PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کنــکور 89 ؛ مشاوره - برنامه ریزی - شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

masud-000000
26-02-2010, 13:07
من همه رو منفی زدم این آزمون خسته بودم و حوصله نداشتم
فقط عمومی ها رو زدم و اختصاصیا رو همینجوری شانسی شانسی میزدم... که شانس هم نیوردم و همه منفی شدن :13:

Mahmood_N
26-02-2010, 13:10
آره ،‌آزمون امروز سنجش خوب بود ،‌مخصوصا رياضيش چند تا سئوال خيلي باحال داشت ...
ولي يكي از بدترين آزمونهايي بود كه دادم ... !

سئوالات شيميش نسبت به قبلي ها خيلي بهتر و سخت تر و نزديك تر به كنكور بود ، رياضيش هم مثل هميشه عالي بود ،و دين و زندگيش هم خيلي سخت ... !

...

moraddad
26-02-2010, 13:27
سلام.
از بچه هایی که سنجش دادن امروز کسی میتونه سوالای عربیشو اینجا بذاره؟
مرسی:11:

masih eia
26-02-2010, 13:36
آزمون امروز سنجش به نظر منم بهترين بود.
درصدايي كه خودم حساب كردم:
ادبيات:58
عربي:75
معارف:78
زبان:75
رياضي:65
فيزيك:85
شيمي:80

ALt3rnA
26-02-2010, 13:43
خوب تبریک میگم به دوستایی که سنجش شرکت کردن و راضین !
فقط یه سوال ! چرا بعضیاتون شرکت نکردین ؟

در ضمن بچه ها ثبت نام آزاد کیه ؟ تموم نشده ؟ از کجا ثبت نام کنم ؟

pedramch
26-02-2010, 13:47
ای بابا
اعصابم خورد شد...فیزیک چند تا سوال مفت از دست دادم به خاطر حواس پرتی
بابا تو سالن امتحان گرم بود عصبی شده بودم!
دیشب هم نخوابیده بودم...:)
فیزیک رو 38/8 میزنم!
شیمی هم که نخونده بودم...
ولی بقیه رو نسبتا خوب زدم ولی از آزمون قبلیم پایین تره!
انشالله ازمون جامع:دی

ممنون/:5:

mazg
26-02-2010, 13:55
آره ،‌آزمون امروز سنجش خوب بود ،‌مخصوصا رياضيش چند تا سئوال خيلي باحال داشت ...
ولي يكي از بدترين آزمونهايي بود كه دادم ... !

سئوالات شيميش نسبت به قبلي ها خيلي بهتر و سخت تر و نزديك تر به كنكور بود ، رياضيش هم مثل هميشه عالي بود ،و دين و زندگيش هم خيلي سخت ... !

...

پس من بالاخره در بناعمرم 1بار شانس آوردم.......امروز مونده بودم گلمچ برم یا سنجش ،گفتم میرم سر خیابون مسیر امتحان و به تاکسی میگم هر کدوم و رفت همونو امتحان میدم:5::41::20::31:مارو برد سنجش .....
دمش گرم.....
منم خوب دادم.....

shabeashegha
26-02-2010, 13:55
خوب تبریک میگم به دوستایی که سنجش شرکت کردن و راضین !
فقط یه سوال ! چرا بعضیاتون شرکت نکردین ؟

در ضمن بچه ها ثبت نام آزاد کیه ؟ تموم نشده ؟ از کجا ثبت نام کنم ؟
ثبت نام آزاد چندروزیه که شروع شده و تا 15 اسفند ادامه داره . آدرس سایتش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

behnamrizi
26-02-2010, 14:28
هزینه ثبت نام واسه کنکور آزاد چقدره؟

roz_kareN
26-02-2010, 14:35
سلام دوستان !
یک سوالی داشتم
بعد از اینکه سال تحصیلی تقریبا تموم شد من تازه فهمیدم یه مشکلی دارم در درس ریاضی و اون اینکه سرعتم به شدت پایین هست :دی
یعنی تازه خیلیم عجله به خرج بدم بازم مینیموم تایمی که میتونم به سوالا جواب بدم یه چیزی حدود 2 برابر زمان اصلیه ! :دی

تقریبا بیشتر افراد از همون اول سرعتشون در حد ِ بنز نبوده! و قرارم نیست باشه! اصولا سرعت کم یا به خاطر تمرین ِ کم و یا تحلیلی تمرین نکردنه. تمرین ابتدائی همیشه باید اصولی باشه که نتیجه بده، من خودم ریاضی رو تقریبا از 0 شروع کردم چون وقتی با تست ها برخورد کردم سرعتم افتضاح بود!

تقریبا 90 درصد سوال ها رو چون قبلا حل کردم بلدم ولی خیلی شده از یه سوال بخاطر وقت گیر بودن بگذرم !

اون 90 درصد رو احتمالا از بس حل کردی حفظ شدی! میگم "احتمالا"، اولا توی یه آزمون سوالای وقت گیر درجه بندی دارن، شاید یک سوال به دلیل اینکه قبلا نمونه شو ندیدی وقت گیر باشه، یا بخاطر اینکه روی راه حلش تمرکز نکردی. به نظر من، از الان خیلی روی زمان گیر نده و تمرکز نکن، تست هارو طوری تحلیل کن که یک دید پیدا کنی، فـرض کن مثلا داری می خونی یکبار برای همیشه!! اینطور که نیست واقعا اما مهم اینه که به انواع تیپ تست های یک مبحث تسلط پیدا کنی و اون مبحث بعدا دوباره برات مشکل ساز نشه. حل تست های متنوع، از تکراری خیلی بهتره.

چطوری سرعت رو میشه بالا برد ؟ لازم به ذکره که این مشکل توی درس های دیگه مثل فیزیک هم خیلی اذیتم میکنه و شیمی هم که کلا تست های محاسباتیشو نخونده رد میشم :دی

باز هم موضوع اینه که احتمالا براش وقت کمتری میذاری!! توی آخرای سال سوم و بعد توی پیش من تازه به سرعتم دقت کردم. کاری که کردم این بود که هرشب 10 تا 15 تست ریاضی توی زمان میزدم. یعنی مثلا از ده تا 4 تا بزنم اما درست بزنم. بعد به مرور بیشتر، بعد زمان کمتر و این برای مسائل شیمی و فیزیک هم صدق می کنه. این آخرین کارها ست که برای افزایش سرعته، اول تسلط بعد سرعت.

جدا ازین مشکل دیگه ای هم که دارم غلط های مسخره در حد تیم ملی در سر جلسه هست ! مثلا دو به توان سه رو مینویسم 24 ! یا 1+1 رو صفر در میارم ! ساده کردن کسر ها و کلا عملیات جبری رو خیلی سوتی میدم :دی کسی میدونه من چه مرگمه احیانا ؟ :دی
این مشکل رو وقتی متوجه شدم که امروز معلممون دقیقا سوالی رو که خودم دیشب به سادگی حل کرده بودم رو مطرح کرد و من مثل چی موندم توش اینبار ! چون با اینکه راه حل رو میدونستم همش تا وسطاش میرفتم یهو میدیدم اشتباه کردم و وقت هم داشت رد میشد و اضطراب و .....
ممنون از کمکتون پیشاپیش

یا استرس، یا عجله برای جواب دادن به همه ی سوالات و یا تمرکز کم. باید ببینی عامل و مانع چیه، من هم این مشکل رو داشتم و دلیلش اولی و دومی بود، باید بدونی که قرار نیست به همه ی سوال ها جواب بدی! باید به اونائی که داری جواب میدی درست پاسخ بدی. من کاری که کردم این بود که می گفتم مثلا توی 20 تا سوال ریاضی به 12 تا جواب میدم و فقط تمرکزم روی اونا میذاشتم، و برای شیمی و فیزیک، اگر وقت اضافه آوردم روی بقیه تمرکز می کنم. گاهی آدم می خواد سرعتش رو ببره بالا و اگه این با تمرین و تسلط نباشه، باعث بی دقتی های خوف ناک! میشه.
موفق باشی.

mecha
26-02-2010, 14:45
هزینه ثبت نام واسه کنکور آزاد چقدره؟
کارت اعتباری : 10000
دفترچه: 1000

---------- Post added at 02:45 PM ---------- Previous post was at 02:45 PM ----------

دوستان سایت قلم چی باز می شه براتون؟

ALt3rnA
26-02-2010, 14:49
تقریبا بیشتر افراد از همون اول سرعتشون در حد ِ بنز نبوده! و قرارم نیست باشه! اصولا سرعت کم یا به خاطر تمرین ِ کم و یا تحلیلی تمرین نکردنه. تمرین ابتدائی همیشه باید اصولی باشه که نتیجه بده، من خودم ریاضی رو تقریبا از 0 شروع کردم چون وقتی با تست ها برخورد کردم سرعتم افتضاح بود!

اون 90 درصد رو احتمالا از بس حل کردی حفظ شدی! میگم "احتمالا"، اولا توی یه آزمون سوالای وقت گیر درجه بندی دارن، شاید یک سوال به دلیل اینکه قبلا نمونه شو ندیدی وقت گیر باشه، یا بخاطر اینکه روی راه حلش تمرکز نکردی. به نظر من، از الان خیلی روی زمان گیر نده و تمرکز نکن، تست هارو طوری تحلیل کن که یک دید پیدا کنی، فـرض کن مثلا داری می خونی یکبار برای همیشه!! اینطور که نیست واقعا اما مهم اینه که به انواع تیپ تست های یک مبحث تسلط پیدا کنی و اون مبحث بعدا دوباره برات مشکل ساز نشه. حل تست های متنوع، از تکراری خیلی بهتره.

باز هم موضوع اینه که احتمالا براش وقت کمتری میذاری!! توی آخرای سال سوم و بعد توی پیش من تازه به سرعتم دقت کردم. کاری که کردم این بود که هرشب 10 تا 15 تست ریاضی توی زمان میزدم. یعنی مثلا از ده تا 4 تا بزنم اما درست بزنم. بعد به مرور بیشتر، بعد زمان کمتر و این برای مسائل شیمی و فیزیک هم صدق می کنه. این آخرین کارها ست که برای افزایش سرعته، اول تسلط بعد سرعت.
خوب من تستا رو حفظ نمیکنم تا جایی که میدونم . مدرسمون هم آزمونای مرآت رو میگیره که سوال تکراری نداره و همش رو باید بلد باشی واقعا .
من روزی حداقل دو ساعت ریاضی میخونم در هر حالتی . یعنی حتی اگه فرداش امتحان درس دیگه هم داشته باشیم . دیگه چقدر بخونم آخه ؟
تسلطم هم خوبه
همونطور که گفتم مشکلم زمانه بیشتر !
من تستای 25 دقیقه ای قلمچی رو تو 40 دقیقه جواب میدم . اینبار یه کاریو امتحان کردم . من چون زبانم خوبه بجای 20 دقیقه وقت خودش معمولا تو 2-3 دقیقه جواب میدم . این آزمون امروز هم زبان رو سریع زدم و بقیه ی وقتش رو گذاشتم رو ریاضی که نتیجش این شد که هر دو رو 100 زدم . ولی خوب این مشکل فقط برای ریاضی نیست و مثلا سر درسای هندسه و فیزیکم وقت بیشتری گرفته میشه ازم .

یا استرس، یا عجله برای جواب دادن به همه ی سوالات و یا تمرکز کم. باید ببینی عامل و مانع چیه، من هم این مشکل رو داشتم و دلیلش اولی و دومی بود، باید بدونی که قرار نیست به همه ی سوال ها جواب بدی! باید به اونائی که داری جواب میدی درست پاسخ بدی. من کاری که کردم این بود که می گفتم مثلا توی 20 تا سوال ریاضی به 12 تا جواب میدم و فقط تمرکزم روی اونا میذاشتم، و برای شیمی و فیزیک، اگر وقت اضافه آوردم روی بقیه تمرکز می کنم. گاهی آدم می خواد سرعتش رو ببره بالا و اگه این با تمرین و تسلط نباشه، باعث بی دقتی های خوف ناک! میشه.
موفق باشی.
استرس که هست ! استرس از وقت کم آوردن !
که میشه همون عجله
بعدشم من اگه به همه چی جواب ندم ترازم میاد پایین از مدرسه میندازنم بیرون دوست خوبم :20:

swamp
26-02-2010, 14:51
کارت اعتباری : 10000
دفترچه: 1000

---------- Post added at 02:45 PM ---------- Previous post was at 02:45 PM ----------

دوستان سایت قلم چی باز می شه براتون؟
:18:واقعا شده 10000 تومن
تجارتخونه راه انداختن مگه؟ چه خبره؟.......الان اگه شاه بودا این همه مشکل نداشتیم نه کنکور بود نه چیز دیگه همه ی این امکانات از صدقه سر انقلاب داریم:31::31:
سایت قلم هم باز نمیشه باز این کاظم داره میزاد

mecha
26-02-2010, 15:21
نظرتون راجع به برنامه ای که آقای دیبازر دوباره می خواد از ابتدا شروع کنه چیه؟ فرصت برابر رو می گم، دوشنبه ها.

reza-atom
26-02-2010, 15:23
خیلی دوست ندارم بچه ها رو اذیت کنم ولی خب بالاخره یه چیزایی که میدونم رو باید حتما بگم

سراسری 86 یکی از تستهای مرتبط به مغناطیس که گزینه هاش هم اگه همون اول ببینی یه ذره تعجب میکنی سوالشو عینا از فیزیک هالیدی ورداشتن فک کنم دو قطبی مغناطیسی بودش مهمه این مسائل که اینطوری بیان میشن دقت کنید بهشون

درسته ! بايد فيزيك رو كاملاً مفهومي خوند اينجور كتابها هم كمك بيشتري ميكنن! من اگه وقت بيشتري داشتم حتماً اينكارو ميكردم (حيف ..... كه عمرمون رو تلف كرديم )

راستي اين آزمونهاي سنجش رو چطور ميشه ثبت نام كرد؟؟

navid_ir
26-02-2010, 15:26
درسته ! بايد فيزيك رو كاملاً مفهومي خوند اينجور كتابها هم كمك بيشتري ميكنن! من اگه وقت بيشتري داشتم حتماً اينكارو ميكردم (حيف ..... كه عمرمون رو تلف كرديم )

راستي اين آزمونهاي سنجش رو چطور ميشه ثبت نام كرد؟؟
سلام
کارت اعتبار ی از پست میگیری بعد تو نت ثبت نام میکنی ....
موفق باشی

roz_kareN
26-02-2010, 15:36
خوب من تستا رو حفظ نمیکنم تا جایی که میدونم . مدرسمون هم آزمونای مرآت رو میگیره که سوال تکراری نداره و همش رو باید بلد باشی واقعا .
من روزی حداقل دو ساعت ریاضی میخونم در هر حالتی . یعنی حتی اگه فرداش امتحان درس دیگه هم داشته باشیم . دیگه چقدر بخونم آخه ؟
تسلطم هم خوبه
همونطور که گفتم مشکلم زمانه بیشتر !
من تستای 25 دقیقه ای قلمچی رو تو 40 دقیقه جواب میدم . اینبار یه کاریو امتحان کردم . من چون زبانم خوبه بجای 20 دقیقه وقت خودش معمولا تو 2-3 دقیقه جواب میدم . این آزمون امروز هم زبان رو سریع زدم و بقیه ی وقتش رو گذاشتم رو ریاضی که نتیجش این شد که هر دو رو 100 زدم . ولی خوب این مشکل فقط برای ریاضی نیست و مثلا سر درسای هندسه و فیزیکم وقت بیشتری گرفته میشه ازم .

استرس که هست ! استرس از وقت کم آوردن !
که میشه همون عجله
بعدشم من اگه به همه چی جواب ندم ترازم میاد پایین از مدرسه میندازنم بیرون دوست خوبم :20:
خوب پس همون که گفتم میتونه راه خوبی باشه، که هر شب تعدادی تست رو توی زمان بزنی و به مرور زمان رو کاهش بدی، خوب اینکه میگم مثلا 6 تا رو انتخاب کنی و بزنی، استرس آدم رو کم می کنه و دقت رو هم افزایش میده، وقت اضافه میاری و اونوقت با تکرار این کار سرعت عمل افزایش پیدا میکنه. خوب اثرش به مرور معلوم میشه و چیزی هم که هدفه همون کنکوره. مدرسه ی ما هم به نتیجه ی آزمون خیلی اهمیت میداد و استرس زیادی وارد میکرد، اما تراز آزمون با سوالی که در اثر بی دقتی اشتباه زده بشه بیشتر از تست خالی میاد پایین.
اگه اصولی سرعت رو ببری بالا توی دقت اختلال ایجاد نمی کنه.

shifter
26-02-2010, 16:32
كارنامه ها اومد...
من ترازم 5700.
حس و حال كارنامه گذاشتن نيست...

HOJ-JAT
26-02-2010, 16:37

اگه خواهر یا بردار دانشگاهی دارید حتما کتابشو نگاه بندازین خییلی خوبه من خودم اگه پارسال میدونستم این هالی دی اینقدر خوبه حتما میخوندمش..

elendil
26-02-2010, 16:43
این آزمونش به نظرم تو این 5تایی که از اول سال گرفته بهترینش بود. از لحاظ سطح سوالات و استانداردی.
من دینی وشیمیش رو گند زدم 25 زدم ، بقیه درسا رو بالای 50 زدم.

شما چطور دادی امتحانو ؟

elendil جان شما چطور ؟

من کلا از وضعیت میتونم بگم با اینکه 1 ماه و نیم اخیر رو درس نخوندم راضی هستم ولی ادبیاتم پیشرفت داشت همچنین زبان ( من نمیدونم این سنجش زبانش یه مشکلی چیزی داره !!!!!! :دی :دی )

ریاضی هم که این 23 روز 23 روز طلایی ریاضی و فیزیک هستش ( هم دوره هم رفع اشکال ) شیمی میره برا 15 فروردین به بعد برا یه ماه که یه ماه هم زیادش هست

shabeashegha
26-02-2010, 17:06
ااااای بابا:2:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بچه ها بابت کیفیت پایین عکس شرمنده . سایتی که روش آپلود کردم مشکل داره ظاهرا

Sabayon
26-02-2010, 17:18
سلام سامان
چي كار كردي امروز... من كه اصلا حال و حوصله ي زنده موندن رو ندارم

moraddad
26-02-2010, 17:19

چرا یدفعه جو عوض شد! همه سنجشی شدن!:31:

Sabayon
26-02-2010, 17:36
بازم سلام

نمي دونم چي بگم.........شايد بگيد خوبه ولي واقعا اعصابم به هم ريختس

moraddad
26-02-2010, 17:44
بچه ها سوالای عربی سنجشو میذارین؟
مساله حیثیتیه!:31:
طراحش معلممونه.خیلی ادعاش میشه.
میخوام ببینم چجوریه سوالا.

S h o o K a
26-02-2010, 18:40
مهلت ثبت نام آزمون های جامع سنجش تا کی هست

و کدوم آززمو ناش با قلمچی ییکی هست ؟ شما چیکا می کنین اون آزمونا که تداخل داره ؟

masud-000000
26-02-2010, 18:43
کارنامه من ناقص میاد فقط عمومی هام رو زده.........کارنامه اختصاصیم رو نزده.....
تراز عمومی ها
5200

mecha
26-02-2010, 18:52
خوب ندادم. 5803.
ایشالله بهتر و بهتر می شم...

B L A S T E R
26-02-2010, 20:06
سلام !
من که از اول سال هی گفتم ازمون بعدیو میترکونم...همش ترازم داره میاد پایین !
از 5800 شروع شد ...الان شده 5000... نمیدونم واقعا نا امید شدم...
برای بالا رفتن سرعت تست چی کار کنم به نظرتون؟

hiwas
26-02-2010, 20:13
اینم مال من :19:

shabeashegha
26-02-2010, 20:46
اینم مال من :19:

چه عجب یه تجربی پیدا شد. بچه های تجربی توی تاپیک کم فعالیتن . ترازت خوبه . از روی رتبه منطقت میشه فهمید منطقه 3 هستی درسته؟:10:

MaaRyaaMi
26-02-2010, 20:48
سلام !
من که از اول سال هی گفتم ازمون بعدیو میترکونم...همش ترازم داره میاد پایین !
از 5800 شروع شد ...الان شده 5000... نمیدونم واقعا نا امید شدم...
برای بالا رفتن سرعت تست چی کار کنم به نظرتون؟

!!
درس نمیخونی!
تا وقتی روی یه مبحث تسلط نداری نرو سراغ تست جدی میگم
وقتی نمیتونی یه سوال تشریحی رو حل کنی تستم نمیتونی
شایدم تست نمیزنی
تا تست زیاد حل نکنی دستت روون نمیشه

fardinstar
26-02-2010, 20:52
من هم امروز به اين نتيجه رسيدم كه نميتونم بزشكي قبول شم يه بار عمومي ها رو خوب ميزنم يه بار اختصاصي ها رو يه بار زيست رو خوب ميزنم يه بار شيمي كلا هيح وقت همه درسا رو خوب نميزنم_ تراز عمومي : 5200 تراز اختصاصي :6720 تراز كل :6377

mecha
26-02-2010, 21:35
مهلت ثبت نام آزمون های جامع سنجش تا کی هست

و کدوم آززمو ناش با قلمچی ییکی هست ؟ شما چیکا می کنین اون آزمونا که تداخل داره ؟
مهلت ثبت نام آزمون اولش که 20 فروردینه، تا 20 اسفنده.
1: 20 اسفند
2: 17 اریبهشت
3: 7 خرداد
آزمون 1 و 2 با قلم چی تداخل داره و من سنجش رو می دم.

unlife
26-02-2010, 21:41
آزمون قبل 5800 شده بودم الان 6100 شدم.رتبه ام هم حدود 4000 تا بهتر شده.
با وجود اینکه بعضی درصدام خیلی افتضاح شده اما ادبیات پیش رو 93 زدم رتبه ام شده 27.من الان کلی ذوق کردم و اشک شوق دارم میریزم.
(من ادبیاتم خوبه و کلی ادعا دارم تو این درس اما همش رتبه ام 3 رقمی میشد.)

shabeashegha
26-02-2010, 22:15
من هم امروز به اين نتيجه رسيدم كه نميتونم بزشكي قبول شم يه بار عمومي ها رو خوب ميزنم يه بار اختصاصي ها رو يه بار زيست رو خوب ميزنم يه بار شيمي كلا هيح وقت همه درسا رو خوب نميزنم_ تراز عمومي : 5200 تراز اختصاصي :6720 تراز كل :6377
برای این حرف زوده . 4ماه فرصت داری سرنوشتت رو عوض کنی. از الان تسلیم شدن در اصل تعارف زدن به رقیباته که برن رشته مورد علاقت رو بخونن

با وجود اینکه بعضی درصدام خیلی افتضاح شده اما ادبیات پیش رو 93 زدم رتبه ام شده 27.من الان کلی ذوق کردم و اشک شوق دارم میریزم.
تبریک میگم هم بالا رفتن ترازت. هم درصد بالای ادبیات رو . من که توی خواب هم نمیبینم ادبیات رو بالای 80 بزنم!:13:

AmiIin
26-02-2010, 22:23
دوستان سلام !

احیانا کسی اینجا هست که کنکور زبان شرکت کرده باشه ؟ (به صورت جدی بیشتر منظورمه .)
من امسال میخوام شرکت کنم و تمرکز اصلی و هدف اصلیم واسه یکی از رشته های زبان انگلیسی هسش .(بیشتر مترجمی)
اگه کسی هست لطفا یه pm ی چیزی به من بزنه . شدیدا نیاز به راهنمایی دارم .... .

Macushla
26-02-2010, 22:26

هنوز 4 ماه وقت داري ، واسه نا اميدي خيلي زوده .
اين مشكل شما تو دوره جمع بندي بعد از عيد حل ميشه ، الان چون واسه هر ازمون رو يه سري از درسها بيشتر كار ميكني ، طبيعيه كه درصد درسهاي ديگه يه كم مياد پايين .

به اميد موفقيت همه كنكوري ها :11:

hiwas
26-02-2010, 22:31
چه عجب یه تجربی پیدا شد. بچه های تجربی توی تاپیک کم فعالیتن . ترازت خوبه . از روی رتبه منطقت میشه فهمید منطقه 3 هستی درسته؟:10:

بله دوست عزیز منطقه 3 هستم.

skhammari
26-02-2010, 22:59
سلا بکس منم 5400 شدم
سایت بزور بالا میاد واسه همین فعلا نمیتونم کارنامه بزارم
:40:

M . Sayid
27-02-2010, 00:31
تراز من هم شد 5856

BioHazard
27-02-2010, 09:55
سلام

بچه ها دانشگاه آزاد مهندسی نرم افزار تهران شما کیان , بگن که اگر سراسری (گوش شیطون کر خدا نکنه) قبول نشدیم , حداقل همدیگه رو اونجا ببینیم

masih eia
27-02-2010, 10:12
سلام
ديدم اينجا خيلي بچه ها نا اميدند گفتم ماجراي كنكور دادن برادر خودما بنويسم.تا ببينيد هنوز وقت هست.
برادر من از 2 فروردين درس خوندن واسه كنكورا شروع كرد. ميپرسيد چرا؟؟؟
چون اوايل مدارس يعني مهرماه يه تصادف خيلي بد كرد. ديگه از اين بگذريم كه قرار بود تو ايران پاش قطع بشه.
خلاصه خدا را شكر پاش قطع نشد ولي تا اومد مثل اول بشه با عملايي كه كرد شد اواخر اسفند.وقتي تازه خونه اومده بود ميگفت كنكور مال سال ديگه.
ولي بابام بهش گفت بشين اين 3 ماها بخون بدون:31: توجه به نتيجه. اگه اوني كه ميخواي شدي چه بهتر ولي اگه هم نشدي اشكالي نداره.امسال واسه
3رقمي ميخوندي سال ديگه واسه 2 رقمي ميخوني چون هم 3ماه از همه رقيبات جلوتري هم سال ديگه نبايد مدرسه بري وتمام روز خونه هستي.
اونم همين كارا كرد و از فر وردين ماه نشت واقعا درس خوند.آخرش رتبش شد 1600 و صنايع علم و صنعت خوند.
از اين آدما كم نيستند دوست خودم پارسال از اسفند خوند و رتبش شد 3500 و الان مكانيك كاشان ميخونه.معلممون ميگفت برادرش بهمن ماه كه از سربازي برگشته شروع
كرده رتبش شده 309.
فقط بايد با تمام وجود بخوايم و اين 4 ماه مثل تراختور درس بخونيم.ارزش 1سال الاف نشدنا داره.مگه ما كل كتابا 1سال را هرسال توي 20 روز امتحان نميداديم.خب پس توي 60 روز از فرصت باقيمونده
درساي 3 سال را ميخونيم و توي 60 روز ديگه تست.سخته ولي ميشه.
شرمنده طولاني شد.
فعلا.

Mahmood_N
27-02-2010, 13:50
دوستان سلام !

احیانا کسی اینجا هست که کنکور زبان شرکت کرده باشه ؟ (به صورت جدی بیشتر منظورمه .)
من امسال میخوام شرکت کنم و تمرکز اصلی و هدف اصلیم واسه یکی از رشته های زبان انگلیسی هسش .(بیشتر مترجمی)
سلام ، من شركت كردم ولي نه اونطوري كه بخوام يكي از رشته هاش رو انتخاب كنم واسه ي ادامه ي تحصيل ، بيشتر واسه ي محك خودم شركت كردم ...
اگه در مورد منابع راهنمايي مي خواي ، من واسه ي Reading كتابهاي معروف Readers رو مي خونم ( كتابهاي كوچيكي كه معمولا داستان يا رمان يا ... معروف هستن و براي اهداف آموزشي چاپ ميشن ، مثلا رمان گلادياتور ! ) ...
براي آشنايي با نوع سئوالات هم كتاب آموزش زبان انتشارات سازمان سنجش خوبه ( هم واسه ي زبان عموميه و هم تخصصي ) ...

موفق باشي ...

BioHazard
27-02-2010, 14:24
دوستان سلام !

سلام
من کنکور زبان بصورت جدی شرکت کردم که از دست آزاد در برم و میخوام ادبیات انگلیسی بخونم
چه سوالی داری؟

clickestan
27-02-2010, 17:49
در مورد دوستانی که فکر میکنن وقت کمه در اشتباهن
فقط کافیه بدونید چی باید بخونید :
اولا: همه درسا که لازم نیست 100 بزنید و با میانگین 60 درصد تو همه درسا میشه تو تهران یه مهندسی خوب قبول شد
دوما: اگه بودجه بندی درسا رو گیر بیارید که از هر کدوم از بخشا و مبحثها چقدر میاد تو کنکور خیلی تو زمانتون صرفه جویی میشه و مباحث سخت تر یا وقت گیرتر رو میتونید کنار بزارید (من الان بودجه بندی رو ندارم ولی اگه یکی از دوستان لطف کنه ممنون میشم)
این نکته دوم مخصوصا تو دروس اختصاصی کولاک میکنه
سوما : فکر پشت کنکور موندن رو بزارید کنار که نمیدونید چه کوفتیه!!!!
دوستانی که موندن درک میکنن.....

alireza-sabz
27-02-2010, 19:15
در مورد دوستانی که فکر میکنن وقت کمه در اشتباهن
فقط کافیه بدونید چی باید بخونید :
اولا: همه درسا که لازم نیست 100 بزنید و با میانگین 60 درصد تو همه درسا میشه تو تهران یه مهندسی خوب قبول شد
دوما: اگه بودجه بندی درسا رو گیر بیارید که از هر کدوم از بخشا و مبحثها چقدر میاد تو کنکور خیلی تو زمانتون صرفه جویی میشه و مباحث سخت تر یا وقت گیرتر رو میتونید کنار بزارید (من الان بودجه بندی رو ندارم ولی اگه یکی از دوستان لطف کنه ممنون میشم)
این نکته دوم مخصوصا تو دروس اختصاصی کولاک میکنه
سوما : فکر پشت کنکور موندن رو بزارید کنار که نمیدونید چه کوفتیه!!!!
دوستانی که موندن درک میکنن.....
موافقم ... دوستان اگه بخوان من چند تا کارنامه ی تراز بالاهای چند سال اخیر رو دارم و میتونم بزارمشون . دوستان کلا بدونن خط چها رقمی های خوب و سه رقمی ها و دو رقمی از این جا به بعد با بقیه دواطلب ها جدا میشه . یعنی اونها تو این فصل امیدوارانه به کارشون ادامه میدن و بقیه نا امید میشن و کم میارن .

mecha
27-02-2010, 19:58
600 مین پست رو افتتاح می کنم!:33:

به این می گن انگیزه.

M . Sayid
27-02-2010, 20:09
600 مین پست رو افتتاح می کنم!:33:

عزیز صفحه 600
اینی که من زدم پست 5992

mecha
27-02-2010, 21:01
عزیز صفحه 600
اینی که من زدم پست 5992
منظورم همون صفحه بود دیگه!!!:31:

shabeashegha
28-02-2010, 00:01
بچه ها من یه مشکل عجیب دارم . امروز موقع ارزیابی آزمون ریاضی پیش رو 90 درصد و ریاضی پایه رو 70 زدم . ولی توی آزمون پیش رو 33 و پایه رو 40 زدم . سر آزمون همه سوالا برام آشنا بود ولی هرچی حل میکردم به جواب درست نمیرسیدم ولی توی خونه با یه بار حل کردن جواب درست رو به دست میاوردم . میشه کسی راهنماییم کنه که مشکلم کجاست؟
توی خونه تا جایی که وقت بهم اجازه بده تست ریاضی کار میکنم

nits
28-02-2010, 00:11
بچه ها من یه مشکل عجیب دارم . امروز موقع ارزیابی آزمون ریاضی پیش رو 90 درصد و ریاضی پایه رو 70 زدم . ولی توی آزمون پیش رو 33 و پایه رو 40 زدم . سر آزمون همه سوالا برام آشنا بود ولی هرچی حل میکردم به جواب درست نمیرسیدم ولی توی خونه با یه بار حل کردن جواب درست رو به دست میاوردم . میشه کسی راهنماییم کنه که مشکلم کجاست؟
توی خونه تا جایی که وقت بهم اجازه بده تست ریاضی کار میکنم

سلام . شاید به خاطر این باشه نه اینکه تو خونه شما با خیال راحت داری حل میکنی تستها رو همین که وارد جلسه شدی و میخوای سریعا به جوابها برسی بادیدن تستهای مشابه شاید در حین حل بدون اینکه متوجه بشی اشتباهاتی رو مثله علامتهای مثبت منفی یا جمع به جای ضرب و ... رو مرتکب بشی .
تو خونه هم وقتی تست میزنی اشتباه میکنی ؟ باید این اشتباهات رو شناسایی کنی تا درکنکور دچار این اشتباهات نشی .

shabeashegha
28-02-2010, 10:14
سلام . شاید به خاطر این باشه نه اینکه تو خونه شما با خیال راحت داری حل میکنی تستها رو همین که وارد جلسه شدی و میخوای سریعا به جوابها برسی بادیدن تستهای مشابه شاید در حین حل بدون اینکه متوجه بشی اشتباهاتی رو مثله علامتهای مثبت منفی یا جمع به جای ضرب و ... رو مرتکب بشی .
تو خونه هم وقتی تست میزنی اشتباه میکنی ؟ باید این اشتباهات رو شناسایی کنی تا درکنکور دچار این اشتباهات نشی .
سلام محمد امین جان. ممنون از راهنماییت . توی خونه دفعه اول که دست به قلم میشم به گزینه درست میرسم ولی سرجلسه پیش میاد چند بار سوال رو حل کنم ولی یا به جوابی میرسم که توی گزینه ها نیست یا وقتی کارنامه میاد معلوم میشه به گزینه غلط رسیدم!

MyEnd
28-02-2010, 11:28
سلام دوستان
نظر شما راجع به این چیه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانشگاه تهران تو ایران اول و کلا 873 هست شریفم تو ایران 3 و تو جهان 1560 هست.
(ماله چند روز پیشه من خودم تو بالاترین خوندمش)

shifter
28-02-2010, 11:36
سلام دوستان
نظر شما راجع به این چیه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانشگاه تهران تو ایران اول و کلا 873 هست شریفم تو ایران 3 و تو جهان 1560 هست.

چرا دانشگاه شيراز 13 امه؟:19:
حداقلش بايد از صنعتي اصفهان بالاتر ميشد...

masud-000000
28-02-2010, 12:14
سلام دوستان
نظر شما راجع به این چیه:

این رتبه های دانشگاه ها که نوشته بر چه اساسیه؟؟؟ اصلا این سایت معتبره؟

MyEnd
28-02-2010, 12:27
6000 پست ماله خودم شد

اینجا یه چیزایی نوشته:

من خودم موندم که میشه به این اعتماد کرد و آیا حرفش درسته؟ (برای من که خیلی ممکنه تفاوت داشته باشه)

MaaRyaaMi
28-02-2010, 13:15
اولا بحث رنکینگ دانشگاه ها جاش تو این تاپیک نیس... تاپیک مخصوص به خودش رو داره
دوما
خیلی به این چیزا توجه نکنین
موقعی که خواستین بورسیه بگیرین و برین اونور اب معلوم میشه کدوم دانشگاه بهتر تر تر !!! بوده :دی

ramin 69
28-02-2010, 16:20
خوب ، بچه های سنجشی کارنامه هاتون رو بزارید کیف کنیم

(من که گند زدم ....)

nits
28-02-2010, 16:29
خوب ، بچه های سنجشی کارنامه هاتون رو بزارید کیف کنیم

(من که گند زدم ....)

کارنامه رو نمیشه گذاشت به دلیل درصدهای کم در عربی و فیزیک :31: ولی از جامع به بعد میزارم . درصدهای دیگه رو میگم ولی :
ریاضیات: همونطور که گفته بودم 100 %:8:
زبان انگلیسی :100%
شیمی : 76%
دین و زندگی : 83% ( از روی خلاصه های کتاب تستی گاج و آیات و نکات گاج خوندم . خودم هم فکر نمیکردم این درصد رو بزنم :31:)
ادبیات و زبان فارسی 75%
عربی و فیزیک : شرمنده % :31: ( البته زیاد هم افتضاح نیست ولی در جامع جبران میشه :8:)

کیف کردی :31:

BioHazard
28-02-2010, 17:54
کارنامه رو نمیشه گذاشت به دلیل درصدهای کم در عربی و فیزیک :31: ولی از جامع به بعد میزارم . درصدهای دیگه رو میگم ولی :
ریاضیات: همونطور که گفته بودم 100 %:8:
زبان انگلیسی :100%
شیمی : 76%
دین و زندگی : 83% ( از روی خلاصه های کتاب تستی گاج و آیات و نکات گاج خوندم . خودم هم فکر نمیکردم این درصد رو بزنم :31:)
ادبیات و زبان فارسی 75%
عربی و فیزیک : شرمنده % :31: ( البته زیاد هم افتضاح نیست ولی در جامع جبران میشه :8:)

کیف کردی :31:

سلام
مبحث ریاضی سنجش چی بود؟

mahdis_apex
28-02-2010, 18:03
اگه اشتباه نکنم پانیذ 2تا ازمونه که کارنامه نذاشته!!!
چرا؟؟؟؟

ramin 69
28-02-2010, 18:19
سلام
مبحث ریاضی سنجش چی بود؟

توی این صفحه منابع همه آزموناش هست:

این آزمون هم آزمون پنجم بود.

S h o o K a
28-02-2010, 18:56
سلام

چطوری زبان فارسی می خونید؟
بودجه بندی زبان فارسی میزارید
کدوم درساش مهمتره

nits
28-02-2010, 19:36
میگم دوستان من این سوال رو قبلا پرسیدم ولی جواب نگرفتم خواهشا اگه میدونید جواب بدید:
سوالات چهار مرحله اول آزمون های سنجش 88(امسال)رو از کجا میشه گیر آورد؟

یعنی سوالی به این آسونی رو نمیدونی ؟؟؟ خب برو از بچه هایی که همه رو شرکت کردن بگیر :31::31:

alisahaf70
28-02-2010, 20:40

اونقدری معتبر هست که دانشگاه ما تو سایتش تبریک بگه که از 12 هم شده ششم تو امار این موسسه امسال

moraddad
28-02-2010, 21:14
میگم دوستان من این سوال رو قبلا پرسیدم ولی جواب نگرفتم خواهشا اگه میدونید جواب بدید:
سوالات چهار مرحله اول آزمون های سنجش 88(امسال)رو از کجا میشه گیر آورد؟

ای آقا! ما یه عربی خواستیم هیشکی بهمون نداد!:31: حالا شما 4 مرحله سوال میخوای؟!
بچه ها همتون دانشگاه آزاد انتخاب رشته کردین؟
من نمیدونم چی بزنم! :13:
چه کنم؟

elendil
28-02-2010, 21:27
باز من شب آزمون دیر خوابیدم توی ریاضی و فیزیک به طور عجیبی 9 10 تا سوالو صورتشو اشتباه خوندم سر عربیش هم خوابم گرفت :دی :دی :دی باید این ساعات خواب رو درست کنم خب خدا رو شکر تا یه ماه دیگه به سنجش های اصلی میرسیم و اونجا مشخص میشه وضعیت کار :دی :دی

setayesh_sh
28-02-2010, 21:40
اخرین مهلت ثبت نام ازمون ازاد کی؟

elendil
28-02-2010, 21:45
تا جایی که یادمه تا 14 15 هستش که یه یک هفته هم تمدید میشه میشه 20 تا 22 اینا :دی :دی

M . Sayid
28-02-2010, 21:47
اخرین مهلت ثبت نام ازمون ازاد کی؟

فکر کنم تا
15 اسفند

nits
28-02-2010, 22:07
عزیزم خودم اینو می دونستم.
تو این چند روز از همه بچه هایی که می شناختم پرسیدم ولی هیچ کدوم سنجش شرکت نمی کنند.یا قلم چی هستند یا گزینه دو.
حالا کسی می دونه این سوالات سنجش رو از کجا میشه گیر آورد؟؟؟

خب برو مدارس دیگه :31: همه ی مدارس رو بگرد :31:

میخوای چیکار آخه . همین تسهای کتابها رو بزن . سنجش هم همونطوریه دیگه امیر جــــــــــــون

elendil
28-02-2010, 22:13
خب برو مدارس دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همه ی مدارس رو بگرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میخوای چیکار آخه . همین تسهای کتابها رو بزن . سنجش هم همونطوریه دیگه امیر جــــــــــــون

گویا حرفام توی ذهن امیر اثر کرده :دی :دی برا شما هم بگم شاید شما هم ببینی حرف بدی نمیزنم :دی :دی

سنجش امسال فیزیکاش داره خارج از اون تیپای هر سالش میادا باور کنید امسال فیزیک سراسری مثل 84 اسطوره میشه ها این از ما گفتن بود :دی :دی

nits
28-02-2010, 22:23
گویا حرفام توی ذهن امیر اثر کرده :دی :دی برا شما هم بگم شاید شما هم ببینی حرف بدی نمیزنم :دی :دی

سنجش امسال فیزیکاش داره خارج از اون تیپای هر سالش میادا باور کنید امسال فیزیک سراسری مثل 84 اسطوره میشه ها این از ما گفتن بود :دی :دی

اشکالی نداره عزیزم . من خودم اسطوره هستم . آره ساله 84 با همه سالها فرق داشت همه سوالها سخت بود .
ولی باید خوند دیگه . چیکار کنیم. امروزه کنکور برای معلمهای کنکوری و دانش آموزان از نماز هم واجب تر شده . باور کنید

clickestan
28-02-2010, 23:08
یکی بودجه بندی سوالها رو محبت میکنه:11::40:
برای رشته ریاضی:5:
از اینا که میگه از هر مبحث چند سوال میاد

skhammari
01-03-2010, 00:37
یکی بودجه بندی سوالها رو محبت میکنه:11::40:
برای رشته ریاضی:5:
از اینا که میگه از هر مبحث چند سوال میاد

M . Sayid
01-03-2010, 12:00
بچه ها کسی برای آزمون بعد هدف گذاری کرده؟
یا اینکه برای من مشکل داره؟؟

mecha
01-03-2010, 12:59
ما عادت داریم همیشه حسرت امکاناتی رو که در اختیارمون نیست بخوریم و چشممون رو به روی شرایطی که وجود داره و می تونیم بهترین استفاده رو ازش بکنیم، می بندیم. حالا که مشاور قدرتمند پیدا شده که به طور رایگان، برنامه ی مطالعاتی یک کنکوری رو هفته به هفته می ده، فقط دنبال بهانه ای می گردیم که به خودمون ثابت بکنیم که این برنامه ها کارآمد نیست.
آقای دیبازر، از ابتدای سال تا الآن، هر دوشنبه از طریق برنامه ی فرصت برابر، برنامه ی هفتگی می داد و تا حالا یک دور درس ها رو تموم کرده. (گویا یک هفته از برنامه مونده.) از امروز، 88/12/10 یا هفته ی بعد، 88/12/17 هم می خواد دور جدیدش رو شروع بکنه.
ابتدای سال، من عقیده داشتم که آخه یک برنامه واسه ی همه جواب نمی ده و با قلم چی پیش رفتم. با درستی یا نادرستی اون تصمیم کاری ندارم، ولی الآن مطمئنم که پیش رفتن با برنامه ی دیبازر، از برنامه ی راهبردی قلم چی از الآن به بعد بهتره. چون هنوز قلم چی داره با گام های کوچیک برنامه اش رو جلو می بره و از طرفی، آزمون های جامع سنجش رو ثبت نام کردم و به دلیل تداخل، نمی تونم به طور کامل برنامه ی راهبردی قلم چی رو اجرا بکنم. کانون، بعد آزمون 7 و 20 فروردین که مربوط به دوره ی دروس پایه و پیش 1 هستن، سرعت پیشروی خودش رو کند می کنه و تا آخر اردیبهشت، درس های پیش 2 رو به اتمام می رسونه.
همه ی این عوامل باعث شد که بعد از چند روز کلنجار رفتن با خودم، قانع بشم که بهتره باا برنامه ی آقای دیبازر، دور جدید مطالعاتیم رو جلو ببرم. (البته با این وجود، قلم چی هم شرکت می کنم. ولی بدون خوندن برنامه ی قلم چی!) طبق قولی که خود آقای دیبازر داده، تا روز کنکور دو جور برنامه می ده که اولیش اتمام دروس و دومی، جمع بندی اون هاست.
امروز، 88/12/10 ، ساعت 18:30 از شبکه ی آموزش، می تونی اطلاعات تکملی رو از خود ایشون بشنوی. شاید شما هم مشتری بشی!
پ.ن: توی برنامه ی امروز، راجع به انتخاب رشته ی دانشگاه آزاد و شاید اتمام دور قبلی برنامه ها هم صحبت می کنه و اگر امروز برنامه ی جدید رو شروع نکرد، از هفته ی آینده شروع می کنه.
پ.ن2: اگه تا حالا منظم پیش رفتی و برای آینده هم برنامه ی منظم و قابل قبولی داری، بهتره با همون برنامه ات ادامه بدی. ولی اگه سردرگمی و نمی دونی با چه برنامه ای جلو بری، فکر می کنم پییشروی با برنامه ی دیبازر، بهت کمک بکنه.

setayesh_sh
01-03-2010, 13:04
منظورتون از هدف گذاری چیه؟
چطوری این کارو میکنین؟

masud-000000
01-03-2010, 13:13
منظورتون از هدف گذاری چیه؟
چطوری این کارو میکنین؟
وارد سایت کانون میشی ...از اون قسمت که مربوط به دریافت کارنامه هست گزینه کارنامه هدف گذاری رو انتخاب می کنی و وارد میشی و درصد هایی که فکر می کنی آزمون آینده می تونی بزنی رو وارد می کنی همین!!!:10:
بعد آزمون هم تو کارنامه کلاسور ارزیابی اون درصد گذاری هایی که هدف گذاری کردی رو با درصد هایی که تو آزمون زدی مقایسه می کنی...:11:

navid_ir
01-03-2010, 13:15
سلام دوستان
سنجش اولین آزمونش جامع تا کی وقت است ثبت نام کنیم؟؟؟
موفق باشید....

setayesh_sh
01-03-2010, 13:16
وارد سایت کانون میشی ...از اون قسمت که مربوط به دریافت کارنامه هست گزینه کارنامه هدف گذاری رو انتخاب می کنی و وارد میشی و درصد هایی که فکر می کنی آزمون آینده می تونی بزنی رو وارد می کنی همین!!!:10:
بعد آزمون هم تو کارنامه کلاسور ارزیابی اون درصد گذاری هایی که هدف گذاری کردی رو با درصد هایی که تو آزمون زدی مقایسه می کنی...:11:
حالا فایده ایم داره خداییش؟ جز حرص خوردن:D

shabeashegha
01-03-2010, 13:36
حالا فایده ایم داره خداییش؟ جز حرص خوردن:D
فایدش اینه که هر آزمون نسبت به آزمون قبل هدفت رو کمی بالاتر میذاری و سعی میکنی به هدفت برسی. نتیجش میشه اینکه آزمون به آزمون پیشرفت میکنی و بعد از چند آزمون پیشرفتهایی میکنی که شاید توی حالت عادی زیاد قابل دسترس نیست. البته به شرطی که منطقی هدف گذاری کنی. مثلا اگه آزمون قبل فیزیک رو 50 زدی واسه آزمون بعد منطقیش اینه که هدفت رو روی 60 بذاری نه مثلا 80.من امتحان کردم جواب میده به شرطی که هدف گذاری که میکنی سعی کنی بهش برسی

setayesh_sh
01-03-2010, 13:42
ایول پس منم برم هدف گذاری.

mecha
01-03-2010, 14:46
سلام دوستان
سنجش اولین آزمونش جامع تا کی وقت است ثبت نام کنیم؟؟؟
موفق باشید....
بیستم اسفند.

noyanh
01-03-2010, 16:04
اگر به علم و آموزش علاقه داريد از اين وبلاگ لذت ببريد

M . Sayid
01-03-2010, 17:11
وقتی می خوام هدف گذاری کنم اینو می نویسه :
Server Error in '/NewKarnameh' Application.

Invalid postback or callback argument. Event validation is enabled using <pages enableEventValidation="true"/> in configuration or <%@ Page EnableEventValidation="true" %> in a page. For security purposes, this feature verifies that arguments to postback or callback events originate from the server control that originally rendered them. If the data is valid and expected, use the ClientScriptManager.RegisterForEventValidation method in order to register the postback or callback data for validation.

Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.ArgumentException: Invalid postback or callback argument. Event validation is enabled using <pages enableEventValidation="true"/> in configuration or <%@ Page EnableEventValidation="true" %> in a page. For security purposes, this feature verifies that arguments to postback or callback events originate from the server control that originally rendered them. If the data is valid and expected, use the ClientScriptManager.RegisterForEventValidation method in order to register the postback or callback data for validation.

Source Error:

An unhandled exception was generated during the execution of the current web request. Information regarding the origin and location of the exception can be identified using the exception stack trace below.

Stack Trace:

[ArgumentException: Invalid postback or callback argument. Event validation is enabled using <pages enableEventValidation="true"/> in configuration or <%@ Page EnableEventValidation="true" %> in a page. For security purposes, this feature verifies that arguments to postback or callback events originate from the server control that originally rendered them. If the data is valid and expected, use the ClientScriptManager.RegisterForEventValidation method in order to register the postback or callback data for validation.]
System.Web.UI.ClientScriptManager.ValidateEvent(St ring uniqueId, String argument) +173
System.Web.UI.Control.ValidateEvent(String uniqueID, String eventArgument) +72
System.Web.UI.WebControls.TextBox.LoadPostData(Str ing postDataKey, NameValueCollection postCollection) +34
System.Web.UI.WebControls.TextBox.System.Web.UI.IP ostBackDataHandler.LoadPostData(String postDataKey, NameValueCollection postCollection) +14
System.Web.UI.Page.ProcessPostData(NameValueCollec tion postData, Boolean fBeforeLoad) +346
System.Web.UI.Page.ProcessRequestMain(Boolean includeStagesBeforeAsyncPoint, Boolean includeStagesAfterAsyncPoint) +1743

Version Information: Microsoft .NET Framework Version:2.0.50727.3603; ASP.NET Version:2.0.50727.3082

مشکلش چیه؟؟

BioHazard
01-03-2010, 20:38
سلام
بچه ها الان روزهایی که کلاس دارید تا چند ساعت میخونید ؟ روزهای تعطیل چی؟

الان خود من روزهایی که کلاس دارم ۶ ساعت میخونم و روزهای تعطیل ۱۲ ساعت ولی این خستگی رو جونم مونده و نمیره ُ چی کارش کنم ؟

ALt3rnA
01-03-2010, 22:34
سلام

الان خود من روزهایی که کلاس دارم ۶ ساعت میخونم و روزهای تعطیل ۱۲ ساعت ولی این خستگی رو جونم مونده و نمیره ُ چی کارش کنم ؟

3-4 روز استراحت کن ! تازه بیشترم اشکال نداره !
استراحت اگه زمان بندیش درست باشه معجزه میکنه ! :دی
مثلا من و یکی از دوستام که درسشم از من بهتره بعد از امتحان ترم شروع کردیم برای آزمون مرآت که مدرسمون شرکت کرده و همین امروز هم دادیمش بلاخره خوندیم
فقط فرقمون این بود که من حدود یه هفته تو ایام 22 بهمن استراحت کردم ایشون اون مدت روزی 8 ساعت درس خوند . به هر حال آخرش تقریبا همه درصدام ازش بیشتر شد .

پس استراحت به موقع و به اندازه یادتون نره ! ولی نه اینکه برین ماهی یه هفته ولو شید تو خونه بگید محمد گفتا :دی

shabeashegha
01-03-2010, 23:07
وقتی می خوام هدف گذاری کنم اینو می نویسه :
Server Error in '/NewKarnameh' Application.

Invalid postback or callback argument. Event validation is enabled using <pages enableEventValidation="true"/> in configuration or <%@ Page EnableEventValidation="true" %> in a page. For security purposes, this feature verifies that arguments to postback or callback events originate from the server control that originally rendered them. If the data is valid and expected, use the ClientScriptManager.RegisterForEventValidation method in order to register the postback or callback data for validation.

Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.ArgumentException: Invalid postback or callback argument. Event validation is enabled using <pages enableEventValidation="true"/> in configuration or <%@ Page EnableEventValidation="true" %> in a page. For security purposes, this feature verifies that arguments to postback or callback events originate from the server control that originally rendered them. If the data is valid and expected, use the ClientScriptManager.RegisterForEventValidation method in order to register the postback or callback data for validation.

Source Error:

An unhandled exception was generated during the execution of the current web request. Information regarding the origin and location of the exception can be identified using the exception stack trace below.

Stack Trace:

[ArgumentException: Invalid postback or callback argument. Event validation is enabled using <pages enableEventValidation="true"/> in configuration or <%@ Page EnableEventValidation="true" %> in a page. For security purposes, this feature verifies that arguments to postback or callback events originate from the server control that originally rendered them. If the data is valid and expected, use the ClientScriptManager.RegisterForEventValidation method in order to register the postback or callback data for validation.]
System.Web.UI.ClientScriptManager.ValidateEvent(St ring uniqueId, String argument) +173
System.Web.UI.Control.ValidateEvent(String uniqueID, String eventArgument) +72
System.Web.UI.WebControls.TextBox.LoadPostData(Str ing postDataKey, NameValueCollection postCollection) +34
System.Web.UI.WebControls.TextBox.System.Web.UI.IP ostBackDataHandler.LoadPostData(String postDataKey, NameValueCollection postCollection) +14
System.Web.UI.Page.ProcessPostData(NameValueCollec tion postData, Boolean fBeforeLoad) +346
System.Web.UI.Page.ProcessRequestMain(Boolean includeStagesBeforeAsyncPoint, Boolean includeStagesAfterAsyncPoint) +1743

Version Information: Microsoft .NET Framework Version:2.0.50727.3603; ASP.NET Version:2.0.50727.3082

مشکلش چیه؟؟
واسه منم بعضی وقتها اینطوری میاد. بازدید بالا میره این اتفاقا طبیعیه . یه ساعت بعد بیای درست میشه

سلام

من چون فارغ التحصیلم روزی میانگین 7 ساعت میخونم . واسه اینکه خستگی اینطوری نمونه باید هر 2هفته یه روز رو کاملا تعطیل کنی . یعنی حتی یه خط روزنامه هم نخونی (چه برسی به درس) برو کاری رو که عاشقشی انجام بده. سینما پارک پیک نیک کلاس جودو خلاصه هرچی دوست داری. ولی هیچی نخون . خود به خود حس میکنی روز بعد از تعطیلی درس بشدت سرحالی و دوست داری درس بخونی.

M . Sayid
01-03-2010, 23:45
منم فارغ التحصیلم روزی 9 تا 10 درس می خونم
روزای آزمون وقتی که برگردم تا فرداش درس نمی خونم
شاید یکبار در هفته از 11 شب به بعد دیگه نخونم و یه فیلم زیرنویس نگاه کنم

reza-atom
02-03-2010, 12:42

بابا انقدر استرس نده !!! :31: ديگه نميخوان از مريخ سوال بدن كه !!! مفاهيم فيزيك رو خوب بايد ياد گرفت اصلاً گور پدر كنكور ! متاسفانه اغلب داوطلبان ميخوان كلي تست و آزمون و اينا كار كنن بلكه شبيه اون توي كنكور بياد ! بابا ول كنين سنجش يا قلمچي چه فرقي داره ؟؟؟ مهم اينه كه درسو خوب خونده باشي درصدو خوب ميزني‌! مني كه نخوندم چه سنجش چه قلمچي (چه سوال آسون چه سخت9 نبايد انتظار داشته باشم بالا بزنم !!!

موفق باشيد!

fardinstar
02-03-2010, 13:22
من چند روزيه شديدا دپرس شدم ... ميتونم تو اين سه ماه و نيم دروس عمومي رو جبران كنم ؟؟ براي ادبيات و عربي چطوري درس بخونم ؟؟‌
اينم كارنامه آزمون قبلم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rambo_1386
02-03-2010, 16:11
من چند روزيه شديدا دپرس شدم ... ميتونم تو اين سه ماه و نيم دروس عمومي رو جبران كنم ؟؟ براي ادبيات و عربي چطوري درس بخونم ؟؟‌
اينم كارنامه آزمون قبلم.
دوست عزیز این مقایسه رو بهروز فمی تفرشی انجام داده یکی از بهترین مشاوران ایران! که وصف حال شماست:
کسب رتبه از دروس اختصاصی یا عمومی؟
کسب رتبه خوب در کنکورهای آزمایشی الزاما نشان دهنده برتری علمی نیست.اگر رتبه شما در دوروس اختصاصی بهتر از رتبه دروس عمومی باشد،امکان موفقیت و برتری شما در کنکور بیشتر خواهد بود.. به کانامه آزمون جامع آزمایشی دو داوطلب رشته ریاضی توجه کنید:
داوطلب 1 : رتبه کل اختصاصی 780 رتبه کل عمومی 530 رتبه کل 600
داوطلب 2 : رتبه کل اختصاصی 540رتبه کل عمومی 850 رتبه کل 680
در نگاه اول داوطلب (1) نسبت به داوطلب (2)وضعیت مطلوب تری دارد ولی با نگاه دقیق تر می توان پیش بینی کرد که آینده بهتری در انتظار داوطلب (2)است
مگه میشه؟
بله داوطلب (1) رتبه خود را از دروس عمومی و داوطلب (2)رتبه خود را از دروس اختصاصی بدست آورده است. دانش آموز (1) با وجود اینکه رتبه کل بهتری از در کنکور آزمایشی دارد ولی در کنکور سراسری در موقعیت پایین تری نسبت به دانش آموزش دوم قرار دارد.داوطلب(2)می تواند دروس عمومی را تا زمان برگزاری کنکور به سرعت جمع و جور کند و رتبه خود را ارتقاء دهد ولی جمع کردن و بالا بردن دروس اختصاصی دشوارتر است و نیاز به فرصت بیشتری دارد و به همین خاطر داوطلب (1) امکان چندانی برای ارتقاء رتبه خود ندارد. نتیجه نهایی این دو داوطلب در کنکور سراسری هم موید این موضوع می باشد.
رتبه کنکور سراسری داوطلب (1) 930
رتبه کنکور سراسری داوطلب (2) 720
نقل قول مستقیم از کتاب کنکورت را قورت بده انتشارات خیلی سبز صفحه 107 :31:

GodFatherAmin
02-03-2010, 16:44
سلام

این مسئله طبیعیه که بهش سیکلوتیمی یا عقلگرد می گن.برای همه هم پیش میاد.
چون دارید به خودتون زیاد فشار میارید.
این روش و امتحان کنید:
20 دقیقه درس 10 دقیقه استراحت.

hajnokhod
02-03-2010, 18:50
الآن 4 روز از آزمون سنجش گذشته و هنوز کارنامه من نیومده وقتی می خوام نتایج اولیه کارنامم رو بگیرم این پیام زیر رو بهم میده:
پاسخنامه شما هنوز از حوزه امتحاني در يافت نشده است به محض وصول پاسخنامه حوزه امتحاني شما نتايج اوليه بر روي سايت قرارد خواهد گرفت لذا براي اطلاع از وضعيت کارنامه اوليه خود روزانه به سايت مراجعه کنيد

تا حالا واسه کسی پیش اومده این طور بشه؟؟؟یعنی باید چند روز منتظر کارنامم بمونم.
بابا حالا حالا ها باید صبر کنی....هنوز 4 روز گذشته.خیلی بخوان زود بدن 5 شنبه تازه درصدات میاد...زیاد خودتو نگران نکن.

Alamate Soal
02-03-2010, 19:10
بچه ها برنامه آزمون هاي قلمچي ( پيش دانشگاهي ) رو از كجا ميشه گيرآورد /‌

M . Sayid
02-03-2010, 19:13

سایتش فکر کنم داره

MMM52
02-03-2010, 19:32
میتونی بری نمایندگی شهرتون
اونجا بهت میدن!!!

bnmnb
02-03-2010, 19:46
امسال فیزیک بخونید که خفن سوالاتی میاد توووپ.خوب شد ما فرار کردیم

shabeashegha
02-03-2010, 21:22
امسال فیزیک بخونید که خفن سوالاتی میاد توووپ.خوب شد ما فرار کردیم
منبع خبر شما چیه؟منظورم اینه که از کجا همچین پیش بینی مینکنین؟

nits
02-03-2010, 21:29
منبع خبر شما چیه؟منظورم اینه که از کجا همچین پیش بینی رو میکنین؟

نفرات برتر اگه قرار بود اون جزوه هایی که معلمهاشون بهشون میگفتن یا فقط با اون کتابهای آموزشی خودشون کار میکردن نمیتونستن درصدهای بالایی در فیزیک رو بزنند 100 سال سیاه . تنها عامل موفقیت اونها فقط و فقط تمرین زیاد بود . حل تستها و تمرینهای مختلف .
انسانهای موفق دوست عزیز تنها یه فکر دارند . دنباله حاشیه نمیرن . ذهنشون به هدفشون معطوفه . اگه شما هم قرار بشه که به حرفه این و اون گوش بدی که دیگه ...

اگر بخوای اراده کنید در 2 ماه هم میتونید همه چیز رو تغییر بدید و از این رو به اون رو بشید .

راستی کسی در تهران مشاوری به نام آقای احمدی میشناسه .

ramin 69
02-03-2010, 21:31
الآن 4 روز از آزمون سنجش گذشته و هنوز کارنامه من نیومده وقتی می خوام نتایج اولیه کارنامم رو بگیرم این پیام زیر رو بهم میده:
پاسخنامه شما هنوز از حوزه امتحاني در يافت نشده است به محض وصول پاسخنامه حوزه امتحاني شما نتايج اوليه بر روي سايت قرارد خواهد گرفت لذا براي اطلاع از وضعيت کارنامه اوليه خود روزانه به سايت مراجعه کنيد

تا حالا واسه کسی پیش اومده این طور بشه؟؟؟یعنی باید چند روز منتظر کارنامم بمونم.

امیر جان ، یکشنبه عصر من کارنامه کل بچه های مدرسه رو گرفتم.
دقت کن 100% داری اطلاعاتت رو اشتباه وارد میکنی ، چون حتی اگر یه اسپیس(space) اضافه بزنی این پیغام رو بهت میده.
من چون دیدم دارم بت میگمااا:46:

درضمن کارنامه کامل شامل رتبه و تراز شنبه عصری میاد

mecha
02-03-2010, 21:41
راستی کسی در تهران مشاوری به نام آقای احمدی میشناسه .

حسین احمدی؟ من اسمش رو شنیدم. خیلی خودش رو تحویل می گیره گویا!
این سایتشه:

---------- Post added at 09:41 PM ---------- Previous post was at 09:39 PM ----------

امیر جان ، یکشنبه عصر من کارنامه کل بچه های مدرسه رو گرفتم.
دقت کن 100% داری اطلاعاتت رو اشتباه وارد میکنی ، چون حتی اگر یه اسپیس(space) اضافه بزنی این پیغام رو بهت میده.
من چون دیدم دارم بت میگمااا:46:

درضمن کارنامه کامل شامل رتبه و تراز شنبه عصری میاد
روز اومدن کارنامه های شهر های مختلف فرق داره. پارسال برای منم همیشه این پیغام رو می داد و دیر می اومد.

ramin 69
02-03-2010, 23:05
ممنون رامین جان.الآن رفتم کارنامه رو گرفتم.
مطابق با انتظار قبل از آزمون که داشتم زیاد خوب ندادم ولی از آزمون های قلم چی خیلی خیلی بهتر بود.خیلی روحیه گرفتم.ای کاش ای کاش از اول رفته بودم سنجش نه قلمچی.

حسرت گذشته رو نخور بابا ، ایشاالله 3 تا جامع رتبه ای که میخوای میاری.:10:

ولی واقعا خیلی برام جالبه بچه های مدرسه ما میگن ای کاش از اول سال قلمچی شرکت میکردیم در عین حال خیلی از قلمچی کارها میگن ای کاش از اول سال سنجش میدادیم ....

حالا واقعا بهم ثابت شد که تلاش و درس خوندن آدم خیلی مهمتره تا آزمونی که میده:46:

موفق باشی

M . Sayid
02-03-2010, 23:37
حسرت گذشته رو نخور بابا ، ایشاالله 3 تا جامع رتبه ای که میخوای میاری.:10:

ولی واقعا خیلی برام جالبه بچه های مدرسه ما میگن ای کاش از اول سال قلمچی شرکت میکردیم در عین حال خیلی از قلمچی کارها میگن ای کاش از اول سال سنجش میدادیم ....

حالا واقعا بهم ثابت شد که تلاش و درس خوندن آدم خیلی مهمتره تا آزمونی که میده:46:

موفق باشی

نشنیدی که میگن (( مرغ همسایه غازه ))

این آواتارت منو یاد جک قاتل میندازه( Jack The Ripper )

mecha
03-03-2010, 16:04
دوستان به نظرتون این انتخاب رشته ام خوبه؟
1-مکانیک ساخت و تولید- تهران مرکزی
2-مکانیک طراحی جامدات-نجف آباد
3-مکانیک طراحی جامدات-خرم آباد
4- برق- خرم آباد
5-صنایع- خرم آباد
6-فیزیک- خرم آباد

frnsh
03-03-2010, 21:03
4- برق- خرم آباد
5-صنایع- خرم آباد
6-فیزیک- خرم آباد

سلام
شما که هرکدوم رو از یه جا زدین! اگه راه دور بود میتونین برید؟ حتی اگه خوابگاه نداشته باشه؟

new life
03-03-2010, 21:09
4- برق- خرم آباد
5-صنایع- خرم آباد
6-فیزیک- خرم آباد
ببخشید دوست من ولی تا انجایی که من اطلاع دارم توی انتخاب رشته ازاد بومی گزینی وجود داره !
الان شما 3 تا شهر مختلف رو زدید !!!
انتخاب ازاد هم یعنی انتخاب اول شانس قبولی توی انتخاب های بعدی کم میشه
............................................
ببخشید دوستان شاید سوال نامربوطی باشه لطفا ببخشید
ولی پیش دانشگاهی حذف شد ؟؟؟؟ یعنی این موضوع تصویب شد بازم ببخشید

frnsh
03-03-2010, 21:19
ببخشید دوست من ولی تا انجایی که من اطلاع دارم توی انتخاب رشته ازاد بومی گزینی وجود داره !

بومی گزینی فقط برای رشته شهرهاییه که جلوشون علامت دایره داره (در سطح استان).

............................................

ببخشید دوستان شاید سوال نامربوطی باشه لطفا ببخشید
ولی پیش دانشگاهی حذف شد ؟؟؟؟ یعنی این موضوع تصویب شد بازم ببخشید

نامربوط نیست دوست من، جاش همینجاس!
حرفش که خیلی هست، دبیر هندسه تحلیلیمون گفت احتمالا از سال دیگه این کارو میکنن. مطمئن نبود البته.

mecha
03-03-2010, 21:38
سلام
شما که هرکدوم رو از یه جا زدین! اگه راه دور بود میتونین برید؟ حتی اگه خوابگاه نداشته باشه؟
من کلا نمی رم آزاد!!!:31: ولی برفرض محال اگه بخوام برم، فکر کنم تهران رو حتما قبول می شم و توی تهران خونه می گیرم.

---------- Post added at 09:38 PM ---------- Previous post was at 09:38 PM ----------

انتخاب ازاد هم یعنی انتخاب اول شانس قبولی توی انتخاب های بعدی کم میشه

توی آزاد، بومی گزینه توی رشته های بدون آیکون وجود نداره.

frnsh
03-03-2010, 22:05
من کلا نمی رم آزاد!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif ولی برفرض محال اگه بخوام برم، فکر کنم تهران رو حتما قبول می شم و توی تهران خونه می گیرم.

اما احتمال به همون محالات هم بدین! همیشه "اگه نشد" وجود داره!
به نظر من که رشته های دیگه تون رو هم چیزایی بزنین که میرین. طبق قاعده ی "اگه نشد چی؟"

mecha
03-03-2010, 22:59
اما احتمال به همون محالات هم بدین! همیشه "اگه نشد" وجود داره!
به نظر من که رشته های دیگه تون رو هم چیزایی بزنین که میرین. طبق قاعده ی "اگه نشد چی؟"
آخه من فقط مکانیک می خوام و بیشتر جاهای مطلوب ستاره داره و باید انتخاب اول باشه. واسه ی همین توی انتخاب های بعدی رشته هایی که تراز پایین تری رو دارن انتخاب کردم.

shabeashegha
03-03-2010, 23:04
بچه ها من یه حس بدی دارم :41: بیشتر مطالب رو فقط خوندم و تست نزدم واسه همین یکم دلشوره دارم . طبق برنامه خودم هم تا آخر اردیبهشت فقط فرصت دارم تست جدید بزنم و خرداد ماه باید جمع بندی و زدن تستای کنکور رو شروع کنم . بنظرتون میرسم؟ بیشتر هم مشکلم روی عمومیهاست که تست نزدم :37:

nits
03-03-2010, 23:16
بچه ها من یه حس بدی دارم :41: بیشتر مطالب رو فقط خوندم و تست نزدم واسه همین یکم دلشوره دارم . طبق برنامه خودم هم تا آخر اردیبهشت فقط فرصت دارم تست جدید بزنم و خرداد ماه باید جمع بندی و زدن تستای کنکور رو شروع کنم . بنظرتون میرسم؟ بیشتر هم مشکلم روی عمومیهاست که تست نزدم :37:

آره .نگران نباش . فقط عید رو از دست نده . اگه پیش دانشگاهی هستی باید پیش 1 و 2 رو خوبه خوبه خوب بخونی تا بعد از عید نیاز به مرور آنچنانی نداشته باشی . من خودم هم دو تا از کتابهام واسه خرداد مونده . یارو بعد از عید هم واسه کنکور خونده قبول شده .

اگه بخوای به خودت موج منفی بدی همش احساس میکنی که مطالبی که خوندی از یادت رفته و بدتر هم میشه. اصلا نگران نباش .

BioHazard
03-03-2010, 23:17

خوب یخورده کارت مشکل میشه مخصوصا توی درس ادبیات و معارف که فرارن.
میگن جلوی ضرر رو هرجا بگیری منفعت داره . بشین از همین الان تست های هر مبحث رو بزن

farhad_s5
04-03-2010, 00:00
به نظر من فقط تست های کنکور رو بزنید ، فقط و فقط

بهترین پاسخ های سوال های کنکور هم در کتاب های خود سازمان سنجش هست ، قلمچی و درشکه چی و بندازین دور.

(به عنوان یه برادر بزرگتر که روزی در کنکور رتبه ی 400 رو آورده گفتم)

موفق باشید

azimzade
04-03-2010, 09:41
اگه کسی سرعت اینترنتش بالایه گاج یک راهنمای انتخاب رشته آزاد داده خیلی خوبه(مجله نیمکت آنلاین)

M . Sayid
04-03-2010, 15:32
سلام به همه

یه سوال فوری داشتم

برای ثبت نام آزاد باید همون شهر انتخاب اولت رو به عنوان حوزه امتحانی معرفی کنی

یا

هر جایی که بخوایی میتونی به عنوان حوزه امتحانی اعلام کنی؟؟؟

rambo_1386
04-03-2010, 15:48
هر جایی که بخوایی میتونی به عنوان حوزه امتحانی اعلام کنی؟؟؟
هرجا خواستی میتونی انتخاب کنی فقط واسه انگلیس و امارات هرجا که باشی باید بیای تهران امتحان بدی بجز خارج از کشور که حوضه هاش همون جاست:46:

MyEnd
04-03-2010, 17:03
هرجا خواستی میتونی انتخاب کنی فقط واسه انگلیس و امارات هرجا که باشی باید بیای تهران امتحان بدی بجز خارج از کشور که حوضه هاش همون جاست:46:
منظور شما این است اگه کسی امارات هست و از دانشگاه های ایران انتخاب رشته کرده ، باید بیاد ایران امتحان بده؟
اینو مطمئن هستید؟

M . Sayid
04-03-2010, 17:55
منظور شما این است اگه کسی امارات هست و از دانشگاه های ایران انتخاب رشته کرده ، باید بیاد ایران امتحان بده؟
اینو مطمئن هستید؟

نه یه بار دیگه بخون:
بجز خارج از کشور که حوضه هاش همون جاست

mahyar_bt
04-03-2010, 18:17
بچه ها یه سوال علمی تخصصی فنی.... اون کدی 14 رقمی فکر کنم که ازاد میخواد باید بریم جدید از اون سایت بگیریم یا همون کدی که واسه سراسری گرفتیم وارد کنیم؟

F.A7
04-03-2010, 18:27
سلام.
من امسال میخام آزمایشی بزنم و رشته مورد علافم معماری هستش ودر دفترچه دیدم رودهن هم هست ولی تو لیست ترازها پیداش نکردم!
و معماری امارات رو هم بدم نمیاد برم و بابام موافقه که برم,به نظر شما عاقلانس تو امارات؟معافیت سربازی (به جز تحصیلی)میخاد؟
و آخرین سوالم اینه که رزرو وجود داره.
سرتون رو درد آوردم,ممنون.:11:

rambo_1386
04-03-2010, 18:46
بچه ها یه سوال علمی تخصصی فنی.... اون کدی 14 رقمی فکر کنم که ازاد میخواد باید بریم جدید از اون سایت بگیریم یا همون کدی که واسه سراسری گرفتیم وارد کنیم؟
من که دوباره یه کد جدید گرفتم یادمه پارسال هرچقدر اون کد میزدم هر دفعه یه کدی میداد نمیدونم قضیه اش چیه:13:

اینو مطمئن هستید؟
نه بابا چرا حرف تو دهنم میذاری:31:فقط جمله ام یکم ایهام داشت که آقا سعید برطرفش کرد

mecha
04-03-2010, 18:48
این کد 14 رقمی رو باید از سایت st.sanjesh.org/student
بگیری. اما من وقتی اطلاعاتم رو وارد می کنم و سوابقم رو نشون می ده، گزینه ی تایید رو که برای دریافت کد می زنم پیام خطا می ده!

rambo_1386
04-03-2010, 18:52
این کد 14 رقمی رو باید از سایت st.sanjesh.org/student
بگیری. اما من وقتی اطلاعاتم رو وارد می کنم و سوابقم رو نشون می ده، گزینه ی تایید رو که برای دریافت کد می زنم پیام خطا می ده!
چه پیامی میده؟؟؟

mecha
04-03-2010, 18:55
یا دوباره برمی گرده صفحه ی اول یا می نویسه:
Server Error in '/Student' Application.

rambo_1386
04-03-2010, 18:59
یا دوباره برمی گرده صفحه ی اول یا می نویسه:
Server Error in '/Student' Application.
واسه رفیقم اینجوری بود هرچقدر میزدی اینو مینوشت به امکان زیاد به خاطر ترافیک سایت من که چندبار زدم نشد بعد با IE رفتم که بعد 10 دقیقه تلاش درست شد:31:

MyEnd
04-03-2010, 21:43
نه بابا چرا حرف تو دهنم میذاری:31:فقط جمله ام یکم ایهام داشت که آقا سعید برطرفش کرد
جملتون بیشتر از یه کم ایهام داشت اصلا ایهام نداشت کژتابی داشت من 70 بار خوندمش نفهمیدم چیه؟!:31:
آخه اماراتم خارج از کشوه دیگه ...:27:

سلام.
من امسال میخام آزمایشی بزنم و رشته مورد علافم معماری هستش ودر دفترچه دیدم رودهن هم هست ولی تو لیست ترازها پیداش نکردم!
و معماری امارات رو هم بدم نمیاد برم و بابام موافقه که برم,به نظر شما عاقلانس تو امارات؟معافیت سربازی (به جز تحصیلی)میخاد؟
و آخرین سوالم اینه که رزرو وجود داره.
سرتون رو درد آوردم,ممنون.:11:
من خودم امارات زندگی می کنم.
به نظر من اگه میخوای بیای اینجا آزادش خوب نیست چون تا اونجایی که من اطلاع دارم خیلی با آزاد ایران فرق داره
مهم ترین فرقشم اینه که قیمتش خیلی بیشتره (البته تا اونجا که من میدونم(اطلاعات بیشتر خواستی درخدمتم))
بعد اینجا من خودم موندم که بیام ایران یا اینجا بمونم البته اگه اینجا باشم آزاد نمیرم!
ایران از نظر سطح علمی خیــــــــــلی بالاتره

skhammari
04-03-2010, 23:27
سلام بچه ها خوبین ؟
میگم من نشستم یه برنامه ریختم که بتونم مطالبی که از اهمیت بالایی تو کنکور برخورداره رو از 15 اسفند تا آخر خرداد به صورت فشرده به تسلط برسم
حالا برنامم اینه که از 15 اسفند تا 30 فروردین بشینم درسای اختصاصی پیش 1 و 2 رو بخونم و کل اردیبهشت رو بشینم اختصاصیه پایه رو بخونم و کل خرداد رو هم بشینم کل عمومی هارو ( پایه و پیش ) با هم بخونم ، بعد 10 روز اول تیر رو هم بشینم بصورت فشرده مرور کنم
حالا این برنامه خوبه به نظر شما ؟ عملیه ؟

mecha
04-03-2010, 23:33
سلام بچه ها خوبین ؟
میگم من نشستم یه برنامه ریختم که بتونم مطالبی که از اهمیت بالایی تو کنکور برخورداره رو از 15 اسفند تا آخر خرداد به صورت فشرده به تسلط برسم
حالا برنامم اینه که از 15 اسفند تا 30 فروردین بشینم درسای اختصاصی پیش 1 و 2 رو بخونم و کل اردیبهشت رو بشینم اختصاصیه پایه رو بخونم و کل خرداد رو هم بشینم کل عمومی هارو ( پایه و پیش ) با هم بخونم ، بعد 10 روز اول تیر رو هم بشینم بصورت فشرده مرور کنم
چرا با برنامه ای که قراره دیبازر دوشنبه از برنامه فرصت برابر شروع کنه پیش نمی ری؟ از 17 اسفند تا 13 اردیبهشت کل درسا رو برنامه می ده. توی 55 روز باقیمونده هم مرور.

M . Sayid
04-03-2010, 23:44
سلام بچه ها خوبین ؟

اگر اشتباه نکنم فردا 14 اسفنده خوب برای فردا میخوایی چیکار کنی
یادت باشه 1 روز هم ارزش داره

Hossein Adeli
04-03-2010, 23:57
سلام
دوستان کتابی است که سوالات کنکور فیزیک آزاد و سراسری ریاضی و تجربی را به صورت فصل به فصل در یک جا جمع کرده باشه؟
مثلا برای فییزیک پیش فصل 1 حداکثر 100 سوال کنکوری داشته باشه.
برای سایر درسها چطور؟

skhammari
05-03-2010, 00:03
اگر اشتباه نکنم فردا 14 اسفنده خوب برای فردا میخوایی چیکار کنی
یادت باشه 1 روز هم ارزش داره
نه خوب فردا رو گذاشتم شما ها بیاین نظرتونو بدین بعد که قطعی شد از 15 شروع کنم ، البته که یه روزم یه روزه :10:

چرا با برنامه ای که قراره دیبازر دوشنبه از برنامه فرصت برابر شروع کنه پیش نمی ری؟ از 17 اسفند تا 13 اردیبهشت کل درسا رو برنامه می ده. توی 55 روز باقیمونده هم مرور.
کل درسا منظورت از اول تا آخره ، عمومی و اختصاصی ، پیش و پایه ؟ اینجوری باشه که خوبه
بعد چه طوریه ؟ سایتی چیزی داره ؟ چه طوری برنامرو اعلام میکنه ؟
پیشاپیش ممنون:10:

سلام
دوستان کتابی است که سوالات کنکور فیزیک آزاد و سراسری ریاضی و تجربی را به صورت فصل به فصل در یک جا جمع کرده باشه؟
برای سایر درسها چطور؟
فکر کنم کتابای آبی قلمچی تقریبا همینکارو کرده:20:

rambo_1386
05-03-2010, 01:50
جملتون بیشتر از یه کم ایهام داشت اصلا ایهام نداشت کژتابی داشت من 70 بار خوندمش نفهمیدم چیه؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه اماراتم خارج از کشوه دیگه ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصلا نقل قول مستقیم میکنم تا مشکل حل بشه فکر کنم پست قبلیم اشتباه کردم به هرحال الان خوبم میاد نمیتونم فکر کنم!!!:31:
دفترچه آزاد صفحه 143
-قابل توجه داوطلبان رشته های دایر در واحد های دانشگاهی خارج از کشور:
الف : محل برگزاری آزمون داوطلبان داخل کشور که حوزه امتحانی آن ها یکی از واحدهای خارج از کشور است در تهران و محل برگزاری آزمون داوطلبان مقیم کشورهای مذکور در محل واحد دانشگاهی می باشد.
داش سعید من فقط یه چیزی تو برنامه ریزی فهمیدم من تو حرف زدن رقیبی ندارم:31: ولی تو عمل به حرفام:41:

Mahmood_N
05-03-2010, 03:44
اشتباه شد ، شرمنده ، عجيبه كه نميشه پستها رو حذف كرد !!

Mahmood_N
05-03-2010, 03:44
سلام
برای سایر درسها چطور؟
كتاب فيزيك طبقه بندي شده ي سازمان سنجش رو بگير ، بهترين پاسخهاي تشريحي در كتابهاي سازمان سنجش هست ، بقيه كتابها ميانبر مي زنن !!
پيشنهاد مي كنم شيميش رو هم بگيري ، خيلي عاليه ...

توجه كن كه دو نوع كتاب چاپ ميكنه ، يكي طبقه بندي شده كه فصل به فصله و يكي هم كنكورها با پاسخ تشريحي هستن ، به فروشنده بگو كه طبقه بندي شده مي خواي...

موفق باشي ...

M . Sayid
05-03-2010, 08:20
داش سعید من فقط یه چیزی تو برنامه ریزی فهمیدم من تو حرف زدن رقیبی ندارم:31: ولی تو عمل به حرفام:41:

خوب جوری برنامه بریز که بتونی اجراش کنی و گرنه احساس شکست می کنی و پایین اومدن اعتماد به نفس و... بقیه شو می تونی از mecha (همون امیر) بپرسی

ZafMaR
05-03-2010, 09:56
این برنامه ی فرصت برابر رو کی نشون میده و چه کانالی ؟!

MyEnd
05-03-2010, 12:38
سلام بچه ها خوبین ؟

بهتره جزئی تر برنامتون رو بچینید ... کلی نمیشه در رابطش نظر داد.
به نظر من برای پیش خیلی وقت گذاشتی ..
یه چیز دیگه هم بگم سعی کن تا میتونی زود تموم کنی که برای جمع بندی وقت داشته باشی .
امیدوارم نظراتم به دردتون بخوره

شبکه آموزش نشون میده
سایتش:

این برنامه هر روز در ساعت 18:30 از شبکه آموزش سیما پخش میشود
این برنامه همراه با کارشناسان مجرب سعی در آموزش برنامه ریزی درسی ، آموزش روش های مطالعه ، روش های تست زنی و ایجاد انگیزه در دانش آموزان و داوطلبان شرکت در آزمون ورودی داشگاه ها را دارد.
یکی از عمده رسالتهای این برنامه ایجاد فرصت های برابر آموزشی برای تمامی متقاضیان کنکور می باشد.
شنبه ها:آقای نیکخو ، بحث انگیزش تحصیلی
یکشنبه ها : آقای مهندس شکوری ، بحث برنامه ریزی آموزشی
دوشنبه ها: آقای مهندس دیبازر بررسی مبحثی کتاب های درسی
سه شنبه ها :دکتر جعفر قلی که ایشان به معرفی رشته های دانشگاهی می پردازند
چهار شنبه ها : آقای مهندس میرضا بیگی معرفی رشته های فنی و حرفه ای
پنجشنبه ها : هر هفته یک میهمان ویژه

farhad_s5
05-03-2010, 16:02
سلام بچه ها خوبین ؟

من برنامه ی شما رو می پسندم به شخصه ولی این و بدون که همه ی مطالب در کنکور از اهمیت بالایی برخوردارن:46::46:

چند نکته به ذهنم رسید که به نظرم خیلی خوبه تا به شما دوستان که می خواین تو کنکور موفق بشین بگم :

1- هیچ وقت تست زدن رو رها نکنید (منظورم از تست فقط تست های کنکور هست / من خودم شب ها که دیگه مغزم برا خوندن نمی کشید فقط تست می زدم ، هر شب یه درس عمومی و یه درس اختصاصی رو می زدم / باز هم میگم فقط و فقط تست های خود کنکور)

2- تا جایی که می تونید عمومی ها رو دیرتر بخونید به نفع خودتون هست به خصوص اعلام ادبیات ، به خاطر اینکه این درس ها زود فراموش می شوند. (البته اگه تا الان درست و حسابی عمومی ها رو نخونید)

3- در مورد ادبیات باید بگم که این شعر و ورهایی که معمولا معلم ها میگن که مثلا این استعاره از اونه ، اون چی چیه اینه رو اصلا نخونین چون فقط وقت خودتون رو تلف کردید. فقط به نکته هایی که در توضیحات آخر درس اومده رو با دقت بخونید. (چرا این و گفتم ؟! چون طراح کنکور یه جوری سوال میده که منی که توی یه روستای دور افتاده هستم هم بتونم جواب سوالاشو بدم)

4- حتما حتما در آزمون های سازمان سنجش شرکت کنید ، چون خیلی پیش اومده سوالای سازمان سنجش عینا در کنکور اومده باشه (این و خودم دقیقا تجربه کردم)

5- درس عربی خودتون رو تقویت کنید که خیلی خوب رتبه میاره!

6- در مورد کسایی که تجربی هستن باید بگم که زیست در واقع مرگ و زندگی هست ، اگه پایین بزنید دیگه هیچی و اگه بالا بزنید ( منظورم بالای 85% هست) قطعا خیلی کمکتون خواهد کرد. (من خودم تجربی بودم)

7- من خودم اصلا این برنامه ریزی هایی که تلویزیون یا رادیو یا قلمچی یا هر مشاور دیگه ای رو میده اصلا قبول ندارم ، چون هیچ کسی شما رو بهتر از خودتون نمیشناسه! پس بهتر هست که شما با توجه به قابلیت های خودتون برای خودتون برنامه ریزی کنید و به حرف بقیه ی توجه نکنید که مثلا الان این و بخون فردا اون و بخون! اونا فقط راهنمایی می کنن ، تصمیم رو خودتون بگیرید.

در آخر هم این که من تازه با این تاپیک آشنا شدم و سعی می کنم هر وقت میام اینترنت یه سری به این تاپیک بزنم تا بتونم به دوستان کمک کنم.

موفق باشید:46:

ramin 69
05-03-2010, 18:15
سلام

بچه ها هنوز ثبت نام دانشگاه آزاد تمدید نشده ؟

اگر شد تو این تاپیک بگید ، چون مدرسه ما بچه ها رو برده مشهد اردو تفریحی اگر تمدید نشه شنبه عصری که برسن تهران باید عین چی برن همه با هم ثبت نام کنن ....
من شانس اوردم نرفتم

hheadshoter
05-03-2010, 19:10
salam ... sabte naame azad age tamdid nashe ta key vaght darim?? (bebakhsid eng type kardam , pce khodam nisS , fonte farsi nadare ... )

nightboyh
05-03-2010, 19:58
salam ... sabte naame azad age tamdid nashe ta key vaght darim?? (bebakhsid eng type kardam , pce khodam nisS , fonte farsi nadare ... )
مهلت ثبت نام: مهلت ثبت نام تا پايان روز 15 اسفند ماه می باشد

setayesh_sh
05-03-2010, 21:41
ینی امکان نداره دوباره تمدید شه؟اصلا حس ثبت نام نیست فردا

setayesh_sh
05-03-2010, 21:58
بچه ها اینکه میگن موقع کنکور ترتیب ترازا رو باید در نظر گرفت اگه نگگیری انتخابات غلط میشه چجوریاست؟

reza-atom
05-03-2010, 21:58
سلام بچه ها خوبین ؟

اينكه مطالبي رو كه از اهميت بالايي برخوردارن بخوني خوبه ! ولي يه چيزي ! اومد و از 15 اسفند تا 30 فروردين نتونستي درساي پيش 1 و 2 رو جمع كني ! حالا ديگه اختصاصي هاي پايه رو هم نميتوني خوب بخوني و تموم فكرت ميره روي اونا ! يا اينكه وقتي ميخواي پيش رو بخوني مطالبي نياز داره كه با پايه مرتبطه ! يا اينكه توي خرداد استرس دروس اختصاصي اي كه باقي مونده رو هم داشته باشي و حواست به اونا باشه و عمومي ها رم گند بزني ! من تو ريختن چنين برنامه هايي تجربه ي زيادي دارم بيشتر برنامه هايي هم كه ريختم با شكست مواجه شدن !!!!:31: اما به نظر من اين برنامه ي شما يه نوع ريسكه و واقع بينانه نيست براي شمايي كه حتماً امسال ميخواي قبول شي ! پس بهتره همه رو به موازات هم ومتعادل بخوني چه عمومي و چه اختصاصي البته اينم بد نيست كه روي يكي دو درس ضيعفتر متمركز شي...

موفق باشي !

alisahaf70
06-03-2010, 00:34
سلام
برای سایر درسها چطور؟
فیزیک ابیه فکور

AEZ_Best
06-03-2010, 01:03
اينكه مطالبي رو كه از اهميت بالايي برخوردارن بخوني خوبه ! ولي يه چيزي ! اومد و از 15 اسفند تا 30 فروردين نتونستي درساي پيش 1 و 2 رو جمع كني ! حالا ديگه اختصاصي هاي پايه رو هم نميتوني خوب بخوني و تموم فكرت ميره روي اونا ! يا اينكه وقتي ميخواي پيش رو بخوني مطالبي نياز داره كه با پايه مرتبطه ! يا اينكه توي خرداد استرس دروس اختصاصي اي كه باقي مونده رو هم داشته باشي و حواست به اونا باشه و عمومي ها رم گند بزني ! من تو ريختن چنين برنامه هايي تجربه ي زيادي دارم بيشتر برنامه هايي هم كه ريختم با شكست مواجه شدن !!!!:31: اما به نظر من اين برنامه ي شما يه نوع ريسكه و واقع بينانه نيست براي شمايي كه حتماً امسال ميخواي قبول شي ! پس بهتره همه رو به موازات هم ومتعادل بخوني چه عمومي و چه اختصاصي البته اينم بد نيست كه روي يكي دو درس ضيعفتر متمركز شي...

موفق باشي !

سلام
نظرمن:
مواری اگه بخونین بهتر نتیجه میگیرید. کلا همه اینو میگن! منم میگم!! اینجوریم ممکنه شما کیفیتتون بره پایین. در ضمن اگه یه چیزیو یه ماه چیش فول کردی دیگه فکر کنم باید بزاریش برای جمع بندی. هفته ای برنامه ریزی کردن ممکنه باعث بشه از تمام توانتون بهره نبرید یا برعکس!
مدل من اینجوریه:
یه برنامه 10 - 12 روزه مینویسم بر حسب صفحه و یا مباحث توی هر روز به صورت دقیق و بع هم هی سعی میکنم زود تمومش کنم وازش جلوبزنم و روزه تقریبا 8 ام هم 2باره به روزش میکنم.
الان یه ماه و نیمه اینجوریش کردم خودم خیلی دارم حال میکنم
تا آخر عید با کانونم بعدشم 2 - 3 هفته پیش و پایه های مونده رو خلاص میکنم. همه گی بگین انشالله!

AEZ_Best
06-03-2010, 01:11
سلام الان یادم اومد اینوموقع شب برای چی اومدم اینجا.
1--ازکنکوریای پارسال اینجا کسی رو میشناسید عربی رو بالای 90 زده باشه
2--الان که من عربی رو با کانون تموم کردم چکار کنم

3-- عربی رمزینه چجوریه؟ ارزش یبار خوندن رو داره
من عربی رو همشو خوندم با گاج سبز و تست الگو
ولی هنو به صورت اونچنانی مسلط نیستم
اگه همه شو دوره کنم فوقش 70 - 80 بزنم توی وقت آزاد!!! مثلا 30 دقیقه معمولا کمتر

4- به نظر شما من چکار کنم عربیم به 100 میل کنه (با توجه به اینکه خیلیا اینو 100 میزنن) (من به بالای 90 راضیم!!!!!!!)

shifter
06-03-2010, 08:05

4- به نظر شما من چکار کنم عربیم به 100 میل کنه (با توجه به اینکه خیلیا اینو 100 میزنن) (من به بالای 90 راضیم!!!!!!!)
رفيق عربي ازاد تسلط نميخواد كه!!:27:
من تو كنكور 62 زدم اما تو ازاد 90 !!:31: ازاد اصلا چند تا اسمون عربيش و كلا عمومياش با سراسري فرق داره!
به نظر من فقط تست و تست و تست...ميتونه به بالا بردن درصد عربي كمك كنه...در صورتي كه همه مطالبو خونده باشي!

skhammari
06-03-2010, 08:23

موفق باشي !

سلام
از تمام دوستانی که نظر دادن ممنونم:11:
نمیدونم چرا تا میگین موازی بخون هی فکر میکنم اگه موازی بخونم وقت کم میارم !
چه کار کنم آخر ؟! حالا دوشنبه این برنامه آقای دیبازر رو هم ببینم چجوریاست شاید با اون پیش رفتم
اگه اول پایه اختصاصیو بخونم بعد پیش و یعد عمومیارو چی ؟
راستی موازی خوندن یه برنامه خفنم میخواد چون من هنوز نمیدونم برای چه مبحثی چه قدر وقت بذارم !
برنامه ریزیش یه کم مشکل در میاد

Mahmood_N
06-03-2010, 10:25
گه اول پایه اختصاصیو بخونم بعد پیش و یعد عمومیارو چی ؟
در اين مورد پيشنهاد مي كنم حتما اول پايه رو بخوني و بعد پيش رو ، مثلا كسي كه حسابان رو تسلط نداره و ميره ديفرانسيل رو مي خونه ( چون فكر ميكنه همون حسابانه ! ) مطمئنا ضرر مي كنه !
پيشنهاد ديگه اينكه عموميها رو هم بينشون بخون ، يعني اول كل اختصاصي رو نخون بعد كل عمومي رو ، با هم و تركيبي بخون ...

موفق باشي ...

sweeti.dream
06-03-2010, 10:52

1-only4you_mehr حول و حوش 90 تو سراسری زد
2-سوالای کنکور سالای گذشته رو حل کنه خیلی کمکت می کنه
3-نمی دونم
4-نه اتفاقا عربی درسیه که بچه های خیلی توش ضعیفن و کم می زنن ...حالا لازم نیست حتما 100 بزنی ...اگه بتونی بالا بزنی رتبه ات رو خیلی کم می کنه ...سعی کن یه جزوه ای که توش قواعد رو نوشته کامل بخونی....یه دور هم سوالای کنکور رو بزن...خیلی تاثیر داره یا می تونی به جای این کتاب آبی کانون رو بزنی تونم خیلی خوبه

setayesh_sh
06-03-2010, 11:12
بچه ها اینکه میگن موقع کنکور ترتیب ترازا رو باید در نظر گرفت اگه نگگیری انتخابات غلط میشه چجوریاست؟

reza-atom
06-03-2010, 11:15
سلام
از تمام دوستانی که نظر دادن ممنونم:11:
نمیدونم چرا تا میگین موازی بخون هی فکر میکنم اگه موازی بخونم وقت کم میارم !
چه کار کنم آخر ؟! حالا دوشنبه این برنامه آقای دیبازر رو هم ببینم چجوریاست شاید با اون پیش رفتم
اگه اول پایه اختصاصیو بخونم بعد پیش و یعد عمومیارو چی ؟
راستی موازی خوندن یه برنامه خفنم میخواد چون من هنوز نمیدونم برای چه مبحثی چه قدر وقت بذارم !
برنامه ریزیش یه کم مشکل در میاد

((((( به نظر من الآن ديگه وقت نوشتن اينجور برنامه نيست! ولي بهتره يه جدول شبيه جدولي كه كانون براي مباحث مختلف درست كرده (اسمش تابلوي آموزشيه) درست كني و مباحثي كه تسلطت كمه يا حتماً بايد بخوني رو با علامت هاي مختلف مشخص كني‌(دقت كن همه ي مباحث _نه فقط اسم درس_ رو توي يه جدول بنويس ) من يه همچين جدولي درست كردم با microsoft word خواستي بگو بذارم تا استفاده كني مباحثي رو كه خواستي بهش اضافه كن ! به نظر من اونجور برنامه ريزي اي كه شما مد نظرت هست يكم وقت گيره و غير ممكنه در حال حاضر )))))

Mahmood_N
06-03-2010, 11:25
يك پيشنهاد : زياد خودتون رو درگير برنامه ريزي نكنيد ! ، اينطوري يه خورده كه عقب مي افتيد استرس مي گيريد ، مخصوصا اين كه زمان داره نزديك ميشه به كنكور ...
فقط جوري باشه كه بالانس رو توي خوندن رعايت كنيم كافيه ، مثلا اينطور نباشه كه يك هفته كامل رياضي و فيزيك بخوني بعد يك هفته فلان درس و ... ، تركيبي خوندن درسها خيلي كمك مي كنه كه عقب نيفتيد ...

بعضيها اينقدر روي برنامه ريزي وقت مي زارن كه وقت درس خوندن ندارن .. !!

مهمترين نكته اينه كه منبع درست رو بخونيم ، اگه منبع درست باشه زمان و مدت خوندن تاثير كمتري داره ، يعني توي زمان كمتر مطالب بهتر و بيشتري ياد مي گيريم ، توصيه مي كنم منبع اصليتون كتاب درسي باشه ، اكثر جزوه ها آدم رو از كتاب دور مي كنن و توي كنكور هم به درد نمي خورن !!

موفق باشيد ...

skhammari
06-03-2010, 12:03
((((( به نظر من الآن ديگه وقت نوشتن اينجور برنامه نيست! ولي بهتره يه جدول شبيه جدولي كه كانون براي مباحث مختلف درست كرده (اسمش تابلوي آموزشيه) درست كني و مباحثي كه تسلطت كمه يا حتماً بايد بخوني رو با علامت هاي مختلف مشخص كني‌(دقت كن همه ي مباحث _نه فقط اسم درس_ رو توي يه جدول بنويس ) من يه همچين جدولي درست كردم با microsoft word خواستي بگو بذارم تا استفاده كني مباحثي رو كه خواستي بهش اضافه كن ! به نظر من اونجور برنامه ريزي اي كه شما مد نظرت هست يكم وقت گيره و غير ممكنه در حال حاضر )))))

اگه لطف کنی بذاری رضاجان ممنون میشم
فکر کنم میشه شبیه همون کارنامه مبحثی کانون که پیش 1 که تموم شد بهمون دادن
اونم مباحثی که ضعیفیم و اینا رو با رنگ کردن روشون نشون داده
منظورت همونه ؟

nightboyh
06-03-2010, 12:58
اره ستایش جان خوب اگه رعایت کنی بهتره ولی خوب زیادم مهم نیست اگه انتخاب اولتو قبول شی ولی اگه نشی شانس قبولیت تو انتخابای بعدی کمتر میشه دیگه اگه ترازشون از تراز انتخاب اولت بیشتر باشه:10:

shabeashegha
06-03-2010, 13:32
رفيق عربي ازاد تسلط نميخواد كه!!:27:
من تو كنكور 62 زدم اما تو ازاد 90 !!:31: ازاد اصلا چند تا اسمون عربيش و كلا عمومياش با سراسري فرق داره!
به نظر من فقط تست و تست و تست...ميتونه به بالا بردن درصد عربي كمك كنه...در صورتي كه همه مطالبو خونده باشي!
البته ایشون منظورش وقت آزاد (بدون درنظر گرفتن زمان) بود نه کنکور آزاد
منم مشکل ایشون رو دارم یعنی توی وقت آزاد بیشتر درسا رو حدودا 30 درصد بهتر میزنم!

mecha
06-03-2010, 14:21
کل درسا منظورت از اول تا آخره ، عمومی و اختصاصی ، پیش و پایه ؟ اینجوری باشه که خوبه
بعد چه طوریه ؟ سایتی چیزی داره ؟ چه طوری برنامرو اعلام میکنه ؟
پیشاپیش ممنون:10:

میگم امیرجان این برنامشون به درد دانش آموزان پیش دانشگاهی هم میخوره؟؟؟
چون ما اردیبهشت امتحانامون شروع میشه

آره کل درس ها. پیش و پایه. تا 13 اردیبهشت تموم میشه و بعدش هم توی 55 روز باقی مونده، برنامه ی باز خوانی می ده. برنامه رو هر هفته از طریق تلویزیون می ده. دوشنبه ها، شبکه ی آموزش، ساعت شیش و نیم.
احتمالا به درد پیش ها هم می خوره. احتمالا یه جوری تنظیم کنه که پیش ها هم به امتحاناشون برسن. البته من مسئولیتی قبول نمی کنم!:31:
اول خوب فکر بکنید، بعد تصمیم بگیرین.

reza-atom
06-03-2010, 14:22
اگه لطف کنی بذاری رضاجان ممنون میشم
فکر کنم میشه شبیه همون کارنامه مبحثی کانون که پیش 1 که تموم شد بهمون دادن
اونم مباحثی که ضعیفیم و اینا رو با رنگ کردن روشون نشون داده
منظورت همونه ؟

بفرما اينم از برنامه (خودت هر جا رو خواستي ميتوني تغيير بدي منظور اينه كه فرم كليش اينه بيشتر مباحثو داره !) اون شماره هايي كه از 1 تا 15 هست يعني اينكه مال نيمه ي اول ماهه (تاريخن!)

farhad_s5
06-03-2010, 17:58

دوست عزیز ،

شما سوالای کنکور سال های قبل رو بزن ، اگه همه رو بالای 85 زدی بدون تسلطت خوبه ولی هیچ وقت یادت نره که عربی همش راه و روش داره برا تست زدن که در کسری از ثانیه میشه یک تستش رو بزنی ، به شرط اینکه اینقدر تست های کنکور رو زده باشی که روش ها اومده باشه دستت:46:

(من اصلا قلمچی و درشکه چی و گاج و گیج و قبول ندارم )

(باز هم مثل همیشه من پاسخ های کتاب های خود سازمان سنجش رو توصیه می کنم!! اگه کسی ندونه فکر می کنه من تو فروش این کتابا سود دارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

masud-000000
06-03-2010, 21:00
بابا تست سراسری ،حالا تو هر کتابی که می خواد باشه سراسریه دیگه...اسم کتاب که ملاک نیست که...مهم زدن تسته نه این که این تست تو کدوم کتاب اومده.:11:(البته یکی نیست به خود من همینا رو بگه :31:)

Mahmood_N
06-03-2010, 21:07
بابا تست سراسری ،حالا تو هر کتابی که می خواد باشه سراسریه دیگه...اسم کتاب که ملاک نیست که...مهم زدن تسته نه این که این تست تو کدوم کتاب اومده.(البته یکی نیست به خود من همینا رو بگه )
درسته ولي پاسخ تشريحي هم مهمه ، بعضي كتابها مثل قلمچي و گاج راههايي براي حل مي گن كه احتمال به ذهن رسيدن اين راهها با ديدن سئوال خيلي كمه ولي طراح سئوال هر روز داره با اين سئوالها سر و كله مي زنه ، به قول دبير فيزيكمون راه حلهاي بعد از حل مي نويسن ! ، وقتي تست رو حل ميكني مي فهمي كه مثلا ويژگي A در سئوال وجود داره ، حالا همين رو توي گاج يا ... نوشته :
" اگر به شكل ( يا صورت سئوال يا ... ) دقت كنيد مي بينيد كه ويژگي A وجود دارد ، پس ... !! "

ولي توي كتابهاي سنجش و يا توي تستهاي گزينه ي دو اين مورد كمرنگ تره ، مخصوصا گزينه ي دو كه تمام گزينه ها رو تحليل ميكنه و جواب رو هم كاملا وضح بيان مي كنه ...

موفق باشي ...

alireza-sabz
06-03-2010, 22:19
گاج چند مدتیه که تحولی تو کتاباش ایجاد شده و به نظرم بهتر شده کتاباش

nits
06-03-2010, 23:19
دوستان یه سوال خیلی فوری:
سایتی هست که بشه سوالات کنکور سالای قبل رو از اونجا گیر آورد؟

بله . خود سازمان سنجش سوالات کنکورهای سراسری رو از 80 تا 87 یا 88 به اینور رو واس هر درس رو بطور جداگانه در کتابهایی زده. مثلا من سال سوم که بودم سوالات ریاضیات رو که در کنکور سراسری از سال 80 تا87 اومده رو خریدم . قیمتش هم ارزون هست. واسه هردس داره . اگه پیک سنجش رو ببینی متوجه میشی خودت . یا برو تو سایت تعاونی سازمان سنجش اونجا درخواست بده یا زنگ بزن واست بفرستن . یا از پدرام بوک بگیر

rambo_1386
07-03-2010, 00:07
دوستان یه سوال خیلی فوری:
سایتی هست که بشه سوالات کنکور سالای قبل رو از اونجا گیر آورد؟
امیر جون تو سایت گزینه 2 آرشیو کنکورهای سراسری از سال 79 تا 88 موجوده:46:
لینک گروه ریاضی:

سایر گروه ها هم میتونن از سایت گزینه 2 قسمت آرشیو کنکور سال های گذشته رو انتخاب کنن

rambo_1386
07-03-2010, 00:36
ممنون امیرجان.سایتی نمیشناسی که سوالات کنکور آزاد هم داشته باشه؟؟آخه میخوام ببینم سبک سوالاتش چه جوریاس.
متاسفانه نمیشناسم:41: ولی به احتمال زیاد هست اگه پیدا کردم خبرت میکنم:46:
نمیدونم میدونی یا نه ولی به هر حال تو کتاب سنجش آخر گاج چند دوره از سوالات آزاد هم هست

fardinstar
07-03-2010, 01:35
دوست عزیز ،

شما سوالای کنکور سال های قبل رو بزن ، اگه همه رو بالای 85 زدی بدون تسلطت خوبه ولی هیچ وقت یادت نره که عربی همش راه و روش داره برا تست زدن که در کسری از ثانیه میشه یک تستش رو بزنی ، به شرط اینکه اینقدر تست های کنکور رو زده باشی که روش ها اومده باشه دستت:46:

(من اصلا قلمچی و درشکه چی و گاج و گیج و قبول ندارم )

(باز هم مثل همیشه من پاسخ های کتاب های خود سازمان سنجش رو توصیه می کنم!! اگه کسی ندونه فکر می کنه من تو فروش این کتابا سود دارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
آقا اين كتابو از كجا ميشه گير آورد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟‌ به هر دري زدم نتونستم اين كتاب رو گير بيارم. خونمونم كه پشت كوهه !!!!! يكي يه آدرس اينترنتي بده كه اين كتاب موجود باشه و بشه اينترنتي خريد و پولش رو درب منزل داد ( آخه يه بار خواستم پول واريز كنم به حساب يكي از انتشارات بعد زنگ بزنم كتاب بفرستن برام رفتم بانك صادرات گفتن سه روز كامپيوترامون كار نميكنه !!!) يا اگه كسي موقعيتش رو داره آدرس پستيمونو بهش بدم اين كتابو بهم بفرسته. 5 هزار تومن هم اضافه ميفرستم براش .

M . Sayid
07-03-2010, 09:36
آقا اين كتابو از كجا ميشه گير آورد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟‌ به هر دري زدم نتونستم اين كتاب رو گير بيارم. خونمونم كه پشت كوهه !!!!! يكي يه آدرس اينترنتي بده كه اين كتاب موجود باشه و بشه اينترنتي خريد و پولش رو درب منزل داد ( آخه يه بار خواستم پول واريز كنم به حساب يكي از انتشارات بعد زنگ بزنم كتاب بفرستن برام رفتم بانك صادرات گفتن سه روز كامپيوترامون كار نميكنه !!!) يا اگه كسي موقعيتش رو داره آدرس پستيمونو بهش بدم اين كتابو بهم بفرسته. 5 هزار تومن هم اضافه ميفرستم براش .

از سایت سنجش بگیر شاید پدرام بوک هم داشته باشه که فکر کنم پرداخت در محل باشه

mecha
07-03-2010, 11:28
اگه كسي موقعيتش رو داره آدرس پستيمونو بهش بدم اين كتابو بهم بفرسته. 5 هزار تومن هم اضافه ميفرستم براش .
بچه های این تایپیک انقدر گلن که نیازی به این کارا نیست.:13:

ramin 69
07-03-2010, 15:42
سلام

کارنامه سنجش اومده ، بجنبید ببینم چند تا دو رقمی داریم ؟!!
درضمن خودم 1800 شدم .

درضمن جامعه آماری این آزمون هم 40هزار بود.

rambo_1386
07-03-2010, 16:45
با توجه به اینکه یه یکی از آزمون های گزینه 2 و سنجش مشترکه به نظرتون کدومو انتخاب کنم بهتره؟ من هیچ آزمونی ندادم میخواستم 2 تا جامع گزینه 2 + 3 تا سنجش شرکت کنم که متاسفانه یکی از آزمونهای گزینه 2(آزمون 11) با سنجش تو یه روز افتادن :41: به نظرتون چیکار کنم سنجش یا گزینه 2؟؟؟

nicky.westlife
07-03-2010, 16:50
اين دوتا خيلي فرق ندارن ولي من مي گم سنجشو بده بهتره:13:

mecha
07-03-2010, 17:12
با توجه به اینکه یه یکی از آزمون های گزینه 2 و سنجش مشترکه به نظرتون کدومو انتخاب کنم بهتره؟ من هیچ آزمونی ندادم میخواستم 2 تا جامع گزینه 2 + 3 تا سنجش شرکت کنم که متاسفانه یکی از آزمونهای گزینه 2(آزمون 11) با سنجش تو یه روز افتادن :41: به نظرتون چیکار کنم سنجش یا گزینه 2؟؟؟
منم نظرم سنجشه.:20:

farhad_s5
07-03-2010, 17:30

دوست عزیز ، شما اصلا هیچ آزمونی رو با آزمون های سنجش مقایسه نکن:46:

برادر من وقتی کنکور رو داده بود ، بهم گفت 5 سوال فیزیک کنکور دقیقا تو آزمون های سنجش اومده بوده و برادرم حتی وقت نذاشته که سوال رو حل کنه ، چون گزینه یادش بوده!!!!!!!!!! منم باور نمی کردم ، ولی وقتی دیدم باور کردم!

یادمه سالی که خود من آزمون سنجش می دادم ، یه سوال فیزیک مدار داده بودن که شبیه مدارهای سه بعدی بود (همینطور هم که می دونید مدارهای سه بعدی حذف شدن) ، دوستان من که رشته ی ریاضی بودند گفتن سوال سنجش غلط هست و از کنارش گذشتن ، ولی بعد از این که این سوال رو تو کنکور خودشون دیدن فهمیدن که نه ، این مدار شبیه سه بعدی بوده و سه بعدی نبوده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:27:

حقیقتش من خودم از انقلاب می خریدم و دوستمون اشاره کردن که میتونید از سایت خود سازمان سنجش خریداری کنید:46:

rambo_1386
07-03-2010, 17:54
پس با این شرایط 3 تا سنجش + یکی گزینه 2 شرکت میکنم:10:
ثبت نام سنجش خیلی جالبه سایتش کپی سایت سنجش حتی نوع ثبت نامش امکانش هست سنجش آزمایشی همون سنجش باشه!!!
خرید کارت اعتباری هم اینترنتی هم پستی من که اینترنتی گرفتم دکل همه چیزش شبیه سنجش اصلی

farhad_s5
07-03-2010, 22:25
پس با این شرایط 3 تا سنجش + یکی گزینه 2 شرکت میکنم:10:
ثبت نام سنجش خیلی جالبه سایتش کپی سایت سنجش حتی نوع ثبت نامش امکانش هست سنجش آزمایشی همون سنجش باشه!!!
خرید کارت اعتباری هم اینترنتی هم پستی من که اینترنتی گرفتم دکل همه چیزش شبیه سنجش اصلی

تصمیمت درسته

راستی اینم فراموش نکن بعد از آزمون حتما سوال ها رو مرور کنی و سوالی اگه به نظرت جدید اومد رو حتما خوب یاد بگیری:46:

masud-000000
08-03-2010, 14:23
اگر کسی تو انتخاب رشته اشتباه کرد می تونه کاریش کنه؟؟؟
این مشکل واسه دوستم پیش اومده.... هر چی همم زنگ میزنه به شماره های مرکز آزمون یا مشغوله و یا جواب نمی دن.

F1 F1 F1
.:19:

rambo_1386
08-03-2010, 14:28
این مشکل واسه دوستم پیش اومده.... هر چی همم زنگ میزنه به شماره های مرکز آزمون یا مشغوله و یا جواب نمی دن.

F1 F1 F1
فکر کنم باید دوباره ثبت نام کنه یعنی یه 10 تومن ناقابل بزاره تو جیب دانشگاه ازد!!!

ramin 69
08-03-2010, 16:09

F1 F1 F1

من دو از دوستام اشتباه زدن رشته اولشون رو حالا الان با پارتی و هزارتا مشکل دیگه توی مرکز آزمون شاید کارشون فردا پس فردا درست بشه . اما به طور کلی قابل تغییر نیست
درضمن آدرسش هم فکر کنم خیابون نارنجستان بود توی پاسداران

البته اگر امکان ویرایش اطلاعات رو مثل سراسری در یه تاریخ مقرر بدند که همون موقع درست میکنن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین کار اصلا پیشنهاد نمیشه. مدیر مدرسمون گفت ....

rambo_1386
08-03-2010, 18:53
این کار اصلا پیشنهاد نمیشه. مدیر مدرسمون گفت ....
من که پارسال از یکی شنیدم هرکی اشتباه بزنه باید یه کارت دیگه بگیره بعد دوباره ثبت نام کنه اینجوری ثبت نام اولش لغو و ثبت نام جدید پذیرفته میشه:13:

---------- Post added at 07:53 PM ---------- Previous post was at 07:49 PM ----------

الان که برای ثبت دانشگاه آزاد داشتم اطلاعاتم رو از روی فرم دانشگاه سراسری وارد میکردم در عین ناباوری دیدم اشتباهی تاریخ اخذ مدرک دیپلم 86 وارد کردم:18: در صورتی که باید 87 وارد میکردم:41: حالا باید چیکار کنم ؟ بدجوری استرس گرفتم:41:دوستان کنکم کنید چیکار کنم؟ این تاریخ خیلی مهمه یا نه؟

M . Sayid
08-03-2010, 19:23
من که پارسال از یکی شنیدم هرکی اشتباه بزنه باید یه کارت دیگه بگیره بعد دوباره ثبت نام کنه اینجوری ثبت نام اولش لغو و ثبت نام جدید پذیرفته میشه:13:

---------- Post added at 07:53 PM ---------- Previous post was at 07:49 PM ----------

الان که برای ثبت دانشگاه آزاد داشتم اطلاعاتم رو از روی فرم دانشگاه سراسری وارد میکردم در عین ناباوری دیدم اشتباهی تاریخ اخذ مدرک دیپلم 86 وارد کردم:18: در صورتی که باید 87 وارد میکردم:41: حالا باید چیکار کنم ؟ بدجوری استرس گرفتم:41:دوستان کنکم کنید چیکار کنم؟ این تاریخ خیلی مهمه یا نه؟

فکر کنم اگه ستاره دار نباشه مهم نیست
ولی من حوزه امتحانی رو اشتباه وارد کردم و دوباره ثبت نام کردم

mahyar_bt
08-03-2010, 19:29
بچه ها امروز این برنامه فرصت برابر دیدم این مشاورش یه برنامه داد گفت این دور جدید برنامه هست.... میخواستم بدونم کسی میدونه جریان این برنامه چیه؟ بعدا توی این 8 هفته برنامه ای که میخواد بده همه درس ها 1 دور خونده میشه یعنی پیش 1.... یا این که فقط برای پیش 2 هست

rambo_1386
08-03-2010, 19:36
بچه ها امروز این برنامه فرصت برابر دیدم این مشاورش یه برنامه داد گفت این دور جدید برنامه هست.... میخواستم بدونم کسی میدونه جریان این برنامه چیه؟ بعدا توی این 8 هفته برنامه ای که میخواد بده همه درس ها 1 دور خونده میشه یعنی پیش 1.... یا این که فقط برای پیش 2 هست
لعنت به این شانس !!! به خاطر مشکل دانشگاه اینو هم به کلی فراموش کردمحالا چی میگفت؟ ارزش دیدن داشت یا نه؟

skhammari
08-03-2010, 19:37

سلام
منم دیدم
عجیبه چرا از وسط شروع کرد ؟! منظورم درساست
من که فقط فهمیدم تا دوشنبه هفته بعد که برنامه ی جدیدو میگه باید اینارو تموم کرد

---------- Post added at 07:37 PM ---------- Previous post was at 07:36 PM ----------

لعنت به این شانس !!! به خاطر مشکل دانشگاه اینو هم به کلی فراموش کردمحالا چی میگفت؟ ارزش دیدن داشت یا نه؟

برنامرو داد ، خواستی برات بفرستم

mahyar_bt
08-03-2010, 19:41
واسه منم بفرست پس چون منم نتونستم یادداشت کنم برنامه اش واسه افرادی هست که پیش میخونن طبیعی بود که از وسط شروع کنه حالا من فقط میخوام بدونم این فصول قبلیش هم توی برنامه جا داره یا نه شروع نکنیم با این بخونیم بعد ببینیم پیش 1 ... تو برنامه نیست البته تا اونجایی که دقت کردم فصولی رو انتخاب کرده بود که مثلا نیاز به پیش نیاز نداشت یا این که پیش نیازشم در نظر گرفته بود

skhammari
08-03-2010, 19:50
برنامه :
ادبیات > پیش 2 > فصل 6 > حسب حال
مطالعه کتاب - بلافاصله حل تست ؛ 2 تست در دقیقه
------------------------------------------------
عربی 3 > درس 1 و 2 > اعلال > 2 تست در دقیقه
ترجمه و تجزیه و ترکیب > حرکت گذاری > نگارش > درک مطلب > تست های کنکور 85 فقط
-----------------------------------------------
دین و زندگی پیش > درس 5 و 8
دین و زندگی 2 > درس 14 و 15 و 16
3 تست در دقیقه
زبان انگلیسی > درس 5 و 6
فیزیک پیش > نوسان و موج 1 و2 تا ابتداء صوت
تست های سال 80 تا 88
----------------------------------------------
شیمی 2 > فصل 5
شیمی 3> فصل 3
---------------------------------------------
دیفرانسیل > مشتق و کاربرد مشتق ( 2 هفته فرصت برای مطالعه ی جزوه )
تحلیلی > بردار و خط و صفحه

من فقط همینارو تونستم یادداشت کنم ، خیلی سریع گفت !
برنامه ی کاملو قراره تو سایتشون بذارن

ویرایش : فصل 3 شیمی 3 بود نه شیمی2

mahyar_bt
08-03-2010, 19:51
طرف واقعا حالیش بودا البته قشنگ میگفت مثلا فلان درس فلان مبحثی که باید بخونی تست مثلا سال 80 به بعد بزن فلان مبحث متن درس بخون...

skhammari
08-03-2010, 19:52
اگر هم مثل همیشه نتونم که....

امیر این فکرا رو باید بذاریم کنار الان دیگه

---------- Post added at 07:52 PM ---------- Previous post was at 07:51 PM ----------

طرف واقعا حالیش بودا البته قشنگ میگفت مثلا فلان درس فلان مبحثی که باید بخونی تست مثلا سال 80 به بعد بزن فلان مبحث متن درس بخون...

آره کارش درسته

rambo_1386
08-03-2010, 20:14
الان که برای ثبت دانشگاه آزاد داشتم اطلاعاتم رو از روی فرم دانشگاه سراسری وارد میکردم در عین ناباوری دیدم اشتباهی تاریخ اخذ مدرک دیپلم 86 وارد کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در صورتی که باید 87 وارد میکردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا باید چیکار کنم ؟ بدجوری استرس گرفتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دوستان کنکم کنید چیکار کنم؟ این تاریخ خیلی مهمه یا نه؟
دوستان کسی نمیدونه باید چیکار کنم؟ راستی سال اخذ مدرک دیپلم ستاره دار بود یا نه؟(دانشگاه دولتی میگم نه آزاد!)

skhammari
08-03-2010, 20:17
دوستان کسی نمیدونه باید چیکار کنم؟ راستی سال اخذ مدرک دیپلم ستاره دار بود یا نه؟(دانشگاه دولتی میگم نه آزاد!)

امیر فروردین میشه ویرایش کرد ها

new life
08-03-2010, 20:38
سلام به همه دوستان و خسته نباشید
اقا سعید این برنا مه ای که دادی خیلی دیگه از وسطه :31:
به نظرم دوستان خودشون با توجه به نقاط ضعف و قوتشون یه برنامه ریزی برای دوره پیش 1 و پایه کنن بهتره یعنی درسایی که ضعیف ترن رو بیشتر پیگیر باشن .

rambo_1386
08-03-2010, 21:08
امیر فروردین میشه ویرایش کرد ها
مطمئنی ؟ من فکر میکنم مهلت ویرایش تموم شده مگه چند وقت پیش تلوزیون اعلام نکرد هرکی اشتباه زده بره ویرایش کنه فروردین فکر کنم نمرات میاد
ویرایش: الان دفترچه رو نگاه کردم ویرایش اطلاعات دی ماه بوده دیگه نمیدونم چیکار کنم سوالمو از سایت سنجش هم پرسیدم خدا میدونه کی جواب بدن

skhammari
08-03-2010, 21:36
سلام به همه دوستان و خسته نباشید
اقا سعید این برنا مه ای که دادی خیلی دیگه از وسطه :31:
به نظرم دوستان خودشون با توجه به نقاط ضعف و قوتشون یه برنامه ریزی برای دوره پیش 1 و پایه کنن بهتره یعنی درسایی که ضعیف ترن رو بیشتر پیگیر باشن .
نه بابا من ندادم دیبازر داده :31:
معلوم نیست ادامه برنامش چی باشه ! البته این که واسه اولین هفته ورداشت 3 فصل فیزیک پیش داد مشخصه که توی 8 هفته هدفش تمام کردن درساست

مطمئنی ؟ من فکر میکنم مهلت ویرایش تموم شده مگه چند وقت پیش تلوزیون اعلام نکرد هرکی اشتباه زده بره ویرایش کنه فروردین فکر کنم نمرات میاد
ویرایش: الان دفترچه رو نگاه کردم ویرایش اطلاعات دی ماه بوده دیگه نمیدونم چیکار کنم سوالمو از سایت سنجش هم پرسیدم خدا میدونه کی جواب بدن

نه مطمئن نیستم ، آخه هر سال فروردین مهلت ویرایش میدادن منم فکر کردم امسالم همینجوریه ، ولی شاید بدن .

فروردین فکر کنم نمرات میاد
نمرات چی ؟

mecha
08-03-2010, 21:43
با اجازه یه چیزایی به برنامه اضافه بکنم:
مطالعه کتاب - بلافاصله حل تست ؛ 2 تست در دقیقه=> درصد مطلوب: 70
عربی 3 > درس 1 و 2 > اعلال > 2 تست در دقیقه=>درصد مطلوب: 62
واژگان آخر کتاب هر درس خونده بشه و نیز حول نص.(فی ضلال دعا و صور جمالیه لازم نیست.)
ترجمه و تجزیه و ترکیب > حرکت گذاری > نگارش > درک مطلب > تست های کنکور 85 فقط(هم می تونی با زمان بندی بزنی هم تمرینی)
کتاب درسی +3 تست در دقیقه=> درصد مطلوب: 78
زبان انگلیسی > درس 5 و 6 لغت+گرامر+حل تست بلافاصله. هر درس: 50 تا تست لغت و 20 تا تست گرامر
*هر درس خوندن و تستش یک جا با هم انجام بشه+ هردرس لغاتش که خونده شد=>خوندن سرعتی ریدینگ کتاب اون درس
فیزیک پیش > نوسان و موج 1 و2 تا "ابتدا" صوت
تست های سال 80 تا 88
شیمی 2 > فصل 5
شیمی 3 > فصل 3
جزوه+کتاب+تست تالیفی و کنکور
دیفرانسیل و حسابان> مشتق و کاربرد مشتق ( 2 هفته فرصت) جزوه+تمارین کتاب سوم و پیش+تصحیح تمارین(تست نمی خواد)
تحلیلی > بردار و خط و صفحه:جزوه+مثال های حل شده ی کتاب+تمارین کتاب،حتی اثباتی ها(صورت قضیه ها حفظ بشن)+تست فقط کنکور

پ.ن:من واسه ی معارف نوشتم درس 5 و 8 . گفت 5 تا8 یا 5و8؟
فیزیک تا ابتدای صوت یا انتهای صوت؟

skhammari
08-03-2010, 21:52
با اجازه یه چیزایی به برنامه اضافه بکنم:
مطالعه کتاب - بلافاصله حل تست ؛ 2 تست در دقیقه=> درصد مطلوب: 70
عربی 3 > درس 1 و 2 > اعلال > 2 تست در دقیقه=>درصد مطلوب: 62
واژگان آخر کتاب هر درس خونده بشه و نیز حول نص.(فی ضلال دعا و صور جمالیه لازم نیست.)
ترجمه و تجزیه و ترکیب > حرکت گذاری > نگارش > درک مطلب > تست های کنکور 85 فقط(هم می تونی با زمان بندی بزنی هم تمرینی)
کتاب درسی +3 تست در دقیقه=> درصد مطلوب: 78
زبان انگلیسی > درس 5 و 6 لغت+گرامر+حل تست بلافاصله. هر درس: 50 تا تست لغت و 20 تا تست گرامر
*هر درس خوندن و تستش یک جا با هم انجام بشه+ هردرس لغاتش که خونده شد=>خوندن سرعتی ریدینگ کتاب اون درس
فیزیک پیش > نوسان و موج 1 و2 تا "ابتدا" صوت
تست های سال 80 تا 88
شیمی 2 > فصل 5
شیمی 2 > فصل 3
جزوه+کتاب+تست تالیفی و کنکور
دیفرانسیل و حسابان> مشتق و کاربرد مشتق ( 2 هفته فرصت) جزوه+تمارین کتاب سوم و پیش+تصحیح تمارین(تست نمی خواد)
تحلیلی > بردار و خط و صفحه:جزوه+مثال های حل شده ی کتاب+تمارین کتاب،حتی اثباتی ها(صورت قضیه ها حفظ بشن)+تست فقط کنکور

پ.ن:من واسه ی معارف نوشتم درس 5 و 8 . گفت 5 تا8 یا 5و8؟
فیزیک تا ابتدای صوت یا انتهای صوت؟

mecha جان ، فصل 3 شیمی 3 بود فکر کنم نه شیمی 2 ، منم پستمو ویرایش کردم ، اگه اشتباه میکنم بهم بگو که الکی نرم شیمی 3 رو بخونم .
راستی فیزیکم تا جایی که من شنیدم گفت تا انتهای صوت ، ولی مطمئن نیستم ، اینقدر سریع گفت که به کل برنامه ای که نوشتم شک دارم :31:

mecha
08-03-2010, 22:36
mecha جان ، فصل 3 شیمی 3 بود فکر کنم نه شیمی 2 ، منم پستمو ویرایش کردم ، اگه اشتباه میکنم بهم بگو که الکی نرم شیمی 3 رو بخونم .
راستی فیزیکم تا جایی که من شنیدم گفت تا انتهای صوت ، ولی مطمئن نیستم ، اینقدر سریع گفت که به کل برنامه ای که نوشتم شک دارم :31:
آره فصل 3 شیمی 3. خیلی سریع گفت.
امیر هستم.:11:

reza-atom
08-03-2010, 22:47
پس از مدتها انتظار ديفرانسيل و انتگرال 2 مهندس مهربان :(چه حس خوبي دارم !:31:)

لينك سالمه !

rambo_1386
08-03-2010, 23:04
نمرات چی ؟
نمرات کتبی سوم برای تایید ، امکان ویرایش هم دیگه نیست ویرایش دی ماه بود خدا کنه فردا جواب بدن دارم قاطی میکنم!!!

behnam_roli
08-03-2010, 23:14
پس از مدتها انتظار ديفرانسيل و انتگرال 2 مهندس مهربان :(چه حس خوبي دارم !:31:)

لينك سالمه !

وای مرسی خیلی حال داد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](75).gif

shabeashegha
09-03-2010, 00:33
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به کنکور سراسری 1389 دانشگاهها گفت: در کنکور سراسری سال آینده یک میلیون و 287 هزار نفر ثبت نام کرده اند که از این تعداد حدود 500 هزار نفر یعنی از هر 5/2 نفر 1 نفر قبول می شوند.
به گزارش مهر، محمد حسین سرورالدین صبح دوشنبه در نشستی مطبوعاتی در سازمان سنجش گفت: تعداد شرکت کنندگان کنکور سراسری 89 نسبت به تعداد شرکت کنندگان کنکور سال گذشته 35 هزار و 917 نفر افزایش یافته است.
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه 60 درصد از داوطلبان شرکت کننده در کنکور سراسری 89 را دختران تشکیل داده اند گفت: تعداد شرکت کنندگان دختر در کنکور سراسری 89 نسبت به کنکور سال گذشته کاهش یافته است.

منبع خبر:

yusef
09-03-2010, 12:19
این جریان برنامه ای که مینویسید چیه؟
خبریه؟:31:

online_amin
09-03-2010, 13:19
امروز معلم ادبیات ما اومد اون 5 دقیقه آخر کلاس در مورد کنکور صبحت کرد و با اینکه به قول خودش نمیخواست از ادبیات تعریف کنه ولی یه جوری حرفهاش رو گفت که من نزدیک بود تصمیم بگیرم ریاضیات رو بذارم کنار و فقط بچسبم به ادبیات و اون رو بخونم. خیلی روش تاکید کرد.

راستی تو منطقه شما هم این اعتکاف نوروزی برقرار میشه؟

برای ما 45 هزار میگیره و تو 15 روز عید شما رو میبرن تو یه مدرسه ای و مجبورت میکنن از صبح ساعت 7 تا 8 شب, درس بخونی + تفریحات و سرگرمی ها و خوراکیجات و پشتیبان برای هر 15 نفر و....

M . Sayid
09-03-2010, 13:24
امروز معلم ادبیات ما اومد اون 5 دقیقه آخر کلاس در مورد کنکور صبحت کرد و با اینکه به قول خودش نمیخواست از ادبیات تعریف کنه ولی یه جوری حرفهاش رو گفت که من نزدیک بود تصمیم بگیرم ریاضیات رو بذارم کنار و فقط بچسبم به ادبیات و اون رو بخونم. خیلی روش تاکید کرد.

برای ما 45 هزار میگیره و تو 15 روز عید شما رو میبرن تو یه مدرسه ای و مجبورت میکنن از صبح ساعت 7 تا 8 شب, درس بخونی + تفریحات و سرگرمی ها و خوراکیجات و پشتیبان برای هر 15 نفر و....

شاید خوب باشه ولی به نظر من وقتی چندتا دانش آموز بشینن کنارهم تنها کاری که نمی کنن درس خوندنه

shabeashegha
09-03-2010, 13:57

اگه اشتباه نکرده باشم توی عمومیا موثرترین درسه ولی در کل درسهای اختصاصی مهمتره:31:

شاید خوب باشه ولی به نظر من وقتی چندتا دانش آموز بشینن کنارهم تنها کاری که نمی کنن درس خوندنه
منم با نظر شما موافقم . من وقتی تنهایی درس میخونم هم بازدهم بیشتره هم بیشتر درس میخونم وقتی با دوستام هستم اگه بگم بازده و زمان مطالعم نصف میشه کم گفتم:13:

rambo_1386
09-03-2010, 14:39
راستی این برنامه هایی که سعید و امیر قرار دادن هفتگیه دیگه؟ یا زمان خاصی داره؟؟؟

mecha
09-03-2010, 14:56
راستی این برنامه هایی که سعید و امیر قرار دادن هفتگیه دیگه؟ یا زمان خاصی داره؟؟؟
هفتگیه! تا دوشنبه دیگه.:31:

dsa dsa
09-03-2010, 16:20
ما که به بدبختی کنکور دادیم و رفت .. ولی از من به شما :

فقط اختصاصی بخونید ..

rambo_1386
09-03-2010, 18:21
این آدرس فروشگاه رمزینه(تهران)کسی میدونه کجاست؟؟
همونی که تو سایت رمزینه نوشته بود.حالا سایتشون باز نمیشه.

اگه یکی لطف کنه آدرسش رو بگه ممنون میشم.
امیرجون این مشکل همیشگی سایت من بیشتر وقتها با فیلتر شکن میرم نمیدونم مشکلش چیه!!
تهران : انقلاب - خيابان 12 فروردين پاساژ 12فروردين طبقه هم كف

تلفن : 66488080

nits
09-03-2010, 18:27
بچه ها یکی از دوستان من در تهران رفته بود سر زده بود گفتن که یکشنبه هفته بعد تازه میاد داخل فروشگاه . بازم مثل اینکه دروغ گفتن . از بچه های تهرانی دارند شماره میگیرن که اومد بهشون زنگ بزنن . رمزینه رو میگم . دیفرانسیل 2

rambo_1386
09-03-2010, 19:13
بازم مثل اینکه دروغ گفتن .
اونجا گفتم اینجا هم میگم :31: بنده خداها ایندفعه دروغ نگفتن اولش هم قرار بود 23/12/88 بیاد تو فروشگاه که اگه به تقویم نگاه کنیم میشه یکشنبه :31:

AmiIin
09-03-2010, 19:46
دوستان سلام !

من قصدم صرفا شرکت در کنکور زبان دولتی و ازاد هست .
3 تا سوال :

1. اگه دروس عمومی رو از همین الان شروع کنم دیره یا وقت به اندازه ی کافی واسه مسلط شدن روشون هست ؟
2. پیشنهاد میکنید دروس عمومی رو از پایه شروع کنم یا فرقی نمیکنه ؟
3. بهترین کتاب خوداموز درس به درس و تست واسه دروس عمومی از کدوم انتشاراته ؟

l176771
09-03-2010, 20:24
من پارسال یه بار دیدم وضعشونو برای همین امسال خودم شرکت می کنم. خیلی خوبه تو بخوای حرف بزنی بقیه خفت می کنن تازه می بینی بقیه درس می خونن استرس می گیری. برای سیب زمینیایی مثل من خوبه.... مدرسه ما سی تومن گرفت چون اول که گفتن پنجاه تومن هیچ کس نیومد اسم بنویسه! :31:

shabeashegha
10-03-2010, 00:29
یه سوال دارم (به قول دکتر آرامفر یه بچه سوال!). معنی کثیف و سوگند توی قدیم چیه؟آخه کتاب زبان فارسی گفته اینا معنیشون تغییر کرده ولی معنی قدیمیشونو نگفته

M . Sayid
10-03-2010, 00:34
یه سوال دارم (به قول دکتر آرامفر یه بچه سوال!). معنی کثیف و سوگند توی قدیم چیه؟آخه کتاب زبان فارسی گفته اینا معنیشون تغییر کرده ولی معنی قدیمیشونو نگفته

دبیرمون اون موقعی که اونو درس می داد گفت سوگند به معنی خوردن آب گوگرد بوده و جنبه اعتقادی داشته برای نشان دادن بی گناهی یا همچین چیزی مثل داستان سیاوش که هر کی بی گناه باشه تو آتیش نمی سوزه اینجا هم اگر بی گناه باشه و آب گوگرد بخوره بلایی سرش نمیاد:27::27::27::27:

در مورد کثیف هم اطلاعی ندارم:41::41:

M . Sayid
10-03-2010, 00:45
داشتم چرخ می زدم تو سایت تولدا رو نگاه کردم

امروز تولدskhammari

از طرف بچه های این تاپیک و تاپیک راهنمای کتاب ها بهت تبریک میگم

ایشاالله تبریک بعدی واسه قبولیت تو دانشگاه و رشته مورد علاقت

AmiIin
10-03-2010, 01:28
دوستان سلام !

3 تا سوال :

1. اگه دروس عمومی رو از همین الان شروع کنم دیره یا وقت به اندازه ی کافی واسه مسلط شدن روشون هست ؟

یه نفر حاضر نیست جواب مارو بده ؟؟!
مگه شماها همتون صرف از نظر از رشتتون دروس عمومی ندارید ؟!!

skhammari
10-03-2010, 01:43
داشتم چرخ می زدم تو سایت تولدا رو نگاه کردم

امروز تولدskhammari

از طرف بچه های این تاپیک و تاپیک راهنمای کتاب ها بهت تبریک میگم

ایشاالله تبریک بعدی واسه قبولیت تو دانشگاه و رشته مورد علاقت

ممنون سعید جان:11::11:
چاکرم ، ایشالله کلا موقع اعلام نتایج ، همه به هم دیگه تبریک بگیم ، مثل گراف کامل :31::20:

skhammari
10-03-2010, 01:50
من زیاد تو کنکور زبان سر رشته ندارم ولی در مورد دروس عمومی اینارو میدونم
1 - خودمم تازه از الان میخوام عمومیارو شروع کنم ، فکر نمیکنم دیر شده باشه ، تازه فایدش اینه که چون تا کنکور چیزی نمونده زیاد نیاز به مرور نداری
2 - به نظر من از پایه شروع کنی بهتره ، چون بعضی درسا پیش نیازشون پایست ، مثل ادبیات یا عربی که بهته اول دوم خونده بشه بعد سوم
3 - اینو نمیدونم ، فقط برای معارف خودم همگامان دارم که عالیه ، ادبیات هم بهتره موضوعی بخونی نه درس به درس

attractive_girl
10-03-2010, 02:01
دوستان سلام !

3 تا سوال :

1-نه اصلا دير نيست اتفاقا زمان خوبي هم هست چون هم نزديكه عيده و مدرسه ها تعطيله و هم به كنكور نزديكتره و بيشتر توي ذهنت باقي ميمونه.
2-بايد با توجه به سهميه بندي توي كنكور بخوني و اولويت بدي .البته درس هايي رو كه بهم وابسته نيستن .مثلا درسي مثه عربي رو بايد از پايه خوند .

setayesh_sh
10-03-2010, 08:17
من پارسال یه بار دیدم وضعشونو برای همین امسال خودم شرکت می کنم. خیلی خوبه تو بخوای حرف بزنی بقیه خفت می کنن تازه می بینی بقیه درس می خونن استرس می گیری. برای سیب زمینیایی مثل من خوبه.... مدرسه ما سی تومن گرفت چون اول که گفتن پنجاه تومن هیچ کس نیومد اسم بنویسه! :31:

نه بابا اصلا خوب نیست!
من که پیشنهاد میکنم نرین چون هیچ فایده ای نداره
ما صبح که میرفتیم تا 9 میخوابیدیم(چون یکی میومد میخوابید بقیه هم میخوابیدن)بعدشم تا 11 صبحانه میخوردیم!
تا 2 درس میخوندیم بعد از 2 تا 5 هم که میخوابیدیم از 5 به اون ورم بچه ها جمع میشدن دور هم بزن و بکوب:41:
من که پیشنهاد میکنم نرین چون هیچ فایده ای نداره

bnmnb
10-03-2010, 08:44
دوستان جدا نرید تو این کمپ ها.خونه آدم خیلی بهتره برای درس خوندن.البته این نظر من بود.هم فال هم تما شا.هم درست رو می خونی هم در کنار خانواده قطعا بهتون خوش می گذره.

mehdi_7070
10-03-2010, 09:14

سوگند: دارای گوگرد

سوگندنامه: ورقه ای که نویسند و مضمون آن در ایران باستان در محاکمه های مبهم و پیچیده دو طرف دعوای را مورد آزمایش بنام (ور) قرار میدادند و هر کس در آزمایش موفق میشد او را محق میدانستند. از جمله این آزمایشها دادن آب آمیخته بگوگرد بود. بعقیده ٔ گلدتر چون گوگرد ملین و سبک اثرش مشکوک است ، میتوان تصور کرد که در روزگار پیشین بهنگام محاکمه آنرا به آب آمیخته بمتهم می نوشانیدند و از روی دفع شدن از شکم یا ماندن آب در شکم تقصیر و بی تقصیری او را معلوم میکردند. استعمال فعل «خوردن با سوگند» یادگار همین مفهوم است.

کثیف: ستبر، غلیظ، ضد لطیف
ترکیب تو سفلی و کثیف است ولیکن /صورتگر علوی و لطیف است بدو در (ناصرخسرو)

لغت‌نامه دهخدا
loghatnameh.com

M . Sayid
10-03-2010, 09:19
میگم این کمپ های درسی نشه مثل مراکز ترک اعتیاد که تو تلویزیون نشون میده:31::31:
اگه درس نخونن بزننشون:27::27::27::27:

setayesh_sh
10-03-2010, 09:23
میگم این کمپ های درسی نشه مثل مراکز ترک اعتیاد که تو تلویزیون نشون میده:31::31:
اگه درس نخونن بزننشون:27::27::27::27:
نه بابا فقط چند روز اول مدیر میمونه بعد چند روز میره کلی بچه میمونه با فراش مدرسه دیگه خودت در نظر بگیر چه خبره:D

mazg
10-03-2010, 10:44
............................اما این شب تار،عاقبتش سپیده.........................

mecha
10-03-2010, 11:03
به نظرم اردوی نوروزی واسه ی کسایی که ساعات مطالعشون خیلی خیلی خیلی کم بوده مفیده ولی برای بقیه اگه توی خونه شرایط درس خوندن نیست، کتابونه بهترین جا هستش.

MyEnd
10-03-2010, 11:05
دوستان دو سوال:
1-خواهشا یکی بگه تاریخ ادبیات رو چحوری باید حفظ کرد؟!!!
من اصلا تو کلم نمیره!!

2-برای نوشتن واکنش های شیمیایی همون هایی که تو کتاب آموزش شیمی 3 بهمن بازرگانی نوشته کافیه؟
آخه گاج هم یکی داره که چند برابر کتاب بازرگانی از این قاعده ها نوشته!
آیا کتاب مبتکران کفایت میکنه؟

ALt3rnA
10-03-2010, 14:46
دوستان دو سوال:
1-خواهشا یکی بگه تاریخ ادبیات رو چحوری باید حفظ کرد؟!!!
من اصلا تو کلم نمیره!!
یه کتاب بود اگه اشتباه نکنم برای انتشارات خیلی سبز که بصورت مصور دراورده بود این تاریخ ادبیات ها رو . شیوه ی خوبیه برای حفظ
فیش نویسی رو هم توصیه میکنم .

MyEnd
10-03-2010, 15:42
یه کتاب بود اگه اشتباه نکنم برای انتشارات خیلی سبز که بصورت مصور دراورده بود این تاریخ ادبیات ها رو . شیوه ی خوبیه برای حفظ
سلام
اگه ممکنه یه کم در رابطش بیشتر توضیح بدید ... (مثلا چجوریه؟ عکس مکس داره؟)
همه تاریخ ادبیات ها رو گفته ؟ هر 3 کتابو؟

اون روشی که نیکخو میگفت (تداعی معانی) کتابی چیزی به اون روش درنیومده؟

mehdi_7070
10-03-2010, 15:50

فکر کنم انتشارات تخته سیاه بود.
کتاب تاریخ ادبیات کلک معلم هم ببینید:

ALt3rnA
10-03-2010, 17:03
اون روشی که نیکخو میگفت (تداعی معانی) کتابی چیزی به اون روش درنیومده؟
خودت معنی بساز خوب ! همه چیز نباید آماده باشه که :دی
اصلش به اینه که معنی برای شما تداعی بشه نه برای طراح کتاب

morteza_bayan
10-03-2010, 17:23
سلام
میشه بگین برای کنکور زبان چه کتابی رو باید بخونم و برای قبول شدن در رشته ی زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه فردوسی چه رتبه ای میخواد؟
ممنون

حمید جان
10-03-2010, 18:34
سلام

نمیدونم جای این سوال اینجاست یا نه به هرحال...

من واسه کنکور 89 ثبت نام کردم الیته هنوز کلاس سومم و ساله بعد پیش دانشگاهی یا سال چهارمم
مشکلی پیش نمیاد که ثبت نام کردم؟:37::37::45:

ممنون

rambo_1386
10-03-2010, 19:02
امروز یه اسمس واسم اومد مثل اینکه رمزینه دست بردار نیست:31: نکنه جدی میخوان پیش حذف کنن اینا هم به تکاپو افتادن:27:
متن اسمس:
پس از سه سال انتظار رمزینه منتشر کرد کتاب آموزش دیفرانسیل 2 به روش و قلم مهندس محمد مهربان برای تهیه کتاب با 02188326541-43 تماس حاصل فرمایید یا از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دیدن فرمائید.

AmiIin
10-03-2010, 19:09
سلام
میشه بگین برای کنکور زبان چه کتابی رو باید بخونم و برای قبول شدن در رشته ی زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه فردوسی چه رتبه ای میخواد؟
ممنون

سلام !

همون طور که شاید بدونید برای کنکور زیان دولتی به شما 2 تا دفترچه میدن که اولی دروس عمومی هست مثل همه ی رشته های دیگه و دفترچه ی دوم زبان تخصصی هست اما واسه کنکور ازاد فقط باید دروس عمومی رو امتحان بدید .

کتابی که خود سازمان سنجش به عنوان منبع زبان تخصصی معرفی کرده کتاب New Bridging The Gap هست .
من کتابای دکتر شهاب اناری از انتشارات مبتکران که بر اساس همین کتاب نوشته شده و مختص داوطلبای کنکور زبان هست را به شما پیشنهاد میکنم ..... .

در مورد سوال دومتون هم متاسفانه اطلاعی ندارم ..... .

MyEnd
10-03-2010, 19:17
خودت معنی بساز خوب ! همه چیز نباید آماده باشه که :دی
اصلش به اینه که معنی برای شما تداعی بشه نه برای طراح کتاب
با این حجم عظیم تو این زمان قلیل ، فکر نکنم بصرفه باشه که خودم ...

اگه کسی این کلک معلم رو داره بگه روش کارش چجوریه؟

امروز یه اسمس واسم اومد مثل اینکه رمزینه دست بردار نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نکنه جدی میخوان پیش حذف کنن اینا هم به تکاپو افتادن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پیش رو حذف کنند هم چهارم میاد که بازم به این مطالب نیاز داره ... برای این نیست
اینا تو این دو سال بخصوص پارسال سود زیادی رو از دست دادن ... نمیخوان امسال هم اینجوری بشه ... شاید تاپیک کتاب های آموزشی رو میخونن و نگران شدن کتابشون فروش نره:31: و برای همین شروع کردن به تبلیغات(شاید)

mecha
10-03-2010, 19:29
با این حجم عظیم تو این زمان قلیل ، فکر نکنم بصرفه باشه که خودم ...
این چه حرفیه؟ مگه چقد زمان می بره؟ اگه به خودت فشار بیاری و 10 تای اول رو تصویرسازی بکنی، روی روال میفتی و برات راحت میشه.

.:HAMED:.
10-03-2010, 20:10
سلام
ممنون

زبان كنكور -انتشارات شب قره -دكتر رضا كيا سالار
ميتوني تو كتاب فروشي نگاش كني ببيني چه قده به درد خوره

M . Sayid
10-03-2010, 20:43
اگه پیشو بردارن یه سال به دبستان اضافه می کنن نه اینکه چهارم دبیرستان رو برگردونن
الآن وزیر آموزش و پرورش گفت.

MyEnd
10-03-2010, 20:51
اگه پیشو بردارن یه سال به دبستان اضافه می کنن نه اینکه چهارم دبیرستان رو برگردونن
الآن وزیر آموزش و پرورش گفت.
از اطلاعات ناقصی که در اختیار عموم گذاشتم معذرت میخوام:31:
ولی بازم فرق نمیکنه چون از اون طرف هم اضافه کنن بازم این مطالب در سال آخر موجوده و فکر نمیکنم چیزی کم بشه!!
در هر صورت چیزی که با اطمینان میشه در رابطش صحبت کرد اینکه هر کاری صورت بگیره ، به نفع دانش آموزان نیست فقط پالون عوض میشه البته اگر وضع بدتر نشه!

rambo_1386
10-03-2010, 21:04
دانش آموزان نیست فقط پالون عوض میشه البته اگر وضع بدتر نشه!
یادش بخیر مقدمه دکتر رضا نونهال آذر :31:

AmiIin
10-03-2010, 21:54
زبان كنكور -انتشارات شب قره -دكتر رضا كيا سالار
ميتوني تو كتاب فروشي نگاش كني ببيني چه قده به درد خوره

شما کتابای دکتر شهاب اناری از انتشارات مبتکران رو دیدین ؟
این که گفتین بهتر از اونه ؟!

shabeashegha
10-03-2010, 23:34
بچه ها حوصله داشتین یه سری به تاپیک زیر بزنین چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین. راستی پیشاپیش از اینکه بعضی سوالام زیادی مسخره ست عذرخواهی میکنم:43:

مهسا.ش
11-03-2010, 12:37
سلام..کمکم کنید!!! خیلی بی انگیزه شدم!!:41: خیلی افت کردم روزی 2 ساعت درس می خونم ترازام از 6500 رسیده 5000 دیگه نمیتونم مثه قبل درس بخونم!!

M . Sayid
11-03-2010, 13:16
سلام..کمکم کنید!!! خیلی بی انگیزه شدم!!:41: خیلی افت کردم روزی 2 ساعت درس می خونم ترازام از 6500 رسیده 5000 دیگه نمیتونم مثه قبل درس بخونم!!

توی کتاب زبان فارسی همگامان یه همچین چیزی نوشته بود:

در بالاترین و سخت ترین فشار است که الماس تشکیل می شود

اگر فشار کمی کمتر شود کریستال بوجود می آید

و اگر فشاری نباشد چیزی جز سنگ سیاه و بی ارزش تشکیل نمی شود..

--------------------------------------------------------------------------------------------------
اگر می خوای به الماس برسی باید به خودت فشار بیاری و گرنه چیز باارزشی دستتو نمی گیره

shifter
12-03-2010, 16:55
با سلام و صلوات اولین پست امروز رو میدم!
:31:
دیگه سینا واقعا باید یه فکری به حال سایت بکنه!:13:
ایینم کارنومه من:

میخواستم درصد های دیف وشیمی پیشو بپوشونم:31: اما دلم نیومد...چون واقعا یک کلمه هم ازشون نخونده بودم!شیمی پیش برای اولین بار زیر 60 .....؟:41:
تراز کل: 5813

---------- Post added at 04:55 PM ---------- Previous post was at 04:50 PM ----------

خدایا همه سایت های اپلود هم که فیلتره؟؟!!!:19::13::41:
یکی یه سایت بده...