PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کنــکور 89 ؛ مشاوره - برنامه ریزی - شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

Benygh
15-01-2010, 14:39
سعید جان آزمون پایه آزمون بعدیه.این آزمون مرور مباحث نیم سال اول پیش بود

منم این آزمون به خاطر امتحان فیزیک فردا نرفتم.حیف شد خیلی منتظر این آزمون بودم.
سلام
مشکلی نیست ... من هم نرفتم ...

بعد از امتحان شیمی میرم سوالات رو میگیرم و حل میکنم پاسخنامه رو میدم برام تصحیح کنند .

ardalan.ha
15-01-2010, 15:08
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_7070
15-01-2010, 15:25
کارنامه خیلی اشتباه داره 4 تا سوال رو برام اشتباه تصحیح کرده!!!

اگه توی کارنامه، گزینه‌ی صحیح را اشتباه انتخاب کرده که به زودی تصحیح می‌شه اما اگه شما گزینه‌ی دیگه‌ای را توی پاسخ‌برگ وارد کردید باید بگید تا براتون دوباره ارسال کنند.

Sabayon
15-01-2010, 16:19
سلام
اين آزمون خيلي بيش تر از اين ها انتظار داشتم. اگر اين همه اشتباهاي بي مورد و مسخره نداشتم الان نتيجم خيلي بهتر از اين ها بود. به هر حال بايد از اين اشتباها درس گرفت. ايشالا تو كنكور غلط نزنيم! خدا رو شكر تونستم اين آزمون عمومي ها رو به اندازه ي خوبي بيارم بالا.
چون ديدم ديگه آمار كارنامه عوض نميشه، گفتم كه بذارم.
اين هم آزمون اين هفته ي ما:

moraddad
15-01-2010, 16:36

panizir
15-01-2010, 16:49
اون جوری که فک میکردم نشد...:(

kiuq
15-01-2010, 16:52
من امروز برای اولین بار قلمچی دادم ، هیچ وقت ساعت همرام نیست چون نشده تا حالا وقت کم بیارم.
نصف فیزیک رو حل کرده بودم که گفتن 3 دقیقه بیشتر ندارین منم که ..... سریع شیمی 5 تا زدم که صفر نشه شانس اوردم 5تاش درست بود.
مثلا تخصصی فیزیک رو روش حساب کرده بودم که اونم وقت نشد ... گند خورد رفت ....

کارنامه اصلی که اومد میزارم.

راستی کس دیگه ای هم وقت کم اورده امروز ؟؟!!

اخه دوست من مگه بدون ساعت میشه؟؟!!!
اگه سر کنکور ساعت نداسته باشی بیچاره میشه!!:41:
یه چشم باید رو ساعت باشه یه چشم به سوالها:27:

kiuq
15-01-2010, 16:55
من از وجود این تاپیک مطلع نبودم .
من کنکور رو دادم همون سال اول به کمک خدا قبول شدیم رفت.
اگه دوستان کمکی خواستند من دریغ نمیکنم.
حتی سوال درسی البته اگه یادم مونده باشه!!1

shifter
15-01-2010, 16:57
قضیه چیه؟
کارنامه من نصفه اومده...فقط عمومیا !:19::19:

shifter
15-01-2010, 17:11
بکس نمیدونم چرا کارنومه من نصفه اومده!:41:
فعلا این عمومیا رو داغ داشته باشین تا بقیه اش هم برسه از تو تنور!:31:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeed_h1369
15-01-2010, 17:13
آفرین خیلی خوبه آفرین واقعا خوبه بچه ها تبریک به sabayon پانیزخانوم و moraddad
من میتونم رتبه هاتونو بگم اما عمرا نمیگم چون خودتون میدونید که دردسر داره وگرنه میشه حدس زد چند میشید تو کنکور :دی
اگه تحریک شدید لطفا نخواید که بگم چون نمیگم :دی

iman0007
15-01-2010, 17:22

جامعه آماری چرا تغییر نکرد؟فکر میکردم این آزمون بالاتر از این حرفا باشه.......

kiuq
15-01-2010, 18:30
دوستان جای چرخیدن تو این فرومها برین آزمونی رو که امروز دادید رو تحلیل کنین .
تمام غلطها رو یه بار دوباره حل کنین .
نکات داخل پاسخنامه رو یه جا بنویسید.
جمعه ی آزمون وتسه همین کاراست دیگه...
البته این که میاین کارنامه تون رو میذارین رو سایت خیلی خوبه ( یه جور انگیزه):20:

behnam_roli
15-01-2010, 19:06
خیلی سوتی دادم!!

البته خوشحالم چون پشتیبانم بهم کتاب داد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shabeashegha
15-01-2010, 19:48
اینم مال من . توقعم بیشتر از این بود. راستی بچه ها چرا جامعه آماریش کمه؟ من فکر میکردم کمه کم بره رو 70 هزار نفر:13:

saeed_h1369
15-01-2010, 21:14
نه جامعه آماریش خوبه که فکر کنم از پارسال هم بیشتر باشه فکر کنم
اخه وسط امتحاناس واسه همین اینطوریه
من پارسال رشدی که کردم و 500 رف رو ترازمو دیگه برنگشت پایینو از آزمون پایه داشتم واسه همین خیلی خاطره خوبی ازش دارم ترازم رو 7000 7100 بود و رف روی 7500 7600 و دیگه ثابت شد
تلاش کنید مطمئن باشید نتیجه میده

ZafMaR
15-01-2010, 23:28
لعنت به منی که سوالای دیفرانسیل و هندسه تحلیلی رو بالا پایین زدم. یعنی لعنت به این شانس. لعنت.لعنت. لعنت.لعنت....

Greedy
16-01-2010, 13:32
اآق جون یه هفته تعطیلیم.حالا این یه هفته رو تا میتونم حال می کنم.تا برای ترم دوم با روحیه خوب درس ها رو شروع کنیم.

اق جون : خانجون : اخ جون :دی

خوش به حالتون بابا. ما که امروز تعطیل شدیم لعنتی ها یه روزم استراحت ندادن گفتن فردا پاشید بیاید

masud-000000
16-01-2010, 17:23
ما که امتحانتمون همونطور که گفتم به درازا کشیده شدههههه
حالم گرفتس اساسی
اصلا حوصله ندارم دیگه درس بخونم
کلا دیگه زده شدم.......
هرچی امتحان میدی تمومی نداره.....(این فرقت یار وشب تار آخر نداره برا ما)
آخه بین هر امتحان 4-5 روز فرجه یعنی چی؟؟؟؟؟
ما که عادت کردیم فقط شب امتحانی بخونیم...حالا چه 1 روز 1 ماه فرجه.....
آخه ادم چقدر می تونه امتحان بده.....
خداااااااااااااااااایاااا ااااا کمکککک

mohamad_reza72
16-01-2010, 21:20
ما که امتحانتمون همونطور که گفتم به درازا کشیده شدههههه
حالم گرفتس اساسی
اصلا حوصله ندارم دیگه درس بخونم
کلا دیگه زده شدم.......
هرچی امتحان میدی تمومی نداره.....(این فرقت یار وشب تار آخر نداره برا ما)
آخه بین هر امتحان 4-5 روز فرجه یعنی چی؟؟؟؟؟
ما که عادت کردیم فقط شب امتحانی بخونیم...حالا چه 1 روز 1 ماه فرجه.....
آخه ادم چقدر می تونه امتحان بده.....
خداااااااااااااااااایاااا ااااا کمکککک

منم خسته شدم از این زندگی سگی
بابا اصلا کنکور رو کی بوجود اورد

خدایا خودت کمک کن دارم افسردگی میگیرم:2::2::2::2::2::2::2:

mohamad_reza72
16-01-2010, 21:26

جامعه آماری چرا تغییر نکرد؟فکر میکردم این آزمون بالاتر از این حرفا باشه.......

تا کی من باید تراز 4950 بیارم اونوقت این دوستامون اینطوری بیارن واقعا تبریک میگم:11:
واقعا خوش به حالتون با این ترازاتون
من که ..........:41::41::41::41::41::41:

ولی به خدا اصلا آدم خنگی نیستم حتی تو مدرسه ضریب هوشیم از همه بیشتر شد حتی از کسایی که الان ترازشون میاد 7000

ولی اصلا نمیخونم خدا کنه از این به بعد بتونم
اگرم نتونم باید بخونم
به قول یاس :»» آره آره میریم بالا میریم بالا

دوستان شماها برنامه درس خوندنتون رو میگید جطوری میخونید که اینطوری تراز میارید؟

nits
16-01-2010, 22:07

دوست عزیز هیچ به خودت گفتی دلیل اینکه نمیخونی چیه ؟

mosbatekonkoor
16-01-2010, 22:08
تا کی من باید تراز 4950 بیارم اونوقت این دوستامون اینطوری بیارن واقعا تبریک میگم:11:
واقعا خوش به حالتون با این ترازاتون
من که ..........:41::41::41::41::41::41:

ولی به خدا اصلا آدم خنگی نیستم حتی تو مدرسه ضریب هوشیم از همه بیشتر شد حتی از کسایی که الان ترازشون میاد 7000

اگرم نتونم باید بخونم
به قول یاس :»» آره آره میریم بالا میریم بالا

دوستان شماها برنامه درس خوندنتون رو میگید جطوری میخونید که اینطوری تراز میارید؟
دوست عزیز یه راه برای خلاصی از این وضعیتی که هستی وجود داره... شاید باور نکنی ولی مطمئن باش اگه سعی کنی به خدا نزدیک تر بشی، موفقیت اون موقع در انتظارته. البته تلاش فراموش نشه.:40:

nits
16-01-2010, 22:10
ما رفتیم امروز آخرین امتحانمون رو که فیزیک بود دادیم.
سوال ها رو که دیدم از بس که آسون بود مات ومبهوت موندم چون معلمه گفته بود میخوام خیلی سخت بدم.
دیگه گفتم نمره کاملشو حتما می گیرم.
همین طور که داشتم می نوشتم یه دفعه دلم برای تقلب تنگ شد:31:دیدم یه سوالی رو هر کار می کنم حل نمیشه یه ندا به بغل دستیم دادم که جوابشو بهم بگه این پسره احمق این قدر ضایع تقلب کرد که مراقب اومد برگمو گرفت تا اون موقع فکر کنم یه 12 نمره ای نوشته بودم.الآن این قدر زورم می گیره.
حالا یه حال گیری اساسی از مراقبه می کنم.آخه این مراقبه عموی یکی از همکلاسی هامه.زورم به خودش که نمیرسه:31: ولی یه حالی از پسر برادرش می گیرم.

آق جون یه هفته تعطیلیم.حالا این یه هفته رو تا میتونم حال می کنم.تا برای ترم دوم با روحیه خوب درس ها رو شروع کنیم.

به به آقا امیر . چشمم روشن .یعنی من رو گذاشتی بودی سر کار دیگه نه ؟

mosbatekonkoor
16-01-2010, 22:12
دوستان می دونین "شوک" چیه؟ الآن شوک لازمه!!!

rambo_1386
16-01-2010, 22:16
من بعضی اوقات با تغییر کتاب آموزشی یه شوکی به خودم وارد میکنم ولی فایده ای نداره:31: فکر کنم باید خودمونو عوض کنیم تا شوکش اثر کنه!!!:27:

reza-atom
16-01-2010, 22:20
يه سري از دوستان ديگه خبري ازشون نشد !! مثل mags ، dirty coat , hermonie ,pedram ch , timsar ,... قضيه چيه ؟

nits
16-01-2010, 23:16

میدونی چیه دوست عزیز . این شوکی که میگی شاید همون تلنگر و یا محرکی باشه که ممکنه از سوی یک نفر دیگه باشه یا از خودتون به وجود بیاد . گاهی اوقات میتونه یه فیلم تاثیرگذار باشه . یا کلمه یا جمله باشه . یا انسان تلاشگر و نابغه ای باشه و ...

ولی دربین اینها کلمات خیلی نیروی عجیبی دارن . اصلا کلمات عجیب اند . شگفت اند . غریب اند . وقتی کلمه ای پیدا بشه که تو با اون تعریف بشی احسای میکنی که خودت رو پیدا کردی . احساس میکنی که میتونی درونت رو شکوفا کنی .

خیلی ها زود این کلمه رو پیدا میکنن . خیلی ها دیر . وخیلی ها در جای مناسب.

بچه ها . دوستان عزیز . خودتون رو به ناامیدی تسلیم نکنید این باعث میشه که نتونین با قلبتون صحبت کنید .
تنها یک چیز میتونه یک رویای زندگی شما رو به ناممکن تبدیل کنه : ترس از شکست

برای یاد گرفتن تنها یک روش هست : عمل کردن

موفق باشید

nits
16-01-2010, 23:50
برا چی سر کار؟؟
مگه نمره بدیه؟؟باور کن اگه برگم رو نمی گرفت زیر 14 نمی شدم.
همین جا از زحمات محمد امین جان تشکر می کنم به خاطر راهنمایی هایی که برای امتحان فیزیک بهم کرد.

لازم به تشکر نبود . وظیفه بود

mohamad_reza72
17-01-2010, 13:58
دوست عزیز هیچ به خودت گفتی دلیل اینکه نمیخونی چیه ؟

نمیدونم خودمم نمیدونم
ولی تصمیم گرفتم این 5 ماه بکوب بخونم

mahyar_bt
17-01-2010, 16:06
يه سري از دوستان ديگه خبري ازشون نشد !! مثل mags ، dirty coat , hermonie ,pedram ch , timsar ,... قضيه چيه ؟
کاملا مشخص به اهمیت کنکور پی بردن دارن ببخشید خر میزنن مثل ما نمیان اینجا هی بگن نخوندم فلان شد.... :19:

atefe sadat
17-01-2010, 16:40
salam kasi hast baraye arshad mano rahnamayi kone?dar reshteye meta phisic ya falsafeye gharb manabe roo mikham mercii

alisahaf70
17-01-2010, 20:59
کاملا مشخص به اهمیت کنکور پی بردن دارن ببخشید خر میزنن مثل ما نمیان اینجا هی بگن نخوندم فلان شد.... :19:
به همتون توصیه می کنم این ماه های اخر رو بیشتر به درساتون برسید یک ذره سخت هست ولی به خدا ارزششو داره وقتی قبول شدین می فهمین
اصلا فکر کنید از همین امروز استخدام شدین که درس بخونین واقعا یک شغله حقوقش هم اینه که دولتی قبول شین و پول شهریه ندین حساب کنید اگر به خاطر تلاش زیاد تو این چند ماه دولتیی قبول شین کل شهریه ی کارشناسی رو تقسیم بر ماه ها ی باقی مونده تا کنکور کنین می بینین واسه این کار چه حقوق خفنی هم بهتون می دن!!!!!!!!!!

M . Sayid
17-01-2010, 22:14
نمیدونم خودمم نمیدونم
ولی تصمیم گرفتم این 5 ماه بکوب بخونم

اگه خودت به این جمع بندی برسی که باید بخونی مطمئنن تصمیمت عملی میشه
ولی مواظب یه جانور موذی به اسم کاهش انگیزه باش

Alamate Soal
18-01-2010, 10:59
بچه ها دروس عمومي خيلي مهمه ؟ مثلا شيمي كه ضريبش 2 اختصاصي هست با عربي كه ضريبش 2 عمومي هست چه فرقي داره ؟

samadsam
18-01-2010, 11:02
ببخشید من رشته کاردانشم (برنامه نویسی ) می خواستم بدونم دفترچه دانشگاه دولتی کی پخش می شن.

لطفا یکی جواب منو بده ؟؟

mehdi_7070
18-01-2010, 11:49
بچه ها دروس عمومي خيلي مهمه ؟ مثلا شيمي كه ضريبش 2 اختصاصي هست با عربي كه ضريبش 2 عمومي هست چه فرقي داره ؟

دروس اختصاصی ضریب 3 دارند و عمومی ضریب 1. مثلا شیمی ضریبش می‌شه 6. البته این دلیل نمی‌شه دروس عمومی را رها کنید. اون‌ها مهم هستند.

mehdi_7070
18-01-2010, 11:51
ببخشید من رشته کاردانشم (برنامه نویسی ) می خواستم بدونم دفترچه های دانشگاه دولتی کی پخش می شن

لطفا هر چه زودتر راهنماییم کنید

این اطلاعیه پارسال هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ثبت نام براي شركت در آزمون مذكور از ساعت 9 صبح روز دوشنبه 7/2/1388 آغاز و در پايان روز دوشنبه 14/2/1388 پايان مي پذيرد .

rambo_1386
18-01-2010, 18:19
دوستان من افت کردم اساسی نمیدونم چیکار کنم :41: قبلا حداقل هفتگی 40 ساعت مطالعه مفید داشتم ولی الان نمیتونم به 20 ساعت هم برسونم :41: از دوستان کسی این مشکل داره ؟ راه حلی ؟ نصیحتی ؟ خلاصه هرچیزی که فکر میکنید بهم کمک میکنه دریغ نکنید:46:

clickestan
18-01-2010, 19:37
دوستان من افت کردم اساسی نمیدونم چیکار کنم قبلا حداقل هفتگی 40 ساعت مطالعه مفید داشتم ولی الان نمیتونم به 20 ساعت هم برسونم از دوستان کسی این مشکل داره ؟ راه حلی ؟ نصیحتی ؟ خلاصه هرچیزی که فکر میکنید بهم کمک میکنه دریغ نکنید
برای همه مخصوصا تو این موقع سال پیش میاد تنها راهش اجبار و زوره
یکم به هدفت فکر کن و از اولیات بخواه که به زور بر درست نظارت کنن و اگه کم خوندی بزور و اجبار ببرنت پا درس
خلاصه تو به پدر مادرت بگی اونا خودشون بلدن
راهی به جز اجبار و زور فایده نداره از ما گفتن بود

nits
18-01-2010, 20:07
برای همه مخصوصا تو این موقع سال پیش میاد تنها راهش اجبار و زوره
یکم به هدفت فکر کن و از اولیات بخواه که به زور بر درست نظارت کنن و اگه کم خوندی بزور و اجبار ببرنت پا درس
خلاصه تو به پدر مادرت بگی اونا خودشون بلدن
راهی به جز اجبار و زور فایده نداره از ما گفتن بود

نمیخوام بگم حرف شما درست نیست ولی فکر نکنم نتیجه ای داشته باشه .
من صد در صد مطمئن هستم که حواس و تمرکز این دوست عزیز مون یعنی آقای rambo _1386 یه جا دیگه هست . تو تخیلات خودش داره سیر میکنه مثل اینکه . مگه با اجبار و زور هم میشه درس خوند . ادم باید از روی تصمیم و علاقه درس بخونه .
هر جا که هوش و حواس و دل رفته جهت گیری ها و سمت سوی حرکت هم به همون جا میره
به هر حال باید مبارزه کرد .
به نظرم اگه چیزی باعث بر هم زدن تمرکز میشه باید طبق اصل لوشاتلیه با عامل مزاحم مقابله کرد تا جایی که اثرش به کلی از بین بره . بهش بگید در مورد تو فکر میکنم ولی الان که موقع درسه نه . بعدا

امیدوارم مفید واقع شده باشه آقای rambo ببخشید که اسمتون رو نمیدونم

rambo_1386
18-01-2010, 21:11
تشکر محمد امین دقیقا همینجوری شدم همش تو خیالات دارم بدجوری پرواز میکنم :31: برای بار هزارم من امیرم:46:

clickestan اتفاقا این روش جواب میده ولی میترسم دیگه 24 ساعته بشینم درس بخونم دیگه بیخیالم نشن(شرمنده اسمتون نمیدونم:46:)

skhammari
18-01-2010, 22:44
سلام بكس ، منو كه ميشناسين ؟:31:
چي فكر ميكرديم چي شد ! بگذريم
من كانونيم
آزمون اول : 5000
" دوم : 5300
" سوم : 4700
.
.
.
آخرين آزموني كه دادم : 4200
خوب با توجه به ترازم شما منو يه دانش آموزي در نظر بگيرين كه تا حالا هيچي نخونده ، ok ؟
بايد بگم كه چون آزمون سوم سرماخوردم به بعدش پشت سر هم آزمونارو خراب كردم !
حالا سوالم اينه : اگه ترم دومو توپ بخونم ميتونم رتبه اي بين 2 يا 3 هزار بيارم ( كشوري ) ؟
خواهشا الكي نگيد خواستن توانسته يا جواب سربالا بديد ، كاري كه پشتبانم كرد !
روراست بگين : آره يا نه !
البته اضافه كنم اين برام تجربه شد كه هيچوقت ديگه آزموني رو ( ترم دوم ) خراب كنم چون ميدونم بعدش باز بقيه رو پشت سرش خراب ميكنم !
يه عادت بدي هم دارم چون ادم كم طاقتي هستم هميشه كارها رو دقيقه ي 90 انجام ميدم
اگه مثالي هم دارين كه طرف مثلا از بهمن شروع كرده با رتبه اش تو كنكور يا كارنامه اي چيزي لطفا دريغ نكنين
اين حرفارو اينجا زدم چون براي آيندم احساس خطر كردم ( بالاخره !)
هميشه پست هايي كه از دوستان ميخوندم ( توي همين تاپيك ) كه ميشه از بهمن شروع كرد و اين حرفا ...
ولي هيچوقت فكرشم نميكردم كه كار خودم به اينجا كشيده بشه كه همچين پستي بدم! واقعا شرم آوره ( براي خودم )
داداش امير ( amirdb , rambo 1386 ) و آرش عزيز ( arash banikarim ) و پيمان عزيز ( كه چند روزيه پيداش نيست ) ( timsar jackson )
داش مهيار ( mahyar_bt ) و رويا خانم ( new life ) و مهدي عزيز (mehdi_7070) و جناب محمد امين ( nits ) ( شما منو نميشناسي ولي من شمارو ميشناسم از تاپيك معرفي كتاب ) و هر كي كه اين پستو ميخونه ، از اين پست رد نشين . يه جواب به من بدين
دوستان اينجا اسم بردم چون شخصا به راهنمايياتون نياز دارم
مرسي
سعيد:11:

rambo_1386
18-01-2010, 23:48
حالا سوالم اينه : اگه ترم دومو توپ بخونم ميتونم رتبه اي بين 2 يا 3 هزار بيارم ( كشوري ) ؟سلام داش سعید چطوری ؟ خوشحالم که بالاخره احساس خطر کردی :31: منم تقریبا مثل تو هستم پس اسم منو هم از لیست پاسخ دهنگان خط بزن بزار تو پرسش کنندگان :31: منم دقیقا سوال تورو دارم دادا :46:
ویرایش: راستی الان که به امضا توجه کردم دقیقا به موقعیت الان ما میخوره:31:

reza-atom
19-01-2010, 11:30
سلام بكس ، منو كه ميشناسين ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
من كانونيم
.
.
.
خوب با توجه به ترازم شما منو يه دانش آموزي در نظر بگيرين كه تا حالا هيچي نخونده ، ok ؟
حالا سوالم اينه : اگه ترم دومو توپ بخونم ميتونم رتبه اي بين 2 يا 3 هزار بيارم ( كشوري ) ؟
البته اضافه كنم اين برام تجربه شد كه هيچوقت ديگه آزموني رو ( ترم دوم ) خراب كنم چون ميدونم بعدش باز بقيه رو پشت سرش خراب ميكنم !

منم دقيقا همين عادتو دارم !!!

ولي اينكه ترازت پايينه دليل نميشه بگي هيچي نخوندم كافيه به خودت اعتماد داشته باشي و خودتو دست كم نگيري ! البته منم دست كمي از اين مشكل ها رو ندارم !

masud-000000
19-01-2010, 11:31
می دونی این مشکل از کجا آب می خوره؟
از اونجایی که شما هم مثل خیلی های دیگه (از جمله خودم) شب امتحانی درس می خوندید.
اون ضرب المثل هست که میگه....:جیک جیک مستونت بود فکر زمستونت.... (خلاصه یه همچین چیزایی!!!:31: )
این مشکل که شما می گید فقط مخصوص شما نیست.خود من هم همین مشکلو دارم.(فکر کنم اکثر کنکوریهای دیگه هم همین مشکل رو داشته باشن)
ولی خوب چه میشه کرد....بچگی کردیم...آینده نگر نبودیم...(و یه سری ملامت های دیگه)
اگه کسی یه راه حل توپ داره ارائه کنه که ما از این سر در گمی خارج بشیم ...دریغ نکنه لطفا.:11:

shabeashegha
19-01-2010, 13:46
من كانونيم
.
.
.
اگه مثالي هم دارين كه طرف مثلا از بهمن شروع كرده با رتبه اش تو كنكور يا كارنامه اي چيزي لطفا دريغ نكنين
هميشه پست هايي كه از دوستان ميخوندم ( توي همين تاپيك ) كه ميشه از بهمن شروع كرد و اين حرفا ...
ولي هيچوقت فكرشم نميكردم كه كار خودم به اينجا كشيده بشه كه همچين پستي بدم! واقعا شرم آوره ( براي خودم )
داداش امير ( amirdb , rambo 1386 ) و آرش عزيز ( arash banikarim ) و پيمان عزيز ( كه چند روزيه پيداش نيست ) ( timsar jackson )
داش مهيار ( mahyar_bt ) و رويا خانم ( new life ) و مهدي عزيز (mehdi_7070) و جناب محمد امين ( nits ) ( شما منو نميشناسي ولي من شمارو ميشناسم از تاپيك معرفي كتاب ) و هر كي كه اين پستو ميخونه ، از اين پست رد نشين . يه جواب به من بدين
مرسي

بنظرم شما نباید دنبال نمونه باشی. خیلی ها هستن که از عید شروع میکنن و رتبه زیر هزار میشن خیلی ها هم از تیرماه سال قبل شروع میکنن و رتبشون به زور به 20هزار میرسه . تو باید ببینی خودت چه کاره ای حتی اگه تا الان چندان سوابق تحصیلی عالی نداری باید بشینی ببینی این کار از پست بر میاد یانه؟
من رشتم تجربیه زیاد اطلاعی ازتاثیر دروس توی رشته ریاضی ندارم ولی اگه تجربی بودی بهت میگفتم که فیزیک و ریاضی رو از این به بعد فقط بخشایی که دوست داری رو بخون و تست بزن بقیش رو که فکر میکنی سخته بیخیال شو. مسخرست اگه بگم بشین روزی 10 ساعت بخون . 5ساعت در روز کافیه به شرطی که آروم آروم زیادش کنی.
خلاصه اگه فکر میکنی توانایی ذهنی و روحیش رو داری و اراده درس خوندن (مفید نه سریع) رو داری مطمئن باش 3000 که هیچی زیر هزار میشی
ضمنا یه چیزیو فراموش نکن: اگه 80 درصد مطالب رو 100 درصد و عمقی یاد بگیری نتیجه بهتری میگیری تا وقتی که کل مطالب رو بخونی ولی تسلط روشون فقط 80 درصد باشه .
از امروز شروع کن. ننداز واسه شنبه دیگه . ضمنا هرچیزی که میخونی تست بزن .(همون حکایت تسلط روی 100 درصد مطالبه)

new life
19-01-2010, 17:25
بنظرم شما نباید دنبال نمونه باشی. خیلی ها هستن که از عید شروع میکنن و رتبه زیر هزار میشن خیلی ها هم از تیرماه سال قبل شروع میکنن و رتبشون به زور به 20هزار میرسه . تو باید ببینی خودت چه کاره ای حتی اگه تا الان چندان سوابق تحصیلی عالی نداری باید بشینی ببینی این کار از پست بر میاد یانه؟
من رشتم تجربیه زیاد اطلاعی ازتاثیر دروس توی رشته ریاضی ندارم ولی اگه تجربی بودی بهت میگفتم که فیزیک و ریاضی رو از این به بعد فقط بخشایی که دوست داری رو بخون و تست بزن بقیش رو که فکر میکنی سخ که آروم آروم زیادش کنی.
خلاصه اگه فکر میکنی توانایی ذهنی و روحیش رو داری و اراده درس خوندن (مفید نه سریع) رو داری مطمئن باش 3000 که هیچی زیر هزار میشی
ضمنا یه چیزیو فراموش نکن: اگه 80 درصد مطالب رو 100 درصد و عمقی یاد بگیری نتیجه بهتری میگیری تا وقتی که کل مطالب رو بخونی ولی تسلط روشون فقط 80 درصد باشه .
از امروز شروع کن. ننداز واسه شنبه دیگه . ضمنا هرچیزی که میخونی تست بزن .(همون حکایت تسلط روی 100 درصد مطالبه)
تایید :)
من بک چیزی رو اضافه کنم یک سری هستند که نیم سال اولو خیلی خوب میخونن مثلا 9 ساعت یا بیشتر ولی اون ما ه های اخر خسته میشن بازده یشون میاد پایین ! نمی تونن مثل سابق درس بخونن اینه که کنکورشونو خراب میکنن اما یک سری که حالا نیم سال اول زیاد به خودشون فشار نیوردن اخرا خوب میخونن رتبشونم خیلی عالی میشه من خودم دیدم همچین چیزی رو حالا به نظرم شما اقا سعید اگر از الان خوب بخونی تا ماه اخرهم کم نیاری موفق میشی

M . Sayid
19-01-2010, 17:44
من كانونيم
.
.
.
مرسي

یه نمونه برات بگم
رستگار رحمانی( نفر اول تجربی و ریاضی) همین حدودا بود که تازه خدمتشو تموم کرد اومد خونه که بشینه برای کنکور بخونه در ضمن رشته ریاضی هم خونده بود دبیرستان نه تجربی!!
اینه.....
برای هر آزمون بشین درس هایی که باید بخونی رو بخش بخش کن و روی کاغذ جداگانه بنویس
مثلا به جای اینکه کل فیزیک 3 رو بخونی و علامت بزنی به 5 فصل تقسیم کن و بعد از خوندن هر فصل علامت بزن که خوندی اینجوری میشه گفت که ذهنت برای درس خوندن جایزه های بیشتری(تمام کردن درس برای آزمون) میگیره و علاقمند میشه که بازهم این روند جایزه گرفتنو تکرار کنه و........
دیگه به زور باید از پای درس و مشق بلندت کنن:31::31:

mahyar_bt
19-01-2010, 18:51
من كانونيم
.
.
.
مرسي
سعید جان جو بهت نمیدم ولی مطمئن باش حتما میتونی
ببین دادا من پارسال کنکور دادم دیگه بهت بگم تقریبا از مرداد درس خوندن شروع کردم دقیقا میتونم بگم تا همین امتحانات ترم اول خوب خوندم ولی بعدش ول کردم و نتیجه کار شد... یعنی میخوام بهت بگم از همین ماه ها به بعد هست که سرنوشت ساز من خیلی از دوستام بودن که بعد از عید شروع کردن (درس خوندن جدی نه این که از اول ) و نتیجه های خوبی در حد خودشون گرفتن
یه چیزی هم که اگه دقت کرده باشی تو پست های قبلیم گفتم اینه که سعی خودتون بکنید تا اخر فروردین درس ها رو تموم کنید انجام شدنی به خدا اصلا کار عجیبی نیست به جرات میتونم بگم با روزی 5 6 ساعت هم شدنی تست هم میتونی بزنی دوره هم میتونی بکنی..... یه برنامه ریزی ساده میخواد دیگه البته شما ها با برنامه قلمچی پیش میرید نمیدونم چی بگم فکر کنم با اونم پیش بری خودت واسه هر ازمون مثلا از هر درس یه بخش جلوتر یا عقب تر (درس هایی که مونده ) اضافه کنی به نتیجه میرسی
به هر حال شدنی هست وسواس تو درس برنامه ریزی رو هم بزار کنار شروع کن ایشالا موفق میشی
خوب موعظه میکنم نه؟ :21: حالا یکی بیاد واسه خود من بره بالا منبر :27:

ronaldinho_bs10
19-01-2010, 19:32
سلام !
من متولد دی 70 هستم!
میخواستم ببینم ساله دیگه هم میتونم شرکت کنم یا باید برم سربازی!

ممنون! :11:

GodFatherAmin
19-01-2010, 20:02
سلام !
من متولد دی 70 هستم!
میخواستم ببینم ساله دیگه هم میتونم شرکت کنم یا باید برم سربازی!

ممنون! :11:

اینکارو با خودت نکن همین امسال تمومش کن هنوز که دیر نشده.

superior
19-01-2010, 20:10
سلام.توی تاپیک کنکور88 درصد های کنکوری های 87 رو همون اوی زده هست . ولی اینجا هرچی گشتم پیدا نکردم. مثلا کسی که 1200 شده چه درصد هایی رو زده؟

میشه راهنمایی کنید این اطلاعات کجان؟

یه سوال دیگه: من معدل کتبیم 15/5 شده بود! حالا به تهران امیدی هست؟:wac:یا شریف؟:blink:

ronaldinho_bs10
19-01-2010, 21:02
اینکارو با خودت نکن همین امسال تمومش کن هنوز که دیر نشده.

آخه میخوام واسه هنر بخونم ! میخوام بدونم سربازی باید برم یا نه !

bnmnb
19-01-2010, 21:37
سلام.توی تاپیک کنکور88 درصد های کنکوری های 87 رو همون اوی زده هست . ولی اینجا هرچی گشتم پیدا نکردم. مثلا کسی که 1200 شده چه درصد هایی رو زده؟

یه سوال دیگه: من معدل کتبیم 15/5 شده بود! حالا به تهران امیدی هست؟:wac:یا شریف؟:blink:
معدل زياد تاثير نداره
مهم كنكوره:21:

bnmnb
19-01-2010, 21:38
آخه میخوام واسه هنر بخونم ! میخوام بدونم سربازی باید برم یا نه !
نه فكر نكنم.ولي نبايد غيبت بخوري.

alisahaf70
19-01-2010, 22:02

اره بابا امیدت به خدا منم معدلم همین بود 88 بودم الان سخت افزار علم و صنعتم تو شریفم موادو اینا قبول شدم تو تهران هم نقشه کشی و اینا
فعلا فقط درستو بخون بعد از کنکور انقدر وقت داری حرص این چیزا رو بزنی :دی

nits
20-01-2010, 01:18
کنکورتون رو خوب بدید. نترسین . از خوندن دست نکشید . امیدتون به خدا باشه . اما همه کارها رو به خدا واگذار نکنید

این امیر بی معرفت هم که رفت . من واسش نگرانم (amirdb رو میگم . بچه باحالی بود . من دوستش داشتم )

kiuq
20-01-2010, 03:03
دوستان من معمولا امید بیخود بهکسی نمیدم....
اول واسه کسایی که سال پایینترن پیشنهاد میکنم معدل رو بالا بکشن تا مثله این دوستامون به این وضع دچار نشن...
از پایه قوی شین...
حالا کم شدین فدای سرتون رتبتون میخواست بشه 500 حالا میشه 600 زیاد فرقی نمیکنه که...
یکی از رفقای سال دومم که همون موقع جدا شدیم ( حییففففففففففف) معدلش دقیق شده بود 16.37 الان داره مکانیک قزوین میخونه...

superior
20-01-2010, 09:22
دست شما درد نکنه.

مشکلی نیست. فقط تاکتیک رو خریدم. اول نوشته که باید هدفتون رو مشخص کنید. منم میخواستم که هدفم خیلی نا ممکن نباشه!:31:

یه توصیه: کسانی که به ریاضیات علاقه ندارند میتونند از کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال و هندسه تحلیل جورج توماس که در دانشگاهای گشور بعنوان ریاضی 1 تدریس میشه و صدها بار ترجمه شده استفاده کنند.

البته این کتاب مسائل ریاضی رو بصورت مثال های کاربردی بیان کرده و برای ایجاد علاقه و درک آسان و مفهومی به نظر من خوبه.

به امید موفقیت هممون. خداحافظ

babak_eivazi
20-01-2010, 09:26
سلام
من معدل کتبیم 18.54
آزمون سنجش میدم. رتبه سهمیه هام تا حالا 780-579-539 من سهمیه یکم کشوریهام1337-1007-928
می خواستم بپرسم با این وضع می تونم تو سراسری رتبه در سهمیه
زیر 2700 (واسه قبولی تو دانشگاه تبریز)بیارم یا نه؟:13:

nits
20-01-2010, 12:08
سلام
من معدل کتبیم 18.54
آزمون سنجش میدم. رتبه سهمیه هام تا حالا 780-579-539 من سهمیه یکم کشوریهام1337-1007-928
می خواستم بپرسم با این وضع می تونم تو سراسری رتبه در سهمیه
زیر 2700 (واسه قبولی تو دانشگاه تبریز)بیارم یا نه؟:13:

آزمون های سنجش خوب اند . همه اینو میگن که تو آخرین آزمون سنجش هر رتبه ای که آوردی همون میشه رتبه کنکورت . حالا ممکنه یه ذره یا خیلی کم بالا یا پایین بره . ولی رتبت نزدیک به همون رتبه آخرین آزمون سنجشت میشه .
چون نه اینکه جامعه هستش و از همه درسها ازمون میگیرند چون دو هفته بعد هم کنکور میدی و چون کنکور هم همه کتابهارو امتحان میدی به همین دلیل رتبت نزدیک به رتبه ازمون اخر سنجش میشه

موفق باشی

nits
20-01-2010, 12:12
دست شما درد نکنه.

مشکلی نیست. فقط تاکتیک رو خریدم. اول نوشته که باید هدفتون رو مشخص کنید. منم میخواستم که هدفم خیلی نا ممکن نباشه!:31:

یه توصیه: کسانی که به ریاضیات علاقه ندارند میتونند از کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال و هندسه تحلیل جورج توماس که در دانشگاهای کشور بعنوان ریاضی 1 تدریس میشه و صدها بار ترجمه شده استفاده کنند.

البته این کتاب مسائل ریاضی رو بصورت مثال های کاربردی بیان کرده و برای ایجاد علاقه و درک آسان و مفهومی به نظر من خوبه.

به امید موفقیت هممون. خداحافظ

از راهنمایی هات ممنون . ولی ما یعنی من این کتابهارو کهنه کردم .
بازم مرسی .

صد البته . به امید موفقیت هممون نه در کنکور بلکه در مراحل بالاتر از کنکور

timsar jackson
20-01-2010, 15:31
سلام

چه طورین خوبین؟ چه خبرا؟

من که خیلی ترسیدم!کنکور داره میاد و من هیچ کاری نکردم!واسه همین یه چند روزیه دارم عین چهارپا!!میخونم!

اگه این ترس رو از مهر داشتم خوب بود!

بچه ها از اینجا به بعد دیگه جدی بگیرین این 5 ماه رو نهایت استفاده رو بکنین حتما به چیزی که میخواین میرسین...

سلام بكس ، منو كه ميشناسين ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من كانونيم
.
.
.
مرسي
سعيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا نشه سعید جون؟

ببین امید الکی نمیخوام بدم..خودمم مثل خودتم شایدم بدتر!

به نظر من کانون رو بی خیال شو فعلا...

خودت یه برنامه ی فشرده بریز...درسایی رو هم که به پایه نیاز دارن مثل دیفرانسیل رو هم اول پایشونو بخون...

ببین هر درس چند فصله..مثلا شیمی 2 , 5 فصله ...برنامه بریز مثلا هفته ی اول 1 فصل از شیمی 2 بخون یه فصل از فیزیک 3

یه فصلم مثلا از حسابان...5 درسم از ادبیات....

ولی این برنامه ریزی نیاز به ساعت مطالعه ی بالا داره...

از الان باید ساعت مطالعتو ببری بالا...حداقل رو 10 ساعت....

شاید یکم سخت باشه ولی عادت میکنی...باور کن راه دیگه ای نیست اگه از الان به بعد زیاد نخونی 5 ماه دیگه پشیمون میشی

فقط همین 5 ماهه..یکم فشار بیار مطمئنم پشیمون نمیشی...
-----
دیدم یکی از بچه ها در مورد رستگار رحمانی گفت...

آره اونم از همین روزا بود که شروع کرد,باور کن توام میتونی...اون از این روزا شروع کرد و 1 کشور شد...حالا تو اگه 1 نشی 500

که میشی...1000 که میشی..نمیشی؟

فقط به شرطی که از همین لحظه به بعد دیگه 1 لحظه هم غفلت نکنی و فقط بشینی بخونی..و به نتیجه هم فکر نکنی و نتیجه

رو به خدا واگذار کنی...

مثل یه باغبون که وقتی یه دونه رو میکاره دیگه به این فکر نمیکنه که این سبز میشه نمیشه..فقط بهش آب میده ازش نگهداری

میکنه..توام به نتیجه فکر نکن فقط درس بخون و نگرانه نتیجه نباش..نتیجه رو به خدا واگذار کن و با آرامش بخون..مطمئن باش موفق

میشی..

وایی چه قدر نوشتم!!!!

nits
20-01-2010, 16:18
دوستان گل و خوبم . امیدوارم همگی کنکور رو خوب بدین و این بستگی به تلاش شما داره . آرزوی موفقیت برای همه شما دارم
شما هم بهتره دیگه همه چیز رو یواش یواش کم کنید . از الان هم اگه شروع کردین زیاد دیر نیست . یکی از مزایاش اینه که کمتر مطالب رو مرور میکنید و از یادتون نمیره. چون الان ماههای نزدیک به کنکوره . ولی زیادم نزدیک نیست . 5 ماه مونده . تو 5 ماه آدم میتونه از این رو به اون رو بشه . به هر حال این شما هستین که باید کار رو تموم کنید. نه دوستتون ونه خواهر و برادرتون و نه پدر و مادرتون به جای شما این کار ور نمیکنه . کسی به اندازه ی خود شما دلش واسه شما نمیسوزه . این شعار منه : هر کس میخواد تو جنگ پیروز بشه باید خود جنگ باشه

به هر حال خودتون رو نبازید . وقتتون رو بخاطر چیزهای بی اهمیت و بی ارزش از دست ندید . تو تخیلات به سر نبرین . به آینده فکر نکیند . آینده رو خدا میدونه چی میشه . آینده شما رو الان شما میسازه . یکم اگه به این سه ساله دبیرستان فکر کنید . به این رفتن و اومدن هاتون تو روزهای گرم و سرد و بارونی و برفی فکر کنید . اگه به تلاش و زحمتهای خودتون و همچنین زحمات پدر و مادرتون هر چند کم یا زیاد بوده فکر کنید شاید به خودتون بیاد و اینجوری کنکور واستون چیز وحشتناکی نمیشه . متاسفانه این موسسات اونقدر واسه کنکور برنامه ریزی های پرشاخ و برگی درست کردن که دانش آموزان این چند سال زندگیشون رو باید با دغدغه و نگرانی سپری کنند . اما وقتی که خودشون تلاش کردن و با یک برنامه ریزی ساده از پس کنکور بر اومدن همشون میگن که چقدر کنکور ساده بود .

بله . درسته . مسایل ساده غیر عادی ترین مسایل هستند. اما کسانی میتونند از پسش بر بیان که روش خوب فکر کنند . واسش راه حل پیدا کنند
مسیر رو گم نکنید . دو دستی به چیزهایی که دارین بچسبین . اجازه ندین که یک سری ادمهای بی سواد اما پررو و جسور بیان جای شما رو بگیرن . امکانات خودتون رو انکار نکنید .

این کنکور هم که هست بازم پارتی وجود داره خدا به داد اون زمانی برسه که حذف بشه . که مطمئن هستم که نمیشه . دنیا دنیای روابطه نه ضوابط . خوب حواستون رو جمع کنید که کسی از شما جلو نزنه .

من هم نمیخواستم که اینجا بطور کامل و واضح یک چیزی رو مطرح کنم . ولی چون الان دارم میرم (هرچند گفتم از دی ماه میرم ولی نشد. این تو بمیری از این تو بمیری ها نیست:31: ) میخواستم یه چیزی رو بگم

من هم درس میخونم و هم مینویسم . دیگه شما میدونین که من عاشق چیم . این همه کتاب بخونم . این همه شبها بیدار بمونم . این همه درس زیبای ریاضیات رو بخونم . آخرش کی چی . چی میشه . همیشه این واسم سوال بوده که این هم میخواییم به تکنولوژی برسیم به زیبایی برسیم به موفقیت برسیم اخرش کی چی . بله. قدرت خودمون رو ثابت کنیم. بزارین براتون بگم. هر چند دیر شد. و سودش به شما نمیرسه . ولی شاید به نوادگان و بچه ها ی شما:31: و شاید هم به دوستان علاقه مند سال بعد برسه .

اگه خدا بخواد من هم به تقلید از این نویسندگان ریاضی محترم که اگه قابل بدونید یک دوره از ریاضیات دبیرستانی که تمامش در حسابان و حساب دیفرانسیل و انتگرال اومده بنویسم که 50% کار تموم شده . شاید نتونم قول الکی بدم مثل انتشارات رمزینه ولی قول میدم تا قبل از پایان سال 89 تموم بشه و تقدیم کنم به همه بچه هایی که که مشکلشون اینه که به چه کتابی مراجعه کنند که متناسب با علایقشون باشه . چون من خودم دانش آموز ( هر چند تمام نویسنده ها هم دانش آموز بوده اند:31: ) هستم . الان در همین تاپیک دیدم که علایق بچه ها چی بوده . چه سبکی خوششون میاد .

و باز هم اگه خدای متعال بخواد این دوکتاب حجیم شامل تمام مباحث پایه ریاضیات هم هست . از اثبات هیچ قضیه ای دریغ نشده . توضیحات توضیحات خسته کننده نیست . شفاف و پیشرفته و در عین حال ساده بنده خودم معتقدم که دلیل اینکه اکثر بچه ها با خوندن کتابهای آموزشی نمیتونند تست بزنند اینه که تمرین زیادی نکردند. یعنی از اون مباحث تمرینات تشریحی زیادی حل نکردند تا مسلط بشن. به همین دلیل تمرینهای زیادی هم در پایان هر فصل اومده که بدون حل هستند که این تمرینها نباید دانش آموزان عزیز رو دلسرد کنه چرا که به قول یکی از استادان ریاضی ایران آقای پرویز شهریاری که من خیلی کتابهای ایشون رو دوست دارم اگه شما ساعتها روی یک مساله کار کنید اما قادر به حل اون نشید به مراتب بهتراز اینی هست که پاسخ اون سوال رو از نوشته دیگری که همون مولف هستش ببینید .
کتابهای بنده حقیر شامل تست هم خواهد بود . اما نه تالیفی بلکه تمام سوالات کنکور سراسری و آزاد و سنجش .
امیدوارم روزی برسه که همه بتونند بنویسند . البته الان هم میتونند . اما فرصت نمیکنن .
شاید بعضی هاتون فکر کنید این یارو چقدر به خودش میباله . :8:

زیاده گویی من رو باید ببخشین . چیکار کنیم . دیدید وقتی مهمون میاد خونتون وقتی میخواد بره تازه پرسش و پاسخ و غیبت و مسایل اقتصادی و فرهنگی و از همه مهمتر کنکور باز میشه ؟!

الانم اینطوریه دیگه . نه ؟
از مشکلات نترسین . سعی نکنید که اول کاری همه مشکلات رو از بین ببرین . باهاشون کنار بیایین.
اولین رقیب شما خودتون هستید . اگه خودتون رو شکست دادید دیگری رو هم شکست میدین .
به خودتون دروغ نگید . با واقعیتها زندگی کنید . اما واقعیت ها رو هم میشه تغییر داد . به قول یه دانشمندی که اسمش رو نمیدونم تنها چیزی که تغییر نمکینه خوده تغییره

انیشتن که خنگ زمان خودش بود و میگن چندین سال هم رد شده بود میگه اگه واقعیت ها با نظریات هماهنگی ندارن واقعیت ها رو تغییر بده .

هر کی هم گفت باید استعداد داشته باشین در یک چیزی خیلی خیلی خیلی بنده رو ببخشین . پوزش میطلبم . اون شخص غلط کرد با هفت نسل بعد و قبل از خودش
به هر چیزی که علاقه دارین به همون سمت و سو کشیده خواهین شد
بازم آرزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان در مراحل بالاتر از کنکور
دیگه بسه دیگه

وسلام . نامه شد تمام

خداحافظ همگی :10:

morteza_bayan
20-01-2010, 17:52
بچه ها سلام
کی ثبت نام دانشگاه ازاد شروع میشه؟

rambo_1386
20-01-2010, 20:11
بچه ها بدجوری به کمکتون نیاز دارم بهمن میخوام هرجوری شده جبران کنم حالا واسه برنامه ریزی کمکم کنید میخوام صبح ساعت 7 بیدار شم از 7:45 به این صورت شروع کنم
7:30 تا 9:00 دیفرانسیل - 9:15 تا 10:30 ادبیات - 11:00 تا 12:30 فیزیک - 14:00 تا 15:00 عربی - 15:30 تا 17:00 شیمی - 18:00 تا 19:30 تحلیلی - 21:30 تا 23:00 معارف
من قبلا این برنامه رو اجرا میکردم حالا میخوام بدونم اگر واحدهایی که انتخاب کردم خوبه یا نه ؟ اگه نیاز به تغییر داره بگید مثلا تحلیلی بیاد جای فیزیک و ... به خاطر این بین دیف و فیزیک ادبیات قرار دادم که بعضی ها میگن خوب نیست پشت سر هم اختصاصی بخونیم درسته یا نه؟ منتظر راهنماییهاتون هستم :11:

alisahaf70
20-01-2010, 21:19
هر کس هر طور راحت تره بهتره بخونه ولی به نظر من تعداد درس ها رو کم کن و ساعتشون رو ببر بالا مثلا امروز سه ساعت دیف بخون ولی مثلا معارف رو امروز نخون فردا بخون ببین الان تو برنامت دیف با دینی یک اهمیت داره !!!!! ولی تو باید برای دیف وقت بیشتری نسبت به دینی بگذاری

mosbatekonkoor
20-01-2010, 21:26
بچه ها بدجوری به کمکتون نیاز دارم بهمن میخوام هرجوری شده جبران کنم حالا واسه برنامه ریزی کمکم کنید میخوام صبح ساعت 7 بیدار شم از 7:45 به این صورت شروع کنم
7:30 تا 9:00 دیفرانسیل - 9:15 تا 10:30 ادبیات - 11:00 تا 12:30 فیزیک - 14:00 تا 15:00 عربی - 15:30 تا 17:00 شیمی - 18:00 تا 19:30 تحلیلی - 21:30 تا 23:00 معارف
من قبلا این برنامه رو اجرا میکردم حالا میخوام بدونم اگر واحدهایی که انتخاب کردم خوبه یا نه ؟ اگه نیاز به تغییر داره بگید مثلا تحلیلی بیاد جای فیزیک و ... به خاطر این بین دیف و فیزیک ادبیات قرار دادم که بعضی ها میگن خوب نیست پشت سر هم اختصاصی بخونیم درسته یا نه؟ منتظر راهنماییهاتون هستم :11:
اینقدر فشرده و مقرراتی برنامه ننویس. اگه یه واحدش رو اجرا نکنی کل برنامه ات به هم می خوره.
کم کم ساعات مطالعه ات رو بالاببر.
مبحثی هم برنامه ریزی بکن نه ساعتی!

rambo_1386
20-01-2010, 21:53
تشکر بابت راهنمایی:11:
من فکر میکنم تا ساعت 12:30 تقریبا برنامه خوبه حالا بعد 12 میتونم عربی روزهای فرد بخونم تست دیفرانسیل بزنم درسته؟ همینطور معارف هم روزهای زوج بخونم روزهای فرد جای معارف فیزیک بخونم اینجوری خوب میشه یا نه؟

اگه یه واحدش رو اجرا نکنی کل برنامه ات به هم می خوره.
میشه برنامه خودتون بگید چون من دقیقا این مشکل واسم پیش میاد!

مبحثی هم برنامه ریزی بکن نه ساعتی!
برنامه ریزی مبحثی چجوری بید؟!

mosbatekonkoor
20-01-2010, 21:58
یعنی مثلا بگی فردا صبح:
معرفه و نکره ی عربی 2
فصل آخر فیزیک 3 رو می خوام بخونم!

rambo_1386
20-01-2010, 22:02
یعنی مثلا بگی فردا صبح:
معرفه و نکره ی عربی 2
فصل آخر فیزیک 3 رو می خوام بخونم!

این برنامه چون کلی اینجوری نوشتم تو برنامه هرشب معین میکنم فرداباید چی بخونم !

fardinstar
21-01-2010, 12:20
دوستان منظور از مطالعه وسواسي كه ميگن چيه ؟؟ لطفا تمام مواردشو بگين مطالعمون رو بهينه كنيم !! مرسي.

shabeashegha
21-01-2010, 13:45
دوستان منظور از مطالعه وسواسي كه ميگن چيه ؟؟ لطفا تمام مواردشو بگين مطالعمون رو بهينه كنيم !! مرسي.
من چندتاشو میدونم میگم بقیه دوستان هم اگه چیزی غیر ایناست اضافه کنن:
1_ اینکه آدم مطلب کتاب رو میخونه بعد از چند روز عوض اینکه تست بزنه با خودش میگه نکنه یه چیزی از ذهنم پریده باشه یا جا انداخته باشم و نخونده باشم دوباره میره همون مطلب رو میخونه
2 _ اینکه آدم به جای دوره کل مطالب رو دوباره بخواد بخونه!
3 _ اینکه فکر کنه برای اینکه مطلب رو کامل یاد بگیره باید 5 یا 6بار دقیق مطالب کتاب رو بخونه (در صورتی که این با یادگیری مفهومی در تضاده)

ati_1991
21-01-2010, 13:54

معدل مهمه ولی اگه خوب بخونی خیلی بیشتر تاثیر داره. پس اصلا جای نگرانی نیس.

من 796 منطقه و 1334 کشور بودم. تهران می خونم. نمی دونم منظورت از 1200 کشوریه یا نه. اینم درصدام: (رشتت ام نمیدونم)

ادبیات:66
دینی:60
عربی: 85
زبان:71

ریاضی:51
فیزیک:71
شیمی:76

اینم برای یکی که 1203 منطقه و 2089 کشور شده و تهران می خونه:

اینجاسر بزنی بد نیس:

fardinstar
21-01-2010, 23:33
من امشب اتفاقي سر شام يه 5 دقيقه از فيلم Step Up 2 The Streets رو ديدم البته اصلا نميخواستم ببينم چون اگه دوباره معتاد فيلم بشم ديگه تركش برام ممكن نيست ولي به هر حال اين 5 دقيقه رو ديدم اتفاقا دقايق آخر فيلم بود. رفته بودن تو خيابون ميرقصيدن ... داشتم از حال ميرفتم ... انقدر زيبا بود كه دلم نيومد به كسي تعريف نكنم. حتما شب بعد از كنكور برين اين فيلمو ببينين تمام استرس يك سالتون يادتون ميره .. داشتم يواش يواش ميرفتم خيابون كه يييييييييهو فاجعه مرگبار كنكور جلوم سبز شد برگشتم تو. البته براي كنكور هم جواب ميده سر جلسه همش ميتركونين !!! راستي مونيتور كامپيوتر بنده بعد از 7 سال وفاداري نيم سوز شد و ديگه كار نميكنه بردمش تعمير مغازه چي خوش برخورد !!گفت بندازش سطل آشغال !! خلاصه اينكه الان با tv دارم pc ميبينم !.

skhammari
22-01-2010, 13:29
من امشب اتفاقي سر شام يه 5 دقيقه از فيلم Step Up 2 The Streets رو ديدم البته اصلا نميخواستم ببينم چون اگه دوباره معتاد فيلم بشم ديگه تركش برام ممكن نيست ولي به هر حال اين 5 دقيقه رو ديدم اتفاقا دقايق آخر فيلم بود. رفته بودن تو خيابون ميرقصيدن ... داشتم از حال ميرفتم ... انقدر زيبا بود كه دلم نيومد به كسي تعريف نكنم. حتما شب بعد از كنكور برين اين فيلمو ببينين تمام استرس يك سالتون يادتون ميره .. داشتم يواش يواش ميرفتم خيابون كه يييييييييهو فاجعه مرگبار كنكور جلوم سبز شد برگشتم تو. البته براي كنكور هم جواب ميده سر جلسه همش ميتركونين !!! راستي مونيتور كامپيوتر بنده بعد از 7 سال وفاداري نيم سوز شد و ديگه كار نميكنه بردمش تعمير مغازه چي خوش برخورد !!گفت بندازش سطل آشغال !! خلاصه اينكه الان با tv دارم pc ميبينم !.

چه جالب منم الان تازه بعده يه هفته دوري از كامپيوتر ، اومدم با كلي ذوق و شوق روشنش كنم ديدم مانيتورم تصوير نميده ، اومدم يكم با فيشش ور برم كه ديدم با يكم فشار به كارت گرافيكم ، يه قسمتش در اومد ( فاتحش خونده شد :دي )
الان كلي كلي خوشحالم چون ديگه كامپيوتر وسوسم نميكنه :دي
100 درصد يه حكمتي در كار بوده كه اينطور شده

mazg
22-01-2010, 20:44
سلام به همه دوستای گلم....بعد از عمری برگشتم به فروم....والله من 1 مدت درس و کنار گزاشتم ،قرار بود از بهمن برم دانشگاه ولی 1هو خدا زد پس کلم،گفتم این آزمون پایه رو بدم ببینیم در چه وضعیتی هستیم...

توجه:به هزاران دلیل اگه 5 ماه باقیمونده رو خوب درس بخونین،بهترین نتیجه رو میگیرین..... تو رو خدا باور کنین.....

mosbatekonkoor
23-01-2010, 00:02
طاقت بیار رفیق... دنیا تو مشت ماست...
کنکور که چیزی نیست...

sajad
23-01-2010, 11:01
5 ماه باقي مونده اگه با برنامه ريزي باشه فرصت بسيار مناسبي براي قبول شدن هست . نگران نباشيد

mehdi_7070
23-01-2010, 12:02
این هم برای دوستانی که نگران بودند....

نمرات پيش دانشگاهي در كنكور 89 تأثير ندارد

وي اظهار داشت: سال گذشته 15 درصد سوابق تحصيلي به صورت معدل نمرات امتحاني سال سوم دبيرستان در كنكور لحاظ شد.

معاون سازمان سنجش آموزش كشور گفت: اما امسال نمرات امتحانات بر اساس جداول سازمان سنجش محاسبه مي شود و نمره كل به ميزان 15 درصد در كنكور 89 تأثيرگذار خواهد بود.

وي درباره تأثيرگذاري نمرات امتحانات پيش دانشگاهي در كنكور سراسري 89 به مهر گفت: در صورتي كه حتي آموزش و پرورش بتواند امتحانات دوره پيش دانشگاهي را در سال جاري به صورت سراسري و استاندارد برگزار كند، تصحيح اوراق و اعلام نتيجه امتحانات به سازمان سنجش فرايند طولاني دارد كه تا آن زمان كنكور 89 برگزار و نتيجه آن نيز اعلام مي شود.

توكلي اضافه كرد: از اين رو به هيچ عنوان نمرات پيش دانشگاهي در كنكور 89 اعمال نمي‌شود.

new life
23-01-2010, 13:16
سلام و خسته نباشید
ببخشید من این سوالو نباید اینجا میپرسیدم من برنامه ی ازمونو که دیدم (دفتر چه ) تصاعد ولگاریتم جزوش نبود . کتابم دیدم
ولی توی برنامه دیواری همون بزرگه :31: که دیدم تصاعد و لگاریتمو جز مباحث این دفعه بود
حالا بالاخره من نفهمیدم هست یانه .لطف میکنید بگید باید بخونیم یا نه ؟

M . Sayid
23-01-2010, 13:31
سلام و خسته نباشید
ببخشید من این سوالو نباید اینجا میپرسیدم من برنامه ی ازمونو که دیدم (دفتر چه ) تصاعد ولگاریتم جزوش نبود . کتابم دیدم
ولی توی برنامه دیواری همون بزرگه :31: که دیدم تصاعد و لگاریتمو جز مباحث این دفعه بود

نه لازم نیست بخونی دفترچه پارسالو نگاه کردم اینجوری نوشته بود ولی برای آزمون نیومده بود

mazg
23-01-2010, 13:45
سلام و خسته نباشید

نه،لازم نیست بخونید..کلا وقتی بین برنامه دیواری و برنامه دفترچه تناقض وجود داره به دفترچه اعتماد کنین...

clickestan
23-01-2010, 14:34
یه خبرم برای گیمرهای عزیر بدم البته دور از چشم کنکور:
ps3 بالاخره هک شد

shabeashegha
23-01-2010, 18:32
بچه ها با چه برنامه ای میشه فرمولای ریاضی و سینوس کسینوسی رو نوشت؟ چندتا سوال داشتم میخواستم بپرسم ولی میترسم واضح نباشه :20:

yusef
23-01-2010, 18:47
بچه ها با چه برنامه ای میشه فرمولای ریاضی و سینوس کسینوسی رو نوشت؟ چندتا سوال داشتم میخواستم بپرسم ولی میترسم واضح نباشه :20:

vahid0801
23-01-2010, 19:54
سلام.یه سوال.

یکی از دوستام بعد از چند بار امتحان نتونست چندتا واحد مونده ی سومشو قبول شه.هنوز پیشم نرفته.
میتونه تابستون واحد مونده هاشو امتحان بده و بعد کنکور بده و تو مرداد و شهریور پیش 1 و 2 رو امتحان بده بره دانشگاه.؟
یعنی
1.تابستون واحد مونده.
2.تیر کنکور
3.مرداد پیش 1 غیر حضوری
4.پیش 2 غیر حضوری؟

امکان چنین کاری هست؟

shabeashegha
23-01-2010, 20:10
بچه ها چندتا سوال هندسه و مثلثات داشتم اگه حوصله داشتین یه نگاه بهشون بندازین . فقط بی زحمت واسه همشون راه حل غیر تستی میخوام ببخشین که سوالام زیاد بود. گفتم جدا جدا بذارم که سوالی بی جواب نمونه. پیشاپیش ممنون:11:

انتهای این:

و این صفحه:

vahid0801
24-01-2010, 11:49
کسی در این مورد اطلاع نداره.؟لطفا جواب بدید خیلی مهمه

سلام.یه سوال.

یکی از دوستام بعد از چند بار امتحان نتونست چندتا واحد مونده ی سومشو قبول شه.هنوز پیشم نرفته.
میتونه تابستون واحد مونده هاشو امتحان بده و بعد کنکور بده و تو مرداد و شهریور پیش 1 و 2 رو امتحان بده بره دانشگاه.؟
یعنی
1.تابستون واحد مونده.
2.تیر کنکور
3.مرداد پیش 1 غیر حضوری
4.پیش 2 غیر حضوری؟

امکان چنین کاری هست؟

ati_1991
24-01-2010, 21:11
مگه نمرات سال سوم نهایی نیس؟ خب اونا طول نمیکشن؟ یعنی منظورم اینه که قبل از مرداد معلوم میشن که بتونه امتحان پیش بده؟!!!

vahid0801
24-01-2010, 23:57
مگه نمرات سال سوم نهایی نیس؟ خب اونا طول نمیکشن؟ یعنی منظورم اینه که قبل از مرداد معلوم میشن که بتونه امتحان پیش بده؟!!!

منظورت اینه که میشه خرداد قبول بشی و تو تابستون پیش 1 و 2 رو باهم امتحان بدی؟

majid.khaledi
25-01-2010, 00:08
سلام به دوستان خوب کنکوری
این عکس های زیر اطلاعات درصد و رتبه ی چندین کنکوری سابق هستش که میتونه براتون مفید باشه
یکیش هم مربوط به دانشگاه ازاده
موفق باشید

ati_1991
25-01-2010, 14:04
منظورت اینه که میشه خرداد قبول بشی و تو تابستون پیش 1 و 2 رو باهم امتحان بدی؟
منظورم اینه که اینجوری اگه حساب کنیم، فکر نکنم بشه. :دی

dehtoday
26-01-2010, 11:42
سلام بچه ها

اين درسته كه ميگن ميخوان 4 تا از امتحانات خرداد ما رو ( دانش آموز پيش دانشگاهي سال تحصيلي جاري ) رو نهايي كنن ؟

يعني اينكه مثلا مثل سال سوم برگزاري و تصحيح اوراق به عهده حوزه هست ؟ و اينكه آيا تو كنكور ما تاثير داره يا نه ؟

mehdi_7070
26-01-2010, 11:50
سلام بچه ها

اين درسته كه ميگن ميخوان 4 تا از امتحانات خرداد ما رو ( دانش آموز پيش دانشگاهي سال تحصيلي جاري ) رو نهايي كنن ؟

يعني اينكه مثلا مثل سال سوم برگزاري و تصحيح اوراق به عهده حوزه هست ؟ و اينكه آيا تو كنكور ما تاثير داره يا نه ؟

masud-000000
26-01-2010, 12:30
بچها کسی دیگه اینجا نمیاااااااااااد؟؟؟
ماشالله.....خوشحالم میبینیم که همگی مشغول تست زدن هستید.:8::10:
انشالله تو این آزمون همگی به نتیجه دلخواهتون برسید...
فعلا با بای:11:

mosbatekonkoor
26-01-2010, 15:19
ســــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــلام
دوستان شما آزاد ثبت نام می کنید؟ من دودلم!

mehdi_7070
26-01-2010, 15:28

به نظرم ثبت‌نام کنید. حتی اگه فقط هدفتون سراسری باشه. چون به هر دلیل در آینده افسوس نمی‌خورید که ای کاش ثبت‌نام کرده بودم... ممکن هست شرایط آینده چیز دیگه‌ای باشه:20:

attractive_girl
26-01-2010, 15:33

سلام
بهت پيشنهاد ميكنم حتي اگه 99 درصد هم مطمئني توي كنكور سراسري قبول ميشي آزاد رو ثبت نام كن .
چون خيلي از دوستاي من كه به خودشون مطمئن بودن ، پارسال كنكور آزاد ثبت نام نكردن و الان خيلي پشيمونن چون سراسري نتيجه ي دلخواه رو نياوردن . دوستاي ديگرم هم كه قبول شدن باز ميگفتن كاش آزاد ثبت نام كرده بوديم كه ميگفتيم دو تا رشته قبول شديم.
من خودم كامپيوتر شيخ بهايي قبول شدم ولي نرم افزار نجف آباد هم قبول شدم و اينكه دو تا رشته و دو تا دانشگاه قبول شده باشي بيشتر باد ميره زير غبغبت:31:

خلاصه اينكه حتما كنكور ازاد هم شركت كنين حتي اگه نميخواين برين
از همه ي فرصت هاتون استفاده كنين
موفق باشين:46:

ZafMaR
26-01-2010, 17:31
سلام به دوستان خوب کنکوری
این عکس های زیر اطلاعات درصد و رتبه ی چندین کنکوری سابق هستش که میتونه براتون مفید باشه
یکیش هم مربوط به دانشگاه ازاده
موفق باشید

اینا واقعین ؟ فکر کنم رتبه ی کشوری نیست ، رتبه ی سهمیس اون ستون اخر. نه ؟

masud-000000
26-01-2010, 18:54
طبق بخشنامه ای که به مدرسه ما رسیده و چند روز پیش به ما اعلام کردند:
4 درس دیفرانسیل فیزیک ادبیات دینی نهایی شده یعنی مثل سال سوم سر برگ رو می کنند وفرستاده میشه حوزه تصحیح اوراق.
در کنکور 89 تاثیری نداره.ولی در کنکور 90 اعمال میشه.
این چیزی بود که مدرسه به ما اعلام کرد.درست وغلط بودنش با خودشون.
100% تایید میشه حتی بخشنامه اش هم اومده.:19:

swamp
26-01-2010, 19:37
اینا واقعین ؟ فکر کنم رتبه ی کشوری نیست ، رتبه ی سهمیس اون ستون اخر. نه ؟
واقعی که واقعین
رتبه ای که اونجا زده رتبه در منطقه 1 هست

ati_1991
26-01-2010, 19:46
به نظرم ثبت‌نام کنید. حتی اگه فقط هدفتون سراسری باشه. چون به هر دلیل در آینده افسوس نمی‌خورید که ای کاش ثبت‌نام کرده بودم... ممکن هست شرایط آینده چیز دیگه‌ای باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله بله. حتما ثبت نام کنید. شما از آینده که خبر ندارین

M . Sayid
26-01-2010, 21:19
ایول بابا
اومدم پست بزنم که :
این تاپیک رسما خوابیده
دیدم ترکوندین....

reza-atom
27-01-2010, 09:16
سلام
بهت پيشنهاد ميكنم حتي اگه 99 درصد هم مطمئني توي كنكور سراسري قبول ميشي آزاد رو ثبت نام كن .
چون خيلي از دوستاي من كه به خودشون مطمئن بودن ، پارسال كنكور آزاد ثبت نام نكردن و الان خيلي پشيمونن چون سراسري نتيجه ي دلخواه رو نياوردن . دوستاي ديگرم هم كه قبول شدن باز ميگفتن كاش آزاد ثبت نام كرده بوديم كه ميگفتيم دو تا رشته قبول شديم.
من خودم كامپيوتر شيخ بهايي قبول شدم ولي نرم افزار نجف آباد هم قبول شدم و اينكه دو تا رشته و دو تا دانشگاه قبول شده باشي بيشتر باد ميره زير غبغبت:31:

خلاصه اينكه حتما كنكور ازاد هم شركت كنين حتي اگه نميخواين برين
از همه ي فرصت هاتون استفاده كنين
موفق باشين:46:

سال ديگه رو كه از ما نگرفتن اگه خداي نكرده نقبوليديم!

frnsh
27-01-2010, 11:20
سلام چطورین؟
چند روز پیش یه مشاوره اوردن مدرسمون که یکی از آموزشگاهها رو داشت که اسمشو یادم رفت! میگفت که خیی معروفه و با رئیس جمهورم ملاقات داشته و اینا.
خلاصه اومد و توی حرفاشم خیلی خیلی تاکید داشت که فقط کتاب درسیو بخونین. میگفت یه بار که یه جلسه داشته با سنجشی ها، یکیشون که طراح سوالات کنکور بوده بهش گفته که اگه بچه ت کنکوریه بیارش تا من سوالارو بهش بگم! اینم پسرشو برده و اون مرده هم پسره رو برده توی یه اتاقو سوال اولو که بهش گفته، پسره تندی کتاب دیفرانسیلشو باز کرده و گفته این که همین تمرینه! بعدم چندتا سوال دیگه گفته و پسره دوباره سوالا رو توی کتابهاش پیدا کرده!
راست و دروغش رو نمیدونم، اما اینطوری میگفت! همش هم میگفت فقط کتابو بخونین و اصلا سر کمکی ها نرید! تست هم تالیفی اصلا نزنید و فقط سنجش رو بزنین.

بعدم داشت در مورد شهریه و اینا حرف میزد، میگفت آزاد از همه گرونتره، بعد غیر انتفاهی و بعدم چندتا دیگه و آخرسر هم پیام نور.
بعدم میگفت پیام نور معروفیتش بهتر از آزاده!!! جدی پیام نور بهتره؟ آخه من توی "کنکورت را قورت بده" خوندم که آزاد بهتره و بازار کارش بهتر از پیام نوره. جریان چیه؟

reza-atom
27-01-2010, 11:54
قرار بود ٢٦ دي كتاب ديف ٢ مهندس مهربان بياد ٢٦ دي هم رفت و نيومد! حالا بايد چيكار كرد؟
(به گفته ي خودشون ٣ سال روي كتاب ديف ٢ كار كردن)

راستي مولف كتاب گسسته رمزينه در حال حاضر كيه؟

clickestan
27-01-2010, 12:36
دوستان نمایشگاه کتاب کی هستش؟
آخه رفتم تو سایت رمزینه نوشته بود بعضی از کتاباش تا نمایشگاه میاد

راستي مولف كتاب گسسته رمزينه در حال حاضر كيه؟
عنایت کشاورزی
فرشاد مهرافشان

darklord_8
27-01-2010, 12:43
دوستان نمایشگاه کتاب کی هستش؟
آخه رفتم تو سایت رمزینه نوشته بود بعضی از کتاباش تا نمایشگاه میاداینا همش مزخرف میگن
پارسال هم کلی از دوستای منم سر این دیف 2 مهربان از اول سال علاف بودن
نمایشگاه هم رفتیم با هم گفتن نرسیده
الانم یه سال گذشته خودتون دارین میبینین که نمیاد
به نظر من دنبال یه کتاب دیگه باشین.. پارسال خیلی از دوستای من سر همین کتاب برنامشون به هم خورد

راستی نمایشگاه اواسط اردیبهشته

mahyar_bt
27-01-2010, 12:55
سلام چطورین؟
چند روز پیش یه مشاوره اوردن مدرسمون که یکی از آموزشگاهها رو داشت که اسمشو یادم رفت! میگفت که خیی معروفه و با رئیس جمهورم ملاقات داشته و اینا.
خلاصه اومد و توی حرفاشم خیلی خیلی تاکید داشت که فقط کتاب درسیو بخونین. میگفت یه بار که یه جلسه داشته با سنجشی ها، یکیشون که طراح سوالات کنکور بوده بهش گفته که اگه بچه ت کنکوریه بیارش تا من سوالارو بهش بگم! اینم پسرشو برده و اون مرده هم پسره رو برده توی یه اتاقو سوال اولو که بهش گفته، پسره تندی کتاب دیفرانسیلشو باز کرده و گفته این که همین تمرینه! بعدم چندتا سوال دیگه گفته و پسره دوباره سوالا رو توی کتابهاش پیدا کرده!
راست و دروغش رو نمیدونم، اما اینطوری میگفت! همش هم میگفت فقط کتابو بخونین و اصلا سر کمکی ها نرید! تست هم تالیفی اصلا نزنید و فقط سنجش رو بزنین.

بعدم داشت در مورد شهریه و اینا حرف میزد، میگفت آزاد از همه گرونتره، بعد غیر انتفاهی و بعدم چندتا دیگه و آخرسر هم پیام نور.
بعدم میگفت پیام نور معروفیتش بهتر از آزاده!!! جدی پیام نور بهتره؟ آخه من توی "کنکورت را قورت بده" خوندم که آزاد بهتره و بازار کارش بهتر از پیام نوره. جریان چیه؟
خوب کسی که با زئیس جمهور دیدار داشته باشه که معلومه چه سطحی داره دیگه
:31:
اخه کتاب چیزی نداره که من به شخصه میزارم کتاب هارو یکی دو ماه اخر میخونم

attractive_girl
27-01-2010, 13:06
بستگي داره چه دانشگاهي هستي و چه رشته اي ولي كلا پيام نور فقط يكي دوبار ميري سر كلاساش بقيه اش هم غير حضوريه! و اينكه من پرس و جو كردم ميگفتن خوندن رشته هاي مهندسي توي دانشگاه پيام نور پدر دراره!
چون خودت بايد بشيني تو خونه يه كتاب 400-500 صفحه ايه حسابگان و رياضي مهندسي و ... رو بخوني
ولي به نظر من آزاد بهتره تا پيام نور البته اگه هزينه برات مهم نباشه چون تقريبا هزينه ي آزاد 10 برابر پيام نور ميشه

darklord_8
27-01-2010, 13:10
اگر برای مهندسی میخواید پیام نور نرید
یکی از دوستای من پارسال رفت کم اورد. به زور ترم یک رو پاس کرد دوباره کنکور داد

behnam_roli
27-01-2010, 14:51
قرار بود ٢٦ دي كتاب ديف ٢ مهندس مهربان بياد ٢٦ دي هم رفت و نيومد! حالا بايد چيكار كرد؟

تا بخواد این کتابو بده بیرون کنکورو برمیدارن پیش دانشگاهی هم حذف میشه!

من دیروز زنگ زدم انتشارات رمزینه گفت آقای مهربان قول دادن تا آخر ماه حاضر بشه گفتم قضیه مثل پارساله گفت انشاالله که نه!!

پس به نظر من منتظر رمزینه نشین از یه منبع دیگه بخون اگه رمزینه اومد که میخریم اگه نیومد حداقل وقتمون تلف نمیشه

alisahaf70
27-01-2010, 16:32
سلام چطورین؟

پیام نور تو رنکینگ ها حتا از بعضی از دانشگاه های سراسری هم بالاتره !!!!!!! دلیلش هو واضحه دانشجوهای دکتراش همه سطح علمی بالایی دارن و به دلیل سر کار رفتن نمی خوان برن دانشگاه بعدش ووقتشون رو می ذارن روی ژورنال ها و به اسم دانشگاه پیام نور پخش می کننش به همین دلیل ارزش مدرک بین المللیش بالا می ره
ولی اصلا به فکر پیام نور مخصوصا تو رشته های مهندسی نباشین که توی خود کشور یکی از پایین ترین ارزش ها رو بین دانشگاه های کشور داره

frnsh
27-01-2010, 16:42
منم خیلی جا خوندم و شنیدم که آزاد بهتره، اما این مرده اینقدر با آب و تاب میگفت که شک کردم!

در مورد کتاب درسی هم، خودم قبولشون دارم اما به قول یکی از دوستان، کتابهای درسیو دبیر وقت نمیکنه کامل درس بده. و اینکه به قول دبیر فیزیک اضافیه: "تو کتاب مثلا یه تمرین میدن و به یه نکته ای اشاره میکنن، بعد که بحثشو جای دیگه باز میکنیم، میبینیم تا چند صفحه رو میگیره! حالا این نکته و تمام حالاتشو باید دانش آموز کامل موشکافی کنه!!"

mosbatekonkoor
27-01-2010, 16:46

من پریروز از خود آقای مهربان پرسیدم گفت این ماه میاد!

mazg
27-01-2010, 21:31
سال ديگه رو كه از ما نگرفتن اگه خداي نكرده نقبوليديم!

رضا جان اگه اینجوری فکر کنی ،من 100% بهت قول میدم امسال نتیجه خوبی نمیگیری و بعدش یا 1 دانشگاه درپیت میری یا میشینی واسه سال بعد.....ضمنا یادت نره که پیش دانشگاهی بهترین سال قبولی تو دانشگاهه.

سلام چطورین؟

سلام فرنوش خانوم...از اینورا؟؟؟
وااله چون سیستم آموزشی پیام نور دانشجو محوره از آزاد به لحاظ کیفی بهتره ..ولی چون بچه ها اکثرا در طول تحصیل عادت کردن از معلم یاد بگیرن ،وقتی پیام نور میرن کم میارن.
در مورد سوالای کنکور که میگن از تو کتابه ،راست میگن ولی دقیقا همون طوریه که دبیر فیزیکتون گفته...به نظر من الان از کتابای درسیت غافل نشو ولی 2 ماه آخر بشین قشنگ بخونشون.

اینا همش مزخرف میگن
پارسال هم کلی از دوستای منم سر این دیف 2 مهربان از اول سال علاف بودن
نمایشگاه هم رفتیم با هم گفتن نرسیده
الانم یه سال گذشته خودتون دارین میبینین که نمیاد
به نظر من دنبال یه کتاب دیگه باشین.. پارسال خیلی از دوستای من سر همین کتاب برنامشون به هم خورد

راستی نمایشگاه اواسط اردیبهشته

کاملا،اکیدا،قاطعا،100%حرفت درسته...به نظر من اصلا غلاف هیچ کتابی نشین...اچه کتاب دیفرانسیل خوب هم میخواین من کوله پشتی یا همگامان یا مبتکران رو پیشنهاد میکنم...

morteza_bayan
28-01-2010, 11:03
بچه ها این ثبت نام ازاد کی شروع میشه؟

MaaRyaaMi
28-01-2010, 12:35
ثبت نام ازاد باید بعد 15 بهمن باشه
چون الان ارشد ثبت نام دارن میکنن

+

میشه تاریخای آزمونای قلمچی رو در بهمن بهم بگین ؟!

cool zer0
28-01-2010, 12:48
من به دوستان پیشنهاد میکنم از جی5 استفاده کنن.بهتون قول میدم تو همین فرصت 5ماهه بهترین نتیجه رو بگیرین!

unlife
28-01-2010, 13:06

+

9 ام پایه است.
23 ام هم پیش2 و اون یکی زوج درسا شروع میشه.

shabeashegha
28-01-2010, 13:59
سلام به همگی
بچه ها یه مطلب جالبی خوندم که بی ارتباط به کنکور نیست گفتم شما هم بخونید

تو نابغه ای پسر
ایسکانیوز : سی ام مارس 1796 میلادی دانشجوی 18 ساله ای پس از شام در خوابگاه دانشگاه «گوتینگن» آلمان سرگرم حل سه مسئله ریاضی شد که استادش به او تکلیف کرده بود.او استعداد بالایی در حل مسئله های ریاضی داشت و استاد ، آینده بزرگی را برای این دانشجو پیش بینی می کرد.استاد غیر از تکلیف های عادی ، به عمد مسئله های سخت تری را برای او طرح می کرد.
دانشجو هم در عرض دو ، سه ساعت همه آنها را حل می کرد.
آن روز او در عرض کم تر از سه ساعت تکلیفش را به پایان رساند.وقتی کارش تمام شد در لا به لای دفترش چشمش به یک کاغذ اضافه خورد.روی کاغذ یک مسئله طرح شده بود با این مضمون : چگونه می توان یک 17 ضلعی متساوی الاضلاع را با استفاده از یک پرگار و یک خط کش غیر مدرج رسم کرد؟
او بدون تعجب برای حل این مسئله هم تلاش کرد اما چند ساعت گذشت و به نتیجه نرسید.
پیش خودش فکر کرد شاید چون هر بار مسئله های ریاضی را راحت حل می کند ، این بار استاد موضوع سخت تری برای تقویت ذهنش مطرح کرده است.
پسر تیزهوش با سرسختی تمام به حل مسئله ادامه داد.کلنجار رفتن با یک پرگار و یک خط کش غیر مدرج ، تا پاسی از بامداد ادامه یافت و سرانجام مسئله حل شد.
روز بعد این دانشجو پیش استاد رفت و با کمی دلخوری گفت : برای حل آخرین مسئله ای که داده بودید تمامی شب را بیدار ماندم.فکر می کنم خیلی کند ذهن شده ام.امیدوارم مایوستان نکرده باشم.
استاد ، نگاهی به حل مسئله انداخت و از شگفتی خشکش زد : تو دیشب این مسئله را حل کردی؟»
پسر ، سری تکان داد و با شرمندگی گفت : بله ، اما خیلی طول کشید.
استاد ، یک پرگار و یک خط کش غیرمدرج به او داد و خواست بار دیگر روی کاغذ یک 17 ضلعی متساوی الاضلاع بکشد.پسر ، این بار با مهارت کارش را انجام داد.
استاد ، با هیجان گفت : می دانی تو یک مسئله باز ریاضی را که دو هزار سال پیش طرح شده بود حل کرده ای ؟ ارشمیدوس هم نتوانسته بود آن را حل کند.نیوتن هم نتوانست.تو فقط در یک شب آن را حل کردی ؟ تو نابغه ای ! من هم روی همین مسئله کار می کردم و دیروز آن را به اشتباه به همراه تکلیفت به تو دادم.
سالها بعد آن دانشجو وقتی این خاطره را به یاد می آورد اظهار داشت : اگر در آن زمان کسی به من می گفت با مسئله ای بسیار سخت رو به رو هستم که طی دو هزار سال گذشته هیچکس نتوانسته آن را حل کند شاید هرگز نمی توانستم فقط در یک شب به جواب برسم.
آن دانشجو «فریدریش گاوس» بود که با حل همین مسئله ، نامش در دنیا پر آوازه شد.وی با تلاش خستگی ناپذیر ، یک ریاضیدان ، فیزیکدان و ستاره شناس نامور شد.
به طور معمول ، ما انسانها وقتی با چالش یا مسئله ای سخت رو به رو می شویم همیشه می خواهیم اطلاعات بیش تری درباره آن جمع کنیم.چون فکر می کنیم این اطلاعات برای حل آن مسئله یا چالش مفید خواهد بود.گاهی اما هر چه اطلاعات بیش تری دریافت می کنیم ترس و احتیاطمان نیز نسبت به آن مسئله بیش تر می شود.با این اطلاعات منفی ، موانع در راه حل مسئله بیش تر می شود و اعتماد به نفس ما هم فرسایش می یابد.
یک ضرب المثل چینی می گوید «گوساله از ببر نمی ترسد.» وقتی با چالشی مواجه می شویم ، آشنایی کم تر با شرایط پیرامون آن ، همیشه بد نیست.این باعث می شود بدون هراس و تردید ، برای حل مسئله تلاش کنیم.به طور کلی می توان گفت ترس کم تر محصول آشنایی کم تر است ؛ نظر شما چیست

frnsh
28-01-2010, 14:26
سلام فرنوش خانوم...از اینورا؟؟؟
وااله چون سیستم آموزشی پیام نور دانشجو محوره از آزاد به لحاظ کیفی بهتره ..ولی چون بچه ها اکثرا در طول تحصیل عادت کردن از معلم یاد بگیرن ،وقتی پیام نور میرن کم میارن.
در مورد سوالای کنکور که میگن از تو کتابه ،راست میگن ولی دقیقا همون طوریه که دبیر فیزیکتون گفته...به نظر من الان از کتابای درسیت غافل نشو ولی 2 ماه آخر بشین قشنگ بخونشون.

تو پی سی بودم، اینجا نبودم!
نمیخوام به کسی توهین بشه اما به قول خواهرم تا به یکی بگی پیام نور میری، فکر میکنه فراگیره! کلا پیام نورم بد نیست اما با جمع بندی حرفهایی که زده شده کسیو میخواد که یا سر کار بره که وقت نکنه یا واقعا بخواد کار یاد بگیره و اهل سختی کشیدن باشه.
اما خداییش آخرش که آدم مدرک میگیره و بخواد بره سر کار، به قول یکی از دانشجوهای دانشگاه صنعتی اصفهان، تازه دوباره باید بره دوره ببینه که یاد بگیره چطور کار کنه!!!! آخه دانشگاه که وظیفه ش نیست یاد بده! : دی

در مورد کتاب درسی ها هم ممنون، من از همین الانم دارم چرخه میزنمشون. 1 دور تابستون زدم، 1 دورم تا عید میزنم. (منظورم سوم و دوم و فیزیک اوله). امسالمم همزمان دارم خوب میخونم. بعدم میرم سر تست و رفع اشکالو اینا.

swamp
28-01-2010, 18:36
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوستان از این سایت برای تخمین رتبه استفاده کنید
درصدهاتون رو میدین محدوده رتبتون رو میگه

elendil
29-01-2010, 01:06

+

از اشاره ای که به آزاد داشتی واقعا ممنونم

معمولا 4 روز بعد از اتمام ثبت نام ارشد برای کارشناسی شروع میشه

از همتون خواهش عاجزانه دارم همونطوری که پیام نور رو انجام دادید این رو انجام بدید چوووووووووووووووووون وقتی توی اردبیهشت خرداد هستیم این مسئله که اگه سراسری قبول نشم ( برای کسایی که ثبت نام نکردن ) خیلی زجر میده و فقط موج منفی میده ولی وقتی این ثبت نام رو انجام داده باشید مطمئن هستید که پشتتون پره و این نیروی بیشتری میده برا درس خوندن بهتر مفید تر قوی تر ( در حقیقت دوره منطورمه )

یه مسئله ای در مورد فیزیک هستش برای امسال که انشالله فردا بعد سنجش خدمتتون عرض میکنم سعی کنید که جدی بگیرینش چون واقعا مهمه

سلام چطورین؟

خدا رو شکر بعد از چند ماه یه نفر پیدا شد که به حرف ما رسیده باشه که من بگم سنجش مهمه و طراحاش طراحای کنکورن و سوالای هر سالش 20 درصد سوالای کنکور رو تشکیل میده !!!!!

buyuk
29-01-2010, 02:23
mai konid
slm.lotfan dar morede raveshhaye murure dars ham rahne

ALt3rnA
29-01-2010, 10:50
سلام
من بعد از دو آزمون غیبت اینبار رو شرکت کردم تا حذف نشم .
امیدوارم همه آزمونتونو خوب داده باشید (الان هنوز دارید میدید : دی)

من این آزمون چون نخونده بودم فقط ریاضی و انگلیسیو زدم . هر چند هردوشو خوب زدم ولی به نظرم سر خودمو کلاه دارم میزارم چون خیلی بیشتر از وقت تعیین شدشون وقت گرفت . البته تقصیر قلمچیه ها ! امکان نداره کسی اون سوالا رو زیر 1 ساعت بزنه که این 25 دقیقه وقت داده ! :37:

skhammari
29-01-2010, 11:51
سلام
من بعد از دو آزمون غیبت اینبار رو شرکت کردم تا حذف نشم .
امیدوارم همه آزمونتونو خوب داده باشید (الان هنوز دارید میدید : دی)

من این آزمون چون نخونده بودم فقط ریاضی و انگلیسیو زدم . هر چند هردوشو خوب زدم ولی به نظرم سر خودمو کلاه دارم میزارم چون خیلی بیشتر از وقت تعیین شدشون وقت گرفت . البته تقصیر قلمچیه ها ! امکان نداره کسی اون سوالا رو زیر 1 ساعت بزنه که این 25 دقیقه وقت داده ! :37:

سلام منم 11 پاسخناممو دادم اومدم ، سرماخوردم ، به خاطر همين پشتيبانم وقتي زودتر بلند شدم چيزي بهم نگفت

mai konid
slm.lotfan dar morede raveshhaye murure dars ham rahne
سلام
ورود شما رو به p30world خوش آمد ميگم
لطف كنيد به اين تاپيك مراجعه كنيد :

shabeashegha
29-01-2010, 12:38
بچه ها هندسه تجربی امروز چقدر سخت بود حتی یه سوالم نتونستم بزنم!
فکر کنم یادم رفت عربی رو توی پاسخنامه بزنم . خدا کنه اینطوری نباشه همینطوریشم هندسه نزدم زمین شناسیم بد زدم:41:

fardinstar
29-01-2010, 12:40
به نظر من كانون بايد سه تا تغيير تو برنامه هاش بده :
1- مثل جلسه كنكور يه كلوچه بين دروس عمومي و اختصاصي پخش كنن.
2- براي رشته تجربي وقتي دارن ثبت نام ميكنن دو تا گزينه بزارن يكي با زمين شناسي يكي بدون زمين شناسي به نظر من اينطوري خيليا گزينه 2 رو انتخاب ميكنن
3- تو دفترچه سوالات سوالاي هندسه رو جداگانه ندن ( آخه تراز منو مياره پايين ) .
همين ديگه !! امر ديگه اي ندارم .

shabeashegha
29-01-2010, 12:44
به نظر من كانون بايد سه تا تغيير تو برنامه هاش بده :
1- مثل جلسه كنكور يه كلوچه بين دروس عمومي و اختصاصي پخش كنن.
2- براي رشته تجربي وقتي دارن ثبت نام ميكنن دو تا گزينه بزارن يكي با زمين شناسي يكي بدون زمين شناسي به نظر من اينطوري خيليا گزينه 2 رو انتخاب ميكنن
3- تو دفترچه سوالات سوالاي هندسه رو جداگانه ندن ( آخه تراز منو مياره پايين ) .
همين ديگه !! امر ديگه اي ندارم .
با گزینه 2 موافق نیستم به چند دلیل اول اینکه کانون یکی از شعاراش اینه که هیچ درسی رو کنار نذاریم .واسه همینه میذاردش که بچه ها بخوننش دلیل دوم اینه که خیلیا با نزدن زمین شناسی توی کنکور به جای قبول شدن توی رشته ی دکتری (داروسازی) کارشناسی قبول میشن:13:
در مورد گزینه 3 کاملا باهات موافقم البته کسایی که هندسه رو این آزمون بالای 50 زدن فکر کنم کم کم تراز هندسشون 7000 بشه:18:

fardinstar
29-01-2010, 12:57
با گزینه 2 موافق نیستم به چند دلیل اول اینکه کانون یکی از شعاراش اینه که هیچ درسی رو کنار نذاریم .واسه همینه میذاردش که بچه ها بخوننش دلیل دوم اینه که خیلیا با نزدن زمین شناسی توی کنکور به جای قبول شدن توی رشته ی دکتری (داروسازی)
آره خوب ولي خيليا فقط ( فقط ) به خاطر رشته هاي پزشكي و دندانپزشكي تجربي ميان تجربي ميخونن خيلياي ديگه هم براي پزشكي يا دندان پ... يا داروسازي يا اگه نشد رشته هاي كارشناسي ديگه براي همين دو گروه ميشه يكي با زمين و اون يكي بدون زمين البته ميشه يه راه مسالمت آميز ديگه هم به كار برد مثلا دو تا كارنامه بدن يكي براي گروه اول و دومي براي گروه دومي. خوب شد الان ؟؟ زنگ بزنم كاظم ؟؟

shabeashegha
29-01-2010, 13:20
آره خوب ولي خيليا فقط ( فقط ) به خاطر رشته هاي پزشكي و دندانپزشكي تجربي ميان تجربي ميخونن خيلياي ديگه هم براي پزشكي يا دندان پ... يا داروسازي يا اگه نشد رشته هاي كارشناسي ديگه براي همين دو گروه ميشه يكي با زمين و اون يكي بدون زمين البته ميشه يه راه مسالمت آميز ديگه هم به كار برد مثلا دو تا كارنامه بدن يكي براي گروه اول و دومي براي گروه دومي. خوب شد الان ؟؟ زنگ بزنم كاظم ؟؟
اتفاقا آزمون قبل همینطوری بود دیگه. مگه شما شرکت نکردید آزمون قبل رو؟آزمون قبل برای هر زیر گروه یه تراز داده بود یعنی برای زیرگروه یک (پزشکی و دندانپزشکی) بدون احتساب زمین شناسی و البته با ضریب های زیرگروه 1 حساب کرده بود. و برای همه زیر گروههای دیگه همین کارو کرده بود
فکر بدی نیستا ولی بنظرم بزرگترین ایراد در این مورد اینه که باید زمین شناسی تایمش جدا باشه سوالاشم به قول شما جدا. اینطوری میشه مثل کنکور سراسری. کسی نمیتونه وقت زمین شناسی رو برای درسای دیگه استفاده کنه و در اصل ترازها واقعی تر میشن. خود من مثلا زمین شناسی رو ظرف کمتر 7 دقیقه میزنم و بقیه وقتش رو میذارم برای درسای دیگه که البته اشتباهه ولی خوب چاره ای نیست!
منم موافقم که همه آزمونا تراز هر زیرگروه جدا مشخص شه:31:

rambo_1386
29-01-2010, 13:23
سوالات کنکور سراسری و آزاد خارج از کشور سال 88 با پاسخ تشرحی(البته فعلا فقط ادبیات!)

mehdi_7070
29-01-2010, 13:23
مثل جلسه كنكور يه كلوچه بين دروس عمومي و اختصاصي پخش كنن.

این موضوع بستگی به نمایندگی شهر شما داره:46:

behnam_roli
29-01-2010, 13:26
منم با کیک و ساندیس موافقم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظر من یه نیم ساعت هم به وقت آزمون زیاد کنن همش وقت کم میارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sabayon
29-01-2010, 13:29
واي بچه ها، امروز فكر كنم بدترين نتيجم رو بگيرم. باورتون ميشه گسسته رو يادم رفت. آخه ميون اين همه درس پايه گسسته چي ميگه؟؟از اونجايي هم كه معمولا وقت زياد ميارم شك نكردم....خدا كنه بقيه درسام خوب باشن.
اميدوارم شما بهترين نبيجه هاتون رو بگيرين :11:

fardinstar
29-01-2010, 13:30
اتفاقا آزمون قبل همینطوری بود دیگه. مگه شما شرکت نکردید آزمون قبل رو؟آزمون قبل برای هر زیر گروه یه تراز داده بود یعنی برای زیرگروه یک (پزشکی و دندانپزشکی) بدون احتساب زمین شناسی و البته با ضریب های زیرگروه 1 حساب کرده بود. و برای همه زیر گروههای دیگه همین کارو کرده بود
واقعا ؟؟؟ كي همچين كاري كردن ؟ من كه آزمون قبلي بودم ولي تراز زيرگروه و اينا خبري نبود. حتي كارنامه مبحثي رو هم نتونستم بگيرم . شما كجا ديدي اين ترازارو ؟؟

moraddad
29-01-2010, 13:36
اگه اول مهر قرار نمیذاشتیم که هر آزمون کارنامه هامونو بذاریم امروز کارناممو آپلود نمیکردم!
بابا محسن بازم خوبه تو ندیدی گسسته رو...
من که هندسه پایه رو دیدم منفی زدم!!! کاش کور میشدم نمیدیدم!!!!
این آزمون نتیجم فجیعه...
فجیع!

masud-000000
29-01-2010, 13:51
مثل اینکه همگی پایه رو مشکل داشتن....

هر کی امروز از جلسه پپا میشد نا امید بود...

ما هم که مثل همیشه نتونستیم کار خاصی انجام بدیم:31:

گفتم بشینم فیزیک بزنم دیدم سخته،

گفتم بشینم شیمی بزنم دیدم اونم سخته...

سر جلسه هم کنار پنجره نشسته بودم و یه سوز سرمای خفن میومد و نمیزاشت کارمو بکنم

خلاصه اینکه بهترین راهو این دیدم که بیخیالش بشم و همینجوری

مثل خوندن روزنامه تست میزدم و آخراش هم حدود 1 ساعتی وقت اضافه آوردم:31:

سر جمع (عمومی و اختصاصی فکر نکنم 50 سوال رو درست جواب داده باشم):19:

shabeashegha
29-01-2010, 14:10
واقعا ؟؟؟ كي همچين كاري كردن ؟ من كه آزمون قبلي بودم ولي تراز زيرگروه و اينا خبري نبود. حتي كارنامه مبحثي رو هم نتونستم بگيرم . شما كجا ديدي اين ترازارو ؟؟
برای من توی کارنامه ای که از نمایندگی گرفتم زده بود توی سایت قلم چی نبود. کارنامه مبحثی رو من فقط توی سایت دیدم اونم که اصلا واضح نیست فقط تراز کلمو تونستم بخونم بقیش ریزه و خونده نمیشه . کارنامتو از نمایندگی گرفتی؟

shabeashegha
29-01-2010, 14:13
اگه اول مهر قرار نمیذاشتیم که هر آزمون کارنامه هامونو بذاریم امروز کارناممو آپلود نمیکردم!
بابا محسن بازم خوبه تو ندیدی گسسته رو...
من که هندسه پایه رو دیدم منفی زدم!!! کاش کور میشدم نمیدیدم!!!!
این آزمون نتیجم فجیعه...
فجیع!
یعنی هندسه شما هم سخت بود؟:13:یکم امیدوار شدم وقتی بچه های ریاضی میگن هندسه سخت بوده بچه های تجربی امیدوار میشن:31: (هرچند میدونم سوالا فرق داره و ضمن اینکه هندسه ما فقط از هندسه 1 طرح میشه و برای بچه های ریاضی هندسه 1 زنگ تفریحه:46:)

saeed_h1369
29-01-2010, 15:34
ooo che hame na omidan karnamehatono nemizarid bebinim? :d

elendil
29-01-2010, 15:57
سلام بچه ها توی این دو ماه هم اگه سعی کنید مثه ماهای قبل به فکر تراز و درصدتون نباشین و فقط در صدد رفع اشکال هایی که به طور مبحثی داشتید باشین موفقیتتون حتمیه فقط یک مسئله وجود داره حتما حتما حتما از دوستاتون که سنجش دادن سوالای این 4 ماه رو که گذشت رو حتما حتما حتما بگیرین و بررسی 100% کنید چون واقعا مهمه شایدم یه چیزی بیشتر از واقعا بشه براش گفت
البته یادتون نره دیگه یواش یواش توی تست زدنتون بعد 6ماه باید تغییرات عمده ای بدین

1 ) دیگه تست مبحثی زدن فایده ای نداره بلکه باید مخلوط تست بزنید یعنی در آن واحد هم تست فیزیک 1 هم 2 و هم 3 و مخلوط بودنش فوق العاده مهمه چون ذهن باید شروع کنه به تغییر رویه برای آزمون اصلی که این تغییر رویه توی یه ماه عملی نیست و باید با یه پیوستگی و نظم خاصی شروع بشه

2 ) + اون نکته برداری از تمام دروس که توی دی ماه داشتید سعی کنید که از الان به این کارتون سرعت بیشتری ببخشید چون بیشتر مورد نیاز قرار میگیره خلاصه نکات !!!!

3 ) زمان تست ها رو سعی کنید به زمان واقعیشون نزدیک تر کنید و با تعداد بالاتر یعنی اگه با 30 تا سنجشی میگرفتید الان با 40 45 تا بگیرین

4 ) سنجشی های عزیز کارنامه هاتون یادتون نره :دی :دی :دی

fardinstar
29-01-2010, 15:58
ooo che hame na omidan karnamehatono nemizarid bebinim? :d
كارنامه كجا بود آخه اعصابمونو خراب كردن هر چي ميزنم ميگه شماره شناسنامتو درست وارد كن آخه ش.ش خودمم يعني اشتباه ميزنم ؟؟ با اين همه عضو كه گرفتن يه سايت نميتونن طراحي كنن كه پاسخگوي 20000 بازديد تو سه ساعت باشه بعد ميان دو تا error ساختگي ميزارن بگن مشكل از خودتونه كه كارنامتون نمياد. حداقل نميان روراست بگن مشكل از خودشونه ... مسئول انفوذماتيك نمايندگي ... واقعا كه ...

masud-000000
29-01-2010, 16:07
كارنامه كجا بود آخه اعصابمونو خراب كردن هر چي ميزنم ميگه شماره شناسنامتو درست وارد كن آخه ش.ش خودمم يعني اشتباه ميزنم ؟؟ با اين همه عضو كه گرفتن يه سايت نميتونن طراحي كنن كه پاسخگوي 20000 بازديد تو سه ساعت باشه بعد ميان دو تا error ساختگي ميزارن بگن مشكل از خودتونه كه كارنامتون نمياد. حداقل نميان روراست بگن مشكل از خودشونه ... مسئول انفوذماتيك نمايندگي ... واقعا كه ...
آره دقیقا...
تا دیروز هر شماره ای که میزدی کارنامه رو می داد اما الان میگه شماره شناسنامه وارد کن....
آخه شماره شناسنامه 2 کیلومتری رو کی حفظ می کنه..(.20-30 رقمهههه:19:)

masud-000000
29-01-2010, 16:13
این هم از گندی که ما زدیم.....(300 تا افت تراز....)
البته ملالی نیست ما که نخونده رفتیم....:20:

moraddad
29-01-2010, 16:47
یعنی هندسه شما هم سخت بود؟:13:یکم امیدوار شدم وقتی بچه های ریاضی میگن هندسه سخت بوده بچه های تجربی امیدوار میشن:31: (هرچند میدونم سوالا فرق داره و ضمن اینکه هندسه ما فقط از هندسه 1 طرح میشه و برای بچه های ریاضی هندسه 1 زنگ تفریحه:46:)

نه آقا...
من نخونده بودم هندسه. ترازم احتمالا دور و بر 3500 میشه!

ramin 69
29-01-2010, 16:58
سلام بچه ها توی این دو ماه هم اگه سعی کنید مثه ماهای قبل به فکر تراز و درصدتون نباشین و فقط در صدد رفع اشکال هایی که به طور مبحثی داشتید باشین موفقیتتون حتمیه فقط یک مسئله وجود داره حتما حتما حتما از دوستاتون که سنجش دادن سوالای این 4 ماه رو که گذشت رو حتما حتما حتما بگیرین و بررسی 100% کنید چون واقعا مهمه شایدم یه چیزی بیشتر از واقعا بشه براش گفت
البته یادتون نره دیگه یواش یواش توی تست زدنتون بعد 6ماه باید تغییرات عمده ای بدین

1 ) دیگه تست مبحثی زدن فایده ای نداره بلکه باید مخلوط تست بزنید یعنی در آن واحد هم تست فیزیک 1 هم 2 و هم 3 و مخلوط بودنش فوق العاده مهمه چون ذهن باید شروع کنه به تغییر رویه برای آزمون اصلی که این تغییر رویه توی یه ماه عملی نیست و باید با یه پیوستگی و نظم خاصی شروع بشه

2 ) + اون نکته برداری از تمام دروس که توی دی ماه داشتید سعی کنید که از الان به این کارتون سرعت بیشتری ببخشید چون بیشتر مورد نیاز قرار میگیره خلاصه نکات !!!!

3 ) زمان تست ها رو سعی کنید به زمان واقعیشون نزدیک تر کنید و با تعداد بالاتر یعنی اگه با 30 تا سنجشی میگرفتید الان با 40 45 تا بگیرین

4 ) سنجشی های عزیز کارنامه هاتون یادتون نره :دی :دی :دی

یه سوال ، کسایی که تا الان زیاد درس نخوندن از این به بعد چه کار کنن ؟:41::41:

راستی سنجش امروز زبانش فوق العاده مزخرف بود و کاملا غیرعلمی.
مثل همیشه هیچ کدوم از درس ها رو کامل معلم ها درس نداده بودن و ....
فک کنم این دفه رتبم 2000 تو این مایه ها بشه.
راستی به نظر شما من که تا الان بیشتر از هفته ای 30 ساعت نخوندم میتونم رتبه سنجش زیر 1000 برسونم ؟؟؟؟(میانگین رتبه های سنجش های قبلیم 1305ه...)

shabeashegha
29-01-2010, 17:12
فکر کنم مال تجربیا مشکل داره مال منم توی سایت نمیاد ارور میده پاشدم رفتم نمایندگی گرفتم:13:نمایندگیش میگفت تا شب درست میشه ولی جالبه که توی کارنامم درس ریاضی وجود نداره:18: پرسیدم گفت اونم شب درست میشه (توی سایت) راستی کارنامه امروز هم توی زیرگروههای مختلف تراز زده تراز پزشکی دندونپزشکی دامپزشکی برای من 100 تا بیشتر از تراز کل شده. شب کارنامه میذارم ولی بعد میدونم توی سایت تراز زیر گروه ها هم باشه

mohamad_reza72
29-01-2010, 17:19
ترازم4500

بازم یه گند دیگه
افتضاح

mohamad_reza72
29-01-2010, 17:20
فکر کنم مال تجربیا مشکل داره مال منم توی سایت نمیاد ارور میده پاشدم رفتم نمایندگی گرفتم:13:نمایندگیش میگفت تا شب درست میشه ولی جالبه که توی کارنامم درس ریاضی وجود نداره:18: پرسیدم گفت اونم شب درست میشه (توی سایت) راستی کارنامه امروز هم توی زیرگروههای مختلف تراز زده تراز پزشکی دندونپزشکی دامپزشکی برای من 100 تا بیشتر از تراز کل شده. شب کارنامه میذارم ولی بعد میدونم توی سایت تراز زیر گروه ها هم باشه

تراز کل چند اومده؟؟

ALt3rnA
29-01-2010, 17:39
درس ریاضی با تراز 8600 رتبه ی 15 کشور شدم ! مگه میشه ؟ من قبلا با این تراز رتبه ی 40-50 میشدم . تراز مگه با رتبه متناسب نیست ؟

البته نگران نباشید من فقط ریاضی و انگلیسیو زدم و به تراز درخشان 4 هزار دست یافتم :37:
نمیدونم چرا ولی اصلا حال ندارم ! اینهمه وقت تو آزمون ... کاش میشد درسا رو تکی آزمون داد

تازه من سال دومم شما که پیشین چجوری تحمل میکنین ؟

moraddad
29-01-2010, 17:50
به به! به به! جووون به این درصدا!:20:

هندسه رو هم نه جابجا زدم، نه بی دقتی کردم ونه هیچ چیز دیگه...
تمام این منفی 3 درصد حاصل دسترنج خودمه!
نگه میداریم برا یادگاری!

unlife
29-01-2010, 18:08
من یه چیز میگم بهم نخندید ولی.
من نه جبر خونده بودم نه آمار اما فکر کردم تو آمار مسلط ترم واسه همین رفتم سراغ سوالای آمار.تو سوال اول گفته بود:
" 37 درصد داده ها زیر 48،40 درصد بیشتر یا مساوی 43" من خنگ اومدم اون دو تا 40 و 48 رو با هم جمع کردم.:19:
آخه من از دست این بی دقتی هام چی کارکنم؟
ترازم زیر 6000 شد:41:
لعنتی....

Sabayon
29-01-2010, 18:26

خدا رو شكر، خيلي بد نشد. گسسته خيلي خراب نكرد.
چون هفته ي اول با برنامه ي كانون درس نخوندم نتونستم عمومي ها رو اون طور كه بايد بخونم.

سامان، هندسه رو بي خيال، خوشم مياد هميشه عمومي هات رو آسمون سير ميكنه.

ALt3rnA
29-01-2010, 18:26
یه سوال ، کسایی که تا الان زیاد درس نخوندن از این به بعد چه کار کنن ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
معلومه دیگه ! میخوای بت بگیم بیخیال شو برو برا سال دیگه ؟
اگه میخوای یه سال دیگتو تلف کنی انتخاب خودته ولی اگه از همین الانم کسی شروع کنه و مردونه بخونه مطمئن باش میتونه زیر 1000 بیاره . تازه کلیم اضطرابش بش انگیزه میده ولی اون دیگه به خود طرف بستگی داره ...

behnam_roli
29-01-2010, 18:34
الان چرا کسی کارنامه نمیزاره؟

اینم برا من خیلی بد شده ولی آزمون بعد دیگه بالای 7000 میشم

iman0007
29-01-2010, 19:16
:41::41::41::41:...........

mosbatekonkoor
29-01-2010, 19:39
من صبح خواب موندم!!!

panizir
29-01-2010, 19:46
واقعا خسته نباشم!D:

timsar jackson
29-01-2010, 20:14
من که فکر کنم حذف شده باشم از کانون!پشتیبان دیشب زنگید گفت اگه فردا نیای حذف میشی! منم امروز نرفتم!آخه با برنامه ی کانون

نمیخونم بعد اصلا تحمل نمیکنم سر جلسه بشینم و ببینم که سوالا رو یاد ندارم!با اینکه میدونم من برنامه ی کانون رو نخوندم و نباید

سوالا رو بلد باشم..ولی یه حس بد بهم دست میده...فقط 3 تا آزمون جامع کانون رو میرم تو خرداد!!البته اگه بزارن!

خوب شداینو گفتی سامان!قبلا میخواستم بگم یادم رفت...من خودم تابستون گفتم همه کارنامه بزارن و....من هر آزمونی رو که

شرکت کردم کارناممو گذاشتم..یکی 2 تا آزمونم بود که با برنامه ی کانون نمیخوندم به خاطر پشتیبان رفتم که کارنامه گذاشتن

نداشت دیگه..الانم که نمیرم...نگین این خودش میگفت کارنامه بزارین حالا نمیزاره!!

این آزمون نتیجم فجیعه...

سامان لوس نشو دیگه:31: 7000 شدی!فجیع نیست..

timsar jackson
29-01-2010, 20:19
یه سوال ، کسایی که تا الان زیاد درس نخوندن از این به بعد چه کار کنن ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی در مورد کسایی مثل ایشون و خودم!آخرین فرصته!الان هر چه زودتر باید شروع کنی با ساعت مطالعه بالا!سوسول بازی رو هم

این 5 ماه باید بزاری کنار اگه میخوای نتیجه ی خوبی بگیری! (سوسول بازی مثل کارایی که خودمم اولا میکردم..مثلا ساعت

مطالعه رو از کم شروع کنی ببری بالا!اینا دیگه مال الان نیست الان فقط باید عین چهار پا بخونی!هیچیت نمیشه..کم

نمیاری!چشاتم ضعیف نمیشه!اگه چیزی شد با من!!)

پ.ن:تمام چیزایی که تو این پست نوشتم رو با خودمم بودم!

shabeashegha
29-01-2010, 21:08
من که فکر کنم حذف شده باشم از کانون!

شما بورسیه کانون هستین؟ اگه بورسیه نیستین مطمئن باشین حذف نشدین. من کسی رو میشناسم که 8 تا آزمون نرفت بعد آزمونای جامع رو رفت شرکت کرد کسیم بهش چیزی نگفت . پشتیبانا معمولا از این حرفها میزنن ولی کاری نمیکنن خیالتون راحت:31:

M . Sayid
29-01-2010, 21:09
پ.ن:تمام چیزایی که تو این پست نوشتم رو با خودمم بودم!

مگه میشه به بچه های به این گلی اونجور حرفا رو نسبت داد!!!!!!!!!!!!!!!

shabeashegha
29-01-2010, 21:14
اینم مال من :
واسه بچه هایی که میخوان بدونن تراز توی زیرگروه چقدر تفاوت داره اینجا میذارم:
تراز پزشکی . دامپزشکی . دندانپزشکی: 6620
داروسازی شیمی: 6435
زمین شناسی: 6200
مدیرت . حسابداری. علوم اقتصاد: 6290
مهندسی کشاورزی .علوم سیاسی: 6250
اینم اصل کارنامه . ترازای بالا فقط توی کارنامه نمایندگی بود گفتم شاید بچه های دیگه بخوان بدونن

moraddad
29-01-2010, 21:26
خدا رو شكر، خيلي بد نشد. گسسته خيلي خراب نكرد.
چون هفته ي اول با برنامه ي كانون درس نخوندم نتونستم عمومي ها رو اون طور كه بايد بخونم.

سامان، هندسه رو بي خيال، خوشم مياد هميشه عمومي هات رو آسمون سير ميكنه.

ماشالا پسر...بازم ترکوندی:8:
ای آقا... عمومی که نشد درس!:31:
ولی خداییش اختصاصیم ضعیف نیست! یه چیزایی بلدم!:31:

سامان لوس نشو دیگه 7000 شدی!فجیع نیست..
چاکر آق پیمان!
نه ...هفت هزار که فجیع نیست...
آخه فکر میکردم کمتر بشم...
با این درصدهای مزخرف از سرمم زیاده!

shabeashegha
29-01-2010, 21:32
راستی چند جلسه غیبت حذف می کنند؟؟
من تا حالا از تابستون 4 بار غیبت کردم
میخوام اون سه تا آزمون جامع سنجش هم شرکت کنم که دو تاش میخوره به برنامه قلم چی.یعنی 6 جلسه غیبت!!
حالا حذف میشم؟؟
تا جایی که من میدونم کسی رو حذف نمیکنن مگه اینکه بورسیه کانون باشه

elendil
29-01-2010, 22:15

راستی سنجش امروز زبانش فوق العاده مزخرف بود و کاملا غیرعلمی.
مثل همیشه هیچ کدوم از درس ها رو کامل معلم ها درس نداده بودن و ....
فک کنم این دفه رتبم 2000 تو این مایه ها بشه.
راستی به نظر شما من که تا الان بیشتر از هفته ای 30 ساعت نخوندم میتونم رتبه سنجش زیر 1000 برسونم ؟؟؟؟(میانگین رتبه های سنجش های قبلیم 1305ه...)
من یه چیزی رو با جرات تمام بهت میگم به هر کس دیگه ای هم که سنجش میده ( البته اینجا کم هستن متاسفاااااااااانه ) هم میگم اگه سنجش زیر 5000 و 4500 میشین خیلی امیدوار باشین چون فقط یه پشتکار نیاز دارین که سراسری تهران قبول شین و وضع بدی هم نیست بله مسئله ساعت خوندن نیستش دوستم امیر هست هفته ای 45 - 42 میخونه سنجش میشه 62 ، 72 ولی این 10 ساعت بیشتر دلیل این نیستش بلکههههههههههه عوامل متعددی هستن که باعث میشن این رتبه به وجود بیادش مطمئن باش اینو 1300 ، 1000 هم رتبه های واقعا خوبی هستن مطمئن باش با اراده ای که داره موفقیتت حتمیه

دوستان برا بار 1000ام عرض میکنم به خدا طراحای سنجش طراحای کنکورن 15 - 20 درصد سوالای هر سال هم از سنجش های اون سال میاد حالا فک کنید من با این حرفام اینجا دارم غاز میچرونم !!!!!

صرفا ادیت شد !!!!

mosbatekonkoor
29-01-2010, 22:33
سلام
برای آموزش گسسته چی خوبه؟

timsar jackson
29-01-2010, 22:50
مگه میشه به بچه های به این گلی اونجور حرفا رو نسبت داد!!!!!!!!!!!!!!!

چه جور حرفا؟ والا من حرف بد و توهینی نمیبینم توی نوشته هام..فقط یه جا گفتم که باید عین چهار پا بخونین که منظورم همون

خرخونی بود به قصد توهین نگفتم...

شما بورسیه کانون هستین؟ اگه بورسیه نیستین مطمئن باشین حذف نشدین. من کسی رو میشناسم که 8 تا آزمون نرفت بعد آزمونای جامع رو رفت شرکت کرد کسیم بهش چیزی نگفت . پشتیبانا معمولا از این حرفها میزنن ولی کاری نمیکنن خیالتون راحت

نه بورسیه نیستم!

دوستان برا بار 1000ام عرض میکنم به خدا طراحای سنجش طراحای کنکورن 15 - 20 درصد سوالای هر سال هم از سنجش های اون سال میاد حالا فک کنید من با این حرفام اینجا دارم غاز میچرونم !!!!!

کسایی که امتحان سنجش نمیدن چه جوری میتونن سوالای سنجش رو گیر بیارن؟

fardinstar
29-01-2010, 23:10
اینم مال من :
واسه بچه هایی که میخوان بدونن تراز توی زیرگروه چقدر تفاوت داره اینجا میذارم:
تراز پزشکی . دامپزشکی . دندانپزشکی: 6620
داروسازی شیمی: 6435
زمین شناسی: 6200
مدیرت . حسابداری. علوم اقتصاد: 6290
مهندسی کشاورزی .علوم سیاسی: 6250
اینم اصل کارنامه . ترازای بالا فقط توی کارنامه نمایندگی بود گفتم شاید بچه های دیگه بخوان بدونن

چجوري گرفتي كارنامتو ؟؟ مال من اصلا نمياد ميگه ش.شناسنامت غلطه. ولي با همون ش.ش تو قسمت ارزيابي كارنامم به صورت درصدي مياد ولي از تراز و رتبه و ... خبري نيست. يعني واقعا نمايندگي شهر ما ش.ش منو اشتباه زدن ؟؟
درصدامو ميزارم :
زمين : صفر
هندسه 1 : صفر
زيست پايه : 42 %
رياضي پايه : 50 %
فيزيك پايه : 72 %
شيمي پايه : 80 %
----------
معارف : صفر
ادبيات : 34 %
عربي : 30 %
زبان : 91 %
اينم درصداي gf ام :
هندسه 1 : 47 %
زمين سوم : 58 %
شيمي 2 : 67 %
فيزيك : 82 %
رياضي : 83 %
زيست : 85 %
معارف : 62 %
ادبيات : 65 %
عربي : 73%
زبان : 86 %

rambo_1386
30-01-2010, 00:01
دوستانی که آزمون سنجش میدن میتونن تو سایت دریافت نقد آزمون هارو ببینن

مثلا آزمون بهمن سنجش

shabeashegha
30-01-2010, 00:14
چجوري گرفتي كارنامتو ؟؟ مال من اصلا نمياد ميگه ش.شناسنامت غلطه. ولي با همون ش.ش تو قسمت ارزيابي كارنامم به صورت درصدي مياد ولي از تراز و رتبه و ... خبري نيست. يعني واقعا نمايندگي شهر ما ش.ش منو اشتباه زدن ؟؟
درصدامو ميزارم :
زمين : صفر
هندسه 1 : صفر
زيست پايه : 42 %
رياضي پايه : 50 %
فيزيك پايه : 72 %
شيمي پايه : 80 %
----------
معارف : صفر
ادبيات : 34 %
عربي : 30 %
زبان : 91 %
اينم درصداي gf ام :
هندسه 1 : 47 %
زمين سوم : 58 %
شيمي 2 : 67 %
فيزيك : 82 %
رياضي : 83 %
زيست : 85 %
معارف : 62 %
ادبيات : 65 %
عربي : 73%
زبان : 86 %

راستش شب اومدم شماره شناسنامه رو زدم اومد بدون هیچ مشکلی . ولی اگه درصدات میاد معنیش اینه که شماره شناسنامت مورد نداره . کارنامت کامل نشده احتمالا فردا کامل میشه. ولی این gfت چقدر بالا زده فکر کنم ترازش بالای 7000 شده باشه. اگه کارنامه خودت و gfت کامل شد حتما بذار .
خودتم درصدات خوبه زبانت خیلی خوبه . کارت درست:31:

shabeashegha
30-01-2010, 00:27
من یه چیزی رو با جرات تمام بهت میگم به هر کس دیگه ای هم که سنجش میده ( البته اینجا کم هستن متاسفاااااااااانه ) هم میگم اگه سنجش زیر 5000 و 4500 میشین خیلی امیدوار باشین چون فقط یه پشتکار نیاز دارین که سراسری تهران قبول شین و وضع بدی هم نیست بله مسئله ساعت خوندن نیستش دوستم امیر هست هفته ای 45 - 42 میخونه سنجش میشه 62 ، 72 ولی این 10 ساعت بیشتر دلیل این نیستش بلکههههههههههه عوامل متعددی هستن که باعث میشن این رتبه به وجود بیادش مطمئن باش اینو 1300 ، 1000 هم رتبه های واقعا خوبی هستن مطمئن باش با اراده ای که داره موفقیتت حتمیه

صرفا ادیت شد !!!!

خوب حالا یکی مثل من که به آزمونای قبلی سنجش دسترسی نداره چه کار کنه؟لینکی چیزی نیست که بشه سوالات سنجش رو گیر بیاریم؟ سنجش بانک سوالای سالای پیشش رو نمیشه از جایی گیر اورد؟

راستی بچه ها کسی یادگار ماندگار 88 رو نداره؟ من 87 رو دارم ولی مشکل اینه که 87 سال استثنایی بوده خیلیا شانسی وارد دانشگاههایی شدن که رتبه بالاتری لازم داشته (به خاطر بومی گزینی و ....) نمیشه زیاد بهش اعتماد کرد متاسفانه

shahram
30-01-2010, 01:08
salam man mekhostam danshgah azad sherkat konam arshad chtor.

M . Sayid
30-01-2010, 10:30
چه جور حرفا؟ والا من حرف بد و توهینی نمیبینم توی نوشته هام..فقط یه جا گفتم که باید عین چهار پا بخونین که منظورم همون

خرخونی بود به قصد توهین نگفتم...

همین که گفتی با خودم بودم
یادت باشه خودتم جز همین بچه های گل تشریف داری

mahyar_bt
30-01-2010, 14:31
دوستان یه راهنمایی میخوام ممنون میشم همتون جواب بدید
من برنامه ام طوری هست که یه فصلی رو این هفته میخونم بعد دو هفته دیگه اش وقت میزارم برای دوره اش حالا سوالم اینه که اون 2 هفته دیگه تست جدید بزنم یا تست هایی که قبلا زدم دوره کنم مثلا من دیفرانسیل از ابی قلمچی تست میزنم حالا اون دو هفته دیگه بشینم تست هایی که زدم دوره کنم یا از یه کتاب دیگه مثلا اندیشه فائق بشینم تست جدید بزنم نگید جفتش که امکانش نیست :دی

MORINIO
30-01-2010, 14:56
راستی بچه ها کسی یادگار ماندگار 88 رو نداره؟ من 87 رو دارم ولی مشکل اینه که 87 سال استثنایی بوده خیلیا شانسی وارد دانشگاههایی شدن که رتبه بالاتری لازم داشته (به خاطر بومی گزینی و ....) نمیشه زیاد بهش اعتماد کرد متاسفانه

فکر نمیکنم الان اومده باشه احتمالا بعد از کنکور 89 میاد ! چون پارسال هم اینطوری بود

navid_ir
30-01-2010, 15:34
فکر نمیکنم الان اومده باشه احتمالا بعد از کنکور 89 میاد ! چون پارسال هم اینطوری بود
سلام ... مدیر منطقمون گفت تا ماه بعد میاد ... برای فنی ها اومده بود

MaaRyaaMi
30-01-2010, 17:24
سوالای آزمون سنجش تو تهران که میشه رفتن و میدون انقلاب گیر اورد
هستن جاهائی که می فروشن ...

ولی میخواین چیکار؟؟؟

نیازی ندارین که

همون آزموناشو بدین کافیه

F A R I D
30-01-2010, 23:07
سلام.
آقا من یه سوالی داشتم: بچه هایی که رشته پزشکی و دندانپزشکی می خونن آیا مباحثی مثل ژنتیک رو تو داشگاه هم دارن؟

shabeashegha
30-01-2010, 23:20
سلام.
آقا من یه سوالی داشتم: بچه هایی که رشته پزشکی و دندانپزشکی می خونن آیا مباحثی مثل ژنتیک رو تو داشگاه هم دارن؟
پزشکی داره (چون خیلی از دوستای من پزشکی میخونن مطمئنم) ولی دندونپزشکی بعید میدونم .

سوالای آزمون سنجش تو تهران که میشه رفتن و میدون انقلاب گیر اورد
هستن جاهائی که می فروشن ...

ولی میخواین چیکار؟؟؟

نیازی ندارین که

همون آزموناشو بدین کافیه
راستش من فقط آزمونای امسالشو میخوام . میخوام دوران جمع بندی بزنم . حتی اگه نشه گفت که سوالاش مشابه کنکور سراسریه ولی به عنوان منبع تست میشه بهش اتکا کرد (به جای کنکورای آزاد!) شما توی انقلاب جایی رو مشناسین که داشته باشه؟آخه مشکل اینه که انقلاب با اون همه کتاب فروشی و بی سرو تهیش وقت میخواد تا فهمید چیو کجا داره:20:

دوستان یه راهنمایی میخوام ممنون میشم همتون جواب بدید
من برنامه ام طوری هست که یه فصلی رو این هفته میخونم بعد دو هفته دیگه اش وقت میزارم برای دوره اش حالا سوالم اینه که اون 2 هفته دیگه تست جدید بزنم یا تست هایی که قبلا زدم دوره کنم مثلا من دیفرانسیل از ابی قلمچی تست میزنم حالا اون دو هفته دیگه بشینم تست هایی که زدم دوره کنم یا از یه کتاب دیگه مثلا اندیشه فائق بشینم تست جدید بزنم نگید جفتش که امکانش نیست :دی

من روش اول رو ترجیح میدم چون توی این روش تستی که زدی و مشکل داشتی توی اون. دوباره میزنی که خودش میشه مرور (به شرطی که تستای مهم رو موقع تست زدن دفعه اولت علامت بزنی واسه دوره) ولی اگه میخوای دوباره بشینی کل تستایی که زدی رو باز بزنی بنظر من (شاید نظرم اشتباه باشه) کار درستی نیست چون این بیشتر به یادگیری و سنجش شبیه تره تا دوره .
باز بقیه بچه ها هم باید نظرشونو بگن شاید کسی روش جالبتری داشته باشه

clickestan
31-01-2010, 09:03
این کنکور آزاد کارشناسی چی شد آخر؟

shabeashegha
31-01-2010, 13:25
این کنکور آزاد کارشناسی چی شد آخر؟
قطعا این هفته نیست. چون تا 5شنبه مهلت ثبت نام کارشناسی ارشده.کارشناسی معمولا چند روز بعد از کارشناسی ارشد ثبت نام میکنن. شاید هفته دیگه باشه

MaaRyaaMi
31-01-2010, 19:16
راستش من فقط آزمونای امسالشو میخوام . میخوام دوران جمع بندی بزنم . حتی اگه نشه گفت که سوالاش مشابه کنکور سراسریه ولی به عنوان منبع تست میشه بهش اتکا کرد (به جای کنکورای آزاد!) شما توی انقلاب جایی رو مشناسین که داشته باشه؟آخه مشکل اینه که انقلاب با اون همه کتاب فروشی و بی سرو تهیش وقت میخواد تا فهمید چیو کجا داره

اولا که باید بگم شما توی دوران جمع بندی بیشتر همون سوالای کنکور رو باید کار کنین نه آزمون های حالا هر جا ... فکر نکنین چون اسمش سنجشه
پس مثل همونه
یه آزمون واقعا آبکی !! مخصوصا اگه توی قلمچی نتایج خوبی میگیرن واقعا آبکیه سوالای سنجش

دوما

سوالای امسالشو نه فکر نمی کنم پیدا کنی
مگه اینکه
از کسائی که میشناسیشون یا جاهائی که ازمون سنجش برگزار میکنن
گیر بیاری
وگرنه هیچی
یعنی جای خاصی نیس
انقلاب هم من پارسال از دستفروشای کنار خیابون دیدم می فروختن
ولی شاید اگه پرس و جو کنی بتونی از اون کتاب فروشی های زیر زمینی یا دست دوم !! هم بتونی پیداشون کنی

موفق باشی

ramin 69
31-01-2010, 20:51
دوستان شما هم تو گرفتن کارنامه سنجش مشکل دارین ؟
من که نمیتونم بره خودم رو بگیرم . میگه کارنامه شما دریافت نشده تصحیح نشده از این حرف ها. درضمن تهرانم ، نباید این طوری بشه !!

mosbatekonkoor
01-02-2010, 14:11
دوستان شما هم تو گرفتن کارنامه سنجش مشکل دارین ؟
من که نمیتونم بره خودم رو بگیرم . میگه کارنامه شما دریافت نشده تصحیح نشده از این حرف ها. درضمن تهرانم ، نباید این طوری بشه !!
وقتی هنوز کارنامه نیومده از این جور چیزا می نویسه.

DHAMID
01-02-2010, 14:52
این دفترچه کنک.ر آزاد رو کی میدن
من از هر کی میپرسم میگه نمیدونم
تازه مشاور مدرسمون هم نمیدونه:41:
بعد من یه ریشته میخواستم که به برنامه نویسی C ربط داشته باشه
چه رشته هایی برنامه نویسی رو توشون دارن بصورت حرفه ای البته

a3m00n
01-02-2010, 19:22
خسته نباشین کنکوریای عزیز !!!!!!!!

خوبین؟؟؟
درسا خوبن؟؟؟
لذت میبرین از درس خوندن؟؟؟
آفرین
ادامه بدین که نیمه اصلی مونده.
من تا این موقه ها عکسم تو دفترچه کانون بود اما از اینجا به بعد آسون گرفتم و ترازم از 7300 به 6800 اومد و دیگه نرفت بالا...

یادش بخیر :(
چقدر اینجا کل کل میکردیم :(

من 4 شنبه می خوام واسه بچه های شهرمون سخنرانی کنم راجع به کنکور اما نمی دونم چی بگم. :(

azimzade
01-02-2010, 20:06
بچه ها نظرتون چیه؟
من هیچ وقت برا آزمون درس نخوندم.اما این دفعه چون بیشتر درساشو برا امتحان ترم اول خونده بودم تقریبت بهتر دادم
4تا سوالو تو حسابان سوتی دادم.شیمی هم یکم یادم رفته بود.فیزیک و شیمی هم یکم درسمون عقب بود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masud-000000
01-02-2010, 20:33
بچه ها نظرتون چیه؟

نمره ترازاش خیلی جالبه... اصلا بر چه اساسیه؟؟؟مگه تراز بین 3000 تا 10000 نیست؟...پس چرا تراز هندسه شده 12000!!!:18:

ramin 69
02-02-2010, 00:11
وقتی هنوز کارنامه نیومده از این جور چیزا می نویسه.

آخه ما جمعه سنجش دادیم!!! همیشه یکشنبه عصر درصدهامون میومد و هفته بعد کارنامه. اما الان هیچ کارنامه ای باز نمیشه... دوشنبه هم تموم شد!!!!!

دوستان سنجشی دیگه هم این مشکل رو دارند ؟؟؟؟؟

درضمن من اسکنر ندارم ، اگه تونستم یکی جور کنم سوالای هر 4 مرحلش رو میزارم براتون ، مشکلی تو آپلودش نیست ...

attractive_girl
02-02-2010, 00:43
این دفترچه کنک.ر آزاد رو کی میدن
من از هر کی میپرسم میگه نمیدونم
تازه مشاور مدرسمون هم نمیدونه:41:

در مورد رشته ي خودم ميتونم بگم كه با برنامه نويسي خيلي سرو كار داري
علوم كامپيوتر
ترم 1 ‍C++ ‌خوندم و الان هم ترم 2 قراره ويژوال بيسيك كار كنيم

alisahaf70
02-02-2010, 10:35
ما هم که سخت افزاریم این ترم سی++ بود ترم دیگه جاوا

HOJ-JAT
02-02-2010, 10:43
حرفه ای ترین رشته مهندسی نرم افزار هست..

DHAMID
02-02-2010, 13:59
خیلی ممنون بابت راهنمایی هاتون
اما یه سوال دیگه هم داشتم
تو دفترچه آزاد باید همون اول رشته انتخاب کرد دیگه درسته؟
خوب من اولویت هامو چجوری بزنم
بجز برنامه نویسی دیگه هیچ رشته ای نمیخوا
حالا اولیشو میزنم علوم کامپیوتر بقیشو چی بزنم؟

*Necromancer
02-02-2010, 14:08
همون علوم کامپیوتر بزن ولی شهرای دیگه

azimzade
02-02-2010, 18:02
نمره ترازاش خیلی جالبه... اصلا بر چه اساسیه؟؟؟مگه تراز بین 3000 تا 10000 نیست؟...پس چرا تراز هندسه شده 12000!!!:18:
این آزمون مرآته با کانون فرق فوکوله.من درصدای کنکور بچه های مدرسمونو دیدم اوناهم تراز 11000 هم داشتن

HOJ-JAT
02-02-2010, 19:17
حالا اولیشو میزنم علوم کامپیوتر بقیشو چی بزنم؟
البته میل خودتونه ولی علوم کامپیوتر تقریبا پایین ترین رشته در مورد کامپیوتر محسوب میشه..شما مهندسی کامپیوتر و it را اول بزنید علوم را اخر...

fardinstar
02-02-2010, 20:36
سلام دوستان. من رشتم تجربي هست و کنکور غير÷زشکي آزاد رو هم ميخوام از رشته رياضي انتخاب کنم. در مورد رشته هاي رياضي فيزيک و بازار کارش و .... اطلاعات چنداني ندارم. برام يه رشته خوب بين رشته هاي رياضي فيزيک معرفي کنين که بتونم تهران قبول شم. ترازش ÷ايين باشه رشتش هم خوب باشه خلاصه بتونم قبول شم ( به اينکه رشتم تجربي هست توجه کنين. فيزيکم بد نيست ولي رياضيم متوسط هست. شيميم هم خيلي خوبه. عموميا رو هم به جز زبان يکم ضعف دارم.) ممنون.

mosbatekonkoor
02-02-2010, 22:54
انرژی درونی تون رو جنبشی کنید:

bida
03-02-2010, 01:13
اگه من جای شما بودم کنکور غیر پزشکی رو دامپزشکی می زدم.ولی مثل این که علاقه ندارید که نمی خواید بزنید.
ولی حالا که می خواید ریاضی رو بدید به نظر من رشته مکانیک رشته خیلی خوبیه وبازار کار فوق العاده زیادی داره.
یه مزیتیه هم که داره اینه که بیشتر با فیزیک سر و کار دارید واین که فیزیکتون خوبه باعث پیشرفتتون تو این رشته میشه.

به قول اویلر " مکانیک بهشت ریاضیات است " بدون پایه قوی ریاضی تو مکانیک و اکثر مهندسیا طرف حسابی کم میاره:20:

Alamate Soal
03-02-2010, 11:14
بچه هاي تجربي ، واسه پزشكي منقطه 2 چه رتبه اي ميخواد ؟‌

clickestan
03-02-2010, 21:13
رییس مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز ثبت‌نام كنكور سال 1389 دانشگاه از اواخر بهمن ماه سال جاری خبر داد.

دکتر عبدالله سجادی جاغرق، گفت: كنكور دانشگاه آزاد اسلامی اواسط تیر ماه سال آینده برگزار می‌شود.

وی همچنین در خصوص نحوه تاثیر سوابق تحصیلی داوطلبان كنكور در نحوه پذیرش، گفت: با تصویب كارگروه كنكور از امسال و برای نخستین بار، سوابق تحصیلی داوطلبان تا ۱۵ درصد در پذیرش كنكور دانشگاه آزاد اعمال خواهد شد.

سجادی با بیان اینكه در سال گذشته معدل و سوابق تحصیلی در آزمون‌های دانشگاه آزاد تاثیر نداشت و لحاظ نمی شد، در بیان علت آن نیز گفت: ممكن بود معدل‌های خوداظهاری حق داوطلبان را تضییع كند.

رییس مركز آزمون دانشگاه آزاد با اشاره به افزایش ظرفیت كنكور ۸۹ دانشگاه نیز خاطر نشان كرد: متناسب با ایجاد رشته‌های جدید، افزایش ظرفیت پذیرش نیز خواهیم داشت.

سجادی همچنین با اشاره به پایان مهلت ثبت‌نام آزمون كارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۱۵ بهمن ماه، گفت: داوطلبان باید در مهلت اعلامی و با مراجعه به دفاتر پستی و تهیه دفترچه راهنما و كارت اعتباری، از طریق سایت مركز آزمون به نشانی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نسبت به ثبت‌نام خود اقدام كنند.

آزمون كارشناسی ارشد سال ۸۹ دانشگاه آزاد اسلامی طی روزهای ۲۳ الی ۲۵ اردیبهشت ماه به طور همزمان در سراسر كشور برگزار می‌شود.

mosbatekonkoor
05-02-2010, 12:49
دوستان مثل اینکه اینجا برای چند ساعت طلسم شده بود! یه نفر سر صحبت رو باز کنه!!!

HOJ-JAT
05-02-2010, 16:15
دوستان مثل اینکه اینجا برای چند ساعت طلسم شده بود! یه نفر سر صحبت رو باز کنه!!!
خوب من به عنوان داوطلب پارسال و دانشجو امسال میگم درس بخونید و بالاترین رشته ها ودانشگاه ها را هم مد نظر داشته باشید....برای افزایش درس خونی:دی سری به دانشگاه های شهرتون بزنید..می دونم درس خوندن خیلی سخته اما اگر به روزی که نتایج اعلام میشن فکر کنید می بینی که ارزششو داره..
موفق باشید دوستان گلم:10:

tanha2354
05-02-2010, 16:26
لطفا کمکم کنید چطور به درس خوندنم سرعت بدم خیلی کند می خونم

attractive_girl
05-02-2010, 17:34
لطفا کمکم کنید چطور به درس خوندنم سرعت بدم خیلی کند می خونم

منم حرف جناب حجت رو تاييد ميكنم
اصلا به اين فكر نكنين كه چي ميخواين قبول شين شما فقط هدفتون درس خوندن باشه و از درس خوندن لذت ببرين!

شما وقتي ميخواين به سراغ درس ها ميريد بايد تمام حواستونو جمع كنين روي درس خوندن ،‌اگه ذهنتون براي درس خوندن آزاد نباشه حواستون پرت ميشه و وقتتون الكي ميگذره بدون اينكه بتونين يه صفحه از كتاب رو بخونين!
اين مشاوره همش ميگن رو كاغذ بنويسين افكارتون رو ولي كسي گوش نميده، به نظر من اگه حواستون پرت شد براي چند لحظه درس رو بذارين كنار و برين با دوستتون يا خونوادتون حرف بزنين كه درگيري هاي ذهنتون بيرون بريزه تا بتونين راحتر درس بخونين.

نكته ي ديگه اينه كه محيط درس خوندن خيلي مهمه سعي كنين دورتون خيلي شلوغ نباشه تا حواستون پرت نشه ،‌مثلا من خودم پارسال هر چي وسايل دكوري روي ميزم بود گذاشتم تو كمدم كه دور و برم خرت و پرت نباشه حواسم پرت شه

پيشنهاد آخرم هم اينه كه اگه ميبينين تمركز ندارين و نميتونين درس بخونين با دوستاتون به كتابخونه بريد و اونجا درس بخونين. مفيد ترين ساعات مطالعه ام براي كنكور توي كتابخونه بود كه البته روزايي كه به مدرسه نميرين به كتابخونه برين وگرنه خسته ميشين
اين روش بيشتر براي ايام تعطيلات نوروز و بعد از تموم شدن امتحانات ترم دوم پيشنهاد ميشه

جميعا موفق باشين[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

moraddad
05-02-2010, 18:45
از درس خوندن لذت ببرين!
این شعاره!

این درسته:

می دونم درس خوندن خیلی سخته

خداییش فوتبال و فیلم و کارای متفرقه(!) بیشتر حال میده یا گسسته خوندن؟!:31:
چون مجبوریم باید بخونیم...حالا که باید بخونیم، پس درست بخونیم...
به قول دبیرمون "واقعا اینکه ما بدونیم گراف پترسن دور به طول 7 نداره تو زندگی به چه دردی میخوره؟
به تو هیچ ربطی نداره که به چه دردی میخوره! چون تو کنکور میاد باید بخونیش..."

attractive_girl
05-02-2010, 19:01
این شعاره!

این درسته:

خداییش فوتبال و فیلم و کارای متفرقه(!) بیشتر حال میده یا گسسته خوندن؟!:31:
به قول دبیرمون "واقعا اینکه ما بدونیم گراف پترسن دور به طول 7 نداره تو زندگی به چه دردی میخوره؟

كي ميگه درس خوندن راحتره ؟‌
من فقط ميگم مثله كسايي درس بخونين كه از درس خوندنشون لذت ميبرن
اينطوري نيستيم ولي سعي خودمونو بكنيم

new life
05-02-2010, 20:02
حتی مشاور ها هم اعلام کردن که فقط 5 درصد هستند که از در س خوندن لذت میبرند :eh: از کل کنکوری ها
در رابطه با کسانی هم که از درس خوندن لذت نمیبرن توصیه شده که فقط به این فکر کنن که : باید رشته ای رو که دوست دارن قبول بشن !!!:mellow:
این بهتون انگیزه میده یعنی فقط فکر کردن به رشته ی مورد علاقه

superior
05-02-2010, 20:44
من بعنوان یه آدم مثلا با تجربه! بتید بگم که این حرف ها که عید مهمونی نرین و رفت آمد نداشته باشد و.... همش چرته!!

شما مهمونی ها رو برو. و درست رو هم بخون! باور کن اینجوری خیلی راحتره! خودتم راحت تری!

اصلا حالا که اینجور شد بزار فرمول اصلی رو بهتون بگم!:5::5::5::5:

میدونین کنکور توی سال های اخیر واقعا خنده دار شده!:31::31: توی روزنامه و رادیو. توی تلوزیون و اینترنت و مجله و... همه از کنکور حرف میزنند. این ها همش فقط استرس کنکور رو بدنبال داره! چون این قضیه براتون بزرگ جلوه میکنه!:13:

فرمول اینه:

کنکور رو ساده بگیرید!!!

و این فرمول برای خیلی از چیزا کاربرد داره! اینجوری واقعا راحت ترید! و به نتیجه مطلوب هم میرسید. کنکور یه چیز پیچیده و سخت همونطوری که رسانه ها و قلم چی و جوکار و .... میگن نیست!

بقول دکتر میثمی این فقط یه مرحلست! یه پله دیگه واسه عبور! :5::5:
:10:
بای.

MaaRyaaMi
05-02-2010, 21:51
موافقم

والا به خدا درس خوندن اونم برای کنکور هیچ لذتی نداره !!! اینکه بشینی عربی و تاریخ ادبیات حفظ کنی و بزنی تو سر خودت هیچ لذتی نخواهد داشت !!!

دیگه اینو من که میخوام برای سومین بار کنکور بدم می فهمم : ))
ولی
به همون چیزی که قراره بشه فکر کنین
یعنی من خودم فکر میکنم سال اولی که کنکور دادم نتیجه ش خیلی بدتر از سال دوم بود ... سال دوم بهتر بود
و حالا سوم ... :دی

در مورد مهمونی و خیلی چیزای دیگه هم باید دید چه جوریه اگه وقت گیره بهتره صرف نظر کرد .... به هر حال 1 ساعتم 1 ساعته ! یه روزم یه روزه !!

yusef
05-02-2010, 23:06
موافقم

والا به خدا درس خوندن اونم برای کنکور هیچ لذتی نداره !!! اینکه بشینی عربی و تاریخ ادبیات حفظ کنی و بزنی تو سر خودت هیچ لذتی نخواهد داشت !!!

ولی
یعنی من خودم فکر میکنم سال اولی که کنکور دادم نتیجه ش خیلی بدتر از سال دوم بود ... سال دوم بهتر بود

در مورد مهمونی و خیلی چیزای دیگه هم باید دید چه جوریه اگه وقت گیره بهتره صرف نظر کرد .... به هر حال 1 ساعتم 1 ساعته ! یه روزم یه روزه !!

برای عید که کل خونواده 12 روزی میخوان برن
فقط من میمونم و حوضم:31:
چاره ای جز درس خوندن ندارم.

skhammari
06-02-2010, 01:22
برای عید که کل خونواده 12 روزی میخوان برن
فقط من میمونم و حوضم:31:
چاره ای جز درس خوندن ندارم.

من كه اينجا براي خودم تنهايي 7 سين پهن ميكنم :31:

timsar jackson
06-02-2010, 09:27
من بعنوان یه آدم مثلا با تجربه! بتید بگم که این حرف ها که عید مهمونی نرین و رفت آمد نداشته باشد و.... همش چرته!!

من که سالهاست که مهمونی و ...زیاد نمیرم!از شلوغی خوشم نمیاد همیشه تو خونه ام! ولی تو همین خونه هم نمیتوننم بخونم:31:

M . Sayid
06-02-2010, 10:05
من که سالهاست که مهمونی و ...زیاد نمیرم!از شلوغی خوشم نمیاد همیشه تو خونه ام! ولی تو همین خونه هم نمیتوننم بخونم:31:

منم همینطورم از شلوغی زیاد خوشم نمیاد ولی اگه دو نفر دیگه هم سن و سال خودم هم باشن میتونم تحمل کنم و گرنه اعصابم خورد میشه

timsar jackson
06-02-2010, 10:09
منم همینطورم از شلوغی زیاد خوشم نمیاد ولی اگه دو نفر دیگه هم سن و سال خودم هم باشن میتونم تحمل کنم و گرنه اعصابم خورد میشه اتفاقا من هم سن و سال خودمو نمیتونم تحمل کنم:31: مخصوصا اگه جنس لطیف باشن...

بیخیال تاپیک از روالش خارج شد!!

shifter
06-02-2010, 10:12
بچه ها مشاوره دانشگاه ازاد اينجا هم ميبشه يا بريم تو تاپيكش؟
در مورد نوروز هم من برنامه ام اينه كه از 28 ام تعطيل كنم تا 2 فروردين...
شما چطور؟

soheiltaker
06-02-2010, 10:48
سلام :31:
چه خبره اينجا
چطورين بچه ها.؟؟ البته اونايي كه منو ميشناسن :31:
يادش بخير ... 2سال چه دوراني داشتيم تو پي سي
كم كم دارين به دوران طلايي نزديك ميشين ...
سعي ميكنم از اين به بعد بيام اينجا ...
اميدوارم همتون موفق باشين ...
:11:

reza-atom
06-02-2010, 11:55

دقيقاً همين عادتو منم دارم !!! :31: بگذريم :

خداییش فوتبال و فیلم و کارای متفرقه(!) بیشتر حال میده یا گسسته خوندن؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

حتی مشاور ها هم اعلام کردن که فقط 5 درصد هستند که از در س خوندن لذت میبرند :eh: از کل کنکوری ها
در رابطه با کسانی هم که از درس خوندن لذت نمیبرن توصیه شده که فقط به این فکر کنن که : باید رشته ای رو که دوست دارن قبول بشن !!!:mellow:
این بهتون انگیزه میده یعنی فقط فکر کردن به رشته ی مورد علاقه

موافقم

ولی

:13:

همه ي اين حرفا تاييد ميشه ! مثلا ًمن به فيزيك علاقه دارم اما مسلماً بايد رياضيات و كاربرد هاي اونم بلد باشم ! اما اينكه يه دانش آموز رياضي بياد عربي و ادبيات و ديني و هزار كوفت و مرض ديگه رو به زور حفظ كنه يا ... خيلي مزخرفه ! واقعاً متاسفم !!! ديگه حالم از كنكور بهم ميخوره ! سعي كنين از همون درسي كه بهش علاقه دارين لذت ببرين (شيمي - رياضي يا فيزيك ) ! لعنت به نظام آموزشي ايران !!!!

راستي حالم از كلمه هايي مثل " جمع بندي " ، "دوران طلايي" ، "آزمون آزمايشي" ،"تراز" ، "كانون" ، "رتبه" و همچنين از عدد و ارقامي كه نسبت ميدن بهم ميخوره !:2: شايد مثل من خيلياي ديگه باشن اما به زور دارن تحمل ميكنن!

setayesh_sh
06-02-2010, 13:33

پشت کنکوری هستی مگه نه؟

نسبت به پارسال بیشتر میخونی یا کمتر؟

shabeashegha
06-02-2010, 13:56
همه ي اين حرفا تاييد ميشه ! مثلا ًمن به فيزيك علاقه دارم اما مسلماً بايد رياضيات و كاربرد هاي اونم بلد باشم ! اما اينكه يه دانش آموز رياضي بياد عربي و ادبيات و ديني و هزار كوفت و مرض ديگه رو به زور حفظ كنه يا ... خيلي مزخرفه ! واقعاً متاسفم !!! ديگه حالم از كنكور بهم ميخوره ! سعي كنين از همون درسي كه بهش علاقه دارين لذت ببرين (شيمي - رياضي يا فيزيك ) ! لعنت به نظام آموزشي ايران !!!!

راستي حالم از كلمه هايي مثل " جمع بندي " ، "دوران طلايي" ، "آزمون آزمايشي" ،"تراز" ، "كانون" ، "رتبه" و همچنين از عدد و ارقامي كه نسبت ميدن بهم ميخوره !:2: شايد مثل من خيلياي ديگه باشن اما به زور دارن تحمل ميكنن!
تازه اول راهه وقتی دانشگاه قبول شدی متوجه میشی واحدهای عمومی چقدر از وقت دانشجوییتو میگیره اونوقته که عصبی میشی. فکر کن مثلا اخلاق رو بخوای پاس کنی:27: اونوقت واسه اموات مولفای کتاب عربی و دین و زندگی خیرات میکنی (آخه اون موقع متوجه میشی که کتابایی که الان میخونی خیلی قابل فهم تره!)

alisahaf70
06-02-2010, 19:59
وای این حرفتو تایید می کنم اخلاقو که پاس کردم امروز اولین جلسه ی تاریخ تحلیلی بود استاده یک پیرمردی بود که خداییش خودش وسط حرفاش خوابش برد قبلش همه ی بچه ها می خوان از جلسه ی بعد کلی قهوه و چایی بخورن :دی

timsar jackson
06-02-2010, 21:55
پشت کنکوری هستی مگه نه؟

نسبت به پارسال بیشتر میخونی یا کمتر؟ بله!

پارسال اصلا نمیخوندم که بخواد امسال بیشتر بخونم یا کمتر! ولی امسال دارم میخونم!!!

frnsh
06-02-2010, 23:53
سلام دوستان
خواستم بپرسم این لغتهایی که توی متن عربی کنکور سراسری ریاضی میاد از کجاس؟ از صور جمالیه و ایناس؟ یا اینکه چون اول کتاب نوشته از صور جمالیه و اینا نمیاد، از اینا نیست؟
مرسی

shabeashegha
07-02-2010, 00:28
سلام دوستان
خواستم بپرسم این لغتهایی که توی متن عربی کنکور سراسری ریاضی میاد از کجاس؟ از صور جمالیه و ایناس؟ یا اینکه چون اول کتاب نوشته از صور جمالیه و اینا نمیاد، از اینا نیست؟
مرسی
ما یه دبیری داشتیم میگفت عربی هم مثل زبانه . توی درک مطلبش لغات خارج از کتاب میاد که باید با توجه به معنی بقیه کلمات مفهوم کلی درک مطلب رو حدس بزنید . فقط تستایی که مستقیما معنی یک کلمه رو میخوان از خود کتاب میان . که البته این تستا فقط توی کنکور دانشگاه آزاد میان

HOJ-JAT
07-02-2010, 10:15
يه دانش آموز رياضي بياد عربي و ادبيات و ديني و هزار كوفت و مرض ديگه رو به زور حفظ كنه يا ... خيلي مزخرفه
حالا کاشکی تو دبیرستان فقط بود ..تو دانشگاه هم هست مثلا مهندس کامپیوتر باید ادبیات بخونه اندیشه اسلامی..و هزار چیز مزخرفه دیگه..:2:

reza-atom
07-02-2010, 11:42
حالا کاشکی تو دبیرستان فقط بود ..تو دانشگاه هم هست مثلا مهندس کامپیوتر باید ادبیات بخونه اندیشه اسلامی..و هزار چیز مزخرفه دیگه..:2:

جون من راست ميگي ؟؟؟ پس بدبختيم كه !!!:41:

Kourosh2
07-02-2010, 12:59
جون من راست ميگي ؟؟؟ پس بدبختيم كه !!!:41:

خیلی هم ناراحت نباشید. نباشند باید جاش درس تخصصی بگیرید که پاس کردن اون همه درس تخصصی کار سختیه. درس متون اسلامی (که آموزش زبان عربیه) رو فقط زود بگیرید که تا عربی یادتون نرفته تمومش کنید و گر نه خیلی سخت میشه.

skhammari
07-02-2010, 13:41
حالا کاشکی تو دبیرستان فقط بود ..تو دانشگاه هم هست مثلا مهندس کامپیوتر باید ادبیات بخونه اندیشه اسلامی..و هزار چیز مزخرفه دیگه..
مگه اینا برای رشته مهندسی اجباریه ؟ من شنیده بودم اونایی که معدلشون پایینه اگه دوست داشتن میتونن دروس عمومی وردارن که معدلشون بره بالا
درسته ؟

shabeashegha
07-02-2010, 13:47
مگه اینا برای رشته مهندسی اجباریه ؟ من شنیده بودم اونایی که معدلشون پایینه اگه دوست داشتن میتونن دروس عمومی وردارن که معدلشون بره بالا
درسته ؟
به قول یکی از بچه ها : شما به اختیار خودت مجبوری دروس اختیاری ورداری:31:
همچین قانونی رو من نشنیدم ولی میدونم که توی دانشگاه آزاد اگه توی کنکور یه درسی رو از میانگین پایینتر بزنی مجبورت میکنن (به اختیار خودت!) پیش نیاز اون درس رو جزو واحدات ورداری.
همین چند وقت پیش توی مجلس یه طرحی بررسی شد (و البته آخرش معلوم نشد به کجا کشید) که با حذف دروس عمومی و بی ربط هر رشته کارشناسی به 3سال و دکترای حرفه ای به 5 سال کاهش پیدا میکرد . حالا حساب کنین چقدر درس عمومی و چرت و پرت توی دانشگاه ارائه میشه که دکترای حرفه ای 7ساله میشه 5سال:13:

setayesh_sh
08-02-2010, 10:01
بله!

پارسال اصلا نمیخوندم که بخواد امسال بیشتر بخونم یا کمتر! ولی امسال دارم میخونم!!!
از بچه های پشت کنکوری فقط تو رو میشناختم واسه همین پرسیدم:D
میخواستم خودمو با بقیه بسنجم!

timsar jackson
08-02-2010, 10:29
از بچه های پشت کنکوری فقط تو رو میشناختم واسه همین پرسیدم:D
میخواستم خودمو با بقیه بسنجم! گزینه ی خوبی رو واسه سنجش انتخاب نکردی دو نقطه دی!!!!

setayesh_sh
08-02-2010, 10:33
چرا حالا؟مگه چشه؟:d

timsar jackson
08-02-2010, 10:35
چرا حالا؟مگه چشه؟:d باید خودتو با یکی میسنجیدی که لااقل درسخون باشه: بهمن!

بچه های پشت کنکوریه درس خون هستن..مثل آرش..سعید...رویا..

setayesh_sh
08-02-2010, 11:06
باید خودتو با یکی میسنجیدی که لااقل درسخون باشه: بهمن!

بچه های پشت کنکوریه درس خون هستن..مثل آرش..سعید...
اخه چون خودمم زیاد درس نمیخونم:D

skhammari
08-02-2010, 13:59
سلام
دیروز بیکار بودم داشتم دفتر برنامه ریزی علوی پارسالم رو نگاه میکردم ( چون پارسال علوی بودم ) چشمم به بودجه بندی سوالای کنکور افتاد کلی انگیزه گرفتم ( خودمم نمیدونم چرا ) حالا گفتم برای شما هم بزارم شاید انگیزه گرفتین ، بهر حال امیدوارم مفید باشه، در ضمن اینا مال رشته ریاضیه

ادبیات عمومی
معنا و مفهوم : 6 تست
--------------------------------------------------
تناسب معنایی : 5 تست
آرایه ها : ( 3 تست)
1 - پ
2 - حس آمیزی و تناقض
3 - تشبیه - جناس تام
تاریخ ادبیات : نام نویسندگان : 3 تست
دستور زبان : 6 تست
1 - تعداد تک واژه ها
2 - کلمه دخیل
3 - هسته گروه
4 - انواع جمله
5 - مشتق - مرکب - مشتق مرکب
6 - فشار آوایی ویا تکیه
-------------------------------------------------
املا : 2 تست
-------------------------------------------------

دین و زندگی
سال دوم : 7
سال سوم : 7
پیش دانشگاهی : 7
آیات و مفاهیم : 4

زبان انگلیسی
گرامر : 5
لغت و معنی : 10
تکمیل متن : 5
درک مطلب : 5

عربی
از عربی به فارسی : 5
معنا و مفهوم : 1
از فارسی به عربی : 2
با توجه به متن به سوالات زیر پاسخ دهید : 4
اعراب و تحلیل صرفی : 3
اعراب فرعی و محلی : 2
اعلال : 1
آئین نگارش : 1
نواسخ : 1
حرکت گذاری : 2
منادا : 1
استثنا : 1
انواع مفاعیل : 1

دیفرانسیل
تابع : 3-4
دنباله و سری : 2
حد و پیوستگی : 3-4
مشتق و کاربرد مشتق : 6-8
انتگرال : 2-3
مثلثات : 2
لگاریم : 1
بخشپذیری و معادله درجه 2 : 1
آمار : 1

گسسته
گراف : 1
نظریه اعداد : 4
آنالیز ترکیبی و ترکیبات : 4
احتمال : 1
احتمال شرطی : 1
تابع احتمال : 1
اختصاصی جبر و احتمال : 2

هندسه
بردار - خط و صفحه : 2
مقاطع مخروطی : 3
جبر ماتریسی - دترمینان - دستگاه معادلات : 4
هندسه پایه : 7

شیمی
سال دوم :
فصل 1 : 3
ف 2 : 2
ف 3: 1
ف 4 :2
ف 5 : 2
آزمایشگاه : احتمالا 1
--------------------------------------
سال سوم :
ف 1 : 4
ف 2 : 3
ف 3 : 4
-------------------------------------
پیش دانشگاهی :
ف 1 : 3
ف 2 : 3
ف 3 : 5
ف 4 : 3

فیزیک
بردار : 1
حرکت : 4
دینامیک : 3
کار و انرژی : 1
حرکت دایره ای : 1
حرکت نوسانی : 3
موج مکانیکی 1 : 2
موج مکانیکی 2 : 3
الکترومغناطیس : 2
اتمی : 2
حالت جامل وساختار هسته : 2-3
الکتریسیته ساکن : 1
الکتریسیته جاری : 4
خازن : 2
مغناطیس : 2
القای مغناطیسی : 2
انرژی گرمایی : 3
چگالی و فشار : 2
ترمودینامیک : 2
نور هندسی : 4
البته اینم بگم که اینا همش حدودیه

elendil
08-02-2010, 18:11

راستي حالم از كلمه هايي مثل " جمع بندي " ، "دوران طلايي" ، "آزمون آزمايشي" ،"تراز" ، "كانون" ، "رتبه" و همچنين از عدد و ارقامي كه نسبت ميدن بهم ميخوره ! شايد مثل من خيلياي ديگه باشن اما به زور دارن تحمل ميكنن!

گوش کن ببین چی میگم :

من خودم تقریبا 2 ماه و نیم پیش بود که رفتم گاج سفید عربی رو گرفتم من کسی بودم که عربی رو به زور 10 درصد میزدم اونم فقط از ترجمه های دو سه سوال اولش بود ولی ولی ولی فقط با خوندنش و با توجه به این نکته که این زبون مزخرف عین چی توی رتبه تاثیر داره شروع کردمش تا جایی که الان دیگه عربی من بعد این بازه زمانی رسید به حدود 55-60 درصد که واقعا برای من که عربی سوال اعراب گذاریش تاس مینداختم ( چرت ترین سوالی که عربی داره همین شکل هست ) الان راحت میزنمش فقط هم به خاطر این بود که دنبال حاشیه ای که داره ( این زبون فلانه خود عربا هم انگلیسی صحبت میکنن . . . نرفتم ) یکی هم ادبیات تا جایی که ادبیات 25 - 30 درصدی من رسید به 75 درصد ( البته به ادبیات علاقه دارم از نظر من همه چیز ادبیاته حتی این دنیای مجازی هم ادبیاته چه میدونم هر چیزی بتونی بهش فکر بکنی ادبیاته ) فقط رمزش پیوسته بودن و چسبیدن سفت و سخت بهشه

حالا دروسی مثه فیزیک ( عشق من ) یا گسسته دیف هندسه ها بماند اونا که اصلا آدم تستشو میزنه لذت میبره ازشون میدونی چیه کلا باید با درس حال کنی بخونیش یعنی مثلا الان بیرونی با دوستات هستی داری حال میکنی یه لحظه به خودت اومدی یاد درس افتادی ضد حال نباشه برات دپرس نشی ازش ، اون موقع که یادش افتادی بیشتر حال کنی باهش و بیشتر لذت ببری

Kourosh2
08-02-2010, 18:36
گوش کن ببین چی میگم :

من خودم تقریبا 2 ماه و نیم پیش بود که رفتم گاج سفید عربی رو گرفتم من کسی بودم که عربی رو به زور 10 درصد میزدم اونم فقط از ترجمه های دو سه سوال اولش بود ولی ولی ولی فقط با خوندنش و با توجه به این نکته که این زبون مزخرف عین چی توی رتبه تاثیر داره شروع کردمش تا جایی که الان دیگه عربی من بعد این بازه زمانی رسید به حدود 55-60 درصد که واقعا برای من که عربی سوال اعراب گذاریش تاس مینداختم ( چرت ترین سوالی که عربی داره همین شکل هست ) الان راحت میزنمش فقط هم به خاطر این بود که دنبال حاشیه ای که داره ( این زبون فلانه خود عربا هم انگلیسی صحبت میکنن . . . نرفتم ) یکی هم ادبیات تا جایی که ادبیات 25 - 30 درصدی من رسید به 75 درصد ( البته به ادبیات علاقه دارم از نظر من همه چیز ادبیاته حتی این دنیای مجازی هم ادبیاته چه میدونم هر چیزی بتونی بهش فکر بکنی ادبیاته ) فقط رمزش پیوسته بودن و چسبیدن سفت و سخت بهشه

حالا دروسی مثه فیزیک ( عشق من ) یا گسسته دیف هندسه ها بماند اونا که اصلا آدم تستشو میزنه لذت میبره ازشون میدونی چیه کلا باید با درس حال کنی بخونیش یعنی مثلا الان بیرونی با دوستات هستی داری حال میکنی یه لحظه به خودت اومدی یاد درس افتادی ضد حال نباشه برات دپرس نشی ازش ، اون موقع که یادش افتادی بیشتر حال کنی باهش و بیشتر لذت ببری

با این روحیه موفقیتتان تضمینیه. فقط اگر سال آخر هستید به جای تفریح تستهای ساده را در زمان خستگی بزنید. صرف حدود 18 ساعت در ماههای آخر را فراموش نکنید
قبولی خوبی را برایتان آزرو می کنم.

mosbatekonkoor
08-02-2010, 19:22
سلام
دوستان کسی جلد 1 خوشخوان دیفرانسیل رو داره؟
اگه آره می تونه قسمتی ازش رو که به آموزش دیفرانسیل این آزمون قلم چی مربوط میشه رو بذاره؟
اگرچه سخته ولی اگه لطف کنید بی نهایت ممنون می شم.

skhammari
08-02-2010, 20:11
سلام
دوستان کسی جلد 1 خوشخوان دیفرانسیل رو داره؟
اگه آره می تونه قسمتی ازش رو که به آموزش دیفرانسیل این آزمون قلم چی مربوط میشه رو بذاره؟
اگرچه سخته ولی اگه لطف کنید بی نهایت ممنون می شم.
بفرمایید :

فایل ها به ترتیب صفحه است
فرمت RAR و حجم فایل 1.2 MB

farid55
08-02-2010, 20:42
دوستان گل.من میخوام کنکور آزاد که چند روز دیگه دفترچش میاد شرکت کنم.رشته انسانی.
حالا سوال من اینه که:اگه بخوام تو این بازار مکاره کنکور موسسه ای رو برای مشاوره و خوندن کتابهاش انتخاب کنم،شما بین قلم چی و گاج کدومو پیشنهاد میکنید.دوستانی که تجربشو دارند میشه کمکم کنن ،قبل از اینکه کلاه سرم بگذارند.من خودم بیشتر مد نظرم گاج هست:5:

Alamate Soal
08-02-2010, 20:53
دوستان گل.من میخوام کنکور آزاد که چند روز دیگه دفترچش میاد شرکت کنم.رشته انسانی.
حالا سوال من اینه که:اگه بخوام تو این بازار مکاره کنکور موسسه ای رو برای مشاوره و خوندن کتابهاش انتخاب کنم،شما بین قلم چی و گاج کدومو پیشنهاد میکنید.دوستانی که تجربشو دارند میشه کمکم کنن ،قبل از اینکه کلاه سرم بگذارند.من خودم بیشتر مد نظرم گاج هست:5:

اگه هدفت آزاد قبول شدنه ، من يه توصيه برات دارم :

پولت رو خرج آزمون و تست و . . . نكن . درس هاي خودت رو تو مدرسه كامل بخوني كافيه تا‌آزاد قبول بشي .

farid55
08-02-2010, 21:12
اگه هدفت آزاد قبول شدنه ، من يه توصيه برات دارم :

پولت رو خرج آزمون و تست و . . . نكن . درس هاي خودت رو تو مدرسه كامل بخوني كافيه تا‌آزاد قبول بشي .

تشکر میکنم ازت دوست عزیز من.والا داستان من چیزه دیگست.من 25 سالمه و فوق دیپلم صنایع چوب و کاغذدارم.در کنکور کاردانی به کارشناسی هم قبول شدم ولی کلاسها به حد نصاب نرسیده و تشکیل نمیشه.
الان با توجه به این موضوع و هزینه های بالای تحصیلی و آینده نامعلوم رشته خودم،میخوام دوباره کنکور بدم و از نو تو یک رشته آینده دار تر ادامه تحصیل بدم.بنابر این قبول شدن تو این کنکور،برای من مهمه.رو همین حساب مجبورم که با برنامه پیش برم.حالا اگه بخوام بین قلم چی و گاج انتخاب کنم،کدوم بهترن.من والا اون موقعی که کنکور میدادم این قلم چی خیلی جالب نبود.نه آزمون هاش و نه کتاب هاش.کتابهاش خیلی سخت بو د و الکی پیچیده بود.
الان من شنیدم موسسه گاج رو دست قلم چی بلند شده و هم آزمون هاش و هم کتابهاش منطقی تره.حالا سوال من از شما که دانش آموزید و میتونید معلم ها رو ببینید و ازشون مشورت بگیرید،کدومو پیشنهاد میکنن.من هدفم انسانی و رشته حسابداری و مدیریت ها ست.
تشکر ویژه:11:

majid_potter7
08-02-2010, 22:12
تشکر میکنم ازت دوست عزیز من.والا داستان من چیزه دیگست.من 25 سالمه و فوق دیپلم صنایع چوب و کاغذدارم.در کنکور کاردانی به کارشناسی هم قبول شدم ولی کلاسها به حد نصاب نرسیده و تشکیل نمیشه.
الان با توجه به این موضوع و هزینه های بالای تحصیلی و آینده نامعلوم رشته خودم،میخوام دوباره کنکور بدم و از نو تو یک رشته آینده دار تر ادامه تحصیل بدم.بنابر این قبول شدن تو این کنکور،برای من مهمه.رو همین حساب مجبورم که با برنامه پیش برم.حالا اگه بخوام بین قلم چی و گاج انتخاب کنم،کدوم بهترن.من والا اون موقعی که کنکور میدادم این قلم چی خیلی جالب نبود.نه آزمون هاش و نه کتاب هاش.کتابهاش خیلی سخت بو د و الکی پیچیده بود.
الان من شنیدم موسسه گاج رو دست قلم چی بلند شده و هم آزمون هاش و هم کتابهاش منطقی تره.حالا سوال من از شما که دانش آموزید و میتونید معلم ها رو ببینید و ازشون مشورت بگیرید،کدومو پیشنهاد میکنن.من هدفم انسانی و رشته حسابداری و مدیریت ها ست.
تشکر ویژه:11:
سلام دوستای گل کنکوری 89...من خیلی وقته اینجا نیومدم..سرم خیلی شلوغ بود این ترم..
من کنکوری پارسالم...شاید بعضی ها بشناسن...
راستش من برنامه همه رو امسال دیدم...بازم منطقی تر از همشون کانونه و برنامش خیلی قشنگه...ولی یه مشکلی هست اینه که اگه بخوای الان شروع کنی بهتره خودتو از ترم دوم تو برنامه کانون بندازی(یعنی دقیقا همین الان...) و ترم اول رو خودت بخونی..ولی اگه بخوای با برنامش پیش نری نتیجه نمیگیری....
من الان امیرکبیر میخونم..از هر کس که میپرسم تقریبا 80 درصدشون قلمچی شرکت میکردن و این نشون میده نتجه کار کانونو...(همشون هم با برنامه کانون پیش میرفتن...)
موفق باشین..:11:

mosbatekonkoor
08-02-2010, 22:33
بفرمایید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفایل ها به ترتیب صفحه است
فرمت RAR و حجم فایل 1.2 MB
بی نهایت سپاسگزار. ولی وقتی دانلود میشه حجمش 32 کیلوبایته و باز نمیشه و ارور میده.

mehdi_7070
08-02-2010, 22:51
بی نهایت سپاسگزار. ولی وقتی دانلود میشه حجمش 32 کیلوبایته و باز نمیشه و ارور میده.

1. از rapidbaz.com استفاده کنید.
2. در سرویس دیگری آپلود کرم: