PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کنــکور 89 ؛ مشاوره - برنامه ریزی - شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

t.sunami
21-09-2009, 19:35
سلام من توی برنامه ای که ریختم(خدایی خیلی روش کار کردم) یه مشکلی دارم!
اینه که وقت کم دارم یعنی چون ما تاساعت 2.5 مدرسه هستیم تا بیام میشه 3 تا بخوام یکم استراحت کنم و عذا بخورم میشه 4 تازه از اونجایی که من خیلی خوفتالو(اینی خواب دوست(واژه ی ثقیلیه نه!))هستم حد اکثر 5 ساعت میرسم بخونم ولی درسام خیلی بیشتر طول میکشه...

چکار کنم؟؟؟

elhameli
21-09-2009, 20:09
ببین این موسسه خیلی دبیرای به نامی داره اینایی که گفتی خیلی معروفن حتما برو حیف که پسرونست وگر نه منم میرفتم یک موسسه معروف با دبیرای عالی (دخترونه) به من معرفی کنید .من هنوز پیدا نکردم

دخترانه اندیشه فائق در وزرا نزدیک میدان آرژانتین همین کادر هستن ولی فقط فیزیک عربشاهی نیست
دخترانه هدف در ونک
اگه خواستی تلفناش رو بدم
ولی به نظز من در فیزیک و دیفرانسیل جایی مثل قلم چی الغدیر عمقی و از پایه درس نمیده به نظرم مدیریت قلم چی از کلاس کنکورهای معروفی همچون بالا خیلی بهتره

new life
21-09-2009, 20:39
دخترانه اندیشه فائق در وزرا نزدیک میدان آرژانتین همین کادر هستن ولی فقط فیزیک عربشاهی نیست
دخترانه هدف در ونک
اگه خواستی تلفناش رو بدم
ولی به نظز من در فیزیک و دیفرانسیل جایی مثل قلم چی الغدیر عمقی و از پایه درس نمیده به نظرم مدیریت قلم چی از کلاس کنکورهای معروفی همچون بالا خیلی بهتره
من نمی دونم ولی دبیرای ما که افتضاح بودن
مشه شماره ی جفتشون رو به من بدی دستت درد نکنه:11:

dvd2
21-09-2009, 20:39
salam,mishe yeki linke un jayi k bachehaye konkore 88 darsad ha va rotbe hashuno gozashtan ro b man bede?
kheili gashtam.vali peida nakardam:(

timsar jackson
21-09-2009, 20:59
ای بابا خوش به حالتون ما که دبیرای مدرسمونم درس حسابی نبودن ما امسال گسسته رو واسمون تموم نکردن ادبیات رو تموم نکردن

خیلی چیزای دیگه رو تموم نکردن تو شهرمونم که دبیر خصوصی درست حسابیم نیست خودمون باید همین کتابای کمک آموزشی رو

بخونیم تازه اگه گیر بیاد که اونم گیر نمیاد من امسال به دوستم گفتم از یه شهر دیگه کلی کتاب واسم خرید پست کرد...

خلاصه که از امکاناتتون به بهترین نحو استفاده کنین...

new life
21-09-2009, 21:08
ای بابا خوش به حالتون ما که دبیرای مدرسمونم درس حسابی نبودن ما امسال گسسته رو واسمون تموم نکردن ادبیات رو تموم نکردن

خیلی چیزای دیگه رو تموم نکردن تو شهرمونم که دبیر خصوصی درست حسابیم نیست خودمون باید همین کتابای کمک آموزشی رو

بخونیم تازه اگه گیر بیاد که اونم گیر نمیاد من امسال به دوستم گفتم از یه شهر دیگه کلی کتاب واسم خرید پست کرد...

شما هم نفستون از جای گرم بلند میشه ها من خودم پیشمو فقط رفتم غیر انتفاهی اونم قلم چی یک مشت دبیر به درد نخورو انداخت به ما
ولی شما یک اموزشگاهی برو یا معلم خصوصی بگیر اینکه کتاباتون رو تموم نکردن مشکل می شه واستا:41:

loverprince70
21-09-2009, 21:10
ببین این موسسه خیلی دبیرای به نامی داره اینایی که گفتی خیلی معروفن حتما برو حیف که پسرونست وگر نه منم میرفتم یک موسسه معروف با دبیرای عالی (دخترونه) به من معرفی کنید .من هنوز پیدا نکردم
اگر سطحت بالاست تو کلاس های ویژه این اموزشگاه شرکت کن خیلی کلاس سطح بالاییه در حد رتبه های دو رقمی سر کلاسند دبیراشم اخرشن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

skhammari
21-09-2009, 22:00
شما هم نفستون از جای گرم بلند میشه ها من خودم پیشمو فقط رفتم غیر انتفاهی اونم قلم چی یک مشت دبیر به درد نخورو انداخت به ما
ولی شما یک اموزشگاهی برو یا معلم خصوصی بگیر اینکه کتاباتون رو تموم نکردن مشکل می شه واستا:41:

پیمان راست میگه . تا تو این شهر زندگی نکنین نمیتونین بفهمین اینجا چه وضعیتیه :41:
اینجا نه آموزشگاه درست حسابی گیر میاد نه دبیر درست حسابی ، فقط باید با کتاب طی کرد .
راستی پیمان جان هر کتابی خواستی به من بگو برات بیارم چون من هر یه ماه یه بار میام اونجا سر میزنم میارم واست . چون پسرعموم ، داداشم و ... اینا همه اونجا دانشو هستند کتاباشونو من همیشه از مشهد میگیرم هر ماه میارم براشون . پس تعارف نکن .
ولی کلا من یکی که به خودخونی عادت دارم ، مشهد کلاس خوب هست ولی ترجیح میدم خودم بخونم . الانم که کتابای کمک آموزشی اونقدر زیاد و متنوع ( و اکثرا به زبان عامیانه ) شده که فکر نکنم کسی بدون کلاس مشکلی داشته باشه .

new life
21-09-2009, 22:09
پیمان راست میگه . تا تو این شهر زندگی نکنین نمیتونین بفهمین اینجا چه وضعیتیه :41:
اینجا نه آموزشگاه درست حسابی گیر میاد نه دبیر درست حسابی ، فقط باید با کتاب طی کرد .
راستی پیمان جان هر کتابی خواستی به من بگو برات بیارم چون من هر یه ماه یه بار میام اونجا سر میزنم میارم واست . چون پسرعموم ، داداشم و ... اینا همه اونجا دانشو هستند کتاباشونو من همیشه از مشهد میگیرم هر ماه میارم براشون . پس تعارف نکن .
ولی کلا من یکی که به خودخونی عادت دارم ، مشهد کلاس خوب هست ولی ترجیح میدم خودم بخونم . الانم که کتابای کمک آموزشی اونقدر زیاد و متنوع ( و اکثرا به زبان عامیانه ) شده که فکر نکنم کسی بدون کلاس مشکلی داشته باشه .
بله حق با شماست اکثر رتبه های خوب هم سخت کوش هستند نه اینکه همش کلاسو اینا برن
اقا پیمان شما هم انشالله رتبه ات از همه بهتر میشه :11: مثلا من خودم با کلاس رفتن نیست رتبم خوب شد:39: !!

eblisandenzo
21-09-2009, 22:12
سلام
دوست عزیز اگه دیفرانسیل شما خیلی ضعیف هست پیشنهاد میکنم آموزشگاه هدف نری .
برای دیفرانسیل اگه پایه ضعیفی داری و میخوای همه مطالب رو با دوره تست های دیفرانسیل یاد بگیری یه خانم هست در آموزشگاه دخترانه قلم چی الغدیر(تنها خانمی هست که دیفرانسیل تدریس میکنه) البته به پسرها هم درس میده.
خیلی خوبه فقط بعضی وقتا خیلی فوق العاده میزاره مثلا جمعه از صبح تا ظهر میاردت آموزشگاه ولی کارش واقعا درسته :31:
من خودم الان گسسته با آقای مشفق دارم یه جورایی چون پایم ضعیف هست نوع درس دادنش برام سنگینه برای همین مجبورم قبل کلاس درس رو خودم یادبگیرم تا سرکلاس به مشکل برنخورم و این خیلی کارم رو سخت کرده (به تبلیغات کاری نداشته باش)

من دیفرانسلم خیلی بده افتضاحم . این آموزشگاهی که گفتی کلاس خصوصی برگزار می کنه ؟ ( یعنی اگه خصوصی باشه نمیتونم چون بودجه این کارو ندارم )
آدرسش کجاست ؟
هزینش چقدر میشه ؟
واقعا خوبه ؟
از رضوی هم بهتره ؟
تو کلاس آقای مشفق چند نفر هستین ؟
یعنی هیچ چیز رو از اول شروع نمی کنه ؟

به نظر من اگه ریاضیت خوب نیست این کلاسای آموزشی که 80-100 تا میریزن توش و با این استادای کله گنده میرن نرو چون اینجور کلاسا برای اون کسایی خوبه که پایه ی قوی داشته باشن. اگه بری اینجور کلاسا و پایت ضعیف باشه هنگ میکنه در حد خوزه مورینهو!:31:

شما چه پیشنهادی داری ؟ کجا برم ؟

آقا پیمان نفست از جای گرم بلند میشه داداش . وضعیت دبیرهای من تو کلاس کنکور هم از مدرسه شما بهتر نیست !

به این سایت سر بزن . اطلاعات جامعی در مورد کلاس کنکور داره البته فقط در مورد آدرس و شماره تلفن:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببخشید دوستان کسی اینجا هست که از سهمیه بسیج و کاراش اطلاعی داشته باشه؟؟؟؟
از درس خوندن میافتم اگه برم دنبالش؟؟؟؟

بسیج در کنکور آزاد 30% سهمیه داره .
باید تو پایگاه بسیج همون جایی که هستی فعالیت زیاد داشته باشی و زیاد هم وقتگیر نیست .

در ضمن ELHAMELI جان شماره ای که از هدف تو تاپیک مشاوره برای کلاس کنکور دادی اشتباه بود . 2بار اونجا زنگ زدم دفعه دوم یه زن بود کلی شاکی شد
شماره اشتباه : 88997762
شماره درست: 88779962

یکی طلبت :46:

timsar jackson
21-09-2009, 22:19
ولی شما یک اموزشگاهی برو یا معلم خصوصی بگیر اینکه کتاباتون رو تموم نکردن مشکل می شه واستا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب درد منم همینه اینجا نه آموزشگاه درست حسابی هس نه دبیر!!!!! ولی خب مجبورم با همین شرایط بخونم دیگه ایشالا

که مشکلی پیش نیاد و موفق میشم..

قربونت داداش فعلا که همه کتابا رو یه نفر از دوستام فرستاده واسم باز کتاب لازم داشتم مزاحمت میشم

samadsam
21-09-2009, 22:20
سلام
ببخشید من پشت کنکوری رشته ی کامپیوتر هستم نمرات درسهای تخصصی من (کامپیوتر ) تقریبا عالی هستش یعنی کامل ولی متاسفانه به درس های عمومی علاقه ندارم و نمرت درخشانی هم ندارم (ولی برعکسش اختصاصی ها رو تا 95 درصد می زنم)
حالا می خوام بدونم اگه تخصصی رو 90 درصد بزنم عمومی رو باید حدود چند بزنم تا یه رتبه ی سه رقمی بیارم (دولتی)
راستی ببخشید ظریب تخصصی با عمومی دورو بر چنده ؟
با تشکر.

pedramch
21-09-2009, 22:30
کاملا مشخصه که به درسای عمومی علاقه نداری:دی
برای رشته ریاضی:

عربی 2
زبان 2
دین و زندگی 3
ادبیات و زبان فارسی 4
شیمی 6 (برای زیرمجموعه دو 9)
فیزیک 9
ریاضی 12

ممنون/:5:

new life
21-09-2009, 22:37
بابا من زبونم مو دراورد به خدا اقایeblisandezoمن اینو که الهام جان گفتن میشناسم توی مدرسه ی ما درس میده باور کن خوب نیست به خدا این هدفه خیلی خوبه من اصلا پیشمو میخواستم برم اونجا ولی دوره ای بابا تو اماره تک تک دبیرای اونجا رو قلم چی رو از من بخواه باور کن محمدی بیشتر تو کاره تشریحی تازه لج هم کرده با بعضی ها هی فوقالعاده ی بیخود میذاره

samadsam
21-09-2009, 22:38
به توجه به توضیحات پست قبلی من در درس های عمومی تقریبا باید چند درصد رو بزنم
راستی ببخشید یه سایت خوب در مورد اطلاعات کنکور بیان نمی کنید
من توی همین تاپیک می مونم (منتظر جواب)
ممنون می شم

eblisandenzo
21-09-2009, 22:39
سلام
ببخشید من پشت کنکوری رشته ی کامپیوتر هستم نمرات درسهای تخصصی من (کامپیوتر ) تقریبا عالی هستش یعنی کامل ولی متاسفانه به درس های عمومی علاقه ندارم و نمرت درخشانی هم ندارم (ولی برعکسش اختصاصی ها رو تا 95 درصد می زنم)
حالا می خوام بدونم اگه تخصصی رو 90 درصد بزنم عمومی رو باید حدود چند بزنم تا یه رتبه ی سه رقمی بیارم (دولتی)
با تشکر.

دوست عزیز تو این تاپیک بیشتر بچه های رشته های نظری هستن و فکر نمی کنم فنی حرفه ای و کاردانشی باشه . برای این که سریع تر به جوابت برسی یه تاپیک جدید با همین موضوع بزن

eblisandenzo
21-09-2009, 22:47
بابا من زبونم مو دراورد به خدا اقایeblisandezoمن اینو که الهام جان گفتن میشناسم توی مدرسه ی ما درس میده باور کن خوب نیست به خدا این هدفه خیلی خوبه من اصلا پیشمو میخواستم برم اونجا ولی دوره ای بابا تو اماره تک تک دبیرای اونجا رو قلم چی رو از من بخواه باور کن محمدی بیشتر تو کاره تشریحی تازه لج هم کرده با بعضی ها هی فوقالعاده ی بیخود میذاره

ممنون . اما دوست عزیز من اسم دارم . اسمم هم صادق هستش . لطفا به ID صدا نکن . یعنی برم هدف ؟

راستی اسم شما ؟

new life
21-09-2009, 22:53
ببخشید اقا صادق من رویا هستم . من 4 میلیون تومن پولو ریختم توی جیب همین معلمای به درد نخور اینایی که گفتی تو هدف خودشون مولفن

eblisandenzo
21-09-2009, 22:57
ببخشید اقا صادق من رویا هستم . من 4 میلیون تومن پولو ریختم توی جیب همین معلمای به درد نخور اینایی که گفتی تو هدف خودشون مولفن

4میلیون رو پراید بخر بابا درس چیه :46:
دارندگی و برازندگی دیگه !:46: شوخی کردم
یعنی میگی برم هدف . آخه الهام میگه نه اونجا خوب نیست . و یه مشکل بزرگتر من دیفرانسیلم از ریشه مشکل داره . واقها گنگ شدم !:41:

new life
21-09-2009, 23:04
اقا صادق دانش اموزان ممتاز اکثرا میرن هدف . اگر پایت ضعیف باشه ممکنه بگی نه اینجا خوب نیست اما شما سال دومته بعدشم سطح بالا بخونی بهتر از اینه که بری گیره یک سری معلم بی خود بیفتی که سطح علمی خودشون هم عالی نیست تازه پولتو هم بریزی دورررررررررررر . حالا خودت کودومو ترجیح میدی ؟؟؟

eblisandenzo
21-09-2009, 23:13
نمی دوننننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننم!:41:
الهام رای من رو زد . می ترسم جواب نگیرم .
شما هم میگی اونجا جواب نمیده .
موندم وسط . سر در گم و حیرون

Tabasom.Sweet
21-09-2009, 23:47
سلام ، این لینکی که گذاشتی ارور میده میتونی تصحیحش کنی؟

Tabasom.Sweet
21-09-2009, 23:58
ok
بعدش اینکه اصلا چجوری بخونم ؟ یعنی اول مفهومی کار کنم بعد تست بزنم یا از همون اول با تست برم جلو ؟
راستی این روش های خاص برای حل مسائل دروس تخصصی رو تو کتاب های کمکی داره ؟ ( مثلا هم ارزی ها در حد )
یا فقط تو کلاس ها گفته میشه ؟

سلام
دروس عمومی: به عنوان مثال با ادبیات شروع میکنم
هر بخش از ادبیان باید با 3 بار در هفته خونده بشه به چه صورت؟ اینطور که مثلا
جلسه ی اول : مبحث مورد نظرت رو فقط میخونی نکته هاشو مشخص میکنی خلاصه نویسی میکنی و ...
جلسه ی دوم: یه نگاه اجمالی به مبحثی که خوندی میندازی و شروع میکنی تستاشو زدن
جلسه ی سوم: بدون اینکه هیچ نگاهی به منبع مطالعه ی مبحثت بکنی یه راست میری سراغ تستها

اینجوری اون مبحث کاملا تو ذهنت جا میفته
برای فاصله هم فاصله ی جلسه اول و دوم میتونه یه روز باشه یعنی یکی امروز اون یکی فردا و جلسه ی سوم با دو روز فاصله

در جلسه ی دوم کمک میکنی که مطالب ار حافظهی کوتاه مدت به بلند مدتت بره
و در جلسه ی سوم مطمئن هستی که اطلاعاتی که داری ارائه میدی با استفاده از اطلاعات ذخیره شده در حافظه ی بلند مدتت هست

دروس اختصاصی : رو باید همزمان با خوندن تمرین کنی و تست بزنی و همینطور در روزهای اینده به نوعی تستهای اختصاصی و باید بزنی و بزنی و بزنی تمرین و تکرار که کم کم دیگه سوالات به نظرت اشنا بیاد
همین:11:

Tabasom.Sweet
22-09-2009, 00:04
***مهم***
بچه ها اونایی که ضعف برنامه ریزی دارن تابستون هم تنبلی کردنو میخوان از مهر شروع کنن و از این میترسن که نتونن تو مدت مشخص کتابها رو تموم کنن این لینک رو چک کنن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای تمامی رشته ها از مهر شروع کرده تا خودِ اخر ِ خرداد سال بعد برای هر هفته مبحث مبحث تقسیم بندی کرده هم پیش هم پایه
میتونید استفاده کنید

skhammari
22-09-2009, 00:16
قربونت داداش فعلا که همه کتابا رو یه نفر از دوستام فرستاده واسم باز کتاب لازم داشتم مزاحمت میشم
مزاحم چیه پیمان جان ، کتابی حواستی حتما منو در جریان بذاری . باعث افتخاره منه که کمک کنم .:10:

نمی دوننننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننم!:41:
الهام رای من رو زد . می ترسم جواب نگیرم .
شما هم میگی اونجا جواب نمیده .
موندم وسط . سر در گم و حیرون
دوست من چرا شما اول پایتو قوی نمیکنی بعد همون کاری که رویا خانم گفت انجام بدی ، یه ماهه میشه پایرو به اندازه دیگران با کمی کوشش قوی کنی ، باور کن شدنیه ، خودم تجربش کردم . سعیتو بکن .:10:
راستی با 4 تومن که نمیشه پراید خرید که ، پرایدا 8 تومنه .( منم شوخی بید ) :31: ولی جمله ی بالارو جدی گفتم :46:

Tabasom.Sweet
22-09-2009, 00:18
سلام من توی برنامه ای که ریختم(خدایی خیلی روش کار کردم) یه مشکلی دارم!
اینه که وقت کم دارم یعنی چون ما تاساعت 2.5 مدرسه هستیم تا بیام میشه 3 تا بخوام یکم استراحت کنم و عذا بخورم میشه 4 تازه از اونجایی که من خیلی خوفتالو(اینی خواب دوست(واژه ی ثقیلیه نه!))هستم حد اکثر 5 ساعت میرسم بخونم ولی درسام خیلی بیشتر طول میکشه...

چکار کنم؟؟؟

ببین منم همینطورم تا 2.5 مدرسه مثل خودت ولی بخوای نخوای باید مطالعت رو ببری بالا البته بستگی به هدفت داره ولی حالا که خودت هم گفتی میخوای هیچ راهی نداره بجر اینکه امروز بشینی بگی:
من باید روزی 9 ساعت(مثلا)درس بخونم تا 2.5هم مدرسم بعد هم یه کاغذ برداری 2،3 مدل برنامه واسه خودت بنویسی ببینی چجوری به این مرسی مثلا صبح زودتر پاشی عصر کمتر بخوابی کامپیوتر کم استفاده کنی و ....

فراموش نکن که هیچی "نه" نداره الان زندگیت مثل یه پازل نیمه کارست این 9ساعت درس خوندن قبول کن که یکی از قطعه های همین پازل ِ . فقط باید بگردی و جاش رو پیدا کنی چند روز بالا پایین میره چند روزی سخته ولی بدون اینکه بهش فکر کنی به خودت بگو کافیه یه ماه خودمو نگه دارم بعدش درست میشه

اون جریان اعدام تو صفحه ی اول رو بخون... موفق باشی

Tabasom.Sweet
22-09-2009, 00:28
بچه ها کسی میتونه به من کمک کنه؟
من خارج از کشور هستم و منطقه ی 3 محسوب میشم از طرفی در مناطق 3ی ایران حداقل همزبون و یه معلم ِ ضعیف هست ولی من اینجا حتی یک معلم هم ندارم سطح درسیم خوبه معدل سوم دبیرستانم رشته ریاضی 19.60هست ایران هم که بودم تراز قلم چیم 7500 بود فیزیکم رو هم همیشه 100 میزدم
الان یک ساله که اینجا هستم یعنی از سوم بیرستان و الان هم که پیشم از ایران حسابی کتاب اوردم ولی معلم ندارم

*بچه ها کسی میدنه امسال رتبه 1 ِ منطقه 3 چی قبول شده؟تو منطقه 3 تا رتبه ی چند میتونه قبلولی برق شریف حساب کنه؟1؟2 ؟ 3؟ 4؟5 ؟
خیلی ممنون میشم

*ایا من با این شرایط و پیشینه ا یکه گفتم + اینکه فیزیک المپیادی بودم + واقعا تلاش میکنم امیدی برای تصدّی چیزی که میخوام هست؟
برق و مکانیک دوست دارم و دلم میخواد تو دانشگاهای خوب تهران مثل شریف و امیر کبیر باشم در ضمن ایران بومی تهران هستم

واقعا ممنون میشم کمکم کنید اینجا دسترسی به هیچ کس ندارم که سوالاتم رو بپرسم

timsar jackson
22-09-2009, 05:41
میبینم که ساعت 5:42 صبحه و کسی اینجا نیس من تهنام:41:همه خوابن فکر کنم...

من که نشستم 90 نگاه کردم بعدشم تا ساعت 4 خوابم نبرد دیگه صبح میخواستم برم کانون ثبت نام کنم گفتم اگه

4 بخوابم زودتر از 11 بیدار نمیشم و دیگه نمیشه برم ثبت نام کنم:27:گفتم تا صبح بیدار باشم دیگه!پس فردا هم که اول مهر و خطرناک!

راستی دیدین 90 واسه علوی تبلیغ میکنه:31:

دوست من چرا شما اول پایتو قوی نمیکنی بعد همون کاری که رویا خانم گفت انجام بدی ، یه ماهه میشه پایرو به اندازه دیگران با کمی کوشش قوی کنی ، باور کن شدنیه ، خودم تجربش کردم . سعیتو بکن .صادق جان سعید راس میگه.اگه دیفرانسیلو از پایه مشکل داری حتما بشین اول حسابان رو قوی کن.

elhameli
22-09-2009, 08:34
من نمی دونم ولی دبیرای ما که افتضاح بودن
مشه شماره ی جفتشون رو به من بدی دستت درد نکنه:11:

هدف : 88779962-88873252-22227637-22252112
میدان ونک خیابان ونک نبش اتوبان کردستان ساختمان آینه ونک طبقه اول اداری

اندیشه فائق
خیابان وزراء خیابان 16 پلاک4
88726600-4

elhameli
22-09-2009, 08:36
من دیفرانسلم خیلی بده افتضاحم . این آموزشگاهی که گفتی کلاس خصوصی برگزار می کنه ؟ ( یعنی اگه خصوصی باشه نمیتونم چون بودجه این کارو ندارم )
آدرسش کجاست ؟
هزینش چقدر میشه ؟
واقعا خوبه ؟
از رضوی هم بهتره ؟
تو کلاس آقای مشفق چند نفر هستین ؟
یعنی هیچ چیز رو از اول شروع نمی کنه ؟

در ضمن ELHAMELI جان شماره ای که از هدف تو تاپیک مشاوره برای کلاس کنکور دادی اشتباه بود . 2بار اونجا زنگ زدم دفعه دوم یه زن بود کلی شاکی شد
شماره اشتباه : 88997762
شماره درست: 88779962

یکی طلبت :46:

سلام

اینجا چه خبره !!!‏
اول بگم که من پارسال با محمدی کلاس داشتم و الان خبر ندارم وضعیت چه جوری هست ‏
دوم اینکه خانم محمدی اصل کارش روی تشریحی هست و باید کلی راه حل بری تا به جواب برسی . خوب من اینو ‏به راه حل تستی با توجه به شرایط کنکور بیشتر ترجیح میدم.‏
در مورد نحوه درس دادن آقای رضوی من خبر ندارم ولی شنیدم زیاد خوب نیست ولی بازم تحقیق کن
هزینه محمدی فکر کنم200 تومن بود
زنگ بزن اینجا قیمت رو میگه 77205772-8

برای آقای مشفق توی کلاس 12 نفر هستیم ولی من هدف نمیرم آموزشگاه اندیشه فائق میرم.
آقای مشفق از پایه درس میده(گسسته) ولی من پایم ضعیفه:20:

بعدشم اینکه من کی شماره هدف تو تاپیک مشاوره برای کلاس کنکور دادم ؟؟؟ بهتره بری ببینی من نبودم ID TRANSFER بوده:13:
تلفن
هدف : 88779962-88873252-22227637-22252112
میدان ونک خیابان ونک نبش اتوبان کردستان ساختمان آینه ونک طبقه اول اداری

اندیشه فائق ( نمیدونم پسرونه داره یا نه)
خیابان وزراء خیابان 16 پلاک4
تلفن
88726600-4

moraddad
22-09-2009, 08:39
ببخشید دوستان کسی اینجا هست که از سهمیه بسیج و کاراش اطلاعی داشته باشه؟؟؟؟
از درس خوندن میافتم اگه برم دنبالش؟؟؟؟

تمام شرافت انسانیت رو به کار بگیر و بشین عین یه مرد(زن!) درستو بخون...:31::46:
اینا مال ضعفاست!
(با احترام به بر و بچز بسیجی!)

eblisandenzo
22-09-2009, 11:32
ولی رویا خانوم برو سهمیه رو بگیر . چون این جوری خیلی جلو میفتی .

azimzade
22-09-2009, 11:56
من میخوام امسال عضو بسیج بشم.چه طوری باید فعال شم؟چقدر طول میکشه؟

Tabasom.Sweet
22-09-2009, 12:35

سلام،فکر نمیکنم همینجوری باشه اولا که به این که چه مدت عضو بودی بستگی داره دوما به فعالیتت من یکیو میشناختم از راهنمایی اقدام کرده بود اخر هم هیچی به هیچی

در ضمن ببخش اگه دیگه داره فضولی میشه ولی این کارا به این دلایل یه جورایی به دل ادم نمیشینه یعنی من فکر میکنم هرجا بزنی جاده خاکی تا سبقت بگیری همونجا پنچر میشی و عقب میمونی این نظر شخصیمه هر طور خودت درست میدونی

موفق باشی

swamp
22-09-2009, 13:11
بابا ول کنید بسیج رو دیگه اااااااااهه مملکت بی در و پیکر به همین میگن دیگه بسیج چه ربطی باید به دانشگاه داشته باشه آخه
یا پدر فلان کس تو جبهه زحمت زیادی کشیده بچش باید به راحتی بره دانشگاه.............آهان این همون عدالتیه که بعضی ها میگفتن:13:

samadsam
22-09-2009, 13:36
باید اول کارت عادی داشته باشی که می تونی به نزدیکترین پایگاه مقاومت بسیج مراجعه کنی بعد از شش ماه کارت عادیت می یاد(مدارس ، کتابخونه ها هم این کارت رو میدن)
بعد از گرفتن کارت عادی باید در روز های مشخص شده توسط بسیج مراجعه کنی ثبت نام و کلاس بری نزدیک به 12 جلسه در پایان هم شما می شین حاج اقای محله :31:
خیلی هم واسش تخفیف قاعل می شن هم تو سربازی و هم سهمیه ی دانشگاه

dirty_coat
22-09-2009, 13:53
همیشه از لحظه ای که می ترسیدم یعنی لحضه ی خداحافظی فرا رسید امیدوار بودم بیشتر در خدمت شما دوستان خوب باشم ولی نشد شاید قسمت این نبود امسال رو با شماها کنکور بدم و با هم درباره ی مسایل کنکور صحبت کنیم ولی یک نصیحت میخوام به شماها که جای خواهر و برادرهای کوچیکتر من هستید بکنم امیدوارم به گوش بگیرین:
از نعماتی که خدا به شما داده به نحو احسن استفاده کنین و بزرگترین نعمتی که الان میخوام براتون ازش بگم وقت است شما ها رو به اونی که میپرستین این نعمت رو از دست ندین وگر نه بعد واقعا پشیمون میشین
یچه ها تو رو خدا دنبال مسایل فرعی نرید مثلا دوستمون بالا نوشته بود بریم بسیج فعال بشیم و ....... می خوام بگم که همه ی اینها ما رو به جایی نمیرسونه پس همین وقتی که میخواین برای این مسایل حاشیه ای بذارین روی درستون بذارین به امید حق نتیجش رو میبینین
یا حق

new life
22-09-2009, 14:19
ببخشید دوستان کسی میدونه اقای میرزایی توی چه موسسه ای درس می ده ؟(دیفرانسیل)

danialshafaie
22-09-2009, 15:03
ايول بچه ها بسيجو ول كنيد درسته كه اگه بريد بسيج دانشگاه احتمال قبولي چند برابره ولي خودتون ببينيد كه اگه اين كارو كنيد و بريد وجدنتون قبول مي كنه كه كيلويي بريد دانشگاه من كه تا حالا يه سهميه هم نداشتم و به اين افتخار مي كنم راستي اگه خودتون هم بخونيد مي تونيد بدون آموزشگاهو اين چيزا رتبه ي خوب قبول شيد خيلي از كسايي كه من مي شناسم بدون آموزشگاهو قلم چيو اينا قبول شدن و فقط بره آزمايشي سنجش هارو رفتن راستي بابت جوابتون هم ممنون

elhameli
22-09-2009, 15:52
سلام
با تشکر.

سلام دوست عزیز
اینجا چیزی پیدا نمیکنی !!! پس برو اینحا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

elhameli
22-09-2009, 15:53
همیشه از لحظه ای که می ترسیدم یعنی لحضه ی خداحافظی فرا رسید امیدوار بودم بیشتر در خدمت شما دوستان خوب باشم ولی نشد شاید قسمت این نبود امسال رو با شماها کنکور بدم و با هم درباره ی مسایل کنکور صحبت کنیم ولی یک نصیحت میخوام به شماها که جای خواهر و برادرهای کوچیکتر من هستید بکنم امیدوارم به گوش بگیرین:
از نعماتی که خدا به شما داده به نحو احسن استفاده کنین و بزرگترین نعمتی که الان میخوام براتون ازش بگم وقت است شما ها رو به اونی که میپرستین این نعمت رو از دست ندین وگر نه بعد واقعا پشیمون میشین
یچه ها تو رو خدا دنبال مسایل فرعی نرید مثلا دوستمون بالا نوشته بود بریم بسیج فعال بشیم و ....... می خوام بگم که همه ی اینها ما رو به جایی نمیرسونه پس همین وقتی که میخواین برای این مسایل حاشیه ای بذارین روی درستون بذارین به امید حق نتیجش رو میبینین
یا حق

سلام
خوبین ؟؟
ببخشید اگه فضولی نباشه :31:
اتفاقی افتاده !!!:13:

timsar jackson
22-09-2009, 16:00
یا حق

سلام دادا بهمن

چی شده داداش؟ اتفاقی افتاده؟ داری برمیگردی فرانسه؟

حیف شد از وجودتون داشتیم استفاده میکردیم....

ایشالا هر جا میری موفق باشی

new life
22-09-2009, 17:51
اقا کسی نیست منو راهنمایی کنه موسسه هدف و فائق خیلییییییی دوره به من 2ساعتو خورده ای می کشه
من کجا ثبت نام کنم یکی کمکم کنه ؟؟

elhameli
22-09-2009, 18:29
اقا کسی نیست منو راهنمایی کنه موسسه هدف و فائق خیلییییییی دوره به من 2ساعتو خورده ای می کشه
من کجا ثبت نام کنم یکی کمکم کنه ؟؟

سلام
خوب به منم دوره !!!
برای همین من بجای هدف رفتم اندیشه فائق :31:
راستی اکثر کلاساش ساعت 3 هست اون موقع ترافیک کمتره .
من خودم با اتوبوس و مترو و تاکسی میخوام برم:31:
شما از کجا میای طرف اندیشه ؟؟ بگو شاید یه راه بگم .
راستی ببین مترو قیطریه راه افتاده یا نه شاید اونجوری برات نزدیک بشه.

new life
22-09-2009, 19:03
سلام
خوب به منم دوره !!!
برای همین من بجای هدف رفتم اندیشه فائق :31:
راستی اکثر کلاساش ساعت 3 هست اون موقع ترافیک کمتره .
من خودم با اتوبوس و مترو و تاکسی میخوام برم:31:
شما از کجا میای طرف اندیشه ؟؟ بگو شاید یه راه بگم .
راستی ببین مترو قیطریه راه افتاده یا نه شاید اونجوری برات نزدیک بشه.
نه از همه پرسیدم ببین از تهران پارس چجوری بیام قشنگ 2ساعتم بیشتر رفتمه برگشتمم که دیگه با خداست:41:
بعدشم اساتید خوب هم پرسیدم الان اکثرا خودشون مدرسه دارن اموزشگاه کمتر میان فوقشم باشه معلوم نیست کجاست . عجب گیری افتادماااااا:19:

moraddad
22-09-2009, 19:07
aaaaaa!
الکی الکی 1 مهر 89 شد!
از دوم سوم راهنمایی به همچین سال تحصیلی ای فکر میکردم!
89،سال کنکور!
اینم یه تجربه ایه واسه خودش...
ایشالله هممون به اندازه هدفمون تلاش کنیم و به اندازه تلاشمون نتیجه بگیریم.

timsar jackson
22-09-2009, 19:42
امروز بالاخره کانون ثبت نام کردم! از من 180 گرفت...

MORINIO
22-09-2009, 19:47
سلام

من امروز رفتم کانون ثبت نام کردم ولی نمیدونم چرا شد 247 تومن! آخه بیشتر بچه های اینجا میگفتن حدود 180-190 شده بود!

راستی حواسم نبود آزمون 10 مهر رو هم نوشتم! ولی بعید میدونم برم!

timsar jackson
22-09-2009, 19:56
سلام

من امروز رفتم کانون ثبت نام کردم ولی نمیدونم چرا شد 247 تومن! آخه بیشتر بچه های اینجا میگفتن حدود 180-190 شده بود!

247؟ ازشون بپرس شاید یه دلیلی داره ولی فکر نکنم از 180-190 بیشتر باشه

منم 10 مهر رو نوشتم یعنی خانومه گفت نمیشه 10 مهر رو ننویسی منم حوصله ی کل کل نداشتم گفتم باشه ولی من که

نمیرم...

ReziOnline
22-09-2009, 19:58
گزینه جوان بهتر از کانون نیست؟!
به نظر من که خیلی بهتره...

MORINIO
22-09-2009, 20:00
247؟ ازشون بپرس شاید یه دلیلی داره ولی فکر نکنم از 180-190 بیشتر باشه

حالا فردا قراره دوباره برم میپرسم ازشون!

گزینه جوان بهتر از کانون نیست؟!
به نظر من که خیلی بهتره...

خب هرکس نظری داره... نظر شما هم محترمه

behnam_roli
22-09-2009, 20:01
سلام

چقد زیاد:18:

یحتمل فهمیدن بچه مایه داری: دی

اگه پارسال کانون میرفتی باید میگفتی که یه کم تخفیف هم به همین خاطر میدن:46:

Hossein Adeli
22-09-2009, 20:11
من هم امروز کانون ثبت نام کردم ازمون 10 مهر رو هم ثبت نام نکردم چون برای منی که تازه از 1 شهریور شروع کردم این آزمون هیچ فایده ای نداره. برای 19 آزمون هم 171 هزار تومن دادم.
دوستان این پشتیبان میتونه جای مشاور خوب رو بگیره یا باید برم دنبال یه مشاور تا در مورد برنامه هام و ... با اون مشورت کنم؟

Tabasom.Sweet
22-09-2009, 20:14
بچه ها کسی هست به من کمک کنه؟واقعا دارم دیوانه میشم فردا 1مهره و من حتی مدرسه ندارم :((((((

بچه ها کسی میتونه به من کمک کنه؟
من خارج از کشور هستم و منطقه ی 3 محسوب میشم از طرفی در مناطق 3ی ایران حداقل همزبون و یه معلم ِ ضعیف هست ولی من اینجا حتی یک معلم هم ندارم سطح درسیم خوبه معدل سوم دبیرستانم رشته ریاضی 19.60هست ایران هم که بودم تراز قلم چیم 7500 بود فیزیکم رو هم همیشه 100 میزدم
الان یک ساله که اینجا هستم یعنی از سوم بیرستان و الان هم که پیشم از ایران حسابی کتاب اوردم ولی معلم ندارم

*بچه ها کسی میدنه امسال رتبه 1 ِ منطقه 3 چی قبول شده؟تو منطقه 3 تا رتبه ی چند میتونه قبلولی برق شریف حساب کنه؟1؟2 ؟ 3؟ 4؟5 ؟
خیلی ممنون میشم

*ایا من با این شرایط و پیشینه ا ی که گفتم + فیزیک المپیادی بودم + واقعا تلاش میکنم امیدی برای تصدّی چیزی که میخوام هست؟
برق و مکانیک دوست دارم و دلم میخواد تو دانشگاهای خوب تهران مثل شریف و امیر کبیر باشم در ضمن ایران بومی تهران هستم

واقعا ممنون میشم کمکم کنید اینجا دسترسی به هیچ کس ندارم که سوالاتم رو بپرسم

MORINIO
22-09-2009, 20:16
من هم امروز کانون ثبت نام کردم ازمون 10 مهر رو هم ثبت نام نکردم چون برای منی که تازه از 1 شهریور شروع کردم این آزمون هیچ فایده ای نداره. برای 19 آزمون هم 171 هزار تومن دادم.
دوستان این پشتیبان میتونه جای مشاور خوب رو بگیره یا باید برم دنبال یه مشاور تا در مورد برنامه هام و ... با اون مشورت کنم؟

ببین بستگی داره پشتیبانت خوب باشه یا نه بعضی پشتیبانا خیلی خوبن و بعضی هم افتضاح !(مثه پشتیبان پارسال خودم!)

حالا اول ببین پشتیبانت چطوره بعد تصمیم بگیر

برای 19 آزمون هم 171 هزار تومن دادم.

پس این یارو خفن ما رو تیغ زده فک کنم!

new life
22-09-2009, 22:07
ببخشید من دوباره سوال برام پیش اومد که از بین زوج درسا کدومو انتخاب کنم؟؟/ پارسال که مدرسه مشخص می کرد خوب بود ولی الان:9:...........
سالی واحدی رو بخونم بهتره یا ترمی رو ؟؟:41:

Parnyan
22-09-2009, 23:24
در هر مثلث طول مماس مشترک داخلی دو دایره محاطی داخلی و محاطی خارجی راس A کدام است
طول اضلاع a ,b,c
و pنصف محیط

Tabasom.Sweet
22-09-2009, 23:42
ببخشید من دوباره سوال برام پیش اومد که از بین زوج درسا کدومو انتخاب کنم؟؟/ پارسال که مدرسه مشخص می کرد خوب بود ولی الان:9:...........

سلام رویا جون این لینک رو چک کن ببین به دردت میخوره؟

با توجه به رشتت روی رشته ی مورد نظرت کلیک میکنی ، بعد دقت کنی قشنگ برنامش از مهر تا آخر خرداد هست یعنی قشنگ مطابق با وقت تو ِ که الان میخوای شروع کنی بعد هم پیش و پایه رو باهم برده جلو راحت از سردرگمی در میای همرو با شماره ی صفحه و ... نوشته

امیدوارم به دردت بخوره ، من که اینجا وضعم خیلی بده قرار هفته ی دیگه یه معلم برامون بفرستن اصلا معلوم نیست کی هست چی هست... سال اولمه کنکور میدم

mazg
22-09-2009, 23:57
بچه ها کسی هست به من کمک کنه؟واقعا دارم دیوانه میشم فردا 1مهره و من حتی مدرسه ندارم :((((((

سلام دوست عزیز.1 نفری بود شرایطش تقریبا مثل شما بود(خارج از کشور و زرنگ و .....)فکر کنم با ایشون صحبت کنید به نفعتون باشه.آیدیش Royaye NILI بود (درسته آقا پیمان ؟؟).

آقا صادق پیمان جان و .......شما که میگفتید آزمون 10 مهر و نمیدید،الان درس میخونید؟؟؟؟با خودتون رو راست باشید.(خواهشا تذکر منو به حساب دخالت نزارید)

frnsh
23-09-2009, 00:00
در پاسخ به شما باید بگم که خواهر یا برادر زمانی به درد می خورن که از خودت بزرگتر باشن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

تایید میشه چون واقعا اونا توی هرکاری راههایی رو میرن و تجربیاتشون شدید به درد میخوره. منم از همه کوچیکترم و واقعا خیلی تجریه نصیبم شد!

نمیدونم چرا اینقدر بی انگیزه شدم......همه دوستام امسال میرن دانشگاه اما من....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](44).gif
یکی بم روحیه بده...........[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif

خواهرم با یکی از دخترای فامیلمون با هم کنکور دادن. خواهرم سال اول حقوق خوراسگون قبول شد و رفت. اما اون یکی دختره با اینکه کلی معلم خصوصیو اینا گرفت و خیلی تلاش هم کرد، اما سال اول رشته ی خوبی قبول نشد. یکسال موند خونه و به کوب خوند و تمام مشکلات قبلیش رو برطرف کرد. منظورم مشکلاتیه که به خاطرشون سال قبل قبول نشده بود.
خلاصه بعد معلوم شد فیزیک دانشگاه شریف قبول شد! :18:

مطمئن باشین اگه واقعا خوب تلاش کنین به نتیجه میرسین. با اینکه به قول داداش من اگه یه سال پشت کنکور بمونی، یکسال از حقوقی که بعدا سر کار میگیری، کم میشه، اما اگه واقعا اشکالات رو برطرف کنی، به نتیجه میرسی تازه اونم از این نوع که گفتم!!
موفق باشین

که تو tick 8 رکورد بزنی خوبه ولی عزیز دل سعی کن همه لغت ها رو تو reading پیاده کنی . اینکه بخوای هی مرور کنی کاری رو از پیش نمیبره و فقط اعتماد کاذب میده ( اینو جدی بگیر )

کاملا تایید میشه. توی انگلیسی همیشه باید لغت رو توی متن خوند. اکثرتون میدونید که هر لغتی هر جایی یه معنی میده. نمیشه اینطوری خوند. مثل اینه که دیکشنری بخونی.
اگه هم توی این روشی که گفتن، لغت رو توی یه جمله میده، باز بهتر از اینه که تکی بخونین.

سلام
با تشکر.

به نظر من که شما تا میتونید عمومی هاتون رو خوب کنید. اگه واقعا درصدهاشون خوب نیست. چون رقابت اصلی سر همین عمومی هاس که همه خوب میزنن معمولا. خیلی آشنا دیدم که چون عمومی هاشون رو خیلی بد زدن، رشته ی مورد علاقشون رو قبول نشدن.
حالا حدود چند هستن؟

نفرت دارم نه علاقه البته از بعضی هاش
به توجه به توضیحات پست قبلی من در درس های عمومی تقریبا باید چند درصد رو بزنم
راستی ببخشید یه سایت خوب در مورد اطلاعات کنکور بیان نمی کنید
من توی همین تاپیک می مونم (منتظر جواب)
ممنون می شم

اگه همه رو حدود 60 بزنین خیلی نفرات رو پشت سر میندازین.

راستی من دیروز رفتم یه سری کتاب دیگه هم گرفتم.
انگار دیفرانسیل 2 رمزینه هنوز نیومده نه؟
و اینکه هرچی توی آمادگاه گشتم، زبان فارسی رمزینه رو نیافتم. به نظر شما واسه زبان فارسی چی دیگه خوبه؟
ممنون

Tabasom.Sweet
23-09-2009, 01:38
و اینکه هرچی توی آمادگاه گشتم، زبان فارسی رمزینه رو نیافتم. به نظر شما واسه زبان فارسی چی دیگه خوبه؟
ممنون

سلام ، بجز این کتابای جامع گاج و اینا که مجموعا همرو دارن این کتاب هست به اسم :

1-پنج مبحث زبان فارسی انتشارات انرژی اتمی(الگوی توسعه) مولف عبدالمحمّدی

2-املای کنکور انتشارات شبقره مولّف عید المحمّدی

تعریف این دو کتاب رو خیلی شنیدم و همچنین کتاب جامع ادبیات کنکور گاج که اکثر مشاور ها توصیه میکنن

موفق باشی:10:

dirty_coat
23-09-2009, 02:57
سلام دادا بهمن

چی شده داداش؟ اتفاقی افتاده؟ داری برمیگردی فرانسه؟

حیف شد از وجودتون داشتیم استفاده میکردیم....

ایشالا هر جا میری موفق باشی

اتفاق که بله مادرم فوت شد
دارم میرم فرانسه و اگه خدا بخواد گاهی بهتون سر میزنم و اگه بتونم و کمکی از دستم بر بیاد براتون انجام میدم

timsar jackson
23-09-2009, 03:55
میبینم که باز ساعت نزدیک 4 صبحه و من اینجا تهنام:41: حتما همتون خوابین. من که ساعت 3 از خواب پریدم

دیگه هم خوابم نبرد:19:

راستی امروز 1 مهر ه من قبلا خوشحال بودم که دیگه امسال نباید برم مدرسه ولی دیروز که رفتم مدرسمون که

کارناممو بگیرم واسه ثبت نام کانون ,دلم گرفت وقتی مدرسمونو دیدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دلم میخواد بازم برم مدرسه:37:

آقا صادق پیمان جان و .......شما که میگفتید آزمون 10 مهر و نمیدید،الان درس میخونید؟؟؟؟با خودتون رو راست باشید.(خواهشا تذکر منو به حساب دخالت نزارید)

بله

اتفاق که بله مادرم فوت شد
دارم میرم فرانسه و اگه خدا بخواد گاهی بهتون سر میزنم و اگه بتونم و کمکی از دستم بر بیاد براتون انجام میدم داداش تسلیت میگم ایشالا غم آخرت باشه....

ایشالا موفق باشی آقا دکتر

و اینکه هرچی توی آمادگاه گشتم، زبان فارسی رمزینه رو نیافتم. به نظر شما واسه زبان فارسی چی دیگه خوبه؟ کتاب مشترک کانون و همگامان از رمزینه هم بهتره ولی اونم فکر کنم الان نیست تو بازار چون داره ویرایش جدیدش

چاپ میشه..

Lamanta
23-09-2009, 06:52
سلام
ببخشيد يه سوال دارم
اگه خدايي نكرده توي كنكور امسال قبول نشيم ميتونيم سال بعد هم شركت كنيم يا مشمول خدمت مي شيم !؟

Lamanta
23-09-2009, 06:55
سلام
آقا اگه امسال خدايي نكرده قبول نشيم ميتونيم 90 هم شركت كنيم يا مشمول خدمتيم ؟!

Hossein Adeli
23-09-2009, 10:21

زوج درسها تو شیمی و فیزیک است

یا اول فیزیک 1و2 رو میخونید و بعد فیزیک 3 رو یا اول فیزیک 3 رو میخونید بعد فیزیک 1و2 رو.
به نظر من بهتره اول 1و2 رو بخونید چون سبکتره و تعداد سوالات کمتری داره و فیزیک 3 چون مهمتره بهتره بعد از این دو خونده بشه تا امکان فراموشی کمتر بشه.

شیمی 2 و 3 تعداد سوالاتشون برابره پس اهمیتشون یکسانه و فرقی نمیکنه کدوم رو اول بخونی اما چون شیمی 3 رو تازه تموم کردی(اگه دیپلم رو تازه گرفتی) راحتر میتونی بخونیش و شیمی 2 رو بگذاری بعد از خوندی شیمی 3

سلام
هر فرد اگه در طول دوران تحصیلش عقب نمونده باشه (مردود نشدن) میتونه 2 سال کنکور بده.
البته از قوانین جدید خبری ندارم اما میتونی 2 بار کنکور رو بدی. یعنی 89 و 90. (البته اگه دیپلم رو 88 گرفته باشی)

------------------------------

من هم دو تا سوال در مورد کانون دارم:
منابع سوالات هر آزمون برای افرادی که پیش دانشگاهی رو قبلا خوندن و برای اونایی که تازه میخوان برن پیش دانشگاهی یکی هست یا فرق میکنه؟

اگه هندسه تحلیلی رو به صورت ترمی برداریم دیگه نمیتونیم گسسته رو تو ترم اول بخونیم و باید بگذاریم برای ترم دوم؟
و اگه هندسه تحلیلی رو به صورت سالی برداریم باید گسسته رو هم به صورت سالی برداریم؟ (یعنی هر دو رو با هم تو یک سال بخونیم؟)

------------------------------

هامون سبطی که برای قرابت معنایی کتاب نوشته مال کدوم انتشارات است؟
مبتکران است؟ چون دیدم زبان فارسی مبتکران رو نوشته. اما بعضی دوستان میگن انتشارات دریافت که اصلا چنین انتشاراتی رو پیدا نکردم! مال اندیشه فائق نباشه؟!!!

زبان فارسی همین هامون سبطی خوبه؟
زبان فارسی مشترک کانون و همگام رو پیدا نکردم! نویسنده این کتاب کیه؟

mohamad_reza72
23-09-2009, 10:35
الان از مدرسه فرستادنمون خونه!!
رفقا من تازه میخوام شروع کنم تستی بخونم تا الان اصلا تستی نخوندم چنتا
سوال داشتم:
از اول چطوری تستی خوندن رو شروع کنم؟؟؟
برا رتبه 1500 منطقه2 باید تو قلم چی چه ترازی بیارم؟؟؟
کارنامه اون تراز قلم چی ام بزارید ((مثلا اگه تراز 6300 میخواد بیارم باید ریاضی:40% ))

کلا هر نکتا ی رو لازم میدونید بگید
راستی من ریاضی2 و حسابانم و شیمی2 و3 مخصوصا شیمی2 زیاد قوی نیست چندتا کتاب معرفی کنید که قوی شم
کلا برا هر درس بهترین کتاب و معرفی کنین

مرسی!×

reza-atom
23-09-2009, 10:42
الان از مدرسه فرستادنمون خونه!!
رفقا من تازه میخوام شروع کنم تستی بخونم تا الان اصلا تستی نخوندم چنتا
سوال داشتم:
از اول چطوری تستی خوندن رو شروع کنم؟؟؟
برا رتبه 1500 منطقه2 باید تو قلم چی چه ترازی بیارم؟؟؟
کارنامه اون تراز قلم چی ام بزارید ((مثلا اگه تراز 6300 میخواد بیارم باید ریاضی:40% ))

کلا هر نکتا ی رو لازم میدونید بگید
راستی من ریاضی2 و حسابانم و شیمی2 و3 مخصوصا شیمی2 زیاد قوی نیست چندتا کتاب معرفی کنید که قوی شم
کلا برا هر درس بهترین کتاب و معرفی کنین

مرسی!×

بهتره همون اول نري سراغ تست !
ابتدا تشريحي كار كن!
براي كتابها هم به تاپيك راهنماي جامع كتاب مراجعه كن!

mohamad_reza72
23-09-2009, 10:43
پس چطور تست کار کنم؟؟
از کی شرو کنم تست زدن؟؟
حالا نمیشه اینجا معرفی کنین؟؟

Hossein Adeli
23-09-2009, 11:12
پس چطور تست کار کنم؟؟
از کی شرو کنم تست زدن؟؟
مثلا یک جلسه 2 ساعته درس میخونی (اول از کتاب بعد از کمک آموزشی یا جزوه) بعد از این 2 ساعت بلافاصله تست آموزشی میزنی یعنی با این کار تسلط خودت بر روی مطالب یادگرفته شده رو بیشتر میکنی یعنی اگه چند تا رو هم غلط زدی مهم نیست فقط باید بعد از این که غلط زدی اون تست رو بخونی و یاد بگیری تا بعدا مشکلی پیدا نکنی (چون این مرحله تست آموزشی است) بعد از 2 یا 3 روز باید تست درصدی بزنی یعنی لازم نیست حتما تو یه زمان مشخص چند تا تست رو بزنی بعد از این مرحله در همون روز یا روزهای بعد باید تست زماندار بزنی مثلا 25 تست درس ادبیات در 18 دقیقه. (البته این زمان استاندارد برای کنکور است که بهتره تو خونه تمرین کنی و زمان رو بیاری پایین)
تو گزینه 2 هم دیده بودم که میگفتن باید هفته ای 1000 تا تست زد !!! یعنی تست های زده شده در طول هفته برای همه دروس باید سر جمع 1000 تا بشه !!!!) فقط نمیدونم اگه یک تست رو امروز بزنیم و دوباره 3 روز دیگه بزنیم اون تست یک بار حساب میشه یا دوبار که بنظر من 2 بار حساب میشه اگه یک بار باشه پدر آدم در میاد تا 1000 تا تست بزنه!

دوستان خواهشنا جواب سوال من رو هم بدین!
پست #2541 سوال من است

Tabasom.Sweet
23-09-2009, 11:48
پس چطور تست کار کنم؟؟
از کی شرو کنم تست زدن؟؟

سلام

برای اینکه از کجا و کی شروع کنی:

***مهم***
بچه ها اونایی که ضعف برنامه ریزی دارن تابستون هم تنبلی کردنو میخوان از مهر شروع کنن و از این میترسن که نتونن تو مدت مشخص کتابها رو تموم کنن این لینک رو چک کنن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای تمامی رشته ها از مهر شروع کرده تا خودِ اخر ِ خرداد سال بعد برای هر هفته مبحث مبحث تقسیم بندی کرده هم پیش هم پایه
میتونید استفاده کنید

برای اینکه چطور تست کار کنی:

دروس عمومی: به عنوان مثال با ادبیات شروع میکنم
جلسه ی اول : مبحث مورد نظرت رو فقط میخونی نکته هاشو مشخص میکنی خلاصه نویسی میکنی و ...
جلسه ی دوم: یه نگاه اجمالی به مبحثی که خوندی میندازی و شروع میکنی تستاشو زدن
جلسه ی سوم: بدون اینکه هیچ نگاهی به منبع مطالعه ی مبحثت بکنی یه راست میری سراغ تستها

برای فاصله هم فاصله ی جلسه اول و دوم میتونه یه روز باشه یعنی یکی امروز اون یکی فردا و جلسه ی سوم با دو روز فاصله

و در جلسه ی سوم مطمئن هستی که اطلاعاتی که داری ارائه میدی با استفاده از اطلاعات ذخیره شده در حافظه ی بلند مدتت هست

دروس اختصاصی : رو باید همزمان با خوندن تمرین کنی و تست بزنی و همینطور در روزهای اینده به نوعی تستهای اختصاصی و باید بزنی و بزنی و بزنی تمرین و تکرار که کم کم دیگه سوالات به نظرت اشنا بیاد
همین:11: موفق باشی

AEZ_Best
23-09-2009, 12:20
سلام

شما از الان به این فکر میکنین؟!!!!!!
یکم که نه بسیار باید اعتماد به نفس داشته باشید. شما حتی اگه هیچی هم بلد نباشید اگه خوب بخونید میتونید هر که بخواید قبول شید!
کلا این فکرا خیلی ناجوره میگن فکر کردن به شکست، شکست میاره!

hosein adeli

فکر کنم تو هر آزمون هرکدوم رو زدید دیگه زدید فرقی نداره!!!

من هردو تا رو میخوام بخونم آزموناهم یکدر میون میزنم زوج درسا رو اون یکی هم در منزل!!

درسته برای انتشارات دریافت هست که ربطی هم به اندیشه فایق ندار ه فکر کنم!

زبان فارسی رو هم یه جای همین تایپیک خوندم که داره ویرایش میشه صبر کنید میاد

timsar jackson
23-09-2009, 12:45
هامون سبطی که برای قرابت معنایی کتاب نوشته مال کدوم انتشارات است؟

مال انتشارات دریافت.اگه خواستی کتابشو تهیه کنی یه پی ام به من بده شماره ی سبطی رو بهت بدم...

majid_potter7
23-09-2009, 12:49
سلام به برو بچه های 89...:20:
چند صفحه قبل رو خوندم دیدم اکثرا رفتن قلمچی..به همشون تبریک میگم...:46:میتونم بهتون قول بدم که موفق میشین اگه از برنامش جدا نشین...واقعا عالیه..گول سختیه آزمونای دیگه رو هم نخورین...:13:نمیدونم چرا من به این کنکور 89 علاقه پیدا کردم...:31:(خودم امسال کنکوری بود)..هر کمکی هم از دستم بر میاد در خدمتم...بیشتر هم از سایت پلی تکنیک باید پیغام بزارم،چون کمتر خونه میام..:دی
با آرزوی موفقیت واسه همتون..:11:

Hossein Adeli
23-09-2009, 13:20
دوستان به نظرتون اگه با برنامه کانون و با مرورهایی که دارن پیش بریم میتونیم موفق باشیم نکنه مطالب ترم اول پیش رو که حدود 3 ماه ازش امتحان نمیگیرن و مرور نمیشه رو فراموش کنیم؟
مثلا خود همین بینش پیش 1 که از دی تا فروردین مرور نخواهد شد!!!
برای به دست آوردن رتبه زیر 5000 باید چه درصد و رتبه هایی در کانون آورد؟

منابع سوالات هر آزمون برای افرادی که پیش دانشگاهی رو قبلا خوندن و برای اونایی که تازه میخوان برن پیش دانشگاهی یکی هست یا فرق میکنه؟

reza-atom
23-09-2009, 15:40
حالا واسه چي زير ٥٠٠٠ ؟؟؟؟؟

mazg
23-09-2009, 16:06
میبینم که باز ساعت نزدیک 4 صبحه و من اینجا تهنام:41: حتما همتون خوابین. من که ساعت 3 از خواب پریدم

دیگه هم خوابم نبرد:19:

کتاب مشترک کانون و همگامان از رمزینه هم بهتره ولی اونم فکر کنم الان نیست تو بازار چون داره ویرایش جدیدش

چاپ میشه..

سلام.میگم پیمان جان شما چرا شبا درس نمیخونید؟(مثل من)خیلی خوبه ها(البته فقط من میگم خوبه)
در مورد کتاب زبان فارسی هم شک نکنید که کتاب مشترک کانون و همگامان از رمزینه بهتره.من پرسیدم گفتن آخرای مهر میاد.

دوستان به نظرتون اگه با برنامه کانون و با مرورهایی که دارن پیش بریم میتونیم موفق باشیم نکنه مطالب ترم اول پیش رو که حدود 3 ماه ازش امتحان نمیگیرن و مرور نمیشه رو فراموش کنیم؟
مثلا خود همین بینش پیش 1 که از دی تا فروردین مرور نخواهد شد!!!
برای به دست آوردن رتبه زیر 5000 باید چه درصد و رتبه هایی در کانون آورد؟

حسین جان ،مطمین باش اگه همین برنامه کانون رو با دقت اجرا کنی موفقیتت تضمین شدس.دلیل حرفام هم همین بچه های پارسال که با برنامه قلمچی پیش رفتن و موفق شدن.
برای رتبه زیر 5000 هم نمیشه درصد و..... گفت چون فرق میکنه هر آزمون ولی اگه ترازت 5500 به بالا باشه رتبت همین حدود میشه.

دوستان من به 1 مشکل اساسی برخورد کردم.من تو ماه رمضان به دلیل روزه داری:20: عادت کردم که شبا درس بخونم.الان هم دارم شبا درس میخونم.یعنی شب تا 5 صبح بیدارم و تا 12 ظهر میخوابم.من چون عاشق فکر کردن توی تنهایی و سکوت هستم ،عاشق شبم.به همین دلیل شبا خیلی با لذت درس میخونم .ولی خانواده و دوستان به من فشار میارن که ساعت مطالعت رو عوض کن.به من میگن که تو داری بر خلاف قانون طبیعت و عرف و.... عمل میکنی.منم به شک افتادم که چیکارکنم؟لطفا اگه کسی تجربش رو داشته بگه.یا اگه کسی رو هم دیده که با این روش موفق بشه بگه.
البته من این روش رو تا 1ماه قبل از کنکور ادامه میدم و تو اون 1ماه ساعت خوابم رو درست میکنم.شاید بعضی دوستان بگن که مثلا موقع آزمون دادن چرت میزنی ولی اصلا اینجوری نیست من آزمونایی رو که توی ماه رمضون دادم ترازم بالاتر بود.

Lamanta
23-09-2009, 16:06
من رفتم امروز علوي ثبت نام كردم ؟!
كلاساش چطوره ؟ خوبه ؟
كسي هست اينجا كه رفته باشه يا بخواد بره علوي ؟!

new life
23-09-2009, 16:13
سلام.میگم پیمان جان شما چرا شبا درس نمیخونید؟(مثل من)خیلی خوبه ها(البته فقط من میگم خوبه)
در مورد کتاب زبان فارسی هم شک نکنید که کتاب مشترک کانون و همگامان از رمزینه بهتره.من پرسیدم گفتن آخرای مهر میاد.

حسین جان ،مطمین باش اگه همین برنامه کانون رو با دقت اجرا کنی موفقیتت تضمین شدس.دلیل حرفام هم همین بچه های پارسال که با برنامه قلمچی پیش رفتن و موفق شدن.
برای رتبه زیر 5000 هم نمیشه درصد و..... گفت چون فرق میکنه هر آزمون ولی اگه ترازت 5500 به بالا باشه رتبت همین حدود میشه.

دوستان من به 1 مشکل اساسی برخورد کردم.من تو ماه رمضان به دلیل روزه داری:20: عادت کردم که شبا درس بخونم.الان هم دارم شبا درس میخونم.یعنی شب تا 5 صبح بیدارم و تا 12 ظهر میخوابم.من چون عاشق فکر کردن توی تنهایی و سکوت هستم ،عاشق شبم.به همین دلیل شبا خیلی با لذت درس میخونم .ولی خانواده و دوستان به من فشار میارن که ساعت مطالعت رو عوض کن.به من میگن که تو داری بر خلاف قانون طبیعت و عرف و.... عمل میکنی.منم به شک افتادم که چیکارکنم؟لطفا اگه کسی تجربش رو داشته بگه.یا اگه کسی رو هم دیده که با این روش موفق بشه بگه.
البته من این روش رو تا 1ماه قبل از کنکور ادامه میدم و تو اون 1ماه ساعت خوابم رو درست میکنم.شاید بعضی دوستان بگن که مثلا موقع آزمون دادن چرت میزنی ولی اصلا اینجوری نیست من آزمونایی رو که توی ماه رمضون دادم ترازم بالاتر بود.
ببخشید دوست من شما رو چه حسابی گفتید 5500 من چند نفرو میشنایم با تراز 6500 رتبه اوردن 6000

mazg
23-09-2009, 16:29
ببخشید دوست من شما رو چه حسابی گفتید 5500 من چند نفرو میشنایم با تراز 6500 رتبه اوردن 6000

میبخشید دوست من.من رو حساب تابستون گفتم.

xxstar
23-09-2009, 17:44
كلاس ديفرانسيل و فيزيك تهران چي خوب هست؟
كسي سراغ داره؟
خونه ما شريعتي است.:20:

timsar jackson
23-09-2009, 18:16
این زوج درسا و سالی و ترمیو.. منو گیج کرد یکی میتونه بیاد توضیح کامل در مورد برنامه ی کانون بده؟

mehdi_7070
23-09-2009, 18:41
این زوج درسا و سالی و ترمیو.. منو گیج کرد یکی میتونه بیاد توضیح کامل در مورد برنامه ی کانون بده؟

ترمی واحدی برای دانش آموزان هست. شما که در طول دو ترم درس‌هاتون را می‌خونید. مثلا یه ترم گسسته و یه ترم تحلیلی. سالی واحدی برای فارغ التحصیلان هست. چون اون‌ها مدرسه نمی‌روند، به صورت ترمی درس نمی‌خونند. (سالی واحدی مثل همون سوم هست که یک کتاب را در طی یک سال می‌خونید)

اگه فارغ التحصیل هستید که برنامه سالی واحدی را انتخاب می‌کنید. مثلا با این برنامه شما برای آزمون هم باید تحلیلی را جواب بدید و هم گسسته (با حجم متناسب)
اما اگه دانش آموز هستید باید برای ترم اول یکی را انتخاب کنید و درس بعدی را بذارید برای ترم دوم. مثلا ترم اول مدرسه شما گسسته درس داده می‌شه، شما هم توی آزمون گسسته‌ی ترمی واحدی را سوالش را جواب میدید. (حجم مشخص شده بیشتر از سالی واحدی طبیعتا هست!)

درس‌هایی که شما باید به صورت ترمی بخونید می‌شه زوج درس. مثلا تحلیلی و گسسته می‌شه زوج درس. البته فکر کنم برای بچه‌هایی که سالی واحدی می‌خونند هم بعضی درس‌ها اجبارا باید به صورت زوج درس مطالعه بشه.

حالا برای این‌که شما درس‌های پایه هم باید بخونید، کانون اومده همین بلا را سر درس‌های پایه اورده! مثلا شما فیزیک 1و2 را این ترم می‌خونید و فیزیک 3 را ترم بعد. یا ادبیات2 را این ترم و ادبیات3 را ترم بعد. البته لازم نیست جایی اعلام کنید که می‌خواهید چی کار کنید. تراز بر اساس سؤالاتی که شما زدید محاسبه می‌شه. توی دفترچه دو سری سؤال هست، یکی برای ترمی واحدی‌ها یکی هم برای سالی واحدی‌ها.

پ.ن: این پست را نقل‌قول نکنید تا بعدا ویرایش کنم. خیلی قاطی پاطی شد :دی

Hossein Adeli
23-09-2009, 19:01
حالا واسه چي زير ٥٠٠٠ ؟؟؟؟؟
هدف من عمران-عمران دانشگاه سراسری تبریز یا حداقل آزاد است.
دیگه نمیدونم میتونم با این برنامه تو این زشته شهر قبول بشم یا نه

انشاالله همینطور بشه که شما میگید :10:
یعنی اگه ترازم بالای 5500 باشه رتبه ام زیر 5000 میشه تو آزمون سراسری
این دوستمون هم میگه حداقل باید 6500 باشه تراز! :41:

به نظر دوستان تو آزاد با درصدهای زیر میشه تراز 6000 آورد:
ادبیات: 40 بینش: 50 عربی: 40 زبان: 60
ریاضی: 20 فیزیک: 40 شیمی: 40

تو سراسری با این درصدها میشه رتبه زیر 5000 آورد:
ادبیات: 40 بینش: 60 عربی: 40 زبان: 70
ریاضی: 40 فیزیک: 60 شیمی: 50

مهدی میشه یک نفر هندسه تحلیلی و گسسته رو به صورت ترمی برداره و هر ترم هم هر دو رو بزنه؟ یا اگه ترمی برداشت فقط میتونه یکی رو یک ترم و یکی رو ترم دیگه بزنه؟

مگه ادبیات 2 و 3 هم به صورت زوج درس هستند؟
اگه این طور باشه اون وقت میشه گفت بینش 2 و 3 + هندسه 1 و 2 + ادبیات 2 و 3 زوج درس هستند. البته برای این 3 درس ننوشته زوج درس و فقط نوشته پایه؟ مهدی شما مطمعنی؟
اگه این طور باشه که شما میگین برنامه خیلی سبکتر میشه و فاصله مرورها زیاد میشه.
من تازه میگفتم به به یک درس ببین چند بار مرور میکنیم اما حالا میبینم توهم بوده :دی

new life
23-09-2009, 19:24

درصدهای عمومی ازاد شما پایینه با اینکه ازاد عمومی هاش اسونه . حداقل با این عمومی ها باید ریاضیتونو 50 بزنید تا شاید جبران بشه نه ریاضی 20

من یک دوست دارم درصد هاش مثل شما بود اما یک ذره فرق داشت مثلا زبان 80 ادبیات 50 ریاضیت بالاتره
نه دیگه زیره 5000 همین حدود . تازه این طوری پیش بینی نکن بد جوری مخوری زمینا ممکنه سال دیگه یک درس هایی سخت بشه که تو روش حساب باز کرده بودی .:41: اینو که تا دلت بخواد دیدم

timsar jackson
23-09-2009, 19:49
mehdi_7070 جان ممنون بابت توضیح

پس در مورد سالی یا ترمی این شد که من که فارغ التحصیلم باید گسسته و تحلیلی رو واسه هر آزمون بخونم...

من هنوز در مورد زوج کتابا مشکل دارم...

Hossein Adeli
23-09-2009, 19:58

درصدهای عمومی ازاد شما پایینه با اینکه ازاد عمومی هاش اسونه . حداقل با این عمومی ها باید ریاضیتونو 50 بزنید تا شاید جبران بشه نه ریاضی 20

من یک دوست دارم درصد هاش مثل شما بود اما یک ذره فرق داشت مثلا زبان 80 ادبیات 50 ریاضیت بالاتره
نه دیگه زیره 5000 همین حدود . تازه این طوری پیش بینی نکن بد جوری مخوری زمینا ممکنه سال دیگه یک درس هایی سخت بشه که تو روش حساب باز کرده بودی .:41: اینو که تا دلت بخواد دیدم

درصدهای آزاد رو به صورت حداقل پیش بینی کردم و سراسری رو تقریبی برای همین عمومی آزاد پایینه.
یعنی اصلا به درصد و این جور چیزها فکر نکنم؟؟ و فقط برم درس بخونم اخرش هر چی شد شد ... درسته؟

منظورتون از زمین خورد اینه که سر جلسه یهو دیدی یک درس سخت اومد و من به خاطر این که نتونستم بزنم روحیه خودم رو از دست میدم؟ و نمیتونم اون یکی درسها رو خوب بزنم؟

دوستان برای اطلاع از درصدهای رشته ریاضی کنکور 88 منطقه یک به لینک زیر برین:

اگه یک شیر پاک خورده ای پیدا بشه که درصدهای آزاد رو هم بگذاره دیگه حله! :10:

بالاخره یکی پیدا نشد بگه منابع آزمون قلم چی برای فارق التحصیلها و کسایی که پیش رو میخونن فرق داره یا نه؟

دوستان وقتی میگن برای قبولی در فلان رشته باید رتبه زیر 2000 بیاری منظور رتبه در سهمیه است یا رتبه کشوری(بدون سهمیه)؟

mazg
23-09-2009, 20:05
mehdi_7070 جان ممنون بابت توضیح

پس در مورد سالی یا ترمی این شد که من که فارغ التحصیلم باید گسسته و تحلیلی رو واسه هر آزمون بخونم...

من هنوز در مورد زوج کتابا مشکل دارم...

نگاه کن پیمان شما باید بین این زوج مرتب هایی که من پایین مینویسم در هرترم فقط یکی را انتخاب کنی و ترم بعد اون یکیو:
1.هندسه 2 و هندسه 1(که آمار و جبر و احتمال هم توش هست)
2.هنسه تحلیلی ترمی وسالی
3.گسسته ترمی و سالی
4.فیزیک(1و2) و فیزیک 3(که اول سال فیزیک 1 بعدش فیزیک2)
5.شیمی 2 وشیمی3
6.ادبیات2 و ادبیات3
7.دینی 2 و دینی 3
8.زبان2 و زبان 3
بقیه درسها (دیفرانسیل و ریاضیات پایه و فیزیک پیش و شیمی پیش و ادبیات پیش و عربی و دینی پیش و زبان پیش و اجباری هستند )

پن:تو اولین آزمون 1 برنامه جدید بهتون میدن که تو اون کامل توضیح داده.

majid_potter7
23-09-2009, 20:33
خب..اول زوج درس ها..
زوج درس ها درس هایی هستن که تو دوم و سوم هر دوشو داریم..مثل هندسه،ادبیات،دینی و ... و باید هر 2 تای اونا رو یعنی مثلا هم دینی دوم و هم دینی سوم رو توی سال پیش دانشگاهی تموم کنیم(در کنار پیش دانشگاهی..) مسئله مهم اینجا انتخاب زوج در هستش که تو ترم اول چه کتابیو بردارید و توی ترم دوم چیو بخونید..طرز کار با این برنامه اینجوریه که شما اون درسی رو که توش ضعیف تر هستین رو توی ترم اول بر میدارید..یعنی مثلاشما از بین هندسه 1 و هندسه 2 هندسه 1 رو ضعیف ترین و از بین شیمی 3 و شیمی 2 شیمی 3 رو ضعیف ترید..پس باید توی ترم اول هندسه1 و شیمی 3 رو بردازید و امتحان بدید ..دلیلش اینه که کتابایی که توش ضعف داریم معمولا کار بیشتری باید روش بکنیم و معمولا سنگین ترن..به خاطر همین ترم 1 برمیداریم که در طول ترم دوم هم که زوج درس بعدی(مثلا همون هندسه 2 و شیمی 2) رو برمیداریم، هم میتونیم اگه اینا رو کامل نتونستیم مسلط بشیم،2 باره میتونیم واسش وقت بزاریم، هم اینکه اگه فرصت وقت گذاشتن واسه عقب مونده ها رو هم نداریم،توی آزمونای دوره قلمچی که کم هم نیستن میتونیم جبران کنیم..در صورتی که اگه اینا رو ترم دوم برداریم دیگه وقت واسه تسلط روشون نمیمونه:9:(تازه اگه دقت کنین برنامه ترم دوم از ترم اول یه کم فشرده تره و باید زودتر جمع بشه) پس فرصت کمتره واسه خوندن اون درس و کار سخت تر و سنگین تر میشه:13:...البته بعضی ها این نظرو دارن که هر کتابی که سخته رو باید بزاریم ترم دوم بخونیم که به کنکور نزدیکتره و کمتر یادمون میره..که باید عرض کنم اصلا درست نیست..دلیلشم بالا گفتم..(ببینین اصلا توی سال کنکور شما خیلی کم یه مطلبو فراموش میکنین(اصلا با این موضوع مقایسه نکنین که وقتی میاین سال سوم درسای سال دوم رو یادتون میره..اینجا اصلا اینجوری نیس..خیالتون راحت..:20:)...مخصوصا اگه با قلمچی باشین...
بعد درباره ترمی واحدی..
خب اگه شما توی مدرسه تون یا کلاس کنکورتون تحلیلی و گسسته رو با هم میخونین، میتونین توی برنامه کانون با سالی واحدی پیش برین..یعنی برنامه تحلیلی و گسسته تون همونی میشه که بالاش نوشته: سالی و باید گسسته و تحلیلی رو با هم امتحان بدید، ولی در عوض از هر کدوم تعداد سوال کمتری میاد ...ولی در این مورد هم میتوونین مثل همون زوج درس ها کار کنید یعنی درسی رو که ضعیف ترید اول بردارید..بعد ترم دوم اون یکی رو بردارید..یعنی از برنامه ترمی واحدی استفاده کنید..منم همین کارو کردم...اول تحلیلی رو برداشتم که حجمش بیشتره بعد گسسته رو برداشتم(البته شما باید طبق خصوصیات خودتون انتخاب کنید..)
ببخشید پر حرفی کردم..
موفق باشید:11:
در ضمن درگذشت پرویز مشکاتیان،مرد سنتور ایران رو به همه تسلیت میگم..روحش شاد:37:

new life
23-09-2009, 20:36
[quote=Hossein Adeli;4249197]درصدهای آزاد رو به صورت حداقل پیش بینی کردم و سراسری رو تقریبی برای همین عمومی آزاد پایینه.
یعنی اصلا به درصد و این جور چیزها فکر نکنم؟؟ و فقط برم درس بخونم اخرش هر چی شد شد ... درسته؟

منظورتون از زمین خورد اینه که سر جلسه یهو دیدی یک درس سخت اومد و من به خاطر این که نتونستم بزنم روحیه خودم رو از دست میدم؟ و نمیتونم اون یکی درسها رو خوب بزنم؟

اینم هست ولی یکوقت مثل من میخوای ادبیات یا هر درس دیگرو به یک درصد خاصی برسونی بد میبینی مدیریت زمان از دستت رفته بد توی زمان کم که داری نمی تونی بقیه درسارو به حد نصاب برسونی بد همین طور پشت سر هم خراب میکنی . من زبانمو 100 میزدم ولی سر کنکور هم خواستم همین کارو بکنم گند زدم ممکنه یک درس قوی باشی بد با اعتماد به نفس کاذب میری چندتا رو هم غلط جواب میدی میای کلا رو هیچ چیزی حساب باز نکن حتی اگر تو قلم چی 100 میزنی:5:

timsar jackson
23-09-2009, 20:48
خب..اول زوج درس ها..
زوج درس ها درس هایی هستن که تو دوم و سوم هر دوشو داریم..مثل هندسه،ادبیات،دینی و ... و باید هر 2 تای اونا رو یعنی مثلا هم دینی دوم و هم دینی سوم رو توی سال پیش دانشگاهی تموم کنیم(در کنار پیش دانشگاهی..) مسئله مهم اینجا انتخاب زوج در هستش که تو ترم اول چه کتابیو بردارید و توی ترم دوم چیو بخونید..طرز کار با این برنامه اینجوریه که شما اون درسی رو که توش ضعیف تر هستین رو توی ترم اول بر میدارید..یعنی مثلاشما از بین هندسه 1 و هندسه 2 هندسه 1 رو ضعیف ترین و از بین شیمی 3 و شیمی 2 شیمی 3 رو ضعیف ترید..پس باید توی ترم اول هندسه1 و شیمی 3 رو بردازید و امتحان بدید ..دلیلش اینه که کتابایی که توش ضعف داریم معمولا کار بیشتری باید روش بکنیم و معمولا سنگین ترن..به خاطر همین ترم 1 برمیداریم که در طول ترم دوم هم که زوج درس بعدی(مثلا همون هندسه 2 و شیمی 2) رو برمیداریم، هم میتونیم اگه اینا رو کامل نتونستیم مسلط بشیم،2 باره میتونیم واسش وقت بزاریم، هم اینکه اگه فرصت وقت گذاشتن واسه عقب مونده ها رو هم نداریم،توی آزمونای دوره قلمچی که کم هم نیستن میتونیم جبران کنیم..در صورتی که اگه اینا رو ترم دوم برداریم دیگه وقت واسه تسلط روشون نمیمونه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](تازه اگه دقت کنین برنامه ترم دوم از ترم اول یه کم فشرده تره و باید زودتر جمع بشه) پس فرصت کمتره واسه خوندن اون درس و کار سخت تر و سنگین تر میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]البته بعضی ها این نظرو دارن که هر کتابی که سخته رو باید بزاریم ترم دوم بخونیم که به کنکور نزدیکتره و کمتر یادمون میره..که باید عرض کنم اصلا درست نیست..دلیلشم بالا گفتم..(ببینین اصلا توی سال کنکور شما خیلی کم یه مطلبو فراموش میکنین(اصلا با این موضوع مقایسه نکنین که وقتی میاین سال سوم درسای سال دوم رو یادتون میره..اینجا اصلا اینجوری نیس..خیالتون راحت..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])...مخصوصا اگه با قلمچی باشین...
بعد درباره ترمی واحدی..
خب اگه شما توی مدرسه تون یا کلاس کنکورتون تحلیلی و گسسته رو با هم میخونین، میتونین توی برنامه کانون با سالی واحدی پیش برین..یعنی برنامه تحلیلی و گسسته تون همونی میشه که بالاش نوشته: سالی و باید گسسته و تحلیلی رو با هم امتحان بدید، ولی در عوض از هر کدوم تعداد سوال کمتری میاد ...ولی در این مورد هم میتوونین مثل همون زوج درس ها کار کنید یعنی درسی رو که ضعیف ترید اول بردارید..بعد ترم دوم اون یکی رو بردارید..یعنی از برنامه ترمی واحدی استفاده کنید..منم همین کارو کردم...اول تحلیلی رو برداشتم که حجمش بیشتره بعد گسسته رو برداشتم(البته شما باید طبق خصوصیات خودتون انتخاب کنید..)
ببخشید پر حرفی کردم..
موفق باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ممنون از توضیح کاملتون

ترم اول تا کی هست؟ یعنی کدوم آزمون پایان ترم اوله؟

Hossein Adeli
23-09-2009, 20:48
حالا اگه یکی بخواد مثلا دو تا زوج کتاب بینش 2 و 3 رو با هم بخونه و بزنه میشه یا فقط باید یکی رو بخونه و بزنه؟
یا اصلا زمان طوری تنظیم شده که وقت برای دو تا نمیرسه تو آزمون؟

majid_potter7 ممنون واقعا کامل و عالی بود

skhammari
23-09-2009, 20:54
سلام بچه ها منم کانونی شدم .
از من 180 تومن با 15 % تخفیف بازگشایی مدارس گرفتن
راستی دفتر برنامه ریزی رو خودشون میدن یا باید جدا بخریم ؟ اینا که هیچی نگفتن !

timsar jackson
23-09-2009, 20:57
راستی دفتر برنامه ریزی رو خودشون میدن یا باید جدا بخریم ؟ اینا که هیچی نگفتن !

باید جدا بخرین

دفتر برنامه ریزی قلم چی خوبه؟ بعضیا میگن این روش برنامه ریزی قدیمیه و غلطه...

skhammari
23-09-2009, 21:08
راستی من الان برنامرو نگاه میکردم برای دروس هندسه 1 و 2 :
اگه برای ترم اول هندسه 1 رو بزنیم برای ترم دوم همون ستونو بیایم پایین یا جاییکه هندسه 2 نوشته ( ستون ) رو بخونیم ؟( برای ترم دوم )

Hossein Adeli
23-09-2009, 21:18
راستی من الان برنامرو نگاه میکردم برای دروس هندسه 1 و 2 :
اگه برای ترم اول هندسه 1 رو بزنیم برای ترم دوم همون سطونو بیایم پایین یا جاییکه هندسه 2 نوشته ( سطون ) رو بخونیم ؟( برای ترم دوم )

نه اگه ستون دوم(هندسه 1) رو در صفحه یک رو انتخاب کردی باید ستون اول (هندسه 2) رو در صفحه دوم ادامه بدی اگه به منابع نگاه کنی بهتر متوجه میشی

new life
23-09-2009, 21:33
باید جدا بخرین

eeeeeeeeee پس من پارسال کلا تعطیل بودم:19:
اقا پیمان می شه به من بگید چجوری به شیوه ی جدید برنامه ریزی کنم؟؟؟؟؟:41:

timsar jackson
23-09-2009, 21:59
eeeeeeeeee پس من پارسال کلا تعطیل بودم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اقا پیمان می شه به من بگید چجوری به شیوه ی جدید برنامه ریزی کنم؟؟؟؟؟

والا همینی که دوستمون گفتن دفتر برنامه ریزی خودم میتوانم(انتشارات کتاب سبز) فکر کنم بهتر باشه چون من ازش استفاده

نکردم نمیتونم دقیق بگم بهتون.من خودم خریدمش ولی هنوز نخوندمش...

Tabasom.Sweet
23-09-2009, 22:48
دوستان خواهشنا جواب سوال من رو هم بدین!
پست #2541 سوال من است

سلام
این پست رو باید ویرایش کنید بنویسید 543! راستش تقصیر منه

جون عضو جدیدم پستهام بعدا تایید میشه واسه همین پستایی که زدم اومده قبل پست شما
و شماره ی پست شما تغییر کرده
خودم هم در این زمینه اطلاعی ندارم و گرنه راهنمایی میکردم
فعلا با این بلا(عضو جدید بودن)دست و پنجه نرم نمیکنم هر سوالی میپرسم تا تایید شه کلی پست میزنن
بعد دیگه سوالای من میره صفحه های قبل گم میشه... بگذریم شرمنده بازم

timsar jackson
23-09-2009, 23:31
من اولا میخواستم با توجه به اینکه فارغ التحصیلم و یکم وقتم بیشتره طوری برنامه بریزم که از برنامه ی قلم چی بیشتر بخونم و تا

قبل عید یا آخر فروردین تمام درسها رو تموم کنم و بعد 2 یا 3 ماه باقی مونده رو مرور کنم.آخه قلم چی فقط خرداد رو واسه مرور

گذاشته که فکر کردم 1 ماه کمه واسه مرور...

اما الان فکر کردم بهتره با برنامه ی قلم چی جلو برم و واسه مباحث هر آزمون وقت بیشتری بزارم مثلا 3-2 دور بخونم و کامل به

تسلط برسم.

نظر شما چیه؟

Tabasom.Sweet
23-09-2009, 23:33
eeeeeeeeee پس من پارسال کلا تعطیل بودم:19:
اقا پیمان می شه به من بگید چجوری به شیوه ی جدید برنامه ریزی کنم؟؟؟؟؟:41:

سلام رویا جان
من نمیدونم که کانونی هستی یا نه ،اگه هستی که هیچی .اگر نه
در مورده کدوم قسمت برنامه ریزی اطلاعات میخوای؟
در مورد مباحث مورد مطالعه در روزهای مختلف یا در مورده نحوه ی مطالع یا نحوه ی جدول بندی و ...

حالا :

* اگر در مورده مباحثِ: یه لینک تبیان داده بودم ولی بهتر از اون میتونی از یه مشاور کمک بگیری در هر کجای دنیا هم که باشی با تلفن میتونی من خودم چند تا مشاور ریاضی تجربی خوب میشناسم اگر میخوای شماره بدم
من خودم هم تلفنی با مشاورم در ارتباطم

* اگر درمورده نحوه ی مطالعه هست : که اطلاعاتم رو درمورده نحوه ی تست زنی عمومی و اختصاصی یه بار عرض کردم

* اگر در مودره جدول بندی و ثبت مطالع ی روزانست:

راستش من خودم هم خیلی به این در اون در زدم هر دفتر برنامه ریزیو جدولی که میدیدم به دلم نمیشست و به نظرم جامع نبود

الان خودم یا توجه به جمع بندی همه ی اونا یه جدول کشیدم حسابی پرو پیمونه
یعنی خودم رو قانع کرد که یه جوری سعی کردم همه ی زوایا رو پوشش بدم در هر صورت

اگر خواستی میلت رو بهم بده یه نمونه از جدولم رو برات scan میکنم و به میل attach میکنم برات میفرستم با توضیح نحوه ی استفادش میتونی یه نگاه بهش بندازی

mf.designing
23-09-2009, 23:35
من اولا میخواستم با توجه به اینکه فارغ التحصیلم و یکم وقتم بیشتره طوری برنامه بریزم که از برنامه ی قلم چی بیشتر بخونم و تا

قبل عید یا آخر فروردین تمام درسها رو تموم کنم و بعد 2 یا 3 ماه باقی مونده رو مرور کنم.آخه قلم چی فقط خرداد رو واسه مرور

اما الان فکر کردم بهتره با برنامه ی قلم چی جلو برم و واسه مباحث هر آزمون وقت بیشتری بزارم مثلا 3-2 دور بخونم و کامل به

تسلط برسم.

نظر شما چیه؟

از خودت برنامه در نوکن ! :دی با همون برنامه کانون برو جلو و مو به مو اجراش کن ، تلاش و انگیزتم کمی بالا ببر ، 100% موفق میشی

skhammari
24-09-2009, 00:43
سلام
یه سوال مبتدیه دیگه دارم :
توی آزمون 24 مهر ، برای درس گسسته زده مبحث آنالیز ترکیبی صفحه 151 تا 163 :
میشه بپرسم این مال کدوم کتابه ، آخه کتاب گسسته ی ما که 100 صفحه بیشتر نداره که !

pedramch
24-09-2009, 00:53
سلام دوستان...
من طبق برنامه مشاورم دارم جلو میرم..
دروس عمومی رو خیلی خوب خوندم و مشکلی ندارم!
تا حدی که بعد از خوندن فقط ادبیات سال دوم از 20 تا سوال ادبیات سال 88 16تاشو درست جواب دادم (کلا ادبیاتم خوبه!)
اما نسبتا توی درسای اختصاصی کم کاری کردم..
امشب تماس گرفتم باهاش گفت که شروع کن تا هفته دیگه که باهاش کلاس دارم ، درسای اختصاصی دوم رو دوره کن.
البته یه چیزم بگم که این هفته استراحتم ود ولی خودم میخوام بخونم...
حالا به نظرتون چطوری بخونم که بهتر یاد بگیرم؟
شیمی رو میخوام این بار از روی کتاب تست مهندس بازرگان بخونم!(همون که 20000000000000 صفحه است:دی)
ریاضی رو هم از رو کتاب مهندس پوراشرفی میخوام بخونم.
هندسه رو نمیخونم...یعنی میخوام با کلاس های خود استاد پوراشرفی جلو برم!
تست های هندسه رو هم تا اون حدی که استاد درس داده میزنم!
فیزیک رو نمیدونم چیکار کنم..آخه مهندس الفتی میگه هیچ درسی رو به جز درسایی که درستون میدم نخون..ولی باید به هر حال بخونم!
در کل پیشنهادتون چیه؟

timsar jackson
24-09-2009, 01:02
من طبق برنامه مشاورم دارم جلو میرم..گفتی مشاور داغ دلمو تازه کردی :دی

کسی شماره ی یه مشاور رو داره که تلفنی هم مشاوره بده؟ من به نیکخو و همت یار زنگیدم تلفنی مشاوره نمیدن

کسی شماره ی دکتر جعفر قلی رو داره؟

راستی به این سوالم تو تاپیک معرفی کتاب لطفا جواب بدین

nafas
24-09-2009, 01:08
سلام
میشه بپرسم این مال کدوم کتابه ، آخه کتاب گسسته ی ما که 100 صفحه بیشتر نداره که !
آره منم الان دیدم
واقعا عجیبه

فکر کنم همون اول کتاب باید بخونیم

نکته جلبی بود:5::31:

بچه ها من شیمی 3 و جبر رو خوب خوندم تو تابستون
برا همین میخوام اول تو کانون شیمی 2 بزنم بعد ترم دوم برم شیمی 3

حالا هندسه ها کدوم رو میخواین اول بزنین ؟
فیزیک چطور ؟

راستی 24 مهر
عربیش ماله ساله اوله گه :19:

skhammari
24-09-2009, 01:23
گفتی مشاور داغ دلمو تازه کردی :دی

کسی شماره ی یه مشاور رو داره که تلفنی هم مشاوره بده؟ من به نیکخو و همت یار زنگیدم تلفنی مشاوره نمیدن

میگم پیمان چرا از قسمت مشاوره ی سایت تبیان کمک نمیگیری ، کارشون خیلی خوبه و جواب سربالا نمیدن .

timsar jackson
24-09-2009, 01:26
میگم پیمان چرا از قسمت مشاوره ی سایت تبیان کمک نمیگیری ، کارشون خیلی خوبه و جواب سربالا نمیدن .

لینکشو میدی؟

pedramch
24-09-2009, 01:29
بابا یکی جواب منو بده!
حالا رفتن تو فاز مشاور:دی
اقا کمک کنید دوستان..
امشب تا صبح بیدارم..
یه سری عقب موندگی از هفته قبل دارم که میخوام جبران کنم...از فردا میخوام برم سراغ سال دوم!
لطفا کمک کنید.

skhammari
24-09-2009, 01:46
لینکشو میدی؟

بفرمایید :

روی " سوال های خود را از ما بپرسید. " بالا کلیک کن سوالتو بپرس .
راستی این اکانت مخصوص سایت تبیانه میتونی با این کانکت شی بری بپرسی :
user : tebyannet
pass : tebyannet
tel : 9713002

Tabasom.Sweet
24-09-2009, 02:43
گفتی مشاور داغ دلمو تازه کردی :دی

سلام من خودم هم مشاورم تلفنیه . چند نفر رو میشناسم که کارشون واقعا خوبه
هم رشته ی ریاضی هم تجربی

اگر خواستین بگو شمارش رو بدم
اکثر مشاور های خوب تلفنی هم قبول میکنن
فقط تا چقدر حاضری هزینه کنی ؟

Tabasom.Sweet
24-09-2009, 02:46
سلام

شاید منظور مبحث انالیز ترکیبی تو ریاضی 2 هست...

Tabasom.Sweet
24-09-2009, 02:50
لینکشو میدی؟

این برنامه ی تدوین شده ی خود سایت تبیان هست که از یکم مهر شروع کرده پیش و پایه رفته جلو

ولی مشاورش بنظر من بیخیال اخه داستان داره
یه دور عضو میشی بعد تازه میگه شما امتیاز کافی برای پرسیدن سوال نداری!
برای امتیاز جمع کردن هم یه سری سوال اول سایت و پایین مقاله ها نوشته اونا رو باید جواب بدیم
در زمینه های مختلف تازه اگر درست باشه امتیاز میدن حالا کو تا جواب معلوم شه بعد حالا کو تا به سوال شما برسن
خلاصه وقت تلف کردنه بنظرم .در مورده مشاور هم یه پست زدم حالا تایید میشه :دی منم داستان دارم با این عضو جدید بودنم

majid_potter7
24-09-2009, 08:33
حالا اگه یکی بخواد مثلا دو تا زوج کتاب بینش 2 و 3 رو با هم بخونه و بزنه میشه یا فقط باید یکی رو بخونه و بزنه؟
یا اصلا زمان طوری تنظیم شده که وقت برای دو تا نمیرسه تو آزمون؟

majid_potter7 ممنون واقعا کامل و عالی بود
آره..وقت یه جوری تنظیم شده که فقط به یه زوج درس میتونی پاسخ بدی...
چه جوری میخوای وقت کنی توی ترم اول هر 3 تا کتاب رو موازی بخونی..بهت لطمه میزنه..یعنی به وقتت لطمه میزنه
خواهش میکنم دوست عزیز:11:

ترم اول تا کی هست؟ یعنی کدوم آزمون پایان ترم اوله؟
آخر امتحانای ترم اول یه آزمون جامع ازتون میگیرن از ترم اول که فقط درس های پیش هست..

majid_potter7
24-09-2009, 08:45

تسلط برسم.

نظر شما چیه؟
اینکه کامل با برنامه پیش بری و 2-3 دور بخونی و تسلط کاملا درسته و کار خودمم بوده..
ولی اینی که میگی قلمچی خرداد رو واسه دوره گذاشته هم کاملا درسته..من میخواستم اینو بعدا بهتون بگم ولی حالا که مطرح شد بگم بهتره..
تنها ایراد برنامه قلمچی اینه که بعد از عید یه کم کن پیش میره،یعنی مجبوره چون 2 تا آزمون به خاطر مرور از دست داده..یعنی برنامه ما اینجوری بود که تازه انتگرال رو اول خرداد واسه اولین بار امتحان میدادیم..اصلا وقت واسه تسلط رو همین یکی نبود چه برسه به جمع بندی..اینه که شما باید تا حداکثر 10 اسفند با برنامه قلمچی جلو برید و از اونجا به بعد ازش جلو بزنید طوری که واسه آخرین آزمون قلمچی (آزمون قبل از آزمونای جامع) دوباره بهش برسید،با این تفاوت که همه دروس رو واسه دومین بار واسه اون آزمون بخونید..یعنی از 10 اسفند تا اول خرداد شما 2 بار اون مطالب رو خونده باشید...پس تو آزمونای فروردین و اردیبهشت(به جز مرور ها) شما باید 50 % کارتو نبا قلمچی باشه و 50% کارتون هم جلوتر باشه که حداکثر تا 15 اردیبهشت همه چی تموم شده باشه..

majid_potter7
24-09-2009, 08:47
باید جدا بخرین

بچه ها دفتر برنامه ریزی قلمچی واقعا عالیه...ولی روش برنامه ریزی که توش نوشته اصلا به درد نمیخوره:2:
من روش برنامه ریزی درست رو با اون تو یه پست بهتون پیشنهاد میکنم..
دفتر رو هم میتونین فقط واسه منظم شدن کارتون بخرید...وگرنه خودتون هم به قول اون دوستمون میتونین با ورد بسازین:دی
کلا دفتر رو داشته باشین به درد میخوره..
حالا میگم چطوری..

Hossein Adeli
24-09-2009, 09:35
سلام

برای ریاضی 2 فصل 8 است.
یه جور پیش نیاز است که باید قبل از گسسته اون رو بلد باشی

mahyar_bt
24-09-2009, 10:38
سلام
یه سوال کسی از این دفترچه ثبت نتیجه مطالعات گاج که اسمش tick talk استفاده کرده؟ چجوریاس؟

Antonio Andolini
24-09-2009, 12:12
سلام ... خوبید؟
شاید سوالم تکراری باشه .... کجا میتونم منابع کنکورهای آزمایشی سازمان سنجش رو گیر بیارم؟

reza-atom
24-09-2009, 12:40
در مورد سوال اين دوستمون كه گفتن از تيك تاك استفاده كرديم بايد بگم تيك تاك دفترچه اي هست كه فقط توش پاسخنامه هاي آماده داره ( قطعشم بزرگه تعداد صفحاتش حدود صد و خورده ايه) تو هر صفحه ١٦٠ تا تست ميتونين بزنين و به خودتون نمره بدين ، تستهاي مهم رو جلوش علامت ميذارين و نكاتشو پشت همون صفحه اگه خواستين يادداشت ميكنين (البته يك صفحه براي ١٦٠ تا تست كافي نيست!)
خلاصه اينطور بگم كه با تيك تيك همه تستها رو ميتونين با نظم و دقت بررسي كنين و آزمونهاي خونگي از خودتون بگيرين...
خيلي حرف زدم بقيش رو تو مقدمه ي دفترچه بخونين!
قيمتشم حدود ٥ تومنه.

mahyar_bt
24-09-2009, 13:07
در مورد سوال اين دوستمون كه گفتن از تيك تاك استفاده كرديم بايد بگم تيك تاك دفترچه اي هست كه فقط توش پاسخنامه هاي آماده داره ( قطعشم بزرگه تعداد صفحاتش حدود صد و خورده ايه) تو هر صفحه ١٦٠ تا تست ميتونين بزنين و به خودتون نمره بدين ، تستهاي مهم رو جلوش علامت ميذارين و نكاتشو پشت همون صفحه اگه خواستين يادداشت ميكنين (البته يك صفحه براي ١٦٠ تا تست كافي نيست!)
خلاصه اينطور بگم كه با تيك تيك همه تستها رو ميتونين با نظم و دقت بررسي كنين و آزمونهاي خونگي از خودتون بگيرين...
قيمتشم حدود ٥ تومنه.
مرسی از توضیحاتت
منم تازه با این فروم اشنا شدم من امسال کنکور دادم و قبول نشدم هر چی هم میکشم به خاطر کم کاری خودم و یه خورده هم قلم چی هست امسال هم گزینه 2 ثبت نام کردم امیدوارم همتون موفق شید و به سال دوم کارتون نکشه

attractive_girl
24-09-2009, 13:08
سلام ... خوبید؟
شاید سوالم تکراری باشه .... کجا میتونم منابع کنکورهای آزمایشی سازمان سنجش رو گیر بیارم؟

این منابع ماله سال 87-88 بوده!

تقسيم بندی منابع آزمون های آزمايشی مرحله ای سال 88-87

منابع جدید رو هم توی روزنامه ی پیک سنجش اعلام میکنن
موفق باشی:46:

majid_potter7
24-09-2009, 13:29
من رفتم امروز علوي ثبت نام كردم ؟!
كلاساش چطوره ؟ خوبه ؟
كسي هست اينجا كه رفته باشه يا بخواد بره علوي ؟!
اگه فیزیکش نادعلی باشه که خیلی خوبه...دبیر خود منم بوده..حرف نداره..
پارسال که نادعلی بوده..

timsar jackson
24-09-2009, 13:31
سلام من خودم هم مشاورم تلفنیه . چند نفر رو میشناسم که کارشون واقعا خوبه
هم رشته ی ریاضی هم تجربی

اگر خواستین بگو شمارش رو بدم
اکثر مشاور های خوب تلفنی هم قبول میکنن
فقط تا چقدر حاضری هزینه کنی ؟

پی ام دادم بهتون...

این برنامه ی تد.وین شده ی خود سایت تبیان هست که از یم مهر شروع کرده پیش و پایه رفته جلو

اینم لینک مشاورشه ولی بنظر من بیخیال اخه داستان داره
یه دور عضو میشی بعد تازه میگه شما امتیاز کافی برای پرسیدن سوال نداری!
برای امتیاز جمع کردن هم یه سری سوال اول سایت و پایین مقاله ها نوشته اونا رو باید جواب بدیم
در زمینه های مختلف تازه اگر درست باشه امتیاز میدن حالا کو تا جواب معلوم شه بعد حالا کو تا به شوال شما برسین خلاصه وقت تلف کردنه بنظرم در مورده مشاور یه پست زدم حالا تایید میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منم داشتان دارم با این عضو جدید بودنم آره منم دیدم مشاورش خیلی دردسر داره بیخیالش شدم..

اینکه کامل با برنامه پیش بری و 2-3 دور بخونی و تسلط کاملا درسته و کار خودمم بوده..
ولی اینی که میگی قلمچی خرداد رو واسه دوره گذاشته هم کاملا درسته..من میخواستم اینو بعدا بهتون بگم ولی حالا که مطرح شد بگم بهتره..
تنها ایراد برنامه قلمچی اینه که بعد از عید یه کم کن پیش میره،یعنی مجبوره چون 2 تا آزمون به خاطر مرور از دست داده..یعنی برنامه ما اینجوری بود که تازه انتگرال رو اول خرداد واسه اولین بار امتحان میدادیم..اصلا وقت واسه تسلط رو همین یکی نبود چه برسه به جمع بندی..اینه که شما باید تا حداکثر 10 اسفند با برنامه قلمچی جلو برید و از اونجا به بعد ازش جلو بزنید طوری که واسه آخرین آزمون قلمچی (آزمون قبل از آزمونای جامع) دوباره بهش برسید،با این تفاوت که همه دروس رو واسه دومین بار واسه اون آزمون بخونید..یعنی از 10 اسفند تا اول خرداد شما 2 بار اون مطالب رو خونده باشید...پس تو آزمونای فروردین و اردیبهشت(به جز مرور ها) شما باید 50 % کارتو نبا قلمچی باشه و 50% کارتون هم جلوتر باشه که حداکثر تا 15 اردیبهشت همه چی تموم شده باشه..ممنون از توضیحتون

بچه ها دفتر برنامه ریزی قلمچی واقعا عالیه...ولی روش برنامه ریزی که توش نوشته اصلا به درد نمیخوره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من روش برنامه ریزی درست رو با اون تو یه پست بهتون پیشنهاد میکنم..
دفتر رو هم میتونین فقط واسه منظم شدن کارتون بخرید...وگرنه خودتون هم به قول اون دوستمون میتونین با ورد بسازین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کلا دفتر رو داشته باشین به درد میخوره..
حالا میگم چطوری.. منتظریم...

mehdi_7070
24-09-2009, 15:02
سلام

در پست اول تاپیک مربوط به کانون تعدادی از سؤالات که به نظرم بیشتر پرسیده شده بود یا مهم‌تر بود را لیست کردم. لطفا شما هم یه نگاهی بکنید (اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) و اگه چیزی از قلم افتاده در تاپیک مربوطه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کنید.

ممنون

mohamad_reza72
24-09-2009, 18:16
یکی از بچه های فروم گفته بود ریاضی نوبل خوبه ریاضی رو از پایه تقویت میکنه
چنتا دیگه از بچه هام نظر بدن کتاب خوبیه یا نه؟؟؟ ریاضیرو از پایه قوی میکنه؟؟
چه مباحثی رو شامل میشه؟؟
تست ام داره یا فقط آموزشه؟؟
دیفرانسیل ام درس داده؟؟
دو جلده؟؟
وقیمتش؟؟؟

شیمی2 هم میخام آموزش شیمی 2 مبتکران رو بگیرم فقط آموزشش چون تست شیمی 2گاج رو دارم

مرسی میشم جواب بدین!×

mohamad_reza72
24-09-2009, 18:22
چه مباحثی رو شامل میشه؟؟
دیفرانسیل ام درس داده؟؟
دو جلده؟؟
وقیمتش؟؟؟

شیمی2 هم میخام آموزش شیمی 2 مبتکران رو بگیرم فقط آموزشش چون تست شیمی 2گاج رو دارم

مرسی میشم جواب بدین!×
راسی رشتم ریاضیه

mohamad_reza72
24-09-2009, 18:45
برای اینکه پایه ریاضیم قوی شه چه کتابی رو پیشنهاد میکنید؟؟
کلا دوم و سوم و پیش همه چیز رو شامل شه!

راسی رشتم ریاضیه

melody70
24-09-2009, 19:09
چه مباحثی رو شامل میشه؟؟
دیفرانسیل ام درس داده؟؟
دو جلده؟؟
وقیمتش؟؟؟

مرسی میشم جواب بدین!×
راسی رشتم ریاضیه
من ریاضی پایه نوبل رو ندیدم اما دیفراسنیلو دیدم 2 جلده کتاب بدی نیست ولی از اون بهتر هم هست
حالت درس رو نداره اما توی جواب تستا یه قسمتایی درس و توضیح داده و نکته گفته که این قسمت ها کادربندی شده
شیمی 2 مبتکران از گاج بهتره کلا گاج توی شیمی یه قسمتایی توی درسنامه هاش چیزای خوبی گفته اما اگه وقت نداری مبتکران بهتره آموزشش رو هم نخوندم اما توی تستش درسنامه های خوبی داشت البته تعریف آموزشش رو شنیدم

sajad
24-09-2009, 19:19
كلا براي شيمي چه رشته تجربي و چه رياضي بهترين كتاب براي درصد هاي بالا كه سالهاست نتيجه داده كتاب مبتكران ( مهندس بازرگاني ) هست . هم دوره آموزشي هم دوره تست

mahyar_bt
24-09-2009, 19:33
چه مباحثی رو شامل میشه؟؟
دیفرانسیل ام درس داده؟؟
دو جلده؟؟
وقیمتش؟؟؟

مرسی میشم جواب بدین!×
راسی رشتم ریاضیه
نه تمام مولف های نوبل از حدیدی بگیر تا کهنسال.... معلم های ما بودن خودشون گند زده بودن هیچی این کتاب هاشونم گنده پر از تست های تالیفی سخت هست اکثرا رو هم با نکته تستی حل کرده نکته هایی که عمرا یادت بمونه
برای یادگیری رمزینه مبتکران خوبن

sajad
24-09-2009, 19:40
منم دقيقا براي نوبل موافقم . در ارزيابي تست ها تستهاي تاليفي خارج از استاندارد دارن .

reza-atom
24-09-2009, 20:51
چه مباحثی رو شامل میشه؟؟
دیفرانسیل ام درس داده؟؟
دو جلده؟؟
وقیمتش؟؟؟

مرسی میشم جواب بدین!×
راسی رشتم ریاضیه

شيمي 2 مبتكران چاپ 88 اومد (آموزشه) حتما بگير خيلي توپه !!! :8: البته كتاب درسي رو يادت نره ! :46:
من نوبل شيمي 2 تستش رو داشتم بد نبود پراز نكته !:18:

Tabasom.Sweet
24-09-2009, 21:05
پی ام دادم بهتون...

اعضای جدید امکان پی ام زدن ندارن اینجا هم که بگم تبلیغ میشه
پاک میکنن:19:
شرمنده قول داده بودم این ای دی مسنجرمه tabasomway
اگر ضروریه به این پی ام بدین

Tabasom.Sweet
24-09-2009, 21:10
شيمي 2 مبتكران چاپ 88 اومد (آموزشه) حتما بگير خيلي توپه !!! :8: البته كتاب درسي رو يادت نره ! :46:

من خودم نوبل ندارم ولی یکی از دوستام یک مشاوری داره که اون کلی از سری کتاب های نوبل رو بهش پیشنهاد داده

از طرفی مشاوره کارش خیلی توپه امسال چند تا تک رقمی و دو رقمی داد...

یه سوال: ببخشید میدونی این شیمی 2 مبتکران اموزش از چند سال پیش ویرایشش عوض شده؟ من اینجا چاپ 85 ِش رو دارم :41:

attractive_girl
24-09-2009, 21:13

مرسی میشم جواب بدین!×
راسی رشتم ریاضیه

شیمی 2 گاج سبز هم برای آموزش خوبه !

Tabasom.Sweet
24-09-2009, 21:18
قيمتشم حدود ٥ تومنه.

سلام، این تاک تیک رو تو سایت گاج نوشته دفتر سالانه ی برانامه ریزی تحصیلی قیمتش هم 8تومن بود حدودا
اینی که شما میگین همین هست؟تو اینترنت سرچ کردم ولی به هیچی نرسیدم
دفتر برنامه ریزیه یا همین طوری دفتر تسته؟ ممنون میشم بگید

nafas
24-09-2009, 21:21
من امروز
شیمی تست مبتکران دیدم
زده کتاباش تغییر داده
خیلی توپ شدن

نمیدونم بخرمش یا نه

البته شیمی 2 رو فقط دارم

شییمی پیش و شیمی 3 تستشو ندارم

sajad
24-09-2009, 21:27
مبتكران عاليه . اما با توجه به اينكه تو كنكور مسايل تعادل و محلول ها و اسيد باز رو سخت مي دن كنارش كتاب سبزم تستاشو بزن .

Tabasom.Sweet
24-09-2009, 21:31
سلام
یه سوال کسی از این دفترچه ثبت نتیجه مطالعات گاج که اسمش tick talk استفاده کرده؟ چجوریاس؟

بچه ها

سلام،این tick talk که دوستمون گفته با tactic که تبلیغش تو گاج هست دو تا دفترِ جداست؟؟

من یه دفتر چه ای میخوام همینجوری برگه ی تست داشته باشه ، نه دفتر برنامه ریزی

تا بگم یکی تهیه کنه بفرسته چند هفته ای طول میکشه

ممنون میشم زودتر بگید

mahyar_bt
24-09-2009, 21:47
یه سوال صفحات قبل خوندم دوستان در مورد برنامه ریزی این کتاب خودم میتوانم انتشارات سبز صحبت میکردن میشه در مورد این برنامه ریزی توضیح بدید

timsar jackson
24-09-2009, 21:53
من امروز
شیمی تست مبتکران دیدم
زده کتاباش تغییر داده
خیلی توپ شدن

نمیدونم بخرمش یا نه

البته شیمی 2 رو فقط دارم

شییمی پیش و شیمی 3 تستشو ندارم

خیلی تغییر کردن؟مطالبشم تغییر کرده؟

2و3و پیش هر 3 تغییر کرده؟

Parnyan
24-09-2009, 23:05
salam

bachehaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:41:
hiiiiishkiiiiiiiiiiiiiiiiii javabe soale mano nadad

:41:
:41::41::41:
:41::41:
:41: Baaaaasheeee

:41::41::41:

mohamad_reza72
24-09-2009, 23:11

من بیشتر بحثم رو ریاضی بود چی بخونم قوی شم؟؟

زود جواب بدین میخوام برم زودتر بخرم که شروع کنم کار کردن.
خودم به این نتیجه رسیدم::
حسابان:مبتکران عباس امیدوار
دیفرانسیل: رمزینه
ریاضی 2 نمیدونم چی بخونم اینو کمک کنید
کتابایی که انتخاب کردم خوبه؟؟
اینا آموزشه تستشو چیا بگیرم همه گاج خوبه؟؟

timsar jackson
24-09-2009, 23:14
اعضای جدید امکان پی ام زدن ندارن اینجا هم که بگم تبلیغ میشه
پاک میکنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شرمنده قول داده بودم این ای دی مسنجرمه tabasomway
اگر ضروریه به این پی ام بدین یه پست دیگه بدین از عضو جدید بودن در میاین و از دست تایید شدن پستا خلاص میشین

mohamad_reza72
24-09-2009, 23:24
timsar jackson لطفا کمک کنید

timsar jackson
24-09-2009, 23:26
timsar jackson لطفا کمک کنید

همین کتابایی که نوشتی نظر منم رو همیناس والا من خودمم آموزش خوب واسه ریاضی 2 پیدا نکردم.

راستی واسه دیف 2 اگه رمزینه نیومد کتاب انتشارات کوله پشتی هم خوبه

Tabasom.Sweet
24-09-2009, 23:43

حسابان: خوش خوان جلد 1و2 (راستی من اموزش مبتکران تالیف محمود نصیری رو دارم که کتاب عالیه)

دیفرانسیل: مبتکران (اندیشه سازان) ،خوش خوان ،20ازمون مبتکران ،ده استاد (این هم شامل ریاضی پایه است هم حسابان هم دیفرانسیل)

ریاضی2: قلم چی آبی (به چند تا مبحثش که بیشتر احتیاج نداریم همه چیش تکرار میشه تابع،ماتریس،بردار،... همه تکرار میشن تو دروس پیش دانشگاهی)

mazg
25-09-2009, 01:39
سلام بچه ها.
بعد از آقا بهمن انگار منم رفتنیم.منتها اون رفته فرانسه و من دارم میرم توی 1 روستا.به دلایل زیادی ترجیح دادم که از شهر و زندگی شهری فرار کنم و به 1 روستای خوش آب و هوا(اسمش زیارته 1 عکس هم از پنجره اتاقم گرفتم که آواتارمه) فرار کنم .اونجایی که میرم برق داره ولی من نه تلویزیون ونه کامپیوتر باخودم نمیبرم به خاطر همین شاید این از آخرین پستای من باشه.البته فعلا دارم 1ماه آزمایشی میرم.شاید بعضی ها فکر کنن دیووونه ام،چون اونجا خیلی سختی داره مثل غذا و تنهایی و آخرشم افسردگی ولی اینا برای من شرایط دلخواهه.
خلاصه بگم اومدم بگم که دلم واقعا برای این فروم و همه بروبچزش تنگ میشه.
بای.

reza-atom
25-09-2009, 09:03
من بیشتر بحثم رو ریاضی بود چی بخونم قوی شم؟؟

زود جواب بدین میخوام برم زودتر بخرم که شروع کنم کار کردن.
اینا آموزشه تستشو چیا بگیرم همه گاج خوبه؟؟

با اينكه اينجا جاش نيست ولي با اجازه از دوستان ميگم :

اگه فقط رياضي 2 ميخواي پيشنهاد ميكنم كتاب سفيد گاج رو بگير - من خودم اين كتاب رو دارم و درسنامه هاش خيلي كامل هستن ، بعد از هر درسنامه هم يه سري تست آورده +پاسخ هاي تشريحي كامل
همين كتاب رو بخوني ديگه هيچي نميخواد !

reza-atom
25-09-2009, 09:35
تاكتيك آمد . . . (سالنامه برنامه ريزي تحصيلي )

تاكتيك يك دفتر برنامه ريزي معمولي نيست.بلكه راهي براي رسيدن به موفقيته . من ميخوام با تاكتيك به شما كمك كنم تا نوع نگاه تون رو در تعيين اهداف و برنامه ريزي براي رسيدن به اون تغيير بديد . . .

مولف : مهندس ابوالفضل جوكار
ناظر چاپ : علي مزرعتي
نوبت چاپ : پنجم (89-1388)
شمارگان : 3000 نسخه
قيمت : 7500 تومان

نظرتون چيه ؟

AEZ_Best
25-09-2009, 09:59
سلام

سلام
جمله آخریه خیلی باحال بود!

ای مال ریاضی 2 هست که جز گسسته حساب کردن
توی همه مباحث گسسته شمارش داریم از گراف تا ... واقعا پیش نیازه برای گسسته.

مثلا ماتریس ریاضی 2 رو هم جز تحلیلی حساب کردن

ما تا کی باید منتظر کتاب کلاس 2 رمزینه باشیم؟ مهر شد
کسی خبری نداره؟!!

در ضمن این شیمی 2 گاج سبز هم کتاب کاملیه اگه یکی خریده فکر نکنم لازم باشه عوضش کنه و مبتکران بگیره!

ریاضی 2 گاج هم خیلی خوبه فقط حجمش زیاده

Tabasom.Sweet
25-09-2009, 10:52
نظرتون چيه ؟

چند تا سوال؟

سلام،این tactic با tick talk که گفتین چه فرقی دارن؟

ظاهرا "تاکتیک tactic" دفتر برنامه ریزیه ، "تیک تاک tick talk " دفتر تست زنی ...درسته؟

بعد یه سوال حالا اگر "تیک تاک tick talk " دفتر تست زنیه بنا به توضیحی که دادین ، اونوقت فرقش با کتاب

"پاسخنامه" ی گاج چیه؟

چون این رو هم تو سایتش نوشته پاسخ نامه ی خام داره و ...

بچه ها خیلی خیلی ممنون میشم اگر میتونید کمک کنید تا سفارش بدم بیاد کلی طول میکشه چه برسه به اینکه اصلا نمیدونم چی هست

من دفتر تست زنی میخوام ظاهرا مثل "تیک تاک" ولی وقتی "پاسخ نامه" رو دیدم گیج شدم

soheiltaker
25-09-2009, 12:17
یه سوال: ببخشید میدونی این شیمی 2 مبتکران اموزش از چند سال پیش ویرایشش عوض شده؟ من اینجا چاپ 85 ِش رو دارم
عزيز اينها همه الكيه!
ببين ، متن درس و آموزشش عوض نميشه فقط هر سال مياد و تستهاي كنكور همون سالو ماره و 3000 تومن ميره روي قيمتش!
ولي اگه يه كم كتابتو جديدتر كني بهتره!!
ضمنا ميدونم ميدونين! ولي شيمي فقط مبتكران هم آموزش هم تست! فوق العادس ، مخصوصا شيمي 2 و پيش 2

عزيز كتابات خوبه ولي راضي 2 كتاب خاصي براش نيست و آبي كانون هم تستاش در حد گلابيه!
شما يه كتاب تست خوب مثل رمزينه يا فائق بگير و رياضي 2 رو به صورت تستي كار كن اينجوري خيلي بهتره

soheiltaker
25-09-2009, 12:36
ما تا کی باید منتظر کتاب کلاس 2 رمزینه باشیم؟ مهر شد
کسی خبری نداره؟!
دوستان يه چيزي يادم اومد!
خودتونو با اين وعده هاي رمزينه گول نزنين!
من پارسال پيش 1 رو خيلي عالي با اين رمزينه خوندم و خيلي هم بهش وابسته شدم
توي سايتش هم هي ميگفت مهر مياد ،‌آبان مياد ، حتما بهمن مياد و ...
خلاصه من اشتباه كردم روي اينا حساب كردم و تا عيد پيش 2 نخوندم ،‌اونا هم اينقدر امروز و فردا كردن و آخرش هم نيومد ... منم بدبخت شدم رفت
خلاصه اينكه زياد روي رمزينه حساب نكنين و از الان به فكر پيش 2 باشين كه اگه نيومد سريع برين سراغ يه چيزي ديگه!!

elhameli
25-09-2009, 13:29
سلام بچه ها
کسی میدونه آزمون های قلم چی الغدیر و سیدخندان (دخترانه) کجا برگزار میشه ؟ یا پارسال کجا بگزار میشده ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

new life
25-09-2009, 13:42
در اموزشگاه بغل الغدیر دوست من اونجا برگزار می شه

new life
25-09-2009, 13:47
دوستان اینجا کسی دبیر دیفرانسیل عالی می شناسه ؟؟؟؟:45::37:
اموزشگاهشم بگه خوبه ؟؟؟؟
کسی با اقای فرزان دیفرانسیل داشته؟؟ خوبه ؟؟؟

MORINIO
25-09-2009, 14:24
سلام بچه ها راهنمایی کنید شاید سوالم به نظر خنده دار بیاد ولی بگید من چیکار کنم تا ساعت خوابم رو تنظیم کنم؟!!! من از اونایی هستم که به قولی اگه دنیا رو آب ببره منو خواب میبره!:31: شما خودتون شبا ساعت چند میخوابین و صبح ساعت چند بیدار میشین؟!

خلاصه یه راهی روشی چیزی بگید ممنون میشم ...

:40:

skhammari
25-09-2009, 14:36
سلام بچه ها راهنمایی کنید شاید سوالم به نظر خنده دار بیاد ولی بگید من چیکار کنم تا ساعت خوابم رو تنظیم کنم؟!!! من از اونایی هستم که به قولی اگه دنیا رو آب ببره منو خواب میبره!:31: شما خودتون شبا ساعت چند میخوابین و صبح ساعت چند بیدار میشین؟!

سلام . منم مشکل تو رو داشتم که اینکارو کردم حل شد :
یه شب تا صبح بیدار موندم صبحشم نخوابیدم تا ساعتای 6 عصر بعد گرفتم خوابیدم تا صبح .
اولا یه کم روز خوابت میاد چون عادت کردی مخصوصا ظهرا ، ولی سعی کن نخوابی تا عادت کنی شب بخوابی .
من الان به جز بعضی شبها ساعت 11 میخوابم ساعت 7 بیدار میشم هیچ فشاری هم روم نیست اگه هم بیشتر از 8 ساعت میخوابی و نمیتونی کمش کنی پیش یک دکتر برو ، یه قرص بهت میده وخوابت کم میشه .
موفق باشی

P30QUEEN
25-09-2009, 14:47
سلام!
من سال سوم هستم و دو تا آزمون شرکت کردم!
گاج و قلم چی!
کار اشتباهی کردم؟!
+تا حالا اصلا به طور جدی درس نخوندم!
تیزهوشانی ام و میخوام از امسال شروع کردم!
نظر شما؟!

reza-atom
25-09-2009, 17:13
چند تا سوال؟

سلام،این tactic با tick talk که گفتین چه فرقی دارن؟

ظاهرا "تاکتیک tactic" دفتر برنامه ریزیه ، "تیک تاک tick talk " دفتر تست زنی ...درسته؟

بعد یه سوال حالا اگر "تیک تاک tick talk " دفتر تست زنیه بنا به توضیحی که دادین ، اونوقت فرقش با کتاب

"پاسخنامه" ی گاج چیه؟

چون این رو هم تو سایتش نوشته پاسخ نامه ی خام داره و ...

بچه ها خیلی خیلی ممنون میشم اگر میتونید کمک کنید تا سفارش بدم بیاد کلی طول میکشه چه برسه به اینکه اصلا نمیدونم چی هست

من دفتر تست زنی میخوام ظاهرا مثل "تیک تاک" ولی وقتی "پاسخ نامه" رو دیدم گیج شدم

تيك تاك دفترچه تست زنيه (در پايين توضيح ميدم) و تكتيك دفترچه برنامه ريزي !!!:31:

درسته !:20:

من كتاب پاسخنامه رو نديدم ولي اين يكي تعداد صفحاتش 100 و خورده اي و تو هر صفحه 160 تست داره و پشت اون هم يادداشت و اولش هم فهرست داره تا كتابهاي تست رو فهرست كني ير اساس شماره صفحه !

فكر كنم اگه بجاي پاسخنامه ها اين دفتر رو بگيري بهتر باشه (اگه واقعا نياز داري !) چون ميتوني همه رو دسته بندي كني و حدود 14 - 15 تا درس براي تست زدن داره پمن اينكه ميتونين خودتون رو ارزيابي كنين و همچنين تست هاي مهم رو در محل مشخص شده علامت گذاري كنين !

Tabasom.Sweet
25-09-2009, 17:15
سلام!
گاج و قلم چی!
کار اشتباهی کردم؟!
نظر شما؟!

دوست خوب، بنظر من همون یکیش کافی بود مثل قلم چی که فقط یه معیار سنجشی برات باشه و یه تجربه ای
برای سال ایندت

و گرنه الان که سوم هستی باید درسها رو به بهترین نحو تشریحی بخونی هم برای امتحان نهاییت
که خیلی از قضایا و اثبات ها که در تست زدن مرور نمیشه در امتحان نهایی هست

و هم از طرفی این مفهومی جا افتادن دروس خیلی خیلی به سال ایندت کمک میکنه و خوبه که حسابی پایت رو قوی کنی

در هر صورت تست هم ضروری و لازمه ولی بهتره که نسبت تشریحی به تستی بیشتر باشه و از طرفی به نظر من قلم چی کفایت میکنه

موفق باشی

reza-atom
25-09-2009, 17:22

:40::40::40:

اگه ميخواي شب زود بخوابي يكدفعه اينكار رو نكن چون نميتوني ! بهتره 5/0 ساعت 5/0 ساعت كاهش بدي و از اونطرف صبح زودتر بيدار شي ! من قبلا شب ها تا 5/2 يا 3 نيمه شب بيدار بودم و الان كم كم به 5/12 و 12 رسوندم !
بهترين راهش اينه چند روزي سختي بكشي و ساعت 7 يا 5/7 بيدار شي ! بعد ديگه واست عادي ميشه و احساس شادابي ميكني ...

:40::40::40:

موفق باشي !:11:

soheiltaker
25-09-2009, 17:45
سلام!
گاج و قلم چی!
کار اشتباهی کردم؟!
نظر شما؟!
سلام دوست عزيز!:46:
من از برنامه گاج خبر ندارم!!
ولي كانونو ميدونم ،‌ به نظر من اگه يكيشو ميرفتي خيلي خيلي بهتر بود ، اينطوري روي يه برنامه تمركز ميكردي!!
چون شايد برنامه آزموناش و درسيش با هم نخونه ، اونوقت ضرر ميكني!!

attractive_girl
25-09-2009, 18:04

سلام. من برای کنکور امسال که میخواستم درس بخونم برای اینکه خوابم نبره چند شب قهوه و کافی میکس میخوردم که خیلی تاثیر داشت ! البته نه هر شب ولی چند شب رو امتحان کردم خیلی خوب بود. شب ها که میخواستم بیدار بمونم تا 2 بیدار میموندم و برای اینکه نخوابم با دوستامون با هم قرار میذاشتیم به هم تک زنگ میزدیم همو بیدار نگه میداشتیم :31: البته بیدار موندن تا ساعت 2 و اینا برای وقتی که میرید مدرسه توصیه میشه که زیاد وقت ندارید برای خوندن بقیه درساتون ولی توی ایام عید و بعد از عید باید یواش یواش ساعت خوابتون رو تنظیم کنید و صبح ها زودتر بیدار شین!
بعضی وقت ها هم برای اینکه ساعت مطالعه ام زیاد شه با دوستام کل درس مینداختیم که کی بیشتر میتونه بخونه ، اینم خیلی تاثیر داشت!

ولی به همتون توصیه میکنم که ظهرا ها نیم ساعت خواب رو داشته باشید که خیلی مفیده !

یه پیشنهاد دیگه هم برای اونایی که نمیتونن خیلی درس بخونن و زود خسته میشن اینه که با یکی 2 نفر از دوستاتون ( بیشتر تز 2 نفر توصیه نمیشه!) روزهایی که تعطیل هستین برید کتابخونه درس بخونین که البته این روش بعد از عید که کمتر به مدرسه میرید پیشنهاد میشه.
امیدوارم که همتون موفق باشید :46:

pedramch
25-09-2009, 19:33
سلام دوستان...
من طبق برنامه مشاورم دارم جلو میرم..
دروس عمومی رو خیلی خوب خوندم و مشکلی ندارم!
تا حدی که بعد از خوندن فقط ادبیات سال دوم از 20 تا سوال ادبیات سال 88 16تاشو درست جواب دادم (کلا ادبیاتم خوبه!)
اما نسبتا توی درسای اختصاصی کم کاری کردم..
امشب تماس گرفتم باهاش گفت که شروع کن تا هفته دیگه که باهاش کلاس دارم ، درسای اختصاصی دوم رو دوره کن.
البته یه چیزم بگم که این هفته استراحتم ود ولی خودم میخوام بخونم...
حالا به نظرتون چطوری بخونم که بهتر یاد بگیرم؟
شیمی رو میخوام این بار از روی کتاب تست مهندس بازرگان بخونم!(همون که 20000000000000 صفحه است:دی)
ریاضی رو هم از رو کتاب مهندس پوراشرفی میخوام بخونم.
هندسه رو نمیخونم...یعنی میخوام با کلاس های خود استاد پوراشرفی جلو برم!
تست های هندسه رو هم تا اون حدی که استاد درس داده میزنم!
فیزیک رو نمیدونم چیکار کنم..آخه مهندس الفتی میگه هیچ درسی رو به جز درسایی که درستون میدم نخون..ولی باید به هر حال بخونم!
در کل پیشنهادتون چیه؟

خیلی جالبه...
من یک کلمه تو سوالم گفتم مشاور همه رفتن تو نخ مشاور!
سوال های قبل از من هم جواب داده شد ولی تو این 5 سفحه هیشکی حتی اشاره هم نکرد به سوال من:18::18:

مهسا.ش
25-09-2009, 19:35
سلام:40:چقدر دلم تنگ شده بود.......
بچه ها من دیگه نمی تونم بیام....امروز هم کلی با بابا مامانم دعوام شد اعصاب ندارم....:37:
شاید جمعه ها بیام شاید..........
براتون دعا می کنم شما هم برام دعا کنین....

elhameli
25-09-2009, 19:42
بچه ها من دیگه نمی تونم بیام....امروز هم کلی با بابا مامانم دعوام شد اعصاب ندارم....:37:

منم با بابام سر اینترنت دعوا میشه :41:
منم شاید جمعه ها بیام شاید..........:20:

sajad
25-09-2009, 19:48
به نظر من شما كنكوري هاي سال 89 حتما يك روزي اينجتا جامع شيد . خيلي خوبه . مثلا دو روز در هفته فلان ساعت همتون باشيد تا هم از تجربيات هم استفاده كنيد هم اخبار هم مسايل ديگه . صرف خوندن براي كنكور كافي نيست . چند ساعت وقت گذاشتن به اين ترتيب شما رو تو جو كنكور نگر مي داره و شايد نكاتي بهتون گوشرد كنه كه از ده ها ساعت برتر بشه . اين نظر من هست .

new life
25-09-2009, 19:52
[quote=soheiltaker;4254420]دوستان يه چيزي يادم اومد!
خودتونو با اين وعده هاي رمزينه گول نزنين!
من پارسال پيش 1 رو خيلي عالي با اين رمزينه خوندم و خيلي هم بهش وابسته شدم
توي سايتش هم هي ميگفت مهر مياد ،‌آبان مياد ، حتما بهمن مياد و ...
خلاصه من اشتباه كردم روي اينا حساب كردم و تا عيد پيش 2 نخوندم ،‌اونا هم اينقدر امروز و فردا كردن و آخرش هم نيومد ... منم بدبخت شدم رفت
خلاصه اينكه زياد روي رمزينه حساب نكنين و از الان به فكر پيش 2 باشين كه اگه نيومد سريع برين سراغ يه چيزي ديگه!![/quote
ببخشید اقا سهیل اگر منظورتون که جلد 2 رمزینست که من دارم من تعجب می کنم شما چرا می گید نیومده ؟؟:41:

sajad
25-09-2009, 19:54
رمزينه اينجوريه . بهترين راه اينه كه تا اسفند كه برنامه مي ريزيد روي منابعي برنامه بريزيد كه الان هستن و البته امتحانشون رو پس دادن . حتما هم تا اسفند تموم كنيد . براي هر كتابي كه يك يا دو منبع خوب بگيريد و از تعدد بپرهيزيد .

MORINIO
25-09-2009, 19:58
ببخشید اقا سهیل اگر منظورتون که جلد 2 رمزینست که من دارم من تعجب می کنم شما چرا می گید نیومده ؟؟

شما فکر کنم کتاب کلاسش رو داری درسته؟ ولی کتاب تستش نیومده!

new life
25-09-2009, 20:05
شما فکر کنم کتاب کلاسش رو داری درسته؟ ولی کتاب تستش نیومده!
من تست دارم ولی مال پارساله پارسال خریدم:31:

new life
25-09-2009, 20:13
رمزينه اينجوريه . بهترين راه اينه كه تا اسفند كه برنامه مي ريزيد روي منابعي برنامه بريزيد كه الان هستن و البته امتحانشون رو پس دادن . حتما هم تا اسفند تموم كنيد . براي هر كتابي كه يك يا دو منبع خوب بگيريد و از تعدد بپرهيزيد .
ببخشید این چاپ امسالشه یعنی 88 ؟ ؟

masih eia
25-09-2009, 22:13
سلامهمگي خسته نباشيد0من توي ادبيات ودين و زندگي خيلي ضعيفم 0ميشه كسايي كه توي اين 2 تا درس قوي هستند روش مطالعه وكتابشونا بگن.خيلي خيلي ممنون

pedramch
25-09-2009, 22:40
سلامهمگي خسته نباشيد0من توي ادبيات ودين و زندگي خيلي ضعيفم 0ميشه كسايي كه توي اين 2 تا درس قوي هستند روش مطالعه وكتابشونا بگن.خيلي خيلي ممنون

سلام دوست من.
من این دو تا درسم خیلی خوبه و تقریبا اکثر تست ها رو درست جواب میدم!:20:

برای دین و زندگی هیچ راهی نیست به جز مطالعه کتب درسی..
اما روی اصول
نباید حفظ کنی...

یه قسمت هایی از کتاب هست که باید عینا حفظ بشه مثل آیات و احادیث و تاریخ ها و ....
ولی بقیه قسمت ها رو باید درک کنی..
باید به مفهومش برسی...
بهترین راه هم خوندنه خود کتاب درسیه
ضمنا کتاب گاج سفید رو هم پیشنهاد میکنم!
کلا برای این دو تا درس یادت باشه که قرار نیست امتحان تشریحی بدی..
واسه ادبیات هم به نظرم از گاج یا کلک معلم استفاده کن..چون با کتاب درسی هیچی نمیفهمی!
باید آرایه ها رو بشناسی و بتونی خوب معنی کنی و مفهوم رو بفهمی..
چون الان 70 درصده کنکور تقریبا قرابت معنایی و آرایه است..
بقیه اش هم معنی کلمه و تاریخ ادبیاته که حفظیه....
ضمنا یادت باشه...
سعی کن معنی و مفهوم ابیات رو خوب بفهمی...بیشتر رو درکش تکیه کن!
امیدوارم کمکت کرده باشم.:10:

sajad
25-09-2009, 22:45
كاملا تاييد مي شه با اين اضافه كه :
بر طبق ارزيابي سولات كنكور هر سال ادبيات سوالات عدديش زياد مي شه .و منظور غلط املايي و مثلا در دستور تعداد تك واژ ايناست . حتما سعي كنيد از كتابچه هاي كلك معلم استفاده كنيد براي املا و دستور . براي قرابت معنايي هم دوستمون بهتر گفتن .براي ديني هم بهترين معجون ( كتاب درسي + سبز ) و تستهاي گاج

Tabasom.Sweet
25-09-2009, 23:45

ادبیات رو که دوستمون کامل گفت
1_دین و زندگی کتاب جامع نشر الگو(انرژی اتمی)فوق العادست من از گاج و این همزمان استفاده میکنم و کامل مبحث رو میپوشونه
این نشر الگو از لحاظ پیام ایه ها اینکه هر ایه ی به چه حکمتی و اصل و فرعی اشاره داره و .... کتاب خوبیه

2_کتاب رو که قورت (!)دادی یه نگاه به خلاصه درسای گاج و الگو میندازی بعد سری میری سراغ تستهاش که محشره به این ترتیب عمومی ها رو تست برن که فوق العاده تو ذهنت جا میگیره:

3_ دروس عمومی: به عنوان مثال همین دین و زندگی و ادبیات شروع میکنم

***جلسه ی اول : مبحث مورد نظرت رو فقط میخونی نکته هاشو مشخص میکنی خلاصه نویسی میکنی و ...
***جلسه ی دوم: یه نگاه اجمالی به مبحثی که خوندی میندازی و شروع میکنی تستاشو زدن
***جلسه ی سوم: بدون اینکه هیچ نگاهی به منبع مطالعه ی مبحثت بکنی یه راست میری سراغ تستها

bn_ha
25-09-2009, 23:46
خدا پشت و پناهتون باشه.کنکور بس ناجوانمردانه سخت است.
نظر من اینه که زیاد کتاب کمک آموزشی نخرین چون اگر وقت نکنید که همش رو بخونید(که به احتمال زیاد وقت نمی کنید)هر بار که اون همه جزوه و کتاب رو می بینید می گید چه قدر کتاب دارم که هنوز نخوندم و استرس(بلای جون کنکوری ها)کل وجودتون رو می گیره.و از اون مهمتر گیج هم می شید.

mirzah
26-09-2009, 00:03
تو رشته های پزشکی و دندون پزشکی سهمیه دارن پسرا.خوب یا بدش رو هم کاری ندارم.واسهریاضی اینجوری نیس(به جز یه چندتایی رشته)
پزشکی فردوسی دختر تا 400 500 قبوله پسر تا 700 800
:41:سلام
لطفا یکبار دیگر به لینک داده شده مراجعه و تفاوت را ببینید!!!!!!!!!!!!!
موفق باشید.

eblisandenzo
26-09-2009, 00:05
سلام دوستان . من امروز از مشهد اومد
آقا پیمان خوبی ؟ خبری از ما نمی گیری ؟ نمی گی مرده ایم یا زنده ؟
رویا خانوم شما خوبی ؟ سلامتی ؟ درسا چطوره ؟
elhameli راستی خواهر زاده شما چی شد? درسا خوفففففففففففففففه ؟

خلاصه تو این 4 روز دلم برای همتون تنگ شده بود

mostafa_360
26-09-2009, 00:25

برای دینی از مهر و ماه و انرژی اتمی استفاده کن حتمآ نتیجه می گیری.
برای ادبیات از کتاب های تب کنکور کلک معلم+زبان فارسی همگامان+قرابت معنایی دکتر سبطی استفاده کن.برای ادبیات از همین الان شروع کن چون ادبیات بر خلاف دیدگاه کنکوری ها درس بسیار مشکلیه.

rambo_1386
26-09-2009, 01:22
سلام دوستان یه روش خفنی هست که اسمش یادم نیست به زودی سایتش بهتون میگم تو cd تبلیغاتیش چندتا روش گفته که خیلی با حاله چندتاش که یادم مونده:
1- روش 8 برای آینه مقعر
شکل بالا که همگی میدونن شکل یک آینه مقعر هستش و حالت های زیادی برای تصویرهای مختلف داره ولی تو روش 8 به سادگی میشه تمامی حالتهارو حفظ کرد
توضیح شکل: با توجه به شکل شماره 2 و 4 که مشخص هستند (بترتیب کانون و مرکز آینه) شماره 1 فاصله کانونی ، شماره 3 فاصله کانون تا مرکز ، شماره 5 نزدیک به مرکز ، شماره 6 بینهایت و شماره 7 پشت آینه حالا روش استفاده فکر کنید جسم گذاشتیم تو منطقه 1(یعنی فاصله کانونی) حالا تصویرش میفته پشت آینه چون 1 +7 میشه 8! تو این روش میگه جسم هرجا که گذاشتید تصویرش جایی میفته که شماره جسم + شماره تصویر بشه 8 همین ، مثلا اگه جسم بذاریم نزدیک مرکز تصویرش میفته تو منطقه 5 چون 3+5=8 یا اگه جسم تو بینهایت باشه (6) تصویرش میفته روی کانون (2) چون 8=2+6 به همین سادگی
2- رادیکال بین 0.1 تا 0.6 خدایی من که نمیدونستم برای پیدا کردن جواب رادیکال بین 0.1 تا 0.6 باید 0.2 به عدد مورد نظر اضافه کنم شما میدونستید؟؟!! تو این ترفند مدرس میگه برای گرفتن رادیکال فقط کافیه 2 دهم به عدد مورد نظر اضافه کنیم البته عدد مورد نظر تقریبیه! مثلا رادیکال 0.2 مساویست با 0.2+0.2=0.4 یا رادیکال 0.3 هم مساویه با 0.5
3- به توان 2 رسوندن اعدادی که یکانشون مساویه با 5 مثل 25، 205 ، 0.75 و ...
مثلا عدد فرضی n5 چون یکانش 5 پس یه 25 میذاریم و بعد n*(n+1عدد مورد نظر میشه n*(n+1)25 یعنی حاصل n ضربدر n+1 بعدش هم جلوش یه 25 میذاریم.
مثال عددی :
1- 25به توان 2 مساویست با 625=»25 ثابته و 6=3*2
2- 205 به توان 2 = 42025=» 25 ثابته و 420=21*20
3-0.75 به توان 2 مساویست با 0.5625 که دوباره 25 ثابته و 56=»8*7 که البته خود مدرس گفته توی اعشار دو رقم آخر لازم نیسته یعنی بهتره 25 از آخر تو اعشار حذف کنیم که عدد مورد نظر میشه 56صدم
4-مشتق ساعتگرد : یه ساعت فرض کنید (البته ساعت دیجاتالی نباشه:31:) ساعت 12 = سینوس ، ساعت 3= کسینوس ، ساعت 6 = منفی سینوس و ساعت 9 = منفی کسینوس حالا اگه یه حرکت ساعتگرد انجام بدیم مشتق گرفته میشه مثلا مشتق سینوس میشه کسینوس یه مشتق منفی کسینوس میشه سینوس فقط کافیه یه حرکت بکنیم تا به منطقه بعد برسیم حالا نکته جالب تر اینکه میتونیم مشتق مراتب بالاترو هم حسابت کنیم مثلا مشتق مرتبه 3 سینوس میشه منفی کسینوس باید به اندازه مرتبه حرکت کنیم مشتق مرتبه 4 سینوس میشه خود سینوس یا مشتق مرتبه 10 کسینوس میشه منفی کسینوس به همین راحتی:31:
میدونم جای این پست اینجا نیست ولی چون اکثر داوطلبین اینجا هستن گفتم بهتره همه استفاده کنن:11:

Tabasom.Sweet
26-09-2009, 02:20
بچه ها سنگین ترین کتاب ها برای تست فیزیک کدوم کتابهاست؟
ممنون میشم بهم بگید

Tabasom.Sweet
26-09-2009, 02:25
سلام دوستان یه روش خفنی هست ...

سلام وای خیلی عالی بود
:11:
ببخشید یه سوال: این از روی کتاب خاصی هست یا سی دی خاصی یا فقط روی سایت خاصی؟
ممنون میشم بگید

Tabasom.Sweet
26-09-2009, 02:41
:41:سلام
لطفا یکبار دیگر به لینک داده شده مراجعه و تفاوت را ببینید!!!!!!!!!!!!!
موفق باشید.

من که خودم هم دخترم ولی به نظرم قابل پیش بینی بود از طرفی اختلاف فاحشی نداشتن

و اینکه اون اقا پسر که لرستان پزشکی قبول شده بود و دختر خانوم با رتبه ی بهتر قبول نشده بود
دقت کنین که
((در انتخاب رشته ی دختره لرستان انتخاب 17 مش بود در صورتی که انتخاب رشته ی پسره نبود و ممکنه اون بالاتر زده باشه لرستان رو))

معدل رو هم که این دورش خط قرمز کشیده بود و ... تاثیر اندکی داره و همون تاثیر اندک هم در رتبه های بالا مثل تک رقمی و دو رقمی خودش رو نشون میده ....

در هر صورت سایت اگر میخواست شکایت مستدلی ارائه بده باید تمامی جوانب قضیه رو در نظر میگرفت
یه جورایی "به چند اپشن خاص چنگ زده و بقیه رو ول کرده"

امیدوارم که باعث نشه که اعتماد بنفستون رو از دست بدین شما بخونین مطمئن باشین که قبول میشین
---------------------------------
کلا در مورده این سهمیه ی پسر ها باید بگم درسته که راه حلشون به دل کسی نمیشینه ولی باید قبول کرد که صورت سوال مهمه. خودمون هم میدونیم که اکثر دخترها وارد بازار کار نمیشن و این خیلی به جامعه ضرر میزنه
در کنار اینکه نباید جمعیت زیاد کشور ما و نیاز به نیروی کار آمد رو از یاد برد

sajad
26-09-2009, 09:24
بچه هاي كنكور اينجا معمولا چه رشته اي هستند ؟

shifter
26-09-2009, 09:31
بچه ها منم همن موضوع برام پيش اومده...!:41:
فقط ديگه ميتونم چند روز به چند روز بيام اينترنت...!
شايدم مثل روياي نيلي فقط با موبايل بتونم بيام...!:41:
براي همتون ارزوي موفقيت ميكنم شما هم برام دعا كنين...!:46:
راستي تا يادم نرفته از بكس كنكور88 مثل majid_potter دوست بسيار عزيزم و همچنين attractive_girll و بقيه بچه ها كه ميان اينجا و كمك ميكنن و از تجربه هاشون ميگن خيلي خيلي تشكر ميكنم...!:46:
انشالله روز به زود بيام...
فعلا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Tabasom.Sweet
26-09-2009, 10:32

سلام،به نظر میاد اکثرا ریاضی ان تقریبا دیفرانسیل و گسسته و ... پای ثابت بحثای درسی شدن

timsar jackson
26-09-2009, 12:56
سلام دوستان . من امروز از مشهد اومد
آقا پیمان خوبی ؟ خبری از ما نمی گیری ؟ نمی گی مرده ایم یا زنده ؟
رویا خانوم شما خوبی ؟ سلامتی ؟ درسا چطوره ؟
elhameli راستی خواهر زاده شما چی شد? درسا خوفففففففففففففففه ؟

خلاصه تو این 4 روز دلم برای همتون تنگ شده بود

اتفاقا منم تو فکرت بودم که چرا چند روزه نیستی...

سلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چقدر دلم تنگ شده بود.......
بچه ها من دیگه نمی تونم بیام....امروز هم کلی با بابا مامانم دعوام شد اعصاب ندارم....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بچه ها منم همن موضوع برام پيش اومده...![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شايدم مثل روياي نيلي فقط با موبايل بتونم بيام...![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
براي همتون ارزوي موفقيت ميكنم شما هم برام دعا كنين...![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستي تا يادم نرفته از بكس كنكور88 مثل majid_potter دوست بسيار عزيزم و همچنين attractive_girll و بقيه بچه ها كه ميان اينجا و كمك ميكنن و از تجربه هاشون ميگن خيلي خيلي تشكر ميكنم...![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما ها هم که کم میتونین بیاین بابا باید خوشحال باشین من از خدامه فقط جمعه ها بیام یا کم بیام که بشینم پای درس آخه

اینجا بدجور آدمو معتاد میکنه...حتما این اتفاق که افتاده به صلاحتون بوده...منم سعی میکنم از این به بعد کم بیام

اکثرا ریاضی هستن

سلام دوستان یه روش خفنی هست که اسمش یادم نیست به زودی سایتش بهتون میگم تو cd تبلیغاتیش چندتا روش گفته که خیلی با حاله چندتاش که یادم مونده:

ممنون داداش امیر خیلی خوب بود.راستی تو کجایی؟ چرا نمیای؟ داری میخونی یا نه؟

rambo_1386
26-09-2009, 13:27
ببخشید یه سوال: این از روی کتاب خاصی هست یا سی دی خاصی یا فقط روی سایت خاصی؟
ممنون میشم بگید
بالاخره پیداش کردم این روش با نام " فرآیند پاسخ در ریاضیات و فیزیک " که یکی از دوستام CD تبلیغاتیشو از نمایشگاه کتاب گرفته بود بهم داد البته CD تبلیغاتیش فکر کنم رایگان و با مراجعه به سایت فرایند پاسخ میتونید تهیه اش کنید و قیمت CD های اصلی هم موجوده که بسته ریاضی فکر کنم 200 هزار و خرده ای :18: بود ولی روش جالبیه

راستی تو کجایی؟ چرا نمیای؟ داری میخونی یا نه؟
پیمان جون دارم به جای شماها که دارید تو فروم چرخ میزنید درس میخونم :46: واقعیتش فعلا تو خماری دانشگاه موندم:8: تو چیکار میکنی وضعیت درسا چطورن؟

timsar jackson
26-09-2009, 13:50
پیمان جون دارم به جای شماها که دارید تو فروم چرخ میزنید درس میخونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واقعیتش فعلا تو خماری دانشگاه موندم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تو چیکار میکنی وضعیت درسا چطورن؟

یعنی شروع نکردی؟

منم شروع کردم یه چیزایی میخونم....

moraddad
26-09-2009, 14:03
mazg
farzaneh
elhameli
mahsa
arash banikarim
.
.
.
who is next?:31:

این دوستان مارو ترک کردن و بعضیاشون شاید این جمعه بیایند،شاید!:31:

بچه ها فکر کنم اگه در روز به اندازه کافی مطالعه داشته باشیم،خانواده با نیم ساعت اینترنت اومدنمون مخالفتی نداشته باشه...:46:

rambo_1386
26-09-2009, 14:25
یعنی شروع نکردی؟

منم شروع کردم یه چیزایی میخونم....

نه پیمان جون فعلا شروع نکردم ولی تصمیم گرفتم به زودی شروع کنم:11:

eblisandenzo
26-09-2009, 14:41
بچه ها که کم کم دارن میرن .
وقتی اومدم تو فروم خیلی حالم گرفته شد . کم کم اینجا هم خلوت میشه . بچه ها تو رو خدا بیاید . خوب درس بخونین شبی نیم ساعت هم که شده تو یه ساعت مشخص همه با هم آنلاین بشیم . اینجوری هم خوب درس خوندیم هم شبی نیم ساعت همه با هم هستیم .

*Necromancer
26-09-2009, 15:13
سلام بر همگی کنکوریان!
می گم اینجا کسی اطلاعاتی در مورد تغییر رشته از تجربی به هنر داره؟
من شنیدم یه سری کتاب فوق سنگین داره و تازه باید کتابای کمک درسی خاصی هم بگیری بخونی!

mahyar_bt
26-09-2009, 17:55
بچه ها یه دفتر برنامه ریزی درست حسابی میخوام قلم چی که داشتم باهاش حال نکردم فقط توش ساعت وارد میکنی!!! الان تاکتیک گاج هست خودم میتوانم انتشارات سبز .... ممنون میشم اگه کمکم کنید در مورد روش اون دفتر هم یه توضیح مختصر بدید

xxstar
26-09-2009, 18:33
با عرض درود:31:
بابا يكي يه آموزشگاه ديفرانسيل و فيزيك صاف در تهران به ما معرفي كند:19:
با تشكر :47:
بابا جواب بدين ديگه!!
در ضمن زياد درس نخونيد
بابا كنكور چيه
همه اينا كشكه!
:4::4::4::4:

eblisandenzo
26-09-2009, 18:36
با عرض درود:31:
بابا يكي يه آموزشگاه ديفرانسيل و فيزيك صاف در تهران به ما معرفي كند:19:
با تشكر :47:
بابا جواب بدين ديگه!!
در ضمن زياد درس نخونيد
بابا كنكور چيه
همه اينا كشكه!
:4::4::4::4:

آموزشگاه هدف شمارش هم از 118 بگیر

skhammari
26-09-2009, 18:46
ویرایش شد ..

Tabasom.Sweet
26-09-2009, 19:42
فکر میکنین قوی ترین کتابها برای تست فیزیک چه کتابهاییه؟
لطفا اگر میدونید بگید

می گم اینجا کسی اطلاعاتی در مورد تغییر رشته از تجربی به هنر داره؟

والا من که نمیدونم،راستش اکثرا بچه ها در مورده این چیزا نمیدونن،فکر میکنم بهتر باشه برای اینکه مطمئن باشید از
اموزش پرورش بپرسید هم مطمئن هستین به جواب هم راحت پاسخ میدن بعد کتابهای اموزشی رو هم از خود بچه های رشته بپرسید یادمه چند سال پیش رتبه یک کنکور هنر ،رشتش ریاضی بود نیکان هم درس میخوند

یه دفتر برنامه ریزی درست حسابی میخوام

در مورده قلم چی که موافقم، در مورده تاکتیک من اینجا از بچه ها پرسیدم ظاهرا کسی چیزی نمیدونه...
گوگل هم سرچ کردم بجز اگهی فروشش چیزی پیدا نمیشه بهتره یه سر برید کتابفروشی و خودتون ببینید...
در ضمن به راحتی هم میتونید خودتون جدول برنامه ریزی فیت کار خودتون رو تهییه کنید هر کسی به یه سری
ایتم ها حساسیت داره و دوست داره که تو جدولش ثبت بشه یکم فکر کنید خودتون از پسش برمیاید

new life
26-09-2009, 20:40
ببخشید من نمی دونم چرا توی خونه نمی تونم یک جا بند شم همش از اتاقم میام بیرون که مثلا اب بخورم:13: همش می چرخم نمیتونم عین یک ادم بشینم پای درس :41: کسی می تونه راهنمایی کنه که من چار باید بکنم ؟؟؟

Tabasom.Sweet
26-09-2009, 20:56
رویا جون کیه که این مشکل رو اول راه نداشته باشه ... کم کم حل میشه من خودم انقدر وضعم وخیم بود و سابقه دار بودم
همه ازم قطع امید بودن :دی ولی الان خیلی بهتر شدم

1_ سعی کن وقتی شروع میکنی درس بخونی در درست غرق بشی یه راهش اینه که به ساعت نگاه نکنی
(این خیلی بهم کمک کرد)
حتی اگر برنامت مبحثی نیست و ساعتیه ریمایندر موبایلت رو بذار که سر مثلا 1ساعت دیگه زنگ بزنه و با زنگ اون به
خودت بیای و لازم نباشه هی به ساعت نگاه کنی چقد مونده ...و این اب رو هم حتما بذار دم دستت!

2_موقع درس خوندن هر چی به ذهنت رسید مثلا یه کار یکه میخوای بکنی یه چیزی که باید به یکی بگی یه کتابی
که باید در موردش بپرسی و ... یه برگه بذار کنار دستت هی هر چی اومد تو ذهنت سریع بنویس روش و درست رو ادامه بده
بعضی وقتا اخر روز اون لیسته دیدن داره :)))))))

موفق میشی

Benygh
26-09-2009, 22:24
امروز صبح رفتم مدرسه.روز اول مدرسه هم بود.و روز اول مدرسه جدید.
جو مدرسه رو که دیدم وحشت کردم.همه خرخون بودند.تا دیروز من فقط به رتبه 1 کنکور فکر می کردم این عقیده رو هم داشتم که فقط غیر ممکن،غیر ممکن است.
ولی امروز خیلی حالم گرفته شد بچه هایی رو دیدم که هنوز دبیر درس رو کامل توضیح نداده بود ولی هی ازش سوال می پرسیدند.
بدبخت شدیم رفت...
کسی هست بگه که چه طور می تونم همه ی بچه های کلاس رو ضربه فنی کنم وخودم بشم نفر اول مدرسه؟
کسی هست تجربشو داشته باشه؟
اصلا یه سوال آیا من که از خیلی از اون بچه ها عقب هستم می تونم بیام وتو کنکور از همه جلو بزنم؟؟؟
خیلی حالم گرفته شد.
دوست عزیز،
هر کسی خودشه و مسیر خودش رو داره .
اگر شما میخواهید فقط از بقیه جلو بزنید و به جلوتون نگاه نکنید به هیچ چیزی نمیرسید به جز ضرر ...

شما باید در حد و توان خودتون تلاش کنید و برای پیشرفت کمی تلاش رو بیشتر کنید .
همین .
تو یک مسابقه ی دو لازم نیست رقیب رو هل بدید و بندازید روی زمین ! کافیه که خودتون کمی سریع تر و قوی تر عمل کنید .

danial_848
26-09-2009, 22:26
ببخشید من نمی دونم چرا توی خونه نمی تونم یک جا بند شم همش از اتاقم میام بیرون که مثلا اب بخورم:13: همش می چرخم نمیتونم عین یک ادم بشینم پای درس :41: کسی می تونه راهنمایی کنه که من چار باید بکنم ؟؟؟
این جور موارد فکر کنم بخاطر بی انگیزگی باشه.همینطوره؟

جو مدرسه رو که دیدم وحشت کردم.همه خرخون بودند.تا دیروز من فقط به رتبه 1 کنکور فکر می کردم این عقیده رو هم داشتم که فقط غیر ممکن،غیر ممکن است.
ولی امروز خیلی حالم گرفته شد بچه هایی رو دیدم که هنوز دبیر درس رو کامل توضیح نداده بود ولی هی ازش سوال می پرسیدند.
بدبخت شدیم رفت...
کسی هست بگه که چه طور می تونم همه ی بچه های کلاس رو ضربه فنی کنم وخودم بشم نفر اول مدرسه؟
اصلا یه سوال آیا من که از خیلی از اون بچه ها عقب هستم می تونم بیام وتو کنکور از همه جلو بزنم؟؟؟
خیلی حالم گرفته شد.
شما سوم هستی؟یا پیش. دیدگاه شما کلا غلطه اصلا شما قرار نیست ونباید باکلاس رقابت کنی(حالا میخواد سطحش بالا باشه یا پایین). در حقیقت فقط باید با خودت رقابت کنی. تادرحد توانت پیشرفت کنی. متوجهی؟

moraddad
26-09-2009, 22:29
بدبخت شدیم رفت...
خیلی حالم گرفته شد.

به جان خودم همش ادعای بیخوده!
اکثرشون یه سری آدم جوگیرن که فانتزی درس میخونن و دنبال سوالای حاشیه ای و خارج از برنامن!
کار خودتو بکن به زودی پوزشونو میزنی....

mostafa_360
26-09-2009, 22:32

من همه ی راه حل ها رو امتحان کردم.در اخر به این نتیجه رسیدم که فقط کتاب خانه می تونه مشکل من رو حل کنه.در ضمن این مشکل شما رو خیلی ها دارند پس زیاد نگران نباش:46:

mostafa_360
26-09-2009, 22:39
اکثرشون یه سری آدم جوگیرن که فانتزی درس میخونن و دنبال سوالای حاشیه ای و خارج از برنامن!

گول خر خونیشون رو نخر دوست عزیز اکثرآ بدون تجربه و بدون برنامه پیش می رن شما کار خودتو بکن و بعدشم توکل کن به خدا.
من تو سال سوم دوستی داشتم که شاگرد درس خون مدرسه بود همه روش حساب می کردن همش کتاب دستش بود تازه خیلی هم باهوش بود اما اخرش رتبش شد 17000.پس خیالتو راحت کنم که تو کنکور برنامه ریزی و با کیفیت خواندن حرف اول رو می زنه نه خر خونی.

dehtoday
26-09-2009, 22:41
بچه هاي پيش دانشگاهي بدبخت شديم اساسي

بررسي محاسبه نمرات چهار درس پيش دانشگاهي در رتبه نهايي کنکور

معاون آموزش و نوآوري وزارت آموزش و پرورش از پيشنهاد محاسبه و ارزيابي چهار درس پيش دانشگاهي در سه رشته دوره نظري در کنکور سال 89 به کميته قانون حذف کنکور خبر داد. عباس رهي با اعلام اين خبر افزود: بنا بر تصميم کميته قانون حذف کنکور وزارت آموزش و پرورش بايد دو درس تخصصي و دو درس عمومي مورد نظر خود را براي تاثير در قانون حذف کنکور پيشنهاد مي داد که طي هفته گذشته آن را به اين کميته ارائه کرديم.طبق قانون حذف کنکور بايد نمرات دانش آموزان در برخي از دروس پيش دانشگاهي نيز تاثير داده شود که سال گذشته اين امر ميسر نشد و آموزش و پرورش موظف گرديد که در سال تحصيلي جاري اين دروس را به کميته ويژه اين قانون پيشنهاد دهد. همچنين آموزش و پرورش موظف است که براي دروس پيشنهادي در دوره پيش دانشگاهي آزمونهاي استاندارد به شکل نهايي و سراسري برگزار کند.طبق قانون حذف کنکور بايد سوابق تحصيلي دانش آموزان در کنکور سال آينده نيز افزايش يابد. اميدواريم که در سال آينده تاثير سوابق تحصيلي دانش آموزان از 15 درصد در سال جاري به 30 درصد افزايش يابد. در دوره متوسطه امسال نيز همچون سال گذشته 10 درس از دروس تخصصي و عمومي رشته هاي رياضي، تجربي، علوم انساني و معارف اسلامي سال سوم دبيرستان که امتحانات آنها به صورت نهايي برگزار مي گردد در سوابق تحصيلي کنکور تاثير داده مي شود. به منظور آمادگي دانش آموزان پيش دانشگاهي از دروسي که امسال در کنکور موثر خواهد بود، جلسه کارگروه ماده 4 قانون به زودي تشکيل مي شود و دروس را پس از نهايي شدن تا پايان مهرماه در اختيار دانش آموزان قرار مي دهيم.

آخ شانس ما !

من ميگم دو درسش تو رشته رياضي كه رشته خودمه : دين و زندگي و ادبيات عمومياشه و ديفرانسيل و فيزيك تخصصي

shabeashegha
26-09-2009, 23:37
سلام به همگی
امروز بعد از یه هفته اومدم اینجا . راستی امروز رفتم آزمونای قلم چی ثبت نام کردم بدون کتابای زرد و برنامه ریزی 190.
از فردا صبح استارت اصلی درس خوندن رو میزنم
راستی بچه ها پستای قبل رو خوندم چند نفر در مورد رابطه بین تراز کانون و رتبه کنکور سراسری و درصدا صحبت میکردن . اگه موافقین من یه سری اطلاعات راجبه این موضوع دارم که جالبه اگه مایل باشید بذارم منبعشم خود قلم چیه.
فقط چون نمیدونم با گذاشتنش به بقیه کمک میشه یا روحیشون خراب میشه دو دلم بذارم یا نه. (یه جور شمشیر دو لبه است)

timsar jackson
27-09-2009, 00:17
بچه هاي پيش دانشگاهي بدبخت شديم اساسي

معاون آموزش و نوآوري وزارت آموزش و پرورش از پيشنهاد محاسبه و ارزيابي چهار درس پيش دانشگاهي در سه رشته دوره نظري در کنکور سال 89 به کميته قانون حذف کنکور خبر داد. عباس رهي با اعلام اين خبر افزود: بنا بر تصميم کميته قانون حذف کنکور وزارت آموزش و پرورش بايد دو درس تخصصي و دو درس عمومي مورد نظر خود را براي تاثير در قانون حذف کنکور پيشنهاد مي داد که طي هفته گذشته آن را به اين کميته ارائه کرديم.طبق قانون حذف کنکور بايد نمرات دانش آموزان در برخي از دروس پيش دانشگاهي نيز تاثير داده شود که سال گذشته اين امر ميسر نشد و آموزش و پرورش موظف گرديد که در سال تحصيلي جاري اين دروس را به کميته ويژه اين قانون پيشنهاد دهد. همچنين آموزش و پرورش موظف است که براي دروس پيشنهادي در دوره پيش دانشگاهي آزمونهاي استاندارد به شکل نهايي و سراسري برگزار کند.طبق قانون حذف کنکور بايد سوابق تحصيلي دانش آموزان در کنکور سال آينده نيز افزايش يابد. اميدواريم که در سال آينده تاثير سوابق تحصيلي دانش آموزان از 15 درصد در سال جاري به 30 درصد افزايش يابد. در دوره متوسطه امسال نيز همچون سال گذشته 10 درس از دروس تخصصي و عمومي رشته هاي رياضي، تجربي، علوم انساني و معارف اسلامي سال سوم دبيرستان که امتحانات آنها به صورت نهايي برگزار مي گردد در سوابق تحصيلي کنکور تاثير داده مي شود. به منظور آمادگي دانش آموزان پيش دانشگاهي از دروسي که امسال در کنکور موثر خواهد بود، جلسه کارگروه ماده 4 قانون به زودي تشکيل مي شود و دروس را پس از نهايي شدن تا پايان مهرماه در اختيار دانش آموزان قرار مي دهيم.

آخ شانس ما !

من ميگم دو درسش تو رشته رياضي كه رشته خودمه : دين و زندگي و ادبيات عمومياشه و ديفرانسيل و فيزيك تخصصي

این واسه منی که فارغ التحصیلم که حساب نمیشه؟ درسته؟

MORINIO
27-09-2009, 00:21

حالا خوبه شما الان میدونید که تاثیر داره و واسه نهایی میخونید ...

میگم من نگرانم یه وقت واسه ما فارغ التحصیلا هم این نمره ها رو حساب نکنن؟؟؟ اونوقت من چیکار کنم که همه درسارو با 10 پاس کردم!( تازه فیزیکو با 8 تک ماده کردم!):27:

sajad
27-09-2009, 02:23
براي اونايي كه فارغ التحصيلند هموم 15 درصد سال سوم حساب خواهد شد

batlagh
27-09-2009, 03:06
سلام رفقا
خودمونی بگم بشینید درس بخونید به حال و روزگار من نیفتید دانشگاه آزاد یا شهر های کوچک اصلا به درد نمی خوره فقط فکر تهران (شریف تهران امیر کبیر خواجه نصیر علم و صنعت امام صادق) باشید
هر چقدر هم درس نخونده باشید وقت خیلی دارید واقعا می شه از یه رشته شهر پرت و مسخره به تهران رسید(من دانشگاه تهران رو به شریف ترجیح می دم )
از ما گفتن بود از درس نخونید باید بعدش 4 سال خودتون رو بکشید تا بتونید بعدا برید برای ارشد یه دانشگاه خوب
موفق و شاد باشید

حس بدیه حس خسران

دوستت می گه گفتم دشمنت می گه می خواستم بگم

بای

majid_potter7
27-09-2009, 10:08
بچه ها منم همن موضوع برام پيش اومده...!:41:
شايدم مثل روياي نيلي فقط با موبايل بتونم بيام...!:41:
براي همتون ارزوي موفقيت ميكنم شما هم برام دعا كنين...!:46:
راستي تا يادم نرفته از بكس كنكور88 مثل majid_potter دوست بسيار عزيزم و همچنين attractive_girll و بقيه بچه ها كه ميان اينجا و كمك ميكنن و از تجربه هاشون ميگن خيلي خيلي تشكر ميكنم...!:46:
فعلا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام به برو بكس 89..
ممنون آرش جان...:46:
منم از attractive ممنونم كه با معرفته..:10:
كار خوبي ميكني آرش..به بقيه بچه ها هم همين توصيه رو ميكنم..:20:
حالا تا الان تابستون بود مشكل كمتر بود..ولي از اين به بعد سعي كنين كمتر بياين نت...معتاد كه بشين با دوستاي p30 ، ديگه 1 ساعت دوري هم سخته..پس خودتونو عادت بدين به اين كه كم بياين..مگر اينكه سوالاي حياتي داشته باشين..
پيشنهاد خودمم هر 2 هفته يا فوقش هر هفته بعد از امتحان قلمچيه كه يه كم بيكار ترين..همه جمع بشين...(اونايي هم كه قلمچي نميدن بيان ديگه..) يا يه قرار ديگه بين خودتون بزارين..فقط كمتر بياين..
ميل خودتونه..ولي اگه ميخواين موفق بشين، ضرر اين بحثا(كه در مفيد بودنشون شكي نيست..) از نظر وقت، بيشتر از سوده مشاوره ايشه..پس خواهشا كمتر بياين...عادت ميكنينا..حالا از ما گفتن بود:10:

این دوستان مارو ترک کردن و بعضیاشون شاید این جمعه بیایند،شاید!:31:

بچه ها فکر کنم اگه در روز به اندازه کافی مطالعه داشته باشیم،خانواده با نیم ساعت اینترنت اومدنمون مخالفتی نداشته باشه...:46:

اينجوري فكر نكن..نيم ساعت p30 اومدن به اندازه 4 تا نيم ساعت درگيري فكري داره..

راستي آرش من تو يكي رو بايد سال ديگه تو تهران قبول شده ببينما..اين حرفا حاليم نيست...منتظرم!!:46::10::11:
بقيه هم همينطور...حالا آرش رو به نمايندگي گفتم..:31:
باي

new life
27-09-2009, 10:12
این جور موارد فکر کنم بخاطر بی انگیزگی باشه.همینطوره؟

درسته کمی بی انگیزه هم شدم:41: اخه از این درس های تکراری حالم به هم میخوره:19:

GodFatherAmin
27-09-2009, 11:37
این حرفا چیه 1 سال باید بخونید اولش اگه کم بیارید تا آخر میخواید چی کار کنید؟
1 سال درس می خونی که با سواد تر بشی.تست نو و جدید بزن اگه برات بقیه تکرارین به این فکر کن اگه قبول بشی چه لذتی داره.

mostafa_360
27-09-2009, 11:44

دوست عزیز به جای این که همش غصه بخوری.بشین درستو بخون.حتمآ نتیجه می گیری.

mostafa_360
27-09-2009, 11:52
براي اونايي كه فارغ التحصيلند هموم 15 درصد سال سوم حساب خواهد شد

خدا رو شکر که فقط سوم حساب می شه..اخه من پیش دانشگاهی رو خیلی بد پاس کردم.
راستی من تو کنکور 87 دیدم یکی از رتبه های تک رقمی کشوری معدل کتبیش 17 بود.یا از یکی از دوستام شنیدم که یکی از اشنایانشون با معدل کتبی 10/30 رتبه ی دو رقمی اورده.اگه معدلتون پایینه زیاد نگران نباشید فقط باید تلاش کنید.البته بچه هایی که امسال امتحان نهایی دارند حتمآ برای کسب بهترین نمره تلاش کنند.

mahyar_bt
27-09-2009, 12:24
منم سال دومی هستم پارسالم شدم 30 هزار !!! ولی امسال به زنم به تخته خیلی انگیزه دارم یه کنکور ازمایشی ثبت نام کن میشه واست یه مسابقه

timsar jackson
27-09-2009, 13:01
درسته کمی بی انگیزه هم شدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اخه از این درس های تکراری حالم به هم میخوره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بی انگیزه بودن میتونه دلیلش مشخص نبودن هدف هم باشه.هدفتو مشخص کن.اگه میگم مشخص کن منظورم اینه که دقیق یه

هدف واسه خودت مشخص کن بهتره هدفتو رتبه ی خاصی مشخص نکنی هدفتو رشته و دانشگاهی که میخوای مشخص کن

مثلا بگو مهندسی مکانیک امیر کبیر هدفمه.حتما بشین با خودت فکر کن قبل از اینکه جدی شروع به درس خوندن کنی بشین نیم

ساعت با خودت فکر کن فکر کن از این شرایطی که داری راضی هستی یا نه؟ فکر کن چی شد که اینجوری شدی؟ فکر کن واسه

آینده میخوای چیکار کنی؟ هدفت چیه؟ این خیلی مهمه که بدونی چی میخوای میخوای... چیکار کنی... هدفت رو روی یه کاغذ

بنویس.هر روزم این کاغذو نگا کن و به هدفت فکر کن نزار که انگیزت کم بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nafas
27-09-2009, 13:27
سلام یه سوال دارم !

مجموعه Q کامل هست ؟!

پ .ن : میدونید که مجموعه کامل چیه دیگه ؟ : دی

sinasalar2007
27-09-2009, 14:22
سلام سلام !
میدونم این جا راجع به کنکور حرف میزنیدا ولی خوب سوال دیگه پیش میاد :دی
میگم این قضیه ی تعداد غیبت ها و حذف واحد ها چیه ؟! می گن تعداد غیبت ها سر هر کلاسی از یه حد مشخصی بگذره باعث میشه که اون درس واحد هاش حذف بشن ! حالا این حد مشخص چند تایی هست ؟!

mahyar_bt
27-09-2009, 15:08
سلام سلام !
میدونم این جا راجع به کنکور حرف میزنیدا ولی خوب سوال دیگه پیش میاد :دی
میگم این قضیه ی تعداد غیبت ها و حذف واحد ها چیه ؟! می گن تعداد غیبت ها سر هر کلاسی از یه حد مشخصی بگذره باعث میشه که اون درس واحد هاش حذف بشن ! حالا این حد مشخص چند تایی هست ؟!
نه بابا جدی نگیر معلم های ما برای این که مارو بترسونن اینو میگفتن ولی کلا سر کلاسشونم نیای هیچ مشکلی پیش نمیاد 100% تضمین میکنم :31:

MORINIO
27-09-2009, 15:26

فکر کنم 3 تا هست! و بعد از این اون دبیر اگه بخواد میتونه اینکارو بکنه!

ولی زیاد جدی نگیر! ... فقط سعی کن با دبیرا کل نندازی و باهاشون رفیق بشی اونوقت اونام هواتو دارن...

soheiltaker
27-09-2009, 15:45
ببخشید اقا سهیل اگر منظورتون که جلد 2 رمزینست که من دارم من تعجب می کنم شما چرا می گید نیومده ؟؟
یعنی شما الان کتاب کلاس رمزینه دیف، پیش 2 رو دارین؟؟آخه من خودم هم نیاز دارم ، پارسال که هیچی ، الان هم تماس گرفتم به من گفتن آخر مهر میاد!!
البته من کلی گفتم ، منظورم اون کتابهایی هست که توی سایتش داخل یه لیست هست و گفته در حال تالیف! ، روی اونا حساب نکنین!:46:

به نظر من شما كنكوري هاي سال 89 حتما يك روزي اينجتا جامع شيد . خيلي خوبه . مثلا دو روز در هفته فلان ساعت همتون باشيد تا هم از تجربيات هم استفاده كنيد هم اخبار هم مسايل ديگه . صرف خوندن براي كنكور كافي نيست . چند ساعت وقت گذاشتن به اين ترتيب شما رو تو جو كنكور نگر مي داره و شايد نكاتي بهتون گوشرد كنه كه از ده ها ساعت برتر بشه . اين نظر من هست
بچه ها واقعا به این توجه کنین!!
سعی کنین همه چیو باهم داشته باشین ، همه چی درس نمیشه ، بایددر کنارش تفریح هم باشه ولی با برنامه ریزی
خیلی مهمه ، توی روحیتون خیلی تاثیر داره...
توی این دوسال که من اینجا بودم ، همه بچه ها جمعه ها حتما اینجا بودن و با هم صحبت میکردیم ، خیلی برای من مفید بود از همه لحاظ
واقعا بعضی وقتا روحیه عجیبی میگرفتموقتی کارنامه بچه ها رو میدیم!
خلاصه سعی کنین در کنار درس یه تفریح مفید هم داشته باشین ...
ورزش هم خیلی خوبه ...

یه پیشنهاد دیگه هم برای اونایی که نمیتونن خیلی درس بخونن و زود خسته میشن اینه که با یکی 2 نفر از دوستاتون ( بیشتر تز 2 نفر توصیه نمیشه!) روزهایی که تعطیل هستین برید کتابخونه درس بخونین که البته این روش بعد از عید که کمتر به مدرسه میرید پیشنهاد میشه.
امیدوارم که همتون موفق باشید
این هم خیلی مهمه!
ضمنا حواستون باشه چه دوستی رو انتخاب میکنین! واقعا تاثیر داره، همیشه سعی کنین با اون خیلی درسخونا باشین! با اونا صحبت کنین ، با اونا درس بخونین ، یه حس عجیب رقابت براتون به وجود میاد...
ولی اگه باکسایی باشین که توی درس ضعیفن یا بازیگوشن نتیجه عکس میده ،شما رو از عرش به فرش میاره!!
:46::11:

moraddad
27-09-2009, 16:10
سلام یه سوال دارم !

مجموعه Q کامل هست ؟!

پ .ن : میدونید که مجموعه کامل چیه دیگه ؟ : دی

مجموعه کامل؟؟؟؟؟! نــــــــــه...
مجموعه کامل چیه؟!:31::tongue:

کامل نیست.
مجموعه A مساوی x های گویایی کهx^2<2 رو در نظر بگیر...
جواب این مجموعه میشه x های گویایی که بین منفی رادیکال 2 و رادیکال 2 هستن...
چون نمیتونی کوچکترین عدد گویایی که همه اعضا مجموعه A از اون کوچکتر هستند رو مشخص کنی(SUP نداره) پس Q کامل نیست.
(^ علامت توانه)

sinasalar2007
27-09-2009, 20:58
حتما به این تاپیک مراجعه کنید :

tim20020
27-09-2009, 23:54
من آزمون هاي سنجش رو ثبت نام كردم...
ولي برنامه ندارم....
از كجا گير بيارم؟

timsar jackson
28-09-2009, 00:16
من آزمون هاي سنجش رو ثبت نام كردم...
ولي برنامه ندارم....
از كجا گير بيارم؟

frnsh
28-09-2009, 00:58
دوستان من به 1 مشکل اساسی برخورد کردم.من تو ماه رمضان به دلیل روزه داری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif عادت کردم که شبا درس بخونم.الان هم دارم شبا درس میخونم.یعنی شب تا 5 صبح بیدارم و تا 12 ظهر میخوابم.من چون عاشق فکر کردن توی تنهایی و سکوت هستم ،عاشق شبم.به همین دلیل شبا خیلی با لذت درس میخونم .ولی خانواده و دوستان به من فشار میارن که ساعت مطالعت رو عوض کن.به من میگن که تو داری بر خلاف قانون طبیعت و عرف و.... عمل میکنی.منم به شک افتادم که چیکارکنم؟لطفا اگه کسی تجربش رو داشته بگه.یا اگه کسی رو هم دیده که با این روش موفق بشه بگه.

من توی یه کتاب خوندم که هرکی توی یه زمانی خیلی خوب میخونه. شما وقتی توی این زمان راحتی، چرا عوضش کنی.
در مورد اینکه میگید گیر میدن که چرا این موقع، حق با اونا هست اما مهم اینه که کی پشتکارتون بالا باشه. اما کم کم باید ساعتتون رو عوض کنید. اگه یک دفعه عوض کنین، کلا خیلی اذیت میشید. به نظر من هر روز یه مقداری از زمان (مثلا نیم ساعت) خوندنتون رو به روز نزدیک کنید. چون زمان کنکور صبحه و بهتره که بهترین زمان تمرکزتون رو با ساعت کنکور هماهنگ کنین.

اولا یه کم روز خوابت میاد چون عادت کردی مخصوصا ظهرا ، ولی سعی کن نخوابی تا عادت کنی شب بخوابی .

منم در حال ترک خواب ظهرم! اما بدیش اینه که وقتی نخوابم، سردرد میگیرم! نمیدونم چرا! بعدش به زور درس میخونم. خیلی بده. امروز بس که مقاومت کردم، 5 دقیقه جلوی تلویزیون خوابم رفت، اما بعدش سردرد اومد و مجبور شدم 8 تا 9 بخوابم. به نظر شما چیکار کنم؟

ببخشید اقا سهیل اگر منظورتون که جلد 2 رمزینست که من دارم من تعجب می کنم شما چرا می گید نیومده ؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

مگه اومده؟ من که هرچی گشتم نبود.

نظر من اینه که زیاد کتاب کمک آموزشی نخرین چون اگر وقت نکنید که همش رو بخونید(که به احتمال زیاد وقت نمی کنید)هر بار که اون همه جزوه و کتاب رو می بینید می گید چه قدر کتاب دارم که هنوز نخوندم و استرس(بلای جون کنکوری ها)کل وجودتون رو می گیره.و از اون مهمتر گیج هم می شید.

اضافه میکنم: کمک درسی ها رو اولویت بندی کنین. از درسی که بیشتر مشکل دارین، شروع کنین. که اگه به درسهای آسونتر نرسیدین دلتون نسوزه.

بدبخت شدیم رفت...

به نکته ی ظریفی اشاره کردی!
منم که رفتم مدرسه، اولا که با دوستای صمیمیم توی یه کلاس نیستیم! :( عوض هم نمیکنن. دوما یه سری بچه شلوغ که اکیپ معروفی بودن از این لحاظ، افتادن تو کلاسمون و رو اعصابن! سوما یه سری کلاس کنکور میرن و یه سری مطالب رو قبل از اینکه دبیر بگه، تیکه میندازن و حرص میدن! : دی (غررررر میزنیم! : دی)
اما من و دوستم اینا رو بیخیال شدیم و چسبیدیم به بیخیالی! توی کلاس انگار هیچکی جز ما دوتا و معلم وجود نداره! روش خوبیه!

به دنبال تایید:
با دوستای اون کلاس داشتیم حرف میزدیم. بعد یکیشون گفت، تو کلاس ما همه خرخونن اما بروز نمیدن، آب زیر کاهن! من گفتم: توی کلاس ما همه نمیفهمن، اما شدیدا بروز میدن!

راستی من تو کنکور 87 دیدم یکی از رتبه های تک رقمی کشوری معدل کتبیش 17 بود.یا از یکی از دوستام شنیدم که یکی از اشنایانشون با معدل کتبی 10/30 رتبه ی دو رقمی اورده.اگه معدلتون پایینه زیاد نگران نباشید فقط باید تلاش کنید.البته بچه هایی که امسال امتحان نهایی دارند حتمآ برای کسب بهترین نمره تلاش کنند.

خیلی تایید میشه!
به نظر من کنکور با درس مدرسه یه دنیا فرق میکنه! مثلا توی مدرسه خرخونی شب امتحان جواب نمیده!

GodFatherAmin
28-09-2009, 08:14
دوستان اطلاع دارن این رستگار رحمانی نفر اول تجربی معدل دیپلمش چند بوده؟چون وزیر علوم گفت چون معدل ایشون خیلی پایین بوده دوباره ازش امتحان گرفتن.

شکوفـه
28-09-2009, 11:30
یعنی چی
معدلش تاثیر داشته تو کنکور؟؟

sajad
28-09-2009, 11:38
نه بابا . تعجب كردن كه چطوري در دو گروه اول شده . معدلشم حدوداي 17 ايناست . تازه پس از 5 سال اينا كنكور داده و فكرد كردن سوالا رو گير اورده

GodFatherAmin
28-09-2009, 15:02
نه بابا . تعجب كردن كه چطوري در دو گروه اول شده . معدلشم حدوداي 17 ايناست . تازه پس از 5 سال اينا كنكور داده و فكرد كردن سوالا رو گير اورده
کنکور 88 يک ويژگى و اتفاق عجيب را تجربه کرد. براى اولين بار داوطلبى از يک شهر کوچک موفق شد در دو گروه آزمايشى رتبه اول را کسب کند. اتفاقى که با توجه به معدل پايين داوطلب موجب ترديد مسئولان سازمان سنجش شد.

GodFatherAmin
28-09-2009, 15:02
یعنی چی
معدلش تاثیر داشته تو کنکور؟؟
نه چون سال82 دیپلم گرفته بود.

soheiltaker
28-09-2009, 15:05
بدبخت چه قدر هم سر اين موضوع ناراحت بود!!
واقعا خيلي بده ! :41:
يكي ديگه از رتبه هاي 2رقمي هم معدلش پايين بود!
من يادمه توكانون هم يكي بود معدلش 13 بود ترازش روي 8000 بود!!

farhad_realmadrid
28-09-2009, 18:19
سلام برکنکوریهای 89،.

من سال 88 کنکور داشتم و کتاب زیادی دارم که استفاده ندارم کسی نمیخواد ؟

هرکس میخواد به بنده پیغام خصوصی بزنه.

با تشکر.

شکوفـه
28-09-2009, 18:51
ببخشیدااا ولی شما که میگین اون موقع دیپلم گرفته
ولی تو یکی از برنامه های تی وی که دعوت بود گفته متولد 68 هستم! چطور ممکنه؟؟؟؟؟؟؟

alisahaf70
28-09-2009, 18:55
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره افزایش تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور سراسری سال آینده گفت: افزایش ظرفیت تأثیر سوابق تحصیلی در کنکور 89 هنوز به تصویب نرسیده و در حد پیشنهاد است و تنها مرجع تصمیمگیرنده در این زمینه کمیته کنکور است.

عبدالرسول پورعباس در پاسخ به خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: آموزش و پرورش پیشنهاد خود برای افزایش تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 89 (سال آینده) و موثر بودن برخی دروس پیش دانشگاهی را به کمیته برنامه ریزی کنکور ارائه کرده است اما این وزارتخانه نمی تواند تصمیم گیرنده نهایی در این زمینه باشد زیرا در نهایت کمیته کنکور باید تصمیم بگیرد و اعلام کند.

وی با بیان اینکه جلسه کمیته برنامه ریزی کنکور به زودی تشکیل می شود، اظهار داشت: تا تصیم نهایی کمیته هیچ ایده ای برای کنکور سال آینده وجود ندارد.

رئیس سازمان سنجش درباره برنامه این سازمان در خصوص برگزاری کنکور سال آینده و حذف یا عدم حذف کنکور در سال 90 نیز به مهر گفت: کنکور سال 89 که برگزار می شود و تا کنون تصمیم جدیدی درباره آن گرفته نشده است. کنکور 90 بستگی به شرایط دارد ممکن است برگزار شود ممکن است برگزار نشود.

وی در پاسخ به پرسش دیگری درباره افزایش ظرفیت در دانشگاهها و گلایه دانشگاهها در این باره گفت: چنین چیزی وجود ندارد که سازمان سنجش در کنکور امسال بیش از ظرفیت اعلام شده دانشگاهها ظرفیتی را اعمال کرده باشد.

پورعباس ادامه داد: تنها افزایش ظرفیت 15 درصدی بوده که در دوره روزانه و شبانه شامل پنج درصد مازاد بر ظرفیت برای سهمیه شاهد، چهار تا پنج درصد به دلیل برابری نمره داوطلبان و پنج درصد نیز طبق توافق با مجلس می شود.

sajad
28-09-2009, 19:01
رستگار رحماني سال 82 ديپلم مي گيرد و تا سال 85 در کنکور شرکت نمي کند. سال 85 پس از شرکت در کنکور موفق به کسب رتبه 30 در گروه آزمايشي علوم رياضي مي شود اما به دليل اينکه به سربازي اعزام مي شود نمي تواند به دانشگاه راه يابد.

رحماني تنها در مورد نحوه مطالعه خود مي گويد: " از اول بهمن سال گذشته با روزي هفت تا هشت ساعت مطالعه داشتم بعد از ايام عيد اين ميزان مطالعه به روزي هشت تا 10 ساعت رسيد و در آستانه کنکور نيز روزي 12 تا 13 ساعت مطالعه داشتم.

وي مي افزايد: " اساس کار را بر سه دوره مطالعه دروس پيش دانشگاهي و سال دوم دبيرستان در مرحله اول، دروس پيش دانشگاهي و سال سوم دبيرستان در مرحله دوم و جمع بندي قرار دادم."

رحماني تنها استفاده از تست آزمون هاي سال گذشته، برخي کتابهاي تست زني معتبر و شرکت در تعدادي آزمون را به همراه برنامه ريزي و تکرار و مرور دروس، رمز موفقيت خود مي داند.

mohamad_reza72
28-09-2009, 19:47
نمیدونم چرا جدیدا دو ساعت که میگزره حواسم دیگه به درس نیست همش پرتاب میشه

GodFatherAmin
28-09-2009, 20:59
نمیدونم چرا جدیدا دو ساعت که میگزره حواسم دیگه به درس نیست همش پرتاب میشه
پشت سرهم و بدون استراحت درس می خونی؟
این روش رو زمان ما آقای نیکخو می گفت 20 دقیقه درس 10 دقیقه استراحت.
من خودم خیلی حواسم پرت می شد ومیرفتم تو عالم رویا بعد 20 صفحه اول کتاب تمرکز آقای حورایی رو خوندم که نوشته بود تو تمرین درس اولش که 10 دقیقه به یه موضوع فکر کنید وقتی دیدید حواستون پرت شد دوباره به اون موضوع فکر کنید(اگه کم یا زیاد گفتم ببخشید!)
ولی من اینکارو نکردم یه کار سخت تر کردم که دو هفته اول خیلی سخت بود ولی وقتی درس می خوندم بقلم هر اتفاقی می افتد حواسم پرت نمی شد اونم این بود که هر کاری می خواستم انجام بدم فقط به اون فکر می کردم مثلا وقتی غذا می خوردم فقط به طعم غذا و شکل و ... توجه می کردم نه به هیچ چیز دیگه وقتی تلویزیون می دیدم فقط فکرم به اون برنامه تلویزیون بود وقتی درس خوندم فقط فکرم دیگه به درس بود و وقتی فکرم از اون مسائل پرت می شد دوباره سریع بر می گشتم به اون موضوع 2، 3 هفته اول خیلی سخته ولی کم کم می فهمی چقدر تمرکزت قوی شده.

mostafa_360
28-09-2009, 22:24
ببخشیدااا ولی شما که میگین اون موقع دیپلم گرفته
ولی تو یکی از برنامه های تی وی که دعوت بود گفته متولد 68 هستم! چطور ممکنه؟؟؟؟؟؟؟

قضیه ی رستگار رحمانی این مرد دلاور خیلی مکشکوکه.خودش میگه متولد 68 هستش.اما سال 85 کنکور میده و چون مشمول بوده نمی تونه بره دانشگاه اخه مگه می شه یه فرد 17 ساله مشمول باشه؟؟؟؟؟؟؟؟.تازه میگه سال 82 دیپلم گرفته.اگر رستگار واقآ متولد 68 باشه سال 82 تقریبآ 14 سالش بوده که دیپلم گرفته که با عقل زیاد جور در نمیاد.سازمان سنجش هم گفته چون رستگار معدل کتبیش خیلی پایین بوده باز هم ازش کنکور گرفتن اما هیچ کجا گفته نشده که معدل کتبی رستگار رحمانی چند بوده.

sajad
28-09-2009, 22:27
قضیه ی رستگار رحمانی این مرد دلاور خیلی مکشکوکه.خودش میگه متولد 68 هستش.اما سال 85 کنکور میده و چون مشمول بوده نمی تونه بره دانشگاه اخه مگه می شه یه فرد 17 ساله مشمول باشه؟؟؟؟؟؟؟؟.تازه میگه سال 82 دیپلم گرفته.اگر رستگار واقآ متولد 68 باشه سال 82 تقریبآ 14 سالش بوده که دیپلم گرفته که با عقل زیاد جور در نمیاد.سازمان سنجش هم گفته چون رستگار معدل کتبیش خیلی پایین بوده باز هم ازش کنکور گرفتن اما هیچ کجا گفته نشده که معدل کتبی رستگار رحمانی چند بوده.

به هر حال واقعا پشتكارش تحسين كننده هست

eblisandenzo
28-09-2009, 23:00
سلام دوستان عزیز . این پیشنهاد که یه روز در هفته قرار بزاریم همه با هم on بشیم چی شد؟
راستی چرا به رستگار رحمانی گیر دادین . بهتره که بچسبید به درس خودتون .

یا علی
بای تا های

sajad
28-09-2009, 23:13
سلام دوستان عزیز . این پیشنهاد که یه روز در هفته قرار بزاریم همه با هم on بشیم چی شد؟
راستی چرا به رستگار رحمانی گیر دادین . بهتره که بچسبید به درس خودتون .

یا علی
بای تا های

منم به عنوان يك دوستتون دقيقا همين پيشنهاد مي دم كه يك تاپيكي جايي باز شه كه همه كنكور هاي 89 با هم on شن . لطفا همه شركت كنند كه خيلي به درد بخور مي شه

shabeashegha
29-09-2009, 00:11
کنکور 88 يک ويژگى و اتفاق عجيب را تجربه کرد. براى اولين بار داوطلبى از يک شهر کوچک موفق شد در دو گروه آزمايشى رتبه اول را کسب کند. اتفاقى که با توجه به معدل پايين داوطلب موجب ترديد مسئولان سازمان سنجش شد.

جالبه که توی اخبار زده به خاطر معدل پایین که (موقع ثبت نام درج شده) باعث شک مسئولان سازمان سنجش شده ولی توی مجله آزمون شماره 356 که تاریخ انتشارش 29 خرداد امساله معدلش 19.4 خورده!
در هر صورت نوش جونش. گل کاشته . رتبه یک کم کاری نیست چه برسه به اینکه دیپلمش ریاضیه و تجربی آزمون داده!

mostafa_360
29-09-2009, 09:56
اگر دقت کرده باشید من از رستگار رحمانی به عنوان دلاور مرد نام بردم واقعآ کارش بی نظیره و برایش ارزوی موفقیت می کنم.اما من از پنهان کاری ها ی سازمان سنجش اصلآ خوشم نمیاد.نمی دونم هدف سازمان سنجش از نگفتن سن دقیق رتبه های 1 کنکور چیه کسی می دونه؟؟؟؟؟؟