PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کنــکور 89 ؛ مشاوره - برنامه ریزی - شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

294
17-05-2010, 08:57
اعتراف نهايي _______________>>>>> هم پاسخ نامه و هم با لينوكس كمي دستكاري شده

پيشنهاد ::::::::: به دل نگيريد:27:

:31:آخرش ، بازم لینوکس!:46:
من که کلی خندیدم ، دمت گرم:27:

AB
17-05-2010, 09:27
سلام
من كارنامه رو دست نزدم ولي پاسخ نومه رو داشتم................................:31:
از همه معذرت ميخوام
مي خواستم بهتون رو حيه بدم
:46:
حلال كنيد
قصدم اذيت نبود

---------- Post added at 08:21 AM ---------- Previous post was at 08:18 AM ----------

بله خجالت ميكشم ولي تو كه بزرگواري ببخش قصد اذيت نداشتم

مسئله بخشیدن و نبخشیدن ما نیست.اینه که یکی میاد اینجا اینو میبینه گمراه میشه.

باز جای تشکر داره خودت اومدی گفتی.:11:

fm992
17-05-2010, 10:11
سلام
من كارنامه رو دست نزدم ولي پاسخ نومه رو داشتم................................:31:
از همه معذرت ميخوام
مي خواستم بهتون رو حيه بدم
:46:
حلال كنيد
قصدم اذيت نبود

شاید اگه دو روز صبر می کردیم خودت میومدی می گفتی! :31: در هر صورت من که سعی کردم روحیه بگیرم! دستت مرسی! :14:
ما هم به دل نمی گیریم. :46:

hasti rs
17-05-2010, 10:19
من رو زیست سال دوم تمرکز ندارم . احساس میکنم بقیه ی درسا رو هم همه یادم رفته . تصمیم گرفتم واسه ی سال بعد بخونم . آخه دانش آموز پیش هستم . سردرگمم نمیدونم چی کار کنم . ترازای کانونم هم زیاد جالب نیستن .
به نظر شما کار اشتباهی میکنم ؟؟

mahdis_apex
17-05-2010, 11:15
تشکر کنیم؟؟؟!!!من که دلیلی واسه تشکر نمیبینم:41:
با توجه به اینکه سر سنجش قبلیم ایشون خیییییلی تاکید کرده بودن که
رتبه های تخمینیه سنجش واقعیه و مهمه و بعد از 3 هفته
یهو رتبه ش 1 شد.دیگه از همین جا میشه تا تهشو خوند!!!
البته میشه از یه بعد خوش بینانه (و البته ساده انگارانه) هم بهش نگاه کرد
که میخواسته ماهم جو گیر بشیم بریم مثه ربات بخونیم!!!
که البته روشش فوق العاده اشتباه بوده!!!
من ترجیح میدم فک کنم که نیتش خیر بوده با یه روش اشتباه !
تا اینکه حالا واسه اعترافاتش ازش "تشکر" کنم.
به هر حال کارشون خیییلی زشت بوده!!!!!

D & G
17-05-2010, 12:06
من که این سری شرکت نکردم ولی این کارنامه یکی از بچه هاس

برای بالا بردن روحیه خوب چیزیه!

رفیق درس خون که ندارم:31:

دیگه واسه چی زحمت دادی به خودت برادر من کارنامه ی منم می دیدی همون تاثیرو روت می ذاشت دیگه

D & G
17-05-2010, 12:21
شما مطمئنید چشمتون ايراد نداره ؟ عزيز من فتوشاپ چيه ؟ چه دليلي داره بنده خدا بياد ...

اون به خاطر كيفيت پايينشه اينجوري نشون ميده .

حالا می دونی بزرگترین مشکل اون کارنامه اینه که مثلا ادبیات رو زده 84 یا عربی رو زده 96 در حالی که اگه کارنامه مال سازمان سنجش بود می زد 0/84 و 0/96 سازمان سنجش حتی اگه درصدت رندم باشه بازم با تقریب 1 دهم گزارش می کنه کارنامه هایی رو که منو بقیه بچه ها گذاشتن ببین...اینو می گم چونکه تجربه شو دقیقا دارم منم این کارو با کارنامم می کنم به خاطر قانون جاذبه مثلا اگه تو کارنامه یه درسی رتبه در شهرم شده مثلا 60 اونو برش می دارم می ذارم به جای درصدم این کارو تو فیلم راز با یه اسکناس یه دلاری انجام داده بودن یعنی جلوش هر چقدر خواسته بودن صفر گذاشته بودن منم خیلی خوشم اومد و همین کارو با کارنامه هام انجام می دم البته واسه خودم که پیشرفت کنم نه چیزای دیگه

MyEnd
17-05-2010, 13:15
دوستان کسی جزوه ای چیزی برای ماتریس ها ، اونجاش که میگه معادله چند جواب داره ، نداره؟
خوشخوان و خوندم ولی هنوز راه نیافتادم!

این دوست متقلبمون هم خواست روحیه بده دیگه ! اذیتش نکنین
پارسالم 22 خرداد یه بار روحیه گرفتیم با تقلب:13:

lohrasbi
17-05-2010, 13:58
یه کم دیگه پیش بریم داستان به جاهای بد بد کشیده میشه هااا... .
حالا یا تقلبی بوده یا نبوده دیگه. بیخیال بشینید درستونو بخونید:13:

---------- Post added at 02:58 PM ---------- Previous post was at 02:57 PM ----------

:13::13::13::13::13::13::13::13::13::13::13::13::1 3::13::13::13::13::13::13::13::13::13::13::13::13: :13::13::13::13::13::13::13::13::13::13::13::13::1 3::13::13::13::13::13::13::13::13::13::13:

mahsa1469
17-05-2010, 17:19
سلام دوستان
شما می تونید کارنامه ی آزمون سنجش خودتون رو بگیرید خواهر من می خواد بگیری می گه با این مشخصات یافت نشد...

m.a_935267
17-05-2010, 17:22
سلام
ممنون از همگي
منم براي اينكه حسن نيتم رو ثابت كنم يه كارنومه ي واقعي گزينه 2 ام رو قرار ميدم كه ببينيد ما بچه منطقه 3 ها بيكار ننشستيم
و داريم به شدت مي خونيم...........
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و يه وبلاگ گروهي از نفرات برتر رياضي 88 :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و يه مطلب مهم:
بچه ها من تصميم دارم با بچه هاي همين جا ،در دوران خرداد يه كمي رفع اشكال بكنيم . هر كي مايله يه pm به من بده . در ضمن من يه كلاسور كامل از تمام نكاتي كه در طول آزمون هاي يك سال دادم جمع كردم . حالا هركي مايله ،سطح بالا سطح پايين آموزشي هيچ فرقي نداره ، بيايم اين كارو توي يه مسنجر به صورت گروهي انجام بديم

294
17-05-2010, 18:11
سلام
ممنون از همگي
منم براي اينكه حسن نيتم رو ثابت كنم يه كارنومه ي واقعي گزينه 2 ام رو قرار ميدم كه ببينيد ما بچه منطقه 3 ها بيكار ننشستيم
و داريم به شدت مي خونيم...........

قبوله!
فقط میشه بفرمایین این کارنامه مربوط به چندمین آزمون گزینه 2 میشه؟!

vahid-p
17-05-2010, 18:32
بچه ها من تصميم دارم با بچه هاي همين جا ،در دوران خرداد يه كمي رفع اشكال بكنيم . هر كي مايله يه pm به من بده . در ضمن من يه كلاسور كامل از تمام نكاتي كه در طول آزمون هاي يك سال دادم جمع كردم . حالا هركي مايله ،سطح بالا سطح پايين آموزشي هيچ فرقي نداره ، بيايم اين كارو توي يه مسنجر به صورت گروهي انجام بديم
به به. فقط آخرش اگه می شه بعد از کنکور که فرصت بیشتری دارین، اینا رو در اختیار ما کنکوری های نودی هم بزارین.

rambo_1386
17-05-2010, 19:15
سلام دوستان عزیز:11:
دیدم بحث روحیه است گفتم یه روحیه اساسی بهتون بدم :31: درصدهامو که هفته پیش گذاشته بودم اینم از کارنامم خودم خیلی خوشحالم درصدام اینجوری شد فقط یه چند روزی دپرس بودم همین ولی عوضش ساعت 12:15 تاریخ 10/4/89 پشیمون نمیشم :31: حیف که سنجش 3 نیستم به جاش گزینه 2 شرکت کردم وگرنه بهتون نشون میدادم پیشرفت یعنی چی(اصلا اغراق نیستا!!!:31:)
تا 7 خرداد...

m.a_935267
17-05-2010, 19:24
قبوله!
فقط میشه بفرمایین این کارنامه مربوط به چندمین آزمون گزینه 2 میشه؟!

آزمون همين جمعه كه گذشت 24 ارديبهشت بود فك كنم

Amir_oscar
17-05-2010, 19:27
سلام دوستان
شما می تونید کارنامه ی آزمون سنجش خودتون رو بگیرید خواهر من می خواد بگیری می گه با این مشخصات یافت نشد...
سلام
به جای اینکه مشخصاتی رو که توی کامپیوتر ذخیره شده رو با کلیک کردن انتخاب بکنید دوباره مشخصات رو تایپ بکنید. یا این که از هر سه روش اطلاعاتتون رو وارد بکنید.

---------- Post added at 08:27 PM ---------- Previous post was at 08:26 PM ----------

دیدم بحث روحیه است گفتم یه روحیه اساسی بهتون بدم :31: درصدهامو که هفته پیش گذاشته بودم اینم از کارنامم خودم خیلی خوشحالم درصدام اینجوری شد فقط یه چند روزی دپرس بودم همین ولی عوضش ساعت 12:15 تاریخ 10/4/89 پشیمون نمیشم :31: حیف که سنجش 3 نیستم به جاش گزینه 2 شرکت کردم وگرنه بهتون نشون میدادم پیشرفت یعنی چی(اصلا اغراق نیستا!!!:31:)

تا 7 خرداد...
سلام
آفرین به روحیه ات. حتما می تونی بهتر بشی امیر جون.
تو می تونی...:11:

mahsa1469
17-05-2010, 20:04
سلام
به جای اینکه مشخصاتی رو که توی کامپیوتر ذخیره شده رو با کلیک کردن انتخاب بکنید دوباره مشخصات رو تایپ بکنید. یا این که از هر سه روش اطلاعاتتون رو وارد بکنید.

...
این کار رو هم کردم بی فایده ست...

Amir_oscar
17-05-2010, 20:21
این کار رو هم کردم بی فایده ست...
فردا صبح با این شماره ها تماس بگیرین:
88844791 الی 3

294
17-05-2010, 21:21
تا 7 خرداد...

:31:ممنون! خدا خیرت بده! واقغا روحیه گرفتم!

برات آرزوی موفقیت میکنم.

294
17-05-2010, 21:22
آزمون همين جمعه كه گذشت 24 ارديبهشت بود فك كنم

:46: عالیه! تبریک میگم! موفق باشی!:27:

m.a_935267
18-05-2010, 05:18
سلام خدمت دوستان
يه چندتا مطلب مي خوام قرار بدم تا همه روحيه بگيرند حتما بخونيد :

اول مربوط به اونايي كه از حالا مي خوان شروع كنن به خوندن يا بعد از عيد شروع كردن:

ببينيد: 1-انسان اشرف مخلوقاته و هرچه اراده كنه و راه درست رو انتخاب كنه بي شك به آن نتيجه خواهد رسيد 2- ما مسلمانيم . در دين ما يك موضوع مهم به نام توكل وجود داره كه همه مي دونيم چيه ولي در عمل كمتر بهره ميگيريم. بدونيد كسي كه پشتوانه اش خدا باشه نبايد ترسي داشته باشه وگرنه توكل حقيقي نيست. 3- من نمونه هاي فراوان تو شهرمون ديدم كه حتي با 3 ماه خوندن معمولي كتاب درسي تونستن رتبه ي 3 رقمي منطقه 3 كسب كنن. 4- خود من فيزيك رو از -33 درصد شروع كردم در طول 3 ماه كردم 60-70 .
در نتيجه شما و همه ي جوون هاي ديگه ايراني لياقت اين رو داريد كه وارد دانشگاه بشيد. ولي يك چيزو يادتون باشه كه از حالا وقت هدر نديد . حتي 1 روز هم شد ،شما بازم نسبت به بقيه جلو مي افتي. به نتيجه اهميت نده . مشكلات رو با مداد بنويس پاكن رو بده دست خدا.
پيشنهاد من به اين دسته افراد : سعي كنيد كتاب درسي رو خوب بخونيد و 1 هفته به كنكور آزمون جامع دهيد.

براي اونايي كه خوندن ولي فكر مي كنن سطح علمي پايين دارن:

اولا رياضي مفاهيمي است كه در همه نوع بشر وجود دارد پس شما اشتباه فكر مي كني . شما هم مي توني رياضي رو 100 بزني ولي بايد تلاش كني . بدون كه در قيامت نيز همين طوره . هر كه كشت بيشتري داره راحت تره.
دوما بدونيد حتي بهترين دانشمندان هم گاهي فكر مي كردن سطح تفكرشان پايين است ولي دست از مجاهده بر نمي داشتن.
سوما دفاع مقدس رو به ياد بياريم. درسته توان ما قابل مقايسه با اونا نبود ولي با مجاهده و تلاش دشمن رو بيرون كرديم. بله ما مي توانيم. پس تو هم با تلاش به هرچه فكرشو كني مي رسي ولي بايد مسير درستو تشخيص بدي.

براي اونايي كه خوب خوندن و از اعتماد به نفس كمي برخوردارن(استرس دارن):

[/SIZE]

به ياد بيارين كه انسان بي نهايت طلبه . اجازه نديد چيز حقيري مثل استرس شما رو محدود كنه. يادتون باشه 4 ساعت كنكور براي خودش ميتونه يه عمر باشه اگه روش استفاده از وقت رو بدونيد.
دليلي براي استرس وجود ندارد . من ضمانت مي كنم قبولي.

اگه بازم روحيه ي واقعي مي خواهيد بگيد .
يا علي..........

ardalan.ha
18-05-2010, 09:17

hheadshoter
18-05-2010, 09:57
به نظرتون دیف سخت نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

dehtoday
18-05-2010, 10:20

حالا اگه بود يا نبود واسه من يكي كه سخت بود ! چون زياد جدي نگرفتم و خيلي كم خوندم !!!:13:

( مشكلات كم بودن مشكل قبولي ديف هم بهش اضافه شد ! )

BioHazard
18-05-2010, 10:33

سختیش نسبیه واسه هرکس.
ولی آسون بود :27:

SAMCRO
18-05-2010, 10:38
به نظر من که آسون بود ! فقط من نخونده بودم !:دی
آقا اين جواباش رو ميشه بدين ؟ :دی

FarzadSport
18-05-2010, 10:45
چاره ی کار امتحانات نهایی فقط حل نمونه سوالای سال های قبل هست !

به نظر منم آسون بود و بسیار مشابه سوالات سال های قبل و بعضا تکراری!

موفق باشید....
فــــــــــــــرزاد

PEZESHKII
18-05-2010, 10:47
امتحان زیست هم خیلی آسون بود!!

online_amin
18-05-2010, 11:00
جواب اون انتگرا lnx چی میشد؟ آخرش میشد: یک دوم Lnx دیگه نه؟

fm992
18-05-2010, 11:03

به نظر من از مال سالای پیش سخت تر بود!! فقط چرا قضیه نداشت!! :13:

بذار یه چیزی بگم بخندین:

من بعد از 40 دقیقه اومدم بیرون و اولین نفر بودم. بعد از چند دقیقه دوستم اومد پایین و دیدم داره می خنده!! گفتم چته؟؟؟!! گفت عجب ادمایی هستن پایین صفحه نوشتن ادامه سوالات در صفحه دوم ولی صفحه دوم نداشت که! همین کامل بود!!! گفتم وای دیوونه تو با خودت نگفتی چرا انتگرال نداشت؟؟؟؟!!!! پاشو برو که صفحه دومی هم وجود داشته!!!! / :27::31:

Amir_oscar
18-05-2010, 11:06
امتحانای پیش دانشگاهی ها تا کی طول می کشه؟!

steps
18-05-2010, 11:08
امتحانای پیش دانشگاهی ها تا کی طول می کشه؟!

2 خرداد فیزیک رشته تجربی

Greedy
18-05-2010, 11:12

خیلی سخت بود من همه نمونه سوالای سال های پیش حل کردم ولی امسال اصلا هر چی سال های پیش اومده بود کنار گذاشتن جدیدش کردن همیشه هر سال اولین سوالش مشتق ضمنی بود 1.5 نمره ابکی میگرفتی امسال اصلا نداشت یا قضیه اصلا نداشت یا اثبات کنید ها که راحت میشد ازش نمره بگیری
من که میفتم :دی

online_amin
18-05-2010, 11:57
این هم پاسخنامه دیفرانسیل:

294
18-05-2010, 12:00

من فارغم!:5: ولی سوالاتتون رو دیدم.
سخت نبود که! نوآوری کرده بودن ، ولی سختی نداشت:27:

FarzadSport
18-05-2010, 12:05

من ln رادیکال x به توان دو نوشتم...
چون همون عبارت صورت رو u گرفتم و حل هم شد و جواب آخر همون u به توان 2 شد .

خیلی سخت بود من همه نمونه سوالای سال های پیش حل کردم ولی امسال اصلا هر چی سال های پیش اومده بود کنار گذاشتن جدیدش کردن همیشه هر سال اولین سوالش مشتق ضمنی بود 1.5 نمره ابکی میگرفتی امسال اصلا نداشت یا قضیه اصلا نداشت یا اثبات کنید ها که راحت میشد ازش نمره بگیری
من که میفتم :دی

امسال سوال یک همون مشتق ضمنی بود دیگه !! فقط فرقش این بود که باید مشتق رو که حساب میکردی بعدش قرینه معکوسش کنی واسه شیب قائم! قرینه معکوس کردنش نسبت به هر سال سخت تر بود؟؟!!:18:
تازه بیشتر سال ها یک سوال مشتق ضمنی بود و یک سوال مشتق تابع معکوس که اینبار هر دو ور توی یک سوال که همون سوال یک بود داده بودن...

سوال قضیه رول هم که طبق هر سوال تکراری بود ، به قول خودت نمره آبکی!
سوال 9 هم که ماله نیوتن بود یکی دو سال پیش دقیقا(یا مشابه) اومده بود!

در کل به نظر من خیلی امتحان غیر منتظره و غافلگیر کننده ای نبود...
البته این نظر منه!! با کمال احترام نسبت به نظر سایر دوستان!

موفق باشید...
فـــــــــــــرزاد

reza-atom
18-05-2010, 12:15
ميگم اين سوال 8 ديفرانسيل كه ميگفت " در يك گلوله كروي شكل ... " مگه از راه ديفرانسيل و خطي سازي حل نميشه ؟؟؟؟

اصلاً حرفي از آهنگ تغيير تو سوال زده نشده كه اينا برا خودشون تو كليد سوالات اينجوري حل كردن ؟؟؟؟:13:

dehtoday
18-05-2010, 12:34
شانسو ميبيني !!! اكثر سوالا رو بخاطر يكي دو اشتباه كوچيك هيچ نمره اي ازشون نميگيرم :41: در حاليكه حتي نوع حل كردن
اكثرشونو هم بلد بودم فقط بخاطر چند اشتباه هر چي نوشتم رفت هوا !!!!!!!!!!

Greedy
18-05-2010, 12:49
امسال سوال یک همون مشتق ضمنی بود دیگه !! فقط فرقش این بود که باید مشتق رو که حساب میکردی بعدش قرینه معکوسش کنی واسه شیب قائم! قرینه معکوس کردنش نسبت به هر سال سخت تر بود؟؟!!:18:
تازه بیشتر سال ها یک سوال مشتق ضمنی بود و یک سوال مشتق تابع معکوس که اینبار هر دو ور توی یک سوال که همون سوال یک بود داده بودن...

سوال قضیه رول هم که طبق هر سوال تکراری بود ، به قول خودت نمره آبکی!
سوال 9 هم که ماله نیوتن بود یکی دو سال پیش دقیقا(یا مشابه) اومده بود!

در کل به نظر من خیلی امتحان غیر منتظره و غافلگیر کننده ای نبود...
البته این نظر منه!! با کمال احترام نسبت به نظر سایر دوستان!

موفق باشید...
فـــــــــــــرزاد

همیشه سوال یک مشتق ضمنی خالی بود 1.5 نمره داشت
سوال دو همیشه تابع معکوس بود اونم 1.5 نمره داشت
نه این که یکی کنن سوالا رو
بعدشم همون تابع معکوس هم شرط تعیین کرده بودن کی جهت تعقر داده بودن همیشه یه تابع میدادن میگفتن نمودار و جدول رسم کنید یا هوپیتالاش همیشه اسون بود و میگفت با استفاده از این قاعده حل کنید امسال دیدی چه حدی داده بودن اصلا قضیه نداشت دیفرانسیل خطی همیشه خودشون تابع میدادن و میگفتن با این راه حل کنید امسال گفتن ؟
اصولا شانس ما اینطوریه پارسالم تا ما رفتیم امتحان نهایی بدیم امتحان نهایی ها سخت شد
امسالم تا ما رفتیم پیش دانشگاهی یهو به سرشون زد نهایی کنن

caca_caca888
18-05-2010, 12:51
اي بابا

6.5 ميشم(خدا كنه مصححه بيشتر بده)

واي يعني ميشه معلممون مستمرمو 4 داده بشه.

اگه داده باشه چي ميشه....

شانسو ميبيني !!! اكثر سوالا رو بخاطر يكي دو اشتباه كوچيك هيچ نمره اي ازشون نميگيرم در حاليكه حتي نوع حل كردن
اكثرشونو هم بلد بودم فقط بخاطر چند اشتباه هر چي نوشتم رفت هوا !!!!!!!!!!
منم همينطوري بودم

يه سوال 2 نمره اي و خيلياي ديگرم بلد بودم كه اين مراقبه به دليله تقلب منو بيرون كرد... اه
اما مراقب جكي بود

caca_caca888
18-05-2010, 12:56
بعدشم همون تابع معکوس هم شرط تعیین کرده بودن کی جهت تعقر داده بودن همیشه یه تابع میدادن میگفتن نمودار و جدول رسم کنید یا هوپیتالاش همیشه اسون بود و میگفت با استفاده از این قاعده حل کنید امسال دیدی چه حدی داده بودن اصلا قضیه نداشت دیفرانسیل خطی همیشه خودشون تابع میدادن و میگفتن با این راه حل کنید امسال گفتن ؟
اصولا شانس ما اینطوریه پارسالم تا ما رفتیم امتحان نهایی بدیم امتحان نهایی ها سخت شد
احتمالا فهميدن ما اومديم پيش :دي
همه ي بلاهارو سر ما آوردن
دبستان كه بوديم به ما شير نميدادن
همين رفتيم راهنمايي به دبستانيا دادن
همين رفتيم دبيرستان به راهنمايي ها دادن
حالام كه داريم از دبيرستان درميايم به دبيرستانيا ميدن...:31:

يه زمانم كه ميخواستن كنكورو واسمون ور دارن.

پارسالم كه گفتن معدلتون مستقيما تو كنكور تاثير داره

امسالم كه اينارو نهايي كردن:13:

دانشگام كه يه زمان ميخواستن دخترونه پسرونه كنن.(شانس آورديم لغو شد):31:

تيكه كلامه يكي از بچه هاي كلاس: باز اينا فهميدن ما اومديم پيش

dehtoday
18-05-2010, 12:59
اي بابا

منم همينطوري بودم

يه سوال 2 نمره اي و خيلياي ديگرم بلد بودم كه اين مراقبه به دليله تقلب منو بيرون كرد... اه
اما مراقب جكي بود

منم تقريبا 6-6 و نيمي ميشم ولي خب مشكل من اينه امتحان گسسته رو نرفتم امتحان بدم يعني خيال كردم
بعد از ظهر برگزار ميشه كه وقتي رفتم ديدم صبح برگزار شده يعني اونم رفت هوا !!! حالا به جاي اينكه واسه كنكور بخونم بايد بيام اين 2 امتحانو واسه جبراني تير بخونم :19:

caca_caca888
18-05-2010, 13:02
e

شهريورمون تو تير برگذار ميشه؟:دي

چه خوب(يادمون نميره)

Greedy
18-05-2010, 13:18
اي بابا

تبریک میگم بهت تو هم اومدی تو جمع ما امتحان از 20 نمره بود نه 15 نمره که 4 نمره هم معلمت بده :دی

میدادن که شیر شما دوست شما :دی

dehtoday
18-05-2010, 13:20

كلا خواستن بگن اينبار سوالامون با دفعات قبلي متفاوته !:46: شانس نداريم كه !!!!

shabeashegha
18-05-2010, 13:23
من رو زیست سال دوم تمرکز ندارم . احساس میکنم بقیه ی درسا رو هم همه یادم رفته . تصمیم گرفتم واسه ی سال بعد بخونم . آخه دانش آموز پیش هستم . سردرگمم نمیدونم چی کار کنم . ترازای کانونم هم زیاد جالب نیستن .
به نظر شما کار اشتباهی میکنم ؟؟

منم چیز زیادی از درسایی که اول زیاد خوندم یادم نمیاد ولی تجربه پارسالم میگه توی دوران جمع بندی همش برمیگرده پس از الان تسلیم نشو
کتاب تست شیمی پیش دانشگاهی2 بازرگان چند صفحه آخرش یه مطلب خیلی قشنگی نوشته . راجبه حال و روز الان شماست . یه دور بخونش

راستی بچه ها مگه قلم چی 24 اردیبهشت آزمون داشت؟! آخه توی سایتش قسمت دریافت کارنامه.کارنامه 24 اردیبهشت هم زده:19:

یه مطلب دیگه . بچه ها از هفته دیگه دوران جمع بندی شروع میشه . برنامتون چیه؟من یکم فکرم آشفته است. برنامه دقیقی ندارم البته میخوام 3روز یه بار یه آزمون از خودم بگیرم ولی اینکه بعدش با چه شیوه ای سطح علمیم رو هفته به هفته بالا ببرم ندارم .اگه کسی برنامه خاصی داره بی زحمت راهنمایی کنه بخصوص بچه هایی که ترازاشون بالاست

dehtoday
18-05-2010, 13:24
تبریک میگم بهت تو هم اومدی تو جمع ما امتحان از 20 نمره بود نه 15 نمره که 4 نمره هم معلمت بده :دی

نميدادن بابا !!!!!!! :27: كجا دادن ؟؟؟ شايد به شما داده باشن ! به ما كه ندادن ؟!!

شير چيه بابا !!!! بايد به فكر بد بختي خودم باشم :13:

saeedsamiri
18-05-2010, 13:39
این امتحان که گند زدیم رفت

حالا یکی بگه پیش 2 ادبیات از چه فصلی شروع میشه؟؟تو فهرست کتاب که چیزی مشخص نیست

تشکر زیاد!!
..................
راستی کسی نمیدونه کارنامه ها معمولا چند روز بعد از آخرین امتحان میدند؟ما که امتحانات داخلیمون رو قبل از نهایی ها گرفتند یعنی تا شنبه دو هفته بعد کارنامه ها آمادست؟

Greedy
18-05-2010, 13:56
كلا خواستن بگن اينبار سوالامون با دفعات قبلي متفاوته !:46: شانس نداريم كه !!!!

کلا از بیخ شانس نداریم نمیدونم چرا این متفاوت بودن همیشه برای ما رو میکنن

نميدادن بابا !!!!!!! :27: كجا دادن ؟؟؟ شايد به شما داده باشن ! به ما كه ندادن ؟!!

شير چيه بابا !!!! بايد به فكر بد بختي خودم باشم :13:

باور کن میدادن :دی حالا اشکال نداره جدیدا تو سربازی شیر هم میدن اونجا میخوریم :دی

---------- Post added at 01:56 PM ---------- Previous post was at 01:55 PM ----------

این امتحان که گند زدیم رفت

حالا یکی بگه پیش 2 ادبیات از چه فصلی شروع میشه؟؟تو فهرست کتاب که چیزی مشخص نیست

تشکر زیاد!!
..................
راستی کسی نمیدونه کارنامه ها معمولا چند روز بعد از آخرین امتحان میدند؟ما که امتحانات داخلیمون رو قبل از نهایی ها گرفتند یعنی تا شنبه دو هفته بعد کارنامه ها آمادست؟

فصل 5 صفحه 83

Amir_oscar
18-05-2010, 14:03
راستی بچه ها مگه قلم چی 24 اردیبهشت آزمون داشت؟! آخه توی سایتش قسمت دریافت کارنامه.کارنامه 24 اردیبهشت هم زده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه. حتما آزمون بچه های دبیرستانی یا راهنمایی یا دبستان بوده!!!
تغییر برنامه های قلم چی رو گرفتی دیگه نه؟! آزمون جامع هاش تغییر داشتن.

dehtoday
18-05-2010, 14:35
بچه ها سايت جديد سازمان سنجش رو ديديد ؟ :5: اين آدرسشه :

كلا نميدونم چرا همش هي تغييرات رو روي ما اعمال ميكنن !!! ما ديگه شديم موش آزمايشگاهي :31: شايدم خواستن واسه ما متفاوت باشه ؟!!

fm992
18-05-2010, 15:00
سلام بچه ها. یکی لطفا برام سوال 13 الف رو توضیح بده!! یعنی لطفا بگید من کجا اشتباه می کنم؟؟؟؟

سوال: انتگرال Ln radical X تقسیم بر x .
جواب من: Ln radical x => 0.5 Ln x حالا جلوی انتگرال، Ln x داریم و مشتقش که میشه یک x اٌم. و یک 0.5 هم داریم. انتگرالش میشه => (Ln x ) به توان 2 ضرب در یک چهارم! حالا تو پاسخ نامه نوشته Ln radical x به توان 2. :13:

BioHazard
18-05-2010, 15:43

باید از روش تغییر متغر میرفتی که کل صورت میشد u و بعد مثل مثال قبلی که حل کردم.

-----------
میشم 17 18 :19: رو 19.25 حساب کردم :19::19:

elendil
18-05-2010, 15:56
من میشم 17.25 :(((((((((((((((((((((((((((((((((((( این قضیه رول کوفتیه لامصبو ایکاش حداقل یه بنی هاشمی گل واژه چیزی حل میکردم مثالشو میدیدم =)))))))

sh_r_rad
18-05-2010, 16:23
سلام می خواستم نظرتونو درباره ی معلم خصوصی برای ماه آخر بدونم . من فارغ التحصیل ریاضیم و برای ریاضی و فیزیک می خوام معلم بگیرم.
ریاضی : دکتر اعتزازیان (قلم چی) یا اگه شد سامان سلامیان
فیزیک : ارغوانی فرد (قلم چی)
درصد ریاضی : 45 فیزیک : 50
تشکر.

new life
18-05-2010, 17:09
سلام می خواستم نظرتونو درباره ی معلم خصوصی برای ماه آخر بدونم . من فارغ التحصیل ریاضیم و برای ریاضی و فیزیک می خوام معلم بگیرم.
تشکر.
معمولا این روزای اخر توی همایش ها شرکت میکنن که مثلا توی 6 الی 7 جلسه مطالب رو جمع بندی میکنن برای هر درس
حالا موسسه قلم چی یا هر موسسه دیگه اما اگر فقط میخواید که نقاط ضعفتون و سوالایی که اشکال داشتید رو
باهاتون کار کنن همین معلم خصوصی بهتره
از بین دبیرایی که گفتید ارغوانی فرد رو میشناسم دبیر خوبی هستن . (رتبه ی 2 کنکور !)
موفق باشید .

mahdis_apex
18-05-2010, 17:13
تشکر.

به نظره من کار خوبیه.منم فارغ التحصیل ریاضیم حدودا توی 1هفته ی آخرفروردین و اوایل اردیبهشت واسه یه چندتا مبحث که توشون مشکل داشتم(کاربرد و انتگرال)دبیر خصوصی گرفتم.اینطوری سریع ترم یاد میگیری.فقط کافیه بعد کلاس تست بزنی.از جزوه خوندنو بالا پایین کردنه درس نامه هایه کتاب تستا خبری نیست.

caca_caca888
18-05-2010, 17:53

من از 15 حساب كردم
يعني از 20 ميشم 8.75

ZafMaR
18-05-2010, 20:02
سلام رفقا ،
کسی همایش فیزیک و شیمی خوب سراغ داره ؟

masud-000000
18-05-2010, 21:10
امتحان دیفرانسیل رو افتضاااااح کردم.... دو سه روز قبل خونده بودم(فقط مشتق ها رو وقت کردم) اما دیروز یه سری اتفاقات ناگوار واسم پیش اومد که حتی دیشب رو هم یه لحظه چشم هام رو نتونستم رو هم بزارم...
سر امتحان هم که همش فکرم جای دیگه بود یا چرت میزدم طوری که مراقب دو بار اومد برگم رو چک کرد که ببینه تقلب نکنم...:41:سوالات رو هم تا سوال 7 بیشتر نتونستم بخونم و جواب بدم...حساب کردم دیدم 6 از 20 میگیرم....
مستمر دیف هم 4.5 از5 گرفتم...
من تا حالا از این تک ماده که میگن استفاده نکردم چه جوریه جریانش...خیلی حالم گرفتس لطفا یکی بگه ببینم چجوریه من هم می تونم با این افتضاح که به بار آوردم از تک ماده استفاده کنم یا نه باید صبر کنم واسه امتحان جبرانی؟؟؟؟؟؟:41:

dehtoday
18-05-2010, 21:29
امتحان دیفرانسیل رو افتضاااااح کردم.... دو سه روز قبل خونده بودم(فقط مشتق ها رو وقت کردم) اما دیروز یه سری اتفاقات ناگوار واسم پیش اومد که حتی دیشب رو هم یه لحظه چشم هام رو نتونستم رو هم بزارم...
سر امتحان هم که همش فکرم جای دیگه بود یا چرت میزدم طوری که مراقب دو بار اومد برگم رو چک کرد که ببینه تقلب نکنم...:41:سوالات رو هم تا سوال 7 بیشتر نتونستم بخونم و جواب بدم...حساب کردم دیدم 6 از 20 میگیرم....
مستمر دیف هم 4.5 از5 گرفتم...
من تا حالا از این تک ماده که میگن استفاده نکردم چه جوریه جریانش...خیلی حالم گرفتس لطفا یکی بگه ببینم چجوریه من هم می تونم با این افتضاح که به بار آوردم از تک ماده استفاده کنم یا نه باید صبر کنم واسه امتحان جبرانی؟؟؟؟؟؟:41:

اينجور كه گفتي كه تو برگه 6 بگيري و دبيرتم 4.5 بهت بده نمرت ميشه 9 از 20 كه اگه همه درسا رو قبول بشي
سيستم اتومات قبولي واست ميزنه .

يا علي

masud-000000
18-05-2010, 21:49
اينجور كه گفتي كه تو برگه 6 بگيري و دبيرتم 4.5 بهت بده نمرت ميشه 9 از 20 كه اگه همه درسا رو قبول بشي

يا علي
مرسی که امیدوارم کردی.
امتحانات قبلی رو خوب دادم و انشاءالله اگه خدا بخواد امتحان های بعدی رو هم خوب میدم.

بازم متشکر
یا حق

294
18-05-2010, 23:16

يا علي

قصد ضد حال زدن رو ندارم هاااااا! از اونجایی که فارغ التحصیل هم هستم آنچنان در جریان نیستم ، ولی از صحبت های سایر دوستان متوجه شدم که گویا امتحان 20 نمره ای بوده ................ لذاااااا.... خبری از 5 نمره نیست!:13:

frnsh
19-05-2010, 00:17
احتمالا فهميدن ما اومديم پيش :دي
همه ي بلاهارو سر ما آوردن
همين رفتيم راهنمايي به دبستانيا دادن
همين رفتيم دبيرستان به راهنمايي ها دادن
حالام كه داريم از دبيرستان درميايم به دبيرستانيا ميدن...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

يه زمانم كه ميخواستن كنكورو واسمون ور دارن.

پارسالم كه گفتن معدلتون مستقيما تو كنكور تاثير داره

امسالم كه اينارو نهايي كردن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

دانشگام كه يه زمان ميخواستن دخترونه پسرونه كنن.(شانس آورديم لغو شد)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

تيكه كلامه يكي از بچه هاي كلاس: باز اينا فهميدن ما اومديم پيش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باحال اومدی!
اما به ما هم دبستان، هم راهنمایی، هم دبیرستان و هم امسال شیر دادن! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما مثلا روز آخر قبل از عید و روز آخری که رفتیم مدرسه شیر ندادن، شیر اوردن اما ندادن! معلوم نیست چه خبر شد!

اضافه میکنم؛
امتحانا برای ما نهایی شد.
امتحانهای سوم چه ترم اول چه ترم دوم فشرده گرفته شد!

===================

در ضمن امروز مدرسه ی ما مجلس عزا بود!!! منظورم فقط ریاضیاس ها! همه از دم از دبیرمون شاکی بودن! نه خوب درس میداد، نه حواسش به وقت کلاس بود (همه ش با بچه ها میشست حرف میزد!) ، نه تمرین درست و حسابی حل میکرد (گفت گلواژه بخرید، بعد هر دفعه میگفت 4 نفر بیان از روی جوابها بنویسن پا تخته و بعد هم توضیح بدن! این شد تمرین حل کردن ما). امروز اگه پیداش میکردیمممممممم!
خداییش تنها راه نمره خوب کتاب کمکی بود! من که فقط گلواژه رو خوندم، نه جزوه، نه کتاب. کلا راضی ام.

hossein1320
19-05-2010, 03:41
دوستان من تا حالا لب به هندسه پایه نزدم ! :46:
می خواستم اونایی که خوندن چندتا فصل جدا کنن به ترتیب سادگیش برام بنویسن ضمننا من این منابع رو دارم :
1- هندسه گاج 1 و2
2- هشت کتاب گاج
3- هندسه 1 الگو
4- کتاب درسی!
5- جزوه نه چندان خوب
6- جزوه های گام اول گزینه دو
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
قسمت دوم سوالم واسه تحلیلیه
من تحلیلی رو ترم اول خوندم و روم به دیوار امتحان ترم بیست شدم :21:منظورم اینه که خوب خونده بودم ولی الان چیز زیادی یادم نیست می خوام دوباره جزوه بخونم یه جزوه فوق العاده دارم می خواستم ولی زیاد وقت تست زنی ندارم کتاب تست هم :گ
1- مبتکران ( تستاش زیاده )
2- هشت کتاب گاج
دارم می خواستم بدونم به نظر شما من اگه همون جزوه رو بخونم و تو امتحان های جامع گزینه دو و کانون و سنجش و کتاب سنجش آخر تست کار کنم کافیه اصالا تست خلاصه می شناسین ؟

mortezaon
19-05-2010, 03:54
من رشتم تجربي بود ولي تو رياضي شركت كردم رياضي من هم ضعيفه مي خوام تو دانشگاه آزاد امتحان بدم چه كتاب هايي برام خوبه كه يه تير دو نشون باشه تو اين وقت كم

mahdis_apex
19-05-2010, 08:54
سلام بچه ها

یه سوال !!
شما احساس نمیکنین که زمان داره میدووه؟؟؟؟؟
من واقعا نمیدونم باید چی کار کنم!!!!
انگار روزا دارن توی یه چشم به هم زدن تموم میشن:41:
من اینطوری نمیتونم درس بخونم .آرامش ندارم:37::37::37:

caca_caca888
19-05-2010, 09:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باحال اومدی!
اما به ما هم دبستان، هم راهنمایی، هم دبیرستان و هم امسال شیر دادن! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما مثلا روز آخر قبل از عید و روز آخری که رفتیم مدرسه شیر ندادن، شیر اوردن اما ندادن! معلوم نیست چه خبر شد!

اضافه میکنم؛
امتحانا برای ما نهایی شد.
امتحانهای سوم چه ترم اول چه ترم دوم فشرده گرفته شد!

===================

در ضمن امروز مدرسه ی ما مجلس عزا بود!!! منظورم فقط ریاضیاس ها! همه از دم از دبیرمون شاکی بودن! نه خوب درس میداد، نه حواسش به وقت کلاس بود (همه ش با بچه ها میشست حرف میزد!) ، نه تمرین درست و حسابی حل میکرد (گفت گلواژه بخرید، بعد هر دفعه میگفت 4 نفر بیان از روی جوابها بنویسن پا تخته و بعد هم توضیح بدن! این شد تمرین حل کردن ما). امروز اگه پیداش میکردیمممممممم!
خداییش تنها راه نمره خوب کتاب کمکی بود! من که فقط گلواژه رو خوندم، نه جزوه، نه کتاب. کلا راضی ام.

براي تو يه بار اومده بودم:31:
فكر نكن يادم رفته:10::19:

سلام بچه ها

یه سوال !!
انگار روزا دارن توی یه چشم به هم زدن تموم میشن
من اینطوری نمیتونم درس بخونم .آرامش ندارم
خوب توهم بايد بدوي ديگه
هيچكس آرامشي اندازه من نداره...كلا بيخياله امسالم.اصلا دوست ندارم امسال برم دانشگاه.مگه زوره؟

D & G
19-05-2010, 09:04
بچه ها ادبیات2 کدوم سالا هماهنگ کشوری بوده؟؟ من دنبال نمونه سوال می گردم کمک کنین تو رو خدا

Amir_oscar
19-05-2010, 09:12
بچه ها ادبیات2 کدوم سالا هماهنگ کشوری بوده؟؟ من دنبال نمونه سوال می گردم کمک کنین تو رو خدا
شاید اینا به دردت بخوره:

dehtoday
19-05-2010, 09:18

كلا تو اين چند سال اخير كشوري نبوده آخرين بارم فكر كنم 83 بوده ! در مورد نمونه سوال هم گشتم نبود نگرد نيست !!! شايدم باشه ما نديديم :31:

- اون گزينه دو رو هم ديدم سوالاش بدرد نميخورن چون فقط دوتاش كشورين كه يكيش كه انساني هست و كتابش با مال ما فرق مي كنه ماله تجربي ها هم اشتب زدن صفحه اول و دومش يكيه !!!!

Mohammad Hosseyn
19-05-2010, 09:25
سلام بچه ها

یه سوال !!
انگار روزا دارن توی یه چشم به هم زدن تموم میشن:41:
من اینطوری نمیتونم درس بخونم .آرامش ندارم:37::37::37:
اگه زمان درس خوندنت در روز زیاد باشه این احساس رفع میشه ... در این روزها باید روزی 12 ساعت درس خوند و تست زد . حداقلش 8 ساعت . اگه کمتر باشه این احساس به آدم دست میده .

بعضی اوقات هم بخاطر استرس هست که نباید به روز کنکور فکر کنید . فکر کنید کنکور یه سال دیگست و تمرکز رو بزارید روی درسی که میخونید .

fm992
19-05-2010, 10:32

سلام. 83 تجربی رو می دونم هماهنگ بوده. این لینک سوالاش:

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به اینم سر بزن (اینا هماهنگ نیستن):

wild_dragon
19-05-2010, 10:33
سلام
دیروز تو امتحان دیفرانسیل انتگرالln اومده بود من تو هیچ تستی و کتاب های تستی ندیده بودم ، امکانش هست واسه کنکور هم بیاد؟

---------- Post added at 11:33 AM ---------- Previous post was at 11:33 AM ----------

سلام
دیروز تو امتحان دیفرانسیل انتگرالln اومده بود من تو هیچ تستی و کتاب های تستی ندیده بودم ، امکانش هست واسه کنکور هم بیاد؟

fm992
19-05-2010, 10:44
سلام

توی کتاب درسی که توضیح داده یعنی طراح مجازه که سوال طرح کنه. توی آزمون قبلی کانون هم من سوال دیدم. ولی نمی دونم چرا بیشتر معلما می گن نمیاد. یاد گرفتنش کاری نداره. یعنی به جا اینکه دنبال این باشی که سوال میاد یا نه همون رو یاد بگیر! شاید 3 دقیقه هم طول نکشه. :14::46:

caca_caca888
19-05-2010, 10:47
هر چي كه تو كتابمون باشه ممكنه كه تو كنكورم بياد...
ln هم هست ديگه

hasti rs
19-05-2010, 11:44
منم چیز زیادی از درسایی که اول زیاد خوندم یادم نمیاد ولی تجربه پارسالم میگه توی دوران جمع بندی همش برمیگرده پس از الان تسلیم نشو
کتاب تست شیمی پیش دانشگاهی2 بازرگان چند صفحه آخرش یه مطلب خیلی قشنگی نوشته . راجبه حال و روز الان شماست . یه دور بخونش

راستی بچه ها مگه قلم چی 24 اردیبهشت آزمون داشت؟! آخه توی سایتش قسمت دریافت کارنامه.کارنامه 24 اردیبهشت هم زده:19:

یه مطلب دیگه . بچه ها از هفته دیگه دوران جمع بندی شروع میشه . برنامتون چیه؟من یکم فکرم آشفته است. برنامه دقیقی ندارم البته میخوام 3روز یه بار یه آزمون از خودم بگیرم ولی اینکه بعدش با چه شیوه ای سطح علمیم رو هفته به هفته بالا ببرم ندارم .اگه کسی برنامه خاصی داره بی زحمت راهنمایی کنه بخصوص بچه هایی که ترازاشون بالاست

امیدوارم چیزایی که خوندم یادم بیاد ..

من دوران جمع بندی رو میخوام با کتاب دور دنیا در چهار روز به روزش 3 روز یه بار آزمون بدم ولی شنیدم بعضیا 2 روز یه بار ازمون میدن اینجوری تعداد بیشتری آزمون میتونیم بدیم دیگه ؟ ولی اگه اینجوری آزمون بدیم تو اون یه روز و نصف باقی مونده میتونیم کل کتابا رو بخونیم ؟؟

dehtoday
19-05-2010, 12:02
قصد ضد حال زدن رو ندارم هاااااا! از اونجایی که فارغ التحصیل هم هستم آنچنان در جریان نیستم ، ولی از صحبت های سایر دوستان متوجه شدم که گویا امتحان 20 نمره ای بوده ................ لذاااااا.... خبری از 5 نمره نیست!:13:

نه عزيز اينجور كه شما ميگي نيست ! امتحان 20 نمره بود چون كه اين نمرات رو واسه كنكور سال آينده تاثير ميدن و بنابراين نميشه از 15 بگيرن . بعدشم شما تو هر دوراني كه درس خوندي حداقل چيزي به اسم نمره مستمر بوده و اگه اينجور باشه كه شما ميگي و خبري از نمره مستمر نيست خب يعني تو طول سال هر چي رفتي سر كلاس كـــــشــــــك !!! :21:

294
19-05-2010, 12:15
نه عزيز اينجور كه شما ميگي نيست ! امتحان 20 نمره بود چون كه اين نمرات رو واسه كنكور سال آينده تاثير ميدن و بنابراين نميشه از 15 بگيرن . بعدشم شما تو هر دوراني كه درس خوندي حداقل چيزي به اسم نمره مستمر بوده و اگه اينجور باشه كه شما ميگي و خبري از نمره مستمر نيست خب يعني تو طول سال هر چي رفتي سر كلاس كـــــشــــــك !!! :21:

بله! کاملا حق باشماست ...
ممنون که مرا از کویر! جهالت نجات دادید:27:

FarzadSport
19-05-2010, 12:25
کلا از بیخ شانس نداریم نمیدونم چرا این متفاوت بودن همیشه برای ما رو میکنن

باور کن میدادن :دی حالا اشکال نداره جدیدا تو سربازی شیر هم میدن اونجا میخوریم :دی

والا به ما هم شیر نمیدادن ، فقط یادمه دوم ، سوم ابتدایی بمون فلوراید میدادن که قرقره کنیم!!!
تازه تو سربازی هم که شیر نمیدن! آَش میدن!!!!!:31:

دوستان من تا حالا لب به هندسه پایه نزدم ! :46:
می خواستم اونایی که خوندن چندتا فصل جدا کنن به ترتیب سادگیش برام بنویسن ضمننا من این منابع رو دارم :
1- هندسه گاج 1 و2
2- هشت کتاب گاج
3- هندسه 1 الگو
4- کتاب درسی!
5- جزوه نه چندان خوب
6- جزوه های گام اول گزینه دو
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
قسمت دوم سوالم واسه تحلیلیه
من تحلیلی رو ترم اول خوندم و روم به دیوار امتحان ترم بیست شدم :21:منظورم اینه که خوب خونده بودم ولی الان چیز زیادی یادم نیست می خوام دوباره جزوه بخونم یه جزوه فوق العاده دارم می خواستم ولی زیاد وقت تست زنی ندارم کتاب تست هم :گ
1- مبتکران ( تستاش زیاده )
2- هشت کتاب گاج
دارم می خواستم بدونم به نظر شما من اگه همون جزوه رو بخونم و تو امتحان های جامع گزینه دو و کانون و سنجش و کتاب سنجش آخر تست کار کنم کافیه اصالا تست خلاصه می شناسین ؟

دوست عزیز شرایط تو دقیقا مشابه شرایط منه ! منم تا حالا هندسه پایه رو نگاه نکردم!
و اتفاقا هندسه تحلیلی هم دقیقا مثه شما ترم اول 20 شدم ولی احساس میکردم چیزی یادم نیست !
و اما پیشنهاد من به شما :

به نظر من کتابای الگو خیلی خوبه اگه فکر میکنی به درسنامه هم احتیاج داری کتاب هندسه تحلیلی الگو محمد حسن بیگی خوبه ولی اگه فکر میکنی فقط تست زدن واست کافیه کتاب تست الگو(جلد آبی) فقط تست هست(علی پور).
من خودم درسنامه کتاب الگو رو خیلی سریع مرور کردم چون خب بالاخره از ترم اول مثال و تستهای زیادی که قبلا حل کردیم یه چیزایی یادمون هست و اونقدرا که احساس میکنی کاره سختی نیست! بعدش تست های هر مبحث رو به صورت ضریبی زدم :
مثلا یکی در میون یا تست های مضرب 3 و به طور کامل توی هر مبحث تسلط پیدا کردم ، بعضی جاها که بیشتر ضعف داشتم بیشتر تست زدم ! زیاد هم طول نکشید...
از حجم زیاد تست ها هم نترس چون اگه حدود 1000 تا تست هم داشته باشی وقتی مضارب 3 رو بزنی تقریبا میشه چیزی حدود 300 تا تست که کل مباحث رو در بر گرفته و چیزی که به نظر من خیلی مهمه اینه که توی این فرصت باقی مونده سعی کن خیلی با وسواس پیش نری! چون فرصت پیدا نمیکنی و استرس میگیری و مطمئن باش توی به عنوان مثال 700 تستی که نزدی چیزه خاصی نیست!(خیالت راحت)

موفق باشید....
فــــــــــــــــرزاد

steps
19-05-2010, 12:25
شما در امتحان نهایی هر نمره ای بگیر ضرب در 3/4 میشه و به علاوه نمره مستمر میشه همین.

Greedy
19-05-2010, 12:58
امتحان 20 نمره بود چون كه اين نمرات رو واسه كنكور سال آينده تاثير ميدن و بنابراين نميشه از 15 بگيرن

کی گفته برای کنکور سال دیگه تاثیر میدن ؟ چیز نگفتن که

mehdi_7070
19-05-2010, 13:31
سلام

برای آشنایی بیشتر با تابع لگاریتم طبیعی این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را بخونید.
+ کتاب دیفرانسیل صفحه 37 مثال 19

masud-000000
19-05-2010, 13:40
اونموقع که دبستان بودیم این فلوراید رو هم به ما می دادن...واسه ما که اون موقع حوصله مسواک نداشتیم بدک نبود! :31:
یه چیز دیگه... دوران دبستان بودیم که طرح امتحانات مستمر و این چیزا رو رو ما آزمایش کردن و امتحانات ثلثی رو از بیخ ورداشتن...

جدن موش آزمایشگاهی خوبی براشون بودیم هاااا

Greedy
19-05-2010, 14:17
بچه ها کسی نمونه سوال ادبیات 2 سراغ نداره سایتی گذاشته باشه بخونیم

D & G
19-05-2010, 14:53
كلا تو اين چند سال اخير كشوري نبوده آخرين بارم فكر كنم 83 بوده ! در مورد نمونه سوال هم گشتم نبود نگرد نيست !!! شايدم باشه ما نديديم :31:

- اون گزينه دو رو هم ديدم سوالاش بدرد نميخورن چون فقط دوتاش كشورين كه يكيش كه انساني هست و كتابش با مال ما فرق مي كنه ماله تجربي ها هم اشتب زدن صفحه اول و دومش يكيه !!!!

یکی پیدا کردم مال سال 88 رشته ی هنره از هیچی بهتره اینم لینک دانلودش

اینم مال سری بعد از ظهرش

caca_caca888
19-05-2010, 15:25
اونموقع که دبستان بودیم این فلوراید رو هم به ما می دادن...واسه ما که اون موقع حوصله مسواک نداشتیم بدک نبود!
یه چیز دیگه... دوران دبستان بودیم که طرح امتحانات مستمر و این چیزا رو رو ما آزمایش کردن و امتحانات ثلثی رو از بیخ ورداشتن...

جدن موش آزمایشگاهی خوبی براشون بودیم هاااا
احتمالا اون فلورايد هم براي اين بهمون ميدادن كه سرمون امتحانش كنن ببينن دهنمون ... ميشه(ميره) يا نه؟!:31:

دوستان خوشا به حالتون...
كاشكي منم ميخوندم.
من براي خودم اصلا مهم نيست امسال قبول شم يا نه ولي خوب اخه ابروم ميره:41:
فكر كن همه فك و فاميلامون بار اول قبول شدن...من؟
برادرم دولتي . خواهرام دولتي
من آزادم قبول نشم خيلي بده...
من خيلي به كنكور فكر نميكنم.اما نميدونم چرا افسردگي گرفتم.همش سرم درد مياد.ميخوام گريه كنم...
به نظرتون طبيعيه؟ به نظر من كه اصلا طبيعي نيست.
كاشكي يكي بود باهاش دردودل كنم.........................................آ

اميدوارم همتون امتحان ادبياتو خوب بديد...

Greedy
19-05-2010, 15:52
ا
دوستان خوشا به حالتون...
كاشكي منم ميخوندم.
من براي خودم اصلا مهم نيست امسال قبول شم يا نه ولي خوب اخه ابروم ميره:41:
فكر كن همه فك و فاميلامون بار اول قبول شدن...من؟
برادرم دولتي . خواهرام دولتي
من آزادم قبول نشم خيلي بده...
من خيلي به كنكور فكر نميكنم.اما نميدونم چرا افسردگي گرفتم.همش سرم درد مياد.ميخوام گريه كنم...
به نظرتون طبيعيه؟ به نظر من كه اصلا طبيعي نيست.
كاشكي يكي بود باهاش دردودل كنم.........................................آ

منم مثه تو ام منم همه خانواده میگفتن رتبه اول میشی الانم میگن !:دی اخه درسم خیلی خوب بود پارسالم نهایی شدم 17.82 معدل دیپلم هم 18.33 تا پارسال روزی نیم ساعت میخوندم میرفتیم امتحان میدادیم یه 18 -19 هم میگرفتیم ولی امسال از این خبرا نبود دیگه کنکور با نیم ساعت یه ساعت خوندن نمیشه قبول شد به کل بیخیالش شدم همون نیم ساعت هم بیخیالش شدم دیفرانسیل هم که میفتم شانس گند ما معافیت سه برادری رو هم داداشمون کش رفت چون بزرگتر بود خلاصه کلا ادم بدشانس تر از من بعیده باشه اعصابم خرده کلا حال و حوصله هیچکسو ندارم و همه روزو پای اینترنت سر میکنم در نتیجه باید امسال روانه خدمت مقدس !!!! ( اسمایلی سبز ) بشیم :دی

fm992
19-05-2010, 17:29

من دوران جمع بندی رو میخوام با کتاب دور دنیا در چهار روز به روزش 3 روز یه بار آزمون بدم ولی شنیدم بعضیا 2 روز یه بار ازمون میدن اینجوری تعداد بیشتری آزمون میتونیم بدیم دیگه ؟ ولی اگه اینجوری آزمون بدیم تو اون یه روز و نصف باقی مونده میتونیم کل کتابا رو بخونیم ؟؟

منم با سنجش آخر گاج جمع بندی می کنم. منتها 3 یا 4 تا آزمون اولی که از خودم میگیرم رو 3 روز یک بار می دم که جنبه ی مرور و یادآوری و تثبیت خوبی داشته باشه و دو روز بینشون رو بتونم بهتر مرور کنم و بقیه رو 2 روز یه بار می دم واسه اینکه دیگه بیشتر جنبه ی سنجش داشته باشه. :25::15:

caca_caca888
19-05-2010, 21:24
بابا ما پارسال اين گروهرو تركونده بوديم
"برنامه امتحان نهایی سال سوم و بحث در مورد آن"
اينجا چرا هيچ خبري نيست؟
اونجا ده دفعه به عنوان اسپم بازاري بسته شد:27:

راستي چنر درصد افراد اين تاپيك پيش دانشگاهين؟
تاپيك مخصوص براي پيش داريم؟

294
19-05-2010, 21:42
راستي چنر درصد افراد اين تاپيك پيش دانشگاهين؟
تاپيك مخصوص براي پيش داريم؟

اینجا پیشی!! کم نداریم!
فکر نکنم تاپیک مخصوص داشته باشین ، در همه! یعنی همینجا!:27:

shabeashegha
19-05-2010, 22:48

ولی قرار نیست شما توی نصف روز باقی مونده کل کتاب رو بخونید. توی مجله آزمون که در مورد تورق سریع نوشته بود یعنی شما کتاب رو فقط نگاه میکنین و این کار برای هر کتاب نهایتن 1تا 2ساعت طول میکشه (با احتساب اینکه ممکنه در حین ورق زدن یه شکلی خطی چیزی توجه شمارو جلب کنه یا حس کنین چیزی ازش یادتون نمیاد)
البته من شاید این روش رو اجرا نکنم . من احتمالا فقط مباحثی رو که تستش رو غلط میزنم یا نمیزنم رو برم رفع اشکال کنم و تست برگزیده (که خودم علامت زدم) بزنم .
کاش بقیه بچه ها هم شیوه جمع بندیشونو میگفتن

dehtoday
19-05-2010, 23:20
کی گفته برای کنکور سال دیگه تاثیر میدن ؟ چیز نگفتن که

ببخشيدا ولي خب ...... كه ندارن بيان امتحانارو نهايي كنن ؟!! خب حتما يه جايي تاثير ميدن ولي اينشو ميدونم اون سال امسال نيست يعني به احتمال زياد واسه سال بعد تاثير ميدن !!!

-اينم بدون اونا اينهمه به خودشون زحمت ميدن از طراحي سوال گرفته تا دستمزد مراقبان و تصحيح كنندگان و ... همينجوري الكي نيست خب همون روش قبلي بهتر بود واسشون كه سوال طرح مي كردن و خود معلمم تصحيح ميكرد نه زحمتي داشت و نه ... !!!

steps
20-05-2010, 08:31
عجب امتحان اسونی بودن ادبیات من اصلا حال میکنم همچین سوال هایی رو می بینم.
برای فیزیک چی کار کنم تا حالا سر کلاس نرفتم لای کتب رو هم بتز نکردم و فرمول مسعله هم هیچی بلد نیستم. به نظرتون چی کار کنم؟

Greedy
20-05-2010, 08:58
ببخشيدا ولي خب ...... كه ندارن بيان امتحانارو نهايي كنن ؟!! خب حتما يه جايي تاثير ميدن ولي اينشو ميدونم اون سال امسال نيست يعني به احتمال زياد واسه سال بعد تاثير ميدن !!!

-اينم بدون اونا اينهمه به خودشون زحمت ميدن از طراحي سوال گرفته تا دستمزد مراقبان و تصحيح كنندگان و ... همينجوري الكي نيست خب همون روش قبلي بهتر بود واسشون كه سوال طرح مي كردن و خود معلمم تصحيح ميكرد نه زحمتي داشت و نه ... !!!
ببین اینا کلا کم دارن فقط قصدشون اینه که یه امتحانی گرفته باشن حالا از شانس گند ما نهایی شدنش اولین بار شد مصاف با ورود ما سال های پیش میخوان چیکار کنن که پیش دانشگاهی ها نهایی نبود اگه بخوان تاثیر بدن اون قبلیا رو چی ؟ همون سوم دبیرستان تاثیر میدن
در ضمن اصلا به من چه تاثیر بدن :دی من که اصلا نمیخوام برم دانشگاه :دی

D & G
20-05-2010, 09:01
عجب امتحان اسونی بودن ادبیات من اصلا حال میکنم همچین سوال هایی رو می بینم.
برای فیزیک چی کار کنم تا حالا سر کلاس نرفتم لای کتب رو هم بتز نکردم و فرمول مسعله هم هیچی بلد نیستم. به نظرتون چی کار کنم؟

آسون بود ولی من گند زدم...اگه خییییییییییییییییییییییلی با انصاف باشه مصحح می شم 17 اگه نباشه به 14 راضیم

dehtoday
20-05-2010, 09:24
تقريبا آسون بود ولي خب من تاريخ ادبيات و سبك شناسي نخونده بودم ( اون 3 نمرهه) با شعر حفظي !!! ولي بقيه خوب بودن !!!!!! :46:

fm992
20-05-2010, 09:52
آسون بود ولی من گند زدم...اگه خییییییییییییییییییییییلی با انصاف باشه مصحح می شم 17 اگه نباشه به 14 راضیم

منم همینطور. خیلی با انصاف باشه 16 وگرنه به 14 راضی ام! من سابقه ی نمره ی بالای 16.75 توی ادبیات ندارم! :13: آسون بودا!! ولی واسه من نه.

D & G
20-05-2010, 09:57
ولی قرار نیست شما توی نصف روز باقی مونده کل کتاب رو بخونید. توی مجله آزمون که در مورد تورق سریع نوشته بود یعنی شما کتاب رو فقط نگاه میکنین و این کار برای هر کتاب نهایتن 1تا 2ساعت طول میکشه (با احتساب اینکه ممکنه در حین ورق زدن یه شکلی خطی چیزی توجه شمارو جلب کنه یا حس کنین چیزی ازش یادتون نمیاد)
البته من شاید این روش رو اجرا نکنم . من احتمالا فقط مباحثی رو که تستش رو غلط میزنم یا نمیزنم رو برم رفع اشکال کنم و تست برگزیده (که خودم علامت زدم) بزنم .
کاش بقیه بچه ها هم شیوه جمع بندیشونو میگفتن

منم می خوام کنکورای سالای 88 ، 83 داخلی رو که قبلا یه بار حل کردم 2 روز یه بار و بقیه رو 3 روز یه بار با سنجش آخر گاج جمع بندی کنم ولی سی دی تخمین رتبه ی زرد کانونم از دوستام گرفتم رایت کردم (قلم چی کتاب زرد رو همراه با سی دیش به بورسیه ها رایگان می ده و گرنه فکر نکنین می تونین کسیو پیدا کنین که گاجو ول کنه زرد بخره ) و ازش کمک می گیرم واسه این دوران به این صورت که : 1.روز اول آزمونو می دم تک تک سوالای همه ی درسا رو بررسی می کنم به طور کامل یاد می گیرم و احتمالا یه کتاب عمومی رم اگه وقت بیارم می خونم 2. واسه 1 یا 2 روز باقی هم با می بینم تو هر درس کدوم مبحث رو بلد نیستم ولی اگر بلد بودم و سوالاشو جواب می دادم بیشترین تاثیر + رو روی درصد این درس می ذاشت (در حقیقت شامل بیشترین تعداد سوالی می شه که من بهشون جواب درست ندادم) اون مبحث رو تو هر درس انتخاب می کنم و درصدامو این بار تحت شرایطی که اون مباحثو درست جواب می دادم حساب می کنم اون وقت اون درصدا رو می برم وارد تخمین رتبه ی کانون می کنم یعنی اولش رتبه مو با درصدای خودم حساب می کنم بعدش اون درصدایی رو که بعدا حساب کردم یکی یکی جاشونو با درصد خودم عوض می کنم و این طوری می بینم افزایش درصد کدوم درسا بیشترین تغییرو تو رتبه م می دن اونا رو بر همین اساس اولویت بندی می کنم و از اولویت اول شروع می کنم به خوندن تا هر جایی که تونستم و سعی می کنم از هر درس دست کم یه مبحث رو خونده باشم...این طوری با 11 آزمون تونستم 11 مبحث مهم از هر درس رو یاد بگیرم تا زمان کنکور (مثلا تو ریاضی اگه 11 مبحث دو سوالی یاد بگیرم می شه 22 سوال یعنی 40 درصد سوالای ریاضی)

2 تا نکته مهم داره این روش جمع بندی من: اولیش اینه که می گن تو دوران جمع بندی سعی کنین مطلب جدید یادنگیرین تا باعث نشه مطالب قبلی رو که بلدین از یاد ببرین که این در مورد من صدق نمی کنه چون من مباحثی که بلدم از سال های پایه هستش و اون قدری روشون تسلط پیدا کردم در عرض چند سال که تو یه ماه یادم نمی رن...دومیشم اینه که می گن تو انتخاب مباحث علاوه بر تعداد سوالات تو کنکور از اون درس باید به ضریب سختی شونم توجه کنیم که من چون همه ی درسایی رو که نخوندم به یه اندازه سخت می دونم پس فقط تعداد سوالا واسم فرق می کنه اینه که تو انتخاب مباحثم فقط به همین موضوع دقت می کنم... پس اگه تعداد مباحثی از هر درس که شما نصفه نیمه بلدین زیاده و یاد گرفتن کامل اونا بیشتر به نفع شماست واقعا دیگه یادگیری مباحث جدیدو ول کنین و اگه میزان سختی درسا براتون فرق می کنه اولویت بندی تونو بین مباحثی انجام بدین که یادگیریش براتون آسونه

D & G
20-05-2010, 10:03
اینجا چرا این جوری بید ؟؟؟...من الان یه پست از اختراعات و ابداعات! خودم در وکردم ارور داد بعد از تایید نمایش داده می شه...من که دوره ی آزمایشی(:13:) رو رد کردم تازه پستم کاملااااااااااااااا درسی بود :41:

همون پست بالایی رو می گفتم

D & G
20-05-2010, 10:10
تقريبا آسون بود ولي خب من تاريخ ادبيات و سبك شناسي نخونده بودم ( اون 3 نمرهه) با شعر حفظي !!! ولي بقيه خوب بودن !!!!!! :46:

منم نخونده بودم ولی کم نیاوردم ببین جوابامو (سوالارو دارین دیگه):

24-ب: اون شاعر فرانسویه (لازم به ذکره که لحظات آخر که درو می بستن اونو خوندم موقع ورق زدن کتاب و اسم خود شاعر یادم نموند)
24: مهرداد اوستا
26: گلشن راز
27:غلامحسین یوسفی
30:ماجرای عینکم از کتاب شلوارهای وصله دار
31:اشعار اجتماعی انتقادی به زبان نمادین،طرفدار پروپاقرص و از اولین شاعران سبک نیمایی
32:تخیلی و نمادین
33-ب:فرومی ریزم و می سوزم و می سازم!

و یه قلمم اضافه کنم که جالبه در نوع خودش:
21:شیخ بوعبدا... آنرا شکست و با خودش فکر کرد و فهمید که خسارت بزرگی به وجود آورده است!

PEZESHKII
20-05-2010, 10:14
امتحان ماسه ماس بود
یه چشمی انداختم رو برگه جلوییم.مراقب گفت بلند شو برگت رو بده
توقع داشت بگم ببخشید دیگه تکرار نمیشه اونم بگه باشه دیگه تکرار نکن. منم همینجوری دسته صندلی محکم زدم به هم اومدم بیرون.مراقبه تا سالن جایی که برگه رو می دادند پشت سرم میومد تا بگم ببخشید غلط کردم ولی من پوس کلفت تر از این حرفا بودم برگه رو دادم ویه چشم براش رفتم :31:واومدم بیرون!!

مردتیکه کچل فکر کرده کیه

D & G
20-05-2010, 10:26
امتحان ماسه ماس بود
توقع داشت بگم ببخشید دیگه تکرار نمیشه اونم بگه باشه دیگه تکرار نکن. منم همینجوری دسته صندلی محکم زدم به هم اومدم بیرون.مراقبه تا سالن جایی که برگه رو می دادند پشت سرم میومد تا بگم ببخشید غلط کردم ولی من پوس کلفت تر از این حرفا بودم برگه رو دادم ویه چشم براش رفتم :31:واومدم بیرون!!

مردتیکه کچل فکر کرده کیه

خدا کنه کارنامه تو جلو اون نگیری که این دفعه اون واست چشم نره بالاخره گاهی آدم باید کنار بیاد با این جور آدما به خاطر خودش برگه ی من صفحه دومش سفید بود رسیدم به سوال 17 هی دستمو بلند کردم آقا گفت هیس حرف نباشه هی نگاش می کردم اونم عین ... همش فقط می گفت سوال نپرسین ساکت و اینا آخرش داد زدم آقا ما صفحه دوم نداریم حالا نگو بازرس تو سالن بوده شنید صدامو اومد تو کلاس گفت ببینم برگه تو نشونش دادم با یه حالت حق به جانبی رفتن یه برگه دیگه آوردن واسم گفتن بیا دوباره از اول رو این بنویس که انگار دارن لطف می کنن به من...هیچیم به اون مراقب نفهم نگفتن ولی واسه من خیل خوب شد چون کلی قلم خورد داشتم برگه قبلی می گن تمیز بودن برگه خیلی تاثیر داره رو نمره

reza-atom
20-05-2010, 10:26
اي بابــــــــــــــــــــــ ـا عجب رشدي داره اين تاپيك همش همش يه روز نبوديم 7 - 8 صفحه رفت جلو !!!

ببينم شما كار و زندگي ندارين :31:(شوخي كردم) ولي پستهاي آدم اين تو گم ميشه !!!

يكي ما رو روشن كنه خواهشاً‌ :

سوال 8 ديفرانسيل كه ميگفت " در يك گلوله كروي شكل ... " مگه از راه ديفرانسيل و خطي سازي حل نميشه ؟؟؟؟

اصلاً حرفي از آهنگ تغيير تو سوال زده نشده كه اينا برا خودشون تو كليد سوالات اينجوري حل كردن ؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

و اما :

من میشم 17.25 :(((((((((((((((((((((((((((((((((((( این قضیه رول کوفتیه لامصبو ایکاش حداقل یه بنی هاشمی گل واژه چیزی حل میکردم مثالشو میدیدم =)))))))

حق با شماست اين قضيه رولي كه دادن خيلي تخيلي بود ولي مثال كتاب درسيه !!! خودشم نفهميد چي ميگه (اثبات به روش برهان خلف !!!! انگار هندسه است :19:)

یه سوال !!
انگار روزا دارن توی یه چشم به هم زدن تموم میشن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
من اینطوری نمیتونم درس بخونم .آرامش ندارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif

بايد سعي كني بر ترست غلبه كني وگرنه بيچاره ميشي ها !! همون قدر هم كه خوندي نميتوني پاسخ بدي ...

فکر کنید کنکور یه سال دیگست و تمرکز رو بزارید روی درسی که میخونید .

درسته ! نبايد تحت فشار قرار بگيرين !

توی کتاب درسی که توضیح داده یعنی طراح مجازه که سوال طرح کنه. توی آزمون قبلی کانون هم من سوال دیدم. ولی نمی دونم چرا بیشتر معلما می گن نمیاد. یاد گرفتنش کاری نداره. یعنی به جا اینکه دنبال این باشی که سوال میاد یا نه همون رو یاد بگیر! شاید 3 دقیقه هم طول نکشه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](20).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

عجب شانسي آوردم من ! اين ln رو توي رمزينه ديدم دقيقاً مثالش مثل همين بود گفتم نمياد ولش كردم ولي ديده بودم مشتق ln چه جوري بدست مياد . سر جلسه از شانس بد من اومد ولي چون مشتق ln تو خاطرم بود تونستم با تغيير متغير حلش كنم !

خوب توهم بايد بدوي ديگه
هيچكس آرامشي اندازه من نداره...كلا بيخياله امسالم.اصلا دوست ندارم امسال برم دانشگاه.مگه زوره؟

واقعاً اينم حرفيه واسه خودش منم همين احساس رو چند وقته پيدا كردم !

dehtoday
20-05-2010, 11:05
اينم از جواب سوالا :

caca_caca888
20-05-2010, 11:16
امتحان اسوني بود
انتظار نداشتم انقدر بنويسم.(خيلي كم خوندم) فقط اميدوارم 10 رو بگيرم.يعني به احتمال 70% ميگيرم.

فقط مصححه چقدر بخنده:
1- توطئه رو نوشتم توطعه:31:
2-تو تاريخ ادبيات همرو از خودم نوشتم. تازه جوابه يه سوال كه بايد اسم يه كتابو مينوشتيم يه اسمي از خودم نوشتم.كه همچنين كتابي موجود نيست.الان هر چي فكر ميكنم چي بود يادم نمياد. فقط يادمه توش نغمه داشت:31:
3-سوال اول تاريخ ادبيات رو همشو نوشتم اسلامي ندوشن هيچكودومش درست در نيومد:31:
كلا تاريخ ادبياتو همشو پر كردم اصلنم نمره ازش نميگيرم:31:
4-شعر حفظيرم . خودم نشستم شعر گفتم براش نوشتم:31:

گفتم ورقه رو خالي نذارم . معلمه نمره بده.فقط خداكنه زن تصحيحش نكنه كه بدبخت ميشم

mehdi_7070
20-05-2010, 11:17
سوال 8 ديفرانسيل كه ميگفت " در يك گلوله كروي شكل ... " مگه از راه ديفرانسيل و خطي سازي حل نميشه ؟؟؟؟

اصلاً حرفي از آهنگ تغيير تو سوال زده نشده كه اينا برا خودشون تو كليد سوالات اينجوري حل كردن ؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مثال 57 صفحه 163 دیفرانسیل!
در واقع آهنگ تغییر زیرمجموعه‌ای از دیفرانسیل و خطی‌سازی هست. یعنی وقتی 1 واحد تغییر داشته باشیم در واقع dx را برابر 1 و مشتق می‌گیریم... ولی اینجا چون با 1 واحد تغییر روبه‌رو نیستیم از روش کلی‌تر دیفرانسیل استفاده می‌کنیم.

+برای روشن‌تر شدن موضوع:
مثال 33، صفحه 115
فرض کنید بادکنکی کروی مملو از هوا شعاعی برابر 20 سانتی‌متر دارد. اگر 1 سانتی‌متر دیگر به شعاع آن افزوده شود، حجم بادکنک چه مقدار افزایش خواهد یافت؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5Cto%20%5Cfrac%7BdV%7D%7Bdr%7D=4%5Cpi%20r%5E2%20%5 Cto%20dV=4%5Cpi%20r%5E2.dr%20%5Cto%20dV=4%5Cpi%5Ct imes%2020%5E2%5Ctimes1=1600%5Cpi

caca_caca888
20-05-2010, 11:26
مثال 57 صفحه 163 دیفرانسیل!
در واقع آهنگ تغییر زیرمجموعه‌ای از دیفرانسیل و خطی‌سازی هست. یعنی وقتی 1 واحد تغییر داشته باشیم در واقع dx را برابر 1 و مشتق می‌گیریم... ولی اینجا چون با 1 واحد تغییر روبه‌رو نیستیم از روش کلی‌تر دیفرانسیل استفاده می‌کنیم.
آهان اين سوالم اعصابمو خورد كرد
فقط حجم كره رو نميدونستم

ميشه فرمول مساحت سطح و حجم رو بهم بگيد

mehdi_7070
20-05-2010, 11:30
آهان اين سوالم اعصابمو خورد كرد
فقط حجم كره رو نميدونستم

ميشه فرمول مساحت سطح و حجم رو بهم بگيد

حجم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5E3

مساحت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2

fm992
20-05-2010, 11:42
منم نخونده بودم ولی کم نیاوردم ببین جوابامو (سوالارو دارین دیگه):

24-ب: اون شاعر فرانسویه (لازم به ذکره که لحظات آخر که درو می بستن اونو خوندم موقع ورق زدن کتاب و اسم خود شاعر یادم نموند)
24: مهرداد اوستا
26: گلشن راز
27:غلامحسین یوسفی
30:ماجرای عینکم از کتاب شلوارهای وصله دار
31:اشعار اجتماعی انتقادی به زبان نمادین،طرفدار پروپاقرص و از اولین شاعران سبک نیمایی
32:تخیلی و نمادین
33-ب:فرومی ریزم و می سوزم و می سازم!

و یه قلمم اضافه کنم که جالبه در نوع خودش:
21:شیخ بوعبدا... آنرا شکست و با خودش فکر کرد و فهمید که خسارت بزرگی به وجود آورده است!

خیلی باحال نوشتی! :31:
جوابای چرت من:
24- الف: زرین کوب!!!! :13::27:
27- اول خواستم بنویسم زرین کوب بعد دیدم سوال بعدی در مورد زرین کوبه دیگه نوشتن ندوشن!
33- ب: اول نوشتم چکیدم!!! =)) بعد نوشتم گریختم (چه ربطی داشت نمی دونم)!!!!!!!! =)) :))

28 - زندگی نامه ای!!! :31:
14-ب: افسانه!! البته اول نوشته بودم زمستان (که اصلا مال نیما نبود!)
12 - ایهام! :31:

MyEnd
20-05-2010, 12:14
امتحان ماسه ماس بود

مردتیکه کچل فکر کرده کیه
واقعا حالش رو گرفتی!
من شنیدم بعد از این کارت طرف افسردگی گرفته! بابا چرا باهاش این کار رو کردی؟ غرورت بدجور روش تاثیر گذاشته:31:

دوستان یه پیشنهاد :
اینجا 3-4 نفری + خود من هستن که سنجش آخر دارن
بیاید هماهنگ کنیم با هم آزمونا رو بدیم ببینیم هر کی چقدر میزنه.نظرتون چیه؟
دوستانی هم که سی دی تخمین رتبه می تونن خیلی کمک کنن دیگه:27:

masud-000000
20-05-2010, 12:46
امتحان ادبیات بسی باحال و آسون بود همی!!!!:31:
یه جوابی که خودم هم خندم گرفته بود از جواب دادنم رو می گم...(باقیش رو خودتون بگیرید که چی چی نوشتم:31:)
------
سوال:اثر بر جسته ی جهانی حسب حال را بنویسید.

جواب من: سفر نامه ی مارکوپولو ...:31:
-----
حالا که اومدم خونه کل کتاب رو گشتم دیدم اصلا همچین اسمی تو کتاب نیست....حالا من این از کجا اومد تو ذهنم خدا داند!:18:

D & G
20-05-2010, 15:02
خیلی باحال نوشتی! :31:
جوابای چرت من:
24- الف: زرین کوب!!!! :13::27:
27- اول خواستم بنویسم زرین کوب بعد دیدم سوال بعدی در مورد زرین کوبه دیگه نوشتن ندوشن!
33- ب: اول نوشتم چکیدم!!! =)) بعد نوشتم گریختم (چه ربطی داشت نمی دونم)!!!!!!!! =)) :))

28 - زندگی نامه ای!!! :31:
14-ب: افسانه!! البته اول نوشته بودم زمستان (که اصلا مال نیما نبود!)
12 - ایهام! :31:

اتفاقا منم اولش خواستم بنویسم زرین کوب عین تو دیدم سوال بعدی از زرین کوب پرسیده نوشتم یوسفی
حس شاعریت خوبه ها من چکیدم مکیدم یادم نمی افته سرجلسه
منم 14 رو نوشتم آی آدما آخه یادته سال دوم یه متنی داشتیم فکر کنم جلال آل احمد(شایدم اخوان) در مورد نیما نوشته بود و اونجا اسم این شعرو آورده بود منم فکر کردم شاید همون بوده منظورش

حالا اینارو بگم بیشتر بخند چون فکر می کردم درست نوشتمشون! :
1-پ:بنا و حصار(اینو حدس می زدم گودالی چیزی باشه ولی از کلمه ی "در" افتادم تو شک آخه مگه خندق در داره)
4-الف: جامعه شناسان (این یکی دیگه تقصیر دبیرمونه که نظرات خودشم همیشه قاطی درس می ده به خورد ما اصلا معلوم نیست کدوم مال کنکوره کدوم ما پایانیه و کدوم مال اطلاعات عمومی)
6-ب: بیداری از خواب غفلت
14-پ:سیره النبی
16:بهار آنقدر عظیم است که شانه اش در عمق زمین پنهان بود(بهار را به انسانی تشبیه کرده که آن چنان عظیم است که در سطح زمین فقط بخشی از زیبایی های آن یعنی سرش پیداست)

بچه ها من با دیدن پاسخنامه حرفمو پس می گیرم اگه مصحح خییییییییییییییییییییییلی با انصاف باشه می شم 14 اگه نه که راضیم به قبولی

---------- Post added at 04:02 PM ---------- Previous post was at 04:00 PM ----------

واقعا حالش رو گرفتی!
من شنیدم بعد از این کارت طرف افسردگی گرفته! بابا چرا باهاش این کار رو کردی؟ غرورت بدجور روش تاثیر گذاشته:31:

دوستان یه پیشنهاد :

برادر طوری نوشتی پیشنهادتو که فکر می کردم جزئی از امضاته اولش اصلا نخوندمش ولی با پیشنهادت موافقم من هم پایه م هم دسته هم هر چی که لازم باشه

Amir_oscar
20-05-2010, 15:45
آقا من الآن یه چیزی فهمیدم! نام کاربری آقا سامان که moraddad نوشته می شه، "مردد" خونده می شه! یهنی دارای تردید! من تا حالا "مرادداد" می خوندمش! :14:

294
20-05-2010, 15:59
دوستان یه پیشنهاد :

ما هم پایه ایم!:20:

سی دی تخمین رتبه هم هست!:27:

D & G
20-05-2010, 16:00
آقا من الآن یه چیزی فهمیدم! نام کاربری آقا سامان که moraddad نوشته می شه، "مردد" خونده می شه! یهنی دارای تردید! من تا حالا "مرادداد" می خوندمش! :14:

بابا خوش به حالت که اون یه دونه الف اولیه رو قبلا دیده بودی من فکر می کردم مردداد هست اسمش فکر می کردم منظورش مرگ و فریاد از دست کنکوره...اسمش سامانه؟

shifter
20-05-2010, 17:27
me too !!:31:
الان سامان شاکی میشه... فکر کن...
مراد داد !!:27:

---------- Post added at 06:27 PM ---------- Previous post was at 06:25 PM ----------

بچه ها خبر دارین؟؟:18:

اطلاعیه شرکت تعاونی خدمات آموزشی دربارۀ: تغییر تاریخ برگزاری نوبت سوم آزمون آزمایشی جامع!

به اطلاع کلیه داوطلبانی که در نوبت سوم آزمون آزمایشی جامع مورخ 89/03/07 ثبت‌نام نموده‌اند، می‌رساند که بنا به اعلام وزارت محترم آموزش و پرورش و به دلیل تقارن برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و
پرورش با نوبت سوم آزمون جامع در روز جمعه 89/03/07 ، تاریخ برگزاری آزمون آزمایشی جامع نوبت سوم‌ به روز جمعه مورخ 89/3/21 تغییر یافت.
لذا، توجه داوطلبانی که قبلاً مبادرت به ثبت‌نام در این آزمون‌ نموده‌اند را به تاریخ جدید ( 89/3/21) برگزاری آزمون جلب نموده و به اطلاع می‌رساند هیچگونه تغییر دیگری در این آزمون ایجاد نخواهد شد...
اینم لینکش:

عجب اوضاعی شد..حالا با اولین امتحان جامع قلمچی برخورد میکنه!:19:

Amir_oscar
20-05-2010, 17:32
me too !!

اطلاعیه شرکت تعاونی خدمات آموزشی دربارۀ: تغییر تاریخ برگزاری نوبت سوم آزمون آزمایشی جامع!

به اطلاع کلیه داوطلبانی که در نوبت سوم آزمون آزمایشی جامع مورخ 89/03/07 ثبت‌نام نموده‌اند، می‌رساند که بنا به اعلام وزارت محترم آموزش و پرورش و به دلیل تقارن برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و
پرورش با نوبت سوم آزمون جامع در روز جمعه 89/03/07 ، تاریخ برگزاری آزمون آزمایشی جامع نوبت سوم‌ به روز جمعه مورخ 89/3/21 تغییر یافت.
لذا، توجه داوطلبانی که قبلاً مبادرت به ثبت‌نام در این آزمون‌ نموده‌اند را به تاریخ جدید ( 89/3/21) برگزاری آزمون جلب نموده و به اطلاع می‌رساند هیچگونه تغییر دیگری در این آزمون ایجاد نخواهد شد...
اینم لینکش:
عجب آدمایی هستن! آزمون استخدامی آموزش پرورش به ما چه؟! این همه حوزه ی برگزاری هست! کمشونه؟!!!:19:
ولی خودمونیم خیلی بد نشد. هر چی به کنکور نزدیک تر باشه بهتره! ولی کارنامه اش 29 خرداد میاد که خیلی دیره! پس: :19:

dehtoday
20-05-2010, 17:50
اي بابا !!!!!!!!! من به خيال اينكه آزمون 7 ام برگزار ميشه اومدم همين امروز تو مرحله آخر (12) گزينه دو شركت كردم چونكه ديدم به كنكور نزديكه و زمانش مناسبه !!! حداقل آخرين آزمون قبل از كنكور باشه ؟!!

الآن موندم چيكار كنم ؟!! اگه سنجش برم گزينه 2 ميره رو هوا ! اگه گزينه دو برم اونوقت .... شانسو ببين !!!!!!!!!!!

شما بگين چيكار كنم :18:

fm992
20-05-2010, 18:01
اتفاقا منم اولش خواستم بنویسم زرین کوب عین تو دیدم سوال بعدی از زرین کوب پرسیده نوشتم یوسفی
حس شاعریت خوبه ها من چکیدم مکیدم یادم نمی افته سرجلسه
منم 14 رو نوشتم آی آدما آخه یادته سال دوم یه متنی داشتیم فکر کنم جلال آل احمد(شایدم اخوان) در مورد نیما نوشته بود و اونجا اسم این شعرو آورده بود منم فکر کردم شاید همون بوده منظورش

حالا اینارو بگم بیشتر بخند چون فکر می کردم درست نوشتمشون! :
1-پ:بنا و حصار(اینو حدس می زدم گودالی چیزی باشه ولی از کلمه ی "در" افتادم تو شک آخه مگه خندق در داره)
4-الف: جامعه شناسان (این یکی دیگه تقصیر دبیرمونه که نظرات خودشم همیشه قاطی درس می ده به خورد ما اصلا معلوم نیست کدوم مال کنکوره کدوم ما پایانیه و کدوم مال اطلاعات عمومی)
6-ب: بیداری از خواب غفلت
14-پ:سیره النبی
16:بهار آنقدر عظیم است که شانه اش در عمق زمین پنهان بود(بهار را به انسانی تشبیه کرده که آن چنان عظیم است که در سطح زمین فقط بخشی از زیبایی های آن یعنی سرش پیداست)

بچه ها من با دیدن پاسخنامه حرفمو پس می گیرم اگه مصحح خییییییییییییییییییییییلی با انصاف باشه می شم 14 اگه نه که راضیم به قبولی

برادر طوری نوشتی پیشنهادتو که فکر می کردم جزئی از امضاته اولش اصلا نخوندمش ولی با پیشنهادت موافقم من هم پایه م هم دسته هم هر چی که لازم باشه

بازم خوبه که می تونی بنویسی!! من اصلا نمی تونم محتوایات ذهنم رو بیارم روی کاغد آخر هم هرچی می نویسم میشه خود صورت سوال (توی معنی کردن ها)! :31:
جوابت واسه 16 خیلی باحال بود!! :38:من واسه خالی نبودن عریضه صورت سوال رو کپی کردم تو پاسخ نامه!

حساب کردم خیلی دست بالا بده میشم 15 و اگه واقعی حساب کنه 14.5

294
20-05-2010, 18:04
اي بابا !!!!!!!!! من به خيال اينكه آزمون 7 ام برگزار ميشه اومدم همين امروز تو مرحله آخر (12) گزينه دو شركت كردم چونكه ديدم به كنكور نزديكه و زمانش مناسبه !!! حداقل آخرين آزمون قبل از كنكور باشه ؟!!

الآن موندم چيكار كنم ؟!! اگه سنجش برم گزينه 2 ميره رو هوا ! اگه گزينه دو برم اونوقت .... شانسو ببين !!!!!!!!!!!

برو نمایندگی گزینه 2 ، شاید بشه تاریخ آزمونتو جابه جا کنی.

ولی اگه بخوای از بین این دوتا یکی رو انتخاب کنی ، سنجش بهتره! البته مطمئنا دلیل برتریش جامعه ی آماریشه!!!

Amir_oscar
20-05-2010, 18:06

برای من هم با قلم چی تداخل پیدا می کنه. ولی من سنجش رو می دم. به نظرم تو هم سنجش رو بدی بهتره!

fm992
20-05-2010, 18:10

برو با نمایندگی گزینه2 شهرتون صحبت کن شاید برات یه کاری کردن مثلا بذارن بعد از ظهر آزمون بدی!!! شنیده بودم بعضی ها این کارا رو می کنن.
باز وضع تو بهتر از منه!! 21 خرداد هم قلمچی هم گزینه2 هم سنجش!!! :31:

Amir_oscar
20-05-2010, 18:14
برو با نمایندگی گزینه2 شهرتون صحبت کن شاید برات یه کاری کردن مثلا بذارن بعد از ظهر آزمون بدی!!! شنیده بودم بعضی ها این کارا رو می کنن.
مگه سنجش رو ثبت نام کردی؟!
سنجش رو می دی دیگه نه؟!

fm992
20-05-2010, 18:18
مگه سنجش رو ثبت نام کردی؟!
سنجش رو می دی دیگه نه؟!

آره دیگه ثبت نام کردم. سنجش رو می دم ولی فکرم پیش کانونه!! :13: بیخیال حالا مال کانون رو بعدا میگیرم از خودم.. :((

* عضویتم رو واسه گروه دانشجوهای 89 تایید کن لطفا. مرسی

moraddad
20-05-2010, 18:39
:blink:

بابا خوش به حالت که اون یه دونه الف اولیه رو قبلا دیده بودی من فکر می کردم مردداد هست اسمش فکر می کردم منظورش مرگ و فریاد از دست کنکوره...اسمش سامانه؟
:blink::blink::blink:

---------- Post added at 06:27 PM ---------- Previous post was at 06:25 PM ----------

اینم لینکش:

-میبینی آرش خان چه وصله هایی به ما میچسبونن!:31:
جون من دیگه کی چی فکر میکرد درباره یوزر من؟!
آمادگی شنیدنشو دارم!:31:
-جووووون!
واقعا خوشحالم کردی داش آرش!هر چی عقب تر،بهتر...
یذره بشینیم بخونیم شاید فرجی شد!
میدونی از چی میسوزم؟! اون موقع که ما یه نیمچه نتیجه(!) ای میگرفتیم خبری نبود،الان که چندتا آزمونه دارم خراب میکنم همه مثل بوسهل زوزنی از یه کرانه ای جستی و یه لتی میزدندی و المی بدین چاکر رسانیدندی!:31:
تا ببینیم چی میشه....

MyEnd
20-05-2010, 18:44
مثل اینکه فقط ما دوتا پایه ایم:31:

در مورد سنجش هم دیرتر بشه به نظر من بهتره ... ولی فکر کنم بعد کنکور کارنامه هاش بیاد!

mohsen_blid
20-05-2010, 19:30
من با این تغییر امتحان سنجش خیلی حال کردم کلی روم تاثیر مثبت میزاره

حالا بچه ها یه سوال کسی میدونه که تراز قبولی تو رشته حقوق روزانه در دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین چنده ؟
یعنی رتبه چند میتونه قبول بشه؟

در ضمن حقوق یک رشته شناور هست دیگه درسته؟یعنی ما تجربی ها و ریاضی ها هم میتونیم انتخاب رشته کنیم؟

fm992
20-05-2010, 19:51
دوستان یه پیشنهاد :

من سنجش آخر دارم ولی وقت نمی کنم همش رو بزنم: برنامه ی خودم رو که با یکی از دوستام چیدیم (تغییرش نمی دم) می ذارم:

5 خرداد 4شنبه: سراسری 85
7 خرداد جمعه: گزینه2 (یا کانون)
9 خرداد 1شنبه: سراسری 86
12 خرداد 4شنبه: سراسری 87
15 خرداد شنبه: سراسری 88
17 خرداد 2شنبه: خارج از کشور 85
19 خرداد 4شنبه: خارج از کشور 86
21 خرداد جمعه: سنجش
23 خرداد 1شنبه: خارج از کشور 87
25 خرداد 3شنبه: خارج از کشور 88

بقیه ش هم من 28 و 31 خرداد و 4 تیر آزمون دارم! وقتم پر شد!

behnam_roli
20-05-2010, 19:53

کشف جالبی بود

منم نمیدونستم

به نظر من باید یوزرشو میزاشت کینگ آف عمومی:دی:دی

:

اینم لینکش:

ای تف به روحشون

آزمون اول قلم چی پرید!!!

MyEnd
20-05-2010, 20:03
من سنجش آخر دارم ولی وقت نمی کنم همش رو بزنم: برنامه ی خودم رو که با یکی از دوستام چیدیم (تغییرش نمی دم) می ذارم:

بقیه ش هم من 28 و 31 خرداد و 4 تیر آزمون دارم! وقتم پر شد!
سلام
ممنون که برنامت رو گذاشتی
منم می خواستم اینو پیاده کنم(تا قبل از اینکه سنجش 21 رو اعلام کنه):

دوستان این پیشنهاد می تونه چندتا خوبی داشته باشه:
1- یه حس رقابت به وجود میاد
2-چون با چند نفر دیگه هماهنگی ، خودش باعث میشه تبنلی نکنی و کارات رو به موقع انجام بدی که کم نیاری:31:
3-چون همه هماهنگن رفع اشکال خیلی بهتر میتونه صورت بگیره
4-اونایی که از آزمون ها نکته برداری میکنن می تونن اینجا شیر کنن بقیه هم استفاده کنن مثلا من خودم نکته هایی رو که می نویسم اسکن می کنم و برای عموم قرار خواهم داد(کاملا رایگان:18:)

D & G
20-05-2010, 20:10

اینم لینکش:

مثلا به جز زمان برگزاریش دیگه چیشو می تونستن عوض کنن که حالا لطفیدن در حق ما و این کارو نکردن

ولی خودمونیما این کانونم هر کاری کرد نتونست آزمونای جامعشو از تداخل و در واقع رقابت با سنجش نجات بده

---------- Post added at 09:10 PM ---------- Previous post was at 09:07 PM ----------

برای من هم با قلم چی تداخل پیدا می کنه. ولی من سنجش رو می دم. به نظرم تو هم سنجش رو بدی بهتره!

منم دل خوش از این قلم ندارم ولی می گن اگه جامع قلم با جامع سنجد افتد قلم رو حتما برید من نمی گم رتبه های تک رقمی کنکور سالای قبل-از نزدیک دیدمشون و خبر موثقه نه تبلیغات!- اینو می گن

behnam_roli
20-05-2010, 20:21
برنامه من

سه شنبه 4خرداد سراسری83

شنبه 8خرداد سراسری 84

سه شنبه 11خرداد خارج کشور 84

شنبه 15خرداد سراسری 85

سه شنبه 18 خرداد خارج کشور 85

شنبه 22خرداد سراسری 86( شایدم یه کار دیگه کردم!)

سه شنبه 25خرداد خارج کشور 86

شنبه 29خرداد سراسری 87

سه شنبه 1تیر خارج کشور 87

شنبه 5 تیر سراسری 88

سه شنبه 8تیر خارج کشور 88

پنج شنبه 10 تیر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

D & G
20-05-2010, 20:23
اینم برنومه ی ما (حالا که سنجد پرید مال سال 88 رو هم 3 روز یکبار جمع بندی می کنم):

اول و دوم خرداد: 83
3-4-5خرداد: 84 داخل
6-7-8 خرداد:84 خارج
9-10-11 خرداد:85 داخل
12-13-14 خرداد:85 خارج
15-16-17 خرداد:86 داخل
18-19-20 خرداد:86 خارج
21:اولین جامع قلم
22-23-24خرداد: 87 داخل
25-26-27 خرداد:87 خارج
28:دومین جامع قلم
29-30-31 خرداد:88 داخل
1-2-3 تیر:88 خارج
4:آخرین جامع قلم

توی سنجش آخر نوشته همه ی خارج از کشوریا رو بذارین واسه آخر ولی من فکر می کنم اگه در کنار هم کار شن بهتره ولی دلیل منطقی واسه این حرفم ندارم کسی پیشنهادی در این مورد نداره

mohsen_blid
20-05-2010, 20:28
سلام دوستان یه زحمت دارم براتون
کسی سوالات کنکور خارج از کشور رو داره؟
برای دانلود میخوام ها
ممنون میشم

dehtoday
20-05-2010, 20:31

من اگه جاي تو بودم به نشانه اعتراض هيچكدومو نميرفتم :31: اعــــتــــــصــــــاب آزمون !!!!!!

saeedsamiri
20-05-2010, 20:33
سلام دوستان یه زحمت دارم براتون
کسی سوالات کنکور خارج از کشور رو داره؟
برای دانلود میخوام ها
ممنون میشم

D & G
20-05-2010, 20:37
:blink:

:blink::blink::blink:

-میبینی آرش خان چه وصله هایی به ما میچسبونن!:31:
جون من دیگه کی چی فکر میکرد درباره یوزر من؟!
آمادگی شنیدنشو دارم!:31:
-جووووون!
واقعا خوشحالم کردی داش آرش!هر چی عقب تر،بهتر...
یذره بشینیم بخونیم شاید فرجی شد!
میدونی از چی میسوزم؟! اون موقع که ما یه نیمچه نتیجه(!) ای میگرفتیم خبری نبود،الان که چندتا آزمونه دارم خراب میکنم همه مثل بوسهل زوزنی از یه کرانه ای جستی و یه لتی میزدندی و المی بدین چاکر رسانیدندی!:31:
تا ببینیم چی میشه....

به دل نگیر دیگههههههههههههههههههه :11:

MyEnd
20-05-2010, 20:40
دوستان فکر نکنم بشه هماهنگ کرد همه یه روز امتحان بدن...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی چون همه مثلا آزمون 83 رو تو یه رنج زمانی میدن میش به اهدافی که صفحه قبل نوشتم دست پیدا کرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من فکر می کنم بهتره یه تاپیک ایجاد کنیم برای جمع بندی
هر کی رو وقت هر آزمونی رو زد بیاد درصدا و نکاتشو وچیزایی که ممکنه مفید باشه رو بنویسه
نظرتون شیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

D & G
20-05-2010, 20:54
برنامه من

سه شنبه 4خرداد سراسری83

شنبه 8خرداد سراسری 84

سه شنبه 11خرداد خارج کشور 84

شنبه 15خرداد سراسری 85

سه شنبه 18 خرداد خارج کشور 85

سه شنبه 25خرداد خارج کشور 86

شنبه 29خرداد سراسری 87

سه شنبه 1تیر خارج کشور 87

شنبه 5 تیر سراسری 88

سه شنبه 8تیر خارج کشور 88

پنج شنبه 10 تیر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

می گم این برنامه فرجش خیلی زیاده بچینش تا 9 تیر دی:
یعنی می خوایی تا 8 تیر آزمون بذاری:18:

مثبت نگر باش یه کم : پنج شنبه 10 تیر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 09:54 PM ---------- Previous post was at 09:52 PM ----------

دوستان فکر نکنم بشه هماهنگ کرد همه یه روز امتحان بدن...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی چون همه مثلا آزمون 83 رو تو یه رنج زمانی میدن میش به اهدافی که صفحه قبل نوشتم دست پیدا کرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر کی رو وقت هر آزمونی رو زد بیاد درصدا و نکاتشو وچیزایی که ممکنه مفید باشه رو بنویسه
نظرتون شیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا مگه همین تاپیک چشه؟

MyEnd
20-05-2010, 20:56

مثبت نگر باش یه کم : پنج شنبه 10 تیر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 09:54 PM ---------- Previous post was at 09:52 PM ----------

حالا مگه همین تاپیک چشه؟

چیزیش نیست ..
ولی بهتره یه تاپیک اختصاصی داشته باشه که همه چیز مرتب باشه و در پست اولش بتونیم مطالب مفید رو لینک کنیم که دسترسی به اونا راحتتر بشه

yusef
20-05-2010, 21:19
ولی خدا وکیلی من تقریبا همه سوالات رو حفظم این کنکورا به دردی هم میخورن؟
فکر کنم فقط خارجی ها مفید باشن.

yusef
20-05-2010, 21:25
راستی از کجا میشه فقط شیمی تجربی خارجی رو گیر اورد؟
فکر کنم باحال باشن.
راستی این 666 پست منه:21:

behnam_roli
20-05-2010, 21:25

مثبت نگر باش یه کم : پنج شنبه 10 تیر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][COLOR="Silver"]

آره یه کم زیادی چسبیده به کنکور شاید اون آخرها یه جابه جایی بدم یه روز یا دو روز بیارم اینور

fm992
20-05-2010, 22:08
اینم برنومه ی ما (حالا که سنجد پرید مال سال 88 رو هم 3 روز یکبار جمع بندی می کنم):

اول و دوم خرداد: 83
3-4-5خرداد: 84 داخل
6-7-8 خرداد:84 خارج
9-10-11 خرداد:85 داخل
12-13-14 خرداد:85 خارج
15-16-17 خرداد:86 داخل
18-19-20 خرداد:86 خارج
21:اولین جامع قلم
22-23-24خرداد: 87 داخل
25-26-27 خرداد:87 خارج
28:دومین جامع قلم
29-30-31 خرداد:88 داخل
1-2-3 تیر:88 خارج
4:آخرین جامع قلم

توی سنجش آخر نوشته همه ی خارج از کشوریا رو بذارین واسه آخر ولی من فکر می کنم اگه در کنار هم کار شن بهتره ولی دلیل منطقی واسه این حرفم ندارم کسی پیشنهادی در این مورد نداره

به نظر من برای بچه های پیش دانشگاهی، سراسری ها اول و خارج از کشور ها آخر زده بشه بهتره چون در طی سال احتمال زیاد موقع درس خوندنا و درس دادنای معلما و اینور اونور سوالای سراسری ها زیاد به چشممون خورده و حلشون کردیم پس یه مقدار برامون آشناست! ولی خارج از کشورها نه. از نظر ارزشی هم که اگه بالاتر از داخلی ها نباشه کم تر نیست (طبق گفته ی گاج). پس خلاصه نظرم اینه که هرچی آزمون تازه تر باشه برامون بذاریم آخرتر بهتره که جنبه ی سنجش بهتری داشته باشه.

---------- Post added at 11:08 PM ---------- Previous post was at 11:04 PM ----------

من 83 رو حل کردم :13: . حیف شد.
ok من با گذاشتن نکات آزمونا اینجا موافقم. منتها هرکی خواست خلاصه هاش رو بذاره یه نگاه بندازه ببینه بچه ها اون آزمون رو داده باشن!

Amir_oscar
20-05-2010, 22:19
دوستان مطمئن باشید بهترین کار اینه که اولین آزمونی که می دید 88 باشه و بعد 87 و همین جور عقب برین. این که 88 رو بذارید اون آخرا بگید حیفه بسوزونمش کار اشتباهیه. باید الآن کار بشه تا مهلت تحلیلش باشه.(طبق گفته های آقای دیبازر)

FarzadSport
20-05-2010, 22:21
اینم برنامه ی من (البته فعلا اینه ، شاید تغیراتی هم پیدا کنه! ) :

1 شنیه - 9 خرداد ----------داخل کشور 83
4 شنبه - 12 خرداد---------داخل کشور 84
شنبه - 15 خرداد-----------داخل کشور 85
3 شنبه - 18 خرداد---------خارج کشور 84
جمعه - 21 خرداد-----------آزمون جامع سنجش
شنبه - 22 خرداد-------(خب معلومه دیگه!)
1 شنبه - 23 خرداد---------داخل کشور 86
4 شنبه - 25 خرداد---------خارج کشور 85
جمعه - 28 خرداد-----------آزمون جامع قلمچی
1 شنبه - 30 خرداد---------داخل کشور 87
3 شنبه - 1 تیر--------------خارج کشور 86
5 شنبه - 3 تیر--------------داخل کشور 88
شنبه - 5 تیر----------------خارج کشور 87
2 شنبه 7 تیر---------------خارج کشور 88
5 شنبه 10 تیر-------------داخل کشور 89

پایه همون شایدتم ! :46:

موفق باشید...
فــــــــــــــرزاد

M . Sayid
20-05-2010, 23:42
من که فکر نمی کنم مثل سال های گذشته از خارج از کشور سوال بدن چون دیگه لو رفته ولی خدا رو چه دیدی شاید شانس ما گرفت

ah-eli-95
21-05-2010, 00:39
سلام دوستان به نظر شما میارزه تواین یه ماه آخر گسسته رو فول کنم یا بی خیالش شم!
آخه از اول سال اسم گسسته میاد کهیر میزنم الانم دارم اینو مینویسم نفسم بالا نمیاد!هوو...هه...
به جز قسمت احتمال بقیه شو سپردم به امان خدا!

hossein1320
21-05-2010, 01:47
سلام بچه ها اول یه چیز بگم حال کنیم : این آزمون سنجش واقعا هر بار که نگا بش میندازی یه چیز جدید داره .میگی نه ؟
کارنامتو بیار . مرحله اول رو میگم .
حالا برش گردون می دونم یه سری توضیحات داره
حالا آخرشو بخون بهت روحیه دادن : آرزوی قلبی و هدف ما هموار نمودن مسیر موفقیت شما در آزمون سراسری سال 1388 ( بله 88 ) است
ps. واسه من که اینطور بود حالا ضایع نشم !
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
حالا برم سر اصل مطلب اونم اینه که یه تاپیک جدا درست کنین بدون حواشی و زواید و یه برنامه انعطاف پذیر بذاریم با تعداد اعضای ثبت نامی و مشخص و تو روزای مشخص از خودمون امتحان بگیریم در آخر درصد ها بررسی کنیم و رتبه بندی بعد که اشکالامون رو پیدا کردیم بیام صحبت کنیم که چطور برطرفشون کنیم البته بگم من علاوه بر قلم چی و سنجش و سنجش آخر مرور آخر هم میرم پس یه کاری کنین منم بتونم باشم .

PEZESHKII
21-05-2010, 07:34
آقا منم با زدن تاپیک موافقم
اسمش هم می تونید اسم زیر بذارید

تاپیک جامع جمع بندی کنکور سراسری 1389

به نظرم چون پیشنهاد وایده myend بوده خودشون لطف کنند وبزنند بهتره

sky man
21-05-2010, 09:48
سلام به همگی
از اینکه اینجا رو دیدم خیلی خوشحال شدم
فقط خواستم بگم که برنامه من هم اینه
همگی موفق باشین

D & G
21-05-2010, 10:32
من که فکر نمی کنم مثل سال های گذشته از خارج از کشور سوال بدن چون دیگه لو رفته ولی خدا رو چه دیدی شاید شانس ما گرفت

این سوالا پارسالم لو رفته بود (می گن از سال 86 گارج داره اینارو چاپ و تبلیغ می کنه) ولی نه تنها این کارو متوقف نکردن بلکه پارسال تعداد سوالای تکراری شیمی رو بیشتر کردن و دین و زندگی هم برای اولین بار 1 سوال تکراری دادن بعدشم اهمیت سوالای خارج از کشور بیشتر به اینه که در عین اینکه کاملا در راستای کنکورن ولی قبلا سوالاشو ندیدیم و این خیلی کمک می کنه به ما

masud-000000
21-05-2010, 10:34
آقا منم با تاپیک جمع بندی موافقم.
بهتره هرچه زودتر این تاپیک راه بی افته و اونجا کامل در مورد نحوه جمع بندی و این حرفا به هم مشاوره بدیم.

در مورد سوالات کنکور های قبلی به قول yusef جان دیگه این سوالات آزمون های سراسری و آزاد رو کاملا حفظ شدیم. من که به شخصه تا سوالی رو از این آزمون ها می بینم گزینه ی درست رو ناخود آگاه انتخاب می کنم:31:

D & G
21-05-2010, 10:39
اینم برنامه ی من (البته فعلا اینه ، شاید تغیراتی هم پیدا کنه! ) :

1 شنیه - 9 خرداد ----------داخل کشور 83
4 شنبه - 12 خرداد---------داخل کشور 84
شنبه - 15 خرداد-----------داخل کشور 85
3 شنبه - 18 خرداد---------خارج کشور 84
جمعه - 21 خرداد-----------آزمون جامع سنجش
شنبه - 22 خرداد-------(خب معلومه دیگه!) !!!
1 شنبه - 23 خرداد---------داخل کشور 86
4 شنبه - 25 خرداد---------خارج کشور 85
جمعه - 28 خرداد-----------آزمون جامع قلمچی
1 شنبه - 30 خرداد---------داخل کشور 87
3 شنبه - 1 تیر--------------خارج کشور 86
5 شنبه - 3 تیر--------------داخل کشور 88
شنبه - 5 تیر----------------خارج کشور 87
2 شنبه 7 تیر---------------خارج کشور 88
5 شنبه 10 تیر-------------داخل کشور 89

پایه همون شایدتم ! :46:

موفق باشید...
فــــــــــــــرزاد

ببخشید جسارته ولی به نظر من سرنوشتتو واسه آدمای یکی از اون یکی بدتر تباه نکن حداقل این یه ماهو دلت به حال خودت بسوزه این برنامه ها رو تو دانشگاهم می تونی انجام بدی

D & G
21-05-2010, 10:45
آقا منم با تاپیک جمع بندی موافقم.
بهتره هرچه زودتر این تاپیک راه بی افته و اونجا کامل در مورد نحوه جمع بندی و این حرفا به هم مشاوره بدیم.

در مورد سوالات کنکور های قبلی به قول yusef جان دیگه این سوالات آزمون های سراسری و آزاد رو کاملا حفظ شدیم. من که به شخصه تا سوالی رو از این آزمون ها می بینم گزینه ی درست رو ناخود آگاه انتخاب می کنم:31:

پس خوش به حال من که ماشالا طول سال واسه رضای خدا یه تک دونه تستم نزدم تا الان دردسر شه واسم :31:

D & G
21-05-2010, 11:09
راستی از کجا میشه فقط شیمی تجربی خارجی رو گیر اورد؟
فکر کنم باحال باشن.
راستی این 666 پست منه:21:

من از تجربی های مدرسه مون گرفتم کپی کردم (البته مال خودمم دادم اونا کپی کردن به نوعی تبادل کردیم دیگه)...این سوالای تکراری از خارج از کشورا از بین سوالات ریاضی و تجربی با هم می شن (مثلا خارج از کشوری تجربی رو می دن به ریاضی داخل) پس اگه قرار باشه سوال تکراری داشته باشیم مال تجربیا هم مهمن و اگرم نداشته باشیم که به هر حال بی ضرره تمرین کردن شون

FarzadSport
21-05-2010, 11:13
ببخشید جسارته ولی به نظر من سرنوشتتو واسه آدمای یکی از اون یکی بدتر تباه نکن حداقل این یه ماهو دلت به حال خودت بسوزه این برنامه ها رو تو دانشگاهم می تونی انجام بدی

ممنون دوست عزیزم!:11:
تا حد زیادی با نظرت موافقم اما یه چیزایی باعث میشه که من نتونم بی تفاوت باشم! بین خودمون باشه ولی من پارسال همون موقع ها یک بار هم دستگیر شدم!:24: و پارسال اتفاق هایی برای من و تعدادی از دوستانم افتاد که خوب نیست اینجا مطرح کنم اما بهتره فقط در همین حد بگم که .............
نمیتونم چشمم رو روی بعضی چیزا ببندم هرچند مطمئنم که حق 100% با شماست!:10:(خلاصه که دست رو دلم نزار رفیق من!:46:)

بگذریم......

و این نیز بگذرد....

موفق باشید....
فـــــــــــــــرزاد

D & G
21-05-2010, 11:17
ممنون دوست عزیزم!:11:
تا حد زیادی با نظرت موافقم اما یه چیزایی باعث میشه که من نتونم بی تفاوت باشم! بین خودمون باشه ولی من پارسال همون موقع ها یک بار هم دستگیر شدم!:24: و پارسال اتفاق هایی برای من و تعدادی از دوستانم افتاد که خوب نیست اینجا مطرح کنم اما بهتره فقط در همین حد بگم که .............
نمیتونم چشمم رو روی بعضی چیزا ببندم هرچند مطمئنم که حق 100% با شماست!:10:(خلاصه که دست رو دلم نزار رفیق من!:46:)

بگذریم......

و این نیز بگذرد....

موفق باشید....
فـــــــــــــــرزاد

اتفاقا منم نخواستم به زبونم بیارم ولی منظورم دقیقا همون اتفاقی بود که پارسال برات افتاده (و من واقعا متاسفم از این بابت) ، دم کنکور خیلی خطرناکه کنکورتو خوب بده 16 آذر (روز دانشجو 16شه دیگه؟) جبران می کنی :21:

Amir_oscar
21-05-2010, 11:39
راستی یه چیزی: این آزمونای جامع رو اگه بعدازظهر از خودمون بگیریم بهتره. چون اگه صبح بگیریم دیگه برای بعدازظهر جون نداریم و به بطالت می گذرونیمش.(منبع: دیبازر:31:) مثلا 4 شروع کنیم تا 8.
این تاپیک جمع بندی رو هم نزنید! مطمئن باشید می بندنش.

PEZESHKII
21-05-2010, 11:52
یه چیزی چند روز پیش یکی از دوستام که خیلی پولدار بود بهم گفت که مغزم سوت کشید.میخواستم ببینم حالا حقیقت داره یا نه؟
میشه قبولی تو یه رشته رو بایکی دیگه توی شهر دیگه عوض کرد؟
مثلا می گفت اگه داروسازی یه شهر دورافتاده قبول بشی میری یکی رو که داروسازی تهران قبول شده رو پیدا می کنی ویه پولی بهش میدی و شهرتون رو با هم عوض می کنید؟
اون درسخونه میره شهر دور افتاده اون مایه داره میره تهران درس میخونه

این که خیلی نامردیه.به نفع بچه پولداراست.
حالا صحت داره یا نه؟

D & G
21-05-2010, 12:15
یه چیزی چند روز پیش یکی از دوستام که خیلی پولدار بود بهم گفت که مغزم سوت کشید.میخواستم ببینم حالا حقیقت داره یا نه؟
مثلا می گفت اگه داروسازی یه شهر دورافتاده قبول بشی میری یکی رو که داروسازی تهران قبول شده رو پیدا می کنی ویه پولی بهش میدی و شهرتون رو با هم عوض می کنید؟

حالا صحت داره یا نه؟

آره می شه...خاله ی من که این کارو کرد البته بگم که خالم از شهر بهتری قبول شده بود(از دانشگاه شیراز قبول شده بود) ولی اتفاقی افتاد که دیگه نمی تونست بره شیراز با یه پسره از کرج که اینجا قبول شده بود جاشونو عوض کردن اون رفت شیراز خالم موند تو شهر خودمون

vahid-p
21-05-2010, 12:16
در مورد سوالات کنکور های قبلی به قول yusef جان دیگه این سوالات آزمون های سراسری و آزاد رو کاملا حفظ شدیم. من که به شخصه تا سوالی رو از این آزمون ها می بینم گزینه ی درست رو ناخود آگاه انتخاب می کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ما که کنکوری سال 90 هستیم، می خوایم دو تا کنکور 88 و 89 رو بذاریم برا بعد نوروز تا دو تا آزمون استاندارد و کامل از خودمون بگیریم.
به بقیه هم همین پیشنهاد رو می کنم. ولی کنکوریا امسال که دیگه فرصت چندانی براشون نمونده . :31:

Mohammad Hosseyn
21-05-2010, 12:24

حالا صحت داره یا نه؟
بعید بدونم ... اینجوریام نیست ... اصلا در دوره ی روزانه و در ترم اول این کار غیر قانونیه و امکانش نیست .

Amir_oscar
21-05-2010, 12:24
ما که کنکوری سال 90 هستیم، می خوایم دو تا کنکور 88 و 89 رو بذاریم برا بعد نوروز تا دو تا آزمون استاندارد و کامل از خودمون بگیریم.
به بقیه هم همین پیشنهاد رو می کنم. ولی کنکوریا امسال که دیگه فرصت چندانی براشون نمونده . :31:
کارت اصلا درست نیست! اگه بخوای این کار رو بکنی درستش اینه که کنکورای 5 سال اخیر رو بذاری کنار! که اصلا هم منطقی نیست که به خاطر چند تا آزمون جامع یه درس رو خوب یاد نگیری و مهم تریت منبع یادگیری یعنی تستای کنکور سال قبل رو دست نخورده بذاری!

shabeashegha
21-05-2010, 12:25
سوال:اثر بر جسته ی جهانی حسب حال را بنویسید.

جواب من: سفر نامه ی مارکوپولو ...:31:

البته اصلش سفرنامه ماست و پلوه این خارجیا مصادرش کردن اسمشم عوض کردن:31:

dehtoday
21-05-2010, 12:59
سلام ميگم به نظرتون نمونه سوال هماهنگ كشوري واسه فيزيك نيست ؟ هر چي گشتم نبود ؟!! مگه تو اين چند سال اصلا كشوري برگزار نشده ؟ :13:

steps
21-05-2010, 13:00
دوستان امروز از خودم تست گرفتم سوال های کنکور سا قبل رو
دینی 80%
ادبیات و زبن فارسی 40%
ریاضی 4%
قیزیک 16%
عربی4%
زبان8%
شیمی36%

به نظرتون خوبه برای تراز4700 تا 5000؟

fm992
21-05-2010, 13:08
پس خوش به حال من که ماشالا طول سال واسه رضای خدا یه تک دونه تستم نزدم تا الان دردسر شه واسم :31:

منم فکر این روزا رو می کردم که به تستا نگاه نمی کردم! :31:

shabeashegha
21-05-2010, 13:12
بعید بدونم ... اینجوریام نیست ... اصلا در دوره ی روزانه و در ترم اول این کار غیر قانونیه و امکانش نیست .
چرا شدنیه . یکی از دوستای خودم پارسال پزشکی بهشتی قبول شد میگفت روی برد یه شماره زده بود نوشته بود انتقالی از شهرستان به تهران با شرایط خوب. میگفت زنگ زدم طرف (همینطوری محض اطلاع) بهش گفتم شرایطت چیه؟ پسره اول گفته شما یه پیشنهاد بده روش کنار میایم . دوستم گفته 40میگیرم. طرف گفته من 35 تا بیشتر ندارم پایه باشی مراحل اداریشو انجام بدم دوستم گفته پس بذار فکرامو بکنم (دیگه هم زنگ نزده به طرف!)

hossein1320
21-05-2010, 13:21
آزمون مرحله 1----------- یكشنبه 9/3/89------------------ نیم سال دوم دوره پیش دانشگاهی
2 آزمون مرحله 2----------- چهارشنبه 12/3/89-------------- نیم سال اول دوره پیش دانشگاهی
3 آزمون مرحله 3----------- شنبه 15/3/89------------------- كلیه درس‌های سال سوم دبیرستان
4 آزمون مرحله 4----------- سه‌شنبه 18/3/89--------------- كلیه درس‌های سال‌های اول و دوم دبیرستان(آنچه در آزمون سراسری هست) + زبان 3
5 آزمون مرحله 5----------- دوشنبه 24/3/89 -----------------مطابق محدوده آزمون سراسری 89 (جامع)
6 آزمون مرحله 6----------- پنج‌شنبه 27/3/89----------------- مطابق محدوده آزمون سراسری 89 (جامع)
7 آزمون مرحله 7----------- یكشنبه 30/3/89 ---------------مطابق محدوده آزمون سراسری 89 (جامع)
8 آزمون مرحله 8----------- چهارشنبه 2/4/89---------------- مطابق محدوده آزمون سراسری 89 (جامع

این برنامه گزینه دو ست لطفا مد نظر داشته باشید.

S.M.B
21-05-2010, 14:01
دوستان عزیز :5:
سلام !:11:
می خواستم ببینم که اگه کسی فقط سوالای این شش هفت سال اخیر کنکور تو درس های ریاضی و فیزیک رو خوب بخونه تو کنکور چند درصد ممکنه بزنه ؟
چون یه جا خونده بودم با عمومی ها 60 تا 70 درصد + شیمی40تا50+ ریاضی و فیزیک حدود 30 میشه رتبه زیر 6000 آورد ؟ درسته؟

Amir_oscar
21-05-2010, 14:34
یه جا خونده بودم با عمومی ها 60 تا 70 درصد + شیمی40تا50+ ریاضی و فیزیک حدود 30 میشه رتبه زیر 6000 آورد ؟ درسته؟
با این درصدا حتما می شه!

shabeashegha
21-05-2010, 14:38
این سری کم شد ولی بازم خدارو شکر

behnam_roli
21-05-2010, 14:47
شیمی و فیزیک هم کاملا توان بالا 70 زدن بود ولی نمیدونم چرا تنبلی کردم...حس فکر کردن نبود!!!

MyEnd
21-05-2010, 14:53
از اینکه از افتتاح تاپیک جمع بندی استقبال شد ، متشکرم.
بنده به مدیر بخش خصوصی دادم و از این ایشون درخواست کردم اجازه این کار رو بده ...
منتظریم ببینیم چی میشه ...
پ.ن:پست قبلیم رو پاک کردند واسه همین اینو دوباره گفتم

Sabayon
21-05-2010, 14:53
سلام دوستان

افت داشتم ... ببخشيد

online_amin
21-05-2010, 15:23
دوستان برای عادت و نشستن سر صندلی کنکور چه کار میشه کرد؟ منظورم اینه که شما حتما میدونید که آدم سر جلسه کنکور خیلی خیلی خیلی خسته میشه (خستگی بدن نیست, خستگی ذهن و بدن هست).

راه کاری دارید برای اینکه خستگی کمتر بشه؟ من واقعا بعد از 2 ساعت نشستن دیگه نمیتونم بشینم. کاری میشه کرد؟

shifter
21-05-2010, 16:05
چرا کارنامه من درست باید زیر کارنامه محسن قرار بگیره؟؟
این جفا نیست...؟:31:
توضیحات کارنامه:
من این نتایج درخشانو با فقط 1 هفته خواندن به دست اوردم...چون تا جمعه هقته پیش پایه میخوندم اما شنبه پشتیبانه تاکید بر پیش 2 کرد...ما هم اطاعت کردیم!!:31:
شیمی فقط الکتروشیمی رو خونده بودم...دیف هم هنوز خوندن انتگرال و کلا پیش 2 رو تموم نکردم!
اما فیزیک به جز فیزیک اتمی بقیه شو خونده بودم...
زبان و دینی هم که ترکوندم!!:8::5:

shabeashegha
21-05-2010, 16:37
دوستان برای عادت و نشستن سر صندلی کنکور چه کار میشه کرد؟ منظورم اینه که شما حتما میدونید که آدم سر جلسه کنکور خیلی خیلی خیلی خسته میشه (خستگی بدن نیست, خستگی ذهن و بدن هست).

راه کاری دارید برای اینکه خستگی کمتر بشه؟ من واقعا بعد از 2 ساعت نشستن دیگه نمیتونم بشینم. کاری میشه کرد؟
همین شرکت توی کنکورای آزمایشی. زدن کنکورای چندسال اخیر توی تایم خودش خیلی موثره. یه دوستی دارم وسط آزمون یه هایپ میخوره (Hype) خودش که میگه خیلی سرحالش میاره من تست نکردم ولی احتمالا برای آزمونای جامع این کارو میکنم که امتحانش کرده باشم سر کنکور ریسک نکنم

---------- Post added at 06:37 PM ---------- Previous post was at 06:34 PM ----------

شیمی و فیزیک هم کاملا توان بالا 70 زدن بود ولی نمیدونم چرا تنبلی کردم...حس فکر کردن نبود!!!

شما اختصاصیت خوبه توی این یه ماه راحت میتونی عمومیتو ببری بالا . حیفه. مطمئن باش رتبتو جابه جا میکنی با این کار . تست مجموعه ای عمومی بزن خیلی موثره گاج یا قلمچی زیاد فرق نداره هرچند پاسخنامه گاج یه سر و گردن از قلمچی بالاتره

MyEnd
21-05-2010, 17:12
دوستان بزنید شبکه آموزش بازرگانی رو اورده (شیمی)
من اصلا فکر نمی کردم این شکلی باشه ... شبیه همه هست جز اونی که من فکر میکردم
حالا خودشه؟ نوشته مهندس بازرگانی

Amir_oscar
21-05-2010, 17:13
بزنید شبکه ی آموزش سریع!!!

D & G
21-05-2010, 17:20
دوستان عزیز :5:
سلام !:11:
می خواستم ببینم که اگه کسی فقط سوالای این شش هفت سال اخیر کنکور تو درس های ریاضی و فیزیک رو خوب بخونه تو کنکور چند درصد ممکنه بزنه ؟
چون یه جا خونده بودم با عمومی ها 60 تا 70 درصد + شیمی40تا50+ ریاضی و فیزیک حدود 30 میشه رتبه زیر 6000 آورد ؟ درسته؟

تخمین رتبه با درصد 65 در دروس عمومی 45 در شیمی و 30 در فیزیک و ریاضی:

منطقه1: 5500-6000
منطقه2 : 4800-5000
منطقه3 : 1200-1400

ream
21-05-2010, 17:31
سلام بچه ها به منم کمک کنید سایبون عزیز من عضو جدیدم چه جوری این جوری شدی»
اینم وبم با تشکر از امیر که این جارو به من معرفی کرد

dehtoday
21-05-2010, 17:42
تخمین رتبه با درصد 65 در دروس عمومی 45 در شیمی و 30 در فیزیک و ریاضی:

منطقه1: 5500-6000
منطقه2 : 4800-5000
منطقه3 : 1200-1400

اينا رو از رو نرم افزار چيزي گرفتي ؟!!

S.M.B
21-05-2010, 17:45
دوستان عزیز قسمت اول سوالم یکم برام مهم تر هست
اگه کسی فقط سوالای این شش هفت سال اخیر کنکور تو درس های ریاضی و فیزیک رو خوب بخونه تو کنکور چند درصد ممکنه بزنه ؟
حدود 30 میشه؟

---------- Post added at 06:45 PM ---------- Previous post was at 06:43 PM ----------

اينا رو از رو نرم افزار چيزي گرفتي ؟!!

احتمالا از اینجا گفته:

daneshpazhohan.ir

masud-000000
21-05-2010, 17:52
یه تخمین رتبه که با سایت دانش پژوهان انجام دادم رو ببینید....
این تا چه حد قابل اعتماده؟؟؟؟

Amir_oscar
21-05-2010, 17:59
حتما سهمیه منطقه 3 رو انتخاب کردی!

dehtoday
21-05-2010, 18:00

تقريبا ميشه گفت اين سايت تو تخمين رتبه خوب عمل مي كنه . چون من 5 تا از كارنامه هاي پارسالو روش امتحان كردم تقريبا رتبشونو درست زد !!!

Amir_oscar
21-05-2010, 18:01
دوستان بزنید شبکه آموزش بازرگانی رو اورده (شیمی)
من اصلا فکر نمی کردم این شکلی باشه ... شبیه همه هست جز اونی که من فکر میکردم
حالا خودشه؟ نوشته مهندس بازرگانی
ببخشید من ندیدم خبر دادی، سریع نوشتم قبلی رو!
برنامه اش چقدر طولانی بود! خسته شدم!!!
4 تا دانش آموز و 2 تا مشاور و 2 تا دبیر! خیلی ایده ی جالبی بود. هر جمعه قراره از این کارا بکنن!

D & G
21-05-2010, 18:18
دوستان عزیز قسمت اول سوالم یکم برام مهم تر هست
اگه کسی فقط سوالای این شش هفت سال اخیر کنکور تو درس های ریاضی و فیزیک رو خوب بخونه تو کنکور چند درصد ممکنه بزنه ؟
حدود 30 میشه؟

---------- Post added at 06:45 PM ---------- Previous post was at 06:43 PM ----------

احتمالا از اینجا گفته:

daneshpazhohan.ir

80 درصد سوالات کنکور مشابه سالای قبل اینکه شما چقدر بزنی با این کار بستگی به خیلی چیزای دیگه داره که همین طوری نمی شه نظر داد اصلا به خاطر همینه که خیلی ها بعد از دوران جمع بندی نتایج شون زیرو رو می شه چون اگه بتونی واقعا بهره ببری معرکه س

نه من از رو نرم افزار تخمین رتبه ی کتاب زرد کانون گفتم

fm992
21-05-2010, 18:30

چرا کارنامه من درست باید زیر کارنامه محسن قرار بگیره؟؟
این جفا نیست...؟:31:
توضیحات کارنامه:
من این نتایج درخشانو با فقط 1 هفته خواندن به دست اوردم...چون تا جمعه هقته پیش پایه میخوندم اما شنبه پشتیبانه تاکید بر پیش 2 کرد...ما هم اطاعت کردیم!!:31:
شیمی فقط الکتروشیمی رو خونده بودم...دیف هم هنوز خوندن انتگرال و کلا پیش 2 رو تموم نکردم!
اما فیزیک به جز فیزیک اتمی بقیه شو خونده بودم...
زبان و دینی هم که ترکوندم!!:8::5:

سلام. من کارنامم رو کنار مال آرش می ذارم یه کم روحیه م کمتر خراب شه!:31:
با عرض معذرت از آرش!

frnsh
21-05-2010, 18:32
همین شرکت توی کنکورای آزمایشی. زدن کنکورای چندسال اخیر توی تایم خودش خیلی موثره. یه دوستی دارم وسط آزمون یه هایپ میخوره (Hype) خودش که میگه خیلی سرحالش میاره من تست نکردم ولی احتمالا برای آزمونای جامع این کارو میکنم که امتحانش کرده باشم سر کنکور ریسک نکنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif Hype میخوردهههههه!؟ چه باحال!!!

راستی من اینو بگم که Hype به هرکسی نمیسازه ها!
من یه خاطره بد ازش دارم! تو مسابقه آمادگی جسمانی استانی که از طرف مدرسه رفتیم، سر دو استقامت 1200 متر، خواهرم اغفالم کرد Hype خوردم!!! یک دل دردی گرفتم که نگو! مسابقه رو گند زدم رفت!

به نظر من اگه میخواین سرجلسه خسته نشین، موقع درس خوندن تمرین کنین! اگه همون ساعت کنکور (از 8 تا 12 مثلا) باشه بهتره. سعی نکنین بلند شین.

D & G
21-05-2010, 18:36
با عرض معذرت از آرش!

ای نامرد! آرشم ببخشه من نمی بخشمت دی: ترازت خوبه ها (من خودم 3-4 تا آزمون رفتم که همش بین 5000 تا 5500 بوده) روزی چند ساعت می خونی؟

Amir_oscar
21-05-2010, 18:39
ای نامرد! آرشم ببخشه من نمی بخشمت دی: ترازت خوبه ها (من خودم 3-4 تا آزمون رفتم که همش بین 5000 تا 5500 بوده) روزی چند ساعت می خونی؟
بابا ایشون تازه این رو خیلی خراب داده! یکی از بچه های سه رقمی کنکور 89 هستن!:5:

D & G
21-05-2010, 18:46
بابا ایشون تازه این رو خیلی خراب داده! یکی از بچه های سه رقمی کنکور 89 هستن!:5:

خب من تازه وارد بیدم خودشم که می گفت ادبیات 14 اینا می شه واسه همینم فکر کردم از خودمونه دیگه (تعریف خودمون: 2رقمی ها - گفتم که یه وقت سوء تفاهم نشه)

shifter
21-05-2010, 18:51
با عرض معذرت از آرش!

چاکریم...اما روحیه من دیگه کامل خراب شد!:31:
راستی بچه ها...مجله ازمون امروز تو قسمت نفرات برتر ریاضی منطقه 1 رو نگا کنین...دوستمون محسن رتبه 8 منطقه شده!!
من از طرف بکس کنکوری p30world بهش تبریک میگم...:11:

Amir_oscar
21-05-2010, 18:54
منم به محسن عزیز تبریک می گم.:11:
همگی دست، دست، شله...:31:

behnam_roli
21-05-2010, 18:56
منم تبریک میگم

البته منظور آرش همون 8 منطقه هستش:دی

راستی کسی ویژه نامه نفرات برتر رو دیده؟؟ اسم محسن توش هست؟

D & G
21-05-2010, 19:02
راستی بچه ها...مجله ازمون امروز تو قسمت نفرات برتر ریاضی منطقه 1 رو نگا کنین...دوستمون محسن رتبه 8 کشور شده!!

منم تبریک می گم :11: می شه به منم معرفیش کنین اسم کاربریش چیه؟

hasti rs
21-05-2010, 19:04
به نظر شما بهتر نیست اولین آزمونی که از خودمون میگیریم 88 باشه و از 88 به سمت 83 ازمون بدیم ؟؟

و اینکه بهتر نیست اول همه ی داخلیا رو بدیم بعدش خارخ از کشور رو ازمون بدیم ؟؟

و اینکه من نمیدونم توی دو روز و نیم یا یک روز و نیم باقی مونده چطور درس بخونم .

Amir_oscar
21-05-2010, 19:05
sabayon khan!

shifter
21-05-2010, 19:06
sabayon خودمون !

البته منظور آرش همون 8 منطقه هستش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:31: میبینی بهنام جون این کنکور به کل هوش وحواسمون رو برده...:31:

masud-000000
21-05-2010, 19:12
آق محسن عزیز منم تبریک میگم
این آقا محسن ما انشاء الله امسال یکی از رتبه های زیر 10 کنکوره
پس همه به افتخارش بزنید دس قشنگه رو...:33:

پ.ن:وقت کردید یه سر به گوگل بزنید لوگوش خیلی باحال شده :31:

Sabayon
21-05-2010, 19:17
از لطف همه دوستان خيلي خيلي ممنونم.

الان مشغول نوشتن برنامه براي آزمون هاي جمع بندي خردادم. امتحاناي ترم و آزمون هاي قلم چي و برنامه ي آزمون هايي كه ميخوام بزنم بد جوري با هم قاطي شدن. اميدوارم چيز خوبي از آب دربياد!

بازم ممنون از لطفتون ... :11:

D & G
21-05-2010, 19:21

الان مشغول نوشتن برنامه براي آزمون هاي جمع بندي خردادم. امتحاناي ترم و آزمون هاي قلم چي و برنامه ي آزمون هايي كه ميخوام بزنم بد جوري با هم قاطي شدن. اميدوارم چيز خوبي از آب دربياد!

می شه برنامه تو که نوشتی بذاری اینجا :20:

fm992
21-05-2010, 19:51

من کلا از تابستون تا الان هم افت ساعت مطالعه داشتم (شدید) و هم افت تراز. نمودار کانونم کلاً که حساب کنی شیبش تقریبا 0.15- میشه. ساعت مطالعه :
شهریور: 30 ساعت در هفته
پاییز: 25
زمستون: 20
عید: 25
از 20 فروردین به بعد: 10 ساعت در هفته! :13::41:

خب من تازه وارد بیدم خودشم که می گفت ادبیات 14 اینا می شه واسه همینم فکر کردم از خودمونه دیگه (تعریف خودمون: 2رقمی ها - گفتم که یه وقت سوء تفاهم نشه)

اینطوریا که امیر میگه نیست. البته متاسفانه :13: ولی خب دست شماها درد نکنه روحیه میدین!! منم به همین چیزا راحت روحیه می گیرم! :31: البته از اون طرف هم اگه نگید روحیه از دست میدم!!

کارنامه هام تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست. میتونی ببینی که وضعیتم هیچ ثبات خاصی نداره.

راستی بچه ها...مجله ازمون امروز تو قسمت نفرات برتر ریاضی منطقه 1 رو نگا کنین...دوستمون محسن رتبه 8 منطقه شده!!

منم بهش تبریک میگم.
میتونی نفرات برتر منطقه 1 رو ببینی!! نفر اول س.ی دوست منه! از اول راهنمایی! :31:
(خودمون که چیزی نشدیم حداقل خوشحال باشیم دوست برتر داریم! ) :27:

محسن بهت تبریک می گم. ان شاالله رتبه یک بشه مال تو. :20:

hossein1320
21-05-2010, 20:29
سلام :
1- لطفا زودتر هر کاری می خوایین بکنین که دیر میشه ضمنا برنامه مرور آخر رو هم در نظر داشته باشید . البته لطفا
2- میشه یکی بگه مهندس بازرگانی چی گفته ؟
3- امروز رفتم عمومی 85 تجربی رو زدم 8 دقیقه وقت اضافه آوردم درصدام هم ادبیات 77 عربی 80 دینی 83 زبان 80 شد البته زبانش یه درک مطلب داشت واقعا چرا اینطوریه؟ چرا سنجشو خراب می کنم ؟

iman76
21-05-2010, 20:30
آوردن رتبه ی 17000 منطقه ی 1 سخته یا آسون؟ تقریبا چه درصدایی باید بزنیم؟ کسی کارنامه داره؟

hasti rs
21-05-2010, 20:54
منم درصدامو میزارم که همه روحیه ی حسابی بگیرید !!

زمین شناسی : 0
ریاضی : 1
زیست شناسی : 49
فیزیک : 3
شیمی: 34

ادبیات : 38
دینی: 66
زبان: 6

تراز کل : 5006 تراز اختصاصی : 4993 تراز عمومی : 5059

به نظرتون مجاز میشم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hasti rs
21-05-2010, 20:56
راستی منم به اقا محسن تبریک میگم ، انشاالله تو کنکور زندگی رتبتون 1 بشه ..

shabeashegha
21-05-2010, 21:13

منم تبریک میگم محسن جان من یکی منتظر خبر رتبه تک رقمیت توی کنکور امسالم .
محسن جان منم شدیدا دنبال اینم ببینم برنامه تو برای جمع بندی چیه هنوز برناممو نچیدم دوست دارم ببینم بقیه چکار میخوان بکنن تا الان اغلب بچه ها گفتن . شما هم اگه زحمتت نیست بعد از برنامه ریزیت یه نگاهیم به ما بکن:31:

سلام :
1- لطفا زودتر هر کاری می خوایین بکنین که دیر میشه ضمنا برنامه مرور آخر رو هم در نظر داشته باشید . البته لطفا
2- میشه یکی بگه مهندس بازرگانی چی گفته ؟
3- امروز رفتم عمومی 85 تجربی رو زدم 8 دقیقه وقت اضافه آوردم درصدام هم ادبیات 77 عربی 80 دینی 83 زبان 80 شد البته زبانش یه درک مطلب داشت واقعا چرا اینطوریه؟ چرا سنجشو خراب می کنم ؟
شما میخواین هم مرور آخر رو استفاده کنین و هم منبع دیگه؟
راستی اینکه میفرمایین سر سنجش نتیجه پاینتری نسبت به آزمونی که از خودت میگیری به نظر من دلیلش اینه که شرایط خونه خیلی فرق داره علاوه بر اون استرس رو هم بهش اضافه کنین . مثلا من خودم توی آزمون قلم چی میانگین فیزیک رو 75 میزنم ولی توی خونه اگه بگم 90 میزنم دروغ نگفتم . اون 15 درصد دلیلش استرس اینجور چیزاست

آوردن رتبه ی 17000 منطقه ی 1 سخته یا آسون؟ تقریبا چه درصدایی باید بزنیم؟ کسی کارنامه داره؟
بنظر من که رتبه 17 هزار منطقه 1 خیلی آسونه. 17 هزار منطقه 1یعنی 30هزار کشوری. فکر میکنم همه درسات رو 30 درصد بزنی این رتبه رو میاری

---------- Post added at 11:13 PM ---------- Previous post was at 11:09 PM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Hype میخوردهههههه!؟ چه باحال!!!

راستی من اینو بگم که Hype به هرکسی نمیسازه ها!
من یه خاطره بد ازش دارم! تو مسابقه آمادگی جسمانی استانی که از طرف مدرسه رفتیم، سر دو استقامت 1200 متر، خواهرم اغفالم کرد Hype خوردم!!! یک دل دردی گرفتم که نگو! مسابقه رو گند زدم رفت!

به نظر من اگه میخواین سرجلسه خسته نشین، موقع درس خوندن تمرین کنین! اگه همون ساعت کنکور (از 8 تا 12 مثلا) باشه بهتره. سعی نکنین بلند شین.

منم قبول دارم خیلی چیزا رو همه جواب نمیده من یه دوستی دارم که قرصایی مثل ولمن و روبیفن روش بی اثره:31:عوضش نیمه عمر روبیفن روی یکی دیگه 8تا 10ساعته
اتفاقا من واسه همین در نظر دارم اگه تصمیم گرفتم استفاده کنم توی آزمونای جامع قلمچی استفاده میکنم
البته به قول شما بهترین کار اینه که با تمرین و تکرار این اتفاق بیوفته

M . Sayid
21-05-2010, 21:27
محسن عزیز من از خدا می خوام همون چیزی که به نفعته اتفاق بیفته
چون سطح توقعات ازت رفته بالا احساس می کنم یه کم فشار بهت وارد میشه به همین خاطر گفتم مثل بقیه نگم

Amir_oscar
21-05-2010, 21:37
سلام. برنامه ی جمع بندیم:( سراسری 88 رو چند روز پیش زدم.)
3/2 : 87
3/5 : 86
3/8 : 85
3/11 : 84
3/14 : 83
3/17 : 88 خارج
3/21 : سنجش
3/24 : 87 خارج
3/28 : قلم چی
3/4 : قلم چی
ضمن این که روزهایی هم که آزمون جامع از خودم نگیرم، یه آزمون ادبیات و عربی جامع از خودم می گیرم.

sky man
21-05-2010, 22:34
بچه ها برای تنظیم وقت نقصانی نظراتتون چیه ؟
من میخوام اینجوری وقت بزارم
عمومی ها هرکدوم 15 دقیقه
ریاضی 1 ساعت
فیزیک 45 دقیق
شیمی 30 دقیقه

سعی کردم وقت ها رو رند در نظر بگیرم تا سر جلسه هی نخوام بهش فکر کنم
نظرتون چیه ؟

shabeashegha
21-05-2010, 22:43
منم درصدامو میزارم که همه روحیه ی حسابی بگیرید !!

زمین شناسی : 0
ریاضی : 1
زیست شناسی : 49
فیزیک : 3
شیمی: 34

ادبیات : 38
دینی: 66
زبان: 6

تراز کل : 5006 تراز اختصاصی : 4993 تراز عمومی : 5059

به نظرتون مجاز میشم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مجاز که میشین ولی فقط میخواین مجاز شین؟یا رشته خاصی رو دوست دارین؟

Amir_oscar
21-05-2010, 22:51
عمومی ها هرکدوم 15 دقیقه
ریاضی 1 ساعت
فیزیک 45 دقیق
شیمی 30 دقیقه

نظرتون چیه ؟
خوبه، اما خب سر آزمون نمی شه دقیقا بر طبقش عمل کرد. اینا یه کلیشه ی اجرا نشدنین که روی کاغذ می مونن!بهترین کار اینه که بدون وقت گرفتن خیلی سریع از روی سوال های وقت گیر رد شد و دور دوم روشون زوم کرد.

swamp
22-05-2010, 00:35
لذا، توجه داوطلبانی که قبلاً مبادرت به ثبت‌نام در این آزمون‌ نموده‌اند را به تاریخ جدید ( 89/3/21) برگزاری آزمون جلب نموده و به اطلاع می‌رساند هیچگونه تغییر دیگری در این آزمون ایجاد نخواهد شد.

شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان
سازمان سنجش آموزش کشور

fm992
22-05-2010, 00:54
عمومی ها هرکدوم 15 دقیقه
ریاضی 1 ساعت
فیزیک 45 دقیق
شیمی 30 دقیقه

نظرتون چیه ؟

کار خوبیه. من همیشه همین طور پیش می رم (واسه اختصاصیا). اینطوری با یه نگاه نیم ثانیه ای به ساعت دستمون میاد که چیکاره ایم.

به امیر : ممکنه واسه بعضی ها جواب بده. واسه من تو اختصاصیا کمک می کنه همیشه. ولی عمومی ها رو طور دیگه ای تنظیم می کنم.

کی مثل منه؟ من سرعت خوندنم سر آزمونا خیـــلی پایینه! اونقدری که 90% وقتم تو ادبیات و دین و زندگی و 80% توی شیمی صرف فقط خوندن سوال میشه! وقت فکر کردن ندارم. :41:

hossein1320
22-05-2010, 05:31
شما میخواین هم مرور آخر رو استفاده کنین و هم منبع دیگه؟
راستی اینکه میفرمایین سر سنجش نتیجه پاینتری نسبت به آزمونی که از خودت میگیری به نظر من دلیلش اینه که شرایط خونه خیلی فرق داره علاوه بر اون استرس رو هم بهش اضافه کنین . مثلا من خودم توی آزمون قلم چی میانگین فیزیک رو 75 میزنم ولی توی خونه اگه بگم 90 میزنم دروغ نگفتم . اون 15 درصد دلیلش استرس اینجور چیزاست

1-خب مرور آخر رو که ثبت نام کردم ضمننا فکر کنم چیز خوبی باشه چون سوالاش جدیده
2- اتفاقا من اصلا سر امتحان دچار استرس نمیشم ( حداقل خیلی کم میشم )ولی واقعا نمی دونم چرا اینجا خوب زدم فکر کنم با چندتا آزمون دیگه معلوم بشه

Sabayon
22-05-2010, 06:17
سلام بچه ها به منم کمک کنید سایبون عزیز من عضو جدیدم چه جوری این جوری شدی»
اینم وبم با تشکر از امیر که این جارو به من معرفی کرد

سلام دوست عزيز

تو صفحه هاي 676، 678 و 699 اين تاپيك چيزايي رو كه به نظرم ميرسيد، نوشتم. اميدوارم مفيد باشه براتون.

اگه بازم سوالي داشتيد در خدمتم.

moraddad
22-05-2010, 08:22
اولندش منم دوباره به محسن خان تبریک میگم،ایشالا عروسیش:31:
بعدش شما کجا از خودتون میخواین این آزمونارو بگیرین؟
تو خونه که نمیشه که کسی 4ساعت کاری به کارمون نداشته باشه!(شایدم بشه!)
کتابخونه میرین؟

MyEnd
22-05-2010, 08:28
منم به Sabayon عزیز تبریک میگم و امیدوارم در تمام مراحل زندگیش موفق و سربلند باشه:11:

ولی در مورد تاپیک جمع بندی:
به مدیر بخش (Marichka) خصوصی زدم گفت:

مطالب جمع بندی شده رو شما آماده کنید بنده به صفحه ی اول همون تاپیک اضافه می کنم.
یعنی تو همین تاپیک مطالب رو قرار میدیم ایشون هم در پست اول لینکشون میکنه...
پس هر کی تا الان هر آزمونی زده می تونه اگه دلش خواست درصداش رو + نکته هایی که به نظرش مهم اومده و کلا چیزایی که ممکنه برای دیگر دوستان مفید باشه رو اینجا قرار بده
*اگه آزمونا رو به ترتیب نمی زنید هم مشکلی نداره مثلا اگه کسی اول 88 رو زد ، مطالب مربوط به 88 رو بذاره
من خودم تا چند ساعت درصدا + نکات 82 داخل رو میذارم (البته تو این آزمون فقط شیمی رو نوشتم)

از دوستان هم دعوت میکنن همکاری کنن تا بتونیم یه جمع بندی عالی داشته باشیم:5:

CSNH
22-05-2010, 09:04
....
با نام او
قلمچی 31/2/1389

دیفرانسیل 24
هندسه 28
گسسته 45
فیزیک 45
شیمی 38
تراز اختصاصی 5641
ادبیات 73
دینی 69
زبان 62
تراز عمومی 6191

تراز کل 5779
رتبه کل 5085
رتبه منطقه 789
....
چه جوره؟

Amir_oscar
22-05-2010, 11:13
....
با نام او
قلمچی 31/2/1389

دیفرانسیل 24
هندسه 28
گسسته 45
فیزیک 45
شیمی 38
تراز اختصاصی 5641
ادبیات 73
دینی 69
زبان 62
تراز عمومی 6191

تراز کل 5779
رتبه کل 5085
رتبه منطقه 789
....
چه جوره؟
سلام سروش جان! خوش اومدی!:11:
به نظرم یه برنامه ی فشرده برای بالا کشیدن اختصاصی ها مخصوصا شیمی که زود میشه بالا اوردش بذار. مطمئن باش اگه تو دوران جمع بندی خوب تلاش بکنی می تونی خیلی پیشرفت بکنی و به قول خودت "موفق بشی!"

---------- Post added at 12:13 PM ---------- Previous post was at 12:10 PM ----------

کتابخونه میرین؟
به نظرم توی خونه بگیریم بهتره! چون یه صدایی هم بیاد و به سروصدا موقع آزمون عادت بکنیم چون ممکنه توی حوزه کنکور سروصدا باشه!!!
قبل آزمون هم هشدار می دیم باهامون کاری نداشته باشن!:31:

steps
22-05-2010, 11:33
موقع ازمون گرفتن سعی کنید تو شرایط سخت باشید تا امادگی هر نوع پیش امدی رو داشته باشید.

منم پیشاپیش فیزیک رو اقتادم

fm992
22-05-2010, 11:54
....
با نام او
قلمچی 31/2/1389

دیفرانسیل 24
هندسه 28
گسسته 45
فیزیک 45
شیمی 38
تراز اختصاصی 5641
ادبیات 73
دینی 69
زبان 62
تراز عمومی 6191

تراز کل 5779
رتبه کل 5085
رتبه منطقه 789
....
چه جوره؟
سلام. خوش اومدی

دیفرانسیل اینطوری نبودیا! ولی طوری نیس الان امتحانا بوده و فکر نکنم می تونستی خیلی تست بزنی. کارنامه منم که شاید دیده باشی. آفرین هندسه زدی (می دونی که چون خودم نمی تونم اینو می گم)! :46: شیمی رو هم چون احتمالا بین خوندنش و آزمون دیروز زیاد فاصله افتاده اینطور شده. مثل من. ولی توجه نکن چون شیمی پیش2 به مرور بیشتر نیاز داره و اگه اونطور که گفتم باشه با یه مرور خوب میتونی راحت به 60 - 70 برسونی.

گسسته دقیقا مثل من و شیمی 1 درصد بیشتر از من! :rambo:

تراز عمومیت 70 تا از من بیشتر شده. :31: فقط به خاطر ادبیاتت. کاش تو که می تونی ادبیاتت رو بیشتر هم بزنی دیگه عالی میشه. من زبان رو 20 تا ازت بیشتر زدم ولی تو ادبیات رو 15 تا از من بیشتر زدی. خب این یعنی تاثیر ادبیات سریع تره! :20:

FarzadSport
22-05-2010, 12:41
منم به آقا محسن گل تبریک میگم و براش آرزوی موفقیت میکنم در همه ی آزمون های زندگی!:40::11:

به نظرم توی خونه بگیریم بهتره! چون یه صدایی هم بیاد و به سروصدا موقع آزمون عادت بکنیم چون ممکنه توی حوزه کنکور سروصدا باشه!!!
قبل آزمون هم هشدار می دیم باهامون کاری نداشته باشن!:31:

منم با اینکه آزمون ها رو توی خونه بگیریم بیشتر موافقم و اتفاقا نباید به خانواده هم هشدار بدیم !
به نظر همین که فقط بشون بگیم که داریم آزمون میدیم صدامون نزنن و ازمون کاری نخوان کافیه و به هیچ وجه ازشون نخوایم که آروم حرف بزنن یا ساکت باشن یا صدای تلویزیونو کم کنن و غیره....
به همون دلیلی که چندتا از دوستان گفتن ! (حوادث غیر مترقبه در روز آزمون و احتمال بی فکر بودن و ابله بودن مراقب آزمون!:دی)

** راستی اگه برنامه منو دیده باشین من آزمون 4 تیر قلمچی رو شرکت نمیکنم ! به چند دلیل که یکیش میتونه احتمال تضعیف روحیه در کمتر از یک هفته مونده به کنکور سراسری باشه!

نکته ! : در مورد آزمون فیزیک فردا هم پیشنهاد منو یادتون باشه ! شاید اومد (خدا رو چه دیدین):10: :

طرز کار آنتن رو در مورد امواج الکترومغناطیس با شکل خوب یاد بگیرید....(چون تا حالا به همچین چیزی تو تستا دقت نکردیم! گفتم که از چشمتون دور نمونه!)
همین طور صفحه ی 178 کتاب درسی.

موفق باشید....
فـــــــــــــــرزاد

behnam_roli
22-05-2010, 12:55
کتابخونه میرین؟

خوب به خانواده بگو 4 ساعت کاری به کارت نداشته باشن!

من خودم نصفشو کتابخونه میرم نصفشو خونه

ولی به نظرم کتابخونه بهتره چون هم تو کتابخونه لباس بیرون تنته هم نوع سر و صدایی که تو کتابخونه هستش بیشتر شبیه سر جلسه آزمونه

صدای ورق خوردن و جابه جا شدن ورقها و گذاشتن و برداشتن مداد و خودکار صدای جابه جا شدن صندلی و رفت آمدها و کلا خیلی چیزا بیشتر شبیه جلسه آزمونه تا خونه

D & G
22-05-2010, 15:25
کتابخونه میرین؟

مدیر مدرسه ی ما گفته هر روز خواستین می تونین بیایین تو کلاسای خالی انفرادی یا با هم دیگه آزمون بدین واسه خودتون شما هم بپرس شاید تو مدرسه تون بشه از این کارا کرد به نظرم این از کتابخونه نزدیک تره شرایطش به کنکور مخصوصا اگه بتونی با دوستات هماهنگ کنی که با هم برین این کارو بکنین منو دوستام 8 نفریم تازه بیشترم قراره بشیم بعدا

mahdis_apex
22-05-2010, 15:45
مدیر مدرسه ی ما گفته هر روز خواستین می تونین بیایین تو کلاسای خالی انفرادی یا با هم دیگه آزمون بدین واسه خودتون شما هم بپرس شاید تو مدرسه تون بشه از این کارا کرد به نظرم این از کتابخونه نزدیک تره شرایطش به کنکور مخصوصا اگه بتونی با دوستات هماهنگ کنی که با هم برین این کارو بکنین منو دوستام 8 نفریم تازه بیشترم قراره بشیم بعدا

azmoon dadan ba 2sta tuye madrese divunegie!!
ma parsal daste jami raftim azmoon bedim gand zadim b azmoon:31:
2daghighe b 2daghighe yaki parazit miparond!!
az taghzie khordane ham az tarze neshastano harchize dgeE k fekresho
bokoni estefade mikardan ta parazit beparunan
hamash shod maskhare bazio khande:31:
akharesham goftim khaste shodim,shimie azmoono tu khune zadim
hala avalesham koli tirip omade boodim k 100% sokuto in harfa!!

frnsh
22-05-2010, 15:45
سلام
اولا محسن جان، بهت تبریک میگم، امیدوارم همیشه موفق باشی که میشی، چون هرکی میشناسم کمر کنکورو شکسته، کمر خیلی چیزای دیگه رو هم میشکنه! (آخر تشبیه!! : دی) :11:

نظرتون چیه ؟

تایید میشه!
من که تا یکی از درسهارو تموم میکنم، از نو واسه زمانم برنامه ریزی میکنم! و فکر میکنم کار اشتباهیه.

yusef
22-05-2010, 15:48
حوزه ای که میخوام کنکور بدم از خونه راحت تره:31:
چون همه ناظرها معلم های خودمونن.
رییس حوزه هم مدیرمونه:31:

masud-000000
22-05-2010, 18:18
منم موافقم تو مدرسه با بكس تنها كاري كه نميشه كرد همين درس خوندن و تست زدنه :دي
--------
راستي يه حسي بهم ميگه اين يكي از سولات امتحان فيزيك فرداست...

-دليل نياز نداشتن امواج الكترومغناطيس به محيط مادي

ج:تغير نوساني ميدان هاي الكتريكي و مغناطيسي در فضا

saeedsamiri
22-05-2010, 19:10

حست دیگه چی میگه؟:31:
به نظرتون اگه من از الان تا آخر شب شروع کنم به خوندن فیزیک می تونم نمره قبولی بگیرم؟
اگه فقط فعالیت ها و پرسش ها و مثال ها و تمرینای آخر فصل بخونم قبول میشم؟

D & G
22-05-2010, 19:55
azmoon dadan ba 2sta tuye madrese divunegie!!
ma parsal daste jami raftim azmoon bedim gand zadim b azmoon:31:
2daghighe b 2daghighe yaki parazit miparond!!
az taghzie khordane ham az tarze neshastano harchize dgeE k fekresho
bokoni estefade mikardan ta parazit beparunan
hamash shod maskhare bazio khande:31:
akharesham goftim khaste shodim,shimie azmoono tu khune zadim
hala avalesham koli tirip omade boodim k 100% sokuto in harfa!!

اگه تعداد زیاد شه واسمون مراقبم می دن (اینو خودشون گفتن) ولی ما الان 8 نفریم که همه شون جدین و به سه رقمی فکر می کنن فقط من یه کم ضعیف ترم که ولی واقعا اهل شلوغ کاری نیستم فقط یه کم اهل درس نیستم امروز اولین آزمون ما خیلی خوب بود به نظرم اگه بچه ها قوی و جدی باشن اینی که می گی پیش نمیاد (البته قصد توهین به دوستان شما رو نداشتم چون به هر حال بچه های درسخون شوخ طبعم زیاد پیدا می شن)

elendil
22-05-2010, 20:06
اولا محسن جان، بهت تبریک میگم، امیدوارم همیشه موفق باشی که میشی، چون هرکی میشناسم کمر کنکورو شکسته، کمر خیلی چیزای دیگه رو هم میشکنه! (آخر تشبیه!! : دی) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این جمله صنتعت ادبی ایهام داره ها :دی :27::27:

دوستان نظرتون امسال چیه که یه سوال از متن فیزیک1 اون فصل اول دوم بدن که اکثرا بیخیالش میشن بچه ها به خاطر تکرارشون :دی :دی :دی

D & G
22-05-2010, 20:51

مگه تو دانشگاه نمی دین کنکورو؟ من فکر می کردم کادر خود دانشگاه هست واسه نظارت و اینا این طوری که عادلانه نمی شه :41:

Amir_oscar
22-05-2010, 21:09
کنکور رو که نمیگی؟! هنوز که حوزه ها مشخص نیست!:31:
فکر کنم منظورت سنجش بود!

yusef
22-05-2010, 21:31
کنکور رو که نمیگی؟! هنوز که حوزه ها مشخص نیست!:31:
فکر کنم منظورت سنجش بود!

نه اتفاقا کنکور رو میگم.
تو شهر ما همیشه یه جای مشخصی برگذار میشه:46:

294
22-05-2010, 22:24
نه اتفاقا کنکور رو میگم.
تو شهر ما همیشه یه جای مشخصی برگذار میشه:46:

این دیگه آخرشه!:18:

ما که پارسال دانشکده علوم مهندسی فردوسی بودیم! مراقبمون هم یه دختر سیبیلوئه:2: بود:31:
از اول تا آخر داشت با سیبیلاش ور میرفت! ما هم که بیکار ، نیگاش میکردیم ، هرهر میخندیدیم! کلا فضای جالبی بود:27::31:

shah abas
23-05-2010, 08:23
کنکور ۹۰ فقط یک گروه دارد؟:)
۱-آزمون های تعاونی سنجش ثبت نامش تموم شده؟یا کی شروع میشه؟
۲-ثبت نام گزینه ۲ کی شروع میشه؟تموم شده؟
۳-فقط این دو تا کافیه دیگه؟
۴-چند تا نمونه برنامه درس خوندن رو از کجا میشه گرفت؟(نه این که اون رو تقلید کنم فقط یک طرح کلی)
۵- نمونه(قسمت-دمویی) از این کتاب های معرفی شده در پست اول رو نمیشه از یک جایی گیر آورد؟

Greedy
23-05-2010, 08:35
همه سر جلسه امتحانن ما نیم ساعته که اومدیم :دی
دومین تجدیدی عمرم هم تو همین امتحانات رقم خورد بعد دیفرانسیل :دی تا حالا اینقدر نترکونده بودم

D & G
23-05-2010, 09:27
همه سر جلسه امتحانن ما نیم ساعته که اومدیم :دی
دومین تجدیدی عمرم هم تو همین امتحانات رقم خورد بعد دیفرانسیل :دی تا حالا اینقدر نترکونده بودم

منم 9 دادم برگه مو البته من فکر کنم اولین نمره ی 17 به بالای فیزیک تو عمرم قراره رقم بخوره چقدر ماهه آخه این فیزیک پیش 2 :46:

masud-000000
23-05-2010, 09:36
امتحان نسبت به آخرین امتحان نهایی فیزیک کمی دشوار تر بود ...من آخه نمیدونم این سه برگ سوال رو از کجای این فیزیک درآوردن :31:
به هرحال من که قبولم هم مستمرم 5ه هم رو برگه تقریبا خوب دادم.:46:

دوستان حس رو حال کردید!:27::31:

fm992
23-05-2010, 09:42
منم 9 دادم برگه مو البته من فکر کنم اولین نمره ی 17 به بالای فیزیک تو عمرم قراره رقم بخوره چقدر ماهه آخه این فیزیک پیش 2 :46:

منم زود اومدم. 18 میشم. :46:
خدا خیرش بده این امتحان فیزیک رو!! اگه نبود من هیچ وقت فیزیک پیش 2 رو مثل آدم نمی خوندم! با اون معلممون!!..

---------- Post added at 10:42 AM ---------- Previous post was at 10:40 AM ----------

دوستان حس رو حال کردید!:27::31:

آره دستت مرسی. خوب شد گفتی و منم سوال رو رو هوا زدم. :31:

Sabayon
23-05-2010, 09:54
سلام دوستان

بايت دير شدن برنامم معذرت ميخوام.

من برنامم رو تايپ و چاپ كردم و فايل pdf رو اينجا ميذارم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمرور آخر هايي كه نوشتم، مرور آخر پارساله. آزمون گاج هم چون شايد ثبت نام كنم، نوشتم.
اوايل قبول دارم فشردست اما به نظرم ميتونم آزمون ها رو بررسي كنم.

D & G
23-05-2010, 10:15
سلام دوستان

بايت دير شدن برنامم معذرت ميخوام.

من برنامم رو تايپ و چاپ كردم و فايل pdf رو اينجا ميذارم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمرور آخر هايي كه نوشتم، مرور آخر پارساله. آزمون گاج هم چون شايد ثبت نام كنم، نوشتم.
اوايل قبول دارم فشردست اما به نظرم ميتونم آزمون ها رو بررسي كنم.

مرسی ..خیلی گلی داداش محسن :11:

فقط یه سوال: این ترتیب کنکورهای سراسریت بر چه اساسیه؟ به خاطر وضعیت درسی خودت این طوری چیدی اونا رو یا ما هم می تونیم با اون ترتیب بخونیم؟

saeedsamiri
23-05-2010, 11:32
اقا چرا من سوالای رشته ریاضی که دانلود می کنم برام باز نمیشه
یکی که براش باز می تونه زحمت بکشه یه جا آپلود کنه بذاره
خواهش می کنم کمکم کنید.دارم از استرس میمیرم
بس که استرس دارم.......

saeedsamiri
23-05-2010, 11:41
کسی نیست کمک کنه؟
دارم دیوونه میشم