PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کنــکور 89 ؛ مشاوره - برنامه ریزی - شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

moraddad
01-11-2009, 16:30
من واقعا از همتون ممنونم که اینقدر هوامو دارین و سوالامو جواب میدین :دی
ولی خواهشا جون بچتون این یکیو جواب بدین امشب ... فردا امتحان ادبیات داریم :37:
فرق مجاز و کنایه و نماد چیه ؟

آقا دیگه قرار نشد جون بچمونو قسم بدی دیگه!:31:

من تعریفاشونو بلد نیستم! با مثال اگه بخوام بگم:
اکه بگی یارو داره سماق میمکه، منظورت این نیست که واقعا نشسته داره سماق میخوره که!
میخوای بگی الکی منتظره...یعنی معنی دور اون جمله مورد نظرته...

نماد هم یه سری کلمات محدودن که مظهر و نشونه ی یه چیزی هستن مثل کوه و دریا و آسمون و اینا که نماد مقاومت و پاکی و ... هستن.

اگه بگی تهران قیام کرد منظورت اینه که مردم تهران قیام کردن.پس تهران میشه مجاز.
وقتی میگی حوض یخ بست...حوض که نمیتونه یخ بزنه . منظورت اینه که آب حوض یخ بست...پس حوض مجازه.

من از بچگی توضیح دهنده ی خوبی نبودم:31: الان هم فکر کنم نتونستم انتقال بدم!
اما تبسم خانوم یه تاپیک زده، توووووپ!
خیلی هم عالی جواب میده.میخوای اونجا مطرح کن...:11:

shabeashegha
01-11-2009, 16:40
میگم بچه ها یه سوال فنی داشتم:
توی ازمون های قلم چی که باید بین زوج درس ها یکی رو انتخاب کرد.به نظر شما از نظر کیفی کدوم بهتره:
1-یکی از زوج درس ها رو انتخاب کنم و تا آخر هم همون رو بخونم.
2-هر آزمون به طور دلخواه هر کدوم از زوج درس ها رو که خواستم انتخاب کنم.
مثلا من از اول توی شیمی پایه شیمی 2 رو انتخاب کردم.به نظرتون تا آزمون 9 بهمن که قراره شیمی 2 تموم بشه و به جاش شیمی 3 رو شروع کنم همون شیمی 2 رو بخونم؟
یه سوال دیگه این وقفه ای که بین بعضی از درس ها می یفته مثلا فیزیک 1 از ازمون 6 آذر تا آزمون 9 بهمن دیگه توی برنامه نیست.آیا این وقفه باعث فراموشی درس نمیشه؟

من این توی زوج درسا کتابی که سخت تره رو الان انتخاب کردم (البته سختیش واسه خودم) مثلا من آینه ها و عدسی رو مشکل داشتم الان انتخاب کردم چون اول راهیم با انرژی میخونم و وقت بیشتری دارم که یاد بگیرمش. یا مثلا شیمی 3 سخت تر از شیمی 2 بود انتخابش کردم.
ضمنا زوج درسی که انتخاب میکنم تا آخرش تموم میکنم اگه این کارو نکنم آشفتگی ذهنی میگیرم. که کجارو خوندم کجارو نه. ولی اینطوری (که یکی از زوج کتابارو تا آخر تموم کنم بعد برم سراغ بعدی) خوبیش به اینه که میدونم مثلا یه دور شیمی 3 رو تموم کردم

راستی بچه ها من فردا عازم مشهدم . رسیدم اونجا همتونو دعا میکنم که همه بچه های پی سی ورد رشته/شهر مورد علاقشونو قبول شن ضمنا بچه های پی سی ورد رتبه های تک رقمی و 2رقمی رو به تسخیر خودشون در بیارن (سال دیگه عوض تبلیغات قلم چی توی تلویزیون تبلیغ پی سی ورد رو نشون میده!). :31:

ALt3rnA
01-11-2009, 18:08
آقا دیگه قرار نشد جون بچمونو قسم بدی دیگه!:31:

من تعریفاشونو بلد نیستم! با مثال اگه بخوام بگم:
اکه بگی یارو داره سماق میمکه، منظورت این نیست که واقعا نشسته داره سماق میخوره که!
میخوای بگی الکی منتظره...یعنی معنی دور اون جمله مورد نظرته...

نماد هم یه سری کلمات محدودن که مظهر و نشونه ی یه چیزی هستن مثل کوه و دریا و آسمون و اینا که نماد مقاومت و پاکی و ... هستن.

اگه بگی تهران قیام کرد منظورت اینه که مردم تهران قیام کردن.پس تهران میشه مجاز.
وقتی میگی حوض یخ بست...حوض که نمیتونه یخ بزنه . منظورت اینه که آب حوض یخ بست...پس حوض مجازه.

من از بچگی توضیح دهنده ی خوبی نبودم:31: الان هم فکر کنم نتونستم انتقال بدم!
اما تبسم خانوم یه تاپیک زده، توووووپ!
خیلی هم عالی جواب میده.میخوای اونجا مطرح کن...:11:

ممنون دوست خوبم باز صد رحمت به شما :11:
فقط نمیدونم چرا هرطور میخونم همشون به نظرم یکی میرسن ؟ :دی

shifter
01-11-2009, 18:36
میگم بچه ها برای شما هم پشتیبانتون جلسه هدفگذاری برای ازمون بعد گذاشته؟ یا فقط برای ماست؟:31:

timsar jackson
01-11-2009, 19:19
خب[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به نظرتون چه راهی بجز این وجود داره که با خودمون منطقی باشیم و بگیم
اگر هدف ما کنکوره پس اول و اخر باید این درسها رو بخونیم حالا هر چی زودتر شروع کنیم خودمون ارحت تریم
انرژی منفی نمیدما ولی به اون موقع فکر کنین که خدایی نکرده موقعی این حرفو میزنید که دیگه کسی به شما نمیگه
دیر نشده شروع کنین.میگه حالا هر موقع جلوی ضرر رو بگیرید منفعته ...
یکم تمرین کنید از 10 دقیقه شروع کنید یعنی 10 دقیقه از پشت میز بلند نشید و نگاهتون رو از کتاب برندارید حتی اگر حواستون پرت شده
این رو افزایش بدین هر موقع به یه تایم نسبتا معقول رسید مثلا 40 تا 50 دقیقه بعد رو تمرکزتون اینده و هدفتون تمرین کنین

واسه منم دعا کنین که انگار این معارف کزاز داره!دست هم بهش نمیزنم :(

من هدفم مشخصه میدونم باید چیکار کنم و چرا باید درس بخونم..خیلیم انگیزه های زیادی دارم... ولی بازم نمیدونم چرا نمیشه...

Mr Unknown
01-11-2009, 19:22
من هدفم مشخصه میدونم باید چیکار کنم و چرا باید درس بخونم..خیلیم انگیزه های زیادی دارم... ولی بازم نمیدونم چرا نمیشه...
منم دقيقا اينجوري ام....:41:

mehdi_7070
01-11-2009, 19:29
فرق مجاز و کنایه و نماد چیه ؟

این را بخون:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Tabasom.Sweet
01-11-2009, 20:00

منم دقيقا اينجوري ام....:41:

من شرمندم با این همه سوال. قول نمیدم سعی میکنم اخریش باشه :20:

حالا فرق هدف با ارزو چیه؟

فرق خیال بافی و رویا پردازی با بلند همتی چیه؟

دوست داری شخصیتت چه جوری باشه وقتی به خودت نگاه میکنی به گذشتت نگاه میکنی

مهمتر از هر کسی نگاه خودمون به خودمون هست اینکه پیش خودمون سر بلند باشیم

این بخش معنوی و روحی روانی کار هست و اما گام مادیش چیزایی هیت که فکر کنم درموردتون صادق نباشه

اگر هست بگید در مورده اونا حرف میزنیم

مثل مشکلات جسمانی مشکلات مادی یا هر چیزه دیگه جواب سوال ها رو هم دوست داشتید فقط فکر کنید به من فضول نگین:46:

ممنون دوست خوبم باز صد رحمت به شما :11:
فقط نمیدونم چرا هرطور میخونم همشون به نظرم یکی میرسن ؟ :دی

سعی کردم تا جایی که میتونم برات توضیح و مثال و تکلیف:31: بیارم

و فرق معنایی و اینکه همشون به نظرت یکی نرسن

یه سر به اینجا بزن شاید به دردت خورد

Tabasom.Sweet
01-11-2009, 20:02
میگم بچه ها برای شما هم پشتیبانتون جلسه هدفگذاری برای ازمون بعد گذاشته؟ یا فقط برای ماست؟:31:
اقا اجازه؟ بر وزن هر کی مبصر خودش باشه ی دبستان :2: حالا هر کی مشاور خودش باشه:20:

شریعا امیدوارم همه هدف گذاریهاشون رو انجام بدن که اول راه ازمون بعدیتونه

ما هم بیرون گود دست و سوت بلبلی و اینا

timsar jackson
01-11-2009, 20:26

این بخش معنوی و روحی روانی کار هست و اما گام مادیش چیزایی هیت که فکر کنم درموردتون صادق نباشه

مثل مشکلات جسمانی مشکلات مادی یا هر چیزه دیگه جواب سوال ها رو هم دوست داشتید فقط فکر کنید به من فضول نگینفرق هدف و آرزو و...رو میدونم... آرزو که آرزوی هر کنکوریه که مثلا بهترین دانشگاه ایران قبول بشه...ولی شاید واسش تلاشی

نکنه چون انگیزشو نداره یا میشه گفت هدف نداره.....

من انگیزهایی که واسه اینکار دارم خیلی بالاس..حالا اینجا نمیشه گفت چون خیلی شخصی میشه..

ولی من تا پای عمل هم میرم ولی اونجا نمیتونم میدونی واسم مثل یه وسواس شده....من قبلنا که درس نمیخوندم سالای پیش

سر درس که میخواستم بشینم همینجوری بودم یعنی میومدم مینشستم بعد 2 دقیقه میخوندم و بلند میشدم نمیتونستم بخونم

اما وقتی از سر درس بلند میشدم اصلا ناراحت نمیشدم و عذاب وجدان نمیگرفتم حتی اگه شب امتحان ترم بود چون واسم مهم

نبود هیچ هدف و انگیزه ای واسه ی خوندن اون درس نداشتم اون موقع هم اگه ازم میپرسیدی حتما میگفتم که دوس دارم(آرزو دارم) که

امتحان فردا رو 20 بگیرم اما چون فقط در حد یه آرزو بود مهم نبود و تلاشی واسش نمیکردم

الانم وقتی میخوام بشینم پای درس یاد همون موقع میفتم فکر میکنم الانم اونجوریم و نمیتونم بخونم یه جور وسواس شده...

وقتیم که نمیخونم و ول میکنم خیلی اعصابم خورد میشه عذاب وجدان میگیرم.....ولی باز نمیتونم با اون فکر مزاحم موقع درس

خوندن مقابله کنم....

الان دارم یه روشی رو امتحان میکنم اگه جواب داد بهت میگم mr unknown

Tabasom.Sweet
02-11-2009, 00:40
مثل اینکه شما از اینکه معلم ندارید یه خورده ناراحتید ولی خبر ندارید اینجا همه(اکثریت بجز جاهای نایاب که معلمای خوبی دارن:46:) از معلم متنفرن:31: فقط میخوان یجوری معلم بپیچونن یا برن کلاس های بیرون یا از روی کتاب آموزشی بخونن خلاصه خوش به حالتون که مجبور نیستید مدرسه برید:11:
یه خورده نه ، خیلی:45:واقعا دیگه دارم کلافه میشم مگه یکی دو تا درسه
در شرایطی ادم از معلم در میره که حداقل یه کلاس بیرون بره اصلا نه یه ازمون یه جا بده ببینه خودش داره خونه میخونه چطوره؟کجای راهه؟

هر چی جلو تر میره کارم بیشتر گره میخوره مگه یکی دوتا درسه؟اولین سالمه که پیش میخونم همه چی جدیده
سومم رو هم نه تنها 1- مدرسه نرفتم بلکه 2- یک کلاس با یه معلم هم نداشتم بلکه 3- کتاب کمک اموزشی هم فقط و فقط عربی
گاج سبز داشتم 4- امتحان ها رو هم همشون دقیقه نودی و ... یعنی الان سوم با پیش برای من هیچ فرقی نداره

این وسط یه فیزیک رو بلدم
نمیگم نمیشه چرا میشه ولی خیلی وقت میگیره با این وضع تعدد درسها و این زمان کم تقریبا هفته ی دوی مهر بود که شروع کردم
تا اواخرش کتاب کمکی که هیچی خیلی از کتابهای درسی رو هم نداشتم واقعا سخته جمع کردن این همه درس
در کنار اینکه حتی یک مرجع سنجش هم ندارم این خیلی مهمه یعنی نه یه امتحان کلاسی نه یه ازمون هیچی

همین بچه هایی که از منطقه 3 برق شریف یا تهران قبول شدن رو نگاه کن
خدا وکیلی چند نفر از این بچه هایی که تو منطقه به معنای واقعی (یعنی بدون هیچی هیچی حتی یک معلم بد) درس خوندن الان دارن تو اون رشته ها درس میخونن
هستن ولی خداوکیلی خودمونیم اگر هستن نابغن تو برق شریف و تهران که اصلا چنین موجودی نیست
در کنار این نبوغ هم شما ببین این کسایی که برق شریف رفتن از منطقه 3 کجا بودن
اینش رو که من نمیدونم ولی چیزی که هست اینه که 26 تا ازمون قلم چی داده و میانگین ، نه ماکسیمم ها
میانگین ترازش 8000 بوده!!!! شکی نیست که این اقا نابغس ولی حداقل از اول راه میدونسته کجای راهه

همین رستگار رحمانی هم لاقل لا اقل اینه که چنمدین سالش بوده که کنکور میداده سنش زیاد تر بوده
و این که خودش گفته تو شهرشون پیش دانشگاهی بوده
بچه ها چند تا سایت ازمون بهم معرفی کردن ولی وحشتناک سطحشون پایینه
من حتی یک همسن و همزبان هم ندارم یعنی من و کنکور با هم نشستیم اینجا
تو کتاب هام هم هر ضعفی احساس کنم هیچ راه جبرانی ندارم
الان واقعا کلافم

اخر همه ی اینها بازم تلاش میمونه و امید و پایبندی به هدف... و تشکر ویژه ار بچه های اینجا

یعنی تنها چیزی که من تو این 2 سال باهاش در روز برخورد دارم و یه رابطه با کنکور داره بجر کتابها ،پی سی ورلد هست

morteza_bayan
02-11-2009, 09:41
یه خورده نه ، خیلی:45:واقعا دیگه دارم کلافه میشم مگه یکی دو تا درسه
در شرایطی ادم از معلم در میره که حداقل یه کلاس بیرون بره اصلا نه یه ازمون یه جا بده ببینه خودش داره خونه میخونه چطوره؟کجای راهه؟

هر چی جلو تر میره کارم بیشتر گره میخوره مگه یکی دوتا درسه؟اولین سالمه که پیش میخونم همه چی جدیده
سومم رو هم نه تنها 1- مدرسه نرفتم بلکه 2- یک کلاس با یه معلم هم نداشتم بلکه 3- کتاب کمک اموزشی هم فقط و فقط عربی
گاج سبز داشتم 4- امتحان ها رو هم همشون دقیقه نودی و ... یعنی الان سوم با پیش برای من هیچ فرقی نداره

این وسط یه فیزیک رو بلدم
نمیگم نمیشه چرا میشه ولی خیلی وقت میگیره با این وضع تعدد درسها و این زمان کم تقریبا هفته ی دوی مهر بود که شروع کردم
تا اواخرش کتاب کمکی که هیچی خیلی از کتابهای درسی رو هم نداشتم واقعا سخته جمع کردن این همه درس
در کنار اینکه حتی یک مرجع سنجش هم ندارم این خیلی مهمه یعنی نه یه امتحان کلاسی نه یه ازمون هیچی

خدا وکیلی چند نفر از این بچه هایی که تو منطقه به معنای واقعی (یعنی بدون هیچی هیچی حتی یک معلم بد) درس خوندن الان دارن تو اون رشته ها درس میخونن
هستن ولی خداوکیلی خودمونیم اگر هستن نابغن تو برق شریف و تهران که اصلا چنین موجودی نیست
اینش رو که من نمیدونم ولی چیزی که هست اینه که 26 تا ازمون قلم چی داده و میانگین ، نه ماکسیمم ها
میانگین ترازش 8000 بوده!!!! شکی نیست که این اقا نابغس ولی حداقل از اول راه میدونسته کجای راهه

همین رستگار رحمانی هم لاقل لا اقل اینه که چنمدین سالش بوده که کنکور میداده سنش زیاد تر بوده
الان واقعا کلافم

اخر همه ی اینها بازم تلاش میمونه و امید و پایبندی به هدف... و تشکر ویژه ار بچه های اینجا

یعنی تنها چیزی که من تو این 2 سال باهاش در روز برخورد دارم و یه رابطه با کنکور داره بجر کتابها ،پی سی ورلد هست
من از شما وضعیت وخیم تری دارم چون از شما فکر کنم 7 سالی بزرگتر باشم ولی واقعا به تنها چیزی که امید بستم همین p30world هست و خوشحالم که دوستهایی مثل شماها دارم و اگه سوالی داشته باشم میدونم کسایی اینجا هستن که بلد باشن
واقعا از همتون ممنونم

shifter
02-11-2009, 10:08
من از شما وضعیت وخیم تری دارم چون از شما فکر کنم 7 سالی بزرگتر باشم ولی واقعا به تنها چیزی که امید بستم همین p30world هست و خوشحالم که دوستهایی مثل شماها دارم و اگه سوالی داشته باشم میدونم کسایی اینجا هستن که بلد باشن
واقعا از همتون ممنونم

اره منم همینطور ...
منم همه دوستام حتی اونایی که با وجود اف و پز بالا یه چیز مزخرف و اونم تو یه شهر دور قبول شده بودن رفتن و نموندن که دوباره کنکور بدن!:41::13:
ولی بدونین که ما یه برگ برنده داریم...:46: ما ها که سال دوم امتحان میدیم دیگه مدرسه نداریم که نگران امتحان و ... باشیم...
جزوه و دفترای کامل داریم...
صبحامون مال خودمونه...
و کلی امتیازای دیگه که بچه های دیگه ندارن...:10:
[البته به بقیه بکس بی احترامی نشه ها]
فقط کافیه که بخواهیم که بخونیم !!
می شود و می توانیم !:46:

morteza_bayan
02-11-2009, 10:37
اره منم همینطور ...
منم همه دوستام حتی اونایی که با وجود اف و پز بالا یه چیز مزخرف و اونم تو یه شهر دور قبول شده بودن رفتن و نموندن که دوباره کنکور بدن!:41::13:
ولی بدونین که ما یه برگ برنده داریم...:46: ما ها که سال دوم امتحان میدیم دیگه مدرسه نداریم که نگران امتحان و ... باشیم...
صبحامون مال خودمونه...
من اگه الان میرفتم مدرسه برام بهتر بود و اینکه شما جزوه ی کامل داری من چی الان بیشتر این کتابها عوض شده و برای من جدیده و تازه به علت دور بودن از درس و این جور چیزا نمیتونم راحت درس بخونم
و حادترین مشکل من اینه که چون شناسایی کافی از این کتابها ندارم توی فاصله ی دو هفته نمیتونم برنامه بریزم و اگه هم برنامه نریزم فکر اینکه نتونم تمام کنم باعث میشه نتونم تمرکز بگیرم
ایا واقعا کسی هست یک پیشنهاد بده من از گرفتاری خلاص بشم؟
پیشاپیش ممنون

timsar jackson
02-11-2009, 11:33
خانم تبسم زیاد از این موضوع ناراحت نباش خیلیا وضعیت شما و حتی بدترشو دارن...شما باز کتاب کمک آموزشی میتونی بگیری من

خیلیا رو تو شهر خودمون میشناسم که معلم ندارن و توان خرید کتاب کمک آموزشی رو هم ندارن....

منم تقریبا وضعیتم مثل شماست یعنی معلمی ندارم توی طول سال تحصیلی که هم خودم از معلما استفاده نکردم هم معلمامون

خوب نبودن مثلا توی پیشدانشگاهی آخر سال گسسته,ادبیات و.....اصلا کتابش تموم نشد یعنی حتی تا آخر درس ندادن اوناییم

که درس دادن والا هیچی نگم بهتره جزوه هامو اگه ببینین خندتون میگیره مثلا دیفرانسیل فقط میاد فرمولا رو از تو کتاب میگه

ما تو دفتر بنویسیم همین...

من هر چی دارم میخونم واسم تازگی داره و همه رو هم دارم از رو این کتابای کمک آموزشی یاد میگیرم....منم فقط بچه های p30world رو دارم

attractive_girl
02-11-2009, 13:36
بچه ها درس هایی مثه دیفرانسیل و فیزیکتون رو خوب بخونین چون تو دانشگاه هم بهش احتیاج پیدا میکنین!
من الان ترم اولم و فیزیک و ریاضی 1 که دارم میخونم همش درس های همین پیش دانشگاهیه ولی هیچی یادم نیست :31:
حالا شما باز خوبه میدونین چی بخونین و کتابم دارین ! منکه هم باید جزوه های پیش دانشگاهیمو بخونم که یادم بیاد چی بوده (چون استادا کامل توضیح نمیدن !) و هم کتابای قطور دانشگاه و جزوه های مختصر استادا رو ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما خوب بخونین مثه من نشین یادتون بره چی خوندین ! :31:

Miss.Rose
02-11-2009, 15:07
خب اینکه مسلمه!!!!
هر کسی که میخواد مهندسی بخونه باید ریاضیات قوی داشته باشه وگرنه مهندس نیس!! در غیر اینصورت باید دور مهندسی رو خط بکشه ....
تو همه رشته هاای مهندسی بلا استثنا ریاضیات و فیزیک دخیله .....

new life
02-11-2009, 16:58
سلام
من امروز سری رو شروع کردم با رمزینه
3 درسنومه هم خوندم اما این درسنامه تعریف سری خیلی برام گنگه
اصلا نمیدونم تو سوالاش چکار باید بکنم یا چجوری باید به جواب برسم؟
شما نظرتون راجع به سیگما و سری چیه؟
هندسه تحلیلی هم داره زور آخرشو میزنه فکر کنم صفحه جزئ قسمتای سختشه درسته؟
سلام در مورد سری باید بگم که کسی که دنباله هارو خوب یاد بگیره اصولا نباید با حل سری مشکلی داشته باشه
ولی کلا سری رو راحت می شه دسته بندی کرد که گیج نشی یک کاغذ بردار بعد برای خودت دسته بندیشون کن من هم این مشکلو داشتم ولی وقتی معلمون همه رو دسته بندی و خلاصه کرد دیگه از اون حالت گنگ بودنش خاج شد این کار خودم بود اگر نتیجه نداد برای شما شرمنده:46: اینا حالت فرمولی هم داره دیگه

دوستان یک سوال داشتم کسانی که ترمی میخوند یک ذره سنگین نیست؟؟ بهتر نیست سالی بخونیم عوضش با دقت تر بخونیم هر مبحثو ؟؟؟ بعد کسی که ترمی میخونه هم هندسه باید بخونه هم گسسته؟؟؟؟
چون قلمچی یبار گفت ترمی ماله مدارسی هستش که ترم اول هندسه میخونن ترم دوم گسسته ولی بعضی ها که جفتشونو میخونن باید سالی بزنن ( به جون خودم همینو گفت ):19:

elendil
02-11-2009, 17:04
علی جان چرت نگو لطفا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سنجش با کانون قابل قیاس نیس بعد کنکور همه چیزو میفهمید که سنجش چقدر کلاهبرداره !
سعید ببین آخه کانون فیزیکی که داده بود غیر استاندارد بود طراحای کانون بیشتر از اینکه سعی کنن سوال استاندارد بدن ( یا تعداد اون استانداردها رو از چندتا که به تعداد انگشتای 2دست هم توی هر درسش نمیشه ) میخوان بگن ما طراح کانون هستیم + شاید همه بیاین ریپلای کنین که کانون یه نکته های خیلی ظریفی داره آره درسته بعضی سوالاش مثلا یکی از همین دیفرانسیل های این هفته اش که گذشت واقعا نکته ظریفی داشت ولی چقدر احتمال داره چنین سوالی یا حداقل تغییر یافتش ولی با همین لم حل توی کنکور بیاد؟ در ضمن این به کنار چیزی که از اکثر مشاورا بپرسی میگن اینه 10 - 15 درصد سوالای هر سال از سنجشا میادش + یه تعدادی دیگه از کنکورای خارج از کشور سال های گذشته

این آزمون گاج هم که چند هفته پیش اومده بود سوالاش رسید دستم الحق زبان انگلیسیش + ادبیاتش شباهت عجیبی به کنکور داشت ولی ریاضیش 60 تا سوال بود گاج هم یه چیزیش میشه با این تعداد غیر طبیعی سوال دادنش

mahyar_bt
02-11-2009, 17:54
سعید ببین آخه کانون فیزیکی که داده بود غیر استاندارد بود طراحای کانون بیشتر از اینکه سعی کنن سوال استاندارد بدن ( یا تعداد اون استانداردها رو از چندتا که به تعداد انگشتای 2دست هم توی هر درسش نمیشه ) میخوان بگن ما طراح کانون هستیم + شاید همه بیاین ریپلای کنین که کانون یه نکته های خیلی ظریفی داره آره درسته بعضی سوالاش مثلا یکی از همین دیفرانسیل های این هفته اش که گذشت واقعا نکته ظریفی داشت ولی چقدر احتمال داره چنین سوالی یا حداقل تغییر یافتش ولی با همین لم حل توی کنکور بیاد؟ در ضمن این به کنار چیزی که از اکثر مشاورا بپرسی میگن اینه 10 - 15 درصد سوالای هر سال از سنجشا میادش + یه تعدادی دیگه از کنکورای خارج از کشور سال های گذشته

این آزمون گاج هم که چند هفته پیش اومده بود سوالاش رسید دستم الحق زبان انگلیسیش + ادبیاتش شباهت عجیبی به کنکور داشت ولی ریاضیش 60 تا سوال بود گاج هم یه چیزیش میشه با این تعداد غیر طبیعی سوال دادنش

کانون که یه سوالش واسه کتاب خاکستری یکی واسه ابی کم رنگ یکی واسه ابی پررنگ.... :31: شوخی کردم ولی در کل هیچ ازمونی نیست که شباهت خیلی نزدیکی سوالاش با کنکور داشته باشه مثلا ادعا میکنن فلان درصد از سوالات ما شباهت داره با سوالات کنکور در واقع منظورشون اینه که مثلا تو ازمون ما 10 تا سوال از مشتق اومد تو کنکور هم 11 تا :31: بیخیال این چیزا بشید مفهوم یاد بگیرید حالا ازمون میخواد قلم چی باشه گزینه 2 باشه گاج باشه.....

masud-000000
02-11-2009, 19:05
فهرست منابع سؤالات آزمون سراسری سال 1389 اعلام شد

10/08/88 تاريخ درج خبر

لینک منابع آزمون:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

majid.khaledi
02-11-2009, 21:09
بچه ها درس هایی مثه دیفرانسیل و فیزیکتون رو خوب بخونین چون تو دانشگاه هم بهش احتیاج پیدا میکنین!
من الان ترم اولم و فیزیک و ریاضی 1 که دارم میخونم همش درس های همین پیش دانشگاهیه ولی هیچی یادم نیست :31:
حالا شما باز خوبه میدونین چی بخونین و کتابم دارین ! منکه هم باید جزوه های پیش دانشگاهیمو بخونم که یادم بیاد چی بوده (چون استادا کامل توضیح نمیدن !) و هم کتابای قطور دانشگاه و جزوه های مختصر استادا رو ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما خوب بخونین مثه من نشین یادتون بره چی خوندین ! :31:
ترم اول ودوم همین طوریه
ولی کلا سطح سوالات ریاضی و فیزیک چندین لول از دبیرستان و پیش بالا تره...
تازه اگه اعداد مختلط رو کامل بگن مقدماتش رو که نور الا نور میشه!!
کلا شما همه درس هاتون رو خوب بخونید و به فکر دانشگاه نباشین
به این دید نگاه کنید که سطح سخت بودن دروس پیش و پایه در مقابل دانشگاه خیلی پایینه و راحت میشه یادشون گرفت و به کار برد
موفق باشین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Tabasom.Sweet
02-11-2009, 22:00
صبحامون مال خودمونه...

هیچی بجز اینکه گفتین وجود نداره : فقط کافیه که بخواهیم که بخونیم !!

راستش من صبح تا عصر حدود 3 بعد از ظهر مال خودم نیست... مجبورم که بیرون باشم

من اگه الان میرفتم مدرسه برام بهتر بود و اینکه شما جزوه ی کامل داری من چی الان بیشتر این کتابها عوض شده و برای من جدیده و تازه به علت دور بودن از درس و این جور چیزا نمیتونم راحت درس بخونم
و حادترین مشکل من اینه که چون شناسایی کافی از این کتابها ندارم توی فاصله ی دو هفته نمیتونم برنامه بریزم و اگه هم برنامه نریزم فکر اینکه نتونم تمام کنم باعث میشه نتونم تمرکز بگیرم
پیشاپیش ممنون

همینطوره ، پیشنهاد من اینه شما برنامه ی امتحانی یکی از این بچه ها که قلم چی میرن رو بگیرین

درسته نمیخواین امتحان بدین ولی اون به یه طرز معقول برنامه ریزی کرده و خیالتون احته که میتونید وقت بذارید و خودتون

رو با اون مطابقت بدید

منم خب جزوه ندارم ولی اگر دسترسی به کتابهای کمک اموزشی دارید حتما وقتتون رو روش بذارید

خانم تبسم زیاد از این موضوع ناراحت نباش .....

ممنون سعیم رو میکنم بله نعمتهای خدا که سر جاشه

کانون که یه سوالش واسه کتاب خاکستری یکی واسه ابی کم رنگ یکی واسه ابی پررنگ.... :31: شوخی کردم ولی در کل هیچ ازمونی نیست که شباهت خیلی نزدیکی سوالاش با کنکور داشته باشه مثلا ادعا میکنن فلان درصد از سوالات ما شباهت داره با سوالات کنکور در واقع منظورشون اینه که مثلا تو ازمون ما 10 تا سوال از مشتق اومد تو کنکور هم 11 تا :31: بیخیال این چیزا بشید مفهوم یاد بگیرید حالا ازمون میخواد قلم چی باشه گزینه 2 باشه گاج باشه.....

نظر منم همینه. :20: ( عجب تلاشی:31:)

Mohammad_666
02-11-2009, 23:10
سلام دوستان من ساله دومه که میخوام توی کنکور شرکت کنم یعنی 88 شرکت کردم حالا یه سوال ازتون داشتم و اون اینه که کتاب هایی که در سال 88 منبع بودند نسبت به کتاب هایی که در 89 منبع هستند چه تفاوتی کردند مثلا در در زبان فارسی 3 درسی به نام واحدهای زبر زنجیری داشتیم که حالا برای سال 89 با توجه به ساله تحصیلیشون و کتاب اون سال این درس رو الان ندارند و طبیعتا در سال 98 هم نمیاد میشه یه نفر آمار صحیح این تغییرات رو به من بده منابع 89 رو دیدم اما به کتاب ها دسترسی ندارم و از همون کتابهای قبلیم استفاده میکنم .
ممنون میشم راهنمایی کنید.
با تشکر.

siafu
02-11-2009, 23:13
سلام. دوستان جایی رو میشناسید که بشه ازش قبولی های یک رشته ی خاص رو توی کنکور 88 پیدا کرد؟
که مثلا تو IT تو سال 88 تا چه رتبه ای توی دانشگاه تهران قبولی داده...

Mohammad_666
02-11-2009, 23:14
باید کتاب های انتخاب رشته رو از کتاب فروشی ها بگیری البته ویرایش جدید.

Tabasom.Sweet
03-11-2009, 00:03
سلام دوستان من ساله دومه که میخوام توی کنکور شرکت کنم یعنی 88 شرکت کردم حالا یه سوال ازتون داشتم و اون اینه که کتاب هایی که در سال 88 منبع بودند نسبت به کتاب هایی که در 89 منبع هستند چه تفاوتی کردند مثلا در در زبان فارسی 3 درسی به نام واحدهای زبر زنجیری داشتیم که حالا برای سال 89 با توجه به ساله تحصیلیشون و کتاب اون سال این درس رو الان ندارند و طبیعتا در سال 98 هم نمیاد میشه یه نفر آمار صحیح این تغییرات رو به من بده منابع 89 رو دیدم اما به کتاب ها دسترسی ندارم و از همون کتابهای قبلیم استفاده میکنم .
با تشکر.

راستش کتابهای ما از پارسال تغییر خاصی که مطلبی زیاد و کم شده باشه نکرده
یعنی اگر شما کنکوری سال قبل بودی یعنی اولین کنکورتون سال قبل بوده از همون کتابها میتونید استفاده کنید
حالا بازم شک دارین بذارین بچه ها بیان بیشتر راهنماییتون کنن

سلام. دوستان جایی رو میشناسید که بشه ازش قبولی های یک رشته ی خاص رو توی کنکور 88 پیدا کرد؟
که مثلا تو IT تو سال 88 تا چه رتبه ای توی دانشگاه تهران قبولی داده...

اینجوری نمیشناسم. ولی یادگار ماندگار کانون به دردتون میخوره؟
لینک دانلودش هست

Mohammad_666
03-11-2009, 12:25
یعنی اگر شما کنکوری سال قبل بودی یعنی اولین کنکورتون سال قبل بوده از همون کتابها میتونید استفاده کنید

لینک دانلودش هست
ممنونم منتظر پاسخ سایر بچه ها میمونم.

morteza_bayan
03-11-2009, 12:53
یک سوال داشتم:
برای شرکت در المپیاد باید دانش اموز باشی؟

Tabasom.Sweet
03-11-2009, 14:57
یک سوال داشتم:
برای شرکت در المپیاد باید دانش اموز باشی؟

المپیاد دو نوع داریم :

المپیاد دانش اموزی: بستگی به درس المپیاد داره ولی همش برای پایین تر از مقطع پیش هست

المپیاد فیزیک و ریاضی و شیمی و ... که تا مرحله ی جهانی داره درسته که المپیاد مرحاه ی اولش رو سال دوم دبیرستان میشه شرکت کرد
ولی فقط دعوت میشید مرای مرحله ی دو که در سال سوم دبیرستان بدون قبولی تو مرحله یک برید مرحله دو رو بدید
اصلش بچه های سال سوم هستند که تا میتونند مرحله ی 2 و 3 شرکت کنند و اگه مرحله 3 رتبه اوردند

برن مرحله ی جهانی

***نکته: المپیاد ادبی ازین خبر ها نیست دیگه.خب معلومه که چون زبان فارسی هست دیگه اخرین مرحلش
همین کشوری هست و رتبه بیارید هم فقز میتونید تو دانشگاه بدون کنکور " رشته ی ادبیات" بخونید
کلا چیز مزخرفیه با این اوصاف

چون حتی کسی که به ادبیات علاقه داره بهتره ریسک از دست دادن سومش رو نکنه و برای کنکور بخونه و رشته ی ادبیات
تو دانشگاه هم اصلا" قبول شدنش سخت نیست خیلی هم خیلی هم راحته خیلی

المپیاد دانشجویی: باید دانشجو باشی

:11:

-------

بچه ها نمیخواین تو تاپیک رفع اشکال همراهی کنید؟

وقتی فقط یکی دونفر جواب سوالای دوستامون رو بدن احتمالش هست که نواقص پاسخشون بدون تصحیح باقی بمونه ....

eblisandenzo
03-11-2009, 16:37
سلام بچه ها میشه لینک دانلود یادگار ماندگار سال 88 رو برام بزارین چون تو گوگل فقط 87 بود .
لطفا به صورت پیغام خصوصی بفرستین
ممنون

Tabasom.Sweet
03-11-2009, 17:05
ظاهرا فقط 87 ِش رو سایتها هست

ممنون میشم اگر کسی لینک 88 ِش رو داره لطف کنه

HOJ-JAT
03-11-2009, 19:41
سالم بر کنکوری های عزیز منم پارسال حال و هوای شما رو داشتم:41:
مهندسی نرم افزار ملی نیم سال دوم قبولیدم الان هم دارم حال میکنم:8:
فقط یک نکته سال 87شیمی سخت بود
پارسال88 ریاضی
و امسل احتمالا فیزیک سخته:2:
پس بر پچ ریاضی بشینین فیزیکو خوب بخونیین به نظر من اصلا دور فیریک 1 همون آینه ها و.. خط بکشن چون تو کنکور گیج میشین خفن .....تازه سوال هم خیلی ازش نمیاد
ارزوی ما موفقیت شما:10:ست

Mohammad_666
03-11-2009, 20:58
سلام دوستان من ساله دومه که میخوام توی کنکور شرکت کنم یعنی 88 شرکت کردم حالا یه سوال ازتون داشتم و اون اینه که کتاب هایی که در سال 88 منبع بودند نسبت به کتاب هایی که در 89 منبع هستند چه تفاوتی کردند مثلا در در زبان فارسی 3 درسی به نام واحدهای زبر زنجیری داشتیم که حالا برای سال 89 با توجه به ساله تحصیلیشون و کتاب اون سال این درس رو الان ندارند و طبیعتا در سال 89 هم نمیاد میشه یه نفر آمار صحیح این تغییرات رو به من بده منابع 89 رو دیدم اما به کتاب ها دسترسی ندارم و از همون کتابهای قبلیم استفاده میکنم .
با تشکر.
کسی میتونه به ما کمک کنه؟

frnsh
03-11-2009, 21:47
مثل اینکه شما از اینکه معلم ندارید یه خورده ناراحتید ولی خبر ندارید اینجا همه(اکثریت بجز جاهای نایاب که معلمای خوبی دارن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif) از معلم متنفرن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif فقط میخوان یجوری معلم بپیچونن یا برن کلاس های بیرون یا از روی کتاب آموزشی بخونن خلاصه خوش به حالتون که مجبور نیستید مدرسه برید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

به نکته ی خیلی ظریفی اشاره کردین! خیلی از بچه ها همینطورن. مثلا امروز امتحان ادبیاتو قرار بود تستی بگیره. همه رو دیدم با یه کتاب کمکی! حالا منطقی هست که تست بزنن از توشون، اما جالب اینجا بود که دیدم فقط متنش رو میخوندن! البته منم فقط تست زدم.
اما حیف که آخرش تشریحی گرفت!!!!

مثل مشکلات جسمانی مشکلات مادی یا هر چیزه دیگه جواب سوال ها رو هم دوست داشتید فقط فکر کنید به من فضول نگین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

من تا یه مدتی همینطور بودم. خودمو کاملا با خودم مقایسه میکردم. هر روز و شبم شده بود عذاب وجدان!
که چرا شب قبل 12 خوابم نمیره؟ چرا صبح با اولین زنگ پا نمیشم؟ چرا ظهر که از مدرسه میام، از یک ساعت بیشتر میخوابم؟ چرا وقت نمیکنم کاملا به برنامه م عمل کنم؟ چرا وقتی برای اینکه یه ذره عذاب وجدانم کم شه و بازی میکنم، زمانش زیاده؟

کلا خیلی بد بود تا اینکه یه کم مشورت کردم. تقریبا با خیلی ها هم تو خونواده هم تو دوستام. به این نتیجه رسیدم که بدک نیست یه ذره خودمو با دیگرون هم مقایسه کنم. نباید اینقدر به خودم سخت بگیرم و انتظار داشته باشم که Perfect بشم. هیچکی نمیتونه اینطور باشه، اما حداقل میتونه به این حالت نزدیک بشه. وقتی دارم واسه دوری از عذاب وجدان و یه ذره تفریح، بازی میکنم، دیگه قرار نیست واسه همینم عذاب وجدان بگیرم!

فکر میکنم از امسال تازه فهمیدم زندگی چطوریه!!!! انگار این کنکور واقعا آدم میسازه! نمیگم خوبه ها! خیلی فشار به آدم میاره اونم مخصوصا توی این سن، اما کاریش نمیشه کرد. نمیشه که از مشکل فرار کرد، باید شیرجه زد توش! یاد یه نکته افتادم! توجه کردین میگن وقتی تو دریا دارین شنا میکنین، اگه یه موج اومد، نباید ازش فرار کنین، چون آخرش میاد و نمیتونین تحمل کنین. اما باید به طرفش شنا کنین. اینو از خیلی ها شنیده بودم و به نظرم حرف جالبیه!

ببخشید سرتون رو درد اوردم، نمیخوام بگم نباید با خودمون رقابت کنیم، میگم در حینش باید به دیگرون هم نگاه کرد، اگه لقمه خیلی بزرگی برداریم و انتظار Perfect بودن داشته باشیم، به احتمال زیاد مثل من، عذاب وجدان میگیریم! فقط سعی کنیم مثل حد، فقط به طرفش میل کنیم و ببینیم تا چقدر میتونیم بهش نزدیک بشیم! اما آهسته و پیوسته!

اما وقتی از سر درس بلند میشدم اصلا ناراحت نمیشدم و عذاب وجدان نمیگرفتم حتی اگه شب امتحان ترم بود چون واسم مهم

به نکته ی ظریفی اشاره کردی. کاملا تایید میشه.
واسه همینم میگم امسال آدم میسازه! انگار یهو وارد یه دنیای دیگه شدی! خیلی عجیبه و ترسناک. اما باید تندی راهمونو پیدا کنیم.
فکر میکنم اول باید حتما خودمونو بسازیم و بعد با خیال راحت میتونیم درس بخونیم. باید تمام مشکلات رو جمع کنیم و واسه هرکدوم یه راهی پیدا کنیم. خیلی زمان میبره ها، فکر کنم واسه همینم اینقدر وقتمون کمه. خداییش خیلی کار شاقیه که هم خودتو بسازی و هم به درست برسی. اما اگه خودسازیه حل بشه، اونم خیلی راحت حله. این کاریه که قبلا باید انجام میدادیم، اما تو شرایطش نبودیم.

بازم ببخشید که سرتون رو درد اوردم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

frnsh
03-11-2009, 22:18
یه خورده نه ، خیلی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](44).gifواقعا دیگه دارم کلافه میشم مگه یکی دو تا درسه

این وسط یه فیزیک رو بلدم

الان واقعا کلافم

اولا بگم حرفات واقعا منطقیه و به حقه.

فکر کنم همه این مشکلاتو دارن و اون کسی موفقه که این مشکلاتو حل کنه. کنکور کسیو میخواد که این مشکلاتو حل کنه و به حدی برسه که آرامش داشته باشه. کنکور واقعا غول نیست، اما اینکه مرد میدان میخواد، غیر قابل انکاره! شاید بعضیه نابغه باشن، اما خب، همونا هم حتما مشکلاتی داشتن. شاید بعضیا سال اولشون نباشه، اما همینا هم بازم همین مشکلاتو داشتن. امیدوارم به کسی بر نخوره، اما به نظرم اونا نتونستن این مشکلات رو تا حدی که لازمه حل کنن. پس مجبورن سال بعد، یا سالهای بعد حلش کنن. کسی که یه سال میشینه و میخونه، زیادم احتمال قبولیش زیاد نمیشه، کم هم نمیشه. زیاد نمیشه چون درسها شاید تو ذهنش اونقدر تازه نباشه که تو ذهن ماهاست.

مثلا همین رستگار، به نظرم این مشکلات ذهنی و اخلاقی (به نظرم اصل مشکلات همینه، عادتها و تلقینها و تو این مایه) رو حل کرده. مجبورم بوده بیشتر تلاش کنه و بیشتر به perfect بودن برسه، چون خودش گفته رتبه 1 میخواسته!
در مورد اینم که گفتم بعد از چندسال احتمالش ممکنه کم یا زیاد بشه، مثال بارز دارم. قبلا هم گفتم یکی از فامیلامون سال اول هیچی در نیومد، اما سال دوم شریف در اومد. یکی دیگه هم سال اول هیچی در نیومد، سالهای بعدی هم همچین فرقی نکرد!

در مورد اینکه میگی سالهای قبل هم مثل الانن کاملا تایید میشه!!
فکر کردی چند نفر اینطور نبودن؟ فکر میکنم تعدادشون زیاد باشه! آخه خداییش توی شرایط کنکور قرار نگرفته بودن که بدونن مشکل کجاس. به نظرم اگه میتونستیم خودمونو زودتر توی حال و هوای کنکور بندازیم خیلی بهتر بود، اما خیلی کار سختیه و الانم کاری نمیشه کرد. من یکی حداکثر تونستم به تابستون همین امسال بکشونمش!

بعدشم بگم، میدونین که کنکور فقط از کتاباس. اگه میخوای با مشکل مواجه بشی، به نظرم تست سراسری و اگه خواستی آزادو بزن، خیلی کمک میکنه که بفهمی کنکور غول نیست! فکر کنم همه ی جوابهاش رو هم بشه از تو کتاب یافت. حالا بعضی جاها یه ذره درک مطلب و فکر کردن میخواد، اما وقتی مشکل توی یه تست حل بشه، دیگه هوش فوران میکنه! اونوقت میبینی که همچینم با انیشتین فرق نداری! فقط اراده میخواد! شما هم که از معلومه درکی میخونی، پس کارت حله.

در مورد P30 هم بگم که کاملا تایید میشه. خیلی به منم کمک کرد. توی مدرسه اینقدر جو کنکوری نیس که اینجا هست!

ولی بدونین که ما یه برگ برنده داریم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif ما ها که سال دوم امتحان میدیم دیگه مدرسه نداریم که نگران امتحان و ... باشیم...
صبحامون مال خودمونه...
و کلی امتیازای دیگه که بچه های دیگه ندارن...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif
می شود و می توانیم ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

اما من فکر میکنم شرایط ما و سال بعدی ها همچینم فرق نمیکنه. چند دقیقه پیش هم گفتم،خیلی مورد عینی بوده که اینو میگم.

پیشاپیش ممنون

خب مگه شما کتابهای جدیدو نگرفتین؟ در مورد جزوه های کلاس چطور؟ یا کتابهایی که مال کلاسن، مثل رمزینه.

شما خوب بخونین مثه من نشین یادتون بره چی خوندین ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

به نکته ی ظریفی اشاره کردین!
یاد دبیر دیفرانسیلمون افتادم! امروز میگفت رشته ریاضیشو توی دانشگاه اصفهان خونده. اما گفت خیلی پشیمونه که اولا نرفته مهندسی و دوما ادامه نداده. نمیدونم چرا هرکی میره دانشگاه، میگه خیلی پشیمونم که بیشتر خوندم. خداییش از خیلیا اینو شنیدم و خواستم بعدا پشیمون نشم. اما واقعا انگار نمیشه!!!! فکر نمیکنم اگه اونا به گذشته برمیگشتن و تو همین شرایط بودن، بیشتر میخوندن!!!! به نظرتون درست فکر میکنم؟

بچه ها نمیخواین تو تاپیک رفع اشکال همراهی کنید؟

وقتی فقط یکی دونفر جواب سوالای دوستامون رو بدن احتمالش هست که نواقص پاسخشون بدون تصحیح باقی بمونه ....

میشه آدرسش رو بدین. ببخشیدا، آخه من توی تو انجمن گشتن اصلا مهارت ندارم. هر تاپیکی هم که میرم، توی Favovite سیو کردم!

پس بر پچ ریاضی بشینین فیزیکو خوب بخونیین به نظر من اصلا دور فیریک 1 همون آینه ها و.. خط بکشن چون تو کنکور گیج میشین خفن .....تازه سوال هم خیلی ازش نمیاد

ممنون از نظرتون و قابل احترامه.
اما من خیلی شنیدم که درسی رو کنار نذارید. ممکنه از همون تستی خیلی آسون بدن که بعدن دلتون بسوزه که چرا حتی یه نگاه گذرا هم نکردین! و اینکه از این مبحث آینه ها و نور فکر کنم 4 تا تست میاد.

Tabasom.Sweet
03-11-2009, 22:43
میشه آدرسش رو بدین. ببخشیدا، آخه من توی تو انجمن گشتن اصلا مهارت ندارم. هر تاپیکی هم که میرم، توی Favovite سیو کردم!

فرنوش جان بینهایت ممنون از راهنمایی هات:11:ممنون از اینکه وقت میذاری
رفیق تو امضام ادرسش هست دیگه

اینجا هم میذارم

اما من خیلی شنیدم که درسی رو کنار نذارید. ممکنه از همون تستی خیلی آسون بدن که بعدن دلتون بسوزه که چرا حتی یه نگاه گذرا هم نکردین! و اینکه از این مبحث آینه ها و نور فکر کنم 4 تا تست میاد

موافقم.

مبحث اعلال در عربی هم همینطوره خیلی ها میذارن کنار ولی نمیگم تسلط ولی بهتره تا حدودی بخونینش

frnsh
03-11-2009, 22:49
فرنوش جان بینهایت ممنون از راهنمایی هات[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gifممنون از اینکه وقت میذاری

خواهش میکنم دوست من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وظیفه س.
آخه اینا خیلی وقت بود که مشکلام بود و نهفته بود! یعنی واقعا میدونستم مشکل دارم اما نمیدونستم دقیقا از کجاس! هنوزم خیلی هاشو نمیدونم و اگه فهمیدم حتما میگم.

از دوستان هم خواهش دارم اگه مشکلات اینطوری رو تونستن حل کنن، حتما به ما هم بگن که چی بوده و چطور حل شده. چون واقعا اکثرش نهفته س و با یه اشاره کوچیکم بهش، کلی آدم جلو میفته. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

siafu
03-11-2009, 23:26

لینک دانلودش هست

یادگار ماندگار برای سال 87 هستش. من 88 رو میخوام. در ضمن یادگار ماندگار 87 هم قبولی IT دانشگاه تهران رو نزده

timsar jackson
03-11-2009, 23:50
کتاب زبان فارسی 3 من مال سال 86....

کتاب سال 87 تغییر کرده؟

آخه تو برنامه ی کانون که نگا میکنم صفحه هایی که نوشته با کتاب من جور در نمیاد...

پ.ن:فرنوش خانوم ممنون از پستتون بهم کمک کرد...

AEZ_Best
04-11-2009, 00:16

کتاب سال 87 تغییر کرده؟

آخه تو برنامه ی کانون که نگا میکنم صفحه هایی که نوشته با کتاب من جور در نمیاد...

درس واحد های زبر زنجیری حذف شده

دوستان بگین کانونو تا کجا خوندید تا منم در جو!!! قرار بگیرم
این دفعه دیگه اوضام خیلی خیطه!!
من فیزیک 3 رو کل فصلو از اندیشه سازان خوندم با دورهی قواعد دو درس عربی با سیگما تا حدودی (البته مسلط نشدم جونمم درومد (دوستان قدر معلم روبدونید))
فیزیک پیشم اندیشه سازان
شیمی پیشم فقط کتاب
تحلیلی هم دارم روی فصل مشترک کار میکنم
یه نموره هم حسابان خوندم
با معنی درس2 زبان پیش

ولی بازم که نگاه میکنم میبینم همش مونده!

شمام بنویسیدا منتظرم

HOJ-JAT
04-11-2009, 09:37
اما من خیلی شنیدم که درسی رو کنار نذارید. ممکنه از همون تستی خیلی آسون بدن که بعدن دلتون بسوزه که چرا حتی یه نگاه گذرا هم نکردین! و اینکه از این مبحث آینه ها و نور فکر کنم 4 تا تست میاد.
اولا هیچ تستی تو کنکور ساده نمیدن..
دومااینه ها فرمول وحالت های بسیار زیاد وگیج کننده ای داره..درحلی که فیزیک 2 پیش دانشگاهی خیلی راحت میشه تستاشو زد..
سوما اگر بخواهی همه ی درسا رو بخونی وهمه ی مباحث رو ..اشتباه بزرگی میکنید بذار به ماهای اخر برسید..
با ارزوی موفقیت شما..

yusef
04-11-2009, 10:07
من بدبخت که هم باید دانشگاه برم هم واسه کنکور بخونم.
خانوادم زورکی من رو فرستادن.
حالا هم هالیدی هم فیزیک دبیرستان رو با هم میخونم.
چه شود:31:
ولی بذارید یه تجربه رو بهتون بگم.
چه واسه کنکور چه زندگی هدف پایین و کمی رو انتخاب نکنید.

morteza_bayan
04-11-2009, 10:27
دومااینه ها فرمول وحالت های بسیار زیاد وگیج کننده ای داره..درحلی که فیزیک 2 پیش دانشگاهی خیلی راحت میشه تستاشو زد..
سوما اگر بخواهی همه ی درسا رو بخونی وهمه ی مباحث رو ..اشتباه بزرگی میکنید بذار به ماهای اخر برسید..
با ارزوی موفقیت شما..
نظرتون قابل احترامه ولی هیچکس توی این تاپیک ( منظورم شماهایین :31:) حق نداره چیزی رو کنار بذاره
فهمیدین؟:31:

elendil
04-11-2009, 16:19
با ارزوی موفقیت شما..

من یه چیزیو به همه گفتم به توام میگم گوش کن خوبه

روش های موفقیت توی کنکور فردی هستش چون اگه جمعی بودش الان همه رتبه 2 میشدن اونی که جمعی و فراگیر هست روش هاش شکست هست که حذف درس هم یکی از اونا هستش لطفا با این حرفات جو تاپیک رو خراب نکن چون هم غیر منطقی هست هم کسی که بخواد از الانم شروع کنه خیلی راحت با هر برنامه ای به غیر سنجش پیش بره میرسه به طور کامل درسا رو بخونه در ضمن همه تستای کنکور هم سخت نیستش طراح های هوشمند کنکور سعی میکنن سوالای اولیه هر درسی رو سخت بدن یعنی توی کنکور سوالات از سخت به آسون چیده میشه + سختی یه تست هم این نیستش که من نتونستم بزنم حسن و تقی هم نزدن ولی نقی زد بر اساس مطالب موجود هستش . . .

HOJ-JAT
04-11-2009, 17:03
نظرتون قابل احترامه ولی هیچکس توی این تاپیک ( منظورم شماهایین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif) حق نداره چیزی رو کنار بذاره
فهمیدین؟:دی
از ما گفتن بود...حلا خودتون سر جلسه میفهمین..

GodFatherAmin
04-11-2009, 17:28

کتاب سال 87 تغییر کرده؟

نه برای شما کامل تره الان یکمشو حذف کردن

new life
04-11-2009, 21:24
هر جور سوالی میتونن از شعرهای حفظی بدن مثلا: از ارایه ها ی بیت سوال بدن یا بگن این بیت با چه بیتی قرابت معنای دارد یا املا و.....................

دوستانی که ترمی میخوند تروخدا یاری کنید . ترمیها جفتشو (هندسه وگسسته)دارن میخونن ایا؟؟؟

timsar jackson
04-11-2009, 21:49
دوستانی که ترمی میخوند تروخدا یاری کنید . ترمیها جفتشو (هندسه وگسسته)دارن میخونن ایا؟؟؟

من جفتشو ترمی میخونم...که هر 2 تا تو ترم 1 تموم شه...

mahdis_apex
04-11-2009, 23:02

من جفتشو ترمی میخونم...که هر 2 تا تو ترم 1 تموم شه...

ta unjaee k man midoonam age bekhayn termi bezanin bayad yekisho bezanin.
khob hala age har 2 ta sho dari mikhunin bayad sali bezanin dge .
aslan sare azmun ba tavajo b tedad soalayi k vase termi midan,nemiresin har2 ta ro bezanin.
chon tuye termiha vase harkodom 20 ta soal midan vali toe sali 10 ta midan,
man khodam har dotasho mikhunam k sali ham javab midam
y negah b daftar che o zaman bandiash bendazin mozo dastetun miad.

timsar jackson
05-11-2009, 00:06
ta unjaee k man midoonam age bekhayn termi bezanin bayad yekisho bezanin.
khob hala age har 2 ta sho dari mikhunin bayad sali bezanin dge .
aslan sare azmun ba tavajo b tedad soalayi k vase termi midan,nemiresin har2 ta ro bezanin.
chon tuye termiha vase harkodom 20 ta soal midan vali toe sali 10 ta midan,
man khodam har dotasho mikhunam k sali ham javab midam
y negah b daftar che o zaman bandiash bendazin mozo dastetun miad.

هم میشه ترمی خوند و سالی زد..هم میشه ترمی بخونی مثلا هندسه رو سر جلسه ترمی بزنی گسسته رو بیای تو خونه خودت

از خودت امتحان بگیری...

HOJ-JAT
05-11-2009, 09:36
برای ادبیات کنکور اون شعر هایی که حفظ کنیم هست از آرایه هاش سوال میاد؟معنی چه طور؟
اصلا کلا غیر از حفظ شعر ار این شعر ها چه جور سوالاتی میاد؟؟

بله از معنی ها شم سوال میاد همون ارتباط معنایی..

mehdi_7070
05-11-2009, 09:37
برای ادبیات کنکور اون شعر هایی که حفظ کنیم هست از آرایه هاش سوال میاد؟معنی چه طور؟
اصلا کلا غیر از حفظ شعر ار این شعر ها چه جور سوالاتی میاد؟؟

از معنی شعر در کنکور سؤال نمیاد و تقریبا همه‌ی سؤالات آرایه از خارج کتاب طرح می‌شه!
ولی در کل برای کنکور اهمیت این قسمت مثل خود درس‌های کتاب هست.

darvishi.2292
05-11-2009, 10:18
هااااااااااا ای که وگفتی یعنی چهههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟:42:

juventuss
05-11-2009, 10:25
[با سلام خدمت همه شما راستش این یکی دو ماه کم تر میومدم نت اما هر بار که میومدم از احوالتون با خبر می شدم !

راستش به همتون پیشاپیش قبولی در کنکور 89 را تبریک میگم چون با این انگیزه و تلاش و علاقه ای که در شما می بینم موفقیتتون رو تضمین میکنم !

من که از همین الان خودم رو پشت کنکوری می بینم و هیچ امیدی به کنکور 89 ندارم ! فقط خدا کنه برای سال 90 این معدل پیش رو حساب نکنن که اگه حساب کنن اونوقته که ....... !

خب امیدوارم روز به روز به هدفتون نز دیک تر بشید و شهریور 89 به هدفتون دست پیدا کنید !

HOJ-JAT
05-11-2009, 11:12
از معنی شعر در کنکور سؤال نمیاد
:18::18::18:

morteza_bayan
05-11-2009, 11:26
[با سلام خدمت همه شما راستش این یکی دو ماه کم تر میومدم نت اما هر بار که میومدم از احوالتون با خبر می شدم !

راستش به همتون پیشاپیش قبولی در کنکور 89 را تبریک میگم چون با این انگیزه و تلاش و علاقه ای که در شما می بینم موفقیتتون رو تضمین میکنم !

من که از همین الان خودم رو پشت کنکوری می بینم و هیچ امیدی به کنکور 89 ندارم ! فقط خدا کنه برای سال 90 این معدل پیش رو حساب نکنن که اگه حساب کنن اونوقته که ....... !

خب امیدوارم روز به روز به هدفتون نز دیک تر بشید و شهریور 89 به هدفتون دست پیدا کنید !
از این به بعد این تاپیک جای افراد نا امید نیست کسایی که میدونو زود خالی میکنن:41: اگر الان کاری کردین که خوب وگرنه کارتون خرابه
یک توصیه دوستانه به شما :
بهترین سال برای قبولی در دانشگاه سال پیش دانشگاهی هست

shifter
05-11-2009, 11:35

رفیق اب دستته بزار زمین که الان وقت خوندنه و اصلا هم دیر نیست هنوز!
و بدون که معدل پیش یحتمل برای کنکور 90 حساب میشه...

mehdi_7070
05-11-2009, 11:36
:18::18::18:

چیز اشتباهی گفتم؟!:31:
معنی شعر سؤال نمیاد دیگه! در سال‌های اخیر سؤالی با این مضمون که "معنی بیت ... کدام است" تا حالا اومده؟ (دانشگاه آزاد منظورم نیست!)
منظور من خود معنی بود نه مفهوم که اتفاقا بیشترین حجم سؤالات ادبیات را داره:46:

Alamate Soal
05-11-2009, 11:58
بچه ها اينايي كه كنكور ميدن ولي انتخاب رشته نميكنن محروم ميشن ؟

timsar jackson
05-11-2009, 13:49
بچه ها اينايي كه كنكور ميدن ولي انتخاب رشته نميكنن محروم ميشن ؟

نه فکر نکنم...فکر کنم هر کی انتخاب رشته کنه و روزانه قبول شه و نره بعد محروم میشه

Atman
05-11-2009, 15:10
سلام خدمت دوستان

من با خودم قرار گذاشته بودم که دیگه تو پی سی ورلد پیدام نشه ( طی یک سری ما جراهایی که جای ذکرش نیست ( :31:
اما بعد از برخورد به این تاپیک انقدر برام جالب بود که طلسمو شکوندم ! حقیقتش فکر نمی کردم با همچین تاپیکی اینجا روبرو شم ! ( خیلیم برام جای سواله که چطور بچه های کنکوری می یان اینجا ! چون من خودم سال کنکور فقط از کامپیوتر در حد دیدن نتایج استفاده می کردم )

خواستم بگم من ازین به بعد اینجا سر می زنم و اگر کمکی خواستید در خدمتم
رتبه خودم تو کنکور 88 شد 247 ( ریاضی ) و چندین کلاسم داشتم و دارم و چند نفر مشاوره غیر رسمی می دم
کلا یک پا آچار فرانسم :دی

خوشحال می شم کمکی از دستم بر میاد بکنم
چه علمی چه آماری چه ......

موفق باشید

masud-000000
05-11-2009, 16:26
سلام خدمت دوستان

من با خودم قرار گذاشته بودم که دیگه تو پی سی ورلد پیدام نشه ( طی یک سری ما جراهایی که جای ذکرش نیست ( :31:
اما بعد از برخورد به این تاپیک انقدر برام جالب بود که طلسمو شکوندم ! حقیقتش فکر نمی کردم با همچین تاپیکی اینجا روبرو شم ! ( خیلیم برام جای سواله که چطور بچه های کنکوری می یان اینجا ! چون من خودم سال کنکور فقط از کامپیوتر در حد دیدن نتایج استفاده می کردم )

رتبه خودم تو کنکور 88 شد 247 ( ریاضی ) و چندین کلاسم داشتم و دارم و چند نفر مشاوره غیر رسمی می دم

موفق باشید
آقا شما هنوز زنده هستید؟؟؟؟
آخه دور بودن از نت واسه من مثل این میمونه که اکیسزن وجود نداشته باشه..:27:(شما رو نمیدونم!!!)
ولی پس با این اوصاف دیگه باید قید اکسیژن رو کلا بزنیم تا تو کنکور قبول شیم....:13:

Alamate Soal
05-11-2009, 16:52
سلام خدمت دوستان

موفق باشید

درسته كه درس و كنكور اهميت دارن ولي ديگه نه اينقدر كه آدمو از پس سي ورلد بندازن ! :31:

Atman
05-11-2009, 16:52
آقا شما هنوز زنده هستید؟؟؟؟
آخه دور بودن از نت واسه من مثل این میمونه که اکیسزن وجود نداشته باشه..:27:(شما رو نمیدونم!!!)
ولی پس با این اوصاف دیگه باید قید اکسیژن رو کلا بزنیم تا تو کنکور قبول شیم....:13:

ببین منم مثل تو بودم . معتاد نت معتاد ورلد آو وارکرفت و ...
اما برا خودم یک هدف تعیین کردم و رسیدن به هدفم مستلزم یک سری شرایط بود.
باید ببینی چقدر هدفتو می خوای
من حتی حرف این هایی رو که می گن ذره ذره کم می کنیم این چیزارو قبول ندارم ! باید با قضیه مثل چسب زخم برخورد کرد ! یهو قطعش کن بریزش دور بره.. اگر می خوای به هدفت برسی

بزار راحتت کنمم ببین شاید تو تو روز مثلا 4-5 ساعت درس بخونی که خیلی خوبه یک ساعتم بیا پای کامپیوتر
اما رقیبای اصلی کنکور این کارو نمی کنن و ذره ذره آمارات افت می کنه نه به خاطر اینکه تو چیزی کم گذاشتی دلیلش اینه که بقیه بیشتر از تو کار می کنن...

به این قضیه بیشتر فک کن
سال کنکور چند تا آفت اصلی داره یکیش همینه

new life
05-11-2009, 17:10
از این به بعد این تاپیک جای افراد نا امید نیست کسایی که میدونو زود خالی میکنن:41: اگر الان کاری کردین که خوب وگرنه کارتون خرابه
یک توصیه دوستانه به شما :
بهترین سال برای قبولی در دانشگاه سال پیش دانشگاهی هست
لطفا (اگر ممکنه از این چیزا نگید که چه سالی خوبه چه سالی بد) :28:1 پشت کنکوری ها به اندازه ی کافی اعصابشون خورد هست 2 هزار بار هم گفتم که سال اول ممکنه به هر دلیلی ادم کنکورشو خراب کنه .بعدشم فارغ التحصیلها معمولا نتایج خیلی خوبی میگیرن . من الکی نمیگم خودم خیلی ها رو میشناسم سال دوم شریف قبول شدن !!

Atman
05-11-2009, 17:17
لطفا (اگر ممکنه از این چیزا نگید که چه سالی خوبه چه سالی بد) :28:1 پشت کنکوری ها به اندازه ی کافی اعصابشون خورد هست 2 هزار بار هم گفتم که سال اول ممکنه به هر دلیلی ادم کنکورشو خراب کنه .بعدشم فارغ التحصیلها معمولا نتایج خیلی خوبی میگیرن . من الکی نمیگم خودم خیلی ها رو میشناسم سال دوم شریف قبول شدن !!

حرفی که می زنی درسته !
اما نمونه های موفق سال اولی بیشتر سال دوم و دوم به بعدی هاست ! نمی تونیم که چشمونو به روی حقایق ببندیم !

Alamate Soal
05-11-2009, 17:52
بچه ها كسي ميتونه اينو حل كنه ؟
خيلي راحت و سادتست ولي من دو جور جواب آوردم براش كه با هم فرق ميكنن !
ميشه كمكم كنين ؟

mahyar_bt
05-11-2009, 18:16
60% قبولی های دانشگاه های دولتی تراز اول سال دومی ها هستن :27: مثل خودم (که قراره اینجور بشه ) :21: حالا نگید این حرف از کجا اوردید چون منبع ندارم پارسال پیارسال بود تو یکی از مجله ها خوندم حرف دومم رو هم از خودم در اوردم :31:

eblisandenzo
05-11-2009, 20:23
سلام رویا خانوم . نیستی ؟:20:
25 ساعت رو زدی تو گوشش دیگه ؟:31:
پیمان هم که دیگه 48 ساعت مطالعه 15 دقیقه استراحت :46:

میبینم که هنوز پاییز تموم نشده به page 400 رسیدیم . :18:
من فکر کنم تا شب کنکور به 10000 هم برسیم .
آزمونها چه طوره ؟ خوب پیش میره ؟
ایشالله که این طور باشه .
فعلا بای

timsar jackson
05-11-2009, 21:06
پیمان هم که دیگه 48 ساعت مطالعه 15 دقیقه استراحت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برعکس!15 دقیقه مطالعه 48 ساعت استراحت..

mahyar_bt
05-11-2009, 21:16
سلام خدمت دوستان

موفق باشید
شما خیلی میتونید به ما کمک کنید به واسطه ی تجربیاتتان رموز این رتبه تخیلیتون رو بگید :31:
راستی یه سرم به تاپیک کتاب ها بزنید اونجا هم یه راهنمایی کلی بکنید

shifter
05-11-2009, 21:28
سلام رویا خانوم . نیستی ؟:20:
25 ساعت رو زدی تو گوشش دیگه ؟:31:
پیمان هم که دیگه 48 ساعت مطالعه 15 دقیقه استراحت :46:

میبینم که هنوز پاییز تموم نشده به page 400 رسیدیم . :18:
من فکر کنم تا شب کنکور به 10000 هم برسیم .
آزمونها چه طوره ؟ خوب پیش میره ؟
ایشالله که این طور باشه .
فعلا بای
وای نگو بابا !!:31:
1000 صفحه رو که فکر کنم اسفند اینا رد کنیم...!:31:
بچه ها یکی دیگه از چیزایی که هم حواس منو پرت میکنه چیز مسخره ای به نام FACEBOOK هست...
راه حل بدین که چطوری از شرش راحت بشم....!!:31::19:
و اینکه ساعت مطالعه هفتگیتون رو هم بگین تا یه مقایسه ای داشته باشیم!!:46:

majid.khaledi
05-11-2009, 22:01
بچه ها یکی دیگه از چیزایی که هم حواس منو پرت میکنه چیز مسخره ای به نام FACEBOOK هست...
راه حل بدین که چطوری از شرش راحت بشم....!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif

فیل تر شکنت رو پاک کن تا راحت بشی :دی

Alamate Soal
05-11-2009, 22:04
وای نگو بابا !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1000 صفحه رو که فکر کنم اسفند اینا رد کنیم...![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فكر كنم چشمهاي شما هم كم سو شدن :دي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ايشون گفتن 10000 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

eblisandenzo
05-11-2009, 22:20

من هم مثل شما اعتیاد دارم . البته اعتیاد به فروم داشتم که الان 4هفته میشه دارم ترک می کنم .
تازگی ها هم به erepublik دارم اعتیاد پیدا میکنم البته روزی 1ساعت نه بیشتر اما خوب هر چی عادت بشه بد هسش( جنبه منفی مسائل)

من فارغ التحصیل هستم و فته ای 40 دارم

فكر كنم چشمهاي شما هم كم سو شدن :دي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ايشون گفتن 10000 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به خاطر درس خوندن زیاد هستش

mazg
05-11-2009, 22:29
درس واحد های زبر زنجیری حذف شده

دوستان بگین کانونو تا کجا خوندید تا منم در جو!!! قرار بگیرم
این دفعه دیگه اوضام خیلی خیطه!!
من فیزیک 3 رو کل فصلو از اندیشه سازان خوندم با دورهی قواعد دو درس عربی با سیگما تا حدودی (البته مسلط نشدم جونمم درومد (دوستان قدر معلم روبدونید))
فیزیک پیشم اندیشه سازان
شیمی پیشم فقط کتاب
تحلیلی هم دارم روی فصل مشترک کار میکنم
یه نموره هم حسابان خوندم
با معنی درس2 زبان پیش

ولی بازم که نگاه میکنم میبینم همش مونده!

شمام بنویسیدا منتظرم

بابا خوب خوندی دیگه...من فقط دیفرانسیل بدون تست و با خلاصه نویسی....شیمی پیش نصفش و با تست و خلاصه نویسی...گسسته بدون تست و با خلاصه نویس...شیمی 2 با خلاصه نویسی و تست......
دیگه هیچی نخوندم...دهنم سرویس شده...چون آزمون قبل هیچی نخوندم اینبار انگار دارم 2 تا آزمون و با هم میدم...
ایشالله تموم میکنم.:5:

michael jackson
05-11-2009, 23:44
تاپیک خوبی دارین ولی به نظرم این مشاوره ها 20 % کار هست اصلش درس خوندن هست !

Tabasom.Sweet
06-11-2009, 00:53
از معنی شعر در کنکور سؤال نمیاد و تقریبا همه‌ی سؤالات آرایه از خارج کتاب طرح می‌شه!
ولی در کل برای کنکور اهمیت این قسمت مثل خود درس‌های کتاب هست.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

همچین چهار تا بیت میده میگه معنی کدوم متفاوته ما هم که x=y=z=q :31: میمونیم توش تمیز

همه‌ی سؤالات آرایه از خارج کتاب طرح می‌شه!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

به فور و تست داریم که یه بیت از کتاب میده چهار تا گزینه ی ارایه وجود داره

میگه کدومش تو این بیت نیست؟ (چون معمولا کدوم هست؟که راحت میشه)

اون قسمت قرابت معنایی هست که خارج از کتاب میدن

و گرنه شعرهای کتاب رو باید کاااااااااااااااااااامل حل و فصل و هضم :27: ِ شون بکنین .

mehdi_7070
06-11-2009, 10:19
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

همچین چهار تا بیت میده میگه معنی کدوم متفاوته ما هم که x=y=z=q :31: میمونیم توش تمیز

این‌جا توضیح دادم:

چیز اشتباهی گفتم؟!:31:
معنی شعر سؤال نمیاد دیگه! در سال‌های اخیر سؤالی با این مضمون که "معنی بیت ... کدام است" تا حالا اومده؟ (دانشگاه آزاد منظورم نیست!)
منظور من خود معنی بود نه مفهوم که اتفاقا بیشترین حجم سؤالات ادبیات را داره:46:
اون چیزهایی که شما می‌گید مفهوم هست نه معنی. سؤال می‌گه مفهوم کدوم متفاوته نه معنی:46:
چون مفهوم خیلی کلی‌تر از معنی هست. فکر کنم توی کتاب دکتر سبطی در این‌باره توضیح داده شده باشه!

و گرنه شعرهای کتاب رو باید کاااااااااااااااااااامل حل و فصل و هضم :27: ِ شون بکنین .
درست نقل‌قول کنید:31: من گفتم تقریبا! سؤالات آرایه ادبیات رشته ریاضی 88 تمام بیت‌ها از خارج کتاب انتخاب شده بودند:46: (چون بقیه رشته‌ها را ندیده بودم "تقریبا" را نوشتم که مشکلی پیش نیاد)

ممنون که جمله‌ی آخر را تذکر دادید. اصلا منظورم این نبود که کتاب را کنار بذارید و کاملا با شما موافقم. قبلا این مورد را گفته بودم:

سعی کنید توی کلاس با دبیرتون بحث کنید و قبل از این‌که ایشون بخواد آرایه‌ها را بررسی کنه خودتون دست به کار بشید و مدام بپرید وسط حرفش :دی ! یا نذارید فقط بگه این بیت این آرایه‌ها را داره و شما هم زود زود بنویسید. دلیلش را بپرسید. این خیلی به شما کمک می‌کنه.

masud-000000
06-11-2009, 10:29
بچه ها این گسسته ترمی کانون خیلی جلو تر از مدرسه است...مثلا واسه آزمون بعد تا صفحه 45 میاد تو آزمون در حالیکه ما تازه صفحه 35 کتابیم.........
میشه تو ازمون به جای ترمی .....سالی رو زد؟؟؟؟(مرکز پیش ما گسسته رو ترمی درس میده..)
مشکلی پیش نمیاد اگه این کارو کنم؟؟؟(اینو هم بگم که من ازمون قبلی گسسته ترمی رو جواب دادم)

panizir
06-11-2009, 11:01
بچه ها این گسسته ترمی کانون خیلی جلو تر از مدرسه است...مثلا واسه آزمون بعد تا صفحه 45 میاد تو آزمون در حالیکه ما تازه صفحه 35 کتابیم.........
میشه تو ازمون به جای ترمی .....سالی رو زد؟؟؟؟(مرکز پیش ما گسسته رو ترمی درس میده..)
مشکلی پیش نمیاد اگه این کارو کنم؟؟؟(اینو هم بگم که من ازمون قبلی گسسته ترمی رو جواب دادم)

شما مي توني سالي گسسته رو بزني اما سالي تحليلي هم بايذ بزني همراش.يعني اين جوري:
يا فقط گسسته ترمي
يا فقط تحليلي ترمي
يا همزمان گسسته و تحليلي سالي

masud-000000
06-11-2009, 12:38
شما مي توني سالي گسسته رو بزني اما سالي تحليلي هم بايذ بزني همراش.يعني اين جوري:
يا فقط گسسته ترمي
يا فقط تحليلي ترمي
يا همزمان گسسته و تحليلي سالي
ولی همونطور که گفتم مدرسه ما داره ترمی گسسته رو درس میده و تحلیلی رو هم ترم بعدی می خونیم....
حالا به نظر شما گسسته این آزمون رو چیکار کنم؟؟
(همونطور که گفتم مدرسه از آزمون عقب تره.....):9::sad:

Atman
06-11-2009, 13:15
شما خیلی میتونید به ما کمک کنید به واسطه ی تجربیاتتان رموز این رتبه تخیلیتون رو بگید :31:
راستی یه سرم به تاپیک کتاب ها بزنید اونجا هم یه راهنمایی کلی بکنید

چشم سوال بپرسید در خدمتم

اینترنت اگر adsl داری دایل آپش کن ! دسترسی خودتو محدود کن یک طوری ! بزار راحتت کنم اینکه بیا شکایت کنی از اعتیادت به یک چی و اظهار ندامت این حرفا کنی دردی رو دوا نمی کنه !

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

به وفور تست داریم .. اما من که تقریبا تمامی تست های سال های مختلف کنکورای مختلف عمومی رو زدم باید بگم اکثریت تست های آرایه هم خارج از کتاب تشریف دارند ! مثلا سوال می ده در کدام یک از 4 بیت زیز آرایه های تشبیه استعاره و مراعات نظیر با هم وجود داره ! و بیت ها خارج از کتابن ! این تست های ساده که می گی به وفورن باعث نشه اعتماد به نفس کاذب بگیری !

به نظر من 20 درصد هم نیست.
5 درصد بیشتر نیست.

10 درصد ! :27:

ولی همونطور که گفتم مدرسه ما داره ترمی گسسته رو درس میده و تحلیلی رو هم ترم بعدی می خونیم....

اگر وقت داری که خودت برو جلو جلو بخون ! اگرم نه خودتو اذیت نکن ! کیفیت تا همون جایی رو که خوندی بهبود ببخش

panizir
06-11-2009, 14:41

همونايي كه بلدينو بزنين يا يه ذره جلوتر خودتون بخونين.

mazg
06-11-2009, 15:19
سلام دوستان.

امروز داشتم گراف ها رو میخوندم..مثل همیشه سعی کردم تجسم کنم:5:،گفتم اینجا بزارم شاید به درد یکی خورد....تجسم کردم که خانواده ما با عمو خاله و عمه و دایی،4تایی میخوایم 1جا 4تا خونه کنار هم بسازیم.اگه روابطمون خیلی خوب باشه و بخوایم خیلی رفت و آمد کنیم باید خونه ها بصورت گراف کامل مرتبه 4 باشه(بیشترین یال=بیشترین راه ها)اگه روابطمون خیلی خوب نباشه و بخوایم کم رفت و آمد کنیم باید خونه ها بصورت درخت مرتبه 4 باشه(کمترین یال=کمترین راه ها)...اگه بخوایم 1 راهی باشه که از دم در همه خونه ها رد بشه باید گراق همیلتنی باشه....اگه هر کدوم از این خانواده ها فقط با یک خانواده قهر باشن و به طرف خونه اونا راهی نداشته باشن گراف اویلری میشه.....اگه 1کی از اون 4 خانواده خیلی بدجنس باشن و هیچ کدوم از اون 3تای دیگه نخوان باهاشون ارتباط(=راه)برقرار کنن ،گراف راس ایزوله داره و 2تا کلاس هم ارزی داره...و به همبن ترتیب..................

ممکنه خوب توضیح نداده باشم،:13:ولی کلا منظورم اینه که تجسم ،مفاهیم و خیلی آسون میکنه....

ramin 69
06-11-2009, 16:18
بچه های کنکوری خسته نباشید

اگه میشه لطفا میزان مطالعتون رو تو یک هفته بگید و بگید چطور ساعات مطالعتون رو میبرین بالا؟

چون من برنامه ریزی کردم این هفته 41 ساعت بخونم ولی 22 ساعت خوندم... البته رتبم تو آزمونا خوبه ها ولی میدونم یکی دو ماه دیگه به مشکل میخورم . 22 ساعت کمه ؟ حداقل چند ساعت باید باشه ؟؟ چطوریه بالای 40 ساعت ببرم ؟ چون من هر روز میرم مدرسه سخته بیشتر از روزی 5 ساعت بخونم

درضمن فردا که کارنامه سنجش اومد حتما 7،8 تا کارنامه میزارم اینجا که کسایی که سنجش نمیدن ببینن تراز و رتبه سنجش چطوریه و...

سلام دوستان.

امروز داشتم گراف ها رو میخوندم..مثل همیشه سعی کردم تجسم کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif،گفتم اینجا بزارم شاید به درد یکی خورد....تجسم کردم که خانواده ما با عمو خاله و عمه و دایی،4تایی میخوایم 1جا 4تا خونه کنار هم بسازیم.اگه روابطمون خیلی خوب باشه و بخوایم خیلی رفت و آمد کنیم باید خونه ها بصورت گراف کامل مرتبه 4 باشه(بیشترین یال=بیشترین راه ها)اگه روابطمون خیلی خوب نباشه و بخوایم کم رفت و آمد کنیم باید خونه ها بصورت درخت مرتبه 4 باشه(کمترین یال=کمترین راه ها)...اگه بخوایم 1 راهی باشه که از دم در همه خونه ها رد بشه باید گراق همیلتنی باشه....اگه هر کدوم از این خانواده ها فقط با یک خانواده قهر باشن و به طرف خونه اونا راهی نداشته باشن گراف اویلری میشه.....اگه 1کی از اون 4 خانواده خیلی بدجنس باشن و هیچ کدوم از اون 3تای دیگه نخوان باهاشون ارتباط(=راه)برقرار کنن ،گراف راس ایزوله داره و 2تا کلاس هم ارزی داره...و به همبن ترتیب..................

ممکنه خوب توضیح نداده باشم،[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gifولی کلا منظورم اینه که تجسم ،مفاهیم و خیلی آسون میکنه....

راستش گراف رو به نظر من بایدتست حل کنی تا مفهوم بیاد دستت. مثلا نکات دنباله درجه رئوس یا ماتریس مجاورت درخت و اینجور چیزا تا تست نزنه آدم خوب یاد نمیگیره. هر چه قدر هم که آدم نکته یاد بگیره بازم به دست آوردن تجربه تو حل تست خیلی کمک میکنه مخصوصا تو گسسته. ولی تجسم هم واقعا کمک میکنه حالا تو هر درسی با یه سلیقه متفاوت.

راستی سوال آخر ریاضی آزمون سنجش که گراف بود اشتباه طرح شده بود ...

shabeashegha
06-11-2009, 17:27
بچه های کنکوری خسته نباشید

اگه میشه لطفا میزان مطالعتون رو تو یک هفته بگید و بگید چطور ساعات مطالعتون رو میبرین بالا؟

من که هفته پیش مسافرت بودم و نشد چیزی بخونم ولی حدودا 30 ساعت در هفته میخونم . واسه بالا بردنشم باید هدفتون رو بزرگتر کنین. یعنی صبح هر روز هدفگذاری کنین که مثلا امروز باید از درس فلان 200 تا تست بزنم . خود به خود ساعت مطالعتون زیاد میشه .

mahyar_bt
06-11-2009, 17:33
منم این هفته گند زدم خیلی خیلی کم خوندم و اصلا به برنامه ام نرسیدم مشکل من اینه که 1 روز برنامه رو اجرا نکنم دیگه تا اخر هفته بیخیال میشم !!! (کم دارم نه؟! :19:) انصافا این حاشیه های زندگی نمیزاره ادم تمام توانش رو درسش بزاره :41: ولی ما که کم نمیاریم ایشالا از فردا دوباره تلاشم رو شروع میکنم
گفتم یه دردو دلی کرده باشم :11:

steps
06-11-2009, 19:15
اقا منو کمک کنید خواهشا
میخوام از فردا شروع کنم گزینه 2 هم ثبت نام کردم
دولتی که فکر نکنم قبول بشم .ازاد هم فقط رشته خوب میرم خودم دوس دارم دارو سازی برم اگه نشد مدیریت بازرگانی
به نظر شما کدوم درس ها رو بخونم ؟
سهمیه هم کارتم فعال بشه دارم.
در ضمن درس خون نیستم معدل کم بود دارم پیش رو شبانه می خونم
به نظرتون امیدی هست؟

shabeashegha
06-11-2009, 20:05
اقا منو کمک کنید خواهشا
دولتی که فکر نکنم قبول بشم .ازاد هم فقط رشته خوب میرم خودم دوس دارم دارو سازی برم اگه نشد مدیریت بازرگانی
به نظرتون امیدی هست؟
به به! یه تجربی دیگه هم پیدا شد چه عجب. کی میگه نمیتونید توی دولتی قبول شین؟نمیخوام نا امیدت کنم ولی اگه از الان اینطوری خودتو ببازی داروسازیم نمیاری! کلی وقت تا کنکور مونده این توانایی رو توی خودت نمیبینی که حتی مدیریت دانشگاه دولتی رو قبول شی؟!

Alamate Soal
06-11-2009, 20:08
اقا منو کمک کنید خواهشا
به نظرتون امیدی هست؟

كارت بسيجي فعال دارين شما ؟ :2::2::2::2::2::2:

اگه براي آزاد اونم مديريت ميخواين بخونين فقط دروس عمومي كافي .

براي داروسازي هم بايد در حد رقابت درس بخونين ديگه . دروس اصلي تجربي رو از پايه شروع كنين مرور كردن.

توي اين 7 ماه ميتونين موفق بشين .

Alamate Soal
06-11-2009, 20:09
بچه ها كسي دفترچه كنكور سراسري پارسال رو داره ؟

اون صفحه اي كه زيرگروه ها و ضرايب دروس تخصصي مشخص شدن رو لازم دارم .

با تشكر

steps
06-11-2009, 20:26
والا کارت هنوز ندادن ولی میگیرم
درضمن به نظزشما رو کدوم درس ها زوم کنم
ریاضی وفیزیکم ضعیف هست بقیه خوبه

mosbatekonkoor
06-11-2009, 20:51
سلام بچه ها من پسوردم توی این بوکس میل هام بود یاهو میل هم که فیلتر بود نمی تونستم بیام تو فروم .الآن از فیلتر دراومد.:41:

mosbatekonkoor
06-11-2009, 20:52
بچه ها كسي دفترچه كنكور سراسري پارسال رو داره ؟

اون صفحه اي كه زيرگروه ها و ضرايب دروس تخصصي مشخص شدن رو لازم دارم .

با تشكر
من دارم.سوالی داشتی بپرس تا نگاه کنم بهت بگم.

mosbatekonkoor
06-11-2009, 20:57
منم این هفته گند زدم خیلی خیلی کم خوندم و اصلا به برنامه ام نرسیدم مشکل من اینه که 1 روز برنامه رو اجرا نکنم دیگه تا اخر هفته بیخیال میشم !!! (کم دارم نه؟! :19:) انصافا این حاشیه های زندگی نمیزاره ادم تمام توانش رو درسش بزاره :41: ولی ما که کم نمیاریم ایشالا از فردا دوباره تلاشم رو شروع میکنم
گفتم یه دردو دلی کرده باشم :11:
این فقط مشکل تو نیست اکثر کنکوری ها به این مشکل برمی خورن.به نظرم با برنامه ی روزانه ی گزینه دو پیش نری بهتره.منظورم ساعت برنامه هاشه.خودت برنامه ریزی کن که هر روز چه جوری برنامه های اون روز رو بخونی.اگر هم عقب افتادی بجای اینکه همه چیز رو کنا بذاری،با خودت شرط بکن من که از برنامه عقب موندم،حالا بی خیال اون،باید توی 2 ساعت آینده فلان درس رو بخونم.وقتی اون درس رو کامل خوندی،انگیزت بالا میره و میتونی همین طوری جلو بری.

mosbatekonkoor
06-11-2009, 20:58
اقا منو کمک کنید خواهشا
به نظرتون امیدی هست؟
ای بابا انقدر خودت رو دست کم نگیر.
همیشه میگن:
هدف رو بگیر رو آسمون تا بیفتی رو پشت بوم

Benygh
06-11-2009, 20:59
دوستان، برای بانک تست ریاضی اندیشه ی فائق رو میخوام تهیه کنم ! ایا این فقط تست داره و یا توضیحاتی رو به صورت نکته مثل شیمی دو مبتکران ارائه میده ؟!
برای فیزیک چه چیزی پیشنهاد میکنید ؟! (برای بانک تست گاج دو جلدی )
عربی چطور ؟! با نکته البته چون برای آموزش جزوات خوبی دارم .

mosbatekonkoor
06-11-2009, 21:02
دوستان، برای بانک تست ریاضی اندیشه ی فائق رو میخوام تهیه کنم ! ایا این فقط تست داره و یا توضیحاتی رو به صورت نکته مثل شیمی دو مبتکران ارائه میده ؟!
برای فیزیک:مبتکران
برای آموزش عربی اگه ضعفت خیلی عمده نیست،جزوه کافیه وگر نه ایاد فیلی رو بخر.

mosbatekonkoor
06-11-2009, 21:05
تاپیک خوبی دارین ولی به نظرم این مشاوره ها 20 % کار هست اصلش درس خوندن هست !
موافقم:46:

mahyar_bt
06-11-2009, 21:07
بحث کتاب ها تاپیک جداگانه ای داره واسه خودش ولی در مورد اندیشه فائق بگم که فقط تست و مثل شیمی مبتکران نکته.... نداره فقط تست و جواب همون تست ولی تستاش خوب خوبه دیگه بزنیشون دیگه بعید به مشکلی تو حل بقیه تست ها بخوری

mahyar_bt
06-11-2009, 21:10
این فقط مشکل تو نیست اکثر کنکوری ها به این مشکل برمی خورن.به نظرم با برنامه ی روزانه ی گزینه دو پیش نری بهتره.منظورم ساعت برنامه هاشه.خودت برنامه ریزی کن که هر روز چه جوری برنامه های اون روز رو بخونی.اگر هم عقب افتادی بجای اینکه همه چیز رو کنا بذاری،با خودت شرط بکن من که از برنامه عقب موندم،حالا بی خیال اون،باید توی 2 ساعت آینده فلان درس رو بخونم.وقتی اون درس رو کامل خوندی،انگیزت بالا میره و میتونی همین طوری جلو بری.
ممنون از راهنماییت گزینه 2 هم برنامه روزانه نداره برنامه هفتگی داره من این چند وقته یعنی از اول مهر انواع برنامه ریزی امتحان کردم تقریبا از هیچکدوم جواب نگرفتم!!! یکی این که مثلا فردا فصل فلان درس گسسته ... بخونم یکی همین 1 ساعت ادبیات 1 ساعت .... یکی هم ساعت فلان تا فلان.... فکر نکنم شیوه ی دیگه ای مونده باشه من امتحان کنم !!!

morteza_bayan
06-11-2009, 21:54
به به! یه تجربی دیگه هم پیدا شد چه عجب.!
سینا جان فکر میکنم خودم و خودت تنها تجربی هایی باشیم که تا کنکور اینجا هر روز سر میزنن و اگه کسایی پیداشون بشه مثل ما همیشگی نیستن:27:

shabeashegha
06-11-2009, 23:24
سینا جان فکر میکنم خودم و خودت تنها تجربی هایی باشیم که تا کنکور اینجا هر روز سر میزنن و اگه کسایی پیداشون بشه مثل ما همیشگی نیستن:27:
خدا کنه بشن آخه اینطوری پیشرفت خودمون بیشتر میشن . بیشتر بچه های تاپیک رشتشون ریاضیه. من دقت کردم هم به م کمک میکنن هم اینکه حس رقابت بینشون زیاده.

oghtapost
06-11-2009, 23:41
منم دوم تجربيم
ديگه چي ميخواي؟:20:
رفتم كانون ثبت نام كردم بد نيست
سوالي بود در خدمتم

steps
07-11-2009, 00:28

نه :10: دوستان دیگه زدم تو خط درس امده ام برای ماندن:31:

frnsh
07-11-2009, 01:27
ای بابا انقدر خودت رو دست کم نگیر.
همیشه میگن:
هدف رو بگیر رو آسمون تا بیفتی رو پشت بوم

جمله ی قشنگی گفتی!
یه روز دوستم میگفت "خب چه عیبی داره آدم آزاد قبول شه؟" منم که این جمله رو بلد نبودم گفتم: "اگه بخوای آزد قبول شی، کمترشم نمیاری! بگو سراسری تا آزاد دربیای!"

unlife
07-11-2009, 07:47
بابا این مدرسه ما رو روانی کرد.
برداشته هم قلم چی ثبت نام کرده هم شهر تهران.حالا 25 ام اولین آزمون شهر تهرانه.بودجه بندی اش هم حسابی پرته.ما واسه قلم چی یه چیز خوندیم این یه چیز دیگه زده.
مثلن ما شیمی 2 خوندیم این زده شیمی 3 (استوکیومتری) یا فصل 1 جبر و... از همه شون مزخرف تر ادبیاتشه.ما ادبیات 2 خوندیم این زده ادبیات 3 حالا چند فصل باشه خوبه؟ 7 فصله.من هرچی زور میزنم نمیرسم.

unlife
07-11-2009, 07:55
دوستان من یه مشکلی دارم یکی به داد برسه:
واسه فیزیک نمیتونم با بودجه بندی آزمون پیش برم.راستش این نور و شکست رو ما تابستون دوره کردیم.حرکت شناسی رو هم نصفش رو تابستون خوندیم نصفشو اوایل مهر.حالا هم سر تکانه هستیم (فصل دوم پیش 1) معلممون الان داره دینامیک درس میده و ویژگی ماده رو دوره میکنه.تو هفته دو روز 4 شنبه و 1 شنبه هم آزمون تستی یا تشریحی داریم از همین مباحثی که کار میکنه.واسه خونه هم همیشه تکلیف داریم (یا تست یا سوال تشریحی) الان 4 تا مبحث هست که باید بخونم درسته که باید مباحث بودجه بندی رو فقط مرور کنم و تست بزنم اما من نمی رسم.
چی کار کنم؟
الان واسه آزمون این سری فقط یه بار حرکت شناسی رو مرور کردم و تست زدم.

MmMmaryaMmMmi
07-11-2009, 09:07
دوستان من یه مشکلی دارم یکی به داد برسه:
واسه فیزیک نمیتونم با بودجه بندی آزمون پیش برم.راستش این نور و شکست رو ما تابستون دوره کردیم.حرکت شناسی رو هم نصفش رو تابستون خوندیم نصفشو اوایل مهر.حالا هم سر تکانه هستیم (فصل دوم پیش 1) معلممون الان داره دینامیک درس میده و ویژگی ماده رو دوره میکنه.تو هفته دو روز 4 شنبه و 1 شنبه هم آزمون تستی یا تشریحی داریم از همین مباحثی که کار میکنه.واسه خونه هم همیشه تکلیف داریم (یا تست یا سوال تشریحی) الان 4 تا مبحث هست که باید بخونم درسته که باید مباحث بودجه بندی رو فقط مرور کنم و تست بزنم اما من نمی رسم.
چی کار کنم؟
الان واسه آزمون این سری فقط یه بار حرکت شناسی رو مرور کردم و تست زدم.

فقط بشین روی مباحث آزمون تمرکز کن
مدرسه رو ولش کن بابا!!

mahyar_bt
07-11-2009, 12:37
فقط بشین روی مباحث آزمون تمرکز کن
مدرسه رو ولش کن بابا!!
نه بابا چیو ول کنه؟ از صفحه اول این تاپیک بخونی تا اینجا همه میگن که با برنامه مدرسه پیش برید

saede24
07-11-2009, 12:53
بچه ها كسي ميتونه برنامه آزمون قلمچي براي رشته تجربي را اينجا بذاره

eblisandenzo
07-11-2009, 12:59
به هیچ عنوان مدرسه رو ولش نکن
این کار خیلی .... هسش البته اگه مدرک پیش رو پولی میگیری مدرسه رو کلا بی خیال
در ضمن UNLIFE آزمون رو فقط با قلم چی پیش برو . چون هم برنامه بهتری داره هم اینکه رو حساب کار میکنه .

eblisandenzo
07-11-2009, 13:02
جمله ی قشنگی گفتی!
یه روز دوستم میگفت "خب چه عیبی داره آدم آزاد قبول شه؟" منم که این جمله رو بلد نبودم گفتم: "اگه بخوای آزد قبول شی، کمترشم نمیاری! بگو سراسری تا آزاد دربیای!"

حق با شما هستش اما آزاد قبول شدن هم چندان راحت نیستش ها . مثلا بعضی رشته ها واقعا باید بترکونی در حد تیم ملی تو نیجریه که خوب در این صورت ترکوندن و طوفان به پا کردن تو دانشگاه آزاد مساوی هستش با یه رتبه زیر 3000 تو سراسری

shabeashegha
07-11-2009, 13:08
منم دوم تجربيم
ديگه چي ميخواي؟:20:
رفتم كانون ثبت نام كردم بد نيست
سوالي بود در خدمتم

نه :10: دوستان دیگه زدم تو خط درس امده ام برای ماندن:31:

آقا مرتضی شدیم 4نفر:27:

pentoriko
07-11-2009, 17:25
نميدونستم سوالم رو كجا بپرسم گفتم بزار اينجا بپرسم و الكي تاپيك درست نكنم

چي جوري ميشه فهميد آخرين نفر قبولي در يه رشته خاص مثلا مديريت صنعتي تو يه دانشگاه خاص مثلا دانشگاه تهران رتبه اش چه قدر بوده؟؟؟

با تشكر

ramin 69
07-11-2009, 17:33
سلام

بالاخره بعد از 8 روز کارنامه سنجش اومد. این سه تا از کارنامه بچه ها.
اولیش خودمم. اصلاااا فکر نمیکردم بالای 1000 بشم!!!!!!!! گند بزنننننننننن

unlife
07-11-2009, 20:34
به هیچ عنوان مدرسه رو ولش نکن
این کار خیلی .... هسش البته اگه مدرک پیش رو پولی میگیری مدرسه رو کلا بی خیال
در ضمن UNLIFE آزمون رو فقط با قلم چی پیش برو . چون هم برنامه بهتری داره هم اینکه رو حساب کار میکنه .

1. خیر سرم مدرسه نمونه دولتی میرم.معلم فیزیکمون خوبه ها ولی من یکی بیچاره شدم از دستش.

2. مدرسه برداشته ثبت نام کرده تازه وسط هفته هم هست آزمونش.اومدم برنامه ی جفت آزمونا رو گذاشتم جلوم اجتماع گرفتم.اگه با این برنامه ی جدید پیش برم واسه دو تا آزمون بعدی قلم چی برنامه و کارم سبک تر میشه.(البته اگه از من بعد آین آزمونا چیزی باقی مونده باشه.) بخدا تلاش واسه رسیدن به این برنامه درست عین تنازع بقاست.

3.راستی شماها تو اختصاصی ها مثل من وقت کم میارین؟ راهی وجود داره تا حداقل بتونم با همین وقت کم به بیشترین درصد برسم؟(آزمون قبلی از هول اینکه وقتم داره تموم میشه تند تند سوالا رو حل کردم یه جا از 4 یکی کم کردم نوشتم 4 یه جا یک صدم رو معکوس کردم نوشتم 10 و ... اگه هول نمی کردم حداقل ترازم 6400 می شد.)

mosbatekonkoor
07-11-2009, 20:48
امیدوارم همگی پیش بروید به سوی خوشبختی و دانشگاه.

masud-000000
08-11-2009, 13:09
دوستان میخواستم ببینم مدرسه شما هم ازتون آزمون میگیره؟؟؟؟(همین آزمونی که 25 آبان اولین بار قراره برگزار شه)
چه جوریه این آزمونا؟؟؟ایا مال موسسه ی خاصیه؟؟؟یا نه بین همه مراکز پیش دانشگاهی برگزار میشه؟؟؟
به نظرتون با این آزمون ها هم همانگ بشم خوبه؟؟؟یا نه فقط با آزمون های قلمچی همانگ باشم کافیه...

frnsh
08-11-2009, 14:52
حق با شما هستش اما آزاد قبول شدن هم چندان راحت نیستش ها . مثلا بعضی رشته ها واقعا باید بترکونی در حد تیم ملی تو نیجریه که خوب در این صورت ترکوندن و طوفان به پا کردن تو دانشگاه آزاد مساوی هستش با یه رتبه زیر 3000 تو سراسری

بله حق با شماست. بعضی رشته ها اینطوره.
اما کلا آزاد قبول شدن خیلی راحتتره. هم ظرفیتش بیشتره، هم کلا آسونتره.

======================

وای از فیزیک!!!
دبیر فیزیکمون از اول سال 3 جلسه نیومده. وقتی هم میاد بد درس میده در حد تیم ملی! حالا هم رفته مکه (که آنفولانزا بگیره بیاره برامون سوغاتی!!!) در کل بود و نبودش زیاد فرقی نمیکنه!
حالا یکی به جاش اومده که 1 ساله بازنشست شده. خیلی خوب درس میده و حیف که نمیشه کش رفتش! : دی
با بچه ها که مشورتیدیم، گفتیم خب اولا سر امتیاز گیری واسه دبیرا، همه بچه ها به فیزیکه (همون که رفت مکه) هرچی امتیازه ضعیفه دادن. بعدم موندیم که بریم بگیم عوضش کنن یا نه؟

به نظر شما چه کنیم؟ بریم بگیم یا خودشون براساس امتیازهامون، عوضش میکنن؟

ramin 69
08-11-2009, 15:22
دوستان میخواستم ببینم مدرسه شما هم ازتون آزمون میگیره؟؟؟؟(همین آزمونی که 25 آبان اولین بار قراره برگزار شه)
چه جوریه این آزمونا؟؟؟ایا مال موسسه ی خاصیه؟؟؟یا نه بین همه مراکز پیش دانشگاهی برگزار میشه؟؟؟
به نظرتون با این آزمون ها هم همانگ بشم خوبه؟؟؟یا نه فقط با آزمون های قلمچی همانگ باشم کافیه...

راستش مدرسه ما که قرار نیست آزمون بگیره.
شما اسم آزمونش رو بگو این طوری راحتتر میشه بفهمید.
البته من یه موسسه ای رو میشناسم امسال اولین سال میخواد توی خیلی از مراکز پیش دانشگاهی ها و تا جایی که میدونم رایگان آزمون بگیره.... حالا شاید همون باشه.

Alamate Soal
08-11-2009, 15:37
بله حق با شماست. بعضی رشته ها اینطوره.
اما کلا آزاد قبول شدن خیلی راحتتره. هم ظرفیتش بیشتره، هم کلا آسونتره.

======================

وای از فیزیک!!!
دبیر فیزیکمون از اول سال 3 جلسه نیومده. وقتی هم میاد بد درس میده در حد تیم ملی! حالا هم رفته مکه (که آنفولانزا بگیره بیاره برامون سوغاتی!!!) در کل بود و نبودش زیاد فرقی نمیکنه!
حالا یکی به جاش اومده که 1 ساله بازنشست شده. خیلی خوب درس میده و حیف که نمیشه کش رفتش! : دی
با بچه ها که مشورتیدیم، گفتیم خب اولا سر امتیاز گیری واسه دبیرا، همه بچه ها به فیزیکه (همون که رفت مکه) هرچی امتیازه ضعیفه دادن. بعدم موندیم که بریم بگیم عوضش کنن یا نه؟

به نظر شما چه کنیم؟ بریم بگیم یا خودشون براساس امتیازهامون، عوضش میکنن؟

با مدير مدرسه تعارف كه ندارين ؟‌

برين بگين عوضش كنه و اين رو بياره . با توجه به اينكه رفته مكه در اگه هم برگرده بايد حداقل يك هفته دور از سايرين باشه حتما چند جلسه هم اونجا از دست خواهيد داد .

ansary
08-11-2009, 18:34
یکی به من درباره ی ضرایب خبر موثق با منبع بگه من که گیج شدم .. هم سراسری هم آزاد بعدشم حت المکان به ایمیلم هم ارسال کنید ایمیلم: ansarymehr@yahoo.com

frnsh
08-11-2009, 21:46
با مدير مدرسه تعارف كه ندارين ؟‌

برين بگين عوضش كنه و اين رو بياره . با توجه به اينكه رفته مكه در اگه هم برگرده بايد حداقل يك هفته دور از سايرين باشه حتما چند جلسه هم اونجا از دست خواهيد داد .

مرسی از راهنماییتون.
با مدیره تعارف نداریم زیاد، اما سر موضوع آنفولانزا که تعطیلمون نکردن، کلی غر زدیم و اینا هم حرف درست تحویلمون ندادن و هی گفتن اگخ مریضین نیاین. منظورم اینه که منطقو انگار زیاد قبول نمیکنن! میترسیم باهامون چپ بیفتن.

ALt3rnA
08-11-2009, 21:53
دوستان یک سوالی داشتم .
برای فیزیک سال دوم شما چه کتابی رو میخونید ؟
مساله اینه که من فقط باید تست بزنم برای یادگیری برای همین هم میکرو طبقه بندی برام اولین انتخابه معمولا . ولی گاج برای سال دوم کتاب نداره و اگه بخوام باید کتاب پیشش رو بگیرم .
کسی راهی نمیشناسه ؟
من در حال حاضر سینماتیک صفرم ... :(

alireza fatemi
08-11-2009, 22:10
دوستان یک سوالی داشتم .
مساله اینه که من فقط باید تست بزنم برای یادگیری برای همین هم میکرو طبقه بندی برام اولین انتخابه معمولا . ولی گاج برای سال دوم کتاب نداره و اگه بخوام باید کتاب پیشش رو بگیرم .
کسی راهی نمیشناسه ؟

از کتاب "فیزیک پایه" گاج استفاده کن فیزیک 1 ، 2 و 3 داره دیگه راحتی

mosbatekonkoor
08-11-2009, 22:14
بچه ها به نظر شما دانشگاه صنعتی اصفهان معتبر تره یا دانشگاه تهران؟

M O B I N
08-11-2009, 22:16
دوستان یک سوالی داشتم .
کسی راهی نمیشناسه ؟
من سوم هستم ولی اطلاعاتم درباره کنکور بد نیست !
از سال دوم در مجموع بین 7 تا 9 تا سوال میاد
ببین متوسط از فصل 4 (کار و انرژی )فقط یه دونه سوال میاد از فصل 5 همون فشار و.. 2-3 سوال و از همه مهمتر فصل آخر که 3-4 بعضی مواقع 2 تا سوال میاد (88، 3 تا سوال اومد )
خب سینماتیک همون فصل 1 پیش هست ! مگه نمیتونی همونجا یاد بگیری ؟؟
اگه کتاب خوب برای تست میخوای سینماتیک گاج برای سال دوم نداره تو پیش ارایه کرده در غیر اینصورت باید بری قلم چی بخری !
ولی نه اگه میخوای مطلبو خوب بفهمی و مفهومی بخونی کتاب آقای غلامعلی محمود زاده ! انتشارات مبتکران ! فیزیک 2 !

new life
08-11-2009, 22:25
سلام . خیلی ها بعد از صنعت شریف صنعتی اصفهان رو قبو ل دارن . ! در صورتی که رتبه هاشون قشنگ به تهران ومیخورد
ولی خوب یک سری هم دانشگاه تهران از نظرشون بهتره
میگم خوب میتونید بری رتبه های قبولی هارو از cd سامان رشته در بیاری ببینی کدومشون رتبه های بالاتری میگم حالا از الان.دنبال این چیزا نباش :31:..........

ALt3rnA
08-11-2009, 22:34
خب سینماتیک همون فصل 1 پیش هست ! مگه نمیتونی همونجا یاد بگیری ؟؟
خوب من سال دومم وایسم تا پیش ؟ بعد تا جایی که میدونم سینماتیک پیش خیلی چیزا مثل مشتق و غیره قاطیشه که من هنوز بلد نیستم .

اگه کتاب خوب برای تست میخوای سینماتیک گاج برای سال دوم نداره تو پیش ارایه کرده در غیر اینصورت باید بری قلم چی بخری !
ولی نه اگه میخوای مطلبو خوب بفهمی و مفهومی بخونی کتاب آقای غلامعلی محمود زاده ! انتشارات مبتکران ! فیزیک 2 !
قلم چی خوب هست ؟
من گفتم فقط یکم درسنامه میخوام تا سوالا رو حل کنم
حوصله ی وراجی (: دی) های محمود زاده رو ندارم ... هزار تا مثال زده

من سوم هستم ولی اطلاعاتم درباره کنکور بد نیست !
از سال دوم در مجموع بین 7 تا 9 تا سوال میاد
ببین متوسط از فصل 4 (کار و انرژی )فقط یه دونه سوال میاد از فصل 5 همون فشار و.. 2-3 سوال و از همه مهمتر فصل آخر که 3-4 بعضی مواقع 2 تا سوال میاد (88، 3 تا سوال اومد )

مبین جان من کنکور برای چمه ... معلم فیزیک امسالمو حتی از پارسال هم مزخرف تره مثل چی موندم توی درس همین مدرسمون ... همین 3 شنبه هم مرآت داریم ...

از کتاب "فیزیک پایه" گاج استفاده کن فیزیک 1 ، 2 و 3 داره دیگه راحتی
این کتاب سینماتیک نداره

ramin 69
08-11-2009, 23:25
دوستان یک سوالی داشتم .
کسی راهی نمیشناسه ؟

خوب من سال دومم وایسم تا پیش ؟ بعد تا جایی که میدونم سینماتیک پیش خیلی چیزا مثل مشتق و غیره قاطیشه که من هنوز بلد نیستم .

دوست گلم ببین من الان پیش میخونم. به جرات میتونم بگم اگه بتونی فیزیک 2 چهار فصل اولش (سینماتیک ، دینامیک و کارانرژی) رو خیلی عالی یاد بگیری فیزیک پیش تا حدی بهت کمک میکنه که حتی فکرش رو هم نمیتونی بکنی. درضمن توی فیزیک پیش بحث مشتق که گفتید ، مشتق توی سینماتیک فیزیک از ضرب و تقسیم هم آسون تره چون فقط باید از توابع کسیرالجمله ساده مشتق بگیرید ، اونم بعضی مواقع.(بعدا بیشتر آشنا میشی). البته این روز در نظر بگیر که سال دوم حتماروی مفاهیم فیزیک بیشتر کارکن تا تست.

اما در مورد کتاب ،من سال دوم گاج قرمز حل میکردم و معلم هم رفع اشکال میکرد و مرآتی که شرکت می کردیم من همیشه بالای 70 میزدم فیزیکش رو. حالا اگرمعلم به اشکالاتت از گاج قرمز جواب بده این کار رو حتما بکن. من کتاب دیگه ای سال دوم کار نکردم اما بچه ها میگن اندیشه سازان خوبه.
اگرهم میخوای گاج یا قلم چی بگیری به نظر من با هم فرق نمیکنن. فقط گاج سوالات سازمان سنجش و سراسری خارج از کشور از قلم چی بیشتر داره. در کل خیلی فرق نمیکنن.

موفق باشی

alireza fatemi
09-11-2009, 00:48
این کتاب سینماتیک نداره
ببخشید
حواسم به سینماتیک نبود

اما در مورد کتاب ،من سال دوم گاج قرمز حل میکردم و معلم هم رفع اشکال میکرد و مرآتی که شرکت می کردیم من همیشه بالای 70 میزدم فیزیکش رو. حالا اگرمعلم به اشکالاتت از گاج قرمز جواب بده این کار رو حتما بکن

تایید میشه

ما معلممون مجبورمون میکرد که تمام سوالای این کتاب رو حل کنیم بعد خودش هم رفع اشکال میکرد
هر هفته هم که یک جلسه 30 ساعنه داشتیم از همین کتاب امتحان میگرفت و 3 نمره پایین هم با شرینی اوردن برای کلاس تنبیه میشدن :دی (خیلی حال میداد)

ALt3rnA
09-11-2009, 02:16
خیلی ممنون از همه
نشستم خوندم 3 ساعت
همش به یک صفحه هم نرسید وقتی خلاصش کردم (کامل درس ندادیم)
همش به معلمه فوش دادم با این طرز درس دادنش ... الان میفهمم مشکلم این بود که بیشتر ترسیده بودم :دی

الان تو شیمیم باز همین مشکلو دارم ... با این معلممون :دی
اربیتال ها و عدد کوانتومی و آرایش الکترونی هیچی نفهمیدم ... از طرفی بسیار اضطراب هم درست میکنن برام وقتی چیزیو نفهمم .
باز خدا رو شکر اینبار کتاب بازرگانی هست

Mahmood_N
09-11-2009, 02:54
برای شیمی دنبال هیچ کتابی به غیر از کتاب مهندس بازرگانی نرو ، جزوه ی معلمت رو هم برای کنکور بی خیال شو اما برای امتحانات مدرسه حتما بخون ...
هرکی از دوستان توی کنکور اول شد یه تبلیغ رایگان واسه ی جناب مهندس بازرگانی بکنه ! :31: :46:

برای بخش سینماتیک فیزیک توصیه میکنم کتاب جدید انتشارات فرید شهریاری رو بگیر ، کتاب آموزش فیزیک پیش یک و کتاب تمرین و تست فیزیک پیش یک ، خیلی عالی و مفهومی بررسی کرده ، من توی بخش دو فیزیک پیش یک ( نیرو ) و کمی هم بخش یکش ضعف داشتم ، با خوندن این کتاب تقریبا روی این بخشها مسلط شدم ، توصیه میکنم امتحانش کن ، واسه ی قسمتی که می گی روش صفری دنبال تست نرو ... ( مخصوصا کتابهای ... قلم چی ! :41: )

درضمن ، اگر مشکلاتت توی فیزیک و شیمی جزئی هست توی یه بخش بپرس ( مثلا توی بخش مباحث علمی ) ، حتما جوابت رو می گیری ...

یک توصیه دوستانه میکنم ، حتما کتاب درسیت رو بخون ، تمام فکر کنیدها و آزمایشها و ... رو بررسی کن ، تمرینات آخر فصل رو هم حتما یک دور حل کن ( از تک تکشون ممکنه توی امتحانات کشوری و کنکور سئوال بیاد ، حتما از چند تاشون سئوال میاد ) ...
بعضی از دوستان فکر می کنند خوندن کتابی مثل ریاضی فایده ای براشون نداره ، ام باور کنید خوندن کتاب درسی خیلی کمکتون می کنه ، واقعا حیفم میاد ، یک کتاب به ما دادن و از توی همین هم سئوالات کشوری و کنکور رو می دن ، بعد اکثر دانش آموزها منبع اصلی می زارن کنار میرن دنبال جزوه و کلاس و ...

خلاصه که حتما کتاب درسی رو بخونید ...

موفق باشی ...

timsar jackson
09-11-2009, 03:43

اولا به قول رویا از الان به اینا فکر نکن دوما در مورد سوالت به نظر من دانشگاه تهران بهتره البته این نظر شخصیمه من دانشگاه تهران

رو از شریف هم بیشتر دوس دارم یعنی اگه 1 هم میشدم شریف نمیرفتم میرفتم دانشگاه تهران....

dirty_coat
09-11-2009, 11:46
سلام به دوستاي قديمي اميدوارم حالتون خوب باشه و با اراده اي مثال زدني به راحتون ادامه بدين
همتون ميتونين پس تنبلي نكنين

morteza_bayan
09-11-2009, 12:53
الان یکم درس خوندم و وسط درس خوندن یاد شماها افتادم گفتم شاید بعضی از شما توی درس خوندن شاید نوپا باشید و یا اصلا تجربه ی درس خوندن رو در مقیاس وسیعتر نداشته باشید گفتم از تجاربم بگم و شما هم استفاده کنید:
اگه هر درسی رو می خونید چون ممکن سوالات رو پیچ بدن باید عمق مطلب رو بکشین بیرون یعنی دیدتون تو خوندن عمقی باشه
حالا می خوام بهتون روش خوندن رو که مشاورمون تو فرانسه یادمون داد رو بهتون بگم:
1 ابتدا اون فصلی از کتاب رو که می خواهید بخونید رو با سرعت تمام و بدون وقفه از رو بخونید
2 در این مرحله فرض کنید دارید روزنامه می خونید
3 در این مرحله نیاز به علامت گذاری نکاتی می رسه که مهم هستند
4 در این مرحله باید دیدتون رو از ظاهر به باطن کتاب ببرید یعنی مو رو از ماست بکشید بیرون و کنار کتاب نکات رو یادداشت کنید
5 این مرحله که اخرین مرحله هست مرور کردن جاهای علامت زده و چیزهایی که یادداشت کردید هست
خوب وقتی که به سلامتی این مراحل گذشت مرحله ی تست زدن هست که اشکالاتتون مشخص و اینکه با نحوه ی تست اشنا بشید و من توصیه میکنک که تست رو دقیقا بعد از مرحله ی 5 انجام دهید
شاید بگید این جور تست زدن یک جور کلاه سر خودمون گذاشتنه ولی این حرف اشتباهه بزرگیه چون با این تست زدن شما اطلاعات رو تثبیت میکنید
خوب ما باید بعد از این مرحله تست زدن یک مرحله تست زنی دیگه نیز داشته باشیم که باید یک دو سه روزی به مغز فرصت برای سازماندهی اطلاعات به مغز بدیم و با این تستی که میزنیم مغز رو وادار میکنیم اطلاعات رو به ما بده ولی تو این امتحان به این نکته پی می بریم که یک سری اطلاعات رو به یاد نمیاریم که این مشکلی نیست این اطلاعات رو با یک رنگ دیگه تو کتاب علامت میزنیم
حالا دیگه شما از این فصل خیالتون راحت باشه ولی گاهی اوقات یک مروریش بکنین

این روش برای خوندن ریاضی هم جواب میده؟

Mr Unknown
09-11-2009, 13:05
سلام
من مي خوام يه قسمتهائي رو از رياضيات حذف كنم
مي دونم كار درستي نيستا اما كامل نمي تونم بخونم
به نظرتون كدوم قسمتها رو حذف كنم؟

ALt3rnA
09-11-2009, 14:00
دوستان یک مشکلی داشتم توی مطالعه گفتم اینجا مطرح کنم ببینم شما تا حالا باش مواجه شدید ؟
مساله من اینه که وقتی یک یا دوبار کتاب یا جزوه رو میخونم دیگه برای مطالعه ی بعدی یا مرور دچار مشکل جدی میشم . چون تازگیشو از دست میده اصلا برام جذابیتی نداره و درگیرش نمیشم و در نتیجه حواسم خیلی زود پرت میشه .
دیگه کتابو میبینم حالم بد میشه یعنی ... و همین باعث میشه نمراتم کامل نشن .

راستی یک چیز دیگه ... فرق بین اونی که نفر اول آزمونا میشه با بقیه چیه ؟! خیلی ها رو میشناسم که خیلی کمتر از من میخونن ولی درصد ها و نمره هاشون از من بهتره .

masud-000000
09-11-2009, 15:01
سلام
من مي خوام يه قسمتهائي رو از رياضيات حذف كنم
مي دونم كار درستي نيستا اما كامل نمي تونم بخونم
به نظرتون كدوم قسمتها رو حذف كنم؟
only مثلثات رو بیخیال شو.....:27:(من که از همون 2-3 سال پیش رو مثلثات هیچ حسابی باز نکردم...تا الانم سابقه نداشته نمره مثلثات رو کامل بگیرم..)
البته اختیار با خودته که کجا ها رو نخونی....:46:(در کل اگه میتونی سعی کن که همش رو بخونی...خود منم کم کم دارم جو گیر میشم میزنم تو کار این سینوس مینوس ها.....)

ALt3rnA
09-11-2009, 15:33
ریاضی همش مثلثاته ... اگه میخوای بیخیالش شی کلا ریاضی رو نزنی راحت تری :دی

siafu
09-11-2009, 17:56
دوستان کتاب مرجع کنکور (تست + نکته) زبان انگلیسی چی خوبه؟
سطح کتاب بالا باشه

مرسی

Tabasom.Sweet
09-11-2009, 19:03
مرسی از راهنماییتون.
با مدیره تعارف نداریم زیاد، اما سر موضوع آنفولانزا که تعطیلمون نکردن، کلی غر زدیم و اینا هم حرف درست تحویلمون ندادن و هی گفتن اگخ مریضین نیاین. منظورم اینه که منطقو انگار زیاد قبول نمیکنن! میترسیم باهامون چپ بیفتن.

نه فرنوش جون دوستت که نیست که بخواد کل بذاره:31: اونا از شما جدا نیستن

هر رتبه ای دوره ی شما بیارن اسم مدرسه و تبلیغ و ثبت نام و ..... در کل به نفع خودشونه

پس واسه خودشونم که شده اینجوری کل نمیندازن

اینکه واقعا متوجه نباشن این یه بحثه دیگش ولی اینکه از قصد به خودشون لطمه بزنن؟!:11:

خیلی ممنون از همه
نشستم خوندم 3 ساعت
همش به یک صفحه هم نرسید وقتی خلاصش کردم (کامل درس ندادیم)
همش به معلمه فوش دادم با این طرز درس دادنش ... الان میفهمم مشکلم این بود که بیشتر ترسیده بودم :دی

الان تو شیمیم باز همین مشکلو دارم ... با این معلممون :دی
اربیتال ها و عدد کوانتومی و آرایش الکترونی هیچی نفهمیدم ... از طرفی بسیار اضطراب هم درست میکنن برام وقتی چیزیو نفهمم .

ببین من فکر میکنم داری یکم سخت میگیری اگر کسی بخواد از دوم سینماتیک رو مفهومی و عمیق استادانه یاد بگیره
جزوش مخصوصا خلاصش 4تا برگه ی کوچولو بیشتر نمیشه
من یادمه روی پهار تا از این پستیت ها نوشته بودم حساب کن چهار تا مربع 10در10

مشتقی هم که استفاده میشه بسی سادس

خیلی ها همون دوم دبیرستان یادش میگیرن اصلا قابل مقایسه با مبحث مشتق و مشتق گیری در حسابان نیست اسمش نترسوندت

برو بخون نفهمیدی بیا اونور رفع اشکال برات نوع مشتقشو و استفادشو توضیح بدم

در ضمن منم با پیشنهاد دوستامون مبنی بر گاج قرمز موافقم ولی لازم نیست کتاب خودش همه چی داره

تست هم راحت میتونی بری سراغ 30 سال کنکوره قلم چی

هم سوال مزخرف نیست و کنکوره هم چون تفکیک شده در حد ناسا اسونه

موفق باشی:11:

Tabasom.Sweet
09-11-2009, 19:06
دوستان کتاب مرجع کنکور (تست + نکته) زبان انگلیسی چی خوبه؟
سطح کتاب بالا باشه

مرسی

کاشکی میرفتین تاپیک معرفی کتاب ولی کتاب زبان کنکور

انتشارات شبقره حرف ندااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااره یعنی اصولی همه کتابها رو میذاره تو جیبش

خیلی کتاب زبانشون قوی و اصولی هست

یعنی با اینکه تستاش از بقیه ی کتابها سخت تره اصلا در حد ناسا بالاتر از کتاب نیست

در ضمن تفکیک کرده یه جوری که راحت با کتاب کار کنی

گرامر ها رو انقدر خوب مثل فلش کارت کادر کشیده توضیح داده ...

تست گرامر جدا تست لغت جدا تست درک مطلب جدا.....درس به درس پیش و پایه خیلی توپه

از دستش نده:11:

dracula_killer
09-11-2009, 19:17
only مثلثات رو بیخیال شو.....:27:(من که از همون 2-3 سال پیش رو مثلثات هیچ حسابی باز نکردم...تا الانم سابقه نداشته نمره مثلثات رو کامل بگیرم..)
البته اختیار با خودته که کجا ها رو نخونی....:46:(در کل اگه میتونی سعی کن که همش رو بخونی...خود منم کم کم دارم جو گیر میشم میزنم تو کار این سینوس مینوس ها.....)

اصلا این کار رو نکن
مثلثات خیلی آسونه...یه مطلبی هست به نام روان شناسی مثلثات که اگه اون رو یاد بگیری مثلثات میشه برات جمع و تفریق!
منظور از روان شناسی،یعنی بررسی رفتار سینوس و کسینوس

frnsh
09-11-2009, 19:34
دوستان یک مشکلی داشتم توی مطالعه گفتم اینجا مطرح کنم ببینم شما تا حالا باش مواجه شدید ؟
مساله من اینه که وقتی یک یا دوبار کتاب یا جزوه رو میخونم دیگه برای مطالعه ی بعدی یا مرور دچار مشکل جدی میشم . چون تازگیشو از دست میده اصلا برام جذابیتی نداره و درگیرش نمیشم و در نتیجه حواسم خیلی زود پرت میشه .

راستی یک چیز دیگه ... فرق بین اونی که نفر اول آزمونا میشه با بقیه چیه ؟! خیلی ها رو میشناسم که خیلی کمتر از من میخونن ولی درصد ها و نمره هاشون از من بهتره .

تایید میشه!
منم خیلی اینطور شدم. دیگه وقتی دو دور خوندم، انگار درسه دافعه داره! مثلا همین شنبه. واسه 1شنبه که امتحان دیفرانسیل قرار بود بگیره، دو دور خوندم و چندتا تمرینم حل کردم و گذاشتمش کنار. حالا که امتحان افتاد 3شنبه، دیگه حوصله ی خوندن ندارم!! واسه همین دارم به زور پراکنده مثال و تمرین حل میکنم!
نمیدونم چطور میشه این مشکلو حل کرد، اما در مورد همین دیفرانسیل که تمرین باید حل کنیم، به نظرم اگه بعد از خوندن (اگه عادت زیادی نداری که مثالها و تمریناشم خودت حل کنی) برو سر تمرین حل کردن. اونوقت میبینی که خیلی مشکل هنوز داریو نمیدونستی. فکر کنم اینطوری بفهمی هنوز ضعف داری و باید بخونی باز.

نه فرنوش جون دوستت که نیست که بخواد کل بذاره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif اونا از شما جدا نیستن

هر رتبه ای دوره ی شما بیارن اسم مدرسه و تبلیغ و ثبت نام و ..... در کل به نفع خودشونه

پس واسه خودشونم که شده اینجوری کل نمیندازن

اینکه واقعا متوجه نباشن این یه بحثه دیگش ولی اینکه از قصد به خودشون لطمه بزنن؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

فکر نمیکنم نفهمن و بخوان به خودشون لطمه بزنن. اما اینقدر مغرورن و پیش مدرسه های دیگه میخوان کلاس بذارن که اینطور میکنن. مثلا توی همین جریانی که واسه آنفولانزا تعطیلمون نکردن، انگار کلاس اومده بودن پیش بقیه که تعطیل شدن! که مدرسه ی ما بچه ها خر میزنن و به درس اهمیت میدن و میان!!!
فکر کنم سر همین دبیر عوض نکردن هم میخوان بگن دبیرامونو خیلی هم خوب انتخاب کردیم!!!!
امروز از دبیر فیزیک جدیده پرسیدیم که میتونه برامون بمونه یا نه؟ گفت همین الانشم به زور اومدم!!! از کارام زدم و اومدم.

کلا موندیم توش! اما فکر کنم آخرش مجبور شیم بریم بگیم!

Tabasom.Sweet
09-11-2009, 20:43

منم همینطورم

راهشم اینه که همون دفعه ی اول با دقت و حسابی میخونم و هیپچی رو جا نمیندازم

برای دور های بعدی هم اگر درسه عمومی بوده که میرم سراغ خلاصه درساش که ازش نوشتم

اگر اختصاصی بوده یه راست میرم سراغ تستاش مشکلی هم ندارم

روش خوبیه

کلا وقتی بدونی این دوئر خوندنت ممکنه اولین و اخرین بار (حالا نه به این شدت )باشه :دی به طور ناخوداگاه کتاب رو قورت

میدی

در ضمن اینطور که من متوجه شدم شما سال دوم هستی یعنی دوم دبیرستان احساس میکنم خیلی داری سخت میگیری

دوم اصلا این سخت گیریها رو نداره راحت نمره میاری راحت هم رتبه ی یک میشی

فقط اعصاب راحت و ریلکس و اینکه بچه خر خونی (از این کتاب حفظ کن ) ها رو کنار بذاری

هر درس رو میخوای بخونی با یه ژست اینکاره بودن! بخونم یعنی عمقی یعنی نیازی نداری که چیزی رو حفظ کنی چون میفهمی همه چیو

هم بهت فشار نمیاد هم لذت میبری از نمره هایی که میگیری

چون احساس میکنی خیلی کمتر از اون نتیجه ای که گرفتی تلاش کردی

در ضمن برای سال دوم 20 ِت شد 19.5 اتفاقی نمیفته ولی اصلا بهشون فکر نکن

من خودم رو ادم مرفقی نیمدونم یعنی سال دوم خیلیها بهتر از من بودن

ولی حداقلش این بود که کمترین نمره ی انضباط و بیشترین معدل رو داشتم با همین اعصاب اروم

و ادم حساب نکردن درسا :دی

سعی کن تسلط داشته باشی رو هر درس. به هرکدومشون مثل یه حریف تو تاتمی نگاه کن

فکر کن یه جوری باید به کار و ضربه های اصلی مسلط باشی که در گیر چرخش و تکنیک هایی که اونا برای خسته کردن ذهنی حریف دارن نشی

مثل همین فیزیک که گفتی اصولش رو که یاد بگیری(نه که فرمول هاش و حفظ کنی) هر جوری بپیچوننش تو اون اصل خودتو توش پیدا میکنی

موفق باشی

ALt3rnA
09-11-2009, 21:42
نه دیگه ... مساله اینه که من سمپادم ...
جو اینجا جوریه که حتی چند نفر از بچه ها رفتن سراغ درسای پیش و مثلا فیزیک یا حسابان سال سوم و پیش رو دارن کلاسش رو میرن و میخونن .
در این جو من به یک چیزی نیاز دارم به نام اعتماد به نفس که متاسفانه قدر مطلقشم بگیرین باز منفی میمونه :دی در ثانی من هدفم نمره نیست امسال . میخوام فقط جوری یاد بگیرم که بطور کامل مسلط باشم به درسا دیگه .
مثلا من در آخرین آزمونی که کلاسمون ازمون گرفت ریاضی رو فکر میکردم 96 درصد میزنم در حالی که آخرش87 شدم بخاطر چند تا سوتی احمقانه . من با این 87 در کلاس خودمون سوم و در موسسه 8 ام شدم و شاید کس دیگه ای همین رتبه رو میگیرفت خیلی خوشحال میشد . ولی من دچار دپرسی حاد شدم بطوریکه حتی درسای مدرسه رو هم دیگه حالشو ندارم :( . چون اونهمه زحمتی که کشیده بودم (کتاب های ژرف اندیشان و گاج رو تقریبا تموم کردم و مبتکران هم 60-70 تاییش رو زدم) به نظرم همش به حدر رفته . خوب من بخوام 100 بگیرم کیو باید ببینم آخه ؟! دیگه بیشتر ازینم مگه میشه درس خوند ؟!ما توی اون آزمون 100 هم داشتیم .من هم فکر میکنم واقعا حقم 100 بود .
به هر حال این آزمون به عنوان مثال بود بقیه ی آزمون ها هم دقیقا همینه . اصلا به اندازه ی زحمتم نتیجه نمیگرم :(
من روزی حدود 4 ساعت میخونم . برای سال دوم فکر کنم خوب باشه بخصوص اینکه خیلیای دیگه 3 ساعته میانگینشون و البته همونا هم از من بالاتر میگیرن :دی
در مورد اون راهی که گفتید . من اختصاصیا همون طور که گفتم زیاد کاری با متن ندارم . مثلا هندسه که کتابم هنوز باز هم نشده و فقط تست میزنم . ریاضی هم فقط درسنامه های گاج رو میخونم و بعد تست میزنم و واقعا هم خوب یادمیگیرم . مشکل اصلی عمومیا هستن . نمیدونم چطور شما خلاصه نویسی میکنید ولی من هرجور که فکر میکنم اگه بخوام خلاصه کنم خیلی زیاد میشه حجمش و دوباره بعد از یکی دو بار مطالعه میشه مثل همون کتاب درسی و از اینم زده میشم :دی

در مورد فیزیک ... من امروز رفتم نمایشگاه و فیزیک گل واژه رو خریدم چون شنیده بودم یکی از معلمامون داره تدریسش میکنه . خوب بود واقعا . مسلما از گاج و قلمچی بهتر هست . یک جمع بندی هم کلک معلم داشت که واقعا اونم کمکم کرد . البته مال پیشه اون .

و خیلی ممنون از همه ی دوستان خصوصا تبسم عزیز که خیلی وقت میزاره . :11:

M O B I N
10-11-2009, 15:19
G4meH4ker
من یاد اون عکست افتادم گفتم لابد پیش هستی (ریش و پشمی داشتی )
خب به نظر من شما بهتره بری کتاب پرسمان گاج (رنگ سیاه) رو استفاده کنی !
برای یاد گرفتن فصل 2 باید تمرین زیاد حل بشه !
بعضی از بچه ها هم که مشکل داشتن با استفاده از کتاب قرمز تونستن مشکلشون رو برطرف کنن !
من توصیه میکنم زیاد مطلب از کتاب های مختلف نخون ! به 2 دلیل
1- اشتیاقت از درس خوندن سلب میشه !
2- راه بر طرف کردن مشکل حل تمرین هست نه خواندن مطلب !
من سال دوم تو مدارس سمپاد فیزیکم شد 19 ! پس فکر کنم نصیحتم جواب بده !

ALt3rnA
10-11-2009, 15:27
من یاد اون عکست افتادم گفتم لابد پیش هستی (ریش و پشمی داشتی )
کدوم ؟ :دی

بعضی از بچه ها هم که مشکل داشتن با استفاده از کتاب قرمز تونستن مشکلشون رو برطرف کنن !
من توصیه میکنم زیاد مطلب از کتاب های مختلف نخون ! به 2 دلیل
1- اشتیاقت از درس خوندن سلب میشه !
2- راه بر طرف کردن مشکل حل تمرین هست نه خواندن مطلب !
من سال دوم تو مدارس سمپاد فیزیکم شد 19 ! پس فکر کنم نصیحتم جواب بده !
من گل واژه رو فوکوس میکنم روش پس .زیاد با گاج حال نمیکنم مگه میکرو هاش . من دیروز همش رو فیزیک کار کردم و دیگه مشکلی ندارم . مرآت رو هم تمام سینماتیک هاش رو درست زدم ولی چون فصل یک(بردار ها) هیچی نخونده بودم اونو خراب کردم :دی

pentoriko
10-11-2009, 16:03

چي جوري ميشه فهميد آخرين نفر قبولي در يه رشته خاص مثلا مديريت صنعتي تو يه دانشگاه خاص مثلا دانشگاه تهران رتبه اش چه قدر بوده؟؟؟

با تشكر

دوستان كسي نيست جواب منو بده:10:

timsar jackson
10-11-2009, 19:59
ببینم پسر تو چرا درس نمیخونی هاااااااااااااااااااااااا ا؟

چه مرگته؟ چه مرگت زده که نمیخونی؟

مشکلی داری؟ وقتت کمه؟اگه نه پس چته؟

مگه نمیخواستی خوب بخونی..مگه نمیخواستی دانشگاه تهران قبول شی؟اینجوری میخوای قبول شی؟ هه!

واست متاسفم....

مگه پارسال که نخوندی و کنکور ندادی نگفتی که امسال توپ میخونم؟ پس چی شد؟

یادته پارسال که به بچه ها گفتی میزارم سال بعد خوب میخونم...همه گفتن برو بابا پیمان تو که نمیخونی که ما تو رو میشناسیم

همین امسال یه چیزی بخون پیام نوری چیزی قبول شی...من گفتم نه امسال میخونم گفتن حالا ببینیم و تعریف کنیم....

یعنی میخوای مرداد که نتایجو دادن اونا بشینن به ریشت بخندن و بگن دیدی گفتیم نمیخونی....تو چی داری که جواب بدی؟

بچه های همین تاپیکم میگن دیدین چه چرت میگفت..الکی ادعا داشت فقط....

نه اینجوری نمیشه باید یه بلایی سرت بیارم

چه قد دیگه میخوای به خاطر درس نخوندن تحقیر بشی و بهت بگن اراده نداری و فقط حرف میزنی؟

فقط تو رو خداااااا تو رو خدااااااااا یه کاری نکن که اونایی که بهت گفتن تو فقط حرف میزنی و نمیتونی به حرفشون ایمان بیارن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

morteza_bayan
10-11-2009, 20:53
ببینم پسر تو چرا درس نمیخونی هاااااااااااااااااااااااا ا؟

چه مرگته؟ چه مرگت زده که نمیخونی؟

مشکلی داری؟ وقتت کمه؟اگه نه پس چته؟

مگه نمیخواستی خوب بخونی..مگه نمیخواستی دانشگاه تهران قبول شی؟اینجوری میخوای قبول شی؟ هه!

واست متاسفم....

مگه پارسال که نخوندی و کنکور ندادی نگفتی که امسال توپ میخونم؟ پس چی شد؟

یادته پارسال که به بچه ها گفتی میزارم سال بعد خوب میخونم...همه گفتن برو بابا پیمان تو که نمیخونی که ما تو رو میشناسیم

همین امسال یه چیزی بخون پیام نوری چیزی قبول شی...من گفتم نه امسال میخونم گفتن حالا ببینیم و تعریف کنیم....

یعنی میخوای مرداد که نتایجو دادن اونا بشینن به ریشت بخندن و بگن دیدی گفتیم نمیخونی....تو چی داری که جواب بدی؟

بچه های همین تاپیکم میگن دیدین چه چرت میگفت..الکی ادعا داشت فقط....

نه اینجوری نمیشه باید یه بلایی سرت بیارم

چه قد دیگه میخوای به خاطر درس نخوندن تحقیر بشی و بهت بگن اراده نداری و فقط حرف میزنی؟

فقط تو رو خداااااا تو رو خدااااااااا یه کاری نکن که اونایی که بهت گفتن تو فقط حرف میزنی و نمیتونی به حرفشون ایمان بیارن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عجب زدی تو خال تیمسار جون:19:

mosbatekonkoor
10-11-2009, 21:03
فکر کنم خیلی ها مخاطب صحبت های تیمسار باشتن ها!:31:

mosbatekonkoor
10-11-2009, 21:04
بچه ها فکر کنین الآن روزیه که ساعت 12 شب می خواد نتایج اعلام بشه...وااااااااااااااااااا اااااااای!
پس بخونید تا اون موقع با خیال راحت بیاین نت.

mosbatekonkoor
10-11-2009, 21:05
خب دیگه بسمه.
بای

Amin.Senator
10-11-2009, 21:53
بچه ها فکر کنین الآن روزیه که ساعت 12 شب می خواد نتایج اعلام بشه...وااااااااااااااااااا اااااااای!
پس بخونید تا اون موقع با خیال راحت بیاین نت.
جدا عجب شبي بود اونشب گفتن نتيجه ساعت 12 مياد ساعت 8 گذاشتنش اونموقع بود كه ميگفتم كاش يكم بيشتر ميخوندم/

ما تجربه شديم براي شما ،سعي كنيد شما تجربه ديگران نشين.

dracula_killer
10-11-2009, 22:31
ای بابا!
من به یه حدی رسیدم که اگه نتایج رو ببینم نمی گم کاشکی بیشتر می خوندم...چون می دونم از الان به بعد هر چی بخونم یا نخونم تأثیری رو من نداره!
می گم کاشکی با حافظه ی قوی تری آفریده شده بودم!

steps
10-11-2009, 23:55
اقا برید درس بخونید که .....
من نمیدونم چرا موقع خوندن خوابم می بره؟!؟!
العان روزی 2 ساعت می خونم خوبه؟

fardinstar
11-11-2009, 00:26
سلام دوستان. من يه مشكلي برام پيش اومده خواستم با شما مطرح كنم شايد يه راه حلي برام پيدا بشه.
هر درسي رو شروع ميخونم به خوندن (از مباحث رياضي و فيزيك ) فوق العاده با دقت و مفهومي ميخونم (رياضي رو از روي جزوه و فيزيك رو از روي آموزش مبتكران ) طوري كه وقتي ميرم سراغ تست هاي اون درس از 200 تا سوال 4 5 تا غلط بيشتر ندارم . جواب تك تك تست ها رو هم ميخونم . خلاصه وقتي مثلا درس آمار و احتمال رياضي رو به اين سبكي كه گفتم ميخونم تسلط واقعا بي نظيري پيدا ميكنم . حالا مشكل چيه ؟؟ دو سه ماه كه ميگذره بيشتر مطالب يادم ميره ولي اون پايه مطالب تو ذهنم هست اما يگه وقتشو ندارم دوباره با همون عمق برم و درسا رو مرور كنم. براي همين يه جورايي درس خوندنم بي فايده ميشه. سوالم اينه كه شما دروسي مثل رياضي و فيزيك (تجربي ) رو چجوري مرور ميكنين ؟؟ دوباره ميرين از اول تست ميزنين ؟؟ جزوه هاي آموزشي رو كه بار اول براي درك مطالب ميخوندين رو هم مرور ميكنين ؟؟

mostafa_360
11-11-2009, 07:03
سلام دوستان. من يه مشكلي برام پيش اومده خواستم با شما مطرح كنم شايد يه راه حلي برام پيدا بشه.
هر درسي رو شروع ميخونم به خوندن (از مباحث رياضي و فيزيك ) فوق العاده با دقت و مفهومي ميخونم (رياضي رو از روي جزوه و فيزيك رو از روي آموزش مبتكران ) طوري كه وقتي ميرم سراغ تست هاي اون درس از 200 تا سوال 4 5 تا غلط بيشتر ندارم . جواب تك تك تست ها رو هم ميخونم . خلاصه وقتي مثلا درس آمار و احتمال رياضي رو به اين سبكي كه گفتم ميخونم تسلط واقعا بي نظيري پيدا ميكنم . حالا مشكل چيه ؟؟ دو سه ماه كه ميگذره بيشتر مطالب يادم ميره ولي اون پايه مطالب تو ذهنم هست اما يگه وقتشو ندارم دوباره با همون عمق برم و درسا رو مرور كنم. براي همين يه جورايي درس خوندنم بي فايده ميشه. سوالم اينه كه شما دروسي مثل رياضي و فيزيك (تجربي ) رو چجوري مرور ميكنين ؟؟ دوباره ميرين از اول تست ميزنين ؟؟ جزوه هاي آموزشي رو كه بار اول براي درك مطالب ميخوندين رو هم مرور ميكنين ؟؟

کاملآ باهات موافقم دوست عزیز.دانشمند ها می گن بیشترین میزان یادگیری همون بار اوله.یعنی اگر وقتی برای اولین بار مطلبی رو می خوانی سعی کن به مفهومی ترین حالت ممکن بخونی و خوب روش کار کنی.فقط کافیه مطلب برات جا بیفته کار تمومه بعدآ با یه دوره همه چی یادت میاد.راستی یکی از مشاوره های گزینه ی 2 حرف قشنگی زد گفتش که حفظ مطالب یاد گرفته شده سخت تر از یاد گرفتن مطالب جدیده پس دوره کردن خیلی مهمه.:20:

morteza_bayan
11-11-2009, 09:42
میشه بگین ریاضی رو چه جوری میخونین؟

shifter
11-11-2009, 09:52
جدا عجب شبي بود اونشب گفتن نتيجه ساعت 12 مياد ساعت 8 گذاشتنش اونموقع بود كه ميگفتم كاش يكم بيشتر ميخوندم/

ما تجربه شديم براي شما ،سعي كنيد شما تجربه ديگران نشين.
اي گفتي!:31:
عجب شبي بود!در واقع عجب روزي بود!!:31::19:
ما كه با كلي بكس اينجا يه گروپ درست كرده بوديم از ساعت 12 بعد از ظهر تا همون 7 اينا كه نتايج اومد اون تو بوديم و چرت و پرت ميگفتيم و ميخنديديم!:31::27::46:
اما نتايج كه اومد....:18:
من كه ديگه نميخوام سال بعد مثل امسال ضدحال بخورم...:46:
اوهوي:19: پيمان تو هم همينطور!!
پسر:31:كامپيوتر رو بزار كنار كه به نظر من مشكل اصلي همينه!:21:

راستي بچه ها براي جمعه چطور خوندين؟؟

*maaryaami*
11-11-2009, 11:55

با تشكر

اخرین نفر رو که نمیشه فهمید همینجوری
ولی حداقل حدودش رو میتونی به دست بیاری
یادگار ماندگار میتونه بهت کمک کنه
لینک دانلودش فک کنم تو همین تاپیک باید باشه

fardinstar
11-11-2009, 12:10
میشه بگین ریاضی رو چه جوری میخونین؟
اول از روي جزوه مطالب آموزشي ميخونم بعد براي فصل هايي كه انديشه سازان (مال من چاپ 83 است از دوستام گرفتم ) آموزش + تست داره فقط قسمت آموزشش رو ميخونم بعد از اينكه مطالب رو فهميدم ميرم سراغ تست (انديشه سازان + انتشارات سبز) همه تست ها رو حل ميكنم ديگه هيچي جلودارم نيست هر تستي باشه تو اون مقطع ميتونم راحت حلش كنم ولي دو سه ماه كه ميگذره اكثر مطالب يادم ميره.

mahyar_bt
11-11-2009, 12:27
اول از روي جزوه مطالب آموزشي ميخونم بعد براي فصل هايي كه انديشه سازان (مال من چاپ 83 است از دوستام گرفتم ) آموزش + تست داره فقط قسمت آموزشش رو ميخونم بعد از اينكه مطالب رو فهميدم ميرم سراغ تست (انديشه سازان + انتشارات سبز) همه تست ها رو حل ميكنم ديگه هيچي جلودارم نيست هر تستي باشه تو اون مقطع ميتونم راحت حلش كنم ولي دو سه ماه كه ميگذره اكثر مطالب يادم ميره.
این مشکل فراموشی که مشکل همه هست مشکل فقط شما نیست که نگرانش هستین تو الان باید بخونی ببینی اصلا سری چی هست و کلا مطالبش چیه بعدا تو دوران جمع بندی نترس همه چی یادت میاد مثلا من 1 ماه پیش تصاعد خوندم کلیم تست زدم الان فقط یه فرمول اولیه تصاعد یادمه !!! زیاد سخت نگیر

behnam_roli
11-11-2009, 13:57

خوب شما میتونین مطالب رو خلاصه نویسی کنید بعدش از رو خلاصه هاتون مرور کنید که وقت کمتری میگیره

زمانی هم که تست میزنید اون تست هایی رو که نکته خاصی دارن یا اونهایی رو که غلط زدید یا اینکه فکر میکنین تست قشنگیه رو علامت بزنید و تو مرورتون اون ها رو بزنید

reza-atom
11-11-2009, 17:30
يك سري از دوستان ديگه از مهر به بعد پيداشون نشد حتي كارنامه هم نذاشتن مثل farzane*f يا hermonie و ...
يادش بخير چه تابستوني بود ولي استفاده كافي نبرديم!
اين برنامه قلمچي هم پاك ما رو گيج كرده از روند عادي خودمون هم عقب افتاديم!
شنيدم ميخوان پيش دانشگاهي رو تو كنكور تاثير بدن!

خلاصه لعنت به اين زندگي!

AEZ_Best
11-11-2009, 17:43
سلام
کانون رو کجاشین؟ تموم شد؟
من که قراره واقعا گند بزنم از این 2 هفته فقط یه هفته حتی کمتر خوندم ولی فردا میترکونم تا زیر 6000 نشم!!!

دیف هم که آخرش مسلط نشدم
شیمی سه هم که انقدر پارسال خونده بودم!! حسش نمیاد بخونم

یه سوال پرت: دیف 2 رمزینه اومده؟

دعا کنید برای موفقیت همه

موفق باشید

dirty_coat
11-11-2009, 18:43
این روش برای خوندن ریاضی هم جواب میده؟
نه عزیز جان
برای ریاضی باید انقدر تمرین کنی که دستت روان بشه
بذار براتون یه چیزی رو تعریف کنم:
من خودم وقتی دبیرستان می رفتم همه ی درسام افتضاح بود و از همشون بدتر ریاضی بود وقتی که سال کنکور شد وقتی شروع کردم درس ها رو بخونم و چون اصلا پایه ی خوبی نداشتم و ریاضی هم خیلی اذیتم میکرد و مامان و بابام هم با اینکه مشکل مالی هم نداشتیم برام کلاس خصوصی نمی گرفتند و من مجبور بودم برم منت این و اونو تو فامیلهامون بکشم و یک روز توی دی ماه فامیلهامون خونمون دعوت بودند و 8 تا از اون بچه های فامیل هم سن من بودن و کنکوری و از حال و وضع درس من هم خبر دار بودن و پدر و مادرهاشون شروع به این کردن که بچه ی ما فلان جا قبول میشه و اینها و همه متحد با هم منو مسخره کردند و منم هیچی نداشتم که بگم چون یک شکست خورده ی تمام عیار بودم ولی این یه شکی بود که به خودم بیام و از صفر شروع کردم و واقعا زحمت کشیدم و خدا کمکم کرد و وقتی نتایج رو زدن هیچکی باورش نمیشد
پس خواستن توانستنه ( با شما هم هستم اقا پیمان اگه نیازی به تلنگر داری بگم بچه های همین تاپیک مسخرت کنن تا به خودت بیای:31:)
به این نکته باید دقت کنین ( کنکوری ها ):
مغز انسان جوری کار میکنه که شما دربارش فکر میکنین و مبحثی که همه ی شماها رو گرفتار کرده تلقین ناخود اگاه است هر کدوم به نحوی درگیر هستید:
یکی درس نمیخونه چون میگه خوابم میگیره و یکی میگه ریاضی حالیم نمیشه و وقتی میره دنبالش به بن بست میخوره و ...............
حالا باید چیکار کنین:
شما ها همتون به یه تکیه گاه نیاز دارین به کسی که از خودتون بهش بیشتر اعتماد داشته باشین و اگه ته ته ضمیرتون دنبالش بگردین پیداش میکنین و با اطمینان به او تکیه کنین چون هیچوقت تنهاتون نمیذاره ( این قدم اول )
حالا وقت این رسیده که با اون ترسی که شما رو اذیت میکنه روبرو بشین و کاری کنین که به خود باوری برسید پس همتون موفق خواهید شد
دوستان عزیز فکر و خیالات و حرف زدن رو بذارین کنار و برین توی گود و دست به کار بشین تا بزرگترین حریف خودتون رو که خودتونین شکست بدید
اگه یه روزی فکر کردی استعداد کاری رو نداری بدون اشتباه بزرگی کردی چون خودت اونو نخواستی چون همه ی انسانها چه نابغه و چه کودن همه استعداد یکسانی داشته اند ولی یک دسته از اونها خواستند و توانستند و عده ای دیگر در ظاهر امر می خواستند و یا اصلا نمی خواستند و نتوانستند
پس برو دنبال اونچه که میخوای باشی که قسم به اونی که میپرستی بدستش میاری
دوستان گل از همین الان دیگه وقتتون رو هدر ندید که افسوس خواهید خورد
ببخشید زیاد حرف زدم

dirty_coat
11-11-2009, 20:27
خیلی مطلب جامع وخوبی بود.
ولی من یه مشکل دارم.مشکلم اینه که این جور مطالب انگیزشی فقط برای چند ساعت به من شوک وارد می کنه.بعد فردا که میرم مدرسه ورفیقای خرخونم رو می بینم به خودم میگم:
بابا سراسری مال بچه خرخون هاست.آزاد رو عشقه.میرم آزاد میشم رتبه اول دانشگاه.بشینم درس بخونم که چی بشه؟برم دانشگاه سراسری تا بین درس خون ها خفه بشم و از مشکلات روانی دق کنم ودیوونه بشم.دانشگاه آزاد هم یه دانشگاه است.
مثلا همین امسال کنکور آزمایشی ازاد رو دادم هیچی نخوندم رفتم امتحان دادم مهندسی شیمی شیراز قبول شدم.درصدهام هم خیلی پایین بود بالاترین درصدم دینی بود که 50 زدم.وقتی به این راحتی میشه قبول شد دیگه چرا خودم رو بکشم.
مدتی هم هست که به استخر معتاد شدم.

چی کار کنم که این مطالب و این جور حرف ها همیشه یادم باشه وهمیه بهش ایمان داشته باشم؟
دوست من اگه نمی خوای بخونی چرا خودتو مچل میکنی درس رو ولش کن بره پی کارش و 10 سال یا زودتر به این نتیجه میرسی عجب خنگی بودی نخوندی بعد دوستاتو میبینی از دانشگاه های خوب پذیرش میگیرن ای میسوزی:19:
خوب فکر کنم اگه خودت و خودت بشینی بسنجی میبینی حق با منه و ..............
حالا یک سوال :
تو چته که درس نمی خونی؟
( از لحن حرف زدنم ناراحت نشی ولی اگه الان پیشت بودم 2 تا کشیده ی ابدار میزدمت تا به خودت بیای)

mahyar_bt
11-11-2009, 21:11
خیلی مطلب جامع وخوبی بود.
ولی من یه مشکل دارم.مشکلم اینه که این جور مطالب انگیزشی فقط برای چند ساعت به من شوک وارد می کنه.بعد فردا که میرم مدرسه ورفیقای خرخونم رو می بینم به خودم میگم:
بابا سراسری مال بچه خرخون هاست.آزاد رو عشقه.میرم آزاد میشم رتبه اول دانشگاه.بشینم درس بخونم که چی بشه؟برم دانشگاه سراسری تا بین درس خون ها خفه بشم و از مشکلات روانی دق کنم ودیوونه بشم.دانشگاه آزاد هم یه دانشگاه است.
مثلا همین امسال کنکور آزمایشی ازاد رو دادم هیچی نخوندم رفتم امتحان دادم مهندسی شیمی شیراز قبول شدم.درصدهام هم خیلی پایین بود بالاترین درصدم دینی بود که 50 زدم.وقتی به این راحتی میشه قبول شد دیگه چرا خودم رو بکشم.
مدتی هم هست که به استخر معتاد شدم.

چی کار کنم که این مطالب و این جور حرف ها همیشه یادم باشه وهمیه بهش ایمان داشته باشم؟
فقط یه چیزی اضافه کنم بخندی و هم اگاه بشی من سال سوم مکانیک کرج انتخاب کردم قبول شدم سال پیش مکانیک کرج انتخاب کردم قبول نشدم :31:

dirty_coat
11-11-2009, 21:30
باز هم ممنون از این مطالبی که گذاشتی.
کار از کشیده هم گذشته:31:
من که میدونم که حق با شماست.اگه حق باشما نبود که من اون سوال رو نمی پرسیدم.
مگه نباید آدم از زندگیش لذت ببره؟

مثلا از خودتون یه سوال می پرسم .شما گفتید که تو دبیرستان زیاد درس خون نبودید ویک دفعه به خودتون اومدید و رتبه خوب تو کنکور اوردید.الآن از زندگیتون لذت می بیرید؟
اصلا اون چند سالی که توی دانشگاه بودید بین این بچه درس خون هایی که خیلی هاشون از سال اول دبیرستان شروع کردند احساس بدی نمی کردید؟

یه سوال که خیلی وقت ها برای من پیش میاد اینه که مثلا بشینم یه سال بکوب بخونم تا یه رتبه خوب بیارم.بعد که رفتم دانشگاه بین بچه هایی که اکثرا از دبیرستان های نمونه کشور فارغ التحصیل شدند پیش اون ها کم نمی یارم؟یعنی افرادی که فقط تو زندگیشون درس خوندن معنا داره.
پیش اون هایی که چند سال برای کنکور خوندند ومن فقط یه سال خوندم واقعا کم نمیارم؟

به نظر من خیلی فرق می کنه بین کسی که 4 سال داره برای کنکور میخونه وکسی که فقط می خواد یه یک سال برای کنکور بخونه.قطعا اون خیلی جلوتر از منه.(از نظر سطح علمی می گم.نه رتبه)این طور نیست؟
واقعا من نمی دونم چرا به این بحث رو اوردی اخه چه ربطی داره پیشینه ی درسی تو توی دبیرستان و اخه رفیقهات توی دانشگاه از کجا معلوم از تو بهتر باشن و از طرفی تو با هم کلاسی هات توی دانشگاه هم تراز هستین چون توی یک رشته قبول شدین از اون به بعدش باید درس بخونی دیگه
اشتباه شما اینه که دانشگاه رو با مدرسه اشتباه گرفتی توی دانشگاه باید درس خوند چون حجم درسها و سنگینی مطالب با دبیرستان قابل مقایسه نیست
ماهی رو هر وقت از اب بگیری تازه است

dirty_coat
11-11-2009, 22:57
پس نتیجه گیری این شد که:نباید ذهن رو درگیر این جور مسائل کرد.
شاید صحبت های شما تلنگر بود برای من وامثال من.
از این که وقتتنون رو گذاشتید وراهنمایی کردید ممنونم.
چرا باز تو کارت شاید و اما و اگر میاری؟
من ول کن شماها نیستم همتون باید درس بخونین اگه نمیتونین مطرح کنین تا یه فکری براش بکنیم:31:

alisahaf70
12-11-2009, 12:17
اصلا نمی شه به یادگار ماندگارو اینا توجه کرد سنجش ظرفیت رشته ی ما رو 50 تا معرفی کرده بود ولی الان 70 نفر دارن می خونن هر روزم زیادتر می شن

reza-atom
12-11-2009, 15:33
ميگم كه امروز دفترچه ٨٨ رياضي رو اومدم نگاه كنم ترسيدم روحيم بهم بخوره نگاه نكردم!
ميگم كلا جا واسه محاسبات توي دفترچه هست؟
حتي فكر اون روز نحس رو ميكنم وحشتناكه(١٠ تير ديگه)!يه سري كه از راهنمايي تا حالا دارن واسه كنكور خوندن منتظر و بي تاب چنين روزين و لحظه شماري ميكنن!
ما هم كه همچنان عقب مونده ايم!
ولي خدايي رتبه هاي زير ١٠٠٠ رقابت سختي دارن!
راستي ٤٠٠ امين صفحه مبارك!
از همه ي دوستاني كه توي اين صفحات با ما همراه شدن تشكر ميكنم!مثل آقا سعيد آقا بهمن آقا پيمان و ديگر دوستان.

mohsen_blid
12-11-2009, 17:28
سلام
خسته نباشید دوستان
سوالی دارم
الان مثلا کتاب فیزیک 2 چاپ سال 86 به عنوان منبع کنکور عنوان شده
حالا کتاب فیزیک دو سال 88 هیچ تغییری نداشته و شبیه همون کتاب سال 85 عنوان داره ایا میشه به همین کتاب 88 دل بست یا نه؟
یعنی کتابی که الان وجود داره با سر فصل ها در سال 85 هم بوده ایا میشه گفت که کتاب 86 هم همین کتاب با این عنوان ها بوده

نمیدونم خوب تونستم منظورم رو برسونم

AEZ_Best
12-11-2009, 20:06
چرا باز تو کارت شاید و اما و اگر میاری؟
من ول کن شماها نیستم همتون باید درس بخونین اگه نمیتونین مطرح کنین تا یه فکری براش بکنیم:31:

سلام
من قبلا تا دو سه هفته پیش انگیزه داشتم خدا!!!
خیلی خوب میخوندم اما الان اصلا نمیتونم برم سمت درس
کمک کنید

IP007
12-11-2009, 20:13
شما به نظر میاد خسته شدی

راه حل : معلممون میگه اصلا خسته نشید:دی

IP007
12-11-2009, 20:14
برای ریاضی محض دانشگاه اصفهان از چه رتبه ای قبول میکنه؟؟؟

mahyar_bt
12-11-2009, 20:53
سلام
من قبلا تا دو سه هفته پیش انگیزه داشتم خدا!!!
خیلی خوب میخوندم اما الان اصلا نمیتونم برم سمت درس
کمک کنید
هممون یه زمان هایی هنگ میکنیم و سر یه سری دلایل چه منطقی چه غیر منطقی انگیزه از دست میدیم یه مدت نمیخونیم مثلا خود من جو تراز ازمونم گرفت به جای این که تلاشم بیشتر کنم نزدیک به 2 هفته درس گذاشتم کنار به نظر من تنها راه حلش اینه که کاغذ بزاری جلوت از همین امروز برنامه بریز واسه همین 1 روز باقیمانده و هفته اینده من خودم همین کار کردم دوباره به اغوش گرم درس برگشتم :31: البته از الان غصه ام گرفت نکنه کامل اجرا نکنم :13: هر کاری بکنیم مثل این که یه جای کار میلنگه ولی چیکار میشه کرد باید تلاش کرد

new life
12-11-2009, 21:32
سلام . ببخشید من تازه فهمیدم زبان فارسی 3 تغیراتی داشته میخواستم بدونم فقط درس واحد های زبر زنجیری گفتار حذف شده ؟؟؟ تغییره دیگری هم کرده ؟؟؟؟ please ما را در جریان تغیرات قرار بدید
نگارش تشریحی هم حذفیده ؟؟؟

masud-000000
12-11-2009, 21:41
سلام . ببخشید من تازه فهمیدم زبان فارسی 3 تغیراتی داشته میخواستم بدونم فقط درس واحد های زبر زنجیری گفتار حذف شده ؟؟؟ تغییره دیگری هم کرده ؟؟؟؟ please ما را در جریان تغیرات قرار بدید
نگارش تشریحی هم حذفیده ؟؟؟
کتاب های زبان فارسی 3 عمومی و اختصاصی سال تحصیلی 88-87 هیج مطلب حذفی ندارد و از تمام مطالب کتاب درسی امکان طرح سوال در امتحان نهایی وجود دارد.:20:

.
.
.
.

masud-000000
12-11-2009, 21:41
فهرست حذفیات کنکور 88

masud-000000
12-11-2009, 21:48
اگه فارغ التحصیل نیستی و پارسال سوم بودی برو یه نگاه به کتاب زبان فارسی بنداز اصلا درسی به نام واحد زبرزنجیری وجود نداره.
معلومه که این درس پارسال حذف شده دیگه.
چرا وجود داره تو کتاب من و بقیه همکلاسی هام پارسال بودش...میدونی چرا چون کتاب هایی که به ما دادند چاپ سال 86بودش...
اما تو چاپ 87 دیگه همچین درسی رو اصلا کلا نبود که بخاد حذف بشه...:10:

masud-000000
12-11-2009, 21:58
برو بکس کنکور 88 انشاء الله تا کنکور تو 2000 صفحه هستیم.....
(مثل اینکه همه بچه ها دارن شب قبل آزمون تست میزنن و فقط منم که اینجا بی خیال نشستم :دی)

Parnyan
12-11-2009, 22:51
.
(مثل اینکه همه بچه ها دارن شب قبل آزمون تست میزنن و فقط منم که اینجا بی خیال نشستم :دی)

......

!!!!

ye soal !

inke migam 15% emtehanaye pish 2 konkoor tasiiir dare dooorooghe na mage :41::41::41::41::41: ?l

saxiass
12-11-2009, 23:35
بله که دروغه
در ضمن به قوانین احترام بذار و فارسی تایپ کن:46:

AEZ_Best
12-11-2009, 23:36
شما به نظر میاد خسته شدی

راه حل : معلممون میگه اصلا خسته نشید

هممون یه زمان هایی هنگ میکنیم و سر یه سری دلایل چه منطقی چه غیر منطقی انگیزه از دست میدیم یه مدت نمیخونیم مثلا خود من جو تراز ازمونم گرفت به جای این که تلاشم بیشتر کنم نزدیک به 2 هفته درس گذاشتم کنار به نظر من تنها راه حلش اینه که کاغذ بزاری جلوت از همین امروز برنامه بریز واسه همین 1 روز باقیمانده و هفته اینده من خودم همین کار کردم دوباره به اغوش گرم درس برگشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته از الان غصه ام گرفت نکنه کامل اجرا نکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هر کاری بکنیم مثل این که یه جای کار میلنگه ولی چیکار میشه کرد باید تلاش کرد

خسته منظورتون چیه؟
من تا حالا از درس خوندن خسته نشدم مگه اینکه خوابم گرفته یا دین و زندگی و هندسه ها رو میخوندم!!!!!!!!!!!

منظور من اینهکه کلا با اون عشق و علاقهی تابستون درس نمیخونم. نسبت به اونوقت افت شدیدی دارم هم تو کمیت و هم تو کیفیت.

اصلا نمیدونم چکار کنم

saxiass
12-11-2009, 23:39
بچه ها شما خیلی به هم استرس میدید من معدل کتبیم 12/62 شده و دارم روزی 4ساعت مفید میخونم روزای تعطیلم(3 روز) روزی 8 ساعت میخونم تا حالا هم خوب بوده ولی شما خیلی استرس دارید . ان شا الله همه رتبه دلخواهو میاریم. پس پیش به سوی 1389/04/10:31:

saxiass
12-11-2009, 23:43
عزیز جون غصه نخور دوباره پیشرفت میکنی منم حدود 3،4 روز همینطوری بودم اما شکر خدا الان خوب پیش میره پس به خدا توکل کن و به خودت استرس راه نده.:46:

eblisandenzo
13-11-2009, 12:40
سلام بچه ها
من الان از آزمون گزینه 2 اومدم . خوب بود
راستی این دوره cd اموزشی هم بود . اگه بود حالا که من نگرفتم چه کنم یعنی هیچ کس نگرفت

masud-000000
13-11-2009, 12:47
آقا من اومدم دست پیش رو بگیرم که پس نیوفتم.....:دی
برای عمومیای این آزمون وقت کم اورم(دین و زندگی 2 و زبان پیش نرسیدم....با اینکه اینهمه خونده بودمشون....:41:)
کلا مدیریت زمان واسه عمومیا ندارم...همیشه وقت کم میارم......چیکار کنم خب...:19:
گسسته و فیزیک 1 هم که اصلا سفید دادم....(اینا رو به خاطر امتحانات میان ترم نرسیدم بخونم...
اصلا کلا نمیدونم این ازمون چم شده بود.....(به قول یکی از بکس در حالت خلسه بسر میبردم)
دوستان بیاید بگید ببینم این ازمون رو چیکار کردید...

ALt3rnA
13-11-2009, 13:32
قلمچی سایتشو تغییر داده تبریک میگم بش : دی
کارنامه ی مشاوره ای هم میده گویا
بچه ها کی میاد نتایج ؟

mahyar_bt
13-11-2009, 13:33
امروز که من از سر جلسه انداختن بیرون :31: یه بنده خدایی به ما گفت معلمون گفته این ازمون بد بدید فلان میکنم..... مام داشتیم بهش میرسوندیم که........ :41: اخر سر نفهمیدیم این 3 هفته که خوندیم نتیجش چی بود
ابلیس دادا من چجوری این دفترچه... بگیرم؟! :19:

saxiass
13-11-2009, 13:37
سلام بچه ها
منم آزمون قبلی رو همین طوری بودم با این که زبان فول بودم به خاطر وقت کم فقط 11تا زدم و 40% شد( البته چون اول ادبیات و دینی زدم) و فکر میکنم راه حل برای مدیریت زمان 3 تاست:
1: بیش از حد تست بزنیم
2: سر جلسه خودمونو نکشیم همه ی سوالارو جواب بدیم هر چی رو بلد نیستیم ول کنیم
3: از اون درسی که بلدیم اول شروع کنیم:31:

mosbatekonkoor
13-11-2009, 13:57
:19::19::19:
ایندفعه قلمچی رو خوب ندادم!

eblisandenzo
13-11-2009, 13:59
امروز که من از سر جلسه انداختن بیرون :31: یه بنده خدایی به ما گفت معلمون گفته این ازمون بد بدید فلان میکنم..... مام داشتیم بهش میرسوندیم که........ :41: اخر سر نفهمیدیم این 3 هفته که خوندیم نتیجش چی بود

بابا دمت گرم ابلیس چیههههههههههههههههههههههه هههههههه؟
من صادق هستم
میتونی بری از نمایندگی بگیری وای مال من cd نداشت:41:

morteza_bayan
13-11-2009, 14:03
من رو هم پاسخ برگمو پاره کردن ولی تقصیر من نبود یکی دیگه حرف زده بود اشتباهی مال منو مدیر قلمچی شهرمون پاره کرد منم قاطی کردم و کلا هرکی اونجا بود فکر کنم 30 دقیقه از دست داد واقعا فکر میکنم اینا فکر میکنن چه خبره و تازه بعدش که فهمید اشتباه کرده باز از من شاکی بود منم بهش گفتم پول ازمونمو باید بهم بدی
میبینین واقعا من بدشانسم:19:

mosbatekonkoor
13-11-2009, 14:07
:13::13::13::13::13::13::13::13::13::13:

mahyar_bt
13-11-2009, 14:09
من رو هم پاسخ برگمو پاره کردن ولی تقصیر من نبود یکی دیگه حرف زده بود اشتباهی مال منو مدیر قلمچی شهرمون پاره کرد منم قاطی کردم و کلا هرکی اونجا بود فکر کنم 30 دقیقه از دست داد واقعا فکر میکنم اینا فکر میکنن چه خبره و تازه بعدش که فهمید اشتباه کرده باز از من شاکی بود منم بهش گفتم پول ازمونمو باید بهم بدی
میبینین واقعا من بدشانسم:19:
نه بابا خونسرد باش من خیلی راحت پا شدم تازه گفتم این ساندیس کیک مارو حداقل بدید خودشونم خندیدن توقع داشتن بگم اقا حالا این یه دفعه رو ببخشید اونم بگه باشه دیگه تکرار نمیشه :31: منم که پررو تر از این حرفام
راستی ابلیس جان اخ ببخشید صادق جان مرسی بابت جوابت :31:

moraddad
13-11-2009, 14:14
تازه گفتم این ساندیس کیک مارو حداقل بدید
aaaaa!
ساندیس کیک میدن بهتون؟!
حوزتون کجاست؟!:31:

behnam_roli
13-11-2009, 14:18
ای کاش ورق من رو هم پاره میکردن تا این گندیو که زدمو نمیدیدم

mahyar_bt
13-11-2009, 14:19
aaaaa!
ساندیس کیک میدن بهتون؟!
حوزتون کجاست؟!:31:
من گزینه2 هستما وگرنه عمو کاظم از این کارا نمیکنه کیک ساندیس فقط عمو پوردستمالچی میده :31:

mosbatekonkoor
13-11-2009, 14:29
بچه های قلم چی شما هم درصداتون نسبت به آزمون قبلیا پایین اومده؟می خوام ببینم من بد دادم یا آزمون سخت بوده:41:

w0rm
13-11-2009, 14:30
سلام بچه ها
من الان از آزمون گزینه 2 اومدم . خوب بود
راستی این دوره cd اموزشی هم بود . اگه بود حالا که من نگرفتم چه کنم یعنی هیچ کس نگرفت

به من سي دي ندادن

تو دفترچه نوشته بود سي دي داره :19:

swamp
13-11-2009, 14:38
بچه های قلم چی شما هم درصداتون نسبت به آزمون قبلیا پایین اومده؟می خوام ببینم من بد دادم یا آزمون سخت بوده:41:
من که عمومی هام افت محسوسی کرده
تو اختصاصی هم ریاضی پایه زیر 75 نزده بودم که این افتخار رو هم کسب کردم:13:
بعضی هاش کمی بالارفته بعضی هاش هم کمی اومده پایین
در کل من که نسبت به آزمون قبلی که 3000 کشور شدم فک کنم یه افت اساسی کرده باشم:41::41:

masud-000000
13-11-2009, 14:38
آقا این کیکاشون موندست و ساندیساشون گرم.....
(کسی شماره کاظمو نداره یکمی باهاش کل بندازم :دی )
.
.
.
حیف شد باگ های سایت رو برطرف کردن.....دیگه باید شماره شناسنامتو کامل وارد کنی تا بهت کارنامه بده.....
یادش بخیر سابق(تا همین آزمون قبلی) فقط شمارنده داشتی کافی بود...شماره شناسنامه 0 میزدی هم بهت میداد کارنامه رو...
(شمارنده همه هم کلاسیامو دارم...یادش بخیرکارنامه همرو چک میکردم :19: )
آِیییییییییییییییییییییی کجاییی کاظم...اگه مردی بیا جلو..:4:

masud-000000
13-11-2009, 14:42
دوستان درصدام افتضاحه فکر نکنم روم بشه کارناممو بزارم....:45:
همه زیر 50% هستنن حتی اون درس هایی رو که امید 100% داشتم نهایتن شدن 30%....
آزمون سخت بوده؟؟؟؟یا ما زیاد یللی تللی کردیم؟؟؟

mahyar_bt
13-11-2009, 14:46
به درصد چیکار دارید؟! ترازتون نگاه کنید متوجه میشید که شما به ازمون گند زدید یا ازمون به شما :31:

AEZ_Best
13-11-2009, 14:51
نشد

همه حتما کارنومه میذاریم

من خیلی خیلی وقت کم اوردم
ریدینگ زبانو که اصلا وقت نبود بخونم
شمی ها هم دست بهشون نزدم
عمومیامم کمتر از قبله

morteza_bayan
13-11-2009, 14:55
نه بابا خونسرد باش من خیلی راحت پا شدم تازه گفتم این ساندیس کیک مارو حداقل بدید خودشونم خندیدن توقع داشتن بگم اقا حالا این یه دفعه رو ببخشید اونم بگه باشه دیگه تکرار نمیشه :31: منم که پررو تر از این حرفام
اینجا یک دونه تی تاپ میدن که اونم مونده ی بعدش من که صحبت نکردم که پاسخ برگم پاره بشه
یه چیز جالب وقتی با یارو جر و بحث میکردیم یکی از بچه ها گفت میخواین زنگ بزنم پلیس :31: بعد منم گفتم زنگ بزن ببینم این ازمونم پول میشه یا نه و تا اینو گفتم یارو قاطی کرد بدجور گفت دیگه ازمون بی ازمون و منم گفتم چرا مگه طلب باباتو داری تو پاره کردی من نباید ازمون بدم و..............
از اخر تی تاپ مونده رو جلوش انداختم تو سطل اشغال و بهش گفتم اخه کلاه برداری تا چقدر چون 100 هزار تومان که بیشتر شهریه گرفته بود و .........
خلاصه الان پشتیبانم زنگ زد گفت عیبی نداره اقای .... ناراحت بوده و شما میتونی ازمون بدی و منم گفتم به اقای ... بگو حالا خدمتشون میرسیم:27:

ALt3rnA
13-11-2009, 14:55
ساندیس و کیک ؟ :37:
من از دیروز ناهار هیچی نخورده بودم :(
صبح یه شیرینی بیات خوردم که غش نکنم سر جلسه گلاب به روتون دل و رودم عمرشو داد به شما :دی
فکر کنم کپک زده بود :دی

mehdi_7070
13-11-2009, 15:00
کلا مدیریت زمان واسه عمومیا ندارم...همیشه وقت کم میارم......چیکار کنم خب...:19:

باید بفهمید کدوم درس باعث این مشکل می‌شه و وقت شما را می‌گیره. مثلا الان شما اگه بخواهید همه‌ی سوال‌های ادبیات را بخونید و تک‌تک جواب بدید وقت زیادی می‌گیره. چون چند تا متن می‌ده که باید با دقت غلط‌هاش را پیدا کنی، کلی قرابت معنایی می‌ده که خوندن هر بیت هم خودش وقت‌گیره. احتمالا تصوری این‌چنینی دارید. دلیلش هم اینه که هنوز به تسلط کافی نرسیدید، وقتی مسلط شدید براتون انقدر سخت نخواهد بود!

البته ظاهرا شما تکنیک ضربدر منفی را هم به درستی اجرا نمی‌کنید. احتمالا دلتون نمیاد از خیر یه سوال وقت‌گیر که بلد هستید بگذرید. ایرادی نداره، سعی کنید هر آزمون این تکنیک را درست‌تر اجرا کنید. نیاز به کمی تمرین داره و همین آزمون‌ها به شما کمک می‌کنه تا تمرین کنید.

ALt3rnA
13-11-2009, 15:07
البته ظاهرا شما تکنیک ضربدر منفی را هم به درستی اجرا نمی‌کنید. احتمالا دلتون نمیاد از خیر یه سوال وقت‌گیر که بلد هستید بگذرید. ایرادی نداره، سعی کنید هر آزمون این تکنیک را درست‌تر اجرا کنید. نیاز به کمی تمرین داره و همین آزمون‌ها به شما کمک می‌کنه تا تمرین کنید.
بسیار بدم میاد ازین روش .
باعث میشه درسایی رو که راحت 100 میزنم درصدم بیاد رو 80 !
و بسی حرص خوردن داره : دی
ترجیح میدم یه درسو صفر بزنم و بقیه رو 100 تا اینکه همرو 70-80 بزنم
تازه وقتمو بیشتر میگیره یجورایی

mosbatekonkoor
13-11-2009, 15:20
پس چرا کارنامه قلم چی نمیاد؟

mehdi_7070
13-11-2009, 15:25

این‌جوری شما هر سوالی را بلد هستی جواب می‌دی و بعد پشیمون نیستی که فلان درس را که آسون بوده نزدی.
به نظر من که خیلی منطقی هست:46:
این هم در نظر داشته باش که اون صفر چه‌قدر می‌تونه روی رتبه و ترازت تأثیر بذاره. آیا تراز و رتبه‌ی بهتر برات ترجیح نداره؟! یه بار امتحان کن، ضرر نمی‌کنی:31:

mosbatekonkoor
13-11-2009, 15:27
کارنامه اومد.از من ترسیدن.

mosbatekonkoor
13-11-2009, 15:29
بچه ها کارنامه هاتون رو بذارین

Senator_Offline
13-11-2009, 15:41
خیلی بد بود

panizir
13-11-2009, 15:49
چه افت ترازي!

t.sunami
13-11-2009, 16:00
سلام.امدم یه چیز بگم و برم.امروز محل آزمون ما خیلی باحال بود.محل آزمون ما نزدیک پارک امیر کبیر(شهر اراک) هست..وسط آزمون دیدیم یه دفعه صدای آهنگ بلند شد.حالا بگو از کی و کجا؟؟امیر محمد و عمو پورنگ آمده بودن تو پارک برنامه اجرا میکردن..بچه ها هم دیگه نمیتونستن آزمون بدن همه آمده بودن وسط قر میدادن.عجب آزمونی بود.کلی خندیدیم.

نفهمیدم چجوری آزمون دادم

masud-000000
13-11-2009, 16:11
دوستان این درصد فیزیک-دشوار کجاست؟؟؟؟
تو کارنامه درج نشده ....
(درصدام افتضاحههههه 4600 شدم :دی)
اون 200تا رو که آزمون قبل پیشرفت داشتم...همونو این آزمون پسرفت کردم....

new life
13-11-2009, 16:40
من داشتم ازمون میدادم دوستان بغل دستی داشتن تبادل اطلاعات میکردند .من بهشون گفتم :بخشید میونه کلامتون میپرم ولی اروم تر لطفا (ولی هیچ تایری نداشت:13:) پشتیبانه هم شاد بود همش حرف میزد اهنگ هم گوش میداد ما هم داشتیم فیض میبردیم :27: این شد که.................

ALt3rnA
13-11-2009, 16:41
این‌جوری شما هر سوالی را بلد هستی جواب می‌دی و بعد پشیمون نیستی که فلان درس را که آسون بوده نزدی.
به نظر من که خیلی منطقی هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این هم در نظر داشته باش که اون صفر چه‌قدر می‌تونه روی رتبه و ترازت تأثیر بذاره. آیا تراز و رتبه‌ی بهتر برات ترجیح نداره؟! یه بار امتحان کن، ضرر نمی‌کنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باشه باشه پشیمون شدم ... :دی
آخه کارناممو ببین :
(دوستان کنکوری این کارنامه سال دومه بدرد شما نمیخوره )

: دی
البته اینکه من زیستو نزدم دلیلش این بود که کتابشو ندارم فعلا وگرنه حدودا 10 دقیقه ای هم وقت اضافی آوردم .
حالا شما خودت تراز درسای اختصاصی منو بجز زیست یک مقایسه بکن با رتبه ی کشوری . نمیدونستم اینقدر تاثیر داره !!!
چند تا نکته ی جالب :دی
شیمی رو هم من برای موازی خوندم ولی حواسم نبود عادی رو زدم :دی گفتم چرا بلد نیستم هیچیشو ها :دی
عمومی ها هم بجز انگلیسی تقریبا هیچکدوم نرسیده بودیم و موازی هم نداشتن خوب .نمیدونم چحوری بالا زدم . کلا من تو این چند روز فقط ریاضی خوندم و فیزیک
راستی من فیزیک 3 تا غلط دارم و 20 تا سوال بود باید بشم 80 نمیدونم چرا 67 زده به کی اعتراض کنم ؟
ممنون

iman0007
13-11-2009, 17:02
عمومیا افتضاح بود.وقت خیلی کم آوردم.....

moraddad
13-11-2009, 17:07

mehdi_7070
13-11-2009, 17:07
باشه باشه پشیمون شدم ... :دی
آخه کارناممو ببین :
(دوستان کنکوری این کارنامه سال دومه بدرد شما نمیخوره )

: دی
البته اینکه من زیستو نزدم دلیلش این بود که کتابشو ندارم فعلا وگرنه حدودا 10 دقیقه ای هم وقت اضافی آوردم .
حالا شما خودت تراز درسای اختصاصی منو بجز زیست یک مقایسه بکن با رتبه ی کشوری . نمیدونستم اینقدر تاثیر داره !!!
چند تا نکته ی جالب :دی
شیمی رو هم من برای موازی خوندم ولی حواسم نبود عادی رو زدم :دی گفتم چرا بلد نیستم هیچیشو ها :دی
عمومی ها هم بجز انگلیسی تقریبا هیچکدوم نرسیده بودیم و موازی هم نداشتن خوب .نمیدونم چحوری بالا زدم . کلا من تو این چند روز فقط ریاضی خوندم و فیزیک
راستی من فیزیک 3 تا غلط دارم و 20 تا سوال بود باید بشم 80 نمیدونم چرا 67 زده به کی اعتراض کنم ؟
ممنون

کارنامه یکی از دوستام را برات می‌ذارم ببین:
ریاضی2 موازی: 52
هندسه1: 73
فیزیک2 موازی: 38
شیمی2: 53
زیست: 73
تراز اختصاصی‌اش 6134 شده (149تا بیشتر!)
مثل شما تراز ریاضی 8300 یا هندسه 100٪ هم نداره! اما ترازش بیشتر شده:20:
برای مشکل پاسخ‌برگ هم به پشتیبانت بگو تا تصحیح کنند.

من نظر شخصی خودم را گفتم. هر طور می‌دونی درست هست ادامه بده:10:

ramin 69
13-11-2009, 17:17
باتشکراز بچه هایی که کارنامشون رو گذاشتن.

یه سوال ، چرا هیچ کسی گسسته نزده ؟ همه تحلیلی زدن!!

ما که تو مدرسه هر جفتشو داریم میخونیم!!

panizir
13-11-2009, 17:30
باتشکراز بچه هایی که کارنامشون رو گذاشتن.

یه سوال ، چرا هیچ کسی گسسته نزده ؟ همه تحلیلی زدن!!

ما که تو مدرسه هر جفتشو داریم میخونیم!!

ما هم دوتاشو مي خونيم اما درس گسستمون از برنامه كانون عقب بود در عوض تحليليمون خيلي جلوبود. اونو زدم.

ALt3rnA
13-11-2009, 17:51
کارنامه یکی از دوستام را برات می‌ذارم ببین:
ریاضی2 موازی: 52
هندسه1: 73
فیزیک2 موازی: 38
شیمی2: 53
زیست: 73
تراز اختصاصی‌اش 6134 شده (149تا بیشتر!)
مثل شما تراز ریاضی 8300 یا هندسه 100٪ هم نداره! اما ترازش بیشتر شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای مشکل پاسخ‌برگ هم به پشتیبانت بگو تا تصحیح کنند.:18:
بابا من فکر میکردم که با ریاضی جبران میشه زیست . مساله اینه که من اصلا رشتم تجربی نیست و برای این دارم آزمون تجربی میدم چون سال دیگه انتخاب رشته داریم ما و منم میخوام برم تجربی . برای همین کتاب هنوز پیدا نکردم . دست دوم بگیرم ؟ تغییر نکرده یه وقت ؟

من نظر شخصی خودم را گفتم. هر طور می‌دونی درست هست ادامه بده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اختیار داری مهدی جان:20:
این آزمون بعدی رو به این شیوه ی پیشنهادی شما عمل میکنم . این بار باید رتبم دو رقمی شه هیچ بهانه ای هم قبول نیست :دی
دو هفته ی دیگه پس منم با اجازه ی دوستان کارناممو میزارم تا اگه نتیجه گرفتم شما هم براتون عبرت بشه : دی (چه بده تاپیک سال دوم نداریم ... هر چند فکر کنم منم فقط : دی)

shabeashegha
13-11-2009, 18:20
ساندیس و کیک ؟ :37:
من از دیروز ناهار هیچی نخورده بودم :(
صبح یه شیرینی بیات خوردم که غش نکنم سر جلسه گلاب به روتون دل و رودم عمرشو داد به شما :دی
فکر کنم کپک زده بود :دی
قندهای ساده (مثل شکلات یا شیرینی یا قند و شکر) رو هیچ وقت صبح (الالخصوص روزای آزمون ) نخورید. (البته منظورم با شکم خالی هست) اگه صبحانه یا چیزی خوردید میتونید بعدش قند ساده استفاده کنید ولی اگه شکم خالی این قندها رو استفاده کنید دلپیچه میگیرن و دل و رودتون شروع به اذیت کردنتون میکنه. به جاش خرما یا قندای رژیمی بخورین.

بسیار بدم میاد ازین روش .
باعث میشه درسایی رو که راحت 100 میزنم درصدم بیاد رو 80 !
و بسی حرص خوردن داره : دی
تازه وقتمو بیشتر میگیره یجورایی

این اشتباه رو منم پارسال مرتکب میشدم ولی یه چیزی رو متوجه شدم: اگه همه درصداتون به هم نزدیک باشه تراز و رتبه شما بالاتر از وقتیه که یه درس رو 100 بزنین و یکی رو 0 درصد. تک نیک ضربدر منها فقط میگه اونی که وقت گیره رو بذار آخره سر اگه رسیدی بیا بزن اگه نرسیدی فدای سرت!

shabeashegha
13-11-2009, 18:31
نمیدونم چرا کارنامه من فقط درصدا میاد! عجیبه!

shabeashegha
13-11-2009, 18:34
:18:
بابا من فکر میکردم که با ریاضی جبران میشه زیست . مساله اینه که من اصلا رشتم تجربی نیست و برای این دارم آزمون تجربی میدم چون سال دیگه انتخاب رشته داریم ما و منم میخوام برم تجربی . برای همین کتاب هنوز پیدا نکردم . دست دوم بگیرم ؟ تغییر نکرده یه وقت ؟

توی رشته تجربی به خاطر ضریب بالای زیست (12) هر سوال درستی که توی زیست میزنید معادل 3تا سوال درستیه که به ریاضی یا هندسه میدین.
زیستها چندان تغییر نکرده سعی کن خیلی قدیمی نگیری. البته اگه بری نو بگیری به نفعته . همه سالها رو نو بگیر. تغییری نداره

recomet
13-11-2009, 18:59
البته من تجربه ایی که از کنکور 88 داشتم اینه که رتبه زیر 2000 رو نمیشه راحت آورد ولی قول میدم اگه حتی در حد مدرسه هم کسی درساشو بخونه میتونه رتبه بین 2000 تا 5000 رو بیاره به خصوص رشته تجربی

در ضمن به نظر من زیست و ریاضی هم درسایه شیرینین هم آسون یعنی فقط یکمی دقت میخان همین!!!

ramin 69
13-11-2009, 19:29
اینم کارنامه ی یکی از دوستانم هستش.
این رو هم بگم که با دیدن این کارنامه بهم ثابت شد معلم تأثیرش خیلی زیاد نیست مهم خود آدمه چون رفیقم توی مدرسشون بهترین معلم های تهران رو دارند که کارشون خیلی درسته.
البته منظورم این نیست که نتیجه بده ها ، ولی من فکر میکردم خیلی بالاتر از این حرفا میشه نتیجه با همچین معلمهایی...

mosbatekonkoor
13-11-2009, 21:08
امیدوارم 2 هفته ی دیگه ترازم بالای 7000 باشه.برای همه ی شما هم از صمیم قلب آرزوی موفقیت می کنم.

MORINIO
13-11-2009, 21:19
ما که گندیدیم! نزدیک 150 تا افت تراز داشتم ... ولی من واسه این آزمون یک دهم آزمون قبلی هم نخوندم! یکی بیاد 4 تا کشیده بخوابونه تو گوشم تا بلکه به خودم بیام!

shabeashegha
13-11-2009, 21:47
ما که گندیدیم! نزدیک 150 تا افت تراز داشتم ... ولی من واسه این آزمون یک دهم آزمون قبلی هم نخوندم! یکی بیاد 4 تا کشیده بخوابونه تو گوشم تا بلکه به خودم بیام!

تا کنکور فقط 8ماه مونده!
توی این 8ماه میتونی سرنوشتتو رقم بزنی؟ اگه نمیتونی با این ترازت کنار بیا اگه میتونی به این 8ماه میتونی به عنوان آخرین تیر ترکشت نگاه کنی (کشیده از این محکمتر نتونستم بزنم!) :19:

بچه آخرش عمو کاظم کارناممو داد. بازم گند کاشتم!من نشد یه دفعه مثل آدم آزمون بدم! زمین شناسی رو توی دفترچه زدم یادم رفت وارد پاسخنامه کنم:18: ترازمو همین کم کرد وگرنه 200 تا بالاتر از این میشد. با این وجود تراز این دفعم با دفعه قبل (که زمین شناسیم زده بودم) فرقی نکرده

mahyar_bt
13-11-2009, 22:11
ایشالا که هممون ادم بشیم (البته کسایی که نمیخوننا) خدا یه عقلی بهمون بده.... امیــــــــــــن

behnam_roli
13-11-2009, 22:17
یکی بیاد 4 تا کشیده بخوابونه تو گوشم تا بلکه به خودم بیام!

میتونی رو کمک من حساب کنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته یکی نیست به خودم بگه آخه مرتیکه تو که ساعت مطالعت رو بردی بالا چرا ترازت اومد پایین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم کارنامه:

fardinstar
13-11-2009, 22:46
سلام . براي قبولي تو رشته پزشكي يكي از دانشگاههاي تهران (تهران-بهشتي و ايران) از منطقه 3 ميانگين تراز كانونم در چه حدودي بايد باشه ؟؟؟ فعلا سه تا آزمون دادم ميانگين ترازم (تراز كل ) 6647 هست.

B L A S T E R
13-11-2009, 22:58
سلام !
بچه ها من هیچ وقت نمیرسم برنامه ازمون رو تموم کنم !
دلیلش رو نمیدونم ! ترازم هم همش میشه 5500 !! دیگه کلاً نا امید شدم !
شما چه جوری میخونید ؟ خسته شدم دیکه!

mahyar_bt
13-11-2009, 23:30
سلام !
منم پارسال که کانون میرفتم تا حالا سابقه نداشت کامل به برنامه برسم شمام باید تلاشت بیشتر کنی دیگه ببینی گیر کارت کجاست وگرنه نسخه عجیبی نیست که برای ادم بپیچن دیگه ترازش بیاد بالا :31:

reza-atom
14-11-2009, 00:16
سلام !

منم با ٥٠٠٠ و خورده اي قرارداد ١ ماهه بستم ولي ٢ هفته ديگه قراداد رو فسخ ميكنم!
هميشه يه مشكلي برام پيش مياد از برنامه عقب ميفتم !همش بدشانسي ميارم ولي بالاخره شكستش ميدم!
شما هم نااميد نشين و يه ذره بيشتر تلاش كنين!

unlife
14-11-2009, 00:36
من امروز 10 دقیقه دیر رسیدم سر جلسه با این حال تو عمومی ها اصلن وقت کم نیاوردم.(سر زبان یه خط ریدینگ رو جا انداختم موقع خوندن یه کمی اون وقت گرت دو تا سوال زبان رو نزدم.) تراز عمومی هام 7000 شد. اما عوضش تو اختصاصی ها همش وقت کم میارم.
نمیدونم مشکل از منه یا از سوالا؟به نظرتون اگه ترتیب جواب دادن به سوالا رو عوض کنم تاثیری داره؟میدونم که این ترتیب کارشناسی شده و الخ هست اما خب آخه دیفرانسیل از همون اول کار هم وقتم رو میگریه هم انرژی ام رو موقع زدن بقیه عینهو گیجا و منگا میمونم.نمی رسم تست ها رو بزنم درصدام میاد پائین.چی کار کنم وقت کم نیارم؟اگه می رسیدم بزنم شاید تراز اختصاصی ام حداقل به جای 5900 حدود 6500 میشد.:41:
چیکار کنم؟اکثر بچه های مدرسه مون هم همین مشکل رو دارن. چاره چیه؟
با تجربه ها یه چیزی بگن من دارم خل میشم.:19:

shabeashegha
14-11-2009, 00:48
سلام . براي قبولي تو رشته پزشكي يكي از دانشگاههاي تهران (تهران-بهشتي و ايران) از منطقه 3 ميانگين تراز كانونم در چه حدودي بايد باشه ؟؟؟ فعلا سه تا آزمون دادم ميانگين ترازم (تراز كل ) 6647 هست.

شما هم تجربی هستین؟پس چرا کارنمتون رو نمیذارین حس رقابت اینطوری بالا میره . بچه های تجربی تاپیک کمن .
در مورد سوالت من الان نگاه کردم برای منطقه 3 از 6600 به بالا تهران رو میتونه بیاره (البته این مال سالای پیشه شاید تغییر کنه وضعیت به خصوص بحث بومی گزینی نسبت به سالای پیش تغییر کرده) . ایشالا قبول میشی ولی باید تلاشتو بیشتر بکنی که اگرم قوانین تغییر کرد و رتبه بالاتر خواست کم نیاری

timsar jackson
14-11-2009, 02:38
سلام خوفین؟

نمیخواستم نت بیام فقط چون تابستون قول داده بودیم همه کارنامه رو بزاریم به خاطرگذاشتن کارنامه اومدم که باز نگین این هر وقتی

ترازش کم میشه کارنامه نمیزاره در میره...

اینم عکس کارنامه فقط ببخشید عکسو ادیت نکرم آخه ساعت 2 و نیم صبح حال نداشتم...

این آزمونو که همین جوری رفتم سر آزمون فقط دورو برو نگاه میکردم و با گوشیم بازی میکردم..اینارو شانسی زدم...

ببینم پست زیر واسه آزمون بعدی تاثیر خودشو میزاره یا نه...

فعلا خدانگهدارتون دوستانه جان!