PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : امیدوارم یه حرفه ای پیدا بشه مشکل ما رو حل کنه!!!؟؟

mhv_kntu
26-06-2009, 18:22
من در حال انجام بازی آنلاین Shaiya هستم. :20:

من اکثرا از دانشگاه وصل میشم و بازی می کنم و مشکلی ندارم. ولی :19:
ولی وقتی به وایرلس دانشگاه استفاده میکنم بازی بالا نمیاد و ارور زیر رو میده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وایرلس دانشگاه با سایت خود دانشگاه هیچ فرقی نداره و کاملا پهنای باند یکسان و خصوصیت های یکسانی دارن فقط یه فرق در اتصال از سایت دانشگاه با اتصال از وایرلس دانشگاه هست اونم اینه که:
وقتی از , وایرلس وصل میشی باید برای استفاده از اینترنت یوزر و پسورد مخصوص خودت رو وارد کنی ولی سایت دانشگاه و جاهای دیگه هیچ یوزر و پسوردی نمی خواد.
در شروع بازی خود بازی این یوزر و پسورد رو می خواد و من هم وارد می کنم ولی بعد از چند ثانیه تلاش این ارور بالا رو میده:41:
و هر کاری می کنم عکس العملش تغییری نمی کنه! توی خونه و جاهای دیگه هم مشکلی با بازی ندارم فقط با جاهایی که یوزرنیم و پسورد برای استفاده از اینترنت می خواد مشکل دارم و بالا نمیاد. یعنی تو این حالت:

ظاهرا برای وصل شدن باید یه کار اضافه دیگه ای هم بکنم
که نمی دونم چیه!

از دوستان عزیز ممنون میشم اگر نظریه ای برای این مشکل دارن بگن.:10:

vahid_fisher
26-06-2009, 21:16
من راه حل رو نمیدونم

ولی حالا بازی چی هست

مثل تراوین حال میده؟

سایتش رو بگو پلیز

jamy_khoshtip
26-06-2009, 23:03
خوب بلاخره اگر کمی دقت می کردی می فهمیدی - این ارور از سرور هست

بلاخره سایت هم براتون یک سری محددیت می گذاره که کار بد نکنید .

تا جایی که من می دونم از صحبت های شما متوجه شدم با اجازتون دسترسی به یک سری سایت و ... رو بسته اند .

mhv_kntu
26-06-2009, 23:04
تراوین پیشش هیچ حرفی برای گفتن نداره.
اینم تاپیکش:

mhv_kntu
26-06-2009, 23:08

تا جایی که من می دونم از صحبت های شما متوجه شدم با اجازتون دسترسی به یک سری سایت و ... رو بسته اند .
خیلی بعید می دونم. سروری که استفاده می کنیم با وایرلس همون سرور معمولی دانشگاه هست و فقط برای اینکه هر کی از تو خیابون کنار دانشگاه رد میشه از اینترنت دانشگاه استفاده نکنه یه یوزر و پس مخصوص به هر کدوم از دانشجوها دادن.
مشکل مشخصا بخاطر سرور هست ولی مطمئنم دانشگاه محدودیتی نذاشته و دلیلش چیزه دیگه ای هست و به محدودیت ربطی نداره.

Elendil1
27-06-2009, 10:11

به احتمال مشکلش همینه!

خیلی بعید می دونم. سروری که استفاده می کنیم با وایرلس همون سرور معمولی دانشگاه هست و فقط برای اینکه هر کی از تو خیابون کنار دانشگاه رد میشه از اینترنت دانشگاه استفاده نکنه یه یوزر و پس مخصوص به هر کدوم از دانشجوها دادن.
مشکل مشخصا بخاطر سرور هست ولی مطمئنم دانشگاه محدودیتی نذاشته و دلیلش چیزه دیگه ای هست و به محدودیت ربطی نداره.

به احتمال زیاد باید محدودیت باشه ، و فقط ادمین اصلی به وایرلش دسترسی داره ، چون یوزر و پس ادمین رو می خواد!!

برو از صاحب اونجا بپرس :31:
حالا چرا با وایرلس؟؟ وقتی با ADSL هم میتونی بازی کنی ؟؟
در کل این یه احتمال بود، شاید هم علتش این نباشه!!

mhv_kntu
27-06-2009, 23:17
چون یوزر و پس ادمین رو می خواد!!

یوزر و پس مخصوص نمی خواد. این همون یوزر و پس رو می خواد که به هر دانشجو اختصاص میدن و وقتی وارد هم می کنم تا جاهایی از بازی میره.

حالا چرا با وایرلس؟؟ وقتی با ADSL هم میتونی بازی کنی ؟؟

چون بشه 24 ساعته حال کرد. حتی تو حیاط دانشگاه!!؟

mhv_kntu
28-06-2009, 19:52
بعد از کلی آزمون و خطا یه کشف تازه کردم.
در سیستم هایی که برای اتصال نیاز به proxy Adress و port باشه این بازی بالا نمیاد یعنی وقتی نیاز باشه که مثلا proxy Adress =192.168.0.1 و port=8080 رو وارد کنیم. دیگه به سرور بازی نمیشه وصل شد!؟مثل شکل زیر:

ظاهرا وقتی از proxy Adress و port می خوایم استفاده کنیم باید در قسمتی از تنظیمات بازی proxy Adress و port رو وارد کنیم تا اتصال برقرار بشه که متاسفانه نمی دونم اون قسمت از تنظیمات کجاست یا اصلا وجود داره!