PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با WIN ME - نیاز فوری به فارسی ساز WINDOWS-ME میلنیوم

cully_4u
26-06-2009, 01:38
دوستان دنبال فارسی ساز برای WINDOWS ME هستم.
مجبور شدم روی یک LAPTOP ویندوز ME نسخه ARABIC بریزم. ئلی در قسمت LANGUAGE ویندوز زبان فارسی وجود نداره و حروف گ چ پ ‍ژ و حتی ک رو نمیتونم تایپ کنم. و اونها رو بصورت علامت سوال نشون میده.

دنبال یه نرم افزار فارسی ساز هستم. البته منظورم نرم افزاری که محیط کاربری رو به فارسی تبدیل کنه نیستم (منظورم اینه که نمی‌خوام مثلاً START ویندوز رو بنویسه :شروع ، بلکه میخوام مشکل کاراکترها و حروف فارسی حل بشه) ممنون میشم.

راستی یادم میاد یه نرم افزاری به اسم پارسا برای ویندوز 98 همین کار رو انجام میداد. این نرم افزار واسه ME هم هست ؟

karaj_0912
27-06-2009, 00:19
دوستان دنبال فارسی ساز برای WINDOWS ME هستم.
مجبور شدم روی یک LAPTOP ویندوز ME نسخه ARABIC بریزم. ئلی در قسمت LANGUAGE ویندوز زبان فارسی وجود نداره و حروف گ چ پ ‍ژ و حتی ک رو نمیتونم تایپ کنم. و اونها رو بصورت علامت سوال نشون میده.

دنبال یه نرم افزار فارسی ساز هستم. البته منظورم نرم افزاری که محیط کاربری رو به فارسی تبدیل کنه نیستم (منظورم اینه که نمی‌خوام مثلاً START ویندوز رو بنویسه :شروع ، بلکه میخوام مشکل کاراکترها و حروف فارسی حل بشه) ممنون میشم.

راستی یادم میاد یه نرم افزاری به اسم پارسا برای ویندوز 98 همین کار رو انجام میداد. این نرم افزار واسه ME هم هست ؟

سلام دوست عزیز
شما دنبال این برنامه هستید:
پارسا ۲۰۰۱
پارسا ۲۰۰۱ نسخه جديد پارسا ۹۹ است كه، امكان فارسى‌سازى در نسخه عربى ويندوزهاى ۹۸، ۹۸ ويرايش دوم و ميلينيوم با ويژگيهاى توانمندتر را فراهم كرده است. همچنين ضمن استفاده از افيس ۹۷ به همراه قابليتهايى كه پيشتر در پارسا ۹۹ در نظر گرفته شده بود، شما قادر به استفاده از افيس ۲۰۰۰ و XP به همراه امكانات جديد آن نيز خواهيد بود. از ديگر امكانات پارسا ۹۹ وارد كردن نوشته‌هاى فارسى در برنامه‌هاى طراحى بوده حال اين امكان با ويژگيهاى برتر و قابل توجه‌تر نسبت به گذشته در پارسا ۲۰۰۱، با برنامه‌اى تحت عنوان IPT5 در اختيار كاربران قرار دارد. پارسا ۲۰۰۱ محصول تجربيات و مطالعاتى است كه با ارائه پارسا ۹۹ به آن رسيده‌ايم كه در اين راه انتقادات و پيشنهادات كاربران پارسا ما را يارى كرده است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ويژگيهاى جديد پارسا ۲۰۰۱ :

۱- امكان نصب بر روى نسخه عربى ويندوزهاى ۹۸، ۹۸ ويرايش دوم و ميلينيوم.
۲- امكان استفاده از تاريخ شمسى و مرتب‌سازى درست الفباى فارسى در مجموعه برنامه افيس ۹۷ ، ۲۰۰۰ و Office XP.
۳- امكان نمايش تقويم ويندوز به دو حالت شمسى و يا ميلادى.
۴- امكان فعال و غير فعال كردن پارسا.
۵- امكان نصب و حذف پارسا(Install/Uninstall).
۶- افزودن ۳۵ قلم جديد با ويژگى نمايش فارسى اعداد، ظرفيت پايين پرونده‌هاى قلم و اعراب گذارى درست (۵۰ پرونده قلم).
۷- نصب از روى شبكه.
برنامه‌هاى جانبى پارسا ۲۰۰۱ :
۱- امكان تبديل مستقيم پرونده‌هاى برنامه DOC) Microsoft Word ) كه در محيط ويندوز‌هاى ديگر تهيه شده با كمك برنامه مبدل پرونده (File Converter).
۲- برنامه مبدل حافظه‌ى موقت (Clipboard Converter)، امكان تبديل اطلاعات موجود در حافظه‌ى موقت را كه در محيط ويندوز‌هاى ديگر تهيه شده به محيط پارسا فراهم مى‌كند.
۳- برنامه صفحه كليد (Keyboard Changer) امكان تنظيم صفحه كليد به شكل دلخواه را فراهم مى‌كند.