PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کنــکور 89 ؛ مشاوره - برنامه ریزی - شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

mecha
12-03-2010, 17:01
خدایا همه سایت های اپلود هم که فیلتره؟؟!!!:19::13::41:
یکی یه سایت بده...
یه حساب اینجا بساز:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
هیچ وقت فیلتر نمی شه.
اینم الآن فیلتر نیست:

moraddad
12-03-2010, 17:14
منو چه به ریاضی فیزیک آخه؟
باید میرفتم کار و دانش!درصدارو تورو قرآن...40...13...40...40...47...:41: اه اه اه!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باید تو عید اینارو درست کنم وگرنه هیچ ... ای نمیشم!

hiwas
12-03-2010, 17:16
اینم کارنامه من
شیمی پیش رو خراب کردم.

mecha
12-03-2010, 17:17
منو چه به ریاضی فیزیک آخه؟
باید میرفتم کار و دانش!درصدارو تورو قرآن...40...13...40...40...47...:41: اه اه اه!

این حرفایی که زدی، واقعی بود یا می خواستی که...
نمی دونم چرا کسایی که نمرات و ترازاشون خوبه، همش از این حرفا می زنن.

Sabayon
12-03-2010, 17:18
سلام به همه ي دوستان

سال 88 رو با يه تراز 7300 ديگه به درك واصل ميكنم. اميدوارم تو سال 89 همگي با هم، بهترين تراز ها رو به دست بياريم.

فقط بگم درجا زدن خيلي خيلي خسته كنندست ... سه تا آ‍زمونه كه ترازام كمتر از 10 تا با هم فاصله دارن

moraddad
12-03-2010, 17:29
این حرفایی که زدی، واقعی بود یا می خواستی که...
نمی دونم چرا کسایی که نمرات و ترازاشون خوبه، همش از این حرفا می زنن.
جون mecha نمیخواستم خودمو لوس کنم!"نمراتشون خوبه" چیه؟!
واقعا این درصدایی که نوشتم خوب بود؟!:31:
تو کنکور ریاضیو اینجوری بزنی ،واقعا وضعیت وخیم میشه...

mecha
12-03-2010, 17:35
جون mecha نمیخواستم خودمو لوس کنم!"نمراتشون خوبه" چیه؟!
واقعا این درصدایی که نوشتم خوب بود؟!:31:
تو کنکور ریاضیو اینجوری بزنی ،واقعا وضعیت وخیم میشه...
نمره یعنی همون تراز!
کلا آزمون رو خوب دادی و باید خوشحال باشی، نه این که یه چیزی پیدا بکنی و به خودت گیر بدی!

moraddad
12-03-2010, 17:51
نمره یعنی همون تراز!
کلا آزمون رو خوب دادی و باید خوشحال باشی، نه این که یه چیزی پیدا بکنی و به خودت گیر بدی!
تا یه چیزی پیدا نکنی که به خودت گیر بدی که پیشرفت نمیکنی!
حالا بیخیال:10:
کارنامه یکی از بچه های تهران شرق رو با هم ببینیم،خالی از لطف نیست! (اگه یدونه گسسته ترمی رو هم اشتباه وارد نمیکرد بازم میرفت بالاتر لامصب!)

(راستی محسن! تو آزمون آموزش پرورش این تو استان اول شد.)

mahdis_apex
12-03-2010, 18:00
کارنامه یکی از بچه های تهران شرق رو با هم ببینیم،خالی از لطف نیست!

دهنم باز مونده!!!!:18:
بسته نمیشه!!
اینا کین دیگه!!!

moraddad
12-03-2010, 18:03
دهنم باز مونده!!!!:18:
بسته نمیشه!!
اینا کین دیگه!!!
نفرات برتر!:31:
تازه 74 نفر تو احتصاصی جلوی اینن!:19:
انصافا خیلی کارشون درسته...

mahdis_apex
12-03-2010, 18:17
تازه 74 نفر تو احتصاصی جلوی اینن!

دقیقا منم داشتم به همین فکر میکردم!
چه خوبه تو مجله آزمون درصدای نفرات برترو نمی زنن!وگرنه هر دفعه کی میخواس این چونه های مارو جمع کنه!:31:

shabeashegha
12-03-2010, 20:52
یکم بهتر بود ولی توقعم رو برآورده نکرد:13:

ara77
12-03-2010, 21:37
سلام دوستان
میخوام بدونم رشته هایی که همه رشته ها ( ریاضی، تجربی و انسانی) میتونم انتخاب کنن کدوم رشته هاست؟ مثلا کسی که پیش ریاضی خونده میتونه مثلا در رشته های انتخابیش، ادبیات فارسی رو انتخاب کنه؟

masud-000000
12-03-2010, 21:53
...

---------- Post added at 10:53 PM ---------- Previous post was at 10:50 PM ----------

اینم کارنامه من .خیلی خوشحالم.البته می دونم که 5000 خوشحالی نداره.:31:اما از پیشرفت 200 تایی که کردم خوشحالم و مطمئن شدم حتما و حتما تو دوران طلایی میتونم ترازم رو از این بیشترش کنم.:11:
پ.ن:(تازه این آزمون وقت واسه زبان انگلیسی و شیمی کم آوردم وگر نه بیشتر از این هم میتونستم بشم):27:

mahdis_apex
12-03-2010, 22:09
میخوام بدونم رشته هایی که همه رشته ها ( ریاضی، تجربی و انسانی) میتونم انتخاب کنن کدوم رشته هاست؟ مثلا کسی که پیش ریاضی خونده میتونه مثلا در رشته های انتخابیش، ادبیات فارسی رو انتخاب کنه؟

رشته هایی مثل تربیت بدنی.حسابداری.مددکاری.مدیر ت.اقتصاد.روانشناسی جزو رشته های شناور هستن.
ولی ادبیات فارسی مختص رشته ی انسانیه.

ara77
12-03-2010, 22:17
رشته هایی مثل تربیت بدنی.حسابداری.مددکاری.مدیر ت.اقتصاد.روانشناسی جزو رشته های شناور هستن.
ولی ادبیات فارسی مختص رشته ی انسانیه.
سلام
خیلی ممنون ولی میشه منبع موثقی برای این صحبتتون بیارید؟! من در یک سایت دیدم که ادبیات و زبان فارسی رو هم جزو این رشته ها به حساب اورده بود ولی الان لینکش رو پیدا نمی کنم!

Senator_Offline
12-03-2010, 22:19
تا یه چیزی پیدا نکنی که به خودت گیر بدی که پیشرفت نمیکنی!
حالا بیخیال:10:
کارنامه یکی از بچه های تهران شرق رو با هم ببینیم،خالی از لطف نیست! (اگه یدونه گسسته ترمی رو هم اشتباه وارد نمیکرد بازم میرفت بالاتر لامصب!)

(راستی محسن! تو آزمون آموزش پرورش این تو استان اول شد.)

من نمیتونم ببینم یه جا دیگه اپ میکنی؟:11:

mahdis_apex
12-03-2010, 22:25
میشه منبع موثقی برای این صحبتتون بیارید؟!

من الان کتاب آشنایی با رشته های سازمان سنجشو نگاه کردم اینطوری نوشته بود.

morteza_bayan
12-03-2010, 23:22
سلام
اگه کسی یک لیسانس از دانشگاه ازاد داشته باشه میتونه دوباره لیسانس دیگه ای از دانشگاه ازاد بگیره؟

farhad_s5
12-03-2010, 23:35
سلام..کمکم کنید!!! خیلی بی انگیزه شدم!!:41: خیلی افت کردم روزی 2 ساعت درس می خونم ترازام از 6500 رسیده 5000 دیگه نمیتونم مثه قبل درس بخونم!!

کاملا طبيعيه دوست عزيز حتما خيلي خسته اي ، بي حوصله اي ، حال ديدن کتاب رو هم نداري ، از تست بدت مياد ، مي دونم:46: ، درکت مي کنم واقعا سخته ولي مي دوني 3 ماه و نيم بيشتر نمونده ، 12 سال درس خوندي اين 3.5 ماه هم روش ، عوضش به اين فکر کن که اگه الان بکوب بخوني ، فردا که دانشگاه در اومدي ديگه راحتي و از زندگيت لذتش و مي بري. مي دونم سخته ولي ميشه ، حتما ميشه:10:

fardinstar
12-03-2010, 23:37
اينم كارنامه من : اختصاصي ها 400 تا پسرفت داشتم عمومي ها 900 تا پيشرفت .البته امروز كلا حواسم پرت بود نميدونم يه جوري بودم تو عمومي ها كه همينطوري داشتم تست دين و زندگي ميزدم حواسم نبود سوالات زوج درس تموم شده !:
( شرمنده كيفيت عكس پايينه دلايل زيادي دارم كه نتونستم عكس خوبي رو آپ كنم از جمله في*لترينگ دو صفحه اول گوگل بعد از جستجوي كلمه Image hosting و ديدن PC با TV به جاي مانيتور).

ara77
13-03-2010, 00:39
من الان کتاب آشنایی با رشته های سازمان سنجشو نگاه کردم اینطوری نوشته بود.
میشه دقیقا تمام رشته ها رو ذکر کنی و این نکته که این کتاب برای چه سالی هست؟
دوستان دیگه هم اگر اطلاع دارند لطفا راهنمایی کنند

4umbaz
13-03-2010, 00:43
سلام دوستان و خسته نباشید 3 ماه بیشتر نمونده بکوب بخونید انشالاه ورودی 89 بشید...!!!

M . Sayid
13-03-2010, 07:40
سلام دوستان و خسته نباشید 3 ماه بیشتر نمونده بکوب بخونید انشالاه ورودی 89 بشید...!!!

حدود سه ماه ونیم مونده

shifter
13-03-2010, 08:09
حدود سه ماه ونیم مونده
حدوده 115 روز مونده...:18:

مهسا.ش
13-03-2010, 12:19
کاملا طبيعيه دوست عزيز حتما خيلي خسته اي ، بي حوصله اي ، حال ديدن کتاب رو هم نداري ، از تست بدت مياد ، مي دونم:46: ، درکت مي کنم واقعا سخته ولي مي دوني 3 ماه و نيم بيشتر نمونده ، 12 سال درس خوندي اين 3.5 ماه هم روش ، عوضش به اين فکر کن که اگه الان بکوب بخوني ، فردا که دانشگاه در اومدي ديگه راحتي و از زندگيت لذتش و مي بري. مي دونم سخته ولي ميشه ، حتما ميشه:10:
مرسی...برام دعا کنید امسال سال دوممه اگه قبول نشم.......!!!:45:

HOJ-JAT
13-03-2010, 12:42
یاد پارسال بخیر همین موقا بود ..درس میخوندیم تو عید..وایییی

یک پیشنهاد واسه ورودی های 89 دانشگاه های دولتی..:دی
تو عید واسه اینکه همه کار بکید یعنی هم درس بخونید هم تفریح..صبح ها ساعت 5 از خواب بیدار شید و تا ساعت 12-1 درس بخونید همین مقدار کافی تو عید..چون واقعا سخته درس خوندن اونم تو عید..
موفق باشید..

bnmnb
13-03-2010, 12:44
قبول نشی؟؟؟؟؟
مگه می شه؟؟
غیر ممکنه
:10:

shabeashegha
13-03-2010, 13:50
من برای بار سوم دارم آزمون میدم بجرات میگم این طرز فکری که داری قطعا باعث پیشرفتت نمیشه. این طرز فکر تورو آشفته میکنه و از همه بدتر سر کنکور واقعی بدجوری اذیتت میکنه . از همین الان باید با این طرز فکرت بجنگی و عوضش کنی. شما دختری پس ترس چی رو داری؟سربازی؟! میبینی ترست بی مورده؟ پس اول از همه برو واسه قبولی و توکلت به خدا باشه دوم اینکه افکار مثبت داشته باش من تجربه 3سالم میگه آرامشه که کمک میکنه برخلاف حرف خیلیا که میگن استرس زیاد باعث میشه بیشتر بخونی
این حرفها رو نزدم که بگم موردی نداره یه سال دیگه بمونی. میخواستم بگم به خودت تلقین کن که میتونی همین امسال قبول شی حتی اگه همین الان از صفر شروع کنی از 50 درصد کنکوریا جلویی . میدونی چرا؟چون من خیلیااااااااارو میشناسم که هنوزم به این نتیجه نرسیدن یا تسلیم شدن و خودشونو جزو کنکوریای سال 90 تلقی میکنن.
نگران نباش قطعا تو الان صفر نیستی . پس چیزی رو خوندی مسلط شو این یعنی این چندماهی که تا الان خوندی هدر نرفته
همه همدیگرو دعا میکنیم که سال دیگه همه بچه های فروم به هدفشون چه تو کنکور چه توی زندگی رسیده باشن

Mohammad Hosseyn
13-03-2010, 14:35
سلام

نمیدونم جای این سوال اینجاست یا نه به هرحال...

من واسه کنکور 89 ثبت نام کردم الیته هنوز کلاس سومم و ساله بعد پیش دانشگاهی یا سال چهارمم
مشکلی پیش نمیاد که ثبت نام کردم؟:37::37::45:

ممنون
فکر کنم کار خطرناکی کردید ...

من یادم میاد تو دفترچه کنکور سال پیش نوشته بود که اگر کسانی که دیپلم رو نگرفتن ثبت نام کنن تحت پیگیرد قرار میگیرن ... اگه اینی که میگم درست باشه فکر کنم براتون محرومیت رد کنن ... البته نگران نشید تا من دقیقا ببینم که اینطور هست یا نه ...

Mohammad Hosseyn
13-03-2010, 14:47
خوب منالان دفترچه 89 رو دیدم ... اما چیزی در این مورد ننوشته بود ... اما دقیقا یادم میاد دفترچه 88 ایو نوشته بودن ... باید با خود سازمان سنجش تماس بگیری ...

اما از نظر من سر جلسه نرو ... چون سازمان سنجش سر صندلی هم حساسه و ممکنه گیر بده .

AmiIin
13-03-2010, 15:31
دوستان سلام !

این ارشیو درس عربی عمومی از شبکه ی اموزش(سال 81-82) رو از کجا میشه گیراورد ؟ (تو سایت سروش رسانه رفتم هیچ شماره ای واسه تماس نداشت!)

HOJ-JAT
13-03-2010, 16:47
برای بار سوم دارم آزمون میدم بجرات میگم این طرز فکری که داری قطعا باعث پیشرفتت نمیشه. این طرز فکر تورو آشفته میکنه و از همه بدتر سر کنکور واقعی بدجوری اذیتت میکنه . از همین الان باید با این طرز ........................
من کاملا موافقم اینقدر از کنکور نترسید ..........بابا مگه کنکور چیه اخه؟ یک امتحان ساده است همین..حالا هی بخواهی بزرگش کنی .خودت ضرر میکنی..

roz_kareN
13-03-2010, 17:12

اگه قبول نشی چـــی؟؟؟ همین الان و در همین موقعیت باید برای این سوال جواب پیدا کنی و بعد از اون دیگه این بحث رو ببندی. در غیر این صورت مانع موفقیت همین خواهد بود! باور کن که افکار مبهم همیشه سد میشن.
راهش به نظر من اینه که یک ورق برداری و جوابهائی که برای این سوال می تونی بدی بنویسی و تصمیم بگیری که انرژیت رو به جای اینکه صرف این افکار کنی روی درس متمرکز کنی و به آخرش دیگه فکر نکنی. تلاش و پشتکار نتیجه میده مهم نیست الان و بعدا قراره چه اتفاقی بیفته. تو کار خودت رو بکن.

roz_kareN
13-03-2010, 17:18
غیر ممکنه

غیر ممکن غیر ممکنه. تا وقتی که این افکار عوض نشه و اعتماد به نفس جاشو نگیره هیچ چیز غیر ممکن نیست.

AB
13-03-2010, 17:44
مهسا خانوم یه نگاهی هم به آواتار من بکنین.:31:

2 ساله همینه.:27:

ara77
13-03-2010, 19:16
میشه دقیقا تمام رشته ها رو ذکر کنی و این نکته که این کتاب برای چه سالی هست؟
دوستان دیگه هم اگر اطلاع دارند لطفا راهنمایی کنند
منتظرم لطف کمک کنید

M . Sayid
13-03-2010, 19:21
حدوده 115 روز مونده...:18:

میگم آرش جان 5 روز دیرتر نری سرجلسه:31::31:

به پایان فکر نکن ، اندیشیدن به پایان هر چیزی شیرینی حضورش را تلخ می کند ، بگذار پایان تو را غافلگیر کند ، درست مثل آغاز............

----------------------------------------------------
سعی کن از درس خوندنت لذت ببری
به این فکر نکن که قبول نمیشم به این فکر کن که حتما قبول میشم اگه فکر ناامید کننده به سرت بزنه همین روزهای مونده رو هم از دست میدی...
تاثیری که افکار بر یادگیری و روحیت دارن رو دست کم نگیر حتی اگه مطمئن باشی که افکار ناراحت کنندت کاملا واقع بینانه و منطقیه باید طرز فکرت رو عوض کنی و به یاد داشته باش که اعتقاد و ایمان به یک مساله یکدفعه شکل نمی گیره و باید کم کم با گوشت و خونت عجین بشه.....

---------------------------------------------------
عجب دوستای خوبی دارم من! هر کی مشکلی براش پیش بیاد همه متحد میشن که مشکلشو حل نکن

(چقدر حرف زدم)

rambo_1386
13-03-2010, 20:10
مهسا خانوم یه نگاهی هم به آواتار من بکنین.:31:

2 ساله همینه.:27:
به امضا منم یه نگاه بندازی بد نیست:31:

alisahaf70
13-03-2010, 20:47
بچه ها تو این ایام دیگه تمامه تلاشتونو باید بکنید انشالا همتون موفق شید گه درسی مونده اصلا نگرانش نباشید تو عید راحت جمع میشه حتا اگه نشد بازم وقت هست بخونید که موفق شید من واقعا بهترین سال زندگیم پارسال بود که کنکور داشتم چون تونستم شخصیتمم شکل بدم سال کنکور یک سالیه که می سازتتون بهتون یاد می ده چطور از سختیا عبور کنین از شکستا درس بگیرین به پیروزیاتون مغرور نشین و یاد بگیرید برای هدفتون باید تلاش کنید پس از این سال نهایت استفادرو ببرین و به خدا توکل کنید که بهترین چیزه انشالا همتونو تو جایی که دوست دارین ببینم تو شهریور
موفق باشید

AmiIin
13-03-2010, 23:48
دوستان سلام !

این ارشیو درس عربی عمومی از شبکه ی اموزش(سال 81-82) رو از کجا میشه گیراورد ؟ (تو سایت سروش رسانه رفتم هیچ شماره ای واسه تماس نداشت!)

کسی نمیدونست ؟!

shabeashegha
14-03-2010, 00:02
از " گابریل گارسیا مارکز " می پرسند : اگر بخواهی یک کتاب صد صفحه ای در مورد " امید " بنویسی ، چه می نویسی؟ می گوید ۹۹ صفحه را خالی می گذارم . صفحه ی آخر ، سطر آخر می نویسم : « امید آخرین چیزی است که می میرد»
گاهی گمان نمیکنی ولی میشود! گاهی نمی شود که نمیشود! گاهی هزاردعا بی اجابتست! گاهی نگفته قرعه به نام تومی شود! گاهی گدای گدایی وبخت یارنمی شود!
(یکم جو به سمت دلهره کنکور و امید و... رفت. متن قشنگی بود گفتم بچه های فروم بی نصیب نباشن. راستی بچه ها دقت کردین چه فروم باحالی داریم!:31: همه بچه ها بی ادعا و بامعرفتن . کسیم خودشو نمیگیره اینجا جنسیتم معنا نداره:10:)

rambo_1386
14-03-2010, 00:16
همینجوری پیش بریم سال دیگه هم اینجاییم ساعت 12:31 :31:
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 3 (3 کاربران و 0 مهمان)
shabeashegha - amirdb - saeed atletico
ویرایش:این حرف زدم یاد تنظیم ساعت خواب افتادم من چند روزیه ساعت 2 میخوابم 10 بیدار میشم نمیدونم چیکار کنم؟اصلا اینجا کسی مثل من هست؟ یه خواهش از دوستانی که روزانه 8 تا 10 ساعت میخونن دارم دوستان لطف کنیده ساعت خواب دقیقتون بگید مثلا دقیقا ساعت چند میخوابید؟ ساعت چند بیدار میشید؟ ساعت چند شروع به خوندن میکنید؟ ظهر میخوابید یا نه؟ وقتی(نهار + شام ) میخورید چند ساعت بعد دوباره شروع میکنید؟

ALt3rnA
14-03-2010, 01:02
ویرایش:این حرف زدم یاد تنظیم ساعت خواب افتادم من چند روزیه ساعت 2 میخوابم 10 بیدار میشم نمیدونم چیکار کنم؟اصلا اینجا کسی مثل من هست؟ یه خواهش از دوستانی که روزانه 8 تا 10 ساعت میخونن دارم
شما همین که چند شب زود بخوابی خودش دوباره تنظیم میشه
یک راه دیگش هم اینه که یکشب کلا نخوابی تا شب بعدش . اونموقع هر ساعتی که خواستی میتونی بخوابی راحت .
راه دیگش هم اینه که تا چند روز سر یک ساعت معین از قرص خواب استفاده کنی . بعد بدنت عادت میکنه و دیگه قطعش میکنی .

rambo_1386
14-03-2010, 10:57
یک راه دیگش هم اینه که یکشب کلا نخوابی تا شب بعدش . اونموقع هر ساعتی که خواستی میتونی بخوابی راحت .
اینو امتحان کردم اصلا جواب نمیده یه شب نخوابیدم شب بعد مثل جنازه ها خوابیدم تا ساعت 11 صبح!!! شب دوباره ساعت 3 خوابیدم !
ولی قرص خواب امتحان نکردم بعضی ها میگن عوارض داره و ...به هر حال تشکر بابت راهنمایی:11:

shifter
14-03-2010, 11:08
اینو امتحان کردم اصلا جواب نمیده یه شب نخوابیدم شب بعد مثل جنازه ها خوابیدم تا ساعت 11 صبح!!! شب دوباره ساعت 3 خوابیدم !
ولی قرص خواب امتحان نکردم بعضی ها میگن عوارض داره و ...به هر حال تشکر بابت راهنمایی:11:
امیر شاید ظهرها میخوابی!
من روزایی که ظهرش یک تا یک و نیم ساعت میخوابم شبش به زور خوابم میبره! تا 12 , 1 تو تخت غلط:31: میزنم تا بخوابم!! که همینم مستقیما تاثیر میزاره رو زمان بیدار شدن و درس خوندنم تو فرداش!

rambo_1386
14-03-2010, 11:37
نه آرش جون ظهر اصلا نمیتونم بخوابم ساعت خوابم خورده بهم تو تاپیک پزشکی طبق گفته دوستان بدن یه نظم و ساعت خاصی داره که وقتی به یه روال عادی برسه تو همون روال میمونه حالان منم اشتباهی به ساعت 2 تا 10 عادت کردم باید تا عید بدنم از این حالت خارج کنم:31:

timsar jackson
14-03-2010, 12:10
سلام به بروبچه های گل و باصفا و با حال و خوشگل و خوشتیپ و رتبه ی برتر کنکور و ماه! دلم واستون بسیار بسیار تنگیده بود!

من قرار بود تا 4-5 روز قبل از کنکور نیام..الانم تا امروز یک ماه بود که نیومده بودم!چون این یک ماهو خوب درس خوندم به خودم

جایزه دادم و گفتم یه امروزو فقط بیام!!

خیلی پست دادین من آخرین صفحه ای که دیدم فکر کنم صفحه ی 519 بود!حیف وقت ندارم بشینم همه رو بخونم!

این حرف زدم یاد تنظیم ساعت خواب افتادم من چند روزیه ساعت 2 میخوابم 10 بیدار میشم نمیدونم چیکار کنم؟اصلا اینجا کسی مثل من هست؟ یه خواهش از دوستانی که روزانه 8 تا 10 ساعت میخونن دارم دوستان لطف کنیده ساعت خواب دقیقتون بگید مثلا دقیقا ساعت چند میخوابید؟ ساعت چند بیدار میشید؟ ساعت چند شروع به خوندن میکنید؟ ظهر میخوابید یا نه؟ وقتی(نهار + شام ) میخورید چند ساعت بعد دوباره شروع میکنید؟

امیر این ساعت 2 تا 8 بخوابی خوبه ها.البته اگه شبا تا 2 درس بخونی....

من خودم از وقتی که از پی سی رفتم و درس رو شروع کردم ساعت 10 شب میخوابم تا 4 صبح..بعضی وقتا هم 11 میخوابم تا 5

ولی هر وقت که بخوابم فقط 6 ساعت میخوابم...6 ساعت خواب واقعا کافیه.الان قشنگ عادت کردم بیشتر از 6 ساعت نمیتونم

بخوابم..ظهرا هم خوابم نمیبره!

خب من میرم دیگه..شاید 1 ماه دیگه بیام شایدم تا موقع کنکور نیام..:37:

timsar jackson
14-03-2010, 12:16
راستی من الان یه چیزی رو کاملا درک کردم که آدم اگه انگیزه داشته باشه هر کاری میکنه...روزی هر چند ساعت که بخواد

درس میخونه میتونه تا 1 سال هم فروم نیاد..فقط انگیزه مهمه...

یه چیز دیگه رو هم فهمیدم که واقعا باور خیلی مهمه...

قربونتون...

MyEnd
14-03-2010, 13:56
من خودم از وقتی که از پی سی رفتم و درس رو شروع کردم ساعت 10 شب میخوابم تا 4 صبح..بعضی وقتا هم 11 میخوابم تا 5

ولی هر وقت که بخوابم فقط 6 ساعت میخوابم...6 ساعت خواب واقعا کافیه.الان قشنگ عادت کردم بیشتر از 6 ساعت نمیتونم

بخوابم..ظهرا هم خوابم نمیبره!

خب من میرم دیگه..شاید 1 ماه دیگه بیام شایدم تا موقع کنکور نیام..:37:

شما 10 میخوابی 4 بیداری؟
راحت بیدار میشی؟
منکه 7-8 ساعت میخوابم آخرشم با بدبختی بیدار میشم!
اگه ممکنه یه کن راجع به این موفقیتت توضیح بده ... مثلا از اولشم اینجوری بودی یا تازه عادت کرده
فکر کنم مشکل خیلیا باشه:19:

timsar jackson
14-03-2010, 14:03
شما 10 میخوابی 4 بیداری؟
راحت بیدار میشی؟
منکه 7-8 ساعت میخوابم آخرشم با بدبختی بیدار میشم!
اگه ممکنه یه کن راجع به این موفقیتت توضیح بده ... مثلا از اولشم اینجوری بودی یا تازه عادت کرده
فکر کنم مشکل خیلیا باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif

آره راحت بیدار میشم...

ببین وقتی 6 ساعت میخوابی خیلی راحتتر بیدار میشی تا وقتی 8 ساعت میخوابی..دلیلشم یه چیزی تو مایه های اینه که تا 6

ساعت خواب بدن استراحت میکنه از 6 ساعت تا 9 ساعت مغز کار میکنه و ...یه چیزی تو این مایه ها!!واسه همینه که بعضی

وقتا 8 ساعتم میخوابی ولی وقتی بیدار میشی احساس خستگی میکنی...یا باید تا 6 ساعت بخوابی یا بیشتر از 9 ساعت!

که بیشتر از 9 ساعت اصلا خوب نیست اونم واسه یه کنکوری!

من خودم اوایل عادت نداشتم آخه همیشه 4 صبح تازه میرفتم که بخوابم! واسه همین شب اول که میخواستم خوابم رو تنظیم

کنم..ساعت 10 دراز کشیدم که بخوابم ولی اصلا خوابم نمیبرد!ساعت 12:30 خوابم برد!ولی وقتی خوابم نبرد اصلا بلند نشدم

برم بگم خوابم نمیبره.تا 12:30 دراز کشیدم! صبح هم 6 ساعت بعد یعنی 6:30 بیدار شدم سر حاله سرحال!

شب بعد 11 خوابم برد..شبای بعد تر دیگه همون 10 خوابم میبرد...

سختیش فقط روز اوله!

mecha
14-03-2010, 14:22
عجب توفیق اجباری گیرم اومد ها! منم مشکل خواب رو داشتم و همیشه 1 می خوابیدم تا 10! خیلی جالب بود توضیحات دوستان مخصوصا پیمان خان.:11:

timsar jackson
14-03-2010, 14:42
ایول پیمان جون.همین طوری ادامه بدی امسال رتبه اول پی سی میشی.
دمت گرم.من این روشی رو که گفتی حتما اجراش می کنم.

عجب توفیق اجباری گیرم اومد ها! منم مشکل خواب رو داشتم و همیشه 1 می خوابیدم تا 10! خیلی جالب بود توضیحات دوستان مخصوصا پیمان خان.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

خوشحالم که این یه روزم که اومدم پی سی هم واسه خودم مفید بود و روحیه گرفتم که دوستامو دیدم..هم شاید واسه چند

نفری حرفام مفید بود...انرژی مثبت شما به سمت منم اومد و میتونم حسش کنم...

ALt3rnA
14-03-2010, 14:53
ولی قرص خواب امتحان نکردم بعضی ها میگن عوارض داره و ...به هر حال تشکر بابت راهنمایی
نه دیگه ! صبح زود فرداش باید بلند شی وگرنه معلومه که خوابت میگیره : دی
اگه مدرسه میری که مشکلی نیست
قرص خواب رو هم میتونی با پزشک مشورت کنی . شما قرار نیست مدت طولانی بخوری که عوارض داشته باشه . نهایتش یکی دو هفته زیر نظر دکتر و پدر و مادر .

من یادمه یک جایی خوندم بهترین زمان خواب ساعت 9 شب تا 3-4 صبح هست . فقط موقع تنظیم برنامه ی خوابتون به اینم دقت کنید که موقع کنکور باید صبح زود از خواب بلند شید و برید سر آزمون . به نظرم برنامه ی ایده آل هر شخص فرق داره پس تنظیم خوابتون با خودتون : )

farzaneh*f
14-03-2010, 16:11
نه دیگه ! صبح زود فرداش باید بلند شی وگرنه معلومه که خوابت میگیره : دی
اگه مدرسه میری که مشکلی نیست
قرص خواب رو هم میتونی با پزشک مشورت کنی . شما قرار نیست مدت طولانی بخوری که عوارض داشته باشه . نهایتش یکی دو هفته زیر نظر دکتر و پدر و مادر .

من یادمه یک جایی خوندم بهترین زمان خواب ساعت 9 شب تا 3-4 صبح هست . فقط موقع تنظیم برنامه ی خوابتون به اینم دقت کنید که موقع کنکور باید صبح زود از خواب بلند شید و برید سر آزمون . به نظرم برنامه ی ایده آل هر شخص فرق داره پس تنظیم خوابتون با خودتون : )

اون یه جا، مجله ی آزمون قلم چی نبود؟؟؟:46::31:

rambo_1386
14-03-2010, 18:14
الان که برای ثبت دانشگاه آزاد داشتم اطلاعاتم رو از روی فرم دانشگاه سراسری وارد میکردم در عین ناباوری دیدم اشتباهی تاریخ اخذ مدرک دیپلم 86 وارد کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در صورتی که باید 87 وارد میکردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا باید چیکار کنم ؟بالاخره جواب دادن:8: امروز یکی از بهترین روزای زندگیمه ! هم پیمان کلی بهم (انرژی + روحیه) داد سنجش هم امروز جواب سوالمو داد خلاصه توپ توپم :31: شاید دوستان دیگه ایی هم یه چنین مشکلی داشته باشن به خاطر همین جواب سوال اینجا قرار میدم
پاسخ سئوال : با سلام درخواست خود راهمراه با تصوير كارت ملي حداكثرتاتاريخ 27/12/88 به شماره 6182368-0261 فاكس نماييد
ویرایش:دوسنتان اگه کسی مشکل داشت خودش از سنجش بپرسه چون این شماره کرج هست فکر کنم محل سکونتتون هرجا باشه یه شماره همونجا میدن به هرحال شرمنده اولش اطلاعات غلط دادم:11:

rambo_1386
14-03-2010, 18:50
پیمان یه سری حرفهارو تو پروفایلم بهم زد که کلی بهم انرژی داد سعید هم با اون حرفها حال کرد و تصمیم گرفت دیگه فروم تعطیل کنه منم نهایتش تا جمعه هستم دوری شما خیلی سخته ولی مجبوریم که بریم انشاءالله تابستون همینجا یه جشن حسابی میگیریم و از شر کنکور و پشت کنکور خلاص میشیم:40: اینم از پست مفید پیمان جان

نه پیش رو تموم کردم نه پایه رو...هم پیش میخونم هم پایه..شیمی 2,تحلیلی و چند تای دیگه رو تموم کردم بعضیا رو هم

نصفه خوندم...

خوب میخونم ساعت اصلا نمیگیرم ولی فکر کنم 10-11 ساعت یا بیشتر میخونم...

امیر نمیخوام بهت فاز منفی یا نا امیدی بدم ولی تو الان مثل 2 ماه پیش منی....اینجوری پیش بری میشی مثل پارسال.

یه تکونی بخور دیگه..من فکر میکنم تو انگیزه ی کافی رو نداری.مثل 2 ماه پیش من.من انگیزه هام خیلی بالاست خیلی بالاتر

از قبول شدن تو یه دانشگاهه خوب...

یه فکری بکن..ببین واقعا واست مهمه دانشگاه چی قبول شی؟ اگه مهمه خب پس چرا واستادی و تلاش نمیکنی؟ اگه خیلی

مهم نیست بی خیال شو خودتو اذیت نکن برو دنبال چیزی که واست مهمه!

منم اصلا اصلا واسم درس و دانشگاه مهم نیست! علاقم تو زندگی یه چیز دیگست که به خاطر اون باید حتما درس بخونم و

تهران قبول شم..واسه همین میتونم درس بخونم..یعنی انگیزه دارم!

ali_santori
14-03-2010, 19:30
من یه کتاب میخواستم بهم معرفی کنین که کنکور 10 سال اخیر همه درسهارو با پاسخ تشریحی داشته باشه

پیشاپیش تشکر

HOJ-JAT
14-03-2010, 19:51
من یه کتاب میخواستم بهم معرفی کنین که کنکور 10 سال اخیر همه درسهارو با پاسخ تشریحی داشته باشه

پیشاپیش تشکر
کتاب 6 سال کنکور زرد قلم چی هست که بسیار خوبه..وکنور ها را جدا از هم داره خودم سال گذشته خیلی ازش راضی بودم..
البته از 85 به بعد قابل استفاده بود چون قبلش سبک سوال ها کلا فرق داشته..

mecha
14-03-2010, 20:18
پیمان یه سری حرفهارو تو پروفایلم بهم زد که کلی بهم انرژی داد سعید هم با اون حرفها حال کرد و تصمیم گرفت دیگه فروم تعطیل کنه منم نهایتش تا جمعه هستم دوری شما خیلی سخته ولی مجبوریم که بریم انشاءالله تابستون همینجا یه جشن حسابی میگیریم و از شر کنکور و پشت کنکور خلاص میشیم:40: اینم از پست مفید پیمان جان
به خاطر این که برنگشتنت تا کنکور به این جا به نفعته، همه ی بچه ها باهم فیاد می زنیم:

بری دیگه برنگردی
ایشاالله
چشم نخوری
ماشالله
:31:

t.sunami
14-03-2010, 21:19
دوستان سلام.فكر مي كنم اقا پيمان درست ميگن.منم تصميم گرفتم ديگه نيام.يا علي

ALt3rnA
14-03-2010, 21:27
اون یه جا، مجله ی آزمون قلم چی نبود؟؟؟:46::31:
نه احتمالا چون من سه آزمونه دارم غایب میشم . :13: (دیگه حالم داره بهم میخوره از قلمچی : دی )

+

آفرین دوستان برید و از فرصت عید استفاده کنید !
منم سعی میکنم با شمعی هیزمی چیزی چراغ اینجا رو روشن نگه دارم تا برگردید : دی

timsar jackson
14-03-2010, 21:29
اگه میدونستم من بیام همتون میرین زودتر میومدم:31:

منم یک روز استراحتم داره تموم میشه....

:11:

roz_kareN
14-03-2010, 22:18
بچه ها مطمئن باشین که بهترین تصمیم رو می گیرین و وقتی اراده کنین به همه چیز می رسین. اینطوری از فرصت هاتون قشنگ استفاده می کنین و بعدا افسوسش رو نمی خورین.
موفـــــــق میشین.

unlife
14-03-2010, 23:06

پیشاپیش تشکر

من با سنجش آخر موافقم.الان فقط عمومی و کنکور های ریاضی اش چاپ شده تا نمایشگاه هم مال اون دوتا رشته ی دیگه چاپ میشه.
یه جلد جدا هم واسه کنکور عمومی داره.که مال هر 5 تا گروه رو توش داره.تازه کنکورای خارج کشور هم داره.جواباش اما تو یه جلد دیگه است.در کل به نظر من خیلی بهتر از زرد قلم چی ِ.

shabeashegha
14-03-2010, 23:41
اونطوری که بوش میاد همه دارین میرین که لا اقل هراز گاهی یه سر بزنین. مثلا هفته ای 2هفته ای یه بار. ولی بنظر اغلبتون ترجیح میدین که تا کنکور نیاین . من سعی میکنم خیلی کمتر از قبل بیام ولی بخاطر مرتضی عزیز مجبورم زیاد هم بیخبر نباشم از اینجا. راستی امیر جان ایشالا تو هم به هرچی دوست داری برسی. بخصوص اون چیزی که برای آیندت بهترین انتخابه. عید همه بچه هایی رو که تصمیم گرفتن تا خود کنکور نیان پیشاپیش تبریک میگم ایشالا بهترین سال زندگیتون رو تا به اینجا همین سال 89 داشته باشین:11:

M . Sayid
15-03-2010, 00:09
یاد شعر زیبای دکتر کدکنی افتادم ( سفر به خیر )

دیگه ما هم سعی می کنیم کمتر بیاییم اینجا

(این پسر عمم اومد خونمون یه کم تراوین بازی کرد و اونقدر گفت که ما هم وسوسه شدیم یه شهر بسازیم ولی به هر بدبختیی بود مقاومت کردم و الآن خوشحالم که تصمیم درستی گرفتم)

Mohammad Hosseyn
15-03-2010, 10:24
سلام دوستان
مقصود از رشته های مشترک رشته هایی هستند که از چند گروه آزمایشی پذیرش دانشجو دارد .

رشته های حسابداری ، مدیریت ، علوم اقتصادی و تربیت بدنی علاوه بر گروه علوم انسانی از سایر گروه های آزمایشی به جز هنر و زبانهای خارجی نیز دانشجو می پذیرد .

رشته روانشناسی علاوه بر گروه علوم انسانی فقط از گروه علوم تجربی پذیرش دانشجو دارد.

rambo_1386
15-03-2010, 15:29
بری دیگه برنگردی
ایشاالله
چشم نخوری
ماشالله
من متاسفانه تا جمعه هستم تو پستم که گفتم بعد جمعه گورم گم میکنم:31: این شعر بعد جمعه فشرده بخونید تا روم کم بشه:31:

saeedsamiri
15-03-2010, 15:33
آیا می شود حالا شروع کرد و رستگار رحمانی شد؟ورشته پزشکی قبول شد؟

shifter
15-03-2010, 16:35
همه رفتین که؟؟:41:
خب بکس یه قرار میذاشتین که همه تو اون وقت انلاین شن...
anyway منم جا داره از همه بکس تشکر بکنم ..اسم نمیارم چون زیادین اگه کسی جا بیوفته بد میشه!:31:
منم امروز اخرین حساب کتابامو با رفیق ناباب خودم[اینترنت] کردم...ایمیلامو صفر کردم,اکانت فیسبوک و ورد پرس و .... رو deactive کردم...به این امید که 3.5 ماه دیگه با شادی بازشون بکنم...:31:
به دوستان دیگه هم توصیه میکنم که بیخیال نت بشن...حتی 1 یا نیم ساعت تو روز هم اگرچه ساعتش کمه اما حواستون و تمرکزتون رو به اندازه چند ساعت میگیره...
مثلا چند تا پست میدین بعد حواستون به این پرت میشه که کی ازم تشکر کرد کی تو پروفایلم نظر داد و ...!
پس به امید جمع شدن دوباره در این تاپیک...
Babye
:10:

Sabayon
15-03-2010, 17:54
سلام دوستان
روز هاي آخر ساله و مدرسه ها تقريبا تعطيل شدن و همگي داريم درس ميخونيم. اميدوارم تا الان از عملكردتون راضي باشيد. :8:

اينطور كه معلومه بعضي از بچه ها دارن فروم رو كنار ميذارن تا فقط به درس هاشون برسن، فكر خوبيه اما بياييد قبلش راجع به برنامه هامون تو عيد و بعد از اون با هم يه صحبتي كنيم.
من خودم تا الان با برنامه ي كانون پيش رفتم، ولي مي خوام از اين به بعد برنامه مطالعاتيم رو از كانون جدا كنم. مي خوام تا آخر عيد تمام درس ها رو تموم كنم و بعد تمام وقتم رو بذارم براي جمع بندي، مرور و رفع اشكال. در طول سال براي من درس هايي بودن كه نتونستم اون طور كه بايد و خودم ميخوام خوب بخونمشون. مثلا زبان فارسي و عربي و ... . مي خوام بعد از عيد اين درس ها رو با برنامه ي خودم مرور كنم. درس هاي ديگه رو هم بيش تر كار كنم و با فاصله هاي زماني مناسب از خودم آزمون هاي جامع بگيرم. آزمون هاي ديگه مثلا سنجش و گزينه دو رو هم كار كنم و دنبال نقاط ضعفم بگردم تا رفعشون كنم. :20:

هفته ي پيش كانون يه جلسه اي داشت كه تو اون قلم چي گفت بعد از عيد حتما با برنامه ي كانون پيش بريد و سردرگم نشيد. اما نظر خودم اينه كه هر چه زودتر تموم كنم بهتره.
نظر شما راجع به اين برنامه چيه؟ راهنمايي هاي دوستان سال هاي قبل ميتونه خيلي مفيد باشه.
ميدونم خيلي كلي توضيح دادم چون خودم هم هنوز راجع به جزئياتش خيلي فكر نكردم.
شما هم نظرتون و برنامه تون رو راجع به عيد و بعد از اون بفرماييد، ببينيم چي كار كنيم بهتره. :46:

پيشاپيش سال نو مبارك :11:

mecha
15-03-2010, 19:34
سلام
من خونه نبودم واسه ی همین موبایلم رو تنظیم کرده بودم که برنامه دیبازر رو ضبط بکنم اما الآن دیدم که پاک شد از توی گوشیم!
کسی دید برنامه رو؟ چی شد؟!

masud-000000
15-03-2010, 19:54
رستگار رحمانی که فکر نکنم بشه ولی خُِِب میشه یه کارایی کرد که یه جای خوب(به نسبت خوندن) قبول شید.:11:

.
من هم دیگه سعی می کنم که دیگه نیام نت یا اگه خواستم به خودم به عنوان جایزه اجازه میدم هفته ای یه بار اینجا بیام....

ولی بعد کنکور 24 ساعته هستم :31:
پس میریم و کم پیدا می شویم :10:

ALt3rnA
15-03-2010, 22:05
سلام
من خونه نبودم واسه ی همین موبایلم رو تنظیم کرده بودم که برنامه دیبازر رو ضبط بکنم اما الآن دیدم که پاک شد از توی گوشیم!
چی هست این دیبازر ؟ : دی

خودتون باشید ! رستگار رحمانی کیه ! تازه ایشون نصف عمرشو نشست برای کنکور خوند ! (نه جدا ! :دی )

reza-atom
15-03-2010, 22:32
خودتون باشید ! رستگار رحمانی کیه ! تازه ایشون نصف عمرشو نشست برای کنکور خوند ! (نه جدا ! :دی )

اشتباه نكن !

نقل قول از خودم :

مثل اينكه همه با گذاشتن اينترنت مشكلشون حل ميشه ولي ما كه اينترنتم كنار بذاريم فكر نكنم مشكلمون حل شه ! نميدونم واقعاً افسردگي گرفتم ؟؟؟؟؟ ديگه حوصله ي هيچي رو ندارم ! احساس ميكنم ... هيچي ولش كن !
به قول مهندس مهربان :
رونويسي از تجسم خلاق ديگران فقط جلوه اي پوچ و توخالي بري شما يادگار خواهد گذاشت

به اميد ديدار ...

mecha
16-03-2010, 11:45
کسی ننوشته برنامه ی دیبازر رو؟!:41:

shabeashegha
16-03-2010, 13:10
قصد ناامید کردنت رو ندارم ولی رستگار رحمانی از رشته ریاضی به تجربی تغییر رشته داد پیش مشکلی توی فیزیک و ریاضی و هندسه نداشت فقط روی زیست وقت گذاشت. نمیشه گفت نمیشه ولی احتمالش کمه ولی قبولی توی پزشکی چرا. میشه . (ولی نه مثل رحمانی. با رتبه یک یا رتبه تک یا دو رقمی)

mecha
17-03-2010, 14:30
رتبه بندي دانشگاههاي جهان در فوريه 2010 بر اساس وبومتريک اعلام شد.10 دانشگاه ايران که از بهترين امتياز در اين رتبه بندي بهره برده اند به ترتيب:
دانشگاه تهران با رتبه 873، دانشگاه علوم پزشکي تهران رتبه 1266، دانشگاه صنعتي شريف رتبه 1560، دانشگاه فردوسي مشهد رتبه 1671، دانشگاه شهيد بهشتي رتبه 1962، دانشگاه علم و صنعت ايران رتبه 1968، دانشگاه علوم پزشکي شيراز رتبه 2157، دانشگاه صنعتي اميرکبير رتبه 2203 ، دانشگاه علوم پزشکي اصفهان رتبه 2207 و دانشگاه صنعتي اصفهان رتبه 2368 را کسب کرده اند.

moraddad
19-03-2010, 08:17
aaaaa!
اینجا چقدر متروکه ست!:31:
یه سوال:
من شنیدم پارسال این موقع آزمون قلمچی باید به جفت زوج درسا جواب میدادیم!
یعنی مثلا سوالای ادبیات قاطی بود،هم 2 داشت هم 3...
یعنی کل پایه دیگه! اینجوری خیلی خفن میشه که...
از بچه های پارسال کسی صحت و سقم(صقم(سغم(ثقم(...))) ! این مساله رو تایید میکنه؟
راستی....
سال نو مبارک!:11:

Sabayon
19-03-2010, 08:29
aaaaa!
یه سوال:
راستی....

نه ...
تو خود برنامه نوشته تو اين آزمون زوج درس ها طبق روال گذشته وجود دارن ... پس صحت و سقمش (صقم(سغم(ثقم(ثغم(صغم(...))) تاييد نميشه!!!! (البته همون اوليه درسته!)

bahador2009
19-03-2010, 09:01
دوستان لطفا یک نفر بگه توی عید و بعدش روزی چقدر و چجوری باید بخونیم که رتبه ی خوبی بیاریم ؟

mecha
19-03-2010, 11:54
aaaaa!
یه سوال:
راستی....
آره، پارسال برای هر درس دو دسته سوال بود، یک دسته یک زوج خالی و یک دسته 2 تا زوج قاطی بودن.

moraddad
19-03-2010, 18:03
اونوقت پارسال شما میدونستین اینجوریه؟
یعنی تو برنامه راهبردیش نوشته بود که به جفتش باید جواب بدین؟

mecha
19-03-2010, 18:27
اونوقت پارسال شما میدونستین اینجوریه؟
یعنی تو برنامه راهبردیش نوشته بود که به جفتش باید جواب بدین؟
نه والا!!!:20:

mahdis_apex
19-03-2010, 21:14
vay bacheha inja cheghad suto kore:(
man esteres gereftam ,omadam inja
yekam behtar sham badtar shod k:41:
man nemikham emsal tamum she:19:

مهسا.ش
19-03-2010, 21:22
وای مرسی از همتون خیلی روحیه گرفتم..............خیلی دوستون دارم خیلی خوبین.......... از شنبه تقریبا دارم روزی
10-12 ساعت میخونم.......

M . Sayid
19-03-2010, 23:21
vay bacheha inja cheghad suto kore:(
man esteres gereftam ,omadam inja
yekam behtar sham badtar shod k:41:
man nemikham emsal tamum she:19:

این راهیه که باید طی باشه
به جای استرس گرفتن سعی کن تو هم مثل بقیه بشینی بخونی که هم حواست پرت میشه از استرس گرفتن هم درس خوندی
اگر مثل ما تصمیم گرفتی که درس بخونی به اتحاد ما خوش اومدی
مهسا خانوم هنوز مونده این بچه های پی سی رو بشناسی خیلی گلن
خداحافظ تا چند روز دیگه

Sabayon
20-03-2010, 09:38
دوستان لطفا یک نفر بگه توی عید و بعدش روزی چقدر و چجوری باید بخونیم که رتبه ی خوبی بیاریم ؟

در مورد چجوريش، بستگي داره به اين كه تا الان چجوري درس خوندي. يه توضيحي بده. يعني چيارو خوندي
اما در مورد چقدرش بايد گفت براي رتبه ي خوب بايد زياد درس خوند.

HOJ-JAT
20-03-2010, 11:14

سعی کنید بعد از عید بیشتر ترمرکزتان روی تست زدن باشه ...مخصوصا تست های زمان دار..

mahyar_bt
20-03-2010, 13:56
سال نو همه مبارک واسه همدیگه دعا کنید که هممون ایشالا امسال قبول بشیم :11:

mecha
20-03-2010, 18:18
عید همگی مبارک. به امید این که تیر همتون توی تیر 89 به هدف بخوره.:20:

masud-000000
20-03-2010, 18:34
عید همه کنکوری ها مبارک؛
ایشالا همگی با هم امسال بتونیم جشن ورود به دانشگاه رو همینجا برگزار کنیم به امید موفقیت ...:11:

AmiIin
20-03-2010, 19:50
ایشالا همگی با هم امسال بتونیم جشن ورود به دانشگاه رو همینجا برگزار کنیم به امید موفقیت ...:11:

ورود به دانشگاه که جشن گرفتن نداره برادر من .
انشالا همه بتونیم رفتن به دانشگاه رو تو رشته و دانشگاهی که میخوایم و مناسبمونه چشن بگیریم .... :40:

masud-000000
20-03-2010, 19:59
ورود به دانشگاه که جشن گرفتن نداره برادر من .
انشالا همه بتونیم رفتن به دانشگاه رو تو رشته و دانشگاهی که میخوایم و مناسبمونه چشن بگیریم .... :40:
منم منظورم همین بود دیگه :31:

behnam_roli
20-03-2010, 21:29
سال نو همگی مبارک

موقع سال تحویل که تنها بودم:(

رفتم موهامو از ته زدم که عید از خونه تکون نخورم:دی

به امید موفقیت همه تو کنکور

reza-atom
20-03-2010, 22:18
بچه ها بياين اعلان وجود كنين ديگه !!:13:
يكم درس نخونين حالا مگه چي ميشه ؟ دلمون پوسيد !!! :31:
سال نو بر همه ي دوستان عزيز مبارك !

راستي منم از فردا ... !

navid_ir
20-03-2010, 22:29
سلام

انشاالله سال خوبی داشته باشید

Sabayon
20-03-2010, 22:31
سال نو بر همگي مبارك ...

اميدوارم سالي باشه پر از تلاش و كوشش كه موفقيت رو خودش به دنبال مياره ...

اميدوارم تو رشته اي قبول شيم كه بعدا به خاطرش خدا رو شكر كنيم ...

اميدوارم چراغ دل رو برافروزيم ...

frnsh
21-03-2010, 00:13
سلام دوستان!
سال نو همتون مبارک باشه و امیدوارم سال خیلی خوب و شادی داشته باشین و بتونین رشته ای که دوست دارید رو قبول بشین!

و امیدوارم از فرصتهاتون خیلی خوب استفاده کنین!
و : دی امیدوارم موقع سال تحویل در خونده باشین، اینطوری تا آخر سال درس میخونین! : دی

M . Sayid
21-03-2010, 00:17
سال 1389 بر همگی مبارک امسال سالیه که یکی از بزرگترین موفقیت های تا به امروز زندگیمونو جشن می گیریم به کمک برکات خداوند

به سوی هدف...
به پیش...!!!!!!!!!!!

shabeashegha
21-03-2010, 00:35
سلام به همگی
میبینم که بعد از چندروز جمعمون جمع شده :31:ولی خداییش اینکه شما نمیایین منم ترغیب کرد که نیام . این چند روز خیلی کمتر اومدم شاید بگم روزی فقط یه بار
راستی سال نوی همتون مبارک . ایشالا سال 89 اونقدر اتفاقات خوبی براتون بیوفته که تا آخر عمر این سال رو فراموش نکنین.

nafas
21-03-2010, 00:52
سلام عیدتون مبارک باشه

منم لحظه سال تحویل که شد خانواده رفتن من تو خونه بودم

امروز خوب بود فکر نمیکردم بشه بخونم

ALt3rnA
21-03-2010, 01:44
سال نوی همه ی شما کنکوری های عزیز رو به شما و خانواده ی محترموتون تبریک میگم . :11:
امیدوارم همگی به هر چی که میخواین تو سال جدید برسین . :20:

moraddad
21-03-2010, 11:20
منم تبریک میگم سال نو رو...
ایشالا سال خوبی داشته باشید.:11:
بوس بوس!:31:

مهسا.ش
21-03-2010, 12:04
سال نو همگی مبارک :20:

mahdis_apex
21-03-2010, 12:31
سلام بر همگی
سال نوتون مبارک:40:
منم علی رغم میلم قبول کردم که88تموم شده!!!:31:
امروزم تصمیم گرفتم که بهترین تعطیلات نوروزی عمرم رو از همین امروز بسازم:31:
امیدوارم همگی موفق باشین

frnsh
21-03-2010, 16:48
میگم دوستان یه سوال!
آخرین باری که دین و زندگی 2 رو از روی خود کتاب دوره کردین، چند ساعت طول کشیده؟
فقط میخوام ببینم سرعتا چطوره؟
خودم چند روز پیش تمومش کردم، تابستونم خونده بودمش، الان برای من دو روز شد، یک روزش 2 ساعت، یک روز دیگه ش هم 4 ساعت، روی هم 6 ساعت.
ممنون میشم بگین

saeedsamiri
22-03-2010, 18:19
سلام
برای کسی که هدفش قبولی در پزشکی دانشگاه آزاد هست اگه تست های دانشگاه آزاد سال های قبل بزنم کافیه؟یا باید تست های سراسری هم بزنم؟امروز که تست هه را بررسی می کردم دیدم سوالات دانشگاه آزاد با سراسری زمین تا آسمون با هم فرق دارند.

shabeashegha
22-03-2010, 20:43
سلام
برای کسی که هدفش قبولی در پزشکی دانشگاه آزاد هست اگه تست های دانشگاه آزاد سال های قبل بزنم کافیه؟یا باید تست های سراسری هم بزنم؟امروز که تست هه را بررسی می کردم دیدم سوالات دانشگاه آزاد با سراسری زمین تا آسمون با هم فرق دارند.
زدن تستای 10 سال آخر دانشگاه آزاد کافیه حتی میتونم بگم با تسلط روشون میتونی قبولیتو تضمین کنی

M . Sayid
22-03-2010, 21:00
سلام به همگی

این بار قلم چی عجب خوابی برامون دیده
سوالای پارسالو نیگا کردم...
خبری از زوج کتاب نیست :
یعنی شما در هندسه به یک دسته سوال جواب می دید که مخلوطی از هندسه 1و2 هست و از بین 2 دسته دیگه که هندسه 1 و 2 جداگانه هست باید به یکی جواب بدید در تمام درس ها اینجوریه در عمومی ها وضع بدتره علاوه بر این جوری که گفتم باید به یک دسته دیگه که سوالات ضمیمه است جواب بدید
تمامی این دسته ها 10 سوالین

شاید بگین که تعداد سوالا همونه درسته ولی درسی که باید خونده بشه خیلی زیاده و یکی مثل من که شیمی 2 ترم اول خوندم حالا علاوه بر اون باید 60 صفحه از شیمی 3 که مبحث عظیم استوکیومتری رو هم شامل میشه بخونم
یعنی برای این آزمون:
همت مضاعف ، کار مضاعف :27::27::27::27::27::27::27::27::27::27::27::27::2 7::27::27:

mecha
22-03-2010, 21:00
چه خبر دوستان؟ درس می خونید؟ هرچند روز یه بار رو حداقل بیاین اینجا! آدم یه کم حرف بزنه سبک میشه خب!!!

saeedsamiri
22-03-2010, 22:59
زدن تستای 10 سال آخر دانشگاه آزاد کافیه حتی میتونم بگم با تسلط روشون میتونی قبولیتو تضمین کنی
درسهای حفظی مثل زیست هم به همین شکله؟یعنی با خواندن سوالات کنکور سوال های گذشته و با حفظ کردن آن ها نیازی هست دوباره کتاب را بخونم؟

frnsh
23-03-2010, 16:30
درسهای حفظی مثل زیست هم به همین شکله؟یعنی با خواندن سوالات کنکور سوال های گذشته و با حفظ کردن آن ها نیازی هست دوباره کتاب را بخونم؟

به نظر من که شما کتابو تقریبا مسلط باشین، بعد که رفتین سر تستهای سالهای گذشته، فقط ببینین که تستها از کجاها بیشتر میاد و اون قسمتها رو بیشتر بخونین، نه اینکه دقیقا تستها رو حفظ کنین، فقط بتونین جواب بدین،
من که زیست ندارم، اما مثلا یه درسی مثل دین و زندگی، اگه خود کتابو به اون صورت که تو مدرسه میخوندین بخونین، وقتی میاین پای تست کم میارین، چون مثلا یه سری تستها از آیه ها و مفهومشون میاد، یا مثلا مفهوم کلی یه پاراگراف، اما توی مدرسه بیشتر بحث سر حفظ کردن و اینا بود، به این حد مفهوم نیاز نبود.
شما هم به نظر من (فکر کنم نظر ایشون هم همینه) تستها رو مسلط بشین جوری که بدونین هر تست از چه قسمتیه، بدونین کجاها مهمن، هم تست رو مسلط میشین و هم تستهای مشابه رو.
ببخشید اینقدر حرف زدم!

shabeashegha
23-03-2010, 16:36
همونطور که فرنوش خانم گفتن تا وقتی کتاب رو نخوندین تست نزنین . من فکر کردم که شما کتاب رو خوندین و میخواین تست بزنین گفتم روی تستای 10 سال آخر دانشگاه آزاد مسلط شین . اگه هنوز روی کتاب مسلط نیستین این کار (تست زدن) کمکتون نمیکنه (البته این نظر منه شاید کسی پیدا شه که مخالف این حرفم باشه)

saeedsamiri
23-03-2010, 16:37
به نظر من که شما کتابو تقریبا مسلط باشین، بعد که رفتین سر تستهای سالهای گذشته، فقط ببینین که تستها از کجاها بیشتر میاد و اون قسمتها رو بیشتر بخونین، نه اینکه دقیقا تستها رو حفظ کنین، فقط بتونین جواب بدین،
من که زیست ندارم، اما مثلا یه درسی مثل دین و زندگی، اگه خود کتابو به اون صورت که تو مدرسه میخوندین بخونین، وقتی میاین پای تست کم میارین، چون مثلا یه سری تستها از آیه ها و مفهومشون میاد، یا مثلا مفهوم کلی یه پاراگراف، اما توی مدرسه بیشتر بحث سر حفظ کردن و اینا بود، به این حد مفهوم نیاز نبود.
شما هم به نظر من (فکر کنم نظر ایشون هم همینه) تستها رو مسلط بشین جوری که بدونین هر تست از چه قسمتیه، بدونین کجاها مهمن، هم تست رو مسلط میشین و هم تستهای مشابه رو.
ببخشید اینقدر حرف زدم!
دست شما درد نکنه از جواب کاملتان
به دلیل این که عصو جدید هستم امکان استفاده از دکمه تشکر نداشتم
از shabashegha هم تشکر.

eblisandenzo
24-03-2010, 10:47
سلام به همه . منم بعد از 3 ماه اومدم . عيدتون مبارك . ايشالله مهر 89 همه دانشجو هستين البته و بهترين دانشگاهاي ايران.
باي تا هاي

HOJ-JAT
24-03-2010, 11:11
یک نکته خیلی مهم که پارسال ازش ضربه دیدم این بود که دین و زندگی خود کتاب رو بخونید فقط خودش این گاج و قلم چی بدرد نمیخورن سر جلسه میفهمید..یادتون نره فقط خود کتاب..

mahdis_apex
24-03-2010, 11:13
کسی میدونه مهلت ثبت نام واسه 2 تا سنجش آخر تا کیه؟

AB
24-03-2010, 11:23
کسی میدونه مهلت ثبت نام واسه 2 تا سنجش آخر تا کیه؟

تا ۱۷ فروردین

saeedsamiri
25-03-2010, 09:18
با سلام
کسی میدونه امتحانات ترم دوم پیش معمولا کی شروع میشه؟اوایل اردیبهشت یا اواسط اردیبهشت؟
میخوام ببینم چند هفته بعد از عید مدرسه میریم.

mecha
25-03-2010, 11:14
با سلام
کسی میدونه امتحانات ترم دوم پیش معمولا کی شروع میشه؟اوایل اردیبهشت یا اواسط اردیبهشت؟
میخوام ببینم چند هفته بعد از عید مدرسه میریم.
سلام
همون اولای اردیبهشت شروع می شن معمولا.

masud-000000
25-03-2010, 12:11
سلام
امروز دوباره بعد از یک هفته من اومدم نت...
اونقدر هم که فکر می کردم دوری از نت برام سخت نبود...(البته دوری از فروم های پی سی که خیلی سخته ولی خُب چه میشه کرد!)
هیچی دیگه اومدم بگم از این تعطیلات خوب خوب استفاده کنید و تا میتونید درس بخونید که همچین فرصتی تا کنکور امسال محال گیر کسی بیاد(البته تفریح هم لازمه و حتما حتما گردش و تفریح رو هم چاشنی کارتون کنید تا توپ توپ بتونید درس بخونید)
و همین دیگه... و ملالی نیست جز دوری از شما دوستان عزیز...:11:
پ.ن:منم دیگه مصمم شدم همین روال رو ادامه بدم و فقط هفته ای یه بار بیام نت!
پس بای تا هفته دیگه...

ramin 69
25-03-2010, 12:57
سلام

اقا بیزحمت بودجه بندی این آزمون قلمچی رو بگید. که پایه هست. هفتمه دیگه ؟
سوالم اینجاست که کل پایست یا نه .

یعنی مثلا ادبیات هم دوم هم سوم هم زبان فارسی ؟ یا فقط یکیشون ؟ و بقیه درس ها همین طور.

ممنون.

MaaRyaaMi
25-03-2010, 16:41
سلام

یعنی مثلا ادبیات هم دوم هم سوم هم زبان فارسی ؟ یا فقط یکیشون ؟ و بقیه درس ها همین طور.

ممنون.

هفتم

پایه که زوج درسه یا دوم یا سوم

ادبیات 3 : درس 1 تا 24
ادبیات 2 : درس 1 تا 24

معارف 2 و 3 : در1 تا درس 16

زبان فارسی درس 1تا 24
عربی 2 درس 1 تا 10
عربی 3 درس 1 تا 7

زبان پایه درس 1 تا 6

ریاضیات
حسابان : صفح ه ی 1 تا 52 و صفحه 57 تا 59
صفحه ی 153 تا 160

فیزی ک 1 و 2 : فیزیک 1 : فصل 1 و 4 و5
فیزیک 2 : 1 ( 1 تا 30 ). 4 . 5 .6 ( 94 تا 181 )

فیزیک 3 : کلللللل کتاب

شیمییی 2 : کل
شیمی 3 : کل

هندسه 1 و جبر و احتمال : هندسه 1 کل کتاب
جبر هم فصل 1 و 2

هندسه 2 و امار
هندسه 2 کلللل کتاب
امار هم کل کتاب

ramin 69
25-03-2010, 16:43
هفتم

پایه که زوج درسه یا دوم یا سوم

ادبیات 3 : درس 1 تا 24
ادبیات 2 : درس 1 تا 24

معارف 2 و 3 : در1 تا درس 16

زبان فارسی درس 1تا 24
عربی 2 درس 1 تا 10
عربی 3 درس 1 تا 7

زبان پایه درس 1 تا 6

ریاضیات
حسابان : صفح ه ی 1 تا 52 و صفحه 57 تا 59
صفحه ی 153 تا 160

فیزی ک 1 و 2 : فیزیک 1 : فصل 1 و 4 و5
فیزیک 2 : 1 ( 1 تا 30 ). 4 . 5 .6 ( 94 تا 181 )

فیزیک 3 : کلللللل کتاب

شیمییی 2 : کل
شیمی 3 : کل

هندسه 1 و جبر و احتمال : هندسه 1 کل کتاب
جبر هم فصل 1 و 2

هندسه 2 و امار
هندسه 2 کلللل کتاب
امار هم کل کتاب

خیلی ممنون.
فقط نمی دونم مدرسه ما گفته این آزمون رو ظهر ششم میگیره ... یعنی سوالها رو زودتر میگیرن ؟ یا ما سرکاریم ...

shabeashegha
25-03-2010, 17:24
بچه ها یه سوالی داشتم (شیمی) فرصت کردین یه نگاه بندازین (پیشاپیش ممنون):11:

moraddad
25-03-2010, 19:11
سلام

ممنون.
:!saeed atletico says

خبری از زوج کتاب نیست :
یعنی شما در هندسه به یک دسته سوال جواب می دید که مخلوطی از هندسه 1و2 هست و از بین 2 دسته دیگه که هندسه 1 و 2 جداگانه هست باید به یکی جواب بدید در تمام درس ها اینجوریه در عمومی ها وضع بدتره علاوه بر این جوری که گفتم باید به یک دسته دیگه که سوالات ضمیمه است جواب بدید
احتمالا امسال هم همینجوریه...

خیلی ممنون.
فقط نمی دونم مدرسه ما گفته این آزمون رو ظهر ششم میگیره ... یعنی سوالها رو زودتر میگیرن ؟ یا ما سرکاریم ...
سوالا رو که زودتر میگیرن...
ولی بگین آزمون رو زودتر نگیرن. کار زشتیه!:31:

saeedsamiri
25-03-2010, 19:34
سلام کسی هست این جا پارسال پزشکی آزاد امتحان داده باشه؟؟
اگه لطف کنه درصدهاش و ترازش را بگه خیلی لطف بزرگی در حق من ودوستام کرده.
زیاد مهم نیست چه رشته ای قبول شده فقط میخاوم ببینم با چه درصدایی چه ترازی میشه آورد.

خیلی فوریه.خیلی

behnam_roli
25-03-2010, 20:10
خبری از زوج کتاب نیست :

احتمالا امسال هم همینجوریه...

آره پارسال خیلی افتضاح بود خیلییییییی!

ولی فک نکنم امسال اینجوری باشه چون چون برنامه عید پارسال با امسال فرق داره

shabeashegha
25-03-2010, 20:37
راستی بچه هایی که آزمون سنجش شرکت میکنن. میشه بگین کارت ورود به جلسه رو چطور میشه گرفت؟ روی سایتش نبود؟ کی میاد. راستی من نمیخوام برم شرکت کنم فقط سوالاش رو میخوام بعد از آزمون باید برم خود سازمان سنجش بگیرم؟

mecha
25-03-2010, 20:50
راستی بچه هایی که آزمون سنجش شرکت میکنن. میشه بگین کارت ورود به جلسه رو چطور میشه گرفت؟ روی سایتش نبود؟ کی میاد. راستی من نمیخوام برم شرکت کنم فقط سوالاش رو میخوام بعد از آزمون باید برم خود سازمان سنجش بگیرم؟
18 و 19 فروردین از طریق سایتش کارت می ده. بقیش رو نمی دونم!:31:

saeedsamiri
25-03-2010, 22:11
جور شد:31:
پزشکی تهران سال 88
ممنون لطف خیلی بزرگی کردی
راستی کارنامه چرا این جوری؟مگه میشه دو تا رشته هم زمان قبول شد؟
این که ترازش بالاتر از نفر آخر قبولیه پس چرا رتبش شده 513؟رتبه آخرین 500 هست.
خیلی مچکر(همون متشکر!!!)

shabeashegha
25-03-2010, 23:13
ممنون لطف خیلی بزرگی کردی
راستی کارنامه چرا این جوری؟مگه میشه دو تا رشته هم زمان قبول شد؟
این که ترازش بالاتر از نفر آخر قبولیه پس چرا رتبش شده 513؟رتبه آخرین 500 هست.
خیلی مچکر(همون متشکر!!!)
این کارنامه یکی از دوستامه متاسفانه منم همین الان متوجه شدم!فکر میکنم دست کاریش کرده . چون میدونستم قبول شده ازش کارنامشو خواستم که بذارمش برای شما ولی متاسفانه ظاهرا دست کاری شده!
من واقعا از شما عذر میخوام خودمم بازی خوردم:43: البته این پسره الان دانشگاه دولتی داره درس میخونه ولی بازم شرمنده ببخشید من سعی میکنم کارنامه دیگه ای جور کنم

saeedsamiri
26-03-2010, 08:31
این کارنامه یکی از دوستامه متاسفانه منم همین الان متوجه شدم!فکر میکنم دست کاریش کرده . چون میدونستم قبول شده ازش کارنامشو خواستم که بذارمش برای شما ولی متاسفانه ظاهرا دست کاری شده!
من واقعا از شما عذر میخوام خودمم بازی خوردم:43: البته این پسره الان دانشگاه دولتی داره درس میخونه ولی بازم شرمنده ببخشید من سعی میکنم کارنامه دیگه ای جور کنم

ممنون دوست من
اگه کارنامه باشه که ترازش بین 5500 تا 6000 هم باشه خوبه ها !

mecha
26-03-2010, 15:46
کارنامه مشکلی نداره. همیشه دانشگاه آزاد بیش تر از ظرفیت واقعی داوطلب ها رو قبول می کنه.
رشته دوم هم که قبول نشده. توی کارنامه ی دانشگاه آزاد همه ی انتخاب هایی رو که کردی می نویسه و اطلاعاتش رو هم می ده.

ehsaaaan
26-03-2010, 15:55
کارنامه مشکلی نداره. همیشه دانشگاه آزاد بیش تر از ظرفیت واقعی داوطلب ها رو قبول می کنه.
رشته دوم هم که قبول نشده. توی کارنامه ی دانشگاه آزاد همه ی انتخاب هایی رو که کردی می نویسه و اطلاعاتش رو هم می ده.

مشکل داره و کارنامه دستکاری شده!هم تراز و هم درصدا!!ولی یادش رفته رتبه رو دستکاری کنه یا دستکاری کرده حواسش نبوده سوتی داده!!

این رو که همه میدونن دانشگاه آزاد بیش تر از ظرفیتی که تو دفترچه می نویسه قبول می کنه.ظرفیت پزشکی تهران که 500 نفر نیست! 165 نفر هست!ولی دانشگاه آزاد 500 نفر رو قبول اعلام کرده و لی رتبه ی ایشون رو تو کارنامه زده 513 از 500 نفر بعد هم زده قبول!!!معلومه دستکاری شده دیگه

niloofar9765
26-03-2010, 17:32
ااااممم پاسخنامه ازمون سراری 1388 از کجا بگیرم؟؟

mecha
26-03-2010, 18:31
مشکل داره و کارنامه دستکاری شده!هم تراز و هم درصدا!!ولی یادش رفته رتبه رو دستکاری کنه یا دستکاری کرده حواسش نبوده سوتی داده!!

این رو که همه میدونن دانشگاه آزاد بیش تر از ظرفیتی که تو دفترچه می نویسه قبول می کنه.ظرفیت پزشکی تهران که 500 نفر نیست! 165 نفر هست!ولی دانشگاه آزاد 500 نفر رو قبول اعلام کرده و لی رتبه ی ایشون رو تو کارنامه زده 513 از 500 نفر بعد هم زده قبول!!!معلومه دستکاری شده دیگه
بیا یکی بزن تو گوشم!!!

---------- Post added at 07:31 PM ---------- Previous post was at 07:30 PM ----------

ااااممم پاسخنامه ازمون سراری 1388 از کجا بگیرم؟؟
سایت گزینه 2:

ehsaaaan
26-03-2010, 19:54
بیا یکی بزن تو گوشم!!!

---------- Post added at 07:31 PM ---------- Previous post was at 07:30 PM ----------

سایت گزینه 2:

این چه حرفیه دوست من:20:

من اصلا لحنم بد نبود و منظور بدی نداشتم.فقط میخواستم بگم این کارنامه اشکال داره:11:

من اصلا کوچیک و مخلص شمام!:10:

سال نوتون هم مبارک!!:40:

قربون مرامتون،احسان:46:

navid_ir
27-03-2010, 13:29
سلام دوستان
آزمون کانون رو چیکار کردین؟؟؟؟

D & G
27-03-2010, 14:16
سلام دوستان
آزمون کانون رو چیکار کردین؟؟؟؟

من امروز اولین آزمونم بود ولی نمی دونم چرا کارنامه مو این طوری نشون میده ،اختصاصیا رم زده بودم ولی نمی دونم چرا نشون نمی ده :19: تازه تو اون یکی کارنامهه (کلاسور ارزیابی) درصد ادبیاتمم زده صفر :41:(می دونستم این کانون همیشه حال منو به هم می زد حتی اسمش :2:)

Sabayon
27-03-2010, 15:02
سلام دوستان
چطوريد؟ آزمون امروز چطور بود؟
يه نگاهي به كارنامم انداختم. عمومي هام بد خراب كرده. البته خيلي مهم نيست چون خودم ميدونم كه اگه خوب بخونم ميتونم بالا بزنم. اما اختصاصي هام خوب بود.
امروز من رفتم كانون مركزي امتحان دادم. دور بود ولي خوبيش اين بود كه همه ساكت بودن و همه چي سر موقع انجام ميشد.
فعلا 36700 نفر رو حساب كردن. وقتي بيش تر شد ميذارم.

moraddad
27-03-2010, 16:07

ناراحتم...

mehdi_7070
27-03-2010, 16:16
من امروز اولین آزمونم بود ولی نمی دونم چرا کارنامه مو این طوری نشون میده ،اختصاصیا رم زده بودم ولی نمی دونم چرا نشون نمی ده :19: تازه تو اون یکی کارنامهه (کلاسور ارزیابی) درصد ادبیاتمم زده صفر :41:(می دونستم این کانون همیشه حال منو به هم می زد حتی اسمش :2:)

این یعنی هنوز پاسخ‌برگ اختصاصی شما توسط نمایندگی ارسال نشده. مجددا امتحان کنید و اگه درست نشده بود، با نمایندگی تماس بگیرید تا رسیدگی کنند.

Sabayon
27-03-2010, 16:20
سلام دوستان

سامان جون ناراحت نباش. تو بايد به خودت افتخار كني، بابا 19 منطقه شدي تو عمومي ها :8: اختصاصي ها رو هم حتما مياري بالا تو اين 3 ماه ... :46:

اين هم كارنامه ي من:
به عمومي هاش نگاه نكنيد!!:13:

سامان، بيا با هم شريك شيم، اختصاصي از من، عمومي از تو، كلي سود ميكنيم ...

panizir
27-03-2010, 16:23
اونجوری که میخواستم نشد بازم!:(

D & G
27-03-2010, 16:30
این یعنی هنوز پاسخ‌برگ اختصاصی شما توسط نمایندگی ارسال نشده. مجددا امتحان کنید و اگه درست نشده بود، با نمایندگی تماس بگیرید تا رسیدگی کنند.

مرسی که راهنمایی کردین
آخه من از دوستام پرسیدم مال همشون کامل اومده...می دونین من امروز دیر رسیدم جلسه بعد پشتیبان که پاسخ برگ های تاخیرها رو جمع کرده بود رو هم مال منو برگه ی عمومی مو اسممو خوند داد اختصاصی هم زیرش بود الان احساس می کنم پاسخ برگ یه نفر دیگه رو به من دادن...ساختمون نمایندگیش سر همین خیابون خونه مونه الان می رم ببینم چی کار می تونم بکنم (اینم از اولین تجربه ی من :41:)

D & G
27-03-2010, 16:35
چقدر خوبه درصدای شماها(morddad ,panizir , sabayon) تبریک می گم:11:...حسودیم شد :46:

behnam_roli
27-03-2010, 16:40
همچنان روند افتضاحمو دارم ادامه میدم....

از بچه های اینجا کیا اومدن ساختمون مرکزی؟

masud-000000
27-03-2010, 16:54
این جا اوضاع هوا قمر در عقرب بود(بد جوری گرد و خاک بود) نتونستم برم آزمون بدم :41:
ولی از خوندن خودم راضی ام:5:
ایشالا 20 فروردین

moraddad
27-03-2010, 17:33
سلام دوستان

سامان جون ناراحت نباش. تو بايد به خودت افتخار كني، بابا 19 منطقه شدي تو عمومي ها :8: اختصاصي ها رو هم حتما مياري بالا تو اين 3 ماه ... :46:

اين هم كارنامه ي من:
به عمومي هاش نگاه نكنيد!!:13:

سامان، بيا با هم شريك شيم، اختصاصي از من، عمومي از تو، كلي سود ميكنيم ...

باریکلا پسر.عاااالیه...عالی!55منطقه!
همینو حفظ کن،عمومی راحت تو یک ماه جمع میشه...
ولی من...
بازم ناامید نیستم:20:

M . Sayid
27-03-2010, 17:34
توقع نداشتم امروز جامعه آماری اینفدر کم باشه

saeedsamiri
27-03-2010, 18:45
Sabayon/moraddad/panizir ایول بابا شما خیلی ترازاتون بالاست.
راز این تراز بالا در چیه!؟
تیزهوشان/نمونه درس می خونید؟؟

همین جور ادامه بدید ایشالا همتون دانشگاه شریف/تهران/امیرکبیر قبولید.

shabeashegha
27-03-2010, 23:18
سلام . امروز بعد از آزمون با بچه ها زدیم رفتیم دربند تا همین الان اونجا بودم:31:واقعا روحیم عوض شد. اینو گفتم که بگم ببخشید دیر میذارم کارناممو
ترازم اصلا قابل قبول نیست ولی بازم خدارو شکر

AEZ_Best
29-03-2010, 13:20
سلام
من کارنامه گذاشته بودم ولی الان نومدم دیدم نیست!!!!!!!!!!!
2باره تلاش میکنم
در ضمن من توی فصل آخر فیزیک 3 خیلی گنگم هیچتا از سوالاشو نتونستم بزنم حتی فرمولای فصل 4 هم یادم نمیومد!!
چی بخونم یا چجوری بخونم که حل 3ه و بتونم هر 4تاشو بزنم؟
ریاضی پایه هم مثلثاتم خیلی بده! چکار کنم؟

---------- Post added at 01:19 PM ---------- Previous post was at 01:17 PM ----------

ادرسو یادم رفت!!

یا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در ضمن من با موزیلامیام نه تشکر داره نه نقل قول و نه ویرایش! چرا؟

---------- Post added at 01:20 PM ---------- Previous post was at 01:19 PM ----------

!!!!!!خیلی توپه خودش اضافه شد!

mecha
30-03-2010, 22:00
همگی دارین برای آزمن جامع سنجش بیستم می خونین؟

clickestan
31-03-2010, 15:01
سلام
بهترین کتاب با جزوه که سوالهای کنکور سال های گذشته رو با جواب داده باشه چیه؟
سوالها که مشخصه چی بوده نظرم بیشتر رو جوابها هست
میخوام جوابهاش یه جوری جنبه آمورشی هم داشته باشه
خلاصه میخوام بهترین در این زمینه باشه
برای رشته ریاضی هم میخوام

navid_ir
31-03-2010, 15:13
سلام
بهترین کتاب با جزوه که سوالهای کنکور سال های گذشته رو با جواب داده باشه چیه؟
سوالها که مشخصه چی بوده نظرم بیشتر رو جوابها هست
میخوام جوابهاش یه جوری جنبه آمورشی هم داشته باشه
خلاصه میخوام بهترین در این زمینه باشه
برای رشته ریاضی هم میخوام
سلام
به لینک زیر مراجعه کنید

hossein1320
01-04-2010, 00:36
سلام
من یه کتاب تست خوب واسه زبان فارسی می خوام کتاب کلاس رمزینه رو دارم یه کتاب تست می خوام .
ممنون .

navid_ir
01-04-2010, 16:49
سلام
من یه کتاب تست خوب واسه زبان فارسی می خوام کتاب کلاس رمزینه رو دارم یه کتاب تست می خوام .
ممنون .
سلام
کتاب خیلی سبز زبان فارسی خوبه .....

maht@b
03-04-2010, 13:20
سلام . من سال سوم تجربي هستم و در مدرسه غيرانتفايي شبانه در منطقه 2 درس ميخونم .

لطفا رتبه و درصد هاي لازم براي پزشكي دندانپزشكي و پرستاري و مامايي رو بزارين

hossein1320
04-04-2010, 12:20
منطقه دو برا قبولی مکانیک امیر کبیر چه رتبه و درصد هایی می خواد؟

navid_ir
04-04-2010, 12:30
منطقه دو برا قبولی مکانیک امیر کبیر چه رتبه و درصد هایی می خواد؟
سلام
رتبه ای بین 1 تا 300 منطقه ی 2 میخواد
موفق باشید ..

behnam_roli
04-04-2010, 22:08
کارتای سنجش اومد برید ببینید

منو که انداختن اون سر دنیا :(

AB
05-04-2010, 08:09
سلام دوستان

میشه تاریخ ۳ تا آزمون جامع قلمچی رو بگین.

navid_ir
05-04-2010, 09:51
سلام دوستان

میشه تاریخ ۳ تا آزمون جامع قلمچی رو بگین.
سلام .. چرا نمیشه عزیز!!!!
14 - 21 - 28 خرداد
همیشه موفق باشید ...

wild_dragon
05-04-2010, 12:38
سلام
واسه مهندسی نرم افزار کامپیوتر رجایی روزانه و شبانه منطقه دو چه رتبه ای میخاد؟
ممنون

setayesh_sh
05-04-2010, 13:56
کارتای ازمون سنجشو باید چطوری بگیریم؟

mecha
05-04-2010, 15:32
کارتای ازمون سنجشو باید چطوری بگیریم؟
باید بری سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و پرینتش بگیری.

maht@b
05-04-2010, 15:36
بچه ها رتبه هاي پزشكي و پرستاري و مامايي براي منطقه 2 رو ميشه بگين ؟‌

mohsen_blid
05-04-2010, 17:09
دوستان ایا میشه برای امتحانات جامع ثبت نام کرد منظورم قلمچی است اگر سنجش هم هست که هیچ؟
اگر اره قیمتش چند در میاد برام

shabeashegha
05-04-2010, 17:57
بچه ها رتبه هاي پزشكي و پرستاري و مامايي براي منطقه 2 رو ميشه بگين ؟‌
بستگی به شهر و دانشگاه داره . توی لینک زیر یه حدودی دستت میده:
(بالای صفحه میتونی بازه رو تغییر بدی و رتبه مورد نیاز برای رشته شهرهای دیگه رو ببینی)

ramin 69
05-04-2010, 19:07
کارت های سنجش هم اومد.

من افتادم دبیرستان بادامچی تو جنت آباد. اولین باره حوزه امتحانم عوض میشه ...

راستی تو این روزها باید بالای 10 ساعت بخونیم ؟ یا 7،8 هم خوبه ؟

hossein1320
05-04-2010, 21:40
یه سوال دارم لطفا کمک کنین

من هندسه پایه رو نمی دونم چکار کنم می خوام با توجه به وقت کم باقی مونده چندتا فصل رو مثل دایره و تبدیل ها و... رو انتخاب کنم و کار کنم ولی کتاب خوب پیدا نمی کنم گاج زیاد گفته . انرژی اتمی فرمولی گفته . یه کتاب که بیشتر شبیه جزوه باشه نمیشناسین یعنی سوال ها مختصرو مفید

aazp
05-04-2010, 22:19
به حسین
من خودم سال پیش کنکور داشتم ولی راست میگه کتاب به درد بخور برا هندسه پایه زیاد نیست سعی کن حداقل تمرینای کتاب درسی رو یاد بگیری که به فهم بیشتر قضایا کمک میکنه برا تست هم میتونی تستهای هندسه تجربی و ریاضی کنکور 80 به بعد بزنی با توجه به وقتی که داری کافیه

aazp
05-04-2010, 22:19
مهم تعداد ساعت نیست به خدا مهم کیفیته

sara_8021
06-04-2010, 08:24
سوال های کنکورهای پارسال رو حتما حل کنین خیلی کمک میکنه
زرد قلم چی کتاب خوبی بود

M . Sayid
06-04-2010, 08:33
یه سوال دارم لطفا کمک کنین

من هندسه پایه رو نمی دونم چکار کنم می خوام با توجه به وقت کم باقی مونده چندتا فصل رو مثل دایره و تبدیل ها و... رو انتخاب کنم و کار کنم ولی کتاب خوب پیدا نمی کنم گاج زیاد گفته . انرژی اتمی فرمولی گفته . یه کتاب که بیشتر شبیه جزوه باشه نمیشناسین یعنی سوال ها مختصرو مفید

عکس چیزی که شما می خوایی هست اونم تستاش زیاده و آموزشی کم ولی کتاب خوبیه--مبتکران تایف مهندس ابوالقاسمی

ExoMars
06-04-2010, 13:15
سلام دوستان
راستش یه سری مشکلات داشتم که تا الان نتونستم چیزی بخونم
الانم با توجه به اینکه نمیرسم ریاضی رو کامل بخونم میخوام یه قسمتهایی که زیاد مشکل نیست رو بخونم
الان نمیدونم دقیقا کدوم قسمتها رو بخونم
یه جورائی امید ندارم
زمان کمی مونده و من هیچی نخوندم
اگه بتونم کلا 20 25 تا تست ریاضی رو برسونم کافیه
ممنون میشم یه راهنمائی بکنید

tonekabonipur
06-04-2010, 16:17
کنکوری های عزیز هر سوال یا اشکالی در مورد درس فیزیک کنکور دارید می تونید از من بپرسید

hossein1320
06-04-2010, 21:27
سلام دوستان
راستش یه سری مشکلات داشتم که تا الان نتونستم چیزی بخونم
الانم با توجه به اینکه نمیرسم ریاضی رو کامل بخونم میخوام یه قسمتهایی که زیاد مشکل نیست رو بخونم
الان نمیدونم دقیقا کدوم قسمتها رو بخونم
یه جورائی امید ندارم
زمان کمی مونده و من هیچی نخوندم
اگه بتونم کلا 20 25 تا تست ریاضی رو برسونم کافیه
ممنون میشم یه راهنمائی بکنید
منم همچین درخواستی تو هندسه پایه دارم

Lovelyman
07-04-2010, 05:23
هندسه پایه من کتاب الگو رو دارم (بیگی) کتاب خوبیهالبته کتاب خوشخوان هم خوبه (حاجی زاده)
راستی کسی لینکی برای دانلود سوالات خارج کشور داره ؟ من که گیر نیاوردم!

MyEnd
07-04-2010, 08:04
سلام دوستان
از دسته گل سازمان سنجش خبر دارید؟
طبق بخشنامه 4 امتحان بصورت نهایی بعد از خرداد شروع میشه!
یعنی 2 ، 5 ، 8 ، 10 خرداد تازه باید بریم امتحان نهایی بدیم

و این است احمقی یک عده ...

Lovelyman
07-04-2010, 08:53
سلام دوستان

دوست عزیز این که چیز جدیدی نیست! از ترم اول ما میدونیم :31:
بیخیالش !:13:

mmiladd
07-04-2010, 09:04
ایشالا همه موفق باشن..

mehdi_7070
07-04-2010, 09:28
راستی کسی لینکی برای دانلود سوالات خارج کشور داره ؟ من که گیر نیاوردم!

shuhin
07-04-2010, 10:07
سلام دوستان

دوست عزیز اینی که گفتید برای پیش دانشگاهیه؟

MyEnd
07-04-2010, 12:08
دوست عزیز این که چیز جدیدی نیست! از ترم اول ما میدونیم :31:
بیخیالش !:13:
دوست گرامی ، بنده عرض نکردم جدیده!
این از ترم اول معلوم بود که چندتا امتحان نهاییه ولی فکر نکنم کسی میدونست چهار تاش تو خرداد هست!
اگه شما میدونستید ، من از شما عذر خواهی می کنم که وقتتون رو گرفتم

دوست عزیز اینی که گفتید برای پیش دانشگاهیه؟
این فقط برای پیش دانشگاهیه

unlife
07-04-2010, 13:26
سلام دوستان

دارید شوخی می کنید؟ کجا دیدید اینو؟
چه قدر افتضاح میشه.جدی اینا عقل ندارن؟:19:

S-M-P30
07-04-2010, 13:41
دوستان
چند سوال

برای ثبت نام کنکور باید کجا برم ؟
الان 89 دیگه وقتش گذشته ؟
کنکور 90 کی ثبت نام میکنن و به چه مدت ؟
چه مدارکی لازمه ؟

شرمنده یکم آماتورم

unlife
07-04-2010, 13:55
هه دیدی گفتم شوخی میکنی.:31:
25 اردی بهشت: معارف
28 اردی بهشت: دیفرانسیل
30 اردی بهشت: ادبیات
2 خرداد: فیزیک
تا هفته ی اول خرداد امتحانا تموم میشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MyEnd
07-04-2010, 16:28
دوستان
چند سوال

برای ثبت نام کنکور باید کجا برم ؟
الان 89 دیگه وقتش گذشته ؟
کنکور 90 کی ثبت نام میکنن و به چه مدت ؟
چه مدارکی لازمه ؟

شرمنده یکم آماتورم
اووو
نه من شوخی نمی کردم
من دانش آموز خارج از کشور هستم و برای اینجا اینجوری برنامه رو دادن و چون همیشه برنامه ها مثل هم بود من فکر کردم داخلم اینجوریه!
خلاصه شرمنده...

اینا بازم دارن عقدهاشونو رو سر خارج کشور خالی میکنن اون از وضع امتحان نهایی های پارسال و همین طور کنکور عمومی سال گذشته اینم از برنامه ریزی امتحانی امسال !!
برای دوستان خارج متاسفم ...

ALt3rnA
07-04-2010, 19:11
سلام دوستان !
یه نفر میتونه منو کمک کنه ؟
ما امسال مثلثات داریم . مثلات رو بخونم دیگه درسای ریاضی سخت تموم میشه و ماتریس میمونه مثلا !
ولی مثل این بازی ها هست که آخریشون غول بازی یهو سر میرسه و از همه هم قوی تره :دی
قضیه ی من با مثلثاتم اینه ! مثلا من گاج سفید رو که میزنم خودش به صراحت تو پاسخ تشریحی گفته مثلا این سوالو باید حفظ شید تا اگه مثلش اومد بتونید حل کنید ! یعنی اصلا عقل خود آدم قد نمیده که مثلا این اتحاده یا باید اینجوری بسطش بدیم تا حل شه !
خواستم اگه میشه کمک کنید تا من این مثلثات رو به خوبی و خوشی تموم کنم برم سر زندگیم . خیلی سخته واقعا ...
پذیرای انواع راهنمایی و انتقادات و پیشنهادات شما هستم : دی

a3m00n
07-04-2010, 21:07
سلام دوستان !
یه نفر میتونه منو کمک کنه ؟
ما امسال مثلثات داریم . مثلات رو بخونم دیگه درسای ریاضی سخت تموم میشه و ماتریس میمونه مثلا !
ولی مثل این بازی ها هست که آخریشون غول بازی یهو سر میرسه و از همه هم قوی تره :دی
قضیه ی من با مثلثاتم اینه ! مثلا من گاج سفید رو که میزنم خودش به صراحت تو پاسخ تشریحی گفته مثلا این سوالو باید حفظ شید تا اگه مثلش اومد بتونید حل کنید ! یعنی اصلا عقل خود آدم قد نمیده که مثلا این اتحاده یا باید اینجوری بسطش بدیم تا حل شه !
خواستم اگه میشه کمک کنید تا من این مثلثات رو به خوبی و خوشی تموم کنم برم سر زندگیم . خیلی سخته واقعا ...
پذیرای انواع راهنمایی و انتقادات و پیشنهادات شما هستم : دی

سلام !!!
یوزرت چه آشناست : دی
خوبی محمد ؟ :13: ( کارت تو .. اصلا قشنگ نبود)

آقا مثلثات جالبترین بخش ریاضی های دبیرستانه !
یکی از اون بخشای که من همیشه باهاش حال میکردم! یعنی حل کردن بعضی سوالاش واقعا باعث میشد لذت ببرم.
سال دومی ؟
مثلثاتت اگه ضعفه برو اول کتاب پارسالتو بخون (و رو مثلث قایم الزاویه یاد بگیر sin & Cos &tan & .. رو یاد بگیر بدست بیاری!

این باعث میشه بهتر بفهمی مثلثات چیه !
بعدش کتابتو باز کن کلمه به کلمه متن کتابو بخونو مثالاشو حل کن و یاد بگیر اون فرمولاشو اثبات گنی.
هم یکمی حال میکنی هم میفهمی چی به چیه!
و تا سوالای کتابتو 3-4 دفعه حل نکردی نرو سراغ تست گاج !

خلاصه مثلثات قسمتیه که باید ریز ریز و کامل بخونیش.(اولش یکمی وقتو میگیره ولی بعدش اینقد برات آسون میشه : دی)
یادش بخیر تو کانون اینقدر تراز 8000 با این مثلثاته آوردم :(

محمد در ضمن تو یاهو منتظرتم(حتما بهم پی ام بده)
یه کاری برام انجام بده قول میدم اگه یه کممممممممممی استعداد داشته باشی کنمت رتبه 2 رقمی کنکور : دی

منتظرتم.

hossein1320
07-04-2010, 21:36
سلام
شاید یه کم زود دارم می پرسم ولی برا جمع بندی روزای آخر شما چی پیشنهاد می کنین ؟
1-خودم می دونم که کتاب زرد قلمچی یا سنجش آخر گاج خوبه /
2- نظرتون در مورد مرور آخر گزینه دو چیه ؟
3- یه کتابی قلمچی داره فکر کنم اسمش " اگر من طراح بودمه "
4- چیز دیگه می شناسین

---------- Post added at 09:36 PM ---------- Previous post was at 09:33 PM ----------

یه سوال دیگه هم دارم
اول بابت راهنماییتون برا خرید کتاب زبان فارسی خیلی سبز ممنونم کتاب خوبی بود.
دوم واسه آرایه چیزی میشناسین ترجیحا فقط آرایه باشه من تب کنکور کلک معلم رو دارم خیلی چیز جالبی نیست

M . Sayid
07-04-2010, 23:07
سلام
شاید یه کم زود دارم می پرسم ولی برا جمع بندی روزای آخر شما چی پیشنهاد می کنین ؟
1-خودم می دونم که کتاب زرد قلمچی یا سنجش آخر گاج خوبه /
2- نظرتون در مورد مرور آخر گزینه دو چیه ؟
3- یه کتابی قلمچی داره فکر کنم اسمش " اگر من طراح بودمه "
4- چیز دیگه می شناسین

---------- Post added at 09:36 PM ---------- Previous post was at 09:33 PM ----------

یه سوال دیگه هم دارم
اول بابت راهنماییتون برا خرید کتاب زبان فارسی خیلی سبز ممنونم کتاب خوبی بود.
دوم واسه آرایه چیزی میشناسین ترجیحا فقط آرایه باشه من تب کنکور کلک معلم رو دارم خیلی چیز جالبی نیست

کتاب اگر من طراح بودم فکر کنم مشترک با راه اندیشه باشه(همون عربشاهی)

shabeashegha
08-04-2010, 10:32
کتاب اگر من طراح بودم فکر کنم مشترک با راه اندیشه باشه(همون عربشاهی)
فکر کنم کانون _همگامانه نه راه اندیشه:10:

mehdi_7070
08-04-2010, 10:45
فکر کنم کانون _همگامانه نه راه اندیشه:10:

زرد: کانون
اگر من طراح بودم: کانون+راه اندیشه
شبیه‌ساز کنکور: کانون+همگامان
:31:

mohsen_blid
08-04-2010, 11:03
سلام خدمت تمام دوستان
سوال قبلی من رو کسی جواب نداد اگر مرحمت بفرمایید این سوال من رو جواب بدید کمک بزرگی به من کردید
من در درس فیزیک کمی به کمبود زمان خوردم
الان دنبال یه جزوه هستم که بتونه به من کمک کنه مسائل رو زودتر جمع کنم (سال یک تا پیش) هر کدومش هم دارید ممنون میشم
در ضمن من کتابی میخوام که تست اکثر درس ها توش باشه منظور اینه که تست های نمونه در تمام درس ها(یعنی با خوندن اون بتونم تکمیل تست ها رو زده باشم الان خودم کتابایی برای زیست و ریاضی و... دارم)
اما میخوام این بانک سوالات تست های مهم رو داشته باشه میدونید که چی رو میگم
اگر سراغ دارید دانلودی بود لینکش لطفا اگر خریدنی بود ممنون میشم اسمش رو بدید

سوال قبلی من
الان هم میشه در این اموزش گاه های تست زنی مثل سنجش و غیره شرکت کرد برای همون خردادش رو میخوام اگر اره قیمتش چند میشه

aazp
08-04-2010, 13:05
برای جمع بندی بهترین منبع قطعا تستهای کنکوره(84-88) که زرد قلم چی داره اگر تستهای کنکور رو انقدر زدید که جوابشونو حفظ هستید شبیه ساز کنکور قلم چی-همگامان بد نیست و اگه جمع بندی رو زود شروع میکنید یا 2 روز یه بار میزنید اگر من طراح بودم یا بقیه تستهای تالیفی یا سنجش آخر گاج بد نیست.البته اگه به سنجش سال های پیش هم دسترسی دارید بد نیست.
در مورد مرور آخر هم بگم که چون تازه یکی دو ساله اومده خیلی در موردش نمیدونم ولی اگر واقعا میتونید با برنامه ریزیش هماهنگ بشید بد نیست.

ALt3rnA
08-04-2010, 15:22
سلام !!!
یوزرت چه آشناست : دی
خوبی محمد ؟ :13: ( کارت تو .. اصلا قشنگ نبود)سلام سعید جان شما خوبی ؟
ممنون قشنگی از خودتونه :31:

آقا مثلثات جالبترین بخش ریاضی های دبیرستانه !
یکی از اون بخشای که من همیشه باهاش حال میکردم! یعنی حل کردن بعضی سوالاش واقعا باعث میشد لذت ببرم.
سال دومی ؟
مثلثاتت اگه ضعفه برو اول کتاب پارسالتو بخون (و رو مثلث قایم الزاویه یاد بگیر sin & Cos &tan & .. رو یاد بگیر بدست بیاری!

این باعث میشه بهتر بفهمی مثلثات چیه !
بعدش کتابتو باز کن کلمه به کلمه متن کتابو بخونو مثالاشو حل کن و یاد بگیر اون فرمولاشو اثبات گنی.
هم یکمی حال میکنی هم میفهمی چی به چیه!
و تا سوالای کتابتو 3-4 دفعه حل نکردی نرو سراغ تست گاج !

خلاصه مثلثات قسمتیه که باید ریز ریز و کامل بخونیش.(اولش یکمی وقتو میگیره ولی بعدش اینقد برات آسون میشه : دی)
یادش بخیر تو کانون اینقدر تراز 8000 با این مثلثاته آوردم :(
ممنون از راهنماییت . کتاب درسی رو یه نگاه که کردم چیزی نداشت . البته میدونم الان همه میان میگن کتاب درسی رو باید خط به خط بخونی ولی من تمام درسای قبلی رو با این روش خوندم و همیشه ریاضیم تو کلاس جز نفرات اول بوده که با توجه به اینکه سمپادم فکر میکنم وضعم خوب باشه :20:.
مشکلم رو گفتم . یعنی باید حتما اونطور که گاج گفته سوال ها رو حفظ شم ؟ بعد اینکه کتاب ما تغییر کرده امسال و حتی از کتاب قبلی هم آبکی تر شده ! فقط یکم شاید مفهومی تر .

محمد در ضمن تو یاهو منتظرتم(حتما بهم پی ام بده)
یه کاری برام انجام بده قول میدم اگه یه کممممممممممی استعداد داشته باشی کنمت رتبه 2 رقمی کنکور : دی

منتظرتم.
بهتره منتظر نباشید . چون من هنوزم سر حرفم هستم و کسی رو هـک نمیکنم . این صحبت ها هم جاش پیغام خصوصی بود نباید اینجا مطرح میکردید . در ضمن من کسی رو که ایگنور میکنم دیگه از ایگنور درش نمیارم :20:
راستی اگه روش خاصی برای رتبه ی 2 رقمی شدن دارید بگید اینجا همه استفاده کنن . :20:

avator20002000
08-04-2010, 17:22
سلام من رشته تجربي پيش دانشگاهي هستم ولي مي خوام براي سال ديگه كنكور انساني شركت كنم براي حسابداري از درس هاي انساني هم هيچي سرم نيست ومي خواستم بدونم چه جوري بايد شروع كنم؟
ممنون

mehdi_7070
08-04-2010, 17:29
مشکلم رو گفتم . یعنی باید حتما اونطور که گاج گفته سوال ها رو حفظ شم ؟

اون مثال را که گاج گفته اگه دقیق بذاری بهتره. چون من نفهمیدم منظورت چی بوده:31:

deaddeaddead
08-04-2010, 19:07
سلام دوستان
2ماه مونده به کنکور و من تا الان روي هيچکدوم از کتابارو باز نکردم.به نظرتون اگه بشينم بخونم ميتونم دولتي يه جاي خوب و يه رشته ي قبول شم؟؟
تورو خدا کمکم کنين يه برنامه​ي درسي​اي چيزي بدين من بخونم.دوس دارم امسال قبول شم.اصلا حوصله​ي 1سال پشت کنکور بودنو ندارم:41:
رشتم رياضي و فيزيک

ALt3rnA
08-04-2010, 19:11
سلام دوستان
2ماه مونده به کنکور و من تا الان روي هيچکدوم از کتابارو باز نکردم.به نظرتون اگه بشينم بخونم ميتونم دولتي يه جاي خوب و يه رشته ي قبول شم؟؟
تورو خدا کمکم کنين يه برنامه​ي درسي​اي چيزي بدين من بخونم.دوس دارم امسال قبول شم.اصلا حوصله​ي 1سال پشت کنکور بودنو ندارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز قبول میشی ولی جای خوب و بدش به خودت بستگی داره که چجوری بخونی ! البته مسلما توقع پزشکی یا مهندسی های تاپ رو نباید داشته باشی

mecha
08-04-2010, 20:21
فردا صبح آزمون سنجشه!:22:

aazp
08-04-2010, 20:31
میدونم که الان یکم زوده ولی دیدن کارنامه رتبه های زیر1000 مناطق مختلف خالی از لطف نیست

iman76
09-04-2010, 05:15
رشته ی فیزیک (اتمی-هسته ای-حالت جامد) دانشگاه تهران,علم و صنعت,شهید بهشتی,امیر کبیر,خواجه نصیر رو تا چه رتبه

ی کشوری یا منطقه 1 میشه قبول شد؟

navid_ir
09-04-2010, 05:57
سلام
امروز سنجش آزمون داره..
انشاالله که همگی یه آزمون خوب بدیم..

Alamate Soal
09-04-2010, 10:35
رشته ی فیزیک (اتمی-هسته ای-حالت جامد) دانشگاه تهران,علم و صنعت,شهید بهشتی,امیر کبیر,خواجه نصیر رو تا چه رتبه

ی کشوری یا منطقه 1 میشه قبول شد؟

فيزيك اميركبير رو من با 8000 كشوري و 3600 منطقه 2 قبول شدم امسال . البته از همون اول فيزيك اتمي يا هسته اي رو انتخاب نميكني . اول بايد چند ترم دروس مشترك رو طي كني بعدا ميتوني انتخاب گرايش كني .

shabeashegha
09-04-2010, 11:45
آزمون چطور بود بچه ها؟ من که فیزیک رو چند تا سوال رو که حس کردم کمی وقت گیره رو گذاشتم آخر سر بزنم ولی نرسیدم برگردم بزنم. ولی در کل آزمون راحتی بود امیدوارم پیشرفت داشته باشم:31:

MaaRyaaMi
09-04-2010, 11:55
دوست عزیز قبول میشی ولی جای خوب و بدش به خودت بستگی داره که چجوری بخونی ! البته مسلما توقع پزشکی یا مهندسی های تاپ رو نباید داشته باشی

چرا نتونه؟ مهندسی تاپ هم میتونه قبول بشه

من سال اولم معماری قبول شدم از عید به بعد هم درس خوندم
اگه هدفت قبولی تو رشته مهندسیه میتونی
ولی اگه هدفت ی دانشگاه خاص مثل شریف یا رتبه ی خاص باشه نه چون خیلی بلندپروازانه س
(:

masud-000000
09-04-2010, 12:08
من پسرفت نداشته باشم پیشرفت نمی خوام. :31:
این آزمون تمام سوالایی رو که شک داشتم زدم(گفتم یا بخت و یا اقبال) ولی از بخت بد من تو 90% سوالا جواب اشتباه رو انتخاب کردم...
این یعنی اوج بدشانسی .:41:

از کل 127 سوالی که تو این آزمون قلمچی جواب دادم 52 تاش غلط بوده.:18:

ramin 69
09-04-2010, 12:11
آزمون سنجش رو چطور دادین بچه ها ؟

من با تمام قوا گند زدم ...... چی فکر میکردم و چی شد .....

mecha
09-04-2010, 12:19
سلام.لطفا اگه درصدای آزمون سنجش رو حساب کردید بذارید. درصدای من:
ادبیات: 25!!!
عربی: 42
معارف: 40
زبان: 56
ریاضیات: 50
فیزیک: 32!!!
شیمی: 49

frnsh
09-04-2010, 12:26
سلام دوستان
منم امروز سنجش داشتم، امیدوارم اونطوری که انتظار داشتین جواب بگیرین.
توی دفترچه جوابها نوشته بود که باید تا الان تمام درسها رو تموم کرده باشین! :18: نمیدونم من عقبم یا این همینطوری نوشته؟؟؟

و اینکه درصدهامون کی میاد توی سایتش؟

mehdi_7070
09-04-2010, 12:31
من پسرفت نداشته باشم پیشرفت نمی خوام. :31:
این آزمون تمام سوالایی رو که شک داشتم زدم(گفتم یا بخت و یا اقبال) ولی از بخت بد من تو 90% سوالا جواب اشتباه رو انتخاب کردم...
این یعنی اوج بدشانسی .:41:

اتفاقا کار خوبی کردی:31: الان امتحان کردی دیدی که چرا تأکید میشه سوالی که شک داری را نزن. فکر کن ممکن بود این کار را توی کنکور اصلی انجام میدادی، اون‌وقت...:13:
این یعنی یه تجربه خیلی خوب:10:

ramin 69
09-04-2010, 12:35
سلام دوستان
توی دفترچه جوابها نوشته بود که باید تا الان تمام درسها رو تموم کرده باشین! :18: نمیدونم من عقبم یا این همینطوری نوشته؟؟؟

درصد ها طبق برنامه یکشنبه عصری میاد و کارنامه جامع هم شنبه عصر هفته بعد.

اگر درصد گرفتید بی زحمت بزارید.

ممنون.

nafas
09-04-2010, 12:50
سلام دوستان

سلام

شما زیاد به سنجش توجه نکن

منم همشو تموم نکردم

خیلی کم پیش میاد تموم شده باشه همه درسا ولی تا امتحان بعدیش دیگه باید همش جمع کنین

elendil
09-04-2010, 13:11
به به به به من که اوقاتی زیاد بود اینجا نبودم :دی :دی

میبینم بالاخره به حرف یک نفر گوش کردید و سنجش اومدید :دی :دی

فقط اگه زودتر گوش میکردید بیشتر به نفعتون بود

در ضمن به خاطر اون سوال فیزیک در مورد انرژی زمین گرمایی یادآور بشم که ( با اینکه تمام 3فصل اول فیزیک1 تکرار شده سال های بعد ) ولی امسال دیگه حذف یا نمیاد نیست بلکه میاد این سوال هم شاهد بر اومدنش :دی :دی
همینطور سه پرسش ادبیات و اون اسناد زبان فارسی تا جایی که یادم بودش

hossein1320
09-04-2010, 13:54
منم خراب کردم ولی خیلی ناراحت نیستم چون یه سری رو هنوز تموم نکردم یه سری رو هم هنوز جمع بندی نکردم در کل می تونست بهتر باشه
اینم درصدام (با عرق شرم بر پیشانی )
ریاضی 60
فیزیک 70
شیمی 40
ادبیات 55
عربی 60
دینی 57
زبان62
نمی دونم چرا به شدت وقت کم آوردم مخصوصا سر عمومی ها هیچ وقت تو قلمچی وقت کم نمی آوردم . این زبان خیلی وقت منو گرفت ! با این وجود زبانو کم زدم همیشه قلمچی بالا 85 می زدم در کل نسبت به قلمچی کمتر زدم /
یه سوال دارم اونم اینه که بودجه بندی ها درست رعایت شده بو د ؟ مثلا به نظر می رسید که گسستش کم بود نبود؟
دوستان بهتره که کم کم سوالا رو نقد کنیم و نظراتمونو در مورد سوالا بگیم ضممنا من چنتا مشکل پیدا کردم
1-سوال 23 ادبیات ریاضی گزینه2 لمحه رو نوشته لحمه
2- سوال202 شیمی گزینه 4 ml باید 1- باشه نه 1+
3-اینو از شما میپرسم سوال 5 ادبیات گزینه او ل چیزی به نام اسلوب معادله وجود داره ؟ بیت رو معنی می کنید؟
عزیزانی که پارسال کنکور شرکت کردن لطفا سطح سولا رو مقایسه کنن

yusef
09-04-2010, 14:02
فقط ریاضیش خوب بود.
فیزیک و شیمی خیلی آسون بود.
میخواستن روحیه بدن.:31:

elendil
09-04-2010, 14:04
فقط ریاضیش خوب بود.
فیزیک و شیمی خیلی آسون بود.
میخواستن روحیه بدن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا برعکس گفتیا همش خوب بود به غیر از عربی :دی :دی :دی

shabeashegha
09-04-2010, 14:28
بالاخره بعد از چندماه:31:

yusef
09-04-2010, 14:33
راستی سوال 210 نوشته کدام قطبی و یکسان بعد جواب داده گزینه 2 چون یکسان و نا قطبی اند.

behnam_roli
09-04-2010, 15:06
منم خراب کردم ولی خیلی ناراحت نیستم چون یه سری رو هنوز تموم نکردم یه سری رو هم هنوز جمع بندی نکردم در کل می تونست بهتر باشه
اینم درصدام (با عرق شرم بر پیشانی )
ریاضی 60
فیزیک 70
شیمی 40
ادبیات 55
عربی 60
دینی 57
زبان62
نمی دونم چرا به شدت وقت کم آوردم مخصوصا سر عمومی ها هیچ وقت تو قلمچی وقت کم نمی آوردم . این زبان خیلی وقت منو گرفت ! با این وجود زبانو کم زدم همیشه قلمچی بالا 85 می زدم در کل نسبت به قلمچی کمتر زدم /
یه سوال دارم اونم اینه که بودجه بندی ها درست رعایت شده بو د ؟ مثلا به نظر می رسید که گسستش کم بود نبود؟
دوستان بهتره که کم کم سوالا رو نقد کنیم و نظراتمونو در مورد سوالا بگیم ضممنا من چنتا مشکل پیدا کردم
1-سوال 23 ادبیات ریاضی گزینه2 لمحه رو نوشته لحمه
2- سوال202 شیمی گزینه 4 ml باید 1- باشه نه 1+
3-اینو از شما میپرسم سوال 5 ادبیات گزینه او ل چیزی به نام اسلوب معادله وجود داره ؟ بیت رو معنی می کنید؟
عزیزانی که پارسال کنکور شرکت کردن لطفا سطح سولا رو مقایسه کنن

1- آره دقیقا منم وقتی اینو دیدم گزینه 2 رو زدم و به بقیه نگاه نکردم که غلط در اومد

2- درسته ولی من که درست زدم!

3- اینو مطمئن نیستم ولی چون گزینه 2 خیلی تابلوئه دیگه میشد اینو زد

بودجه بندی ها که کاملا متفاوت بود انگار اونا هم سعی کرده بودن از قسمتهای آخر کتابا کمتر بدن چون میدونستن خیلی ها نخوندن اونا رو

درصد های منم اینه:

ادبیات 58
عربی 33!!
دینی 33!!
زبان 52

ریاضی 70
فیزیک44
شیمی 60

iman76
09-04-2010, 15:30
فيزيك اميركبير رو من با 8000 كشوري و 3600 منطقه 2 قبول شدم امسال . البته از همون اول فيزيك اتمي يا هسته اي رو انتخاب نميكني . اول بايد چند ترم دروس مشترك رو طي كني بعدا ميتوني انتخاب گرايش كني .

ممنون.

فیزیک دانشگاهای دیگه که نوشتم رو کسی نمیدونه؟

shifter
09-04-2010, 15:48
1- آره
درصد های منم اینه:

ادبیات 58
عربی 33!!
دینی 33!!
زبان 52

ریاضی 70
فیزیک44
شیمی 60
بهنام اگه همینا رو تو کنکور بزنی زیر 1500 میشی...خوش به حالت!:10:

ALt3rnA
09-04-2010, 15:52
بالاخره بعد از چندماه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چه تراز عمومیه خفنی ! :دی

ardalan.ha
09-04-2010, 16:02
درصدام:
ادبیات 64
عربی 62.6
دینی 25.3
زبان 60
--------
ریاضی 64.24
فیزیک 72.59
شیمی 39.04

Alamate Soal
09-04-2010, 16:12
بچه ها سطح علمي رشته پزشكي در دانشگاه آزاد ( علوم پزشكي تهران ) در مقايسه با دانشگاه شهيد بهشتي و دانشگاه تهران چطوره ؟

MyEnd
09-04-2010, 16:14
من فکر میکنم آزمون امروز سنجش واقعا بیش از اندازه مزخرف بود!
خیلی مباحث مهم تو ریاضی و فیزیک اصلا نبود در عوض سوالای مسخره جاشونو پر کرده بودن
این سوال 107 بالاخره جوابش چی میشه؟(رشته ریاضی)

shifter
09-04-2010, 16:14
یه سایت برا اپلود بگین بیزحمت!:31:
تهران پیک برام کار نمیکنه!

masud-000000
09-04-2010, 16:20

shifter
09-04-2010, 16:30
بچه ها من خیلی دپرسم..یعنی میشه ترازمو به 6500 برسونم؟؟:41:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

elendil
09-04-2010, 16:39
خب با این تفاسیر که من میبینم بچه ها نمیخوان درصد هارو لو بدن :دی خودم میزارم درصدامو اصلا نخواستیم شما پیش قدم شین :دی :دی
1 ) فقط گزینه رو چک کردم یعنی غلطایی که خود سنجش داشته چه پاسخ نامه چه سوال رو در نظر نگرفتم
2 )خیلی گند زدم البته حدس میزدم اینطوری شه !!!! :( :( :(

ادبیات:57
عربی :21
دینی : 40
زبان : 61
ریاضی :73 ( دیفرانسیلو تو عید از پیوستگی به بعد نرسیدم کار کنم :(((((( )
فیزیک :64
شیمی :20 ( سنجش های قبلی همیشه سفید میدادم شیمی رو =)))))))) )

hiwas
09-04-2010, 16:42
سلام
ترازم 300 تا پایین اومد

behnam_roli
09-04-2010, 17:11
بهنام اگه همینا رو تو کنکور بزنی زیر 1500 میشی...خوش به حالت!:10:

آخه بدیش اینه که سطح سوالای سنجش با کنکور یکی نیست

من که بعد از این امتحان حسابی دپرس شدم:(

Sabayon
09-04-2010, 17:32
ســلـام

... بد نبود ... ولي متاسفانه راضي نيستم ...

Alamate Soal
09-04-2010, 17:34
بچه ها واقعا ادبيات رو خوب ميزنين :46: كتاب خاصي خوندين يا همين كتاب درسي كافيه ؟‌

hossein1320
09-04-2010, 17:49
من الان دارم منفجر میشم باورتون میشه تا الان هرچی شک داشتم و نزدم درست بود !
ولی فکر می کنم نباید ناامید بشیم . احتمالا شما ها هم مثل من خیلی از درسارو تموم نکردین یا به جمع بندی نرسیدین مثلا من ادبیات اصلا غلط نداشتم سوالایی که نزدم یا زبان فارسی بود که هنوز نخوندم یا لغت و املا که جمع بندی نکردم یکی دوتا سوالو به خاطر این که یه لغت رو بلد نبودم نزدم . یا دینی سوم خیلی درساشو نخوندم . فیزیک سوم فقط دوتا فصل خوندم . الان به مزخرف بودن برنامه قلمچی پی بردم ! ولی یه تجربه به دست آوردم اونم اینه که وقتمو تو زبان هدر دادم تا قبل از زبان یه ربع وقت اضافه واسه مرور داشتم که می خواستم ادبیات بزنم ولی سر زبان همشو از دست دادم .
ریاضیم این تحلیلی بد جور آدمو می چزونه چون درسو بلد هستی و لی فرمول یادت میره نمی تونی بزنی ! ضمننا گسسته هم عقبیم . راستی ما گسسته همنهشتی هستیم خیلی عقبیم نه ؟ اگه خودم رمزینه بخونم از پسش بر میام ؟
اینا رو گفتم که بدونیم همه عقبیم و همه خراب کردیم .
بـــــــــــــــــــــی خــــــــــــــــــــیـــ ــــــــــــــــــا لّّّّّّّّّ

Ali-ch
09-04-2010, 17:59
سلام درصدهای منم ایناست
توجه داشته باشید فقط پایه خونده بودم
ادبیات:52
عربی:44
معارف:34
زبان:42
ریاضی:54
فیزیک:40
شیمی:51
اولا : خواهش میکنم نظرتون رو بگید.....
دوما: من زبان رو 80 و عربی رو 50 تو قلمچی میزدم عربی های سنجش رو هم که میزدم همه درصدام رو 60 بود شما میدونید چرا ایندفعه اینجوری شد؟ من نخونده بودم یا براای شما هم سخت بود؟
سوما : در پاسخ به سوال دوستمون:مگه 107 گزینه ی 1 نمیشه؟(6و-2 جواب بود که با 6 معادله ریشه نداره.)
چهارما :میخوام درصد میانگین بگیرم نمیدونم چی کار باید بکنم. میشه یکی یکی ضرایب رو دقیقا توضیح بدید.
ممنون
ببخشید پر حرفی کردم.:46::46::46:

mecha
09-04-2010, 18:37
آن گاه که تقدیر نیست وازتدبیر کاری ساخته نیست، خواستن اگر با تمام وجود، با بسیج همه ی اندامها و نیروهای روح و با قدرتی که
در صمیمیت است تجلی کند. اگر همه ی هستیمان را یک خواستن کنیم. یک خواستن مطلق شویم و اگر با هجوم و حمله های صادقانه و سرشاراز امید و یقین بخواهیم، پاسخ خویش را خواهیم. "علی شریعتی"
باور داشته باش امید به آرزویت می رساند...

elendil
09-04-2010, 18:49
چهارما :میخوام درصد میانگین بگیرم نمیدونم چی کار باید بکنم. میشه یکی یکی ضرایب رو دقیقا توضیح بدید.

من باب این نکته توضیح بدم

دوست عزیز برای درصد گرفتن

تعداد تست درستارو ضرب در 3 کن منهای تعداد غلط ها کن بعدش عددی رو که بدست آوردی تقسیم بر تعداد سوالای در 3 ضرب شده بکن مثلا

ریاضی 40 تا درست زدی 4 تا غلط بقیه هم نزده اینطوری میشه :

40*3 - 4 = 116
حالا
116 /55*3
که میشه 70 درصد تقریبا

mecha
09-04-2010, 18:53

تعداد تست درستارو ضرب در 3 کن منهای تعداد غلط ها کن بعدش عددی رو که بدست آوردی تقسیم بر تعداد سوالای در 3 ضرب شده بکن مثلا

40*3 - 4 = 116
حالا
116 /55*3
که میشه 70 درصد تقریبا

فکر کنم منظور ایشون میانگین گرفتن درصد کل دروس با احتساب ضرایب بود.
من دقیقا ضرایب یادم نیست...

Ali-ch
09-04-2010, 19:23

40*3 - 4 = 116
حالا
116 /55*3
که میشه 70 درصد تقریبا

آقا یه سوال پست منو کامل خوندی؟
من اگه بلد نبودم درصد بگیرم که الان درصدامو ننوشته بودم که!
من درصد میانگین میخوام
میخوام آزمون به آزمون درصد میانگینمو بکشم بالا
حالا اگه اطلاع دارید لطفا ضریبا و شیوه ی درصد میانگین گرفتنو بگید
مرسی

elendil
09-04-2010, 19:28
خب اشکال نداره عوضش 4نفر که بلد نبودن یاد گرفتن

آمار که خوندی میانگین وزنی هم بلدی دیگه

ضرایب ریاضی =12
فیزیک = 9
شیمی = 6
ادبیات =4
دینی =3
عربی =2
انگلیسی =2

اختصاصی هارو هم جدا حساب کن مثلا ریاضی شدی 60 فیزیک 50 شیمی هم 40
60*12 + 50*9 + 40*6

این عدد تقسیم بر
12+9+6

که میشه
52 درصد میانگین اختصاصی ها

AEZ_Best
09-04-2010, 19:33
سلام
اینم کارنامه قلم چی
:

درضمن سنجشم دادم ولی فکر کنم خیلی راحت بود تقریبا!!
هنوز تصحیح نکردم
در ضمن صبحونه نخورده بودم و نیم ساعت زودتر بلندشدم!!! ولی بازم یه دور کل سوالا رو خوندم

قلم چی رو هم دیروز عصر دادم وهنوزم کیفورم!!
با اینکه هفته قبل 3 روزش رو هیچی نخونده بودم کتابا هنوز تموم نشده بود (به خصوص عمومیا که زبان رو فقط یه درس و دینی رو هم فقط سه درس خونده بودم!

---------- Post added at 07:33 PM ---------- Previous post was at 07:32 PM ----------

hossein1320
09-04-2010, 19:51
سوال 107 جوابش گزینه 1 میشه
راستی فکر می کنم سوال 137 غلط باشه یعنی به جای tan باید arctan باشه .
اگه همه ی این سوال غلطا رو حذف کنن فکر کنم من نفر اول بشم !!!!!!!