PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کنــکور 89 ؛ مشاوره - برنامه ریزی - شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

Tabasom.Sweet
05-10-2009, 17:24
چون چند صفحه قبل در مورد تیک تاک دوستان سوال کرده بودن من چند روز پیش تیک تاک و تاکتیک گرفتم نظر خودمو در موردشون میگم:
دوستان به همگی توصیه میکنم یه دفتر تست زنی تیک تاک بگیرید تا تست زدنتون بی ارزش نشه این دفتر تیک تاک 113 صفحه پاسخ نامه داره که تقریبا میشه 18000تا تست(هر صفحه 159تا تست)+7 صفحه هم واسه آزمون های جامع ، فکر کنم بشه لیست همه کتب تست وارد این دفتر کرد تازه پشت صفحه هم میتونید نکات مربوط به اون درس بنویسد یا تست های مهم علامت گذاری کنید تا بعدا دوباره دنبال تست های مهم و .... من که از تیک تاک خوشم اومد راستی اولش هم فهرست داره که لیست کتابارو فهرست کنید مثلا من واسه ریاضیات 2 آبی کانون که 1100تا تست داره 17 صفحه جا گذاشتم و نوشتم از صفحه 13تا 20 ریاضیات 2 خلاصه بهتون توصیه میکنم حتما یه تیک تاک واسه تست زدن بگیرید.
تاکتیک هم گرفتم چون دفترهای برنامه ریزی سایر انتشارات ندیدم نمیتونم بگم نسبت به اونا خوبه یا نه ولی این دفتر با من سازگاره من که به کمک این دفتر امروز از ساعت 7:30تا 13 تقریبا 5ساعت درس خوندم (قبلا خودمو میکشتم طی 24ساعت به زور 5 ساعت میخوندم ) ولی این تاکتیک واقعا بهم کمک کرد.

:11::11::11::11: یک عمر من به دنبال توضیح کامل این تیک تاک و تاکتیک بودم :11::11::11::11:

تیک تاک رو من نمیدونستم چقد توش جا میشه 2تا سفارش دادم حالا تا برسه لابد نصف کتابهامو تو خودشون تست زدم:27:

یه سوال: ببخشید این تاک تیک همون دفتر برنامه ریزیه...فیلدهاش چه جوریه؟ یعنی تا چه حد شما میتونی
اطلاعات رو توش وارد کنی؟
مثلا جا داره که زمان شروع و پایان بنویسی بعد کنارش بنویسی چی خوندی؟
میشه یه توضیح کوچولو بدی چه طوری پرش میکنی؟
ممنون میشم
حالا اگر وقت بود فعلا عجله ای نیست:11:

ninavaa
05-10-2009, 17:36
منم سایت همین آقا پیروز رو دیدم خوب بود عضو شدم
اسم سایت اقاا پیروز چیه به منم بدین

mazg
05-10-2009, 18:23
سلام دوستان راستش من به خودم استراحت دادم خواستم 1 کار مفید انجام بدم.گفتم نکاتی که به ذهنم میرسه رو بنویسم.:
1.اول از همه باید بگم که تکنولوژی خوبه به شرطی که ازش درست استفاده بشه.این قضیه شامل کامپیوتر و موبایل و..... میشه.یعنی دوستانی که نمیتونن از این وسایل درست و معتدل استفاده کنن بهتره که کلا کنارشون بزارن.مخصوصا موبایل .....اگه باور نمیکنید امتحان کنین نتیجه شو میگیرید.

2.سعی کنید که بیشتردروس رو قبل از عید تموم کنین این عمل علاوه بر اینکه کمک میکنه شما بیشتر مرور کنید مهمترین اثرش ، بار روانی هست که از رو دوش شما برداشته میشه.و اونایی که اینکارو میکنن حتما باید بعد عید طوری درس بخونن که زده نشن(تفریح متعادل داشته باشن)

3.هرگز قبل از تسلط کامل بر درس شروع به تست زنی نکنید که معمولا دلیل بی علاقه گی نسبت به 1درس همینه که شما به اصطلاح درس رو میخونید بعد میرید تست میزنید و بعد میبینید که نمیتونید درست جواب بدید ،بعد از اون درس زده میشید.

4.هیچ وقت نه کمیت رو فدای کیفیت کنین و نه هیچ وقت کیفیت رو فدای کمیت. سعی کنین با عمق درس درگیر بشین با این روش شما کمتر به ساعت نگاه میکنین..مقدار ساعت مطالعه باید برای شما در راستای هدف باشه ونه خود هدف.همیشه هم یادتون باشه که اگه روی 80%مطالب تسلط 100%داشته باشین بهتر از اونه که روی 100%مطالب تسلط 80%.

5.دوستانتون رو در راستای هدفتون انتخاب کنین یعنی اگه میخوای 2رقمی بیاری با کسی ارتباط داشته باش که 2رقمی آورده:31: و از دوستی با کسایی که ناخواسته (شایدم خواسته:46:)شما رو از رسیدن به هدفتون باز میدارند بیرهیزید.

6.حتما حتما حتما تفریح بکنید. ولی نه اینکه کلا درسو ول کنید تفریح کنید.هروقت احساس نیاز پیدا کردید تفریح کنید.سعی کنید تفریحتون به عادت تبدیل نشهچون اونوقت دیگه تفریحتون هم تفریح نیست و لذتی توش نیست و این بدترین عذابه.

7.عربی رو مثل ریاضی بخونید و تست بزنید. یعنی هیچ مطلبی از عربی رو بدون استدلال نپذیرید.

8.اکثر بچه ها توی هندسه و مثلثات مشکل دارن که منبع هر دوتا مشکل هم عدم تمرین کافی هست.
شما باید اینقدر هندسه تمرین کنید تا به عینه هندسه رو توی اتاقتون،خونتون،و همه جا ببینید.
برای مثلثات هم فقط تمرین و تمرین و تمرین

9. سعی کنید غورباقه را غورت دهید.یعنی از دروسی که سخت مشکل به نظر میرسن نترسید و به اونا به چشم ابزاری برای رسیدن به هدف نگاه کنین.و به جنگ اونا برید یادتون باشه که همیشه غیر ممکن غیرممکنه.

10.برای کنکور درس بخونید نه برای آزمون.با این کار میتونید کیفیت درس خوندنتون رو بالا ببرید.

11.برای شروع منتظر شرایط خارق العاده نباشید از فرصت های کوچیک استفاده کنین حتی برای خودتون فرصت سازی کنین.

12.همیشه یادتون باشه:رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود......رهرو آنست که اهسته و پیوسته رود.

13.سیزده به هیچ وجه نحس نیست.

14. یادتون باشه 100%از افرادی که موفق شدن درس هر روز رو همون روز میخونن.این جمله ایه که همه شنیدن ولی فقط تعداد کمی از افرا د بهش عمل میکنن.فقط هفته اول عمل به این روش سخته بعدش میتونید ازش لذت ببرید.

15.مهمترین چیز خداست.واقعا به خدا توکل کنید.برای ارتباط با خدا هم راهش مهم نیست(راههای رسیدن به خدا به تعداد انسانهاست)
به قران من کسی رو دیدم که با آهتگ گوش کردن(آهنگ استاد شجریان)چنان از خود بی خود شد و خدا خدا میزد که فقط تا نیم ساعت داد میزد خدااااااااااااااااااااا
فعلا دیگه چیزی به ذهنم نمیزسه.

پن:دوستان اینها تنها مواردی هستند که به ذهن ناقص من میرسه ممکنه 100%اشتباه باشه.پیشاپیش میبخشید.

Ghorbat22
05-10-2009, 18:29
سلام دوستان
می گم زبان انگلیسی رو من باید چه جوری واسه کنکور بخونم ؟ :( اگه کتاب خوبی در این زمینه می شناسید لطفا معرفی کنید بهم
یکی از دوستام گفت برای تقویت واژگان کتاب 601 واژه ی ضروری زبان(فکر کنم همین بود اسمش ) رو بگیر.

راستی !
با رفتن به آموزشگاه های یادگیری زبان میشه خیلی خوب یادبگیری و توی کنکور به راحتی به سوال ها پاسخ بدی ؟!

مرسی :11:

Ghorbat22
05-10-2009, 18:36
نوشته شده توسط frnsh

راستی نگفتین واسه زمین شناسی چه کتابی خوبه؟

من که قلم چی آبی رو گرفتم ...خوبه نسبتا ...سوم و پیش با هم هست.

شکوفـه
05-10-2009, 18:36
برای زبان کتاب مبتکران واسه کنکور عالیه
مگه زبان کنکور چیه که میخوای بخاطش کلاس بری!!!
بهتره گرامر رو از همین کتابا بخونی
لغت هم در کنارش کار کنی یا تست های زیاد بزنی
ولی همین کتاب خوبه
ولی مولفش نمیدونم کیه
سالارکیا که میگن عالیه کتابش یه سایتم داره ولی یادم نیس

mahyar_bt
05-10-2009, 18:44
سلام دوستان
می گم زبان انگلیسی رو من باید چه جوری واسه کنکور بخونم ؟ :( اگه کتاب خوبی در این زمینه می شناسید لطفا معرفی کنید بهم
یکی از دوستام گفت برای تقویت واژگان کتاب 601 واژه ی ضروری زبان(فکر کنم همین بود اسمش ) رو بگیر.

راستی !
با رفتن به آموزشگاه های یادگیری زبان میشه خیلی خوب یادبگیری و توی کنکور به راحتی به سوال ها پاسخ بدی ؟!

منبع اصلی کتاب درسی هست اگه ضعیفی کتاب درسی بخور کتاب تست ها هم فرقی با هم ندارن همشون یجورن هر کدوم که دم دستت شروع کن تستاشو زدن کلاس رو هم بیخیال بابا زبان اصلا سخت نیست واسه خودت سختش نکن من امسال تو کنکور میتونم به جرات بگم شاید در کل سال 10 ساعت هم وقت واسه زبان نذاشتم البته پایه زبانم خوب بود فکر کنم 83 درصد زدم

Ghorbat22
05-10-2009, 18:45
می گم کتاب کنکورت رو قورت بده مربوط به درس خاصی هست یا کتاب مشاوره ایه ؟!! :13:

شکوفـه
05-10-2009, 18:47
کتاب مشاوره ای هست
کتاب خوبیه به شرطی که بهش عمل بشه

شکوفـه
05-10-2009, 19:09
سایت اقای پیروزو بدین ادرسشو لطفا

سایتش اینه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rambo_1386
05-10-2009, 19:11
ببخشید این تاک تیک همون دفتر برنامه ریزیه...فیلدهاش چه جوریه؟
از 0 تا 100 تاکتیک:
تاکتیک 324 صفحه است که اولش آقای جوکار تو 31 صفحه نحوه کار با تاتیک به طور کامل توضیح میده قسمت های مختلفش عبارتند از:
1- صفحه اول برای ورود رویدادهای مهم سال
2-صفحه اهداف سال برای ورود اهداف سال
3-جدول بعدی واسه تعیین میزان مطالعه هست که کل کتابهایی که قراره مطالعه بشه(منابع کنکور برای کنکوریها یا دروس مختلف برای سایر دانش پژوهان) بصورت تعداد صفحات و تعداد کتابها قرار داره که خیلی ساده به ما نشون میده که تا کنکور باید چه تعداد صفحه مطالعه کنیم
4-راهنمای فصلی که باید بنویسیم تو فلان فصل باید چیکار کنیم مثلا پاییز جمع بندی پیش 1 و پایه
5-جدول پیشبینی ماه که باید قبل از ماه پیش بینی کنیم که باید چه تعداد صفحه مطالعه کنیم البته این صفحه به تعیین میزان مطالعه مرتبط تا اگر میزان مطالعمون کم باشه در روزای بعد میزان مطالعه رو افزایش بدیم
6-جدول برنامه ریزی روزانه که برای هر ماه 35 جدول روزانه وجود داره جدول روزانه 2 قسمت داره یه قسمت باید شب قبل پر کنیم که مثلا فردا باید چیکار کنیم و قسمت دوم هم وقتی درسی مطالعه کردیم باید تو اون قسمت بنویسیم بعدش هم آخر هر هفته یه جدول جمع بندی هفتگی داره
7- آخر هر ماه هم یه جدول واسه ارزیابی ماه داره تا ببینیم با چیزی که اول ماه پیش بینی کرده بودیم پیش رفتیم یا نه؟البته این جدول بعد از پیش بینی ماه قرار داده تا مقایسه بهتر صورت بگیره!
8- آخرش هم یه سری جدول واسه ارزیابی آزمون ها قرار داده
یه نکته مهم
اهداف سال اولش به نظرم مسخره اومد تو این صفحه باید اهدافتون بنویسید مثلا خدایا سپاسگذارم که امسال در رشته عمران صنعتی شریف پذیرفته شدم و قبولی ام باعث سربلندی خانواده ام شد:31:(خود آقای جوکار اینجوری مثال زده )جمله جالبی تو سر فصل صفحه اهداف نوشته:"به قدرت تفکر خود ایمان داشته باشید. آنچه امروز هستید حاصل تفکرات گذشته ی شماست و آنچه در آینده خواهید بود حاصل تفکرات امروز." و معتقده به هرچیزی فکر کنید عملی میشه بعد من گروه قدرت جاذبه ذهن تو p30world دیدم و فکر کنم واقعا یه چنین نیرویی وجود داره که به هر چیز فکر کنید عملی میشه یه مثال بزنم نمیدونم دقیقا کجا خوندمش نمیدونم تو کدوم کشور دکترها 2 تا مجرم که حکم اعدام داشتن گیر میارن و دو تاشون پیش هم میارن و چشم یکی میبندن و رگش با یک شی تیز میزنن تا طرف میمیره نفر دوم که از دیدن این واقعه وحشت کرده بود وقتی پزشکا چشمشو بستن به جای شی تیز با یک پلاستیک حاوی آب گرم روی دستش لمس میکنن بعد طرف در عین ناباوری میمره:18: بچه ها ببینید این قدرت فکر چیکار میکنه؟؟؟
در ضمن این اطلاعات تاکتیک اینجوری کامل نیست عکس هارو بزودی اسکن میکنم

rambo_1386
05-10-2009, 19:13
ببخشید اقای rambo منظوتون از اینکه مولفای خوب دارن میان توی گاج منظوره شما ازموناشه دیگه ؟؟؟؟
هم از اون جهت هم از نظر تالیف کتاب

timsar jackson
05-10-2009, 19:38
سلام سلامممممم:26:

خوبین؟:35:

دلم واسه اینجا تنگ شده بود البته فقط واسه بچه های گل و با صفای اینجا:36::wub:

از صفحه ی 288 تا آخر رو خوندم اولا ممنونم از همه بچه هایی که به یادم بودن:40::11: اصلا فکر نمیکردم اگه نیام

کسی اصلا بفهمه که نیستم:31: خلاصه خیلی شرمنده کردین اسم نمیبرم میترسم کسی رو جا بندازم بعد شرمنده

بشم...خلاصه که دست همتونو از راه دور میفشارم:40::40::40::40::40::40::40::40::11: :40:

به امید روزای خوب..

rambo_1386
05-10-2009, 19:55
میزان مطالعه:
پیش بینی ماه:
روزانه:
هفتگی:
ارزیابی آزمون ها:

timsar jackson
05-10-2009, 19:59
سلام. من اين آزمون ترازم 6800 شد. نسبت به آزمون فبل پيشرفت داشتم ولي از همه دوستام كمتر شدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بقيه همه بالاي 7500 شدن. پشت سريم تو كلاس شد 8100. كم كم دارم نااميد ميشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6800 که خیلی عالیه اونم واسه آزمون اول..سعی کن آزمون به آزمون پیشرفت کنی و آخر هر آزمونم حتما کل اون

آزمونو بررسی کن سوالاشو...که دیگه اشکالای گذشته رو نداشته باشی یعنی بعد از هر آزمون هر چی مشکل تو

اون آزمون داشتی رو نباید تو آزمونای دیگه تکرار کنی...اگه هر آزمون این کارو بکنی تا کنکور به نظرت مشکل خاصی

میمونه؟

نمی دونم شما این cd رو خریدید یا نه ولی به دوستان توصیه می کنم اصلا طرفش نرید واقعا براش متاسفم(برای آقای دربندی) دوست من سال قبل این cd ها رو گرفته بود که نوشته بود چگونه ریاضی و فیزیک را بدون محاسبات و فرمول بالای 80 % بزنید همشم گفته بود ابداعی خودمه این دوست من با اینکه من بهش گفتم اینا همه می خوان جیبت و خالی کنن باز گوش ندادو رفت cd هاش و خرید تو چند تا cd اول فهمید چه اشتباهی کرده این آقا حتی اتحاد رو هم اشتباه می گرفت همه جور نون خوردن دیده بودیم غیر از این.منم شدیدا تاکید میکنم این سی دی رو نگیرین چون فقط پول دور ریختنه...

ولی جدا 1 سوال داشتم از جناب mirza اساسا هدف شما از این پست دادن ها چیه؟حرفای شما میتونه در جای خودش خیلی روش بحث بشه.ولی جاش اینجا نیست.بی خیال بچه ها ایشون مثل اینکه هدفی دارن..لطفا اگه ایشون اینجا پست دادن هیچکی توجهی نکنه و اصلا

جواب نده....

راستی ، امروز استارت خودمو ( خیلی وقته استارت زدم ولی این دفعه با برنامه بود ) با 7 ساعت زدم ( اولش روشن نمیشد با یکم هول دادن استارت خورد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )، حساب که کردم دیدم با کمتر از 7 ساعت هیچ رقمه نمیشه برنامرو تموم کرد !ای ول سعید..منم تقریبا مثل تو ام...

لان یادم اومد فکر کنم به احتمال زیاد پیمان با آقا پیروز در ارتباط بود باید تا ساعت 7:30 صبر کنیم تا خود پیمان به سوال جواب بده.
چه رویی دارم عوض تبریک بابت برگشتش دارم ازش سوال میپرسمآره آقای پیروز مشاور خوبیه من باهاش ارتباط داشتم. تابستون بهش زنگ زدم واسه مشاوره ولی من ازش خوشم

نیومد..چون من شهرستان بودم و تلفنی زنگ میزدم خوب جواب نمیداد بعدشم خیلی گیر آوردنش سخت بود..

مثلا امروز برنامه میداد باز فردا که زنگ میزدی دفترش که بر نمیداشت موبایلش که خاموش بود.. تنها چیزش که

خوب بود منشی دفترش بود:31::31:

خلاصه همش الاف میشدم واسه همین بی خیالش شدم واسه کسایی که تهرانن و میتونن حضوری برن فکر

کنم خوب باشه. من هم شماره ی دفترش هم شماره ی موبایلشو دارم هر کی خواست پی ام بده بهش بدم...

شکوفـه
05-10-2009, 21:49
حالا چقدر میگیره واسه مشاوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rambo_1386
05-10-2009, 21:50
آقا حرف تو چند صفحه از برنامه ریزی شد یه جمله قشنگ درمورد برنامه ریزی بگم::31:
برنامه ریزی بدون عمل، مثل این میمونه نسخه پزشکی دستتون باشه ولی حال نداشته باشید برای گرفتن داروها به داروخانه برید. واقعا فکر میکنید تنها با داشتن نسخه پزشک شفا پیدا میکنید؟؟!!(ابولفضل جوکار)
نمیدونم چرا از این جملش خوشم اومد بعد از خوندن این جمله یه تکونی به خودم دادم:31:

rambo_1386
05-10-2009, 21:53
حالا که به خانواده گاج پیوسته هزینه مشاورش حتما بدون شک زیاد میشه:41:

tohidkh
05-10-2009, 21:59
سلام.

مرسی :11: 504 .... 504Absolutely Essential Words

میتونه موثر باشه....

کمی حوصله میخواد....:46:

:11:

برای زبان کتاب مبتکران واسه کنکور عالیه
مگه زبان کنکور چیه که میخوای بخاطش کلاس بری!!!
بهتره گرامر رو از همین کتابا بخونی
لغت هم در کنارش کار کنی یا تست های زیاد بزنی
ولی همین کتاب خوبه
ولی مولفش نمیدونم کیه
سالارکیا که میگن عالیه کتابش یه سایتم داره ولی یادم نیسبدک نیست.... متوسط هست...
(کسل کننده ست)

می گم کتاب کنکورت رو قورت بده مربوط به درس خاصی هست یا کتاب مشاوره ایه ؟!! :13: :18:

منبع اصلی کتاب درسی هست اگه ضعیفی کتاب درسی بخور کتاب تست ها هم فرقی با هم ندارن همشون یجورن هر کدوم که دم دستت شروع کن تستاشو زدن کلاس رو هم بیخیال بابا زبان اصلا سخت نیست واسه خودت سختش نکن من امسال تو کنکور میتونم به جرات بگم شاید در کل سال 10 ساعت هم وقت واسه زبان نذاشتم البته پایه زبانم خوب بود فکر کنم 83 درصد زدمای بابا!!!

دوست عزیز، مهیار جان، قطعا زبان شما قوی بوده که 83 درصد زدی....

با کتاب درسی حتی نمیشه 5 درصد زد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی !
آموزشگاه به خاطر کنکور؟!؟!؟؟

حرفشم نزنید...

یاد یه خاطره افتادم.... در کنکور کاردانی به کارشناسی همین امسال با یکی از دوستان قدیمی همسایه شدیم (واقعا باور نکردنی بود ولی شد دیگه) :31:

این دوستمون 4 سال بود رفته بود آموزشگاه برای زبان.... واقعا مثل بلبل حرف میزنه....

اصلا کنکور به این حرفا نیست که....

رتبه ها که اومد دیدیم 33 درصد زبان زده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این در حالیه که من روی کلاس رو ندیدم.... 62 زدم....

به نظر من اگه کسی بخواد زبان یاد بگیره نباید برای کنکور یاد بگیره....

زبان چیزیه که باید ریشه ای باشه....

بهتر اینه که از کتاب های آموزشی داستانی کمک بگیره....

مثلا Steps to Understanding خیلی عالیه.... (اصلا طراحی شده برای یادگیری زبان)

همچنین نرم افزارهای خاصی مثل Rosetta Stone English .... (این دیگه واقعا حرف نداره... یکی 5 سطح استفاده کنه، استاد دانشگاه میشه :31:)

موفق باشید :40:

mahyar_bt
05-10-2009, 22:19
ای بابا!!!

دوست عزیز، مهیار جان، قطعا زبان شما قوی بوده که 83 درصد زدی....

با کتاب درسی حتی نمیشه 5 درصد زد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اره اقا من منکر این که زبانم قوی بود نمیشم ولی خوب هرچی میدیدم تست هارو متوجه میشدم که همش از کتاب حداقل 60 70 درصد تست ها در ضمن یه چیز دیگه رو هم اضافه کنم نمیدونم 5 تا تست 6 تا تست مثل این که از قواعد میاد اونا خیلی راحت و حتما باید همش درست بزنید میدونید چرا چون اکثرا درست میزنن و اگه درست نزنین میرید قاتی باقالیا :31: در کل فکر میکنم اگه به مشکلی بخورید در قسمت ریدینگ باشه

راستی تورو خدا این امار پیروز یا هر مشاور خوب دیگه ای رو به ما بدید من تجربه پیش مشاور رفتن برای حدود 6 ماه رو داشتم ولی مرتیکه هیچ غلطی نمیکرد :29:

alhadi
05-10-2009, 22:19
با سلام ، اگر کسی از چگونگی تاثیر 15 درصدی معدل در کنکور خبر داره ، راهنمایی کنه . مثلا منی که معدل کتبی نهایی سال سومم تو سال 86 ، یازده و هشتاد هستش .واسه من تاثیرش چه جوریه؟
یا کلا من اگه بخوام یه رشته خوب قبول شم مثلا همه درصد هام بالای 50 باشه .چه تاثیری میتونه داشته باشه.

mahyar_bt
05-10-2009, 22:22
آقا حرف تو چند صفحه از برنامه ریزی شد یه جمله قشنگ درمورد برنامه ریزی بگم::31:
برنامه ریزی بدون عمل، مثل این میمونه نسخه پزشکی دستتون باشه ولی حال نداشته باشید برای گرفتن داروها به داروخانه برید. واقعا فکر میکنید تنها با داشتن نسخه پزشک شفا پیدا میکنید؟؟!!(ابولفضل جوکار)
نمیدونم چرا از این جملش خوشم اومد بعد از خوندن این جمله یه تکونی به خودم دادم:31:
واقعا همینطور یه بار دیگه هم به دوستانی که امسال میخوان کنکور بدن میگم به تجربیات کسایی که قبلا کنکور دادن حتما گوش کنید نزارید خودتون تجربه کنید مطمئنا پشیمون میشید هی به من میگفتن اقا مهیــــــــار با برنامه مدرسه پیش برو برا امتحانای مدرسه بخون..... منم که کوچکترین توجهی نمیکردم میگفتم نه با برنامه قلمچی پیش میرم برنامه اش ردیف اخرش اون جایی که میخواستم قبول بشم نشدم

tohidkh
05-10-2009, 22:23
راستی تورو خدا این امار پیروز یا هر مشاور خوب دیگه ای رو به ما بدید من تجربه پیش مشاور رفتن برای حدود 6 ماه رو داشتم ولی مرتیکه هیچ غلطی نمیکرد :29:ئه!
خب معلومه دیگه.....

من یه بار (5 سال پیش بود) رفتم پیش یه مشاور که اسمش رو تریلی نمیتونست بکشه :31: (در تبریز)

یه سری چرت و پرت گفت که خودم بهتر از اون میدونستم،

50 تومن هم گرفت و ما رو سر کیسه کرد :2:

موفق باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rambo_1386
05-10-2009, 22:25
هروقت جواب گرفتی یه خبری هم به من بدی چون من یکساله دنبال جواب این سوال بودم فقط فهمیدم تاثیرش زیاد نیست؟؟!!

sajad
05-10-2009, 22:29
تاثير معدل به صورت كلي نيست به صورت درس به درس هست . مثلا شما در كنكور درصد 80% مي زنيد براي زيست اما نمره زيستتون 15 هست . درصد شما به اين صورت حساب مي شه :
در صورت تاثير 30 درصدي نمرات : درصد نمره زيست شما ( 21% ) + درصد كنكور شما ( 56 % ) = 77 درصد

اما نه كامل اينجوري . چون مسايلي مثل حساب نمده شما در بين نمرات كل دانش آموزان و احتساب انحراف معيار هست .

در كل معيار اصلي كنكور هست .

timsar jackson
05-10-2009, 22:45

منظورتون پیروزه؟ فکر کنم 45 تومن بود...

اگه تو آزمونای قلم چی یا گزینه 2 یا حالا هر جای دیگه شرکت میکنین که برنامه دارین فکر کنم بی خیال مشاور شین بهتره...

یه سوال در مورد آزمونای کانون

یکی اینکه مثلا من وقتی زوج کتابا رو هر 2 تاشو میخونم بعد سر جلسه باید به یکیشون جواب بدم؟ این 2 کتاب تو دفترچه چه جوری

سوالاش از هم جدا شدن؟

یکی دیگه اینکه اگه من بخوام تا عید تموم کنه کتابا رو(فارغ التحصیل) یکیش اینه که باید زوج کتابا رو با هم بخونم..میشه در کنار این

هندسه تحلیلی و گسسته رو هم با هم بخونم؟ یعنی هر 2 رو توی ترم اول ترمی بخونم..؟

pedramch
05-10-2009, 22:48
ولی من به مشاور خیلی لعتقاد دارم..
خداییش اگه مشاورم نبود نمیدونستم چیکار باید بکنم!
راسیت میگم از بچه های قم کسی اینجا هست؟؟؟

ممنون/:5:

timsar jackson
05-10-2009, 22:59
ولی من به مشاور خیلی اعتقاد دارم..
خداییش اگه مشاورم نبود نمیدونستم چیکار باید بکنم!

منم به مشاور اعتقاد دارم البته به مشاور خوب

2 حالت داره: ممکنه یه مشاور خیلی خوب باشه که شما رو به بهترین صورت راهنمایی کنه و راهو بهتون نشون بده و ممکنه که

مشاور بدی باشه و بدتر شما رو به بی راهه ببره و از مسیر خارج کنه...

واسه همین انتخاب مشاور خیلی مهمه.....

mazg
05-10-2009, 23:07

اگه تو آزمونای قلم چی یا گزینه 2 یا حالا هر جای دیگه شرکت میکنین که برنامه دارین فکر کنم بی خیال مشاور شین بهتره...

یکی اینکه مثلا من وقتی زوج کتابا رو هر 2 تاشو میخونم بعد سر جلسه باید به یکیشون جواب بدم؟ این 2 کتاب تو دفترچه چه جوری

سوالاش از هم جدا شدن؟

یکی دیگه اینکه اگه من بخوام تا عید تموم کنه کتابا رو(فارغ التحصیل) یکیش اینه که باید زوج کتابا رو با هم بخونم..میشه در کنار این

سلام.بازگشتت مبارک تیمسار.........(دلمون تنگ شده بود:10:)

در مورد این رفتن پیش مشاور که گفتی به نظرم حرفت درسته ولی برای کسی که فقط تو برنامه داشتن مشکل داره،ممکنه کسی توی مسایل دیگه ای مشکل داشته باشه که لازم بشه بره پیش مشاور.

درباره قلمچی هم سر جلسه فقط یکی از زوج درسا رو میتونی جواب بدی چون زمان آزمون بهت اجازه نمیده.اگرم هر 2تا رو بزنی امکان داره یکیشون سفید بیاد.ترتیب قرار گرفتنشون هم زوج درسا درست بقل هم هستن و معمولا از هر کدوم 10تا سوال میاد.

برای هندسه تحلیلی و گسسته به نظر من هردو رو سالی بخون چون واقعا وقتی هندسه تحلیلی میرسه به فصل 3و4سخت میشه و همچنین وفتی گسسته میرسه به نظریه اعداد و ترکیبیات سخت میشه.ولی بقیه زوج درسا رو همونطوری که گفتی عالیه.(در مورد تحلیلی و گسسته اگه نظری داری بگو ....1روش خوب انتخاب کنیم)

timsar jackson
05-10-2009, 23:14
سلام.بازگشتت مبارک تیمسار.........(دلمون تنگ شده بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام قربونت داداش..دل منم تنگیده بود...

در مورد این رفتن پیش مشاور که گفتی به نظرم حرفت درسته ولی برای کسی که فقط تو برنامه داشتن مشکل داره،ممکنه کسی توی مسایل دیگه ای مشکل داشته باشه که لازم بشه بره پیش مشاور.

بله کاملا درست میگین..

برای هندسه تحلیلی و گسسته به نظر من هردو رو سالی بخون چون واقعا وقتی هندسه تحلیلی میرسه به فصل 3و4سخت میشه و همچنین وفتی گسسته میرسه به نظریه اعداد و ترکیبیات سخت میشه.ولی بقیه زوج درسا رو همونطوری که گفتی عالیه.(در مورد تحلیلی و گسسته اگه نظری داری بگو ....1روش خوب انتخاب کنیم)

در مورد تحلیلی و گسسته من اول فکر کردم هر 2 تا رو ترمی توی ترم اول بخونم که تو ترم اول هر 2 تموم بشه ولی الان فکر

میکنم که دیگه خیلی زیاد بشه هم زوج درسا رو با هم بخونم هم بخوام گسسته و تحلیلی رو با هم بخونم میترسم نرسم....

واسه همین میگم همون سالی بخونیم هر 2 رو بهتره....

reza-atom
06-10-2009, 00:36
دوستان من ميخواستم ببينم براي گسسته و تحليلي هماهنگ با مدرسه باشم يا نه خودم بدون اينكه معلم درس رو بده ميتونم از روي كمكي بخونم ؟ چون اين ترم دبيرمون اول تحليلي درس ميده و بعد گسسته. لطفا راهنمايي كنين!همون ترمي-واحدي خوبه يا سالي؟
راستي كتاب هندسه تحليلي رمزينه هنوز چاپ نشده؟چي بگيرم؟
براي گسسته چي؟
خوشخوان؟
رمزينه؟
كتاب سبز؟

voorspoed
06-10-2009, 01:13
بچه ها یه دفتر برنامه ریزی درست حسابی میخوام قلم چی که داشتم باهاش حال نکردم فقط توش ساعت وارد میکنی!!! الان تاکتیک گاج هست خودم میتوانم انتشارات سبز .... ممنون میشم اگه کمکم کنید در مورد روش اون دفتر هم یه توضیح مختصر بدید

کی گفته قلم چی وارد کردن اعداده پس جدول تصمیمات کوتاه مدت و ......چی میشه

البته از نظر من دفتر فقط باعث نظم ذهنی میشی و اینکه ساعت مطالعه بالا بره مگر نه هیچ ارزش دیگه ای نداره

timsar jackson
06-10-2009, 07:50
دوستان من ميخواستم ببينم براي گسسته و تحليلي هماهنگ با مدرسه باشم يا نه خودم بدون اينكه معلم درس رو بده ميتونم از روي كمكي بخونم ؟ چون اين ترم دبيرمون اول تحليلي درس ميده و بعد گسسته. لطفا راهنمايي كنين!همون ترمي-واحدي خوبه يا سالي؟
براي گسسته چي؟
خوشخوان؟
رمزينه؟
كتاب سبز؟

اگه این ترم دبیرتون تحلیلی درس میده شما این ترم باید تحلیلی رو به صورت ترمی بخونی ترم بعد هم گسسته رو به صورت ترمی

بخونین...

کتاب رمزینه مگه چاپ نشده؟ من هندسه تحلیلیشو دارم...

گسسته هم آموزش رمزینه و تست خوشخوان...

mahyar_bt
06-10-2009, 08:29

سوالاش از هم جدا شدن؟

اره سوال های زوج کتاب ها جداست در ضمن یه چیزی رو هم اضافه کنم اونم این که ببعضی وقت ها زمان اضافه میاری میگی بزار مثلا تست های دینی 2 اونایی که بلدم رو هم بزنم یعنی علاوه بر اون زوج کتابی که انتخاب کرده بودی اینو بدون که به هیچ وجه نباید این کار بکنی چون ترازت کلی میاره پایین یا باید 100% بزنی یا نزنی :27: فکر نکنید بگید خوب 80% دینی 3 زدم 30% 40 % هم دینی 2 وضعم بهتر میشه چون دقیقا برعکس میشه
اگه ام بخوای تا عید درس هارو تموم کنی با برنامه قلمچی نمیشه پیش رفت باید خودت واسه خودت برنامه داشته باشی چون بخوای همه زوج کتاب هارو بخونی اصلا خودت کف میکنی نمیدونی داری چیکار میکنی و بازم تا عید تموم نمیکنی نظر من اینه که تا یه جایی با برنامه قلمچی پیش برو بعد که دیدی داری خوب درس میخونی مثلا روزی 10 ساعت... دیگه ولش کن خودت با برنامه خودت بخون

mahyar_bt
06-10-2009, 08:42
رمزینه کتاب کلاس یعنی همون اموزش واسه ریاضی پایه داره؟ واسه هندسه تحلیلی هم همون کتاب کلاس یا تست؟
راستی تیمسار جان این 45 تومانی که گفتی پیروز میگیره جلسه ای 45 تومان؟

reza-atom
06-10-2009, 13:08
يه توصيه برا همه ي اونايي كه با برنامه ريزي پيش ميرن !

اگه تا الان دفتر برنامه ريزي قلمچي رو سياه ميكردين بذارينش كنار (من خودم اين تجربه رو دارم !)
تابستونم با اين دفتر هدر رفت و هيچ انگيزه اي در من ايجاد نشد! :13:دفتر برنامه ريزي قلمچي از ضعيف ترين دفاتر برنامه ريزيه !

حالا چي بگيرين ؟؟؟ :5:
جوابش آسون دفتر برنامه ريزي نسل سوم : خودم مي توانم (انتشارات كتاب سبز)
با اين دفتر زمان تابع شما ميشه نه اينكه شما تابع زمان باشين !
تو اين كتاب روش برنامه ريزي كهنه شده ي قلمچي (كه مال 20 سال پيشه:2:) با صراحت رد ميشه !
توصيه ي منو جدي بگيرين ! تو اين كتاب فقط ساعت ملاك نيست ، علاوه بر ساعت مطالعه راندمان و تعادل كاري هم مهمه !خودتون ميفهمين:27:

اينم گفتم كه ديگه جاي بحثي نداشته بشه
موفق باشين !:40:

reza-atom
06-10-2009, 13:19
سلام دوستان

راستی !

واسه زبان انگليسي كه كتاب سبز خيلي معروفه ! اول جامع كتاب سبز و بعد براي جمع بندي كتاب كم حجم و مقوي!
يكي از مولفاش آقاي دكتر پرويز بيرجندي مولف كتاب درسي هست.
تستاش همه تاليفي اند(متوسط-دشوار)
مباحث ريدينگ - گرامر - كلوز - واژگان رو شامل ميشه و كلي چيز مفيد ديگه !

mazg
06-10-2009, 13:21
براي گسسته چي؟
خوشخوان؟
رمزينه؟
كتاب سبز؟
به نظر من شما هماهنگ با مدرسه پیش برو.چون اونوقت توی هر دو درس به مشکل برمیخوری و با توجه به اینکه محصلی خیلی برات سخت میشه. ولی وقتی پایه میخونی مباحث مرتبط با گسسته رو بهتر بخون.

رمزینه کتاب کلاس یعنی همون اموزش واسه ریاضی پایه داره؟ واسه هندسه تحلیلی هم همون کتاب کلاس یا تست؟

آره داره.1 کتاب داره کل ریاضیات پایه.هندسه تحلیلی کتاب کلاسش چاپ شده.تستشو نمیدونم.

masud-000000
06-10-2009, 13:35
سلام دوستان

من رشتم ریاضیه....امسال هم پیش دانشگاهیم...دارم واسه کنکور 89 خودمو آماده می کنم...
.
.
.
آزموای قلمچی رو از تابستون شروع کردم و دو کلاس کنور جامع ریاضیات و فیزیک روثبت نام کردم...
.
.
.
فرزند شاهد هم هستم...
.
.
.
اما سوالم:
میخواستم ببینم کسی میدونه تو کنکور سراسری 89 این سهمیه شاهد(جانباز 50%)چطوری محاسبه میشه ؟
یه سری اطلاعات کامل در موردش می خوام ...می خوام ببینم با این سهمیه می تونم رشته مهندسیی که مورد علاقمه رو قبول بشم یا اصلا سهمیه به رشته های مهندسی تعلق نمیگیره؟؟؟
اصلا می ارزه پیگیر این سهمیه اش باشم؟؟؟؟
خلاصه یه توضیح کامل واسم بدید در موردش...
سهمیه بسیج چطور؟؟؟

شکوفـه
06-10-2009, 13:54
بله سهمیه به رشته های مهندسی تعلق میگیره

سهمیه بسیج تاثیرش خیلی نیس
سهمیه شاهد تاثیر زیادی داره !!!

rambo_1386
06-10-2009, 14:00
يه توصيه برا همه ي اونايي كه با برنامه ريزي پيش ميرن !

اگه تا الان دفتر برنامه ريزي قلمچي رو سياه ميكردين بذارينش كنار (من خودم اين تجربه رو دارم !)
تابستونم با اين دفتر هدر رفت و هيچ انگيزه اي در من ايجاد نشد! :13:دفتر برنامه ريزي قلمچي از ضعيف ترين دفاتر برنامه ريزيه !

حالا چي بگيرين ؟؟؟ :5:
جوابش آسون دفتر برنامه ريزي نسل سوم : خودم مي توانم (انتشارات كتاب سبز)
با اين دفتر زمان تابع شما ميشه نه اينكه شما تابع زمان باشين !
تو اين كتاب روش برنامه ريزي كهنه شده ي قلمچي (كه مال 20 سال پيشه:2:) با صراحت رد ميشه !
توصيه ي منو جدي بگيرين ! تو اين كتاب فقط ساعت ملاك نيست ، علاوه بر ساعت مطالعه راندمان و تعادل كاري هم مهمه !خودتون ميفهمين:27:

اينم گفتم كه ديگه جاي بحثي نداشته بشه
موفق باشين !:40:
دوست عزیز میشه یکم بیشتر توشح بدی روش قلمچی رد کرده اصلا مگه روش قلمچی چجوری بود من فقط چون تبلیغ تاکتیک دیدم گرفتمش به نظرم چیز خوبیه میشه نظرتونو در مورد خودم میتوانم و تاکتیک بگید؟؟؟
لینک جدول های تاکتیک :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعد این خودم میتوانم مگه مولفش قا پیروز نیست خوب این آقا پیروز که عضو انتشارات گاج شده حالا به نظرتون عاقلانه است مولف تاکتیک که مدیر مسئول گاج هم هست! با اینکه بدونه خودم میتوانم بهتر از تاکتیک دوباره چاپش کنه:41: خوب میده به همین آقا پیروز تا یه دفتر برنامه ریزی بهتر از تاکتیک بنویسه
خواهش میکنم یه مقایسه بین تاکتیک و خودم می توانم انجام بدید:11:

AEZ_Best
06-10-2009, 14:34
اگه این ترم دبیرتون تحلیلی درس میده شما این ترم باید تحلیلی رو به صورت ترمی بخونی ترم بعد هم گسسته رو به صورت ترمی

بخونین...

کتاب رمزینه مگه چاپ نشده؟ من هندسه تحلیلیشو دارم...

گسسته هم آموزش رمزینه و تست خوشخوان...

سلام

ورودتون را گرامی میداریم!!!
مقدور هست براتون یه عکس از 4 تا از صفحات این کتاب بدید تا من ببینم چجوریه من که به هرکی گفتم گوش نکرد
ممنون

پدرمون درومد تا این هندسه تحلیلی فصل 2 را یاد بگیریم اما بازم کامل نشد!

یکی از 2وستامم میخواد بگیره اگه خوبه من بگم جای گاج سبز اینو بگیره.

AEZ_Best
06-10-2009, 14:49
8.اکثر بچه ها توی هندسه و مثلثات مشکل دارن که منبع هر دوتا مشکل هم عدم تمرین کافی هست.
شما باید اینقدر هندسه تمرین کنید تا به عینه هندسه رو توی اتاقتون،خونتون،و همه جا ببینید.
برای مثلثات هم فقط تمرین و تمرین و تمرین

13.سیزده به هیچ وجه نحس نیست.

به قران من کسی رو دیدم که با آهتگ گوش کردن(آهنگ استاد شجریان)چنان از خود بی خود شد و خدا خدا میزد که فقط تا نیم ساعت داد میزد خدااااااااااااااااااااا
فعلا دیگه چیزی به ذهنم نمیزسه.

از این جملات خیلی خوشم اومد گفتم اینجا تکرارش کنم ممنون از زحماتتون

در مورد بند8 کاملا موافقم من یه زمانی خواب هندسه گاج سفید رو میدیدم!

13 هم که پیام بازرگانی بود

از آخری هم که اصلا هیچی نفهمیدم منظورتون چی بود؟!

reza-atom
06-10-2009, 15:34
دوست عزیز میشه یکم بیشتر توشح بدی روش قلمچی رد کرده اصلا مگه روش قلمچی چجوری بود من فقط چون تبلیغ تاکتیک دیدم گرفتمش به نظرم چیز خوبیه میشه نظرتونو در مورد خودم میتوانم و تاکتیک بگید؟؟؟
لینک جدول های تاکتیک :

بعد این خودم میتوانم مگه مولفش قا پیروز نیست خوب این آقا پیروز که عضو انتشارات گاج شده حالا به نظرتون عاقلانه است مولف تاکتیک که مدیر مسئول گاج هم هست! با اینکه بدونه خودم میتوانم بهتر از تاکتیک دوباره چاپش کنه:41: خوب میده به همین آقا پیروز تا یه دفتر برنامه ریزی بهتر از تاکتیک بنویسه
خواهش میکنم یه مقایسه بین تاکتیک و خودم می توانم انجام بدید:11:

حالا اينقدر نگران نشو كه حتما "خودم مي توانم" رو بايد بگيري از همون هم ميتوني به نحو احسن استفاده كني !و اما در ادامه :

بله مولفش آقاي بهروز فمي تفرشي(پيروز) هست !

من صحبتم اينه كه دفتر برنامه ريزي قلمچي يا همين گاج - كه البته نديدم ولي از عكساي شما فهميدم - بيشتر رو ساعت مطالعه تاكيد دارن ولي با اين روش مطالعه بيش تر دارين خودتون رو گول ميزنين !
توي "خودم ميتوانم " كه لينك قسمتي از كتاب رو در پايين گذاشتم ، راهكار هاي برنامه ريزي درست و آفت هاي مطالعه ابتدا بررسي ميشه و بعد از اون به برنامه ريزي ميرسه ! اين دفتر شامل : تعيين اهداف ماهانه - هفتگي يا روزانه هست كه ميتوني هر كدوم رو خواستي به دلخواه كامل كني ! همچنين تايم هايي كه بهتره تو اون تايم يه مبحثي رو تموم كني رو ميتوني بنويسي(به دلخواه) قسمتهاي مهمش جمع بندي عملكرد هفته _ ارزشيابي دروس_ نمودارهاي ساعت مطالعه_ثبت وقت هاي تلف شده در طول هفته !_جدول مباحث و تستهايي كه تو هر ماه ميزني - جا واسه مرور درسها و... از جمله ويژگي هاييه كه اين كتاب رو از ساير كتب برنامه ريزي متمايز متمايز ميكنه!

بعنوان مثال توي جدول جمع بندي عملكرد هفته مينويسي كه چه تعداد تست يا پاسخ تشريحي حل كردي و چه نمره اي رو تو هر مبحث براي خودت در نظر ميگيري و ساعت مفيد مطالعه چقدره؟خلاصه كه دفتر توپيه و از اون دفتر برنامه ريزي فسيل شده قلمچي بهتره !:31:
صفحاتش هم رنگيه !! :27:

rambo_1386
06-10-2009, 16:16
حالا اينقدر نگران نشو كه حتما "خودم مي توانم" رو بايد بگيري از همون هم ميتوني به نحو احسن استفاده كني !و اما در ادامه :تشکر بابت پاسخ:11:
تاکتیک هم که همه اینارو داره تازه هم صفحاتش رنگیه هم نوع جلدش با بقیه فرق میکنه :31:
در ضمن لینک کجاست؟؟؟ من که لینکی نمیبینم

شکوفـه
06-10-2009, 16:36
نظرتون در مورد آزمون های مبتکران چیه ؟؟؟

forouzesh
06-10-2009, 17:16

بنده در سال 78 در ازمون ازمایشی سنجش شرکت کردم که عالی بود. فقط 3 ازمون جامع را شرکت کردم .

رتبه 69 کشوری شدم . برق قدرت امیرکبیر قبول شدم .

---------------------------------------

اتفاقا دیروز یکی از همین بچه های کنکوری از من همین سوال را کرد که کدام ازمون ازمایشی شرکت کنم و ایا مبتکران خوب هستش یا نه

پاسخ زیر را دادم :

1. سه ازمون جامع سنجش را حتما شرکت کنید.

2. اگر از نظر هزینه مشکلی نیست ازمون کانون فرهنگی اموزش هم خوب هستش حداقل 5 مورد اخر را شرکت کنید.

در مورد مبتکران سوالات ازمونش را هم به بنده نشان داده شد که وقتی دیدم گفتم :

سوالات استاندارد نیست . پس بهتر هستش همان دو مورد اکتفا کنید .

new life
06-10-2009, 17:41
مشه خواهش کنم یکی به من بگه این هندسه رو چکار کنم
من هر کاری می کنم نمیتونم مسئله هندسه رو خودم حل کنم یکی کمک می کنه بگه چجوری بخونم؟
پایه رو هم که کلا تعطیلم! هندسه رو بذارم کنار دیف بخونم! help :19:

mahyar_bt
06-10-2009, 17:58
اصلا سراغشم نرو پارسال مدرسه ما ازمون های مبتکران برگزار میکرد برنامه اش که فکر کنم ابدارچی مبتکران نوشته بود بعدا هر ازمون برای ازمون بعد 2 تا کتاب بهت میدادن یکی عمومی یکی اختصاصی که برای نظام قدیم بود فکر کنم چون مباحثی توش بود که معلما میگفتن 4 5 سال هست که حذف شده جامعه اماری اش هم که فکر کنم فقط مدرسه ما بود :31: اخه من مثلا نمیدونستم فردا ازمون داریم میرفتم امتحان میدادم رتبم میشد 200 300 !!!
دیگه نباید به فکر ازمون باشید یه جا ثبت نام کنید تموم شه دیگه قلم چی یا گزینه 2 و 3 تا جامع سنجش

skhammari
06-10-2009, 18:11
من هر کاری می کنم نمیتونم مسئله هندسه رو خودم حل کنم یکی کمک می کنه بگه چجوری بخونم؟

منم همین مشکل رو دارم ! یه نظرم مطالبش زیاده خیلی !

mahyar_bt
06-10-2009, 18:23
من نفهمیدم هندسه پایه رو مشکل داری یا تحلیلی
اگه تحلیلی هست که کاری نداره که همش فرمول فرمول حفظ میکنی با تست تمرین میکنی !!!
اگه پایه هست که خوب همه مشکل دارن ولی این هندسه پایه به نظرم خیلی مهمه چون خیلی ها میزارن کنار و اگه بتونی بزنی خیلی تاثیر داره تست های هندسه پایه هم دسته بندی داره دیگه یعنی تو کنکور اسون داره سخت داره اسوناش اگه خیلی تمرین کنی !!! میزنی از ابی قلمچی هم حتما شروع کن حتمـــــــآ

Kurosh
06-10-2009, 19:39
فعلاً ویرایش شد...فکر کنم جای مناسبی نپرسیدم ، شاید بعداً دوباره ویرایش بشه :20:

Ghorbat22
06-10-2009, 19:51
سلام
دیدم چند صفحه قبل صحبت مشاور بود ...من خیلی از دوستام پیش یکی دو تا مشاور که اسمشون جا افتاده بین بچه ها تو شهرمون برای برنامه ریزی درسی رفتند.
می گن یک میلیون و پانصد گرفته !!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گفتم مگه می خواد چی کار کنه ؟؟ گفت جلسه ی اول فقط یه صحبت کوتاه باهاشون داشته و هفته ای یه برنامه می ریزه می ده دستشون ! تازه جالبیش اینجاش برنامه ای که به همه می ده مثل همه !

من که به نظرم هر کسی می تونه یه مشاور خوب باشه واسه خودش ...چون فقط خودمونیم که از توانایی هایی ها و ظرفیت های خاص خودمون خیلی دقیق اطلاع داریم.

چه فایده ای داره اون مشاور یه برنامه ی خیلی سنگین بریزه و اون داوطلب نتونه به خوبی از پسش بر بیاد

بابت راهنمایی هاتون در مورد یادگیری زبان هم تشکر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شکوفـه
06-10-2009, 20:04
درسته

فقط یه چیزی این برنامه فرصت برابر که شبکه اموز نشون میده
جمعه ها ساعت 7 یه مشاوری هست (فامیلش یادم میره !) بعد این مشاور دوستم بوده االانم مشاور داداشه که میخواد کنکور بده خیلی ازش تعریف میکرد

منم یکی 2 تا برنامه شو دیدم خوب بود
اگه خواستین ببینین خیلی وقت نمیگیره

mazg
06-10-2009, 20:15

سلام رویا خانوم.منم دقیقا مثل شما توی هدسه1و2 خیلی مشکل داشتم بقدری که ازش متنفر بودم ولی 1 روز به خودم گفتم که میخوام برم به جنگ هندسه شروع کردم از روی کتاب گاج نکته هاشو خوندن و بعدش خلاصه نویسی کردن و بعدش تست زدن .دقیقا نصف تستاشو نمیتونستم حل کنم ولی اونارو مارک دارکردم.بعدش توی دور بعدی مطالعه ام که دوباره خلاصه هامو خوندم و تست زدم کمتر از یک /سوم(1/3)سولاتی که قبلا مارکدار کرده بودم رودومارکه کردم.(که تعدادش نسبتا کم بود)اینجوری شد که من به هندسه خیلی علاقه مند شدم و نسبتا توش پیشرفت داشتم.حالا که جمعه هفته بعد میخوام امتحان بدم 1دور دیگه اون تستای 2مارکه رو میزنم انشاالله که مشکلی پیش نمیاد.شمام اگه علاقه داشتی این روشو انجام بده.

پن:البت من 1کم خنگما شوما بهتر میخونی قطعا........البته باید بگم که من توی خوندنم چندین بار تصمیم گرفتم کلا هندسه رو بزارم کنار،ولی به خودم گفتم که ((محمد تو جنگ یا میکشی یا کشته میشی ولاغیر))

ساش
06-10-2009, 20:29
سلام به دوستان با تجربه و اساتید

من سال دومی هستم و وقتم آزاد هست

هدفم قبولی در دانشگاه آزاد رشته ی پزشکی هست

می خوام بدونم باید روزی چند ساعت درس بخونم ؟؟؟
فیزیک و شیمی را از چه منبعی بخونم ؟؟؟
آزمون های قلم چی هم اسم نوشتم
می شه پزشکی دانشگاه آزاد قبول شد ؟؟؟
ممنون می شم کمکم کنید

reza-atom
06-10-2009, 20:35
تشکر بابت پاسخ:11:
تاکتیک هم که همه اینارو داره تازه هم صفحاتش رنگیه هم نوع جلدش با بقیه فرق میکنه :31:
در ضمن لینک کجاست؟؟؟ من که لینکی نمیبینم

ببخشيد يادم رفت:
تو سايت kheiliii.com ميري و بعد بخش pdf كتابها رو بزن همه مياد ازجمله همين كتاب!

Tarannom_
06-10-2009, 21:52
من از نظر عربی واقعا صفرم...کسی کتابی رو می شناسه که هم از لحاظ اموزشی و هم تست کمکم کنه؟

forouzesh
06-10-2009, 22:04

ممنون می شم کمکم کنید

عزیز جان ببنید شما اولا باید هدفتون قبولی در دانشگاه سراسری باشد نه ازاد .

دانشگاه ازاد سطح علمی خیلی خیلی پایینی دارد و فقط در یک کلام پول خود را به بیرون می ریزید .

هزینه های سنگینی هم دارد و برای رشته پزشکی فکر کنم الان 1.5 میلیون ترمی باشد .

تا چند سال دیگر هم که معلوم هستش به شدت افزایش خواهد داشت .

تراز دانشگاه ازاد سال به سال افت شدیدی دارد و الان هم در حال سقوط به سمت پایین هستش .

این همه هزینه ازمون قلم چی می کنید که دانشگاه ازاد قبول شوید !!!!!!

این همه هزینه کتاب می کنید که به دانشگاه ازاد بروید!!!!!!!

در مورد کتاب , استاد امیر عزیز در تاپیک زیر توضیحاتی را داده اند که ارزشمند هستش .

با نام کاربری sum

◄◄ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی ►►

Ghorbat22
06-10-2009, 22:14
سلام

با توجه به اینکه فارغ التحصیل هستین و وقتتون هم آزاد هست سعی کنید چند هفته ی اول مطالعتون روزی 7 تا 8 ساعت باشه و بعد از مدتی اون رو به 10 تا 12 برسونید. ( این زمان ها زمان مطالعه ی مفید هست !)
راستش الان قبول شدن در پزشکی آزاد هم سخت شده و ظرفیت ها هم کم ...برای همین باید باید عالی درس بخونید تا به راحتی بتونید قبول شین.

فیزیک رو گاج پیشنهاد می کنم و شیمی رو مبتکران

کار خیلی خوبی کردین :20:

شما تلاش خودتون رو بکنید ان شاءالله پزشکی دولتی قبول می شین.

به نظر من هم بهتره به دولتی فکر کنید نه آزاد ...حالا اگه خدایی نکرده دولتی نشد بعد برین سر گزینه ی آزاد...

امیدوارم که موفق باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

mazg
06-10-2009, 22:33
من از نظر عربی واقعا صفرم...کسی کتابی رو می شناسه که هم از لحاظ اموزشی و هم تست کمکم کنه؟

سلام دوست عزیز. برای عربی تقریبا همه روی کتاب ((عربی به زبان ساده ایادفیلی))اتفاق نظر دارن،کتابش هم تسته و هم آموزش.ولی اگه فقط تست میخواین کتاب سفید گاج هم خوبه درسنامه هم داره.

ضمنا درخواست کتاب در این تاپیک ممنوع میباشد لطفا از این به بعد در لینک زیر درخواست کنید:

swamp
07-10-2009, 00:33
بابا دمتون گرم عجب سرعتی داره این تاپیک همین جوری پیش بره یه رکورد میزنید.

alisahaf70
07-10-2009, 06:13
کنکور89 با کمترین تغییر برگزار می‌شود، تاکید بر عدم تاثیر پیش دانشگاهی
علی عباسپور تهرانی فرد افزود: از آنجا که داوطلبان باید برای تغییرات هر کنکور خود را آماده کنند و اطلاع رسانی به آنها برای انجام تغییرات باید به موقع باشد تأکید شده است که کنکور 89 با کمترین تغییر برگزار شود تا موجب نگرانی دانش آموزان نشود. وی اظهار داشت: اگرچه آموزش و پرورش برای برگزاری امتحانات پیش دانشگاهی به صورت سراسری و تأثیر آن در کنکور اعلام آماده کرده است توصیه ما این است که نمرات دروس پیش دانشگاهی برای کنکور 89 تأثیرگذار نباشد. رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: از این رو با موافقت وزیر علوم و سرپرست وزارت آموزش و پرورش هر تغییری باید در کنکور سال 90 اتفاق بیفتد. ثبت‌ نام کنکور 89 از 16 آذرماه آغاز می ‌شود و تا 24 آذر ماه ادامه دارد. آزمون سراسری سال 89 طی روزهای 10 تا 12 تیرماه برگزار می ‌شود.

GodFatherAmin
07-10-2009, 08:34
عزیز جان ببنید شما اولا باید هدفتون قبولی در دانشگاه سراسری باشد نه ازاد .

دانشگاه ازاد سطح علمی خیلی خیلی پایینی دارد و فقط در یک کلام پول خود را به بیرون می ریزید .

هزینه های سنگینی هم دارد و برای رشته پزشکی فکر کنم الان 1.5 میلیون ترمی باشد .

تا چند سال دیگر هم که معلوم هستش به شدت افزایش خواهد داشت .

تراز دانشگاه ازاد سال به سال افت شدیدی دارد و الان هم در حال سقوط به سمت پایین هستش .

این همه هزینه ازمون قلم چی می کنید که دانشگاه ازاد قبول شوید !!!!!!

این همه هزینه کتاب می کنید که به دانشگاه ازاد بروید!!!!!!!

در مورد کتاب , استاد امیر عزیز در تاپیک زیر توضیحاتی را داده اند که ارزشمند هستش .

با نام کاربری sum

◄◄ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی ►►
نه اتفاقاً اگه آزاد تهران قبول شی اساتیدش خیلی خوبه بیشتر همون اساتید دانشگاه های سراسرین.

mostafa_360
07-10-2009, 08:54

ممنون می شم کمکم کنید

شاید باور نکنی اما من دوستم پزشکی سراسری اونم تهران قبول شد(دانشگاه ایران) اما پزشکی ازاد قبول نشد.قبول شدن در پزشکی ازاد کار سختیه به طوری که شما باید تمام دروس به جز ریاضی رو به 100 فکر کنید.اما با پشت کار می شه بهش رسید.
در ضمن سطح پزشکی دانشگاه ازاد اگر در حد سراسری نباشه پایین هم نیست فرق پزشکی ازاد و سراسری در دانشجویان و هزینس وگر نه اساتید دانشگاه های علوم پزشکی ازاد اکثرآ اساتید دانشگاه های سراسری هستن.

ساش
07-10-2009, 09:55
سلام دوستان

همون جور که خیلی هاتون اطلاع دارید قبولی تو پزشکی آزاد تقریبا سخت هست و با ید 100 % های فراون داشته باشید
این که میگن دانشگاه آزاد مفت قبول می شی برای رشته های مضخرفش هست رشته های تاپش هنوزم شلوغه
به دانشگاه سراسری امید ندارم چون معدل کتبی سال سومم خیلی خیلی پایین هست و به کل قید سراسری را زدم
یه سوال با جازه
1. در روز 8 ساعت مطالعه را از الان شروع کنم یا 2 ماه بعد ؟؟؟ آخه می گن اولاش فشار نیارید به خودتون
2. چه کنم صبح زود از خواب پاشم ؟؟
3. رشته ی پرستاری دانشگاه تهران چه رتبه ای را می خواد ( سراسری) ؟؟؟

ممنون از همتون و اساتید

forouzesh
07-10-2009, 10:58
سلام دوستان

همون جور که خیلی هاتون اطلاع دارید قبولی تو پزشکی آزاد تقریبا سخت هست و با ید 100 % های فراون داشته باشید
این که میگن دانشگاه آزاد مفت قبول می شی برای رشته های مضخرفش هست رشته های تاپش هنوزم شلوغه
به دانشگاه سراسری امید ندارم چون معدل کتبی سال سومم خیلی خیلی پایین هست و به کل قید سراسری را زدم
یه سوال با جازه
1. در روز 8 ساعت مطالعه را از الان شروع کنم یا 2 ماه بعد ؟؟؟ آخه می گن اولاش فشار نیارید به خودتون

ممنون از همتون و اساتید

دوست خوبم معدل را اصلا به کل رها کنید و به خودتون بگویید من

فقط سراسری روزانه تهران خواهم خواند و به خودم سختی خواهم داد .

و قید همه چیز را خواهم زد .

این جمله را هر روز تکرار کنید .

دوستان و همه چیز را رها کنید و فقط به فکر خودتان باشید . اینده مهم هستش .

forouzesh
07-10-2009, 11:12
نه اتفاقاً اگه آزاد تهران قبول شی اساتیدش خیلی خوبه بیشتر همون اساتید دانشگاه های سراسرین.

دوست خوبم هیچ وقت سطح علمی ازاد به سراسری نخواهد رسید .

قبول شدن ازاد خیلی خیلی اسان تر هستش .

سوالاتی که در کنکور ازاد می دهند را نگاه کنید خیلی سطح پایین هستش .

بنده سال 78 کنکور دادم وقتی پیش یکی از عزیزان ( الان هم در این سایت دیدم که هستند و مشاوره هم می دهند ) رفتم

به من دقیقا یادم هست جواب زیر را دادند :

گفتند من کمکت می کنم فقط به شرطی که به خودت سختی بدهی و بگویی فقط برای تهران روزانه سراسری

درس می خوانم و رتبه های عالی .

رتبه 69 کشوری ریاضی شدم و برق امیرکبیر قبول شدم .

سال گذشته ایشان یکی دیگر از همین کنکوری ها را راهنمایی کردند رتبه 24 کشوری شدند .

معدل کتبی سوم 11 شده بود .

بدون هیچگونه امکانات تحصیلی

پس به خودتون بگویید هیچکس ازمن بالاتر نیست من هم می توانم و به خودم سختی خواهم داد .

Mr Unknown
07-10-2009, 11:27
سلام
اگه من بعضي از بخشهاي رياضي رو حذف كنم و كلا نخونم مثلا دنباله و سري كار درستيه؟

mazg
07-10-2009, 11:45
سلام
اگه من بعضي از بخشهاي رياضي رو حذف كنم و كلا نخونم مثلا دنباله و سري كار درستيه؟

سلام دوست عزیز. به نظر من اگه دنباله و سری و حذف کنی اشتباه محضه چون نسبت به کل ریاضی جزو درسای آسون به حساب میاد .کلا به نظر من برای خوندن کنکور توی رشته ریاضی هیچ درسی رو نباید حذف کرد(مخصوصا از الان)چون 1هو دیدی توی کنکور از سختترین مبحث ریاضی آسونترین سوال رو دادن یا از آسونترین مبحث ریاضی سختترین سوال.
ولی 1موقع هست که شما 3 ماه به کنکورت مونده و اصلا وقت نداری اون موقع میتونی گزینشی بخونی مثلا توی ریاضیا نظریه اعداد رو نخونی.

siafu
07-10-2009, 12:39
اصلا هیچ چیز رو نباید حذف کنی! همه رو باید بخونی

ساش
07-10-2009, 12:55
forouzesh عزیز اگر شما جز کسانی نیستی که با سهمیه وارد دانشگاه شدی باید بهت بگم شما یا از پایه قوی بودی یا سطح هوش شما خیلی خیلی بالا هست
کسی که این رتبه را می یاره می شه گفت نابغست
تبریم بهت می گم و خوشحالم که دوستان اینجا همه باسوادا

شما که می فرمایید قید همه چیز را باید زد
یعنی چی ؟ یعنی من وقتی تو سوالات سطح بالای ریاضی و فیزیک خنگم و نمی تونم بخونم و داغ می کنم باید چکار کنم
درسته با پشتکار می شه بهش رسید ولی اگر پشتکار را رو ریاضی و فیزیک ببزارم
زیست و شیمی را چکار کنم ؟؟
عربی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من که دیوانه شدم
چون برای قبولی باید زیست و شیمی و دینی را 100% بزنم ادبیات و زبان را 80% با بالا و عربی را 70% بالا بزنم فیزیک را باید 70% به بالا بزنم

من حاضرم از همه چیز بگذرم و بشینم بخونم ولی نمی تونم چجوری ؟؟
آیا با روزی 8 ساعت خوندن جواب می ده

راستی سال 78 قانون شرط معدل نبود . و اگر شما بری تو نخ معدل تو کنکور امسال و پارسال می بینی که خیلی خیلی می زنه تو سر رتبه
یعنی می تونم با جرعت بگم اگر کسی معدلش بالای 17 نباشه خودشو بکشه نمی تونه پزشکی روزانه قبول شه

asroma08
07-10-2009, 12:55
سلام دوستان

یه سوال با جازه

ممنون از همتون و اساتید
دوست عزیز پزشکی ازاد کلآ خیلی کم میگیره و ترازی در حد 7300-7400 داره !
کسی میتونه پزشکی ازاد قبول بشه که بدون شک برای رتبه های خوب سراسری خونده باشه .
شما هدفت باید بدست اوردن رتبه ی هرچه بهتر بشه تا یا در دانشگاههای خوب سراسری قبول بشی یا به همون خواسته ای که داری یعنی پزشکی ازاد قبول بشی

دوست خوبم هیچ وقت سطح علمی ازاد به سراسری نخواهد رسید .

قبول شدن ازاد خیلی خیلی اسان تر هستش .

سوالاتی که در کنکور ازاد می دهند را نگاه کنید خیلی سطح پایین هستش .
.
دوست عزیز همون طور که دوستان گفتند شما جز نوابغ هستی اما باید قبول کرد همه 60 نمی تونند بشن و نیاز به یه مقدار استعداد هم هست
شما هر جا میرسی مدام دانشگاه ازاد رو خراب میکنی در حالیکه علتش همون نگاه کورکورانه و جو بدی هست که نسبت به ازادها هست . چند تا دانشگاه ازاد بر خلاف نظر شما سطح علمی فوق العاده بالا و در حد سراسری داره و قبول شدن در اونها کمتر از دانشگاههای خوب سراسری نیست چون اتفاقا ترازش خیلی بالاست . مثه همین رشته ی پزشکی که اوردنش ارزش رتبه زیر 1000 سراسری رو داره
بهتره روی حرف دیگران و ندانسته بیخود یه مجموعه و دانشجویان اون و کسایی که امید دارن جزیی از اون مجموعه باشن رو زیر سوال نبری

siafu
07-10-2009, 13:18
تو این پست نوشته اون 15 درصد اعمال شده در کنکور 88 معدل دیپلم هستش... منظورش معدل کتبی سال سوم هست؟؟ یا معدل کل دیپلم؟

شکوفـه
07-10-2009, 13:22
مگه فرصت برابر جمعه ها هم میذاره؟
بله میزاره

تو این پست نوشته اون 15 درصد اعمال شده در کنکور 88 معدل دیپلم هستش... منظورش معدل کتبی سال سوم هست؟؟ یا معدل کل دیپلم؟

معدل کتبی سال سوم

تازه اونم واسه 89 فعلا معلوم نیس باید دید چه تصمیمی میگیرن

reza-atom
07-10-2009, 14:41
forouzesh عزیز اگر شما جز کسانی نیستی که با سهمیه وارد دانشگاه شدی باید بهت بگم شما یا از پایه قوی بودی یا سطح هوش شما خیلی خیلی بالا هست

یعنی چی ؟ یعنی من وقتی تو سوالات سطح بالای ریاضی و فیزیک خنگم و نمی تونم بخونم و داغ می کنم باید چکار کنم
عربی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من که دیوانه شدم
چون برای قبولی باید زیست و شیمی و دینی را 100% بزنم ادبیات و زبان را 80% با بالا و عربی را 70% بالا بزنم فیزیک را باید 70% به بالا بزنم

راستی سال 78 قانون شرط معدل نبود . و اگر شما بری تو نخ معدل تو کنکور امسال و پارسال می بینی که خیلی خیلی می زنه تو سر رتبه
یعنی می تونم با جرعت بگم اگر کسی معدلش بالای 17 نباشه خودشو بکشه نمی تونه پزشکی روزانه قبول شه

معدل اينا همه كشكه مگه همين رستگار رحماني نبود كه معدلش پايين بود و ربته ي ١ شد ؟
ولي پشتكار و اراده اي قوي داشت! حتي با اينكه از بهمن ٨٧ براي كنكور تجربي خوند!
براي پيشرفت هيچ موقع دير نيست.به شرطي كه تو كارت مصمم باشي!
راستي كسي كه رتبه ي ٢ رقمي مياره نابغه نيست چون هيچ كار جديدي انجام نداده اما شروعي ميتونه باشه واسه نابغه شدن!

rambo_1386
07-10-2009, 15:25
دوستان قضیه چیه؟
" لپ تاپ های دانش آموزی گاج بزودی""laptops for students SOON"
این مطلب روی جلد تاکتیک دیدم یه عکس هم از لپ تاپ گذاشته که روش آرم انتشارات گاج :18:
حالا این لپ تاپ ساخت کجاست ؟ کسی خبری داره؟

forouzesh
07-10-2009, 15:58

عربی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من که دیوانه شدم

دوست خوبم من نابغه نیستم .

ولی در زندگی خیلی سختی و زحمت کشیدم به خاطر همین توانستم وضعیت زندگیم رو تغییر بدهم .

من در مدرسه دولتی درس خواندم ولی زحمت کشیدم .

فقط جملات زیر را همیشه بیاد داشته باشید .

معدل را به طور کل فراموش کنید .

هیچکس از من بالاتر نیست من هم می توانم بهترین باشم .

همه چیز را رها خواهم کرد و فقط اینده خود را خواهم ساخت .

تلاش تلاش تلاش تلاش تحمل سختی تحمل سختی تحمل سختی تحمل سختی

forouzesh
07-10-2009, 15:59

عزیز جان

منظور معدل کتبی دیپلم می باشد . در سال 89 هم همان 15 درصد اعمال خواهد شد .

معدل را فراموش کنید و فقط به فکر بهترین بودن باشید .

تلاش کنید و سختی را تحمل کنید .

frnsh
07-10-2009, 16:06
راستی !

مرسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

من از اوناییم که آموزشگاه رفتم و خیلی راضی ام. منظورم کلاس زبانهای بیرونه. من الان هر کنکوری که واسه زبان از خودم میگیرم، زبانم رو 80 میزنم. به نظر من خیلی کلاس تاثیر داره.
البته اگه وقت کافی داشته باشین. چون وقتی که وقت برای درسهای دیگه ندارین و میدونین که زبانتون بد نیست، بیخیال این همه وقت گذاشتن بشین بهتره.

می گم کتاب کنکورت رو قورت بده مربوط به درس خاصی هست یا کتاب مشاوره ایه ؟!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

مشاوره ایه. هرچیزی که برای کنکور لازمه بدونین توش هست. من که عاشقش شدم! خیلی کتاب خوبیه.
به نظر من یک دور که بخونین، خیلی چیزای خوب نصیبتون میشه. ضرر نمیکنین.

راستی دو تا سوال دارم. ممنون میشم جواب بدین.

1. من الان دور دوم خوندنم رو شروع کردم و دینی ها رو تمومیدم. میخوام بدونم که کتاب کمکی ها رو باید از کی شروع کرد؟ همزمان با خوندن درسها، همزمان با درسهایی که توی کلاس میخونم، بعد از عید یا بعد از اینکه کتابهای درسی خودم رو فول شدم؟
2. آزمون سنجش تا کی واسه ثبت نام وقت داره؟ آخه تو مدرسمون از 1 هفته پیش گفتن یه کاری میکنیم سنجش تو مدرسه مون برگذار بشه. بعد گفتن نه، 3 تا آخری تو مدرسه س! بعدم دیروز گفتن بازم نه، اصلا اداره مخالفه!!! عجب با برنامگی!!!!! :18:

juventuss
07-10-2009, 16:14
دوستان پیسنهادتون برای یک دانش اموز سال دوم دبیرستان

قلم چیه با گزینه 2 ؟؟؟ یا به نظرتون اصلا لازم نیست هیچ کدومش را بره !؟؟؟

forouzesh
07-10-2009, 16:25
دوست عزیز پزشکی ازاد کلآ خیلی کم میگیره و ترازی در حد 7300-7400 داره !
کسی میتونه پزشکی ازاد قبول بشه که بدون شک برای رتبه های خوب سراسری خونده باشه .
شما هدفت باید بدست اوردن رتبه ی هرچه بهتر بشه تا یا در دانشگاههای خوب سراسری قبول بشی یا به همون خواسته ای که داری یعنی پزشکی ازاد قبول بشی

دوست عزیز همون طور که دوستان گفتند شما جز نوابغ هستی اما باید قبول کرد همه 60 نمی تونند بشن و نیاز به یه مقدار استعداد هم هست
شما هر جا میرسی مدام دانشگاه ازاد رو خراب میکنی در حالیکه علتش همون نگاه کورکورانه و جو بدی هست که نسبت به ازادها هست . چند تا دانشگاه ازاد بر خلاف نظر شما سطح علمی فوق العاده بالا و در حد سراسری داره و قبول شدن در اونها کمتر از دانشگاههای خوب سراسری نیست چون اتفاقا ترازش خیلی بالاست . مثه همین رشته ی پزشکی که اوردنش ارزش رتبه زیر 1000 سراسری رو داره
بهتره روی حرف دیگران و ندانسته بیخود یه مجموعه و دانشجویان اون و کسایی که امید دارن جزیی از اون مجموعه باشن رو زیر سوال نبری

اولا کمی مودبانه تر صحبت کنید .

شما هنوز به دانشگاه نرفته اید و نمی دانید چه خبر هستش .

من چندین سال هستش که فارغ التحصیل شدم .

سوالات کنکور ازاد سوالات بسیار اسانی هستش کاری ندارد همه رو 100 زد ولی در سراسری ایا می توانید تا این حد بزنید؟؟؟؟؟

سوالات سراسری دشوار هستش و سوالات در سطح خوب و بالایی برای سنجش هستند .

شما به امید ازاد بخوانید و صد در صد بدانید نه ازاد قبول خواهید شد و نه سراسری .

و نه در زندگی خود شخص مداومی خواهید بود .

سطح علمی ازاد و پیام نور خیلی خیلی پایین هستش .

بنده هم بار اولم نیست مشاوره می دهم الان چندین سال هستش که دوستان زیادی را راهنمایی کرده ام و همگی

موفق شده اند .

فقط به عنوان یک دوست جمله زیر را همیشه بیاد داشته باشید :

هیچکس از من بالاتر نیست و من هم می توانم بهترین باشم چون زحمت می کشم و سختی را تحمل می کنم .

تلاش خواهم کرد و به رتبه های عالی فکر می کنم و زحمت می کشم و سختی را تحمل خواهم کرد .

mahyar_bt
07-10-2009, 16:35
یکی از بچه ها صفحه قبل پرسیده بود که بخش هایی از ریاضی حذف کنه نظر من به شخصه اینه که کامل حذف نکنه مثلا از دنباله سری نام برد حداقل کاری که میتونه بکنه اینه که فرمول هاش اصلا بحث دنباله سری بدونی چیه چون به نظر من اصلا نمی ارزه ادم وقتش روی بعضی از قسمت ها بزاره مثلا همین سری که گفتید 1 تست ازش میاد 90% هم نمیشه جواب داد و 10% هم احتمال داره تستش باقالی باشه و اسون برا همین منم روش 10% وقت میزارم و اون 90% روی بقیه
البته اینجوری نباشه که به هر قسمتی میرسی بگی اینجا 1 تست میاد پس حذف !!!

reza-atom
07-10-2009, 16:46
من از اوناییم که آموزشگاه رفتم و خیلی راضی ام. منظورم کلاس زبانهای بیرونه. من الان هر کنکوری که واسه زبان از خودم میگیرم، زبانم رو 80 میزنم. به نظر من خیلی کلاس تاثیر داره.
البته اگه وقت کافی داشته باشین. چون وقتی که وقت برای درسهای دیگه ندارین و میدونین که زبانتون بد نیست، بیخیال این همه وقت گذاشتن بشین بهتره.

مشاوره ایه. هرچیزی که برای کنکور لازمه بدونین توش هست. من که عاشقش شدم! خیلی کتاب خوبیه.
به نظر من یک دور که بخونین، خیلی چیزای خوب نصیبتون میشه. ضرر نمیکنین.

راستی دو تا سوال دارم. ممنون میشم جواب بدین.

1. من الان دور دوم خوندنم رو شروع کردم و دینی ها رو تمومیدم. میخوام بدونم که کتاب کمکی ها رو باید از کی شروع کرد؟ همزمان با خوندن درسها، همزمان با درسهایی که توی کلاس میخونم، بعد از عید یا بعد از اینکه کتابهای درسی خودم رو فول شدم؟
2. آزمون سنجش تا کی واسه ثبت نام وقت داره؟ آخه تو مدرسمون از 1 هفته پیش گفتن یه کاری میکنیم سنجش تو مدرسه مون برگذار بشه. بعد گفتن نه، 3 تا آخری تو مدرسه س! بعدم دیروز گفتن بازم نه، اصلا اداره مخالفه!!! عجب با برنامگی!!!!! :18:

من منظورتون رو ازكمكي نفهميدم !
اگه واقعا درسا رو خوب فهميدين فقط از كتابهاي تست درسنامه دار استفاده كن! مثل آبي قلمچي!

online_amin
07-10-2009, 17:11

الان من از تنها چیزی که مطمئن هستم و میگم همه تست ها رو, حداقل 90 میزنم, همین زبانه. من از راهنمایی تا حالا خیالم از زبان راحت بوده. تو دبیرستان هم که همه رو غیر حضوری برداشتم.

mazg
07-10-2009, 17:16

سلام.من کاملا متوجه منظورت نشدم.کتاب کمکی دینی یا کلا درسارو؟؟؟؟به هر حال من کلی جواب میدم.
1.به نظر من کتاب کمکی های دروس پیش دانشگاهی رو همزمان با مدرسه پیش بری عالی میشه.(مخصوصا برای اختصاصیا ).سعی کن درس هر روز رو همون روز بخونی.بعد اینکه کمک درسی ها رو خوندی برو سر وقت کتاب درسی (که خیلی از مطالبش توی کمک درسی ها بیان شده وکاملا توضیح داده دیگه وقتی به 1 مطلب گنگ توی کتاب درسی باشه شما مشکل نداشته باشی.کتاب کمکی عربی رو که باید تو تابستون میخوندی اگه نخوندی طی سال بخون.ادبیات پیش رو اگر توی مدرسه معلم خیلی خوبی دارین بنظرم میتونی از روی کتاب کمکی نخونی ،ادبیات پایه رو هم متاسفانه چون شما آزمون نمیدی باید 1جوری طی سال حتما از روی کمکی بخونی.فیزیک و شیمی پایه هم اگه تا الان از روی کمک درسی نخوندی حتما هرچه سرعت شروع کن بخورشون چون مطالب خارج از کتاب تقریبا زیاد دارن.

2. فکر کنم تا آخر اسفند وقت داره.

timsar jackson
07-10-2009, 17:22

آره.......

GodFatherAmin
07-10-2009, 18:07
دوستان پیسنهادتون برای یک دانش اموز سال دوم دبیرستان

قلم چیه با گزینه 2 ؟؟؟ یا به نظرتون اصلا لازم نیست هیچ کدومش را بره !؟؟؟
گزینه 2 چون آزموناش کمتره و با برنامه پیش میری البته قلم چی برنامه ریزیش عالیه ولی در کل زیادم احتیاجی نیست برای سال سوم.

GodFatherAmin
07-10-2009, 18:10
آره.......
آقا من شنیدم دیگه دبیرا 70 تومن کمتر نمیگیرن 4 سال پیش دبیر 30 تومن می گرفت همه می گفتن چرا انقدر گرونه ولی الان انگار نرمش 70 تومنه درسته؟

2 SHAHROOZ
07-10-2009, 18:12
سلام
من خیلی زیاد تابستون درس نخوندم و از پاییز شروع کردم و قلم چی رو هم شرکت میکنم فکر میکنید بتونم دو دور رو بخونم.
یا اگه دوستان برنامه ای هم دارن میشه کمکم کنند.

skhammari
07-10-2009, 18:24
سلام
من خیلی زیاد تابستون درس نخوندم و از پاییز شروع کردم و قلم چی رو هم شرکت میکنم فکر میکنید بتونم دو دور رو بخونم.

سلام
به نظر من با برنامه قلم چی مو به مو پیش برو ، اینطوری بیشتر درس ها رو بیش از دوبار مرور میکنی .

asroma08
07-10-2009, 18:52
اولا کمی مودبانه تر صحبت کنید .

شما هنوز به دانشگاه نرفته اید و نمی دانید چه خبر هستش .

من چندین سال هستش که فارغ التحصیل شدم .

سوالات کنکور ازاد سوالات بسیار اسانی هستش کاری ندارد همه رو 100 زد ولی در سراسری ایا می توانید تا این حد بزنید؟؟؟؟؟

سوالات سراسری دشوار هستش و سوالات در سطح خوب و بالایی برای سنجش هستند .

شما به امید ازاد بخوانید و صد در صد بدانید نه ازاد قبول خواهید شد و نه سراسری .

و نه در زندگی خود شخص مداومی خواهید بود .

سطح علمی ازاد و پیام نور خیلی خیلی پایین هستش .

بنده هم بار اولم نیست مشاوره می دهم الان چندین سال هستش که دوستان زیادی را راهنمایی کرده ام و همگی

موفق شده اند .

فقط به عنوان یک دوست جمله زیر را همیشه بیاد داشته باشید :

هیچکس از من بالاتر نیست و من هم می توانم بهترین باشم چون زحمت می کشم و سختی را تحمل می کنم .

تلاش خواهم کرد و به رتبه های عالی فکر می کنم و زحمت می کشم و سختی را تحمل خواهم کرد .

دوست عزیز اینطور جمله ها که کاملآ کلیشه ای و بی اثر هست . با گفتن کلمه ی تلاش و زحمت میکشم و ... نمیشه رتبه ی خوب اورد . داوطلب باید در عمل تلاش کنه وگرنه حرف شما هم مثه 90% از مشاورهای دیگه جنبه ی کلیشه و امید دادن بی مورد به داوطلبان هست . متاسفانه این روزها کار مشاور های ما شده همین حرفهای کلیشه ای و دل خوش کن !!
تنها را موفقیت در کنکور درس خوندن و وقت گذاشتن هست و اینکه صبح تا شب مداوم با خودت تکرار کنی تلاش میکنم و من رتبه ام خوب میشه و کسی بهتر از من نیست و ... همش گول زدن خودت هست:11:

اما در مورد اینکه سطح علمی دانشگاههای ازاد معتبری مثه تهران جنوب- علوم تحقیقات - تهران مرکز - نجف اباد - کرج و .. رو با پیام نور مقایسه می کنید واقعا متعجبم!
اگه واقعا توی کار مشاوره باشید و ترازها و رتبه ها رو بدونید و با استاید این دانشگاهها در ارتباط باشید هرگز چنین حرفی رو نمیزنید ! در مورد اسون بودن سوالهای سراسری و سخت بودن سوالای ازاد هم به این جمله اکتفا میشه کرد که اسون بودن برای همه اسونه و سخت بودن برای همه سخته !
کسی که فرضا سوالای سخت سراسری رو متوسط 60 میزنه طبیعتا سوالای اسون ازاد رو متوسط 80 میزنه ولی معمولا تراز و رتبه اش و فاصله اش با نفرات بهتر و بدتر از خودش در حد سراسری باقی میمونه مگر اینکه انگیزه اش پایین باشه .

عرض کردم که اینطور قضاوت کردن و صحبت کردن بر میگرده به همون جو نامطلوب و متضادی که نسبت به دانشگاهای ازاد هست وگرنه یه مشاور درجه یک هیچ وقت ازاد رو با پیام نور مقایسه نمیکنه !!

الان رشته های خوب این ازادهایی که عرض کردم ( بازهم میگم همین 5-6 مورد ) دانشجوهایی معمولا با تراز بالای 6400 میگیره و مطمئنا کسی 6400 به بالا میشه که برای کنکور سراسری تلاش کرده و اونجا هم رتبه ی نسبتا مطلوبی ( نهایتا 12 هزار ) اورده در حالیکه توی پیام نور و خیلی از غیرانتفاعی ها تا 60هزار هم قبولی داریم !!

در ضمن این رو هم عرض کنم که من کنکور رو گذروندم و 89 ای نیستم . اتفاقا توی همون 1-2 سالی که با کنکور زندگی کردیم اطلاعات خودم در زمینه ی همین موضوعات رو تا حدودی بالا بردم وگرنه جسارت نمی کردم که اطلاعات غلط به بقیه بدم !

ساش
07-10-2009, 19:03
با جملات شما موافقم

مشاورین ما جملات کلیشه را دوست دارند
و واقع گرایانه نمی اندیشن

من به یکی از مشاوران می گم که من اصلا نمی فهمم ریاضی چیه همیشه تک می شدم بهم می گه تو باید 50% بزنی می گم نمی تونم می گه امید اشته باش تو می تونی

دوستان واقع گرایانه باشید

timsar jackson
07-10-2009, 19:22
آقا من شنیدم دیگه دبیرا 70 تومن کمتر نمیگیرن 4 سال پیش دبیر 30 تومن می گرفت همه می گفتن چرا انقدر گرونه ولی الان انگار نرمش 70 تومنه درسته؟

این 45 تومن که من گفتم مال مشاور بود...

دبیرا هم بستگی داره بعضی دبیرا 50 تومنم میگیرن بعضی دبیرا هم ساعتی 200-300 تومن میگیرن...

mazg
07-10-2009, 19:39
سلام عزیزان:

1صحبتی داشتم با فارغ التحصیل های عزیز :31::46::19::

من قبلا 1 چیزی نوشته بودم درباره اینکه هر کی موفق بوده پارسال خیلی کمتر میومده تو فروم :20:ولی چند روز پیش که داشتم فک میکردم همه اونا محصل بودن و ما با توجه به اینکه ما فارغ التحصیل هستیم و از فضای مدرسه و رقابت و ......دوریم،اگه اینجا بیشتر بیایم اینجا(مثلا روزی 1 بار) و توی جو قرار بگیریم بهتره.ولی به تصمیمم مطمین نیستم.نظر شما چیه؟؟؟؟؟

asroma08
07-10-2009, 19:53
بنده فکر کنم وقتی شما دبستان درس می خواندی من در دانشگاه درس می خواندم و الان چندین

سال هستش که مشاوره هم می دهم .

--------------------------------------------------------------

اولا معلوم هستش که هنوز سن شما پایین هستش و به خاطر این بعضی مسائل را درک نمی کنید

از جمله مودبانه حرف زدن .

در ثانی جمله تلاش و سختی رو باید به عمل ببرید نه اینکه به زبان بگویید باید به خودتون اعتماد بدهید .

( اگر سن شما کم نبود تا الان معنای جمله را درک کرده بودی ) .

--------------------------------------------------------------------------------

این حرف ها را اصلا برای شما نگفتم بهتر همه حرف ها را فراموش کنید و

راه اشتباه خود را ادامه دهید و به همان دانشگاه ازاد نجف اباد بروید .

و بدانید در اینده هم موفق نخواهید بود .

موفقیت از ان روشن بینان و زحمتکشان هستش نه ادمهایی مثل شما .

---------------------------------------------------------------------------------

بنده مثل مشاوران دیگر نیستم که به خاطر پول بگویم دانشگاه ازاد خوب هستش .

اگر به خاطر پول بود این حرف ها را نمی زدم .

به 100 هزار تومان و یک میلیون تومان هم نمی میرم که سرنوشت کسی را خراب کنم

در طی چند سال توانستم وضع زندگیم را به طور کلی تغییر بدهم و وضع مالی خیلی خوبی داشته باشم .

کار بنده فقط مشاوره نیست بنده چندین شغل دیگر دارم .

مشاوره قسمتی از کارهای من هست فقط برای کمک کردن هستش و رایگان من مشاوره می دهم .

نه من بلکه دوستان دیگر من هم هستند که رایگان مشاوره می دهند .

------------------------------------------------------------------------------

همه ترازهای سراسری و ازاد را برای چند سال گذشته الان در دست ما هستش و خودمون می دونیم که چی به چی هستش .

با سازمان سنجش هم مستقیما در ارتباط هستیم .

با اساتید دانشگاه های سراسری تهران هم در ارتباط هستیم .

با دانشگاه ازاد تحقیقات و تهران مرکز و تهران شمال و تهران جنوب هم در ارتباط هستشم .

با دانشگاه های شرایط خاص هم در ارتباط هستیم .

با دانشگاه های شهرستان مانند شیراز و صنعتی اصفهان هم در ارتباط هستیم .
متاسفانه مشکل ما اینه که همه چیز رو به سن و سال ربط میدیم و وقتی کسی بزرگتر باشه فکر میکنیم بیشتر و بیشتر هم میفهمه
و البته به جای دادن جواب منطقی و سند و مدرک بحث رو به تخریب طرف مقابل میکشونیم .
شما اگه واقعا رتبه ها و ترازهای دانشگاه ازاد و سراسری رو داشتید این حرفها رو نمی زدید.
شما یه پست میدید که یعنی پست قبلی رو درست کنید تازه خرابتر هم میکنید
بنده هم فکر نکنم تا حالا غیرمودبانه با شما حرف زده باشم ! فکر کنم مشکل خود بزرگ بینی دارید . بهتره برای حرفهای دیگران هم ارزش قائل بشید و فقط حرف خودتون رو قبول نداشته باشید
در ضمن ارزش و موفقیت ادم ها هم به دانشگاه و مدرک که میگیرن نیست هرچند بازهم میگم چند دانشگاه ازاد هستند که از نظر سطح علمی در حد خوبهای سراسری هستند .

مثلا در مورد همون دوستی که پرسید میخوان پزشکی ازاد قبول بشم 3-4 نفر با دلیل و مدرک گفتند که اوردنش سخته و ارزش داره و ... ولی شما با جملات تکراری مثه من ساله 78 نمیدونم زیر 100 شدم یا فارغ التحصیلم و امیرکبیر درس میخونم و .. حرف خودتون رو زدید !
اطلاعاتی که شما میدی اصلا در حد یه مشاور اپدیت نیست . اینو کسایی که اخیرا کنکور دادند و با مشاورهای زیادی در ارتباط بودند بهتر میتونند در موردش قضاوت کنند
بیشتر از روی غرض ورزی و تعصب و خود بینی حرف میزنید و فکر میکنید همه اشتباه حرف میزنن و اشتباه میرن و فقط شما که 70 سراسری شدید موفق هستید و درست میگویید
موفق باشید :11:

GodFatherAmin
07-10-2009, 21:04
مشکل شما هم غرور و نادانی و جهل دوره نوجوانی هستش .

در زندگی هم موفق نخواهید شد .
ببخشید ولی انگار در حرف های شما بو غرور میاد جهل نوجوانی؟معیار شما برای این حرف چیه؟
ببخشید شما تعیین می کنید چه کسی در زندگی موفق می شه چه کسی نمی شه؟
لطفا به کاربران بجای انشا نویسی مودبانه صحبت کنید.
منم 2 سال پیش رتبم 90 شد حالا بیام بگم چون من رتبم 90 شد م راست می گم بقیه اشتباه می کنن؟!
چشم ها را باید شست، جور دیگر باید دید

GodFatherAmin
07-10-2009, 21:08
سلام
بچه ها بیخیال این جور بحث ها شید
چند روز پیش چه میدونم بحث تفاوت سهمیه و حقوق دختران برای ورود به دانشگاه و ... اینا بود حالا هم این .
بیخیال شید خواهش میکنم .
آره کاملاً باهات موافقم سر اون مسئله بعضی حرمتا از بین رفت امیدوارم دیگه دوستان این موضوع رو پیگیری نکنن منم اشتباه کردم نباید جواب این آقا رو میدادم.ببخشید:11:

elhameli
07-10-2009, 21:22
سلام
بچه ها
کتابخونه نزدیک خونه ما فعلان بسته شده و معلوم نیست کی باز بشه !!!!
ولی من یه کتابخونه پیدا کردم توی یه پارک هست ولی کلی معتاد توش هست به نظر شما برم اون کتابخونه ؟ یا نه؟ به نظرتون خطرناکه یا نه ؟
ممنون

skhammari
07-10-2009, 22:20
ول کنین این حرفا رو

به جای اینکه وقت بزارین رو این حرفا
یکی بیاد مباحث اولین ازمو ن اذر قلمچی رو بدهههه به من :(
سلام
برای چه رشته ای ؟

reza-atom
07-10-2009, 22:55
سلام

بستگي داره !
مثلا اگه پايه ي ضعيفي هم داشته باشي تو درسي مثل رياضي يا عربي اونوقت با مشكل مواجه ميشي !
در برخي موارد هم نميتوني با دروسي از پيش كه با پايه مرتبطن كنار بياي !
البته بازم به تلاشت بستگي داره!

rambo_1386
07-10-2009, 22:57
آقا/خانم forouzeshحتما اطلاع دارید خیلی از دوستان ما و شما در دانشگاه آزاد تحصیل میکنن شما هم بهتر بدون دلیل سطح علمی دانشگاه آزاد پایین نیارید:41: گفتید با چندتا استاد دانشگاه آزاد حرف زدید بعد متوجه شدید سطح علمیشون خیلی پایینه اصلا در مورد اون استاد تحقیق کردید مطمئنید اون استاد تو دانشگاه سراسری تدریس نمیکرده؟؟؟فکر کنم یه بچه ابتدایی هم میدونه برای پی بردن به سطح علمی دانشگاه ها فقط سطح علمی یک دانشگاه ملاک نیست برای مثال شما فقط به دانشگاه آزاد x رفتید و استاد y سطح علمیش پایین بود پس نتیجه میگیریم دانشگاه آزاد سطح علمیش افتضاحه:18: امیدوارم مشاوره دادنتون هم مثل این قضیه نباشه مثلا چون آقای x روزانه 15 ساعت خوند رتبش 2 رقمی شد پس ما هم باید برای رتبه 2 رقمی روزانه 20 ساعت بخونیم:27:
به نظر من طرز صحبت کردن یک رتبه 64 کنکور سراسری اینجوری نیست:
"تقصیر شما نیست چون هنوز بچه هستید و شعور و ادب هم که ندارید و درکل بی شعور هستید."
متاسفم:41:

skhammari
07-10-2009, 23:01
سلام
برنامه ی 6 آذر قلمچی برای رشته ی ریاضی ( بنا به درخواست شکوفه خانم ) :
دروس عمومی :
ادبیات پیش :
ادبیات غنایی ( در آمدی بر ادبیات غنایی ، دریای کرانه ناپدید ، من این همه نیستم ، حدی خوان و مناظره ی خسرو با فرهاد )
درس 6 تا پایان درس 8
صفحه های 36 تا 47
زبان فارسی 3 :زبان شناسی ( قواعد ترکیب )
نگارش ( ویرایش ، نگارش تشریحی ، زندگی نامه نویسی و بازگردانی -بازنویسی )
املا ( املای همزه در فارسی و نامطابق های املایی )
دستور زبان ( جمله ، مطابقت نهاد و فعل ، گروه فعلی و جمله ی ساده و اجزای آن )
درس 1 تا پایان درس 11
صفحه های 9 تا 89
دینی پیش 1 :خدای جهان و جهان ( حقیقت بندگی )
درس 3
صفحه های 24 تا 33
زبان پیش 1 :
Global Warning , Global Concern
کوتاه کردن جملات پیرو وصفی
درس 3
صفحه های 22 تا 32
ادبیات 2 :تحمیدیه ( الهی و همای رحمت )
انواع ادبی 1و 2
ادبیات داستانی معاصر
ادبیات پایداری
ادبیات جهان
درس 1 تا پایان درس 13
صفحه های 1 تا 105
ادبیات فارسی 3 :تحمیدیه ( ما همچنان در اول وصف تو مانده ایم و افلاک ، حریم بارگاهت )
انواع ادبی 1
ادبیات داستانی
تحلیل آثار بزرگ ادبی
ادبیات پایداری
ادبیات جهان
درس 1 تا پایان درس 11
صفحه های 1 تا 98
عربی 2 :اعراب فعل مضارع
جمله ی معلوم و مجهول
دروس : حقوق الناس ، علی الظلم ثوری ! و الشاب البطل
درس 6 تا پایان درس 8
صفحه های 68 تا 108
دینی 2 :اندیشه و قلب
درس 1 تا پایان درس 8
صفحه های 8 تا 92
دینی 3 :اندیشه و قلب
درس 1 تا پایان درس 8 ( مانند دینی 2 )
صفحه های 5 تا 132
زبان پایه :TV or no TV?
The Value of Education
جملات پیرو اسمیه ، ساختار be going to و کاربرد اسم مصدر و مصدر
دروس اختصاصی :
دیفرانسیل :حد و پیوستگی
فصل 3 ( مفهوم حد ، حد چپ و راست ، دنباله ها و حد ، قضایای حد )
صفحه های 41 تا 55
حسابان : ( مرتبط با پیش )
فصل 2
صفحه های 61 تا 83
فیزیک پیش :فصل 2 " دینامیک " ( قانون های نیوتون و چگونگی استفاده از آن در حرکت یک جسم در دو بعد ، تکانه )
صفحه های 38 تا 55
فیزیک 2 : ( مرتبط با پیش )
فصل 3 " دینامیک " صفحه های 65 تا 92
شیمی پیش :بخش 2 " تعادل شیمیایی " ( مفهوم برگشت پذیری ، تعادل های شیمیایی ، تعادل های همگن و ناهمگن )
صفحه های 23 تا 31
هندسه تحلیلی :1 - ترمی :
مقاطع مخروطی ; فصل 3 ( دایره ، بیضی ، سهمی ) صفحه های 51 تا 70
2 - سالی :
خط و صفحه ; فصل 2 " معادلات خط و صفحه " ( صفحه در فضا )
صفحه های 42 تا 49
ریاضی پایه :
حسابان ( فصل 1 )
صفحه های 1 تا 24 و 57 تا 59
ریاضی 2 :
فصل 1 " معادلات گویا ، اصم و نامعادله "
فصل 2 " صفحه های 1 تا 29 و 44 تا 49
فیزیک پایه :فیزیک 1 و 2 : " نور شناخت "
فیزیک 1
فصل 4 " نور و بازتاب نور "
فصل 5 " شکست نور "
صفحه های 85 تا 164
فیزیک 3 : " ترمودینامیک / الکتریسیته ی ساکن "
فصل 1 و فصل 2
صفحه های 1 تا 98
شیمی پایه :شیمی 2 : " ساختار اتم / خواص تناوبی "
بخش 1 و 2
صفحه های 1 تا 45
شیمی 3 : " واکنش های شیمیایی و استوکیومتری / ترمودینامیک "
بخش 1 و 2
صفحه های 1 تا 44
هندسه پایه :
هدسه 1 : " استدلال /مساحت / تشابه "
فصل 1 و 2 و 3
صفحه های 1 تا 106
هندسه 2 : " استدلال / دایره / تبدیل ها "
فصل 1 و 2 و 3
صفحه های 1 تا 127
گسسته :1- ترمی : " نظریه ی اعداد "
صفحه های 38 تا 56
2 - سالی : " نظریه ی اعداد "
صفحه های 24 تا 33

End
:10:

ساش
07-10-2009, 23:03
ادیسون : موفقیت => 1% نبوغ ، 99% عرق ریختن

این جمله را گفته ولی بید جلوش بنویسی در صورت داشتن وقت کافی

ساش
07-10-2009, 23:05
دوستان رشته های خودتون را بگید تا بتونم سوال بپرسم ؟؟؟

skhammari
07-10-2009, 23:07
این بحثای حاشیه ای رو بیخیال شین

بچه ها میگم از این به بعد هر کی اومد همچین بحثی رو خواست شروع کنه هیچکی به پستش جواب نده..اینجوری خودش تشریفشو

میبره....

نمیدونم چرا پستای این آقا پاک نمیشن...

راستی تو برنامه ی کانون تو آزمون 8 آبان چند تا از درسا عینا مثل آزمون 24 مهره و تکرار میشه...برنامه ی من اشتباهه یا واقعا

اینجوریه؟

سلام
نه واقعا همینجوریه
فقط از یه جا شنیدم که دفعه دوم همون مبحث سوالاش سخت تر میشه از دفعه اول .

دوستان رشته های خودتون را بگید تا بتونم سوال بپرسم ؟؟؟

من ریاضی ام

rambo_1386
07-10-2009, 23:24
دوستانی که امسال سال اولشون نیست در چه وضعیتی هستید؟ صبح ساعت چند بیدار میشید؟ حداقل روزی چند ساعت میخونید؟ امیدتون امسال نسبت به سال اول بیشتر شده یا کمتر؟

این جمله را گفته ولی بید جلوش بنویسی در صورت داشتن وقت کافی
اون موقع که sms,tv,pc,.... نبود (راستی از همه مهمتر بچه های گل p30world که آدم نمیتونه حتی یک روز بهشون سر نزنه:11:) اونا کلی وقت داشتن و از وقشون استفاده میکردن.
ولی این ادیسون چه پشتکاری داشته:13:

skhammari
07-10-2009, 23:37
برنامه ی آزمون 24 مهر رشته ی ریاضی ( بنا به در خواست ) :
دروس عمومی :

دروس تخصصی :

skhammari
07-10-2009, 23:42
دوستانی که امسال سال اولشون نیست در چه وضعیتی هستید؟ صبح ساعت چند بیدار میشید؟ حداقل روزی چند ساعت میخونید؟ امیدتون امسال نسبت به سال اول بیشتر شده یا کمتر؟

اون موقع که sms,tv,pc,.... نبود (راستی از همه مهمتر بچه های گل p30world که آدم نمیتونه حتی یک روز بهشون سر نزنه:11:) اونا کلی وقت داشتن و از وقشون استفاده میکردن.

سلام
من سال دوممه اما چون پارسال هیچی نخوندم برای همین درسا برام تکراری نیستن !
ساعت 8 بیدار میشم تا 3 یا 4 با 15 دقیقه استراحت منهای 1 ساعت ناهار میخونم ، حداقل 6 و حداکثر 7 ساعت
میدونم برای یه فارغ التحصیل کمه ولی من تمام سعیمو دارم میکنم تا ساعتو ببرم بالا ، به نظر شما با این ساعت مطالعه میشه توی آزمون به تراز 6000 به بالا رسید ؟

rambo_1386
07-10-2009, 23:53
سلام
ساعت 8 بیدار میشم تا 3 یا 4 با 15 دقیقه استراحت منهای 1 ساعت ناهار میخونم ، حداقل 6 و حداکثر 7 ساعت
میدونم برای یه فارغ التحصیل کمه ولی من تمام سعیمو دارم میکنم تا ساعتو ببرم بالا ، به نظر شما با این ساعت مطالعه میشه توی آزمون به تراز 6000 به بالا رسید ؟
بگم کپی برابر اصل دروغ نگفتم:31: منم 7:15 بیدار میشم تا 12:30 میخونم که تو این فاصله 4 ساعت میخونم و 3 ساعت هم بعد از ظهر که میشه 7 ساعت:41: منم پارسال هیچی نخوندم مطالب تکراری که نیستن هیچ ! تازه دارم فکر میکنم واقعا این مطالب قبلا تو کتاب بوده یا تازه اضافه شده؟:31:
من که امسال هم هیچ آزمونی شرکت نکردم میخوام وقتی نفر اول شدم بگم:" من فقط با پشتکار و حمایت خانواده نفر اول شدم و در هیچ موسسه ای هم شرکت نکرده بود . راستی تا یادم نرفته از بچه های گل p30world هم به خاطر راهنمایی های مفیدشون تشکر میکنم.":27:(شنبه/89/5 شبکه 2 ساعت 23:00 نفر اول علوم ریاضی):31:

rambo_1386
08-10-2009, 00:01
سلام
اگه امکانش هست سایر دوستان هم وضعیتشونو بگن ما که مدرسه نمیریم حداقل اینجا یه حس رقابت به وجود بیاد:11:

mahdis_apex
08-10-2009, 00:23
در پايه اول دبيرستان كتاب‌هاي زبان فارسي،‌ فيزيك، رياضي، مطالعات اجتماعي، تغييرات جزي داشته‌اند. كتاب دين و زندگي هم تغييرات كلي داشته است.
در پايه دوم دبيرستان علاوه بر تغييرات جزيي در كتاب‌هاي زبان فارسي 2، ادبيات فارسي، جغرافياي عمومي، جغرافياي 1 (علوم انساني) تغييرات كلي‌ هم در كتاب‌هاي رياضي 2، اقتصاد و تاريخ معاصر ايران ايجاد شده است.
البته سه كتاب آمادگي دفاعي پسران و دختران، جامعه‌شناسي نيز كاملاً تغيير كرده‌اند و از نو نوشته شده‌اند.
امسال در پايه سوم دبيرستان هيچ كتابي تغيير كلي نداشت اما در 11 كتاب، روان‌شناسي، زبان فارسي 3 عمومي، زبان فارسي تخصصي (علوم انساني)، جامعه‌شناسي 2، جغرافيا، مباني علم رايانه، كار دانش‌آموز (مباني علوم رايانه)، رياضي 3، رياضي ويژه علوم انساني، جبر و احتمال و حسابان تغييرات جزيي اعمال شده است.
لازم به ذكر است سه كتاب فلسفه، منطق و زمين‌شناسي نيز دوباره تاليف شده‌اند.
در پيش‌دانشگاهي هيچ كتابي از نو نوشته نشد و هيچ كتابي هم تغيير كلي نداشت. اما كتاب‌هاي معارف اسلامي 1و2، رياضي عمومي 1و 2، هندسه تحليلي و جبر خطي، حساب ديفرانسيل و انتگرال 1 و 2
رياضي پايه 1و 2، فيزيك 1و 2 (تجربي و رياضي)، جغرافيا، علوم اجتماعي و زيست‌شناسي 1و2 بعضي قسمت‌ها عوض شده‌اند.

دوستان نظرتون راجع به این چیه؟
میگم نکنه اون تغییر حسابان مربوط به اون قضیه ی ابتدا و انتهای بازه باشه؟!!
راستی منبع:سایت پیروز

mahdis_apex
08-10-2009, 00:36
راستی منظورم از قضیه ی ابتدا و انتهای بازه این بود که :
تو حسابان میگه این دو نقطه بحرانی نیستن ولی تو دیفرانسیل میگه هستن!!!!!!
شمام برخورد کردین دیگه؟!؟!؟
اگه این عوض شده باشه که مشکل این جور سوالا لااقل حل میشه.

reza-atom
08-10-2009, 01:05
تو برنامه ی کانون تو آزمون 8 آبان چند تا از درسا عینا مثل آزمون 24 مهره و تکرار میشه...برنامه ی من اشتباهه یا واقعا

اینجوریه؟

مگه اول دفترچشو نخوندي كه ٢بار اين دروس اختصاصي تكرار ميشه؟
ولي برنامشو كه ديدم احساس كردم غير استاندارده! بعضي ماهها رو خيلي كند پيش ميره و بعد يدفه ميبيني ميگه كل كتاب!
البته من كه به برنامه اون كاري ندارم!

timsar jackson
08-10-2009, 02:17
دوستانی که امسال سال اولشون نیست در چه وضعیتی هستید؟ صبح ساعت چند بیدار میشید؟ حداقل روزی چند ساعت میخونید؟ امیدتون امسال نسبت به سال اول بیشتر شده یا کمتر؟منم که دقیقا مثل شما تقریبا هیچی واسم تازگی نداره مخصوصا دروس اختصاصی...

صبحا بعضی وقتا 7 بیدار میشم تا 12 حدود 4 ساعت مفید میخونم...

بعد ظهرا هم از 4 تا 7 بیشتر نمیتونم بخونم..کلا شبا نمیتونم درس بخونم...

خیلی کمه واسه فارغ التحصیل...اما خب زیادش میکنم الان بیشتر از این نمیتونم یعنی عادت ندارم...

برنامه ی آزمون 24 مهر رشته ی ریاضی ( بنا به در خواست ) :سعید این برنامه رو از روی چی عکس گرفتی گذاشتی؟

همین دفتر چه ایه که میگن؟

من این دفترچه رو ندارم....

mahyar_bt
08-10-2009, 08:58
منم پارسال کنکور دادم
ولی بر خلاف شما مطالب واسم تکراری و مواقعی میرسه که فحش هست که به خودم میدم :19: که چرا اون یه ماه اخر هیچی نخوندم فعلا هم روزی 4 ساعت میخونم بسه دیگه ادم بیشتر بخونه خسته میشه :31: حالا به تدریج هرچی از سال پیش بره بیشترش میکنیم دیگه مخصوصا 3 ماه اخر :5:

shahyar_2005
08-10-2009, 09:41
همه درس خونا اینجان ولی خداییش درس خون تو اینترنت چی کار می کنه حداقل 8 ماه رو می شینه و می خونه

تا سر کنکور گریه نکنه خیلی درس خونید سال بعد گریه می کنید و به دبستان ازاد می روید

mahdis_apex
08-10-2009, 10:14
یعنی واقعا هیچکی راجع به دو تا پستای من تو صفحه ی قبل نظری نداشت؟!؟
بعد جواب این خرابکارا رو تند تند میدییین!!!!!
میگم نمیدونین تغییر حسابان مربوط به چه مطلبیه؟!!

online_amin
08-10-2009, 14:20
سلام,

اون تاپیک دیگه کو؟ تاپیک تمام مباحث کنکور, برنامه ریزی و مشاوره.

Marichka
08-10-2009, 18:24
سلام دوستان

تاپیک پس از ویرایش و حذف پستهای خارج از حیطه برگردونده شد به این بخش. خواهشم این هست که در صورت مشاهده ی پستهای خارج از حیطه وارد بحث نشین تا روال تاپیک باقی بمونه بر حالت مناسبش.

ممنونم و موفق باشید :)

yusef
08-10-2009, 18:47
راستی دوستان برای مهارت در حل مساله های استوکیمتری مخصوصا بعضی ها که اعداد رند نیستند چی کار باید کرد؟

pedramch
08-10-2009, 18:50
راستی دوستان برای مهارت در حل مساله های استوکیمتری مخصوصا بعضی ها که اعداد رند نیستند چی کار باید کرد؟
با کمال تاسف باید بگم هیچ راهی جز تمرین نیست!
اما راهی که یکم کمک میکنه تناسب هست!

GodFatherAmin
08-10-2009, 19:03
استفاده نکردن از ماشین حساب و تا بدست آوردن نهایی جواب مسئله ولش نکنی.یعنی اون عددشو حتما بدست بیاری که با این کارا تو مرور زمان درست می شه.

new life
08-10-2009, 19:07
منم پارسال کنکور دادم
ولی بر خلاف شما مطالب واسم تکراری و مواقعی میرسه که فحش هست که به خودم میدم :19: که چرا اون یه ماه اخر هیچی نخوندم فعلا هم روزی 4 ساعت میخونم بسه دیگه ادم بیشتر بخونه خسته میشه :31: حالا به تدریج هرچی از سال پیش بره بیشترش میکنیم دیگه مخصوصا 3 ماه اخر :5:
منم همین طور خیلی خوشحالم یکی مثل من پیدا شد :41:
اخه مثل اینکه اینجا ال دومی ها پارسال زیاد درس نمی خوندن! خوش به حالتون که مطالب تکراری نمی خونید
من که دارم افسردگی میگیرم مخصوصا از دست درس هندسه:19:
کسی دیگه با ما همدرد نیست؟؟؟:10:

شکوفـه
08-10-2009, 19:22
میشه برنامه اولین آزمون آذر رو بزارین؟:(

ALt3rnA
08-10-2009, 19:27
دوستان یک سوال مهم
کسی از دفتر تاکتیک گاج استفاده کرده ؟
این بهتره یا دفتر برنامه ریزی قلمچی ؟

bn_ha
08-10-2009, 19:57
اخه مثل اینکه اینجا ال دومی ها پارسال زیاد درس نمی خوندن! خوش به حالتون که مطالب تکراری نمی خونید
من هم می خواستم مثل شما بشن ولی همه بهم فهش دادن و گفتنبدبخت می شی.آخر دیگه رفتیم دانشگاه.:27:

Tabasom.Sweet
08-10-2009, 20:21

ترنم جان در مورده کتاب سبز گاج میخوام بگم:

کتابهای سبز گاج مربوط به دروس دیگر رو ندیدم ولی سال پیش ثانیه ای هم معلم عربی نداشتم
فقط گاج سبز عربی خوندم اونهم خدا وکیلی نه به طور کامل، و نه در طول سال، همون چند روز باقی مانده
به امتحان نمره ی عربیم هم 19.75شد امتحان نهایی رو میگم

اگر صلاح دونستی برای معنی و ترجمه و قواعد و پایه ازش استفاده کنو کم کم شروع کن
تستهای کتاب عربی جامع نشر الگو رو بزن
--------------------
کتاب ایاد فیلی از لیست پیشنهادات هیچ کس کنار نمیره ، ولی بخاطر توضیحاتی که دادی
فک میکنم این کتاب بیشتر مسکن حالت باشه
باز مشکلی داشتی خبر بده

Tabasom.Sweet
08-10-2009, 20:33
دوستان یک سوال مهم
کسی از دفتر تاکتیک گاج استفاده کرده ؟
این بهتره یا دفتر برنامه ریزی قلمچی ؟

لینکهای پستهای مربوط به دفتر های برنامه ریزی با نام کاربری ِ دوست خوبی که زحمتشو کشیده
برات میزنم،برو چک کن

توضیح :
کتاب سبز=دفتر برنامه ریزی خودم میتوانم انتشارات کتاب سبز

تاکتیک= دفتر برنامه ریزی انتشارات گاج

----------------

1_ reza-atom توضیح کتاب سبز

2_ rambo-1386 توضیح تاکتیک

3_ reza-atom فرق بین قلم چی و کتاب سبز

4_ rambo-1386 چند صفحه ی اسکن شده از تاکتیک

---------------------------------

در مورده قلم چی هم بچه هایی که اینجا پست دادن نظر مثبتی نداشتن

من خودم در مورده هیچ کدومش چیزی نمیدونم

shifter
08-10-2009, 20:34
سلام به بکس 89!:31:
چه خبر بچه ها؟

منم والله ساعت 6:30 تا 7 زمان بیدار شدنمه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعدش حدود 8 دیگه شروع میکنم تا زمان ناهار حدود 3:30 میخونم..از اون طرف روز هم حدود 4 ساعت که مطمینا کمه...:41:
راستی من رفتم پیش یه مشاور که برام یه کم حرف زد و...:2: بعدش هم برنامه قلمچیو ازم گرفت و برام برنامه درس خوندن نوشت...!:20:
اونم 12 ساعت!!!!
البته خودم میدونم که چرت نوشته و منم فعلا همین 6 و 7 ساعتو میخونم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی من برای هندسه تحلیلی و گسسته کتابهای سفید گاج رو دارم اما همونطور که میدونین سوالاشون خیلی زیاد و تو بعضی موارد خارج از کتابه....به نظرتون اگه فقط سوالای سراسری رو بزنم کفایت میکنه...؟
فعلا...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Rasam 360
08-10-2009, 20:44
سلام
دوستان میشه لطفا" توضیح بدید که تاثیر 15 درصدی معدل کتبی امتحان نهایی سوم دبیرستان در نتیجه کنکور سراسری به چه معناست ؟
به طور مثال کسی که معدل کتبی 15 رو داره چطور میشه وضعیتش ؟

majid_potter7
08-10-2009, 20:51
از تناسب استفاده کن.خیلی راحت تره البته فقط برای کنکور می تونی از این روش استفاده کنی برای امتحانات مدرسه مجاز نیست.
ولی به نظر من از همون روش کتاب که ضریب تبدیله استفاده کن..خیلی خیلی مفهومی تر میفهمی..اگه هم عادت بکنب بهش دیگه وقت گیر نیست..ولی اگه میخوای از تناسب استفاده کنی باید خیلی روش مسلط باشی چون امکان اشتباه زیاده..

به نظرتون اگه فقط سوالای سراسری رو بزنم کفایت میکنه...؟

نه..حتما کتاب خوشخوان رو واسه تحلیلی و گسسته و کتاب نوبل(تالیف نادعلی..دبیر علوی) رو بخونید با همتون هستم..جفتش واسه کنکورتون کافیه..اگه میتونین تستاشو 3،4 بار بزنین در کل سال دیگه واسه کنکورتون مشکلی ندارین..

eblisandenzo
08-10-2009, 20:56
همه درس خونا اینجان ولی خداییش درس خون تو اینترنت چی کار می کنه حداقل 8 ماه رو می شینه و می خونه

تا سر کنکور گریه نکنه خیلی درس خونید سال بعد گریه می کنید و به دبستان ازاد می روید

دوست عزیز . همه چیز سر جای خودش . روزی 2 ساعت اینترنت هیچ ضری نداره البته الان . در ضمن مگه دبستان آزاد چشهههههههههههههه؟:31: هم خندش بیشتره هم حالش:20:

رویا خانوم من که راه هندسه رو بهت گفتم . مطمئن باش راهی که من گفتم بهترین راه ممکن هستش .

من ساعت 9 بیدار میشم . حداکثر 5 ساعت . سال پیش که بهمن ماه شروع کردم باز هم امید داشتم . چه برسه به الان که از مهر شروع کردم . در مورد قدیم هم مثلا 40 سال پیش چون کنکور تشریحی بود مثل الان استرس و این حرفا نبود و همه با علمی که تو مدرسه داشتن کنکور میدادن .

سلام
بچه ها
ولی من یه کتابخونه پیدا کردم توی یه پارک هست ولی کلی معتاد توش هست به نظر شما برم اون کتابخونه ؟ یا نه؟ به نظرتون خطرناکه یا نه ؟
ممنون

این همه جا توی تهران شما باید بری اون پارک ؟
ببین اصلا برو بالا پشت بوم بخون . جدی میگم به خدا . من سال سوم یه هم کلاسی داشتم که برای امتحان نهایی چون خونشون شلوغ بود میرفت بالا پشت بوم . میگفت هم ساکته هم کسل نمیشه ! تازه شنیدم امسال با همون روش پشت بوم شده 1600 سراسری تو آزاد هم جز رتبه های برتر بوده .

MORINIO
08-10-2009, 21:00
سلام .. ظهر اومدم دیدم تاپیک نیست:18: ترسیدم:31:

وضعیت متوسط:19: صبحا ساعت 8 به زور پا میشم!:31: الان معمولا روزی 5 ساعتو میخونم .. با اینکه کمه ولی خب واسه شروع بد نیست:46: امیدمم بیشتر شده ...:20:

سلام

دقیقا مثه من ولی من واقعا پارسال به معنای واقعی هیچی نخوندم!یعنی صفر! .. بعد از عید یادم نمیاد کتابارو باز کرده باشم!:41:

من که هیچی نفهمیدم از این جمله اگه کسی فهمید به منم بگه:31:

من هم می خواستم مثل شما بشن ولی همه بهم فهش دادن و گفتنبدبخت می شی.آخر دیگه رفتیم دانشگاه.:27:

شما که رتبت بد نشده بود فکر کنم حدود 2400 شدی درسته؟

راستی من برای هندسه تحلیلی و گسسته کتابهای سفید گاج رو دارم اما همونطور که میدونین سوالاشون خیلی زیاد و تو بعضی موارد خارج از کتابه....به نظرتون اگه فقط سوالای سراسری رو بزنم کفایت میکنه...؟
فعلا...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم همین مشکلو دارم سوالاش خیلی زیاده و تست ستاره دار هم نداره تا آدم فقط همین تستاشو بزنه ... من فعلا دارم یکی در میون میزنم نمیدونم خوبه یا نه! اساتید راهنمایی کنید ...

مر30:11:

rambo_1386
08-10-2009, 21:01
لینکهای پستهای مربوط به دفتر های برنامه ریزی با نام کاربری ِ دوست خوبی که زحمتشو کشیده
برات میزنم،برو چک کن

توضیح :
کتاب سبز=دفتر برنامه ریزی خودم میتوانم انتشارات کتاب سبز

تاکتیک= دفتر برنامه ریزی انتشارات گاج

----------------

1_ reza-atom توضیح کتاب سبز

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2_ rambo-1386 توضیح تاکتیک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3_ reza-atom فرق بین قلم چی و کتاب سبز

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید4_ rambo-1386 چند صفحه ی اسکن شده از تاکتیک گاج

---------------------------------

در مورده قلم چی هم بچه هایی که اینجا پست دادن نظر مثبتی نداشتن

من خودم در مورده هیچ کدومش چیزی نمیدونم
دوست عزیز صفحات اسکن شده تاکتیک گاج بود نه کتاب سبز من ویرایشش کردم اگه شما هم امکان داره ویرایش کنید تا بچه ها اشتباه نگیرن:11:

skhammari
08-10-2009, 21:13
منم که دقیقا مثل شما تقریبا هیچی واسم تازگی نداره مخصوصا دروس اختصاصی...

صبحا بعضی وقتا 7 بیدار میشم تا 12 حدود 4 ساعت مفید میخونم...

بعد ظهرا هم از 4 تا 7 بیشتر نمیتونم بخونم..کلا شبا نمیتونم درس بخونم...

خیلی کمه واسه فارغ التحصیل...اما خب زیادش میکنم الان بیشتر از این نمیتونم یعنی عادت ندارم...

سعید این برنامه رو از روی چی عکس گرفتی گذاشتی؟

همین دفتر چه ایه که میگن؟

من این دفترچه رو ندارم....
سلام ، احتمالا 24 میدن بهت ، به ما 10 مهر دادن ، اگرم ندادن یه ندا بده هر جمعه که آزمون میدیم ، آزمون بعدیش رو برات اسکن کنم .

میشه برنامه اولین آزمون آذر رو بزارین؟:(

سلام براتون دیشب گذاشتم ، صفحه 109

dirty_coat
08-10-2009, 21:13
سلام به دوستان و میخواستم بدونم درساتونو میخونین و مشکلی ندارین؟

skhammari
08-10-2009, 21:19

سلام
به به بهمن خان ، چه عجب از این طرفا !!!
والا با انگیزه دادن ها و جمله های مثبت شما شروع کردیم حالا ببینیم بعد چه میشه !
ممنون که بعد از مدتی سر زدی به تاپیک :11:
موفق باشی :10:

shifter
08-10-2009, 21:58
:19:
سلام...
فعلا که همه بکس دارن روزی 5تا6 ساعتو میخونن و مشکلی نیست!
اما من یه مشکل بدی دارم و اونم اینه که هر از گاهی که به یه مطلبی میرسم که سال پیش اونو خیلی خوب خونده بودمش دوباره خوندنش واقعا سخته...:41:
اینجاست که ادم به خودش میگه خاک تو سرت چرا سال پیش 2 کلمه بیشتر نخوندی تا امسال این مکافاتا رو نداشته باشی!!:13::41:
یه سوال به نظرتون ریاضی سال 89 چه قدر از 88 سختتر میشه؟؟:19:

online_amin
08-10-2009, 22:07
یه سوال به نظرتون ریاضی سال 89 چه قدر از 88 سختتر میشه؟؟

خیلی...!

به نظر من اونا هم تو طرح سئوال محدود هستن و این که فکر کنیم هر سال بدتر از پارسال, زیاد درست نیست (البته نوشتم زیاد درست نیست ولی ممکنه یکم باشه :دی).

بچه ها من چی کار کنم این معلم فیزیک ما همینطور مینویسه پای تخته و من هیچی نمی فهمم. من هنوز تو بحث فرمول شتاب و سرعت و اینا گیر کردم و نمیدونم در چه موقع از کدومشون استفاده کنم (منظورم فیزیک پیش دانشگاهی).

کسی راهی چیزی سراغ داره من پی گیری کنم؟ فردا میخوام برم جمعه بازار کتاب مشهد که کتابای دست دوم میفروشن با قیمت ارزون. برای من که آهی در بساط ندارم خوبه :ذی .

pouya_99999
08-10-2009, 22:07
سلام دوستان تو آزمون قلم چی 24 مهر ماه باید تو درس های فیزیک و شیمی و ادبیات و دین و زندگی یکی از درسهای دوم و سومو بزنیم یا جفتش ؟

dirty_coat
08-10-2009, 22:11
سلام
به به بهمن خان ، چه عجب از این طرفا !!!
والا با انگیزه دادن ها و جمله های مثبت شما شروع کردیم حالا ببینیم بعد چه میشه !
ممنون که بعد از مدتی سر زدی به تاپیک :11:
موفق باشی :10:
واقعا نمیدونستم از حرفام خوشتون میاد ولی اگه همتون مایل باشید به عنوان یک مشاور و یک مشوق و یک برادر بزرگتر هر روز بهتون سر بزنم و تا جایی بتونم کمک کنم

skhammari
08-10-2009, 22:21
خیلی...!

به نظر من اونا هم تو طرح سئوال محدود هستن و این که فکر کنیم هر سال بدتر از پارسال, زیاد درست نیست (البته نوشتم زیاد درست نیست ولی ممکنه یکم باشه :دی).

بچه ها من چی کار کنم این معلم فیزیک ما همینطور مینویسه پای تخته و من هیچی نمی فهمم. من هنوز تو بحث فرمول شتاب و سرعت و اینا گیر کردم و نمیدونم در چه موقع از کدومشون استفاده کنم (منظورم فیزیک پیش دانشگاهی).

کسی راهی چیزی سراغ داره من پی گیری کنم؟ فردا میخوام برم جمعه بازار کتاب مشهد که کتابای دست دوم میفروشن با قیمت ارزون. برای من که آهی در بساط ندارم خوبه :ذی .
سلام ، اتفاقا من همون مبحثارو از روی کتاب کلاس رمزینه میخونم ، همه تستاشم راحت میزنم ، آسونه که ! هر جاشو که مشکل داری بگو .

واقعا نمیدونستم از حرفام خوشتون میاد ولی اگه همتون مایل باشید به عنوان یک مشاور و یک مشوق و یک برادر بزرگتر هر روز بهتون سر بزنم و تا جایی بتونم کمک کنم
سلام ، صادقانه بگم ، حرف های شما به من یکی که انگیزه داده ، با پیشنهاد موافقم .

سلام دوستان تو آزمون قلم چی 24 مهر ماه باید تو درس های فیزیک و شیمی و ادبیات و دین و زندگی یکی از درسهای دوم و سومو بزنیم یا جفتش ؟
سلام ، باید یکیشونو بخونی . به اینا میگن زوج درس .

Tabasom.Sweet
08-10-2009, 22:27
من روزی بین 8 تا 9 تا 10 ساعت...چون هم سال اولمه هم مدرسه ندارم :( درسی که معلم بده کمتر طول میکشه
دارم همه ی تلاشمو میکن که این ساعات رو به ساعت مفید تبدیل کنم...واقعا کافی نیست...
حساب کنید هم باید جای مدرسه رو پر کنم هم مطالعه ی خونه...

خیلی ممنونم از دوستای خوبی که با پستهای خوبشون بچه ها رو راهنمایی میکنن

همینجا از همتون خداحافظی میکنم و سعی میکنم در هر فرصتی که امکان داشت بیام و به پستهای مفید بچه ها سر بزنم همه که مثل ما مزخرف نمینویسن
دلیلش هم همون فشار درسی و روانی بخاطر شرایط و انتظار خودم برای پذیرفته شدن در برق دانشگاهای سراسری خوب کشور هست و کمی گِلِگی که شاید وارد نباشه

سر میزنم بهتون، خیلی ممنونم دوستای گل:11::11:یک دنیا ممنون:11::11:

new life
08-10-2009, 22:48
سلام...
اما من یه مشکل بدی دارم و اونم اینه که هر از گاهی که به یه مطلبی میرسم که سال پیش اونو خیلی خوب خونده بودمش دوباره خوندنش واقعا سخته...:41:
اینجاست که ادم به خودش میگه خاک تو سرت چرا سال پیش 2 کلمه بیشتر نخوندی تا امسال این مکافاتا رو نداشته باشی!!:13::41:
چه جالب من تا حالا فکر کرم که خودمم که به جای درس خوندن خودمو تحقیر می کنم......ولی مثل اینکه تنها نیستم:46:
من که فکر کنم امسال ریاضیاتو خیلی سخت میدن . چون پارسال فیزیک اسون بود حالا برعکس........:45:

rambo_1386
08-10-2009, 22:59
چه جالب من تا حالا فکر کرم که خودمم که به جای درس خوندن خودمو تحقیر می کنم......ولی مثل اینکه تنها نیستم:46:
من که فکر کنم امسال ریاضیاتو خیلی سخت میدن . چون پارسال فیزیک اسون بود حالا برعکس........:45:
یه چیزیو صادقانه بگم یه مساله هرسال تو کنکور تکرار میشه اونم اینه که هرکی از جلسه میاد بیرون میگه لعنت بر این شانس ! سخت ترین کنکوری بود که تا به حال دیدم دو سه تا فحش هم به طراح بیچاره میده:31:

timsar jackson
09-10-2009, 00:54
سلام به دوستان و میخواستم بدونم درساتونو میخونین و مشکلی ندارین؟ سلام بهمن خان خیلی خوبه که برگشتین...

واقعا نمیدونستم از حرفام خوشتون میاد ولی اگه همتون مایل باشید به عنوان یک مشاور و یک مشوق و یک برادر بزرگتر هر روز بهتون سر بزنم و تا جایی بتونم کمک کنمحتما..خوشحال میشیم..

سلام ، احتمالا 24 میدن بهت ، به ما 10 مهر دادن ، اگرم ندادن یه ندا بده هر جمعه که آزمون میدیم ، آزمون بعدیش رو برات اسکن کنم .اگه ندادن دفترچشون میکنم:27:

همینجا از همتون خداحافظی میکنم و سعی میکنم در هر فرصتی که امکان داشت بیام و به پستهای مفید بچه ها سر بزنم همه که مثل ما مزخرف نمینویسن
دلیلش هم همون فشار درسی و روانی بخاطر شرایط و انتظار خودم برای پذیرفته شدن در برق دانشگاهای سراسری خوب کشور هست و کمی گِلِگی که شاید وارد نباشه

این حرفو نزنین پستای شما هم خیلی مفیدن....

اگه پیشمون بمونین خوشحال میشیم...

alisahaf70
09-10-2009, 06:08
بچه ها با درس ها جیکار می کنید اومدم یک ذره روحیه بدم برم
معلم ما تو پیش به ما گفت که فکر کنید الان سر کارید اگر درس بخونید شهریه ی ازاد نمی دید و الان اگر حساب کنید توی این یک سال می تونید ماهی پانصد تومن در بیارید
کنکور خیلی راحته هر کی گفته سخته کار نکرده با یک ذره تلاش تک تک سوالای کنکور سر جلسه براتون تکراریه شما هنوزم اگر شروع خوبی نداشتید وقت است ولی یک ذره دیگه خیلی سخت می شه انصافا هر چقدر تلاش کنید می ارزه الان ما ترم اولییم انقدر تو دانشگاه امکانات داریم که نمی دونیم چی کار کنیم و واقعا می دیدم می ارزید که شبا تا دیر وقت بیدار بودم و خوندم پایه درسی رو بذارید کنار اگر هیچی هم بلد نیستید وقت هست که یک رتبه ی خوب بیارید به خدا وقت خیلی زیاده فقط یک ذره تلاش می خواهد و توکل به خدا که به نطر من مهم ترین اصل بود سوالی باشه در خدمتم
موفق باشید

azimzade
09-10-2009, 09:39
سلام بچه ها.امروز میخوام یه چیزی بذارم که از خنده بمیرین:31:

آخه کی میاد اینو تنش کنه؟
حتما 2 روز دیگه چادر و مانتوشم میاد
------------------------------------------------------------
یه سوالم دارم.من امسال یه معلم حسابان داریم(احمد علی دارایی) که به گفته خودش تو تهران معلم بوده.همچین یه ذره بالاتر از سطح کتابم درس میده.من میخوام سر کلاسش خیلی فعالتر از اینی باشم که هستم.خب شما میتونین کمکم کنین که از چه کتابی برای سر کلاس پیش خونی کنم.کلاسمون خیلی سطح دانش آموزاش بالاس.این بچه خرخونای نامردهم نمیگن که چیکار میکنن که انقد سر کلاس کولاکن:13:.فقط امیدم به شماست که کمکم کنین:20:

mostafa_360
09-10-2009, 10:21
سلام بچه ها.امروز میخوام یه چیزی بذارم که از خنده بمیرین:31:

یه سوالم دارم.من امسال یه معلم حسابان داریم(احمد علی دارایی) که به گفته خودش تو تهران معلم بوده.همچین یه ذره بالاتر از سطح کتابم درس میده.من میخوام سر کلاسش خیلی فعالتر از اینی باشم که هستم.خب شما میتونین کمکم کنین که از چه کتابی برای سر کلاس پیش خونی کنم.کلاسمون خیلی سطح دانش آموزاش بالاس.این بچه خرخونای نامردهم نمیگن که چیکار میکنن که انقد سر کلاس کولاکن:13:.فقط امیدم به شماست که کمکم کنین:20:

واقعآ که بعضی از انتشارات از هر روشی برای کسب در امد استفاده می کنند.راستی نمی دونم کسی روش میشه با این تی شرت ها بیرون بیاد یا نه:31:

azimzade
09-10-2009, 10:50
این گاج داره به همه جای زندگیمون رسوخ میکنه:
کتاب،کلاس،آزمون،مدادآزمون ،شکلات آزمون،دفتر برنامه ریزی و تست،لیوان و تیشرت،لپ تاپو...
تورو خدا برا این سوالم تو 2 پست بالاتر راهنماییم کنین:19:

rambo_1386
09-10-2009, 10:52
بچه ها واسه شما کلیک تشکر هست یا نه؟ یا فقط واسه من قطع شده؟

clickestan
09-10-2009, 11:08
دوستان من از کجا میتونم رتبه های مورد نیاز برای قبولی در رشته های دانشگاه دولتی ر و گیر بیارم؟
تو سایت گزینه دو چند تا کارنامه هست ولی کافی نیست.
همچینین برای دانشگاه آزاد ترازهای مورد نیاز برای قبولی رو از کجا گیر بیارم؟
مخصوصا دانشگاه آزاد که خیلی مهمه و باید بدونی چه ترازی نیاز داری
آِا جایی هست یا کتابی و یا دفترچه ای که این اطلاعات رو داشته باشه و از کجا میتونم تهیه کنم؟

ساش
09-10-2009, 11:24
سلام دوستان

پرستاری دانشگاه تهران چه رتبه ای می خواد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

asroma08
09-10-2009, 15:08
دوستان من از کجا میتونم رتبه های مورد نیاز برای قبولی در رشته های دانشگاه دولتی ر و گیر بیارم؟
تو سایت گزینه دو چند تا کارنامه هست ولی کافی نیست.
همچینین برای دانشگاه آزاد ترازهای مورد نیاز برای قبولی رو از کجا گیر بیارم؟
مخصوصا دانشگاه آزاد که خیلی مهمه و باید بدونی چه ترازی نیاز داری
آِا جایی هست یا کتابی و یا دفترچه ای که این اطلاعات رو داشته باشه و از کجا میتونم تهیه کنم؟
بچه های سال قبل یه آرشیو عالی برای 89 ایها ایجاد کردند

این رتبه ها و رشته های بچه های سال قبل توی ازمون سراسری :

اینم ترازها و رشته های بچه های سال قبل توی ازاد ( البته بحث متفرقه توی این تاپیک زیاده اما 20-30 تا کارنامه هست )

البته اینو بگم که الان خیلی زوده که ذهن خودتون رو مشغول رتبه ی سال بعد کنید و حالا فعلا فقط باید هدفتون این باشه که بهترین رتبه ی ممکن رو بیارید:11:

reza-atom
09-10-2009, 18:31
نوشته شده توسط azimzade [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام بچه ها.امروز میخوام یه چیزی بذارم که از خنده بمیرین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

یه سوالم دارم.من امسال یه معلم حسابان داریم(احمد علی دارایی) که به گفته خودش تو تهران معلم بوده.همچین یه ذره بالاتر از سطح کتابم درس میده.من میخوام سر کلاسش خیلی فعالتر از اینی باشم که هستم.خب شما میتونین کمکم کنین که از چه کتابی برای سر کلاس پیش خونی کنم.کلاسمون خیلی سطح دانش آموزاش بالاس.این بچه خرخونای نامردهم نمیگن که چیکار میکنن که انقد سر کلاس کولاکن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif.فقط امیدم به شماست که کمکم کنین

ليوانش باحاله ! روزي يه عنصر حفظ كني خوبه !:31:

ولي براي حسابان من كتاب زياد شاخي رو تو بازر نديدم ! خودم قبلا كتاب سبز كانون داشتم كه سطحش و نكاتش نسبتا بالا بود و اگه تست هم ميخواي فكر كنم ده استاد هم خوب باشه !

azimzade
09-10-2009, 18:46
بچه ها واسه شما کلیک تشکر هست یا نه؟ یا فقط واسه من قطع شده؟
من که دارم!!!!

شکوفـه
09-10-2009, 18:51
میگم این برنامه گزینه جوان واسه درس معارفشو نگاه کردین؟؟؟

این دبیرش خیلی خوب توضیح میده خوش به حال شاگرداش

rambo_1386
09-10-2009, 19:46
من که دارم!!!!
منم الان دارم ولی قبل از ظهر قطع بود:10:

dirty_coat
09-10-2009, 20:02
سلام...
در مورد سوال اولت بگم که ادم هر درسی رو که خونده باشه چه الان چه پارسال اون درس توی ذهنش هست و شما میتونی به جایی که دوباره اون درس رو از اول بخونی بشینی اول تست بزنی با این کارت اولا میبینی چی یادت مونده و ثانیا اون مطالبی که فراموش کردی رو با اشتیاق میخونی
در مورد سوال دوم اینکه اصلا سخت تر شدن یا اسونتر شدن سوالها نباید ملاک کارتون باشه چون اگه سخت باشه برای همه سخته و اگه اسون باشه برای همه اسونه پس به جای این فکرها بشینین درستونو بخونین تا نتیجه ای هم ردیف با تلاشتون بگیرین
موفق باشی

شکوفـه
09-10-2009, 20:46
میگم سایتی هست که بشه کتابای درسی ویرایش جدید رو دانلود کرد؟؟؟

timsar jackson
09-10-2009, 20:51
هندسه پایه یعنی هندسه 1و2 هم زوج درس حساب میشن؟

mahyar_bt
09-10-2009, 20:59
هندسه پایه یعنی هندسه 1و2 هم زوج درس حساب میشن؟
بله اونام زوج درس هستن یه چیزیم اضافه کنم این که اگه هندسه اندیشه فائق بخونین تست های قلمچی میزنین البته نه تست های کنکور :31:

skhammari
09-10-2009, 21:01
بله اونام زوج درس هستن یه چیزیم اضافه کنم این که اگه هندسه اندیشه فائق بخونین تست های قلمچی میزنین البته نه تست های کنکور :31:

مگه تست های قلمچی مثل کنکور نیست ؟!

mahyar_bt
09-10-2009, 21:10
نه بابا بیخیال شبیه ازادش نمیشه سراسری که به هیچ وجه یه معلم داشتیم برای گسسته به نام خیام اکبری معلم معروفی هم توی این اموزشگاه ها هست میگفت تو کنکور 87 یه دونه تست هم نبوده که شبیه قلمچی باشه ولی در کل بازم قلمچی می ارزه چون برنامه اش خوبه

GodFatherAmin
09-10-2009, 21:37
نه بابا بیخیال شبیه ازادش نمیشه سراسری که به هیچ وجه یه معلم داشتیم برای گسسته به نام خیام اکبری معلم معروفی هم توی این اموزشگاه ها هست میگفت تو کنکور 87 یه دونه تست هم نبوده که شبیه قلمچی باشه ولی در کل بازم قلمچی می ارزه چون برنامه اش خوبه
والله من سال 87 کنکور دادم آزمون های قلم چی رو هم شرکت می کردم درسته الان می گم گزینه 2 بهتره ولی اون موقع که من کنکور دادم حدود 60% سوالا کپ سوالای کانون بود نمی دونم حالا چرا معلم شما این حرفو زده.

mahyar_bt
09-10-2009, 21:41
والله من سال 87 کنکور دادم آزمون های قلم چی رو هم شرکت می کردم درسته الان می گم گزینه 2 بهتره ولی اون موقع که من کنکور دادم حدود 60% سوالا کپ سوالای کانون بود نمی دونم حالا چرا معلم شما این حرفو زده.
پس حتما قلمچی از این معلم نخواسته بره قلمچی مرتیکه پدرکشتگی داشته :31: به ما که اینجوری گفت البته سراسری رو یه وقت فکر نکنید اومدم بگم که قلمچی بده و تو دلتون خالی کنما !!!!

juventuss
09-10-2009, 21:46
بچه ها یکی به من کمک کنه :

ما امسال یه معلم دیفرانسیل گیرمون اومده که سال اولش هست که داره دیف درس میده و تا حالا بیشتر از اول درس نداده ! اینا به کنار
سر کلاسش گیر داده که باید اول من هر چی میگم چرک نویس کنید و بعد برید تو خونه پاک نویس کنید ! مدیرمون هم شدید رو ی غیبت حسایه واصلا نمیشه رو کلاسش غیبت کرد ! تازه اگه بخوای دفتر هم نداشته باشی بدجور باهات لج می کنه !

یکی بگه من باید چی کار کنم ؟!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mahyar_bt
09-10-2009, 21:50

ما امسال یه معلم دیفرانسیل گیرمون اومده که سال اولش هست که داره دیف درس میده و تا حالا بیشتر از اول درس نداده ! اینا به کنار
سر کلاسش گیر داده که باید اول من هر چی میگم چرک نویس کنید و بعد برید تو خونه پاک نویس کنید ! مدیرمون هم شدید رو ی غیبت حسایه واصلا نمیشه رو کلاسش غیبت کرد ! تازه اگه بخوای دفتر هم نداشته باشی بدجور باهات لج می کنه !

بابا دیگه 17 18 سالتون دیگه گور بابای معلم کار خودتون بکنید تو دفترت بنویس معلم مدیر.... هیچ غلطی نمیکنن مطمئن باش فوقش میاد دفترت پاره میکنه توام باز کار خودت بکن:5:
حالا فردا اخراج شدی نگی به من که تقصیر تو بود :31:

شکوفـه
09-10-2009, 22:32
میگم کسی هست اینجا گزینه 2 بره

این جزوه هاش خوبه؟؟؟؟ اخه امروز که برنامه رو دیدم گفتم حتما تو جزوه هاشون این مسائلو مطرح می کنن پس برم بخرم حداقل

rambo_1386
10-10-2009, 00:22
دوستان تجربی یه نگاه به ژنتیک کنکور رمزینه بندازید واقعا ترکونده با اینکه من ریاضیم چیزی از ژنتیک نمیفهمم ولی طرف خیلی مفهومی کار کرده ارزش نگاه کردن داره:

shabeashegha
10-10-2009, 00:57

سلام
من پارسال نسبت به گذشته خودم (که شب امتحانی بودم) خوب خوندم. ولی امسال سعی کردم کتابایی که توش زیاد شلوغ شده (به خاطر نوشتن نکته و خط کشیدن زیر مطالب) رو جدید کنم . ضمن اینکه امسال درسارو یه دور سریع میخونم میرم سراغ تست . از پارسال تست نزده زیاد دارم واسه همین یه جورایی تازگی داره

بچه ها یه سوال دارم کاش کسایی که رتبه خوب اوردن اینجا سوالمو ببینن اونا هم راهنمایی کنن
من ریاضی رو میخونم و بعد تمرینای کتاب رو حل میکنم بعد میرم سراغ تست زنی. تستارو اول توی تایم خودشون میزنم . ولی بقدری افتضاح جواب میدم که خودمم نا امید میشم . (یا اصلا نمیرسم حلشون کنم یا بیشتریاشونو غلط میزنم) همون تستارو قبل اینکه پاسخنامه رو بخونم (یا گزینه درست رو ببینم) از 20 تا سوال 18تاشو بدون مشکل حل میکنم .
دلیلش چیه؟راه برطرف کردن این مشکل چیه؟

alisahaf70
10-10-2009, 05:41
سلام
من پارسال نسبت به گذشته خودم (که شب امتحانی بودم) خوب خوندم. ولی امسال سعی کردم کتابایی که توش زیاد شلوغ شده (به خاطر نوشتن نکته و خط کشیدن زیر مطالب) رو جدید کنم . ضمن اینکه امسال درسارو یه دور سریع میخونم میرم سراغ تست . از پارسال تست نزده زیاد دارم واسه همین یه جورایی تازگی داره

بچه ها یه سوال دارم کاش کسایی که رتبه خوب اوردن اینجا سوالمو ببینن اونا هم راهنمایی کنن
من ریاضی رو میخونم و بعد تمرینای کتاب رو حل میکنم بعد میرم سراغ تست زنی. تستارو اول توی تایم خودشون میزنم . ولی بقدری افتضاح جواب میدم که خودمم نا امید میشم . (یا اصلا نمیرسم حلشون کنم یا بیشتریاشونو غلط میزنم) همون تستارو قبل اینکه پاسخنامه رو بخونم (یا گزینه درست رو ببینم) از 20 تا سوال 18تاشو بدون مشکل حل میکنم .

از الان لازم نیست اونچنان تو تایم بزنی سعی کن درست حل کنی به تدریج از بهمن سعی کن تو تایم بزنی برای این که سرعت حساب کردنت بره بالا سعی کن از چرک نویس استفاده نکنی و تو ذهنت حساب کن

:31::31:

بچه ها اگر بخواین من می تونم صحبت کنم مشاورای پارسالمون سوالاتتون رو جواب بدن مثلا سوال ریاضی یا برنامه ریزی داشتید بگذارید اونا شب بیان جواب بدن نظرتون رو بگید
من بهشون بگم یا نه
شاید قبول کنن

alisahaf70
10-10-2009, 05:54

به نظر من اگر درست خوبه مدرست اشغاله اموزشگاه خوب می ری پشتکارت خوبه ونیمه اولی هستی غیرحضوری کن چون وقتتو از سر راه نیاوردی بعد یک دونه از این ملاک ها نبود همون جا بمون

mahyar_bt
10-10-2009, 09:36
بچه هایی که تو هندسه مشکل دارن امروز گزینه 2 در این مورد برنامه داره شاید به دردتون بخوره
شنبه 18/7/88
ساعت 17:10
موضوع :
بررسي درس هاي
هندسه تحليلي و جبرخطي
و هندسه 1 و 2
در آزمون سراسري

timsar jackson
10-10-2009, 09:39
سلام..

من به یه مشکلی خوردم نه به یه مسئله ای بر خوردم که از برنامم جا موندم کلا از برنامه ی کانون عقب موندم...

الان مسئلم حل شده و فقط 1 هفته یعنی 6 روز وقت دارم که برنامه ی این آزمونو بخونم...

اول همش غصه میخوردم که عقب موندم آخه اولین آزمونو دوس داشتم خیلی خوب بدم...

الان یه فکری کردم که تو این 6 روز عمومیا رو که کامل میخونم..اختصاصیا رو اونایی رو که تو آزمون بعدی عینا تکرار

میشه رو نخونم..مثل هندسه پایه و فیزیک پایه و شیمی پایه....میدونم ترازمو خیلی میاره پایین ولی به نظرم همین

درسا رو کامل بخونم بهتر از اینه که همه رو نصفه و ناقص و با عجله بخونم...اون درساییم که نمیخونم تو آزمون بعدی

تکرار میشن. ...

clickestan
10-10-2009, 10:14
دوستان کتای یا دفترچه ای یا سایتی هست که ترازهای مورد نیاز برای رشته های دانشگاه آزاد توش باشه ؟
فقط میخوام به روز باشه یعنی ماله ترازهای سال قبل رو داشته باشه
همچنین برای دولتی رتبه های مورد نیاز برای قبولی در رشته مورد نظرمون (تو سایت گزینه دو چند تا هست ولی خیلی کمه)
مخصوصا این آزاد رو اگه محبت کنید چون همونطور که میدونید خیلی حساسه انتخاب رشتش و حتما ترازا رو باید بدونی

soheiltaker
10-10-2009, 10:33
چه جالب من تا حالا فکر کرم که خودمم که به جای درس خوندن خودمو تحقیر می کنم......ولی مثل اینکه تنها نیستم
نه بابا .... این چه حرفیه؟؟ گذشته ها گذشته ... هنوز خیلی وقت هست ... چرا افسوس گذشته رو بخورین... ازالان هم اگه دقیق و با برنامه بخونین خیلی راحت میتونین رتبه توووووپ بیارین ... توکلتون به خدا ..

من که فکر کنم امسال ریاضیاتو خیلی سخت میدن . چون پارسال فیزیک اسون بود حالا برعکس
دوستان
اولا که فکر خودتونو با این حرفا مشغول نکنین ... که مثلا فیزیک 2 سال یهبار سخت میاد و پارسالدینی سخت بووود امسالریاضی سخت تره ...
هیچی معلومنیست ... اگهخوب بخونین ... کنکور آسونتر از اون چیزی میشه که فکرشو بکنین ...
دوما اصلا فرض کنین سازمان سنجش اعلام کرده امسال میخوایم تلافی دربیاریم... سخترین کنکور تاریخ رو میخوایم سال 89 بگیریم ...
خوب چراخودتونو ببازین؟؟ شمابااین هدف درس بخونین که امسال سخترین کنکوره.. و خودتونو برای سوالهای سخت آماده کنین ... اونوقت وقتی میرین سر جلسه میبینین تستهای کنکور در حدهلو هم نیست ...

soheiltaker
10-10-2009, 10:40
تستهای هیچکدوم ازازمونها مثل کنکور نمیشه ... ولی توی تمام این آزمونها کانون استاندارد تر و شبه تره به کنکور ......

دوست عزیز شما وقتی میری سراغ تست زنی مثلااگه 100 تا تسته بیا اول نصفشو انتخاب کن (( مثلا شمارههای زوج )) بدون وقت بزن ... عجله نکن ... تا آخر مسئله روحل کن...
بعدکه روی اینا مسلط شدی بقیه تستهارو با وقت حل کن ...

mohsen_blid
10-10-2009, 10:54
دوستان این منابع کنکور و حذفیاتش کی اعلام میشه
بخصوص منابعش

شکوفـه
10-10-2009, 11:08
منابع کنکور که مشخصه!!
هرچی کتاب اختصاصی و عمومی تو دبیرستان و پیش داری

حذفیات هم همیشه از اوایل ابان میاد روی سایت سنجش

HEGOR
10-10-2009, 11:20
منابع کنکور که مشخصه!!
هرچی کتاب اختصاصی و عمومی تو دبیرستان و پیش داری

حذفیات هم همیشه از اوایل ابان میاد روی سایت سنجش

خوب اونایی که عوض شده رو از کجا بدونیم چه کتاب هایی هست؟

شکوفـه
10-10-2009, 11:25
اها منظورتون اینه ویرایش جدید شده باشند؟؟؟؟ خوب اونم همون موقع اعلام میشه دیگه

والا این اموزش پرورش یه سایتی داشت میشد کتابا رو دانلود کرد الان اصلا یادم نمیاد اسمش چی بود :|

mahyar_bt
10-10-2009, 12:11
سلام..

من به یه مشکلی خوردم نه به یه مسئله ای بر خوردم که از برنامم جا موندم کلا از برنامه ی کانون عقب موندم...

الان مسئلم حل شده و فقط 1 هفته یعنی 6 روز وقت دارم که برنامه ی این آزمونو بخونم...

الان یه فکری کردم که تو این 6 روز عمومیا رو که کامل میخونم..اختصاصیا رو اونایی رو که تو آزمون بعدی عینا تکرار

میشه رو نخونم..مثل هندسه پایه و فیزیک پایه و شیمی پایه....میدونم ترازمو خیلی میاره پایین ولی به نظرم همین

درسا رو کامل بخونم بهتر از اینه که همه رو نصفه و ناقص و با عجله بخونم...اون درساییم که نمیخونم تو آزمون بعدی

تکرار میشن. ...
نظر من میدونی چیه اینه که همه درسارو یه نگاه بندازی حالا همینجور که خودت گفتی اونایی که تو ازمون بعدی عینا تکرار میشه رو وقت کمتری بزار ولی همه رو نگاه کن چون یه تستایی میاد که میبینی با فرمول اولیه اون درسم میشه حلش کرد و سر جلسه 5 6 دقیقه میشینی خودت فحش میدی :31: اخه تجربه در این زمینه یعنی فحش دادن به خودم زیاد دارم :27:

mahyar_bt
10-10-2009, 12:19
اها منظورتون اینه ویرایش جدید شده باشند؟؟؟؟ خوب اونم همون موقع اعلام میشه دیگه

والا این اموزش پرورش یه سایتی داشت میشد کتابا رو دانلود کرد الان اصلا یادم نمیاد اسمش چی بود :|

فکر کنم اینو میخوای شکوفه ؟!

اون راهنمای اولش رو هم حتما بخون

eblisandenzo
10-10-2009, 12:20
دوستان کتای یا دفترچه ای یا سایتی هست که ترازهای مورد نیاز برای رشته های دانشگاه آزاد توش باشه ؟
فقط میخوام به روز باشه یعنی ماله ترازهای سال قبل رو داشته باشه
همچنین برای دولتی رتبه های مورد نیاز برای قبولی در رشته مورد نظرمون (تو سایت گزینه دو چند تا هست ولی خیلی کمه)
مخصوصا این آزاد رو اگه محبت کنید چون همونطور که میدونید خیلی حساسه انتخاب رشتش و حتما ترازا رو باید بدونی

سلام . در مورد سراسری که فک نمی کنم چنین چیزی باشه اما برای دانشگاه آزاد هستش اما اسمش یادم نمیاد . من پارسال تو انقلاب دیدم . اگه تهران هستی یه سر به انقلاب بزن اگه هم نه بگو تا من یه سر به انقلاب بزنم یا پرس و جو بکنم .

میگم کسی هست اینجا گزینه 2 بره

این جزوه هاش خوبه؟؟؟؟ اخه امروز که برنامه رو دیدم گفتم حتما تو جزوه هاشون این مسائلو مطرح می کنن پس برم بخرم حداقل

من گزینه2 هستم . جزوه های گزینه مشاور خیلی خوب هستش . البته من پارسالی ها رو دیدم . شما هم اگه میتونی حتما بخر .

unlife
10-10-2009, 12:23
من خیلی شل و ول شدم.تا 4 مدسه ام وقتی میام خونه تا 6 استراحت و خواب و ... است و بعد که خیر سرم شروع میکنم به خوندن کلی بینش وقت تلف می کنم .معلممون گفت تو باهوشی اگه 4 ساعت هم درس بخونی از اونی که داره 6-7 ساعت می خونه جلوتری.راستش خیلی ها میگن بهم که تو باهوشی و الخ اما خب الان که هوش مهم نیست.اگه جدن باهوش باشم طبق حرف اینا خب حیفه که با این بازده بالا وقت نمیذارم فکر کن من به جای 4 ساعت مثلن 5 یا 6 ساعت درس بخونم خب اون وقت به اندازه ی دو روز یه آدم معمولی درس خوندم که.
+ یه چیز دیگه من چطوری برنامه ریزی کنم تا هندسه رو بخونم ؟ میگن باید هندسه رو به مرور و کم کم خوند خب شما ها چطوری دارید الان هندسه می خونید؟

timsar jackson
10-10-2009, 12:50
دین و زندگی 2و3 و ادبیات 2و3 هم زوج درس حساب میشن؟

شکوفـه
10-10-2009, 13:01
یه سوال

من اون سایت رو دیدم مرسی همون بود که میخواستم راستی این فرانسه 1 و 2 چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

جدیدا فرانسه یاد میدن ؟؟

mahyar_bt
10-10-2009, 13:08
یه سوال

من اون سایت رو دیدم مرسی همون بود که میخواستم راستی این فرانسه 1 و 2 چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

جدیدا فرانسه یاد میدن ؟؟
اره دیگه انتخابی به جای زبان انگلیسی انتخاب میکنی که زبان فرانسه بخونی توی مدرسه ما چندنفری بودن

online_amin
10-10-2009, 13:25
فرانسه؟ من تا چهل فرسخی از این طرف و پنجاه فرسخ از اون طرف مشهد اصلا چیزی به نام زبان فرانسوی نشنیدم. ای کاش تو مدرسه ما هم بود. آخه من زبان انگلیسی مشکلی ندارم و سر کلا همینطوری الکی میشینم فیزیک میخونم.

راستی معلم فیزیک ما میگفت که تو تست های کنکور امسال, اشتباه زیاد بوده. مثلا میگه تو یکی از سئوالها, جواب درست هیچ کدوم از گزینه ها نبوده. یا یه جا که راهنمایی اشتباه کرده بودن.

یه چیز دیگه, معلم ما یه کتاب خودش چاپ کرده با اسم فیزیک جامع پیش دانشگاهی, که هم درس داده, هم سئوالات امتحانات هماهنگ کشوری هست و هم سئوالات تست کنکور از سال 62 تا 88 با پاسخ تشریحی رو با هم داره. از طرفی یه سری تمرینات هم خودش تو همین کتاب داده. قیمتش 6000 تومان بود.

دیروز رفتم جمعه بازار کتاب مشهد, 7 تا از این کتاب های تستی و آموزشی خریدم. کتابهای آبی کانون, هر کدوم 1000 تومان, کتاب 7500 گاج که مال پارسال هم هست, رو خریدم 5000 تومان, یه کتاب 7000 تومانی دیگه رو هم فکر کنم 4 تومان گرفتم. البته دست دوم ولی تمیز. :دی

AEZ_Best
10-10-2009, 13:32

هندسه دور اولش سخته منم تعطیل بودم ولی الان باز شدم!!!
درسنامه های گاج رو بخونین تستاشم بزنین هرچیم بلد نیستین بنویسین مرور کنین 100 در 100 نتیجه میده و هندسه رو 100 در 100 مزنین!!!

سلام
بچه ها
ممنون

توصیه میکنم حتما برین من شنیدم مواد خیلی حال میده یکی از دوستامم مواد متالوژی (مخدر جدید!!) میره خیلی خوشش اومده!!!

بچه ها شما الان کجای برنامه کانون هستید؟

clickestan
10-10-2009, 13:34
سلام . در مورد سراسری که فک نمی کنم چنین چیزی باشه اما برای دانشگاه آزاد هستش اما اسمش یادم نمیاد . من پارسال تو انقلاب دیدم . اگه تهران هستی یه سر به انقلاب بزن اگه هم نه بگو تا من یه سر به انقلاب بزنم یا پرس و جو بکنم .
من اصفهانم
راضی نیستم وقت گرانبهاتو هدر بدی به خاطر من
از دوستان دیگه اگه کسی اسم اون دفترچه که توش ترازهای مورد نیاز برای قبولی در رشته های دانشگاه آزاد نیازه زده رو میدونه بگه برای آزاد ممنون میشم!!!
پارسال خودم دیدمش ولی رو جلدش رو ندیدم و یادم نیست چی بود!!!!!!!

شکوفـه
10-10-2009, 13:38
نکنه منظورت یادگار ماندگاره ؟؟؟

اگه قلمچی باشی نزدیک به انتخاب رشته ازاد یه دفترچه میده بهت که توش ترازاها هست

حالا کو تا انتخاب رشته ازاد !!

mahyar_bt
10-10-2009, 13:39
من اصفهانم
راضی نیستم وقت گرانبهاتو هدر بدی به خاطر من
از دوستان دیگه اگه کسی اسم اون دفترچه رو میدونه بگه برای آزاد ممنون میشم!!!
پارسال خودم دیدمش ولی رو جلدش رو ندیدم و یادم نیست چی بود!!!!!!!
سایت مبتکران قبلا تراز دانشگاه ازاد داشت یه فایل pdf بود برو بگرد شاید هنوزم باشه

شکوفـه
10-10-2009, 13:39
راستی من این کتابا رو نتونستم ببینم
:(
از اون قسمت راهنماش چیزی حالیم نشد

mahyar_bt
10-10-2009, 13:47
راستی من این کتابا رو نتونستم ببینم
:(
از اون قسمت راهنماش چیزی حالیم نشد
همه چیو که توضیح داده وقتی راهنما رو دانلود کردی باز کردی اونجا attachment داره روی اون فایلی که تو attachment هست کلیک میکنی اون بالاش دکمه save میزنی و روی desktop ذخیره میکنی از تو دسکتاپ فابل اجرا میکنی هی next میزنی یه جا هم ازت pass میخواد که 123456 وارد میکنی باز هی next میزنی :31: اخرشم finish یه بار adobe acrobat میبندی بعد اون کتاب هایی که دانلود میکنی میتونی ببینی

swamp
10-10-2009, 14:08
آقا یکی از این عزیزان با تجربه تو کانون بیاد بگه کدوم درسا باهم زوج درس هستن و در امتحان فقط وقت داری یک کدوم رو بزنی
گویا بعضی ها از جمله خودم تو این زمینه مشکل دارن

skhammari
10-10-2009, 14:41
بچه هایی که تو هندسه مشکل دارن امروز گزینه 2 در این مورد برنامه داره شاید به دردتون بخوره
شنبه 18/7/88
ساعت 17:10
موضوع :
بررسي درس هاي
هندسه تحليلي و جبرخطي
و هندسه 1 و 2
در آزمون سراسري
سلام ، کدوم شبکه ؟ :31:

دین و زندگی 2و3 و ادبیات 2و3 هم زوج درس حساب میشن؟

من هم سوالم همینه.مثلا اگه دین و زندگی 2 رو بخونم. نیازی هست دین و زندگی 3 رو هم بخونم؟

آقا یکی از این عزیزان با تجربه تو کانون بیاد بگه کدوم درسا باهم زوج درس هستن و در امتحان فقط وقت داری یک کدوم رو بزنی
گویا بعضی ها از جمله خودم تو این زمینه مشکل دارن

توی دفتر برنامه ی راهبردی اینا رو به عنوان زوج درس نوشته :
دین و زندگی 2و3 ، ادبیات 2و3 ، شیمی 2 و3 ، فیزیک1و2 با فیزیک 3 ، هندسه1و2

MORINIO
10-10-2009, 14:48
سلام..

تکرار میشن. ...

فکر خوبیه ... خودمم مجبورم همینکارو بکنم چون هفته پیش دو روز درس نخوندم !واسه همین عقب افتادم ...

توصیه میکنم حتما برین من شنیدم مواد خیلی حال میده یکی از دوستامم مواد متالوژی (مخدر جدید!!) میره خیلی خوشش اومده!!!

من آزاد متالوژی صنعتی قبول شدم ولی زوره آدم این همه شهریه دانشگاه آزاد بده اونم واسه یه رشته مثه مواد!:2:
اقلا یه رشته درست و حسابی باشه ادم دلش نمیسوزه ...

سلام ، کدوم شبکه ؟:دی

شبکه جوان:31:

eblisandenzo
10-10-2009, 15:50
نکنه منظورت یادگار ماندگاره ؟؟؟

اگه قلمچی باشی نزدیک به انتخاب رشته ازاد یه دفترچه میده بهت که توش ترازاها هست

حالا کو تا انتخاب رشته ازاد !!

نه برای قلم چی نبود .
این یادگار ماندگار رو تو کتابفروشی ها میشه پیدا کرد یا برای خود بچه های کاون هستش ؟

شکوفـه
10-10-2009, 16:16
فکر کنم بشه پیداش کرد یا دگه نهایتش از نمایندگی های کانون بگیری

mohsen_blid
10-10-2009, 18:37
دوستان الخصوص شکوفه خانم
سوالی که دارم اینه
این ادرس که منظور شما بود

همان منابع کنکور سال 89 خواهد بود یا خیر؟
چون کتاب های من قدیمی هست و کتاب های من تغییر پیدا کرده این سوال رو میپرسم

بعد تو این ادرس من دینی رو برای سال دوم و سوم پیدا نکردم چطوریه؟

eblisandenzo
10-10-2009, 20:20
این یادگار ماندگار رو من برنامش رو دارم.
توی گوگل که سرچ کنی برای دانلود گذاشتن.
سایت های زیادی هم دارن.

سلام چند سوال :
1. آیا کارنامه ها ( درصد دروس) و محل قبولی دانشگاه سراسری رو داره .
2. آیا کارنامه ها دانشگاه آزاد مثلا درصد ها و انتخاب رشته ها رو داره ؟
3. اگه به نمایندگی قلم چی برم بهم میدن ( من کانونی نیستم ) ؟
4 . آیا تو بازار پیدا میشه ؟
5. چند تا کارنامه داره کلا ؟

AEZ_Best
10-10-2009, 23:15
فکر خوبیه ... خودمم مجبورم همینکارو بکنم چون هفته پیش دو روز درس نخوندم !واسه همین عقب افتادم ...

من آزاد متالوژی صنعتی قبول شدم ولی زوره آدم این همه شهریه دانشگاه آزاد بده اونم واسه یه رشته مثه مواد!:2:
اقلا یه رشته درست و حسابی باشه ادم دلش نمیسوزه ...

شبکه جوان:31:

سلام
کلا میگن که تسلط 100 درصدی روی 80 درصد مطالب بهتر از تسلط 80 درصدی روی 100 درصد مطالب هست.

با اون مواد هم موافقم!

نگفتین کانون به کجا کشوندید؟
من دینی هارو فک نکنم بتونم هر سه شو بخونم:41:

شیمی ها هم که فکر میکردم یادمه کمتر براشون وقت تنظیم کرده بودم الان میبینم اوضاع شیمی پیش خیلی عوض شده برام پارسال پیش 1 مثل اب خوردن بود واسم اما ...

من توی منوشتن معاذلات واکنشهای شیمیایی خیلی ضع ف دارم مثلا نیدونم سولفوریل کلرید چیه یا الومینیوم اکسید چی میشه! یا 2 ماده باهم چی میدن و ...
راهنمایی جزوه ای چیزی ندارید به دردم بخوره؟ الانه که برسیم به استوکیومتری من فقط توی همین قسمتش گیر دارم!

میدونین کلا چه واکنشایی رو باید حفظ باشیم

ممنون میشم جواب بدید

alisahaf70
11-10-2009, 07:00
سلام چند سوال :
1. آیا کارنامه ها ( درصد دروس) و محل قبولی دانشگاه سراسری رو داره .
2. آیا کارنامه ها دانشگاه آزاد مثلا درصد ها و انتخاب رشته ها رو داره ؟
3. اگه به نمایندگی قلم چی برم بهم میدن ( من کانونی نیستم ) ؟
4 . آیا تو بازار پیدا میشه ؟
5. چند تا کارنامه داره کلا ؟
یادگار ماندگار
نه کارنامه رو نداره
اصلا دانشگاه ازاد نداره
اره بهت می دن
تو اینترنت هست
اصلا کارنامه نداره فقط رتبه و قبولی

shifter
11-10-2009, 08:49
سلام
کلا میگن که تسلط 100 درصدی روی 80 درصد مطالب بهتر از تسلط 80 درصدی روی 100 درصد مطالب هست.

با اون مواد هم موافقم!

نگفتین کانون به کجا کشوندید؟
من دینی هارو فک نکنم بتونم هر سه شو بخونم
هر سه تا دينيو كه نبايد بخوني!:46:
ديني پيش دانشگاهي كه اجباريه و از بين ديني 2و 3 هم يكيشو انتخاب كن...!:46:

mahyar_bt
11-10-2009, 11:58
دوستان یه سوال من از درس 1 شیمی 2 هیچی نمی فهمم چیکار کنم؟ :41: مخصوصا این ارایش الکترونی شما این قسمت چجوری خوندید؟

eblisandenzo
11-10-2009, 12:22
دوستان یه سوال من از درس 1 شیمی 2 هیچی نمی فهمم چیکار کنم؟ :41: مخصوصا این ارایش الکترونی شما این قسمت چجوری خوندید؟

یعنی برای گزینه2 نمی خونی ؟

ببین مل های اتمی که حفظ کردنی هستش . میمونه درصد فراوانی که اونم فقط با فرولش حل میشه . در مورد آرایش هم کتاب بهمن بازرگانی رو حتما بخون . من خودم از اون یاد گرفتم !

برای گزینه2 خودت رو رسوندی ؟
راستی هندسه میزنی یا گسته ؟

reza.iran1991
11-10-2009, 12:24
88یه سال خوندیم قبول نشدیم
89 هم روش!
موج منفی نمیدم ولی دنیا همینه

mahyar_bt
11-10-2009, 13:03
یعنی برای گزینه2 نمی خونی ؟

ببین مل های اتمی که حفظ کردنی هستش . میمونه درصد فراوانی که اونم فقط با فرولش حل میشه . در مورد آرایش هم کتاب بهمن بازرگانی رو حتما بخون . من خودم از اون یاد گرفتم !

برای گزینه2 خودت رو رسوندی ؟
راستی هندسه میزنی یا گسته ؟
چرا دیگه این فصل 1 شیمی 2 :2: هم توی این ازمون گزینه 2 میاد
ریاضی هارو عقب افتادم از برنامه ولی تا ازمون فکر کنم برسم خوب تستش کمتر میشه دیگه گسسته رو هم میخونم
تو چیکار کردی؟ من تست کم کار کردم چیزاییم که قبلا خوندم احساس میکنم یادم رفته :41: این یک سال هم تموم شه راحت شیم
راستی توی این ازمون کل فصل 1 فیزیک پیش میاد؟!

mahyar_bt
11-10-2009, 13:05
کتاب بهمن بازرگانی کمکت می کنه
اقا کتاب تست بهمن بازرگان؟!

eblisandenzo
11-10-2009, 14:00
اقا کتاب تست بهمن بازرگان؟!

من همه رو رسوندم جز فیزیک 2و1 . هندسه رو میزنم . ریاضی هم زیاد نمیزنم یعنی نرسوندم ولی فکر کنم تا آزمون برسم . بازرگان هم آموزشش خوبه هم کتاب تستش ولی من برای شیمی 2 فقط از روی کتاب تستش یاد گرفتم

frnsh
11-10-2009, 17:13
سلام بعد از عمری!!!

من به برنامه م یه تغییر بزرگ دادم! اولا اینکه یه کلاس فیزیک که واسه تسته و مدرسمون گذاشته رو رفتم، دیدم واقعا خوبه. میخوام ثبت نام کنم. مشکل زمان هم فکر نکنم داشته باشم چون اون ساعت من معمولا خوابم!! همه ی معیارها رو سنجیدم و دیدم خوبه برام. و یه تغییر دیگه اینکه یهو میخوام برم سر کمکی ها و اونا رو بخونم. فکر میکنم به اندازه کافی کتاب درسی خوندم. البته این موقتیه و بعدا دوباره اونا رو یه دوری هم میزنم. در مورد درسهای امسالم هم میخوام همراه با کمکی پیش برم. به نظرتون خوبه؟
طبق قاعده ی What's The Best Thing To Do Now پیش میرم!

من که از کتاب آموزشش یاد گرفتم.نمی دونم که تو کتاب تستش باشه یا نه.

کتاب آموزشیش تست هم داره. اما تستیش زیاد آموزش نداره. مگر اینکه توی حل تست توضیح داده باشه.

morteza_bayan
11-10-2009, 17:31
بچه ها یک سوالی داشتم اینکه شما برای زبان فارسی از رو چی میخونین من که پاک این واج شماری و از اینجور چیزا رو قاطی کردم؟
به نظرتون سوالهای زبان فارسی ازمون روز جمعه از کانون چه جوریه؟ فکر میکنین خیلی سخت سوالها رو طرح کنن؟

mazg
11-10-2009, 20:28
سلام بعد از عمری!!!

من به برنامه م یه تغییر بزرگ دادم! اولا اینکه یه کلاس فیزیک که واسه تسته و مدرسمون گذاشته رو رفتم، دیدم واقعا خوبه. میخوام ثبت نام کنم. مشکل زمان هم فکر نکنم داشته باشم چون اون ساعت من معمولا خوابم!! همه ی معیارها رو سنجیدم و دیدم خوبه برام. و یه تغییر دیگه اینکه یهو میخوام برم سر کمکی ها و اونا رو بخونم. فکر میکنم به اندازه کافی کتاب درسی خوندم. البته این موقتیه و بعدا دوباره اونا رو یه دوری هم میزنم. در مورد درسهای امسالم هم میخوام همراه با کمکی پیش برم. به نظرتون خوبه؟
طبق قاعده ی What's The Best Thing To Do Now پیش میرم!

کتاب آموزشیش تست هم داره. اما تستیش زیاد آموزش نداره. مگر اینکه توی حل تست توضیح داده باشه.

کاری بس عالی انجام دادی که رفتی کلاس و کمکی ها رو شروع کردی .درباره کتاب تست بهمن خان هم من با نظرت مخالفم ،حداقل تست پیش 1و سوم و که من دارم به نظرم آموزشش کامل و خوبه.

1راهنمایی:

دوستان چند روز پیش که داشتم زبان فارسی میخوندم تو قسمت طنز 1نکته به نظرم رسید که برای درس خوندن خیلی خوبه.البته به نظر من خوبه ها اگه بد بود مسخرم نکنیدااا:31:.یکی از راههای جلب توجه در طنز غلط نوشتنه.ما هم میتونیم تو درس خوندن و خلاصه نویسی ازش استفاده کنیم مثلا تو جمله((بر اثر عبور پرتو های کاتدی به هنگام عبور،هیدروژن درون لوله به رنگ صورتی در می آید))میتونیم صورتی رو سورتیبنویسیم(البته این مثال شاید خیلی خوب کاربرد این روش رو نشون نده:46::46:)و یکی دیگه از راههای جلب توجه بررعکس نوشتنه.البته این روش ها رو باید برای جمله هایی که اصلا نمیتونید حفط کنید و خیلی فرار هستش استفاده کنین.

*Azadeh*
11-10-2009, 20:47
سلام
من اتفاقی امروز با اینجا اشنا شدم چون میخواستم دانلود کنم
کسی هست سال سومش باشه؟
من سال سوممه که می خوام کنکور شرکت کنم
سال اول و دوم نتونستم مشکل برام پیش اومد

امیدوارم منو تو جمعتون راه بدین

GodFatherAmin
11-10-2009, 20:57
کاری بس عالی انجام دادی که رفتی کلاس و کمکی ها رو شروع کردی .درباره کتاب تست بهمن خان هم من با نظرت مخالفم ،حداقل تست پیش 1و سوم و که من دارم به نظرم آموزشش کامل و خوبه.

1راهنمایی:

دوستان چند روز پیش که داشتم زبان فارسی میخوندم تو قسمت طنز 1نکته به نظرم رسید که برای درس خوندن خیلی خوبه.البته به نظر من خوبه ها اگه بد بود مسخرم نکنیدااا:31:.یکی از راههای جلب توجه در طنز غلط نوشتنه.ما هم میتونیم تو درس خوندن و خلاصه نویسی ازش استفاده کنیم مثلا تو جمله((بر اثر عبور پرتو های کاتدی به هنگام عبور،هیدروژن درون لوله به رنگ صورتی در می آید))میتونیم صورتی رو سورتیبنویسیم(البته این مثال شاید خیلی خوب کاربرد این روش رو نشون نده:46::46:)و یکی دیگه از راههای جلب توجه بررعکس نوشتنه.البته این روش ها رو باید برای جمله هایی که اصلا نمیتونید حفط کنید و خیلی فرار هستش استفاده کنین.
بله این یکی از روش ها در بیاد سپردن هم هست که منم خودم ازش استفاده می کردم.
ولی تو درس املا ازش استفاده نکنید:31:
ولی توصیه می کنم زیادی ازش استفاده نکنید چون املا تون خراب می شه.من که دیگه گذاشتمش کنارT، درسته با این کار خیلی خوب تو ذهن می مونه ولی امکان داره در مسئله دیگه ای ضعف پیدا کنی اگه پیدا نمی کنی که روش فوق العاده ایه.

new life
11-10-2009, 22:15
88یه سال خوندیم قبول نشدیم
89 هم روش!
موج منفی نمیدم ولی دنیا همینه
100 درصد ! ( ولی حالا که گیر کردیم پشت کنکور حداقل بخونیم که با سال اولیها حداقل یه فرقی بکنیم البته من مخاطبم کسانی نیستند که شریف ....... قبول شدن )خیلی ضایع میشیم سال دوم غیر انتفاهی ........قبول شیم

ولی سال اول خیلی ها هستند که به خاطر استرس ... کنکورشونو بد میدن یا اینکه وقتی یک درسئ رو خوب نمیزنن کلی به هم میریزن:13:نمی تونن دیگه با تمرکز سوال ها رو جواب بدن . کلا همش دانش نیست ولی با این حال خیلی هنره که ادم سال اول سراسری خوب قبول بشه!:5:

morteza_bayan
12-10-2009, 09:09
بچه ها یک سوالی داشتم اینکه شما برای زبان فارسی از رو چی میخونین من که پاک این واج شماری و از اینجور چیزا رو قاطی کردم؟
به نظرتون سوالهای زبان فارسی ازمون روز جمعه از کانون چه جوریه؟ فکر میکنین خیلی سخت سوالها رو طرح کنن؟
دوستان اگه میشه این سوالهای منو جواب بدین:
برای عربی امتحان 24 مهر کانون معانی درسها رو هم باید بخونم؟

AEZ_Best
12-10-2009, 12:09
هر سه تا دينيو كه نبايد بخوني!:46:
ديني پيش دانشگاهي كه اجباريه و از بين ديني 2و 3 هم يكيشو انتخاب كن...!:46:

سلام
من تصمیم گرفتم برای همه درسا هر دوتا زوج درسا رو باهم بخونم!!!!!

امید وارم موفق شم رو تصمیمم بمونم. میخوام زود یه بار همه چیو تقریبا بخونم تا به نقطه ضعفام برسم و پنچر گیری!! کنم.
تا الانم برنامه این آزمون جز شیمی 3 و دینی ها همشو رسوندم دارم برای آزمون بعدی میخونم!! امید وارم یادم نره اینایی که خوندم تا کانون اولیو 6800 اینا حد اقل بزنم.

من توی فرمول نیسی شیمی خیلی ضعیفم چه پیشنهادی دارید. غیر از اینم نمی دونم چه واکنشایی رو باید حفظ کنم و چجوری حفظ کنم!

مثلا نمیتونم سولفوریل کلرید رو بنویسم چی میشه و ...

کمک کنید.

ممنون

mahyar_bt
12-10-2009, 12:18
سلام

امید وارم موفق شم رو تصمیمم بمونم. میخوام زود یه بار همه چیو تقریبا بخونم تا به نقطه ضعفام برسم و پنچر گیری!! کنم.
تا الانم برنامه این آزمون جز شیمی 3 و دینی ها همشو رسوندم دارم برای آزمون بعدی میخونم!! امید وارم یادم نره اینایی که خوندم تا کانون اولیو 6800 اینا حد اقل بزنم.

من توی فرمول نیسی شیمی خیلی ضعیفم چه پیشنهادی دارید. غیر از اینم نمی دونم چه واکنشایی رو باید حفظ کنم و چجوری حفظ کنم!

کمک کنید.

ممنون
سلام با این که میدونم نمیتونی همیشه این کار بکنی :31: (انرژی منفی حال کردی؟ )
یه چیزی نری تو ازمون هر دو تا زوج درس بزنیا اولا وقت کم میاری دوما ترازت میاد پایین تر مگر این که 100 بزنی

only4you_mehr
12-10-2009, 12:44
چه خبره بابا 322 صفحه :دي
تاژيك قبلي تا نزديكاي كنكور تازه 200 شده بود :دي

rosenegarin13
12-10-2009, 12:51
چه خبره بابا 322 صفحه :دي
تاژيك قبلي تا نزديكاي كنكور تازه 200 شده بود :دي

نسل جدیدن دیگه!دی:
پی سی واسه بحث و تبادل نظر خیلی خوبه،مخصوصا سوالاتون رو در میون بذارید با همدیگه، تو ذهنتون جا میگیره.
موفق باشید.:10:

reza-atom
12-10-2009, 13:54

براي آرايش ها بايد بگم كه از اصل آفبا و تراز هاي الكتروني اتم (سطح انرژي) بطور همزمان استفاده كن ! منظورمو ميفهمي ؟:27:

توضيح :

مثلا با توجه به اصل آفبا ابتدا الكترون وارد زيرلايه ي 4s ميشه بعد 3d (خب!؟) اميدوارم اصل آفبا رو ديگه بلد باشي :

1s/2s2p/3s3p/4s3d4p/5s4d5p/6s4f5d6p/7s5f6d7p

ميدونيم هر اتم ميتونه حداكثر 7 لايه داشته باشه !

حالا تا لايه ي سوم كه مشكل نداري براي رسم آرايش الكتروني ؟(ضمنا توان زير لايه ها هم تعداد الكترون ها در اوربيتال اون زير لايه رو نشون ميده !)

اما وقتي عدد اتمي يك اتم ايجاب ميكنه كه به 4s و بعد 3dبرسي اونوقت طبق آفبا بايد ابتدا 4s رو پر كني بعد 3d (تا اينجا كه فهميدي ؟) حالا چون لايه ي سوم (براي 3d) نسبت به لايه ي چهارم (براي 4s ) به هسته نزديكتره ، همواره براي رسم آرايش الكتروني زيرلايه ي 4s رو با كمي فاصله دور تر از هسته مينويسي و اگه قرار بود 3d پر شه ، 3d رو قبلش مينويسي (اينجاست كه ديگه اصل آفبا جا به جا ميشه ) !
دقت كن كه ما فقط براي منظم شدن آرايش ، 3d رو قبل از 4s نوشتيم اما در واقع آخرين الكترون ها وارد زير لايه ي d شده اند ! يعني به اصطلاح زير لايه ي d در حال پر شدنه !!! بقيه ي لايه ها هم به همين ترتيب اونيكه لايه اش كمتره نزديكتر نوشته ميشه ولي اصل آفبا همونه ! اگه جا نيفتاد بگو تا چند تا مثال هم بزنم !

***شيمي فقط تست هاي بازگان ! از دست نده ! آبي قلمچي آشغاله من خودم خوندم وقتمو هدر دادم !***

mazg
12-10-2009, 14:01
سلام
کسی هست سال سومش باشه؟

سلام....خیلی خوش اومدی.....واالله تا الان سال سومی نداشتیم ،ولی حتما حضور شما میتونه برای همه بچه ها مفید باشه.

بله این یکی از روش ها در بیاد سپردن هم هست که منم خودم ازش استفاده می کردم.
ولی تو درس املا ازش استفاده نکنید:31:
ولی توصیه می کنم زیادی ازش استفاده نکنید چون املا تون خراب می شه.من که دیگه گذاشتمش کنارT، درسته با این کار خیلی خوب تو ذهن می مونه ولی امکان داره در مسئله دیگه ای ضعف پیدا کنی اگه پیدا نمی کنی که روش فوق العاده ایه.

سلام خیلی ممنون از تاییدتون.ولی منم گفتم برای چیزهایی که اصلا نمیتونی حفظ کنید استفاده کنید.

سلام

کمک کنید.

ممنون

سلام دوست من...... عالی خوندی ،فک کنم الان از همه بچه های تاپیک جلوتری:31::46::5: اگه با همین پشتکارت ادامه بدی حتما میتونی هردوتا زوج درسو بخونی.

برای ضعف توی فرمولنویسی هم مگه کتابای بهمن بازرگانیو نداری ....خیلی باحال توضیح داده ..اکثرا باهاش مشکل ندارن...

pedramch
12-10-2009, 15:41

ببین دوست من..
من کاری به آزمون و ... ندارم.
اما هیچ کس تو شیمی 2 ضعیف تر از من نبود:13:
اما با کتاب مهندس بازرگان واقعا عوض شدم!
الان تازه میفهمم شیمی چیه..
پس بهترین گزینه کتاب مهندس بازرگانه..
به خصوص کتاب تستشو پیشنهاد میکنم بگیری...
خیلی بهتره..
هم آموزش داره هم تست...روندش هم عالیه!:10:

*Azadeh*
12-10-2009, 16:08
راستی ازمونها ی جامع سنجش کدوم ازموناش با قلمچی یکیه امسال؟؟ تداخل دارن

elhameli
12-10-2009, 16:23
سلام بچه ها
من توی عربی بد جوری گیر کردم نمیدونم چرا درس عربی رو همش پشت گوش میندازم؟:41:
تاالان عربی هیچی نخوندم ..... نمیدونم چی کار کنم؟ این جوری پیش برم توی کنکور صفر میزنم:19:
کسی این استادای عربی رو میشناسه اطلاعاتی به من بده ؟
عربی قلم چی آقای جلادتی
آقای خطیبی ( نمی دونم کجا تدریس میکنه؟)
ممنون میشم زودتر راهنمایی کنید

new life
12-10-2009, 18:40
میشه یکی بگه این قسمت سورها توی دیفرانسیل و چه جوری باید یاد بگیریم من این قسمتو گذاشتم کنار پارسال ولی الان هم یاد نمی گیرم چه جوری بخونم؟؟؟اصلا مهمه

eblisandenzo
12-10-2009, 19:25
سلام
کسی هست سال سومش باشه؟

خوش اومدی و شما از همه با تجربه تری پس باید بیشتر کمک کنی هاااااااااااااااا!

*Azadeh*
12-10-2009, 19:37
خواهش می کنم امیدوارم مفید واقع شم!

کسی جواب سوال من رو میدونه؟

mosbatekonkoor
12-10-2009, 22:11
سلام کسی هست؟

mosbatekonkoor
12-10-2009, 22:12
سلااااااااااااااام

dracula_killer
12-10-2009, 23:11
سلام بچه ها
تاالان عربی هیچی نخوندم ..... نمیدونم چی کار کنم؟ این جوری پیش برم توی کنکور صفر میزنم:19:
عربی قلم چی آقای جلادتی

دوست من
من از تو بدتر بودم!..حالم از عربی بهم میخورد...تو دوره ی دبیرستان هم هیچ وقت نخوندم و همیشه ناپلئونی قبول شدم...اما با کتاب آقای ایاد فیلی توپ توپ شدم..بدون هیج معلمی!
شما برو کتاب عربی به زبان ساده از ایاد فیلی رو بخر...روزی 20 صفحه بخون....چنان میسازتت که نمیفهمی چطوری تو عربی خدا شدی!

skhammari
12-10-2009, 23:12
میشه یکی بگه این قسمت سورها توی دیفرانسیل و چه جوری باید یاد بگیریم من این قسمتو گذاشتم کنار پارسال ولی الان هم یاد نمی گیرم چه جوری بخونم؟؟؟اصلا مهمه

سلام
به نظر من مفهوم فارسی هر کردوم رو متوجه بشی راحت هرچی دادن با همون مفهوم فارسیش میتونی درک کنی
مثلا ( به ازای هر n عضو N ، جزء صحیح n خودش میشود ) = یعنی اینکه هر عددی که عضو مجموعه اعداد طبیعی باشه این خاصیتو داره ، یعنی جزء صحیحش خودش میشه . ( این یه مثال بود .)
و به نظر من خیلی مهمه یاد داشته باشی چون کلا اینا جورایی پایه ی دیفرانسیل هست و خیلی مهمه .

shabeashegha
12-10-2009, 23:25
سلام بچه ها
عربی قلم چی آقای جلادتی

من پیش خطیبی کلاس میرفتم (البته اگه همونی باشه که شما منظورتون باشه) مولف کتاب طراحان آیندگان. همون که صداش یکم کلفته. از من به شما پیشنهاد . ایشون فقط ترجمه عربی رو خوب تدریس میکنه قواعد رو طوری میگه که ناچار میشین حفظ کنین . حفظ کردن قواعد عربی هم واسه من که کارساز نبود شاید برای بقیه جواب بده
ولی پارسال یکی از دوستام که رتبش 247 منطقه یک شد و عربی رو 81 (اگه اشتباه نکرده باشم) زد خیلی از یه کتابی تعریف میکرد. همچین اسمی داشت (کتاب کوچک) یا شایدم (کتاب جیبی) مولفشم خاکباز بود. البته اینم بگم ایادفیلی رو خودم استفاده میکنم راضیم.

راستی بچه ها یه سوال از زبان فارسی دارم .میشه بگین کلمات زیر چند تکواژ دارن(اگه میشه هر تکواژشم جدا بنویسید):

تنها/ همسر/ آیینه/زری/ دوستانه

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون:11:

ALt3rnA
13-10-2009, 01:24
سلام
اینطور که من فهمیدم هیچکس از قلمچی راضی نبود

البته در مورد من که تاثیر داشته .
بطور عادی شاید هفته ای 10 ساعت هم درس نمیخوندم ولی الان به روزی 6-7 ساعت رسوندمش (البته من کنکوری نیستم نگید کمه : دی)
ولی این کتاب سبز رو هم یک تست میزنم تا ببینم چطوریه
ممنون

AEZ_Best
13-10-2009, 08:55
سلام با این که میدونم نمیتونی همیشه این کار بکنی :31: (انرژی منفی حال کردی؟ )
یه چیزی نری تو ازمون هر دو تا زوج درس بزنیا اولا وقت کم میاری دوما ترازت میاد پایین تر مگر این که 100 بزنی

سلام
اونجوری که من حساب کردم حتما حداقل تا پایان ترم اول میتونم هردو رو با هم بخونم ترم دو هم که چون خوندم دیگه کار نداره!
فقط مبحثی که فکر میکنم توش گیر کنم ایناست:
تحلیلی فصل 3و 4و 5 : اصلا هیچ بار بهش نگاه نکردم نمیدونم چیه
گسسته نظریه اعداد اینم مثل بالایی نمیدونم اصلا سوالاش چجوریه
توی کانونم فقط یکیو میزنم اونیکیو توی خونه و در صد میگیرم و ترازشو با بقیه مقایسه میکنم!

بعدم میخوام یه جوری بیشتر به جاهیی که بلد نیستم برسم اونور سال مثل شیمی پیش 2 و فیزیک پیش 2 و انتگرال و دینی!! و ... .

با تلاش میشه به همه چی رسید!

در مورد شیمی بهمن بازرگانم اصلا یه جوری گفته من باهاش حال نکردم!! یه جوری باید این همه رو حفظ کنم!. کلا سخت نیست حفظ کردنش برام سخت تره مثلا کدوم بار 2 داره و ...
کلا هر وقت باید یه چیزی رو حفظ کنم که زیاد کار نمیاد دهنم سرویس میشه یادم میره

moraddad
13-10-2009, 10:42
راستی بچه ها یه سوال از زبان فارسی دارم .میشه بگین کلمات زیر چند تکواژ دارن(اگه میشه هر تکواژشم جدا بنویسید):

تنها/ همسر/ آیینه/زری/ دوستانه

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون:11:

البته از آخرین باری که زبان فارسی خوندم فک کنم 6 ماهی بگذره!:31:
ولی:
"تنها" و "آیینه" و "زری" یک تکواژ
همسر: هم + سر
دوستانه: دوست + انه

بازم میگم اگه اشتباه بود فحشم ندینا!

Mr Unknown
13-10-2009, 11:24
سلام
من پارسال قلم چي مي رفتم.ولي كلا نمي تونستم باهاشون كنار بيام و خوب نمي خوندم و تاثيري رو درس خوندنم نداشت
امسال تصميم گرفتم كه ثبت نام نكنم.به نظرتون كار اشتباهيه؟

mahyar_bt
13-10-2009, 11:48
سلام
من پارسال قلم چي مي رفتم.ولي كلا نمي تونستم باهاشون كنار بيام و خوب نمي خوندم و تاثيري رو درس خوندنم نداشت
امسال تصميم گرفتم كه ثبت نام نكنم.به نظرتون كار اشتباهيه؟
منم مثل تو نتونستم خودم با قلمچی وفق بدم و به این نتیجه رسیدم که به درد نمیخوره (حداقل در باره ی من ) امسال رفتم گزینه 2 قلمچی واسه عده ای خوبه واسه عده ای بد ولی حتما یه ازمونی ثبت نام کن

behnam_roli
13-10-2009, 13:02
خواهش می کنم امیدوارم مفید واقع شم!

کسی جواب سوال من رو میدونه؟

2 تا اولیش تداخل داره( 20 فروردین و 17 اردیبهشت)

mazg
13-10-2009, 13:53
ولی:

ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا .......تو زبان فارسی هم خوندی ملت برای این آزمون هنوز اختصاصیا رو تموم نکردن...خرخون:31::13:.....بچه ها ببینین کی گفتم سامان ایندفعه 7500 میاره..

بچه ها 1 توصیه:

آقا خیلی مواظب خودتون باشید مرض نشید سرما نخورید(حالا از هر نوعیش :خوکی ،مرغی ،خرسی، پلنگی،فیلی..)
مخصوصا برای اونایی که توی کوران درسن خیلی بده ،1هو ترمز درستون رو میکشه....من سرما خوردم(نترسین با اینترنت منتقل نمیشه :46:)دهنم سرویس شده..از کار و زندگی افتادم.:19:

MORINIO
13-10-2009, 15:05
البته از آخرین باری که زبان فارسی خوندم فک کنم 6 ماهی بگذره!:31:
ولی:

البته دوستانه سه تا تکواژه : دوست + ان + ه
زری هم فکر کنم دو تاست: زر + ی

بچه ها 1 توصیه:

آقا خیلی مواظب خودتون باشید مرض نشید سرما نخورید(حالا از هر نوعیش :خوکی ،مرغی ،خرسی، پلنگی،فیلی..)
مخصوصا برای اونایی که توی کوران درسن خیلی بده ،1هو ترمز درستون رو میکشه....من سرما خوردم(نترسین با اینترنت منتقل نمیشه :46:)دهنم سرویس شده..از کار و زندگی افتادم.:19:

منم هفته پیش سرما خورده بودم در حد تیم ملی ! 3 روز افتاده بودم:6:

Mr Unknown
13-10-2009, 16:01
منم مثل تو نتونستم خودم با قلمچی وفق بدم و به این نتیجه رسیدم که به درد نمیخوره (حداقل در باره ی من ) امسال رفتم گزینه 2 قلمچی واسه عده ای خوبه واسه عده ای بد ولی حتما یه ازمونی ثبت نام کن
گزينه2 هنوزم ثبت نام مي كنه؟

mahyar_bt
13-10-2009, 16:37
گزينه2 هنوزم ثبت نام مي كنه؟
اگه پیش دانشگاهی هستی از ازمون 2 به بعد میتونی ثبت نام کنی اگه ام دبیرستانی هستی از همون ازمون اول میتونی هنوز ثبت نام کنی

new life
13-10-2009, 17:31
به به مثل اینکه همه اینجا 12 ساعتو درس میخونن ........:5:
می گم حالا کم کم زیادش کنید بهتر نیست؟؟؟ این طوری 3 4 ماهه دیگه از 24 ساعت میزنه بالاتر دیگه نمی تونید بیشترش کنید :27:

mahyar_bt
13-10-2009, 17:49
به به مثل اینکه همه اینجا 12 ساعتو درس میخونن ........:5:
می گم حالا کم کم زیادش کنید بهتر نیست؟؟؟ این طوری 3 4 ماهه دیگه از 24 ساعت میزنه بالاتر دیگه نمی تونید بیشترش کنید :27:
من یکی که 5 ساعت بزور میخونم 1 ساعت از این 5 ساعت رو هم به خودم فحش میدم اخه همه اینارو پارسال خونده بوووووودم :19:

moraddad
13-10-2009, 18:39
ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا .......تو زبان فارسی هم خوندی ملت برای این آزمون هنوز اختصاصیا رو تموم نکردن...خرخون:31::13:.....بچه ها ببینین کی گفتم سامان ایندفعه 7500 میاره..

بچه ها 1 توصیه:

آقا اذهان عمومی رو منحرف نکن!
هیچی نخوندم...:31:

البته دوستانه سه تا تکواژه : دوست + ان + ه
زری هم فکر کنم دو تاست: زر + ی

دوستانه 2 تاست.(صفحه 148 زبان فارسی 3)
زری هم مخفف زهراست دیگه!
مثل ابی.( ابی که مسلما 2 تا تکواژ نیست!:31:)