PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کنــکور 89 ؛ مشاوره - برنامه ریزی - شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

shabeashegha
01-06-2010, 13:15
منم 85 داخل رو دادم:

ادبیات: 61:2:
عربی: 89
دینی : 53:2:
زبان : 86
ریاضی : 80
فیزیک : 90
شیمی : 72

اینو هم یه تخمین بکنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shabeashegha
01-06-2010, 13:24
یکی بهم بگه چه جوری عربی رو 20 درصد بزنم...یعنی فقط 5 تا تست درست.

ریاضی چه جوری 10 بزنم؟
شما فقط ترجمه کار کنی بیشتر از 5تا تست داره توی وقت باقی مونده هم جواب میده

sky man
01-06-2010, 15:16
دوستان نمیتونن این برنامه تخمین رتبه رو جایی آپلود کنند ؟؟؟؟

تورو خدا خیلی ضروریه...

اینم برای شما و همه پشت کنکوری ها
نرم افزار تخمین رتبه کانون
اول setup رو اجرا کن و بعد از نصب برنامه رو اجرا کن و ثبت کاربر جدید بزن و یه کاربر بساز اونوقت بهت پیغام خطا میده که لطفا سی دی رو اجرا کنید روی ok کلیک کن اونوقت برنامه بسته میشه حالا دوباره برنامه رو اجرا کن و ازش استفاده کن هروقت هم پیغام خطا داد ok بزن
به همین راحتی !

54 mg

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Amir_oscar
01-06-2010, 15:35
این سوال رو توی تاپیک سربازی پرسیدم کسی جواب نداد، شماها می دونین؟
من که متولد 1370/7/01 هستم، باید دفترچه بگیرم و بفرستم؟!

BioHazard
01-06-2010, 16:06
این سوال رو توی تاپیک سربازی پرسیدم کسی جواب نداد، شماها می دونین؟
من که متولد 1370/7/01 هستم، باید دفترچه بگیرم و بفرستم؟!

آره باید بگیری.
ولی تا کی مهلت داره ؟

Ali-ch
01-06-2010, 16:22
ادبيات قربت معنايی رو خوب ميزنم !! عربی هم ترجمرو خوب ميزنم ! زبان هم 1-2 روز وقت ميخواد !! فيزيک فقط پايه بلدم !!! شيمی رو نميدونم که چی بلدم :د !! ولی يادمه استو کيومتری رو بلد بودم !!!!ريازی هم کلّا تعطيل!!! دينی هم دارم ميخونم !!
خب ببین
عربی: یه نگاه به یه درک مطلب بکن ببین میتونی از پسش بر بیای یا نه؟ اگه اونو بزنی خوبه اگرم نتونستی فعلا پیشنهاد میکنم صفت و حال و تمیز و منادی و کلا منصوباتو بخون که اکثر سوالای قواعد از اینجا میاد!
ادبیت:روی املا و لغتت از روی کتاب هامون سبطی کار کنی خوبه به نظرم
زبان:اگه لغتت ضعیفه حتما قویش کن
شیمی:اگه یه چیزایی بلدی همون کاری رو بکن که استاد نیکخو گفت از سال 83 تا 85 تست به تست برو جلو اگه بلد بودی که رد شو اگرم نه حق نداری جوابشو نگاه کنی تا خودت یاد بگیری و پیداش کنی
فیزیک:اگه پایه رو فولی خیلی خوبه موجارو میتونی بخونی (اینم تست به تست بری بد نیست)
ریاضی :بگرد آسونا رو پیدا کن مثلا آمار 2 تا تست مفت بهت میده مثلا:تصاعد-لگاریتم-هندسه فضایی- خط صفحه ........
معارفم بخون دیگه:31::31:

sky man
01-06-2010, 16:51
آره باید بگیری.
ولی تا کی مهلت داره ؟

ببخشید قضیه چیه ؟
منم متولد 70 ام

mohsen_blid
01-06-2010, 17:00
بچه ها یه سوال
این معدل کجا یقه ادم رو میگیره
قبل از حساب رتبه در منطقه یا نه
در زمان انتخاب رشته؟
یعنی من اگر 400 منطقه دو بشم با معدل 10 میتونم پزشکی قبول بشم

ایا پزشکی محدودیت سنی داره مثلا باید رنج سنی خاصی داشته باشی

BioHazard
01-06-2010, 17:03
ببخشید قضیه چیه ؟
منم متولد 70 ام

سال تولد + 19 = سال مشمولیت

70 + 19 = 89 ، پس امسال مشمولیم. من رفتم پلیس+10 فروردین ماه و دفترچه گرفتم ولی هنوز پست نکردم:20:

---------- Post added at 05:03 PM ---------- Previous post was at 05:01 PM ----------

بچه ها یه سوال
این معدل کجا یقه ادم رو میگیره
قبل از حساب رتبه در منطقه یا نه
در زمان انتخاب رشته؟
یعنی من اگر 400 منطقه دو بشم با معدل 10 میتونم پزشکی قبول بشم

ایا پزشکی محدودیت سنی داره مثلا باید رنج سنی خاصی داشته باشی
کارنامه اولیه بدون محاسبه سوابق تحصیلی میاد و با اون کارنامه انتخاب رشته میکنید و در نهایت کارنامه نهایی میاد که با محاسبه سوابق تحصیلی هست و به شما اجازه ادامه تحصیل در دانشگاه و رشته ی مورد نظرتون رو میده.

ملاک سوابق تحصیلی کارنامه ی وزارت علوم هست (همون امتحان های نهایی بجز پیش).
ولی برای سال سومی ها از سال بعد پیش هم محاسبه میشه.

GHOST RECON
01-06-2010, 17:15
حالا كه بحث مشاوره داغه دوستان اگه ميشه يه مشاوره هم به ما بدن
من زيست رو تو سراسري تا 80-85 در صد ميتونم بزنم - عربي و رياضي تقريبا صفر (5 تا10) - ادبيات 50 تا 60 - فيزيك هم بين 30 تا 40
انگليسي هم 10 -20 جا داره ديني هم 80-90 ميزنم زمين هم بسته به وقت يا 0 يا 10 تا 20 درصدشيمي هم خيلي ضعيفم و اگه بخوام خيلي بالا بزنم تا 30 در صد
كتاب هاي پايه هم تقريبا همشون رو نصفه خوندم جز زيست و معارف پيش رو هم كه ترم 2 رو چند روز پيش امتحان داديم و خوندم ترم 1 رو هم خوب خوندم آخه تا قبل ترم 1 دانش آموز بسيار خوبي بودم و به پزشكي فكر ميكردم ولي نميدونم چي شد كه شل شدم
حالا موندم تو اين 1 ماه باقي مونده چي بخونم كه يه رشته درست حسابي تو همين تهرون خودمون قبول بشم كلي كتاب پايه مونده يه نظري بديد ببينيم چي ميشه

B L A S T E R
01-06-2010, 17:23
سلام.
من از خودم کنکور گرفتم اومدم درصد بگیرم به مشکل خوردم :دی
رشتم ریاضیه .
ضریب درسهای ریاضی و فیزیک و شیمی چنده؟:دی

BioHazard
01-06-2010, 18:11
سلام.
من از خودم کنکور گرفتم اومدم درصد بگیرم به مشکل خوردم :دی
رشتم ریاضیه .
ضریب درسهای ریاضی و فیزیک و شیمی چنده؟:دی
سلام

فرمولش اینه

تعداد جواب های درست رو در 3 ضرب کن و بعد از تعداد غلطها کم کن و تقسیم بر 3برابر تعداد سوالا بکن

مثلا ریاضی رو از 55 تا 30 تا درست زدی 3 تا غلط

Amir_oscar
01-06-2010, 19:13
آره باید بگیری.
ولی تا کی مهلت داره ؟
الآن رفتم دفترچه ی ثبت نام کنکور رو نگاه کردم، صفحه ی 34 مورد 5، نوشته متولدین 70 به بعد نیازی به اخذ دفترچه ندارن، اما لازمه در تایخی که توسط معاونت وظیفه ی عمومی اعلام می شه به خدمت ارسال بشن و اگه توی کنکور قبول بشن ترخیص می شن و در غیر اینصورت غایب محسوب می شن و پذیرش توی کنکور ملغی است!!! حالا تاریخ اعزام کی هست؟!:18:
پ.ن: فکر کنم 18 دی تارخ اعزامم هست:

hasti rs
01-06-2010, 19:26
سلام من امروز سراسری خارج از کشور سال 84 رو دادم اینم درصدام :

ادبیات : 53
عربی : 33
دینی : 42
زبان : 24
زمین : 0
ریاضی : 23
زیست : 34
فیزیک : 6
شیمی : 19

رتبه منطقه 2 : 23000 - 24000 !!!!!!!!!!!!!!!!!! چه رشته ای قبول میشم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بیشتر رو عمومی ها کار کنم یا رو زیست ؟؟

dehtoday
01-06-2010, 19:27
سلام بچه ها ! اين هم لينك دانلود مستقيم و با قابليت رزيوم نرم افزار تخمين رتبه كانون كه دوست خوبم sky man زحمتش رو كشيدن و من

هم اونو تو سرور رپيد باز آپلود كردم تا اونو راحت تر بتونيد دانلود كنيد ( چون فور شرد لينك مستقيم نيست و قابليت رزيوم نداره )

-----------------------------------------------------------------------------

در مورد سوال دوستم amir oscar بايد بگم كه شما چون متولد نيمه دوم سال 70 هستي پس نه تنها نيازي به ارسال دفترچه نيست

بلكه ميتوني با خيال راحت سال آينده هم بدون هيچ مشكلي تو كنكور شركت كني !

يا علي

fm992
01-06-2010, 20:05

رتبه منطقه 2 : 23000 - 24000 !!!!!!!!!!!!!!!!!! چه رشته ای قبول میشم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تا اونجایی که من از تجربی خبر دارم و داداشم (که تجربی بوده) می گه، باید زیستت رو بکشی بالاتر.

یعنی اولویت با زیسته. از عمومی ها هم اگه خواستی کار کنی روی زبان کار کن. ولی اول زیست. شیمی هم همینطور.

mohsen_blid
01-06-2010, 20:17
سلام

فرمولش اینه

تعداد جواب های درست رو در 3 ضرب کن و بعد از تعداد غلطها کم کن و تقسیم بر 3برابر تعداد سوالا بکن

مثلا ریاضی رو از 55 تا 30 تا درست زدی 3 تا غلط

البته بعدش ضربدر 100 کنید تا درصدتون اعلام بشه

farshidshd
01-06-2010, 20:22
تاريخ توزيع کارت ، برگزاري و ظرفيت پذيرش کنکور سراسري دانشگاه هاي دولتي 89 اعلام شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9880.jpg&X=222&Y=148

گروه آزمون وسنجش : جزييات کنکور سراسري سال 1389 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي کشور اعلام شد که براساس آن کنکور89 با رقابت يک ميليون و 187 هزار داوطلب طي روزهاي 10، 11 و 12 تير ماه در 390 بخش، شهرستان و 17 کشور ديگر برگزار مي شود.
به گزارش خبرنگار آفرينش ، دکتر سرورالدين رييس سازمان سنجش آموزش کشوراعلام کرد : شيوه برگزاري کنکور89 همانند سال گذشته است و تفاوت چنداني ندارد.
رييس سازمان سنجش با اشاره به ثبت نام يک ميليون و 187 هزار داوطلب در کنکور سال 89 از پذيرش 500 هزار نفر در اين آزمون خبر داد و افزود: بر اين اساس از هر 5/2 داوطلب، يک نفر در دانشگاه هاي دولتي پذيرفته خواهد شد.
وي با اشاره به افزايش تعداد داوطلبان نسبت به سال گذشته اظهار کرد: حدود 35 هزار و 917 داوطلب نسبت به سال گذشته افزايش داشته ايم و اين در حاليست که تاکنون روند داوطلبان رو به کاهش بوده است ولي پيش بيني مي شود از اين پس نيز با روند کاهش روبرو باشيم.
وي با بيان اينکه زنان 60 درصد داوطلبان را تشکيل مي دهند، گفت: البته تعداد خانم ها به مقدار اندکي نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.
معاون سازمان سنجش با تشريح جزئيات نحوه پذيرش در کنکور 89 گفت: طرح بومي گزيني براي 13 رشته پر متقاضي به صورت 60 درصد و براي مابقي رشته ها به صورت 80 درصد اعمال مي شود.
ابراهيم خدايي معاون سازمان سنجش نيز در خصوص ظرفيت پذيرش کنکور 89 گفت: هنوز پورتال ظرفيت پذيرش در مرحله اجراست ولي بر اساس پيش بيني هاي ما پذيرش کنکور سال 89 همانند سال گذشته خواهد بود. وي با اشاره به نحوه گزينش در کنکور 89 اظهار کرد: در پذيرش کنکور، 15 درصد سوابق تحصيلي يا معدل کتبي يا نمرات دروس براي داوطلبان ديپلمه هاي 84 به بعد و 85 درصد نمره در نظر گرفته شده است ولي براي مابقي داوطلبان دوره هاي ديگر 100 درصد نمره تاثير دارد.
خدايي درباره مصوبه بومي گزيني در کنکور 89 نيز گفت: طرح بومي گزيني همانند سال 88 اجرا مي شود، بر اين اساس براي 13 رشته پر متقاضي 60 درصد بومي گزيني ، 40 درصد آزاد و براي مابقي رشته ها 80 درصد بومي گزيني و 20 درصد آزاد اجرا مي شود.
معاون سازمان سنجش با بيان اينکه پس از برگزاري آزمون سراسري سيستم راهنماي انتخاب رشته خواهيم داشت، اظهار کرد: در زمان مناسب توضيحاتي در اين زمينه ارائه خواهد شد.

آغاز توزيع کارت از 5 تير و زمان برگزاري کنکور از 10 تير
حسين توکلي معاون سازمان سنجش آموزش کشور با بيان اينکه داوطلبان گروه علوم تجربي بيشترين تعداد داوطلبان را به خود اختصاص داده اند، با اشاره به جدول زمانبندي کنکور 89، گفت: کنکور طي روزهاي 10، 11 و 12 تير ماه در سراسر کشور و 17 کشور ديگر برگزار مي شود.
وي با تشريح تعداد داوطلبان گروه هاي آزمايشي پنجگانه کنکور 89 گفت: در گروه علوم رياضي 320 هزار و 362 داوطلب، گروه علوم تجربي 463 هزار و 93 داوطلب، علوم انساني 460 هزار و 830 داوطلب، گروه هنر 25 هزار و 19 داوطلب و زبان هاي خارجه 18 هزار و 229 داوطلب ثبت نام کرده اند.
توکلي با بيان اينکه همه ساله در کنکور گروه علوم انساني بيشترين تعداد داوطلبان را دارد، ادامه داد: در کنکور امسال تعداد داوطلبان گروه علوم تجربي بيشتر از ساير گروه ها است.
وي با اشاره به ثبت نام برخي داوطلبان علاوه بر گروه اصلي در يکي از گروه هاي هنر و يا زبان گفت: براين اساس بيش از 43 هزار داوطلب متقاضي گروه هنر و 132 هزار و 51 داوطلب نيز متقاضي گروه زبان شده اند که در مجموع آزمون گروه هنر با رقابت 59 هزار و 62 داوطلب و آزمون گروه زبان با حضور 150 هزار و 280 نفر برگزار خواهد شد.
وي افزود: از آنجايي که آزمون هر يک از گروه هاي آزمايشي به طور جداگانه برگزار مي شود و بايد داراي کارت جداگانه اي باشد، بنابراين در کنکور سال 89 يک ميليون و 454 هزار و 77 نفر کارت ورود به جلسه توزيع مي شود.
بر اساس اين گزارش ، معاون سازمان سنجش در باره طراحي سوالات کنکور تاکيد کرد: از قسمت هاي حذف شده دروس توسط آموزش و پرورش سوالي طراحي نخواهد شد.
توکلي در خصوص جدول زماني آزمون سراسري سال 89 گفت: کارت ورود به جلسه آزمون از 5 تيرماه 89 توزيع و کنکور نيز در طي روزهاي 10، 11 و 12 تيرماه در 390 بخش، شهرستان و چند کشور خارجي برگزار مي شود.

آفرینش

sinasalar2007
01-06-2010, 20:43
سلام بچه ها ! اين هم لينك دانلود مستقيم و با قابليت رزيوم نرم افزار تخمين رتبه كانون كه دوست خوبم sky man زحمتش رو كشيدن و من

هم اونو تو سرور رپيد باز آپلود كردم تا اونو راحت تر بتونيد دانلود كنيد ( چون فور شرد لينك مستقيم نيست و قابليت رزيوم نداره )

-----------------------------------------------------------------------------

در مورد سوال دوستم amir oscar بايد بگم كه شما چون متولد نيمه اول سال 70 هستي پس نه تنها نيازي به ارسال دفترچه نيست

يا علي

ممنون دوست عزیز ولی میتونی یه کاری کنی :
این لینک های پرمیوم رپیدباز expire میشن بعد از یکی دو روز ، لطف میکنی لینک دانلود اصلی رو بذاری این جا ؟ از همون سرور رپیدباز باشه ها
پ.ن: دلم این قدر برای دانلود فایل تنگ شده ... اولین کاری که بعد از کنکور میکنم میرم adsl رو برقرارش میکنم :31:

shabeashegha
01-06-2010, 21:31
حالا كه بحث مشاوره داغه دوستان اگه ميشه يه مشاوره هم به ما بدن
من زيست رو تو سراسري تا 80-85 در صد ميتونم بزنم - عربي و رياضي تقريبا صفر (5 تا10) - ادبيات 50 تا 60 - فيزيك هم بين 30 تا 40
انگليسي هم 10 -20 جا داره ديني هم 80-90 ميزنم زمين هم بسته به وقت يا 0 يا 10 تا 20 درصدشيمي هم خيلي ضعيفم و اگه بخوام خيلي بالا بزنم تا 30 در صد
كتاب هاي پايه هم تقريبا همشون رو نصفه خوندم جز زيست و معارف پيش رو هم كه ترم 2 رو چند روز پيش امتحان داديم و خوندم ترم 1 رو هم خوب خوندم آخه تا قبل ترم 1 دانش آموز بسيار خوبي بودم و به پزشكي فكر ميكردم ولي نميدونم چي شد كه شل شدم
حالا موندم تو اين 1 ماه باقي مونده چي بخونم كه يه رشته درست حسابي تو همين تهرون خودمون قبول بشم كلي كتاب پايه مونده يه نظري بديد ببينيم چي ميشه
وقت زمین شناسی جداست . دفترچشم جداست. 20 دقیقه وقت داره
البته توی قلم چی بجز جامع هاش این مطلب رعایت نمیشه.

---------- Post added at 11:31 PM ---------- Previous post was at 11:28 PM ----------

به رشته فکر کردن زوده . الان فقط فکر این باش که درصدهاتو ببری بالا . ببین روی هر درس 10 درصد ببری بالا (به جز ریاضی که نسبتا خوبه) رتبت میره زیر 10 هزار . بخوای بیشتر تلاش کنی بهترم میشه . فقط یه چیزی رو بدون اگه درصد شیمی و زیستت رو ببری بالا بیشتر تاثیر داره تا درسای دیگه . عمومیهات خوبه روی اختصاصیا وقت بذار

Amir_oscar
01-06-2010, 23:08

سلام
من دانلودش کردم و وقتی setup رو می زنم ارور می ده! چیکار کنم؟!!!

dehtoday
01-06-2010, 23:25
ممنون دوست عزیز ولی میتونی یه کاری کنی :
این لینک های پرمیوم رپیدباز expire میشن بعد از یکی دو روز ، لطف میکنی لینک دانلود اصلی رو بذاری این جا ؟ از همون سرور رپیدباز باشه ها
پ.ن: دلم این قدر برای دانلود فایل تنگ شده ... اولین کاری که بعد از کنکور میکنم میرم adsl رو برقرارش میکنم :31:

دوست عزيز خب خوبه خودتون داريد ميگيد expire ميشه من اگه بخوام دوباره بزنم خب همين بلا سرش مياد ديگه! در ضمن لينك اصلي دانلود و همه زحمت كارو sky man عزيز كشيدن و ما فقط سهولت بخشيديم در امر دانلود :5:

سلام
من دانلودش کردم و وقتی setup رو می زنم ارور می ده! چیکار کنم؟!!!

وقتي كه دانلود كرديد و نصبشم كرديد ارور سي دي رو ميده كه وقتي ok رو بزنيد و ثبت نام كاربر جديدم رو هم

بزنيد و اونو تكميل كنيد بازم ارور ميده كه بازم با زدن ok از برنامه خارج ميشيد (احتمالا) و دوباره برنامه رو اجرا

كنين و گوشتون به اروراش بدهكار نباشه !!! ديگه حله و با خيال راحت ازش استفاده كنين !

يا علي

Amir_oscar
01-06-2010, 23:32
دوست عزيز خب خوبه خودتون داريد ميگيد expire ميشه من اگه بخوام دوباره بزنم خب همين بلا سرش مياد ديگه! در ضمن لينك اصلي دانلود و همه زحمت كارو sky man عزيز كشيدن و ما فقط سهولت بخشيديم در امر دانلود :5:

وقتي كه دانلود كرديد و نصبشم كرديد ارور سي دي رو ميده كه وقتي ok رو بزنيد و ثبت نام كاربر جديدم رو هم

بزنيد و اونو تكميل كنيد بازم ارور ميده كه بازم با زدن ok از برنامه خارج ميشيد (احتمالا) و دوباره برنامه رو اجرا

كنين و گوشتون به اروراش بدهكار نباشه !!! ديگه حله و با خيال راحت ازش استفاده كنين !

يا علي
اصلا قبل این که نصب بشه ارور می ده! وقتی setup رو می زنم...

Bikolah
01-06-2010, 23:38

به احتمال زیاد کامل دانلود نشده

dehtoday
01-06-2010, 23:41

شما مطمئني فايل كامل دانلود شده ؟ 53 MB هست ؟!!

Bikolah
01-06-2010, 23:43
در مورد سوال دوستم amir oscar بايد بگم كه شما چون متولد نيمه اول سال 70 هستي پس نه تنها نيازي به ارسال دفترچه نيست

يا علي

چــــــــــــــــــــــــ ــــــــی میگی؟؟؟:18:
فکر نمی کنم اینطوری باشه (البته اگه اینطوری باشه باید به حضوری یا غیر حضوری خوندن پیش توجه کنی.

hossein1320
02-06-2010, 00:08
QUOTE=masud-000000;5007550]ای بابا دیدی چی شد...
اصلا حواسم نبود که من هم از سهمیه شاهد استفاده کردم:31:...اشتباهی گفتم منطقه 3
حالا اینا فرقش با هم در چه حده؟؟؟
سی دی کانون تخمین رتبه سهمیه شاهد هم داره؟؟؟:19:
اگه لطف داره لطف کنید یه بار دیگه تخمین بزنید رتبم رو.... :11:
(واقعا شرمنده ام :43:)

---------- Post added at 11:21 AM ---------- Previous post was at 11:17 AM ----------

عزیز شما خودتون نوشتید که سهمیش منطقه دو هست...
نمیشه که همزمان از دو سهمیه استفاده کرد.:11:[/QUOTE]

منظورت رو نمیفهمم یعنی منطقه دو نمی تونه از سهمیه شاهد استفاده کنه ؟ :5:

masud-000000
02-06-2010, 00:22
QUOTE=masud-000000;5007550]

منظورت رو نمیفهمم یعنی منطقه دو نمی تونه از سهمیه شاهد استفاده کنه ؟ :5:
فقط منطقه 2 نه همه می تونن استفاده کنن اما دیگه بهش نمیگن سهمیه منطقه ،میگن سهمیه شاهد همین.:11:

pzw
02-06-2010, 00:36
سلام یکی هس به من کمک کنه؟ هر کاری میکنم اختصاصی نموتونم خوب بزنم دارم دیوونه میشم:19::41:

frnsh
02-06-2010, 02:51
سلام
شما تا الان چیکار کردین که نشده؟
خود درس رو خوندین؟
تست آنالیز کردین؟ یعنی تست خوندین که به جوابش نگاه نکنین و فقط با خودش و متن درس کلنجار برین؟

dehtoday
02-06-2010, 07:46
چــــــــــــــــــــــــ ــــــــی میگی؟؟؟:18:
فکر نمی کنم اینطوری باشه (البته اگه اینطوری باشه باید به حضوری یا غیر حضوری خوندن پیش توجه کنی.

حواسم نبود گفتم نيمه اول نه ايشون متولد نيمه دوم هستن ! بله متولدان نيمه دوم هر سال اين شرايط رو دارن
البته اينم بگم كه قضيه سال بعدش رو نميدونم يعني اون فعلا معلوم نيست ولي امسال رو ميدونم كه بدون هيچ مشكلي ميتونن شركت كنن !!!

MyEnd
02-06-2010, 09:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یه سوال دارم من یه کارنامه از گزینه دو گرفتم رتبه 401 منطقه دو مکانیک امیر کبیر قبول شده به نظرتون سهمیه ایثار گران داشته ؟
شایستی بومی تهران بوده!

دم دوستان گرم
منم برنامه رو دانلود کردم ولی هنوز اجراش نکردم:31:
الان اجراش می کنم ببینم چی میشه

MyEnd
02-06-2010, 09:31
خوب ، اجراش کردم کاملا درست بود
خیلی ممنون از Sky ...
در رابطه با ارور ها:
2 تا ارور میده . 1-وقتی اول میخواهید وارد شید که شما در اینجا ok میکنید میاد بیرون بعدش یه صفحه براتون باز میشه باید اون فلش پایین سمت چپ رو بزنید وارد برنامه بشه
2-وقتی برنامه رو اجرا کردین و یوزر ساختین بازم ارور میده که دوباره میاد بیرون ولی وقتی دوباره باز کنید برنامه رو درست میشه و همه چیز آماده هست

فقط یه چیزی از آزمون هاش نمیشه استفاده کرد؟
یا من فقط نمی تونم؟

بازم ز SKy ممنون:40:

lmohsen
02-06-2010, 09:56
خیلی ممنون از Sky ...
در رابطه با ارور ها:
2 تا ارور میده . 1-وقتی اول میخواهید وارد شید که شما در اینجا ok میکنید میاد بیرون بعدش یه صفحه براتون باز میشه باید اون فلش پایین سمت چپ رو بزنید وارد برنامه بشه
2-وقتی برنامه رو اجرا کردین و یوزر ساختین بازم ارور میده که دوباره میاد بیرون ولی وقتی دوباره باز کنید برنامه رو درست میشه و همه چیز آماده هست

یا من فقط نمی تونم؟

دوستان لینک دانلود برای من باز نمیشه!
لطفا کمک کنید یا کسی برنامرو به صورت انلاین بفرسته برام لطفا!

masud-000000
02-06-2010, 09:58
همین الان رفتم کارنامه امتحانات پیش رو گرفتم....
زیرش نوشته بود:
شرایط فارغ التحصیلی را دارد...

آخ جوووووووووووون قبولیدمممممممممممممممممم :31:
فکر می کردم دیف بی افتم ولی خدا رو شکر قبول شدم.:42:

وقتی فهمیدم که قبول شدم کلی روحیه گرفتم واسه ادامه ی مسیر
:8:بادبان ها رو بکشید با سرعت تمام پیش به سوی کنکور...:8:

lmohsen
02-06-2010, 10:16
:31: از لینک اولی دانلود شد!
sky دستت درد نکنه.:10:

dehtoday
02-06-2010, 10:19
خیلی ممنون از Sky ...
در رابطه با ارور ها:

یا من فقط نمی تونم؟

چون اين فقط setup نرم افزاره بنابراين سوالات توش نيستن ولي ميتوني سوالا رو كه خودت داري از طريق نرم افزار جواباشو وارد پاسخبرگ مربوط به همون آزمون تو نرم افزار بكني (مثلا سراسري 83) و بعد كه تموم شد ميگه بهت چند درصد زدي درسا رو و تخمين رتبه و ... و هم چنين امكان اين هست كه بريد تو نرم افزار و جواباي درست و غلط و نزده رو وارد كني تا درصد دقيق هر درس رو بهت بده !

دوستان لینک دانلود برای من باز نمیشه!
لطفا کمک کنید یا کسی برنامرو به صورت انلاین بفرسته برام لطفا!
دوست عزيز هم sky man عزيز لينك فورشرد رو گذاشتن و هم من رپيدباز رو ! لينك فورشرد كه حالا حالا ها كار ميكنه ماله رپيدبازم تاريخ expire شدنش رو نميدونم !

زیرش نوشته بود:

آقا مسعود عزيز تبريك ويژه ما رو بپذيريد :31: ان شا الله كه بعد 10/4 هم بياي و خبر موفقيتتو بدي !

يا علي

steps
02-06-2010, 11:49
دوستان نتیجه پیش اومده؟

PEZESHKII
02-06-2010, 12:05
زیرش نوشته بود:

تبریک میگم
خوش به حالتون چه قدر زود نتایج امتحانات نهاییتون اومده
من که رفتم گفتند یک شنبه زنگ بزن اگه آماده بود بیا بگیر!!!

sky man
02-06-2010, 13:35
امروز سراسری 87 رو زدم

ادبیات 57
عربی 12 :41:
دینی 76
زبان 63
ریاضی 29
فیزیک 57
شیمی 40

ehsan_manu
02-06-2010, 14:39
آره باید بگیری.
ولی تا کی مهلت داره ؟

اقا من که تازه پیش بودم هم باید دفترچه پست کنم ؟
تو رو خدا
یکی بگه استرسم رفت بالای 1000
من موتولد70/12/03 ام
:19::41:
یعنی دیگه نمی تونم کنکور بدم؟

Amir_oscar
02-06-2010, 16:28
تو رو خدا
من موتولد70/12/03 ام
نه بابا! واسه کنکور امسال هییییییییییییییییچ مشکلی نداری! ببخشید تقصیر من بود که استرس وارد شد!!!
پ.ن:
راجع به اون لینک 4shared ،من همون روز اول دانلود رو شروع کردم و تا 16 مگابایتش دانلود شد اما بعد قطع شد.
اما حالا که می خوان دانلود بکنم، download now رو که می زنم می ره سر شمارش معکوس و وقتی می نویسه برای دانلود کلیک کنید، وقتی کلیک می کنم دوباره برمی گرده به همون صفحه ی قبلی، یعنی download now . نمی دونید باید چیکار کنم؟!
اون لینک رپیدباز هم که دیگه کار نمی کنه...

B L A S T E R
02-06-2010, 16:45
یه راه پیشنهاد بدید تو این یه ماه اخر کمی درصد ریاضیمو ببرم بالا.
معمولا تو امتحنای جامع 20% میزنم .
فقط بگم من تاحالا کتابای هندسه 1 و 2 و گسسته و از نزدیک ندیدم :دی
ممنون :40:
ویرایش : قضیه پست دفترچه چیه ؟

dehtoday
02-06-2010, 18:03
تو رو خدا
من موتولد70/12/03 ام

دوست عزيز شما خيال راحت من تضمينش ميكنم :31: !!! شما نه تنها واسه امسال مشكلي نداري بلكه واسه سال آيندم هيچ مشكلي نداري !!!

نه بابا! واسه کنکور امسال هییییییییییییییییچ مشکلی نداری! ببخشید تقصیر من بود که استرس وارد شد!!!
پ.ن:
راجع به اون لینک 4shared ،من همون روز اول دانلود رو شروع کردم و تا 16 مگابایتش دانلود شد اما بعد قطع شد.
اما حالا که می خوان دانلود بکنم، download now رو که می زنم می ره سر شمارش معکوس و وقتی می نویسه برای دانلود کلیک کنید، وقتی کلیک می کنم دوباره برمی گرده به همون صفحه ی قبلی، یعنی download now . نمی دونید باید چیکار کنم؟!
اون لینک رپیدباز هم که دیگه کار نمی کنه...

كلا History & cookie مرورگرتو حذف كن بعد دوباره برو همون آدرس ان شا الله كه مشكلي نداره !

saeedsamiri
02-06-2010, 19:27
سلام
من چند روزی دچار مشکل بی انگیزگی شدم که قطعا تو این زمان که همه دارند بهترین استفاده ها رو از زمان می برند من خیلی عقب می مونم.
مثلا سراغ درس که میرم دو خط میخونم وبلند میشم و باز دوساعت دیگه میام سراغ درس وباز هم همین طور
دیگه اون انرژی های قبلی بهم انگیزه نمیده
دیگه هیچ سایت موفقیتی که میخونم درونم تحولی ایجاد نمیکنه
هرچی به رشته مورد علاقم فکر می کنم نمی تونم درونم انرژی مثبت ایجاد کنم.

من خیلی از درسام رو بلدم وکامل خوندم و الآن که باید مرورشون کنم دچار این مشکل شدم.
ایام امتحانا به خودم می گفتم تا امتحانا تموم بشه طوفانی شروع می کنم به خوندن ولی الآن 9 روز از آخرین امتحان گذشته وهنوز هیچ کاری نکردم.سر جمع تو این 9 روز 5 ساعت هم درس نخوندم و الآن که باید جمع بندی کنم هنوز یه کنکور رو نزدم.همین طور هم زمان داره به سرعت طی می شه
دو سه روز هم یه سری تفریح اساسی کردم که بلکه تغییری شکل بگیره باز هم نشد که نشد.
خلاصه به هر دری که به ذهنم میامد زدم و دیگه چیزی به ذهنم نمونده.

به خدا دوست ندارم یه سال دیگه بشینم برا کنکور بخونم چون در طول سال خیلی زحمت کشیدم.خیلی

از همه کسانی که این متن را می خوانند خواهش می کنم بی تفاوت رد نشند و اگه چیزی به ذهنشون میرسه من را کمک کنند.همین طور این نوشته رو نخونده رها نکنید.شاید نظر یکی از شما دوستان بتونه سرنوشت من رو تغییر بده.

M . Sayid
02-06-2010, 19:38
سلام
من چند روزی دچار مشکل بی انگیزگی شدم که قطعا تو این زمان که همه دارند بهترین استفاده ها رو از زمان می برند من خیلی عقب می مونم.
مثلا سراغ درس که میرم دو خط میخونم وبلند میشم و باز دوساعت دیگه میام سراغ درس وباز هم همین طور

من خیلی از درسام رو بلدم وکامل خوندم و الآن که باید مرورشون کنم دچار این مشکل شدم.
ایام امتحانا به خودم می گفتم تا امتحانا تموم بشه طوفانی شروع می کنم به خوندن ولی الآن 9 روز از آخرین امتحان گذشته وهنوز هیچ کاری نکردم.سر جمع تو این 9 روز 5 ساعت هم درس نخوندم و الآن که باید جمع بندی کنم هنوز یه کنکور رو نزدم.همین طور هم زمان داره به سرعت طی می شه
دو سه روز هم یه سری تفریح اساسی کردم که بلکه تغییری شکل بگیره باز هم نشد که نشد.

به خدا دوست ندارم یه سال دیگه بشینم برا کنکور بخونم چون در طول سال خیلی زحمت کشیدم.خیلی

از همه کسانی که این متن را می خوانند خواهش می کنم بی تفاوت رد نشند و اگه چیزی به ذهنشون میرسه من را کمک کنند.همین طور این نوشته رو نخونده رها نکنید.شاید نظر یکی از شما دوستان بتونه سرنوشت من رو تغییر بده.

بشین یه برنامه برای فردات بریز هیچ درسی رو بیشتر از 1.5 یا 1 ساعت مداوم نخون سعی کن توی این برنامت اکثر درسها رو بخونی ولی زیاد فشرده ننویس قول میدم جواب میده خودم از روزی حدود 8 ساعت رفتم 12 ساعت و حتی تا 13 هم می تونستم برم ولی گفتم بی خیال فردا شاید اذیت بشم زیاد بخونم
حداقل فایدش اینه که میدونی که میتونی روزی 10 الی 12 ساعت بخونی و همین ساعات مطالعه خودش انگیزه میده

sky man
02-06-2010, 19:44
[SIZE=2]از همه کسانی که این متن را می خوانند خواهش می کنم بی تفاوت رد نشند و اگه چیزی به ذهنشون میرسه من را کمک کنند.همین طور این نوشته رو نخونده رها نکنید.شاید نظر یکی از شما دوستان بتونه سرنوشت من رو تغییر بده.
شاید زیاد فکر میکنی !
باور کن راست میگم
دیدی بعضی روزا آدم صبح از خواب بلند میشه و همش فکر میکنه که چکار بکنه چکار نکنه یا یه کار رو چطور انجام بده ... خلاصه اونقد فکر میکنه که یه دفه می بینه شب شده و هیچ کاری نکرده !
به نظر من سعی کن زیاد فکر نکنی
من وقتی که نمیدونم که بشینم چه درسی رو بخونم برای هر درس یه عدد میزارم و به یه نفر میگم یه شماره از یک تا 5 بگو ! و میرم همون درس رو میخونم بدون اینکه فکر کنم !

شاد باشی

hossein1320
02-06-2010, 21:22
فقط منطقه 2 نه همه می تونن استفاده کنن اما دیگه بهش نمیگن سهمیه منطقه ،میگن سهمیه شاهد همین.:11:

با با منم نوشته بودم سهمیه ایثار گران دیگه:31:

حالا جوابتون چیه یعنی بدون سهمیه میشه با 401 رفت مکانیک امیر کبیر؟

GHOST RECON
02-06-2010, 21:31
وست عزيز شما خيال راحت من تضمينش ميكنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !!! شما نه تنها واسه امسال مشكلي نداري بلكه واسه سال آيندم هيچ مشكلي نداري !!! امسال همه بايد برن سربازي نيمه اول و نيمه دوم هم فرقي نداره من كه تو دفتر چه چيزي با اين مضمون نديدم همه رو مشمول كردن
------------------------------------
دوستان آدرس سايتي رو بلد هستن كه سوالات كنكور دست كم از 5 سال پيش تا الان رو داشته باشه ؟

shifter
02-06-2010, 21:47
دوست عزيز شما خيال راحت من تضمينش ميكنم :31: !!! شما نه تنها واسه امسال مشكلي نداري بلكه واسه سال آيندم هيچ مشكلي نداري !!!

رفیق شما انگار واردی تو این قضیه!
من متولد تیر 70 ام...امسال مشمول و از این صحبتا میشم؟:31:

shabeashegha
02-06-2010, 21:49
سلام

من 2تا مطلب به ذهنم میرسه که بگم. اول اینکه هیچ کاریو به بعدا ننداز. از همین فردا صبح ساعت 8 اولین آزمونتو برگزار کن . خود بخود یه سری سوالارو متوجه میشی بلد نیستی یا غلط زدی میری رفع اشکال میکنی...
خلاصه اینکه واسه استارت خیلی عالیه بخصوص اینکه بدونی فقط 3روز فرصت داری کل درسایی که آزمون دادی رفع اشکال کنی. اینکه بگی از شنبه شروع میکنم شنبه میشه 1شنبه . 2شنبه 3شنبه .....
مطلب دوم اینه که یه اصلی توی پزشکی هست به اسم تلقین . تا حالا شنیدی میگن یه سری داروهایی که دکتر میده پودره بی خاصیته؟ دکتر بهت میگه این دارو رو بخور حتما خوب میشی میری میخوری و جدی جدی خوب میشی در صورتی که قرصش الکی بوده . میخوام بگم هرچی بیشتر بگی حال ندارم انرژی ندارم همه رو بلدم و ... جدی جدی همینطوری میشی. من خودم تست کردم . چند روز پیش گفتم دیگه خسته شدم 1ساله دارم میخونم دیگه انرژی ندارم . ساعت 8 شب بود پاشدم رفتم یه فیلم سینمایی گرفتم نشستم دیدم بعدش حس کردم اصلا حوصلم سر جاش نیومد شروع کردم به تلقین کردن به خودم . 1ساعت تمام فقط فکر خوب کردم . اینکه1ماه مونده اگه این 1ماه هر کدوم از درسام رو 10 درصد ارتقا بدم رتبم چقدر جا به جا میشه . باور نمیکنی ساعت نزدیکای 12 بود و معمولا من 12 میخوابیدم ولی حس کردم باید پاشم وقت باقیمونده رو استفاده کنم . 2ساعت خوندم و خوابیدم صبحشم ساعت 7 پاشدم از همیشه بیشتر خوندم و البته بهتر. امشب 1ساعت 2ساعت اصلا 5ساعت فکر خوب بکن. اصلااااااااااااااا فکر بد نکن. چشاتو ببند و فقط به این فکر کن که 1ماه فرصت داری که درصداتو ارتقا بدی . به بقیه کار نداشته باش. من کسیو میشناسم از بعد از عید جمع بندی رو شروع کرده بخوام به اون فکر کنم حاصلی واسه من نداره جز اینکه خودمو میبازم . عوضش به خودم تلقین میکنم اگه اون 3ماه میخواد یه کاریو بکنه من میتونم 1ماهه همون کارو بکنم:31:

امسال همه بايد برن سربازي نيمه اول و نيمه دوم هم فرقي نداره من كه تو دفتر چه چيزي با اين مضمون نديدم همه رو مشمول كردن
این حرفها الان وقتش نیست.دوست خودم 2سال غیبت داشت پزشکی قبول شد ازش تعهد گرفتن که توی 8سال مدرکشو بگیره در غیر این صورت بدون رزرو رشته اخراجش میکنن الانم ترم 2 پزشکی داره میخونه . شما بخونین قبول شدین کسی جلوی شمارو نمیگیره بخصوص اگه ببینن مصمم هستین این رشته رو بخونین. به قول یکی از دوستام اونا یه سرباز تحصیل کرده رو به یه سرباز دیپلمه ترجیح میدن:21:

Amir_oscar
02-06-2010, 21:52
امسال همه بايد برن سربازي نيمه اول و نيمه دوم هم فرقي نداره من كه تو دفتر چه چيزي با اين مضمون نديدم همه رو مشمول كردن
دوستان آدرس سايتي رو بلد هستن كه سوالات كنكور دست كم از 5 سال پيش تا الان رو داشته باشه ؟
امسال همه باید برن سربازی چیه دیگه؟! برادر، متولدین 70 برای کنکور امسال هیچ مشکلی ندارن. فعلا بی خیال این قضیه بشین! استرس زاست برای دوستان!!!
سایت گزینه 2 سوالات رو داره:

reza-atom
02-06-2010, 22:32
قضيه ي سربازي رو كسي ميتونه دقيق روشن كنه ؟ مثلاً اگه قبول نشيم (متولد نيمه دوم 70) نمي تونيم معافيت تحصيلي واسه شركت مجدد در كنكور بگيريم ؟

294
02-06-2010, 22:40
قضيه ي سربازي رو كسي ميتونه دقيق روشن كنه ؟ مثلاً اگه قبول نشيم (متولد نيمه دوم 70) نمي تونيم معافيت تحصيلي واسه شركت مجدد در كنكور بگيريم ؟

نیمه ی دوم هفتاد مشکلی نداره عزیز جان.
یه قانونی پارسال تصویب شد که اگه هنوز پا برجا باشه ، حتی نیمه ی اول هفتاد هم واسه سال بعد مشکلی ندارن.
راستش من همه ی اطلاعاتم مال پارساله ، ولی در مورد متولدین نیمه 2 هفتاد ، کاملا مطمئنم.

dehtoday
02-06-2010, 22:55
نه عزيز اينطوري نيست ! خب اگه فرقي نداشت كه من ميموندم واسه سال آينده ! من خودم متولد 6/70 هستم با وجوديكه امسال پيش بودم :41: ولي رفتم پيش نظام وظيفه گفتن اگه خدايي ناكرده ! امسال قبول نشي بايد بار و بنديلتو ببندي واسه خدمت سربازي !!!

رفیق شما انگار واردی تو این قضیه!
من متولد تیر 70 ام...امسال مشمول و از این صحبتا میشم؟:31:

شما پيش رو پارسال گرفتيد درسته ؟ اگه اينطوري باشه بازم اگه امسال كنكور قبول شيد مشكلي واسه كنكور نداريد ولي اگه ...

پ.ن: فايده نداره برم يه دفتر پليس +10 بزنم !!!! :27:

AEZ_Best
02-06-2010, 22:55
سازمان سنجش مگه نمیگه همش از کتابه؟
سوال 43 عمومی تجربی 87 رو ببینین تو عربی گفته کدوم مضاعف هستش؟
مضاعف اون وقت چیه؟ کجای کتاب مضاعف رو نوشته؟

من با همت مضاعف(:2:) هم تو کتاب اسمی از این کلمه ندیدم!

فکر کنم آخرای درس آخر عربی 3
من دیمش توی کتاب

dehtoday
02-06-2010, 23:09
اين هم براي راهنمايي هر چه بيشتر دوستان !!!

pcsoft_02
02-06-2010, 23:47
برای دوره فیزیک چه کتابی خوبه؟

steps
03-06-2010, 00:08
بازم اومدم .
دوستان به نظرتون برای زبان سوال های سال قبل رو بخونم جواب میده (برای دانشگاه ازاد)
راستی کارت ها رو کی میدن؟

alphacino
03-06-2010, 01:12
دوستان به نظرتون برای زبان سوال های سال قبل رو بخونم جواب میده (برای دانشگاه ازاد)
بله براي ازاد زيادشم هست تازه من براي سراسري هم فقط سالهاي قبلو خوندم.

راستی کارت ها رو کی میدن؟
تاریخ برگزاری آزمون ها كنكور سراسرس دانشگاه آزاد اسلامی
الف : آزمون شماره یك (غیر پزشكی ریاضی و.. ) روز های 5 شنبه وجمعه 17و18 تیرماه 1389

ب: آزمون شماره دو (پزشكی) روز جمعه اول مرداد 1389

پس زمان توزيع كارتها بايد تقريبا 12 تا 16 تير باشه.

BioHazard
03-06-2010, 07:16
من رفتم پلیس + 10 و گفت متولدین 70 (چه 1 فروردین 70 باشی چه 31 اسفند 70 ) و غیرحضوری چون معافیت تحصیلی ندارند مشمولند و طبق دفترچه و تاریخ تولدشون ، تاریخ اعزام مشخص شده.

همین طور که دوست عزیزمون تاریخ های اعزام رو قرار دادند ، میبینید نوشته مثلا دارندگان دیپلم (اخذ مدرک خرداد) و متولد 3 ماه چهارم سال( دی بهمن و اسفند) در تاریخ 18 بهمن اعزام میشوند.

باباجون چرا میترسید برید پلیس +10 دفترچه رو بگیرید ، پست کتید ، بعد که دفترچه ی اعزام به خدمتتون اومد ، اگر گواهی اشتغال به تحصیل ندارید ، برید باهاش گواهینامه بگیرید. همین الان که اعزامتون نمیکنند. تاریخ اعزام مشخص شده قبلا.

---------- Post added at 07:16 AM ---------- Previous post was at 07:15 AM ----------

برای دوره فیزیک چه کتابی خوبه؟

برای دوره ی فیزیک ، بشین تمامی فرمول ها و نکته هایی که تا الان رو خوندی رو یک بار فقط بخون و بنویس(تست نمیخواد حل کنی) ، بعدش بشین آزمون هایی رو که دادی(ترجیحا جامع ها رو ) فیزیکشو از خودت آزمون بگیر. بعد جایی مشکل داشتی برو جزوشو بخون و 10 الی 20 تا تست بزن.

dehtoday
03-06-2010, 09:39
من رفتم پلیس + 10 و گفت متولدین 70 (چه 1 فروردین 70 باشی چه 31 اسفند 70 ) و غیرحضوری چون معافیت تحصیلی ندارند مشمولند و طبق دفترچه و تاریخ تولدشون ، تاریخ اعزام مشخص شده.

همین طور که دوست عزیزمون تاریخ های اعزام رو قرار دادند ، میبینید نوشته مثلا دارندگان دیپلم (اخذ مدرک خرداد) و متولد 3 ماه چهارم سال( دی بهمن و اسفند) در تاریخ 18 بهمن اعزام میشوند.

باباجون چرا میترسید برید پلیس +10 دفترچه رو بگیرید ، پست کتید ، بعد که دفترچه ی اعزام به خدمتتون اومد ، اگر گواهی اشتغال به تحصیل ندارید ، برید باهاش گواهینامه بگیرید. همین الان که اعزامتون نمیکنند. تاریخ اعزام مشخص شده قبلا.

---------- Post added at 07:16 AM ---------- Previous post was at 07:15 AM ----------

برای دوره ی فیزیک ، بشین تمامی فرمول ها و نکته هایی که تا الان رو خوندی رو یک بار فقط بخون و بنویس(تست نمیخواد حل کنی) ، بعدش بشین آزمون هایی رو که دادی(ترجیحا جامع ها رو ) فیزیکشو از خودت آزمون بگیر. بعد جایی مشکل داشتی برو جزوشو بخون و 10 الی 20 تا تست بزن.

نه عزيز ! چرا فرق داره !!! حتي چند وقت پيش يكي از مسئولان نظام وظيفه اومد برنامه گزينه جوان و همينو هم اشاره كرد كه متولدين نيمه دوم 70 علاوه بر امسال سال ديگه هم ميتونن تو كنكور شركت كنن ولي متولدين نيمه اول سال 70 فقط امسال فرصت دارند ... !!! در مورد پست كردن دفترچه آقا استرس بين بچه ها ايجاد نكنيد :31: نيازي به پست كردن دفترچه نيست وقتي شما تو كنكور قبول بشي اتومات خودشون كاراتونو درست ميكنن:21: فعلا" نه به داره نه به باره" شما ميخواين دفترچه پست كنين :13:

D & G
03-06-2010, 10:17
نه عزيز ! چرا فرق داره !!! حتي چند وقت پيش يكي از مسئولان نظام وظيفه اومد برنامه گزينه جوان و همينو هم اشاره كرد كه متولدين نيمه دوم 70 علاوه بر امسال سال ديگه هم ميتونن تو كنكور شركت كنن ولي متولدين نيمه اول سال 70 فقط امسال فرصت دارند ... !!! در مورد پست كردن دفترچه آقا استرس بين بچه ها ايجاد نكنيد :31: نيازي به پست كردن دفترچه نيست وقتي شما تو كنكور قبول بشي اتومات خودشون كاراتونو درست ميكنن:21: فعلا" نه به داره نه به باره" شما ميخواين دفترچه پست كنين :13:

71 ها که فعلا هیچ مشکلی ندارن؟؟؟

steps
03-06-2010, 10:20
دوستان دارم نگران میشم .
متولد اسفند 69 هستم.
از پیش هم 3 تا درس نگه داشتم و دارم درس می خونم ایا العان مشمول هستم ؟(پلیس +10 می ترسم برم یقم رو بگیرن بفرستن سریازی:41:)
کنکور قبول بشم مشکلی پیش نمیاد ؟(چون یک بار پرسدم گفتن از وقتی که درست رو تموم کردی 6 ماه وقت داری که دفترچه پست کنی و بعد از اون 6 ماه غیبت می خوری. منم که العان دارم درس میخونم )

dehtoday
03-06-2010, 10:37
71 ها که فعلا هیچ مشکلی ندارن؟؟؟
نه اونا كه فعلا هيچ مشكلي ندارن !!!

دوستان دارم نگران میشم .
متولد اسفند 69 هستم.
از پیش هم 3 تا درس نگه داشتم و دارم درس می خونم ایا العان مشمول هستم ؟(پلیس +10 می ترسم برم یقم رو بگیرن بفرستن سریازی:41:)
کنکور قبول بشم مشکلی پیش نمیاد ؟(چون یک بار پرسدم گفتن از وقتی که درست رو تموم کردی 6 ماه وقت داری که دفترچه پست کنی و بعد از اون 6 ماه غیبت می خوری. منم که العان دارم درس میخونم )

اولا اين 6 ماه كه گفتي ماله وقتيه كه شما فارغ التحصيل كارداني يا كارشناسي بشي و بخواي كارشناسي يا كارشناسي ارشد قبول بشي و فكر كنم الآن حذفش كردن !!! دوما شما كه هنوز فارغ التحصيل نيستي خودت داري ميگي 3 درس گذاشتي خب ديگه فعلا داري از معافيت تحصيلي استفاده مي كني !!! سوما نه عزيز پليس +10 از اين كارا نميكنه :31: !!!

ehsan_manu
03-06-2010, 10:50
نه اونا كه فعلا هيچ مشكلي ندارن !!!

اولا اين 6 ماه كه گفتي ماله وقتيه كه شما فارغ التحصيل كارداني يا كارشناسي بشي و بخواي كارشناسي يا كارشناسي ارشد قبول بشي و فكر كنم الآن حذفش كردن !!! دوما شما كه هنوز فارغ التحصيل نيستي خودت داري ميگي 3 درس گذاشتي خب ديگه فعلا داري از معافيت تحصيلي استفاده مي كني !!! سوما نه عزيز پليس +10 از اين كارا نميكنه :31: !!!
اقا اگه میدونستم اینجوریه یه درس خودمو مینداختم که فعلا معاف شم

چرا زودتر نگفتید

shifter
03-06-2010, 11:15
خب خب خب! ما هم به جرگه 3 روز کنکور دهندگان پیوستیم!:31:
بیزحمت یکی برامون یه تخمین بزنه تا ببینیم اوضاع چطور میشه! کنکور 85 هست!
ادب:44
عرب:55
دینی:48
زبان:100:5:
ریاضی:15
فیزیک:25
شیمی:41
من که چسبیدم فقط اختصاصی میخونم...!

steps
03-06-2010, 11:29

اقا از زبانت یکم به من میدی:10:

Amir_oscar
03-06-2010, 11:33
ایشون غیرحضوریه. قضیه ی غیرحضوری ها فرق می کنه گویا.

shifter
03-06-2010, 11:33
اقا از زبانت یکم به من میدی:10:
زبانم مال تو! قربونت یه 50 درصدی ریاضی میدی؟:27:

MyEnd
03-06-2010, 11:52
بفرمایید ( اگه tinypic فیلتر نباشه میتونی ببینی)

با با منم نوشته بودم سهمیه ایثار گران دیگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا جوابتون چیه یعنی بدون سهمیه میشه با 401 رفت مکانیک امیر کبیر؟
سلام
این بومی تهران هستش ببین نوشته منطقه 1
سال 87 یکی از فامیلامون که تهران بود با 2000 کشوری امیر کبیر مکانیک قبول شد
بعد شما اون کارنامه رو کجای گزینه دو دیدید؟ من پیداش نمی کنم؟!

Amir_oscar
03-06-2010, 11:56

من شک کردم به درستی این تخمین رتبه های قلم چی! فکر کنم با این درصدا رتبه ی بهتری می شه اورد...

pedramch
03-06-2010, 12:01
قلم چی یکم دست بالا میگیره!
ولی تا حدودی نزدیکه به کنکور:دی

ممنون/:5:

behnam_roli
03-06-2010, 12:10
آره یکمی قلم چی زیادی حال میده به آدم:دی من درصدای پارسالمو زدم نوشت 8000 تا 8500 منطقه با این که خودم شدم11000 منطقه! البته یه قسمت از این اختلاف به خاطر معدل کتبی پایینم بود

294
03-06-2010, 12:25
قلم چی یکم دست بالا میگیره!
ولی تا حدودی نزدیکه به کنکور:دی

آره ، همینطوره قلمچی یه خورده (چیزی نیست ، حول و حوش 2000تا:27:) خوشبینانه تر میده.
باز اونطرف ، تخمین رتبه ی گزینه2 هم همین حدودا پایینتر اعلام میکنه!
در کل باید بیخیالش شد دوستان! وقت تلف کردنه!

من شک کردم به درستی این تخمین رتبه های قلم چی! فکر کنم با این درصدا رتبه ی بهتری می شه اورد...
حق باشماست امیر جان! با این درصدها توی کنکور 88 میشده 10000-11000
این تخمین رتبه ای که گذاشته شده ، مال همون کنکور 85.

hossein1320
03-06-2010, 13:00

سلام
این بومی تهران هستش ببین نوشته منطقه 1
سال 87 یکی از فامیلامون که تهران بود با 2000 کشوری امیر کبیر مکانیک قبول شد
بعد شما اون کارنامه رو کجای گزینه دو دیدید؟ من پیداش نمی کنم؟!

منطقه دوست ولی بومی یک یکی این ناحیه بومی و قطب بومی رو توضیح می ده ؟
یه کارنامه دیگه گذاشتم که واسه شهر خودمونه ما ناحیه بومی نه هستیم!:18:
من یکی که اینا رو نمی بخشم !!! با این طرح مزخرفشون
ضمنا این کارنامه ها رو فقط کساییکه تو طرح مرور آخر شرکت کردن می تونن ببینن اگه دوست داشته باشین بازم می ذارم

shabeashegha
03-06-2010, 13:14
بله براي ازاد زيادشم هست تازه من براي سراسري هم فقط سالهاي قبلو خوندم.

کارت آزمون رشته های غیر پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از روز یکشنبه هفتم تیر ماه تا روز سه شنبه نهم تیر ماه در نوبت صبح از ساعت هشت الی 13 و عصر از ساعت 14 الی 19 در حوزه های سراسر کشور توزیع ميشه و روز چهارشنبه دهم تیرماه نیز به توزیع کارت متاخرین و رفع نقص کارت داوطلبان اختصاص داره.
ببخشین منبع خبر شما چیه؟مگه آزمون غیر پزشکی دانشگاه آزاد چه تاریخیه؟آخه اینطوری که بوش میاد با این خبر باید 12 تیر ماه باشه ولی 12 تیر ماه کنکور تجربی دولتیه!! یعنی هردوش توی یه روزه؟

---------- Post added at 03:10 PM ---------- Previous post was at 03:09 PM ----------

آره یکمی قلم چی زیادی حال میده به آدم:دی من درصدای پارسالمو زدم نوشت 8000 تا 8500 منطقه با این که خودم شدم11000 منطقه! البته یه قسمت از این اختلاف به خاطر معدل کتبی پایینم بود
آره خداییش منم حس کردم یکم بالا داره میگه چون تاحالا هرچی آزمون دادم واسم میزنه بین 100 تا 150 ولی درصدایی که میزنم چندان با این رتبه هم خوانی نداره:13:

---------- Post added at 03:14 PM ---------- Previous post was at 03:10 PM ----------

ضمنا این کارنامه ها رو فقط کساییکه تو طرح مرور آخر شرکت کردن می تونن ببینن اگه دوست داشته باشین بازم می ذارم
ببخشین واسه تجربی هم دارین؟بر اساس رشته قبولی کارنامه نشون میده؟واسه دندونپزشکی یکی از دانشگاه های تهران یا داروسازی یکی از دانشگاههای تهرانم داره؟

alphacino
03-06-2010, 14:27
ببخشین منبع خبر شما چیه؟مگه آزمون غیر پزشکی دانشگاه آزاد چه تاریخیه؟آخه اینطوری که بوش میاد با این خبر باید 12 تیر ماه باشه ولی 12 تیر ماه کنکور تجربی دولتیه!! یعنی هردوش توی یه روزه؟
اصلاح شد
معذرت ميخوام اون مال 88 بود

mohsen_blid
03-06-2010, 14:39
دوستان
معدل کتبی پایین چقدر میتونه رتبه رو پایین بیاره تو قبولی تو یک رشته؟
کسی اطلاعی داره

hossein1320
03-06-2010, 14:49
ببخشین واسه تجربی هم دارین؟بر اساس رشته قبولی کارنامه نشون میده؟واسه دندونپزشکی یکی از دانشگاه های تهران یا داروسازی یکی از دانشگاههای تهرانم داره؟

بر اساس منطقه و رتبه زیر 500 یا 500 تا 10000 و.....

Amir_oscar
03-06-2010, 15:17
دوستان
کسی اطلاعی داره
كاوه اسمعيلى گوكه
معدل:13.66
منطقه2
رتبه:997
رتبه کشوری:2708
ادبیات: 86.7
عربی:40
معارف:62.7
زبان:65.4
ریاضیات:54.6
فیزیک: 56.9
شیمی:80
منبع: سایت قلم چی!

shabeashegha
03-06-2010, 15:57
بر اساس منطقه و رتبه زیر 500 یا 500 تا 10000 و.....
بنظرم یه صفرش زیاد باشه:46:

Mohammad Hosseyn
03-06-2010, 16:41
دوستان
کسی اطلاعی داره
معدل به تنهایی عاملی تاثیر نیست . مثلا من نمره نهایی ریاضیم خیلی کم بود . اما زبانم خوب بود . اینجوری روی ریاضی اثر بدی داره و روی زبان اثر خوب . خوب اگه کسی معدلش با من هم برابر باشه ، اگه زبان رو بد داده باشه و ریاضی رو خوب ، تاثیرش خیلی فرق داره .

بنابراین در درجه اول باید 15 درصد هر درس رو از کنکور حذف کنی و اون رو بستگیش بدی به نمره نهایی تو اون درس . یعنی گه مثلا درس ریاضی رو تو کنکور 100 بزنی در واقع تا الان 75 درصد زدی . اگه نمره نهاییت 20 باشه اونوقت صد زدی . هر یک نمره در امتحان نهایی یعنی 5 درصد . پس تاثیرش بسته به درسهاست و خیلی هم موثره واقعا .

M . Sayid
03-06-2010, 16:46
سلام به همه
لینک سایت نخمین رتبه ( دانش پژوهان ) رو میشه لطف کنید

mehdi_7070
03-06-2010, 16:49
سلام به همه
لینک سایت نخمین رتبه ( دانش پژوهان ) رو میشه لطف کنید

MyEnd
03-06-2010, 17:30

منطقه و بومی دو چیز کاملا متفاوته
مثلا یکی که تو یه جای محروم زندگی میکنه میتونه منطقه 3 باشه و اگه متولد تهران باشه بومی تهران هم بشه!
(فکر کنم ایشون اینطوری بودن البته در منطقه 2)
اگه کارنامه میکانیک مخصوصا همین امیرکبیر رو داشتی ممنون میشم بذاریشون:10:

بنابراین در درجه اول باید 15 درصد هر درس رو از کنکور حذف کنی و اون رو بستگیش بدی به نمره نهایی تو اون درس . یعنی گه مثلا درس ریاضی رو تو کنکور 100 بزنی در واقع تا الان 75 درصد زدی . اگه نمره نهاییت 20 باشه اونوقت صد زدی . هر یک نمره در امتحان نهایی یعنی 5 درصد . پس تاثیرش بسته به درسهاست و خیلی هم موثره واقعا .

اصلا اینجوری نیست

reza-atom
03-06-2010, 17:38

آقا بالاخره تكليف ما چي شد ؟ نيمه دوم 70 ميتونه سال ديگه شركت كنه يا نه ؟؟؟؟؟ شما مطمئن هستين ؟

Amir_oscar
03-06-2010, 20:10
زندانیان گرامی، تا لحظه ی آزادی حدود 28 روز باقی مونده!:31:
چند روزه یه جوری شدم! احساس پوچی می کنم! یه چیزی تو مایه های صادق هدایت!:31: اما من ققنوسم...! ها ها ها ها!:15:
همین.

saeedsamiri
03-06-2010, 20:21
سلام
بقیه آزمونای باقی مانده قلم چی وسنجش چه تاریخی هستند؟

Amir_oscar
03-06-2010, 20:23
سلام
بقیه آزمونای باقی مانده قلم چی وسنجش چه تاریخی هستند؟
قلم چی: 21 خرداد- 28خرداد-4 تیر
سنجش: 21 خرداد

dehtoday
03-06-2010, 20:55
آقا بالاخره تكليف ما چي شد ؟ نيمه دوم 70 ميتونه سال ديگه شركت كنه يا نه ؟؟؟؟؟ شما مطمئن هستين ؟

ان شا الله كه ميتونيد !!! :12:

GHOST RECON
03-06-2010, 21:27
اين هم براي راهنمايي هر چه بيشتر دوستان !!!

يه نگاه به اين جدول بندازين ما ميگيم سال مشموليت اينجوري محاسبه ميشه :سال تولد +19 خوب پس اونايي كه متولد 70 هستن سال 89 يعني امسال مشمولن
حالا توي اين جدول نوشته اونايي كه ديپلم دارن و ديپلم رو توي خرداد گرفتن (يعني سال سوم تجديد نداشتن كه بيوفته براي شهريور و دي ) و نيمه دوم (سه ماهه سوم و چهارم) هستن بايد در 18 دي و بهمن سال اعزام (سال 89 ) برن سربازي خوب اگه اينجوري باشه ديگه نيمه دومي ها كه نميتونن دوباره كنكور بدن !!:18::18:
------------------------------------------------------------

این حرفها الان وقتش نیست.دوست خودم 2سال غیبت داشت پزشکی قبول شد ازش تعهد گرفتن که توی 8سال مدرکشو بگیره در غیر این صورت بدون رزرو رشته اخراجش میکنن الانم ترم 2 پزشکی داره میخونه . شما بخونین قبول شدین کسی جلوی شمارو نمیگیره بخصوص اگه ببینن مصمم هستین این رشته رو بخونین. به قول یکی از دوستام اونا یه سرباز تحصیل کرده رو به یه سرباز دیپلمه ترجیح میدناگه اينجوري بود كه خوب بود رستگار رحماني نفر اول كنكور تجربي 88 قبل از اين يك بار كنكور داده بود و نفر 3 رياضي شده بود ولي بهش گفتن بايد بري سربازي:18: و رفت و دوباره اومد كنكور داد و روي همه رو كم كرد
------------------------------------------------------------------
حالا اين بحث ها به كنار من الان دارم تقريبا 6 درس در روز مي خونم اين شيوه خوبه يعني باعث نميشه درس ها با هم قاطي پاطي بشن ؟

saeedsamiri
03-06-2010, 21:53
سلام
شاید اینجا جای درستی برای پرسیدن این سوال من نباشه ولی از هرکه می پرسم خبری نداره
سوالم اینه که من کی می تونم گواهینامه رانندگی بگیرم؟
من 23 شهریور امسال میشه 18 سالم
و اگر من امسال پشت کنکوری بمونم می تونم گواهینامه بگیرم یا نه؟
من تا چه زمانی دانش آموز مدرسمون هستم؟مثلا من از اواسط تیر برم آموزشگاه های رانندگی چون 18 سالم نشده ثبت نامم می کنند؟حالا اگه ثبت نامم کنند و تا تاریخ 23 شهریور آموزش ها را یاد بگیرم می تونم امتحان بدم؟چون اون موقع که دیگه دانش آموز مدرسه نیستم که بخوام گواهی اشتغال به تحصیل بگیرم

در کل با این شرایطی که گفتم من می تونم تا آخر شهریور امسال گواهینامه بگیرم؟

پیشاپیش از پاسختان تشکر دارم

behnam_roli
03-06-2010, 22:21
سلام
شاید اینجا جای درستی برای پرسیدن این سوال من نباشه ولی از هرکه می پرسم خبری نداره
من تا چه زمانی دانش آموز مدرسمون هستم؟مثلا من از اواسط تیر برم آموزشگاه های رانندگی چون 18 سالم نشده ثبت نامم می کنند؟حالا اگه ثبت نامم کنند و تا تاریخ 23 شهریور آموزش ها را یاد بگیرم می تونم امتحان بدم؟چون اون موقع که دیگه دانش آموز مدرسه نیستم که بخوام گواهی اشتغال به تحصیل بگیرم

شما الان میتونین برین از مدرستون گواهی اشتغال به تحصیل بگیرین. گواهی اشتغال به تحصیل مدلش اینجوریه که اگه شما تو شش ماه اول سال بگیرین تا آخر نیمه اول سال میتونین ازش استفاده کنین یعنی تا 31 شهریور و اگه تو شش ماه دوم بگیرینش تا آخر نیمه دوم سال میتونین ازش استفاده کنین یعنی تا آخر اسفند

مدرسه ما تا آخر تابستون اشتغال به تحصیل میداد البته نمیدونم مدرسه شما چجوریه ولی فک نکنم بیشتر از این باشه تو دوران پشت کنکور بودن هم چون گواهی اشتغال به تحصیل ندارین نمیشه گواهینامه گرفت

شما میتونین برین با اون آموزشگاهی که میخواین برین صحبت کنین که کلاسا رو از قبل برین ولی برای امتحان باید 18 سال کامل باشه پس تو اون 7-8 روز باقیمانده فرصت دارین امتحان بدید

البته من پارسال یه ذره دیر ثبت نام کردم و تا کلاسا رو رفتم خیلی دیر شد رسید آخرای شهریور آخرشم وقت نشد و شهریور تموم شد و منم فک کردم پولم پرید ولی زنگ زدن گفتن یه قانون جدید گذاشتن اونایی که امسال تا آخر شهریور اشتغال به تحصیلشون تموم میشه میتونن تا آخر آبان امتحان بدن که منم کلی از کارشون حال کردم!

steps
03-06-2010, 22:28
سلام

فکر نکنم مشکلی پیش بیاد اما اگه میتونی برای محکم کاری یک درس رو نگه دار برای شهریور

Majid_17_206
03-06-2010, 22:39
تا وقتی که 18 سال کامل نشدی بره گواهینامه نمیتونی هیچ اقدامی بکنی ...من هم مشکل تو رو دارم چون ماه تولد من مرداه ه...و تا وقتی که گواهی نداشته باشی نمیتونی کاری انجام بدی ...یه راه حلش اینه که یه درس بره شهریور نگه داری یا این که مدرسه با موافقت اداره آموزش وپرورش با این وجود که فارغ التحصیل شدی بهت گواهی بده...که البته این یکی بستگی به مدرسه داره و درس نگه داشتن هم دردسر های خودش رو داره چون اخر شهریور دانشگاه ازت گواهی فارغ التحصیلی میخواد و تو هنوز قبول نشدی...در کل وایسی بعدا بگیری بهتره

shabeashegha
04-06-2010, 11:48
این کنکور 85 مشخصه ریتم سوالاش نسبت به 84 تغییر کرده ها. اصلا وسط آزمون داشت گریم میگرفت بس که جو سوالا واسم غریب بود:41:آخه میدونید من توی طول سال سوالای کنکور 4 سال گذشته رو نزدم که الان آزمونم جدی تر بشه. ولی خدایش چقدر خوب شد نزدم . یه جورایی شرایط کنکور 89 واسم تشبیه شد. ممکنه جو سوالای 89 نسبت به سالای قبل فرق کنه ولی نباید خودمونو ببازیم :31:

salar_aziz
04-06-2010, 12:54
سلام دوستان لطفا تخمین منو هم بزنید.
سراسری 85 ریاضی واسه منطقه 2.
ادبیات 43
عربی 43
دین و زندگی 71
زبان 68
ریاضی 17
فیزیک 37
شیمی 29

فقط فیزیکش به نظرم فوق العاده آسون بود حیف که به سوالای اولش گیر دادم وقت کم آوردم.برعکس ریاضیش که سخت بود .
نظرتون چیه؟

alphacino
04-06-2010, 13:38
يه نگاه به اين جدول بندازين ما ميگيم سال مشموليت اينجوري محاسبه ميشه :سال تولد +19 خوب پس اونايي كه متولد 70 هستن سال 89 يعني امسال مشمولن
حالا توي اين جدول نوشته اونايي كه ديپلم دارن و ديپلم رو توي خرداد گرفتن (يعني سال سوم تجديد نداشتن كه بيوفته براي شهريور و دي ) و نيمه دوم (سه ماهه سوم و چهارم) هستن بايد در 18 دي و بهمن سال اعزام (سال 89 ) برن سربازي خوب اگه اينجوري باشه ديگه نيمه دومي ها كه نميتونن دوباره كنكور بدن !من خودم چند نفرو ميشناختم كه وضعيتشون اينطوري بودن ولي دوبار كنكور دادن.( همه دو سال وقت دارند جدولو ول كن )

يكي از رفيقامم متولد 25/7/70 هستش و امسال اولين كنكورش رو بايد بده يكي دو ماه پيش رفتش از سازمان نظام وظيفه سوال كرد
بهش گفتند بايد خوتو به يه كلانتري معرفي كني بعد دفترچتو پست كني اونوقت 90 ميتوني كنكور بدي.

behnam_roli
04-06-2010, 14:04
سلام دوستان لطفا تخمین منو هم بزنید.
سراسری 85 ریاضی واسه منطقه 2.
ادبیات 43
عربی 43
دین و زندگی 71
زبان 68
ریاضی 17
فیزیک 37
شیمی 29

فقط فیزیکش به نظرم فوق العاده آسون بود حیف که به سوالای اولش گیر دادم وقت کم آوردم.برعکس ریاضیش که سخت بود .
نظرتون چیه؟

shifter
04-06-2010, 17:37
خدا وکیلی ادم این تخمین درصدا رو که میبینه بیشتر به سختی کنکور 88 پی میبره!
اگه یکی این درصدا تو کنکور88 میزد رتبه اش به زور بالای 10 هزار میرسید اما الان....

salar_aziz
04-06-2010, 17:37
ممنون
ولی چرا؟
اینو که بهتر از 84 زدم!!
آها نسبت به سختی و آسونی و رتبه اون سالو و تراز و ... می سنجه؟:41:

Mohammad Hosseyn
04-06-2010, 17:41
دوستان برای تخمین رتبه و ارائه کارنامه و کلا بحث های کارنامه ای و درصدی به این تاپیک مراجعه کنید ...

>>> بانک کارنامه کنکور سراسری [بحث ، مشاوره ، تخمین رتبه و...] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید ...

shifter
04-06-2010, 17:44
دوستان برای تخمین رتبه و ارائه کارنامه و کلا بحث های کارنامه ای و درصدی به این تاپیک مراجعه کنید ...

>>> بانک کارنامه کنکور سراسری [بحث ، مشاوره ، تخمین رتبه و...] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید ...
نمیدونم به نظرم اگه این بحث درصدا رو بزارین بعد کنکور بهتر باشه! الان شاید یه کم تمرکز بچه ها رو بهم بزنه!
البته ممنون از تاپیکتون!:46:

Mohammad Hosseyn
04-06-2010, 17:58
خدا وکیلی ادم این تخمین درصدا رو که میبینه بیشتر به سختی کنکور 88 پی میبره!
اگه یکی این درصدا تو کنکور88 میزد رتبه اش به زور بالای 10 هزار میرسید اما الان....
اگه همین درصد ها رو تو کنکور 88 میزد حدود رتبه ی 9000 تا 10000 رو بدست میاورد .

Amir_oscar
04-06-2010, 18:09
کسی الآن فرصت برابر رو دید؟ نیکخو و دیبازر با هم بودن. من فقط آخرش رو دیدم!:41:

PEZESHKII
04-06-2010, 19:26
کسی الآن فرصت برابر رو دید؟ نیکخو و دیبازر با هم بودن. من فقط آخرش رو دیدم!:41:
منم فقط 10 دقیقه آخرش رو دیدم اگه می دونستم این دو تا با هم هستند از اول می نشستم می دیدم
به نظرم تو کل مشاوراش فقط این دوتا به درد به خور هستند.بقیه همون چیزایی می گند که خودمون می دونیم

شما می دونید دیبازر برنامه هاش برای کنکور 89 را از کی شروع کرد؟

Amir_oscar
04-06-2010, 19:30
منم فقط 10 دقیقه آخرش رو دیدم اگه می دونستم این دو تا با هم هستند از اول می نشستم می دیدم
به نظرم تو کل مشاوراش فقط این دوتا به درد به خور هستند.بقیه همون چیزایی می گند که خودمون می دونیم

شما می دونید دیبازر برنامه هاش برای کنکور 89 را از کی شروع کرد؟
حدودا شهریور 88

shah abas
04-06-2010, 19:30
هر برنامه ای که از صداوسیما پخش بشه می تونید از سایت زیر از فردای پخش تا یک ماه تماشا و با برنامه netxfer دانلود کنید:
iransima.ir
همین سایت بالایی ولی با کارایی بیشتر و پوسته! بهتر:
iribsima.com

*منظور از زدن این پس کمک به دوستانی هست که برنامه ویژه کنکور خاصی را از دست داده اند.

fardinstar
04-06-2010, 20:57
سوالات سال 88 يا 89 آزمون غيرپزشكي دانشگاه آزاد رو از كجا ميتونم دانلود كنم ؟؟

PEZESHKII
04-06-2010, 21:20
این سی دی انتخاب رشته دانشگاه آزاد که کانون موقع ثبت نام می فروخت کسی دیده؟
اگه الآن برم دفتر مرکری قلم چی بهم میدند؟

GHOST RECON
04-06-2010, 21:29
دوستان من مي خوام يه 10 تا 20 درصد عربي و رياضي بزنم چكار كنم كه بتونم اين درصد ها رو بزنم همين برام كافيه بيشتر نمي خوام ضمن اينكه اينم بگم توي اين دو تا درس گاو پيش من انيشتينه :18:

Mohammad Hosseyn
04-06-2010, 21:51
دوستان من مي خوام يه 10 تا 20 درصد عربي و رياضي بزنم چكار كنم كه بتونم اين درصد ها رو بزنم همين برام كافيه بيشتر نمي خوام ضمن اينكه اينم بگم توي اين دو تا درس گاو پيش من انيشتينه :18:
از درس عربی کافیه 5 تا سوال رو درست بزنی و غلط نداشته باشی ...

در ریاضی هم حداقل 11 تا درست بدون غلط .

بطور کل هر درست در دروس عمومی یعنی 4 درصد و هر غلط یعنی 1.3 درصد منفی .

در ریاضی هم هر درست 1.8 درصد و هر غلط 0.6 درصد منفی .

، حالا تو عربی می تونی معنی ها رو بزنی که این حدود درصد رو بگیری ...
تو ریاضی سوالای آمار ، هندسه بحث دایره و نگاشت ، تحلیلی بحث خط و صفحه ، احتمال هم بسیار راحت می تونید درصد بگیرید

نمیدونم به نظرم اگه این بحث درصدا رو بزارین بعد کنکور بهتر باشه! الان شاید یه کم تمرکز بچه ها رو بهم بزنه!
البته ممنون از تاپیکتون![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

خیلی از بچه ها از تناسب درصد ها و رتبه ها خبر ندارن ... اینجوری خیلی ها ارامش پیدا میکنن و باعث کاهش استرس هم میشه ...

بجز کسی که انتظار بی جا از خودش داشته باشه ...

Amir_oscar
04-06-2010, 21:55
سوالات سال 88 يا 89 آزمون غيرپزشكي دانشگاه آزاد رو از كجا ميتونم دانلود كنم ؟؟
به نظرت زود نیست برای دانلود سال 89؟!:31:

hasti rs
04-06-2010, 22:10
پشتیبان من بهم میگه دوتا از آزمونای خارج رو حذف کن از برنامت و به جاش دوتا از آزادا رو بزار !

مگیه سوالات آزاد نسبت به کنکورای خارج به کنکور سراسری نزدیک ترن !!!!!!!!!!!!!!

منم بهش گفتم باشه حتما حذف میکنم :19:

behnam_roli
04-06-2010, 22:20
پشتیبان من بهم میگه دوتا از آزمونای خارج رو حذف کن از برنامت و به جاش دوتا از آزادا رو بزار !

این پشتیبانا حرف مفت زیاد میزنن

پشتیبان من توی ماه دی میگفت تو دینی رو تموم کن بزار کنار:دی:دی

Amir_oscar
04-06-2010, 22:30
شما بازی های جام جهانی رو نگاه می کنید؟ اگه چند تا بازی رو برای نگاه کردن انتخاب کنیم به نظرتون اشکال نداره؟:31:

masud-000000
04-06-2010, 22:41
شما بازی های جام جهانی رو نگاه می کنید؟ اگه چند تا بازی رو برای نگاه کردن انتخاب کنیم به نظرتون اشکال نداره؟:31:
من که اگه بازی ها رو نبینم شب خوابم نمیبره و نمیتونم درست درس بخونم! :31:
جدا از شوخی، من که روزی 2 بازی رو واسه خودم کنار گذاشتم :46:
یعنی از 24 ساعت 4 ساعت جام جهانی..8 ساعت هم خواب بقیش درس و مخلفات... :31:

shabeashegha
04-06-2010, 22:42

والا این پشتیبانتون یا هنوز کنکور شرکت نکرده یا اگه شرکت کرده دولتی شرکت نکرده وگرنه همچین چیزی به گوش طراحای سازمان سنجش برسه از اولین ساختمونه بالای 15 طبقه که پیدا کنن خودشونو میندازن پایین:46:

من که حتی سعی کردم هیچی از زمان برگزاری. زمان مسابقات . چه تیمهایی هستن و خلاصه هرچیزی راجبه جام جهانی رو متوجه نشم که وسوسه نشم برم دنبالش . بخصوص من که عاشق بازیای جام جهانیم:41: البته فکر کنم فینالش بیوفته بعد از کنکور . اگه اینطور بود میبینم اگه نه که باشه دور بعدی اگه زنده بودم:31:
ولی بچه ها خداییش دور بعدی جام جهانی ما کجاییم چکار داریم میکنم؟ تا حالا به این فکر کردین؟(شرمنده . میدونم دارم اسپم میدم)

M . Sayid
04-06-2010, 22:55

من که طرفدار آرژانتینم احتمالا فقط بازیهای این تیمو نگاه کنم
در ضمن مسعودجان همه بازی های جام جهانی که بدرد بخور نیستن میخوایی روزی 2 تا نیگا کنی
این سپ بالتر هم میدونسته ما کنکور داریم گل بازیها رو گذاشته بعد کنکور:27::27:
در ضمن ما هم مثل بازیکنا ریکاوری داریم و اون هم آزمون آزاده:31::31:

PEZESHKII
04-06-2010, 22:59
...................
................
........
.
پاک شه

Amir_oscar
04-06-2010, 23:06
من که اگه بازی ها رو نبینم شب خوابم نمیبره و نمیتونم درست درس بخونم! :31:
جدا از شوخی، من که روزی 2 بازی رو واسه خودم کنار گذاشتم :46:
یعنی از 24 ساعت 4 ساعت جام جهانی..8 ساعت هم خواب بقیش درس و مخلفات... :31:
بابا بی خیال! فقط 4 ساعت نمی شه هر روز هم ها! یک ساعت قبلش میای برنامه ی عادل فردوسی پور رو قبل بازی ببینی و تا یک ساعت بعد بازی هم تو فکر اتفاقات بازی هستی! کلا داغون می شه مسعود جان!

من که حتی سعی کردم هیچی از زمان برگزاری. زمان مسابقات . چه تیمهایی هستن و خلاصه هرچیزی راجبه جام جهانی رو متوجه نشم که وسوسه نشم برم دنبالش . بخصوص من که عاشق بازیای جام جهانیم:41: البته فکر کنم فینالش بیوفته بعد از کنکور . اگه اینطور بود میبینم اگه نه که باشه دور بعدی اگه زنده بودم:31:
ولی بچه ها خداییش دور بعدی جام جهانی ما کجاییم چکار داریم میکنم؟ تا حالا به این فکر کردین؟(شرمنده . میدونم دارم اسپم میدم)
بازی های یک چهارم نهایی به بعد 11 تیر به بعده. اون موقع حال می کنیم!
ایشالله 4 سال دیگه این موقع ترم آخر کارشناسی هستیم و بازم درگیر امتحان های ترم که با جام جهانی 2014 برخورد می کنن!:31:

من که طرفدار آرژانتینم احتمالا فقط بازیهای این تیمو نگاه کنم
در ضمن مسعودجان همه بازی های جام جهانی که بدرد بخور نیستن میخوایی روزی 2 تا نیگا کنی
این سپ بالتر هم میدونسته ما کنکور داریم گل بازیها رو گذاشته بعد کنکور:27::27:
در ضمن ما هم مثل بازیکنا ریکاوری داریم و اون هم آزمون آزاده:31::31:
من 3 تا بازی اسپانیا رو می بینم. شااااااااید هم یکی دو تا بازی دیگه، بعضی جاهاشون رو دیدم!:31: اصلش همون حذفیشه که بعد کنکور بیشترش رو می بینیم.

deadboy
05-06-2010, 01:09
سلام به همه بچه کنکوری های گل.قشنگترین آرزوهارو واستون دارم و امیدوارم همتون به اون چیزی کی میخواید برسید.
یه سوال دارم ازتون.میخوام بدونم برای آماده شدن واسه یه آزمون مثه کنکور،این بهتره که اول یه درسو تموم کنیم بعد بریم سراغ درس بعدی یا اینکه همزمان به همه درسا یه نیگایی انداخت؟(مثلاً اول زبانو کامل خوند و بعد رفت سراغ ادبیات.یا اینکه در حین زبان،ادبیات هم خوند؟وهمینطور برای اختصاصیا)
تشکر.

shabeashegha
05-06-2010, 09:06
سلام به همه بچه کنکوری های گل.قشنگترین آرزوهارو واستون دارم و امیدوارم همتون به اون چیزی کی میخواید برسید.
یه سوال دارم ازتون.میخوام بدونم برای آماده شدن واسه یه آزمون مثه کنکور،این بهتره که اول یه درسو تموم کنیم بعد بریم سراغ درس بعدی یا اینکه همزمان به همه درسا یه نیگایی انداخت؟(مثلاً اول زبانو کامل خوند و بعد رفت سراغ ادبیات.یا اینکه در حین زبان،ادبیات هم خوند؟وهمینطور برای اختصاصیا)
تشکر.
سلام
قطعا هم زمان خوندن درسا بهتره. یکی از مهمترین مزیتهای این شیوه درس خوندن اینه که شما موقع آزمون کنکور قراره توی زمان 4ساعته تمام درسارو آزمون بدی اگه مغز شما قبلا این تمرین رو کرده باشه که از یه مبحث به مبحث دیگه سوییچ کنه خیلی بنفع شما میشه . ولی اگه بخوایین هر درسی رو جدا جدا بخونین بعد برین سراغ کتاب بعد موقع کنکور مثلا وقتی از درس دین و زندگی میرین سراغ زبان به کندی با جو سوالا هماهنگ میشین و شاید به سختی یادتون بیاد سوال دقیقا چی میخواد (البته بعد از اینکه برسین وسط سوالای درس بعدی مثلا همون زبان سرعتتون دوباره زیاد میشه و عادت میکنین ولی...)

mahdis_apex
05-06-2010, 09:19
سلام
بچه ها سوالای کنکور خارج تو نت هست؟
من فقط 88 رو تو سایت قلم چی دیدم
میدونین بقیه شو از کجا میتونم بگیرم؟

mahdis_apex
05-06-2010, 09:32
من فقط 88 رو تو سایت قلم چی دیدم
میدونین بقیه شو از کجا میتونم بگیرم؟
واسه تجربیا فقط 85 و 88 رو گذاشته:41:
من ریاضیم فقط شیمی تجربیا رو میخوام

GHOST RECON
05-06-2010, 11:45
از درس عربی کافیه 5 تا سوال رو درست بزنی و غلط نداشته باشی ...

در ریاضی هم حداقل 11 تا درست بدون غلط .

بطور کل هر درست در دروس عمومی یعنی 4 درصد و هر غلط یعنی 1.3 درصد منفی .

در ریاضی هم هر درست 1.8 درصد و هر غلط 0.6 درصد منفی .

، حالا تو عربی می تونی معنی ها رو بزنی که این حدود درصد رو بگیری ...
تو ریاضی سوالای آمار ، هندسه بحث دایره و نگاشت ، تحلیلی بحث خط و صفحه ، احتمال هم بسیار راحت می تونید درصد بگیرید

دوست عزیز بابت عربی ممنون ولی در ریاضی من رشتم تجربیه و تحلیلی نداریم یه راهنمایی دیگه بکنین ممنون میشم

BioHazard
05-06-2010, 12:18
سلام
امروز بالاخره 86 رو زدم ، خراب کردم :41::41: ربته منطقه 1: 1100 تا 1200 :41::41:

ادبیات : 80%
عربی : 24%
معارف : 65%
زبان: 88%
ریاضی : 67%
فیزیک : 71%
شیمی : 57 % :19::19::19::19:

ولی چرا سال 88 رتبه منطقه 1 بین 800 تا 900 شد ؟ این نرم افزار قلم چی عاشقه یا رقابت کمتر بوده ؟ اگه اینجوری باشه امسال که 350 هزار نفر شرکت کردند خیلی به نفعمون هست. تا تنور داغه بچسبونیم :دی

Alishmas
05-06-2010, 14:47
سلام . دوستان کسی کنکور خارج از کشور رشته ریاضی رو داره ؟ از ساعت 83 به بعد

فکر کنم توی سايت گزينه 2 هست ، اما فقط مخصوص کسايی که توی طرح مرور آخر ثبت نام کردند .

کسی اينجا هست که ثبت نام کرده باشه و بتونه سؤالا رو گير بياره و اينجا بزاره ؟

Amir_oscar
05-06-2010, 14:59

فکر کنم توی سايت گزينه 2 هست ، اما فقط مخصوص کسايی که توی طرح مرور آخر ثبت نام کردند .

سلام.

Mohammad Hosseyn
05-06-2010, 15:11

هنوز تو سایتش قرار نداده ... تا چند وقت دیگه میزاره ...

S.M.B
05-06-2010, 17:45

دوست عزیز توی سایت کانون هست حتما پیداش میکنی!:8:

moraddad
05-06-2010, 19:31
آقا یه سوال.
چرا خارج از کشور سوالاش با داخل فرق داره؟
به خاطر اختلاف ساعته؟
خوب خوده خارج هم که خیلی بزرگه! اونا هم اختلاف دارن...
چند وقته این سوال ذهنمو به خودش مشغول کرده:31:

shifter
05-06-2010, 19:40
شما بازی های جام جهانی رو نگاه می کنید؟
به نظرم اگه کسی میخواد واقعا ذهنش مشغول نشه یا کلا جام جهانیو بزاره کنار یا مثل من کلا 2 .3 تا بازیو بیشتر نبینه!:31:
من نگا کردم دیدم مرحله یک چهارم نهایی به بعد از 11 تیره که میتونیم با خیال راحت ببینیم!
کلا من یکی که هیچوقت شانس نداشتم...اون از زمان امتحان نهاییمون که یورو 2008 بود ایتم از الان!:13:
راستی برنامه امروز رامین جون نیکخو رو دیدین؟ خداییش این ادم اخر روحیه و انگیزه است...دمش گرم!
کارش خیلی درسته!:8:

hossein1320
05-06-2010, 19:42
خدمت دوستانی که درخواست کارنامه داده بودند عرض کنم که چون اینترنت من زغالی تشریف دارند در اولین فرصتی که کافی نت رفتم براتون کارنامه و سایر امکاناتش رو قرار می دم سوالای سالهای قبل جامعش رو هم داره .:11:

fm992
05-06-2010, 20:02
آقا یه سوال.
به خاطر اختلاف ساعته؟

راس می گی!! چرا واقعا؟! :13:

new life
05-06-2010, 20:06
آقا یه سوال.
به خاطر اختلاف ساعته؟

الان چون سوالای داخل رو توی ابی قلم چی یا هر کتاب دیگه ای حل کردیم به نظرت خیلی فرق میکنه با داخل ولی اگر خارج از کشورو نزدی تا حالا به درصدای کنکور بیشتر شباهت داره چون برای اولین بار داری حل میکنی
من خودم پارسال سراسری داخل و زدم ولی چون سوالا رو قبلا زده بودم سر کنکور فهمیدم درصدا یه مقدار زیادیش!! کاذب بود !!!

D & G
05-06-2010, 20:19
آقا یه سوال.
به خاطر اختلاف ساعته؟

آخه من شنیدم سوالات خارج از کشور خودشون 5 دسته هستن (یعنی کنکور هر سال مجموعا 6 سری سواله برای هر رشته و تصادفی انتخاب می شه اینکه کدوم مال داخل باشه و کدوم مال هر منطقه از خارج از کشور) چیزی هم که ذهن منو مشغول کرده اینه که چرا این همه ناشر فقط یه دسته از سوالا رو منتشر می کنن

behnam_roli
05-06-2010, 20:33
آقا یه سوال.
به خاطر اختلاف ساعته؟

واقعا چرا؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته یکی از دلایلش اینه که کنکور اونا آزمون سه تا رشته تو یه روزه ولی اینجا تو سه روزه! البته خوب اونا هم میتونن تو 3 روز برگزار کنن!

شاید هم به این خاطره که چون اگه سوالا بره خارج کشور احتمال لو رفتنش زیاد میشه میگن یه سری سوال دیگه طرح کنیم که حداقل اگه لو رفتش گندش زیاد در نیاد همون یه سری بچه های خارج حقشون خورده بشه بهتره تا حق همه خورده بشه:27:

چه حدسایی زدم واقعا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hossein1992
05-06-2010, 20:36
سلام
1-اگر کسی در رشته ریاضی چنین درصدی را در کنکور بزند حدود رتبه او چه قدر می شود؟با تشکر
ادبیات55
عربی60
دینی60
زبان60
ریاضی25
فیزیک30
شیمی45

2-من برای ریدینگ کتاب انتشارات سبز را دارم و قصد دارم حتما به تمامی سوالات ریدینگ پاسخ دهم آیا کتاب شهاب اناری بهتر است؟که بروم آن را هم بخرم یا با همین کتاب سبز می شود به 10 سوال ریدینگ پاسخ داد؟

لطفا بنده را دوست خود دانسته و به سوالاتم پاسخ دهید.غریبه هستم اما مرا دوست خود بدانید

با تشکر.حسین

fm992
05-06-2010, 21:36
سلام
1-اگر کسی در رشته ریاضی چنین درصدی را در کنکور بزند حدود رتبه او چه قدر می شود؟با تشکر
ادبیات55
عربی60
دینی60
زبان60
ریاضی25
فیزیک30
شیمی45

2-من برای ریدینگ کتاب انتشارات سبز را دارم و قصد دارم حتما به تمامی سوالات ریدینگ پاسخ دهم آیا کتاب شهاب اناری بهتر است؟که بروم آن را هم بخرم یا با همین کتاب سبز می شود به 10 سوال ریدینگ پاسخ داد؟

لطفا بنده را دوست خود دانسته و به سوالاتم پاسخ دهید.غریبه هستم اما مرا دوست خود بدانید

با تشکر.حسین
سلام. در مورد رتبه نمی دونم..

در مورد ریدینگ های زبان، من کتاب سبز رو یه نگاهی انداختم . به نظر بد نمیومد و بستگی داره به اینکه در حال حاضر چقدر بتونی بزنی! ولی من خودم مبتکران رو بیشتر از کتاب سبز قبول دارم و فکر می کنم بیشتر بتونی باهاش به هدفت برسی. یعنی اگرم از این 10 تا فقط 3 تا بتونی بزنی، احتمالا با مبتکران بشه به 8 تا 10 تا برسونی ولی از کتاب سبز مطمئن نیستم! من یه دوست دارم که زبانش در حد 20% بود و با مبتکران الان به 70% رسیده.

Amir_oscar
05-06-2010, 21:49
آقا یه سوال.
به خاطر اختلاف ساعته؟
من می گم بریم در سازمان سنجش تحصن بکنیم!:31:

Hossein1992
05-06-2010, 21:50
سلام. در مورد رتبه نمی دونم..

در مورد ریدینگ های زبان، من کتاب سبز رو یه نگاهی انداختم . به نظر بد نمیومد و بستگی داره به اینکه در حال حاضر چقدر بتونی بزنی! ولی من خودم مبتکران رو بیشتر از کتاب سبز قبول دارم و فکر می کنم بیشتر بتونی باهاش به هدفت برسی. یعنی اگرم از این 10 تا فقط 3 تا بتونی بزنی، احتمالا با مبتکران بشه به 8 تا 10 تا برسونی ولی از کتاب سبز مطمئن نیستم! من یه دوست دارم که زبانش در حد 20% بود و با مبتکران الان به 70% رسیده.

تشکر دوست عزیز
من شنیدم کتاب مبتکران یه سری کلوز تست هم گذاشته درسته؟روش حل کلوز تست هم مثل روش خوندن ریدینگ هست؟

moraddad
05-06-2010, 22:00
الان چون سوالای داخل رو توی ابی قلم چی یا هر کتاب دیگه ای حل کردیم به نظرت خیلی فرق میکنه با داخل ولی اگر خارج از کشورو نزدی تا حالا به درصدای کنکور بیشتر شباهت داره چون برای اولین بار داری حل میکنی
من خودم پارسال سراسری داخل و زدم ولی چون سوالا رو قبلا زده بودم سر کنکور فهمیدم درصدا یه مقدار زیادیش!! کاذب بود !!!
من بیگناهم!
اصلا سوالم این نبود!:31:
من 83 تا 85 داخلو زدم دیدم حال نمیده پریروز ،طی یک حرکت انتهاری(انتحاری) رفتم خارج!86 رو زدم.
ادب 74 /عرب 94/دین60/زبان 91/ریض و فیز 60!/شیمی 72
فهمیدم اینکاره نیستم!:31::46:

واقعا چرا؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته یکی از دلایلش اینه که کنکور اونا آزمون سه تا رشته تو یه روزه ولی اینجا تو سه روزه! البته خوب اونا هم میتونن تو 3 روز برگزار کنن!

شاید هم به این خاطره که چون اگه سوالا بره خارج کشور احتمال لو رفتنش زیاد میشه میگن یه سری سوال دیگه طرح کنیم که حداقل اگه لو رفتش گندش زیاد در نیاد همون یه سری بچه های خارج حقشون خورده بشه بهتره تا حق همه خورده بشه:27:

چه حدسایی زدم واقعا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باور کن نفهمیدم چی میگی آق بهنام!:31:

masud-000000
05-06-2010, 22:02
من می گم بریم در سازمان سنجش تحصن بکنیم!:31:
میدونم اسپمه، ولی تایید میشه! :31:

Alishmas
05-06-2010, 22:48
واسه ريدينگ زبان بايد چيکار کرد ؟ تست زدن تأثيری داره ؟ چون ريدينگ که امکان نداره تکراری بياد !

کلاً ميشه بگيد سر جلسه با ريدينگ چطوری برخورد کنم ؟!

kiuq
05-06-2010, 22:52
واسه ريدينگ زبان بايد چيکار کرد ؟ تست زدن تأثيری داره ؟ چون ريدينگ که امکان نداره تکراری بياد !

کلاً ميشه بگيد سر جلسه با ريدينگ چطوری برخورد کنم ؟!
شما سعی کن ریدینگ رو چشمی بخونی!!
البته من نمیدونم شما چقدر تسلط داری!
کلا اوضاع زبانت چطوره؟
اگه خوبه میتونی یه سری سوال هست که معمولا تو همه ی ریدینگها موضوش یکیه مثلا خط کشی زیر یک کلمه خاص یا خواستن محتوای کل ریدینگ..
اگه لغتت خوب باشه بدون خوندن ریدینگ میتونی به دو سوال از 5 سوال جواب بدی..!!
پارسال نامردی کردن دوتا ریدینگ دادن وقتی دیدم شاخ در آوردم ولی باز یه کاریش کردم ...
موفق باشی:10:

Mohammad Hosseyn
05-06-2010, 22:54
سلام
ادبیات55
عربی60
دینی60
زبان60
ریاضی25
فیزیک30
شیمی45

با این درصد ها بسته به سهمیه این رتبه ها بدست میاد :

منطقه 1 : بین 7000-7200

منطقه 2 : بین 6000-6200

منطقه 3 : 1600-1700

سوالات و بحث ها در مورد کارنامه و تخمین رتبه و ... در تاپیک زیر مطرح کنید :

shabeashegha
06-06-2010, 09:32
بچه ها شرمنده یه سوال ریاضی گذاشتم روش کلی حلش رو میخوام . فرصت داشتین یه نگاهی بهش بندازین:10:

Alishmas
06-06-2010, 09:49
شما سعی کن ریدینگ رو چشمی بخونی!!
البته من نمیدونم شما چقدر تسلط داری!
کلا اوضاع زبانت چطوره؟
اگه خوبه میتونی یه سری سوال هست که معمولا تو همه ی ریدینگها موضوش یکیه مثلا خط کشی زیر یک کلمه خاص یا خواستن محتوای کل ریدینگ..
اگه لغتت خوب باشه بدون خوندن ریدینگ میتونی به دو سوال از 5 سوال جواب بدی..!!
پارسال نامردی کردن دوتا ریدینگ دادن وقتی دیدم شاخ در آوردم ولی باز یه کاریش کردم ...
موفق باشی:10:

زبانم بدک نيست ، حدود 60 ميزنم . معمولاً همين ريدينگ خيلی وقتمو ميگيره !

امسال احتمال داره که دوباره يه ريدينگ بدن ؟

---------- Post added at 10:49 AM ---------- Previous post was at 10:46 AM ----------

استوکيومتری شيمی هم ناجوره ! کدوم واکنش ها رو حفظ کنم ؟ روش تناسب يا خطی !؟

masud-000000
06-06-2010, 10:41

---------- Post added at 10:49 AM ---------- Previous post was at 10:46 AM ----------

احتمال اينكه يه ريدينگ بدن در حد صفره براي اينكه كنكور از زمان تيركمون تا حالا هر تغييري توش انجام شده همون تغيير تو سال هاي بعدي هم حفظ شده...

جناب D‎&G‏ لطف كردن واكنش هاي مهم رو تو صفحات قبل قرار دادن (شرمنده با موبايلم نميشه اينجا قرارشون بدم)
ضمنا رو هر كدوم از روش ها تسلط بهتري داره به همون روش ادامه بده(ولي تناسب بيشتر توصيه شده)

Haniiii
06-06-2010, 11:09
آقا من یه سوال برام پیش اومده ! ... جنس کاغذ سوالات کنکور چیه ؟ ... از کجا میتونم تهیه کنم کاغذشو ...
+ سوالات واقعی رو میشه تهیه کرد ؟ ... نه از اینا که اسکن شده ... خود سوالاتی که روز آزمون میدن ! ... :31:

BioHazard
06-06-2010, 11:38

ریدینگ اول سوالارو بخون و بعد متن رو بخون اینجوری نصف زمان ریدینگت حفظ میشه :46:

اول واکنش نویسی رو یاد بگیرید و بعد برید سراغ روش تناسب

dehtoday
06-06-2010, 11:41
آقا من یه سوال برام پیش اومده ! ... جنس کاغذ سوالات کنکور چیه ؟ ... از کجا میتونم تهیه کنم کاغذشو ...
+ سوالات واقعی رو میشه تهیه کرد ؟ ... نه از اینا که اسکن شده ... خود سوالاتی که روز آزمون میدن ! ... :31:

خب كه چي بشه كه كاغذشو تهيه كني ؟!! جنس كاغذم همين كاغذاي معموليه ! پول كه چاپ نميكنن كه كاغذش فرق داشته باشه :31: بعدشم منظورت از سوالاي واقعي چيه مگه بقيه دروغن ؟!! خب چه فرقي داره اصل خود سوالس !!! كاغذ كه نون و آب نميشه :27:

Haniiii
06-06-2010, 11:48
خب كه چي بشه كه كاغذشو تهيه كني ؟!! جنس كاغذم همين كاغذاي معموليه ! پول كه چاپ نميكنن كه كاغذش فرق داشته باشه :31: بعدشم منظورت از سوالاي واقعي چيه مگه بقيه دروغن ؟!! خب چه فرقي داره اصل خود سوالس !!! كاغذ كه نون و آب نميشه :27:
شما دیدی سوالای کنکور رو از نزدیک ؟ ( همونی که روز ازمون میدن ) ... میخوام ببینم چه شکلیه :D ..

shabeashegha
06-06-2010, 12:00
شما دیدی سوالای کنکور رو از نزدیک ؟ ( همونی که روز ازمون میدن ) ... میخوام ببینم چه شکلیه :D ..
کاغذش فرق چندانی نداره فقط یکم خطش ریزتره سایز کاغذشم اونقدر کوچیکه که موقع حل ریاضی و فیزیک مجبوری روی خود صورت سوال. سوالو حل کنی . کلا کسی که تا حالا ندیده شاید یکم آشفتگی بهش دست بده . چند ساله که موسساتی که کنکور آزمایشی برگزار میکنن سعی میکنن شبیه سازی کنن مثلا قلم چی از آزمون این جمعه فرم دفترچه هاش دگر گون میشه! ولی خداییش دفترچه کنکور یه چیز دیگست شاید واسه اینه که داوطلب میدونه اصل کاریه حس میکنه یه فرم خاصیه

dehtoday
06-06-2010, 12:02

سه بعديه !!! :31: تازه حرفم ميزنه !!! يه جوري ميگي چه شكليه انگار ... ! عزيز شكلش هيچ فرقي نداره :21:

masud-000000
06-06-2010, 12:30
نمیدونم چرا اینقدر دوستان عشق حاشیه روی دارن؟
آخه کاغذ کنکور پاپیروس هم که باشه وقتی بلد نباشی سوالی رو حل کنی (یا اگه بلد هم باشی) چه تاثیری میتونه تو نتیجه آزمون داشته باشه؟؟...قبول کنید که اینا همش بهونه های بنی اسرائیلیه :31:
به جای این حرفا بشینید دو کلوم بیشتر درس بخونید که این آخرین فرصته واسه جبران کم کاری ها:11:

shabeashegha
06-06-2010, 12:59
آخه کاغذ کنکور پاپیروس هم که باشه وقتی بلد نباشی سوالی رو حل کنی (یا اگه بلد هم باشی) چه تاثیری میتونه تو نتیجه آزمون داشته باشه؟؟...قبول کنید که اینا همش بهونه های بنی اسرائیلیه :31:
به جای این حرفا بشینید دو کلوم بیشتر درس بخونید که این آخرین فرصته واسه جبران کم کاری ها:11:
اتفاقا بنظرم چندان هم حاشیه نیست. مطمئن باشید اگه تسلط شما روی همه مطالب هم خوب باشه به قدر کافی استرس دارین که حتی سایز کوچیک دفترچه و جای کم واسه حل کردن سوالات ریاضی فیزیک هم استرس زا میشه . فکر کنم این دوستمون میخواست قبل از کنکور با فرم دفترچه آشنا بشه بنظرم کار درستی میکنن . شک ندارم کسی نیست که از دیدن دفترچه های کنکور سراسری دچار استرس نشه (توی او لحظه صفری که از بلندگو اعلام میشه شروع آزمون....) میگید نه؟1ماه دیگه به شما هم ثابت میشه:46:

M . Sayid
06-06-2010, 13:11
دفترچه کنکور عینهو ......جیوه
کوچیکه ولی تا بگیری دستت می فهمی چه خبره(البته شیششو) مثل این کارتونای تلویزیون
سرطانزا هم هست
ولی برتری جیوه اینه که اینهمه عوارض روحی روانی برای ملت نداره

در کل باید رو یه گله جا 235 تا تست رو دریبل بزنی

Amir_oscar
06-06-2010, 13:46
ریدینگ اول سوالارو بخون و بعد متن رو بخون اینجوری نصف زمان ریدینگت حفظ میشه :46:

اول واکنش نویسی رو یاد بگیرید و بعد برید سراغ روش تناسب
من اول بند اول یا اگه بند اول طولانی بود، سه چهار خط اول ریدینگ رو می خونم و بعدش سوال یک رو جواب می دم. همین جوری تیکه تیکه می خونم و سوالا رو جواب می دم! به نظرم روش خوبیه.

Haniiii
06-06-2010, 13:59
من فقط میخوام بدونم جای محاسبه ، کیفیت کاغذ ، اینکه مداد روی کاغذ خوب میچرخه و ... رو بدونم ! که برای غافلگیر نشدن خوبه !

+ شکل دفترچه رو هم از قبل ببینی از لحاظ روحی خیلی تاثیر میزاره

البته بین دیدن یا ندیدن من دیدن قبل از آزمون رو انتخاب میکنم !!! ...

سه بعديه !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تازه حرفم ميزنه !!! يه جوري ميگي چه شكليه انگار ... ! عزيز شكلش هيچ فرقي نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] * تا سال دیگه که کنکور میدم شاید 3 بعدی هم بشه و عینک بدن ببینیم !!

Rainy eye
06-06-2010, 15:14
ما که میخواستیم کنکور بدیم مشاورمون هی میگفت بچه ها یاد بگیرین ریز بنویسین دفترچه کنکور خیلی کوچیکه!!!!!
واسه ما معضلی شده بود!!!
اون دفترچه ای که من دیدم همچین کوچیک نبود،ینی اون لحظه اصلاً به کوچیک بودنش فک نمیکنی
من بعد از جلسه کنکور یادش افتادم، به نظر من که اینقد کوچیک نبود که باعث استرس بشه،از دوستامم که پرسیدن همه گفتن آره انگار یه ذره از دفترچه عمومی کوچیک تر بود!!!!!:دی ینی هیچکس سر جلسه به کوچیک بودنش دقت نمیکنه که شما از همین الان واسه خودتون سوژه استرس پیدا میکنین...هرچی هست جا واسه محاسبه کم نیست
تنها مشکلی که داشت به نظر من جنس کاغذ پاسخ نامه بود،افتضاح...یه جنس خیلی زبر و کلفت!!!!انگار که پرز داشت...دستتو که میزاشتی داغون میشد...اگه پاک میکردی که دیگه کل اون قسمت پخش میشد ،جاش خیلی بد میموند،از بهترین نوع پاک کن استفاده کنین.

Ali-ch
06-06-2010, 15:40
سلام
من دفعه ی قبلی که برای تایید سوابق تحصیلی اعلام کردن (قبل از خرداد) رفتم و تایید کردم
ایندفعه که تمدید شد دیگه لازم نبود برم؟آخه وقتش تموم شده و میترسم یه موقع بگن دوباره بایدتایید میکردید
ترو خدا زودتر جواب بدین:18::18::18:

BioHazard
06-06-2010, 16:45
من اول بند اول یا اگه بند اول طولانی بود، سه چهار خط اول ریدینگ رو می خونم و بعدش سوال یک رو جواب می دم. همین جوری تیکه تیکه می خونم و سوالا رو جواب می دم! به نظرم روش خوبیه.

اگه میبینی بند طولانیه و ولش میکنی پس این روش یخورده عیب داره ، یکیش اینه که وقتی سوالارو مفهومی بدن ، نمیتونی جواب بدی. بعدش موقعی که میای پاسخ بدی ، ذهنت پراکنده شده و جواب دادن رو مشکل میکنه

بعدش هم اگه سوالی بدن که 4 تا گزینه درسته و بهترینش رو باید انتخاب کنی ، دیگه نمیتونی بزنی

اول صورت سوال ها رو بخون ، جواب هم نخوندی نخوندی ، بعد یک دور سریع ریدینگ رو بخون و بعد داری که میخونی اگه جایی که رسیدی فکر کردی جواب جواب بده. اینجوری هم میخونی و هم جواب میدی.

البته روش Skimming and Scanning هم هست که بدرد کنکور نمیخوره. اگه خواستی سرچ کن توی گوگل ، برای ریدینگ های بلند بدرد میخوره.

reyhaneh_1370
06-06-2010, 18:27

mazerta mikham,vali poshtibanet cherto pert gofte,soalaye azad mishe gof aslan ghabele moghayese ba sararsari nis,be nazaram alan ya kharej o bezan ya dakhel,azad o hata age vaght dashti am nazan,chon mood e soala kamelan fargh mikone,baes mishe zehniyatet raje be soala avaz she

dehtoday
06-06-2010, 18:59
سلام
من دفعه ی قبلی که برای تایید سوابق تحصیلی اعلام کردن (قبل از خرداد) رفتم و تایید کردم
ایندفعه که تمدید شد دیگه لازم نبود برم؟آخه وقتش تموم شده و میترسم یه موقع بگن دوباره بایدتایید میکردید
ترو خدا زودتر جواب بدین:18::18::18:

نه عزيز ! اين تاييد كردن يا نكردنش الزام آور نيست ! فقط واسه خودت ميگن كه يه وقت بعدا بهشون گير ندي !!!:31:

Amir_oscar
06-06-2010, 20:38
نه عزيز ! اين تاييد كردن يا نكردنش الزام آور نيست ! فقط واسه خودت ميگن كه يه وقت بعدا بهشون گير ندي !!!:31:
اتفاقا الزام آور هست و برای اینه که بعدا بهت گیر ندن! اگه مغایرتی باشه رشتهی قبولی ملغی محسوب می شه.
البته اگه قبلا یک بار تایید کردی نمرات رو دیگه لازم نبود دوباره می رفتی.

dehtoday
06-06-2010, 21:03
اتفاقا الزام آور هست و برای اینه که بعدا بهت گیر ندن! اگه مغایرتی باشه رشتهی قبولی ملغی محسوب می شه.
البته اگه قبلا یک بار تایید کردی نمرات رو دیگه لازم نبود دوباره می رفتی.

خب عزيز ! يه بار ديگه جملتو بخون ....... به نظرت اين الزام آور محسوب ميشه ؟!! منظور من اينه كه اگه تاييد هم نكني مشكلي نيست ( البته در صورت عدم مغايرت ) !!! اونا هم واسه همين اين امكانو فراهم كردن كه فردا برات مشكلي ايجاد نشه !

Amir_oscar
06-06-2010, 21:22
خب عزيز ! يه بار ديگه جملتو بخون ....... به نظرت اين الزام آور محسوب ميشه ؟!! منظور من اينه كه اگه تاييد هم نكني مشكلي نيست ( البته در صورت عدم مغايرت ) !!! اونا هم واسه همين اين امكانو فراهم كردن كه فردا برات مشكلي ايجاد نشه !
خب همین که اگه مغایرت داشته باشه ردت می کنن، یعنی لازمه که بری و ببینی مغایرتی داره یا نه!:31::10:

GHOST RECON
07-06-2010, 10:52
به نظر دوستان من اول كل درس ها رو بخونم بعد تست جامع كنكور بزنم بهتره يا چند درس چند درس بخونم و تست بزنم آخرش هم تست هاي كنكور ؟

dehtoday
07-06-2010, 11:34
سلام بچه ها ! كارتاي آزمون جامع 3 سنجش هم رسيد ... !!!

:40:

Amir_oscar
07-06-2010, 11:54
سلام بچه ها ! كارتاي آزمون جامع 3 سنجش هم رسيد ... !!!

:40:
این لینک رو از کجا اوردی؟ توی صفحه ی اصلی خود سایت نیست!

dehtoday
07-06-2010, 12:03
این لینک رو از کجا اوردی؟ توی صفحه ی اصلی خود سایت نیست!

درسته نيست ولي مياد ! در هر صورت ما خواستيم پيش دستي كنيم !!! :31:

shabeashegha
07-06-2010, 14:05
به نظر دوستان من اول كل درس ها رو بخونم بعد تست جامع كنكور بزنم بهتره يا چند درس چند درس بخونم و تست بزنم آخرش هم تست هاي كنكور ؟
سوال شما راجبه دوره جمع بندیه؟! اگه واسه دوران جمع بندیه که باید بگم اگه برسی کل درسهارو با این روشی که شما میگی جمع بندی کنی خودش معجزست همراه با تست جامع کنکور که مافوق معجزست . شما باید اول کنکورای سالای پیش رو توی زمان خودش بزنی بعد رفع اشکال کنی . در غیر این صورت هیچ روش دیگه ای با وقت باقی مونده سازگار نیست.فراموش نکنید کمتر از 4هفته به کنکور مونده

---------- Post added at 04:05 PM ---------- Previous post was at 04:01 PM ----------

امروز هم کنکور 86 رو زدم . چقدر درصد شمیم نا امید کننده ست:41:

sky man
07-06-2010, 14:57
بچه ها من سر جلسه دستم عرق میکنه و این باعث میشه که مداد تو دستم سر بخوره و اعصابم خورد بشه. تازه نگران پاسخنامه هم هستم که خیس نشه !
راه حلی ندارین ؟

sh_r_rad
07-06-2010, 15:52
سر جلسه دستم عرق میکنه
راه حلی ندارین ؟
دستمال پارچه ای

همه جمعه سنجش میدین؟

Amir_oscar
07-06-2010, 16:19
دستمال پارچه ای

همه جمعه سنجش میدین؟
من که بلی!

سوال شما راجبه دوره جمع بندیه؟! اگه واسه دوران جمع بندیه که باید بگم اگه برسی کل درسهارو با این روشی که شما میگی جمع بندی کنی خودش معجزست همراه با تست جامع کنکور که مافوق معجزست . شما باید اول کنکورای سالای پیش رو توی زمان خودش بزنی بعد رفع اشکال کنی . در غیر این صورت هیچ روش دیگه ای با وقت باقی مونده سازگار نیست.فراموش نکنید کمتر از 4هفته به کنکور مونده

---------- Post added at 04:05 PM ---------- Previous post was at 04:01 PM ----------

امروز هم کنکور 86 رو زدم . چقدر درصد شمیم نا امید کننده ست:41:

سینا جان شما می خوای داروسازی قبول بشی که زمین رو می زنی؟

shabeashegha
07-06-2010, 16:26
دستمال پارچه ای

اگه راست دستی دستکش پارچه ای نازک (داروخونه ها دارن) (جنسش شبیه دستمال کاغذیه) بگیر فقط توی دست راستت بکن. اگه چپ دستی دستکشو تو دست چپت.

من که بلی!

سینا جان شما می خوای داروسازی قبول بشی که زمین رو می زنی؟
آره امیر جان . غیر از اینکه به داروسازی علاقه دارم توی رتبه کل و منطقه تاثیر معجزه آسایی داره:46: البته 99 درصد از بچه ها فکر میکنن چون ضریب این درس واسه زیر گروه 1 صفره یعنی زدن و نزدنش فرقی نداره در صورتی که اینطور نیست :10:

Amir_oscar
07-06-2010, 18:22
آقا من یه چیزی دیدم فکم افتاد!!!
قراره شبکه آموزش 6 و 7 تیر یه برنامه به اسم کنکور7 پخش بکنه که از ساعت 9 صبحه تا 11 شب!:18:
به نظرم می خواد تمام کارشناس های کنکور رو دعوت بکنه! + روانشناس!
امروز هم دکتر نکویی رو اورده بودن. همون که توی مجله ی موفقیت می نویسه.
خلاصه این که 6 و 7 تیر رو از دست ندین! (البته همش رو که نمی شه نگاه کرد!)

sh_r_rad
07-06-2010, 18:42
[/COLOR]

کنکورا رو تک درس و با زمان پیشنهادی اش بزن درس به درس تصحیح کن و رمبحثی رفع اشکال کن بعد از 2 آزمون دیگه یک جا بزن این وسطا. هر موقع وقت پیدا کردی ناقص ها رو بخون

---------- Post added at 07:42 PM ---------- Previous post was at 07:38 PM ----------

همه سنجش میدن؟
من میخواستم سنجش بدم دیدم جامع 2 اش زیاد جالب نبوده ، غلط داشته و پاسخ تشریحی شو که نگو آشغاله!
مگه نه؟
می خوام برم همون قلم . نظرتون چیه؟

Amir_oscar
07-06-2010, 18:50
[/COLOR]

کنکورا رو تک درس و با زمان پیشنهادی اش بزن درس به درس تصحیح کن و رمبحثی رفع اشکال کن بعد از 2 آزمون دیگه یک جا بزن این وسطا. هر موقع وقت پیدا کردی ناقص ها رو بخون

---------- Post added at 07:42 PM ---------- Previous post was at 07:38 PM ----------

همه سنجش میدن؟
من میخواستم سنجش بدم دیدم جامع 2 اش زیاد جالب نبوده ، غلط داشته و پاسخ تشریحی شو که نگو آشغاله!
مگه نه؟
من شنیدم سنجش 3 خیلی با 1 و 2 تفاوت داره هر سال و خیلی استاندارد تره و طراحاهاش بیشترن.
ضمن اینکه مطمئن باش جامع آماریش خیلی خیلی بیشتر از قبلیا و قلم چیه.

sh_r_rad
07-06-2010, 18:57
کارنامشم تو تیر میاد!

shifter
07-06-2010, 19:20
بالاخره سنجش بدیم یا قلمچی؟؟
من یحتمل قلمچی میدم...
چون سوالاش خیلی خوب و سختته! عیار ادم معلوم میشه!

قراره شبکه آموزش 6 و 7 تیر یه برنامه به اسم کنکور7 پخش بکنه که از ساعت 9 صبحه تا 11 شب![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نگا نکنین...این برنامه همون اسب تروای خودمونه!:31:
خدا کنه پور دستمال رو هم بیارن قبل کنکور کمی بخندیم!:27:

fm992
07-06-2010, 20:47
بچه ها من سر جلسه دستم عرق میکنه و این باعث میشه که مداد تو دستم سر بخوره و اعصابم خورد بشه. تازه نگران پاسخنامه هم هستم که خیس نشه !
راه حلی ندارین ؟

باید بری دکتر! راه حل که واسه توی خونه چرا ولی واسه سر جلسه ی کنکور نه!
کاغد چکنویس یا پارچه بذار کنار دستت و با اونا عرقای دستت رو خشک کن! خواهر دوستم اینطور بود و با این کار حداقل دستاش خشک می موند.
ولی تو برو دکتر . اگه قبلا اینطور نبودی احتمالا از استرس باشه اما اگه قبلا هم دستات اینقدر عرق می کرده یه مشکلی هست.

sky man
08-06-2010, 07:16
باید بری دکتر! راه حل که واسه توی خونه چرا ولی واسه سر جلسه ی کنکور نه!
کاغد چکنویس یا پارچه بذار کنار دستت و با اونا عرقای دستت رو خشک کن! خواهر دوستم اینطور بود و با این کار حداقل دستاش خشک می موند.
ولی تو برو دکتر . اگه قبلا اینطور نبودی احتمالا از استرس باشه اما اگه قبلا هم دستات اینقدر عرق می کرده یه مشکلی هست.

نه فقط به خاطر استرس جلسه است فکر نمیکنم بیماری باشه

fm992
08-06-2010, 14:22
سلام بچه ها.

من جمعه 21 خرداد آزمون قلمچی رو می رم!
ولی مال سنجش رو توی خونه از خودم می گیرم.

---------- Post added at 03:22 PM ---------- Previous post was at 03:20 PM ----------

[/COLOR]

همه سنجش میدن؟
مگه نه؟

من سنجش ثبت نام کردم ولی پشیمون شدم!
می رم قلم.

Tarannom_
08-06-2010, 15:12
بچه ها من رشته م هنره...میدونم اینجا کسی رشته ش هنر نیس...من تا به حال هیچ کدوم از آزمونای سنجشو ندادم و از مهر ماه دارم تو ازمونای قلمچی شرکت می کنم...جزو تراز بالاها هم هستم...ولی برای سنجش این هفته هم ثبت نام کردم...به نظرتون سنجش رو برم یا قلمچی؟

اگه سنجش رو نرم می تونم بعد از آزمون برم حوزه امتحانی سوالارو بگیرم؟

Amir_oscar
08-06-2010, 15:55
سلام بچه ها.

من جمعه 21 خرداد آزمون قلمچی رو می رم!
ولی مال سنجش رو توی خونه از خودم می گیرم.

---------- Post added at 03:22 PM ---------- Previous post was at 03:20 PM ----------

من سنجش ثبت نام کردم ولی پشیمون شدم!
می رم قلم.
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه قرار نبود سنجش رو بدی؟
منم دارم دودل میشم که برم کدوم یکی ها!:22:

MyEnd
08-06-2010, 15:56
سلام دوستان
من یه مشکلی دارم نمیدونم واقعا باید چی کار کنم؟!
من درصدهام بشدت نوسان داره ...
مثلا یه بار فیزیک رو میزنم 60 امروز زدم 31!
ریاضی 46 امروز زدم 20!
(البته شیمی خیلی بهتر شده 9 یه بار زدم امروز زدم 52)
باید چی کار کنم؟

منم سنجش میرم

pcsoft_02
08-06-2010, 16:36
منم از اینکه تو آزمونهای سنجش ثبت نام کردم پشیمونم !!!!سوالاتش که اشتباه هستن هیچ تازه نتیجه اش یه وقتی میاد که دیگه بدرد آدم نمی خوره :41:

hasti rs
08-06-2010, 17:15
آره امیر جان . غیر از اینکه به داروسازی علاقه دارم توی رتبه کل و منطقه تاثیر معجزه آسایی داره:46: البته 99 درصد از بچه ها فکر میکنن چون ضریب این درس واسه زیر گروه 1 صفره یعنی زدن و نزدنش فرقی نداره در صورتی که اینطور نیست :10:

واقعا" ؟؟؟؟؟؟!! یکی از دوستای من هیچ علاقه ای به دارو نداره ازم پرسید زمین تاثیر داره من بهش گفتم نه فقط واسه داروسازی مهمه !!!!!!!!!!! بچه ی مردم رو گمراه کردم !!
اگه 30 درصد بزنیم یا 0 بزنیم تفاوت تاثیری که توی رتبه داره زیاده ؟؟

Amir_oscar
08-06-2010, 17:42
واقعا" ؟؟؟؟؟؟!! یکی از دوستای من هیچ علاقه ای به دارو نداره ازم پرسید زمین تاثیر داره من بهش گفتم نه فقط واسه داروسازی مهمه !!!!!!!!!!! بچه ی مردم رو گمراه کردم !!
برای رشته های دکترای حرفه ای یعنی پزشکی و دامپزشکی و... هیچ تاثیری نداره. توی رتبه ی کل و رتبه ی کشوری تاثیر داره، اما این رتبه ها به هیچ دردی نمی خورن و با توجه به رتبه ی زیر گروه انتخاب رشته انجام می شه و برای پزشکی هیچ تاثیری نداره. مطمئن باش.

BioHazard
08-06-2010, 18:22
سلام
دارم دیونه میشم ، :19::19: مثلا توی این کنکورایی که زدم ریاضیم پایین 60 نیومده و همچنین آزمون اول مبتکران ریاضی رو 60 % زدم ولی توی آزمون علوی حداکثر 40 % هست. دارم دیونه میشم......................!!!!!

KOREA DPR
08-06-2010, 18:28
كاش سنجش نميدادم و قلمچي رو انتخاب ميكردم :41:

GHOST RECON
08-06-2010, 19:45
سلام
دارم دیونه میشم ، [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مثلا توی این کنکورایی که زدم ریاضیم پایین 60 نیومده و همچنین آزمون اول مبتکران ریاضی رو 60 % زدم ولی توی آزمون علوی حداکثر 40 % هست. دارم دیونه میشم......................!!!!!
ايول داري بابا ما ته تهش مغزمون رو فشار بديم 3 در صد رياضي ميزنيم تازه اونم تو سراسري:31:

Amir_oscar
08-06-2010, 20:08
سلام
دارم دیونه میشم ، :19::19: مثلا توی این کنکورایی که زدم ریاضیم پایین 60 نیومده و همچنین آزمون اول مبتکران ریاضی رو 60 % زدم ولی توی آزمون علوی حداکثر 40 % هست. دارم دیونه میشم......................!!!!!
خب حتما سوال های علوی غیراستاندارده دیگه!
به گیرنده ات دست نزن، اشکال از فرستنده است!:31:

shifter
08-06-2010, 20:18
بچه ها امروز با پست برای من یه بسته اومد که انگار از طرف سنجشه!
توش یه دفترچه بود که یه سری اطلاعات در مورد کنکور و ... بود به علاوه فرم برای دریافت بسته اموزشی که انگار توش چند تا ازمون شبیه کنکور هست و تو فرمش نوشته که با این بسته تو 10 روز اخر مونده به کنکور میشه با روزی 1 تا 2 ساعت خوندنش امادگی کامل رو کسب کرد!!
قیمتش هم 25 هزار تومنه!
برای شماها از اینا نیومده؟
چیکار کنم؟ بگیرمش؟ شاید سوالای کنکور توش باشه!:31:

BioHazard
08-06-2010, 20:30
خب حتما سوال های علوی غیراستاندارده دیگه!
به گیرنده ات دست نزن، اشکال از فرستنده است!:31:
چمیدونم والا!!!!! حالا امتحان 22 اردیبهشتش از کنکورای گذشته است

توش یه دفترچه بود که یه سری اطلاعات در مورد کنکور و ... بود به علاوه فرم برای دریافت بسته اموزشی که انگار توش چند تا ازمون شبیه کنکور هست و تو فرمش نوشته که با این بسته تو 10 روز اخر مونده به کنکور میشه با روزی 1 تا 2 ساعت خوندنش امادگی کامل رو کسب کرد!!
قیمتش هم 25 هزار تومنه!

نه برای من نیومده.

fm992
08-06-2010, 20:32
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه قرار نبود سنجش رو بدی؟
منم دارم دودل میشم که برم کدوم یکی ها!:22:
دیگه گفتم که می گن سوالای دو تا آزمون قبلی سنجش چرت بوده.. برم کانون دیگه!
ولی یه چیزی! من کلاً همه چیز مربوط به آزمون سنجشم رو گم کردم! شماره پرونده اینا ندارم! :31:
اگرم بخوام برم نمی تونم کارتم رو بگیرم. حالا ولش کن.
بگو ببینم می شه بعد از آزمون برم و سوالا رو بگیرم؟؟

Ghorbat22
08-06-2010, 20:39
سلام دوستان :20:

میشه کمکی کنید و بگید تو این چند هفته برای دو درس ریاضی و فیزیک کدوم مباحث رو بخونم و روی چه مطالبی بیشتر کار کنم تا بتونم ریاضی رو در حد 40 و فیزیک رو در حد 60 بزنم ؟؟؟ اصلا راضی نیستم :41:

ممنــــــــــون:11:

Amir_oscar
08-06-2010, 20:39
دیگه گفتم که می گن سوالای دو تا آزمون قبلی سنجش چرت بوده.. برم کانون دیگه!
ولی یه چیزی! من کلاً همه چیز مربوط به آزمون سنجشم رو گم کردم! شماره پرونده اینا ندارم! :31:
اگرم بخوام برم نمی تونم کارتم رو بگیرم. حالا ولش کن.
بگو ببینم می شه بعد از آزمون برم و سوالا رو بگیرم؟؟
به اون اطلاعات اصلا نیاز نیست! با نام خانوادگی و شماره شناسنامه و سال تولد هم می شه کارت و کارنامه گرفت.
راجع به سوال ها رو گرفتن نمی دونم!
لطفا همگی راهنمایی می کنید راجع به کانون یا سنجش رفتن؟

saeedsamiri
08-06-2010, 20:45
سلام
من لینک تخمین رتبه را دانلود کردم
نصبش هم کردم
حالا وقتی برنام اجرا می کنم اولش یه ارور میده که میگه سی دی را وارد کنید که ok می کنم و میگه نام خود را وارد کنید و بعد که وارد کردم باز یه ارور میده که quit داره و continue
continue که میزنم هر چه صبر میکنم که از 1 تا 15 پر بشه ولی نیمشه حتی یه بار 1 ساعت کامپیوتر روشن گذاشتم و باز دیدم اصلا پر نمیشه
quit هم که میزنم صفحه بسته میشه و از برنامه خارج میشم و باز که وارد میشم دقیقا همون آشه و همون کاسه یعنی باز continue میزنم و اصلا پر نمیشه

حالا چه کار کنم ؟خیلی نیاز دارم

shabeashegha
08-06-2010, 20:48
اول این دوتا تخمین رتبه رو ببین تا یه توضیحی بهت بدم :

حالا توضیحات:ببین همونطور که دوست عزیزم امیر جان توضیح داد برای گروه 1 بی تاثیره . البته دامپزشکی رو زیاد مطمئن نیستم . فکر کنم ضریبش برای دامپزشکی 2 باید باشه . اما توی رتبه منطقه و کشوری تاثیر داره .

برای رشته های دکترای حرفه ای یعنی پزشکی و دامپزشکی و... هیچ تاثیری نداره. توی رتبه ی کل و رتبه ی کشوری تاثیر داره، اما این رتبه ها به هیچ دردی نمی خورن و با توجه به رتبه ی زیر گروه انتخاب رشته انجام می شه و برای پزشکی هیچ تاثیری نداره. مطمئن باش.
امیر جان واقعا کارت درست . تو تجربی هستی یا ریاضی . ماشالا واردیا:11:

Ghorbat22
08-06-2010, 20:54
مرسی shabeashagha واسه مقایسه ای که انجام دادی ...

اطلاعی در این مورد نداشتم ...

هر چند کم و بیش زمین رو خوندم ولی خب ....

ممنون

saeedsamiri
08-06-2010, 20:57
سلام
نصبش هم کردم
حالا وقتی برنام اجرا می کنم اولش یه ارور میده که میگه سی دی را وارد کنید که ok می کنم و میگه نام خود را وارد کنید و بعد که وارد کردم باز یه ارور میده که quit داره و continue
continue که میزنم هر چه صبر میکنم که از 1 تا 15 پر بشه ولی نیمشه حتی یه بار 1 ساعت کامپیوتر روشن گذاشتم و باز دیدم اصلا پر نمیشه
quit هم که میزنم صفحه بسته میشه و از برنامه خارج میشم و باز که وارد میشم دقیقا همون آشه و همون کاسه یعنی باز continue میزنم و اصلا پر نمیشه

کسی اطلاعی نداره؟

shabeashegha
08-06-2010, 21:02
سلام

2 حالت داره یا همونطور که یکی از دوستان گفت سوالات علوی غیر استاندارده یا اینکه شما سر آزمون استرس زیادی داری واسه همین افت میکنی . ببینم همون سوالات رو توی خونه چطور میزنی (علوی رو میگم)

كاش سنجش نميدادم و قلمچي رو انتخاب ميكردم :41:
فرق چندانی نداره بنظرم . فقط خوبی کانون به اینه که سوالاش سنگین یه طورایی استرس سر آزمون رو تجربه میکنی:46:

قیمتش هم 25 هزار تومنه!
برای یکی از دوستام هم اومده . اصلا نگیر . همش کلاه برداریه . اینا آدرس پستی کنکوریارو از دفاتر پستی میخرن بعد واسشون این جور چیزارو میفرستن . چون میدونن الان خیلی از بچه ها نا امیدن یا نیاز به این جور چیزا دارن میفرستن و وسوسه میکنن .
مطمئن باش اگه سوالای کنکور توش بود عوض 25 تومن 250 تومنم کم بود واسش. خیالت راحت نخری هیچی از دست نمیدی . ولی بخری وقت و پولتو از دست میدی

سلام دوستان :20:

میشه کمکی کنید و بگید تو این چند هفته برای دو درس ریاضی و فیزیک کدوم مباحث رو بخونم و روی چه مطالبی بیشتر کار کنم تا بتونم ریاضی رو در حد 40 و فیزیک رو در حد 60 بزنم ؟؟؟ اصلا راضی نیستم :41:

ممنــــــــــون:11:

آفرین بنظرم پیشرفت داری. فکر کنم توی ریاضی روی مشتق. حد. کاربردمشتق. مقاطع . و انتگرال کار کنی عالیه . ضمن این که این مباحث راحتن
در مورد فیزیک هم پیش 1 و 2 رو تقویت کنی + آینه ها کافیه

saeedsamiri
08-06-2010, 21:05
سلام
نصبش هم کردم

بابا بی معرفتا شما همتون نرم افزار تخمین رتبه دارید و ازش استفاده می کنید ولی جواب من نمیدید

AmiIin
08-06-2010, 21:06
دوستان سلام !

میشه لطف کنید لینک دانلود این برنامه ی تخمین رتبه رو بذارید ؟
واسه کنکور زبان هم تخمین میزنه ؟

shabeashegha
08-06-2010, 21:18
بابا بی معرفتا شما همتون نرم افزار تخمین رتبه دارید و ازش استفاده می کنید ولی جواب من نمیدید
آقا شرمنده من سی دیشو دارم وقتی اخطار میده سی دیشو میذارم روشن میشه . بچه هایی که دانلود کردن و دارن استفاده میکنن اگه بلدین بگین آقا سعید چکار کنه :10:

راستی بچه ها یه خبر هم راجبه کنکور:
معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: آزمون سراسری 89 با حضور یک میلیون و 286 هزار و 813 داوطلب در روزهای 10 ، 11 و 12 تیر در 398 شهرستان و بخش برگزار خواهد شد.

حسین توکلی در گفتگو با واحد مرکزی خبر افزود: از این تعداد 773 هزار و 653 داوطلب زن و 513 هزار و 160 داوطلب هم مرد هستند.

وی تصریح کرد: زمان برگزاری آزمون های گروه علوم ریاضی و فنی صبح پنج شنبه دهم تیر ، گروه علوم تجربی صبح جمعه یازدهم تیر ، گروه علوم انسانی صبح شنبه دوازدهم تیر ، گروه هنر ، عصر پنج شنبه دهم تیر و گروه زبان های خارجی عصر جمعه یازدهم تیر است.

توکلی گفت: کارت ورود به جلسه به صورت الکترونیکی و از طریق سایت سازمان سنجش در روزهای 5 تا 9 تیر توزیع خواهد شد.

معاون اجرایی سازمان سنجش گفت: تعداد داوطلبان گروه علوم ریاضی و فنی 317 هزار و 605 نفر ، گروه علوم تجربی 464 هزار و 629 داوطلب ، گروه علوم انسانی 462 هزار و 540 نفر ، گروه هنر 25 هزار و 55 نفر و گروه زبان های خارجی 16 هزار و 984 داوطلب هستند.

وی با اشاره به این مطلب که در کنکور امسال حدود 500 هزار نفر پذیرفته می شوند ،افزود : نتایج اولیه در مرداد و نتایج نهایی نیمه دوم شهریور اعلام خواهد شد.
منبع: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

steps
08-06-2010, 22:36
دوستان امروز رفته بودم مدرسه کارنامه بگریم ولی حاضر نبود . مسعول ثبت نمرات با من رفیقه می گفت چطوری فیزیک شدی 1.25 کمک گفتم نخونده بودم و... .
حالا فردا میرم کارنامه می گیرم پیش 1 رو هم انتخاب واحد میکنم ببینم چی میشه.
حالا من اگه فیزیک رو تک ماده بزنم دیگه فیزیک 1 رو هم زدم .
من تا کی وقت دارم مدرک پیش بگیرم؟
ازاد قبولیم احتمالش زیاده ازمون هنر دولتی هم فکر کنم خوب بزنم.

karkan
08-06-2010, 22:53
بچه ها زمان ثبت نام آزمون سوم سنجش تموم شد؟؟؟؟واااااااااااای من فکر کردم ثبت نام کردم!!!!!!!!!!!

یعنی دیگه راهی نیست؟؟؟همیشه دو روز از دنیا عقبم...shi*t

AEZ_Best
08-06-2010, 23:57
سلام
من هم سنجش و هم قلم رو ميدم
5 شنبه صبح قلم و جمعه سنجش.

يه موضوع مهمتر
من نمي تونم همه توانمو توي آزمون به کار بگيرم
آخراش (توي شيمي) خيلي حوصلم سر ميره و هي ميخوام زود تموم کنم بيام بيرون
به همين خاطرم سوالايي که جا ميذارم رو ديگه حسي که بزنم نمياد
شما راه حلي ندارين
از نظر بدني هم خيلي ضعيفم و سر جلسه خودم حس ميکنم که دارم کم ميارم

سال 84 رو زدم (عمومياش از سراسري تجربي 87)

ادب:76
عرب:80
دين:44
زبان:60
رياضي:80
فيزيک:72
شيمي:80

15 دقيقه زدتر تموم کردم
بعدش که غلطا و نزده ها رو نگا ميکردم و هرچي رو که بلد بودم رو ميزدم به نتايج زير رسيدم که خيلي با بالايي ها فرق داره
همون کنکورا فقط سوالای غلط و نزده بعد آزمون کلش 20 دقیقه طول کشید
ادب 81
عرب90
دینی----ولش کردم 44 بود (87 تجربی سخت بوده یا من بیریخته اوضاعم
زبان84
ریضی87
فیزیک83
شیمی90

چکار کنم که فاصله این دو تا کم شه؟؟؟؟

dehtoday
09-06-2010, 07:27
سلام
نصبش هم کردم

سلام ! منم دارم از اين نرم افزار استفاده مي كنم ولي چنين مشكلي ندارم ! شايد مشكل از ويندوزت باشه :13:( البته ميگم شايد !!!‌)

moraddad
09-06-2010, 09:15
چه بدبختی ای گیر افتادیم!
دیشب رفتم فوتبال،مصدوم شدم! زانوم مثل مایکل اوون از وسط تا شد یه لحظه!
دکتر گفت احتمالا مینیسکت پاره شده، باید MRI بگیری تا مشخص شه...حالا رفتم گرفتم،جوابش عصر میاد.
100 دفعه مامانم گفت یه سال نرفتی این 20 روزم روش...بلانسبت شما خر شدم رفتم!
حکمت خدارو میبینین!یه عمر فوتبال بازی کردیم آخ نگفتیم...اونوقت عدل همین الان باید اینجوری شه:41:
گفتم که درس عبرت شه،خیلی این چند هفته مواظب خودتون باشین...

shifter
09-06-2010, 11:00
برای یکی از دوستام هم اومده . اصلا نگیر . همش کلاه برداریه . اینا آدرس پستی کنکوریارو از دفاتر پستی میخرن بعد واسشون این جور چیزارو میفرستن . چون میدونن الان خیلی از بچه ها نا امیدن یا نیاز به این جور چیزا دارن میفرستن و وسوسه میکنن .
مطمئن باش اگه سوالای کنکور توش بود عوض 25 تومن 250 تومنم کم بود واسش. خیالت راحت نخری هیچی از دست نمیدی . ولی بخری وقت و پولتو از دست میدی اره خودمم به همین نتیجه رسیدم...:31: چه کارهایی که بعضیا نمیکنن ها!

ه بدبختی ای گیر افتادیم!
دکتر گفت احتمالا مینیسکت پاره شده، باید MRI بگیری تا مشخص شه...حالا رفتم گرفتم،جوابش عصر میاد.
100 دفعه مامانم گفت یه سال نرفتی این 20 روزم روش...بلانسبت شما خر شدم رفتم! اااااا !:18: عمو سامان تو دیگه چرا؟؟ یه 20 روز رو هم صبر میکردی دیگه!!
منم هفته پیش موقع دوچرخه سواری خوردم زمین...شانس اوردم طوریم نشد اما دوچرخه به فنا رفت!:31:

به هر حال امیدوارم پات طوریش نشده باشه!

only4you_mehr
09-06-2010, 11:19
:41::41::41:
حکمت خدارو میبینین!یه عمر فوتبال بازی کردیم آخ نگفتیم...اونوقت عدل همین الان باید اینجوری شه:41:

اشكالي نداره خدا رو شكر كن كه دستت چيزيش نشده منم شانس آوردم چون كه بعد از كنكور رفتم فوتبال همون اولاي بازي پام پيچ خورد و رباط صليبيم پاره شد :41: ( فوتباله ديگه پيش مياد )
ان شاالله كه واسه شما مشكلي پيش نمياد
بازم ميگم خدا رو شكر كن كه دستت نبوده

Amir_oscar
09-06-2010, 11:46
ایشالله که چیزی نیست! حالا به قول دوستان خوبه که دستت اوف نشد! حالا اگه پات هم نیاز به آتل و اینا داشت خیلی هم بد نمیشه! نمی تونی تکون بخوری و همه اش می شینی سر درست!:31:
حالا ایشالله که هیچی نباشه.
راستی این کارت های سنجش لینکشون اومده توی صفحه ی اصلی سایتش؟ من نگاه می کنم نیست! ولی دوستم گفت لینکش بوده و کارتش رو گرفته!

dehtoday
09-06-2010, 11:59
ایشالله که چیزی نیست! حالا به قول دوستان خوبه که دستت اوف نشد! حالا اگه پات هم نیاز به آتل و اینا داشت خیلی هم بد نمیشه! نمی تونی تکون بخوری و همه اش می شینی سر درست!:31:
حالا ایشالله که هیچی نباشه.
راستی این کارت های سنجش لینکشون اومده توی صفحه ی اصلی سایتش؟ من نگاه می کنم نیست! ولی دوستم گفت لینکش بوده و کارتش رو گرفته!

اصلا چند روز پيش لينكش اومد تو صفحه اصلي سايت ! شما احتمالا مرورگرتون صفحه ذخيره شده قبلي رو مياره بعضي موقع ها IE روي سايت سنجش قات ميزنه !!! وقتي اومد بالا يه بار رفرش كن اگه هم خودش اومد ديگه بايد كوكي ها رو حذف كني !!!

Amir_oscar
09-06-2010, 12:11
اصلا چند روز پيش لينكش اومد تو صفحه اصلي سايت ! شما احتمالا مرورگرتون صفحه ذخيره شده قبلي رو مياره بعضي موقع ها IE روي سايت سنجش قات ميزنه !!! وقتي اومد بالا يه بار رفرش كن اگه هم خودش اومد ديگه بايد كوكي ها رو حذف كني !!!
مرورگرم firefox هستش و همهی کوکی ها و کش ها و... رو هم پاک کردم بازم همون طوریه!

dehtoday
09-06-2010, 12:28
مرورگرم firefox هستش و همهی کوکی ها و کش ها و... رو هم پاک کردم بازم همون طوریه!

در هر صورت شما بريد به اين آدرس و كارتتون رو پرينت كنيد ! ملاك فكر نكنم آمدن يا نيامدن به صفحه اصلي باشه ! در هر صورت الآنم صفحه اصلي سايت هستش. مداركشم موجوده تقديم كنم ؟!! :31:

masud-000000
09-06-2010, 13:40
چه میکنه این جام جهااااانی!!!:31:
منم دیشب سالن فوتسال بودم خیلی حال داد. خدا رو شکر مصدومیت هم تو کار نبود:31:
سامان جان امیدوارم هر چه سریعتر حالت خوب بشه .:11:

راستی من هم میرم سنجش.(سوالات قلم چی رو هم میگیرم تو خونه کار می کنم)

پ.ن:این همه رفتیم قلمچی چیزی نشد بزا یه بار بریم سنجش شاید فرجی شد :19:

pedramch
09-06-2010, 13:46
ای بابا...شماها چطوری اینقدر ریاضی بالا میزنید؟:دی
من درصدم از 60 تجاوز نمیکنه!

bahador2009
09-06-2010, 16:41
سلام بچه ها یه سوال
من تسلطم روی ریاضی کمه و از 30 درصد بیشتر نمیزنم در حالی که وقتی جواب ها رو نگاه میکنم به نطرم سوالا راحت میاد.
توی فیزیک هم با اینکه خوبم ولی نمیتونم اونجوری که خودم میخوام بزنم و از 45 به اینور درصد نمیارم .
فکر میکنید توی این مدت باقی مونده چی کار گنم؟

shabeashegha
09-06-2010, 18:13
بچه ها یه سوال آسون شیمی دارم وقت کردین یه نگاهی بندازین :

hasti rs
09-06-2010, 18:43

منم همین مشکل و دارم و بعدا" که درسا رو یه دونه یه دونه میزنم درصدام 10 تا 20 درصد بیشتر میشن :41:

Ali-ch
09-06-2010, 19:19
سلام بچه ها یه سوال
من تسلطم روی ریاضی کمه و از 30 درصد بیشتر نمیزنم در حالی که وقتی جواب ها رو نگاه میکنم به نطرم سوالا راحت میاد.
توی فیزیک هم با اینکه خوبم ولی نمیتونم اونجوری که خودم میخوام بزنم و از 45 به اینور درصد نمیارم .
فکر میکنید توی این مدت باقی مونده چی کار گنم؟
سلام فکر میکنم روشی که نیکخو گفت کمکت کنه(احتمالا حداقل تا 30 درصد میکشتت بالا(یعنی خودش اینطوری میگه))یعنی همون بررسی تست به تست یه دفترچه ی ریاضی رو بردار (مثلا معمولا تو تلویزیون میگه 84 تا 86)سوال 1 رو نگاه کن اگه بلدی که بزن اگه بلد نبودی حق نداری جوابشو نگا کنی تا اینکه با کمک جزوه و کتاب و .. به جواب برسی (هر چقدر هم طول کشید ناراحت نباش ممکنه دفترچه ی اول 1 هفته طول بکشه)
در ضمن این روش یه فایده ی دیگه هم داره که خودم بهش پی بردم: وقتی میخوای آزمون بدی دقیقا میدونی با چه جور سوالی قراره روبرو شی(مخصوصا تو فیزیک)
موفق باشی:46::46::46:

fardinstar
09-06-2010, 20:20
من امسال خيلي اميدوار بودم بتونم پزشكي قبول شم . روزي 5-6 ساعت هم درس ميخوندم و تا عيد همه دروس اختصاصي رو تموم كردم و عمومي ها رو گذاشته بودم واسه بعد عيد. اما سال 89 براي من به جز بدشانسي چيز ديگه اي به همراه نداشته. خودم كه 8 فروردين تصادف كردم پاهام شكستن و پدرم هم 24 فروردين به دليل انفاركتوس قلبي فوت كرد و عمرشو داد به شما. تمام اميدمو از دست دادم . تا همين 7 و 8 خرداد هم نميتونستم درس بخونم. الان شروع كردم به درس خوندن ببينم آزاد غيرپزشكي قبول ميشم يا نه! مثل اينكه قسمت نيست من رشته مورد علاقم قبول بشم! فكر كنم حداقل لياقتشو داشتم پزشكي آزاد قبول بشم (ميانگين تراز قلمچيم قبل عيد 6200 بود ). دعام كنيد !

masih eia
09-06-2010, 22:43
ای بابا...شماها چطوری اینقدر ریاضی بالا میزنید؟:دی
من درصدم از 60 تجاوز نمیکنه!

البته ما باید به این نکته توجه داشته باشیم که ای سوالات کنکور را بارها توی طول سال در کلاس ها و کتاب ها حل کردیم و قطعا درصد واقعی با این درصدا تفا وت داره:31::31:

---------- Post added at 11:43 PM ---------- Previous post was at 11:39 PM ----------

من امسال خيلي اميدوار بودم بتونم پزشكي قبول شم . روزي 5-6 ساعت هم درس ميخوندم و تا عيد همه دروس اختصاصي رو تموم كردم و عمومي ها رو گذاشته بودم واسه بعد عيد. اما سال 89 براي من به جز بدشانسي چيز ديگه اي به همراه نداشته. خودم كه 8 فروردين تصادف كردم پاهام شكستن و پدرم هم 24 فروردين به دليل انفاركتوس قلبي فوت كرد و عمرشو داد به شما. تمام اميدمو از دست دادم . تا همين 7 و 8 خرداد هم نميتونستم درس بخونم. الان شروع كردم به درس خوندن ببينم آزاد غيرپزشكي قبول ميشم يا نه! مثل اينكه قسمت نيست من رشته مورد علاقم قبول بشم! فكر كنم حداقل لياقتشو داشتم پزشكي آزاد قبول بشم (ميانگين تراز قلمچيم قبل عيد 6200 بود ). دعام كنيد !

واقعا تسلیت میگم.:sad::sad:
توکلت به خدا باشه.من داداشم از 2 فروردین خوند 2500 شد.

Amir_oscar
09-06-2010, 22:52
بهت یه تسلیت کلیشه ای میگم...:41:
می دونم سختی هایی که کشیدی برای خیلی از ما قابل لمس و احساس نیست. اما خود خدا می گه "با هر سختی، آسانی است." پس امیدت رو از دست نده.
مطمئن باش نتیجه ی زحماتی رو که تا قبل عید و از این به بعد می شی رو می بینی.:11:

AEZ_Best
09-06-2010, 23:40
سلام

يه موضوع مهمتر
شما راه حلي ندارين

سال 84 رو زدم (عمومياش از سراسري تجربي 87)

ادب:76
عرب:80
دين:44
زبان:60
رياضي:80
فيزيک:72
شيمي:80

15 دقيقه زدتر تموم کردم
بعدش که غلطا و نزده ها رو نگا ميکردم و هرچي رو که بلد بودم رو ميزدم به نتايج زير رسيدم که خيلي با بالايي ها فرق داره
همون کنکورا فقط سوالای غلط و نزده بعد آزمون کلش 20 دقیقه طول کشید
ادب 81
عرب90
دینی----ولش کردم 44 بود (87 تجربی سخت بوده یا من بیریخته اوضاعم
زبان84
ریضی87
فیزیک83
شیمی90

چکار کنم که فاصله این دو تا کم شه؟؟؟؟
سلام

هیچکی یعنی نظری نداشت ارایه کنه؟؟؟؟؟؟!!!!
میخوام سر سنجش خوراکی ببرم بخورم شاید اثر کنه
چجور چیزی ببرم؟ بیسکویت؟ ادامس!! ؟ نوشابه؟ کا کا ئو ؟ (شما چی استفاده میکنین؟)
الان 38 دقیقه بامداده ومن خوابم نمیبره!!!
نمی دونم کانون فردا صبح چی میشه!!

ramin 69
10-06-2010, 00:02
سلام

هیچکی یعنی نظری نداشت ارایه کنه؟؟؟؟؟؟!!!!
میخوام سر سنجش خوراکی ببرم بخورم شاید اثر کنه
چجور چیزی ببرم؟ بیسکویت؟ ادامس!! ؟ نوشابه؟ کا کا ئو ؟ (شما چی استفاده میکنین؟)
الان 38 دقیقه بامداده ومن خوابم نمیبره!!!
نمی دونم کانون فردا صبح چی میشه!!

سلام

ببین من یه مشکلی شبیه مشکل تو رو دارم ، مثلا سر آزمون ریاضی میزنم 50 ولی بعد ازمون که حوصله دارم با دقت بیشتر 20-30 درصد بیشتر میزنم. توی تخصصی ها این طوریم.
توی آخرین آزمونی که دیروز دادیم تو مدرسه اولین بار تخصصی رو از فیزیک شروع کردم ، خارج از اینکه بیشترین درصد فیزیک تو امسالم رو زدم ، ته آزمون یه 15 دقیقه وقت اضافه اوردم .

حالا به نظر منم شما توی آزمونایی که از خودت میگیری یا کانون یا سنجش یسری تغییرات توی ترتیب درسهات بده شاید کمکت کنه . درضمن شاید تاثیر منفی هم داشته باشه ، اما سعی کن بهترین ترتیب زدن رو تا کنکور پیدا کنی.
یه مورد دیگه هم هست اینکه اکثر ماها توی یه ساعت خاصی خسته میشیم ، باید اون ساعت بیاد دستت ، مثلا من معمولا 1.5 ساعت از وقت اختصاصی ها گذشته معمولا خسته میشم و اون موقع یه چیزی میخورم(البته تو 2 تا آزمون این کارو کردم )یه دو سه دقیقه ای وقت میگیره ولی خیلی خوبه .

خوراکیش و نمی دونم من یه کلوچه میخورم ، ولی نوشابه و کاکائو فک نکنم مناسب باشه ....

موفق باشی.

Majid_17_206
10-06-2010, 05:33
خرما و کشمش هم خیلی خوب جواب میده...البته آب هم با خودت آب هم ببر چون با خوردن این ها تشنه میشی...فقط مواظب باش زیاد آب نخوری که دستشوییت بگیره...چون من یه بار سر آزمون قلم چی وقتی به فیزیک ها رسیدم همینطوری شدم...هر چی هم به مراقب گفتم بزار برم بیرون نمیزاشت...در ضمن شو کول هم چیز بدی نیست ....
این تاثیر نمره های نهایی کسی میدونه چطوریه؟منظورم اینه که روی درصد هات اضافه میشه یا نه؟

D & G
10-06-2010, 08:02
خرما و کشمش هم خیلی خوب جواب میده...البته آب هم با خودت آب هم ببر چون با خوردن این ها تشنه میشی...فقط مواظب باش زیاد آب نخوری که دستشوییت بگیره...چون من یه بار سر آزمون قلم چی وقتی به فیزیک ها رسیدم همینطوری شدم...هر چی هم به مراقب گفتم بزار برم بیرون نمیزاشت...در ضمن شو کول هم چیز بدی نیست ....
این تاثیر نمره های نهایی کسی میدونه چطوریه؟منظورم اینه که روی درصد هات اضافه میشه یا نه؟

من این طوری شنیدم که می گن مثل درصدامون که تراز می شن نسبت به درصدای بقیه همین طوری میان نمراتمونم جداگانه تراز می شن و بعد میانگین وزنی تراز درصد و تراز نمراتمونو به نسبت 85 و 15 به دست میارن که می شه نمره ی تراز اون درس مون

در مورد تغذیه توصیه دکتر نکویی شکلات و آب پرتقال هست نظرشونم اینه که اگه صبحانه رو کامل خورده باشیم ساعت 10 قند خون مون میاد پایین (و گرنه زود تر این اتفاق می افته) که باید شکلات و آب پرتقال بخوریم البته من شخصا آب نبات رو به شکلات ترجیح می دم :46:

mohsen_blid
10-06-2010, 09:58
بچه ها ایا میشه سوالات جامع سنجش و قلم چی رو گیر اورد

مثلا اگر سر امتحان نرفتیم از جایی میتونیم بگیریم
خودشون میزارن تو سایت

MyEnd
10-06-2010, 10:11
سلام
به شما تسلیت میگم و امیدوارم من را در غم خودتون شریک بدونید
به نظر من الان شما باید تمام سعی خود را بکنید که به هدفتون برسید و نباید غم گذشته رو بخورید .مطمئنا در صورت تلاش و قبول شدن در رشته مورد علاقتون می توانید روح آن مرحوم را شاد کنید ... پس این شادی از از پدر بزرگوارتان دریغ نفرمایید.
شما تا قبل عید به گفته خودتون خوب درس میخوندید و حتما نتیجه آن را خواهید گرفت
در رابطه با دروس عمومی هم بگم حتما بخونش چون 100% جواب میده
من خودم یه 2-3 هفته ای هست دارم میخونمشون افزایش درصد شدیدی داشتم:
مثلا دینی رو 14 اردیبهشت بود فکر کنم 87 تجربی رو زدم 5% چند روز پیش شد 50% (انسانی 87) تازه کلی به دقتی هم کردم که این شد!
ادبیات 20-30 درصدی رو رسوندم به 50 درصد ، عربی 14% شدش 62%!
تازه رو همه اینها به 80% امیدوارم :20:
شما هم با توکل به خدا تلاشت رو بکن ما هم برات دعا می کنیم ، ان شالله نتیجه خوبی خواهی گرفت:40:

fm992
10-06-2010, 11:21
سلام.

خارج 88 :

ادبیات: 29 !! :13: (8 تا غلط داشتم با یه عالمه نزده!!)
عربی: 66
دینی: 58
زبان: 70
ریاضی: 57
فیزیک : 70
شیمی: 54

ای بابا!!! اصلا پیشرفت که نمی کنم هیچی پسرفت هم می کنم!!!
چیکاررررررر کنم با این هندسه تحلیلــــــــــــــــــــ ــــــــــــی ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!! همش از این کم میارم!! هر دفعه یه عالمه از هندسه تحلیلی نمی تونم جواب بدم! چیکار کنم؟؟؟

Ali-ch
10-06-2010, 12:02
سلام
امروز 86 خارج رو زدم تا حالا اینجوری گند نزده بودم
میشه یکی تخمین بزنه میخوام ببینم واقعا سخت بوده یا من خیلی شنگول بودم
ادب:60
عرب:60
دینی:50
زبان:66
ریاضی35 :18::18::18:
فیزیک:50:18::18::18:
شیمی:66:13::13::13:

saeedsamiri
10-06-2010, 12:08
سلام
ریاضی35 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
فیزیک:50[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
شیمی:66[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

بين 5000 و 5500 منطقه1

Ali-ch
10-06-2010, 12:17
بين 5000 و 5500 منطقه1
ریاضی رو 35 زدی؟

behnam_roli
10-06-2010, 12:47
سلام

يه موضوع مهمتر
شما راه حلي ندارين

من هم این مشکل رو داشتم همیشه میرسیدم اون آخرا شدیدا خسته میشدم و دوست داشتم سریع مراقب بیاد برگه ها رو جمع کنه اصلا خیلی از سول های حل کردنی شیمی رو بیخیال میشدم

وسه همین فکر میکردم شیمیم ضعیفه:دی

یه سری 2 تا دونه شکلات کاکائویی بردم وسط اختصاصیا خوردم همون 2 تا دونه خیلی تاثیر داشت

از اون به بعد همش یه چیزی با خودم میبرم کیکی شکلاتی....

وسه کنکور هم برنامه های ویژه ای دارم:27:

Amir_oscar
10-06-2010, 12:48
کاش این جناب سجاد فولادی(hackerboy) بعد امتحاناتشون بازم بیاد فروم و نت! بسی دوست داشتنیه!

sky man
10-06-2010, 12:55
سلام
ریاضی35 :18::18::18:
فیزیک:50:18::18::18:
شیمی:66:13::13::13:

آخ آخ برای منم سخت بود هرچند که 5 6 تا سوال رو بلد بودم ولی به شدت بی دقتی کردم:19: مثلا یه سوال تو شیمی گفته بود که به ترتیب از چپ به راست اونوقت من از راست به چپ جواب دادم !

ادب:37
عرب:20
دینی:52
زبان:55
ریاضی22
فیزیک:40
شیمی:55

steps
10-06-2010, 13:05
این عکس رو دیدم دلم کباب شد

دوستان من که دیگه 90% رشته ای که میخوام قبولم امیدوارم همه هر رشته ای که میخوان قبول بشن.

fm992
10-06-2010, 13:22
این عکس رو دیدم دلم کباب شد

دوستان من که دیگه 90% رشته ای که میخوام قبولم امیدوارم همه هر رشته ای که میخوان قبول بشن.

آخ ! قلبم!

این رو از اطرافیانم دیدم:
1) رتبه سراسری 32000 / سهمیه شاهد ----> معماری دانشگاه تهران قبول
2) رتبه 1300 / سهمیه منطقه 1 ----> معماری دانشگاه تهران قبول نشد

اینا هم کلاسی بودن!

امیدوارم اون 90% بشه 100% . :46:

Amir_oscar
10-06-2010, 13:41
آخ ! قلبم!

اینا هم کلاسی بودن!

مهم فقط ورود به دانشگاه نیست. اونی که با رتبه ی بالا یه جای خوب قبول بشه توی دانشگاه کم میاره و ادامه ی کار براش سخت می شه..

BossX
10-06-2010, 13:49
آخ ! قلبم!

اینا هم کلاسی بودن!

وحشتناکه!!!!!!
ولی اینا تعدادشون زیاد نیست ...

---------- Post added at 01:49 PM ---------- Previous post was at 01:48 PM ----------

وحشتناکه!!!!!!
ولی اینا تعدادشون زیاد نیست ...

---------------------------------

MyEnd (عضو تعلیق شده) هستم

online_amin
10-06-2010, 13:49
مهم فقط ورود به دانشگاه نیست. اونی که با رتبه ی بالا یه جای خوب قبول بشه توی دانشگاه کم میاره و ادامه ی کار براش سخت می شه..

و اونی که با رتبه ی پایین تو یه دانشگاه بد قبول میشه, میتونه گلیم خودش رو از آب بکشه بیرون.

اما به نظر میاد این عکس تقلبی باشه, اینطور نیست؟

البته میدونم همچین جریاناتی وجود داره ولی این نوشته رتبه اش شده 416. این که خیلی خیلی پایینه.

AmiIin
10-06-2010, 13:54
دوستان سلام !

میشه لطف کنید لینک دانلود این برنامه ی تخمین رتبه رو بذارید ؟
واسه کنکور زبان هم تخمین میزنه ؟

یعنی یه نفر پیدا نمیشه این کارو بکنه ؟؟؟!

جدا ایولا ...... !

saeedsamiri
10-06-2010, 14:02
یعنی یه نفر پیدا نمیشه این کارو بکنه ؟؟؟!

جدا ایولا ...... !

بیا امین جان این نرم افزار تخمین رتبه که دوست عزیزمون sky man آپلود کردند
با تشکر از sky man

اینم برای شما و همه پشت کنکوری ها
نرم افزار تخمین رتبه کانون
اول setup رو اجرا کن و بعد از نصب برنامه رو اجرا کن و ثبت کاربر جدید بزن و یه کاربر بساز اونوقت بهت پیغام خطا میده که لطفا سی دی رو اجرا کنید روی ok کلیک کن اونوقت برنامه بسته میشه حالا دوباره برنامه رو اجرا کن و ازش استفاده کن هروقت هم پیغام خطا داد ok بزن
به همین راحتی !

54 mg