PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ریستارت و بالا نیومدن ویستا

Alijo0on
27-06-2009, 22:41
سلام
من 1 لپ تاپ HP COMPAQ مدل CQ50 1 چندتا مشکل دارم باهاش
هفته بعد از اینکه خریدمش هر وقت میخواستم خاموش کنم turn off میکردم و بعدا هم دیگه hibernate ولی بعضی موقع ها که ریستارت یا کلا turn off میکنم وارد ویستا میشه اما صفحه سفید نشون میده فقط پنجره my document و میاره باید از task manager و new task - explorer.exe بسازم تا استارت آپ بیاد بالا ویندوز کلا ران شه .
در ضمن بعد 6 ماهی که خریدم سرهتش نسبتا 50% کم شده ...
و 1 مشکل دیگه که فکر میکم نرم افزاری بلوتوث داره اما دکمه وایرلس و که میزنم خبری نیست !!:13:

ببخشید که وقتتونو گرفتم ، ممنون از توجهت
منتظر نظرتونم :11:

scorpion818
28-06-2009, 01:04
اگه می تونی یه بار ویندوز رو Recover کن. در ضمن اگر انتی ویروس نداری هم از انتی ویروس استفاده کن و همیشه هم Update بکنش.

Alijo0on
12-07-2009, 11:13
ممنوم از جوابت
اما منظورتو از ريكاور نفهميدم !
من وقتي كه خريدمش 3 تا dvd براي ريكاوري گرفتم و كردم اما توي رايت 2دومي ارور داد! منم بيخيال شدم!!
در مورد آنتي ويروس هم هميشه از آخرين ورژن نود استفاده ميكنم و هر موقع روشن ميكنم اتومات آپ ميشه...
ولي فكر نكنم از ويروس و آنتي ويروس باشه !!!

Don Sylar
18-07-2009, 13:57
احتمالا سیستم ویروسی شده.یک چیز رو متوجه نشدم آیا لپ تاپت دو ویندوز داره؟
می تونی یک سیستم عامل عوض کنی.بعد یک آنتی ویروس قدرتمند خریداری کن.(قیمت یک آنتی ویروس ای اس ای تی حدود 65 تومنه)یا اینکه از یک آنتی ویروس رایگان استفاده کن که پیشنهاد من اویراست.اویرا رو به روز کن و سیستم را اسکن کن.دوباره یک ویندوز عوض کن.
احتمال خیلی بالا سیستم درست می شه.

Alijo0on
19-07-2009, 11:31
دوست عزيز من همين نود رو آخرين ورژنشو دانلود و اسكن كردم
از نظر ويروس 1 جورايي مطمئنم سيستمم پاكه
و در ضمن هم من از موقعي كه خزيدم تا حلا ويندوزي روش نريختم
شايد برم 1 ويندوز seVen بگيرم برزيم روش !!!

Don Sylar
19-07-2009, 14:24
بهتره با آنتی ویروس اویرا هم امتحان کنی.در ضمن ویندوز یک نسخه پایدار نیست و در گاهی بیخود و بی جهت کرش های داخلی میکند.به نظر یک سیستم عامل تعویض کنید.(من لینوکس را پیشنهاد می کنم).اگر می خواهید سون نصب کنید ، حتما بیلد 7600 تهیه کنید.اگر ویستا ، حتما سرویس پک 2 تهیه کنید.

Alijo0on
20-07-2009, 12:45
خیلی ممنونم از توجهت
والا منم خیلی لینوکسو دوست دارم اما مطمئن نیستم لپ تابم بکشه ، دلمم نمیخواد یهو ضایع شم ببینم این همه پول دادم لینوکس رو ساپورت نمیکنه !:(
اما در مورد ویستا ممکنه 1کم دقیق تر بگی الان 1 ورژنش هست به نام Rc1 همون خوبه یا چیزه دیگه ؟

Don Sylar
20-07-2009, 16:20
متوجه نشدم ورژن RC1 ویستا؟این ورژن برای سال 2006 بوده.
الان کاملترین ورژن Windows Vista Ultimate Service Pack 2 هستش که فکر میکنم از ویندوز ارجینال لپ تاپت هم بهتر باشه.این ویندوز در سال 2009 ریلیز شده و تمامی مشکلات امنیتی و سازگاری آن از بین رفته.
اگر خواستی بخری حتما از یک جای مطمئن و با ضمانت بخر.
می گویند نسخه نهایی ویندوز هفت هم ارائه شده که من آخر این هفته اونو تهیه می کنم و هنوز نمی دونم آیا بدرد لپ تاپ می خوره یا نه؟

Alijo0on
20-07-2009, 22:59
نه نه !!!
منظورم Rc1 برای ویندوز هفت بود ، عذر میخوام

خب بدرد بخور هست بخرم منم بنصبم روش ؟

Don Sylar
21-07-2009, 01:37
نه ،
نسخه آرسی رو من روی لپ تاپم نصب کردم.از یکسری از چیزا پشتیبانی نمی کنه ، یعنی می کنه ولی اوطوری که باید نه.
مثلا وب کم لپ تاپ در ویندوز ایکس پی توی my computer پیدا می شه و می تونی راحت ازش استفاده کنی. ولی در ویندوز سون همه device ها در جایی منتقل می شوند به نام DEVICES که وبکم آنجا می رود و فقط جاهایی که لازمه یعنی از طریق یاهومسنجر و جاهای دیگه ازش استفاده کنی.بعضی وقت ها هم فلش هایی که ب دستگاه نصب می شوند دچار این مشکل می شوند و نمی تونی بهشون دسترسی پیدا کنی.
تنها راهش اینه که نسخه ای که می گن نسخه نهایی این ویندوزه رو تهیه کنی که شاید مشکلاتش از بین رفته باشه.
توجه داشته باش موقع خرید حتما ساخت آن(بیلد) را به فروشنده متذکر شوی:
windows seven build 2600

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید