PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند عدد سوال در باره اسپیکر

C. Breezy
28-06-2009, 16:45
سلام ، شاید مسخره بیاد .... ولی چند تا سوال دارم ... اینکه این 3 تا چیه و چه تاثیری روی صدایی که از اسپیکر میاد بیرون داره ؟؟
Bass
Treble
SURR

متوجه میشم که یه تغییری توی صدا میدن ، ولی دقیقا نمی دونم چه تغییری میدن

vioman
29-06-2009, 01:48
سلام ، شاید مسخره بیاد .... ولی چند تا سوال دارم ... اینکه این 3 تا چیه و چه تاثیری روی صدایی که از اسپیکر میاد بیرون داره ؟؟
Bass
Treble
SURR

متوجه میشم که یه تغییری توی صدا میدن ، ولی دقیقا نمی دونم چه تغییری میدن

دوست عزیز

باس به محدوده ی صدایی بم (فرکانس پایین) اطلاق میشه ، ولوم های مربوط باس روی تغییرات این رنج از فرکانس تاثیر میگذارند و عملا مقدار صدای بم مورد نیاز کاربر رو تامین میکنند.

Treble هم به محدوده ی صدایی زیر (فرکانس بالا) اطلاق میشه ، وضعیت ولوم های تریبل هم مثل باس هستش با این تفاوت که اینبار تاثیر گذاری روی صدای های زیر صورت میگیره.

:11:

گزینه ی سوم رو برای اولین باره که باهاش روبرو میشم! ، مطمئن هستید که صحیح نوشتید؟

C. Breezy
29-06-2009, 10:49
گزینه ی سوم رو برای اولین باره که باهاش روبرو میشم! ، مطمئن هستید که صحیح نوشتید؟
از اونجایی که حروفش همه بزرگ هستند ، احتمالا باید مخفف یک چیزی باشه ... یه چیزی مثل Remix هست انگار ، بعضی جاها صدا رو بلند می کنه ، بعضی قسمت ها ملودی رو واضح تر می کنه ... بعضی موقع ها پژواک میده ... در کل چیز جالبیه :31:
من الان با جت آدیو دارم کار می کنم ، گذاشتم رو حالت Stage و یه ذره چیز میز رو هم انگولک کردم خیلی باحال شده ! الان انگار توی کنسرت آوریل هستم :27:
در کل ممنون ...

bersam
29-06-2009, 10:57
مال منم SURR داره !!! اره سه بعدي مي كنه !!!! يه جورايي حس مي كني از بشت سرت هم صدا مي اد !!! البته سيستم جينش باند هاي اسبيكر من خيلي خفنه ! و دقيق اين محيط رو اجرا مي كنه ! قبلش زده 3D كلش اينه 3D/SURR!!! ببين وقتي اين دكمه رو مي زني كنارش يه جراغ فوق العاده قرمز نيست ؟؟؟ مال من microlab probit supprt bass هست ! ولي در اصل M-563 هست ! قبلا هم همين رو داشتم ! ولي همين SURR رو نداشت .

فقط يه سويج ديكه هم اون بالاست !!! بالاش نوشته Volume !!! جيز باحاليه !!! وقتي مي جرخونمش صدا كم و زياد ميشه !!! :دي

C. Breezy
29-06-2009, 11:04
مال منم SURR داره !!! اره سه بعدي مي كنه !!!! يه جورايي حس مي كني از بشت سرت هم صدا مي اد !!! البته سيستم جينش باند هاي اسبيكر من خيلي خفنه ! و دقيق اين محيط رو اجرا مي كنه ! قبلش زده 3D كلش اينه 3D/SURR!!! ببين وقتي اين دكمه رو مي زني كنارش يه جراغ فوق العاده قرمز نيست ؟؟؟ مال من microlab probit supprt bass هست ! ولي در اصل M-563 هست ! قبلا هم همين رو داشتم ! ولي همين SURR رو نداشت .
آره یه همچین کاری می کنه ... الان انگار تو یورو ویژن هستم و Alexander Rybak داره اون آهنگش رو می خونه ، چه باحاله !
خوب یه لحظه جو ما رو گرفت ، نه ، اسپیکر های من مال خود کامپیوتر بود و از اون خفن ها نیست ! : دی
نه اصلا چراغ نداره ، یه دونه برای Power داره ، فکر کنم با هم به اشتراک گذاشتن :31:

فقط يه سويج ديكه هم اون بالاست !!! بالاش نوشته Volume !!! جيز باحاليه !!! وقتي مي جرخونمش صدا كم و زياد ميشه !!! :دي
چقدر برای تو با کلاسه ... من می خوام صداش زیاد بشه میارمش نزدیک گوشم ، البته سیمش معمولا کنده میشه :27:

bersam
29-06-2009, 11:12
:)) !!! عجب ! جيز تميزيه بس !!!
حالا كسي نمي دونه دقيقا اين SURR مخفف جيه يعني جي ؟؟
(ANTI AQUA !!!)

vioman
29-06-2009, 16:28
این عبارت روی چه اسپیکری درج شده؟

C. Breezy
29-06-2009, 16:34
این عبارت روی چه اسپیکری درج شده؟

نمی دونم دقیقا ، روی اسپیکر نوشته :
Multimedia Speaker
B-62
همین ...

Dreamland
29-06-2009, 16:44
مخفف surround نیس؟

MOHAMMAD2010
29-06-2009, 16:56
Schools Under Registration Review
Stage Unique Requirements Report

یکی از این دو تاس

C. Breezy
29-06-2009, 17:00
یکی از این دو تاس
خوب احتمالا اولی نیست :31:

MOHAMMAD2010
29-06-2009, 17:13
خوب احتمالا اولی نیست :31:

به قیافه دومی هم نمیخوره باشه :31:

4870x2
29-06-2009, 19:41
عجب بحث جالبي شد
حالا اينSURR كجاي جت ايديو هستش؟

omidhix
29-06-2009, 19:45
هیچ کدوم نیستن
اون دکمه مال شبیه سازی صدای سراند هست بهش سه بعدی هم میکن همون 5.1 خودمن
صدای 5.1 واقعی رو اسپیکر logitech Z550 داره استاندارد THX هم داره:18:

vioman
30-06-2009, 12:30
به احتمال خیلی زیاد همون ساراند هستش ، پروسس سه بعدی صدا باید توسط یک پروسسور صورت بگیره اما سیستم های افکتیوی مثل WoW و 3D یک شبه ساراند رو مجسم میکنند که خیلی به جذابیت صدا اضافه میکنه.

جدیدترین سیستم های اساندارد صوت فراگیر ، سیستم کریستالیزه ی صدا هستش که هنوز خیلی گرونه:13:

:11:

C. Breezy
02-07-2009, 16:02
بسیار ممنون از همه ، در کل خیلی چیز جالبیه .... ولی غیر از سه بعدی کردن ، یه تغییراتی هم میده .... مثلا بعضی موقع که آهنگش صداش بیشتر میشه و دیگه نمیشه صدای خواننده رو شنید !!

aaamirrr
11-07-2009, 20:24
مخفف surround نیس؟

آره دوست من مخفف همینه