PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کنــکور 89 ؛ مشاوره - برنامه ریزی - شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41

behnamrizi
16-06-2010, 18:28
اگه آزمون ثبت نام نكنم و خودم بخونم يعني نتيجه اي نداره؟ (فقط تابستون را ميگم)

Amir_oscar
16-06-2010, 18:32
به نظرم بهترین کار همینه. تابستون آزمون آزمایشی دادن یعنی خودکشی انگیزه!

Mr.Unco
16-06-2010, 18:41
به هیچ وجه از ازمونای تابستان استفاده نکن
به خصوص قلم چی که برنامش فوق العاده سنگینه
فکر کن کل پایه رو که تو دوسال میخونید بخوای تو 2 ماه بخونی!!تازه اگه بخوای پیش رو هم تابستون نخونی
خودت یه برنامه ریزی درست داشته باش با توکل به خدا پیش برو

---------- Post added at 06:41 PM ---------- Previous post was at 06:39 PM ----------

این سایت سنجش همیشه اینقدر دیر درصد ها رو میزاره؟
مال همه اومده الا مال من...:19:
مال من هم نیومده!!
حالا این خوبه نتیجه امتحانات پیش 2 ما همین یکشنبه اومد.

azimzade
16-06-2010, 19:26
به هیچ وجه از ازمونای تابستان استفاده نکن
به خصوص قلم چی که برنامش فوق العاده سنگینه
فکر کن کل پایه رو که تو دوسال میخونید بخوای تو 2 ماه بخونی!!تازه اگه بخوای پیش رو هم تابستون نخونی
خودت یه برنامه ریزی درست داشته باش با توکل به خدا پیش برو
ای بابا ما آخر چیکار کنیم؟کسی بوده اینجا بتونه تابستون با کانون تموم کنه؟sabayon,moraddad,panizir شما ها که تونستین حتما؟نظری ندارین؟

Amir_oscar
16-06-2010, 19:30
ای بابا ما آخر چیکار کنیم؟کسی بوده اینجا بتونه تابستون با کانون تموم کنه؟sabayon,moraddad,panizir شما ها که تونستین حتما؟نظری ندارین؟
خب پس دیگه ما ساکت می شیم!!!

azimzade
16-06-2010, 19:34
خب پس دیگه ما ساکت می شیم!!! شرمنده:42:.منظورم این نبود:28:.بابا هرکی تونسته نظرشو بگه.اگه هم نتونسته بگه.فقط کمک کنین:33:

Mr.Unco
16-06-2010, 19:34
خب پس دیگه ما ساکت می شیم!!!
ول کن مستر امیر اینا الآن تنشون داغه فکر میکنند چه خبره.شک ندارم همشون فکر میکنم کانون قراره براشون معجزه کنه
به هیچ وجه هم حرف ما با تجربه ها رو قبول ندارند

fm992
16-06-2010, 19:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

moraddad
16-06-2010, 20:48

با اجازه محسن و پانیز(پانیذ؟) خانوم و داش امیر و بقیه بزگترا!:31: :
من فک کنم تابستونو هر جور بخونی عالیه...
برا من که آزمون خیلی خوب بود...
با بچه های مدرسه کل داشتیم اساسی!
انگیزه بیداد میکرد!
ولی هر چی جلوتر رفتم شل کردم...اگه تابستونم نمیخونندم الان خیلی وضعم خراب میشد...
بازم نمیدونم،تصمیم با خودته.

M . Sayid
16-06-2010, 21:30
شرمنده:42:.منظورم این نبود:28:.بابا هرکی تونسته نظرشو بگه.اگه هم نتونسته بگه.فقط کمک کنین:33:

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست
هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته به جاست

جان کلام تو باید راه خودت رو ببری چون ممکنه راه بقیه بدرد تو نخوره البته میتونی از تجربیات استفاده کنی

fm992
16-06-2010, 22:11
زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست
هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته به جاست

جان کلام تو باید راه خودت رو ببری چون ممکنه راه بقیه بدرد تو نخوره البته میتونی از تجربیات استفاده کنی

آخرش رو ننوشتی: .. خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد.

behnamrizi
16-06-2010, 22:12
من آزمون برم يا نرم دروس پايه را ان شاء الله تابستون تموم ميكنم فقط ميخوام ببينم آزمون هم ميتونه كمكي كنه؟

Farshid72
16-06-2010, 22:21
من آزمون برم يا نرم دروس پايه را ان شاء الله تابستون تموم ميكنم فقط ميخوام ببينم آزمون هم ميتونه كمكي كنه؟
معلومه که تاثیر داره.
به نظر من برو گزینه دو آخه یه سری جزوات بهت می دم که باهاش توضیحات تکمیلی رو می خونی و در ضمن تو تو تابستون فقط به صورت تشریحی می خونی که البته باید به صورت تستی بخونی.

elendil
16-06-2010, 23:18
بچه ها فقط دو هفته مونده و میخوام به تک تک دوستان عزیزم که یکسال توی این تاپیک باهاشون بودم :دی :دی بگم که کنکور باور کنید هیچ ربطی به اون چیزی که خوندید نداره کنکور یه آزمون 4ساعته برای مدیریت استرس ( استرس منیجمنت ) و مدیریت زمانه مطمئن باشین که اگه توی انجام این دو فریضه الهی ( که برای ما کنکوری ها الهی محسوب میشه تا 2هفته دیگه ) موفق باشین حتما توی کنکور موفق هستین مطمئن هم هستم که همه ماها خسته شدیم تا الان ( اگه خسته نشدیم نشونه خوبی نیستش :دی :دی هر کی خسته تره بیشتر درس خونده :دی :دی انرژی مثبت از مسائل منفی :دی :دی ) 2 هفته دیگه پاداش اخروی اعمال مون رو که توی مزرعه این دنیا ( همون کاغذ هایی که از حل مسئله سیاهشون کردیم ) رو میبینیم فقط مطمئن باشین به خودتون به درصدای کنکور فکر نکنید به این فکر کنید که شما بیشترین توانتون میخواین به نمایش بزارین و ثابت کنین کنکور در مقابل شما دیگه اون غول اول سال نیستش :دی :دی ( چقدر انرژی مثبت فرستادم خودم الان منفی شدم :دی :دی )

behnamrizi
16-06-2010, 23:23
نه عمرا گزينه2 نميرم(بدلايلي)
شما كنكوري 89 اي؟

Sabayon
16-06-2010, 23:48

سلام
توي تابستون كه وقت بيشتري داريد، برنامه ي كانون سنگين نيست. من تابستون، پيش رو خيلي كم خوندم و با برنامه ي كانون پايه ها رو ميخوندم. فقط سر كلاس ياد ميگرفتم و توي خونه تمرين و تست پيش هم نداشتم. نميگم كه شما هم پيش رو خيلي كم بخونيد، اما اصل كارتون رو بذاريد روي پايه. با شروع سال تحصيلي ميتونيد با برنامه ي كانون مطالب پيش رو مفهومي ياد بگيريد. پيشنهادم هم اينه كه يه كلاسور براي خلاصه نويسي داشته باشيد و از همين اوايل شروع كنيد به نوشتن نكات پايه.

hossein1320
16-06-2010, 23:52
چون درصد زبان رو نذاشتی زبان رو صفر گذاشتم

شد این:
منطقه1 1500 تا 1600
منطقه2 1000 تا 1100
منطقه3 150 تا 200
شرمنده حواسم نبود
زبان 86

azimzade
16-06-2010, 23:57
با اجازه محسن و پانیز(پانیذ؟) خانوم و داش امیر و بقیه بزگترا!:31: :
من فک کنم تابستونو هر جور بخونی عالیه...
برا من که آزمون خیلی خوب بود...
با بچه های مدرسه کل داشتیم اساسی!
انگیزه بیداد میکرد!
ولی هر چی جلوتر رفتم شل کردم...اگه تابستونم نمیخونندم الان خیلی وضعم خراب میشد...
بازم نمیدونم،تصمیم با خودته.
من با یکی از بچه های مدرسمون صحبت کردم(علی صامتی که فک کنم جز نفرات برتر کانونه)گفت تا میتونی تابستونو استفاده کن.خب اگه با کانون پیش بریم بنظرم نهایت استفاده رو میبریم دیگه:10:

پيشنهادم هم اينه كه يه كلاسور براي خلاصه نويسي داشته باشيد و از همين اوايل شروع كنيد به نوشتن نكات پايه.
برای این قسمت من یه سوال اساسی دارم میذارم بعد اینکه شماها کنکورتونو دادین.چون وقت گیره

behnamrizi
17-06-2010, 00:13
من شنيدم كانون تابستون فقط سوم و پيش هست پس دوم رو شما چطور ميخوني؟
در ضمن تا آخر تيرماه استراحته برنامش.به نظرتون زياد نيست!؟

elendil
17-06-2010, 01:15
قابل توجه دوستان سومی که رفت و آمد دارن بعضا به این تاپیک :دی :دی
پیشنهاد من به شما :دی شما از تیر به عنوان رفع اشکال یه درسی که از پایه واقعا توش مشکل داری استفاده کن چون برای شروع عربی/دینی/ادبیات/زبان خیلی زوده تیر :دی :دی و این 4تا درس رو شما رسما از شهریور استارت میزنی تا شب کنکور که یه بند باید بخونیشون :دی :دی

میمونه فیزیک/شیمی/ریاضی اگه بتونی برای ریاضی+فیزیک یا ریاضی+شیمی برنامه داشته باشی توی تیر ماه کار خیلی عظیمی رو قبل از اینکه اکثر دانش آموزان شروع کنن شما شروع کردی که نتیجش رو اوایل مهر میبینی

همه هم که یادشون مونده درس خوندن خوب و صحیح خوندن بعد از 1 ماه نتیجه واقعی خودش رو نشون میده نه یک روز و یک هفته :دی :دی

کلا این یه سال کنکور همه یه پا مشاور میشن اگه پول و سرمایه اولیه توپ داشتیم الان با این اطلاعاتی که از کتب معروف و درست حسابی میدونستیم کتاب فروشی میتونستیم بزنیم واقعا پول پارو میکیردیم چون میدونیم که فلان کتاب به درد نمیخوره عوضش اون یکی فوق العادس و .... :دی :دی چه

BossX
17-06-2010, 07:45
من شنيدم كانون تابستون فقط سوم و پيش هست پس دوم رو شما چطور ميخوني؟
در ضمن تا آخر تيرماه استراحته برنامش.به نظرتون زياد نيست!؟

دوست من مگه عنوان تاپیک رو نخوندی؟
نوشته برای کنکور 89
ولی شما داری بحث کنکور 90 رو میکنی ، اگه بری تو همین انجمن یه 3-4 تا تاپیک در همین زمینه پیدا میکنی سوالاتت رو باید اونجا بپرسی نه اینجا!

حالا منم تجربه خودم رو بهت میگم::31:
1-سعی کن رو اونهایی که واقعا ضعف داری خیلی کار کنی اونایی رو هم که قوی هستی اگه نخوندی زیاد نگران نشو!
2-حتما اول اونایی رو بخون که تو پیش نیست اگه وقت داشتی به اشتراکات بپرداز
من خودم پارسال این موقع این حرف رو می شنیدم میگفتم نه خیر باید همه رو بخونم مشترک و غیر مشترک نداره!
ولی نشد!!
3-کنکور آزمایشی هم شرکت کنی بد نیست فقط حواست به برنامه هاش باشه
من خودم پارسال توپ انگیزه بودم خیلی مشتاق بودم درس بخونم ولی برنامه افتضاح گزینه دو خیلی کارم رو خراب کرد
البته تو یه ماه آخر تونستم خودم رو جمع کنم و بدون برنامه اون خیلی بهتر خوندم ولی خیلی وقتم رو گرفت
4-عربی رو حتما بخون و بالای 70 برسونش
5-اصلا جو گیر نشو باید اصولی و با برنامه حرکت کنی نه آبگوشتی

fm992
17-06-2010, 08:26

من با گام اول گزینه2 تابستون رو خوندم. اما نه واسه آزمونا. گرچه توی آزمونا هم شرکت می کردم و خیلی انگیزه بود. جو رو واقعی تر می کرد. ولی کلا هدفم از شرکت تو گام اول این بود که یه نظمی به مطالعه م بده. وگرنه که خودم تازه سوم رو تموم کردم نمی تونم درست برنامه ریزی کنم. خلاصه که به نظرم حتما یه جا شرکت کن . نمی دونم کانون چطوره و آیا سنگینه یا نه. ولی گزینه2 رو می دونم سنگین نبود./ بعدش اینکه من کانون رو بیشتر از گزینه2 قبول دارم. تیم برنامه ریزیش خیلی کاربلده. اگه کانون رفتی خودت رو بسپر دستش. / روی دروس اختصاصی پایه هم بیشتر تمرکز کن که درگه مفهوم عمیقش رو بفهمی./

اینکه بگی می خوام تو تابستون خودم بخونم، دلیل واسه این نیس که موسسه ها نمی تونن کاری برات بکنن یا جلوت رو می گیرن. در واقع اساس کار همونه؛ که خودت بخونی. حالا با چه نظمی با چه ترتیبی با چه منابعی، این رو کانون و گزینه2 و بقیه موسسات کمک می کنن. ولی آخرش همونه که باید خودت بخونی. آزمون های تابستون هم خیلی مهم نیست. ولی کمک می کنه. استثنائاً گام اول گزینه2 خیلی خوبه.

این رو هم بگم که من شخصا با برنامه گزینه2 پیش نرفتم. اصلا. فقط حدود 30 روز وقت گذاشتم و جزواتش رو خوندم که وضعیتم رو از این رو به اون رو کرد. بعد آزموناش رو هم تحلیل کردم. یعنی الان هرچی از پایه بلدم به خاطر گزینه2 ست. ولی اگر با برنامه خودش می رفتم شاید اینطور نبود!! :31:

vahid-p
17-06-2010, 10:13
من می گم اگر مثلا در گام اول شرکت کردی، سعی کن طبق برنامه به اون حدی که لازمه خودت رو برسونی تا آزمونا نتیجه بهتری بدن. حالا اگه وقت زیاد آوردی، بشین کتاب سوم رو هم بخون. یعنی همراه هم. ولی اگه وقت نیوردی که همینی که هست خوبه. ولی یکی از دوستان گفته بودن کتاب های دوم و سوم رو نمی شه تو یه تابستون خوند، چندان موافق نیستم. چرا که دوم و سوم، یه بار خوندی، و سوم که چند وقت بیشتر نیست تموم کردی، پس فقط لازمه به تسلط برسی. در ضمن فکر نکنید اینا رو که خوندین ( تو تابستون ) دیگه کارتون باهاش تموم شده و فقط تو طول دوره پیش می خواین فقط پیش رو بخونین. نه. یکم وقت هم زیاد می آد که دوباره دوم و سوم رو دوره می کنید تا خوب یادتون بمونه. کلا برنامه ریزی روزانه رو خودتون انجام بدین، بهتره. و فقط برای اینکه از بقیه عقب نیوفتین و مطمئن باشین که تا آخر تابستون پایه رو دوره کردین، بهتره خودتون رو با برنامه آزمونتون جلو ببرین. یه چیز دیگه مثلا اون دو هفته ای که تعطیلی دارین تو تابستون، من که ازش استفاده می کنم و برای تسلط بیشتر می خونم، حالا یکمش هم برای استراحت. ولی کلا برنامه وقت اضافه زیاد داره که می تونی برنامتو سنگین ترش کنی و باب میل خودت تغییرش بدی. همین.

Mr.Unco
17-06-2010, 11:15
ببخشید اینجا تاپیک کنکور 89 هست نه 90 یه ماه صبر کنید تاپیک کنکور 90 هم زده میشه

دوست عزیزمون هم اشاره کردند تو این انجمن چند تا تاپیک دیگه برای شما هست پس مزاحم بحث های اینجا نشید لطفا

Amir_oscar
17-06-2010, 11:36
ببخشید اینجا تاپیک کنکور 89 هست نه 90 یه ماه صبر کنید تاپیک کنکور 90 هم زده میشه

دوست عزیزمون هم اشاره کردند تو این انجمن چند تا تاپیک دیگه برای شما هست پس مزاحم بحث های اینجا نشید لطفا
عزیزم یک کم مهمون نواز باش! مگه از ما چیزی کم می شه؟!:20:

behnamrizi
17-06-2010, 11:36
چشم ببخشيد فقط خواستم از تجارب شما ها استفاده كرده باشم ديگه مزاحمتون نميشم.

Ali-ch
17-06-2010, 11:38
بچه ها یکی اینو تخمین رتبه میزنه لطفا؟
سراسری 87 داخل کشور منطقه یک ریاضی
ادبیات:65
عربی:65
معارف:70
زبان:42
ریاضی:52
فیزیک:52
شیمی:52
(اصلا راضی نیستم من زیر 1000 میخوام ترو خدا راهنماییم کنین)
مرسی:41::41::41:

steps
17-06-2010, 11:38
دوستان سلام:10:
دیگر بس است دیگر درس نخوانید به جای خواندن درس تست زده و ضعف های خود را بر طرف نمایید .
راستی این چند روز اخر خیلی سخته.
نمی دونم چرا من زبانم انقدر ضعیفه . شما میدونید دلیلش چیه؟

بچه ها هرکی قبول بشه شیرینی رو نده دهنش ...........

راستی عدس فراموش نشه:31:

Haniiii
17-06-2010, 12:14
امیدوارم تکراری نباشه !

معاون سازمان سنجش آموزش كشور با اعلام جزييات ميزان پاسخ‌گويي و تعداد سؤالات كنكور89، گفت: زمان پاسخ‌گويي و سطح دشواري سؤالات كنكور امسال نسبت به سال گذشته يكسان است. دكتر ابراهيم با اشاره به تفاوت‌هاي كنكور امسال نسبت به دوره‌ي گذشته، گفت: در كنكور 88 داوطلبان دو پاسخ‌نامه‌ي عمومي و تخصصي دريافت مي‌كردند كه امسال بر اساس تمهيدات انديشيده‌شده، فقط يك پاسخ‌نامه دريافت مي‌كنند.
وي افزود: در كنكور سال گذشته گروه‌هاي آزمايشي علوم تجربي و علوم انساني دو دفترچه تخصصي دريافت مي‌كردند؛ ولي در آزمون امسال هر گروه آزمايشي فقط يك دفترچه تخصصي دريافت خواهدكرد. خدايي با بيان اين‌كه سؤالات آزمون عمومي واختصاصي براي كليه‌ي داوطلبان به‌صورت تستي چهارگزينه‌اي است، خاطرنشان كرد: سؤالات دقيقاً از كتب اعلام‌شده دوره‌ي دبيرستان و پيش‌دانشگاهي طراحي‌شده‌است. چيدمان سؤالات اين دوره از آزمون براساس طرح شخصي سازي نسبت به كنكور 88 متفاوت است.
معاون سازمان سنجش با تأكيد بر اين‌كه مهلت پاسخ‌گويي به سؤالات همانند سال گذشته است، خاطرنشان كرد: چيدمان سؤالات اين دوره از آزمون براساس طرح شخصي‌سازي نسبت به دوره‌ي 88 متفاوت است. وي با بيان اين‌كه كليه داوطلبان بايد به سؤالات دفترچه‌ي شماره يك يعني دفترچه سؤالات عمومي پاسخ دهند، اظهاركرد: تعداد سؤالات دروس عمومي كنكور 89 شامل زبان و ادبيات فارسي، زبان عربي، فرهنگ و معارف اسلامي و زبان انگليسي هر كدام 25 سؤال است كه داوطلبان بايد در 75 دقيقه به آن‌هاپاسخ دهند.
خدايي افزود: هم‌چنين داوطلبان گروه آزمايشي علوم رياضي و فني در دفترچه اختصاصي بايد به 55 سؤال رياضيات، 45 سؤال فيزيك و 35 سؤال شيمي در 175 دقيقه پاسخ دهند. وي ادامه داد: براي داوطلبان گروه آزمايشي علوم تجربي هم يك دفترچه اختصاصي درنظرگرفته‌شده‌است كه براساس آن بايد به 25 سؤال زمين‌شناسي در مدت زمان20 دقيقه پاسخ دهند و براي مدت پاسخ‌گويي به سؤالات دفترچه‌ي شماره‌ي 3 با 30 سؤال رياضي، 50 سؤال زيست‌شناسي،30 سؤال فيزيك و 35 سؤال شيمي، 155 دقيقه و براي 20 سؤال بهياري ويژه‌ي بهياران شاغل دارنده‌ي ديپلم بهياري 20 دقيقه درنظرگرفته‌شده‌است.
معاون سازمان سنجش با اشاره به تعداد سؤالات در گروه آزمايشي علوم انساني، گفت: براي داوطلبان گروه آزمايشي علوم انساني هم يك دفترچه براي پاسخ‌گويي به 20 سؤال رياضي و 15 سؤال اقتصاد 35 دقيقه و براي پاسخ‌گويي به 30 سؤال زبان و ادبيات فارسي، 20 سؤال زبان عربي، 30 سؤال تاريخ و جغرافيا، 20 سؤال علوم اجتماعي، 25 سؤال فلسفه و منطق و 20 سؤال روانشناسي 130 دقيقه و 20 سؤال اصول و عقايد و فقه ويژه‌ي دارندگان مدرك پيش‌دانشگاهي علوم و معارف اسلامي نظام جديد 20 دقيقه درنظرگرفته‌شده‌است.
به گفته وي، هم‌چنين در گروه آزمايشي هنر، براي پاسخ‌گويي به30 سؤال درك عمومي هنر،30 سؤال درك عمومي رياضي و فيزيك 65 دقيقه و براي 20 سؤال ترسيم فني، 20 سؤال خلاقيت تصويري و تجسمي، 20 سؤال خلاقيت نمايشي، 20 سؤال خلاقيت موسيقي و 20 سؤال خواص مواد 100 دقيقه درنظرگرفته‌شده‌است. خدايي تصريح كرد: داوطلبان مي‌تواند به 70 سؤال زبان تخصصي (انگليسي، فرانسه و آلماني) در 105 دقيقه پاسخ دهند. نحوه‌ي نمره‌دهي كنكور 89 هم‌چون كنكورسال‌هاي گذشته است. وي با بيان اين‌كه در تست‌هاي 4 گزينه‌اي براي هر پاسخ صحيح 3 نمره‌ي مثبت و براي پاسخ غلط به منظور خنثي‌كردن پاسخ‌هاي حدسي و يا تصادفي يك نمره منفي منظور مي‌شود، تصريح كرد: توصيه مي‌شود تا داوطلبان اگرپاسخ صحيح سؤالي را اصلاً نمي‌دانند به آن سؤال جواب ندهند، چراكه به سؤال‌هاي بدون جواب نمره منفي و مثبت تعلق نمي‌گيرد.
خدايي افزود: اگر به سؤالي بيش از يك پاسخ داده‌شود همه پاسخ‌ها غلط محسوب مي‌شود و به آن يك نمره‌ي منفي تعلق مي‌گيرد. سطح دشواري سؤالات نسبت به سال گذشته يكسان است. وي با اشاره به يكسان‌بودن سطح دشواري سؤالات نسبت به سال گذشته، تصريح كرد: در اين دوره نيز همانند سال گذشته سؤالات مفهومي طراحي شده‌است.
معاون سازمان سنجش با تأكيد بر ارتقاي مسائل امنيت و حفاظت آزمون خاطرنشان كرد: با استفاده از نكات سال‌هاي گذشته سيستم امنيت اين دوره نسبت به دوره‌هاي قبل ارتقاء يافته‌است.

Amir_oscar
17-06-2010, 12:21
در كنكور سال گذشته گروه‌هاي آزمايشي علوم تجربي و علوم انساني دو دفترچه تخصصي دريافت مي‌كردند؛ ولي در آزمون امسال هر گروه آزمايشي فقط يك دفترچه تخصصي دريافت خواهدكرد.

براي داوطلبان گروه آزمايشي علوم تجربي هم يك دفترچه اختصاصي درنظرگرفته‌شده‌است كه براساس آن بايد به 25 سؤال زمين‌شناسي در مدت زمان20 دقيقه پاسخ دهند و براي مدت پاسخ‌گويي به سؤالات دفترچه‌ي شماره‌ي 3 با 30 سؤال رياضي، 50 سؤال زيست‌شناسي،30 سؤال فيزيك و 35 سؤال شيمي، 155 دقيقه و براي 20 سؤال بهياري ويژه‌ي بهياران شاغل دارنده‌ي ديپلم بهياري 20 دقيقه درنظرگرفته‌شده‌است.
این دو تا تناقض ندارن؟

Haniiii
17-06-2010, 12:30
این دو تا تناقض ندارن؟
اره !!! ... من فقط متن رو کپی کردم !!!

ولی اگر اولی بشه برای تجربی های زیرگروه1 خیلی بهتر میشه !!! .... 20 دقیقه بیشتر !

dehtoday
17-06-2010, 12:41
اينا حرفاشونم مفهوميه !!! :31:

BossX
17-06-2010, 12:53
بچه ها یکی اینو تخمین رتبه میزنه لطفا؟
سراسری 87 داخل کشور منطقه یک ریاضی
ادبیات:65
عربی:65
معارف:70
زبان:42
ریاضی:52
فیزیک:52
شیمی:52
(اصلا راضی نیستم من زیر 1000 میخوام ترو خدا راهنماییم کنین)

مرسی:41::41::41:

منطقه1:
2800-3200
منطقه 2: 2000 - 2200
منطقه 3:
400-450

دوستان کسی میکروطبقه بندی گاج شیمی رو داره؟
یه روش برای موازنه سریع سوختن مواد عالی گفته ، کسی میدونه چجوریه؟

behnamrizi
17-06-2010, 13:13
شما تعداد c سمت چپ را ميذاري واسه ضريب CO2 و نصف تعداد H سمت چپ را ميذاري ضريب H2O و بعد O2 سمت چپ را موازنه ميكني.

omidrey
17-06-2010, 15:22
ای تف تو این کنکور!!!
حیف من دیر اینجا را کشف کردم!
یک سوال داشتم, این بسته ی تست زنی در 5 ثانیه را بخرم یا نه؟ زده ثانیه 1 گذینه 1 , ثانیه 2 گذینه 2, ثانیه 3 گذینه 3 و ثانیه 4 گذینه 4 و ثانیه 5 گذینه صحیح را بزنید!!!!
من درسم اوایل خیلی خوب بود و رو شریف و پلتکنیک حساب میکردم اما حالا رو آزاد فکر میکنم!!! الان سنجش ها میانگین 30 درصد دارم و بهترین درسم هم انگلیسی هست که اون هم انقد رفتم کلاس زبان!
2 هفته تا کنکور مونده و برای من بدبخت دعا کنید تا به آرزوم برسم و به کامپیتر شریف برسم!!!

omidrey
17-06-2010, 15:29
راستی یک چیز دیگه جدید اومده به اسم TST این دیگه آخرشه!!! زیر 1000 بدون معلومات:31:
یک نگاهی به سایتش بکنید و نتیجه تحقیقات خودتون و تجربه هاتون اگر از این بسته استفاده کردید را به من بگید هر چه سریع چون باید زود تهیه اش کنم اگر خوب باشه!
این NLP یا Reverse Engineering نیستش ها!
سایت :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

behnamrizi
17-06-2010, 15:30
به نظر من همش دروغه و يه جور كلاهبرداريه و نخريد.

fm992
17-06-2010, 15:57
راستی یک چیز دیگه جدید اومده به اسم TST این دیگه آخرشه!!! زیر 1000 بدون معلومات:31:
یک نگاهی به سایتش بکنید و نتیجه تحقیقات خودتون و تجربه هاتون اگر از این بسته استفاده کردید را به من بگید هر چه سریع چون باید زود تهیه اش کنم اگر خوب باشه!
این NLP یا Reverse Engineering نیستش ها!
سایت :

سلام.
توضیحاتش رو خوندم. به نظرم بستگی به موقعیت الانت هم داره. یعنی تا حدی باید اطلاعات درسی داشته باشی و روش های اون مکمل هستن. باید خوب باشه...

skhammari
17-06-2010, 17:24
سلاملیکم بچه ها ، خوبید ؟
میگم من دانشگاه آزاد رو محل حوزه رو زاهدان زدم ، بعد میخواستم بپرسم راهی هست که کنکور آزادو مشهد بدم ؟

Amir_oscar
17-06-2010, 17:40
یک سوال داشتم, این بسته ی تست زنی در 5 ثانیه را بخرم یا نه؟ زده ثانیه 1 گذینه 1 , ثانیه 2 گذینه 2, ثانیه 3 گذینه 3 و ثانیه 4 گذینه 4 و ثانیه 5 گذینه صحیح را بزنید!!!!

ثانیه 6(هنگام اعلام نتایج): پشیمانی!

Farshid72
17-06-2010, 19:21
منطقه1:
2800-3200
منطقه 2: 2000 - 2200
منطقه 3:
400-450

دوستان کسی میکروطبقه بندی گاج شیمی رو داره؟
یه روش برای موازنه سریع سوختن مواد عالی گفته ، کسی میدونه چجوریه؟
اینه فرمولش
CnH2n+2 + (3n+1)O2---->>> بقیش یادم رفت:31:

---------- Post added at 07:21 PM ---------- Previous post was at 07:19 PM ----------

سلاملیکم بچه ها ، خوبید ؟
میگم من دانشگاه آزاد رو محل حوزه رو زاهدان زدم ، بعد میخواستم بپرسم راهی هست که کنکور آزادو مشهد بدم ؟
یه قسمتی هست که بعدا می گن کسایی که می خوان تقیرات بدن برن تو سایت و تقیرات او اعمال کنن.نگران نباش

shifter
17-06-2010, 19:24
چه خبره؟؟ 3 روز نبودیم تاپیک 30 صفحه رفته جلو!!!:19:
اگه میشه یکی برامون تخمین بزنه!
سراسری 86 داخل:
ادب=42
عرب=41
دین=60
زبان=81
ریاضی=26
فیزیک=24
شیمی=41
هی روزگار...:13:

behnam_roli
17-06-2010, 20:11
چه خبره؟؟ 3 روز نبودیم تاپیک 30 صفحه رفته جلو!!!:19:
اگه میشه یکی برامون تخمین بزنه!
سراسری 86 داخل:
ادب=42
عرب=41
دین=60
زبان=81
ریاضی=26
فیزیک=24
شیمی=41
هی روزگار...:13:

AmiIin
17-06-2010, 20:54
دوستان سلام !

کسی اینجا از روش مهندسی معکوس استفاده کرده تا حالا ؟ :

اگه کسی استفاده کرده بگه چقدر صحت داره ادعاهای تبلیغاتیش ..... .

پ.ن : خواهشا دوستانی که تا حالا با این روش کار نکردن اظهار نظر نکن .

omidrey
17-06-2010, 22:31
هی روزگار . این جوریه پس هیچ جا قبول نمیشیم!!!
راستی بچه ها شما ها همتون 71 هستین یا بین شماها 70 هم پیدا میشه؟
گفتم اگر بمونم سال دیگه ممکنه وقتی وارد دانشگاه بشم اون موقع 72 ها من رو مسخره کنن آخه من متولد 71 هستم که اگر یک سال دیگه پشت کنکور بمونم باید با 72 ها کنکور بدم!!!

Amir_oscar
17-06-2010, 23:30
گفتم اگر بمونم سال دیگه ممکنه وقتی وارد دانشگاه بشم اون موقع 72 ها من رو مسخره کنن آخه من متولد 71 هستم که اگر یک سال دیگه پشت کنکور بمونم باید با 72 ها کنکور بدم!!!
اولا سعی کن امسال قبول بشی، ولی ما متولد 70 ایم و هیچ کی مسخره امون نمی کنه!:31:
این حرفا چیه اصلا؟ مگه تو برای بقیه می خوای درس بخونی؟ اصلا مگه عیبه؟! آدم اگه بخواد به حرف دیگران زندگی بکنه که...

pedramch
18-06-2010, 00:27
arash banikarim عزیز !
تخمین رتبه میخواستید؟

ممنون/:5:

BioHazard
18-06-2010, 05:41

اینکه یک سال وایسی خیلی بده ، دقیقا انگار یک سال عقبی. این چندروز بشین همون مباحثی رو که بلدی رو خوب بخون که قبول شی بری.

منم 70 ام.
راستی عکس ها لود نمیشن

mohsen_blid
18-06-2010, 06:33
اولا سعی کن امسال قبول بشی، ولی ما متولد 70 ایم و هیچ کی مسخره امون نمی کنه!:31:
این حرفا چیه اصلا؟ مگه تو برای بقیه می خوای درس بخونی؟ اصلا مگه عیبه؟! آدم اگه بخواد به حرف دیگران زندگی بکنه که...
اگه شما 70 هستی اینقدر بده
پس من که 67 هستم چی باید بگم

این فکرهای پوچ رو بذار کنار
ماهی رو هر وقت از اب بگیری تازه است

فرصت ها میرن و میان فقط باید یاد بگیری در موقع مناسب بهترینش رو طور کنی

موفق باشی

ehsan_manu
18-06-2010, 07:55
بچه ها یکی بود پاسخ برگ سفید گذاشته بود
کدوم صفحه بود؟

dehtoday
18-06-2010, 10:07
بچه ها یکی بود پاسخ برگ سفید گذاشته بود
کدوم صفحه بود؟

hamidak
18-06-2010, 10:15
با سلام به دوستان کنکوری عزیزم ، یک سال خوندن ها و نخوندن ها ، یک سال کشمکش و آرامش ها بالاخره داره تموم میشه ، نمی دونم شما چه حسی دارین ولی با اینکه خیلی مشتاق زود تموم شدنش هستم ولی بعضی اوقات فکر می کنم چقد دلم واسه این روزا ممکنه تنگ بشه . سال سختی بود ، یه عده نتیجه گرفتن یه عده نگرفتن ولی هنوز دیر نیست ، من حتی رو این 12 روز واسه افزایش 10-20 درصد رو دروس اختصاصیم هم فکر کردم . امسال خیلی تجربه کسب کردیم . به شخصه معنی هدف رو فهمیدم و آهسته و پیوسته رفتن رو . من دقیقا پارسال که کنکور رو شروع می کردیم رو تک رقمی برای خودم حساب کرده بودم و با سوخت موشکی درس می خوندم ولی بعد که وارد مدارس شدم و بهم فشار اومد از چند طرف یواش یواش شل شدم . و اینکه به نظر بنده سه چیز تو کنکور واقعا مهمه به ترتیب اولویت : 1- مشاوره و روحیه ی خوب 2- نظم و برنامه پذیری 3- منابع آموزشی و معلم خوب
من به دلیل اینکه مشاور و نظر یعنی مورد 1و2 رو به طور خوب نداشتم متاسفانه به مطلوبم نرسیدم .
خلاصه اینکه کنکوری ... خسته نباشی :46::40::46:

دوستان سلام !

و اما شما دوست گرامی ، به شدت بهتون پیشنهاد می کنم از این چیز ها دوری کنید . مطمئن باشید شخصا امتحان کردم و خیلی از دوستانم که امتحان کردن رو هم دیدم . این مسایل به هیچ دردی نمی خوره اگه خودتون کنکوری هستین که صحبتم رو متوجه میشین وگرنه ایشالله امسال متوجه میشید . مثلا یکی از موضوع های این مهندسی معکوس اینه که موقعی که تو چهار سوال از یک درس ، از هر سوال دو گزینه ی غلط را حذف کردید ، شما اجازه دارید و باید این کار رو بکنی که تو اون 4 سوال شانسی بین دو گزینه بزنی . منطق این روش می گه که محاله هر چهارتاش غلط بشه ، ولی من دوستی داشتم که این کار رو کرد و همش هم غلط دراومد . این روش ها صرفا کلاه برداری هستن و خیلی از مدرس های این روش در حال حاضر تحت پیگرد هستن و خیلی ها جریمه شدن .
همون چیزی که گفتم ، کنکور یعنی : یه مشاور باتجربه و قابل اعتماد ( اگه خواستی سراغ دارم ) _ نظم و هدفمندی _ منابع درسی خوب و معلم با سواد کنکوری .
که به نظرم حتی یه شخص می تونه بدون معلم و منبع درسی خوب به جاهای خوب برسه ولی بدون مشاور و روحیه ی خوب محاله .
برات آرزوی موفقیت می کنم .:46:

hamidak
18-06-2010, 10:21
مژده ای دل ... و این حرفا .
آقا من لینک دانلود تخمین رتبه رو پیدا کردم البته هنوز خودم نصبش نکردم . ایشالله نصب می کنم خبرشو می دم .

فعلا دانلود کنید اگه کنکور قبول شدین ببرین پولشو بدین بنیاد قلمچی ، تازه وقف عام هم هست پولم ندادین ندادین :31:

بچه ها یه سوال ، آیا منبعی هست برای آخرین رتبه های قبولی تو رشته ها ؟
مثلا من الان بخوام بدونم معماری علم و صنعت چه قدر رتبه می خواد از کجا باید بدونم ؟

آقا امتحانش کردم خوب کار می کنه . فقط وقتی می گه لطفا سی دی را قرار دهید او کی بزنید و اگه خارج شد دوباره اجرا کنید . راحت اجرا میشه ولی با بروز رسانی که تو سایت گذاشتن آپدیتش نکنید چون دیگه اجرا نمیشه .
موفق باشید

BossX
18-06-2010, 11:13
بچه ها یه سوال ، آیا منبعی هست برای آخرین رتبه های قبولی تو رشته ها ؟
مثلا من الان بخوام بدونم معماری علم و صنعت چه قدر رتبه می خواد از کجا باید بدونم ؟

مرور آخر گزینه 2
تو همین انجمن هم محمد حسین جان جواب سوالاتت رو تو تاپیک مخصوصش (بانک درصد و ...) میده
فقط زیاد ازش نپرس چون خودشم کنکوریه:31:

در رابطه با مهندسی معکوس:
یکی از دوستان یه حرف خیلی قشنگی زد گفت اگه شما روی مبحثی تسلط نسبی هم داشته باشین براحتی می تونید از مهندسی معکوس استفاده کنید
یعنی خودتون قادرید غیر مستقیم به جواب برسید

Extreme-Forces
18-06-2010, 11:27

منم 70 هستم.
خيلي ها سال اول قبول نميشن يا نتيجه ي دلخواهشون رو نميگيرن.
ايشالا همه با هم قبول ميشيم بابا . !! :27::11::10::8:

Extreme-Forces
18-06-2010, 11:29
دوستان كسي سوال هاي خارج رو به صورت pdf داره؟ با جواب باشه كه چه بهتر . :31:

hamidak
18-06-2010, 11:41
دوستان كسي سوال هاي خارج رو به صورت pdf داره؟ با جواب باشه كه چه بهتر . :31:

کانون گذاشته

moraddad
18-06-2010, 12:18
حاجی چی بود این آزمون؟!؟!:blink::blink::blink:
حیف وقت ...حیف پا...حیف کمر...حیف نوک مداد!!!:31:
عمو کاظم هم قاط زده ها!
فک کنم ریاضی فیزیک 10-15 درصد زدم!
بچه هایی که قبلیم رفتن این خفن تر بود یا اون؟!

fm992
18-06-2010, 12:26
عمو کاظم هم قاط زده ها!

من قبلی فقط عمومی رو رفتم. که قبلی سخت تر بوده.

این هم خیلی ناجور بود!! فکر نکنم اختصاصی ها رو بالای 25% زده باشم!!! :31:
عمومی ها هم همون 30% !!! :27:

Amir_oscar
18-06-2010, 12:37
وسط آزمون نزدیک بود دیگه گریه ام بگیره از دست اختصاصی ها!:19:

masud-000000
18-06-2010, 12:47
به شما هم سوالات فیزیک متوسط رو دادن؟؟؟؟
قضیه‌اش چیه اینا؟؟؟
اصلا چرا فقط فیزیکه؟؟؟:19:

fm992
18-06-2010, 12:58
به شما هم سوالات فیزیک متوسط رو دادن؟؟؟؟
قضیه‌اش چیه اینا؟؟؟
اصلا چرا فقط فیزیکه؟؟؟:19:

به ما دادن. واسه اینکه این آزمون فیزیکش سخت بوده.
خوبه به نظرم. الان یه آزمون فیزیک سخت دادیم، بررسیش کنیم بعد بریم یه آزمون ساده تر بدیم، راحت تر حل می کنیم. چرا گریه می کنی حالا!! :31:

shabeashegha
18-06-2010, 13:03
عمو کاظم هم قاط زده ها!
واسه ریاضی هارو نمیدونم ولی این آزمون واسه تجربیا نسبت به آزمون قبلی کویت حساب میشد:19:آزمون قبلی واقعا همه درسارو سخت داده بودن. یکی از بچه ها سنجشم شرکت کرده بود میگفت سنجش در برابر آزمونی که قلم چی گرفته بود مثل آزمون دانشگاه آزاد بود:13:

shifter
18-06-2010, 13:05
من وقتی بیام تهران یه کار خصوصی با حاج کاظم دارم!!:31:
این چه وضعش بود!!؟
من کلا ریاضی و فیزیک جمعا فکر کنم 30 تا زدم!:13:
اما شیمیش خیلی خوب بود!!:8:
عمومی هم ادبیاتش یه جوری بود!!

جفتشون!!:31:

Amir_oscar
18-06-2010, 13:11
سایت قلم چی چرا قاطی کرده؟ یه بار می گه شماره شنامه اشتباهه، بعدش کارنامه ی درصدی رو نشون داد و الآن هم باز می گه شماره شناسنامه غلطه!

shabeashegha
18-06-2010, 13:14
بچه ها یه سوال واسم پیش اومده. حکایت چیه که آزمونای آزمایشی قلم چی همون روز نتایج رو میده ولی سازمان سنجش نتایج کنکور اصلی رو تقریبا 1ماه بعد میده؟!:9:

Amir_oscar
18-06-2010, 13:18
بچه ها یه سوال واسم پیش اومده. حکایت چیه که آزمونای آزمایشی قلم چی همون روز نتایج رو میده ولی سازمان سنجش نتایج کنکور اصلی رو تقریبا 1ماه بعد میده؟!:9:
فکر کنم به خاطر اینه که پاسخنامه های کنکور چند دور صحیح می شن تا اشتباهی نشه و تمام اطلاعات فردی و نمرات کتبی و... چند دور چک می شه. ضمن این که توی کنکور 1000000 نفر شرکت می کنن و توی کانون 200000 نفر. تراز کردن نمرات خام کنکور هم فکر کنم پیچیده تر باشه. ولی در کل نباید اینقدر طول بکشه...

elendil
18-06-2010, 13:19
فکر کنم به خاطر اینه که پاسخنامه های کنکور چند دور صحیح می شن تا اشتباهی نشه و تمام اطلاعات فردی و نمرات کتبی و... چند دور چک می شه. ضمن این که توی کنکور 1000000 نفر شرکت می کنن و توی کانون 200000 نفر. تراز کردن نمرات خام کنکور هم فکر کنم پیچیده تر باشه. ولی در کل نباید اینقدر طول بکشه...

البته قلم چی یه ویژگی داره اونم اینه که برای تصحیح پاسخ نامه نیاز نیست همه پاسخ برگ ها بیان تهران بلکه توی همون شهرستان هم یه مرکزی هست فوقش با 2 3 ساعت تا رسیدن به اون مرکز پاسخ برگ ها تصحیح میشن ولی سنجش + کنکور رو تا جایی که اطلاع دارم تمامی پاسخ برگ ها میان تهران و توی مرکز تصحیح میشن این یکی از دلایل تاخیر هستش چندتا دلیل دیگه هم داره :دی :دی البته تعداد بالای شرکت کننده رو هم باید مد نظر داشته باشین مثلا ریاضی کانون فوقش میشن 50.000 نفر در حالیکه آزمون اصلی 315.000 نفر هستش که یک مقدار کمی بیشتره :دی :دی

واسه ریاضی هارو نمیدونم ولی این آزمون واسه تجربیا نسبت به آزمون قبلی کویت حساب میشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آزمون قبلی واقعا همه درسارو سخت داده بودن. یکی از بچه ها سنجشم شرکت کرده بود میگفت سنجش در برابر آزمونی که قلم چی گرفته بود مثل آزمون دانشگاه آزاد بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته ریاضی و زبان آزاد با سراسری یه زمین تا مریخ فرق میکنن:27:

Amir_oscar
18-06-2010, 13:50
کارنامه ها اومد. من روم نمی شه بذارم:18:...

ardalan.ha
18-06-2010, 13:56
کلترازرتبه كشورىارزيابىرتبه در منطقه62612056B+876

vahid-p
18-06-2010, 14:05
لطفا تخمین رتبه با این درصدا برای آزمون 86 داخل - منطقه 3

ادبیات 41
عربی 47
دینی 55
زبان 79
ریاضی 46
فیزیک 57
شیمی 56

ممنون :11:

moraddad
18-06-2010, 14:05
عجب...

fardinstar
18-06-2010, 14:15
عجب...

تبريك ميگم درصدات عاليه. بعد از يك سال تلاش و درس خوندن ميتوني تجارب خودت رو در مورد سه درس عربي ، ادبيات و دين و زندگي در اختيار اين بنده حقير قرار بدي ؟؟ :11::18:
فرض كن يك ماه وقت دارم و فقط ميخوام بكوب اين سه درس عمومي رو بخونم . براي هر كدوم از اين 3 درس كدوم كتاب ها رو بخونم ؟ خودت چه كتاب هايي خوندي ؟

mohsen_blid
18-06-2010, 14:21
ظرفیت پذیرش علوم پزشکی 1389
قائم مقام معاون آموزشي و مديركل اعتبار بخشي، ارزيابي و دبير خانه‌هاي آموزش پزشكي و تخصصي وزارت بهداشت با اعلام نهايي شدن ظرفيت پذيرش دانشجو در رشته‌هاي علوم پزشكي كنكور سراسري 89 از پذيرش حدود20 هزار داوطلب در رشته‌هاي علوم پزشكي خبر داد.
دكتر سيد امير محسن ضيائي، با اشاره به افزايش 15 درصدي ظرفيت پذيرش دانشجو در رشته‌هاي علوم پزشكي در كنكور89، گفت: بيشترين ظرفيت پذيرش رشته‌هاي علوم پزشكي در رشته پزشكي است.
وي با بيان اينكه در رشته‌هاي دكتراي حرفه‌اي چهار هزار و500 داوطلب پذيرفته مي‌شوند، اظهاركرد: سال گذشته در رشته پزشكي 2 هزار و 400 نفر و رشته‌هاي داروسازي و دندانپزشكي هزار و500 نفر پذيرفته شدند كه در كنكور امسال هم تعداد پذيرفته شدگان رشد 15 درصدي خواهد داشت.
ضيائي با تاكيد بر اجراي طرح بومي گزيني در كنكور امسال همانند سال گذشته، خاطرنشان كرد: بومي گزيني در كنكور امسال همانند آزمون 88 در 9 رشته علوم پزشكي همانند رشته‌هاي پرستاري، مامايي و گرايش‌هاي مختلف رشته‌هاي بهداشت انجام مي‌شود.
مدير كل اعتبار بخشي، ارزيابي و دبير خانه‌هاي آموزش پزشكي و تخصصي وزارت بهداشت در خاتمه در توصيه به داوطلبان كنكور 89 كه متقاضي ورود به رشته‌هاي علوم پزشكي هستند، اظهاركرد: متقاضيان اين دسته از رشته‌ها بايد بدون استرس و نگراني در مهلت‌هاي باقي مانده به تست زني بپردازند و مطمئن باشند كه خارج از منابع آزمون هيچ سوالي طراحي نمي‌شود.
یعنی چقدر پذیرش تو رشته پزشکی بیشتر شده؟

sh_r_rad
18-06-2010, 14:25
الان وقتشه یه چیزی بگم.
خسرو ارغوانی فرد (از طراح های فیزیک کانون) هفته پیش می گفت جامع 1 کانون سخت ، دومی متوسط رو به سخت و سومی معمولی میاد. سر آزمون بعدی چه اعتماد به نفسی میگریما!

shabeashegha
18-06-2010, 14:26
بچه ها ترازم خیلی اومد پایین :41: چرا اینطوری شد؟وقتی مونده بخوام به آمادگیم برگردم؟

fm992
18-06-2010, 14:28
سلام. :31::31::31: :
خاک بر سرم!!!

به امیر: دیگه حالا روت میشه که کارنامه ت رو بذاری !! :31:

mohamad_reza72
18-06-2010, 14:34
رياضيات 7
فيزيك 3
شيمى 27

عربى 35
زبان و ادبيات فارسى 33
دين و زندگى 17
زبان انگليسى 71

تراز :4903
رتبه کشوری:15000
رتبه منطقه 2 : 7506

با این درصدا و تراز سراسری ریاضی منطقه دو چند میارم؟؟
البته جمع بندی فیزیک و دینی مونده

sarinagasemi
18-06-2010, 14:57
کسی اینجا ریاضیات تجربی خیلی سبزو دیده؟
ریاضی 2 چی بگیرم کنکور 80 به بالا بزنم (فقط می تونم یه کتابو به طوره کامل بررسی کنم )
1.گاج سفید 2.دو جلدی مبتکران 3.خیلی سبز

AEZ_Best
18-06-2010, 15:10
کارنامه من که فقط عمومیاش اومده!
شما چرا انقدر زود رسیده؟
ولی دین و زندگی رو زدم 28 درصد!
تصمیمی گرفتم تا کنکور از الان وقتم رو سه قسمت کنم یکی اخ تصاصی 2 تا عمومی با محوریت ادبیات و دینی

[/COLOR]در ضمن فیزیکشم در حد جام جهانی سخت بوداا

یه نظر سنجی؟
من هنوز شیمیای خارج تجربی رو نزدم به نظرتون وقت بذارم براش؟

D & G
18-06-2010, 15:17
مال من :5:

D & G
18-06-2010, 15:23
کارنامه من که فقط عمومیاش اومده!
شما چرا انقدر زود رسیده؟
ولی دین و زندگی رو زدم 28 درصد!
تصمیمی گرفتم تا کنکور از الان وقتم رو سه قسمت کنم یکی اخ تصاصی 2 تا عمومی با محوریت ادبیات و دینی

[/COLOR]در ضمن فیزیکشم در حد جام جهانی سخت بوداا

یه نظر سنجی؟
من هنوز شیمیای خارج تجربی رو نزدم به نظرتون وقت بذارم براش؟

به نظر من مال دو سال آخر (87 و 88) هم تجربی و هم ریاضی رو حتما بزن شیمی تنها درسیه که تا حالا از کنکورای خارج از کشور سالای قبل توش عینا سوال دادن پارسال 7 سوال رشته ی ریاضی که می شه 20 درصد سوالای شیمی از سوالای 2 سال قبل خارج از کشور تجربی و ریاضی بود سال قبل از اونم 4 سوال تکراری داشتن از سالای قبل

D & G
18-06-2010, 15:33
وسط آزمون نزدیک بود دیگه گریه ام بگیره از دست اختصاصی ها!:19:

منم مخصوصا که اولش فقط 9 تا از سوالای ریاضی رو تونستم بزنم (اونم تو یه ساعت وقت) اگه اون 40 دقیقه آخر آزمون نبود نمی دونم چی می شد چون از اون 9 تا هم 4 تاش غلط دراومد این بارم گسسته به دادم رسید نمی دونم واسه چی می خواستم حذفش کنم؟؟؟

BioHazard
18-06-2010, 15:34
خوب آزمونای ما که تموم شد و خدا رو شکر از 3تا آخر 2تاشو خوب دادم

آزمون کنکور علوی رو رتبم شد 580 و آزمون آخرشو (سخت بود) رتبم شد 900

حالا نظرتون چیه ؟ شروع کردم هرروز یک درس رو دوره میکنم ، بعضی از درس ها هم 2 روز میشه. دیروز و امروز شیمی رو تموم کردم کامل (تست های 83 تا 88 و 2 تا آزمون مبتکران)

میخوام همینجوری پیش برم ، حساب کردم حداکثر 4 تیر تموم میشه.

اون 5 روز آخر رو بشینم مبتکران رو بزنم یا سراسری خارج رو ؟؟؟؟

منظورم کتاب آزمون مبتکران است

sarinagasemi
18-06-2010, 15:36
کسی اینجا ریاضیات تجربی خیلی سبزو دیده؟
ریاضی 2 چی بگیرم کنکور 80 به بالا بزنم (فقط می تونم یه کتابو به طوره کامل بررسی کنم )
1.گاج سفید 2.دو جلدی مبتکران 3.خیلی سبز
خواهش می کنم جواب بدین عجله دارم :19:

AEZ_Best
18-06-2010, 15:42
دوستای من اونایی که ریاضی میخونن (جز چندتایی که خیلی خفنن بقیه ریاضی رو ول کردن چسبیدن به زیست!) همه از این کتاب سبز راضین
میگضی رو ول کردن چسبیدن به زیست!) همه از این کتاب سبز راضین
میگن اگه واقعا وقت بزاری تا 90 درصد برای کنکور اره داره حد اقل!ن اگه واقعا وقت بزاری تا 90 درصد برای کنکور اره داره حد اقل!

moraddad
تبريك ميگم درصدات عاليه. بعد از يك سال تلاش و درس خوندن ميتوني تجارب خودت رو در مورد سه درس عربي ، ادبيات و دين و زندگي در اختيار اين بنده حقير قرار بدي ؟؟ :11::18:
فرض كن يك ماه وقت دارم و فقط ميخوام بكوب اين سه درس عمومي رو بخونم . براي هر كدوم از اين 3 درس كدوم كتاب ها رو بخونم ؟ خودت چه كتاب هايي خوندي ؟

مخلصم.
دینی رو که تو 2هفته راحت میشه باکتاب درسی جمع کرد دیگه ،نه؟
ایه هاشم اگه ایات ونکات گاج رو نخوندی حتما بخون...جمع و جور و توپه...
تو ادبیات هم یه کتاب املا اگه نداری بگیر...چون 3تا تست مفت داره...من خودم یه هفته املای اندیشه فایق رفیقم دستم بود،خوب بود به نظرم.تاریخ ادبیات هم باید زیاد خوند دیگه تو این چند روز...
درباره عربی هم تستای سالای قبلو بزنی مدلش میاد دستت...
همینا الان به ذهنم میرسه...
راستی خودمم تو این درسا فقط دینی همگامانو دارم.که فک نکنم تو بازار رو دستش کتابی اومده باشه...
:11:

D & G
خوب آزمونای ما که تموم شد و خدا رو شکر از 3تا آخر 2تاشو خوب دادم

آزمون کنکور علوی رو رتبم شد 580 و آزمون آخرشو (سخت بود) رتبم شد 900

حالا نظرتون چیه ؟ شروع کردم هرروز یک درس رو دوره میکنم ، بعضی از درس ها هم 2 روز میشه. دیروز و امروز شیمی رو تموم کردم کامل (تست های 83 تا 88 و 2 تا آزمون مبتکران)

میخوام همینجوری پیش برم ، حساب کردم حداکثر 4 تیر تموم میشه.

اون 5 روز آخر رو بشینم مبتکران رو بزنم یا سراسری خارج رو ؟؟؟؟

اون 5 روز آخرتم بده به من که دارم کم میارم:19: :19: :19:
روز آخرشو که باید استراحت کنی 4 روزشم هر روز یه عمومی رو دوباره بخون البته من تو اون 4 روز سوالای 87 و 88 داخل و خارج رو بررسی می کنم خودم احساس می کردم که سوالای 86 و قبل از اون شباهتی به سوالای این 2 سال آخر ندارن که اتفاقا جدیدا هم شنیدم حدسم درست بوده طراحای کنکور از سال 87 عوض شدن (مال 87 و 88 یکی بودن) به خاطر همین سوالای 2 سال آخر به دردبخورترن تا سالای دیگه

sarinagasemi
18-06-2010, 15:54
کسی نمی خواد جواب منو بده :37:

BioHazard
18-06-2010, 15:54
اون 5 روز آخرتم بده به من که دارم کم میارم:19: :19: :19:
روز آخرشو که باید استراحت کنی 4 روزشم هر روز یه عمومی رو دوباره بخون البته من تو اون 4 روز سوالای 87 و 88 داخل و خارج رو بررسی می کنم خودم احساس می کردم که سوالای 86 و قبل از اون شباهتی به سوالای این 2 سال آخر ندارن که اتفاقا جدیدا هم شنیدم حدسم درست بوده طراحای کنکور از سال 87 عوض شدن (مال 87 و 88 یکی بودن) به خاطر همین سوالای 2 سال آخر به دردبخورترن تا سالای دیگه

قابل شما رو نداره ، مال شما. ولی امضات رو 3 بار بخون و بعد دوباره خودت درباره ی خودت قضاوت کن.:10:

درباره ی عمومی ها ، راست میگی بهتره اینکارو کنم.

hasti rs
18-06-2010, 16:01
سلام .. اینم درصدا و تراز من!! خجالت آورن .

زمین شناسی : -5 ( اومدیم زمین بزنیم رتبمون بره بالا !! :41: )
ریاضی : 22
زیست : 16 ( فک میکردم کمه کم 40 بزنم !!!!!! :41: )
فیزیک : 9
شیمی :17
عربی : 15
ادبیات : 11
دینی : 39
زبان : 19

تراز کل : 4773 رتبه ی کشوری: 18568 رتبه در منطقه : 9350

:41:

من که کلا" کنکور امسالو بیخیال شدم .

Amir_oscar
18-06-2010, 16:09
بزنید شبکه ی آموزش...

Sabayon
18-06-2010, 16:43

AEZ_Best
18-06-2010, 17:11
کسی نمی خواد جواب منو بده :37:

دوستای من اونایی که ریاضی میخونن (جز چندتایی که خیلی خفنن بقیه ریاضی رو ول کردن چسبیدن به زیست!) همه از این کتاب سبز راضین
میگن اگه واقعا وقت بزاری تا 90 درصد برای کنکور اره داره حد اقل!ن اگه واقعا وقت بزاری تا 90 درصد برای کنکور اره داره حد اقل!

اینم کارنامه من:

فیزیک که هیچی مشکلی نیست ولی من پارسال فیزیکمو از این بهتر زدم! اما میخوم یه هفته بچسبم به دینی زبان ادبیات عربی

AEZ_Best
18-06-2010, 17:38
سایتای آپ عکس یا هیتلره یا این زغالی ما باز نمیکنه پس تایپ میکنیم!!!!:

رياضيات 73 7751
فيزيك 50 6684
شيمی 89 8251

عربى 84 7724
زبان و ادبيات فارسى 53 6502
دين و زندگى 28 5075
زبان 75 6898

تراز :7188
رتبه کشوری542
رتبه منطقه 3: 30

عمومی(به ترتیب بالایی
6407
2622
262

اختصاصی
7506
347
17

---------- Post added at 05:38 PM ---------- Previous post was at 05:36 PM ----------

یه چیزی یادم رفت:

توی کارنامه سایت زده شرکت کننده: 40838

ولی توی برگه ای که من از مرکز گرفتم (کارنامم) زده : 43777
تازه اول از مرکز گرفتم بعد از سایت!!!
به نظر شما چرا دروغ نوشتن؟

Mr Unknown
18-06-2010, 18:01
شیمی تو زیر گروه1 خیلی تاثیر داره؟
اگه به جای شیمی عمومیا و مخصوصا عربی رو بالا بزنم بهتره؟
کلا شیمی نخوندم هیچی!!!

fm992
18-06-2010, 18:23
سلام.
بچه ها اگه سایت های آپلود مشکل دارن از img4up.com استفاده کنید .
من همیشه با این کار می کنم از همه بهتره. تصاویر رو همیشه نشون می ده.

sarinagasemi
18-06-2010, 18:28

اینم کارنامه من:

فیزیک که هیچی مشکلی نیست ولی من پارسال فیزیکمو از این بهتر زدم! اما میخوم یه هفته بچسبم به دینی زبان ادبیات عربی
یک دنیا ممنون از جوابت
این که میگی خوبه هندسه رم شامل می شه یعنی هندسه رم با این بخونم یا اندیشه سازان بگیرم
خدایا یعنی میشه من ریاضی رو 90 بزنم :rolleye:

fm992
18-06-2010, 18:35
دوستان سلام !

من کتاب مهندسی معکوس رو یه نگاهی انداختم و یه کتاب تست هم داشت که اونم نگاه کردم. مال دوستم بود و اومدیم یاد بگیریم ببینم چطوریه. تست های خودش با روشش قابل حله ولی نمی شه گفت راهش واسه تست های اصلی کنکور و آزمون ها هم جواب می ده. شاید واسه یه نوع خاص سوالات جواب بده. که این هم خیلی زیاد نیست که بشه روش حساب کرد. مهندسی معکوس بر مبنای مقایسه ی گزینه ها عمل می کنه. یعنی گزینه ها رو مقایسه کن و صحیح رو انتخاب کن. فکر کنم روش کارش دستت اومد؟! یعنی مشترک ها و تفاوت های گزینه ها رو باید ببینی.... بعد هم تشخیص بدی. بعله، ممکنه واسه یه سری سوالات خاص کاربرد داشته باشه اما باید در نظر بگیری که سوالات ریاضی و فیزیک رو وقتی طرح می کنن برای گذاشتن گزینه ها 4 راه احتمالی دانش آموزان رو که 3 تا غلطه پیش بینی می کنن و سوال رو حل می کنن و هر 4 تا جواب رو می ذارن توی گزینه. با این حساب احتمال اینکه توی خیلی سوالات گزینه ها اصلا وجه اشتراک نداشته باشن خیلی زیاده. و اگر هم داشته باشن احتمال اینکه شانسی باشه زیاده!!

توی بقیه درس ها هم سوالاتی که چند مورد داره. مثلا گفته توی گزینه ها به ترتیب چی میشه.. توی ایناست معمولا. ولی خب..! اینم احتمالش گرچه از ریاضی و فیزیک بیشتره ولی خطا هم داره. گاهی یه گزینه ای درست در میاد که با مهندسی معکوس لحظه ی اول حذفش کردی!!

کلاً اصلا قابل اطمینان نیست. ولی TST اونطوری که درباره ش خوندم بهتره.

ببین، به نظر من هر دانش آموزی می تونه با یه مقدار دقت و فکر کردن روی سوالات و گزینه ها برای خودش راه حل ها و تکنیک هایی پیدا کنه. برای حذف گزینه، برای تسریع محاسبات، برای تشخیص راه حل و ..... با خیلی تحلیل های منطقی. :20:

shifter
18-06-2010, 19:06
بابا چرا خجالت میکشین؟؟ امیر اسکار با توام!:31:
من در جهت روحیه گرفتن بکس تاپیک با فداکاری کارنامه مو میزارم ...
من که فقط تو این دو هفته فیزیک و ادبیات رو کار میکنم ...! امیدم هم به عمومی ها و شیمیه!:20:

BossX
18-06-2010, 19:50
دوستان کسی میتونه از صفحه 178 کتاب فیزیکش (همونی که مربوط به موج های مغناطیسی مثل گاما و ایکس و ...) هست یه اسکن کنه؟
شرمنده کتابم رو گم کردم:41:

panizir
18-06-2010, 20:01
چه درصدايي...:41:

Haniiii
18-06-2010, 20:01
دوستان کسی میتونه از صفحه 178 کتاب فیزیکش (همونی که مربوط به موج های مغناطیسی مثل گاما و ایکس و ...) هست یه اسکن کنه؟
شرمنده کتابم رو گم کردم:41:

+ اینو قبلش باید نصب کنی :

BioHazard
19-06-2010, 05:19
فایلهای PDF کتابهای درسی٬ دخل وتصرف در اموال عمومی محسوب شده و موجب پیگرد قانونی خواهد بود.

چجوری خودشون PDF قرار دادن :41::41:

Haniiii
19-06-2010, 07:04
فایلهای PDF کتابهای درسی٬ دخل وتصرف در اموال عمومی محسوب شده و موجب پیگرد قانونی خواهد بود.

چجوری خودشون PDF قرار دادن :41::41:
رو این Pdf ها قفل گذاشتن ! ... من که هرکاری کردم نتونستم قفلش رو بشکنم با این نرم افزار ها که به خود فایل آسیب نرسه !

sky man
19-06-2010, 07:50
بزنید شبکه ی آموزش...

اِ من فرصت برابر رو ندیدم.امیر جان میشه بگی درباره چی بود ؟

hossein1320
19-06-2010, 08:06
1-لطفا تخمین رتبه قلمچی رو بدین سال 85 خارج از کشور

ادبیات 72
عربی 72
دینی 60
زبان 86
ریاضی 58
فیزیک 71
شیمی 70
2- چطوری می تونم فرمول های تحلیلی رو به صورت خلاصه داشته باشم ؟

h-s-game
19-06-2010, 09:36

ادبیات 72
عربی 72
دینی 60
زبان 86
ریاضی 58
فیزیک 71
شیمی 70
برای سال 85 این نتایج اومد :
منطقه 1 : 1000-1100
منطقه 2 : 600-700
منطقه 3 : 100-150

برای کلا اختصاصی ها هم من خودم نشستم از رو جزوه ها فرمولایی که یادم میره رو نوشتم رو کاغذای کوچیک و همیشه همراهمه و مرور می کنم . بهترین کار برای خلاصه ی فرمول ها اینه که خودت بشینی اونایی که یادت می ره رو بنویسی و چند بار که از روشون تست بزنی راه میفتی و فقط می مونه مرورشون کنی .
موفق باشی

hamidak
19-06-2010, 09:45
آقا شرمنده پست بالا از طرف من بود ولی یوزر برادرم بود متوجه نشدم . خواستم سوء تفاهم نشه چون اون کنکوری نیست :31:

بچه ها واسه شیمی چه خاکی تو سرم کنم ؟ اصلا انگار این درس از مریخ اومده . واقعا نمی فهمم تو کنکورایی هم که زدم همیشه زیر 40-50 بوده شیمیم . به نظرتون چی کار کنم که یه 20-30 درصد بیارم رو درصد فعلیم ؟ ضمنا کلا تو شیمی با مساله مشکل دارم . سر در نمیارم .
مرسی .

GHOST RECON
19-06-2010, 10:40
سلام دوستان كمك مي خوام شديد
واسه رياضي تجربي از پيش و پايه چه مبحث هايي رو بخونم كه هم آسون باشه هم بشه 10 تا 20 در صد تو كنكور زد
در ضمن كسي اطلاع داره براي قبولي تو رشته زيست شناسي سلولي مولكولي در تهران حداقل رتبه چه قدر بايد باشه

raminrad
19-06-2010, 11:32
با سلام خدمت دوستان
کارنامه جامع 3 رو زدن
اینم لینکش

Amir_oscar
19-06-2010, 11:49

ادبیات 72
عربی 72
دینی 60
زبان 86
ریاضی 58
فیزیک 71
شیمی 70

برای سال 85 این نتایج اومد :
منطقه 1 : 1000-1100
منطقه 2 : 600-700
منطقه 3 : 100-150

برای کلا اختصاصی ها هم من خودم نشستم از رو جزوه ها فرمولایی که یادم میره رو نوشتم رو کاغذای کوچیک و همیشه همراهمه و مرور می کنم . بهترین کار برای خلاصه ی فرمول ها اینه که خودت بشینی اونایی که یادت می ره رو بنویسی و چند بار که از روشون تست بزنی راه میفتی و فقط می مونه مرورشون کنی .
موفق باشی
سی دی قلم چی که تخمین رتبه ی خارج از کشور نداره!

Alishmas
19-06-2010, 11:52
واسه ادبيات اين اصطلاحات عرفانی رو از کجا بايد بخونيم ؟ توی کتاب هست ؟ ( نمونش هم سؤال 3 ریاضی 87 )

Amir_oscar
19-06-2010, 12:02

Parnyan
19-06-2010, 12:02
واسه ادبيات اين اصطلاحات عرفانی رو از کجا بايد بخونيم ؟ توی کتاب هست ؟ ( نمونش هم سؤال 3 ریاضی 87 )

2 ketabe pish daneshgahy hast " tahe ketab " :31: va ye chanta yee ke too matne ketab hasto ghesmate vazhegan naumade dige ya beporsin ya age kelke moalem darin az oonja bekhoonin

bye

NOjAN.A
19-06-2010, 12:04
با سلام خدمت دوستان ...
بنده یه مشاوره می خواستم ...
الان دارم تو دانشگاه آزاد کرج تو رشته الکترونیک تحصیل می کنم و ورودی سال 88 هستم . مشمول سربازی هستم و در کنکور 88 نرم افزار زنجان (روزانه) قبول شدم و نرفتم . می خواستم ببینم برای سال 90 می تونم دوباره کنکور سراسری بدم ؟؟؟ می خوام اینو بدونم که باید از کنکور 88 که روزانه قبول شدم 1 سال بگذره یا 2 سال ... و اگرم تونستم و کنکور دادم و قبول شدم آیا امکانش هست که از آزاد انصراف بدم و سراسری ثبت نام کنم ؟؟ چون شنیدم کسایی که مشمول نظام وظیفه هستن نمی تونن این کارو بکنن ... و سوال آخر اینکه آیا واحدهایی که تو دانشگاه آزاد پاس کردم تو سراسری تطبیق می دن یا نه ؟؟؟
اگر کسی بتونه جوابش رو به صورت پیغام خصوصی یا به هر طریق دیگه ای برام بفرسته واقعا ممنون می شم . چون الان بلاتکلیفم که بشینم واسه کنکور 90 بخونم یا نه .
ممنون و متشکر .... :11::11::11:

fm992
19-06-2010, 12:37

وا !! از کجا آوردی؟؟؟!! مال مرحله 3 ِ این؟؟!!

--------------------------

فهمیدم!!! منم گرفتم ! الان می ذارم! :41:

fm992
19-06-2010, 12:49

Amir_oscar
19-06-2010, 13:29
وا !! از کجا آوردی؟؟؟!! مال مرحله 3 ِ این؟؟!!

--------------------------

فهمیدم!!! منم گرفتم ! الان می ذارم! :41:
کشته مرده ی این شکلکی ام که گذاشتی!!! :13::31:

elendil
19-06-2010, 13:41
چه گندی زدم من :41::41::41: یا تا دو هفته دیگه شیمی و عربیم درست میشن یا هیچی :دی :دی

Amir_oscar
19-06-2010, 13:43
دوستان سوال 168 فیزیک قلم چی 28 خرداد رو برام توضیح می دین؟ به نظرم گزینه های 3 و 4 هم چون qc و w توشون صفر هستش اشتباهن! علامت q و w ها رو هم توی این سوال بخصوص توضیح می دین؟:11:

moraddad
19-06-2010, 13:54

aaaaa!
من چقدر شاخم!:31:
رتبه معادل کنکورو ببینین...بترسین!:31:
یه کارنامش مثل آدم بود سنجش که اونم قاطی کرد...

behnamrizi
19-06-2010, 14:17
سوال168:
قانون دوم ميگه محاله w صفر شه پس 2يا4 درسته.
قانون دوم ميگه محاله گرما خود بخود از جاي سرد به گرم منتقل بشه كه گزينه2 اينطور شده!

Amir_oscar
19-06-2010, 14:35
سوال168:
قانون دوم ميگه محاله w صفر شه پس 2يا4 درسته.
قانون دوم ميگه محاله گرما خود بخود از جاي سرد به گرم منتقل بشه كه گزينه2 اينطور شده!
قانون دم به بیان ماشین گرمایی می گه محاله qc صفر باشه و به بیان یخچالی می گه محاله w صفر باشه.

Alishmas
19-06-2010, 14:39

آقا اينکه کسی کلک معلم داره همين اصطلاحات رو يا تايپ کنه يا صفحه رو اسکن کنه بزاره . ممنون

behnamrizi
19-06-2010, 14:43
به بيان يخچالي ادامه هم داره يعني كلا اينه:
محال است w صفر بشه و گرما خود بخود از جاي سرد به گرم منتقل بشه.
آخرين تمرين پايان فصل1 شبيه به همينه كه دبيرمون اين گزينه2 هم خودش به تمرين اضافه كرد و توضيح داد!

Amir_oscar
19-06-2010, 16:26
آقا اينکه کسی کلک معلم داره همين اصطلاحات رو يا تايپ کنه يا صفحه رو اسکن کنه بزاره . ممنون
وجد و همت و وقت و... که آخر کتاب پیش دانشگاهی هستن! کلک برای چیته؟!

panizir
19-06-2010, 16:55
چه قدر رتبه هام شبيه moraddade!!!

GHOST RECON
19-06-2010, 17:03
سلام دوستان كمك مي خوام شديد
واسه رياضي تجربي از پيش و پايه چه مبحث هايي رو بخونم كه هم آسون باشه هم بشه 10 تا 20 در صد تو كنكور زد
در ضمن كسي اطلاع داره براي قبولي تو رشته زيست شناسي سلولي مولكولي در تهران حداقل رتبه چه قدر بايد باشه
please HH EE LL PP me:19:

Amir_oscar
19-06-2010, 17:05
اِ من فرصت برابر رو ندیدم.امیر جان میشه بگی درباره چی بود ؟
اولش که توکلی، معاون اجرایی سازمان سنجش رو اوردن. گفت پیک سنجش دوشنبه رو حتما بخرید قراره اطلاعیه های مهمی رو بزنن+ اطلاعیه دریافت کارت کنکور.
بعدش هم دیبازر و شکوری و جعفرقلی بودن که شکوری نقش پدر جعفرقلی رو بازی می کردم و برای مشاوره اومده بودن پیش دیبازر مثلا! خیلی خنده داربود! بازیگرهای خیلی خوبی ان واقعا!:31:

BioHazard
19-06-2010, 17:43
سلام.
در راستای دوره ی فیزیک 2 عدد سوال برام پیش اومد اگه میشه جواب بدین ممنون میشم

AEZ_Best
19-06-2010, 18:22
سلام
مال منم اومده نمیتونم بزارم
مشکل اینترنته ساتای آپلود رو باز نمیکنه
ولی چرا اینقدر تخمینش خنده داره؟!

panizir
19-06-2010, 18:30
سلام
مال منم اومده نمیتونم بزارم
مشکل اینترنته ساتای آپلود رو باز نمیکنه
ولی چرا اینقدر تخمینش خنده داره؟!

تخمين نيست.
گفته اگه شما همين درصدارو تو كنكور 88 مي زدين رتبتون اين مي شده.
دچار توهم تشابه سوالاشون با سوالاي كنكور شدن!!

moraddad
19-06-2010, 18:32
چه قدر رتبه هام شبيه moraddade!!!
شما هم که معادلت مث منه..
من فکر کردم برا من اشتبا شده.
جریان چیه؟
مگه نباید تو مایه های رتبه سهمیه باشه؟!

ویرایش

تخمين نيست.
چه مسخره!!!
با درصد تخمین رتبه میکنن؟!
از ما که گذشت...ولی عمرا بذارم بچه هام برن سنجش.

Amir_oscar
19-06-2010, 18:33
تخمين نيست.
بر اساس نمره ی کل پیش بینی کرده و نمره ی کل ربطی به سطح سوال ها نداره.

panizir
19-06-2010, 18:37
بر اساس نمره ی کل پیش بینی کرده و نمره ی کل ربطی به سطح سوال ها نداره.

نمره كل امتحان خودشونو با نمره كل كنكورياي پارسال مقايسه كرده.
فك كنم زير 100 ها براشون پيشبيني 1 كرده.چون براي رتبه 210 پيشبيني 10 كرده بود!

hossein1320
19-06-2010, 19:03
من هنوز سر حرفم هستم اگه مزخرف تر از سنجش پیدا کردین اسمش رو به شما ره 30000333 اس ام اس کنین یه ریو بهتون می دم :41:

hheadshoter
19-06-2010, 19:44
بچها کسی از همايش اياد فيلی خبر نداره؟ ساعت ، روزش؟؟؟؟

Alishmas
19-06-2010, 19:59
کنکور خارج از کشور تجربی 85 به بعد رو کسی داره ؟

shabeashegha
19-06-2010, 20:45
please HH EE LL PP me:19:
انتگرال . مشتق. حد. آمار و احتمال. ماتریس. تصاعد. لگاریتم. همینا بالای 30 درصد میشه. در مورد سوال بعدیتم به این سایت برو:

کنکور خارج از کشور تجربی 85 به بعد رو کسی داره ؟

BossX
19-06-2010, 21:14
فکر کنم بر اساس درصدا نمره میده
یعنی اگه شما اینجا ریاضی رو 80 زدی انگار 88 هم 80 زدی!
برای همین رتبه ها رو خوب نشون میده:31:

hamidak
19-06-2010, 21:51
اینم از من ، واقعا سنجش خیلی خیلی افتضاحه . من هیچ وقت تو عمرم نتونستم ریاضی فیزیک 60 بزنم ولی اینجا راحت زدم . بگذریم . خیلی چرت بود . من باشم کسی ازم بپرسه چی شرکت کن می گم هیچ کدوم . گزینه دو و قلمچی اونجوری سنجش هم اینجوری باز گزینه دو خیلی بهتره .
بگذریم .

سی دی قلم چی که تخمین رتبه ی خارج از کشور نداره!

درسته ، منم با داخل کشور می زنم ، نمی دونم . راه دیگه ای پیشنهاد می کنید ؟

Haniiii
19-06-2010, 21:57
خب اگر سنجش هم 20000 نفر شرکت کننده داشت ! .. کسی نمیرفت و مجبور بودن کیفیت کار رو بالا ببرن ! ... ولی اینا خیالشون راحته که شرکت کننده همش میاد !!! چون همه میان آخر سال توی سنجش !! .. انگار یه جور رسم شده !

steps
19-06-2010, 22:52
ادیت( اگه میشه حذفش کنید)

shabeashegha
20-06-2010, 10:02
بچه ها 2تا سوال فیزیک دارم بی زحمت یه نگاهی بهشون بندازین:

Alishmas
20-06-2010, 11:00
کنکور 88 نسبت به سالهای قبلش سنگين تر نبود ؟

امسال معلوم نيست نسبت به سال پيش سخت تر مياد يا آسون تر ؟ من از يکی از دبيرامون شنيدم که گفت به احتمال زياد امسال کنکور آسون تر مياد ، نميدونم ميخواست به ما روحيه بده يا ...

behnamrizi
20-06-2010, 11:05
به نظر من سخت تر ميشه كافيه يه نگاه به امتحان نهاييهاي امسال بيندازين!

yusef
20-06-2010, 11:59
حالا چه فایده ای داره بگیم کنکور امسال کشکه یا غوله؟

shabeashegha
20-06-2010, 12:03
کنکور 88 نسبت به سالهای قبلش سنگين تر نبود ؟

امسال معلوم نيست نسبت به سال پيش سخت تر مياد يا آسون تر ؟ من از يکی از دبيرامون شنيدم که گفت به احتمال زياد امسال کنکور آسون تر مياد ، نميدونم ميخواست به ما روحيه بده يا ...
منم یکی دوجا شنیدم ولی باور نکنید. شما سوالای 86 به بعد رو بزنید متوجه میشین هر سال نسبت به سال قبل مفهومی تر و سنگینتر میشه طبیعی نیست یهو امسال آسون شه .

BossX
20-06-2010, 12:27
تشریحی 88داخل رو از کجا باید گیر بیارم؟
یه دفترچه دارم که پاسخش هم توش هست ولی بعضی ها رو غلط نوشته!

fmps
20-06-2010, 12:32
سلام دوستان
ببخشید که مزاحمتون شدم من کنکوری 90 هستم
من بهترین کناب ها رو واسه فیزیک و ریاضی میخواستم هم پیش هم پایه
دو سه تا کتاب تو پست های اول گذاشتین ولی من اونارو از چند نفر پرسیدم گفتن اونا یکم قدیمی شده بهتر هست از کتاب های جدید استفاده کنی
ممنون میشم راهنمایی کنین

---------- Post added at 01:32 PM ---------- Previous post was at 01:28 PM ----------

تشریحی 88داخل رو از کجا باید گیر بیارم؟
یه دفترچه دارم که پاسخش هم توش هست ولی بعضی ها رو غلط نوشته!
کدوم رشته؟؟؟

BossX
20-06-2010, 12:34
سلام دوستان
ببخشید که مزاحمتون شدم من کنکوری 90 هستم
من بهترین کناب ها رو واسه فیزیک و ریاضی میخواستم هم پیش هم پایه
دو سه تا کتاب تو پست های اول گذاشتین ولی من اونارو از چند نفر پرسیدم گفتن اونا یکم قدیمی شده بهتر هست از کتاب های جدید استفاده کنی
ممنون میشم راهنمایی کنین

---------- Post added at 01:32 PM ---------- Previous post was at 01:28 PM ----------

کدوم رشته؟؟؟

اولا اینجا تاپیک کنکوره 89 هست و سوال شما در رابطه به کنکور 90
دیوما ، اینجا تاپیک کنکور هست شما باید به تاپیک معرفی کتاب در همین انجمن مراجه فرمایید تا جوابتان داده شود
---------------------------
ریاضی

fmps
20-06-2010, 12:49
کنکور ریاضی 88
دفترچه سوال:

دفترچه پاسخ:

Amir_oscar
20-06-2010, 13:08
این دو تا چه ربطی به هم دارن؟!:blink:

BossX
20-06-2010, 13:08
کنکور ریاضی 88
دفترچه سوال:

دفترچه پاسخ:

دستت درد نکنه
ولی اینم جواباش کپی همونه :31:
سایت دیگه ای نیست؟
------------------------------------
سوال 201 مگه گزینه 3 صحیح نیست؟
همون که گفته بود کاشف عدد اتمی(!) هنری موزلی هست

قاهر - Gahir
20-06-2010, 13:13

امتحانات نهایی امسال [ پیش-دانشگاهی ] که واقعا و انصافا مثل آب خوردن بود (اونطوری که هم میگید سخت نبود ...) !!!!!!

ولی باورم که کنید کنکور 88 ریاضی رو که میبینم خیلی خیلی سخت نیست ... (مال تجربی و انسانی و هنر و دیگر رشته‌ها رو نمیدونم ...)
در کل خیلی استاندارده (همه‌ی سوالات کنکور همه‌ی سال‌ها) ! ...

راستش شاید دلیل استفاده شما از کلمه‌ی "سخت" این باشه که مثلا وقت ، برای خوندن یکی دو سه تا کتاب درسی نمیرسه یا نداشته باشیم و چون توی کنکور از کتاب‌هایی که ذکر شده ، به تمام و کمال و دقت سوال طرح میکنن باعث شه که یه حس مثلا سختی به آدم دست بده ... ( این حرف رو از تجربیات قدیمی خودم گفتم ! ... )

فک کنم یه 10 روزی وقت برای کنکور مونده ، آره ؟ :دی ...

ایشالا همـ-تون(مون) موفق شید(ـیم) ...

---------- Post added at 02:13 PM ---------- Previous post was at 02:11 PM ----------

سوال 201 مگه گزینه 3 صحیح نیست؟
همون که گفته بود کاشف عدد اتمی(!) هنری موزلی هست
خیر عزیز جونم ... ارنست رادرفرده !!! سوال 1 شیمی رو میگی دیگه ؟ .... گزینه‌ی دوم جواب هست ...

عدد اتمی با کمک هنری جون ! توسط رادفرد کشف شد ...

BossX
20-06-2010, 13:20
ایشالا همـ-تون(مون) موفق شید(ـیم) ...

---------- Post added at 02:13 PM ---------- Previous post was at 02:11 PM ----------

خیر عزیز جونم ... ارنست رادرفرده !!! سوال 1 شیمی رو میگی دیگه ؟ .... گزینه‌ی دوم جواب هست ...

عدد اتمی با کمک هنری جون ! توسط رادفرد کشف شد ...
آهــــــا درسته
تو صفحه 11 شیمی 2 نوشته ولی تو حاشیه اش به موزلی ربطش داده!
ولی مثل اینکه میگفتن یه دیگه کشفش کرده یعنی سوال اشتباه علمی داشته ...

hossein1320
20-06-2010, 13:25
خب کنکور که سال به سال سخت تر میشه
ولی یه اتفاقی اتفاد تو کنکور 88 که سوالا وقت گیر تر شد یعنی محاسبات زیادی و الکی و تعداد مسائل زیاد . تو درسی مثل ادبیات هم سوالا خیلی وقتگیر شده بود که بازخورد بدی داشت رو همین حساب میگن که شاید آسون تر بشه یعنی مثل سال ها ی قبل سوالا وقت کمتری بخوان . این مساله تو شیمی خیلی خودشو نشون داده . ولی به هر حال بهتر ه ما فکر کنیم امسال آسون میاد.:46:
من یه طرحی دارم می گم بیان هر کدوم ما از هر درسی دو سه تا سوالو که احتمال می دیم امسال بیاد مطرح کنیم اینجوری یه مروری هم می کنیم اولویت با سوالهاییه که اولین بار میاد فقط خیلی دقیق بگین چی میاد مثلا من :
1- ادبیات : تاریخ ادبیات : سه جای خالی که یکی صادق هدایت . یکی آلفولنس دوده . ویکی از ولتر میاد.
2- عربی : امسال تمیز میاد ( پارسال نیومد )
3- دینی : سه تا جاخالی از شرایط . مراحل و روش های امر به معروف
4- زبان : 'گرامر such
5- ریاضی : تابع پوشا
6- فیزیک : فرایند غنی سازی
7-شیمی : فرایند هال

قاهر - Gahir
20-06-2010, 13:29
ولی مثل اینکه میگفتن یه دیگه کشفش کرده یعنی سوال اشتباه علمی داشته ...
حالا ببخشید ها ... بهتون بر نخوره ... اصلا به ما چه که کی واقعا کشفش کرده ! ؟ ...

ما که خود کتاب رو میخونیم و خود کتاب رو امتحان کنکور میدیم ، چه درست باشه چه احتمال قریب و کم نادرست !

راستی ، اگه قرار بود که نام افراد رو توی خیلی از مطالب کتاب‌ها میبردن، در کشف نترون (سومین ذره‌ی زیر اتمی کشف شده) یک دانشمند مسلمان نقش مهمی داشته که توی کتاب عربی درسی دوره‌ی دبیرستان هم هست ولی توی کتاب شیمی 2 و آزمایشگاه اصلا درباره اون دانشمنده هم حرفی نشده ! ...

حالا خودتو خیلی ناراحت نکن ... :دی ...

راستی برای کنکور کم مونده ها ... بجای اینکه بیاییم اینجا با هم بحرفیم میتونیم بریم حداقل یکی دو مطلب یا مرور کنیم یا بخونیم یا اصلا تست بزنیم ! ...

با تشکر .

بازم موفق و سربلند باشید همتون ( ایشالا:دی)

azimzade
20-06-2010, 14:09
امتحانات نهایی امسال [ پیش-دانشگاهی ] که واقعا و انصافا مثل آب خوردن بود (اونطوری که هم میگید سخت نبود ...) !!!!!!
بابا این که پیشو نمیگه:31:.سومو دیدین شما؟

این دو تا چه ربطی به هم دارن؟!:blink:
منظورش اینه که کلا اینا تصمیم گرفتن شرایط ورود به دانشگاهو سخت کنن،که نهایی سوم امسال گواهی بر این مدعاست:31:
البته شما کنکوریها ی89 نگران نباشید.احتمالا از سال دیگه اتفاق میفته(این نهایی بود شما پارسال دادین آخه)
امیدوارم همتون کنکورو با موفقیت پشت سر بذارید:40:

Benygh
20-06-2010, 14:34
آزمون آزاد 1 مرداده ؟1

Ali-ch
20-06-2010, 15:22
سلام لطفا یکی این رو برای سراسری 88 خارج تخمین بزنه(منطقه1)
ادبیات:60
عربی:70
معارف:40 :41::41:
زبان:72
ریاضی:41 :18::18::18:
فیزیک:50
شیمی:55

Alishmas
20-06-2010, 15:36
امتحان نهايی سوم که سخت بوده مربوط ميشه به کنکوری های 90 , به ماها مربوط نيست ( خدا رو شکر :20: )

البته آره ، بعيده که امسال آسون تر بياد . امتحان نهايی های پيش که استاندارد بود . ( خوب بود ) احتمالاً کنکور هم همينطور باشه . البته 88 همه ی درسا ناجور نبود . فقط بعضی درسا مثل ادبيات و شيمی بود . حالا شايد طراح ها يه حالی دادند ، خدا رو چه ديدی ...

به نظر شما امسال هم شيمی مثل سال پيش اون همه تکراری ميده از خارج از کشور ؟ البته يه جورايی اين گاج امسال خيلی تابلوش کرد ، ميترسم ديگه اين کار رو نکنند ... :41:

ehsan_manu
20-06-2010, 15:57
بچه ها عمومی خارج ز کشور تجربی و ریاضی یکیه؟
چون تو سایت کانون یه مجموعه عمومی بیشتر نیست

shabeashegha
20-06-2010, 16:25
آزمون آزاد 1 مرداده ؟1
كنكور غير پزشكي دانشگاه آزاد اسلامي 17 و 18 تير ماه و كنكور علوم‌ پزشكي اول مرداد ماه برگزار مي‌شود.
محمد رضا مهرادفر معاون اجرايي مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي با اشاره به رشد10 درصدي رشته محل‌هاي آزمون سراسري، گفت: بر اين اساس ظرفيت پذيرش دانشجو در كنكور سراسري دانشگاه آزاد متناسب با رشد رشته محل افزايش دارد.
وي با تاكيد بر اينكه فرايند برگزاري كنكور تفاوتي با سال گذشته ندارد، در خصوص نحوه تاثير سوابق تحصيلي داوطلبان كنكور در نحوه پذيرش، تصريح كرد: با تصويب كارگروه كنكور از امسال و براي نخستين بار، سوابق تحصيلي داوطلبان تا 15 درصد در پذيرش كنكور دانشگاه آزاد اعمال خواهد شد.
مهراد فر گفت: در سال گذشته معدل و سوابق تحصيلي در آزمون‌هاي دانشگاه آزاد تاثير نداشت و لحاظ نمي‌شد، چرا كه ممكن بود معدل‌هاي خوداظهاري حق داوطلبان را تضييع كند.

BioHazard
20-06-2010, 16:28
امتحان نهايی سوم که سخت بوده مربوط ميشه به کنکوری های 90 , به ماها مربوط نيست ( خدا رو شکر :20: )

البته آره ، بعيده که امسال آسون تر بياد . امتحان نهايی های پيش که استاندارد بود . ( خوب بود ) احتمالاً کنکور هم همينطور باشه . البته 88 همه ی درسا ناجور نبود . فقط بعضی درسا مثل ادبيات و شيمی بود . حالا شايد طراح ها يه حالی دادند ، خدا رو چه ديدی ...

به نظر شما امسال هم شيمی مثل سال پيش اون همه تکراری ميده از خارج از کشور ؟ البته يه جورايی اين گاج امسال خيلی تابلوش کرد ، ميترسم ديگه اين کار رو نکنند ... :41:

اگه توی این دنیا یک موجود غیر قابل پیش بینی باشه ، اونم کنکوره. انقدر خودتون رو گول نزنید. بهترین کار اینه که مسلط باشیم. دیگه هرچی خدا بخواد

shabeashegha
20-06-2010, 16:28
من یه طرحی دارم می گم بیان هر کدوم ما از هر درسی دو سه تا سوالو که احتمال می دیم امسال بیاد مطرح کنیم اینجوری یه مروری هم می کنیم اولویت با سوالهاییه که اولین بار میاد فقط خیلی دقیق بگین چی میاد مثلا من :
1- ادبیات : تاریخ ادبیات : سه جای خالی که یکی صادق هدایت . یکی آلفولنس دوده . ویکی از ولتر میاد.
3- دینی : سه تا جاخالی از شرایط . مراحل و روش های امر به معروف
4- زبان : 'گرامر such
5- ریاضی : تابع پوشا
6- فیزیک : فرایند غنی سازی
7-شیمی : فرایند هال
بنظرم امسال توی ریاضی تجربی بسط رو میدن از سال 84 یا 85 به بعد ندادن.بقیه رو نظر خاصی ندارم:31:

BioHazard
20-06-2010, 16:49
بنظرم امسال توی ریاضی تجربی بسط رو میدن از سال 84 یا 85 به بعد ندادن.بقیه رو نظر خاصی ندارم:31:

فکرنکنم امسال هم بسط بدن.. ولی فرایند هال ، مقایسش از نظر تئوری و صنعت احتمالا میاد

توی فیزیک هم با غنی سازی و روش هاش موافقم. احتمالا واکنشش هم میاد

BossX
20-06-2010, 17:06
بچه ها عمومی خارج ز کشور تجربی و ریاضی یکیه؟
چون تو سایت کانون یه مجموعه عمومی بیشتر نیست

درسته عزیزم ... یکی بیشتر نیست

تمییز بود که 88

-------------------
من خودم فکر میکنم بالای 90% امسال دوره تناوب میدن چون چند سال بود بهش کم توجهی میشد ولی از پارسال تا حالا چه تو کنکور چه تو امتحان نهایی خیلی تحویلش گرفتن:31:
من که خودم نخوندمش چون دیدم باید زیاد حفظ کنی بیخیالش شدم

Amir_oscar
20-06-2010, 18:25
بابا بی خیال بشین!
این پیش بینی ها چیه دیگه؟!
انقدر استرس تولید نکنید جان من!

vahid-p
20-06-2010, 19:35
یه سوال : به نظرتون نوشابه های نیروزا در سر جلسه کنکور به درد می خوره؟ برای کسانی که زود خسته می شن؟ لطفا با دلیل توضیح بدین. ممنون

BioHazard
20-06-2010, 20:05
یه سوال : به نظرتون نوشابه های نیروزا در سر جلسه کنکور به درد می خوره؟ برای کسانی که زود خسته می شن؟ لطفا با دلیل توضیح بدین. ممنون

من اینو سر آزمون های علوی تست کردم ، بد نبود. کلا نوشابه ی نیروزا یک مولتی ویتامین هست. یعنی اکثر چیزایی که بدنب لازمه رو فراهم میکنه.

برای من خوب بود.

ببین ولی اگه استرسی داری که غیر قابل کنترله نخوری بهتره.
من کلا استرس دارم (بخاطر بالا بودن آدرنالین خونم) ، یک بار که خوردم اولش استرسم زیاد رفت بالا ولی کنترلش کردم و بعد سرحال شدم.

sky man
20-06-2010, 20:39
كربو هیدرات های پیچیده
كربوهیدرات ها مغز را وادار به ساختن سروتونین می كنند.برای اینكه میزان سروتونین بدنتان را تنظیم كنید،بهتر است مصرف كربوهیدرات های پیچیده را دنبال كنید.زیرا این مواد كندتر و آرامتر هضم و جذب می شوند.از جمله انتخاب های خوب میتوان به سیریل صبحانه گندمی،نان و البته بلغور اشاره كرد. كربو هیدرات های پیچیده میزان قند خون را نیز تنظیم می كنند،كه این خود باعث سرحالی و آرامش خاطر می شود.

كربو هیدرات های ساده
متخصصان معمولا عدم استفاده از كربوهیدرات های ساده را كه شامل شیرینی و نوشابه هستند پیشنهاد می كنند.ولی این خوراكی ها می توانند در زمان كم اثرات منفی استرس را از بین ببرند.قندهای ساده خیلی سریع جذب بدن شده و بر میزان سروتونین اثر میكنند.

مركبات
مركبات حاوی مقادیر زیادی ویتامین سی هستند.تحقیقات نشان می دهند كه این ویتامین میزان هورمون-های استرس زا را،با تقویت سیستم ایمنی بدن كاهش می دهد.اگر می دانید كه در شرایط استرس زایی قرار خواهید گرفت،میتوانید از مكمل های غذایی حاوی ویتامین سی بهره بگیرید.در یك مطالعه مشخص شد كه میزان فشار خون و میزان هورمون كورتیزول در اثر مصرف 3 گرم ویتامین سی قبل از ایجاد شرایط استرس زا،سریعتر به حد طبیعی باز می گردند.

اسفناج
ملوان زبل!هیچگاه دچار استرس نمیشود.احتمالا علت آن،وجود منیزیم در اسفناج هایی است كه ملوان زبل استفاده می كند.منیزیم در تنظیم هورمون كورتیزول نقش دارد.كمبود منیزیم باعث سردرد و خستگی می شود كه از علائم استرس هستند.یك پیاله اسفناج به راحتی میتواند ذخایر منیزیم بدن را تامین كند.اگر از طرفداران اسفناج نیستید،می توانید از باقلا و یا ماهی قزل آلا استفاده كنید.

ماهی های پر چربی
اگر با ماهی های پرچربی رابطه ی خوبی داشته باشید،می توانید میزان هورمون های كورتیزول و آدرنالین را در بدنتان تنظیم نگه دارید.اسیدهای چرب امگا-3 كه در ماهی تن و قزل آلا یافت می شوند، از جهش ناگهانی هورمورن های استرس زا و بیماری های قلبی جلوگیری می كند.نحوه ی مصرف ایده- آل این است كه،هفته ای حداقل دو بار و در هر بار 100 گرم ماهی پرچرب مصرف كنید.

چای خشك
مطالعات نشان داده اند كه چای خشك می تواند به بهبود سریعتر پس از شرایط استرس زا كمك كند. در مقایسه ای كه بین یك گروه از افراد كه روزی 4 فنجان چای مصرف می كردند با گروهی از افراد كه روزی یك فنجان از نوشیدنی های مختلف مصرف می كردند،نشان داد كه مصرف كنندگان چای،بعد از قرار گرفتن در موقعیت های استرس زا،نسبت به گروه دیگر آرامش بیشتر و سطح كورتیزول پایین‌تری دارند.در ضمن بر خلاف چای،قهوه میزان كورتیزول خون را افزایش می دهد.

پسته
پسته می تواند عوارض ناشی از هورمون های استرس زا را تخفیف دهد.زمانی كه زیر فشار و استرس هستید،آدرنالین باعث افزایش فشار خون و ضربان قلب می شود.خوردن پسته فشار خون را كاهش می دهد و مصرف روزانه ی آن باعث می شود زمانی كه آدرنالین در جهت افزایش فشار خون عمل می كند،اثر مهلك و خیلی بدی بروز نكند.

بادام
بادام سرشار از ویتامین های مختلف است.بادام حاوی ویتامین ایی - تقویت كننده ی سیستم ایمنی بدن - و چند نوع ویتامین بی است كه بدن را برای كشمكش های ناشی از استرس آماده می كند.روزی یك مشت بادام بخورید.

Alishmas
20-06-2010, 21:31
کسی قرص خاصی توصيه نميکنه که قبل از کنکور بخوريم که استرس سر جلسه رو کاهش بده ؟

کسايی که قبلاً کنکور دادن آيا استرس خيلی تأثير داره روی نحوه ی عملکرد ؟

yusef
20-06-2010, 21:34
یکی از کمیک های بزرگمهر حسین پور که درباره کنکور کشیده بود در یکی از روش های کنکور نوشته بود که هر وقت استرس گرفتید بلافاصله به حرکات بندری تبدیلش کنین:31:

Amir_oscar
20-06-2010, 21:51
یکی از کمیک های بزرگمهر حسین پور که درباره کنکور کشیده بود در یکی از روش های کنکور نوشته بود که هر وقت استرس گرفتید بلافاصله به حرکات بندری تبدیلش کنین:31:
تو هم 40چراغ می خونی بلا؟:31:

mehdi_7070
20-06-2010, 21:55
تو هم 40چراغ می خونی بلا؟:31:

البته ایده‌اش یه ذره تکراری بود:31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز کاراکترهای قدیمی هم استفاده کرده بود:31: (مثل شخصیت بابا توی خالتورها و ...!)

yusef
20-06-2010, 21:58
البته ایده‌اش یه ذره تکراری بود:31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز کاراکترهای قدیمی هم استفاده کرده بود:31: (مثل شخصیت بابا توی خالتورها و ...!)

نه بابا ابن کمیکی که من میگم مال زمان ساندویچ حسین پوره
این کمیک در کتاب قر و قمبیل های قلمی بی قال و قیل هم چاپ شده.

BioHazard
20-06-2010, 21:59
کسی قرص خاصی توصيه نميکنه که قبل از کنکور بخوريم که استرس سر جلسه رو کاهش بده ؟

کسايی که قبلاً کنکور دادن آيا استرس خيلی تأثير داره روی نحوه ی عملکرد ؟

اینو من قبلا توضیح دادم ، یعنی روی خودم آزمایش کردم ، پست هامو جست جو کنی پیدا میکنی.

ولی بطور کلی هر قرص آرام بخشی که باعث کم شدن استرس میشه ، بدلیل پایین آوردن غلظت نوی پروتئین که برای انصال تارهای عصبی جهت انتقال داده ها و یادآوری میشه ، دسترسی به حافظه رو سخت میکنه. یعنی اگه این قرص رو بخوری نوعی فراموشی مقطعی پیدا میکنی. توی پست هام منبعش رو هم ذکر کردم

بهترین روش ، رو آقای امیر - مشاور قلم چی که اینجا بودن و یک دفعه رفتن - رو توصیه کردن و روی من اثر خوبی داشت. روی شما که 100% جواب میده. گفتن 2 شماره دم ، 4 شماره حبس و 1 شماره بازدم. و همچنین گفتن که جلسه ی کنکور رو تصور کنیم.

بازم دارم میگم به هیچ وجه سراغ هیچگونه قرص آرام بخشی مثل لورازپام و ... نرید. حتی قرص پروپونالولول که برای تنظیم ضربان قلبم هم میخوردم این نوع عارضه رو داشت.
(کانال 4 داشت درباره ی حافظه صحبت میکرد و یک پروفسور که کارش درمان ضایعات حافظه ای بود برای فراموش کردن قرصی که من مصرف میکردم رو تجویز میکرد ، دیگه خودت تصور کن چه حالی بهم دست داد اونجا)

باز میل خودتونه.:11:

hamidak
20-06-2010, 23:51
آقا در مورد سخت و آسونی یه حرفی معلم عربیم ، استاد صدرا این هفته گفت ، برگشت گفت کنکور آسون باشه سخت باشه واسه همه است ، ولی گفت اگه کنکور امسال سخت بدن اون وقت دست دانش آموزای زرنگ برای مانور دادن بازه یعنی خیلی راحت می تونن رتبه بیارن ولی اگه آسون باشه یه هو می بینی همه درصدا اکثرا رو 70 80 میاد و تراز سخت تر و ریز تر چیده می شه . خلاصه این که به قول یکی از بچه ها مهم نیس سخت بیاد یا آسون بیاد مهم اینه که مسلط و آماده باشیم . هر چی شد شد .

من شخصا تا امروز استرس رو واسه کنکور تجربه نکردم به نظرتون ممکنه یه هو سر جلسه گریبان گیرم شه ؟ یعنی تو این مسایل تقریبا سیب زمینی تشریف دارم . کنکور از نون شب واسم مهم تره ولی اصلا استرس و این حرفا ندارم .
آقا واسه سر جلسه این شوکولات های اسنیکرز به نظرتون خوب هست ؟ یا چیز دیگه ای پیشنهاد می کنید ؟ می خوام یه چی باشه که هم انرژی بده هم نذاره گرسنه ام شه . چون من وقتی شکمم خالی شه ذهنم متلاشی میشه .

nits
20-06-2010, 23:59
بابا جان نمیخوای بری که قتل انجام بدی .میخوای بری کنکور بدی .یه آزمون ساده

hamidak
21-06-2010, 00:15
سلام لطفا یکی این رو برای سراسری 88 خارج تخمین بزنه(منطقه1)
ادبیات:60
عربی:70
معارف:40 :41::41:
زبان:72
ریاضی:41 :18::18::18:
فیزیک:50
شیمی:55

سراسری خارج از کشور قلمچی نداره با داخل برات می زنم اگه کسی خارج رو داشت لطف کنه :

منطقه 1 : 3600-3800

skhammari
21-06-2010, 02:25
سلام بچه ها
کسی میتونه اینو برام تخمین بزنه ، منطقه 2
ادبیات : 30
عربی : 20
زبان : 80
معارف : 35
ریاضی : 12
فیزیک : 23
شیمی : 35
مرسی

online_amin
21-06-2010, 08:08
(بریم کمی تو خط ایجاد رعب و وحشت در بین بچه ها)

شمارش معکوس از امروز:

9
Days

hamidak
21-06-2010, 09:52
سلام بچه ها
مرسی
کدوم سال دوست عزیز؟

omidrey
21-06-2010, 10:36
سلام بچه ها
مرسی

omidrey
21-06-2010, 10:50
تازه من این پتانسیل را هم دارم که بگم شماها کجا قبول میشید!!!

Mr Unknown
21-06-2010, 10:52
سلام
اینو اگه ممکنه تخمین بزنین..منطقه2
ادبیات:50
معارف:60
عربی:40
زبان:80
ریاضی:27
فیزیک:30
شیمی:28
ممنون

omidrey
21-06-2010, 10:57
سلام
ممنون

حدود نمره اکتسابی : 8440
حدود رتبه اکتسابی : 8600-8800

مهندسی نساجی - شیمی نساجی و علوم الیافدانشگاه صنعتی امیرکبیر - تهران (روزانه) هم میتونی قبول شی
مهندسی رباتیک دانشگاه صنعتي همدان (شبانه) و مهندسی برق کنترل همدان شبانه

Mr.Unco
21-06-2010, 11:14
لطف می کنید این هم تخمین بزنید؟
چه رشته هایی میارم؟
منطقه1
رشته تجربی
ادبیات 60
عربی70
دینی75
زبان80
ریاضی 32
فیزیک30
شیمی 40
زیست 50
زمین4درصد!!
خیلی خیلی متشکر

omidrey
21-06-2010, 11:27
لطف می کنید این هم تخمین بزنید؟
چه رشته هایی میارم؟
منطقه1
رشته تجربی
ادبیات 60
عربی70
دینی75
زبان80
ریاضی 32
فیزیک30
شیمی 40
زیست 50
زمین4درصد!!
خیلی خیلی متشکر

حدود نمره اکتسابی : 9690
حدود رتبه اکتسابی : 2500-2600
روانشناسی - بالینی دانشگاه شهید بهشتی - تهران (روزانه)
دکترای حرفه ای دامپزشکی دانشگاه تهران (روزانه)
فیزیوتراپی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران (روزانه)
علوم آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی تهران (روزانه)

هم میتونی قبول بشوی!

---------- Post added at 12:27 PM ---------- Previous post was at 12:25 PM ----------

سلام
ممنون

کرج کدوم مدرسه میری؟
من میرم دکتر معین آخه منم از کرجم!

hasti rs
21-06-2010, 11:52
و چقدر زود دیر میشود ...

shabeashegha
21-06-2010, 12:01

ببخشید شرمنده برنامه تخمین رتبه شما چیه؟ این برنامه قلم چی زیاد قابل اعتماد نیست. این چطوریاست؟
میشه این درصدها رو برام تخمین بزنی و بگی کجا میشه قبول شد؟ (دندونپزشکی و داروسازی)
ادبیات: 50
عربی: 70
زبان: 60
دین: 70
زمین:50
ریاضی: 50
زیست: 80
شیمی: 80
فیزیک: 60
منطقه دو/ پسر

Mr.Unco
21-06-2010, 12:09
حدود نمره اکتسابی : 9690
حدود رتبه اکتسابی : 2500-2600
روانشناسی - بالینی دانشگاه شهید بهشتی - تهران (روزانه)
دکترای حرفه ای دامپزشکی دانشگاه تهران (روزانه)
فیزیوتراپی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران (روزانه)
علوم آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی تهران (روزانه)

هم میتونی قبول بشوی!

ممنون
پزشکی دندون دارو داخلش نیست؟:37::37::37:

Amir_oscar
21-06-2010, 12:30
تازه من این پتانسیل را هم دارم که بگم شماها کجا قبول میشید!!!
انرژِی جنبشی ات چقدره؟!:31:

sh_r_rad
21-06-2010, 13:50
سلام بر دوستان گل کنکوری:31:
یه سوال داشتم ازتون این جریان پیک سنجش چیه؟دیشب اخبار یه چیزایی میگفت تا رسیدم حرف طرف تموم شد.
قرار چی توش چاپ بشه؟کی چاپ میشه؟چیز مهمیه؟
همه ی اطلاعات مهم تو سایت سنجش میاد ؛ نگران نباش

Amir_oscar
21-06-2010, 14:13
سلام بر دوستان گل کنکوری:31:
می شناسید منو؟!!!اصلا یادتون میاد؟!!!!آخرین پستی که اینجا دادم آخرای اسفند بود!!
فکر کنم غیر از سینا کسی منو یادش نیاد!!
در هر حال امیدوارم که این چند روز رو هم به خوبی بگذرونید و بهترین نتیجه رو تو کنکور امسال بگیرید.ایشالا.
باید بگم ما هم که دیگه به کنکور 89 نمیرسیم رسما باید بگم کنکور 90ی شدیم و باید یواش یواش بریم تو کار کنکور 90!!(متاسفم واسه خودم!!)
روزی که استارت درس خوندن برای کنکور رو زدم اصلا فکر میکردم این طور بشه(قابل توجه سومیا!! هیچ وقت نا امید نشید!!)
بگذریم...

یه سوال داشتم ازتون این جریان پیک سنجش چیه؟دیشب اخبار یه چیزایی میگفت تا رسیدم حرف طرف تموم شد.
قرار چی توش چاپ بشه؟کی چاپ میشه؟چیز مهمیه؟

فعلا...
سلام
ما که تو رو یادمون میاد! ولی تو مثل این که یادت رفته!:31: همون mosbatekonkoor ام!:31:
قراره اطلاعیه ی دریافت کارت ورود به جلسه ی کنکور و چند تا اطلاعیه مهم دیگه چاپ بشه...
این همه ممنوع الفروم کردی خودت رو، آخرش می گی کنکور 90؟! مطمئن باش نتیجه ی زحمت هات رو می بینی و یه رتبه ی خوب میاری...

ehsan_manu
21-06-2010, 14:44
برنامتون چیه؟
آپش می کنید؟

omidrey
21-06-2010, 16:08
ببخشید شرمنده برنامه تخمین رتبه شما چیه؟ این برنامه قلم چی زیاد قابل اعتماد نیست. این چطوریاست؟
میشه این درصدها رو برام تخمین بزنی و بگی کجا میشه قبول شد؟ (دندونپزشکی و داروسازی)
ادبیات: 50
عربی: 70
زبان: 60
دین: 70
زمین:50
ریاضی: 50
زیست: 80
شیمی: 80
فیزیک: 60
منطقه دو/ پسر

حدود نمره اکتسابی : 11420
حدود رتبه اکتسابی : 250-300
دوست عزیز برنامه من تحت وب هست که ماله موسسه گذینه 2 است و از طرح های مروره آخره!
آزموناش که اصلا انقد سخته ها فقط همین تخمین رتبش قشنگه با کارنامه هاش!!!

دکترای حرفه ای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز (روزانه)
دکترای حرفه ای دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی قزوین (روزانه)
دکترای حرفه ای دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد (روزانه)
دکترای حرفه ای دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز (روزانه)
دکترای حرفه ای دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان (روزانه)
دکترای حرفه ای دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران (روزانه)
دکترای حرفه ای دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران (روزانه)
دکترای حرفه ای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران (روزانه)
دکترای حرفه ای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران (روزانه)
دکترای حرفه ای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران - تهران (روزانه)

خوشبحالت آقا دکتر!! اگر دکتر شدی من را یادت باشه تا بیام دندونام را مفتی درست کنی :31:
پیش پیش بهت تبریک میگم.

---------- Post added at 05:00 PM ---------- Previous post was at 04:57 PM ----------

انرژِی جنبشی ات چقدره؟!:31:
انرژی جنبشی منم بالاست!
انرژی درونی هم بالاست!!!:D

---------- Post added at 05:05 PM ---------- Previous post was at 05:00 PM ----------

ممنون
پزشکی دندون دارو داخلش نیست؟:37::37::37:
نه پزشکی توش نبود . ولی بهت قول میدم اگر این 10 روز را بخونی ها میتونی پزشکی تهران قبول شی چون وضعیتت خوب بود.
فقط جمع بندی کن و توصیه میکنم تست های سال قبل را بزن و تحلیل کن کامل .
چون اکثر تست ها تکراری هستن که میتونی نکته هاش را از آزمون های سال قبل پیدا کنی .
در ضمن اگر آزمون آزمایشی سنجش میامدی (5 مرحله) اونا را خوب بخون چون کنکور چکیده ی همون سوالات هستش اگر هم نداری بگرد پیداشون کن!
و در آخر به خدا توکل کن و درس خواندن هدیه هستش از طرف خدا . اگر اون بخواد تو نخونده هم پزشکی قبول میشی ولی اگر نخواد... هر چقدر هم بلا سر خودت بیاری و شبانه روز بخونی و تست بزنی بازم به اون چیزی که میخواستی نمیرسی!

---------- Post added at 05:06 PM ---------- Previous post was at 05:05 PM ----------

برنامتون چیه؟
آپش می کنید؟

دوست عزیز این برنامه تحت وب هستش و محصول موسسه گذینه 2 هستش!

---------- Post added at 05:08 PM ---------- Previous post was at 05:06 PM ----------

نکته : عزیزانی که تخمین رتبه دوست دارن میتونن به سایت زیر مراجعه کنند :

shabeashegha
21-06-2010, 16:23
امیر جان مگه میشه تو رواز یاد ببرم با اون وبلاگ پر از انرژی مثبت که هر وقت نا امید میشدم میومدم به وبلاگت سرمیزدم!
راستش فروم میومدم ولی خیییییلی کمتر به تاپیک کنکور89 سر میزدم بیشتر فعالیتم تو پیغام خصوصی بود با سینا جان که کلی بهش زحمت دادم به خدا.تازه قراره بعد از کنکور هم سوال پیچش کنم:31::31:
به احتمال خیلی زیاد سال دیگه کنکور تجربی میدم
قربونت امیرجون ایشالا شما هم به بهترین خواستتون میرسید
امیر جان ایشالا هرجا باشی به چیزی که لیاقتته برسی. تو واقعا آدم با لیاقت و مودبی هستی. من واست دعا میکنم امسال که میری کیک و ساندیس دانشگاه آزاد و بگیری از قضا قبول شی:31: و اونوقت تصمیم بگیری که بری ثبت نام کنی یا اینکه وایسی سال دیگه دوباره کنکور بدی

---------- Post added at 06:23 PM ---------- Previous post was at 06:20 PM ----------

حدود نمره اکتسابی : 11420
حدود رتبه اکتسابی : 250-300
دوست عزیز برنامه من تحت وب هست که ماله موسسه گذینه 2 است و از طرح های مروره آخره!
آزموناش که اصلا انقد سخته ها فقط همین تخمین رتبش قشنگه با کارنامه هاش!!!

دکترای حرفه ای دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی قزوین (روزانه)
دکترای حرفه ای دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز (روزانه)
دکترای حرفه ای دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان (روزانه)
دکترای حرفه ای دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران (روزانه)
دکترای حرفه ای دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران (روزانه)
دکترای حرفه ای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران (روزانه)
دکترای حرفه ای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران (روزانه)
دکترای حرفه ای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران - تهران (روزانه)

خوشبحالت آقا دکتر!! اگر دکتر شدی من را یادت باشه تا بیام دندونام را مفتی درست کنی :31:
پیش پیش بهت تبریک میگم.

---------- Post added at 05:00 PM ---------- Previous post was at 04:57 PM ----------

انرژی جنبشی منم بالاست!
انرژی درونی هم بالاست!!!:D

---------- Post added at 05:05 PM ---------- Previous post was at 05:00 PM ----------

نه پزشکی توش نبود . ولی بهت قول میدم اگر این 10 روز را بخونی ها میتونی پزشکی تهران قبول شی چون وضعیتت خوب بود.
فقط جمع بندی کن و توصیه میکنم تست های سال قبل را بزن و تحلیل کن کامل .
چون اکثر تست ها تکراری هستن که میتونی نکته هاش را از آزمون های سال قبل پیدا کنی .
در ضمن اگر آزمون آزمایشی سنجش میامدی (5 مرحله) اونا را خوب بخون چون کنکور چکیده ی همون سوالات هستش اگر هم نداری بگرد پیداشون کن!
و در آخر به خدا توکل کن و درس خواندن هدیه هستش از طرف خدا . اگر اون بخواد تو نخونده هم پزشکی قبول میشی ولی اگر نخواد... هر چقدر هم بلا سر خودت بیاری و شبانه روز بخونی و تست بزنی بازم به اون چیزی که میخواستی نمیرسی!

---------- Post added at 05:06 PM ---------- Previous post was at 05:05 PM ----------

دوست عزیز این برنامه تحت وب هستش و محصول موسسه گذینه 2 هستش!

---------- Post added at 05:08 PM ---------- Previous post was at 05:06 PM ----------

نکته : عزیزانی که تخمین رتبه دوست دارن میتونن به سایت زیر مراجعه کنند :

ممنون از شما . نمیدونم چرا نا امیدم آخرین تراز کانونم یه مرتبه 700تا اومد پایین واسه همین یکم احساس نا امیدی میکنم ولی این تخمین رتبه رو که دیدم امیدوار شدم . این درصدایی که گفتم شما لطف کردی واسم تخمین زدی پاینتر از میانگینی بود که تا الان تونستم توی کنکورای آزمایشی و کنکورای سراسری سالای پیش بزنم . ایشالا حرف شما بشه و دندونپزشکی قبول شم . شیرینی شما محفوظ:31:

BioHazard
21-06-2010, 17:30
برنامتون چیه؟
آپش می کنید؟

این اگه اشتباه نکنم واسه بروبچ گزینه 2 هستش بصورت آنلاین یعنی باید یوزر پس داشته باشی

omidrey
21-06-2010, 17:42
اشتباه نمیکنی و درست میگی 100%.
تا حالا شده تلاش کنید و یکی بیاد و به شما بگه شما نمیتونید یا مثلا برای همین کنکور به شما بگن : نه نه دیگه کار از کار گذشته و همه چی تمومه و شما را نا امید کنند . خصوصا این همکلاسی های نامرد که حتی برای از بین بردن یک رقیب هم تلاش میکنن.من که خیلی اینجوری شدم و تمام دوستام من را ناامید میکنن و شاید واقعا کار از کار گذشته ...الله اعلم
یک داستانی هستش که حکایت ماست!!!

روزي مردی تخم عقابي پيدا کرد و آنرا در لانه مرغي گذاشت.عقاب با بقيه جوجه ها از تخم بيرون آمد و با آنها بزرگ شد.در تمام زندگيش او همان کارهايي را انجام داد که مرغها ميکردند،براي پيدا کردن کرمها و حشرات زمين را ميکند و قدقد ميکرد و گاهي هم با دست و پا زدن بسيار کمي در هوا پرواز ميکرد.
سالها گذشت و عقاب پير شد.
روزي پرنده با عظمتي را بالاي سرش بر فراز آسمان ابري ديد.او با شکوه تمام،با يک حرکت ناچيز بالهاي طلاييش ، برخلاف جريان شديد باد پرواز ميکرد.
عقاب پير ، بهت زده نگاهش کرد و پرسيد:اين کيست؟
همسايه اش پاسخ داد : اين عقاب است سلطان پرندگان او متعلق به آسمان است و ما زميني هستيم.
عقاب مثل مرغ زندگي کرد و مثل مرغ مرد،زيرا فکر ميکرد مرغ است.

این داستان را گذاشتم برای همه افرادی که diss میشن از طرف دوستانشون و هم برای اون نامردهایی که diss میکنن بقیه را!!

azimzade
21-06-2010, 17:53
سلام بر دوستان گل کنکوری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
می شناسید منو؟!!!اصلا یادتون میاد؟!!!!آخرین پستی که اینجا دادم آخرای اسفند بود!!
فکر کنم غیر از سینا کسی منو یادش نیاد!!
تو همونی نیستی که عشق مکانیک داشت(حافظه رو داشتی)
من یک سوال داشتم تو تاپیک قلمچی پرسیدم کسی جواب نداد اگه میشه یه راهنمایی بکنید
من هنوز کانون ثبت نام نکردم.امروز یه خانومه زنگ زدن خونمون گفت بعد از ظهر بیا مشاوره.گفت پشتیبانت هم فلانیه.قضیه چیه؟

panizir
21-06-2010, 18:55

اين تخمين قبولي بر چه اساسيه؟
پارسال با رتبه 200 بومي مشهد دندون نياورده بودن بچه هاي ما! حالا با 250 -300 غير بومي ميگه دندون مشهد ميارن؟

BioHazard
21-06-2010, 19:20
سلام
بچه ها کسی آزمون بزرگ بوده ؟ دفترچه رو از کجا میتونم گیر بیارم ؟

Amir_oscar
21-06-2010, 19:38
دو اطلاعیه از سازمان سنجش:

Amir_oscar
21-06-2010, 19:45
تاريخ و چگونگي مشاهده و اصلاح سوابق تحصيلي داوطلبان آزمون رشته‌هاي غيرپزشكي و علوم پزشكي سال 89 دانشگاه آزاد اسلامي اعلام شد.
در اطلاعيه‌اي به داوطلباني كه در موعد مقرر نسبت به ثبت‌نام خود در آزمون غير پزشكي و يا علوم پزشكي سال 89 دانشگاه آزاد اسلامي اقدام كرده‌اند، اعلام شد: نمرات كتبي امتحانات نهايي سال سوم دبيرستان (ديپلم ) براي ديپلمه‌هاي نظام جديد يكي از سال‌هاي 84 الي 88 يكي از رشته‌هاي رياضي، علوم تجربي، ادبيات و علوم انساني و يا علوم و معارف اسلامي كه توسط وزارت آموزش و پرورش به مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي تحويل شده از تاريخ اول تا دهم تير ماه بر روي پايگاه اينترنتي مركز آزمون به آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید براي مشاهده داوطلبان قرار داده خواهد شد.
طبق اين اطلاعيه، داوطلبان مي‌توانند با در اختيار داشتن اطلاعات مربوط به كارت اعتباري ثبت‌نام و يا شماره پرونده و كد رهگيري خود اطلاعات مربوط به سوابق تحصيليشان را مشاهده كنند.
داوطلبان همچنين در صورت مشاهده مغايرت بين نمرات دروس، سال اخذ نمره و مندرجات كارنامه فارغ‌التحصيلي خود لازم است تا فرم اطلاعات و سوابق تحصيلي بر روي پايگاه نسخه چاپي را تهيه و پس از درج اطلاعات صحيح و با در دست داشتن كارت شناسايي معتبر، فرم چاپ شده و اصل و كپي كارنامه فارغ‌التحصيلي، به منطقه آموزش و پرورش محل تحصيل خود مراجعه و نسبت به تحويل مدارك اقدام و رسيد دريافت كنند.
طبق اطلاعيه مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي، داوطلباني كه سوابق تحصيلي آنها توسط آموزش و پرورش به مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي تحويل نگرديده است و طبق ماده 37 مندرج در دفترچه راهنماي آزمون مشمول اعمال سوابق تحصيلي هستند در صورت نقص و يا مغايرت در اطلاعات فردي لازم است از طريق پايگاه نسبت به اصلاح آن اقدام و در غير اين صورت با تهيه نسخه چاپي از اطلاعات خود با در دست داشتن كارت شناسايي معتبر و اصل كپي كارنامه فارغ‌التحصيلي به منطقه آموزش و پرورش محل تحصيل خود مراجعه كنند.
‌به گزارش ايسنا، داوطلبان در اين خصوص مي‌توانند با شماره تلفن‌هاي روابط عمومي مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي 22574333 ، 22584050، 22573131 ، 22580077، 22581322 و 22581327 تماس حاصل نمايند.

nafas
21-06-2010, 19:47
حاجی اینو بزار تو تاپیک خبر کنکور

shabeashegha
21-06-2010, 20:13
اين تخمين قبولي بر چه اساسيه؟
پارسال با رتبه 200 بومي مشهد دندون نياورده بودن بچه هاي ما! حالا با 250 -300 غير بومي ميگه دندون مشهد ميارن؟
در مورد رتبه مطمئینین؟دختر یا پسر؟ چون 50_50 شده و ممکنه یه پسر با رتبه 500 بتونه پزشکی مثلا مشهد قبول شه ولی یه دختر با رتبه 300 نتونه.

حاجی اینو بزار تو تاپیک خبر کنکور
بنظرم اخبار کنکور اونم توی 10 روز مونده به کنکور بد نیست جایی باشه که بیشتر بازدید کننده کنکوری رو داره . توی تاپیکای کنکوریم این تاپیک از همه بیشتر بازدید کننده داره دیگه:46::10:

salar_aziz
21-06-2010, 20:40

چطوریه که من با این درصدهای 86 که زدم تخمین زدید 22000 ؟!؟!؟!

ادب 43
عرب 15
دینی 46
زبان 80
ریاضی 19
فیزیک 22
شیمی 36
حالا این دوستمون میشه 18000 !!!

درضمن
تو یه پستی دیدم نوشته بود درسهای مهم ادبیات چندتا هست.اگه میشه دوباره اون درسارو بگین به من؟

sky man
21-06-2010, 21:47

rambo_1386
21-06-2010, 22:15
الهی مرا عمل کنکور نیست و طاقت پشت کنکور ندارم ، اکنون کار با فضل تو افتاد.

vahid-p
21-06-2010, 22:34
چی شد این آخرای راه همه دارن برای خودشون استرس ایجاد می کنند. باور کنید اگه تونستی کنکور 88 رو با درصدای بالا بزنی، چرا نتونی کنکور 89 رو هم همونطور خوب بدی. استرس عامل شکست است. ( نفهمیدم این جمله استرس زاست یا باعث کاهش استرس می شه :31: )

sinasalar2007
21-06-2010, 22:53
یه سوال ! :

د- تذكرهاي‌ مهم‌

2- درِحوزه هاي امتحاني صبحها راس‌ ساعت‌ 7.00 (هفت) صبح و بعداز ظهرها راس ساعت 14.30(دو و نيم بعدازظهر) بسته خواهد شد و شروع فرآيند آزمون صبح ها راس‌ ساعت‌ 7.30 (هفت و سي دقيقه) و بعد از ظهرها راس ساعت 15.00 (سه بعدازظهر) آغاز مي گردد . لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درِ سالنهاي امتحاني به حوزه امتحاني ممانعت بعمل خواهد آمد .

این یعنی امسال کنکور ساعت 7:30 شروع میشه ؟!!!!!
منبع این توضیحات این جاست :

Amir_oscar
21-06-2010, 22:57
یه سوال ! :

د- تذكرهاي‌ مهم‌

2- درِحوزه هاي امتحاني صبحها راس‌ ساعت‌ 7.00 (هفت) صبح و بعداز ظهرها راس ساعت 14.30(دو و نيم بعدازظهر) بسته خواهد شد و شروع فرآيند آزمون صبح ها راس‌ ساعت‌ 7.30 (هفت و سي دقيقه) و بعد از ظهرها راس ساعت 15.00 (سه بعدازظهر) آغاز مي گردد . لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درِ سالنهاي امتحاني به حوزه امتحاني ممانعت بعمل خواهد آمد .

این یعنی امسال کنکور ساعت 7:30 شروع میشه ؟!!!!!
منبع این توضیحات این جاست :

توی همون اطلاعیه هم نوشته شروع فرآیند آزمون یعنی توزیع دفترچه ها روی زمین(!) و دادن فرم نظرخواهی و... . آزمون 8 شروع می شه.

bida
22-06-2010, 01:21
سلام
تو این چند روز سعی کنید که تا می تونید رویه بالا بردن دقت و سرعت عمل خودتون تمرکز کنید. مطالبی رو که خوندید مرور کنید و اشکالات خودتون رو رفع کنید. مطلب جدید دیگه نخونید (اگه هنوز موردی مونده باشه.)

باور کنید که یه دانش آموز معمولی و متوسط هم در بدترین شرایط می تونه به حداقل 50% سوالهای تخصصی پاسخ بده. منظورم ار نظر سطح سختی سوال هست ولی چیزی که اشکال به وجود میاره ، عدم دقت کافی ، نفهمیدن دقیق صورت سوال و وسوسه پاسخ دهی به سوالات تحت هر شرایطی هست.
تو این چند روز سعی کنید که دقیقا با حس و حال کنکور تست برنید. تو کنکورهای آزمایشی چون همین واژه آزمایشی یه جور اطمینان کاذب به ما میده که درصد ها به هر علتم هم پایین شد مشکلی پیش نمیاد، خیلی از ما در مقابل وسوسه پاسخ دادن به سوالهایی که راه حلشونو می دونیم ولی نمی تونیم جواب رو به سرعت بدست بیاریم نمی تونیم مقاومت کنیم و زمان زیادی رو بی جهت از دست میدیم. تو کنکورواقعی این یعنی فاجعه. تو این چند روز تمرین کنیدکه در مفابل این وسوسه مقاومت کنید. خیال نکنید که خیلی هم کار آسونیه.

یه حس اشتباه و عادت بد دیگه اینه که بعضی ها چون برایه مثال فیزیکشون از ریاضی بهتره سعی می کنن که وقت بیشتری رو به فیزیک بدن تا درصد ریاضی رو اگه کم شد با درصد بالایه فیزیک جبران کنن. کار خطرناکبه چون ممکنه سوالایه فیزیک سخت باشه و دچار مشکل از دست دادن زمان بشن چون از طرفی فیزیکو خوب خوندن و دلشون نمیاد راحت ولش کنن از یه طرف دیگه به درصد بالاتو فیزیک نیاز دارن که همین باعث میشه که رویه فیزیک خیلی وقت بذارن و زمان ریاضی رو از دست بدن و حتی سوالهای ساده ریاضی رو هم که بلدن نتونن بزنن. به هر حال یادتون باشه که ضریب 4 تو ریاضی خیلی مهمه. سعی کنید که اگر می خواید زمانی از ریاضی رو بدید به یه درس دیگه ، موقعی باشه که بدونید که تمامی سوالاتی رو که می تونستید، تو ریاضی جواب دادید( باور کنید که اگر یه مطالعه نسبتا خوب داشته باشید در بدترین حالت بازهم می تونید50% سوالات رو جواب بدید.).

خودتون رو آماده کنید که با سولهایی روبرو بشید که جوابشون رو بلد نیستید، سوالهایی که منظور طراح رو از طرح اون سوال متوجه نمیشید، سوالهایه آسونی که با وجودی که راه حل رو بلدید اما به جواب مورد نظر در گزینه نمی رسید. باید با تمرین و داشتن شناخت صحیح از توانایی هاتون سریعا بتونید این سوال ها رو شناسایی کنید و اولویت بندی مناسبی رو براشون به کار ببرید.بعضی از سوالها رو می توان و باید بی خیال شد.

یه کمی غرور داشته باشید به این معنی که واقعا اگه سوالی رو بلد نیستید به خودتون بگید که حتما بقیه هم بلد نیستن و چون عزایه دسته جمعی عروسیه ، پس راحت از خیر اون سوال بگذرید. (اگه واقعا مطمئنید که بلد نیستید)

خیلی ها بیشتر از اینکه به خاطر ضعف علمی کنکورشونو خراب کنن به لحاظ نداشتن مهارت در دادن کنکور دچار مشکل میشن.با تمرین کردن و کنترل کردن وسوسه های نادرست، و بالا بردن دقت خودتون می تونید کنکور خیلی خوبی بدید.

باز هم می گم تو این روز های آخر اگه رو مهارت های کنکور دادن کار کنید و مطالبی رو که خوندید به طور صحیح و اصولی مرور کنید مطمئن باشید به اندازه تلاشی که کردید تو کنکور نتیجه می گیرید. هنر کنکور دادن رو تمرین کنید. ای خیلی مهمه ، تو این روزایه آخر شاید از همه موارد مهمتر باشه.

alphacino
22-06-2010, 03:38
سلام
اگه ميشه اينو تخمين بزنيد
88 تجربي منطقه 1

ادبيات : 60
عربي : 94
ديني : 60
زبان : 100
رياضي : 66
زيست : 80
فيزيك : 76
شيمي : 72
زمين : 0

alphacino
22-06-2010, 04:07
اينم براي تعويض فضا :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سپاس و ستايش دانشگاه آزاد را که ترکش موجب بي مدرکي است و به کلاس اندرش مزيد بي پولي... هر ترمي که آغاز مي شود، موجب پرداخت زر است و چون به پايان مي رسد سب ضرر! پس در هر سال دو ترم موجود و بر هر ترمي شهريه اي واجب...!! از جيب و جان که بر آيد کز عهده ي خرجش به در آيد! ابر و باد و مه و خورشيد و فلک در کارند تا تو مدرک به کف آري و به کارش نبري همه مانند تو سرگشته و بيکار و غمين طي شود عمر به بي حاصلي و در به دري

Majid_17_206
22-06-2010, 05:33
من یک سوال داشتم تو تاپیک قلمچی پرسیدم کسی جواب نداد اگه میشه یه راهنمایی بکنید
من هنوز کانون ثبت نام نکردم.امروز یه خانومه زنگ زدن خونمون گفت بعد از ظهر بیا مشاوره.گفت پشتیبانت هم فلانیه.قضیه چیه؟
توی جلسه مشاوره یه سری توضیحات درباره محصولات کانون میدن مثل جعبه لایتنر و etc
پشتیبان هم نقشش اینه که قبل هر آزمون بهت زنگ میزنه و میگه چه قدر درس خوندی یا چیکار میکنی ...بعد از آزمون هم وقتی کارنامه رو گرفتی میگه رو کدوم درس ها وقت بیش تری بزار و میشه گفت نقش مشاور تحصیلی رو داره.. در کل چیز بدی نیست:27:

alphacino
22-06-2010, 06:39
كسي نبود جواب ما رو بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

D & G
22-06-2010, 08:55
كسي نبود جواب ما رو بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منظورت از جواب همون تخمین رتبه س؟ من می ذارمش پیشاپیش هم تبریک می گم بهتون خانم دکتر

salar_aziz
22-06-2010, 09:41
چطوریه که من با این درصدهای 86 که زدم تخمین زدید 22000 ؟!؟!؟!

ادب 43
عرب 15
دینی 46
زبان 80
ریاضی 19
فیزیک 22
شیمی 36
حالا این دوستمون میشه 18000 !!!

درضمن
تو یه پستی دیدم نوشته بود درسهای مهم ادبیات چندتا هست.اگه میشه دوباره اون درسارو بگین به من؟

کسی نبود جواب بده؟
البته فکر کنم سوال اولمو فهمیدم گزینه 2 طبق پارسال تخمین می زنه. که من 86 رو بدتر شدم.درسته؟

در مورد ادبیات کسی نمی دونه کدوم درساست؟

hamidak
22-06-2010, 10:12
کسی نبود جواب بده؟
البته فکر کنم سوال اولمو فهمیدم گزینه 2 طبق پارسال تخمین می زنه. که من 86 رو بدتر شدم.درسته؟

در مورد ادبیات کسی نمی دونه کدوم درساست؟
والله در مورد درسای ادبیات چیز دقیقی نمی دونم ولی چیزی که خودم به نظرم مهمه :

پیش :
نی نامه - حسین بن منصور حلاج - گویی بط سفید جامه به صابون زده ... - خوان هشتم /. ( تاریخ ادبیات که همه درسا مهمن )

سوم :
تحمیدیه ( درس اول ) - تاریخ بیهقی ( قاضی بست ) - کلیله و دمنه ( کبوتر طوق دار ) - دو درس عرفانی آخر کتاب /.

دوم : دوم در کل درس مهم آنچنانی نداره همه رو یه بار از روشون خونده باشی حله .

در کل به عنوان کسی که ادبیات رو نسبتا خوب می زنه بهت می گم که ادبیات با اونچه که تو کتاب درسی می خونی متفاوته . هیچ وقت نمیان واسه قرابت و املا و آرایه های ادبی عین متن کتاب رو بدن . به قول معلممون استاد روزبهانی کتابای درسی ادبیات فقط جنبه ی تمرینی دارن که مثلا من با تمرین با متن کتاب بتونم قرابت ها رو تشخیص بدم آرایه ها رو پیدا کنم . همین .
به نظرم روی تاریخ ادبیات و واژگان و زبان فارسی مسلط شو با خوندن ، بقیه رو اونقد تست بزن که تو تشخیص حرفه ای بشی .
موفق باشی

Amir_oscar
22-06-2010, 10:16
سلام
این سامانه پیگیری اطلاعات تحصیلی دانشگاه آزاد برای من سال فراغت از تحصیل رو سال تموم شدن سال سوم رو زده! واسه ی شما هم اینجوریه؟ باید تایید کنم دیگه! نه؟ آخه این جزو موارد مغایرتی که باید تایید نکرد نیست...

omidrey
22-06-2010, 10:20
من مهندسی برق صنعتی شریف قبولم.

panizir
22-06-2010, 10:47
در مورد رتبه مطمئینین؟دختر یا پسر؟ چون 50_50 شده و ممکنه یه پسر با رتبه 500 بتونه پزشکی مثلا مشهد قبول شه ولی یه دختر با رتبه 300 نتونه.

آره حق باشماست.
حواسم به سهميه جنسيت نبود. فك كنم 70 -30 باشه.

masud-000000
22-06-2010, 11:22
اینا که تمام نمرات ما رو دارن...:31:
حالا یه سوال:
دانشگاه آزاد فقط معدل کتبی رو تاثیر میده یا مثل دولتی تک تک نمرات رو 15% تاثیر میده؟؟؟؟

DHAMID
22-06-2010, 12:23
کی باید بریم کارت بگیریم؟
نحوه کارت گرفتن چجوریه؟
هم آزاد و هم سراسری

fm992
22-06-2010, 12:30
سلام
بچه ها کسی آزمون بزرگ بوده ؟ دفترچه رو از کجا میتونم گیر بیارم ؟

سلام. من بودم. نمی دونم از کجا میتونی گیر بیاری ولی به نظرم ارزش نداره وقتت رو بذاری. فقط فیزیکش یه مقدار جالب بود. خواستی بخونی وقتت رو اصلا اصلا روی عمومی هاش نذار که تلف کردی! ریاضی ش تک و توک سوالای دام دار قشنگ داشت ولی فقط دام دار بود یعنی سخت نبود. از نظر سطح، نصف قلمچی هم نمی شد!

BossX
22-06-2010, 12:48

دمت گرم
اگه 88 خارج تجرربی رو هم داشتی دریغ نکن(فقط مارکش کانون نباشه!)

این فرصت برابر هم ما رو بدجور گذاشته سرکار معلوم نیست میخوان چی پخش کنن!
من که 6و7 برنامم کاملا خالیه!
حداقل بگن موضوعش چیه که آدم بدونه به دردش میخوره یا نه!
به نظر شما مطالب درسی میخوان بگن یا مطالب مشاوره ای ( مثلا کنترل استرس و ...)؟

Amir_oscar
22-06-2010, 12:52
دمت گرم

این فرصت برابر هم ما رو بدجور گذاشته سرکار معلوم نیست میخوان چی پخش کنن!
من که 6و7 برنامم کاملا خالیه!
حداقل بگن موضوعش چیه که آدم بدونه به دردش میخوره یا نه!
به نظر شما مطالب درسی میخوان بگن یا مطالب مشاوره ای ( مثلا کنترل استرس و ...)؟
خب دیروز گفت دیگه! می خوان هم مشاورای خودشون و هم روانشناس و هم مسئولان سازمان سنجش و کارشناس تغذیه و ورزشکارها و بازیگرهایی که کنکور دادن و... رو بیارن.
نشینی همش رو ببینی!:31:

BossX
22-06-2010, 12:57
خب دیروز گفت دیگه! می خوان هم مشاورای خودشون و هم روانشناس و هم مسئولان سازمان سنجش و کارشناس تغذیه و ورزشکارها و بازیگرهایی که کنکور دادن و... رو بیارن.
نشینی همش رو ببینی!:31:
اووو
چه قدرجالب!!
دو روز مونده به کنکور بشینم ببینیم فوتبالیستا چجوری کنکور دادن!؟
اگه اینجوری که شما گفته باشی من خودم نمی بینم خانواده رو مامور میکنم ببینن خلاصش رو به من بگن
اینجوری وقت کمتری تلف میشه:27:

Barcelona09
22-06-2010, 13:46
سلام ، من برای جواب دادن به سوالات اختصاصی از خودکار استفاده میکنم (تو دفترچه سوالات)، چون خیلی راحت تره و سریع تره ، فقط به نظر شما سر جلسه گیر نمیدن که چرا از خودکار استفاده میکنم ؟ این اطلاعیه هم که سازمان سنجش داده نوشته از مداد استفاده کنید ، ولی ننوشته نمیتونین از خودکار استفاده کنید!

sky man
22-06-2010, 14:46
یه حسی بم میگه این سوال 13 صفحه 226 فیزیک پیش تو کنکور میاد

masud-000000
22-06-2010, 17:00
سلام ، من برای جواب دادن به سوالات اختصاصی از خودکار استفاده میکنم (تو دفترچه سوالات)، چون خیلی راحت تره و سریع تره ، فقط به نظر شما سر جلسه گیر نمیدن که چرا از خودکار استفاده میکنم ؟ این اطلاعیه هم که سازمان سنجش داده نوشته از مداد استفاده کنید ، ولی ننوشته نمیتونین از خودکار استفاده کنید!
این سوال من هم هست...
کسی میدونه که آیا اجازه داریم از خودکار استفاده کنیم یا نه؟
:11:

sky man
22-06-2010, 17:01
دمت گرم

BioHazard
22-06-2010, 17:03
سلام. من بودم. نمی دونم از کجا میتونی گیر بیاری ولی به نظرم ارزش نداره وقتت رو بذاری. فقط فیزیکش یه مقدار جالب بود. خواستی بخونی وقتت رو اصلا اصلا روی عمومی هاش نذار که تلف کردی! ریاضی ش تک و توک سوالای دام دار قشنگ داشت ولی فقط دام دار بود یعنی سخت نبود. از نظر سطح، نصف قلمچی هم نمی شد!

از یکی از بچه ها گرفتم ، نوبت عصر بود نمیدونم حالا سوالاش با شما فرق داشت یا نه. شیمیش مفهومیاش که خیلی آسون بود ، مساله رو حل نکردم هنوز. فیزیکش رو یک نگاه سطحی داشتم خوب بود. دیفش سخت بود. سوال 101 ریاضی ، نوبت عصر ، همونی که 2تا منحنی داده بود و گفته بود اون یکی بالاتر هست ، توی دفترچه یک اشتباه کوچیک کرده ، دقت کنی بجای اینکه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تعیین علامت کنه ، اومده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تعیین علامت کرده

حالا من اشتباه میکنم یا اینا ؟

BossX
22-06-2010, 17:37
دوستانی که کنکور های خارج رو زدن یه سوال دارم میخوام نظرشونو در رابطه با این کنکورا بدونم
به نظر شما کدوم سخت تره؟داخل یا خارج؟

shabeashegha
22-06-2010, 17:53
دوستانی که کنکور های خارج رو زدن یه سوال دارم میخوام نظرشونو در رابطه با این کنکورا بدونم
به نظر شما کدوم سخت تره؟داخل یا خارج؟
بنظرم کاملا هم سطحن (مال تجربی که اینطوری بود
راستی بچه ها ماجرای اعلام رتبه های برتر کنکور 89 قبل از کنکور چیه؟:18: عکساشونو زدن من عکس بخشیشونو میذارم شما برین ادامه گزارش رو بخونین . فکر کنم کار کار قلم چیه:31:

منبع:

shah abas
22-06-2010, 19:11
تو روزنامه جام جم بود این معرفی نفرات برتر.سال های قبل هم در رزونامه می زود اون طور که یادم هست.
البته نگفته رتبه های برتر٬ گفته ما پیش بینی می کنیم جزو نفرات برتر باشند و شما خودتون مقایسه کنید.

sinasalar2007
22-06-2010, 19:20
کار قلمچیه ... منم اینو دارم ، اینارو قبل از کنکور میدن بیرون که بعد از کنکور دیگه این انگ رو بهشون نچسبونن که رفتن به رتبه 1 پول دادن که بگه من عضو کانون بودم و از این حرفا ...

fm992
22-06-2010, 19:48
از یکی از بچه ها گرفتم ، نوبت عصر بود نمیدونم حالا سوالاش با شما فرق داشت یا نه. شیمیش مفهومیاش که خیلی آسون بود ، مساله رو حل نکردم هنوز. فیزیکش رو یک نگاه سطحی داشتم خوب بود. دیفش سخت بود. سوال 101 ریاضی ، نوبت عصر ، همونی که 2تا منحنی داده بود و گفته بود اون یکی بالاتر هست ، توی دفترچه یک اشتباه کوچیک کرده ، دقت کنی بجای اینکه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تعیین علامت کنه ، اومده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تعیین علامت کرده

حالا من اشتباه میکنم یا اینا ؟

سلام. من صبح بودم. سوالا متفاوته. همچین سوالی ندارم من.

dehtoday
22-06-2010, 20:50
صد در صد كار قلمه !!! :31: اصلا تابلوئه ! يه كم دقت كنين تو عكس ميبينين عكس يكيشونو نزده به جاش آرم [!] قلم رو زده !!!

behnam_roli
22-06-2010, 21:32
الان یک عدد sms رسید از رمزینه:

مهندس محمد مهربان

مولف موفق ترین کتابهای دیفرانسیل ایران

فردا ساعت 18 در برنامه فرصت برابر(شبکه آموزش)

هویجوری محض اطلاع گفتم بدونید!

waterpolo
22-06-2010, 21:37
ارمین بذر افکن ( گوشه سمت راست بالای تصویر ) ترازش همیشه تو ازمونا 8300 هست فکر کنم امسال جز 10 نفر اول بشه
کسی اینجا مدرسه مصاحب میره

alphacino
23-06-2010, 00:10
اينم براي تجديد حيات :

سوالات کنکور 89 لو رفت

هنرپیشه معروف سینما ؟
الف) محمدرضا گلزار
ب) محمدرضا علفزار
ک) محمدرضا گندمزار
ش) محمدرضا دشت

هنرپیشه مرحوم سینما ؟
الف) رضا ژیان
ب) رضا ماکسیما
ک) رضا فولکس
ش) رضا خاور

هنرپیشه مرحوم فیلم "ممل آمریکایی" ؟
الف) نعمت الله گرجی
ب) نعمت الله ساقه طلایی
ک) نعمت الله شیرین عسل
ش) نعمت الله مینو

هنرپیشه زن معروف سینما ؟
الف) هدیه تهرانی
ب) کادوی تهرانی
ک) چشم روشنی تهرانی
ش) قابل نداره تهرانی

بازیگر چشم روشن سینما و تلوزیون ؟
الف) پارسا پیروفر
ب) فارسا فیروزپر
ک) پارسا پیروزپر
ش) فارسا فیروزفر

یکی از آهنگ های منصور ؟
الف) دیوونه
ب) .... خل
ک) منگل
ش) عجوج مجوج!

خشایار اعتمادی چه سبکی می خواند ؟
الف) پاپ
ب) اسقف
ک) راهبه
ش) موبد

تربیت بدنی
------------ --------- --------- --------- --
مربی و بازیکن اسبق پرسپولیس ؟
الف) علی پروین
ب) علی شهین
ک) علی مهین
ش) علی دمبه

کشتی گیر گردن کلفت ایران ؟
الف) عباس جدیدی
ب) عباس قدیمی
ک) عباس نیو
ش) عباس آپ تو دیت

تیم فوتبال آبادانی ؟
الف) نفت آبادان
ب) بنزین آبادان
ک) گازوئیل آبادان
ش) استقلال اهواز

باشگاه انگلیسی ؟
الف) میدلزبرو
ب) میدلزبیا
ک) میدلزبودی حالا
ش) میدلزپاشو برو گمشو

بازیکن بوسنیایی سابق بایرن مونیخ ؟
الف) حسن صالح حمیدزیچ
ب) حمید صالح حسنزیچ
ک) حسن حمید صالحزیچ
ش) بابا چند نفر به یه نفر ؟؟؟

دروازه بان انگلیس در جام جهانی 1998 فرانسه ؟
الف) دیوید سیمن
ب) دیوید سیمثقال
ک) دیوید سیگرم
ش) دیوید سیتن

مهاجم سال های دور منچستر یونایتد ؟
الف) اندی کول
ب) اندی سرشانه
ک) اندی پشت بازو
ش) اندی مرسی هیکل

فیزیک 1و2و3و4و5و6و7و . . . و شیمی . . . ( در هم )
مساحت دایره چقدر است ؟
الف) 2 متر
ب) 5/2 متر
ک) بیشتره
ش) صبر کن بپرسم

سرعت نور چقدر است ؟
الف) خوب است
ب) بد نیست
ک) شما چطوری ؟
ش) چه خبر ؟

کدام دانشمند جاذبه زمین را کشف کرد ؟
الف) نیوتن
ب) کیلوگرم
ک) متر بر مجذور ثانیه
ش) نیترات مس

یکی از وسایل مربوط به فیزیک که در عینک ، تلسکوپ و میکروسکوپ به کار میرود ؟
الف) عدسی
ب) کاچی
ک) فرنی
ش) سرشیر با دوغ

دانشمندی که بین بار الکتریکی و جرم الکترون ها و سرعت حرکت آنها رابطه ای نوشت ؟
الف) تامسون
ب) واشنگتنی
ک) بمی
ش) شهسواری

یکی از اشکال ماده ؟
الف) گاز
ب) یخچال
ک) بخاری
ش) ماشین ظرف شویی

نام دیگر اسید فرمیک ؟
الف) جوهر مورچه
ب) جوهر مورچه خوار
ک) جوهر پلنگ صورتی
ش) جوهر سلندی پیتی

نام گاز سرد کننده یخچال های قدیمی ؟
الف) فرعون (فرئون)
ب) نمرود
ک) ابرهه
ش) خسرو پرویز

نام دیگر گازهای بی اثر مثل هلیم ، نئون و ... ؟
الف) گازهای نجیب
ب) گازهای سر به زیر
ک) گازهای باوقار
ش) کلا بچه های خوبی هستن

ادبیات
در بیت زیر چه صنعتی به کار رفته است ؟
"بی وفایی ، بی وفایی ، دل من از غصه داغون شده"
الف) ایهام
ب) صنعت نفت
ک) صنعت پتروشیمی
ش) صنعت میخ راست کنی!

شاعر قرن ده دوازده؟
الف) هاتف اصفهانی
ب) ابی اصفهانی
ک) اندی اصفهانی
ش) سیاوش قمیشی اصفهانی

فعل "خوردن" را صرف کنید ؟
الف) خوردی
ب) صرف شده
ک) میل ندارم
ش) نوش جان

نویسنده "منطق الطیر" کدام شاعر است ؟
الف) عطار نیشابوری
ب) نجار نیشابوری
ک) سمسار نیشابوری
ش) گل فروش

dehtoday
23-06-2010, 00:20
سلام بچه ها ! اين بخش آزمايشگاه كه تو آخر شيمي 2 هست واسه كنكور مياد ؟ (تو كنكوراي خارج كه اومده بود!) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

- خودش بالاش نوشته " اين بخش نبايد در ارزشيابي هاي پاياني مورد سوال قرار گيرد " !!! هر چند اينا تو ديني هم ميگن

آيه هايي كه تو كتاب خودشون ترجمه شدن نبايد بيان ولي همشونو از اونا ميارن !!! :13:

alphacino
23-06-2010, 00:26
سلام بچه ها ! اين بخش آزمايشگاه كه تو آخر شيمي 2 هست واسه كنكور مياد ؟ (تو كنكوراي خارج كه اومده بود!) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

- خودش بالاش نوشته " اين بخش نبايد در ارزشيابي هاي پاياني مورد سوال قرار گيرد " !!! هر چند اينا تو ديني هم ميگن

آيه هايي كه تو كتاب خودشون ترجمه شدن نبايد بيان ولي همشونو از اونا ميارن !!! :13:

تو سراسري 85 تجربي و 85و 86 رياضي اومده
بخون 100 درصد امسال مياد

hossein1320
23-06-2010, 01:36
سراسری 86 داخل لطفا
ادبیات 76
عربی 64
دینی 77
زبان 64
ریاضی 65
فیزیک 71
شیمی 84

BossX
23-06-2010, 08:35
اينم براي تجديد حيات :

سوالات کنکور 89 لو رفت

ممنون ، جالب بود
ولی سوالاش استاندارد نبود چون همش گزینه 1 میشد جوابش!:31:
در عوض همه سوالا از کتاب درسی انتخاب شده بود

سراسری 86 داخل لطفا
ادبیات 76
عربی 64
دینی 77
زبان 64
ریاضی 65
فیزیک 71
شیمی 84
منطقه 1 : 700 - 800
2 : 450 - 500
3 : 50 - 100
------------------------------------------
دوستان دیشب حوصلم سر رفت ، رفتم شیمی 85 تجربی رو زدم...
واقعا آهی از نهادم بلند شد ... اصلا باور کردنی نبود!
همه سوالا کم وقتگیر (!) ساده و ...
ولی الان ....!