PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کنــکور 89 ؛ مشاوره - برنامه ریزی - شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

moraddad
09-02-2010, 11:24
با این روحیه موفقیتتان تضمینیه. فقط اگر سال آخر هستید به جای تفریح تستهای ساده را در زمان خستگی بزنید. صرف حدود 18 ساعت در ماههای آخر را فراموش نکنید
قبولی خوبی را برایتان آزرو می کنم.

:31:
بی خیال رفیق!
18 ساعت!

shifter
09-02-2010, 12:28
با این روحیه موفقیتتان تضمینیه. فقط اگر سال آخر هستید به جای تفریح تستهای ساده را در زمان خستگی بزنید. صرف حدود 18 ساعت در ماههای آخر را فراموش نکنید
قبولی خوبی را برایتان آزرو می کنم.

كوروش!!؟؟؟:18:
18 ساعت؟:19:
پس من كه برنامه ام اينه كه تازه ماهاي اخر دو رقمي كنم ساعت مطالعه رو برم ... ديگه؟:31:
من ماه اخر بتونم 12 ساعت بخونم كلامو ميندازم هوا!!:27:

alireza-sabz
09-02-2010, 13:55
دوستان گل.من میخوام کنکور آزاد که چند روز دیگه دفترچش میاد شرکت کنم.رشته انسانی.
حالا سوال من اینه که:اگه بخوام تو این بازار مکاره کنکور موسسه ای رو برای مشاوره و خوندن کتابهاش انتخاب کنم،شما بین قلم چی و گاج کدومو پیشنهاد میکنید.دوستانی که تجربشو دارند میشه کمکم کنن ،قبل از اینکه کلاه سرم بگذارند.من خودم بیشتر مد نظرم گاج هست:5:
ببین رفیق ! از لحاظ رتبه بندی و سختی آزمون ها مرآت و انرژی اتمی بلاتر از همه اند . بعد سنجشه گاج سومه و قلم چی چهارم ... اما از نظر فصل بندی و برنامه گاج از همه سرتره ...
مشاورای کانون برای آزاد خیلی ترسو انتخاب رشته میکنند .

Kourosh2
09-02-2010, 14:51
عزیزم
بسته به رتبه ای که می خواهی بگیری داره.
12 ساعت مفید خوندن عالیه ولی نه برای زیر 100
البته اگر توانایی بالایی داری به 18 ساعت باز هم نیازی نداری
ولی یه توصیه دوستانه چه 5 ساعت چه 18 ساعت بخواهی بخونی باید با برنامه باشه یعنی مثلا 10 ساعت دوره و تستهای بخش انتگرال لازم داره و ... حالا با روزی 7 ساعت تا تاریخ 31 خرداد (مثلا) دوره کامل تموم میشه.
آرزوی موفقیت برایتان دارم

elendil
09-02-2010, 15:09
دوست عزیز توی روزای معمولی که تعطیل هستید باید حداقل 12 -10 ساعت بخونید حالا بعد از عید که جداس قضیش یعنی مثلا همین جمعه باید روی 10 -11 بچرخه ساعت مطالعتون

MaaRyaaMi
09-02-2010, 15:10
18 ساعت؟!!!

غیر منطقیه

محاله 18 ساعت آدم بشینه پای درس

6 ساعتم بخوابه حتما ...

همینجوری یه عددی میگین ....

Alamate Soal
09-02-2010, 15:15
بچه ها با رتبه 3 رقمي هم ميشه رفت دندانپزشكي دانشگاه هاي تهران ؟

براي پزشكي منطقه 2 چه رتبه اي ميخواد ؟

elendil
09-02-2010, 15:16
18 درسته منطقی نیستش ولی 12 13 کاملا منطقی هست که دو تا تایم 5 6 ساعته میشه با 1 ساعت استراحت بینشون

دیگه این رو هم که به هر 50 دقیقه درس خوندن و 10 دقیقه استراحت میگن یک ساعت درس خوندن رو هم همه مطلع هستن دیگه به امید خدا :) : )))))ش

new life
09-02-2010, 17:20
این ساعات مطالعه که دوستان عرض کردن بستگی به خود ادمم داره !!!
یکی با 9 ساعت ترازش میشه 7000 یکی دیگه با همین ساعت مطالعه ترازش 6000 میشه منظورم اینکه به توانایی خود ادم بستگی داره به هر حال سرعت گیرایی افراد باهم فرق می کنه !!
همینه که میگن خودتون رو با دیگران مقایسه نکنید:mellow:
بعد کنکور ارشد هم خیلی سخت تره !! درسا سنگین تره نباید این دوتا رو با هم مقایسه کرد

timsar jackson
09-02-2010, 17:23
منم 16 ساعتو دیدم...بابای خودم چندین سال پیش واسه برد تخصص میخوند:19:

بستگی به آدمش داره...یکی مثل من 6 ساعتم نمیتونه..یکی دیگه 16 ساعتم میتونه...

Kourosh2
09-02-2010, 18:10
18 ساعت؟!!!

غیر منطقیه

6 ساعتم بخوابه حتما ...

اگر رتبه 2 رقمی می خواهید یا باید در طول 4 سال کار کنید یا آخرش شدید کار کنید.
این روش من بود هم در کنکور لیسانس هم در کنکور فوق و هم در آزمون دکترا.
کنکور با بالاتر از 1000000 نفر روبرو هستید.

حالا یکی از 100 نفر شدن کار ساده ای نیست. البته اگر شما همچین چیزی را بخواهید.

Kourosh2
09-02-2010, 18:21
آره درسته ارشد سخت تره.
ولی هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد!!!
یعنی هرکی میخواد یه رتبه خوب بیاره باید زیاد بخونه.
شده 15 ساعت.
البته گیرایی افراد هم مختلفه.

ضمن تایید صحبت شما و تشکر از صحبتتان
گرفتن رتبه بالا در ارشد مثل کنکور لیسانس هست (حداقل برای من) چون دانشجویان در رتبه های بالا در بین رشته ها پخش شده اند ولی دانشجویانی که مثلا شیمی را پایین زدند و در نفرات جلوی شما نبودند در ارشد درسهای رشته محبوب خودشان را امتحان می دهند بنابراین با افراد جدیدی روبرو هستید. پس دوباره به همان میزان مطالعه نیاز دارید.

MaaRyaaMi
09-02-2010, 19:35
حرف شما درست !!
مگه من بر خلاف این گفتم ؟!

صحبت من اینه نمیشه یه عدد ثابت برای درس خوندن داشت
مثلا شما گفتی 18 ... یکی گفت 15...

در ضمن کنکور ارشد یا تخصص و مقاطع بالاتر مسلما قابل قیاس با کنکور ما نیست ....
نمیگم کنکور ما هیچی نیس یا ...
ولی میخوام بگم حتی اگه روزی 10 یا ... ساعت با برنامه درست هم جلو بری میتونی یه نتیجه ی عالی بگیری
اونم خوندن درسای 3 سال دبیرستان ....

من دیگه ادامه نمیدم بحثو ... چون قبلا هم بحث داشتیم
ولی این چیزا کاملا به آدم بستگی داره ... حالا از هر لحاظی که فکرشو کنی

موفق باشین

Alamate Soal
09-02-2010, 21:10
مدیر بخش انجمن آموزش عالی عوض شده؟؟؟؟
قبلا که Dianella بود.الآن Marichka شده؟؟؟؟
قضیه چیه؟؟

Marichka همان Dianella است :31:

azimzade
09-02-2010, 21:26
من با تمام پستایkourosh 2 موافقم
دستت درد نکنه برای راهنمایی

majid_potter7
09-02-2010, 22:47
مشاورای کانون برای آزاد خیلی ترسو انتخاب رشته میکنند .
کسی که قلمچی رو انخاب میکنه فقط باید به خاطر برنامش باشه...وگرنه نباید با دید مشاوره ای به کانون رفت..چجون مثلا پشتیبان خود من داشت دامپزشکی!!!! میخوند و واسه من که رشته ریاضی بودم پشتیبان بود..من از اون بهتر بلد بدم مشاوره بدم...

ز لحاظ رتبه بندی و سختی آزمون ها مرآت و انرژی اتمی بلاتر از همه اند . بعد سنجشه گاج سومه و قلم چی چهارمفک میکنی ملاک سختی آزمون فاکتور مهمیه؟؟به نظر من اینطور نیست...باید ببینی از آزمون چقدر مطلب یاد میگیری یا چقدر از مطلبی که خوندی تو ذهنت تثبیت میشه...ملاکیه که خیلی راحت تشخیص داده نمیشه...
البته این نظر من بودا....:10:

18 ساعت؟!!!

غیر منطقیه

6 ساعتم بخوابه حتما ...

درسته....
واسه یه روز و دو روز میشه..ولی نمیشه باهش برنامه ریخت..یعنی نمیشه با پایه 18 ساعت یا میانگین 18 ساعت در روز رفت جلو...ولی برای یکی دو روز خود من یه بار دو شب مونده به امتحان 17 ساعت خوندم تا برسم به برنامه...قبلش کم کاری کرده بودم...ولی دیگه تکرار نشد...بازده اون هم بیشتر از همون 14-13 ساعت به نظرم نیومد...

shabeashegha
10-02-2010, 00:08
اوووه اوه چه بحث ساعت مطالعه بالا گرفته .
من که فکر نمیکنم بشه بیشتر از 13 یا 14ساعت در روز خوند دلیلشم اینه که نشستن زیاد عصب سیاتیک رو تحت فشار میزاره بعدش باید خر بیاری و باقالی بار کنی:31:
حالا از بحث ساعت بگذریم . بچه ها 2تا سوال دارم: اول اینکه توی سایت کانون آزمون آنلاین گذاشته (ظاهرا کارنامه ی مفصلیم میده) شمارنده میخواد من خواستم وارد شم توی سایت نوشت روز 30 بهمن ساعت 9 آنلاین شو! حالا سوالم اینه که این اولین آزمونشه؟ اگه کسی شرکت کرده یه توضیح بده ببینم ارزش داره وقت بذاریم یا نه؟
سوالم دومم اینه که الان من روزی میانگین 7ساعت میخونم ولی راضی نیستم از کارم. میانگین ترازم هم 6500 هست. بنظرتون تو فرصت باقی مونده میتونم رتبمو به زیر 500 برسونم؟(اگه راه حلی دارین بگین چکار کنم)

Kourosh2
10-02-2010, 07:05
درسته....
واسه یه روز و دو روز میشه..ولی نمیشه باهش برنامه ریخت..یعنی نمیشه با پایه 18 ساعت یا میانگین 18 ساعت در روز رفت جلو...ولی برای یکی دو روز خود من یه بار دو شب مونده به امتحان 17 ساعت خوندم تا برسم به برنامه...قبلش کم کاری کرده بودم...ولی دیگه تکرار نشد...بازده اون هم بیشتر از همون 14-13 ساعت به نظرم نیومد...

توی 3 تا پست قبل خودم توضیح دادم که باید خوندن بر مبنای برنامه باشه یعنی برای دوره در تجربه های قبل برای مثلا انتگرال 10 ساعت لازمه و ...
حالا بر مبنای حداکثر 10 ساعت در روز برنامه می ریزید (نه 18 ساعت که اگر نشد برنامه بمونه) که در تاریخ مثلا 30 خرداد تموم کنید. از 10 ساعت هر روز که بیشتر خوندید برای آن مطلب روز مفیدتره ...
یکی از دبیرهام به من و دو تا از دوستام که رتبه های 1 تا 3 (مدرسه) بودیم این رو گفت که باید بعد از اسفند این کار رو انجام دهید. ما هم ( هم من و هم 2 تا از دوستام) این کار رو کردیم تا 15 روز به امتحانهای نهایی و 30 و چند روز آخر. (شدنی نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
من هم نه وقتش رو دارم نه حوصله اش رو که این بحث رو ادامه بدم.
میخوای 4 ساعت بخونی یا 20 ساعت ان شاا... موفق باشید

ولی به تمام دوستای خوبم که برای امتحان کنکور می خونند میگم همونطور که تو پستهای قبلی هم گفتم چه 5 ساعت چه 18 ساعت باید خوندن بر مبنای برنامه باشه که مثلا n ساعت نیازه و با خوندن مثلا 10 ساعت در روز میشه تا تاریخ ... یکبار دوره رو تموم کرد. خووندن بیشتر در هر روز از آن ساعت باعث ایجاد اعتماد به نفس و کاهش اضطراب در کنکور میشه.
اما کاملا به خودتون بستگی داره که چقدر مطالعه کنید ممکن زیاد مطالعه کردن برای رتبه بالا گرفتن باعث بشه که خسته شوید و روزهای بعد از امتحانهای نهایی را نتونید بخونید (ممکنه اصلا نیاز نداشته باشید) ولی اگر میتونید و رتبه زیر 100 میخواهید هر چه بیشتر برای کنکور تلاش کنید موفقیت بیشتری در انتظارتان است.
یه توضیح که یادم رفت بگم از 10 ساعت به بعد استراحت در هر 1 ساعت باید بیشتر از 10 دقیقه باشه حداقل 15 دقیقه.
بالاتر از 14 ساعت حداقل به 20 دقیقه استراحت نیاز داره.

Kourosh2
10-02-2010, 08:01
بعد از عید. حداقل در بعد از امتحان نهایی اگر از توانایی تان راضی نیستید
تا 10 ساعت مطالعه دوره و تست لازمه
بعد از 10 ساعت تا 14 ساعت (اگر خواستید) فقط دوره مطالبی که خواندید نه مبحث جدید (بین 15 تا 20 دقیقه در هر ساعت هم استراحت نیاز دارید)
بعد از 14 ساعت تا حداکثر 18 ساعت (اگر خواستید) فقط تستهای ساده (در هر ساعت بین 35 تا 40 دقیقه بیشتر کار نکنید)
مزیت تست زدن ساده
1- تمرین دقت در تست زدن
2- اعتماد به نفس رو بالا میبره
3- فرمولها رو یادآوری می کنه
4- مدیریت زمان را تمرین می کنید در کنکور با سئوالاتی روبرو هستید که ساده هستند و باید سریع از آنها رد شوید با این کار تمرین خوبی برای آن خواهد بود.
5- ...
امیدوارم موفق باشید

only4you_mehr
10-02-2010, 13:05
چه گیری به ساعت مطالعه دادین :دی
هر مقداری که میخونین سعی کنین توی عید و ایام تعطیل خیلی بیشترش کنین

yusef
10-02-2010, 15:57
سلام
ببخشید که این سوال رو اینجا مطرح میکنم.
میخواستم بدونم سرعت اینترنت در دانشگاه صنعتی اصفهان چه طوریه؟
با تشکر

mosbatekonkoor
10-02-2010, 16:20
بچه ها چه جوری می تونم خودم رو از پی سی حذف کنم؟ می خوام آیدی جدید بسازم.

timsar jackson
10-02-2010, 16:30
بچه ها چه جوری می تونم خودم رو از پی سی حذف کنم؟ می خوام آیدی جدید بسازم.

فکر کنم امکان حذف کردن وجود نداره..

mecha
10-02-2010, 17:22
سلام دوستان
ایشاالله که درساتون رو دارین با قدرت می خونین و پیش به سوی رتبه های کم رقمی پیش می رید. موفق باشید. موجتون مثبت...

elendil
10-02-2010, 17:56
دوستان پیشنهادی که واسه این 5 روز به شما میتونم بکنم اینه بشینین حداقل سه تا حداکثر 5 تا درسو جمع کنید به طور کامل یعنی زوم کنید روشون چون حدودا 50 - 58 ساعت وقت دارین این 5 روز که خیلی عالیه امیدوارم همتون استفاده کنید ازش چون این 5 روز یکی از آخرین پلهای جهش هستش !!!! ( ولی باز اگه کسی تا امروز هم نخونده هنوز هم فرصت داره که سراسری تهران قبول شه حالا چه منطقه 1 چه 2 چه 3 ) مهم خواستنه !!!!!!!!!

mecha
10-02-2010, 18:01
دوستان پیشنهادی که واسه این 5 روز به شما میتونم بکنم اینه بشینین حداقل سه تا حداکثر 5 تا درسو جمع کنید به طور کامل یعنی زوم کنید روشون چون حدودا 50 - 58 ساعت وقت دارین این 5 روز که خیلی عالیه امیدوارم همتون استفاده کنید ازش چون این 5 روز یکی از آخرین پلهای جهش هستش !!!! ( ولی باز اگه کسی تا امروز هم نخونده هنوز هم فرصت داره که سراسری تهران قبول شه حالا چه منطقه 1 چه 2 چه 3 ) مهم خواستنه !!!!!!!!!

سلام
ببخشید میشه بگی وضعیتت تو آزمونای سنجش چطوریه؟ تخمین رتبه و نمره کل و ... شما چه جوریه؟

majid_potter7
10-02-2010, 23:35
سوالم دومم اینه که الان من روزی میانگین 7ساعت میخونم ولی راضی نیستم از کارم. میانگین ترازم هم 6500 هست. بنظرتون تو فرصت باقی مونده میتونم رتبمو به زیر 500 برسونم؟(اگه راه حلی دارین بگین چکار کنم)

دوست عزیز...به نظر من بهترین کاری که میتونی بکنی اینه که به اینی که هستی راضی نشی و هر آزمون فکرت این باشه که واسه آزمون بعد ترازتو بیشتر کنی...به رتبه فکر کردن زیاد جالب نیست..فکرو خیلی منحرف میکنه...واقعا وسوسه انگیزه...تو جواب سوالتم بگم که :آره...حتما...از الان تا تقریبا آخر فروردین رو نقاط ضعفت بیشتر از نقاط قوتت کار کن...از اردیبهشت به بعد بر عکس میشه....

QUOTE=Kourosh2;4658567]من هم نه وقتش رو دارم نه حوصله اش رو که این بحث رو ادامه بدم.
میخوای 4 ساعت بخونی یا 20 ساعت ان شاا... موفق باشید

[/QUOTE]
ok....البته منم کنکوری نیستم دوست عزیز.....

mecha
11-02-2010, 13:47
سلام
با تشکر
من دوستم دانشگاه اصفهانه میگه خیلی عالیه فکر کنم می گفت 1mega هستش. ولی صنعتی اصفهان رو نمی دونم. اونم باید خوب باشه. حالا برای چیتونه؟ هر دانشگاهی که سرعت اینترنتش بیشتر بود می رید اونجا؟:46:

reza-atom
11-02-2010, 18:39

البته ما با احتساب2 روز بين التعطلين (!!!:31:) يه هفته خودمونو تعطيليديم !!!!
من ميخوام تو اين يه هفته هر چي در توان دارم بذارم ! اگه نتونستم كه ديگه بايد دور كنكور رو خط بكشم (لعنت به اين زندگي :21:)

Kourosh2
11-02-2010, 19:20
البته ما با احتساب2 روز بين التعطلين (!!!:31:) يه هفته خودمونو تعطيليديم !!!!
من ميخوام تو اين يه هفته هر چي در توان دارم بذارم ! اگه نتونستم كه ديگه بايد دور كنكور رو خط بكشم (لعنت به اين زندگي :21:)

سلام
بسیار کار خوبیه که در این هفته تمام تلاشت رو بکنی ولی حتی اگر نتونستی باز وقت برای جبران هست پس لطفا این حرف رو نزن که باید دور کنکور رو خط بکشم. مهم اینه که تمام تلاشت رو بکنی.
امیدوارم هم شما و هم بقیه دوستان موفق شوید

BioHazard
11-02-2010, 19:31
سلام
من زندم ؟!!!!!! دیگه شب ها هم تو خواب معادلات خطوط مماس و قائم در طول موج ها معینی داخل هواهای گوناگونی که از نظر سینیتیکی کنترل میشه رو حساب میکنم !!!!!

سلام
با تشکر
من برای همایش انجمن رمز ایران که رفته بودم ، داغون بود سرعتشون ولی بعدا فهیمیدیم برای مهمونا اینجوری بود !!!!

------------
elendil واسه من چه پیشنهادی داری ؟2 روز تعطیلم بعد دوباره روز از نو روزی از نو. :10: البته برای ما مشاور گفت از اسفند شروع میکینیم برای جمع کردن
الان روزای تعطیل 10 تا 12 ساعت میخونم ، روزهایی که کلاس دارم 8 ساعت.

elendil
11-02-2010, 20:01
من کی هستم که بخوام نظر بدم :دی :دی

نه باید از دی از سر امتحانا شروع میکردین به خلاصه سازی دروس خیلی وقتتون پریده سر این خلاصه سازی ( پس از اینجا به بعد حواستون رو خیلی جمع کنید )

شما باید از این به بعد با هر روز و درسایی که دارید درسای همون روز رو توی اخصاصیا خلاصه کنید و توی عمومی ها حاشیه نویسی کنید :دی :دی :دی

کلا توی این دو روز من به اکثر پیشنهاد میکنم روی فیزیک و ریاضیات پایه ( از جمله تابع + مثلثات + معادله درجه 2 ) زوم کنین فیزیک هم الان فک کنم اکثرا الکترومغناطیس هستین که هر سال یه سوال از آزمایش یانگ میاد ازش که اونم کلش 4 تا فرمول بیشتر نیست خیلی سادس نظرم به شخصه این هست چون شیمی رو اگه سر کلاس گوش کنید با 50 دقیقه مرور + تمرین توی خونه راحت میگیرین ولی ریاضی و فیزیک کار بر هستن :دی :دی :دی

morteza_bayan
12-02-2010, 09:09
دوستان سلام
ثبت نام دانشگاه ازاد شروع شده ؟

BioHazard
12-02-2010, 09:41
من کی هستم که بخوام نظر بدم :دی :دی

نه باید از دی از سر امتحانا شروع میکردین به خلاصه سازی دروس خیلی وقتتون پریده سر این خلاصه سازی ( پس از اینجا به بعد حواستون رو خیلی جمع کنید )

شما باید از این به بعد با هر روز و درسایی که دارید درسای همون روز رو توی اخصاصیا خلاصه کنید و توی عمومی ها حاشیه نویسی کنید :دی :دی :دی

کلا توی این دو روز من به اکثر پیشنهاد میکنم روی فیزیک و ریاضیات پایه ( از جمله تابع + مثلثات + معادله درجه 2 ) زوم کنین فیزیک هم الان فک کنم اکثرا الکترومغناطیس هستین که هر سال یه سوال از آزمایش یانگ میاد ازش که اونم کلش 4 تا فرمول بیشتر نیست خیلی سادس نظرم به شخصه این هست چون شیمی رو اگه سر کلاس گوش کنید با 50 دقیقه مرور + تمرین توی خونه راحت میگیرین ولی ریاضی و فیزیک کار بر هستن :دی :دی :دی

هان!!!! اختصاصی های ما کلا خلاصه هست ، عمومی ها هم به غیر از ادبیات.

elendil
12-02-2010, 09:58
هان!!!! اختصاصی های ما کلا خلاصه هست ، عمومی ها هم به غیر از ادبیات.

اگه از نظر جزوه اینا میگی مدرسه ما هم برا فیزیک کل 4 سال ( 1 ، 2 ، 3 و پیش ) جزوه دادش ولی خب جزوش توش مثال اینا هم داره من هر فصل فیزیک رو توی یک صفحه کلاسوری خلاصه کردم الان فقط 4 تا فصل میمونه که درس نداده دوتای اخر سوم و دوتای اخر پیش که اینا هم همزمان با درس دادنش خلاصه میکنم

ولی به غیر خلاصه سازی بهترین وقت هست این 4 روز برای فوکوس کردن روی دو یا سه تا مطلب چون میتونه بترکونه پایتون رو ها از من گفتن بود :دی :دی :دی

majid_potter7
12-02-2010, 10:58
سلام دوستان..کسی اینجا الان خلاصه نویسی میکنه....؟؟..که توی 2،3 هفته آخر مرور کنه؟؟خلاصه نویسی رو از چه منبعی میکنید؟؟؟کتاب؟؟جزوه؟؟آزمو ن؟؟
ممنون...:11:

Sabayon
12-02-2010, 12:40
سلام دوستان، آزمون چطور بود؟ ايشالا خوب بود ديگه

سلام دوستان..کسی اینجا الان خلاصه نویسی میکنه....؟؟..که توی 2،3 هفته آخر مرور کنه؟؟خلاصه نویسی رو از چه منبعی میکنید؟؟؟کتاب؟؟جزوه؟؟آزمو ن؟؟
ممنون...:11:
بله، من تقريبا از شهريور خلاصه نويسي ميكنم. حالا نه فقط براي اينكه دو سه هفته ي آخر مرور كنم. به نظرم وقتي چيزي رو اون تو مي نويسم خيلي بهتر ياد ميگيرم. منبعش هم هر چيزي ميتونه باشه. اصل اينه كه چيزي رو بنويسيم كه به مطلب تسلط پيدا كنيم.

shabeashegha
12-02-2010, 13:10
بچه ها آزمون چطور بود؟
من راضیم . البته اگه منفی نزده باشم مخصوصا ریاضی و فیزیک که بعضی وقتها یه مثبت و منفی رو اشتباه کنی منفی میشه!

new life
12-02-2010, 13:12
دوستان سلام
ثبت نام دانشگاه ازاد شروع شده ؟
نه هنوز ولی به احتمال زیاد بعد از این تعطیلی ها میاد

mecha
12-02-2010, 13:14
من خیلی درصدهام نوسان داره امروز. فیزیک پیش رو نخونده بودم، افتضاح زدمش.

fardinstar
12-02-2010, 13:25
نظرتون راجع به سوالاي كانون چيه ؟؟ به نظرتون آسونتر از سوالاي كنكورن يا سخت تر ؟؟

mecha
12-02-2010, 13:37
نظرتون راجع به سوالاي كانون چيه ؟؟ به نظرتون آسونتر از سوالاي كنكورن يا سخت تر ؟؟
توی همون سطحن.
البته معارفای کانون خیلی استاندارد نیست و سختن.

skhammari
12-02-2010, 13:44

من شنیدم سوالای کانون سختتره

masud-000000
12-02-2010, 13:52
من کنکور ندادم که ببینم سوالش سخته یا نه ولی به نظر من که سوالای کانون سخته!!!:19:

BioHazard
12-02-2010, 13:58
اگه از نظر جزوه اینا میگی مدرسه ما هم برا فیزیک کل 4 سال ( 1 ، 2 ، 3 و پیش ) جزوه دادش ولی خب جزوش توش مثال اینا هم داره من هر فصل فیزیک رو توی یک صفحه کلاسوری خلاصه کردم الان فقط 4 تا فصل میمونه که درس نداده دوتای اخر سوم و دوتای اخر پیش که اینا هم همزمان با درس دادنش خلاصه میکنم

ولی به غیر خلاصه سازی بهترین وقت هست این 4 روز برای فوکوس کردن روی دو یا سه تا مطلب چون میتونه بترکونه پایتون رو ها از من گفتن بود :دی :دی :دی

خیلی عجله کردیدا ولی مثلا برای دیف دنباله سری که ما گفته استادمون کلا ۳ صفحه است که با همون ۳ صفحه ۸۰ ۹۰‌٪ تست های اندیشه فاءق (ببخشید کیبورد فارسی Open SUSE بعضی از حرف ها رو نداره) رو زدم.
یا جزوه گرافی که دادن بهمون (دستش هم درد نکنه) هم خلاصه هست و هم مطابق با ۱۰۰ ٪ تست های خوشخوان.

ولی جالبه تست ها رو تو خونه مثل گلابی میزنم بعد میرم سره جلسه امتحان مثلا دنباله میاد و خراب میکنم :13::13:
فقط شیمی رو باید خلاصه کنم که خدارو شکر تا الان فقط یک ۹ صفحه ای مونده.\
--------------
کلا من از دوره ادبیات بیشتر از همه میترسم.

منظورم تاریخ ادبیات هست.

با این وضع باید یک ۲۴ ساعت کامل من استراحت کنم , دیشب خواهرم میگفت تو خواب داد میزدم و چشمام باز بوده و .... اینم اثرات کنکور بر روی من :دی

fardinstar
12-02-2010, 14:09
تو خواب داد میزدم و چشمام باز بوده و ....
!!!!!!!!! اينا به خاطر كنكور نيست بيشتر شبيه عوارض قرص هاي اعصاب هست !! . نكنه قرص ضد افسردگي مصرف ميكني ؟؟

mecha
12-02-2010, 14:18
من تا کی باید نوشته هام بعد از تایید ارشد ها بیان تو فروم؟:19:

skhammari
12-02-2010, 14:58
پست ویرایش شد ...
yep
sorry

masud-000000
12-02-2010, 15:15
دم سایت کانون گرم!!!

کل بازدیدها (از 20/5/1385):7619478
تعداد بازدید امروز:
38832
تعداد بازدید دیروز:
6768
** بازدیدکنندگان حاضر:14277

Service Unavailable

skhammari
12-02-2010, 15:29
خوب اینم کارنامه من
از 4200 آزمون قبلی که بهتره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ویرایش : پیش 1 همیشه دیفو بالای 40 میزدم ولی الان 20 زدم ! همش تقصیر مهندس مهربانه ! :19:

mecha
12-02-2010, 15:30
کسی سایت آپلود عکس فیلتر نشده سراغ داره؟

skhammari
12-02-2010, 15:38
راستی اگه به پاسخ برگتون توی کارنامه توجه کنین بیشتر سوالا خاکستریه یعنی بیشتر سوالا دشواره

mecha
12-02-2010, 15:46
شما چه جوری از کارنامه تونن عکس می گیرین تا آپلودش بکنید؟ من وقتی با کلید prtscr عکس می گیرم، پسوندش bmb میشه.

mecha
12-02-2010, 15:48

فیزیک پیش رو یه غلط زدم یه درست، اما اشتباه گزینه ای زدم و هر دوتا رو غلط زدم! اما این که دلیل نشد. یه درست یه غلط یعنی چی ی ی ی ی؟!!! اصلا فیزیک پیش رو نخونده بودم!

shifter
12-02-2010, 16:05
سلام به همه بكس عزيز! اميدوارم حالتون خوب باشه! من امروز بد آزمون ندادم گرچه بايد خيلي خيلي ترازم بيشتر ميشد اما 3 4 روز آخر كم كاري كردم...
به هر حال ترازم شد 5850!
يعني 400 تا از آزمون قبليم (25 دي) بيشتر!
تراز عمومي : 6500 و اختصاصي : 5600 !
چه باحال!!
و شرمنده ام كه نميتونم فعلا عكس بزارم چون اينترنتم هنوز قطعه و الانم با موبايل اومدم...
البته از كارنامه ام تو موبايل عكس گرفته ام و دارم سعي ميكنم آپلودش كنم...!

fardinstar
12-02-2010, 16:12
منم مونيتورم خرابه نميتونم عكس بذارم ولي درصدا و ترازم رو ميزام :

ادبيات 2 : 3- %
ادبيات پيش : 57 %
ديني پيش : 63%
ديني پايه : 57 %
عربي : 28 %
زبان پيش : 90 %
زبان پايه : 87 %
-------------------
زمين شناسي : 0
رياضي پايه : 53 %
رياضي پيش : 77 %
زيست پيش : 80%
زيست پايه : 67 %
فيزيك پيش : 23 %
فيزيك 3 : 47 %
شيمي پيش : 63 %
شيمي 2 : 82 %
----------------
تراز عمومي : 5801
تراز اختصاصي : 6437
تراز كل : 6288
---------------------------------

ZafMaR
12-02-2010, 16:39

به نظر من فیزیک و دیف کانون سخت ترن.

masud-000000
12-02-2010, 16:47
هیچ تغییری حاصل نشده!!!!:13:
:13:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ZafMaR
12-02-2010, 16:47
چقدر این ازمون مسخره بود ، ادبیات که نخونده بودم اعصابم رو تا اخرش خورد کرد ، سر اختصاصی ها هم فهمیدم هر دو تا ترمی ها رو باید جواب بدم. ای بابا !

راجع به کیفیت عکس هم من مقصر نیستم والا ، هر جا قبلا اپلود میکردم الان بسته بود.

BioHazard
12-02-2010, 17:04
!!!!!!!!! اينا به خاطر كنكور نيست بيشتر شبيه عوارض قرص هاي اعصاب هست !! . نكنه قرص ضد افسردگي مصرف ميكني ؟؟

من دو تا قرص مصرف میکنم یکی "ایندرال" برای قلب و کنترل استرس و آدرنالین و دومین هم ژلوفن (بخاطر چرک کردن سینوس های اتمویید) ولی دیگه چیزه دیگه ای مصرف نمیکنم :31:

راستی مبحث دیفرانسیل قلم چی چی بوده؟

hiwas
12-02-2010, 17:29
مال من فقط تراز عمومی رو میاره که 6100 شده
ولی میدونم اختصاصیم خیلی بهتره.

ramin 69
12-02-2010, 17:32

ما که چند تا از معلمهامون دینی و گسسته و هندسه طراحن میگن خیلی سخت تر نیست ولی کنکور از قلمچی سخت تر نیست.

به نظر من دیفرانسیل و تحلیلیاش خوبن توی تخصصی فیزیکش یه نمه سخته
و توی عمومی زبانش خوبه و دینیش سخت و عربیش آسون و ادبیات افتضاح سخت.

ولی در کل من سنجش رو ترجیح میدم چون اگر خوب نبود بعد از عید 100هزار نفر توش شرکت نمیکردن.
گرچه بودجه بندی سنجش خوب نیست ...

moraddad
12-02-2010, 17:33

BioHazard
12-02-2010, 17:36
چجوریه ؟ من این آزمون علوی ترازم شد 7000 رتبه من شده بود 1880. از اون ور تراز هندسه تحلیلیم شد 11300 :5: رتبش شد 350 . تو قلم چی با تراز 7300 رتبه میشه 600 ؟
یعنی شرکت کننده های قلم چی کمترن ؟ یا درس کمتر میخونن؟

moraddad
12-02-2010, 17:39
چجوریه ؟ من این آزمون علوی ترازم شد 7000 رتبه من شده بود 1880. از اون ور تراز هندسه تحلیلیم شد 11300 :5: رتبش شد 350 . تو قلم چی با تراز 7300 رتبه میشه 600 ؟
:31: این جملت خیلی باحال بود!
هر موسسه نحوه تراز دادنش با موسسات دیگه فرق میکنه...

mazg
12-02-2010, 17:49
سلام.حالم خیلی بده...بی خیال.... اینم کارنامه ما:

Sabayon
12-02-2010, 17:49
سلام به همگي
ظاهر و باطن آزمونم شد اين.:13:
تصميم گرفتنم به خاطر درصد شيمي 2 م خود كشي كنم. فكر خوبيه. نه؟ هم چنين عمومي هام

سامان جون، تبريك ميگم بهت. :11: خوب تركوندي :8:
اي كاش دست ما رو هم ميگرفتي. بازم عمومي هات رو آسمون هاس

shabeashegha
12-02-2010, 18:02
اینم کارنامه من . واقعا خسته نباشم:13:

BioHazard
12-02-2010, 18:14
:31: این جملت خیلی باحال بود!
هر موسسه نحوه تراز دادنش با موسسات دیگه فرق میکنه...

فرمول تراز فرق نداره ، تراز فقط به میزان اینکه چند دانش آموز شرکت کردن و سطح علمی سنجیده میشه

iman0007
12-02-2010, 18:39

نسبت به چیزی که خونده بودم،راضیم.........
باز خوب شد پنجشنبه تعطیل بود...........

mehdi_7070
12-02-2010, 18:58
فرمول تراز فرق نداره ، تراز فقط به میزان اینکه چند دانش آموز شرکت کردن و سطح علمی سنجیده میشه

فرمولاسیون تراز در کانون با آنچه که در آزمون‌های کنکور ورود به دانشگاه استفاده می‌شود کمی متفاوت است و این تفاوت به دلیل همسان سازی آزمون‌های متوالی در یک سال و مقایسه‌ی آن‌ها با یکدیگر (یا آزمون‌های مشابه سال‌های قبل کانون) می‌باشد.

ترازهای کانون بین 1000 تا 9000 هست که البته چون تحدید می‌شه، معمولا تراز کمتر از 3000 وجود نداره و خیلی کم اتفاق می‌افته که تراز یه شخص 9000 بشه.

تعداد داوطلبان کنکوری ریاضی این آزمون 50.000 نفر بوده:10:

unlife
12-02-2010, 19:24
لعنت به این سنجش و کنکور و ....
سنجش برداشته چهارشنبه نامه فرستاده دم خونه که رشته تحصیلی شما با کنکوری که میخواید بدید مغایرت داره.بعد سه تا مورد نوشته که باید یکی رو علامت بزنم با کپی شناسنامه بفرستم براشون.
1.دیپلم من تجربی ِ میخوام کنکور ریاضی بدم.
2.دیپلم من تجربی ِ میخوام کنکور ..... بدم.
3.دیپلم من .... ِ میخوام کنکور ریاضی بدم.
احمقا تو نامه نوشتن یه طوری نامه رو بفرست سنجش که تا 27 ام برسه دست ما.یکی نیست بگه من تو این تعطیلیا با کدوم پست باید بفرستم که سه شنبه دستشون برسه؟
لعنتی ها !!
حالا من باید چیکار کنم؟ دفتر دارمون میگه تا حالا یه همچین چیزی پیش نیومده.
من یه نامه بگیرم از مدرسه که تغییر رشته دادم کافیه؟

Mahmood_N
12-02-2010, 19:28
سنجش برداشته چهارشنبه نامه فرستاده دم خونه که رشته تحصیلی شما با کنکوری که میخواید بدید مغایرت داره.بعد سه تا مورد نوشته که باید یکی رو علامت بزنم با کپی شناسنامه بفرستم براشون.
احمقا تو نامه نوشتن یه طوری نامه رو بفرست سنجش که تا 27 ام برسه دست ما.یکی نیست بگه من تو این تعطیلیا با کدوم پست باید بفرستم که سه شنبه دستشون برسه؟
لعنتی ها !!
این جور مواقع زنگ بزن سازمان سنجش از خودشون بپرس که بعدا تبصره نزنن !

...

moraddad
12-02-2010, 19:42
سامان جون، تبريك ميگم بهت. :11: خوب تركوندي :8:
اي كاش دست ما رو هم ميگرفتي. بازم عمومي هات رو آسمون هاس
ای بابا...
شکسته نفسی میفرمایید!
شما که به خاطر 70 درصد شیمی قصد خودکشی داری باید دست مارو بگیری:31:
عمومی کیلو چنده...

راستی ممد (mazg) کارنامت برا من لود نمیشه...
درست آپ کردی؟
چند شد ترازت؟

reza-atom
12-02-2010, 20:32
سلام.حالم خیلی بده...بی خیال.... اینم کارنامه ما:

هم درديم !

mecha
12-02-2010, 20:55
لعنتی ها !!
اصلا سازمان سنجش رو با تغییر رشته چیکار؟
طبق قانون دیپلم هر رشته ای رو که داشته باشی، بعد گذروندن پیش دانشگاهی هر رشته ای هم می تونی هر رشته ای دوست داشته باشی امتحان بدی! پس این چیه اومده در خونتون؟!!!

behnam_roli
12-02-2010, 20:59
منم حال و حوصله ندارم

ترازم شد 6400

حس کارنامه گذاشتن نیست...

majid_potter7
12-02-2010, 21:00
بله، من تقريبا از شهريور خلاصه نويسي ميكنم. حالا نه فقط براي اينكه دو سه هفته ي آخر مرور كنم. به نظرم وقتي چيزي رو اون تو مي نويسم خيلي بهتر ياد ميگيرم. منبعش هم هر چيزي ميتونه باشه. اصل اينه كه چيزي رو بنويسيم كه به مطلب تسلط پيدا كنيم.
ممنون...نظرت کاملا درسته...

هم سطح...آزمونای بعد ار عید سخت تر از کنکور میشه...البته واسه ما اینجوری بود..امسال هم احتمالا...

mazg
12-02-2010, 21:05
هم درديم !

آره داداش،ولی به قول استاد شجریان:

همراه شو عزيز ، همراه شو عزيز ...
تنها نمان به درد ،
كين درد مشترك ،
هرگز جدا جدا ، درمان نمي شود

دشوار زندگي ، هرگز براي ما
دشوار زندگي ، هرگز براي ما
بي رزم مشترك ، آسان نمي شود

تنها نمان به درد ،
همراه شو عزيز ، همراه شو ، همراه شو ، همراه شو عزيز ...
همرا ه شو عزيز ،
تنها نمان به درد ،
كين درد مشترك ، هرگز جدا جدا

درمان نمي شود ...

پن:درد در شعر بالا درد استعاره از درسه...:31: منظور از همراه شو هم اینه که با اینایی که درس میخونن همراه شو....

راستی ممد (mazg) کارنامت برا من لود نمیشه...
درست آپ کردی؟
چند شد ترازت؟

نوکرتم،6034 شد ترازم،اول خیلی نا امید شدم ولی 1کم که فکر کردم دبدم بعد از 1.5 درس نخوندن و بعدش نشستن سر درس و تراز 6000 آوردن خیلی هم بد نیست.....
فکر کنم درست آپ کردم ،چون رضا quote کرده..

راستی تو چرا ترازت از این بالاتر نمیره.....ترازت خیلی خوبه ولی هیچوقت قانع نشو...تلاشتو بیشتر کن..... با شناختی که ازت دارم،اگر این 4 ماه تلاشتو بیشتر کنی،رتبه زیر 50 میاری 100% ..شک نکن....اگه اینو خوندی و خندیدی گفتی نمیتونم،مطمین باش نمیتونی ،اما اگه درست بهش فکر کنی ،اصلا دور از دست رس نیست..مخصوصا برای تو.....:40::19:

setayesh_sh
12-02-2010, 22:54
به خاطر اینه که شاید بالاترین تراز علوی 13000 ولی قلم چی 9000

mecha
12-02-2010, 23:04
بچه هایی که ترازتون دور و بر 7000 و بالا تره، یه سوال داشتم:
تستای یه درس مثلا فیزیک رو واسه آزمون چه جوری می زنید؟ اول تیپ، بعد چند روز یه سری دیگه؟ میشه کامل توضیح بدید؟ ممنون می شم.

mecha
12-02-2010, 23:19
راستی 2 تا وبلاگ مشاوره هست، خیلی جالبن:
این وبلاگ چند تا از رتبه های 2 و 3 رقمی ریاضی و تجربیه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اینم آدرس وبلاگ رتبه های 1 و 2 و 3 و 4 کشوری کنکور ریاضی 88:

Parnyan
12-02-2010, 23:49

javab beeediiiin lotfaaan

navid_ir
13-02-2010, 00:26
سلام .... علوی 30 بهمن آزمون داره؟؟؟؟؟
میشه برنامه ی تجربی رو بذارین ؟؟
ممنون.......
موفق باشین....

BioHazard
13-02-2010, 09:18
سلام .... علوی 30 بهمن آزمون داره؟؟؟؟؟
میشه برنامه ی تجربی رو بذارین ؟؟
ممنون.......
موفق باشین....

خیلی دیر داری شروع میکینیا ، به هر حال ، امروز که علوی تعطیله ، اگه کسی تا فردا نزاشت ، برات فردا میزارم

---------- Post added at 09:18 AM ---------- Previous post was at 09:16 AM ----------

به خاطر اینه که شاید بالاترین تراز علوی 13000 ولی قلم چی 9000

آره راست میگی و مهدی هم روشنم کرد. مرسی

navid_ir
13-02-2010, 09:37
خیلی دیر داری شروع میکینیا ، به هر حال ، امروز که علوی تعطیله ، اگه کسی تا فردا نزاشت ، برات فردا میزارم[COLOR="Silver"]

سلام ...برای خودم نمیخوام .. فقط میخواستم بدونم 30 بهمن آزمون داره یا نه..
ممنون

shifter
13-02-2010, 13:24
نمیدونم چرا همیشه من باید اخرین نفر کارنومه بزارم...
این ته نامردیه...شما همتون اول میزارین که ترازتون اون موقع بالاتره نسبت به الان...من از دیروز ظهر تا الان ترازم 60 تا کم شده:41::41:

shabeashegha
13-02-2010, 14:29
نمیدونم چرا همیشه من باید اخرین نفر کارنومه بزارم...
این ته نامردیه...شما همتون اول میزارین که ترازتون اون موقع بالاتره نسبت به الان...من از دیروز ظهر تا الان ترازم 60 تا کم شده:41::41:

جالبه من هرچی از زمان آپ شدن کارنامه میگذره ترازم بالاتر میره عوضش رتبم عدد بزرگتری میشه! ظاهرا مال شما عکس منه

PaeeiZeh
13-02-2010, 19:13
سلام

سوالی داشتم

امیرکبیر مهندسی نرم افزار کامپیوتر داره ؟ چه رتبه ای میخواد؟

shabeashegha
13-02-2010, 20:26
بچه ها نیازمند یاری علمی شما هستیم! (2تا سوال با هم گذاشتم)::31:

ramin 69
13-02-2010, 21:22
سلام

سوالی داشتم

امیرکبیر مهندسی نرم افزار کامپیوتر داره ؟ چه رتبه ای میخواد؟

بر اساس یادگارماندگار مهندسی کامپیوتر - نرم افزار رو دانشگاه های صنعتی شریف - تهران - علم و صنعت - شهید بهشتی دارند.
امیر کبیر سخت افزار داره که آخرین رتبه ای که من دیدم در منطقه یک 1243 هست.

موفق باشید

PaeeiZeh
13-02-2010, 21:42
یادگار ماندگار فکر کنم الکی نوشته

من سایت امیرکبیر برام باز نمیشه

میشه یکی بره تو سایت دانشکده مهندسی کامپیوترش

shifter
13-02-2010, 22:45
بر اساس یادگارماندگار مهندسی کامپیوتر - نرم افزار رو دانشگاه های صنعتی شریف - تهران - علم و صنعت - شهید بهشتی دارند.
امیر کبیر سخت افزار داره که آخرین رتبه ای که من دیدم در منطقه یک 1243 هست.

موفق باشید
نه بابا...الان دانشگاه های شیراز[سالاره:31:] و یزد و باهنر کرمان و ارومیه و .... کامپیوتر نرم افزارو دارن ها!:46:
نرم افزار امیرکبیر هم فامیلمون کنکور 86 با رتبه 800 منطقه 2 قبول شد...:46:

ramin 69
14-02-2010, 00:13
نه بابا...الان دانشگاه های شیراز[سالاره:31:] و یزد و باهنر کرمان و ارومیه و .... کامپیوتر نرم افزارو دارن ها!:46:
شاید سال 87 برنداشته که نزده ، راستی من فقط توی تهران رو گفتم ... دیگه اونقدرم تعطیل نیستما...:31::46:

میگم ، به نظر شما روزای تعطیل چند ساعت مطالعه خوبه؟

قاهر - Gahir
14-02-2010, 07:22
سلام دوستان ، ...

رشته‎های باحال رو میشه اینجا لیست کنید ؟! ...

به نظرتون برق ( هر گرایشش ) اشباع نشده ؟! ... چه رتبه‌ای می‌خواد ؟! ... اصلا خوبه یا نه !؟ ...
در مورد ریاضی محض چطور ؟! ... اون حداقل رتبش چقدره!؟ ... کسایی که توی این رشته هستند لطفا یکی دو مورد برامون آمار بدن

ممنون .

PaeeiZeh
14-02-2010, 11:50

بله داره

ممنونم

rambo_1386
14-02-2010, 14:09
سلام دوستان میشه سولات قلم چی و گزینه 2 رو از نظر سختی و استاندار بودن با سوالات کنکور مقایسه کنید منتظرم:46:
تشکر...

BioHazard
14-02-2010, 17:19
سلام
دوستی که آزمون تجربی رو پرسید
عمومی ها که واسه تجربی ریاضی یکی هست
ادبیات 1 تا 10 ، ادبیات 2
دینی کل دینی 3
زبان پیش ، فصل 3 و 4

شیمی تعادل شیمیایی (فصل 2 پیش)
فیزیک امواج 1 و 2
ریاضی تجربی : حد ، پیوستگی و دنباله
زیست : فصول 1 تا 4 زیست دوم

mecha
14-02-2010, 18:31
بچه هایی که ترازتون دور و بر 6500 و بالا تره، یه سوال داشتم:
تستای یه درس مثلا فیزیک رو واسه آزمون چه جوری می زنید؟ اول تیپ، بعد چند روز یه سری دیگه؟ میشه کامل توضیح بدید؟ ممنون می شم

shabeashegha
14-02-2010, 20:14
بچه هایی که ترازتون دور و بر 6500 و بالا تره، یه سوال داشتم:
تستای یه درس مثلا فیزیک رو واسه آزمون چه جوری می زنید؟ اول تیپ، بعد چند روز یه سری دیگه؟ میشه کامل توضیح بدید؟ ممنون می شم

چون معمولا توی قلم چی هر فصل رو چند بار دوره میکنه واسه همین من واسه اولین بار فقط تستای آموزشی رو میزنم و پاسخنامشو کامل بررسی میکنم واسه آزمون دوم تستای تمرینی رو با زمان 1دقیقه (میدونم تایم فیزیک بیشتر از 1دقیقه برای هر سواله ولی شرایط خونه خیلی فرق داره با شرایط کنکور برای همین زمان کمتری رو مبنا قرار میدم) میزنم و توی آزمونای بعدی تستایی که علامت زدم (یا سوال جالبی بوده برام یا روشی داشته که من بلد نبودم) رو دوباره میزنم (که در اصل یه دور مطالب برام دوره شه)
منم بدم نمیاد ببینم بچه های دیگه بخصوص اونایی که این درس رو خیلی خوب میزنن توی آزمون روششون چیه:31:

BioHazard
14-02-2010, 20:26
من 2 تا کتاب دارم ، هم علوی و هم قلم چی. برای آزمون ها میشنم کل تست های کتاب قلم چی رو میزنم و بعد برای دوره میرم سراغ کتاب علوی خودمون
تقریبا همون روشی که دوستمون گفت

setayesh_sh
14-02-2010, 21:06
من 2 تا کتاب دارم ، هم علوی و هم قلم چی. برای آزمون ها میشنم کل تست های کتاب قلم چی رو میزنم و بعد برای دوره میرم سراغ کتاب علوی خودمون
تقریبا همون روشی که دوستمون گفت

از تستای تالیفیه علوی راضی هستی؟
من پارسال اصلا اونارو نمیخوندم به نظرم یا خیلی سخته یا خیلی اسون

MMM52
14-02-2010, 21:07
سلام دوستان من سال دوم دبیرستانم.شاید بگین هنوز زوده در مورد کنکور صحبت کنم ولی من معدل سال اولم 20 شد و امسال هم بر حسب علاقه رشته ی تجربی رو انتخاب کردم و میخوام صد در صد پزشکی بیارم ولی یه مشکلی دارم اینکه من ریاضی تو مدرسه 20 شدم ولی تستی ضعیفم و همونطور که میدونید کتاب امسال ریاضی 2 تغییر کرده شما چه منبعی رو پیشنهاد میکنید؟کلا باید چکار کنم؟
بعدش میخواستم بدونم رتبه های برتر کنکور تجربی زیست رو چطور میخونن؟!

rambo_1386
14-02-2010, 21:22
چون معمولا توی قلم چی هر فصل رو چند بار دوره میکنه واسه همین من واسه اولین بار فقط تستای آموزشی رو میزنم و پاسخنامشو کامل بررسی میکنم واسه آزمون دوم تستای تمرینی رو با زمان 1دقیقه (میدونم تایم فیزیک بیشتر از 1دقیقه برای هر سواله ولی شرایط خونه خیلی فرق داره با شرایط کنکور برای همین زمان کمتری رو مبنا قرار میدم) میزنم و توی آزمونای بعدی تستایی که علامت زدم (یا سوال جالبی بوده برام یا روشی داشته که من بلد نبودم) رو دوباره میزنم (که در اصل یه دور مطالب برام دوره شه)
منم بدم نمیاد ببینم بچه های دیگه بخصوص اونایی که این درس رو خیلی خوب میزنن توی آزمون روششون چیه:31:
مگه قلم چی هم مثل گزینه 2 جزوه میده؟
این تستهای آموزشی و تمرین قضیه اش چیه من تو کتابای اندیشه سازان از این تستها دیدم همونه یا خود قلم چی جزوه مید]؟؟؟

BioHazard
14-02-2010, 21:31
از تستای تالیفیه علوی راضی هستی؟
من پارسال اصلا اونارو نمیخوندم به نظرم یا خیلی سخته یا خیلی اسون

یخورده دقت میخواد همین ، ولی خوب تالیفی ها سخت ترن.

setayesh_sh
14-02-2010, 21:41
یخورده دقت میخواد همین ، ولی خوب تالیفی ها سخت ترن.
اخه اصلا تستاش به درد بخور نیست نمیدونم والا

BioHazard
14-02-2010, 21:48
اخه اصلا تستاش به درد بخور نیست نمیدونم والا
نمیدونم والا چی بگم ، آخه چه درسی رو میگی ؟ دیفرانسیلشو بگی ، یک استاد دارن به نام قاضی ، سوالایی که طرح میکنه تو پاسخ نامه نصفه صفحه جواب هست (البته تو آزمون دوره ای هاش):31:
در این مورد موافقم

راستی ولنتاین کنکوری همه هم مبارک

MMM52
14-02-2010, 22:15
آقا کسی جواب ما رو نمیده!!!

elendil
14-02-2010, 23:01
کتاب تغییر کرده مهم نیستش شما تستای ریاضی پایه رو بزن کافیه فک کنم آبیه قلم هم کافی باشه تستاش واسه دوم

درس خوندن هم یه پایه اساس داره اون رو رعایت کنی کافیه معمولا هم روش های شکست یکی هستن نه روش های موفقیت

shabeashegha
14-02-2010, 23:41
سلام دوستان من سال دوم دبیرستانم.شاید بگین هنوز زوده در مورد کنکور صحبت کنم ولی من معدل سال اولم 20 شد و امسال هم بر حسب علاقه رشته ی تجربی رو انتخاب کردم و میخوام صد در صد پزشکی بیارم ولی یه مشکلی دارم اینکه من ریاضی تو مدرسه 20 شدم ولی تستی ضعیفم و همونطور که میدونید کتاب امسال ریاضی 2 تغییر کرده شما چه منبعی رو پیشنهاد میکنید؟کلا باید چکار کنم؟
تست زیاد بزنی مشکلت حل میشه . نیازی به کتاب آموزشی نداری . کتاب تست خوب بگیر.

مگه قلم چی هم مثل گزینه 2 جزوه میده؟
این تستهای آموزشی و تمرین قضیه اش چیه من تو کتابای اندیشه سازان از این تستها دیدم همونه یا خود قلم چی جزوه مید]؟؟؟
یه کتاب کار میده که من استفاده نمیکنم .منم همین کتابای اندیشه سازان رو استفاده میکنم ولی الان اغلب کتابی تست فرمش همینه (یعنی آموزشی و تمرین) مثلا کتاب فیزیک 1 (آینه و عدسی) انتشارات انرژی اتمی.

shabeashegha
15-02-2010, 00:19
این وبلاگ یه رتبه برتریه (2رقمی سال 88) یه پست ویژه راجبه زیست گذاشته میتونی توی قسمت نظرات هم سوال ازش بپرسی آدم با معرفتی (محمد بهادری)

roz_kareN
15-02-2010, 21:49

اولا که تستی با تشریحی کلا متفاوته خیلی ها بودن که ریاضی تستی نسبت به تشریحی ضعیف بودن اما مشکلی نیست، بعد از خوندن درس بطور تشریحی ، راه پیشرفت توی ریاضی تحلیلی زدن ِ تست ها بطور آهسته و کم کمه. به مرور طوری پیشرفت رخ میده که خود آدم متوجه نمیشه، به تدریج و نامحسوس. به نظر من حتی اگه کتاب عوضم شده باشه، یادگیری ِ دقیق و تست تحلیلی خیلی کمک می کنه.
چرا تصور می کنین رتبه های برتر کنکور فضانورد یا یک همچین چیزی بودن؟!
زیست هم باید خواند، با تمرکز روی فقط کتاب و مفهومی. وقتی زیست رو می خونی و احساس خوشایندی به آدم دست میده که یادگرفتی، بعد 2 روز بعد متوجه میشی که چیزی یادت نیست. پس مرحله ی بعدی بعد از گرفتن مفهوم و درک اون، به خاطر سپردنه و راه این هم خوندن های چند باره هست. زیست درکی ـ حفظیه و راهی که می دونم همین هست.

PaeeiZeh
15-02-2010, 21:58
بچه ها شما چطوری هندسه پایه میخونین
مخصوصا هندسه اول
من اصلا نمی تونم تست بزنم

behnam_roli
15-02-2010, 22:27
سلام یه سوال دارم از بچه هایی که اولین ساله کنکورشونه دارم

من بودجه بندی ادبیات 3 این آزمون قلم چی رو دیدم زده درس 6-8 بااینکه نگاه کردم درس8 شما درس 9 ماست

حالا اگه میشه بگین کدوم یکی از درس های زیر تو کتاب شما نیست و حذف شده؟

درس 6- قاضی بست

درس 7- بیهقی و هنر نویسندگی او

درس 8- داستان داستان ها

درس 9- خون خورشید- بانگ جرس

masud-000000
15-02-2010, 22:38
سلام یه سوال دارم از بچه هایی که اولین ساله کنکورشونه دارم

من بودجه بندی ادبیات 3 این آزمون قلم چی رو دیدم زده درس 6-8 بااینکه نگاه کردم درس8 شما درس 9 ماست

حالا اگه میشه بگین کدوم یکی از درس های زیر تو کتاب شما نیست و حذف شده؟

درس 6- قاضی بست

درس 7- بیهقی و هنر نویسندگی او

درس 8- داستان داستان ها

درس 9- خون خورشید- بانگ جرس

درس داستان داستان ها رو نداریم...

درس 8 طبق کتاب ادبیات چاپ 87 اسمش«خون خورشید» نوشته پرویز خرسند

یعنی اینکه تو این آزمون کانون این درس ها میاد:

6-قاضی بست
7-بیهقی و هنر نویسندگی او
8-خون خورشید:11:

M . Sayid
15-02-2010, 22:41

6-قاضی بست

حیف شد واقعا درس قشنگی بود

Alishmas
15-02-2010, 23:12
سلام.
حتماً اطلاع داريد که توی تعطيلات عيد گروه های مختلف با دبير های تاپ هر شهر اوردو های درسی برای جمع بندی دروس کنکور ميزارن.

ميخواستم ببينم کسی اطلاعاتی از همچين گروه هايی توی مشهد و تهران داره ؟ که در اختيار من و بقيه دوستان بزاره که استفاده کنيم

درضمن ممنون ميشم دبير های تاپ تهران رو بهم معرفی کنيد .

( من خودم مشهدم :11: )

sweeti.dream
16-02-2010, 01:23

سلام.منم این اولین پستم اینجا هست:31:...
زود که نیست اگه از حالا شروع کنیم خیلی بهتر نتیجه میگیری .من پارسال کنکور دادم و پزشکی قبول شدم و خیلی سخت بود چون از پیش شروع کردم به درس خوندن ...اگه حالا شروع کنی زودتر با تست اشنا می شی و زودتر مسلط میشی.
من ریاضی جدید رو ندیدم ولی اگه زیاد نسبت به کتاب ما تغییر نکرده باشه ...اندیشه سازان خوب بود وبهتر از اون گاج سفید بود..

BioHazard
16-02-2010, 06:35
بچه ها شما چطوری هندسه پایه میخونین
مخصوصا هندسه اول
من اصلا نمی تونم تست بزنم

ببین تست های هندسه پایه همش به هم مرتبط هست. جزوه ای که بهتون دادن رو خوب مسلط شو ، فقط روابط رو ، بعد بدون تست زدن قول میدم 70 80 % بزنی ، بشرطی که جزوتو کاملا مسلط بشی

shifter
16-02-2010, 10:57
راستی 2 تا وبلاگ مشاوره هست، خیلی جالبن:
این وبلاگ چند تا از رتبه های 2 و 3 رقمی ریاضی و تجربیه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم آدرس وبلاگ رتبه های 1 و 2 و 3 و 4 کشوری کنکور ریاضی 88:

اره..اين بچه ها همشون تو فيسبوك هم هستن و انصافا بچه هاي باحالي هم هستن...:31::27:

clickestan
16-02-2010, 14:51
ثبت نام دانشگاه آزاد کی شروع میشه؟

---------- Post added at 02:51 PM ---------- Previous post was at 02:50 PM ----------

mecha
16-02-2010, 15:47

6-قاضی بست
عجـــــــــــــــــــــــ ـــب
من خبر نداشتم.
مثل اینکه زبان فارسی 3 هم خیلی تغییر کرده نسبت به مال ما کنکوری های 88.
از کجا می تونم این تغییرات رو توی همه ی درس ها پیدا بکنم؟

PaeeiZeh
16-02-2010, 16:11
بچه ها درس جدید اضافه نشده؟ حذف شده ها مهم نیستش
مهم اینه چیز جدیدی اضافه شده ؟؟

clickestan
16-02-2010, 18:06
گفته بودن این هفته پس چرا شروع نشد؟

BioHazard
16-02-2010, 18:13
ثبت نام دانشگاه آزاد احتمالا 1 اسفند به بعد :46:

MMM52
16-02-2010, 19:02
اولا که تستی با تشریحی کلا متفاوته خیلی ها بودن که ریاضی تستی نسبت به تشریحی ضعیف بودن اما مشکلی نیست، بعد از خوندن درس بطور تشریحی ، راه پیشرفت توی ریاضی تحلیلی زدن ِ تست ها بطور آهسته و کم کمه. به مرور طوری پیشرفت رخ میده که خود آدم متوجه نمیشه، به تدریج و نامحسوس. به نظر من حتی اگه کتاب عوضم شده باشه، یادگیری ِ دقیق و تست تحلیلی خیلی کمک می کنه.
.
آخرش من برای ریاضی امسال چکار کنم؟؟؟
من کتاب میخوام!!!!:19::19::19::19::19::19:

shifter
16-02-2010, 19:14
اقا این دیف 2 رمزینه نیومد که...:41:
امروز رفتیم دیف 2 کوله پشتی رو گرفتیم...از بس این دوستم اصرار کرد...
شما تاییدش میکنین؟

majid_potter7
16-02-2010, 19:23
سلام بچه ها...
کیا 10 استاد رو واسه ریاضی استفاده میکنن؟
به نظر من با کتاب اندیشه فائق جمع بشن یه کتاب کامل و جامع میشه واسه کنکور..میشه رو 90 حساب کرد باهاشون..بدون هیچ کتاب دیگه ای..

MMM52
16-02-2010, 19:25
سلام بچه ها...
به نظر من با کتاب اندیشه فائق جمع بشن یه کتاب کامل و جامع میشه واسه کنکور..میشه رو 90 حساب کرد باهاشون..بدون هیچ کتاب دیگه ای..
ریاضی و 90 !!!
زهی خیال باطل!!!

shifter
16-02-2010, 19:35
سلام بچه ها...
مجید بابا بیخیال...:27:
ریاضی 90 درصد؟؟؟؟؟:19::18:
من که ریاضی رو 50 بستم:27: 50 بزنم کلامو میندازم اسمون هفتم......:31:

MMM52
16-02-2010, 19:37
من کتاب ریاضی 2 میخوام!!!:41::41:

M . Sayid
16-02-2010, 19:37
ریاضی و 90 !!!
زهی خیال باطل!!!

باورکن که میتوانی....

MMM52
16-02-2010, 19:42
ریاضی 2 نبود؟؟؟

mjbbaha
16-02-2010, 22:27
این وبلاگ یه رتبه برتریه (2رقمی سال 88) یه پست ویژه راجبه زیست گذاشته میتونی توی قسمت نظرات هم سوال ازش بپرسی آدم با معرفتی (محمد بهادری)

سلام! من محمد بهادری هستم!!ممنون که تبلیغ کردی! وبلاگ من البته نیست دیگه داریم گروهی مینویسیم!
واسه همه بچه ها (ریاضی & تجربی) مطلب داریم.در ضمن من رتبم شد 124
سر بزنین!

shabeashegha
16-02-2010, 23:55
سلام! من محمد بهادری هستم!!ممنون که تبلیغ کردی! وبلاگ من البته نیست دیگه داریم گروهی مینویسیم!
سر بزنین!
سلام . آره بعد از دادن اون پست متوجه شدم که وبلاگت گروهی شده. خوشحالم که تو جمع بچه های پی 30 ورد هستی . مطالب وبلاگت واسه من که خیلی مفید بود گفتم بقیه بچه ها هم استفاده کنن . البته باید از mecha (شرمنده اسم اصلیشو نمیدونم) بابت معرفی وبلاگت تشکر کنم:31:

mecha
17-02-2010, 00:22
سر بزنین!
به به سلام جناب بهادری.:11:
من رو که می شناسی؟ مزاحم همیشگی تون "امیر جوادیان" هستم.
خیلی خوش اومدی.

4umbaz
17-02-2010, 01:39
ای کسانیکه فکر میکنید واسه کنکور خوندن شق القمره... زهی خیال باطل....
روز های بسیار سختی تو دانشگاه با درسا دارین...
ونباشند کسانیکه فکر میکنن مانع کنکوره نخیر مانع اصلی تو دانشگاه یقتونو میگیره...

pesarebaba2006
17-02-2010, 12:10
سلام . چطورین بچه ها ؟! خوبین همتون ؟

از بچه های این تاپیک کسی رو نشناختم . یادش بخیر ما پارسال تو تاپیک کنکوری های 88 چقدر مسخره بازی درآوردیم . رتبه های خوبی هم داشتیم . مهرداد 52 کشور شد (تجربی) الان هم داره پزشکی تهران میخونه . از بچه های ریاضی خیلی هاشون زیر 1000 شدن . من هم 2100 تجربی شدم .

من توی این سال ها فقط یه چیز رو فهمیدم و اونم این که هر چی بیشتر تلاش مفید و مستمر داشته باشین ، نتیجه ی دلچسب تری میگیرین .

با آرزوی موفقیت برای همتون .

---------- Post added at 12:10 PM ---------- Previous post was at 12:07 PM ----------

ونباشند کسانیکه فکر میکنن مانع کنکوره نخیر مانع اصلی تو دانشگاه یقتونو میگیره...

و اما در رابطه با حرف این عزیز :

کسی که این قدر تلاش و همت داره که برای کنکور بخونه و یک رشته قبول بشه ، مطمئنا" توی دانشگاه هم مشکلی واسش پیش نمیاد . حرف این عزیز رو زیاد جدی نگیرید .

فقط این رو بگم که توی دانشگاه هم باید همین تلاشی که الان دارید رو داشته باشین . اگر الان روزی 7 ساعت میخونین ، توی دانشگاه روزی 3 ساعت هم کفایت میکنه .

به نظر من استمرار حرف اول و آخر رو میزنه . :10:

GodFatherAmin
17-02-2010, 12:13
تقریبا همینه. دوستانی که از کتابای درسی تو دبیرستان دور بودن و فقط سمت کتابای کمک آموزشی میرفتن می فهمن چه اشتباهی می کردن.چون تو دانشگاه هلو بپر تو گلو نیست.
ولی یه چیزی که باعث می شه تو دانشگاه به هیچ مشکلی برنخورید و خیالتون راحته راحت باشه این که هر روزی که استاد درس داد همون روز روی مطلب مسلط شید دیگه هیچ نگرانی تو دانشگاه ندارید.

4umbaz
17-02-2010, 14:16
البته روی صحبت من باکسانیست که رتبشون حدود 4000 و 5000 میشه وتهران قبول نمیشن نه کسانیکه رتبه زیر 1000 میارن...
اینکه میگی روزی 3 ساعت واقا خنده داره... چون من با رتبه 5000 دارم عمران روزانه میخونم ترم 3 هستم تا حالا 3 ساعت نخوندم...
نمیدونم حال نمیکنم با درس دیگه....!!!

shabeashegha
17-02-2010, 14:37
من هم 2100 تجربی شدم .

سلام. شما الان چی میخونی؟میخوام ببینم با این رتبه بهترین رشته ای که میشه قبول شد چیه؟میانگین ترازت چقدر بود؟این رتبه کشوریه یا منطقه؟اگه منطقه است رتبه کشوریتونم بگین لطفا:11:

only4you_mehr
17-02-2010, 15:01
سلام . چطورین بچه ها ؟! خوبین همتون ؟

از بچه های این تاپیک کسی رو نشناختم . یادش بخیر ما پارسال تو تاپیک کنکوری های 88 چقدر مسخره بازی درآوردیم . رتبه های خوبی هم داشتیم . مهرداد 52 کشور شد (تجربی) الان هم داره پزشکی تهران میخونه . از بچه های ریاضی خیلی هاشون زیر 1000 شدن . من هم 2100 تجربی شدم .

من توی این سال ها فقط یه چیز رو فهمیدم و اونم این که هر چی بیشتر تلاش مفید و مستمر داشته باشین ، نتیجه ی دلچسب تری میگیرین .

با آرزوی موفقیت برای همتون .

---------- Post added at 12:10 PM ---------- Previous post was at 12:07 PM ----------

و اما در رابطه با حرف این عزیز :

کسی که این قدر تلاش و همت داره که برای کنکور بخونه و یک رشته قبول بشه ، مطمئنا" توی دانشگاه هم مشکلی واسش پیش نمیاد . حرف این عزیز رو زیاد جدی نگیرید .

فقط این رو بگم که توی دانشگاه هم باید همین تلاشی که الان دارید رو داشته باشین . اگر الان روزی 7 ساعت میخونین ، توی دانشگاه روزی 3 ساعت هم کفایت میکنه .

به نظر من استمرار حرف اول و آخر رو میزنه . :10:
واقعا یادش بخیر چه دورانی بود :دی
سر قضیه ی اعلام نتایج نزدیک بود بنمون کنن :دی
سجاد فولادی هم خیلی کمکون میکرد
کلا دوران کنکور خیلی حال داد :دی
دانشگاه اصلا سخت نیست من هم با نظر محمد موافقم :دی

sweeti.dream
17-02-2010, 15:04
البته روی صحبت من باکسانیست که رتبشون حدود 4000 و 5000 میشه وتهران قبول نمیشن نه کسانیکه رتبه زیر 1000 میارن...
اینکه میگی روزی 3 ساعت واقا خنده داره... چون من با رتبه 5000 دارم عمران روزانه میخونم ترم 3 هستم تا حالا 3 ساعت نخوندم...
نمیدونم حال نمیکنم با درس دیگه....!!!

خودت حرف خودت رو نقض می کنی!!!3 ترم پاس کردی به قول خودت 3 ساعت هم درس نخوندی ...یعنی اینکه تو دانشگاه مانع سختی تو راه نیست و راحت میشه پاس کرد

pesarebaba2006
17-02-2010, 16:06
به به . این هم خود مهرداد که گفتم 52 کشور شد . خوبی مهرداد ؟ ( یادته؟! چه کرمی سر اعلام نتایج ریختیم !!! )

سلام. شما الان چی میخونی؟میخوام ببینم با این رتبه بهترین رشته ای که میشه قبول شد چیه؟میانگین ترازت چقدر بود؟این رتبه کشوریه یا منطقه؟اگه منطقه است رتبه کشوریتونم بگین لطفا:11:

من صنایع غذایی میخونم . به لطف شیمی 77 درصد ، شاید داروسازی و پزشکی رو میاوردم . شاید . ولی به هیچکدوم علاقه نداشتم . من اول به دندانپزشکی و بعدش به صنایع غذایی و بعد هم به علوم آزمایشگاهی علاقه داشتم .

دندون نیاوردم .:41: ولی وقتی وارد صنایع غذایی شدم ، دیدم چه بهتر که نیاوردم . غیر از اسم بزرگی که داره ، چیز قابل توجه دیگه ای نداره (گربه دستش به گوشت نمیرسید ، میگفت پ... :21: )
با 2100 رشته هایی نظیر علوم آزمایشگاهی و صنایع و زیست شناسی ها و شاید پزشکی هم بشه آورد . ولی هیچ کدوم رو در دانشگاه های تاپ نمیشه آورد .

رتبه ی کشوری من حدود 6000 شد . میانگین ترازم تو کانون 6200 بود . ولی 5 آزمون آخر 6600

PaeeiZeh
17-02-2010, 16:43
بچه ها این صنایع غذای چی هست ؟
رتبه ی خیلی خوبی میخواد برای شبانه شهرستانای تهران؟؟؟

اینم بگم من اون وبلاگ بهادری رو خوندم نوشته بود ادبیات رو درسی نخونین
به نظرم درسته
من امروز مثلا همه ادبیاتو طبقه بندی کردم

تو ادبیات دوم و سوم و پیش بعضی فصلها شبیه هم هستش
مثلا سال دوم و سال سوم ادبیات پایداری داریم
اینا رو با هم بخونین
یا دوم و سوم و پیش دانشگاهی حسب و حال و زندگی نامه داره

یا مناجاتهای دوم و سوم و پیش

اینجوری به نظرم جالبه و همه در کنار هم هستن

roz_kareN
17-02-2010, 18:12
آخرش من برای ریاضی امسال چکار کنم؟؟؟

برای دوم دبیرستان، مبتکران!
من خودم زده بودم.

mehdi_7070
17-02-2010, 18:21
اینم بگم من اون وبلاگ بهادری رو خوندم نوشته بود ادبیات رو درسی نخونین
به نظرم درسته
من امروز مثلا همه ادبیاتو طبقه بندی کردم

تو ادبیات دوم و سوم و پیش بعضی فصلها شبیه هم هستش
مثلا سال دوم و سال سوم ادبیات پایداری داریم
اینا رو با هم بخونین
یا دوم و سوم و پیش دانشگاهی حسب و حال و زندگی نامه داره

یا مناجاتهای دوم و سوم و پیش

اینجوری به نظرم جالبه و همه در کنار هم هستن

ارتباط دادن این مباحث مشترک می‌تونه سوژه‌ای برای طراح باشه. ولی به نظرم اگه موضوعی کار کنید (قرابت، املا و ...) نتیجه بهتری می‌گیرید. سبک سوال‌های ادبیات با شیوه موضوعی بیشتر سازگار هست. ولی مثلا اگه برای دین و زندگی این کار را انجام بدید، به سبک سوال‌ها نزدیک‌تر هست :)

PaeeiZeh
17-02-2010, 20:17
خوب
اونم موضوعیه دیگه

به نظر شما درسای که مبحث اصلیشون ی چیزه بهم ربط ندارن ؟! بله املاء رو باید در کنار اینا کار کرد بعد معنی لغات یا تاریخ ادبیات یا درامدهای ادبیات اینا همش باید جدا جدا کار بشه روشون نه درس ه درس

اتفاقا بر خلاف شما من میگم اینکارو واسه معارف نمیشه کرد
معارف پراکنده س موضوعات درسیش
نمیشه درسای 3 سال رو بهم وصل کرد

mazg
17-02-2010, 21:15
سلام دوستان....

1 سوال داشتم از قلمچیکارای :46::5:عزیز :تو شیمی پیش آبکافت هم جز بودجه بندی این آزمون هست یا نه؟

راستی نمیدونم چرا به نظرم میاد این آزمون کلا بودجه بندیش خیلی زیاده....

mecha
17-02-2010, 22:05
این همه دانشجو آمده
به عشق کنکوری آمده
:31:

John Doe
17-02-2010, 22:24
با سلام خدمت همه!
این وبلاگ واسه 4 نفره اول کنکور 88 که تو یه اتاقن تو خوابگاه
مشاوره ی درسی خواستین میتونن کمکتون کنن
4sharif.blogfa.com
اگه قبلا کسی گفته بود ببخشید

mehdi_7070
18-02-2010, 00:58
خوب
اونم موضوعیه دیگه

به نظر شما درسای که مبحث اصلیشون ی چیزه بهم ربط ندارن ؟! بله املاء رو باید در کنار اینا کار کرد بعد معنی لغات یا تاریخ ادبیات یا درامدهای ادبیات اینا همش باید جدا جدا کار بشه روشون نه درس ه درس

اتفاقا بر خلاف شما من میگم اینکارو واسه معارف نمیشه کرد
معارف پراکنده س موضوعات درسیش
نمیشه درسای 3 سال رو بهم وصل کرد

من گفتم که ارتباط مطالب می‌تونه برای طراح سوژه باشه. اما فکر می‌کنم طراحان ادبیات در سال‌های اخیر کمتر به این موضوع توجه کردند. موضوعی مثل تاریخ ادبیات ظرفیت این نوع ترکیب را داره و با شما موافق هستم.

در مورد معارف اگه دقیق‌تر بررسی کنید، می‌شه. مثلا فرض کن رابطه طولی و عرضی هم سال دوم داریم هم پیش. برخی آیات بین کتاب‌ها مشترک هستند و موارد دیگه. شاید پیدا کردن این نوع ارتباط بین مطالب کمی سخت باشه، ولی طراحان کنکور هم بی‌علاقه نیستند این‌جور سوال‌ها را مطرح کنند:27:

GodFatherAmin
18-02-2010, 11:14
من کتاب ریاضی 2 میخوام!!!:41::41:
اگه منظور یه کتاب کمک آموزشی برای سال دوم هست من توصیه می کنم گاج سفید رو بگیرید.

PaeeiZeh
18-02-2010, 11:39
خوب اگه شما می تونین
این ایات مشترک رو پیدا کنین
و ذکر کنین که کار ما هم راحت تر بشه!

ramin 69
18-02-2010, 12:08
خوب اگه شما می تونین
این ایات مشترک رو پیدا کنین
و ذکر کنین که کار ما هم راحت تر بشه!

سلام

راستش سر کلاس های دینی که معلم درس میده اگر آیه مشترکی باشه یا کلا توی متن درس هم مطلب مشترکی باشه میگه ما آدرس صفحه و توضیحاش رو مینیویسم.

مثلا چند تا از موردهای مهمش ایناس:

1. آیات صفحه 69 پیش و صفحه 20 دوم
2. آیه بسیار مهم صفحه43 پیش در مورد اهتمام به عمل صالح در صفحه 120 دوم
3. یا مثلا صحبت در مورد دوران جوانی و نوجوانی در صفحات 171 ، 58 ، 113 ، 141 دوم و صفحه 9 پیش
4. مطالب مهم در مورد مرجعیت علمی در صفحات 68 و 66 و 121 و 164 و 168 سوم
5. مطالب خیلی مهم در مورد ولایت معنوی در صفحات 74 ، 71 ، 75 ، 76 ، 81 ، 131 ، 139 ، 164 سوم
6. آیه مشترک در مورد عزت در صفحات 140 دوم و 198 سوم
7. ارتباط معنایی مهم (پیشبینی امسال) آیات 126 دوم و 118 و 119 سوم
8. آیه در مورد توحید عملی و نظری در صفحه 114 و 68 دوم و صفحات 19 و 25 و 30 و 31 پیش
9. مطالب و آیات در مورد نفس و روح در صفحه 74 و50 و 51 دوم
10. مطالب معاد جسمانی در صفحه 74 و 81 دوم صفحه 72 پیش(غیرمستقیم)
11. توحید در مالکیت در صفحه 18 پیش با صفحات 11 و 20 دوم
12. توحید در ربوبیت در صفحه 19 پیش با صفحات 114 و 68 و 25 و 170 دوم
و .........

mohammadirani
18-02-2010, 12:58
دفترچه کنکور دانشگاه ازاد نمیاد امسال ؟؟؟

mecha
18-02-2010, 13:58
گویا دیگه نیازی به شهریه ندارن، دانشجو نمی خوان بگیرن!!!
فکر کنم شنبه یا یکشنبه دیگه بیاد این دفترچه...

alireza-sabz
18-02-2010, 17:09
خب معملومه که کارشناسی ارشد براشون با ارزشتره .... ولی من از یکی دو تا از مسئولینش شنیدم که شنبه حتما میاد

MORINIO
18-02-2010, 18:19

ظاهرا دوشنبه میاد... خبرش تو تاپیک دانشگاه آزاد هست ...

گویا دیگه نیازی به شهریه ندارن، دانشجو نمی خوان بگیرن!!!

اینا نیازی به پول ندارن؟!! :31: تازه امسال فکر کنم ظرفیتا افزایش پیدا کنه ( به دلایلی که خودتون حتما میدونین!30yaC) :41:

azimzade
18-02-2010, 18:46
سلام بچه ها.همون طور که قبلا 1000 تا سوال (:31:) در مورد امتحان نهایی پرسیدم و شما جواب دادین این یکیم جواب بدین
من برای فیزیک(3)تست گاج میزنم (که خودتون هم میدونین چقد تستای آبکی و تکراری داره)چون معلممون همه امتحاناش تستیه که در حد مرگ سخته:19:.خب شما که همتون پارسال امتحان نهایی دادین بنظرتون:
1.اگه همینطور پیش برم امتحان نهایی فیزیک میتونم 20 بگیرم یا باز کتاب دیگه بگیرم.یعنی اصلا تستای گاج با امتحان نهایی شباهتی داره یا نه؟
2.برا حسابان هم بالاخره مبتکران گرفتم.بدرد امتحان نهایی میخوره ؟

John Doe
18-02-2010, 18:55
سلام بچه ها.همون طور که قبلا 1000 تا سوال (:31:) در مورد امتحان نهایی پرسیدم و شما جواب دادین این یکیم جواب بدین
من برای فیزیک(3)تست گاج میزنم (که خودتون هم میدونین چقد تستای آبکی و تکراری داره)چون معلممون همه امتحاناش تستیه که در حد مرگ سخته:19:.خب شما که همتون پارسال امتحان نهایی دادین بنظرتون:
1.اگه همینطور پیش برم امتحان نهایی فیزیک میتونم 20 بگیرم یا باز کتاب دیگه بگیرم.یعنی اصلا تستای گاج با امتحان نهایی شباهتی داره یا نه؟
2.برا حسابان هم بالاخره مبتکران گرفتم.بدرد امتحان نهایی میخوره ؟

مخاطب این سوالت من نبودم ولی یکی اینکه دبیر فیزیکتون کیه مگه؟خزایی؟
واسه امتحان نهایی هم مهم ترین چیز خوندن کتاب و سوالای سالای قبله.بعدشم تست زدن چه ربطی به نهایی داره؟؟

azimzade
18-02-2010, 19:10
مخاطب این سوالت من نبودم ولی یکی اینکه دبیر فیزیکتون کیه مگه؟خزایی؟
واسه امتحان نهایی هم مهم ترین چیز خوندن کتاب و سوالای سالای قبله.بعدشم تست زدن چه ربطی به نهایی داره؟؟
نه سیاف ه:2: .از شانس بد ما خزایی با ما نیفتاد:19:.حداقل خزایی توپ درس میده سوالاش هم همش از مبتکرانه :31:ولی این سیاف درس که نمیده هیچ امتحان تستیاش از انرژِی اتمی میده با نمره منفی(نمره منفیاش هم تصاعدی زیاد میشه مثلا یه غلط 0.5 نمره منفی داره بعد 2 تا غلط 1.25 نمره منفی داره):19:
از اول سال فقط ما یک مجموعه تست 200 وخورده ای درست کردیم

همین موجودی که اسمشو گفتم همش میگه امتحان نهایی مثل کنکوره فقط 4 گزینه شو برمیدارن:18:
مگه شماد تیز هوشانیا لای کتابو بازم میکنین؟:31:پس برم فقط توکار کتاب؟
وای چقد تایپیدم!!!

John Doe
18-02-2010, 19:22
نه سیاف ه:2: .از شانس بد ما خزایی با ما نیفتاد:19:.حداقل خزایی توپ درس میده سوالاش هم همش از مبتکرانه :31:ولی این سیاف درس که نمیده هیچ امتحان تستیاش از انرژِی اتمی میده با نمره منفی(نمره منفیاش هم تصاعدی زیاد میشه مثلا یه غلط 0.5 نمره منفی داره بعد 2 تا غلط 1.25 نمره منفی داره):19:
از اول سال فقط ما یک مجموعه تست 200 وخورده ای درست کردیم

همین موجودی که اسمشو گفتم همش میگه امتحان نهایی مثل کنکوره فقط 4 گزینه شو برمیدارن:18:
مگه شماد تیز هوشانیا لای کتابو بازم میکنین؟:31:پس برم فقط توکار کتاب؟
وای چقد تایپیدم!!!

نمیشناسمش:-؟
ولی نه اصلا اینجوری نیس.امتحان نهایی کالا منحصر به فرد:دی
بعدشک نیستی بیای ببینی همین تیزهوشانیای امثال ما رنکای ته رو از بیخ گرفتیم به سیم نمیدیم:دی
(البته نه همه ها)
چرا دوس داری فقط بری تو کار یه چیز؟؟ خوب هم کتابو بخون هم تست بزن
تناقضی ندارن با هم که

MyEnd
18-02-2010, 19:42
سلام دوستان
از امسال می خوان 2 درس از پیش رو نهایی کنن + 2 درس هم که هر سال هماهنگ بود ، درسته؟

alisahaf70
18-02-2010, 19:44
چطورین بچه های 88 ای !!!!
تاپیک 89 را کردیم محل احوال پرسیا :دی
نزدیک بود بنمون کنن من بیچاره یک ماه دسترسیم به اموزش عالی بسته شد :دی
اره خیلی دورا ن خوبیه :دی
ولی به نظر من دانشگاه سخته ها!!!!!! :(

elendil
18-02-2010, 21:26
تا جایی که من میدونم گویا یا 4 یا 5 اسفند دفترچه آزاد میادش

ati_1991
18-02-2010, 21:32
2 درس هم که هر سال هماهنگ بود ، درسته؟درسته.......

ولی به نظر من دانشگاه سخته ها!!!!!! :(
بله! :( ولی تضعیف روحیه نکین! :دی 3ماه تابستون علافی دیگه جایی گیرمون نمیاد:دی
پس کنکوریای عزیز خوب بخونین و هر وقت بین دو راهی درس و استراحت موندین، حتما برین سر درستون که بعدا نتیجه شو بیشتر از اونی که فکر میکنین میگیرین.
3ماه تابستون هر چی استرس کمتر باشه بیشتر خوش میگذره، پس با خوندنتون به خودتون اعتماد به نفس بدین

majid_potter7
19-02-2010, 10:56
ریاضی و 90 !!!
زهی خیال باطل!!!

مجید بابا بیخیال...:27:
ریاضی 90 درصد؟؟؟؟؟:19::18:
من که ریاضی رو 50 بستم:27: 50 بزنم کلامو میندازم اسمون هفتم......:31:
نه اینکه این کتالبو داشته باشی 90 میزنی...اگه تو حل کردن هیچ کدوم مشکل نداشته باشی میتونی رو 90 حساب کنی که خوب سخته..ولی انصافا کتاب خوبیه...حالا چرا میزنین؟؟:دی

ونباشند کسانیکه فکر میکنن مانع کنکوره نخیر مانع اصلی تو دانشگاه یقتونو میگیره..
آی گفتی.....ولی اینقدرا هم نیست دیگه..تو دانشگاه حداقل تکلیفت روشنه که چی میخونی و میخوای چی بشی...استرسش 1 صدم کنکور نیست...ولی کنکوریهای عزیز..خیلی هم فک نکنین عشق و حاله...تور رو خدا بخونین جای خوب قبول شین..:20:

وااای...یادش به خیر..تازه یه روز رفتیم یه فروم دیگه..1 روزه انداختنمون بیرون..بازم دم پی سی گرم....:دی
بعدش هم که گروه زدیم اینقدر اسپم دادیم سیر شدیم..:دی چه دورانی بود مهرداد...یادش به خیر..ایشالا بچه های 89 هم این تابستون تجربه میکنن...

از بچه های این تاپیک کسی رو نشناختم
ولی pesarebaba من تو رو یادمه ها...:46::31:

MyEnd
19-02-2010, 12:20
درسته.......

بله! :( ولی تضعیف روحیه نکین! :دی 3ماه تابستون علافی دیگه جایی گیرمون نمیاد:دی
پس کنکوریای عزیز خوب بخونین و هر وقت بین دو راهی درس و استراحت موندین، حتما برین سر درستون که بعدا نتیجه شو بیشتر از اونی که فکر میکنین میگیرین.
3ماه تابستون هر چی استرس کمتر باشه بیشتر خوش میگذره، پس با خوندنتون به خودتون اعتماد به نفس بدین

در رابطه با اونی که گفتین درسته:
هر سال دو تا درس هماهنگ بود ولی امسال به ما گفتن علاوه بر اون 2 تا نهایی هم خواهد آمد!
کسی خبری نداره از این موضوع؟

clickestan
19-02-2010, 14:16
خوب دوستان همونطور که همه میدونن ثبت نام آزاد هم از دوشنبه شروع میشه حالا خواستم بدونم دفترچه ترازهای پارسال رو از کجا میشه تهیه کرد تو سایت مبتکران گذاشتن ولی بخوای پای کامپیوتر بخونی دیوونه میشی
خواستم ببینم کتاب فروشی ها میارن؟
کانون کاری نکرده؟

M . Sayid
19-02-2010, 16:30
کانون که آذر اون دفترچه رو بهمون داد!!!!!!

mecha
19-02-2010, 16:57
یه پست تو وبلاگم گذاشتم مرتبط با کنکوره. اگه خواستین مطالع اش بکنین:

clickestan
19-02-2010, 18:11
کانون که آذر اون دفترچه رو بهمون داد!!!!!!
چی میگی؟!!!!!!
حالا چکار کنم برم نمایندگی میفروشه؟
یه کتاب فروشی؟
دفترچه چند صفحه ای هستش؟

mecha
19-02-2010, 18:19
چی میگی؟!!!!!!
یه کتاب فروشی؟
دفترچه چند صفحه ای هستش؟
من دوستم عضو کانون نیست، ولی رفت نمایندگی کانون بهش دادن. نمی دونم خرید یا مفتی گرفت!

mecha
19-02-2010, 18:20
اطلاعات دفترچه رو هم روی سی دی انداختن و سی دی انتخاب رشته آزاد زدن و می فروشن. خیلی جالب نیست.

M . Sayid
19-02-2010, 23:53
چی میگی؟!!!!!!
یه کتاب فروشی؟
دفترچه چند صفحه ای هستش؟

تو که عضو کانون نیستی به چه دردت می خوره؟؟

rambo_1386
20-02-2010, 00:20
چی میگی؟!!!!!!
یه کتاب فروشی؟
دفترچه چند صفحه ای هستش؟
کتاب "کنکورت را قورت بده انتشارات : خیلی سبز" بگیر (یه کتاب مشاوره ای عالی !) هم واسه ثبت نام آزاد به دردت میخوره هم دولتی هم مطالب مشاوره ای زیادی داره که انگزه زیادی بهت میده مثلا : روش های صحیح مطالعه ،ارزش دروس مختلف ، مقایسه چندتا کارنامه ، کارنامه های مختلف با رتبه های مختلف برای سلیقه های مختلف! ، کلینیک پزشکی ، اعتماد به نفس ، روحیه و ..... کلا یه انگیزه ای واسه درس خوندن بهت میده :46:

Lamanta
20-02-2010, 00:27
سلام به همه ي كنكوري هاي عزيز .
من علوي ميرم اينم درصد هاي اين آزمونمه كه نسبتا ضعيفه

البته شيميش اشتباه شده و 25 درصد زدم .
جامعه آماري 36 هزار نفره و بيشترين تراز هم 9000 هستش .
حالا من به نظر شما چيكار كنم درسم بهتر شه ؟
روزي 3-4 ساعت مفيد درس مي خونم .
كمكم كنيد.....

Kourosh2
20-02-2010, 00:34

كمكم كنيد.....

سلام دوست عزیز
نمره زبانت رو دیدم که خوب بود. رشته زبان رو می خواهی ادامه بدی یا نه؟ اگر جوابت مثبت بود توی زمان باقی مونده روی آن تمرکز کن.
روزی 4 ساعت خیلی کمه برای یک داوطلب کنکوری. زمان مطالعه ات رو بیشتر کن.

Lamanta
20-02-2010, 14:07
نه زبان رو نمي خوام برم ولي همينجوري كنكور زبان نوشتم .
مرسي از پيشنهادت .
من ديفرانسيل و فيزيك زياد مي خونم وتست ميزنم ولي وقتي ميرم سر جلسه نمي تونم حل كنم .
دليلش چيه به نظر شما !؟

M . Sayid
20-02-2010, 16:11
نه زبان رو نمي خوام برم ولي همينجوري كنكور زبان نوشتم .
مرسي از پيشنهادت .
من ديفرانسيل و فيزيك زياد مي خونم وتست ميزنم ولي وقتي ميرم سر جلسه نمي تونم حل كنم .
دليلش چيه به نظر شما !؟

میشه بگی از چه کتابای تو دیف و فیزیک استفاده می کنی؟؟

شاید اشکال در منابع مطالعاتی باشه

شاید عدم تمرکز باشه

majid_potter7
20-02-2010, 20:03

كمكم كنيد.....

علوی؟؟استاد فیزیکتون باید احمد نادعلی باشه...درسته؟؟

sinasalar2007
20-02-2010, 20:11
ُلام سلام دوستان !

امروز مدرسه مون دفترچه دانشگاه ازاد رو بهمون داد بعد گفتن که دوشنبه به بعد میاد پست میتونید برید بگیرید
حالا اگر کسی میخواد بدونه فلان دانشگاه فلان رشته رو اورده یا نه یا فلان رشته ظرفیتش چقدره میتونه بهم یه پ.خ بده تا اطلاعات رو بهش بدم

برای اطلاع از تراز های دانشگاه ازاد هم میتونید برید تو این سایت (البته یکم بهم ریخته هست ولی خوب از هیچی بهتره ...) :

شما امکان داره میشینید سوالات رو با جواباش حفظ میکنید ،البته نه به اون معنی که سوال رو اگر به طور شفاهی براتون خوندن شما جوابش رو بتونید به صورت شفاهی بدید منظور اینه که راه حل ها رو حفظ میکنید و در ازمون هاتون هم انتظار دارید همون سوالها رو با عوض کردن مقدارها بهتون بدن ، برای این که پی ببرید سوال ها رو حفظ می کنید میتونید بعد از هر ازمون بشینید سوال های دیفرانسیل رو بررسی کنید می بینید که داخل سوا هایی که یکمی خلاقیت به کار برده شده شما کم اوردید ...
تنها راه حلی هم که حداقل برای من جواب داده اینه که روی تست ها (در منزل) اول فکر میکنم ( حدود 3-2 دقیقه ) بعدش اگر نتونستم حل کنم میرم جزوه رو نگاه میکنم بهد اگر باز هم نتونستم حلش کنم یکمی از جواب رو نگاه میکنم اونوقت دیگه ادامه اش رو خودم حل میکنم ( طبق اصل چون معما حل گشت جوابش اسان شود .... :دی ) این کار زیاد زمان بر نیستا نهایتا شما روی 10 تست از هر مبحث دیفرانسیل این کارو رو میکنید اما قطعا تست یازدهمی رو میتونی خودت حل کنی ... پس اول باید سعی کنی خودت حل کنی

clickestan
20-02-2010, 20:21
دوستان روی این لیست مبتکران میشه حساب باز کرد یعنی ترازا رو درست زده ؟چه حجمیم دار مشالله دانلودش.....
موسسه دیگه ای ترازا رو نداده؟

چند تا سوال دارم اگه چواب بدید شرمنده کردید:

دفترچه ترازهای پارسال رو از کجا میشه خرید؟(میخوام بخرم یعنی برای دانلود نمیخوام)

بین مکانیکا اولویت با کدومه جامدات یا سیالات یا.....
در کل یه سری رشته خوب چی پیشنهاد میکنید
مهندسی پزشکی شهریه اش بالاست یا در حد مهندسی های دیگه هستش؟

Kourosh2
20-02-2010, 21:35

شاید عدم تمرکز باشه

pedram_hen عزیز
حرف ایشون کاملا درسته ممکنه از منابع ساده استفاده می کنی.
میشه لطف کنی بگی سئوالات رو بلدی نمی تونی جواب بدی یا اصلا با سئوالات آشنا نیستی

shabeashegha
20-02-2010, 21:37
دوستان روی این لیست مبتکران میشه حساب باز کرد یعنی ترازا رو درست زده ؟چه حجمیم دار مشالله دانلودش.....
موسسه دیگه ای ترازا رو نداده؟

چند تا سوال دارم اگه چواب بدید شرمنده کردید:

دفترچه ترازهای پارسال رو از کجا میشه خرید؟(میخوام بخرم یعنی برای دانلود نمیخوام)

در کل یه سری رشته خوب چی پیشنهاد میکنید
مهندسی پزشکی شهریه اش بالاست یا در حد مهندسی های دیگه هستش؟
دفترچه رو نمیدونم ولی امسال قلم چی سی دیشو میفروشه . 1000 تومنم قیمتشه .من نخریدم واسه همین نمیدونم دقیقا چیه

M . Sayid
20-02-2010, 23:28
دفترچه رو نمیدونم ولی امسال قلم چی سی دیشو میفروشه . 1000 تومنم قیمتشه .من نخریدم واسه همین نمیدونم دقیقا چیه

این امیر Mecha گفت که خوب نیست

clickestan
21-02-2010, 11:43
بازار کار کدوم بهتره ؟

S.M.B
21-02-2010, 11:44
دوستان برای دانلود تراز های دانشگاه آزاد به این وبلاگ سر بزنید :

استاد حسین احمدی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[COLOR="Silver"]

masud-000000
21-02-2010, 13:53
میگم ترازهای دانشگاه آزاد با ترازهای کانون یکی اند یا نه با هم تفاوت دارند؟؟؟
.
.
.
اینجا کسی هست که فقط به امید دانشگاه آزاد داره درس می خونه؟

mehdi_7070
21-02-2010, 14:00

فکر کنم مشابه باشه، اما معمولا تراز دانشگاه آزاد از ترازهای کانون بیشتر می‌شه:46: چون سوالات ساده‌تر و داوطلب‌نما (!) بیشتر داره، نتیجه بهتری می‌گیرید.

sinasalar2007
21-02-2010, 14:16
.
.
.

از نظر تراز که بله ! دوتاشون تقریبا یکسان هستند ولی سوال های کانون کجا و سوال های دانشگاه ازاد کجا ( شاید بشه گفت که فقط سوالات ریاضی دانشگاه ازاد از کانون مشکل تره ) یعنی کلا نمیشه بر اساس ترازهای کانون انتخاب رشته کرد ولی اگر پیش یه مشاور بری برای انتخاب رشته اون اقا میاد به تراز کانون 700-800 تا اضافه میکنه و برات انتخاب رشته میکنه ( که این اضافه کردن هم بستگی به این داره که میبینه تراز های شما صعودی بوده یا نزولی ، الان بهتر درس میخونی یا قبلا و ... )

راجع به سوال دوم هم بگم که من حداقل اینطوری نیستم ! یعنی دانشگاه ازاد دیگه درس خوندن نمیخواد ( به جز 5-6 تا دانشگاه و رشته های پزشکی ... ):27: :27:

moraddad
21-02-2010, 16:11
آقا اینارو بگیرید قبل از خواب به جای بازی کردن با موبایل یه 10 دقیقه یه ربع بخونین!:31:
تمام لغتهای ادبیات و زبان انگلیسی دبیرستان و پیش دانشگاهیه.
چیز خوبیه...

mecha
21-02-2010, 17:07
.
.
.

ramin 69
21-02-2010, 17:47
بچه ها این آدرس سایت معلم دینی ماست ، آقای محسنی کبیر
تازه راه انداختتش و هر چند روز کامل ترش میکنه ، گفتم شاید مطالب توش بدردتون بخوره

panizir
21-02-2010, 19:37
استاد حسین احمدی :
[COLOR="Silver"]

این آقای احمدی کی هستن؟ دقیقا موفقیت اصلیشون چی بوده؟ چه رتبه هایی پیششون بودن؟ آخه فک می کنم بین چیزی که میگن تا چیزی که وجود داره تفاوت زیاد باشه.

ALt3rnA
21-02-2010, 19:56
سلام دوستان !
یک سوالی داشتم
بعد از اینکه سال تحصیلی تقریبا تموم شد من تازه فهمیدم یه مشکلی دارم در درس ریاضی و اون اینکه سرعتم به شدت پایین هست :دی
یعنی تازه خیلیم عجله به خرج بدم بازم مینیموم تایمی که میتونم به سوالا جواب بدم یه چیزی حدود 2 برابر زمان اصلیه ! :دی
تقریبا 90 درصد سوال ها رو چون قبلا حل کردم بلدم ولی خیلی شده از یه سوال بخاطر وقت گیر بودن بگذرم !
چطوری سرعت رو میشه بالا برد ؟ لازم به ذکره که این مشکل توی درس های دیگه مثل فیزیک هم خیلی اذیتم میکنه و شیمی هم که کلا تست های محاسباتیشو نخونده رد میشم :دی
جدا ازین مشکل دیگه ای هم که دارم غلط های مسخره در حد تیم ملی در سر جلسه هست ! مثلا دو به توان سه رو مینویسم 24 ! یا 1+1 رو صفر در میارم ! ساده کردن کسر ها و کلا عملیات جبری رو خیلی سوتی میدم :دی کسی میدونه من چه مرگمه احیانا ؟ :دی
این مشکل رو وقتی متوجه شدم که امروز معلممون دقیقا سوالی رو که خودم دیشب به سادگی حل کرده بودم رو مطرح کرد و من مثل چی موندم توش اینبار ! چون با اینکه راه حل رو میدونستم همش تا وسطاش میرفتم یهو میدیدم اشتباه کردم و وقت هم داشت رد میشد و اضطراب و .....
ممنون از کمکتون پیشاپیش

sarinagasemi
21-02-2010, 21:40
سلام
لطفا از بين موارد زير بهترينشو انتخاب كنيد (اگر كتاب بهتري هم مي شناسين معرفي كنيد)
ادبيات 2 : 1.كتاب سبز 2.گاج 3.كلك 4. ...
رياضي2 : 1.گاج سفيد 2. ... (چه آموزش چه تست اگه كتاب خوبي مي شناسين معرفي كنين لطفا بهترينشو)
عربي تست : 1.فوت و فن عربي 2.گاج 3.كانون (سهيلا خاكباز) 4. ...
زيست بعد كتاب سبز چي خوبه : 1. مهرو ماه 2.گربه 3. ...
لطفا هرچه سريعتر جواب بدين

Lamanta
21-02-2010, 22:10
pedram_hen عزیز
حرف ایشون کاملا درسته ممکنه از منابع ساده استفاده می کنی.
میشه لطف کنی بگی سئوالات رو بلدی نمی تونی جواب بدی یا اصلا با سئوالات آشنا نیستی

شاید عدم تمرکز باشه

من منابعم جزوه ي معلممون توي علويه .
سوالا برام آشنا نيست چون به نظر خودم كم تست ميزنم چون كم وقت دارم چون هم صبح ميرم مدرسه هم روز هاي فرد بعد از ظهر
ولي من خوب درس مي خونم مي رم سر جلسه نمي دونم چطوري بايد حل كنم و گير ميكنم بعدشم هميشه تراز هاي عموميم بهتره و از ديفرانسيل و فيزيك هم خيلي ميترسم .

mazg
21-02-2010, 22:23
سلام
لطفا از بين موارد زير بهترينشو انتخاب كنيد (اگر كتاب بهتري هم مي شناسين معرفي كنيد)
رياضي2 : 1.گاج سفيد 2. ... (چه آموزش چه تست اگه كتاب خوبي مي شناسين معرفي كنين لطفا بهترينشو)

سلام.شما باید توی تاپیک مربوط به کتاب سوال می کردی .........

ادبیاتت2:گاج و تست هم کتاب انرژی اتمی یا خیلی سبز

ریاضی 2:برای شما که تجربی هستین همون گاج سفید خیلی خوبه..

عربی:گاج سفید...به نظرم درسنامه هاش نسبت به آبی قلمجی برتری داره...

زیست:نمیدونم ...ولی بچه های تجربی اکثرا کتاب سبز رو پیشنهاد میکنن

S h o o K a
21-02-2010, 22:57
اتفاقا عربـی خاکباز قلمچی بهتر از گاج سفید هست و شناخته تر .

ALt3rnA
21-02-2010, 23:49
سلام

ادبیات گاج سبز
ریاضی گاج سفید (تجربی البته)
عربی گاج !
زیست مهر و ماه . البته من همون کتاب سبز رو هم توصیه نمیکنم فقط کتاب درسیو بشینید قورت بدید :دی

navid_ir
22-02-2010, 01:28
سلام دوستان عزیز ..
بزرگترین آزمون جهان زیر یک سقف رو شنیدید ؟؟؟؟؟؟
گاج یه آزمون گذاشته به نفر اول 1دستگاه خودروی مرسدس بنز (مدل GLK) میده
حالا خودتون برید ببینید :

sarinagasemi
22-02-2010, 12:55
فوت و فن عربي خوب نيست ؟ گاج وكانون از فوت و فن بهتره؟

shabeashegha
22-02-2010, 19:55
فوت و فن عربي خوب نيست ؟ گاج وكانون از فوت و فن بهتره؟
لطفا هر مطلبی رو توی تاپیک خودش مطرح کنید . اینطوری باعث آشفتگی مطالب میشه. جواب شما رو توی تاپیک کتب کمک درسی دادم: :10:

shabeashegha
22-02-2010, 20:06
سلام دوستان عزیز ..
بزرگترین آزمون جهان زیر یک سقف رو شنیدید ؟؟؟؟؟؟
گاج یه آزمون گذاشته به نفر اول 1دستگاه خودروی مرسدس بنز (مدل GLK) میده
حالا خودتون برید ببینید :

جالبه . من شرکت میکنم ولی نه بخاطر بنزش:31:(گربه دستش به گوشت نمیرسید....) مشخصات آزمونش جالب بود . آخه نوشته که پاسخنامش تمام گزینه ها رو بررسی کرده . خود آزمونش رو بررسی کنم بنظرم مطالب یه دوره بشه.

راستی بچه ها سایت کانون کارنامه رتبه های برتر رو گذاشته رو سایت! یه نگاه بندازین:

mecha
22-02-2010, 21:32
سلام
به خدا بهترین مارک شارژر برای آدم، نمازه!
وقتی تو این دوران دلت می گیره، نماز یه حالــــــــــی می ده به خدا...

shifter
23-02-2010, 10:18
سلام
به خدا بهترین مارک شارژر برای آدم، نمازه!
وقتی تو این دوران دلت می گیره، نماز یه حالــــــــــی می ده به خدا...

اي حزباللهي!:31:
نكنه از ذوب شدگان در .. هم هستي امير؟:31:

ولي جدا از شوخي امير راست ميگه...وقتي حس نااميدي و بي حوصله گي و ... بهت دست ميده اگه به خدا فكر كني و باهاش درددل كني حالا يا اينجوري يا به صورت نماز خيلي راحت ميشي...:10:

mecha
23-02-2010, 11:05
اي حزباللهي!:31:
جان؟!!! مگه نماز فقط مال یه عده ی معروف به حزب اللهی هاست؟!!!

shifter
23-02-2010, 11:33
جان؟!!! مگه نماز فقط مال یه عده ی معروف به حزب اللهی هاست؟!!!
نه.....:5:

S h o o K a
23-02-2010, 11:55
قضیه آزمون بزرگ گاج چی هست؟
کی هست؟

masud-000000
23-02-2010, 12:10
بابا مگه چیه...خوب ما محاربا هم دل داریم دیگه. خدا داریم. !!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

پ.ن:این آهنگ جدید شادمهر هم عجب چیزی شده هاااا!

shifter
23-02-2010, 12:16
بابا مگه چیه...خوب ما محاربا هم دل داریم دیگه. خدا داریم. !!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پ.ن:این آهنگ جدید شادمهر هم عجب چیزی شده هاااا!
يه تاپيك داريما حالا يه كاري كن ببندنش:31:
پ.ن: اره شادمهر تركونده:27::8:

shabeashegha
23-02-2010, 18:01
آقا پی 30 ورد مگه چند نفر عضو داره؟؟!!!

4,294,967,295 کاربر از arash banikarim بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند:18:

reza-atom
23-02-2010, 18:49

خب با تشكر من ميشه 4,294,967,296 !!!!!!!!!:31:

setayesh_sh
23-02-2010, 19:41
کدوم پست حالا؟

rambo_1386
23-02-2010, 20:11
قضیه آزمون بزرگ گاج چی هست؟
کی هست؟
هزینه ثبت نام: 18600 تومان
چندتا از نکته های جالب فرم ثبت نام واستون مینویسم حالشو ببرید:31:(تو فرم ثبت نام هست خودتون دانلود کنید میبینید!)
اول از همه تلفن ها :
12-تلفن منزل
13-تلفن همراه
16-تلفن پدر
19-تلفن مادر
20-تلفن موثرترین دوست شما(این دیگه آخرشه!!!)
تعهدات اولیا:
موسسه گاج اجازه دارد از نام ، تصویر و صدای فرزندم جهت اطلاع رسانی و تبلیغات در کلیه رسانه ها برای امسال و سال های بعد استفاده نماید.

behnam_roli
23-02-2010, 20:29

LOL !!

میلیاردی تشکر کردن!!

چه باحال:31:

MyEnd
23-02-2010, 20:38
سلام دوستان
یه سوال:
چند تست در شیمی میاد که برای حل اون باید واکنش ها را حفظ بود؟

shabeashegha
23-02-2010, 21:34
LOL !!

میلیاردی تشکر کردن!!

آره تقریبا کل جمعیت هند و چین با همدیگه:27:

بچه ها این سایت کانون داره یه تکونایی میخوره ها . این دفعه کارنامه رتبه های 2 و 3رقمی سال 88 رو گذاشته . خودتون ببینید:

mecha
23-02-2010, 22:03
وقتی عمو کاظم به خود می جنبد!
من خیلی امیدوار شدم با دیددن درصدها.

shabeashegha
24-02-2010, 00:10
وقتی عمو کاظم به خود می جنبد!
من خیلی امیدوار شدم با دیددن درصدها.

تازه کجاشو دیدی؟:31:روزی سه نوبت آزمون آنلاین واسه داوطلبای کانون گذاشته. آزمون تعیین سطح برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد
قراره یادگار ماندگارم بزودی بذاره با کلی امکانات دیگه.
خداییش منم با دیدن درصدا امیدوار شدم .رتبه 451 تجربی ریاضی رو 32 زده بود:18: بقیه درصداش هم چندان بالا نبود.:31:

---------- Post added at 02:10 AM ---------- Previous post was at 02:09 AM ----------

کدوم پست حالا؟
پست 5903 (البته اگه سوال شما راجبه تشکر ملیاردی بود:27:)

ALt3rnA
24-02-2010, 00:43
خداییش منم با دیدن درصدا امیدوار شدم .رتبه 451 تجربی ریاضی رو 32 زده بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بقیه درصداش هم چندان بالا نبود.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من که رو به موت شدم ! :(
ببینم آخه فرق چندانی نداره درصد نفر 400 با 200 ! :(

رتبه ی 200 به پایین که دیگه بدتر !
یعنی بخاطر چند درصد اینقدر تفاوت ؟ من سر جلسه ی کنکوز اینقدر اضطراب میگیرتم که همه ی سوالا رو بزنم که آخرش میگن وقت تموم شده من 10 تا سوال زدم فقط :دی حالا ببینید کی گفتم :دی

نع واقعا چرا اینجوریه ؟ :(

ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fsearch%3Fq%3D%25D8%25AE%25D8%25AF%25D8%25A7%25D B%258C%25DB%258C%25D8%25B4%2520%25D9%2585%25D9%258 6%25D9%2585%2520%25D8%25A8%25D8%25A7%2520%25D8%25A F%25DB%258C%25D8%25AF%25D9%2586%2520%25D8%25AF%25D 8%25B1%25D8%25B5%25D8%25AF%25D8%25A7%2520%25D8%25A 7%25D9%2585%25DB%258C%25D8%25AF%25D9%2588%25D8%25A 7%25D8%25B1%2520%25D8%25B4%25D8%25AF%25D9%2585%252 0.%25D8%25B1%25D8%25AA%25D8%25A8%25D9%2587%2520451 %2520%25D8%25AA%25D8%25AC%25D8%25B1%25D8%25A8%25DB %258C%2520%25D8%25B1%25DB%258C%25D8%25A7%25D8%25B6 %25DB%258C%2520%25D8%25B1%25D9%2588%252032%2520%25 D8%25B2%25D8%25AF%25D9%2587%2520%25D8%25A8%25D9%25 88%25D8%25AF%2520%25D8%25A8%25D9%2582%25DB%258C%25 D9%2587%2520%25D8%25AF%25D8%25B1%25D8%25B5%25D8%25 AF%25D8%25A7%25D8%25B4%2520%25D9%2587%25D9%2585%25 20%25DA%2586%25D9%2586%25D8%25AF%25D8%25A7%25D9%25 86%2520%25D8%25A8%25D8%25A7%25D9%2584%25D8%25A7%25 20%25D9%2586%25D8%25A8%25D9%2588%25D8%25AF.)

shifter
24-02-2010, 08:08

كسي ديگه نمييخواد ازم تشكر كنه؟:27:
خودمم نميدونستم كه اين پستم اينقددر مفيد واقع ميشه!:31:
ولي ضد حالش اينه كه تو تعداد تشكر هاي شده از من حساب نشده...:41:

اين كارنامه ها رو هم گزينه 2 كاملتر گذاشته و قبوليشون رو هم نوشته:

shabeashegha
24-02-2010, 12:23
بچه ها بنظرتون اگه این اتفاق واسه شما بیوفته کنکورو بهتر میدین یا خراب میکنین؟:27::

عکس از آزمون کارشناسی ارشد. (اشتباه سازمان سنجش در تعیین حوزه داوطلب) منبع:

separate
24-02-2010, 14:01
LOL !!

میلیاردی تشکر کردن!!

.
سلام حاجی چطوری تو که هنوز داری کنکور میدی :31: مال بچه ها سال قبل بازم هست؟
.
از سرمون گذشتا من حقوق مهاباد قبول شدم واس آزاد اونم انتخاب دوم!
.
یه توصیه ی اساسی به دوستان سر جلسه لورازپامی ترامادولی چیزی بندازن :31:گذشته از شوخی اگه سر جلسه استرس نداشته باشین نتیجه ی خیلی خیلی بهتری میگیرید.واسه همتون آرزوی موفقیت دارم.زیادم گول کاظمو نخورید :31:

reza-atom
24-02-2010, 14:45
سلام دوستان چطورين ؟ حال و احوال خوبه ؟
اين مهندس مهربون:19: نامرد هم كه كتابشو چاب نكرد !:31: نامرد !:31:
ولش كن :
تا حالا از وضعيتتون راضي اين ؟ يعني اگه بگن همين فردا كنكوره ^ چقدرشو ميزينين از همون جاهايي كه خوندين ؟
من كه خيلي داغون شدم !!!:13: تابستون ميگفتم حتماً تك رقمي بايد بيارم (خواستن تونستنه و از اين شر و ورا !!!) ولي سير نزولي اميدواريم به جايي رسيد كه با محور زمان برخورد كرد (يعني صفر شد) !!!! بقول دوستمون امير كه تو امضاش نوشته :

پیش به سوی کنکور 90
به کنکور 89 نمی رسم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

آره اين بود سرنوشت كنكور ما ... الانم ديگه مطمئنم نميرسم ! ولي خوندنو ميخونم حالا اگه خوب هم نشد وضعيتم ، سال ديگه وضعيت بهتري داشته باشم !! نا اميدي رو حال كردين ؟؟؟!!!!:5: شايدم سال ديگه خواستم يه المپيادي چيزي شركت كنم !!! :18: دير نيست به نظرتون ؟؟؟

mecha
24-02-2010, 14:52
از الآن ناامیدی بی معنیه. فقط باید دری خوند. نه این هی فکر کنی می رسم یا نه؟ خدایا چرا تا حالا نخوندم و من چقدر بد بختمو و چرا اینقدر عقب موندم و ...
بعدا وقت واسه فکر کردن به این مسایل هست. الآن باید یه سوال کرد: "چگونه" می تونم از این فرصت باقی مونده بیشترین استفاده رو ببرم؟

behnam_roli
24-02-2010, 15:09
.
سلام حاجی چطوری تو که هنوز داری کنکور میدی :31: مال بچه ها سال قبل بازم هست؟

سلام

خوبم مرسی تو چطوری

آره پارسال دانشگاه تهران نطلبید موندم بلکه امسال بطلبه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](119).gif

از بچه های پارسال یه عده موندن همه درس خونا رفتن

بچه ها بنظرتون اگه این اتفاق واسه شما بیوفته کنکورو بهتر میدین یا خراب میکنین؟:27::

عکس از آزمون کارشناسی ارشد. (اشتباه سازمان سنجش در تعیین حوزه داوطلب) منبع:

اینکه خیلی خوبه

آدم دست تو دماغش کنه تمرکز پیدا میکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](70).gif

mecha
24-02-2010, 15:15
یه پیشنهاد:
دیگه همش شب و روز پا نشیم بیایم فروم. یه ساعت کشخص بکنیم همه فقط اون ساعت بیایم. مثلا شب ها، ساعت 10.

nits
24-02-2010, 15:22
از الآن ناامیدی بی معنیه. فقط باید سری خوند. نه این که هی فکر کنی می رسم یا نه؟ خدایا چرا تا حالا نخوندم و من چقدر بد بختمو و چرا اینقدر عقب موندم و ...
بعدا وقت واسه فکر کردن به این مسایل هست. الآن باید یه سوال کرد: "چگونه" می تونم از این فرصت باقی مونده بیشترین استفاده رو ببرم؟

آفرین . این رو خوب اومدی . باید دنبال یک مدل باشین . یک روش برای استفاده ی بهینه از این چند ماه . خب فروردین و اردیبهشت و خرداد مونده . کمه مگه . تازه اسفند هم هست . کلی درس میشه خوند تو این 4 ماه .
من خودم 9 تا کتاب دارم واسه خرداد ماه از پایه . با اینکه همه میگن خرداد ماه نباید درس خوند و فقط زمان جمع بندی و خلاصه خوندن هست من 9 کتاب واسم مونده . کاری ندارم که اون مشاور چی میگی یا اون یکی چی میگه . مهم اینه که بهترین بنامه رو خودتون برای خودتون بسازید و از همه مهمتر بهش عمل کنید .

البته آقای mecha من هم کنکوریم . رشته ی زیبای ریاضی فیزیک . خوشبختم

S h o o K a
24-02-2010, 17:19
کسی ترازا ر نداره ؟؟؟ واسه تهران
رشته های نرم افزار و برق

shabeashegha
24-02-2010, 18:26
بچه های تجربی که به دندونپزشکی علاقه دارن. یه خبر خوب. دانشگاه آزاد واحد شیراز دندونپزشکی میگیره امسال. سال اولشم هست احتمالا کمتر کسی متوجه شه واسه همین ترازش پایینتر از بقیه است. کدرشته اش هم 6077 هست (چک کنید دفترچه رو شاید یه عدد پس و پیش شده باشه) حیف که میخوام تهران باشم وگرنه میزدم:13:

Alamate Soal
24-02-2010, 18:42
بچه های تجربی که به دندونپزشکی علاقه دارن. یه خبر خوب. دانشگاه آزاد واحد شیراز دندونپزشکی میگیره امسال. سال اولشم هست احتمالا کمتر کسی متوجه شه واسه همین ترازش پایینتر از بقیه است. کدرشته اش هم 6077 هست (چک کنید دفترچه رو شاید یه عدد پس و پیش شده باشه) حیف که میخوام تهران باشم وگرنه میزدم:13:

امسال 3 تا دانشگاه دندانپزشكي ميگيرن ( تهران ، خوراسگان ، شيراز )
فكر نكنم اينطور باشه كه كمتر كسي متوجه شده باشه . به نظر من همه متوجه شدن :31:

swamp
24-02-2010, 18:48
رشته های نرم افزار و برق
تراز آخرین نفر قبولی برق تهران جنوب 6300 بود که امسال میره بالا بی شک
تراز آخرین نفر نرم افزار تهران جنوب هم حدود 5900 بود

mecha
24-02-2010, 19:40
اتفاقا مواردی بوده که چون یه رشته برای سال اول اومده بوده و ستاره نداشته، هجوم بچه ها خیلی زیاد شده و ترازش بسیار بالا رفته.

nits
24-02-2010, 20:09
رضا جون من عذرم موجهه یعنی به خاطر یه سری دلایل می گم نمی رسم وگرنه اگه مشکلی نداشتم توپ می خوندم که زیر هزار بشم.
تو هم اگه مشکل خاصی نداری تو این 4 ماه راحت می تونی خودتو برسونی و یه رتبه خوب بیاری
در هر سطح و وضعیتی که هستی اگه مشکلات حاشیه ای نداشته باشی راحت به چیزی که میخوای میتونی برسی.مطمئن باش.امید الکی نمیدم.

این امیر ما شوخی میکنه . امسال به امید خدا قبوله . چون ساله بعد هم کارهاش از امسال بیشتر میشه و دیگه وقت نمیکنه . نه امیر ؟

ZafMaR
24-02-2010, 20:35
رشته های نرم افزار و برق

این جا رو هم میتونید ببینید...

mazg
25-02-2010, 00:10
رضا جون من عذرم موجهه یعنی به خاطر یه سری دلایل می گم نمی رسم وگرنه اگه مشکلی نداشتم توپ می خوندم که زیر هزار بشم.
تو هم اگه مشکل خاصی نداری تو این 4 ماه راحت می تونی خودتو برسونی و یه رتبه خوب بیاری
در هر سطح و وضعیتی که هستی اگه مشکلات حاشیه ای نداشته باشی راحت به چیزی که میخوای میتونی برسی.مطمئن باش.امید الکی نمیدم.

تجربه:
وقتی پست امیر خوندم یاد خودم افتادم،میدونم الان خیلیا فکر میکنن 1سال دیگه بشینن،
گفتم تجربم و اینجا بزارم،شاید 1کی عبرت گرفت::5::40:

اصلا و ابداو عمرا،به هیچ وجه حتی فکرشم نکنین که 1سال دیگه بمونین.....منم پارسال دقیقا از دی بود که بخاطر 1 مشکل شخصی که اون موقع خیلی پیچیده به نظر میرسید،درس خوندنو ول کردم ،و گفتم بی خیال میشینم سال بعد میترکونم،نفر اول کنکور میشم:31::5::19::2:بعدش 5 ماه اصلا درس نخوندم و کنکور 16000اوردم،وقتی رتبم اومد همه بهم گفتن که برو دانشگاه،1سال موندن خیلی سخته،معدود افرادی سال دوم موفقترن،منم غیرتی:46:گفتم من حتما جزو اون معدود افرادم.....ولی 1 کم که گذشت دیدم نه داداش از این حرفا خبری نیست...1سال پشت کنکور موندن کمرتو میشکونه ،داغونت میکنه،من الان میگم اگه بر فرض محال رتبه 1 هم بیارم:31: اصلا ارزش 1سال نشستن و نداره...به نظر من بشینین این 4 ماه و قشنگ درس بخونین،به خدا نتیجه میگیرین،بزارین من خودمو مثال بزنم،من دی که درسو ول کردم تراز قلمچیم 6900-7000
بود،یکی دیگه از دوستام تا دی ترازش بالاتر از 6100 نمیومد،اون نشست اون 4 ماه آخر و خوند ترازش رسید به 7200
و رتبش تو منطقه2 600شد.حالا من چی :2::19:16000.پس میتونیم نتیجه بگیریم که ماههای آخر بیشترین تاثیر رو داره.

پن.مهم:آدم بعضی وقتا با 1 مشکلی روبرو میشه اون موقع به نظرش خیلی خیلی مشکله بزرگیه......ولی وقتی 1مدت میگذره میفهمه که مشکلش خیلی ساده و پیش پاافتاده بوده....
تازه اونایی که فکر میکنن مشکلای خیلی بزرگی دارن من ازشون خواهش میکنم شماره قبلی و قبلتر مجله قلمچی رو بخونن و ببینن چقدر از بجه ها بودن که هم کارگری کردن و درس خوندن و هم رتبه زیر1000 آوردن،هم روستایی بودن و معلم نداشتن ولی رتبه زیر هزار آوردن.

اکثر ما چون با مشکلات واقعی زندگی روبرو نشدیم،مسایل کوچیک رو خیلی برای خودمون بزرگ میکنیم.

خلاصه اینکه آقا ،حانوم ،4ماه درس بخون بهترین نتیجه رو بگیر////

پن2:میبخشید که زیاد شد،ضمنا من اصلا قصد قضاوت درباره کسی یا نصیحت کردنو نداشتم فقط میخواستم تجربمو بگم.

shifter
25-02-2010, 09:48
سال پشت کنکور موندن کمرتو میشکونه ،داغونت میکنه جانا سخن از زبان ما ميگويي...
با تمام وجود اينو تاييد ميكنم...فقط كسايي كه تو اين وضعيت هستن درك ميكنن ما چي ميگيم...

میبخشید که زیاد شد،ضمنا من اصلا قصد قضاوت درباره کسی یا نصیحت کردنو نداشتم فقط میخواستم تجربمو بگم. قربونت برم كه هميشه حرفات به دلم ميشينه!:10:
انشالله سال بعد و بعد از كنكور يه تاپيك ميزنيم به اسم اسيب شناسي پشت كنكور موندن!:31:

ZafMaR
25-02-2010, 10:14
تجربه:

اصلا و ابداو عمرا،به هیچ وجه حتی فکرشم نکنین که 1سال دیگه بمونین.....منم پارسال دقیقا از دی بود که بخاطر 1 مشکل شخصی که اون موقع خیلی پیچیده به نظر میرسید،درس خوندنو ول کردم ،و گفتم بی خیال میشینم سال بعد میترکونم،نفر اول کنکور میشم:31::5::19::2:بعدش 5 ماه اصلا درس نخوندم و کنکور 16000اوردم،وقتی رتبم اومد همه بهم گفتن که برو دانشگاه،1سال موندن خیلی سخته،معدود افرادی سال دوم موفقترن،منم غیرتی:46:گفتم من حتما جزو اون معدود افرادم.....ولی 1 کم که گذشت دیدم نه داداش از این حرفا خبری نیست...1سال پشت کنکور موندن کمرتو میشکونه ،داغونت میکنه،من الان میگم اگه بر فرض محال رتبه 1 هم بیارم:31: اصلا ارزش 1سال نشستن و نداره...به نظر من بشینین این 4 ماه و قشنگ درس بخونین،به خدا نتیجه میگیرین،بزارین من خودمو مثال بزنم،من دی که درسو ول کردم تراز قلمچیم 6900-7000
بود،یکی دیگه از دوستام تا دی ترازش بالاتر از 6100 نمیومد،اون نشست اون 4 ماه آخر و خوند ترازش رسید به 7200
و رتبش تو منطقه2 600شد.حالا من چی :2::19:16000.[B]پس میتونیم نتیجه بگیریم که ماههای آخر بیشترین تاثیر رو داره.

یعنی دمت گرم ! ای گقتی ! ای گفتی !

---------- Post added at 12:14 PM ---------- Previous post was at 12:12 PM ----------

جانا سخن از زبان ما ميگويي...
با تمام وجود اينو تاييد ميكنم...فقط كسايي كه تو اين وضعيت هستن درك ميكنن ما چي ميگيم...

دمت گرم ، یعنی فقط خودمون درک میکنیم که چقدر وحشتناکه این لعنتی !

HOJ-JAT
25-02-2010, 10:39
راستی بچه ها اگه وقت ازاد داشتین یک نگاه به کتابد دیفرانسیل سیلور من و فیزیک هالی دی دانشگاه بندازین..خیلی مطالب جالبی توشن شاید تونه کمکتون کنه..

S h o o K a
25-02-2010, 11:32
راستی بچه ها اگه وقت ازاد داشتین یک نگاه به کتابد دیفرانسیل سیلور من و فیزیک هالی دی دانشگاه بندازین..خیلی مطالب جالبی توشن شاید تونه کمکتون کنه..
ما هنر کنیم کتاب درسیامون بخونه دیگه فیزیک هالیدی سهله:31:

Ghorbat22
25-02-2010, 12:02
تازه اونایی که فکر میکنن مشکلای خیلی بزرگی دارن من ازشون خواهش میکنم شماره قبلی و قبلتر مجله قلمچی رو بخونن و ببینن چقدر از بجه ها بودن که هم کارگری کردن و درس خوندن و هم رتبه زیر1000 آوردن،هم روستایی بودن و معلم نداشتن ولی رتبه زیر هزار آوردن.

سلام

اتفاقا منم اومدم در همین مورد بگم که دیدم شما زحمتش رو کشیدین ...

من یکی وقتی این قسمت مجله رو خوندم از خودم خجالت کشیدم :19:

..........................................

از مهرماه که تصمیم گرفتم برای کنکور دوباره بخونم به خودم گفتم همین امسال دیگه سال آخر هست ...این چند ماه همه ی تلاشم رو بکنم که بعد از کنکور وقتی بلند شدم از سر امتحان سرزنش نکنم خودم رو که چرا وقتم بیهوده گذشت ( از سال قبلم درس بزرگی گرفتم ) واقعا چند ماه زحمت و تلاش ارزشش رو داره
حتی اگه نتیجه ی دلخواه کسب نشه دیگه افسوس نمی خوری از اینکه چرا تلاش نکردم .

امیدوارم که شما مثل من نشید و بعد کنکور با رضایت و موفقیت تمام از جلسه ی امتحان بیرون بیاید .

:11:

elendil
25-02-2010, 23:21
ما هنر کنیم کتاب درسیامون بخونه دیگه فیزیک هالیدی سهله

خیلی دوست ندارم بچه ها رو اذیت کنم ولی خب بالاخره یه چیزایی که میدونم رو باید حتما بگم

سراسری 86 یکی از تستهای مرتبط به مغناطیس که گزینه هاش هم اگه همون اول ببینی یه ذره تعجب میکنی سوالشو عینا از فیزیک هالیدی ورداشتن فک کنم دو قطبی مغناطیسی بودش مهمه این مسائل که اینطوری بیان میشن دقت کنید بهشون

ramin 69
26-02-2010, 12:17
سلام دوستان
امروز برای بار اول در آزمون سنجش شرکت کردم
اومدم اینو بگم که سبک سوالاتش خیلی خیلی شبیه سوالات کنکور بود و منم چه اشتباهی کردم از اول سنجش رو ثبت نام نکردم.
به شما هم پیشنهاد میکنم حتما آزموناش رو شرکت کنید.البته 3 دیگه بیشتر نمونده و هر 3 آزمون جامع است
دوستمون elendil هم قبلا گفته بوده بود که سوالاتش خیلی شبیه سوالات کنکور بود من که الآن به حرفش ایمان پیدا کردم

یه سوال هم داشتم که سوالات 4 آزمون قبل سنجش رو از کجا میشه گیر آورد؟؟

این آزمونش به نظرم تو این 5تایی که از اول سال گرفته بهترینش بود. از لحاظ سطح سوالات و استانداردی.
من دینی وشیمیش رو گند زدم 25 زدم ، بقیه درسا رو بالای 50 زدم.

شما چطور دادی امتحانو ؟

elendil جان شما چطور ؟

shabeashegha
26-02-2010, 12:17
بچه ها چقدر آزمون امروز سنگین بود. بخشی از مغزم وسط آزمون آب پز شد:27:

mehdi_7070
26-02-2010, 12:21
سلام دوستان
امروز برای بار اول در آزمون سنجش شرکت کردم
اومدم اینو بگم که سبک سوالاتش خیلی خیلی شبیه سوالات کنکور بود و منم چه اشتباهی کردم از اول سنجش رو ثبت نام نکردم.
به شما هم پیشنهاد میکنم حتما آزموناش رو شرکت کنید.البته 3 دیگه بیشتر نمونده و هر 3 آزمون جامع است
دوستمون elendil هم قبلا گفته بوده بود که سوالاتش خیلی شبیه سوالات کنکور بود من که الآن به حرفش ایمان پیدا کردم

یه سوال هم داشتم که سوالات 4 آزمون قبل سنجش رو از کجا میشه گیر آورد؟؟

سلام
من سوال‌ها را ندیدم. ولی نقد آزمون‌های آزمایشی سنجش از سایت انتشارات دریافت را که خوندم برعکس این موضوع را نوشته بود!! شاید از این آزمون به بعد تغییراتی داشته.

nits
26-02-2010, 12:57
این آزمونش به نظرم تو این 5تایی که از اول سال گرفته بهترینش بود. از لحاظ سطح سوالات و استانداردی.
من دینی وشیمیش رو گند زدم 25 زدم ، بقیه درسا رو بالای 50 زدم.

شما چطور دادی امتحانو ؟

elendil جان شما چطور ؟

درسته و این آزمون خوب بود . من هم خوب دادم .
همه رو خوب دادم . یعنی بالای 70 . به جز عربی و فیزیک . چون چیزی نخوندم ازشون و ریاضیات هم ...
ریاضیات= :8: %100

mecha
26-02-2010, 12:58
بچه ها چقدر آزمون امروز سنگین بود. بخشی از مغزم وسط آزمون آب پز شد:27:
آی گفتی!:19: