهر دلخواهتون در نیومدید ... مهم رشته دلخواهتونه و تلاش خودتان در دوره دانشجویی

ما مهندس سر کار داریم شریف فوق خونده زیر دست من داره کار میکنه و جارو هم بهش بگم باید بکشه !

چرا ؟ چون زمان دانشجویی فقط درس خونده و حتی آچار ها رو هم نمیشناسه چه برسه مهندسی !

پس زحمت بکشید تا توی جامعه آدم حسابتون کنند :دی

موفق باشید همتون
یا علی

omide qatar
30-06-2010, 23:31
بچه ها سلاااااااااامممممممممممم
الان دیگه همه ریاضیا خوابید میدونم!ساعت 11 شب اینجاست میشه 1.30 ایران
بچه ها خوابای خوب ببینید و همه خواب قبولی تو کنکورو:31:
من اینو الان نوشتم هر کی فردا بعد کنکور اومد جان من بگید سوالا در چه سطحی بودههههههههههههه روحیه بدین
ولی خوش به حالتون دیگه دادید و تمااااااااااااااااااااااا اااام و حالا ما تازه می خوایم کنکور بدیم خداااا کی جمعه ساعت 11 میرسه؟؟!!:41:

4umbaz
01-07-2010, 00:02
ای بابا شب کنکورو که ادم نمیخوابه
ولی چه غلغله ای بشه فردا ساعت ((اگه اشتباه نکنم 12.10))
چه حالی بده اگه بالا بزنین...

alphacino
01-07-2010, 00:13
چند روز پيش دو تا از فاميلامون تصادف كردند ومتاسفانه يكيشون فوت كرد

امروزم پسر عموم تصادف كرد و مرگ مغزي شد و اعصابم ريخته به هم و هرچي خوندم از يادم رفته خيلي روحيم خرابه 100-

ديگه كنكورو بيخيال شدم

attractive_girl
01-07-2010, 00:43
سلام بر همه ي كنكوري ها و پشت كنكوري هاي عــــــزيز .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
 به تلاش و پشتكارتون تبريك ميگم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
 ديگه يه نفس راحت ميكشيد فردا :دي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من همينجا اعلام ميكنم كه همه ي برو بچز پي سي به هدفشون خواهند رسيد و براي همتون آرزوي موفقيت ميكنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اميدوارم بهترين سرنوشتي كه قراره فردا براتون رخ بده اتفاق بيفته  حالا نتيجه هرچي باشه اون بالا خودش تعيين ميكنه.:46:
جميعا موفق باشين و شاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahid-p
01-07-2010, 00:46

امروزم پسر عموم تصادف كرد و مرگ مغزي شد و اعصابم ريخته به هم و هرچي خوندم از يادم رفته خيلي روحيم خرابه 100-

ديگه كنكورو بيخيال شدم
خیلی خیلی ناراحت کننده است. امیدوارم که حقیقت نداشته باشه.
ولی اگر هم حقیقت داشته باشه، الان برو بخواب و فردا حتما کنکور بده. چون اگه اونا الان حضور داشتن، حتما از این که دور کنکور رو خط کشیدی ناراحت می شدن. بهتره فکر کنی و بتونی با این کارت اونا رو خوشحال کنی.
درسته آدم الان حوصله فکر کردن نداره، ولی همین الان برو بخواب و بعد هم برو کنکورت رو بده. همین.

vahid-p
01-07-2010, 00:52
پست تکراری زدم. لطفا حذفش کنید.

alphacino
01-07-2010, 01:47
خیلی خیلی ناراحت کننده است. امیدوارم که حقیقت نداشته باشه.
ولی اگر هم حقیقت داشته باشه، الان برو بخواب و فردا حتما کنکور بده. چون اگه اونا الان حضور داشتن، حتما از این که دور کنکور رو خط کشیدی ناراحت می شدن. بهتره فکر کنی و بتونی با این کارت اونا رو خوشحال کنی.
درسته آدم الان حوصله فکر کردن نداره، ولی همین الان برو بخواب و بعد هم برو کنکورت رو بده. همین.

ممنون از محبتت
تلاشو ميكنم تا اين اضظراب و تشويش رو از خودم دور كنم
اميدوارم پس فردا سر كنكور گريبانم و نگيره
كم استرس داشتم اينم بهش اضافه شد
بگذريم و ببخشيد اگه روحيتونو خراب كردم
ميخواستم بودجه بندي ديني رو يكي لطف كنه
درضمن اگه با tickmag بزنيم برگمون تصحيح ميشه؟

online_amin
01-07-2010, 04:04
من اومدم.

از همین الان میخوام آماده شم که برم. خوردن یه صبحانه خوب رو فراموش نکنید. بوس, جیش و مسواک رو هم از یاد نبرید.

انشا الله همه مون موفق بشیم.

ramin 69
01-07-2010, 04:59
سلام

من دارم حاضر میشم که بره حوزه . الان 6 صبحه

وقتی برگشتم میام بهتون میگم چند تا 100 زدم ...:31:

*Necromancer
01-07-2010, 05:05
چه شب سنگینی بود دیشب خدایی
الان ساعت6:06 صبحه
امروز خیلیا می رن کنکورشونو می دن و سرنوشت تمام این هزار صفحه تاپیک رقم می خوره

یاد صحنه آخر فیلم 300 افتادم
به سوی پیروزییییییییییییییییییی

Haniiii
01-07-2010, 05:39

فکر کنم الان همه رفته باشن دیگه !!!

BossX
01-07-2010, 06:58
همه وصیت هاشون رو کردن و رفتن کنکور بدن :31:
الان وسط عمومی ها هستن !
ان شاالله همه دوستان موفق میان بیرون :10:

راستی امید قطر ، امسال مثل اینکه میخوان کنکور خارج رو آسون بدن ، حسابی سعیت رو بکن که ان شالله بهترین نتجیه رو بگیری.
موفق باشی

تجربی ها کجایید؟ ریاضی خارج از کشور هم جمعه امتحانشونه ، بیاید اینجا یه کم گرد و خاک کنیم:31:
دیروز دیدید ریاضیا چی کار میکردن! بیاید ما هم شلوغش کنیم:27:

HOJ-JAT
01-07-2010, 07:28
ارزوی موفقیت برای همه ی کنکوری های عزیز که در حال کنکور دادن هستند..

shabeashegha
01-07-2010, 08:28
هوا خنکه منم اونجا بودم نمیخواستم

من اینجا رو نمیگی
تو دل گرمای 52 درجه کولر کنار آدم نباشه به ....... میرم
از آثار شب کنکوره فعل و فاعل نمیخونه:31::46:

بچه ها من کنکوریه نودم.فعلا روزی 6 ساعت میخونم کم نیس؟(الان 500 نفر میریزن نصیحت میکنن:31:)
ببین من خودم اینطوری بودم که واسه خودم برنامه میریختم مثلا میگفتم باید تراز آزمون بعدم بشه ایکس. بعد واسه اون تلاش میکردم . واسم مهم نبود چقدر بخونم واسم مهم بود به اون تراز برسم ولی هرچی پیش میرفتم تراز هدفم بالاتر میرفت خود به خودم ساعت مطالعم زیاد میشد بنظرم این بهتره چون خسته نمیشی از اینکه زیاد میخونی. اگه زیادم بخونی واسه هدفته

---------- Post added at 10:28 AM ---------- Previous post was at 10:24 AM ----------

ديگه كنكورو بيخيال شدم
تسلیت میگم . فکر میکنم ریاضی هستی. کاش زودتر پست میدادی . باید یه سر به مشاور میزدی تا ریکاوری شی. چون تو خوندی و اینکه حس میکنی از یادت رفته به خاطر وضعیت روحیته اگه میرفتی مشاور حل میشد.

ممنون از محبتت
تلاشو ميكنم تا اين اضظراب و تشويش رو از خودم دور كنم
اميدوارم پس فردا سر كنكور گريبانم و نگيره
كم استرس داشتم اينم بهش اضافه شد
بگذريم و ببخشيد اگه روحيتونو خراب كردم
ميخواستم بودجه بندي ديني رو يكي لطف كنه
درضمن اگه با tickmag بزنيم برگمون تصحيح ميشه؟
تاکید همه روی اینه که فقط با مداد سیاه نرم .

امیدوارم بعد از ظهر همه از اینکه کنکورشونو خوب دادن صحبت کنین. منم فردا کنکور دادم . هستی. فردین. بقیه بچه های تجربی در چه حالین؟میخوایم فردا همه باهم یه خاطره خوب ثبت کنیم:31:

پ.ن: میگم از عوارض شب کنکوره فعل و فاعل نمیخونه!

Tarannom_
01-07-2010, 08:55
منم تا چند ساعت دیگه کنکور هنر دارم و تمام تلاشمو می کنم تا 2 رقمی بیارم:20:

امیدوارم بچه های ریاضی هم با موفقیت کنکورو پشت سر بذارن:46:

AB
01-07-2010, 09:18
خوش به حال ریاضی ها.

واسه تجربی ها دیگه انرژی نمونده بیان اینجا گردو خاک کنن:27:

من که دیگه همه چیزو ول کردم.انشالله پزشکی آزاد قبول بشم.به هر حال اگر هم نشد امسال یه رشته نادلخواه:27: میزنم و سال بعد دوباره کنکور میدم.میشه دیگه نه؟یه ترم بخونم یه ترم هم مرخصی بگیرم.

الان فکر میکنم میبینم که همون سال اول میتونستم قبول بشم(خودم نمیگفتم همه معلما میگفتن)ولی یه خورده تنبل کاری زد همه چیزو خراب کرد.:2:

BossX
01-07-2010, 09:34
سلام
تجربی ها اینقدر خوندن که دیگه جون ندارن پست بدن .... بسه دیگه بابا ... شورشو در اوردین ...:18:
یه کم بیاید اینجا حرف بزنیم اسپم بدیم جک بگیم ...
دیروز این موقع 10-20 صفحه در هر ساعت تاپیک جلو روی داشت:31:
حالا فردا که ما کنکور داریم اینا میریزن اینجا مثل مور و ملخ پست میدن !
-------------------------------
راستی دوستان تجربی ، میخواستم بگم این شب آخری دعای توسل خیلی میتونه تسکین بخش باشه لینک در زیر موجوده:

omide qatar
01-07-2010, 09:40
بازم سلامممممممممممممممم
bossxبابا همیشه میگن خارج از کشورو اسون تر میدن ولی خدا وکیلی اینجوری نیست ولی خب خدا کنهههههههه مرسی به هر حال
دوستان فردا رو اماده این که؟؟
کی میشه ریاضیا بیاین بگن اسون بودهههههههههههه

BossX
01-07-2010, 09:44
بازم سلامممممممممممممممم
bossxبابا همیشه میگن خارج از کشورو اسون تر میدن ولی خدا وکیلی اینجوری نیست ولی خب خدا کنهههههههه مرسی به هر حال
دوستان فردا رو اماده این که؟؟
کی میشه ریاضیا بیاین بگن اسون بودهههههههههههه

البته 88 ، ادبیاتش واقعا بد بود ، کلا عمومی هاش یه نمه سخت تر بود ولی اختصاصی هاش خیلی آسونتر بود من فقط 87 رو فکر میکنم یه کم سختتر بود از داخل!
ولی اینی که فردا میگم رو مطمئنم ، فردا خارج آسونه، نمیگم داخل سخته ها میگم خارج آسونه
الان دارم ریاضیش رو میبینم چیز خاصی نداره بذار فیزیکش رو هم ببینم ...(:27:)

omide qatar
01-07-2010, 09:48
ریاضیش کلا پارسال داخل و خارج آسون بود فیزیکم خوب بود ولی ما که شانس نداریم یهو مال ما امسال میشه همون کنکور 87 خداییش ریاضیش سخت بود
عمومی ها پارسال اره یه خورده سخت بود ادبیات بیشتر
ولی خدا کنهههه من و شما و بقیه که همه قبولیم البته

BossX
01-07-2010, 09:53
ریاضیش کلا پارسال داخل و خارج آسون بود فیزیکم خوب بود ولی ما که شانس نداریم یهو مال ما امسال میشه همون کنکور 87 خداییش ریاضیش سخت بود
عمومی ها پارسال اره یه خورده سخت بود ادبیات بیشتر
ولی خدا کنهههه من و شما و بقیه که همه قبولیم البته

بابا من دارم میگم امسال آسونتره ... چرا باور نمیکنی پس؟
میخوای اینقدر پست بدم که این یوزرم رو هم ببندن؟!:31:
-------------------------
اونجا کلا چند نفر کنکورین؟
معلما خوب درس میدن؟ یا از زیر درس در میرن؟ بچه ها خودشون درس خونن یا نه؟

omide qatar
01-07-2010, 10:01
اینجا رو هم رفته همه رشته ها فک کنم به 30 تفر برسه که بخوان کنکور بدن البته یه45 تایی میشیم پیش دانشگتهی ولی 30 تا امتحان میدیم
ما ریاضیا دخترونه دو نفریم که اون یکی هم بچه معلم بودش
اینجا معلمل اره خیلی خوبن عالی هم درس میدن بچه ها هم دو نوعن اینجا یا واقعا می خونن یا اصلا نمیخونن متوسط نداریم:31:

باشه بابببببببببببببا باور کردم اره اسونه کنکور اسونههههههههههه:20:

BossX
01-07-2010, 10:07
اینجا رو هم رفته همه رشته ها فک کنم به 30 تفر برسه که بخوان کنکور بدن البته یه45 تایی میشیم پیش دانشگتهی ولی 30 تا امتحان میدیم
ما ریاضیا دخترونه دو نفریم که اون یکی هم بچه معلم بودش
اینجا معلمل اره خیلی خوبن عالی هم درس میدن بچه ها هم دو نوعن اینجا یا واقعا می خونن یا اصلا نمیخونن متوسط نداریم:31:

باشه بابببببببببببببا باور کردم اره اسونه کنکور اسونههههههههههه:20:
این که همه جا همینه ... مهم اینه که نسبتش چجوری باشه؟!
مثلا اینجا هم بچه ها دو نوعن یا میخونن یا نمی خونن البته نوع اول معمولا پیدا نمیشه ...:31:

باشه بابببببببببببببا باور کردم اره اسونه کنکور اسونههههههههههه
آباریکلا ... من یه چیزی میدونم میگم ... حالا فردا سر کنکور برام دعا میکنی:27:
راستی اینم بهت بگم:
اینجا هم برای کنکور آزمایشی ها کم میومدن ولی برای کنکور خیلی میان از دوستم که پارسال کنکور داد شنیدم که خیلی شلوغ میشه
اونجا هم انتظار نداشته باش حوزه آروم باشه چون همه رشته ها با هم امتحان میدن و هر کدوم 2 تا دفترچه دارن و انسانی ها هم وسطش باید برن ممکنه یه کم شلوغ بشه اینو گفتم که فردا یهو غافلیگیر نشی
--------------------
راستی بچه ها کنکور انسانی آخرین امتحانه؟ بعدش چیزی نیست دیگه؟ بعد از ظهرش هم خالیه؟

shabeashegha
01-07-2010, 10:12
سلام
تجربی ها اینقدر خوندن که دیگه جون ندارن پست بدن .... بسه دیگه بابا ... شورشو در اوردین ...:18:
یه کم بیاید اینجا حرف بزنیم اسپم بدیم جک بگیم ...
دیروز این موقع 10-20 صفحه در هر ساعت تاپیک جلو روی داشت:31:
حالا فردا که ما کنکور داریم اینا میریزن اینجا مثل مور و ملخ پست میدن !
-------------------------------
راستی دوستان تجربی ، میخواستم بگم این شب آخری دعای توسل خیلی میتونه تسکین بخش باشه لینک در زیر موجوده:
خداییش من یکی اونقدر خوندم دارم بالا میارم. اور دوز شدم بس که خوندم . تازه 2سری تست ریاضی 2دوره تست فیزیکم میخوام بزنم. تجربه دارم که نتیجه خوبی میده

omide qatar
01-07-2010, 10:13
خب نسبت بخوایم بگیریم 100% نوع دومش بیشتره اینجا هم ولی این اواخرکم کم فک کنم دیگه برابر شه:20:
حتماااااااااااا اگه سخت بود ولی دارم برات ولی اسون بود حتما دعات میکنممممممم:31:
آره بعدش دیگه امتجانی نیست
چقدر اینجا ساکتههههههههههههههه کوشین پس؟
تجربی ها هنوز دارید درس میخونید ای باببببببببببببااا

shabeashegha
01-07-2010, 10:14
راستی بچه ها دقیقا 1ساعت دیگه کنکورشون تموم میشه فکر کنم دیگه از ساعت 1 اینجا جای سوزن انداختن نباشه:31: (بریم یه وله ببینیم برمیگردیم:46:)

BossX
01-07-2010, 10:19
خداییش من یکی اونقدر خوندم دارم بالا میارم. اور دوز شدم بس که خوندم . تازه 2سری تست ریاضی 2دوره تست فیزیکم میخوام بزنم. تجربه دارم که نتیجه خوبی میده [/SIZE]

جدی نتیجه میده؟ من میخواستم فیزیک و شیمی تجربی خارج کشور رو بزنم ولی گفتم ولش کن ولی حالا که شما در این زمینه تجربه داری میگی نظرم عوض شد:5:

حتماااااااااااا اگه سخت بود ولی دارم برات ولی اسون بود حتما دعات میکنممممممم
نه مثل اینکه ... نمی خوای حرف منو باور کنی !
بابا من بهت قول میدم این بار آسونه .... بازم میگم الکی نمیخوام امید بدم یه چیزی میدونم که میگم

راستی بچه ها دقیقا 1ساعت دیگه کنکورشون تموم میشه فکر کنم دیگه از ساعت 1 اینجا جای سوزن انداختن نباشه
راست میگی ... منم برم یه کم درس بخونم تا اومدن بتونیم بیایم اینجا ببینیم چی کار کردن.

shabeashegha
01-07-2010, 10:49
آره راستش من توی آزمونای قلم چی هر سری که روز قبل از آزمون تستای مجموعه ای زدم درصد و تراز ریاضی و فیزیکم بالارفت . تنها درسایی هم هستن که شدیدا جواب میده تست مجموعه ایشون . فقط اگه دیدی چیزی رو بلد نیستی نباید خودتو ببازی .
منم برم یه وله دیگه ببینیم میام دوباره . ایشالا وقتی بچه ها میان هستم تا شب

saeed_h1369
01-07-2010, 10:58
دیگهداشتم از عذاب وجدان میمردم که دوستامو تنها گذاشتم واسه کنکورشون از حالا من در خدمتم هر کی هر سوالی داش بپرسه
ایشالا که میبخشیدم ....
اگه هم کسی هست که نمیشناسه منو
من سعید-کنکور 88-رتبه 287-مکانیک دانشگاه تهران .....

alisahaf70
01-07-2010, 10:58
الان اخرای کنکورتونه براتون ارزوی موفقیت می کنم

roozbeh1369
01-07-2010, 11:01
خوب فقط 10 دقیقه تا پایان کنکور ریاضی باقی است

saeed_h1369
01-07-2010, 11:02
الان بیشترین تاثیرو تو کنکورشون داره چون درسارو تموم کردن و بعضی ها دارن الکی تستارو میزنن بعضی ها دارن تستای کمتری میزنن اما درست ! واقعا این یه ربع آخر خیلی تاثیر داره باید حواستونو جمع کنید من خودم تو این 10 دقیقه 4 5 تا تست ریاضیو زدم که 2 تاش غلط بود و به نظرم ضرر کردم چون از وقت شیمیم گذاشتم ...

majid.khaledi
01-07-2010, 11:11
خوب
کنکوری های ریاضی امسال هم وقتشون تموم شد واسه هرچی که میتونستن انجام بدن
از چند روز اینده بشینین رشته ها رو بشناسین مثل بعضی از این کسایی که از رو اسم رشته انتخاب میکنن ،انتخاب رشته نکنید که بعدا پشیمون شید

omide qatar
01-07-2010, 11:13
سعید توصیه میکنی ما سر جلسه چیکار کنیم؟؟
بابا روحیه بدین دیگهههههههههههههههههههه

Alamate Soal
01-07-2010, 11:16
كنكور چگونه بود ؟

waterpolo
01-07-2010, 11:22
سوالا کی میاد رو سایت سنجش ؟

majid.khaledi
01-07-2010, 11:27
نیم ساعت بعد هر آزمون
کلید هم 2 ساعت بعد

omide qatar
01-07-2010, 11:27
اي باببباااااااا خبري ازكنكوريا نيست كه؟مكه تموم نشد؟

fardinstar
01-07-2010, 11:29
Let's Conquer Konkoor

saeed_h1369
01-07-2010, 11:35
سعید توصیه میکنی ما سر جلسه چیکار کنیم؟؟
بابا روحیه بدین دیگهههههههههههههههههههه
خب اولا که هر کاری که تو آزمونای آزمایشیتون میکردینو انجام بدین روش جدیدی رو پیش نگیرین حتی اگه کاری که میکردین غلط بوده اما همون کاری بکنین
اما من نرم اینه که اولا تستی که شک داریدو نزنید چون هم اتمال غلط درومدنش هست هم روحیه ی بدی رو سر جلسه بتون القا میکنه این کاری که میگم رو بکنید واقعا موفق میشید واقعا واقعا خیلی هم کار ساده ایه
اولا اینکه شما درستو خوندی و دیگه همه چیز دست خداس تو زحمتتو کشیدی حالا هم به خدا توکل کردی و مطمئن باش که خدا اونچه که درسترو میزاره جلوی پات یعنی الانم تو یه وسیله ای واسه گذشتن زمان کنکور این 4 ساعت تو وسیله ی خدایی که اونکاری که به صلاحته رو خدا انجام بده و فقط تو انجام دهندشی پس خیالتون راحت باشه
دوم اینکه اینو بدونید که اینقدر تستای گلابی تو کنکور هست که حد نداره شما فقط لازمه توجهتون اول روی اونا باشه همه این اشتباهو میکنن که حواسشون به تست های سخته بابا اصلا بعضی این تستارو میزارن واسه نزدن ! یعنی اگه نزنی سود کردی حتی اگه بلد باشی! پس شما اول هر چی تست رو که بلدی و آسونه رو میزنی بره اینجا خیالت راحته که حداقل اون چیزی که صد در صد باید میزدمو زدم اینجا من قول میدم به نسبت آدما درصدات تا اینجا 50 یا 60 رو هست حالا فرض کن هیچ فشار خاصی به خودت نیووردی اما درصد 50 60 رو بدست اوردی خدایی خیلی می ارزه حالا یه عالمه وقت داری با تستایی که وقت گیرن حالا شرو میکنی اونا رو زدن و آروم آروم اون درصدتو میکشی بالا و بالا تر شما قرار نیست تمام تستارو جواب بدی شما با همین درصد 60 70 بهترین رتبه هارو میاری پس قراره فردا تستاییم نزنی!!! این خیلی مهمه پس به این فکر کن که وقت المی رو تستای بیهوده نزاری چون واسه نزدن ساخته شدن و تستای آسونو بزنی اول بعد که زدی اینارو چنان روحیه ای میگیری که دیگه تست سختا هم برات گلابی میشن جو میگیردت سر جلسه :دی
..

---------- Post added at 12:35 PM ---------- Previous post was at 12:31 PM ----------

عمومی

اختصاصی

omide qatar
01-07-2010, 11:37
ممنون سعيد ولي من يه عادت بد كه دارم همينه كه اونايي كه شك دارمم ميزنم سر جلسه كنكور ازمايشي همش اينكارو ميكردم واسه همين نمره منفي ها هم درصدام هميشه 60 مونده
نميدونم جرا ولي ميكم حالا شايد درست باشه

saeed_h1369
01-07-2010, 11:40
بچه ها دقت کنین که ادبیاتاش مثه پارسال خریت توش نبوده یا بهتر بگم خریت کمتری توش بوده پارسال باید 5 تا جمله رو تکواز میشمردی حالا باز خیلی بهتر شده خیالتون راحته راحت

saeed_h1369
01-07-2010, 11:50
به اینم دقت کنین که فرمه سوالای عمومی دقیقا مثله همه یعنی شما فردا همین فرم سوالو دارید یعنی نوع تکواز شمردن و بقیه چیزها همین طوریه که امروز بوده
با اینکه عربیمو 92 زدم اما دیگه حالا چیزی از عربی سر در نمیارم :دی
یه چیزییم مخصوصا تو دینی دقت کنید اینکه سوالا a b.. داره و ممکنه از بدشانسی هر چی سوال سخته همون چندتا سوال اول شما باشه اما برای بقیه اینطوری نباشه مثل من 4 تا تست اول دینی رو نزدم ! اما روحیمو نباختم چون توی دینی بیشتر 5 تا تست سخت نمیدن مطمئن باشید حالا چه اولش بدن چه وسط چه آخر و اینکه این 5 تا هم واسه نزدن ساخته شده !!

Amir_oscar
01-07-2010, 11:52
سلام
عمومی ها به جز ادبیات آسون بود.
اختصاصی ها سخت بود.
البته به نظر من...

Haniiii
01-07-2010, 11:54
کیفیت کاغذش مثل اینکه تغییر کرده نه ؟! .. این اسکنی که تو سایت سنجش گذاشتن که خیلی توپ بود !!!

majid.khaledi
01-07-2010, 11:55
سعید به نظرت نسبت به پارسال اسون تر نیست؟
من که یه نگاه کردم عمومی هاش خیلی سطحش پایین تر بود نسبت به پارسال
راحت گزینه ها رو میشه حذف کردو جوابو پیدا کرد

Amir_oscar
01-07-2010, 11:56
بدین وسیله به اطلاع داوطلبان شرکت کننده گروههای آزمایشی علوم ریاضی و فنی ، علوم تجربی ، علوم انسانی ، زبان های خارجی و هنر در آزمون سراسری سال 1389 می رساند ، سوالات آزمون تمام گروههای آزمایشی 30 دقیقه بعد از آزمون و کلید سوالات نیز 2 ساعت پس از برگزاری آزمون بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org قرار خواهد گرفت .
روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

BossX
01-07-2010, 11:56
سلام
عمومی ها به جز ادبیات آسون بود.
اختصاصی ها سخت بود.
البته به نظر من...
اولیش اومد...
خسته نباشی ...
ریاضیش فکر کنم سخت بود ولی فیزیک و شیمیش فکر کنم از ریاضیش کمتر سخت بود ، درسته؟:31:

saeed_h1369
01-07-2010, 11:57
نظری ندارم بچه ها که سر جلسه بودن میتونن نظر بدن اگه سخت بوده واسه همه سخت بوده اگه آسون واسه همه هیچ فرقی نداره ...;)

moraddad
01-07-2010, 11:57

اختصاصیاشم یه نگا بنداز!

Amir_oscar
01-07-2010, 11:58
اولیش اومد...
خسته نباشی ...
ریاضیش فکر کنم سخت بود ولی فیزیک و شیمیش فکر کنم از ریاضیش کمتر سخت بود ، درسته؟:31:
به نظرم ریاضی و فیزیک از شیمی سخت تر بود. ریاضیش خیلی سخت بود!

---------- Post added at 12:58 PM ---------- Previous post was at 12:58 PM ----------

اختصاصیاشم یه نگا بنداز!
به نظرت چه جور بودن؟ آسون؟

saeed_h1369
01-07-2010, 12:01
منم میبینم الان میگم اما بچه ها اینقدر رو سخت یا آسون بودن بحث نکنید بخدا اصلا اهمیتی نداره هیچ تاثیریم نداره اینقدر حرص نخورید الکی

majid.khaledi
01-07-2010, 12:02
درسته
الان به فکر این باشید که چند روز حسابی تلافی این مدت رو که فقط درس خوندین رو در بیارین:دی

Amir_oscar
01-07-2010, 12:09
خب حرف بزن دیگه سامان!!!:19:

---------- Post added at 01:09 PM ---------- Previous post was at 01:04 PM ----------

خب ریاضیا بگید دیگه چه جوری بود! دارم از استرس می میرم...

---------- Post added at 01:09 PM ---------- Previous post was at 01:09 PM ----------

D & G
01-07-2010, 12:12
سلام به کنکوری ها...مث اینکه هیچ کس جرات حرف زدن نداره خب اول خودم بگم طبق روال همیشگی عمومی رو حدود 50 و اختصاصی ها رو حدود 30 می زنم چیزی واسه از دست دادن نداشتم امیدوارم همین امسال روزانه قبول شم سطح سوالاتم به نظرم مثل پارسال بود (برای من که همه رو عین هم می زنم خب سطح سوالاتم عین همه دیگه!!!)

unlife
ریاضی اش خیلی خیلی سخت بود.من یکی فقط 16 تا زدم.فیزیک و شیمی خوب بود.مسدله های شیمی اش یه جوری بود(بعضی هاش) عمومی ها غیر قابل باور بودند برای من.
بیشتر از پایه داده بودن تا پیش.معارفش که آب خوردن بود.در کل خیلی خیلی آسون بود.
عمومی ها رو آسون داده بودن که با ریاضیات جبران کنن.
همه ی بچه های کلاس تو یه حوزه بودیم.از زرنگ تا تنبل می گفتن اختصاصی سخت بود.همه از ریاضی شاکی بودن

moraddad
خب حرف بزن دیگه سامان!!!:19:

---------- Post added at 01:09 PM ---------- Previous post was at 01:04 PM ----------

---------- Post added at 01:09 PM ---------- Previous post was at 01:09 PM ----------

نمیدونم چی بگم!
هنگه هنگم!
خییییلی بد دادم...
ریاضی 25 تا زدم!

saeed_h1369
01-07-2010, 12:13
بخدا همون چیزیه که گفتم سوالای گلابی داره سوالای سختم داره گلابیاشو بزنی حله کارت مشکلت رفع میشه واقعا ...توروخدا به این دقت کنید تجربیا

Amir_oscar
01-07-2010, 12:15
نمیدونم چی بگم!
هنگه هنگم!
خییییلی بد دادم...
ریاضی 25 تا زدم!
پس چرا گفتی به اختصاصی هاش هم یه نیگا بنداز؟!!! فکر کردم می گی آسون بود...

saeed_h1369
01-07-2010, 12:15
هی میگن ریاضی ریاضی بابا من همیشه 85 میزدم ریاضیمو آخر جلسه جرات نکردم بشمرم تعداد نزده هامو!! آخرشم 62 زدم اما رتبم 280 شد اخه به این حرفا نیست که ریاضیش سخت بوده پس واسه همه سخت بوده و همه این تعداد سوالو نزدن ریاضیش سخت بوده خب!

omide qatar
01-07-2010, 12:17
بابا به جاي اينكه هي بكيد سخت بود يكي بكه جرا فك ميكنيد سخت بوده؟مكه جه جوري بود اينو بطيد

unlife
01-07-2010, 12:18
بچه ها من فکر کنم عمومی ها رو بالای 80 و اختصاصی ها رو در حدود 40 زدم.
معماری علم و صنعت قبول میشم یا باید دق کنم و بمیرم.
...
قبل کنکور خیلی ریلکس بودم و خیالم راحت بود حالا که کنکور رو دادم استرس گرفتم.

farzaneh*f
بچه ها سوالا پس کی میاد رو سایت سنجش؟؟؟

دارم می میرم می خوام خودمو بکشم نمی خوام برم کنکور هنر فقط می خوام بشینمگ گگگگگگگگگرررررررررررررررر ررررررررریییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ههههههههههههههههههههههههه هههههههههه کنم...آسون بود خیلی آسون بود ولی من هیچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچی نتونستم بزنم نیم ساعت اول که فقط داشتم می لرزیدم واقعا خودمو ریلکس تر از اینا می دونستم...فکر می کنم در بهترین حالت 10000 می یارم...بی خیال آزاد از همین امروز واسه سال بعد ریاضی می خونم خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااا

Greedy
بالاخره نتیجه روزها درس نخوندم دادم رفت:دی
یه ثانیه هم نخوندم برای کنکور
رفتم همه روشانسی زدم اومدم
یا اول میشم یا اخر:دی

saeed_h1369
01-07-2010, 12:20
ریاضیش سخت بوده خدایی اما فیزیکش بنظرم خوب بوده مثه پارسال..

unlife
01-07-2010, 12:23
بابا به جاي اينكه هي بكيد سخت بود يكي بكه جرا فك ميكنيد سخت بوده؟مكه جه جوري بود اينو بطيد

توی ریاضی اکثر سوالا ترکیبی بود.سوالا وقت گیر بودن و تو نگاه اول نمی تونستی بفهمی چی میخواد.حتا وقتی فکر میکردی متوجه شدی،وسطای حل می فهمیدی اشتباه کردی.
تو اکثر سوالا راه حل زود به ذهنت نمی رسید.
من فقط منتظرم ببینم nits چی میگه.

saeed_h1369
01-07-2010, 12:24
بچه ها من فکر کنم عمومی ها رو بالای 80 و اختصاصی ها رو در حدود 40 زدم.
معماری علم و صنعت قبول میشم یا باید دق کنم و بمیرم.
...
قبل کنکور خیلی ریلکس بودم و خیالم راحت بود حالا که کنکور رو دادم استرس گرفتم.
اختصاصیش سخت بوده پس ترازت بالا میشه حتی با 40 بعد با عمومیه بالای 80 میخوای معماری علم وصنعت قبول نشی :oooo
بابا با این درصدا علم و صنعت چیه میگی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دانشگاهای بهترم قبولی شک نکن

بچه ها سوالا پس کی میاد رو سایت سنجش؟؟؟

دارم می میرم می خوام خودمو بکشم نمی خوام برم کنکور هنر فقط می خوام بشینمگ گگگگگگگگگرررررررررررررررر ررررررررریییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ههههههههههههههههههههههههه هههههههههه کنم...آسون بود خیلی آسون بود ولی من هیچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچی نتونستم بزنم نیم ساعت اول که فقط داشتم می لرزیدم واقعا خودمو ریلکس تر از اینا می دونستم...فکر می کنم در بهترین حالت 10000 می یارم...بی خیال آزاد از همین امروز واسه سال بعد ریاضی می خونم خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااا
چیچیو میشینم میخونم واسه سال بعد : )))))) بابا بزار یکم بگذره منم تا آخر شب کنکورم با هیچکس حرف نمیزدم این حرفا چیه مطمئن باش هرچقدر که زحمت کشیده باشی نتیجشو خدا بهت میده شک نکن ..

unlife
01-07-2010, 12:24
چرا کسی صداش درنمیاد؟
این همه آدم آنلاین اند اما هیچ کس چیزی نمیگه.
الان همه تو شوک هستید؟

farzaneh*f
01-07-2010, 12:29
الان 1 ساعت و 20 دقیقه گذشته پس کوشن این سوالااااااااااااااااااااا اااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Amir_oscar
01-07-2010, 12:29
نوشته 2 ساعت بعد آزمون میاد سوالا.

ramin 69
01-07-2010, 12:30
سلام

آقا عمومی ها امروز خوب بودن و عادی.
ریاضی و فیزیک هم خیلی سخت بود خودمو ... کردم هر کودم 28-9 تا زدم.
ای خدااااااااا

unlife
01-07-2010, 12:30
اختصاصیش سخت بوده پس ترازت بالا میشه حتی با 40 بعد با عمومیه بالای 80 میخوای معماری علم وصنعت قبول نشی :oooo

آخه تو سایت کانون نوشته بود میانه رتبه واسه قبولی معماری علم و صنعت 1300 و خرده ای ِ.
خب گمون نکنم با این درصدا بتونم قبول بشم.
...
من از انتخاب رشته هیچی نمیدونم.فقط میدونم رشته معماری جزو رشته های پرطرفداره و این کارو سخت میکنه.

farzaneh*f
01-07-2010, 12:31

چیچیو میشینم میخونم واسه سال بعد : )))))) بابا بزار یکم بگذره منم تا آخر شب کنکورم با هیچکس حرف نمیزدم این حرفا چیه مطمئن باش هرچقدر که زحمت کشیده باشی نتیجشو خدا بهت میده شک نکن ..

من که مث شما واسه 28 نرفته بودم که وقتی آوردم 280 زیاد غصه نخورم...رفتم واسه هزار ولی می بینم با این درصدا ده هزارم نمیارم :19::19::19::19::19::19::19::19:

BossX
01-07-2010, 12:31
krg , r,g:

---------- Post added at 12:35 PM ---------- Previous post was at 12:31 PM ----------

[/COLOR]عمومی

اختصاصی

vahid-p
01-07-2010, 12:32
برید تو تاپیک "كنــــــــــــــكور 89 رياضي تموم شد !!!!"

sinasalar2007
01-07-2010, 12:32
اخه من نمیدونم چرا بازم از اون جایی که فکرشو میکردم گزیده شدم ؟!!!!!!
به نظرم ریاضیش سخت بود ولی نه غیر قابل حل ... من این همه ریاضی بالا میزدم اخرش 17 تا زدم ! من شاید از 55 نزدیک 40 تاشو بلد بودم حل هم میکردم ولی به جواب نمیرسیدم ! همین باعث شد بیام فیزیک رو گند بزنم ! چیزی که برام قابل هضم نیست همینه ... وقتی ریاضیم این طور شد اصلا تمرکزم رو از دست دادم تا اومدم که به خودم بیام دیدم ساعت 11:20 و من سوال 174 و از فیزیک فقط و فقط 5 تا زده بودم تا اون موقع !اینارو به کی بگم تا باور کنه ؟

Amir_oscar
01-07-2010, 12:35
من مرورگرم خرابه و روی سایت سنجش سوالا رو نمی بینم. اینا رو گذاشتین فقط سوالن یا جوابم دارن؟

shabeashegha
01-07-2010, 12:36
تا اينجا اینطوری دستم اومد که برخلاف تصورات فیزیک سخت نبوده . ریاضی سخت بوده پس احتمالا مال تجربیم یه همچین حالتی داره (آخه تقریبا هر سال سطح سختی این دو رشته یه جوره) محمد امین . محسن. چکار کردین؟

omidrey
بالاخره نتیجه روزها درس نخوندم دادم رفت:دی
یه ثانیه هم نخوندم برای کنکور
رفتم همه روشانسی زدم اومدم
یا اول میشم یا اخر:دی
بابا تو دیگه کی هستی :31:

saeed_h1369
من که مث شما واسه 28 نرفته بودم که وقتی آوردم 280 زیاد غصه نخورم...رفتم واسه هزار ولی می بینم با این درصدا ده هزارم نمیارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من واسه 28 نرفته بودم واسه همین رتبه رفته بودم و فکر میکردم بالای 1000 بشم اما دیدم نه همه چیز همونیه که باید بشه پس اینقدر حرص نخورید صبر صبر صبر صبر صبر

M . Sayid
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 32 (28 کاربران و 4 مهمان)
saeed atletico, *Ali*, .:RED:., ali kaka, Amir_oscar+, ashjaee, Barcelona09, Bikolah, BossX, D & G, dehtoday, Dulcimer, Elrond, empier games, hamed_km3, Haniiii, moraddad, Mr Unknown, omide qatar, rajer, ramin 69, roozbeh1369, saeed_h1369, shabeashegha+, sh_r_rad, sky man, vahid-p

من دارم جوابا رو میگیرم چقدر آسون بود ولی اون چیزی که می خوام احتمالا نشه لعنت بر دل سیاه شیطان از کمک خداوند ناامید نمی شم

M . Sayid
01-07-2010, 12:37
saeed atletico, *Ali*, .:RED:., ali kaka, Amir_oscar+, ashjaee, Barcelona09, Bikolah, BossX, D & G, dehtoday, Dulcimer, Elrond, empier games, hamed_km3, Haniiii, moraddad, Mr Unknown, omide qatar, rajer, ramin 69, roozbeh1369, saeed_h1369, shabeashegha+, sh_r_rad, sky man, vahid-p

من دارم جوابا رو میگیرم چقدر آسون بود ولی اون چیزی که می خوام احتمالا نشه لعنت بر دل سیاه شیطان از کمک خداوند ناامید نمی شم

elendil
01-07-2010, 12:37
امسال روال رو عوض کردن مثه 4 5 سال پیش نبود

امروز کسی برنده بود که خودشو استرسش رو وقتی سوال هارو دید کنترل کرد

saeed_h1369
01-07-2010, 12:38
آخه تو سایت کانون نوشته بود میانه رتبه واسه قبولی معماری علم و صنعت 1300 و خرده ای ِ.
خب گمون نکنم با این درصدا بتونم قبول بشم.
...
من از انتخاب رشته هیچی نمیدونم.فقط میدونم رشته معماری جزو رشته های پرطرفداره و این کارو سخت میکنه.
اگه همین درصدا باشه تو زیر 1000 میشی !!! و معماری دانشگاه تهران که بهتر نداریم؟ داریم؟ نداریم :دی حتی اونم قبول میشی داداش..

Greedy
01-07-2010, 12:38
بابا تو دیگه کی هستی :31:
من حامدم یه سالم تو کانون بودم:دی

BossX
01-07-2010, 12:39

saeed_h1369
01-07-2010, 12:40
امسال روال رو عوض کردن مثه 4 5 سال پیش نبود

امروز کسی برنده بود که خودشو استرسش رو وقتی سوال هارو دید کنترل کرد
علییییییییییییییییییییییی ییییییی چیکار کردی؟

omidrey
01-07-2010, 12:41
تا اينجا اینطوری دستم اومد که برخلاف تصورات فیزیک سخت نبوده . ریاضی سخت بوده پس احتمالا مال تجربیم یه همچین حالتی داره (آخه تقریبا هر سال سطح سختی این دو رشته یه جوره) محمد امین . محسن. چکار کردین؟

بذار خیالت رو راحت کنم . سوالات امتحان نهایی دیدی چه جوری بود مثل اوناست! سوالات مفهومی بودن و با راه حل های بلند . سر جلسه باید حوصله کنی حل کنی اگر این کار را بکنی حتما نتیجه میگیری . اکثر ما بچه های ریاضی وقتی دیدیم 5-6 تا تست اول ریاضی فیزیک طولانی هست دیگه شل شدیم و حوصله جواب دادن نداشتیم .
حتما آب و یک عدد قرص جوشان ویتامین C و شکلات با خودت ببر سر جلسه که کمک میکنه سر حل بیایی و سوالات را حل کنی!

ghahremanimehdi
01-07-2010, 12:41
بابا الان که کنکور کارشناسی آسون شده ، برید کنکور ریاضی 84 رو ببینید تا پشماتون بریزه (بیچاره ما ها ، یادش به خیر انگار همین دیروز بود که از کنکور میام)

M . Sayid
01-07-2010, 12:43

سوتی دادم خود سوالا بود

saeed_h1369
01-07-2010, 12:43
بابا الان که کنکور کارشناسی آسون شده ، برید کنکور ریاضی 84 رو ببینید تا پشماتون بریزه (بیچاره ما ها ، یادش به خیر انگار همین دیروز بود که از کنکور میام)

ریاضی 84..
گفتیم که لطفا ازین بحثا نکنیم بچه ها الان روحیه میخوان :)

saeed_h1369
01-07-2010, 12:44
بچه ها من پارسال جرات نکردم برم سوالا و جوابارو ببینم درصدامم حساب نکردم بیخیال بیخیال بودم تا نتایج اومد نظر خوبیه نه ؟ :دی

roozbeh1369
01-07-2010, 12:44
ریاضی 84..
گفتیم که لطفا ازین بحثا نکنیم بچه ها الان روحیه میخوان :)

آزمون ریاضی ها تمام شد
الان باید به تجربی ها روحیه بدیم که موفق بشن

saeed_h1369
01-07-2010, 12:45
بد شانسی یعنی سر تست فیزیک از قابل حل بودن تست ها سر ذوق بیای و بخوای یک یه شکلات بخوری و چنان دندون دردی بگیری که بخوای چنان دادی بزنی که آروم بشی اما جلو خودت بگیری و چنان تو ذوقت بخوره که حالت از هرچی تست فیزیکه به هم بخوره

بد شانسی یعنی با گرفتگی کمر پاشی بری آزمون بدی و پشت سرت کولر بیفته و چنان کمرت بگیره که نتونی تکون بخوری

بدشانسی یعنی استاد زبان باشی و وقت کم بیاری و زبان رو 76 درصد بزنی

خوش شانسی یعنی دینی رو بالای 80 درصد بزنی!!!(اما چه فایده دینی رو همه بالا میزنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بهانه گیری یعنی تنبلی ها تو طول سالت رو گردن شانس بندازی.(اما من تنبلی نکردم!!)

در یک کلمه:من بدشانسم

تمام...

حقت رو میگیری قول میدم ;)

unlife
01-07-2010, 12:46

کنکور 84 سخت بود اما در کل نرمال بود(قبول دارم فیزیک و ریاضی اش اذیت کن بود) اما منکر نباید بشیم که شیمی آسونی داشته.
تو کنکور معمولن اگه خیلی آسون یا خیلی سخت باشه خیلی ها خراب میکنن.وقتی آسون باشه طرف حس میکنه یه سال سرکار بوده این همه جون کنده،ترسیده،سختی کشیده واسه یه همچین سوالایی.خب من یکی که این طوری ام.حس میکنم تو دهنی خوردم. اگه هم که سخت باشه بدیهی ِ که یه عده بگرخن.

M . Sayid
01-07-2010, 12:48
بذار خیالت رو راحت کنم . سوالات امتحان نهایی دیدی چه جوری بود مثل اوناست! سوالات مفهومی بودن و با راه حل های بلند . سر جلسه باید حوصله کنی حل کنی اگر این کار را بکنی حتما نتیجه میگیری . اکثر ما بچه های ریاضی وقتی دیدیم 5-6 تا تست اول ریاضی فیزیک طولانی هست دیگه شل شدیم و حوصله جواب دادن نداشتیم .
حتما آب و یک عدد قرص جوشان ویتامین C و شکلات با خودت ببر سر جلسه که کمک میکنه سر حل بیایی و سوالات را حل کنی!

یکی از سوالای فیزیک چقدر آسون بود
همون ضریب خودالقایی سیملوله فقط جاگذاری تو فرمول بود
ولی من محاسباتی شیمی غیر از اون حجم ظرف بقیشونو بیخیال شدم
در ضمن سیناجان مقایسه سختی کنکور با سوالای کانون مثل مقایسه سوالای خود دبیرتون با امتحان نهاییه
دم حاج کاظم گرم که اونا رو سخت گرفت تا ما یادمون باشه که از اینا عجق وجق ترم دیدیم تا حالا

elendil
01-07-2010, 12:48
علییییییییییییییییییییییی ییییییی چیکار کردی؟

سعید نمیخوام دروغ بگم که ترکوندم اووو بابا من دیگه 500 400 رو رد کردم ولی میگم امروز خودمو کنترل کردم نزاشتم این نوین بودن سوالا هرچی خوندم رو از بین ببره !!!! دیگه بقیش هر چی خدا بخواد

Alamate Soal
01-07-2010, 12:49
مثل اينكه كنكور حسابي حال داده بچه ها :27:

pcsoft_02
01-07-2010, 12:50
کنکور ریاضی وفیزیکش خیلی سخت بود

wild_dragon
01-07-2010, 12:53
عمومی متوسط بود(زبان و عربی و دینی ساده و ادبیات سخت بود) زبان فارسی که با سالا پیش خیلی فرق داشت نه مشتق مرکب داده بودن نه ترکیب وصفی.
ریاضیش سخت بود ،فیزیک متوسط ، شیمی آسون
دیگه باید منتظر رتبه باشیم
من که جوابا رو نگاه نمیکنم چون اصلا اعصابش رو ندارم

ghahremanimehdi
01-07-2010, 12:56
کنکور 84 سخت بود اما در کل نرمال بود(قبول دارم فیزیک و ریاضی اش اذیت کن بود) اما منکر نباید بشیم که شیمی آسونی داشته.
تو کنکور معمولن اگه خیلی آسون یا خیلی سخت باشه خیلی ها خراب میکنن.وقتی آسون باشه طرف حس میکنه یه سال سرکار بوده این همه جون کنده،ترسیده،سختی کشیده واسه یه همچین سوالایی.خب من یکی که این طوری ام.حس میکنم تو دهنی خوردم. اگه هم که سخت باشه بدیهی ِ که یه عده بگرخن.

شیمیش آسون بود به خاطر اینکه ما اولین دوره ای بودیم که کتاب شیمی عوض شده بود.
در هر صورت برای همتون آرزوی موفقیات میکنم.
انشا الله جشن قبولی دکترا تون رو بگیرید:10:

hamidak
01-07-2010, 12:56
جدا غافلگیر شدم ، الان شوکه شدم در حد تیم ملی .
یه تجربه واسه خارجی ها و تجربی ها و انسانی ها ، اگه تونستین 2-3 تا شوکولات اسنیکرز با خودتون ببرید جدا خوبه . آدم تا می خوره می ترکه از انرژی . ضمنا اصلا توجه نکنید به چرت و پرتای سازمان سنجش که 7 در ها بسته میشه ، نباید چیزی با خودتون ببرید ( آب و خوراکی ) و ... .
ساعت بیست دقیقه به هشت بود هنوز ما تو حیاط بودیم یه عده هم هنوز داشتن میومدن یه عده ساعت 5 دقیقه به هشت بسته شون رو باز کردن و دفترچه رو درآوردن ، کسی هم گیر نداد چرا آب آوردی چرا شکلات آوردی . کلا واقعا بی بند و بار بود . آزمون هم 12:10 تموم نشد یه چند دقیقه بیشتر طول کشید .
البته پیشنهاد نمی کنم ریسک کنید ولی خواستم بگم مث من نشید که یه هو دیدین ساعت 6:20 شده و ماشین گیر نمیاد و تاکسی تلفنی نیست و هیچ کس علاقه ای به دربست نداره ، خودتونو گم کنید .

برای بقیه کنکوری ها که تا شنبه کار دارن آرزوی موفقیت می کنم . امیدوارم خوب برگزار شه برای شما .
یه تجربه ی دیگه اینکه اگه سوالا واقعا در حد گودزیلا هم بود اصلا غافلگیر نشید با یه نفس عمیق بیفتید رو سوالا تا هر جا می تونید حل کنید . چون اگه واقعا سخت باشه همه اشکشون در میاد .
موفق باشید

M . Sayid
01-07-2010, 13:00
عمومی متوسط بود(زبان و عربی و دینی ساده و ادبیات سخت بود) زبان فارسی که با سالا پیش خیلی فرق داشت نه مشتق مرکب داده بودن نه ترکیب وصفی.
ریاضیش سخت بود ،فیزیک متوسط ، شیمی آسون
دیگه باید منتظر رتبه باشیم
من که جوابا رو نگاه نمیکنم چون اصلا اعصابش رو ندارم

شمارش واج هم نبود درسته؟

این ادبیاتش عجب کوفتی بود رسیدم حدود سوال 11 دیدم شده 8:13
از اون طرف از قواعدای عربی زدم تا درک مطلبشو جواب بدم
من که همیشه کلوز تست برام سخت بوده ولی ریدینگ زیاد سخت نبود
از بس تو این کتاب شهاب اناری ریدینگ گرم شدن زمین زدم سر جلسه دیگه حالم بهم خورد تا دیدم تو همون موضوعه
اول کلوز تست گفتم خدایا این چی نوشته فهمیدم نوشته ارسطو
از ارسطو شروع شده بود و تا هیتلر ادامه داشت اون یکی ریدینگ هم موضوعش مسخره بود

omide qatar
01-07-2010, 13:03
خب يهو بكيد در حد تيم ملي سخت بوده ديكه؟؟

Masoud-Susa
01-07-2010, 13:05
سلام دوستان
ریاضی واقعا سخت بود.
من جمعا 80 سوال جواب دادم(60 تا عمومی 20 تا اختصاصی)
روزانه قبول میشم؟؟؟؟ منطقه 3

پ.ن: هنوز تو شوک کنکور هستم...بدترین آزمون دوران تحصیلم بود.

pcsoft_02
01-07-2010, 13:05
بدین وسیله به اطلاع داوطلبان شرکت کننده گروههای آزمایشی علوم ریاضی و فنی ، علوم تجربی ، علوم انسانی ، زبان های خارجی و هنر در آزمون سراسری سال 1389 می رساند ، سوالات آزمون تمام گروههای آزمایشی 30 دقیقه بعد از آزمون و کلید سوالات نیز 2 ساعت پس از برگزاری آزمون بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قرار خواهد گرفت .
روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

MaSoUd555
01-07-2010, 13:06
خب يهو بكيد در حد تيم ملي سخت بوده ديكه؟؟

شما خیلی گیر دادی به سخت و آسون بودن:31:

باید اینو قبول کنید هر کس با توجه به توان و تلاشش توی یه آزمون نتیجه میگیره حالا چه سخت باشه چه آسون

نباید فرقی به حال یه کنکوری کنه سخت باشه برای همه سخته آسون هم باشه برای همه آسونه

تازه سخت باشه بهتره که کسایی که بیشتر زحمت کشیدند بهتر خودشونو نشون میدند:46:

panizir
01-07-2010, 13:08

بله شايد ما هم 5سال ديگه تو خونه بشينيم و سوالاي كنكورشون ( هر چند وجود نداره به فرض وجود داره) ببينيم به نظرمون خيلي آسونه. حداقل چيزي كه وجود داره اينه كه اطلاعاتمون 5سال بالاتر رفته و خيلي از سوالارو حتي نميفهميم يه بچه با اطلاعات پيش چه جوري حل مي كنه. تازه اگه بخوايم از شرايط كنكور و وقت و اين چيزاش هم بگذريم.
بابت روحيه اي كه به بچه ها ميدين ممنون.:41:

rambo_1386
01-07-2010, 13:09
سلام دوستان حالتون خوبه ؟! همگی میرید شریف دیگه خوش به حالتون:46: من افتادم چلغوز آباد (یه چیزی تو همین مایه ها!!!:31:) همه درصدامو خراب کردم بجز شیمی (البته فکر کنم!) شیمی هم نهایتش 40 زدم فکر نکنید 100 زدم !!! برای اولین بار اومدم جای فیزیک شیمی عوض کردم آخر سر یه نگاه به ساعت انداختم دیدم یه ربع به 12 ست تازه میخوام فیزیک شروع کنم!!!!:18: تو ریاضی از بس عدد گذاری کردم نهایتش 10تا درست زدم !!! عربی و زبان چندتا شانسی زدم معارف اصلا نمیدونم چی شد!!!
حالا بیخیال من که نمیتونم به عقب برگردم!یه سوال حیاتی
من بزودی میرم دیارمون(شهرستان!!!) در مورد انتخاب رشته هم هیچی نمیدونم رتبیه خوب تو منطقه 2 چنده؟ 1000 ، 10000 ، 20000 و ...!!!
رتبه تا چند هزار باشه ارزش داره بیام تهران پیش یه مشاور خوب واسه انتخاب رشته؟(مشاور خوب واسه انتخاب رشته میشناسید من خیلی دوست دارم برم پیش بهروز تفرشی یا نیکخور!!!) یه رشته مهندسی(مهندسی عمران مکانیک شیمی نفت کامپیوتر) تقریبا هرجایی شد ولی روزانه دولتی نه پیام نور غیر انتفاعی!!!

شاید نشود به گذشته برگشت و یک آغاز زیبا ساخت - ولی میشود هم اکنون آغاز کرد و یک پایان زیبا ساخت
نمی شود!!!!

ati_1991
01-07-2010, 13:10
سعید نمیخوام دروغ بگم که ترکوندم اووو بابا من دیگه 500 400 رو رد کردم ولی میگم امروز خودمو کنترل کردم نزاشتم این نوین بودن سوالا هرچی خوندم رو از بین ببره !!!! دیگه بقیش هر چی خدا بخواد

ما هم پارسال از کنکور که اومدیم بیرون فکر میکردیم از رتبه ای که تو سنجش میاریم خیلی بدتر میشیم.
من خودم یه همچین وقتی فکر میکردم 2000 3000 میشم. ولی تلاش 1ساله که از بین نمیره همون میانگین رتبه تو آزموناتونو میارین ایشالا(اگه مثل همیشه مبحثایی رو که بلد بودین رو جواب داده باشین)

babak_eivazi
01-07-2010, 13:11
من کل امیدم به عمومی هاست!

wild_dragon
01-07-2010, 13:12
شمارش واج هم نبود درسته؟

این ادبیاتش عجب کوفتی بود رسیدم حدود سوال 11 دیدم شده 8:13
از اون طرف از قواعدای عربی زدم تا درک مطلبشو جواب بدم
من که همیشه کلوز تست برام سخت بوده ولی ریدینگ زیاد سخت نبود
از بس تو این کتاب شهاب اناری ریدینگ گرم شدن زمین زدم سر جلسه دیگه حالم بهم خورد تا دیدم تو همون موضوعه
اول کلوز تست گفتم خدایا این چی نوشته فهمیدم نوشته ارسطو
از ارسطو شروع شده بود و تا هیتلر ادامه داشت اون یکی ریدینگ هم موضوعش مسخره بود

نه نداشت فقط تکواژ و واژه داشت .ریدینگ زبان هم آسون بود. عمومی به طور کل خوب بود . ولی ریاضی...

BioHazard
01-07-2010, 13:12
الان 1 ساعت و 20 دقیقه گذشته پس کوشن این سوالااااااااااااااااااااا اااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کنکور ساعت 12:10 تموم شدا :دی

بد شانسی یعنی سر تست فیزیک از قابل حل بودن تست ها سر ذوق بیای و بخوای یک یه شکلات بخوری و چنان دندون دردی بگیری که بخوای چنان دادی بزنی که آروم بشی اما جلو خودت بگیری و چنان تو ذوقت بخوره که حالت از هرچی تست فیزیکه به هم بخوره

بد شانسی یعنی با گرفتگی کمر پاشی بری آزمون بدی و پشت سرت کولر باشه و چنان بادی به کمرت بخوره و کمرت بگیره که نتونی تکون بخوری

بدشانسی یعنی استاد زبان باشی و وقت کم بیاری و زبان رو 76 درصد بزنی

خوش شانسی یعنی دینی رو بالای 80 درصد بزنی!!!(اما چه فایده دینی رو همه بالا میزنن:41:)

بهانه گیری یعنی تنبلی ها تو طول سالت رو گردن شانس بندازی.(اما من تنبلی نکردم!!)

در یک کلمه:من بدشانسم

تمام...
ایشاالله خوب زدی.

-----------------------

بچه ها ریاضی و ادبیاتش به نظر من واقعا سخت بود. فیزیکش معقول بود و شیمیش تا حدی آسون. حاضر بودم 2 بار فیزیک سال 84 رو بزنم ، این ریاضی رو نزنم :دی
من تصحیح نمیکنم چون هیچی از زده هام یادم نیست + کدم :دی

ولی با این همه که از استرس میترسیدم ، توی آزمون حتی یخورده استرس هم نیومد سراغم و خیلی خوب کنترل کردم زمانمو. بخودم گفتم سخته پس واسه همه سخته.

ghahremanimehdi
01-07-2010, 13:16
اگر آزمون سخت بوده هیچ نگران نباشید چون اون سالی هم که ما کنکور دادیم سخت بود و همه به مدت 1 ماه تو کما بودن و من با توجه به درصدهایی که زده بودم فکر میکردم رتبه 10000 منطقه دو هم نیارم ولی وقتی رتبه ها اومد رتبم 4000 شد.
الان تازه وضعیت بهتر هم شده ....
فقط موقع کنکور خونسرد باشید و حتما شکلات انرژی زا باخودتون ببرید چون اون 4 ساعتی که سر امتحان هستید انرژی بسیار زیادی مصرف میکنید.
بچه هایی هم که امتحان امروز رو خیلی خراب کردند هیچ نگران نباشند چون راه رسیدن به موفقیت فقط قبول شدن در کنکور نیست.

hamidak
01-07-2010, 13:17
اگر آزمون سخت بوده هیچ نگران نباشید چون اون سالی هم که ما کنکور دادیم سخت بود و همه به مدت 1 ماه تو کما بودن و من با توجه به درصدهایی که زده بودم فکر میکردم رتبه 10000 منطقه دو هم نیارم ولی وقتی رتبه ها اومد رتبم 4000 شد.
فقط موقع کنکور خونسرد باشید و حتما شکلات انرژی زا باخودتون ببرید چون اون 4 ساعتی که سر امتحان هستید انرژی بسیار زیادی مصرف میکنید.
بچه هایی هم که امتحان امروز رو خیلی خراب کردند هیچ نگران نباشند چون راه رسیدن به موفقیت فقط قبول شدن در کنکور نیست.
آخه افرادی مثل من حتی الان نمی دونن وضعشون چیه ، نه الان می دونم خوب زدم نه می دونم بد زدم واقعا موندم . از یه طرف به خودم امید می دم که واسه همه سخت بوده پس نتیجه خوبی می گیرم از یه طرف می گم نکنه درصدام خیلی خیلی پایین باشه .
موندم به خدا

Xx Hossein xX
01-07-2010, 13:19
37 تا کاربر دارن مارو نیگا میکنن !

باورتون میشه کنکور 89هم تموم شد و به تاریخ پیوست ؟!

اختصاصی خیلی سخت بود اشکم درومد ... ریاضیش وحشتناک بود ! فیزیک عدد های خیلی بدی داشت ! ولی شیمی خوب بود ...

BioHazard
01-07-2010, 13:20

دقیقا. من خودم به شخصه کلی کنجد خوردم سرجلسه. یک عدد hype و آب گازدار بردم ، ولی Hype به کار نیومد ، یعنی لازم نشد. بعد از جلسه خوردم

John Doe
01-07-2010, 13:20
آقا معمولا اینجوریه که کسایی که فک میکنن گند زدن بهتره وضعشون.البته در حالت عادیاا.نه اینکه یکی کلا سفید بده بعد بگه گند زدم بعد خوب شه

ati_1991
01-07-2010, 13:22
من تصحیح نمیکنم چون هیچی از زده هام یادم نیست + کدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوبه. اشکالی هم نداره. :دی مخصوصا که نوع دفترچه تون با اینی که تو سایت سنجش هست فرق بکنه، یه دفه اشتباهی تصحیح کنین و روحیه تونو از دست بدین.

اگه یکم میدونین که جوابا رو یادتون میمونه چند روز دیگه که خستگی از تنتون در اومد تصحیح کنین و با دوستاتون مقایسه کنین که تخمین رتبه بزنین

گروه های دیگه به نظرم امروز سوالای ریاضی رو حل کنن و بدونن که به نفعشونه. زیاد هم خودشونو خسته نکنن. مبحث هایی رو که نخوندن زیاد وقت نذارن. جاهایی رو که بلدن تسلط بیشتر پیدا کنن

همگی خسته نباشید ...:11:

---------- Post added at 02:22 PM ---------- Previous post was at 02:20 PM ----------

آخه افرادی مثل من حتی الان نمی دونن وضعشون چیه ، نه الان می دونم خوب زدم نه می دونم بد زدم واقعا موندم . از یه طرف به خودم امید می دم که واسه همه سخت بوده پس نتیجه خوبی می گیرم از یه طرف می گم نکنه درصدام خیلی خیلی پایین باشه .
یه ذره شما صبر کنی جواب تشریحی ها بیاد و با بقیه مقایسه از سر در گمی در میای دوست من

moraddad
01-07-2010, 13:23
کو پ کلیدش؟

hamidak
01-07-2010, 13:25
کو پ کلیدش؟
بابا هیچیشون مث آدم نیس به خدا . فک کنم طول بکشه تا بیاد

caca_caca888
اي بابا چرا گوگل كروم اينطوريه؟
ما كارتمونو كه باهاش كپي كرديم مهرشو نگرفته بود.
حالا كاشكه فقط كارته خودمو گرفته بودم.كارته چند نفر ديگرم گرفته بودم.
تازه اونجا فهميديم مهر نداره.

شانس آورديم كسي نفهميد.
ديگه الان مشكلي نيست؟

online_amin
آقا ما رو میگی؟ فشار رفت بالا. سرم داشت گیج میرفت و هیچی با خودم نبرده بودم. نه شکلات, نه کیک, نه ... این فردوسی هم که برای خودش دشتی هست. اصلا این سر و اون سرش پیدا نیست چی برسه بخوای بری چیزی بخری. من اصلا فکرش رو نمیکردم دانشگاه اینقدر بزرگ باشه. با خودم گفتم وقتی دارم میرم وارد دانشگاه میشم, از همون اطراف میخرم. اما نگو که فقط 40 دقیقه از این سر دانشگاه تا اون سرش پیاده روی داره. به ناچار از کناری شکلات گرفتم.

استرس, در حد صفر! کوچکترین استرس وجود نداشت.

سئوالات عمومی در حد خیلی آسون بود. ریاضی خیلی خیلی مذخرف بود. من فقط 2 یا 3 تا رو جواب دادم.

با اون درصد ریاضی که زدم, دیگه توانی برای فیزیک نموند. خیلی وضع خراب بود !

وقتی داشتم فیزیک رو حل میکردم دیدم فقط 10 دقیقه مونده! سریع رفتم سراغ شیمی و اون سئوالات درست یا نا درست رو جواب دادم. سئوالاتی که باید انتخاب کنی کدوم درست هست کدوم نیست.

خدا به خیر کنه!

راستی, این متنی که در زبان داده بودن چقدر طولانی بود. خیلی طولانی بود. برای من که دیگه این جور متنها رو کمتر از 30 ثانیه میخونم, کلی طولانی و سخت بود, برای این بیچارها معلوم نیست چطور بوده؟

یه چیز دیگه,

اینجور که من فهمیدم, چیدمان سئوالات, یکیه. یعنی برای همه سئوالات یکیه و فقط پاسخ هاست که جا به جا شده.

Eshghe_door
اگه يكي همه ي عمومي هاشو بزنه

شيمي رو كامل بزنه

فيزيك رو 50 درصد بزنه

حسابان رو و هندسه رم هركدوم 15 درصد

به نظرتون وضعش چطوره؟؟

ati_1991
01-07-2010, 13:26
متنای زبانتون یکم زیاد نبودن؟ رسیدین به سوالاشون جواب بدین؟

Cleeev
01-07-2010, 13:26
ری*دم ری*دی ری*د ری*دیم ری*دید ری*دند

BioHazard
01-07-2010, 13:27
خوبه. اشکالی هم نداره. :دی مخصوصا که نوع دفترچه تون با اینی که تو سایت سنجش هست فرق بکنه، یه دفه اشتباهی تصحیح کنین و روحیه تونو از دست بدین.

همین جوری یکی از داشتم با یکی از بچه ها صحبت میکردم دستم اومد فیزیکش و شیمی رو خوب دادم
منم از همین میترسم ، گفتم بزار تا مرداد که نتیجه ها بیاد.

ati_1991
01-07-2010, 13:28

شيمي رو كامل بزنه

فيزيك رو 50 درصد بزنه

به نظرتون وضعش چطوره؟؟
خوبه :دی
متوسط رو به خوب.
بستگی داره هدفش چی باشه . بقبه چی زده باشن.

اما همین جوری که میگی میشه گفت از رده پایین تر ها جدا شده:31:

John Doe
01-07-2010, 13:30
تجربیا دقت کنید که عمومیاتون خیلی شبیهه هاا.یعنی فرم سوالا یکیه اصن معمولا.عمومیارو حتما نگا کنید.البته نمیخواد یا وقت و اینا چون خراب کنین روحیتون ممکنه خراب شه

roozbeh1369
01-07-2010, 13:30
بچه ها پس چرا کلید سوالات نیومده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Eshghe_door
01-07-2010, 13:31
خوبه :دی
متوسط رو به خوب.
بستگی داره هدفش چی باشه . بقبه چی زده باشن.

اما همین جوری که میگی میشه گفت از رده پایین تر ها جدا شده:31:

مثلا عمران كدوم شهر رو قبول ميشه؟

چلغوزآباد؟

BioHazard
01-07-2010, 13:32

من یکی که جواب دادم راحت مشکلی هم نبود.

این حرفا چیه :31: میشه بیشتر بازش کنی :27::27:

panizir

شيمي رو كامل بزنه

فيزيك رو 50 درصد بزنه

به نظرتون وضعش چطوره؟؟

بزنه يا درست بزنه؟؟؟

ramin 69
توی یکی از حوزه ها ، دبیرستان ابوریحان شهرک غرب ، با 5 دقیقه تاخیر که آزمون شروع شده هیچ ، اشتباهی اول درفترچه اختصاصا رو پخش کردن ، بعد فهمیدن اومدن جمع کردن .... خاک تو سرشون

آزمون اونجا ساعت 12:35 تموم شده ....

ati_1991
01-07-2010, 13:33
همین جوری یکی از داشتم با یکی از بچه ها صحبت میکردم دستم اومد فیزیکش و شیمی رو خوب دادم
منم از همین میترسم ، گفتم بزار تا مرداد که نتیجه ها بیاد.
خوبه در همین حد که میخواین بدونین که دوستاتون که قبلا از شما بالاتر یا پایین تر بودن حالا همون وضعیتتون یا یکی خراب کرده.
مگر اینکه یکم بخواین دقیق بشین. تا از درصداتون ش.که نشین. من درصدام دقیقا همونایی بود که تصحیح کرده بودم با اختلاف +-5%

من خودم پارسال با اصرار نشستم تصحیح کردم.عربی مو که قرار بود 100 بزنم 85 زدم و کلی گریه کردم :( خب یکی روحیه ام خراب شد ولی نتیجه آخر همون بود که میخواستم:دی

caca_caca888
01-07-2010, 13:34
يه نكته مهم براي اونايي كه روزاي بعد كنكور دارن
اگه با گوگل كروم پرينت بگيريد . مهرش نميافته.

نگفتيد برا من كه مهر نداشت ممكنه بعدا دچار مشكل بشه؟

ati_1991
01-07-2010, 13:35
مثلا عمران كدوم شهر رو قبول ميشه؟

چلغوزآباد؟
اگه اینایی رو که میگی درست زده باشه، نه بابا! چلغوز آباد چیه :دی بهتر

roozbeh1369
توی یکی از حوزه ها ، دبیرستان ابوریحان شهرک غرب ، با 5 دقیقه تاخیر که آزمون شروع شده هیچ ، اشتباهی اول درفترچه اختصاصا رو پخش کردن ، بعد فهمیدن اومدن جمع کردن .... خاک تو سرشون

تازه این خوبه وقت اضافه بهشون دادن
پارسال تو حوزه ما ساعت 8 و ده دقیقه شروع کردن و ساعت 12 و 10 دقیقه هم تموم کردن نامردا وقت اضافه هم ندادن

online_amin

عالی بود, میخواستم همین رو بگم. :31:

ati_1991
بزنه يا درست بزنه؟؟؟
شما چه کار کردی خانوم مهندس؟:20:

elendil
01-07-2010, 13:36
بچه ها بالاخره کنکور 89 رو تموم کردیم ماها

یه سال پیش این موقع ها چه فکرایی میکردیم :دی ولی بالاخره تموم شد :20:

BioHazard
خوبه در همین حد که میخواین بدونین که دوستاتون که قبلا از شما بالاتر یا پایین تر بودن حالا همون وضعیتتون یا یکی خراب کرده.
مگر اینکه یکم بخواین دقیق بشین. تا از درصداتون ش.که نشین. من درصدام دقیقا همونایی بود که تصحیح کرده بودم با اختلاف +-5%

من خودم پارسال با اصرار نشستم تصحیح کردم.عربی مو که قرار بود 100 بزنم 85 زدم و کلی گریه کردم :( خب یکی روحیه ام خراب شد ولی نتیجه آخر همون بود که میخواستم:دی

WoW!!!! ، ریاضی سال پیش خیلی آسون بود. توی دوران جمع بندی 70 زدم ریاضی پارسال رو و ریاضی آزمون مبتکران از 50 60 پایینتر نیومد ولی این آزمون خیلی سخت بود.

25 یا 30 تا از 55 تا زدم :دی خدا کنه خوب داده باشم

roozbeh1369
هنوز پاسخ اولیه نیامده

MaSoUd555
01-07-2010, 13:37
يه نكته مهم براي اونايي كه روزاي بعد كنكور دارن
اگه با گوگل كروم پرينت بگيريد . مهرش نميافته.

نگفتيد برا من كه مهر نداشت ممكنه بعدا دچار مشكل بشه؟

اگه توی حوزه بهت گیر ندادن به احتمال زیاد دیگه برات مشکلی پیش نمیاد چون فکر نمیکنم دیگه کارتا چک شه

ati_1991
جربیا دقت کنید که عمومیاتون خیلی شبیهه هاا.یعنی فرم سوالا یکیه اصن معمولا.عمومیارو حتما نگا کنید.البته نمیخواد یا وقت و اینا چون خراب کنین روحیتون ممکنه خراب شه
خیلی خیلی زیاد تاییید میشه.
این فرصتو از دست ندید.
حتما نگا کنید.
ایشون با تجربه هستن

Cleeev
این حرفا چیه :31: میشه بیشتر بازش کنی :27::27:

بیا اینم باز :

ریـــــــــــــــــــــــ ــــ*دم... بقیه حالات فعلشم خودتون به صورت کش دار صرف کنید... :31:

hamidak

من زبان فقط 2یا 3 سوال رو نرسیدم جواب بدم . ریدینگ دوم رو کامل خوندم ، ریدینگ اول دیدم وقت نمیشه با اطلاعات عمومی زدم . ریدینگ1 خیلی آسون بود تقریبا می تونم بگم تله بود که افراد برن متن رو بخونن در صورتی که من بدون خوندن متن زدمش چون جواباش تابلو بود .

من اگه این توکلی و مسئولین سازمان سنجش رو نبینم ... . یه تشکر حسابی باید ازشون کرد . طرف ما هم همچین خوب نبود اوضاع :13::13:

iman0007

چه خنده بازاری...........
به خدا من اگه اونجا بودم اینقدر می خندیدم روحیه ام میرفت بالا امتحانو خوب می دادم....
ولی الان حرفی ندارم بزنم:41:........یک سال تلف شد......ریاضیشو که دیدم رم کردم....

Amir_oscar
من:
1- دوست دارم گریه کنم!
2- دوست دارم بخندم!
نظر شما چیه؟!:31:

M . Sayid
شنیدم فردا کنکوره ! اینقدر درگیر کار و ماموریت ها و پروژه ها هستم که یادم رفته کنکور چی بود!!! :دی

امیدوارم همتون موفق باشید ... ابدا ناراحت نشید که شهر دلخواهتون در نیومدید ... مهم رشته دلخواهتونه و تلاش خودتان در دوره دانشجویی

ما مهندس سر کار داریم شریف فوق خونده زیر دست من داره کار میکنه و جارو هم بهش بگم باید بکشه !

چرا ؟ چون زمان دانشجویی فقط درس خونده و حتی آچار ها رو هم نمیشناسه چه برسه مهندسی !

پس زحمت بکشید تا توی جامعه آدم حسابتون کنند :دی

موفق باشید همتون
یا علی

شما سعی می کنید یه جورایی امید بدید

ببینید، بچه ها به این خاطر دوست دارن برن دانشگاه دولتی که این همه هزینه ای که کردن بیهوده نباشه و هر ترم پول زیادی نپردازن و یه جورایی روشون نمیشه با این همه هزینه ای که والدینشون برای کتاب و معلم و کلاس و آزمون و... پرداختن نتونن انتظاراتشونو برآورده کنن
در ضمن ما نمی گیم دانشگاه آزاد بده چون خیلیاش از بعضی دانشگاه های دولتی هم سطحش بهتره هم امکاناتش

شما هم اینقدر اون زیردستتو اذیت نکن گناه داره نشنیدی گهی زین به پشت و.....

در ضمن شما چه 1 سراسری باشی چه آخرین نفر پ . ا . ر . ت . ی . حرف اولو آخرو میزنه

shifter
01-07-2010, 13:38
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 54 (46 کاربران و 8 مهمان)
اقا چه خبره...يواشتر پامو له كردين!!:31:
بكس چه خبر كنكور؟؟؟

من وسط تست هاي رياضي امام جمعه و استاندار اومدن بالا سرم!!:19:
بدشانسي رو ميبيني!!

یه سال پیش این موقع ها چه فکرایی میکردیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی بالاخره تموم شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اره...اين مهمه!! بالاخره تموم شد!! سلام بر ازادي!:8:

Masoud-Susa
01-07-2010, 13:39
دوستان یکسشنه تو سایت Azmoon.org کارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد توزیع میشه.برید و کارتتون رو بگیرید.

Masoud-Susa
01-07-2010, 13:39
دوستان یکشنبه تو سایت Azmoon.org کارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد توزیع میشه.برید و کارتتون رو بگیرید.

caca_caca888
01-07-2010, 13:40
دستشويي رفتن آزاده؟
من هي ميرفتم دستشويي:دي اصلا تو دستشوييش صف بود:31:

ati_1991
!!!! ، ریاضی سال پیش خیلی آسون بود. توی دوران جمع بندی 70 زدم ریاضی پارسال رو و ریاضی آزمون مبتکران از 50 60 پایینتر نیومد ولی این آزمون خیلی سخت بود.

25 یا 30 تا زدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خدا کنه خوب داده باشم

اوه. چه خوب زدی ریاضی پارسالو. :دی
من 50 زدم:43:

ایشالا امسالم ترازت خوب شه.

بچه ها بالاخره کنکور 89 رو تموم کردیم ماها

یه سال پیش این موقع ها چه فکرایی میکردیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی بالاخره تموم شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واقعا حداقل امروز فقط مهمه که تموم شد :rolleye: آزادی خیلی مزه میده. نه؟ به ما که پارسال خیلی حال داد

hasti rs
سلام بچه های ریاضی خسته نباشید .

سخت بود ؟ آسون بود ؟

کنکور چطوری بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از کجا میشه سولاتو گیر آورد .
کنکور ترسناکه.

Mohammad Hosseyn
آقا این دفترچه های سربازیه چیه ... کجا میدن ما بریم بگیریم ... سنگین تر هستیم اینجوری :31:

زبان ، لغت ها و گرامر اسون بود ... ریدینگ اول آسون ، دومی ما رو ... داد !! . معارف خیلی سوالاتش جزئیات رو می پرسید و با سالهای پیش یه فرقی داشت . نمیدونم کجاش !!! :31: عربی رو که بیخیال . ادبیاتم سختتر شده بود واقعا . کلا عمومی رو که زیاد خوب ندادیم .

اما اختصاصی . یه سوال رو میزدی می دیدی خیلی سخته . بعدی رو می دیدی ، نخونده جوابو میزدی . همینجوری از اول تا اخر حرکت نوسانی کرده بودیم . یکی سخت یکی آسون . مخصوصا فیزیک و ریاضی . شیمی باز یکنواخت بود . فیزیک رو از بقیه بهتر دادم ... بعد شیمی و بعد ریاضی .

امیدوارم همگی موفق باشید ... :10:

shifter
01-07-2010, 13:41
ولی الان حرفی ندارم بزنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یک سال تلف شد......ریاضیشو که دیدم رم کردم....
من رياضي 7 تا زدم...!:2: يعني ر..د به رتبه و تراز و كلا همه چي!!
رفيقم با تراز 6800 رياضي 15 تا زده...
بچه ها متن عربيه ديگه چي بود؟؟ من فقط 3 تا تجزيه و تركيب اخرشو زدم...كلي رو تست هاي متن حساب كرده بودم كه عربي رو 75 بزنم.... !:41:

unlife
01-07-2010, 13:44
من عادت دارم سوالا رو تو دفترچه میزنم و 7-8 دقیقه آخر تو پاسخنامه علامت میزنم.تا حالا هم پیش نیومده نرسم.همیشه تو عمومی وقت زیاد میارم.امروز من تا 8 و نیم همه ی تستا رو زدم(به جز عربی) و وسط ریدینگ اول بودم.حسابی ذوق کردم که چقدر وقت اضافه آوردم. همون موقع تو حوزه صدای آژیر اومد انگار دزدی چیزی اومده باشه و شلوغ شد و من بدبخت نفهمیدم چی خوندم.مجبور شدم از اول بخونم.(آژیر زدن بگن بازرس مرد اومده مقنعه هاتونو سرتون کنین) تا یه ربع به 9 داشتم ریدینگ میخوندم.
بعد هم که رفتم سراغ عربی تا 9 و 5 دقیقه.چند تا از سوالای نزده ام رو داشتم میخوندم که دیدم 5 دقیقه دیگه وقت تمومه شروع کردم به علامت زدن.ساعت 9:12 دقیقه بود که گفتن وقت تمومه.من تازه سوال 36-37 بودم.هی مراقبا می گفتن دفترچه ها رو بدید.
حسابی ترسیدم.من با درصدای بالای 80 عمومی پاسخنامه ام سفید بود.قلبم دقیقن تو گلوم بود.
دستم انقدر بد میلرزید که وقتی مداد رو میزاشتم رو گزینه ی دو میرفت رو 4 برمی گشت رو یک.رنگم پریده بود.
اون لحظه فکر میکردم میمیرم.خیلی زور زدم که اشتباهی علامت نزنم.حواسم بود.(خدا کنه هیچ سوای رو اشتباه وارد نکرده باشم)
وقتی تموم شد.9:17 دقیقه بود.خیلی بهم ضربه زد این اتفاق.لعنتی ها 3 دقیقه زودتر اعلام کردن وقت تمومه.
مثل بید داشتم میلرزیدم.مراقبا واسم آب آوردن.حرف نمیتونستم بزنم.هی میگفتن خوبی؟من بریده بریده و درهم برهم حرف میزدم.5 دقیقه از وقت اختصاصی گذشته بود ولی هنوز دفترچه ی سوالای اختصاصی رو بهم نداده بودن.
این بدتر بود.
خلاصه تو اون 10 دقیقه ی بین عمومی و اختصاصی من مردم و زنده شدم.تو عمرم اینقدر نترسیده بودم.فکر میکردم دیگه همه چیز تموم شده.اما تونستم به خودم مسلط بشم.خیلی خوب خودمو کنترل کردم.وگرنه ممکن بود دیگه تا آخر خراب کنم.
واقعن میگم که تو اون لحظه خدا به دادم رسید.

Cleeev
من ادبیات رو کمی تا قسمتی زیاد زدم بعدش رفتم سراغ درس مورد علاقه حاج آقا، زبان انگلیسی و به جز یه سؤال همه رو زدم و کلاً عمومیا بد نبود به خصوص زبان تقریباً آب خوردن بود... بعدش اومدم به درس مزخرف دینی که حالمان همی داشت بهم میخورد و چند تایی بیش همی نزدیم... سپس بزدیم به کانال عربی و چندی سؤال ترجمه ای زدیم و یهو خانوم محترمه گفتن تمومه برید اختصاصی.....

اختصاصیم ریاضیاتشو 8-9 تا بزدیم و فیزیک 10-11 تا و شیمی 3-4 تا و ساندیسی بخوردیم به یاد بیت.... :21:

اختصاصی خیلی سؤالاش چیزی بود....... :19:

سال دیگه خدا بزرگه...؟

نترسید... خدا با ماست... امام با نوشابه... نظام با دوغ... سبزی ماست موسیر نوشابه دوغ سالاد چلو پلو خورش ترشی...؟

ati_1991
دستشويي رفتن آزاده؟
من هي ميرفتم دستشويي:دي اصلا تو دستشوييش صف بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امشب و قبل از جلسه حتما برین دسشویی:دی
دیگه فکر نکنم سر جلسه لازم بشه با این تفاسیر به جای آب هم بیشتر سر جلسه خرما و اینا بخورین و کمتر آبمیوه. مگه مواقع تشنگی.
معمولا اجازه باید بدن برین دسشویی،(اگه بچه ها کم باشن) اما قبلش حواستون باشه که اگه مراقب گیر بود مشکلی پیش نیاد

iman0007
01-07-2010, 13:48
اختصاصیم ریاضیاتشو 8-9 تا بزدیم و فیزیک 4-5 تا و شیمی 3-4 تا و ساندیسی بخوردیم به یاد بیت.... :21:

نامردا به ما ساندیس هم ندادن.....
آخه بدبختی اینجاس که من پارسال آزاد شرکت کردم،اونجا هم ساندیس ندادن.:41:
آخه اینا نمیگن یه بنده خدایی مثل من به عشقه ساندیس میاد؟؟؟؟؟؟کلی زدن تو ذوقم.

Cleeev
حماسه 10 تیرف خـــواری بود در چشم دشمنان و یاوه گویان شرق و غرب..... :دی

نامردا به ما ساندیس هم ندادن.....
آخه بدبختی اینجاس که من پارسال آزاد شرکت کردم،اونجا هم ساندیس ندادن.:41:
آخه اینا نمیگن یه بنده خدایی مثل من به عشقه ساندیس میاد؟؟؟؟؟؟کلی زدن تو ذوقم.

ساندیس طی یه سال گذشته خیلی مصرف شده میگن خشکسالی و قحطی ساندیس اومده با اینکه وزارت علوم 60 میلیون ساندیس درست کرده بوده ولی همه غیب شدن و به خیلی از حوزه ها نرسیده... :41:

panizir
شما چه کار کردی خانوم مهندس؟:20:
اي بابا!!! چه عرض كنم. منم مثل بقيه . به همون بدي....:41:

Amir_oscar
01-07-2010, 13:49
جواب ها اومده روی سایت؟

ati_1991
01-07-2010, 13:50
من عادت دارم سوالا رو تو دفترچه میزنم و 7-8 دقیقه آخر تو پاسخنامه علامت میزنم.تا حالا هم پیش نیومده نرسم.همیشه تو عمومی وقت زیاد میارم.امروز من تا 8 و نیم همه ی تستا رو زدم(به جز عربی) و وسط ریدینگ اول بودم.حسابی

آخ آخ متاسفم دوستم.
خدارو شکر که خوب شد.

اونایی که فردا کنکور دارن این کارو نکنن. اگه نمیتونن عادتشونو ترک کنن حداقل یه صفحه یه صفحه وارد پاسخننامه کنن.

معمئولا وقت سر کنکور یکم کم میارین. من همیشه نیم ساعت آخر عمومیا داشتم اما سر جلسه یه ربع.و همینطور واسه اختصاصیا. زمانتونو تنظیم کنین.

roozbeh1369
01-07-2010, 13:50
پس چرا کلید سوالات نمیاد رو سایت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

mohamad_reza72
01-07-2010, 13:51
من عادت دارم سوالا رو تو دفترچه میزنم و 7-8 دقیقه آخر تو پاسخنامه علامت میزنم.تا حالا هم پیش نیومده نرسم.همیشه تو عمومی وقت زیاد میارم.امروز من تا 8 و نیم همه ی تستا رو زدم(به جز عربی) و وسط ریدینگ اول بودم.حسابی ذوق کردم که چقدر وقت اضافه آوردم. همون موقع تو حوزه صدای آژیر اومد انگار دزدی چیزی اومده باشه و شلوغ شد و من بدبخت نفهمیدم چی خوندم.مجبور شدم از اول بخونم.(آژیر زدن بگن بازرس مرد اومده مقنعه هاتونو سرتون کنین) تا یه ربع به 9 داشتم ریدینگ میخوندم.
بعد هم که رفتم سراغ عربی تا 9 و 5 دقیقه.چند تا از سوالای نزده ام رو داشتم میخوندم که دیدم 5 دقیقه دیگه وقت تمومه شروع کردم به علامت زدن.ساعت 9:12 دقیقه بود که گفتن وقت تمومه.من تازه سوال 36-37 بودم.هی مراقبا می گفتن دفترچه ها رو بدید.
حسابی ترسیدم.من با درصدای بالای 80 عمومی پاسخنامه ام سفید بود.قلبم دقیقن تو گلوم بود.
دستم انقدر بد میلرزید که وقتی مداد رو میزاشتم رو گزینه ی دو میرفت رو 4 برمی گشت رو یک.رنگم پریده بود.
اون لحظه فکر میکردم میمیرم.خیلی زور زدم که اشتباهی علامت نزنم.حواسم بود.(خدا کنه هیچ سوای رو اشتباه وارد نکرده باشم)
وقتی تموم شد.9:17 دقیقه بود.خیلی بهم ضربه زد این اتفاق.لعنتی ها 3 دقیقه زودتر اعلام کردن وقت تمومه.
مثل بید داشتم میلرزیدم.مراقبا واسم آب آوردن.حرف نمیتونستم بزنم.هی میگفتن خوبی؟من بریده بریده و درهم برهم حرف میزدم.5 دقیقه از وقت اختصاصی گذشته بود ولی هنوز دفترچه ی سوالای اختصاصی رو بهم نداده بودن.
این بدتر بود.
خلاصه تو اون 10 دقیقه ی بین عمومی و اختصاصی من مردم و زنده شدم.تو عمرم اینقدر نترسیده بودم.فکر میکردم دیگه همه چیز تموم شده.اما تونستم به خودم مسلط بشم.خیلی خوب خودمو کنترل کردم.وگرنه ممکن بود دیگه تا آخر خراب کنم.

خدا بت رحمیده
دختر عمه منم با تراز 7000 اموروز گند زده میگه از اول عمومیا که دیده سخته گریه کرده تا همین الان

ولی من خودم اصلا استرس و ترسی نداشتم
نمیدونم چرا!!!!!!!!:18:

saeed_h1369
01-07-2010, 13:51
(آژیر زدن بگن بازرس مرد اومده مقنعه هاتونو سرتون کنین)
=)))))))))))))))))))))))))))))))))))

shifter
01-07-2010, 13:52
قبل شروع امتحان براي سلامتي مقام عظمي صلوات فرستادين؟؟:31:
كلي روحيه ميگرفتين...:27:

Cleeev
پس چرا کلید سوالات نمیاد رو سایت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

شب خونه حاج آقا توکلی... :27:

قبل شروع امتحان براي سلامتي مقام عظمي صلوات فرستادين؟؟:31:
كلي روحيه ميگرفتين...:27:

به ما یارو با شور و حرارت 12000 ژول بر متر مکعب گفت که صلوات واسه سلامت مقام و نظام و اینجور چیزا و فقط یکی دو نفر فرستادن..... طرف خودش ضایع شد گفتش بزنن کانال تلاوت آیاتی چند.....

BioHazard
بیا اینم باز :

ریـــــــــــــــــــــــ ــــ*دم... بقیه حالات فعلشم خودتون به صورت کش دار صرف کنید... :31:

بله فهمیدم ، کلا گفتم حواست باشه

من:
1- دوست دارم گریه کنم!
2- دوست دارم بخندم!
نظر شما چیه؟!:31:

بخند تا دنیا بهت بخنده

---------------
خطاب به ati_1991: نه بابا ، شما که عربی رو 85 زدی پارسال :دی. تازه توی خونه زدم اونو. شما رتبتون چند شد ؟

ehsan_manu
چه خبر امروز
:18:
بعد از آزمون با بچه ها انقدر داد زدیم
:19:
کلی ام خندیدیم
:31::27:
برا همه آروزی موفقیت دارم
:40:

mohamad_reza72
حماسه 10 تیرف خـــواری بود در چشم دشمنان و یاوه گویان شرق و غرب..... :دی

ساندیس طی یه سال گذشته خیلی مصرف شده میگن خشکسالی و قحطی ساندیس اومده با اینکه وزارت علوم 60 میلیون ساندیس درست کرده بوده ولی همه غیب شدن و به خیلی از حوزه ها نرسیده... :41:

شما چقد بامزه ای با این تفنگ خوفت!!!!!:5:

Mohammad Hosseyn
01-07-2010, 13:53
برای مشاهده سؤالات و كليد اوليه هر یک از گروههاي آزمايشي آزمون سراسري سال 1389 اینجا را کلیک نمایید
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

m.a_935267
سلام
تعداد سؤالايي كه پاسخ دادم:
ادبيات : 17 تا
عربي : 15 تا
ديني : 23 تا
زبان : 11 تا
رياضي : 21
فيزيك : 26 تا
شيمي : 28 تا

قبول دارم سخت بوده ..............

ati_1991
اي بابا!!! چه عرض كنم. منم مثل بقيه . به همون بدي....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خسته نباشی خانومی. من که میدیدم شما خیلی آزموناتو خوب میدادی:دی
ایشالا کنکورتم به همون خوبی باشه

farzaneh*f
01-07-2010, 13:54
کنکور ساعت 12:10 تموم شدا :دی

ایشاالله خوب زدی.

-----------------------

بچه ها ریاضی و ادبیاتش به نظر من واقعا سخت بود. فیزیکش معقول بود و شیمیش تا حدی آسون. حاضر بودم 2 بار فیزیک سال 84 رو بزنم ، این ریاضی رو نزنم :دی
من تصحیح نمیکنم چون هیچی از زده هام یادم نیست + کدم :دی

ولی با این همه که از استرس میترسیدم ، توی آزمون حتی یخورده استرس هم نیومد سراغم و خیلی خوب کنترل کردم زمانمو. بخودم گفتم سخته پس واسه همه سخته.

خوبیش اینه که تو سر جلسه فهمیدی سوالا سخته من فکر می کردم من تمرکز کافی ندارم که نمی تونم به جواب برسم هر سوال ریاضیو دست کم دو بار حل می کردم وخیلیاشم بعد کلی کار کردن تازه می فهمیدم نمی تونم حلش کنم می ذاشتم کنار...واقعا بعد اون همه آزمون که تمرین کردم این کارا رو به خاطر امروز نمی دونم چرا باید یه همچین گندی می زدم:19::19::19:...می دونی از چی خیییییییییییییییییلی ناراحتم؟ از اینکه قبل آزمون به من توصیه اکید شده بود اول شیمی بزنم بعد فیزیک آخر سر برم سراغ ریاضی ته دلمم قبول داشتم این حرفو ولیییییییی............................. را؟؟؟:19::19::19:

M . Sayid
01-07-2010, 13:54
این بدتر بود.

من فکر میکردم تو پسری:31::31:

اوره کا اوره کا
خود سازمان سنجش هم تا حالا نتونسته سوالا رو حل کنه به همین دلیل هنوز نیومده

rambo_1386
01-07-2010, 13:55
اي بابا!!! چه عرض كنم. منم مثل بقيه . به همون بدي....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بدی خانم مهندس یعنی درسی که قرار بوده 100 بزنن زدن 99.5%!!!:31:
اصولا بچه درسخونها اینجورین:31: الان از داش سامان هم بپرسی چیکاری کردی میگه خراب کردم!:31:
دوستان کلید اومد اینم لینک مستقیم

Extreme-Forces
01-07-2010, 13:55
برو بچ ازاد رو من تهران جنوب مهندسی صنایع - تکنولوژی صنعتی زدم. حودودا چه درصی هایی برا اختصاصیش لازمه؟ چون مطمئنم عمومی هاش رو زیر 70 نمیزنم.امروز یکم اختصاصیا رو ÷ایین زدم. ناراحتم اساسی

Cleeev
01-07-2010, 13:57
شما چقد بامزه ای با این تفنگ خوفت!!!!!:5:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](318).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](318).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](318).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](318).gif
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](318).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](318).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](318).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](318).gif
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](318).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](318).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](318).gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](387).gif

mohamad_reza72
خوبیش اینه که تو سر جلسه فهمیدی سوالا سخته من فکر می کردم من تمرکز کافی ندارم که نمی تونم به جواب برسم هر سوال ریاضیو دست کم دو بار حل می کردم وخیلیاشم بعد کلی کار کردن تازه می فهمیدم نمی تونم حلش کنم می ذاشتم کنار...واقعا بعد اون همه آزمون که تمرین کردم این کارا رو به خاطر امروز نمی دونم چرا باید یه همچین گندی می زدم:19::19::19:...می دونی از چی خیییییییییییییییییلی ناراحتم؟ از اینکه قبل آزمون به من توصیه اکید شده بود اول شیمی بزنم بعد فیزیک آخر سر برم سراغ ریاضی ته دلمم قبول داشتم این حرفو ولیییییییی............................. را؟؟؟:19::19::19:

من که خیلی خوشحالم ریاضی سخت بوده چون ریاضی و گذاشته بودم کنار....
الانم 4.5 تا بیشتر نزدم بجاش فیزیک و شیمی و عربی و زبان رو خوب زدم

ati_1991
نه بابا ، شما که عربی رو 85 زدی پارسال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تازه توی خونه زدم اونو. شما رتبتون چند شد ؟
خوب تو خونه بهتر میشه :دی ولی خوب زدی بازم
796 شدم.آی تی تهران میخونم

تجربیا! قبل از جلسه و در طول جلسه کلی حرف میزنن تو بلندگو. صلوات 200 تایی ازتون میخوان که واسه تک تک مقام ها بفرستین :دی
به غیر از مطالب مهم راجع به پاسخنامه و کارت و اینا بقیه اش حواستونو پرت نکنه

hamidak
بدی خانم مهندس یعنی درسی که قرار بوده 100 بزنن زدن 99.5%!!!:31:
اصولا بچه درسخونها اینجورین:31: الان از داش سامان هم بپرسی چیکاری کردی میگه خراب کردم!:31:
دوستان کلید اومد اینم لینک مستقیم

کدوم کلید ؟ من که نمی بینم .

caca_caca888
01-07-2010, 13:58
امشب و قبل از جلسه حتما برین دسشویی:دی
دیگه فکر نکنم سر جلسه لازم بشه با این تفاسیر به جای آب هم بیشتر سر جلسه خرما و اینا بخورین و کمتر آبمیوه. مگه مواقع تشنگی.
معمولا اجازه باید بدن برین دسشویی،(اگه بچه ها کم باشن) اما قبلش حواستون باشه که اگه مراقب گیر بود مشکلی پیش نیاد

نه دستشويي نداشتم اما هي ميرفتم...
چي ميكردم خوب؟حوصله تست زدن نداشتم

saeed_h1369
01-07-2010, 13:58
من فکر میکردم تو پسری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم =))))
بچه ها همتون اتفاق عجیب غریبی براتون نیوفتاده پس شک نکنید که همونی میشید که زحمت کشیدینو خواستید پس حالا پاشید برید دنبال حال و حولو تفریح :دی