PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کنــکور 89 ؛ مشاوره - برنامه ریزی - شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41

shabeashegha
27-06-2010, 10:43
بچه ها یه سوال . از وقت عمومی میشه داد به اختصاصی ؟
چون من معمولا تو عمومی ها حداقل 5 دقیقه اضافی میارم . نظرتون چیه ؟ :20:
کاش میشد:13:

pedramch
27-06-2010, 11:16
بچه ها جاتون خالی امروز صبح رفتم شناسناممو عکسدار کردم!

ممنون/:5:

salar_aziz
27-06-2010, 11:24
یه مسئله
مگه سوالارو ازمون نمی گیرن بعد آزمون؟
اگه بگیرن بعد از پاسخ نامه چطور می خواین 235 سوال رو ببینین چطور زدین و درصد حدودی بگیرین؟
برام واقعا سوال شده؟؟؟:13:

officer
27-06-2010, 11:34
ویرایش ______

BioHazard
27-06-2010, 11:43
یه مسئله
مگه سوالارو ازمون نمی گیرن بعد آزمون؟
اگه بگیرن بعد از پاسخ نامه چطور می خواین 235 سوال رو ببینین چطور زدین و درصد حدودی بگیرین؟
برام واقعا سوال شده؟؟؟:13:

خوب درصدات وقتی اومد ببین دیگه.

بچه ها یه سوال . از وقت عمومی میشه داد به اختصاصی ؟
چون من معمولا تو عمومی ها حداقل 5 دقیقه اضافی میارم . نظرتون چیه ؟ :20:

نمیشه
به نظر من 5 دقیقه نه خوبه نه بده. اگه بتونی برسونیش به 15 دقیقه خیلی خوبه. چون میتونی باز 15 دقیقه رو تقسیم کنی بین درسای عمومی

salar_aziz
27-06-2010, 11:49

پارسال من هر کسیو می دیدم درصداشو حساب کرده بود.
تازه تا اعلام نتایج اگه از درصدات خبر نداشته باشی دیگه چطور تحمل می کنی؟:41:

Ali-ch
27-06-2010, 11:53
شما باید 7 محل آزمون باشی. 7ونیم درارو میبندن با کسیم شوخی ندارن . راستی کارت ورود به جلسه رو نشون بدی میتونی وارد طرح بشی پس نگران اونش نباش راهنمایی رانندگی به همه اونایی که کارت کنکور دارن اجازه ورود به طرح رو میدن

:18::18::18: در ها رو هفت میبندن ها!!!!!!!!
زیر کارت نوشته نیم ساعت قبل فرایند آزمون فرآیند آرمون هم ساعت 7:30 شروع میشه

officer
27-06-2010, 11:53

فک کنم نیم ساعت بعد از تموم شدن آزمون ، پاسخنامه و سوال ها روی سایت سنجش قرار میگیره

میتونی دانلود کنی و ببینی چقد درست زدی و درصدا رو حساب کنی دیگه

dehtoday
27-06-2010, 12:10
فک کنم نیم ساعت بعد از تموم شدن آزمون ، پاسخنامه و سوال ها روی سایت سنجش قرار میگیره

میتونی دانلود کنی و ببینی چقد درست زدی و درصدا رو حساب کنی دیگه

نيم ساعت كه نه فك كنم چهار ساعت پس از اتمام آزمون كليد ها ميان ! :13:

BioHazard
27-06-2010, 12:10

من که بشینم حساب کنم استرسم زیاد میشه ، صبر میکنم تا اعلام نتایج

-----------------------

بچه ها حواستون باشه ، امسال ساعت 7 در رو میبندن و 7:30 آزمون شروع میشه
(متن خود سنجش)
درب حوزه هاي امتحاني صبحها راس ساعت 7:00 صبح و بعد از ظهرها راس ساعت 14:30 بسته خواهد شد و شروع فرايند آزمون صبح راس ساعت 7:30 و بعدازظهر راس ساعت 15:00 آغاز مي گردد .لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درب سالنهاي امتحاني ممانعت بعمل خواهد آمد.

fm992
27-06-2010, 13:05
من که اصلا یادم نمی مونه چه گزینه هایی رو سر آزمون زدم!!! ظاهرا باید بشینم تا نتایج بیاد!!

ehsan_manu
27-06-2010, 13:12
تو این 5 ساعت کیا اومدن چیا گفتن
؟
من از ساعت 2 دیدم برنامرو
چیزی که از دست ندادم ها؟

behnam_roli
27-06-2010, 13:21
من که بشینم حساب کنم استرسم زیاد میشه ، صبر میکنم تا اعلام نتایج

-----------------------

بچه ها حواستون باشه ، امسال ساعت 7 در رو میبندن و 7:30 آزمون شروع میشه
(متن خود سنجش)
درب حوزه هاي امتحاني صبحها راس ساعت 7:00 صبح و بعد از ظهرها راس ساعت 14:30 بسته خواهد شد و شروع فرايند آزمون صبح راس ساعت 7:30 و بعدازظهر راس ساعت 15:00 آغاز مي گردد .لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درب سالنهاي امتحاني ممانعت بعمل خواهد آمد.

اولا به نظر من بشین درصداتو حساب کن چون پارسال یادمه بعضی از دوستام حساب نکردن بعد کلی پشیمون شدن

اول و آخر باید بفهمید که چیکار کردید. تازه یه حدود رتبه ای هم بدست میاد که میشه به انتخاب رشته فکر کرد

بعدش هم شروع فرآیند آزمون ساعت 7:30 هستش. میان یه فرم نظر خواهی میدن پر میکنیم بعد هم قرآن میخونن و از این جور حرفا... امتحان 8 شروع میشه

masud-000000
27-06-2010, 13:29
توی دفترچه سوالات پارسال (88) اینطوری نوشته؛: حق انتشار سوالات کنکور سراسری تنها 48 ساعت بعد از برگزاری آزمون برای اشخاص حقیقی و حقوقی مجاز میباشد...

بابا کی تحمل میکنه 48 ساعتووووووووو آخه... :19:

---------- Post added at 02:29 PM ---------- Previous post was at 02:27 PM ----------

یعنی باید 48 ساعت صبر کنیم تا جواب ها رو بزارن؟؟؟؟؟ :19:

behnam_roli
27-06-2010, 13:37
توی دفترچه سوالات پارسال (88) اینطوری نوشته؛: حق انتشار سوالات کنکور سراسری تنها 48 ساعت بعد از برگزاری آزمون برای اشخاص حقیقی و حقوقی مجاز میباشد...

---------- Post added at 02:29 PM ---------- Previous post was at 02:27 PM ----------

نه بابا! 3ساعت بعد از اتمام آزمون جواب ها میاد رو سایت

احتمالا انتشارات دیگه جز سازمان سنجش رو گفته که حق ندارن...

BioHazard
27-06-2010, 13:57
اولا به نظر من بشین درصداتو حساب کن چون پارسال یادمه بعضی از دوستام حساب نکردن بعد کلی پشیمون شدن

اول و آخر باید بفهمید که چیکار کردید. تازه یه حدود رتبه ای هم بدست میاد که میشه به انتخاب رشته فکر کرد

بعدش هم شروع فرآیند آزمون ساعت 7:30 هستش. میان یه فرم نظر خواهی میدن پر میکنیم بعد هم قرآن میخونن و از این جور حرفا... امتحان 8 شروع میشه

آخه حفظیات سر قرصم یخورده داغون شده ، بخاطر همین اصلا یادم نمیمونه چی زدم. مرسی که گفتی. آخه یکی از بچه ها گفته بود در هارو 7:30 میبندن. ولی انگار 7 میبندن :دی

behnamrizi
27-06-2010, 14:11
امسال دفترچه ها شخصي سازي شده،اونوقت چطور ميخوان كليد سوالات را بذارن؟واسه همه كه يكي نيست!

Senator_Offline
27-06-2010, 14:12
دوستان کارت زبان ما هم اومد با تاخیر اونایی که دو کارته بودن کارتشون یکی نیومده بود برن چک کنن اومده.

dehtoday
27-06-2010, 14:34
امسال دفترچه ها شخصي سازي شده،اونوقت چطور ميخوان كليد سوالات را بذارن؟واسه همه كه يكي نيست!

كليد مربوط به دفترچه A رو فقط معمولا ميزارن و بقيه بايد بر اساس اون جواباشونو چك كنند ! بعدشم سوالا كه

يكيه و فقط ترتيبشون فرق داره !!!

MORINIO
27-06-2010, 14:40
سلام

یه سوال داشتم ... کارتها اومده رو سایت واسه پرینت(رشته ریاضی) ؟

masud-000000
27-06-2010, 14:43
سلام

یه سوال داشتم ... کارتها اومده رو سایت واسه پرینت(رشته ریاضی) ؟
بله کارت اومده و میتونید چاپ کنید.

Dulcimer
27-06-2010, 14:46
در ضمن کارت هم حتما باید رنگی باشه دوستان :27:

online_amin
27-06-2010, 15:02
Yeah!and U can Printed

این جمله از همه لحاظ عیب داره :دی

راستی شنیده بودم که پاسخنامه کلیدی رو چند روز بعد میذارن نه چند ساعت بعد. چند ساعت بعد مال امتحانات نهایی و... هست نه کنکور.

در هر حال چیز زیاد مهمی نیست.

دوستانی که خیلی بلدن :دی اگر میشه کمتر سئوال جواب بدید تا به ما هم یه رتبه هایی برسه.

من که هر چی فکر میکنم نمیتونم کاری برای ریاضی انجام بدم, به قول یکی از دوستان, ما اگر ریاضی رو منفی نزنیم, باید خدا رو شکر کنیم.

masud-000000
27-06-2010, 15:15
[QUOTE=online_amin;5113930]این جمله از همه لحاظ عیب داره :دی
QUOTE]
اثرات ناشی از پست دادن همزمان در بیش از 10 تاپیک و گروپ!!!:31:

یه سوال:
اگه کسی هم سراسری قبول بشه و هم آزاد (انتخاب رشته هم کرده باشه)و پشیمون بشه و نره تکلیف چیه؟
سال بعد میتونه دوباره کنکور دولتی بده یا محرومت شامل اون هم میشه؟
اصلا راهی برای انصراف از قبولی هست بدون اینکه محرومت کنن؟

Haniiii
27-06-2010, 15:15
این جمله از همه لحاظ عیب داره :دی

راستی شنیده بودم که پاسخنامه کلیدی رو چند روز بعد میذارن نه چند ساعت بعد. چند ساعت بعد مال امتحانات نهایی و... هست نه کنکور.

در هر حال چیز زیاد مهمی نیست.

دوستانی که خیلی بلدن :دی اگر میشه کمتر سئوال جواب بدید تا به ما هم یه رتبه هایی برسه.

من که هر چی فکر میکنم نمیتونم کاری برای ریاضی انجام بدم, به قول یکی از دوستان, ما اگر ریاضی رو منفی نزنیم, باید خدا رو شکر کنیم.
پارسال که من چند ساعت بعد سوالات رو دانلود کردم ! ... کلید سوالات رو یادم نیست کی گذاشتن !!!

dehtoday
27-06-2010, 15:19
[QUOTE=online_amin;5113930]این جمله از همه لحاظ عیب داره :دی
QUOTE]
اثرات ناشی از پست دادن همزمان در بیش از 10 تاپیک و گروپ!!!:31:

یه سوال:
اگه کسی هم سراسری قبول بشه و هم آزاد (انتخاب رشته هم کرده باشه)و پشیمون بشه و نره تکلیف چیه؟
سال بعد میتونه دوباره کنکور دولتی بده یا محرومت شامل اون هم میشه؟
اصلا راهی برای انصراف از قبولی هست بدون اینکه محرومت کنن؟

سراسري اگه روزانه قبول شي و نري محروميت داره ولي در ساير موارد ( شبانه،پيام نور،غير انتفاعي و... ) اگه قبول بشي و نري مشكلي نيست !

yusef
27-06-2010, 15:20
راستی دوستان این سرور سایت سنجشه که در اراک تشریف دارن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگر امکان آتیش زدن،ترکاندن و غیره را دارید لطفا دریغ نفرمایید.

با تشکر فراوان:31:

fardinstar
27-06-2010, 15:21
من بالاخره نفهميدم امسال سوالهاي زمين شناسي با بقيه سوالا تو يه دفترچه هست يا مثل سالهاي قبل دو دفترچه اختصاصي داريم.

mohsen_blid
27-06-2010, 15:34
دوستان یه سوال
اگر روزانه مجاز به انتخاب رشته بشیم
اما تو رشته ای در پیام نور قبول بشیم (یعنی روزانه انتخاب رشته مورد تایید نشد)
ایا میتونیم برای سال بعدش روزانه امتحان بدیم؟

Alishmas
27-06-2010, 15:51
کارت ورود بايد حتماً رنگی پرينت بگيريم ؟ يا سياه و سفيم مشکلی نداره ؟

Amir_oscar
27-06-2010, 16:18
من بالاخره نفهميدم امسال سوالهاي زمين شناسي با بقيه سوالا تو يه دفترچه هست يا مثل سالهاي قبل دو دفترچه اختصاصي داريم.
زمین هم با بقیه اختصاصی ها توی یه دفترچه است.

دوستان یه سوال
بلی!

کارت ورود بايد حتماً رنگی پرينت بگيريم ؟ يا سياه و سفيم مشکلی نداره ؟
سیاه و سفید اشکالی نداره، اما نمی دونم رنگی مورد داره یا نه!:31:

dehtoday
27-06-2010, 16:21
دوستان یه سوال

فقط كساني حق ندارن اعلام انصراف كنن كه در رشته هاي روزانه پذيرفته بشن ! و در صورت اعلام انصراف تا 2

سال حق شركت در كنكورو ندارن !!!

nikbonyad
27-06-2010, 16:32
سلام .ببخشید مگه سوالات به ترتیب کتاب یا مبحث نیست ؟ اگه 4 مدل دفترچه بدن یعنی مثلا توی ادبیات اول قرابت معنایی می دن بعد املا و لغت ؟؟؟

BossX
27-06-2010, 16:54
جدی میگی؟یعنی اول آزمون عمومی میدین بعد میرین یه روز دیگه آزمون اختصاصی میدین؟

41:

تجربی و ریاضی همون روز اختصاصی رو هم میدن ولی انسانی میرن فکر کنم فرداش میان

پارسال همه بچه های اینجا چند ساعت از کنکور گذشته بود درصد گذاشتن!!!!
ولی من خودم اینطوریم که یه سوال شک کنم کدوم زدم تا وقتی درصدا بیاد دیوانه میشم تازه این بار 235 تا سواله تا کنکور ممکنه کچل بشم اما توفیق اجباری که نصیب ما میشه اینه که کلید سوالای اینجا تو سنجش نمیره برای همین خیالمون تا اعلام نتایج راحته ...:31:

پارسال بعد از کنکور گذاشتن .. این احتمالا برای دیگرانه ...

خوب ماله یه دفترچه رو میذارن پارسالم که گزینه ها متفاوت بود دفترچه B رو گذاشته بودند
شما باید یادتون باشه کدوم گزینه رو زدید نه اینکه گزینه چند رو زدید!

پارسال همون روز گذاشتن امسالم 99 درصد همین طوریه

شدیدا باهات همدردم
من از پارسال تا حالا درصد ریاضیم فرق نکرده!!!
سوم که بود تو آزمونای جامع که نصفشو بلد نبودم 40-50 میزدیم امسالم همین طور!!

BioHazard
27-06-2010, 17:00
بچه ها این سایت یک خبر مهم در مورد تاریخ کنکور ریاضی داره ، حتما ببینید :18:

---------- Post added at 05:00 PM ---------- Previous post was at 04:55 PM ----------

شدیدا باهات همدردم
من از پارسال تا حالا درصد ریاضیم فرق نکرده!!!
سوم که بود تو آزمونای جامع که نصفشو بلد نبودم 40-50 میزدیم امسالم همین طور!!
مگه 40 50 بده ؟ تخمین رتبه ی ریاضی 44 درصد رو توی سال 88 رو از تاپیک زیر ببین حتما. البته اینا واسه آزمون مبتکران بود (شماره 4) که زحمت کشیدن تخمین 88 رو دادن

BossX
27-06-2010, 17:02
بچه ها این سایت یک خبر مهم در مورد تاریخ کنکور ریاضی داره ، حتما ببینید :18:

اینا چیه دیگه؟!
بگو چند شب باید بخوابیم تا کنکور برسه؟!

مگه 40 50 بده ؟ تخمین رتبه ی ریاضی 44 درصد رو توی سال 88 رو از تاپیک زیر ببین حتما. البته اینا واسه آزمون مبتکران بود (شماره 4) که زحمت کشیدن تخمین 88 رو دادن
نه اتفاقا زیاد بد نیست برای منطقه 3
زیر 100 هم خیلی ها هستن حول و حوش 50 هستن ولی من پارسالم تو آزمونا ریاضی رو 50 میزدم الانم همین طور !
این یه کم اذیت میکنه:31:
-----------
راستی ما جمعه کنکور میدیم یه روز از شما بیشتر میخونم!! ها هااااااااااااا....
کسی هست بتونه بعد کنکور چند تا از سوالا رو حل کنه ؟بلافاصله ها؟
افرادی که مایل به همکاری هستن به من یه پیامی بدن ضمانت پس از فروش هم داره (!)

BioHazard
27-06-2010, 17:05
اینا چیه دیگه؟!
بگو چند شب باید بخوابیم تا کنکور برسه؟!
-----------
راستی ما جمعه کنکور میدیم یه روز از شما بیشتر میخونم!! ها هااااااااااااا....
راستی کسی هست بتونه بعد کنکور چند تا از سوالا رو حل کنه ؟بلافاصله ها؟
افرادی که مایل به همکاری هستن به من یه پیامی بدن ضمانت پس از فروش هم داره (!)

همیشه به نفع شما خارجکی هاست (جز شیمی :دی).
چرا یک همچین کاره زشتی میخوای بعد از کنکور انجام بدی که باعث افزایش استرس و اعصاب خوردی بشه :18:؟ (شوخی بود)

BossX
27-06-2010, 17:12
همیشه به نفع شما خارجکی هاست (جز شیمی :دی).
چرا یک همچین کاره زشتی میخوای بعد از کنکور انجام بدی که باعث افزایش استرس و اعصاب خوردی بشه :18:؟ (شوخی بود)

کجا به نفع ماست؟!
همه میگن ماله خارج سخت تره البته خودم برعکس اینو قبول دارم :31:
شیمی ماله ما سخت تره مگه ؟ امسال که اینجوری نبود؟! آخه من تازگیا شیمیم خیلی خوب شده از 8 پارسال رسیده حدود 60-70 :31:

-------------------------
حالا کسی هست تو این کار خیلی اخلاقی به ما کمک کنه؟ البته فکر نکنید سوالا همونه ولی خوب ممکنه کمک کنه:10:

BioHazard
27-06-2010, 17:29
کجا به نفع ماست؟!
همه میگن ماله خارج سخت تره البته خودم برعکس اینو قبول دارم :31:
شیمی ماله ما سخت تره مگه ؟ امسال که اینجوری نبود؟! آخه من تازگیا شیمیم خیلی خوب شده از 8 پارسال رسیده حدود 60-70 :31:

-------------------------
حالا کسی هست تو این کار خیلی اخلاقی به ما کمک کنه؟ البته فکر نکنید سوالا همونه ولی خوب ممکنه کمک کنه:10:

دیگه 2 تا 2تا هم پست میدی :15:

خوب چه جور سوالایی؟ سوالای کنکور خودمو بعد از کنکورم عمرن نگاه کنم ، اصلا شاید برم توی تاریخ تا اعلام نتایج :34: (kidding :26::25:)

BossX
27-06-2010, 17:38
دیگه 2 تا 2تا هم پست میدی :15:

خوب چه جور سوالایی؟ سوالای کنکور خودمو بعد از کنکورم عمرن نگاه کنم ، اصلا شاید برم توی تاریخ تا اعلام نتایج :34: (kidding :26::25:)
کجا دوتا دوتا؟!
اینجا تبدیل شده به مسنجر من و Bio!!
البته ما پشت پرده نیز داریم با هم اختلاط می کنیم :31:

خوب چه جور سوالایی؟ سوالای کنکور خودمو بعد از کنکورم عمرن نگاه کنم ، اصلا شاید برم توی تاریخ تا اعلام نت
سوالای ایران رو میگم
در ضمن همشو نمیگم که ، شاید 4-5 تاشو
اگه یه آدم خیرخواهی پیدا بشه کمک کنه ممنونش میشم:10::40:

Ali-ch
27-06-2010, 17:51
بچه ها یه خبر جدید
میدونستین هر کی تو کنکور میتونه یه همراه با خودش ببره سر جلسه
مطمئنم همتون میدونستید
تو این چند روزی که مونده خوب فکر کنید و با همراهتون هماهنگ کنین(سفارش ما رو هم بکنین)
:10::10::10:

AB
27-06-2010, 18:16
سلام دوستان.

امسال حوزه ها رو با چه معیاری مشخص کردن؟معدل یا شماره داوطلبی؟

من افتادم دانشگاه تربیت معلم آذربایجان.باید یه ربع مونده به 6 حرکت کنم تا 7 بتونم برسم اونجا.اینم از شانس ما.:19:

کسی اینجا دانشگاه تبریز افتاده؟(تجربی)

هر سال میگیم دریغ از پارسال:19:

hamidak
27-06-2010, 18:18

نمیشه
به نظر من 5 دقیقه نه خوبه نه بده. اگه بتونی برسونیش به 15 دقیقه خیلی خوبه. چون میتونی باز 15 دقیقه رو تقسیم کنی بین درسای عمومی
نه منظورم اینه که تمام 100 سوال رو زدم و مرور کردم . وقت معمولا اضافه میارم .
حیف شد .:41:

new life
27-06-2010, 18:27
سلام ببخشید یه سوال دارم
اگه ینفر حوزش دانشگاه باشه بد یه جای بد افتاده باشه یه جایی که رفت وامد زیاد باشه
میشه بگم جامو عوض کنن؟؟؟؟ این کارو میکنن ؟؟
ممکنه بگن نمیشه باید همین جا بشینی ؟

hamidak
27-06-2010, 18:32
سلام دوستان.

امسال حوزه ها رو با چه معیاری مشخص کردن؟معدل یا شماره داوطلبی؟

من افتادم دانشگاه تربیت معلم آذربایجان.باید یه ربع مونده به 6 حرکت کنم تا 7 بتونم برسم اونجا.اینم از شانس ما.:19:

کسی اینجا دانشگاه تبریز افتاده؟(تجربی)

هر سال میگیم دریغ از پارسال:19:
چه جالب منم افتادم تربیت معلم ، البته دانشکده آموزش های مجازی . نکنه تو افتادی اونی که خارج شهره ؟؟؟:18:
من باید برم سمت بلوار آذربایجان . باید از نصف راه برم . خیلی دور نیست .
اگه تو هم افتادی دانشکده ما فک کنم ببینمت .
به هر حال موفق باشی :10:

ضمنا بچه ها لطفا الکی اعصاب خورد کنی درست نکنید . ( قابل توجه کسایی که میان می گن پرینت باید رنگی باشه ، سر جلسه باید متمایل به چپ بشینی و... . )
بابا سخت نگیرین اینقدم شایعه پراکنی نکنید . نمی خوان که مامور CIA شناسایی کنن می خوان عکس شناسنامه و کارتت رو تطبیق بدن . حالا می خوای برو کارتتو بزن رو بیلبورد برو سرجلسه یا رو فوتوگلاسه بزن دورش هم گل بکش . فقط بیخیال ما شو .
باور کنید اعصابم ریخته به هم . تو این سه روز آخری همه شدن کارشناس کنکور . یکی میگه شبش اینطوری کن یکی می گه نه نکن . ای بابا .

---------- Post added at 06:32 PM ---------- Previous post was at 06:31 PM ----------

سلام ببخشید یه سوال دارم
اگه ینفر حوزش دانشگاه باشه بد یه جای بد افتاده باشه یه جایی که رفت وامد زیاد باشه
میشه بگم جامو عوض کنن؟؟؟؟ این کارو میکنن ؟؟
مکنه بگن نمیشه باید همین جا بشینی ؟
بعید می دونم چون ترتیب صندلی ها مهمه به خاطر اینکه به ترتیب شماره داوطلبه

AB
27-06-2010, 18:41
چه جالب منم افتادم تربیت معلم ، البته دانشکده آموزش های مجازی . نکنه تو افتادی اونی که خارج شهره ؟؟؟:18:
من باید برم سمت بلوار آذربایجان . باید از نصف راه برم . خیلی دور نیست .
اگه تو هم افتادی دانشکده ما فک کنم ببینمت .
به هر حال موفق باشی :10:

ضمنا بچه ها لطفا الکی اعصاب خورد کنی درست نکنید . ( قابل توجه کسایی که میان می گن پرینت باید رنگی باشه ، سر جلسه باید متمایل به چپ بشینی و... . )
بابا سخت نگیرین اینقدم شایعه پراکنی نکنید . نمی خوان که مامور CIA شناسایی کنن می خوان عکس شناسنامه و کارتت رو تطبیق بدن . حالا می خوای برو کارتتو بزن رو بیلبورد برو سرجلسه یا رو فوتوگلاسه بزن دورش هم گل بکش . فقط بیخیال ما شو .
باور کنید اعصابم ریخته به هم . تو این سه روز آخری همه شدن کارشناس کنکور . یکی میگه شبش اینطوری کن یکی می گه نه نکن . ای بابا .

شما هم تجربی هستین؟فکر کنم معدل 19 ها رو انداختن دانشگاه تبریز.

الان دارم با گوگل مپ پیداش میکنم ببینم چه گوریه.

خیابان ورزش رو پیدا کردم ولی چیزی به این اسم نیست.شما رفتی ببینی کجاست؟

hamidak
27-06-2010, 19:13
شما هم تجربی هستین؟فکر کنم معدل 19 ها رو انداختن دانشگاه تبریز.

الان دارم با گوگل مپ پیداش میکنم ببینم چه گوریه.

خیابان ورزش رو پیدا کردم ولی چیزی به این اسم نیست.شما رفتی ببینی کجاست؟

نه منم تو گوگل فقط خیابون ورزش رو دیدم ولی از یکی از بچه ها که اونم افتاده اونجا شنیدم که آدرسش سر راسته .
من می خوام این کارو کنم : روز قبلش صبح پا میشم میرم ، از نصف راه یا دامپزشکی می رم خیابون ورزش که فک کنم از نصف راه معقول تر باشه . بعد می گردم بالاخره پیداش می کنم . یه تخمین زمان هم با توجه به اینکه صبح ممکنه ماشین گیر نیاد می زنم با خیال راحت برمی گردم خونه .
پیشنهاد می کنم این کارو کن اونطوری دیگه استرس اینو نداری که نکنه یه موقع صبح گیر کنی نرسی .
ضمنا ما ریاضی هستیم . فک نمی کنم به تفکیک معدل و رشته انداخته باشن . چون من که معدلم 17.24 هست با کسی افتادم که معدلش 15 و خورده ایه .
به هر حال بیخیال مهم نیست مهم اینه که بریم آزمونو بدیم .

behnamrizi
27-06-2010, 19:14
جواب همه سوالاتون را در شبكه آموزش الان داره ميده!

officer
27-06-2010, 19:19
من نمیدونم چرا هر دو تا حوزه امتحانیم یکی شده ، هم تجربی هم زبان : ))

دوستان یه سوال ! این ثبت نام برای علاقمندی پیام نور و اینا برای کسایی هست که موقع ثبت نام اون تیک " علاقمند به گزینش

در رشته های پیام نور و .... " رو نزدن ؟ اگه زدیم دیگه نیاز نیست کاری کنیم ؟

hamidak
27-06-2010, 19:27
من نمیدونم چرا هر دو تا حوزه امتحانیم یکی شده ، هم تجربی هم زبان : ))

دوستان یه سوال ! این ثبت نام برای علاقمندی پیام نور و اینا برای کسایی هست که موقع ثبت نام اون تیک " علاقمند به گزینش

در رشته های پیام نور و .... " رو نزدن ؟ اگه زدیم دیگه نیاز نیست کاری کنیم ؟
اگه نزدین جلوش خالی می زنه مثل من . ولی اگه زدین دیگه فرقی نمی کنه شما کنکور رو مثل بقیه می دین فقط موقع انتخاب رشته وقتی ایشالله مجاز شدین فرقتون با من اینه که من پیام نور مجاز به انتخاب رشته نیستم ولی شما می تونید تو انتخاب رشته هاتون پیام نور هم بزنید

ehsan_manu
27-06-2010, 19:53
تو این 5 ساعت کیا اومدن چیا گفتن
؟
من از ساعت 2 دیدم برنامرو
چیزی که از دست ندادم ها؟

شبکه ی آموزش رو می گم

BioHazard
27-06-2010, 20:19
نه منظورم اینه که تمام 100 سوال رو زدم و مرور کردم . وقت معمولا اضافه میارم .
حیف شد .:41:

اگه 100 تا رو مرور کردی کامل و سوالای سخت گیر رو زدی ، 5دقیقه خوبه ، برو سراغ سوالایی که کنارشون علامت "-" قرار دادی

کجا دوتا دوتا؟!
اینجا تبدیل شده به مسنجر من و Bio!!
البته ما پشت پرده نیز داریم با هم اختلاط می کنیم :31:

سوالای ایران رو میگم
در ضمن همشو نمیگم که ، شاید 4-5 تاشو
اگه یه آدم خیرخواهی پیدا بشه کمک کنه ممنونش میشم:10::40:

الاناس که اخطار بگیریم
من اعصابم خورد میشه ، میترسم یک چیز بگم توی خود کنکور چیز دیگه. ولی سوالی داشتی بپرس باز :دی

masud-000000
27-06-2010, 20:28
من که موفق نشدم امروز شبکه آموزش رو ببینم ..اگه چیز مهمی میگه اینجا بگید خب...
فردا هم برنامه داره؟
ساعت چند شروع میشه؟

nits
27-06-2010, 20:30
من دقیقا همین طور شدم.فکر کنم باید پنج ونیم راه بفتم با این حساب باید چهار ونیم بیدار شم:41:
حوزم اون سر شیراز ما هم اون سر.
کاش سازمان سنجش یه کم فکر میکرد و هرکس رو در محدوده محل سکونتش مینداخت این کاری نداره که براشون.
ولی در عوض برای اولین بار و آخرین بار دانشگاه صنعتی شیراز رو لمس میکنم:31::31:

میگم امیر الان داری چیکار میکنی ؟ داری درس میخونی یا همینجوری بیکار نشستی ؟

واسه من افتاده مدرسمون. یه 15 دقیقه راه بیشتر نیست .ولی به هرحال من شب قبل از آزمون رو بیدار میمونم .
ساعت 5 آماده میشم و لباس میپوشم تا بشه 6.بعد صبحانه مفصل تا بشه 6:30 و بالاخره تا ادکلن بزنم و و به موهام برسم و کفشم رو تمیز کنم ( داریم میریم استقبال مثلا بزرگترین آزمون کشور و خب باید آدم به خودش برسه:31::31: و ... و از این ها . !!!!!!!. ) میشه 6:45 و بعد : حرکــــــــــــــــــــــ ــــــــت .

ولی بچه ها شما نمیدونید این امیر چه مارمولکیه :31:.خیلی آدم سرسختیه .

elendil
27-06-2010, 20:35
بچه ها یه خبر جدید
میدونستین هر کی تو کنکور میتونه یه همراه با خودش ببره سر جلسه
مطمئنم همتون میدونستید
تو این چند روزی که مونده خوب فکر کنید و با همراهتون هماهنگ کنین(سفارش ما رو هم بکنین)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دفعه اولمه میشنوم چنین چیزی رو شاید یکی دستش شکسته باشه براش منشی بگیرن :دی ولی همراه برا آدم سالم رو تا الان نشنیده بودم :دی

یکم توضیح بده

از دوستان اگه کسی چیزی میدونه بگه :دی

---------- Post added at 08:35 PM ---------- Previous post was at 08:32 PM ----------

واسه من افتاده مدرسمون. یه 15 دقیقه راه بیشتر نیست .ولی به هرحال من شب قبل از آزمون رو بیدار میمونم .

من تجربه شب رو صبح کردن زیاد دارم + صبحش هم بدون خواب شب از خودم کنکور بگیرم

شما اگه این تجربه رو نداری و دفعه اولت هست که میخوای چنین کاری کنی پیشنهاد میکنم اصلا این کار رو نکنی چون به یکسال درس خوندن ( که انشالله خونده باشی ) با پشت پا لگد میزنی :20:

moraddad
27-06-2010, 21:19
دوستان ببخشید با علم به اینکه 3شب دیگه این موقع باید بخوابیم، دفترچه کنکور پایین یا بغلش جا برای محاسبات داره یا همینجوری از بالا تا پایین سواله؟!
این چند روز از کمبود شدید جا تو دفترچه زیاد شنیدم...

new life
27-06-2010, 21:23
دوستان ببخشید با علم به اینکه 3شب دیگه این موقع باید بخوابیم، دفترچه کنکور پایین یا بغلش جا برای محاسبات داره یا همینجوری از بالا تا پایین سواله؟!
اون پایین جا داره ولی فاصله ی بین سوالا کمه ولی کی تا اون پایین میره ! همه دوست دارن جلوی سوال حل کنن
تازه همه رو بخوای پایین حل کنی قاطی میشه
منم همیشه مشکل دارم جواب سوالم تا سوال پایین می رفت

behnam_roli
27-06-2010, 21:25

جامع قلم چی رو دیدی؟

یه چیز تو همون مایه ها...

mohsen_blid
27-06-2010, 21:31
سلام خدمت دوستان
یه چندتا سوال دارم در رابطه با رشته‌هاي تحصيلي داراي شرايط خاص دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي كه‌ به‌ روش‌ متمركز دانشجو مي‌پذيرند

1- اگر انتخاب کنیم و بعدا منصرف بشم و تو انتخاب رشته مرداد ماه نزنم مشکلی پیش میاد یا نه؟
2- اگر مثلا نوشته معدل پایین 16 نباشه ولی مثلا چند صدمی کمتر باشه قبول میکنن؟(اگر از تمام مصاحبه ها سر افراز بیرون بیاییم)

nits
27-06-2010, 21:46
به به ببین کی اینجاست.مغز ریاضیات کشور.چی شده کتابارو ول کردی و اومدی نت؟؟:31:
درس هم هیییییی بدک نیست میگذرونیم.غیر از اینکه معجزه بشه من امسال بشم دانشجو!!!!

دست درد نکنه.من به این صاف وسادگی شدم مارمولک؟:31:

شوخی کردم عزیز دل . فقط یه ذره به یه چیزهایی علاقه ی زیادی داشتی .که من هنوز هم اونهارو باور نمیکنم . میدونی چرا ؟ چون میدونم بچه ی صاف و ساده ای بودی و هستی. ولی نمیدونم چرا بصورت مخفی میای؟ الان 5 نفر دارن نگاه میکنن تاپیک رو از کاربرها . که فقط اسم 4نفرشون هست .اون کی حتما خودتی دیگه.پس بهتر اون چراغ سبزت رو روشن کنی

کتابها رو ول نکردم . کتابها من رو ول کردن :31:

نگفتی .داری میخونی یا بیکاری ؟ 20 روز پیش اگه یادت باشه یه پیغامی به من دادی. از اونموقع تا حالا باید یه کارهایی کرده باشی ؟ نه ؟

راستی بچه ها . زیر این کارت ورود به جلسه نوشته معدل کتبی نهایی دیپلم .منظورشون همون معدل 10 درسی هست که تو خرداد ماه گرفتیم ؟ من آخر متوجه نشدم اینها چی هستن ؟ یکی واسه من تشریح کنه. به خدا از اثبات قضیه استوارت در هندسه سختره .

راستی امیر من اگه کنکور قبول نشدم کاری میکنم همه بچه ها سال بعد جزو رتبه های 2 رقمی باشن .از جمله تو . این رو جدی گفتم بهت .
اگه شدم فقط تابستون رو وقت دارم .

راستی بچه ها ( چقدر از کلمه راستی من استفاده میکنم !!! ).من قراره یه سایت مثل p30world بزنم ( البته استارت این کار رو یه نفر دیگه زده که از دوستانم در یه سایته دیگست ). حتما اونجا یه بخشی برای کنکور باز میکنم .

BossX
27-06-2010, 21:53

بابا اینقدر جا داره که نگو
این سنجش آخر رو میزنی میبینی اصلا جا نذاشتن ولی کنکور اینجوری نیست
بخصوص ماله خارج کشور که خیلی جا داشت قشنگ می تونستی یه نقاشی هم بکشی تو دفترچه!

nits
27-06-2010, 22:21
ای کاش میشد آزادانه درس خوند. اون چیزی که واقعا دوست داری

تجربی ؟ نه پسر ریاضی بده. الان 300 هزار نفر تقریبا تو ریاضی شرکت کردن. تو تجربی460 هزار نفر شرکت کردن. تازه شانس قبولی هم تو ریاضی بیشتره و هم رشته های متنوع و خوبی داره .البته باید سراغ اون چیزی بری که واقعا دوست داری . برو دنبال عشقت عزیزم ( خب الان اونهایی که ادبیات خوندن بگید در جمله ای که با رنگ آبی مشخص کردم چه صنعتی بکار رفته ؟:31: )

پس وقت رو تلف نکن. من میگم برو امشب بیدار بمون و عمومی بخون. من هم به خاطر تو بیدار میمونم .رفیق به این با مرامی دیدی ؟ فکر نکن وضع من هم از لحاظ درسی خوبه ها

بعد از کنکور زیاد حرف میزنیم. در مورد اون معدلها هم ممنون که جواب دادی .

من هم یک سری ایده ها برای کنکوری هایی 90 دارم . تو تاپیک کنکور 90 میگم . ( مگه من چی کم دارم از علوی و گزینه 2 و گاج و قلم چی و ... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)

من تو آزمونهای هیچ کدوم از اینها شرکت نکردم و شرکت نخواهم کرد . دارن بچه های مردم رو میچاپن .قلم چی که نگو که دیگه مداد رنگی زده با اون کتابهاش.یکی قرمز .یکی آبی . یکی سبز .یکی بنفش.یکی خاکستری .یکی سفید.اوووووووووووووه.
علوی رو که ولش کن .
بازم گاج شاید یکم بی ادعا باشه .گزینه 2 اصلا حرفش رو نزنیم .

خب امیر جون شب بخیر. دیگه برو که وقت تنگ است .

تلاش بیهوده به از خفتگی . (اونهایی که ادبیات خوندن .این جمله از کی بود ؟ )

hamidak
27-06-2010, 23:01
اگه 100 تا رو مرور کردی کامل و سوالای سخت گیر رو زدی ، 5دقیقه خوبه ، برو سراغ سوالایی که کنارشون علامت "-" قرار دادی

نه مثل اینکه اینطور نمیشه :31::31:

ببین وقتی 100 تا خونه ی سیاه داری و دیگه کاری باهاشون نداری و نزدیک 5 دقیقه وقت اضافه آوردی چی کار می کنی ؟؟؟ اگه می خوای بگی که برم دوباره چک کنم که جواب درست رو زدم واقعا آدم اینکار نیستم حتی تو تشریحیش .
ولی ای کاش بشه اون کار رو کرد . تو 5 دقیقه بین 2-4 تا سوال ریاضی میشه زد .
به هر حال :46:

حالا من خوبم که یکی از بچه ها تو سنجش 3 نزدیک 20 دقیقه وقت اضافه آورد تو عمومی . اون کارش واقعا درسته اون اگه بتونه وقت عمومیش رو بده اختصاصی خیلی می ترکونه . تصور کن طرف زبان با دوتا ریدینگ رو تو کمتر از 10 دقیقه با درصدای 80-90 میزنه . من که خدای عمومی شدم بهش غبطه می خورم .
( اینا رو می تونید از برنامه های استرس زایی هم بدونید ) :31::31:

omide qatar
28-06-2010, 00:16
سلااااامممم بر برو بچ کنکوری به خصوص ریاضیااااا:20:

بچه ها اعصاب ندارم همش احساس میکنم همه چی یادم رفته و وقت نمیشه دوره کنم:41:
اصلا از اونایی نبودم که بخوام استرس بگیرم الانماسترس ندارم ولی یه جوری شدم
آخه کنکور که سخت نیست هممون قراره بریم شریف حالا من مکانیک یکی برق یکی ...همه خلاصه
ولی هی روزگااااااااااااااارررررر ر ...من چیکار کنم???

unlife
28-06-2010, 01:17
بچه ها من از درصدای فیزیک و ریاضی ام می ترسم.با اینکه درسا رو بلدم ولی زیر 50 میزنم شون.الان با درصدای
ادبیات: 90
عربی: 84
معارف: 84
زبان: 84
ریاضی: 46
فیزیک: 43
شیمی: 87
چه رتبه ای تو منطقه ی یک میتونم بیارم؟
(درصدا رو حدودی نوشتم)

hamidak
28-06-2010, 07:14
سلااااامممم بر برو بچ کنکوری به خصوص ریاضیااااا:20:

بچه ها اعصاب ندارم همش احساس میکنم همه چی یادم رفته و وقت نمیشه دوره کنم:41:
آخه کنکور که سخت نیست هممون قراره بریم شریف حالا من مکانیک یکی برق یکی ...همه خلاصه
بیخیال بابا الان که قرار نیست چیزی یادت بیاد . سر جلسه وقتی سوالو می بینی یادت میاد . الکی به خودت استرس نده .
اگه من تلاشمو کردم و تا حد توانم درس خوندم و مطالبو گرفتم پس دیگه حله برا چی باید نگران باشم . منم الان یادم نیست نواب اربعه کیا بودن ولی قول شرف می دم اگه تستش رو ببینم بتونم جواب بدم و خیلی چیزای دیگه .
حواله کن به ... بیخیالی :31:

بچه ها من از درصدای فیزیک و ریاضی ام می ترسم.با اینکه درسا رو بلدم ولی زیر 50 میزنم شون.الان با درصدای
ادبیات: 90
عربی: 84
معارف: 84
زبان: 84
ریاضی: 46
فیزیک: 43
شیمی: 87
چه رتبه ای تو منطقه ی یک میتونم بیارم؟
(درصدا رو حدودی نوشتم)

نگرانی نداره . کنکور فقط شانسه ممکنه تا امروز از اون جاهایی که تو واقعا مسلطی کم سوال اومده باشه یه هو تو کنکور 89 اون دسته سوالا بیاد و تو بزنی 60-70 یعنی می خوام بگم از الان رو هیچی حساب نکن نه برد نه باخت . کنکور به قول یکی از بچه ها با اون چیزی که یه سال براش خوندی فرق می کنه . کنکور فقط شرایط کنکوره و مدیریت بحران .

با این درصدا و با توجه به اینکه عمومی ها و شیمیت در حد عالی هستن به راحتی زیر 2K هستی قول می دم
چون من با این درصدا تخمین رتبم شد 2300 :

ادبیات : 65
عربی : 80
دینی : 63
زبان 75

ریاضی : 50
فیزیک : 49
شیمی : 40

اگه بتونی ریاضی و فیزیکت رو برسونی به حول و حوش شیمی بهت قول می دم اگه روال کنکور تغییر نکرده باشه زیر 100 میشی .
موفق باشی :10:

Ali-ch
28-06-2010, 07:24
دفعه اولمه میشنوم چنین چیزی رو شاید یکی دستش شکسته باشه براش منشی بگیرن :دی ولی همراه برا آدم سالم رو تا الان نشنیده بودم :دی

یکم توضیح بده

از دوستان اگه کسی چیزی میدونه بگه :دی

مگه میشه چیزی نشنیده باشی قبل اینکه من بگم حتما بار ها بهش فکر کردی
یه همراه بزرگ ......
کسی غیر از خدا نیست....اگه باهاش صحبت کردی که باهات بیاد سفارش من هم بکن....
:10::10::10:

yenoghteyee
28-06-2010, 07:40
سلام دوستای خوبم!
هیش‌کدومتون حدودی رتبه‌ی قبولی واسه ادبیات و علوم سیاسی دانشگاه تهران رو می‌دونید؟

alphacino
28-06-2010, 07:50
وای نامرد, دستشووییم گرفت تو وقتي استرس داري دستشوييت ميگيره من وقتي دستشويي دارم استرس ميگيرم:31:( البته گلاب به روي همه )

BossX
28-06-2010, 07:50
راستی امیر من اگه کنکور قبول نشدم کاری میکنم همه بچه ها سال بعد جزو رتبه های 2 رقمی باشن .از جمله تو . این رو جدی گفتم بهت .
.

شما که اینا رو بلدی ، چرا امسال اجراش نکردی که 2 رقمی بشی؟

alphacino
28-06-2010, 07:53
به نظر من ترتيب سوالاي گروهها (A B C D) به هم نميخوره وفقط گزينه هارو جابه جا ميكنن

hamidak
28-06-2010, 07:59
به نظر من ترتيب سوالاي گروهها (A B C D) به هم نميخوره وفقط گزينه هارو جابه جا ميكنن
نه اونطوری بازم میشه تقلب کرد ولی اگه بیان ترتیب رو به هم بزنن دیگه تقریبا محاله .

D & G
28-06-2010, 08:15
نه اونطوری بازم میشه تقلب کرد ولی اگه بیان ترتیب رو به هم بزنن دیگه تقریبا محاله .

اونا علاوه بر اینکه جلوی تقلبو می گیرن باید عدالت رو هم رعایت کنن اگه ترتیب سوالا رو به هم بزنن عادلانه نیست چون مثلا من خودم همیشه از ترتیب سوالا حدس می زنم الان باید تو کدوم مبحث باشیم (این مخصوصا تو سوالای هندسه خییییییلی کمک می کنه) اگه ترتیب سوالا فرق کنه یه عده می تونن این فرصتو داشته باشن و یه عده نه ولی گزینه ها جابه جا می شن من خودم هم سنجش آخر دارم هم راه اندیشه سوالا و ترتیب شون یکیه ولی ترتیب گزینه ها فرق می کنه تو بعضی سالا

hamidak
28-06-2010, 08:27
اونا علاوه بر اینکه جلوی تقلبو می گیرن باید عدالت رو هم رعایت کنن اگه ترتیب سوالا رو به هم بزنن عادلانه نیست چون مثلا من خودم همیشه از ترتیب سوالا حدس می زنم الان باید تو کدوم مبحث باشیم (این مخصوصا تو سوالای هندسه خییییییلی کمک می کنه) اگه ترتیب سوالا فرق کنه یه عده می تونن این فرصتو داشته باشن و یه عده نه ولی گزینه ها جابه جا می شن من خودم هم سنجش آخر دارم هم راه اندیشه سوالا و ترتیب شون یکیه ولی ترتیب گزینه ها فرق می کنه تو بعضی سالا
خب منطقیه . ولی من به این فکر می کردم یه عده میفتن مدرسه خودشون و مراقباشون اکثرا معلمای خودشونن اون موقع با لب خونی می تونن گزینه رو برسونن .
ولی حرفت منطقیه .

shabeashegha
28-06-2010, 10:00
کاملا درسته
منم سنجش آخر داشتم کنکور 88 رو که زدم گفتم بیام پاسخنامشو وارد سی دی تخمین رتبه قلم چی کنم. بعد از اینکه وارد کردم چشمتون روز بد نبینه . بالاترین درصدم توی ریاضی بود اونم -6 درصد. فوری رفتم از توی پاسخنامه سنجش آخر تصحیح کردم دیدم جای گزینه هاش باهم فرق داره:31:

lohrasbi
28-06-2010, 10:52
بچه ها بعد کنکورتون، ما کنکوریهای 90 رو تنها نذارید. شدیدا" به راهنمایی نیاز داریم.

yusef
28-06-2010, 11:17
دوستان عزیز نظر شما را برای خواندن این خبر جلب میکنم.:31:
جزئیات پیامکهای سیاسی وانتخاباتی به کنکوریها/ برخوردقضایی باSMSدهندگان

BossX
28-06-2010, 11:59
دوستان عزیز نظر شما را برای خواندن این خبر جلب میکنم.:31:
جزئیات پیامکهای سیاسی وانتخاباتی به کنکوریها/ برخوردقضایی باSMSدهندگان

معلومه اینا پیامک ها الکیه ...
در این صورت 5 هزار نفر بیشتر مجاز به کنکور نخواهند بود!

omide qatar
28-06-2010, 12:08
ميدونم خودمم احساس ميكنم يادم مياد
ولي واقعا نميشه همه رو يه مروري كنم تا جمعهههههههه

BioHazard
28-06-2010, 12:11
سلام
بچه های تهران ، تاپیک زیر رو ببینن

online_amin
28-06-2010, 13:27
ای کاش میشد آزادانه درس خوند. اون چیزی که واقعا دوست داری

تجربی ؟ نه پسر ریاضی بده. الان 300 هزار نفر تقریبا تو ریاضی شرکت کردن. تو تجربی460 هزار نفر شرکت کردن. تازه شانس قبولی هم تو ریاضی بیشتره و هم رشته های متنوع و خوبی داره .البته باید سراغ اون چیزی بری که واقعا دوست داری . برو دنبال عشقت عزیزم ( خب الان اونهایی که ادبیات خوندن بگید در جمله ای که با رنگ آبی مشخص کردم چه صنعتی بکار رفته ؟:31: )

پس وقت رو تلف نکن. من میگم برو امشب بیدار بمون و عمومی بخون. من هم به خاطر تو بیدار میمونم .رفیق به این با مرامی دیدی ؟ فکر نکن وضع من هم از لحاظ درسی خوبه ها

بعد از کنکور زیاد حرف میزنیم. در مورد اون معدلها هم ممنون که جواب دادی .

من هم یک سری ایده ها برای کنکوری هایی 90 دارم . تو تاپیک کنکور 90 میگم . ( مگه من چی کم دارم از علوی و گزینه 2 و گاج و قلم چی و ... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)

من تو آزمونهای هیچ کدوم از اینها شرکت نکردم و شرکت نخواهم کرد . دارن بچه های مردم رو میچاپن .قلم چی که نگو که دیگه مداد رنگی زده با اون کتابهاش.یکی قرمز .یکی آبی . یکی سبز .یکی بنفش.یکی خاکستری .یکی سفید.اوووووووووووووه.
علوی رو که ولش کن .
بازم گاج شاید یکم بی ادعا باشه .گزینه 2 اصلا حرفش رو نزنیم .

خب امیر جون شب بخیر. دیگه برو که وقت تنگ است .

تلاش بیهوده به از خفتگی . (اونهایی که ادبیات خوندن .این جمله از کی بود ؟ )

چه جالب, من هم هیچ کنکور ازمایشی شرکت نکردم.

به نظر من, کتابهای گاج یه سریشون خیلی عالی هستن و کامل توضیح دادن (مثل شیمی). من از کتابهای کانون اصلا خوشم نمیاد. نمیدونم چرا؟ به خاطر فونتشه یا به خاطر خلاصه نوشتن جوابها یا....

سلااااامممم بر برو بچ کنکوری به خصوص ریاضیااااا

بچه ها اعصاب ندارم همش احساس میکنم همه چی یادم رفته و وقت نمیشه دوره کنم

من یه ماه پیش در مورد ریاضی روحیه 50 درصدی داشتم. اما الان فکر میکنم همه چیز رو یادم رفته. نه تنها ریاضیات, که فیزیک و شیمی و ادبیات هم همینطوری شده برام.

BioHazard
28-06-2010, 13:58
اینکه احساس میکنیم همه چیز یادمون رفته طبیعیه ، چون هیچی یادمون نرفته. یکجور وسواسه افتاده به جونمون
اگر باورندارید بشینید جزوه هاتونو همینجوری ورق بزنید ، اکثرشو بلدید.

yusef
28-06-2010, 13:59
برای دوستانی که میترسن.
پارسال همت یار یا همت دوست،همین مشاوره که خیلی معروفه حرف جالبی در تلویزیون زد.
اول داستان کوهنورده که گبر افتاده بود و به طنابی وصل بود و از این حرفها رو گفت آخرشم گفت:
دیگه اینموقع وقتشه که طناب رو پاره کنیم و به کسی که اون بالاست اعتماد کنیم.

BioHazard
28-06-2010, 14:14
برای دوستانی که میترسن.
اول داستان کوهنورده که گبر افتاده بود و به طنابی وصل بود و از این حرفها رو گفت آخرشم گفت:

راستشو بخوای هیچی نفهمیدم. بخورده بیشتر توضیح میدی؟

Amir_oscar
28-06-2010, 14:18
برای دوستانی که میترسن.
به به! یعنی خیلی خیلی به به!:20:

---------- Post added at 03:18 PM ---------- Previous post was at 03:14 PM ----------

راستشو بخوای هیچی نفهمیدم. بخورده بیشتر توضیح میدی؟
منظورش این داستانه:
یه کوهنوردی به تنهایی برای فتح یه قله راهی میشه. تو ارتفاعات گیر برف و کولاک میفته. ناگهان سر می خوره و از اون جایی که یه سری جاها طنابی رو که دور خودش پیچیده بوده به اونا محکم کرده تو حالت پاندول بین زمین و آسمون میمونه. چشمش به خاطر کولاک زیاد هیچ جا رو نمی بینه. توانایی بالا رفتن رو هم نداره. از خدا کمک می خواد. خدا بهش میگه: "طناب رو ول کن" اما کوهنورد که تنها امیدش به اون طناب هست این کار رو نمیکنه .فردا یه گروه کوهنوردی جسد یخ زده یه کوهنورد رو که محکم یه طناب رو گرفته در حالی پیدا میکنه که در ارتفاع یک متری زمین بوده.

new life
28-06-2010, 14:38
سلام مثل اینکه ثبت نام دانشگاههای دارای شرایط خاص شروع شده یعنی کسانی که قصد دارن این دانشگاهها رو هم موقع انتخاب رشته بزنن باید یه ثبت نام اولیه هم بکنن
کسی نمی دونه چجوری باید شرایطش رو بفهممیم ؟توی سایت رفتم اما چیزی نبود

GHOST RECON
28-06-2010, 15:24
دوستان سوالات كنكور سراسري تجربي خارج كشور رو از كجا ميشه پيدا كرد؟

Amir_oscar
28-06-2010, 15:54
حیف شد! گم شده؟!:31:
از سایت قلم چی می تونی دانلود بکنی. قسمت پایین کادر زیر عکس بزرگ.(تتابع اضافات رو داشتین؟!:31:)

yenoghteyee
28-06-2010, 16:52
بچه‌ها جون!
کسی حدود رتبه واسه قبولی ادبیات یا علوم سیاسی دانشگاه تهران رو می‌دونه؟

m.a_935267
28-06-2010, 17:06
سلام به همگي
يه چند وقتي رو تماما خوندم واسه كنكور.
تا اينكه ديروز دندونم درد گرفت. باور كنيد از اين بدتر واسه يه داوطلب كنكور نيست . خيلي مراقب خودتون باشيد.
محتاج به دعاييم....

shah abas
28-06-2010, 17:26
دوستان هر از گاهی اشاره می کنند اما باز هم:
بعد از کنکور ما کنکوری های ۹۰ را فراموش نکنید.نیازمند یاری سـبــ۰۹زتان هستیم.(این تبلیغ رو دیگه پخش نمی کنند!حیف:دی )

BossX
28-06-2010, 17:44

تو دریافت هم هست تو گوگل اینو سرچ کن:
کنکور 88 تجربی خارج
-------------------
من امروز نه تنها احساس می کنم فراموش نکردم بلکه تمام آهنگ هایی که ماله قبل از انقلاب هم بود رو تو ذهنم کامل مرور کردم!!
نمیدونم چجوری آهنگ های زیرخاکی رو یهو یادم اومد:31:
امیدوارم درسها هم اینجوری یادم بیاد:27:

hamidak
28-06-2010, 17:49
کاملا درسته
منم سنجش آخر داشتم کنکور 88 رو که زدم گفتم بیام پاسخنامشو وارد سی دی تخمین رتبه قلم چی کنم. بعد از اینکه وارد کردم چشمتون روز بد نبینه . بالاترین درصدم توی ریاضی بود اونم -6 درصد. فوری رفتم از توی پاسخنامه سنجش آخر تصحیح کردم دیدم جای گزینه هاش باهم فرق داره:31:

ببخشید بحث رو کش می دم . می دونمم بی مورد هست فقط خواستم سرجلسه شوکه نشید . در واقع برنامه ی کنکور هفت رو که امروز دیدم باز هم دقیقا اشاره شد که ترتیب سوالا به هم ریخته اس در دفترچه های A,B,C,D یعنی خود طرف مثال زد ممکنه سوال تصاعد واسه من اول باشه واسه یکی دیگه لگاریتم اول باشه .
اینو دیگه تقریبا مطمئن شدم . هر چند برای من فرقی نمی کنه خواستم دوستان آمادگی قبلی داشته باشن
ضمنا اونی که شما پارسال می گین فرق می کنه . طرح شخصی سازی همونطور که گفته شده امسال شروع شده .

ميدونم خودمم احساس ميكنم يادم مياد
ولي واقعا نميشه همه رو يه مروري كنم تا جمعهههههههه

چرا نمیشه ، خیلی راحت کتابات رو بردار هر وقت بی کار بودی و فوتبال نداشت :31: بشین فقط ورق بزن بدون اینکه بخوای کامل متن رو بخونی . می بینی همه چی یادت میاد و دوباره هم مرور می کنی . یه روش دیگه اگه خلاصه برداری کردی خلاصه هات رو بخون . فقط به هوای خودکشی کتابای شب کنکور رو احیانا نخونید که مخ آدم رو می ترکونه . خلاصه هاش افتضاحه . بازم کمکی بود درخدمتم

دوستان هر از گاهی اشاره می کنند اما باز هم:
بعد از کنکور ما کنکوری های ۹۰ را فراموش نکنید.نیازمند یاری سـبــ۰۹زتان هستیم.(این تبلیغ رو دیگه پخش نمی کنند!حیف:دی )

مطمئن باش ما که سرد و گرم چشیدیم اینقد بی معرفت نیستیم . خودم شخصا اگه فرصت نت اومدن نداشته باشم شماره تماسم رو می دم بالاخره یه تستم بتونم کمک کنم خیلیه . خوب ما درخدمتیم .:10:

برای دوستانی که میترسن.

ایول واقعا جمله ی معرکه ای بود . من دو روزی حس خوبی دارم وقتی با خدا حرف می زنم . بهش می گم خدایا من هر کاری به قول گفتنی از عهده اش بر میومدم انجام دادم با پستی و بلندی های کنکور بالا پایین شدم . حالا دیگه وقت برداشته . دوست دارم نتیجه ی تلاشم رو بگیرم . نه بیشتر نه کمتر .
خلاصه به هر چی اعتقاد دارین به هر مذهب و مسلکی که هستین با قدرت مطلق رابطه برقرار کنید . نیازم نیست کارای تشریفاتی الکی مثل وضو و ... بگیرین . آدما با هر سر و وضعی پیش خدا همیشه پذیرفته هستن .
موفق باشید:46:

yusef
28-06-2010, 18:53
تشریح تغییرات اجرایی کنکور 89

hamidak
28-06-2010, 19:03
توکلی صحبت می کنه هر که می خواد گوش کنه بزنه شبکه آموزش

yusef
28-06-2010, 19:04
خب حالا که جو ادبی شده منم یک شعر از خیام میذارم که وحشتناک ازش خوشم میاد .

خیام اگر ز باده مستی خوش باش

با ماهرخی اگر نشستی خوش باش

چون عاقبت کار جهان نیستی است

انگار که نیستی چو هستی خوش باش

پس دوستان خوش باشید چون نمیدونیم به قول خیام که این نفسی رو میدیم داخل بازم میتونیم بدیم بیرون یا نه.

D & G
28-06-2010, 19:16
ببخشید بحث رو کش می دم . می دونمم بی مورد هست فقط خواستم سرجلسه شوکه نشید . در واقع برنامه ی کنکور هفت رو که امروز دیدم باز هم دقیقا اشاره شد که ترتیب سوالا به هم ریخته اس در دفترچه های A,B,C,D یعنی خود طرف مثال زد ممکنه سوال تصاعد واسه من اول باشه واسه یکی دیگه لگاریتم اول باشه .
اینو دیگه تقریبا مطمئن شدم . هر چند برای من فرقی نمی کنه خواستم دوستان آمادگی قبلی داشته باشن
ضمنا اونی که شما پارسال می گین فرق می کنه . طرح شخصی سازی همونطور که گفته شده امسال شروع شده .

....
موفق باشید:46:

به نظر من که نمی تونن این کارو بکنن البته شاید به این صورت باشه امسال مال همه رو پراکنده بدن که تو این شرایط وضعیت همه مثل هم می شه (چون قبلا گفتن که تریتب سوالا قراره با سالای قبل فرق کنه)

و یا اینکه بیان مثلا 8 سوال اول رو که مال ریاضی پایه س پراکنده بدن (به قول شما مال یکی اول تصاعد باشه برای اون یکی اول لگاریتم) ولی دیگه ترتیب کتابا برای همه یکی باشه

شایدم بیان مثلا مال یکی اول سوالای گسسته شو بدن بعد تحلیلی ولی مال یکی دیگه رو اول تحلیلی بدن...

خلاصه اینکه 100% باید چیدمان سوالا یا باید برای همه مرتب باشه یا برای همه نامرتب :20:

humankhan
28-06-2010, 19:31
صبح جمعه كنكور تجربي بعد از ظهرشم زبان. بايد چي كار كنم؟:41:

hamidak
28-06-2010, 19:36
به نظر من که نمی تونن این کارو بکنن البته شاید به این صورت باشه امسال مال همه رو پراکنده بدن که تو این شرایط وضعیت همه مثل هم می شه (چون قبلا گفتن که تریتب سوالا قراره با سالای قبل فرق کنه)

و یا اینکه بیان مثلا 8 سوال اول رو که مال ریاضی پایه س پراکنده بدن (به قول شما مال یکی اول تصاعد باشه برای اون یکی اول لگاریتم) ولی دیگه ترتیب کتابا برای همه یکی باشه

شایدم بیان مثلا مال یکی اول سوالای گسسته شو بدن بعد تحلیلی ولی مال یکی دیگه رو اول تحلیلی بدن...

خلاصه اینکه 100% باید چیدمان سوالا یا باید برای همه مرتب باشه یا برای همه نامرتب :20:
والله اونو اول یکی از کارشناسا گفت الانم توکلی صحبت می کنه باز گفت که ترتیب چیدمان سوالا متفاوته برای افراد مجاور . ولی بعید می دونم نا منظم بشه . یعنی سوال اول ریاضی پایه ، دوم تحلیلی و سوم آمار بشه . احتمالا تو هر کتاب ترتیبا رو عوض می کنن .

---------- Post added at 07:36 PM ---------- Previous post was at 07:34 PM ----------

کسی میتونه این رشته های خاص رو برای من توضیح بده؟که چه رشته هایی هستند و کجای پاسخنامه باید علامت بذاریم.
اگه لینکی از سازمان سنجش یا سایت معتبر که در این مورد چیزی نوشته باشه لطف کنه ممنون میشم.
چون دیروز دیباذر میگفت اگه انتخابش کنید هیچ چیز رو از دست ندادید.
فقط چون وقت نداشتم زیاد ببینم نتونستم کامل حرفاش رو گوش بدم.

فک کنم منظورت این رشته هاس :

برو اینجا

omide qatar
28-06-2010, 19:51
مرسي hamidak
ممنون كه جواب ميدي و كلييييي اميد
من خلاصه برداري كردم و الان دارم ميخونمشون خدا را شكر كلا از اولشم سراغ جام جهاني نرفتم الانم نميبينم فقط نتايجشو دنبال مي كنم:20:

فقط نميدونم بشينم باز تستاي سال قبل رو بزنم يا اين 3 روز بشينم نكته هاي فيزيك و رياضي و مرور كنم به خصوص تحليلي و كسسته (عمومي ها رو فقط كتاب مرور ميكنم)؟؟؟!!!؟؟!!
بعدشم راستييييييييييي اين قرابت معنايي ادبيا اعصاب منو ريخته به هم !من ازكجا كار كنم اين قرابتارو ؟
ممنون ميشم

salar_aziz
28-06-2010, 20:45
سلام دوستان
چند صفحه قبل یکی از دوستان یه خورده واسه روش زدن آرایه ها نوشته بود.(تو این مایه ها که اگه تشخیص بود حتما استعره است.)
کسی از دوستان هست که کامل و جامع این بحث رو باز کنه واسم.داغونم الان از این آرایه ها!!!:41:

---------- Post added at 09:45 PM ---------- Previous post was at 09:43 PM ----------

راستی bio جان مثه اینکه ظهر پیامک تو رو خوند تو برنامه کنکور 7.
شما گفته بودی که با قرص پروپرانولول چی کار کنم درسته؟
(آخه دیده بودم که خیلی بهش حساس بودی قبلا!!)

dehtoday
28-06-2010, 21:03
سايت سازمان سنجش :

اخيراً افرادي با ارسال پيامك به تلفن همراه داوطلبان، با هدف ايجاد تشويش و اضطراب، سعي در سوءاستفاده از داوطلبان را دارند، لذا اين سازمان ضمن پيگيري موضوع از طريق دستگاههاي ذيصلاح، موكداً توصيه مي‌نمايد با نزديك‌تر شدن به زمان برگزاري آزمون سراسري سال 89 مراقب ترفندهاي مغرضانه افراد باشند و در صورت لزوم، سازمان را براي پيگيري موضوع مطلع نمايند
لازم به يادآوري است كه سازمان سنجش آموزش كشور به هيچ وجه از طريق ارسال پيامك اطلاع رساني نمي نمايد .

alphacino
28-06-2010, 21:45
يكي از بچه ها تو پستهاي قبل بودجه بندي درسها رو گذاشته بود ولي پيداش نميكنم.

خواهش ميكنم يه نفر دوباره بذاره

این همه غصه وغم این همه شادی و شور چه بخواهی و چه نه میوه ی یک باغن همه را با همو باعشق بچین ولی از یاد مبر پشت هر کوه بلند سبزه زاریست پر از یاد خدا که در ان باز کسی می خواند که خدا هست خداهست. ( اينم ته اميده :33:)

AEZ_Best
28-06-2010, 22:05
سلام
من که نمیدونم دیگه چکار کنم؟
فقط امیدوارم امسال گند جدیدی به کنکور نزنن!
انشالله که ترتیب سوالا رو عوض نکنن ولی اگه ترتیب درسا رو عوض کردن اشکالی نداره و امیدوارم اگه عوض کردن تو ریاضیات اول هندسه نباشه که من هنگ میکنم!
من که اصلا هر جور بود به ترتیب دفتر چه قبلیا میزنم

hamidak
28-06-2010, 22:45
مرسي hamidak
ممنون كه جواب ميدي و كلييييي اميد
من خلاصه برداري كردم و الان دارم ميخونمشون خدا را شكر كلا از اولشم سراغ جام جهاني نرفتم الانم نميبينم فقط نتايجشو دنبال مي كنم:20:

فقط نميدونم بشينم باز تستاي سال قبل رو بزنم يا اين 3 روز بشينم نكته هاي فيزيك و رياضي و مرور كنم به خصوص تحليلي و كسسته (عمومي ها رو فقط كتاب مرور ميكنم)؟؟؟!!!؟؟!!
بعدشم راستييييييييييي اين قرابت معنايي ادبيا اعصاب منو ريخته به هم !من ازكجا كار كنم اين قرابتارو ؟
ممنون ميشم

خواهش می کنم امید جان این حرفا چیه :10:
ببین توصیه می کنم که این روزای آخر دیگه ریلکس باشی ، عملا دیگه کنکور تموم شده فقط مونده بریم سر جلسه . ولی مرور کردن خوبه اما اینکه بخوای بشینی یه عالمه تست مرور کنی به نظرم خوب نباشه . به نظرم جاهایی که به نظرت یه کم اذیتت ممکنه بکنه رو بشین مرور کن یه نزدیک 10 تست هم براش بزن . کفایت می کنه . تو فیزیک فرمول خیلی مهمه یادت نره یه موقع . تو مثلا تحلیلی نکات دترمینانی و ماتریسی و مقاطع رو مرور کن . تو گسسته فرمولای مهم رو مرور کن . عمومی ها هم که واردی مثلا دینی رو باید از رو کتاب مرور کرد .
در مورد قرابت هم از من به تو نصیحت که همیشه قرابت ها رو می زنم ، سعی کن در درجه ی اول مفهوم رو درک کنی . اگرم خواستی تمرین کنی برو گاج سفید اگه در دسترسته آخرش یه بخش داره قرابت با طعم انسانی قول می دم ممکنه از 10 سوالش شاید یکیشو بتونی بزنی شایدم نه چون خودمم اینطوریم ولی اگه پاسخ نامش رو هم داشته باشی بتونی مفهوم ها رو درک کنی ذهنت رو باز می کنه . اونم نخواستی همین کنکورای سالای قبل خودمونم خوبه . خلاصه تو قرابت فقط و فقط و فقط باید متوجه موضوع عبارت شی همین . :46::10:

سلام
انشالله که ترتیب سوالا رو عوض نکنن ولی اگه ترتیب درسا رو عوض کردن اشکالی نداره و امیدوارم اگه عوض کردن تو ریاضیات اول هندسه نباشه که من هنگ میکنم!

مهم نیست که اگه قبلا تو ریاضی از تصاعد و لگاریتم و اینا شروع می کردی با یه نیگا تو دفترچه پیداشون می کنی . سخت نگیر ، حل میشه :46:

Mohammad Hosseyn
28-06-2010, 23:19
پیشنهاد من به دوستان اینه که در دو روز باقی مونده ، یه منبعی پیدا کنن که بشه خیلی سریع درس ها رو مرور کرد .

این تایپیک :

فایل‌های آموزشی مرتبط با کنکور سراسری [جزوات، درس‌نامه‌ها، خلاصه درس‌ها و ...] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خیلی بهتون کمک میکنه ... مثلا چندتا فایل هست که فرمول های فیزیک رو خلاصه کرده . نم ساعته میشه مرور کرد . همینطور برای گسسته و شیمی و بقیه درسها ...

nits
28-06-2010, 23:25
شما که اینا رو بلدی ، چرا امسال اجراش نکردی که 2 رقمی بشی؟

شما همیشه همه چیز رو زود متوجه میشی ؟؟؟

BioHazard
29-06-2010, 08:00
سلام دوستان
چند صفحه قبل یکی از دوستان یه خورده واسه روش زدن آرایه ها نوشته بود.(تو این مایه ها که اگه تشخیص بود حتما استعره است.)
کسی از دوستان هست که کامل و جامع این بحث رو باز کنه واسم.داغونم الان از این آرایه ها!!!:41:

---------- Post added at 09:45 PM ---------- Previous post was at 09:43 PM ----------

راستی bio جان مثه اینکه ظهر پیامک تو رو خوند تو برنامه کنکور 7.
شما گفته بودی که با قرص پروپرانولول چی کار کنم درسته؟
(آخه دیده بودم که خیلی بهش حساس بودی قبلا!!)

ببین همیشه از آرایه های ساده شروع کن. برای تشبیه حواست به معنای کلماتی مثل "چون" ، "چو" و ... از قبیل کلمات باشه. چون ممکنه یک جا معنی "زیرا" بده، معنی "هنگامیکه" بده یا معنی "مثل اینکه". ممکنه اصلا اضافه ی تشبیهی بده که باید کلماتی که ترکیب اضافی هستند رو پیدا کنی ، اون دو کلمه رو جابه جا کنی بینشون "مانند" بزاری و یک "است" آخرش ، اگه معنی داد ، اضافه ی تشبیهی هست

مثال: درخت دوستی (دوستی مانند درخت است)

تشخیص هم که کاری نداره ، نسبت دادن یکی از حرکات انسان به بیجان ها. هر تشخیصی هم استعاره هست (اما عکسش درست نیست)

حس آمیزی هم مثل : حرفش بوی توطئه میداد(مگه حرف بو داره !؟)

هیچ وقت هم دنباله کنایه نگرد ، اگر مثلا یک گزینه بود (تشخیص ، تشبیه و کنایه) و شما تشخیص و تشبیه رو پیدا کردی ، دیگه دنبال کنایه نباش. همون گزینه جوابه

--------------------
نه من به جایی پیامک نزدم. تاکیدم روی استفاده نکردن قرصای آرام بخش و پروپرانولول ، برای مقابله با استرس ، بود که باعث فراموشی مقطعی میشه. دلیلش رو توضیح دادم ، توی پستام بگردی پیدا میکنی
-----------------------

من که دیگه بیخیال شدم تا کنکور ، فقط امروز جزوه دیف رو مرور کردم و فردا صبح هم فیزیک و بعد تفریح :دی

سلام

توکه وضعت خوبه ، پس چرا نگرانی ؟ این افکار پریشان را بریز دور و بگو "من توی دهن این کنکور میزنم" :دی

ولی فکر نکنم این نامردی رو بکنن اولش هندسه بزارن

online_amin
29-06-2010, 08:07
دوستان کنکور رسید, اما یه چیزی,

هنوز هم وقت هست...! برای یک انسان, هیچ وقت دیر نیست!

wild_dragon
29-06-2010, 09:10
اگه تو دفترچه با خودکار حل کنی اشکالی که نداره؟
حالا خودکار بهتره یا مداد؟

GHOST RECON
29-06-2010, 09:16
دوستان پرينت كارت آزمون بايد رنگي باشه يا سياه و سفيد

morche_koochooloo
29-06-2010, 09:26
salam
fek mikardam konkor ghabol shodi!

BossX
29-06-2010, 09:31
شما همیشه همه چیز رو زود متوجه میشی ؟؟؟

عزیزم منظورتو نمی فهمم!
گفتی همه رو دو رقمی میکنم من گفتم اگه می تونستی چرا خودت رو دورقمی نکردی ! فقط یه سوال بود که شما بجای اینکه جواب بدی اونو گفتی!
من حرفم این بود: شما که لالایی بلدی چرا خوابت نبرده تا حالا؟!

masud-000000
29-06-2010, 09:37
دوستان کنکور یه غول بزرگه...

اما بچه های این تاپیک شاخ غول های بزرگ تر کنکور رو هم شکستند!
پس کنکور دیگه واسشون عددی نیست ...:46:

به امید اینکه هممون با موفقیت شاخ این غول بی شاخ و دم رو هم بشکنیم...:11:

پ.ن:در جمله ی بالایی چه آرایه ای بکار رفته؟؟؟:31:

---------- Post added at 10:37 AM ---------- Previous post was at 10:35 AM ----------

اگه تو دفترچه با خودکار حل کنی اشکالی که نداره؟
حالا خودکار بهتره یا مداد؟
منم این سوال رو کردم هیچکس جواب نداد...کسی اینجا جوابش رو میدونه؟؟؟

دوستان پرينت كارت آزمون بايد رنگي باشه يا سياه و سفيد
فرقی نمی کنه.

BioHazard
29-06-2010, 09:41
عزیزم منظورتو نمی فهمم!
گفتی همه رو دو رقمی میکنم من گفتم اگه می تونستی چرا خودت رو دورقمی نکردی ! فقط یه سوال بود که شما بجای اینکه جواب بدی اونو گفتی!

دعوا نکنید ، وگرنه دوباره تعلیق میشید. توی PM کسی کاری بهتون نداره

دوستان کنکور یه غول بزرگه...

اما بچه های این تاپیک شاخ غول های بزرگ تر کنکور رو هم شکستند!
پس کنکور دیگه واسشون عددی نیست ...:46:

به امید اینکه هممون با موفقیت شاخ این غول بی شاخ و دم رو هم بشکنیم...:11:

پ.ن:در جمله ی بالایی چه آرایه ای بکار رفته؟؟؟:31:

---------- Post added at 10:37 AM ---------- Previous post was at 10:35 AM ----------

منم این سوال رو کردم هیچکس جواب نداد...کسی اینجا جوابش رو میدونه؟؟؟

فرقی نمی کنه.

مرسی روحیه دادیا :دی
توی دفترچه با هرچی دلت میخواد بنویس ، اگه خودکار روون داری ، خودکار بهتره. ولی خودم اتود رو بیشتر ترجیح میدم
ولی باید پاسخ نامه رو حتما با مداد پرکنی

Amir_oscar
29-06-2010, 09:44
توی دفترچه با هرچی دلت میخواد بنویس ، اگه خودکار روون داری ، خودکار بهتره. ولی خودم اتود رو بیشتر ترجیح میدم
ولی باید پاسخ نامه رو حتما با مداد پرکنی
هیچ اشکالی نداره که پاسخنامه رو با اتود پر بکنیم. برای این می گن با مداد سیاه نرم تا با اتود کم رنگ پر نکنی و نوک اتود تیز نباشه و پاسخ نامه سوراخ نشه. اما اتود هفت دهم موردی نداره!
راجع به پر کردن دفترچه سوال با خودکار هم بهتره ریسک نکنید. شاید تخلف باشه...

MaSoUd555
29-06-2010, 09:58
پس فردا کنکوره من هنوز شروع نکردم:31:

یعنی الان شروع کنم تموم میشــــــــــــــــــــــ ه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

D & G
29-06-2010, 10:26
يكي از بچه ها تو پستهاي قبل بودجه بندي درسها رو گذاشته بود ولي پيداش نميكنم.

خواهش ميكنم يه نفر دوباره بذاره

اینهمه غصه وغم این همه شادی و شور چه بخواهی و چه نه میوه ی یک باغن همه را باهمو باعشق بچین ولی از یاد مبر پشت هر کوه بلند سبزه زاریست پر از یادخدا که در ان باز کسی می خواند که خدا هست خداهست. ( اينم ته اميده :33:)

اینجاست...همیشه سعی کن صفحات مهمو واسه خودت سیو کنی مخصوصا این اواخر که تاپیک به قول بچه ها با سرعت نور داره جلو می ره :20: من خودم از اول این کارو کردم(کاش این کارو با مطالب درسیم می کردم :46:)

fm992
29-06-2010, 10:28
عزیزم منظورتو نمی فهمم!

دعوا نکنید بچه ها! BossX ، منظور دوستمون اینه که هنوز کنکور رو نداده که معلوم بشه دو رقمی هست یا نه! یعنی شما نمی دونی که ایشون دو رقمی میشه یا نه!
ایشالله که بشه!

D & G
29-06-2010, 10:33

آره چرا نشه من خودم دیروز ریاضی شو تموم کردم (یهو از 30 درصد رسیدم به 55) امروزم شیمی فیزیک تموم می کنم اگه خدا بخواد و فردا هم یه مروری روی خارج از کشورای شیمی می کنم احتمالا و تمام ...به همین سادگی به همین خوشمزگی پودر کیک کنکور!!! -دیدم بازار آرایه های ادبی داغه گفتم یکیم من بذارم:قسمت آخر این پست کدوم آرایه های ادبی رو داره؟؟؟-

BioHazard
29-06-2010, 12:23

هیچ وقت دیر نیست
-------------
D&G با این آواتارت منو بردی دوران دبستان ، یادش بخیر. اسم این کارتونه چی بود؟

nafas
29-06-2010, 13:14
دوستان یه نگاهی به شماره دانش اموزیتون کنین

من الان نگاه کردم دیدم یه صفر اضاف زده اولش

3 نفر دیگه هم دیدم اینطورین

ماله همه اینطوری شده ؟

Amir_oscar
29-06-2010, 13:24

ماله همه اینطوری شده ؟
آره، گویا مال همه همین جوریه...

BossX
29-06-2010, 13:31
دعوا نکنید بچه ها! BossX ، منظور دوستمون اینه که هنوز کنکور رو نداده که معلوم بشه دو رقمی هست یا نه! یعنی شما نمی دونی که ایشون دو رقمی میشه یا نه!
ایشالله که بشه!

آخه ایشون گفتش ممکنه سال دیگه رو هم بخونم ! برای همین من فکر کردم ممکنه دو رقمی نشن و اونو گفتم
چون افراد دورقمی فکر نکنم پشت کنکور بمونن ، میمونن؟
در هر صورت ما که بخیل نیستم خیلی هم خوشحال میشم ایشون دو رقمی بیاره

بابا این امین این حرفا رو میزنه تا ما ها رو گمراه کنه:31:(شوخی)
مطمئن باش امسال هوا فضا شریف قبوله
کسی که آزمونا رو ریاضی 100 میزنه به نظرت امکان داره قبول نشه؟
من نمیخوام بگم این دوستمون قبول میشه یا نه ، من یه سوال پرسیدم که چجوری میخواد اون کار رو بکنه ولی ایشون بد جواب داد
ان شالله این آقا امین دو رقمی میشه بقیه هم نتایج مطلوب رو میگیرن:10:

--------------------
دو روز دیگه تا آزادی؟!؟!؟!؟!

behnam_roli
29-06-2010, 13:39

ماله همه اینطوری شده ؟

مال منم همینجوری شده

اگه کم باشه بده زیاد باشه که مشکلی نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](119).gif

دو روز دیگه تا آزادی؟!؟!؟!؟!

دو روز!! نه بابا اگه با BRT بری یه ربعه میرسی! والا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](119).gif

...................

راستی چرا اینقد سرعت پست دادن رفته بالا

الان باید همه سر درس و مشقشون باشن مثلا!

BioHazard
29-06-2010, 13:39
منکه از همین الان آزادم. نشستم 24 میبینم. دیگه نمیکشم :دی ترک کردم

fm992
29-06-2010, 13:45
D&G با این آواتارت منو بردی دوران دبستان ، یادش بخیر. اسم این کارتونه چی بود؟

وروجک و آقای نجار! واقعا یادش بخیر! / من کوچیک که بودم بقیه به من می گفتن وروجک ِ آقای نجار! :31:

hossein1320
29-06-2010, 13:45
خب حالا که جو ادبی شده منم یک شعر از خیام میذارم که وحشتناک ازش خوشم میاد .

خیام اگر ز باده مستی خوش باش

با ماهرخی اگر نشستی خوش باش

چون عاقبت کار جهان نیستی است

انگار که نیستی چو هستی خوش باش

پس دوستان خوش باشید چون نمیدونیم به قول خیام که این نفسی رو میدیم داخل بازم میتونیم بدیم بیرون یا نه.

این ماهرخ نشستی رو هستم !:46:

ولی مشکل اینه که عاقبت کار جهان نیستی نیست بکله خیلی خیلی هستی هست :11:

آقا سراسری ریاضی خارج 88 رو زدیم روحیه اومد زیر صفر !!!:27:

M . Sayid
29-06-2010, 13:46
ماله من هم یه صفر اضافی داشت ویرایشش کردم گفتم نکنه سازمان سنجش میخواد بدونه کی حواسش هست:31::31:

به دوستان کنکوری 90 هم بگه که تا بعد از کنکور آزاد فکر زدن تاپیک برای کنکور 90 رو از سرتون بیرون کنید(حال بگیران تاپیک 89):31::31::31::31:

بچه ها به این فکر نکنید که مطالب یادم رفته یا... به سلول های خاکستری مغزتون اعتماد کنید
یادتون باشه شما یه امتیاز ویژه نسبت به بقیه دارید اونم اینکه
غیر از دعای پدر و مادر و خود داوطلب دعای یه تاپیک آدم:31: هم پشت سرتون عینهو کوه واساده!!
چه آرایه ای داشت این خط آخر؟

nits
29-06-2010, 13:52
عزیزم منظورتو نمی فهمم!

پس فردا میخوای بزرگترین آزمون کشور رو بدی .اونجا سوالهایی مفهومی تر و به مراتب سختر از سوال من هست و بعد میگی منظور من رو متوجه نمیشی ؟

من میخواستم در واقع بهت بگم که بنده 10 بار که کنکور ندادم که تجربه آنچنانی داشته باشم . بعضی موقع ها آدم یه چیزهایی رو دیر متوجه میشه.
البته شما راست میگی .حرف شما کاملا درست هست .

در ضمن ما دعوا نداریم ( خطاب به دوستان ) . چرا فکر میکنید که دو نفر در مقابل هم دارن سوال و جواب میکنن ، دارن دعوا میکنن ؟ لطفا دیگه این واژه رو بکار نبرید .

nits
29-06-2010, 14:01
بابا این امین این حرفا رو میزنه تا ما ها رو گمراه کنه:31:(شوخی)
مطمئن باش امسال هوا فضا شریف قبوله
کسی که آزمونا رو ریاضی 100 میزنه به نظرت امکان داره قبول نشه؟

گمراه کنم ؟ نه من اصلا شوخی ندارم با کسی .خیلی هم جدی گفتم .
100 زدن ریاضی دلیل بر قبول شدن نیست که . هست ؟

آهای کنکور رشتی ، با اون تستهای مشتی ، دل ما رو تو بردی تو با اون فیزیک موجی
آهای کنکور رشتی ، تو دنبال من میگشتی ، زودی پیدام کردی با اون تستهای کشکی کشکیت

:31::31:

iman76
29-06-2010, 14:14
خیلی داغونم فکر میکنم 40 هزار هم نمیارم!40 هزار میخوام.

BioHazard
29-06-2010, 14:16
پس فردا میخوای بزرگترین آزمون کشور رو بدی .اونجا سوالهایی مفهومی تر و به مراتب سختر از سوال من هست و بعد میگی منظور من رو متوجه نمیشی ؟

من میخواستم در واقع بهت بگم که بنده 10 بار که کنکور ندادم که تجربه آنچنانی داشته باشم . بعضی موقع ها آدم یه چیزهایی رو دیر متوجه میشه.
البته شما راست میگی .حرف شما کاملا درست هست .

در ضمن ما دعوا نداریم ( خطاب به دوستان ) . چرا فکر میکنید که دو نفر در مقابل هم دارن سوال و جواب میکنن ، دارن دعوا میکنن ؟ لطفا دیگه این واژه رو بکار نبرید .

من خودم به شخصه زیاد با شما برخورد نکردم ، ولی اینکه ما فکر کردیم شما دارید دعوا میکنید بخاطر نحو نوشتاریتون هست.

میگم شما فردا رو چیکار میکنید؟
من میخوام صبح یه کم تاریخ ادبیات بخونم(تو طول سال زیاد نخوندم)
ظهر هم تا شب میرم استخر تا خسته بشم وراحت بخوابم(یه چند شبی هست که از استرس تا 2 خوابم نمی بره شاید این طور راحت تر بخوابم)

شما چی کار میکنید؟

من صبح یخورده فیزیک میخونم، بعد میرم بانک و بعدش شاید برم پارک آب و آتش

BioHazard
29-06-2010, 14:29

ببینم توی لجی با کسی که دنبال 40000 هستی ؟ خوب بخون واسه سال بعد

shabeashegha
29-06-2010, 14:31
تنها 2 روز تا ماراتن ورودی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور باقی مانده است. کنکوری ها و البته خانواده آن ها در این روزها حال و هوای دیگری دارند.
کارشناسان در آستانه برگزاری کنکور توصیه هایی به داوطلبان دارند که می تواند از سویی موجب آرامش و از سوی دیگر نیز رهنمون موفقیت آنان باشد.
معاون سازمان سنجش، به داوطلبان توصیه کرده است که از حدس و گمان خودداری کنند، زیرا پاسخ های اشتباه نمره منفی دارند و پاسخگویی اشتباه به ضرر آن ها است.
دکتر محمدحسین پورکاظمی گفت: داوطلبان در فرصت باقی مانده نکات مهمی را که طی مدت مطالعه، یادداشت کرده اند را بهتر است که بخوانند و با حفظ شادابی، از خستگی بیش از حد بپرهیزند.
دکتر پورکاظمی، با تأکید بر این که سطح سختی و آسانی سؤالات کنکور امسال تفاوتی با سال گذشته ندارد، افزود: داوطلبان می توانند نسبت به تهیه سؤالات دوره گذشته اقدام و آن ها را مرور کنند تا آمادگی بیشتری برای شرکت در آزمون داشته باشند.
وی با اشاره به چگونگی چیدمان سؤالات آزمون امسال، تصریح کرد: آزمون با سؤالات دروس عمومی آغاز می شود و داوطلبان باید دقت داشته باشند که زمان پاسخگویی به سؤالات تفاوتی با دوره گذشته ندارد.
معاون سازمان سنجش، به داوطلبان پیشنهاد کرد که پاسخگویی به سؤالات عمومی را از درس اول دفترچه، یعنی ادبیات فارسی شروع کنند. با این حال اگر داوطلبی فکر می کند که باید پاسخگویی به سؤالات را از درس دیگری آغاز کند اشکالی ندارد، ولی باید توجه داشته باشد که در زمان پاسخگویی و علامت گذاری با دقت، پاسخ ها را در ردیف و محل صحیح مربوطه در پاسخ نامه وارد کند.
دکتر پورکاظمی، با اشاره به شخصی سازی دفترچه های کنکور اظهار کرد: با وجود سؤالات یکسان افراد، چینش آن ها متفاوت است، بنابراین داوطلبان به این نکات توجه کنند که ترتیب سؤالات افراد مختلف متفاوت است. هم چنین بعضی از سؤالات ممکن است از پیچیدگی خاصی برخوردار باشد و نباید این موضوع در ابتدای آزمون داوطلبان را نگران کند.
وی با تأکید بر مطالعه سؤالات آزمون با دقت کافی گفت: برخی از سؤالات به صورت منفی طراحی شده است و داوطلبان باید به فعل سؤالات توجه کنند و " نیست " را با " است " اشتباه نگیرند، سپس به پاسخ نامه مراجعه و پاسخ ها را با مداد نرم علامت بزنند.
هم چنین افزود: برخی از داوطلبان پاسخ های سؤالات را روی دفترچه سؤالات علامت می زنند تا پس از پاسخگویی به همه آن ها، جواب ها را در پاسخ نامه وارد کنند که این کار بسیار اشتباه است.
ایشان با تأکید بر این که داوطلبان از حداکثر زمان خود در جلسه آزمون استفاده کنند، افزودند: اگر داوطلبی پس از پاسخگویی وقت اضافی آورد، سؤالات خود را مرور و آن ها را به دقت مطالعه کند و تنها به دنبال آن نباشد که هر چه سریعتر از سر جلسه آزمون خارج شود.
دکتر پورکاظمی، استراحت کامل و خوردن شام و صبحانه مناسب قبل از آزمون را ضروری دانست و اظهار کرد: داوطلبان در روز آزمون لباس راحت بپوشند و لوازم مورد نیاز مانند مداد سیاه نرم، پاک کن، مداد تراش، سنجاق و هم چنین کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی معتبر عکس دار را نیز به همراه خود داشته باشند.

منبع:

nits
29-06-2010, 14:36
میگم شما فردا رو چیکار میکنید؟
من میخوام صبح یه کم تاریخ ادبیات بخونم(تو طول سال زیاد نخوندم)
ظهر هم تا شب میرم استخر تا خسته بشم وراحت بخوابم(یه چند شبی هست که از استرس تا 2 خوابم نمی بره شاید این طور راحت تر بخوابم)

شما چی کار میکنید؟

تا انرژی در بدن دارم میخوانم و میخوانم و میخوانم تا خسته بشم و خوابم ببرد. واین بهتر از آن هست که بروم استخر و پارک تا خسته بشوم و خوابم ببرد آقای امیر خان .

نوشته شده توسط iman76
خودت رو ناراحت نکن عزیزم.نشد سال بعد . مگه تو از انیشتن چی کم داری ؟ یا همین ادوین هابل که تلسکوپ فضایی هابل به افتخار اون نامگذاری شد ، رشته اش حقوق بود تا 25 سالگی تو این رشته بود و یه دفتر وکالت داشت و دید موفق نیست و رفت تو نجوم و ستاره شناسی .
حالا شما میخوای کنکور بدی و میترسی هیچی نیاری ؟
خب بخون مثل مرد تا سال بعد بیاری . از چی میترسی ؟ از سرکوفت پدر و مادر ؟
اگه یه ذره امیدی که داری رو هم از دست بدی دیگه چیزی واست نمیمونه . پس پیش بسوی موفقیت ...

نوشته شده توسط Bio Hazard
من خودم به شخصه زیاد با شما برخورد نکردم ، ولی اینکه ما فکر کردیم شما دارید دعوا میکنید بخاطر نحو نوشتاریتون هست.
آشنا میشیم با هم :40:

hasti rs
29-06-2010, 14:38
بچه های ریاضی بعد از اینکه کنکورشون رو به خوبی و خوشی دادن به ما امید بدن ..

payamf1
29-06-2010, 14:48
من قبول میشم یا نمیشم؟ :21: نمیشم

hasti rs
29-06-2010, 14:57
من یه سوال دارم از بچه هایی که یک سال پشت کنکور بودن ( ایشاالله که جلوی کنکور بشین )

از اینکه یک سال موندید پشیمون نیستید ؟؟ من وقتی فکر میکنم از یه طرف میگم نمیتونم یه سال دیگه بازم این راه طولانی رو برم از یه طرف دیگه هم نمیتونم یه رشته ی الکی برم .

اگه بازم به یه سال قبل برگردید همون تصمیم رو میگیرید که اون موقع گرفتید ؟ از لحاظ درسی نسبت به سال قبل پیشرفت کردید ؟؟ و اینکه آدم باید خیلی با روحیه باشه که تصمیم بگیره یک سال دیگه هم با درسای دبیرستان سر و کله بزنه ، نه ؟؟

( البته قصدم این نیست که روحیتون خراب کنم ،، فقط میخوام بدونم یه سال دیگه هم موندن خیلی سخته ؟ )

BioHazard
29-06-2010, 15:02
یادمه توی یکی از کلاسای زبان تخصصی که میرفتم (ربطی به دبیرستان نداشت) ، برای ریدینگ کتاب Active Reading رو کار میکردیم (Third Skill)

یکی از درساش در رابطه با حافظه بود. یک تشبیه ساده بزنم ، ذهن مثل آش میمونه باید جا بیفته. اون روز آخر رو که میگن استراحت کنید ، بخاطر اینه که در اون موقع ذهن شما درحال طبقه بندی اطلاعات هست. ولی اگه بشینید درس بخونید طبقه بندی تا حدی متوقف شده و ورودی اطلاعات خواهیم داشت.

اگه اطلاعات طبقه بندی نشه مثل کتاب خونه ی میمونه که کتاباش همه ریخته زمین و شما دارید دنبال مثلا مثنوی میگردید.

ولی اگه اطلاعات طبقه بندی بشه ، بازیابی راحت تر هست. این چیزیه که من میدونم و بهش ایمان دارم. مخصوصا توی درسای ادراکی مثل ریاضی.

nits جان اگه درست خوبه و بخوای روز آخر هم بخونی ، ضربه ی بزرگی به خودت میزنی، من اصلا دنبال از میدون خارج کردن کسی نیستم ، کافیه درباره ی کارکرد حافظه توی ویکیپدیا (ترجیا انگلیسی) یک جست و جوی مختصر بکنی

nits
29-06-2010, 15:27
یادمه توی یکی از کلاسای زبان تخصصی که میرفتم (ربطی به دبیرستان نداشت) ، برای ریدینگ کتاب Active Reading رو کار میکردیم (Third Skill)

یکی از درساش در رابطه با حافظه بود. یک تشبیه ساده بزنم ، ذهن مثل آش میمونه باید جا بیفته. اون روز آخر رو که میگن استراحت کنید ، بخاطر اینه که در اون موقع ذهن شما درحال طبقه بندی اطلاعات هست. ولی اگه بشینید درس بخونید طبقه بندی تا حدی متوقف شده و ورودی اطلاعات خواهیم داشت.

اگه اطلاعات طبقه بندی نشه مثل کتاب خونه ی میمونه که کتاباش همه ریخته زمین و شما دارید دنبال مثلا مثنوی میگردید.

ولی اگه اطلاعات طبقه بندی بشه ، بازیابی راحت تر هست. این چیزیه که من میدونم و بهش ایمان دارم. مخصوصا توی درسای ادراکی مثل ریاضی.

nits جان اگه درست خوبه و بخوای روز آخر هم بخونی ، ضربه ی بزرگی به خودت میزنی، من اصلا دنبال از میدون خارج کردن کسی نیستم ، کافیه درباره ی کارکرد حافظه توی ویکیپدیا (ترجیا انگلیسی) یک جست و جوی مختصر بکنی

آفرین . خوب بود. مرسی از توضیحاتت .
اما یه سوال : میدونستی آدمها همشون با هم فرق میکنن ؟

online_amin
29-06-2010, 15:36
راست میگن, اگر فکر میکنید که از پسش بر نمیاین, نباید روز آخر یا حتی یه هفته آخر رو درس بخونید. چون ممکنه با یه فرمول جدید که رو به رو میشید, کلا گیج بشید و هر چی یادتون هست رو از یاد ببرید.

امروز من از ساعت 7 تا همین الان داشتم هندسه تحلیلی رو دور میکردم. اصلا تست نزدم و فقط جزوه رو خوندم.

الان هم میخوام این آمار بی صاحاب رو بخونم. شب هم شیمی رو تموم کنم. انشا الله امشب همه درسهام تموم میشه :دی فردا باید یه دور خیلی سریع همه درسها رو بکنم. بعدش هم باید برم یه سر دانشگاه فردوسی, ببینم کجاست. تا حالا نرفتم. :دی

nits
29-06-2010, 15:36
من یه سوال دارم از بچه هایی که یک سال پشت کنکور بودن ( ایشاالله که جلوی کنکور بشین )

از اینکه یک سال موندید پشیمون نیستید ؟؟ من وقتی فکر میکنم از یه طرف میگم نمیتونم یه سال دیگه بازم این راه طولانی رو برم از یه طرف دیگه هم نمیتونم یه رشته ی الکی برم .

اگه بازم به یه سال قبل برگردید همون تصمیم رو میگیرید که اون موقع گرفتید ؟ از لحاظ درسی نسبت به سال قبل پیشرفت کردید ؟؟ و اینکه آدم باید خیلی با روحیه باشه که تصمیم بگیره یک سال دیگه هم با درسای دبیرستان سر و کله بزنه ، نه ؟؟

( البته قصدم این نیست که روحیتون خراب کنم ،، فقط میخوام بدونم یه سال دیگه هم موندن خیلی سخته ؟ )

نظرات متفاوته . یک سال موندن اصلا سخت نیست به نظر من . خوب خودت دیگه جواب دادی . اگه روحیه اش رو داری خوب میتونی بمونی . اگه نداری پس زورت رو بزن که بری . اگه میبینی رتبه خوب نمیاری پس چه روحیه داشته باشی یا نداشته باشی یکسال دیگه مهمون هستی :31: . البته اگه آنالیز ترکیبی شما خوب باشه میتونی تمام حالت ها رو حساب کنی :31: . آخه وقتی یکسال بمونی خونه مثل پیش دانشگاهی نیست که کلاس بری . هر چند پیش دانشگاهی هم 4 روز در هفته هست و زیاد وقت گیر نیست . عوضش دیگه باید کنکوری بخونی . ولی من خیلی خوشحال هستم که سوالات کنکور بیشتر به سمت مفهومی بودن میره تا این دانش آموزانی که بسنده کردن به فرمول و نکته بدونن که کنکور این نیست . دیگه مثل قدیم نیست که یه معادله درجه 2 بدن و بگن ریشه های این ومعادله کدوم گزینه هست و همه میرن سراغ مجموع ضرایب ریشه .دیگه همه چیز واسه طراحان سوالات رو شده

( جواب چی رو میخواستیم بدیم و از چی سر درآوردیم :31:)

البته امیر ( Amirdb ) راست میگه. اگه یه تفریحی و ورزش بزاری کنارش اصلا سخت نیست .

Amir_oscar
29-06-2010, 15:37
تا حالا کسی بهت گفته بود خیلی بداخلاقی؟!!!

BioHazard
29-06-2010, 15:49

بله 90 % آدما مثل همن و 10% متفاوت که شما توی اون 10% نیستی :46:. چون اون 10% هوشیاری درست حسابی ندارن.

انیشتن ، نیوتون و .... همگی توی بچگی کودن خطاب میشدن ، هوش همچین بالایی هم نداشتن ولی دلیل موفقیتشون غره نشدنشون به خودشون بود و همچنین خودشون رو مثل مردم میدونستن

چرا دور بریم ، همین دکتر حسابی خودمون.
--------------------------

راستی من با کسی سر جنگ ندارم

MORINIO
29-06-2010, 16:01
بچه ها یه سوال

این ثبت علاقه مندی غیر انتفاعی و پیام نور جریانش چیه ؟

BioHazard
29-06-2010, 16:08
من خودم 2ساله نیستم ولی زیاد میدیدمشون.

1- یکی بود توی کنکور اول رتبش شد 40 (اگه اشتباه نکنم) ، ولی خواست ثابت کنه که میتونه یک رقمی بشه و رفت واسه سال بعد ، رتبش توی ساله بعد 4 رقمی شد

2- یکی دیگه علوم تحقیقات قبول شد ولی نرفت ، گفتش الان دقیقا یک سال از زندگیش عقبه

3- یکی دیگه بود گفتش درصدای پارسال رو بزنم شاهکار کردم

ولی بعضی ها هم موفق بودن و راضی بودن

--------------------------------

راستی در همین راستا برای آقای nits باید بگم یکی بود 40 سالش بود ، نفر 11 هم کنکور انسانی شده بود. ذهن آدم 40 ساله از من 18 ساله ضعیف تره ، ولی اون طبق برنامش رفت جلو.

shabeashegha
29-06-2010, 16:09

من هم همین سوالا رو داشتم.اما روم نمیشد بپرسم
اگه کسی راهنمایی کنه خیلی لطف بزرگی کرده
رو شدن نمیخواد امیر جان . من سومین بارمه دارم کنکور میدم از اینکه همون سال اول رشته پایین رو انتخاب نکردم خوشحالم . میانگین تراز سال اولم 5200 (رتبه 36هزار:31:) میانگین تراز سال دوم 6000 (سراسری رتبه 6150) سال سوم میانگین ترازم 6700 (نتایجش 1ماه دیگه معلوم میشه:46:) ولی هیچ وقت از اینکه یه بار دیگه تلاش کردم پشیمون نیستم . به قول محمد امین انیشتین و هابل آدمایی بودن که با تلاش شدن نماد فیزیک دنیا
البته خیلیا رو هم دیدم که یه سال که موندن پشیمون شدن . صرفا یه سال پشت کنکور موفقیت نمیاره باید بدونی که یه سال که میمونی باید تلاشت رو چند برابر کنی وگرنه قرار باشه همون برنامه سال قبل رو پیاده کنی جز دل سردی و خستگی و رتبه بدتر نسبت به سال قبلش چیزی نصیبت نمیشه

roozbeh1369
29-06-2010, 16:43
بچه ها کسی لینک دانلود سامان رشته 88 رو نداره ؟؟؟؟

hamidak
29-06-2010, 16:45
بچه ها کسی لینک دانلود سامان رشته 88 رو نداره ؟؟؟؟
بیخیااال :31:

بابا حرفه ای تک رقمی و اینا ، از الان داری انتخاب رشته می کنی ؟ :31:

moraddad
29-06-2010, 16:46
هم چنین بعضی از سؤالات ممکن است از پیچیدگی خاصی برخوردار باشد و نباید این موضوع در ابتدای آزمون داوطلبان را نگران کند.
یا ابالفضل!
خودشون وقتی بگن پیچیدست دیگه ببین چیه دیگه!:27:
(الان دارم استرس وارد میکنم؟!:31:)
الان جبران میکنم: اگه سخت باشه برا همه سخته!

میبینم که الکی الکی انقده گنده شدیم که 2روز دیگه باید کنکور بدیم!
انگار دیروز بود تو کوچه داشتیم خاک بازی میکردیم!:31:
هیییی روزگار.....
خوب دوستان...اوقات خوشی رو در کنار هم داشتیم! یک سال با هم خندیدیم و با هم اشک ریختیم!(کی همچین کاری کردیم؟!:31:)
یعنی میخوام بگم که آره دیگه...
محیط جالبی بود...ایشالا همه پس فردا این موقع خوشحال باشیم!
و در آخر جاداره از پدر و مادرم که میدونم الان دارن تصویرمو میبینن تشکر کنم!:31:
همتونو به خدای بزرگ میسپارم...(هر چند فردا هم برای آخرین بار همدیگرو میبینیم!)
(خداوکیلی ببخشید...من تو این تاپیک خیلی اسپم دادم!عذاب وجدان دارم!:31:)
:40::11:

roozbeh1369
29-06-2010, 16:53
بیخیااال :31:

بابا حرفه ای تک رقمی و اینا ، از الان داری انتخاب رشته می کنی ؟ :31:

نه بابا من خودم دانشجو هستم برای کسی دیگه می خوام از دوستان اگر کسی لینک دانلود سامان رشته 88 رو داره ممنون میشم بزاره

D & G
29-06-2010, 17:02
بچه ها من احساس دلتنگی می کنم چون امسال هیچ فرقی با سالای تحصیلی دیگه واسه من نداشته و فکر می کنم باید کار خاصی انجام می دادم که ندادم اما نمی دونم چه کاری؟!؟!!!! شما چی؟

hamidak
29-06-2010, 17:07
یا ابالفضل!

هیییی روزگار.....
خوب دوستان...اوقات خوشی رو در کنار هم داشتیم! یک سال با هم خندیدیم و با هم اشک ریختیم!(کی همچین کاری کردیم؟!:31:)
بابا کجا برای آخرین بار حالا بمون واسه انتخاب رشته ، یه جوری می گی الان کنکور 90 ای ها فک می کنن سفر آخرته می بینی کنکور نود شرکت کننده اش نصف شدااا :31:

الان همه فک می کنن واقعا غوله یا می خورت یا ... :31: ( می خوریش ( غوله رو ) ) :31:

ولی جاتون خالی من امروز 88 داخل رو زدم یه کم ابسولوت شدم بعدش حواله کردم . گفتم بیخیال ته تهش اینه که روزانه تبریز قبول میشم .
امیدوارم همگی موفق بشیم . منم فردا ، می رم می گردم و یه کم کیف می کنم یه کم خرید می کنم بر می گردم می خوابم . خلاصه هیچی دیگه کنکورم رسید . بریم این غوله رو کله پا کنیم .:46:

payamf1
29-06-2010, 17:09
بچه ها من احساس دلتنگی می کنم چون امسال هیچ فرقی با سالای تحصیلی دیگه واسه من نداشته و فکر می کنم باید کار خاصی انجام می دادم که ندادم اما نمی دونم چه کاری؟!؟!!!! شما چی؟
آقا تو هم مشکل منو داری...

منم هرچی به خودم و اطرافم نیگا میکنم واقعا هیچ تفاوتی با کلاس دوم ندارم همونم فقط قیافم عوض شده :دی و در ضمن هیچ تلاشی هم نکردم (بازم :دی)

hamidak
29-06-2010, 17:09
یا ابالفضل!

هیییی روزگار.....
بابا کجا برای آخرین بار حالا بمون واسه انتخاب رشته ، یه جوری می گی الان کنکور 90 ای ها فک می کنن سفر آخرته می بینی کنکور نود شرکت کننده اش نصف شدااا :31:

الان همه فک می کنن واقعا غوله یا می خورت یا ... :31: ( می خوریش ( غوله رو ) ) :31:

ولی جاتون خالی من امروز 88 داخل رو زدم یه کم ابسولوت شدم بعدش حواله کردم . گفتم بیخیال ته تهش اینه که روزانه تبریز قبول میشم .
امیدوارم همگی موفق بشیم . منم فردا ، می رم می گردم و یه کم کیف می کنم یه کم خرید می کنم بر می گردم می خوابم . خلاصه هیچی دیگه کنکورم رسید . بریم این غوله رو کله پا کنیم .:46:

payamf1
29-06-2010, 17:17
آره خـیلی جمع خوبی بود اما حیف که نهایتا تا آخر شهریور همه با هم یک جا جمع نیستیم
دیگه بعدش سر چی بخوایم بحث کنیم؟سر چی دعوا کنیم؟ سر چی به هم متلک بندازیم؟کجا؟تو کدوم تاپیک؟
واقعا خیلی حیفه

اونوقت دیگه همه یا خوابگاهی میشن و یه گوشه منزوی میشن :دی یا یه سری توی خونه تو تشک گرمو نرمشون میخواین.
در ضمن ما هم که دنبال ادا درآوردن استادها هستیم و مثل بقیه سر خودمو با واحد ، کلاس و ترم و اینا مشغول میکنیم.
(دوستان ببخشین من پا برهنه پریدم وسط و زودم پسر خاله شدم از اثرات کنکوره دیگه :دی)

---------- Post added at 06:17 PM ---------- Previous post was at 06:13 PM ----------

من شنیدم که مهندسی IT قبولیش راحته درسته؟؟؟

D & G
29-06-2010, 17:20
آقا تو هم مشکل منو داری...

منم هرچی به خودم و اطرافم نیگا میکنم واقعا هیچ تفاوتی با کلاس دوم ندارم همونم فقط قیافم عوض شده :دی و در ضمن هیچ تلاشی هم نکردم (بازم :دی)

حالا راستشو بخوایی چرا من یه فرقی داشت امسالم با سالای قبل اونم اینه که تا پارسال دبیرا سر کلاس درس می پرسیدن من یه کم می شستم می خوندم ولی امسال که سپردن به خودمون همونم می شه گفت یه جورایی قطع شد و اینه که حالا احساس عذاب وجدان می کنم البته بابا می گه اینا همش وسواسه ولی من نمی دونم چرا یه جوری شدم انگار نمی خوام امسال تموم شه نه به خاطر اینکه بخوام وقتم بیشتر شه که مثلا رتبه بهتری بیارم فقط به خاطر اینکه احساس می کنم مسئولیتی که بر گردنم بوده درست انجام ندادم:41:

payamf1
29-06-2010, 17:25
حالا راستشو بخوایی چرا من یه فرقی داشت امسالم با سالای قبل اونم اینه که تا پارسال دبیرا سر کلاس درس می پرسیدن من یه کم می شستم می خوندم ولی امسال که سپردن به خودمون همونم می شه گفت یه جورایی قطع شد و اینه که حالا احساس عذاب وجدان می کنم البته بابا می گه اینا همش وسواسه ولی من نمی دونم چرا یه جوری شدم انگار نمی خوام امسال تموم شه نه به خاطر اینکه بخوام وقتم بیشتر شه که مثلا رتبه بهتری بیارم فقط به خاطر اینکه احساس می کنم مسئولیتی که بر گردنم بوده درست انجام ندادم:41:
من وضعم بهتر از تو نیست ولی دیروز با خودم اتمام حجت کردم.

اینکه نه الان میشه درس خوند و نه میشه خود رو سرزنش کرد. باید فقط خودمو آروم کنم که همون درسهایی هم که خودنم هم بخاطر استرس زیاد از یادم نره. و بتونم حداقل نتیجه آرمونهای آزمایشی رو توی کنکور هم بیارم.

ولی خیلی هم استرس ندارم :دی

قبول نشدن کنکور چیزی از ارزشهاتون کم نمیکنه چی گفتممممممم

yusef
29-06-2010, 18:01
دوستان بیایید فعل خواستن رو صرف کنیم.
الان یه اهنگ از ونجلیس در ذهنتون تصور کنید در حالی که کنکورتون تموم شده و به صورت اسلو موشن از جلسه میایید بیرون.
جان من تصور کنید.حتی اگه تصور کردنش سخته:31:

BossX
29-06-2010, 18:05
من خودم 2ساله نیستم ولی زیاد میدیدمشون.

1- یکی بود توی کنکور اول رتبش شد 40 (اگه اشتباه نکنم) ، ولی خواست ثابت کنه که میتونه یک رقمی بشه و رفت واسه سال بعد ، رتبش توی ساله بعد 4 رقمی شد

.

اینو راست گفتی؟!:13:
دو کلام از من:
پارسال یکی اینجا بود رتبه قبلش رو دقیق نمیدونم ولی اینو میدونم که بد نبودش ولی چون بومی اومد نتونست قبول شه یه سال دیگه خوند فکر کنم 34 کشور شد برق شریف میخونه

BioHazard
29-06-2010, 19:13
آره خـیلی جمع خوبی بود اما حیف که نهایتا تا آخر شهریور همه با هم یک جا جمع نیستیم
دیگه بعدش سر چی بخوایم بحث کنیم؟سر چی دعوا کنیم:31:؟ سر چی به هم متلک بندازیم؟کجا؟تو کدوم تاپیک؟
واقعا خیلی حیفه

نهایتا توی کلوپ هم دیگرو میبینیمو

اینو راست گفتی؟!:13:
دو کلام از من:
پارسال یکی اینجا بود رتبه قبلش رو دقیق نمیدونم ولی اینو میدونم که بد نبودش ولی چون بومی اومد نتونست قبول شه یه سال دیگه خوند فکر کنم 34 کشور شد برق شریف میخونه

کدومو 2 ساله نبودنم یا داستان این آقا پسره ؟
------------------------------------------------------------

بچه های تهران اگه پا باشین (چه دختر و چه پسر) پاشیم بریم کوه. اگه آره اعلام آمادگی کنید تا برنامه ریزی کنیم

M . Sayid
29-06-2010, 19:22

میدونی وجه اشتراک تمام آدما اینه که فکر میکنن با بقیه فرق دارن

M . Sayid
29-06-2010, 19:34
یکی از بچه ها در مورد دوساله پرسیده بود:

برای من که پارسال زیاد درس نمی خوندم امسال خوب بود
البته خیر سرم تا دوم دبرستان همیشه جزو 3 نفر اول بودم ولی سال سوم وقتی نتایج امتحان نهایی اومد یه 1 سالی رفتیم تو شوک:31::31::31::31: (البته اونجا هم سوم شدم)

راستشو بخوایی بستگی به خودت داره اگه از درس خوندنت لذت می بری 10 بار دیگه هم میتونی کنکور بدی اما اگه از درس خوندن خوشت نمیاد که نه(ممکنه دلیلش نفهمیدن درس ها باشه که حداکثر با معلم خوب میتونه رفع بشه)

بچه ها با شمشیر های آخته به سمت کنکور نرید :31: اول یکم صیقلش بدید با یه سنگ بزرگ تا نورش اهریمن کنکور رو کور کنه بعد دل و رودشو بریزین بیرون در ضمن هر چی آرومتر اینکارو انجام بدید بهتره با عجله فقط لذت زجرکش کردنشو از دست میدید

Rainy eye
29-06-2010, 19:49
تاپیک خوبیه ها...یعنی از پارسال خیلی بهتره!!!همه دارن به هم روحیه میدن...به به...
پارسال این روزای اخر 10 دیقه که نمیومدی 10 صفه اضافه میشد...همش اسپم...هرکی هر چرت و پرتی به ذهنش میومد میگفت...
اگه واسه بعد کنکورم همینطوری بمونه خیلی خوبه...نبندینش تا موقع انتخاب رشته،حیفه!!!:27:

BossX
29-06-2010, 19:51
نهایتا توی کلوپ هم دیگرو میبینیمو

کدومو 2 ساله نبودنم یا داستان این آقا پسره ؟
------------------------------------------------------------

اونی که گقتی یکی دو رقمی شد سال دیگش 4 رقمی

بچه های تهران اگه پا باشین (چه دختر و چه پسر) پاشیم بریم کوه. اگه آره اعلام آمادگی کنید تا برنامه ریزی کنیم
فکر کنم فقط خودمو خودت بیایم:31:
البته بهترین جا فعلا همین همایش امیرکبیر هست که بچه ها می تونن بیان .
من که 9000% هستم

Rainy eye
29-06-2010, 19:54

منو باش دارم چی میگم!!!!!!:دی قرار کوهنوردی میزارین اینجا!!!باریکلا!!!!!!:27:

BioHazard
29-06-2010, 20:15
مگه چیه ؟ توی دانشگاها تریپ دانشجویی پا میشن میرن. چه پسر چه دختر. ما هم توی موسسه زبان گروهی میرفتیم

حالا اگه خواستید بگید. فعلا که BossX پایه هست. مابقی هم درخدمت هستیم :دی

بگید که سریعا خرج ها و وسایل تقسیم بشه :دی:دی:دی

nafas
29-06-2010, 20:25
حاجی این صوبتا رو بزارین تو گروه
اینجا سوتی ندین منم نمیزارم تو شهریور بسته شه :دی
مثل پارسال تا آخر تابستون تاپیک بازه
+

میگم اون جا روی کارت نوشته امضا امضا کنیم !؟

انگشت بزنیم ؟ :دی

Xx Hossein xX
29-06-2010, 20:34
سلام ...

این وضیعیت منه در مراحل مختلف قبل و بعد کنکور !

همین الان :

فردا :

صبح امتحان :

سرجلسه :

بعد از امتحان : ( 1 - 2 ماه )

دریافت نتیجه ی آزمون :

و در آخر :

اینم میزنن به دیوار اتاقم برای عبرت دیگران :

:31:

BioHazard
29-06-2010, 20:50
بابا مگه چه مشکلی داره ؟ مگه میخوایم دزدی کنیم که تاپیکو ببندن

کلی خندیدم سر این شکلکها مخصوصا آخری

steps
29-06-2010, 20:56
می بینم که همه پرچم هاشون بالاست.
من پس فردا کنکور هنر دارم اما یک بدشانسی خفن اوردم نمی دونم چی خوردم مصموم شدم و از صبح انواع چای نبات . عرق نعنا و...... دارم می خورم (خدا شانس بده) امما هنوز کمی مشکل دارم:d
راستی من هم پایم و هم موافقم با هم بریم کوه فقط بعد از کنکور ازاد

BossX
29-06-2010, 21:05
مگه چیه ؟ توی دانشگاها تریپ دانشجویی پا میشن میرن. چه پسر چه دختر. ما هم توی موسسه زبان گروهی میرفتیم

حالا اگه خواستید بگید. فعلا که BossX پایه هست. مابقی هم درخدمت هستیم :دی

بگید که سریعا خرج ها و وسایل تقسیم بشه :دی:دی:دی

من نمیگم بده خیلی هم امر پسندیده ای هست اصلا اگه یادت باشه خودم بهت پیشنهاد کوه رو دادم اگه یادت نیست برو پروفایلت رو بخون
ولی خوب برای اولین بار کوه یه جوریه ... من خودم اگه بیام 2-3 تا کلت و چاقو ضامن دار با خودم میارم:31:
اونی که شما میگی میرن ، درسته ولی اونا همدیگر رو میشناسن ولی اینجا که اینجوری نیست ...
ولی اولین بار امیرکبیر باشه بهتره اینجوری جمعیت زیادی هم میاد یهو دیدی 40 میلیون اومدن میدونی 40 میلیون یعنی چی؟ یعنی مشارکت 85 درصدی!

حاجی این صوبتا رو بزارین تو گروه
اینجا سوتی ندین منم نمیزارم تو شهریور بسته شه
مثل پارسال تا آخر تابستون تاپیک بازه
+

میگم اون جا روی کارت نوشته امضا امضا کنیم !؟

انگشت بزنیم ؟
موافقم ، چطوره بحث رو به گروه منتقل کنیم؟ یکی تاپیکش رو بزنه
البته اونجوری دیگه عضو جدید کمتر میاد :13:
-------
hossein question، دمت گرم کلی حال کردیم:27:

BioHazard
29-06-2010, 21:06
من پس فردا کنکور هنر دارم اما یک بدشانسی خفن اوردم نمی دونم چی خوردم مصموم شدم و از صبح انواع چای نبات . عرق نعنا و...... دارم می خورم (خدا شانس بده) امما هنوز کمی مشکل دارم:d

ایشاالله خوب میشی. راستی شما که کرج میشینی ، سخت نیست برات ؟؟؟؟

راستی اون خانمه چیه توی آواتارت ، چرا پیرهنش داره میره بالا بجای پایین ؟

-------------

آره راست میگی :دی پس همون امیرکبیر:دی

shabeashegha
29-06-2010, 21:33
منم دیروز دقیقا همینطوری شده بودم رفتم دکتر گفت از استرس زیاده یه سرم داد و چندتا قرص الان خدارو شکر خوبه خوبم حتما برو دکتر الکی ریسک نکن

من نمیگم بده خیلی هم امر پسندیده ای هست اصلا اگه یادت باشه خودم بهت پیشنهاد کوه رو دادم اگه یادت نیست برو پروفایلت رو بخون
ولی خوب برای اولین بار کوه یه جوریه ... من خودم اگه بیام 2-3 تا کلت و چاقو ضامن دار با خودم میارم:31:
اونی که شما میگی میرن ، درسته ولی اونا همدیگر رو میشناسن ولی اینجا که اینجوری نیست ...
ولی اولین بار امیرکبیر باشه بهتره اینجوری جمعیت زیادی هم میاد یهو دیدی 40 میلیون اومدن میدونی 40 میلیون یعنی چی؟ یعنی مشارکت 85 درصدی!

موافقم ، چطوره بحث رو به گروه منتقل کنیم؟ یکی تاپیکش رو بزنه
البته اونجوری دیگه عضو جدید کمتر میاد :13:
-------
hossein question، دمت گرم کلی حال کردیم:27:
خداییش این جملتو خوندم ترکیدم از خنده . تصور کن همه با حالت شک و تردید دور هم جمع میشیم آماده حمله (دفاع از خود) هستیم یکی از طنزای مهران مدیری نشون میداد چندنفر میخواستن معامله کنن. یکیشون عطسه کرد بادی گاردای طرف مقابل نزدیک بود ببندنش به رگبار :39:

M . Sayid
29-06-2010, 21:36
واقعا این جامعه داره به سمت چه قهقرایی میره
شبکه 3 برنامه جام جهانی نماینده سازمان سنجش رو آوردن:18::18::18::18::18::18::18::18::18:
فکر کنم فردا خیلیا دوباره بیان مثل آرش ، پیمان ، محسن و...

sh_r_rad
29-06-2010, 21:36
بچه ها دکتر توکلی الان اومده بود برای بازی امشب صحبت کنه! ولی برا کنکور!

fm992
29-06-2010, 21:51
چند ساعت نبودم چه همه تاپیک رفت جلو!!!!! مای گاد!!

من می خوام فردا دین و زندگی 2 بخونم.

BioHazard
29-06-2010, 22:11
آخ استرس گرفتم باز ، خدا رحم کنه :دی

بازی امشب رو میخوام ببینم از طرفی هم دارم بیهوش میشم :19:

nits
29-06-2010, 22:56
شب عاشقا جون (shabeashegha ) - شرمنده اسمت رو نمیدونم - واقعا الان سومین بارت هست که کنکور میدی ؟ من فکر کردم شما اولین بار که داری کنکور میدی ؟ پس ایشااله به اون چیزی که میخوای برسی .من شخصا برات دعا میکنم چون خیلی پسر گلی هستی. جدی میگم .

در ضمن امیر خان من اصلا هم عصبانی نیستم . ولی حال تو یکی رو میگیرم ( Amirdb )

بچه ها اگه موافق باشین بعد از کنکور یا هر وقت که میخوایین تاپیک جدید رو بزنیم . خودم میزنم دیگه. اول یه مشورتی با مدیران بخش میکنم بعدا . حالا اسمش رو چی بزاریم ؟ کنکوری های عقب مانده خوبه ؟ :31: ( یه وقت ناراحت نشید.منظورم از عقب مانده همون جامانده هستش نه اینکه عقب مانده ذهنی )

MaSoUd555
29-06-2010, 23:03
خب دوستان

ممنون که بعضی ها پست منو دیدند محل ما دادند:31:

بعضی ها گفتند هیچ وقت دیر نیست اما الان دیگه واقعا دیر شده برای سراسری

من از فردا شروع میکنم برای آزاد:31:

حالا از کجا شروع کنم؟؟؟

اصلا نصف کتابامو نمیدونم کجاست:31:

از من میشنوید همون سال اول بخونید قبول شید چون سال های بعدش حس و حال درس خوندن نیست:41:

این نصیحت رو از یه سال سوم پشت کنکوری قبول کنید:20:

البته آزاد بود هااا اما بودجش نبود:41:هر چند دولتی شهرستان هم خرجه کمی نداره:13:

امیدوارم موفق باشید دوستان

omide qatar
29-06-2010, 23:31
بازم ممنونhamidak
فقط اینو بگم فک کنم یه سو تفاهم کوچیک پیش اومده من امید نیستم دخترم
اسممو گذاشتم امید قطر آخه امسال قطر همه امیدشون تو کنکور منم (حالا نگی چه مغرور!من اعتماد به نفسم فقط یه خورده زیاده ولی جدی میم همه امید دارن تو سهمیه رتبه خیلی خوب بیارم و برم شریف)
به هر حال بابت راهنمایی هات ممنون قرابت معنایی هم گاج سفید رو دارم یه خورده خوندم یه چیزایی فهمیدم
فقط دوستان دعا کنید من خوب بدمممممممممم شریف قبول شم
راستیییییییییی می خواستم بگم ما خارج کشور ریاضی ها هم جمعه داریم دیگه شما ریاضیای ایران لطفا 5شنبه همه بیاین به ما روحیه بدیددددددددددد
شدیدا محتاجیمااااااااااااااااا بی معرفت نشیداااااااااا
ایشالله همتون 5شنبه خوب بدینو هر کی هرچی میخواد و قبول شووووووووو

دوستان استرس نداشته باشين همتون قبولين

shabeashegha
30-06-2010, 00:13
شب عاشقا جون (shabeashegha ) - شرمنده اسمت رو نمیدونم - واقعا الان سومین بارت هست که کنکور میدی ؟ من فکر کردم شما اولین بار که داری کنکور میدی ؟ پس ایشااله به اون چیزی که میخوای برسی .من شخصا برات دعا میکنم چون خیلی پسر گلی هستی. جدی میگم .

در ضمن امیر خان من اصلا هم عصبانی نیستم . ولی حال تو یکی رو میگیرم ( Amirdb )

بچه ها اگه موافق باشین بعد از کنکور یا هر وقت که میخوایین تاپیک جدید رو بزنیم . خودم میزنم دیگه. اول یه مشورتی با مدیران بخش میکنم بعدا . حالا اسمش رو چی بزاریم ؟ کنکوری های عقب مانده خوبه ؟ :31: ( یه وقت ناراحت نشید.منظورم از عقب مانده همون جامانده هستش نه اینکه عقب مانده ذهنی )
سینا هستم محمد امین جان. اختیار داری. خوبی از خودته . به پای شخصیت گل تو نمیرسه:11: ممنون که دعام میکنی. آره راستش سال سوممه . سال دوم رادیولوژی دانشگاه تهران قبول شدم ولی انصراف دادم (شبانه بود) ایشالا امسال رشته مورد علاقم بشه

wild_dragon
30-06-2010, 07:18
من که دیگه امروز نمیخونم.
فقط امیدوارم امشب خوب خوابم ببره
با آرزوی موفقیت همتون توی کنکور
انشاالله کنکور آخرتون باشه(البته اگه به فکر فوق نیستید)

BioHazard
30-06-2010, 07:31
خوب فردا دیگه همه چیز معلوم میشه ، چقدر بلدیم ، چقدر کنترل میتونیم بکنیم. آرزوی موفقیت دارم برای همه.
بچه ها برنامتون بعد از کنکور چیه ؟

من خودم زبانم و شاید گیتار رو دوباره شروع میکنم و بعدش زبان تدریس میکنم (چه مکالمه چه کنکور). بعدش برای همایش امنیت اطلاعات 22 مهرمان دانشگاه صنعتی بابل آماده میشم :20:

احتمالا 3 تا مسافرت هم میرم (مجردی:ی). سیاکل ، کیش (جوجه سوخاری میشم اونجا)، مشهد.

یکسر هم میرم پرتغال یک حالی ازاین بازیکناش بگیرم که چرا دیشب باختن به اسپانیا :19::19:و داور رو پیدا میکنم که حالیش کنم وقتی پویول 2 بار رونالدو رو از روی عمد زد باید چکار کنه :دی

behnam_roli
30-06-2010, 07:31
گفتم یه ذره بشینم تاریخ ادبیات و از این جور حفظیا بخونم دیدم حسش نیست بیخیال شدم

فک کنم امروز تعداد پست های این تاپیک 2 برابر بشه!

BossX
30-06-2010, 07:34
بازم ممنونhamidak
فقط اینو بگم فک کنم یه سو تفاهم کوچیک پیش اومده من امید نیستم دخترم
اسممو گذاشتم امید قطر آخه امسال قطر همه امیدشون تو کنکور منم (حالا نگی چه مغرور!من اعتماد به نفسم فقط یه خورده زیاده ولی جدی میم همه امید دارن تو سهمیه رتبه خیلی خوب بیارم و برم شریف)
به هر حال بابت راهنمایی هات ممنون قرابت معنایی هم گاج سفید رو دارم یه خورده خوندم یه چیزایی فهمیدم
فقط دوستان دعا کنید من خوب بدمممممممممم شریف قبول شم
راستیییییییییی می خواستم بگم ما خارج کشور ریاضی ها هم جمعه داریم دیگه شما ریاضیای ایران لطفا 5شنبه همه بیاین به ما روحیه بدیددددددددددد
شدیدا محتاجیمااااااااااااااااا بی معرفت نشیداااااااااا
ایشالله همتون 5شنبه خوب بدینو هر کی هرچی میخواد و قبول شووووووووو

دوستان استرس نداشته باشين همتون قبولين

من شندیم مدارس ایرانی قطر و سوریه خیلی سطحشون بالاست و دانش آموزای خوبی هم داره ، درسته؟
مثل چند سال پیش هم رتبه تک رقمی سهمیه داده بودن ، امسالم که نوبت شماست...
امارات که خیلی داغونه:31:

online_amin
30-06-2010, 08:23
آقا بعد از کنکور, مشهد در خدمتیم ها... هر کس مشهد اومد یه سر به ما هم بزنه. جای دوری نیستم, همین اطراف حرمم. اگر زیارت اومدین, میتونید زیارت من هم بیاین. اجازه میدم :دی خونه ما دیگه جزو صحن محسوب میشه :دی البته اومدن به خونه و از این قرتی بازیها نداریم ها... فقط میام یه سر میبینمتون و میرم. اگر فکر کردین میگم بیا خونه, اشتباه کردین :دی

دوستان میگم, اگر بخوام زبان فارسی, یه سئوال رو حتما جواب بدم, کدوم قسمت رو بخونم؟ من اصلا ادبیات و زبان نخوندم و تقریبا همیشه ادبیاتم خوب بوده و اون 9 سئوال آخر ادبیات رو به لطف خدا و به کمکش, معمولا خوب میزنم. اما زبان فارسی چی بخونم تا بتونم حداقل یه سئوالش رو حتما جواب بدم (البته بیخیال واژه و تکواژه بشید :دی)

online_amin
30-06-2010, 08:29
آقا راستی یه چیز دیگه هم بگم:

معلم ما یه حرف جالب زد. گفت شما اگر امسال نتونستی, فدای سرت که نتونستی. یعنی اگر رشته مورد علاقه خودت رو نتونستی قبول بشی, اشکال نداره و یه سال دیگه هست که میتونی برای اون رشته تلاش کنی. چون پای عمر در میون هست. فوقش تو از کسانی که قبول میشن, فقط و فقط یه سال عقب میمونی, اما در عوض تو بهترین دانشگاه, داری رشته مورد علاقه خودت رو میخونی.

BossX
30-06-2010, 08:35
این دو روز تو این یه سال خیلی داره اذیت میکنه
آدم نه میتونه درس بخونه نه میتونه کامل آزادی رو بچشه ... زمانم که نمیگذره ... من الان 1-2 روزه که زمانم وایساده ، جلو نمیره!

آقا بعد از کنکور, مشهد در خدمتیم ها... هر کس مشهد اومد یه سر به ما هم بزنه. جای دوری نیستم, همین اطراف حرمم. اگر زیارت اومدین, میتونید زیارت من هم بیاین. اجازه میدم :دی خونه ما دیگه جزو صحن محسوب
میشه :دی البته اومدن به خونه و از این قرتی بازیها نداریم ها... فقط میام یه سر میبینمتون و میرم. اگر فکر کردین میگم بیا خونه, اشتباه کردین :دی
اینجوری که فایده نداره!:31:
Bio که میخواد بیاد منم حتما مشهد میام 2-3 نفر دیگه هم پیدا میکنیم با هم میایم خونه شما
اینجوری خیلی بهتره پول هتل هم نمیدیم فقط اینو از الان بگم که بدونی من شبا غذای برنجی اصلا نمی خورم پس برای شبا اصلا تو زحمت نمیخواد بیفتی:27:
اینجوری دور هم خیلی خوش میگذره

دوستان میگم, اگر بخوام زبان فارسی, یه سئوال رو حتما جواب بدم, کدوم قسمت رو بخونم؟ من اصلا ادبیات و زبان نخوندم و تقریبا همیشه ادبیاتم خوب بوده و اون 9 سئوال آخر ادبیات رو به لطفا و به کمکش, معمولا خوب میزنم. اما زبان فارسی چی بخونم تا بتونم حداقل یه سئوالش رو حتما جواب بدم (البته بیخیال واژه و تکواژه بشید :دی)
ساختار جملات رو بخون همون که میشه 2-3-4 جزئی

behnam_roli
30-06-2010, 08:40
دوستان میگم, اگر بخوام زبان فارسی, یه سئوال رو حتما جواب بدم, کدوم قسمت رو بخونم؟ من اصلا ادبیات و زبان نخوندم و تقریبا همیشه ادبیاتم خوب بوده و اون 9 سئوال آخر ادبیات رو به لطفا و به کمکش, معمولا خوب میزنم. اما زبان فارسی چی بخونم تا بتونم حداقل یه سئوالش رو حتما جواب بدم (البته بیخیال واژه و تکواژه بشید :دی)

یه فصل هست به اسم جمله ساده و اجزای آن همون گذرا به مفعول و مسند و از این حرفا داره! هم آسونه هم هر سال یه تست ثابت داره

یه فصل ویرایش هم هست اونم بخون تست زیاد میاد ازش البته 88 نیومد ولی احتمالش هست امسال بیاد اینم به شدت آسونه

BossX
30-06-2010, 08:44
فردا این موقع:
دانش آموزان محترم وقت دفترچه عمومی به پایان رسیده لطفا دفترچه اختصاصی را برداشته و شروع به پاسخ دادن بکنید :31:

Cleeev
30-06-2010, 08:47
LOL... فردا کنکوره...!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](104).gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](214).gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](246).gif

behnam_roli
30-06-2010, 08:48
فردا این موقع:
دانش آموزان محترم وقت دفترچه عمومی به پایان رسیده لطفا دفترچه اختصاصی را برداشته و شروع به پاسخ دادن بکنید :31:

حاجی نیم ساعت عقبی!

الان نیم ساعت از وقت ریاضی گذشته:31:

aminnobakht
30-06-2010, 08:50
نه ديگه اشتباه كردي!!!!
فردا 25 دقيقه ديگه اين حرف رو ميزنن اون شروع فرآيند آمون هست كه ساعت 7:30 بايد باشه و آزمون ساعت 8 شروع ميشه!
پ.ن: شرمنده مثل خاك انداز پريدم وسط :31:

BossX
30-06-2010, 08:52
حاجی نیم ساعت عقبی!

الان نیم ساعت از وقت ریاضی گذشته:31:

نه ديگه اشتباه كردي!!!!
فردا 25 دقيقه ديگه اين حرف رو ميزنن اون شروع فرآيند آمون هست كه ساعت 7:30 بايد باشه و آزمون ساعت 8 شروع ميشه!
پ.ن: شرمنده مثل خاك انداز پريدم وسط :31:

شرمنده بدجور سوتی دادم:2:
اینجا ساعتش از ایران نیم ساعت عقب تره برای همین به وقت اینجا محاسبه کردم و گفتم:27:
پس فردا این موقع اونو به ما میگن

aminnobakht
30-06-2010, 09:03
من كه حوضه ام صنعتي شيرازه :41: بايد از ته دنيا اول برسم يه جايي :31: بعد بتونم تصميم بگيرم چه كار كنم!
ولي احتمالا برم طرف ملاصدرا كار دارم!
( چون امير اين سوال رو كرد منم رو حساب شيراز بش آدرس دادم :46:)

دم كنكوري من هم p30world باز شدم

behnam_roli
30-06-2010, 09:06
بچه ها اولین کاری که بعد از کنکور میکنید چیه؟
یعنی بعد از این که کنکور دادید و از جلسه اومدید بیرون چی کار میکنید؟؟

میام خونه تا یادم نرفته درصدهامو حساب میکنم

آماده میشم برا مسافرت...

میزان غذایی که میخورم رو به نصف کاهش میدم تا وزن زیاد شده رو کم کنم

میرم باشگاه...

یعنی بعد کنکور میرسه؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](212).gif

aminnobakht
30-06-2010, 09:08
مگه ميشه درصد ها رو حساب كرد؟
آخه دفترچه رو كه گفتن تا 48 ساعت بعد از آزمون منتشر نميشه!!
تازه كليد رو هم كه به اين سرعت نميزارن!

behnam_roli
30-06-2010, 09:12
مگه ميشه درصد ها رو حساب كرد؟
آخه دفترچه رو كه گفتن تا 48 ساعت بعد از آزمون منتشر نميشه!!
تازه كليد رو هم كه به اين سرعت نميزارن!

سوالاتش که نرسیده به خونه میاد روسایت

کلیدش هم سه ساعت بعد از اتمام آزمون رو سایته

aminnobakht
30-06-2010, 09:15
نه بابا خط كدومه!!!
ما ديگه پير شديم براي اين كارا!
ميخوام برم گوشيم رو بدم يكي از رفقا گرد گيري كنه :31:

پ.ن: چه باهاله اسپمينگ!
پ.ن 2 : چه باحاله كه باحال رو باهال نوشت!

babak_eivazi
30-06-2010, 09:16
حوزه من افتاده بغل خونمون 1دقیقه هم راه نداره!
می خوام اولین پست بعد کنکور رو خودم بزنم!

wild_dragon
30-06-2010, 09:31
من الان زنگ زدم سازمان سنجش گفت پیرینت کارت سیاه سفید باشه اشکال نداره
گفت حل کردن با خودکار هم توی دفترچه اشکال نداره

unlife
30-06-2010, 09:31
من که از یه ماه قبل یه لیست بلند بالا از کارایی که میخوام بعد کنکور انجام بدم نوشتم.
من تا کنکور زبان رو ندم خیالم راحت نمیشه.
بعد کنکور که اومدم خونه طبق معمول روزای آزمون میخوابم.بیدار که شدم میبینم میتونم سوالا رو پیدا کنم.اگه جوابا هم نبود حداقل اون موقع جوابا رو دوباره علامت میزنم ممکنه وقتی جوابا بیاد یادم رفته باشه.
شب فرار از زندان میبینم.تا آزمون زبان هم کتاب زبان اختصاصی ام رو دوباره میخونم.
بعد از کنکور زبان هم تا صبح شنبه هیچ کاری نمیکنم.
برنامه ام از شنبه شروع میشه.باید دوتا از دوستامو که تقریبن یه ساله گم و گور شدن و خبری ازشون نیست از زیر سنگ پیدا کنم.
کلاسای والیبال و ویلونم رو دوباره شروع کنم.کامپیوترم رو درست کنم.وبلاگام رو سر و سامون بدم و....
------
من اصلن استرس ندارم.تصورم از روز آخر اصلن این نبود. فکر میکردم خیلی بی قرار میشم و ترس برم میداره.اما الان اصلن انگار نه انگار که فردا کنکور دارم.
زیادی ریلکسم.دارم از این بی استرسی استرس میگیرم.زیادی دیگه ریلکسم.باید یه کم حداقل بترسم،اینطور نیست؟
امروز دقیقن واسم مثل دیروز یا حتا یه ماه پیشه.با همون روال.مثل همیشه هم برنامه ریزی کردم واسه درسام.

mohamad_reza72
30-06-2010, 09:40
تموم شد هرچی بود گذشت ولی برام دعا کنید چون زیاد نخوندم
اگه 8000 منطقه 2 بیارم همتون کله پاچه افتادین

---------- Post added at 10:40 AM ---------- Previous post was at 10:37 AM ----------

من که از یه ماه قبل یه لیست بلند بالا از کارایی که میخوام بعد کنکور انجام بدم نوشتم.
من تا کنکور زبان رو ندم خیالم راحت نمیشه.
بعد کنکور که اومدم خونه طبق معمول روزای آزمون میخوابم.بیدار که شدم میبینم میتونم سوالا رو پیدا کنم.اگه جوابا هم نبود حداقل اون موقع جوابا رو دوباره علامت میزنم ممکنه وقتی جوابا بیاد یادم رفته باشه.
شب فرار از زندان میبینم.تا آزمون زبان هم کتاب زبان اختصاصی ام رو دوباره میخونم.
بعد از کنکور زبان هم تا صبح شنبه هیچ کاری نمیکنم.
برنامه ام از شنبه شروع میشه.باید دوتا از دوستامو که تقریبن یه ساله گم و گور شدن و خبری ازشون نیست از زیر سنگ پیدا کنم.
کلاسای والیبال و ویلونم رو دوباره شروع کنم.کامپیوترم رو درست کنم.وبلاگام رو سر و سامون بدم و....
------
من اصلن استرس ندارم.تصورم از روز آخر اصلن این نبود. فکر میکردم خیلی بی قرار میشم و ترس برم میداره.اما الان اصلن انگار نه انگار که فردا کنکور دارم.
زیادی ریلکسم.دارم از این بی استرسی استرس میگیرم.زیادی دیگه ریلکسم.باید یه کم حداقل بترسم،اینطور نیست؟
امروز دقیقن واسم مثل دیروز یا حتا یه ماه پیشه.با همون روال.مثل همیشه هم برنامه ریزی کردم واسه درسام.

منم اصلا استرس ندارم الانم دارم زدبازی گوش میدم :8::8:
خیلی خیلییییییی ریلکس

خدا کنه روز فردام اینطوری باشم

shabeashegha
30-06-2010, 09:43
خوب فردا دیگه همه چیز معلوم میشه ، چقدر بلدیم ، چقدر کنترل میتونیم بکنیم. آرزوی موفقیت دارم برای همه.

من خودم زبانم و شاید گیتار رو دوباره شروع میکنم و بعدش زبان تدریس میکنم (چه مکالمه چه کنکور). بعدش برای همایش امنیت اطلاعات 22 مهرمان دانشگاه صنعتی بابل آماده میشم :20:

احتمالا 3 تا مسافرت هم میرم (مجردی:ی). سیاکل ، کیش (جوجه سوخاری میشم اونجا)، مشهد.

یکسر هم میرم پرتغال یک حالی ازاین بازیکناش بگیرم که چرا دیشب باختن به اسپانیا :19::19:و داور رو پیدا میکنم که حالیش کنم وقتی پویول 2 بار رونالدو رو از روی عمد زد باید چکار کنه :دی
سیاکل کجاست؟ چطور جاییه؟

---------- Post added at 11:43 AM ---------- Previous post was at 11:40 AM ----------

آقا بعد از کنکور, مشهد در خدمتیم ها... هر کس مشهد اومد یه سر به ما هم بزنه. جای دوری نیستم, همین اطراف حرمم. اگر زیارت اومدین, میتونید زیارت من هم بیاین. اجازه میدم :دی خونه ما دیگه جزو صحن محسوب میشه :دی البته اومدن به خونه و از این قرتی بازیها نداریم ها... فقط میام یه سر میبینمتون و میرم. اگر فکر کردین میگم بیا خونه, اشتباه کردین :دی

دوستان میگم, اگر بخوام زبان فارسی, یه سئوال رو حتما جواب بدم, کدوم قسمت رو بخونم؟ من اصلا ادبیات و زبان نخوندم و تقریبا همیشه ادبیاتم خوب بوده و اون 9 سئوال آخر ادبیات رو به لطف خدا و به کمکش, معمولا خوب میزنم. اما زبان فارسی چی بخونم تا بتونم حداقل یه سئوالش رو حتما جواب بدم (البته بیخیال واژه و تکواژه بشید :دی)
آقا حالا که همسایه امام رضایی امشب و فردا شبو نایب الزیاره همه بچه های فروم باش. واسه هممون دعا کن. ایشالا که خودت اولین کسی باشی که به رشته مورد علاقت میرسی:46:

آخ گفتی. خداییش من یکی بعدش یه چرت میخوابم شب رو میرم تهران گردی از شنبه هم که روز از نو روزی از نو باز باید واسه کنکور دانشگاه آزاد خودمو آماده کنم:13:

pcsoft_02
30-06-2010, 09:51
(برای تقویت روحیه و کاهش استرس) بچه ها شنیدم کنکور را عوض کردن خیلی خیلی فرق کرده
ادبیات : قرابت مفهومی نداره
عربی:نص عربی نداره
دینی :اصلاً آیه نداره
زبان :ردینگ و کلوز نداره
ریاضی :نمودار نداره
فیزیک :از فصل 1و2 پیش سوالی نمیاد
شیمی : سوالات محاسباتی نداره

BioHazard
30-06-2010, 09:57
سیاکل کجاست؟ چطور جاییه؟

سیاکل نزدیکای لاهیجان هست. جای باصفایی هست. خوراکه کمپ زدن توی جنگله

آقا التماس دعا!

(برای تقویت روحیه و کاهش استرس) بچه ها شنیدم کنکور را عوض کردن خیلی خیلی فرق کرده

ببین شوخی نکن ، یبارکی بگو کنکور رو میخوان از 5 سال دبستان بگیرن دیگه.

unlife
30-06-2010, 09:58
الان بزرگترین مشکل و دغدغه ی من اینه که اگه امشب نتونم سفری دیگر و در جستجوی پدر رو ببینم چطوری میخوام تا شنبه صبر کنم که تکرارشونو ببینم:31:

unlife
30-06-2010, 10:04

بجز شیمی بقیه اش واسه من یعنی مصیبت که آخه.
اینا دقیقن همونایی ِ که من بلدم.حالا اگه آیه های عجیب غریب با گزینه های اجق وجق ندن مسئله ای نیست.اما اگه تغییر دیگه ای باشه من تسلیم این صحنه آرایی خطرناک نمی شم و انصراف میدم و بدین وسیله اعتراض خودم رو اعلام میکنم.

fm992
30-06-2010, 10:08

مرسی!!
واسه من اینطوری خیلی بَده!! به جز شیمی و عربی، بقیه ش به ضررمه!

ولی خیلی باحال بو. دستت مرسی ! :31:

aminnobakht
30-06-2010, 10:13
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
منم حوزم صنعتی شیرازه!!
فکر کنم باید ساعت چهار ونیم از خواب بلند بشم تا به موقع برسم.
راستی من که میخوام ساعت پنج وینم راه بیفتم اون موقع تاکسی گیر میاد؟؟؟
اگه انداخته بودن دانشکده مهندسی چه قدر خوب میشد.پیاده فقط 10 دقیقه راه بود(واسه من)
شیطون میخوای بری ملاصدرا خط بزنی!!!!اون موقع ظهر
البته دیگه ملاصدرا به درد نمیخوره شده پر از افغانی
اين رو الان ديدم!
آره حتي عبوري هم گير مياد ولي به سختي!
من جاي تو بودم از همين امشب به يه اژانس ميسپردم!
آخه ممكنه فردا منشي آژانس هم حتي اون موقع خواب مونده باشه(شيراز و هواي گرم و اينا )!
راستي چرا 5:30 ؟
فكر نكنم بيشتر از 30-40 دقيقه طول بكشه رسيدن به اونجا!
در هر حال موفق باشي

unlife
30-06-2010, 10:13
راستی بچه ها معلم دیفرانسیلمون یه بار تعریف می کرد می گفت تو یه مدرسه ازش خواستن یه سری تست بنویسه بده که از بچه ها یه آزمون بگیرن(از همین آزمونای داخلی که تو مدارس برگزار میشه.) معلممونم که تستا رو نوشته تو همون برگه ی سوالا جوابا رو علامت زده.میگفت دور گزینه درست دایره کشیده بوده.بعد که داده به مسئول مدرسه تاکید کرده جوابا رو توش علامت زده بایستی حتمن تایپ کنن .اونا هم گفتن خیالتون راحت همه ی سوالا تایپ میشن.
میگه روز آزمون خودش مدرسه بوده نیگاه کرده دیده از همون برگه ای که داده بوده کپی گرفتن.یعنی همه جوابا رو داشتن.تا میاد اعتراض کنه چشمش میفته به پاسخ نامه یکی و میبینه جوابایی که زده با جوابایی که علامت زده یکی نیست.مال ِ چند نفر دیگه رو هم نیگاه میکنه میبینه مال اونا هم همین شکلیه.انگار نه انگار جوابا جلوشونه.
واسه همین صداشو درنیاورده.اولین جلسه بعد آزمون که از بچه ها پرسیده چرا با اینکه جوابا معلوم بوده یه چیز دیگه زدید؟ بچه ها گفتن مگه اونا جواب بوده؟
ما فکر کردیم اینا رو الکی علامت زدید.مگه نمی خواستید گولمون بزنید؟
با اینکه جوابا رو داشتن هیچکس 100 نزده.
بعد تو کلاس ما اتفاقی تو کپی کنار چند تا گزینه نقطه افتاده بود همه اون گزینه ها رو علامت زدیم.تو اون آزمونم کسی 100 نزد.

Mohammad Hosseyn
30-06-2010, 10:21
راستی بچه ها معلم دیفرانسیلمون یه بار تعریف می کرد می گفت تو یه مدرسه ازش خواستن یه سری تست بنویسه بده که از بچه ها یه آزمون بگیرن(از همین آزمونای داخلی که تو مدارس برگزار میشه.) معلممونم که تستا رو نوشته تو همون برگه ی سوالا جوابا رو علامت زده.میگفت دور گزینه درست دایره کشیده بوده.بعد که داده به مسئول مدرسه تاکید کرده جوابا رو توش علامت زده بایستی حتمن تایپ کنن .اونا هم گفتن خیالتون راحت همه ی سوالا تایپ میشن.
میگه روز آزمون خودش مدرسه بوده نیگاه کرده دیده از همون برگه ای که داده بوده کپی گرفتن.یعنی همه جوابا رو داشتن.تا میاد اعتراض کنه چشمش میفته به پاسخ نامه یکی و میبینه جوابایی که زده با جوابایی که علامت زده یکی نیست.مال ِ چند نفر دیگه رو هم نیگاه میکنه میبینه مال اونا هم همین شکلیه.انگار نه انگار جوابا جلوشونه.
واسه همین صداشو درنیاورده.اولین جلسه بعد آزمون که از بچه ها پرسیده چرا با اینکه جوابا معلوم بوده یه چیز دیگه زدید؟ بچه ها گفتن مگه اونا جواب بوده؟
ما فکر کردیم اینا رو الکی علامت زدید.مگه نمی خواستید گولمون بزنید؟
با اینکه جوابا رو داشتن هیچکس 100 نزده.
بعد تو کلاس ما اتفاقی تو کپی کنار چند تا گزینه نقطه افتاده بود همه اون گزینه ها رو علامت زدیم.تو اون آزمونم کسی 100 نزد.
کنکور امسال هم اینجوری بشه بازم فک کنم اون دانش آموزا 100 نمیزننن :31:

کنکوریا ... برن برای استراحت . فردا باید ریلکس باشیم :5::8:

Amir_oscar
30-06-2010, 10:28
آره آره این سواله منم هست.انگشت هم نیاز هست بزنیم یا امضا کنیم کافیه؟؟
اسپم دادن هم چه عالمی داره ها:31::31:
آره باید امضا کرد و انگشت هم زد.

ALt3rnA
30-06-2010, 10:29
امیدوارم دوستان موفق باشند فردا
شب زود بخوابید که فردا تو چرت نباشیدا ! در ضمن به نظر من ساعت 4 صبح بلند شدن اونم وقتی که عادت ندارید بش ریسک بزرگیه
خطرات احتمالیه دیگه رو هم پیش بینی کنید
تا 4-5 ساعت از wc خبری نیستا :دی
توصیه برادرانه :دی

ALt3rnA
30-06-2010, 10:31
حسين توكلي، معاون سازمان سنجش آموزش كشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاري فارس با بيان اين‌كه فرم نظرخواهي قبل از برگزاري آزمون به داوطلبان ارايه مي‌شود، افزود: داوطلبان بايد قبل از برگزاري آزمون به فرم نظرخواهي در پاسخنامه ويژه جواب دهند.
این یعنی چی ؟ من تو قلمچیم هرچی نظر سنجی میدادن الکی علامت میزدم !

aminnobakht
30-06-2010, 10:37
این یعنی چی ؟ من تو قلمچیم هرچی نظر سنجی میدادن الکی علامت میزدم !

خوب احتمالا اينجا هم بايد الكي كامل كنيم ديگه!
كلا داده آماري و نظرسنجي و اينا از هيچ ارزشي برخوردار نيست!(شما شور نزن)

fardinstar
30-06-2010, 10:57
درصدهاي احتمالي من در كنكور 89 :
ادبيات : 50
عربي :45
معارف : 40
زبان : 100
زمين : 0
رياضي : 50
زيست : 60
فيزيك : 35
شيمي : 60
رتبه احتمالي در منطقه سه : 1600
نتيجه احتمالي : دلم شكست !!‌
-------------------------------------------
سايت سنجش ثبت نام رشته هاي خاص رو گذاشته. برا رشته تجربي سه تا بورسيه پزشكي هست + پزشكي بقيه الله. بورسيه ها كه به درد من نميخورن چون معدل بالاي 18 ميخوان ولي پزشكي بقيه الله معدل بالاي 14 در سال آخر تحصيلي يا معدل بالاي 15 در سه سال آخر تحصيلي بايد داشته باشيم. مشكل من اينه كه نميدونم معدل سه سال آخرمو چجوري بايد حساب كنم. معدل كتبي سوم : 12/13 - معدل كل سوم : 15/49 - معدل كل پيش دانشگاهي 13/17 و معدل دوم دبيرستانم : 17 و خورده اي. الان چطور بايد محسابه كنم معدل سه سال آخر تحصيليمو ؟؟ ميانگين بگيرم ؟

ALt3rnA
30-06-2010, 11:03
درصدهاي احتمالي من در كنكور 89 :
ادبيات : 50
عربي :45
معارف : 40
زبان : 100
زمين : 0
رياضي : 50
زيست : 60
فيزيك : 35
شيمي : 60
رتبه احتمالي در منطقه سه : 1600
نتيجه احتمالي : دلم شكست !!‌
تلقین منفی نکن به خودت !
این جور پیش بینیا فقط تاثیر منفی دارن الان

aminnobakht
30-06-2010, 11:05
اينطوري كه فكر ميكني نيست

BioHazard
30-06-2010, 11:05
درصدای احتمالی من

ادبیات 50 - 70
عربی 0 تا 40
دینی 50 تا 70
زبان 90 تا 100

ریاضیات از 55 تا سوال حداقل 30 تا جواب میدم پس حداقل 54 و حداکثر 70
فیزیک از 45 تا ، 30 تارو سعی میکنم جواب بدم => 64 تا 80

شیمی هم 60 تا 90
(حالا خوبه جواب بدم و غلط ::دی)

aminnobakht
30-06-2010, 11:09
ميشه همگي يه لطفي كنين درصداتون رو نيگن؟!؟!
اين كار فقط براي يكي مثب من كه درصد هام پايينه استرس مياره و بس!

unlife
30-06-2010, 11:31
ببینید من این عقیده رو قبول دارم که ابدن نمیشه پیش بینی کرد.
کنکور واقعن بخشی اش برمیگرده به شانس.ممکنه فردا منی که درصد ریاضی ام از دوستم پایین تره بهتر عمل کنم.ممکنه از اون بخشایی که تسلط بیشتری دارم بیشتر سوال بیاد.درسته که بودجه بندی ها تقریبن معلوم و ثابته.ولی مثلن ممکنه سوالی که از انتگرال میاد امسال واسه من آشنا و ساده باشه واسه یه نفر دیگه به هر دلیلی سخت باشه.
من تو عمومی ها حتا اینو بیشتر دیدم.خیلی پیش اومده تو ریدینگ و کلوز زبان با اینکه معنی خیلی کلمه ها رو هم نمیدونم کاملن میفهمم چی داره میگه و همه ی سوالاشو درست میزنم و یه وقت دیگه پیش میاد که با دونستن بیشتر کلمه ها بازم اشتباه بزنم.
من نمیخوام استرس بدم یا حرفای نگران کننده بزنم.احتمال داره فردا سوالا به نفع کسی باشه و یا به ضرر کسی.
به نظر من مهم ترین چیز،مهم ترین چیز،مهم ترین چیز خونسردی و آرامشِ.اینکه بلد باشیم آروم باشیم،نترسیم و تسلیم نشیم.اینکه با استرس کنار بیایم.قسم میخورم کسایی رو دیدم که در طول سال کلی سختی کشیدن و درس خوندن و درصدای بالا آوردن ولی روز کنکور تمرکزشونو از دست دادن،نتونستن به استرسشون غلبه کنن و خیلی ساده رتبه ای خیلی دورتر از رتبه ی حقیقی شون بدست آوردن.
باید بلد باشیم اگه چند تا سوال اول معارف سخت بود جا نزنیم.اگه امسال تعداد مسئله های شیمی زیاد شد نترسیم.
من فکر میکنم مهم اینه که ما خودمونو همینو طوری که هستیم بپذیریم.قبول کنیم که قرار نیست به همه ی سوالا جواب بدیم.
پیش میاد که تعداد سوالای نزده مون تو یه درسی بیشتر از اونی بشه که پیش بینی کردیم.نباید بترسیم.این همه چیزو خراب میکنه.
ما باید از همون چیزایی که بلدیم استفاده کنیم فقط.
و اینکه بلد باشیم نترسیم

steps
30-06-2010, 11:42

فردا که کنکور هنر تموم شد میرم خونه می خوابم تا شاید صبح بتونم زود بیدار بشم . پس فردا یعنی جمعه بعد از سراسری هم میرم پیش رفیقام یکم ...چرخ میزنم وساعت18میرم خونه تا له شدن برزیل رو نگاه کنم از شنبه هم می شینم برای ازاد می خونم.
بعد از کنکور ازاد هم میرم باشگاه

farzaneh*f
30-06-2010, 11:44
صدای پای کنکور

اهل ایرانم
روزگارم خوب است!!!
عمده درسی دارم ، خرده هوشی ، سر سوزن وقتی
معلمی دارم بهتر از برگ کتاب
و کنکوری که در این نزدیکی ست (:5:)
لای این کتاب ها ، پای آن گاج سفید...

من دانش آموزم
قبله ام یک پروتون
جانمازم هسته ، مهرم حد
جبر، سجاده ی من
من وضو با نوسان آونگ ها می گیرم
در افکارم جریان دارد شریف ، جریان دارد امیر کبیر (/دانشگاه تهران/شهید بهشتی/علم و صنعت/...):40:
درصدها از سایت کانون پیداست...:21:(/سنجش/گاج/گزینه 2/...)
همه تست های فیزیکم متبلور شده است
من تستم را وقتی می زنم
که پشتیبان، زمانش را گرفته باشد با نقصان
من تستم را پی فریادهای معلم می زنم
پی تکنیک x -

اهل ایرانم
پیشه ام تست کاریست
گاه گاهی سوالی می سازم با عشق، می پرسم ز شما
تا به نیشخند نکته ای که در آن پنهان است ،
ذهن فعال شما تازه شود!!!
چه خیالی؛ چه خیالی،... می دانم
تست من بی جان است
خوب می دانم، نکته ی تست من تکراریست...:41:

من نمی دانم
که چرا می گویند،کاربرد آسان است ، شیمی زیباست
و چرا در کیف هیچ کسی معارف نیست
پیوند مقدس چه کم از پرتو uv دارد؟ (:31:)
کیف ها را باید شست جور دیگر باید پر کرد!
کار ما نیست شناسایی "راز" کنکور
کار ما شاید این است
که میان الکترود و فوتون
پی آواز انتگرال بدویم.
___
e.a

farzaneh*f
30-06-2010, 11:53
ميشه همگي يه لطفي كنين درصداتون رو نيگن؟!؟!
اين كار فقط براي يكي مثب من كه درصد هام پايينه استرس مياره و بس!

کنکور 89 که هنوز برگزار نشده پس از کجا می دونی درصدات پایینه :46:

farzaneh*f
30-06-2010, 12:19
واقعا این جامعه داره به سمت چه قهقرایی میره
شبکه 3 برنامه جام جهانی نماینده سازمان سنجش رو آوردن:18::18::18::18::18::18::18::18::18:
فکر کنم فردا خیلیا دوباره بیان مثل آرش ، پیمان ، محسن و...

جدا؟؟؟ چی می گفت؟؟؟

و من :25: (:43:)

omide qatar
30-06-2010, 12:25
اره bossx
ما وو سال قبل رتبه 3 منطقه رو يكي از بجه هاي اينجا اوورد الان داره مكانيك شريفو ميخونه همون سال خواهر خودمم شد 136
الان من ديكه نميدونم به قو ل دوستان همين جا ما طناب رو رها كرديم ببينيم جي ميشه!!دعا كنيد فقط:20:
من تا حالا كلا نشنيدم از امارات كه سطحش جه جوره ولي خب ايشالله امسال همه تو سهميه رتبه بيارن

BossX
30-06-2010, 12:26
دوستان بهتره تو این ساعات با توسل به ائمه اطهار خود را برای کنکور آماده کنیم
التماس دعای ویژه دارم

« دعای توسل با صدای استاد فرهمند »

حجم : 3.6 مگابایت
زمان 15 دقیقه
نوع فایل: MP3

دانلود

« دعای توسل با صدای ملا باسم کربلایی »
حجم : 2.6 مگابایت
زمان 22 دقیقه
دانلود

« دعای توسل با صدای حاج مهدی سماواتی »

حجم : 3.35 مگابایت
زمان 16 دقیقه

دانلود

« دعای توسل با صدای سيد وليد المزيدي »

حجم : 1.1 مگابایت
زمان 18 دقیقه

دانلود

---------------------

منبع : eteghadat.com

BioHazard
صدای پای کنکور

اهل ایرانم
روزگارم خوب است!!!
عمده درسی دارم ، خرده هوشی ، سر سوزن وقتی
معلمی دارم بهتر از برگ کتاب
و کنکوری که در این نزدیکی ست (:5:)
لای این کتاب ها ، پای آن گاج سفید...

من دانش آموزم
قبله ام یک پروتون
جانمازم هسته ، مهرم حد
جبر، سجاده ی من
من وضو با نوسان آونگ ها می گیرم
در افکارم جریان دارد شریف ، جریان دارد امیر کبیر (/دانشگاه تهران/شهید بهشتی/علم و صنعت/...):40:
درصدها از سایت کانون پیداست...:21:(/سنجش/گاج/گزینه 2/...)
همه تست های فیزیکم متبلور شده است
من تستم را وقتی می زنم
که پشتیبان، زمانش را گرفته باشد با نقصان
من تستم را پی فریادهای معلم می زنم
پی تکنیک x -

اهل ایرانم
پیشه ام تست کاریست
گاه گاهی سوالی می سازم با عشق، می پرسم ز شما
تا به نیشخند نکته ای که در آن پنهان است ،
ذهن فعال شما تازه شود!!!
چه خیالی؛ چه خیالی،... می دانم
تست من بی جان است
خوب می دانم، نکته ی تست من تکراریست...:41:

من نمی دانم
که چرا می گویند،کاربرد آسان است ، شیمی زیباست
و چرا در کیف هیچ کسی معارف نیست
پیوند مقدس چه کم از پرتو uv دارد؟ (:31:)
کیف ها را باید شست جور دیگر باید پر کرد!
کار ما نیست شناسایی "راز" کنکور
کار ما شاید این است
که میان الکترود و فوتون
پی آواز انتگرال بدویم.
___
e.a

با اجازت این شعر رو سیو میکنم ، آخ مردم از خنده

farzaneh*f

من تازه از شنبه شروع می کنم به زیست خوندن واسه پزشکی آزاد (و البته به احتمال 99 درصدم باید برم سر کار :46:) از 1 مرداد به بعد رسما آزاد می شم که تا آخر تابستون می شه حدود 61 روز وقت واسه ی اون 61 روزم فکر کنم 40-50 تایی بشه اسم رمانایی که لیست شون کردم تا بعد کنکور بخونم (حتما همه رو می خونم :31:) در کل فکر می کنم تابستون وقت کم بیارم واسه همه ی کارایی که می خوام بکنم:20:

BioHazard
30-06-2010, 12:30
جدا؟؟؟ چی می گفت؟؟؟

و من :25: (:43:)

قرار شده شما توی ویژه برنامه شعرهای نو برید و برنامه واسه کنکوری ها اجرا کنید. :دی

---------- Post added at 12:30 PM ---------- Previous post was at 12:28 PM ----------

من تازه از شنبه شروع می کنم به زیست خوندن واسه پزشکی آزاد (و البته به احتمال 99 درصدم باید برم سر کار :46:) از 1 مرداد به بعد رسما آزاد می شم که تا آخر تابستون می شه حدود 61 روز وقت واسه ی اون 61 روزم فکر کنم 40-50 تایی بشه اسم رمانایی که لیست شون کردم تا بعد کنکور بخونم (حتما همه رو می خونم :31:) در کل فکر می کنم تابستون وقت کم بیارم واسه همه ی کارایی که می خوام بکنم:20:

خوب خوبه ، فقط اسم رمان ها رو هم بگو ، چون شدیدا نیاز دارم. من تو عمرم کلا 2 تا رمان رو تقریبا خوندم و یکی رو شروع کردم الان.(الان گشت ارشاد منو بجرمه اسپم میگیره :دی)

moraddad
30-06-2010, 12:34
اسپمکده ایه اینجا واس خودش بابا!
ما بهترین تاپیک توی انجمن رو داریم...شکی نیست...
الان سعی میکنیم پر طرفدارترین تاپیک دنیا بشیم!
(با لهجه خوانده شود!)

farzaneh*f
30-06-2010, 12:41
با اجازت این شعر رو سیو میکنم ، آخ مردم از خنده

خواهش می کنم خوشحال شدم که خوشت اومده ازش:20:البته اصل این شعر مال یکی از همکلاسیام بوده ( e.a) که من یه کم تغییرش دادم (فقط یه کم یعنی در حد 13 -14 بندشو!!!) ولی اصلش مال اون بود که البته از خودش اجازه گرفتم (هم واسه گذاشتنش تو سایت هم واسه تغییر دادنش) اونم گفت اسمشو همین طوری اختصاری بزنم زیرش (نامرد نگفت فدای سرت برو بگو کار خودم بوده:31:)

---------- Post added at 01:41 PM ---------- Previous post was at 01:38 PM ----------

اسپمکده ایه اینجا واس خودش بابا!
ما بهترین تاپیک توی انجمن رو داریم...شکی نیست...
الان سعی میکنیم پر طرفدارترین تاپیک دنیا بشیم!
(با لهجه خوانده شود!)

اسپم چیه؟؟؟ روحیه دادن به هم دیگه هم بخشی از کنکوره که باید تو تاپیک مربوط به کنکور انجام بشه :31:

behnam_roli
30-06-2010, 12:42
کلا این مدل روزا تاپیک ها پر میشه از اسپم

قبل از کنکور بعد از کنکور قبل از اعلام نتایج بعد از اعلام نتایج

همه رو میارن به اسپم!

BioHazard
30-06-2010, 12:43
تاپیک بره ترش ، تکلیف این همه زحماتی که در راستای ارسال اسپم (پست هایی در رابطه با روحیه) چی میشه ؟ کم میشه از تعداد پست ها ؟

farzaneh*f
30-06-2010, 12:43
قرار شده شما توی ویژه برنامه شعرهای نو برید و برنامه واسه کنکوری ها اجرا کنید. :دی

---------- Post added at 12:30 PM ---------- Previous post was at 12:28 PM ----------

خوب خوبه ، فقط اسم رمان ها رو هم بگو ، چون شدیدا نیاز دارم. من تو عمرم کلا 2 تا رمان رو تقریبا خوندم و یکی رو شروع کردم الان.(الان گشت ارشاد منو بجرمه اسپم میگیره :دی)

باشه جمع شون می کنم یه جا می ذارمشون واست (البته قبل از همه شون دلم می خواد تاریخ بیهقی رو بخونم ولی نمی دونم از پسش برمیام یا نه ولی واقعا تو درس قاضی بست خیلی خوشم اومد از طرز نوشتنش)

behnam_roli
30-06-2010, 12:48
تاپیک بره ترش ، تکلیف این همه زحماتی که در راستای ارسال اسپم (پست هایی در رابطه با روحیه) چی میشه ؟ کم میشه از تعداد پست ها ؟

این جور تاپیکا نمیره ترش فوقش یه سری پست پاک میشه بعد قفل میشه

که مطمئن باش تا یه مدت بعد کنکور این اتفاق نمی افته

aminnobakht
30-06-2010, 12:53
کنکور 89 که هنوز برگزار نشده پس از کجا می دونی درصدات پایینه
خوب من كلا انتظار درصد 70 رياضي رو ندارم چون اصلا براي اون آماده نشدم!
ولي خوب مثلا زبان بالا يا شيمي بالا( حتي با ريدينگ سخت و محاسبات وقت گير) برام سخت نيست!
و هر چند درصد دقيقم رو ندونم حدود درصد هام رو كه ميدونم!
پس ميتونم تشخيص بدم

farzaneh*f
30-06-2010, 13:04
خوب من كلا انتظار درصد 70 رياضي رو ندارم چون اصلا براي اون آماده نشدم!
ولي خوب مثلا زبان بالا يا شيمي بالا( حتي با ريدينگ سخت و محاسبات وقت گير) برام سخت نيست!
و هر چند درصد دقيقم رو ندونم حدود درصد هام رو كه ميدونم!
پس ميتونم تشخيص بدم

به هر حال هنوز چیزی معلوم نیست کلا منظورم این بود که هیچ کس غیر از خودت نمی تونه بهت استرس وارد کنه :20: نمی گم که به 70 فکر کن ولی استرسم بی مورده اگه امروز با درصدایی که بچه ها واسه خودشون پیش بینی می کنن استرس پیدا کنی فردا سرجلسه با دیدن اونایی که رو هوا پاسخنامه رو پر می کنن چی کار می خوایی بکنی تو (قلم چی یکی بغل دست من می داد آزمون همیشه پاسخ نامش پر پر بود یکی دو تا به ندرت خالی توش پیدا می شد منم همش می گفتم این دیگه کیه آخر سر یه روز کارنامه مو که می گرفتم اونم دیدم ترازش شده بود 2900 اون آزمون تقریبا همه ی درسا رو منفی زده بود!!!:18:) اینم گفتم فردا اگه یه وقت دیدیم بغل دستیامون خیلی زود جواب می دن خودمونو اصلا ناراحت نکنیم (البته اصولا کنکور دیگه قلم چی نیست که حواس آدم به بغل دستیش باشه داوطلب خوب همه ی حواسش به برگه ی خودشه)

nafas
30-06-2010, 13:14
آقا این کارت رو امضا کنیم یا نه ؟!

Amir_oscar
30-06-2010, 13:16
آقا این کارت رو امضا کنیم یا نه ؟!
بلی! هم امضا و هم اثر انگشت.

farzaneh*f
30-06-2010, 13:17
اصولا که باید امضا شه ولی اگه می ترسی مشکلی پیش بیاد یه خودکار با خودت ببر اگه لازم بود امضا می کنی دیگه؟؟؟:20:

Amir_oscar
30-06-2010, 13:19
اصولا که باید امضا شه ولی اگه می ترسی مشکلی پیش بیاد یه خودکار با خودت ببر اگه لازم بود امضا می کنی دیگه؟؟؟:20:
من پارسال کنکور دادم باید امضا بکنی. بعضیا که اثر انگشت نزده بودن اونجا مجبور شدن دستشون رو باخودکار جوهری بکنن و... خطرناکه!!! چون دستت جوهری می شه ممکنه به پاسخنامه بخوره و خراب بکنه پاسخنامه رو...

nafas
30-06-2010, 13:22
هم اثر انگشت. اینو بیخیال بابا !

کثیف میشه کل کارت ولش کن :دی

شعر بسیار زیبا بود :11:

پس ازپايان جلسه آزمون برچسب صندلي خود را برداشته و تا اعلام نتايج نهايي آزمون نزد خود نگاه دارند.

یادتون نره مهمه

---------- Post added at 02:22 PM ---------- Previous post was at 02:20 PM ----------

من پارسال کنکور دادم باید امضا بکنی. بعضیا که اثر انگشت نزده بودن اونجا مجبور شدن دستشون رو باخودکار جوهری بکنن و... خطرناکه!!! چون دستت جوهری می شه ممکنه به پاسخنامه بخوره و خراب بکنه پاسخنامه رو...
ای بابا

کاری درست کردن برا آدم ها !

انگشتم میزنیم ! :13:

farzaneh*f
30-06-2010, 13:23
بلی! هم امضا و هم اثر انگشت.

اثر انگشتم اجباریه؟؟؟؟؟:18: خوب شد گفتی من فکر می کردم اختیاریه (یعنی انتخابیه یا اثر انگشت یا امضا)

Amir_oscar
30-06-2010, 13:24
آخرش اون 0 زیادی اول شماره ی دانش آموزی رو ویرایش بکنیم توی سایت سنجش؟ ضرر که نداره!

nits
30-06-2010, 13:26

اولین کارها :

1-میام درصدهای افتضاحم رو حساب میکنم .
2- برنامه میچینم واسه کنکور بعد ( فردای روز از کنکور شروع به درس خوندن میکنم )
3-میرم دنبال گواهی نامه .

کارهایی که باید انجام بدم روزانه :

0-درس
1-باشگاه .
2-شبها هم تو نت هستم
3-سایتم رو میسازم .

nafas
30-06-2010, 13:28
آخرش اون 0 زیادی اول شماره ی دانش آموزی رو ویرایش بکنیم توی سایت سنجش؟ ضرر که نداره!

من ویرایش کردمش