PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کنــکور 89 ؛ مشاوره - برنامه ریزی - شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

Pouria001
13-09-2009, 19:53
می شه یک کتاب معارف خوب که توش سوال از تفسیر ایات داشته باشه هم معرفی کنید؟
کتاب همگامان هم خوبه.البته یه مقدار قلمش سنگینه ولی کمکت میکنه به قلم کنکور عادت کنی.

eblisandenzo
13-09-2009, 20:14
من نمیدونم اگه قرار سوالای کتاب اینجا باشه پس اون تاپیک چی میشه؟!

لطفا سوالتون رو اونجا مطرح کنین که بقیه هم استفاده کنن... اینجا تا میای چند صفحه رفته جلو!

ممنون

حق با شماست . دوستان لطفا بحثای کتاب رو ببرین اون تاپیک . فکر کنم اینجا در مورد مشاوره و برنامه ریزی صحبت کنیم بهتر باشه . اینجوری هم تاپیکها قاطی نمیشه :20:

soheiltaker
13-09-2009, 22:49
راستی واسه گسسته کدوم کتاب بهتره؟
البته به جز گاج.پارسال خوندمش چرت بود:31:
اگه سطحت خوبه و ميخواي همه سوالارو جواب بدي ،‌خوشخوان
اگه نه اول گسسته رمزينه رو بخون بعد تست بزن براي تست انتشارات مهر و ماه هم خوبه!:46:

من پارسال سبز رو داشتم خيلي خيلي خوب بود!:46:

soheiltaker
13-09-2009, 22:51
189 تومان !اصلش
این ازمون 10 مهر چقدر زیاده ! تازه این برنامشو یک تغییراتی هم دادن !
عزيز زياد سخت نگير اين آزمون تعين سطحه...

ehsan_manu
13-09-2009, 23:29
سلام
ولی من احساس کردم تو تاپیک جدید موضوع مطرح بشه اعضای بیشتری همراهی کنن
پس من از اعضا می خوام که همراهی کنن

t.sunami
13-09-2009, 23:41
دوستانی که آنلاین هستند یه سری به تایپیک کتابهای کنکور بزنن و جواب منو بدن

ممنون

تیمسار جون یه کمکی بکن

sadegh_pc
14-09-2009, 00:57
ما یه تاپیک داریم با عنوان معرفی کتاب! به اندازه کافی فکر کنم کتاب معرفی شده ....!!!!

می دونی چی شده یه آقای تاپیک داده بود به نام چند کتاب تا کنکور منو چندتا از دوستان بهش چند کتاب معرفی کردیم ولی مدیران اون تاپیک رو به اینجا انتقال دادن
ظاهرا مدیران اینجا رو برای معرفی کتاب مناسبتر می دونن!!!!!!!!!!!!!:31:

navid_ir
14-09-2009, 04:45
من الان زنگیدم به قلم چی طرف گفت کل آزموناش 180 تومنه

ولی من پارسال 195 تومن دادم از اول مهر

یعنی کمتر شده؟ خودش که میگفت تعرفه های جدید هنوز نیومده اگه بیاد قیمتها میره بالا

الان کسایی که قلم چی ثبت نام کردن چقد پول دادن؟
بسم الله الرحمن الرحیم ..

سلام
نمی دونم چرا توشهر ما مدیر قلم چی میگه 250 هزار .......!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
موفق باشید

swamp
14-09-2009, 04:59
سلامن علیکم
گویا منم به شما پیوستم به هر حال خدا روشکر
حال و حوصله نوشتن ندارم فقط بعد از امتحانات قلم چی کارنامه میذارم یه 1 ساعتی هم دور هم هستیم
مطمئینم هممون قبولیم فقط به سال اولیها این توصیه رو میکنم که فقط از حاشیه بپرهیزید که عجیب ضرر میزنه و با تمرکز درس بخونید

behnam_roli
14-09-2009, 11:46
من یه دوست تو اسلامشهر دارم . دیروز که باهاش حرف میزدم میگفت 200 داده . که البته شاید بازم ازش بگیرن :18:

بسم الله الرحمن الرحیم ..

سلام
نمی دونم چرا توشهر ما مدیر قلم چی میگه 250 هزار .......!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
موفق باشید

عجب ناکسایی هستند

مواظب باشید تیغ نزننتون!

farzaneh*f
14-09-2009, 15:12
عجب ناکسایی هستند

مواظب باشید تیغ نزننتون!

به نظر من بهتره به جاي اينكه مواظب باشين و شك كنين به كارشون، زنگ بزنين بهشون و علت اين تفاوت رو بپرسين تا خيال تون راحت شه:20:...

يه كم همتون به اين مطلبي كه مي گم فكر كنين : ما يك سال قراره بريم قلم چي آزمون بديم و با برنامه هاي اين سازمان همراه بشيم پس بي اعتمادي و بدگويي فايده اي نداره جز اينكه ما رو دلسرد و نگران كنه :41: ...اگه از قلم چي خوش تون نمياد و بهش اعتماد ندارين مي تونين برين جايي كه به نظر شما بهتره و دلايل تون رو هم براي كساني كه مي خوان انتخاب كنن يه آزموني رو بگين تا از راهنمايي و نظرات شما استفاده كنن...اما توجه كنين كه اينجا كساني هم هستن كه اين سازمان رو انتخاب كردن و دارن با برنامه هاش جلو مي رن و اين حرفاي شما ممكنه اونا رو نگران كنه و از مسيري كه پيش گرفتن منحرف بشن و هي از اين شاخه به اون شاخه بپرن :13:....
متاسفانه خيلي از اونايي كه از قلم چي بد مي گن، خودشون دارن شركت مي كنن تو اين آزمونا ...من ازشون مي پرسم چه طور مي خوايين موفق بشين در حالي كه به مسيري كه پيش گرفتين اعتقاد ندارين:46:
هيچ كدوم از موسسات (چه براي كنكور آزمايشي چه كلاس آموزشي و چه مشاوره) كامل و ايده آل نيستن و هر كدوم مشكلات خاص خودشون رو دارن و دقيقا نمي شه انگشت گذاشت رو يكي شون و گفت اين از همه بهتره اما هر كس بر اساس اولويت هايي كه داره يكي از اونا رو انتخاب مي كنه و اين انتخاب با وجود اهميتي كه داره قسمت اصلي كار نيست...قسمت اصلي كار تلاش كردن و همراهي با برنامه هاي اون سازمان هست و من اگه 100 درصد برنامه هاي موسسه اي رو كه كارش در حد 70 درصد قابل قبوله انجام بدم به مراتب بهتر از حالتي نتيجه مي گيرم 90 درصد برنامه هاي موسسه ي 80 درصدي رو اجرا كنم...:20:
تمام حرف من اينه:

ما بايد به مسيري كه پيش گرفتيم ايمان داشته باشيم تا بتونيم با تمام وجود اون مسيرو طي كنيم...اگه معتقد نباشيم به اينكه راه ما به مقصد مي رسه مطمئنا قدم هاي استوار برنمي داريم:46:

MRTZ HSV
14-09-2009, 16:09
من الان میرم سوم
کانون ثبت نام کردم
ترازهای تقریبا 6300/400 میارم(میانگین)
یه سیر صعودی هم داشتم...آخرین ترازممم 6520 شده
رتبم هم بین 350 داشتم تا 1000
روزی هم از 2 ساعت شروع کردم و الان رسوندمش به 4 ساعت تو روز...ایشالله از مهر استارت میزنم!
درس های دوم رو تقریبا جمع کردم...سوم هم یه چیزایی بلدم!
برای حسابان بیرون کلاس میرم!
حالا از اونایی که تجربه دارن الان وضعیتم چجوریه؟(پشتیبانمون هیچی حالیش نیست)

new life
14-09-2009, 16:12
دوستان من به عنوان یک پشت کنکوری که یکسال تجربه دارم میگم یکبار هم که شده بگید بچه ها کتاب های درسی رو بخونید
دوباره انقدر کتاب تست نخرید که دچار سر درگمی بشید !!!!! 20 تا تست ادم بزنه ولی بفهمه نه اینکه حفظ کنه!!!!!!

GodFatherAmin
14-09-2009, 16:15
به دوستان کانونی توصیه می کنم موقع ثبت نام بگن مشاور نمی خوایم.20 تومن پول مشاور انگار.
2 سال پیش که ما می رفتیم گفتن می تونستید موقع ثبت نام نداشته باشید.
آخه 95% مشاوره کانون آیینه دقن.

GodFatherAmin
14-09-2009, 16:18
دوستان من به عنوان یک پشت کنکوری که یکسال تجربه دارم میگم یکبار هم که شده بگید بچه ها کتاب های درسی رو بخونید
دوباره انقدر کتاب تست نخرید که دچار سر درگمی بشید !!!!! 20 تا تست ادم بزنه ولی بفهمه نه اینکه حفظ کنه!!!!!!
ماشاالله یکی پیدا شد عقیده ما رو داشته باشه انگشتم پاره شد انقدر تو این تاپیکا و پیغام خصوصیا نوشتم بهترین کتاب کمک آموزشی کتاب درسیه.
به خدا ضرر نمی کنید تو مدرسه همه از من می پرسیدن از کدوم کتاب کمک آموزشی استفاده می کنی که اینا رو بلدی وقتی بهشون می گقتم کتاب درسی باورشون نمی شد تا خودشون نمی رفتن کتابو بخونن.
این توصیه رو جدی بگیرید.
البته کتاب درسی کافی نیست باید تست های سال گذشته رو چاشنیش کنید.

GodFatherAmin
14-09-2009, 16:21
من الان میرم سوم
کانون ثبت نام کردم
روزی هم از 2 ساعت شروع کردم و الان رسوندمش به 4 ساعت تو روز...ایشالله از مهر استارت میزنم!
عالیه
به کمیت نیست به کیفیته
وضعیتت عالیه فقط زیاد به خودت فشار نیار که از درس زده بشی بزار هر چی مشاور می گه بگه تو اصلاً به حرفش گوش نده!!!بزا برای خودش شاد باشه!:31:
مشاورم خواستی برو سایت تبیان از مشاور درسیش بپرس خیلی مشاور خوبیه.

MRTZ HSV
14-09-2009, 16:22
واقعا این مشاورای کانون اندازه پهن هیچی حالیشون نمیشه...یه عده دانشجو رو براداشتن گذاشتن پشتیبان
خب من کم کم باید برم...خدافظ

arshampc
14-09-2009, 16:28
آره ! من پیش هستم ! این یارو مشاوره هه هی زنگ میزنه خونه ما 24 ساعت میگه درس خوندی ! ؟ همش همینو بلده اعصابمو خورد کرده به خدا ! هیچی هم حالیشون نیست !
اینا اگه بلد بودن خودشون میرفتن همه کاره میشدن ! اگه اینقد ادعا دارن چرا خودشون الان تو بهترین دانشگاه های دنیا نیستن دارن خر حمالی این سازمان و اون سازمانو میکنن ؟

arshampc
14-09-2009, 16:32
در ضمن ! یه چیزی رو میخواستم با عزیزانی که تجربه کنکور رو دارن در میون بزارم !
من امسال میرم پیش ! و تا 5 شهریور همین تابستون شیمی 2 رو خوندم 3 رو هم هنوز بلدم ! و حسابان 2 و 3 و جبر و هندسه 2 و 3 کامل و فیزیک 1 بخش نور و فیزیک 2 رو هم تا وسط هاش خوندم و از 5 شهریور تا الان هم همش پشت کامپیوتر هستم !
اگه از مهر شروع کنم و وافعا روزی 4 ساهت ( بیشتر نمیتونم به نظرم هم فایده نداره مگه میخوام خود کشی کنم ؟) بخونم موفق میشم ؟ اگه نه میشه راهنماییم کنید ! ؟

GodFatherAmin
14-09-2009, 16:43
من امسال میرم پیش ! و تا 5 شهریور همین تابستون شیمی 2 رو خوندم 3 رو هم هنوز بلدم ! و حسابان 2 و 3 و جبر و هندسه 2 و 3 کامل و فیزیک 1 بخش نور و فیزیک 2 رو هم تا وسط هاش خوندم و از 5 شهریور تا الان هم همش پشت کامپیوتر هستم !
اگه از مهر شروع کنم و وافعا روزی 4 ساهت ( بیشتر نمیتونم به نظرم هم فایده نداره مگه میخوام خود کشی کنم ؟) بخونم موفق میشم ؟ اگه نه میشه راهنماییم کنید ! ؟
به کمیت نیست به کیفیته.

arshampc
14-09-2009, 16:56
خوب منظر من از به کار بردن کلمه هایی مثل کامل و واقعا اینه که بشینم و واقعا با کیفیت درس رو بخونم !
اگه منظورتون اینه که 4 ساعت معنی نداره و ممکنه یکی با یه ساعت هم خوب یاد بگیره ! باید بهتون بگم منم موافقم ولی با عذاب وجدان بعدش چه کنم ؟ همش پیش خودم میگم کاش به حرف این معلمه گوش میدادم همون روزی 15 !!!!!!!! ساعت میخوندم آخرش اینه که قبول نمیشم ولی میگم که سعی خودمو کردم ! یه جور ایی گول زدن خودمه ولی فکر کنم اون موقع که قبول نشدی مثل مسکن عمل کنه !
حالا شما منو راهنمایی کنید ! به خدا اصلا نمیدونم چه جوری و چی بخونم ! اگه ممکنه راهنماییم کنید که چطور درس بخونم در ضمن معدل سوم من کتبی شده 17 و کلا معل کل هم 17.42 همیچین چیزایی ! ممنون میشم !

GodFatherAmin
14-09-2009, 17:55
خوب منظر من از به کار بردن کلمه هایی مثل کامل و واقعا اینه که بشینم و واقعا با کیفیت درس رو بخونم !
اگه منظورتون اینه که 4 ساعت معنی نداره و ممکنه یکی با یه ساعت هم خوب یاد بگیره ! باید بهتون بگم منم موافقم ولی با عذاب وجدان بعدش چه کنم ؟ همش پیش خودم میگم کاش به حرف این معلمه گوش میدادم همون روزی 15 !!!!!!!! ساعت میخوندم آخرش اینه که قبول نمیشم ولی میگم که سعی خودمو کردم ! یه جور ایی گول زدن خودمه ولی فکر کنم اون موقع که قبول نشدی مثل مسکن عمل کنه !
حالا شما منو راهنمایی کنید ! به خدا اصلا نمیدونم چه جوری و چی بخونم ! اگه ممکنه راهنماییم کنید که چطور درس بخونم در ضمن معدل سوم من کتبی شده 17 و کلا معل کل هم 17.42 همیچین چیزایی ! ممنون میشم !
ببین ما همه تجربه خودمونو داریم مشاور نیستیم به نظر من تو برو سایت تبیان tebyan.net
با مشاورش، مشاور تحصیلی که فکر کنم اسمش خانم قزل مشاوره کن.

Ghorbat22
14-09-2009, 18:01
حالا شما منو راهنمایی کنید ! به خدا اصلا نمیدونم چه جوری و چی بخونم ! اگه ممکنه راهنماییم کنید که چطور درس بخونم

ببینید دوست عزیز
من با توجه به اینکه یه سال تجربه در کنکور و شرایط اون رو داشتم و سال قبل مثل شما بودم می گم که حتما یه برنامه ریزی هفتگی داشته باشید ...با توجه به درس هایی که در طول هفته در مدرسه دارید برنامه بریزید ...
سعی کنید تناسب رو رعایت کنید و نذارید که خسته شید !
اینکه مهم کیفیته کاره درست اما چه جوری یعنی اینکه حتی اگه روزی یک ساعت می خونید مطمئن و راضی باشید که یاد گرفتید و اون مطالب رو کاملا فهمیدید.
حتما باید تمرکز فکر رو در خوندن اجرا کنید و این یک سال از چیز هایی که در اطراف هست و حواستون رو پرت می کنه و ذهن رو مشغول دوری کنید .
اول کتاب های درسی رو خوب خوب خوب یاد بگیرید و هنگامی که خوب مطالب رو درک کردین چند نمونه تست (از یک کتاب, نه چندین کتاب که باعث استرس شما میشه ) بهره ببرید.

تغذیه ی خوب و استراحت کافی داشته باشید در کنار خواندن و امید رو هیچ وقت از دست ندید و هیچ وقت اگه خسته شدید جا نزدید و بدونید نتیجش رو خواهید دید.

موفق باشی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

behnam_roli
14-09-2009, 18:05
به نظر من بهتره به جاي اينكه مواظب باشين و شك كنين به كارشون، زنگ بزنين بهشون و علت اين تفاوت رو بپرسين تا خيال تون راحت شه:20:...

يه كم همتون به اين مطلبي كه مي گم فكر كنين : ما يك سال قراره بريم قلم چي آزمون بديم و با برنامه هاي اين سازمان همراه بشيم پس بي اعتمادي و بدگويي فايده اي نداره جز اينكه ما رو دلسرد و نگران كنه :41: ...اگه از قلم چي خوش تون نمياد و بهش اعتماد ندارين مي تونين برين جايي كه به نظر شما بهتره و دلايل تون رو هم براي كساني كه مي خوان انتخاب كنن يه آزموني رو بگين تا از راهنمايي و نظرات شما استفاده كنن...اما توجه كنين كه اينجا كساني هم هستن كه اين سازمان رو انتخاب كردن و دارن با برنامه هاش جلو مي رن و اين حرفاي شما ممكنه اونا رو نگران كنه و از مسيري كه پيش گرفتن منحرف بشن و هي از اين شاخه به اون شاخه بپرن :13:....
متاسفانه خيلي از اونايي كه از قلم چي بد مي گن، خودشون دارن شركت مي كنن تو اين آزمونا ...من ازشون مي پرسم چه طور مي خوايين موفق بشين در حالي كه به مسيري كه پيش گرفتين اعتقاد ندارين:46:
هيچ كدوم از موسسات (چه براي كنكور آزمايشي چه كلاس آموزشي و چه مشاوره) كامل و ايده آل نيستن و هر كدوم مشكلات خاص خودشون رو دارن و دقيقا نمي شه انگشت گذاشت رو يكي شون و گفت اين از همه بهتره اما هر كس بر اساس اولويت هايي كه داره يكي از اونا رو انتخاب مي كنه و اين انتخاب با وجود اهميتي كه داره قسمت اصلي كار نيست...قسمت اصلي كار تلاش كردن و همراهي با برنامه هاي اون سازمان هست و من اگه 100 درصد برنامه هاي موسسه اي رو كه كارش در حد 70 درصد قابل قبوله انجام بدم به مراتب بهتر از حالتي نتيجه مي گيرم 90 درصد برنامه هاي موسسه ي 80 درصدي رو اجرا كنم...:20:
تمام حرف من اينه:

ما بايد به مسيري كه پيش گرفتيم ايمان داشته باشيم تا بتونيم با تمام وجود اون مسيرو طي كنيم...اگه معتقد نباشيم به اينكه راه ما به مقصد مي رسه مطمئنا قدم هاي استوار برنمي داريم:46:

من خودم پارسال قلم چی میرفتم همین فردا هم میرم که بره امسال هم ثبت نام کنم

من از برنامه قلم چی خیلی خوشم میاد اصلا هم بهش شک ندارم همه رو هم تشوق میکنم اینجا ثبت نام کنند

منظور من این بود که مشکل از مسولای ثبت نام اونجاس

فکر هم نمیکنم برای کسی ایجاد نگرانی کنه!

new life
14-09-2009, 19:35
هر کس از بین بد وبد تر بد رو انتخاب میکنه نه اینکه ازمون قلم چی بد باشه نه ولی هر ازمونی عیب های خاص خودش رو داره
ولی در حال حاضر قلم چی از همه بهتره
استادای ما که سوالها رو سر کلاس حل می کردند خوب بعضی هاش استاندارد نبود:41: حتی گاهی غلط هم داشت ولی با این حال وضعیت برای همه یکسانه :46:
ببخشید شما همه قصد دارید ازمون 10 مهر رو بدید ؟(نیست من تابستون درس خوندم اینه که نمیدونم پایه رو چجوری جمع کنم!):42:

arshampc
14-09-2009, 20:21
ببینید دوست عزیز
من با توجه به اینکه یه سال تجربه در کنکور و شرایط اون رو داشتم و سال قبل مثل شما بودم می گم که حتما یه برنامه ریزی هفتگی داشته باشید ...با توجه به درس هایی که در طول هفته در مدرسه دارید برنامه بریزید ...
سعی کنید تناسب رو رعایت کنید و نذارید که خسته شید !
اینکه مهم کیفیته کاره درست اما چه جوری یعنی اینکه حتی اگه روزی یک ساعت می خونید مطمئن و راضی باشید که یاد گرفتید و اون مطالب رو کاملا فهمیدید.
حتما باید تمرکز فکر رو در خوندن اجرا کنید و این یک سال از چیز هایی که در اطراف هست و حواستون رو پرت می کنه و ذهن رو مشغول دوری کنید .
اول کتاب های درسی رو خوب خوب خوب یاد بگیرید و هنگامی که خوب مطالب رو درک کردین چند نمونه تست (از یک کتاب, نه چندین کتاب که باعث استرس شما میشه ) بهره ببرید.

تغذیه ی خوب و استراحت کافی داشته باشید در کنار خواندن و امید رو هیچ وقت از دست ندید و هیچ وقت اگه خسته شدید جا نزدید و بدونید نتیجش رو خواهید دید.

موفق باشی

ممنون از شما ! حتما سعی میکنم برنامه رو داشته باشم ولی نه برنامه ای که مثل برنامه های قلمچی باشه !
به نظر من برنامه ای خوبه که کلی باشه ! یعنی آقا من سه شنبه از مدرسه اومدم باید تا شب ساعت 12 3 تا درس بخونم حالا کدوم درس ها و میزان مطالعه بستگی به شرایط و زمان داره ؟ اینجوری به نظرم نه درگیر برنامه های قلمچی وار میشم که والله من آدم موفق تو قلمچی سراغ ندارم و نه اینکه استرس بیهوده ای رو احساس میکنم که ناشی از همین برنامه ها و . . . هست ! به هر حال ممنون !

eblisandenzo
14-09-2009, 20:41

سلام دوست عزیز . به عنوان کسی که یه یک بار کنکور داده یه راهنمایی برات دارم . اینکه این رو خوندم اون رو نخوندم . 4 ساعت بخونم یا 6ساعت . تست بزنم یا نزنم . فقط باعث استرس میشه . من پارسال از تیر استارت برای کنکور زدم اما واقعا تا بهمن نمی خوندم . اما از بهمن به بعد واقعا خوندم . رتبم بد نبود اما دلخواه نبود . همه درس ها رو به جا . هیچوقت هم حس و حال درسی رو که نداشتم سراغش نرفتم . امسال هم همین طوری دارم میخونم . من شاید روزیبه زور 6ساعت بیشتر نمیخوندم از بهمن به بعد اما رتبم از خیلی از دوستام که از تیر روزی 9 ساعت درس میخوندن بهتر شد. به شما هم همین رو میگم . واقعا سعی کن مفید بخونی . وقت درس فکرت پیش موبایل و کامپیوتر و دوست دختر .... نباشه . مطمعا باش اگر درست و به جا و با تمرکز حتی اگر روزی 5ساعت نه بیشتر درس بخونی ایشالله سال بعد رتبه دلخواه ( همونی که براش تلاش کردی ) رو کسب میکنی .

به دوستان کانونی توصیه می کنم موقع ثبت نام بگن مشاور نمی خوایم.20 تومن پول مشاور انگار.
2 سال پیش که ما می رفتیم گفتن می تونستید موقع ثبت نام نداشته باشید.
آخه 95% مشاوره کانون آیینه دقن.

مشاورهای کانون طوری برنامه میدن که حتی اگر یه نفر از اول دبیرستان هم برای کنکور استارت زده باشن بازم کم میارن

حق با شماست . بهترین مرجع کتاب درسی هستش . مخصوصا تو دینی و زبان انگلیسی و شیمی . کتاب تست گوناگون فقط پز اضافی و پول اضافی و وقت اضافی برای خریدشون هستش.

quote=farzaneh*f;4212692]به نظر من بهتره به جاي اينكه مواظب باشين و شك كنين به كارشون، زنگ بزنين بهشون و علت اين تفاوت رو بپرسين تا خيال تون راحت شه:20:...

تمام حرف من اينه:

[/quote]

دوست عزیز ما از قلم چی بد گویی نکنیم . من خودم تو قلم چی نبودم اما میگم که قلم چی استاندارد ترین و بهترین سوالات رو داره . من فقط گفتم چرا قیمتها فرق میکنن . من فکر نمی کنم انتقاد از یه سازمان دانش پذیر هاش رو اونقدر نگران کنه که کنکور بد بدن . ما فقط سر قیمت چونه زدیم . :31:

farzaneh*f
14-09-2009, 21:23
من حرفم اصلا در مورد قيمت نبود...من فقط ديدم خيليا مي شينن همش هي ايراد مي گيرن از اين سازمان كه اين طوريه اون طوريه و فلان و گفتم اين كار درست نيست...من وكيل مدافع قلم چي نيستم و نمي گم هم كه اينجا كامله(هيچ جا كامل نيست)...نگفتم هم نظرات تون رو نگين...اگه شما بيايين بگين مثلا اينجاي كار اينا فلان ايرادو داره و بهتره ما اين قسمتو يه جور ديگه عمل كنيم(در كنار ايرادي كه مي گيرين يه روش بهتر ارائه بدين) خيلي خوبه ولي اينكه صرفا بشينيم بگيم قلم چي پشتيبانش اين طوريه، آزموناش اون طورين، برنامه ش تنده/كنده، آزموناش زود به زودن و كلي از اين حرفا- كه من خيلي ديدم تو اين تاپيك (متاسفانه)- هيچ مشكلي رو حل نمي كنه جز اينكه ما رو نگران كنه...كل حرف من اين بود...از اينكه مي بينم بچه ها اين طوري دارن در مورد جايي كه قراره 1 سال سرنوشت ساز رو با اون طي كنن حس خوبي پيدا نمي كنم :5:

خب ديگه بچه ها ما رفتيم تا آزمون 10 مهر...اميدوارم بيام اينجا كارنامه هاي توپ تونو ببينم واسه خودم نگران شم:31:...فعلا باي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

eblisandenzo
14-09-2009, 22:18
درود
من یه تاپیک جدید زدم برای گزینه 2 و یه نظر سنجی گذاشتم . یه سر به اونجا بزنین .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

voorspoed
14-09-2009, 23:38
در حال حاضر قلم چی بهتربنه ! در ضمن تاکید اکید دارم که کسی که می خواد چیزی قبول شه باید خیلی تلاش کنه

siafu
14-09-2009, 23:44
ادبیات جامع-ریاضی و تجربی کلک معلم تست هم داره ؟ منظور از جامع یعنی دوم و سوم و پیش رو داره؟

voorspoed
15-09-2009, 01:34
کانون بهترینه:10:

voorspoed
15-09-2009, 01:56
:5::5::5::5::5::5:

moraddad
15-09-2009, 09:19
ممنون از شما ! حتما سعی میکنم برنامه رو داشته باشم ولی نه برنامه ای که مثل برنامه های قلمچی باشه !
به نظر من برنامه ای خوبه که کلی باشه ! یعنی آقا من سه شنبه از مدرسه اومدم باید تا شب ساعت 12 3 تا درس بخونم حالا کدوم درس ها و میزان مطالعه بستگی به شرایط و زمان داره ؟ اینجوری به نظرم نه درگیر برنامه های قلمچی وار میشم که والله من آدم موفق تو قلمچی سراغ ندارم و نه اینکه استرس بیهوده ای رو احساس میکنم که ناشی از همین برنامه ها و . . . هست ! به هر حال ممنون !

عجــــــــــــــب!!!

eblisandenzo
15-09-2009, 12:25
دوستان عزیز اینجا تاپیک قلم چی نیست . بهتر هستش که مباحث مربوط به قلم چی رو تو تاپیک خودش مطرح کنین تا انجمن ها قاطی نشه .

WOLF 00
15-09-2009, 12:51
من دفترچه راهنمای انتخاب رشته سال پیش رو می خواستم از کجا گیر بیارم یا کسی هست که داشته باشه؟

mehdi_7070
15-09-2009, 13:30
من دفترچه راهنمای انتخاب رشته سال پیش رو می خواستم از کجا گیر بیارم یا کسی هست که داشته باشه؟

منظورت 87 هست دیگه؟ چه رشته‌ای؟

elhameli
15-09-2009, 13:44
سلام
بچه ها میشه به این لینک هم سربزنید کسی همچین کتابی سراغ داره::20:

mostafadll
15-09-2009, 14:05
سلام

کتاب فوت و فن عربي رو بخر خيلي خوبه

eblisandenzo
15-09-2009, 15:34
سلام دوستان . لطفا به این تاپیک سر بزنین و نظر بدین .
در ضمن بچه های کانون که با گزینه 2 زیاد موافق نیستن زیاد تو نظر دادن بی انصافی نکن چون کاملا واضح هستش که این دو آبشون با هم تو یه جوب نمیره .

پیشنهاد : بچه های کانون یه تاپیک برای کانون راه بندازن تا داخل اون به آنالیز برنامه هاشون بپردازن چون این طوری یه تاپیک قوی ایجاد میشه که هر کس سوال داشت بره همون جا بپرسه . ( البته این فقط نظر بود):11:

reza-atom
15-09-2009, 16:50
سلام دوستان

يه پيشنهاد دارم ، اونم اينه كه از 24 مهر به بعد كارنامه ها رو تو يه تاپيك جدا بگذاريم (فقط كارنامه باشه) تا همه بتونن استفاده كنن و گم و گور نشه ! ok ؟:21:

pooyahacker
15-09-2009, 17:01
سلام دوستان

يه پيشنهاد دارم ، اونم اينه كه از 24 مهر به بعد كارنامه ها رو تو يه تاپيك جدا بگذاريم (فقط كارنامه باشه) تا همه بتونن استفاده كنن و گم و گور نشه ! ok ؟:21:

تا حالا که اینجوری نبوده ، بچه ها تو همو تاپیک کنکوریهای سال X ، کارنامهاشونو میذاشتن و اگر بحثی هم بود همونجا انجام میدادن .
در ضمن فکر نمیکنم کارنامه آزمونهای قلمچی چندان به کار کسی بیاد .

siafu
15-09-2009, 17:03
ادبیات جامع-ریاضی و تجربی کلک معلم تست هم داره ؟ منظور از جامع یعنی دوم و سوم و پیش رو داره؟

منتظرم.......

new life
15-09-2009, 17:10
سلام

ببخشیدشما سال اولتون هست که کنکور میدید ؟اخه من هر چی میگم شما ها گوش نمی دید
لطفا سوال اگر در مورد کتاب تست دارید توی تاپیک خودش مطرح کنید!:41:

behnam_roli
15-09-2009, 17:14
ببخشید شما همه قصد دارید ازمون 10 مهر رو بدید ؟(نیست من تابستون درس خوندم اینه که نمیدونم پایه رو چجوری جمع کنم!)

من هم احتمالا شرکت نکنم آخه هیچ کدومو نخوندم خرابش میشکنم روحیم میاد پایین

سلام دوستان

چند وقت دیگه اینجا خیلی خلوت تر میشه

این بحث هم نباشه اینجا دیگه خیلی راکد میشه

timsar jackson
15-09-2009, 17:19
يه پيشنهاد دارم ، اونم اينه كه از 24 مهر به بعد كارنامه ها رو تو يه تاپيك جدا بگذاريم (فقط كارنامه باشه) تا همه بتونن استفاده كنن و گم و گور نشه ! ok ؟

توی همین تاپیک باشه بهتره

frnsh
15-09-2009, 17:35
دوستان شما همه قلم چی ثبت نام کردید ؟
کلاس هم میرید؟

من نه کلاس میرم نه آزمون. فکر نکنم دیگه کسی مثل من حتی آزمون هم نره. کسی هست که من به خودم امیدوار شم؟ : دی

نوشته شده توسط ExoMars [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام
من رشته ام رياضيه ولي اصلا علاقه اي به رياضي ندارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif
از طرفي چون به ژنتيك علاقه دارم مي خوام امسال تو كنكور تجربي شركت كنم.ولي اطرافيان و دوستان مي گن كه آينده ي خوبي نداره و اينا.بعدم مي گن همين رياضي تو تجربي هم هست ديگه اگه علاقه نداري تجربي هم بخوني باز مشكل داري!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif
حالا من موندم چيكار كنم!
ممنون مي شم يه راهنمائي بكنيد
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

به نظر من که شما اگه قراره از درسی فرار کنی، همیشه جلوت سبز میشه. خواهر خودم همیشه از ریاضی در فرار بود! رفت روزنامه نگاری. اما الانم یه عالمه کار آماری داره!
به نظرم به درسی که میخوانی توجه نکن و فقط بخونش چون مجبوری. به علاقه ت نگاه کن که چیه و دنبال همون برو. اگه واقعا علاقه داشته باشی بهش، درسهایی که ازشون متنفری رو هم به خاطرش میخونی. اما نه علاقه ای که واقعا آینده نداشته باشه. اگه یه عده میگن فلان رشته خوب نیست، قبول نکن و خودت تحقیق کن و به نتیجه برس.
موفق باشی

1-تلويزيون و بخصوص اخبار رو بي خيال شيد
2-تفريح رو فراموش نكنيد!( البته به ميزان لازم)
3-به نظر من تو خونه درس نخونيد (چون هي ميگيد برم يه آب بخورم/ برم .......
4-اينترنت رو بي خيال شويد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif(فقط 2 هفته 1 بار كه كارنامه بذاريد)
5-جو گير نشيد بگيد من رتبه 1 ميشم(شايدم شديد!!)
6- مغرور و يا نا اميد نشيد
7-با خانواده دعوا نكنيد( مثل من)
8-حتما يه آزمون بريد(مثل سال اول من نشيد)
9- زياد نخونيد /درست بخونيد 11
10-كتاب تست نشه فراموش
11-چند تا عكس مثل اين بگيريد برا يادگاري(اين عكس ماله پارساله)

من نظراتم رو در مورد اینا میگم. (با اجازه) :

1. کم نگاه کنید که حسرت نخورید! مثلا فقط جومونگ! : دی
2. تایید میشه.
3. مخالفم. من یکی هیچ جا جز خونه نمیتونم بخونم.
4. تایید. هفته ای دو بار بسه.
5. خودشیفتگی نگیرید. اما امید هم داشته باشین.
6. تایید.
7. تایید. روحیه رو کامل میریزه به هم. مدارا کنین. البته نه جوری که خود خوری کنین!
8. من یکی آزمون نمیرم، فکر میکنم واسه من نرفتن بهتره.
9. تایید.
10. تایید. من 7 سال کنکور قلم چی رو گرفتم.
11. منم میذارم دفعه دیگه.

mahsa1469
15-09-2009, 17:44
بچه ها کسی اینجا کنکور آزمایشی سنجش ثبت نام کرده؟؟؟

frnsh
15-09-2009, 17:48
نه خالیه
موقعی که داری درس میخونی
و موقعی که مثلا درسنامه یه کتاب تست نکاتی رو که بنظرت مهمن توش مینویسی

خب حالا چرا کاغذهاشو از اینا بگیریم؟ روی کاغذ معمولی آچار نمیشه؟
جوری رو نداره که خوش خلاصه کرده باشه؟

سلام.میخواستم از بچه های با تجربه بپرسم از هر درس چند کتاب کمک اموزشی بگیریم؟

به نظر من واسه هرکدوم یکی بسه. البته یکی خوبش

در صفحات اول دیدم یک سری دوستان متمایل به آموزشگاه علوی شدن . شخصا به این عزیزان پیشنهاد میکنم که کلا" علوی رو بیخیال .

کاملا تایید میشه.
یکی از دوستام مثل داداشش رفت علوی. تا الان که فقط 3 ماه گذشته، میگه دارم نابود میشم!
داداشش هم با اینکه اینقدر مایه گذاشت و جون کند، اما رشته ای که میخواست رو نیورد.

:9:اون هایی که قلم چی رو پیشنهاد دادن یک ذره بیشتر فکر کنن

من تو قلم چی نیستم. اما منظورتون چیه دقیق؟

گاج. کل دین و زندگی ها رو داره. فکر کنم معارف هم توشه. ها؟

کاملا تایید میشه!!!
کتاب درسی از همه مهمتره. دیروز اتفاقی این برنامه گزینه 2 رو دیدم که دو نفر رو اورده بود. دوتاشون رتبه هاشون خوب بود. یکیش دور و ور 200 و اون یکی انگار 50 بود. هردو گفتن کتاب درسی خیلی مهمه.

ماشاالله یکی پیدا شد عقیده ما رو داشته باشه انگشتم پاره شد انقدر تو این تاپیکا و پیغام خصوصیا نوشتم بهترین کتاب کمک آموزشی کتاب درسیه.
به خدا ضرر نمی کنید تو مدرسه همه از من می پرسیدن از کدوم کتاب کمک آموزشی استفاده می کنی که اینا رو بلدی وقتی بهشون می گقتم کتاب درسی باورشون نمی شد تا خودشون نمی رفتن کتابو بخونن.
این توصیه رو جدی بگیرید.
البته کتاب درسی کافی نیست باید تست های سال گذشته رو چاشنیش کنید.

یعنی اصلا کتاب کمک آموزشی نخونیم؟ منظورم جدا از تسته. واسه فهم بهتر درس و فرمولهای اضافی و اینا، کمکی هم نخونیم حله؟

راستی دوستان یه سوال. شما چطوری ادبیات رو میخونین؟
ممنون

skhammari
15-09-2009, 19:00
:5::5::5::5::5::5:

دوست من شما قوانین رو مطالعه کردی ؟
معنی اسپم رو میدونی ؟

timsar jackson
15-09-2009, 19:30
ثبت نام سنجش شروع شده؟ کارتای اعتباریش اومده پست؟

new life
15-09-2009, 21:17
من خودم اطلاعی ندارم اما یکی از دوستام گفت که رفته گرفته ! باز شما بپرس که مطمئن بشید:46:

mahsa1469
15-09-2009, 21:45
اومده اما سایتی که داده ف ی ل ت ره!!

timsar jackson
15-09-2009, 22:08
اومده اما سایتی که داده ف ی ل ت ره!!

کدوم سایت؟ sanjesh serv رو میگین؟

eblisandenzo
15-09-2009, 22:21
راستی دوستان یه سوال. شما چطوری ادبیات رو میخونین؟
ممنون

سلام.
من ادبیات رو به صورت مرحله به مرحله و مبحثی میخونم . مثلا نثرهای قدیمی رو با هم . شعر جدید رو با هم و شعر کهن رو هم با هم . نثرهای جدید مثل کباب غاز و امثالهم رو هم با هم . مثلا تو کباب غاز و درسای مربوط به اون مرحله اول 1 دور به صورت روزنامه ای میخونم . مرحله دوم لغات رو میخونم . مرحله سوم میرم سراغ آرایه ها کنایه و ....... . مرحله بعد میرم سراغ تست .
از هر مطلبی سعی میکنم 20 تا تست بزنم . اگه قابل قبول بود که هیچی اما اگر نه میرم سراغ تستهای آسونترتا نقطه ضعف و قدرتم رو با آنالیز سوالهای سری اول و سری دوم و پیدا کنم . بعد از اون هم یه آزمون 25 سوال ادبیات رو در 15 دقیقه باید بزنم .

گاج. کل دین و زندگی ها رو داره. فکر کنم معارف هم توشه. ها؟

در ضمن یه پیشنهاد برای دینی . هیچوقت تست برای این کتاب نزن . چون فقط وقت تلف کردن هستش . دلیلش رو هم اگر یک بار سوالای معارف 88 رو با معارف 87 و معارف 87 رو با معارف 86 مقایسه کنی متوجه میشی .

quote=pooyahacker;4216872]

تا حالا که اینجوری نبوده ، بچه ها تو همو تاپیک کنکوریهای سال X ، کارنامهاشونو میذاشتن و اگر بحثی هم بود همونجا انجام میدادن .
در ضمن فکر نمیکنم کارنامه آزمونهای قلمچی چندان به کار کسی بیاد .[/quote]

چرا فکر میکنی کارنامه قلم چی به درد نمیخوره ؟ :41:

pooyahacker
15-09-2009, 23:02
چرا فکر میکنی کارنامه قلم چی به درد نمیخوره ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

هر دو هفته یه بار داری آزمون میدی ، هر دفعه هم بودجه بندی فرق میکنه ، تو همون بازه ی زمانی هم با سال قبلش فرق میکنه ! کلا فکر نکنم کسی بعد دو ماه کارنامه ی 10 مهر فلان کسک رو احتیاج داشته باشه !
حالا اگه فایده ای داره شوما بگو ...

new life
15-09-2009, 23:13
شما چرا انقدر بحث میکنی وقتی کارنامه می ذارید بچه ها می فهمن که کدوم درسو دارن پایین می زنند تازه می فهمن که چه درس هایی باعث رشد ترازشون میشه یک چیزه دیگه هم اینکه حس رقابت زیاد میشه!:46:

eblisandenzo
15-09-2009, 23:15
آقا پویا من هم مثل شما گزینه 2 ایی هستم . اگه بخواهیم اینجا در مورد قلم چی بحث کنیم یه جنگ راه میفته بین ما و دوستان قلم چی .
پس بی خیال

ok داداش؟

timsar jackson
15-09-2009, 23:25
منظور پویا اینه که نیاز نیست یه تاپیک جدا واسه کارنامه ی کانون بزنیم که واسه کسی بخواد به درد بخوره ...

همینجا میزاریم بعد هر آزمون بچه های همین تاپیک ببینن

elhameli
16-09-2009, 08:33
[QUOTE=eblisandenzo;4218104]سلام.
من ادبیات رو به صورت مرحله به مرحله و مبحثی میخونم . مثلا نثرهای قدیمی رو با هم . شعر جدید رو با هم و شعر کهن رو هم با هم . نثرهای جدید مثل کباب غاز و امثالهم رو هم با هم . مثلا تو کباب غاز و درسای مربوط به اون مرحله اول 1 دور به صورت روزنامه ای میخونم . مرحله دوم لغات رو میخونم . مرحله سوم میرم سراغ آرایه ها کنایه و ....... . مرحله بعد میرم سراغ تست .
از هر مطلبی سعی میکنم 20 تا تست بزنم . اگه قابل قبول بود که هیچی اما اگر نه میرم سراغ تستهای آسونترتا نقطه ضعف و قدرتم رو با آنالیز سوالهای سری اول و سری دوم و پیدا کنم . بعد از اون هم یه آزمون 25 سوال ادبیات رو در 15 دقیقه باید بزنم .

سلام
شما ازکجا این همه تست ادبیات بدست میارین؟

ehsan_manu
16-09-2009, 10:54
از بچه های تهرانی سوال دارم
دبیران مدارس علامه حلی(تیز هوشان) کیان؟
خیلی مهمه هر کس می دونی لطفا اسماشونو بگه
مر30

ehsan_manu
16-09-2009, 10:57
سلام new life

ehsan_manu
16-09-2009, 10:59
[سلام
شما میدونید؟

Ghorbat22
16-09-2009, 11:04
سلام دوستان
می خواستم قلمچی رو ثبت نام کنم ...زنگ زدم پرسیدم گفت 190 تومان هست ..بعدش هم گفت پشتیبان رو باید حتما بگیرید :(
می گم کارنامش همون روز روی سایت خودش می یاد ؟!
از چند نفر در مورد کیفیت آزموناش سوال کردم گفتند خیلی به ما کمک کرده و خیلی راضی بودند.

eblisandenzo
16-09-2009, 11:11
[quote=eblisandenzo;4218104]

سلام
شما ازکجا این همه تست ادبیات بدست میارین؟

سلام. کتاب ادبیات متنوع دارم . قلم چی . گاج . نوبل وعلوی و .. .
در ضمن چندین سری تست هم آقای محمد زاده که پارسال تو کلاس کنکور اسنادمون بود بهم داده .

pooyahacker
16-09-2009, 12:27
سلام دوستان
می خواستم قلمچی رو ثبت نام کنم ...زنگ زدم پرسیدم گفت 190 تومان هست ..بعدش هم گفت پشتیبان رو باید حتما بگیرید :(
از چند نفر در مورد کیفیت آزموناش سوال کردم گفتند خیلی به ما کمک کرده و خیلی راضی بودند.

آره همون روز حدود ساعت 4-3 کارنامه اش میاد ...

mahsa1469
16-09-2009, 12:41
کدوم سایت؟ sanjesh serv رو میگین؟
می شه سایت رو کام بنویسی

timsar jackson
16-09-2009, 13:11
می شه سایت رو کام بنویسی

AEZ_Best
16-09-2009, 15:33
سلام

شما 10 مهر کانون رو میدید؟

همش رو رسیدید؟

من یه چیزایی بیشتر خوندم یه چیزایی کمتر

فکر کنم به زور خر زدن و خودکشی! و ... بتونم خودمو برسونم.

و اما اصل مطلب:

زوج درسا رو میشه هر دو شو خوند طول سال؟ با توجه به اینکه من پشت کنکوریم و وقت بسیار بیشتری! دارم. هیچکی تونسته این کارو بکنه؟ نظرتون رو بنویسید مهمه.

behnam_roli
16-09-2009, 15:42
سلام

همش رو رسیدید؟

و اما اصل مطلب:

زوج درسا رو میشه هر دو شو خوند طول سال؟ با توجه به اینکه من پشت کنکوریم و وقت بسیار بیشتری! دارم. هیچکی تونسته این کارو بکنه؟ نظرتون رو بنویسید مهمه.

منم احتمالا اون 10 مهر رو نمیرم فک نکنم برسم

زوج درسا رو میشه هر دو رو خوند ولی نمیشه هر دو رو همزمان زد یعنی میشه ها ولی سر جلسه وقت برای یکیش هست

تازه اگه بخونی اونور سال بیکار میشی به نظر من یدونشو بخون ولی درست بخون:46:

transfer
16-09-2009, 17:08
سلام

همش رو رسیدید؟

و اما اصل مطلب:

من هم مثه شما همش خونه بودم... اوايل سال جفتشون رو ميخوندم.....ولي بعدش يكيشون رو!
ميتوني جفتش رو بزني سر آزمون ولي بهتره يكيش رو بزني به 2 دليل:
1- وقت براي يكيش داري....
2- اگه جفتش رو بزني ...كانون اوني كه ترازش كمتر شده رو حساب ميكنه!:21::21:

new life
16-09-2009, 18:57
سلام

همش رو رسیدید؟

و اما اصل مطلب:

ببین اگر تازه برسی همه رو بخونی چون سال دومت هست اخرا میبری خیلی خسته می شی !:46:
من هم 10 مهرو نمی دم چون اگر ترازم بیاد پایین دیگه دیوونه میشم:34:

timsar jackson
16-09-2009, 19:23
من هم 10 مهرو نمی دم چون اگر ترازم بیاد پایین دیگه دیوونه میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم از 24 مهر آزمون میدم.آزمون اول خیلی مهمه اگه نتیجش خیلی خوب بشه روحیه میگیری و واسه آزمونای بعدی بیشتر میخونی و

سعی میکنی نزاری ترازت بیاد پایین...

voorspoed
16-09-2009, 19:25
راستی من شبانه قبول شدم یعنی خودم این طور زدم که سال دیگه چیز بهتر قبول شم حالا اگه نرم برای ثبت نام و بهشون اطلاع ندم که نمی خوام بیام اشکال داره یعنی انگار هیچی قبول نشدم و به دانشگاه شبانه هم اصلن کاری ندارم .مشکلی که پیش نمی آد البته خودم میدونه مشکلی نداره ولی می خوام مطمین بشم ...

مرسی

skhammari
16-09-2009, 20:44
منم از 24 مهر آزمون میدم.آزمون اول خیلی مهمه اگه نتیجش خیلی خوب بشه روحیه میگیری و واسه آزمونای بعدی بیشتر میخونی و

تایید . منم از 24 میرم .
راستی این زوج درس که میگین یعنی چی ؟

new life
16-09-2009, 22:00
مثلا تصمیم میگیری که با درس پیش شیمی 2 رو بخونی یا شیمی 3 ولی دفعه ی بعد که تکرار شد دیگه نباید شیمی 2یا 3 رو که قبلا خوندی دوباره بخونی .که اگر سال اولته چون مجبوری با مدرسه پیش بری مدرسه برنامتو تعین میکنه (که خیلی خوبه سعی کن همین امسال به نتیجه برسی:37: )

eblisandenzo
16-09-2009, 22:04
یه سوال
چرا آزمون 10 مهر رو نمیرین ؟
مگه با برنامه جلو نرفتید که نمیخواهید آزمون بدبن ؟

AEZ_Best
16-09-2009, 22:16

من فکر کردم این 10 مهر میتونه سطحمو نشون بده و اینکه تو چه مباحثی بیشتر ضعف دارم. (چه سوالیه! تو همش!)

ولی کلا شیمی و زبان رو لصلا ولش کردم تا ببینم چی میشه
فکر کنم فیزیک 3 رو هم ولش کنم ولی بیشتر ریاضیا مهمه

ببیینم اگه من یه درس رو صفر بزنم خیلی تو تراز تاثیر داره (درسای اجباری یا هر 2 تا زوجدرسا)؟؟؟

در کل نظرتون چیه؟
ممنون

eblisandenzo
16-09-2009, 22:27
من فکر کردم این 10 مهر میتونه سطحمو نشون بده و اینکه تو چه مباحثی بیشتر ضعف دارم. (چه سوالیه! تو همش!)

ولی کلا شیمی و زبان رو لصلا ولش کردم تا ببینم چی میشه
فکر کنم فیزیک 3 رو هم ولش کنم ولی بیشتر ریاضیا مهمه

ببیینم اگه من یه درس رو صفر بزنم خیلی تو تراز تاثیر داره (درسای اجباری یا هر 2 تا زوجدرسا)؟؟؟

در کل نظرتون چیه؟
ممنون

من قلم چی نیستم و با سیستم برنامه ریزیش هم آشنا نیستم اما به نظر من به هیچ عنوان درسی رو ول نکن به این امید که بعدا میخونی . چون اشتباه محض هستش . ضررش رو هم وقتی بخوای این درس ها رو شروع کنی متوجه میشی .

voorspoed
16-09-2009, 23:15
یکی نیست جواب منو بده ؟آهایییییییییییییی

MORINIO
16-09-2009, 23:19
یه سوال
چرا آزمون 10 مهر رو نمیرین ؟
مگه با برنامه جلو نرفتید که نمیخواهید آزمون بدبن ؟

آخه میدونی آزمون 10مهر جمع بندی دروسی هست که تو تابستون خونده شده!

و شروع اصلی از آزمون 24 مهر هستش! البته کسایی که آزمونای تابستون رو رفتن حتما آزمون 10 مهر رو هم میرن!

ولی خودم شاید برم این آزمون 10 مهر رو...

voorspoed
16-09-2009, 23:27
من توصیه می کنم که اول درس سال دوم رو بخونبد چون سخت تر هست و فیزیک و شیمیش مرتبط هستن

bn_ha
16-09-2009, 23:41
من پارسال قلمچی بودم و تابستون هم نرفتم ولی آزمون 10 مهر رو شرکت کردم.ببینید به نظر من برید امتحانش رو بدید .حتی اگر آزمون رو بد دادید چند امتیاز داره اون هم اینه که حد اقل یک مجموعه از نمونه سوالات رو گرفتید و برای 24 مهر هم سطح سوالات اومده دستتون و هماین که تازه وارد نیستید و به طبع آزمون رو با آرامش بیشتری می دید.

voorspoed
17-09-2009, 00:06
من شبانه قبول شدم یعنی خودم این طور زدم که سال دیگه چیز بهتر قبول شم حالا اگه نرم برای ثبت نام و بهشون اطلاع ندم که نمی خوام بیام اشکال داره یعنی انگار هیچی قبول نشدم و به دانشگاه شبانه هم اصلن کاری ندارم .مشکلی که پیش نمی آد ???????

elhameli
17-09-2009, 00:16
سلام
بچه ها یه سوالی دارم
کسی جایی رو میشناسه که بشه اونجا درس خوند ؟
یه جایی شبیه خوابگاه ؟؟؟
یا جایی که اتاق برای یک سال اجاره بدن؟اونم مجردی!!!اجاره اش هم خیلی نشه .
یا مدارسی که شبانه روزی باشه به نظرتون هست ؟
من اصلا توی خونه موقعیت درس خوندن ندارم:41:
یعنی نه خواب دارم نه درس ...
با وجود 2 تا بچه یکی 1.5 ساله و دیگری یک روزه درخانه:19: چه جوری میشه درس خوند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بچه ها لطفا راهنمایی کنید

dirty_coat
17-09-2009, 01:27
سلام
بچه ها یه سوالی دارم
یه جایی شبیه خوابگاه ؟؟؟
با وجود 2 تا بچه یکی 1.5 ساله و دیگری یک روزه درخانه:19: چه جوری میشه درس خوند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه کسی بخواد درس بخونه توی ر شرایطی میتونه اینکار رو انجام بده من خودم توی سوییتی که بودیم نمیتونستم از سر و صدای هم اتاقیهام درس بخونم میرفتم در رو توی حمام میبستم و درس میخوندم تو هم میتونی امتحان کنی

w0rm
17-09-2009, 08:05
سلام
بچه ها یه سوالی دارم
یه جایی شبیه خوابگاه ؟؟؟

چرا نميري كتابخونه؟

shifter
17-09-2009, 08:51
بچه ها پس بالاخره اين ازمون10 مهرو ميرين يا نه؟
من كه عمرا نميرسم رياضيا رو تموم كنم...
فكر كنم فقط عربي و زبان و شيمي و فيزيك رو برسم تموم كنم و رياضي و هندسه و جبر رو بايد يكي دو تا فصلشونو بخونم كه فقط 0 درصد نزنم!:31:
شماها چطور؟؟

ehsan_manu
17-09-2009, 09:26
هیشکی به من جواب نداد[
دوباره می پرسم
مر30

WOLF 00
17-09-2009, 10:22
منظورت 87 هست دیگه؟ چه رشته‌ای؟

بله من دفترچه راهنماي انتخاب رشته سال 87 رو مي خوام.
رشته رياضي اگه کسي مي دونه بگه من خيلي لازم دارم.

mehdi_7070
17-09-2009, 11:03
بله من دفترچه راهنماي انتخاب رشته سال 87 رو مي خوام.
رشته رياضي اگه کسي مي دونه بگه من خيلي لازم دارم.

برات آپلود کردم:

elhameli
17-09-2009, 11:56
چرا نميري كتابخونه؟

سلام
اتفاقا همین کارم میخوام بکنم البته فعلا کتابخونه نزدیک خونمون 2-3 هفته دیگه باز میشه ...
ولی با این آنفلانزای خوکی که اومده یه جورایی آدم میترسه ... ( شایدم شدم شهید راه علم)
یه مشکلی که وجود داره اینه که این بچه 1.5 ساله تا 2 نصف شب بیداره (هرچی به شب نزدیک تر میشه این بچه شیطون تر میشه) ... حالا من که میخوام ساعت 11 بخوابم مگه میزاره کلی جیغ جیغ میکنه!!!!!!
خلاصه آرامش=صفر
بدتر از همه اینه که این بچه خیلی خیلی خیلی به توان بینهایت به من وابسته هست !!!
نمیدونم چی کار کنم .دست از سر من برداره!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از مامانش منو بیشتر دوست داره( من خاله شدم)
توی خونه هم اگه بخوام درس بخونم برای هربار که از اتاقم بیرون میام درست 30 تا 45 دقیقه طول میکشه از دست بچه فرار کنم .بعدشم پشت در اتاقم لنگر میندازه .... گریه و... مامانشم بدتر از خود بچه...
اگه یه کتابخونه شبانه روزی توی تهران بود خیلی خوب میشد .
بچه ها کتابخونه شبانه روزی جایی میشناسید ؟
یه راه حلی هم که این بچه دست از سرمن برداره ؟ البته خطری نباشه ها
یا یه راه حلی که من بتونم اتاقم یا دراتاقم رو عایق بندی صدا کنم ؟؟ حداقل شب ها بتونم بخوابم

azimzade
17-09-2009, 12:35
سلام
اتفاقا همین کارم میخوام بکنم البته فعلا کتابخونه نزدیک خونمون 2-3 هفته دیگه باز میشه ...
ولی با این آنفلانزای خوکی که اومده یه جورایی آدم میترسه ... ( شایدم شدم شهید راه علم)
یه مشکلی که وجود داره اینه که این بچه 1.5 ساله تا 2 نصف شب بیداره (هرچی به شب نزدیک تر میشه این بچه شیطون تر میشه) ... حالا من که میخوام ساعت 11 بخوابم مگه میزاره کلی جیغ جیغ میکنه!!!!!!
خلاصه آرامش=صفر
نمیدونم چی کار کنم .دست از سر من برداره!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از مامانش منو بیشتر دوست داره( من خاله شدم)
توی خونه هم اگه بخوام درس بخونم برای هربار که از اتاقم بیرون میام درست 30 تا 45 دقیقه طول میکشه از دست بچه فرار کنم .بعدشم پشت در اتاقم لنگر میندازه .... گریه و... مامانشم بدتر از خود بچه...
یا یه راه حلی که من بتونم اتاقم یا دراتاقم رو عایق بندی صدا کنم ؟؟ حداقل شب ها بتونم بخوابم
نمیدونم عملیه یا نه ولی چند مورد میگم:
1.بگیر بزن تو گوشش:31:
2.اگه آدم نشد محکمتر بزن:31::31:
شوخی کردم.تو تهران نمیدونم داره یا نه ولی تو مشهد کتابخونه حرم هست
این اسپم نبودا.باز این خانوم سبزه نیاد گیر بده یوقت:41:

elhameli
17-09-2009, 12:43
نمیدونم عملیه یا نه ولی چند مورد میگم:
1.بگیر بزن تو گوشش:31:
2.اگه آدم نشد محکمتر بزن:31::31:
شوخی کردم.تو تهران نمیدونم داره یا نه ولی تو مشهد کتابخونه حرم هست
این اسپم نبودا.باز این خانوم سبزه نیاد گیر بده یوقت:41:

1.بگیر بزن تو گوش
2.اگه آدم نشد محکمتر بزن
:18:
مامانش منو میکشه:19:

eblisandenzo
17-09-2009, 13:21
سلام
خلاصه آرامش=صفر

سلام . من هم مشکل شما رو پارسال داشتم . بچه خواهرم الان 3سالشه ( همین که عکسش تو آواتور گذاشتم) . پارسال خواهرم که میرفت سر کار میومد این یاسین ( خواهر زادم ) رو میزاشت خونه ما . مامانم هم که مدرسه شیفت ظهر بود خلاصه من میموندم و یاسین و کلی درس. اوایل کنترلش فوقالعاده سخت بود اما بعد از یه مدت راهش رو پیدا کردم . براش سی دی میزاشتم نگاه میکرد . اسباب بازی میریختم جلوش بازی میکرد وقتی هم از همه اینها خلاص میشد و به من گیر میداد یه سرنگ خالی داشتم که بهش وقتی نشون میدادم ساکت میشد اگه هم زیادی گیر میداد بهش یه شربت که برای بابام بود ( بابام میخورد تا خوابش ببره البته خواب آور نبود فقط آرام بخش ملایم بود ) میدادم . اونم میخورد و یه کله 5-6 ساعت میخوابید . اینجوری به درسام میرسیدم . البته این روال زیاد ادامه نداشت در حد 1 ماه چون بعدش خواهرم از کارش اومد بیرون تا بچش مزاحم من نباشه .
خلاصه این بهترین و موثرترین راه هستش .

transfer
17-09-2009, 13:42
سلام
خلاصه آرامش=صفر
سلام
2-3 تا قرص ديازپام 2 ميلي رو حل تو آب + شكري شربتي چيزي كه تلخ نشه!!!!! جواب ميده 100%
5-6 ساعت ميخوابه :31:

azimzade
17-09-2009, 13:46
بازدید کنندگان عزیز
ذکر روش های گفته توسط اینجانب محمد رضا و آقا رهام وeblisandenzoL تنها با ذکر منبع(p30world)در سایت های دیگر مجاز بوده در غیر این صورت اون دنیا جلوتونو میگیریم
راستی بچه ها برای چی دیگه نمیاید بگید چی میخونید،چقدر خوندید.آخه من وقتی اولای تاپیکو میخوندم خیلی بهتر بود با این که سومم ولی هر وقت حرفای شما رو میخوندم جو گیر میشدم میرفتم سراغ درس.پس من یه خواهشی دارم هر وقت که میاین درباره برنامتونو مثلا چه درسایی رو خوندین و... توضیح بدید

elhameli
17-09-2009, 13:59
سلام
2-3 تا قرص ديازپام 2 ميلي رو حل تو آب + شكري شربتي چيزي كه تلخ نشه!!!!! جواب ميده 100%
5-6 ساعت ميخوابه :31:

سلام
مرسی ولی این بچه ناهار و شام رو به زور میخوره :31: چه برسه به آب و دوا...:19:

elhameli
17-09-2009, 14:05
سلام . من هم مشکل شما رو پارسال داشتم . بچه خواهرم الان 3سالشه ( همین که عکسش تو آواتور گذاشتم) . پارسال خواهرم که میرفت سر کار میومد این یاسین ( خواهر زادم ) رو میزاشت خونه ما . مامانم هم که مدرسه شیفت ظهر بود خلاصه من میموندم و یاسین و کلی درس. اوایل کنترلش فوقالعاده سخت بود اما بعد از یه مدت راهش رو پیدا کردم . براش سی دی میزاشتم نگاه میکرد . اسباب بازی میریختم جلوش بازی میکرد وقتی هم از همه اینها خلاص میشد و به من گیر میداد یه سرنگ خالی داشتم که بهش وقتی نشون میدادم ساکت میشد اگه هم زیادی گیر میداد بهش یه شربت که برای بابام بود ( بابام میخورد تا خوابش ببره البته خواب آور نبود فقط آرام بخش ملایم بود ) میدادم . اونم میخورد و یه کله 5-6 ساعت میخوابید . اینجوری به درسام میرسیدم . البته این روال زیاد ادامه نداشت در حد 1 ماه چون بعدش خواهرم از کارش اومد بیرون تا بچش مزاحم من نباشه .
خلاصه این بهترین و موثرترین راه هستش .

سلام
بازم صد رحمت به خواهر شما...

transfer
17-09-2009, 14:12
سلام
مرسی ولی این بچه ناهار و شام رو به زور میخوره :31: چه برسه به آب و دوا...:19:
پس چاره اي نميمونه به جز تزريق!!!!!!:21::21::21:

new life
17-09-2009, 14:15
بچه ها پس بالاخره اين ازمون10 مهرو ميرين يا نه؟
من كه عمرا نميرسم رياضيا رو تموم كنم...
فكر كنم فقط عربي و زبان و شيمي و فيزيك رو برسم تموم كنم و رياضي و هندسه و جبر رو بايد يكي دو تا فصلشونو بخونم كه فقط 0 درصد نزنم!:31:
شماها چطور؟؟
نه اقا ارش اتفاقا بحثش هم بود اقای بهنام و timsar هم تایید کردند من هم همین طور
چون اگر ترازمون بیاد پایین کاملا به هم میریزیم انشالله از 4 2مهر به بعد به کوب می خونیم:46:

amirmon
17-09-2009, 14:34
پس چاره اي نميمونه به جز تزريق!!!!!!:21::21::21:

آقا خدا بگم چیکارت نکنه..... مردم از خنده!!!

elhameli یه وقت به حرف این بچه ها گوش نکنی... خیلی خطر داره به بچه قرص دیازپام و غیره و ذالک بدی....

والا خونه ما داخلش ساکت بود ولی بیرونش بعضی وقتا خیلی اذیت میکرد... من از کلک قدیمی پنبه کردن توی گوش استفاده کردم!!! البته با ذکر یه سری نکات:

1- پنبه زیاد خوب جواب نمی ده من دستمال کاغذی رو گوله می کردم....
2- حتما دور گلوله ها با کرم یا روغن کمی چرب بشه چون بعد از سه چهار روز گوش من زخم شد ولی اگه چربش کنی مشکلی پیش نمیاد..

new life
17-09-2009, 14:43
به به وقتی یک موضوع غیر علمی مطرح می شه همه پایه ان
تعداد پستا میل می کنه به سمت بی نهایت ولی یک موضوع علمی که مطرح می شه دریغ از یک پست!:39:
در رابطه با موضوع بچه هم باید بگم که اشکال نداره یک رقیب کمتر :21:

Pouria001
17-09-2009, 14:46

elhameli یه وقت به حرف این بچه ها گوش نکنی... خیلی خطر داره به بچه قرص دیازپام و غیره و ذالک بدی....

والا خونه ما داخلش ساکت بود ولی بیرونش بعضی وقتا خیلی اذیت میکرد... من از کلک قدیمی پنبه کردن توی گوش استفاده کردم!!! البته با ذکر یه سری نکات:

2- حتما دور گلوله ها با کرم یا روغن کمی چرب بشه چون بعد از سه چهار روز گوش من زخم شد ولی اگه چربش کنی مشکلی پیش نمیاد..
بابا دمتون گرم.عجب شیوه هایی برای حفظ تمرکز و سکوت استفاده میکنین.البته حواستون باشه عادت کردن به سکوت کامل برای کنکور زیادم خوب نیست.چون ممکنه روز کنکور اصلا محیط ساکتی رو تجربه نکنین و بقیه ماجرا...اون وقت واقعا باید یه چیزی گیر بیارین بکنین تو گوشتون.:31:

shia1411
17-09-2009, 14:53
شما ها مثلا کنکوری هستید؟!!!!!!!!!!!!!!!

elhameli
17-09-2009, 16:32
در رابطه با موضوع بچه هم باید بگم که اشکال نداره یک رقیب کمتر :21:
[/B]
بدجوری بهم بر خورد. :angry:
جوجه رو آخر پاییز میشمرن :47:
حالا که این طوره یه بچه که سهله... 100 تا هم باشه من از پسش برمیام
پیش به سوی رتبه برتر و بهترین ها:21:

rosha68
17-09-2009, 18:40
سلام به همه
چه تاپیک جالبیه اینجا.برای همه ی بچه های کنکور 89 آرزوی موفقیت می کنم.
راستس اینجا کسی هست بخواد کنکور هنر شرکت کنه؟

pedramch
17-09-2009, 18:44
سلاچند روزیه (حدود 8 روز) کرخت شدم!
اصلا نمیتونم درس بخونم..
تو بهترین حالت روزی 4 ساعت میشه

یعنی حال و حوصله ندارم!
در تمام طول روز خسته ام!
وقتی نشستم پای کامپیوتر دیگه بلند نمیشم...
چیکار کنم؟

ممنون/:5:

Pouria001
17-09-2009, 18:55
اصلا نمیتونم درس بخونم..

یعنی حال و حوصله ندارم!
در تمام طول روز خسته ام!
چیکار کنم؟

معمولا وقتی کسی تو برنامه اش تفریح نداره و یه سره درس میخونه بعد از یه مدتی این طوری میشه.من پیشنهادم اینه که برای یه مدت معین مثلا برای 1 روز هیچی درس نخون و فقط استراحت کن تا حالت سر جاش بیاد.بعد طبق یه برنامه اصولی درس بخون تا دیگه این طوری نشی.

new life
17-09-2009, 18:59
بدجوری بهم بر خورد. :angry:
جوجه رو آخر پاییز میشمرن :47:
حالا که این طوره یه بچه که سهله... 100 تا هم باشه من از پسش برمیام
پیش به سوی رتبه برتر و بهترین ها:21:
من که منظوری نداشتم چرا انقدر ناراحت شدی .
انشالله که موفق باشی . اگر بخوای هیچ چیز نمی تونه مانع درس خوندنت باشه :10:
من خودم از همه نا امید ترم:41:

elhameli
17-09-2009, 20:48
من که منظوری نداشتم چرا انقدر ناراحت شدی .
انشالله که موفق باشی . اگر بخوای هیچ چیز نمی تونه مانع درس خوندنت باشه :10:
من خودم از همه نا امید ترم:41:
سلام
کی گفته من ناراحت شدم ؟:31::26:
اتفاقا من خیلی خوشحالم :15: واز حرفاتون خوشم اومد. تازه انرژی گرفتم برای درس خوندن.حرف های شما یه محرک بود.
انشالله شما هم موفق باشید.
ناامید ؟ چرا؟
نا امید نباشید . نا امیدی اصلا خوب نیست .
امیدوار باش دوست عزیز:10:

w0rm
17-09-2009, 21:20
سلام
کی گفته من ناراحت شدم ؟:31::26:
اتفاقا من خیلی خوشحالم :15: واز حرفاتون خوشم اومد. تازه انرژی گرفتم برای درس خوندن.حرف های شما یه محرک بود.
انشالله شما هم موفق باشید.
ناامید ؟ چرا؟
نا امید نباشید . نا امیدی اصلا خوب نیست .
امیدوار باش دوست عزیز:10:

دوستان مراقب حرفاتون باشيد (الكي رقيب درست نكنيد) :31:

eblisandenzo
17-09-2009, 22:09
شما ها مثلا کنکوری هستید؟!!!!!!!!!!!!!!!

اره . مگه کنکوری ها دل ندارن بخندن ؟
همش که نمیشه درس خوند . میشه ؟

اصلا نمیتونم درس بخونم..

یعنی حال و حوصله ندارم!
در تمام طول روز خسته ام!
چیکار کنم؟

ببین من هم پارسال اینطوری بودم . اما خوب یکی یه راه بهم پیشنهاد کرد که همون زمینه ای برای استارت مجدد شد .
سعی کن همیشه با وضو درس بخونی . قبل از درس دعای مطالعه رو بخون . سعی کن بین هر 75 دقیقه یه استراحت کنی . وقتی بین درس حواست پرت شد 10تا صلوات بفرست . هر شب هم 2رکت نماز برای موفقیت همه جوونها و خودت بخون .
واقعا تاثیر داره و روحیت رو بالا میبره

در ضمن elhameli عزیز رک و رو راست به خواهرت بگو که یا بچش رو بزاره مهد کودک یا یه فکر دیگه بکنه . من من هم اول به مادرم گفتم و اون هم به خواهرم انتقال داد اونم قبول کرد . از قدیم گفتن
جنگ اول به از صلح آخر

transfer
17-09-2009, 22:34

در مورد اين:
يه چيزي هست كه دارو خونه ها ميفروشن!
اسمه خارجيش هست sound fit و taperfit و earplug فارسيش ميشه صدا گير و اينا.....كلا مخصوصه همين كاره!
2تا پنبه مانند كوچيگه كه ائل كوچيكش ميكني ميزاري توي گوس بعد كمك كم باز ميشه خودش! و صداي محيط رو خيلي كم ميكنه!
قيمتش هم خيلي اروزنه1 بسته اي 500 اينا بايد باشه هر يكي دو هفته هم يه بسته..خود من نزديك يه سال استفاده كردم....عاليه...:31:
اينم چند تا عكس ازس:

elhameli
17-09-2009, 23:33
اره . مگه کنکوری ها دل ندارن بخندن ؟
همش که نمیشه درس خوند . میشه ؟

اتفاقا منم میخواستم اینو بگم

در ضمن elhameli عزیز رک و رو راست به خواهرت بگو که یا بچش رو بزاره مهد کودک یا یه فکر دیگه بکنه . من من هم اول به مادرم گفتم و اون هم به خواهرم انتقال داد اونم قبول کرد . از قدیم گفتن
جنگ اول به از صلح آخر
خدا از دهنت بشنوه.الان یک سال هست که دارم به خواهرم التماس میکنم:31: ولی فایده نداره...:41:
پارسال همین بچه نذاشت من درس بخونم . حالا امسال شدن 2 تا ولی بازم خدا رو شکر 3 تا نیستن:31:

فکر کنم امسال باید آواره کتابخونه بشم.

بچه ها خواهش میکنم این دعاها رو بکنین. نمیدونم چه حکمتی هست سر کنکور من این همه اتفاق باید بیفته !!!

1- دعا کنید همه بچه های فروم بهترین رشته و دانشگاه قبول بشن ( شایدم هم دانشگاهی شدیم)
2- دعا کنید خواهرم بچه هاش رو زودتر برداره بره خونه خودشون
3-دعا کنید بچه خواهرم زودتر مثل بچه های دیگه غذا بخوره ( آخه این بچه خیلی شیطونه باید کلی دنبالش کنی و ادا در بیاری شاید یه لقمه غذا وآب بخوره:18: )
4-دست از سر من هم برداره:31:
حالا صلوات بفرستید دوستان:10:
خوب حالا برید درس بخونید:46:

elhameli
18-09-2009, 00:02
در مورد اين:
اسمه خارجيش هست sound fit و taperfit و earplug فارسيش ميشه صدا گير و اينا.....كلا مخصوصه همين كاره!
2تا پنبه مانند كوچيگه كه ائل كوچيكش ميكني ميزاري توي گوس بعد كمك كم باز ميشه خودش! و صداي محيط رو خيلي كم ميكنه!
قيمتش هم خيلي اروزنه1 بسته اي 500 اينا بايد باشه هر يكي دو هفته هم يه بسته..خود من نزديك يه سال استفاده كردم....عاليه...:31:
اينم چند تا عكس ازس:

آخ جون ... پس شبا راحت میتونم بخوابم:26:
( خواهرزاده هرچی خواستی سروصدا کن من خوابم:27:)

amirmon
18-09-2009, 00:18
در مورد اين:
اينم چند تا عكس ازس:

بابا ما بچه لب خطیم دیگه... روزنامه و کهنه بچه... خلاصه هرچی گیرمون بیاد می چپونیم اون تو !! :27:

این جور چیزها واسه بچه مثبت هاست رفیق.... ولی خیلی بلند و بزرگ هستش این sound fit ..... چه جوری تو گوش جا میشه؟؟؟!!!! تازه اون تو بیشترم جا باز می کنه!!!! فکر کنم اگه بکنیم تو گوشمون بره برسه به مخ و دوگوله و این حرفا از اونور بزنه بیرون!!!! :31:

AEZ_Best
18-09-2009, 00:18
من قلم چی نیستم و با سیستم برنامه ریزیش هم آشنا نیستم اما به نظر من به هیچ عنوان درسی رو ول نکن به این امید که بعدا میخونی . چون اشتباه محض هستش . ضررش رو هم وقتی بخوای این درس ها رو شروع کنی متوجه میشی .

نه بابا کی جرئت داره شیمی رو ول کنه؟!!

برای 10 مهر میگم

eblisandenzo
18-09-2009, 01:13
نه بابا کی جرئت داره شیمی رو ول کنه؟!!

برای 10 مهر میگم

به هر حال
از ما گفتن بود خوش تیپ:20:

mazg
18-09-2009, 03:06
سلام.
1 چند وقتی بود نیومدم،دلم تنگ شد. تاثیر داشت رو درسم ولی نه اونقدر چون فعلا دارم استراحت میکنم.
1اعتراض:بچه ها خواهشا اینقدر اسپم ندید ،این Dianella (مخلص هرکی اردیبهشتیه :20:) شوخی نداره ها میبنده تاپیکو.

1پیشنهاد:بچه هامن به عنوان 1 دوست یا 1داداش کوچکتر یا یک کسی که 1تجربه زیادی داره ازتون خواهش میکنم هیچ آزمونی رو غیبت نکنید آزمون 10 مهر و هم شرکت کنین به دلایل زیر:
1.یک اصل خیلی مهم برای اونایی که آزمون میدن هست که میگه:برای کنکور بخونید نه برای آزمونبخاطر همین سعی کنین از همین الان بخونید و هی نگید من نمیرسم و ........چون هرچقدر هم بخونید بدرد کنکورتون میخوره.
2.با تمام احترامی که برای کسایی که میگن:(اولین آزمون خیلی مهمه چون اگه اونو خراب کنیم روحیمون خراب میشه یا اگه اونوخوب بدیم.........) قایلم ولی کاملا با این نظر مخالفم.چون به نظر من اولین آزمون مثل اولین شوت میمونه که اصلا ربطی به شوت بعد نداره،تازه اگه شما تراز تون خوب بشه از کجا معلوم تو بادش نخوابین؟یا اگه ترازتون بد بشه از کجا معلوم روحیه 2برابر نگیرین؟
3.اصلا فرض کنین آزمون نمیخواین بدین فقط 3 ساعت رو صندلی نشستن و جو آزمون و ......رو امتحان کنین.
4.شما حتی اگه نخونین و برین سر جلسه و با سوالا کلنجار برین خیلی خوبه.میدونین برای چی؟چون مغزتون با سوالای امتحان کلنجار رفته و بعدا که میرید همون درسو بخونید سواله یادتون میاد و برای خوندن مطلب تهییج میشین.اصلا با نمونه سوالا آشنا میشید.
5. در ضمن این آزمون چون جمع بندی 1 خصوصیت داره (مخصوصا برای سال 2ومیها)تو آزمونهای جمع بندی با اینکه نخوندی در کمال تعجب میبینی که بعضی ها رو میتونی جواب بدی چون قبلا خوندی خیلی سوالها هم برات آشناست.
6.مطمین باشین اگه بگین این آزمون و نمیدم از آمون بعد میترکونم 99%نتیجه نمیگیرین(البته من امیدوارم بگیرین)
7.از کسایی که تجربه موفق دارن بپرسین آیا تا به حا آزمونی رو غیبت کردن؟مطمینا خیر(شاید استثنا هم وجود داشنه باشه)
پن1:امیدوارم که تونسته باشم نظرتون رو عوض کنم.البته اینها همه نظرات منه شای اشتباه باشه.
پن2:معذرت که پست های من زیاد میشه.
پن3:منی که اینا رو نوشتم واقعا به این نتایج رسیدمااااااااا.چون سال سوم فقط 3تا آزمون دادم و سال پیش هم فقط 5تا.

transfer
18-09-2009, 06:59
تكراري.....

transfer
18-09-2009, 07:00
بابا ما بچه لب خطیم دیگه... روزنامه و کهنه بچه... خلاصه هرچی گیرمون بیاد می چپونیم اون تو !! :27:

این جور چیزها واسه بچه مثبت هاست رفیق.... ولی خیلی بلند و بزرگ هستش این sound fit ..... چه جوری تو گوش جا میشه؟؟؟!!!! تازه اون تو بیشترم جا باز می کنه!!!! فکر کنم اگه بکنیم تو گوشمون بره برسه به مخ و دوگوله و این حرفا از اونور بزنه بیرون!!!! :31:
خوب اول اونو فشرده ميكنيم ...ميكنيم توش!!!:21: بعد خودش اون تو بزرگ ميشه!!!
من اون موقع ها كه الله اكبر ميگفتن از اينا استفادهه ميكردم شبا+ موقع درس خودن!:27:

elhameli
18-09-2009, 09:47
آزمون 10 مهر رو از دست ندید حتما برید
راستی قلم چی هرکی پدر یا مادرش نظامی یا فرهنگی باشه برای آزمون ها تخفیف خوبی میده

shifter
18-09-2009, 10:14
خوب اول اونو فشرده ميكنيم ...ميكنيم توش!!!:21: بعد خودش اون تو بزرگ ميشه!!!
من اون موقع ها كه الله اكبر ميگفتن از اينا استفادهه ميكردم شبا+ موقع درس خودن!:27:
ببینین!!!
بچه خرخون به این میگنا !!!:31:
ما اون موقع خودمون الله اکبر میگفتیم این داشته درس میخونده!!:41::13:
نتیجه اش هم میشه همین دیگه!:41:

transfer
18-09-2009, 11:14
ببینین!!!
بچه خرخون به این میگنا !!!:31:
ما اون موقع خودمون الله اکبر میگفتیم این داشته درس میخونده!!:41::13:
نتیجه اش هم میشه همین دیگه!:41:
حنجرتون سالمه ؟؟؟؟؟؟:27::27::27:

elhameli
18-09-2009, 11:53
سلام بچه ها
اینجا 15 تا آزمون رایگان اینترنتی برگزار میکنه:31::18:
و این جوری که من فهمیدم ارائه تراز تک تک دروس - تراز عمومی و اختصاصی و کل در تمامی زیرگروه های هر رشته و ....
تلفن : 66421542-22221616

fnmtebyan
18-09-2009, 12:13
چه عجب بالاخره ما هم تونستیم یه پست بدیم.چند وقته هر وقت میام پست بدم گی میکنه و یه صفحه سفید رو نشون میده...

soheiltaker
18-09-2009, 14:22
من الان میرم سوم
کانون ثبت نام کردم
دوست عزيز اگه با 4ساعت خوندن ترازت اينه ، وضعيتت خيلي خوبه
اميدوارم همينجوري ادامه بدي و موفق باشي!:10::11:
البته يه نكته رو بگم كه آزمونهاي كانون توي تابستون آسونتره! حالا وقتي ازمونهاي سال تحصيلي رو دادين خودتون متوجه ميشين!

new life
18-09-2009, 14:23
سلام.
1 چند وقتی بود نیومدم،دلم تنگ شد. تاثیر داشت رو درسم ولی نه اونقدر چون فعلا دارم استراحت میکنم.
1اعتراض:بچه ها خواهشا اینقدر اسپم ندید ،این Dianella (مخلص هرکی اردیبهشتیه :20:) شوخی نداره ها میبنده تاپیکو.

1پیشنهاد:بچه هامن به عنوان 1 دوست یا 1داداش کوچکتر یا یک کسی که 1تجربه زیادی داره ازتون خواهش میکنم هیچ آزمونی رو غیبت نکنید آزمون 10 مهر و هم شرکت کنین به دلایل زیر:
1.یک اصل خیلی مهم برای اونایی که آزمون میدن هست که میگه:برای کنکور بخونید نه برای آزمونبخاطر همین سعی کنین از همین الان بخونید و هی نگید من نمیرسم و ........چون هرچقدر هم بخونید بدرد کنکورتون میخوره.
2.با تمام احترامی که برای کسایی که میگن:(اولین آزمون خیلی مهمه چون اگه اونو خراب کنیم روحیمون خراب میشه یا اگه اونوخوب بدیم.........) قایلم ولی کاملا با این نظر مخالفم.چون به نظر من اولین آزمون مثل اولین شوت میمونه که اصلا ربطی به شوت بعد نداره،تازه اگه شما تراز تون خوب بشه از کجا معلوم تو بادش نخوابین؟یا اگه ترازتون بد بشه از کجا معلوم روحیه 2برابر نگیرین؟
3.اصلا فرض کنین آزمون نمیخواین بدین فقط 3 ساعت رو صندلی نشستن و جو آزمون و ......رو امتحان کنین.
4.شما حتی اگه نخونین و برین سر جلسه و با سوالا کلنجار برین خیلی خوبه.میدونین برای چی؟چون مغزتون با سوالای امتحان کلنجار رفته و بعدا که میرید همون درسو بخونید سواله یادتون میاد و برای خوندن مطلب تهییج میشین.اصلا با نمونه سوالا آشنا میشید.
5. در ضمن این آزمون چون جمع بندی 1 خصوصیت داره (مخصوصا برای سال 2ومیها)تو آزمونهای جمع بندی با اینکه نخوندی در کمال تعجب میبینی که بعضی ها رو میتونی جواب بدی چون قبلا خوندی خیلی سوالها هم برات آشناست.
6.مطمین باشین اگه بگین این آزمون و نمیدم از آمون بعد میترکونم 99%نتیجه نمیگیرین(البته من امیدوارم بگیرین)
7.از کسایی که تجربه موفق دارن بپرسین آیا تا به حا آزمونی رو غیبت کردن؟مطمینا خیر(شاید استثنا هم وجود داشنه باشه)
پن1:امیدوارم که تونسته باشم نظرتون رو عوض کنم.البته اینها همه نظرات منه شای اشتباه باشه.
پن2:معذرت که پست های من زیاد میشه.
پن3:منی که اینا رو نوشتم واقعا به این نتایج رسیدمااااااااا.چون سال سوم فقط 3تا آزمون دادم و سال پیش هم فقط 5تا.
بله نظر شما هم محترمه ولی فکر کن که بعد از یک سال بری سر جلسه بشینی تازه یک سری از سوالها رو هم جواب بدی بعدش هم ترازم بشه5000 مدونی چه اعصابی از من خورد می شه بعد من که کل تابستان و هم تعطیل بودم فکر می کردم قبول میشم ! :41: روحیه که نمی گیری افسردگی هم میگیری !1!از ازمون 24 مهر به بعد هم اگر خدا بخواد هیچ کس غیبت نمی کنه من هم همین طور تازه این درسهای پایه دوباره تکرار می شه تو زوج درس :46: دوستان اگر مخالفن بگن من اشتباه میکنم؟؟؟؟؟؟
اگر همه قصد دارن برن به من هم بگید همتون نرید من بمونم :41:

nafas
18-09-2009, 15:27
چگونه خود را برای کنکور آماده سازیم؟
دلایل عدم اجراء برنامه‌ریزی:

یکی از عوامل استرس‌زا برای هر دانش‌آموز کنکوری، عدم اجراء برنامه‌های اوست. دانش‌آموز پیش از دیگران از اجراء نکردن برنامه‌های خود دچار نگرانی و پشیمانی می‌گردد. هر چند که تکرار این موضوع به‌تدریج به یک عادت تبدیل می‌شود.
پس لازم است بدانیم چه دلایل مهمی مانع اجراء برنامه‌های ما می‌شود. بدیهی است عدم توجه به نکات گفته شده در بحث قبلی از مهم‌ترین عوامل مؤثر در این مورد هستند، به‌طور مثال دانش‌آموزی که توان مطالعاتی او در روز یک ساعت است به یک‌باره تصمیم می‌گیرد، روزانه شش ساعت مطالعه کند.
برای افزایش ساعات مطالعه باید به یک مدل افزایش تدریجی متناسب با توان شخصی روی آوریم. ”هفته اول (۱ ساعت)، هفته دوم (۱ ساعت و نیم)، هفته سوم (۲ ساعت و نیم)، هفته چهارم (۳ ساعت و نیم)، هفته پنجم (۴ ساعت و نیم)، هفته ششم (۵ ساعت و نیم تا ۶ ساعت).

▪ دلیل دیگر، عدم توجه به واقعیات روزمره و یا ضعف در آینده‌نگری است:

به این معنی که پیش‌بینی نکردن اتفاقاتی که در طول روز یا هفته می‌تواند مانع اجراء برنامه باشند قطعاً دانش‌آموز را دچار مشکل می‌سازد.

عدم توجه به واقعیات روزمره و یا ضعف در آینده‌نگری

مثلاً دانش‌آموزی که می‌داند هفته آینده در روز پنج‌شنبه به عروسی یکی از بستگان نزدیک خود دعوت شده است، باید برای آن روز میزان ساعت مطالعاتی کمتری را لحاظ کند در غیر این‌صورت او قادر نخواهد بود به آن برنامه عمل نماید.
تعارف با دوستان و نزدیکان نیز یکی دیگر از این دلایل است. بسیاری از دانش‌آموزان ما هنگام اجراء برنامه‌های خود با اطرافیان دچار تعارف می‌شوند. یعنی در حالی‌که می‌دانند امروز نمی‌توانند با دوستان خود به گردش یا تفریح بپردازند، اما با اولین پیشنهاد از طرف آن‌ها ترجیح می‌دهند برای حفظ دوستی (یا به اصطلاح معرفت!) از اجراء برنامه پرهیز کنند و به خواسته دوستان خود توجه نمایند.
پس بهتر است که به‌طور غیر مستقیم برنامه‌های تنظیمی خود را به اطلاع دوستان و اطرافیان نزدیک خود برسانیم (مثلاً با نصب این برنامه‌ها در روی دیوار اتاق و یا کمک گرفتن از خود آن‌ها برای برنامه‌ریزی).
ناهماهنگی در اجزاء برنامه نیز می‌تواند مانع اجراء صحیح برنامه باشد، چرا که بارها با دانش‌آموزانی روبه‌رو شده‌ایم که به‌دلیل پراکندگی و از هم گسیختگی در اجزاء برنامه‌های خود نمی‌توانند به‌درستی آن را اجراء کنند.
مثلاً یا آن‌قدر تعداد زیادی درس را در یک روز برای مطالعه در نظر گرفته‌اند و یا دروسی را برای مطالعه انتخاب کرده‌اند که با هیچ‌یک از برنامه‌های کلاسی فردا و یا امروز خود هماهنگی ندارند. بنابراین این برنامه حتی در صورت اجراء، بازدهی مطلوبی برای آن‌ها نخواهد داشت. الف) برنامه‌ریزی گروهی:

گاهی اوقات با مشاورانی روبه‌رو می‌شویم که به‌دلایل معقول و یا نامعقول برای تمام دانش‌آموزان یک کلاس (با توان‌ها و ویژگی‌های گوناگون) یک برنامه درسی واحد را ارائه می‌دهند.
یک دانش‌آموز باید بداند این‌گونه برنامه‌ها، کلیات را شامل می‌شود و لازم است خود او با فکر و اندیشه نسبت به تعدیل و یا تغییرات لازم در برنامه (براساس شرایط و مشخصات فردی خود) اقدام نماید یا قابلیت اجرائی آن تضمین گردد.
ب) عواطف و احساسات:

بارها شاهد بوده‌ایم که به‌دلیل وابستگی‌های عاطفی دوران جوانی برنامه‌های مطالعاتی اجراء نمی‌شوند. مثلاً به‌راحتی برنامه یک دانش‌آموز به سبب یک اتفاق ناگوار عاطفی نظیر دعوا دچار اختلال می‌گردد و به اصطلاح معروف برای دانش‌آموز هیچ حس و حالی برای درس خواندن باقی نمی‌ماند.
آزمون

برای ایجاد یادگیری، آزمون یکی از عوامل تٲثیرگذار است بنابراین در این زمینه به نکات زیر توجه کنید:

آزمون

الف) هدف خود را در آزمون‌های موضوعی، پیدا کردن نقاط ضعف و نواقص علمی خود قرار دهید، به‌عبارت دیگر با گرفتن کارنامه، در پی درصدها و رتبه‌ها نباشید، بلکه مشخص نمائید که در چه سئوالاتی دچار اشتباه شده‌اید و یا در چه سئوالاتی ضعف علمی داشته‌اید. سپس نسبت به رفع این مشکلات اقدام کنید (هر چند که دانش‌آموزی قوی و عالی قبل از گرفتن کارنامه نیز به این‌کار اقدام می‌کنند).
اما در آزمون‌های جامع که معمولاً در اواخر دوره آمادگی کنکور برگزار می‌شود، به‌دنبال کسب درصد و رتبه‌های مناسب باشید تا بتوانید تا حد مناسبی رتبه واقعی خود را در آینده پیش‌بینی نمائید و از خطاهای تاکتیکی جلوگیری کنید.
این در حالی است که اکثر دانش‌آموزان در هدف‌گذاری برعکس عمل می‌کنند به این معنی که با کسب درصدهای پائین در آزمون‌های موضوعی به‌تدریج ناامید می‌شوند و در انتها نیز معمولاً در آزمون‌های جامع شرکت نمی‌کنند.
در حالی‌که کسب درصدهای پائین در آزمون‌های ابتدائی باید منجر به تلاش دانش‌آموزان برای رفع نواقص شود که نهایت این تلاش‌ها در طول دوره، منجر به افزایش توان علمی او خواهد شد، به‌عبارت دیگر آزمون، خود یک جلسه آموزشی محسوب می‌گردد.
ب) از شرکت در آزمون‌های متعدد و گوناگون پرهیز کنید چرا که اگر تعداد آزمون‌ها زیاد باشد، منجر به کاهش انگیزه می‌گردد و ارزش شرکت در آزمون برای دانش‌آموز کم‌رنگ خواهد شد تعداد مناسب و متعادل آزمون‌ها در طول دوره آمادگی کنکور بین ۱۲ـ۱۰ آزمون است که از این تعداد ۳ـ۲ آزمون باید به‌صورت جامع برگزار شود.
ج) اگر حداقل ۸۰ـ۷۰ درصد موضوعات آزمونی را مطالعه نکرده‌اید در آن آزمون شرکت نکنید زیرا کسب هر نتیجه‌ای (چه خوب و چه بد) کاذب است. به‌عبارت دیگر این نتیجه نمی‌تواند آینده را برای شما پیش‌بینی کند.
د) دفترچه سئوالات و پاسخ‌های تشریحی هر آزمون را حفظ کنید تا در هنگام مرور مطالب، مجدداً به آن‌ها رجوع نمائید و نسبت به پاسخ‌گوئی سئوالاتی که قبلاً در آن‌ها دچار مشکل بوده‌اید، اقدام کنید.
و) برای شرکت در آزمون و در حین برگزاری آزمون، از تغذیه مناسبی بهره‌مند شوید (حداقل در آن روز صبحانه مناسبی میل کنید).
ه) از مسئولان برگزارکننده آزمون بخواهید تشویق‌های مناسبی را برای نفرات برتر هر آزمون در نظر بگیرند.
ی) از شرکت در آزمون‌هائی که طراحان سئوالات آن، به تٲلیف تست‌های سخت و دشواری می‌پردازند، پرهیز کنید.

timsar jackson
18-09-2009, 15:28
بله نظر شما هم محترمه ولی فکر کن که بعد از یک سال بری سر جلسه بشینی تازه یک سری از سوالها رو هم جواب بدی بعدش هم ترازم بشه5000 مدونی چه اعصابی از من خورد می شه بعد من که کل تابستان و هم تعطیل بودم فکر می کردم قبول میشم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] روحیه که نمی گیری افسردگی هم میگیری !1!از ازمون 24 مهر به بعد هم اگر خدا بخواد هیچ کس غیبت نمی کنه من هم همین طور تازه این درسهای پایه دوباره تکرار می شه تو زوج درس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوستان اگر مخالفن بگن من اشتباه میکنم؟؟؟؟؟؟
اگر همه قصد دارن برن به من هم بگید همتون نرید من بمونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من با نظرتون موافقم به نظر من کسایی که آزمونای تابستونو دادن 10 مهر رو برن....

من که نمیرم پس تنها نمیمونی من کلا آزمون 10 مهر رو ثبت نام نکردم...

شکوفـه
18-09-2009, 15:32
کسی میتونه هم کنکور ریاضی شرکت کنه هم زبان و موقع نتایج واسه جفتش انتخاب رشته کنه؟

GodFatherAmin
18-09-2009, 16:59
کسی میتونه هم کنکور ریاضی شرکت کنه هم زبان و موقع نتایج واسه جفتش انتخاب رشته کنه؟
بله توی اون 100 تا انتخاب باید برای هردو رو انجام بدی.

مهسا.ش
18-09-2009, 17:11
بچه ها من امسال سال دوممه میخوام کنکور بدم پارسال آزمونا قلمچی میدادم میخوام امسال آزمون ندم بجاش مطابق برنامه آزمونا سال پیش هر 2 هفته همون آزمونا پارسالو تو خونه از خودم بگیرم.... به نظر شما ها کار خوبیه؟؟؟؟یا 2 باره برم ثبت نام؟؟؟

frnsh
18-09-2009, 19:02
سلام دوستان

اکثر دوستان اینجا میگن خوبه. اما به نظر من بستگی به خودت داره.
من این چند روزه داشتم کتاب کنکورت را قورت بده میخوندم (هنوزم مونده ازش!) بعد یه قسمت که مربوط به آزمونها بود نوشته بود که آزمون خیلی خوبه که برید اما باید با برنامه و نیازتون جور در بیاد. هدفتون رو در نظر بگیرید و بعد اقدام کنین. یه قسمت دیگه هم نوشته بود که حتما 3 تا آزمون جامع سنجش رو شرکت کنید.
منم از همون اول میخواستم همین کارو بکنم. فکر میکنم آزمونهای قلمچی به من جور در نمیاد.
شما هم به هدف و شرایط و برنامه و نیازتون توجه کنید. البته توصیه های دوستان رو هم جدی بگیرید.

بازدید کنندگان عزیز
ذکر روش های گفته توسط اینجانب محمد رضا و آقا رهام وeblisandenzoL تنها با ذکر منبع(p30world)در سایت های دیگر مجاز بوده در غیر این صورت اون دنیا جلوتونو میگیریم
راستی بچه ها برای چی دیگه نمیاید بگید چی میخونید،چقدر خوندید.آخه من وقتی اولای تاپیکو میخوندم خیلی بهتر بود با این که سومم ولی هر وقت حرفای شما رو میخوندم جو گیر میشدم میرفتم سراغ درس.پس من یه خواهشی دارم هر وقت که میاین درباره برنامتونو مثلا چه درسایی رو خوندین و... توضیح بدید

کاملا موافقم!!! اینجا هیچکی نمیگه به کجا رسیده! :27:

اضافه میکنم: من 1 دورم رو چهارشنبه تمومیدم!

سلام
مرسی ولی این بچه ناهار و شام رو به زور میخوره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif چه برسه به آب و دوا...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif

من مردم از خنده سر این موضوع!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی جالب بود!!
منم یه بچه خواهر دارم که 1.5 سالشه! حالا اینا یکشنبه ها و پنج شنبه ها میان خونمون و تو این روزا من که هیچ، داداشم هم نمیتونه درس بخونه! وقتی هم نیایم پیششون، غر میزنن که اینا کجان!! :31:
اما من با اعتماد به نفس (کاذب؟) میرم تو اتاقو درم میبندم! وقتی غرق درس میشم، حتی صدا هم نمیشنوم! حالا این بچه هم هی میاد در میزنه!! توی حال (مثل بچه خواهر شوما) هی جیغ میزنه! عادت شده واسش! هرجا میره جیغ میزنه! اما از من خیلی حساب میبره! اونم واسه اینه که من مثل بقیه هرچی هم جیغ بزنه، زیاد اهمیت نمیدم! واسه همینم زیاد سربه سرم نمیذاره.
توصیه میکنم شما هم اگه میتونی همینکارو کنی! یادش بدی وقتی داری درس میخونی، اگه بیاد طرفت محلش نمیذاری. اما به موقش خوب باهاش بازی میکنی! اینطوری خواهرت هم بهش برنمیخوره! :31:

اصلا نمیتونم درس بخونم..

یعنی حال و حوصله ندارم!
در تمام طول روز خسته ام!
چیکار کنم؟

ممنون/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif

منم دقیقا همینطور شدم! انگار چون نزدیک مدرسه هاس اینطوره. خیلی از دوستام هم اینطور شدن.
البته من توی برنامه م نباید درس بخونم، اما حداقل باید یه سری درسهامو خلاصه کنم.

به نظر من همونکاری رو بکنین که اون دوستمون گفتن. 1 روز اصلا درس نخونین.

جنگ اول به از صلح آخر

خواهر من یکی که تازه بهش بر هم میخوره اگه بهش اینطور بگم! :41:

timsar jackson
18-09-2009, 19:28
ناشکری نکنین من که آرزومههههههههه یه خواهر داشته باشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

frnsh
18-09-2009, 19:32
ناشکری نکنین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gifمن که آرزومههههههههه یه خواهر داشته باشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حق با شوماس! عوامل مثبت داشتنشون خیلی بیشتر از نداشتنشونه! اما خب! مشکل همیشه هست! باید یا ازش فرار کرد، یا با کله توش شیرجه زد! : دی

shabeashegha
18-09-2009, 22:14
سلام به همگی
منم ظاهرا امسال پشت کنکوریم! من کنکور 88 بدجوری بد آوردم (بهتره راجبش چیزی نگم) فقط اینو بگم که رشته مورد علاقمو نیاوردم.
یه نگاه کلی به کل تاپیک کردم و همه پستهایی که تشکر داشت رو سعی کردم بخونم . خیلی جالب بود .
منم از 24 مهر آزمونای قلم چی رو شرکت میکنم . راستی بچه ها منم دعا کنید که اتفاقای بد سال پیش دوباره تکرار نشه. پارسال بدترین سال زندگیم بود.
یه چیزیم بگم اونم اینه که هیچ وقت با اطمینان نگین من میتونم بگید با کمک خدا میتونم . من پارسال ترازم رو پایه ی 6300 بود با اطمینان گفتم که حتما آزاد رو قبول میشم ولی خدا بهم ثابت کرد که به خودم بذارتم شده 64 تا تراز تا رشته مورد علاقم کم بیارم ولی بدون کمک خودش نمیتونم!
خوش باشید.

GodFatherAmin
18-09-2009, 22:39
سلام به همگی
منم ظاهرا امسال پشت کنکوریم! من کنکور 88 بدجوری بد آوردم (بهتره راجبش چیزی نگم) فقط اینو بگم که رشته مورد علاقمو نیاوردم.
یه نگاه کلی به کل تاپیک کردم و همه پستهایی که تشکر داشت رو سعی کردم بخونم . خیلی جالب بود .
منم از 24 مهر آزمونای قلم چی رو شرکت میکنم . راستی بچه ها منم دعا کنید که اتفاقای بد سال پیش دوباره تکرار نشه. پارسال بدترین سال زندگیم بود.
یه چیزیم بگم اونم اینه که هیچ وقت با اطمینان نگین من میتونم بگید با کمک خدا میتونم . من پارسال ترازم رو پایه ی 6300 بود با اطمینان گفتم که حتما آزاد رو قبول میشم ولی خدا بهم ثابت کرد که به خودم بذارتم شده 64 تا تراز تا رشته مورد علاقم کم بیارم ولی بدون کمک خودش نمیتونم!
خوش باشید.
ایشاالله امسال موفق باشی.

eblisandenzo
18-09-2009, 23:36
سلام رفقا.
یه روز که نبودم چه پیشرفتی داشتین 4صفحه جلو رفتین
:31:

سلام به همگی
خوش باشید.

الا بذکر الله تطمعن القلوب :42:
ایشالله هر اتفاق بدی که برات افتاد دیگه سرت نیاد و هر کی چشم نداره موفقیت رو ببینه چشش در آد:20:

حق با شوماس! عوامل مثبت داشتنشون خیلی بیشتر از نداشتنشونه! اما خب! مشکل همیشه هست! باید یا ازش فرار کرد، یا با کله توش شیرجه زد! : دی

داشتن خواهر خوبه اما اگه بچه داشته باشه روزگارت قاطی پاتی میشه . اما خواهر زاده هر چی که باشه باز هم شیرین هستش مثل قبولی تو کنکور:10:

راستی بچه ها آخر هفته دارم میرم مشهد برای همتون دعا میکنم

هر دعا 10000 تومن :31::31::31: شوخی بود هاااااااااااااااااااااااا ا

new life
18-09-2009, 23:38
ناشکری نکنین:31:من که آرزومههههههههه یه خواهر داشته باشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در پاسخ به شما باید بگم که خواهر یا برادر زمانی به درد می خورن که از خودت بزرگتر باشن:46:
نه اینکه مثل من هیچ کسو نداشته باشی که راهنماییت کنه (تازه موش ازمایشگاهی هم شدم):13:

timsar jackson
18-09-2009, 23:45
نه اینکه مثل من هیچ کسو نداشته باشن که راهنماییش کنه (تازه موش ازمایشگاهی هم شدم)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دقیقا مثل من...

بچه ها من امسال سال دوممه میخوام کنکور بدم پارسال آزمونا قلمچی میدادم میخوام امسال آزمون ندم بجاش مطابق برنامه آزمونا سال پیش هر 2 هفته همون آزمونا پارسالو تو خونه از خودم بگیرم.... به نظر شما ها کار خوبیه؟؟؟؟یا 2 باره برم ثبت نام؟؟؟ یه نفر دیگه به پشت کنکوریای امسال اضافه شد.خوش اومدی

به نظر من بری آزمون بدی بهتره کلا جو جایی که آزمون میدی با خونه خیلی فرق میکنه...

nafas
18-09-2009, 23:49
در پاسخ به شما باید بگم که خواهر یا برادر زمانی به درد می خورن که از خودت بزرگتر باشن

مثله من

من آبجیم
2 سال پیش کنکور داد و پژشکی قبول شد
الان هی غز میزنه درس بخون

منم کم میخونم فعلا دارم مدارا میکنم

بچه ها من عادت دارم ساعات مطالعه مفید رو بنویسیم و توی اینکار هم واس واس به خرج میدم مثلا گه یکی بیاد 5 دقیقه ووقتم بگیره موقع درس خوندن
چون من وقت نمیگیرم جاش 15 دقیقه کم میکنم

مثلا یه روز دیدم من نشستم نزدیک 6 ساعت پشت کتاب همش 4 ساعته توی کتاب برنامه ریزی نوشتم

این خوبه یا بده ؟

بهنظرم خیلی بده

new life
18-09-2009, 23:50
بجه ها الا ن به تاپیک این دانشجویان سال اولی که سر زدم قلبم شکست :40:
ما هم الان باید اونجا نظر میدادیم:41:

eblisandenzo
19-09-2009, 00:02
مثله من

من آبجیم
2 سال پیش کنکور داد و پژشکی قبول شد
الان هی غز میزنه درس بخون

منم کم میخونم فعلا دارم مدارا میکنم

بچه ها من عادت دارم ساعات مطالعه مفید رو بنویسیم و توی اینکار هم واس واس به خرج میدم مثلا گه یکی بیاد 5 دقیقه ووقتم بگیره موقع درس خوندن
چون من وقت نمیگیرم جاش 15 دقیقه کم میکنم

مثلا یه روز دیدم من نشستم نزدیک 6 ساعت پشت کتاب همش 4 ساعته توی کتاب برنامه ریزی نوشتم

این خوبه یا بده ؟

بهنظرم خیلی بده

دوست عزیز
این یعنی خیلی فکرت منحرف میشه به اطراف. سعی کن موقع درس خوندن موبایلت رو خاموش کنی . اگر میز تحریرت کنار کامپیوتر هست . کامپیوتر رو هم خاموش کن . اگه هم موضوع عشقی هسنش بگو 2-3 تا راه اساسی پیشنهاد بدم .

بجه ها الا ن به تاپیک این دانشجویان سال اولی که سر زدم قلبم شکست :40:
ما هم الان باید اونجا نظر میدادیم:41:

بابا بی خیال
اگه بخوای این طوری فکرت رو خراب کنی که به زمستون نرسیده چپ میکنی .
به این فکر کن که یه سال میخونی و بهتر از اونهایی که امسال باهات کنکور دادن رتبه میاری .
من به اون تاپیک سر نمیزنم به شما هم پیشنهاد میکنم به اون تاپیک هم سر نزنی

timsar jackson
19-09-2009, 00:07
بجه ها الا ن به تاپیک این دانشجویان سال اولی که سر زدم قلبم شکست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ما هم الان باید اونجا نظر میدادیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببین نه نگران باش نه نا امید شو..

من و خیلی از بچه های دیگه ی این تاپیک مثل تو پشت کنکوری هستیم

منم اول که پشت کنکوری شدم و دیدم که دوستام قبول شدن(من همه دوستام قبول شدن حتی 1 نفر هم نموند) یه جورایی

خیلی حالم گرفته شد دلم شکست.

ولی گفتم من سال پیش نخوندم تنبلی کردم نتیجش شد اینی که الان میبینم ولی الان خدا یاز یه فرصت دیگه بهم داده اگه

بخوام بشینم به این فکر کنم که وای چرا همه قبول شدن من موندم من چه بد بختم باید یه سال دیگه بخونم و اینا هیچی عوض

نمیشه و من سال دیگه باز نتیجم همین میشه..بعدشم وقتی دیدم تو پی سی ورلد هم خیلیا مثل منن و چند تا دوست مثل

خودم اینجا دارم روحیم بهتر شد آخه دیگه واسه من کسی نموند همه دوستام قبول شدن فقط دوستای اینجا موندن....

خلاصه اینکه اصلا نه ناراحت باش نه ترس به دلت راه بده فقط به این فکر کن که سال دیگه تو یه تاپیک هممون دور هم جمع شدیم

و هممون اون دانشگاهی که میخوایم رو قبول شدیم

به امید اون روز:40:

amirmon
19-09-2009, 00:22
بچه ها من امسال سال دوممه میخوام کنکور بدم پارسال آزمونا قلمچی میدادم میخوام امسال آزمون ندم بجاش مطابق برنامه آزمونا سال پیش هر 2 هفته همون آزمونا پارسالو تو خونه از خودم بگیرم.... به نظر شما ها کار خوبیه؟؟؟؟یا 2 باره برم ثبت نام؟؟؟

من که اصلا توصیه نمی کنم این کار رو بکنی.... چون دیگه اون الزام رو واسه درس خوندن نداری مثلا اگه یه مبحث رو نرسی بخونی میگی خوب نرسیدم دیگه به جهنم !!! ولی اگه ثبت نام کنی هم حس رقابت با بقیه رو داری و هم تمام زورت رو میزنی واسه بهتر و بهتر کار کردن نسبت به قبل....
من خواهش می کنم یه کاری بکن که سال دیگه همین موقع حسرت زده و پشیمون نباشی 180-190 هزار تومن اصلا ارزش سرنوشتی که ممکنه بعدا برات رقم بخوره رو نداره....

خلاصه من اگه جای تو بودم اصلا و صلا و اصلا این کار رو نمی کردم و میرفتم ثبت نام می کردم و انجا با بقیه بچه ها کل کل تراز میذاشتم!!!! باز هم خودت می دونی....

موفق باشی

mirzah
19-09-2009, 01:25
سلام دوستان
ضمن آرزوی قبولی شما در کنکور امسال خواهشمند است نتایج تبعیض جنسیتی در کنکور سال 88 را با مدارک مستند در اینجا
ببینید و به خواهران هموطن قبل از کنکور اطلاع رسانی کنید .

اصل نوزدهم قانون اساسی< -مردم ايران از هر قوم و قبيله كه باشند از حقوق مساوي برخوردارند و رنگ، نژاد، زبان و مانند اينها سبب امتياز نخواهد بود.>
اصل بيستم قانون اساسی< -همه افراد ملت اعم از زن و مرد يكسان در حمايت قانون قرار دارند و از همه حقوق انساني، سياسي، اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي با رعايت موازين اسلا‌مي برخوردارند
موفق باشید

mostafa_360
19-09-2009, 02:49
سلام دوستان
ضمن آرزوی قبولی شما در کنکور امسال خواهشمند است نتایج تبعیض جنسیتی در کنکور سال 88 را با مدارک مستند در اینجا
ببینید و به خواهران هموطن قبل از کنکور اطلاع رسانی کنید .

اصل نوزدهم قانون اساسی< -مردم ايران از هر قوم و قبيله كه باشند از حقوق مساوي برخوردارند و رنگ، نژاد، زبان و مانند اينها سبب امتياز نخواهد بود.>
اصل بيستم قانون اساسی< -همه افراد ملت اعم از زن و مرد يكسان در حمايت قانون قرار دارند و از همه حقوق انساني، سياسي، اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي با رعايت موازين اسلا‌مي برخوردارند
موفق باشید
کاشکی اینقدر زود قضاوت نمی کردی.اگه زنان و مردان توی ایران کاملآ با هم برابر بودن پس باید همه دخترا مثل پسرا مثلآ می رفتن سربازی.اگه می بینی بحث جنسیتی در کنکور مطرحه فقط به خاطر اینه که پسر ها مشکلات زیادی برای ورود به دانشگاه دارن مانند سربازی و کار و.....اما این مشکلات برای دختر ها وجود نداره مثلآ یه دختر اگه 4 سال هم پشت کنکور بمونه براش مسله ای نیست اما پسرا اگه سال دوم تو کنکور قبول نشن باید پوتین مقدس سربازی رو بپوشن و با درس و دانشگاه خداحافظی کنن.در ضمن با این که 70 درصد شرکت کنندگان تو کنکور دختر هستند اگه به رتبه های تک رقمی هر سال نگاه کنی میبینی که تعداد پسرا از دخترا بیشتره به خصوص تو رشته ی تجربی و ریاضی پس پسر ها پتانسیل بالایی برای ورود به دانشگاه دارند.اما همان طور که گفتم برخی مسائل راه رو برای ورود پسرا به دانشگاه سخت کرده.در کل بحث جنسیتی یه امر لازم و ضروریه.

Mr_Hamid_Media
19-09-2009, 05:04
کاشکی اینقدر زود قضاوت نمی کردی.اگه زنان و مردان توی ایران کاملآ با هم برابر بودن پس باید همه دخترا مثل پسرا مثلآ می رفتن سربازی.اگه می بینی بحث جنسیتی در کنکور مطرحه فقط به خاطر اینه که پسر ها مشکلات زیادی برای ورود به دانشگاه دارن مانند سربازی و کار و.....اما این مشکلات برای دختر ها وجود نداره مثلآ یه دختر اگه 4 سال هم پشت کنکور بمونه براش مسله ای نیست اما پسرا اگه سال دوم تو کنکور قبول نشن باید پوتین مقدس سربازی رو بپوشن و با درس و دانشگاه خداحافظی کنن.در ضمن با این که 70 درصد شرکت کنندگان تو کنکور دختر هستند اگه به رتبه های تک رقمی هر سال نگاه کنی میبینی که تعداد پسرا از دخترا بیشتره به خصوص تو رشته ی تجربی و ریاضی پس پسر ها پتانسیل بالایی برای ورود به دانشگاه دارند.اما همان طور که گفتم برخی مسائل راه رو برای ورود پسرا به دانشگاه سخت کرده.در کل بحث جنسیتی یه امر لازم و ضروریه.
کاملا موافقم. پسرها بعد از 2 سال باید برن سربازی ولی دخترها نه!!:19: تازه همین دخترها میرن یه مدرکی میگیرن
و میذارن گوشه ی طاقچه شون تا شوهر پروفسور و دکتر گیرشون بیاد.(حداقل 90 درصدشون میرن دانشگاه تا پوز
همدیگه رو بزنن. اینو که میگم بهش ایمان دارم). الکی هم پول بیت المال رو خرج تحصیلشون میکنن.البته یه عده ای
دختر هستن که قابل احترام هستن و واقعا میدونن چرا درس میخونن ولی بقیه شون نه (همون 90 درصد).من از اون
آدمای یک جانبه نگر نیستم. تازه میدونم که خیلی جاها حق زنها خورده میشه ولی با این سهمیه کاملا موافقم. البته
یه کار دیگه هم میشه کرد. دخترها برن سربازی و سهمیه جنسیتی هم برداشته بشه.

mirzah
19-09-2009, 09:45
سلام
پاسخ شما بسیار بچه گانه است .
کجا رفت غیرت مردان ایرانی؟ لابد انتظار داری در برابر حمله بیگانگان شما آشپزی کنید و خواهر و مادرت مبارزه؟
خود شما برای ازدواج دختر تحصیل کرده را بر بیبی سکینه بی سواد ترجیح نمی دهی؟
دوست داری مادر بچه هایت مثل اکثریت مادرهای ما بی سواد باشد ؟
اگه ترس از سربازی و دفاع از میهن را دارید که واویلاااااا.
وباز اگه ترسویی بشین درست و حسابی درسها را بخوان و با شجاعت درسی همچون شجاعت مردی قدم بردار !
وتازه مدرک با تبعیض را هم که گرفتی سربازی باید بری . مگر اینکه تو خونه بنشینی تا یک دختر به خواستگاریت بیاد .
آفرین بر این مردان . احسنت بر شما .
انشاالله در کنکور امسال قبول شوی ولی با جدیت نه با تبعیض بین خودت و خواهرانت .
بحث حقوق زن و مرد بسیار گسترده است که امیدوارم واردش نشوید وگرنه مجبورم پاسخ بدهم .

new life
19-09-2009, 10:26
[quote=timsar jackson;4231242]ببین نه نگران باش نه نا امید شو..

من و خیلی از بچه های دیگه ی این تاپیک مثل تو پشت کنکوری هستیم

منم اول که پشت کنکوری شدم و دیدم که دوستام قبول شدن(من همه دوستام قبول شدن حتی 1 نفر هم نموند) یه جورایی

خیلی حالم گرفته شد دلم شکست.

ولی گفتم من سال پیش نخوندم تنبلی کردم نتیجش شد اینی که الان میبینم ولی الان خدا یاز یه فرصت دیگه بهم داده اگه

بخوام بشینم به این فکر کنم که وای چرا همه قبول شدن من موندم من چه بد بختم باید یه سال دیگه بخونم و اینا هیچی عوض

نمیشه و من سال دیگه باز نتیجم همین میشه..بعدشم وقتی دیدم تو پی سی ورلد هم خیلیا مثل منن و چند تا دوست مثل

خودم اینجا دارم روحیم بهتر شد آخه دیگه واسه من کسی نموند همه دوستام قبول شدن فقط دوستای اینجا موندن....

خلاصه اینکه اصلا نه ناراحت باش نه ترس به دلت راه بده فقط به این فکر کن که سال دیگه تو یه تاپیک هممون دور هم جمع شدیم

و هممون اون دانشگاهی که میخوایم رو قبول شدیم

به امید اون روز:40:[/quote
حلا که گفتید من هم باید اعلام کنم که تمامی دوستانم وارد دانشگاه شدند . انشالله همه سال دومی ها اینجا تهران قبوا بشن .:11:
ببخشید ولی این حرفهایی که در مورد تحصیلات خانومها زدید خیلی به من برخورد
ولی اینو حداقل میدونم ه الان خانوم ها هم مجبورند که پا به پای همسراشون کار کنن تا بتونن زنگیشون رو تامین کنند
حداقل توی خانواده ی ما که این طوری .نکته ی جالبش هم اینجاست که حتی ساعات کاریشون وحقوقشون هم بیشتره:27:
راستی در رابطه با اون رتبه های 1 رقمی ریاضی هم باید بگم که شما به این نکته هم دقت کردی که پسرها توی ریاضیات وی هستند ودخترها توی حفظی ها که اینم به خاطر تفاوت در عملکرد نیم کره ی مغزشونه !

mohsen_blid
19-09-2009, 10:38
ما که شروع کردیم به خوندن و داریم از این خواندن لذت میبریم

فقط مسئله ای که وجود داره و من بهش ایمان دارم اینه که
فکر این نباشید که ساعت رو ببرید بالا بجاش مفهوم خواندن رو ببرید بالا
چرا
چون هم کنکور مفهومی است
هم اگر مفهومی بخونید هر جا رو که بخونید چون پایه قوی دارید حلش میکنید
سعی کنید قبل از شروع شیمی و فیزیک ریاضی رو پاس کنید یعنی بخونید

در ضمن به اندازه بخونید مثلا 4 تا 6 ساعت
بعد از فصل پاییز ساعت خودش زیاد میشه
اما کسل و خسته کننده نمیشه
کسی که بخواد اول کار بار سنگینی رو بدوش بکشه موفق نمیشه

موفق باشید دوستان

morteza_bayan
19-09-2009, 10:51
بچه ها سلام منم میخوام امسال کنکور تجربی شرکت کنم و متولد 1365 هستم امیدوارم سال خوبی رو با هم بگذرونیم
راستی بچه ها تا به حال ازمونهای قلمچی چه جور بوده؟

eblisandenzo
19-09-2009, 12:09
سلام
کجا رفت غیرت مردان ایرانی؟ لابد انتظار داری در برابر حمله بیگانگان شما آشپزی کنید و خواهر و مادرت مبارزه؟
وباز اگه ترسویی بشین درست و حسابی درسها را بخوان و با شجاعت درسی همچون شجاعت مردی قدم بردار !
وتازه مدرک با تبعیض را هم که گرفتی سربازی باید بری . مگر اینکه تو خونه بنشینی تا یک دختر به خواستگاریت بیاد .
بحث حقوق زن و مرد بسیار گسترده است که امیدوارم واردش نشوید وگرنه مجبورم پاسخ بدهم .

تازه وارد شما که انقدر دم از غیرت و nationalist میزنی بهتره یه سر به قطعه 303 و 258 بهشت زهرا بزنی . شما که انقدر وطن پرست و مدافع حقوق زنان هستی کجا بودی وقتی دخترهای مردم رو تو میدون ولیعصر و میدون انقلاب زیر مشت و لگد و باتوم له میکردن . کجا بودی وقتی موهای یه دختر و میکشیدن و به زور مینداختنش تو ماشین . تو با چه جراتی به بچه های این تاپیک میگی ترسو . وقت جنگ هم که بشه همین بچه ها میرن جنگ شما بشین تو بخش آماد کمپوت پخش کن . ما با حضور دخترها مخالف نیستیم اما باید توجه کمی بیشتر نه زیاد به پسرها بشه . حداقل اینکه 3سال به یه پسر فرصت شرکت در کنکور بدن نه بیشتر . شما یا سال اول هست کنکور میدی یا نفست از جای گرم بلند میشه . چون اگه مثل من و timsar jackson و ... سال دوم کنکورت بود و کل آینده تحصیلت به یک سال وابسته بود این طوری نمی گفتی

moraddad
19-09-2009, 12:30
سلام

حاجی این لحن حماسیت منو کشته:31:
بابا بیخیال...
اگه کنکوری ای بشین درستو بخون،اگرم نیستی بذار ما بخونیم...:40:

مهسا.ش
19-09-2009, 13:46
من که اصلا توصیه نمی کنم این کار رو بکنی.... چون دیگه اون الزام رو واسه درس خوندن نداری مثلا اگه یه مبحث رو نرسی بخونی میگی خوب نرسیدم دیگه به جهنم !!! ولی اگه ثبت نام کنی هم حس رقابت با بقیه رو داری و هم تمام زورت رو میزنی واسه بهتر و بهتر کار کردن نسبت به قبل....
من خواهش می کنم یه کاری بکن که سال دیگه همین موقع حسرت زده و پشیمون نباشی 180-190 هزار تومن اصلا ارزش سرنوشتی که ممکنه بعدا برات رقم بخوره رو نداره....

خلاصه من اگه جای تو بودم اصلا و صلا و اصلا این کار رو نمی کردم و میرفتم ثبت نام می کردم و انجا با بقیه بچه ها کل کل تراز میذاشتم!!!! باز هم خودت می دونی....

موفق باشی

آخه خسته میشم.......آخه محیط آزموناش اصلا جدی نیست....برا همین میگم تو خونه بدم یا اون جا هیچ فرقی نمی کنه

mazg
19-09-2009, 15:13
سلام

سلام دوست عزیز.با اینکه برای موضوع مورد بحثتون احترام زیادی قایلم.ولی فکر میکنم جاش ایتجا نیست.

لطفا جو اینجا رو خراب نکنید.

mirzah
19-09-2009, 15:23
تازه وارد شما که انقدر دم از غیرت و nationalist میزنی بهتره یه سر به قطعه 303 و 258 بهشت زهرا بزنی . شما که انقدر وطن پرست و مدافع حقوق زنان هستی کجا بودی وقتی دخترهای مردم رو تو میدون ولیعصر و میدون انقلاب زیر مشت و لگد و باتوم له میکردن . کجا بودی وقتی موهای یه دختر و میکشیدن و به زور مینداختنش تو ماشین . تو با چه جراتی به بچه های این تاپیک میگی ترسو . وقت جنگ هم که بشه همین بچه ها میرن جنگ شما بشین تو بخش آماد کمپوت پخش کن . ما با حضور دخترها مخالف نیستیم اما باید توجه کمی بیشتر نه زیاد به پسرها بشه . حداقل اینکه 3سال به یه پسر فرصت شرکت در کنکور بدن نه بیشتر . شما یا سال اول هست کنکور میدی یا نفست از جای گرم بلند میشه . چون اگه مثل من و timsar jackson و ... سال دوم کنکورت بود و کل آینده تحصیلت به یک سال وابسته بود این طوری نمی گفتی
سلام دوست عزیزی که گرد خاک به پا کردی!!!!!
آن خواهر و مادر من و شمایی که مو هایشان را میکشیدند ، به خاطر همین تبعیض ها و تحقیرهایی که شده بودند به خیابانها آمدند و من مطمئنم شما هم مثل من آن روز پای کامپیوتر کل کل میکردید .اگه درس داری پاشو برو درستو بخون !!!!
لازم نیست جای دوری بری !! ذهنیتهای زن ستیز زاییده مادرانی بی سواد و یا کم سوادند .
بابا ما گفتیم به دختران یعنی مادران و خواهرانمان در سراسر کشور باید با توجه به تبعیض جنسیتی اعمال شده در کنکور درس بخوانند و اگر باور نمیکنند چنین تبعیضهایی هست به لینک داده شده مراجعه تا مطمئن شوند . ناگهان سیل تنبلهایی که موفقیت خود را در سرکوب دیگران میبینند به پا خاستند .
ضمنا راجع به افراد دیگر زود قضاوت نکن بعدا پشیمون میشی و مجبور به عذر خواهی .
باز هم امیدوارم هم شما و هم دختران سرزمینم در کنکور منتها بدون تبعیض موفق باشند .

John Doe
19-09-2009, 15:53
تو رشته های پزشکی و دندون پزشکی سهمیه دارن پسرا.خوب یا بدش رو هم کاری ندارم.واسهریاضی اینجوری نیس(به جز یه چندتایی رشته)
پزشکی فردوسی دختر تا 400 500 قبوله پسر تا 700 800

John Doe
19-09-2009, 15:58
تازه وارد شما که انقدر دم از غیرت و nationalist میزنی ...

این تازه واردو خوب نیومدی.چه فرقی میکنه کسی جدید بیاد یا از قبل بوده باشه؟؟؟

new life
19-09-2009, 16:16
حالا دعوا نکنید با هم اخه با حرفهای ما هم که چیزی تغییر نمی کنه !

mazg
19-09-2009, 17:33
آخه خسته میشم.......آخه محیط آزموناش اصلا جدی نیست....برا همین میگم تو خونه بدم یا اون جا هیچ فرقی نمی کنه

سلام.
به نظر من شما با توجه به اینکه سال دومی هستید 100%باید تو یک آزمونی شرکت کنید(ترجیحا قلمچی) چون توی جو کنکور بمونید و از همه مهمتر برای خودتون علاوه بر هدف بلند مدت هدف کوتاه مدت هم در نظر بگیرید و تو هر آزمون بهش برسید.1کی دیگه از خوبیهای شرکت در آزمون که دوستان بخوبی بهش اشاره کردن اینه که یه جورایی شما رو ملزم به درس خوندن میکنه.یعنی اگه شما به قول خودتون بخواید فقط تو خونه از خودتون امتحان بگیرید اون الزام به تمام کردن دروس رو از دست میدید.بعلاوه یکی دیگه از نکات مهم ارزشیابی آزمون هست.به فرض شما یه آزمونو خیلی خوب دادید فکر نمیکنید اگه کارنامه رو همون روز بگیرید و تراز و رتبتون خوشحالتون کنه با اشتیاق بیشتری درس میخونید.در ضمن شما با شرکت در آزمون ها هنر امتحان دادن(اگه خواستی بگو تشریحش کنم)رو یاد میگیری.
منظورتون و از اینکه میگید محیط آزموناش جدی نیست نمیفهمم؟محیط امتحانش جدی نیست؟یا کلا محیط قلمچی؟
نه اتفاقا کلا اگه شما جدی باشید محیطش خیلی هم جدی هست.در ضمن خود ما بچه های تاپیک اینجا محیط جدی درست کردیم که بعد هر آزمون درباره آزمون هم صحبت میکنیم.

اگه به نتیجه نرسیدی بگو که بازم برات توضیح بدم.
میبخشید که زیاد شد.

amirmon
19-09-2009, 17:40

اتفاقا امسال سال خسته شدنه.... باید خسته بشی تا طاقت خودت رو زیاد کنی...
هر چقدر هم محیط جدی نباشه از خونه که جدی تره!!! اگه محیط آزمون مشکل اجرایی جدی داره حتما به مسولین اطلاع بده به احتمال خیلی زیاد رسیدگی میکنن.

تازه سوالات جدید تر رو میبینی نه سوال هایی رو که پارسال یه بار دیدی.
برات کارنامه صادر می شه و می تونی وضعیت خودت رو بررسی کنی و بهبود ببخشی.
اگه کلاس میری که هیچی ولی اگه کلاس نمی ری چون سال دومت هست و همش تو خونه هستی هر دوهفته یک بار بزنی بیرون از خونه خیلی تو روحیه ات تاثیر داره و این که تو جو بچه کنکوری ها بودن بی تاثیر نیست تو انگیزه و کارهای آینده ات......

این مواردی رو که گفتم در نظر بگیر مخصوصا مورد آخر که خیلی خیلی مهمه.... بعد تصمیم بگیر..

موفق باشی

مهسا.ش
19-09-2009, 17:58
سلام.
به نظر من شما با توجه به اینکه سال دومی هستید 100%باید تو یک آزمونی شرکت کنید(ترجیحا قلمچی) چون توی جو کنکور بمونید و از همه مهمتر برای خودتون علاوه بر هدف بلند مدت هدف کوتاه مدت هم در نظر بگیرید و تو هر آزمون بهش برسید.1کی دیگه از خوبیهای شرکت در آزمون که دوستان بخوبی بهش اشاره کردن اینه که یه جورایی شما رو ملزم به درس خوندن میکنه.یعنی اگه شما به قول خودتون بخواید فقط تو خونه از خودتون امتحان بگیرید اون الزام به تمام کردن دروس رو از دست میدید.بعلاوه یکی دیگه از نکات مهم ارزشیابی آزمون هست.به فرض شما یه آزمونو خیلی خوب دادید فکر نمیکنید اگه کارنامه رو همون روز بگیرید و تراز و رتبتون خوشحالتون کنه با اشتیاق بیشتری درس میخونید.در ضمن شما با شرکت در آزمون ها هنر امتحان دادن(اگه خواستی بگو تشریحش کنم)رو یاد میگیری.
منظورتون و از اینکه میگید محیط آزموناش جدی نیست نمیفهمم؟محیط امتحانش جدی نیست؟یا کلا محیط قلمچی؟
نه اتفاقا کلا اگه شما جدی باشید محیطش خیلی هم جدی هست.در ضمن خود ما بچه های تاپیک اینجا محیط جدی درست کردیم که بعد هر آزمون درباره آزمون هم صحبت میکنیم.

اگه به نتیجه نرسیدی بگو که بازم برات توضیح بدم.
میبخشید که زیاد شد.
محیط امتحانش....همه با هم سر امتحان حرف میزنن هیچ سختگیری وجود نداره محیطش مثله کنکور نیست...
آخه پارسال که میدادم اینجوری بود.....وقتی می خواستم برم سر آزمون هیچ استرسی نداشتم برام مهم نبود چی میشه....اینا همه به خاطر این بود که جدی نبود

eblisandenzo
19-09-2009, 18:06
آن خواهر و مادر من و شمایی که مو هایشان را میکشیدند ، به خاطر همین تبعیض ها و تحقیرهایی که شده بودند به خیابانها آمدند و من مطمئنم شما هم مثل من آن روز پای کامپیوتر کل کل میکردید .اگه درس داری پاشو برو درستو بخون !!!!
لازم نیست جای دوری بری !! ذهنیتهای زن ستیز زاییده مادرانی بی سواد و یا کم سوادند .
بابا ما گفتیم به دختران یعنی مادران و خواهرانمان در سراسر کشور باید با توجه به تبعیض جنسیتی اعمال شده در کنکور درس بخوانند و اگر باور نمیکنند چنین تبعیضهایی هست به لینک داده شده مراجعه تا مطمئن شوند . ناگهان سیل تنبلهایی که موفقیت خود را در سرکوب دیگران میبینند به پا خاستند .
باز هم امیدوارم هم شما و هم دختران سرزمینم در کنکور منتها بدون تبعیض موفق باشند .

من مخلص همه دختر و پسرهای این تاپیک timsar jackson , elahameli , moradad, mazg , ...... هستم . شما اومدی اینجا داری سنگ میندازی وگرنه ما بحث خودمون رو جلو میبریم . در ضمن اینکه میگی افراد دگر منظورت همین بچه هان ! من راجع به اونها قضاوت نکردم کافیه یه بار دیگه با دقت پست قبلی رو بخونی . شما هم بهتره با بحث کنکور و بحث جمع بیای جلو و این قدر تبصره قانون اساسی نیاری چون اگه بحث به درک از قانون و ارئه تبصره باشه مطمعن باش که حداقل از تو یکی بنا به دلایلی بیشتر سر در میارم در این شک نکن .
از بچه های فروم کی از پست قبلی من که به این آقا گفتم ناراحت شد ؟

این تازه واردو خوب نیومدی.چه فرقی میکنه کسی جدید بیاد یا از قبل بوده باشه؟؟؟

این جوری گفتم بیشتر به چشش بیاد و گرنه خود من هم اول راه هستم داداش

مهسا.ش
19-09-2009, 18:09
بچه ها شما مهندس میرحسینی میشناسین؟؟استاد فیزیک؟اگه میشناسین کارش چطوره؟خوبه؟

shabeashegha
19-09-2009, 18:12

بچه ها تصمیم گیرنده کس دیگه ایه . با اعتراض و بیانیه و این جور حرفا هم کاری پیش نمیره .
ضمن اینکه سهمیه جنسیتی فقط توی رتبه های بالا تاثیر گذاره یعنی همونطور که یکی از دوستان تاپیک گفت مثلا یه رشته ای برای دختران با رتبه 400 میگیره همون رشته و دانشگاه پسران رو تا رتبه 700 میگیره . بنظرم با این حرفا چیزی درست نمیشه . دعا کنید همه بحقشون برسن.دست خدا بالای همه دستاس

eblisandenzo
19-09-2009, 18:29
بچه ها شما مهندس میرحسینی میشناسین؟؟استاد فیزیک؟اگه میشناسین کارش چطوره؟خوبه؟

من یه دوستی داشتم که یه معلم خصوصی فیزیک داشت به اسم حسینی . اگه اون باشه کارش عالیه چون همین رفیقم رتبه 650 آورد

michel
19-09-2009, 18:36

به نظر من حتما حتما توی یکی از موسسات برای آزمون ثبت نام کن . پیشنهاد من آزمون های قلمچی و آزمون های پایانی سنجشه .:8:

مهسا.ش
19-09-2009, 18:45
برای درس عربی ادبیات شیمی2 فیزیک و زبان چه کتابایی خوبه؟؟؟؟؟

new life
19-09-2009, 18:52
[quote=مهسا.ش;4234107]محیط امتحانش....همه با هم سر امتحان حرف میزنن هیچ سختگیری وجود نداره محیطش مثله کنکور نیست...
آخه پارسال که میدادم اینجوری بود.....وقتی می خواستم برم سر آزمون هیچ استرسی نداشتم برام مهم نبود چی میشه....اینا همه به خاطر این بود که جدی نبود[/quote
عزیزم این هایی که گفتی حرف زدن و تقلب و هر چی که گفتی همه جا هست اصلا یک سری هستند که بیکارن سوالهای ازمون قلم چی رومیخرند شما نمی تونی بگی همه چیز باید بر وفق مراد من پش بره که من ازمون بدم
یک توصیه : به این چیزها فکر نکن و ازمونتو بده فقط به همین فکر کن جو رو هم ولش کن:46:

masih eia
19-09-2009, 19:01
سلام بچه ها كسي دبير ادبيات توپ واسه پسرا تو اصفهان سراغ نداره؟خيلي واجبه.خواهشا كمك كنين.

shifter
19-09-2009, 19:24
البته باید تو تاپیک دیگه ای مطرح میکردین اما من خلاصه بگم که من برای همه شون از گاج استفاده میکنم!
عربی و شیمی 2 از گاج سبز[سالاره!] و فیزیک و ادبیات از گاج سفید...

eblisandenzo
19-09-2009, 20:28

مهسا خانوم فکر کنم بهتره به تاپیک معرفی کتاب سر بزنی چون اینجوری بحث ها قاطی میشه و خانوم diannella دوباره میاد ولی من شیمی رو کتای مبتکران بازرگان پیشنهاد میکنم

محیط امتحانش....همه با هم سر امتحان حرف میزنن هیچ سختگیری وجود نداره محیطش مثله کنکور نیست...
آخه پارسال که میدادم اینجوری بود.....وقتی می خواستم برم سر آزمون هیچ استرسی نداشتم برام مهم نبود چی میشه....اینا همه به خاطر این بود که جدی نبود

با جدیت بخون و با جدیت آزمون بده . چون اگه اینطوری بخوای پیش بری نسبت به آزمون سرد میشی

timsar jackson
19-09-2009, 20:42

خب شما به اونا کاری نداشته باش کار خودتو بکن تازه میتونی روحیه بگیری میبینی این همه نفر اصلا نخوندن و الکی سر آزمون حرف

میزنن و تقلب میکنن و در کل سیاهی لشکرن...در ضمن کارنامه ی آزمون هم خیلی مهمه..در کل سر آژمون رفتن از توی خونه

آزمون دادن خیلی بهتره...

جوابتونو توی تاپیک زیر دادم:

voorspoed
19-09-2009, 21:13
بچه ها سلام منم میخوام امسال کنکور تجربی شرکت کنم و متولد 1365 هستم امیدوارم سال خوبی رو با هم بگذرونیم
راستی بچه ها تا به حال ازمونهای قلمچی چه جور بوده؟

سلام ببینم شما که سنتون از ما بیشتره یه سوال دارم خواهش می کنم جواب بدین :::::10::10:

من شبانه قبول شدم یعنی خودم این طور زدم که سال دیگه چیز بهتر قبول شم حالا اگه نرم برای ثبت نام و بهشون اطلاع ندم که نمی خوام بیام اشکال داره یعنی انگار هیچی قبول نشدم و به دانشگاه شبانه هم اصلن کاری ندارم .مشکلی که پیش نمی آد ?

راستی این سوال رو کردم ولی نمی دونم چرا جوابم رو ندادن؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مهسا.ش
19-09-2009, 21:30
نمیدونم چرا اینقدر بی انگیزه شدم......همه دوستام امسال میرن دانشگاه اما من....:45:
یکی بم روحیه بده...........:37:

michel
19-09-2009, 21:30

از نظر من
برای عربی گاج
ادبیات هم گاج
شیمی قلم چی کافیه
فیزیک 10 سال قلم چی
زبان هم هر چی بتونی بیشتر بخونی به نفعته. دامنه لغتت رو حسابی ببر بالا.

DR.bita
19-09-2009, 22:17
سلام برای رشته تجربی ریضی چه کتاب امورشی بخرم؟

timsar jackson
19-09-2009, 22:23
نمیدونم چرا اینقدر بی انگیزه شدم......همه دوستام امسال میرن دانشگاه اما من....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکی بم روحیه بده

newlife هم مثل شما بود نمیدونم اون پست منو خوندی یا نه لینکشو زیر میزارم نمیدونم بهت روحیه میده یا نه...

shifter
19-09-2009, 22:40
newlife هم مثل شما بود نمیدونم اون پست منو خوندی یا نه لینکشو زیر میزارم نمیدونم بهت روحیه میده یا نه...

مرسی از پستت تیمسار جان!
منم یه چند ساعت میشینم درس میخونم بعد یهو این فکر میاد تو ذهنم که الان دوستم داره دانشگا اصفهان چیکار میکنه!!:41::13:
بعدشم یه مشکل دیگه هم هست که امروز نیکخو تو شبکه اموزش گفت و اونم اینکه بچه های فارغ تحصیل چون وقت خیلی زیادی دارن مثلا یه مطلب که باید تو یک ساعت بخونن رو تو 3 ساعت میخونن!! و این دقیقا مشکل منم هست...

نکته اصلی:
من از اول مهر دیگه اینترنتو جیره بندی میکنم برای خودم...2 یا 3 روزی یک بار...!
فقط خدا بهم رحم کنه با این سیاست...اخه چرا درست همون سالی که ما کنکور داریم باید سیاسی ترین سال ایران بشه؟؟:19::41:

eblisandenzo
19-09-2009, 22:44
سلام رفقا . من همین الان از استخر اومدم جاتون خالی بود حسابی . راستی عیدتون هم مبارک .
راستی timsar جان شما اسمت چیه ؟

timsar jackson
19-09-2009, 22:55
منم یه چند ساعت میشینم درس میخونم بعد یهو این فکر میاد تو ذهنم که الان دوستم داره دانشگا اصفهان چیکار میکنه!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به جای این فکر به این فکر کن که سال دیگه خودت تو دانشگاهی که میخوای داری حال میکنی..فکر خیلی مهمه اینکه به چی فکر

بکنی خیلی مهمه.هر وقت که درس نمیخونی و میخوای به یه چیزی فکر کنی یعنی فکرت میخواد بره جای دیگه سعی کن یا به

یه چیز خوب تو گذشته فکر کنی یا به چیزایی که خوبی که تو آینده میخوای بدست بیاری مثلا فکر کن که تو دانشگاه مورد علاقت

قبول شدی و روز اوله که رفتی دانشگاه ثبت نام کنی همه جزئیاتشو تصور کن و بهش فکر کن از این به بعد سعی کن هر وقت

که خواست فکرت بره جایی یا منحرف شه به چیزای خوب گذشته یا چیزای خوبی که تو آینده میخوای فکر کن.اگه چند مدت اینو

تمرین کنی دیگه همیشه نا خودآگاه فکرت میره سمت چیزای خوب و این خیلی تو زندگیت تاثیر میزاره.مطمئن باش!

اگه خیلی معتاد نتی مثل من بهت پیشنهاد میکنم از اول خیلی کمش نکنی چون واست سخت میشه و فکرت میره سمت کامپیوتر

من که اینجوریم یعنی اگه پای کامپیوتر نرفته باشم همش فکرم اینه که الان تو پی سی ورلد چه خبره تو دیسکاس چه خبره و...

مثلا از اول مهر با خودت قرار بزار که نیم ساعت صبح بیای پای نت و یه نیم ساعت هم شبا بعد اینکه درس خوندن تموم شد و قبل

از خواب.. اینجوری هم هر روز اومدی نت هم وقتت هدر نرفته...حالا این نظر من بود اینکار رو من جواب میده شاید واسه تو جواب

نده..

masih eia
19-09-2009, 22:58
با با چرا كسي جواب مارا نميده؟؟؟؟يعني هيچ كس دبير ادبيات خوب تو اصفهان نميشناسه؟خواهشا كمك كنيد.ممنونم.

eblisandenzo
19-09-2009, 23:01
timsar jackson جواب ما رو که ندادی !

راستی بچه ها الان تو یکی از سایت ها یه چیزی دیدم گفتم شاید به درد بخوره .

كنكور با راديو فرهنگ:
آموزش دروس كنكور با بهترين اساتيد ايران در راديو فرهنگ.
زيست شناسي-ديفرانسيل-گسسته-شيمي-ادبيات-عربي-دين و زندگي-زبان انگليسي-و مشاوره.
براي اطلاع بيشتر به وبلاگ زير مراجعه كنيد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با با چرا كسي جواب مارا نميده؟؟؟؟يعني هيچ كس دبير ادبيات خوب تو اصفهان نميشناسه؟خواهشا كمك كنيد.ممنونم.

من کسی رو تو اصفهان سراغ ندارم رفیق

مرسی از پستت تیمسار جان!
منم یه چند ساعت میشینم درس میخونم بعد یهو این فکر میاد تو ذهنم که الان دوستم داره دانشگا اصفهان چیکار میکنه!!:41::13:
بعدشم یه مشکل دیگه هم هست که امروز نیکخو تو شبکه اموزش گفت و اونم اینکه بچه های فارغ تحصیل چون وقت خیلی زیادی دارن مثلا یه مطلب که باید تو یک ساعت بخونن رو تو 3 ساعت میخونن!! و این دقیقا مشکل منم هست...

نکته اصلی:
فقط خدا بهم رحم کنه با این سیاست...اخه چرا درست همون سالی که ما کنکور داریم باید سیاسی ترین سال ایران بشه؟؟:19::41:

از این فکرها نکن . اگه دوستت امسال صنعتی اصفحان قبول شده تو بهتر میخونی سال بعد صنعتی شریف قبول میشی . توکلت به خدا باشه .

اینترنت هم بیا چون عمرا نمیتونی بزاریش کنار . ولی کم روزی 1ساعت اونم آخر شب .

گور بابای سیاست . تو درست رو بخون چون اگه خدایی نکرده قبول نشی همین سیاست و قانون میگه به خدمت مقدس سربازی تشریف فرما بشین

timsar jackson
19-09-2009, 23:19

hermione اینجا اصفهانی بود چند وقته ازش خبری نیس...

timsar jackson جواب ما رو که ندادی !شرمنده داداش سوالتو الان دیدم تازه

اسمم پیمان

new life
19-09-2009, 23:23
من هم دوستم اصفهان قبول شده ولی این جور که از خوابگاهشون تعریف کرد اینکه 10 نفر هر کدوم هم از یک جا قرار 4 سال با هم زندگی کنند حالا فکر کنید با چند تا شون هم خوب نباشید خلاصه انقدر که از این خوابگاه بد گفتن که من دیگه بهش فکر نمی کنم :31:
تازه به من گفتن هیچ کاری رو نمی تونی بدون اینکه کسی بفهمه انجام بدی:41:
ادم خوب افسردگی میگیره!!

eblisandenzo
19-09-2009, 23:31
من هم دوستم اصفهان قبول شده ولی این جور که از خوابگاهشون تعریف کرد اینکه 10 نفر هر کدوم هم از یک جا قرار 4 سال با هم زندگی کنند حالا فکر کنید با چند تا شون هم خوب نباشید خلاصه انقدر که از این خوابگاه بد گفتن که من دیگه بهش فکر نمی کنم :31:
تازه به من گفتن هیچ کاری رو نمی تونی بدون اینکه کسی بفهمه انجام بدی:41:
ادم خوب افسردگی میگیره!!

نوه خاله مادرم :31: دانشگاه جهاد اصفخان قبول شده میگفت خوابگاهش 2نفره و 3 نفره هستش .

new life
19-09-2009, 23:33
دوست من نقش جهان غیر انتفاهی قبولیده! یکی از اقوام هم که اراک قبول شده بود گفت فقط یک جای کوچیک بود حتی اتاق هم نداشته!این یکی دولتی بود

timsar jackson
19-09-2009, 23:42
دوست من نقش جهان غیر انتفاهی قبولیده! یکی از اقوام هم که اراک قبول شده بود گفت فقط یک جای کوچیک بود حتی اتاق هم نداشته!این یکی دولتی بود

دانشگاهای درست حسابیش مثل صنعتی اصفهان خب خیلی وضع خوابگاهشون از اینا بهتره..

new life
19-09-2009, 23:46
(نیست من دوستام همه صنعتی شریف و صنعتی اصفهانی هستن) اینه که اونجا رو نمیدونستم !ببخشید دوستان

eblisandenzo
19-09-2009, 23:51
:31:یه بچه کنکوری چرا الان باید بیدار باشه ؟:31:

AEZ_Best
20-09-2009, 02:01
سلام
از اونایی که پارسال کنکور دادن و قلمچی بودن و موفق هم بودن یه سوال دارم:

شما این بودجه بندی های کانون رو در مورد همه دروس کاملا رعایت میکردید

مثلا دین و زندگی هندسه تحلیلی و یا ادبیاتا و به خصوص عربی.

میشه فراتر از بودجه بندیش خوند؟ مثلا هر یه ماه یه کتاب اختصاصی (مثل هندسه یا گسسته) رو علاوه بر اونا تموم کرد؟

پ.ن: من فارغ التحصیلم

با توجه به پ.ن !! جواب بدید ممنون میشم

نگاه کردم دیدم یه دور برای عربی کافی نیست مثلا مرور درست حسابی نزاشته فکر کنم یا ادبیات. اگه اشتباه کردم بگین.

ممنون

morteza_bayan
20-09-2009, 08:06
سلام

میشه فراتر از بودجه بندیش خوند؟ مثلا هر یه ماه یه کتاب اختصاصی (مثل هندسه یا گسسته) رو علاوه بر اونا تموم کرد؟

نگاه کردم دیدم یه دور برای عربی کافی نیست مثلا مرور درست حسابی نزاشته فکر کنم یا ادبیات. اگه اشتباه کردم بگین.

ممنون
بیشتر از یک دور برای همه ی درسها هست لطفا دوباره نگاه کن

eblisandenzo
20-09-2009, 09:46
سلام دوست عزیز . لیست پایین اسامی بچه های کانون هستش . فکر کنم بهتره که نظر اکثریت رو بدونی .
AB
arash520
azimzade
elhameli
farshidshd
girl69
hiwas
John Doe
majid_potter7
Molibden
MORINIO
MRTZ HSV
navid_ir
radbehnam
مهسا.ش
morteza_bayan

John Doe
20-09-2009, 10:12
سلام

ممنون
اره چرا نشه؟اتفاقا اینجوری بهتره جلوتر از برنامه باشی

skhammari
20-09-2009, 10:27
سلام
دوستای عزیزم عیدتون مبارک .
یه سوال داشتم : میشه توی قلمچی پشتیبان نگرفت ؟ اگه پشتیبان نخوام بهشون بگم نمیخوام یا شماره اشتباهی بدم ؟
راستی پیمان جان شما رفتی ثبت نام کردی ؟ چقدر گرفت ازت ؟ اگه مدارکم بنویسی ممنون میشم .
راجع به دوستانی هم که گفته بودن وقتی به دوستاشون که قبول شدن فکر میکنن روحیشون ضعیف میشه :
همون جور که پیمان گفت به آرزو های خوبتون توی آینده فکر کنید منم اضافه میکنم که موسیقی ای رو که دوست دارید توی این سال فراموش نکنید ، خیلی تو روحیه تاثیر گذاره ، به جای افسوس خوردن ، از گذشته عبرت بگیرید و سعی کنید اشتباهاتی رو که پارسال باعث شد قبول نشید رو امسال تکرار نکنید . مطمئن باشین هرچه به صلاحمون باشه همون میشه ، وقتی میگم صلاحمون منظورم ظاهری و باطنی هستش ، چیزی که زندگیتونو بهتر کنه .
توی این یه سال خدارو فراموش نکنید چون با توجه به اینکه سال سختی رو در پیش داریم نیاز به تکیه گاه محکمی داریم که چه کسی از خدا بهتر ؟:40:
به جمله ی توی امضام هم توجه کنین
مرسی

ehsan_manu
20-09-2009, 11:03
هیشکی به من جواب نداد[
3باره می پرسم
مر30

Hossein Adeli
20-09-2009, 11:11
سلام
من میخوام پیش رو غیر حضوری بخونم.
ترم اول دی و ترم دوم اردیبهشت است؟؟؟
جبرانی برای ترم اول تیر و برای ترم دوم شهریور است؟؟؟ یا فرق داره؟
اگه یکی نتونه مدرک پیش رو به موقع بگیره و تو کنکور قبول بشه مدرکو میتونه بعدا بده به دانشگاه؟ تو سراسرای و آزاد فرق میکنه؟
مثلا شهریور 89 بره آزاد ثبت نام بکنه بعد مدرک پیش رو دی 89 بده؟
یا باید حتما مدرک پیش رو تا شهریور 89 گرفت؟

-------------------------------------------------------------------------------------------

بچه های من روزی به طور میانگین از اول شهریور 9 ساعت می خونم.
8-14 == 3-5 ساعت درس (ادبیات یا بینش یا عربی یا زبان)
14-20 == 3-4 ساعت درس (گسسته یا هندسه یا شیمی)
20-01 == 3 ساعت درس (ریاضی یا فیزیک)
یعنی هر هفته به طور میانگین 50 ساعت جمعه هم استراحت میکنم!

برنامم اینه:
--------------------------:شنبه ... یکشنبه ...دوشنبه...سه شنبه ... چهار شنبه ... پنج شنبه
هر روز هفته به ترتیب : ادبیات ... بینش ... زبان ... ادبیات ... بینش ... عربی
هر عصر هفته به ترتیب: هندسه ... گسسته ... شیمی ... هندسه ... گسسته ... شیمی
هر شب هفته به ترتیب: فیزیک ... ریاضی ... فیزیک ... ریاضی ... فیزیک ... ریاضی

برنامه رو بر اساس ضرایب هر درس نوشتم. البته برای ادبیات و شیمی زمان کم شده . همه رو میخوام تا عید تموم کنم اما ادبیات و شیمی رو نمیتونم تا اون موقع تموم کنم.

به نظرتون این برنامه خوبه؟
یا بهتره هر روز 5 درس بخونم اونم تخصصی ها رو روز و عمومی ها رو شب؟

اول= 8-11 --- 2-2.5 ساعت درس 0.5-1 ساعت استرحت
دوم= 11-14 --- 2-2.5 ساعت درس 0.5-1 ساعت استرحت
سوم= 14-17 --- 2-2.5 ساعت درس 0.5-1 ساعت استرحت
چهارم= 17-20 --- 2-2.5 ساعت درس 0.5-1 ساعت استرحت
پنجم= 20-23 --- 2-2.5 ساعت درس 0.5-1 ساعت استرحت

شنبه : فیزیک ... هندسه ... ریاضی ... شیمی ... زبان
یکشنبه: فیزیک ... گسسته ... ریاضی ... ادبیات ... بینش
دوشنبه: فیزیک ... هندسه ... ریاضی ... شیمی ... عربی
سه شنبه: فیزیک ... شیمی ... ریاضی ... ادبیات ... زبان
چهار شنبه: فیزیک ... هندسه ... ریاضی ... شیمی ... بینش
پنج شنبه: فیزیک ... گسسته ... ریاضی ... ادبیات ... عربی

هر شب هم از رو tick8 گاج لغت ها رو میخونم و معنی میکنم. رکوردم برای هر لغت 1.2 ثانیه است تا حالا 25 صفحه از 95 تا رو خوندم 1.2 ثانیه هم یعنی 500 تا لغت رو تو 600 ثانیه (10 دقیقه) هم میخونم هم معنی میکنم اگه خیلی تنبلی کنم 12.5 دقیقه میشه. امکان فراموشی هم کمه یعنی از 500 تا فوقش 0 الی 2 لغت است. هدفم اینه کل 1900 تا لغت اون کتاب رو بتونم تو 40 دقیقه مرور کنم. به نظرتون این زمان و این روش برای یادگیری خوبه؟ چون تو کتاب نوشته بعد از 8 بار خوندن دیگه لازم نیست بخونید ولی من هر لغت رو هر ماه فکر کنم 50 بار میخونم.

میخوام به غیر از این tick8 هر شب آیات گاج 15 دقیقه + لغات و تاریخ و املا و ... ادبیات رو 45 دقیقه کار کنم (از 23-24)

12 الی 1 شب هم خواب!

من پیش رو غیر حضوری میخوام بخونم و تو هیچ کلاس کنکوری هم شرکت ندارم فقط از رو کتاب درسی و بعدا کتابهای کنکوری وتستی میخونم. آزمون آزمایشی هم ثبت نام نکردم. اما شاید برم قلم چی ثبت نام کنم از 24 مهر ...

معدل دیپلم من هم پایینه! 12.5 :( چون 3 سال تنبلی کردم! دیپلم رو تو دو سال گرفتم چون اصلا به درس علاقه نداشتم! ولی واحدهایی رو که مونده بود با علاقه خوندم و مثلا شیمی 3 رو که واحد مونده بودم 18.75 (فقط با 2 هفته و هر روز 5 ساعت) گرفتم جبر رو 17 هندشه 16.5 عربی 3 رو 16
منظورم اینه من ضعیف نبودم ولی تنبلی میکردم ... اما حالا خوب و با علاقه دارم پیش میرم! (سربازی هم که رفتم 22 سالمه)

حالا نظرتون چیه خوبه همین طوری پیش برم یا برنامه من اشکال داره؟
میشه به عمران دانشگاه تبریز سراسری و یا حداقل آزاد امید داشت؟
برای این رشته چه درصد هایی و رتبه ای میخواد؟

eblisandenzo
20-09-2009, 11:46
سلام
من میخوام پیش رو غیر حضوری بخونم.
ترم اول دی و ترم دوم اردیبهشت است؟؟؟
جبرانی برای ترم اول تیر و برای ترم دوم شهریور است؟؟؟ یا فرق داره؟
اگه یکی نتونه مدرک پیش رو به موقع بگیره و تو کنکور قبول بشه مدرکو میتونه بعدا بده به دانشگاه؟ تو سراسرای و آزاد فرق میکنه؟
مثلا شهریور 89 بره آزاد ثبت نام بکنه بعد مدرک پیش رو دی 89 بده؟
یا باید حتما مدرک پیش رو تا شهریور 89 گرفت؟

-------------------------------------------------------------------------------------------

بچه های من روزی به طور میانگین از اول شهریور 9 ساعت می خونم.
8-14 == 3-5 ساعت درس (ادبیات یا بینش یا عربی یا زبان)
14-20 == 3-4 ساعت درس (گسسته یا هندسه یا شیمی)
20-01 == 3 ساعت درس (ریاضی یا فیزیک)
یعنی هر هفته به طور میانگین 50 ساعت جمعه هم استراحت میکنم!

برنامم اینه:
--------------------------:شنبه ... یکشنبه ...دوشنبه...سه شنبه ... چهار شنبه ... پنج شنبه
هر روز هفته به ترتیب : ادبیات ... بینش ... زبان ... ادبیات ... بینش ... عربی
هر عصر هفته به ترتیب: هندسه ... گسسته ... شیمی ... هندسه ... گسسته ... شیمی
هر شب هفته به ترتیب: فیزیک ... ریاضی ... فیزیک ... ریاضی ... فیزیک ... ریاضی

برنامه رو بر اساس ضرایب هر درس نوشتم. البته برای ادبیات و شیمی زمان کم شده . همه رو میخوام تا عید تموم کنم اما ادبیات و شیمی رو نمیتونم تا اون موقع تموم کنم.

به نظرتون این برنامه خوبه؟
یا بهتره هر روز 5 درس بخونم اونم تخصصی ها رو روز و عمومی ها رو شب؟

اول= 8-11 --- 2-2.5 ساعت درس 0.5-1 ساعت استرحت
دوم= 11-14 --- 2-2.5 ساعت درس 0.5-1 ساعت استرحت
سوم= 14-17 --- 2-2.5 ساعت درس 0.5-1 ساعت استرحت
چهارم= 17-20 --- 2-2.5 ساعت درس 0.5-1 ساعت استرحت
پنجم= 20-23 --- 2-2.5 ساعت درس 0.5-1 ساعت استرحت

شنبه : فیزیک ... هندسه ... ریاضی ... شیمی ... زبان
یکشنبه: فیزیک ... گسسته ... ریاضی ... ادبیات ... بینش
دوشنبه: فیزیک ... هندسه ... ریاضی ... شیمی ... عربی
سه شنبه: فیزیک ... شیمی ... ریاضی ... ادبیات ... زبان
چهار شنبه: فیزیک ... هندسه ... ریاضی ... شیمی ... بینش
پنج شنبه: فیزیک ... گسسته ... ریاضی ... ادبیات ... عربی

هر شب هم از رو tick8 گاج لغت ها رو میخونم و معنی میکنم. رکوردم برای هر لغت 1.2 ثانیه است تا حالا 25 صفحه از 95 تا رو خوندم 1.2 ثانیه هم یعنی 500 تا لغت رو تو 600 ثانیه (10 دقیقه) هم میخونم هم معنی میکنم اگه خیلی تنبلی کنم 12.5 دقیقه میشه. امکان فراموشی هم کمه یعنی از 500 تا فوقش 0 الی 2 لغت است. هدفم اینه کل 1900 تا لغت اون کتاب رو بتونم تو 40 دقیقه مرور کنم. به نظرتون این زمان و این روش برای یادگیری خوبه؟ چون تو کتاب نوشته بعد از 8 بار خوندن دیگه لازم نیست بخونید ولی من هر لغت رو هر ماه فکر کنم 50 بار میخونم.

میخوام به غیر از این tick8 هر شب آیات گاج 15 دقیقه + لغات و تاریخ و املا و ... ادبیات رو 45 دقیقه کار کنم (از 23-24)

12 الی 1 شب هم خواب!

من پیش رو غیر حضوری میخوام بخونم و تو هیچ کلاس کنکوری هم شرکت ندارم فقط از رو کتاب درسی و بعدا کتابهای کنکوری وتستی میخونم. آزمون آزمایشی هم ثبت نام نکردم. اما شاید برم قلم چی ثبت نام کنم از 24 مهر ...

معدل دیپلم من هم پایینه! 12.5 :( چون 3 سال تنبلی کردم! دیپلم رو تو دو سال گرفتم چون اصلا به درس علاقه نداشتم! ولی واحدهایی رو که مونده بود با علاقه خوندم و مثلا شیمی 3 رو که واحد مونده بودم 18.75 (فقط با 2 هفته و هر روز 5 ساعت) گرفتم جبر رو 17 هندشه 16.5 عربی 3 رو 16
منظورم اینه من ضعیف نبودم ولی تنبلی میکردم ... اما حالا خوب و با علاقه دارم پیش میرم! (سربازی هم که رفتم 22 سالمه)

حالا نظرتون چیه خوبه همین طوری پیش برم یا برنامه من اشکال داره؟
میشه به عمران دانشگاه تبریز سراسری و یا حداقل آزاد امید داشت؟
برای این رشته چه درصد هایی و رتبه ای میخواد؟

سلام دوست عزیز .
من هم پیش رو غیر حضوری خوندم و تموم کردم . ( من سال دومی هستم )
شما در دی ماه امتحانتات پیش1 و در اردیبهشت امتحانات پیش 2 رو امتحان میدی .
اسفند ماه جبرانی پیش 1 هستش
تیر ماه و شهریور ماه هم جبرانی پیش 1 و 2
اگر در شهریور قبول نشی باید قید دانشگاه سراسری رو برای 89 بزنی .
اگه شهریور رو قبول نشی برای دانشگاه آزاد میتونی 1ترم مرخصی بگیری و دی ماه امتحان بدی و در صورت قبولی ثبت نامت رو تکمیل می کنی .

از الان روزی 9ساعت خیلی خوبه به شرطی که واقعا مفهومی و درست بخونی . زیاد هم خودت رو خسته نکن . سعی کن جوری بخونی که زمستون از درس زده نشی .

برنامه خوبی چیدی ولی دروس اختصاصی که انرزی زیادی میبرن رو کله صبح نخون . سعی کن بزاری11-12 به بعد .

اینکه تو tick 8 رکورد بزنی خوبه ولی عزیز دل سعی کن همه لغت ها رو تو reading پیاده کنی . اینکه بخوای هی مرور کنی کاری رو از پیش نمیبره و فقط اعتماد کاذب میده ( اینو جدی بگیر )

سربازی هم که رفتی پس بدون یه قدم که نه 1000 قدم از من و کلی پسر دیگه مثل من جلویی پس با فراغ بال به استقبال کنکور برو

معدل هم اصلا مهم نیست من میشناسم کسی رو که به معدل 43/9 رتبه 2000 منطقه 2 آورده .

سعی کن درس دیفرانسیل و هندسه رو و در صورت امکان فیزیک رو یه جای خوب کلاس بری . عمومی ها رو هم که خودت میخونی دیگه.

عمران در دانشگاه سراسر ی جز درسهای سهمیه هست و خیلی هم پر طرفدار ولی من رتبش رو نمیدونم و بهتره بچه های دیگه بگن
برای آزاد هم با تراز 6400 میشه قبول شد
یا علی
بای تا های

Numb
20-09-2009, 12:03
سلام برنام ازمون قلم چی رو می خواستم اگه کمکم کنید ممنون میشم...

مهسا.ش
20-09-2009, 12:15
سلام
دوستای عزیزم عیدتون مبارک .
یه سوال داشتم : میشه توی قلمچی پشتیبان نگرفت ؟ اگه پشتیبان نخوام بهشون بگم نمیخوام یا شماره اشتباهی بدم ؟
راستی پیمان جان شما رفتی ثبت نام کردی ؟ چقدر گرفت ازت ؟ اگه مدارکم بنویسی ممنون میشم .
راجع به دوستانی هم که گفته بودن وقتی به دوستاشون که قبول شدن فکر میکنن روحیشون ضعیف میشه :
همون جور که پیمان گفت به آرزو های خوبتون توی آینده فکر کنید منم اضافه میکنم که موسیقی ای رو که دوست دارید توی این سال فراموش نکنید ، خیلی تو روحیه تاثیر گذاره ، به جای افسوس خوردن ، از گذشته عبرت بگیرید و سعی کنید اشتباهاتی رو که پارسال باعث شد قبول نشید رو امسال تکرار نکنید . مطمئن باشین هرچه به صلاحمون باشه همون میشه ، وقتی میگم صلاحمون منظورم ظاهری و باطنی هستش ، چیزی که زندگیتونو بهتر کنه .
توی این یه سال خدارو فراموش نکنید چون با توجه به اینکه سال سختی رو در پیش داریم نیاز به تکیه گاه محکمی داریم که چه کسی از خدا بهتر ؟:40:
به جمله ی توی امضام هم توجه کنین
مرسی
برو سایت kanoon.irقسمت معرفی کانون همچیو توضیح داده

مهسا.ش
20-09-2009, 12:20
هیشکی به من جواب نداد[
3باره می پرسم
مر30
دبیر زیستش دکتر عالی پور....همینو فقط می دونم

moraddad
20-09-2009, 12:26
در ادامه پست بالا:
معارف: دل شاد

واس چی میخوای حالا؟
اگه خیلی ضروریه برم آمار بقیشونم در بیارم:31:

arash520
20-09-2009, 12:55
انصراف از تحصیل یک ترم اولی

من امسال آزاد قبول شدم و ثبت نام کردم آیا می شه انصراف داد ؟
برای انصراف چه قدر از شهریه رو پس نمی دن ؟
آیا شهریه ثابت رو که ریختم حساب رو می دن ؟

eblisandenzo
20-09-2009, 13:02

دوست عزیز اگه سوالت رو اینجا مطرح کنی جواب دقیق تری میگیری !

مهسا.ش
20-09-2009, 13:03

فکرنکنم شهریه ثابتو پس بدن

timsar jackson
20-09-2009, 13:04
راستی پیمان جان شما رفتی ثبت نام کردی ؟ چقدر گرفت ازت ؟ اگه مدارکم بنویسی ممنون میشم .2 بار رفتم که ثبت نام کنم ولی بسته بود من صبح رفتم نمیدونم حالا فکر کنم صبحا تعطیله آخه اونجاییم که ثبت نام میکنن یه

هنرستان دخترانست. فردا باید برم ثبت نام کنم وگر نه اول مهر که مدرسه ها باز بشه فکر نکنم بشه رفت تو هنرستان دخترانه!!! اگرم بشه من

جرئتشو ندارم: دی

معدل هم اصلا مهم نیست من میشناسم کسی رو که به معدل 43/9 رتبه 2000 منطقه 2 آورده .درصدای اینی که گفتی رو میشه ازش بپرسی؟

new life
20-09-2009, 13:54
سلام دوست عزیز . لیست پایین اسامی بچه های کانون هستش . فکر کنم بهتره که نظر اکثریت رو بدونی .
AB
arash520
azimzade
elhameli
farshidshd
girl69
hiwas
John Doe
majid_potter7
Molibden
MORINIO
MRTZ HSV
navid_ir
radbehnam
مهسا.ش
morteza_bayan
خیلی نامردی . من نخودی ام دیگه .؟:19:؟؟ من چی پس منو ننوشتی!!

azimzade
20-09-2009, 14:12
AB
arash520
azimzade
elhameli
farshidshd
girl69
hiwas
John Doe
majid_potter7
Molibden
MORINIO
MRTZ HSV
navid_ir
radbehnam
مهسا.ش
morteza_bayan
درسته با تاپیک گزینه 2 مخالفت کردم که دلیلشم گفتم.ولی من کی گفتم کانون میرم:18:

timsar jackson
20-09-2009, 14:18
خیلی نامردی . من نخودی ام دیگه .؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؟؟ من چی پس منو ننوشتی!!

منم ننوشتی

مهسا.ش
20-09-2009, 15:15
منو نوشته دلتون بسوزه!!!!!:22:

eblisandenzo
20-09-2009, 15:24
2

درصدای اینی که گفتی رو میشه ازش بپرسی؟

آره داداش اگه ببینمش حتما میپرسم

خیلی نامردی . من نخودی ام دیگه .؟:19:؟؟ من چی پس منو ننوشتی!!

درسته با تاپیک گزینه 2 مخالفت کردم که دلیلشم گفتم.ولی من کی گفتم کانون میرم:18:

منم ننوشتی

بابا شما ها که بچه معروفای تاپیک هستین هر کی بیاد تو شما رو میشناسه و میفهمه کانونی هستین اونایی که نوشتم الان کم پیدا هستن

timsar jackson
20-09-2009, 15:32
بابا شما ها که بچه معروفای تاپیک هستین هر کی بیاد تو شما رو میشناسه و میفهمه کانونی هستین اونایی که نوشتم الان کم پیدا هستن من معروف بودم خودم نمیدونستم :دی

آره داداش اگه ببینمش حتما میپرسم ممنون اگه میشه ازش بپرس اگه آزمون کانون شرکت میکرده ترازش تو چه مایه هایی بوده

مرسی

راستی یه چیز دیگه الان ما خیلی آنلاینیم من هر موقع که میام میبینم همه بچه های تاپیک هستن ایشالا وقتی آزمونا شروع بشه کمترش کنیم...

shifter
20-09-2009, 17:07
AB
arash520
azimzade
elhameli
farshidshd
girl69
hiwas
John Doe
majid_potter7
Molibden
MORINIO
MRTZ HSV
navid_ir
radbehnam
مهسا.ش
morteza_bayan
منم كشكم ديگه؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زنده باد كانون پاينده باد كاظم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AEZ_Best
20-09-2009, 18:20
بيشتر از يک دور براي همه ي درسها هست لطفا دوباره نگاه کن

سلام
اگه
عربي رو نگاه کنين ميبينين نوشته 1 دور بعد هم يه 22تايي براي مرور کلي گذاشته که من هرچي فکر مي کنم ميبينم کافي نيست! اونايي که تجربه دارن نظر بدن.
البته من تابستوني يه دو ر کل عربي روو تموم کردم (فقط 2 درس مونده که تا آخر هفته حله)

دين وزندگي اونايي که من پرسيدم گفتن بايد کتابو کامل بخوري! منم که از اين درس نه حاليمه نه خوشم مياد!!
توي کانون پايه رو دوبار گذاشته که تازه دور دومم فکر نکنم بشه کامل خوند (ب.د جه بنديش زياده)

يا شيمي که نسبتا هم خوبه.
من خودم شيمي 2 رو 5بار خوندم! (فقط کتاب) تا تونستم همه تستاشو بزنم (فقط يک نزده!)

راستي من که اول نگاه کردم بيشتر روي درساي پيش توجه کردم ديدم کمه! ادبيات و ديني وزبانو نگاه کنين.
فکر کردم همه مثل خودم پشت کنکورين! به همین دلیل کاملا جا خوردم!

در ضمن منم توي صف کلم چيا هستم!
البته هنوز اسم ننوشتم.

کسي ميدونه چجوري ميشه با کانون ارتباط بر قرار کرد و در مورد شرايط ثبت نام و تخفيفات و اينا سوال پرسيد (من همش فکر ميکنم اين پشتيبانه ميخواد سرم گول بماله!!)

در ضمن آقاي حسين عادلي من بهتون پیشنهاد میدم یه مشاور خوب برین. فکر کنم کاراتون زیاد جالب نیست!!! (البته اینا فقط نظره)

Hossein Adeli
20-09-2009, 19:54
در ضمن آقاي حسين عادلي من بهتون پیشنهاد میدم یه مشاور خوب برین. فکر کنم کاراتون زیاد جالب نیست!!! (البته اینا فقط نظره)
ممنون
میشه علتش رو بگید؟ نظر خود شما چیه؟
تو نمایندگی های کانون مشاور درست حسابی پیدا میشه؟
کسی آدرسی تو تبریز داره؟

mohamad_reza72
20-09-2009, 20:04
سلام خدمت رفقای پشت کنکوری
من تا الان این تاپیک رو ندیده بودم اینقد که سرم تو تاپیک موبایل پرت بود
منم سال اول کنکور دارم
تا الان یه کلمه ام تو تابستون نخوندم میخوام شروع کنم از اول
عاشق فیزیک و متنفر از شیمی ام به خاطر فیزیک میخوام برم برق یا مکانیک
میدونم تهران و اصفهان قبول نمیشم عاشق بوعلی ام(مجبورم باشم)
من تو طول سال اصلا جز 1ماه نهایی نخوندم معدلم شد 17 کلا گیراییم بالاست ولی نمیخونم
ایشالا میخوام از اول مهر شروع کنم با روزی 4 ساعت
میرسم به نظرتون؟؟؟

من عشقم و بخاطر درس بیخیالش شدم یعنی اصلا نمیشد درس بخونم همش به یادش بودم

ولی کرم دختر دارم نمیتونم چطوری بزارم کنار؟؟ شما میتونید چطوری؟؟؟

راسی بابام اول تابستون خودش ثبت نامم کرد کانون منم بدون اینکه یه کلمه بخونم میرم سر جلسه ترازم میاد 4600
میتونم برسم ؟؟؟ میخام 1500 تا 2000 بیارم باید چه ترازی تو کانون بیارم؟؟
راسی من زبانم عالیه تافل دارم نخونده کانون 85% میزنم 2 ساعت بخونم 100 میشه

مثه اینکه خیلی پسرخاله وار صحبت کردم

shifter
20-09-2009, 21:07
منم سال اول کنکور دارم
من تو طول سال اصلا جز 1ماه نهایی نخوندم معدلم شد 17 کلا گیراییم بالاست ولی نمیخونم
میرسم به نظرتون؟؟؟

راسی بابام اول تابستون خودش ثبت نامم کرد کانون منم بدون اینکه یه کلمه بخونم میرم سر جلسه ترازم میاد 4600

من خوشبختانه کرم دختر ندارم ولی خیلی سیاسی کار شدم جدیدا و از این میترسم ...!:31:
اگه هیچی نخونی و 4600 بیاری که خوبه بابا!! ولی دیگه از الان مثل ماها باید شروع کنی و همین 4 5 ساعت خوبه برای شروع...منم فعلا همینقدر میخونم!!
راستی موبایل رو هم دربست بزار کنار...
برای 1500 تا 2000 فکر کنم باید ترازت تو کانون حدودای 7000 باشه...:19:
زبانت هم خوبه[مثل خودمی!:31::46:] اتفاقا منم گول همین بلد بودنمو خوردم تو کنکور امسال [هم ریاضی هم زبان] درحالیکه راحت میتونستم زبان امسالو 100 بزنم زدم 88 % !!:41:
تو کنکور زبانم همینطور...زبان تخصصی زدم 57% و درنتیجه رتبه ام شد 1200...!!
اینا رو برای این گفتم که اگه از الان همون 2 ساعت رو هم بخونی خیلی خیلی خوبه و تو اخر نتیجه شو میبینی...!
راستی به قبیله ما خوش اومدی![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

eblisandenzo
20-09-2009, 21:16
منم سال اول کنکور دارم
میرسم به نظرتون؟؟؟

دوست عزیز ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه هستش . شما هم حتما میرسی .
شیمی رو حتما بخون تا عقب نمونی چون تو رنبه های زیر 2000 معمولا شیمی رو 50 به بالا میزنن .
در ضمن درسته میگن مطالعه به کمیت بستگی نداره و به کیفیت بستگی داره ولی 4 ساعت خداییش کمه بهتره 5ساعت استارت بزنی که تو زمستون به 10 برسونی اینطوری خوفففففففففففففففه
در مورد دختر هم سعی کن 1 سال بیخیال باشی چون اگه بخوای زیاد به این مسئله بپیچی افت خواهی کرد مخصوصا اگه دوست دخترت هم کنکوری باشه
و اما در مورد زبان . ببین کنکور فرق داره . تافل هم موثر هستش اما حتما زبان درسی رو بخون حتما حتما .

منم كشكم ديگه؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زنده باد كانون پاينده باد كاظم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما تاج سری

من خوشبختانه کرم دختر ندارم ولی خیلی سیاسی کار شدم جدیدا و از این میترسم ...!:31:

بی خیال سیاست دیگه چه کشکیه مهندس ؟

skhammari
20-09-2009, 21:20
2 بار رفتم که ثبت نام کنم ولی بسته بود من صبح رفتم نمیدونم حالا فکر کنم صبحا تعطیله آخه اونجاییم که ثبت نام میکنن یه

هنرستان دخترانست. فردا باید برم ثبت نام کنم وگر نه اول مهر که مدرسه ها باز بشه فکر نکنم بشه رفت تو هنرستان دخترانه!!! اگرم بشه من

جرئتشو ندارم: دی

آره هنرستانشو دیدم ، آزمونای تابستون که طبقه دوم همونجا بود حالا مهر به بعد رو نمیدونم کجاست !
به نظر من سریع تر برو ثبت نام کن چون مهر شلوغ میشه ها !( یکی نیست به خودم بگه :31: )
من سه شنبه میرم مشهد ، بعد اونجا ثبت نام میکنم ببینیم چی میشه .
مرسی که جواب دادی

shifter
20-09-2009, 21:29
شما تاج سری

چاکرتیم!

بی خیال سیاست دیگه چه کشکیه مهندس ؟
هرکاری میکنم نمیتونم بیخیالش بشم...همین جمعه نزدیک بود تو راهپیمایی بگیرنم...!:18:
لعنت به این سیاست که پدر مادر نداره اما پدر ماها رو درمیاره...

moraddad
21-09-2009, 09:01
برای 1500 تا 2000 فکر کنم باید ترازت تو کانون حدودای 7000 باشه...
کمتر میخواد...
با 7000، سه رقمی ِ خوب میاری...
پارسال (سال سوم) که اینجوری بود.
ولی کلا رتبه ملاک نیست.
باید سعی کنیم هر آزمون ترازمون بره بالا.

GodFatherAmin
21-09-2009, 09:06
همه چی که مربوط به تراز کانون نیست و همه چی مربوط به اطلاعات و دانش نیست ممکن آدم صبح کنکور سردرد بگیره یا جوابا رو تو پاسخ نامه جابه جا بزنه یا ... همه شرایط آدم باید در نظر بگیره.

AEZ_Best
21-09-2009, 09:15
ممنون
میشه علتش رو بگید؟ نظر خود شما چیه؟
تو نمایندگی های کانون مشاور درست حسابی پیدا میشه؟
کسی آدرسی تو تبریز داره؟

سلام

مثلا رکورد زدن تو تیک ایت! این تیک ایت به تنهایی مفت نمی ارزه یکی از دوستام پارسال داشت قبل از اینکه اینو بگیره تو کانون 40 میزد به بالا ولی یهو اینو گرفت و دیگه ریدینگ و کلوز و همه چی رو ول کرده بود تا یه ماه گند زده شد به زبانش (از اولشم چیزی نبود ولی بدتر شد) تازه تو کنکورم که 2تا ریدینگ داریم! و فقط 5تا لغت. حتما می دونین که ریدینگا رو اگه بخوای با ترجه کردن لغت به لغت بزنی وقتت رو خیلی میگیره 2برابر اگه درک مطلب کنکور گاج رو بگیرید به جای تیک 8 فکر کنم به تر باشه.

عمومی خوندنِ زیاد، تو تابستون یا این اوایل سال زیاد خوب نیست البته عربی حسابش فرق میکنه

با توجه به اینکه از درسم دور بودید فکر کنم باید خیلی بیشتر ریاضی و فیزیک (بخصوص ریاضی) کار کنین

در ضمن زیادم ساعتی نباشید

اینا فقط نظرای منه! هیچی یه مشاور خوب نمیشه اگه یزد بودید مثل من میگفتم اکبر نژاد رو برید حتما
موفق های پارسالم که تقریبا شرایط شما رو داشتن هم خیلی خوبند

امیدوارم موفق باشید

مهسا.ش
21-09-2009, 09:47
کسی تو اصفهان مشاور خوب سراغ داره؟؟؟؟
بچه ها استاد ادبیات و عربی حسینی یکتا میشناسین؟؟؟؟خوبه؟

mohamad_reza72
21-09-2009, 09:57
[QUOTE=eblisandenzo;4238588]دوست عزیز ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه هستش . شما هم حتما میرسی .
شیمی رو حتما بخون تا عقب نمونی چون تو رنبه های زیر 2000 معمولا شیمی رو 50 به بالا میزنن .
در ضمن درسته میگن مطالعه به کمیت بستگی نداره و به کیفیت بستگی داره ولی 4 ساعت خداییش کمه بهتره 5ساعت استارت بزنی که تو زمستون به 10 برسونی اینطوری خوفففففففففففففففه
در مورد دختر هم سعی کن 1 سال بیخیال باشی چون اگه بخوای زیاد به این مسئله بپیچی افت خواهی کرد مخصوصا اگه دوست دخترت هم کنکوری باشه
و اما در مورد زبان . ببین کنکور فرق داره . تافل هم موثر هستش اما حتما زبان درسی رو بخون حتما حتما .

آره الحمدلله دارم میزارم کنار

mohamad_reza72
21-09-2009, 09:58
اگه هیچی نخونی و 4600 بیاری که خوبه بابا!! ولی دیگه از الان مثل ماها باید شروع کنی و همین 4 5 ساعت خوبه برای شروع...منم فعلا همینقدر میخونم!!
راستی موبایل رو هم دربست بزار کنار...
برای 1500 تا 2000 فکر کنم باید ترازت تو کانون حدودای 7000 باشه...:19:
زبانت هم خوبه[مثل خودمی!:31::46:] اتفاقا منم گول همین بلد بودنمو خوردم تو کنکور امسال [هم ریاضی هم زبان] درحالیکه راحت میتونستم زبان امسالو 100 بزنم زدم 88 % !!:41:
تو کنکور زبانم همینطور...زبان تخصصی زدم 57% و درنتیجه رتبه ام شد 1200...!!
اینا رو برای این گفتم که اگه از الان همون 2 ساعت رو هم بخونی خیلی خیلی خوبه و تو اخر نتیجه شو میبینی...!
راستی به قبیله ما خوش اومدی![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی ممنون
فقط امیدوارم برسم چون همه فامیلامون شریف و علم وصنعتن میخوام بابام ضایع نشه پیش آشناها

ehsan_manu
21-09-2009, 11:30
همه چی که مربوط به تراز کانون نیست و همه چی مربوط به اطلاعات و دانش نیست ممکن آدم صبح کنکور سردرد بگیره یا جوابا رو تو پاسخ نامه جابه جا بزنه یا ... همه شرایط آدم باید در نظر بگیره.

hade aghal shoma javab bedid

ehsan_manu
21-09-2009, 11:34
سلام

یکی جواب مارا بدهد لطفا

مهسا.ش
21-09-2009, 11:46
سلام

یکی جواب مارا بدهد لطفا

جوابتو دادیم که زیست(دکتر عالی پور)دین و زندگی(استاد دلشاد)

Hossein Adeli
21-09-2009, 12:07
سلام

مثلا رکورد زدن تو تیک ایت! این تیک ایت به تنهایی مفت نمی ارزه یکی از دوستام پارسال داشت قبل از اینکه اینو بگیره تو کانون 40 میزد به بالا ولی یهو اینو گرفت و دیگه ریدینگ و کلوز و همه چی رو ول کرده بود تا یه ماه گند زده شد به زبانش (از اولشم چیزی نبود ولی بدتر شد) تازه تو کنکورم که 2تا ریدینگ داریم! و فقط 5تا لغت. حتما می دونین که ریدینگا رو اگه بخوای با ترجه کردن لغت به لغت بزنی وقتت رو خیلی میگیره 2برابر اگه درک مطلب کنکور گاج رو بگیرید به جای تیک 8 فکر کنم به تر باشه.

عمومی خوندنِ زیاد، تو تابستون یا این اوایل سال زیاد خوب نیست البته عربی حسابش فرق میکنه

با توجه به اینکه از درسم دور بودید فکر کنم باید خیلی بیشتر ریاضی و فیزیک (بخصوص ریاضی) کار کنین

در ضمن زیادم ساعتی نباشید

اینا فقط نظرای منه! هیچی یه مشاور خوب نمیشه اگه یزد بودید مثل من میگفتم اکبر نژاد رو برید حتما
موفق های پارسالم که تقریبا شرایط شما رو داشتن هم خیلی خوبند

امیدوارم موفق باشید

بله درباره tick8 حرفتون رو قبول دارم البته من reading & Close test قلمچی رو گرفتم برای درک مطلب.

منظورتون زیاد خوندن ادبیات و بینش است دیگه؟ ولی من تو این دو درس صفره صفر بودم مخصوصا بینش و اگه از الان شروع نکنم غیر ممکنه بعدا برسم تازه ادبیات رو هم فکر نکنم با اینکه از الان شروع کردم بتونم تا عید تموم کنم!

من قبل اینکه شروع به خوندن برای کنکور کنم فکر میکردم ادبیات و شیمی آسون باشه و بهترین درصدها رو تو اینا بزنم و فیزیک و ریاضی و بینش رو اصلا نتونم بزنم!!!! اما حالا که یک ماهه دارم میخونم کاملا برعکس شده ادبیات و شیمی رو فکر کنم کمتر از این سه تا درس بزنم و بینش و ریاضی و فیزیک رو خوب بزنم یا حداقل فیزیک و بیش رو!! :18:
خلاصه موندم که چرا من اینطوری شدم :2:

برنامه رو میخواستم تغییر بدم و 5 تا درس در روز بخونم 5*2 اما دیدم کار من یکی نیست همون 3 تا درس برای من خیلی بهتره! 3*3

من حدود 1 الی 1.5 ساعت میخونم بعد 20 دقیقه استراحت میکنم... بین هر 30 دقیقه یه استراحت کوچیک کردن به نظرتون خوبه یا نه؟
به نظر من این کار تمرکزم رو بریزه به هم... شما چی میگین؟

مشاور دقیقا کارش چیه؟ فقط میگه چی رو کی بخون و چطوری بخون؟ یا کار روانشناسی هم میتونن انجام بدن؟

ممنون

moraddad
21-09-2009, 13:00

این در جواب پست من بود؟!
یعنی تراز آزمون ها برامون اهمیت نداشته باشه چون ممکنه روز کنکور سردرد بگیریم؟:20:
از اون حرفا بودا...

eblisandenzo
21-09-2009, 13:46
مرسی ممنون
فقط امیدوارم برسم چون همه فامیلامون شریف و علم وصنعتن میخوام بابام ضایع نشه پیش آشناها

دوست عزیز سعی کن برای خودت درس بخونی نه برای آشناها و فامیل . سرافراز کردن پدر خوبه اما اینکه بخوای بخونی تا ضایع نشی خوب نیست چون با این هدف حتی اگر 10% هم احتمال رتبه بد رو بدی هم تو فامیل خیلی ضایع میشی و هم خودت چپ می کنی

در ضمن من زنگ زدم آمزشگاه هدف
دیفرانسیل = برادران رضوی 500 تومن
گسسته = مشفق و حامی 300
هندسه === یکی دیگه که اسمش یادم نیست 250

من ریاضیم زیاد خوب نیست به نظر شما همین جا برم یا جای دیگه . من اسم دبیر زیاد برام مهم نیست مهم درس دادنش هستش . به نظر شما چه کار کنم ؟

AEZ_Best
21-09-2009, 14:36
بله درباره tick8 حرفتون رو قبول دارم البته من reading & Close test قلمچی رو گرفتم برای درک مطلب.

منظورتون زیاد خوندن ادبیات و بینش است دیگه؟ ولی من تو این دو درس صفره صفر بودم مخصوصا بینش و اگه از الان شروع نکنم غیر ممکنه بعدا برسم تازه ادبیات رو هم فکر نکنم با اینکه از الان شروع کردم بتونم تا عید تموم کنم!

من قبل اینکه شروع به خوندن برای کنکور کنم فکر میکردم ادبیات و شیمی آسون باشه و بهترین درصدها رو تو اینا بزنم و فیزیک و ریاضی و بینش رو اصلا نتونم بزنم!!!! اما حالا که یک ماهه دارم میخونم کاملا برعکس شده ادبیات و شیمی رو فکر کنم کمتر از این سه تا درس بزنم و بینش و ریاضی و فیزیک رو خوب بزنم یا حداقل فیزیک و بیش رو!! :18:
خلاصه موندم که چرا من اینطوری شدم :2:

برنامه رو میخواستم تغییر بدم و 5 تا درس در روز بخونم 5*2 اما دیدم کار من یکی نیست همون 3 تا درس برای من خیلی بهتره! 3*3

من حدود 1 الی 1.5 ساعت میخونم بعد 20 دقیقه استراحت میکنم... بین هر 30 دقیقه یه استراحت کوچیک کردن به نظرتون خوبه یا نه؟
به نظر من این کار تمرکزم رو بریزه به هم... شما چی میگین؟

مشاور دقیقا کارش چیه؟ فقط میگه چی رو کی بخون و چطوری بخون؟ یا کار روانشناسی هم میتونن انجام بدن؟

ممنون

ادبیات رو بیشتر باید موضوعی خوند
شیمی هم که فکر کنم تکرار خیلی خوبه یعنی هی بخونی و بازم بخونی

روزی 10ساعت اگه میخونید (فکر کنمخودتون گفتین) 5 درسی هم خوبه
من که عمرا اگه بتونم توی یهر وز فقط 5 درس بخونم

در کل هرجوری راحت ترین و خودتون فکر میکنین به تره بخونین

مشاور خوب همه کار میکنه من که خیلی به مشاوره اهمیت میدم البته افراطی هم نباید باشه چون با بهترین مشاورم اگه تلاش نکنین هیچی که هیچی

swamp
21-09-2009, 14:51
دوست عزیز اینکه میبینی یک فرد میگه من سر امتحان سر درد گرفتم , یهو همه چی از ذهنم پرید , جا به جا زدم و........ ناشی از استرس هست , استرس هم به علت این به وجود میاد که فرد کاملا روی مطالب تسلط نداره .
اگر فردی واقعا تلاش کنه بعیده که اون رتبه مورد نظرشو نیاره

majid_potter7
21-09-2009, 15:01
سلام..
من تو درس فیزیک احمد نادعلی رو بهتون پیشنهاد میکنم که برید پیشش ..تو علوی درس میده..مدیر گروه فیزیک گروه آموزشی نوبل هم هست..واقعا کارش عالیه..

mohamad_reza72
21-09-2009, 17:22
من امروز 1ساعت بیشتر نتونستم بخونم اصلا حسش نبود
اونم ریاضی2 ولی بیشتر فرمولای مثلثات ریلضی2 و تمام تصاعد و خوندم

یه خبر دیگه امروز خداروشکر بعد یه ماه کرم دختر از سرم افتاد

الان به تنها چیزی که فک میکنم کنکوره

danialshafaie
21-09-2009, 17:50
سلام بر همه ي پشت كنكورياي عزيز منم يه مشكل داشتم ممنون مي شم يكي جواب بده كه اونم اينه كه من وقتي مي رم درس بخونم وقتي يه چيزي رو حل مي كنم مثلا تست مي زنم راحت 2 ساعت رو مي شينم ولي وقتي عمومي مي خونم با اينكه عمومي هام عاليه از 1 ساعت بيشتر نمي تونم بشينم با اينكه چندبار درسو مي خونم و تمرينارو حل مي كنم و خلاصه نويسي هم ميكنم حالا من چي كار كنم؟ راستي دوستاني كه سالهاي پيش كنكور دادن اگه مي شه برنامه و ساعت مطالعاتي و رتبه و فبوليشونو بگن مرسي

elhameli
21-09-2009, 18:06
دوست عزیز سعی کن برای خودت درس بخونی نه برای آشناها و فامیل . سرافراز کردن پدر خوبه اما اینکه بخوای بخونی تا ضایع نشی خوب نیست چون با این هدف حتی اگر 10% هم احتمال رتبه بد رو بدی هم تو فامیل خیلی ضایع میشی و هم خودت چپ می کنی

گسسته = مشفق و حامی 300

من ریاضیم زیاد خوب نیست به نظر شما همین جا برم یا جای دیگه . من اسم دبیر زیاد برام مهم نیست مهم درس دادنش هستش . به نظر شما چه کار کنم ؟

سلام
دوست عزیز اگه دیفرانسیل شما خیلی ضعیف هست پیشنهاد میکنم آموزشگاه هدف نری .
برای دیفرانسیل اگه پایه ضعیفی داری و میخوای همه مطالب رو با دوره تست های دیفرانسیل یاد بگیری یه خانم هست در آموزشگاه دخترانه قلم چی الغدیر(تنها خانمی هست که دیفرانسیل تدریس میکنه) البته به پسرها هم درس میده.
خیلی خوبه فقط بعضی وقتا خیلی فوق العاده میزاره مثلا جمعه از صبح تا ظهر میاردت آموزشگاه ولی کارش واقعا درسته :31:
من خودم الان گسسته با آقای مشفق دارم یه جورایی چون پایم ضعیف هست نوع درس دادنش برام سنگینه برای همین مجبورم قبل کلاس درس رو خودم یادبگیرم تا سرکلاس به مشکل برنخورم و این خیلی کارم رو سخت کرده (به تبلیغات کاری نداشته باش)

new life
21-09-2009, 18:07
ببخشید دوستان کسی اینجا هست که از سهمیه بسیج و کاراش اطلاعی داشته باشه؟؟؟؟
از درس خوندن میافتم اگه برم دنبالش؟؟؟؟

new life
21-09-2009, 18:10
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
محمدی رو میگی ؟ وای اون خوبهههههههههههههههههههههه ههههههههههه

attractive_girl
21-09-2009, 18:12
سلام بر همه ي پشت كنكورياي عزيز منم يه مشكل داشتم ممنون مي شم يكي جواب بده كه اونم اينه كه من وقتي مي رم درس بخونم وقتي يه چيزي رو حل مي كنم مثلا تست مي زنم راحت 2 ساعت رو مي شينم ولي وقتي عمومي مي خونم با اينكه عمومي هام عاليه از 1 ساعت بيشتر نمي تونم بشينم با اينكه چندبار درسو مي خونم و تمرينارو حل مي كنم و خلاصه نويسي هم ميكنم حالا من چي كار كنم؟ راستي دوستاني كه سالهاي پيش كنكور دادن اگه مي شه برنامه و ساعت مطالعاتي و رتبه و فبوليشونو بگن مرسي

سلام
به نظر من شما اول وقتی سر حالی بشین عمومی بخون بعد که خسته شدی برو سراغ تست و اینا.
یه راه حل دیگه هم که به نظرم میرسه اینه که محیط درس خوندنت رو عوض کنی. مثلا اگه برای خوندن درست روی تختن میخونی عمومیاتو برو پشت میزت بشین یا یه جای دیگه. محیطتتو عوض کن.
من امسال کنکور دادم ، رتبم خیلی خوب نشد ولی انتخاب رشته کردم و رشته ی علوم کامپیوتر دانشگاه شیخ بهایی اصفهان درومدم. که فردا هم اولین کلاسم شروع میشه:20:
من خیلی درس میخوندم ولی فک کنم کیفیت نداشتم که اون نتیجه ی دلخواهمو نگرفتم! از تابستون روزی 7-8 ساعت میخوندم و عید به بعد هم به 10-12 ساعت میکشید درس خوندنم. ولی مهم ساعت مطالعه نیست! فقط کیفییتش مهمه. و اینکه چقدر بتونی از همون زمان بهترین استفاده رو ببری.
موفق باشی:46:

ببخشید دوستان کسی اینجا هست که از سهمیه بسیج و کاراش اطلاعی داشته باشه؟؟؟؟
از درس خوندن میافتم اگه برم دنبالش؟؟؟؟

اگه بسیج فعال باشی سهمیه داره ولی نمیدنم چقد!

اگه بسیج فعالی برو دنبال کاراش چون به هر حال کاچی به از هیچی :31:

راستی بچه ها آقای بهزادی نیا آموزشگاه گزینه 2 خیلی تعریفشو شنیدم.خودمم تستاشو فرمولاشو دیدم خیلی خوب بود.

elhameli
21-09-2009, 18:14
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
محمدی رو میگی ؟ وای اون خوبهههههههههههههههههههههه ههههههههههه

آفرین از کجا فهمیدی ؟:31:
کی با ایشون کلاس داشتین؟

new life
21-09-2009, 18:17
من تمام دبیر های قلم چی رو میشناسم . ببین تو نبیئی رو میشناسی همون که با محمدی لج افتاده؟

attractive_girl
21-09-2009, 18:18
دوB]هندسه === یکی دیگه که اسمش یادم نیست 250[/B]

به نظر من اگه ریاضیت خوب نیست این کلاسای آموزشی که 80-100 تا میریزن توش و با این استادای کله گنده میرن نرو چون اینجور کلاسا برای اون کسایی خوبه که پایه ی قوی داشته باشن. اگه بری اینجور کلاسا و پایت ضعیف باشه هنگ میکنه در حد خوزه مورینهو!:31:

GodFatherAmin
21-09-2009, 18:18
این در جواب پست من بود؟!
یعنی تراز آزمون ها برامون اهمیت نداشته باشه چون ممکنه روز کنکور سردرد بگیریم؟:20:
از اون حرفا بودا...
نه من منظورم اینه که شرایط دیگه رو هم باید در نظر گرفت و نمی شه گفت مثلا چون در کانون این ترازو میزنه فلان می شه یا ...

elhameli
21-09-2009, 18:19
من تمام دبیر های قلم چی رو میشناسم . ببین تو نبیئی رو میشناسی همون که با محمدی لج افتاده؟

آره میشناسم مگه چی شده حالا ؟!!!

new life
21-09-2009, 19:02

گسسته = مشفق و حامی 300

ببین این موسسه خیلی دبیرای به نامی داره اینایی که گفتی خیلی معروفن حتما برو حیف که پسرونست وگر نه منم میرفتم یک موسسه معروف با دبیرای عالی (دخترونه) به من معرفی کنید .من هنوز پیدا نکردم