PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کنــکور 89 ؛ مشاوره - برنامه ریزی - شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

Tabasom.Sweet
29-09-2009, 12:56
سازمان سنجش واسه ی چی باید اینکار و بکنه؟
اینا اطلاعات شخصی هر داوطلب ِ . بر فرض ، برفرض،برفرض اون آقا نمیخواد سنشو
بگه به هزار و یک دلیل حالا سازمان سنجش چه ضرورتی باید احساس کنه برای اعلام چنین اطلاعات شخصی ای؟
سازمان سنجش شک میکنه،ما شاکییم که چرا شک کرده
ما شک میکنیم،شاکییم که چرا سازمان سنجش شک نکرده
اخه جواب این سوالا و حرفا هر چی که باشه رو سرنوشت من و شما و حتی روحیمون هیچ تاثیری نمیذاره
ما هم که اول شدیم خب سنمون و نمیگیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

timsar jackson
29-09-2009, 13:20
من امروز 3 تا آزمون جامع بعد از عید سنجش رو ثبت نام کردم

شما ثبت نام کردین؟

setayesh_sh
29-09-2009, 13:41
سلام
من از دیروز واسه کنکور دوباره شروع کردم درس بخونم
کتابارو که میبینم باید دوباره بخونم دلم میخواد بمیرم:(

setayesh_sh
29-09-2009, 13:43

شما ثبت نام کردین؟

مگه نمیشه چن روز قبلش ثبت نام کرد؟

sajad
29-09-2009, 13:45
چند روز قبل نه تا اسفند ميتونيد

sajad
29-09-2009, 13:46
سلام
من از دیروز واسه کنکور دوباره شروع کردم درس بخونم
کتابارو که میبینم باید دوباره بخونم دلم میخواد بمیرم:(

اصلا نزاريد همچشن حسي بهتون دست بده . كتابا رو به عنوان كليد موفقيت نگاه كنيد . سعي كنيد شيوه جددي براي مطالعه انتخاب كنيد و مكان جديد . تا مرور شكستتون نشه . همچنين حتما برنامه بريزيد و حتما

setayesh_sh
29-09-2009, 13:54
اصلا نزاريد همچشن حسي بهتون دست بده . كتابا رو به عنوان كليد موفقيت نگاه كنيد . سعي كنيد شيوه جددي براي مطالعه انتخاب كنيد و مكان جديد . تا مرور شكستتون نشه . همچنين حتما برنامه بريزيد و حتما

مرسی ولی خیلی سخته
مشاوره هم رفتم گفت چون الان داری شروع میکنیو دیره روزی 12 ساعت گذاشت :(
بعد سه ماه بخور بخواب سخته خوب

soheiltaker
29-09-2009, 13:58
مرسی ولی خیلی سخته
براي شروع 12 ساعت خيلي زياده!!
خدايي نكرده بعدا ضرر ميكنين!!
بايد كم كم شروع كنين ،‌اينجوري بعد 1 ماه خسته ميشين!
مشاورتون يه چيزي گفته ،‌ اصلا دير نسيت!!:46:

Tabasom.Sweet
29-09-2009, 14:08
مرسی ولی خیلی سخته

سلام ستایش جان برنامه ی منم 12 ساعته اولش سخته سریع عادت میکنی،مطمئن باش

اولین کاری که میکنی بشین حساب کن ببین چه ساعتی باید بیدار شی که بتونی 12 ساعت رو
بدون فشردگی زیاد تو طول روز بخونی یه ساعتی میشه دیگه،مثلا من 5صبح بیدار میشم

بعد از فرداش شروع کن راس اون ساعت بیدار شدن حتی ممکنه روزهای اول از وقتی بیدار شدی تا 5
ساعت بعدش هیچی نتونی بخونی حالا خسته ای خوابت میاد عادت نداری،ولی نکته ی مهم اینه که
تحت هیچ شرایطی اون ساعت بیداری رو تغییر نده که مثلا یه روز 5 یه روز 6 یه روز7 اینجوری فقط خودتو خسته میکنی و نمیذاری بدنت عادت کنه

بعد هم با چند روز درس خوندن دستت میاد که چه ساعاتی بازدهی بیشتری داری و چه ساعاتی وقت تلف شده
یا خوندن برات سخت تره بعدش ساعات بیشتر مطالعت رو میبری اون تایمی که سر حال تری

در ضمن با توجه به همه ی اینا کم کم برنامت رو میتونی به خوبی شکل بدی مثلا میبینی صبح که از خواب پا میشی حوصله ی اختصاصی خوندن و فهمیدن نداری یه عمومی میخونی. همینطور اخر شب که برای دوره ی
مباحث روز و حفظ لغت و خوندن املا ی کلمات راحت تره هم انرژی کمتری می بره هم راحت تر کنار میای میتونی
راه بری رو تختت بشینی ... اینجوری درس خوندن میشه یه جوری زمینه ی زندگیت و خیلی راحت باهاش کنار میای تا حالا شده صبح از خواب بلند شی بگی من امروز باید ناهار بخورم باید شام بخورم؟ نه، چون اون یه امر
طبیعیه که ناخود اگاه انجام میدی درس خوندن هم باید همینطور شه و وقتی صبح بلند شدی به این فکر کنی
که من باید ناهار بخورم(!) باید یه ساعت تفریح کنم(!) چرا؟ چون اون ناخوداگاه ِ اون الویت ِ شده درس خوندن.

ستایش جان ببخشید اگه زیاد شد و به دردت نمیخوره ،چون ابراز ناراحتی کرده بودی میخواستم یه کاری بکنم
بازم خودت بهترین تصمیم ها رو میتونی برای خودت بگیری:11:

setayesh_sh
29-09-2009, 14:08
براي شروع 12 ساعت خيلي زياده!!
خدايي نكرده بعدا ضرر ميكنين!!
بايد كم كم شروع كنين ،‌اينجوري بعد 1 ماه خسته ميشين!
مشاورتون يه چيزي گفته ،‌ اصلا دير نسيت!!:46:

اره میدونم خیلی زیاده
ولی چی کارش کنم؟
برنامه ریزی کرده واسم

setayesh_sh
29-09-2009, 14:16
سلام ستایش جان برنامه ی منم 12 ساعته اولش سخته سریع عادت میکنی،مطمئن باش

اولین کاری که میکنی بشین حساب کن ببین چه ساعتی باید بیدار شی که بتونی 12 ساعت رو
بدون فشردگی زیاد تو طول روز بخونی یه ساعتی میشه دیگه،مثلا من 5صبح بیدار میشم

بعد از فرداش شروع کن راس اون ساعت بیدار شدن حتی ممکنه روزهای اول از وقتی بیدار شدی تا 5
ساعت بعدش هیچی نتونی بخونی حالا خسته ای خوابت میاد عادت نداری،ولی نکته ی مهم اینه که
تحت هیچ شرایطی اون ساعت بیداری رو تغییر نده که مثلا یه روز 5 یه روز 6 یه روز7 اینجوری فقط خودتو خسته میکنی و نمیذاری بدنت عادت کنه

بعد هم با چند روز درس خوندن دستت میاد که چه ساعاتی بازدهی بیشتری داری و چه ساعاتی وقت تلف شده
یا خوندن برات سخت تره بعدش ساعات بیشتر مطالعت رو میبری اون تایمی که سر حال تری

در ضمن با توجه به همه ی اینا کم کم برنامت رو میتونی به خوبی شکل بدی مثلا میبینی صبح که از خواب پا میشی حوصله ی اختصاصی خوندن و فهمیدن نداری یه عمومی میخونی. همینطور اخر شب که برای دوره ی
مباحث روز و حفظ لغت و خوندن املا ی کلمات راحت تره هم انرژی کمتری می بره هم راحت تر کنار میای میتونی
راه بری رو تختت بشینی ... اینجوری درس خوندن میشه یه جوری زمینه ی زندگیت و خیلی راحت باهاش کنار میای تا حالا شده صبح از خواب بلند شی بگی من امروز باید ناهار بخورم باید شام بخورم؟ نه، چون اون یه امر
طبیعیه که ناخود اگاه انجام میدی درس خوندن هم باید همینطور شه و وقتی صبح بلند شدی به این فکر کنی
که من باید ناهار بخورم(!) باید یه ساعت تفریح کنم(!) چرا؟ چون اون ناخوداگاه ِ اون الویت ِ شده درس خوندن.

ستایش جان ببخشید اگه زیاد شد و به دردت نمیخوره ،چون ابراز ناراحتی کرده بودی میخواستم یه کاری بکنم
بازم خودت بهترین تصمیم ها رو میتونی برای خودت بگیری:11:

مرسی عزیزم لطف کردین خیلی بدردم خورد
ولی خیلی طول میکشه درس خوندن برام عادت شه
مثلا من قبل 9 صبح عمرا نمیتونم بیدار شم موقع مدرسه هم زنگ اول همش خواب بودم ولی مشاورم از 7 واسم برنامه ریزی کرده
اقا به زور میگه 7 باید بیدارشی
خودم خیلی دلم میخواد زود پا شم از خواب ولی هر کار میکنم نمیشه:(
خیلی این عذابم میده
تازه بیشتر از 12.30 هم دیگه نمیتونم بخونم تا ساعت 2 همینطوری الکی تو تخت بیدارم
مشکلم ساعت خوابمه اگه بتونم ردیفش کنم عالی میشه:(

shabeashegha
29-09-2009, 14:22
مرسی ولی خیلی سخته

بنظر من تعداد ساعت اهمیت چندانی نداره.نگاه نکنین رتبه های خوب بیشتریا میگن روزی 12 ساعت یا بالاتر. کافی آخر هرروز از مطالعتون راضی باشین . من خودم الان روزی 5 ساعت میخونم آخرشم راضیم چون حس میکنم که به اهدافی که اون روز واسه خودم تعیین کردم رسیدم . البته هرچی به زمان کنکور نزدیک تر بشیم اهداف بزرگتر میشن واسه همینه که خود به خود ساعت مطالعه به 12 ساعت میرسه . اگه بخواین بی هدف فقط 12 ساعت درس بخونین موقع خوندن همش ساعت رو نگاه میکنین و خدا خدا میکنین زودتر امروزم تموم شه و به هدفتون (که همون پر شدن 12 ساعته) برسین در صورتی که این 12 ساعت جز خستگی نتیجه بزرگ دیگه ای براتون نداره!

Tabasom.Sweet
29-09-2009, 14:26

شما ثبت نام کردین؟

خیلی دلم میخواد ثبت نام بکنم ولی دوتاش قبل امتحانای ترم دوم ِ درسته؟ واسه همین فکر کنم
فقط به ارمون سومش برسم :(

eblisandenzo
29-09-2009, 14:27
اره میدونم خیلی زیاده
ولی چی کارش کنم؟
برنامه ریزی کرده واسم

سلام . من سال دومی هستم . از شنبه شروع کردم . البته قبلش روزی 1 ساعت بیشتر نمی خوندم :31:
من با برنامه گزینه 2 پیش میرم تا خودم رو به آزمون 1 آبان برسونم . ( البته بیشتر از بودجه بندی آزمون اول میخام بخونم )
به نظر من 12 ساعت نه تها خوب نیست بلکه خیلی خیلی بده . من الان روزی 5 ساعت دارم . تو این 5 ساعت هم تمرکز بالایی دارم هم خسته نمیشم . تو عمرم هم روزی بیشتر از 7 نخوندم . پارسال هم با اینکه خیلی دیر برای کنکور شروع کردم و روزی 5 ساعت نهایتا7 ساعت میخوندم رتبم بد نشد .
به شما هم پیشنهاد میکنم که با همین 5ساعت بیا جلو و اصلا با برامه مشاورت پیش نرو چون واقعا ضرر میکنی ( هم روحی و هم جسمی )

آقا پیمان
اون دوستم که گفتم بهمن شروع کرده درصداش رو پرسیدم .
ادبیات 68
عربی 41
معارف 69
زبان 60
ریاضی49
فیزیک 55
شیمی 80

رتبه در منطقه 2 2012
مهندسی شیمی دانشگاه تهران
معدل کتبی : 13:23

setayesh_sh
29-09-2009, 14:27
بنظر من تعداد ساعت اهمیت چندانی نداره.نگاه نکنین رتبه های خوب بیشتریا میگن روزی 12 ساعت یا بالاتر. کافی آخر هرروز از مطالعتون راضی باشین . من خودم الان روزی 5 ساعت میخونم آخرشم راضیم چون حس میکنم که به اهدافی که اون روز واسه خودم تعیین کردم رسیدم . البته هرچی به زمان کنکور نزدیک تر بشیم اهداف بزرگتر میشن واسه همینه که خود به خود ساعت مطالعه به 12 ساعت میرسه . اگه بخواین بی هدف فقط 12 ساعت درس بخونین موقع خوندن همش ساعت رو نگاه میکنین و خدا خدا میکنین زودتر امروزم تموم شه و به هدفتون (که همون پر شدن 12 ساعته) برسین در صورتی که این 12 ساعت جز خستگی نتیجه بزرگ دیگه ای براتون نداره!

اره خوب منم همینطوریم
بیشتر به نوع خوندنم و اون چیزی که امروز خوندم توجه میکنم

setayesh_sh
29-09-2009, 14:32
سلام . من سال دومی هستم . از شنبه شروع کردم . البته قبلش روزی 1 ساعت بیشتر نمی خوندم :31:
من با برنامه گزینه 2 پیش میرم تا خودم رو به آزمون 1 آبان برسونم . ( البته بیشتر از بودجه بندی آزمون اول میخام بخونم )
به نظر من 12 ساعت نه تها خوب نیست بلکه خیلی خیلی بده . من الان روزی 5 ساعت دارم . تو این 5 ساعت هم تمرکز بالایی دارم هم خسته نمیشم . تو عمرم هم روزی بیشتر از 7 نخوندم . پارسال هم با اینکه خیلی دیر برای کنکور شروع کردم و روزی 5 ساعت نهایتا7 ساعت میخوندم رتبم بد نشد .
به شما هم پیشنهاد میکنم که با همین 5ساعت بیا جلو و اصلا با برامه مشاورت پیش نرو چون واقعا ضرر میکنی ( هم روحی و هم جسمی )

آقا پیمان
ادبیات 68
عربی 41
معارف 69
زبان 60
ریاضی49
فیزیک 55
شیمی 80

رتبه در منطقه 2 2012
معدل کتبی : 13:23

من خودمم تا حالا بیشتر از 7 ساعت درس نخوندم:d
12 ساعت رو هم الان واسه این گذاشت که میخوام تا اخر اذر یه دور تموم کنم
شاید از اون موقع یخورده کم کنه ساعتو

soheiltaker
29-09-2009, 14:42
اره میدونم خیلی زیاده
ولی چی کارش کنم؟
برنامه ریزی کرده واسم
ستايش خانم! اينو مطمئن باشين كه به ساعت نيست! مهم نيست كه شما 14 ساعت بخوني 7 ساعت بخوني 2 ساعت بخوني يا 24 ساعت!
مهم اينه كه خوندنت مفيد باشه و چيز ياد بگيري!
اگه شما 12 ساعت بخوني ولي 6 ساعتش برات مفيد باشه ، فايده اي نداره ، وقتتو تلف كردي!
اگه ميدوني 12 ساعتت بيشترش مفيده ، خوب مشكلي نيست! اگه نه به مشاورت بگو ،‌ حتما برنامتو عوض ميكنه!
البته بعد عيد شما بايد بتوني 10 ساعت به بالا درس بخوني مخصوصا خرداد
ولي چون شما تازه شروع كردي يه كم برات سخته ...:46::11:

timsar jackson
29-09-2009, 16:27
خیلی دلم میخواد ثبت نام بکنم ولی دوتاش قبل امتحانای ترم دوم ِ درسته؟ واسه همین فکر کنم
فقط به ارمون سومش برسم :( تاریخ آزموناش ایناس:

1- آزمون اول روز جمعه 20/1/89

2- آزمون دوم روز جمعه 17/2/89

3- آزمون سوم روز جمعه 7/3/89

آقا پیمان
ادبیات 68
عربی 41
معارف 69
زبان 60
ریاضی49
فیزیک 55
شیمی 80

رتبه در منطقه 2 2012
معدل کتبی : 13:23مرسی لطف کردی

یعنی با 2012 هم میشه مهندسی شیمی دانشگاه تهران قبول شد؟ فکر نمیکردم بشه.

farzaneh*f
29-09-2009, 16:49

شما ثبت نام کردین؟

منم يكشنبه ثبت نام كردم ولي كاش نمي كردم چون مودممو كلا از كار انداخته بودم به خاطر ثبت نام مجبور شدم دوباره راش بندازم و بشه روز از نو روزي از نو:41:(از 1 شنبه تا امروز دقيقا 2.5 ساعت اينترنت بودم:13:)....من خيال دارم فقط جامع آخرو كه با قلم چي نمي افته برم ولي همشو ثبت نام كردم چون ممكنه تلاش هاي بقيه نتيجه بده و هفته هايي كه سنجش هست قلم چي رو 5 شنبه بعد از ظهر بديم اون وقت منم شركت مي كنم:5: البته همون طور كه گفتم هدفم شركت تو آخرين آزمون جامع هست فعلا!

rambo_1386
29-09-2009, 17:33
چند روز قبل نه تا اسفند ميتونيد
آزمون های جامع قلمچی چطور؟میشه چند روز قبل ثبت نام کرد یا نه؟

bn_ha
29-09-2009, 18:00
منم يكشنبه ثبت نام كردم ولي كاش نمي كردم چون مودممو كلا از كار انداخته بودم به خاطر ثبت نام مجبور شدم دوباره راش بندازم و بشه روز از نو روزي از نو:41:(از 1 شنبه تا امروز دقيقا 2.5 ساعت اينترنت بودم:13:)....من خيال دارم فقط جامع آخرو كه با قلم چي نمي افته برم ولي همشو ثبت نام كردم چون ممكنه تلاش هاي بقيه نتيجه بده و هفته هايي كه سنجش هست قلم چي رو 5 شنبه بعد از ظهر بديم اون وقت منم شركت مي كنم:5: البته همون طور كه گفتم هدفم شركت تو آخرين آزمون جامع هست فعلا!
پارسال که نیانداختنش 5 شنبه ولی کار دیگه ای کردن.
صبح جمعه امتحان گرفتن و به بچه هایی که ترازشون از 6700 بالاتر بود گفتن عصر بیاییم امتحان بدیم.البته خیلی سخته.
از 8 تا 12 امتحان دادیم از 2 تا 6 هم امتحان دادیم.ولی حال داد خداییش

bn_ha
29-09-2009, 18:02
تاریخ آزموناش ایناس:

1- آزمون اول روز جمعه 20/1/89

2- آزمون دوم روز جمعه 17/2/89

3- آزمون سوم روز جمعه 7/3/89

مرسی لطف کردی

یعنی با 2012 هم میشه مهندسی شیمی دانشگاه تهران قبول شد؟ فکر نمیکردم بشه.
با 2012 اونم منطقه 2.فکر نکنم.:18:

mahyar_bt
29-09-2009, 18:34
سلام
بچه ها یه سوال در واقع یه زحمتی داشتم واستون توی ازمون اول گزینه 2 ریاضی 2 هم هست منم کتاب ریاضی 2 خودم حواله دادم به یکی دیگه سوالم این بود که فصل 1 ریاضی 2 چیه در مورد چی بود؟

Tabasom.Sweet
29-09-2009, 18:46
سلام
بچه ها یه سوال در واقع یه زحمتی داشتم واستون توی ازمون اول گزینه 2 ریاضی 2 هم هست منم کتاب ریاضی 2 خودم حواله دادم به یکی دیگه سوالم این بود که فصل 1 ریاضی 2 چیه در مورد چی بود؟

فصل یک
بخش اول :تعیین علامت چند جمله ایها

بخش دوم: حل معادله شامل عبارات گویا و اصم

فصل دو
بخش اول:رابطه و تابع
بخش دوم قرینه یابی انتقال محور ها محور و مرکز تقارن

skhammari
29-09-2009, 19:52
منم در حال ترک خواب ظهرم! اما بدیش اینه که وقتی نخوابم، سردرد میگیرم! نمیدونم چرا! بعدش به زور درس میخونم. خیلی بده. امروز بس که مقاومت کردم، 5 دقیقه جلوی تلویزیون خوابم رفت، اما بعدش سردرد اومد و مجبور شدم 8 تا 9 بخوابم. به نظر شما چیکار کنم؟

خوب سردرد میشی چون عادت نداری ظهر نخوابی ! ظهرا یک لیوان چای بنوش و اگه بازم سردردت رفع نشد میتونی یه کدئین بخوری .

mostafa_360
29-09-2009, 20:08
سازمان سنجش واسه ی چی باید اینکار و بکنه؟
اینا اطلاعات شخصی هر داوطلب ِ . بر فرض ، برفرض،برفرض اون آقا نمیخواد سنشو
بگه به هزار و یک دلیل حالا سازمان سنجش چه ضرورتی باید احساس کنه برای اعلام چنین اطلاعات شخصی ای؟
سازمان سنجش شک میکنه،ما شاکییم که چرا شک کرده
ما شک میکنیم،شاکییم که چرا سازمان سنجش شک نکرده
اخه جواب این سوالا و حرفا هر چی که باشه رو سرنوشت من و شما و حتی روحیمون هیچ تاثیری نمیذاره
ما هم که اول شدیم خب سنمون و نمیگیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با نظرت موافقم البته می شه یکی از دلایلی که سازمان سنجش سن نفرات اول رو نمی گه به خاطر خواست خود داوطلبان باشه :31:اما می شه دلیل دومش رو به خاطر مسائل روانی توی کنکور دونست شاید سازمان سنجش می خواد با نگفتن سن دقیق رتبه های 1 بقیه ی داوطلبان رو از انگیزه ی ماندن پشت کنکور منصرف کنه.:46:

Tabasom.Sweet
29-09-2009, 20:11
منم در حال ترک خواب ظهرم

ظهرا یک لیوان چای بنوش .

میتونی یک لیوان قهوه ی دارک بخوری که تاثیرش فوق العادس

اگر به خوردن این دوتا یعنی چای و قهوه عادت داری و روت تاثیر نمیذاره
این رو امتحان کن:

نمیدونم اهل جوشانده ی دارچین هستی یا نه،درست کردنش خیلی راحته انگار میخوای چای رو دم کنی
فقط به جای چای، یه تکه چوب دارچین میذاری داخل اب. برای تحلیل طعمش میتونی باچایی قاطی کنی با اصلا از اول
تو قوری چای بندازی با هم دم بکشن
اگر نه هم که اصلا چای دارچین بخوری یکمی ادویه ی دارچین به چاییت اضافه کنی

یه فنجون که بخوری (میتونی یه ساعت هم بخوابی) سردرد عمیقت خوب میشه

مصرف قرص کدئین (البته نه مصرف چند تا تو سال)در دراز مدت تاثیر مخربی روی حافظه داره

(به کلاس اشپزی تبسم خوش امدین :27:)

شکوفـه
29-09-2009, 20:23
با 2012 اونم منطقه 2.فکر نکنم.:18:

برای رشته های مثل مهندسی شیمی گزینشون کشوریه

رتبه کشوریه مهمه ولی 2012 منطقه 2 کشوریش بیشتر میشه مسلما

فک کنم اشتباه گفته باشن

ولی با 2000 کشوری میشه مهندسی شیمی تهران قبول شد با 3000 هم داشتیم پارسال مهندسی مواد تهران قبول شدن خیلی عجیب نیستش

frnsh
29-09-2009, 20:41
راستی چرا به رستگار رحمانی گیر دادین . بهتره که بچسبید به درس خودتون .

خب یه نظر من ایشون یه نمونه خوبیه که میشه از روش درس خوندنش و اینا یاد گرفت که چطور رتبه رو بالا ببریم.
کسی که یهو توی یه عالمه رشته رتبه ی خوب میاره، پس حتما رمز قبول شدن توی کنکور رو بلده دیگه. هر کاری یه روش مخصوص داره که هرکی یادش بگیره، همیشه توش موفقه.

شما ثبت نام کردین؟

کجا باید بریم واسه ثبت نام؟ دوستام میگفتن خودشون توی مدرسه میگن کی و توی همون مدرسه هم مینویسن. درسته؟

البته همون طور كه گفتم هدفم شركت تو آخرين آزمون جامع هست فعلا!

به نظر من که سه تاشو شرکت کنین بهتره. چون تعداد اونایی که شرکت میکنن زیادن. اما فکر نمیکنم توی قلمچی اینقدر زیاد باشن. نظر دوستان چیه؟

خوب سردرد میشی چون عادت نداری ظهر نخوابی ! ظهرا یک لیوان چای بنوش و اگه بازم سردردت رفع نشد میتونی یه کدئین بخوری .

میتونی یک لیوان قهوه ی دارک بخوری که تاثیرش فوق العادس

اگر به خوردن این دوتا یعنی چای و قهوه عادت داری و روت تاثیر نمیذاره
این رو امتحان کن:

نمیدونم اهل جوشانده ی دارچین هستی یا نه،درست کردنش خیلی راحته انگار میخوای چای رو دم کنی
فقط به جای چای، یه تکه چوب دارچین میذاری داخل اب. برای تحلیل طعمش میتونی باچایی قاطی کنی با اصلا از اول
تو قوری چای بندازی با هم دم بکشن
اگر نه هم که اصلا چای دارچین بخوری یکمی ادویه ی دارچین به چاییت اضافه کنی

یه فنجون که بخوری (میتونی یه ساعت هم بخوابی) سردرد عمیقت خوب میشه

مصرف قرص کدئین (البته نه مصرف چند تا تو سال)در دراز مدت تاثیر مخربی روی حافظه داره

(به کلاس اشپزی تبسم خوش امدین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif)

خیلی ممنون. حتما همینکارو میکنم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به خوردن چای و قهوه عادت زیادی ندارم. فکر کنم کارساز باشه. روزی فقط واسه صبحونه چای میخورم. اگه نشد دارچین رو حتما امتحان میکنم.

online_amin
29-09-2009, 22:08
جالبه که توی اخبار زده به خاطر معدل پایین که (موقع ثبت نام درج شده) باعث شک مسئولان سازمان سنجش شده ولی توی مجله آزمون شماره 356 که تاریخ انتشارش 29 خرداد امساله معدلش 19.4 خورده!
در هر صورت نوش جونش. گل کاشته . رتبه یک کم کاری نیست چه برسه به اینکه دیپلمش ریاضیه و تجربی آزمون داده!

مگر یه نفر چند تا معدل میتونه داشته باشه؟ یه بار 19 و یه بار 17؟

بعدش هم مگر 17 معدل کمی هست؟ من الان معدلم 12 هست. یعنی باید بمیرم؟ یعنی اگر بر فرض محال :27: من نفر اول کنکور بشم, پدر من رو در میارن و احتمالا دستگیرم میکنن که چرا تو که معدلت 12 هست, نفر اول شدی؟ (شاید هم اعدام)

elhameli
29-09-2009, 22:41
سلام بچه ها خوبین ؟
من که اصلا خوب نیستم... :41:
فقط اومدم بگم بدترین استادایی که توی عمرم دیده بودم بازرگانی و مشفق هستن به نظر من اصلا خوب درس نمیدن .:2:
یه توصیه :
برای شیمی همون کتاب های بازرگانی رو بخونید
هندسه و گسسته هم هرچی بچه ها کتاب معرفی کردن همونا خوبه
2 درس تا آخر زندگی :
دانش هرکس به اون چیزی هست که میگه مثل مشاوران توی رادیو و تلویزیون

دانش هرکس به اون چیزی هست که مینویسه مثل بازرگان

نه بیشتر نه کمتر

موفق باشید:10:

eblisandenzo
29-09-2009, 22:43
برای رشته های مثل مهندسی شیمی گزینشون کشوریه

رتبه کشوریه مهمه ولی 2012 منطقه 2 کشوریش بیشتر میشه مسلما

فک کنم اشتباه گفته باشن

ولی با 2000 کشوری میشه مهندسی شیمی تهران قبول شد با 3000 هم داشتیم پارسال مهندسی مواد تهران قبول شدن خیلی عجیب نیستش

نمیدونم . آخه من با این پسر زیاد جور نیستم فقط بچه محلیم . اینم تو کوچه ازش پرسیدم . فکر کنم حق با شما هستش . اگه واقعا رتبه منطقه 2 رو سه رقمی آورده باشه جزه کرده . چون واقعا دوران مدرسه 6 و 8 میزد. حتی سال اول رو که امتحان ترم 2 کنار هم بودیم فیزیک رو با تقلب از من قبول شد . کلا آدم عجیبی هستش

eblisandenzo
29-09-2009, 22:45
سلام بچه ها خوبین ؟
من که اصلا خوب نیستم... :41:
فقط اومدم بگم بدترین استادایی که توی عمرم دیده بودم بازرگانی و مشفق هستن به نظر من اصلا خوب درس نمیدن .:2:
یه توصیه :
برای شیمی همون کتاب های بازرگانی رو بخونید
هندسه و گسسته هم هرچی بچه ها کتاب معرفی کردن همونا خوبه
2 درس تا آخر زندگی :
دانش هرکس به اون چیزی هست که میگه مثل مشاوران توی رادیو و تلویزیون

دانش هرکس به اون چیزی هست که مینویسه مثل بازرگان

نه بیشتر نه کمتر

موفق باشید:10:

چرا چی شده مگه ؟
راستی خواهر زادت چی شد ؟ هنوز پیشت هستش ؟

skhammari
29-09-2009, 23:50

بعدش هم مگر 17 معدل کمی هست؟ من الان معدلم 12 هست. یعنی باید بمیرم؟ یعنی اگر بر فرض محال :27: من نفر اول کنکور بشم, پدر من رو در میارن و احتمالا دستگیرم میکنن که چرا تو که معدلت 12 هست, نفر اول شدی؟ (شاید هم اعدام)

پس من که معدلم 11 هست رو که زجرکش میکنن :39:
راستی پر کردن دفتر برنامه ریزی اجباری هست ؟

a30world
30-09-2009, 00:23
لطفا یکی پاسخ سوالات من رو هم بده (سوالات زیر رو یه جای دیگه مطرح کردم کسی جواب نداد) خیلی ممنون

سلام خدمت همه اساتید گرامی / اطلاعات کامل درباره رشته اقتصاد پولی و بانکی (از قبیل درسهای این رشته در دانشگاه / حداقل تراز و رتبه در کنکور سراسری و ...) میخواستم / با تشکر

swamp
30-09-2009, 00:59

نه دوست عزیز سرت رو میکنن تو گونی میبرنت کهریزک:41::31:

Tabasom.Sweet
30-09-2009, 01:13
لطفا یکی پاسخ سوالات من رو هم بده (سوالات زیر رو یه جای دیگه مطرح کردم کسی جواب نداد) خیلی ممنون
اکثر بجه های اینجا اطلاعاتشون در مورده دروس کنکور و دبیرستانه
من هم اطلاعاتی در این باره ندارم از نت براتون سرچ کردم

لیست دروس اینجا:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

معرفی جامع رشته اینجا:

معرفی گرایشی اینجا:
پولی و بانکی سومین یا چهارمین تیتر هست با رنگ ابی تیتر زده

:11:

elhameli
30-09-2009, 06:28
چرا چی شده مگه ؟
راستی خواهر زادت چی شد ؟ هنوز پیشت هستش ؟

سلام
چیزی نشده ولی وقتی آدم کلی برای این استادا پول میده از اون طرف وقتی میبینه این کلاس ها این جوری هستن و نمیتونه پولش رو هم پس بگیره حالش بد میشه(مثل من)
میخوام بگم کسی فکر نکنه این استادا چیزی بیشتر از استادای دیگه بلدن:20:
خلاصه اینکه پول من که پرید شما دوستان حداقل پولتون رو با رفتن به این کلاس کنکورها دور نریزید
بازرگانی که مو به موی کتابش رو درس میده
مشفق هم برای هندسه تحلیلی درست مطالب رمزینه رو فقط با کمی جابجایی درس میده و...
مشفق گسستش هم جزوه هاش چیزی شبیه متن کتاب تست خوشخوان هست وتست هاش چیزی شبیه گاج

خواهر زاده آره هنوز هست ولی فکر کنم تا یه سالی خونه ما بمونن و...:41:ولی بازم خدا رو شکر:31:
فعلا دنبال کتابخونه هستم

shabeashegha
30-09-2009, 09:12
سلام
چیزی نشده ولی امدم بگم کسی فکر نکنه این استادا چیزی بیشتر از استادای دیگه بلدن:20:
مشفق هم برای هندسه انگار مطالب رمزینه رو پس و پیش درس میده و...

خواهر زاده آره هنوز هست ولی فکر کنم تا یه سالی خونه ما بمونن و...:41:

ولی بازم خدا رو شکر:31:

شما بهمن بازرگان رو منظورتونه؟مگه ایرانههههه؟پارسال رفت خارج (فکر کنم کانادا بود اگه درست یادم مونده باشه) البته اینو واسه این میپرسم چون خیلیا میگفتن چون بهمن بازرگان رفته کتاباش دیگه به دست خودش ویرایش نمیشه و ....
شما کدوم آموزشگاه میرین؟

Mohammad gh sh
30-09-2009, 09:14
ارزوی موفقیت واسه همتون داروم امیدوارم در کنکور قبول شید ولی اگرم نشدید چیزی از دست ندادین یه موضوع که بالا منو متوجه کرد این بود که همتون تو کنکورید دارید مغز همدیگرو میخورید . من فکر کردم یک نفر خارج از کنکور میتونه کمکتون کنه در باره معدلم بگم که اصلآ مهم نیست چون یه جورایی دارن معدل و رسمی میکنن 15 % معدل که به جایی بر نمیخوره مثلآ امین که میگه معدلم 12 هست باید بدونه که 8 % از این رو گرفته وقتی میانگین ریاضی 4 % باشه یعنی 96 % جا داری واسه پیشرفت العان 7 % از دست دادی بابا بزار راحتت کنم تو ریاضو 60% بزن اگه قبول نشدی با من . بعد میدونید که معدل کلی حساب نمیشه و نمره نهایی هر درس مثل شیمی مستقیم روی همون درس حساب میشه. این میتونه تا حدودی کارو ساده کنه چون اگه مثلآ فزیکش خوب باشه تو کنکور بازم ضریب میخوره و کمکش میکنه. یادمون نره 85 % کنکور باقی مونده .

شکوفـه
30-09-2009, 10:57
هنوز این 15 درصدم معلوم نیس ممکنه برای کسائی که امسال پیش می خونن 15 درصد پیش هم باشه

هنوز تصویب نشده باید تا اخرای مهر صبر کرد

a30world
30-09-2009, 11:10
اکثر بجه های اینجا اطلاعاتشون در مورده دروس کنکور و دبیرستانه
من هم اطلاعاتی در این باره ندارم از نت براتون سرچ کردم

لیست دروس اینجا:

معرفی جامع رشته اینجا:

معرفی گرایشی اینجا:
پولی و بانکی سومین یا چهارمین تیتر هست با رنگ ابی تیتر زده

خیلی ممنون ( چرا من نمیتونم تشکر کنم )

elhameli
30-09-2009, 11:47
شما بهمن بازرگان رو منظورتونه؟مگه ایرانههههه؟پارسال رفت خارج (فکر کنم کانادا بود اگه درست یادم مونده باشه) البته اینو واسه این میپرسم چون خیلیا میگفتن چون بهمن بازرگان رفته کتاباش دیگه به دست خودش ویرایش نمیشه و ....
شما کدوم آموزشگاه میرین؟

فعلان که توی ایرانه ...
کتاباشم ویرایش کرده مثلا ... تست های جدید 88 رو گذاشته و جای تست های قبلی رو هم عوض کرده...
آموزشگاه فائق...

eblisandenzo
30-09-2009, 12:04
سلام
چیزی نشده ولی وقتی آدم کلی برای این استادا پول میده از اون طرف وقتی میبینه این کلاس ها این جوری هستن و نمیتونه پولش رو هم پس بگیره حالش بد میشه(مثل من)
میخوام بگم کسی فکر نکنه این استادا چیزی بیشتر از استادای دیگه بلدن:20:
خلاصه اینکه پول من که پرید شما دوستان حداقل پولتون رو با رفتن به این کلاس کنکورها دور نریزید
مشفق هم برای هندسه تحلیلی درست مطالب رمزینه رو فقط با کمی جابجایی درس میده و...
مشفق گسستش هم جزوه هاش چیزی شبیه متن کتاب تست خوشخوان هست وتست هاش چیزی شبیه گاج

خوب بالاخره خوب درس میدن دیگه . اگه همین طوری که درس میدن بخونی جز 100 نفری انشا الله .

راستی کلاسها چند نفره هستش ؟

elhameli
30-09-2009, 12:24
خوب بالاخره خوب درس میدن دیگه . اگه همین طوری که درس میدن بخونی جز 100 نفری انشا الله .

راستی کلاسها چند نفره هستش ؟

کجاش خوب درس میدن !!!!:18:
من اگه میدونستم تدریسشون مثل این کتاب ها هست اصلا نمیرفتم ثبت نام کنم:41:
من ترجیح میدم خودم بخونم ولی کلاس نرم:20:
برای شیمی حدود 32 نفر بودن
برای هندسه و گسسته تقریبا 15 نفر

شکوفـه
30-09-2009, 12:25
دیفرانسیل اموزشگاه چی خوبه ؟؟

frnsh
30-09-2009, 12:51
دیفرانسیل اموزشگاه چی خوبه ؟؟

یکی از دوستام که قلم چی میره و با آقای میرزایی داره، عاشق دیفرانسیل شده! البته این یه تجربه س فقط. آقای میرزایی پروازیه. هم اصفهان و هم تهرانه.

راستی واسه آزمایشی های سنجش کجا میشه نوشت؟
و اینکه واسه یکی مثل من که پیش هم میرم، چند ساعت در روز خوبه که بخونم؟
ممنون

شکوفـه
30-09-2009, 13:07
واسه سنجش عزیزم میری دفترچه و اون کارت ثبت نامش که اعتباریه میگیری از پست بعدشم از طریق سایت آزمون های سنجش (نمیدونم چیه یکی ادرسشو بزار) اونجا میری ثبت نام میکنی هر کدوم ارز ازمونا که به ازای هر آزمون یه دونه از اون کارتا میده بهت که وارد سایت کنی بعدشم ثبت نام کردی تموم میشه تا حالا روز ازمون ........ توضیحاتش تو ذفترچه ش هست

به نظرم واسه کسی که مدرسه میره 7 ساعت خیلی خوبه یا دیگه 8 ساعت نهایت (منظورم روزائی که مدرسه میری هست)

skhammari
30-09-2009, 14:35
واسه سنجش عزیزم میری دفترچه و اون کارت ثبت نامش که اعتباریه میگیری از پست بعدشم از طریق سایت آزمون های سنجش (نمیدونم چیه یکی ادرسشو بزار) اونجا میری ثبت نام میکنی هر کدوم ارز ازمونا که به ازای هر آزمون یه دونه از اون کارتا میده بهت که وارد سایت کنی بعدشم ثبت نام کردی تموم میشه تا حالا روز ازمون ........ توضیحاتش تو ذفترچه ش هست

به نظرم واسه کسی که مدرسه میره 7 ساعت خیلی خوبه یا دیگه 8 ساعت نهایت (منظورم روزائی که مدرسه میری هست)

سایتش
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هست ( با تشکر از پیمان جان ) .

elhameli
30-09-2009, 16:39
سلام بچه ها
من میخوام برم کتابخونه ولی تعداد کتابهام خیلی زیاده مثلا 10 . 12 تا هست. چون هر کتابی تست داره و پاسخ نامه وآموزش این همه زیاد میشه ... ( یه موقع فکر نکنی من 11 تا کتاب میخونم:18:)
حالا میخواستم راه حل بدین این کتاب ها رو چه جوری ببرم کتابخونه !!!!!!!!
ناهار و خوراکی که فکر نکنم توی کیفم جا بشه:41:
لطفا راه حل بدین:20:

Tabasom.Sweet
30-09-2009, 17:01
سلام بچه ها
من میخوام برم کتابخونه ولی تعداد کتابهام خیلی زیاده مثلا 10 . 12 تا هست. چون هر کتابی تست داره و پاسخ نامه وآموزش این همه زیاد میشه ... ( یه موقع فکر نکنی من 11 تا کتاب میخونم:18:)
نمیدونم کتابخونه ای که میری سیستم خاصی داره یا نه
من ساعتی پول میدم در نتیجه:
عزیزم ناهار و خوراکیت رو که میای خونه
دو تایم هم میری یکی صبح یکی بعد از ظهر که در هر کروم از اینها نهایتا بیشتر از 4،5تا کتاب احتیاج نداری
که اون هم حملش راحته
برک بینش هم که اومدی خونه برای ناهار خوردن ،کتابهات رو تعویض میکنی ...:11:
اگه قانون خاصی داره بگو دوباره نظرات گرانبها رو :27:پخش میکنیم:46:

rambo_1386
30-09-2009, 17:29
سلام بچه ها
فکر کنم به احتمال زیاد شما هم مثل من اگه 10 تا کتاب با خودتون ببرید فکرتون پیش اون 2 تا کتابیه که تو خونست و میگید ای کاش اون 2 تارو آورده بودم:31:

elhameli
30-09-2009, 17:29
نمیدونم کتابخونه ای که میری سیستم خاصی داره یا نه
من ساعتی پول میدم در نتیجه:
عزیزم ناهار و خوراکیت رو که میای خونه
دو تایم هم میری یکی صبح یکی بعد از ظهر که در هر کروم از اینها نهایتا بیشتر از 4،5تا کتاب احتیاج نداری
که اون هم حملش راحته
برک بینش هم که اومدی خونه برای ناهار خوردن ،کتابهات رو تعویض میکنی ...:11:
اگه قانون خاصی داره بگو دوباره نظرات گرانبها رو :27:پخش میکنیم:46:

ببخشید یعنی چی ساعتی پول میدین؟؟ داری شوخی میکنی؟:20:
آخه یه مساله ای که هست من از جای خودم بلند بشم میان جامو میگیرن تازه کسیم نیست بگم برام جامو نگه داره...تازه فقط اون جایی که پیدا کردم میتونم درس بخونم:31:
بعدشم منظورم از خوراکی فلاسک چایی و چند تا خورما و قند بود. بدون اینا من نمیتونم زنده بمونم:31:
فلاسکم توی کیف جا میشه ولی از بس کتاب هست دیگه جا نداره:41:

elhameli
30-09-2009, 17:32
فکر کنم به احتمال زیاد شما هم مثل من اگه 10 تا کتاب با خودتون ببرید فکرتون پیش اون 2 تا کتابیه که تو خونست و میگید ای کاش اون 2 تارو آورده بودم:31:

نخیر لطفا شایعه درست نکنید من خودمو رو هم بکشم نمیتونم 10تا کتاب بخونم:20:

rambo_1386
30-09-2009, 17:41
اینجا کسی هست که بدون برنامه ریزی درس بخونه؟ یا همه دوستان با برنامه مطالعه میکنن؟ حالا به نظرتون چه نوع برنامه ای خوبه روزانه،هفتگی یاماهانه ؟؟؟

sajad
30-09-2009, 17:49
اینجا کسی هست که بدون برنامه ریزی درس بخونه؟ یا همه دوستان با برنامه مطالعه میکنن؟ حالا به نظرتون چه نوع برنامه ای خوبه روزانه،هفتگی یاماهانه ؟؟؟

بدون برنامه درس خوندن بدتر از درس نحوندن هست . برنامه جند نوع هست . اول بايد يك برنامه كلي بريزيد كه مثلا تا اسفند مي خوايد درس ها رو تموم كنيد . مثلا چه ماهي فلان و درس و چه مباحثي . بعد يك برنامه هفتگي كه اين هفته از چه منابعي اين درس هاي رو مطالعه مي كنيد و به چه ساعتي . و بعد برنامه روزانه كه ساعات روزانه رو مرتب مي كنيد .

rambo_1386
30-09-2009, 17:50
تا یادم نرفته نظرتون در مورد تاکتیک چیه؟ به نظر دفتر برنامه ریزیه جالبیه
کسی میدونست مولفش آقای ابولفضل جوکار:18: به احتمال زیاد این طرف با این همه ادعا نمیاد آبروی خودشو با دستای خودش ببره خواهش میکنم نظر خودتون در مورد این دفتر برنامه ریزی بگید

new life
30-09-2009, 17:55
یکی از دوستام که قلم چی میره و با آقای میرزایی داره، عاشق دیفرانسیل شده! البته این یه تجربه س فقط. آقای میرزایی پروازیه. هم اصفهان و هم تهرانه.

ممنون
دوست من چقدر دیر گفتی من چقدر بد شانسم خدااااااااااااااااااااااا ااا:19:دوستان کسی اقای فرزان و می شناسه تو رو خدا اگه بده بگید من نمی خوام لیسانس کنکور بگیرم !:37::37::37:

rambo_1386
30-09-2009, 18:04
دوست من چقدر دیر گفتی من چقدر بد شانسم خدااااااااااااااااااااااا ااا:19:دوستان کسی اقای فرزان و می شناسه تو رو خدا اگه بده بگید من نمی خوام لیسانس کنکور بگیرم !:37::37::37:
دیگه اینو مطمئنم شما دیگه مثل منید مطمئنم یه کتاب میگیرید بعدا پشیمون میشید میگید ای کاش فلان کتاب میگرفتم ب درباره کلاس هم اگه شما خوب گوش بدید همین آقای فرزان خوبه اگه سر کلاس به درس گوش نکنید آقای میرزایی هم هیچ کاری نمیتونه بکنه:46:
مطمئنم بهترین استفاده از کتابها و کلاس های معمولی 100% نتیجه بهتری از استفاده نکردن از بهترین کتاب ها و کلاس ها میده
البته خودم نفهمیدم چی گفتم مثلا خواستم راهنمایی کنم:31:

eblisandenzo
30-09-2009, 18:25
سلام بچه ها

یاد کلاس اول و دوم ابتدایی افتادم که روزای اول سال چون برنامه منظمی نبود مجبور بودیم کل کتابا رو ببریم مدرسه . :41:
به هر حال
هر که پر طاووس خواهد جور هندوستان کشد .:20:
1. بهتره که آژانس بگیری:5:
2. یا این که که ماشین بابات رو ببر:10:
3. یا اینکه تو کتاب خونه یه کمد بگیر ( البته اگه داشته باشن ):20:
اگه هیچ کدوم نشد یدونه از این چمدون ها که میشه کشید بخر :31:
ولی جدا از شوخی

به هر حال سلامتی خیلی بهتر از کنکور هستش . اگه بخوای روزی 12 تا کتاب تست و 5 تا کتاب درسی ببری مطمئا باش سر ماه نشده کمر درد میگیری . :41:
در ضمن لزومی نداره روزی 12 کتاب ببری . چون مطمئا هستم ه به همشون نمیرسی . سعی کن کتابایی رو ببری که همون روز میخوای واقعا بخونی
به هر حال شما درس خونااااااااااااااااااا که روزی 17 ساعت میخونید باید 12 کتاب ببرید. :46::46::46:

بای تا های

clickestan
30-09-2009, 19:14
دوستان من آزمون آزمایشی میرم و فارغ التحصیلم ولی یه مشکلی که هست اینه که کتابهایی که دارم مبحثی نیست
مثلا نگفته درس یک توضیح بده و تست و...
مثلا عربی من مبتکران ایاد فیلی دارم از صفر شروع میکنه و منصوبات رو توضیح میده و بعد ..........
یا مثلا کتابهای موضوعی گاج در مورد تاریخ ادبیات بر حسب سال به ترتیب گفته و رفته جلو ولی کتاب درسی اینجوری نیست و قاطیه
و خیلی موارد دیگه
ولی آزمونهای آزمایشی مبحثی هست منابعش
حالا چکار کنم؟

frnsh
30-09-2009, 19:37

ممنون میشم جواب بدین.

من 3 ماهه میریزم. همین هفته ی پیش بود که برای پاییزم برنامه ریختم. تابستون هم تقریبا 3 ماهه بود. 3 ماهه ریختم چون همه ی درسها رو میخوام دوره کنم و کمتر از 3 ماه فکر نمیکنم بشه. مخصوصا به خاطر اینکه مدرسه هم دارم.

راستی من امروز دوباره رفتم واسه کتاب. اونم کتابهایی که دبیرهامون الان گفتن بگیرین! اونم اجباری!
خلاصه توی کتابهایی که خودم میخواستم بگیرم همچنان دیفرانسیل 2 رمزینه گیر نیومد. انتشارات کوله پشتی هم که دوستان گفتن گیر نیومد. دیگه کتاب خوبی برای آموزش دیفرانسیل 2 که توی مایه های رمزینه باشه نیست؟
و اینکه واسه زبان فارسی هم رمزینه، انرژی اتمی گیر نیومد و من مال کانون رو گرفتم. به نظر بد نمیاد. به نظر شما دیگه چی واسه زبان فارسی خوبه؟
ممنون

شکوفـه
30-09-2009, 19:46
دوستان من آزمون آزمایشی میرم و فارغ التحصیلم ولی یه مشکلی که هست اینه که کتابهایی که دارم مبحثی نیست
مثلا نگفته درس یک توضیح بده و تست و...
مثلا عربی من مبتکران ایاد فیلی دارم از صفر شروع میکنه و منصوبات رو توضیح میده و بعد ..........
یا مثلا کتابهای موضوعی گاج در مورد تاریخ ادبیات بر حسب سال به ترتیب گفته و رفته جلو ولی کتاب درسی اینجوری نیست و قاطیه
و خیلی موارد دیگه
ولی آزمونهای آزمایشی مبحثی هست منابعش
حالا چکار کنم؟

ازمون سنجش میری یا قلمچی؟ خب برای درس عربی که میتونی مبحثی بخونی مثلا اگه درس 1 عربی 3 باشه مبحث معتل و اجوف میتونی هم مبحثو توی ایاد بخونی خیلی پیچیده ش نمی کنی؟
همه همینجوری میخونن

ممنون میشم جواب بدین.

روزی 7 8 ساعت

clickestan
30-09-2009, 19:50
و اینکه واسه زبان فارسی هم رمزینه، انرژی اتمی گیر نیومد و من مال کانون رو گرفتم. به نظر بد نمیاد. به نظر شما دیگه چی واسه زبان فارسی خوبه؟
برای زبان فارسی دکتر سبطی یه کتاب قراره بده
که اگه بیاد میترکونه!!!!!!!!!!!!!
راستی برای زبان فارسی چی پیشنهاد میشه اگه کتاب بالا گیر نیومد؟

ازمون سنجش میری یا قلمچی؟ خب برای درس عربی که میتونی مبحثی بخونی مثلا اگه درس 1 عربی 3 باشه مبحث معتل و اجوف میتونی هم مبحثو توی ایاد بخونی خیلی پیچیده ش نمی کنی؟
همه همینجوری میخونن
آخه فقط عربی نیست خیلی درسا دیگه هم هستن

حالا بگذریم من تو درس خوندن خیلی کندم چکار کنم؟
مثلا یه فصل فیزیک1 مبحث نور رو یه روز طول میکشه بخونم!!!! حالا تستش به کنار فقط خوندن!!!!
راستی مخصوصا وقتی خلاصه نویسی میکنم این وقت خیلی طول میکشه
به نظرتون چیزی رو که میخونم خلاصه نویسی هم کنم آخه من هی فکی میکنم مهمه مطلب یهو میبینی نصف فصل رو خلاصه نویسی کردم!!!!!!!!!

شکوفـه
30-09-2009, 20:09
برای زبان فارسی دکتر سبطی یه کتاب قراره بده
که اگه بیاد میترکونه!!!!!!!!!!!!!
راستی برای زبان فارسی چی پیشنهاد میشه اگه کتاب بالا گیر نیومد؟

آخه فقط عربی نیست خیلی درسا دیگه هم هستن

حالا بگذریم من تو درس خوندن خیلی کندم چکار کنم؟
مثلا یه فصل فیزیک1 مبحث نور رو یه روز طول میکشه بخونم!!!! حالا تستش به کنار فقط خوندن!!!!
راستی مخصوصا وقتی خلاصه نویسی میکنم این وقت خیلی طول میکشه
به نظرتون چیزی رو که میخونم خلاصه نویسی هم کنم آخه من هی فکی میکنم مهمه مطلب یهو میبینی نصف فصل رو خلاصه نویسی کردم!!!!!!!!!

خب همه که اولش تند پیش نمیرن ... طبیعیه منم الان کند پیش میرم چون تازه شرو کردم

خلاصه نویسی شما دیگه خلاصه نویسی نیس:31: مثلا شما فقط برای فیزیک مثلا میتونی فرمولا رو بنویسی و نکات مهمی که یه فرمول داره

نه اینکه خط به خط کتاب!!
خلاصه نویسی خیلی خوبه وقتی درسا رو تموم کنی برای دوره و مرور خیلیییییی به درد میخوره واقعا
من یه پوشه کاور دار گرفتم و خلاصه همه درس ها رو تو اون میزارم و هر درسی هم حدااکثر 2 برگه a4
هرجا هم برم با خودم میبرم پوشه رو:31:

rambo_1386
30-09-2009, 20:10
ممنون میشم جواب بدین.

من 3 ماهه میریزم. همین هفته ی پیش بود که برای پاییزم برنامه ریختم. تابستون هم تقریبا 3 ماهه بود. 3 ماهه ریختم چون همه ی درسها رو میخوام دوره کنم و کمتر از 3 ماه فکر نمیکنم بشه. مخصوصا به خاطر اینکه مدرسه هم دارم.

راستی من امروز دوباره رفتم واسه کتاب. اونم کتابهایی که دبیرهامون الان گفتن بگیرین! اونم اجباری!
خلاصه توی کتابهایی که خودم میخواستم بگیرم همچنان دیفرانسیل 2 رمزینه گیر نیومد. انتشارات کوله پشتی هم که دوستان گفتن گیر نیومد. دیگه کتاب خوبی برای آموزش دیفرانسیل 2 که توی مایه های رمزینه باشه نیست؟
ممنون
دوست عزیز الان که نیازی به دیفرانسیل 2 نداری خوب 1 ماهی صبر کن ببین رمزینه میاد یا نه یا میخواد دوباره یه عده رو بذاره سرکار

rambo_1386
30-09-2009, 20:15
. یا اینکه تو کتاب خونه یه کمد بگیر ( البته اگه داشته باشن )[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]با کالسکه بچه هم میشه تازه کلاس هم داره:31: همه ی کتابارو هم میشه گذاشت توش
دوستان نگفتید نظرتون در مورد تاکتیک چیه؟؟؟

Tabasom.Sweet
30-09-2009, 20:33
ببخشید یعنی چی ساعتی پول میدین؟؟ داری شوخی میکنی؟:20:
آخه یه مساله ای که هست من از جای خودم بلند بشم میان جامو میگیرن تازه کسیم نیست بگم برام جامو نگه داره...تازه فقط اون جایی که پیدا کردم میتونم درس بخونم:31:
بعدشم منظورم از خوراکی فلاسک چایی و چند تا خورما و قند بود. بدون اینا من نمیتونم زنده بمونم:31:
فلاسکم توی کیف جا میشه ولی از بس کتاب هست دیگه جا نداره:41:
با اون جای مخصوص موافقم منم بعضی وقتا گیر میدم به یه میز حالا همه مثل همن ها...:20:
نه بابا شوخی چیه؟موقع وارد شدن میگه چقد میخوای بمونی(2و4و6داره) مثلا میگم 2 ساعت
تیکت 10 تا 12 میده.
موقع بیرون اومدن هم تیکت رو میندازی دور.
حالا تک تک نمیگیرن چک کنن. بعضی وقتا هم تیکت رو خودش میگیره پاره کنه که تا نیم ساعت هم تاخیر داشته باشی چیزی نمیشه...
راستی فکر کنم میتونی یکی دوتا کتاب رو دستت بگیری در ضمن بلاخره از صبح تا عصر ناهار که میای خونه
تو تایم صبح بیشتر از 4و5تا کتاب نمیخواد ،عصر نیز:46:
بلاخره خودت یکاریش میکنی دیگه

moraddad
30-09-2009, 21:15
سلام.
کتاب آرایه ادبی چی پیشنهاد میکنین؟
اصلا هست همچین کتابی؟
فقط آرایه...
آرایه ادبی سوم انسانی رو بگیرم؟

nafas
30-09-2009, 21:15
ممنون میشم جواب بدین.

روزانه نمیگم ولی هفته ای 30 تا 36 ساعت میشه روزی 6 ساعت حداکثر

مثلا من خودم تا 3شنبه مدرسه هستم شنبه تا تا 3 شنبه روزی چهارساعتو نیم میخونم توی چهارشنبه و پنج شنبه 7 ساعت

Pouria001
30-09-2009, 21:26
سلام.
اصلا هست همچین کتابی؟
فقط آرایه...
کلک معلم یه کتاب نارنجی رنگی داره مخصوص ارایست.البته نباید انتظار داشته باشی که همه چی رو عالی توضیح داده باشه چون اصولا ارایه یه مقدار سلیقه ایه.ممکنه چیزایی رو ارایه گرفته باشه که از نظر تو ارایه نباشه ولی در هر صورت کتاب خوبیه.

elhameli
30-09-2009, 21:42
یاد کلاس اول و دوم ابتدایی افتادم که روزای اول سال چون برنامه منظمی نبود مجبور بودیم کل کتابا رو ببریم مدرسه . :41:
به هر حال
هر که پر طاووس خواهد جور هندوستان کشد .:20:
1. بهتره که آژانس بگیری:5:
2. یا این که که ماشین بابات رو ببر:10:
3. یا اینکه تو کتاب خونه یه کمد بگیر ( البته اگه داشته باشن ):20:
اگه هیچ کدوم نشد یدونه از این چمدون ها که میشه کشید بخر :31:
ولی جدا از شوخی

به هر حال سلامتی خیلی بهتر از کنکور هستش . اگه بخوای روزی 12 تا کتاب تست و 5 تا کتاب درسی ببری مطمئا باش سر ماه نشده کمر درد میگیری . :41:
در ضمن لزومی نداره روزی 12 کتاب ببری . چون مطمئا هستم ه به همشون نمیرسی . سعی کن کتابایی رو ببری که همون روز میخوای واقعا بخونی
به هر حال شما درس خونااااااااااااااااااا که روزی 17 ساعت میخونید باید 12 کتاب ببرید. :46::46::46:

بای تا های

سلام
لطفا شایعه درست نکن !!!!!!:18:
روزی 17 ساعت :18: اونم با خواهرزاده!! اونم توی کتابخونه !!! اگه کسی میتونه به ماهم راه حل بده.
به نظر من اگه کسی روزی 17 ساعت بخونه تا کنکور چیزی ازش نمونه:31:
اگه بخوای روزی 12 تا کتاب تست و 5 تا کتاب درسی ببری
:18:
من کی اینا رو گفتم!!!!!!!!!!!!!!!!
فوقش همه کتاب ها از درسی و کمک آموزشی و تست و پاسخنامه همه کتاب ها روی هم بشه 12 تا.........:20:

masud-000000
30-09-2009, 21:44
فقط کلک معلم...مدرسه کنکور....عالـــــــــــــــ ـــــــــــــــــِه

eblisandenzo
30-09-2009, 22:10
سلام.
اصلا هست همچین کتابی؟
فقط آرایه...

دوست عزیز بهتره در مورد کتاب بری تو انجمن کتاب چون خانوم dianella میاد

online_amin
30-09-2009, 22:30
سلام,

میگم قضیه این فرمول تو فیزیک 2 چیه که من اصلا یادم نمیاد ولی تو کلاس همه یادشون بود؟

(R = √(a2 + b2 + 2abcos

من الان کتاب فیزیک2 رو از اینترنت دانلود کردم و همینجا هم دارم میخونم. ولی همجین مبحثی تو فصل 1 نیومده (در حالی که معلم گفت تو فصل 1 هست) بعد تو یه وبلاگی هم این فرمول رو برای فصل 1 فیزیک 2 درس داده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تو آموزشاش, اون فرمول رو برای فصل 1 گذاشته. ولی من کتاب رو دانلود کردم, فقط این متن رو تو پاورقی نوشتن:

این یعنی چی؟ تو کتابهای جدید دیگه چنین مبحثی درس نمیدن؟ یعنی اون رو تو کنکور نمیارن؟ یا اون فرمول تو کتاب فیزیک 3 دوباره اومده؟

راستی من پایه ام خیلی خیلی ضعیفه. من کتاب ریاضی 1 رو دارم میخونم. البته پشت کامپیوتر و کتاب ریاضی 1 نسخه آزمایشی 1/1 رو گرفتم (دانلود). خیلی خوب درس داده و نسبت به کتاب ریاضی 1 چند سال پیش, خیلی بهتر شده. تقریبا 180 صفحه داره و من تقریبا عرض 2 روز, 120 صفحه رو مرور و مطالب رو یاد آوری کردم. خیلی مفید بود و برای من که این سه ماه اصلا هیچ درسی نخوندم و ذهنم یکم تنبل شده, خیلی مناسب بود. قصد دارم بقیه اش رو هم بخونم. از طرفی معلم فیزیک پیش دانشگاهی هم گفت که برای فصل اول فیزیک پیش, برید فصل 1 و 2 فیزیک 2 دبیرستان و معادله خط و معادلات سهمی ریاضی 1 رو بخونید.

hermione
30-09-2009, 22:42
سلام,

میگم قضیه این فرمول تو فیزیک 2 چیه که من اصلا یادم نمیاد ولی تو کلاس همه یادشون بود؟

(R = √(a2 + b2 + 2abcos

من الان کتاب فیزیک2 رو از اینترنت دانلود کردم و همینجا هم دارم میخونم. ولی همجین مبحثی تو فصل 1 نیومده (در حالی که معلم گفت تو فصل 1 هست) بعد تو یه وبلاگی هم این فرمول رو برای فصل 1 فیزیک 2 درس داده:

تو آموزشاش, اون فرمول رو برای فصل 1 گذاشته. ولی من کتاب رو دانلود کردم, فقط این متن رو تو پاورقی نوشتن:

این یعنی چی؟ تو کتابهای جدید دیگه چنین مبحثی درس نمیدن؟ یعنی اون رو تو کنکور نمیارن؟ یا اون فرمول تو کتاب فیزیک 3 دوباره اومده؟

راستی من پایه ام خیلی خیلی ضعیفه. من کتاب ریاضی 1 رو دارم میخونم. البته پشت کامپیوتر و کتاب ریاضی 1 نسخه آزمایشی 1/1 رو گرفتم (دانلود). خیلی خوب درس داده و نسبت به کتاب ریاضی 1 چند سال پیش, خیلی بهتر شده. تقریبا 180 صفحه داره و من تقریبا عرض 2 روز, 120 صفحه رو مرور و مطالب رو یاد آوری کردم. خیلی مفید بود و برای من که این سه ماه اصلا هیچ درسی نخوندم و ذهنم یکم تنبل شده, خیلی مناسب بود. قصد دارم بقیه اش رو هم بخونم. از طرفی معلم فیزیک پیش دانشگاهی هم گفت که برای فصل اول فیزیک پیش, برید فصل 1 و 2 فیزیک 2 دبیرستان و معادله خط و معادلات سهمی ریاضی 1 رو بخونید.

این فرمول همون قانون کسینوس هاست که توی تحلیلی ( فکر کنم هست ) ولی معلما اکثراَ توی فیزیک 2 بردار یا توی هندسه پایه درس میدن .

Tabasom.Sweet
30-09-2009, 22:55

(R = √(a2 + b2 + 2abcos

***دقیقا درست گفتند. این فرمول ،فرمول محاسبه ی برایند ِ دوبردار با داشتن طول انها و زاویه ی بین انهاست.
بله دیگه تو فصل یک هست. چون فصل یک فصل برداره. پس شما چه جوری برایند دو بردار رو حساب میکنید؟
فکر میکنم دانش اموز سال سوم باشید درسته؟

این کتاب دانلودی که میگید ، در سطح پایین گفته چون سال دو بیش از این نیاز نیست . اینجور که این کتاب گفته:

1__ شما فقط میتونید برایند بردارهای در یک راستا رو حساب کنید که این فقط یه جمع جبریه سادس

یه خط کش رو در نظر بگیرین مثلا یکیش صفر تا 3 است یکی دیگر 0تا2 در این صورت برایند این دو بردار که هر دو هم
در راستای مثبت هستند (شماره های خط کش رو سمت مثبت محور ایکس ها در نظر میگیریم)

2__ چیزی هم که برای دو بردار عمود گفته . بخاطر اینکه که براحتی دو بردار عمود رو میتونید فیثاغورث برید

که اگر به فرمول اصلی برایند (همونی که نوشتین)مراجعه کنید میبینید که در این حالت باید کسینوس تتا رو گذاشت کسینوس 90 درجه همون عمود که صفر است در نتیجه جمله ی 2abcos صفر میشه

زیر رادیکال میممونه R = √(a2 + b2 که همون فرمول فیثا غورث هست

در واقع برایند دو بردار عمود بر هم همون وتر مثلث قائم الزاویه است

این فرمول انقدر جامع و پایه ی مبحث بردار هاست که به هیچ طریقی نمیشه اون رو حذف کرد

در فیزیک کاربردش در مبحث بردار ها ...حتی دینامیک ...حتی سینماتیک و از همه ی اینها مهم تر
دوباره در فصل اول کتاب هندسه ی تحلیلی پیش دانشگاهی اورده شده
اگر پیش هستین باید باهاش برخورد کرده باشید
این پستم نمیدونم سر و تهش چیزی هست یا نه؟اگر زیادی مبهمه بگید که دوباره توضیح بدم

با ذکر پایه ی تحصیلیتون دوباره بگید که چه مفاهیمی از بردار رو مشکل دارید هر چه در توانم باشه توضیح میدم

راستی در فیزیک سال 3 هم مطح میشه اونجا که قبل فصل دو چند صفحه ای در مورده بردار ها و قوانینشون هست

هانی1375
30-09-2009, 22:59
من یک مشاور تحصیلی هستم در آغاز سال تحصیلی چه اطلاعاتی برای دانش آموزان پیش دانشگاهی مفید است؟

sajad
30-09-2009, 23:39
من یک مشاور تحصیلی هستم در آغاز سال تحصیلی چه اطلاعاتی برای دانش آموزان پیش دانشگاهی مفید است؟

روش برنامه ريزي درسي به طوري كه هم براي كنكور باشه هم امتحانات
نحوه كنكور سال 89
روش مطالعه دروس
معرفي آزمون ها آزمايشي
منابع خوب

AEZ_Best
30-09-2009, 23:50
سلام
لطفا شایعه درست نکن !!!!!!:18:
روزی 17 ساعت :18: اونم با خواهرزاده!! اونم توی کتابخونه !!! اگه کسی میتونه به ماهم راه حل بده.
به نظر من اگه کسی روزی 17 ساعت بخونه تا کنکور چیزی ازش نمونه:31:
اگه بخوای روزی 12 تا کتاب تست و 5 تا کتاب درسی ببری
:18:
من کی اینا رو گفتم!!!!!!!!!!!!!!!!
فوقش همه کتاب ها از درسی و کمک آموزشی و تست و پاسخنامه همه کتاب ها روی هم بشه 12 تا.........:20:

آره راست میگی

اصلا کل کتابای من با تست و درسی و همه چی 12 تا نمیشه!!!!!!

جدا از این من همه کتابامو توی کتابخونه جامیذارم میام خونه. نکته اینکه همه خودین (توی شهر کوچیک همه همو مشناسن بخصوص کنکوریا!!)

هرشبم 2تا کتاببامو حد اکثر میارم خونه که اگه حسش نبود صبح زود برم خونه بخونم! مثلا الان شیمی پیش و ادبیات 2 رو آوردم خونه!

شما هم اگه بتونین اینکارو بکنین خوبه.

اما:
من حدودا روزی 6درس و 7 تا و اینا میخونم. خودم که فکر میکنم بد نیست ولی بعضیا ایراد میگیرن. نظر شما چیه؟

siafu
01-10-2009, 01:00
یه سوال!
میگم کتاب های ادبیات کلک معلم رو بگیرم یا ویرایش جدیدش قراره بیاد؟

online_amin
01-10-2009, 07:50
***دقیقا درست گفتند. این فرمول ،فرمول محاسبه ی برایند ِ دوبردار با داشتن طول انها و زاویه ی بین انهاست.
بله دیگه تو فصل یک هست. چون فصل یک فصل برداره. پس شما چه جوری برایند دو بردار رو حساب میکنید؟
فکر میکنم دانش اموز سال سوم باشید درسته؟

این کتاب دانلودی که میگید ، در سطح پایین گفته چون سال دو بیش از این نیاز نیست . اینجور که این کتاب گفته:

1__ شما فقط میتونید برایند بردارهای در یک راستا رو حساب کنید که این فقط یه جمع جبریه سادس

یه خط کش رو در نظر بگیرین مثلا یکیش صفر تا 3 است یکی دیگر 0تا2 در این صورت برایند این دو بردار که هر دو هم
در راستای مثبت هستند (شماره های خط کش رو سمت مثبت محور ایکس ها در نظر میگیریم)

2__ چیزی هم که برای دو بردار عمود گفته . بخاطر اینکه که براحتی دو بردار عمود رو میتونید فیثاغورث برید

که اگر به فرمول اصلی برایند (همونی که نوشتین)مراجعه کنید میبینید که در این حالت باید کسینوس تتا رو گذاشت کسینوس 90 درجه همون عمود که صفر است در نتیجه جمله ی 2abcos صفر میشه

این فرمول انقدر جامع و پایه ی مبحث بردار هاست که به هیچ طریقی نمیشه اون رو حذف کرد

در فیزیک کاربردش در مبحث بردار ها ...حتی دینامیک ...حتی سینماتیک و از همه ی اینها مهم تر
دوباره در فصل اول کتاب هندسه ی تحلیلی پیش دانشگاهی اورده شده
اگر پیش هستین باید باهاش برخورد کرده باشید
این پستم نمیدونم سر و تهش چیزی هست یا نه؟اگر زیادی مبهمه بگید که دوباره توضیح بدم

با ذکر پایه ی تحصیلیتون دوباره بگید که چه مفاهیمی از بردار رو مشکل دارید هر چه در توانم باشه توضیح میدم

راستی در فیزیک سال 3 هم مطح میشه اونجا که قبل فصل دو چند صفحه ای در مورده بردار ها و قوانینشون هست

سلام,

اره من پیش دانشگاهی هستم.

با این حساب, این فرمول از فیزیک 2 برداشته شده و فقط به دو حالت بردارهای عمود بر هم و موازی هم, بسنده کرده.

بله همینطوره ولی فکر کنم خواستن این مطلب رو تو فیزیک 2 نگن.

Tabasom.Sweet
01-10-2009, 13:45
با این حساب, این فرمول از فیزیک 2 برداشته شده و فقط به دو حالت بردارهای عمود بر هم و موازی هم, بسنده کرده.

بله همینطوره ولی فکر کنم خواستن این مطلب رو تو فیزیک 2 نگن.

کاملا همینطوره که شما میگین .
پس حالا که پیش هستین میتونید موقع خوندن مباحث بردار فیزیک پایه این فرمول رو هم کنارش بخونید:11:

Tabasom.Sweet
01-10-2009, 13:55
یکی از دوستام موقعی که سال سوم بودیم می گفت من روزی 19 ساعت درس می خونم.من که باور نکردم.ولی معدلش هم همین رو می گفت.معدلش شده بود نوزده و هشتاد وهشت.
الآن هم که اومدم پیش دانشگاهی دیگه نمی بینمش که ببینم چه طور درس می خونه.
ولی رشته تجربی هست و سهمیه شاهد هم داره مطمئنم پزشکی قبول میشه..

راستش منم از این دوستای دو رقمی درس خون (!)داشتم ولی معدل 19.80 نیازی به 19 ساعت درس نداره
من یک مثال عینی میشناسم که برای امتحانای ترم اول فقط 3 هفته خوند
و برای ترم دوم فقط اردیبهشت به بعد و معدلش هم 19و 60 و خورده ای شد....

تو طول سال هم اصلا بخاطر مشکلاتی که داشت مدرسه نبود و غیر حضوری میداد امتحانا رو خونه هم وقت بیشتر از یک تا 2 ساعت نداشت که واسه درساش بذاره...
راستش این موجود :31:خودم بودم فقط مشکلش اینه که با گذشت فقط یک ماه از امتحانات کلمه ای
از کتابهای ادبیات و زبان فارسی و .... یادم نمیومد :27:
خلاصه میخواستم بگم معدل سوم چیزیو نشون نمیده شما معدلت هر چقدر هم که از دوستت کمتر باشه
با احتمال 100 درصد امسال بخوای میتونی با یه رتبه ی خیلی عالی قبول شی...

راستش من فکر میکنم این سبک کتابهای ما ِ هر چند که هی میگن حسابان فلان دروس پایه فلان ولی حقیقتا مشکلی پیش نمیاد واسه پیش ، همه اینا وابستگی مستقیم داره با تلاش ما
و گرنه خب طبیعیه که ادم تو طول 3 سال بخونه برای پیش راحت تره باز برمیگردیم به پیام اخلاقی

امسال که پیش هستی به طور کاااااااااااااااااااااااا ااامل سابقه ی تحصیلیت رو فراموش کن و بخون همین:11:

Tabasom.Sweet
01-10-2009, 14:05
بهترین استفاده از کتابها و کلاس های معمولی 100% نتیجه بهتری از استفاده نکردن از بهترین کتاب ها و کلاس ها میده

این جمله ی دوستمون رو تکرار کردم بحث روحیه دادن نیست واقعا همین طوره
تبصره:

تفاوت سطح کتابها و کلاسهاتون با بقیه ی کتابها و کلاسها رو میتونید با تلاش خودتون از بین ببرید.

online_amin
01-10-2009, 14:50
بچه ها در راستای فراگیری کتاب ریاضی سال اول و همچنین نسبت های مثلثاتی, این جزوه رو تو اینترنت پیدا کردم که کل مبحث سینوس و کسینوس ها رو به طور کامل نوشته:

ظاهرا این پروژه (یا بهتر بگم یه کار عملی) بوده.

امیدوارم استفاده کافی ببرید.

eblisandenzo
01-10-2009, 15:24
راستش منم از این دوستای دو رقمی درس خون (!)داشتم ولی معدل 19.80 نیازی به 19 ساعت درس نداره
من یک مثال عینی میشناسم که برای امتحانای ترم اول فقط 3 هفته خوند
و برای ترم دوم فقط اردیبهشت به بعد و معدلش هم 19و 60 و خورده ای شد....

تو طول سال هم اصلا بخاطر مشکلاتی که داشت مدرسه نبود و غیر حضوری میداد امتحانا رو خونه هم وقت بیشتر از یک تا 2 ساعت نداشت که واسه درساش بذاره...
راستش این موجود :31:خودم بودم فقط مشکلش اینه که با گذشت فقط یک ماه از امتحانات کلمه ای
از کتابهای ادبیات و زبان فارسی و .... یادم نمیومد :27:
خلاصه میخواستم بگم معدل سوم چیزیو نشون نمیده شما معدلت هر چقدر هم که از دوستت کمتر باشه
با احتمال 100 درصد امسال بخوای میتونی با یه رتبه ی خیلی عالی قبول شی...

راستش من فکر میکنم این سبک کتابهای ما ِ هر چند که هی میگن حسابان فلان دروس پایه فلان ولی حقیقتا مشکلی پیش نمیاد واسه پیش ، همه اینا وابستگی مستقیم داره با تلاش ما
و گرنه خب طبیعیه که ادم تو طول 3 سال بخونه برای پیش راحت تره باز برمیگردیم به پیام اخلاقی

امسال که پیش هستی به طور کاااااااااااااااااااااااا ااامل سابقه ی تحصیلیت رو فراموش کن و بخون همین:11:

شما دانشجو هستی ؟
اگه آره رتبت رو هم بگو لطفا

Tabasom.Sweet
01-10-2009, 16:21
شما دانشجو هستی ؟
اگه آره رتبت رو هم بگو لطفا

دانشجو ؟! بله خب:5:این مای دیریمز:31:
نه بابا ،پیش دانشگاهیم رشته ی ریاضی ،سال اول

شکوفـه
01-10-2009, 16:22
به نظرتون من اگه 2 تا آزمون قلمچی و گزینه 2 رو برم خوبه؟؟؟؟؟

mohammadbooter
01-10-2009, 18:25
سلام دوستان من امسال پیش دانشگاهی هستم دوستان شاید راهنمایی شما تاثیر زبادی داشته بنا بر این خواهشن برادرانه کمک کنید

الان دارم میرم پیش دانش گاهی مطهری . می خوام سال دیگه فقط کنکور زبان های خارجی شرکت کنم

حالا به نظر شما چیب کار باید بکنم ؟؟؟ به نظر شما برم یه پیش دانشگاهی بزرگسالان که نمره بهم بدن بعد برم کلاس کنکور فقط درس های مورد نظر رو بخونم یا اینکه مدرسه برم و بعد ظهر ها دروس روئ بخونم که در این صورت دروس پیش دانشگاهی برام دردسر میشه و نمره پیش دانشگاهی رو نمیدونم باید چی کار کنم در ضمن اگر در همینجا ادامه بدم مشاورش و ... به درد من نمیخوره چون فقز تجربی و ریاضی و انسانی داره نه مخصوص رشته

زبان

خالا به نظر شما برم یه مدرسه بزرگسال که نمره بدن مدرکش رو بگیرم و برم فقط کلاس کنکور و تست برای کنکور زبان آماده کنم خودم رو ؟؟؟

دوستنا اگه نظریه خارج از این دارید بگید

در ضمن اگه کسی میدونه کتاب هایی واسه زبان نخصصی کنکور چی باید بخونم بگه که وقت رو از دست ندم

دوستنا خواهشن زود تر جواب بدید که شنبه باید تائیین تکلیف کنم

نظرات هودتون رو بگید ببینم چی کار باید بکنم

timsar jackson
01-10-2009, 18:29
به نظرتون من اگه 2 تا آزمون قلمچی و گزینه 2 رو برم خوبه؟؟؟؟؟ نه فقط یکیشو انتخاب کن و با برنامه ی اون پیش برو .اونجوری به هیچ کدوم نمیرسی...

eblisandenzo
01-10-2009, 19:21
نه فقط یکیشو انتخاب کن و با برنامه ی اون پیش برو .اونجوری به هیچ کدوم نمیرسی...

منم با پیمان موافقم

mohamad_reza72
01-10-2009, 20:09
چرا اینجا کسی نمیگه روزی چقد درس میخونه بگید بابا خیلی برا بچه های دیگه موثره!
خودم روزی 3 ساعت

pedramch
01-10-2009, 20:12
من .با روزی 8 ساعت شروع کرده بودم تابستون ولی آخراش رسیده بود به 4.
اما الان خوب دارم میخونم..
نرمال روزی 7 ساعت + کلاس ها

ممنون/:5:

acetaminophen
01-10-2009, 20:26
حذفیات کنکور کی اعلام میشه؟
اگه شده لینک بدید

behnam_roli
01-10-2009, 21:53

به هیچ وجه توصیه نمیشه

بد جوری قاطی میشن

خودم روزی 3 ساعت

منم همین 3 ساعت حدودا امروز 1 ساعت!!

حذفیات کنکور کی اعلام میشه؟
اگه شده لینک بدید

نشده ولی باید کم کم اعلام کنن...

behnam_roli
01-10-2009, 22:05
من میخواستم آزمون فردا رو نیام ولی وقتی به پشتیبانم گفتم کم مونده بود مورد ضرب و شتم قرار بگیرم!!

99% کارنامه نمیزارم آخه هیچی بلد نیستم

میخوام 3-4 تا درس بیشتر نزنم!

راستی امروز گواهینامه گرفتم با اقتدار: دی

الان خوشحالم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

eblisandenzo
01-10-2009, 22:18
سلام دوستان من امسال پیش دانشگاهی هستم دوستان شاید راهنمایی شما تاثیر زبادی داشته بنا بر این خواهشن برادرانه کمک کنید

الان دارم میرم پیش دانش گاهی مطهری . می خوام سال دیگه فقط کنکور زبان های خارجی شرکت کنم

حالا به نظر شما چیب کار باید بکنم ؟؟؟ به نظر شما برم یه پیش دانشگاهی بزرگسالان که نمره بهم بدن بعد برم کلاس کنکور فقط درس های مورد نظر رو بخونم یا اینکه مدرسه برم و بعد ظهر ها دروس روئ بخونم که در این صورت دروس پیش دانشگاهی برام دردسر میشه و نمره پیش دانشگاهی رو نمیدونم باید چی کار کنم در ضمن اگر در همینجا ادامه بدم مشاورش و ... به درد من نمیخوره چون فقز تجربی و ریاضی و انسانی داره نه مخصوص رشته

زبان

خالا به نظر شما برم یه مدرسه بزرگسال که نمره بدن مدرکش رو بگیرم و برم فقط کلاس کنکور و تست برای کنکور زبان آماده کنم خودم رو ؟؟؟

دوستنا اگه نظریه خارج از این دارید بگید

در ضمن اگه کسی میدونه کتاب هایی واسه زبان نخصصی کنکور چی باید بخونم بگه که وقت رو از دست ندم

دوستنا خواهشن زود تر جواب بدید که شنبه باید تائیین تکلیف کنم

نظرات هودتون رو بگید ببینم چی کار باید بکنم

سلام دوست عزیز به نظر من یه جا پول بده که فقط مدرک پیش رو بگیری . من هم پارسال همین کارو کردم . من چون کلاس کنکور میرفتم پیش رو همین کار کردم تا وقتم آزادتر بشه . در مورد منابع زبان هم اطلاعی ندارم .

من میخواستم آزمون فردا رو نیام ولی وقتی به پشتیبانم گفتم کم مونده بود مورد ضرب و شتم قرار بگیرم!!

الان خوشحالم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مبارک باشه داداش . راستی چند روزه اومد ؟
من 26 شهریور قبول شدم . به نظرت تا کی میاد . آخه خیلی احتیاج دارم

خودم روزی 3 ساعت

منم امروز 5ساعت خوندم

behnam_roli
01-10-2009, 22:39
مبارک باشه داداش . راستی چند روزه اومد ؟
من 26 شهریور قبول شدم . به نظرت تا کی میاد . آخه خیلی احتیاج دارم

خیلی ممنون:11:

پس شما پیشکسوتی چون من تازه امروز شهری رو قبول شدم! هنوز مونده تا بیاد

swamp
01-10-2009, 22:46

مبارکت باشه ایشالله بعد از اعلام نتیجه کنکور هم اینجوری شاد باشی
من که به پشتیبانم گفتم فردا نمیام گفت چرا ؟ گفتم اگه خراب کنم روحیه ام بهم میریزه :31: اونم قبول کرد
ایشالله برای 24ام میخونم و با قدرت حضور به هم میرسانیم

Tabasom.Sweet
01-10-2009, 23:45
از 7 تا 10 ساعت متغیره

البته من مدرسه نمیرم ...

فلاکت و بدبختی دارم دوستان خواهشن کمک کنید کنکور
سلام راستشو بخوای من اطلاعاتی در مورده رشته ی زبان دارم ولی چیزی که به ذهنم میرسه اینه

شما بخاطر سِنّت که هم اکنون دانش اموز پیش هستی نمیتونی در مدرسه ی بزرگسال شرکت کنی

اگر بخوای مدرسه نری میتونی دانش اموز ازاد باشی و غیر حضوری امتحان بدی ولی از مدرسه ی بزرگسال خبری نیست

امتحان های غیر حضوری ها رو هم اموزش پرورش میگیره تازه اگر اون طرحشون تصویب شه واسه اینکه چند تا درس نهایی شه که دیگه هیچی...

شما اگر نخوای دروس پایه بخونی که پیش دانشگاهی وقتی ازت نمیگیره دروس هم سادس... مطمئن باش

پیش دانشگاهیت رو در همون کلاس های اصلی بقیه ی دروس رو هم خونه با کتاب و ... دنبال میکنی

نظر منه ها اصلا معلوم نیست درست باشه
موفق باشی

skhammari
01-10-2009, 23:52

منم گفتم نمیام گفت باید بیای تا با محیط آزمون آشنا شی !
هیچی هم بلد نیستم !

behnam_roli
02-10-2009, 00:09
مبارکت باشه ایشالله بعد از اعلام نتیجه کنکور هم اینجوری شاد باشی
من که به پشتیبانم گفتم فردا نمیام گفت چرا ؟ گفتم اگه خراب کنم روحیه ام بهم میریزه :31: اونم قبول کرد
ایشالله برای 24ام میخونم و با قدرت حضور به هم میرسانیم

هیچی هم بلد نیستم !

عجب پشتیبان های مهربونی!!

پشتیبان من که کلا دعوا داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظر خیلی آدم گیریه البته اگه همینجوری گیر بده خوبه

Tabasom.Sweet
02-10-2009, 01:24
عجب پشتیبان های مهربونی!!

پشتیبان من که کلا دعوا داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظر خیلی آدم گیریه البته اگه همینجوری گیر بده خوبه

من که اینجا از قلم چی و دار ودستش خبری نیست ولی دوستاییم که کانونی بودن

و کنکور دادن توصیشون یه کانونی ها این بود که سعی کنید حتما به همه ی ازمونها برسین و هیچ کدوم رو از دست ندین
اگر نخونده برین بدین خدایی نکرده دفعه ی دیگه هم یه درصدی رو پایین بزنین یه جورایی براتون عادی شده
اگر هم هی به هوای خوندن نرین دیگه اون اخرا که همه مشاورها بچه ها رو با یقه کف زمین :27:میکشن میبرن
باز یه جورایی نرفتن براتون عادی میشه و ... یوهو عقب میمونین از قافله

حالا که با یکی دو بار چیزی نمیشه ، ولی از این به بعد با خودتون عهد کنید که هیچ ازمونی رو غیبت نکنید و
و برای هر ازمون هم عهد کنید که از دفعه ی بعد بیشتر تلاش کنید تا سر امتحان بیشتر از خودتون راضی باشین

ایشالا که همتون موفق میشین

من هم ازمون جامع میخوام :((

timsar jackson
02-10-2009, 02:49

من که به پشتیبانم گفتم فردا نمیام گفت چرا ؟ گفتم اگه خراب کنم روحیه ام بهم میریزه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اونم قبول کرد

پشتیبان من که اصلا به من زنگ هم نزد...باز خوبه به شما زنگ میزنن...

eblisandenzo
02-10-2009, 10:44
میبینم که هیچکس نیست و همه رفتن مثل بچه خوب آزمون بدن
آفریییییییییییییییییییییی ییییییییییین:20::20::20:

AEZ_Best
02-10-2009, 11:43
عزیزان بهونه نیارین همه کارنومه بزارین جوگیر شیم!!!!

هر ک ه کارنومه نزاره بدون اخطار قبلی بن میشه.

.:HAMED:.
02-10-2009, 11:55
دوستان اگه مایل باشین یه نوع دیگه شو من عرض کنم خدمتتون:
من الان کنکور 88 دادم و از آزاد رشته عمران سازه قبول شدم.از اونجایی که تو دانشگاه ترم اول خیلی سطح پائین(مثل اول دبیرستان) درس میدن، میخوام که همه چی رو دوباره بخونم ایندفعه منطبق بر دروس دانشگاه که همون تکرار 3 سال دبیرستان هستش ، تا سال دیگه باز کنکور بدم و از سراسری قبول شم(ایشالله)
در این صورت اون درسهایی که پاس کردم رو (از دانشگاه آزاد) با دروس دانشگاهی که میخوام بخونم تطبیق میدن و این سالی که تو دانشگاه آزاد خوندم به هدر نمیره.
البته باید از رشته ای که تو دانشگاه آزاد میخونم قبول بشم تا تطبیق داده بشه
پاینده و موفق باشید.
خیلی هم نگران نباشید با یه خورده تلاش بیشتر همه قبولند

skhammari
02-10-2009, 13:17
منم بالاخره رفتم دادم . کارنامه اگه شد میزارم تا بقیه روحیه بگیرن :31:
انشالله از فردا دیگه برای 24 برنامه میریزم . راستی به ما امروز مجله آزمون ندادن !
هیچی هم بلد نبودم از ساعت 8 تا 9 داشتم سوالارو نگاه مکردم بعدش هم تا ساعت 11 داشتم رو صندلیم خواب میدم :31: . آزمون 3 ساعته که هیچی بلدم نباشی عذاب آوره :41:

skhammari
02-10-2009, 13:19
پشتیبان من که اصلا به من زنگ هم نزد...باز خوبه به شما زنگ میزنن...

گویا به هیچکی زنگ نزده ! چون به خواهر زادمم که اونجاست زنگ نزده ! عجیبه برو پیگیری کن اینجوری که نمیشه !
من اگه اونجا بودم میدونستم باهاشون چیکار کنم !

شکوفـه
02-10-2009, 13:20
میگم میشه کسی لطف کنه مباحث اولین آزمون آذر رو واسم بزاره ؟:(

P30QUEEN
02-10-2009, 13:22
آزمون بعدی قلمچی واسه سوما کیه؟!
من که پشتیبانم بهم نمیزنگه اصلا:دی

elendil
02-10-2009, 13:23
من با اینکه هیچی نخونده بودم ولی به کل پیش به غیر از سری و اون تکانه توی فیزیک پاسخ ندادم سوم دوم هم که تقریبا اوایل درس هستم ولی با اینکه هیچی نخونده بودم راضی هستم فک کنم این سری روحیه بگیرم برا آزمون بعدی خیلی بهتر بشم

پ.ن : به دنباله های دیف پاسخ دادم اشتباهی نوشته بودم که پاسخ ندادم :دی :دی

P30QUEEN
02-10-2009, 13:26
این آزمون هم چون جمع بندی سال پیش بود شرکت نکردم!
به نظر شما طبق برنامه ریزی گاج پیش برم یا قلم؟!
تاک تیک بخرم یا دفتر برنامه ریزی قلمچی؟!!

elhameli
02-10-2009, 13:32
سلام
بچه ها شما ها کد دارین ؟
چه جوری باید کارنامه رو گرفت ؟

new life
02-10-2009, 13:33
این پشیبان منم زنگ زد گفت برای چی غیبت کردی دفعه ی اخرت باشه تازه گفت بیا تعهد بده دیگه غیبت نمیکنی:4:
کلا خیلی شاده!

شکوفـه
02-10-2009, 13:36
سلام
بچه ها شما ها کد دارین ؟

مگه شمارنده نداری ؟ بهت کارت نداده؟
شمارنده + شماره شناسنامه میتونی کارنامه بگیری

eblisandenzo
02-10-2009, 13:38

منظورت قلم چی هستش ؟
مگه برنامش رو نداری ؟

به من هم زنگ نزد.
هر کاری می کنم سایت کانون نمی یاد.
.

گویا به هیچکی زنگ نزده ! چون به خواهر زادمم که اونجاست زنگ نزده ! عجیبه برو پیگیری کن اینجوری که نمیشه !
!

پشتیبان من که اصلا به من زنگ هم نزد...

:18: نه
از کی باید بگیرم ؟
پشتیبان هیچی به من نگفت :41:

خدمات طلایی قلم چی

elhameli
02-10-2009, 13:39
مگه شمارنده نداری ؟ بهت کارت نداده؟
شمارنده + شماره شناسنامه میتونی کارنامه بگیری

از کی باید بگیرم ؟
به نظرتون بهش زنگ بزنم ؟
من تازه ثبت نام کردم:13:

skhammari
02-10-2009, 13:53
به من هم زنگ نزد.
هر کاری می کنم سایت کانون نمی یاد.
می خوام قبل از خواب کارنامم رو بگیرم.بعد از خواب برنامه ریزی کنم واسه آزمون بعد.
آره سایتش واسه منم نمیاد ، فکر کنم کلا ظهرای آزمون اینجوری بشه سایتش .

سلام
بچه ها شما ها کد دارین ؟
روی کارتت کد داوطلبیت هست ، میتونی با اون همونطور که شکوفه خانم گفت وارد بشی .

این پشیبان منم زنگ زد گفت برای چی غیبت کردی دفعه ی اخرت باشه تازه گفت بیا تعهد بده دیگه غیبت نمیکنی:4:
کلا خیلی شاده!
آره از منم تعهد گرفتن ، یه فرمو امضا کردم .

از کی باید بگیرم ؟
به نظرتون بهش زنگ بزنم ؟

امروز آزمون دادی که کارنامرو میخوای ببینی ؟ تو حوزه ی ما که بدون کارت راه نمیدادن !

شکوفـه
02-10-2009, 14:01
از کی باید بگیرم ؟
به نظرتون بهش زنگ بزنم ؟

کی ثبت نام کردی عزیزم؟

اگه ازمون دادی که باید قبلش پشتیبان بهت میداد کارتو! زنگ بزن به پشتیبانت یا برو اونجا ...کارنامه ت که حتما دست پشتیبانته

eblisandenzo
02-10-2009, 14:08

شکوفه خانوم شما سوال پرسیدین . منم خواستم راهنمایی کنم . اما شما جواب ندادین . فکر کنم مساله حل شد درسته ؟

شکوفـه
02-10-2009, 14:11
شکوفه خانوم شما سوال پرسیدین . منم خواستم راهنمایی کنم . اما شما جواب ندادین . فکر کنم مساله حل شد درسته ؟

ببخشید شما چیی پرسیدین؟؟

کدوم مشکلم؟

اگه منظورتون برنامه هست که گفتم بله احتیاج دارم ممنون میشم اگه کسی این لطفو کنه:40:

elhameli
02-10-2009, 14:15
کی ثبت نام کردی عزیزم؟

اگه ازمون دادی که باید قبلش پشتیبان بهت میداد کارتو! زنگ بزن به پشتیبانت یا برو اونجا ...کارنامه ت که حتما دست پشتیبانته

شنبه:31:
زنگ زدم گفت 5 زنگ بزن برات بخونم:20:
بچه ها این شمارنده رو سرهر آزمون باید یادداشت کنم ؟

شکوفـه
02-10-2009, 14:18
یعنی چی یادداشت کنی؟
: )

eblisandenzo
02-10-2009, 14:24
ببخشید شما چیی پرسیدین؟؟

کدوم مشکلم؟

اگه منظورتون برنامه هست که گفتم بله احتیاج دارم ممنون میشم اگه کسی این لطفو کنه:40:

من پرسیدم منظورت قلم چی هست یا گزینه 2 . آخه شما پرسیه بودی که جفتشو ثبت نام کنی یا نه .
اگه گزینه 2 میخوای که بزارم اگه قلم چی که دیگه من شرمندم !:11:

شکوفـه
02-10-2009, 14:26
من پرسیدم منظورت قلم چی هست یا گزینه 2 . آخه شما پرسیه بودی که جفتشو ثبت نام کنی یا نه .
اگه گزینه 2 میخوای که بزارم اگه قلم چی که دیگه من شرمندم !:11:

اها ببخشید من ندیدم

خب تصمیمم همون قلمچیه

خواهش می کنم :20:

eblisandenzo
02-10-2009, 14:31
چه جالب تمام انجمن ها تقریبا خالی شده
مثل اینکه همه رفتن سراغ فوتبال .

من هم میرم پای فوتبال

به امید برد استقلال

به جون هر چی مرده ، (پیروزی) 6تایی برمیگرده

بای تا های

skhammari
02-10-2009, 14:52
سلام
بچه ها هرچی تو سایت برای کارنامه میزنم میگه شمارنده نادرست است !
همون کد داوطلبی رو کارتم رو میزنم اینو میگه ! مگه شمارنده همین نیست ؟

soheiltaker
02-10-2009, 14:58
از پست برگه ثبت نام ميگيري همون قبض ! بعد مياي نت و ميثبتي!!

اینکه واسه یکی مثل من که پیش هم میرم، چند ساعت در روز خوبه که بخونم؟
حداقل 8

حالا به نظرتون چه نوع برنامه ای خوبه روزانه،هفتگی یاماهانه ؟؟؟
به نظر من بايد يه برنامه بلند مدت باشته باشي و لي در كنارش برنامه 2 هفتگي خيلي خوبه!! (( مثلا برنامه كانونو داشته باشيو طبق اون برنامه بريزي!))

مثلا عربی من مبتکران ایاد فیلی دارم از صفر شروع میکنه و منصوبات رو توضیح میده و بعد .
منم سال اول اياد داشتم!
يه نكته رو بگم! دوستان شما براي كنكور درس ميخونين نه راي آزمون ، پس شما بايد خودتونو براي كنكور 89 آماده كنين و نگران آزمونا نباشين!
اگه از روي اياد ميخوني ، از همون اول شروع كن به خوندن ،‌ولي يه جوري برنامه بريز كه تا آخر بهمن يا تا عيد تمومش كني ، نگران كانون هم نباش ، عربي ارزش داره اگه عميق بخوني
بعد عيد هم با آزمونا پيش برو ، كه برنامش بيشتر دوره كردنه و شروع كن تست زدن و مرور ....

اصلا هست همچین کتابی؟
فقط آرایه.
كلك رو بگير ،‌حرف نداره!

اگه کسی میتونه به ماهم راه حل بده
خوب شما بيا برنامتو عوض كن!
مثلا اگه قرار بوده امروز اينا رو بخوني و هر كدومو 1 ساعت : ادب ،‌ گسسته ،‌ عربي ، فيزيك3 ،‌ رياضي پايه و ديني
بيا مثلا امروز 3تا شو بخون با وقت بيشتر مثلا 2 ساعت اينجوري كتاب كمتري ميبري و بازده بيشتري داره ...

اصلا خوب نيست! اصلا!
چون برنامشون هم به هم نميخونه ،‌اصلا توصيه نميشه
شما يكي رو برو و روي يكيش تمركز كن ... كانون خيلي بهتره ...

elhameli
02-10-2009, 15:05
یعنی چی یادداشت کنی؟
: )

یعنی نداره !!!!!!!
منظورم اینه که هر جمعه که میرم سر آزمون کد شمارنده رو از بالای پاسخنامه باید بنویسم؟ یا لازم نیست ؟
به من که هنوز کارت ندادن:13:

:31:

timsar jackson
02-10-2009, 15:06
من اگه اونجا بودم میدونستم باهاشون چیکار کنم ! این شهر چیش درسته که بخواد این درست باشه....

واسه آزمون 24 قبلش خودم باید برم اونجا یه گرد و خاکی راه بندازم:21:

این پشیبان منم زنگ زد گفت برای چی غیبت کردی دفعه ی اخرت باشه تازه گفت بیا تعهد بده دیگه غیبت نمیکنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره از منم تعهد گرفتن ، یه فرمو امضا کردم .

خب مثلا به تعهد عمل نکنی چیکار میکنن؟ میبرن زندان؟:46:

mehdi_7070
02-10-2009, 15:11
شنبه:31:
زنگ زدم گفت 5 زنگ بزن برات بخونم:20:
بچه ها این شمارنده رو سرهر آزمون باید یادداشت کنم ؟

شمارنده یه عدد 9 رقمی هست که به شما اختصاص داده می‌شه و تا زمانی که در کانون باشید همین شمارنده براتون ثابت می‌مونه. دو رقم اول سال ورود شما به کانون هست. مثلا کسانی که شمارنده‌ی اون‌ها با 85 شروع می‌شه یعنی از سال 85 در آزمون‌ها شرکت می‌کردند و تا زمانی که شرکت کنند همین شمارنده را دارند. (در صورت وقفه‌ی یک‌ساله شمارنده‌ی جدید دریافت می‌کنید)

شمارنده در قسمت بالای پاسخ‌برگ و کارنامه هم موجود هست.

سلام
بچه ها هرچی تو سایت برای کارنامه میزنم میگه شمارنده نادرست است !
همون کد داوطلبی رو کارتم رو میزنم اینو میگه ! مگه شمارنده همین نیست ؟
شماره شناسنامه‌ی درج شده روی کارت هم چک کنید شاید اشتباه وارد شده باشه.

یعنی نداره !!!!!!!
منظورم اینه که هر جمعه که میرم سر آزمون کد شمارنده رو از بالای پاسخنامه باید بنویسم؟ یا لازم نیست ؟
به من که هنوز کارت ندادن:13:

:31:
یه بار یادداشت کن کافیه (شمارنده ثابت هست)

خب مثلا به تعهد عمل نکنی چیکار میکنن؟ میبرن زندان؟:46:
به نفع خودتون هست که غیبت نداشته باشید. شاید الان یه خورده غیرمنطقی به نظر بیاد. 12-10 تا آزمون که شرکت کردید خودتون می‌فهمید:46:

Tabasom.Sweet
02-10-2009, 15:14
نه ظاهرا حذفشون میکنن
البته دوستم میگفت باز هم یه فرصتی میدن ولی اگه طرف باز تکرار کنه دیگه کارتشو ازش میگیرن

soheiltaker
02-10-2009, 15:17
راستي دوستان چندتا نكته رو يادآوري كنم همين اول كار البته ميدونم همتون ميدونين!!
ولي الان كه شما و اين جو اينجا رو ميبينم ياد خودم ميوفتم پارسال همين موقع ها!!
1- براي كنكور درس بخونين نه آزمونهاي كانون يا هر جاي ديگه!!
هدفتون كنكور باشه ،‌ميدونين چرا؟؟ دليلشو هم تو نكته بعدي ميگم!!
2- شب آزموني نباشين !! من سال اول اينجوري بودم!! مباحث آزمونو نزارين براي 2 يا 3 روز مونده به آزمون ....
چون اينجوري نتيجه كاذب ميگيرين!‌ يعني چي؟؟ ميگم براتون!
مثلا من پارسال يادمه فيزيك 3 داشتيم من هيچي نخونده بودم ، چهارشنبه و پنج شنبه هر چي تونستم خوندم و خلاصه نوشتم!
توي آزمون 90 زدم ولي درست يه هفته بعدش هيچي بلد نبودم ، هيچي ...
يكي از دليل هاي نكته 1 همين بود!
3- عجله اي نخونين ، كه مثلا بگين من جمعه آزمون دارم بايد بايد هر جور شده اين مبحثو تموم كنم !! مثلا اگه نصفشم خوندين ايرادي نداره ولي كامل بخونين ، خوشبختانه برنامه كانون جوري تنظيم ميشه كه جا براي جبران زياده!!
4-خلاصه نويسي خيلي خيلي واجب و مهمه .... من اگه تونستم چندتا عكس از خلاصه هام ميزارم!! البته خودتون همهگي استادين .... من همين الان هم دارم از خلاصه هام استفاده ميكنم!
تاثيرشو توي عيد و خرداد ميبينين!!
5- نگران تراز كانون هم نباشين ، شما هدفتون كنكوره ! به خاطر تراز و رتبتون خودتونو نبازين ....اگه يه وقت ترازتون پايين شد ... اصلا مهم نيست ...
من اگه سال اول به خاطر اين تراز بيخود خودمو و روحيمو نميباختم يه سال زودتر به دانشگاه رسيده بودم!!
6- به مسايل كتاب خيلي توجه كنين ، كانون و كنكور روي مسايل كتاب خيلي مانور ميده!!
7- به تست هاي كنكور سالهاي قبل هم توجه كنين ، من خودم تستهاي 87 رو بررسي كردم ، پستشم پيدا ميكنم و براتون ميزارم ،‌هنوزم باورم نشده ، 60 درصد تستهاي اختصاصي خيلي شبيه تستهاي آزاد و سراسري سالهاي قبل و حتي خيلي دور بوده ....
==================
ديگه خيلي سرتونو درد نيارم ، بازم هست اگه يادم اومد بهتون ميگم ،‌ اينا همه چيزهايي كه خودم تجربه كردم ....
راستي ، ميدونم جاش اينجا نيست ولي ميگم!! چون ميدونم اين روزا خيلي اينجا مياين!!
كتاب تست براي ادبيات : انديشه فايق ،‌جلد بنفشي داره ، خيلي عاااااااليه ، حتما بگيرين ، توي تست كتاب روي دست اين نيومده ....

skhammari
02-10-2009, 16:00
شمارنده یه عدد 9 رقمی هست که به شما اختصاص داده می‌شه و تا زمانی که در کانون باشید همین شمارنده براتون ثابت می‌مونه. دو رقم اول سال ورود شما به کانون هست. مثلا کسانی که شمارنده‌ی اون‌ها با 85 شروع می‌شه یعنی از سال 85 در آزمون‌ها شرکت می‌کردند و تا زمانی که شرکت کنند همین شمارنده را دارند. (در صورت وقفه‌ی یک‌ساله شمارنده‌ی جدید دریافت می‌کنید)

شمارنده در قسمت بالای پاسخ‌برگ و کارنامه هم موجود هست.

شماره شناسنامه‌ی درج شده روی کارت هم چک کنید شاید اشتباه وارد شده باشه.

رو کارت من اصلا شماره شناسنامم نیست . فقط یه کد داوطلبی 9 رقمی هست که هرچی میزنم کار نمیکنه .:10:
کسی تونسته کارنامشو بگیره ؟

farzaneh*f
02-10-2009, 16:10
رو کارت من اصلا شماره شناسنامم نیست . فقط یه کد داوطلبی 9 رقمی هست که هرچی میزنم کار نمیکنه .:10:
کسی تونسته کارنامشو بگیره ؟

آره من همين الان كارناممو گرفتم:19:...مي دونستم اين آزمون گند مي زنم ولي اصلا تصور نمي كردم كه عمق فاجعه چقدر مي تونه باشه :18::41:...

شکوفـه
02-10-2009, 16:14
نه ...من خودم پارسال کانون بودم بهم گفت اگه بیشتر از 2 بار غیبت کنی دیگه نمیزارم بیای و ... ولی من 5 تا آزمونم نرفتم هیچ کاری هم نکرد تا روز اخرم زنگ میزد برای ازمونا....

من همچنان منتظرم :(

farzaneh*f
02-10-2009, 16:17
نه ...من خودم پارسال کانون بودم بهم گفت اگه بیشتر از 2 بار غیبت کنی دیگه نمیزارم بیای و ... ولی من 5 تا آزمونم نرفتم هیچ کاری هم نکرد تا روز اخرم زنگ میزد برای ازمونا....

من همچنان منتظرم :(

آره بابا الكي مي گن (البته اگه بورسيه باشين وضع فرق مي كنه) ولي به قول دوستامون به نفع خودمونه كه غايب نشيم :20: چون هم از برنامه عقب ميافتيم هم از خواب شيرين! صبح محروم مي شيم، آدم وقتي مي ره آرمون حداقل مي دونه كه قرار نيست با صداي زنگ تلفن پشتيبان از خواب بپره:31:

moraddad
02-10-2009, 16:42
آره من همين الان كارناممو گرفتم:19:...مي دونستم اين آزمون گند مي زنم ولي اصلا تصور نمي كردم كه عمق فاجعه چقدر مي تونه باشه :18::41:...
کارنامه....:25:
من خیلی وقت کم اوردم...تا حالا اینجوری نشده بود...
وقتی گفت 10 دقیقه مونده فیزیک 3 و هندسه 2 رو هنوز شروع نکرده بودم!
شروع کردم فیزیک زدم ، دیدم مراقبه داره میاد جمع میکنه!
تا اومد بالا سرم گفتم جوجو رو نیگا!:31:
تا برگشت جوجو رو نیگا کنه یه دونه هندسه زدم!
ایشالا آزمون بعدی...

(فوتبال با سیاست نمیخوایم نمیخوایم!)

mohamad_reza72
02-10-2009, 16:50
ویییییییییییرایشششششش

mohamad_reza72
02-10-2009, 16:52
600 تا رشد تراز
تازه شد 5200
تا 6800 راه داره :)

mohamad_reza72
02-10-2009, 16:53
ویییییییییییرایشششششش

saeed_h1369
02-10-2009, 16:57
بچه ها کارنامتونو بزارید من هر چی بتونم کمکتون میکنم اما سطحتونو نمیدونم بقیه هم بزارید زودتر

mohamad_reza72
02-10-2009, 17:22
عربى 3 67
زبان انگليسى3 87
زبان‌ ‌پيش‌دانشگاهى
زبان انگليسى 2 90
حسابان 23
جبر و احتمال 7
هندسه 2 0
ديفرانسيل و انتگرال
رياضى 2 20
هندسه‌ى تحليلى
هندسه 1 37
رياضيات گسسته
آمار و مدل‌سازى 20
فيزيك 3 28
فيزيك پيش‌دانشگاهى
فيزيك 2 27
شيمى 3 23
شيمى پيش‌دانشگاهى
شيمى 2 13
تعداد شركت كننده تا زمان صدور كارنامه : 30067 نفر
كل تراز كل
5186

زیاد نخوندم میگم که تا 6800 راه داره

MORINIO
02-10-2009, 19:13
من که امروز نرفتم آزمون ولی درست سر ساعت 3 (وسط فوتبال!) زنگ زده میگی واسه چی امروز نیومدی؟!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم که درجه استرسم روی 1200 بود اعصابم خورد شد خواستم یه چیزی بهش بگم بعد گفتم بیخیال الان یه چیزی بهش بگم ناراحت بشه تا آخر آزمونا بیچارم میکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خلاصه بهش گفتم حالم خوش نبود(واقعا هم حالم خوب نبود) اونم دیگه پی گیر ماجرا نشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خلاصه همه چی به خیر و خوشی تموم شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فوتبال با سیاست نمیخوایم نمیخوایم ... یا حسین میر حسین

GodFatherAmin
02-10-2009, 19:28
متاسفانه تیمسار جکسون بن شده.

pedramch
02-10-2009, 19:35
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون/:5:

frnsh
02-10-2009, 19:40
این فرمول همون قانون کسینوس هاست که توی تحلیلی ( فکر کنم هست ) ولی معلما اکثراَ توی فیزیک 2 بردار یا توی هندسه پایه درس میدن .

به ما که درس ندادن! :41:

اولا خیلی تایید میشه که برای بچه ها موثره. :11:
من واسه درسهای مدرسه م (درس هر روز همان روز+درس فردا) تا الان روزی 2 یا 3 ساعت وقت گذاشتم.
واسه درسهای توی برنامه م روزایی که میرم مدرسه، بین 2 تا 3 ساعت میخونم. روزایی که تعطیلم، بین 4 تا 6 ساعت میخونم.

من اگه تونستم چندتا عكس از خلاصه هام ميزارم!!

ممنونم میشیم بذارین :11:

راستی من یه مشکل جدید یافتم! وقتی دارم درس میخونم، آهنگهایی که گوش کردم، همینطور میان تو ذهنم. به زور میخوام تمومشون کنم اما باز یکی دیگه شروع میشه! خیلی موقعها میتونم از بین ببرمش، اما بعضی موقعها نمیشه. چه کنم؟

azimzade
02-10-2009, 19:55
راستی من یه مشکل جدید یافتم! وقتی دارم درس میخونم، آهنگهایی که گوش کردم، همینطور میان تو ذهنم. به زور میخوام تمومشون کنم اما باز یکی دیگه شروع میشه! خیلی موقعها میتونم از بین ببرمش، اما بعضی موقعها نمیشه. چه کنم؟
تنها راهش اینه که آهنگ گوش نکنی(خودم تجربه کردم):20:

GodFatherAmin
02-10-2009, 20:03
3 سال پیش که من آزمون می دادم شرکت کننده های کانون 60 هزار تا بود الان شده 30 هزار تا؟!
البته یه آزمون تو این آزمونا یکی از بچه ها کارنامشو گرفته بود زده بود از مثلا 60 هزار تا شرکت کننده شده 62 هزار و مین طرف:31:
اگه بتونم پیدا کنم حتما براتون میزارم.

Tabasom.Sweet
02-10-2009, 20:16

اره دیدم،واسه ی چی اخه؟؟؟؟:41:

GodFatherAmin
02-10-2009, 20:42
اره دیدم،واسه ی چی اخه؟؟؟؟:41:
بخاطر حرفی که تو این تاپیک زده:

t.sunami
02-10-2009, 21:03
سلام من این آزمون 7500 آوردم.همه درصدام 90 بود فقط زبانم 60 بود دیگه تا اخرشو بخون...
پشتیبانم کف و خون قاطی کرده بود میگفت تو مجله عکستو میزنن.کلی کیفور شدیم....
در ضمن دوستانی که مارو تحریم میکنن و جواب سوالا و درخواستای مارو نمیدن در واقع خودشونو تحریم میکنن.:31:(قابل توجه godfatherکه دیگه مارو ادم حساب نمیکنن)
درضمن بچه ها امروز بریده بودم احساس فرسودگی درسی بهم دست داده
فردا هم تحلیلی داریم هیچی هم حالیم نیست

ولی بازم مشکلمو میگم.من 3تا کتاب رمزینه -اندیشه سازان -مبتکران(مولفاشون با اندیشه سازان یکی بودن مطالب تقریبا 70%متفاوته) موندم کدومو بخونم از طرفی رمزینه رو نمیفهمم.چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

t.sunami
02-10-2009, 21:05
یه تاپیک بود که توش فایل های پی دی اف کمک درسی بود ادرسش چی بود؟؟؟اگه میشه بگین

B L A S T E R
02-10-2009, 21:13
سلام !
سایت فروش کتاب معرفی کنید !
مرسی!

Mohammad gh sh
02-10-2009, 21:17
من اموزشگاههای کنکور در تهران خبر ندارم ولی اگر کسی شماره یا ادرس معلم یا اموزشگاههی در شیراز رو بخواد من در خدمتم.
من فکر میکنم که اگر کسی واسه کاری که میکنه هدف داشته باشه و به هدف فکر کنه تو کارش موفق و اگر کسایی میبینن که صبح نمیتونن زود بلندشن یا از درس خوندن فرارین یا هر کاری میکنن ولی در اخر دل به درس نمیدن مشکل از بی هدفی و من میخوام به شما توصیه کنم رشته یا دانشگاه خاصی رو هدف قرار بدین و موقع بی حوصلگی چند دقه به اون فکر کنید .می بینید جواب میده . واگر برای تعیین هدف راهنمایی میخواین من میتون کمک کنم مثلآ با رشته ها اشنا شید . من برای شروع با رشته خودم شروع میکنم:
مهندسي برق

ديباچه: يكي از بهترين تعريف‌هايي كه از مهندسي برق شده است،‌ اين است كه محور اصلي فعاليت‌هاي مهندسي برق، تبديل يك سيگنال به سيگنال ديگر است. كه البته اين سيگنال ممكن است شكل موج ولتاژ يا شكل موج جريان و يا تركيب ديجيتالي يك بخش از اطلاعات باشد.براي مثال وقتي ما با تلفن صحبت مي‌كنيم در مرحله اول به دستگاهي به نام ميكروفون نياز داريم كه صحبت‌هاي ما را تبديل به سيگنال‌هاي الكتريكي كند تا اين سيگنال در خطوط تلفن منتقل گردد. سپس در طرف ديگر به دستگاهي نياز داريم كه سيگنال‌هاي رسيده را به سيگنال‌هاي صوتي تبديل كند تا فرد مقابل بتواند صداي ما را بشنود و مكالمه تلفني برقرار گردد.رشته‌ مهندسي‌ برق‌ در مقطع‌ كارشناسي‌ داراي‌ 4 گرايش‌ الكترونيك‌، مخابرات‌، كنترل‌ و قدرت‌ است‌

گرايش‌ گرايش‌ الكترونيك‌‌:
گرايش‌ الكترونيك‌ به‌ دو زيربخش‌ عمده‌ تقسيم‌ مي‌شود. بخش‌ اول‌ ميكروالكترونيك‌ است‌ كه‌ شامل‌ علم‌ مواد، فيزيك‌ الكترونيك‌، طراحي‌ و ساخت‌ قطعات‌ از ساده‌ترين‌ تا پيچيده‌ترين‌ آنها است‌ و بخش‌ دوم‌ نيز مدار و سيستم‌ ناميده‌ مي‌شود و هدف‌ آن‌ طراحي‌ و ساخت‌ سيستم‌ها و تجهيزات‌ الكترونيكي‌ با استفاده‌ از قطعات‌ ساخته‌ شده‌ توسط‌ متخصصان‌ ميكروالكترونيك‌ مي‌باشد.براي مثال يك سيستم گيرنده راديو نمونه‌اي از كنار هم قرار دادن قطعات مختلف الكترونيكي براي دريافت موج ارسال شده از سوي فرستنده به گيرنده است؛ يعني يك سيستم فرستنده و گيرنده براي كار، هم به قطعات الكترونيكي و هم به سيستم‌هاي متشكل از قطعات الكترونيكي نياز دارد. و اين شامل بسياري از دستگاه‌هاي الكتريكي از جمله سيستم پمپ مصنوعي تأمين كننده ضربان قلب، سيستم رله و حفاظت در يك نيروگاه برق و يا سيستم هدايت اتوماتيك يك هواپيما مي‌شود

درس‌هاي اين رشته در طول تحصيل:
دروس‌ دروس‌ مشترك‌ در‌ گرايش‌هاي‌ مختلف‌ مهندسي‌ برق‌:
رياضي‌، معادلات‌ ديفرانسيل‌، برنامه‌سازي‌ كامپيوتر، محاسبات‌ عددي‌، فيزيك‌، كارگاه‌ عمومي‌، كارگاه‌ برق‌، زبان‌ تخصصي‌، نقشه‌كشي‌ صنعتي‌، رياضي‌ مهندسي‌، مدارهاي‌ الكتريكي‌، اندازه‌گيري‌ الكتريكي‌، الكترومغناطيس‌، الكترونيك‌، ماشين‌هاي‌ الكتريكي‌، مدارهاي‌ منطقي‌، تجزيه‌ و تحليل‌ سيستم‌ها، سيستم‌هاي‌ كنترل‌ خطي‌، بررسي‌ سيستم‌هاي‌ قدرت‌، مخابرات‌، پروژه‌ كارشناسي‌، كارآموزي‌.
دروس‌ تخصصي‌ گرايش‌ الكترونيك‌:
فيزيك‌ مدرن‌، فيزيك‌ الكترونيك‌، الكترونيك‌ صنعتي‌، تكنيك‌ پالس‌، معماري‌ كامپيوتر، ميكروپروسسور، مدارهاي‌ مخابراتي‌، پروژه‌ آزمايشگاه‌ الكترونيك‌.(بسياري‌ از درس‌هاي‌ اين‌ رشته‌ همراه با آزمايشگاه‌ است‌.)
گرايش‌ مخابرات‌:
مخابرات‌ از دو گرايش‌ ميدان‌ و سيستم‌ تشكيل‌ مي‌شود. كه‌ در گرايش‌ ميدان‌، دانشجويان‌ با مفاهيم‌ ميدان‌هاي‌ مغناطيسي‌، امواج‌، ماكروويو، آنتن‌ و ... آشنا مي‌شوند تا بتوانند مناسب‌ترين‌ وسيله‌ را براي‌ انتقال‌ موجي‌ از نقطه‌اي‌ به‌ نقطه‌ ديگر پيدا كنند. براي مثال اگر بخواهيم سيگنالي را از يك ايستگاه تلويزيوني به گيرندگان تلويزيوني منتقل كنيم ابتدا بايد اين سيگنال را از طريق آنتن‌هاي خاص به صورت امواج منتشر ساخته و سپس در طرف گيرنده نيز آنتن‌هاي خانگي بايد بتوانند اين امواج را از فضا دريافت كنند تا از طريق دستگاه تلويزيون اين امواج به امواج صوت و تصوير تبديل شود. قابل ذكر است تمامي اين ارسال‌ و انتقال امواج، در حوزه گرايش ميدان قرار مي‌گيرد. در گرايش‌ سيستم‌ نيز دانشجويان‌ فرا مي‌گيرند كه‌ چگونه‌ سيگنال‌ها را از شكلي‌ به‌ شكل‌ ديگر تبديل‌ كنند. براي مثال در همان سيستم تلويزيوني براي انتقال سيگنالي از اتاق توليد به آنتن، احتياج به دستگاه فرستنده است كه اين دستگاه تركيبي از قطعات الكترونيك بوده و به شيوه‌اي طراحي شده است كه مي‌تواند سيگنال توليد شده در آن محيط را به صورتي در‌آورد كه به وسيله آنتن‌هاي فرستنده قابل ارسال باشد. از سوي ديگر در منازل نيز دستگاه تلويزيون يا راديو شامل انواع سيستم‌هاي مخابراتي است كه اين سيستم سينگال‌هاي دريافتي از آنتن را تبديل به سينگال صوت و تصوير مي‌كند. همچنين‌ يكي‌ از فعاليت‌هاي‌ عمده‌ مهندسي‌ مخابرات‌ گرايش‌ سيستم‌، طراحي‌ فيلترهاي‌ مختلفي‌ است‌ كه‌ مي‌توانند امواج‌ مزاحم‌ شامل‌ نويز‌ يا پارازيت‌ را از امواج‌ اصلي‌ تشخيص‌ دهند و آنها را حذف‌ كنند‌ و تنها امواج‌ اصلي‌ را از آنتن‌ دريافت‌ نمايند.

دروس‌ تخصصي‌ گرايش‌ مخابرات‌:
الكترونيك‌ (تخصصي‌)، مدارهاي‌ مخابراتي‌، مخابرات‌ ، فيلترها و سنتز مدارها، ميدان‌ها و امواج‌، آنتن‌، مايكروويو، سيستم‌هاي‌ انتقال‌ ، اصول‌ ميكروكامپيوتر. (بسياري‌ از درس‌هاي‌ اين‌ رشته‌ همراه با آزمايشگاه‌ است‌.)
گرايش‌ كنترل‌:
هدف‌ اين‌ علم‌، كنترل‌ خروجي‌هاي‌ يك‌ سيستم‌ بر مبناي‌ ورودي‌هاي‌ آن‌ و با توجه‌ به‌ شرايط‌ ويژه‌ و نكات‌ مورد نظر طراحي‌ آن‌ سيستم‌ است. علم‌ كنترل‌ فقط‌ در مهندسي‌ برق‌ مورد استفاده‌ قرار نمي‌گيرد بلكه‌ در شاخه‌هاي‌ ديگري‌ از علوم‌ مهندسي‌ و حتي‌ علوم‌ انساني‌ كاربرد دارد. براي مثال در يك كارخانه نورد براي آنكه بتوان قطعات آهني را به شكل مورد نظر درآورد، لازم است كه دو قطعه اصلي نورد كه توسط موتورهاي الكتريكي چرخانده مي‌شوند، داراي چرخش يكساني باشند واين يكساني در چرخش نياز به سيستم كنترل بسيار دقيقي دارد كه يك مهندس برق گرايش كنترل مي‌تواند اين كار را با طراحي يك مدار الكتريكي انجام دهد. در كل‌ هدف‌ مهندسي‌ كنترل‌، طراحي‌ سيستمي‌ است‌ كه‌ بتواند عملكرد يك‌ دستگاه‌ را در حد مطلوب‌ حفظ‌ كند. خودكار كردن‌ يا اتوماتيك‌ كردن‌ خط‌ توليد، يكي‌ ديگر از فعاليت‌هاي‌ مهندسي‌ كنترل‌ است‌.

دروس‌ تخصصي‌ گرايش‌ كنترل‌:
الكترونيك‌ صنعتي‌، اصول‌ ميكروكامپيوترها، ترموديناميك‌، سيستم‌هاي‌ كنترل‌ ديجيتال‌ و غيرخطي‌، جبر خطي‌، سيستم‌هاي‌ كنترل‌ پيشرفته‌، مباني‌ تحقيق‌ در عمليات‌، مكانيك‌ سيالات‌، ابزار دقيق‌. (بسياري‌ از درس‌هاي‌ اين‌ رشته‌ همراه با آزمايشگاه‌ است‌).
گرايش‌ قدرت‌:
هدف‌ اصلي‌ مهندسين‌ اين‌ گرايش‌، توليد برق‌ در نيروگاه‌ها، انتقال‌ برق‌ از طريق‌ خطوط‌ انتقال‌ و توزيع‌ آن‌ در شبكه‌هاي‌ شهري‌ و در نهايت‌ توزيع‌ آن‌ براي‌ مصارف‌ خانگي‌ و كارخانجات‌ است‌. بنابراين‌ يك‌ مهندس‌ قدرت‌ بايد به‌ روش‌هاي‌ مختلف‌ توليد برق‌، خطوط‌ انتقال‌ نيرو و سيستم‌هاي‌ توزيع‌ آشنا باشد. دانشجويان‌ اين‌ رشته‌ در شاخه‌ توليد با انواع‌ نيروگاه‌هاي‌ آبي‌، گازي‌، سيكل‌ تركيبي‌ و ... آشنا مي‌شوند. در بخش‌ انتقال‌ و توزيع‌ نيز روش‌هاي‌ مختلف‌ انتقال‌ برق‌ اعم‌ از كابل‌هاي‌ هوايي‌ و زيرزميني‌ را مطالعه‌ مي‌كنند. يكي‌ ديگر از شاخه‌هاي‌ قدرت‌، ماشين‌هاي‌ الكتريكي‌ است.

دروس‌ تخصصي‌ گرايش‌ قدرت‌:
ماشين‌هاي‌ الكتريكي‌ تخصصي‌، حفاظت‌ و رله‌، تأسيسات‌، توليد و نيروگاه‌، عايق‌ و فشار قوي‌، ماشين‌هاي‌ مخصوص‌

توانايي‌هاي‌ لازم‌ :
مهندسي‌ برق‌ نيز مانند مابقي‌ رشته‌هاي‌ مهندسي‌ بر مفاهيم‌ فيزيكي‌ و اصول‌ رياضيات‌ استوار است‌ و هرچه‌ دانشجويان‌ بهتر اين‌ مفاهيم‌ را درك‌ كنند، مي‌توانند مهندس‌ بهتري‌ باشند. دانشجوي‌ برق‌ بايد ذهني‌ خلاق‌ و تحليل‌گر داشته‌ باشد. همچنين‌ به‌ كار با وسايل‌ برقي‌ علاقه‌ داشته‌ باشد چون‌ گاهي‌ اوقات‌ دانشجوياني‌ وارد اين‌ رشته‌ مي‌شوند كه‌ در رياضي‌ و فيزيك‌ قوي‌ هستند اما در كارهاي‌ عملي‌ ضعيف‌اند.

موقعيت‌ شغلي‌ در ايران‌ :
امروزه‌ با توسعه‌ صنايع‌ كوچك‌ و بزرگ‌ در كشور، فرصت‌هاي‌ شغلي‌ زيادي‌ براي‌ مهندسين‌ برق‌ فراهم‌ شده‌ است‌ و اگر مي‌بينيم‌ كه‌ با اين‌ وجود بعضي‌ از فارغ‌التحصيلان‌ اين‌ رشته‌ بيكار هستند، به‌ دليل‌ اين‌ است‌ كه‌ اين‌ افراد يا فقط‌ در تهران‌ دنبال‌ كار مي‌گردند يا در دوران‌ تحصيل‌ به‌ جاي‌ يادگيري‌ عميق‌ دروس‌ و كسب‌ توانايي‌هاي‌ لازم‌، تنها واحدهاي‌ درسي‌ خود را گذرانده‌اند. براي‌ مثال‌ كارشناسان‌ و متخصصان‌ انرژي‌ در كشور معتقدند كه با توجه‌ به‌ نياز فزاينده‌ به‌ انرژي‌ در جهان‌ كنوني‌ و همچنين‌ نرخ‌ رشد انرژي‌ الكتريكي‌ در كشور، سالانه‌ بايد حدود 1500 مگاوات‌ به‌ ظرفيت‌ توليد كشور افزوده‌ شود بي‌شك‌ چنين‌ كاري‌ نياز به‌ احداث‌ نيروگاه‌هاي‌ جديد و در نتيجه جذب‌ فارغ‌التحصيلان‌ متخصص‌ برق‌ و قدرت‌ دارد. فرصت‌هاي‌ شغلي‌ يك‌ مهندس‌ كنترل‌ نيز بسيار گسترده‌ است‌ چون‌ در هر جا كه‌ يك‌ مجموعه‌ عظيمي‌ از صنعت‌ مهندسي‌ مثل‌ كارخانه‌ سيمان‌، خودروسازي‌، ذوب‌ آهن‌ و ... وجود داشته‌ باشد، حضور يك‌ مهندس‌ كنترل‌ ضروري‌ است‌. و بالاخره‌ يك‌ مهندس‌ مخابرات‌ يا الكترونيك‌ مي‌تواند جذب‌ وزارتخانه‌هاي‌ ارتباطات و فناوري اطلاعات ‌، صنايع‌، دفاع‌ و سازمان‌هاي‌ مختلف‌ خصوصي‌ و دولتي‌ شود.

Mohammad gh sh
02-10-2009, 21:21
سلام من این آزمون 7500 آوردم.همه درصدام 90 بود فقط زبانم 60 بود دیگه تا اخرشو بخون...
پشتیبانم کف و خون قاطی کرده بود میگفت تو مجله عکستو میزنن.کلی کیفور شدیم....
در ضمن دوستانی که مارو تحریم میکنن و جواب سوالا و درخواستای مارو نمیدن در واقع خودشونو تحریم میکنن.:31:(قابل توجه godfatherکه دیگه مارو ادم حساب نمیکنن)
درضمن بچه ها امروز بریده بودم احساس فرسودگی درسی بهم دست داده
فردا هم تحلیلی داریم هیچی هم حالیم نیست

ولی بازم مشکلمو میگم.من 3تا کتاب رمزینه -اندیشه سازان -مبتکران(مولفاشون با اندیشه سازان یکی بودن مطالب تقریبا 70%متفاوته) موندم کدومو بخونم از طرفی رمزینه رو نمیفهمم.چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تبریک میگم انشا الله همچنان موفق باشی بحث سیاسیم ممنوعه .تایپی که فایل pdf درسی اونم واسه کنکور بده فکر نکنم ولی تو انجمن علم و فرهنگ و هنر باید درخواست کنی.

Mohammad gh sh
02-10-2009, 21:29
سلام !
مرسی!

تیمتونم امروز شانس اوردا .چه کتابی میخوای؟ ولی من گاج رو توصیه میکنم:

کتاب های گاج کتابهای خوبین من کاری به کار ابوالفضل شون ندارم ولی این انتشارات منابع اکثر کتاباش بغیه کتابای کنکور که اونارو تصحیح و تکمیل میکنه و پخش میکنه اینو از تستاش میشه فهمید. که من بیشتر کتاب تستاش و امزشاش بجز کلیه مطالب ریاضی و فزیکش معرفی میکنم این الفرادو رو مخ ادم راه میره . واسه ریاضی و فزیک انتشارات 10 استاد زمان ما خیلی خوب بود شاید هنوز منتشر بشه مبتکران هم بد نیست انرژی اتمی خوبه برید درس بخونین ببینید وقتی کسی هدفاشو از ذهنش به واقعیت تبدیل میکنه چه حالی میده.

Benygh
02-10-2009, 21:29
7- به تست هاي كنكور سالهاي قبل هم توجه كنين ، من خودم تستهاي 87 رو بررسي كردم ، پستشم پيدا ميكنم و براتون ميزارم ،‌هنوزم باورم نشده ، 60 درصد تستهاي اختصاصي خيلي شبيه تستهاي آزاد و سراسري سالهاي قبل و حتي خيلي دور بوده ....
اصلا یک نفر که برای کنکور میخواد تست بزنه باید 5 سال سراسری قبل رو حداقل مسلط باشه ... و یا ده سال .. چون سوال تکراری زیاده ...
آزاد هم که جای خودش ...

Senator_Offline
02-10-2009, 21:59
دوستان لینک دانلود کنکور سراسری خارج از کشور رشته ریاضی دارین بذارین 86 87 88 .
tnx

شکوفـه
02-10-2009, 22:21
مگه خارج و داخل یکی نیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mahdis_apex
02-10-2009, 22:43
مگه خارج و داخل یکی نیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه یکی نیست.

دوستان لینک دانلود کنکور سراسری خارج از کشور رشته ریاضی دارین بذارین 86 87 88

سنجش آخر گاج منتشر میکنه دیگه.شاید تو سایته گاج باشه.

lordomid
02-10-2009, 23:09
سلام. من اين آزمون ترازم 6800 شد. نسبت به آزمون فبل پيشرفت داشتم ولي از همه دوستام كمتر شدم:41: بقيه همه بالاي 7500 شدن. پشت سريم تو كلاس شد 8100. كم كم دارم نااميد ميشم:41:

MORINIO
02-10-2009, 23:22
تنها راهش اینه که آهنگ گوش نکنی(خودم تجربه کردم):20:

به من بگن بمیر ولی نگن آهنگ گوش نکن

3 سال پیش که من آزمون می دادم شرکت کننده های کانون 60 هزار تا بود الان شده 30 هزار تا؟!
البته یه آزمون تو این آزمونا یکی از بچه ها کارنامشو گرفته بود زده بود از مثلا 60 هزار تا شرکت کننده شده 62 هزار و مین طرف:31:
اگه بتونم پیدا کنم حتما براتون میزارم.

البته از آزمون 24 ام شرکت کننده ها بیشتر میشه چون خیلیها آزمون امروز رو نرفتن!

بخاطر حرفی که تو این تاپیک زده:

چیزی که زیاده یوزره .. با یه یوزر دیگه پیداش میشه!:46:

سلام !
مرسی!

اینا سایتای خوبی هستن:

Tabasom.Sweet
03-10-2009, 00:06
دوستان لینک دانلود کنکور سراسری خارج از کشور رشته ریاضی دارین بذارین 86 87 88 .
tnx

فرقشون چیه؟اونوقت چه جوری رتبشون حساب میشه
مثلا رتبه 1 طرف بشه بهش میگن رتبه 1 ِ کجا؟
اگه بگن منطقه 3 وخب اونوقت چه جوری با منطقه 3 ی ایران میسنجن؟ یعنی رتبه 1 ِ اونا چی میشه؟
چه پیچیده شدا....:19:

سلام. من اين آزمون ترازم 6800 شد. نسبت به آزمون فبل پيشرفت داشتم ولي از همه دوستام كمتر شدم:41: بقيه همه بالاي 7500 شدن. پشت سريم تو كلاس شد 8100. كم كم دارم نااميد ميشم:41:

اِ اِ اِ اصلاً ناراحت نباش چیزی نشده که
بخون واسه ازمون بعدی مطمئن باش خوب میشی همه همینن
انقدر داریم که اولش خوبن بعد میان پایین برعکسش هم زیاده
به هیچ کس نگاه نکن چون اصلا معیار های مناسبی نیستن
با ارامش بخون حسابی هم بخون عمقی با کیفیت همه چی حله مطمئن باش

mirzah
03-10-2009, 00:10
سلام وای خیلی عالی بود
ببخشید یه سوال: این از روی کتاب خاصی هست یا سی دی خاصی یا فقط روی سایت خاصی؟
ممنون میشم بگید

سایت محاسبات دات کام
مدرس آقای امیر حسین دربندی:11::11:

mazg
03-10-2009, 00:13
سلام. خوبین همه؟من برگشتم.امروز اومدم خونه فوتبال و ببینم (کاش نمیومدم)خانواده مارو به زور نگه داشتن.(کلا بچه ها خانواده خیلی چیزه خوبیه:31:)

چند تشکر:فرنوش جان ممنون 1 سوال پرسیدم که فقط شما جواب دادی.تبسم خانوم و سهیل جان از شما هم ممنون این صفحه ها رو که میخوندم شما مطالب خیلی مفیدی گذاشته بودید.سامان جان واقعا خوشحالم کردی ایشالله آزمون بعد 8000 میاری.(100%میاری)من امروز رفتم سر جلسه که امتحان بدم دیدم واسم پاسخ نامه نیست.اول گفتن ثبت نام نکردی،بهشون گفتم بابا کردم.بعد 1 ورقه َA4بهم دادن گفتن تو اون گزینه ها رو بزن.گفتن 3شنبه کارنامت میاد.حدودا مثل سامان زدم.

1اعتراض:مدیر جان چرا پیمان رو بن کردی؟درسته که بر خلاف قوانین (که شاید خود قوانین اشتیاه باشه)عمل کرده ولی تذکر و برای کی گذاشتن؟؟؟؟جدا از اون به نظر من این سیاست های سایت در طول زمان بهش صدمه میزنه.

1پیشنهاد:دوستانی که لطف میکنن نتایج آزموناشونو میگن لطفا خود کارنامه رو بزارید آخه اینجوری برای بقیه خیلی مفیدتره

مگه خارج و داخل یکی نیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه یکی نیست ضمنا خیلی هم مهمه .در کنکور های چند سال اخیر مشابه سوالاش(100% یا حدودی) رایج بوده.

Tabasom.Sweet
03-10-2009, 00:27
سلام:11:
1_ اقا سهیل بله ولی من که چیزی نگفتم حرفایی که همه میدونن محض تکرار و یاداوری

2_ سوال:

سلام.
نه یکی نیست ضمنا خیلی هم مهمه .در کنکور های چند سال اخیر مشابه سوالاش(100% یا حدودی) رایج بوده.
از زبان فارسی اومدم مغزم متلاشیه :31: این که گفتین یعنی سوالات امسالش بسیار شبیه کنکورهای سال های قبل بوده؟
بعد جواب اون سوالم که پست قبلیه در مورد رتبه هاش و اینها رو هم میدونین ؟ ممنون میشم لطف کنید:11:

کارنامه....:25:
من خیلی وقت کم اوردم...تا حالا اینجوری نشده بود...
وقتی گفت 10 دقیقه مونده فیزیک 3 و هندسه 2 رو هنوز شروع نکرده بودم!
شروع کردم فیزیک زدم ، دیدم مراقبه داره میاد جمع میکنه!
تا اومد بالا سرم گفتم جوجو رو نیگا!:31:
تا برگشت جوجو رو نیگا کنه یه دونه هندسه زدم!
ایشالا آزمون بعدی...

بازم معرفت ِ جوجو ِ :27:
کارنامتون رو دیدم خیلی خوب بود دیفرانسیل و زبان 100 درسته ؟ اینکه عالیه شیمی اینا هم 90 بود حالا یه چیزی:

1_ دیفرانسیل و تو اختصاصی ها بالا نگه داشتن که فوق العادس کنارش با یه زحمت کم بتونی
شیمیت رو هم بیاری بالا فوق العاده میشه فیزیک هم که نرسیدی

2_ کارنامت بنظرم بیشتر ضعف تست زنی رو نشون میده تا ضعف درسی
این رو از اختلاف درصد ها میشه فهمید یعنی هر درسی که سرش بودی و خوب زدی

3_اگر بتونی سرعتت رو بیشتر کنی (برای اینکار میتونی تو خونه هم تستای زمان دار بزنی)
ضعف زمانی ، قوّت درسیت رو از بین نمی بره

موفق باشی:11:
--------

درضمن: من هم ازمون میخوااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااام :((

mohsen_blid
03-10-2009, 09:47
دوستان این منابع امتحانات کنکور کی اعلام میشه
بدجور منتظرش هستم
کتابام قدیمی هست به همین دلیل میخوام منابع کنکور رو بدونم و طبق منابع جلو برم

لطفا یکی از دوستان راهنمایی کنه

soheiltaker
03-10-2009, 10:26
تبسم خانوم و سهیل جان از شما هم ممنون این صفحه ها رو که میخوندم شما مطالب خیلی مفیدی گذاشته بودید
خواهش میکنم! من وظیفمو انجام میدم و خیلی خوشحال میشم اگه بتونم کمکتون کنم

نه یکی نیست ضمنا خیلی هم مهمه .در کنکور های چند سال اخیر مشابه سوالاش(100% یا حدودی) رایج بوده

این که گفتین یعنی سوالات امسالش بسیار شبیه کنکورهای سال های قبل بوده؟

یه نکته مهم دیگه هم همینه که یادم رفته بووود!!
این آزمون های خارج از کشور خیلی مهمه ، خیلی!!
من یادمه سجاد خیلی به من سفارش کرده بوود که این آزمون ها رو کار کنم ولی متاسفانه کتاباش گیرم نیومد ولی چندتا از دوستام که کار کرده بودند نتیجهشو دیدن!!
البته الان وقتش نیست ، خرداد و توی جمع بندی حتما کار کنین ، سوالهای مشابه خارج خیلی اومده تا حالا ...
=======================
راستی ، دوستانی که دلشون میخواد توی ازمون های کانون تراز بالای 7500 بیارن ، فقط کافیه در کنار درسهای دیگتون روی چندتا درس که اکثرا روشون ضعف دارن ، مسلط شین!
اونا چین؟؟ الان میگم خدمتتون
گسسته : واقعا ترازتونو عوض میکنه ، خیلی عجیب!! اصولا توی کانون با گسسته 30 درصد تراز 6000 به بالا میارین ، مخصوصا نظریه اعداد ...
حالا شما اگه خوب کار کنین و بیارینش روی 80 درصد راحت ترازتون رو تا 800 تا جابه جا میکنه
عربی : اینم که دیگه همه میدونین!!
دیفرانسیل : اینم درسیه که نه تنها توی کانون توی کنکور هم خیلیها جواب نمیدن!!
بازم هست ، ولی بقیه درسها بستگی به مبحثش داره ولی این سه تا همیشه پایه ثابت افزایش ترازن!!

soheiltaker
03-10-2009, 11:41
ممنونم میشیم بذارین
چشم ، حتما براتون میزارم ...
============================
این همون پست من توی تاپیک پارساله ، من از همون اول یه دفترچه کنکور خریده بودم و هر مبحثی رو که میخوندم میومدم و سوالاشو کامل بررسی میکردم و با تست های پارسال مطابقت میدادم و براشون سطح یندی میکردم ، به نتایج جالبی هم رسیدم ، و توی روحیم خیلی تاثیر داشت ، حالا یه بار دیگه هم اینجا میزارم ، امیدوارم مفید باشه ... (( این عین پست پارسالمه!!!))
=======================================
به نظر من كه پارسال كنكور دادم كنكور 87 يكي كنكورهاي آسون بوده !!
من بعد از اينكه كنكور 87 رو دادم هر كي از من ميپرسيد چي كار كردي ميگفتم : سخترين كنكورو از ما گرفتن . سوالاي المپياد رو اشتباهي به ما دادن و.... از اين شعرو ور ها!!!
ولي الان كه فكر ميكنم واقعا از اعماق درونم ميسوزم !! اگه من پارسال خودمو نميباختم و از كنكور غول نميساختم الان اون دانشگاهي كه دلم ميخواست قبول شده بودم
عزيزان كنكور خيلي آسونه خيلي .... اين ماييم كه اونو سخت ميگيريم
الان كه سوالاي كنكورو حل ميكنم باورم نميشه اينقدر سوالا آسون بوده و من از ترس سر جلسه اصلا به اونا نگاه نكردم
از من ميشنوين سعي كنين روي سوالاي كنكور 30 سال اخير مسلط شين و روي تمرين هاي كتاب همين و فقط همين
چند مثال (( البته اينا فقط چند مثال هست و من كل سوالا رو بررسي كردم ))
سوال 182 فيزيك شبيه سراسري تجربي 84 بوده - سوال 189 فيزيك شبيه آزاد تجربي 67 بوده !!- 192 فيزيك شبيه سراسري تجربي 72 بوده و در سالهاي زيادي تكرار شده - سوال 156 فيزيك عينا مثل سراسري تجربي 63 بوده - 159 فيزيك شبيه آزاد زياضي 81 بوده - 151 رياضي شبيه آزاد 81 - 105 رياضي كاملا شبيه سراسري رياضي 82 بوده - 108 رياضي تمرين 2 صفحه 57 ديف و......
از اينا زياد پيدا كردم (( خوم پيدا كردم نه از جايي كپي كنم !!))
بابا مگه چقدر ديگه ميتونن سوال طرح كنن !؟؟!!
==========================
البته اینا بازم هست ،خیلیهاشم شبیه کتاب بود ف اونا رو هم توی دفترچم نوشتم .... اگه دوست داشتین میگم ...
جالبه توی سطح بندی که من داشتم حدود 20% سوالا آسون ، 60% سوالا متوسط و 20% یا شایدم کمتر سخت بود ...
موفق باشین

Tabasom.Sweet
03-10-2009, 13:18
خدایی حیرت زده شدیم.... عجب کار جالبی انجام دادین و به چه نتایج جالب تری رسیدین....

گفتین:

سوالهای مشابه خارج خیلی اومده تا حالا ...

یعنی در کنکور سراسری داخل سوالات شبیه ِ کنکور خارج زیاد بوده

یا

در کنکور خارج سوالات مشابه ِ کنکورهای سراسری داخل زیاد بوده؟

یکی اینو مشخص کنه ،جوون مردم سردرگمه :)

Tabasom.Sweet
03-10-2009, 13:20
دوستان این منابع امتحانات کنکور کی اعلام میشه
بدجور منتظرش هستم
کتابام قدیمی هست به همین دلیل میخوام منابع کنکور رو بدونم و طبق منابع جلو برم

لطفا یکی از دوستان راهنمایی کنه
ببخشید شما همین کنکور سراسری رو میگید؟ یا دارین برای ارشد اماده میشین؟کدوم کنکور منظورتونه...

اگر اولی :که بگید،میگیم خدمتتون
اگر دومی: که شرمنده اطلاعی نداریم

nafas
03-10-2009, 13:25
دیدم خیلیا میگن انگیز نداریم
اینو دیدم گفتم بزارم براتون

انگيزه چيست؟
در كتاب‌هاي روان‌شناسي انگيزه را نيروي دروني كه براي رسيدن به هدف مي‌تواند موثر باشد معرفي كرده‌اند. بد نيست مثالي بزنم: شما زماني كه احساس گرسنگي يا تشنگي مي‌كنيد، بدون اينكه كسي به شما چيزي بگويد، براساس نيروي دروني به‌طرف غذا و آب مي‌رويد. يعني نيازي كه در شما ايجاد شده باعث مي‌شود غذا ميل كنيد، يا آب بنوشيد.
بنابر اين شايد لازم است كه قبل از انگيزه، موضوع رسيدن به هدف براي ما به صورت يك نياز مطرح شود. به عبارت ديگر در موضوع درس خواندن بايد هر دانش‌آموزي خود را محتاج درس خواندن بداند و مطالعه و يادگيري را نياز خود بداند؛ در اين صورت انگيزه يا همان نيروي دروني مي‌تواند دانش‌آموز را با رغبت بيشتري به طرف هدف، كه همان يادگيري دقيق است، هدايت كند.

چرا براي درس خواندن انگيزه لازم است؟درس خواندن سخت‌ترين و راحت‌ترين كار دنياست. سخت‌ترين است چون بايد اطلاعات و معلومات زيادي را در حافظه خود نگه داريد. بايد سختي حل تمرين و كار كردن را تحمل كنيد. بايد ساعت‌ها در كلاس با رعايت نظم و انضباط به صحبت‌هاي معلم گوش بدهيد. از طرف ديگر راحت‌ترين كار دنياست، اگر با ساير كارهاي دنيا مقايسه شود كه در آن صورت متوجه مي‌شويد كه درس خواندن تنها كاري است كه اگر درست انجام شود لذت حاصل از آن با هيچ لذتي قابل مقايسه نيست
چرا براي درس خواندن انگيزه لازم است؟
درس خواندن سخت‌ترين و راحت‌ترين كار دنياست. سخت‌ترين است چون بايد اطلاعات و معلومات زيادي را در حافظه خود نگه داريد. بايد سختي حل تمرين و كار كردن را تحمل كنيد. بايد ساعت‌ها در كلاس با رعايت نظم و انضباط به صحبت‌هاي معلم گوش بدهيد. از طرف ديگر راحت‌ترين كار دنياست، اگر با ساير كارهاي دنيا مقايسه شود كه در آن صورت متوجه مي‌شويد كه درس خواندن تنها كاري است كه اگر درست انجام شود لذت حاصل از آن با هيچ لذتي قابل مقايسه نيست.

چگونه با انگيزه باشيم؟ ۱-هنگام تدريس مباحث درسي،توجه وتمركز لازم را من گفته هاي استادومواد آموزشي داشته باشيد.
توجه و تمركز، لازمه هر يادگيري است. چون تمركز در مطالب درسي با انگيزه درارتباط است، غالباً دانشجويان با سطح انگيزه پايين نمي توانند تمركز وتوجه طولاني مدت برروي مباحث درسي داشته باشند، معمولاً پس از چند دقيقه خسته شده و كانون توجه خود را از موضوع درسي باز گرفته و برموضوعات ديگر متمركز مي كنند.

۲-براي ساعات مطالعه وانجام تكاليف خودبرنامه اي منظم ودقيق تدوين كنيد.
اصل برنامه ريزي براي مطالعه بسيار مهم است. چنانچه فردي بخواهد استفاده مناسبي از ساعات روزانه خود داشته باشد بايد برنامه اي كامل و دقيق تهيه نمايد.

۳- در انجام تكاليف پايداري بخرج دهيد و تا اتمام آن دست از كار نكشيد.
اين اصل يكي از اصول بسيار مهم دررسيدن من موفقيت است. گاهي اوقات ديده مي شود، زماني كه فرد يادگيرنده درانجام تكاليف با عدم پيشرفت مواجهه مي گردد. از ادامه آن منصرف شده و در جهت اتمام آن تلاش نمي كند.

۴-سعي كنيدكه در بحثها و مناظره هاي كلاسي فعالانه شركت داشته باشيد.
اين كار چند مزيت دارد. اول اينكه اگر دانشجو بخواهد فعالانه من بحث در باره مطالب درسي بپردازد بايد قبل ازحضور در كلاس درباره مطالب ومباحث مورد نظر اطلاعاتي جمع آوري نمايد. دوم اينكه ازاين طريق مي آموزد چگونه ابراز وجود كرده و فعالانه در حل مسائل تلاش نمايد. سوم اينكه گاهاً تشويق اساتيد و دانشجويان خود نيز باعث افزايش انگيزه در فرد مي گردد.

۵-تلاش كنيد كه مطالعات خود راگسترش دهيد و مطالب جانبي و خارج از مباحث كتاب را مطالعه نمائيد.
با رعايت اين اصل اولاً، بر معلومات شما افزوده شده و مطالب كتاب درسي بيشتر قابل فهم است. دوماً من هنگام شركت دربحثها و مناظره هاي كلاسي خواهيد توانست از معلومات اندوخته خود استفاده كرده و آنها را دراختيارديگران قراردهيد.

۶-در مطالعات خود مطالب را من طور معني دار و درارتباط بامطالب ازقبل آموخته شده بياموزيد.
مطالب جديد را بايد من مطالبي كه از قبل آموخته ايد ربط دهيد. با اين كار يادگيري شما من طور معني دار صورت خواهد گرفت.

۷-نتايج يادگيري هاي خود را من طورمنظم ارزيابي كنيد و رقابت باخود را جايگزين رقابت باديگران سازيد.
در روانشناسي اصلي وجود دارد با اين مضمون كه اگر فرد يادگيرنده از نتايج عملكرد خود اطلاع حاصل كند، عملكردهاي بعدي او دقيق تر و منتر خواهد شد.

۸-سعي كنيد با همكلاسيهاي خود روابط دوستانه و براساس احترام متقابل داشته باشيد.
رعايت اين اصل موجب خواهد شد كه محيطي گرم و صميمي همراه با احساس ايمني درمكان تحصيل خود داشته باشيد.

۹-براي اوقات اضافي خودبرنامه اي مناسب تهيه نمائيد
مطمئناً اگر بررسي كنيد ساعات زيادي از اوقات شبانه روز من صورت زمان اضافه وجود دارد كه استفاده مفيدي ازآن من عمل نمي آيد. مي توانيد كارهاي مفيد و پرباري دراين ساعات انجام دهيد.

Tabasom.Sweet
03-10-2009, 13:28
بچه ها نمیدونم شماها هم با حفظ کردن نام کتابهای این نویسنده های بیشمار مطرح شده در کتاب های ادبیات 2و3وپیش مشکل دارین یا نه
مخصوصا که بعضی هاشون مشهور هم نیستن و ادم اسمشون رو نشنیده 5و4تا هم کتاب دارن...یکی دو تا نویسنده هم که نیستن....
ساده ترین راه ساختن ِ یه جمله ی طنز با اسم کتابهای اونهاست
به عنوان مثال:

شوهر ِ شادکام ،بوته ی شلغم ِ

این کتابهای محمود افغانی ِ. که تو بیاموزیم ِ درس چهار ِ ادبیات 3 گفته شده
و عبارت است از:
1_ شوهر ِ اهو خانوم
2_ شادکامان ِ دره ی قره سو
3_ شلغم میوه ی بهشته
4_بوته زاران

یا کتابهای بزرگ علوی:

چشمهای میرزا سالاری ها مانند چمدان بود :دی
این جمله رو از دوم دبیرستان یادمه
یادتون اومد که اسم کتابهاش چیه،نه؟

farzaneh*f
03-10-2009, 13:28
خدایی حیرت زده شدیم.... عجب کار جالبی انجام دادین و به چه نتایج جالب تری رسیدین....

گفتین:

یا

مورد اول درسته يعني هر سوال كه تو كنكور خارج از كشور مياد يكي دو سال بعد شبيه اون تو كنكور داخل مياد...البته من فكر مي كنم چون اين مسئله به طور رسمي مطرح شده تو خبرنامه! هاي گاج و يه جورايي تابلو شده ديگه از امسال اين اتفاق نمي افته (البته اين فقط تصور شخصي منه )

Senator_Offline
03-10-2009, 13:59
رییس كمیته آموزش وپرورش درگفت‌وگوباایسنا:‌‌وزیر علوم تا پایان آبان پیشنهادات خود برای تحقق حذف كنكور را ارایه كند‌ لزوم اعمال50درصدی سوابق تحصیلی دركنكور89
دوستان اینو در یابید!!!!!!!!!:19::18::19::18::41:

reza-atom
03-10-2009, 14:21
رییس كمیته آموزش وپرورش درگفت‌وگوباایسنا:‌‌وزیر علوم تا پایان آبان پیشنهادات خود برای تحقق حذف كنكور را ارایه كند‌ لزوم اعمال50درصدی سوابق تحصیلی دركنكور89

آره منم شنيدم از يكي از دبيرامون !:41:
احتمال داره كه نمرات تشريحي پيش دانشگاهي رو تاثير بدن و كشوري بشه فعلا كه هيچي مشخص نيست‌!

moraddad
03-10-2009, 14:22
آقا این پشت سریت رفیقته؟
میتونی درصداشو بپرسی؟
سعی کن شمارندشو کش بری عکس کارنامه هاشو بذاری روحمون شاد شه:31:

کارنامتون رو دیدم خیلی خوب بود دیفرانسیل و زبان 100 درسته ؟ اینکه عالیه شیمی اینا هم 90 بود حالا یه چیزی:

1_ دیفرانسیل و تو اختصاصی ها بالا نگه داشتن که فوق العادس کنارش با یه زحمت کم بتونی
شیمیت رو هم بیاری بالا فوق العاده میشه فیزیک هم که نرسیدی

2_ کارنامت بنظرم بیشتر ضعف تست زنی رو نشون میده تا ضعف درسی
این رو از اختلاف درصد ها میشه فهمید یعنی هر درسی که سرش بودی و خوب زدی

3_اگر بتونی سرعتت رو بیشتر کنی (برای اینکار میتونی تو خونه هم تستای زمان دار بزنی)
ضعف زمانی ، قوّت درسیت رو از بین نمی بره

موفق باشی:11:
--------

درضمن: من هم ازمون میخوااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااام :((
مرسی از راهنماییتون...
البته من تضمین میدم اگه نیم ساعت دیگه هم بهم وقت میدادن هندسه از این بیشتر نمیزدم:31:

اعمال50درصدی سوابق تحصیلی دركنكور89

جوووووووووون!!!!:26:

navid_ir
03-10-2009, 14:41
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام بر دوستان عزیز ....
آزمون 2 هفته ی بعد پایه اختصاصی رو هم نوشته در حالی که در آزمون بعدی هم تکرار میشه این چه جوریاست ..یعنی 2 بار میخونیم ؟؟؟؟
ممنون

masud-000000
03-10-2009, 15:24
دوستان من تو آزمون جمعه قلم چی شدم 4500....البته هیچی نخونده بودم...
آیا امیدی بهم هست؟؟؟
(البته بعد از 3 ماه دست به قلم شدم)

masud-000000
03-10-2009, 15:27
در ضمن اگه دوستان موافق باشن هر کی تو قلمچی عضو هست شمارندشو بزاره تا بشه کمی وضعمونو نسبت به رقبای دیگه بسنجیم...

mazg
03-10-2009, 15:39

گفتین:

یا

نگاه کن نمیشه اینجوری گفت.چون اونجوری که من شنیدم از اول معلوم نیست کدوم سوال واسه کجاست.به خاطر همین واسه ما که داخل هستیم کنکور های خارج مثل 1 کنکوریه که شاید از ما میگرفتن.به خاطر همین خوبه.
در مورد رتبه هم شما منطقه 3 محسوب میشید و با منطقه 3 داخل کشور هیچ فرقی ندارید.
در مورد آزمون هم بعضی سایت ها 1 آزمونایی میگیرن پیگیر باش شاید بد نباشن.

بچه ها نمیدونم شماها هم با حفظ کردن نام کتابهای این نویسنده های بیشمار مطرح شده در کتاب های ادبیات 2و3وپیش مشکل دارین یا نه
مخصوصا که بعضی هاشون مشهور هم نیستن و ادم اسمشون رو نشنیده 5و4تا هم کتاب دارن...یکی دو تا نویسنده هم که نیستن....
ساده ترین راه ساختن ِ یه جمله ی طنز با اسم کتابهای اونهاست
به عنوان مثال:

شوهر ِ شادکام ،بوته ی شلغم ِ

این کتابهای محمود افغانی ِ. که تو بیاموزیم ِ درس چهار ِ ادبیات 3 گفته شده
و عبارت است از:
1_ شوهر ِ اهو خانوم
2_ شادکامان ِ دره ی قره سو
3_ شلغم میوه ی بهشته
4_بوته زاران

این روش شما خیلی خوبه .در ضمن کتاب تاریخ ادبیات کلک معلم همه رو اینجوری توضیح داده.

دوست من ممنون از خبر رسانی شما.ولی واقعا هر چی بیشتر دنبال این خبر ها رو بگیری گیج تر میشی.پارسالم این حرفا زیاد بود آخرش همون 15%موند.به نظر من کلا بیخیال این اخبار بشید و فقط درستون و بخونید بقیش با خداست.

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام بر دوستان عزیز ....
آزمون 2 هفته ی بعد پایه اختصاصی رو هم نوشته در حالی که در آزمون بعدی هم تکرار میشه این چه جوریاست ..یعنی 2 بار میخونیم ؟؟؟؟
ممنون
آره 2 بار میخونی.ولی آزمون دومیش سختتره.(به کسی نگیا ولی 1کی از ایرادهایی که به قلمچی وارده اینه که اول سال کند پیش میره)

Tabasom.Sweet
03-10-2009, 16:02
احتمال داره كه نمرات تشريحي پيش دانشگاهي رو تاثير بدن و كشوري بشه فعلا كه هيچي مشخص نيست‌!
خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااا:19:
معدل سومم 19و شصت و خورده ایه
ولی پیش رو من بخدا اینجا یک معلم هم ندارم اخه این چه وضعیه :19:

دوستان من تو آزمون جمعه قلم چی شدم 4500....البته هیچی نخونده بودم...

کسی که چیزی نخونده امکان سفید دادنش هم هست

دوست عزیز از همین الان بذار پشتش تلاشت رو بیشتر کن ببینیم ازمون بعد چیکار میکنی ها... بدو که دیر نشه
بدو....

در ضمن اگه دوستان موافق باشن هر کی تو قلمچی عضو هست شمارندشو بزاره تا بشه کمی وضعمونو نسبت به رقبای دیگه بسنجیم...

چون یکم خصوصیه شاید راحت تر باشن همین کارنامه بذارن...نمیدونم باز هر جور راحتین

کتاب تاریخ ادبیات کلک معلم همه رو اینجوری توضیح داده
کلک خدایی گتابهاش خوبه منم مدرسه کنکور 3و پیش رو دارم
بعد دیگه کتاب ارایه و قرابت و .... فکر کردم دیگه این کتاب تاریخ ادبیات بیهوده بشه تهییش بنظرتون این هم
مضاف بر اونها مفید هست؟

به نظر من کلا بیخیال این اخبار بشید و فقط درستون و بخونید بقیش با خداست.

حق با شماست . مشکل اینجاست که من چون معلم ندارم دیگه حقیقتا دارو ندار ِ تلاشمو دارم میذارم
واسه فهم کتاب و تست و .... این اگر قرار باشه امتحانای اخر مهم باشه باید یک عااااااالمه وقت بذارم
واسه این اثبات کنید ها :(( همه گسسته دیفرانسیل اینا رو دارم خودم میخونم :((

مرسی از توضیح کنکور خیلی :11:

Tabasom.Sweet
03-10-2009, 16:08
در مورد رتبه هم شما منطقه 3 محسوب میشید و با منطقه 3 داخل کشور هیچ فرقی ندارید.
خب اگر سوالا فرق میکنه اونوقت چه جوری درصد بچه های 3ی داخل با 3ی خارج سنجیده میشه
سطح سوالا هم فرق داره؟
شرمندم ها با این سوالا ،وقت داشتین جواب بدین

rambo_1386
03-10-2009, 16:13
*مدیریت محترم یا شخص محترمی که پیمان بن کردی(چون نمیدونم کار کیه نمیتونم پیغام خصوصی بدم) به نظرت ارزش داره کسی که چند سال تو P30WORLD خدمت کرده به همین سادگی بن بشه ؟ یعنی شما حرمت اون همه خدمت که پیمان به همراه سایرین برای P30WORLD انجام داد نگه نداشتید که هیچ تازه رو اسمش خط هم میکشید مطمئنم اشتباهی پیش اومده که TIMSAR JACKSON بن شده خواهشا یه رسیدگی بکنید چون پیمان تو تاپیک کنکور 89 یکی از بهترین کاربران بود ، هست و خواهد بود.

GodFatherAmin
03-10-2009, 16:29
سایت محاسبات دات کام
مدرس آقای امیر حسین دربندی:11::11:
نمی دونم شما این cd رو خریدید یا نه ولی به دوستان توصیه می کنم اصلا طرفش نرید واقعا براش متاسفم(برای آقای دربندی) دوست من سال قبل این cd ها رو گرفته بود که نوشته بود چگونه ریاضی و فیزیک را بدون محاسبات و فرمول بالای 80 % بزنید همشم گفته بود ابداعی خودمه این دوست من با اینکه من بهش گفتم اینا همه می خوان جیبت و خالی کنن باز گوش ندادو رفت cd هاش و خرید تو چند تا cd اول فهمید چه اشتباهی کرده این آقا حتی اتحاد رو هم اشتباه می گرفت همه جور نون خوردن دیده بودیم غیر از این.

new life
03-10-2009, 16:38
در رابطه با تاثیر معدل پیش اونم 50 درصد خوشحالم چون شامل حال سال دومی ها نمیشه چون تا کشوری نباشه ملاک قرار نمی گیره :31:. کار پیشا هم خیلی سنگین شد چون هم تشریحی باید بخونن هم تستی:13:
در رابطه با اقا پیمان هم امیدوارم مدیر سایت بزگواری کنند و این بارو گذشت کنند:10::46:

شکوفـه
03-10-2009, 16:43
بله شامل سال دومی ها نمیشه

ولی هنوز هیچی معلوم نیس

skhammari
03-10-2009, 18:05
*مدیریت محترم یا شخص محترمی که پیمان بن کردی(چون نمیدونم کار کیه نمیتونم پیغام خصوصی بدم) به نظرت ارزش داره کسی که چند سال تو P30WORLD خدمت کرده به همین سادگی بن بشه ؟ یعنی شما حرمت اون همه خدمت که پیمان به همراه سایرین برای P30WORLD انجام داد نگه نداشتید که هیچ تازه رو اسمش خط هم میکشید مطمئنم اشتباهی پیش اومده که TIMSAR JACKSON بن شده خواهشا یه رسیدگی بکنید چون پیمان تو تاپیک کنکور 89 یکی از بهترین کاربران بود ، هست و خواهد بود.

تایید ... خواهشن اینبارو بیخیال پیمان شید ، شرم آوره یه 4 ستاره ای رو که بیش از 1000 پست( و همینطور وقتش رو ) برای راهنمایی دوستانش صرف کرده بن کنید :4::4:
هزار تا پستو ول کردین یک دونه رو چسبیدین !!!!!!! پس اخطارو برای چی گذاشتن ؟؟؟؟

eblisandenzo
03-10-2009, 19:09
سلام بچه ها خوبین . میبینم که همه کارنامه ها طلائی هستش . همه شدن 6800 . جمع نخبه ها هم جمع هستش .:20:

واقعا جای پیمان خالی هستش:41:

mirzah
03-10-2009, 19:42
من که خودم هم دخترم ولی به نظرم قابل پیش بینی بود از طرفی اختلاف فاحشی نداشتن

و اینکه اون اقا پسر که لرستان پزشکی قبول شده بود و دختر خانوم با رتبه ی بهتر قبول نشده بود
دقت کنین که
((در انتخاب رشته ی دختره لرستان انتخاب 17 مش بود در صورتی که انتخاب رشته ی پسره نبود و ممکنه اون بالاتر زده باشه لرستان رو))

معدل رو هم که این دورش خط قرمز کشیده بود و ... تاثیر اندکی داره و همون تاثیر اندک هم در رتبه های بالا مثل تک رقمی و دو رقمی خودش رو نشون میده ....

در هر صورت سایت اگر میخواست شکایت مستدلی ارائه بده باید تمامی جوانب قضیه رو در نظر میگرفت
یه جورایی "به چند اپشن خاص چنگ زده و بقیه رو ول کرده"

امیدوارم که باعث نشه که اعتماد بنفستون رو از دست بدین شما بخونین مطمئن باشین که قبول میشین
---------------------------------
کلا در مورده این سهمیه ی پسر ها باید بگم درسته که راه حلشون به دل کسی نمیشینه ولی باید قبول کرد که صورت سوال مهمه. خودمون هم میدونیم که اکثر دخترها وارد بازار کار نمیشن و این خیلی به جامعه ضرر میزنه
در کنار اینکه نباید جمعیت زیاد کشور ما و نیاز به نیروی کار آمد رو از یاد برد
چهارده سده است كه اين كلا‌م خوش‌نواي آشنا، گوش دختران و پسران و زنان و مردان را نوازش مي‌دهد كه <دانش‌خواهي بر هر مرد و زن مسلمان واجب و لا‌زم است.> صراحت جمله هيچ نوع قيد و بند و تبعيض و ترجيحي را برنمي‌تابد! و بيش از نيم‌سده است كه اعلا‌ميه جهاني حقوق‌بشر در دانش‌اندوزي سهمي برابر براي زن و مرد در نظر گرفته است و زنان و مردان درس خوانده كم و بيش با آن آشنايند.
نويسنده اين مطلب خود چندسالي است كه در دانشگاه‌هاي اين كهن بوم اصول نوزدهم و بيستم قانون اساسي جمهوري اسلا‌مي ايران را ترجيع‌وار در گوش دانشجويان زمزمه مي‌كند: ‌
اصل نوزدهم< -مردم ايران از هر قوم و قبيله كه باشند از حقوق مساوي برخوردارند و رنگ، نژاد، زبان و مانند اينها سبب امتياز نخواهد بود.>
اصل بيستم< -همه افراد ملت اعم از زن و مرد يكسان در حمايت قانون قرار دارند و از همه حقوق انساني، سياسي، اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي با رعايت موازين اسلا‌مي برخوردارند.> ‌
ولي اكنون كه مي‌بينم دختري با هزاران اميد و آرزو و تكيه و توكل و با نقد عمر عزيز و شب‌زنده‌داري و به قول قديمي‌ها با دود چراغ خوردن، در رشته دلخواهش پذيرفته نمي‌شود، حال آنكه پسري با رتبه پایینتر بر همان صندلي تكيه مي‌زند، عرق شرم بر پيشاني‌ام مي‌نشيند. ‌
من نمي‌دانم آنان كه با تصميم‌‌هاي نپخته و نسنجيده، اين همه داوطلب را از حقوق عيني خويش محروم كرده‌اند، چه پاسخي به شرع مقدس، به اعلا‌ميه جهاني حقوق بشر و به قانون اساسي جمهوري اسلا‌مي ايران مي‌دهند؟ ‌
اين معتقدان به تبعيض جنسيتي- كه به مراتب بدتر از تبعيض نژادي است- چگونه مي‌توانند جوابگوي ناله گرم و آه سرد اين داوطلبان باشند و چگونه مي‌توانند مدعي رهروي در كاروان <عدالت‌پروري> و <مهرورزي> شوند؟ و چگونه مي‌توانند خود را از باد افراه اين خطا مصون بدارند؟ ‌
اميد مي‌رود مسوولا‌ن معتقد به عدالت و شايسته‌سالا‌ري در برابر اين تصميم غيرعادلا‌نه و غيرعالمانه و پرده در و آبروبر، بيكار ننشينند. ‌
یک استاد دانشگاه
اميدوارم دوست عزيز از خوابي كه خودت را به آن زده اي بيدار شوي !!!!!

eblisandenzo
03-10-2009, 19:57
چهارده سده است كه اين كلا‌م خوش‌نواي آشنا، گوش دختران و پسران و زنان و مردان را نوازش مي‌دهد كه <دانش‌خواهي بر هر مرد و زن مسلمان واجب و لا‌زم است.> صراحت جمله هيچ نوع قيد و بند و تبعيض و ترجيحي را برنمي‌تابد! و بيش از نيم‌سده است كه اعلا‌ميه جهاني حقوق‌بشر در دانش‌اندوزي سهمي برابر براي زن و مرد در نظر گرفته است و زنان و مردان درس خوانده كم و بيش با آن آشنايند.
نويسنده اين مطلب خود چندسالي است كه در دانشگاه‌هاي اين كهن بوم اصول نوزدهم و بيستم قانون اساسي جمهوري اسلا‌مي ايران را ترجيع‌وار در گوش دانشجويان زمزمه مي‌كند: ‌
اصل نوزدهم< -مردم ايران از هر قوم و قبيله كه باشند از حقوق مساوي برخوردارند و رنگ، نژاد، زبان و مانند اينها سبب امتياز نخواهد بود.>
اصل بيستم< -همه افراد ملت اعم از زن و مرد يكسان در حمايت قانون قرار دارند و از همه حقوق انساني، سياسي، اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي با رعايت موازين اسلا‌مي برخوردارند.> ‌
ولي اكنون كه مي‌بينم دختري با هزاران اميد و آرزو و تكيه و توكل و با نقد عمر عزيز و شب‌زنده‌داري و به قول قديمي‌ها با دود چراغ خوردن، در رشته دلخواهش پذيرفته نمي‌شود، حال آنكه پسري با رتبه پایینتر بر همان صندلي تكيه مي‌زند، عرق شرم بر پيشاني‌ام مي‌نشيند. ‌
من نمي‌دانم آنان كه با تصميم‌‌هاي نپخته و نسنجيده، اين همه داوطلب را از حقوق عيني خويش محروم كرده‌اند، چه پاسخي به شرع مقدس، به اعلا‌ميه جهاني حقوق بشر و به قانون اساسي جمهوري اسلا‌مي ايران مي‌دهند؟ ‌
اين معتقدان به تبعيض جنسيتي- كه به مراتب بدتر از تبعيض نژادي است- چگونه مي‌توانند جوابگوي ناله گرم و آه سرد اين داوطلبان باشند و چگونه مي‌توانند مدعي رهروي در كاروان <عدالت‌پروري> و <مهرورزي> شوند؟ و چگونه مي‌توانند خود را از باد افراه اين خطا مصون بدارند؟ ‌
اميد مي‌رود مسوولا‌ن معتقد به عدالت و شايسته‌سالا‌ري در برابر اين تصميم غيرعادلا‌نه و غيرعالمانه و پرده در و آبروبر، بيكار ننشينند. ‌
یک استاد دانشگاه

بحث سیاسی ممنع هستش . اینو به خاطر خودت گفتم چون بن میشی

mazg
03-10-2009, 20:00
خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااا:19:
معدل سومم 19و شصت و خورده ایه
ولی پیش رو من بخدا اینجا یک معلم هم ندارم اخه این چه وضعیه :19:

کلک خدایی گتابهاش خوبه منم مدرسه کنکور 3و پیش رو دارم
بعد دیگه کتاب ارایه و قرابت و .... فکر کردم دیگه این کتاب تاریخ ادبیات بیهوده بشه تهییش بنظرتون این هم
مضاف بر اونها مفید هست؟

حق با شماست . مشکل اینجاست که من چون معلم ندارم دیگه حقیقتا دارو ندار ِ تلاشمو دارم میذارم
واسه فهم کتاب و تست و .... این اگر قرار باشه امتحانای اخر مهم باشه باید یک عااااااالمه وقت بذارم
واسه این اثبات کنید ها :(( همه گسسته دیفرانسیل اینا رو دارم خودم میخونم :((

مرسی از توضیح کنکور خیلی :11:
معدل سومتون عالیه.یعنی خیلی عالیه.واسه پیش هم اصلا نگران نباشید .من فکر نمیکنم این طرح اجرا بشه.اگه هم اجرا بشه کلا خیلی اثباتی نداره.البته به نظر من شما فرمولها رو که یاد میگیری با اثباتشون یاد بگیر چون هم بهتر یاد میگیری هم اثباتا رو خوندی ،تو اکثر کتابای کمک آموزشی خوب هم اثبات خیلی از فرامیل :31: نوشته شده.(البته تعدادی از اثباتی ها هم هستند که فقط باید شب امتحان حفظ کرد)
در مورد تاریخ ادبیات بگم که کلا ازش 2 یا 3 تا تست میاد و اصلا هم نمیارزه از الان خیلی روش وقت بزارید چون حتما فراموشتون میشه.به نظر من این اول سالی روی آرایه ها و مفهوم بیشتر تمرکز کنید..اگه برای 100% ادبیات میخونید کتابشو بگیرید.(اگه نگرفتی هم هیچی رو از دست ندادی)

خب اگر سوالا فرق میکنه اونوقت چه جوری درصد بچه های 3ی داخل با 3ی خارج سنجیده میشه
سطح سوالا هم فرق داره؟
شرمندم ها با این سوالا ،وقت داشتین جواب بدین

خب درسته سوالا فرق میکنه ولی طراحان کنکور ادعا میکنن که سوالا رو طوری چینش میکنن که سطح سوالات یکی باشه.مثلا اگه اینا 3 نوع سوال (آسون.متوسط.سخت)داشته باشن و همه سوالا رو توی این 3 دسته طبقه بندی کنن برای کنکور با کامپیوتر و نرم افزاری که برای تعیین سوالات در نظر گرفتن سوالارو انتخاب میکنن.

eblisandenzo
03-10-2009, 20:06
یک استاد دانشگاه

بحث سیاسی ممنوع هستش . اینو به خاطر خودت گفتم چون بن میشی

Tabasom.Sweet
03-10-2009, 20:14
خبر خبر :31:: (یاده مدرسه ی موشها افتادم )

اقا پیمان (تیمسار جکسون) که نامشان ماندگار باد فقط تا 5 اکتبر بن هستند

هیچ عجله ای هم مبنی بر استفاده از یوزر دیگری ندارند:5::27:

در ضمن بهشون ظاهرا 3 بار تذکر داده شده :31:ولی ایشان اسرار ورزیده اند:21:

همگی سرافراز باشید:11:

mazg
03-10-2009, 20:19
بحث سیاسی ممنوع هستش . اینو به خاطر خودت گفتم چون بن میشی

دوبار پست دادن هم ممنوع هستش .
شوخی کردما:31::46:.
ولی جدا 1 سوال داشتم از جناب mirza اساسا هدف شما از این پست دادن ها چیه؟حرفای شما میتونه در جای خودش خیلی روش بحث بشه.ولی جاش اینجا نیست.

Tabasom.Sweet
03-10-2009, 20:35
ولي اكنون كه مي‌بينم دختري با هزاران اميد و آرزو و تكيه و توكل و با نقد عمر عزيز و شب‌زنده‌داري و به قول قديمي‌ها با دود چراغ خوردن، در رشته دلخواهش پذيرفته نمي‌شود، حال آنكه پسري با رتبه پایینتر بر همان صندلي تكيه مي‌زند، عرق شرم بر پيشاني‌ام
یک استاد دانشگاه

با تایید صحبت دوست بالاییمون اقا محمد و با نهایت شرمندگی و معذرت خواهی از بچه ها که جای حرفمون اینجا نیست ...
خوندینش ویرایش میکنم

اقای میرزا ، اگر این حرف عزیزی بود و مستندش رو هم ارائه داده بود بر سر چشم .
شما حرفهای همون استادی رو کپی کردی که در سایتش اون کارنامه ها رو با نواقصی که گفتم مقایسه کرده بود
این نظر شخصیه منه :

برای حرف کسی که حرفش عینیت حق باشه ولی نتونه حرفش رو با منطق ارائه بده ارزشی قائل نیستم
توجه کن گفتم حرفش عینیت حق باشه ، ولی باید خودش رو مسئول بدونه و با نهایت دقت و ظرافت و منطق
حرفش رو اثبات کنه نه اینچنین تکیه بر بیان جملات احساسی و شور افرین و دارای نواقص منطقی بسیار.
در پست قبلیم توضیح دادم نقص مقایسش کجا بود....

این اقا خودش برای نوشتن این مقاله قطعا دلایل قانع کننده ای رو دیده ...اگر دیده که چرا ارائه نداده؟(من نمیگم نیست میگم چرا ارائه نداده؟مقایسه ای که تو سایت کرده ناقصه)
اگر هم ندیده کار اشتباهی کرده که این متن رو نوشته
اینجوری ادم ها عادت میکنن کم کم نیازی به ارائه اثبات واسه حرفاشون نیست...

frnsh
03-10-2009, 21:16
به من بگن بمیر ولی نگن آهنگ گوش نکن

به نکته ی ظریفی اشاره کردی!!! منم خودمو هلاک کردم تا امروز آهنگ گوش ندم!

راستی یکی از دوستام رشته ش تجربیه. مونده چه کتابی واسه زمین شناسی خوبه. نظر شما چیه؟
ممنون

Alexinho
03-10-2009, 21:27
سلام ! من رشته ام تجربیه ! میخوام در آینده کارمند بانک بشم ! کدوم رشته رو باید انتخاب کنم ؟

eshghe eskate
03-10-2009, 21:58
....................................

frnsh
03-10-2009, 22:00
این آزمون چون جمع بندی سال پیش بود شرکت نکردم!
به نظر شما طبق برنامه ریزی گاج پیش برم یا قلم؟!
تاک تیک بخرم یا دفتر برنامه ریزی قلمچی؟!!

به نظر من که اگه میخواین حتما با یه برنامه پیش برید (که شرط موفقیته!) اولا سعی کنین خودتون برنامه بریزین. اینطوری ذوقتون واسه انجامش هم بیشتره.
دوما به نظرم قلمچی یه چیزیه که جوابشو پس داده. گاج جدیده و زیاد تعریف چندانی (غیر از کتابهاش) ازش نشنیدم.
هرطور خودتون میدونین. فقط تحقیق کامل کنید و با منطق تصمیم بگیرین

afshin50cent
03-10-2009, 22:16
عزیزان سلام! امیدوارم که حال همتون خوب باشه! بچه ها فکر نکنید غریبه هستما! منم کنکوریم اولا زیاد میومدم اینجا ولی الان خیلی کم میام!:5:...........بچه ها یه چیزی تو این تاپیک دیدم بد جوری قاطی کردم!:2:.این قضیه تاثیر 50% معدل پیش دیگه چه صیغه ایه؟ راسته یا نه؟ امسال میخواد اجرا شه؟؟؟؟؟!!! بابا ما اصلا بد شانسیم حالا که ما اومدیم پیش دانشگاهی میخوان از این کارا کنن ! پامونو لب دریا میزاریم دریا خشک میشه! اون از اون انتخابات مسخرشون که امتحان نهاییا رو کرد 20 روز اینم از این!:2::2::2::2::2: .............واقعا که:19:

pooria.rio
03-10-2009, 22:28
بچه ها من رتبم شد 1200 .از من به همتون نصیحت ،هیچ موسسه ای نرین.نه کانون نه سنجش .فقط خودتون بشینین بخونین

eblisandenzo
03-10-2009, 22:43
با تایید صحبت دوست بالاییمون اقا محمد و با نهایت شرمندگی و معذرت خواهی از بچه ها که جای حرفمون اینجا نیست ...
خوندینش ویرایش میکنم

اقای میرزا ، اگر این حرف عزیزی بود و مستندش رو هم ارائه داده بود بر سر چشم .
شما حرفهای همون استادی رو کپی کردی که در سایتش اون کارنامه ها رو با نواقصی که گفتم مقایسه کرده بود
این نظر شخصیه منه :

برای حرف کسی که حرفش عینیت حق باشه ولی نتونه حرفش رو با منطق ارائه بده ارزشی قائل نیستم
توجه کن گفتم حرفش عینیت حق باشه ، ولی باید خودش رو مسئول بدونه و با نهایت دقت و ظرافت و منطق
حرفش رو اثبات کنه نه اینچنین تکیه بر بیان جملات احساسی و شور افرین و دارای نواقص منطقی بسیار.
در پست قبلیم توضیح دادم نقص مقایسش کجا بود....

این اقا خودش برای نوشتن این مقاله قطعا دلایل قانع کننده ای رو دیده ...اگر دیده که چرا ارائه نداده؟(من نمیگم نیست میگم چرا ارائه نداده؟مقایسه ای که تو سایت کرده ناقصه)
اگر هم ندیده کار اشتباهی کرده که این متن رو نوشته
اینجوری ادم ها عادت میکنن کم کم نیازی به ارائه اثبات واسه حرفاشون نیست...

تبسم عزیز . لطفا وارد بحث سیاسی نشو . ما دوست نداریم شما رو هم مثل پیمان از دست بدیم .

خبر خوبی بود . من هم یه تاپیک راجع به هیمن موضوع زدم . بهش سر بزن

mazg
03-10-2009, 22:55
سلام.
با ایتکه اعتقاد دارم اصلا تباید دنبال این خبرها بود.،ولی اینو اتفاقی دیدم گفتم بزارن تا بعضی نگرانیها بر طرف بشه.(شایدم بعضی ها ناراحت شن که من پیشاپیش عذرمیخوام)

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از توافق وزارتخانه های علوم، تحقیقات و فناوری و آموزش و پرورش با کمیسیون آموزش مجلس برای اعمال کمترین تغییرات در کنکور 89 خبر داد.

علی عباسپور تهرانی فرد در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: از آنجا که داوطلبان باید برای تغییرات هر کنکور خود را آماده کنند و اطلاع رسانی به آنها برای انجام تغییرات باید به موقع باشد تأکید شده است که کنکور 89 با کمترین تغییر برگزار شود تا موجب نگرانی دانش آموزان نشود.

وی اظهار داشت: اگرچه آموزش و پرورش برای برگزاری امتحانات پیش دانشگاهی به صورت سراسری و تأثیر آن در کنکور اعلام آماده کرده است توصیه ما این است که نمرات دروس پیش دانشگاهی برای کنکور 89 تأثیرگذار نباشد.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: از این رو با موافقت وزیر علوم و سرپرست وزارت آموزش و پرورش هر تغییری باید در کنکور سال 90 اتفاق بیفتد.

به گزارش مهر، ثبت‌ نام کنکور 89 از 16 آذرماه آغاز می ‌شود و تا 24 آذر ماه ادامه دارد. آزمون سراسری سال 89 طی روزهای 10 تا 12 تیرماه برگزار می ‌شود.

شنبه 11 مهر 1388

منبع :خبرگزاری مهر

skhammari
03-10-2009, 22:59

حالا این شد یه چیزی !
راستی ، امروز استارت خودمو ( خیلی وقته استارت زدم ولی این دفعه با برنامه بود ) با 7 ساعت زدم ( اولش روشن نمیشد با یکم هول دادن استارت خورد:31: )، حساب که کردم دیدم با کمتر از 7 ساعت هیچ رقمه نمیشه برنامرو تموم کرد !
کارنامرم آخر موفق نشدم بگیرم و زیادم مشتاق به دیدارش نیستم :31: چون گند زدم ، پایه ضعیفه دیگه !
24 رو میترکونم اگه خدا بخواد . راستی بسیار خوشحال شدم پیمان داره برمیگرده ، میخواستم خودم آستینا رو بالا بزنم ( شوخی بید باز منو بن نکنین :31: )

Alexinho
04-10-2009, 00:08
سلام ! من رشته ام تجربیه ! میخوام در آینده کارمند بانک بشم ! کدوم رشته رو باید انتخاب کنم ؟
ممنون میشم اگه پاسخ بنده رو هم بدین :20:

Tabasom.Sweet
04-10-2009, 01:29
راستی ، امروز استارت خودمو ( خیلی وقته استارت زدم ولی این دفعه با برنامه بود ) با 7 ساعت زدم
تبریک :11: حسابی حواست باشه نذاری بیاد پایینا...بهر قیمتی که شده....قدمی که خدوت پاشو
امضا کردی ارزش برداشتن داره
موفق باشی...خیلی خوبه که نتیجه ی تلاش هاتون رو اینجا با همه قسمت میکنین همه روحیه میگیرن:11:

منم خودمو هلاک کردم تا امروز آهنگ گوش ندم!

ببین حالا برنامتو بهم نزنم:31: ولی بنظر من این وسط این یه فعالیت تفریح بی خطریه :20:
یعنی هم سر حالت میکنه هم وقت نمیگیره هم ....
چیش اذیتتون میکنه؟اینکه تو ذهنتون تکرار میشه؟میتونی بهش اهمیت ندی؟
بعضی وقتا که من میام واسه فرار از این کار متن کتاب رو بلند بلند میخونم یوهو اخر جمله راک میشه:27:
ولی انقدر بهش توجه نمیکنم و دوباره میخونم تا از بین میره الان عادت کردم

اگر میتونی عادت کنی گوش ندی که خیلی عالیه فقط اون اواسط یوهو دلت خواست باهاش کنار بیا
مطمئن باش حواست باشه لطمه ای به کارت نمیزنه:11:

سلام ! من رشته ام تجربیه ! میخوام در آینده کارمند بانک بشم ! کدوم رشته رو باید انتخاب کنم
یه سر اینجا بزن زیر شاخه های رشته ی علوم تجربیه

بچه ها یه چیزی تو این تاپیک دیدم بد جوری قاطی کردم!:2:.این قضیه تاثیر 50% معدل پیش

پست مفید محمد دوستمون رو دیدی؟اینو میگم

سلام.
با ایتکه اعتقاد دارم اصلا تباید دنبال این خبرها بود.،ولی اینو اتفاقی دیدم گفتم بزارن تا بعضی نگرانیها بر طرف بشه.(شایدم بعضی ها ناراحت شن که من پیشاپیش عذرمیخوام)

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از توافق وزارتخانه های علوم، تحقیقات و فناوری و آموزش و پرورش با کمیسیون آموزش مجلس برای اعمال کمترین تغییرات در کنکور 89 خبر داد.

علی عباسپور تهرانی فرد در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: از آنجا که داوطلبان باید برای تغییرات هر کنکور خود را آماده کنند و اطلاع رسانی به آنها برای انجام تغییرات باید به موقع باشد تأکید شده است که کنکور 89 با کمترین تغییر برگزار شود تا موجب نگرانی دانش آموزان نشود.

وی اظهار داشت: اگرچه آموزش و پرورش برای برگزاری امتحانات پیش دانشگاهی به صورت سراسری و تأثیر آن در کنکور اعلام آماده کرده است توصیه ما این است که نمرات دروس پیش دانشگاهی برای کنکور 89 تأثیرگذار نباشد.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: از این رو با موافقت وزیر علوم و سرپرست وزارت آموزش و پرورش هر تغییری باید در کنکور سال 90 اتفاق بیفتد.

به گزارش مهر، ثبت‌ نام کنکور 89 از 16 آذرماه آغاز می ‌شود و تا 24 آذر ماه ادامه دارد. آزمون سراسری سال 89 طی روزهای 10 تا 12 تیرماه برگزار می ‌شود.

شنبه 11 مهر 1388

منبع :خبرگزاری مهر

elhameli
04-10-2009, 06:35
سلام بچه ها
اینجا کسی میدونه افراد فارغ التحصیل چه جوری میتونن ؟ با برنامه قلم چی تا قبل عید درس ها رو تموم کنن ؟!!!!!
لطفا راهنمایی کنید

mahdis_apex
04-10-2009, 08:49
با برنامه قلم چی تا قبل عید درس ها رو تموم کنن ؟!!!!!

bale.dar morede zoj ketaba k har dota bayad ba ham khunde beshe dge.

HEGOR
04-10-2009, 08:50
من خودم دو سال قلم چی بودم چون آزمون های قلم چی غیر استاندارد اعصاب آدم خورد میشه من میگم برو گزینه 2 سوالاش خیلی استاندارد

HEGOR
04-10-2009, 08:53
سلام بچه ها
اینجا کسی میدونه افراد فارغ التحصیل چه جوری میتونن ؟ با برنامه قلم چی تا قبل عید درس ها رو تموم کنن ؟!!!!!
لطفا راهنمایی کنید

سوالات قلم چی غیر استاندارد اعصاب آدم رو خورد میکنه من خودم 2 سال قلم چی بودم من میگم برو گزینه 2 خیلی بهتر

new life
04-10-2009, 09:08
امروز دیگه اگر خدا بخواد کارنامه ی نهایی رو سایته:42: ! کشتن ما رو تا این کارنامه بیاد:33:

امیدوارم هیچ کدوم از ما وقتی کارنامه رو دیدیم اعصابمون خورد نشه :5:

HEGOR
04-10-2009, 10:59
کسی میدونه کدوم کتابا برای کنکور 89 عوض شده؟

soheiltaker
04-10-2009, 10:59
سلام بچه ها
لطفا راهنمایی کنید

شما بايد از برنامه جلو بزني ، البته اگه بخواي با برنامه كانون پيش بري نميتوني پيش رو جلوتر بخوني ...
ولي پايه رو ميتوني ، همين طور كه دوست عزيزمون مهديس خانم گفتن بايد زوجها رو هر دوشو بخوني و توي آزمون يا يكيشو جواب بدي يا نصف ، نصف ...
البته اگه خيلي وقت داشته باشي ميتوني برخي مباحث پيش 2 رو هم بخوني...:46:

من خودم دو سال قلم چی بودم چون آزمون های قلم چی غیر استاندارد اعصاب آدم خورد میشه من میگم برو گزینه 2 سوالاش خیلی استاندارد
نظر شما محترمه ...
خيلي از دوستان اينجا كانوني هستن وخوهشا با اين حرفاتون استرس الكي ايجاد نكنين ...

mohamad_reza72
04-10-2009, 11:36
برنامه قلم چی خیلی کند نیست؟؟

راسی برا موسیقی توصیه میکنم سنتی مثه استاد شجریان گوش بدید

mohamad_reza72
04-10-2009, 11:39

راسی برا موسیقی توصیه میکنم سنتی مثه استاد شجریان گوش بدید خیلی آرامش بخشه چیزی ام تو ذهن آدم نمیمونه خودم قبلا فقط رپ گوش میدادم نه ساسی و این شر و ورا بیباک گوش میدادم کل شون م حفظم ولی زدم تو کار سنتی:8::8::8::8:::5::5:

eblisandenzo
04-10-2009, 11:39
سوالات قلم چی غیر استاندارد اعصاب آدم رو خورد میکنه من خودم 2 سال قلم چی بودم من میگم برو گزینه 2 خیلی بهتر

دوست عزیز نظر شما محترم هستش . این بحث رو تو تاپیک نظر سنجی گزینه2 مطرح کن . طرح این بحث در اینجا باعث میشه که بچه ها استرس پیدا کنن .

ممنون

راستی تبسم مثل اینکه کار اون تپیک پیمان گرفت چون خود ADMIN تاپیک رو بسته . :20::31::27:

mohamad_reza72
04-10-2009, 11:40

راسی برا موسیقی توصیه میکنم سنتی مثه استاد شجریان گوش بدید خیلی آرامش بخشه چیزی ام تو ذهن آدم نمیمونه خودم قبلا فقط رپ گوش میدادم نه ساسی و این شر و ورا بیباک گوش میدادم کل شون م حفظم ولی زدم تو کار سنتی:8::8::8::8:::5::5:

eblisandenzo
04-10-2009, 11:43

پست تکراری ممنوع است

mohamad_reza72
04-10-2009, 11:47
پست تکراری ممنوع است

شرمنده اشتبا شد:41::41::41:

ولی خودتم 4 صفحه پیش تکراری دادی:5::5:

eblisandenzo
04-10-2009, 11:56
شرمنده اشتبا شد:41::41::41:

ولی خودتم 4 صفحه پیش تکراری دادی:5::5:

درسته بعضی وقتا پیش میاد برای من هم که اشتباه شد به خاطر این بود که وسط load شدن dc شدم دفعه دوم هم که نوشتم رو همین صفحه comment نوشتم .

دلیل تذکر هم این بود که شما تقریبا تو 3 پست یه موضوع رو مطرح کردین

راسی برا موسیقی توصیه میکنم ......

mohamad_reza72
04-10-2009, 13:05
درسته بعضی وقتا پیش میاد برای من هم که اشتباه شد به خاطر این بود که وسط load شدن dc شدم دفعه دوم هم که نوشتم رو همین صفحه comment نوشتم .

دلیل تذکر هم این بود که شما تقریبا تو 3 پست یه موضوع رو مطرح کردین

راسی برا موسیقی توصیه میکنم ......

به هر حال شرمنده اشتب شد مال منم:11::11:

مننم کیبوردم خرابه با کیبرد مجازی دارم میتایپم:19:
خواهرزادم یه لیوان شربت داد خوردش

online_amin
04-10-2009, 14:31

امروز ما رو زنگ آخر بردن تو سالن مدرسه, یه مشاور که کلی چیز بارش بود رو آورده بودن. میگفتن که پولش رو مدرسه داده تا بیاد اینجا صحبت کنه. البته میدونم الکی میگفتن و حتما مجانی بوده.

در هر صورت آخر جلسه ازش پرسیدن که کدوم بهتره؟ کانون, گزینه 2, سنجش...؟ گفت: بهترینشون سنجش هست. گاج رو هم که از هر کس میپرسی میگن امسال سال اولشه... (در حالیکه من سنجش رو خیلی خیلی کم شنیدم و اکثرا کانون رو خیلی تعریف میکنن)

اما من میخوام اینو بگم:هر کس یه چیزی میگه. از نظر من, همون موسسه ای خوبه که در اون راحتی. همونی که نزدیکه و فکر میکنی ارزونتر هست. از نظر من هیچ کدومشون فرقی ندارن بلکه مهم اینه که با شرکت در این آزمونها, خودت رو برای درس خوندن تحت فشار بذاری و درس رو بخونی.

چون اگر خودت رو مجبور نکنی, مثل من که هی میرفتم پشت کامپیوتر, سریع میری سر یه کار دیگه و درست رو کنار میذاری.

new life
04-10-2009, 14:37
میشه سال دومی ها راهنمایی کنند :10:
من تستهایی رو که پارسال مثلا برای عمومی ها زدم مثلا از روی گاج دوباره باید از رو همونا بزنم و همش تکراری مخصوصا عمومی ها که جوابا یادمه:45:
اختصاصی ها هم همین طور بعد تازه خیلی از جوابا یادم میاد میدونم کدوما رو اشکال داشتم به نظر شما همونا رو بزنم اشکال نداره ؟؟؟؟(حالت حفظی پیدا نمی کنه ؟
میشه خواهش کنم راهنمای در این مورد دارید به منم بگید:41:؟

mazg
04-10-2009, 14:57

ممنون از نظرتون ولی خیلی تاکید کردی:31:
من اکثرا شجریان گوش میدم ولی باید بگم که فرقی نداره اونم تو ذهن آدم میاد.ولی به نظرم اصلا مهم نیست.
من فکر میکنم بعضی دوستای گلم خیلی حساس شدن.آهنگ گوش کردن تفریح مورد علاقه خیلی از ماهاست پس اگه توش افراط نکنیم خیلی برامون خوبه(البته دوستان توجه کنن که آهنگ های شاد گوش بدین و از گوش دادن به آهنگ هایی که ازش خاطره بد دارید پرهیز کنید).اینکه میگید وسط درس یادمون میاد و شروع میکنیم به خوندم به نظر من چیز بدی نیست من خودم بعضی وقتا موقع تست زدن آهنگ میخونم(البته کم باشه خوبه ها نه اینکه همش آهنگ بخونین :46:)تازه بعضی وقتا 1 اتفاقای جالبی هم میافته مثلا همین چند روز پیش من 1 جمله رو میخواستم حفظ کنم و 1هو 1آهنگ یادم اومد اون جمله رو ریتم اون آهنگ سوار شد خیلی حال داد و راحت حفظ کردم.

البته بعضی ها هم با آهنگ درس میخونن که این برای آقایون اصلا توصیه نمیشه برای خانوما هم احتمالا اصلا توصیه نمیشه:31:.(چون خانوما میتونن در 1لحظه رو چند تا کار تمرکز داشته باشن اینو گفتم ولی به هر حال برای خانوما هم با آهنگ درس خوندن بازده نداره)

میشه سال دومی ها راهنمایی کنند :10:
من تستهایی رو که پارسال مثلا برای عمومی ها زدم مثلا از روی گاج دوباره باید از رو همونا بزنم و همش تکراری مخصوصا عمومی ها که جوابا یادمه:45:
اختصاصی ها هم همین طور بعد تازه خیلی از جوابا یادم میاد میدونم کدوما رو اشکال داشتم به نظر شما همونا رو بزنم اشکال نداره ؟؟؟؟(حالت حفظی پیدا نمی کنه ؟
میشه خواهش کنم راهنمای در این مورد دارید به منم بگید:41:؟

این که جوابا یادتونه که خیلی خوبه ،نشون میده که شما هنوز مطالب یادتونه.ولی به نظر من شما اگه خیلی اصرار به تست زدن دارید باید برای عمومی ها تست های تالیفی و مفهومی بخرید و شروع کنید به تست زدن.میدونید خیلی ها فکر میکنن که هرچی تست بیشتر بزنن بهتر یاد میگیرن این زمانی درسته که مطالبی رو که قبلا خوندن درست تکرار کرده باشن کلا به نظر من تکرار درست مطلب مفید خیلی بهتر از اونه که درباره اون مطلب از رو چند منبع بخونید.
به نظر من دروس ادبیات و دینی در چند سال اخیر طوری شده که زیاد تست زدن توش بدرد نمیخوره،شما باید سعی کنین که خود کتاب رو به دقت بخورین و به روح مطلب دست پیدا کنین.

برای اختصاصیا هم بازم اینکه اشکالاتون یادتون میاد عالیه.اینکه مشکل نیس ،مزیته.به نظر من اینقدر تستها رو تکرار کنین که احساس تسلط روی اون کتاب رو پیدا کنین (خیلییییییییییی احساس خوبیه) بعدش برید سراغ کتابای دیگه. کلا در زندگی آدم باید نسبت یه 1 مورد دیکتاتور و فاشیست باشه اونم کتابه..

دوستان میبخشید زیاد شد.

GodFatherAmin
04-10-2009, 15:43
من زمانی که میرفتم موسسه نصرت برای تندخوانیش یه نوار به ما دادن که گفتن تنها نواریه که موقع گوش دادن بازده ای رو افزایش می ده.خود آقای نصرت تاکیید می کرد اصلا موقع درس خوندن به آهنگ گوش ندید و چون این تنها آهنگیه که به اثبات رسیده بازده ای رو افزایش می ده ما بهتون می دیم.
اگه رو cd بود براتون میزاشتم ولی متاسفانه رو نواره.

alhadi
04-10-2009, 16:26
با سلام.
از دوستان خواهش میکنم منو کمک کنن.(اگه اطلاعی دارن) مثلا اگه یه نفر تو منطقه 3 باشه و بخواد تو کنکور رشته ی تجربی رتبه ای در حدود هزار تا 2 هزار بدست بیاره چه درصد هایی باید داشته باشه؟(در ضمن معدل کتبی دیپلمش که ریاضیه 11/80 هستش.
لطفا درصد ها رو بگید که حساب کار هم گیر ما بیاد هم گیر طرف.مرسی
یا حق

Tabasom.Sweet
04-10-2009, 16:29
اما من میخوام اینو بگم:هر کس یه چیزی میگه. از نظر من, همون موسسه ای خوبه که در اون راحتی. همونی که نزدیکه و فکر میکنی ارزونتر هست. از نظر من هیچ کدومشون فرقی ندارن بلکه مهم اینه که با شرکت در این آزمونها, خودت رو برای درس خوندن تحت فشار بذاری و درس رو بخونی.

چون اگر خودت رو مجبور نکنی, مثل من که هی میرفتم پشت کامپیوتر, سریع میری سر یه کار دیگه و درست رو کنار میذاری.
خب حالا اگر کلا ازمونی در کار نباشه چی:41:یه سایت هست به اسم پارسی تست که ازمون انلاین میگیره
ولی کارش قوی نیست... تعداد شرکت کننده هاش هم خیلی کمه این که به درد نمیخوره:41:
حالا من قبل کنکور یه تجربه ی ازمون هم ندارم :41::41::41:
خودم که نمیتونم از خودم بگیرم؟اصلا بر فرض که سوال ها رو گرفتم ....کارنامه و تراز مهمه....

بچه ها من چی کار کنم که نبود این ازمون جامع رو جبران کنم؟؟؟

راستی تبسم مثل اینکه کار اون تپیک پیمان گرفت چون خود ADMIN تاپیک رو بسته .
:31:امروز 4 اکتبره ، ایشالا فردا دیگه نهایتاً پس فردا اقا پیمان اینجاست:11:

لطفا درصد ها رو بگید که حساب کار هم گیر ما بیاد هم گیر طرف

نمیدونم... فکر کنم یکم باید منتظر باشید تا یکی از بچه ها بتونه جواب بده چون معمولا این اطلاعات رو همه ندارن
از طرفی نمیشه دقیق گفت...هر کس هم بگه حدودی میگه

مگر این نیست که کار نشد نداره؟ پس کسی که دوست داره این رتبه رو بیاره تشویقش کنید که بکوب بخونه . چرا؟
چون اگر درصدایی که گفتن باید کسب کنه بالا باشه ، نباید نا امید بشه و باید بخونه
اگر هم درصدایی که گفتن پایین باشه باز هم نباید کم کاری کنه و باید بخونه
خیلی وقتا ادم پله ی اول و هدف میگیره نتیجش میشه دو سه پله پایین تر....پس بهتره که دست بالا بگیره و بخونه

eblisandenzo
04-10-2009, 16:39
با سلام.
از دوستان خواهش میکنم منو کمک کنن.(اگه اطلاعی دارن) مثلا اگه یه نفر تو منطقه 3 باشه و بخواد تو کنکور رشته ی تجربی رتبه ای در حدود هزار تا 2 هزار بدست بیاره چه درصد هایی باید داشته باشه؟(در ضمن معدل کتبی دیپلمش که ریاضیه 11/80 هستش.
لطفا درصد ها رو بگید که حساب کار هم گیر ما بیاد هم گیر طرف.مرسی
یا حق

زیست شناسی سلولی مولكولی دانشگاه شهیدبهشتی -تهران رتبه در منطقه 1334
فارسی 56
عربی 20
دینی 65
زبان 57
زمین 13
ریاضی 14
زیست 65
فیزیک 58
شیمی 60

علوم تغذیه دانشگاه علوم پزشكی شهیدبهشتی -تهران رتبه در منطقه 1760

به ترتیب دروس بالا :
52
30
65
38
2
37
69
64
45

علوم ازمایشگاهی دانشگاه علوم پزشكی گیلان -رشت رتبه در منطقه 2433

به ترتیب دروس بالا :
53
50
62
21
0
8
66
37
45

skhammari
04-10-2009, 16:40
خب حالا اگر کلا ازمونی در کار نباشه چی:41:یه سایت هست به اسم پارسی تست که ازمون انلاین میگیره
ولی کارش قوی نیست... تعداد شرکت کننده هاش هم خیلی کمه این که به درد نمیخوره:41:
حالا من قبل کنکور یه تجربه ی ازمون هم ندارم :41::41::41:
خودم که نمیتونم از خودم بگیرم؟اصلا بر فرض که سوال ها رو گرفتم ....کارنامه و تراز مهمه....

بچه ها من چی کار کنم که نبود این ازمون جامع رو جبران کنم؟؟؟

:31:امروز 4 اکتبره ، ایشالا فردا دیگه نهایتاً پس فردا اقا پیمان اینجاست:11:

سلام این سایتم هست که آنلاین آزمون میگیره ، کارنامرو هم بالفاصله بعد از آزمون ارائه میده :

skhammari
04-10-2009, 17:07
سلام
راستی کسی میتونه شمارنده رو برام تشریح کنه که بر چه اساسی تعیین میشه ؟ همون 13 رقمیه
مرسی

Tabasom.Sweet
04-10-2009, 17:54
سلام این سایتم هست که آنلاین آزمون میگیره ، کارنامرو هم بالفاصله بعد از آزمون ارائه میده :

دستتون درد نکنه :11:مرسی
ولی 200 دفعه اطلاعات ثبت کردم انگار نه انگار... ادرس و شماره و شهر و کد پستی هم که فقط از ایران قبول میکنه.... با این حال هر چی هم زدم بازم قبول نکرد....نه اینکه بزنه اطلاعات ناقص یا درست نیت
ولی صفحه کار نمیکرد....
نمیدونم ...:41:

new life
04-10-2009, 18:42
سلام
راستی کسی میتونه شمارنده رو برام تشریح کنه که بر چه اساسی تعیین میشه ؟ همون 13 رقمیه
مرسی
سلام حتما شما یک کارنامه الان داری ببین بالای صفحه نوشته شمارنده برای من که 9 رقمه اصلا اسم شمارنده روش هست اگه پارسال هم جزو کانون بودی هنوز شمارندت تغییر نکرده امسال هم همونه :46:

alisahaf70
04-10-2009, 18:46
بچه ها دارم دیوونه میشم.
امروز معلم دیفرانسیل ما بعد از سه جلسه اومدن سر کلاس فصل اول دیفرانسیل رو درس داد والآن که جلسه چهارم بود رسید وسط فصل دنباله ها.حالا من که دارم روی کتاب کلاس رمزینه می خونم الآن تازه توی قدر مطلق ها هستم.
شنیدم این دبیر پارسال واسه سومی ها حسابان رو قبل از عید تموم کرده و تا آخر سال هم سه بار روی کتاب دوره کرده.
ولی این جوری هیچی یاد نمی گیریم.
به نظرتون من بیام ماس مالی بخونم یا درست بخونم؟می ترسم به امتحان های مدرسه نرسم.
به نظرتون چی کار کنم..تازه قلم چی آزمون دو هفته بعدش فقط فصل اول هست.
یکی یه راهنمایی یه پیشنهادی بگه.
من اگه هر شب بیام یه جلسه کتاب کلاس رمزینه رو بخونم باز هم به سرعت این معلم نمی رسم.با سرعت نور داره درس میده.
تازه درس که فقط دیفرانسیل نیست.درس های دیگه هم مونده.......

فقط یه راه چاره بگید

لازم نیست برنامت رو به هم بریزی از دیفرانسیل 1 که جلوتر نمی ره تو امتحان یعنی نمی تونه بره پس با دقت درس رو بخون ماست مالی کنی رتبت می شه شماره موبایل پس فقط درست بخون

new life
04-10-2009, 18:51
بچه ها دارم دیوونه میشم.
امروز معلم دیفرانسیل ما بعد از سه جلسه اومدن سر کلاس فصل اول دیفرانسیل رو درس داد والآن که جلسه چهارم بود رسید وسط فصل دنباله ها.حالا من که دارم روی کتاب کلاس رمزینه می خونم الآن تازه توی قدر مطلق ها هستم.
شنیدم این دبیر پارسال واسه سومی ها حسابان رو قبل از عید تموم کرده و تا آخر سال هم سه بار روی کتاب دوره کرده.
به نظرتون من بیام ماس مالی بخونم یا درست بخونم؟می ترسم به امتحان های مدرسه نرسم.
من اگه هر شب بیام یه جلسه کتاب کلاس رمزینه رو بخونم باز هم به سرعت این معلم نمی رسم.با سرعت نور داره درس میده.

فقط یه راه چاره بگید
منم پارسال همین مشکلو داشتم باید با مدرسه پیش میرفتم تازه کتاب ابی رو هم باید میخوندم در کنار اون کتاب اضافه هم دیگه با خودم بود این از مشکلات پیش دانشگاهی دیگه
کتاب رمزینه هم تستهای سنگینی داره و هم وقت گیره به نظر من لازم نیست تک تک سوالاتو حل کنی وقتی قدر مطلقو مثلا فهمیدی بورو سراغ مبحث بعد چون با معلم پیش رفتن خیلییییی مهمه چون اون موقع هست که می فهمی چه چیزایی رو مشکل داری و اشکالاتت در میاد:46:
انقدر هم گیر نده که باید کل تستا رو بزنی ماس مالی کردن هم خییلییییییییی اشتباهه

mahyar_bt
04-10-2009, 19:17
بچه ها دارم دیوونه میشم.

فقط یه راه چاره بگید
نظر من مثل این مشاوراس که تو تلویزیون میرن اونم اینه که با برنامه مدرسه پیش برو 100% مطمئن باش ضرر نمیکنی از تجربیات بقیه استفاده کن نزار خودت این موضوع رو تجربه کنی گور بابای قلم چی مدرسه رو بچسب و مطمئن باش که به همه مباحث دیر یا زود میرسی زیادم وسواس به خرج نده

اینجا یه سوال از دوستان هم داشتم این کارنامه نهایی ازمون سراسری 88 چیه توش قرار چی بنویسن؟!

new life
04-10-2009, 19:30
دوستان هر چند اینجا جاش نیست من معذرت می خوام ولی چون اینجا بازدید کننده زیاد داره مجبور شدم
کارنامه نهایی اومده برید ببینید ونظرتونو توی تاپیک کارنامه نهایی کنکور 88 بگید:41::41:
من که اعصابم خورد شد :18:

a3m00n
04-10-2009, 19:40
hm...

پیشنهادتون واسه ریاضی سوم تجربی چیه؟؟؟
لطفا زود بگین ضروریه ...
اگه ممکنه برام پیام بزارین آخه وقت نمی کنم بخونم اینجا رو.

ممنونم بجه ها.

eblisandenzo
04-10-2009, 21:37
hm...

پیشنهادتون واسه ریاضی سوم تجربی چیه؟؟؟
لطفا زود بگین ضروریه ...
اگه ممکنه برام پیام بزارین آخه وقت نمی کنم بخونم اینجا رو.

ممنونم بجه ها.

بهتره به اینجا مراجعه کنی

frnsh
05-10-2009, 00:41
ببین حالا برنامتو بهم نزنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif ولی بنظر من این وسط این یه فعالیت تفریح بی خطریه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif
یعنی هم سر حالت میکنه هم وقت نمیگیره هم ....
چیش اذیتتون میکنه؟اینکه تو ذهنتون تکرار میشه؟میتونی بهش اهمیت ندی؟
بعضی وقتا که من میام واسه فرار از این کار متن کتاب رو بلند بلند میخونم یوهو اخر جمله راک میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
ولی انقدر بهش توجه نمیکنم و دوباره میخونم تا از بین میره الان عادت کردم

اگر میتونی عادت کنی گوش ندی که خیلی عالیه فقط اون اواسط یوهو دلت خواست باهاش کنار بیا
مطمئن باش حواست باشه لطمه ای به کارت نمیزنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

مرسی! تا حدی میتونم بهش فکر نکنم!
موقعی که رپ ایرانی گوش میدم اینطوره. وقتی خارجی گوش میدم با اینکه بازم میخونم باهاش، اما بهتر بیخیالش میشم.

هر صورت آخر جلسه ازش پرسیدن که کدوم بهتره؟ کانون, گزینه 2, سنجش...؟ گفت: بهترینشون سنجش هست. گاج رو هم که از هر کس میپرسی میگن امسال سال اولشه... (در حالیکه من سنجش رو خیلی خیلی کم شنیدم و اکثرا کانون رو خیلی تعریف میکنن)

امروز مدیر ما حرف میزد سر صف. گفت اصلا کلاسو آزمون نرید! خوب نیس! بیاین مال مدرسه رو برین!

میشه سال دومی ها راهنمایی کنند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif
من تستهایی رو که پارسال مثلا برای عمومی ها زدم مثلا از روی گاج دوباره باید از رو همونا بزنم و همش تکراری مخصوصا عمومی ها که جوابا یادمه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](44).gif
میشه خواهش کنم راهنمای در این مورد دارید به منم بگید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif؟

به نظر من که تکرار خیلی خوبه. من خودم توی برنامه م هست که تکراری هم بزنم. به نظر من تست تکراری زدن و فهمیدن، بهتر از مختلف زدن و نفهمیدنه. (البته برای اختصاصی این قانون صادقه)

راستی نگفتین واسه زمین شناسی چه کتابی خوبه؟

elhameli
05-10-2009, 07:16
سلام
بچه ها کسی میدونه جزوات و سوالات کنکور آزمایشی گزینه دو رو از کجا خریداری کرد؟
ممنون

eblisandenzo
05-10-2009, 11:06
سلام
بچه ها کسی میدونه جزوات و سوالات کنکور آزمایشی گزینه دو رو از کجا خریداری کرد؟
ممنون

سلام الهام خانوممممم.
کم پیداییی ؟
معلومه روزی 15 ساعتو میزنی ؟:31: شوخیدم
شما سه راه دازی :
1.یا زنگ بزن روابط عمومی گزینه 2 رو مخشون کار کن
2.دست دوم فروشی های انقلاب
3.روز 5شنبه روزنامه همشهری رو بخر تو ضمیمه جمعه بازار برو صفحه آخر قسمت کب کنکوری . اونجا میتونی بخری

من راه 3 رو پیشنهاد میکنم چون جزوها هم جدیدتر هستش هم تمیزتر نگهداری شده

راستش راه 4 هم داری

4. از بچه های گزینه 2 که تو ازمونها هستن

سلام :8::8:
اگه میخوای شاخ در بیاری و مدرک مستدل میخوای برو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو آپ شده رو با مشاهده ی کارنامه ها ببین و بازم بگو دلایلت قانع کننده نیست.
ضمنا اگر کارنامه ها رو دیدی برام توضیح بده دو پسر مربوط به یک منطقه و با یک سهمیه در قسمت آخرین رتبه ی پذیرفته شده ی یک رشته خاص چرا اونقدر تفاوت دارند !!!!!
اگه بازم مدرک بیشتری در مورد تبعیض بویژه جنسیتی میخوای والله !!!!!!!!!!!
خواهش میکنم به سایر دختران هم اطلاع بدید . چرا نباید بدانند چه بر سرشان می اید ؟؟؟؟؟؟:18::18:

edited by Dianella

HEGOR
05-10-2009, 11:52
دوستان اگه کسی میدونه امسال کدوم کتابها عوض شد برای کنکور ریاضی ممنون میشم

elhameli
05-10-2009, 11:57
سلام بچه ها
15 رشته بدون کنکور در دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود از پذیرش بدون کنکور دانشجو در این واحد دانشگاهی خبر داد .

مهندس مسعود اخیانی گفت : دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود از بین دارندگان مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی برای نیمسال اول سال تحصیلی 88 در مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته ، بدون کنکور دانشجو می پذیرد . وی افزود : این دانشگاه در رشته های عمران ، معدن ، معماری ، نقشه کشی معماری ، مکانیک ، مکانیک خودرو ، الکترونیک ، کامپیوتر ، حسابداری ، مدیریت ، تربیت بدنی ، الکتروتکنیک ، ساخت و تولید ، ساختمان و صنایع شیمیایی پذیرای داوطلبان علاقمند است . اخیانی اظهار داشت : علاقمندان واجد شرایط به تحصیل در این دانشگاه می توانند با در دست داشتن مدارک از تاریخ 7 مهرماه 88 به اداره آموزش مراجعه نمایند . وی تاکید کرد اطلاعات بیشتر و مدارک ثبت نام در سایت روابط عمومی دانشگاه به آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید درج شده است .
مدارک لازم جهت ثبت نام :
1- اصل مدرک دیپلم سه ساله فنی و حرفه ای ، کاردانش یا پیش دانشگاهی + 2 نسخه تصویر آن
2- داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم جهت برادران
3- 6 قطعه عکس 4*3
4- اصل شناسنامه و کارت ملی + 2 نسخه تصویر آن
5- تکمیل نمودن فرمهای ثبت نام

پذيرش دانشجو بدون كنكور در دانشگاه آزاد اسلامي واحد اسلامشهر

معاون آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اسلامشهر از پذيرفتن دانشجو بدون آزمون در نيمسال اول 88-89 در اين واحد خبر داد.

يدا... طالشي، معاون آموزش دانشگاه آزاد اسلامي واحد اسلامشهر در گفتگو با ايسكانيوز گفت: دانشگاه آزاد اسلامي واحد اسلامشهر با هماهنگي هاي صورت گرفته با سازمان مركزي به منظور افزايش سطح علمي افراد و ايجاد فرصت براي كساني كه موفق به شركت و يا قبولي در آزمونهاي مراكز آموزش عالي نشده اند، براي ترم جديد در 6 رشته كارداني پيوسته و ناپيوسته دانشجو مي‌پذيرد.

وي افزود: بر اين اساس تعداد محدودي دانشجو در 6رشته كارداني پيوسته و ناپيوسته با در نظر شرايط و ضوابط سازمان مركزي اين دانشگاه پذيرفته مي‌شوند.

طالشي ادامه داد:داشتن ديپلم هنر براي متقاضيان رشته هنرهاي تجسمي-نقاشي در مقطع كارداني پيوسته و دارا بودن مدرك پيش دانشگاهي يا ديپلم نظام قديم براي متقاضيان رشته هاي ادبيات، تربيت بدني، توليدات گياهي، ديني و عربي و نقشه برداري در مقطع كارداني ناپيوسته الزامي مي‌باشد.

rambo_1386
05-10-2009, 13:32
این گاجم ترکونده هرچی مولف خوبه داره میاره تو گروه خودش مثل آقای عنایت کشاورزی که تو رمزینه با ریاضیات گسسته و هندسه تحلیلی کولاکی به پا کرد ، بعدش هم الان تو سایت گاج تو لیست مشاورا اسم آقای پیروز دیدم فکر کنم همون آقا پیروز معروف تو انتشارات کتاب سبز که خیلی ها تعریفش میکردن بخصوص پیمان عزیز (راستی پیمان پس چرا برنگشت ؟ یعنی بایدتا ساعت 12شب صبر کنه تا از بن شدن خارج بشه؟)
این آقا پیروز واسه گاج هم یه کتاب نوشته فعلا اسم کتاب "بی نام تا اطلاع ثانوی"
لینک کتاب:
سایت اصلی آقا پیروز ( چیزای جالبی واسه کنکوریها نوشته)

راستی دوستان امسال باران کوثری هم با ما کنکور میده:31:(تو سایت همین آق پیروز بود)

دوستان اگه کسی میدونه امسال کدوم کتابها عوض شد برای کنکور ریاضی ممنون میشم
تغییرات خاصی نبوده:لینک زیر:

rambo_1386
05-10-2009, 13:58
چون چند صفحه قبل در مورد تیک تاک دوستان سوال کرده بودن من چند روز پیش تیک تاک و تاکتیک گرفتم نظر خودمو در موردشون میگم:
دوستان به همگی توصیه میکنم یه دفتر تست زنی تیک تاک بگیرید تا تست زدنتون بی ارزش نشه این دفتر تیک تاک 113 صفحه پاسخ نامه داره که تقریبا میشه 18000تا تست(هر صفحه 159تا تست)+7 صفحه هم واسه آزمون های جامع ، فکر کنم بشه لیست همه کتب تست وارد این دفتر کرد تازه پشت صفحه هم میتونید نکات مربوط به اون درس بنویسد یا تست های مهم علامت گذاری کنید تا بعدا دوباره دنبال تست های مهم و .... من که از تیک تاک خوشم اومد راستی اولش هم فهرست داره که لیست کتابارو فهرست کنید مثلا من واسه ریاضیات 2 آبی کانون که 1100تا تست داره 17 صفحه جا گذاشتم و نوشتم از صفحه 13تا 20 ریاضیات 2 خلاصه بهتون توصیه میکنم حتما یه تیک تاک واسه تست زدن بگیرید.
تاکتیک هم گرفتم چون دفترهای برنامه ریزی سایر انتشارات ندیدم نمیتونم بگم نسبت به اونا خوبه یا نه ولی این دفتر با من سازگاره من که به کمک این دفتر امروز از ساعت 7:30تا 13 تقریبا 5ساعت درس خوندم (قبلا خودمو میکشتم طی 24ساعت به زور 5 ساعت میخوندم ) ولی این تاکتیک واقعا بهم کمک کرد.

eblisandenzo
05-10-2009, 17:19
بررسی درس دیفرانسیل در کنکور سراسری 88