PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای تبدیل هاست به آپلود سنتر شخصی

YOUCOM
26-06-2009, 19:17
سلام به همه
هر چی گشتم جایی بهتر از این انجمن پیدا نکردم

چطور میتونم از هاستم به عنوان یک آپلود سنتر شخصی استفاده کنم؟ یعنی هر وقت خواستم به راحتی بهش فایل بدم و لینک مستقیم بگیرم؟

ممنون که کمک میکنید.

Baltaza
26-06-2009, 19:33
سلام
بهتر بود تو قسمت طراجی وب سوال میکردین:
1- استفاده از فایل منیجر در پنل مدیریت سایت
2- نصب اسکریپ آپلود سنتر

این دوتا راه هست

YOUCOM
26-06-2009, 19:52
اسکریپت آپلود سنتر رو چطور نصب میکنن؟
لطفا کامل توضیح بدید.

Ehsanpark
28-06-2009, 16:05
بهتره با FTP آپلود کنید

darvish1900
28-06-2009, 18:12
دوست عزیز اگر منظور فقط مستقیم کردن رپیدشیر از اسکریپت رپیدریچ باید استفاده کنید
ام یک نکته رو در نظر داشته باشید اسکرپیت های انتقال فایل به سی پیو سرور فشار می آورند و اگر سرور ضعیف و هاست اروزنی دارید امکان مسدود شدن کاربری شما را خواهد داشت.

YOUCOM
28-06-2009, 19:02
بهتره با FTP آپلود کنید

بعد چطور لینک مستقیم بگیرم ازش؟

دوست عزیز اگر منظور فقط مستقیم کردن رپیدشیر از اسکریپت رپیدریچ باید استفاده کنید
ام یک نکته رو در نظر داشته باشید اسکرپیت های انتقال فایل به سی پیو سرور فشار می آورند و اگر سرور ضعیف و هاست اروزنی دارید امکان مسدود شدن کاربری شما را خواهد داشت.

کاری به رپید شیر نداریم دادا :18:
من میخوام روی هاست خودم این کار رو انجام بدم. والا بابت هاست که پول خوبی ازمون گرفتن. از IrDomain گرفتم. حالا خوب و بدش رو نمیدونم.

Ehsanpark
28-06-2009, 19:14
شما فایل هارو باید تو پوشه public_html آپلود کنید. مثلا یه پوشه درست می کنید به اسم image
بعد توس یه سری فایل آپلود می کنید
برای لینک گرفتن برید به این آدرس
yousite.com/image
اونجا لیست فایل ها میاد و راحت می تونید لینک بگیرید.

YOUCOM
28-06-2009, 21:36
میشه بیشتر توضیح بدید؟

darvish1900
28-06-2009, 21:55
دوست عزیز در هاست خودتون یک پوشه به نامی که علاقه دارید درست کنید سپس فایل رو در اونجا آپلود کنید سپس لینک رو بردارد. به عنوان مثال

ِdarvish.com
حال من یک پوشه به اسم download درست میکنم و فایلی به نام vps.exe یا عکسی به نام ali.jpg رو اپلود میکنم
حال لینک من خواهد شد
darvish.com/download/vps.exe
یا آدرس عکس خواهد شد
darvish.com/download/ali.jpg

darvish1900
28-06-2009, 21:56
در ضمن برای آپلود راحت تر در هاست و مدیریت آن از طریق ftp وارد شو و از برنامه های کمکی مثل filezilla استفاده کن.

YOUCOM
28-06-2009, 23:37
از راهنماییت ممنونم دوست عزیز.
قبلا امتحان کردم ولی خیلی وقت گیره. چون از فایلهای آپلود شده properties نمیده که بخوام لینکش رو کپی کنم و فقط اگر عکس باشه میتونم اول بازش کنم و بعد لینکش رو از آدرس بار کپی کنم. در حالی که اگر عکس نباشه باید، لینکش رو اول تایپ کنم و بعد کپی و... .
ولی از طریق برنامه های ftp هم باید امتحان کنم ببینم چندچنده؟