PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کنــکور 89 ؛ مشاوره - برنامه ریزی - شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

mahyar_bt
14-11-2009, 09:22
سلام خوفین؟

نمیخواستم نت بیام فقط چون تابستون قول داده بودیم همه کارنامه رو بزاریم به خاطرگذاشتن کارنامه اومدم که باز نگین این هر وقتی

ترازش کم میشه کارنامه نمیزاره در میره...

اینم عکس کارنامه فقط ببخشید عکسو ادیت نکرم آخه ساعت 2 و نیم صبح حال نداشتم...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این آزمونو که همین جوری رفتم سر آزمون فقط دورو برو نگاه میکردم و با گوشیم بازی میکردم..اینارو شانسی زدم...

ببینم پست زیر واسه آزمون بعدی تاثیر خودشو میزاره یا نه...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفعلا خدانگهدارتون دوستانه جان!
دادا این کارنامه ای که من دیدم همش ببخشیدا ناشی از بیخیال بودن شماست وگرنه فکر کنم روزی نیم ساعت میخوندی کارنامه اینجوری نمیشد
راستی یه چیز قلمچی امسال من گیج کرده پارسال با تراز 4700 ... رتبه میشد 22 هزار امسال نمیدونم چرا اینجوری شده

shifter
14-11-2009, 09:53
بچه ها من نميدونم كارنامه مو بزارم يا نه؟
خجالت ميكشم هم از خودم هم از شماها و يكسري از بكس ديگه كه پيگير من بودن!!:41:
اخه تو اين سه ازمون هر بار افت داشته بيدم!:13:
24مهر=5380
8ابان=5220
22ابان=5050

البته اونايي كه كمه واقعا ميگم كه نخودنده بودم...يعني اينبار نسبت به قبل بيشتر خوندما اما چون درساي پيش دانشگاهيي دوره شده بودنو حجمشون زياد بود من فقط وقت كردم كه بخونم و تستو اينا هيچي نزدم!:13:
و يه چيز ديگه! كارنومه اي كه از كانون گرفتم ترازم 5100 و رتبه ام:13: 16000 شده اما الان كه تو اينترنت دارم عكس ميزارم تراز شده 5031 و رتبه 21000 ....خب چرا عمو كاظم صبر نميكنه كه همه كارنومه ها بياد و بعد حساب كنه تا اينجور نشه؟؟ خيلي ضد حاله!!
راستي يه اتفاقي هم سر جلسه برام افتاد كه بعدا براتون تعريف ميكنم...خيلي خنده داره!:31:
و يه چيز ديگه بازم!:31:
من اينجور كه كارنامه هاي پشتيبانم رو ننگاه ميكردم از بين 30 40 نفري كه پشتيبانم داره من با اين تراز جزو 8 نفر اول بودم!:19::18::31:
ميگم لازم نيست پشتيبانو عوض كنم..؟ شايد تقصير پشتيبانه كه من....:31:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

panizir
14-11-2009, 13:40
من امروز 10 دقیقه دیر رسیدم سر جلسه با این حال تو عمومی ها اصلن وقت کم نیاوردم.(سر زبان یه خط ریدینگ رو جا انداختم موقع خوندن یه کمی اون وقت گرت دو تا سوال زبان رو نزدم.) تراز عمومی هام 7000 شد. اما عوضش تو اختصاصی ها همش وقت کم میارم.
نمیدونم مشکل از منه یا از سوالا؟به نظرتون اگه ترتیب جواب دادن به سوالا رو عوض کنم تاثیری داره؟میدونم که این ترتیب کارشناسی شده و الخ هست اما خب آخه دیفرانسیل از همون اول کار هم وقتم رو میگریه هم انرژی ام رو موقع زدن بقیه عینهو گیجا و منگا میمونم.نمی رسم تست ها رو بزنم درصدام میاد پائین.چی کار کنم وقت کم نیارم؟اگه می رسیدم بزنم شاید تراز اختصاصی ام حداقل به جای 5900 حدود 6500 میشد.:41:
چیکار کنم؟اکثر بچه های مدرسه مون هم همین مشکل رو دارن. چاره چیه؟
با تجربه ها یه چیزی بگن من دارم خل میشم.:19:
من فك كنم امتحان اين كار براي يك آزمون ضرر نداشته باشه.
آزمون مي ديم كه همين چيزارو بفهميم و براي كنكور اشكالاتمونو رفع كنيم ديگه!

ALt3rnA
14-11-2009, 15:23
اگه ترتیب جواب دادن به سوالا رو عوض کنم تاثیری داره؟
معلومه که تاثیر داره .
مثلا من وقتی اول عمومی میزنم میرسم به اختصاصیا دیگه واقعا هنگم . چون هرچی تست میزنم میگم اینا که مهم نیست هنوز بدبختیه اصلی و سوالای محاسبه ای موندن :دی
شما هم باید هر جور که دوست داری بزنی . بزور که نمیشه هر چقدرم کارشناسی شده باشه . حالا دیگه اگه میخوای بین دوتا درس سخت یه آسونو بزاری یا چیز دیگه اون با خودته .
فقط هرچی پشتیبانتون میگه وحی منزل نیست . نمیدونم به شمام گفتن یا نه ولی مارو مجبور کردن ازین جعبه های به یاد بگیریم این جلسه . منم اصلا حال فیش نویسی رو ندارم همه رو هم امتحان کردم ... جی5 ... یادیار ... لایتنر ... ولی چون حجم درسا زیاده حوصلشو ندارم واسه همه بگیرم بنویسم .

ALt3rnA
14-11-2009, 15:54
دوستان یک سوالی داشتم
آخرین رتبه ی قبولی رشته های پزشکی - دندان پزشکی و داروسازی دانشگاه تهران و شهید بهشتی رو کسی میدونه ؟
تراز قلمچی هم بود اشکال نداره .
ممنون

alisahaf70
14-11-2009, 17:43
بچه ها روحیتونو از دست ندین هنوز وقت برای جبران هست توکل کنید به خدا و اگر ازمونی رو خراب کردید به جای اینکه ناراحت شید فکر کنید خوب یعنی الان این تعداد نسبت به قبل از من جلو زدن باید انقدر تلاش کنم تا از بقیه جلو بزنم
موفق باشید

timsar jackson
14-11-2009, 20:19
سلام

بچه ها کسی میدونه واسه دیف آزمون قلم چی که تا صفحه ی 55 هستش کدوم جلسه های کتاب رمزینه رو باید بخونیم؟

ALt3rnA
14-11-2009, 20:51
اصلا نمیشه رتبه آخرین فرد قبولی رو پیدا کرد.
ولی حدودش از رو برنامه یادگار ماندگاز قلم چی میشه فهمید.
ممنون
احتمالا قبلا هزار بار دیگه ام خواستن
ولی اگه میشه لینکشو یکی لطف کنه :دی

timsar jackson
14-11-2009, 20:57
ممنون
احتمالا قبلا هزار بار دیگه ام خواستن
ولی اگه میشه لینکشو یکی لطف کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بفرما داشی

این مال سال87 هستش...

shabeashegha
14-11-2009, 22:19
بچه ها یه خبر خیلی عالی (به نظر من) راجبه کنکور خوندم حیفم اومد نذارم اینجا بقیه هم بخونن(البته هنوز تصویب نشده) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahyar_bt
14-11-2009, 22:20
یه سوال علمی تخصصی فنی تجربی.... نظریه اعداد میشه تو 3 هفته هر هفته 4 ساعت خوند ؟! در ضمن این کتاب کلاس گسسته مثل دیفرانسیل هست دیگه؟ تقریبا هر جلسه چقدر طول میکشه؟

mahyar_bt
14-11-2009, 22:28
بچه ها یه خبر خیلی عالی (به نظر من) راجبه کنکور خوندم حیفم اومد نذارم اینجا بقیه هم بخونن(البته هنوز تصویب نشده) :

سینا جان این طرح که به ما نمیخوره همین امسال تا روش های جدید امتحان نکردن باید کار تموم کنیم

shabeashegha
14-11-2009, 22:33
سینا جان این طرح که به ما نمیخوره همین امسال تا روش های جدید امتحان نکردن باید کار تموم کنیم
حق با شماست ولی اگه اجرایی شه مثلا تیر ماه چندبار کنکور بگیرن چقدر به نفعمون میشه تازه گفته بالاترین نمره در نظر گرفته میشه. واقعا طرحش جالبتر از طرح حذف کنکوره هم استرس بچه ها کم میشه هم عملا حق به حق دار میرسه . من خیلیارو میشناسم که بخاطر استرس سر آزمون حالشون بد شده یا مثلا به اون چیزی که لیاقتشو داشتن نرسیدن 1سال از عمرشونو از دست دادن .
البته ایشالا هرچی صلاح همه بچه های فرومه همون بشه بقول شما شاید اصلا این طرح به ما نرسه

ALt3rnA
14-11-2009, 23:41
حق با شماست ولی اگه اجرایی شه مثلا تیر ماه چندبار کنکور بگیرن چقدر به نفعمون میشه تازه گفته بالاترین نمره در نظر گرفته میشه. واقعا طرحش جالبتر از طرح حذف کنکوره هم استرس بچه ها کم میشه هم عملا حق به حق دار میرسه . من خیلیارو میشناسم که بخاطر استرس سر آزمون حالشون بد شده یا مثلا به اون چیزی که لیاقتشو داشتن نرسیدن 1سال از عمرشونو از دست دادن .
البته ایشالا هرچی صلاح همه بچه های فرومه همون بشه بقول شما شاید اصلا این طرح به ما نرسه
ای کاش به ما برسه لا اقل
ما سال 91 کنکور میدیم
فقط خدا کنه تصویب شه
من از همین الان اضطرابش خفم کرد :37:

saxiass
14-11-2009, 23:50
میشه یه نفر به من بگه چطوری گسسته و عربی رو بخونم که بازدهیش بالا باشه؟:41:

skhammari
15-11-2009, 05:27
سلام

بچه ها کسی میدونه واسه دیف آزمون قلم چی که تا صفحه ی 55 هستش کدوم جلسه های کتاب رمزینه رو باید بخونیم؟

سلام
تو كتاب كه تا اول پيوستگي هست ،توي رمزينه هم احتمالا بايد فقط بخش حد تا اول پيوستگي باشه .

mosbatekonkoor
15-11-2009, 13:20
درسا خوب پیش می رن؟بچه های تک و دو و سه رقمی چطورید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟/

online_amin
15-11-2009, 14:47
آقا گفتید برای شیمی 2 چی رو پیشنهاد میکنید؟

راستی این آزمون های گاج که جمعه پیش بود, چقدر تخیلی بود. امروز دو تا از معملهامون (گسسته و دیفرانسیل) اومدن کلی شکایت کردن. این معلم گسسته مون از اونایی بود که خیلی از گاج خوشش میومد ولی این آزمون رو که دید, اومد گفت اگر شما 100 سال هم کتاب گسسته رو بخونید و دور کنید, بی فایده هست و نمیتونستید جواب این آزمون گسسته رو بدید. گفت سئوالاتی رو آوردن که تو دانشگاه یاد میدن.

معلم دیفرانسیل هم گفت که سئوالاشون به قدری سخت بود که من هم در جا خشکم زد. از بچه ها چه انتظارهایی دارن. همش تجاریه. سئوالات تجاری.

navid_ir
15-11-2009, 15:46
سلام

سلام ............
من فکر میکنم:
جلسه ی اول تا 4
تعریف دقیق حد_انواع تعریف_..........را بهخاطر بسپار_ هزاردستان و حد تابع
اگر این طور نیست لطفا راهنمایی کنید
موفق باشی ...

elendil
15-11-2009, 16:19
بچه ها میشه یکی لطف کنه از سوالای قسمت دیفرانسیل عکس بگیره سوالارو اینجا قرار بده ؟؟

خیلییییی ممنون میشممممم

Alamate Soal
15-11-2009, 17:36
بچه ها امسال قرار نيست زبان فارسي 2 سوال بياد تو كنكور سراسري ؟‌

Lamanta
15-11-2009, 23:02
بچه ها يكي مي تونه يه آموزش كامل از رسم ساختار لوويس بزاره ؟!
اگه توي نت نبود از روي كتاب هاتو بزاريد ممنونم
خيلي نياز دارم !
يه معلم شيمي داريم المپاد هاي آمريكا رو ازمون تست ميگيره با ريدينگ انگيليسي ! خلاصه دهنمون رو صاف كرده !

AEZ_Best
15-11-2009, 23:14
سلام
من فکر میکردم کارنامه گذاشتم ولی نذاشته بودم الان میذارم!

reza-atom
15-11-2009, 23:26
تازه با تموم بدبختي اومدم حد رو بخونم !جلسه ي اول رمزينه! كسي سر در مياره از مسائل اين بخش ؟ نميدونم صفحه ي چنده كتابه! دبيرمون هم هنوز تدريس نكرده ممنون ميشم بگين روش حل مسائلش چي جوريه مفهومش رو فهميدم ولي وقتي كمترين مقدار و بيشترين مقدار و اينا رو ميگه هنگ ميكنم!
حتي جناب مهندس هم نتونستن اونجور توضيح بدن!!!!!

mosbatekonkoor
15-11-2009, 23:48
مگه بچه های تک رقمی هم تو فروم داریم؟
امیدوارم اینو جدی نگفته باشی!!!!!!!!!!!!!!!!11
معلومه که داریم.

Benygh
16-11-2009, 00:00
مگه بچه های تک رقمی هم تو فروم داریم؟

سجاد فولادی با یوزر نیم hackerboy نفر اول ریاضی دو سال قبل !

timsar jackson
16-11-2009, 00:08
تازه با تموم بدبختي اومدم حد رو بخونم !جلسه ي اول رمزينه! كسي سر در مياره از مسائل اين بخش ؟ نميدونم صفحه ي چنده كتابه! دبيرمون هم هنوز تدريس نكرده ممنون ميشم بگين روش حل مسائلش چي جوريه مفهومش رو فهميدم ولي وقتي كمترين مقدار و بيشترين مقدار و اينا رو ميگه هنگ ميكنم!
حتي جناب مهندس هم نتونستن اونجور توضيح بدن!!!!!
من امروز 2 جلسه ی اول حد رو خوندم با اینکه تو حسابان حد رو نفهمیده بودم خوب یاد گرفتم تستاشم به جز 3-4 تا همشو

تونستم حل کنم...باید خیلی تمرکز داشته باشی موقع خوندنش چون خیلی مفهومیه..مطمئن باش قشنگ با تمرکز بخونی و به مثالایی که

حل کرده دقت کنی یاد میگیری..

reza-atom
16-11-2009, 00:24
من امروز 2 جلسه ی اول حد رو خوندم با اینکه تو حسابان حد رو نفهمیده بودم خوب یاد گرفتم تستاشم به جز 3-4 تا همشو

تونستم حل کنم...باید خیلی تمرکز داشته باشی موقع خوندنش چون خیلی مفهومیه..مطمئن باش قشنگ با تمرکز بخونی و به مثالایی که

حل کرده دقت کنی یاد میگیری..

ميگم خداي نكرده يه وقت حفظ نكردي كه بره پي كارش؟؟؟

timsar jackson
16-11-2009, 00:49
ميگم خداي نكرده يه وقت حفظ نكردي كه بره پي كارش؟؟؟

نه بابا حفظ چیه؟ مگه میشه با حفظ کردن تستاشو حل کرد؟

reza-atom
16-11-2009, 00:57
نه بابا حفظ چیه؟ مگه میشه با حفظ کردن تستاشو حل کرد؟

حالا چرا ميزني؟؟!!
من منظورم روش حل مسائل بود كه بر اساس دو سه تا الگو بشه تستا رو حل كرد!

timsar jackson
16-11-2009, 01:08
حالا چرا ميزني؟؟!!
من منظورم روش حل مسائل بود كه بر اساس دو سه تا الگو بشه تستا رو حل كرد! من کی زدم؟ من که با ملایمت گفتم :دی

نه من از اون روشا بلد نیستم...

JOJO2
16-11-2009, 01:35
سلام منم از امروز قراره شروع كنم اميدوارم بتونم تو كنكور 89 قبول بشم

apollon
16-11-2009, 02:44
من فارغ التحصیلم! خیلی وقت بود به اینجا سر نزده بودم!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

timsar jackson
16-11-2009, 11:07

سلام خوش اومدی...

فقط امیدوار نباش که قبول شی..امیدوار باش بهترین جا قبول شی..

reza-atom
16-11-2009, 14:23

اگه فقط هدفت قبولي تو كنكوره ميشي!
ولي اگه شهرهاي بزرگ هست بعيد ميدونم!نميخواستم نااميدت كنم ولي واقعا يه چيزيه كه اثبات شده حتي اونايي كه خيلي زودتر هم شروع كردن توش موندن!
الان تا دوجين آدم نريختن رو سرم ، من رفتم!

mahyar_bt
16-11-2009, 14:38
اگه فقط هدفت قبولي تو كنكوره ميشي!
ولي اگه شهرهاي بزرگ هست بعيد ميدونم!نميخواستم نااميدت كنم ولي واقعا يه چيزيه كه اثبات شده حتي اونايي كه خيلي زودتر هم شروع كردن توش موندن!
الان تا دوجين آدم نريختن رو سرم ، من رفتم!
:grrr:
میخوای کسی رو بهت معرفی کنم که از بعد از عید شروع کرد و از منی که پارسال از تابستون شروع کرده بودم رتبش نصف من شد؟! یا کسی که تراز 4000 قلمچی شو به تدریج کرد 6200 و روی خیلیا کم کرد
تو که البته عمرا بتونی مثل اینا باشی :devil:
برادر من انرژی منفی نده :11:

bn_ha
16-11-2009, 17:50
ماهی رو هر موقع از آب بگیری تازه هست.ولی باید تلاش کنید.خیلی تلاش کنید.بعد از کنکور 3 ماه از بی کاری نمی دونید چه کار باید بکنید.پس تلاش کنید:11:

eblisandenzo
16-11-2009, 22:19
سلام . اصلا دیر نیست . من خودم پارسال از وسطهای بهمن شروع کردم . رتبم هم 8000 شد . البته تا قبلش با این که کلاس میرفتم واقعا هیچی نخونده بودم

timsar jackson
16-11-2009, 22:28
فصل 2 شیمی پیش 1 به فصل 1 شیمی پیش1 ربطی داره؟ یعنی واسه خوندن فصل 2 نیاز هست فصل 1 رو بلد باشی؟

Mahmood_N
16-11-2009, 23:02
فصل 2 شیمی پیش 1 به فصل 1 شیمی پیش1 ربطی داره؟ یعنی واسه خوندن فصل 2 نیاز هست فصل 1 رو بلد باشی؟
بعضی جاهاش آره ...
بیشتر توی درک مفهوم تعادل باید با سرعت آشنا باشی ...
مثلا منظور از تعادل یک واکنش یعنی برابر شدن سرعت واکنشهای رفت و برگشت ...
در کل بهتره که فصل یک رو اول بلد باشی ، اینطوری توی درک موضوع کمک می کنه ، اما اگه منظورت برای محاسبات و ... هست که نه ، ربط محسوسی نداره !

ولی درکل اگه اول بخونی بهتره ...

موفق باشی ...

reza-atom
16-11-2009, 23:09

اگه نظر منو ميخواي دو راه پيش روت ميذارم هر كدومو خواستي انتخاب با خودت:
١ - برنامه قلمچي رو فعلا بي خيال شو و فصل ١ رو از رو تست مبتكران بخون اين فصل خيلي هلووئه!
راحت ياد ميگيري و عذاب وجدان نداري ! چون يه سري بخشهاي پايه اي رو بايد بلد باشي.

٢ - يه بار فصل ١ رو از رو كتاب نگاه كن ببين اصلا درباره ي چي صحبت مي كنه!(سينتيك)
اگه هم هيچكدوم رو قبول نداري بدون كه غلظت مواد شركت كننده در واكنشهاي شيميايي با ضريب استوكيومتريشون متناسبه و نمودار هاي غلظت-زمان و سرعت-زمان رو يه نيگا بنداز!
خيلي راحتن!فقط از روي مبتكران بخون

saxiass
17-11-2009, 00:05
آقا چرا جواب منو نمیدید؟ پرسیدم چطوری گسسته و عربی بخونم که بازدهیش بیشتر باشه؟:42::41:

skhammari
17-11-2009, 04:22
آقا چرا جواب منو نمیدید؟ پرسیدم چطوری گسسته و عربی بخونم که بازدهیش بیشتر باشه؟:42::41:

من فقط ميدونم گسسته بايد تست زياد بزني تا لم كار دستت بياد .

Mahmood_N
17-11-2009, 05:27
آقا چرا جواب منو نمیدید؟ پرسیدم چطوری گسسته و عربی بخونم که بازدهیش بیشتر باشه؟
برای یادگیری گسسته یا کلا ریاضی حرف اول رو تمرین و تکرار می زنه ، به نظر من خوندن جزوه و امثال اون رو بی خیال شو و یک کتاب آموزش و تست بگیر ، یک نمونش کتاب گسسته ی ژرف اندیشان که خودم داشتم و ازش استفاده کردم ، هم آموزش بود و هم تمرین و در آخر فصل ها هم تست داشت ، به نظرم کلا کتابهای ریاضی ژرف اندیشان خوب هست ( دیفرانسیل و هندسه رو هم داشتم ) ...
فقط بعضی قسمتها مثل احتمال رو قبل از تست زدن با پاسخ تشریحی سئوالات و تحلیل مسئله ها تمرین کن ، بعضی از سئوالها رو باید خوب فهمید وگرنه بعد از کلی راه حل تازه می فهمی که اشتباه اومدی ...
به عنوان تجربه ای که داشتم می گم که ریاضی رو با خوندن و تست زدن کار نکن ، بلکه کتاب درسی رو خوب بخون ( البته فقط کتاب درسی گسسته اصلا خوب نیست ! ) ، بعد با یک کتاب آموزش و تست که گفتم کار کن ، مطالب آموزشی رو بخون و تمرینها رو انجام بده ، بعد تمرینات کتاب درسی رو حل کن کاملا مسلط شو و بعد برو سراغ تست زدن ، مطمئن باش 90 درصد تستها رو بدون هیچ مشکلی حل می کنی ...

خیلی ها یک جزوه می خونن و چند تا تست تکراری رو حل میکنن و فکر می کنن که ریاضیشون خوبه ولی وقته سر کنکور میان می بینن چقدر مطلب بوده که نخوندن ، ریاضی خیلی تنوع داره ، به خاطر همین تستی رو هم که می زنی باید با تحلیل و بررسی بزنی تا دقیقا موضوع برات روشن بشه ، اکثر راه های تستی و ساده ( مثل هم ارزی ) با کمی دستکاری توی سئوال دیگه کاربرد ندارن ...

در مورد عربی هم بهتره دوستان نظر بدن ، من کلا میونه ی خوبی با عربی ندارم ... !

موفق باشی ...

mosbatekonkoor
17-11-2009, 11:50
ای که خواهی رتبه ات 1 و 2 یا3 رقم شود********آن تلاشی را بکن تا روی کنکور کم شود
شعرو حال کردین:27:

mohsen_blid
17-11-2009, 12:10
سلام
دوستان لطفا به سوالاتم جواب بدید قبلا هم سوالی پرسیدم که کسی جواب نداد
الان من ریاضی 2 را دارم
اما چاپش مال 87 است اما برای کنکور چاپ 86 رو میخواد به نظرتون این دو کتاب تفاوتی دارن یا نه؟
بخصوص که چاپ 83 نیز عناوینی مثل چاپ 87 دارد

mazg
17-11-2009, 12:54
سلام به همه دوستان گلم.

این هفته با رده بندی جدید افتخارآفرینان تاپیک در خدمت شما هستم.:46:....

رده بندی پیش ریاضی در آزمون 22 آبان:

1.moraddad:7329 (ماشاالله آق سامون ..شیرررررررررررررررررررررر ررررره)
2.panizir:7259 (شیرررررررررررررررررررررر ررررره)
3.iman0007:7208 (شیرررررررررررررررررررررر ررررره)
4.empier games:7018(شیررررررررررررررررر رررررررررره)
5.apollon:6809 (شیرررررررررررررررررررررر ررررره)
6.ramin69:6603(شیررررررررررررررر رررررررررررره)
7.aez-best:6539(شیرررررررررررررررررر رررررررررره)
8.radbehnam:6507(شیرررررررررررررر ررررررررررررره)
9.arash banikarim:5031( انشالله آزمون بعد شیررررررررررررررررررررررر ره ...آرش تو داری با خودت چه میکنی:19:؟؟؟؟)
10.timsar-jakson:4000( انشالله آزمون بعد شیررررررررررررررررررررررر ررررره....پیمان جان فقط به هدفت قکر کن :19:)

رده بندی پیش تجربی در آزمون 22 آبان:

shabeashegha:6369(شیرررررررررررررر رررررررررررررره)

منم به علت خود درگیریه شدید علی رغم آمادگی نسبی شرکت نکردم...
.دوستان اکثرا افت تراز داشتن.بجز سامان....
به امید اون روزی که ما این اسامی رو تو رده بندی مجله قلمچی ببینیم...بگو ایشالله....)

timsar jackson
17-11-2009, 13:12
سلام به همه دوستان گلم.

این هفته با رده بندی جدید افتخارآفرینان تاپیک در خدمت شما هستم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رده بندی پیش ریاضی در آزمون 22 آبان:

1.moraddad:7329 (ماشاالله آق سامون ..شیرررررررررررررررررررررر ررررره)
2.panizir:7259 (شیرررررررررررررررررررررر �ررررره)
3.iman0007:7208 (شیرررررررررررررررررررررر �ررررره)
4.empier games:7018(شیررررررررررررررررر �رررررررررره)
5.apollon:6809 (شیرررررررررررررررررررررر �ررررره)
6.ramin69:6603(شیررررررررررررررر �رررررررررررره)
7.aez-best:6539(شیرررررررررررررررررر رررررررررره)
8.radbehnam:6507(شیرررررررررررررر �ررررررررررررره)
9.arash banikarim:5031( انشالله آزمون بعد شیررررررررررررررررررررررر ره ...آرش تو داری با خودت چه میکنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؟؟؟؟)
10.timsar-jakson:4000( انشالله آزمون بعد شیررررررررررررررررررررررر ررررره....پیمان جان فقط به هدفت قکر کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رده بندی پیش تجربی در آزمون 22 آبان:

shabeashegha:6369(شیرررررررررررررر رررررررررررررره)

منم به علت خود درگیریه شدید علی رغم آمادگی نسبی شرکت نکردم...
.دوستان اکثرا افت تراز داشتن.بجز سامان....
به امید اون روزی که ما این اسامی رو تو رده بندی مجله قلمچی ببینیم...بگو ایشالله....) ممنون بابت رده بندی

این رده بندیت خیلی خوب بود...من یکم به غیرتم برخورد:31:الانم داشتم میرفتم کتابخونه گفتم قبلش یه سری به اینجا بزنم..الان میرم

با انرژِی بیشتری میخونم:20:

mazg
17-11-2009, 13:37
سلام دوستان...میبخشید که 2تا پشت سر هم پست میدم.....من چند روزی تو خودم مستغرق شده بودم به راه حلی رسیدم که براتون مینویسم...

اگه داری روزاتو الکی سپری میکنی؟؟اگه شدیدا عذاب وجدان داری و با خودت درگیری؟؟؟اگه به اندازه هدفت تلاش نمیکنی؟؟اگه فکر میکنی داری توی رقابت کنکور درجا میزنی؟؟اگه هی شروع میکنی و بعدش به بن بست میرسی؟؟

خلاصه اگه درس نمیخونی متن زیر رو بخون:

آقا جون همین الان برو 1 کاغذ بیار و با خودت صحبت کن(دیوونه نیستما....)به خودت بگو از خودت چی میخوای؟؟؟به خودت بگو از تو چی میخواد؟؟؟؟(با قبلی فرق داره ها روش فکر کنین)..بشین هدفتو بنویس و دقیقا بنویس که برای رسیدن بهش تا حالا چی کار کردی؟؟؟توی این 7 ماه باقی مونده باید چی کار کنی؟؟؟تفریحاتت و اون چیزایی که مانع از درس خوندنت میشه رو کنار هدفت بنویس.....ببین کدومشون برات با ارزش ترن؟؟ببین کدومشون عالی ترین حس لذت رو بهت میدن؟؟؟..ببین حس رضایت از خودتو توی کدومشون پیدا میکنی؟؟؟توی تفریحات وموانع درسی،، یا توی رسیدن به هدف؟؟؟؟؟؟؟؟؟بنویس اگه همینجوری درس بخونی و به تفریحات و موانع درسی مشغول باشی به چی میرسی؟؟؟؟بنویس اگه بچسبی به درس خوندن و به هدفت برسی،آیندت چی میشه؟؟؟؟؟
و خیلی چیزای شخصی دیگه که به ذهنت میرسه رو بنویس،میدونم بارها شده که به این چیزا فکر کنی،ولی باور کن نوشتن تاثیر عجیبی داره.......و آخرش نتیجه گیری کن:

اگه ترجیح میدی به تفریحاتت برسی ،خب مگه خود آزاری داری ؟؟؟؟برای چی هدف بزرگ انتخاب میکنی که عذاب وجدان بگیری؟؟؟برو سراغ تفریحاتت و تمام تلاشتو بکن که ازشون لذت ببری......

اما...........اگه به این نتیجه رسیدی که باید درس بخونی......معطلش نکن....دستو بزار روی زانو هات و بلند شو....شروع کن به درس خوندن....خوشحال و امیدوار باش.....با خدای خودت حرف بزن،باهاش معامله کن....

مطمینم..مطمین باش ،،به هدفت میرسی...

میدونم توی این راه به مشکلات زیادی بر میخوری..ولی این کاغذ بدرد همون مواقع میخوره....لحطه هایی میشه که وسوسه میشی.،............به کاغذت نگاه کن....به حرفای خودت نگاه کن....

.......دوستان میبخشید زیاد شد...این ها تراوشات ذهن من هستن،پس اگه اشکالی داره به بزرگی خودتون ببخشید...

HEGOR
17-11-2009, 14:19
بالاخره لست کتاب ها رو سنجش اعلام کرد کد کتاب هایی که عوض نشده یعنی عوض نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

alamate_soal_13
17-11-2009, 14:27
چه ها كسايي كه كنكور سراسري رياضي ميدن ولي هنوز سال سوم هستن تحت چه شرايطي ميتونن برن دانشگاه ؟ اگه كارداني قبول شده باشن يا كارشناسي شبانه قبول شده باشن ميتونن ثبت نام كنن ؟

alamate_soal_13
17-11-2009, 14:29
بچه ها ميخواستم بدونم از اين درسها چندتا سوال مياد توي كنكور رياضي ؟

زبان فارسي 2 و 3 ؛ زبان انگليسي 3 ؛ شيمي 2 ؛ جبر و احتمال ؛ هندسه 2

mohsen_blid
17-11-2009, 14:59
من منتظر جواب دوستان هستم
کد که تغییری نمیکنه ولی سال چاپش مهمه
من الان درگیر این سوالم
یه سوال دوستان ایا کتاب های سال 87 پیش دانشگاهی تجربی با 88 تغییری داره؟

fardinstar
17-11-2009, 18:13
سلام دوستان. تو كانون ميشه همزمان دو تا رشته آزمون داد ؟؟ يعني من كه تجربي ام هم آزمون تجربي بدم هم آزمون هاي زبان. اگه ميشه زمان بندي آزمون چجوري ميشه ؟؟ يعني بايد اول تجربي رو بدم بعد زبان رو يا روزاش فرق ميكنه ؟؟

هزينه ثبت نام براي گزوه آزمايشي زبان چقدره ؟؟ (حدودا ).

fardinstar
17-11-2009, 18:18
من منتظر جواب دوستان هستم
کد که تغییری نمیکنه ولی سال چاپش مهمه
من الان درگیر این سوالم
یه سوال دوستان ایا کتاب های سال 87 پیش دانشگاهی تجربی با 88 تغییری داره؟

نه هيچ تغييري نكرده. فقط شيمي پيش تجربي چاپ 87 و 88 يه تغييرات جزئي دارن. مثلا اون چهار مرحله ي جذب H توسط اتن و تبديل اون به راديكال اتيل و اتان به كمك كاتاليزگر تو كتاب چاپ 88 اصلاح شده و اسم مراحل رو تغيير دادن.
بقيه كتاب ها هم تا اونجايي كه من ميدونم تغيير نكرده.

new life
18-11-2009, 09:17
سلام . میشه خواهش یکی بگه برای اینکه موقع درس خوندن خوابمون نبره چکار میتونیم بکنیم ؟؟ این قهوه هم زیاد پیشنهاد خوبی نیست اگر زیاد بخوری (یعنی به مدت طولانی) معده رو داغون میکنه
کسی را ه حل دیگری داره ؟؟؟

Mahmood_N
18-11-2009, 10:03
سلام . میشه خواهش یکی بگه برای اینکه موقع درس خوندن خوابمون نبره چکار میتونیم بکنیم ؟؟ این قهوه هم زیاد پیشنهاد خوبی نیست اگر زیاد بخوری (یعنی به مدت طولانی) معده رو داغون میکنه
به نظر من بهتره شب ها برای درس خوندن بیدار نمونید ، همون قدر که برای امتحان به معلومات نیاز داریم ، همونقدر هم به انرژی نیاز داریم ، به نظرم بی خوابی موقع شب بازده هی رو کاهش میده ، یعنی کمیت مطالعه زیاد میشه ولی کیفیتش کم میشه ...
بهتره وقت رو می زون کرد و سعی کرد که از حداکثر وقت توی روز استفاده کرد و شب خوابید ( حد اقل 7 یا 8 ساعت ) ، اینطوری اگه 2 ساعت درس بخونید بهتر نتیجه میده تا با بیخوابی 4 ساعت یا 5 ساعت بخونید ...

ولی اگه منظورت اینه که موقع روز هم توی مطالعه خواب میاد سراغ آدم ، به نظرم کمی عوض کردن فضای مطالعه می تونه کمک کنه ، مثلا اگه توی اتاق می خونی ، بعد از نیم ساعت یا 1 ساعت مطالعه حدود 10 یا 15 دقیقه از اون محیط خارج شو و برو توی هوای آزاد ، این طوری یک انرژی تازه ای می گیری ...
نکته ی مهم دیگه در مورد خواب و کسالت موقع مطالعه تغذیه هست ، مثلا خوردن میوه هنگام مطالعه یا خوردن مثلا بادوم که B12 داره ، توی شادابی کمک می کنه ، مخصوصا بادام و یا میوه هایی مثل پرتقال که سریع تاثیر می زارن ...

البته راه های دیگه ای هم مثل خوردن چای یا همونطور که خودت هم گفتی قهوه و ... هست که البته در دراز مدت ضرر داره ، البته چای زیاد نمی تونه ضرر داشته باشه ، شاید خوردن یک استکان چای ثبل یا بین مطالعه بتونه کمک کنه ...

موفق باشی ...

Mahmood_N
18-11-2009, 10:06
یه پیشنهاد داشتم ...
دیدم ، یکی از دوستان تراز کسایی که توی آزمونهای قلم چی شرکت کردن رو اینجا گذاشت و در واقع یه رده بندی انجام شد ، این کار خیلی خوبه و باعث ایجاد انگیزه میشه ...
اگر دوستان موافق هستن در مورد گزینه ی 2 و آزمون سنجش هم همین کار رو انجام بدیم ...

نظرتون چیه ؟!

mosbatekonkoor
18-11-2009, 11:12
شب که به هیچ عنوان نباید زیاد بیدار بمونی.اگه منظورت بعدازظهره،چاره اش اینه که سرعت مطالعه ات یکنواخت نباشه.یه مثال می زنم.آیا روزایی که مثلا ساعت 5 بعدازظهر امتحان داشتی هم،یکی دو ساعت قبلش باز هم خواب آلود بودی؟اون موقع چون که می خوای تا امتحان تمتم کنی درست رو،یکجایی رو که بلد نیستی می خونی،چند خط بعدش رو که بلدی با سرعت رد میشی،دوباره یه جا رو یواش میخونی....و همین موجب میشه یه مطالعه ی فعال داشته باشی

yusef
18-11-2009, 11:22
ما یک آشنایی داشتیم در سال پیش دانشگاهی ساعت 3 که از مدرسه می اومد تا ساعت 10 میگرفت میخوابید بعد از ساعت 10 تا 5 درس میخوند و یکی دوساعت بعد میخوبید و میرفت مدرسه.
برق تهران قبول شد.

mosbatekonkoor
18-11-2009, 11:35
ما یک آشنایی داشتیم در سال پیش دانشگاهی ساعت 3 که از مدرسه می اومد تا ساعت 10 میگرفت میخوابید بعد از ساعت 10 تا 5 درس میخوند و یکی دوساعت بعد میخوبید و میرفت مدرسه.
برق تهران قبول شد.
ما هم یه فامیلی داشتیم نه می خوابید نه درس نمی خوند.رتبه 1 کنکور شد.
اینا که دلیل نمیشه.

yusef
18-11-2009, 12:02
ما هم یه فامیلی داشتیم نه می خوابید نه درس نمی خوند.رتبه 1 کنکور شد.
اینا که دلیل نمیشه.
نگفتم که دلیل میشه.
منظورم این بود از این نمونه ها زیادن.

reza-atom
18-11-2009, 12:07
اين خلاصه نويسي هم شده واسه ما يه معضل ولي راهي نداريم چون يكي ٢ ماه آخر خيلي لازم ميشه اما به نظرتون چي كار كنم تا سريعتر خلاصه ها رو يادداشت كنم؟ چون تو اين زمينه خيلي كُندم!يه دفتر هم مخصوص اينكار خريدم و از اين هفته ميخوام شروع كنم به نظرتون چه درسهايي واجب ترن؟
خواهشا از اين حرفاي كليشه اي نزنين گوشم از اين مطالب پره! يه راه حل درست و درمون بدين هم واسه ما ثواب كنين هم اجر معنويتون رو در آخرت بگيرين!!
چي گفتم!

mahyar_bt
18-11-2009, 12:20
اين خلاسه نويسي هم شده واسه ما يه معضل ولي راهي نداريم چون يكي ٢ ماه آخر خيلي لازم ميشه اما به نظرتون چي كار كنم تا سريعتر خلاصه ها رو يادداشت كنم؟ چون تو اين زمينه خيلي كندم!يه دفتر هم مخصوص اينكار خريدم و از اين هفته ميخوام شروع كنم به نظرتون چه درسهايي واجب ترن؟
خواهشا از اين حرفاي كليشه اي نزنين گوشم از اين مطالب پره! يه راه حل درست و درمون بدين هم واسه ما ثواب كنين هم اجر معنويتون رو در آخرت بگيرين!!
چي گفتم!
منم همچین مشکلی دارم برای همینم دیگه خلاصه نویسی نمیکنم فقط تست هایی که نکته دارن کنارشون مینویسم که نکته دارن تا بررسیشون کنم مطالبی هم که میخونم با مارکر قسمت های مهم علامت گذاری میکنم کفایت میکنه دیگه؟! اخه چه فرقی داره که اون مطالبی که علامت گذاری کردم توی کاغذ سوا بیارم یا تو همون کتاب بمونه

HOJ-JAT
18-11-2009, 12:58
منم همچین مشکلی دارم برای همینم دیگه خلاصه نویسی نمیکنم فقط تست هایی که نکته دارن کنارشون مینویسم که نکته دارن تا بررسیشون کنم مطالبی هم که میخونم با مارکر قسمت های مهم علامت گذاری میکنم کفایت میکنه دیگه؟! اخه چه فرقی داره که اون مطالبی که علامت گذاری کردم توی کاغذ سوا بیارم یا تو همون کتاب بمونه
نه نه حتما خلاصه نویسی ..
البته کتابهای مانند 30 سال کنکور قلمچی خودش خلاصه نویسی کرده اول هر فصل..
البته تو همه ی درسا بدرد نمیخوره .. من پارسال اینجوری خلاصه نویسی کردم وموفق بودم:
ادبیات:فقط تاریخ ادبیات وبیامزیم نکات مهمشون دوتا تست اومد تو 88 جوابشون دادم:5:
زبان فارسی:اینو خلاصه نویسی نکردم چون اصلان نمیشه..چون یک کتاب بود هفتهای یک بار یک نگاه روش می نداختم..
عربی:2::یک سری نکات مهم تو قواعد خیلی روش وقت نذاشتم ..
دینی:یک کتاب کاج سقید کنکور داشتم خودش خلاصه نویسی کرده بود..
زبان:یک کتاب کوچیک کلمات هستش که از سال اوا تا پیش کلماتوشو داره..
حسابان و دیفرانسیل:از 30 سال کنکور کمک گرفتم..
هندسه پایه:یک کتب سبز قلم چی..خیلی تو کنکور بدرد نخورد:27:
تحلیلی:از کتاب خوش خوان خلاصه نویسی کردم مینودید که این کتاب فرمول زیاد داره..
گسسته وجبر :مثل تحلیلی
فیزیک :فرمول ها نکات و استفاده از 30 سال کنکور..خیلی بدرد خورد50 درصد زدم..:8:
شیمی:رو این خیلی وقت گذاشتم مفید هم بود..از جزوات کتاب درسی مخصوصا شیمی 3 فصل اول بخاطر معادله ها و کتاب های مبتکران اموزش...70 زدم:20:
فراموش نکنید که خلاصه نویسی هر کس مخصوص خودش است چون هر کس از هر موضوع یه جور برداشت میکنه..
موفق باشید:10:

HOJ-JAT
18-11-2009, 13:01
سعی کنید تا اخر سال نوروز 89 خلاصه نویسیتون تمام بشه تا بعد از عید هر هفته مرورشون کنید ویادتون نره...

Lamanta
18-11-2009, 13:18
بچه ها يكي مي تونه يه آموزش كامل از رسم ساختار لوويس بزاره ؟!
اگه توي نت نبود از روي كتاب هاتو بزاريد ممنونم
خيلي نياز دارم !
يه معلم شيمي داريم المپاد هاي آمريكا رو ازمون تست ميگيره با ريدينگ انگيليسي ! خلاصه دهنمون رو صاف كرده !
جواب منم بدين ! :37:

shabeashegha
18-11-2009, 14:01
منم یه دوره مثل شما بودم .احتمالا دلیلش نامنظم بودن وقت خوابتون هست. مثلا مشخص نیست چه ساعتی میخوابین چه ساعتی بیدار میشین . اگه بهش نظم بدین خود به خود درست میشه. ضمنا بعد از ناهار 1ساعت (نه بیشتر) بخوابین. جلوی خستگی ذهنی و خواب آلودگی رو خوب میگیره.

siafu
18-11-2009, 15:09
من یه مشکلی دارم که خیلی عجیبه! من از وقتی که واسه کنکور درس میخونم چون مدت زمان زیادی پای کتاب هستم و فکر میکنم این وسط فکرهایی به ذهنم میاد که تا الان بهش فکر نکردم!! یه چیزای مسخره! یعنی الکی ذهنم درگیر مسائل پوچ میشه!

Mahmood_N
18-11-2009, 15:23
جواب منم بدين !
بهتره سئوالت رو در آدرس زیر بپرسی ، جواب خواهی گرفت ! :

موفق باشی ...

reza-atom
18-11-2009, 18:57
به نظرم این روشی که شما می گید بهتره.
منم کنار هر تست که نکته داره حرف(ن) کنارش می ذارم.تست هایی هم که بلد نیستم دور شمارش خط می کشم.
برای آزمون های قلم چی این کار رو می کنم نتیجه خوبی میده.البته میدونم قلم چی قابل مقایسه با کنکور نیست.

ولي به نظر من اگه يه دفتر جمع و جور داشته باشي براي خلاصه ها بهتره تا چند تا كتاب و سردر گم بشي ! نكاتي كه خودت با قلم خودت مي نويسي بهتر اون موقع تو ذهن تداعي ميشه !

mosbatekonkoor
18-11-2009, 20:37
بچه ها باور کنید خلاصه ها برای اردیبهشت و خرداد معجزه می کنن.اون موقع قدر ااین زحمتاتون رو که واسه نوشتن کشیدید رو می فهمید.

HEGOR
19-11-2009, 17:16
دوستانی که قلم چی هستن میشه تاریخ آزمون هاشون رو تا آخر اردیبهشت بگن

timsar jackson
19-11-2009, 18:43
سلام خوبین؟

بکس قلم چی چه قدر از برنامه رو خوندین؟

پ.ن:دلم گرفته..

Alamate Soal
19-11-2009, 19:17
بچه ها كدوم رشته هاي دانشگاه شريف رو با رتبه هاي بالاي 5هزار ميشه رفت ؟

mazg
19-11-2009, 20:02
دوستانی که قلم چی هستن میشه تاریخ آزمون هاشون رو تا آخر اردیبهشت بگن
6آذر.....20آذر......4دی....25دی....9به من....23بهمن......7اسفند....21اسفن .....7فروردین......20 فروردین....3اردیبهشت.....17اردی بهشت......31اردیبهشت...14و21و28خر اد هم جمع بندی

سلام خوبین؟

بکس قلم چی چه قدر از برنامه رو خوندین؟

پ.ن:دلم گرفته..

سلام.من عمومی هیچی نخوندم واختصاصیا فقط هندسه 1 و فیزیک 3 رو نخوندم...ولی احساس میکنم هیچی بلد نیستم.

جواب.پن:منم خیلی دلم گرفته بود....اساسا غروب جمعه و پنجشنبه دلم میگیره.....ولی 2 ساعت به خودم تفریح دادم و آهنگ شاد گوش کردم و به آینده خوب فکر کردم،حالم خوب شد....

HOJ-JAT
19-11-2009, 20:58
من یه مشکلی دارم که خیلی عجیبه! من از وقتی که واسه کنکور درس میخونم چون مدت زمان زیادی پای کتاب هستم و فکر میکنم این وسط فکرهایی به ذهنم میاد که تا الان بهش فکر نکردم!! یه چیزای مسخره! یعنی الکی ذهنم درگیر مسائل پوچ میشه!
منم پارسال همین مشکلو داشتم این ناشی از فعالیت زیاد ذهنه..
اما راه حل سعی کن درس رو با سرعت زیاد تری یک بار بخونی بعد دوبار با سرعت معتدل اینجوری حل میشه...
:10::10::10::10:

morteza_bayan
19-11-2009, 23:54
حالا تو خوش به حالت فقط دلت گرفته بعد چند ساعت خوب میشی. من که یه مشکل بزرگ برام پیش اومده که موقع درس خوندن ذهنم پر شده از فکر کردن بهش.مثلا یه کتاب میذارم جلوم بعد دو سه ساعت یه دفعه یادم میاد که من داشتم درس می خوندم تو این دو سه ساعت هم همش ذهنم مشغول این فکر بوده.
صبح تا ظهر من این جوری می گذره.
باز ساعت 4 بعد از ظهر که شروع می کنم.همین مشکل هست تا ساعت 8 شب.
بعدش هم پامیشم میرم استخر تا ساعت 11 که میرسم خونه.بعد میگیرم می خوابم تا 9 صبح واین چرخه زندگی من هر روز تعطیل ادامه دارد.

رفیق هام هم دارم بد بخت می کنم.به اون ها هم میگم پاشیم بریم استخر.اون ها هم از خداشونه استخر مجانی برن چون من بلیت مجانی دارم.نزدیک به 120 تا بلیت مجانی دارم بالاخره باید رفت تا تاریخ انقضاشون نگذشته.
تراز قلم چی هم که بالاتر از 5400 نمیره.چه بخونم چه نخونم همین حول وحوشه.

خلاصه درد و دل بسه.
شاید یکی تو این فروم پیدا شد دو تا تو گوشی به ما بزنه و آدم بشیم.البته قبلا آقا بهمن راهکارشو گفته بود ولی من باز ادم نشدم.
به درسی که میخونی فکر میکنی یا به چیز دیگه ای؟

fardinstar
20-11-2009, 01:34
اينها همش تلاش ذهن شماست براي اينكه از وضعيتي كه هستين دورتون كنه. ناراحت نشي ها ولي شما انقدر مرفه بزرگ شديد كه سختي ها و تلخي هاي زندگي رو نچشيدي و متاسفانه تا سرتون به سنگ نخوره و مسئوليتي رو كه برعهدتون هست درك نكنين اونطور كه خودتون انتظار دارين درس نميخونين. احتمالا الان 17 18 سالتونه و قطعا نميدوني دو سه سال بعد چقدر حسرت اين لحظات رو خواهي كشيد. البته منظورم از لحاظ مالي و ... نيست. در مورد كنكور هم حرف نميزنم چون اصلا مهم نيست كنكور فقط يه مقطع زودگذره كه واقعا مهم نيست. قبول هم نشدي دنيا به آخر نميرسه اما مشكل زماني شروع ميشه كه شما بري دانشگاه اما اون رشته اي رو كه هميشه (مثل الان كه ميگي روزي سه ساعت فكر ميكنم و ...) تو ذهنت بوده و هميشه تو تفكراتت خودتو در قالب اون شخصيت ميديدي نخوني. اون وقته كه مثل من عذاب وجدان تمام وجودتو ميگيره و هيچ وقت از تحصيلاتت راضي نميشي. (اگه حوصلشو داشتي تجربيات منو بخون شايد به دردت بخوره).
من خودم دو سال مدرسه رو به صورت جهشي گذروندم و وقتي 16 سالم بود اولين بار كنكور دادم. اون موقع روزي سه ساعت فوتبال بازي ميكردم روزي حداقل يه فيلم ميديدم. يكي دو ساعت ميرفتم بيليارد بازي ميكردم و هزار تا كار ديگه واسه همين وقتي كنكور دادم غيرمجاز شدم). سال بعدش بازم كنكور دادم رتبه منطقه 3ام شد 66000 و خورده اي. همون سال دانشگاه آزاد هم(از گروه رياضي) امتحان داده بودم كه رشته برق-الكترونيك قبول شدم رفتم دانشگاه. يكي دو ترم كه گذشت و من از وضعيت دانشگاه و رشته و خودم و ...راضي نبودم انگار دنيا رو سرم خراب شده بود. فكر ميكني دليلش اين بود كه رشته اي كه ميخوندم رشته ي كم تقاضا و بي ارزشي بود ؟؟ موقعيت شغليش مناسبي نداشت يا از لحاظ مالي كمبود داشتم ؟؟ هيچ كدوم از اينا نبود فقط انتظارات و تصوراتي كه از خودم داشتم راحتم نميذاشتن. اوايل ترم 2 بود كه زد به سرم ديگه نميخوام برم دانشگاه. دانشگاه رو ول كردم هيچ كلاسي هم نرفتم و از اسفند ماه شروع كردم دوباره براي كنكور بخونم. اما همونطور كه خودتون ميدونين براي كنكور سه ماه و نيم درس خوندن (اونم براي من كه معدل ديپلمم 12 بود) به هيچ وجه كافي نيست اونم رشته اي من ميخواستم. خلاصه سال 88 هم باز كنكور دادم اين بار رتبم شد 8700 منطقه 3 و 117 رشته زبان بازم تو منطقه 3 . تو انتخاب رشتم به غير از رشته پزشكي و چند تا رشته شبانه چيز ديگه اي نزدم. شهريور ماه رفتم از دانشگاه انصراف قطعي گرفتم و امسال هم به خودم قول دادم يا رشته پزشكي قبول ميشم يا درس خوندنو كلا ميذارم كنار ميرم سربازي.

اميدوارم شما اتفاقاتي رو كه براي من افتاده رو تجربه نكني. ببخشيد كه سرتو درد آوردم قصد بدي نداشتم فقط احساس كردم مشكلت شبيه مشكلات دو سال پيش من بود.

ALt3rnA
20-11-2009, 01:49
حالا تو خوش به حالت فقط دلت گرفته بعد چند ساعت خوب میشی. من که یه مشکل بزرگ برام پیش اومده که موقع درس خوندن ذهنم پر شده از فکر کردن بهش.مثلا یه کتاب میذارم جلوم بعد دو سه ساعت یه دفعه یادم میاد که من داشتم درس می خوندم تو این دو سه ساعت هم همش ذهنم مشغول این فکر بوده.
منم یک مشکل مشابه دارم البته یکم عجیب تر !
مساله اینه که من مثلا دارم فیزیک تست میزنم . روی یک تست دارم کار میکنم ولی بعد از یه ساعت یهو به خودم میام میبینم دارم سوال شیمی حل میکنم :دی یا میبینم نشستم یه ساعت پای یه معادله و خودم همش میپیچونمش و حل میکنم
بد وقتی میخوام تو دفتر برنامه ریزیم بزنم نمیدونم فیزیک حساب کنم یا ریاضی ! : دی
یا توی درس ریاضیم یهو میپرم به هندسه !

majid.khaledi
20-11-2009, 02:28
دوستان یکم خودتون رو باور داشته باشین.پست هاتون رو نگاه کنید...
همه دارین شکایت می کنین.با این کارفقط انگیزه و تلاشتون کم میشه.
به خودتون انرژی بدین...
این روحیات برای همه طی این مدت به وجود میاد ولی ادم موفق کسیه که نذار این روحیات بهش غلبه کنه و جلوی رسیدن به هدفش رو بگیره.
وقتی پشت میز میشینین.بگین این محل سر شار از انرژی هستش واسه درس خوندن با تمرکز بالا ساخته شده.
به خودتون بگین من الان همچین این درس رو میخونم و میفهمم ویاد میگیرم که تا اخر عمرم یادم نمیره.
از خدای خودتون کمک بگیرین و محکم و استوار پیش برین.
اگه ۱ساعت با کیفیت درس بخونن بهتر از ۱۰ ساعت با کیفیت متوسطه.
موفق باشین

Alamate Soal
20-11-2009, 11:35
بچه ها دانشگاه شريف يا اميركبير يا علم و صنعت پذريش دوره شبانه ندارن ؟ ( در سال گذشته )‌

HOJ-JAT
20-11-2009, 11:50
بچه ها دانشگاه شريف يا اميركبير يا علم و صنعت پذريش دوره شبانه ندارن ؟ ( در سال گذشته )‌

تو دفتر چه که چیزی ننوشته بود....

masud-000000
20-11-2009, 11:58
حالا خوبه شما تو خونه اینجوری دو سه ساعت ذهنتون مشغول میشه.....من چی بگم که وسط امتحان میانترم یهو فکرم میره یه جای دیگه و کل وقت امتحان رو یه سوال گیر می کنم :دی

majid.khaledi
20-11-2009, 12:05
تو خود تهران نه
ولی شعبه هایی که تو شهرستان ها دارن بعضی هاشون شبانه داره

siafu
20-11-2009, 23:21
این خلاصه نویسی رو چیکارش کنیم؟؟؟
از اینور هی میگن حتما خلاصه نویسی کنید از اینور کلی از وقتم میره؟!؟!
من فقط شیمی - ریاضی - فیزیک رو خلاصه نویسی میکنم اونم وقتمو میگیره تازه!
ادامه بدم همینجوری؟

Mahmood_N
20-11-2009, 23:49
ادامه بدم همینجوری؟
به نظر من در این موارد دقیقا خودت باید مشخص کنی که این کار رو بکنی یا نه ...! ، هیچکس مثل خودت ، خودت رو نمی شناسه ، تو می دونی خودت چطوری راحتی و چطور می تونی بخونی ... ، هیچ کس و هیچ دبیر و هیچ روانشناسی نمی تونه برات برنامه ی درسی بزاره ...
مطمئنا برنامه ای که خودمون برای خودمون می زاریم بهترین بازده رو داره ، البته باید تنبلی رو کنار گذاشت و منطقی به موضوع نگاه کرد و یک برنامه ی درست ایجاد کرد ...
بله ، شاید خلاصه نویسی خیلی مفید باشه ، برای هزار نفر شاید بهترین بازده رو داشته اما از بین این هزار نفر شاید 1 نفرشون اگه به جای خلاصه نویسی از وقتش استفاده ی دیگه ای می کرد ، شاید نتیجه ی بهتری می گرفت ، نباید مطمئن بود که چون خلاصه نویسی مفید بوده ، پس برای من هم مفدی هست ! ، بهتره بهترین روشی که با خصوصیات و اخلاقیات خودت مطابقت داره انتخاب کنی ، در غیر اینصورت از انجام اون کار کلافه می شی ، مثلا در اینجا خودت گفتی که خلاصه نویسی وقتمو می گیره ...
وقتی فکری مثل از دست دادن وقت به سراغ آدم میاد ، کمی آدم رو دستپاچه می کنه و تمرکز رو از بین می بره ، در این موقع فقط آدم منتظره که مثلا خلاصه نویسی تموم بشه و بره سراغ درسهای دیگه تا عقب نمونه ...

برای رسیدن به هدف معروف ترین راه و شناخته شده ترین راه نباید انتخاب بشه بلکه بهترین راه باید انتخاب بشه ، بهترین راه همون راهیه که با خصوصیات خودت مطابقت داشته باشه ...

پس توی انتخاب روش مطالعه حتما خصوصیات خودت رو در نظر بگیر تا بتونی از حداکثر توان و وقتت استفاده کنی ، در غیر اینصورت حداقل مقداری از وقتت رو باید صرف این کنی که خودت رو با روشهای جدیدی که به کار گرفتی وفق بدی ... ! و این کمی تمرکزت رو بهم می زنه ...

اما به این نکته هم باید توجه کرد که استفاده از تجربیات خوب هم در برخی موارد خوبه اما خصوصیات خودت باید اولین صافی برای انتخاب روشهای مطالعه باشه ، به جز در موارد خاص که راه دومی وجود نداره و باید خودت رو با شرایط وفق بدی ...

و نکته ی آخر اینکه همیشه راه بهتری هست ... ! :10:

موفق باشی ...

shabeashegha
21-11-2009, 00:45
ادامه بدم همینجوری؟

بحث خلاصه نویسی مثل شمشیر 2لبه است اگه بلد نباشین خلاصه نویسی کنین عوض کمک شمارو دچار مشکل میکنه یکیش همین وقتی که از شما میبره. من خودم خلاصه نویسیامو ترجیح میدم کنار متن خود کتاب (توی کتاب درسی) بنویسم یا اگه نکته خاص یا چیز جالبی به ذهنم رسید نهایتا توی یه کاغذ 10 در 10 اونارو مینویسم و میذارم کنار همون مبحث. البته مطالب مهم و کلیدی متن کتاب هم علامت میزنم . ولی بنظر من (این نظر شخصی منه. شاید کسی با من مخالف باشه) اینکه یه دفتر یا جزوه وردارین و توش خلاصه نویسی کنین کار اشتباهیه چون مدام شما رو به وسوسه میندازه که بعضی مطالب رو در عین وجود توی کتاب درسی باز توی دفتر بنویسین تا خلاصه هاتون کاملتر باشه و این همون بخش خطرناک شمشیر خلاصه نویسیه:31:
در نهایت نظر من اینه که خلاصه نویسیاتون طوری باشه که نشه اونارو خلاصه نویسی کرد!یعنی چکیده و کامل:20:

mosbatekonkoor
21-11-2009, 11:07
ببخشید دوستان یه سوال غیر درسی!!!!!
من وقتی می خوام سایت بلاگفا و وبلگ های بلاگفا رو باز کنم،این پیغام رو میده:
You are not authorized to view this page

واسه ی شما هم اینجوریه؟مشکل از چیه؟

shifter
21-11-2009, 11:17

خب حتما اجازه ديدن نداري ديگه!!:31::31:
نه براي من مشكلي نداره و باز ميشه!

shifter
21-11-2009, 11:21
me too!:31::46:
من فقط براي چند دقيقه فكرم ميره جاي ديگه بعد به خودم ميام و دوباره ميرم سر درس...فقط چون چند بار اين تكرار ميشه من چون وقتي كه مثلا 1 ساعت و نيم ميخوام بخونم براي اينكه دقيقا همون 1ساعت و نيم بشه هي مجبورم زمانو تمديد كنم...:31:
در نتيجه من 2 ساعت پاي كتاب و درس بودم اما 1.5 ساعت حساب ميشه...شايد زمان زيادي به نظر نياد اما تو طول روز و هفته اگه حساب كنين چندين ساعت ميشه!:19:

morteza_bayan
21-11-2009, 12:11
به نظر من بهتره از قبل تعیین نکنین 1 ساعت یا 2 ساعت پشت سر هم بخونین چون اولا بازدهی میاد پایین و دوما براتون دردسر میشه
من خودم کرنومتر کنارم میذارم و ساعت خالص درس خوندنم بدست میاد و درضمن قبل از اینکه خسته بشم از پای کتاب بلند میشم اینطوری بازدهیم میره بالا

mahyar_bt
21-11-2009, 12:55
من یکی که هیچ ساعتی واسه درس خوندنم تعیین نمیکنم مثلا نمی نویسم 1 ساعت فلان درس می نویسم مبحث فلان فلان درس :31: حالا هر چقدر که طول بکشه اینجوری ذهنم بیشتر تمرکز داره

morteza_bayan
21-11-2009, 13:12
من که اگه درس رو نیمه کاره ول کنم باز باید از اول شروع کنم بخونمش.به خاطر همین هم تا مطلب تموم نمیشه از پای درس پا نمیشم.به این خاطر پرش ذهنی زیاد دارم.
وسط خوندن استراحت نمیکنی؟

timsar jackson
21-11-2009, 13:38
میشه یکی بگه واسه آزمون این هفته ی قلم چی کدوم درسای زبان فارسی رو باید بخونیم؟

unlife
21-11-2009, 13:47
میشه یکی بگه واسه آزمون این هفته ی قلم چی کدوم درسای زبان فارسی رو باید بخونیم؟
درس 1 تا 11.که میشه زبان شناسی و نگارش (ویرایش و بازگردانی و زندگی نامه) و املا (دو درس اول املا) و دستور هم جمله و مطابقت و گروه فعلی و جمله ساده و اجزاش.

Mahmood_N
21-11-2009, 17:23
چون من پرش ذهنی زیاد دارم.خسته نمیشم.به خاطر همین هم از جام بلند نمیشم.
یکی از راههای از بین بردن فکرهای مزاحم و خلاص شدن از دست پرش ذهن ! اینه که درسی که داری می خونی رو بلند بخونی و با صدای بلند تکرار کنی ، فکر کن یک نفر جلوته و داری باهاش بحث می کنی ...
این طوری هم بهتر درس رو می فهمی و هم این که چون بلند می خونی ، ذهنت بیشتر به سمتش کشیده میشه ، کلا ذهن آدم اول به سمت صدا ها ی دور و بر می ره ...

موفق باشی ...

ramin 69
21-11-2009, 19:49
سلام

بچه ها به نظر شمامشکل من چیه. من تو خوندن شیمی و ادبیات خیلی زود خسته میشم. مثلا نیم ساعت شیمی پیش میخونم و بعدش ان قدر حالم بهم میخوره که دیگه نمیتونم هیچ درسیو بخونم. نمی دونم چرا با این دو تا درس مشکل دارم؟؟ درسای دیگه رو میتونم چند ساعت هم بخونما ولی ....
حتی من نیم ساعت نیم ساعت با فاصله 20 دقیقه ای هم امتحان کردم توی نیم ساعت دوم دیگه نمیتونم نمیدونم چرا ...

والا اون زمان که با لوکال هاست کار میکردم این ارور و میدیدم که با تنظیم سیستما درست میشد ولی این مورد و تا حالا ندیدم. ولی تا جایی که من اطلاع دارم (یعنی داشتم...) این مشکل اگر برای شما باشه برای هر کسی دیگه هم اصولا باید باشه و عمومیه و اگه برای کسی دیگه مشکلی نداره (بره من که سالمه) این یارو dns های isp شما باید آپدیت بشه فک کنم....نمیدونم دقیق... ولی هر چیه درست میشه خودش

Mahmood_N
21-11-2009, 21:33
بچه ها به نظر شمامشکل من چیه. من تو خوندن شیمی و ادبیات خیلی زود خسته میشم. مثلا نیم ساعت شیمی پیش میخونم و بعدش ان قدر حالم بهم میخوره که دیگه نمیتونم هیچ درسیو بخونم. نمی دونم چرا با این دو تا درس مشکل دارم؟؟ درسای دیگه رو میتونم چند ساعت هم بخونما ولی ....
حتی من نیم ساعت نیم ساعت با فاصله 20 دقیقه ای هم امتحان کردم توی نیم ساعت دوم دیگه نمیتونم نمیدونم چرا ...
اگه از درسی بدت میاد و نمی تونی بخونیش ، به این فکر کن که بهش نیاز داری و باید بخونی ، توی کنکور مثلا خالی گذاشتن یک درس میتونه خیلی تو رو عقب بندازه ( خیلی به معنای واقعی ! ) ، سعی کن کتابها و قسمتهایی رو بخونی که علاقت رو بیشتر کنه ...
مثلا در مورد شیمی کتابهای مهندس بازرگان واقعا آدم رو به خوندن شیمی علاقه مند می کنه ، جدا از این مورد ، سعی کن اول قسمتهایی از درس رو بخونی که بیشتر خوشت میاد ، به این فکر نکن که برنامه ی مثلا قلمچی رو انجام بدی تا عقب نمونی ، دقیقا اون درس رو با اون چیزی شروع کن که خوشت میاد ... ، این طوری از خوندن درس کمتر عذاب می کشی !!
البته در مورد ادبیات باید بگم که جزء معدود کسایی هستی که این حالت براشون پیش میاد ، من شخصا عاشق ادبیاتم ، هر موقع از درس خوندن خسته میشم ، ادبیات رو بر می دارم و قدم زنان می خونم برای استراحت !! ...

ولی خوب ، باید با خودت کنار بیای و به خودت بقبولونی ! که به خوندن شیمی و ادبیات نیاز داری و باید بخونی ولی همونطور که گفتم از جاهایی شروع کن که بیشتر بهت لذت میده ، تا از درس خوندن لذت نبری نمی تونی به اون چیزی که حقته برسی ...
من خودم از عربی بدم میاد و کمتر براش وقت می زارم ولی می دونم که بهش نیاز دارم ، حداقل تا قبل از رسیدن به هدفم ، پس می خونمش ، نه برای این که بالای 80 یا 90 بزنم ، چون خوندنش برام خسته کنندست ولی می دونم که حداقل باید 50 بزنمش ! ، پس می خونم ، حتی اگه مجبور باشم ... !
اصلا فکر کنار گذاشتن یک درس نباش ، حتی اگه حالت از اون درس به هم بخوره ، اینها جزء شرایطی هست که برای رسیدن به هدفت باید خودت رو با اونها وفق بدی ...

موفق باشی ...

mosbatekonkoor
21-11-2009, 22:56
اگه کسل شدید از دست کنکور،این مطلب رو از وبلاگم بخونید:

ALt3rnA
21-11-2009, 23:15
من خودم از عربی بدم میاد و کمتر براش وقت می زارم ولی می دونم که بهش نیاز دارم ، حداقل تا قبل از رسیدن به هدفم ، پس می خونمش ، نه برای این که بالای 80 یا 90 بزنم ، چون خوندنش برام خسته کنندست ولی می دونم که حداقل باید 50 بزنمش ! ، پس می خونم ، حتی اگه مجبور باشم ... !
اتفاقا من توصیه میکنم عربی رو نه برای 90 که برای 100 بخونی ! بعد از یه مدت که درصد هات بالا رفت خودت هم علاقه مند میشی . به هر حال عربیه خیلیا ضعیفه تو کنکور و اگه خوب بزنیش خیلی جلو میوفتی ! پس حواست باشه ...

Mahmood_N
22-11-2009, 00:34
اتفاقا من توصیه میکنم عربی رو نه برای 90 که برای 100 بخونی ! بعد از یه مدت که درصد هات بالا رفت خودت هم علاقه مند میشی . به هر حال عربیه خیلیا ضعیفه تو کنکور و اگه خوب بزنیش خیلی جلو میوفتی ! پس حواست باشه ...
درسته ، به نظر من عربی آسون ترین درس عمومیه ( البته انگلیسی آسونتره ! ) ، ولی مشکل اینه که از عربی بدم میاد به خاطر همین سعی می کنم وقتش رو بزارم مثلا روی ریاضی ...
ولی باز می خونمش ، چون باید بخونم ...
قبلا فکر می کردم عربی باید سخت باشه ، عربی 2 رو کمی خونده بودم ، توی آزمونها هیچ وقت عربی نمی زدم ، همیشه از روش می پریدم ! ، ولی یک بار موندم و زدم دیدم اوه معنی ها و تحلیل صرفی ها رو خیلی راحت تونستم بزنم ، چند تا سئوال در مورد قواعد سال دوم رو هم تونستم بزنم ...
یادمه اولین باری که عربی رو زدم شد حدود 35 درصد که خوب بود برای من که تا حالا عربی نزده بودم ، همیشه ازش بدم میومد و چون نخونده بودم ، فکر می کردم سخته ولی الآن که کمی باهاش آشنا شدم به جرات می گم که آسونترین درس عمومیه ...
همه درسها همین طورین ، تا نخونیش نمی فهمی که چقدر سخته یا آسونه ، حتی ریاضی هم آسونه اما هر چیزی قواعد خاص خودش رو داره که باید قواعد رو یاد گرفت ، مثلا همه از مثلثات می ترسن ولی وقتی چند تا فرمول کلیدی و چند تا قاعده ی کلیدی از دایره ی مثلثاتی رو بفهمی دیگه فقط دوست داری مثلثات حل کنی !!

به هر حال ، از توصیه ای که کردی ممنونم ، سعی می کنم بیشتر روی عربی تمرکز کنم ...

موفق باشی ...

Mahmood_N
22-11-2009, 00:39
یه چیز می گم روحیتون بره بالا ...
دوستان ریاضی ، تعدادمون چند نفره ؟! می تونیم 120 نفر برق شریف رو تکمیل کنیم ؟
دوستان تجربی چی ؟ پزشکی تهران چند تا ظرفیت داره ؟
دوستان انسانی ، چند نفرید ، حقوق تهران همدیگه رو ملاقات می کنید ان شاالله ...

باور کنید انتخاب دانشگاه با خودتونه ، نزار کنکور برات مشخص کنه که کجا بری ، نتیجه ی کنکور رو به طرف هدفت ببر ...

راستی ، سریال فرار از زندان رو دیدید ؟! اگه ندیدید حتما ببینید ، تازه می فهمید اعتماد به نفس چقدر کارهای سخت رو راحت می کنه !

با آرزوی موفقیت برای همگی ...

ALt3rnA
22-11-2009, 01:16
باور کنید انتخاب دانشگاه با خودتونه ، نزار کنکور برات مشخص کنه که کجا بری ، نتیجه ی کنکور رو به طرف هدفت ببر ...
با اون 40 درصد بومی گزینی ؟ نمیخوام موج منفی بدم ولی مدرسه ما حدود 20 نفر پارسال امیرکبیر و دانشگاه تهران قبولی داد که واقعا حق حداقل 10 نفرشون شریف بود ...

timsar jackson
22-11-2009, 01:26
دوستان ریاضی ، تعدادمون چند نفره ؟! می تونیم 120 نفر برق شریف رو تکمیل کنیم ؟

من شریف دوست ندارم..من دانشگاه تهران دوس دارم..1 هم بشم شریف نمیرم میرم تهران..

Mahmood_N
22-11-2009, 02:40
با اون 40 درصد بومی گزینی ؟ نمیخوام موج منفی بدم ولی مدرسه ما حدود 20 نفر پارسال امیرکبیر و دانشگاه تهران قبولی داد که واقعا حق حداقل 10 نفرشون شریف بود ...
آره ، حق داری ، کاملا موافقم که این مورد یکی از قوانین مزخرف سازمان سنجش هست ، درواقع خواستن به خانواده ها کمک کنن ولی خدا داناتره که هدف چی بوده ، به هر حال ، اینجا حق کمتر کسی بهش داده میشه ، ولی حق دادنی نیست ، گرفتنیه ...
شاید این شرایط مشکل ایجاد کنه ولی میشه کاری کرد که تاثیر این موارد محسوس نباشه ...

من شریف دوست ندارم..من دانشگاه تهران دوس دارم..1 هم بشم شریف نمیرم میرم تهران..
چرا ؟ به نظرم شریف بهترین دانشگاه فنی مهندسی ایران باشه ، ولی حتما دلایل خاصی داری که من نمی دونم ...
به هر حال ، امیدوارم هرکی هرجا دوست داره بره ...
نکته ی بد موضوع اینه که در یک رقابت هیچ وقت همه برنده نمیشن ، ولی امیدوارم هرکی به حقش برسه ...

موفق باشید ...

Mohammad Hosseyn
22-11-2009, 08:15
ن که اگه درس رو نیمه کاره ول کنم باز باید از اول شروع کنم بخونمش.به خاطر همین هم تا مطلب تموم نمیشه از پای درس پا نمیشم.به این خاطر پرش ذهنی زیاد دارم.
بخاظر اینه که درس رو برای خودت تو کوتاه مدت تثبیت نمیکین ... مثلا فرض کن داری شیمی پیش ف2 رو میخونی . اگه اول کل فصل رو از روی کتاب بخونی ، بعد مثلا کتاب کمک آموزشی رو کل فصلو باهاش بخونی ، بعد از همه ی اینا تست بزنی ، این بدترین کار ممکنه و باعث میشه اگه یه جای کار پریدی دیگه نتونی برگردی و باید از اول شروع کنی . اما من پیشنهاد میکنم هر فصل کتابی رو که میخونی با توجه به اون کتاب به تکه های کوچیکتر تبدیل کنی بعد هر مست رو خوب بخونی ، تستاشو بزنی و رفع اشکال کنی بعد بری سر موضوع بعدی . خلاصه نویسی هم اگه نکنی نصف کار رو نکردی !! :46:

ن شریف دوست ندارم..من دانشگاه تهران دوس دارم..1 هم بشم شریف نمیرم میرم تهران..

حالا که بحث دانشگاه شد میگم ... ، من هم اصلا از شرف خوشم نمیاد ... بقول دوستمون اگه اول بشم شریف نمیرم !! اما من دانشگاه امیرکبیر رو خیلی ترجیح میدم ، بیشتر بخاطر دانجوهای باحالیه که هر سال وارد اونجا میشن .
گرچه من این دانشگاه بقل خونمون رو قبول بشم واسه ، امیرکبیـــــــــــــر پیش کش ! :27:

shifter
22-11-2009, 08:17
بچه ها عربي رو بيخيال نشين كه واقعا تاثير داره و هم اينكه اصلا اونطور ها هم سخت نيست!!
من خودم بدون هيچ كلاسي و فقط با خوندن خودم امسال عربيو 62 زدم كه اگه وقت بيشتر داشتم بيشتر هم ميشد زد...[تقصير زبان بود با اون دو تا ريدينگش:19: كه وقت گرفت] !!
اما در مورد تاثيرش...دوست خودم امسال درصصداشو اگه ببينين به نظرتون نمياد كه رتبه اش ش 2300 شده باشه!!يعني بيشتر ميخوره به درصدا كه حدوده 3000 باشه اما چون عربيو 94 :18: زده اينقدر رتبه اش بهتر شده!!
خلاصه اينكه عربي رو دريابيد!:31:

dirty_coat
22-11-2009, 11:37
همه ی درسهاتونو چه دوست دارینش چه ندارینش بخونین
یک روش برای کسایی که با خوندن یک درس مشکل دارن اینه که باید اون درس رو به چهار بخش کنن و هر دفعه یه قسمتش رو بخونن و قبلیاشو مرور کنن و وقتی قسمت اخرش رو هم تموم کردن فردای اون روز همشو یک مرور کلی کنن درضمن اگه تست هم داشتین برای تفهیم بیشتر بزنین

reza-atom
22-11-2009, 16:14
همه ی درسهاتونو چه دوست دارینش چه ندارینش بخونین
یک روش برای کسایی که با خوندن یک درس مشکل دارن اینه که باید اون درس رو به چهار بخش کنن و هر دفعه یه قسمتش رو بخونن و قبلیاشو مرور کنن و وقتی قسمت اخرش رو هم تموم کردن فردای اون روز همشو یک مرور کلی کنن درضمن اگه تست هم داشتین برای تفهیم بیشتر بزنین

آقا من كلاً با ريدينگ زبان مشكل دارم لطفا راهنمايي كنين ! هر چقدر ميخونم كمتر مي فهمم البته هنوز تازه اول راهم ولي به نظرتون چه فوت و فن هايي داره ؟ مطمئنم با معني كردن كه نميشه چون 95درصد لغاتش رو بلد نييستم (با اغراق :31:) !

rambo_1386
22-11-2009, 17:36
رفتم کتاب درک مطلب گاج رو هم گرفتم.به نظرتون شروع کنم به خوندنشون حله؟
خیلی سبز هم قراره یه کتاب واسه ردینگ چاپ کنه گفته پاییز 88 حالا خدا میدونه سرکاریه یا نه

majid_potter7
22-11-2009, 17:55
آقا من كلاً با ريدينگ زبان مشكل دارم لطفا راهنمايي كنين ! هر چقدر ميخونم كمتر مي فهمم البته هنوز تازه اول راهم ولي به نظرتون چه فوت و فن هايي داره ؟ مطمئنم با معني كردن كه نميشه چون 95درصد لغاتش رو بلد نييستم (با اغراق [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) !
ُسلامدوستای گلم..من که کتاب ریدینگ گاج رو داشتم خیلی کمک کرد....درضمن هرچی جلوتر برید و آزمونب یشتر بدید هم میتونید درک مطلب ادبیات رو بهترجواب بدید..هم ریدینگ زبان رو...وضعیتتون ازالان تااردیبهشت کلی متفاوت میشه..

timsar jackson
22-11-2009, 20:14
چرا ؟ به نظرم شریف بهترین دانشگاه فنی مهندسی ایران باشه ، ولی حتما دلایل خاصی داری که من نمی دونم ...من تقریبا با جو هر دو دانشگاه آشنام توی هر 2 تا دانشگاه دوستام هستن..جو دانشگاه تهرانو بیشتر دوس دارم...من کلا آدم دهن

بینی نیستم و به حرف مردم زیاد اهمیت نمیدم..علاقه ی خودم واسم مهمتره..مثلا اینجوری نیست که برم شریف چون مردم بگن

رفته شریف! حتی توی رشته هم همینطور من اصلا برق و عمران و... دوس ندارم... نرم افزار و it رو خیلی بیشتر دوس دارم...

mehdi_7070
22-11-2009, 21:10
آقا من كلاً با ريدينگ زبان مشكل دارم لطفا راهنمايي كنين ! هر چقدر ميخونم كمتر مي فهمم البته هنوز تازه اول راهم ولي به نظرتون چه فوت و فن هايي داره ؟ مطمئنم با معني كردن كه نميشه چون 95درصد لغاتش رو بلد نييستم (با اغراق :31:) !

توضیحات مربوط به Reading کتاب کم حجم و مقوی انتشارات خیلی سبز را بخونید:

roham_06
22-11-2009, 22:08
من تقریبا با جو هر دو دانشگاه آشنام توی هر 2 تا دانشگاه دوستام هستن..جو دانشگاه تهرانو بیشتر دوس دارم...من کلا آدم دهن

بینی نیستم و به حرف مردم زیاد اهمیت نمیدم..علاقه ی خودم واسم مهمتره..مثلا اینجوری نیست که برم شریف چون مردم بگن

رفته شریف! حتی توی رشته هم همینطور من اصلا برق و عمران و... دوس ندارم... نرم افزار و it رو خیلی بیشتر دوس دارم...
مگه دانشگاه تهران چه جوي داره؟؟؟ حالم از جووش بهم ميخوره!!!

maziarb
22-11-2009, 23:05
اینجاهایی که قبول شدنشون سخته اگه رفتین اونجاها،باید مث سگ درس بخونین،:41::27:

morteza_bayan
22-11-2009, 23:20
ببخشید من نمی دونم سگ چه جوری درس میخونه میشه یکم بیشتر توضیح بدین؟

saxiass
22-11-2009, 23:32
آره منم همین مشکل رو دارم من دیپلم زبان کانون زبان دارم ولی تو ریدینگ های قلم چی می مونم.تو کلاس زبان هم که میرفتم همیشه با ریدینگ ها مشکل داشتم.
رفتم کتاب درک مطلب گاج رو هم گرفتم.به نظرتون شروع کنم به خوندنشون حله؟
رضا هم راست میگه ریدینگ یه سری فوت وفن داره.اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.

دوست عزیز من به خاطر تجربه ای که دارم ( 2 تا مدرک معتبر) بهتون توصیه میکنم برای ریدینگ ابتدا سوالات رو مطاله بفرمایید و سپس توی ریدینگ دنبال همون سوال بگردید و جوابش مطمئنا یا قبل یا بعدشه چون برای سوال دادن ازتوی ریدینگ یه بخش از توش انتخاب میشه و به فرم سوال در میاد. من هم خودم خیلی از کلمات رو شاید ندونم اما با این روش همیشه موفق بودم.:40:

Mahmood_N
22-11-2009, 23:36
من تقریبا با جو هر دو دانشگاه آشنام توی هر 2 تا دانشگاه دوستام هستن..جو دانشگاه تهرانو بیشتر دوس دارم...من کلا آدم دهن بینی نیستم و به حرف مردم زیاد اهمیت نمیدم..علاقه ی خودم واسم مهمتره..مثلا اینجوری نیست که برم شریف چون مردم بگن رفته شریف!
درسته ، من هم به خاطر این که چون اسمش شریفه نگفتم ، به خاطر این گفتم که چون واقعا بهترین دانشگاه فنی مهندسی هست ، البته شاید طبق آمار خاصی امیر کبیر از اون بالاتر باشه یا همون دانشگاه تهران ، ولی چیزی که من می دونم اینه که شریف فعلا بین دانشگاه های فنی مهندسی ایران رتبه ی اول رو باید داشته باشه ... ، البته منظور اصلیم رتبه ها بود ، معمولا شریف سعی می کنه برترین رتبه ها رو بگیره ...

حتی توی رشته هم همینطور من اصلا برق و عمران و... دوس ندارم... نرم افزار و it رو خیلی بیشتر دوس دارم...
من هم مکانیک یا برق الکترونیک می رم ( البته چند تا رشته ی دیگه هم توی ذهنم هست ، مثل نفت ) ولی نه به خاطر این که اسمش برقه ، به خاطر این که از الکترونیک خیلی خوشم میاد ، الآن هم دارم با قطعاتش کمی کار می کنم تا پایم کمی قوی بشه ...
مکانیک و نفت رو هم به خاطر علاقه ی شدید به شیمی و فیزیک انتخاب کردم ...
من از سال سوم راهنمایی که کامپیوتر گرفتم ، کمی درسم افت کرد ، از سال اول دبیرستان دیگه کلا زیاد دنبال درس نرفتم ، فقط با کامپیوتر کار می کردم ، اهل فیلم دیدن و بازی کردن هم زیاد نیستم ( البته بازی میکنم مثلا Call Of Duty 4 یا FEAR یا ... ) ، ولی علاقه ی شدیدی به برنامه نویسی کامپیوتر دارم ویه جورایی عاشق برنامه نویسی ام ، 3 سال دبیرستان رو فقط برنامه نویسی و کامپیوتر کار کردم ، فقط سال سوم کمی خوندم برای امتحانات پایان ترم ، وقتی دیدم معدل کتبیم شد 15 ، کمی احساس خطر کردم البته بعضی از درسها رو خودنم ، مثلا شیمی رو 20 شدم ولی عربی رو 10 شدم ! ، یا هندسه 2 رو ( دبیر نامردی داشتیم ، من بخشیدمش ، ولی فکر نکنم خدا اون رو ببخشه ، بعید می دون یک صفحه هم به ما درس داده باشه ! ) شدم 12 و ... که معدلم پایین اومد خلاصه که برای حدود یک سال کامپیوترم خاموش بود ( مگر در موارد خاص که بهش نیاز داشتم روشن می کردم ) ، البته چون کم کاری کرده بودم و باید کل درسهای پایه رو دوباره می خوندم ، نتونستم توی کنکور 88 به اون چیزی که می خوام برسم ، ولی یک سال پیش دانشگاهی رو واقعا خوندم و با معدل حدود 19 پیش 2 رو تموم کردم ...
من هم اولش می خواستم کامپیوتر بخونم به خاطر علاقه ی شدیدی که دارم ، ولی وقتی کتاب های دانشگاهی رو دیدم و همینطور کتاب های رشته ی کامپیوتر ( دبیرستان ) رو ، با اطمینان کامل منصرف شدم و الآن هم دارم با اطمینان کامل چند تا رشته رو انتخاب می کنم ، اولین ملاکم برای انتخاب رشتم علاقه هست ، وگرنه امسال می تونستم برم دانشگاه ، مثلا برق شبانه ی دانشگاه گیلان ، ولی چون حتما باید تهران قبول شم یک سال دیگه موندم ، شاید خیلی ها بگن که یک سال وقتم تلف شده ولی نه ، این یک سال می تونه سالهای باقی عمر رو مشخص کنه که چطور بگذره ، پس مطمئنا علاقه برای من حرف اول رو می زنه ، و چیزهایی مثل درآمد عملا در خیلی پایین تر از علاقه قرار می گیرن ، مثلا برق قدرت درآمدش از الکترونیک می تونه خیلی بیشتر باشه ولی چون علاقه ی زیادی به الکترونیک دارم ، اگه بخوام برق برم حتما می رم الکترونیک ...

به هر حال ، همه اینها رو گفتم که بدونی من هم از روی اسم دانشگاه و رشته قضاوت نکردم ، بلکه طبق شناختی که داشتم گفتم ...
به هر حال ، امیدوارم هرجایی که دوست دارید قبول بشید ...

یک نکته رو اضافه کنم :
سعی کنید کاری کنید که مشکلات حاشیه ای توی کنکور پشیمونتون نکنه ، مثل حواس پرتی ! ، واقعا مهمه ، موقعی می رسه که 2 در 2 رو می نویسی 5 و این یعنی یک نمره ی منفی ! ، به همین راحتی ...
خدا می دونه من برای ریاضی چقدر سرمایه گذاری کرده بودم و چه انتظاری داشتم ولی خیلی با نتیجه ای که حاصل شد خیلی با انتظاراتم فرق می کرد ...
از ته دل آرزو می کنم هرگز دچار این مشکلات نشید ، دوست ندارم این حس مزخرف واسه ی کسی پیش بیاد ...
من همون شب بعد از کنکور کلید سئوالات رو گرفتم و جوابها رو چک کردم ، بعد از دیدن چند تا سئوال ریاضی واقعا اعصابم به هم ریخت ، چندتا غلط داشتم که هرچی فکر کردم دلیل بدست آوردن جوابی که علامت زدم رو نتونستم پیدا کنم !!

کنکور به سرعت نیاز داره ، اما سرعت کیفیت رو پایین میاره ، پس کسی برنده هست که در عین سریع بودن تسلط کافی روی مباحث داشته باشه ، با تمرین زیاد به جایی می رسید که دستتون به سمت جواب حرکت می کنه !!

امیدوارم همگی موفق باشید ...

ShayaN3K
22-11-2009, 23:43
دوستان من شبا خواب معلمارو میبینم. دارویی چیزی ندارین واسه من تجویز کنید !؟ Lol

خدا خودش این کنکور مارو به خیر بگذرونه. من فقط میخوام دانشگاه تهران و آبادان نفت قبول شم. چقدر کم توقع !!!

ولی خدا وکیلی خیلی سخته این درسای دیفرانسیل و حسابان. من همه ی درسارو متوجه میشم ولی با این دوتا مشکل دارم.

امروز 2تا کتاب خریدم یکی گلواژه برای امتحانای مدرسه و یکی هم خوشخوان برای تست (به جز کلکسیون گاج و قلم چی)

ولی بازم .........

راستی شنیدم قراره امتحانا هماهنگ بشه. درسته !؟

Mahmood_N
22-11-2009, 23:44
یک توصیه برای قوی شدن در Reading دارم که می تونه مفید باشه :
جدا مسایل حاشیه ای مثل اینی که دوستمون گفت ، یعنی خوندن سئوال و بعد رفتن به سراغ متن ، یک راه برای قوی شدن توی ریدینگ و سریعتر خوندن اون و درک بهتر مطلب ، خوندن کتابهای داستان یا ... انگلیسی هست که برای آموزش چاپ شده ، مثلا من رمان فیلم گلادیاتور و نوشته های بیل گیتس در مورد تجارت رو از انتشارات سمیر ( این کتابها همه جا هستن با نام Readers هم می تونید پیداشون کنید ) دارم می خونم ( که البته گلادیاتور رو تموم کردم ) ، این کار واقعا توی خودن ریدینگ و کلا متن انگلیسی بهتون کمک می کنه ...
اگه فقط به لغتهای کتاب درسی بسنده کنید بعید می دونم انگلیسی رو بیش از 50 بتونید بزنید ، البته اگه همه لغتها رو درست بزنید ...
توصیه می کنم یک دیکشنری انگلیسی به انگلیسی ( مثلا لانگمن ) تهیه کنید و کتابهای داشتان انگلیسی رو بخونید و لغتها با استفاده از دیکشنری معنی کنید ، هر جا موفق به معنی کردن نشدید از یه دیکشنری انگلیسی به فارسی استفاده کنید ...

این کار برای قوی شدن حداقل توی خوندن متنهای انگلیسی خیلی کمک می کنه ...

موفق باشید ...

shabeashegha
23-11-2009, 00:36
دوست عزیز من به خاطر تجربه ای که دارم ( 2 تا مدرک معتبر) بهتون توصیه میکنم برای ریدینگ ابتدا سوالات رو مطاله بفرمایید و سپس توی ریدینگ دنبال همون سوال بگردید و جوابش مطمئنا یا قبل یا بعدشه چون برای سوال دادن ازتوی ریدینگ یه بخش از توش انتخاب میشه و به فرم سوال در میاد. من هم خودم خیلی از کلمات رو شاید ندونم اما با این روش همیشه موفق بودم.:40:

حالا اگه سوالای ریدینگش همش According to the passage... بود چی؟ منظورم از این سوالای مفهومی که فقط با خوندن کل متن ریدینگ به جوابش میشه رسید؟

navid_ir
23-11-2009, 11:01
سلام دوست عزیز
ما انسانیم سگ نیستیم ..انسان توانایی به دست آوردن هر چی رو داره ...
موفق باشین

timsar jackson
23-11-2009, 12:04
درسته ، من هم به خاطر این که چون اسمش شریفه نگفتم ، به خاطر این گفتم که چون واقعا بهترین دانشگاه فنی مهندسی هست ، البته شاید طبق آمار خاصی امیر کبیر از اون بالاتر باشه یا همون دانشگاه تهران ، ولی چیزی که من می دونم اینه که شریف فعلا بین دانشگاه های فنی مهندسی ایران رتبه ی اول رو باید داشته باشه ... ، البته منظور اصلیم رتبه ها بود ، معمولا شریف سعی می کنه برترین رتبه ها رو بگیره ...
فکر کنم منظور منو بد برداشت کردین..من منظورم این نبود که شما یا کسی که میره شریف یا رشته ی برق به خاطر حرف مردم میره...
آخه پرسیدن چرا تهران؟ گفتم که به خاطر اینکه علاقم به اونجا بیشتره و علاقمو به حرف مردم ترجیح میدم ..همین..

thecrow
23-11-2009, 18:48
حالا اگه سوالای ریدینگش همش According to the passage... بود چی؟ منظورم از این سوالای مفهومی که فقط با خوندن کل متن ریدینگ به جوابش میشه رسید؟

دوست عزيز همچين سوالي نمي دن
اين سوال غير استاندارد به حساب مياد چون قانون جواب دادن ريدينگ اينه كه اول سوال رو بخوني بعد جواب رو از تو ريدينگ پيدا كني
اگر هم يه همچين سوالي دادن شما مجبوري كل ريدينگو بخوني ديگه :31: راه ديگه اي نيست
البته چون در كنكور ايران سوال غير استاندارد زياد پيدا مي شه امكانش هست همچين كاري انجام بدن ولي در آزمون هاي معتبر مثل تافل و ... همچين چيزي غير ممكنه.
من خودم پارسال كه كنكور دادم كل ريدينگو از ترسم مي خوندم
:11:

thecrow
23-11-2009, 18:52
دوستان يكي از نزديكان ما مي خواد بدونه براي قبول شدن در رشته اي مثل دندان پزشكي يا داروسازي در يكي از دانشگاه هاي آزاد تهران بايد حدودا چه درصدهايي داشته باشه؟
البته مي دونه چه ترازي لازم داره ... مي خواد درصدهاي هر درس رو بدونه...

fardinstar
23-11-2009, 18:54
دوستان ثبت نام دانشگاه آزاد كي شروع ميشه ؟؟

Ali-ch
23-11-2009, 19:51
سلام بچه ها
ببخشید اینجا میگما ولی من میخوام معماری بخونم هدفم دانشگاه تهرانه
حالا کسی میدونه چه رتبه ای میخواد؟
لطفا اگه میشه برای دولتی های تهران هم بگین
مرسی

roham_06
23-11-2009, 19:57
كاملا تاييد ميشه! خود من دانشگاه تهران هستم زبانممون در مقايشه با دوستم كه تربيت معلم ميخونه زمين تا آسمون فرق داره! واسه ما رو اصلا نميشه فهميد!:18:

mosbatekonkoor
23-11-2009, 20:43
كاملا تاييد ميشه! خود من دانشگاه تهران هستم زبانممون در مقايشه با دوستم كه تربيت معلم ميخونه زمين تا آسمون فرق داره! واسه ما رو اصلا نميشه فهميد!:18:
شما چه رشته ای هستید؟

roham_06
23-11-2009, 22:13
شما چه رشته ای هستید؟
مهندسي شيميً!ً!!!!!!!!!!!!!

navid_ir
23-11-2009, 22:51
سلام
دی ماه

Antonio Andolini
23-11-2009, 23:06
سلام!
یه سوال کوچولو:
برای چکنویس میشه از پشت برگ پاسخنامه هم استفاده کرد؟ ... از معلممون پرسیدم گفت که در این مورد اطلاعی نداره ولی ریسک بزرگی هست ..

AEZ_Best
23-11-2009, 23:06
برق تهران قبول شد.
طرف خیلی عجیب بوده!!!
دور از جون، خفاش که نبوده؟؟؟!!

حالا:
من تابستونی که تبستون و رمضون قاطی شد شب تا صبح درس میخوندم
5 حدو دا تا میخوابیدم8
8 تا 10 صبحمیخوندم بعد تا ضهر نزدیک 4 تو خیابون بودم بعد میخوابیدم تا 7
دو باره بعد افطار یه ساعت ول بودم سپس میخوندم تا صبح

دیقیقا مثل خفاش گیج!!!!!
بعد از یه هفته ناقص شدم
یهو میدیدی یه روز رو کامل میخوابیدم ولی کلا جالب بود الانم نفر اول کنکور نمیشم!!!!!! البته فکر کنم !!!! شایدم شدم!!!!!!!!

پ.ن. چند وقت بود نیومده بودم گفتم یچیزی بنویسم دردم دوا شه!!!

AEZ_Best
23-11-2009, 23:08
دوستان کانون رو چیکار کردید؟ من تازه دارم میرم دینی رو شروع کنم با همگامان
تحلیلیم همینطور با سبز کانون ایندفعه با دقت تر زبان فارسیم دارم میرم شروع کنم
نمیدونم سبطی اومده زبان فارسیش یانه

فیزیک پیشم رو فردا پس فردا خلاص میکنم و اونوقت فقط میمونه تست رمزینه دیفو مرور و ...

دیفم فعلا فقط خوشخوان زدم

behnam_roli
23-11-2009, 23:24
سلام!
یه سوال کوچولو:
برای چکنویس میشه از پشت برگ پاسخنامه هم استفاده کرد؟ ... از معلممون پرسیدم گفت که در این مورد اطلاعی نداره ولی ریسک بزرگی هست ..

به ریسکش اصلا نمی ارزه

تازه همین پارسال ورق ها رو کاملا بزرگ گرفته بودن جا زیادم میاد

دوستان کانون رو چیکار کردید؟

خودم هم نمیدونم چیکار کردم!!

ولی هر چی هست میدونم از آزمون قبل بیشتر نخوندم ولی بهتر خوندم

ALt3rnA
24-11-2009, 00:13
نمیدونم سبطی اومده زبان فارسیش یانه
اومده اینطور که بقیه بچه ها میگفتن

سلام!
یه سوال کوچولو:

سلام
ببینید من نمیدونم چرا اینقدر همه حساسن روی این پاسخنامه ! البته حق میدم بتون چون چندین روز تلاش و مطالعتون توی همون ورقه خلاصه میشه
ولی چک کردن کامپیوتری پاسخ نامه فقط یه پردازش تصویره ! کاری به پشت ورقه نداره ! شما میتونی پشت ورقه نقاشی هم بکشی . فقط یک چیزی . باید حواستو جمع کنی تا سوراخ نشه و یا اینکه فشار زیادی نیاری رو کاغذ . برای اینکه مطمئن شی بهترین راه نوشتن با یه مداد نوکی 5 دهم هستش !
نوشتن با مداد هم اجباری نیست . با خودکار هم میتونی بنویسی . من خودم امتحان کردم . البته نه خودکار های رنگی

shabeashegha
24-11-2009, 00:51
دوستان يكي از نزديكان ما مي خواد بدونه براي قبول شدن در رشته اي مثل دندان پزشكي يا داروسازي در يكي از دانشگاه هاي آزاد تهران بايد حدودا چه درصدهايي داشته باشه؟
البته مي دونه چه ترازي لازم داره ... مي خواد درصدهاي هر درس رو بدونه...

اینا که میگم حدودیه. ممکنه بعضی سالها به خاطر سختی یا آسونی درسا کمی تغییر کنه شرایط
دندونپزشکی (این کارنامه دوست منه که سال 87 کنکور داده):
زیست: 100
شیمی: 100
فیزیک: 95
ریاضی: 70
ادبیات: 90
عربی: 80
زبان: 80
دین و زندگی: 100
دارو سازی (این یکی حدودیه چون کارنامه ای ازش ندارم):
زیست: 100
شیمی: 100
فیزیک :70
ریاضی: 60
ادبیات: 80
عربی: 70
زبان: 70
دین و زندگی: 90

پارسال که بهمن شروع شد ولی امسال زمزمش هست که آذر شروع بشه (راست و دروغشو خدا میدونه)

سلام!
یه سوال کوچولو:

از همین الان تمرین ریز نوشتن بکنین که مهمترین بخش آزمونتون رو خراب نکنین . اگه پاسخنامتون مشکل دار بشه (مثلا برجسته شه یه قسمتش یا سوراخ شه یا...) یه سال عمرتون رو هدر دادین . من که عمرا کارای خطرناک از این دست بکنم!

ALt3rnA
24-11-2009, 01:33
از همین الان تمرین ریز نوشتن بکنین که مهمترین بخش آزمونتون رو خراب نکنین . اگه پاسخنامتون مشکل دار بشه (مثلا برجسته شه یه قسمتش یا سوراخ شه یا...) یه سال عمرتون رو هدر دادین . من که عمرا کارای خطرناک از این دست بکنم!آره خوب ! برای کنکور که مگه خیلی طرف ... باشه تا بخواد اینکارو بکنه . من اینارو برای ازمونایی مثل قلمچی گفتم وگرنه شما مث بچه های خوب و عادی برید کنکورتونو بدید ازین جنگولک بازیا در نیارید :دی

+

بچه ها ... خواهشا ... فی سبیل الله (:دی) یه کارنامه ی دندون پزشکی دانشگاه تهران یا شهید بهشتی بزارید اینجا ...
در مورد تمرین ریزنوشتن هم ... من معلمم یه توصیه کرد بم که خیلی کاربرد داشت ... گفت بیا برای یک ورق کاغذ رو به قسمت های کوچیک تقسیم کن که اندازه ی همون دفترچه ی آزمون جا داشته باشه . وقتی توی خونه تست میزنی توی اون ورقه ها بزن فقط .
چون خیلی فرق دارن وقتی یه دفتر سفید جلوته و با خیال راحت حل میکنی تا وقتی که چند سانتیمتر جا داری فقط

Tabasom.Sweet
24-11-2009, 02:47

فکر میکنم با این دوستمون نیازی نبود برخورد هایی نظیره:

ادب رو رعایت کنید.شخصیت خودتون رو با این حرف ها خراب نکنید.یکی از دلایلی که ما جهان سومی هستیم همینه بس که با علم مثل طنز برخورد کردیم.
البته نباید تعجب کرد اینجا ایرانه و وجود افرادی مثل شما اصلا عجیب نیست.

داشته باشیم.بله رعایت ادب و استفاده از لغات متدوال مودبانه ارزش محسوب میشه و رعایت حدود و ارزش ها
حتی در شوخی ها و حرف های دوستانه هم ملاک شخصیت انسان هست

ولی مشخصه که این دوستمون منظورش موجه کردن سخت کوشی برای ورود به رشته های مطرح و سخت کوشی بیشتر برای
باقی موندن در اونها بوده

و البته این نکته که تذکر هر مسئله و هر مورد به ظاهر بد باید به عکس و با خوبی باشه

در صورتی که من در جمله ی :"البته نباید تعجب کرد اینجا ایرانه و وجود افرادی مثل شما اصلا عجیب نیست" نکته ی مثبت و مودبانه ای نمیبینم

shifter
24-11-2009, 08:38
من بیشتر دوست دارم دانشگاه شیراز قبول شم.فاصلش تا خونمون پیاده کمتر از 20 دقیقه هست.ولی حیف که مکانیک دانشگاه شیراز قبول شدنش از مکانیک تهران وامیرکبیر سخت تره.یعنی بعد از دانشگاه شریف دانشگاه شیرازه دیگه.اینو تو نرم افزار یادگار ماندگار قلم چی دیدم
مشاور مدرسمون میگفت که مکانیک شیراز توی استاداش ودانشجوهاش حتی از شریف هم قوی تره.اون میگفت من نمی گما.ولی من خودم شنیدم مثل این که مکانیک امیرکبیر خیلی قوی هست.
اگه بشه همین شیراز رو قبول شم چی میشه...:8:
بابا ايول!!!:10:
منم كلا فقط به عشق دانشگا شيرازه كه هستم!:31:البته ما خونمون خيلي از شما دورتره!!:31:
از رتبه هاي امسال خبر داري كه با چه رتبه اي مكانيك شيراز قبول شدن؟
راستي نظرت درمورد صنعتي شيراز چيه؟ اگه به شيراز نرسيديم:31: بريم صنعتيش؟

mahyar_bt
24-11-2009, 10:09
بابا نمیخواد از الان به فکر رشته کدوم دانشگاه... باشید بشینید درستون بخونید واسه اون وقت زیاده البته خوب ادم هدف داشته باشه که چه رشته ای چه دانشگاهی... ولی این که از الان در موردش بحث کنی که نه این برم نه اون برم.... راستی یه سوال کلیشه ای "رمزینه دیفرانسیل 2 چاپ نشد؟" :31:

shifter
24-11-2009, 11:09
واسه یه سوال کلیشه ای "رمزینه دیفرانسیل 2 چاپ نشد؟" :31:

فكر كنم مثل سال پيش سركاريم...بدبختي اينجاست كه وقتي با رمزينه ميخوني و بهش عادت ميكني ديگه نميتوني كتاب ديگه اي بخوني!:31:
واقعا رمزينه كارش درسته!!

shifter
24-11-2009, 11:11
فکر نکنم صنعتی شیراز مکانیک داشته باشه.داره؟
ولی اگه شیراز قبول نشدیدم باید بریم دیگه.که از من خیلی خیلی دورتر میشه.
حالا کو تا قبولی.
مهیار هم راست میگه حالا بذار قبول بشیم بعدا.من که الآن در حال حاضر به ماکنیک آزاد شیراز هم امیدی ندارم چه برسه به مکانیک سراسری شیراز.
ولی من مطمئنم شما قبول میشید.الکی هم نمی گم دلیل دارم.
صنعتي شيراز همه رشته ها رو فكر كنم داره...
در ضمن ما هردومون بهش اميد داريم و ميرسيم:46::5:...يعني چي من قبول ميشم تو نميشي؟:10:ديگه نشوم ها !!
با هم ميريم انشاالله...:31:
مكانيك ازادش هم كه كاري نداره...با تراز 6400 قبولي!

Mr Unknown
24-11-2009, 12:06
سلام
من یه مشکل عجیب دارم
من همش می خوام درسها رو زود تموم کنم
مثلا میام یه فصل از فیزیکو شروع می کنم می خوام تو نیم ساعت تمومش کنم :31:واسه همین هیچی یاد نمی گیرم.
همش فکر می کنم که عقبم ...
هر کاری می کنم که آرومتر بخونم نمیشه....یعنی با این قصد سروع می کنم اما دوباره زود فصلو تموم می کنم...
دیگه نمی دونم چیکار کنم...:41:

bn_ha
24-11-2009, 12:28
صنعتي شيراز همه رشته ها رو فكر كنم داره...
در ضمن ما هردومون بهش اميد داريم و ميرسيم:46::5:...يعني چي من قبول ميشم تو نميشي؟:10:ديگه نشوم ها !!
با هم ميريم انشاالله...:31:
مكانيك ازادش هم كه كاري نداره...با تراز 6400 قبولي!

تا پارسال که دانشگاه صنعتی شیراز فقط گرایشهای برق و آی تی رو داشت.
مکانیک دانشگاه شیراز آوردن هم گاو نر می خواهد و مرد کهن. که ما نداشتیم رفتیم مهندسی شیمی دانشگاه شیراز.

mosbatekonkoor
24-11-2009, 12:34
سلام
من اختصاصیای این آزمون قلم چی رو خوب جلو رفتم ولی عمومیا موندن!!!!!!!!!!!1:46:

shabeashegha
24-11-2009, 13:10
سلام
من یه مشکل عجیب دارم
من همش می خوام درسها رو زود تموم کنم
مثلا میام یه فصل از فیزیکو شروع می کنم می خوام تو نیم ساعت تمومش کنم :31:واسه همین هیچی یاد نمی گیرم.
همش فکر می کنم که عقبم ...
هر کاری می کنم که آرومتر بخونم نمیشه....یعنی با این قصد سروع می کنم اما دوباره زود فصلو تموم می کنم...
دیگه نمی دونم چیکار کنم...:41:

بنظرم باید هر فصل رو به بخشای کوچیک کوچیک تقسیم کنی بعد هر بخشی رو که خوندی بری سراغ تستش. این حسی که داری رو منم تجربه کردم من دوست دارم زود بخونم که فوری برم سراغ تستش واسه همین عجله دارم اگه دلیل این عجلت همین علاقه به تست زدنه راه حلش همینه که گفتم یعنی فصل رو به بخشای کوچیک تقسیم کنی و آخر هر بخش تستاشو بزنی اگه دلیلش این نیست بشین فکر کن ببین دلیل این عجلت چیه؟ راستی یه جمله معروفیه میدونم همه میدونین ولی محض یادآوری میگم "مطالعه 80 درصد مطالب با عمق 100 در صد نتیجه بهتری رو برای شما توی کنکور به ارمغان میاره تا مطالعه 100 در صد مطالب با عمق 80 درصد!"

آخه من که بالاترین ترازم تو قلم چی 5400 هست چه طور می تونم به تراز 6400 امیدوار باشم؟؟
ناراحت نشیا ولی با این نا امیدی که شما میگی فکر نکنم بتونی به تراز 6400 برسی! کمی امیدوار باش. آدم بر اساس فکری که راجبه خودش میکنه رفتار میکنه. شما اگه فکر کنی که توانایی رسیدن به تراز 6400 نداری حتی اگه ضریب هوشیت بالاترین ضریب هوشی توی بچه های فروم باشه هیچ وقت نمیرسی! (ببخشید اینقدر رک گفتم . میخواستم کمی طرز فکرت نسبت به خودت رو تغییر بدی وگرنه قصد جسارت نداشتم:11:)

Mr Unknown
24-11-2009, 13:49
بنظرم باید هر فصل رو به بخشای کوچیک کوچیک تقسیم کنی بعد هر بخشی رو که خوندی بری سراغ تستش. این حسی که داری رو منم تجربه کردم من دوست دارم زود بخونم که فوری برم سراغ تستش واسه همین عجله دارم اگه دلیل این عجلت همین علاقه به تست زدنه راه حلش همینه که گفتم یعنی فصل رو به بخشای کوچیک تقسیم کنی و آخر هر بخش تستاشو بزنی اگه دلیلش این نیست بشین فکر کن ببین دلیل این عجلت چیه؟ راستی یه جمله معروفیه میدونم همه میدونین ولی محض یادآوری میگم "مطالعه 80 درصد مطالب با عمق 100 در صد نتیجه بهتری رو برای شما توی کنکور به ارمغان میاره تا مطالعه 100 در صد مطالب با عمق 80 درصد!"
آره...دقیقا اینجوریه...می خوام زود برم سراغ تستا
ولی وقتی با این تسلط می رم نمی تونم تستها رو حل کنم و کمی نا امید می شم...

reza-atom
24-11-2009, 14:43
آخه من که بالاترین ترازم تو قلم چی 5400 هست چه طور می تونم به تراز 6400 امیدوار باشم؟؟
تازه اکثر شیرازی ها هم انتخاب اولشون رو مکانیکش شیراز می زنن.بچه های تیزهوشان توحید ابن سینا رازی این ها همه یا میرن برق یا مکانیک.جای من بین این بچه ها گجاست؟؟

اصلا اين حرفها رو نزن ! من هم هميشه ترازم 5000 بالاتر نمي ره چون هيچ وقت نميرسم درسا رو ! ولي هدفم فقط دانشگاه تهرانه ! شايد بعضي ها مسخره كنن بگن تو كه بابا ... ! ولي همه چيز به آزمون كنكور بستگي داره ! شمايين و يك پاخنامه و خودتون ! اميدوار باش چه كسي از اول راهنمايي شروع كرده باشه (كه حالم از اين جور افراد بهم ميخوره ) چه اوني كه همين امسال همه چي اونجا مشخص ميشه !!! قلمچي خر كيه ؟

roham_06
24-11-2009, 15:37
تازه اکثر شیرازی ها هم انتخاب اولشون رو مکانیکش شیراز می زنن.بچه های تیزهوشان توحید ابن سینا رازی این ها همه یا میرن برق یا مکانیک.جای من بین این بچه ها گجاست؟؟
اين حرفو نزن! من هم يه زماني بالاترين ترازم تو ازمونا 5800 بود! ولي با زياد خوندن ئ با علاقه خوندن حتي 7900 هم آوردم!:46:

timsar jackson
24-11-2009, 15:56
اصلا اين حرفها رو نزن ! من هم هميشه ترازم 5000 بالاتر نمي ره چون هيچ وقت نميرسم درسا رو ! ولي هدفم فقط دانشگاه تهرانه !

منم آزمون قبل 3900 شدم ولی هدفم دانشگاه تهرانه!پس خیلی امیدوار باشین..

ALt3rnA
24-11-2009, 16:06
بچه ها ببینید چند بار خواستم ازتون ها ... یه کارنامه ی دندون پزشکیه دانشگاه تهران یا شهید بهشتی نبود بدین ما ؟!

در ضمن
لازم دیدم یک توضیحی بدم .
ببینید اونایی که میگن نمیدونم رتبه های خوب همه مال تیزهوشانیاست و این حرفا ... باید بگم 100 درصد اشتباه فکر میکنید .
توی هر مدرسه ی تیزهوشان جو یجوریه که 2-3 نفر خیلی شاخن معمولا ... اینا میشن رتبه های 1 تا 100 معمولا . ولی بجز اونا بقیه هیچ فرقی با شما ندارن . با تلاش میتونید از همه جلو بزنید . خودم این بهم ثابت شده که میگم .
پس بجای این بهانه ها برید بشینید پای درس و مشقتون . اصلا هم به فکر بقیه نباشید . هر کس کار خودشو میکنه

steps
24-11-2009, 17:50
دوستان سلامی دوباره من وضع درسام خوبه به غیر از
ریاضی فیزیک عربی که اوضام خرابه چیکار کنم هیچی بلد نیستم ؟
العانم دارم پیش رو شبانه میخونم یعنی یادگیری0

mosbatekonkoor
24-11-2009, 20:51
یادگیری هیچ کس 0 نیست.تو یک انسانی.یکی از معجزات خدا.تو قدرت هر کاری رو داری.فقط کافیه که با اراده عمل کنی.
ریاضی رو از ریاضی 1 شروع کن.بعد 2.اونوقت خودت رو باحسابان درگیر کن.متن کتابای درسی می تونه کمک خوبی بهت بکنه.
عربی رو هم باید دو کار رو به موازات هم بکنی:
1)لغت های آخر کتاب ها و کارگاه های ترجمه رو پیش ببری برای سوال های ترجمه و تعریب
2)اگه جزوه ای از عربی داری از عربی 2 شروع کن و قواعد هر درسی رو که می خونی،تستش رو بزن.
قطعا موفق خواهی شد.

saxiass
24-11-2009, 22:55
شما نباید خودتونو دست کم بگیرید وگرنه اینطوری هیچ پیشرفتی نمیکنید.:5:

soheiltaker
24-11-2009, 22:55
به به ...
كنكوريهاي عزيز ...
خسته نباشين دوستان گلم!:11:
چه خبرا؟؟
درسا خوب پيش ميره؟؟؟

saxiass
24-11-2009, 23:11
ممنون .:40:
درسا طبق برنامه و عالی پیش میره.:8:
شما خودت کنکور داری؟ :thumbsup:

new life
25-11-2009, 10:05
سلام. کسی اطلاع داره که این قضیه ی تاثیره نمره ی خام 10 درس در کنکور سراسری 89 چیه؟؟:41:
نمیدونم چرا هر روز یک تصمیم میگیرن ! بالاخره قطعی نشده که چکار میکنن ؟؟کنکور سر سال بعدی ها حذف میشه بعد اونوقت تاثیر معدل و نمره .....سر ما افزایش میدن :45: (خیلی نامردیه ):37:

timsar jackson
25-11-2009, 10:15
سلام. کسی اطلاع داره که این قضیه ی تاثیره نمره ی خام 10 درس در کنکور سراسری 89 چیه؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نمیدونم چرا هر روز یک تصمیم میگیرن ! بالاخره قطعی نشده که چکار میکنن ؟؟کنکور سر سال بعدی ها حذف میشه بعد اونوقت تاثیر معدل و نمره .....سر ما افزایش میدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (خیلی نامردیه )[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بی خیال به این چیزاش اصلا فکر نکن!

اینا هر روز یه طرحی رو مطرح میکنن بعدشم به هیجا نمیرسه!اگه هم برسه واسه همست دیگه من باید نگران باشم که نمره هام

پایینه..تو که نمره هات خیلی پایین نیست..

timsar jackson
25-11-2009, 10:53
بچه ها دبیر گسستمون می گفت امسال 4 تا درس نهایی شده یعنی باید بریم مثل سال سوم یه حوزه دیگه امتحان بدیم.بدبخت شدیم رفت.
دبیر فیزیکمون هم گفت چرت گفته از این خبرا نیست.
حالا به نظرتون کدوم درسته؟؟

فکر کنم حرف دبیر فیزیکتون درست تر باشه!

steps
25-11-2009, 11:31
منم دوست دارم حرف معلم فیزیکتون درست باشه
نهایی باشه من عین امار هر 4تا رو میفتم

shifter
25-11-2009, 11:49
سلام. کسی اطلاع داره که این قضیه ی تاثیره نمره ی خام 10 درس در کنکور سراسری 89 چیه؟؟:41:
نمیدونم چرا هر روز یک تصمیم میگیرن ! بالاخره قطعی نشده که چکار میکنن ؟؟کنکور سر سال بعدی ها حذف میشه بعد اونوقت تاثیر معدل و نمره .....سر ما افزایش میدن :45: (خیلی نامردیه ):37:

والله تا اونجايي كه من فهميدم تا سالاي قبل و همين كنكور 88 معدل كتبيو كلا به تراز تبديل ميكردن و 15 درصد تاثير ميدادن...اما سال 89 انگار ميخوان نمره كتبي هر درس فقط مخصوص همون درس و به اندازه 15 درصد تاثير بدن...مثلا فيزيك 18 شدي اين 18 رو فقط براي فيزيك تاثير ميدن ...به نظر من بد نيست
چون من فقط يه درس نهايي رو خوب ندادم و همنم معدل كتبيمو كرده 18....!:46:

البته كلا اينا زياد تاثير نداره و همه چي بستگي به خود كنتور داره!:31:

shifter
25-11-2009, 11:53
راستي منم يه سوال دارم!
اين قضيه اينكه كنكور 4 بار تو سال برگزار بشه به كجا رسيد؟
به نظر طرح جالبي ميومد!

timsar jackson
25-11-2009, 12:26
راستي منم يه سوال دارم!
به نظر طرح جالبي ميومد!

هنوز فکر کنم به جای خاصی نرسیده...به ما که حتما نمیرسه..

shabeashegha
25-11-2009, 13:18
راستي منم يه سوال دارم!
به نظر طرح جالبي ميومد!

سازمان سنجش اعلام کرده توانایی برگزاری 4کنکور در سال رو از هر زمانی که طرحش تصویب بشه داریم!
بعیده به کنکور 89 برسه ولی احتمالشم صفر نیست. خدایش اگه توی این چند ساله 10 تا طرح داده باشن این تنها طرح جالبه چون به معنای واقعی استرس رو تقریبا صفر میکنه. کاش واسه ما هم 4تا برگزار شه:41:

mazg
25-11-2009, 13:23
سلام به همه دوستای گلم.

میگم بچه ها من 1مشکل خیلی مضخرف دارم...من 1 آرمانگرا و تمامیت خواه عوضی ام.....من هر دفعه واسه قلم چی اولش خیلی خوب میخونم هدفمم اینه که 1 بشم.(مثلا واسه این دفعه هفته اول همه اختصاصیا رو با تست و خلاصه نویسی تموم کردم) بعدش 1هو پیچم شل میشه و یکی ،دو روز نمیخونم..بعدش که میام شروع کنم ،میبینم که با این وضع دیگه نمیتونم 1 بشم و کلا بیخیال آزمون میشم و میگم آزمون بعدی.....آخه من 1 سال نموندم که تراز
قلم چیم بشه 6500....من 1 سال موندم که اول به خودم و بعد به بقیه ثابت کنم که من همونم که تا سوم دبیرستان معدلش 20 بود...من همونم که نفر اول المپیاد کامپیوتر استان شدم....من میخوام ثابت کنم .....

واسه همینم گفتم یا آزمون بعدی (20 آذر) اسمم تو مجله میره یا کلا درسو میزارم کنار و از بهمن میرم دانشگاه...

نمیدونم برا چی اینارو دارم مینویسم چون اصلا دوست ندارم فکر شما حتی برای ثانیه ای درگیر مشکل من بشه،در ضمن میدونم که این 1 نوع مریضیه (که میتونه یا آدم رو به اوج برسونه یا ته چاه)متاسفانه انواع دلیل و نصیحت ومنطق هم در من اثر نمیکنه.....

.......یا 20 آذر میام اینجا شما رو خوشحال می کنم یا دیگه نمیام......خداحافظ

پن:لطفا وقت ارزشمندتون رو برای جواب دادن به این پست نزارید..این پست فقط 1 درد دل بود.......

mahyar_bt
25-11-2009, 14:49
اقا یه سوال تا حالا شده کسی بیاد اینجا بگه این هفته ترکوندم کلی خوندم رتبه 1 میشم ..... دقت کردید همش میایم میگیم این هفته هم نشد من نمیتونم.....
باید یه ریشه یابی اساسی بکنیم :5:

masud-000000
25-11-2009, 15:00
یا مشکل از برنامه ریزی خودمونه یا مشکل از برنامه ریزی موسسه ای هست که داریم امتحان میدیم.
در این دو صورت خارج نیست.
مشکل من برنامه ریزی خودمه خیلی وقت رو از دست میدم مثل الآن که باید پای درس باشم اومدم وبگردی:31:
امیر جون درست زدی تو خال....منم همین مشکل رو دارم... :دی

کاش اصلا تا کنکور اینترنت و موبایل و تی وی و.... خلاصه همه ی این عوامل مزاحم درس قطع بشن که ما مثل آدمیزاد بشینیم درسمون رو بخونیم....

ALt3rnA
25-11-2009, 16:29
امیر جون درست زدی تو خال....منم همین مشکل رو دارم... :دی

کاش اصلا تا کنکور اینترنت و موبایل و تی وی و.... خلاصه همه ی این عوامل مزاحم درس قطع بشن که ما مثل آدمیزاد بشینیم درسمون رو بخونیم....

میخواید بدم به دیانلا تاپیکو قفل کنه ؟ :دی

یا اینکه هر کسی خواست میشه بدیم دسترسیشو به اینجا ببندن . :31:

البته واقعا خیلی اراده میخواد همچینکاری ... ولی رتبه های بالا بهاشو هم میپردازن :46:

mahyar_bt
25-11-2009, 17:36
بچه ها یه سوال داشتم می خواستم نظرتون رو بپرسم.
به نظرتون من الآن بیام قید ادبیات قلم چی رو بزنم وخودم برنامه ریزی کنم روی پنج تا کتاب زیر که هرشب چند تا صفحشو بخونم؟؟یا با همون برنامه قلم چی پیش برم؟ آخه من شنیدم که باید ادبیات رو مبحثی خوند.آیا با خوندن این پنج تا کتاب دیگه نیازی هست کتاب دیگه ای برای کنکور بخونم؟؟
1-قرابت دکتر سبطی 2-املا ولغت سبطی 3-آرایه ادبی کلک معلم 4-تاریخ ادبیات گاج 5-زبان فارسی سبطی
من که کلا برنامه ازمون گذاشتم کنار واسه خودم برنامه ریختم که تا عید همه درس هارو تموم کنم اینجوری ارامش خاطر گرفتم اصلا البته من مدرسه نمیرم حتما برنامه ام با شما فرق داره

dirty_coat
25-11-2009, 18:14
پیرو صحبتهایی که از mazg شروع شد و ادامه پیدا کرد واجبه چند نکته ی مهم گفته بشه:
خیلی از افراد هستند که نظیر mazg هستند یعنی ابتدای امر یعنی شروع به اغاز کار که میخواد این بازه ی کار فاصله ی بین دو ازمون ازمایشی و خواه فاصله ی بین شروع کردن برای کنکور تا روز کنکور باشه دچار خودباوری میشوند ولی در اواسط کار میکشن کنار که باید برای فرار از این امر که واقعا خیلی خیلی خطرناکه و با زندگی و ایندشون بازی میکنه

ما در اینجا باید اساس مطلب یعنی از بقیه برتر بودن رو به واقعیت ملموس دربیاریم یعنی اگه میخواهید 1 بشوید یا توی ازمون عکستون چاپ بشه باید اونو به واقعیت عینی برسونید
حالا ما چگونه باید خیال خودمونو از اینکه هنوز امتحان ندادیم راحت کنیم و به این اطمینان برسیم که برامون مسیر همواره و تا ازمون به هیچ مشکلی بر نخواهیم خورد و مثل دوستمون mazg درسا رو ول نکنیم:
همین الان یک دفتر بردارین و درسهاتو یکی یکی به ترتیب بنویس و کنار هر درس بنویس برای اینکه اون درس رو 100 بزنی چیکار باید بکنی مثلا کنار ریاضی بنویس که من برای 100 زدن ریاضی باید اول از روی کتاب بخونم بعد ........ و همه ی درسها رو اینطوری پر کن تا اینجا به این موفقیت بزرگ رسیدی که میدونی برای هر درس چقدر باید وقت بذاری
بعد از عبور از مرحله ی 1 میرسیم به یک برنامه ریزی همه جانبه و در اینجا برنامه ی قلمچیتونو بردارین و در فاصله ی بین 2 ازمون توی دفترتون برای خودتون برنامه ریزی کنین از همین اول برای خودتون مشخص کنین حتی در کدوم روز کدوم درس رو تست بزنی و کی مرورشون کنی
خب حالا شماها یک برنامه برای 1 شدن دارین و به نظرتون چی لازم دارین ؟ بله درست حدس زدید حالا نوبت اینه که تلاشتونو بکنین
در اخر کار بدون هیچ استرسی بروید امتحانتونو بدید و نتیجه اش رو به خدا بسپارین
هر سوالی داشتین در خدمتم
موفق باشین

Tabasom.Sweet
25-11-2009, 18:58
به نظرتون من الآن بیام قید ادبیات قلم چی رو بزنم وخودم برنامه ریزی کنم روی پنج تا کتاب زیر که هرشب چند تا صفحشو بخونم؟؟یا با همون برنامه قلم چی پیش برم؟ آخه من شنیدم که باید ادبیات رو مبحثی خوند.آیا با خوندن این پنج تا کتاب دیگه نیازی هست کتاب دیگه ای برای کنکور بخونم؟؟
1-قرابت دکتر سبطی 2-املا ولغت سبطی 3-آرایه ادبی کلک معلم 4-تاریخ ادبیات گاج 5-زبان فارسی سبطی

نمیدونم برنامه ی قلم چی چه طوریه ولی فکر میکنم درس به درس پیش رفتن هم توی اموزش خیلی کمک میکنه

منظورم مبحثی نخوندن بعضی چیزها بود . مثلا این کتاب املای سبطی که فوق العادست ولی من الان خیلی از
لغات رو طرز صحیح نوشتنشون رو توی متن کتاب یادمه اونجا مشخصش کرده بودم و ....

اگر رشتتون ریاضیه فکر میکنم این کتاب ارایه ی ادبی کلک معلم رو بهتره خیلی روش زوم نکنین
میدونین مشکل کار چیه؟اینه که این کتاب رای بچه های ریاضی و انسانی یکیه
اونوقت یه سری چیزها رو پیچیده کرده اونقدر که به درد ما اصلا نمیخوره و بدتر گیجمون میکنه همینطور خیلی از مثال هاش ابدا برای ما نمیاد

میدونی مثلا یه سر به توضیح مجاز و کنایش بزن. ما بچه های ریاضی برای ارایه ی مجاز یکی دو تا رابطش رو بیشتر
یاد نمیگیریم مثل اینکه جزئ بخشی از کل باشه= لب و دندان سنایی همه توحید تو گوید.... لب و دندان مجاز از همه ی وجود

یا این رابطه که= سراسر همه دشت بریان شدند= دشت مجاز از مردم دشت

ولی مجاز یه رابطه ی دیگه هم داره که اونجا نوشته اینجا نمیگم بچه ها نخونن قاطی کنن اونو که بخونی

دیگه مرز بین مجار و کنایه بشدت کم رنگ میشه خلاصه

اینا نظر من بود حالا بازم مشورت کن ولی هر راهی رو انتخاب میکنی همونو خوب بخون

این کتاب ها هم خوبه

timsar jackson
25-11-2009, 19:03

راه حلش کتابخونست!

attractive_girl
25-11-2009, 19:07
میگم گزینه 2 هم پشتیبان داره؟
مشکل همین پشتیبان هاست که ور میدارن به پدر ومادرها میگن بچه ات فلانه ترازش پایینه و... خلاصه کلی موج منفی میدن. تو خونه میدونن تا حد تواناییم تلاشم رو می کنم ولی ضایعست که هی پشتیبانه میگه ترازش پایینه بعد اون ها هم چیزی نگن ما هم جلو خانواده شرمنده باشیم.

بله ، گزینه 2 هم پشتیبان داره ولی راستش منکه میرفتم آزموناشو پشتیبانه اصلا هیچکاری نمیکرد ، یه روز یه جلسه گذاشت گفت خودتون برنامتون رو بنویسین من ببینم کجاش مشکل داره که کمکی هم نکرد!

خلاصه اینکه پپشتیبان ها به درد نمیخورن خودتون باید تلاش کنین

جمیعا موفق باشین :46:

mahyar_bt
25-11-2009, 19:29
بله ، گزینه 2 هم پشتیبان داره ولی راستش منکه میرفتم آزموناشو پشتیبانه اصلا هیچکاری نمیکرد ، یه روز یه جلسه گذاشت گفت خودتون برنامتون رو بنویسین من ببینم کجاش مشکل داره که کمکی هم نکرد!

خلاصه اینکه پپشتیبان ها به درد نمیخورن خودتون باید تلاش کنین

جمیعا موفق باشین :46:
نه بابا ما که پشتیبان..... نداریم یه تیکه برگه سوال میدن امتحان رو میدیم میگن به سلامت دیگم حالتو نمیپرسن
در مورد امیر هم بگم شانس تو بد بوده که پشتیبانت اینجوریه پشتیبان پارسال من بهمون گفت میخواید من زنگ نزنم خودتون توی نظرسنجی بزنید که 3 بار بهتون زنگ زدم!!!

timsar jackson
25-11-2009, 19:42
پشتیبان من که فقط به خودم زنگ میزنه...

من میرم کتابخونه ی دانشگاه پشتیبانمم دانشجوی همین دانشگاهه صبح تا شب همینجا افتاده منو هر روز میبینه دیگه به خودمم

نمیزنگه!

AEZ_Best
25-11-2009, 21:11
پیرو صحبتهایی که از mazg شروع شد و ادامه پیدا کرد واجبه چند نکته ی مهم گفته بشه:
خیلی از افراد هستند که نظیر mazg هستند یعنی ابتدای امر یعنی شروع به اغاز کار که میخواد این بازه ی کار فاصله ی بین دو ازمون ازمایشی و خواه فاصله ی بین شروع کردن برای کنکور تا روز کنکور باشه دچار خودباوری میشوند ولی در اواسط کار میکشن کنار که باید برای فرار از این امر که واقعا خیلی خیلی خطرناکه و با زندگی و ایندشون بازی میکنه

ما در اینجا باید اساس مطلب یعنی از بقیه برتر بودن رو به واقعیت ملموس دربیاریم یعنی اگه میخواهید 1 بشوید یا توی ازمون عکستون چاپ بشه باید اونو به واقعیت عینی برسونید
حالا ما چگونه باید خیال خودمونو از اینکه هنوز امتحان ندادیم راحت کنیم و به این اطمینان برسیم که برامون مسیر همواره و تا ازمون به هیچ مشکلی بر نخواهیم خورد و مثل دوستمون mazg درسا رو ول نکنیم:
همین الان یک دفتر بردارین و درسهاتو یکی یکی به ترتیب بنویس و کنار هر درس بنویس برای اینکه اون درس رو 100 بزنی چیکار باید بکنی مثلا کنار ریاضی بنویس که من برای 100 زدن ریاضی باید اول از روی کتاب بخونم بعد ........ و همه ی درسها رو اینطوری پر کن تا اینجا به این موفقیت بزرگ رسیدی که میدونی برای هر درس چقدر باید وقت بذاری
بعد از عبور از مرحله ی 1 میرسیم به یک برنامه ریزی همه جانبه و در اینجا برنامه ی قلمچیتونو بردارین و در فاصله ی بین 2 ازمون توی دفترتون برای خودتون برنامه ریزی کنین از همین اول برای خودتون مشخص کنین حتی در کدوم روز کدوم درس رو تست بزنی و کی مرورشون کنی
خب حالا شماها یک برنامه برای 1 شدن دارین و به نظرتون چی لازم دارین ؟ بله درست حدس زدید حالا نوبت اینه که تلاشتونو بکنین
در اخر کار بدون هیچ استرسی بروید امتحانتونو بدید و نتیجه اش رو به خدا بسپارین
هر سوالی داشتین در خدمتم
موفق باشین

سلام
شما تابستونی خیلی اینجا بودید و خیلی خوب انگیزه میدادید
الان ازین کارا نمیکنید.؟؟
من انگیزه دورقمی و یک رقمی و اینام پریده شده!!!

در ضمن :

این مقاطع مخروطی دیگه چین؟؟!!!!!!!
اعصابمو خورد کردن این فصلو ول کنم خیلی ضرر داره ؟؟
امسال که فقط یه سوال بود ودور و وریای من (همکلاسیا و اشنایان) حتی از اون درسخونا فقط 2تاشون حل کرده بودن
شایدم یکی

mehdi_7070
25-11-2009, 22:12
امسال که فقط یه سوال بود ودور و وریای من (همکلاسیا و اشنایان) حتی از اون درسخونا فقط 2تاشون حل کرده بودن
شایدم یکی

اگه بخواهی فقط نکته به نکته کار کنی کار برات سخت می‌شه. درست یادم نیست، ولی فکر کنم کتاب آموزش تحلیلی سیدحسین سیدموسوی مبتکران این فصل را خوب گفته بود. باز هم نگاه می‌کنم...

saxiass
25-11-2009, 22:43
متاسفانه حرف دبیر گسستتون درسته و 4 درس عبارتند از:
دیفرانسیل
فیزیک
معارف
ادبیات
:2::2:

steps
26-11-2009, 00:18
برای تجربی کدوم ها هماهنگ هست؟

Mahmood_N
26-11-2009, 07:52
متاسفانه حرف دبیر گسستتون درسته و 4 درس عبارتند از:
دیفرانسیل
فیزیک
معارف
ادبیات
منظور از هماهنگ ، یعنی این که سئوالات در سطح کشور یکی هست ، نه این که نمرش توی کنکور تاثیر داشته باشه ! ، از چی نگرانید ...
معارف و ادبیات که هیچی ...
ولی برای فیزیک و دیفرانسیل توصیه ی جدی می کنم کتاب درسی تون رو مطالعه کنید و روی تمریناتش مسلط بشید ، من تجربه دیفرانسیل و فیزیک کشوری رو دارم ( پارسال ) توصیه می کنم ، کتابتون رو خوب بخونید ...

به طور کلی ! هر موقع نام کشوری به گوشتون خورد سریعا به سمت کتاب درسی برید ...
امیدوارم امتحان خوبی در پیش داشته باشید ، دیفرانسیل که انصافا آسونه ولی فیزیک 1 شاید کمی سخت باشه ...

ویژگی بارز امتحانات کشوری اینه که توضیحات کامل می خوان ولی نمره ی کمی میدن ! ، پس سعی کنید با مفاهیم کاملا آشنا باشید ، مثلا مطمئن باشید از مفاهیم نیروی مرکزگرا و تشدید ( در موج ) حتما سئوال میاد ...

موفق باشید ...

timsar jackson
26-11-2009, 09:11
آخه پیمان آدم که تو کتابخونه که نمی تونه استراحت کنه.نمی تونه پاشه بره یه چیزی بخوره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته من هنوز تجربه نداشتم.

بستگی داره کتابخونت کجا باشه...

من کتابخونه ی دانشگاه میرم..میشه راحت استراحت کرد..بوفه هم نزدیکش هست. تازه آخر شبا هم میرم سایت دانشگاه با

اینترنت پر سرعت دانلود میکنم..حالا همین سایت واسم دردسر شده به جای درس خوندن میرم تو سایت میشینم:31:

online_amin
26-11-2009, 09:14
نه اقا محمود.آخه بهمون گفتند نهاییه یعنی مثل سال سوم باید بریم یه حوزه دیگه امتحان بدیم.یعنی طوریه که قراره تو کنکور تاثیر بدند.ولی فکر کنم به کنکور 89 نرسه.

نهایی که کنکل شد (کنسل شد :دی) به ما گفتن که دیگه نهایی نیست و فقط چند تا رو کشوری امتحان میگیرن که تصحیحش هم دست معلمه.

ALt3rnA
26-11-2009, 10:53
خوب بچه ها خوندید همتون برای فردا ؟
امیدوارم فردا رتبه های خوبتونو ببینم .
فقط از امروز هم خوب استفاده کنید . این چیزا رو هم که میگن روز قبل از آزمون فقط برای یه مروره ول کنید . از حافظه ی کوتاه مدتتون نهایت استفاده رو ببرید امروز . البته نه ابنکه 10-12 ساعت بخونین دیگه سر آزمون بیهوش شین :دی

reza-atom
26-11-2009, 13:18
سلام

در ضمن :

شایدم یکی

بيش تر سعي كن اين شكل ها رو تجسمس ياد بگيري ! و سعي كن فرمولها رو بعضاً با اثبات ياد بگيري ! (البته خودم اينكارو نميكنم !:31: چون اثباتاشون رو ندارم ) ولي همه ي اينا رو بايد جمع بندي كرد و با هم مقايسه كنيم ! تا اونجايي هم كه امكان داره فرمول كمتر حفظ كن تا قاطي نكني ! به نظر من تحليلي درس مزخرفيه همش حفظي به جز چند تا مورد كه تجسمي هستن !:13:

dirty_coat
26-11-2009, 13:34
سلام

در ضمن :

شایدم یکی
والا تابستون بیکار بودم ولی حالا درس زیاد دارم
در مورد مقاطع مخروطی و کلا ریاضیات شما باید 4 برابر مطالعه تست و تمرین حل کنی تا برات اسون بشه بذار یه مثال برات بزنم فرض کن شما قبل از اینکه برای اولین بار سوار ماشین بشی و رانندگی کنی و فقط یه طور تئوری یاد داشته باشی چه جوری رانندگی کنی به نظرت میتونی فاتح مسابقات رالی بشی؟
درسته نه هرگز نمیتونی پس برای اینکه بتونی باید تمرین زیاد انجام بدی
رمز موفقیت در دروس تحلیلی :
1 تمرین تمرین تمرین
2 نا امید نشدن از ناتوانی در پاسخ به تمارین و داشتن حوصله ی بسیار زیاد
3 توقع نابجا از خودت نداشته باش و با خودت نگو فلانی ریاضیش خوبه و سریع جواب میده و من نمیتونم چون تا وقتی زیاد تمرین حل نکنی به تسلط کامل نمیرسی
فقط یادت باشه که هنگام حل کردن تمرین و تست نه وقت بگیر نه سراغ جواب سوال برو
در ضمن این حرفها چیه که انگیزم پریده دیگه نبینم از این چرندیات بگی

ALt3rnA
26-11-2009, 13:49
میگم یه سوال !
بچه ها اینکه میگن درس هر روز رو همون روز بخونید ینی چی ؟ کسی امتحان کرده ؟ مفیده ؟

danial_848
26-11-2009, 14:29
وقتی میای خونه اول که غذا و استراحته... بعد بلند میشی و درسهایی که داشتی به ترتیب زنگ متوسط درحد 40 دقیقه نگاه میکنی(بستگی به درسهای اون روز داره) واین یه دور نگاه کردن بازده خیلی بالایی داره و همون نگاه کردن طوریه که انگار هردرس رو یه دور خوندی

AEZ_Best
26-11-2009, 15:27
میگم یه سوال !
بچه ها اینکه میگن درس هر روز رو همون روز بخونید ینی چی ؟ کسی امتحان کرده ؟ مفیده ؟

100 درصد
باورت نمیشه تو هم یه هفته امتحان کن
خیلی خوبه
راحت تو همه ی حرفایمعلمو یادت میاد وقتی داری جزوه و کتاب رو میخونی
حتی با این کار میتونی زمان مورد نیاز برای درسای فردا رو بیاری پایین
حداقل نصف کنی زمان مورد نیاز رو

mosbatekonkoor
26-11-2009, 15:46
سلام
شما می تونید توی تایپیک روانشناسی کنکور،سوالات مربوط به انگیزه برای کنکور و مسایل روحی و روانی که نقش زیادی هم توی کنکور دارن بپرسین.منتظرتونم.:40:

mosbatekonkoor
26-11-2009, 15:47
اینم آدرس تایپیک:

petrose.kabir
26-11-2009, 15:49
سلام
امسال دیگه شوخی نداره.من از نظر هوش و درس از همتون ضعیف ترم.چاکره همه هم هستم.بچه ها بخدا همین الان که ما اینجایم خیلی ها دارن کتابا رو پاره میکنن.وقت کمه.ولی دیر نیست.مشاورنیستم هااااا.بابا یارو رستگاره چهار ماه خوند اول شد.بجای خیلی از این بحثا بیاین به هم امید بدیم.رقابت کنیم.ترازامونو بعد هر ازمون رو کنیم و...
ایجاد انگیزه میشه.همه اینجا دوستیم.همه هم با هم یه دغدغه داریم.
دوستانی که قویترن به ما ضعیفا تو شیوه مطالعه کمک کنن.
اصلا همه بیایم اون شیوه درس خوندنمونو بگیم
کسی با من موافقه؟ یا دارم شعر میگم خدای نکرده....

petrose.kabir
26-11-2009, 17:27
سلام
امسال دیگه شوخی نداره.من از نظر هوش و درس از همتون ضعیف ترم.چاکره همه هم هستم.بچه ها بخدا همین الان که ما اینجایم خیلی ها دارن کتابا رو پاره میکنن.وقت کمه.ولی دیر نیست.مشاورنیستم هااااا.بابا یارو رستگاره چهار ماه خوند اول شد.بجای خیلی از این بحثا بیاین به هم امید بدیم.رقابت کنیم.ترازامونو بعد هر ازمون رو کنیم و...
ایجاد انگیزه میشه.همه اینجا دوستیم.همه هم با هم یه دغدغه داریم.
دوستانی که قویترن به ما ضعیفا تو شیوه مطالعه کمک کنن.
اصلا همه بیایم اون شیوه درس خوندنمونو بگیم
کسی با من موافقه؟ یا دارم شعر میگم خدای نکرده....

petrose.kabir
26-11-2009, 17:46
بچه ها یکی به من کمک کنه
من نمیدونم چطور باید دوره کنم
یا به فاصله چند روز دوره کنم
اصلا فرض کنید ازمون بعدی ده صفحه شیمی قراره بیاد.من بشینم یجا همشو خوبو مفهومی بخونم؟یا تقسیمش کنم واسه چند بار.؟ بعد کی باید تست زد.؟ چندتا تست؟

Alamate Soal
26-11-2009, 17:51
بچه ها ؛ منطقه 3 با اين درصدها چه رتبه و ترازي ميارن ؟

رياضي ؛ 30
فيزيك 50
شيمي 50
زبان ؛ عربي ؛ ادبيات : 50
دين و زندگي : 80

rambo_1386
26-11-2009, 18:07

رياضي ؛ 30
فيزيك 50
شيمي 50
عمو محسن خوب شد این سوالو پرسیدی من یاد سوال قبلیم فرستادی! یه سوال دیگه در همین مورد فرضا یه شخصی این درصدارو تو منطقه 3 زده رتبش شده 1000 حالا همین شخص اگه تو منطقه 2 و 1 بود با همین درصدا تقریبا چه رتبه ایی کسب میکرد ؟ میخوام فرق منطقه هارو بدونم

petrose.kabir
26-11-2009, 19:45
بچه ها یکی به من کمک کنه
من نمیدونم چطور باید دوره کنم
یا به فاصله چند روز دوره کنم
اصلا فرض کنید ازمون بعدی ده صفحه شیمی قراره بیاد.من بشینم یجا همشو خوبو مفهومی بخونم؟یا تقسیمش کنم واسه چند بار.؟ بعد کی باید تست زد.؟ چندتا تست؟

petrose.kabir
26-11-2009, 19:46
yeki javabe maro nemide?

elendil
26-11-2009, 19:55
تست رو که تو اختصاصیا ترجیحا بعد اینکه خوندی تست آموزشیو بزن که این تست رو اگه میشینی توی یه دفتری چیزی مینویسی جزو تست حسابش نکن جزو مرور اینا باید حساب کنی بعدش سعی کن از هر بار 3 باری که اینطوری میخونی یه بار هم تست سنجشی بگیری از خودت یعنی با وقت بگیری که هر تست شیمی تو کنکور 1 دقیقه وقتشه الان هم یه کوچولو بالاتر بگیری 20 تا تست شیمی رو مثلا از گاج انتخاب کنی بزنی حدودا 24 دقیقه براش وقت بزار ( البته فک کنم زیاد هم باشه کلا این یه تیکه که بخوای با چه تقریب اضافی شروع کنی به خودت بستگی داره از این هم اصلا ناراحت نباش که نمیرسی تست رو تو وقتش برسی و این رو هم فقط باید بزاری تو این چند ماه خودش خود به خود درست میشه با اینکه بیای هر روز 5 ساعت از خودت تست سنجشی بگیری درست نمیشه

بعد اون 10 صفحه هم هم به خودت بستگی داره هم به اون قسمتش فرض کن مثلا 10 صفحه اول شیمی 2 فصل اولش باشه خب این 10 صفحه رو حداکثر باید توی 3 بار خوندن همه کارشو انجام بدی ( خوندنش + نت برداری + تست آموزشی + دفعه آخر دیگه فقط تست سنجشی رو بگیری ) والا دستام خسته شد :دی :دی :دی برای این هم که وقتی داری تست سنجشی میگیری اعصابت بهم نریزه سعی کن توی گاج یه جوری برای آموزشی ها تست بزنی که مثلا وقتی میخوای از خودت تو زمان بگیری وقتی داری 5 تا 5 تا یا 4 تا 4 تا تستارو انتخاب میکنی که توی وقت بزنی اونارو حل نشده بزاری باشه و مثلا وقتی میخوای تست رو بزنی جوابو ایناش جلو چشت نباشه که بدونی چطوری حلش کردی

بعد برای دوره هم اگه احساس میکنی اکثر مشکلاتت توی دوره ای که از شیمی داشتی حل شده فقط کافیه اون تستایی رو که توی آموزش نتونستی حل کنی یا راه حل رو هم دیدی ولی باز احساس کردی نه باز نیاز بیشتری به فکر داره دایره ای علامتی چیزی بکش که برای دوره آخر فقط اونارو مد نظر قرار بدی چون وقتی اونارو جواب میدی اگه واقعا کار کرده باشی با همون تستا کل مطلب یادت میاد :دی :دی :دی

moraddad
26-11-2009, 20:03
خوب بچه ها خوندید همتون برای فردا ؟
امیدوارم فردا رتبه های خوبتونو ببینم .
فقط از امروز هم خوب استفاده کنید . این چیزا رو هم که میگن روز قبل از آزمون فقط برای یه مروره ول کنید . از حافظه ی کوتاه مدتتون نهایت استفاده رو ببرید امروز . البته نه ابنکه 10-12 ساعت بخونین دیگه سر آزمون بیهوش شین :دی
این جوری ترازی که میاری کاذبه ، واقعی نیست...
من خودمم میخونم :31: ولی کار درستی نیست.

petrose.kabir
26-11-2009, 20:24
تست رو که تو اختصاصیا ترجیحا بعد اینکه خوندی تست آموزشیو بزن که این تست رو اگه میشینی توی یه دفتری چیزی مینویسی جزو تست حسابش نکن جزو مرور اینا باید حساب کنی بعدش سعی کن از هر بار 3 باری که اینطوری میخونی یه بار هم تست سنجشی بگیری از خودت یعنی با وقت بگیری که هر تست شیمی تو کنکور 1 دقیقه وقتشه الان هم یه کوچولو بالاتر بگیری 20 تا تست شیمی رو مثلا از گاج انتخاب کنی بزنی حدودا 24 دقیقه براش وقت بزار ( البته فک کنم زیاد هم باشه کلا این یه تیکه که بخوای با چه تقریب اضافی شروع کنی به خودت بستگی داره از این هم اصلا ناراحت نباش که نمیرسی تست رو تو وقتش برسی و این رو هم فقط باید بزاری تو این چند ماه خودش خود به خود درست میشه با اینکه بیای هر روز 5 ساعت از خودت تست سنجشی بگیری درست نمیشه

بعد اون 10 صفحه هم هم به خودت بستگی داره هم به اون قسمتش فرض کن مثلا 10 صفحه اول شیمی 2 فصل اولش باشه خب این 10 صفحه رو حداکثر باید توی 3 بار خوندن همه کارشو انجام بدی ( خوندنش + نت برداری + تست آموزشی + دفعه آخر دیگه فقط تست سنجشی رو بگیری ) والا دستام خسته شد :دی :دی :دی برای این هم که وقتی داری تست سنجشی میگیری اعصابت بهم نریزه سعی کن توی گاج یه جوری برای آموزشی ها تست بزنی که مثلا وقتی میخوای از خودت تو زمان بگیری وقتی داری 5 تا 5 تا یا 4 تا 4 تا تستارو انتخاب میکنی که توی وقت بزنی اونارو حل نشده بزاری باشه و مثلا وقتی میخوای تست رو بزنی جوابو ایناش جلو چشت نباشه که بدونی چطوری حلش کردی

بعد برای دوره هم اگه احساس میکنی اکثر مشکلاتت توی دوره ای که از شیمی داشتی حل شده فقط کافیه اون تستایی رو که توی آموزش نتونستی حل کنی یا راه حل رو هم دیدی ولی باز احساس کردی نه باز نیاز بیشتری به فکر داره دایره ای علامتی چیزی بکش که برای دوره آخر فقط اونارو مد نظر قرار بدی چون وقتی اونارو جواب میدی اگه واقعا کار کرده باشی با همون تستا کل مطلب یادت میاد :دی :دی :دی

ممنون
شیمی یه مثال بود
واسه ریاضیات هم همین شکلی عمل کنم.؟
عمومی ها چطور؟

elendil
26-11-2009, 20:48
ممنون
شیمی یه مثال بود
واسه ریاضیات هم همین شکلی عمل کنم.؟
عمومی ها چطور؟

ریاضیات رو سعی کن چه ریاضیاتت خیلی خوبه چه بد خیلی خیلی بیشتر مسئله حل کنی و اون مفهوم رو کامل بدست بیاری از مسئله

عمومی هارو هم تست رو بزار واسه یه هفته بعد یا حتی 10 روز بعد خیلی هم تعجب نکن که چرا اینو میگم 10 روز اون رو همون روز :دی :دی

البته سعی کن الان 30 درصد عمومی هارو کار کنی 70 درصد اختصاصی

یک سوم تستات تست سنجشی باشه و دو سوم هم آموزشی

یه تعادل دیگه بودش با این دوتا میشد سه تا تعادل مهم برای کنکور که همیشه باید حفظ بشه سومی رو یادم نمیاد :دی :دی

و مهمتر از همه بدون که کنکور 50 درصد کنترل روحیات و روان هستش و بعد این هست که 50 درصد علم و دانش و آگاهی میاد پس سعی کن وقتایی که داری تست میزنی 50 درصد اول برای خودت از الان تکمیل کنی مخصوصا سر جلسات قلم

آها باز یه چیزی یادم اومد ببین من اینو دارم جدی بهت میگم باز تصمیم با خودته چون خیلیارو دیدم و تا الان هم ندیدم کسی بگه دیگه واجب دیدم گفتنشو قرمز هم مینویسم با فونت بزرگ که کاملا به چشم همه بیاد

قلم چی چه بهتر شدی نباید خوشحال بشی که بهتر شدم اگه هم ترازت شد 3000 هم نباید ناراحت بشی که وای من دیگه هیچی نمیشم وقتی که کاملا درس خوندی و واسه قلم هم نبود و واسه کنکورت بود اون موقع چه توی قلم یا هر آزمون دیگه بد شدی یا خوب شدی فقط بگو به درک که این شدم از این خیلی بهتر هستم من اگه اینطوری بخونم و به تلاشم که بهش ایمان دارم ادامه بدم حتما جزو نفرات برتر هستم
:دی :دی

petrose.kabir
26-11-2009, 21:07
قلم چی چه بهتر شدی نباید خوشحال بشی که بهتر شدم اگه هم ترازت شد 3000 هم نباید ناراحت بشی که وای من دیگه هیچی نمیشم وقتی که کاملا درس خوندی و واسه قلم هم نبود و واسه کنکورت بود اون موقع چه توی قلم یا هر آزمون دیگه بد شدی یا خوب شدی فقط بگو به درک که این شدم از این خیلی بهتر هستم من اگه اینطوری بخونم و به تلاشم که بهش ایمان دارم ادامه بدم حتما جزو نفرات برتر هستم
:دی :دی
[/I][/B][/COLOR][/QUOTE]
واقعا ممونم
نمیدونم چرا با حرفات متحول شدم .دمت گرم.خیلی عالی بود
ولی یه سوال دیگه.از خودت.بچه ها شرمنده میدونم جاش نیست
سوالم اینه که به نظرت چه کتابای خوبن.اگه میشه بهم معرفی کنی
واسه درسا رشته ریاضی
من زیاد اطلاع ندارم

rambo_1386
26-11-2009, 21:51
سوالم اینه که به نظرت چه کتابای خوبن.اگه میشه بهم معرفی کنی
واسه درسا رشته ریاضی
جوابتو تو تاپیک جامع کتب آموزشی دادم:11:

petrose.kabir
26-11-2009, 21:57
Man soalamo az elendil porsidam!!!

rambo_1386
26-11-2009, 22:04
Man soalamo az elendil porsidam!!!
فکر کردم لیست کتاب میخوای دیگه نگاه نکردم از کی پرسید بعدش هم آقا امین لیستی که قرار داده کامل خیالت راحت:46:

Mahmood_N
26-11-2009, 23:07
یک توصیه :
بهتره زیاد به برنامه ی آزمونها توجه نکنید ( تون هم قلم چی ! ) ، بهتره از برنامه ی آزمونتون جلو بیافتید ، مثلا برنامه آزمون دوم رو تموم کنید و برید آزمون یک رو بدید !
این که چند روز قبل از آزمون یا شب قبل از آزمون بخواید درسهای آزمون رو بخونید و بعد فرداییش امتحان بدید ، اصلا فایده ای نداره ، باید با اطلاعات ثبت شده توی مغز ، آزمون داد ! ، مطالبی که شب قبل از آزمون یا چند روز قبل از آزمون می خونید ، چند روز بعد از ذهنتون پاک میشه ...
اگر قراره که مثلا آزمون سوم رو بدید ، سعی کنید توی چند هفته ای که وقت دارید ، مباحث آزمون سوم رو بخونید و مباحث آزمون چهارم رو هم تموم کنید و چند روز قبل از آزمون سوم ، مباحث مربوط به اون رو مرور کنید ...
این طوری روی رتبه و تراز آزمون بیشتر می شه حساب کرد ...

نه اقا محمود.آخه بهمون گفتند نهاییه یعنی مثل سال سوم باید بریم یه حوزه دیگه امتحان بدیم.یعنی طوریه که قراره تو کنکور تاثیر بدند.ولی فکر کنم به کنکور 89 نرسه.
توی امتحانات کشوری به خاطر اینکه وقت رو بتونن مدیریت کنن و امتحانات در یک زمان از همه گرفته بشه ، بعضی مدارس رو برای حوزه های امتحانی در نظر می گیرن و امتحانات رو اونجا برگزار می کنن ( به خاطر کمبود جا ) ...
اینکه فقط بخوان 4 درس از پیش دانشگاهی رو توی کنکور تاثیر بدن بعیده ، هر سال هم همینطور هست ، یعنی 2 تا درس به صورت کشوری هست ولی امسال شده 4 تا ...
دارن کم کم خودشون رو آماده می کنن که تمام امتحانات پیش رو مثل سال سوم کشوری کنن تا شرایط برای تغییر وضعیت کنکور مهیا بشه ...
به هر حال ، موفق باشید ...

Parnyan
26-11-2009, 23:52
اگر قراره که مثلا آزمون سوم رو بدید ، سعی کنید توی چند هفته ای که وقت دارید ، مباحث آزمون سوم رو بخونید و مباحث آزمون چهارم رو هم تموم کنید و چند روز قبل از آزمون سوم ، مباحث مربوط به اون رو مرور کنید ..

salam,
be nazare shomaaa vaaaghean hamchin chizi momkene ke ham be azmoone masalan in hafte va badish berese darsaye madresam ...:18:!

khodetoon mitoonin ?!l

age are mamnoon misham be manam begiiin HOW?!

...NADARAM MAJBOOR SHODAM PINGLISH BENVISAM

Mahmood_N
27-11-2009, 00:06
salam,
be nazare shomaaa vaaaghean hamchin chizi momkene ke ham be azmoone masalan in hafte va badish berese darsaye madresam ...!

khodetoon mitoonin ?!l

age are mamnoon misham be manam begiiin HOW?!

...NADARAM MAJBOOR SHODAM PINGLISH BENVISAM
توی دوره ی پیش دانشگاهی هفته ای سه روز مدرسه دارید ، توی همون سه روز می تونید درسهای مدرسه رو بخونید ، و توی چهار روز دیگه برنامه ی آزمونها رو بخونید ، برای هر آزمون 2 هفته وقت هست ( قلم چی ) ، توی هر هفته می تونید مطالب یک آزمون رو تموم کنید ، در هفته های اول شاید مثلا نصف مباحث آزمون بعدی رو هم خوندید ، ولی این باعث میشه که جلو بیافتید و در آزمونهای بعدی به راحتی می تونید یک آزمون جلو بیافتید ، اگه همین طور پیش برید ، قبل از این که دو آزمون آخر برگزار بشه ( به غیر از جامع ها ) ، احتمالا شما درسهاتون رو تموم کردید ...
البته قلم چی همیشه دانش آموزها رو مجبور می کنه که همیشه زیر نظر برنامه ی خودش درس بخونن و موقعیت رو برای ( مثلا ) شرکت در آزمون های دیگه می گیره ، مثلا آزمون هاش با سنجش توی یک روز هست ، ولی گزینه ی دو نه ، گزینه دو حتی تبلیغ می کنه که در آزمونهای سنجش شرکت کنید ، من تجربه ی قلم چی ، گزینه ی دو و سنجش رو دارم ، اصلا از قلم چی خوشم نیومد ، فقط تعداد آزمونهاش زیاده ! ... ، دیگه هیچ ویژگی خاصی نداره !
به هر حال ، این روشی که گفتم ، پله به پله شما رو چند آزمون جلو می اندازه ...

موفق باشید ...

Parnyan
27-11-2009, 00:18
توی دوره ی پیش دانشگاهی هفته ای سه روز مدرسه دارید ، توی همون سه روز می تونید درسهای مدرسه رو بخونید ، و توی چهار روز دیگه برنامه ی آزمونها رو بخونید ، برای هر آزمون 2 هفته وقت هست ( قلم چی ) ، توی هر هفته می تونید مطالب یک آزمون رو تموم کنید ، در هفته های اول شاید مثلا نصف مباحث آزمون بعدی رو هم خوندید ، ولی این باعث میشه که جلو بیافتید و در آزمونهای بعدی به راحتی می تونید یک آزمون جلو بیافتید ، اگه همین طور پیش برید ، قبل از این که دو آزمون آخر برگزار بشه ( به غیر از جامع ها ) ، احتمالا شما درسهاتون رو تموم کردید ...
البته قلم چی همیشه دانش آموزها رو مجبور می کنه که همیشه زیر نظر برنامه ی خودش درس بخونن و موقعیت رو برای ( مثلا ) شرکت در آزمون های دیگه می گیره ، مثلا آزمون هاش با سنجش توی یک روز هست ، ولی گزینه ی دو نه ، گزینه دو حتی تبلیغ می کنه که در آزمونهای سنجش شرکت کنید ، من تجربه ی قلم چی ، گزینه ی دو و سنجش رو دارم ، اصلا از قلم چی خوشم نیومد ، فقط تعداد آزمونهاش زیاده ! ... ، دیگه هیچ ویژگی خاصی نداره !

موفق باشید ...

manam gozine 2 sherkat kardam !

be nazare man ke nemishe ye hafte e BE ....RESID

HARFY KE SHOMA .... ro ye moshavre ham migoft age beshe in kao kard kheily khoobe
moshkel injas ke hame ye darsaro nemishe ... .....!

!!!!!!!!!!!!

bikhial

shab bekhyr

ramin 69
27-11-2009, 00:41

موفق باشید ...

البته این مورد رو هم در نظر بگیرید که شاید بعضی از مدارس سه روز در هفته نباشن. مثلا ما 6 روز هفته تا ساعت 3 مدرسه ایم و اصلا به قلم چی کار نداریم و فقط سنجش میدیم. البته بازم احتمال میره بره سنجش سوم عقب بمونیم...
بره همین دو سه روز قبل از سنجش مطالعه زیاد لازمه که اطلاعات جمع بندی بشه.
من امروز که فردا سنجش برای برای اولین بار 9 ساعت خوندم.....

الان دیدن فیلم saw vi خیلی حال میده...:27:

saxiass
27-11-2009, 00:46
سلام یه خبر خوب
شنیدم سازمان سنجش اعلام کرده که امتحان نهایی ( حوزه تصحیح ) کنسل شده و فقط مانند سالهای قبل هماهنگه و این طرح از سال دیگه عملی میشه.:31:

Alamate Soal
27-11-2009, 01:06
بچه ها مهندسي شيمي دانشگاه تهران ( شبانه ) براي يه منطقه 3 چه رتبه اي ميخواد ؟

azimzade
27-11-2009, 07:57
در ضمن
لازم دیدم یک توضیحی بدم .
ببینید اونایی که میگن نمیدونم رتبه های خوب همه مال تیزهوشانیاست و این حرفا ... باید بگم 100 درصد اشتباه فکر میکنید .
توی هر مدرسه ی تیزهوشان جو یجوریه که 2-3 نفر خیلی شاخن معمولا ... اینا میشن رتبه های 1 تا 100 معمولا . ولی بجز اونا بقیه هیچ فرقی با شما ندارن . با تلاش میتونید از همه جلو بزنید . خودم این بهم ثابت شده که میگم .
پس بجای این بهانه ها برید بشینید پای درس و مشقتون . اصلا هم به فکر بقیه نباشید . هر کس کار خودشو میکنه

جدی میگی!!!امیدوارم کردی:46:

ALt3rnA
27-11-2009, 11:14
بچه ها الان دیگه وقت آزمونتون داره تموم میشه حدودا : دی

هنوزم سوال منو جواب ندادید
اینی که میگن درس هر روز رو همون روز بخونید چقدر تاثیر داره ؟

جدی میگی!!!امیدوارم کردی:46:
امید کلا چیزیست خوب :دی

azimzade
27-11-2009, 11:57
بچه ها الان دیگه وقت آزمونتون داره تموم میشه حدودا : دی

هنوزم سوال منو جواب ندادید
اینی که میگن درس هر روز رو همون روز بخونید چقدر تاثیر داره ؟

امید کلا چیزیست خوب :دی
خوندن هردرس درهمان روز چیزیست خوب:31::31:
منم اولای سال تصمیم داشتم که این کارو تا آخر سال ادامه بدم ولی از روزی که امتحانای مستمر شروع شد برنامم به هم ریخت،مثلا روزهایی که فرداش امتحان داشتم دلم نمیومد که درس همون روزو مرور کنم،میشستم برای امتحان فرداش تست میزدم

AEZ_Best
27-11-2009, 12:14

رياضي ؛ 30
فيزيك 50
شيمي 50

سلام حتما زیر 1000 میشد توی منطقه
نزدیکای 600

ALt3rnA
27-11-2009, 12:52
آخه میدونی چیه من یه چیزی با چشم خودم دیدم بذار برات تعریف کنم.
ما سال سوم که بودیم تو یه مدرسه عادی درس می خوندیم یکی تازه اومده بود از یکی از بهترین دبیرستان ها معروف شیراز انداخته بودنش بیرون یعنی اخراج شده بود.حالا این پسره بین ما که نه بین تمامی مدارس عادی همیشه تو مسابقات علمی اول تا دهم ناحیه بود.
حالا من میگم دانش آموز ضعیف اونا مثل دانش آموز قوی ما میمونه.این پسره یه سوالاتی رو از معلم ها می پرسید که معلمه توش می موند.همش هم سر کلاس نقاشی می کشید درس هم گوش نمی کرد.یه دفعه میومد نمرش می شد 20.
تابستون هم که خواستیم بیایم پیش دانشگاهی بازم رفت امتحان اون مدرسه بده که تو ازمون ورودیش قبول نشد.یعنی در سطح اون مدرسه نبود.ولی تو مدرسه ما که ادعاشون میشه یکی از بهترین مدارس دولتی ناحیه 2 شیرازه نفر اول مدرسه هست.
منظورم اینه که زمانی که ما بابا آب داد می خوندیم اونا داشتن تست می زدن.:31:
حالا انصافا اون ها از ما بهتر نیستند؟
عزیزم اینا هیچی ! :دی
برو یه نگاه بنداز به همین مجله قلمچی !
اگه اینجوری که شما میگی باشه باید همه ی 50 نفر از مدارس سمپاد میبودن !
در حالی که همین الان توی مجله دیدم یکی از بچه های مدرسه ی نمونه جز اون 50 نفر شده و خدا میدونه چقدر بچه های ما زور میزنن تا بش برسن و نمیتونن :دی
وگرنه توی تیزهوشان که کار خاصی نمیکنن !فقط بشدت وقت مارو میگیرن. منم خیلی دوست دارم کلا غیر حضوری بگیرم تا کنکور و خودم بخونم تا وقتم اینجوری تلف نشه . الان اگه مدرسه عادی بودم و بجای ساعت 3 ساعت 12 خونه بودم زمین تا آسمون وضعم فرق میکرد . اینهمه خودمو میکشم بیشتر از 5 ساعت نمیرسم بخونم تو روز !
پس بجای غر و غر از وقتتون استفاده کنید : دی
یک توصیه هم بکنم بتون ! هدفتون رو رتبه یا تراز نزارید . هدفتون تسلط بر روی مطالب باشه . چون این رتبه ها به هیچکس وفا نکردن ! : دی

حالا انصافا اون ها از ما بهتر نیستند؟
شما هفته ای چند ساعت میخونی الان ؟

VahidDG2007
27-11-2009, 12:57
خدا بگم چی کار کنه این کنکور رو !!

پیر شدیم اما هنوز کنکوره دست از سر ما بر نمیداره!!:31:

با هزار بدبختی مرخصی گرفتیم تا ببینیم ترم بعدی مرخصی میدن یا نه :41:

راستی امروز کی سنجش بود؟؟

پشتیبان کانون دیشب خودشو کشت که این آزمون رو غیبت نکنم اما من بازم کار خودمو کردم امروز کانون نرفتم سنجش رفتم :31:

masud-000000
27-11-2009, 13:07
باز هم مثل همیشه این ازمون رو هم خراب کردیم............
اومدم خونه نیگاهی به دین و زندگی ها کردم ....حساب کردم یکی رو حدود -30 و یکی رو حدود -40 زدم..............
خودمم باورم نمیشه......
به امید آزمونی دیگر...
واین داستان ادامه دارد......خدایااااا..

byydgfdysfgsty
27-11-2009, 13:10
من می خواهم 1 روبات مین یاب بسازم چگونه این کار را بکنم؟

fardinstar
27-11-2009, 13:46
مگه ميشه - 40 زد ؟؟ من فكر ميكردم -33 ديگه آخرشه.
حالا ناراحت نشو دين و زندگي رو يه هفته قبل از كنكور هم بخوني ميتوني درصد خوبي بياري.( اين آزمون منم منفي زدم :31:).

ramin 69
27-11-2009, 13:54
خدا بگم چی کار کنه این کنکور رو !!

پیر شدیم اما هنوز کنکوره دست از سر ما بر نمیداره!!:31:

با هزار بدبختی مرخصی گرفتیم تا ببینیم ترم بعدی مرخصی میدن یا نه :41:

راستی امروز کی سنجش بود؟؟

پشتیبان کانون دیشب خودشو کشت که این آزمون رو غیبت نکنم اما من بازم کار خودمو کردم امروز کانون نرفتم سنجش رفتم :31:

من سنجش دادم امروز.

به نظرم سوالای زبانش سخت بود. کلوز تستش راجع به نظریه بیگ بنگ بود!!!
وقتشم کم بود. گند زدم رفت ....
درصدام هم ادبیات 55 عربی 65 دینی 70 زبان 78 ریاضی 60 فیزیک 50 شیمی 40

نسبت به آزمون قبل افت خفنی داشتم ....

شما وقت کم نیوردی؟

VahidDG2007
27-11-2009, 13:59
من سنجش دادم امروز.

شما وقت کم نیوردی؟

ماشا الله :31:

درصد ات و ترکوندی :31:

من به معنای واقعی گند زدم :41:

در ضمن خدا طراح اون کلوز تستشو لعنت کنه

من دیدم سخته راهنما زدم رد شدم :31:

من ساعت 10:30 اومدم بیرون

هیچی نخونده بودم اعصابم داغونه

به امید خدا برای 20 آذر قشنگ میخونم

Mahmood_N
27-11-2009, 14:08
من سنجش دادم امروز.

شما وقت کم نیوردی؟
سلام ...
سنجش امروز خیلی خوب بود ، سئوالاتش واقعا عالی بود ...
من روی ریاضی یه خورده زایاد موندم ، شیمی و فیزیک رو وقت کم آوردم ، فیزیک که کلا حدود 15 درصد شد ...
ادبیات و زبانش هم سخت بود ، مخصوصا زبان ...
درصدهای من هم این شد :
ادبیات 52 ، عربی 8 ! ، دین و زندگی 84 ، انگلیسی 65.33 ، ریاضی 65.55 ، فیزیک 12.22 ، شیمی 50.66

حیف شد ، می خواستم فیزیک و شیمی رو بیشتر بزنم ، ان شاالله آزمون بعدی ... ! ( برای عربی هم باید یک فکر ویژه بکنم ! )

همگی موفق باشید ...

VahidDG2007
27-11-2009, 14:11
درصدهارو کی میزنن؟

اوندفعه که یکی 2 روز بعد زیدن :41:

Mahmood_N
27-11-2009, 14:18
درصدهارو کی میزنن؟

اوندفعه که یکی 2 روز بعد زیدن
48 ساعت بعد از آزمون به تدریج قرار می گیره ، شهرهای غیر از تهران کمی دیرتر براشون میاد ، چون پاسخنامه ها باید ارسال بشه ، ولی کارنامه رو خیلی دیر می دن !!

...

ramin 69
27-11-2009, 14:41
سلام ...
سنجش امروز خیلی خوب بود ، سئوالاتش واقعا عالی بود ...
من روی ریاضی یه خورده زایاد موندم ، شیمی و فیزیک رو وقت کم آوردم ، فیزیک که کلا حدود 15 درصد شد ...
ادبیات و زبانش هم سخت بود ، مخصوصا زبان ...
درصدهای من هم این شد :
ادبیات 52 ، عربی 8 ! ، دین و زندگی 84 ، انگلیسی 65.33 ، ریاضی 65.55 ، فیزیک 12.22 ، شیمی 50.66

حیف شد ، می خواستم فیزیک و شیمی رو بیشتر بزنم ، ان شاالله آزمون بعدی ... ! ( برای عربی هم باید یک فکر ویژه بکنم ! )
همگی موفق باشید ...

بابا لعنتی این فیزیک درصد خطا توش خیلییییی زیاده من 30 تا فیزیک و زدم بعد گفتن5 دقیقه بیشتر نمونده به امید فیزیک شیمی رو همین طوری زدم بعد که با پاسخ نامه چک کردم دیدم از 30 تا 12 تاش رو اشتباه زدم!!!
این انگلیسی هم که دیگه شورشو دراوردن آخه نظریه بیگ بنگ میدن تو تست؟!!
خوش به حال قلمچی ها چون همین امروز کل کارنامه با جزییات میدن بهشون.
کو تا هفته بعد....:41::41:

apollon
27-11-2009, 14:53
این سایت کانون هم جونش بالا بیاد باز نمیشه که.
برای شما هم باز نمیشه یا فقط برای من این طوریه؟
فکر کنم الآن بالای 15 هزار نفر بازدید داشته باشن
آره خرابه کلا نمیاد

swamp
27-11-2009, 15:16
طبق آخرین اخبار رسیده کانون در حال زاییدن است:41:

mosbatekonkoor
27-11-2009, 15:20
ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااا
سایت کانون باز نمی شه

mosbatekonkoor
27-11-2009, 15:23
کسی موفق نشد بره تو؟

mahdis_apex
27-11-2009, 15:27
ey babaaaaaaaaaaaaaaa
kho hame raftin bast neshastin tu in site kanoon nemiad dge
y chan tatun biayn birun bezarin ma berim shayad nobati begim bedan behemun:31:

shabeashegha
27-11-2009, 15:34
کسی موفق نشد بره تو؟
آره دارن توش یه سری تغییر میدن! من فقط تونستم درصدامو ببینم ولی ترازا نیومده. رو این حساب کارنامه ها هم دیر چاپ میشه توی نمایندگی ها!

VahidDG2007
27-11-2009, 15:37

به سلامتی ایشا... :31:

ایشالله قدمش خیره :31:

mosbatekonkoor
27-11-2009, 15:40
حالا که ترازا نیومده بیاین ترازامون رو پیش بینی کنیم.لطفا جدا ترازی رو بنویسید که فکر میکنید میشه.جالب میشه!:46:
اول خودم میگم :5800

elendil
27-11-2009, 15:50
Server is too busy

واقعا جالبه موسسه به این بزرگی سرورش باید به همین سادگی به همین خوشمزگی بپوکه :دی :دی :دی

VahidDG2007
27-11-2009, 15:51
طبق آخرین اخبار رسیده کانون در حال زاییدن است:41:

یه دسته گل به خاطر قدم نو رسیده برای کاظم جون ببریم :31:

حالا که ترازا نیومده بیاین ترازامون رو پیش بینی کنیم.لطفا جدا ترازی رو بنویسید که فکر میکنید میشه.جالب میشه!:46:
اول خودم:5800

بزار سایت درست بشه الان کارنا مه ی کل بچه های شرق کشور رو میزارم :31:

mosbatekonkoor
27-11-2009, 15:51
پیش بینی نمی کنید؟الآن کارنامه ها میاد ها!

mahdis_apex
27-11-2009, 16:04
umaddddddddddddddddddddddddddddddd

swamp
27-11-2009, 16:08
یه دسته گل به خاطر قدم نو رسیده برای کاظم جون ببریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میگن کاظم تو عمل جون داد ولی بچش سالمه:31:
دیگه خیلی دارم اسپم میدم همش تقصیره کانونه کارنامه رو نمیده مجبوریم چرتو پرت بگیم:20:

mosbatekonkoor
27-11-2009, 16:12
umaddddddddddddddddddddddddddddddd
کو؟ نیومد!:31:

elendil
27-11-2009, 16:13
خب ترازم شد 5800 رتبه هم 5800 ولی همونطوری که طی پست قبلی اشاره کرده بودم اصلا اپسیلون اهمیتی هم نداره که چی شدم الان چه اول چه آخر چه با تراز 3000 چه 8000

mosbatekonkoor
27-11-2009, 16:16
:19: واسه من باز نمی شه

elendil
27-11-2009, 16:18
اینم سند و مدرک :دی :دی

shabeashegha
خب ترازم شد 5800 رتبه هم 5800 ولی همونطوری که طی پست قبلی اشاره کرده بودم اصلا اپسیلون اهمیتی هم نداره که چی شدم الان چه اول چه آخر چه با تراز 3000 چه 8000

جدی اومد؟پس چرا واسه من هنوز باز نمیشه! فقط یه بار شانسی فقط درصدام اومد اونم الان دیگه نمیاد!

mahyar_bt
من هر ازمون این میگم این ازمون هم میگم
پارسال مثلا تراز همین دوست بالایی رو میگم کسی که 5800 میشد رتبش خیلی خوب میشد 10000 میشد حالا امسال همین تراز رتبه اش شده 5800 مثلا تراز 4800 میشد 26 هزار ولی امسال اینطور نیست این چه تغییری نشون میده یعنی؟!

mosbatekonkoor
27-11-2009, 16:22
:19::19::19::19::19::19:

elendil
27-11-2009, 16:23
من هر ازمون این میگم این ازمون هم میگم
پارسال مثلا تراز همین دوست بالایی رو میگم کسی که 5800 میشد رتبش خیلی خوب میشد 10000 میشد حالا امسال همین تراز رتبه اش شده 5800 مثلا تراز 4800 میشد 26 هزار ولی امسال اینطور نیست این چه تغییری نشون میده یعنی؟!

سوالای کانون سخت تر شده البته بازم میگم هیچی سنجش نمیشه این کانون فقط داره با سوالای کنکوری که قراره 89 بیاد شوخی میکنه و . . .