PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید بین تندر 90 E2 LP و پژو SLX+ ABS و 206 تیپ3؟؟؟؟

khalilpakbaz
28-06-2009, 01:48
سلام دوستان

من تو سایت ایران خودرو برنامه فروش تیرماه رو دیدم و میخوام یه ماشین ثبت نام کنم که نظر خودم رو 3 تا ماشین

تندر 90 E2 LP و پژو SLX+ ABS و 206 تیپ3 هست :46: . میخوام نظرات شما دوستان رو بدونم تا بهترین گزینه رو

انتخاب کنم واسه خرید. البته بیشتر نظرم رو تندر 90 و SLX هست و 206 در آخر هست به خاطر اینکه الان تیپ 2

دارم در کل ماشین خوبیه ولی خیلی کوچیکه و موتورش ضعیفه . معیارهای من واسه ماشین هم بی سر و صدا بودن

اتاق ماشین و نبودن صدای موتور در اتاق(این مورد تو 206 من یه خورده آزار دهنده هست) و کشش و قدرت موتور-

امکانات بیشتر-و کیفیت بهتر قطعات در دراز مدت.

D r i v e r
28-06-2009, 10:17
نظر من روی تندر 90 هست
چون تموم ویژگی هایی که درآخر ذکر کردی رو داره
405 slx هم مگه اینکه مثل من عاشق 405 باشی یا نتونی با تندر کنار بیای
206 تیپ 3 هم که خودت عمده مشکلاتش رو گفتی :11:
شما که نگاه کردی
این 405 قیمتش چند در میاد؟؟؟
و اینکه میشه به صورت سفارشی air bag روش گذاشت؟؟

farzan.B
28-06-2009, 11:31
slx مذخرفه !!
منم بودم تندر رو انتخاب می کردم... ماشینه خوبیه... فقط ظاهرش کمی بده...

Ssarshar
28-06-2009, 13:58
سلام دوستان

من تو سایت ایران خودرو برنامه فروش تیرماه رو دیدم و میخوام یه ماشین ثبت نام کنم که نظر خودم رو 3 تا ماشین

تندر 90 E2 LP و پژو SLX+ ABS و 206 تیپ3 هست :46: . میخوام نظرات شما دوستان رو بدونم تا بهترین گزینه رو

انتخاب کنم واسه خرید. البته بیشتر نظرم رو تندر 90 و SLX هست و 206 در آخر هست به خاطر اینکه الان تیپ 2

دارم در کل ماشین خوبیه ولی خیلی کوچیکه و موتورش ضعیفه . معیارهای من واسه ماشین هم بی سر و صدا بودن

اتاق ماشین و نبودن صدای موتور در اتاق(این مورد تو 206 من یه خورده آزار دهنده هست) و کشش و قدرت موتور-

امکانات بیشتر-و کیفیت بهتر قطعات در دراز مدت.

سلام دوست عزیز

اولا که 206 تیپ 3 خط میخوره به دلیل اینکه بقول خودت هم ضعیفه و هم کوچیک پس نمیتونه نیازهاتو برآورده کنه .

اما بین L90 E2+LP و 405 SLX یه سری ملاک هست که باید با توجه به فاکتورهات باید برات بگم .

امکانات بیشتر : تو این مورد قطعا بالاترین مدل لوگان که (LP - LuxuryPack ) بین اینا سرتر هستش پژو slx هم مواردی مثل ترمز ABS و تغییر غربیللک فرمان - مه شکن جلو - باد شکن عقب - تغییر رودری ها و آینه های جانبی - چراغ کریستالی !! - جلو داشبرد و تزئینات کرم رنگ داشته ولی به هرحال E2+LP برتری محض داره !

کشش و قدرت : لوگان دارای موتور قدرتمندی هستش که کاملا بی رقیبش کرده . 1600 و 16 سوپاپ و 110 اسب بخار موتوری که از هر نظر دارای کشش عالی هستش . 405 هم دارای موتور 1800 و 8 سوپاپ و نزدیک 100 اسب بخاره که تقریبا از دور خارجه چون هم مصرف بالایی داره و هم تکنولوژی و آلایندگی موتور در حد خوبی قرار نداره ! البته من یه جا خوندم احتمال انداختن موتور TU5 روی SLX در آینده وجود داره ولی بدور از این شایعات موتور لوگان عملکرد بهتری داره .

کیفیت قطعات در دراز مدت : 405 بدلیل وجود قطعات نچندان با دوام و با کیفیت و استفاده از قطعات ایرانی و یا حتی چینی ( استارت و دینام این خودرو ساخت چینه این رو بنده منبع موثق از ایران خودرو دارم ) در سطح بالایی قرار نداره ولی لوگان با اینکه نسبت به 405 استهلاک بسیار بالاتری داره ولی در عوض دوام و ماندگاری و کیفیت قطعات هم بسیار بالاتر و قابل اطمینان تر هستش .

نتیجتا من چیزی توی 405 حتی مدل slx نمیبینم که بخوام اونو برتر از لوگان بدونم .
سیاست ایران خودرو اینه : خر همون خره فقط پالونش ( قیمتش ) 4 برابر شده چیزی که ما توی سمند سورن و خودروهای متعدد دیگر هم شاهد بودیم .

سوالی بود در خدمتم . موفق باشید

یاحق.......

Ssarshar
28-06-2009, 14:12
نظر من روی تندر 90 هست
چون تموم ویژگی هایی که درآخر ذکر کردی رو داره
405 slx هم مگه اینکه مثل من عاشق 405 باشی یا نتونی با تندر کنار بیای
206 تیپ 3 هم که خودت عمده مشکلاتش رو گفتی :11:
شما که نگاه کردی
این 405 قیمتش چند در میاد؟؟؟
و اینکه میشه به صورت سفارشی air bag روش گذاشت؟؟

والا قرار بود مثلا 14 میلیون فروش بره ولی تجربه ثابت کرده نباید زیر 17 تومن باشه !!

کیسه هوا هم بصورت آپشن روش نصب میشه و غربیلک فرمونش دقیقا همونیه که واسه سمند سورن استفاده میشه !!! با این تفاوت که سمند سورن یه کیسه هوا داره ولی SLX فقط قابلیت نصب اونو داره !!!

چاکریم امیر جون ... یا حق

mehran_286
28-06-2009, 14:20
به نظر من تندر 90 از لحاظ قیافه مشکلی نداره
من چند تا اسپورتش رو تو محلمون دیدم از هر ماشینی که بگی زیبا تر هستش
اگر خواستی بگیری رنگ مشکی بگیر وبخوابون فوق العاد میشه منم ان شالله سال دیگه میگیرم دی :

2299
28-06-2009, 16:53
سلام
به نظر من l90 e2 lp :10:

D r i v e r
28-06-2009, 17:17
slx مذخرفه !!
منم بودم تندر رو انتخاب می کردم... ماشینه خوبیه... فقط ظاهرش کمی بده...
نمیشه از لفظ مزخرف استفاده استفاده نشه ؟؟؟؟!!!!:41:
چرا اینقدر بی مهری؟؟:37:

والا قرار بود مثلا 14 میلیون فروش بره ولی تجربه ثابت کرده نباید زیر 17 تومن باشه !!

17 تومن؟؟؟
با air bag ؟؟؟
فکر کنم ثبت نامی نمایندگی خیلی کتر قیمتش باشه
نه؟؟

Ssarshar
28-06-2009, 17:19
من پیشبینیم اینه که قیمتش پایین نباشه

2299
28-06-2009, 17:39
اگه 17 تومن باشه اصلا خوب نیست 17 تومن بدی که چی ؟:41:
امیر جسارت نشه ها خودت میدونی که منم 405 دوست دارم ولی این واقعا مزخرفه :41:

D r i v e r
28-06-2009, 19:54
اگه 17 تومن باشه اصلا خوب نیست 17 تومن بدی که چی ؟:41:
امیر جسارت نشه ها خودت میدونی که منم 405 دوست دارم ولی این واقعا مزخرفه :41:
آره میدونم
ولی چی مزخرفه؟؟
این که ماشین با این قیمت عرضه بشه؟؟؟
یا قیافه ماشین؟؟
فکر کنم قیمتش چیزی حدود 15 - 15.5 در بیاد به صورت ثبت نامی
شایدم کمتر :11:

khalilpakbaz
28-06-2009, 23:12
با سلام

ممنون از همه دوستان که نظراتشون رو گفتن خودم هم بیشتر رو تندر فکر کرده بودم که الان دیگه مطمئن شدم که تندر بگیرم از هر نظر قابل قبوله به جز قیافش که اونم به نظر من بد نیست و میشه باهاش کنار اومد. فقط یه سوال دیگه اونم اینه که تو لیست فروش تیرماه علاوه بر تندر E2 LP یکی دیگه هم نوشته تندر E2 LP سفارشی سری اسپرت که امروز رفتم ایران خودرو سوال کردم این سفارشی چیه یه برگه بهم نشون داد که نوشته بود تغییراتی کرده از جمله سپر جلو و عقب جدید-اسپویلر عقب-و.... که یه چیزهای دیگه که یادم نیست. قیمت نهاییش هم معلوم نبود چه قدر با تندر معمولی فرق قیمت داره. میخوام بدونم کسی از قیمت دقیقش خبر داره ؟ چه جوری هست کسی گرفته تا حالا؟ عکسی هست ازش؟ ارزش خریدن داره ؟
بعد اینکه امروز پارس خودرو هم رفتم دیدم اونجا ثبت نامی هست که واسه شهریور تحویل میدن بیخیال شدم آخه من واسه بهمن میخوام که تو ایران خودرو هست. کلا تندر پارس خودرو و ایران خودرو فرقی هم داره از نظر کیفیت و ....؟ آخه من شنیدم تندر ایران خودرو اکسل عقبش پایین تر از پارس خودرو هست آیا حقیقت داره؟
ببخشید که طولانی شد . با تشکر

khalilpakbaz
28-06-2009, 23:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

khalilpakbaz
29-06-2009, 21:47
کسی نیست جواب بده؟

Ssarshar
30-06-2009, 21:15
با سلام

ممنون از همه دوستان که نظراتشون رو گفتن خودم هم بیشتر رو تندر فکر کرده بودم که الان دیگه مطمئن شدم که تندر بگیرم از هر نظر قابل قبوله به جز قیافش که اونم به نظر من بد نیست و میشه باهاش کنار اومد. فقط یه سوال دیگه اونم اینه که تو لیست فروش تیرماه علاوه بر تندر E2 LP یکی دیگه هم نوشته تندر E2 LP سفارشی سری اسپرت که امروز رفتم ایران خودرو سوال کردم این سفارشی چیه یه برگه بهم نشون داد که نوشته بود تغییراتی کرده از جمله سپر جلو و عقب جدید-اسپویلر عقب-و.... که یه چیزهای دیگه که یادم نیست. قیمت نهاییش هم معلوم نبود چه قدر با تندر معمولی فرق قیمت داره. میخوام بدونم کسی از قیمت دقیقش خبر داره ؟ چه جوری هست کسی گرفته تا حالا؟ عکسی هست ازش؟ ارزش خریدن داره ؟
بعد اینکه امروز پارس خودرو هم رفتم دیدم اونجا ثبت نامی هست که واسه شهریور تحویل میدن بیخیال شدم آخه من واسه بهمن میخوام که تو ایران خودرو هست. کلا تندر پارس خودرو و ایران خودرو فرقی هم داره از نظر کیفیت و ....؟ آخه من شنیدم تندر ایران خودرو اکسل عقبش پایین تر از پارس خودرو هست آیا حقیقت داره؟
ببخشید که طولانی شد . با تشکر

دوست عزیز ایران خودرو روی اکثر خودروهاش یه سری تجهیزات سفارشی میزنه که زیاد کارآمد نیست و ارزش پول پرداختی رو در قبالش نداره ولی به نظر من تندر اسپرت فرق داره ! یعنی ارزشش رو به نظر بنده داره با توجه به اینکه تندر اسپرت از نظر قیافه ظاهری خیلی بهتر و قابل تحملتر از معمولیشه پس به نظر من اگر زیادی روش نکشن ارزشش رو داره !

همیشه پارس خودرو کیفیت خودروهاش از ایران خودرو بالاتر بوده و هست ! ولی در مورد تندر چون بصورت مشترک تولید میشه و قطعاتشون هم CKD هست فکر نمیکنم تفاوت محسوسی از نظر کیفیت داشته باشن !

در مورد اکسل عقب فکر میکنم شایعه ای بیش نبوده من آشناهایی داشتم که هم از ایرانخودرو و هم از پارس خودرو تندر خریده بودن و از این نظر حداقل بنده تغییری ندیدم

موفق باشی

khalilpakbaz
01-07-2009, 01:47
سلام
یه عکسی گذاشتم ار تندر 90 اسپرتی که ایران خودرو داره ثبت نام میکنه که به نظر من اصلا ارزش خریدن نداره چون که فرق آنچنانی با تندر معمولی نداره . نظر شما دوستان چیه؟

sourena
04-07-2009, 16:25
اين تغييرات رو خودت هم ميتوني بري چراغ برق رو ماشين انجام بدي!تازه خوشگلترين از اينشم دارن! روي تندر 90 4تا رينگ و لاستيك خدا بندازي و كمك هارو بخوابونيو ارتفاع مشدي بدي و پوسته بزني نــــــــاز ميشه!چراغ زنون هم ميندازي روش ملتو كور ميكني....
ولي سعي كن پارس خودرو بخري!مادري من يه اي1 داشت موقع فروختم همه ميپرسيدن پارس خودرو هستش يا نه!مال ما پارس خودرو بود صبح آگهي زديم ساعت 11:30 يارو با پول نقداومد خريد رفت...مباركش باشه!مادرمم عشق ريو بود رفت يه دونه بادمجوني خريد كه بلا به دور شيشه عقبشو شيكوندن......

mzzz
07-07-2009, 23:58
L90 از هر نظر بهتره
امکاناتش تو مدلe2lp
ABS,AIRbag سرنشینای جلو
قدرت موتور 105 اسب بخار
نسبت به ماشینای هم رده خودش بالا تره اما ازنظر خرج مثلا صافکاری گرون تره رفیقم صافکاره گفت یه در جلو رو عوض کرد 300 هزار تومن خرج برداشت
در کل بهترینه تو قیمت البته تو ایران
slx همون glx هیچ تغیری تو موتورش ندادن البته اگه بتونی با موتور EF7 توربو سفارش بدی بهتر از ال90
چون قدرت موتور EF7 توربو 150 اسب بخاره

shahab_f
25-07-2009, 10:03
دوستان این تصاویر تندر اسپرت نمیدونم برای کِی ـه ، اما تندر سایانا ایران خودرو به این صورته :»

amir camaross
25-07-2009, 22:10
ازنظر فنیوکیفیت 206 بهتره ولی از نظرجا داری ومسافرت تندر بهتره.
تندر بخر

videh
07-08-2009, 18:56
:18::41::13: