PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» MAG

HoJJaT_007
27-06-2009, 00:18
Mag
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده : SCEA
(Sony Computer Entertainment)i
ناشر : Zipper Interactive
پلتفرم : PS3
ژانر : Modern First-Person Shooter
تاریخ انتشار : Q4 2009

شاید بگید اسم بازی به معنیه . ولی مخفف Massive Action Game هست

این بازی فکر کنم اولین بار توی E3 2009 معرفی شد (شایدم 2008 دقیقا نمیدونم) ولی الان چیزی که مهمه اطلاعات کافی برای زدن تاپیک هست .

این بازی که توسط شرکت SCEA انحصاری برای PS3 زده میشه و توی E3 2009 هم بحثش بوده یه بازی آنلاین هستش که قابلیت آنلاین بازی کردنه 256 نفرو داره البته فکر کنم

تو اسکرین شاتایی که دیدم وجود هلیکپتر و کشتی و تانک جیپ جنگی تایید شده بود .

همچنین هواپیما هم وجود داره و چتر بازا میتونند از هواپیما بپرن پایین .

دستگاه اتوماتیک تیر اندازی (روبات بهتره بگیم) وجود داره که اتوماتیک هدف میگیره و شلیک میکنه و راکتم میندازه !

بازی در کوارتر چهارم سال 2009 یعنی زمستان 2009 انتشار مشیه . و انحصاری بودنش فعلا که اینطوری گفتن که فقط برای PS3 هست ولی ای کاش حداقل برای PC هم میزدن من که خیلی دلم میخواد . قطعا یه چیزی توپ تر از کانتر و COD میشه.

یه چیزیم تایید نشده این که بازی فقط آنلاینه یا Single هم میشه که به نظرم فقط آنلاینه

توی توضیحات تریلر گفته شده که 1 ورلد وجود دارد .

256 نفر میتونند بازی کنند.

بازیکنا به Squad (گروه) های 8 نفره تقسیم میشند .

مپ های مختلف درون کشورا هستن . توی تریلر اول بازی موقع کانکت شدن کشور یا مپی که قراره توش بازی شه رو انتخاب کرد .

احتمالا مینی مپ یا همون MAP HUD که در گوشه بازی دیده میشه سه بعدی هست .

جالب اینجاست به نظرم با 256 ساده هم میشه بازی کرد

(نقل از resident_evil): سرورهایی که برای این بازی طراحی کردن بسیار قوی هستش و نیازی به اینترنت خیلی پر سرعت نداره ! حتی برای خیلی از منطقه ها برای کم کردن پینگ سرورهای محلی وجود خواهد داشت ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به ترتیب از راست به چپ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راست به چپ :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتریلر :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HD :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدSD :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HD :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HD :

HD :

saeed_cpu_full
27-06-2009, 00:34
اطلاعات ناقصه ... بازم دستت درد نكنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

milky way
27-06-2009, 02:18
بازی خیلی جالبیه من یه دمو ازش دیدیم واقعاً مدیریت تیمش جالب اون تعداد زیاد ولی مشکل اینه که بازی PS3 هست و کسی هم PS3 نداره.

saeed_cpu_full
27-06-2009, 10:20
بازی خیلی جالبیه من یه دمو ازش دیدیم واقعاً مدیریت تیمش جالب اون تعداد زیاد ولی مشکل اینه که بازی PS3 هست و کسی هم PS3 نداره.

كی ميگه كسی PS3 نداره !!

mohammad_twe
27-06-2009, 11:18
منظور دوستمون حتما این بوده که تو ایران کمتر کسی هست که ps3 داره در مقایسه با xb360 دارها و pc باز ها !!
داستان بازی چیه ؟؟

saeed_cpu_full
27-06-2009, 11:22
منظور دوستمون حتما این بوده که تو ایران کمتر کسی هست که ps3 داره در مقایسه با xb360 دارها و pc باز ها !!
داستان بازی چیه ؟؟

PS3 دار هم فراوونه !! :31:

milky way
27-06-2009, 12:20
PS3 دار هم فراوونه !! :31:
کو؟ 3 نفر بیان اینجا بگن من PS3 دارم! به نظر من بحث کردن در مورد همچین بازیهایی بی فایدست، بره کی بحث میکنی وقتی آخرش قرار نیست کسی این بازی رو بازی کنه.

saeed_cpu_full
27-06-2009, 12:29
کو؟ 3 نفر بیان اینجا بگن من PS3 دارم! به نظر من بحث کردن در مورد همچین بازیهایی بی فایدست، بره کی بحث میکنی وقتی آخرش قرار نیست کسی این بازی رو بازی کنه.

برو تاپيك PS3 توی همين فروم ... ببين چند نفر PS3 دارن :31:

HoJJaT_007
27-06-2009, 13:12
آقایون بحث ps3 رو تموم کنید . هر کی پی اس 3 داره بازی میکنه هرکیم نداره مثل خودم حسرت میکشه :دی

البته ممکنه برای پی سی هم بیاد . ولی چون خود سونی داره میسازه امکانش 0.1 درصده . هر چی باشه برای 360 که به هیچ وجه نمیاد .

------

اطلاعاتو دارم آپدیت میکنم

راستی مدیران خواهش میکنم تاپیکو قفل نکنید دارم چند تا چیز جدید اضافه میکنم که کامل تر شه

resident_evil
27-06-2009, 13:12
سرورهایی که برای این بازی طراحی کردن بسیار قوی هستش و نیازی به اینترنت خیلی پر سرعت نداره ! حتی برای خیلی از منطقه ها برای کم کردن پینگ سرورهای محلی وجود خواهد داشت ...

HoJJaT_007
28-06-2009, 21:38
نویدی جان منظورت از سرور محلی تو قاره هستش یا تو کشور ؟

بعدشم از چه نظر قوین ؟ سرعت اینترنت ؟ یا مشخصات سخت افزاری .

به نظرتون سونی میذاره خودمون سرور شیم ؟

اگه بشه که خیلی باحال میشه

resident_evil
28-06-2009, 21:58
نویدی جان منظورت از سرور محلی تو قاره هستش یا تو کشور ؟

بعدشم از چه نظر قوین ؟ سرعت اینترنت ؟ یا مشخصات سخت افزاری .

به نظرتون سونی میذاره خودمون سرور شیم ؟

اگه بشه که خیلی باحال میشه

من یه جا خوندم برای اینکه همه بتونن بازی کنن یه همچین حرکتی زده ! کلا سرورهایی که Sony برای بازی هاش در نظر میگیره فوق العاده قوی هستن ! درسته KZ2 فقط تا 32 نفر و Resistance 2 هم تا 64 تا نفر رو ساپورت میکنن اما همونا هم خیای شلوغ هستن اما ما میبینیم که تو ایران بچه ها خیای راحت حتی با 128 و 256 هم بازی میکنن ! اونم مثلا تو مناطقی مانند Japane , UK , US و استرالیا سرورهای محلی مجود خواهد داشت ! فکر کنم این مطلب رو تو BC خوندم ! تو بازی هایی که تا الان منتشر شدن هیچ کدوم برای آنلاین بازی کردن مشکلی نداشتن ! باید ببینیم MAG چگونه خواهد بود ...

ali_ranger22
29-06-2009, 15:33
البته MAG فک کنم سرعت بالایی برای اینترنت بخواد که بدون لگ یا با لگ کم اجرا بشه
حداقل تو حالت 256 نفر ... چون باید جزییات 256 نفر در یک زمان تبادل بشه !

resident_evil
29-06-2009, 15:45
البته MAG فک کنم سرعت بالایی برای اینترنت بخواد که بدون لگ یا با لگ کم اجرا بشه
حداقل تو حالت 256 نفر ... چون باید جزییات 256 نفر در یک زمان تبادل بشه !

اگه خیلی لگ بده تو حالت 256 نفره مجبوریم 64 و 128 نفره رو بازی کنیم : دی !

ولی سونی نشون داده که سرورهای قوی داره ! ایشالا که مشکلی پیش نمیاد !