PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : safe mode در مادربورد های ASUS چگونه؟

[ali]
27-06-2009, 17:21
چه طوری میشه رفت توی حالت safe mode؟ با f8 که نمیشه:31:

mehdy.z
27-06-2009, 19:10
;3901024']چه طوری میشه رفت توی حالت safe mode؟ با f8 که نمیشه:31:

بهت پیشنهاد میکنم توی منوی run کلمه msconfig رو تایپ کنی و سپس یا تایم مشخصی برای قسمت timeout بگذاری بعد قبل از اینکه سیستم بالا بیاد ببین با کدوم کلید میتونی توی منوی setup windows بری...

Kianoosh
27-06-2009, 19:57
دوست من اگه ویستا داری که f8 قطعا میره توی منو که سیف مود هم داره اگه ایکس پی هست یه خاموش کردن غیر مجاز(ریست دستی) کافیه!بعد که سیستم بالا میاد خودکار سیف مود و .... میشه انتخاب کرد یا استارت ویندوز نرمال-حالا مینت چی هست؟اون روش دوستمون هم خوبه که ببینی چه کلیدی چی کار می کنه

[ali]
27-06-2009, 21:29
سلام
راستش سیستم خودم نیست مدل مین phoenix هست و لپ تاپ ، از اونجا که مشکل تداخل بین دو نرم افزار به وجود اومده قاذر به ورود به سیستم عامل نیست و دکمه از نظر سخت افزاری برای ریسیت نداره.ویندوز xp نصبه البته ویستا هم نصب کرده بودیم که بعدا حذفش کردیم لپ تاپ هم مدلvostro 1510 دله

mehdy.z
27-06-2009, 23:40
;3902039']سلام
راستش سیستم خودم نیست مدل مین phoenix هست و لپ تاپ ، از اونجا که مشکل تداخل بین دو نرم افزار به وجود اومده قاذر به ورود به سیستم عامل نیست و دکمه از نظر سخت افزاری برای ریسیت نداره.ویندوز xp نصبه البته ویستا هم نصب کرده بودیم که بعدا حذفش کردیم لپ تاپ هم مدلvostro 1510 دله
خوب پس همون کاری رو که گفتم بکن ببین کارت راه میفته...

Kianoosh
28-06-2009, 12:23
خوب پس همون کاری رو که گفتم بکن ببین کارت راه میفته...

از اونجا که مشکل تداخل بین دو نرم افزار به وجود اومده قادر به ورود به سیستم عامل نیست

تو بایوس هم نمیره؟با delete ؟بوتت هارد هست یا سی دی/دی وی دی ؟سی دی بوتیبل ویندوز رو بزار از اون بوت کن و ریپیر کن یا رو یه درایت یه نسخه بریز یه اینکه دوباره ویستا بریز بعد منو ایکس پی رو برگردون از اونجا برو سیف مود یا از همون ویندوز جدید مشکل تداخلت رو رفع کن برنامه ریستور و ...نداری؟

[ali]
28-06-2009, 15:45
تو بایوس هم نمیره؟با delete ؟بوتت هارد هست یا سی دی/دی وی دی ؟سی دی بوتیبل ویندوز رو بزار از اون بوت کن و ریپیر کن یا رو یه درایت یه نسخه بریز یه اینکه دوباره ویستا بریز بعد منو ایکس پی رو برگردون از اونجا برو سیف مود یا از همون ویندوز جدید مشکل تداخلت رو رفع کن برنامه ریستور و ...نداری؟
سلام
چرا بایوس میره البته با f12 و f2 تنظیماتش انجام میشه.خوشبختانه مشکل تداخل با نصب سیستم عامل دیگه حل شد ولی خیلی برام سواله که چه جوری vostro 1510 میره safe mode البته این موضوع را در انجمن لپ تاپ مطرح میکنم ولی اگر دوستان میدونن راهنمایی کنن کلید های ctrl+f11 و f5 را هم به دوستم گفتم تست کرد فایده نداشت.