PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کنــکور 89 ؛ مشاوره - برنامه ریزی - شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41

new life
23-06-2010, 10:12
سلام
یک سوال داشتم از کسایی که پارسال کنکور دادن ( سراسری ) میخواستم بدونم این تطبیق چهره با کارت ورود به جلسه رو حتما باید سر امتحان انجام بدن ؟؟!!
اونم سر عمومی ها ؟؟؟!!
نباید قبل از شروع ازمون این کارو بکنن؟؟؟؟
برای همه سر ازمون نگاه کردن؟
اخه چند بارم برای محکم کاری مثل اینکه نگاه میکنن :angry:
همین که سر ازمون راه میره به همه هم میگه کارتتونو ببینم کلی حواس ادم پرت میشه :41:

ehsan_manu
23-06-2010, 12:01
آخرين خبر درباره زمان حذف كنكور

تاریخ : 1389/03/03 - 15:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نسخه چاپی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رئيس سازمان سنجش آموزش كشور درباره زمان دقيق حذف كنكور و تصميمگيري نهايي در اين زمينه، عدم تاثير پيش دانشگاهي در كنكور امسال، تعيين ضريب براي دروس تاثيرگذار در سوابق تحصيلي داوطلبان در كنكور امسال و ... توضيحاتي ارائه كرد.

دكتر محمد حسين سرورالدين با بيان اين مطلب افزود: زمان حذف كنكور در جلسه گذشته كميته كنكور مشخص شده كه بر اساس آن كنكور بايد در سال 92 يا 93 حذف شود اما قرار شد بررسيها صورت گيرد تا در جلسه آتي كميته كنكور زمان قطعي حذف كنكور مشخص شود.
وي ادامه داد: در واقع سازمانها و دستگاههاي ذيربط بايد راهكارها و طرحهاي اجرايي خود را اعلام كنند تا درباره زمان دقيق حذف كنكور تصميم نهايي اتخاذ شود. اما به هر حال سال 92 يا 93 زماني است كه كنكور به طور كامل حذف خواهد شد.
رئيس سازمان سنجش درباره اعلام نظر يكي از مسئولان آموزش و پرورش درباره تاثير پيش دانشگاهي در كنكور سال آينده گفت: در كميته كنكور هم مورد تاكيد قرار گرفته است كه سخنگوي مصوبات اين كميته تنها سازمان سنجش آموزش كشور است بنابراين داوطلبان تنها بايد به اطلاعيه ها و اخباري كه از مرجع سازمان سنجش اعلام مي شود توجه و بر اساس آن برنامه ريزي كنند.
سرورالدين همچنين درباره ميزان تاثير سوابق تحصيلي در كنكور سال جاري گفت: در كنكور امسال نيز مانند سال گذشته سوابق تحصيلي 15 درصد در قبولي داوطلبان تاثيرگذار است اما چون سوابق تحصيلي جاي معدل را در اين زمينه گرفته بايد در كميته كنكور درباره ضرايب هر يك از دروس موثر در سوابق تحصيلي تصميمگيري شود.
وي تاكيد كرد: پيش دانشگاهي در كنكور امسال به هيچ عنوان تاثيرگذار نيست و داوطلبان با خيال راحت در روزهاي آتي خود را براي كنكور سراسري آماده و مهيا كنند.

Barcelona09
23-06-2010, 12:08
اينم براي تجديد حيات :

سوالات کنکور 89 لو رفت

ممنون خیلی خوب بود ، جواباش کی میاد ؟

Ali-ch
23-06-2010, 12:32
سلام میشه 87 خارج رو برام تخمین بزنین ؟ منطقه 1
ادبیات:54
عربی:65
معارف:49
زبان:76
ریاضی:56
فیزیک:66
شیمی:73
ممنون

hamidak
23-06-2010, 12:34
سلام
یک سوال داشتم از کسایی که پارسال کنکور دادن ( سراسری ) میخواستم بدونم این تطبیق چهره با کارت ورود به جلسه رو حتما باید سر امتحان انجام بدن ؟؟!!
اونم سر عمومی ها ؟؟؟!!
نباید قبل از شروع ازمون این کارو بکنن؟؟؟؟
برای همه سر ازمون نگاه کردن؟
اخه چند بارم برای محکم کاری مثل اینکه نگاه میکنن :angry:
همین که سر ازمون راه میره به همه هم میگه کارتتونو ببینم کلی حواس ادم پرت میشه :41:
قاعدتا نباید اینجوری باشه وقتی آزمون ساعت 8 شروع میشه و همه باید تا قبل از ساعت 7 داخل باشن و درب ورودی ساعت 7 بسته میشه پس اونقد فرصت هست تطبیق و اینا رو بدن . خلاصه نگران نباشه اگه بخوان تطبیق وسط کنکور بذارن فقط واسه دو سه نفر نیست واسه رتبه یک هم هست واسه رتبه آخر هم هست . فرقی نمی کنه .

بچه ها یه سوال ، چه قد به این شبیه ساز کنکور میشه اطمینان کرد ؟ من قبل از دوره ی اخیر ریاضیم ، تو کنکورا می زدم 50 اینطورا . دیروزم بعد از اینکه کلی ریاضی خوندم و تست زدم . شبیه ساز رو که زدم بازم تو همون رنج اومد . امکانش هست که شبیه ساز سخت تر باشه ؟؟؟

online_amin
23-06-2010, 13:51
آخه ما فقط يه دنيا داريم

اون چه جور معتقد به خدایی بوده که به جهان دوم (جهان آخرت) عقیده نداشته؟

راستی میگم سر جلسه کنکور, استراحت میدن یا نه؟

همینطوری مثل چیز باید بشینیم و جواب بدیم و زودتر بریم و...؟

آیا میذارن یکی زودتر بره یکی دیرتر؟

دستشویی و دستباب و... چی :دی

فقط 8 روز دیگر فرصت باقیست!

masud-000000
23-06-2010, 14:12
راستی میگم سر جلسه کنکور, استراحت میدن یا نه؟

همینطوری مثل چیز باید بشینیم و جواب بدیم و زودتر بریم و...؟

آیا میذارن یکی زودتر بره یکی دیرتر؟

دستشویی و دستباب و... چی :دی
اینطور که من شنیدم حکومت نظامیه...
اینا حکم تیر دارن جم بخوری میزنن شل و پلت می کنن.:31:
ولی جدا از شوخی ...فکر نکنم به کسی همچین اجازه هایی داده بشه...

vahid0801
23-06-2010, 14:23
سلام.
میخواستم بدونم واسه قبول شدن تو پیام نور چه رتبه ای رو باید بیارم.
درصدارو میخواستم با اینکه کمترین رتبه ای که میشه اورد.
درصدا مهمتره.
خوشحال میشیم کمک کنید

BioHazard
23-06-2010, 15:48
سلام
بچه من که هرروز یک درس رو جمع بندی میکنم با تست های جامعش ، ساعت 8 شروع میشه دیگه ساعت 4 میبرم

طبیعیه یا من تنبل شدم؟

mjorh
23-06-2010, 15:53
يكي به من بگه براي كنكور بايد كتابهاي سال اول دبيرستان رو هم بايد بخونم؟

behnamrizi
23-06-2010, 16:14
فيزيك1دو فصل آخر+عربي1

hossein_dig
23-06-2010, 16:19
سلام
کسی میدونه درباره علمی کاربردی و تحصیل در این دانشگاه از کجا باید اطلاعات بگیرم
ممنون:11:

alphacino
23-06-2010, 17:01
مربوط میشه به بعضی از دوستان که عاشق کنکور هستن یه سالیه دارن کنکور و درس نیگاه میکنن!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alphacino
23-06-2010, 17:10
اخجون امسال زمين شناسي دفترچش جدا نيست دمشون قيژ

Haniiii
23-06-2010, 17:22
اخجون امسال زمين شناسي دفترچش جدا نيست دمشون قيژ
این نسبت به زیرگروه 2 ها نامردی نیست ؟! ....

elendil
23-06-2010, 18:22
اینطور که من شنیدم حکومت نظامیه...
اینا حکم تیر دارن جم بخوری میزنن شل و پلت می کنن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی جدا از شوخی ...فکر نکنم به کسی همچین اجازه هایی داده بشه...

قسمت حفاظت کنکور که مستقیما با سازمان اطل هستش خیلی نباید شوخی بگیریش

ولی تا جایی که من میدونم دست شویی و از این مسائل میزارن بری ولی شنیدم که اسمت رو ثبت میکنن میفرستن برا سازمان بعد رفتنش هم مثه زندان میمونه یه نفر تا دم درش باهات میاد :دی بیشتر از حد مجاز اون تو باشی کار به جاهای باریک میکشه :دی :دی :دی

دوستان من دیروز از یه نفر یه چیزی شنیدم برام سوال شده :دی

دوستم میگفتش که این دفترچه های سوال رو دفترچه1 عمومی ودفترچه2 اختصاصی رو با پاسخ نامه میگیرن ازت و نمیزارن با خودت از حوزه خارجش کنی این صحت داره ؟

Senator_Offline
23-06-2010, 18:33
بله سوالا رو میگیرن.

mojtaba-design
23-06-2010, 18:43
آقا چند سوال دارم ، من تازه سوم تموم شد (ریاضی) ،
اولا دفتر برنامه ریزی لازمه یا نه ؟ اگه هست پس یگید کدوم دفتر برنامه ریزی رو بگیرم چون من تاکتیک رو دارم ، پر کردن جدول هاش مستلزم اینکه از پیشدانشگاهی خبر داشته باشی !!!! اگه کسی تاکتیک تایید می کنه بگه که چند سوال در مورد پر کردنشون دارم .
سوال دوم اینکه با وجود کتاب های شب کنکور (اگه تبلیغ نباشه مثل علوی ) لازمه خودم هم خلاصه برداری کنم چون هم وقت گیره هم حوصله میخواهد.
من سال پیش نزدیک به 25 تا کتاب کمک آموزشی رو گرفتم که از اینها شاید 30% استفاده کردم ، امسال دیگه نمیخوام اون اشتباه رو بکنم ، لطفا بگید برای درسای مختلف چه کمک آموزشی خویه ( نام نوسنده و انتشاراتش لطفا) .
این پشتیبان های قلمچی ، چیز مفیدی هست یا نه ؟

خیلی ممنون

elendil
23-06-2010, 18:59
آقا چند سوال دارم ، من تازه سوم تموم شد (ریاضی) ،
اولا دفتر برنامه ریزی لازمه یا نه ؟ اگه هست پس یگید کدوم دفتر برنامه ریزی رو بگیرم چون من تاکتیک رو دارم ، پر کردن جدول هاش مستلزم اینکه از پیشدانشگاهی خبر داشته باشی !!!! اگه کسی تاکتیک تایید می کنه بگه که چند سوال در مورد پر کردنشون دارم .
سوال دوم اینکه با وجود کتاب های شب کنکور (اگه تبلیغ نباشه مثل علوی ) لازمه خودم هم خلاصه برداری کنم چون هم وقت گیره هم حوصله میخواهد.
من سال پیش نزدیک به 25 تا کتاب کمک آموزشی رو گرفتم که از اینها شاید 30% استفاده کردم ، امسال دیگه نمیخوام اون اشتباه رو بکنم ، لطفا بگید برای درسای مختلف چه کمک آموزشی خویه ( نام نوسنده و انتشاراتش لطفا) .
این پشتیبان های قلمچی ، چیز مفیدی هست یا نه ؟

خیلی ممنون

دفتر برنامه ریزی هم بهترینش اینه که خودت برا خوت تو یه کاغذ A4 جدول بکشی مشخص کنی اون طوری که خودت دلت میخواد سطر و ستونش رو تبیین کنی نه اون طوری که قلک چی یا گاج یا ... میگن کلا باید فرآیند یکساله کنکور رو دلخواه خودت کنی ولی همیشه یک چیز مطرحه یکسال کامل برای توئه و تاجای ممکن میتونه همه چیز رو مطابق میلت کنی 4 ساعت و 10 دقیقه هم هست که تو باید مطابق میل بقیه بشی

پست اول و دوم رو بخونی متوجه میشی کتابای خوب چی هستن یکم هم صبر کن الان خیلی نیاز نیست کتاب بگیری برا گرفتن کتاب 1 ماه 1ماه و نیم تا اواخر مرداد میتونی اقدام نکنی چون به اون صورت نیازی هم نیست ( مگه اینکه توی یه درس پایه مشکل اساسی داشته باشی که نیاز بشه اون مشکل رو تا قبل شهریور حلش کنی که مستلزم دو چیزه 1-داشتن جزوه خوب که باهاش حال کنی و مشکلتو حل کنی یا 2-داشتن کتاب کمک آموزشی خوب ( با بانک تست اشتباه نگیرش ) )

mahdis_apex
23-06-2010, 19:31
بچه ها من با آرایه ها مشکل دارم .
میدونم هر آرایه یعنی چی.مثلا وقتی 4 تا بیت میدن میگن کدوم حسن تعلیل یا اسلوب معادله نداره؟میتونم تشخیص بدم ولی وقتی میگه این بیت کدوم آرایه ها رو داره نمیتونم همشو پیدا کنم!!معمولا هم در مورد استعاره ها و کنایه ها شک دارم !هیچ وقت مطمئن نیستم که یه کلمه استعاره از چیه البته به جز اونایی که تابلو هستن!
همیشه هم آرایه ها رو علامت میزنم که آخر جواب بدم ولی وقت کم میارم:41:
ادبیاتم رو 60-70گیر کرده اونایی که بالا میزنن لطفا یه کمکی بکنن

new life
23-06-2010, 19:39
سلام
بچه من که هرروز یک درس رو جمع بندی میکنم با تست های جامعش ، ساعت 8 شروع میشه دیگه ساعت 4 میبرم

طبیعیه یا من تنبل شدم؟
الان اکثریت خسته شدن. طبیعیه .
فقط سعی کنید روزهای اخر زیاد فشار به خودتون نیارید که سر کنکور سرحال باشید

BioHazard
23-06-2010, 19:40
بچه ها من با آرایه ها مشکل دارم .
میدونم هر آرایه یعنی چی.مثلا وقتی 4 تا بیت میدن میگن کدوم حسن تعلیل یا اسلوب معادله نداره؟میتونم تشخیص بدم ولی وقتی میگه این بیت کدوم آرایه ها رو داره نمیتونم همشو پیدا کنم!!معمولا هم در مورد استعاره ها و کنایه ها شک دارم !هیچ وقت مطمئن نیستم که یه کلمه استعاره از چیه البته به جز اونایی که تابلو هستن!
همیشه هم آرایه ها رو علامت میزنم که آخر جواب بدم ولی وقت کم میارم:41:
ادبیاتم رو 60-70گیر کرده اونایی که بالا میزنن لطفا یه کمکی بکنن

هیچوقت دنبال کنایه نگرد. همچنین تا حدی استعاره. اول از تشبیه ، واج آرایی و ... شروع کن. اگه بیت تشخیص داشته باشه پس حتما استعاره هم داره (برعکسش درست نیست)
ا

moraddad
23-06-2010, 19:48
هفته دیگه این موقع باید بخوابیم!:31::31::31:
استرس دارین؟!

mohsen_blid
23-06-2010, 19:51
بچه ها یه سوال
کنکور خارج 88 بخصوص دینیش
برای من سخت بود ایا کلا اینطوره یا نه اکثریت اینطورین

هر چی خوندم فقط ایه بود چرا؟

mahdis_apex
23-06-2010, 19:55
استرس دارین؟

چی چی!!!!!!!!!!
خواب چیه؟طبیعی رفتار کن!
واقعا فک کردی ساعت 9 خوابت میبره؟:31:
بی خیال!!!

panizir
23-06-2010, 19:56
این سوال من هم هست...
کسی میدونه که آیا اجازه داریم از خودکار استفاده کنیم یا نه؟
:11:

اجازه دارين استفاده كنين اما كامپيوتر نمي خونه پاسخنامتونو! حالا خود دانيد!

moraddad
23-06-2010, 19:59
چی چی!!!!!!!!!!
خواب چیه؟طبیعی رفتار کن!
واقعا فک کردی ساعت 9 خوابت میبره؟:31:
بی خیال!!!

مزاج کردم جو عوض شه!:31:
حالا هفته دیگه بیشتر صحبت میکنیم!:31:
الان هنوز حساسیت کار به خوبی درک نمیشه!:31:

BioHazard
23-06-2010, 20:00
استرس دارین؟!

استرس وارد نکن جون هرکسی که دوست داری. ولی از یک طرف خوشحالم ، تموم شد امسال. بچه اولین کاری که بعد از کنکور میکنین چیه ؟ با دوست دوخترتون یا دوست پسرتون میرید بیرون !؟ میرید میگردید با دوستاتون !؟ مسافرت مجردی !؟ خواب !؟ باشگاه میرید تا از چربی های اضافی و خیلی چیزا راحت شید !؟؟؟؟؟؟؟

من خودم اولین کاری که میکنم یک باشگاه اسم مینویسم تا دوباره برگردم به حالت اول و بعدش میرم کوه ، آخ دلم لک زده. بعد میرم سراغ جزوه های کامپیوترم تا دوباره کارم رو شروع کنم و......

elendil
23-06-2010, 20:08
پیشنهاد میکنم از الان به این مسائل بعد کنکور یواش یواش فکر کنید چون فکر کردن بیشتر به کنکور = تنش و استرس بیشتر ایجاد کردن ( به قولی بی نظمی همیشه دوست داره بره بالا حالا ما هم با این فکر کردن به این دو مقوله که گفتم آنتروپی مون میره بالاتر :دی :دی )

با دوست دوخترتون یا دوست پسرتون میرید بیرون !؟

چرا بریم بیرون میاریمش خونه =)))))))

میرید میگردید با دوستاتون !؟

شمال و کیش توصیه میشه ولی نمیشه نفس کشید توی این فصلی که میخوایم بریم :دی :دی

ولی من فک کنم یه بانجی جامپینگ لازمه که بعد کنکور سبک بشیم اساسی :دی :دی ( فک کن از اون ارتفاع که میپری توی 14 15 ثانیه هر چی از کنکور خوندی از ذهنت پاک میشه :دی :دی ) قیمتش هم به نسبت مناسبه برای یه تفریح بعد کنکور :دی

BioHazard
23-06-2010, 20:16
پیشنهاد میکنم از الان به این مسائل بعد کنکور یواش یواش فکر کنید چون فکر کردن بیشتر به کنکور = تنش و استرس بیشتر ایجاد کردن ( به قولی بی نظمی همیشه دوست داره بره بالا حالا ما هم با این فکر کردن به این دو مقوله که گفتم آنتروپی مون میره بالاتر :دی :دی )

چرا بریم بیرون میاریمش خونه =)))))))

شمال و کیش توصیه میشه ولی نمیشه نفس کشید توی این فصلی که میخوایم بریم :دی :دی

ولی من فک کنم یه بانجی جامپینگ لازمه که بعد کنکور سبک بشیم اساسی :دی :دی ( فک کن از اون ارتفاع که میپری توی 14 15 ثانیه هر چی از کنکور خوندی از ذهنت پاک میشه :دی :دی ) قیمتش هم به نسبت مناسبه برای یه تفریح بعد کنکور :دی

پس میخوای به مامان بابات معرفیش کنی ؟؟؟؟

یکی از بچه ها کیش رو پیشنهاد کرد ، هتل داریوش 4 روز و 3 شب مجانی ، ولی سوخاری میشیم الان

ولی کلاردشت یا سیاکل رفتن خیلی خوبه ، مخصوصا توی این هوا پاشی بری جنگل کمپینگ ، وای قاطی کردم اساسی :18::18:

شیراز هم بد نیست الان ولی اگه بشه رفت آذربایجان مخصوصا الان که ویزاشو برداشته برای ایرانیا ، که خیلی توپه (یکی منو خاموش کنه لطفا !!!!:19:)

ولی بانجی جامپینگ خیلی خوبه، راستی توی Discovery Science یک بار طرف اومد برعکس بانجی جامپینگ رو اجرا کرد. از زمین رفت بالا :18:. :دی اون بیشتر توصیه میشه

elendil
23-06-2010, 20:22
ولی بانجی جامپینگ خیلی خوبه، راستی توی Discovery Science یک بار طرف اومد برعکس بانجی جامپینگ رو اجرا کرد. از زمین رفت بالا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اون بیشتر توصیه میشه حالا ما از بالا به پایین رو راضی هستیم :دی

کلاردشت هم توصیه میشه خفن :دی :دی

BossX
23-06-2010, 20:33
دوستی که میخواد بیاره خونه : ادامه نده معلق میشی ها! (مثل من):31:

من از اول تا یه هفته پیش برنامه ریزی میکردم بعد کنکور چی کار کنم! ولی از هفته پیش فهمیدم کنکور تموم شه چقدر دلم براش تنگ میشه از اون روز به بعد دیگه نمی تونم در باره تفریحات فکر کنم!!!!
منم میام ولایت(تهران) با فامیلا و دوستان میرم کوه!

Bio جان این آواتارت چیه؟! چقدر بیریخته!

BioHazard
23-06-2010, 20:38
دوستی که میخواد بیاره خونه : ادامه نده معلق میشی ها! (مثل من):31:

من از اول تا یه هفته پیش برنامه ریزی میکردم بعد کنکور چی کار کنم! ولی از هفته پیش فهمیدم کنکور تموم شه چقدر دلم براش تنگ میشه از اون روز به بعد دیگه نمی تونم در باره تفریحات فکر کنم!!!!
منم میام ولایت(تهران) با فامیلا و دوستان میرم کوه!

Bio جان این آواتارت چیه؟! چقدر بیریخته!

Elendil میخوای معلق شی اول اون کاربر فعالیتو تقدیم کن و بعد معلق بشو :دی

هلو خوردم ، گفتم از هستش یک عدد عکس بگیرم :دی :دی.

ولی بیشوخی یک جور نماد خاصی است ، توی یک آهنگ بود خوشم اومد گزاشتم.

BossX
23-06-2010, 20:40
Elendil میخوای معلق شی اول اون کاربر فعالیتو تقدیم کن و بعد معلق بشو :دی

هلو خوردم ، گفتم از هستش یک عدد عکس بگیرم :دی :دی.

ولی بیشوخی یک جور نماد خاصی ، توی یک آهنگ بود خوشم اومد گزاشتم.

!!
من تا الان فکر میکردم همبرگره!
در ضمن هسته هلو اونجوری نیست ، اون هسته زردآلو هستش

راستی یادم اومد
من یکی از کارایی که میخوام بکنم بشینم Lost رو ببنیم
همینطور چند تا بازی که ازشون منع شده بودم رو بازی کنم شاید sims هم بازی کردم:31:

BioHazard
23-06-2010, 20:43
!!
من تا الان فکر میکردم همبرگره!

راستی یادم اومد
من یکی از کارایی که میخوام بکنم بشینم Lost رو ببنیم
همینطور چند تا بازی که ازشون منع شده بودم رو بازی کنم شاید sims هم بازی کردم:31:

من 24 ، How I met your mother , Torchwood , Desperate Housewives.
راست میگی زردآلو بود. دیگه شما بدلیل کنکور ببخش مارو.

راستی Resident Evil 5 یادت رفتا !!!!!

elendil
23-06-2010, 20:45
یه چیز رو بگم راستی تا یادم نرفته دوستانی که پیک سنجش این هفته رو گرفتن توی صحبتای دکتر توکلی ( جدا با این آدم و این مدت طولانی که کنکور رو برگزار کردی حال میکنم 40 ساله چقدره :دی :دی ) اخرین مطلبی که گفته بود این بود که درجه دشواری کنکور سراسری 89 مثل 88 هست :دی :دی

همه میدونیم که کنکور معمولا هر چند سال توی یک سری از دروس متحول میشه و سال بعدش یا مثل همون سال میاد یا یکم آسونتر ولی با همون تیپ سوالی ( پارسال شیمی و زبان متحول شدن ) من با اینکه از قاعده های کنکور میگم امسال فیزیک مثه 85 و 87 هستش و ریاضی هم مثه 84 جهنم میشه :دی حرف دکتر توکلی رو توی زمینه سطح دشواری قبول نمیتونم بکنم :دی

BioHazard
23-06-2010, 20:50
یه چیز رو بگم راستی تا یادم نرفته دوستانی که پیک سنجش این هفته رو گرفتن توی صحبتای دکتر توکلی ( جدا با این آدم و این مدت طولانی که کنکور رو برگزار کردی حال میکنم 40 ساله چقدره :دی :دی ) اخرین مطلبی که گفته بود این بود که درجه دشواری کنکور سراسری 89 مثل 88 هست :دی :دی

همه میدونیم که کنکور معمولا هر چند سال توی یک سری از دروس متحول میشه و سال بعدش یا مثل همون سال میاد یا یکم آسونتر ولی با همون تیپ سوالی ( پارسال شیمی و زبان متحول شدن ) من با اینکه از قاعده های کنکور میگم امسال فیزیک مثه 85 و 87 هستش و ریاضی هم مثه 84 جهنم میشه :دی حرف دکتر توکلی رو توی زمینه سطح دشواری قبول نمیتونم بکنم :دی

اگه مثل 88 بگیرن که عالیه ، بهترین درصدام توی جمع بندی واسه 88 بود.
فقط درجه سختی فیزیک مثل 84 نباشه ولی شیمیش مثل 84 باشه خوبه :دی

elendil
23-06-2010, 20:54
فقط درجه سختی فیزیک مثل 84 نباشه ولی شیمیش مثل 84 باشه خوبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه کنکور رو از نظر درجه سختی اینطوری بگیرن خیلی باحال میشه

ادبیات ( والا به نظر من سالی که قله سختی باشه نداریم ولی میگم84 ) = ادبیات 84
عربی ( واقعا دیگه اصلا فرقی نمیکنه ) = عربی یکی از این دو سه سال
دینی = هنر88
زبان = زبان88
ریاضی = ریاضی85
فیزیک = فیزیک84
شیمی = شیمی تجربی 88

اینطوری بشه کنکور واقعا دیدنی میشه :دی :دی

BioHazard
23-06-2010, 21:10
اگه کنکور رو از نظر درجه سختی اینطوری بگیرن خیلی باحال میشه

ادبیات ( والا به نظر من سالی که قله سختی باشه نداریم ولی میگم84 ) = ادبیات 84
عربی ( واقعا دیگه اصلا فرقی نمیکنه ) = عربی یکی از این دو سه سال
دینی = هنر88
زبان = زبان88
ریاضی = ریاضی85
فیزیک = فیزیک84
شیمی = شیمی تجربی 88

اینطوری بشه کنکور واقعا دیدنی میشه :دی :دی

مخصوصا فیزیکش ، چه حالی میده :دی

امسال یک سوال 3 بعدی میاد توی فیزیک اونم از نوع قانون لنز که میگن پرنده ای روش مداری الکتریکی بسته شده است که مقاومت آن بصورت نوسانی در حال کم و زیاد شدن است :دی. در ثانیه 0.000000000001 ثانیه شدت جریان در مداری که در مقابل آن است چگونه تغییر میکند :دی

توی پاسخ نامه : پرنده چون توی هوا هست احتمالا شکارچی اونو شکار میکند و تیرش به مقاومت میخورد پس گزینه 4 مورد قبول است :دی

shah abas
23-06-2010, 22:04
شیراز هم بد نیست الان ولی اگه بشه رفت آذربایجان مخصوصا الان که ویزاشو برداشته برای ایرانیا ، که خیلی توپه (یکی منو خاموش کنه لطفا !!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ویزای نخجوان برداشته شده نه باکو.نخجوان هم نسبتا گرانی است و بیشتر از ۳ ۴ روز خوش نمی گذرد.تو همون روز اول می توانید بهترین مکان هایش را دیدن کنید.یکی از مکان های جالب غار اصحاب کهف و قبر حضرت نوح است.

mjorh
23-06-2010, 22:22
فيزيك1دو فصل آخر+عربي1

كل عربي 1 .؟

حالا كامل مطمئني ؟

Haniiii
23-06-2010, 22:26
كل عربي 1 .؟

حالا كامل مطمئني ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگر میخوای فقط منابع اصلی کنکور رو بخونی از سال اول فقط فیزیک 1

masud-000000
23-06-2010, 23:14
اينجا چرا يهو 5-6 page‏ جلو رفت¿ :دي

پيشنهاد:
دوستان بعد كنكور بياييد خوزستان تا از جاذبه هاي ديدني استان همراه با گرد و خاك 35 برابر حد مجاز و گرماي بالاي 60 لذت كافي رو ببريد. :دي

من بعد كنكور بايد بشينم تمام فيلم و سريال هايي رو كه تو اين يه سال از دست دادم ببينم(كه هيچ كدومو از دست ندادم و همش رو ديدم!!!)+باشگاه بدنسازي+فوتسال(كه هر دوش رو و مي رفتم و ميرم!!!)+يه مسافرت توپ رو هم بايد برم(كه اون رو هم تو عيد رفتم!!!)
+و...
.
.
.
آقا ما همه كار كرديم به جز خوندن واسه كنكور... پس بهتره بعد كنكور بشينم واسه كنكور بخونم!!! :دي
(fun)

hossein1320
24-06-2010, 01:10
------------------------------------------
دوستان دیشب حوصلم سر رفت ، رفتم شیمی 85 تجربی رو زدم...
واقعا آهی از نهادم بلند شد ... اصلا باور کردنی نبود!
همه سوالا کم وقتگیر (!) ساده و ...
ولی الان ....!

منم تو پست ها ی قبلیم به همین موضوع اشاره کردم جالبه 88 خارج از کشور هم آسون بود شاید دیگه 88 داخل تکرار نشه . اینو جدی میگم دعا کنین شیمی مثل قبل شه چون از ته دله حتما خدا قبول می کنه :11:

alphacino
24-06-2010, 07:15
آقا ما همه كار كرديم به جز خوندن واسه كنكور... پس بهتره بعد كنكور بشينم واسه كنكور بخونم!!! به نظر من بياييم از پارسال براي كنكور بخونيم!! نظرت چيه؟

يا اينكه بعد كنكور دوباره بريم پيش دانشگاهي!!

dehtoday
24-06-2010, 07:53
اين كاري كه قلم انجام داد تا كجا پيش رفت !!! :31: تازه ديروز اخبارم همينو گفت !!!

با توجه به نزديك شدن زمان برگزاري آزمون سراسري سال 1389، مشاهده مي‌شود برخي مؤسسات به استقبال اعلام نتايج قبل از برگزاري

آزمون رفته اند و با چاپ تصاوير و اسامي بعضي افراد بعنوان نفرات برتر كنكور سالجاري (بطور نمونه صفحه 19 روزنامه همشهري مورخ 31/3/

89) در جهت معرفي، عملكرد و يا كيفيت آموزشي خود، دانسته يا ندانسته يأس و نوميدي را در بين داوطلبان مشتاق آزمون سراسري سال

1389 دامن مي‌زنند، سازمان سنجش آموزش كشور ضمن ردّ و بي‌اعتبار دانستن اينگونه آگهي‌هاي سودجويانه و صرفاً تجاري براي ناشر و

سفارش‌دهنده اعلام مي‌نمايد كه ضوابط و شرابط آزمون هر سال نسبت به سال گذشته متفاوت بوده و تا رقابت علمي انجام نشود و نمرات ا

كتسابي داوطلبان پردازش نشود، هرگونه اظهار نظر و پيش‌گويي وجاهت علمي و منطقي ندارد و توصيه مي‌شود داوطلبان و خانواده محترم

آنان اينگونه تبليغات واهي را جدي نگيرند .

Ali-ch
24-06-2010, 08:11
سلام میشه 87 خارج رو برام تخمین بزنین ؟ منطقه 1
ادبیات:54
عربی:65
معارف:49
زبان:76
ریاضی:56
فیزیک:66
شیمی:73
ممنون
آقا ترو خدا یکی جواب بده از دیروز منتظرم:19::19::19:

elendil
24-06-2010, 08:18
آقا ترو خدا یکی جواب بده از دیروز منتظرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این برنامه قلم خارج کشور نداره فقط داخل کشور رو میشه باهاش تخمین زد :دی البته یه حسی به من میگه اگه خارج هر سال رو توی داخل همون سال هم بزنیم همون رنج رتبه ای رو میده که افراد در خارج کسب کردن ولی حالا نظر بقیه دوستان رو باید دید تا کامل آگاه شد :دی

nits
24-06-2010, 10:32
بچه ها من از یه منبع معتبر پرسیدم که سوالات کنکور امسال خیلی خیلی خیلی سخته. هممون گند میزنیم.ببینید کی گفتم.همه از دم موندیم واسه سال بعد. بی خودی امید ندید به خودتون

گفتم من هم یه استرسی بدم :31:

BossX
24-06-2010, 10:40
دوستانی که پز خارج رو میدن و میگن میخوایم بریم خارج!:31:
دقت کنین که بخاطر خدمت مقدس و خوب سربازی(!!) شما نمی تونید از کشور خارج شید!!
حتی اگر 18 سال نباشید ... افراد متولد 71 فقط تا قبل عید می تونستن برن الان دیگه نمی تونن:31:

Amir_oscar
24-06-2010, 10:52
آقا ترو خدا یکی جواب بده از دیروز منتظرم:19::19::19:
با 87 داخل حساب کردم:

online_amin
24-06-2010, 12:05
فشارم افتاده,

سرم داره گیج میره.

روزی 12 ساعت درس:دی

یکی نبود به من بگه زودتر میخوندی خوب که الان اینجوری نمیشدی...

تازه تا آخرین ساعتهای قبل از کنکور, برنامه ریزی کردم :دی

BioHazard
24-06-2010, 12:14
بچه ها من از یه منبع معتبر پرسیدم که سوالات کنکور امسال خیلی خیلی خیلی سخته. هممون گند میزنیم.ببینید کی گفتم.همه از دم موندیم واسه سال بعد. بی خودی امید ندید به خودتون

نزدیک کنکور و یازار داغ شایعات. جون هرکسی که دوستش داری خواهشا حتی اگه منبعت هم طراح سوال هست اینارو نگو اینجا

اینم یک کنکور مثل بقیه.

hheadshoter
24-06-2010, 12:17
دوستانی که پز خارج رو میدن و میگن میخوایم بریم خارج!:31:
دقت کنین که بخاطر خدمت مقدس و خوب سربازی(!!) شما نمی تونید از کشور خارج شید!!
حتی اگر 18 سال نباشید ... افراد متولد 71 فقط تا قبل عید می تونستن برن الان دیگه نمی تونن:31:

ولی يکی از دوستايه من عيد رفته بود دوبی

fm992
24-06-2010, 12:19
فشارم افتاده,

سرم داره گیج میره.

روزی 12 ساعت درس:دی

تازه تا آخرین ساعتهای قبل از کنکور, برنامه ریزی کردم :دی

خوبه باز! یه هفته دیگه تموم. من الان روزی 4 ساعتم نمی خونم!! :31: خوبه که می خونی.

منم تا قبل از کنکور حتی صبح کنکور هم یه سری چیزا رو باید مرور کنم حتما.

به BioHazard : این عکس آواتارت خیلی جالبه!!! اول فکر کردم یه نوع جانوره!! بعد گفتم خب چی ممکنه باشه!! شاید از این ماهی ها که خودشون رو باد می کنن بادکنک می شن!!! بعد دیدم نه! از این گلوگه پشمالوها اینا شاید باشه!!! بعـــــدش توی پست ها خوندم که هسته زردآلو ِ !! مردم از خنده!! :27:

BossX
24-06-2010, 12:25
ولی يکی از دوستايه من عيد رفته بود دوبی

شاید با پارتی چیزی بوده ...ولی میدونم از حول و حوش عید دیگه نمیشه رفت
من یکی از دوستام پاسال عید اومد ایران(خارج هستم) دیگه نتوست برگرده تا آخر با رشوه و این حرفا اومد (از مایه دارای تیر خاورمیانه بود:31:)
البته میشه از اینجا اومد ولی باید نامه داشته باشی

سرم داره گیج میره.

روزی 12 ساعت درس
من تو عمرم نشد 12 ساعت بخونم:31:
فوقش خودم می کشتم میشد 10 تازه اونم به 10 نمی رسه مثلا میشه 9:30 که من رندش میکنم:31:
فکر کنم میانگین من 7-8 ساعت بوده باشه:20:

Amir_oscar
24-06-2010, 12:44
نزدیک کنکور و یازار داغ شایعات. جون هرکسی که دوستش داری خواهشا حتی اگه منبعت هم طراح سوال هست اینارو نگو اینجا

اینم یک کنکور مثل بقیه.
خواهشا غلطه! نکته اش رو نمی گم تا بری بخونیش!:31:

shabeashegha
24-06-2010, 12:46

اگه سختریییییییییییییییییین سوالای ممکنم بدن واسه همه سخته. خوبیه کنکور به اینه که گزینشش بر اساس نمره اکتسابی نیست. بر اساس رتبه اکتسابیه:46: میدونم شوخی کردی ولی اینو گفتم که حتی اگه یه شب قبل کنکور تلویزیون اعلام کرد فردا عوض کنکور قیامت برگزار میشه بچه های این فروم خودشونو نبازن. به نظرم هرکسی به اندازه تلاشش به نتیجه میرسه

mohsen_blid
24-06-2010, 12:49
بچه ها یه سوال
الان شخصی روزانه قبول میشه بعد انتخاب رشته میکنه و یکی از رشته های انتخابیش رو قبول میشه
بعد همزمان با اون دانشگاه ازاد رو انتخاب رشته کرده و تو اون قبول شده

و به جای اینکه بره روزانه میره ازاد
حالا جای ظرفیتی رو که این شخص گرفته بوده تو روزانه چی میشه
جاش خالی میمونه یا نه؟

Amir_oscar
24-06-2010, 12:51
بچه هایی که قلم چی رو ثبت نام کردین فردا می رین امتحان بدین؟ با توجه به اینکه سخت سوال داده این 2 تای قبلی رو به نظرتون مفیده آزمون فردا؟!

fardinstar
24-06-2010, 12:54

من از خدامه سوالاي امسال سخت ترين سوالاي تاريخ كنكور باشن !!‌ من رياضي و فيزيك و شيمي رو نتونستم جمع بندي كنم (درس ديگه اي هم داريم مگه ؟؟ ) ولي بعضي مباحث سوال خيز تو اين سه درس هست كه اگه سخت ترين سوالات تاريخ كنكور ايران رو هم مطرح كنن بازم ميتونم حلشون كنم از جمله اين مباحث :
در رياضي : مشتق و كاربرد مشتق - انتگرال - مقاطع مخروطي - دستگاه معادلات و ... (تا اينجا شد 40 درصد )
در فيزيك : حركت شناسي - آينه ها و عدسي - گرما و قانون گازها - خازن و مقاومت - آزمايش يانگ + هسته(فصل آخر پيش ) (اينم حدود 40 درصد )
شيمي : فصل اول و چهارم شيمي 2 - فصل 1 و2 شيمي 3 - فصل 3 و 4 شيمي پيش ( اينم حدود 45 درصد )
با اين درصدا شايد بشه تو سخت ترين كنكور رشته پزشكي قبول شد ولي اگه سوالا مثل سالهاي قبل باشن با اين درصدا رتبم يه چيزي حدود 5000 منطقه سه ميشه كه فقط ميشه باهاش گياه پزشكي قبول شد !

masih eia
24-06-2010, 12:57

اینا همش حرف مفته اگه کنکور بخوا دسخت باشه فقط یه درسش سخته.

online_amin
24-06-2010, 12:58
شاید با پارتی چیزی بوده ...ولی میدونم از حول و حوش عید دیگه نمیشه رفت
من یکی از دوستام پاسال عید اومد ایران(خارج هستم) دیگه نتوست برگرده تا آخر با رشوه و این حرفا اومد (از مایه دارای تیر خاورمیانه بود:31:)
البته میشه از اینجا اومد ولی باید نامه داشته باشی

من تو عمرم نشد 12 ساعت بخونم:31:
فوقش خودم می کشتم میشد 10 تازه اونم به 10 نمی رسه مثلا میشه 9:30 که من رندش میکنم:31:
فکر کنم میانگین من 7-8 ساعت بوده باشه:20:

من قبلا زیاد نمیخوندم ولی این یه ماهه اینطوری شده.

من خودم هم نمیدونستم دارم اینقدر درس میخونم و اصلا سابقه نداشته. اما یه بار که فکر کردم دیدم تقریبا روزی 14 ساعت پشت درس و مشق هستم که حالا اگر اون 2 ساعت رو فاکتور بگیریم برای نماز و غذا و... همون 12 ساعت میشه :دی

خودم هم فکرش رو نمیکردم.

shabeashegha
24-06-2010, 13:04
بچه ها یه سوال
الان شخصی روزانه قبول میشه بعد انتخاب رشته میکنه و یکی از رشته های انتخابیش رو قبول میشه
بعد همزمان با اون دانشگاه ازاد رو انتخاب رشته کرده و تو اون قبول شده

و به جای اینکه بره روزانه میره ازاد
حالا جای ظرفیتی رو که این شخص گرفته بوده تو روزانه چی میشه
جاش خالی میمونه یا نه؟
توی تکمیل ظرفیت جاش پر میشه ولی اون داوطلبی که روزانه زده و قبول شده و نرفته 1سال از همه کنکورای دولتی محروم میشه

mohsen_blid
24-06-2010, 13:08
توی تکمیل ظرفیت جاش پر میشه ولی اون داوطلبی که روزانه زده و قبول شده و نرفته 1سال از همه کنکورای دولتی محروم میشه

خوب سوال اصلی من اینه
تکمیل ظرفیت به چه صورته؟
یعنی چه افرادی انتخب میشن
پروسش به چه صورته

BossX
24-06-2010, 13:15
من قبلا زیاد نمیخوندم ولی این یه ماهه اینطوری شده.

من خودم هم نمیدونستم دارم اینقدر درس میخونم و اصلا سابقه نداشته. اما یه بار که فکر کردم دیدم تقریبا روزی 14 ساعت پشت درس و مشق هستم که حالا اگر اون 2 ساعت رو فاکتور بگیریم برای نماز و غذا و... همون 12 ساعت میشه :دی

خودم هم فکرش رو نمیکردم.

ان شالله موفق میشی
-----------------------------------------------

در ضمن کنکور رو نمی تونن سخت بدن:
اگه کنکور سخت بشه ، ایران قیامت میشه

خدا کنه امسال ادبیات سخت بیاد با ریاضی:31:

frnsh
24-06-2010, 14:40
سلام دوستان
خوبین؟
میبینم که هرچی به کنکور نزدیکتر میشیم این تاپیک سریعتر میره جلو! : دی

میگم کارت ورود به جلسه رو کی و چطوری باید بگیریم؟

dehtoday
24-06-2010, 14:49
سلام دوستان
خوبین؟
میبینم که هرچی به کنکور نزدیکتر میشیم این تاپیک سریعتر میره جلو! : دی

میگم کارت ورود به جلسه رو کی و چطوری باید بگیریم؟

سايت سازمان سنجش :

كارتهاي‌ شركت در‌ آزمون‌ كليه‌ داوطلبان‌ گروههاي‌ آزمايشي‌ علوم‌ رياضي‌ وفني‌ ،علوم‌ تجربي‌ ، علوم‌انساني‌

،هنروزبانهاي‌خارجي‌ از روز شنبه 5/4/1389 لغايت روز چهارشنبه 9/4/89 براي مشاهده و پرينت بر روي سايت

سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قرار خواهد گرفت.

masud-000000
24-06-2010, 14:55
بچه هایی که قلم چی رو ثبت نام کردین فردا می رین امتحان بدین؟ با توجه به اینکه سخت سوال داده این 2 تای قبلی رو به نظرتون مفیده آزمون فردا؟!
یکی از بچه های فروم(که اسمشو یادم نیست!) گفتش که منبع موثق داره که این آزمون قلمچی می خوان روحیه بدن و زیاد سخت نمیارن و ...
در همین راستا به نظر من برای کسب روحیه مفیده که رهسپار این آزمون شیم :31:

من الآن که رفتم تو برنامه ریزیام نگاه کردم 27 بهمن 9 ساعت درس خوندم.بیشترین ساعت مطالعم همین بوده اونم یه روز!!!
واقعا خسته نباشم:13::13:
شما که خیلی خوبه من اون موقع که تنم داغ کنکور بود ساعت مطالعه ام ماکسیمم 7 ساعت بود :31:
الانم که رسیده به ماکسیمم 5 ساعت...
میخواستم یه چیز دیگه بگم که...
به این نتیجه رسیدم که:
منم خسته نباشم واقعا!:31:

kahkeshan6
24-06-2010, 14:56
سلام خدمت دوستان کنکوری.
من که سال بعد کنکور دارم ولی یه سوال داشتم.
شما تو تابستون حداقل برای هر درس چند تا تست زدین.
من تو گزینه 2 ثبت نام کردم و تو دفتر برنامه ریزیش خودش مشخص کرده هر روز چه درسایی رو بخونیم.
مثلا تو یه روز گفته از ساعت 7:30 تا 8:45 فصل یک فیزیک 2.
خوب تو این یک ساعت و ربع من بشینم از رو متن کتاب بخونم؟؟؟؟؟بعد کی وقت کنم تست بزنم؟؟؟؟؟؟
اگه وقت کنم بیشتر از 20 تا که نمیشه.این یه خورده کم نیست.
یا باید از یک مهر به بعد شروزع کنم به زیاد تست زدن؟؟؟؟؟؟؟؟

jamshidjap
24-06-2010, 15:15
سلام
کنکور دانشگاه آزاد براي رشته رياضي فيزيک چندم تيره ؟ از چه تاريخي توزيع اينترنتي کارت ورود به جلسه شروع ميشه؟

---------- Post added at 03:15 PM ---------- Previous post was at 03:15 PM ----------

سلام
کنکور دانشگاه آزاد براي رشته رياضي فيزيک چندم تيره ؟ از چه تاريخي توزيع اينترنتي کارت ورود به جلسه شروع ميشه؟

iman76
24-06-2010, 15:19
salam.
shayad soalam khandedar bashe vali hadeaghal vase roohiye gereftane shoma khoobe!
kasi karname dare ke rotbash hodoode 42hezar mantaghe 1 bashe?
reshte riazi
kasi midoone ba che darsadaei mishe avord?

BioHazard
24-06-2010, 16:07
به BioHazard : این عکس آواتارت خیلی جالبه!!! اول فکر کردم یه نوع جانوره!! بعد گفتم خب چی ممکنه باشه!! شاید از این ماهی ها که خودشون رو باد می کنن بادکنک می شن!!! بعد دیدم نه! از این گلوگه پشمالوها اینا شاید باشه!!! بعـــــدش توی پست ها خوندم که هسته زردآلو ِ !! مردم از خنده!! :27:

برای تعویض روحیه عوضش کردم ، ولی فکرات هم جالب بودا!!!!!

خواهشا غلطه! نکته اش رو نمی گم تا بری بخونیش!:31:

من املا ، هندسه پایه و سینماتیک رو نمیزنم توی کنکور ، پس سخت نگیر :دی

سلام خدمت دوستان کنکوری.
من که سال بعد کنکور دارم ولی یه سوال داشتم.
شما تو تابستون حداقل برای هر درس چند تا تست زدین.
من تو گزینه 2 ثبت نام کردم و تو دفتر برنامه ریزیش خودش مشخص کرده هر روز چه درسایی رو بخونیم.
مثلا تو یه روز گفته از ساعت 7:30 تا 8:45 فصل یک فیزیک 2.
خوب تو این یک ساعت و ربع من بشینم از رو متن کتاب بخونم؟؟؟؟؟بعد کی وقت کنم تست بزنم؟؟؟؟؟؟
اگه وقت کنم بیشتر از 20 تا که نمیشه.این یه خورده کم نیست.
یا باید از یک مهر به بعد شروزع کنم به زیاد تست زدن؟؟؟؟؟؟؟؟

بهتره با مشاورت صحبت کنی و طبق همون دفتر برنامه ریزی بری جلو ، البته میتونی خودت با توجه به تواناهیات بیشترش کنی ، مثلا بجای این یک ساعت و ربع ، بکنیش 2ساعت و اون 45 دقیقه رو تست بزنی

متن کتاب + جزوه رو حتما بخون

این نظر منه در مورد کتابا ، خوب هم نتیجه داده:
تاب قلم چی آبی رو بگیر ، درسنامش همراه با راه حل تستیش هست. برای فیزیک شیمی قلم چی آبی بگیر و برای دیفرانسیل کتاب اندیشه فائق و یک کتاب "8کتاب ریاضی" گاج هم که کلا کله ریاضی رو داره (هندسه پایه ، دیف ، تحلیلی و گسسته) چز آمار.

عمومی ها هم ادبیات و معارف رو گاج سفید و عربی کتاب آیندگان ایاد فیلی.

behnamrizi
24-06-2010, 16:23
تا حالا نشنيده بودم بگن واسه شيمي،قلمچي بگير!

BioHazard
24-06-2010, 16:35
تا حالا نشنيده بودم بگن واسه شيمي،قلمچي بگير!

شیمی قلم چی آبیش خیلی خوبه به نظر من ، تست هاش به ترتیب سال هست و آخری هاش مربوط میشه به خارج از کشور. بعد که اینو تموم کردید مبتکران.
--------------------------------

بچه ها هفته ی دیگه این موقع چه احساسی دارید ؟ من بدبخت که دارم زبان تخصصی میخونم چون دوباره جمعه امتحان دارم :دی

خوب تا الان تخصصی ها + ادبیات با تستهای جامعش دوره شده ، مونده معارف و عربی. بعدش هرروز 2تا آزمون از خودم میگیرم (یکی سراسری و یکی هم از مبتکران) تا 4شنبه که صبحش 2تا درس دوره میکنم و بعد از ظهرش رو میچرخم واسه خودم :دی

شما چی کار میکنید توی این چند روز؟

hasti rs
24-06-2010, 16:48
سلام .. آزمون پزشکی و غیر پزشکی آزاد کی هست ؟؟

omide qatar
24-06-2010, 17:34
سلامممممممممم
خوبين؟؟
خواهشا يكي جواب منو بده اخه بدجور تو خماريش موندم
سوال 105 رياضي كنكور 87 خارج از كشور اشتباهه درسته؟؟؟ميشه -10 يه جا تو باسخ نامه اشتباه نوشته زدرستههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shabeashegha
24-06-2010, 18:17
سلام .. آزمون پزشکی و غیر پزشکی آزاد کی هست ؟؟
غیر پزشکی: 17 و 18تیر (باید منتظر اطلاعیه دانشگاه آزاد باشیم)
پزشکی: 1مرداد

ehsan_manu
24-06-2010, 19:51
یکی از بچه های با معرفت اعلام و تاریخ ادبیات دوم رو آپ کنه
بد جور دعاش می کنما
مرسی

yusef
24-06-2010, 19:56
یکی از بچه های با معرفت اعلام و تاریخ ادبیات دوم رو آپ کنه
بد جور دعاش می کنما
مرسی

برو اینجا

راهنمای نصبش هم بخون و برنامه اش رو نصب کن.

moraddad
24-06-2010, 20:59
هفته دیگه این موقع بچه های تجربی باید بخوابن!:31:
استرس دارین؟

behnam_roli
24-06-2010, 21:05
استرس دارین؟

کمبود استرس دارم:دی

BossX
24-06-2010, 21:19
استرس دارین؟

شما هر شب اینو اتوماتیک تکرار میکنی؟:31:

من جدی میگم احساس میکنم دلم برای کنکور از همین الان تنگ شده!!!

راستی دوستان زبان دو Reading دار و شیمی پر مسئله هم امسال تکرار میشه؟

behnam_roli
24-06-2010, 21:38
راستی دوستان زبان دو Reading دار و شیمی پر مسئله هم امسال تکرار میشه؟

تعداد اینا رو بیشتر نکنن کمتر نمیکنن!!

من یه شب خواب دیدم سر جلسه کنکورم و زبان 3 تا ریدینگ داره:دی البته خواب نبود کابوس بود :دی

Amir_oscar
24-06-2010, 21:40
استرس دارین؟
هفته ی دیگه این موقع ما آزاد شدیم و داریم جام جهانی می بینیم!:31:

moraddad
24-06-2010, 21:54
نیست که الان نمیبینیم!:31:
من هیچ وقت هیچ تورنومنتی رو اینجوری دنبال نمیکردم!:31:

shabeashegha
24-06-2010, 21:54
استرس دارین؟
من واسه فردا استرس دارم!کو تا هفته دیگه:31: بچه ها من از شنبه هفته پر کاری دارم آیندمو 6روز باقی مونده (از شنبه تا 5شنبه) تعیین میکنه چون من متوجه شدم مشکل علمی آنچنانی ندارم ولی سرعت تست زنی و مدیریت زمانم مشکل داره. میخوام هفته دیگه علاوه بر تورق سریع تمرین مدیریت زمان بکنم . آخه بدون زمان گرفتن درصد تمام درسام 20 تا 30 درصد بالاتره:13:بنظرتون کار درستیه که تمرین مدیریت زمان رو انجام بدم (ماهیو هروقت از آب بگیرن میمره؟!(تازه ست؟):46:)

BossX
24-06-2010, 21:55
تعداد اینا رو بیشتر نکنن کمتر نمیکنن!!

من یه شب خواب دیدم سر جلسه کنکورم و زبان 3 تا ریدینگ داره:دی البته خواب نبود کابوس بود :دی

اتفاقا به نظر من 2 ریدینگ خیلی بهتره
چون اگه یه ریدینگ بدن کلی طولانیه ، بعدش ممکنه بخش اعظمش رو نفهمی و نتونی سوالاشو جواب بدی ولی دوتا باشه چون نسبتا کوتاهتره خیلی راحتتر میشه جواب داد.
من کنکورای پارسال که دو ریدینگ داره رو بالای 80 میزنم (جز یکیش) قبلیا رو 70 اینا میزدم
البته 3 ریدینگ به قول شما کابوسه
(جریان خوابت کلی ما رو خندوند)

شیمی هم اگه مشکل وقتش نبود می تونیتیم بگیم بهتر شده ولی چون وقتش کمه باید بگیم افتضاحه:31:

------------------------
از مدیران تشکر ویژه میکنم که این اسپم ها را پاک نمی کنن و اخطار و این چیزا نمیدن و اینکه شرایط ما کنکوری ها رو درک میکنن
:40:

Amir_oscar
24-06-2010, 21:57
نیست که الان نمیبینیم!:31:
من هیچ وقت هیچ تورنومنتی رو اینجوری دنبال نمیکردم!:31:
الآن هم می بینیم ولی اون موقع دیگه عذاب وجدان نداریم موقع دیدن!:31:

behnam_roli
24-06-2010, 22:13
اتفاقا به نظر من 2 ریدینگ خیلی بهتره
چون اگه یه ریدینگ بدن کلی طولانیه ، بعدش ممکنه بخش اعظمش رو نفهمی و نتونی سوالاشو جواب بدی ولی دوتا باشه چون نسبتا کوتاهتره خیلی راحتتر میشه جواب داد.
من کنکورای پارسال که دو ریدینگ داره رو بالای 80 میزنم (جز یکیش) قبلیا رو 70 اینا میزدم
البته 3 ریدینگ به قول شما کابوسه
(جریان خوابت کلی ما رو خندوند)

شیمی هم اگه مشکل وقتش نبود می تونیتیم بگیم بهتر شده ولی چون وقتش کمه باید بگیم افتضاحه:31:

------------------------
از مدیران تشکر ویژه میکنم که این اسپم ها را پاک نمی کنن و اخطار و این چیزا نمیدن و اینکه شرایط ما کنکوری ها رو درک میکنن
:40:

خارج کشوری که نباید مشکل زبان داشته باشه:دی

ولی در کل طولانی بودن ریدینگ زبان زیاد برام فرقی نداره چون هیچکدومو دقیق نمیفهمم :دی البته با اون روشی که شهاب اناری گفت بهتر شد

BossX
24-06-2010, 22:24
الآن هم می بینیم ولی اون موقع دیگه عذاب وجدان نداریم موقع دیدن!:31:

به نکته دقیق اشاره کردی
منم معمولا تو امسال هر کاری که سالای دیگه نمیکردم امسال انجام دادم فقط بدیش اینه که عذاب وجدان آدم رو روانی میکنه:13:

خارج کشوری که نباید مشکل زبان داشته باشه

ولی در کل طولانی بودن ریدینگ زبان زیاد برام فرقی نداره چون هیچکدومو دقیق نمیفهمم البته با اون روشی که شهاب اناری گفت بهتر شد
نه ، خدا رو شکر تو زبان و عربی مشکل ندارم (به 85 به بالا امید دارم:5:)

راستی ژاپن یه گل زد ...

امروز 3 اتفاق من رو کلی خوشحال کرد با اینکه کم درس خوندم:
1-حذف ایتالیا:31:
2-دومیش رو نمیگم
3-گل زدن ژاپن و حذف دانمارک

man7tomani
24-06-2010, 22:29
یه سئوال :
منفی ها از کنکور حذف شده؟

yusef
24-06-2010, 22:38
خارج کشوری که نباید مشکل زبان داشته باشه:دی

ولی در کل طولانی بودن ریدینگ زبان زیاد برام فرقی نداره چون هیچکدومو دقیق نمیفهمم :دی البته با اون روشی که شهاب اناری گفت بهتر شد

شهاب اناری چی گفت؟
در گوش تو گفت؟:31:

iman76
24-06-2010, 22:50
سلام يه سوال در مورد حسابداري دارم.

حسابداري رشته ايه كه همه رشته هاي رياضي تجربي انساني ميتونن از طريق كنكور انتخابش كنن.

مثلا يه دانشكاه كه ١٠ نفر حسابداري ميكيره از بين همه ي داوطلباي رياضي تجربي انساني ميكيره يا واسه هر رشته ظرفيت جداكانه اي داره

dehtoday
24-06-2010, 23:09
یه سئوال :
منفی ها از کنکور حذف شده؟

آره بابا همه رو شانسي ميزنيم :31: ( شوخي كه نمي كني !!! )

bida
24-06-2010, 23:13
من واسه فردا استرس دارم!کو تا هفته دیگه:31: بچه ها من از شنبه هفته پر کاری دارم آیندمو 6روز باقی مونده (از شنبه تا 5شنبه) تعیین میکنه چون من متوجه شدم مشکل علمی آنچنانی ندارم ولی سرعت تست زنی و مدیریت زمانم مشکل داره. میخوام هفته دیگه علاوه بر تورق سریع تمرین مدیریت زمان بکنم . آخه بدون زمان گرفتن درصد تمام درسام 20 تا 30 درصد بالاتره:13:بنظرتون کار درستیه که تمرین مدیریت زمان رو انجام بدم (ماهیو هروقت از آب بگیرن میمره؟!(تازه ست؟):46:)

waterpolo
24-06-2010, 23:15
دوستان ایشالا همتون تو کنکور 89 با هم رتبه 1 بیارید :31:

alphacino
25-06-2010, 04:08
فشارم افتاده,

سرم داره گیج میره.

روزی 12 ساعت درس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تازه تا آخرین ساعتهای قبل از کنکور, برنامه ریزی کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينكه چيزي نيست من 20 ساعت در روز ميخونم ديروز فيزيك 2 امروز فيزيك 3 رو خوندم فردا هم فيزيك پيش 1و 2 رو ميخونم نه اينكه مرور كنم چون قبلا يك كلمه هم نخونده بودم تازه دارم شروع ميكنم ( اينم يه ضد استرس به شما )
تازه ميخوام تاخود كنكور شيمي رياضي زيست ادبيات ديني پايه و پيشو بخونم ( اينم مرور نيست )
بگرخين از تلاش من[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :31:
نوشته شده توسط fm992

این عکس آواتارت خیلی جالبه!!! اول فکر کردم یه نوع جانوره!! بعد گفتم خب چی ممکنه باشه!! شاید از این ماهی ها که خودشون رو باد می کنن بادکنک می شن!!! بعد دیدم نه! از این گلوگه پشمالوها اینا شاید باشه!!! بعـــــدش توی پست ها خوندم که هسته زردآلو ِ !!biohazard اين اواتارت هم معضلي شده براي جامعه كنكوري. همه رو تو دام اموزشي خودش ميندازه:31:
اون از بنده خدايي كه فكر ميكرد همبرگره اون از خودت كه فكر ميكردي هسته هلوهه اون از fm992 كه با ماهي بادكنكي و گلوله پشمالو اشتباه گرفته بود اينم از من كه فكر ميكردم اسپيروژير هستش.يهو سر جلسه كنكور ميبيني تو كنكورم اومده:31:

یه شب خواب دیدم سر جلسه کنکورم و زبان 3 تا ریدینگ داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته خواب نبود کابوس بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اينم كه چيزي نيست من همين چند روز پيش خواب ديدم رفتم سر جلسه كنكور بعد اعلام كردند ما تحقيق كرديم و فهميديم كه چه كسايي زبانشون خوبه و اونا بايد زبان ژرمني رو پاسخ بدن. بعد من ديدم تو دفترچم زبانم به ظاهر انگليسي بو ولي حرفهاي kh و sh توشون پر بود بعد ديدم اعلام كردند اونايي كه خيلي ديگه زبانشون خوبه بايد زبان سخت و تركيبي انگليسي و ژرمني و بدن و بعد ديدم اونيكه داره اعلام ميكنه اينارو رفيقمه و يعد معرض خطاب به من گفت (چي گفت ؟درگوش من گفت) يادته هميشه تو سنجش درصدات از من بالا ميشد كور خوندي حالا كه منفي زدي حالت جا مياد و بعدش يه دفعه ديدم من شدم يكي از مراقبا و رفيقم جاي من نشسته و بعد به من گفت زوده حالا اين چيزي رو بفهمي.و بعدش گرخناكانه از خواب پريدم هنوزم تو شك هستم.تازه قبل از اينم يه خواب كنكوري ديدم بعدا براتون تعريف ميكنم از اين حولناكتره يه خورده با جام جهاني قاطي شده.
از اون وقتي كه از خواب بلند شدم تا قيامت ديگه جرات نميكنم پيش رفيقم برم.

در ضمن اوناييكه ميگن كنكور امسال سخته:
ببينين هميشه در هر درسي يه تعداي از سوالات ساده به تعدادي از سوالات متوسط ويه تعدادي از سوالات مشكله و اين تا به امروز تو همه كنكورا صادق بوده . بله ممكنه تعداد اندكي از سوالات دشوار, سخت تر شده باشه بيشتر از همه كار دانش اموزاي قوي رو سخت كرده چون اونا ميخوان به همه سوالات پاسخ بدن ولي بقيه باديدن خوفناك بودن سوال ازش رد ميشن.

new life
25-06-2010, 08:28
سلام يه سوال در مورد حسابداري دارم.

حسابداري رشته ايه كه همه رشته هاي رياضي تجربي انساني ميتونن از طريق كنكور انتخابش كنن.

مثلا يه دانشكاه كه ١٠ نفر حسابداري ميكيره از بين همه ي داوطلباي رياضي تجربي انساني ميكيره يا واسه هر رشته ظرفيت جداكانه اي داره
سلام توی دفتر چه مثلا زده 20 جلوی حسابداری این تعداد رو از هر سه رشته باهم میگیره
منم اول فکر کردم برای هر رشته جدا 20 نفر میگیره ! بعد زنگ زدم دانشگاه علامه گفتن که نه سه رشته با هم 20 نفر میگیره!
.................................................. .................................................. ...
شما درصدای رتبه ی 42000 خواستی
نمیتونم کارنامشو بذارم چون مال من نیست !ولی درصداش دقیقا همین
ادبیات:60
عربی: 17
معارف :12
زبان:16

ریاضیات:3
فیزیک:1.5
شیمی:9
منطقه :1
رتبه در سهمیه 42000

Hossein Adeli
25-06-2010, 09:20
سلام برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون چه چیزهایی رو باید داشت؟

اگه یکی کدی رو که موقع ثبت نام دریافت کرده رو گم بکنه چی میشه؟ (پرینت نگرفته بود)
اما هنوز کازت اعتباریش رو نگه داشته

Hossein Adeli
25-06-2010, 09:20
تکراری.........

online_amin
25-06-2010, 09:48
دوستان از همین الان بگم:

به فکر نفر اول شدن در کنکور نباشید لطفا! اون جا قبلا رزرو شده :دی به فکر آوردن رتبه ای کمتر مساوی 2 باشید (در بازه ی بسته 2 تا 420 یعنی: [420, 2]). تلاشتون برای نفر اول شدن هدر خواهد شد :دی

ولی گذشته از شوخی, یعنی نفر اول کنکور ریاضی الان میدونه که نفر میشه؟

هفته دیگه همین موقع, همه مون آزادیم!

آزادی!

(آزادی از کنکور, لطفا برام حرف درست نکنید :دی)

iman76
25-06-2010, 10:37
نيو لايف عزيز ممنون كه تنها كسي بودي كه جوابمو دادي
يه سوال ديكه هم دارم
masalan rotbeye 50000 keshvar mishe 28000 mantaghe 1 hamin 50000 chande mantaghe 2 mishe?az 28000 kamtar mishe ya bishtar.
in adada ro haminjoori baraye mesal goftam
mikhastam manzooramo beresoonam

salar_aziz
25-06-2010, 11:05
من که امیدوارم زبان مثل پارسال باشه.
اصلا بیان 5 تا ریدینگ بدن بقیه اش رو بیخیال.
آخه بدجوری ریدینگ رو خوب می زنم. دلیلشم نمی دونم چون بنفش گاج رو هم کامل نزدم .
درکل بهترین زبان و استانداردترین (و شاید راحت ترین) زبان که تا به حال دیدم واسه 88 داخل بود.:31:

در ضمن من از یه حس بعد کنکور محرومم که می گن بعدش یه کم ناراحت می شی ولی چند ساعت بعد احساس سبکی می کنی.
آخه من تا از جلسه بیام خونه باید آماده شم واسه بعدازظهر برم سر جلسه هنر. بعدش که باز اومدم خونه زبان اختصاصی بخونم واسه فردا بعد ازظهر. بعد جلسه زبان که اومدم خونه بشینم کم کم برم تو فاز آزاد و یک هفته اونو کار کنم.
واقعا که بدبختیه.:2:

ehsan_manu
25-06-2010, 11:34
دوستان ایشالا همتون تو کنکور 89 با هم رتبه 1 بیارید :31:نمی شه که
:31:

BossX
25-06-2010, 11:34
من که امیدوارم زبان مثل پارسال باشه.
اصلا بیان 5 تا ریدینگ بدن بقیه اش رو بیخیال.
آخه بدجوری ریدینگ رو خوب می زنم. دلیلشم نمی دونم چون بنفش گاج رو هم کامل نزدم .
درکل بهترین زبان و استانداردترین (و شاید راحت ترین) زبان که تا به حال دیدم واسه 88 داخل بود.:31:

در ضمن من از یه حس بعد کنکور محرومم که می گن بعدش یه کم ناراحت می شی ولی چند ساعت بعد احساس سبکی می کنی.
آخه من تا از جلسه بیام خونه باید آماده شم واسه بعدازظهر برم سر جلسه هنر. بعدش که باز اومدم خونه زبان اختصاصی بخونم واسه فردا بعد ازظهر. بعد جلسه زبان که اومدم خونه بشینم کم کم برم تو فاز آزاد و یک هفته اونو کار کنم.
واقعا که بدبختیه.:2:

شما چجوری هم هنر شرکت کردی هم زبان اختصاصی مگه هر جفتش میشه شرکت کرد؟

fm992
25-06-2010, 11:52

آره میشه. منم هنر و زبان شرکت کردم.

---------- Post added at 12:52 PM ---------- Previous post was at 12:48 PM ----------

اينكه چيزي نيست من 20 ساعت در روز ميخونم ديروز فيزيك 2 امروز فيزيك 3 رو خوندم فردا هم فيزيك پيش 1و 2 رو ميخونم نه اينكه مرور كنم چون قبلا يك كلمه هم نخونده بودم تازه دارم شروع ميكنم ( اينم يه ضد استرس به شما )
تازه ميخوام تاخود كنكور شيمي رياضي زيست ادبيات ديني پايه و پيشو بخونم ( اينم مرور نيست )
بگرخين از تلاش من[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :31:
نوشته شده توسط fm992 biohazard اين اواتارت هم معضلي شده براي جامعه كنكوري. همه رو تو دام اموزشي خودش ميندازه:31:
اون از بنده خدايي كه فكر ميكرد همبرگره اون از خودت كه فكر ميكردي هسته هلوهه اون از fm992 كه با ماهي بادكنكي و گلوله پشمالو اشتباه گرفته بود اينم از من كه فكر ميكردم اسپيروژير هستش.يهو سر جلسه كنكور ميبيني تو كنكورم اومده:31:

اينم كه چيزي نيست من همين چند روز پيش خواب ديدم رفتم سر جلسه كنكور بعد اعلام كردند ما تحقيق كرديم و فهميديم كه چه كسايي زبانشون خوبه و اونا بايد زبان ژرمني رو پاسخ بدن. بعد من ديدم تو دفترچم زبانم به ظاهر انگليسي بو ولي حرفهاي kh و sh توشون پر بود بعد ديدم اعلام كردند اونايي كه خيلي ديگه زبانشون خوبه بايد زبان سخت و تركيبي انگليسي و ژرمني و بدن و بعد ديدم اونيكه داره اعلام ميكنه اينارو رفيقمه و يعد معرض خطاب به من گفت (چي گفت ؟درگوش من گفت) يادته هميشه تو سنجش درصدات از من بالا ميشد كور خوندي حالا كه منفي زدي حالت جا مياد و بعدش يه دفعه ديدم من شدم يكي از مراقبا و رفيقم جاي من نشسته و بعد به من گفت زوده حالا اين چيزي رو بفهمي.و بعدش گرخناكانه از خواب پريدم هنوزم تو شك هستم.تازه قبل از اينم يه خواب كنكوري ديدم بعدا براتون تعريف ميكنم از اين حولناكتره يه خورده با جام جهاني قاطي شده.
از اون وقتي كه از خواب بلند شدم تا قيامت ديگه جرات نميكنم پيش رفيقم برم.

در ضمن اوناييكه ميگن كنكور امسال سخته:
ببينين هميشه در هر درسي يه تعداي از سوالات ساده به تعدادي از سوالات متوسط ويه تعدادي از سوالات مشكله و اين تا به امروز تو همه كنكورا صادق بوده . بله ممكنه تعداد اندكي از سوالات دشوار, سخت تر شده باشه بيشتر از همه كار دانش اموزاي قوي رو سخت كرده چون اونا ميخوان به همه سوالات پاسخ بدن ولي بقيه باديدن خوفناك بودن سوال ازش رد ميشن.

وااااااای مردم از خنده! واسه خوابت!! :31:
منظورم از پشمالو دقیقا همین چیزی هست که توی امضات گذاشتی!! اون موقع می خواستم بگردم ببینم که امضای کی بود که این شکلی بود.. حوصله نداشتم!! ولی پیدا شد!! :31::27:

منم خواب کنکور دیدم که رفتیم سر آزمون بعد دفترچه کم اومد! به من دفترچه دست دوم رسید !! :27:
بعد انگار آزمون ورودی تیزهوشان بود! متن داده بود و از اونا سوال می داد!! آخرش هم گفتن حالا 3 دقیقه وقت دارین انتخاب رشته کنین!!!! از همه رشته ها هم میشد بزنیم. تجربی و انسانی و ... :31:

Alamate Soal
25-06-2010, 12:23
كنكور مگه امروز نبود بچه ها ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amir_oscar
25-06-2010, 12:54
شیمی امروز سخت نبود؟!

moraddad
25-06-2010, 12:54
بچه ها قلم چطور بود؟سخت بود دوباره؟
من رفتم مدرسه دیدم در بستست! گفتن آزمون نداریم،برو!

كنكور مگه امروز نبود بچه ها ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه عمو...هفته دیگست...
(بخورم امضاتو!:31:)

fardinstar
25-06-2010, 12:56
از بين 2 برادر و 3 خواهرم 4 تاشون پزشكي خوندن و يكيشون هم داروسازي ; اگه قبول نشم نميتونم سرمو بالا بگيرم ! يه جورايي شديم شبيه سريال مرد هزار چهره مهران مديري !‌ البته به دانشگاه آزاد خيلي اميدوار شدم ! ان شاء الله همتون رشته مورد علاقتون قبول شيد. جوونيتون ارزش اين استرسي رو كه بعضي هاتون تحمل ميكنين نداره. اگر هم نتيجه مورد نظرتون رو نگرفتيد صرفا به خاطر اينكه فكر ميكنيد از لحاظ علمي يا ارزش اجتماعي از بقيه دوستاتون عقب مونديد پشت كنكور نمونيد بذاريد واضح تر بگم اگه مشكل مالي نداريد يا به عبارتي بعد مادي زندگي آيندتون در گرو كنكور نيست هرگز پشت كنكور نمونيد (حتي اگه Iq تون بالاي 130 باشه ! . من خودم فقط به خاطر اينكه ضريب هوشيم در سه آزموني (از جمله تست معروف ريون) كه به كمك مشاورمون تو مدرسه ما هم برگزار شد 154 بود يه سكه تمام بهم هديه دادن !) .

panizir
25-06-2010, 13:00
سلامممممممممم
خوبين؟؟
خواهشا يكي جواب منو بده اخه بدجور تو خماريش موندم
سوال 105 رياضي كنكور 87 خارج از كشور اشتباهه درسته؟؟؟ميشه -10 يه جا تو باسخ نامه اشتباه نوشته زدرستههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا اشتباهه. گزينه 1 ميشه.

Amir_oscar
25-06-2010, 13:04
Amirdb خجالت نمی کشی INVISIBLE فعالیت می کنی؟!!!:31:

Amir_oscar
25-06-2010, 13:20
شما به بزرگواری خودت ببخش.:31::31:
حالا واسه چی خجالت بکشم؟؟

ناراحت نشی! شوخی کردم.:11:

سلام برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون چه چیزهایی رو باید داشت؟

اگه یکی کدی رو که موقع ثبت نام دریافت کرده رو گم بکنه چی میشه؟ (پرینت نگرفته بود)
اما هنوز کازت اعتباریش رو نگه داشته

با اطلاعات کارت اعتباری هم می شه کارت رو گرفت.

fm992
25-06-2010, 13:27

masud-000000
25-06-2010, 13:43
چقدر سریع کارنامه اومد....:31:
آزمون خوب بود..؟!
من به حساب رفتم روحیه بگیرم ...:13:
هر چند آزمون رو جالب ندادم اما خب میگن در نا امیدی بسی امید است...هنوز هم امید دارم به آینده و اعتقاد دارم که آینده از آن ماست(این تهش نکته روحیه ایش بود!):31:

بچه ها بریم تو کار تبرق(!)سریع:46:

**پ.ن:بازی امشب اسپانیا هم فراموش نشه...(نقل قول از امضای امیر:لالای لای لالای لالای اسپانیا قهرمان میشه خدا میدونه که حقشه!:31:)

fardinstar
25-06-2010, 14:02
كارنامه آخر :

D & G
25-06-2010, 14:17
چرا دم کنکور این قدر پایین اومده ادبیاتم؟؟؟ ناسلامتی همه ی امیدم به ادبیات بود آخه من:19::19::19:

fm992
25-06-2010, 14:29
چرا دم کنکور این قدر پایین اومده ادبیاتم؟؟؟ ناسلامتی همه ی امیدم به ادبیات بود آخه من:19::19::19:

ادبیات کانون غیر استاندارده!! خودت رو به این خاطر ناراحت نکن.

panizir
25-06-2010, 14:37
چه قدر شركت كننده ها كم بودن! گويا خيلي ها رفتن مدرسه بهشون گفتن آزمون نيست برگردين!:31:

shabeashegha
25-06-2010, 14:43
اینم آخرین کارنامه آزمایشی من . ایشالا کارنامه های کنکور دولتی و دانشگاه آزادم بیاد میذارم البته اگه عمرم به دنیا باشه (منظورم اینه که آدم از فرداش خبر نداره:31:)

salar_aziz
25-06-2010, 14:48

بله که میشه چرا نشه؟!:5:

CSNH
25-06-2010, 14:56
سلام!

بچه ها! از امروز بشمرید 6 روز تا شروع کنکور!

امروزی رو من میشمرم ، فردایی رو همه میتونن بشمرن! چون من دوباره میرم! تا 7 روز دیگه بیام! مثل همین الان که بعد از یه ماه اومدم!

خب..........!

امروز ==» شش روز!

راستی ، اگه آزمونو بد دادین ...... چه خوب! آزمون بعدی رو خوب میدین! آزمون بعدی هم که دیگه کنکور باشه دیگه! اگه خوب دادین هم که ، آزمون بعد رو بهتر میدین!

من فعلا : خداحافظ!

salar_aziz
25-06-2010, 15:03
آقا یکی بگه دیگه اون درسای مهم ادبیات که تو پستهای قبلی یکی از دوستان گذاشته بود کدوماست؟ حتما یادتون هست؟
راستی این اصطلاحات عرفانی که خیلی امسال تو آزمونای آزمایشی اومد کجای کتابه؟ دقیقا بگید کجاهاست چون من تاریخ ادبیات رو بیخیال شدم.
راستی می دونید این چند روز کجای تاریخ ادبیاتو بخونم یه چیزی ممکنه ازش بیاد. چون خیلی بود گذاشتم کنار.

BioHazard
25-06-2010, 15:06
نوشته شده توسط fm992 biohazard اين اواتارت هم معضلي شده براي جامعه كنكوري. همه رو تو دام اموزشي خودش ميندازه:31:

اصلا قصدم همین بود که بشه معضل ، قراره توی کنکوربیاد ، نوع جونوریش ولی :دی. فکر کنم واسه بچه های تجربی

آره میشه. منم هنر و زبان شرکت کردم.

---------- Post added at 12:52 PM ---------- Previous post was at 12:48 PM ----------

وااااااای مردم از خنده! واسه خوابت!! :31:
منظورم از پشمالو دقیقا همین چیزی هست که توی امضات گذاشتی!! اون موقع می خواستم بگردم ببینم که امضای کی بود که این شکلی بود.. حوصله نداشتم!! ولی پیدا شد!! :31::27:

منم خواب کنکور دیدم که رفتیم سر آزمون بعد دفترچه کم اومد! به من دفترچه دست دوم رسید !! :27:
بعد انگار آزمون ورودی تیزهوشان بود! متن داده بود و از اونا سوال می داد!! آخرش هم گفتن حالا 3 دقیقه وقت دارین انتخاب رشته کنین!!!! از همه رشته ها هم میشد بزنیم. تجربی و انسانی و ... :31:

:دی
چه خوابی دیدیا :دی من خواب دیدم که زود دادم اومدم بیرون و بعد سوالارو نگاه میکردم دیدم همرو بلد بودم ، هی میزدم تو سرم میگفتم ای کاش خواب باشه :دی بعد که از خواب پا شدم انقدر خوشحال شدم!

پ ن 2: پروفشنال شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم از مزایای کنکور که آدم رو توی فروم های مختلف پیشرفته میکنه

D & G
25-06-2010, 15:36
آقا یکی بگه دیگه اون درسای مهم ادبیات که تو پستهای قبلی یکی از دوستان گذاشته بود کدوماست؟ حتما یادتون هست؟
راستی این اصطلاحات عرفانی که خیلی امسال تو آزمونای آزمایشی اومد کجای کتابه؟ دقیقا بگید کجاهاست چون من تاریخ ادبیات رو بیخیال شدم.
راستی می دونید این چند روز کجای تاریخ ادبیاتو بخونم یه چیزی ممکنه ازش بیاد. چون خیلی بود گذاشتم کنار.

ادبیات 2: 5 ، 13 ، 17 ، 19 ، 23
ادبیات 3: 1 ، 6 ، 8 ، 13 ، 14 ، 15 ، 23
ادبیات پیش: 10 ، 15 ، 16 ، 21 ، 23

اون اصطلاحاتو جاشو اگه پیدا کردی به منم بگو

مال کنکورای سالای قبلو از سنجش آخر بخون چون یه سری نویسنده ها هستن که خیلی تکرار می شه آثار مختلف شون و تو سنجش آخر وقتی به یکی از آثار یه نویسنده اشاره شده اونا همشو نوشتن تو پاسخنامه خیلی عالیه

---------- Post added at 04:36 PM ---------- Previous post was at 04:32 PM ----------

ادبیات کانون غیر استاندارده!! خودت رو به این خاطر ناراحت نکن.

مرسی روحیه دادی :20: کاش کنکورو خوب بزنیم :11:

wild_dragon
25-06-2010, 15:58
اینم آخرین کارنامه تا کنکور :

BioHazard
25-06-2010, 16:03
اینم آخرین کارنامه تا کنکور :

اختصاصىدرسدرصدترازرتبهارز يابىرياضيات4162372665Bفيزيك6271031 710A-شيمى3658066348Bعمومىدرسدرصدترا رتبهارزيابىعربى4962394330B+زبا و ادبيات فارسى4863572987B+دين و زندگى5163763212B+زبان انگليسى6762564995A-تعداد شركت كننده تا زمان صدور كارنامه : 34324 نفرکلترازرتبه كشورىارزيابىرتبه در منطقه63992228B+1173اختصاصىتراز اختصاصىرتبه كشورى اختصاصىارزيابىرتبه در منطقه64302432B+1290عمومىتراز عمومىرتبه كشورى عمومىارزيابىرتبه در منطقه63222464B+1267

اینو از کجا کپی کردی ؟ قابل خوندن نیست

vahid2869
25-06-2010, 16:04
سلام
اگه وقت دارید به منم یه کمکی بکنید
من سال بعد میرم سوم , پارسال میرفتم قلمچی رتبم بین 200 تا 300 میشد
میخوام بدونم این تابستون چیکار کنم , درسای دومو دوباره بخونم یا درسای سومو شروع کنم؟
میتونم با این وضعیت رتبه ی زیر 500 بشم؟

BioHazard
25-06-2010, 16:50
سلام
میخوام بدونم این تابستون چیکار کنم , درسای دومو دوباره بخونم یا درسای سومو شروع کنم؟

خوب میشده رتبت. ولی اگه من جات بودم امسال تابستون تست های دوم رو میزدم. سال بعد تست های سوم و سال بعدش تست های پیش + دوره ی کل. برای این کار هم کتابای آبی قلم چی خوبه.

online_amin
25-06-2010, 17:12
من چرا هر وقت به فردا و پنج شنبه فکر میکنم, هی دستشوییم میگیره :دی

مگه قرار اتفاقی بیفته پنج شنبه؟

BioHazard
25-06-2010, 17:31
من چرا هر وقت به فردا و پنج شنبه فکر میکنم, هی دستشوییم میگیره :دی

مگه قرار اتفاقی بیفته پنج شنبه؟

قرار باز مثل هرسال بزرگترین آزمون دنیا توی ایران ، یعنی کنکور ، برگزار بشه:دی

steps
25-06-2010, 17:35
بچه درس خونا چه شکلی هستن؟
چون تو سوال های تستی تقلب راحت تر هست فقط باید دید بقل دستیت درس خون هست یا نه ؟
من که خودم شاید این ریکس رو بکنم از العان دارم دعا می کنم که بقل دستیم درس خون باشه .
البته فقط برای دولیتی ریکس می کنم .
حالا خصوصیات بچه درس خونا چیه؟

Sabayon
25-06-2010, 17:39
. . . . . . . . . . . . . . . .

:41:

hheadshoter
25-06-2010, 18:11
بچها سلام !! من ميخوام عربی رو تو آزاد 30 بزنم !! به نظرتون بايد کجاها رو بخونم؟؟؟ چه کتابی رو بگيرم؟؟؟؟؟

D & G
25-06-2010, 18:28
دوستان من اگه به این مباحث توی عربی پاسخ بدم دقیقا چند تا تست رو درست زدم؟
الآن کانال آموزش داشت بودجه بندی عربی رو میگفت تا اومدم بنویسم تلفن زنگ زد نتونستم یادداشت کنم.

تست های ترجمه+تستهای قواعد عربی3 به غیر از مبحث معتلات+سوالایی از درک مطلب که مستقیما از اتفاقات رخ داده در متن سوال میشه؟؟؟؟

8 تا ترجمه و تعریب میاد که 4-5 تاش مستقیما ترجمه س 2-3تاش به صورت پیدا کردن ترجمه ی صحیح یا غلط و یکیشم تعریبه
4 تا مستقیما از درک مطلب میدن 2 تا حرکه گذاری از جملات داخل متن 3 تا هم تجزیه و ترکیب از کلمات داخل متن
8 تا هم قواعد میدن که معمولا 4 تا ایناش از سوم (به جز معتلات می شه) و بقیه معتلات و سال دوم (معمولا وصف و اضافه جملات مجهول مضارع منصوب و مجزوم و گاهی هم اعراب فرعی تقدیری اینا می شن)

با اینایی که گفتی درصدت حدودا می شه 60 (می تونی 16 سوال بزنی)

بچه ها من فکر می کردم تا حالا همه تون باید بودجه بندی ها رو داشته باشین ولی حالا فکر می کنم بد نباشه که یه بار دیگه بودجه بندی همه ی درسا رو بذارم اینجا :

ادبیات:
واژگان:2-3

املا:2-3

تاریخ ادبیات و دانش های ادبی:2-3

زبان فارسی:5-6

آرایه های ادبی: 3-4

تناسب مفهومی و قرابت معنایی :9

عربی:
ترجمه و تعریب:8-9

درک مطلب:3-4

اعراب گذاری:2

تجزیه و ترکیب:2

قواعد:8-9

دین و زندگی:
سال دوم : 8-9

سال سوم:8-9

پیش دانشگاهی:7-8

زبان:
گرامر:3-5 (البته با احتساب یکی -گاهی 2تا- از تست های cloze که به گرامر مربوط می شه)

واژگان:6-7

cloze: 5

reading:10 (دو متن که به نظر میاد یکیش از اطلاعات عمومی و علمی و یکیش به صورت معرفی یه شخصیت یا تعریف ماجرا و اینا هستش و معمولا یکی رو وقت گیر می دن یکی رو آسون بهتره اولش یه سرکی تو هر دو تاش بکشیم اونیو که آسونه پیدا کنیم یه وقت از دستش ندیم البته این یه پیشنهاد شخصیه)

ریاضی:
ریاضیات پایه(تصاعد و لگاریتم ،مثلثات و فصل اول حسابان)=>8 سوال

دیفرانسیل(دنباله سری حد مشتق کاربرد انتگرال) => 15 سوال

هندسه پایه =>8 سوال (معمولا از هر فصل یکی می دن)

تحلیلی =>8 سوال

جبر و آمار => 8 سوال (2 تا آمار و 2 تا احتمال می دن معمولا و 4 تا استدلال مجموعه ها و...)

گسسته => 8 سوال

فیزیک:
سال اول و دوم => حدودا 9 سوال (20 درصد)

سال سوم => حدودا 13 سوال (30 درصد)

پیش1=> حدودا 13 سوال (30 درصد)

پیش2=> حدودا 10 سوال (20 درصد)

شیمی:

سال دوم =>11 سوال هر بخش تقریبا 2 سوال + 1 سوال از آزمایشگاه (بعضی وقتا می دن)

سال سوم => 12 سوال هر بخش تقریبا 4 سوال

پیش1 => 6 سوال هر بخش 3 سوال

پیش2 => 6 سوال هر بخش 3 سوال (گاهی 7 سوال میاد و دقت کنین که برای حل بعضی از سوالای بخش اول شیمی 3 باید بخش3 یعنی اسید و باز رو هم بلد باشیم)

shabeashegha
25-06-2010, 18:33
بچه درس خونا چه شکلی هستن؟
چون تو سوال های تستی تقلب راحت تر هست فقط باید دید بقل دستیت درس خون هست یا نه ؟
من که خودم شاید این ریکس رو بکنم از العان دارم دعا می کنم که بقل دستیم درس خون باشه .
البته فقط برای دولیتی ریکس می کنم .
حالا خصوصیات بچه درس خونا چیه؟
پیشنهاد میکنم مطلقا فکرشم نکنی. به 2دلیل. اول اینکه امسال دفترچه ها شخصی سازیه . اگه واسه بغل دستیت یا داوطلبای اطرافت مثلا سوال 160 گزینه 3 جواب درسته واسه شما ممکنه 3 نباشه ممکنم هست 3 باشه. چون چند سری پاسخنامه کلیدی واسه تصحیح هست
دلیل دوم اینه که اگه 1درصد احتمالش باشه که مچتو بگیرن دیگه مثل پشتیبانای قلم چی فقط بهت تذکر نمیدن فوری روی پاسخنامت رو مهر میکنن خودتم میندازن بیرون پاسخنامت میره سازمان سنجش مشخصاتت ثبت میشه و 2سال محرومیت از تمامی کنکورای دولتی رو خواهی داشت. اگه فکر میکنی امسال سطح علمیت در حد قبولی برای رشته مورد علاقت نیست یه سال دیگه هم سعیتو بکن. این بهتر از اینه که بعدا حسرت بخوری:10:

بچها سلام !! من ميخوام عربی رو تو آزاد 30 بزنم !! به نظرتون بايد کجاها رو بخونم؟؟؟ چه کتابی رو بگيرم؟؟؟؟؟
توی آزاد میانگین بالای 40 درصده . عربی آزاد راحته . فکر کنم ترجمه بلد باشی حتی بتونی یه ناخنکی به تستای قواعدشم بزنی

moraddad
25-06-2010, 18:38
چه قدر شركت كننده ها كم بودن! گويا خيلي ها رفتن مدرسه بهشون گفتن آزمون نيست برگردين!
جدی به خاطر همینه!
من زنگ زدم کانون گفت امروز مدارس آزمون ندارن...فقط داوطلبا...اینم شانسه ماست.
آقا یه چی بگم نزنیدم!:31: :

هفته دیگه این موقع بچه های انسانی باید بخوابن!:31:
استرس دارین؟!
yes!
اگه نباشم جام خالی میمونه!:26:

ehsan_manu
25-06-2010, 18:52
بچه ها کسی پاسخ تشریحی خارج 86 تجربی (شیمی رو) نداره؟
تو سایت کانون فقط سوالاشو گذاشتن

BossX
25-06-2010, 18:55
stpes جان بنده یه سوال دارم از شما:
این آواتار شما چه معنی میده؟
یه پرچم هست که فکر کنم مال هلند باشه اون زنه اون گوشه چی کارس؟
چرا پیرنش رو داده بالا؟! من هر چی فکر کردم نفهمیدم چرا اونجوریه ولی فکر میکنم میخواد قضای حاجت بفرماد! (گلاب به روی همه)
این روزها آواتارای عجیب زیاد شده وا:31:
(یه وقت ناراحت نشی از حرفام:10:)

اگه نباشم جام خالی میمونه!
دقیقا همینطوره ... بنده منتظر بودم بیای و اینو بگی
فقط یه مشکلی ... از فردا دیگه از اینا نمیتونی بگی چی؟ ما باید چی کار کنیم؟
من که خیلی تو این 3 روز به این جملات نغز عادت کرده بودم:5:

D & G
25-06-2010, 18:57
جدی به خاطر همینه!
من زنگ زدم کانون گفت امروز مدارس آزمون ندارن...فقط داوطلبا...اینم شانسه ماست.
آقا یه چی بگم نزنیدم!:31: :

هفته دیگه این موقع بچه های انسانی باید بخوابن!:31:
استرس دارین؟!
yes!
اگه نباشم جام خالی میمونه!:26:

مگه ما اینجا انسانیم داریم؟؟؟ حالا ساعت 8 بخوابن که اون وقت نصفه شب 2-3 بیدار می شن این دفعه تا صبح می مونن خسته می شن!!! هفته ی بعد این موقع من کنکور زبانوم دادم آزادم که به احتمال 99/99 % نیستم پس سلام بر تو ای آزادی (بگو قحطی رنگ بود؟!) :26::26::26::40::40:

مگه قراره جایی بری ؟؟؟

BossX
25-06-2010, 19:01
مگه ما اینجا انسانیم داریم؟؟؟ حالا ساعت 8 بخوابن که اون وقت نصفه شب 2-3 بیدار می شن این دفعه تا صبح می مونن خسته می شن!!! هفته ی بعد این موقع من کنکور زبانوم دادم آزادم که به احتمال 99/99 % نیستم پس سلام بر تو ای آزادی (بگو قحطی رنگ بود؟!) :26::26::26::40::40::40:

مگه قراره جایی بری ؟؟؟

نه دیگه ، ارتقا مقام پیدا کرده اینو میگه بالای آوارتش رو ببین
-----------------------------
راستی بچه ها ، بعد کنکور نرید دیگه پشت سرتون رو هم نگاه نکنیدا
بیاید با هم باشیم یه گروه هم بزنیم و به هم پیشنهاد بدیم چجوری باید از این آزادی نهایت استفاده رو ببریم:31:

BioHazard
25-06-2010, 19:08
من همین دورو ورا هستم خیالت راحت ، ولی چندتا مسافرت هست که باید برم :دی
عکس میزارم تو Facebook بیاد ببینید :دی

D & G
25-06-2010, 19:15
بیاید با هم باشیم یه گروه هم بزنیم و به هم پیشنهاد بدیم چجوری باید از این آزادی نهایت استفاده رو ببریم:31:

ایول مبارکه

گروه که داریم!!!

---------- Post added at 08:15 PM ---------- Previous post was at 08:13 PM ----------

من همین دورو ورا هستم خیالت راحت ، ولی چندتا مسافرت هست که باید برم :دی
عکس میزارم تو Facebook بیاد ببینید :دی

باشه اگه عکس خوب بذاری من افتخار می دم بیام ببینم :46: باز با هسته زردآلو نذاری ما رو سرکار :31:

yusef
25-06-2010, 19:19
پیشنهاد میکنم مطلقا فکرشم نکنی. به 2دلیل. اول اینکه امسال دفترچه ها شخصی سازیه . اگه واسه بغل دستیت یا داوطلبای اطرافت مثلا سوال 160 گزینه 3 جواب درسته واسه شما ممکنه 3 نباشه ممکنم هست 3 باشه. چون چند سری پاسخنامه کلیدی واسه تصحیح هست
دلیل دوم اینه که اگه 1درصد احتمالش باشه که مچتو بگیرن دیگه مثل پشتیبانای قلم چی فقط بهت تذکر نمیدن فوری روی پاسخنامت رو مهر میکنن خودتم میندازن بیرون پاسخنامت میره سازمان سنجش مشخصاتت ثبت میشه و 2سال محرومیت از تمامی کنکورای دولتی رو خواهی داشت. اگه فکر میکنی امسال سطح علمیت در حد قبولی برای رشته مورد علاقت نیست یه سال دیگه هم سعیتو بکن. این بهتر از اینه که بعدا حسرت بخوری:10:

توی آزاد میانگین بالای 40 درصده . عربی آزاد راحته . فکر کنم ترجمه بلد باشی حتی بتونی یه ناخنکی به تستای قواعدشم بزنی

پارسال که کنکور دادم بغل دستیم تقلب میکرد ولی 90 درصد مراقب ها معلمای خودمون بودن و فقط تذکر میدادن:31:
رییس حوزه هم که مدیرمون بود.

BioHazard
25-06-2010, 19:36
ایول مبارکه

گروه که داریم!!!

---------- Post added at 08:15 PM ---------- Previous post was at 08:13 PM ----------

باشه اگه عکس خوب بذاری من افتخار می دم بیام ببینم :46: باز با هسته زردآلو نذاری ما رو سرکار :31:

اندفعه قول میدم که با هسته ی سیب بزارمت سرکار:دی
ببینم تو که به سال بعد فکر نمیکنی؟

fm992
25-06-2010, 19:52
سلام

سلام. به نظر من درسای دوم رو مرور کن. سوم رو حالا لازم نیست. یکی از هم کلاسی های من که خیلی وضعش خوبه از سالی که می خواست بره سرم (مثل تو) شروع کرد و دوم رو خوند و واقعا هم خوب خوند. و الانم راضیه از اینکه اون سال سوم رو نخوند.
ان شاالله بتونی . خیلی چیزا بستگی به نحوه عملکردت توی سال آخر داره. امیدوارم زیر 500 بشی.

قلمچی خوبه. با موسسه دیگه ای عوضش نکن!!

salar_aziz
25-06-2010, 20:23
دوستمون راست میگه واسه بعد از کنکور تاپیک بزنیم با این نام:

"بعد کنــکور 89 ؛ مشاوره - برنامه ریزی - شیوه های برتر گذراندن اوقات بطالت"
:27:

---------- Post added at 09:23 PM ---------- Previous post was at 09:20 PM ----------

مال کنکورای سالای قبلو از سنجش آخر بخون چون یه سری نویسنده ها هستن که خیلی تکرار می شه آثار مختلف شون و تو سنجش آخر وقتی به یکی از آثار یه نویسنده اشاره شده اونا همشو نوشتن تو پاسخنامه خیلی عالیه

می تونی آپشون کنی آخه من ندارمش.:41::41:

Amir_oscar
25-06-2010, 21:15

آدرس گروه:

باید برای بعد کنکور به فکر یه تاپیک درست و حسابی باشیم که نبندنش. راجع به دانشگاه و ... باید یه جوری تخصصی روش کار بکنیم تا نبندنش!:31:

BossX
25-06-2010, 21:24
آدرس گروه:

باید برای بعد کنکور به فکر یه تاپیک درست و حسابی باشیم که نبندنش. راجع به دانشگاه و ... باید یه جوری تخصصی روش کار بکنیم تا نبندنش!:31:

سلام اون گروه رو دیده بودم . با یوزر قبلیم که خدا بیامرز شد توش عضو بودم:31:
ولی کلا فرق نداره یه جا باشه همه بیان شیوهای خالی کردن عقده های یکساله ناشی از کنکور و راه های نهایت استفاده و همچنین سوء استفاده رو بگن که دوستان احیانا یک ثانیه از وقتشون خالی نمونه!!
یه مطلب هم بگم که شاید در مورد شما هم صادق باشه:
من خودم تو این یکسال به زحمت بعضی روزایی که خونه بودم ساعت 7-8 بیدار میشدم تازه خودم رو می کشتم این روزا که دیرترم بیدار میشم ولی مطمئنم روز بعد کنکور ساعت 6 صبح پای کامپیوترم یا یه جای دیگه در حال انجام کاری هستم!

wild_dragon
25-06-2010, 21:36
سلام
امروز داشتم پیک سنجش رو میخوندم نوشته بود شروع آزمون ساعت 7:30 .شما خبر نداری؟هر سال 8 بوده.

nits
25-06-2010, 21:51
از سایتش بخون .حالا 7:30 باشه یا 8 .چه فرقی میکنه. مهم این هست که باید آخر کنکور رو بدیم

steps
25-06-2010, 21:53
چرا پیرنش رو داده بالا؟! من هر چی فکر کردم نفهمیدم چرا اونجوریه ولی فکر میکنم میخواد قضای حاجت بفرماد! (گلاب به روی همه)
این روزها آواتارای عجیب زیاد شده وا:31:
(یه وقت ناراحت نشی از حرفام:10:)

دقیقا همینطوره ... بنده منتظر بودم بیای و اینو بگی
فقط یه مشکلی ... از فردا دیگه از اینا نمیتونی بگی چی؟ ما باید چی کار کنیم؟
من که خیلی تو این 3 روز به این جملات نغز عادت کرده بودم:5:

مگه ناراحتی داره.
عکس اون زنه نشان از روحیات اون پرچم نداره.:31: البته پیراهنش رو بالا داده معنی خاصی داره که بعد ها میگم.
دوستان مطمعن هستید سوال ها فرق داره؟
یعنی سوال من با بقل دستیم فرق داره؟:18:
یعنی تقلب رو بی خیال بشم:13:

panizir
25-06-2010, 21:59
بله. فرق داره. تو اخبار مي گفت.البته مطمئن هستيم نه مطمعن!:46:
يه چيز ديگه هم هست. فك كنم شماره ها بر اساس معدل باشه. يعني بقل دستي شما لزوما از شما بهتر نيست.

shabeashegha
25-06-2010, 22:07
مگه ناراحتی داره.
عکس اون زنه نشان از روحیات اون پرچم نداره.:31: البته پیراهنش رو بالا داده معنی خاصی داره که بعد ها میگم.
سر آزمون به هرکسی یه بسته میدن که توش دفترچه ایه که روی دفترچه اسم و مشخصات کامل صاحب دفترچه + پاسخنامه است که یکی از کارایی که باید شما بکنی اینه که چک کنی ببینی مشخصات دفترچه درسته یا نه وگرنه اگه همه سوالاروهم درست بزنی موقع تصحیح رتبه یکی مونده به آخرین نفر مال شما میشه! (خدایی نکرده) پس یادت باشه چک کنی ببینی مشخصاتت درسته یا نه . هرچند آقا یوسف میگه پارسال تقلب رو فقط تذکر میدن ولی شانسه دیگه یهو دیدی یه مهر قرمز رو پاسخنامه و...

راستی بچه ها این ایده ی خوبیه که یه گروه بزنیم مثلا (ورودی های 89) یا مثلا (کنکور 89) هم اینطوری راجبه دانشگامونو کارنامه کنکورمون و اینجور چیزا صحبت میکنیم هم اینکه اگه از کنکوریای 90 کسی راهنمایی چیزی لازم داشت میتونیم راهنماییش کنیم:31:

nits
25-06-2010, 22:12

افراد شرکت کننده در کنکور سراسری هر لحظه خود را برای شرکت در کنکور آماده میکنند .چهره های متفاوتی رو در زیرمیبینید که از قیافشون معلومه چیکاره هستن :31:

تشریح چهره ی هر یک از داوطلبان دیگه بر عهده ی خودتون .من فقط شماها رو با افراد شرکت کننده آشنا کردم :31:

Amir_oscar
25-06-2010, 22:57
راستی بچه ها این ایده ی خوبیه که یه گروه بزنیم مثلا (ورودی های 89) یا مثلا (کنکور 89) هم اینطوری راجبه دانشگامونو کارنامه کنکورمون و اینجور چیزا صحبت میکنیم هم اینکه اگه از کنکوریای 90 کسی راهنمایی چیزی لازم داشت میتونیم راهنماییش کنیم:31:

:blink::blink::blink:

alphacino
26-06-2010, 03:43
بچها سلام !! من ميخوام عربی رو تو آزاد 30 بزنم !! به نظرتون بايد کجاها رو بخونم؟

اگه رشتت زبانه كه بيچاره اي ولي اگه اينطور نيست :
مستثني بعد (( الا )) مياد و منادا بعد (( يا)) مياد و اگه تميز رو ميخواست اونيكه تنوين داره و از جنس فعل اصلي نيست تميزه.
باور كنين من چند دوره از ازاد رو ديدم كه دقيقا به همين مسخرگي مياد 12 درصدو بچه 6 ساله هم ميتونه بزنه.

alphacino
26-06-2010, 04:13
اينم 28 درصد كنكور عربي سراسري :

ذهب ----------------- رفت
يذهب----------------- مي رود
سيذهب ------------- به زودي خواهد رفت
سوف ---------------- خواهد رفت
كان يذهب ----------- مي رفت
كان (قد) ذهب ------ رفته بود
قد ذهب ------------- رفته است
اذهب ---------------- برو ( روي ب ساكن است و علامت ا كسره است )
ليذهب --------------- بايد برود ( روي ب ساكن است)
لا يذهب ------------- نمي رود
لا يذهب ------------- نبايد برود ( روي ب ساكن است)
ما ذهب -------------- نرفت
لما يذهب ------------ نرفته است - هنوز نرفته است ( روي ب ساكن است)
لم يذهب ------------- نرفت - نرفته است
لن يذهب ------------- نخواهد امد - هرگز نخواهد امد
سوف لا يذهب ------- نخواهد رفت
ما كان يذهب - لم يكن يذهب - كان لا يذهب --------- نمي رفت

درباره بايد و نبايدها بازم هست :

عليك ان تذهب - يجب عليك ان تذهب -------- تو بايد بروي - بر تو است كه بروي

يجب علينا ان لا نذهب - يجب ان لا نذهب - علينا لا نذهب ------------- نبايد برويم - بر ما است كه نرويم ( درباره همه ان ها روي ا, ء و روي ن , ساكن است )

الانم ساعت 5 صبحه دارم گزينه دو رو ميبينم ( بميرم براتون همتون از دم خوابين ) كه مجيد خراطها ببخشيد عليرضا خراطها داره درباره برخود سنجش با پيشبيني نفرات برتر قلمچي حرف ميزنه

در ضمن دوستي كه 30 درصد ازاد ميخواست اين دو تا پستو بخوني مك 40 در صد ميزني

این روزها آواتارای عجیب زیاد شده وا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا وقتشه به اواتار stpes گير بديم:31:
به نظر من اين خانوم ميخواد بگه كه منم لباس دارم يا ميخواد بگه منم هلندي بيدم:31:

online_amin
26-06-2010, 06:38
سئوالات کنکور برای 6 نفر اطراف متفاوته (اینطور که من شنیدم).

خود سئوالا که متفاوت نیست که, نحوه چیدمان متفاوته تا امکان تقلب رو به صفر برسونند. به قول معلممون: کار کارشناسی شده هست!

این کارتها که هنوز برای گرفتن تو سنجش نیومده که؟

اگر جای خاصی هست که باید ببینم بگید.

new life
26-06-2010, 06:48
بله. فرق داره. تو اخبار مي گفت.البته مطمئن هستيم نه مطمعن!:46:
يه چيز ديگه هم هست. فك كنم شماره ها بر اساس معدل باشه. يعني بقل دستي شما لزوما از شما بهتر نيست.
ببخشیبد این قضیه ی تقسیم بند ی بر اساس معدل رو هم توی اخبار اعلام کردن ؟
من فکر می کردم تقسیم بندی باید بر اساس کد پستی یا محل اخذ دیپلم باشه !!!!
قضیه ی دفترچه که کاملا مشخصه علاوه بر A B C D فکر می کنم D E هم داشت !!!!
من نمی دونم با این وجود چطوری پارسال هم تقلب کردن !!!:blink:

sky man
26-06-2010, 07:10
بچه ها چرا کارت های ورود به جلسه نیومده ؟

dehtoday
26-06-2010, 07:37
بچه ها چرا کارت های ورود به جلسه نیومده ؟

بابا اينجا ايــــــــرانه !!! ايراني جماعت تاخير نكنه اموراتش نميگذره !!! شايدم چون امروز تعطيله فعلا تو خوابن !!! :31:

D & G
26-06-2010, 08:47

---------- Post added at 09:23 PM ---------- Previous post was at 09:20 PM ----------

می تونی آپشون کنی آخه من ندارمش.:41::41:

نه متاسفانه من نمی تونم آپ کنم (اسکنر ندارم) ولی اگه وقت شد حتما می نویسم می ذارمشون تو پروفایلت

Amir_oscar
26-06-2010, 08:56
از وقتی آقای سرورالدین اومده نظم سازمان سنجش به هم ریخته! قبلانا زودتز از تاریخ هایی که می گفتن کارهاشون رو انجام می دادن...

D & G
26-06-2010, 08:58
اندفعه قول میدم که با هسته ی سیب بزارمت سرکار:دی
ببینم تو که به سال بعد فکر نمیکنی؟

خب منم هسته ی موز می ذارم واست :46:
نه چه طور مگه؟؟؟ من که فکر می کنم روزانه یا دست کم شبانه ارومیه قبول شم به غیرانتفاعیم اگه لازم شد راضیم ولی اگه آزادی شدم می مونم واسه سال بعد که خدا نکنه من فقط یه مدت این علوم مهندسیه هواییم کرده بود بمونم واسه سال بعد ولی مطمئن نبودم اگه بمونم می خونم واقعا یا نه که بابام نظر خوبی داد گفت اگه قراره بخونی که خب از همون اول دانشگاه بشین واسه ارشد رشته ی مودرعلاقت بخون اگه قرار نیست بخونی که الکی نشین یه سال هر چیم تو مدرسه خوندی یادت بره (این قسمتو عمدا نوشتم تا بقیه هم روش فکر کنن):20:

sinasalar2007
26-06-2010, 09:01

این حالات رو یه دوتاش که داخل صفحه ی اخر واژگان ادبیات پیش هست ( یکیش فکر میکنم "وقت" باشه و اون یکی "همت" ) کرامت و صرافت هم بگردی تو همون واژگان پیداشون میکنی +یه چند تا دیگه هستن که اونارو خودت باید از همون جا در بیاری

dehtoday
26-06-2010, 09:07
از وقتی آقای سرورالدین اومده نظم سازمان سنجش به هم ریخته! قبلانا زودتز از تاریخ هایی که می گفتن کارهاشون رو انجام می دادن...

دقيقا ! قبلنا يادمه مثلا ميگفتن قراره كارت فردا بياد ساعت 11 شب قبلش ميومد تو سايت يا مثلا همين كارنامم اينجوري بود ميگفتن كارنامه فردا مياد ساعت 8 شب قبلش ميومد ! :13:

---------- Post added at 11:07 AM ---------- Previous post was at 11:03 AM ----------

آقا كارتا اومد ! فكر كنم اولين نفري باشم كارتمو ديدم ! چون من زدم نبود بعد 20 ثانيه رفرش كردم ديدم اومد !!! :31:

sinasalar2007
26-06-2010, 09:08
الان کارت ها اومدن رو سایت...

Amir_oscar
26-06-2010, 09:22
پس چرا من نمی بینم؟! فکر کنم مرورگرم خرابه. لینکش رو اگه میشه بذارین...

D & G
26-06-2010, 09:22
مال منم اومد ...من کنکور ریاضی رو افتادم دانشگاه پیام نور!!! اون وقت زبان و هنر افتادم دانشکده فنی البته فکر کنم بر اساس معدل هست این تقسیم بندی :5:

dehtoday
26-06-2010, 09:25
پس چرا من نمی بینم؟! فکر کنم مرورگرم خرابه. لینکش رو اگه میشه بذارین...

مال منم اومد ...من کنکور ریاضی رو افتادم دانشگاه پیام نور!!! اون وقت زبان و هنر افتادم دانشکده فنی البته فکر کنم بر اساس معدل هست این تقسیم بندی :5:

آره بر اساس معدله !

Amir_oscar
26-06-2010, 09:30
من افتادم مدرسه ی خودمون!:26: البته پارسال پیش دانشگاهی بودم و الآن بعضی دبیرها و مدیر عوض شدن.

dehtoday
26-06-2010, 09:32
اينم بد نيست بخونيدش :

Amir_oscar
26-06-2010, 09:33
اول شماره ی دانش آموزیم یه 0 اضافه گذاشته. مال شما هم اینجوریه؟!

BioHazard
26-06-2010, 09:33
بچه ها دیدید چی شد !!!!!؟
کنکور امسال ساعت 7:30 برگزار میشه
حوزه های که من افتادم برای 2 تا کنکورم
حوزه ی کنکور ریاضی من : هنرستان پیام ، منطقه 5 تهران (ساعت 7:30 89/4/10)

حوزه ی کنکور زبان من : دانشکده نساجی ، دانشگاه امیرکبیر تهران (ساعت 15:00 89/4/11)

آرزوی موفقیت برای همه :11:

فکر نکنم بر اساس معدل باشه. اگه اینجوری بود چرا حوزه ی من که معدلم از دوستم پایین تره ، نزدیک تر از اون افتاد ؟

-------------
برای منم اون صفر رو داره امیر.
-------------

راستی کارت آزمون آزاد هم بصورت اینترنتی هست یا باید بریم توی اون صفای ............... وایسیم؟

Amir_oscar
26-06-2010, 09:37
بچه ها دیدید چی شد !!!!!؟
کنکور امسال ساعت 7:30 برگزار میشهنه بابا! فرآیند آزمون یعنی توزیع سوال ها و تلاوت قرآن و... خود آزمون 8 شروع می شه. توی اطلاعیه هم گفته بودن...

dehtoday
26-06-2010, 09:39
راستی کارت آزمون آزاد هم بصورت اینترنتی هست یا باید بریم توی اون صفای ............... وایسیم؟

امسال واسه اولين سال اينترنتيه ! :5:

Amir_oscar
26-06-2010, 09:44
برای منم اون صفر رو داره امیر.

حالا بریم از قسمت ویرایش اطلاعات زیر کارت درستش بکنیم یا نه؟!!!

BioHazard
26-06-2010, 09:45
این نامردی در حق بچه های تجربی نیست ؟ منی که ریاضی هستم باید 135 تا سوال اختصاصی جواب ، بچه های تجربی که بخوان رشته هایی که زمین شناسیشون ضریب داره برن ، 170 تا سوال اوی همون 175 دقیقه جواب بدن؟

steps
26-06-2010, 09:50
منم کنکور تجربی افتادم اموزش وپرورش كرج - دبيرستان اميركبير
ازمون هنر رو هم افتادم دانشكده فني طبقه اول ودوم

از کجا میشه فهمید نمراتمون اصلاح شده؟؟

dehtoday
26-06-2010, 09:50
این نامردی در حق بچه های تجربی نیست ؟ منی که ریاضی هستم باید 135 تا سوال اختصاصی جواب ، بچه های تجربی که بخوان رشته هایی که زمین شناسیشون ضریب داره برن ، 170 تا سوال اوی همون 175 دقیقه جواب بدن؟

بهتر شد واسشون كه ! امسال واسه اولين سال تجربي ها فقط 1 دفترچه اختصاصي دارند يعني زمينم با اختصاصياشون ادغام شد ! يعني اونايي كه زمين نميزنن ميتونن وقتشونو بزارن رو بقيه !

BioHazard
26-06-2010, 10:12
حالا بریم از قسمت ویرایش اطلاعات زیر کارت درستش بکنیم یا نه؟!!!

نه برای همه اینجوریه

new life
26-06-2010, 10:15
دوستان کارت ها اومد؟ !!!!!!!!

new life
26-06-2010, 10:20
پرینت سیاه سفید که میشه گرفت درسته؟؟
من کنکور ریاضی افتادم دانشگاه صنعتی شیراز:8::8:(همیشه آرزوم این بوده تو این دانشگاه درس بخونم!!)
کنکور زبان هم افتادم خود دانشگاه شیراز
میشه پرینت سیاه سفید گرفت
امضای پایین کارت یادتون نره

BioHazard
26-06-2010, 10:23
دوستان کارت ها اومد؟ !!!!!!!!

بله عزیز ، از سایت سنجش میتونی بگیری

----------------------

امیرجان ایشاالله توی بهترین دانشگاه ایران درس میخونی.

Senator_Offline
26-06-2010, 10:24
دوستان کارت زبان روچه جوری گرفتید من رشتم ریاضیه زبانم ثبت نام کردم برای زبان اطلاعات کارت اعتباری دوم وکد رهگیری اصلی (برای ریاضیو) میزنم میگه بر اساس اطلاعات ارسالي داوطلبي يافت نشد چی کار کنم.

BioHazard
26-06-2010, 10:28
بهتر شد واسشون كه ! امسال واسه اولين سال تجربي ها فقط 1 دفترچه اختصاصي دارند يعني زمينم با اختصاصياشون ادغام شد ! يعني اونايي كه زمين نميزنن ميتونن وقتشونو بزارن رو بقيه !

آخه باز همون 170 دقیقه هست. همون ساعت شروع میشه وهمون ساعت تموم میشه.
کسی که زمین رو نزنه ، اگه وقت او سوالارو هم نزارن رو سوالای دیگه ، بازم وقت کم نمیارن. ولی کسایی که زمین میزنن به نظر من ممکنه وقت کم بیارن. حالا من نمیدونم سوالای زمین در چه سطحیه.

---------- Post added at 10:28 AM ---------- Previous post was at 10:28 AM ----------

دوستان کارت زبان روچه جوری گرفتید من رشتم ریاضیه زبانم ثبت نام کردم برای زبان اطلاعات کارت اعتباری دوم وکد رهگیری اصلی (برای ریاضیو) میزنم میگه اطلاعات درست نیست چی کار کنم.

ادامه کارت ریاضیت یک کارت دیگه هم هست با مشخصات دیگه :10:

Senator_Offline
26-06-2010, 10:33
نه ادامه کارت ریاضی چیزی نیست.

omide qatar
26-06-2010, 10:50
سلام
بجه ها كسي خبر نداره كنكور ما خارج از كشوريا كي شد بالاخره ؟؟ توي سنجش هم هيج اسمي از ماها نبرده نميدونم جيكار كنيم بالاخره
يه بار مدرسمون اعلاميه زد كه مثل ايرانه يعني ما رياضيا 5شنبه ديروز شنيدم مثل اينكه عوض شده مثل هميشه ايجا همه رشته ها با هم جمعه ميديم

هيشكي نميدونه ؟؟؟؟؟؟؟؟
اخرش مناز كنكور ميمونمو يكي ديكه رتبه ي 1 منطقه 3 رو مياره هااااااااااااااا:41::31:

elendil
26-06-2010, 11:10
الان به حدی عصبانی هستم که میخوام خرخره کل کسایی که توی فرآیند بالا اومدن کارت من روی سایت نقش داشتن رو بجوئم :دی :دی

@!#%^!#@&ها حوزه منو زدن بقل دانشگاه علامه طباطبایی که میشه دبیرستان حر ولی اسمش رو بالاش نوشته آموزش پرورش منطقه 6 دبیرستان جاویدان که بین خیابون رشت و طالقانیه الان اعصابم سوپر تخیلی داره میشه از دست اینا =))))))))))))))))))))))

یه درخواشت توی پیگیری خود سنجش دادم ( ثبت نام کردم و این داستانا ) اگه تا روز کنکور درست نشه مجبورم با همین کارت اول صبح برم اول یکی از دبیرستانا رو چک کنم ببینم اونجا افتادم یعنی شماره اینای من اونجا هست اگه نبود مطمئنا اون یکی دبیرستان باید باشم =))))))))))))))))) سر سنجش که حوزه و ایناش بی در و پیکره اینطوری نمیشد حالا سر اصلیه شده !!! :دی :دی

salar_aziz
26-06-2010, 11:11
آقا اون ویرایش واسه چیه زیر کارتها؟
من نمی دونم چرا اول شماره دانش آموزیمو صفر زده؟مال شما چطوره؟

masud-000000
26-06-2010, 11:16
این چه وضعیتی ..واسه من اسم حوزه ی محل آزمون رو زده ولی آدرس یه حوزه ی دیگه رو تو کارت نوشته...
تازه دیروز تو کانون هم مسئول حوزه کنکور (کارشناس ارزشیابی آموزش پرورش)اومد اسم یه جای دیگه رو به عنوان حوزه اعلام کرد!
این شد 3 آدرس مختلف...
واقعا خیلی خیلی مسخرست!:2:

یه چیز دیگه این کارت از کجاش پرینت میشه؟؟هر دو تیکه باید پرینت بشن یا فقط اون قسمت خط چین دار کافیه؟
+
این فونتش خیلی ریزه هاا..اگر بزرگترش کنم گیر میدن؟؟ یا نیازی نیست!

behnam_roli
26-06-2010, 12:00
منو انداختن هفت چنار[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دهنم پاره میشه!

پارسال خوب بود یه ربع پیاده رفتم تا سر جلسه

یه چیز دیگه این کارت از کجاش پرینت میشه؟؟هر دو تیکه باید پرینت بشن یا فقط اون قسمت خط چین دار کافیه؟
+
این فونتش خیلی ریزه هاا..اگر بزرگترش کنم گیر میدن؟؟ یا نیازی نیست!

پرینت میگیری اون قسمت بالا که عکس داره رو باید ببری اون پایینش هم برا خودت

فونتش هم همینه وسه چی میخوای دست بزنی؟؟

ehsan_manu
26-06-2010, 12:05
بچه ها نا م خوانوادگی باید مد داشته باشه یا نه؟
ویرایش کنم؟

---------- Post added at 01:05 PM ---------- Previous post was at 01:04 PM ----------

help
....................

pedramch
26-06-2010, 12:09
میگم اگه شناسنامه عکس دار نباشه گیر میدن؟؟؟

ممنون/:5:

---------- Post added at 01:09 PM ---------- Previous post was at 01:09 PM ----------

BioHazard
26-06-2010, 12:15
نه ادامه کارت ریاضی چیزی نیست.

پس یا ثبت نامت تموم نشده بوده یا صادر نکردند. در هردو صورت پیگیری کن حتما

تا جایی که من میدونم سوالات زمین در سطح تیم ملیه:31:و چون ضریبش هم برای پزشکی و دندان پزشکی صفره کمتر کسی میره زمین رو بخونه

قربونت رفیق البته اون عشق وعلاقه مال قدیم ندیما بود:31:الآن که حالم از هرچی مهندسیه به هم میخوره!!!:31::31:

چرا!!!؟

---------- Post added at 01:09 PM ---------- Previous post was at 01:09 PM ----------

باید عکس دار باشه تا با کارتت تطبیق بدن. اگه نیست کارت ملی

S.A.N.R
26-06-2010, 12:17
سلام...
من فقط کارت گروه ریاضی برام میاد ولی خبری از گروه زبان نیست... مشخصات کارت رو هم که وارد میکنم میگه با این مشخصات پیدا نشد....
حالا باید چیکار کنم؟ :19:
چهار روز هست که وقت گذاشتم درس خوندم اینم نتیجش :31:

online_amin
26-06-2010, 12:22
اوه, حوزه رو عشقست:

دانشگاه فردوسی!

خدایا خودت کمک کن در بهترین دانشگاه قبول بشم و بتونم با موفقیت ادامه تحصیل بدم و آدم موفقی باشم (همچنین همه اینطوری بشن).

پس سیاه و سفید عیبی نداره؟ جایی نیست که به سیاه و سفید بودن کارت اشاره داشته باشن؟

ehsan_manu
26-06-2010, 12:27
یکی به ما جواب بده

yusef
26-06-2010, 12:27
حوزه منم دبیرستان خودمون ولی دخترونش:31:
راستی یه موضوعی درباره شخصی سازی و این قرتی بازیها.
پارسال هم همینطوری بود و سوالات A B C D بودن.
جالبیش اینجا بود که من A بودم ولی بقل دستیم و پشت سریم هم A بودن:31:

elendil
26-06-2010, 12:41
دوستان شماره سازمان سنجش چیه این پیگیریه اینترنتیش به درد خودشون میخوره فقط من باید سریعتر برای این مغایرت و حوزه و اینا اقدام کنم :دی :دی

Extreme-Forces
26-06-2010, 12:44
اخه چرا 7:30 صبح؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من بدبخت باید برم منطقه 6. تازه حوزه ام تو طرح ترافیکه. اول صبحی باید پیاده برم. پیش دانشگاهی مطهری. ضد حال رو میبینید؟ یعنی یه مدرسه اینورا نبود؟؟؟؟؟؟؟؟

masud-000000
26-06-2010, 12:45
منو انداختن هفت چنار[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پرینت میگیری اون قسمت بالا که عکس داره رو باید ببری اون پایینش هم برا خودت

فونتش هم همینه وسه چی میخوای دست بزنی؟؟
آخه کارت یه خورده همچین بزرگ درمیاد...

تقریبا به اندازه نصف برگه A4 :18:
خواستم تنظیمش کنم که مثل کارت آزمون های سنجش کوچیک تر بشه...

اصلا ببینم اندازه کارت شما چقدره دوستان ؟؟؟اصلا به اندازه کارت گیر میدن یانه(ترو خدا میبینید مشکل ما رو! :31:)

behnam_roli
26-06-2010, 12:55
آخه کارت یه خورده همچین بزرگ درمیاد...

تقریبا به اندازه نصف برگه A4 :18:
خواستم تنظیمش کنم که مثل کارت آزمون های سنجش کوچیک تر بشه...

اصلا ببینم اندازه کارت شما چقدره دوستان ؟؟؟اصلا به اندازه کارت گیر میدن یانه(ترو خدا میبینید مشکل ما رو! :31:)

بزرگ که میشه بعد شما نصفش رو میبری دیگه! میشه نصف یه ورقA4 !پارسال هم همین بود

اصلا یه سایز ثابتیه شما اون صفحه ای که کارتت توش هست رو سیو کن بریز تو فلش بده به یارو برات پرینت میگیره دیگه!

masud-000000
26-06-2010, 13:01
بزرگ که میشه بعد شما نصفش رو میبری دیگه! میشه نصف یه ورقA4 !پارسال هم همین بود

اصلا یه سایز ثابتیه شما اون صفحه ای که کارتت توش هست رو سیو کن بریز تو فلش بده به یارو برات پرینت میگیره دیگه!
خودم پرینت گرفتم ..اما دیدم بار اول شد یه برگه A4 ...دیونه شدم..گفتم یعنی باید یه برگ A4 سر جلسه بچسبونم به سینم :31:
بار دوم نصف شد...امیدوار شدم که بازم کوچیکتر بشه..
در هر صورت مرسی که جواب دادی :11:

BossX
26-06-2010, 13:15
سلام
بجه ها كسي خبر نداره كنكور ما خارج از كشوريا كي شد بالاخره ؟؟ توي سنجش هم هيج اسمي از ماها نبرده نميدونم جيكار كنيم بالاخره
يه بار مدرسمون اعلاميه زد كه مثل ايرانه يعني ما رياضيا 5شنبه ديروز شنيدم مثل اينكه عوض شده مثل هميشه ايجا همه رشته ها با هم جمعه ميديم

هيشكي نميدونه ؟؟؟؟؟؟؟؟
اخرش مناز كنكور ميمونمو يكي ديكه رتبه ي 1 منطقه 3 رو مياره هااااااااااااااا:41::31:

درسته ما ها رو زیاد آدم حساب نمی کنن!:13:
ولی امارات جمعه هستش

-------------------------

دوستان منم پریرینت گرفتم ، کار دیگر نباید انجام بدیم؟
باز از اینا هست که باید پرینت بگیریم بچسبونیم به خودمون یا این آخربش بود؟

omide qatar
26-06-2010, 13:22
[QUOTE=BossX;5109425]درسته ما ها رو زیاد آدم حساب نمی کنن!:13:
ولی امارات جمعه هستش

چه رشته ای هستی شما؟؟
اگه ریاضی ای و جمعه امتحان داری خب پس مال ما هم میشه جمعه چون قطر و امارات یکیه سوالا باهم امتحان میدیم
ممنون که جواب دادی:20:

BioHazard
26-06-2010, 13:25
بچه ها یک سوال. چرک نویس میشه برد ؟
چیزی توی توضیحات نگفته و صریحا گفته از آوردن وسایل الکترونیکی خودداری کنید.

pedramch
26-06-2010, 13:25
من شناسناممو عکس دار نکردم..مشکلی پیش میاد؟
عکس دار کردن چقدر طول میکشه؟

yusef
26-06-2010, 13:26

اصلا و ابدا

---------- Post added at 01:26 PM ---------- Previous post was at 01:26 PM ----------

من شناسناممو عکس دار نکردم..مشکلی پیش میاد؟
عکس دار کردن چقدر طول میکشه؟

خوب چه کاریه اگه کارت ملی داری کارتت رو ببر.

ehsan_manu
26-06-2010, 13:30
بچه ها نا م خوانوادگی باید مد داشته باشه یا نه؟
ویرایش کنم؟

---------- Post added at 01:05 PM ---------- Previous post was at 01:04 PM ----------

help
....................

آقا یکی راهنمایی کنه:19:

yusef
26-06-2010, 13:34
آقا یکی راهنمایی کنه:19:

لازم به ویرایش نیست.
در ثبت نام های اینترنتی اصلا این چیزها اگر هم بنویسید ثبت نمیشود.

elendil
26-06-2010, 13:41
دوستان یک جوانمرد راهنمایی کنه من رو شماره این سنجشو رو اگه دارین بدین من این حوزم رو که نوشته مغایرت داره اسم دبیرستانش با آدرسی که داده =))))))

BioHazard
26-06-2010, 14:02
دوستان یک جوانمرد راهنمایی کنه من رو شماره این سنجشو رو اگه دارین بدین من این حوزم رو که نوشته مغایرت داره اسم دبیرستانش با آدرسی که داده =))))))

masud-000000
26-06-2010, 14:03
مدیر کانون به ما گفت 4-5 تا برگ سفید a4 باهامون ببریم اونجا به مسئول حوزه و مراقب نشون بدیم میتونیم ازشون استفاده کنیم...(شما رو دیگه نمیدونم)

اسم حوزه من هم با آدرسش مطابقت نداره...فکر کنم باید بریم محل تصحیح کارت....اینطور نیست؟؟؟؟:19:

wild_dragon
26-06-2010, 14:08
کارت رو باید پیرینت رنگی کنی ؟ یا سیاه سفید؟چیزی ننوشته

roozbeh1369
26-06-2010, 14:11
بچه اینجا کسی هست که در 2 تا تعداد بیشتری رشته شرکت کرده باشه ؟؟؟
من امروز فقط تونستم کارت رشته اصلی رو پرینت بگیرم و کارت امتحان خارجه رو نتونستم می خواستم ببینم باید چیکار کنم

fm992
26-06-2010, 14:31
بچه اینجا کسی هست که در 2 تا تعداد بیشتری رشته شرکت کرده باشه ؟؟؟
من امروز فقط تونستم کارت رشته اصلی رو پرینت بگیرم و کارت امتحان خارجه رو نتونستم می خواستم ببینم باید چیکار کنم

من ریاضی و هنر و زبان شرکت کردم و پرینت هر 3 کارت رو با هم گرفتم! هر 3 تا پشت سر هم بود!

elendil
26-06-2010, 14:44
اسم حوزه من هم با آدرسش مطابقت نداره...فکر کنم باید بریم محل تصحیح کارت....اینطور نیست؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم همین فکر رو میکنم توی این چند روز جاهای مختلف ( برادران - خواهران ) رو مشخص کردن چه سالی کجا بره چیکار کنه :دی :دی بریم ببینیم چی میشه :دی

alphacino
26-06-2010, 17:44
من اول شماره شناسنامم 00 داره ولي توي سايت 00 رو نذاشته. برا شما هم اينطوريه ؟

و اينكه بايد حتما امضا كنيم و حتمنم اثر انگشت بزنيم؟

منم افتادم دانشگاه صنعت اب و برق شهيد عباسپور

elendil
26-06-2010, 17:55
ایوووووووووووووووووووووول مشکل این مغایرت اسم و آدرس اینا حل شدش :دی :دی خب سازمان سنجش یه شیرینی از من میگیره :دی :دی

Senator_Offline
26-06-2010, 18:03
ظاهرا بعضی شهر همه حوزه ها امروز مشخص نشده برای من ودوستام که هم ریاضی و هم زبانیم فقط کارت اصلی(ریاضی) اومده. باید تا فردا صبر کنیم شاید بیاد.

roozbeh1369
26-06-2010, 18:23
ظاهرا بعضی شهر همه حوزه ها امروز مشخص نشده برای من ودوستام که هم ریاضی و هم زبانیم فقط کارت اصلی(ریاضی) اومده. باید تا فردا صبر کنیم شاید بیاد.

برای منم فقط کارت تجربی امده واز انگلیسی خبری نیست نمیدانم چرا

man7tomani
26-06-2010, 18:49
آره بابا همه رو شانسي ميزنيم ( شوخي كه نمي كني !!! )
آقا ما هنوز نفهمیدیم واسعه کنکور کاردانی به کارشناسی
منفی ها حذف شدند یا نه.بعضی ها میگن آره بعضی ها هم انگار تازه شنیدند.کسی خبری مطمئن نداره؟

BossX
26-06-2010, 20:20
[QUOTE=BossX;5109425]درسته ما ها رو زیاد آدم حساب نمی کنن!:13:
ولی امارات جمعه هستش

چه رشته ای هستی شما؟؟
اگه ریاضی ای و جمعه امتحان داری خب پس مال ما هم میشه جمعه چون قطر و امارات یکیه سوالا باهم امتحان میدیم
ممنون که جواب دادی:20:
من ریاضی هستم ... اینجا عمومی ها یه روزه
تجربی و ریاضی بعد از عمومی ، اختصاصی ها هم میدن ولی انسانی ها یه روز دیگه میان
---------------------
دوستان سوالمو کسی جواب نداد!:13:
دیگه کار دیگه ای نباید کرد؟ همین کارت کافیه؟ جا نمونیم از کنکور!

BossX
26-06-2010, 20:26
منفی ها حذف شدند یا نه.بعضی ها میگن آره بعضی ها هم انگار تازه شنیدند.کسی خبری مطمئن نداره؟

اگه برای یکبار هم یه سایت سازمان سنجش میرفتی دیگه اینو نمی گفتی:

- در تست‌هاي‌ چهار گزينه‌اي‌ براي‌ هر پاسخ‌ صحيح‌ 3 نمره‌ مثبت‌ (سه ‌‌نمره‌ ‌مثبت‌) و براي‌ هر پاسخ‌ غلط، به ‌منظور خنثي‌‌كردن‌ پاسخ‌هاي ‌حدسي‌ يا تصادفي‌ 1‌ نمره‌ ‌منفي‌ (يك‌‌ نمره ‌منفي‌) منظور خواهد شد، بنابر اين‌ به‌ داوطلبان ‌توصيه ‌مي‌شود اگر پاسخ‌ صحيح‌ سؤالي‌ را اصلاً نمي‌دانند به‌ آن‌ سؤال‌ جواب‌ ندهند زيرا به‌ سؤال‌هاي‌ بدون‌ جواب‌ نمره‌ منفي‌ يا مثبت‌ تعلق‌ نمي‌گيرد و اگر به‌ سؤالي‌ بيش‌ از يك‌ پاسخ‌ داده‌ شود همه‌پاسخ‌ها، غلط محسوب خواهد شد و به‌ آن‌ سؤال ‌يك‌ ‌نمره ‌‌منفي (1 نمره‌ ‌منفي‌) تعلق ‌خواهد‌ گرفت.

Amir_oscar
26-06-2010, 20:52

اگه برای یکبار هم یه سایت سازمان سنجش میرفتی دیگه اینو نمی گفتی:

ایشون منظورشون کاردانی به کارشناسیه نه کنکور ما!

iman76
26-06-2010, 20:59
شما همتون درس خونين درس نخونا رو تحويل نميكيرين!يكي به من روحيه بده.
من ميخوام ٤٠ هزار منطقه دو بشم.
از همه درسا هم يكم خوندم.٤٠ هزار منطقه دو ميشم?

REGISTERED-USER
26-06-2010, 21:13
از سر ما که گذشت ... درس خوندیم مهندس شدیم حالا هم ارشد ... در کنارش هم شغل مهندسی

ولی دوستان یه پیشنهاد ... همه چیز دانشگاه تهران نیست که بخواهید براش خیلی زحمت بکشید ... من خودم آزاد خوندم الان درجه و کارم و همه چیزم تاپ تر از یه دولتی خونده ای هست که 2 سال دنبال کاره و اخرش هم هیچ

امیدوارم رشته دلخواه خودتون در بیایید :دی

التماس دعا

*Ali*
26-06-2010, 21:22
دوستان امضا رو نیگا ! خوب استرس رو کم میکنه نه ؟ :دی ! کپی رایت نداره خواستین بذارین تو امضاتون

hamidak
26-06-2010, 21:30
منم امروز با بدبختی اطلاعات ثبت نامیم رو بین یه مشت کاغذ پیدا کردم :31:
افتادم دانشکده آموزش های مجازی -» دانشگاه تربیت معلم آذربایجان.
یه روز باید پاشم برم ببینم کجاس :31:

امیدوارم مشکل کارت رشته های فرعی بچه ها حل بشه .
موفق باشید :46:

---------- Post added at 09:30 PM ---------- Previous post was at 09:25 PM ----------

والله داداش انتظاراتت همچین زیاد نیس .
شما اگه 20 درصد هر کدوم از عمومی ها رو بزنی و بیای 15 درصد هم هر کدوم از اختصاصی ها رو بزنی راحت بین 38K و 40K هستی .
یعنی هیچی نمی خواد . اگه 5 تا سوال تو عمومی ها درست بزنی و بیای تو اختصاصی ها هم نزدیک 10 تا سوال درست بزنی راحت می گیری .
موفق باشی

Haniiii
26-06-2010, 22:42
شمارش معکوس :

از این لحظه :

* این استرس میده ؟! :D

elendil
26-06-2010, 23:13
دوستان پاسخ نامه عمومی و اختصاصی یکیه؟
یا برای عمومی یه پاسخنامه و برای اختصاصی یه پاسخ نامه دیگه میدن؟

امسال یکی شده دیگه دوتا نیستش همشم توی پلاستیک نایلون هر چیزی :دی بسته بندی شده پلمپ دار شیک :دی :دی :دی

AmiIin
26-06-2010, 23:57
دوستان سلام !

یه سوال : وقت پاسخ به دفترچه ی عمومی که تموم بشه دفترچه رو میگیرن ؟

nits
27-06-2010, 00:05
فکر کنم آره .میگیرن. چطور مگه ؟ میخوای از وقت اختصاصی بزنی و بدی به عمومی ها ؟

Macushla
27-06-2010, 01:22
دوستان سلام !

بله ميگيرن .

اميدوارم همه كنكوري ها و مخصوصا كنكوري هاي p30world رشته دلخواهشون رو قبول بشن . :11:

از طرف كنكوري سال قبل

AmiIin
27-06-2010, 01:35
فکر کنم آره .میگیرن. چطور مگه ؟ میخوای از وقت اختصاصی بزنی و بدی به عمومی ها ؟

آره . (البته واسه زبان.)

mohsen_blid
27-06-2010, 06:15
دوستان کسی میتونه بگه چطور میشه این نرم افزار تخمین رتبه گزینه دو رو بدست اورد؟

BioHazard
27-06-2010, 07:03
طبق برنامه ی قلم چی ، همه رو 20 بزن حله :د
ی

دوستان امضا رو نیگا ! خوب استرس رو کم میکنه نه ؟ :دی ! کپی رایت نداره خواستین بذارین تو امضاتون

شمارش معکوس :

از این لحظه :

نه یکی ، نه دوتا ، پس چند تا :دی؟ میخواین ساعت نجومی هم بر اساس پیکو ثانیه بزارید و راحت کنید خودتون رو :دی

راستی کنکور 1 july هست. 30 june میشه 4شنبه

فکر کنم تحت وب باشه. باید حتما توی طرح باشی

BossX
27-06-2010, 07:24

Bio راست میگه تحت وب هست مثل تخمین قلم نیست که راحت بتونی دانلودش کنی
البته من چند روز پیش سعی کردم با reserve engineering یه اکانت برای خودم اونجا باز کنم ولی نشد!:41:
--------------------------------
برای سومین بار:
جز این کارت که پرینت کردیم آیا کارتی یا چیزه ای دیگه هست که باید انجام بدیم؟

BossX
27-06-2010, 08:42
دوستان دیروز کسی نیکخو رو دید؟
چی می گفت؟
از این سایت iransima هم که نمیشه چیزی رو دید!

shabeashegha
27-06-2010, 08:52
امسال واسه اولين سال اينترنتيه ! :5:
خبر موثقه؟

آخه باز همون 170 دقیقه هست. همون ساعت شروع میشه وهمون ساعت تموم میشه.
کسی که زمین رو نزنه ، اگه وقت او سوالارو هم نزارن رو سوالای دیگه ، بازم وقت کم نمیارن. ولی کسایی که زمین میزنن به نظر من ممکنه وقت کم بیارن. حالا من نمیدونم سوالای زمین در چه سطحیه.

---------- Post added at 10:28 AM ---------- Previous post was at 10:28 AM ----------

ادامه کارت ریاضیت یک کارت دیگه هم هست با مشخصات دیگه :10:
سوالات زمین اغلب تخیلیه از 86 به اینور بقدری مفهومی شده که سخت میشه درصد بالای 60 به دست اورد . من خودم چند دور خوندم ولی هیچ کدوم از کنکورای سراسری بالای 65 نزدم . اینم بگم که توی قلم چی راحت 70 به بالا میزنم مثلا آزمون جمعه رو 80 زدم

pcsoft_02
27-06-2010, 08:54
کارت باید رنگی چاپ بشه یا سیاه سفید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shabeashegha
27-06-2010, 09:08
اخه چرا 7:30 صبح؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من بدبخت باید برم منطقه 6. تازه حوزه ام تو طرح ترافیکه. اول صبحی باید پیاده برم. پیش دانشگاهی مطهری. ضد حال رو میبینید؟ یعنی یه مدرسه اینورا نبود؟؟؟؟؟؟؟؟
شما باید 7 محل آزمون باشی. 7ونیم درارو میبندن با کسیم شوخی ندارن . راستی کارت ورود به جلسه رو نشون بدی میتونی وارد طرح بشی پس نگران اونش نباش راهنمایی رانندگی به همه اونایی که کارت کنکور دارن اجازه ورود به طرح رو میدن

اصلاااااااا نبر به یا اینکه اول جلسه میبینن و ازت میگیرن یا اینکه حواسشون نیست و نمیبینن یهو وسط آزمون میان بالا سرت میبینن چندتا برگه دستته که توش کلی خط خطی و چیزای نامفهوم (همون حل سوالا) رو میبینن فکر میکنن تقلبه . ارزش ریسک نداره

[QUOTE=omide qatar;5109459]
من ریاضی هستم ... اینجا عمومی ها یه روزه
تجربی و ریاضی بعد از عمومی ، اختصاصی ها هم میدن ولی انسانی ها یه روز دیگه میان
---------------------
دوستان سوالمو کسی جواب نداد!:13:
دیگه کار دیگه ای نباید کرد؟ همین کارت کافیه؟ جا نمونیم از کنکور!
جدی میگی؟یعنی اول آزمون عمومی میدین بعد میرین یه روز دیگه آزمون اختصاصی میدین؟

کارت باید رنگی چاپ بشه یا سیاه سفید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من رنگی زدم ولی همه سیاه و سفیدم باشه فرقی نداره چون عکسا رنگی نیست

راستی بچه ها سرعت تاپیک نزدیک سرعت نوره :31:من دیروز نیومدم امروز اومدم 10 صفحه جلو رفته. ببینم میتونین قبل از کنکور رکورد 1000 صفحه بزنین رو کم کنی:46: فکر کنم یک شنبه هفته دیگه این تاپیک بسته میشه :41:

online_amin
27-06-2010, 09:13
شمارش معکوس :

از این لحظه :

وای نامرد, دستشووییم گرفت :دی

من رنگی زدم ولی همه سیاه و سفیدم باشه فرقی نداره چون عکسا رنگی نیست

عکس ما که رنگیه, عکس شما رو نمیدونم :دی ما به عکس خودمون احترام میذاریم :دی و رنگی تحویل سنجش دادیم.

Haniiii
27-06-2010, 09:17
نه یکی ، نه دوتا ، پس چند تا :دی؟ میخواین ساعت نجومی هم بر اساس پیکو ثانیه بزارید و راحت کنید خودتون رو :دی

راستی کنکور 1 july هست. 30 june میشه 4شنبه

اون 30 June سال دیگس ! ... کنکور 90 هست !!!

Amir_oscar
27-06-2010, 09:42
این برنامه ی کنکور 7 از شبکه آموزش شروع شده. تا 11 شب هم ادامه داره. فردا هم از 9 صبح تا 11 شب. حواستون بهش باشه و قسمت هایی که دیدین به دردتون می خوره رو ببینین...

Amir_oscar
27-06-2010, 10:05
دوستان سلام !

سلام. می گن بذاریتش کنار صندلی و میان و جمعش می کنن.

جز این کارت که پرینت کردیم آیا کارتی یا چیزه ای دیگه هست که باید انجام بدیم؟
نه!

hamidak
27-06-2010, 10:31
بچه ها یه سوال . از وقت عمومی میشه داد به اختصاصی ؟
چون من معمولا تو عمومی ها حداقل 5 دقیقه اضافی میارم . نظرتون چیه ؟ :20: