PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کنــکور 89 ؛ مشاوره - برنامه ریزی - شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

mosbatekonkoor
11-12-2009, 13:22
سلام دوستان قلم چی چطور بود؟

mehdi_7070
11-12-2009, 13:25
خواستم ببینم چطوریاس ؟ فقط به نفر اولی که گزارش میده جایزه میدن ؟ از تو سایتش باید گزارش بدم ؟

فکر کنم به اولین نفر جایزه داده می‌شه:20:
بله، از اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

M . Sayid
11-12-2009, 14:03
یکی بیاد بگه چرا همیشه عمومی ها رو خیلی بهتر از اختصاصی می زنم ؟؟

البته شیمی ها و فیزیک 3 رو هم خوب می زنم ولی این بار فیزیک 3 جالب نبود

ALt3rnA
11-12-2009, 14:14
فکر کنم به اولین نفر جایزه داده می‌شه:20:
بله، از اینجا:

ممنون گزارش دادم
ولی مثل اینکه 26 درصد درست پاسخ دادن !
به هر حال ریاضی همین یه دونه رو نزدم و شدم 95 :37:

mehdi_7070
11-12-2009, 14:16
ممنون گزارش دادم
ولی مثل اینکه 26 درصد درست پاسخ دادن !
به هر حال ریاضی همین یه دونه رو نزدم و شدم 95 :37:
شماره سوال را می‌شه بگی؟!

ALt3rnA
11-12-2009, 14:17
شماره سوال را می‌شه بگی؟!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مگه وارون تابع مولفه هاش بر عکس نمیشه ؟

+

هندسه یه سوال رو برام غلط حساب کرده ! زدم گزینه 2 گزینه 3 حساب کرده !؟

fardinstar
11-12-2009, 14:23
من نميدونم رتبه هاي برتر كنكور چطور تست هاي (واج و تكواژ و ... و تركيب هاي وصفي و اضافي ) زبان فارسي رو كار ميكنن. واقعا خيلي سخته. هر كاري ميكنم يكي دو تا اينور اونور ميشه. :41: شما هم مثل من تو اين نوع تست ها مشكل داريد يا فقط من اينطوريم ؟؟

mehdi_7070
11-12-2009, 14:26
مگه وارون تابع مولفه هاش بر عکس نمیشه ؟
+
هندسه یه سوال رو برام غلط حساب کرده ! زدم گزینه 2 گزینه 3 حساب کرده !؟

تا اینجا مشکلی نیست که تابع میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا برای بدست آوردن وارون، باید x را برحسب y پیدا کنی:
حالا چون ما عادت داریم تابع‌هامون را به صورت y برحسب x می‌نویسیم، پس وارون تابع می‌شه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که فقط همون گزینه در این تابع صدق می‌کنه. البته فکر کنم این که گفتم مربوط به حسابان باشه (بدست آوردن وارون)

یا همون‌جوری طبق روش پاسخ :
دو تا نقطه (2و1) و (4و0) روی تابع وارون تبدیل به (1و2) و (0و4) میشند. خود وارون هم یه تابع هست دیگه که ما عادت کردیم برحسب x می‌نویسیم. در واقع از اینجا به بعد انگار به شما دو تا نقطه دادند و می‌خواهید تابع خطی اون را پیدا کنید. متوجه شدید یا بد گفتم؟!

ALt3rnA
11-12-2009, 14:30
تا اینجا مشکلی نیست که تابع میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا برای بدست آوردن وارون، باید x را برحسب y پیدا کنی:
حالا چون ما عادت داریم تابع‌هامون را به صورت y برحسب x می‌نویسیم، پس وارون تابع می‌شه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که فقط همون گزینه در این تابع صدق می‌کنه. البته فکر کنم این که گفتم مربوط به حسابان باشه (بدست آوردن وارون)

یا همون‌جوری طبق روش پاسخ می‌گم.
دو تا نقطه
والا دقیقا از همین راه رفتم !
قبلا هم کلی تست خیلی سخت تر ازین رو حل کردم
ولی نمیدونم چرا هنوز مخم رو این هنگه ؟!

Benygh
11-12-2009, 14:39
راستی برای شرکت در زبان ، احتیاج به مدرک پیش نیست، موقع ثبت نام ، علاقه مندی به زبان رو تیک بزنید و در آخر ، میگه رمز اون یکی کارت هم وارد کنید و ثبت نام میشید

مطمئنید ؟! یعنی یک فردی که سال سوم دبیرستان داره میخونه هم میتونه شرکت کنه دیگه ؟!

زبان ازمایشی نداره ؟!

___lord___
11-12-2009, 14:42
من نميدونم رتبه هاي برتر كنكور چطور تست هاي (واج و تكواژ و ... و تركيب هاي وصفي و اضافي ) زبان فارسي رو كار ميكنن. واقعا خيلي سخته. هر كاري ميكنم يكي دو تا اينور اونور ميشه. :41: شما هم مثل من تو اين نوع تست ها مشكل داريد يا فقط من اينطوريم ؟؟

هيچ راه حل خاصي وجود نداره
فقط تمرين تمرين و تمرين براي اينگونه تستها

روزي 2 تا دونه بزن بعد يه مدت مثه فرفره ميزني

من خودم وقتي اينو معلممون بهم گفت فكر نميكردم كه بتونم بزنم اينارو

اما من هفته اي 10 تا از تستاشو تو مدت 5 ماه كار كردم(شايد هفته اي 15 مين وقت گذاشتم برا اينا )

و تو سره جلسه به راحتي و با چشم تونستم يزنم و همش درست بود:46:

mehdi_7070
11-12-2009, 14:43
والا دقیقا از همین راه رفتم !
قبلا هم کلی تست خیلی سخت تر ازین رو حل کردم
ولی نمیدونم چرا هنوز مخم رو این هنگه ؟!

نقاط (x,y) را روی تابع اصلی درنظر می‌گیریم. می‌دونیم خصوصیت تابع وارون اینه که این نقاط را به صورت (y,x) درمیاره. حالا چون در این سوال تابعی که گفته درجه اول هست و شیب همواره ثابته، می‌تونیم دو تا نقطه را روی اون به دلخواه درنظربگیریم. این دو تا نقطه اگه (2,1) و (4,0) باشند، روی تابع وارون تبدیل به (1,2) و (0,4) میشند. درسته؟ تا اینجا مشکلی نیست؟
حالا ما ضابطه تابع وارون را می‌خواهیم پیدا کنیم. قسمت اول که تا حالا انجام شده را کلا بذار کنار:31: انگار که یه مساله جدیده! اگه دو تا نقطه از تابع (با درجه 1) را به شما بدند و بگند ضابطه تابع را پیدا کن چی کار می‌کنی؟ دقیقا همین کار را برای این دو نقطه انجام بده.
برای احتیاط می‌گم که این روش حل فقط برای تابع‌های با درجه یک درست است!

متغیرهای x و y هم قراردادی هست. شما می‌تونی یه ضابطه را برحسب هر کدوم خواستی بنویسی.

___lord___
11-12-2009, 14:46
دوستان من از نظر زبان خيلي مشكل دارم 7 ماه تا كنكور مونده
من پشت كنكوري ام

اين زبان رو چي و چجوري بخونم كه يه 50 درصدي بشه بزنم:11:

mohamad_reza72
سایت کانون فقط کارنامه مشاورهای میده چرا؟؟؟؟

masud-000000
نمی دونم چرا هرچی بیشتر ازمون میدم ترازام پایینتر میاد....(یعنی هرچی بیشتر بخونم ترازام بیشتر پایین میاد):41:

mosbatekonkoor
11-12-2009, 14:49
مطمئنید ؟! یعنی یک فردی که سال سوم دبیرستان داره میخونه هم میتونه شرکت کنه دیگه ؟!

زبان ازمایشی نداره ؟!
اگر کسی تا 31 شهریور 89 مدرک پیش نداشته باشه،نمی تونه کنکور بده وسال بعد محروم میشه اگه بده.

mosbatekonkoor
11-12-2009, 14:50
سایت کانون فقط کارنامه مشاورهای میده چرا؟؟؟؟
تا چند دقیقه ی دیگه کارنامه ی اصلی میاد.:46:

Benygh
11-12-2009, 14:50

کلا همین تعویض جا بعد از بدست اوردن وارون تابع به همین خاطره ..

VahidDG2007
11-12-2009, 15:09
واقعا کانون بره بمیره با این آزموناش

4 ساعت رو سوال 5فکر کردم و حل کردم آخرش جوابش بدست نمیومده

کل وقت اختصاصی رو به این سواله گیر داده بودم:31:

حد و مثل اسب که چه ارز کنم

مبحث حد و قورت داده بودم :31:

اما سر جلسه گیر داده بودم به یکی از اون حدایی که داده بود :31:

ALt3rnA
11-12-2009, 15:11
الان داشتم میزدم فرمولمو تا بم بگین کجاش غلط بوده
دیدم درست درومد یهو :(

A:

y=-ax+4
y=2
x=1
-->
2=-a+4
--> a = 2

B :
y=-ax+4
x=-ay+4
ay=4-x
y=(4-x)/a
y=(4-x)/2

+
بچه ها یک سوال داشتم ! :دی
با توجه به کارنامه ی زیر :
و با توجه به اینکه من سال دوم تجربیم ! :دی به نظر شما کنکور رتبه ی زیر 4 رقمی خواهم آورد ؟ :دی

AB
11-12-2009, 15:40
الان داشتم میزدم فرمولمو تا بم بگین کجاش غلط بوده

دیدم درست درومد یهو :(

A:

y=-ax+4
y=2
x=1
-->
2=-a+4
--> a = 2

B :
y=-ax+4
x=-ay+4
ay=4-x
y=(4-x)/a

y=(4-x)/2

+

بچه ها یک سوال داشتم ! :دی

با توجه به کارنامه ی زیر :

و با توجه به اینکه من سال دوم تجربیم ! :دی به نظر شما کنکور رتبه ی زیر 4 رقمی خواهم آورد ؟ :دی

من تو پیش دانشگاهی همه درصدام از این بهتر بود هیچ ..ی نشدم.

اگه این بار نخونده بودی که هیچ.ولی اگه آزمون های بعدی هم اینطوری باشه باید به 5 رقمی فکر کنی.:27:

شیمی و زیستت خیلی خیلی پایینه.ولی در عوض ریاضی که به هیچ دردی نمیخوره زدی 95 درصد.

من خودم سال پیش کتک کم زدن زیستو خوردم.:41:

farzaneh*f
11-12-2009, 15:41

چه طوري مي زني اين تستارو؟منظورم اينه كه ممكنه مثل من مشكل عملياتي داشته باشي...من هميشه اينارو درست تشخيص مي دادم ولي موقع شمردن شون خطا مي كردم (مخصوصا موقع واج شماري) كه امسال با كمك دبير جديدمون حل شد اين مشكم...اگه مشكل شما هم همينه بگين تا در موردش توضيح بدم...ولي اگه مشكل شما تو نحوه ي تشخيص و ايناست كه خب بايد بيشتر تمرين كنين:20:

VahidDG2007
11-12-2009, 15:46
با کمال تاسف ویرایش شد...

ALt3rnA
11-12-2009, 15:47
من تو پیش دانشگاهی همه درصدام از این بهتر بود هیچ ..ی نشدم.

چطور ؟ رتبه ی شما چند شد ؟ البته درصد ها رو کاری ندارم من . مهم ترازه واسم

اگه این بار نخونده بودی که هیچ.ولی اگه آزمون های بعدی هم اینطوری باشه باید به 5 رقمی فکر کنی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مگه آدم واسه آزمون میخونه ؟ :دی
+
مرسی کلی امیدوار شدم الان :دی

شیمی و زیستت خیلی خیلی پایینه.ولی در عوض ریاضی که به هیچ دردی نمیخوره زدی 95 درصد. شیمی و زیست رو چون بلد بودم حالشو نداشتم بزنم : دی

من خودم سال پیش کتک کم زدن زیستو خوردم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]زیست که خیلی آسونه ؟ من فیزیک داره اذیتم میکنه در حال حاضر :دی

fardinstar
11-12-2009, 15:50
هيچ راه حل خاصي وجود نداره
فقط تمرين تمرين و تمرين براي اينگونه تستها

روزي 2 تا دونه بزن بعد يه مدت مثه فرفره ميزني

من خودم وقتي اينو معلممون بهم گفت فكر نميكردم كه بتونم بزنم اينارو

اما من هفته اي 10 تا از تستاشو تو مدت 5 ماه كار كردم(شايد هفته اي 15 مين وقت گذاشتم برا اينا )

و تو سره جلسه به راحتي و با چشم تونستم يزنم و همش درست بود:46:
ممنون. ولي اين همه تمرين از كجا پيدا كنم ؟؟ من دو تا كتاب براي زبان فارسي دارم كه هيچ كدومشون براي تعداد تركيب هاي وصفي و اضافي خيلي كم تست دارن.

panizir
11-12-2009, 15:51
اينم ويرايش شد

VahidDG2007
11-12-2009, 15:56
چرا كارنامه مردمو همين جوري با اسم و مشخصات گذاشتين؟ اجازه كه گرفتين؟

کل بیوگرافیه طرف و که نزاشتم!!!!!

در ضمن مگه کارنا مه ی کنکوره سراسری هست!!!!

farzaneh*f
11-12-2009, 15:58

كارنامه ي خودتونم اين طوري مي ذارين اينجا؟:13:

VahidDG2007
11-12-2009, 16:01
چرا كارنامه مردمو همين جوري با اسم و مشخصات گذاشتين؟ اجازه كه گرفتين؟

كارنامه ي خودتونم اين طوري مي ذارين اينجا؟:13:

حالا ما یه کاری کردیم ببین چه جبهه ای بر علیه آدم میگیرن!!!!!

در ضمن اون پست ویرایش شد اینم بگین لطفا!!!!

masud-000000
11-12-2009, 16:02
panizir خانم لطف کنید اون پستتون رو که نقل قول هستش ویرایش کنید....شاید این بنده خدا راضی نباشه مشخصاتش عمومی بشه....
مرسی....
.
.
.
اما کارنامه اعمال...
باز هم مثل همیشه.......:13:
(ولی نه انگار خدا رو شکر کمی تا قسمتی هم پیشرفت داشتم....:27:)

پست ویرایش شد.....

AB
11-12-2009, 16:05
چطور ؟ رتبه ی شما چند شد ؟ البته درصد ها رو کاری ندارم من . مهم ترازه واسم

من رتبم 2990 شد.شما درصدات رو هم ببر بالا.وگرنه سال بعد حالتو میپرسم. همون درصدو مد نظر داشته باش:31:

مگه آدم واسه آزمون میخونه ؟ :دی
+
مرسی کلی امیدوار شدم الان :دی

خب شما نخون.من که چیزی نگفتم. :دی

شیمی و زیست رو چون بلد بودم حالشو نداشتم بزنم : دی

اول این که خودت میدونی:31:دوم این که آزمون رو برای آزمایش میزان تلاشتون میدین نه برای آزمایش حوصله.

زیست که خیلی آسونه ؟ من فیزیک داره اذیتم میکنه در حال حاضر :دی

آره قلمچی خیلی آسونه.من خودم هیچ وقت درصدم از 80 پایین تر نیومد.ولی تو کنکور این شکلی میشی:18:

timsar jackson
11-12-2009, 16:07
چطور ؟ رتبه ی شما چند شد ؟ البته درصد ها رو کاری ندارم من . مهم ترازه واسم من رتبم 2990 شد.شما درصدات رو هم ببر بالا.وگرنه سال بعد حالتو میپرسم. همون درصدو مد نظر داشته باش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نقل قول:
مگه آدم واسه آزمون میخونه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
+
مرسی کلی امیدوار شدم الان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب شما نخون.من که چیزی نگفتم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نقل قول:
شیمی و زیست رو چون بلد بودم حالشو نداشتم بزنم : دی
اول این که خودت میدونی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دوم این که آزمون رو برای آزمایش میزان تلاشتون میدین نه برای آزمایش حوصله.

نقل قول:
زیست که خیلی آسونه ؟ من فیزیک داره اذیتم میکنه در حال حاضر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره قلمچی خیلی آسونه.من خودم هیچ وقت درصدم از 80 پایین تر نیومد.ولی تو کنکور این شکلی میشی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دمت گرم!خیلی خوب روحیه میدی!!!!

کجایین؟ چرا کارنامه نمیزارین؟ آرششششش کجایی؟ امیررر؟ سعید؟

panizir
11-12-2009, 16:10

شما اسم و فاميل و شهر و شماره شناسنامه و شماره داوطلبي كانونشو گذاشتين! ديگه چي مي خواين؟

ALt3rnA
11-12-2009, 16:10
من رتبم 2990 شد.شما درصدات رو هم ببر بالا.وگرنه سال بعد حالتو میپرسم. همون درصدو مد نظر داشته باش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چشم : دی
سعیم رو میکنم
ولی اگه تراز هاتون حول و هوش 8000 بوده باشه بعید میدونم رتبتون 3 هزار شه :دی

اول این که خودت میدونی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دوم این که آزمون رو برای آزمایش میزان تلاشتون میدین نه برای آزمایش حوصله.
خوب دیگه همین !
من اول سال ریاضی و فیزیکم خیلی افتضاح بود خواستم ببینم اینهمه زور که زدم به کجا رسیدم :دی

rambo_1386
11-12-2009, 16:14
ممنون. ولي اين همه تمرين از كجا پيدا كنم ؟؟ من دو تا كتاب براي زبان فارسي دارم كه هيچ كدومشون براي تعداد تركيب هاي وصفي و اضافي خيلي كم تست دارن.
فکر کنم به احتمال زیاد مشکلت با زبان فارسی دکتر سبطی انتشارات دریافت حل بشه جلد اولش اومده که تا درس 8 آموزش داده جلد دوم هم بهمن میاد فکر کنم جلد اولشو بگیر مشکلت حل میشه:11:

VahidDG2007
11-12-2009, 16:19
شما اسم و فاميل و شهر و شماره شناسنامه و شماره داوطلبي كانونشو گذاشتين! ديگه چي مي خواين؟

حواسم نبود فکر کنم راست میگی :31:!!!!
دوستان عزیز

الان برم سراسری و ثبت نام کنم ببینم چی میشه

از الان تا بعد کنکور 89 خدانگهدار خدمت همه ی پسرای باحاله فروم

در ضمن اگه کسی از وضعیت نظام وظیفه برای دانشجو های دانشگاه آزاد متولد نیمه ی اول 69که میخوان کنکور سراسری شرکت کنن

اطلاع دارن با پ.خ. یا تو پروفایلم یه کمکی بکنن

ببینم امسال میتونم سراسری برم یا نه

چون تو قسمت نظام وظیفه سراسری بند 14 و 13 و همچنین بند6 صفحه ی 34 یا 33 و 32 (یادم نیست دقیقا کدوم صفحه بود)

یه چیزایی نوشته بود که خیلی نگران شدم

خیلی ممنون میشم اگه کمک کنین

masud-000000
11-12-2009, 16:43
دوستان چرا کارنامه هاتون رو نمی زارید؟؟؟؟؟؟؟؟:19:

farzaneh*f
11-12-2009, 17:03
دوستان چرا کارنامه هاتون رو نمی زارید؟؟؟؟؟؟؟؟:19:

اين مال من:البته درسايي رو كه نزده بودم جدا كردم

moraddad
11-12-2009, 17:05
این درصدای اختصاصی واس ما نون و آب نمیشه...یه تجدید نظر اساسی نیازه...

behnam_roli
11-12-2009, 17:39
افتضاح!!!

یکی عربی تو عمومیا یکی هندسه تحلیلی و پایه تو اختصاصیا ناجور وقت آدمو میگیره

پشتیبانمون هم که 10 دقیقه از وقت شروع آزمون گذشته داره حرف میزنه که سر این قضیه هم آخر آزمون باهاش دعوام شد!

تمام این عوامل دست به دست هم دادن که درصد فیزیک من بشه این [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته درصد دینیم هم در نوع خودش جالب توجهه!

Iran Parast
11-12-2009, 17:58
سلام به دوستان مضطرب کنکور
من سال دوم هستم
حسابان سوم رو خودم دارم می خونم چون به نظر میاد مهمترین درس گروه ریاضی باشه
مبانی فیزیک هالیدی رو خوندم و تمام نمرات فیزیک و ریاضی و هندسه م تقریباً تا حالا کامل بوده
ولی درصدهای کانونم خوب نیست! خیلی وقت کم میارم
در مورد کمبود وقت دوستانی که تجربه دارید نظرتون چیه؟ چطور باید این مشکل رو برطرف کنم؟
رتبه های منطقه ام از 44 بوده تا 68 و رتبه های کشوریم از 1200 تا 1600 بود اما مطمئن هستم اگر کمبود وقت نداشتم بهتر می شد. استفاده از ترفندهای تست زدن هم جز بالا بردن اضطراب فایدۀ دیگه ای نداره
چه پیشنهادی دارید؟

unlife
11-12-2009, 18:03
کانون به من فقط کارنامه مشاوره ای میده.
شماها چطور کارنامه تونونو گرفتیم.کارنامه ی منو نمیده.:19:

shabeashegha
11-12-2009, 18:07
نمیدونم چرا یادم رفت شیمی3رو وارد پاسخ نامه کنم!!!:41:
بچه ها واسه شما هم تا حالا این اتفاق افتاده؟خدا رحم کنه از این اتفاقا سر کنکور اصلی نیوفته!

unlife
11-12-2009, 18:14
نمیدونم چرا یادم رفت شیمی3رو وارد پاسخ نامه کنم!!!:41:
بچه ها واسه شما هم تا حالا این اتفاق افتاده؟خدا رحم کنه از این اتفاقا سر کنکور اصلی نیوفته!

منم کارنامه میخوام.
کانون کارنامه ی منو نمیده فقط مشاوره ای رو میده شما چه جوری گرفتی کارنامت رو ازش؟

unlife
11-12-2009, 18:37
سلام دوستان من یه سری سوال داشتم ( اگه ابتداییه ببخشید )
1- من ریاضی هستم و میخوام هنر هم شرکت کنم :
الف ) آزمون هنر بعد از آزمون ریاضیه یا قبلشه ؟؟؟ اگه قبلشه یه خاطره خستگی شرکت نمی کنم
ب) از یکی شنیدم می گفت اگه جز نخبگان باشی می تونی همزمان دو تا رشته رو توی 1 دانشگاه بخونی برای مثال میشه یه مهندسی و یه رشته هنر مثل ( عکاسی یا موسیقی ) توی دانشگاه تهران خوند ؟؟؟؟؟
ج) اگه بله چجوری / یعنی اگه من دو تاشو امتحان دادم و رتبم توی ریاضی شد A و توی هنر شد B هر دوشم در حدی باشه که رشته هارو بیارم توی فرم انتخاب رشته باید چجوری انتخاب کنم ( دوستم میگفت باید ریاضیارو تو فرم بزنی بعد که میری دانشگاه می تونی علاقتو اعلام کنی و اگه نخبه باشی می تونی رشته دومو بری البته دوستم زبانو میگفت من هنر می خوام اصلاَ چنین چیزی میشه ؟؟؟؟ اگه اینحوریه من اصلاَ چرا هنر بدم !!!!
د )با قبول شرایط بالا تا چه حد باید نخبه باشی ؟ محدوده رتبه ؟

2- امسال ( پیش ) مدرسه بهمون یه کارت دانش آموزی داد آیا این شماره دانش آموزی که اینجا نوشته همونیه که برای ثبت نام لازمه ؟؟؟ یا با پارسالیه فرق کرده ؟؟؟

3- من یه سری اطلاعاتو باید از مدرسه بگیرم و باید تاشنبه صبر کنم این ترافیکه سایتی که میگن خیلی جدیه ؟؟ یه وقت بدبخت نشیم

4- من اینترنتم دایل آپ از توی خونه هم میشه ثبت نام کرد یا کافی نت ؟؟؟

5- این فرم پیش نویسی که آخر دفترچه هست دقیقاَ همینو تو سایت وارد می کنیم ؟؟؟؟

6- اگه کد رهگیری. کپی نکرده کامپیوتر خاموش شد چه کار باید بکنیم مسئله خیلی جدیه ؟؟

ببین کلن شرایط تحصیل همزمان رشته های زبان یا هنر تا اونجایی که من شنیدم یکسانه.
تو توی کنکور هنر و ریاضی شرکت می کنی و بعد رتبه ای میاری که بتونی واسه جفتشون انتخاب رشته کنی.توی فرم انتخاب رشته اول ریاضی بعد رشته ی هنرت رو وارد می کنی.و همون رشته ی ریاضی رو پیگیری می کنی و در نهایت ثبت نام(تا اینجا به اون هنری که قبول شدی کاری ندارن) بعد که رفتی دانشگاه(واسه رشته ی ریاضیت)حدودن سه ماه یا یه ترم میری بعد تو این مدت معدلت باید بالای 17 باشه.بعد میری به دانشگاه تقاضا میدی که می خوام رشته ی هنری که قبول شدم رو بخونم اونا هم تحقیق می کنن که تو بچه ی خوبی بودی تا الان یا نه اگه بودی (چه درسی چه اخلاق و شئونات اسلامی (!) )میان میگن شرایط داری و میتونی دو تا رشته رو همزمان بخونی.
اما اگه تو رشته ی اصلیت بلنگی و نمراتت افت کنه از رشته ی هنر اخراج میشی.بهت میگن شرایطش رو نداری.

unlife
11-12-2009, 18:45
بابا هیچ منبع درست و حسابی برای پرسیدن سئوالات نیست. مسخره کردن خودشون رو. اه...

اتفاقا به ما هم گفتن که اون سه تا رو حتما انتخاب کنید. گفت بعدا توضیح میدیم که چرا باید انتخاب کنید.

آقا کسی از مشهد هست؟ من این کد بخش رو چی بزنم؟ من الان تو کدوم بخش هستم؟ من فلکه آب و اطراف حرم زندگی میکنم.

تو جدول برای مشهد سه تا بخش در نظر گرفته: 1: احمد آباد 2: رضویه 3: مرکزی

من موندم الان تو کدوم بخش هستم و کد کدوم بخش رو تو فرم ثبت نام کنکور سراسری وارد کنم؟

از یه طرف چون مرکز شهر هستم میگم شاید مرکزی رو باید بزنم و از یه طرف دیگه میگم چون اطراف حرم هستیم باید رضویه رو بزنیم شاید این جا رو اسمش رو گذاشتن رضویه.

کسی میتونه راهنمایی کنه؟

118 هم که هیچی نمیدونه.

بزن مرکزی خود مشهد میشه مرکزی اطافش که محله محله و حدودن روستایی میشه مال ملک آباد و رضویه است.تو که تو خود مشهدی بزن مرکزی.

iman0007
11-12-2009, 18:45
دیگه از اعصاب خوردی دارم میمیرم.........تو دیفرانسیل مخم هنگ کرده بود ،کلی سرش وقت گذاشتم
همین هم باعث شد بقیشونو خراب کنم.(ریاضی پایه 23%؟؟؟؟؟؟؟ معلممون منو میکشه:41::41::41:)

sabok sangin
11-12-2009, 18:52
سلام بچه ها...دیروز رفتم ثبت نام کنم یادم افتاد دی تازه دیپلم میگیرم
برای ثبت نام جای معدل دیپلم رو باید چی کار کنم
لطفا کمک کنید تا مهلت تموم نشده
ممنون

shabeashegha
11-12-2009, 19:04
منم کارنامه میخوام.
کانون کارنامه ی منو نمیده فقط مشاوره ای رو میده شما چه جوری گرفتی کارنامت رو ازش؟
معمولا این جور مواقع از ساعت 20 به بعد میاد

ZafMaR
11-12-2009, 19:07

این هم کارنامه ی ما .

mosbatekonkoor
11-12-2009, 19:23
دارم ذوق مرگ میشم.کتاب کلاس دیفرانسیل رو که دنبالش بودم. از نمایشگاه کتاب خریدم:31:

w0rm
11-12-2009, 19:25
دوستان يك سوال
چرا موقع ثبت نام برا معدل كل ستاره قرمز داره ولي برا معدل كتبي ستاره قرمز نداره؟

آخه مگه معدل كتبي همون معدل امتحانات هماهنگ نيست و معدل كل جمع نيمسسال اول و دوم (برا ما نيمسال اول هماهنگ نبود الان رو نميدونم الان هماهنگ هست؟)

يعني معدل كل تاثير داره؟

behnam_roli
11-12-2009, 19:31
دارم ذوق مرگ میشم.کتاب کلاس دیفرانسیل رو که دنبالش بودم. از نمایشگاه کتاب خریدم:31:

جلد دومشه؟

حاجی نمایشگاه کتاب تو اردیبهشته ها!؟

w0rm
11-12-2009, 19:34
دوستان يك سوال
چرا موقع ثبت نام برا معدل كل ستاره قرمز داره ولي برا معدل كتبي ستاره قرمز نداره؟

آخه مگه معدل كتبي همون معدل امتحانات هماهنگ نيست و معدل كل جمع نيمسسال اول و دوم (برا ما نيمسال اول هماهنگ نبود الان رو نميدونم الان هماهنگ هست؟)

يعني معدل كل تاثير داره؟

يه سوال ديگه هم دارم يادم رفت :31:

پيش دانشگاهي هاي امسال سال اخذ مدرک دوره پيش دانشگاهي رو چند ميزنن؟

skhammari
11-12-2009, 19:46

سالي كه ترم دومت توشه ، براي شما ميشه 89

mosbatekonkoor
11-12-2009, 20:01
جلد دومشه؟

حاجی نمایشگاه کتاب تو اردیبهشته ها!؟
من که تهران نیستم.
خودمسئول فروش اصلی انتشارات هم اومده بوود این جا گفت 100 درصد تا 25 دی جلد دوم چاپ میشه

farzaneh*f
11-12-2009, 20:04
من سال دوم هستم
مبانی فیزیک هالیدی رو خوندم و تمام نمرات فیزیک و ریاضی و هندسه م تقریباً تا حالا کامل بوده
در مورد کمبود وقت دوستانی که تجربه دارید نظرتون چیه؟ چطور باید این مشکل رو برطرف کنم؟
رتبه های منطقه ام از 44 بوده تا 68 و رتبه های کشوریم از 1200 تا 1600 بود اما مطمئن هستم اگر کمبود وقت نداشتم بهتر می شد. استفاده از ترفندهای تست زدن هم جز بالا بردن اضطراب فایدۀ دیگه ای نداره
چه پیشنهادی دارید؟

از من مي شنوي درساي امسال تو خوب خوب بخون و درس سال بعدو موقع خودش خوب خوب بخون و الي آخر...(البته اگه با دبير خصوصي مي خوني يا كلاس مي ري يه ذره-نه زياد- قضيه فرق مي كنه)
فيزيك هاليدي رو بعد از خوندن كامل فيزيك 2 ، فيزيك پيش و فيزيك پايه (بلت) مي شه خوند ولي اصلا به درد كنكور نمي خوره مگر اينكه هدفت المپياد باشه
امتحان تستي خيلي فرق داره با امتحان تشريحي اگه مي خوايي حتما رتبه ي خوب بياري هب تست تمرين كن ولي شخصا توصيه مي كنم فعلا بي خيال اين بحثا شو سعي كن مفهومي ياد بگيري تا سالاي بعد راحت بتوني مباحث سنگين تر رو درك كني...
رتبه هات بد نيست:20:

من فكر مي كنم بايد 89 بزنيم ديگه...فردا مي پرسم مي گم بهت:20:

دوستان يك سوال

يعني معدل كل تاثير داره؟

اونا نمرات كتبي رو خودشون از آموزش پرورش مي گيرن واسه همينم فكر مي كنم زياد براشون مهم نباشه اون نمره اي كه ما وارد مي كنم و براش ستاره قرمز نزدن:20:

sabok sangin
11-12-2009, 20:34
اقا یکی جواب ما رو هم بده..
من که دیپلم ندارم چطوری معدل دیپلم رو وارد کنم؟
کمککککککک

w0rm
11-12-2009, 20:58
فرم ثبت نام امسال به نظرم تغييرش ندادن مال پارسال هست

اشكال هم داره (شماره ها رو نگاه كنيد)*

M . Sayid
11-12-2009, 22:12
دوستان کارنامه هاتونو دیدم بهتون تبریک میگم من ترازم اومد پایین ولی آزمون بعد مطمئنم بهتر میشه
امروز از 4 عصر تا 8 شب تو کانون بودم با دوستم و داداشش و پشتیبان بحث کردیم البته نه کل 4 ساعت

مثل اینکه کلا توی دین و زندگی 2 مشکل داریم!!!!!!!!!!

navid_ir
11-12-2009, 22:42
سلام
من که فارغ التحصیلم اون بخش پیش دانشگاهی پا فارغ التحصیلی رو چی بزنم ...
معدل کل دیپلم معدل سومه یا معدل 3 سال؟؟؟

rambo_1386
11-12-2009, 22:49
سلام دوستان به نظرتون از پایه سنگین تره یا پیش (ریاضی فیزیک) ؟ بعد به نظرتون میشه تو دوماه پیش1و2 تموم کرد یا نه؟؟؟

M . Sayid
11-12-2009, 23:01
معدل کل دیپلم معدل سومه یا معدل 3 سال؟؟؟

اینم داره میشه حکایت مرغ و تخم مرغ

bnmnb
11-12-2009, 23:35
اقا یکی جواب ما رو هم بده..
من که دیپلم ندارم چطوری معدل دیپلم رو وارد کنم؟
کمککککککک
شما كه ديپلم نگرفتي نمي توني در آزمون سراسري شركت كني دوست من.:10:

timsar jackson
12-12-2009, 09:53
بالاخره ثبت نام کردم...

من معدل پیش دانشگاهی رو فکر کنم کمتر زدم از معدل اصلیم آخه من فقط اون کارنامه ای رو دارم از پیش که یه درس رو افتادم...

مشکلی که پیش نمیاد؟

Alamate Soal
12-12-2009, 11:00
بچه ها ، امتحاناي مدرستون شروع شده ؟

reza-atom
12-12-2009, 11:36
من سال دوم هستم
چه پیشنهادی دارید؟

دوست عزيز دوم دبيرستاني! فكر نمي كني با اين حرفات داري روحيه ي ما پيش دانشگاهي ها رو بهم ميزني مثلا اينجا مال كنكور 89 هستش (اسم تاپيك رو بخون ) ما هم كه از همه جا عقب مونديم فقط همين حرفا رو كم داشتيم!

شوخي كردم زياد به دل نگير !:31:

morteza_bayan
12-12-2009, 12:16
بچه ها من تو قسمت 21 ثبت نامم اینجوری خورده:
خراسان رضوی خراسان رضوی - نیشابور- مرکزی
چرا 2 تا استان خورده؟
کافی نتی اشتباه کرده؟
حالا چیکار باید بکنم؟

farzaneh*f
12-12-2009, 12:58
سلام دوستان به نظرتون از پایه سنگین تره یا پیش (ریاضی فیزیک) ؟ بعد به نظرتون میشه تو دوماه پیش1و2 تموم کرد یا نه؟؟؟

:18::18::18:
توي دو ماه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟...ت وم كردنشو كه آره مي شه تموم كرد ولي در حد ...:41:
6 ماه هنوز وقت داريم چرا داري رو دو ماه حساب مي كني؟

نه هنوز.مثل این که بعد تاسوعا عاشورا شروع میشه.
گفتن دو تا امتحان مثل هر سال کشوریه.
14 دی و 18 دی فکر کنم تاریخ این دوتا امتحان بود.

پشتيبان ما گفت ديفرانسيل و فيزيك مون كشوريه؟:5:

rambo_1386
12-12-2009, 13:08
:18::18::18:
توي دو ماه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟...ت وم كردنشو كه آره مي شه تموم كرد ولي در حد ...:41:
6 ماه هنوز وقت داريم چرا داري رو دو ماه حساب مي كني؟

پشتيبان ما گفت ديفرانسيل و فيزيك مون كشوريه؟:5:
تشکر بابت جواب :11: یعنی واقعا نمیشه پیش ریاضی تو 2 ماه در حد خوب! تموم کرد آخه من میخوام تا عید کل دروس تموم کنم بعد فقط تست بزنم راستی نگفتید به نظرتون پیش زیاد وقت میگیره یا پایه؟ من بدجوری تو پایه گیر کردم به نظرم پایه از پیش سنگین تره! نظر شما چیه؟

mosbatekonkoor
12-12-2009, 13:20
بچه ها من تو قسمت 21 ثبت نامم اینجوری خورده:
خراسان رضوی خراسان رضوی - نیشابور- مرکزی
چرا 2 تا استان خورده؟
کافی نتی اشتباه کرده؟
حالا چیکار باید بکنم؟
نه درسته مدلشه

setayesh_sh
12-12-2009, 13:36
جمعه تو برنامه ی گزینه جوان اون مشاوره گفته بودش که منظور از معدل کل دیپلم همون معدل کل سال سومه!
من پارسالم که داشتم کنکور میدادم همینو وارد کردم امسال هم همین معدلو وارد میکنم!

farzaneh*f
12-12-2009, 13:50
خدا کنه همین دو تا درس کشوری باشه.
امتحانات کشوری رو معمولا آسون میدن دیگه درسته؟

آره خيلي آسون مي شه...كلا تابلو مي شن سوالا(البته من فقط شيمي شو ديدم):20:...تازه تصحيحشم كه با دبيراي خود مدرسست:21:

setayesh_sh
12-12-2009, 13:58
فکر نمیکنم اسونتر باشه
ما که پارسال شیمیمون کشوری بود بچه ها میگفتن سخت تر از مدرسه بود حالا بستگی داره به مدرسه ای توش درس میخونی!

farzaneh*f
12-12-2009, 13:58
تشکر بابت جواب :11: یعنی واقعا نمیشه پیش ریاضی تو 2 ماه در حد خوب! تموم کرد آخه من میخوام تا عید کل دروس تموم کنم بعد فقط تست بزنم راستی نگفتید به نظرتون پیش زیاد وقت میگیره یا پایه؟ من بدجوری تو پایه گیر کردم به نظرم پایه از پیش سنگین تره! نظر شما چیه؟

خب من فكر كردم مي خوايي نگه داري پيشو واسه دو ماه آخر...اينكه الان بخوايي بخوني و بعد عيد بيشتر تمرين كني مسئله ي جداست البته مطمئنا نبايد اين طور باشه كه الان موقع خوندن اصلا تست نزنيم :46:
من خودم پيشو بيشتر مشكل دارم ، پايه رو به نظرم مي تونم دو ماه آخر با يه كم تمرين جمع كنم حالا شما رو نمي دونم به خودتون بستگي داره...البته به خاطر بودجه بندي سوالا واضحه كه اولويت با پيشه كلا:20:

morteza_bayan
12-12-2009, 14:07
نه درسته مدلشه
مال شما هم همینطوره؟
خیالم راحت باشه؟

timsar jackson
12-12-2009, 14:22
آره خيلي آسون مي شه...كلا تابلو مي شن سوالا(البته من فقط شيمي شو ديدم)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تازه تصحيحشم كه با دبيراي خود مدرسست

آره خیلی آسونه!حتما سوالای هماهنگ سالای قبلو گیر بیارین خیلی کمک میکنه

juventuss
12-12-2009, 14:40
برای ثبت نام کسی الان مشغول تحصیل در پیش دانشگاهی است باید چه کدی را وارد کند ؟؟؟

masud-000000
12-12-2009, 14:42
برای ثبت نام کسی الان مشغول تحصیل در پیش دانشگاهی است باید چه کدی را وارد کند ؟؟؟
اگر منظورتون کد نظام وظیفه است باید 05 وارد کنید.(
اگر نه که......سوالتون رو کامل بپرسید)

juventuss
12-12-2009, 14:52
منظورم همین کد نظام وظیفه بود ! ممنون !

rambo_1386
12-12-2009, 14:54
.البته به خاطر بودجه بندي سوالا واضحه كه اولويت با پيشه كلا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]منم اینو خیلی شنیدم ولی اصلا متوجه نمیشم اولویت با پیشه یعنی چی؟؟؟ خوب الان همه میدونن شیمی 2و3 پایه از پیش مهمتره معارف 2و3 از معارف پیش در اولویت هستن بعد زبان فارسی و ادبیات هم همینطور فقط فیزیک پیش ارزشش تقریبا اندازه فیزیک 1و2و3 پایه است پیش ریاضی موضوعش فقط دیفرانسیل و گسسته و تحلیلی که نسبت به پایه اولویت داره اصلا تو پیش عربی و زبان فارسی نداریم پس از چه لحاظ در اولویته میشه دوستان در این مورد توضیح بدن

w0rm
12-12-2009, 15:50
جمعه تو برنامه ی گزینه جوان اون مشاوره گفته بودش که منظور از معدل کل دیپلم همون معدل کل سال سومه!
من پارسالم که داشتم کنکور میدادم همینو وارد کردم امسال هم همین معدلو وارد میکنم!

اوه اوه آخر من اشتباه وارد كردم .:31:

mahdis_apex
12-12-2009, 16:28
دوستان کسی میدونه که سال دومی ها میتونن همون کد 14 رقمی پیگیریه پارسالو بدن یا نه؟

steps
12-12-2009, 16:33
اگه معدل دیپلم رو اشتباه بزنی میشه بعدا اصلاح کنی .
اخه من هنوز دیپلم نگرفتم

Alamate Soal
12-12-2009, 16:35
اگه معدل دیپلم رو اشتباه بزنی میشه بعدا اصلاح کنی .
اخه من هنوز دیپلم نگرفتم

پس براي چي ميخوايين شركت كنين ؟

ramin 69
12-12-2009, 16:40
سلام

بالاخره دیفرانسیل و زبان کشوری شد.

5شنبه 17 دی ماه دیفرانسیل
2شنبه 14 دی ماه زبان فارسی

اصلاح شد ، من زبان تو اس ام اس بهم گفتن فکر کردم انگلیسیه ...

دوستان مطالعه کتاب درسی فراموش نشه:46:

steps
12-12-2009, 16:44
پس براي چي ميخوايين شركت كنين ؟

فقط 2 تا درس هست (ریاضی-فیزیک) که دی میگیرم
پیش 1 رو اسفند میگیرم و پیش2 رو خرداد میگیرم در ضمن تا اخر شهریور هم وقت دارم

حلا میشه معدل رو کاری کرد؟

M . Sayid
12-12-2009, 16:47
سلام

بالاخره دیفرانسیل و زبان کشوری شد.

5شنبه 17 دی ماه دیفرانسیل
2شنبه 14 دی ماه زبان انگلیسی

دوستان مطالعه کتاب درسی فراموش نشه:46:

خوش بحالتون انگلیسی که آسونه ما پارسال ترم اول دین و زندگی بود از بس نوشتیم ورقه سیاه شد
ولی دیف مواظب باشید درس چقریه

mahdis_apex
12-12-2009, 17:03
سایت سنجش لطف میکنن به من راه نمیدن!!!
میگه به دلیل شلوغیه سایت بعدا مراجعه کنین
بچه ها شما چه ساعتی رفتین؟

Iran Parast
12-12-2009, 17:06
از من مي شنوي درساي امسال تو خوب خوب بخون و درس سال بعدو موقع خودش خوب خوب بخون و الي آخر...(البته اگه با دبير خصوصي مي خوني يا كلاس مي ري يه ذره-نه زياد- قضيه فرق مي كنه)
فيزيك هاليدي رو بعد از خوندن كامل فيزيك 2 ، فيزيك پيش و فيزيك پايه (بلت) مي شه خوند ولي اصلا به درد كنكور نمي خوره مگر اينكه هدفت المپياد باشه
امتحان تستي خيلي فرق داره با امتحان تشريحي اگه مي خوايي حتما رتبه ي خوب بياري هب تست تمرين كن ولي شخصا توصيه مي كنم فعلا بي خيال اين بحثا شو سعي كن مفهومي ياد بگيري تا سالاي بعد راحت بتوني مباحث سنگين تر رو درك كني...
رتبه هات بد نيست:20:

سپاسگزارم.
نه دبیر خصوصی ندارم. خودم از پسش بر میام
توی یادگیری و درک مباحث مشکلی ندارم اما مشکل من توی کمبود وقت هستش. تست هم می زنم اما وقتی تند تست می زنم زتبۀ خوبی نمیارم چون خیلی از سوالها رو با بی دقتی جواب میدم و حتا به نظرم سخت میاد!
از چه سالی باید به طور جدی شروع به تست زدن کرد؟

steps
12-12-2009, 17:08
به نظر من شب برو ثبت نام من خودم اگه جواب سوالم رو بدید شب ثبت نام میکنم

mahdis_apex
12-12-2009, 17:21
اگه معدل دیپلم رو اشتباه بزنی میشه بعدا اصلاح کنی

ما که الان هر چی بگیم با شکه!
میگم خب به همین شماره ای که سنجش داده زنگ بزن .ازشون بپرس.

eshghe abi
12-12-2009, 17:27
سلام دوستان :31:
این جا نوشته مشاوره و شیوه های برتر :31: امیدوارم در جای مناسبی سوالمو مطرح کرده باشم...
سه تا سوال...
1- تو شیمی 2 مهندس بازرگانی گفته 38 عنصر اول جدول تناوبی حفظ شه به ترتیب :18: یعنی عدد اتمیاش لازمه... به نظرتون راهی داره واسه حفظ اینا با ترتیبشون؟:31: بعضیا که فلز واسطه ان اسمشونم نشنیدم:دی
2- عددایی مثل بار و جرم الکترون و نسبت بار و جرم یه سری دیگه از این اعداد :19: اینا هم راهی هس راحت حفظ شن؟:31: آخه به تنهایی چیزی نیس ولی در کنار اطلاعات 4 سال کتاب درسی خب قاطی میکنم اینارو :31:
3- تو کتاب مهندس بازرگانی خودش قسمتای برای مطالعه داره...به نظرتون خوندنشون لازمه واسه کنکور؟ :31:
ممنون.:11:

masud-000000
12-12-2009, 17:41

masud-000000
12-12-2009, 17:42
اینم برنامه جدید که دیروز پریروزا اومده........ :دی :19:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saede24
12-12-2009, 19:43
بچه ها اگه يك سال يك رشته نيمه متمركز و يك رشته روزانه قبول بشيم و ثبت نام نكنيم ميتونيم امسال تو كنكور شركت كنيم؟

farzaneh*f
12-12-2009, 20:09
منم اینو خیلی شنیدم ولی اصلا متوجه نمیشم اولویت با پیشه یعنی چی؟؟؟ خوب الان همه میدونن شیمی 2و3 پایه از پیش مهمتره معارف 2و3 از معارف پیش در اولویت هستن بعد زبان فارسی و ادبیات هم همینطور فقط فیزیک پیش ارزشش تقریبا اندازه فیزیک 1و2و3 پایه است پیش ریاضی موضوعش فقط دیفرانسیل و گسسته و تحلیلی که نسبت به پایه اولویت داره اصلا تو پیش عربی و زبان فارسی نداریم پس از چه لحاظ در اولویته میشه دوستان در این مورد توضیح بدن

ادبيات:70 درصد پيش (هر چند من شخصا نظرم اينه كه ادبيات كنكور كلا ربطي به كتاب درسي نداره:31:)
عربي:كه كلا پايست...من عربي رو جزو درساي پيش حساب مي كنم چون تو مدرسمون تو خود برنامه ي هفتگي هست و عين يه درس پيش الزاما همه شركت مي كنن سر كلاسش و فكر مي كنم همه وضعيت مشابه داشته باشن
ديني:دقيقا به نسبت يك سوم از هر سه كتاب مياد(حالا يه ذره اين ور اون ور مي شه)
زبان:تقريبا هر چي تو 3 مي خونيم دوباره تو پيش خونده مي شه...فقط گرامرش مهم بود كه اونم با وضعيت پارسال نقشش خيلي كمرنگ شده
رياضي و فيزيك:حدود 60 درصد پيش
شيمي:به نسبت يك سوم (مثل ديني)

من اصلا هيچ وقت نمي گم كه پايه خونده نشه و كل وقت مونو بذاريم واسه پيش...من فقط گفتم اگه قراره يكي از اين دو تا انتخاب شن پيش مهمتره چون به هر حال پايه رو حتي اگه ضعيف باشيم باز يه چيزايي هستن كه از سالاي پايين مدام تكرار شدن و به هر حال يه چيزايي ازشون بلديم در حالي كه پيش اكثر درساش جديده و اگه خونده نشه ....!!!!........البته اضافه مي كنم كه اينا نظرات شخصي منه و كارايي هست كه خودم انجام مي دم و به نظرم كلا هر كس خودش بهتر مي تونه راه درست موفقيت شو تشخيص بده...من وقتي شهريور با در نظر گرفتن يه همين نكاتي يه برنامه واسه خودم ريختم مشاور مدرسه داشت مي كشت منو ولي به هر حال خيلي وضعم بهتر شد نسبت به قبل و از كارايي كه كردم پشيمون نيستم...به نظر من شما هم سعي كن به نداي قلب خودت گوش كني. هيچ كس به اندازه ي خودت مشتاق پيروزي و نگران آينده ي شما نيست

shabeashegha
12-12-2009, 21:23
بدبخت شدن خودم رو پیشاپیش به خودم تسلیت میگم!
آخه دبیر فیزیکمون گفته که طوری سوال میدم که دانش آموز قوی کلاس به زور بتونه این درس رو پاس کنه.
من هم بس سر کلاس اذیتش کردم و بس که منفی انضباطی گرفتم باید کلا قید قبول شدن این درس رو بزنم:44::45:
ای کاش به جای یکی از این دو درس فیزیک کشوری شده بود.:44:
بنظرم فیزیک پیش راحت ترین فیزیک بین پیش و پایه است. اصلا ازش نترس. جات باشم میرم یه پرسمان گاج یا دوسالانه قلم چی میگیرم همه سوالاشو حل میکنم پاسخنامشم میخونم . مطمئن باش این کارو بکنی اگه سخترین سوالای ممکنم طرح بکنه محاله زیر 18 بشی. این کارو حتما بکن اگه نتیجه نگرفتی بیا بزن توگوشم:31:

mosbatekonkoor
12-12-2009, 21:33
دوستان چه خبر درسا خوب پیش میره؟

M . Sayid
12-12-2009, 21:41
دوستان چه خبر درسا خوب پیش میره؟

سلام میرسونن:دی

کلا من روز بعد از آزمون زیاد نمی تونم بخونم

Alamate Soal
12-12-2009, 21:47
بچه ها طول دوره دندانپزشكي بيشتره يا پزشكي ؟

mosbatekonkoor
12-12-2009, 21:48
به نقل از یک منبع آگاه که اسرار داشت نامش فاش شود، اما برای اینکه حالش را بگیرم نامش را فاش نمی کنم، 25 دی کتاب کلاس دیفرانسیل 2 به بازار خواهد آمد.

M . Sayid
12-12-2009, 22:00
به نقل از یک منبع آگاه که اسرار داشت نامش فاش شود، اما برای اینکه حالش را بگیرم نامش را فاش نمی کنم، 25 دی کتاب کلاس دیفرانسیل 2 به بازار خواهد آمد.

منم حال تو رو بگیرم: مگه نگفتی مسئول انتشارات رمزینه بوده!!

mosbatekonkoor
12-12-2009, 22:07
منم حال تو رو بگیرم: مگه نگفتی مسئول انتشارات رمزینه بوده!!
:31: اصرار شوخی بود برادر!

roham_06
12-12-2009, 22:37
بچه ها طول دوره دندانپزشكي بيشتره يا پزشكي ؟
پزشكي! دندون هم مدت تحصيلش كمتره و هم درساش! و بيشتر عملي كار ميكني توي دانشگاه

vahid0801
12-12-2009, 22:38
سلام به اساتید محترم.چندتا سوال واجب:

1:من که متولد نیمه اول 69 هستم خدمت چی میشه ؟کنکور رو باید چیکار کرد؟
2:من شهریور پایان پیشم هست.چطوری باید معدل پیش رو وارد کنم؟

ممنون

ALt3rnA
12-12-2009, 22:42
پزشكي! دندون هم مدت تحصيلش كمتره و هم درساش! و بيشتر عملي كار ميكني توي دانشگاه
در تایید صحبت های این دوستمون باید اضافه کنم اگه قصد تخصص ندارید بهتره همون پزشکی برید
چون دندان پزشکی برای درآمد خوب باید تخصص داشته باشید که البته تخصص گرفتنش هم خیلی سخت هست .

timsar jackson
12-12-2009, 23:37
چون دندان پزشکی برای درآمد خوب باید تخصص داشته باشید که البته تخصص گرفتنش هم خیلی سخت هست .

پدر من دندون پزشکه من حرف محمد رو 100% تایید میکنم!تخصص گرفتن خیلی خیلی سخته!واسه ی امتحان board تخصص روزی

15-16 ساعت میخوند:18:رتبه ی 2 کشور شد...کاش من یکم ازش یاد میگرفتم!

saxiass
12-12-2009, 23:52
خوب ماهم ثبت نام کردیم ، 2 گروه ، ریاضی و زبان :40: ( 2حالت داره ، یا مهندسی نرم افزار دانشگاه تهران ، یا English Literature.)
راستی برای شرکت در زبان ، احتیاج به مدرک پیش نیست، موقع ثبت نام ، علاقه مندی به زبان رو تیک بزنید و در آخر ، میگه رمز اون یکی کارت هم وارد کنید و ثبت نام میشید

برای بچه های ریاضی ، اونایی که مثل من زبان هم شرکت کردن ، کتاب gap رو بگیرید و روی گرامرها تسلط کامل داشته باشید ، چون سوال میاد که کدام گزینه از نظر گرامری غلط است :46:
منابع کنکور زبان ، تو دفترچه هست ، ولی عمومی ها همون عمومی ها است + کتاب های زبان تخصصی مثل GAP , C.P .

سوالای زبان تخصصی رو دیدم ، علاوه بر گرامر ، لغت ، Cloze Test و درک مطلب ، یک دیالوگ هم داره
راستی یک چیزی بگم به عنوان تجربه برای درک مطلب ، امتحانهایی که ما تو موسسه میدیم ، قسمت Reading اش دقیقا 1 صفحه A4 پشت و رو هست ، بهتره اول سوال رو بخونید و بغد Skim کنید ، یعنی سریع Reading رو بخونید ، راحت جواب میدید

من که میزارم بعد از عید زبان تخصصی رو میخونم ، چون نزدیک 3 سال هست ، دارم زبان مداوم میخونم ، مشکلی ندارم
آخ گفتی زبان داغ دلمو تازه کردی
میدونی من با اینکه 2 تا مدرک دارم ولی یه ساله که دس به زبان نزدم و کمی افت کردم:41:

vahid0801
12-12-2009, 23:56
کسی ندید ما اینجا پست دادیم:

ممنون

shabeashegha
13-12-2009, 00:02
در تایید صحبت های این دوستمون باید اضافه کنم اگه قصد تخصص ندارید بهتره همون پزشکی برید
زیاد با شما موافق نیستم . درآمد دندونپزشک عمومی چند برابر پزشک عمومیه و فرصت شغلیش هم 3به یکه! یعنی اگه 3تا فرصت واسه یه دندونپزشک عمومی باشه فقط 1فرصت شغلی واسه دکتر عمومی پیدا میشه. برای نمونه عرض میکنم. یکی از آشناهای ما دندونپزشکه عمومیه توی یه درمانگاه دندونپزشکی توی همین تهران تازه مشغول شده به کار. فیش حقوقیش رو دیدم برق از سرم پرید (بعد با ولتاژ معکوس وصل شد:31:) پایه حقوق: 60میلیون ریال!!!!
حالا شما کدوم پزشک عمومی رو سراغ دارین که توی تهران بتونه به این راحتی کار پیدا کنه؟1میلیون درآمد پیشکش:18::10:

navid_ir
13-12-2009, 00:28

ممنون
سلام ..شما سوالتون رو در این بخش بپرسید

M . Sayid
13-12-2009, 00:29
دندانپزشکیو وللش ادامش بدید ارتودنتیست بشید دیگه اون 6 میلیون هیچه

fariborz_1
13-12-2009, 07:06
برام خیلی جالب بود
دیشب تو bbc فارسی که درباره ی حذف کنکور حرف میزد تو قسمت وبلاگ ها وب سایت ها
پی سی ورد هم بود

steps
13-12-2009, 13:47
کد محل اخذ دیپلم با کدبخش واستان تو یک قسمت هست ؟
دفترچه واسه هردوگفته جدول صفحه15تا 29 قضیه چیه؟

3Dmajid
13-12-2009, 14:33
از زبان یکی از دوستام:
من داوطلب کنکور سال 89 منحصرا زبان هستم ولی هنوز نمیدونم که منظور سازمان سنجش از زبان تخصصی چیه؟ اصلا کتاب منبعی که از آن سوال طراحی میشه چیه؟ و اینکه اصلا تا چه رتبه ای در تهران قبول میشن رو نمیدونم اگه میشه راهنمایی کنید. :41:

vahid0801
13-12-2009, 14:55
از زبان یکی از دوستام:
من داوطلب کنکور سال 89 منحصرا زبان هستم ولی هنوز نمیدونم که منظور سازمان سنجش از زبان تخصصی چیه؟ اصلا کتاب منبعی که از آن سوال طراحی میشه چیه؟ و اینکه اصلا تا چه رتبه ای در تهران قبول میشن رو نمیدونم اگه میشه راهنمایی کنید.

سوالات زبان تخصصی از کتاب new bridging the gap هستن
رتبه های زیادی پذیرش نداره.چون داوطلباش کمن.رفیقم با 700 هیچ کاری نتونس بکنه.فکر کنم.

morteza_bayan
13-12-2009, 14:56
کد محل اخذ دیپلم با کدبخش واستان تو یک قسمت هست ؟
دفترچه واسه هردوگفته جدول صفحه15تا 29 قضیه چیه؟
اره توی یک قسمتن و کد استان رو کنار اسمش نوشته

ALt3rnA
13-12-2009, 15:00
زیاد با شما موافق نیستم . درآمد دندونپزشک عمومی چند برابر پزشک عمومیه و فرصت شغلیش هم 3به یکه! یعنی اگه 3تا فرصت واسه یه دندونپزشک عمومی باشه فقط 1فرصت شغلی واسه دکتر عمومی پیدا میشه. برای نمونه عرض میکنم. یکی از آشناهای ما دندونپزشکه عمومیه توی یه درمانگاه دندونپزشکی توی همین تهران تازه مشغول شده به کار. فیش حقوقیش رو دیدم برق از سرم پرید (بعد با ولتاژ معکوس وصل شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پایه حقوق: 60میلیون ریال!!!!
حالا شما کدوم پزشک عمومی رو سراغ دارین که توی تهران بتونه به این راحتی کار پیدا کنه؟1میلیون درآمد پیشکش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بله ولی تهران با شهرستانا خیلی فرق داره
توی تهران با تخصص من درآمد 150 میلیونی هم دیدم در ماه
بر عکس بعضی شهرستانا با همین پزشکی عمومی پول پارو میکنن .

Mahmood_N
13-12-2009, 15:04
دوستان سوالات امتحانات کشوری سال های قبل (پیش دانشگاهی)رو از کجا میتونم پیدا کنم؟؟
از اينجا :

steps
13-12-2009, 16:00
نظرتون درباره ازمون هنر چیه؟
می خوام در کنار تجربی هنر رو هم کنکور بدم می گن احتمال قبولی بیشتر هست یا فرق نداره؟

Mahmood_N
13-12-2009, 17:07
محمود جان این که مال سال سومه من مال پیش رو میخوام.
ببخشيد ، حواسم نبود ! ...
توي لينك زير ، سمت راست و پايين صفحه مي توني سئوالات و پاسخها رو پيدا كني ...

باز هم شرمنده ، موفق باشي ...

shifter
13-12-2009, 17:09
برام خیلی جالب بود
دیشب تو bbc فارسی که درباره ی حذف کنکور حرف میزد تو قسمت وبلاگ ها وب سایت ها
پی سی ورد هم بود
وای...خاک وچوک!:19::18:
شما بی بی سی اونم فارسیش رو نگا میکنی!!:31:
ای منافق...ملحد...ضد و ل ا...!:31:

فردا تجمع اعتراضی در همین تاپیک برای اعتراض به این اقدام بی بی سی!!:21:
شعار : این همه لشکر امده ---به عشق پی سی امده:31:

mahyar_bt
13-12-2009, 17:24
بچه ها Help ME :19:
بدبخت شدم امسال تازه من احمق یادم افتاده عاشق بشم :40: هر کاری هم میکنم بزارم کنار نمیتونم کاشکی میشد ادم هم به درسش برسه هم.... :41:
تازه منافق هم شدم :5: زدم تو خط...
1 هفته هست که هیچی نخوندم
امسال قبول نشم میشم سرباز صـــــــــــــــــــفر :18:

mamad_chagho
13-12-2009, 17:27
بله ولی تهران با شهرستانا خیلی فرق داره
توی تهران با تخصص من درآمد 150 میلیونی هم دیدم در ماه
بر عکس بعضی شهرستانا با همین پزشکی عمومی پول پارو میکنن .

سلام . ببخشید شما تخصصتون مگه چیه ؟ مگه سال دوم ریاضی نیستی ؟ من همون Untouchable م , میر معینی رو دیدی بهش سلام برسون بگو یه شماره ای چیزی بهم بده کارش دارم .

راستی اتفاقا بر عکسه اگه شما بخواین اکتفا کنید و دنبال تخصص نرید پزشکی چندان ارزشی نداره (از نظر مادی) ولی دندان پزشکی به نسبت خیلی بهتره ! اما اگه تخصص بگیرید به مراتب بسیار وضع بهتری دارید نسبت به متخصص دندان پزشکی !
------------------------------

و ام یه سوال . . .

من تا سال دوم دبیرستان تو کرمانشاه درس میخوندم الان سال سوم اومدم کرج , حالا بومی تهران حساب میشم یا کرمانشاه ؟

ALt3rnA
13-12-2009, 17:49
سلام . ببخشید شما تخصصتون مگه چیه ؟ مگه سال دوم ریاضی نیستی ؟ من همون Untouchable م , میر معینی رو دیدی بهش سلام برسون بگو یه شماره ای چیزی بهم بده کارش دارم .

راستی اتفاقا بر عکسه اگه شما بخواین اکتفا کنید و دنبال تخصص نرید پزشکی چندان ارزشی نداره (از نظر مادی) ولی دندان پزشکی به نسبت خیلی بهتره ! اما اگه تخصص بگیرید به مراتب بسیار وضع بهتری دارید نسبت به متخصص دندان پزشکی !
------------------------------

و ام یه سوال . . .

من تا سال دوم دبیرستان تو کرمانشاه درس میخوندم الان سال سوم اومدم کرج , حالا بومی تهران حساب میشم یا کرمانشاه ؟
سلام خوبی شما ؟ :دی

یک مقدار اشتباه برداشت شد فکر کنم . منظورم این بود :

توی تهران با تخصص , من درآمد 150 میلیونی هم دیدم در ماه
:دی
وگرنه همه میدونن من سال دومم
میرمعینی هم چشم . فردا که مرآته ولی پس فردا میگیرم ازش .
آره این سوال من هم هست ! مقیاس اینا برای بومی گزینی چیه ؟ ینی منم پاشم بیام تهران ؟ :دی

skhammari
13-12-2009, 20:10
بچه ها Help ME :19:
بدبخت شدم امسال تازه من احمق یادم افتاده عاشق بشم :40: هر کاری هم میکنم بزارم کنار نمیتونم کاشکی میشد ادم هم به درسش برسه هم.... :41:
تازه منافق هم شدم :5: زدم تو خط...
امسال قبول نشم میشم سرباز صـــــــــــــــــــفر :18:

سلام
داش مهيار طبق تجربه اي كه من داشتم هرچي بيشتر باهاش رابطه برقرار كني بيشتر وابسته ميشي .
البته اين نظر منه

rambo_1386
13-12-2009, 20:13
علیرضا د‌لشاد
زمانی که د‌اوطلبان به ایستگا ه معارف د‌ر مسیر طولانی خود‌ برای تیر‌ماه سال آیند‌ه می‌رسند‌، واکنش‌های متفاوتی از خود‌ نشان می‌د‌هند‌. عد‌ه‌ای احساس می‌کنند‌ که سه کتاب فقط خواند‌نی پیش‌رو د‌ارند‌ که با حفظ‌کرد‌ن مفاهیم، آن هم د‌ر ایام نزد‌یک به کنکور می‌توانند‌ بر این آزمون فائق آیند‌. عجب اشتباه بزرگی!

د‌سته‌ د‌یگر سریع به تقلید‌ از روش د‌یگر د‌رس‌ها و شاید‌ یک‌سری از د‌وستان‌شان رو به کتاب‌های تست موجود‌ د‌ر بازار می‌آورند‌، بد‌ون آن‌که بد‌انند‌ د‌ر معارف و آزمون سراسری مربوط به آن، نقش اساسی به د‌وش چیست؟

اما د‌سته‌ سوم، افراد‌ی هستند‌ که با علم به خطیر‌بود‌ن تکلیف و مسؤولیت خود‌، مانند‌ د‌یگر مباحث مورد‌ بررسی خویش، جایگاه خاص و نقش تعیین‌کنند‌ه‌ای برای معارف د‌ر برنامه‌ی کوتاه‌مد‌ت و د‌راز‌مد‌ت خود‌ قائل هستند‌. این گروه از د‌وستان، می‌د‌انند‌ که د‌ر چند‌ ساله‌ی اخیر بالاخص د‌و سال گذشته، د‌ست‌یابی به د‌ر‌صد‌ کامل (100٪) تقریباً کاری سخت و شاید‌ د‌ور‌ از د‌سترس بود‌ه است. علاوه‌بر این، د‌یگر خود‌ را مواجه با یک‌سری سؤالات کلیشه‌ای و حفظی محض نمی‌د‌انند‌. ایشان به این باور رسید‌ه‌اند‌ که سؤالات مربوط به آیات و تا اند‌ازه‌ای روایات چه نقش ویژه‌ای د‌ر نتیجه‌گیری‌شان د‌ارد‌، سؤالاتی که مبتنی بر تسلط کامل بر مفاهیم کتاب با د‌رک بالا از این مفاهیم طرح می‌شود‌.

ضریب 3، سؤالات مفهومی اما د‌ر چارچوب کتاب، حجم سنگین 42 د‌رس گنجاند‌ه‌شد‌ه د‌ر سه کتاب و ایفای نقشی تعیین‌کنند‌ه د‌ر رتبه‌های د‌اوطلبان، د‌ست به د‌ست هم می‌د‌هند‌ که امروز به بررسی نحوه‌ی صحیح مطالعه و یا اصلاح د‌ید‌گاه خود‌ نسبت به د‌رس معارف بپرد‌ازیم. مقاله زیر، پاسخ به سؤالاتی است که برای بیشتر د‌اوطلبان کنکور د‌ر این زمان ایجاد می‌شود.
از چه زمانی مطالعه‌ی د‌ین و زند‌گی را آغاز کنیم؟
د‌ین و زند‌گی یا به اصطلاح خود‌مان معارف، از د‌روسی است که نیازمند‌ مطالعه‌ پیوسته و مستمر می‌باشد‌. پس برای شروع از همین الآن مناسب است و تأخیر د‌ر آن موجب ضرر و عد‌م امکان جبران زمان از د‌ست رفته خواهد بود.
از چه کتابی کار مطالعه را شروع کنیم؟
د‌ر این‌جا به‌طور خاص نمی‌توان به کتابی خاص با تأکید‌ ویژه اشاره کرد‌، چرا که ممکن است عد‌ه‌ای از د‌اوطلبان تبعیت از د‌بیران خود‌ مجبور به مطالعه‌ی کتابی خاص باشند‌. اما به‌صورت کلی، توصیه‌ای که می‌توان کرد‌، بررسی د‌ین و زند‌گی 3 که تا حد‌ود‌ی به خاطر نزد‌یکی زمان حال به امتحانات نهایی، د‌ر ذهن ما باقی است، برای شروع مناسب است و د‌ر اد‌امه، آغاز مطالعه‌‌ی د‌ین و زند‌گی 2 که به علت فاصله‌گرفتن از سال د‌وم د‌بیرستان نیاز به مطالعه و بررسی د‌ارد‌.
چند‌ ساعت مطالعه و مرور د‌ر هفته نیاز است؟
این سؤال نیز پاسخ‌های متفاوتی را د‌ر د‌ل خود‌ جای خواهد‌ د‌اد‌، زیرا نحوه‌ی مطالعه‌ افراد‌ و توان یاد‌‌گیری د‌اوطلبان عزیز متفاوت است. اما به‌طور حد‌اقل 6-4 ساعت مطالعه د‌ر هفته د‌ر تابستان ضروری است، تأکید‌ می‌کنیم د‌ر تابستان.
نحوه‌ مطالعه‌ صحیح همراه با بازد‌هی بالا د‌ر د‌رس د‌ین و زند‌گی چگونه است؟
این مهم‌ترین سؤال بررسی‌های ما می‌باشد‌، لذا مباحث مطرح‌شد‌ه د‌ر معارف را به سه د‌سته تقسیم می‌کنیم.
• د‌سته‌ی اول: احاطه بر مفهوم کلی و هد‌ف د‌رس بعلاوه‌ تسلط بر متن د‌رس
• د‌سته‌ی د‌وم: فهم آیات با تسلط کامل بر ترجمه‌ها و اهد‌اف آن‌ها
• د‌سته‌ی سوم: فهم هد‌ف روایات، متن آن‌ها و همچنین ارتباط با د‌رس
* نزد‌یک به 25 تا 30‌د‌رصد‌ سؤالات آزمون سراسری 87 را سؤالات مربوط به این طیف مطالب تشکیل می‌د‌هند‌. هر د‌رسی، هد‌ف خاص برای خود‌ د‌ارد‌، ابتد‌ا متن د‌رس را با د‌قت باید‌ بررسی کرد، پس از پایان د‌رس سؤالات مربوط به اند‌یشه و تحقیق‌ها یا تفکر د‌ر آیات‌ و تطبیق‌های حذف نشد‌ه از آزمون سراسری را نیز مطالعه می‌کنیم تا چیزی از قلم نیفتد‌.
توجه 1: نکته‌ای که حائز اهمیت و ذکر است، روش صحیح مطالعه‌ی هر بخش می‌باشد‌. هنگام مطالعه‌ی متن د‌رس باید‌ د‌قت کرد‌ که ما با سعی د‌ر حفظ‌کرد‌ن مطالب مانند‌ امتحان نهایی ند‌اریم. پس پیشنهاد‌ من این است که هر بند‌ یا پاراگراف، یا مطالب مرتبط با آن را به‌صورت مجزا یا د‌اخل کروشه [ ] د‌سته‌بند‌ی کنید‌، آن جمله یا مطلب را مطالعه کنید‌ سپس د‌ر یک زمان کوتاه آن نکته را تجسم کنید‌. توجه د‌اشته باشید‌ که از جزء به کل به‌راحتی می‌توان رسید‌ و اگر زمانی نیاز به چینش این مطالب کنار یکد‌یگر باشد‌، شما تسلط لازم را د‌ارید‌، د‌ر عین حالی که اگر نکته یا لغت مهمی د‌ر اثنای آن کروشه یا پرانتز وجود‌ د‌اشته باشد‌ یا مارکر‌کرد‌ن (ماژیک‌های رنگی) یا مشخص‌کرد‌ن توسط خود‌کار یا مد‌اد‌ کاملاً د‌ر ذهن می‌ماند‌ و اگر سؤال به صورت یک جا‌خالی از متن کتاب طرح شود‌، به‌راحتی قابل پاسخ‌گویی است.
توجه 2: به ذهن د‌اشته باشید‌، محور کار حتماً باید‌ کتاب د‌رس باشد‌. قبل از تسلط به مفاهیم کتب از هر‌گونه بررسی تستی جد‌اً خود‌‌د‌اری کنید‌.

• همیشه د‌ر جلسات اول کلاس‌های د‌رسی که حاضر مي‌شوم، به شاگرد‌ان خود‌ این نکته را یاد‌‌آوری می‌کنم که د‌ر د‌رس معارف خواند‌ن، تکرار و تسلط بر مفاهیم مهم‌ترین عامل موفقیت است و این د‌رس مانند‌ د‌روس اختصاصی نیست که بخواهیم زمان زیاد‌ی را د‌ر آن صرف تست‌زنی کنیم، مهم آن است د‌ر تنظیم زمان خود‌ حد‌ود‌ 70‌د‌رصد‌ وقت خویش را معطوف به مطالعه و د‌وره کنیم و 30‌د‌رصد‌ باقی‌ماند‌ه را اختصاص به تست د‌هیم، آن‌ هم فقط برای د‌وره.
* قلب معارف د‌ر آزمون سراسری همین قسمت یعنی آیات می‌باشد‌. د‌ر مطالعه‌ آیات د‌قت به چه نکته ضروری است؟

1- ابتد‌ا باید‌ آیه را با ترجمه‌ی آن خواند‌ و بر آن تسلط پید‌ا کرد‌.

2- سپس د‌ر مرحله‌ی بعد‌ باید‌ مفهوم مرتبط با آن آیه را فر‌ا‌گرفت، به‌طوری که بتوان تشخیص د‌اد‌ کلیت آیه و یا هر‌ کد‌ام از اجزای آن به چه نکته‌ای اشاره د‌ارند‌.

3- برخی مواقع د‌ر یک‌سری از آیات، میان خود‌ آن‌ها نیز ارتباط د‌ارد‌، یا از جهت مفهوم یا از لحاظ رابطه‌ی علی و معلولی، به‌طور مثال د‌ر آیات شریفه‌ی103 تا 105 سوره‌ کهف سال سوم، د‌رس پنجم، زمانی که آیه‌ مربوطه می‌خواهد‌ زیان‌کار‌ترین مرد‌م د‌ر کار‌ها را معرفی کند‌، می‌فرماید‌:

«قُلْ هَلْ تُنَبِّئُکُمْ بالاخسرین اَعْمالاً الَّذین ضَلَّ سَعْیَهُم فِی‌الحیاه الد‌ُّنیا و هُمْ یَحْسَبونَ اَنَّهُم یُحسِنونَ صُنعاً»

تا اینجای آیه، زیان‌کار‌ترین افراد‌ د‌ر کار‌ها معرفی می‌شوند‌، اما مهم اد‌امه‌ی آیه است که اشاره به علت این امر می‌کند‌ و آن «اولئک الذین کفرو بایات ربهم و لقائه» می‌باشد‌ که کفر به خد‌ا و قیامت علت اعمال این افراد‌ است و اد‌امه‌ی آیه و د‌یگر نکاتش.

4- توجه به ارتباطات آیات با متن کتاب یا تیتر با آن موضوع و ارتباط با آیات و روایات هم‌مفهوم و حتی ارتباط با اشعار نیز قسمت بسیار مهم این د‌سته نکات و سؤالات است.
* د‌سته‌ سوم:
1- د‌ر روایات باید‌ متن آن‌ را خوب فرا‌گرفت، چرا که بعضاً سؤالاتی به‌صورت جای خالی از متن روایات مطرح می‌شود‌.
2- قد‌م د‌وم فهم موضوع یا مفهوم مرتبط با آن روایات یا جملات متن یا آیات هم‌مفهوم با آن است.
3- بعضاً اشعار حذف‌نشد‌ه توسط سازمان سنجش مرتبط با آیات و یا مفهومی خاص مورد‌ سؤال قرار می‌گیرند‌، که تسلط روی مفهوم آن‌ها ضروری است.
* آیا توصیه به خلاصه‌نویسی می‌کنید‌؟
بله، حتماً. اما به شرطی که خلاصه‌نویسی باشد‌. برخی د‌وستان با عنوان خلاصه‌نویسی اقد‌ام به نوشتن تمام مطالب به‌صورت شاخه‌ای می‌کنند‌. خلاصه‌نویسی به شرط عد‌م اتلاف وقت مخصوصاً برای زمان د‌وره، امری بسیار مفید‌ است و اصلاً بند‌ه معتقد‌م که شاخه‌بند‌ی امری بسیار مفید‌ د‌ر فراگیری است. به یاد‌ د‌ارم زمان تألیف خود‌م، عد‌ه‌ای از د‌وستان این مهم را به من توصیه کرد‌ند‌ که سعی کنم حتماً کار را مبتنی بر شاخه‌بند‌ی مطالب ترسیم کنم. این طبقه‌بند‌ی به ما کمک می‌کند‌ که د‌ر هنگام د‌سترسی سریع، راحت‌تر بتوانیم به این اطلاعات د‌ست پید‌ا کنیم.
منبع:
تبلیغات نشه ولی علیرضا دلشاد مولف دین و زندگی همگامان:31:

vahid0801
13-12-2009, 20:18
بچه ها Help ME [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بدبخت شدم امسال تازه من احمق یادم افتاده عاشق بشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هر کاری هم میکنم بزارم کنار نمیتونم کاشکی میشد ادم هم به درسش برسه هم.... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تازه منافق هم شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] زدم تو خط...
امسال قبول نشم میشم سرباز صـــــــــــــــــــفر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر چی بیشتر بهش فکر کنی بیشتر میری تو بهرش.هر چی کمتر بهش فکر کنی راحتر از یادت میره.فقط قوی باش.

تضمینی

shifter
13-12-2009, 20:36
کد وضعیت نظام وظیفه رو باید 5 بزنیم؟ برای سال دومی ها؟

mahyar_bt
13-12-2009, 21:17
سلام
داش مهيار طبق تجربه اي كه من داشتم هرچي بيشتر باهاش رابطه برقرار كني بيشتر وابسته ميشي .
البته اين نظر منه
دقیقا همینطور که تو گفتی و وحید گفت هر روز اوضاع بدتر از دیروز میشه :41: ممنون از راهنماییتون باید حتما از نخش بکشم بیرون وگرنه.......

rambo_1386
13-12-2009, 21:48
ویرایش شد: پست پایین تایید میشه!!!

mosbatekonkoor
13-12-2009, 21:52
بستگی به تاریخ تولدت داره

mamad_chagho
13-12-2009, 22:12

کسی نمیدونه بومی کجا حساب میشم !؟

با توجه به اینکه سال دیگه هم احتمالا میرم تهران و منطقه 1 حساب میشم , خیلی ضد حال میشه اگه هم بومی کرمانشاه حساب بشم هم منطقه 1 ! یعنی آخر ضد حال :2:

elendil
13-12-2009, 22:59
بالاخره ثبت نام کردم بعد چند روز :دی :دی چقدر فرم پر کردن داشتش :دی :دی حتما همه اون پیام نورش رو ثبت نام بکنید هی نگین که من دولتی اونجایی که میخوامو 100% قبولما از ما گفتن بود :دی :دی

steps
13-12-2009, 23:54
نظر درباره هنر نبود؟

M . Sayid
14-12-2009, 00:02
نظر درباره هنر نبود؟

من که ثبت نام نکردم ولی خداییش ربعد از 4 ساعت سر جلسه نشستن کی حوصله داره دوباره چند ساعت بشینه سر جلسه

سینوس پیلونی می گیریم:31::31:

steps
14-12-2009, 00:19
سینوس پیلونی می گیریم:31::31:
شما به خودت فشار نیار:46:
من که فردا یه کارت دیگه می خرم ثبت نام کنم به باستان شناسی علاقه دارم
فقط برای هنر رو کدوم درسا تمرکز کنم

ramin 69
14-12-2009, 02:40
سلام

بچه ها شما امسال یعنی پیش دانشگاهی ورن اضافه نکردید زیاد ؟؟ نمی دونم من چرا دارم همین طوری میرم بالا! از مهر تا الان یه 6،7 کیلویی زیاد کردم. فکر کنم همین جوری پیش برم کنکور به 100 میرسم ...

شما به خودت فشار نیار[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif
من که فردا یه کارت دیگه می خرم ثبت نام کنم به باستان شناسی علاقه دارم
فقط برای هنر رو کدوم درسا تمرکز کنم

تا جایی که من میدونم(چیز زیادی نمیدونم چون مشاور نداریم) موقع ثبت نام اصلی حالا ریاضی یا تجربی باید گزینه هنر رو هم تیک بزنید و اطلاعات کارت رو همون موقع وارد کنید ، الان مگه میشه دوباره ؟ این طوری باید دو تا کد رهگیری بگیرید ... نمی دونم
ولی در کل میگن ریاضی ها و تجربی ها راحت قبول میشن ولی ادم بخواد تهران قبول بشه ظاهرا رتبه خیلی خوبی لازم داره...

skhammari
14-12-2009, 02:45
سلام

بچه ها شما امسال یعنی پیش دانشگاهی ورن اضافه نکردید زیاد ؟؟ نمی دونم من چرا دارم همین طوری میرم بالا! از مهر تا الان یه 6،7 کیلویی زیاد کردم. فکر کنم همین جوری پیش برم کنکور به 100 میرسم ...

تا جایی که من میدونم(چیز زیادی نمیدونم چون مشاور نداریم) موقع ثبت نام اصلی حالا ریاضی یا تجربی باید گزینه هنر رو هم تیک بزنید و اطلاعات کارت رو همون موقع وارد کنید ، الان مگه میشه دوباره ؟ این طوری باید دو تا کد رهگیری بگیرید ... نمی دونم
ولی در کل میگن ریاضی ها و تجربی ها راحت قبول میشن ولی ادم بخواد تهران قبول بشه ظاهرا رتبه خیلی خوبی لازم داره...

چرا ميشه ، بعد ثبت نام از قسمت سمت راست صفحه ي ثبت نام ميتونين وارد كنين، كد رهگيري رو اولش ميگيره اطلاعاتو ثبت ميكنه با همون كد رهگيري .

M . Sayid
14-12-2009, 08:54
من فارغ التحصیلم ولی آره چاق شدم عجیب....

Alamate Soal
14-12-2009, 10:13
من فارغ التحصیلم ولی آره چاق شدم عجیب....

علاجش ورزشه . فقط دوچرخه سواري :27:

vahid0801
14-12-2009, 11:35
سلام.
یه سوال.واسه ثبت نام تو دانشگا امام صادق(ع) و امام حسین (ع) ویژه خواهران چه کارایی علاوه بر ثبت نان سراسری و پیام نور باید کرده؟باید بازم کارت بگیرم

masud-000000
14-12-2009, 12:21
آقا یکی بیاد درست و حسابی در مورد دانشگاه امام حسین توضیح بده ببینم ارزش داره تیک بزنیمش یا نه؟؟؟؟اصلا جای خوبیه؟؟؟
چون شنیدم میگن همون جا حین تحصیل کارمند سپاه حساب میشی و مثل کارمند سپاه حقوق و مزایا داری و بعد تموم شدن تحصیلاتت مستقیم میری سر کار....
آیا اینا تایید میشه؟؟؟؟
پذیرش دانشجوش چه جوریه؟؟؟؟
حالا من که ثبت نامم تموم شده می تونم تو 8 دی ماه گزینش رو تیک بزنم؟؟؟
؟(چند نفر پذیرش میکنه؟؟؟ کسی هم ثبت نام کرده از بچه های پی سی ورلد؟؟؟؟؟)
...
خلاصه یه توضیح جامع می خوام.....

masud-000000
14-12-2009, 12:35
سلام.
یه سوال.واسه ثبت نام تو دانشگا امام صادق(ع) و امام حسین (ع) ویژه خواهران چه کارایی علاوه بر ثبت نان سراسری و پیام نور باید کرده؟باید بازم کارت بگیرم

دانشگاه امام صادق:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نه دوست من نه دانشگاه امام حسین و نه دانشگاه امام صادق نیاز به کارت ندارند.
اینم شرایط و ضوابط:

behnam_roli
14-12-2009, 13:58
آقا یکی بیاد درست و حسابی در مورد دانشگاه امام حسین توضیح بده ببینم ارزش داره تیک بزنیمش یا نه؟؟؟؟اصلا جای خوبیه؟؟؟
چون شنیدم میگن همون جا حین تحصیل کارمند سپاه حساب میشی و مثل کارمند سپاه حقوق و مزایا داری و بعد تموم شدن تحصیلاتت مستقیم میری سر کار....
آیا اینا تایید میشه؟؟؟؟
پذیرش دانشجوش چه جوریه؟؟؟؟
حالا من که ثبت نامم تموم شده می تونم تو 8 دی ماه گزینش رو تیک بزنم؟؟؟
؟(چند نفر پذیرش میکنه؟؟؟ کسی هم ثبت نام کرده از بچه های پی سی ورلد؟؟؟؟؟)
...
خلاصه یه توضیح جامع می خوام.....

برو اینجا همه چی توضیح داده شده:

new life
14-12-2009, 15:59
سلام.
شما که قصد داری دانشگاه امام صادق بری قبلش به نظر من بپرس ببین محیطش چجوری
یکی رو میشناسم که اونجا گزینش میکنه گفت که اگر قبول بشی میان تحقیق میکنن (از همسایه ها و...)
برای خانوما که شرایطش....... :2:
بعد تازه خودشون دسته بندی میکنن که کی توی کدوم رشته درس بخونه!!
ولی محیطشو استاداشو که گفت من ندیده......
ولی از نظر سطح علمی بالاست
گفتم اینا رو بگم پشیمون نشید

elendil
14-12-2009, 16:37
زیاد نگران چاقی نباشید.
فردا پس فردا که ایشالا رفتیم یه شهر دیگه خونه دانشجویی یا خوبگاه اون موقع خود به خود لاغر میشیم

حاجی هم شما هم بقیه یه چیزیو جدی بگم چون دیگه از این به بعد فک کنم به جای هر روز هفته فقط یه شنبه ها با 4شنبه هارو بیام اینترنت :دی :دی ( میخوام درست حسابی این 26 هفته رو بشینم درس بخونم همین چند وقت پیش بود به هم میگفتیم بابا 38 هفته مونده نه اصلا 44 هفته مونده کو تا برسیم به 30 حالا داریم میرسیم به 20 چیزی نمونده که برسیم به 1 ) :دی داشتم میگفتم

اگه واقعا از الان بخوای بگی که نمیشه قبول شد که کارت زاره پسر انسان با امید زنده هست باور کن هر کسی که بخواد توی این 26 هفته شریف قبول شه حتی اگه تا الان هم یک کلمه هم درس نخونده باشه فقط پشتکار داشته باشه و پیوسته کار کنه قبول میشه من نمیدونم چقدر نمونه نیاز هست که از خیلیهای ماها که هی هم اینترنت میایم کمتر بودن ولی توی همین آذر یا اواخر آبان شروع کردن و دانشگاه های بزرگی دارن درس میخونن :دی :دی

خب دیگه من برم خدانگهدار بچه ها :دی :دی

skhammari
14-12-2009, 16:54
حاجی هم شما هم بقیه یه چیزیو جدی بگم چون دیگه از این به بعد فک کنم به جای هر روز هفته فقط یه شنبه ها با 4شنبه هارو بیام اینترنت :دی :دی ( میخوام درست حسابی این 26 هفته رو بشینم درس بخونم همین چند وقت پیش بود به هم میگفتیم بابا 38 هفته مونده نه اصلا 44 هفته مونده کو تا برسیم به 30 حالا داریم میرسیم به 20 چیزی نمونده که برسیم به 1 ) :دی داشتم میگفتم

اگه واقعا از الان بخوای بگی که نمیشه قبول شد که کارت زاره پسر انسان با امید زنده هست باور کن هر کسی که بخواد توی این 26 هفته شریف قبول شه حتی اگه تا الان هم یک کلمه هم درس نخونده باشه فقط پشتکار داشته باشه و پیوسته کار کنه قبول میشه من نمیدونم چقدر نمونه نیاز هست که از خیلیهای ماها که هی هم اینترنت میایم کمتر بودن ولی توی همین آذر یا اواخر آبان شروع کردن و دانشگاه های بزرگی دارن درس میخونن :دی :دی

خب دیگه من برم خدانگهدار بچه ها :دی :دی

درسته ولي به شرطي كه هي نگيم چون مثلا فلاني از بهمن شروع كرده منم از بهمن شروع ميكنم ، اونايي كه تا الان زياد جدي نبودن از همين حالا شروع كنن نه از فردا ، چون اون فردا وجود خارجي نداره
وقت طلاست ، از تك تك روز ها و ساعات بايد استفاده برد ، چه بسا كه كه توي 2 ساعت فقط يه مطلبي رو ياد بگيريم ، همون مطلب درصدمون و در نتيجه تراز و رتبمونو توي كنكور رقم بزنه ، تا ميتونين از وقتتون استفاده ببرين ، فرض كنين شمارو با دو تا كيسه گوني توي يه انبار طلا ول كنن ، اينجا شما سمج ميشين و تا جا دارين طلا براي خودتون جمع ميكنين ، وقت هم همينطوره ، تا جا داريد مطلب ياد بگيريد ، بخونيد ، تست بزنيد ، كه ماه تير كه برسه از انبار طلا كه اومديد بيرون حرص نخورديد كه كاش بيشتر جمع كرده بودم از طلاها ، سمج باشيد و توي درس سماجت رو ياد بگيريد

V E S T A
14-12-2009, 18:49
سلام:46:

یه سوال دارم درباره آزمون سراسری و آزاد

فارغ التحصیلان دوره روزانه مقطع کارشناسی مجاز به شرکت در کنکور سراسری و آزاد هستن؟

طبق این بند:

و) با توجه به محدودیت امکانات دانشگاه ه وموسسات آموزش عالی دولتی ولزوم توزیع عادلانه فرصت ها موجود بین تمامی متقاضیان، پذیرش آن دسته از داوطلبانی که قبلا با استفاده از امکانات دولتی (آموزش رایگان) تحصیلات خود را در رشته ای به اتمام رسانیده اند، در همان مقطع قبولی و در همان دوره (روزانه) امکان پذیر نمی باشد. این قبیل داوطلبان در صورت تمایل می توانند برای دورۀ نوبت دوم (شبانه) در همان مقطع متقاضی شوند ویا در صورت قبولی در دورۀ روزانه (به جز رشته های تحصیلی گروه آموزش پزشکی)، می توانند با پرداخت شهریه همانند دانشجویان دورۀ نوبت دوم (شبانه)، در رشته مربوط ادامه تحصیل دهند.

فارع التحصیلان در صورت قبولی در رشته های روزانه باید شهریه پرداخت کنند.این شرایط درباره رشته های پزشکی دندان چزشکی و داروسازی که دوره شبانه نداره چه جوریه؟

من این سوال رو تو سایت سنجش مطرح کردم که به من گفتن مجاز به شرکت تو کنکور برای رشته پزشکی

نیستم!!!:18:چون فارغ التحصیل کارشناسی ام(روزانه) و در تنها در صورت کاردانی بودن مجاز میشدن!!

تو هیچ جای دفترچه همچین چیزی ننوشته...و تو بند "و " هم اشاره ای نشده..لطفا اگه کسی اطلاع دقیق داره

راهنمایی کنه:11:

mahdis_apex
14-12-2009, 20:00
فوریییییییییییییییییییییی ه
بچه ها این کتاب زبان فارسی سبطی مله کدوم انتشاراته؟
کتاب فروشیه به من گفت مبتکران؟همینه؟

mahdis_apex
14-12-2009, 20:23
فکر کنم به احتمال زیاد مشکلت با زبان فارسی دکتر سبطی انتشارات دریافت حل بشه جلد اولش اومده که تا درس 8 آموزش داده جلد دوم هم بهمن میاد فکر کنم جلد اولشو بگیر مشکلت حل میشه

بچه ها این با اونی که گفتین فرق داره؟!

این جور که پیداس مثل اینکه مبتکران چاپش کرده!

reza-atom
14-12-2009, 20:26
آقا ما بالخره نفهميديم كه اين معدل سال سوم درست بود يا كل ديپلم :13:(الان به شك افتادم ! نظر شما چيه ) بعدش اون فرمي هم كه توي دفترچه هست و گفته ببرين به نميدونم مدرسه بدين كجا بدين قضيش چيه ؟ (همون كه قيچي داره !)

rambo_1386
14-12-2009, 20:33
بچه ها این با اونی که گفتین فرق داره؟!

این جور که پیداس مثل اینکه مبتکران چاپش کرده!
این کتاب نمیدونم ولی این کتابی که گفتم جدیده یک ماه بیشتر نیست که چاپ شده میتونی قسمتی از کتاب از اینجا دانلود کنی

mahdis_apex
14-12-2009, 20:37
آقا ما بالخره نفهميديم كه اين معدل سال سوم درست بود يا كل ديپلم :13:(الان به شك افتادم ! نظر شما چيه ) بعدش اون فرمي هم كه توي دفترچه هست و گفته ببرين به نميدونم مدرسه بدين كجا بدين قضيش چيه ؟ (همون كه قيچي داره !)

یه جا باید معدل کتبی تونو وارد کنین .توی فیلد بعدیش معدل کل سال سومتونو.
اون فرم شماره 2 هم بعدا واسه ثبت نام دانشگاتونه(تا اونجا که یادم میاد)

skhammari
14-12-2009, 20:41
زده جلد دوم آخر فروردين 89،
تا اون موقع كه ما 7 دوره زبان فارسي رو تموميديم
راستي اين فرم شماره 2 رو حتما بايد پر كنيم ؟
يعني من از شهرستان بايد بلند شم بيام مدرسه تاييدش كنم ؟

mosbatekonkoor
14-12-2009, 20:49
بده مدیر مهرش کنه.

reza-atom
14-12-2009, 21:36
یه جا باید معدل کتبی تونو وارد کنین .توی فیلد بعدیش معدل کل سال سومتونو.
اون فرم شماره 2 هم بعدا واسه ثبت نام دانشگاتونه(تا اونجا که یادم میاد)

شما مطمئن هستين ؟ آخه توي دفترچه يه جور نوشته توي سايت يه جور ديگه !

timsar jackson
14-12-2009, 21:44

جریان فرم شماره 2 چیه؟

rambo_1386
14-12-2009, 21:49
سعید جون من فقط واسه تکواژ شماری گفتم که مشکلشون حل بشه :11:
میدونم اینجا جاش نیست ولی به دوستانی که تو قرابت معنایی و املا و لغت ادبیات مشکل دارن پیشنهاد میکنم کتابهای زیر تهیه کنید
کتاب تناسب مفهومی + املاء و واژگان تالیف دکتر سبطی انتشارات دریافت
اگه زدن تست های املا واستون یه رویاست اکتا املا و واژگان دریافت بگیرید به امکان 99% تست های املا مثل آب خوردن حل میکنید:46:

rambo_1386
14-12-2009, 21:52
جریان فرم شماره 2 چیه؟
پیمان جون منم دقیقا همین سوال دواسم پیش اومد من اصلا به دفترچه نگاه نکردم فقط این کد هارو نگاه کردم:46:

shabeashegha
14-12-2009, 23:55
يعني من از شهرستان بايد بلند شم بيام مدرسه تاييدش كنم ؟
تا اونجا که من لا به لای تبصره و بند هاش خوندم متوجه شدم اونایی که شهرشون عوض شده کافیه با کارنامه سالای پیششون برن اداره آموزش پرورش نزدیک بهشون واسه تکمیل فرم (البته خودت این دفترچه رو یه نگاه بنداز چون این بند مربوط به من نمیشد یه نگاه کلی بهش انداختم ولی مطمئنم نیازی نیست بری شهرستان محل سکونت قبلیت)

جریان فرم شماره 2 چیه؟

ظاهرا سازمان سنجش واسه اذیت کردن داوطلبا هم شده این یه فرم رو میخواد غیر اینترنتی کامل شه!! گواهی رشته است با معدل و این جور چیزا . بنظرم با این همه پیشرفت سازمان سنجش از نظر نرم افزاری این فرم یه جور نشانه ضعفشه . این کارم باید از طریق اینترنت انجام میشد:13:کی حوصله داره بره دبیرستان!!

masih eia
14-12-2009, 23:58
سلام کسی اطلاعی راجع به جامعه آماری گزینه2 نداره؟(از سنجش بیشتره؟)یه دوستام انسانیه 250 سهمیه 1900کشور شده.خیلی پز رتبشا میده.میخوام بدونم وضعش چه جوریاست؟

rambo_1386
15-12-2009, 00:01
ظاهرا سازمان سنجش واسه اذیت کردن داوطلبا هم شده این یه فرم رو میخواد غیر اینترنتی کامل شه!! گواهی رشته است با معدل و این جور چیزا . بنظرم با این همه پیشرفت سازمان سنجش از نظر نرم افزاری این فرم یه جور نشانه ضعفشه . این کارم باید از طریق اینترنت انجام میشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کی حوصله داره بره دبیرستان!!

منم یه نگاهی بهش انداختم فکر کنم واسه داشنگاه لازمه یعنی فعلا لازم نیست این فرم پر کنیم اگر(حتما!) دانشگاه قبول شدیم میریم این فرم پر میکنیم یا هر وقت که وقت کردیم ولی موقع ثبت نام دانشگاه لازمه این فرم هم پر کرده باشیم حالا هرکسی وقت داره بره آموزش پرورش و پرش کنه هرکی وقت نداره بذاره بعد کنکور:46:( من که عمرا برم آموزش و پروش اینجا سر کوه:31:)

timsar jackson
15-12-2009, 09:54
پس این واسه ی موقع ثبت نام دانشگاه لازمه..واسه کنکور لازم نیست...خوبه تا اون موقع یه گلی میگیریم به سرمون: دی

rambo_1386
15-12-2009, 10:12
پس این واسه ی موقع ثبت نام دانشگاه لازمه..واسه کنکور لازم نیست...خوبه تا اون موقع یه گلی میگیریم به سرمون: دی
ولی ما که اینجوری پیش میریم فکر کنم اصلا نیازی به فرم شماره 2 نداشته باشیم:41:

steps
15-12-2009, 11:22
من که فرم شماره 2 رو تازه شنیدم
من 2 فقره کارت خریدم واسه ثبت نام هنر و علوم تجربی .
برای درس هنر رو کدوم درس ها تمرکز کنم؟

راستی من کد سربازی رو زدم 5 به نظرتون درست هست
متولد 69/12/29 و امسال هم پیش می خونم هم دیپلم
دهن ما رو چیز کرد نین قدر ارور داد

Alamate Soal
15-12-2009, 11:48

يعني شما هنوز ديپلمتون رو نگرفتين ؟ معدل ديپلم چي زدين براي ثبت نام ؟‌

mosbatekonkoor
15-12-2009, 12:03

چرا خوب دفترچه رو نمی خونید؟ باید 6 رو بزنید. و دفترچه ی سربازی رو هم ارسال کنید.

steps
15-12-2009, 12:07
اخه من محصل هستم و دفترچه هم نگرفتم دفترچه رو 2 بار خوندم به این نتیجه رسیدم 5 بزنم چون محصل هستم
درضمن معدل رو هم 10 زدم بعد که دیپلم بگیرم اصلاح می کنم (خدا ریاضی و فیزیک رو از زمین برداره)

کسی نمیگه برای هنر رو کدوم درسا باید تمرکز کرد؟

Tarannom_
15-12-2009, 13:21
از همه ی کسانی که رشته تجربی، ریاضی و انسانی هستن میخوام بپرسم که شماها واسه چی کنکور هنر شرکت می کنید؟
همه می دونن ظرفیت قبولی هنر خیلی پایینه و از رشته های دیگه میان جای یه هنرستانی رو تنگ می کنن.
اکثر رشته های هنری هم نیمه متمرکزه و برفرض اگه شما ازمون سراسری رو قبول شدید، ازمون عملی رو میخواید چیکار کنید؟
بعدم باید بگم این حرف کاملا غلطه که ریاضی و تجربیا کنکور هنر راحت قبول میشن، به دلیل اینکه برای قبولی همه ی رشته ها جز طراحی صنعتی ریاضی ضریب 1 داره و حتی رتبه های تک رقمی و دو رقمی هم ریاضیو خیلی پایین می زنن و یا بیخیالش میشن...شما هم زیاد امیدی به درس ریاضی نداشته باشید.
اگه بتونید حتی همون طراحی صعنتی هم قبول شید، امتحان عملی فوق العاده سختی داره.

تاپیک هنر خیلی پایین بود...گفتم اینارو اینجا بگم که خواننده بیشتری داره.

Greedy
15-12-2009, 13:42
سلام
من هنوز نه کارت خریدم نه ثبت نام کردم به نظرتون تمدید میکنن ؟

rambo_1386
15-12-2009, 13:54
من هنوز نه کارت خریدم نه ثبت نام کردم به نظرتون تمدید میکنن ؟
دیروز که میگفت 50 % داوطلبین ثبت نام کردن پس به امکان زیاد تمدید میکنن

Alamate Soal
15-12-2009, 14:11
بچه ها واقعا ميشه همچين چيزي ؟ كسي كه بهمن ماه ديپپم رو ميگيره و تابستون هم پيش رو تموم ميكنه واقعا ميتونه الان ثبت نام كنه ؟ هيچ شكلي پيش نمياد ؟ ( پسرخاله من اين وضعيت رو داره )

The Name
15-12-2009, 14:33
آقا کسی میدونه این فرم مخصوص ثبت نام اتباع رو از کجا میشه گیر آورد؟

نوشته بودن که تو سایت میذارن ولی تو سایت سنجش نیستش. :41:

تو همه خبرهایی که منتشر شده هم اومده که باید فرم رو یا از پیک سنجش در بیارین یا اینکه از خود سایت پرینت بگیرین ولی من دیروز نتونستم پیک سنجش تهیه کنم (گفته بودن تو تاریخ 23 آذر تو پیک سنجش منتشر میشه). به هوای اینکه تو سایت میذارن ولی الان که نگاه میکنم انگار نه انگار. هیچی نیست.

کسی میدونه باید چیکار کنم؟

اصلا یه چیزی چرا من تو هیچ کدوم از باجه ها چیزی به نام پیک سنجش تا حالا ندیدم؟ از جای خاصی تهیه میشه؟ مال دیروز رو میشه گیر آورد؟

اگر کسی مال دیروز رو داره جون من یه کاری کنه اون فرم به دستم برسه.

MORINIO
15-12-2009, 14:35
در مورد این فرم شماره 2 حواستون باشه تو دفترچه نوشته کسانی که محل اخذ مدرک پیش دانشگاهی و یا یکی از دو سال آخر دبیرستانشون ( دوم یا سوم) یکی از بخش های مرکزی شهرهای : اصفهان - تبریز - تهران - شمیرانات - شیراز و مشهد هست نیازی به تهیه این فرم ندارند!

GodFatherAmin
15-12-2009, 14:48
بچه ها واقعا ميشه همچين چيزي ؟ كسي كه بهمن ماه ديپپم رو ميگيره و تابستون هم پيش رو تموم ميكنه واقعا ميتونه الان ثبت نام كنه ؟ هيچ شكلي پيش نمياد ؟ ( پسرخاله من اين وضعيت رو داره )
به احتمال 99% مشکلی پیش نمیاد.(سال قبل یکی از بچه ها این کارو کرده بود.)

masud-000000
15-12-2009, 14:55
من موندم تو این یه هفته ی گذشته فقط 600 هزار نفر ثبت نامم کرده......
احتمال اینکه امروز 500 هزار تا و بیشتر ثبت نام کنن میره.....(نظر به اینکه سایت سنجش زورکی بالا میاد..:31:.)

steps
15-12-2009, 15:05
به احتمال 99% مشکلی پیش نمیاد.(سال قبل یکی از بچه ها این کارو کرده بود.)

منم این کار رو می کنم ولی دی دیپلم میگیرم و پیش 1 رو اسفند میدم پیش 2 رو خرداد و تموم میشه

mosbatekonkoor
15-12-2009, 18:52
حدود یک میلیون نفر ثبت نام کردن و تا 27 آذر هم تمدید شد.

Greedy
15-12-2009, 18:53
خدا رو شکر تمدید کردن مگر نه بی کنکور میموندیم :دی

masih eia
15-12-2009, 21:26
سلام کسی اطلاعی راجع به جامعه آماری گزینه2 نداره؟(از سنجش بیشتره؟)یه دوستام انسانیه 250 سهمیه 1900کشور شده.خیلی پز رتبشا میده.میخوام بدونم وضعش چه جوریاست؟

کسی نبود جواب ما رو بده؟؟؟

mosbatekonkoor
15-12-2009, 22:25
دوستان تا حالا از کارتون توی مسیر کنکور راضی بودین؟ اگه بخواین از 100 به خودتون یه نمره بدین چند می دین:
اول خودم:30

Ali_tk
15-12-2009, 22:28
جامعه ی آماری اش نسبت به سنجش و قلم چی خیلی کمه ولی سوال های استانداردی داره.

Mahmood_N
15-12-2009, 22:38
دوستان تا حالا از کارتون توی مسیر کنکور راضی بودین؟ اگه بخواین از 100 به خودتون یه نمره بدین چند می دین:
من بين 60 تا 70 مي دم ... ! :2:
...

frnsh
15-12-2009, 22:48

سلام
منم تا الان به خودم 40 میدم.

BioHazard
15-12-2009, 22:49
دوستان کسی نمیدونه تا الآن چند هزار نفر واسه کنکور ریاضی ثبت نام کردند؟اخبار چیزی نگفته؟
کسی میدونه چند تا رقیب تو گروه ریاضی داریم؟

بلا نسبت بچه های اینجا ، خیلی ها هستن فقط ثبت نام می کنن ، ولی درس نمیخونن ، فداکاری دارن میکنن که باعث پیشرفت ما بشن.
:31:

behnam_roli
15-12-2009, 22:50
منم حدودا 60

حدود یک میلیون نفر ثبت نام کردن و تا 27 آذر هم تمدید شد.

ببخشید از کجا شنیدین این یک میلیون نفر رو؟

reza-atom
15-12-2009, 23:13
چه دو ميليون باشن چه دويست هزار نفر (! :31: ) براي دانشگاه هاي خوب همون ظرفيت هست و همون رقابت وجود داره پس نشينين خوشحان نشين :31:!

Benygh
16-12-2009, 00:35
سلام
کسی میل خودش رو برای ثبت نام وارد کرده ؟! من وارد کردم ولی هیچ چیزی به میلم ارسال نشده ! مشکل چیه ؟!

V E S T A
16-12-2009, 00:51
کسی که جواب نداد!!!

از سازمان سنجش تلفنی سوال کردم جوابشو میذارم شاید این سوال واسه کسی پیش بیاد:

داوطلبانی که فارغ التحصیل یکی از رشته های کارشناسی روزانه دانشگاه دولتی باشن مجاز هستن در دوره شبانه همون مقطع یا

روزانه به شرط پرداخت شهریه مثل شبانه ها ادامه تحصیل بدن..ولی به هیچ وجه مجاز به انتخاب رشته هایی که تا مقطع دکتری

هستن مثل پزشکی،داروسازی.. ( رشته های گروه آموزش پزشکی ) نیسن.

:11:

vahid0801
16-12-2009, 01:04
سلام
کسی میل خودش رو برای ثبت نام وارد کرده ؟! من وارد کردم ولی هیچ چیزی به میلم ارسال نشده ! مشکل چیه ؟!

هیچ نیازی به میل نیس.فقط واسه اینه که اگه اول شدی گوشیت یا تلفنه خونتون در دست رس نبود بهت خبر بدن.
نمیدونم وقتی تلفن در دست رس نیس میل چطور در دسترس خواهد بود؟

vahid0801
16-12-2009, 01:05
کسی امارو درصدای 100 نفر برتر رشته های ریاضی و تجربی رو داره.

ممنون میشم بکمکید

fardinstar
16-12-2009, 01:31
کسی امارو درصدای 100 نفر برتر رشته های ریاضی و تجربی رو داره.

ممنون میشم بکمکید
آخرين مجله ي كانون رو از يكي از دوستات بگير بخون همه رو نوشته به جز رشته هاي هنر + زبان. اين رستگار رحماني زبان انگليسي رو كمتر از من زده بود!! كلي كيف كردم. راستي اسم آقاي احمدرضا خوشرو كه كاربر همين سايت هم هستن هم تو مجله بود ( رتبه 55 كشوري ) . فكر كنم نام كاربريشون تو سايت OnlyforuMehr يا يه همچين چيزي بود.

Mohammad Hosseyn
16-12-2009, 03:09
فعلا 25 هزار نفر شرکت کننده در آزمون ریاضی داره که من شرکت میکنم ....
مقایسه با جامعه آماری کنکور 88 هم که داره ... مهمتر از جامعه اماری تست هست که باید استاندارد باشه .

timsar jackson
16-12-2009, 09:44
من فعلا به خودم 0 میدم..

HEGOR
16-12-2009, 11:06
من به خودم 70میدم

mosbatekonkoor
16-12-2009, 11:34
منم حدودا 60

ببخشید از کجا شنیدین این یک میلیون نفر رو؟
از خبرگزاری ایسنا، این آمار هم تا دیروز بود.البته برای همه ی رشته ها هستن:ریاضی-تجربی-انسانی-هنر-زبان

mosbatekonkoor
16-12-2009, 11:41
من همش منتظر شماره این مجله بودم که ببینم این رتبه اول ها چه درصدی میزنند.
شانس ما هم همین آزمون رو که غیبت کردیم این مجله رو چاپ کردن.

بچه ها کسی می تونه مال گروه ریاضی و تجربی رو اسکن یا عکس بگیره بذاره؟؟خیلی نیاز دارم.ممنون میشم بذارید.
آزمون هایی رو که غیبت می کنی،می تونی بری مرکز، دفترچه هاشو بگیری.

masud-000000
16-12-2009, 13:34
من این سر شهرم و مرکز اون سر شهر.چند بار هم رفتم برخورد مسئولانشون جالب نیست.

بچه ها خواهشا اگه کسی می تونه این درصدهاشون(ریاضی+تجربی) رو یه اسکنی یا یه عکسی بگیره بذاره.ممنون میشم.
با اجازه عمو کازززززززم:27: واسه امیرخان درصدهای رتبه های برتر رو از مجله آزمون اسکن کردم...
(دیگه نبینم بگین کپی رایت تو ایران رعایت نمشه ها!!!:31:)

mosbatekonkoor
16-12-2009, 13:37
من این سر شهرم و مرکز اون سر شهر.چند بار هم رفتم برخورد مسئولانشون جالب نیست.

بچه ها خواهشا اگه کسی می تونه این درصدهاشون(ریاضی+تجربی) رو یه اسکنی یا یه عکسی بگیره بذاره.ممنون میشم.
یه سایت آپلود درست درمون بگو.

mosbatekonkoor
16-12-2009, 13:39
من داشتم آپلود می کردم برات. ولی این دوستمون زود تر لطف کرد.

Alamate Soal
16-12-2009, 13:40

اينا كه دوتا خواهر دوقلو بودن و هردوتاشون هم رتبه دورقمي آورده بودن ؛ چرا فقط اسم يكيشون رو نوشتن ؟؟؟؟

morteza_bayan
16-12-2009, 13:44
این درصدهای سراسریشونه؟

M . Sayid
16-12-2009, 13:52
این درصدهای سراسریشونه؟

یه لحظه گفتم آقا کوروش اومده اینجا!!!!

بله سراسریه

shabeashegha
16-12-2009, 13:54
بچه ها بنظرم از بعد از ثبت نام کنکور خیلیا به خودشون میان و اگه درس رو شروع نکردن شروع میکنن اوناییم که شروع کردن شدید تر و بهتر میخونن. برای اینکه از بقیه عقب نیوفتیم پیشنهاد میکنم از این به بعد جمعه های بعد از آزمون جمع شیم و کارنامه بذاریم و اگه مشکلی با درسا داریم با هم در میون بذاریم . من که با اجازتون از امروز دیگه فقط جمعه ها سر میزنم به شما هم همین پیشنهادو میکنم. ممکنه 1ساعت بیشتر درس خوندن در روز رشته شهر قبولیمونو کلی جابه جا کنه .تا جمعه بعد:46:

morteza_bayan
16-12-2009, 13:55
عجب درصدهای خفنی دارن

mosbatekonkoor
16-12-2009, 15:11
بچه ها بنظرم از بعد از ثبت نام کنکور خیلیا به خودشون میان و اگه درس رو شروع نکردن شروع میکنن اوناییم که شروع کردن شدید تر و بهتر میخونن. برای اینکه از بقیه عقب نیوفتیم پیشنهاد میکنم از این به بعد جمعه های بعد از آزمون جمع شیم و کارنامه بذاریم و اگه مشکلی با درسا داریم با هم در میون بذاریم . من که با اجازتون از امروز دیگه فقط جمعه ها سر میزنم به شما هم همین پیشنهادو میکنم. ممکنه 1ساعت بیشتر درس خوندن در روز رشته شهر قبولیمونو کلی جابه جا کنه .تا جمعه بعد:46:
منم از این به بعد فقط جمعه ها میام.:11:

elendil
16-12-2009, 16:18
من تا الان از این 50 هفته ای که واسه کنکور وقت داشتیم و 24 هفتش رفته خداییش 14 هفتشو خوب استفاده کردم ولی به خاطر اون 10 هفته ای که هدر دادم به خودم از 100 میدم 10 یا به زور 15 چون یه ذره از اون اهداف اولیه که یه رتبه فوق العاده تووووپ در حد یک رقمی دو رقمی به دست بیارم دور شدم :دی :دی ( فک کنم اگه میگفتم 1000 دو هزار باشم دیگه الان روی 10 20 هزار باید فکر میکردم :دی :دی :دی ) هر چی هدفتونو بالاتر و کاملتر بگیرین با پشتوانه قوی ای که هر کدوم دارین کمتر ازش دور میشین :دی :دی من دیگه برم سر درس که شیرین تر میشه هر چه قدر بیشتر میخونیش :دی :دی :دی

farzaneh*f
16-12-2009, 20:54

اينا كه دوتا خواهر دوقلو بودن و هردوتاشون هم رتبه دورقمي آورده بودن ؛ چرا فقط اسم يكيشون رو نوشتن ؟؟؟؟

رتبه ي كشوري سايه دو رقمي نبود...تو منطقه 35 شده بود و اينجا تا 33 يا 34 منطقه2 (دقيق يادم نيست) زدن

farhad_realmadrid
16-12-2009, 23:17
سلام به همگی،دوست من یه مشکل خورده اینکه ترم اول دانشگاه است، بند 30 کدام رو باید بزنه؟ باید پیش دانشگاهی بزنه؟

reza-atom
16-12-2009, 23:27
با اجازه عمو کازززززززم:27: واسه امیرخان درصدهای رتبه های برتر رو از مجله آزمون اسکن کردم...

:2:...

:27:

aida m
17-12-2009, 00:47
سلام دوستان! من عضو جدیدم. امسال کنکور دادم اما رشته ی مورد علاقم قبول نشدم. واسه کنکور 89 هم هنوز (!) هیچی نخوندم ! :23:شماها چقدر پیش رفتین؟ به نظرتون من خیلی عقبم؟ آیا می تونم خودم رو برسونم؟؟!! :sad:ممنون میشم اگه جواب منو بدین و یه کم منو از این حس نا امیدی بیرون بیارین .:41::45:

farhad_realmadrid
17-12-2009, 10:05
سلام به همگی،دوست من یه مشکل خورده اینکه ترم اول دانشگاه است، بند 30 کدام رو باید بزنه؟ باید پیش دانشگاهی بزنه؟

کسی نیست جواب این پست را بده امروز ثبت نام تموم میشه !. هرچه زودتر بهتر.ممنون.

saalleh
17-12-2009, 10:26
کسی نیست جواب این پست را بده امروز ثبت نام تموم میشه !. هرچه زودتر بهتر.ممنون.

دوره پیش دانشگاهی

saalleh
17-12-2009, 10:39
reza-atom ,دوست من ممکنه مال انسانی را قرار بدی
ممنون

alisahaf70
17-12-2009, 10:54
برید اینجا

MyEnd
17-12-2009, 13:30
دوستان آیا دیف 2 مهربان اومده؟ من شنیدم یه نسخه دادن کتابفروشی ها؟راسته ؟ کسی خبری نداره؟
لطفا در تاپیک معرفی کتاب بحث رو ادامه بدین منم عذر می خواهم که اینجا این رو مطرح کردم آخه مخاطبای اون تاپیک کمترن گفتم اینجا هم بگن
بابت درصدها هم ممنون

shifter
17-12-2009, 13:47
ای خدا.....:41:
من سال دوم با رافق اقامحمدی و سالا ر فتاحی رفیق و همکلاسی بودم ...که سال بعدش ما اومدیم یزد که نزدیک شیراز باشیم!:13::19:
اگه همونجا مونده بودم و با اونا بودم شاید الان منم مثل اونا بودم...:41::13:
رتبه 57 کشوری شدن...

shifter
17-12-2009, 13:48
منم 30....!:13:

ساش
17-12-2009, 14:50
سلام دوستان یه سوال مهم لطفا پاسخ صحیح بدید
ممنون

تراز رشته های دانشگاه آزاد در چه صورتی بالا و پایین می شود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مثلا چرا تراز نجف آباد پزشکی پارسال 69000 بود و لی مسال 72000 شد چه عاملی باعث این افزایش تراز شد ؟؟؟؟

mahyar_bt
17-12-2009, 15:10
سلام دوستان یه سوال مهم لطفا پاسخ صحیح بدید
ممنون

تراز رشته های دانشگاه آزاد در چه صورتی بالا و پایین می شود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مثلا چرا تراز نجف آباد پزشکی پارسال 69000 بود و لی مسال 72000 شد چه عاملی باعث این افزایش تراز شد ؟؟؟؟
عموما این موضوع باعث میشه که تراز یه رشته بره که افراد تراز سال پیش نگاه میکنن مثلا میبینن که تراز خوبیه میتونن این تراز بیارن برا همین میزنن اونجا در نتیجه ترازش میره بالا واسه رشته هایی هم که ترازشون بالا هست بعضی مواقع ترازشون سال بعد میاد پایین

clickestan
17-12-2009, 15:12
یه سوال برام پیش اومده:
مداد و پاک کن خوب برای آژمون چیه
خیلی تاثیر داره ها
اگه تو یه آژمون 200 تا سوال باشه و هر سوال رو تو 5 ثانیه علامت بزنین 1000 ثانیه برای این کار اختصاص داده میشه (چیزی حدود 17 دقیقه از وقت آژمون)
پاک کنم که بدرد نخور باشه گند میزنه به پاسخ نامه
کسی اگه مارک خاصی داره و راضیه بگه ممنون میشم

clickestan
17-12-2009, 15:13
عموما این موضوع باعث میشه که تراز یه رشته بره که افراد تراز سال پیش نگاه میکنن مثلا میبینن که تراز خوبیه میتونن این تراز بیارن برا همین میزنن اونجا در نتیجه ترازش میره بالا واسه رشته هایی هم که ترازشون بالا هست بعضی مواقع ترازشون سال بعد میاد پایین
و ثبت نام دانشگاه آزاد کی شروع میشه؟

mahyar_bt
17-12-2009, 15:44
منبعی برای دیدن تراز رشته ها در سالهای قبل هست ؟
خیلی ضروریه
اگه هست ممنون میشم معرفی کنید
و ثبت نام دانشگاه آزاد کی شروع میشه؟
قلمچی هر سال نزدیک دانشگاه ازاد دفترچه تراز های سال قبل میده بیرون مبتکران هم همینطور
در مورد اون سوال بالاییتون در مورد مداد پاک کن هم من نظر خاصی ندارم مداد مداد هست دیگه یه سری از بچه ها پارسال از این مداد ازمون گاج استفاده میکردن و راضی نبودن

Alamate Soal
17-12-2009, 15:49
یه سوال برام پیش اومده:
مداد و پاک کن خوب برای آژمون چیه
خیلی تاثیر داره ها
اگه تو یه آژمون 200 تا سوال باشه و هر سوال رو تو 5 ثانیه علامت بزنین 1000 ثانیه برای این کار اختصاص داده میشه (چیزی حدود 17 دقیقه از وقت آژمون)
پاک کنم که بدرد نخور باشه گند میزنه به پاسخ نامه
کسی اگه مارک خاصی داره و راضیه بگه ممنون میشم

يه مداد مداد هاش.بي معمولي . ( استدلر خيلي خوب و مناسبه ) . پاك كن هم پليكان خوبه

راستي ؛ شما اين 5 ثانيه رو از كجا آورديد ؟ من با كرنومتر تايم گرفتم كه با مداد معمولي حدود 2.5 الي 3.0 ثانيه طول ميكشه ( تازه اونم دقيق و ظريفكارانه وگرنه من خودم 2 ثانيه ميزدم نهايتا ) 5 ثانيه حتي براي مداد مغزي ( با نوك 0.7) هم زياده .

در ضمن شما مگه قراره به همه اون 200 تا سوال جواب بدين ؟

vahid0801
17-12-2009, 16:18
این عکس رتبه ها که تو صفحه قبل اومده واسه کشوره یا کانون؟؟؟؟؟

azimzade
17-12-2009, 18:09
قلمچی هر سال نزدیک دانشگاه ازاد دفترچه تراز های سال قبل میده بیرون مبتکران هم همینطور
در مورد اون سوال بالاییتون در مورد مداد پاک کن هم من نظر خاصی ندارم مداد مداد هست دیگه یه سری از بچه ها پارسال از این مداد ازمون گاج استفاده میکردن و راضی نبودن
به نظر من که مداد آزمون گاج برای پر کردن و پاک کردن گزینه بی نظیره:8:.ولی برای حل کردن ریاضی و فیزیکو درکل نوشتن خیلی بده:13:

azimzade
17-12-2009, 18:10
این عکس رتبه ها که تو صفحه قبل اومده واسه کشوره یا کانون؟؟؟؟؟
کسایی که تو کانون بودنو تو کشور رتبه آوردن

vahid0801
17-12-2009, 18:46
کسایی که تو کانون بودنو تو کشور رتبه آوردن

یعنی درصداشون تو کشور هموناس؟

fardinstar
17-12-2009, 21:48
اون وقت اين دفترچه ها (يا كتابچه ها رو ) از كجا ميشه تهيه كرد ؟؟ تو كتابفروشي ها يا باجه پستي يا روزنامه فروشي ؟؟ من پارسال هر چي گشتم نتونستم پيدا كنم.

reza-atom
17-12-2009, 23:33
سلام دوستان! من عضو جدیدم. امسال کنکور دادم اما رشته ی مورد علاقم قبول نشدم. واسه کنکور 89 هم هنوز (!) هیچی نخوندم ! :23:شماها چقدر پیش رفتین؟ به نظرتون من خیلی عقبم؟ آیا می تونم خودم رو برسونم؟؟!! :sad:ممنون میشم اگه جواب منو بدین و یه کم منو از این حس نا امیدی بیرون بیارین .:41::45:

ما هم عقبيم ! (البته بقيه رو نميدونم) ولي كافيه كه يه اراده ي قوي داشته باشي و تصميم بگيري و به اين فكر كن كه :
(من فقط همون دانشگاهي كه ميخوام قبول ميش نه هيچ جاي ديگه )
مطمئن باش به هدفت ميرسي و تمامي عوامل دست به دست هم ميدن تا اونجا قبول شي به شرط اينكه به چيزاي پوچ فكر نكني ! امتحان كن!:40:

aida m
18-12-2009, 02:21
ممنون آقا رضا. با اینکه حدود نصف زمان رو از دست دادم یه یا علی میگم و شروع میکنم.
به امید روزی که همه ی p30world ها به رشته ی دلخواه خودشون برسن...:20:

skhammari
18-12-2009, 05:37
ما هم عقبيم ! (البته بقيه رو نميدونم) ولي كافيه كه يه اراده ي قوي داشته باشي و تصميم بگيري و به اين فكر كن كه :
(من فقط همون دانشگاهي كه ميخوام قبول ميش نه هيچ جاي ديگه )
مطمئن باش به هدفت ميرسي و تمامي عوامل دست به دست هم ميدن تا اونجا قبول شي به شرط اينكه به چيزاي پوچ فكر نكني ! امتحان كن!:40:

شديدا تاييد ميشه و تاكيد ميكنم كه امروز فردا نكنين ، اشتباهي كه من پارسال كردم
قابل توجه دوستاني كه هنوز شروع نكردن ، اگه از همين امروز قاطعانه و محكم شروع كنيد و محكم ادامه بديد شريف تو دستاي شماست
نمونه هاش زياد بودنفقط كافيه تصميم بگيريد
به خودتون بگيد من بايد قبول شم ، جاييكه ميخوام ، رشته اي كه ميخوام ، فقط امروز فردا نكنين
موفق باشين

BioHazard
18-12-2009, 08:30
سلام
یک ضرب المثل تو ریاضیات داریم ، میگه " هرکه رسمش قوی ، بامش بیشتر":31:
فلسفه ی رسم تابه Sin

تابع Tg

تابق Cosec یا همون CSC که برابر هست.

-----------------
قوانین SIn

قوانین Cos

قوانین Tg

جالبه که خواجه نصیرالدین توسی در قرن 13هم میلادی اینارو کشف و اثبات کرده ، روحش شاد
:11:

تمامی نسبت های مثلثاتی هم:

اگه کردیت کارد داشتم ، همین الان Wiki رو 1،000$ Donate میکردم
----------

mahyar_bt
18-12-2009, 10:10
اون وقت اين دفترچه ها (يا كتابچه ها رو ) از كجا ميشه تهيه كرد ؟؟ تو كتابفروشي ها يا باجه پستي يا روزنامه فروشي ؟؟ من پارسال هر چي گشتم نتونستم پيدا كنم.
کتاب فروشی ها و روزنامه فروشی ها دارن

GodFatherAmin
18-12-2009, 10:40
دفترچه تراز دانشگاه آزاد از مبتکران:

BioHazard
18-12-2009, 13:04
جواب سوال رو گرفتم ، هم ارزی بود :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - 2Cosu \rightarrow u^2

اگه زحمتی نیست این سوال رو حل میکنید؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]{x&space;-%3E&space;0}&space;\sqrt{2-2Cos^4x}&space;/&space;sin2x

mehdi_7070
18-12-2009, 13:34
جواب سوال رو گرفتم ، هم ارزی بود :

اگه زحمتی نیست این سوال رو حل میکنید؟

1 : استفاده از هم‌ارزی که حالت کلی‌تر هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] u%5E%7B2%7D

به این صورت:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%5Csqrt%7B2-2%5Ccos%5E%7B4%7Dx%7D%7D%7B%5Csin2x%7D=%5Clim_%7Bx %5Crightarrow%200%7D%5Cfrac%7B%5Csqrt%7B2%282x%5E% 7B2%7D%29%7D%7D%7B2x%7D=%5Clim_%7Bx%5Crightarrow%2 00%7D%5Cfrac%7B%7C2x%7C%7D%7B2x%7D=1,-1

2: با اون هم‌ارزی یه ذره طولانی‌تر هست:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%5Csqrt%7B2-2%5Ccos%5E%7B4%7Dx%7D%7D%7B%5Csin2x%7D=%5Clim_%7Bx %5Crightarrow%200%7D%5Cfrac%7B%5Csqrt%7B2%281-%5Ccos%20x%29%281+%5Ccos%20x%29%281+%5Ccos%5E%7B2% 7D%20x%29%7D%7D%7B2%5Csin%20x%5Ccos%20x%7D=%5Clim_ %7Bx%5Crightarrow%200%7D%5Cfrac%7B%5Csqrt%7B6%281-%5Ccos%20x%29%7D%7D%7B2%5Csin%20x%7D=%5Clim_%7Bx%5 Crightarrow%200%7D%5Cfrac%7B%5Csqrt%7B2%28%5Cfrac% 7Bx%5E%7B2%7D%7D%7B2%7D%29%7D%7D%7B%5Csin%20x%7D=% 5Clim_%7Bx%5Crightarrow%200%7D%5Cfrac%7B%7Cx%7C%7D %7Bx%7D=1,-1

mosbatekonkoor
18-12-2009, 14:22
بچه ها شما شب یلدا درس می خونید؟

yusef
18-12-2009, 14:32
سلام
هر کی عشق ریاضیه از این سایت خیلی خوشش میاد.

هم حد . مشتق و انتگرال و نمودار همه چی رو حل میکنه.
با راه حل
البته بیشتر به درد دانشگاه میخوره مخصوصا به خاطر انتگرال هاش.

setayesh_sh
18-12-2009, 15:13
سلام
بچه ها من پشت کنکوریم
تا حالا یه دور همه درسارو خوندم
به نظرتون بهتره برم یه مشاور درسی بگیرم که واسم برنامه ریزی کنم؟
خودم نمیتونم برنامه ریزی کنم واسه خودم حتما یکی باید بالا سرم باشه هی بگه بخون تا بخونم!
به نظرتون مشاور تاثیر داره؟
البته خودم یه مشاور دارما دو هفته یه بار میزنگه میگه چی کار میکنی؟میخونی؟
برنامه ریزیم واسم کرد گفت تا اخر اذر یه دور همه درسا رو باید تموم کنم بدون تست البته من فیزیکو ریاضی تستاشو میزدم
به نظرتون بهتره عوضش کنم؟

BioHazard
18-12-2009, 17:04
سلام
بچه ها من پشت کنکوریم
تا حالا یه دور همه درسارو خوندم
به نظرتون بهتره برم یه مشاور درسی بگیرم که واسم برنامه ریزی کنم؟
خودم نمیتونم برنامه ریزی کنم واسه خودم حتما یکی باید بالا سرم باشه هی بگه بخون تا بخونم!
به نظرتون مشاور تاثیر داره؟
البته خودم یه مشاور دارما دو هفته یه بار میزنگه میگه چی کار میکنی؟میخونی؟
برنامه ریزیم واسم کرد گفت تا اخر اذر یه دور همه درسا رو باید تموم کنم بدون تست البته من فیزیکو ریاضی تستاشو میزدم
به نظرتون بهتره عوضش کنم؟
خوب حداقل چند تا خوبی داری که ما نداریم ، یک بار کنکور دادی و تمامی درس هارو خوندی
من جای شما بودم ، (قبلا هم خیلی روش تاکید کردم) ، جزوه رو یک بار میخونم ، بعد میرم سراغ تمرین تشریحی و تست و با جزوه کار میکنم ، اینجوری تو ذهن بهتر میمنونه

عمومی ها هم، مثل آش هست ، درس رو بخون ، فرداش تستاشو بزن. تو 24 ساعت جا میفته انگاری
برای من که رشتم ریاضی ، این روش تو دیفرانسیل که خیلی خوب جواب داده ، هندسه هم همین طور ، شیمی که آسونه. فیزیک هم با فرمول ها ور میرم ، حال میده.
-------------
حالا یک سوال ، من زبان هم شرکت کردم ، رفتم کتاب GAP رو دیدم ، خیلی آسون بود ، به استاد زبانمون گفتم ، گفت GAP سنگینشه. بعد از عید شروع کنم بهتره ؟

M . Sayid
18-12-2009, 17:24
میمنونه

از کی تا حالا میم نون شده ما خبر نداریم:دی

ستایش خانوم(؟) اگه توی این کنکور های آزمایشی ثبت نام کنی بهتره

mosbatekonkoor
18-12-2009, 17:24
سلام دوستان
از اونجایی که با خودم عهد بستم فقط جمعه بیام فروم، از الآن مطلب شب یلدای کنکوری رو تو وبلاگم گذاشتم.:20: اینم آدرسم:

reza-atom
18-12-2009, 17:27
يه سوال دوستان :

به نظرتون فيزيك پيش 2 از 1 راحتتره ؟ يعني ميشه ترم 2 همزمان با اون تست هاي پيش 1 رو هم مرور كرد ؟
يه سوال ديگه :
به نظرتون توي ايام امتحاناي ترم اول عاقلانه است كه از صبح تا شب فقط يه درسو خوند (براي پيش دانشگاهي ها ؟)؟

mahyar_bt
18-12-2009, 17:28
يه سوال دوستان :

به نظرتون فيزيك پيش 2 از 1 راحتتره ؟ يعني ميشه ترم 2 همزمان با اون تست هاي پيش 1 رو هم مرور كرد ؟
يه سوال ديگه :
به نظرتون توي ايام امتحاناي ترم اول عاقلانه است كه از صبح تا شب فقط يه درسو خوند (براي پيش دانشگاهي ها ؟)؟
|یش 2 حفظی هست اگه کتاب حسابی بخونی تستاشو راحت میزنی

mosbatekonkoor
18-12-2009, 17:29
يه سوال دوستان :

يه سوال ديگه :
پیش 2 خیلی از پیش 1 آسون تره.
فکر نکنم ایرادی داشته باشه.

BioHazard
18-12-2009, 17:36
از کی تا حالا میم نون شده ما خبر نداریم:دی

ستایش خانوم(؟) اگه توی این کنکور های آزمایشی ثبت نام کنی بهتره

هین !!!! از وقتی که ایرانسل اومده ، از تو عمرم انقدر دیفرانسیل نخونده بودم که امروز خوندم ، شبیه نسبت مثلثاتی شدم دیگه :31:

البته میتونی اونو یک جور دیگه هم بخونی که اسم حیوانی است که در فلات قاره زندگی میکند و همچنین تخم گزار هست و شیرده !!!!!:10:

کنکوری های سنجش هم خوبه ، ولی یکی آخر سر نیومد جدول زمان بندی این امتحانای لعنتی سنجش رو محبت کنه و بزاره.

Rainy eye
18-12-2009, 18:05
به نظر من که مداد آزمون گاج برای پر کردن و پاک کردن گزینه بی نظیره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif.ولی برای حل کردن ریاضی و فیزیکو درکل نوشتن خیلی بده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

سلام
اول من یه سوال بپرسم!!!شما سال اولته که کنکور میدی؟!؟!اگه آره که باید بگم اصلاً به درد کنکور نمیخوره !!!!!
من سال قبل مدادو بردم سر آزمون کانون ازش استفاده کردم گند زد به پاسخنامه!!!:13:
چون اون اندازه ای که مداد پر میکنه با اندازه جای خالیای پاسخ نامه فرق میکردی یعنی کوچیکتر بود مجبور بودم چندبار مدادو بکشم تازه بعد از کلی بدبختی میزد بیرون باید پاکش میکردم که جاش سیاه میشد!!!!:27:تازه چون اندازش بزرگه بعد از چن دیقه انگشتامم درد گرفت!!!! سر کنکورم همین مشکلو داشتم فرقش این بود که اندازه جای خالیای پاسخ نامه کنکور کوچیکتر بود که بازم میزد بیرون!!!!!! جنس برگشم خیلی افتضاح بود که اصلاً پاک نمیشد!!!!
تنها جایی که میشه ازش استفاده کرد و خوب جواب میده فقط آزمونا سنجش وتا حدودی آزاده!!!
من جای شما بودم هیچ وقت با این قرتی بازیا وقته خودمو نمیگرفتم!!!!