PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : H.D.D - هارد 1 ترابایت

jamy_khoshtip
28-06-2009, 00:38
سلام . خسته نباشید .

من می خواهم یک هارد 1 ترابایت بگیرم که موندم و آن چنان اطلاعاتی را ندارم .

از چندنفر در پاساژ کامپیوتر ولیعصر پرسیدم این مارک ها را به من معرفی کردن که تا حالا با هاش آشنا نبودم .

سیگت - w.d - Starand Send

بعد از چند مغازه دار پرسیدم مارک های

هیتاچی و وسترن ( همچین چیزهایی بود ) رو به من معرفی کردن ---- دز کتاب مبانی سال دوم کامپیوتر خوانده ام که هرچه قدر حجم بالا برود سرعت نیز کاهش پیدا می کند ! درسته ؟؟؟؟

حالا بی زحمت شما یک نوع خوب را به من معرفی کنید که دارای خاصیت های ذیل باشد :

محکم - تقریبا سرعت بالا - قوی و موندگار - قیمت

================================================== ===

از یک نفر شنیدم که هاردی در بازار موجود است که به برق ربطی نداره و موجب این می شود که در معرض نوسانات و .... قرار نگیرد . یک توضیحی بدهید ممنون می شوم .
================================================== ===

ممنونم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fumed
28-06-2009, 10:09
حجم و سرعت ربطی به هم ندارن.
یکم می گشتی تاپیکش همینجا بود!
فقط wd Caviar Black بگیر. اگه نشد seagate 7200.12.

امير موسر
28-06-2009, 10:15
SEAGATE 7200.12
WD CAVIAR BLACK
SAMSUNG SPINPOINT F1

هر 3 تا خوبن !

DaRyUsH AkRaMi
28-06-2009, 10:54
SEAGATE 7200.12
WD CAVIAR BLACK
SAMSUNG SPINPOINT F1

هر 3 تا خوبن !

سلام
امیر جون قیمتاشون رو میگی؟

masoudtr
28-06-2009, 11:26
دز کتاب مبانی سال دوم کامپیوتر خوانده ام که هرچه قدر حجم بالا برود سرعت نیز کاهش پیدا می کند ! درسته ؟؟؟؟
شما این کتاب های در پیتی را مرجع قرار دادی
1 ترا های سامسونگ هم خوبه

jamy_khoshtip
28-06-2009, 11:44
ممنونم از همه شما ها - کتاب دیگه چی کارش کنم - حالا آخرین نظر شما چیست ؟ قیمت رو هم اگر بگید ممنون می شوم !

پس بهترینش بود سیگیت و wd - حالا بین این دو کدومش رو انتخاب کنم ؟؟؟

ممنونم.

jamy_khoshtip
28-06-2009, 12:12
راستی یک نکته یادم رفت بگویم - از کسی شنیدم که هاردیسکی در بازار است که می گویند با برق سر و کار ندارد و از نوسانات و .... به دور است !!! درست است ؟؟؟ کمی هم در این مورد توضیح بدهید .

avecina.ir
28-06-2009, 12:13
سلامم..

SEAGATE 7200.12
WD CAVIAR BLACK
SAMSUNG SPINPOINT F1

هر 3 تا خوبن !
کاملن تایید میشه توجه کن اگه 7200.12 تفاوت کیفیت زیادی با 7200.11 دارد ولی کمیابه... پیدا نکردی فقط برو سراغ وسترن هم بیصدا هم کارامدتر هستش..

دز کتاب مبانی سال دوم کامپیوتر خوانده ام که هرچه قدر حجم بالا برود سرعت نیز کاهش پیدا می کند ! درسته ؟؟؟؟

بین دو تا هارد 1TB و 500GB از یه مارک که مثلن هر دوتایی 7200 دور هستن معلومه 500GB زمان جستجوی پایینتری داره.. واسه همینه که هاردهای سرور را کم ظرفیت ودور بالا میسازن.. ولی این مسئله واسه کاربر معمولی خانگی خیلی محسوس نیستش..

از یک نفر شنیدم که هاردی در بازار موجود است که به برق ربطی نداره و موجب این می شود که در معرض نوسانات و .... قرار نگیرد . یک توضیحی بدهید ممنون می شوم .

نکنه منظورش هارد اکسترنال پاسپورتی که با USB وصل میشه بوده؟؟ هارد اینترنال که هنوز ندیدم کابل برق نخواد.. نمیشه از کابل ساتا که مال دیتا هستش تغذیه شه که!! آخه مادربورد همچین قابلیتی نداره!! :18:

jamy_khoshtip
28-06-2009, 12:22
خوب پس منظورش همین این بوده که می تونید هارد رو جابهجا کنید - آخه گفت احتیاجی نیست که شما هارد رو داخل کیس بزارید و راحت می توانید این ور و اونور ببرید .

یک راهنمایی هم در این مورد . ممنونم.